PDA

Orijinalini görmek için týklayýnýz : Süper Lig 13.Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Konyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Ozan Yýlmaz
31.10.2022, 01:32
Evet bay haftamýz sonrasý oynayacaðýmýz ve galip gelmemiz gereken test statüsünde önemli bir lig maçýna çýkacaðýz

Güzel oyun ve güzel bir galibiyet alýrýz inþallah

Onur Akyüz
31.10.2022, 01:49
0-0 is coming..

Fatih Öztürk
31.10.2022, 07:59
2-0 gomez, baka.

HOPA'LI TS'LÝ
31.10.2022, 08:10
Cenk Tosun'un golü sosyal medyada tepki çekti!

Beþiktaþ'ýn, Ümraniyespor'u 5-2 yendiði maçta Cenk Tosun'un 62. dakikada attýðý gol tartýþma konusu oldu.

Þike ve teþvik kaldýðý yerden devam...

Cenk ikinci BJK kariyerinde iyice ahlaksýzlaþmýþ. Bu gole faul verilmedi. Ýzlerken çýldýrdým. Peki M. Yumlu'nun 2011'de Eskiþehir'de attýýðý kemik gibi kafa golü faul gerekçesiyle iptal edilmiþ ve o gol verilse þampiyon olmuþtuk. O gol faulse Cenk'inki ne?

Kerem Karagümrük maçýnda kýrmýzý kart görmeliyken o da es geçildi.

Neyin mücadelesini veriyoruz þu b.ka batmýþ futbol ortamýnda

SON SÖZÜM CENK TOSUN'a:

BEN SPORCUNUN ZEKÝ, ÇEVÝK VE AHLAKLISINI SEVERÝM.
M. KEMAL ATATÜRK

Rakibin üzerine sýçrayarak attýðýn gol içine sindi mi?
Sürekli hakemlerle tartýþýyorsun.
Ýngiltere seni þýmarýk ve ahlaksýz yapmýþ.
Yazýklar olsun sizin gibi topçulara

HOPA'LI TS'LÝ
31.10.2022, 08:40
Maxi yerine Batshuayi alsaymýþýz daha iyi olurdu sanki :(

Bu arada Efecan Karaca'yý devre arasý alacakmýþýz. Sezon baþý alsaydýk Visça'nýn açýðýný kapatýr, lider olurduk.

HOPA'LI TS'LÝ
31.10.2022, 09:13
Þikebahçe ile 5 puanlýk fark oluþtu.

Farký açtýrmamalýyýz ta ki 25 Aralýk'taki TS-FB maçýna kadar

UÐUR DURTAÞ
31.10.2022, 10:02
Evet bay haftamýz sonrasý oynayacaðýmýz ve galip gelmemiz gereken test statüsünde önemli bir lig maçýna çýkacaðýz

Güzel oyun ve güzel bir galibiyet alýrýz inþallah

**
Ýnþallah.

Gerçekçi olmak gerekirse,
Dünya kupasý için verilecek araya kadar oynayacaðýmýz
ferenvaros-konya ve ankaragücü maçlarýnda
güzel oyun beklemek hayal diyorum.
kýzýlyýldýzý yenmeliydik,avrupa kupalarýndan beklentim kalmadý...
araya kadar fb ile puan farkýnýn daha fazla açýlmamasý adýna
konya ve ankaragücü maçlarý kazanýlmalýdýr.
yukarýda yazdýðým gibi gönül ister iyi oyun ve 3 puan olsun
ama araya kadar iyi oyundan ziyade 3 paun alalým.puan farkýný 5 te tutalým
fb kalan sivas ve giresun maçlarýný kazanacaktýr.

**
12 ocak 2023 tarihinde baþlayacak ara transfer döneminde
takýma en az 4 tane direk oynayacak,takýma katký verecek,bizleri heyecanlandýracak
takýmý havaya sokacak ve takýmý hýzlý oynamasýna katký verecek
ama en önemlisi stadýmýzýn dolmasýný saðlayacak transferler olmasý ÞART.

mutlaka gideceklerde olmasý þart
örnek mi doðucan örnek mi yusuf erdoðan

cakalkerem
31.10.2022, 10:09
þikeciler coþkulu top oynuyor biz durarak..
kaleye giden Trezzege dýþýnda adam yok malesef..

Ulan Waka'yý bu kadar arayacaðýmýzý hiç düþünmemiþtim..

Visca bir an önce dönmeli..

Doðukan Uçan
31.10.2022, 10:39
bu hafta ligin kýrýlma haftasý olabilir.

fenerbahçe-sivasspor
galatasaray-beþiktaþ
trabzonspor-konyaspor

fenerbahçe maçýný kazanýr, derbi berabere biter bizde puan kaybedersek geçmiþ olsun. kaldý ki fenerbahçe nin son maçý da giresunspor ile yine istanbul'da onu da kazanýr. derbiyi kaybeden takým lige havlu atar, beraberlik ikisine de yaramýyor.

bizim ne yapýp edip araya kadar oynayacaðýmýz 2 maçý alýp dönüþündeki fenerbahçe maçýný kazanmalýyýz.

belki biraz erken olacak ama fenerbahçe maçý iki takým içinde finaldir.

biz kazanýrsak ligi yeniden baþlatýrýz, fenerbahçe kazanýrsa ayný geçen sene bizim yaptýðýmýz gibi erken þampiyonluk turu atar.

kayl
31.10.2022, 11:07

Sikeciler le bizim kadromuz bir deðil biz sol bek sað bek sað kanat yedegimiz yokken adamlar osayi alioski biz gomez in yedegini ararken adamlar valencia batshuai yedek lerde pedro king serdar dursun ... kadro derinliði çok iyi adamlarýn bu sene 13 cu penaltýlarýný kullandýlar sýnýrsýz hakem desteði var hocasina iyi biz 35 milyon euro luk butcemizle avrupada da yarismaliyiz bu paralarý odeyemeyiz derken adamlar 139 milyon euro bütçe ile tek hedefimiz lig diyir ligin kazananý 5 milyon euro kazanýyor bu yýl lig þampiyonu cl ye katýlmak için 4 on eleme oyuncak yani adamlar sadece lig için sinirsizca para harcýyorlar ve biz her yýl bunlarla yarisanayiz bu yýl acikcasi avrupada para kazanýp bir kac transfer yurt dýþýna yaparsak gelecek yýl lig þampiyonu tekrar cl ye direk gidebilir .. bu yüzden gelecek yýl þampiyonluk için çalýþmak gerek

Larking
31.10.2022, 11:32
Sivas maçýna benzer bir maç bekliyorum.

Ýki maçý da kazanýp araya öyle girmek lazým,fb'den en fazla 5 puan geride.

Futbol umut vermiyor ama aradan sonra bazý þeyler deðiþebilir.Formsuz oyuncularýn toparlanmasý,sakatlarýn dönmesiyle 4-5 oyuncu yeni transfer gibi takýma katýlacak. Ýyi bir seri yakalarsak fb'yi yakalayabiliriz. fb için her þey neredeyse kusursuz gitti,þans da yanlarýndaydý ona raðmen iki maçý da alýrsak puan farký sadece 5.Aradan sonra herkes için rüzgar tersine dönebilir.Onlar da düþüþ yaþayacaklar,sürekli böyle gitmez.Ocak-Þubat performansý þampiyonu belirleyecek.

doc holliday
31.10.2022, 12:05
Ayný oyunumuzu oynarsak %60 Ts galibiyeti % 40 beraberlik,oyunumuz bu sene özellikle içsahada çok dalgalý oluyor o yüzden birþey demekte zor..

batu94
31.10.2022, 12:14

Olsun Kasým ayýna az kaldý. Çünkü sezon baþýnda yapmadýðýmýz kamp ve antrenmaný dünya kupasý arasýnda yapacaðýz. Öyle herhalde yoksa iki oyuncu gelince deðiþecek miyiz? Kasým 2023 olmasýn yoksa?

ahamitokutan
31.10.2022, 13:42
ismi lazým deðil olan kulube öyle bir fikstür hazýrlamýþlar ki 14 haftada sadece 2 kere istanbul dýþýna çýkmýþlar. birinde konyaya kaybettiler, diðerinde ankaragücünü yendiler. medyanýn þiþirmesi ile de rüzgarý arkalarýna aldýlar malesef. oyunlarý bizimkinden iyi gözükse de leblebi gibi gol yiyorlar.
konya ve ankaragücü maçlarýmýzý kesinlikle kazanmamýz lazým. sivas fenerin uþaðý pek umutlu olamýyorum ama son haftalarda toparlandýlar. baþaký da yenmiþlerdi bir umut çelme takabilirler belki. gs nin de bjk yi yenmesi iyi olur.

kaçarava
31.10.2022, 13:57
Puan farký 5 oldu ve araya kadar önümüzdeki iki maç da kolay deðil. Puan farký 5'in üzerine çýkarsa aradan sonra fb'yi yensek de iþimiz çok zor olur. Takýmýn geçen sezonun son 10 maçýndan beri devam eden sadece kazanma odaklý oyundan sýyrýlmasý gerekiyor. 2'den fazla gol attýðýmýz maç sayýsý kaç merak ediyorum. Bir þeylerin deðiþmesi lazým. Ne biliyim abi Gomez'in 2 gol atmasý lazým mesela. Böyle mýy mýy futbolla, gol atýnca hemen yaslanmakla olacak iþ deðil. 10 küsur puanla öndeyiz rahatlýðý yerleþmiþ takýma. O, geçen sezonda kaldý.

Erkin
31.10.2022, 14:39
Puan farký 5 oldu ve araya kadar önümüzdeki iki maç da kolay deðil. Puan farký 5'in üzerine çýkarsa aradan sonra fb'yi yensek de iþimiz çok zor olur. Takýmýn geçen sezonun son 10 maçýndan beri devam eden sadece kazanma odaklý oyundan sýyrýlmasý gerekiyor. 2'den fazla gol attýðýmýz maç sayýsý kaç merak ediyorum. Bir þeylerin deðiþmesi lazým. Ne biliyim abi Gomez'in 2 gol atmasý lazým mesela. Böyle mýy mýy futbolla, gol atýnca hemen yaslanmakla olacak iþ deðil. 10 küsur puanla öndeyiz rahatlýðý yerleþmiþ takýma. O, geçen sezonda kaldý.

Valla biz de gecen sene daha erken olmak kaydiyla boyle boyle tik tik giderek farki arsa cikarmistik. Sikeci menev de o kadar fark olmasa da benzer sekilde su an. Bence hava ve psikolojik olarak isi bitirdiler; is oraya gidecek. Bizim acimizdan 5 puan kapanmaz, ki Trabzonda berabere kaliriz gibi gozukuyor. Hocanin surekli dedigi Kasimda belki biraz toparlanma olur ama bu dengesiz takimla genel resim degismez, eldeki veriler ve gerceklikler bunu gosteriyor.

