PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 13.Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Konyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Ozan Yılmaz
31.10.2022, 01:32
Evet bay haftamız sonrası oynayacağımız ve galip gelmemiz gereken test statüsünde önemli bir lig maçına çıkacağız

Güzel oyun ve güzel bir galibiyet alırız inşallah

Onur Akyüz
31.10.2022, 01:49
0-0 is coming..

Fatih Öztürk
31.10.2022, 07:59
2-0 gomez, baka.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2022, 08:10
Cenk Tosun'un golü sosyal medyada tepki çekti!

Beşiktaş'ın, Ümraniyespor'u 5-2 yendiği maçta Cenk Tosun'un 62. dakikada attığı gol tartışma konusu oldu.

Şike ve teşvik kaldığı yerden devam...

Cenk ikinci BJK kariyerinde iyice ahlaksızlaşmış. Bu gole faul verilmedi. İzlerken çıldırdım. Peki M. Yumlu'nun 2011'de Eskişehir'de attıığı kemik gibi kafa golü faul gerekçesiyle iptal edilmiş ve o gol verilse şampiyon olmuştuk. O gol faulse Cenk'inki ne?

Kerem Karagümrük maçında kırmızı kart görmeliyken o da es geçildi.

Neyin mücadelesini veriyoruz şu b.ka batmış futbol ortamında

SON SÖZÜM CENK TOSUN'a:

BEN SPORCUNUN ZEKİ, ÇEVİK VE AHLAKLISINI SEVERİM.
M. KEMAL ATATÜRK

Rakibin üzerine sıçrayarak attığın gol içine sindi mi?
Sürekli hakemlerle tartışıyorsun.
İngiltere seni şımarık ve ahlaksız yapmış.
Yazıklar olsun sizin gibi topçulara

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2022, 08:40
Maxi yerine Batshuayi alsaymışız daha iyi olurdu sanki :(

Bu arada Efecan Karaca'yı devre arası alacakmışız. Sezon başı alsaydık Visça'nın açığını kapatır, lider olurduk.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2022, 09:13
Şikebahçe ile 5 puanlık fark oluştu.

Farkı açtırmamalıyız ta ki 25 Aralık'taki TS-FB maçına kadar

UĞUR DURTAŞ
31.10.2022, 10:02
Evet bay haftamız sonrası oynayacağımız ve galip gelmemiz gereken test statüsünde önemli bir lig maçına çıkacağız

Güzel oyun ve güzel bir galibiyet alırız inşallah

**
İnşallah.

Gerçekçi olmak gerekirse,
Dünya kupası için verilecek araya kadar oynayacağımız
ferenvaros-konya ve ankaragücü maçlarında
güzel oyun beklemek hayal diyorum.
kızılyıldızı yenmeliydik,avrupa kupalarından beklentim kalmadı...
araya kadar fb ile puan farkının daha fazla açılmaması adına
konya ve ankaragücü maçları kazanılmalıdır.
yukarıda yazdığım gibi gönül ister iyi oyun ve 3 puan olsun
ama araya kadar iyi oyundan ziyade 3 paun alalım.puan farkını 5 te tutalım
fb kalan sivas ve giresun maçlarını kazanacaktır.

**
12 ocak 2023 tarihinde başlayacak ara transfer döneminde
takıma en az 4 tane direk oynayacak,takıma katkı verecek,bizleri heyecanlandıracak
takımı havaya sokacak ve takımı hızlı oynamasına katkı verecek
ama en önemlisi stadımızın dolmasını sağlayacak transferler olması ŞART.

mutlaka gideceklerde olması şart
örnek mi doğucan örnek mi yusuf erdoğan

cakalkerem
31.10.2022, 10:09
şikeciler coşkulu top oynuyor biz durarak..
kaleye giden Trezzege dışında adam yok malesef..

Ulan Waka'yı bu kadar arayacağımızı hiç düşünmemiştim..

Visca bir an önce dönmeli..

Doğukan Uçan
31.10.2022, 10:39
bu hafta ligin kırılma haftası olabilir.

fenerbahçe-sivasspor
galatasaray-beşiktaş
trabzonspor-konyaspor

fenerbahçe maçını kazanır, derbi berabere biter bizde puan kaybedersek geçmiş olsun. kaldı ki fenerbahçe nin son maçı da giresunspor ile yine istanbul'da onu da kazanır. derbiyi kaybeden takım lige havlu atar, beraberlik ikisine de yaramıyor.

bizim ne yapıp edip araya kadar oynayacağımız 2 maçı alıp dönüşündeki fenerbahçe maçını kazanmalıyız.

belki biraz erken olacak ama fenerbahçe maçı iki takım içinde finaldir.

biz kazanırsak ligi yeniden başlatırız, fenerbahçe kazanırsa aynı geçen sene bizim yaptığımız gibi erken şampiyonluk turu atar.

kayl
31.10.2022, 11:07

Sikeciler le bizim kadromuz bir değil biz sol bek sağ bek sağ kanat yedegimiz yokken adamlar osayi alioski biz gomez in yedegini ararken adamlar valencia batshuai yedek lerde pedro king serdar dursun ... kadro derinliği çok iyi adamların bu sene 13 cu penaltılarını kullandılar sınırsız hakem desteği var hocasina iyi biz 35 milyon euro luk butcemizle avrupada da yarismaliyiz bu paraları odeyemeyiz derken adamlar 139 milyon euro bütçe ile tek hedefimiz lig diyir ligin kazananı 5 milyon euro kazanıyor bu yıl lig şampiyonu cl ye katılmak için 4 on eleme oyuncak yani adamlar sadece lig için sinirsizca para harcıyorlar ve biz her yıl bunlarla yarisanayiz bu yıl acikcasi avrupada para kazanıp bir kac transfer yurt dışına yaparsak gelecek yıl lig şampiyonu tekrar cl ye direk gidebilir .. bu yüzden gelecek yıl şampiyonluk için çalışmak gerek

Larking
31.10.2022, 11:32
Sivas maçına benzer bir maç bekliyorum.

İki maçı da kazanıp araya öyle girmek lazım,fb'den en fazla 5 puan geride.

Futbol umut vermiyor ama aradan sonra bazı şeyler değişebilir.Formsuz oyuncuların toparlanması,sakatların dönmesiyle 4-5 oyuncu yeni transfer gibi takıma katılacak. İyi bir seri yakalarsak fb'yi yakalayabiliriz. fb için her şey neredeyse kusursuz gitti,şans da yanlarındaydı ona rağmen iki maçı da alırsak puan farkı sadece 5.Aradan sonra herkes için rüzgar tersine dönebilir.Onlar da düşüş yaşayacaklar,sürekli böyle gitmez.Ocak-Şubat performansı şampiyonu belirleyecek.

doc holliday
31.10.2022, 12:05
Aynı oyunumuzu oynarsak %60 Ts galibiyeti % 40 beraberlik,oyunumuz bu sene özellikle içsahada çok dalgalı oluyor o yüzden birşey demekte zor..

batu94
31.10.2022, 12:14

Olsun Kasım ayına az kaldı. Çünkü sezon başında yapmadığımız kamp ve antrenmanı dünya kupası arasında yapacağız. Öyle herhalde yoksa iki oyuncu gelince değişecek miyiz? Kasım 2023 olmasın yoksa?

ahamitokutan
31.10.2022, 13:42
ismi lazım değil olan kulube öyle bir fikstür hazırlamışlar ki 14 haftada sadece 2 kere istanbul dışına çıkmışlar. birinde konyaya kaybettiler, diğerinde ankaragücünü yendiler. medyanın şişirmesi ile de rüzgarı arkalarına aldılar malesef. oyunları bizimkinden iyi gözükse de leblebi gibi gol yiyorlar.
konya ve ankaragücü maçlarımızı kesinlikle kazanmamız lazım. sivas fenerin uşağı pek umutlu olamıyorum ama son haftalarda toparlandılar. başakı da yenmişlerdi bir umut çelme takabilirler belki. gs nin de bjk yi yenmesi iyi olur.

kaçarava
31.10.2022, 13:57
Puan farkı 5 oldu ve araya kadar önümüzdeki iki maç da kolay değil. Puan farkı 5'in üzerine çıkarsa aradan sonra fb'yi yensek de işimiz çok zor olur. Takımın geçen sezonun son 10 maçından beri devam eden sadece kazanma odaklı oyundan sıyrılması gerekiyor. 2'den fazla gol attığımız maç sayısı kaç merak ediyorum. Bir şeylerin değişmesi lazım. Ne biliyim abi Gomez'in 2 gol atması lazım mesela. Böyle mıy mıy futbolla, gol atınca hemen yaslanmakla olacak iş değil. 10 küsur puanla öndeyiz rahatlığı yerleşmiş takıma. O, geçen sezonda kaldı.

Erkin
31.10.2022, 14:39
Puan farkı 5 oldu ve araya kadar önümüzdeki iki maç da kolay değil. Puan farkı 5'in üzerine çıkarsa aradan sonra fb'yi yensek de işimiz çok zor olur. Takımın geçen sezonun son 10 maçından beri devam eden sadece kazanma odaklı oyundan sıyrılması gerekiyor. 2'den fazla gol attığımız maç sayısı kaç merak ediyorum. Bir şeylerin değişmesi lazım. Ne biliyim abi Gomez'in 2 gol atması lazım mesela. Böyle mıy mıy futbolla, gol atınca hemen yaslanmakla olacak iş değil. 10 küsur puanla öndeyiz rahatlığı yerleşmiş takıma. O, geçen sezonda kaldı.

Valla biz de gecen sene daha erken olmak kaydiyla boyle boyle tik tik giderek farki arsa cikarmistik. Sikeci menev de o kadar fark olmasa da benzer sekilde su an. Bence hava ve psikolojik olarak isi bitirdiler; is oraya gidecek. Bizim acimizdan 5 puan kapanmaz, ki Trabzonda berabere kaliriz gibi gozukuyor. Hocanin surekli dedigi Kasimda belki biraz toparlanma olur ama bu dengesiz takimla genel resim degismez, eldeki veriler ve gerceklikler bunu gosteriyor.

