PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 10.Hafta | Beşiktaş 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Ozan Yılmaz
11.10.2022, 02:08
Sezonun bizim adımıza yön tayini yapabileceğimiz kritik maçı diyebiliriz

İşimiz zor görünüyor ortaya konan oyunlara baktığımız zaman

Umarım buradan alınacak galibiyetle her şey tekrardan değişmeye başlar, aksi durumda camia içi homurdanmalar artarak yayılma durumuna geçebilir

Hayırlısı olsun, umarım galip döneriz bu virajdan

Bizim için,
Saldır TRABZON!

mete61bordomavi
11.10.2022, 02:16
Beşiktaş çok adamla ileride basan bir anlayışla oynuyor.
Biz ise ille de rakip on bir kişi kendi yarı sahasına dönmeden atak yapmıyoruz!? Türkçesi: Kontra atak oyunu özürlüsüyüz!
Beşiktaş maçı erken koparmak için Trabzon'un stoperlerine oyun kurarken çok adamla basacak ve kaptıkları toplarla goller arayacaklardır.

Bizim tek şansımız iyi kapanır gol yemezsek, Beşiktaş defansının arkasına atacağımız uzun toplar veya hızlı kontra atak oyunu olur.
Beşiktaş o kadar baskılı oynarken ve biz de bu kadar durağan ve yavaş oynarken Beşiktaş bize pas yaptırmaz bile! Türkçesi: Yani yana geriye pas bile yapamayabiliriz.
Hücum oynayalım diyeceğim ama biz çok adamla hücum futbolunu oynayamıyoruz, risk almadan da zaten oynayamayız. Ayrıca o tarz bir oyunu da unuttuk takım olarak.
Belki maçı dengede tutmayı başarabilirsek diyeceğim ama Beşiktaş'ın presine karşı koyabilir miyiz emin değilim.
Bir iki gol yedikten sonra dağılırız gibime geliyor.

Murathan
11.10.2022, 03:32
yeni hocamızla beraber çıkışa geçeceğimiz maç olacaktır diye umuyorum.

samatyaboy
11.10.2022, 03:56
yeni hocamızla beraber çıkışa geçeceğimiz maç olacaktır diye umuyorum.

Monaco'ya orda yenilmemiz normal ama burda en kötü berabere kalırız, doğal olarakta maça Avcı ile çıkarız.

batu94
11.10.2022, 04:54
Tempoya ayak uyduramazsak ki uyduracak mecali yok bizim topçuların, istenmeyen şeyler olabilir. Avcı tepki görecektir.

DeAgLeMaNyAq
11.10.2022, 06:44
BJK’nin oyuncu profilleri bize ters gelecek tarzda. Kasımpaşa karşısında ciddi pozisyon vermedik ama BJK maçı böyle olmaz. Oyuncular zaten yorgun. Bizim de FB gibi her maçta farklı oyuncular kullanma şansımız yok aslında kadro derinliği olarak var ama giren çıkanlar fark oluşturmuyor. Zaten uzun süredir ağır tempoda oynadığımızı söylüyorduk ki bugün İstanbul medyasındaki birkaç spor yazarı da aynı yorumda bulundu. Bu sorunu çözmedikçe bu takım iki ileri bir geri gitmeye devam eder…

Arda'
11.10.2022, 06:51
4-2

HOPA'LI TS'Lİ
11.10.2022, 08:03
Bu maç neden pazartesi değil.

3 günlük ara az

HOPA'LI TS'Lİ
11.10.2022, 08:04
Taraftarıyla bizi ezer geçer Kartal

Bunu içim acıyarak söylüyorum.

Dünkü takımı ve oyunu görünce daha ne diyeyim?

Çağlar Güleryüz
11.10.2022, 08:19
Beşiktaş köpek gibi bastıracak.
Biz de sabırlı futbolla (!) pas yapmaya çalışacağız.

Hiçbir umudum ve ümidim yok bu maçla ilgili.

HOPA'LI TS'Lİ
11.10.2022, 08:32
Beşiktaş köpek gibi bastıracak.
Biz de sabırlı futbolla (!) pas yapmaya çalışacağız.

Hiçbir umudum ve ümidim yok bu maçla ilgili.

Beraberlik iyi sonuç

doc holliday
11.10.2022, 09:10
Valerien net kötü hoca,ligin şu an en iyi defans oyuncusu Saiss’te sakatken bunlardan puan alamazsak yazık olacak..

Dün akşamki maçta sadece 2 puan kaybetmedik.Giren çıkanın ıslıklanması,maç sonu takımın,oyunun,belkide hocanın yuhalanması ile ağır bir travma yaşadık..

Bakalım bu hengameden çıkabilecekmiyiz.Şu an için tek çıkış biletide bjk maçında görülüyor….

Doğukan Uçan
11.10.2022, 09:14
Beşiktaş'a sahasında en ters gelen takımız fakat bu rakamlar pazar günü bozulur. İlk dakikalarda gol yeriz 2-0 biten maç. Trabzonspor adana demirspor, konyaspor, başakşehir dahil rakipleriyle oynayacağı hiç bir maçı kazanamaz. tarihin en pahalı denen trabzonspor kadrosuna bak rezillik.

nakzo
11.10.2022, 09:42
Yusuf Erdoğanın artık sağ kanatta denenmesi gerektiğini düşünüyorum abduş oynamıyor kafada futbol bitmiş yazıcı mankenlerle takıla takıla takıla oda bitmiş çok büyük beklentim olan bir oyuncuydu hayal kırıklığı ötesi lahtimiyi oynatmayacak hoca belli etti. Visca dönünceye kadar Yusf erdoğan o kanatta denenmeli başkada alternatif yok tek kanatla oynamak takımı felç etti.

nakzo
11.10.2022, 09:44
Beşiktaş'a sahasında en ters gelen takımız fakat bu rakamlar pazar günü bozulur. İlk dakikalarda gol yeriz 2-0 biten maç. Trabzonspor adana demirspor, konyaspor, başakşehir dahil rakipleriyle oynayacağı hiç bir maçı kazanamaz. tarihin en pahalı denen trabzonspor kadrosuna bak rezillik.

Kadro görünuşte pahalı eren,larsen,gomez,bardi kötü transferler.

emre6117
11.10.2022, 09:56
Tempoya ayak uyduramazsak ki uyduracak mecali yok bizim topçuların, istenmeyen şeyler olabilir. Avcı tepki görecektir.

Beraberlik cok iyi sonuc olur. Insallah bjk yuksek tempo yapmaz. Cunku tempoya kesinlikle karsilik veremiyoruz. 20 dakikada 2.0 geriye dusebiliriz.
Umarim bjk fb maci gibi beraberlige oynar.
Gozuken tek avantajimiz bjknin stoperinin sakat olmasi.

oskayb
11.10.2022, 10:31
işin en acı yönü şu olur ; hocanın uzun zamandır kendini kaptırdığı ve avuttuğu ve malesef sadece kendisinden başka inananın olmadığı (buna futbolcu grubu da dahil) illüzyon bu maçta , hem de bu anı uzun zamandır bekleyen beşiktaş seyicisi önünde çözülür , şapka düşer kel çok fena ortaya çıkar.

umarım böyle olmaz , umarım yanılırım ama vakti çok kötü harcadık şu ana kadar. uyarıların , belirtilerin hiç birisi doğru okunmadı ve değerlendirilmedi.

HOPA'LI TS'Lİ
11.10.2022, 12:31
Yorgun çıkacağız.
Pazartesiye neden koymadılar anlamadım.
Monaco'ya yenilirsek moral motivasyon da bozuk olur.
1 puan kötü olmaz.

DeAgLeMaNyAq
11.10.2022, 12:36
Bu maç neden pazartesi değil.

3 günlük ara az

TFF Avrupa maçını deplasmanda oynayan takımların maçlarını genelde Pazartesi'ye veriyor...

doc holliday
11.10.2022, 12:55
Yusuf Erdoğanın artık sağ kanatta denenmesi gerektiğini düşünüyorum abduş oynamıyor kafada futbol bitmiş yazıcı mankenlerle takıla takıla takıla oda bitmiş çok büyük beklentim olan bir oyuncuydu hayal kırıklığı ötesi lahtimiyi oynatmayacak hoca belli etti. Visca dönünceye kadar Yusf erdoğan o kanatta denenmeli başkada alternatif yok tek kanatla oynamak takımı felç etti.

Ohooo yusuf erdoğan’a düşmüşüz bile.Sıkıntı çok büyük çok:)

Evet bardi,djaniny şimdide yusuf erdoğan’la ümraniyespor olma yolunda hızla ilerliyoruz

Erhan Sezer
11.10.2022, 13:14
Vurup geçeceğiz, görürsünüz :) :tsamblem:

Jackdaniels
11.10.2022, 13:17
Avcının bu maçı alma ihtimali yok. Bu kafa yapısı doğru düzgün maç kazanamaz zaten. Muhtemelen de son maçı olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
11.10.2022, 13:18
TFF Avrupa maçını deplasmanda oynayan takımların maçlarını genelde Pazartesi'ye veriyor...

Bilgi için teşekkür ederim kardeşim.

HOPA'LI TS'Lİ
11.10.2022, 13:18
Avcının bu maçı alma ihtimali yok. Bu kafa yapısı doğru düzgün maç kazanamaz zaten. Muhtemelen de son maçı olacak.

Korkak oynattığı sürece 1 puan bile hayal.

Taraftarın da gazıyla boğarlar bizi

batu94
11.10.2022, 13:21
Hem başkanın hem Avcı’nın cevap vermesi gereken sorular var.

Mesela bu takım geçen seneki Konya maçından sonra neden durdu. Sanki fişi çekilen oyun bilgisayarı gibi, yetenek var ama mecali yok.

İkincisi hoca ısrarlarından neden vazgeçmiyor. Kötü oynuyoruz işte kabul et. İnsanlar etinden tırnağından ayırıyor o maçlar için. Kolay değil ki bu rezil ekonomide. Dolayısıyla tepki oluyor. Hani sabret diyor, tepkiyle oyun gelişmez diyor da bir umut verirsin onu bekler insanlar. O da yok. Ömür de aynı şekilde, arkadaş yeteneklerine ihanet ediyor ne yapalım şimdi, destekleyelim mi? Nedir bu ısrar? Diğer gençleri de mi denesek mesela?

Peki ya bu stadın ismi ne olacak? Geçen senenin şampiyonu değil mi bu takım? Yani bulamadınız mı bir sponsor. Çok ayıp çok.

Tamam her şeyi geçtim, biz anlamıyoruz da o sosyal medya ekibi nedir öyle. Yazdan beri yaşanan aptalca olaylar. Amatörce paylaşımlar nedir? Yönetim de mi hala Konya maçında?

Umarım olmaz ama Beşiktaş tempo yapabilirse büyük ihtimalle biz karşılık veremeyeceğiz. O zaman kimse sabır diyemez işte.

Avcı rüyadan uyansın artık lütfen.

yorumsuz6117
11.10.2022, 13:41
Deplasmanda Bjk'ye karşı son 5 maçtır yenilmiyormuşuz, bu seri bu maçta son bulur, çok kötüyüz..

kaçarava
11.10.2022, 14:15
Ohooo bu maç pazartesi bile değil pazarsa, Monaco maçına yedekler çıkmalıyız. Ya da bu maça. Takımın oyununu sonuna kadar eleştiririm ama takvim cidden zor. Hee ona göre niye hazırlanmadık o ayrı bir konu. Olması gerekeni değil olanı konuşuyorum.

bjk de bizden farksız değil. Oyun olarak ciddi eleştiriler var. Tartışmalı ofsayt pozisyonunda aleyhlerine gol verilmediği için üzülen bjkliler var.

Oyun olarak bize ters gelecek bir takım. Son maçlarda biraz azalttılar ama fena pres yapıyorlar. Özellikle biz topu kaptıktan sonra yapacakları pres daha önemli. O topu kaptığın an, en olgun set hücumundan daha kolay tehlike oluşturuyorsun. Bizim takım korakora cevap veremiyor. O ikinci topları alacak, kargaşalı pozisyonu açacak bir becerimiz yok. Büyük ihtimal cevap veremeyip kapanıcaz.

bjk ise öyle derin, hacimli bir oyun oynamıyor aslında. Son derece sığ, tek boyutlu bir oyunları var. Son 1-2 maçta bunu düzeltmeye çalışıyorlar gibi. fb maçında iyi kapandılar mesela. Daha kontrollüydüler. Biz onları kontrolden çıkarırsak geriden bile gelip yenebiliriz.