Sikecilerin serisine benzettim ama tabi deplasmanlarin kralini yaptik gecen sene normalde cok taraftari olmayan Altay tirbunleri doldurmustu. Sb, Marmarayla deplasmana gidiyor. Herifler 50 km disina cikmiyor.

Onur Akyüz
31.10.2022, 14:48
Takýmda umut olsa ben de diyeceðim fark kapanýr filan ama liderlik hevesine kapýldýðýmýz K.Paþa maçýnda sahada hiçbir þey yapmayan bir takým izledik. Þimdi bir sürü hesap kitap yaparýz bunlar çýkar konya maçýnda uyuz uyuz oynayýp 0-0 berabere kalýrlar.

Önümüzdeki konya ve ankara maçlarýný alýrýz diyebiliyor muyuz? Bence diyemiyoruz.

Çaðlar Güleryüz
31.10.2022, 15:00
Takýmda umut olsa ben de diyeceðim fark kapanýr filan ama liderlik hevesine kapýldýðýmýz K.Paþa maçýnda sahada hiçbir þey yapmayan bir takým izledik. Þimdi bir sürü hesap kitap yaparýz bunlar çýkar konya maçýnda uyuz uyuz oynayýp 0-0 berabere kalýrlar.

Önümüzdeki konya ve ankara maçlarýný alýrýz diyebiliyor muyuz? Bence diyemiyoruz.

Forumda rüya görmeyi seven bir kamyon adam var. Diyeceklerdir emin ol :)

Ortahisar61
31.10.2022, 15:10
ismi lazým deðil olan kulube öyle bir fikstür hazýrlamýþlar ki 14 haftada sadece 2 kere istanbul dýþýna çýkmýþlar. birinde konyaya kaybettiler, diðerinde ankaragücünü yendiler. medyanýn þiþirmesi ile de rüzgarý arkalarýna aldýlar malesef. oyunlarý bizimkinden iyi gözükse de leblebi gibi gol yiyorlar.
konya ve ankaragücü maçlarýmýzý kesinlikle kazanmamýz lazým. sivas fenerin uþaðý pek umutlu olamýyorum ama son haftalarda toparlandýlar. baþaký da yenmiþlerdi bir umut çelme takabilirler belki. gs nin de bjk yi yenmesi iyi olur.

Abi rakibi avcida boyle analiz edip degerlendiriyorsa biz bitmisiz yanmisiz kül olmusuz..bu fikstur fb nin dezavantajina (en buyuk umudum bu yil bu) ikinci devre takimlar daha cok asilir oturur kumedekiler dahil ve fb ikinci devre iki kez 3er deplasman arka arkaya oynayacak.
Oyunlari bizden iyi gozukmuyor bizden bariz iyi oynuyorlar. Sukur ki avci bunu bilip kasimi isarer ediyor.
Leblebi gibi gol yiyor dedigin takim 12 yemis biz 13 saka mi yapiyorsun ?
Sivas fbnin usagi olsa fb sampiyon olurdu su psikolojiden cikin artik riza oynatir ama avrupa liderligi var iki mac ust uste sikinti..
Biz konya macinda puan dahi kaybetsek a.gucu macini almaliyiz. Aradan sonra fb de bu fikstur varken eksiklerimiz ve takviyelerimizle ensede kalirsak ligin sonu cok FIRTINALI gecer..ha adamlar deplasmanda da yenerse acik ara olurlar zaten yapacak bise yok herif oynatiyor takimi

Halil Alemdar
31.10.2022, 15:22
Kalan 2 maçý mutlaka ama mutlaka kazanýp dünya kupasý arasýna girmeliyiz. Liderle fark 5 puandan fazla olmamalý. Dorukhan dönmez di mi dünya kupasýndan sonra :(

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

bordoylamavi
31.10.2022, 16:12

Bu arada Efecan Karaca'yý devre arasý alacakmýþýz. Sezon baþý alsaydýk Visça'nýn açýðýný kapatýr, lider olurduk.

valla bende onu düþündüm ama ben batþuaip in bjk deki gibi düþüþe geçeðini düþnüüyorum. ha gomez çýkýþa geçer mi onu bilemem tabi.
efecan iyi olur ama inanýn ilk 10 hafta messi olsa biþi deðiþmezdi bu takýmda. þimdi yavaþ yavaþ biþiler oturmaya baþladý. elbette rakipler düþüþe geçecek bizde çýkýþa geçersek yine þampyion olabiliriz. rakipleri izledim total de doðru dürüst biþi oynayan yok. hepsinin acaip zaaflarý var. ama tabi bizim bu futbolulumuzun deðiþmesi lazým

tristram
31.10.2022, 16:39

batschuayi haddinden fazla gomulen bir topcuydu.transfer doneminde umarim aliriz diye bir mesaj yazmistim bir cok kisi ayaklanmisti.yine de gomez'in kotu golcu oldugunu dusunmuyorum.bu gomez iyi beslendigi takdirde her turlu faydali olur ama adamdan faydalanmayi bilmiyoruz.
sen kalkip adami rakip kaleye ilk sutunu ikinci yarinin bilmem kacinci dakikasinda atan bir takima koyarsan adami da bitirirsin.mevcut sistemde ileride bize faydali olacak tek isim lionel messi cunku 5-6 savunmayi ipe dizecek tek futbolcu.bu sezon her futbolcumuzun cok kotu gorunmesinin nedeni oyun sistemimiz.hoca kasim ayini isaret etmisti,bakalim ne olacak.

objek
31.10.2022, 18:00
Takımda umut olsa ben de diyeceğim fark kapanır filan ama liderlik hevesine kapıldığımız K.Paşa maçında sahada hiçbir şey yapmayan bir takım izledik. Şimdi bir sürü hesap kitap yaparız bunlar çıkar konya maçında uyuz uyuz oynayıp 0-0 berabere kalırlar.

Önümüzdeki konya ve ankara maçlarını alırız diyebiliyor muyuz? Bence diyemiyoruz.

Arkadaslar takim gecen sezondan daha derli toplu ancak ileri uclu dedigimiz bolgede uretim yok iletisim yok otomotiklesmis verkaclar yok bekleki bir moment olsunda golu bulalim takim vasat oynarken ileride birisi sahsi becerisiyle gol atabilmeli combine ataklarda yeterli degil visca geldikten sonrada isler rayina oturmazsa yararsiz 3-4 futbolcuyu gonderebilirsek aklinida kullananilen bir hucum oyuncusu alinmali

yatmaztara
31.10.2022, 19:08
Þikebahçenin maçý olsaydý 95.49 da hakem bitirmiþti...
https://twitter.com/altligleren/status/1586693147404296194

pReN@_61
01.11.2022, 10:41
zor maç

kayl
01.11.2022, 12:57
zor maç

Bu hafta eren in kart cezalisi olmasi omur un formsuzlugu yabanci siniri vs cikicak kadro... ugurcan larsen huseyin hugo yusuf erdogan.. gbamin hamsik bakasetas... trezege djanini gomez... husryin i mecbur stoperde oynaticaz.. yok oynatmayalim dersek sag bek e huseyin i cekip sol bek denswil olur ama bu segerde hucum acisindan sikinti yasariz.. en mantillisi saydigim kadro

HOPA'LI TS'LÝ
01.11.2022, 17:19
A.Kerim Bardakçýnýn cezasý 1 maça indirildi.

Kerem FKG maçýnda rakibin ayaðýna bastý, kart gösterilmedi.

Cenk Ümraniyeli oyuncunun sýrtýnda birdir bir oynadý, VAR'dan izleme tavsiyesi veya iptal gelmedi.

Bu hafta fetösaray ve Þenoltaþ'a haram puanlar kazandýrýldý.

Demek ki Fatih Terim gibi Þenol Güneþ'in de lobisi var.

Türkiye'de futbol 2010-2011 sezonu son maçý olan 22 Mayýs 2011'de rahmetli oldu. Þike/teþvik primi ile haram þampiyonluk kazananlar cezasýný 11 yýldýr çekmedi.

Bu kirli arenada tertemiz 8 þampiyonluðu olan Trabzonspor'u çok seviyorum ve camiamla gurur duyuyorum.

ÝYÝ KÝ TRABZONSPOR VAR.
ÝYÝ KÝ SENÝ SEVMÝÞÝZ FIRTINAM

HOPA'LI TS'LÝ
02.11.2022, 08:30
Dorukhan Nisan'da dönebilirmiþ. Sezonu bitirdi yazýk oldu. Geçen sezonun jokeri, þampiyonlukta büyük katkýsý olan bu oyuncuyu kullanamamak çok üzücü

Peres ve Visca dünya kupasý arasý dönecekmiþ. Bu da tesellimiz olsun.

Devre arasý Efecan, Çaðlar alýnabilirse güzel olur.

cakalkerem
02.11.2022, 09:19
Konya'yi yeneriz

Imadoglu
02.11.2022, 13:11
konuyla alakasý yok ama merak ettim ..Sadio Mané nin Bayern-Inter maçýndaki ceza sahasi icindeki pozisiyon,yani eli ile yüzüne gelen topu durdurmasý (hakem VARda baktý ve vermedi ..bana görede penaltý deðil adam yüzünü korudu) bu Türkiyede olsa ne olurdu ?

Erhan Sezer
02.11.2022, 14:26
Herþey yalan bu maç gerçek, kesinlikle almalýyýz

crixus_61
02.11.2022, 16:49
1587805810343743488

crixus_61
02.11.2022, 16:49
Hakem Zorbay Küçük

UÐUR DURTAÞ
02.11.2022, 16:56
Hakem Zorbay Küçük

**
(H) ZORBAY KÜÇÜK (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1385054)
(Y) VOLKAN AHMET NARÝNÇ (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18552)
(Y) HAKAN YEMÝÞKEN (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19910)
(D) MUSTAFA KÜRÞAD FÝLÝZ (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091628)

HOPA'LI TS'LÝ
03.11.2022, 08:20
Yine mi Zorbay?!

Zor-Bay

gurur6134
03.11.2022, 11:58
1 -0 olsun bizim olsun zor mac konya ligin sert takimlarindan iyi top oynamaya calisan ekiplerinden birisi ,bizim de gunumuz gunune uymuyor istikrar yok takim da futbol zaten yok hayirlisi bakalim

HOPA'LI TS'LÝ
03.11.2022, 13:31
1 -0 olsun bizim olsun zor mac konya ligin sert takimlarindan iyi top oynamaya calisan ekiplerinden birisi ,bizim de gunumuz gunune uymuyor istikrar yok takim da futbol zaten yok hayirlisi bakalim

Baþakþehir 5, Konya 6 gol yemiþ.
Bu maçý ve Ankaragücü maçýný alýp araya iyi girmeliyiz.

kaçarava
04.11.2022, 01:05
Taraftar stadý doldurmalý artýk. Geçen sezonki gibi müthiþ bir mücadeleyle Konyaspor'u yenmeliyiz.

