PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Konf. Ligi Play-off (I) | Trabzonspor 1-0 FC Basel | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2

M.Kılıç50
07.11.2022, 16:20
Ilk Mac basligim, umarim ugurlu gelir.

Visca, Perez, Sag kanat ve Sol Bek Transferleriyle güclenip Baseli eleyelim!

Yeni bir Maceraya Bismillah!

Enes Başkaya60
07.11.2022, 16:42
Ilk Mac basligim, umarim ugurlu gelir.

Visca, Perez, Sag kanat ve Sol Bek Transferleriyle güclenip Baseli eleyelim!

Yeni bir Maceraya Bismillah!

Uğurlu gelir inşallah reisim.

Basıp geçeriz rahat olun Visca dönecek Peres dönecek.

2-3 transfer de yapılacak devre arası.

Ben rahatım herkes de öyle olsun bu takım olacak.

gudoz81
07.11.2022, 16:45
ayarımızda bir takım ve liğ

ilelebeTS
07.11.2022, 16:50
Basel tercih edeceğim bir takım değil. Bunu takım gücü anlamında değil, oyun tarzı anlamında söylüyorum. İsviçre ligi takımlarının oyun sistemleri bizim ligin takımlarına ters geliyor. Ama yapacak bir şey yok artık, oynayıp göreceğiz.

HOPA'LI TS'Lİ
07.11.2022, 16:51
Nasıl kura sizce?

Takım değeri olarak 1/4'ümüz

Halil Alemdar
07.11.2022, 16:56
Daha kolay bi kura çekebilirdik. Tabii maça daha var neler değişir belli olmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ÖmürKaradeniz61
07.11.2022, 16:59
Basel önceki senelerden çok uzak,bitmiş bir takım yani.

Tahir61
07.11.2022, 17:02
--------------Uğurcan------------

Peres---Bartra----Hugo----Eren

-------------Gbamin------------

-------Baka---------Hamsik---

---Visca--------???------Trezeget

eldeki forvetlerimizi mi havaya sokarız
yeni adam mı alırız bilemiyorum
şu kadroyla bu iki maçı bir görelim inş.

Kenshi
07.11.2022, 17:43
Ne çöp takımlar varken gene adı sanı bilindik bir takıma denk geldik. Trabzonspor şanssızlığı bunu gerektirir.

blues
07.11.2022, 17:49
Basel eski gücünün o kadar uzaginda ki, biz bunlari eleyemeyeceksek zaten gruplara da kalmayalim.

chener
07.11.2022, 18:05
Maça 1 yıl varmış. O maça kadar mazeret yok, tüm lig maçlarını kazanmalıyız. Sonra Basel'le ilgileniriz.

deepmavi
07.11.2022, 18:10
Yakın Zamanda Trabzonspor Uefa Kupası Kazanacak Demiştik.Vallaha şuanda çok şaşırdık bu kadar yakın zaman olduğunu biz bile tahmin edemedik.Haydi İnan Haydi Başaracağız...

https://twitter.com/i/status/1589602316323127296

:sevinç:

Sefer A.
07.11.2022, 18:18
Basel tercih edeceğim bir takım değil. Bunu takım gücü anlamında değil, oyun tarzı anlamında söylüyorum. İsviçre ligi takımlarının oyun sistemleri bizim ligin takımlarına ters geliyor. Ama yapacak bir şey yok artık, oynayıp göreceğiz.
Ya o lig lig olsa ne olur, gerçekten zayif bir lig, en iyisi gelse elemelisin, belki Y.Boys zorluk çikarir gerisi hikâye
Bunlara elenmenin hiiiççbirr mâzereti olamaz, direkt kelle isterim ben bile, oysa hiç yapmadigim sey

yorumsuz6117
07.11.2022, 19:23
Bizim bu maliyetli kadromuzun Basel'i 2 maçta da tokatlaması lazım ama Avcı ile işimiz zor..

jairzinho
07.11.2022, 19:26
https://www.transfermarkt.de/ralph-hasenhuttl/profil/trainer/2300

bir hayalim var :

olası ankaragücü mağlubiyeti (hayırlı bir mağlubiyet olur bu) sonrası yönetim acil toplanıyor ve avcı ile yolları ayırıyor

yerine ise ralf hazenhütıl geliyor, pres futbolu hocasıdır kendileri, dünya kupası arası 40 günlük arada hazenhütıl ve ekibi takıma hunharca kondüsyon yüklüyor, ve ortaya bambaşka bir takım çıkıyor,seyir keyfi yüksek ve hunharca pres yapabilen bir takım ve ilk maç gene hunharca pres yapan jesuslu fb,muazzam bir kapışma : pres futbolu vs pres futbolu

ralf hazenhütıl ın bu ligin üzerinde bir teknik adam olduğunu düşünüyorum,tıpkı jesus un olduğu gibi, gelir gelmez (40 günlük arada) fark yaratacağını düşünüyorum

bu tarz teknik adamları getirirken ekibi ile getirmek gerekiyor,

hazenhütıl boşta , süper lige gelir mi bilinmez,ama fırsat transferi olarak görüyorum

bir hayalim daha var başlığı görünce : hazenhütıl ile konferans liginde final oynuyoruz, neden olmasın

yorumsuz6117
07.11.2022, 19:31
Kaç para alıyoruz Playoffu geçince..

Doğukan Uçan
07.11.2022, 19:34
Biz favori değiliz. Kopenhag maçından önce de aynı şeyler yazılıyordu. Liginde kötü olan her maç gol yiyen kopenhag'a elendik. Basel de aynı durumda gözüküyor. Unuttuğunuz bir şey var bu takımlar her sene aşağı yukarı her sene şampiyonlar ligi-avrupa ligi arasında gidip geliyor. Bizden çok tecrübeliler. Kaldı ki bu sene deplasmanda 4 avrupa maçında 4 mağlubiyetimiz var. Maça çok var basel de transfer yapacaktır.

Jackdaniels
07.11.2022, 19:36
Avcı o zamana kadar takımın başında olmazsa rahat eleriz aksi takdirde Avcının bu takımı eleme ihtimali yok.

mancester
07.11.2022, 19:40

bir hayalim var :

olası ankaragücü mağlubiyeti (hayırlı bir mağlubiyet olur bu) sonrası yönetim acil toplanıyor ve avcı ile yolları ayırıyor

yerine ise ralf hazenhütıl geliyor, pres futbolu hocasıdır kendileri, dünya kupası arası 40 günlük arada hazenhütıl ve ekibi takıma hunharca kondüsyon yüklüyor, ve ortaya bambaşka bir takım çıkıyor,seyir keyfi yüksek ve hunharca pres yapabilen bir takım ve ilk maç gene hunharca pres yapan jesuslu fb,muazzam bir kapışma : pres futbolu vs pres futbolu

ralf hazenhütıl ın bu ligin üzerinde bir teknik adam olduğunu düşünüyorum,tıpkı jesus un olduğu gibi, gelir gelmez (40 günlük arada) fark yaratacağını düşünüyorum

hazenhütıl boşta , süper lige gelir mi bilinmez,ama fırsat transferi olarak görüyorum

bir hayalim daha var başlığı görünce : hazenhütıl ile konferans liginde final oynuyoruz, neden olmasın
Devre arasi gelsede basarili olmasi zor ,Hocayla devam edilir her halukarda ama sezon sonu acikcasi bende bielsa gelsin isterim ,Ligin icinden gecer presse press taktikse taktik.

gurur6134
07.11.2022, 22:16
Nasıl kura sizce?

Takım değeri olarak 1/4'ümüz

Kopenhag kacta kacimizdi yada macar takimi ,kizilyildiz falan takim kagit ustunde konferans liginin en degerli takiminlarindan birisi ama oyun olarak?

Giallorossi
07.11.2022, 23:15
Tarihin en kötü Basel takimi. Bunlari eleyemeyeceksek birdaha Avrupa'ya felan gitmeyelim

Murathan
07.11.2022, 23:46
bartra üç tane yedirse, basel marifetiyle iki tane atsa, altı gol çıkarabilir miyiz bu basele karşı acaba

Tekke
07.11.2022, 23:51

bir hayalim var :

Gaç para la bi hazentoful, ilk kez duyuyorum ama iyi diyosanız gelsin sabah başlası aw:p

objek
08.11.2022, 01:06
Basel önceki senelerden çok uzak,bitmiş bir takım yani.

Desene isimiz zor bitmis takim dirilmek icin bizi bekliyor!

objek
08.11.2022, 01:19
Biz favori değiliz. Kopenhag maçından önce de aynı şeyler yazılıyordu. Liginde kötü olan her maç gol yiyen kopenhag'a elendik. Basel de aynı durumda gözüküyor. Unuttuğunuz bir şey var bu takımlar her sene aşağı yukarı her sene şampiyonlar ligi-avrupa ligi arasında gidip geliyor. Bizden çok tecrübeliler. Kaldı ki bu sene deplasmanda 4 avrupa maçında 4 mağlubiyetimiz var. Maça çok var basel de transfer yapacaktır.

Dogru tesbitler bu takimda kalite kotu olsada temasli oyun kondisyon disiplin vs bu adamlarin tapulu mali gibi avrupa maclari ciddiyet ister kucumsedigin rakip basina bela olur fizik olarak rakip kadar diri ve disiplinli olursak turu geceriz diyorum

AyhanPe
08.11.2022, 02:35
Kuradan memnun degilim ve Basel in cikacaginida hissetmistim. Bu turu gecebilirsek bundan sonraki tur daha kolay olacak gibi geliyor bana. Ilk 8 e kalacagimizi düsünüyorum.
Basel elenmeyecek bir takim degil ama rakibi kücümsemek nedir ya. Adamlarin 2. lig takimi senin lig 3. eleyebiliyor. Maca kadar da cok var. Rakibinde güclenecegini hesaba katmaliyiz. Ilk macin Trabzonda olmasi sanki avantaj gibi bu sefer..

bordoylamavi
08.11.2022, 08:14
bizim 150 onları 38 miliyonluk takımlar olmasının hiç bir anlamı yok. adamlar takım olduysa isterse 5 milyonluk olsun biz takım olamadıysak istersek 500 milyonluk olalım. yine deplasmanda yenilir sahamızda yeneriz aradaki goller turu geçeni belirler

Ahmet Taşçı
08.11.2022, 08:45
Cluj, Basel ve Lech Pozan'dan birisi geçiyordu içimden. Eleyeceğimize eminim. Konferans liginde mutlaka en az yarı final yapmalıyız hem kendi puanımız hem de ülke puanı için Avrupa çok önemli. Kim ne yapsın bizim südüklü ligi.Bu yıl ligin Avrupa yansıması anlamında hiçbir kıymeti yok. Bu yıl hedef kupa + Konferansta en az yarı final olmasıdır.

HOPA'LI TS'Lİ
08.11.2022, 10:29
Cluj, Basel ve Lech Pozan'dan birisi geçiyordu içimden. Eleyeceğimize eminim. Konferans liginde mutlaka en az yarı final yapmalıyız hem kendi puanımız hem de ülke puanı için Avrupa çok önemli. Kim ne yapsın bizim südüklü ligi.Bu yıl ligin Avrupa yansıması anlamında hiçbir kıymeti yok. Bu yıl hedef kupa + Konferansta en az yarı final olmasıdır.