Fatih Öztürk
11.10.2022, 14:52
Bjk'nin yoğun presle maça başlaması bizim her anlamda işimize gelir. Gmabil, Hamsik ikilisiyle sahaya çıkacağımızı varsayarsak, topu ele geçirdiğimiz her aksiyonda Bjk yarı sahasını kolay geçeriz. Formsuzda olsa sağ kanatta caniniyle maça başlayıp topu önde tutup rakibin yoğun baskısını kırma adına etkili hamle olur. Hoca 15 maçta 15 degisik 11 sahaya çıkardı, sürprizden ziyade alışkanlık edindiği için bu maça özel Eren'i sol açığa kaydırıp bekte Denswil'le başlaması hem kanadı kontrolümüz altında etkili kullanmamızı sağlar hem de en etkili adamları Ghezal'a açık alan bırakmamış oluruz. Trezeget'le Gomez Monaco maçını bize aldırıp maçın gidişatına göre oyuna sürülebilir.
Uğurcan-Larsen-Bartha-Hugo-Denswil- Gmabil-Hamsik-Bakasetas-Canini-Eren-Umut

samatyaboy
11.10.2022, 15:23
Bjk'nin yoğun presle maça başlaması bizim her anlamda işimize gelir. Gmabil, Hamsik ikilisiyle sahaya çıkacağımızı varsayarsak, topu ele geçirdiğimiz her aksiyonda Bjk yarı sahasını kolay geçeriz. Formsuzda olsa sağ kanatta caniniyle maça başlayıp topu önde tutup rakibin yoğun baskısını kırma adına etkili hamle olur. Hoca 15 maçta 15 degisik 11 sahaya çıkardı, sürprizden ziyade alışkanlık edindiği için bu maça özel Eren'i sol açığa kaydırıp bekte Denswil'le başlaması hem kanadı kontrolümüz altında etkili kullanmamızı sağlar hem de en etkili adamları Ghezal'a açık alan bırakmamış oluruz. Trezeget'le Gomez Monaco maçını bize aldırıp maçın gidişatına göre oyuna sürülebilir.
Uğurcan-Larsen-Bartha-Hugo-Denswil- Gmabil-Hamsik-Bakasetas-Canini-Eren-Umut

Sol beklerin sol açıkta başarılı olduklarını hiç görmedim.Sol bek, geriden gelmeye alışkın olduğundan önde sıçıyorlar.Kaş yapalım derken göz çıkarma olayı olur.Bol bol faul alırlar ve duran toptan 2-3 gol atarlar.

Fatih Öztürk
11.10.2022, 15:34
Sol beklerin sol açıkta başarılı olduklarını hiç görmedim.Sol bek, geriden gelmeye alışkın olduğundan önde sıçıyorlar.Kaş yapalım derken göz çıkarma olayı olur.Bol bol faul alırlar ve duran toptan 2-3 gol atarlar.

17 sene evvel Lee Young'ı bir kaç maç açık oyuncusu olarak kullandık, degisik tarz oyuncuydu, sol bek, açık hatta orta sahada da verim aldık kendisinden. Eren'in açık yönü beke nazaran daha kuvvetli. Gençliğinin verdiği enerjiyle sürekli kanatta gidip gelecek. Monaco maçından aşırı yorgun çıkacak takımı Trezeget gibi form durumu muamma oyuncuyla bjk deplasmanına çıkmak çok sıkıntı çıkarır.

samatyaboy
11.10.2022, 15:41
17 sene evvel Lee Young'ı bir kaç maç açık oyuncusu olarak kullandık, degisik tarz oyuncuydu, sol bek, açık hatta orta sahada da verim aldık kendisinden. Eren'in açık yönü beke nazaran daha kuvvetli. Gençliğinin verdiği enerjiyle sürekli kanatta gidip gelecek. Monaco maçından aşırı yorgun çıkacak takımı Trezeget gibi form durumu muamma oyuncuyla bjk deplasmanına çıkmak çok sıkıntı çıkarır.

Trezeguet hep ters gelmiştir BJK'ye, bu maçtaki en büyük kozumuz o olacak.Böyle bir hata yaparsak, maç ilk yarıdan bitmezse bir şey bilmiyorum.

Fatih Öztürk
11.10.2022, 15:55
Trezeguet hep ters gelmiştir BJK'ye, bu maçtaki en büyük kozumuz o olacak.Böyle bir hata yaparsak, maç ilk yarıdan bitmezse bir şey bilmiyorum.

Onun ben ayağının tabanına sıçarım. Dün 67.dk kontra yakalıyoruz bomboş pozisyonda içeriye kestiği bir top var evlere şenlik. Kendini Monaco maçına versin, avrupa maçlarında daha sakin.

Punisher-61
11.10.2022, 15:55

Trezegue sezon boyuncu bize ters geliyor..

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

pReN@_61
11.10.2022, 17:00
Onun ben ayağının tabanına sıçarım. Dün 67.dk kontra yakalıyoruz bomboş pozisyonda içeriye kestiği bir top var evlere şenlik. Kendini Monaco maçına versin, avrupa maçlarında daha sakin.

taban reis bu maçın kazanılabileceğine inancın var mı ? :)

nakzo
11.10.2022, 18:12
Ohooo yusuf erdoğan’a düşmüşüz bile.Sıkıntı çok büyük çok:)

Evet bardi,djaniny şimdide yusuf erdoğan’la ümraniyespor olma yolunda hızla ilerliyoruz

Canini oynuyor ana avrat gidiliyor abduş camianın ortak görüşü oynamıyor yazıcıyı görüyoruz var mı başka alternatif.

Fatih Öztürk
11.10.2022, 18:28
taban reis bu maçın kazanılabileceğine inancın var mı ? :)

Kazanmakla kalmaz şey bile ederiz :D
Kötü değiliz sadece vasatız, kanatsiz kuş misali. Önümüzdeki 2 maçtada mağlup olmayacağımızı iyi biliyorum, güven bana :)

batugol
11.10.2022, 18:40
Evet takim iyi top oynamiyor
gecen sene sampiyon olmus
Su ana kadar halen daha zirve yarışında
Hal boyleyken
Takima agza alinmayacak kufurler edince yuh cekince veya isliklayinca daha iyi oynayacaklarini mi dusunuyorsunuz
Taraftar iyi gunde kotu gunde yaninda olmayacak miydi takimin ?
Takim mac kazaninca forum sessiz sakin
Mac kaybedince takipci sayisi ikiye katlaniyor

O yuzden ben hep destek tam destek diyorum
Takim kaybederken de kotu oynarken de
Kazanirken de hep destek tam destek

kayl
11.10.2022, 18:46
Canini oynuyor ana avrat gidiliyor abduş camianın ortak görüşü oynamıyor yazıcıyı görüyoruz var mı başka alternatif.

Ne yusuf erdogan i reis djanini omur yusuf yazıcının yapamadıklarını yusuf erdogan mi yapicak.. sorun yusuf erdogan değil ki sorun hocanin kendisi... Hoca çok az adamla hucum yaptırıyor trezege yusuf yazici gomez bindiren bek yok yakın oynayan yok... bakasetas maça 10 numarada başladı ikinci yeri siopis çıktı 8 e çekildi... hamsik çıktı 6 ya çekildi.. bu kadar mac dolayısıyla çinde bir adamla oynama olurmu.. hamsik in madem kondisyonu yok onla başlama adam her mac 50 dakika oynuyir sadece.. güçlü takımlara karşı kontrollü oyun eyw ama kasimpasa yahu adam üstüne gelemiyor sende gitmiyirsun omur djanini ile verkaç yapıyor içerde tek umut var dakika 86 içerde enaz 5 kişi olması gerek ama bizde yok... her mac bartra hugo ya ondan larsen e ordan tekrar bartra ordan ugurcan a.. bu oyun degil ki siopis pasör bir adam degil ilerde basarsin siopis arkamı toplar o da yok... abi biz ne oynuyoruz biri bana anlatsın 250 lira bilet parası verip adam ne izliyor o zaman yuhalaniyorsun.. hocam artık tony visca yok elinde.. hızlı çıkayım defans yapayım diyorsan bakasetas bile olmaz.. siopis le gbamin in önüne koyarsan hamsik i geri kosturmazsin ileri 3 lu djanini umut trezege ile savunma arkası koşu dener.. önce ne oynadığımızı bilelim ortada bir sistem teknik taktik yok kim nerde oynuyir belli değil alan daraltma yok pres yok hızlı top çevirme yok ee biz bu golü nasıl aticaz? 30 tane korner yan top atıyoruz onda da bir cacık yok.. sen memnun musun su an oynadığımız oyunun sadece futbolcu bazlı oldugunu mu dusunuyorsun

Murathan
11.10.2022, 19:25
Monaco'ya orda yenilmemiz normal ama burda en kötü berabere kalırız, doğal olarakta maça Avcı ile çıkarız.

monacoyu şahsiyetli futbolcularımızın sayesinde yeneceğimizi düşünüyorum lakin monaco maçından bağımsız bir şekilde abdullah avcı kovulmalı. maalesef istifa edecek şahsiyete sahip değilmiş dün gecenin faturasını taraftara kestiğinde anlamış olduk.

samatyaboy
11.10.2022, 19:58
monacoyu şahsiyetli futbolcularımızın sayesinde yeneceğimizi düşünüyorum lakin monaco maçından bağımsız bir şekilde abdullah avcı kovulmalı. maalesef istifa edecek şahsiyete sahip değilmiş dün gecenin faturasını taraftara kestiğinde anlamış olduk.

Şimdiye kadar tazminatını almadan gitmemiş deniyor.3 yıllık parayı veremeyiz de, sezon sonuna kadar olan alacaklarını verebiliriz.

samatyaboy
11.10.2022, 20:03

Şimdiye kadar oynadığımız BJK maçlarında kozumuz hep açık oyuncuları oldu.Wakayeme, Ekuban , Yattara gibi, Trezeguet oynamazsa zor gol atarız.Visca’da ezelden beri BJK’nin kocasıdır, bok vardı sakatlanacak:S

makbernatsu
11.10.2022, 21:17
hem bjk hem monaco bizi yener..sonra gelir birde konyaya puan veririz iş biter...hayırlı olsun bizden bukadar

Fatih Öztürk
11.10.2022, 21:47
Şimdiye kadar oynadığımız BJK maçlarında kozumuz hep açık oyuncuları oldu.Wakayeme, Ekuban , Yattara gibi, Trezeguet oynamazsa zor gol atarız.Visca’da ezelden beri BJK’nin kocasıdır, bok vardı sakatlanacak:S

Trezeget açık oyuncusuysa yandık. Ya bu adam bizim kalibremizdeki büyük takım topçusu değil. Ilk alındığında ümitlenmiştim fakat 10 küsur maç oynayıp üzerine zerre koyamayan bu yaştaki oyuncuyu nasıl kazanacağız da verim alacağız belli değil. Sürat yok, çalım yok, beyin yok e ne zik var bunda anlamış değilim. Canini oynayıp ustalığıyla o bölgede top tutsun yeterli. Tabi ki 5 milyon verdik diye rezalette oynasa Trezeget oynatılacaktır.

gurur6134
11.10.2022, 21:53
Maci dusundukce darlaniyorum ..

samatyaboy
11.10.2022, 23:07
Trezeget açık oyuncusuysa yandık. Ya bu adam bizim kalibremizdeki büyük takım topçusu değil. Ilk alındığında ümitlenmiştim fakat 10 küsur maç oynayıp üzerine zerre koyamayan bu yaştaki oyuncuyu nasıl kazanacağız da verim alacağız belli değil. Sürat yok, çalım yok, beyin yok e ne zik var bunda anlamış değilim. Canini oynayıp ustalığıyla o bölgede top tutsun yeterli. Tabi ki 5 milyon verdik diye rezalette oynasa Trezeget oynatılacaktır.

Adamı kazanmak zorundayız.Sürati de tekniği de gayet iyi bence, oyuncuların böyle talihsiz dönemleri olur.GÖreceksiniz ki ilerleyen zamanlarda katkı verecektir.

deepmavi
11.10.2022, 23:50
Zor maç artık kazanmak gerek ve Trabzonspor'a yakışır bir futbol ile 3 puan ile yola devam gerçekten muhteşem olur...