Hýzlý adamlar takýma döndü, geçiþlerde dikkat etmeliyiz. Yusuf, Gomez, Abdülkadir ve Djaniny, gol borçlarýný bu maç ödesin artýk.

Enes Baþkaya60
04.11.2022, 09:53
Gomez sendeyiz dostum.

Sen bir açýl ligin içinden geçeceksin buna eminim.

Dünkü oynadýðýmýz oyunda Gomez forvet olsaydý kesin 1-2 golü vardý.

Ýlk oynadýðý Avrupa maçýnda adam acayip bir performans sergilemiþti ya..

MetehanS
04.11.2022, 10:09
en ufak kalça darbesinde yýkýlmasa, biraz mücadele edebilse, temaslý oyunu sevse altýn çilek olacak ama þu haliyle maalesef umut vaat etmiyor.

Gomez sendeyiz dostum.

Sen bir açýl ligin içinden geçeceksin buna eminim.

Dünkü oynadýðýmýz oyunda Gomez forvet olsaydý kesin 1-2 golü vardý.

Ýlk oynadýðý Avrupa maçýnda adam acayip bir performans sergilemiþti ya..

Tahir61
04.11.2022, 10:40
3 oyuncumuz sarý kart sýnýrýnda: Bartra, Trezege, Baka

Yanlýþ bakmadýysam 4 oyumcumuzun da 2 sarý kartý var. Konya maçýnda kart görürlerse þb maçý öncesi a.gücü maçý da onlar için sýkýntýya girecek: Uðurcan, Gbamin, Bardi, Gomez.

Larking
04.11.2022, 11:07
Son yýllarda bu tip maçlarý genelde kazanýyoruz bu maçý da alacaðýmýzý düþünüyorum.

Takým Ferençvaroþ maçýnda pek yýpranmadý,Konya tehlikeli takým özellikle kanat hücumcularý etkili olabiliyor.Kolay maç deðil,dengeli geçecek 1-0 uzmaný Avcý bence yine istediðini alacak.

Bu maç ve Ankaragücü maçý bizi fb karþýsýna aradan sonra belki de lig liderliði maçýna çýkaracak.

Bunlarý yazdýðýmýz zaman bahane gibi görülüyor iþin gerçeði þu ki,fb Dünya kupasý arasýna kadar 14 maçta sadece 2 kez Ýstanbul dýþýna çýkmýþ olacak,Konya maçýný bile orada deðil Eskiþehir'de oynadýlar, tek Ýstanbul dýþýnda rakip sahada oynadýklarý maç ne kadar deplasman sayýlýrsa Ankara.

fb bu avantajý bence kullanamadý þu anda ayný maç sayýsýyla ikinciden sadece 3 puan,bizden 5 puan önde.Biz geçen sezon 14.haftayý þampiyonluktaki rakiplerimizden çift hane önde geçmiþtik.

Dünya kupasý arasýndan sonra herkes için iþler tersine dönebilir.Þu iki maçý da kazanalým,aradan sonra fb maçýný da alýrsak seri yakalayabilecek bir fikstürümüz var.

David_LuiZ4
04.11.2022, 13:04
Yalý çocuðu kendi baþkanlýk döneminin tek doðru kararýný verdi Jesus'u takýmýn baþýna getirdi..Vasat bir hoca ile yola devam etselerdi þu anda basýnda ve etrafta konuþulan "geniþ kadro avantajý" aleyhlerine olabilirdi çünkü 20 25 kiþilik kadroda her oyuncuyu hazýr tutmak her hafta deðiþik 11'lerle maça çýkmak ve maç kazanmak her babayiðidin harcý deðil..Bunu ancak Jesus gibi kurt bir hoca baþarabilirdi..Baþarýyor da..Þimdi gelelim þu kliþe lafa..Efendim þikeciler bilmem kaç maçtýr ligde Ýstanbul dýþýna çýkmýyor o yüzden puan kaybý yaþamýyorlar kliþesi..Be kardeþim herifler Rennes deplasmanýna çýkmadý mý? Larnaka deplasmanýna çýkmadý mý? Dünkü maçý nerede oynadýlar..Hepsinden de diþe diþ top oynayarak saha sonucu aldýlar..Siz Avrupa'daki deplasman maçlarýný deplasman olarak görmüyor musunuz? Hele hele Rennes gibi özellikle iç sahada atletik oyuncularla baskýlý ve seri top oynayan Rennes'le kafa kafaya oynamalarý sizi hiç düþündürmüyor mu?

Jesus'un þikebahçesinin eksikleri yok mu var tabii ki onlarý o maç özelinde dünya kupasýndan sonra konuþuruz fakat adamlarýn bu sezon baþarýlý gitmesinin ardýnda yatan gerçeði "hiç Ýstanbul dýþýna çýkmadýlar" bahanesiyle açýklamak doðru bir bakýþ açýsý deðil..

Bize gelince ben Konya ve Ankaragücü maçlarýndan iyi futbol beklemiyorum sadece 6 puan bekliyorum..6 puaný alýp þikebahçe maçýna puanlarý eþitlemeye çýkmalýyýz..Ara transfer döneminde de iyi transferler yapmalýyýz ki bu takým þampiyon olsun aksi takdirde mevcut kadroyla bu takým þampiyon olamaz..

erenslash
04.11.2022, 13:13
ara transferde bizim nokta atýþý düzgün harbi nnokta atýþý adamlar alabileceðimize inanýyor musun bro? ben inanmýyorum.ben sana söyleyeyim fener de ara taransfer döneminde boþ durmaz.bu kadar yeteneksiz varken para yok devre arasý çok zor transfer derler bahane de hazýr ben sana diyeyim. böyle bir iki transferle olacak iþ de deðil bu.
Yalý çocuðu kendi baþkanlýk döneminin tek doðru kararýný verdi Jesus'u takýmýn baþýna getirdi..Vasat bir hoca ile yola devam etselerdi þu anda basýnda ve etrafta konuþulan "geniþ kadro avantajý" aleyhlerine olabilirdi çünkü 20 25 kiþilik kadroda her oyuncuyu hazýr tutmak her hafta deðiþik 11'lerle maça çýkmak ve maç kazanmak her babayiðidin harcý deðil..Bunu ancak Jesus gibi kurt bir hoca baþarabilirdi..Baþarýyor da..Þimdi gelelim þu kliþe lafa..Efendim þikeciler bilmem kaç maçtýr ligde Ýstanbul dýþýna çýkmýyor o yüzden puan kaybý yaþamýyorlar kliþesi..Be kardeþim herifler Rennes deplasmanýna çýkmadý mý? Larnaka deplasmanýna çýkmadý mý? Dünkü maçý nerede oynadýlar..Hepsinden de diþe diþ top oynayarak saha sonucu aldýlar..Siz Avrupa'daki deplasman maçlarýný deplasman olarak görmüyor musunuz? Hele hele Rennes gibi özellikle iç sahada atletik oyuncularla baskýlý ve seri top oynayan Rennes'le kafa kafaya oynamalarý sizi hiç düþündürmüyor mu?

Jesus'un þikebahçesinin eksikleri yok mu var tabii ki onlarý o maç özelinde dünya kupasýndan sonra konuþuruz fakat adamlarýn bu sezon baþarýlý gitmesinin ardýnda yatan gerçeði "hiç Ýstanbul dýþýna çýkmadýlar" bahanesiyle açýklamak doðru bir bakýþ açýsý deðil..

Bize gelince ben Konya ve Ankaragücü maçlarýndan iyi futbol beklemiyorum sadece 6 puan bekliyorum..6 puaný alýp þikebahçe maçýna puanlarý eþitlemeye çýkmalýyýz..Ara transfer döneminde de iyi transferler yapmalýyýz ki bu takým þampiyon olsun aksi takdirde mevcut kadroyla bu takým þampiyon olamaz..

Larking
04.11.2022, 13:22
Umarým fb'lilerde Larnaca ve savaþ nedeniyle Polonya da oynanan grupta 1 puan alabilen Kiev gibi iki zor(!)deplasmandan çýktýklarýna inanýyordur.Her iki Rennes maçýnda da beraberliði güç bela kurtarmadýklarýný da düþünüyorlarsa o daha iyi.Biz de Monaco'yu 4-0 þansa(!) yenmiþ olduk mu her þey yolunda gitmiþ demek oluyor.

Deplasmanda da kazanabilirler,þampiyon da olabilirler bunu göreceðiz ama ilk 14 hafta en rahat fikstürü olan takým olmalarý gerçeðini deðiþtirmiyor bu.

iyattara
04.11.2022, 13:30
Umarým fb'lilerde Larnaca ve savaþ nedeniyle Polonya da oynanan grupta 1 puan alabilen Kiev gibi iki zor(!)deplasmandan çýktýklarýna inanýyordur.Her iki Rennes maçýnda da beraberliði güç bela kurtarmadýklarýný da düþünüyorlarsa o daha iyi.Biz de Monaco'yu 4-0 þansa(!) yenmiþ olduk mu her þey yolunda gitmiþ demek oluyor.

Deplasmanda da kazanabilirler,þampiyon da olabilirler bunu göreceðiz ama ilk 14 hafta en rahat fikstürü olan takým olmalarý gerçeðini deðiþtirmiyor bu.F.ner 2 zor deplasman oynadý ligde. Konya 1 0 maðlup bjk 0 0.

SM-S901E cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

cem1990
04.11.2022, 13:51
Trabzon iki maçý da kaybetmez
Dünya kupasýna ikinci olarak gireriz
Fener kalan iki maçýnda bir beraberlik alsa dünya kupasýndan sonra liderliðe otururuz

batugol
04.11.2022, 14:51
Ben romantik melankolik bir taraftarim
Trbazonsporumun maçlarýnýn sonucu ne olursa olsun takýmý desteklerim sampiyonluga inanirim
Bu maci da alacagimiza inaniyorum

Doðukan Uçan
04.11.2022, 17:10
konuyla alakasý yok ama merak ettim ..Sadio Mané nin Bayern-Inter maçýndaki ceza sahasi icindeki pozisiyon,yani eli ile yüzüne gelen topu durdurmasý (hakem VARda baktý ve vermedi ..bana görede penaltý deðil adam yüzünü korudu) bu Türkiyede olsa ne olurdu ?
o pozisyon türkiye de büyük takýmladan birine iç sahada yapýlsa penaltý vermeyen hakemin kafasýna sýkarlar :D

objek
04.11.2022, 17:32
Yalı çocuğu kendi başkanlık döneminin tek doğru kararını verdi Jesus'u takımın başına getirdi..Vasat bir hoca ile yola devam etselerdi şu anda basında ve etrafta konuşulan "geniş kadro avantajı" aleyhlerine olabilirdi çünkü 20 25 kişilik kadroda her oyuncuyu hazır tutmak her hafta değişik 11'lerle maça çıkmak ve maç kazanmak her babayiğidin harcı değil..Bunu ancak Jesus gibi kurt bir hoca başarabilirdi..Başarıyor da..Şimdi gelelim şu klişe lafa..Efendim şikeciler bilmem kaç maçtır ligde İstanbul dışına çıkmıyor o yüzden puan kaybı yaşamıyorlar klişesi..Be kardeşim herifler Rennes deplasmanına çıkmadı mı? Larnaka deplasmanına çıkmadı mı? Dünkü maçı nerede oynadılar..Hepsinden de dişe diş top oynayarak saha sonucu aldılar..Siz Avrupa'daki deplasman maçlarını deplasman olarak görmüyor musunuz? Hele hele Rennes gibi özellikle iç sahada atletik oyuncularla baskılı ve seri top oynayan Rennes'le kafa kafaya oynamaları sizi hiç düşündürmüyor mu?