Sikecilerin serisine benzettim ama tabi deplasmanlarin kralini yaptik gecen sene normalde cok taraftari olmayan Altay tirbunleri doldurmustu. Sb, Marmarayla deplasmana gidiyor. Herifler 50 km disina cikmiyor.

Onur Akyüz
31.10.2022, 14:48
Takımda umut olsa ben de diyeceğim fark kapanır filan ama liderlik hevesine kapıldığımız K.Paşa maçında sahada hiçbir şey yapmayan bir takım izledik. Şimdi bir sürü hesap kitap yaparız bunlar çıkar konya maçında uyuz uyuz oynayıp 0-0 berabere kalırlar.

Önümüzdeki konya ve ankara maçlarını alırız diyebiliyor muyuz? Bence diyemiyoruz.

Çağlar Güleryüz
31.10.2022, 15:00
Takımda umut olsa ben de diyeceğim fark kapanır filan ama liderlik hevesine kapıldığımız K.Paşa maçında sahada hiçbir şey yapmayan bir takım izledik. Şimdi bir sürü hesap kitap yaparız bunlar çıkar konya maçında uyuz uyuz oynayıp 0-0 berabere kalırlar.

Önümüzdeki konya ve ankara maçlarını alırız diyebiliyor muyuz? Bence diyemiyoruz.

Forumda rüya görmeyi seven bir kamyon adam var. Diyeceklerdir emin ol :)

Ortahisar61
31.10.2022, 15:10
ismi lazım değil olan kulube öyle bir fikstür hazırlamışlar ki 14 haftada sadece 2 kere istanbul dışına çıkmışlar. birinde konyaya kaybettiler, diğerinde ankaragücünü yendiler. medyanın şişirmesi ile de rüzgarı arkalarına aldılar malesef. oyunları bizimkinden iyi gözükse de leblebi gibi gol yiyorlar.
konya ve ankaragücü maçlarımızı kesinlikle kazanmamız lazım. sivas fenerin uşağı pek umutlu olamıyorum ama son haftalarda toparlandılar. başakı da yenmişlerdi bir umut çelme takabilirler belki. gs nin de bjk yi yenmesi iyi olur.

Abi rakibi avcida boyle analiz edip degerlendiriyorsa biz bitmisiz yanmisiz kül olmusuz..bu fikstur fb nin dezavantajina (en buyuk umudum bu yil bu) ikinci devre takimlar daha cok asilir oturur kumedekiler dahil ve fb ikinci devre iki kez 3er deplasman arka arkaya oynayacak.
Oyunlari bizden iyi gozukmuyor bizden bariz iyi oynuyorlar. Sukur ki avci bunu bilip kasimi isarer ediyor.
Leblebi gibi gol yiyor dedigin takim 12 yemis biz 13 saka mi yapiyorsun ?
Sivas fbnin usagi olsa fb sampiyon olurdu su psikolojiden cikin artik riza oynatir ama avrupa liderligi var iki mac ust uste sikinti..
Biz konya macinda puan dahi kaybetsek a.gucu macini almaliyiz. Aradan sonra fb de bu fikstur varken eksiklerimiz ve takviyelerimizle ensede kalirsak ligin sonu cok FIRTINALI gecer..ha adamlar deplasmanda da yenerse acik ara olurlar zaten yapacak bise yok herif oynatiyor takimi

Halil Alemdar
31.10.2022, 15:22
Kalan 2 maçı mutlaka ama mutlaka kazanıp dünya kupası arasına girmeliyiz. Liderle fark 5 puandan fazla olmamalı. Dorukhan dönmez di mi dünya kupasından sonra :(

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bordoylamavi
31.10.2022, 16:12

Bu arada Efecan Karaca'yı devre arası alacakmışız. Sezon başı alsaydık Visça'nın açığını kapatır, lider olurduk.

valla bende onu düşündüm ama ben batşuaip in bjk deki gibi düşüşe geçeğini düşnüüyorum. ha gomez çıkışa geçer mi onu bilemem tabi.
efecan iyi olur ama inanın ilk 10 hafta messi olsa bişi değişmezdi bu takımda. şimdi yavaş yavaş bişiler oturmaya başladı. elbette rakipler düşüşe geçecek bizde çıkışa geçersek yine şampyion olabiliriz. rakipleri izledim total de doğru dürüst bişi oynayan yok. hepsinin acaip zaafları var. ama tabi bizim bu futbolulumuzun değişmesi lazım

tristram
31.10.2022, 16:39

batschuayi haddinden fazla gomulen bir topcuydu.transfer doneminde umarim aliriz diye bir mesaj yazmistim bir cok kisi ayaklanmisti.yine de gomez'in kotu golcu oldugunu dusunmuyorum.bu gomez iyi beslendigi takdirde her turlu faydali olur ama adamdan faydalanmayi bilmiyoruz.
sen kalkip adami rakip kaleye ilk sutunu ikinci yarinin bilmem kacinci dakikasinda atan bir takima koyarsan adami da bitirirsin.mevcut sistemde ileride bize faydali olacak tek isim lionel messi cunku 5-6 savunmayi ipe dizecek tek futbolcu.bu sezon her futbolcumuzun cok kotu gorunmesinin nedeni oyun sistemimiz.hoca kasim ayini isaret etmisti,bakalim ne olacak.

objek
31.10.2022, 18:00

Arkadaslar takim gecen sezondan daha derli toplu ancak ileri uclu dedigimiz bolgede uretim yok iletisim yok otomotiklesmis verkaclar yok bekleki bir moment olsunda golu bulalim takim vasat oynarken ileride birisi sahsi becerisiyle gol atabilmeli combine ataklarda yeterli degil visca geldikten sonrada isler rayina oturmazsa yararsiz 3-4 futbolcuyu gonderebilirsek aklinida kullananilen bir hucum oyuncusu alinmali

yatmaztara
31.10.2022, 19:08
Şikebahçenin maçı olsaydı 95.49 da hakem bitirmişti...
https://twitter.com/altligleren/status/1586693147404296194

pReN@_61
01.11.2022, 10:41
zor maç

kayl
01.11.2022, 12:57
zor maç

Bu hafta eren in kart cezalisi olmasi omur un formsuzlugu yabanci siniri vs cikicak kadro... ugurcan larsen huseyin hugo yusuf erdogan.. gbamin hamsik bakasetas... trezege djanini gomez... husryin i mecbur stoperde oynaticaz.. yok oynatmayalim dersek sag bek e huseyin i cekip sol bek denswil olur ama bu segerde hucum acisindan sikinti yasariz.. en mantillisi saydigim kadro

HOPA'LI TS'Lİ
01.11.2022, 17:19
A.Kerim Bardakçının cezası 1 maça indirildi.

Kerem FKG maçında rakibin ayağına bastı, kart gösterilmedi.

Cenk Ümraniyeli oyuncunun sırtında birdir bir oynadı, VAR'dan izleme tavsiyesi veya iptal gelmedi.

Bu hafta fetösaray ve Şenoltaş'a haram puanlar kazandırıldı.

Demek ki Fatih Terim gibi Şenol Güneş'in de lobisi var.

Türkiye'de futbol 2010-2011 sezonu son maçı olan 22 Mayıs 2011'de rahmetli oldu. Şike/teşvik primi ile haram şampiyonluk kazananlar cezasını 11 yıldır çekmedi.

Bu kirli arenada tertemiz 8 şampiyonluğu olan Trabzonspor'u çok seviyorum ve camiamla gurur duyuyorum.

İYİ Kİ TRABZONSPOR VAR.
İYİ Kİ SENİ SEVMİŞİZ FIRTINAM

HOPA'LI TS'Lİ
02.11.2022, 08:30
Dorukhan Nisan'da dönebilirmiş. Sezonu bitirdi yazık oldu. Geçen sezonun jokeri, şampiyonlukta büyük katkısı olan bu oyuncuyu kullanamamak çok üzücü

Peres ve Visca dünya kupası arası dönecekmiş. Bu da tesellimiz olsun.

Devre arası Efecan, Çağlar alınabilirse güzel olur.

cakalkerem
02.11.2022, 09:19
Konya'yi yeneriz

Imadoglu
02.11.2022, 13:11
konuyla alakası yok ama merak ettim ..Sadio Mané nin Bayern-Inter maçındaki ceza sahasi icindeki pozisiyon,yani eli ile yüzüne gelen topu durdurması (hakem VARda baktı ve vermedi ..bana görede penaltı değil adam yüzünü korudu) bu Türkiyede olsa ne olurdu ?

Erhan Sezer
02.11.2022, 14:26
Herşey yalan bu maç gerçek, kesinlikle almalıyız

crixus_61
02.11.2022, 16:49
1587805810343743488

crixus_61
02.11.2022, 16:49
Hakem Zorbay Küçük

UĞUR DURTAŞ
02.11.2022, 16:56
Hakem Zorbay Küçük

**
(H) ZORBAY KÜÇÜK (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1385054)
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18552)
(Y) HAKAN YEMİŞKEN (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19910)
(D) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091628)

HOPA'LI TS'Lİ
03.11.2022, 08:20
Yine mi Zorbay?!

Zor-Bay

gurur6134
03.11.2022, 11:58
1 -0 olsun bizim olsun zor mac konya ligin sert takimlarindan iyi top oynamaya calisan ekiplerinden birisi ,bizim de gunumuz gunune uymuyor istikrar yok takim da futbol zaten yok hayirlisi bakalim

HOPA'LI TS'Lİ
03.11.2022, 13:31
1 -0 olsun bizim olsun zor mac konya ligin sert takimlarindan iyi top oynamaya calisan ekiplerinden birisi ,bizim de gunumuz gunune uymuyor istikrar yok takim da futbol zaten yok hayirlisi bakalim

Başakşehir 5, Konya 6 gol yemiş.
Bu maçı ve Ankaragücü maçını alıp araya iyi girmeliyiz.

kaçarava
04.11.2022, 01:05
Taraftar stadı doldurmalı artık. Geçen sezonki gibi müthiş bir mücadeleyle Konyaspor'u yenmeliyiz.