Erkan A.
12.10.2022, 01:07
Renktaslar
yorumlarinizi okudukca benda darlandum,
kasimpasaya macin ikinci yarisinda cok üstün oynadigimiz yarida gol ataydik yine bu kadar olumsuz olurmuydu degerli görüsleriniz!!!
iyi oynamadigimiz konuda hemfikiriz lakin bizim en büyük sikintimiz aidiyat duygusu yani trabzonsporumuzu benimseyen sahibleyen sorumluluk alabilen bir oyuncumuz yok anlamayanlara bir hami bir ünal bir hamdi yok yazici bu eksikligi kapatir diye cok ümitliydim fakat yazicida bana güvenmeyin Ben sadece misaferim diyor oynayinca, yani bu sorumlulugu alabilecek bir oyuncu olmayinca maglubiyetler kacinilmazdir.
sampionlugun gelisinde de ömür vardi ugurcan vardi suan bu ikilide bizlerde misaferiz yakinda gideriz bize güvenmeyin dedikleri icin basari kolayca gelmiyor artik . Kimse kusura bakmasin yunanlilari seven var sevmeyen var sonucda bir spordur futbol elbete fakat bu iki yunali bizi ayakta tutan ikilidir bu ikilinin savasi hirsi kavgaci oyunlari olmayaydi hamsik gibi bir devde söner giderdi,tekrar edeyim devre arasi transfer döneminda bardhi gomez larsene ve gbamin ne yol vermek mecburiyetindeyiz .
10 numara dedik dedik bardhi gibi biri geldi yunus maliden farki yok bardhiyi begenenler de var !! Burasi trabzonspor beyler kendimize gelelim, suan zor günler yasiyoruz ve ben monaco olsun les gargalari olsun maglubiyet görecegimize inanmiyorum . Kadromuz kötü degil sadece siopis ve bakasetas gibi iki yerli oyuncumuz ömür yazicida sorumluluk alabilseler firtina kopar, malesef bizim cocuklar ts ye küsmüsler zorla dövülerek cikiyorlar sahaya malesef..

Fatih Öztürk
12.10.2022, 01:48
Adamı kazanmak zorundayız.Sürati de tekniği de gayet iyi bence, oyuncuların böyle talihsiz dönemleri olur.GÖreceksiniz ki ilerleyen zamanlarda katkı verecektir.

Umarım da pek zannetmiyorum. Zamanında aynı tür beklentiye Adrian için girmiştik, herif 30 küsur maç sonra kendine gelmiş gol atmıştı. Kulübün başarı çıtası seneler geçtikçe yükselirken 28 yaşına gelmiş ve en verimli çağında ortalığın anasını ağlatması gerekirken biz hâlâ form tutup beyninin ayaklarına hükmetmesini bekleyeceksek işimiz var. Tabi Waka gibi canavardan sonra düştüğümüz durum bu. Ah Waka ahhh...

batu94
12.10.2022, 04:56
Aynı şeyleri tekrarlayarak farklı sonuçlar elde edilmez. Hatada ısrarın bedeli çok. Dünya kupası gibi bir ara varken bir değişim şart. Ya Avcı futbolunu değiştirecek, oyuncular mücadele etmeye başlayacak. Ya da Avcı değişecek. Ama bir değişim şart ki sonuçlar farklılaşsın.

HOPA'LI TS'Lİ
12.10.2022, 07:27
Monaco ve BJK maçları uykularımı kaçırıyor.

Turgay Atalay
12.10.2022, 09:12
Sahada isyan eden, koşmayı deneyen bir tane dahi futbolcusu kalmamış bir takımın Beşiktaş karşısında düşeceği durum daha ilk yarıda 2 yi 3 ü yemektir.

doc holliday
12.10.2022, 10:16
Şu Valerien leşinin hoca olduğu takımdan puan alamazsak çok koyacak..

Ben galip gelebileceğimizi düşünüyordum ama paşa maçında hocanın ısrarla aynı yanlışları devam ettirmesi benimde modumu düşürdü...

Yinede 3 puanı alacak gücün damarlarımızdaki kanda mevcut olduğunu düşünüyorum.Beraberlikte iyi sonuçtur bu moral bozukluğu ile,mağlubiyeti ise düşünmek istemiyorum taraftarın %50 si bağı kopartır hocayla..

kayl
12.10.2022, 12:14

Ben galip gelebileceğimizi düşünüyordum ama paşa maçında hocanın ısrarla aynı yanlışları devam ettirmesi benimde modumu düşürdü...

Yinede 3 puanı alacak gücün damarlarımızdaki kanda mevcut olduğunu düşünüyorum.Beraberlikte iyi sonuçtur bu moral bozukluğu ile,mağlubiyeti ise düşünmek istemiyorum taraftarın %50 si bağı kopartır hocayla..
Galip gelicek kadroyu soyliyim ama hoca öyle oynamaz... ugurcan dogucan bartra hugo eren... gbamin siopis hamsik... bakasetas trezege gomez... bakasetas kanat forvet gibi aek da oynuyirdu burada hamsik fazla geriye gelmeden derinlemesine paslar atar... onlarda josef gedsonn salih üçlüsüne gbamin ve siopis le orta sahayi ele geçirip hamsik ve baka ile derinlemesine paslarla trezege yi pozisyona sokariz ... yoksa orta sahayi veririz.. ikinci yarı oyundan düşen bjk orta sahasina karşı djanini umut bozok hamlesiyle golleri buluruz

doc holliday
12.10.2022, 12:24
Galip gelicek kadroyu soyliyim ama hoca öyle oynamaz... ugurcan dogucan bartra hugo eren... gbamin siopis hamsik... bakasetas trezege gomez... bakasetas kanat forvet gibi aek da oynuyirdu burada hamsik fazla geriye gelmeden derinlemesine paslar atar... onlarda josef gedsonn salih üçlüsüne gbamin ve siopis le orta sahayi ele geçirip hamsik ve baka ile derinlemesine paslarla trezege yi pozisyona sokariz ... yoksa orta sahayi veririz.. ikinci yarı oyundan düşen bjk orta sahasina karşı djanini umut bozok hamlesiyle golleri buluruz

Bjk ye ters geliyoruz, her sonuca açık hatta %51 bizim şanslı olduğumuzu düşünüyordum ama hocanın paşa maçındaki takıntılı oyuncu seçimi ve oyun planı,maç sonu sanki dünyaya paralel bi evrenden bakıyormuşçasına garip açıklamaları çok düşürdü beni çok..

İnşallah yeni bi sayfa açarız bu maçla,yoksa yine yeniden zor geçecek bir kaos ortamı bizi bekler..

HOPA'LI TS'Lİ
12.10.2022, 12:35

Kazanırsak Valerien valizi hazırlar.

Puanla dönmeliyiz.

lazminator61
12.10.2022, 12:38
Beklerimiz orta yapamiyor, Kornerden hic tehlike yaratamiyoruz. Antremanda yan pas geri pas, yan pas, kaleciye pas mi yapiyoruz ?????????

zaqua
12.10.2022, 12:44
Sahada isyan eden, koşmayı deneyen bir tane dahi futbolcusu kalmamış bir takımın Beşiktaş karşısında düşeceği durum daha ilk yarıda 2 yi 3 ü yemektir.
ne yazık ki kafamda aynı senaryo var. bu yıl 3 istanbul takımı da kötü de olsalar, iyi de olsalar, topu yiyecek gibi saldırıyorlar. bizimkiler halı sahaya gitmiş +50 elemanlar gibi futbol oynuyor.

doc holliday
12.10.2022, 12:50
Beklerimiz orta yapamiyor, Kornerden hic tehlike yaratamiyoruz. Antremanda yan pas geri pas, yan pas, kaleciye pas mi yapiyoruz ?????????

Kornerlerimizin bu kadar leş olduğu bi sezon hatırlamıyorum.Egemen gittiği içinmi takımı hobbitlerle doldurduğumuz içinmi, zerre heyecan olmuyor artık kornerlerde..

Çokta korner kazanıyoruz ama bi paslaşarak kullanma, ön direk arka direk organizasyonu hiçbirşey yok.Ben aman kontra yemeyelim bari diye bakar oldum her kornere…

Doğukan Uçan
12.10.2022, 13:10
ali şansalan'ı maça vermişler geçmiş olsun. 1 puan bile kazanamayız. geçen sene yapılan algılardan sonra bu hakem bize karşı ceza sahası içinde voleybol oynansa bile penaltı çalmaz. işte yönetim geçen seneden beri susarsa olacağı budur. resmen bu maça ali şansalan'ın verilmesi operasyon.

HOPA'LI TS'Lİ
12.10.2022, 13:18
ali şansalan'ı maça vermişler geçmiş olsun. 1 puan bile kazanamayız. geçen sene yapılan algılardan sonra bu hakem bize karşı ceza sahası içinde voleybol oynansa bile penaltı çalmaz. işte yönetim geçen seneden beri susarsa olacağı budur. resmen bu maça ali şansalan'ın verilmesi operasyon.

Tüh. Bu adam bize penaltı çalmayan, penaltı sevmeyen bir adam

Bize karşı vukuatları var.

Geçmiş olsun.

Geçen hafta yaratılan TS kollanıyor algısı sonuç verdi. Kayseri maçında verilen haklı penaltının bedeli bu mu olacaktı?

Allah alayınızın cezasını versin.

HOPA'LI TS'Lİ
12.10.2022, 13:19

AA da Kayseri maçında bir muhabirin hakemlerle ilgili sorusuna, adamı tersleyerek hakem konuşarak bir yere varamayız dedi. Bravo Hoca. Bu kafayla devam et.

mancester
12.10.2022, 13:45
Normal sartlarda bizim o statdan beraber cikma sansimiz dahi yok bu oyunla ordan ancak bizi mucizeler cikartir ama bjk yenilmeyecek bir takim degil hocalari tirt guzel taktikle oyunu kitleyip yaslayabilirsek 1 tane bal kaymak olur taraftarin enerjisi birazcik olsun yerine gelir,Ya su umutsuz oyun olmasin baska bir sey istemiyorum.

Süleyman50
12.10.2022, 14:39
ben beraberliğe razıyım...

drose61
12.10.2022, 15:22
ben beraberliğe razıyım...iyi bir oyunla beraberlik olur, yoksa miy miy oynayıp Uğurcan sayesinde alınacak bir beraberlige razi degilim

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cakalkerem
12.10.2022, 15:28
valla çok korkuyorum..
fark yemeyiz inşallah

El Cordobes
12.10.2022, 15:44
Güzel güzel. Galibiyet için gereken sinerji oluşmaya başlamış. Beraberliğe razı durumlar, fark yeme korkuları. Bunlar galibiyet alametleri:)

Hasan Habip Özbay
12.10.2022, 16:05
maça yasaktan dolayı gidemiyorum ama eminim uşaklar gerekeni yapacaktır

Hasan Habip Özbay
12.10.2022, 16:09
basın toplantısı çok moralli geçiyor inşallah maça da yansıyacak hem monaco hemde 8taş maçında galibiyet olacaktır

Hasan Habip Özbay
12.10.2022, 16:10
valla çok korkuyorum..
fark yemeyiz inşallah
öyle bir ihtimal yok meraka etme onlar daha da çok korkuyor emin ol gir bjk forum ve sayfalarına bak

Hasan Habip Özbay
12.10.2022, 16:14
benim düşüncem gol yemeyeceğimizdir atabilirsek yeneriz ki öyle olacak 0-1

doc holliday
12.10.2022, 16:34
benim düşüncem gol yemeyeceğimizdir atabilirsek yeneriz ki öyle olacak 0-1
Benimde gönlümden geçen skor 0-1 1-2.Yenileceksekte vuruşarak ölelim hemen teslim olmayalım..

Herkes mevkisinde oynasın ben en az bir beraberlik alacağımız inancındayım, çünkü bu valerien net kötü hoca.Ama hoca yine Yazıcı’dan sağ kanat, bardicandan sol kanat yaratma fantazilerine girerse maalesef rencide edici bir skorla ayrılırız sahadan…

Hasan Habip Özbay
12.10.2022, 16:38
canlar sıkmayın canınızı

Yektaa
12.10.2022, 17:19
Taraftarın stada Truva gireceği doğru mu ? :)

gurur6134
12.10.2022, 17:26
Taraftarın stada Truva gireceği doğru mu ? :)

Her sene 8tas deplasmaninda aynisi oluyordu da bu sene zor isi sıkı tutmuslar son 11 ay paso alan 8tas logolulari bile almayacaklarmis maca oyle haberler var gecen seneden agizlari fena yandı..

doc holliday
12.10.2022, 17:34
Her sene 8tas deplasmaninda aynisi oluyordu da bu sene zor isi sıkı tutmuslar son 11 ay paso alan 8tas logolulari bile almayacaklarmis maca oyle haberler var gecen seneden agizlari fena yandı..
Gitmesin taraftar daha iyi, ıslıklayıp homurdanıp moral bozuyormuş, öyle diyor hocamız…

Mehmet Fatih Yavuz
12.10.2022, 17:35
Umarım mütekabiliyete göre 2. yarı oynayacağımız maça biz de BJK taraftarını almayız.

samatyaboy
12.10.2022, 18:00
Umarım mütekabiliyete göre 2. yarı oynayacağımız maça biz de BJK taraftarını almayız.