Jesus'un şikebahçesinin eksikleri yok mu var tabii ki onları o maç özelinde dünya kupasından sonra konuşuruz fakat adamların bu sezon başarılı gitmesinin ardında yatan gerçeği "hiç İstanbul dışına çıkmadılar" bahanesiyle açıklamak doğru bir bakış açısı değil..

Bize gelince ben Konya ve Ankaragücü maçlarından iyi futbol beklemiyorum sadece 6 puan bekliyorum..6 puanı alıp şikebahçe maçına puanları eşitlemeye çıkmalıyız..Ara transfer döneminde de iyi transferler yapmalıyız ki bu takım şampiyon olsun aksi takdirde mevcut kadroyla bu takım şampiyon olamaz..

Su anda bir gercek varki sb ligin en hirsli en ac en cok isteyen en cok kosan en genis kadrosuna sahip takim kadro genisligi konusunda onlardan eksik oldugumuzu kabul edebiliriz ancak diyer geriye kalan karakteristik ozellikler ve meziyetler bize gecmisten beri yabanci seyler degil uzun sureli pisikolojik bir savasa hazir olan 16-17 gozukara inanmis oyuncu gurubu su anda olusmus degil ama imkansizda degil sb, nin kaliteli kadrosu var ama en buyuk sirlari kaliteyle birlikte rakipten daha cok kosup mucadele etmeleri oncelikle bizim sahada savasan daha cok isteyen taraf olmamiz lazim sahada ruhsuz dolasan kuru kalitenin is yapmayacagini sb yeni yeni kavriyor!

champions
04.11.2022, 18:28
Doðucan-Bartra-Denswill-Eren
Baka--Siopis--Gbamin-Trezege
----------Maxi---Bardhi/Umut---

Þu kadroyu þöyle bir 3 maç üst üste görsek þahane olacak.

kayl
04.11.2022, 19:30
Doðucan-Bartra-Denswill-Eren
Baka--Siopis--Gbamin-Trezege
----------Maxi---Bardhi/Umut---

Þu kadroyu þöyle bir 3 maç üst üste görsek þahane olacak.

Þu an hamsik i kesicek durumda deðiliz öyle bir o yunumuzda yok dün gba sio bardi 3 kuþu 3 pas yapamadý... bu hafta eren de cezali

Ortahisar61
04.11.2022, 21:20
Çok önemli cok kritik iki mac...takipte kalmak moral motivasyon anlaminda en zoru bu mac gorunuyor.taraftarlar bu maci almali seyirci degil taraftar lazim bu mac.

S.ÖZKAN
04.11.2022, 21:30
Kazanalým yolumuza devam edelim

Sefer A.
04.11.2022, 22:05
Bilet fiyatlarýmýz þu þekilde belirlenmiþtir:

VIP Platinum: 1.250 TL

VIP Gold: 1.000 TL

VIP Silver: 750 TL

Batý: 200 TL

Doðu: 150 TL

- Konyaspor maçýna özel bu fiyatlar üzerinden kadýn ve öðrencilere %50 indirim yapýlacaktýr.

Kadýn ve öðrenciler biletlerini Passolig giþelerinden alabilecektir. Öðrenci kimlik kartý ibraz edilmesi zorunludur.

Ufuk
04.11.2022, 22:19
Son 5 maç özetini izledim, rakibe ceza sahasýnda pek pozisyon vermeyen bir takým ama yay civarý sürekli birileri boþ kalýp þut atýyor. Baka'ya özel önlem almazlarsa rahat yazar bir tane. Sehic ayaðýna çok güvendiði için hata yapabiliyor çýkarken (Kasýmpaþa maçýndaki saçmalýktan bahsetmiyorum bile) hoca buraya çalýþacaktýr.

Forvette Mami baþlarsa pek sorun yaþamayýz da azman yada Diouf baþlarsa Bartra'yla eþleþmemesi için dua edelim çünkü ikisi de paket yapar hava toplarýnda çok iyiler.

Bunun dýþýnda Amilton ve Mihalak gibi iki sýkýntý topçusu var. Çekici gibi þutorü var. Bytiqi gibi ne zaman ne yapacaðý belli olmayan bir kanadý var. Tehlikeli takým. Çýkýþ arýyorlar zor maç. Macar takýmýna uyguladýðýmýz tarifeyi uygularsak kazanýrýz bence.

pReN@_61
04.11.2022, 22:51
kalan 7 bin bilet
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1588522443022700544

fadigaTS
04.11.2022, 23:05
Karþýlaþma özelinde sadece giþelerden kadýnlara ve öðrenci kimlik belgesini ibraz eden tüm öðrencilere yüzde 50 indirimli satýþ yapýlacaktýr. Ýndirimli biletler transfere kapalý olacaktýr.

Zahmet olacak.Artýk þu stadý doldurun.Kadýn ve öðrencilere % 50 indirim olayý çok güzel oldu.

Sefer A.
05.11.2022, 00:15
Son 5 maç özetini izledim, rakibe ceza sahasýnda pek pozisyon vermeyen bir takým ama yay civarý sürekli birileri boþ kalýp þut atýyor. Baka'ya özel önlem almazlarsa rahat yazar bir tane. Sehic ayaðýna çok güvendiði için hata yapabiliyor çýkarken (Kasýmpaþa maçýndaki saçmalýktan bahsetmiyorum bile) hoca buraya çalýþacaktýr.

Forvette Mami baþlarsa pek sorun yaþamayýz da azman yada Diouf baþlarsa Bartra'yla eþleþmemesi için dua edelim çünkü ikisi de paket yapar hava toplarýnda çok iyiler.

Bunun dýþýnda Amilton ve Mihalak gibi iki sýkýntý topçusu var. Çekici gibi þutorü var. Bytiqi gibi ne zaman ne yapacaðý belli olmayan bir kanadý var. Tehlikeli takým. Çýkýþ arýyorlar zor maç. Macar takýmýna uyguladýðýmýz tarifeyi uygularsak kazanýrýz bence.
Cekici sakat, aradan sonra takima döner demis Ilhan hoca
Uzaktan yazardi o, iyi oldu bize karsi oynamamasi

Ve bu kez stad dolacaktir

Ufuk
05.11.2022, 00:21

Olmamasý iyi oldu. Uzaktan da ceza sahasýnda da etkili adamdý.

pReN@_61
05.11.2022, 02:42
https://twitter.com/dolmuscunuz/status/1588473950602145793

Murat Keçeci
05.11.2022, 11:14
Önemli bir lig maçýna çýkacaðýz.liderle aradaki 5 puanýn daha artmasýna izin vermemeliyiz.Zorlu bir rakiple oynayacaðýz.Son dönemin istikrarlý ve baþarýlý bir takýmý konya ama bizde Trabzonsporuz ve Akyazý avantajýný kullanýp 3 puaný cebe koymalýyýz.

Rakibin çok ekstra bir oyuncusu yok ama beraber oynama alýþkanlýðý iyi olan yardýmlaþmayý bilen disiplinli bir ekip.Kazanmak için kapasitemizin tümünü sahaya yansýtmalýyýz.

Zayýf noktalarý stoper bölgesi orayý iyi iþlemek lazým.Geçen sezon ki maçta Cornelius bunu baþarmýþtý.Þimdi bu görev Maxi Gomez de.

Hamsik ve bakasetas dan yine hareketli ve ön planda olduklarý bir oyun bekliyorum.Tabii yorulma sürelerini iyi takip edip oyuna hamle de yapmak lazým.

Bireysel hata yapmamak lazým.Böyle kompakt takýmlara karþý ilk golü yemek maçý zora sokabilir.Çok dikkatli olmalýyýz.

Yusuf henüz skorer kimliðinden uzakta.Þutlarý çok kötü daha iyisini yapabilir.Abdülkadir son maç iyi idi.Uðurcanda son dönemde iyi gidiyor.Trezeguet yetenekli ve çalýþkan ama bazen çok aceleci iþler yapýyor ve bu da hatalara sebeb oluyor.Umut bozok tek vuruþ golcüsü kendisine uygun bir rol bulduðumuzda çok katkýsý olacaktýr.Defans hattýmýz son dönemde bir istikrar yakaladý.Sadece Eren ve larsenden hücumda boþluk bulduklarýnda daha kaliteli iþler bekliyorum.

Taraftarýmýzda üzerine düþen görevi yerine getirmeli.Stadda ne kadar büyük enerji oluþursa bu sahadaki verimi arttýracaktýr.

Ufuk
05.11.2022, 14:18
https://twitter.com/ErtugrulDogan61/status/1588843600414412801
Sefer A.

Enes Baþkaya60
05.11.2022, 14:22
Uðurcan

Larsen-Bartra-Hugo-Yusuf

Hamsik-Siopis

Trezeguet-Bakasetas-Abduþ

Gomez

Bu kadro ile çýkacaktýr Abdullah hoca muhtemelen.

Abdullah Hocam lütfen kapris yapma ne kadar eleþtiri de bulunsakta seni seviyoruz sen bu takýmý geçen sene öyle böyle Þampiyon yaptýn.

Ferencvaros maçýnýn ilk yarýsý gibi bir oyun oynamaya devam ettirirsen bizim þu ligde yenemeyeceðimiz hiç bir takým yok.

9.Þampiyonluk söylemleri baþladý artýk olamasakta sen böyle oynatmaya devam et canýmýzý ye.

Pres...Pres...Pres anahtar kelime bu.

Sefer A.
05.11.2022, 15:43
Sefer A.
Ben mi gideyim ? :p

UYZD
05.11.2022, 15:45
Sefer A.

Takýmý artýk Ýstanbula taþýyalým nolur ya. Trabzondaki taraftar deðil seyirci. Ýstanbulda her hafta 60 bin doldururuz þakasýz.

bilginsem
05.11.2022, 16:13
Þaka gibi Aspor da gs bjk maçýnýn baþlýðýna bakýn.