Hızlı adamlar takıma döndü, geçişlerde dikkat etmeliyiz. Yusuf, Gomez, Abdülkadir ve Djaniny, gol borçlarını bu maç ödesin artık.

Enes Başkaya60
04.11.2022, 09:53
Gomez sendeyiz dostum.

Sen bir açıl ligin içinden geçeceksin buna eminim.

Dünkü oynadığımız oyunda Gomez forvet olsaydı kesin 1-2 golü vardı.

İlk oynadığı Avrupa maçında adam acayip bir performans sergilemişti ya..

MetehanS
04.11.2022, 10:09
en ufak kalça darbesinde yıkılmasa, biraz mücadele edebilse, temaslı oyunu sevse altın çilek olacak ama şu haliyle maalesef umut vaat etmiyor.

Gomez sendeyiz dostum.

Sen bir açıl ligin içinden geçeceksin buna eminim.

Dünkü oynadığımız oyunda Gomez forvet olsaydı kesin 1-2 golü vardı.

İlk oynadığı Avrupa maçında adam acayip bir performans sergilemişti ya..

Tahir61
04.11.2022, 10:40
3 oyuncumuz sarı kart sınırında: Bartra, Trezege, Baka

Yanlış bakmadıysam 4 oyumcumuzun da 2 sarı kartı var. Konya maçında kart görürlerse şb maçı öncesi a.gücü maçı da onlar için sıkıntıya girecek: Uğurcan, Gbamin, Bardi, Gomez.

Larking
04.11.2022, 11:07
Son yıllarda bu tip maçları genelde kazanıyoruz bu maçı da alacağımızı düşünüyorum.

Takım Ferençvaroş maçında pek yıpranmadı,Konya tehlikeli takım özellikle kanat hücumcuları etkili olabiliyor.Kolay maç değil,dengeli geçecek 1-0 uzmanı Avcı bence yine istediğini alacak.

Bu maç ve Ankaragücü maçı bizi fb karşısına aradan sonra belki de lig liderliği maçına çıkaracak.

Bunları yazdığımız zaman bahane gibi görülüyor işin gerçeği şu ki,fb Dünya kupası arasına kadar 14 maçta sadece 2 kez İstanbul dışına çıkmış olacak,Konya maçını bile orada değil Eskişehir'de oynadılar, tek İstanbul dışında rakip sahada oynadıkları maç ne kadar deplasman sayılırsa Ankara.

fb bu avantajı bence kullanamadı şu anda aynı maç sayısıyla ikinciden sadece 3 puan,bizden 5 puan önde.Biz geçen sezon 14.haftayı şampiyonluktaki rakiplerimizden çift hane önde geçmiştik.

Dünya kupası arasından sonra herkes için işler tersine dönebilir.Şu iki maçı da kazanalım,aradan sonra fb maçını da alırsak seri yakalayabilecek bir fikstürümüz var.

David_LuiZ4
04.11.2022, 13:04
Yalı çocuğu kendi başkanlık döneminin tek doğru kararını verdi Jesus'u takımın başına getirdi..Vasat bir hoca ile yola devam etselerdi şu anda basında ve etrafta konuşulan "geniş kadro avantajı" aleyhlerine olabilirdi çünkü 20 25 kişilik kadroda her oyuncuyu hazır tutmak her hafta değişik 11'lerle maça çıkmak ve maç kazanmak her babayiğidin harcı değil..Bunu ancak Jesus gibi kurt bir hoca başarabilirdi..Başarıyor da..Şimdi gelelim şu klişe lafa..Efendim şikeciler bilmem kaç maçtır ligde İstanbul dışına çıkmıyor o yüzden puan kaybı yaşamıyorlar klişesi..Be kardeşim herifler Rennes deplasmanına çıkmadı mı? Larnaka deplasmanına çıkmadı mı? Dünkü maçı nerede oynadılar..Hepsinden de dişe diş top oynayarak saha sonucu aldılar..Siz Avrupa'daki deplasman maçlarını deplasman olarak görmüyor musunuz? Hele hele Rennes gibi özellikle iç sahada atletik oyuncularla baskılı ve seri top oynayan Rennes'le kafa kafaya oynamaları sizi hiç düşündürmüyor mu?

Jesus'un şikebahçesinin eksikleri yok mu var tabii ki onları o maç özelinde dünya kupasından sonra konuşuruz fakat adamların bu sezon başarılı gitmesinin ardında yatan gerçeği "hiç İstanbul dışına çıkmadılar" bahanesiyle açıklamak doğru bir bakış açısı değil..

Bize gelince ben Konya ve Ankaragücü maçlarından iyi futbol beklemiyorum sadece 6 puan bekliyorum..6 puanı alıp şikebahçe maçına puanları eşitlemeye çıkmalıyız..Ara transfer döneminde de iyi transferler yapmalıyız ki bu takım şampiyon olsun aksi takdirde mevcut kadroyla bu takım şampiyon olamaz..

erenslash
04.11.2022, 13:13
ara transferde bizim nokta atışı düzgün harbi nnokta atışı adamlar alabileceğimize inanıyor musun bro? ben inanmıyorum.ben sana söyleyeyim fener de ara taransfer döneminde boş durmaz.bu kadar yeteneksiz varken para yok devre arası çok zor transfer derler bahane de hazır ben sana diyeyim. böyle bir iki transferle olacak iş de değil bu.
Yalı çocuğu kendi başkanlık döneminin tek doğru kararını verdi Jesus'u takımın başına getirdi..Vasat bir hoca ile yola devam etselerdi şu anda basında ve etrafta konuşulan "geniş kadro avantajı" aleyhlerine olabilirdi çünkü 20 25 kişilik kadroda her oyuncuyu hazır tutmak her hafta değişik 11'lerle maça çıkmak ve maç kazanmak her babayiğidin harcı değil..Bunu ancak Jesus gibi kurt bir hoca başarabilirdi..Başarıyor da..Şimdi gelelim şu klişe lafa..Efendim şikeciler bilmem kaç maçtır ligde İstanbul dışına çıkmıyor o yüzden puan kaybı yaşamıyorlar klişesi..Be kardeşim herifler Rennes deplasmanına çıkmadı mı? Larnaka deplasmanına çıkmadı mı? Dünkü maçı nerede oynadılar..Hepsinden de dişe diş top oynayarak saha sonucu aldılar..Siz Avrupa'daki deplasman maçlarını deplasman olarak görmüyor musunuz? Hele hele Rennes gibi özellikle iç sahada atletik oyuncularla baskılı ve seri top oynayan Rennes'le kafa kafaya oynamaları sizi hiç düşündürmüyor mu?

Jesus'un şikebahçesinin eksikleri yok mu var tabii ki onları o maç özelinde dünya kupasından sonra konuşuruz fakat adamların bu sezon başarılı gitmesinin ardında yatan gerçeği "hiç İstanbul dışına çıkmadılar" bahanesiyle açıklamak doğru bir bakış açısı değil..

Bize gelince ben Konya ve Ankaragücü maçlarından iyi futbol beklemiyorum sadece 6 puan bekliyorum..6 puanı alıp şikebahçe maçına puanları eşitlemeye çıkmalıyız..Ara transfer döneminde de iyi transferler yapmalıyız ki bu takım şampiyon olsun aksi takdirde mevcut kadroyla bu takım şampiyon olamaz..

Larking
04.11.2022, 13:22
Umarım fb'lilerde Larnaca ve savaş nedeniyle Polonya da oynanan grupta 1 puan alabilen Kiev gibi iki zor(!)deplasmandan çıktıklarına inanıyordur.Her iki Rennes maçında da beraberliği güç bela kurtarmadıklarını da düşünüyorlarsa o daha iyi.Biz de Monaco'yu 4-0 şansa(!) yenmiş olduk mu her şey yolunda gitmiş demek oluyor.

Deplasmanda da kazanabilirler,şampiyon da olabilirler bunu göreceğiz ama ilk 14 hafta en rahat fikstürü olan takım olmaları gerçeğini değiştirmiyor bu.

iyattara
04.11.2022, 13:30
Umarım fb'lilerde Larnaca ve savaş nedeniyle Polonya da oynanan grupta 1 puan alabilen Kiev gibi iki zor(!)deplasmandan çıktıklarına inanıyordur.Her iki Rennes maçında da beraberliği güç bela kurtarmadıklarını da düşünüyorlarsa o daha iyi.Biz de Monaco'yu 4-0 şansa(!) yenmiş olduk mu her şey yolunda gitmiş demek oluyor.

Deplasmanda da kazanabilirler,şampiyon da olabilirler bunu göreceğiz ama ilk 14 hafta en rahat fikstürü olan takım olmaları gerçeğini değiştirmiyor bu.F.ner 2 zor deplasman oynadı ligde. Konya 1 0 mağlup bjk 0 0.

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cem1990
04.11.2022, 13:51
Trabzon iki maçı da kaybetmez
Dünya kupasına ikinci olarak gireriz
Fener kalan iki maçında bir beraberlik alsa dünya kupasından sonra liderliğe otururuz

batugol
04.11.2022, 14:51
Ben romantik melankolik bir taraftarim
Trbazonsporumun maçlarının sonucu ne olursa olsun takımı desteklerim sampiyonluga inanirim
Bu maci da alacagimiza inaniyorum

Doğukan Uçan
04.11.2022, 17:10
konuyla alakası yok ama merak ettim ..Sadio Mané nin Bayern-Inter maçındaki ceza sahasi icindeki pozisiyon,yani eli ile yüzüne gelen topu durdurması (hakem VARda baktı ve vermedi ..bana görede penaltı değil adam yüzünü korudu) bu Türkiyede olsa ne olurdu ?
o pozisyon türkiye de büyük takımladan birine iç sahada yapılsa penaltı vermeyen hakemin kafasına sıkarlar :D

objek
04.11.2022, 17:32

Su anda bir gercek varki sb ligin en hirsli en ac en cok isteyen en cok kosan en genis kadrosuna sahip takim kadro genisligi konusunda onlardan eksik oldugumuzu kabul edebiliriz ancak diyer geriye kalan karakteristik ozellikler ve meziyetler bize gecmisten beri yabanci seyler degil uzun sureli pisikolojik bir savasa hazir olan 16-17 gozukara inanmis oyuncu gurubu su anda olusmus degil ama imkansizda degil sb, nin kaliteli kadrosu var ama en buyuk sirlari kaliteyle birlikte rakipten daha cok kosup mucadele etmeleri oncelikle bizim sahada savasan daha cok isteyen taraf olmamiz lazim sahada ruhsuz dolasan kuru kalitenin is yapmayacagini sb yeni yeni kavriyor!

champions
04.11.2022, 18:28
Doğucan-Bartra-Denswill-Eren
Baka--Siopis--Gbamin-Trezege
----------Maxi---Bardhi/Umut---

Şu kadroyu şöyle bir 3 maç üst üste görsek şahane olacak.

kayl
04.11.2022, 19:30
Doğucan-Bartra-Denswill-Eren
Baka--Siopis--Gbamin-Trezege
----------Maxi---Bardhi/Umut---

Şu kadroyu şöyle bir 3 maç üst üste görsek şahane olacak.