Son cümle 2022-2023 sezonu hedefleri bağlamında çok gerçekçi olmuş.

Şike, teşvik primi bulaşmış kapkara bir ligde başarılı olmaktansa konferans liginde final oynamayı yeğlerim bu sezon sonunda.

Ahmet Taşçı
08.11.2022, 10:48

Şike, teşvik primi bulaşmış kapkara bir ligde başarılı olmaktansa konferans liginde final oynamayı yeğlerim bu sezon sonunda.

Ee ama öyle hocam, asıl büyük pasta gelecek yılki lig yarışında, çünkübu yılki Avrupa puanlarımız nedeniyle büyük bir ihtimal şampiyonunuz tek play-off ile ŞL gruplarına kalacak, en az bir takım da yenide Uefa Avrupa ligine alınacaktır.

HOPA'LI TS'Lİ
08.11.2022, 10:50
Ee ama öyle hocam, asıl büyük pasta gelecek yılki lig yarışında, çünkübu yılki Avrupa puanlarımız nedeniyle büyük bir ihtimal şampiyonunuz tek play-off ile ŞL gruplarına kalacak, en az bir takım da yenide Uefa Avrupa ligine alınacaktır.

Evet. Konferans Liginde bizimle birlikte son 16'da 3 Türk takımı olacak olması büyük avantaj

Bakarsınız şikeciler de gelir yukarıdan :)

alp.ckmk29
08.11.2022, 11:24

bir hayalim var :

Thomas Tuchel de boşta var bir hayalimiz.

Tekke
08.11.2022, 12:12

Bence de bu sene biz sistem kuralım, ligi bize yedirmezler taş taş üstünde kalmaz bu fb bunca film çevirip kupayı almazsa…

Basel maçına ölümüne hazırlanmalı, ara transferi bile Uefa ya göre yapmalıyız.

Bartra nın Konyanın 2 golünde yaptığı FAHİŞ HATA çoook üzdü beni, 1-3-5 değil arşı aştı/bu kadar basit çalım yersen ligde takım olamazsın!

BARTRA İŞİ ÇÖZÜLMELİ!

HOPA'LI TS'Lİ
08.11.2022, 13:19
Bence de bu sene biz sistem kuralım, ligi bize yedirmezler taş taş üstünde kalmaz bu fb bunca film çevirip kupayı almazsa…

Basel maçına ölümüne hazırlanmalı, ara transferi bile Uefa ya göre yapmalıyız.

Bartra nın Konyanın 2 golünde yaptığı FAHİŞ HATA çoook üzdü beni, 1-3-5 değil arşı aştı/bu kadar basit çalım yersen ligde takım olamazsın!

BARTRA İŞİ ÇÖZÜLMELİ!

Marc Bartra Kızılyıldız maçından beri adam kaçırıyor.
Stoper tandeminde Hugo-Denswill görmek istiyorum artık

Turgay Atalay
08.11.2022, 13:57

Bu kurada Trabzonsporun eleyebilecegi tek takim Cluj idi. Diger takimlarin tamami patates eder bu takimi. Basel'in bitik hali bile nal toplatir Trabzonspora.

HOPA'LI TS'Lİ
08.11.2022, 14:20
Bu kurada Trabzonsporun eleyebilecegi tek takim Cluj idi. Diger takimlarin tamami patates eder bu takimi. Basel'in bitik hali bile nal toplatir Trabzonspora.

En zayıf halka Cluj iken yine istemediğimiz bir kura çektik. Roma, Kopenhag, Basel.

Kura şansımız olsun bir kere de yahu

Her şeye rağmen favori biziz.

AntiŞike
08.11.2022, 19:38
Takımlar birbirine yakın kalitede 2-3 takım ortalamanın biraz üst üe biraz altında diğer her takım her takımı yenebilece kdurumda.

Basel de aynı şekilde, elememiz de elenmemiz de çok muhtemel.

Ara transferlerin kalitesi , onların adaptasyonu ve uyumu, Şubat ayındaki performansımız, sakatların dönmesi ve form tutması, yeni sakatların ve cezalıların olup olmaması , takıın form tutması gibi kiritk unsurlar belirleyici olacaktır.

sethfilo
08.11.2022, 20:03
Avcı hoca iyi hoş adam, geçen sene bizleri çok mutlu eden şampiyonluğun mimarlarından ve tarihimize bir şekilde adını yazdırdı, ancak ortada duran kocaman bir gerçek var, avrupa maçlarını, heleki iki ayaklıları oynayamıyor. Evimizdeki maçta sabırlı oyun hikayesine takılırsa gene, adamlar bizi sabırla oradada burada da ezer, Trabzonsporun genlerindeki tarzı yansıtmadığı her maç hüsrandır

Turan AKYILDIZ
09.11.2022, 00:35
Marc Bartra Kızılyıldız maçından beri adam kaçırıyor.
Stoper tandeminde Hugo-Denswill görmek istiyorum artık

Bartrayı sağ kanat oynatabiliriz.yine de hoca bilir en iyisini.

Turan AKYILDIZ
09.11.2022, 00:36
Avcı hoca iyi hoş adam, geçen sene bizleri çok mutlu eden şampiyonluğun mimarlarından ve tarihimize bir şekilde adını yazdırdı, ancak ortada duran kocaman bir gerçek var, avrupa maçlarını, heleki iki ayaklıları oynayamıyor. Evimizdeki maçta sabırlı oyun hikayesine takılırsa gene, adamlar bizi sabırla oradada burada da ezer, Trabzonsporun genlerindeki tarzı yansıtmadığı her maç hüsrandır

Peki size bir soru..Trabzonspor'un genleri diyorsunuz..son 2 yıla kadar o genleri yansıtarak oynadıkta ne oldu acaba. 10 yılda bir o da belki bir Türkiye Kupası kazanmak..bu mu Trabzonspor geni. Yahu arkadaşlar yıllardır maçlarda baskılı oynadıkta ne oldu,rakibi ezdikte ne oldu..bana sonuç söyleyin..ben söyleyeyim koca bir sıfır..futbol artık akılla oynanıyor ve yetenekli adamlarla..öyle 90 dakka koş rakibe bas pozisyon üstüne pozisyon bul ama sonunda hüsran.biz bunu yıllarca yaşadık.yahu 30 küsür maçtır kendi sahamızda yenilmiyoruz.deplasmanlarda da aynıydık.daha ne istiyorsunuz. Hiç mi yenilmeyecek bu takım.istiyoruz ki tır gibi herkesin üzerinden geçelim yok öyle bir dünya

objek
09.11.2022, 01:52
Peki size bir soru..Trabzonspor'un genleri diyorsunuz..son 2 yıla kadar o genleri yansıtarak oynadıkta ne oldu acaba. 10 yılda bir o da belki bir Türkiye Kupası kazanmak..bu mu Trabzonspor geni. Yahu arkadaşlar yıllardır maçlarda baskılı oynadıkta ne oldu,rakibi ezdikte ne oldu..bana sonuç söyleyin..ben söyleyeyim koca bir sıfır..futbol artık akılla oynanıyor ve yetenekli adamlarla..öyle 90 dakka koş rakibe bas pozisyon üstüne pozisyon bul ama sonunda hüsran.biz bunu yıllarca yaşadık.yahu 30 küsür maçtır kendi sahamızda yenilmiyoruz.deplasmanlarda da aynıydık.daha ne istiyorsunuz. Hiç mi yenilmeyecek bu takım.istiyoruz ki tır gibi herkesin üzerinden geçelim yok öyle bir dünya

Sonuclar iyi oldugu surece herkes bir sekilde memnun olur ne zamanki hem kotu futbol hemde kotu sonuclar devam ederse zaten hoca geregini yapar bjk,de sergen yalcin gecen sezon gorevden alinirken baskanlari ileride sergen yine geri gelecektir fazla yipranmasini istemedik demisdi isler kotude gitse hocanin kredisi devam ediyor sampiyonluk sonrasi yeni sezonun zor gecmesi surpriz degil bu sezon bittikten sonra baslayacak sezonda takim oyununda gozle gorulur bir ilerleme oturmus bir sistem ortada olmazsa hocanin verecegi birsey kalmamis diyebiliriz futbolda hedefler bitmez su anda lig kupa avrupa sansimiz devam ediyor ligde sampiyon olamiyorsan ikincilikde onemli sampiyonlar ligine dahi katilabiliriz?

HOPA'LI TS'Lİ
09.11.2022, 08:14
Bartrayı sağ kanat oynatabiliriz.yine de hoca bilir en iyisini.

Orasını AA Hocamız bilir ancak şu bir gerçek ki Bartra temaslı oyunu sevmeyen, kötü bir stoper

HOPA'LI TS'Lİ
09.11.2022, 08:16
Sonuclar iyi oldugu surece herkes bir sekilde memnun olur ne zamanki hem kotu futbol hemde kotu sonuclar devam ederse zaten hoca geregini yapar bjk,de sergen yalcin gecen sezon gorevden alinirken baskanlari ileride sergen yine geri gelecektir fazla yipranmasini istemedik demisdi isler kotude gitse hocanin kredisi devam ediyor sampiyonluk sonrasi yeni sezonun zor gecmesi surpriz degil bu sezon bittikten sonra baslayacak sezonda takim oyununda gozle gorulur bir ilerleme oturmus bir sistem ortada olmazsa hocanin verecegi birsey kalmamis diyebiliriz futbolda hedefler bitmez su anda lig kupa avrupa sansimiz devam ediyor ligde sampiyon olamiyorsan ikincilikde onemli sampiyonlar ligine dahi katilabiliriz?

Konferans liginde en az son 8'e kal.
Türkiye kupasını kazan.
Ligde en az 2. ol.

Bu hedeflere uzak değiliz.

Aspor'da AA Hocamızın Maxi ve Bozok'tan verim alamadığı için Ocak ayında etkili bir golcü almak istediklerini söyledi.

Erdal UZUNYILMAZ
09.11.2022, 09:05
Abartmayın. Bu takım Monaco'yu 4-0 yendi. Basel şu kadro yapısı ve oynadığı futbolla çok kötüler. Bunları da eleyemeyeceksek artık. Bana göre Cluj ile gelebilecek en iyi kurayı çektik.

sethfilo
09.11.2022, 18:59

Yazdıklarımdan akılsız oyun oynayalım, 90 dk ezelim, hiç yenilmeyelim, her sezon şampiyon olalım diye bir cümle veya ima gösterirsen sevinirim, yazdıklarım ile senin yazdığını tekrar karşılaştır ve sonra tekrar yaz kardeşim

pReN@_61
11.11.2022, 17:20
https://www.youtube.com/watch?v=SNy7zABwEgo

Enes Başkaya60
11.11.2022, 18:22

Hahahaa harikaa ;)

Doğukan Uçan
11.11.2022, 22:20
Bu sene artık şu saat itibariyle türkiye kupasını kazanmak, ligde ilk dörde girmek dışında konferansa çok yoğun olarak ağırlık vermeliyiz.