Geçen sezon gibi alınmayacaktır.

samatyaboy
12.10.2022, 18:02
+Basın toplantısının bu kadar moralli geçmesi de iyiye alamet değil, kriz sandığımızdan büyük olabilir...

Yektaa
12.10.2022, 18:29
bu arada umut bozok cok efendi adam masallah... insallah tekrar gol krali olur

pReN@_61
12.10.2022, 18:55
Kazanmakla kalmaz şey bile ederiz :D
Kötü değiliz sadece vasatız, kanatsiz kuş misali. Önümüzdeki 2 maçtada mağlup olmayacağımızı iyi biliyorum, güven bana :)
vasatız ki hem de ne vasat hocasından takımına topçularına çok formsuzuz
inşallah ağabey ne diyeyim inşallah dediğin gibi olur :)

gurur6134
12.10.2022, 19:41
Gitmesin taraftar daha iyi, ıslıklayıp homurdanıp moral bozuyormuş, öyle diyor hocamız…

Yakinda gidecek adam da bulamayacak zaten bu futbol devam ederse

drose61
12.10.2022, 20:02
öyle bir ihtimal yok meraka etme onlar daha da çok korkuyor emin ol gir bjk forum ve sayfalarına bakbjk'nin forumu var mı ki?

Fatih Öztürk
12.10.2022, 21:08
vasatız ki hem de ne vasat hocasından takımına topçularına çok formsuzuz
inşallah ağabey ne diyeyim inşallah dediğin gibi olur :)

Kötü olsak zirveyle aramızda puan farkı olurdu. Geri düşsekte bişekilde maça asılıp istediğimiz sonuçları kasımpaşa maçı hariç üç aşağı beş yukari aldık. Ilk 10 hafta her dönem oyun geçişleri olur, şahsen bekledigim puan durumundayız, oyun olarak biraz daha karakter koyabilirdik fakat kasımpaşa maçının 2.yarısı oynadigımız oyun sezonun geri kalanı için beklentileri karşılar.

Yusuf BALCI
12.10.2022, 21:10
futbol şansı yanımızda olur da golle başlarsak belki beraberlik kopartırız. bunun dışında ben umut görmüyorum bu maçta.

Fatih Öztürk
12.10.2022, 21:13
Yakinda gidecek adam da bulamayacak zaten bu futbol devam ederse

Gitmesinler aga, geçen sene ligin ilk haftaları ortada fol yok yumurta yok, kendi evinde canini 2 top kaybetti diye yuhalayan önemli kitle vardı tribünde. O canini takım oyunu oturdukça en önemli silâhlarımızdan oldu. Süper top oynadığımız zaman ben de kesemi zorlayıp istanbuldan kalkıp maça giderim. Yağma hasanın böreği misali olacaksa 10 bin "taraftara" oynayalım yeterli.

erenslash
12.10.2022, 23:50
yeniliriz

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2022, 08:06
Hunter uzun süredir kasket takmıyor. Neden acaba?

Çağlar Güleryüz
13.10.2022, 08:10
öyle bir ihtimal yok meraka etme onlar daha da çok korkuyor emin ol gir bjk forum ve sayfalarına bak
Avcı tazminatını yine Beşiktaş sayesinde alacak diyorlar. En az beş diyorlar.

doc holliday
13.10.2022, 08:30
Avcı tazminatını yine Beşiktaş sayesinde alacak diyorlar. En az beş diyorlar.

Belkide Valerien alır tazminatını,belli olmaz bu işler...

Oğuz ZEYTİN
13.10.2022, 08:34
+Basın toplantısının bu kadar moralli geçmesi de iyiye alamet değil, kriz sandığımızdan büyük olabilir...

Basın toplantısının moralli geçmesiyle (varsa) krizin büyüklüğü arasındaki bağlantıyı nasıl kurdunuz? Vallahi çok merak ettim. İçgüdü mü, şüphecilik mi?

samatyaboy
13.10.2022, 15:11
Basın toplantısının moralli geçmesiyle (varsa) krizin büyüklüğü arasındaki bağlantıyı nasıl kurdunuz? Vallahi çok merak ettim. İçgüdü mü, şüphecilik mi?
33 yıllık tecrübeme dayanarak söyledim.Bu tarz üst üste kötü sonuçlardan sonra basına ve kamuoyuna bilerek verilir bu mesaj, inşallah yanılırım.Ayrıca; Trezegeut, Gomez ve Abdülkadir sakatlığının aynı anda sakatlanması pek inandırıcı gelmedi(üçüde eleştirilen oyuncular).

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2022, 15:49
33 yıllık tecrübeme dayanarak söyledim.Bu tarz üst üste kötü sonuçlardan sonra basına ve kamuoyuna bilerek verilir bu mesaj, inşallah yanılırım.Ayrıca; Trezegeut, Gomez ve Abdülkadir sakatlığının aynı anda sakatlanması pek inandırıcı gelmedi(üçüde eleştirilen oyuncular).

Yenilgiye kılıf hazır diyosun.

samatyaboy
13.10.2022, 18:02
Yenilgiye kılıf hazır diyosun.

Kılıfla ilgisi yok, takımın içinde kriz olduğu açık.Krizler bazen avantaja dönüşebilir, bekleyip göreceğiz...

Enaldo61
14.10.2022, 00:41
Bjkyi de yenersek bombardımana başlarız.

fadigaTS
14.10.2022, 01:12
Aynen kriz çok büyük :)

samatyaboy
14.10.2022, 01:49
Aynen kriz çok büyük :)

Krizi avantaja çevirdik, şimdi keyifle pazar gününü bekliyoruz...

Fatih Öztürk
14.10.2022, 02:30
Uğurcan tamda bjk maçı öncesi müthiş form tuttu. Kargaların eli ayağı birbirine dolanmıştır şimdi. Gelgelelim gomez beyimize. Arkadaşların monaconun a.q, hani seni de yıldız golcü diye aldık, e kargalarında son 3 senedir ağızlarından düşürmedikleri damat beklentileri malûm. Damatlığını çıkarmadan geline çullanmalısın, inanıyorum çulllanacaksın.

SALDIRAY
14.10.2022, 06:45
Kaybetmeyeceğiz..

İ. SARAL
14.10.2022, 07:25
Beraberlik iyidir.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süleyman50
14.10.2022, 08:58
kasımpaşa maçının telafisi kazanmak olur ama zor gibi duruyor...

doc holliday
14.10.2022, 09:49
Bu kargaları bir korku almıştır şimdi,olsun bu korkuda onlara yeter...Bekleyin ulan geliyoruz...

MetehanS
14.10.2022, 09:54
Haha aynen öyle

Kasımpaşa maçındaki performansı görünce "o kadar da değil bunları yeneriz" demişlerdir.

Dünkü skor şok etkisi yarattı, titreme sesi buralara kadar geliyor :)

Bu kargaları bir korku almıştır şimdi,olsun bu korkuda onlara yeter...Bekleyin ulan geliyoruz...

Tatar Kemal
14.10.2022, 09:57
bjk çok formda bir takım. hücumda çok etkili silahları var ama en zayıf bölgesi kale. kaleye iyi şutlar göndermek gerek. monaco galibiyeti moral açısından çok iyi oldu lâkin takım, monaco'ya verdiği pozisyonları bjk'ye verirse bjk o pozisyonları affetmez. zor bir maç. dolmabahçe'den en azından bir beraberlik çıkarmak gerek.

Larking
14.10.2022, 10:02
Karşımızda kazanmak zorunda olmasa bile öyle hisseden bir takım olacak.

Bu bize avantaj.

Bjk çok tempolu oynamaya çalışacak,özellikle ilk yarıda iyi top yapıp topun peşinde koşmamak lazım. Tempoyu biz ayarlayalım.

Kanat beklerimiz Nkodu ve Ghezzal karşısında aksamazsa ve son 20 dakika diri kalırsak maç bize döner.

HOPA'LI TS'Lİ
14.10.2022, 10:11
Karşımızda kazanmak zorunda olmasa bile öyle hisseden bir takım olacak.

Bu bize avantaj.

Bjk çok tempolu oynamaya çalışacak,özellikle ilk yarıda iyi top yapıp topun peşinde koşmamak lazım. Tempoyu biz ayarlayalım.

Kanat beklerimiz Nkodu ve Ghezzal karşısında aksamazsa ve son 20 dakika diri kalırsak maç bize döner.

Kartal'ın da tüylerini yolarsak şahane bir durum olacak ve o havayla lige ağırlığımızı koyacağız. Dünya kupası arasına kadar zirveyle aramızdaki puan farkını çok az tutmalıyız.

doc holliday
14.10.2022, 10:19
Bu maça gitmeyi çok isterdim ama deplasman taraftarı alınmıyor sanırım..

Zaten alınsada kayseri maçındaki olaylardan dolayı deplasman tribündekiler cezalıymışız,yeni öğrendim..

Peki bu kayseri maçındaki ceza bjk maçındamı geçerli olacak yoksa bjk den sonra ilk deplasmanımız olan A.gücü maçındamı geçerli olacak net bilen varmı bu konuyu??

Adem Erdoğan
14.10.2022, 10:22

Dün akşam gerek sosyal medya gerek kendi çevremden gördüğüm, diğer 2sini de bir korku almış. :)

HOPA'LI TS'Lİ
14.10.2022, 10:57
Dün akşam gerek sosyal medya gerek kendi çevremden gördüğüm, diğer 2sini de bir korku almış. :)

ŞikebahçeTV pardon namı diğer Aspor, Başak ve ŞB maçı biter bitmez şb pohpohlaması yapmaya başladı. Oysa bizim maç başlamıştı.

TRT SPOR bizim maç başlar başlamaz bizim maçı konuşmaya başladı.

Aspor'u yazın Hopa'da köydeyken arayıp fırçalamıştım ama bildiklerini okuyorlar. FB TV den daha fazla FB'liler.

pReN@_61
14.10.2022, 10:58
takım iyi hava yakaladı çok şükür
tempolu başlayacaklar o baskıdan çıkmamız lazım
tasostan gol bekliyorum bu maç, hırs küpü

erenslash
14.10.2022, 11:05
normalde bjk alır derdim ancak

takımımız hava yakaladığı için sonucu belli olmayacak bir maç.

her şey olabilir.

takımımız moral bulduğu için cesur oynar monaco maçının sonucuna göre konuşmak ne kadar doğru bilemem çünkü kadro kalitemizdeki eksik noktalar belli .

aksayan bölgeler belli devre arasına kadar idare edecek hocamız eksiklere rağmen hocaya helal olsun işte .

bakalım neler olacak...

devre arasına kadar form ve seri bağlama işini yapabilirsek ligin en güçlü adaylarından olursun

ancak kadro kalitesi eksiklerimiz gene sıkıntı yaşatabilir bize devre arasına kadar bakalım

drose61
14.10.2022, 11:30
ilk 20/25 dakika gol yemezsek kaybetmeyiz.

60'a kadar maç berabere giderse kazaniriz.

yenilecegimiz tek senaryo bence ilk yarı 2/0 yenik duruma düşmek.

HOPA'LI TS'Lİ
14.10.2022, 11:41

Kale arkası başta olmak üzere Uğurcan'ı tahrik edecekler.

Yenilmeden hatta puanlarla dönersek bir rakibi psikolojik manada yıpratmış oluruz.

kayl
14.10.2022, 12:21

Rakip bu maça.. ersin rosier wellington talha massuaku.. salih gedson josef... ghezzal nkoudu weghirst basliyicaktur... kanatlardan gelmek ustiyicekler hem rosier hem massuaku... özellikle rosier hücuma çıktığında arkasındaki boşluğu doldurmak için wellington o bölgeye kayicaktir eğer trezege topla vedalasip pası hızlı çıkarırsa burda bjk yi eksik yakalarız onlar kanatlardan veya uzun vurup dönen topa saldiricaklardir.. gbamin tek te hamsik i gördüğünde onun atacağı paslar bizi gol pozisyonuna sokacaktır.. hocanin monaco maçındaki 11 ince tek değişiklik bekliyorum.. ugurcan bartra hugo denswil eren.. gbamin hamsik bakasetas.. trezege djanini umut... gomez u yazmak isterdim ama u m yusuf un hem omur un formsuzluğu ilerde umut harici alternatif uretememize neden oldu... en kötü beraberlik almalıyız tahminim devre arasına fenerin 3 puan gerisinde gireriz içerdeki fener maci ile tekrar lige merhaba drriz

Enaldo61
14.10.2022, 12:23
Monaco maçı özgüvenimizi yükseltmiştir, bu maçta daha iştahlı olacağımızı düşünüyorum zira haftaya da bay geçiyoruz.

kayl
14.10.2022, 12:30
Haftaya değil ondan sonraki hafta reis

Erhan Sezer
14.10.2022, 12:53
Kesinlikle kazanacağız, son iki sezondur orada bizden puan dahi alamadı jimnastik kulübü.