Şu an hamsik i kesicek durumda değiliz öyle bir o yunumuzda yok dün gba sio bardi 3 kuşu 3 pas yapamadı... bu hafta eren de cezali

Ortahisar61
04.11.2022, 21:20
Çok önemli cok kritik iki mac...takipte kalmak moral motivasyon anlaminda en zoru bu mac gorunuyor.taraftarlar bu maci almali seyirci degil taraftar lazim bu mac.

S.ÖZKAN
04.11.2022, 21:30
Kazanalım yolumuza devam edelim

Sefer A.
04.11.2022, 22:05
Bilet fiyatlarımız şu şekilde belirlenmiştir:

VIP Platinum: 1.250 TL

VIP Gold: 1.000 TL

VIP Silver: 750 TL

Batı: 200 TL

Doğu: 150 TL

- Konyaspor maçına özel bu fiyatlar üzerinden kadın ve öğrencilere %50 indirim yapılacaktır.

Kadın ve öğrenciler biletlerini Passolig gişelerinden alabilecektir. Öğrenci kimlik kartı ibraz edilmesi zorunludur.

Ufuk
04.11.2022, 22:19
Son 5 maç özetini izledim, rakibe ceza sahasında pek pozisyon vermeyen bir takım ama yay civarı sürekli birileri boş kalıp şut atıyor. Baka'ya özel önlem almazlarsa rahat yazar bir tane. Sehic ayağına çok güvendiği için hata yapabiliyor çıkarken (Kasımpaşa maçındaki saçmalıktan bahsetmiyorum bile) hoca buraya çalışacaktır.

Forvette Mami başlarsa pek sorun yaşamayız da azman yada Diouf başlarsa Bartra'yla eşleşmemesi için dua edelim çünkü ikisi de paket yapar hava toplarında çok iyiler.

Bunun dışında Amilton ve Mihalak gibi iki sıkıntı topçusu var. Çekici gibi şutorü var. Bytiqi gibi ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir kanadı var. Tehlikeli takım. Çıkış arıyorlar zor maç. Macar takımına uyguladığımız tarifeyi uygularsak kazanırız bence.

pReN@_61
04.11.2022, 22:51
kalan 7 bin bilet
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1588522443022700544

fadigaTS
04.11.2022, 23:05
Karşılaşma özelinde sadece gişelerden kadınlara ve öğrenci kimlik belgesini ibraz eden tüm öğrencilere yüzde 50 indirimli satış yapılacaktır. İndirimli biletler transfere kapalı olacaktır.

Zahmet olacak.Artık şu stadı doldurun.Kadın ve öğrencilere % 50 indirim olayı çok güzel oldu.

Sefer A.
05.11.2022, 00:15
Son 5 maç özetini izledim, rakibe ceza sahasında pek pozisyon vermeyen bir takım ama yay civarı sürekli birileri boş kalıp şut atıyor. Baka'ya özel önlem almazlarsa rahat yazar bir tane. Sehic ayağına çok güvendiği için hata yapabiliyor çıkarken (Kasımpaşa maçındaki saçmalıktan bahsetmiyorum bile) hoca buraya çalışacaktır.

Forvette Mami başlarsa pek sorun yaşamayız da azman yada Diouf başlarsa Bartra'yla eşleşmemesi için dua edelim çünkü ikisi de paket yapar hava toplarında çok iyiler.

Bunun dışında Amilton ve Mihalak gibi iki sıkıntı topçusu var. Çekici gibi şutorü var. Bytiqi gibi ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir kanadı var. Tehlikeli takım. Çıkış arıyorlar zor maç. Macar takımına uyguladığımız tarifeyi uygularsak kazanırız bence.
Cekici sakat, aradan sonra takima döner demis Ilhan hoca
Uzaktan yazardi o, iyi oldu bize karsi oynamamasi

Ve bu kez stad dolacaktir

Ufuk
05.11.2022, 00:21

Olmaması iyi oldu. Uzaktan da ceza sahasında da etkili adamdı.

pReN@_61
05.11.2022, 02:42
https://twitter.com/dolmuscunuz/status/1588473950602145793

Murat Keçeci
05.11.2022, 11:14
Önemli bir lig maçına çıkacağız.liderle aradaki 5 puanın daha artmasına izin vermemeliyiz.Zorlu bir rakiple oynayacağız.Son dönemin istikrarlı ve başarılı bir takımı konya ama bizde Trabzonsporuz ve Akyazı avantajını kullanıp 3 puanı cebe koymalıyız.

Rakibin çok ekstra bir oyuncusu yok ama beraber oynama alışkanlığı iyi olan yardımlaşmayı bilen disiplinli bir ekip.Kazanmak için kapasitemizin tümünü sahaya yansıtmalıyız.

Zayıf noktaları stoper bölgesi orayı iyi işlemek lazım.Geçen sezon ki maçta Cornelius bunu başarmıştı.Şimdi bu görev Maxi Gomez de.

Hamsik ve bakasetas dan yine hareketli ve ön planda oldukları bir oyun bekliyorum.Tabii yorulma sürelerini iyi takip edip oyuna hamle de yapmak lazım.

Bireysel hata yapmamak lazım.Böyle kompakt takımlara karşı ilk golü yemek maçı zora sokabilir.Çok dikkatli olmalıyız.

Yusuf henüz skorer kimliğinden uzakta.Şutları çok kötü daha iyisini yapabilir.Abdülkadir son maç iyi idi.Uğurcanda son dönemde iyi gidiyor.Trezeguet yetenekli ve çalışkan ama bazen çok aceleci işler yapıyor ve bu da hatalara sebeb oluyor.Umut bozok tek vuruş golcüsü kendisine uygun bir rol bulduğumuzda çok katkısı olacaktır.Defans hattımız son dönemde bir istikrar yakaladı.Sadece Eren ve larsenden hücumda boşluk bulduklarında daha kaliteli işler bekliyorum.

Taraftarımızda üzerine düşen görevi yerine getirmeli.Stadda ne kadar büyük enerji oluşursa bu sahadaki verimi arttıracaktır.

Ufuk
05.11.2022, 14:18
https://twitter.com/ErtugrulDogan61/status/1588843600414412801
Sefer A.

Enes Başkaya60
05.11.2022, 14:22
Uğurcan

Larsen-Bartra-Hugo-Yusuf

Hamsik-Siopis

Trezeguet-Bakasetas-Abduş

Gomez

Bu kadro ile çıkacaktır Abdullah hoca muhtemelen.

Abdullah Hocam lütfen kapris yapma ne kadar eleştiri de bulunsakta seni seviyoruz sen bu takımı geçen sene öyle böyle Şampiyon yaptın.

Ferencvaros maçının ilk yarısı gibi bir oyun oynamaya devam ettirirsen bizim şu ligde yenemeyeceğimiz hiç bir takım yok.

9.Şampiyonluk söylemleri başladı artık olamasakta sen böyle oynatmaya devam et canımızı ye.

Pres...Pres...Pres anahtar kelime bu.

Sefer A.
05.11.2022, 15:43
Sefer A.
Ben mi gideyim ? :p

UYZD
05.11.2022, 15:45
Sefer A.

Takımı artık İstanbula taşıyalım nolur ya. Trabzondaki taraftar değil seyirci. İstanbulda her hafta 60 bin doldururuz şakasız.

bilginsem
05.11.2022, 16:13
Şaka gibi Aspor da gs bjk maçının başlığına bakın.

YILIN SON DERBİSİ SEYRANTEPE'DE

Bu ligde cidden hep ayrık otu muamelesi görüyoruz

Tahir61
05.11.2022, 17:31
kadroyu çok merak ediyorum

sol bek kim olacak?
Larsen, Densvil, Yusuf, Ömür

Dorukhan'ı Tayfur bingöl gibi biriyle mesela yedekleyebilseydik böyle durumlarda çok iyi olurdu.

Ufuk
05.11.2022, 17:40
Ben mi gideyim ? :p
6 bin bilet duruyor hala iş başa düştü :p

Ufuk
05.11.2022, 17:44
kadroyu çok merak ediyorum

sol bek kim olacak?
Larsen, Densvil, Yusuf, Ömür

Dorukhan'ı Tayfur bingöl gibi biriyle mesela yedekleyebilseydik böyle durumlarda çok iyi olurdu.

Tayfur'u her yere koyarsın ya. Gerçek joker. Öyle YE32'nin sol bekliği gibi de değil, izlediğim her pozisyonda hakkını verdi çocuk. Bugün Masuaku'nun yerine sol bekte oynayabilirmiş. bjkli olduğu için oraya gitmiştir umarım, yoksa hiçbir ilgi olmaması saçmalık olurdu.

yatmaztara
05.11.2022, 17:56
Şu 2 maçı kazanalım dünya kupası arasında şampiyonluk hayali kuralım ardından 2 şikebahçe maçında yenilmeyelim ve şikebahçe son maç şampiyonluğu kaçırıp 4. olsun biz 2. olalım başka birşey istemiyorum :)

ilelebeTS
05.11.2022, 22:02
2 maç 6 puan alıp işimize bakalım. Bu köprünün altından daha çok sular akar. Motivasyon bozmaya gerek yok.