Vkgz
12.11.2022, 00:52
bu tarz takımlara karsı genelde bir tık altta kalıyor basarı ihtimalimiz. oy uzden yuksek konsantrasyon sart. zaten lige pek birşey olmayacak avrupada bari ilerleyelim

Sefer A.
12.11.2022, 22:36
Izlemek isteyenler, su an Grasshoppers deplasmanindalar

https://cdn.livetv598.me/webplayer.php?t=ifr&c=1989023&lang=fr&eid=87905053&lid=1989023&ci=87&si=1

wakaeme
12.11.2022, 22:54
ilk kez dinliyordum şok geçirdim süper ahahahahhaahhahahaha

Sefer A.
12.11.2022, 22:58
Renat Dadashov atti ve Grasshop 1-0 önde Basel karsisinda
............ gol iptal :/
aahhah gol oldu, sonra iptal dediler ofsayttan dolayi
sonra hakemi var çagirdi bi bak dedi, ofsaytta olan etki etmemis pasi alan o degil diye golü verdi hakem

neyse ara ara izliyorum da, basel bayagi kötü, acemi, bunlari rahat eleyecegiz

Enes Başkaya60
12.11.2022, 23:30
Renat Dadashov atti ve Grasshop 1-0 önde Basel karsisinda
............ gol iptal :/
aahhah gol oldu, sonra iptal dediler ofsayttan dolayi
sonra hakemi var çagirdi bi bak dedi, ofsaytta olan etki etmemis pasi alan o degil diye golü verdi hakem

neyse ara ara izliyorum da, basel bayagi kötü, acemi, bunlari rahat eleyecegiz

Kanki Basel'i kontrollü futbol oynasak yine eleriz gibi, olağan dışı birşeyler olmazsa diye düşünüyorum ;)

Doğukan Uçan
13.11.2022, 22:54
Basel şu ana kadar aynı kopenhag gibi çok kötü gözüküyor. Daha maça çok var umarım düzelmezler :D

Konferans ligi maçları da diğer organizasyonlar gibi çok fazla izleniyor çünkü çok fazla popüler takım var.

Enes Başkaya60
13.11.2022, 22:56
Basel şu ana kadar aynı kopenhag gibi çok kötü gözüküyor. Daha maça çok var umarım düzelmezler :D

Konferans ligi maçları da diğer organizasyonlar gibi çok fazla izleniyor çünkü çok fazla popüler takım var.

Akıllı oynarsak çeyrek final kesin yaparız diye düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
14.11.2022, 07:44

Konferans Liginde final ümit ediyorum.

Doğukan Uçan
14.11.2022, 13:30

Az kura şansı olsa çeyrek final sürpriz olmaz. Hep güçlü takımları çekiyoruz.

Enes Başkaya60
14.11.2022, 13:59
Az kura şansı olsa çeyrek final sürpriz olmaz. Hep güçlü takımları çekiyoruz.

Bu sefer zayıf oldu ama ilginç, ikidir iyi kura çekiyoruz kardeşim.

Bu kupadan ümitliyim ben bu sene.

Ligden pek bir ümidim yok oyun formatı değişmedikçe, birbirini yesin sikebahçe ile gayse.

Sefer A.
14.11.2022, 14:00
Bu turu geçtikten sonra rakiplerimiz bir sonraki tura oynamadan geçenlerden biri olacak, Konf ligi gruplarini 1. bitirenler yâni
Tabi Sivas ve Basak hâriç

https://www.uefa.com/uefaeuropaconferenceleague/draws/2023/2001692/

The draw features 16 teams:

Group stage winners (seeded)

AZ Alkmaar (NED)
Djurgården (SWE)
Nice (FRA)
Slovan Bratislava (SVK)
Villarreal (ESP)
West Ham (ENG)

İstanbul Başakşehir (TUR)
Sivasspor (TUR)

Knockout round play-off winners (unseeded)
8 TBC

How the draw works
• The eight UEFA Europa Conference League group stage winners will be seeded; the eight knockout round play-off winners will be unseeded.

• The UEFA Europa Conference League group winners play the second leg at home.

• Clubs from the same association cannot be drawn against each other. Further restrictions will be announced before the draw.

Doğukan Uçan
24.11.2022, 12:14
Bu sefer zayıf oldu ama ilginç, ikidir iyi kura çekiyoruz kardeşim.

Bu kupadan ümitliyim ben bu sene.

Ligden pek bir ümidim yok oyun formatı değişmedikçe, birbirini yesin sikebahçe ile gayse.

en az 2 tur geçmemiz lazım sürekli eleniyoruz senelerdir.

puan toplamak gerçekçi hedef.

seri başı olsak böyle takımlarla uğraşmayız.

Yiğit SARI
23.01.2023, 09:54
Çok aşağılara inmiş. Böyle bir maçımız daha var

doc holliday
23.01.2023, 12:03
Bu sene kötü olsalarda basel köklü bir kulüp ayrıca bu isviçre futbolu bize ters geliyor.Şanlar %50-50 eşit bence

Doğukan Uçan
27.01.2023, 13:36
İlk maç en az 2 fark atmamız lazım sabırlı oynayıp. Tek farkla gidersek eleniriz. Deplasman karnemiz rezalet zaten.

Tekke
28.01.2023, 22:51
Yazık, güzelim kadro çok rahat çeyrek final yapacakken çöp Basel maçı ağlayacağız belki de…

nakzo
28.01.2023, 23:12
Trabzonspor Bu rezil kadroyla rahat elenir muhteşem kalecimiz yine muazzam goller yer.

Vkgz
29.01.2023, 00:46
tek umudumuz bu alan kaldi. ceyrek final yapabilaek bari.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefaenes
29.01.2023, 09:41
td inadi ve kibir yüzünden bizi rezil edecegini korkuyorum. bi mac oynanmadan td ve aldigi cöpleri kovmak lazim sucu hep baskalarina buluyor

deepmavi
29.01.2023, 09:48
Burası Bizim Yeni Tarihi Başarımız Ve Buraya Odaklanalım.Haydi Trabzonspor'umuz UEFA Konferans Kupasında hep birlikte tarih yazacağız...

AYAĞA KALK, Mücadele Et, Hiç bir zaman YILMAK YOK...

nakzo
29.01.2023, 09:57
Burası Bizim Yeni Tarihi Başarımız Ve Buraya Odaklanalım.Haydi Trabzonspor'umuz UEFA Konferans Kupasında hep birlikte tarih yazacağız...

AYAĞA KALK, Mücadele Et, Hiç bir zaman YILMAK YOK...

Yahu Lig'de karagümrük gibi bir takımdan alanya gibi rezil bir takımdan fark yemiş hatay gibi küme düşecek takıma evrile çevrile yenilmiş ümraniye gibi alt lig takımını kupada son saniyede elemiş bu kapaze oyuncu topluluğundan Avrupa kupası alması bekleniyor ismi küçük hani hakir görülüyor ama konferans ligi'de bir Avrupa kupası Roma aldı o kupayı bizim Ligde olsa Roma 5 sene üst üste şampiyon olur ordan kıyas yapın.

deepmavi
29.01.2023, 10:06
Yahu Lig'de karagümrük gibi bir takımdan alanya gibi rezil bir takımdan fark yemiş hatay gibi küme düşecek takıma evrile çevrile yenilmiş ümraniye gibi alt lig takımını kupada son saniyede elemiş bu kapaze oyuncu topluluğundan Avrupa kupası alması bekleniyor ismi küçük hani hakir görülüyor ama konferans ligi'de bir Avrupa kupası Roma aldı o kupayı bizim Ligde olsa Roma 5 sene üst üste şampiyon olur ordan kıyas yapın.

Unutma bu takımda Monaco'yu net skorla mağlup etti.Bu takımda sorun şuanda çoğunlukla piskolojik ve Aynen bu takım Monaco maçında olduğu gibi sonuna kadar mücadele etsin.Mağlup edemeyeceğimiz takım yok...

deepmavi
30.01.2023, 09:28
Şuanda elimizde nasıl bir fırsat var şöyle anlatsak daha iyi olacak.Önümüzdeki sezon Avrupa'ya gidecek Türk takımları Uefa Konferans'a katılmak için ön eleme oynacaklar hatta bazı takımlar en az 2 ön eleme oynacaklar.Biz şuanda ne durumdayız, UEFA Konferans'ta yani şuan ki konuma gelmek için en az kaç maç oynamak lazım, en kötü kazanarak belki 10 maç oynamak lazım,Belki önümüzdeki sezon Uefa Konferans'ta daha güçlü takımlar olacak Örneğin Roma gibi, Yani artık bu fırsatı çok iyi değerlendirmeliyiz ve herkes artık kendini gelip buraya odaklanmalıyız.Zor Olabilir ve İmkansız Değil, İnşaAllah Başarabiliriz...

Erhan Sezer
30.01.2023, 09:55
Şuanda elimizde nasıl bir fırsat var şöyle anlatsak daha iyi olacak.Önümüzdeki sezon Avrupa'ya gidecek Türk takımları Uefa Konferans'a katılmak için ön eleme oynacaklar hatta bazı takımlar en az 2 ön eleme oynacaklar.Biz şuanda ne durumdayız, UEFA Konferans'ta yani şuan ki konuma gelmek için en az kaç maç oynamak lazım, en kötü kazanarak belki 10 maç oynamak lazım,Belki önümüzdeki sezon Uefa Konferans'ta daha güçlü takımlar olacak Örneğin Roma gibi, Yani artık bu fırsatı çok iyi değerlendirmeliyiz ve herkes artık kendini gelip buraya odaklanmalıyız.Zor Olabilir ve İmkansız Değil, İnşaAllah Başarabiliriz...
O kadar doğru dedin ki... Ligde liderin 13 puan gerisindeyiz, önümüz sene şuanda olduğumuz aşamaya gelmek çok çok zor olacak.

Doğukan Uçan
30.01.2023, 10:06
Bu sene avrupa da oynadığımız maçlarda deplasmanda beraberliğimiz bile yok full mağlubiyet almamışız. Tur hayal o iş bitti artık.

halilaziz61
30.01.2023, 10:17
Turu geçsin ben pek çok şeyi unutmaya razıyım

Ama bu olumsuz hava ile kolay görünmüyor

Larking
30.01.2023, 11:09
Ankaragücü bizi kupadan eleyecek,deplasman rezilliğini de düşünürsek Ankara'dan çıkamayız.

Bu sezon için eldeki tek hedef burası kaldı.

Son yılların en kötü Basel'i var.

Tek ümidim Avrupa'yı vitrin olarak görecek oyuncuların ligden daha farklı ve istekli oynamaları.

Konferansta bir çeyrek ya da yarı final bu sezona ve şehre yeniden heyecan getirebilir.

deepmavi
09.02.2023, 07:45
Bütün Futbolcularımıza Güveniyoruz ve Teknik Direktörümüz Abdullah Hocamıza Güveniyoruz.Bu takım İstediği Zaman her takımı mağlup edebileceğini gösterdi.Haydi hep beraber sonuna kadar İNANIP MÜCADELE EDEREK UEFA KONFERANS KUPASINDA hedefe ulaşacağız.Haydi Tarihi Efsane Başarıyı Kazanacağız...