Uğurcan'a da küfür etseler, Berat gelsin kurtarsın sizi de deseler, dübürlerini de yırtsalar yeneceğiz.

Kartaldan bozma muhabbet kuşu olacak yeni lakapları :)

batugol
14.10.2022, 13:10
Bizimkilerin kafası rahat olursa cekincem yok

HOPA'LI TS'Lİ
14.10.2022, 13:18
Valerien Ismael'in ilk maçı bizimle olmuştu. 1-1

Son maçı da bizimle olsun :)

HasanTezel
14.10.2022, 13:20
SÜPERLİG HAVAYA GİRME LİGİ-motive olan yükselir

Geçmişte havaya girip doğrandığımız ve koptuğumuz çok maçlar oldu, 3 senedir kopmuyoruz şükür!

Fb havaya girme işini Terim Gs si ile birlikte en iyi bilenlerden, Paşa maçında şike yapıp 6 attı o maçtan beri coşkulu, Gümrük fişini çekti hakemle maçı aldı coşku dvm, 2-3 senedir Bjk ve Fb ye biz döşeyip ağır travmaya sokup 1 ay 3 puana hasret bırakıyorduk!

Bizim takım erken gol yemezse, Monaco maçı havası bozulmazsa, Bjk nin aklını alır gelir, KİLİT MAÇLAR HAVA İŞİDİR, karşında 350 milyonluk Monacoya bile 4 atarsın motive olursan.

ccd6167
14.10.2022, 13:45
Sizce hamsik
ilk 45 dk mı
Son 45 dk mı ??

bence rakip yorulduktan sonra hamsik maçı daha rahat çözer

Kenshi
14.10.2022, 13:55
Psikolojik üstünlüğü dünkü maç ile ele aldık. Yapmamız gereken dikine oynamak.

trbzonsporlu
14.10.2022, 14:18
avrupa dönüşü maç kazanamama gelenegimiz var bu sene

umarım bunu kırarız artık

Uğur Ö.
14.10.2022, 14:19
Sizce hamsik
ilk 45 dk mı
Son 45 dk mı ??

bence rakip yorulduktan sonra hamsik maçı daha rahat çözer
İlk 45 oynatırlar gene, BJK deli gibi baskılı başlar, o anlarda ayağında top tutabilecek ve oyunu yönlendirebilecek biri lazım. Birde ikinci 45 te sakatlanma riskide yüksek 2 değişiklik hakkı yiyebilir.

İ. SARAL
14.10.2022, 14:41
Çok yorgunuz, deplasmanda sert maç. 1 puan iyidir.

doc holliday
14.10.2022, 14:57
Dünkü maçtan sonra 3 yeriz 5 yeriz, avcı tazminatını alır giderciler kaybolmuş ortalıktan:)...

Maç günü falan yine toparlanırlar diye tahmin ediyorum...

samatyaboy
14.10.2022, 14:58
Kaybetmeyeceğiz..

Şimdi onlar düşünsün, bu moralle duman ederiz.

kayl
14.10.2022, 15:24
Şimdi onlar düşünsün, bu moralle duman ederiz.

Hiç omur le yusuf la ugrasmayalim.. ugurcan bartra hugo denswil eren... gbamin hamsik bakasetas... trezege djaniny umut

samatyaboy
14.10.2022, 15:50
Hiç omur le yusuf la ugrasmayalim.. ugurcan bartra hugo denswil eren... gbamin hamsik bakasetas... trezege djaniny umut

Dün doğru kadroyu gösterdiler bize.
Bu arada adamlar bizden daha karışık durumda ama medyaya yansımıyor

https://twitter.com/Avfattas/status/1580875179819163650

iyattara
14.10.2022, 15:58
Zor maç. Ön alanda özellikle kanatlardaki verimsizliğimiz gol yollarında bizi çok etkiliyor. Kontra pozisyonlarını çok yakalayacağımız bir maç olacaktır ama bunları değerlendirme becerimiz bize puanları getirecektir.

4 atsak da yine alakasız 2 top kaptırıp %100 pozisyon verdik. Tempo yapan rakibe karşı bu tip saçma top kayıplarının önüne geçmemiz lazım.

Gbamin en iyi oyununu oynadı. Bu maçta çok ihtiyacımız olacak. Silopisin yapamadığı bir çok şeyi yapabiliyor o varken oyunu daha rahat kurgulayabiliriz.

Bjk iyi oynuyor gibi gözüken fakat öyle olmayan bir takım. Golcüleri de ilk maçlarda daha çok pozisyona giriyorduk diye söylemiş, haklı da. Teknik açıdan ekstra bir şey yapmıyorlar. Beklerle birlikte kanat hücumları bol orta. Ghezzal burada kritik oluyor zira ayağı en düzgün pas/orta yapabilecek adam.

Bu maçta puanlar alırsak kesinlikle Monaco maçı etkisi olacaktır. Takımın ikili mücadelelerdeki etkinliği bile oyun içinde değişti. Fizikli adamlardan basıp top almaya başladık. Kaldığımız yerden devam etmek lazım. Bjk ye biri vurdu mu yıkılacak durumda. O da biz olacağız inşallah. Sayemizde Şenol hoca ekmek yer :)

Fatih Solmaz
14.10.2022, 16:54
Biz öndeyken Uğurcan'nın tek bir fantastik kurtarışı beşiktaşın bütün moral motivasyonunu kırar.
Geçtiğimiz maçlardaki gibi akıllı ve sakin oynamak bize büyük avantaj sağlar.

hofsaale
14.10.2022, 18:01
Adamlar arka tarafta Ersin Tayfun ve Taha ile oynayacaklar...defansöari leş...
Yenemiyorsak yenilmemeliyiz...
Siopus Trezeguet Ömür gibi dinamiknoyuncular sans bulmali...

mancester
14.10.2022, 18:40
Dun bizim maci Trabzonlu ama bjk li bir arkadasimla seyrettik ,Sordum tirsma varmi diye belli etmedi ama hakem makem demeye basladi dedim tamam oldu bu is :)

Surmeneli_91
14.10.2022, 18:50
valla abi benim bjk li arkadaşım bugün yenersiniz dedi
daha geçen hafta 3 4 atarız diyordu :D
herkes şaşkın :D

Dun bizim maci Trabzonlu ama bjk li bir arkadasimla seyrettik ,Sordum tirsma varmi diye belli etmedi ama hakem makem demeye basladi dedim tamam oldu bu is :)

objek
14.10.2022, 19:20
Adamlar arka tarafta Ersin Tayfun ve Taha ile oynayacaklar...defansöari leş...
Yenemiyorsak yenilmemeliyiz...
Siopus Trezeguet Ömür gibi dinamiknoyuncular sans bulmali...

Mactan evvel kimin les oldugu pek belli olmaz gecen hafta kasimpasali sadik icinde les denilmisti?
Kim oynarsa oynasin derbilerde hafife aldigin oyuncu basina bela olur

SALDIRAY
14.10.2022, 19:43
Maçın kadrosunu yazıyorum..

——————uğurcan
bartra—hugo—-denswil—-eren
———-hamsik—-gbamin
abdül———bakasetas—-treze
——————gomez

kayl
14.10.2022, 19:54
Maçın kadrosunu yazıyorum..

——————uğurcan
bartra—hugo—-denswil—-eren
———-hamsik—-gbamin
abdül———bakasetas—-treze
——————gomez
Bence kontra oynarken umut gomez den daha tehlikeli arti djaniny önümden çok daha faydalı omur su an gerc kten kötü durumda ugurcan bartra hugo denswil eren.. gbamin hamsik bakasetas.. trezege djanini umut.. öndeki üçlü hareketli ve hızlı arkada ki gbamin hamsik baka gibi iyi pasorler var.. gomez daha stabil wellington onun karşısında zorlanmaz üstüne omur un etkisiz futbolu ile kontrada bulamayız.. hoca bir tek larsen i sağ bek e koyabilir o zamanda weghorst dan dolayı stoperde bartra hugo oynar

kayl
14.10.2022, 20:02
Hele yazıldığı gibi talha necip cikicaklarsa umut bozok 2 gol atar

lazminator61
14.10.2022, 21:33
Simdi baktim, bu sezon cakma ucan uzay takimi, ligde 12 penalti almis, 8 haftada. hakemler sikecileri sampiyon yapmak icin herseyi yapiyor.

neyse bizim takim futbol oynamadan fenerler ayni puanda nerdesye. Helal olsun Avci.

Yıldıray Emanet
14.10.2022, 21:33
Nuricime gene palamut yediriyorlar sever palamutu. Bıkmadan usanmadan her mağlubiyetinde yazıcam keyif alıyorum

gudoz81
14.10.2022, 21:40
Yerli pep in takımına yine depiyorlar
Geçmeyecek kinim
Şb ye de Antalya'ya da

jairzinho
15.10.2022, 00:15
iddaa da favori bjk görünüyor, oran 1.97

bizim galibiyet oranı ise 3.21

normal

big tempo ve yoğunluk ile oynuyor bjk ve seyirci avantajına sahipler

uğurcan ve şans faktörü ile belki kazanabiliriz yada 1 puan çıkarabiliriz,fizik olarak çok gerideyiz maalesef,ayrıca pas takımı falanda değiliz,

ligin en zorlu maçlarından ve deplasmanlarından biri bence,avcı için test maçı kıvamında

antalyaspor geçen sezon şampiyonluk maçında hemde iç sahada sadece yüksek pres yaparak bizi futbol olarak ezmişti,bjk de benzer bir yapıda bence

bizim iyi oynadığımız yada ezilmediğimiz maçlar ise genelde şunlar oluyor,rakip te bizim gibi emekliler takımı kıvamındaysa o maçı sağa sola pas yaparak ve ezilmeden oynayabiliyoruz,geçen sezonki hatay maçı misal,bize ters gelen takımlar ise yüksek presli oynayan takımlar oluyor,bjk bunlardan biri

asilhamsi
15.10.2022, 00:18
iddaa da favori bjk görünüyor, oran 1.97

bizim galibiyet oranı ise 3.21

normal

big tempo ve yoğunluk ile oynuyor bjk ve seyirci avantajına sahipler

uğurcan ve şans faktörü ile belki kazanabiliriz yada 1 puan çıkarabiliriz,fizik olarak çok gerideyiz maalesef,ayrıca pas takımı falanda değiliz,

ligin en zorlu maçlarından ve deplasmanlarından biri bence,avcı için test maçı kıvamında

antalyaspor geçen sezon şampiyonluk maçında hemde iç sahada sadece yüksek pres yaparak bizi futbol olarak ezmişti,bjk de benzer bir yapıda bence

bizim iyi oynadığımız yada ezilmediğimiz maçlar ise genelde şunlar oluyor,rakip te bizim gibi emekliler takımı kıvamındaysa o maçı sağa sola pas yaparak ve ezilmeden oynayabiliyoruz,geçen sezonki hatay maçı misal,bize ters gelen takımlar ise yüksek presli oynayan takımlar oluyor,bjk bunlardan biri

Sağlam bir tokata daha hazır ol.

Avcı seni rezil etmeye doydu sen rezil olmaya doymadın.

Ufuk
15.10.2022, 00:23
Sağlam bir tokata daha hazır ol.

Avcı seni rezil etmeye doydu sen rezil olmaya doymadın.

şans faktörüyle bile belki :)

Onur Akyüz
15.10.2022, 00:37
Daha kaliteli kadroya sahibiz. Adamların tek planı kanatlardan hızlı adamlarla çok hızlı bir şekilde kaleye inmek.

Hocamıza güveniyorum, maçın üstesinden gelecektir.

yatmaztara
15.10.2022, 01:50
4 attık diye aşırı havalara girmeyelim. Rize'ye 6 attıktan sonra 1 hafta sonra antalya'dan 7 yemiştik. Tabi ki o ucube takımla bu bir değil. Söylemek istediğim bu takımın bu sene 3,5 yediği maçlar var. Çok dikkatli olmalıyız çok fazla böbürlenmeyelim. Hava atmak bize yaramaz! Bu tarz maçlarda şişeni şişirirler! Derbi bu ortalık alev alır kimse durduramaz!

cyberentalpi
15.10.2022, 01:52
Bu maç neden Pazartesi değil.
Takımın en zor maçı
Bjk yüzünden zor değil maç. 15 gündedeki 5. ve son maç

Bjk de kadro da tam. Belli oyuncularını kilitlersek Ghezzal , nkodu ve gedson ve en önemlisi weghorst tahmin ettiğimizden iyi geçer
Defans yapmakta zorlanacağımız ama hucum yapmakta zorlanmayacağımız maç olur
Beraberlik bile fena skor olmaz.

ilk 30 dakika felan gol yememek önemli. Mümkünse atarsak super tabi
Bol şut. Şut ile kolay gol yiyorlar. Yani Yusuf , baka ve enis bol sut atmalı.