Fatih Öztürk
05.11.2022, 23:44
Hocanın işine karışmak gibi olmasın biraz karışayım, abdülkadir son ferencavus maçında biraz kıpırdadı diye konyaya karşı bunla başlamayıp caniniyle başlaması oyunu tamamen karşı tarafa yikacagimizin net göstergesidir. Canını iç sahada ne pahasına olursa olsun kullanılmalıdır.

Halil Alemdar
05.11.2022, 23:54
Evimizde kasımpaşaya kaybettiğimiz maç hala üzüyor beni. Ne yapıp edip şu 2 maçı kazanıp dünya kupası arasına girmek şart. Ah ulan Peres Dorukhan keşke siz de dönebilseydiniz. 2 3 kademe yukarı çıkardık.

Zor maç. Konya tehlikeli takım.

——————Uğurcan—————
Türkmen—Bartra—Hugo—Denswill
————Gbamin—Hamsik—————-
Yusuf———-Baka————-Trezege
——————Gomez————

Gibi gibi. Sağ her halükarda felç :)

——————Uğurcan—————
Larsen—-Bartra—Hugo—Yusuf Erdoğan
————Gbamin—Hamsik—————-
——————Gomez————

Bilemiyorum altan.

Halil Alemdar
05.11.2022, 23:57

Oo süper. Tehlikeliydi lavuk.

Fatih Öztürk
06.11.2022, 00:23
Evimizde kasımpaşaya kaybettiğimiz maç hala üzüyor beni. Ne yapıp edip şu 2 maçı kazanıp dünya kupası arasına girmek şart. Ah ulan Peres Dorukhan keşke siz de dönebilseydiniz. 2 3 kademe yukarı çıkardık.

Zor maç. Konya tehlikeli takım.

——————Uğurcan—————
Türkmen—Bartra—Hugo—Denswill
————Gbamin—Hamsik—————-
——————Gomez————

Gibi gibi. Sağ her halükarda felç :)

——————Uğurcan—————
Larsen—-Bartra—Hugo—Yusuf Erdoğan
————Gbamin—Hamsik—————-
——————Gomez————

Bilemiyorum altan.

Kadroyu kurmuşsun iyi hoşta, forvete yusuf yazıcıyı koyarsa hiç şaşırma. Abdulkadiri kazanacağım ayağına az sinir etmedi hoca bizi. Kalkar, yusuf gol atsın kendini bulsun hesabına forvete koyma fantazisi beklerim hocadan:D

Halil Alemdar
06.11.2022, 00:30
Kadroyu kurmuşsun iyi hoşta, forvete yusuf yazıcıyı koyarsa hiç şaşırma. Abdulkadiri kazanacağım ayağına az sinir etmedi hoca bizi. Kalkar, yusuf gol atsın kendini bulsun hesabına forvete koyma fantazisi beklerim hocadan:D

Valla içimden geçmedi değil Fatih Hocam :) Kızanlar olabilir ama ben aslında Yusufun forvet oyununu beğendim. Pas alıp verebiliyor top saklayabiliyor fiziksel de iyi mücadele etti son maç. Zaten bu adam forvetten başka yerde pek verimli olmuyor artık. Lakin takımdaki en sevdiğim oyuncu olsa da Abdüşü 11 görmeye dayanamıyorum. Toparlanması lazım. Bebeğimizdi o bizim.

Haa hoca gider sola Djaniny başlayıp Trezegeyi sağa da atabilir o zaman hepten çıldırtır beni. Apo hocamın sağı solu belli olmaz :D

Tahir61
06.11.2022, 00:49
Yusuf Yazıcı kırmızı kart cezalısı gözüküyor
gsnin cezaları 1 maça inerken bizim adamın iki maç ceza çekmesi lanet olsun yapacağınız işe

Fatih Öztürk
06.11.2022, 01:07
Valla içimden geçmedi değil Fatih Hocam :) Kızanlar olabilir ama ben aslında Yusufun forvet oyununu beğendim. Pas alıp verebiliyor top saklayabiliyor fiziksel de iyi mücadele etti son maç. Zaten bu adam forvetten başka yerde pek verimli olmuyor artık. Lakin takımdaki en sevdiğim oyuncu olsa da Abdüşü 11 görmeye dayanamıyorum. Toparlanması lazım. Bebeğimizdi o bizim.

Haa hoca gider sola Djaniny başlayıp Trezegeyi sağa da atabilir o zaman hepten çıldırtır beni. Apo hocamın sağı solu belli olmaz :D

Yusufun cezası 2 maçmış unuttuk anasını satayım:D
Gomez hıyarı kendini bulur inşallah. Bulamazsa bir de santrafor arayışına gireriz. Yusuf dediğin gibi olduğu sürece santrafor oynatilsa şu ortamda sırıtmaz.

deepmavi
06.11.2022, 01:08
Deplasmanda olsak 1 puan iyidir diyeceğiz ve Kendi Sahamızda Taraftarımızın muhteşem desteği ile Kazanıp Tekrar Gerçek Lider Trabzonspor'dur diye Haykıracağız...

Haydi Abdullah Hocam Haydi Futbolcularımız hepinize çok güveniyoruz kendi evimizde zor Konyaspor maçını Trabzonspor'a yakışır bir futbol ile Kazanacağız.Durmak Yok yine yılmadan sonuna kadar mücadeleye devam.İnanıyoruz Ve Kazanacağız...

Fatih Öztürk
06.11.2022, 01:11
Yusuf Yazıcı kırmızı kart cezalısı gözüküyor
gsnin cezaları 1 maça inerken bizim adamın iki maç ceza çekmesi lanet olsun yapacağınız işe

Başından beri söylüyorum, gs yarışın içinde olacağım diye inat ederse yapamayacağı şerefsizlik yok. Kendi evlerinde hakem makem bişekilde maçlarını kazanacaklardır, deplasmanlarda çok nal toplayacaklar. En az nal toplayan ipi göğüsler. Biz hepsinden daha oturaklı kontrollü takımız. gs'nin fenerden ne kadar fazla çirkef camia olduğunu unutanlar hazırlıklı olsun. Biz sakin kalıp işimize bakacaz.

ANIL
06.11.2022, 03:26
—————uğurcan
larsen—bartra—vitor—densw
————doğucan-marek
ömür———baka———-trezeg
—————-gomez

ysngmz
06.11.2022, 07:11
Hocanın işine karışmak gibi olmasın biraz karışayım, abdülkadir son ferencavus maçında biraz kıpırdadı diye konyaya karşı bunla başlamayıp caniniyle başlaması oyunu tamamen karşı tarafa yikacagimizin net göstergesidir. Canını iç sahada ne pahasına olursa olsun kullanılmalıdır.Djanini elimizde patlayan balon

G301 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yiğit SARI
06.11.2022, 10:12
maxi ve umut'un saçlarını sarıya boyamamız lazım

Furkan
06.11.2022, 12:01
Hocanın işine karışmak gibi olmasın biraz karışayım, abdülkadir son ferencavus maçında biraz kıpırdadı diye konyaya karşı bunla başlamayıp caniniyle başlaması oyunu tamamen karşı tarafa yikacagimizin net göstergesidir. Canını iç sahada ne pahasına olursa olsun kullanılmalıdır.

Tavares 11 başladığı maçlarda bence etkili olamıyor. Bazı futbolcuların ayarlarıyla oynamamak lazım eskiden nöbetçi golcü semih vardı. Hiç bir zaman 11 oyuncusu olmadı ama sonradan girdiğinde de hep etkiliydi. Bence Tavareste karşı takım biraz güçten düştüğünde daha etkili oluyor.

bingolts
06.11.2022, 12:03
Sol bek Larsen sağ Bek Hüseyin olur yerli oyuncuya yer açmak için bu hamlr yapılır.

bingolts
06.11.2022, 12:04
Veya Denswil sol bek oynar sağda hüseyin oynar

pReN@_61
06.11.2022, 12:06
yine dolmayacak, enteresanhttps://twitter.com/TribunDoluluk/status/1589136411378143232

https://twitter.com/Trabzonspor/status/1589180794848903171

gurur6134
06.11.2022, 12:06
Denswil sol da baslar huseyin sagda .omur eger frencvaros macinin ilk yarisi gibi oynayacaksa 11 baslar sıkınti yok..

wakaeme
06.11.2022, 12:10
iç sahada yine mavi giyecekler ne iş bilmez adamlar ya

gurur6134
06.11.2022, 12:10
yine dolmayacak, enteresanhttps://twitter.com/TribunDoluluk/status/1589136411378143232

https://twitter.com/Trabzonspor/status/1589180794848903171

Trabzonspor trabzona cok buyuk geliyor,sampiyonluk kutlamalarinda sehir dsisindan gelenler olmasa o tarihi goruntulerde verilmezdi..alistirdilar milleti belescilige ceplerinden para verip maca gitmiyorlar ,kombinesi olanlar devir yapmiyorlar kimisi zaten ticari amacli aldi her mac kiralarim diye onlarin da zerre umrunda degil stad dolmus dolmamis sonuc kacinilmaz oluyor. bu sene derbi olarak nitelendirilen maclardan baska kolayina dolmaz o stad kupada yari final gorursek falan iddamiz olursa belki o zaman birde..25 bin civari adam olur bugun yine

pReN@_61
06.11.2022, 12:13
https://twitter.com/tslipires/status/1589128347233456129

lazminator61
06.11.2022, 12:19
iç sahada yine mavi giyecekler ne iş bilmez adamlar ya

Neden mavi forma ? Evimizde neden cubuklu giymiyoruz.

Bu arada gecen sezon Stad dolmiyordu yazmisdim. Forumdan linc yedim. Yok Covid yüzünden Dolmadi falan filan. Tabi son maclarda doluydu cünkü heran sampiyonluk gelebilirdi. Bizim taraftar gitmez Stada. Üstelik yönetim 100de50 indirim yapti cocuk ve Bayanlara...