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2023, 09:13
Ankaragücü bizi kupadan eleyecek,deplasman rezilliğini de düşünürsek Ankara'dan çıkamayız.

Bu sezon için eldeki tek hedef burası kaldı.

Son yılların en kötü Basel'i var.

Tek ümidim Avrupa'yı vitrin olarak görecek oyuncuların ligden daha farklı ve istekli oynamaları.

Konferansta bir çeyrek ya da yarı final bu sezona ve şehre yeniden heyecan getirebilir.

Ankara'yı eleyeceğimizi düşünüyorum. Uzatmaya kalmadan 2-0 veya 3-1 alacağız.

HOPA'LI TS'Lİ
09.02.2023, 09:14
Bütün Futbolcularımıza Güveniyoruz ve Teknik Direktörümüz Abdullah Hocamıza Güveniyoruz.Bu takım İstediği Zaman her takımı mağlup edebileceğini gösterdi.Haydi hep beraber sonuna kadar İNANIP MÜCADELE EDEREK UEFA KONFERANS KUPASINDA hedefe ulaşacağız.Haydi Tarihi Efsane Başarıyı Kazanacağız...

Konferans kupasını kaldırmak bize çok yakışır.
Başarabiliriz.

nakzo
09.02.2023, 12:36
Hocaya güveniyorum takıma güvenmiyorum ligde şu durumda olan bir takımın Avrupa kupası kazanma ihtimali sıfır bile değil zaten ülke perişan halde şu kadroyu görünce daha beter sinirlerim zıplıyor.

murmut
09.02.2023, 13:27
Mac ertelenir diye düsünmüstüm.
UEFA, Trabzon depremden dogrudan etkilenmediginden, mac oynanacak demis.

Bud Spencer
09.02.2023, 14:16
Futbolun hic bir anlami tadi kalmadi
Olmasinda
Keske ertelenseydi

sethfilo
09.02.2023, 16:21
Doğruyu söylemek gerekirse umrumda bile değil, enkazdan çıkarılan masum çocukları gördükçe neyin kavgasını yapıyoruz anlamıyorum

Tahir61
09.02.2023, 16:31
bazı şeyleri hiç anlamıyorum

depremi ntv'den takip ediyorum.
şu gün bile, tüm kulüpler seferber olmuşken "3 büyükler" reklamı yapıyorlar. Trabzonspor ve Ankaragücü gibi daha ilk andan tüm depolarını tırlara yükleyen kulüplerden, tesislerini açanlardan hiç bahsetmeyip üç takımı öne çıkarıyorlar.
haberciliğiniz batsın

tff maçların bir hafta sonra oynaması kararını almış. düşünceniz ne. planınız ne, aceleniz ne
yöneticiliğiniz batsın

şikeciler... iki sene önce malatya maçından sonraki rezil açıklamaları yanında bu sefer attıkları twet ne ki
insanlığınız batsın

ve uefa... depremden nasıl etkilendilmediğini düşünüyorlar ilginç ne olması gerek. ülkenin üçte biri duvar altında kalmışken 40 bin kişi bir stada koşup gol için heyecan mı duyacak. aceleniz ne atın ileri bir tarihe.

nakzo
09.02.2023, 20:09
Ligler 3 hafta daha ertelendi hatay ligden çekildi muhtemel gaziantep'te çekilecek aynı dünya kupası gibi 1 aylık bir ara oldu istanbul takımları liderken bu ligi oynatırlar paçaları yemez çünkü ligi iptal etseler gs götünü yırtar.

LANGARA
09.02.2023, 21:01
Bu maçın tüm gelirinin depremzedelere bağışlanacağını açıkladı başkan. Maç ve skoru umurumda bile değil! Yalnızca maça gidecekler için değil gitmeyecekler için de destek amaçlı bilet satılırsa güzel olur

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan
11.02.2023, 14:26
Bizim için lige havlu attığımızı düşünürsek bu maç çok önemli bir yere sahip. Maç çok kötü bir zamana denk geldi. Gördüğüm kadarıyla şehirdeki taraftar grupları dahil çoğu insan deprem bölgesine gitmiş. Maç mecbur oynanacak. Tribünlerin boş kalmaması için biletlerin ucuz olması lazım.

lazminator61
11.02.2023, 19:47
Renktaslar sizden ihtiyacim var.

Bu gece Trabzona inicem ve acil bi Araba kiralamam lazimim. Aceba havalimaninda var midir Arac kiralamak yeri?

Cenazemiz var malesef.

Ertan1982
12.02.2023, 11:04
Mac biletleri satisa cikti mi? Passo lig den mi alinacak?

Sefaenes
12.02.2023, 13:30
Renktaslar sizden ihtiyacim var.

Bu gece Trabzona inicem ve acil bi Araba kiralamam lazimim. Aceba havalimaninda var midir Arac kiralamak yeri?

Cenazemiz var malesef.

Başın sagolsun kardeş

Doğukan Uçan
12.02.2023, 17:15
forumda da bayağı o bölgelerde yaşayan taraftarımız vardı inşallah hepsi sağ kurtulmuştur. hayatını kaybeden kardeşlerimizin de mekanı cennet olsun.

yorumsuz6117
12.02.2023, 17:30
Acun bu maçı şifresiz Tv8'den yayınlamalı, gün birlik olma günü..

murmut
13.02.2023, 13:26
Acun bu maçı şifresiz Tv8'den yayınlamalı, gün birlik olma günü..
https://twitter.com/acunilicali/status/1625029695950536706

Acaba Olimpiyat stadinda dev ekran kurup, orasi icin de bilet satilabilirmi?

cakalkerem
13.02.2023, 14:06
ne futbol kaldı ne tad ne tuz birde takımımız çok kötüyse zaten sıkıntıydı daha beter oldu

melekcilingir
13.02.2023, 15:25
Maça bilet alamıyoruz. İnanılmaz!

Kombinem var maça gidemeyeceğim çünkü bütün İstanbul gitmeyeceği maç için bilet almaya çalışıyor. Şunun bir uygun biçimde yapılması mümkün değil miydi? Kombinelere, TS kartı olanlara öncelik vermeyi düşünmek bu kadar mı zor?!

Larking
13.02.2023, 15:43
Maça bilet alamıyoruz. İnanılmaz!

Kombinem var maça gidemeyeceğim çünkü bütün İstanbul gitmeyeceği maç için bilet almaya çalışıyor. Şunun bir uygun biçimde yapılması mümkün değil miydi? Kombinelere, TS kartı olanlara öncelik vermeyi düşünmek bu kadar mı zor?!

Hatıra bilet satışı ile hem daha fazla para toplanıp hem de maça gelemeyecek kişilerin hatıra bilet alarak çorbada tuzu bulunması sağlanabilirdi.

Maça gidecek taraftarlara da gerçek bilet satılabilirdi.

Küçük bir eleştirim de bilet fiyatlarına.

Geliri depremzedelere gidecek böyle bir maç için bilet fiyatları düşük tutulmuş.

Mesele VIP tribün biletleri 400 TL'den başlıyor.

En azından Maraton ve VİP biletleri biraz daha yüksek olabilirdi daha fazla yardım geliri elde etmek adına.

melekcilingir
13.02.2023, 15:56
Hatıra bilet satışı ile hem daha fazla para toplanıp hem de maça gelemeyecek kişilerin hatıra bilet alarak çorbada tuzu bulunması sağlanabilirdi.

Maça gidecek taraftarlara da gerçek bilet satılabilirdi.

Küçük bir eleştirim de bilet fiyatlarına.

Geliri depremzedelere gidecek böyle bir maç için bilet fiyatları düşük tutulmuş.

Mesele VIP tribün biletleri 400 TL'den başlıyor.

En azından Maraton ve VİP biletleri biraz daha yüksek olabilirdi daha fazla yardım geliri elde etmek adına.

Bunu, sınırsız hatıra biletle çözebilirler aslında. Herkes dilediği kadar bağış yapabilir. Şimdi aldıkları biletleri nasıl transfer edecekler Trabzon'dakilere?

Larking
13.02.2023, 16:08
Bunu, sınırsız hatıra biletle çözebilirler aslında. Herkes dilediği kadar bağış yapabilir. Şimdi aldıkları biletleri nasıl transfer edecekler Trabzon'dakilere?

Evet bunu düşünmek çok zor değildi.

Tanesi 200 TL'den hatıra bileti yüz binlerce belki de milyon kişi alacaktı,tribün gelirinin 5-10 katı yardım geliri elde elde etmek mümkün olacaktı.

Sosyal medyada bilet alan birçok kişi bileti transfer edebileceğini yazıyor,yani maça gitmeyecek olan çok kişi bilet almış.

Hatıra bilet yapılsaydı bu sorun olmaz,hem çok daha fazla para toplanır hem de maça gidecek olan gerçek biletini alır giderdi.

melekcilingir
13.02.2023, 16:16
Ben bilet alabildim nihayet. Kombinemle aynı koltuğu verdi, şans mıydı bilemiyorum.

Ama tribünler bomboş olacak sırf herkese açtıkları için.
Tek çözüm eski usül kapılar maçtan önce açılacak herkese.

wakaeme
13.02.2023, 17:04
her maça giden kemik kitle almış sadece öyle görünüyor

https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1625133051851292677

Oğuz ZEYTİN
13.02.2023, 17:06
Maçı, maç olmaktan çıkarmamak lazım. Bu tarz şeyleri çok seviyoruz. "Artık fenerliyim" diyeni mi ararsın, "Maçta 4:17 saniye topa dokunmayalım" diyeni mi...

Hayır, sonra olacaklar adım gibi biliyorum. Olası kötü sonuçta yardım organizasyonu, acı, keder, hüzün unutulup sövme başlayacak.

61_Hasan_69
13.02.2023, 17:28
Yapılan yanlış planlama sonucu muhtemelen tribünler boş kalacak

Doğukan Uçan
13.02.2023, 18:13
her maça giden kemik kitle almış sadece öyle görünüyor

https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1625133051851292677
Tam bunu yazmak için girdim foruma.

Maça gelmeyip bilet alan çok insan olacak.

Çok büyük hata yaptı yönetim bana kalırsa.

pReN@_61
13.02.2023, 19:06
başımız sağ olsun

yorumsuz6117
13.02.2023, 19:26
Bilet alıp maça gitmeyecek olan herkesin biletini devretmesi lazım şimdi, tribünde boşluklar hoş olmaz, tıklım tıklım dolmalı stad..

Muhammet Gündoğan
13.02.2023, 19:43
Cidden diger takim taraftarlari alinca stad bos kalmayacak mi? Nasil bir is bu? Yoksa maca sadece kagit biletle mi giriliyor?

Doğukan Uçan
13.02.2023, 20:59
Maç biletlerini herkes alabiliyor. Yani yardım için alayım maça gitmesem de olur mantığıyla hareket edenler olursa hiç iyi olmaz. Bildiğin stadın yarısı boş kalır.