YILIN SON DERBÝSÝ SEYRANTEPE'DE

Bu ligde cidden hep ayrýk otu muamelesi görüyoruz

Tahir61
05.11.2022, 17:31
kadroyu çok merak ediyorum

sol bek kim olacak?
Larsen, Densvil, Yusuf, Ömür

Dorukhan'ý Tayfur bingöl gibi biriyle mesela yedekleyebilseydik böyle durumlarda çok iyi olurdu.

Ufuk
05.11.2022, 17:40
Ben mi gideyim ? :p
6 bin bilet duruyor hala iþ baþa düþtü :p

Ufuk
05.11.2022, 17:44
kadroyu çok merak ediyorum

sol bek kim olacak?
Larsen, Densvil, Yusuf, Ömür

Dorukhan'ý Tayfur bingöl gibi biriyle mesela yedekleyebilseydik böyle durumlarda çok iyi olurdu.

Tayfur'u her yere koyarsýn ya. Gerçek joker. Öyle YE32'nin sol bekliði gibi de deðil, izlediðim her pozisyonda hakkýný verdi çocuk. Bugün Masuaku'nun yerine sol bekte oynayabilirmiþ. bjkli olduðu için oraya gitmiþtir umarým, yoksa hiçbir ilgi olmamasý saçmalýk olurdu.

yatmaztara
05.11.2022, 17:56
Þu 2 maçý kazanalým dünya kupasý arasýnda þampiyonluk hayali kuralým ardýndan 2 þikebahçe maçýnda yenilmeyelim ve þikebahçe son maç þampiyonluðu kaçýrýp 4. olsun biz 2. olalým baþka birþey istemiyorum :)

ilelebeTS
05.11.2022, 22:02
2 maç 6 puan alýp iþimize bakalým. Bu köprünün altýndan daha çok sular akar. Motivasyon bozmaya gerek yok.

Fatih Öztürk
05.11.2022, 23:44
Hocanýn iþine karýþmak gibi olmasýn biraz karýþayým, abdülkadir son ferencavus maçýnda biraz kýpýrdadý diye konyaya karþý bunla baþlamayýp caniniyle baþlamasý oyunu tamamen karþý tarafa yikacagimizin net göstergesidir. Canýný iç sahada ne pahasýna olursa olsun kullanýlmalýdýr.

Halil Alemdar
05.11.2022, 23:54
Evimizde kasýmpaþaya kaybettiðimiz maç hala üzüyor beni. Ne yapýp edip þu 2 maçý kazanýp dünya kupasý arasýna girmek þart. Ah ulan Peres Dorukhan keþke siz de dönebilseydiniz. 2 3 kademe yukarý çýkardýk.

Zor maç. Konya tehlikeli takým.

——————Uðurcan—————
Türkmen—Bartra—Hugo—Denswill
————Gbamin—Hamsik—————-
Yusuf———-Baka————-Trezege
——————Gomez————

Gibi gibi. Sað her halükarda felç :)

——————Uðurcan—————
Larsen—-Bartra—Hugo—Yusuf Erdoðan
————Gbamin—Hamsik—————-
——————Gomez————

Bilemiyorum altan.

Halil Alemdar
05.11.2022, 23:57

Oo süper. Tehlikeliydi lavuk.

Fatih Öztürk
06.11.2022, 00:23
Evimizde kasýmpaþaya kaybettiðimiz maç hala üzüyor beni. Ne yapýp edip þu 2 maçý kazanýp dünya kupasý arasýna girmek þart. Ah ulan Peres Dorukhan keþke siz de dönebilseydiniz. 2 3 kademe yukarý çýkardýk.

Zor maç. Konya tehlikeli takým.

——————Uðurcan—————
Türkmen—Bartra—Hugo—Denswill
————Gbamin—Hamsik—————-
——————Gomez————

Gibi gibi. Sað her halükarda felç :)

——————Uðurcan—————
Larsen—-Bartra—Hugo—Yusuf Erdoðan
————Gbamin—Hamsik—————-
——————Gomez————

Bilemiyorum altan.

Kadroyu kurmuþsun iyi hoþta, forvete yusuf yazýcýyý koyarsa hiç þaþýrma. Abdulkadiri kazanacaðým ayaðýna az sinir etmedi hoca bizi. Kalkar, yusuf gol atsýn kendini bulsun hesabýna forvete koyma fantazisi beklerim hocadan:D

Halil Alemdar
06.11.2022, 00:30
Kadroyu kurmuþsun iyi hoþta, forvete yusuf yazýcýyý koyarsa hiç þaþýrma. Abdulkadiri kazanacaðým ayaðýna az sinir etmedi hoca bizi. Kalkar, yusuf gol atsýn kendini bulsun hesabýna forvete koyma fantazisi beklerim hocadan:D

Valla içimden geçmedi deðil Fatih Hocam :) Kýzanlar olabilir ama ben aslýnda Yusufun forvet oyununu beðendim. Pas alýp verebiliyor top saklayabiliyor fiziksel de iyi mücadele etti son maç. Zaten bu adam forvetten baþka yerde pek verimli olmuyor artýk. Lakin takýmdaki en sevdiðim oyuncu olsa da Abdüþü 11 görmeye dayanamýyorum. Toparlanmasý lazým. Bebeðimizdi o bizim.

Haa hoca gider sola Djaniny baþlayýp Trezegeyi saða da atabilir o zaman hepten çýldýrtýr beni. Apo hocamýn saðý solu belli olmaz :D

Tahir61
06.11.2022, 00:49
Yusuf Yazýcý kýrmýzý kart cezalýsý gözüküyor
gsnin cezalarý 1 maça inerken bizim adamýn iki maç ceza çekmesi lanet olsun yapacaðýnýz iþe

Fatih Öztürk
06.11.2022, 01:07
Valla içimden geçmedi deðil Fatih Hocam :) Kýzanlar olabilir ama ben aslýnda Yusufun forvet oyununu beðendim. Pas alýp verebiliyor top saklayabiliyor fiziksel de iyi mücadele etti son maç. Zaten bu adam forvetten baþka yerde pek verimli olmuyor artýk. Lakin takýmdaki en sevdiðim oyuncu olsa da Abdüþü 11 görmeye dayanamýyorum. Toparlanmasý lazým. Bebeðimizdi o bizim.

Haa hoca gider sola Djaniny baþlayýp Trezegeyi saða da atabilir o zaman hepten çýldýrtýr beni. Apo hocamýn saðý solu belli olmaz :D

Yusufun cezasý 2 maçmýþ unuttuk anasýný satayým:D
Gomez hýyarý kendini bulur inþallah. Bulamazsa bir de santrafor arayýþýna gireriz. Yusuf dediðin gibi olduðu sürece santrafor oynatilsa þu ortamda sýrýtmaz.

deepmavi
06.11.2022, 01:08
Deplasmanda olsak 1 puan iyidir diyeceðiz ve Kendi Sahamýzda Taraftarýmýzýn muhteþem desteði ile Kazanýp Tekrar Gerçek Lider Trabzonspor'dur diye Haykýracaðýz...

Haydi Abdullah Hocam Haydi Futbolcularýmýz hepinize çok güveniyoruz kendi evimizde zor Konyaspor maçýný Trabzonspor'a yakýþýr bir futbol ile Kazanacaðýz.Durmak Yok yine yýlmadan sonuna kadar mücadeleye devam.Ýnanýyoruz Ve Kazanacaðýz...

Fatih Öztürk
06.11.2022, 01:11
Yusuf Yazýcý kýrmýzý kart cezalýsý gözüküyor
gsnin cezalarý 1 maça inerken bizim adamýn iki maç ceza çekmesi lanet olsun yapacaðýnýz iþe

Baþýndan beri söylüyorum, gs yarýþýn içinde olacaðým diye inat ederse yapamayacaðý þerefsizlik yok. Kendi evlerinde hakem makem biþekilde maçlarýný kazanacaklardýr, deplasmanlarda çok nal toplayacaklar. En az nal toplayan ipi göðüsler. Biz hepsinden daha oturaklý kontrollü takýmýz. gs'nin fenerden ne kadar fazla çirkef camia olduðunu unutanlar hazýrlýklý olsun. Biz sakin kalýp iþimize bakacaz.

ANIL
06.11.2022, 03:26
—————uðurcan
larsen—bartra—vitor—densw
————doðucan-marek
ömür———baka———-trezeg
—————-gomez

ysngmz
06.11.2022, 07:11
Hocanýn iþine karýþmak gibi olmasýn biraz karýþayým, abdülkadir son ferencavus maçýnda biraz kýpýrdadý diye konyaya karþý bunla baþlamayýp caniniyle baþlamasý oyunu tamamen karþý tarafa yikacagimizin net göstergesidir. Canýný iç sahada ne pahasýna olursa olsun kullanýlmalýdýr.Djanini elimizde patlayan balon

G301 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Yiðit SARI
06.11.2022, 10:12
maxi ve umut'un saçlarýný sarýya boyamamýz lazým

Furkan
06.11.2022, 12:01
Hocanýn iþine karýþmak gibi olmasýn biraz karýþayým, abdülkadir son ferencavus maçýnda biraz kýpýrdadý diye konyaya karþý bunla baþlamayýp caniniyle baþlamasý oyunu tamamen karþý tarafa yikacagimizin net göstergesidir. Canýný iç sahada ne pahasýna olursa olsun kullanýlmalýdýr.

Tavares 11 baþladýðý maçlarda bence etkili olamýyor. Bazý futbolcularýn ayarlarýyla oynamamak lazým eskiden nöbetçi golcü semih vardý. Hiç bir zaman 11 oyuncusu olmadý ama sonradan girdiðinde de hep etkiliydi. Bence Tavareste karþý takým biraz güçten düþtüðünde daha etkili oluyor.

bingolts
06.11.2022, 12:03
Sol bek Larsen sað Bek Hüseyin olur yerli oyuncuya yer açmak için bu hamlr yapýlýr.

bingolts
06.11.2022, 12:04
Veya Denswil sol bek oynar saðda hüseyin oynar

pReN@_61
06.11.2022, 12:06
yine dolmayacak, enteresanhttps://twitter.com/TribunDoluluk/status/1589136411378143232

https://twitter.com/Trabzonspor/status/1589180794848903171

gurur6134
06.11.2022, 12:06
Denswil sol da baslar huseyin sagda .omur eger frencvaros macinin ilk yarisi gibi oynayacaksa 11 baslar sýkýnti yok..

wakaeme
06.11.2022, 12:10
iç sahada yine mavi giyecekler ne iþ bilmez adamlar ya

gurur6134
06.11.2022, 12:10
yine dolmayacak, enteresanhttps://twitter.com/TribunDoluluk/status/1589136411378143232

https://twitter.com/Trabzonspor/status/1589180794848903171

Trabzonspor trabzona cok buyuk geliyor,sampiyonluk kutlamalarinda sehir dsisindan gelenler olmasa o tarihi goruntulerde verilmezdi..alistirdilar milleti belescilige ceplerinden para verip maca gitmiyorlar ,kombinesi olanlar devir yapmiyorlar kimisi zaten ticari amacli aldi her mac kiralarim diye onlarin da zerre umrunda degil stad dolmus dolmamis sonuc kacinilmaz oluyor. bu sene derbi olarak nitelendirilen maclardan baska kolayina dolmaz o stad kupada yari final gorursek falan iddamiz olursa belki o zaman birde..25 bin civari adam olur bugun yine

pReN@_61
06.11.2022, 12:13
https://twitter.com/tslipires/status/1589128347233456129

lazminator61
06.11.2022, 12:19
iç sahada yine mavi giyecekler ne iþ bilmez adamlar ya

Neden mavi forma ? Evimizde neden cubuklu giymiyoruz.