Barista
06.11.2022, 12:27
Tribünlerin dolmamasının en büyük nedeni oynanan futbolun çok kötü olması. Takım top oynasın o tribünler dolar, bir o kadar kişi de dışarıda kalır. Trabzonspor taraftarı büyüktür.

Tahir61
06.11.2022, 13:02
Denswil sol da baslar huseyin sagda .omur eger frencvaros macinin ilk yarisi gibi oynayacaksa 11 baslar sıkınti yok..

dört stoperle çıkmış oluruz o zaman

konya zaten zor gol yiyor
kısır bir maç olur
sağ sol yan geri maç biter
son maçtaki istekli futbolundan sonra Ömürü sol beke atıp bir süpriz yapar mı acep hoca

stichus
06.11.2022, 13:03
Güzel maç. İyi bir oyunla kazanırız. Sahaya Naci, Lahtimi gibi adamları atmadan rakibi ciddiye alarak oynarız ve kazanırız diye umuyorum.

Forma meselesinde bilgi eksikliği var. Takımın hangi formayı giyeceğine oyuncular karar verir. Uğur yahut daha bilinen tabirle totem işi sandığınızdan çok daha önemlidir futbolda. Oyuncular uğur getirdiğine inandıkları formayı ister ve giyerler.

Açın bakın bu formayla maç kazanmışlar ki bunu istemişlerdir yani. Takılmayın.

:)

gurur6134
06.11.2022, 13:39
dört stoperle çıkmış oluruz o zaman

konya zaten zor gol yiyor
kısır bir maç olur
sağ sol yan geri maç biter
son maçtaki istekli futbolundan sonra Ömürü sol beke atıp bir süpriz yapar mı acep hoca

Solda ya yusuf oynayacak ya denswil yerli kisitlmasindan dolayi boyle cikilmasi en mantiklisi olur son macta fena oynamamisti sag bekte huseyin herkesi sasirtmisti .peres hazir olmus olsa yusufu sol bek peresi sag bek yazarsinda yok iste baska alternatif bir yerde mecburuz

gurur6134
06.11.2022, 13:40
Yusuf cezaliysa eger omurun 11 baslamasi garanti oyleyse sag acik gomez varken umutu 11 baslatmaz hoca eren de yok,son macta ki ilkyari performansini tekrarlar insallah

gurur6134
06.11.2022, 13:48
Stadin dolmasi icin olmazsa olmazlardan birisi de oftan baslayip giresun sinirina kadar stadin onunden gececek sahilden rayli sistemin biran once kazandirilmasidir.senelerdir kulak arkasi ediliyor bu is pazar gunu saat 10 da mactan cikacak adam icin ilcelerden ve koylerden ulasim tam bir iskence ozellikle kışın ..hem rahat ve hizli ulasim saglanir hem de daha ekonomik olur karayolu tasimaciligina gore.buyuksehir olarak adlandirilan sehirlerinden icerisinde rayli sistemi olmayan 2 sehirden birisi bildigim kadariyla trabzon

kayl
06.11.2022, 14:08
Solda ya yusuf oynayacak ya denswil yerli kisitlmasindan dolayi boyle cikilmasi en mantiklisi olur son macta fena oynamamisti sag bekte huseyin herkesi sasirtmisti .peres hazir olmus olsa yusufu sol bek peresi sag bek yazarsinda yok iste baska alternatif bir yerde mecburuz

Huseyin sag bekte olucagina dogucan la baslarim denswil hüseyin bartra hugo... ee nasıl ureticez biz.. siopis ceza sahasina girmiyor omur görüşmede bir şey olmuyor varsa s bakasetas gomez ve trezege ye kalıyor... ugurcan dogucanhuseyin hugo larsen.. gbamin hamsik bakasetas trezege djanini gomez .. en mantıklı bu bence öbür türlü ilk yarı copte ikinci yarı kontradan yer otururuz

Tahir61
06.11.2022, 15:45
Takım ilk yarıları hep çöpe atıyordu Avcı bu konuya özel odaklanmış ki son maçlarda özellikle kazanması gereken maçlarda oyunu baştan ele alıp skoru aldı
Her maç sonu taraftara çağrı yapıyorken bu akşam da gelen taraftarı yine maçın başında oyunun içine sokmak isteyecektir.
Baskılı başlarız hücumcu bir kadroyla çıkarız
4 stoperle başlamaz
Yerli kuralından dolayı ya Hüseyin ya Y. Erdoğan oynayacak, tercihi bence Hüseyin olacak
Larsen de stoperimsi bir bek ama sonuçta bek. Bartra'yı kesebilir
...
ne m.ktan bir kadromuz var ya
ne yaparsan sıkıntı

pReN@_61
06.11.2022, 16:41
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1589216857302929410https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1589211049047515139

fadigaTS
06.11.2022, 16:44
Şu kombine alıp maça gelmeyenlere bir çözüm bulunmalı.Gerekirse seneye bilet fiyatları daha düşük tutulmalı.Kombine satışı da komple iptal edilmeli.Satılan 30 bin maça gelen 20 bin olması can sıkıyor

Halil Alemdar
06.11.2022, 17:39
Djaniny ile uzatacağımıza 8-9 yaş genç Haji Wright alsak daha iyiydi.

Fatih Öztürk
06.11.2022, 17:45
Djanini elimizde patlayan balon

Bu yaşa gelmişsin, şöyle aynaya bak bakalım ben bu futbolu abdullah hocadan fazlamı biliyorum ki canini gitmek istediği halde abdullah hoca kalması için niye ısrar etti.

Tavares 11 başladığı maçlarda bence etkili olamıyor. Bazı futbolcuların ayarlarıyla oynamamak lazım eskiden nöbetçi golcü semih vardı. Hiç bir zaman 11 oyuncusu olmadı ama sonradan girdiğinde de hep etkiliydi. Bence Tavareste karşı takım biraz güçten düştüğünde daha etkili oluyor.

Bu dediğin geçen sene olsa eyvallah. Geçen sene gol yollarında daha etkili olduğumuz cornelius, waka ve visca gerçeği vardı. Bugün bunlardan mahrumuz ve golü bulmak için oyunu ön tarafa yıkmak 1.planımız olmalı. Şüphesiz hocada öyle düşünüyor fakat elinde 14-15 oyuncudan fazla olarak alternatif çıkaramadığı için caniniyi hâlâ joker olarak kullanıyor. Fakat bazı maçlar vardır lige tam anlamıyla asılacağın, işte o maç bu maçtır. Tüm barutu bu maçta atıp zirveye perçinlemek için tüm kozlar sahaya sürülmelidir. Abdulkadirle koca bir ilk yarıyı hiç edecek yer de caniniyi 11'de sahaya sürer rakibin iflahini keserdik. Geçtiğimiz maçlarda bunun örneğini çok gördük mesela. Hocanın oyuncu değişikliği zaman ayarlaması problemli gibi. Iş işten geçtikten sonra olmamalı yani.

kaçarava
06.11.2022, 18:36
Bek yok, kanat yok. Önde basmak şart.

UYZD
06.11.2022, 18:37
kadroya bakınca ilginç bir şey deneyeceğiz gibi hissettim :D bakalım.

Tekke
06.11.2022, 18:40
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1589216857302929410https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1589211049047515139

Ben Trabzon da bir esnaf olacam, hiçbir maça 5-10 kişi gitmeden geçirmem. Trabzonspor sayesinde coğrafi zorlukları aşıp muazzam bir gelir oluşturulacak ve ben destek olmayacam!
Trabzonspor şampiyon olduğunda şehre 2 milyon kişi gelmiş, 1 gece kalsa ölüsü 500 tl harcamış demektir, 1 milyar para girmiş Trabzon esnafı cebin!
Bu ancak 2 şeyle açıklanır;

1. iyi niyetli, 38 yıl hakkı çalınan başka şehir yok, insanlar yoruldu
2. gerçekçi, Trabzon insanı eğitimsiz-vizyonsuz-ehemi ve mühimi anlayamamış, çoğu Anadolu şehri gibi, (devlet okullarında Profösör olan da eğitimsiz ülkemizde bunu belirteyim, eğitimli insan değer katar-değere sahip çıkar-amacı olur)

My
06.11.2022, 18:48
Bir kadro gördüm tvitte ama yok ya, mümkün değil. Böyle bir çılgınlık yapmaz hocam :)

Tekke
06.11.2022, 18:49
Ben Trabzon da bir esnaf olacam, hiçbir maça 5-10 kişi gitmeden geçirmem. Trabzonspor sayesinde coğrafi zorlukları aşıp muazzam bir gelir oluşturulacak ve ben destek olmayacam!
Trabzonspor şampiyon olduğunda şehre 2 milyon kişi gelmiş, 1 gece kalsa ölüsü 500 tl harcamış demektir, 1 milyar para girmiş Trabzon esnafı cebine!
Bu ancak 2 şeyle açıklanır;

1. iyi niyetli, 38 yıl hakkı çalınan başka şehir yok, insanlar yoruldu
2. gerçekçi, Trabzon insanı eğitimsiz-vizyonsuz-ehemi ve mühimi anlayamamış, çoğu Anadolu şehri gibi, (devlet okullarında Profösör olan da eğitimsiz ülkemizde bunu belirteyim, eğitimli insan değer katar-değere sahip çıkar-amacı olur)
Meraklısına;

Trabzonspor, hava yolu şirketlerinin inisiyatifini de değiştirdi. Bunun ekonomiye yansıması çok ciddi

https://www.61saat.com/trabzona-sampiyonluk-gocu-sehrin-ekonomisine-buyuk-katki-sagladi

My
06.11.2022, 18:55
Bir kadro gördüm tvitte ama yok ya, mümkün değil. Böyle bir çılgınlık yapmaz hocam :)https://twitter.com/Trabzonspor/status/1589286937609015296?s=20&t=El37ZTxpfzTCTnFijxxOzA

Enes Başkaya60
06.11.2022, 18:59
Yok artık Abdullah hocam..

Aynen devam hocam böyle yap canımızı ye.