Cem Balcı
13.02.2023, 22:18
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1625195094461583365

gurur6134
14.02.2023, 00:01
Yanlis yapildi bilet isinde, mactan once kapilar acilir gerekirse, boyle bir macta bos koltuklar hos olmaz hic..sirf istanbuldan bile yardim olsun diye bir suru adam var bilet alip maca gitmeyecek simdiden ,tamami satilmis gozukse bile biletlerin buyuk bosluklar olabilir..hatira bilet isine gidilebilirdi en mantiklisi bu olurdu

zaqua
14.02.2023, 00:41
Sanal bilet gibi bir uygulama yapılsa? Maça gidemeyecek olan bizler o biletleri alsak?

cerebrum
14.02.2023, 06:51
Yaşanılanlardan sonra bu maça özel bir marş olmalı diye düşündüm...

96 yılındaki yandı yürekler marşımız vardı onun melodisiyle söylenebilir..
https://m.youtube.com/watch?v=J8v0ck_F9sQ

Bence anlamlı olur.. Sosyal medya kullanmıyorum. Olabilirliği varsa paylaşabilirsiniz.

Altı şubat sabahı yandı yürekler...
Ülkemin güneyini yıktı depremler..

Hepimiz kolkola omuz omuza
Kalkacağız ayağa maraş adana..

Kalkacağız ayağa Hatay Malatya...

Trabzon cimbom kartal, sarı kanarya
Kanımız bir akar konu vatansa..

Eskişehir bursa, İzmir antalya
Kenetlendik sarıldık görsün tüm dünya
Kenetlendik sarıldık görsün tüm dünya.

Adıyaman antep, canımız feda
Diyarbakır Kilis, şanlısın urfa
Adıyaman antep canımız feda

Tüm alem dinlesin, işte burada
Türkiye cumhuriyeti yıkılmaz asla
Tüm alem dinlesin İşte burada
Türkiye cumhuriyeti yıkılmaz asla.

Türkiye türkiye.......

Yıldıray Emanet
14.02.2023, 11:55
Umarım futbolcular bu maçın manevi değerinin ve üzerlerine düşen sorumluluğun farkındadır. Tur falan umrumda değil. Maça dair tek beklentim saygı duyup ona göre vaziyet almalarıdır.

Cem Balcı
14.02.2023, 14:43
Hatıra bilet satışları başladı.

melekcilingir
14.02.2023, 14:55
Şehrin bundan daha fazlasına gücü yok. Kalan biletler satılmayacak.
Ya biletleri sembolik bir fiyata düşürelim ya da maç başlamadan kapıları açalım herkese.

Kimsenin maç izleyesi yok. Bu sportif bir organizasyon değil. Topluca orada olmalıyız.
Büyük yasımız var, orada bir arada olmamız lazım.

abdllh.29
14.02.2023, 16:17
Bende 2 adet bilet aldım, gidecek olana devir yaptım

pReN@_61
14.02.2023, 18:45
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1625449969917259778

Cem Balcı
14.02.2023, 23:28
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1625555515345444864

Cem Balcı
14.02.2023, 23:28
Biletler hala neden tükenmedi.

ÖmürKaradeniz61
15.02.2023, 02:39
Milli yasımız var,herkes elinden geldiği kadar yardımcı oluyor zaten,insanların çoğunun maçtan felan haberi bile yok. Milletçe perişan bir haldeyiz ne yiyebiliyor ne uyuyabiliyoruz ne de işimize gücümüze bakabiliyoruz. O kadar üzgün o kadar bitkinim ki bu felaketi eminim çok zor atlatacağız. Rabbim ordaki insanların yardımcısı olsun dualarımız onlarla, hayatını kaybeden vatandaşlarımız içinde mekanları cennet olsun diyorum,güzel ülkeminiz başı sağ olsun.

exelans_25
15.02.2023, 11:40
Biletlerin bitmemesi büyük kepazelik

pReN@_61
15.02.2023, 11:42
Milli yasımız var,herkes elinden geldiği kadar yardımcı oluyor zaten,insanların çoğunun maçtan felan haberi bile yok. Milletçe perişan bir haldeyiz ne yiyebiliyor ne uyuyabiliyoruz ne de işimize gücümüze bakabiliyoruz. O kadar üzgün o kadar bitkinim ki bu felaketi eminim çok zor atlatacağız. Rabbim ordaki insanların yardımcısı olsun dualarımız onlarla, hayatını kaybeden vatandaşlarımız içinde mekanları cennet olsun diyorum,güzel ülkeminiz başı sağ olsun.
ne yediğimizden bir şey anladık ne de uyuduğumuzdan
insan utanıyor sıcak yatakta yatarken
süreç psikolojimizi zorladı oldukça

lazminator61
15.02.2023, 12:33
Başın sagolsun kardeş

allah razi olsun

Gürkan Asma
15.02.2023, 12:58
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1625796146261000194

Rezalet.

melekcilingir
15.02.2023, 13:06
.

melekcilingir
15.02.2023, 13:07
Biletlerin bitmemesi büyük kepazelik

Değil. İnsanların gücü yok anlamıyor musunuz?
Depremden hemen sonra zaten yardım için bütçelerini zorladılar. Bu şehirde bu kadar.
İstanbul'a göre bilet fiyatları bir şey olmayabilir. Ama burası Trabzon.

Maça kadar tüm biletler dolmazsa ki dolmayacak, stat kapıları açılsın ve herkese orada hep beraber olma fırsatı verilsin.

Tribünlerde boşluk olursa bunun sorumlusu şehir değil, kulüptür.
Bu konuda hassasiyetlerini görmek istiyorum.

melekcilingir
15.02.2023, 13:07
.
Mesajlarımızı silme seçeneği olsa keşke...

iyattara
15.02.2023, 13:49
Bir de bağış yapmak için tüm takım taraftarları bilet aldı hesapta ona rağmen biletler duruyor. Cidden ilginç bir durum. Henüz bilet almamış kombine sahiplerine biletler satılmaz ise geri versinler bari. Ya gider ya başkasına verir, her zaman yaptıkları şey zaten.

Doğukan Uçan
15.02.2023, 14:15
halen daha bu maçta kombinelerin iptal olduğunu bilmeyen bir sürü insan vardır. stadın kapısına kadar gelip geri dönünce kafayı yer. bununla ilgili ciddi bir hatırlatma yapmak lazım bence.

Gürkan Asma
15.02.2023, 14:29
Değil. İnsanların gücü yok anlamıyor musunuz?
Depremden hemen sonra zaten yardım için bütçelerini zorladılar. Bu şehirde bu kadar.
İstanbul'a göre bilet fiyatları bir şey olmayabilir. Ama burası Trabzon.

Maça kadar tüm biletler dolmazsa ki dolmayacak, stat kapıları açılsın ve herkese orada hep beraber olma fırsatı verilsin.

Tribünlerde boşluk olursa bunun sorumlusu şehir değil, kulüptür.
Bu konuda hassasiyetlerini görmek istiyorum.Tv 8 de bedava olduğunu görünce gelmezler. Ekonomisi cart curt hikaye. Sıcakta evde, kahvede izlemek varken gelmez bizim "tutkulu" taraftar.

Köylerde oturanları anlarım ama kar vardır ki maç günü komple kar yagıslı görünüyor. Ben de sehir merkezinde degilim ama gerekirse 2 saat yürüyecegim, yine de giderim. Normal bi maç degil bu.

mancester
15.02.2023, 15:36
Sacma sapan bir uygulama gelmek isteyen gelir stada takimi destekler bir suru bilet alip gelmeyen adam olursa sacma bir durum olusur gonul icin yardim icin sembolik bilet aldirirsin olur biter ,hem yardimini yapmis olursun hemde organizasyonunu bozmamis olursun..

lazminator61
15.02.2023, 16:00
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1625796146261000194

Rezalet.

2 gün maca var, 9000 bin bilet kaldi, sikinti etmeyin, biletler satilir. Stad dolarmi onu bilmem.

Gürkan Asma
15.02.2023, 16:21
2 gün maca var, 9000 bin bilet kaldi, sikinti etmeyin, biletler satilir. Stad dolarmi onu bilmem.

Bi yönetici vs. hepsini satın alırsa ne anladım o işten. O şekilde biletlerin biteceğini biliyoruz zaten, mesele tribüne gelecek olan adamın biletini alıp gelmesi.

Sefer A.
15.02.2023, 17:33
Yaşanılanlardan sonra bu maça özel bir marş olmalı diye düşündüm...

96 yılındaki yandı yürekler marşımız vardı onun melodisiyle söylenebilir..
https://m.youtube.com/watch?v=J8v0ck_F9sQ

Bence anlamlı olur.. Sosyal medya kullanmıyorum. Olabilirliği varsa paylaşabilirsiniz.

Kalkacağız ayağa maraş adana..

Kalkacağız ayağa Hatay Malatya...

Kenetlendik sarıldık görsün tüm dünya
Kenetlendik sarıldık görsün tüm dünya.

Adıyaman antep, canımız feda
Adıyaman antep canımız feda

Tüm alem dinlesin, işte burada
Türkiye cumhuriyeti yıkılmaz asla
Tüm alem dinlesin İşte burada
Türkiye cumhuriyeti yıkılmaz asla.

Türkiye türkiye.......
Bayagi iyi

Sefer A.
15.02.2023, 17:34
Hâtira bilet satisini geç basladilar, yine bir nâneyi beceremediler

Doğukan Uçan
15.02.2023, 17:55
saçma sapan olaylar silsilesi devam ediyor. yok maçta tezahürat yapılmayacakmış iyi o zaman 5.dakika da rakip 1-0 öne geçince de oturup izleyecek miyiz? tezahürat niye yok abi resmi bir maç bu. sanki bundan sonra oturup her gün yas tutacaksınız. ayrıca bu maça rakip takım taraftarlarını davet edip stada sokmak nedir hazırlık maçı falan mı oynayacağız. hayatın olağan akışına aykırı bunlar. o zaman millet niye maça gelsin adamlar haklı oturur evinde izler zaten açık kanaldan veriyor. hayat bir şekilde devam ediyor bu ülkenin hiç bir doğal afetten ders aldığı yok. trabzonsporlu olmayan bir insanın böyle bir maçta ne işi var. zaten lige havlu atmışız eldeki tek ciddi organizasyonda böyle bir abuk subuk iş yapmak hiç olmadı.
ben karadenizliyim burada her sene mutlaka büyük sel felaketi olur insanlar ölür 3-5 gün sonra unutur gider. bu milletin en iyi yapacağı şey duyar kasmak, günü kurtarmaktır.
ayrıca 1 ay sonra ligler başladığında yine her şey tersine dönecek. saha dışında dostluk mostluk olur fakat saha içinde bunların hiç biri olmayacak yine camialar karşı karşıya gelecek.

o tribüne gelen rakip takım taraftarları forma ve atkılarla resim çekilip ileride stadınıza geldik şöyle yaptık böyle yaptık muhabbeti olacak. özellikle istanbul takımı taraftarları yapacaktık.

cerebrum
15.02.2023, 18:35
Bayagi iyi
İnşallah söylenir stadda. Madem tüm takımdan gelen taraftarlar var çok uygun olur herkes açısından.. Belki diğer stadlara da yayılır.. Ama dikkate alan olmadı sanırım..