Bu arada gecen sezon Stad dolmiyordu yazmisdim. Forumdan linc yedim. Yok Covid yüzünden Dolmadi falan filan. Tabi son maclarda doluydu cünkü heran sampiyonluk gelebilirdi. Bizim taraftar gitmez Stada. Üstelik yönetim 100de50 indirim yapti cocuk ve Bayanlara...

Barista
06.11.2022, 12:27
Tribünlerin dolmamasýnýn en büyük nedeni oynanan futbolun çok kötü olmasý. Takým top oynasýn o tribünler dolar, bir o kadar kiþi de dýþarýda kalýr. Trabzonspor taraftarý büyüktür.

Tahir61
06.11.2022, 13:02
Denswil sol da baslar huseyin sagda .omur eger frencvaros macinin ilk yarisi gibi oynayacaksa 11 baslar sýkýnti yok..

dört stoperle çýkmýþ oluruz o zaman

konya zaten zor gol yiyor
kýsýr bir maç olur
sað sol yan geri maç biter
son maçtaki istekli futbolundan sonra Ömürü sol beke atýp bir süpriz yapar mý acep hoca

stichus
06.11.2022, 13:03
Güzel maç. Ýyi bir oyunla kazanýrýz. Sahaya Naci, Lahtimi gibi adamlarý atmadan rakibi ciddiye alarak oynarýz ve kazanýrýz diye umuyorum.

Forma meselesinde bilgi eksikliði var. Takýmýn hangi formayý giyeceðine oyuncular karar verir. Uður yahut daha bilinen tabirle totem iþi sandýðýnýzdan çok daha önemlidir futbolda. Oyuncular uður getirdiðine inandýklarý formayý ister ve giyerler.

Açýn bakýn bu formayla maç kazanmýþlar ki bunu istemiþlerdir yani. Takýlmayýn.

:)

gurur6134
06.11.2022, 13:39
dört stoperle çýkmýþ oluruz o zaman

konya zaten zor gol yiyor
kýsýr bir maç olur
sað sol yan geri maç biter
son maçtaki istekli futbolundan sonra Ömürü sol beke atýp bir süpriz yapar mý acep hoca

Solda ya yusuf oynayacak ya denswil yerli kisitlmasindan dolayi boyle cikilmasi en mantiklisi olur son macta fena oynamamisti sag bekte huseyin herkesi sasirtmisti .peres hazir olmus olsa yusufu sol bek peresi sag bek yazarsinda yok iste baska alternatif bir yerde mecburuz

gurur6134
06.11.2022, 13:40
Yusuf cezaliysa eger omurun 11 baslamasi garanti oyleyse sag acik gomez varken umutu 11 baslatmaz hoca eren de yok,son macta ki ilkyari performansini tekrarlar insallah

gurur6134
06.11.2022, 13:48
Stadin dolmasi icin olmazsa olmazlardan birisi de oftan baslayip giresun sinirina kadar stadin onunden gececek sahilden rayli sistemin biran once kazandirilmasidir.senelerdir kulak arkasi ediliyor bu is pazar gunu saat 10 da mactan cikacak adam icin ilcelerden ve koylerden ulasim tam bir iskence ozellikle kýþýn ..hem rahat ve hizli ulasim saglanir hem de daha ekonomik olur karayolu tasimaciligina gore.buyuksehir olarak adlandirilan sehirlerinden icerisinde rayli sistemi olmayan 2 sehirden birisi bildigim kadariyla trabzon

kayl
06.11.2022, 14:08
Solda ya yusuf oynayacak ya denswil yerli kisitlmasindan dolayi boyle cikilmasi en mantiklisi olur son macta fena oynamamisti sag bekte huseyin herkesi sasirtmisti .peres hazir olmus olsa yusufu sol bek peresi sag bek yazarsinda yok iste baska alternatif bir yerde mecburuz

Huseyin sag bekte olucagina dogucan la baslarim denswil hüseyin bartra hugo... ee nasýl ureticez biz.. siopis ceza sahasina girmiyor omur görüþmede bir þey olmuyor varsa s bakasetas gomez ve trezege ye kalýyor... ugurcan dogucanhuseyin hugo larsen.. gbamin hamsik bakasetas trezege djanini gomez .. en mantýklý bu bence öbür türlü ilk yarý copte ikinci yarý kontradan yer otururuz

Tahir61
06.11.2022, 15:45
Takým ilk yarýlarý hep çöpe atýyordu Avcý bu konuya özel odaklanmýþ ki son maçlarda özellikle kazanmasý gereken maçlarda oyunu baþtan ele alýp skoru aldý
Her maç sonu taraftara çaðrý yapýyorken bu akþam da gelen taraftarý yine maçýn baþýnda oyunun içine sokmak isteyecektir.
Baskýlý baþlarýz hücumcu bir kadroyla çýkarýz
4 stoperle baþlamaz
Yerli kuralýndan dolayý ya Hüseyin ya Y. Erdoðan oynayacak, tercihi bence Hüseyin olacak
Larsen de stoperimsi bir bek ama sonuçta bek. Bartra'yý kesebilir
...
ne m.ktan bir kadromuz var ya
ne yaparsan sýkýntý

pReN@_61
06.11.2022, 16:41
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1589216857302929410https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1589211049047515139

fadigaTS
06.11.2022, 16:44
Þu kombine alýp maça gelmeyenlere bir çözüm bulunmalý.Gerekirse seneye bilet fiyatlarý daha düþük tutulmalý.Kombine satýþý da komple iptal edilmeli.Satýlan 30 bin maça gelen 20 bin olmasý can sýkýyor

Halil Alemdar
06.11.2022, 17:39
Djaniny ile uzatacaðýmýza 8-9 yaþ genç Haji Wright alsak daha iyiydi.

Fatih Öztürk
06.11.2022, 17:45
Djanini elimizde patlayan balon

Bu yaþa gelmiþsin, þöyle aynaya bak bakalým ben bu futbolu abdullah hocadan fazlamý biliyorum ki canini gitmek istediði halde abdullah hoca kalmasý için niye ýsrar etti.

Tavares 11 baþladýðý maçlarda bence etkili olamýyor. Bazý futbolcularýn ayarlarýyla oynamamak lazým eskiden nöbetçi golcü semih vardý. Hiç bir zaman 11 oyuncusu olmadý ama sonradan girdiðinde de hep etkiliydi. Bence Tavareste karþý takým biraz güçten düþtüðünde daha etkili oluyor.

Bu dediðin geçen sene olsa eyvallah. Geçen sene gol yollarýnda daha etkili olduðumuz cornelius, waka ve visca gerçeði vardý. Bugün bunlardan mahrumuz ve golü bulmak için oyunu ön tarafa yýkmak 1.planýmýz olmalý. Þüphesiz hocada öyle düþünüyor fakat elinde 14-15 oyuncudan fazla olarak alternatif çýkaramadýðý için caniniyi hâlâ joker olarak kullanýyor. Fakat bazý maçlar vardýr lige tam anlamýyla asýlacaðýn, iþte o maç bu maçtýr. Tüm barutu bu maçta atýp zirveye perçinlemek için tüm kozlar sahaya sürülmelidir. Abdulkadirle koca bir ilk yarýyý hiç edecek yer de caniniyi 11'de sahaya sürer rakibin iflahini keserdik. Geçtiðimiz maçlarda bunun örneðini çok gördük mesela. Hocanýn oyuncu deðiþikliði zaman ayarlamasý problemli gibi. Iþ iþten geçtikten sonra olmamalý yani.

kaçarava
06.11.2022, 18:36
Bek yok, kanat yok. Önde basmak þart.

UYZD
06.11.2022, 18:37
kadroya bakýnca ilginç bir þey deneyeceðiz gibi hissettim :D bakalým.

Tekke
06.11.2022, 18:40
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1589216857302929410https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1589211049047515139

Ben Trabzon da bir esnaf olacam, hiçbir maça 5-10 kiþi gitmeden geçirmem. Trabzonspor sayesinde coðrafi zorluklarý aþýp muazzam bir gelir oluþturulacak ve ben destek olmayacam!
Trabzonspor þampiyon olduðunda þehre 2 milyon kiþi gelmiþ, 1 gece kalsa ölüsü 500 tl harcamýþ demektir, 1 milyar para girmiþ Trabzon esnafý cebin!
Bu ancak 2 þeyle açýklanýr;

1. iyi niyetli, 38 yýl hakký çalýnan baþka þehir yok, insanlar yoruldu
2. gerçekçi, Trabzon insaný eðitimsiz-vizyonsuz-ehemi ve mühimi anlayamamýþ, çoðu Anadolu þehri gibi, (devlet okullarýnda Profösör olan da eðitimsiz ülkemizde bunu belirteyim, eðitimli insan deðer katar-deðere sahip çýkar-amacý olur)

My
06.11.2022, 18:48
Bir kadro gördüm tvitte ama yok ya, mümkün deðil. Böyle bir çýlgýnlýk yapmaz hocam :)

Tekke
06.11.2022, 18:49
Ben Trabzon da bir esnaf olacam, hiçbir maça 5-10 kiþi gitmeden geçirmem. Trabzonspor sayesinde coðrafi zorluklarý aþýp muazzam bir gelir oluþturulacak ve ben destek olmayacam!
Trabzonspor þampiyon olduðunda þehre 2 milyon kiþi gelmiþ, 1 gece kalsa ölüsü 500 tl harcamýþ demektir, 1 milyar para girmiþ Trabzon esnafý cebine!
Bu ancak 2 þeyle açýklanýr;

1. iyi niyetli, 38 yýl hakký çalýnan baþka þehir yok, insanlar yoruldu
2. gerçekçi, Trabzon insaný eðitimsiz-vizyonsuz-ehemi ve mühimi anlayamamýþ, çoðu Anadolu þehri gibi, (devlet okullarýnda Profösör olan da eðitimsiz ülkemizde bunu belirteyim, eðitimli insan deðer katar-deðere sahip çýkar-amacý olur)
Meraklýsýna;

Trabzonspor, hava yolu þirketlerinin inisiyatifini de deðiþtirdi. Bunun ekonomiye yansýmasý çok ciddi

https://www.61saat.com/trabzona-sampiyonluk-gocu-sehrin-ekonomisine-buyuk-katki-sagladi

My
06.11.2022, 18:55
Bir kadro gördüm tvitte ama yok ya, mümkün deðil. Böyle bir çýlgýnlýk yapmaz hocam :)https://twitter.com/Trabzonspor/status/1589286937609015296?s=20&t=El37ZTxpfzTCTnFijxxOzA

Enes Baþkaya60
06.11.2022, 18:59
Yok artýk Abdullah hocam..