AntiŞike
06.11.2022, 19:07
Sakat -cezalı, Eldekilerle ve yerli kuralına göre , makul mantıklı kadro.

larsen in yaptıklarını, son maçındaki ümit vadeden Hüseyin de yapabilir,
Solda Y.Erdoğan ın yapacağının fazlasını Denswil yapabilir.

Yerli hakkını Y32 değil Ht4 tren yana kullandı hoca.

Ortada Gbamin yerine Siopis beklenebilirdi.

Bakalım hayırlısı umarım hoca yanılmaz.

Sefa Murat Dokuz
06.11.2022, 19:12
Hoca elinden gelen en iyi kadroyu çıkarmış, yapabileceği bir şey yok.

Rakibin bek ve kanatları bize sorun çıkaracak. Guilherme ve Ahmet Oğuz’un bize karşı kötü performansını görmedim daha.

falcon_61
06.11.2022, 19:24
Bence de olabilecek en iyi kadro. bekler ya Hüseyin-Denswill ya da Larsen- Yusuf olacaktı . Mantıklı olanı seçmiş bence . Hiç değilse Denswil solda iyiydi. Hüseyin de son maçında hatasız oynamıştı. En azından kağıt üzerinde İlk seçenek ile 1,5 kişi, diğer seçenek ile 0,5 kişi olacaktık[emoji3]

G510 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murathan
06.11.2022, 19:25
aa larsen oynamıyor. 12-13 tane atarız.

Turgay Atalay
06.11.2022, 19:29
Gbamin uyusugu yerine bin kere Siopisi tercih ederim. Sığ bir ilk yari gecer.

gurur6134
06.11.2022, 19:32
Bekledigim kadro sadece gbamin yerine siopis ile baslanabilirdi belki konya orta sahasi direncli ancak hoca once skoru alayim sonra siopisi alirim diyerek orta sahayi kurgulamis saygi duyuyorum

nakzo
06.11.2022, 19:33
Seyirci en büyük sorun. Direk kombineyle alakalı bu sorun çözülmeli kombineler seneye iptal edilmeli. Bizim ligimzde hedefle stad aynı oranda dolar 2.yarı ligin rengi belli olur Trabzonspor ilk 3 içinde şampiyonluk kovalarsa stad yine ful dolacaktır doğru mu yanlış ama ülkenin profili budur geçen sene ilk başlarda stad yine boştu fark açıldıktan sonra stad ful çekmeye başladı. bjk gs yarıştan kopsun stadları yine boş kalır.

gurur6134
06.11.2022, 19:34
Şu kombine alıp maça gelmeyenlere bir çözüm bulunmalı.Gerekirse seneye bilet fiyatları daha düşük tutulmalı.Kombine satışı da komple iptal edilmeli.Satılan 30 bin maça gelen 20 bin olması can sıkıyor

Cok basit aslinda sene basi klup karar alip 3 mac ust uste stad turnikelerinden gecis yapmayan kombineler iptal edilecek diyecek ya gitcekler o zaman ya devir yapacaklar mecburen elde patlamamasi icin

iyattara
06.11.2022, 19:37
Ulan şansa bak Muhammet sakatlanmış ya tüh.

Neyse Konya düşüşte gol atma işini bir şekilde çözüp maçı almak lazım. Takım üzerine koyarak devam ederse sorun olmaz diye düşünüyorum.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çağlar Güleryüz
06.11.2022, 19:40
Avcı all-in yapmış. Hiç yapmadığı şeyler. Haydi rastgele.

zaqua
06.11.2022, 19:41

Hocam bu kombine fiyatlarının ucuz tutulduğunu gösterir. Maddi durumu olan, İstanbul da Almanya da yaşayan adam çok da umursamadan alıyor.

Kombinesi olup gitmeyenler için bir platform falan olmalı. Kura usulü vs verilmeli bu biletler.

samatyaboy
06.11.2022, 19:46
1-0 kazanırız.

My
06.11.2022, 19:47
İyi de top rakipteyken topu kim kapacak :)

Ufuk
06.11.2022, 19:47
Hocam bu kombine fiyatlarının ucuz tutulduğunu gösterir. Maddi durumu olan, İstanbul da Almanya da yaşayan adam çok da umursamadan alıyor.

Kombinesi olup gitmeyenler için bir platform falan olmalı. Kura usulü vs verilmeli bu biletler.Lig sonuna doğru kombineden pahalı bilet satarsan tek maça gelecek adamlar kombine alir. O zaman x liraya kombine alsaydınız yazıyordu herkes.

AntiŞike
06.11.2022, 19:49
Ahh ulan ahh.. Geçen sene konya maçi aklima geldi.. Isliktan yanindaki adami duyamiyordun!

Onun çeyreği kadar bir etki ile başlasak yeter.

Ortahisar61
06.11.2022, 19:50
Hüseyin avrupa macinda ilk yarida cok iyi oynamisti,yine cok verimli olur umarim hadi bakalim cok kritik mac

AntiŞike
06.11.2022, 19:58
Ahh ulan ahh.. Geçen sene konya maçi aklima geldi.. Isliktan yanindaki adami duyamiyordun!

Onun çeyreği kadar bir etki ile başlasak yeter.

seyirci beklentinin aksine , iyiii

Ufuk
06.11.2022, 20:01
Baka hacinin kafayı okşa bir şeyler yap çözelim su adamı.

omondoles
06.11.2022, 20:02
Salaksin denswil

Ufuk
Ucu de penaltı.

OzcanHan61
Vay aptal vay…

ilelebeTS
06.11.2022, 20:03
Adamın ölmesi mi lazım o taban ne öyle

AntiŞike
bu penaltı ama

Ufuk
Bir dk içinde penaltı vermeme rekoru. Net temas var ikisinde de.

Sefa Murat Dokuz
06.11.2022, 20:04
Trezeguet’e yapılan net penaltı

odyseuys
verdi mi trezeguet'in pozisyonu. net penaltı gibi.

Varlıbaş61
Gözünün önündeki pozisyonda VAR niye bekliyorsun ahlaksız!!

AntiŞike
bakacak

Kenshi
Bu zorbay nasıl bir it böyle

Uğur Ö.
Allah belanı versin daha ne olacak lan penaltı için hayvan herif.

AntiŞike
bunu hakemin vermemesi, saçmalık

sakosako
net penaltı

Arif Timurcioğlu
Gözünün önündeki pozisyonda VAR niye bekliyorsun ahlaksız!!

Kaypak oldukları için.

yorumsuz6117
Trezeguet'in pozisyonu net penaltı..

ilelebeTS
06.11.2022, 20:05
Hem el var hem taban var

İ. SARAL
Net penaltı

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AntiŞike
herhalde.. başka ne olacak

Ufuk
Kirmizi bile çıkardı su harekete.

ilelebeTS
06.11.2022, 20:06
Öküz gibi giriyor bir de kalk diyor dingil :D

trabzonsevdamuz
Zorla verdi penaltı

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
Var olmasa vermeyecek serefsiz

ilelebeTS
Golll :D

Varlıbaş61
Tam gözünün önünde, önü apaçık ve VAR olmadan penaltı alamıyoruz. VAR olduğu müddetçe her sene ilk 2'de olacağız

AntiŞike
koçum benim BAKAA

My
Bakasetascığıma +1 yazın :)

My
06.11.2022, 20:07
Yalnız penaltı atılıyor tribünler dank dank bordo dank dank mavi hey Allahım ya

gurur6134
Baskili baslarsan sonucunu alirsin aga basindan beri ligin ayni seyleri yaziyorum yeni yeni yapmaya basladik bunu

AntiŞike
BAY-ZOR küçük.. ZOR la verdi penaltıyı

ÖmürKaradeniz61
İstanbul’un 3 büyük takımının Var sistemini istememesini nedenini şuan canlı gözle gördük. Var olmasa gitti bu penaltı .

Uğur Ö.
Kötü penaltı atıyor ya :D

ÖmürKaradeniz61
Baskili baslarsan sonucunu alirsin aga basindan beri ligin ayni seyleri yaziyorum yeni yeni yapmaya basladik bunu

Evet 3-4 maçtır var.

MA291
VAR olmasa lehimize penaltı vermeyecekler. VAR a gitmeden penaltı verdiklerini hatırlamıyorum

OzcanHan61
Bakasetaaaaaaaaaaaassss

Varlıbaş61
06.11.2022, 20:08
Yalnız Bakasetaa hep ortaya vuruyor artık, uyanık bir kaleci yemez artık bu vuruşları.

deepmavi
Helal Olsun Gol Bakasetas aynen böyle devam...

hofsaale
Trezequet ve Bakasetas takimi tasiyor...

AntiŞike
06.11.2022, 20:09
koçum benim BAKAA

ULAN BAKAAAA...YUVARLASANA ADAMIN ÖNÜNE, 2-0 olacak maç..

Sefaenes
2 pen zorla verdi Hakem

lazminator61
BAY-ZOR küçük.. ZOR la verdi penaltıyı

Bu hakem bize penalti calmamak icin yemin etmis

gokhants1967
Trabzonsporun ofansif oynayabilecek kalitesi var.Korkak futbol bize yakışmıyor.Her maç baskılı oynamalıyız.

yorumsuz6117
Baka pas versen %100 gol..

Sefa Murat Dokuz
Baka pas verse 2-0 olcaktı

AntiŞike
2 yi atmazsak adamları 90 dk. gereksiz maçta tutarız. atarsak çok kolay olur

lazminator61
06.11.2022, 20:10
Baka pas ver 2:0 olsun ya

Uğur Ö.
Şu takımda kahraman olma olayını çözemedi hoca, pas verse Baka net goldü.

gurur6134
Ayni sekilde devam edip 2 yi bulmaliyiz sivas maci gibi zorlanmak istemiyorsak sonra istedigimiz kadar rolantiye alalim oyunu

deepmavi
Galibiyet Çok Önemli Konyaspor zor takım güçlü takım Kazanmak Süper Olacak Haydi Aynı İnanç ile 90 dakika sonuna kadar mücadele devam...