Sefer A.
15.02.2023, 20:16
İnşallah söylenir stadda. Madem tüm takımdan gelen taraftarlar var çok uygun olur herkes açısından.. Belki diğer stadlara da yayılır.. Ama dikkate alan olmadı sanırım..
Yayilacak da ezberlenecek de, ohoo, epey vakit gerek maalesef, bu konuda en berbat kitleyiz belki de

Cihan Ince
15.02.2023, 21:08
saçma sapan olaylar silsilesi devam ediyor. yok maçta tezahürat yapılmayacakmış iyi o zaman 5.dakika da rakip 1-0 öne geçince de oturup izleyecek miyiz? tezahürat niye yok abi resmi bir maç bu. sanki bundan sonra oturup her gün yas tutacaksınız. ayrıca bu maça rakip takım taraftarlarını davet edip stada sokmak nedir hazırlık maçı falan mı oynayacağız. hayatın olağan akışına aykırı bunlar. o zaman millet niye maça gelsin adamlar haklı oturur evinde izler zaten açık kanaldan veriyor. hayat bir şekilde devam ediyor bu ülkenin hiç bir doğal afetten ders aldığı yok. trabzonsporlu olmayan bir insanın böyle bir maçta ne işi var. zaten lige havlu atmışız eldeki tek ciddi organizasyonda böyle bir abuk subuk iş yapmak hiç olmadı.
ben karadenizliyim burada her sene mutlaka büyük sel felaketi olur insanlar ölür 3-5 gün sonra unutur gider. bu milletin en iyi yapacağı şey duyar kasmak, günü kurtarmaktır.
ayrıca 1 ay sonra ligler başladığında yine her şey tersine dönecek. saha dışında dostluk mostluk olur fakat saha içinde bunların hiç biri olmayacak yine camialar karşı karşıya gelecek.

o tribüne gelen rakip takım taraftarları forma ve atkılarla resim çekilip ileride stadınıza geldik şöyle yaptık böyle yaptık muhabbeti olacak. özellikle istanbul takımı taraftarları yapacaktık.

Ah be kardeşim :) Seni anlıyorum. Ama inan şimdi bunların sırası değil. Kim ne yaparsa yapsın, ne önemi var?

iyattara
15.02.2023, 23:03
Arkadaşlar yarın maça gitmek isteyen 2 öğrenci arkadaşıma batı tarafından bilet transfer etmek isterim. Bana özelden yazarsanız sevinirim.

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adem Akyüz'
16.02.2023, 03:44
Maç çok fazla umrumda değil açıkçası. Sadece ortamı çok merak ettiğim için Çaykara'dan kalkıp gideceğim. Hava şartları izin verirse tabi.

Ayrıca şunu da söyleyeyim. Maçla ilgili o kadar çok planlanan şey var ki sonunda hiçbiri tam anlamıyla yapılamayacak gibi geliyor bana. Kaldı ki mesaj verme maçı bu maç değil bence. Hâlâ yaşadıklarımız çok taze. Oynamak zorunda kaldığımız bir maç. Oynayalım ve bitsin.

Son olarak bu "dostluk" ortamının geçici olduğunu hepimiz biliyoruz. 3 maça kalmaz eski ortama döneriz.

Doğukan Uçan
16.02.2023, 08:47
Bu maç ertelenir havaya bak. koskoca kış kar yağmadı bugünü buldu sanki bizdeki şansa bak.

HOPA'LI TS'Lİ
16.02.2023, 09:22
Bu maç ertelenir havaya bak. koskoca kış kar yağmadı bugünü buldu sanki bizdeki şansa bak.

Şu acılı günlerimizde UEFA'nın bu maçı oynatması skandal

Üstelik hava yağmur ve karlı olacak gibi bu akşam

Enes Ünal Kaya
16.02.2023, 09:24

Ukrayna'da savaş varken bile geçin yan ülkede oynayın diyor UEFA . Depremde maç ertelemez

cakalkerem
16.02.2023, 09:34
yenelim bari de ülkeyede bize de bir moral olur

HOPA'LI TS'Lİ
16.02.2023, 09:53
yenelim bari de ülkeyede bize de bir moral olur

Evet.
Acımız çok büyük
Moralimiz ve enerjimiz çok düşük

Faik Yılmaz
16.02.2023, 11:14
Anlık olarak şiddetli bir kar yağışı var Trabzonda...

maça kadar durmaz ise sorun olabilir

pReN@_61
16.02.2023, 11:31
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1625963194182238212

gurur6134
16.02.2023, 12:54
Hava kar yagisli cogu bilet alan destek amacli aldi gelmeyecektir,kapılar acilmazsa bos olur stad ki acilsa bile zor dolar yagis devam ederse sifresiz kanal dururken cogu kisi keyfini bozmaz oyle bir taraftar kitlesi yok trabzonda..

batugol
16.02.2023, 13:03
Trabzonda degilim
Olsaydım giderdim
Tv bainda seyredecegim ama sonuc hic umurumda degil
Bu macın tek amacı benim icin aciyi paylaşmak ve elde edilecek gelir

ÖmürKaradeniz61
16.02.2023, 15:21
Şimdi birşey diyeceğim ama, beni millet düşmanı,duygusuz hain ilan eden adamın kafasını koparırım bu 1. Kulüpler gerek sosyal medyada gerek günlük hayatta zaten bir olmuş birlik olmuş vatandaşın da desteğiyle gerekli yardımları yapmış. Bizim milletimizin unutkan olduğunu gözardı ediyorsunuz. Rakip takım formalarıyla şehirde dolaşmayı ve stadda maç izlemeyi son derece yanlış bulduğumu belirtmek isterim. Her zaman ki gibi birşeyi doğru yapmayı beceremedik çünkü senin iyi niyetin onlarda olamaz sen Anadolu insanısın onlar insan kandırmayı,insan aldatmayı kendine meslek edinmiş kişiler ligler başladığı zaman birbirlerine tekrar saldıracaklar göreceğiz. Kale içten fethedilir bunu hiçbir zaman kimse unutmasın. Doğal afet ayrı bir şey hayatın gerçeği, futbol gibi boş adam eğlencesi değil,evet bizde üzüldük kahrolduk ne yiyoruz ne içiyoruz gerekli yerlere yardımlarımızı yapıyoruz ama bu nedir Allah aşkına fener,galatasaray formalarıyla stada girmek şehirde dolanmak ta nedir ,bu hokkabazlıktır bunun sorumlusu cezasız kalmamalıdır.

Barista
16.02.2023, 15:28
Şimdi birşey diyeceğim ama beni millet düşmanı,duygusuz hain ilan eden adamın kafasını koparırım bu 1. Kulüpler gerek sosyal medyada gerek günlük hayatta zaten bir olmuş birlik olmuş vatandaşın da desteğiyle gerekli yardımları yapmış. Bizim milletimizin unutkan olduğunu gözardı ediyorsunuz. Rakip takım formalarıyla şehirde dolaşmayı ve stadda maç izlemeyi son derece yanlış bulduğumu belirtmek isterim. Her zaman ki gibi birşeyi doğru yapmayı beceremedik çünkü senin iyi niyetin onlarda olamaz sen Anadolu insanısın onlar son insan kandırmayı insan aldatmayı kendine meslek edinmiş kişiler ligler başladığı zaman birbirlerine tekrar saldıracaklar göreceğiz. Kale içten fethedilir bunu hiçbir zaman kimse unutmasın. Doğal afet ayrı bir şey hayatın gerçeği futbol gibi boş adam eğlencesi değil,evet bizde üzüldük kahrolduk ne yiyoruz ne içiyoruz gerekli yerlere yardımlarımızı yapıyoruz ama bu nedir Allah aşkına fener,galatasaray formalarıyla stada girmek şehirde dolanmak ta nedir bu hokkabazlıktır bunun sorumlusu cezasız kalmamalıdır.
:alkış::alkış::alkış:

Aynen katılıyorum.

Adem Akyüz'
16.02.2023, 16:21
Bu havada ilçeden/köyden stada gelmek değil, maçtan sonra geldiğin yere dönmek büyük sorun. Bu yüzden maça ilçelerden/köylerden çok az kişi gelecektir. "Trabzonspora ihanet ediyorsunuz" derken bunu düşünün biraz.

zafer6161
16.02.2023, 16:49
yenilirsek rezil oluruz valla
gerçi ben farklı yeneceğimizi düşünüyorum
3-1
4-1 gibi

HOPA'LI TS'Lİ
16.02.2023, 16:52
Ülkem için oyna Trabzonspor'um
Bu maçta işi bitir
Acılarımız biraz hafiflesin
Moralimiz biraz yükselsin

zafer6161
16.02.2023, 16:53
Şimdi birşey diyeceğim ama, beni millet düşmanı,duygusuz hain ilan eden adamın kafasını koparırım bu 1. Kulüpler gerek sosyal medyada gerek günlük hayatta zaten bir olmuş birlik olmuş vatandaşın da desteğiyle gerekli yardımları yapmış. Bizim milletimizin unutkan olduğunu gözardı ediyorsunuz. Rakip takım formalarıyla şehirde dolaşmayı ve stadda maç izlemeyi son derece yanlış bulduğumu belirtmek isterim. Her zaman ki gibi birşeyi doğru yapmayı beceremedik çünkü senin iyi niyetin onlarda olamaz sen Anadolu insanısın onlar insan kandırmayı,insan aldatmayı kendine meslek edinmiş kişiler ligler başladığı zaman birbirlerine tekrar saldıracaklar göreceğiz. Kale içten fethedilir bunu hiçbir zaman kimse unutmasın. Doğal afet ayrı bir şey hayatın gerçeği, futbol gibi boş adam eğlencesi değil,evet bizde üzüldük kahrolduk ne yiyoruz ne içiyoruz gerekli yerlere yardımlarımızı yapıyoruz ama bu nedir Allah aşkına fener,galatasaray formalarıyla stada girmek şehirde dolanmak ta nedir ,bu hokkabazlıktır bunun sorumlusu cezasız kalmamalıdır.

gelenler zaten iyi niyetli insanlar.bu kış günü ve ülke bu haldeyken 1000 km den bu maça kim gelir.akıl tutulması geçirmesi lazım.
ve herkes bu maça ts maçı değilde milli maç gözüyle bakıyor

Enes Başkaya60
16.02.2023, 16:53
Darian Males'e dikkat etsinler yeter.

En tehlikeli oyuncakları olur, kendisi.

Gürkan Asma
16.02.2023, 17:25
Bu havada ilçeden/köyden stada gelmek değil, maçtan sonra geldiğin yere dönmek büyük sorun. Bu yüzden maça ilçelerden/köylerden çok az kişi gelecektir. "Trabzonspora ihanet ediyorsunuz" derken bunu düşünün biraz.

Valla ben de her türlü giderim dedim ama kar bi an olsun durmadı, şehire sadece 7 km uzaktayım üstelik. Maça bi şekilde gidebilsem bile yürüyerek vs, gece eve dönme şansım yok. Belediyenin zaten trabzonda kar küreyeyim yol açayım diye dertleri yok. O yüzden devredeceğim biletleri sanırım.