Aynen devam hocam böyle yap canýmýzý ye.

AntiÞike
06.11.2022, 19:07
Sakat -cezalý, Eldekilerle ve yerli kuralýna göre , makul mantýklý kadro.

larsen in yaptýklarýný, son maçýndaki ümit vadeden Hüseyin de yapabilir,
Solda Y.Erdoðan ýn yapacaðýnýn fazlasýný Denswil yapabilir.

Yerli hakkýný Y32 deðil Ht4 tren yana kullandý hoca.

Ortada Gbamin yerine Siopis beklenebilirdi.

Bakalým hayýrlýsý umarým hoca yanýlmaz.

Sefa Murat Dokuz
06.11.2022, 19:12
Hoca elinden gelen en iyi kadroyu çýkarmýþ, yapabileceði bir þey yok.

Rakibin bek ve kanatlarý bize sorun çýkaracak. Guilherme ve Ahmet Oðuz’un bize karþý kötü performansýný görmedim daha.

falcon_61
06.11.2022, 19:24
Bence de olabilecek en iyi kadro. bekler ya Hüseyin-Denswill ya da Larsen- Yusuf olacaktý . Mantýklý olaný seçmiþ bence . Hiç deðilse Denswil solda iyiydi. Hüseyin de son maçýnda hatasýz oynamýþtý. En azýndan kaðýt üzerinde Ýlk seçenek ile 1,5 kiþi, diðer seçenek ile 0,5 kiþi olacaktýk[emoji3]

G510 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Murathan
06.11.2022, 19:25
aa larsen oynamýyor. 12-13 tane atarýz.

Turgay Atalay
06.11.2022, 19:29
Gbamin uyusugu yerine bin kere Siopisi tercih ederim. Sýð bir ilk yari gecer.

gurur6134
06.11.2022, 19:32
Bekledigim kadro sadece gbamin yerine siopis ile baslanabilirdi belki konya orta sahasi direncli ancak hoca once skoru alayim sonra siopisi alirim diyerek orta sahayi kurgulamis saygi duyuyorum

nakzo
06.11.2022, 19:33
Seyirci en büyük sorun. Direk kombineyle alakalý bu sorun çözülmeli kombineler seneye iptal edilmeli. Bizim ligimzde hedefle stad ayný oranda dolar 2.yarý ligin rengi belli olur Trabzonspor ilk 3 içinde þampiyonluk kovalarsa stad yine ful dolacaktýr doðru mu yanlýþ ama ülkenin profili budur geçen sene ilk baþlarda stad yine boþtu fark açýldýktan sonra stad ful çekmeye baþladý. bjk gs yarýþtan kopsun stadlarý yine boþ kalýr.

gurur6134
06.11.2022, 19:34
Þu kombine alýp maça gelmeyenlere bir çözüm bulunmalý.Gerekirse seneye bilet fiyatlarý daha düþük tutulmalý.Kombine satýþý da komple iptal edilmeli.Satýlan 30 bin maça gelen 20 bin olmasý can sýkýyor

Cok basit aslinda sene basi klup karar alip 3 mac ust uste stad turnikelerinden gecis yapmayan kombineler iptal edilecek diyecek ya gitcekler o zaman ya devir yapacaklar mecburen elde patlamamasi icin

iyattara
06.11.2022, 19:37
Ulan þansa bak Muhammet sakatlanmýþ ya tüh.

Neyse Konya düþüþte gol atma iþini bir þekilde çözüp maçý almak lazým. Takým üzerine koyarak devam ederse sorun olmaz diye düþünüyorum.

SM-A705FN cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Çaðlar Güleryüz
06.11.2022, 19:40
Avcý all-in yapmýþ. Hiç yapmadýðý þeyler. Haydi rastgele.

zaqua
06.11.2022, 19:41

Hocam bu kombine fiyatlarýnýn ucuz tutulduðunu gösterir. Maddi durumu olan, Ýstanbul da Almanya da yaþayan adam çok da umursamadan alýyor.

Kombinesi olup gitmeyenler için bir platform falan olmalý. Kura usulü vs verilmeli bu biletler.

samatyaboy
06.11.2022, 19:46
1-0 kazanýrýz.

My
06.11.2022, 19:47
Ýyi de top rakipteyken topu kim kapacak :)

Ufuk
06.11.2022, 19:47
Hocam bu kombine fiyatlarýnýn ucuz tutulduðunu gösterir. Maddi durumu olan, Ýstanbul da Almanya da yaþayan adam çok da umursamadan alýyor.

Kombinesi olup gitmeyenler için bir platform falan olmalý. Kura usulü vs verilmeli bu biletler.Lig sonuna doðru kombineden pahalý bilet satarsan tek maça gelecek adamlar kombine alir. O zaman x liraya kombine alsaydýnýz yazýyordu herkes.

AntiÞike
06.11.2022, 19:49
Ahh ulan ahh.. Geçen sene konya maçi aklima geldi.. Isliktan yanindaki adami duyamiyordun!

Onun çeyreði kadar bir etki ile baþlasak yeter.

Ortahisar61
06.11.2022, 19:50
Hüseyin avrupa macinda ilk yarida cok iyi oynamisti,yine cok verimli olur umarim hadi bakalim cok kritik mac

AntiÞike
06.11.2022, 19:58
Ahh ulan ahh.. Geçen sene konya maçi aklima geldi.. Isliktan yanindaki adami duyamiyordun!

Onun çeyreði kadar bir etki ile baþlasak yeter.

seyirci beklentinin aksine , iyiii

Ufuk
06.11.2022, 20:01
Baka hacinin kafayý okþa bir þeyler yap çözelim su adamý.

omondoles
06.11.2022, 20:02
Salaksin denswil

Ufuk
Ucu de penaltý.

OzcanHan61
Vay aptal vay…

ilelebeTS
06.11.2022, 20:03
Adamýn ölmesi mi lazým o taban ne öyle

AntiÞike
bu penaltý ama

Ufuk
Bir dk içinde penaltý vermeme rekoru. Net temas var ikisinde de.

Sefa Murat Dokuz
06.11.2022, 20:04
Trezeguet’e yapýlan net penaltý

odyseuys
verdi mi trezeguet'in pozisyonu. net penaltý gibi.

Varlýbaþ61
Gözünün önündeki pozisyonda VAR niye bekliyorsun ahlaksýz!!

AntiÞike
bakacak

Kenshi
Bu zorbay nasýl bir it böyle

Uður Ö.
Allah belaný versin daha ne olacak lan penaltý için hayvan herif.

AntiÞike
bunu hakemin vermemesi, saçmalýk

sakosako
net penaltý

Arif Timurcioðlu
Gözünün önündeki pozisyonda VAR niye bekliyorsun ahlaksýz!!

Kaypak olduklarý için.

yorumsuz6117
Trezeguet'in pozisyonu net penaltý..

ilelebeTS
06.11.2022, 20:05
Hem el var hem taban var

Ý. SARAL
Net penaltý

Redmi Note 8 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

AntiÞike
herhalde.. baþka ne olacak

Ufuk
Kirmizi bile çýkardý su harekete.

ilelebeTS
06.11.2022, 20:06
Öküz gibi giriyor bir de kalk diyor dingil :D

trabzonsevdamuz
Zorla verdi penaltý

21081111RG cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

gurur6134
Var olmasa vermeyecek serefsiz

ilelebeTS
Golll :D

Varlýbaþ61
Tam gözünün önünde, önü apaçýk ve VAR olmadan penaltý alamýyoruz. VAR olduðu müddetçe her sene ilk 2'de olacaðýz

AntiÞike
koçum benim BAKAA

My
Bakasetascýðýma +1 yazýn :)

My
06.11.2022, 20:07
Yalnýz penaltý atýlýyor tribünler dank dank bordo dank dank mavi hey Allahým ya

gurur6134
Baskili baslarsan sonucunu alirsin aga basindan beri ligin ayni seyleri yaziyorum yeni yeni yapmaya basladik bunu

AntiÞike
BAY-ZOR küçük.. ZOR la verdi penaltýyý

ÖmürKaradeniz61
Ýstanbul’un 3 büyük takýmýnýn Var sistemini istememesini nedenini þuan canlý gözle gördük. Var olmasa gitti bu penaltý .

Uður Ö.
Kötü penaltý atýyor ya :D

ÖmürKaradeniz61
Baskili baslarsan sonucunu alirsin aga basindan beri ligin ayni seyleri yaziyorum yeni yeni yapmaya basladik bunu

Evet 3-4 maçtýr var.

MA291
VAR olmasa lehimize penaltý vermeyecekler. VAR a gitmeden penaltý verdiklerini hatýrlamýyorum

OzcanHan61
Bakasetaaaaaaaaaaaassss

Varlýbaþ61
06.11.2022, 20:08
Yalnýz Bakasetaa hep ortaya vuruyor artýk, uyanýk bir kaleci yemez artýk bu vuruþlarý.

deepmavi
Helal Olsun Gol Bakasetas aynen böyle devam...

hofsaale
Trezequet ve Bakasetas takimi tasiyor...

AntiÞike
06.11.2022, 20:09
koçum benim BAKAA

ULAN BAKAAAA...YUVARLASANA ADAMIN ÖNÜNE, 2-0 olacak maç..

Sefaenes
2 pen zorla verdi Hakem

lazminator61
BAY-ZOR küçük.. ZOR la verdi penaltýyý

Bu hakem bize penalti calmamak icin yemin etmis

gokhants1967
Trabzonsporun ofansif oynayabilecek kalitesi var.Korkak futbol bize yakýþmýyor.Her maç baskýlý oynamalýyýz.

yorumsuz6117
Baka pas versen %100 gol..

Sefa Murat Dokuz
Baka pas verse 2-0 olcaktý

AntiÞike
2 yi atmazsak adamlarý 90 dk. gereksiz maçta tutarýz. atarsak çok kolay olur

lazminator61
06.11.2022, 20:10
Baka pas ver 2:0 olsun ya

Uður Ö.
Þu takýmda kahraman olma olayýný çözemedi hoca, pas verse Baka net goldü.

gurur6134
Ayni sekilde devam edip 2 yi bulmaliyiz sivas maci gibi zorlanmak istemiyorsak sonra istedigimiz kadar rolantiye alalim oyunu

deepmavi
Galibiyet Çok Önemli Konyaspor zor takým güçlü takým Kazanmak Süper Olacak Haydi Ayný Ýnanç ile 90 dakika sonuna kadar mücadele devam...