Sefa Murat Dokuz
06.11.2022, 20:11
Şuana kadar en kötü Gomez

gokhants1967
06.11.2022, 20:14
Fenerbahçenin bize göre en büyük avantajları bana göre bekleri ve santraforu.Ferdi Kadıoğlu ve Osayi Samuel gibi iki bek lazım.Ayrıca Enner Valencia tarzında delici bir santrafor lazım bize.

kaçarava
Gomez temaslarda, paslarda hep aksıyor ya.

AntiŞike
yahu şunun nesi faul

deepmavi
Haydi Gomez artık gollerini atman lazım, düşmanın şikebahçeliler senin tökezlemini bekliyor o düşmanlarına fırsat verme ve Gomez gollerini atmaya başlayacaksın sana Güveniyoruz...

lazminator61
Konyalilar yere düsdünde ayninda foul

AntiŞike
06.11.2022, 20:15
hamsik sadece şu pas için sana ölürüm

omondoles
06.11.2022, 20:15
Çok statik oynuyoruz. Sorunumuz bu

gokhants1967
06.11.2022, 20:16
Gomeze bir türlü ısınamadım.

Enes Başkaya60
06.11.2022, 20:16
Gomez biraz kımıldan abi ya.

My
06.11.2022, 20:17
Olm Gıbamin Hüseyini tanımıyosun sen çok oynuyon Hüseyinle bak :)

odyseuys
ulan sehiç onu nasıl çıkardın

AntiŞike
Ahh grandee.....

AntiŞike
Penalttiiiii

ilelebeTS
hahaha :D

Hamsik yağlamaya başladı sağ ayağını

AntiŞike
06.11.2022, 20:18
HA HA , ZOR PENALTI VEREN BAY KÜÇÜK, 2. PENALTYI VERİiyor

odyseuys
penaltı kazandık yine.

lazminator61
Penalti bu sefer direct

Uğur Ö.
Ye kardeşim işte ya atardık kendi kalemize

deepmavi
Gomez atsın kendine gelsin...

AntiŞike
haydi TRE bee.. nolur saçmalama

yorumsuz6117
Müthiş şut kaleci çok iyi çıkardı..

AntiŞike
goolll

My
Drezege mi

odyseuys
06.11.2022, 20:19
trezeguet attı 2 oldu.

AntiŞike
2-0 oh bee... rahatladım şimdi :)))))))(

My
Ohhhşşşş.... yazın ordan Drezegeme de +1 :D

Enes Başkaya60
Gol be golll....

deepmavi
06.11.2022, 20:20
Helal be Çocuklar Helal Be Abdullah Hocam Size Güveniyoruz Kasım ayı Trabzonspor'un zamanı...

Uğur Ö.
Kasımda Trabzonspor

yorumsuz6117
2. Gol Hamsik'in..

AntiŞike
Korkun lan ist. Soysuzlari.... öyle kolay kolay şampiyonluk yok size

ysngmz
Akıyor bu akşam futbol şansi bizden yana

gudoz81
06.11.2022, 20:21
Ya küçük bi eleştiri yapsam müsadenizle: akan oyun çok verimsiz değilmi? Yerleşmiş takımlara karşı topu oyunu arkaya sarkıtamıyoruz. Debelenip duruyoruz.

Enes Başkaya60
06.11.2022, 20:23
Pres gücümüz baya artmış topu kaybettiğimiz an prese başlıyoruz farkındaysanız.

edimurphy_61
06.11.2022, 20:24
Trezeguet çok boş adamsın

ilelebeTS
Bütici tek başına oynuyor, Hüseyin'i çok kolay geçiyor.

AntiŞike
orta sahaları kötü, her bastığımızda aldık. böye dikkatli olursak , arkaya adam kaçırmazsak, gol yemeyiz.

Ancak bir tek Bytci, Hüseyini çok zorluyor.. o taraf tehlikeli

Enes Başkaya60
06.11.2022, 20:25
Trezeguet çok boş adamsın

Bütici tek başına oynuyor, Hüseyin'i çok kolay geçiyor.

En etkili oyuncuları olsun o kadar yahu :D

ÖmürKaradeniz61
06.11.2022, 20:26
Şu futbolu oynamak için 100 maç bekledin Abdullah hoca,ne gerek vardı. Hee yenersin yenilirsin o ayrı ama Trabzonspor böyle oynarsa daha iddialı olur. Senin elinde baskılı oynamaya uygun kaliteli oyuncu kadrosu zaten var. Sen şu futbolu Kopenhag takımına karşı oynasaydın en az 3-0 kazanmıştık.

deepmavi
06.11.2022, 20:27
Şu sakatlık iyileştirici moddan Vitor Hugo'nun en az 4 ay sakat oynamaz dedikleri sonra bi baktık 3 hafta sonra tamamen sakatlığı iyileştiği aynı moddan, Dünya Kupası arasında Dorukhan'ada böyle sakatlık iyileşme modu gibi bişey olsa Dorukhan iyileşse hem takımın hemde takım arkadaşlarının ona ihtiyacı var...

gurur6134
06.11.2022, 20:28
Ahmet oguz devam etse iyiydi ya tam saatli bombaydi

omondoles
06.11.2022, 20:28
Bu zenciler neden böyle gevşek oluyor bir türlü anlamıyorum.

Enes Başkaya60
06.11.2022, 20:29
Adamda ne vücut var ya.

calavera
06.11.2022, 20:30
Hamsik 5 yas daha genc olsa, bizi 5 sene ust uste samiypon yapardi... oyle buyuk bir topcu... Takimin kazanamadigi, dususe gectigi tum donemlere bakim Hamsik'in olmadigi donem oldugunu goreceksiniz...

Enes Başkaya60
Gbamin 100 kere aynı hatayı yapıyorsun yahu gerek yok.

deepmavi
Şimdi aynen gol yemeden bu şekilde 1. yarı tamamlarsak süper olur.Sonra diğer yarı Abdullah Hocam iyi bir motive konuşması ile futbolcularımız aynı güzel futbolu devam ettirip Kazanmak harika olacak...

Ufuk
06.11.2022, 20:31
Net kart.

gokhants1967
Gomez ve Ömür ne iş yapıyor anlayan var mu ? Trezeguet solda tek başına canla başla uğraşıyor.

Uğur Ö.
Hamsik 5 yas daha genc olsa, bizi 5 sene ust uste samiypon yapardi... oyle buyuk bir topcu... Takimin kazanamadigi, dususe gectigi tum donemlere bakim Hamsik'in olmadigi donem oldugunu goreceksiniz...

Hakikaten öyle, oynamasa gene bu topu oynayamaz bu takım. Müthiş bir topçu başka seviye yani.

serdaracıl
Sert oynuyorlar. Kartlar çıkmıyor

Sefa Murat Dokuz
06.11.2022, 20:32
Adil bu maçı tamamlayamaz

serdaracıl
Gomez ve Ömür ne iş yapıyor anlayan var mu ? Trezeguet solda tek başına canla başla uğraşıyor.

Ömür’ü iki haftada bir oynatacaksın. Kaldıramıyor gevşek

MA291
Net kart.

Net sarı. Bilerek kontra atağı kesiyor

My
06.11.2022, 20:34
Gomez gün geçtikçe korkutuyor beni.

gokhants1967
Abi kontraya çıkacaz hızlı diyebileceğimiz tek isim Trezeguet.Ömürde sürekli pas verip duruyor.Trezeguet dışında topla giden adam yok.Gomezin topla ilişkisi berbat,nerden bulup aldık bunu.

Sefa Murat Dokuz
Gomez armut piş ağzıma düş golcüsü gibi oynuyor.

Bu stilde Guiza geldi, rezil rüsva oldu La Liga golcüsü.

Teofilo ile alakası yok, o kadar agresif değil.

Ayakları da çok yavaş, kontrada alıp dönene kadar rakip yerleşiyor.

AlperenAltun
Ömürün oynadığı topu şu forumun %60ı oynar.

SM-G780F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

deepmavi
06.11.2022, 20:35
kart olayında sonra sanki Gomez'de mental bir düşüş var Abdullah Hoca'nın ve takım arkadaşlarının ona moral vermesi, motive etmesi ona destek olması Maxi Gomez'i kendine getirecek.Bu adam iyi futbolcu çok gol atar Gol Kralı olması hepimizi sevindirir...

My
06.11.2022, 20:36
Gbamin de ayakları baya baya iyi.

ysngmz
Gomez forvet mi kanat mi

Uğur Ö.
Gomez cidden kötü görünüm veriyor.

Sefa Murat Dokuz
06.11.2022, 20:37
Gomez’in ikili mücadele kazanma yüzdesi %15 felan muhtemelen sezon başından beri.

Biri dokunsa uçuyor. 1.86 80 kg adam.

gokhants1967
06.11.2022, 20:37
Masouras mı olur başkası mı olur bilmiyorum ama basıp giden bir sağ kanat ile Dovbyk tarzı alıp gidebilen bir santrafor istiyorum.Bu takıma başka türlü katlanılmaz.

OzcanHan61
06.11.2022, 20:38
Sağ kanat Peres ve Visca geri dönecek. Bir sol bek ve sağlam bir forvet lazım.

abcabca
bu oyun sisteminde öndeki üçlü hızlı ve araya koşan tarzda olmalı.

omondoles
Bizim taraftar haciahmetovic’i mi istiyordu? Ona göre alıcı gözle izleyelim.

gokhants1967
06.11.2022, 20:40
Gbamin de ayakları baya baya iyi.
Takımın en iyi bölgesi ortasaha zaten hocam.Gbamin-Hamsik-Bakasetas.

Bek,kanat ve santrafor pozisyonunda sıkıntılar var.Eren-Trezeguet kanadı iyi ilerliyor ama sağ koridor komple etkisiz.Ayrıca santraforlarımızda etkisiz kalıyor.

My
Hüseyin şu ana kadar iyi gidiyor. Fakat çocukta öyle bir potansiyel var ki bir anda maçın içine edebilir :)

Çağlar Güleryüz
Gomez'i iyi itelemişler bize. Kendisini yere atmaktan başka bir şey yaptığı yok.

Uğur Ö.
Mame nerdeyse kırmızı görebileceği pozisyondan kartsız kurtuldu.