Armağan Dere
15.10.2022, 01:57
umarım trezege
geçen seneki wakaeme'nin bulduğu gibi bir pozisyon bulursa pas vermeyi tercih eder..
çok bencil bir oyuncu!!...
başarılar takım..

Adem Akyüz'
15.10.2022, 02:21
Savunmadaki savrukluğumuz devam ederse hızlı oynayan Bjk bize sıkıntı yaratabilir. En büyük eksikliğimiz pas atıp devam eden oyuncuyu takip etmiyoruz ve temassız oynuyoruz. Bjk'de Ghezal olsun, Nkoudu olsun bu ikiye birleri çok deneyen oyuncular.

erenslash
15.10.2022, 04:42
şahane maç olacak bu maç yılın derbisi olabilir diyorum futbol kalitesi anlamında

bol atak ve seri olacak.

ancak bu maç berabere bitmez ya bjk ya biz alırız

bjk ağır basıyor diyorum ama bunu ligin geneline bakarak konuşuyorum çünkü futbol uzun soluklu bir oyun bir maça bakarak konuşamayız gerçekçi olursak eksiklerimiz çok bu yüzden devre arasına kadar az kayığla gitmekte fayda var

trabzonspor açık oynayan takıma da bir şey yapamıyor kapanan takıma da . lig için konuşuyorum. genelde böyle

çünkü yok abi seri çalımcı oyuncun ama adanada,fenerde ve bjk de var abi sende yok sıkıntımız ortasaha bakalım...

kanat çalım seri bek oyuncularımız yok bjk gibi oradan yeriz gol yersek kesin

biz de atabiliriz tabi

ama şuna eminim şahane futbol izleyeceğiz

Fatih Öztürk
15.10.2022, 06:15
Bu maçların kilidini her ne kadar formsuz olsada olayın bilincinde olan abdulkadir açabilir. Bu minvalde form durumu zerre kıpırdamayan fakat çuvalla bonservis ödediğimiz için oynatmak zorunda kaldığımız Trezeget yerine caniniyi çekip sağ tarafada en azından pas yapabilme kabiliyeti olan abdülkadiri çekebiliriz. Oyunu orta sahaya yıkarsak bjk'nin ağır çırpınışlarını izleriz. Fenerin bjk'ye uyguladığı taktik gibi yani.

bordodeli
15.10.2022, 09:15
Bu maçta skordan bağımsız olarak oynanacak iyi bir oyun Monaco maçını daha da değerli kılacak. Bir ileri bir geri gidişi bırakıp hep ileriye adım atmamız lazım.

Ayrıca bence Umut ve Gomez her maç sahada olmalı beraber. Bu ikiliyi Umut-Teofilo ikilisine benzetiyorum ben.

doc holliday
15.10.2022, 09:19
Skor tahminim 2-2, ilk golü biz atarız

alp.ckmk29
15.10.2022, 09:36
0-0 a razıyım. O da uğurcanın bu haftadaki iyi performansı devam ederse.

trbzonsporlu
15.10.2022, 09:48
bjk giresun macini oynayip bizim maça konsantre olmaya basladiktan sonra biz 2 tane daha maç oynadık inanilmaz yogun bir fikstürümüz var

bjknin belkide tek taktigi veghorsun indirdigi toplara koşu yapan nkudu muleka gibi hızlı oyuncularla skor üretmek bide yan toplarda ellerini fazla kullanıyorlar dikkat etmek lazım
defolarıysa ozellikle son yarım saat başta veghors olmak üzere yorulmaları ve rakibe oyunu vermeleri yine gercektende cok kötü bir kalecileri var

şu maç tarafsız sahada olsa mutlak favorisi olurduk macın ama şimdi o taraftarın verdigi enerjiyle deli gibi basacaklardır ilk yarıyı yenik kapatmazsak ikinci yarı işi bitiririz

son olarak hakeme deginmek istiyorum kayseri trabzon macinda hakem umit oztürk aciklandiginda kararsız kaldigi noktalarda aramizi düzeltmesi icin lehimize karar verecektir demistim
ama simdi bizim takimla ismi medyada sürekli anılan bir hakem olacak kararsız kalacagi konularda aleyhimize kararlar verip trabzonsporlu ali sansalan imajini düzeltmek isteyecektir diye düşünüyorum ki bu aleyhimize olacaktır

MetehanS
15.10.2022, 10:00
Şu maçta memiktaşa çakarsak, önüne geçilmez bir şekilde yürürüz . psikolojik olarak çok önemli bir maç.

Enaldo61
15.10.2022, 10:19
Maxi Gomez bu maçta kendini affettirir mi?

blues
15.10.2022, 10:19
Besiktas maclarini izleyemedim. bu nedenle de besiktas ne oynuyor, ne oynayabilir, bize karsi nasil oynar sorularina cevabim yok ancak bizim ne oynayabilecegimize dair birseyler söyleyebilirim.

Ben iki ihtimal üzerinden gitmek istiyorum. Birincisi besiktas ile onlarin anlayacagi dilden oynamak ve oyunlarina cevap vermek, ki bu son avrupa macimizda oynadigimiz oyuna benzer bir oyunla mümkün olabilir. Bu oyun icin gerekli olan sey ise avrupa macinin ikinci yarisinda kendine güvenen, basan, isiran oyun. Bu oyunu oynayabildigimizi gösterdi takim bize ve ayni oyunu besiktasa karsi mac basindan itibaren ortaya koyabilirsek maci kazaniriz.
Diger ihtima ise alisilagelmis kontrollü oyun seklimiz. Bu oyunda direnc göstermek dayanikli olmak ve en önemlisi debeklemek zorundayiz. Önde basan, Pres yapan Takimlarin türkiyede gücleri bir yere kadar ayni seviyede kaliyor. Aktif Pasif dinlenmeleri yapamiyor türk takimlari ve bunu yapan en iyi takim su anda biziz! Bunu cok iyi calistigimizdan degil de oyun seklimiz bizi buna yönlendiriyor. dolayisiyla Besiktas maci sansimiz da yaver giderse lehimize sonuclanabilir.
Ben ne Galatasarayin ne de Fenerbahcenin bu sekilde devam edebileceklerine inanmiyorum. Bunun mantikli aciklamasi da su; Oyunu onlarin yaptigi gibi bu denli yüksek tempoda oynarsan oyuncularda erken yorgunluk ve sakatlik belirtileri ortaya cikar. bizim takim su anda daha isinmadi bile. Digerleri en bastan beri yüksek tempo yapmaya calisirken biz tam tersine tempomuzu sürekli düsük yogunlukta tutuyoruz.

Dolayisiyla Besiktas maci ve DÜnya kupasi arasina kadar bu temponun devam edecegini varsayiyorum. Bakalim ne olacak.

Enaldo61
15.10.2022, 10:22
Besiktas maclarini izleyemedim. bu nedenle de besiktas ne oynuyor, ne oynayabilir, bize karsi nasil oynar sorularina cevabim yok ancak bizim ne oynayabilecegimize dair birseyler söyleyebilirim.

Ben iki ihtimal üzerinden gitmek istiyorum. Birincisi besiktas ile onlarin anlayacagi dilden oynamak ve oyunlarina cevap vermek, ki bu son avrupa macimizda oynadigimiz oyuna benzer bir oyunla mümkün olabilir. Bu oyun icin gerekli olan sey ise avrupa macinin ikinci yarisinda kendine güvenen, basan, isiran oyun. Bu oyunu oynayabildigimizi gösterdi takim bize ve ayni oyunu besiktasa karsi mac basindan itibaren ortaya koyabilirsek maci kazaniriz.
Diger ihtima ise alisilagelmis kontrollü oyun seklimiz. Bu oyunda direnc göstermek dayanikli olmak ve en önemlisi debeklemek zorundayiz. Önde basan, Pres yapan Takimlarin türkiyede gücleri bir yere kadar ayni seviyede kaliyor. Aktif Pasif dinlenmeleri yapamiyor türk takimlari ve bunu yapan en iyi takim su anda biziz! Bunu cok iyi calistigimizdan degil de oyun seklimiz bizi buna yönlendiriyor. dolayisiyla Besiktas maci sansimiz da yaver giderse lehimize sonuclanabilir.
Ben ne Galatasarayin ne de Fenerbahcenin bu sekilde devam edebileceklerine inanmiyorum. Bunun mantikli aciklamasi da su; Oyunu onlarin yaptigi gibi bu denli yüksek tempoda oynarsan oyuncularda erken yorgunluk ve sakatlik belirtileri ortaya cikar. bizim takim su anda daha isinmadi bile. Digerleri en bastan beri yüksek tempo yapmaya calisirken biz tam tersine tempomuzu sürekli düsük yogunlukta tutuyoruz.

Dolayisiyla Besiktas maci ve DÜnya kupasi arasina kadar bu temponun devam edecegini varsayiyorum. Bakalim ne olacak.

Benim izlediğim Beşiktaş'ın bu maçta bize şansı tutmaz, üstün gelebileceklerini zannetmiyorum. Ben 3 puan bekliyorum takımdan.

Onur Erçetin
15.10.2022, 10:25
Takımını Monaco deplasmanında 10.dakikada 10 kişi bırakmasaydı belki de o maç bizim adımıza çok daha farklı gelişebilirdi çünkü Monaco arka tarafta inanılmaz boşluklar bırakıyordu.Ferencvaros takımı kontra atakla 1-0 mağlup etmişti Monacoyu.

Bu nedenlerden ötürü Maxi Gomez kendini affettirmek için Beşiktaş maçında son gücüne kadar savaşacaktır diye umuyorum.

Onur Erçetin
15.10.2022, 10:28
Monaco maçında savunmada aşırı dikkatliydik.Merkezden çok adamla girmeye çalıştılar hiç izin vermedik.Orada aşırı konsantre idik,hiç hata yapmadık.

Kanatlardan içeriye ortalarla girmek isteyeceklerdir.Havadan Werghost karşısında hata yapmazsak sıkıntı olmaz fazla.

Geçişlerde Trezeguet becerikli olabilirsek golü bir şekilde buluruz.Maxide elinden geleni yapacaktır bu maç.

Murat Keçeci
15.10.2022, 11:21
Zor bir maç daha bizi bekliyor.Hücum bölgesinde önemli silahları olan bir takım bjk.Karşilarında yine diri ve güçlü durmalıyız.

İlk yarı yüksek tempo da oynayıp erkenden sonuç almaya çalışan bir rakiple oynayacağız.Özellikle ilk yarı defansif açıdan çok temkinli olmalıyız.Dakikalar ilerledikçe daha fazla risk alabiliriz.

Weghostun hava toplarindaki etkinliğini azaltabilecek tek stoperimiz vitor Hugo ona daha fazla sorumluluk vermeliyiz ve mutlaka hatasız oynamalı.muleka ve nkoudu da hareketli oyuncular açık-bek-stoper uyumumuz üst düzey olmalı.Gzzheal önemli bir oyun aklı.Ve ayrica josef de böyle maçları sever.Hazirliklarmizi bu oyunculara göre yapmalıyız.

Duran toplarda dikkat edilmesi gereken oyuncular weghost,Josef ve tayyip talha.

Bekleride enerjik oyuncular özellikle rosier bize her zaman zorluk çıkartıyor.Ona karşı daha iyisini yapmalıyız.

Bize gelirsek böyle maçları hemen kopartamazsin 90 dakikanın her anını stratejik oynamalisin.Ozellikle ilk 45 dakka rakibi iyi durdurmalıyız.Sonrasinda maç bize daha fazla yaklaşacaktir.

Monaco maçındaki gibi özgüvenli ve yüksek konsantrasyon ile oynamalıyız.Pas bağlantılarına iyi baskı yapmalıyız ve kazandığımız topları basitçe geri iade etmemeliyiz.

Orta sahada gbaminin enerjisinden faydalanmaya devam etmeliyiz fakat pas kayıplarına biraz daha dikkat etmesini söylemeliyiz.