Sefa Murat Dokuz
06.11.2022, 20:11
Þuana kadar en kötü Gomez

gokhants1967
06.11.2022, 20:14
Fenerbahçenin bize göre en büyük avantajlarý bana göre bekleri ve santraforu.Ferdi Kadýoðlu ve Osayi Samuel gibi iki bek lazým.Ayrýca Enner Valencia tarzýnda delici bir santrafor lazým bize.

kaçarava
Gomez temaslarda, paslarda hep aksýyor ya.

AntiÞike
yahu þunun nesi faul

deepmavi
Haydi Gomez artýk gollerini atman lazým, düþmanýn þikebahçeliler senin tökezlemini bekliyor o düþmanlarýna fýrsat verme ve Gomez gollerini atmaya baþlayacaksýn sana Güveniyoruz...

lazminator61
Konyalilar yere düsdünde ayninda foul

AntiÞike
06.11.2022, 20:15
hamsik sadece þu pas için sana ölürüm

omondoles
06.11.2022, 20:15
Çok statik oynuyoruz. Sorunumuz bu

gokhants1967
06.11.2022, 20:16
Gomeze bir türlü ýsýnamadým.

Enes Baþkaya60
06.11.2022, 20:16
Gomez biraz kýmýldan abi ya.

My
06.11.2022, 20:17
Olm Gýbamin Hüseyini tanýmýyosun sen çok oynuyon Hüseyinle bak :)

odyseuys
ulan sehiç onu nasýl çýkardýn

AntiÞike
Ahh grandee.....

AntiÞike
Penalttiiiii

ilelebeTS
hahaha :D

Hamsik yaðlamaya baþladý sað ayaðýný

AntiÞike
06.11.2022, 20:18
HA HA , ZOR PENALTI VEREN BAY KÜÇÜK, 2. PENALTYI VERÝiyor

odyseuys
penaltý kazandýk yine.

lazminator61
Penalti bu sefer direct

Uður Ö.
Ye kardeþim iþte ya atardýk kendi kalemize

deepmavi
Gomez atsýn kendine gelsin...

AntiÞike
haydi TRE bee.. nolur saçmalama

yorumsuz6117
Müthiþ þut kaleci çok iyi çýkardý..

AntiÞike
goolll

My
Drezege mi

odyseuys
06.11.2022, 20:19
trezeguet attý 2 oldu.

AntiÞike
2-0 oh bee... rahatladým þimdi :)))))))(

My
Ohhhþþþþ.... yazýn ordan Drezegeme de +1 :D

Enes Baþkaya60
Gol be golll....

deepmavi
06.11.2022, 20:20
Helal be Çocuklar Helal Be Abdullah Hocam Size Güveniyoruz Kasým ayý Trabzonspor'un zamaný...

Uður Ö.
Kasýmda Trabzonspor

yorumsuz6117
2. Gol Hamsik'in..

AntiÞike
Korkun lan ist. Soysuzlari.... öyle kolay kolay þampiyonluk yok size

ysngmz
Akýyor bu akþam futbol þansi bizden yana

gudoz81
06.11.2022, 20:21
Ya küçük bi eleþtiri yapsam müsadenizle: akan oyun çok verimsiz deðilmi? Yerleþmiþ takýmlara karþý topu oyunu arkaya sarkýtamýyoruz. Debelenip duruyoruz.

Enes Baþkaya60
06.11.2022, 20:23
Pres gücümüz baya artmýþ topu kaybettiðimiz an prese baþlýyoruz farkýndaysanýz.

edimurphy_61
06.11.2022, 20:24
Trezeguet çok boþ adamsýn

ilelebeTS
Bütici tek baþýna oynuyor, Hüseyin'i çok kolay geçiyor.

AntiÞike
orta sahalarý kötü, her bastýðýmýzda aldýk. böye dikkatli olursak , arkaya adam kaçýrmazsak, gol yemeyiz.

Ancak bir tek Bytci, Hüseyini çok zorluyor.. o taraf tehlikeli

Enes Baþkaya60
06.11.2022, 20:25
Trezeguet çok boþ adamsýn

Bütici tek baþýna oynuyor, Hüseyin'i çok kolay geçiyor.

En etkili oyuncularý olsun o kadar yahu :D

ÖmürKaradeniz61
06.11.2022, 20:26
Þu futbolu oynamak için 100 maç bekledin Abdullah hoca,ne gerek vardý. Hee yenersin yenilirsin o ayrý ama Trabzonspor böyle oynarsa daha iddialý olur. Senin elinde baskýlý oynamaya uygun kaliteli oyuncu kadrosu zaten var. Sen þu futbolu Kopenhag takýmýna karþý oynasaydýn en az 3-0 kazanmýþtýk.

deepmavi
06.11.2022, 20:27
Þu sakatlýk iyileþtirici moddan Vitor Hugo'nun en az 4 ay sakat oynamaz dedikleri sonra bi baktýk 3 hafta sonra tamamen sakatlýðý iyileþtiði ayný moddan, Dünya Kupasý arasýnda Dorukhan'ada böyle sakatlýk iyileþme modu gibi biþey olsa Dorukhan iyileþse hem takýmýn hemde takým arkadaþlarýnýn ona ihtiyacý var...

gurur6134
06.11.2022, 20:28
Ahmet oguz devam etse iyiydi ya tam saatli bombaydi

omondoles
06.11.2022, 20:28
Bu zenciler neden böyle gevþek oluyor bir türlü anlamýyorum.

Enes Baþkaya60
06.11.2022, 20:29
Adamda ne vücut var ya.

calavera
06.11.2022, 20:30
Hamsik 5 yas daha genc olsa, bizi 5 sene ust uste samiypon yapardi... oyle buyuk bir topcu... Takimin kazanamadigi, dususe gectigi tum donemlere bakim Hamsik'in olmadigi donem oldugunu goreceksiniz...

Enes Baþkaya60
Gbamin 100 kere ayný hatayý yapýyorsun yahu gerek yok.

deepmavi
Þimdi aynen gol yemeden bu þekilde 1. yarý tamamlarsak süper olur.Sonra diðer yarý Abdullah Hocam iyi bir motive konuþmasý ile futbolcularýmýz ayný güzel futbolu devam ettirip Kazanmak harika olacak...

Ufuk
06.11.2022, 20:31
Net kart.

gokhants1967
Gomez ve Ömür ne iþ yapýyor anlayan var mu ? Trezeguet solda tek baþýna canla baþla uðraþýyor.

Uður Ö.
Hamsik 5 yas daha genc olsa, bizi 5 sene ust uste samiypon yapardi... oyle buyuk bir topcu... Takimin kazanamadigi, dususe gectigi tum donemlere bakim Hamsik'in olmadigi donem oldugunu goreceksiniz...

Hakikaten öyle, oynamasa gene bu topu oynayamaz bu takým. Müthiþ bir topçu baþka seviye yani.

serdaracýl
Sert oynuyorlar. Kartlar çýkmýyor

Sefa Murat Dokuz
06.11.2022, 20:32
Adil bu maçý tamamlayamaz

serdaracýl
Gomez ve Ömür ne iþ yapýyor anlayan var mu ? Trezeguet solda tek baþýna canla baþla uðraþýyor.

Ömür’ü iki haftada bir oynatacaksýn. Kaldýramýyor gevþek

MA291
Net kart.

Net sarý. Bilerek kontra ataðý kesiyor

My
06.11.2022, 20:34
Gomez gün geçtikçe korkutuyor beni.

gokhants1967
Abi kontraya çýkacaz hýzlý diyebileceðimiz tek isim Trezeguet.Ömürde sürekli pas verip duruyor.Trezeguet dýþýnda topla giden adam yok.Gomezin topla iliþkisi berbat,nerden bulup aldýk bunu.

Sefa Murat Dokuz
Gomez armut piþ aðzýma düþ golcüsü gibi oynuyor.

Bu stilde Guiza geldi, rezil rüsva oldu La Liga golcüsü.

Teofilo ile alakasý yok, o kadar agresif deðil.

Ayaklarý da çok yavaþ, kontrada alýp dönene kadar rakip yerleþiyor.

AlperenAltun
Ömürün oynadýðý topu þu forumun %60ý oynar.

SM-G780F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

deepmavi
06.11.2022, 20:35
kart olayýnda sonra sanki Gomez'de mental bir düþüþ var Abdullah Hoca'nýn ve takým arkadaþlarýnýn ona moral vermesi, motive etmesi ona destek olmasý Maxi Gomez'i kendine getirecek.Bu adam iyi futbolcu çok gol atar Gol Kralý olmasý hepimizi sevindirir...

My
06.11.2022, 20:36
Gbamin de ayaklarý baya baya iyi.

ysngmz
Gomez forvet mi kanat mi

Uður Ö.
Gomez cidden kötü görünüm veriyor.

Sefa Murat Dokuz
06.11.2022, 20:37
Gomez’in ikili mücadele kazanma yüzdesi %15 felan muhtemelen sezon baþýndan beri.

Biri dokunsa uçuyor. 1.86 80 kg adam.

gokhants1967
06.11.2022, 20:37
Masouras mý olur baþkasý mý olur bilmiyorum ama basýp giden bir sað kanat ile Dovbyk tarzý alýp gidebilen bir santrafor istiyorum.Bu takýma baþka türlü katlanýlmaz.

OzcanHan61
06.11.2022, 20:38
Sað kanat Peres ve Visca geri dönecek. Bir sol bek ve saðlam bir forvet lazým.

abcabca
bu oyun sisteminde öndeki üçlü hýzlý ve araya koþan tarzda olmalý.

omondoles
Bizim taraftar haciahmetovic’i mi istiyordu? Ona göre alýcý gözle izleyelim.

gokhants1967
06.11.2022, 20:40
Gbamin de ayaklarý baya baya iyi.
Takýmýn en iyi bölgesi ortasaha zaten hocam.Gbamin-Hamsik-Bakasetas.

Bek,kanat ve santrafor pozisyonunda sýkýntýlar var.Eren-Trezeguet kanadý iyi ilerliyor ama sað koridor komple etkisiz.Ayrýca santraforlarýmýzda etkisiz kalýyor.

My
Hüseyin þu ana kadar iyi gidiyor. Fakat çocukta öyle bir potansiyel var ki bir anda maçýn içine edebilir :)

Çaðlar Güleryüz
Gomez'i iyi itelemiþler bize. Kendisini yere atmaktan baþka bir þey yaptýðý yok.

Uður Ö.
Mame nerdeyse kýrmýzý görebileceði pozisyondan kartsýz kurtuldu.