Doğukan Uçan
16.02.2023, 17:28
bende şehir dışından gelecektim ama havadan dolayı gelemedik biletleri devrettik. bu karda kışta trabzonsporlu olmayıp maça gelenler iyi niyetlidir bence de altında kötü şeyler aramamak lazım helal olsun.

Doğukan Uçan
16.02.2023, 17:31

şans yok abi valla 2 ay kar yağmadı bu maç gününü buldu.

amasya0561
16.02.2023, 18:08
Vatanımızın böylesi zor bir gününde yine sorumluluk bizim üstümüze düştü. İnşallah iyi bir sonuçla ayrılırızda birazcık olsun tesellimiz olur. Tüm takımların bir araya gelmesinin bir anlamı olur. Aslında maç sonucuda umurumuzda değil ama…..

Barista
16.02.2023, 18:22
Yav diğer kulüpler destek amacıyla göstermelik bilet almışlar binlerce. Kapılar açılacak, tribünler dolacak bence. Konyaspor'un veya bjk'nın aldığı biner tane biletin maça gidecek adamlara dağıtılacağı yok neticede.

Saint Castillo
16.02.2023, 18:30
Şu atmosfer inşallah bir milad olur.

yatmaztara
16.02.2023, 18:45
Haydi Fırtına......

Surmeneli_91
16.02.2023, 18:58
bir bilet aldım devrettim bir tane daha aldım kuzey kale arkası üstten

gitmek isteyen varsa mesaj atsın hemen aktarayım.(bileti devrettim az önce)
biletler bitmeyecek bence hala daha bilet kalması çok ilginç kapıları açsalar bile gelir olarak bu biletlerin bitmesi gerekiyordu
hatıra biletler bundan dolayı açıldı maç biletleri biter millet almaya devam etsin diye ama normal bilet kimse almamış

demekki kombineden dolayı biletler çoğu maçta az kalmış gibi görünüyordu. ortalama 20 bine falan oynuyoruz sanırım hep.

kar yağışı da etkili olmuş olabilir ama yine de trabzonda olan arkadaşlar fedakarlık edip maça gidebilirdi.

Oğuzhan Fidan
16.02.2023, 19:03
Güzel bir netice ile net skor bekliyorum takımdan. Basel avrupada sıradan bir takım bizim kadromuz daha güçlü. Kağıt üzerindeki durumu sahaya yansıttığımızda her takımın içinden geçeriz.

Ekrem D.
16.02.2023, 19:07
FC Basel 4 santrfor eksigi ile maca cikacak. Ligde de cok kotuler. Kendi evimizde oynadigimiz macta turu alip, Isvicre'deki maca formalite icabi cikmaliyiz.

Oğuzhan Fidan
16.02.2023, 19:09
Arkadaşlar Trabzonspor un büyük olmasının köklü kulüp olmasının sebeplerinden biride davasına tutucu davranması ölümüne sahip çıkmasıdır. 1 maçlık bu görüntüler saygı ile karşılanır ancak Trabzonspor Camia’sının kalesi Trabzon kentidir. Trabzonspor’un kalesinde fenerli gsli formalarla gezemez bu davaya ihanettir ve geçmişe saygısızlıktır. Rakip her zaman rakip olarak kalmalıdır.. Ne yazık ki Dostluğuda , düşmanlığıda en uçta yaşayan bir milletiz.. Trabzon şehri dünyanın en büyük şehir takımına sahiptir.. Büyüklük istanbul takımlarıyla sevişerek değil savaşarak alınmıştır. Trabzon şehrinin rengi Bordo/Mavidir.

talsuv61
16.02.2023, 19:13
Arkadaşlar Trabzonspor un büyük olmasının köklü kulüp olmasının sebeplerinden biride davasına tutucu davranması ölümüne sahip çıkmasıdır. 1 maçlık bu görüntüler saygı ile karşılanır ancak Trabzonspor Camia’sının kalesi Trabzon kentidir. Trabzonspor’un kalesinde fenerli gsli formalarla gezemez bu davaya ihanettir ve geçmişe saygısızlıktır. Rakip her zaman rakip olarak kalmalıdır.. Ne yazık ki Dostluğuda , düşmanlığıda en uçta yaşayan bir milletiz.. Trabzon şehri dünyanın en büyük şehir takımına sahiptir.. Büyüklük istanbul takımlarıyla sevişerek değil savaşarak alınmıştır. Trabzon şehrinin rengi Bordo/Mavidir.

Allah başka dert vermesin kardeş

Oğuzhan Fidan
16.02.2023, 19:15
Allah başka dert vermesin kardeş

Değiştiriver takımını çok zor olmaz senin için.. feneriumdan bi forma sipariş et duvara asarsın

Surmeneli_91
16.02.2023, 19:18
fazla abartıyorsun renktaş sonuçta bu avrupa maçı ve olağanüstü bir süreçten geçiyoruz.
istanbulda fener galatasaray ya da beşiktaşın maçı olsa biz de formalarımızla o maça giderdik
amaç tüm türk takımlarının bu süreçte birleşmesi ve bu kötü günlerde ülke adına mücadele vermesi.
yoksa normal zamanda maça gitmeyi bırak şehirde gezdirmezler başka takım taraftarlarını

Değiştiriver takımını çok zor olmaz senin için.. feneriumdan bi forma sipariş et duvara asarsın

Oğuzhan Fidan
16.02.2023, 19:23
fazla abartıyorsun renktaş sonuçta bu avrupa maçı ve olağanüstü bir süreçten geçiyoruz.
istanbulda fener galatasaray ya da beşiktaşın maçı olsa biz de formalarımızla o maça giderdik
amaç tüm türk takımlarının bu süreçte birleşmesi ve bu kötü günlerde ülke adına mücadele vermesi.
yoksa normal zamanda maça gitmeyi bırak şehirde gezdirmezler başka takım taraftarlarını

Benim yazdığım cümlelerde bunu perçinler nitelikte zaten. Şu an hepsi misafir 1 maçlık bu görüntüler çok güzel..bizede şuan aynı şekilde davranırlar. Rakip olduğumuzu unutmadan dostluğuda dozunda yaşamamız gerekli farklı zamanlarda fenerlisi gslisi formalarıyla gezmeye kalkarsa işin rengi değişir…

Surmeneli_91
16.02.2023, 19:30
doğucan hariç ideal kadroyla çıkmışız.

doğucan nedir ya??!!

gbamin olabilirdi

alp.ckmk29
16.02.2023, 19:42
doğucan hariç ideal kadroyla çıkmışız.

doğucan nedir ya??!!

gbamin olabilirdi

Dahi hocam yine birşeyler deniyor dur bakalım hele.

naimbektas6161
16.02.2023, 19:46
gelenler zaten iyi niyetli insanlar.bu kış günü ve ülke bu haldeyken 1000 km den bu maça kim gelir.akıl tutulması geçirmesi lazım.
ve herkes bu maça ts maçı değilde milli maç gözüyle bakıyor

Güzel yorumun için teşekkür ederim. Bu maç özelinde güzel kareler. Zaten bundan sonraki maçlarda kimse diğer takım formalarıyla gelmez. Bu maça milli maç gözüyle bakmak lazım. Umarım kazanırız herkese biraz olsa moral olur.

Sefaenes
16.02.2023, 19:56
bu macta gelen bütün diger taraftarlara tsk ederim bügün birlik günü insallah galib geliriz. Bu macta gs,fb,bjk,bursalisiz ankara lisi gelmis umurumda degil baska sever olsa onlarin formasini görmek istemem ama bügün istizna zaten su kacgündür hicbirseyden zevk almiyorum. Haberleri baktim mi icin gidiyor demin haberde Baba ezkaz arasinda kizini cagiriyor bir umit diye icin parcalandi gerci hepsi parcaladi. Kendi kizim aklima geldi ne yaparim diye Allah birdaha böyle acilar göstermesin

Sefa Murat Dokuz
16.02.2023, 20:01
Rakibin adından korkmuş işte başka neden olacak Doğucan ilk 11.

Birisi teknik heyete söylesin deplasman golü kuralı kalktı.

Ligde kullanmadığın adamı Avrupa’da korkudan sahaya sürmelerinin manası yok.

OMERYILMAZ_TS
16.02.2023, 20:14
Herseyin fazlası zarar bu mac milli mac havasında art niyet aramaya öküz altında buzağı aramaya hiç gerek yok rahat olun inşallah birlik olup kazanırız biraz memleket olarak kafamız dağılır moral buluruz...

Adem Akyüz'
16.02.2023, 20:15
Beklediğimden daha fazla farklı takım taraftarı gelmiş.

Enes Başkaya60
16.02.2023, 20:15
Doğucan????

ts_tuncay_ts
16.02.2023, 20:20
Resmi site neden çöktü?

murmut
16.02.2023, 20:31
Vay be, böyle bir günde bile stadi dolduramadik.
Bundan sonra kimse demesin Trabzon futbol sehridir.

gurur6134
16.02.2023, 20:31
Güzel yorumun için teşekkür ederim. Bu maç özelinde güzel kareler. Zaten bundan sonraki maçlarda kimse diğer takım formalarıyla gelmez. Bu maça milli maç gözüyle bakmak lazım. Umarım kazanırız herkese biraz olsa moral olur.

Aynen oyle bu maca ozel sadece,trabzonda milli mac bile olsa kimse 3 ezik formasiyla giremez o stada deplasman tribunu haric ki orayada polis esligiyle genis onlemler esliginde gelip gidiyorlar ,yoksa kimsenin suphesi yok bundan..

Doğukan Uçan
16.02.2023, 20:32
Doğucan nedir ya yanındaki futbolcuya pas atamıyor. Bal yapmayan arı.

Sefa Murat Dokuz
16.02.2023, 20:40
Koroegrafi harika, ellerine yüreğine sağlık herkesin

Arif Timurcioğlu
16.02.2023, 20:42
Vay be, böyle bir günde bile stadi dolduramadik.
Bundan sonra kimse demesin Trabzon futbol sehridir. Kar sebebiyle.

ekeser60
16.02.2023, 20:43
Stad dolması ile ilgili arkadaşlar zaten ağır bir ekonomik krizdeyiz birde deprem olunca insanlar elinde ne varsa bagislarda kullandı o yüzden o kadar boşluk kabul edilebilir bir boşluk. İkincisi kareografiyi yapanlardan Allah razı olsun mükemmel bir şekilde dünya devletlerinin hepsini koymuş hümanist davranmış arkadaşlara helal olsun. Gayet bütün ulusları kucakliyici şekilde yapmışlar. Kareografiyi yapanlarla tribundekiler çok farklı belli.

bilgehan83
16.02.2023, 20:43
gözlerim doldu ağlamak üzereyim herkese teşekkür orada olan herkese emeği geçen herkese.. bizi kimse yıkamaz.. doğucanı falan boş verin başka şeye odaklanın artık bu milleti kimse yıkamaz... feneri gsesi bjkesi hepsi bizim hepsi biziz adaletsizliklerden yakınsak da bunların sorunmlusu o insanlar o taraftarlar değil bizim kupamızın kimde olduğu çok net değil mi sizce..