Abdülkadir ömürü de bu maça iyi konsantre etmeliyiz.Nasil rosier bizim maçlarda etkiliyse Abdülkadirin de bjk maçlarında çok skor değiştirmişligi vardır.

Gomezde artık kalitesini göstermeli.Forvetin oyuna ve skora etkisine ihtiyacımız var.

Enes Başkaya60
15.10.2022, 11:28
Uğurcan

Bartra-V.Hugo-Denswill-Eren

Gbamin-Hamsik

Djaniny-Bakasetas-Trezeguet

Umut

hofsaale
15.10.2022, 11:33
Uğurcan

Gbamin-Hamsik

Umut

Sıkça bu denswil Vitor ikilisini görüyorum, inithar olur...denswil sag stoper olmuyor..kilitleniyoruz...bartanin paslarina ihtiyacimiz olacak..

Enaldo61
15.10.2022, 11:35
Uğurcan

Gbamin-Hamsik

Umut
Larsen oynıcak sağ bek ama. Son maç dinlendi. Bartra-Hugo ikili olur muhtemelen.

doc holliday
15.10.2022, 11:51
Larsen oynıcak sağ bek ama. Son maç dinlendi. Bartra-Hugo ikili olur muhtemelen.

Hüso iyileşirse;

Larsen(Bartra)- Hüso- Hugo- Eren

Beklentim şu an için bu yönde değil ama isteğim bu yönde, tandem hüso-hugo olsun bartra sağbek oynasın, çok gerekirse ortasahada olur,stoper için fiziği çok zayıf.Hem hüso daha hızlı,hugoyu daha iyi tamamlar…

Zaten hüso yakın zamanda stoperde formayı alır.At fava bekle..

Enes Başkaya60
15.10.2022, 12:01
Sıkça bu denswil Vitor ikilisini görüyorum, inithar olur...denswil sag stoper olmuyor..kilitleniyoruz...bartanin paslarina ihtiyacimiz olacak..

O zaman Bartra-Hugo yapalım başkan.

Enes Başkaya60
15.10.2022, 12:01

Hüseyin oynasın sağ bekte Bartra-Hugo yapalım kanki.

Halil Alemdar
15.10.2022, 12:35
Yabancı sınırı sıkıntı.

—————-Uğurcan————-
Larsen—Bartra—Hugo—Eren
————Gbamin-Hamsik—-
Ömür———-Baka———-Djaniny
—————-Gomez—————

Hocadan tamamen his olarak böyle bir şey bekliyorum. Ömür yerine Yusuf’u da koyabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

doc holliday
15.10.2022, 14:17
Bu maçta çıkacak kadroyu yazıyorum % 95,% 5 sapma payı bıraktım, bu konularda pek yanılmam:)..

Uğurcan

Hüseyin - Bartra - Hugo - Eren

Siopis - Gbamin - Bakasetas

Djaniny - Gomez- Trezege reis

Not: Hüso sakatsa larsen oynar,yerli kuralından dolayıda forvette maxi yerine umut olur başka değişiklik beklemeyin..,

doc holliday
15.10.2022, 14:31
0-0 a razıyım. O da uğurcanın bu haftadaki iyi performansı devam ederse.
0-0 bitmez bu maç, fb ye oynadığı gibi oynamaz bjk daha saldırgan oynar..

SALDIRAY
15.10.2022, 15:25
Saplarız

samatyaboy
15.10.2022, 15:25
Başkanları da farklı yeneriz dedikten sonra maç bizim arkadaşlar, sakin sakin oynar ve kazanırız.

Devrim Arslan
15.10.2022, 15:38
Onların kazanması lazım üzerimize geldikçe arkaları doldururuz .. ayakları titriyor karşılarında fransa devine 4 gol atan üstelik kendi evinde 5 te 5 giden takıma... öyle rahatım ki

oguzkoc
15.10.2022, 15:55
Kasımpaşa maçında 3 puan alsaydık bu maçta 1 puana razıydım. Şimdi mecbur yenmek zorundayız. Bay geçeceğimiz hafta maç sayıları eşitlendiğinde puan farkı olarak 6-7 puan zirveden geri kalmak motivasyonu düşürebilir

doc holliday
15.10.2022, 15:59
Başkanları da farklı yeneriz dedikten sonra maç bizim arkadaşlar, sakin sakin oynar ve kazanırız.

Bjk başkanı birdahaki dönem Tff başkanlığını için görev düşerse kaçmam diyerek, genelde tüm hakemlere özeldede bu maçın hakemine ince bir msj göndermiş bence.

Zaten alakasız çanak soruydu,önceden hazırlandığı belliydi..

Bu maçta hakeme dikkat!!…

Onur Akyüz
15.10.2022, 16:56

Sanmıyorum ya hatalı transfer bence bizim sistemde çok gol atmasını beklemiyorum.

crixus_61
15.10.2022, 17:16
1581288470319755264

kaçarava
15.10.2022, 17:26
Djaniny'nin olmaması çok kötü oldu. Eski formu olmasa bile kanatta uzun boylu ve al-ver yapabilen adam olarak Ömür ve Yusuf'a göre çok fark oluşturuyordu.

Murathan
15.10.2022, 17:28
1581288470319755264

on kişi çıkabiliyor muyuz

kayl
15.10.2022, 17:40
on kişi çıkabiliyor muyuz

Ugurcan larsen bartra hugo eren... gbamin hamsik bakasetas... trezege yusuf gomez

doc holliday
15.10.2022, 17:55
K.paşa-Demir maçına bakıyorum,maç ilk yarı 0-2,montella hocam formunda yine guardiolaya bağlamış sanraforsuz 4-6-0 oynatıyor:)

Şu Paşa’ya evimizde 1 puan vermek tek kelime ike üzücü, ne defans ne hücum ligin en boş takımı belkide..

Boşluğumuza geldi diyelim, şu kargaları yenelimde telafi edelim,has güzel djaniny de yokmuş…

objek
15.10.2022, 18:19
K.paşa-Demir maçına bakıyorum,maç ilk yarı 0-2,montella hocam formunda yine guardiolaya bağlamış sanraforsuz 4-6-0 oynatıyor:)

Şu Paşa’ya evimizde 1 puan vermek tek kelime ike üzücü, ne defans ne hücum ligin en boş takımı belkide..

Boşluğumuza geldi diyelim, şu kargaları yenelimde telafi edelim,has güzel djaniny de yokmuş…

Kagit uzerindede olsa djanini deplasmanda bjk , karsisinda etkili olabilecek ozelliklere sahip bir oyuncuydu

theo
15.10.2022, 18:20
beşiktaş çarşıda gereksiz bir özgüven vardı monaco maçından önce. 3 atarız 5 atarız 7-1 tekerrür eder falan diye atıp tutuyorlardı. bugün konuştuğum herkes hoca çok saldırmamalı kontrollü oynamalı diyor.

dedim noldu 3 günde. yine başladılar hakem yok bizi kollarmış falan. desene "fırtınada kartal uçamaz avcıya yem olur" diye. hemen başladılar müptezel müptezel konuşmaya.

Ufuk
15.10.2022, 18:26
Ersin'in ceza sahası dışından gelen şut performansı rezalet. Kim oynarsa oynasın topu Baka'yla şut çekeceği noktalarda buluşturmamız lazım.

doc holliday
15.10.2022, 18:27
Kagit uzerindede olsa djanini deplasmanda bjk , karsisinda etkili olabilecek ozelliklere sahip bir oyuncuydu

Hocam djaniny iyi güzel mücadelede ediyorda tabela yok,bu maçta tabelaya ihtiyacımız var.Yani şuna bağladığımız parayla bi Onyekuru yapabilirdik akıyor adam, üstelik 1 sene kiralıkmış opsiyonuda var,maaşıda djaninny kadar yoktur..

zorroid
15.10.2022, 18:30
Bu maçta Beşiktaşı bilmem ama Trabzonspor kesinlikle yenilmez.

mancester
15.10.2022, 18:30
Hocam djaniny iyi güzel mücadelede ediyorda tabela yok,bu maçta tabelaya ihtiyacımız var.Yani şuna bağladığımız parayla bi Onyekuru yapabilirdik akıyor adam, üstelik 1 sene kiralıkmış opsiyonuda var,maaşıda djaninny kadar yoktur..

Adana macini seyrederken aynisi icimden gecdi bizim takimda onyekuru olsa cok fark yaratirdi.

Murathan
15.10.2022, 18:39
Ugurcan larsen bartra hugo eren... gbamin hamsik bakasetas... trezege yusuf gomez

erdoğanların yusufsa o yusuf fena kadro değil abi

HasanTezel
15.10.2022, 19:06
25 senedir her derbiyi izlerim ve bir analizim var;

Derbileri 0-0 ı iyi oynayan kazanır, saldıran hep kaybetmiştir!

Kaptan

Larsen Bartra Hugo Eren

Siopis Gbamin

Hamsik

Trezege Bakasetas

Maxi

Çift önlibero çıkardım, 2. Yarı bakardım

samatyaboy
15.10.2022, 19:13
beşiktaş çarşıda gereksiz bir özgüven vardı monaco maçından önce. 3 atarız 5 atarız 7-1 tekerrür eder falan diye atıp tutuyorlardı. bugün konuştuğum herkes hoca çok saldırmamalı kontrollü oynamalı diyor.

dedim noldu 3 günde. yine başladılar hakem yok bizi kollarmış falan. desene "fırtınada kartal uçamaz avcıya yem olur" diye. hemen başladılar müptezel müptezel konuşmaya.

Taa ebesinin bilmem nesinde oldu o maç, hiçbir şey olmaz takılma geç.

cyberentalpi
15.10.2022, 20:18
Yahu Djaniny harekettten başka ne getiriyor ki ?
Skor yok. Pas becerisi yok. Çalım desen atmaya çalışıyor

İnanın yusuf bir şut felan çeker daha faydalı olur.
İlk 30 dakika gol yemezsek atarız.
Abdullah Hocam en iyi yaptıpını yapmalı. 0-0 a yatmalı.
Ayrıca 6 maçlık bir peryodun son maçında beraberlikte iyidir

Hatırlayın geçen seneki 2-1 lik maçı.
Çok mu iyi oynadık hayır ama skoru aldık

albatros
15.10.2022, 20:21
Pastırmanın tertemiz golünde faul diye ağlıyor gs'liler. Her zamanki gibi bahaneleri var. Rakiplerimizde ağlama bitmez. İnşallah yarın bjk de katılır ağlama seansına

Kenshi
15.10.2022, 20:48
Ömür oynamaz umarim. Bu sepet kredisini tüketti.
4-5 maçtir tek olumlu hareketi yok.

yorumsuz6117
15.10.2022, 20:51
Ömür'ün 11'de yeri yok, Yazıcı oynasın daha iyi belki şut mut atar gol olur falan..

doc holliday
15.10.2022, 21:01
Ömür'ün 11'de yeri yok, Yazıcı oynasın daha iyi belki şut mut atar gol olur falan..

Djaniny olmazsa banko bardhi başlar hoca,ben pek tutmasamda özellikle kanatta hoca son maç beğenmiştir.

Defansta 4 lüsü monaco ile aynı olur belki bir hugo denswill değişir…

ilelebeTS
15.10.2022, 21:01
Djaniny ne kadar formsuz olursa olsun tipleme açısından elimizdeki nadir parçalardan birisi. Bu da onu özel yapıyor. Gol sayısına göre oynamıyor yani, oyuna dokunuşu var bir şekilde. Bu maçta iş yapardı, hem top taşıyıcı hem de koşucu oyuncularla defanslarını delerdik. Djaniny ile Trezeguet bu tip adamlar. Tam ikisinin maçı olurdu.

champions
15.10.2022, 21:03
Ligde haftalardır kötü gidiyoruz, sahaya en iyi kadroyla çıkıp en azından başabaş oyunla bir puan almalıyız.
Djaniny ömür yazıcı bardhi ve hamsikin 11de işi yok.

Baka-siopis-gbamin-trezege
-Maxi-umut

Devreye kadar bu 6lı bozulmamalı.