Surmeneli_91
16.02.2023, 20:46
stadın sadece %70 i dolu çok üzüldüm böyle bir maçta full olması gerekirdi

gurur6134
16.02.2023, 20:46
Ilk defa ulkede bir saygi durusunda cit cikmadi ..

Lazman
16.02.2023, 20:49
stadın sadece %70 i dolu çok üzüldüm böyle bir maçta full olması gerekirdi
haci en buyuk derdin bu olsun.

Surmeneli_91
16.02.2023, 20:54
maçın öneminden dolayı demedim bu sözü

haci en buyuk derdin bu olsun.

ts_tuncay_ts
16.02.2023, 20:57
Arka plandaki tezahürat benzeri şey nedir? Efekt mi verdiler

alp.ckmk29
16.02.2023, 21:00
Dahi hocam Avrupada da yerli kuralı var sanıyor sanırım. Gene leş bir diziliş.

robinhood61
16.02.2023, 21:04
Maç umrumda değil ancak Abdullah Avcı'nın oynattığı futboldan gram zevk almıyorum. Şampiyonluk kaçabilir ama yemin ederim sorun o değil...
İyi bir teknik adam bulmak zorundayız. Şu hassas dönemde yine aynı zevksiz futbolu izlemek sorunda değiliz....

Doğukan Uçan
16.02.2023, 21:04
bu nasıl yayın acun allah aşkına

gurur6134
16.02.2023, 21:05
bu nasıl yayın acun allah aşkına

Kambocya uzerinden yayin linkini alıyor galiba

Sefa Murat Dokuz
16.02.2023, 21:06
Abdüş Doğucan’a “Nereye atyosun sen”
Haklı

yorumsuz6117
16.02.2023, 21:07
Her zaman ki gibi berbatız, Doğucan'ın şu maçta işi ne..

Sefa Murat Dokuz
16.02.2023, 21:08
Şuna vuramayan 10 numara

yorumsuz6117
16.02.2023, 21:09
Eren işte sen bu yüzden çöpsün, versen Trezeguet'e boru gibi gol olacak, gol atabilecekmiş gibi kaleye vuruyon..

Vkgz
16.02.2023, 21:10
abdulkadir cok luzumsuz ya. sirf trabzon kontenjanindan sahada

Sefa Murat Dokuz
16.02.2023, 21:10
Peres uyuyor kaçtır, sağ bek şart

btnyldz
16.02.2023, 21:11
3.5 defa geldiler 3 gol pozisyonu buldular

savas avci
16.02.2023, 21:12
Peres acil dışarı acil

Vkgz
çok pozisyon veriyor takim ya. orta saha yok gibi

Doğukan Uçan
ömür ün vuruşa bak.

yorumsuz6117
Bakasetas harici tüm oyuncularımız kalitesiz, takımımızda ki en büyük sorun kaliteli oyuncu yokluğu..

Oğuz ZEYTİN
Peres oyunda değil.

Taha Muhammet
16.02.2023, 21:13
Defans hattını komple psikiyatriste götürmek lazım

Arda'
16.02.2023, 21:13
Peres ve Doğucan berbat, Abdulkadir de merkezde toparlamıştı sağ kanada geçince yine eski haline dönmüş.

kaçarava
16.02.2023, 21:14
Futbol, Peres'i bırakmış gibi.

savas avci
16.02.2023, 21:16
Takımda yaratıcı oyuncu yok bakasetas harici dümdüzler ne yazık ki

savas avci
16.02.2023, 21:17
Allahım şu gomezi nerden başımıza bela ettin ne günahımız vardı

smart
16.02.2023, 21:17
Gomez'den sağ kanattan yine adrese teslim bir orta

mourner
16.02.2023, 21:19
Gomez in trezegeye yaptığı ortayı hiçbir maçta kendisi alamadı..

smart
16.02.2023, 21:20
Dogucani cikar larseni koy. Larsen sag beke peres sag kanada abdulkadir merkeze

gudoz81
16.02.2023, 21:21
Sahada olan bitenin sadece futbolcu kalitesiyle ilgisi yok. Bakınız k.gümrük, pirlo

yorumsuz6117
16.02.2023, 21:22
Eren müthişsin müthiş..

gurur6134
16.02.2023, 21:22
Baka ile sozlesme yenilememiz lazim yaza en gec futbol resitali sunuyor yine bir avrupa macinda elimizde tutamayiz yoksa alacagimiz en az 10 milyon avro bonservisten oluruz

yorumsuz6117
16.02.2023, 21:23
Kadro vasat teknik direktör kadrodan da berbat..

sasort
Takımda çok sıkıntıli oyuncu var ama bu trezegeut varya kimseyi gözüm görmüyor

Sade koşuyor zeka sıfır
Bir kere koşması gerekti ondada topa bastı ya

Enes Başkaya60
Leş oğlu leş bir oyun.

sethfilo
16.02.2023, 21:24
bu takım bakasetasın ayağına bakıyor, değil avrupa kupası hazırlık maçından farkı yok, olası kötü sonuçlar için zaten zemini yapmışız kimsenin aklında futbol yok hikayesi. ortada net olan şey takım oynayamıyor

derry61
Gomez aslında Cardozo gibi topçu. Hantal ve çalım yeteneği az. Ama pozisyona soksalar atar. Bu arada Basel baya zayıf yenemezsek suç hocada.

Veysel
Takımı hiç özlememişim onu farkettim..

Sefa Murat Dokuz
16.02.2023, 21:25
Gomez şurda yalandan kendini atıp Siopis’e kart yedirdin, yeter

serdaracıl
16.02.2023, 21:26
Takımın hucum hattı geberik.

savas avci
16.02.2023, 21:26
Gomez efendi anca at kendini başka numaran yok

Doğukan Uçan
16.02.2023, 21:27
kadro harbiden ligde bir şekilde idare ediyor ama avrupa da başarı imkansız.

samatyaboy
16.02.2023, 21:27
Şu futboldan midem kalktı

btnyldz
16.02.2023, 21:28
Gomez aslında Cardozo gibi topçu. Hantal ve çalım yeteneği az. Ama pozisyona soksalar atar. Bu arada Basel baya zayıf yenemezsek suç hocada.

açıkçası pek beğenmiyorum ama pozisyona normal bir forvet kadar girebiliyor olsa bana da çok gol atardı gibi geliyor

savas avci
16.02.2023, 21:29
Hocada aynı benim gibi izliyor

sethfilo
16.02.2023, 21:30
sezon sonu 3-5 bakmadan ömürle yolları ayırmak lazım, artık umut vermiyor

Numan Yerlikaya
16.02.2023, 21:32
Hoca’nın bi hastalığı falan olabilir çünkü normal bi insan Doğucanı oynatmaz.

Doğukan Uçan
takım gol atamıyor malesef sorunlar devam ediyor.

Surmeneli_91
hücumda büyük sıkıntılarımız var hatay ve anteten hücumcuları almak lazım bizimkilerden olmayacak

Oğuzhan Fidan
16.02.2023, 21:33
Geçen yılki kadronun oyun bütünlüğü ile bu seneki arasında dağlar kadar fark oluştu.. takımda sihirbaz denilecek futbolcu 0

Oğuzhan Fidan
16.02.2023, 21:33
Hoca’nın bi hastalığı falan olabilir çünkü normal bi insan Doğucanı oynatmaz.

Avrupada çok aşırı kötü karnesi zaten

Numan Yerlikaya
16.02.2023, 21:35
Bakasetas yaydan falan vurur da atarsak kazanırız yoksa böyle biter maç

Ekrem D.
Yahu rakibin kadrosu cok kotu ayrica hucumda eksikleri/sakatlari var. Neden hala ekstra kontrollu oynuyoruz. Kendi evimizde en az 2 farkla almamiz gereken bir mac bu. Hocayi anlayamiyorum. Dogucan yerine Yazici ile baslanip daha ofansif oynamaliydik. Hatta cift forvet bile cikilabilirdi.

Oğuzhan Fidan
Bu takım inanılmaz kötü geliyor gözüme.. bu gazla şu basel takımını paramparça etmemiz lazımdı.. taktik varyasyondada tıkanma var.. tıkalı bir takım hücumda yığılamıyoruz halen aynı sorunlar devam ediyor dünya tersine dönse bizdeki problem değişmez

Oğuzhan Fidan
16.02.2023, 21:36
Tüm şutları kalecinin üzerine vuran yetenekli adamlarımızada ayrıca alkış bravo büyük başarı.

sethfilo
16.02.2023, 21:36
kadronun en formsuzu avcı

OMERYILMAZ_TS
16.02.2023, 21:37
İlk yarı fark yemeden bitirmek mucizeydi
Bu maçı şansa kazansak bile deplasmanda 5 tane yer eleniriz çok net
Avci hocam lütfen bizi artık yorma zaten bitmişiz
Çağdaş atan ilhan palut seviliyorsunuz...

Veysel
16.02.2023, 21:38
Takım çok kırılgan oynuyor. Sanki her an dağılacağız hissi veriyor.

Murat61
16.02.2023, 21:39
Arkadas bu basel cok kotu degilmi yazik soyle takimi bulmusuz ne berbat oyun var yine

Sefa Murat Dokuz
Biz bu kontrollü oyun görüntüsünde bile rakibe 2 net gollük pozisyon verdik.

Eğer golü atamazsak her türlü yeriz.

Rakipte yetenekli oyuncu yok. Boşu boşuna rakibin adından korkup Doğucan ile başladı.

Doğucan kötü başladı sonra toparladı ama öne oynayamıyor. Orta sahadaki pas boyunu kısaltıyor. Bakesetas olmasa öne pas atamayacaz.

Oğuzhan Fidan
Burada 2 farklı galip gelmezsek isviçrede bu takımı zaten yenemezler hem avrupa hemde malum deplasman fobisi yüzünden.. sivasın bile gruplarda mücadele ettiği ligde bile olamıyorsak başka söze gerek yok bence.

Oğuz ZEYTİN
Tutuk başladık. Eren & Ömür, Trezeguet pozisyonlarımız var.

Bu sezon çok kontra yiyoruz.

En çok aksayan oyuncumuz Peres.

Denswil'in ikili mücadelelerdeki müdahalelerini oynatan hakemi tebrik ederim. Bizim ligde olsa zırt pırt oyunu durduracağı yetmeyeceği gibi kart da çıkarırdı Mete Kalkavangiller...

Bir de maçın başında adamların savunmacılarının topla driplingle, topsuz Ömür'e fark atması üzücüydü. Fizik güç olarak her Avrupa maçında bu farkı görüyoruz.

Onur Erçetin
Trabzonspor tarihinin en vasat kadrolarından birisi.

Halil Alemdar
16.02.2023, 21:40
1-2 oyuncu dışında yetenekli diyebileceğimiz oyuncumuz neredeyse yok. Diri bir Nwakaeme ve Hamsik olsa 2 tane sallamıştık ilk yarı.

Tre atsa iyiydi. Bir de bakasetasın şutu gol olur diye bekledim.

Sent from my iPhone using Tapatalk