Surmeneli_91
15.10.2022, 21:05
..................uğurcan.....................
larsen......bartra.......hugo........eren
.............hamsik....gbamin..............
djaniny.......bakasetas........trezeguet
....................umut........................

abduş ve yusuftan kanat olmaz ki ayrıca performansları da berbat. yine djaniny uyuşuğuna kaldık yapacak bişey yok.
hoca zaten naci ile lahtimiyi oynatmaz. bardhi de sağ kanatta olmuyor.
ya siopisle ortasahada önlem alacak ya da siopis yerine bakasetasla şut tehdidi oluşturacak ki bence bakasetasın oynaması daha mantıklı.

erenslash
15.10.2022, 21:07
adana boş takım değil ancak bizim saçma saçma transfer hatalarımız yüzünden bize güçlü geldi

sebebi belli hatalarımızın bedelini ödüyoruz.

gerekli nokta atışlarını devre arası yapar toparlarız güç anlamında yapmassak gene otlarız

boş boş konuşmaya gerek yok adana asansör takım olur olmaz bilemem ama saçmalamayın yorum yaparken

düzgün frikikcin yok esasen adamların hiç olmassa kanatta etkili oyuncuları var bu bizde yok

otur düşün senin kanat oyuncularının hangisi düzgün çalım atabiliyor diğer anadolu takımlarında var

cahil cahil yorumlardan da bıkmadınız bir bitmediniz...

monacoya 4 atsak da potansiyelin belli

hoca devre arasına kadar elinden geleni yapıyor bu kadar oluyor

sen kasımpaşayı yenemedin adana yendi o yüzden saçmalamayı keselim

monaco sonrası devre arasına kadar yükselişi sürdürürsek evet o zaman moral olarak hiç olmassa toparlanır puanlar alırız hala emin değilim ne maçta ne puan alırız çünkü kalitemiz belli bölgelerde var diğer bölgeler olmadığı için sıkıntı çekeceğimize eminim

bjk bizi yenerse şaşırmam berabere biterse yazık olur biz alalım berabere bitmesin

bjk bize iki gol atarsa o iş biter

galibiyet alamayız

bana göre yeniliriz

bjk kendi sahasında fişimizi çeker diyorum

tam kadro çıkarsalar

çalım konusunda eksiğiz

feneri patakladılarsa bizi de pataklar bjk

futbolcular korkmadan ve akıllı oynarsak alabiliriz tabi

hocamız galibiyet için çıkacaktır monaco galibiyeti sonrası ama elindeki malzeme belli bjk zayıf halkalarımızı biliyor oradan fişimiizi çeker diye düşünüyorum rosier şu bu derken çalımla rahatça kalemize gelirler stoperler de malum

doc holliday
15.10.2022, 21:26
adana boş takım değil ancak bizim saçma saçma transfer hatalarımız yüzünden bize güçlü geldi

sebebi belli hatalarımızın bedelini ödüyoruz.

gerekli nokta atışlarını devre arası yapar toparlarız güç anlamında yapmassak gene otlarız

boş boş konuşmaya gerek yok adana asansör takım olur olmaz bilemem ama saçmalamayın yorum yaparken

düzgün frikikcin yok esasen adamların hiç olmassa kanatta etkili oyuncuları var bu bizde yok

otur düşün senin kanat oyuncularının hangisi düzgün çalım atabiliyor diğer anadolu takımlarında var

cahil cahil yorumlardan da bıkmadınız bir bitmediniz...

monacoya 4 atsak da potansiyelin belli

hoca devre arasına kadar elinden geleni yapıyor bu kadar oluyor

sen kasımpaşayı yenemedin adana yendi o yüzden saçmalamayı keselim

monaco sonrası devre arasına kadar yükselişi sürdürürsek evet o zaman moral olarak hiç olmassa toparlanır puanlar alırız hala emin değilim ne maçta ne puan alırız çünkü kalitemiz belli bölgelerde var diğer bölgeler olmadığı için sıkıntı çekeceğimize eminim

bjk bizi yenerse şaşırmam berabere biterse yazık olur biz alalım berabere bitmesin

bjk bize iki gol atarsa o iş biter

galibiyet alamayız

bana göre yeniliriz

bjk kendi sahasında fişimizi çeker diyorum

tam kadro çıkarsalar

çalım konusunda eksiğiz

feneri patakladılarsa bizi de pataklar bjk

futbolcular korkmadan ve akıllı oynarsak alabiliriz tabi

hocamız galibiyet için çıkacaktır monaco galibiyeti sonrası ama elindeki malzeme belli bjk zayıf halkalarımızı biliyor oradan fişimiizi çeker diye düşünüyorum rosier şu bu derken çalımla rahatça kalemize gelirler stoperler de malum

Fener’i nasıl pataklamış bjk!! (Benmi okuduğumu yanlış anladım).Bu sene hemen her maçını izledim bjk’nin,yenildikleri başak maçı dahil en kötü maçıydı, kaleye cılızda olsa şut bile atamadılar…

Muhammed Ayaz
15.10.2022, 21:35
Beraberlik iyi sonuç.
Galibiyet kaymaklı ekmek kadayıfı olur.

Muhammed Ayaz
15.10.2022, 21:39
Ben olsam ;

……………..Siopis…………..
…..Baka………….Gbamin………
Umut…..Maxi……..Trezequet

Bu şekilde çıkarım.

theo
15.10.2022, 22:10
beşiktaşın saldıracağını düşünüyorum yine.

hocaları başka taktik bilmiyor çünkü.

vergohsta havadan top indirecekler yine. önde basıp bizimkilerin hata yaptırtacaklar ama o esnada bir ara pasla öne geçebiliriz. zaten öne geçersek arkası gelebilir.

beşiktaşla maçlarımızı çok severim. bir ara hep gollü geçerdi ve türkiye liginin çok üstünde, premier ligin orta sıra maçları gibi oynanırdı. temennim keyifli bir maç izlemek ve 3 puanın bizim olması.

samway
15.10.2022, 22:12
25 senedir her derbiyi izlerim ve bir analizim var;

Derbileri 0-0 ı iyi oynayan kazanır, saldıran hep kaybetmiştir!

Kaptan

Larsen Bartra Hugo Eren

Siopis Gbamin

Hamsik

Trezege Bakasetas

Maxi

Çift önlibero çıkardım, 2. Yarı bakardım

3 Türk oynamak zorunda

Ufuk
15.10.2022, 22:47
Salih oynayacak mı acaba? Orta sahası büyük sıkıntı. Josef-Gedson-Dele yaparlar muhtemelen. Salih gibi top yönlendirecek kimse yok şurada. Yerli açısından da sıkıntı olur oynamazsa Nkoudou yerine mecbur Tayfur oynatacaklar. Gerçi stoperde Saiss olmadığı içn Necip de çekebilirler. O zaman da savunma çok patates olur. Bunu çok iyi değerlendirmemiz lazım. Bizim de sağ kanat sıkıntı ama orada savunmayı sağlama alalım yeter. Top gelmese de olur merkezden ve soldan ilerleriz. Zaten Masuaku varken pek beklentim olmazdı Djaniny de oynasa.

samatyaboy
15.10.2022, 22:51
Twitter'daki kadrolara göre; Dele - Salih - Josef üçlüsüyle başlayacaklar.Bu üçlü bize karşı çok zayıf kalır ve osura osura kazanırız.

simsek6061
15.10.2022, 22:51
Uğurcan

larsen bartra denswil/hugo eren
hamsik gbamin

umut baka gomez tregezet

HasanTezel
15.10.2022, 22:57
3 Türk oynamak zorunda

Yaaa işte Ht4 Ömür Yusuf ne kadar önemli gördün mü:p

Ht4 harika oynadı Monaco maçında, direk koyardım sağ beke, şimdi dorma bakarsak en yakın Ömür 11 için…

Süper Golcü
16.10.2022, 02:01
Ah ulan kasımpaşayı yensek şimdi gs nin 2 puan önündeydik, bjk yı yendik oldu 5 puan. Bu maç geçen sezon ki bjk maçı havasını çok daha erkenden yarattı bende, burdan gelecek galibiyet şampiyonluk yürüyüşünü başlatabilir. Puan kaybı da çok sorun yaratmaz bu arada, her şampiyonluğumuz geçen sene ki gibi olmayacak elbet

Ertan 51
16.10.2022, 02:09
Kadroda olurlar mı bilmiyorum ama bizim maçlarda Gezal-Rosier ikilisi zaptolmuyor,coşuyor da coşuyorlar.
Evet forvetleri çok iyi ama bence maçın kaderini bu 2 li belirleyecek,ya yine coşacaklar, ya da kilitleyeceğiz biz kazanacağız.

erenslash
16.10.2022, 02:45
gayet patakladı.enerin atakları var gözüküyor özetlerde izlersen tabi. taraflı özetler bazen atak olurken.bjk gol atamadı.son vuruşları iyi değildi.ama rahat adam geçiyorlar.fb ise kaliteli kadrosu var lig bazında avantajları başlarında çok iyi bir hoca olması.bizim de avantajımız başımızda kadroda başımızda hocamız olması.ama işte kanat noktasında adam geçebilen oyuncu noktasında kıt bir takımız.bu büyük bir problem devre arasında çözerler bunu da yarım sezon çöpe gidiyor işte.
Fener’i nasıl pataklamış bjk!! (Benmi okuduğumu yanlış anladım).Bu sene hemen her maçını izledim bjk’nin,yenildikleri başak maçı dahil en kötü maçıydı, kaleye cılızda olsa şut bile atamadılar…

erenslash
16.10.2022, 02:48
fbde de iyilerdi rosier zaten. : bizim takım defansı rahat çalım yiyor. bu sıkıntımız var.fbnin savunması bizden daha iyi oyuncuları yani.biz takım halinde savunma yapabilirsek durdururuz.ama açık da oynarız diye düşünüyorum.keyifli maç olacaktır.ligin en kral maçı olur bu sezon.o kadar eminim. fb ile oynayacağımız maçta malesef gene zorlanacağız.o maça daha çok var ama bu kilit noktalar güç kayıpları öne çıkıyor.iyi olan kazansın diyorum ki biz kazanalım tabi.iyi oynarak kazanmalıyız maçlarımızı. bjk ile maçı trabzonda yapsaydık kazanabilirdik derdim.ama maç bjk sahasında taraftar desteğiyle alabilirler.benim en gıpta konu bjkde taraftarlarımızın böyle bjk taraftarı gibi 90 dakika coşkulu olmaması. buna uyuz oluyorum.
Kadroda olurlar mı bilmiyorum ama bizim maçlarda Gezal-Rosier ikilisi zaptolmuyor,coşuyor da coşuyorlar.
Evet forvetleri çok iyi ama bence maçın kaderini bu 2 li belirleyecek,ya yine coşacaklar, ya da kilitleyeceğiz biz kazanacağız.

Fatih Öztürk
16.10.2022, 03:13
Bir kanatta verimsiz Trezeget diğer kanatta formsuz ve geri dönüşleri olmayan Yusuf Yazıcıyla başlarsak sıkıntı çekeriz. Caninin yokluğunda sağ bölgeyi aktifligiyle Umut halleder. Bir de defansta Hugo şart. Bjk'nin sarı kafa santraforu en etkili adamları ve hava hakimiyeti çok iyi. En iyi hava hakimiyeti stoperimiz Hugo olduğuna göre eşleştirilebilir.

kaçarava
16.10.2022, 03:56
Çocuk uyandırdı, bir gece analizi yapalım.

Monaco maçında yeterince öz güven tazeledik ama deplasmanlarda oyunumuz ciddi derece farklı. Negatif yönde.

bjk, fb maçında ilk maçlarına göre epey kontrollü oynamıştı ama bize karşı o kadar kontrollü oynamazlar. Baka-Hamsik çıkarsak o bölgede korakor olarak cevap vermemiz zor. Siopis-Gbamin olur mu, olursa iyi olur. Sağda ileri geri koşan biri lazım çünkü Masuaku-Nkodou kanadı olma ihtimali var. Yusuf Yazıcı falan aman diyeyim. İşte ileri geri koşan adam kim ben de bilmiyorum. Kimse yok.

Tek boyutlu, kontrolsüz oyunları var ama bu oyunları bize ters gelecek bir oyun.

Bir gol attığımız an dağıldılar bitti diye bir şey yok. Sonuna kadar odağı bozmamak lazım.

samatyaboy
16.10.2022, 04:27
Gençler rahat olun rahat, bunlar bize gelince far görmüş tavşan gibi oluyorlar.Handikaplı kazanır yolumuza bakarız :ok

Oğuz ZEYTİN
16.10.2022, 09:09
Eren - Trezeguet ikilisinin maçı olur. Ne kadar Ghezzal - Rosier tarafından çıksalar da, boşluğu da oradan veriyorlar. Bir de Necip sağ stoper oynarsa o taraf Trezeguet için fırsatlar diyarı.

Muhtemelen top bizde kalacaktır. Gbamin'in yapıp Siopis'le yapamadığımız şeyi öngörüyorduk, Monaco maçı tescilledi: Pas.

Sağ önde buna uygun oyuncu Ömür mü? Haberlerde hep Ömür yazılmış. Sanırım Gomez'le başlamak istiyor hoca. Mecburen yerli için sağ açık için Ömür yazılıyor. Bardhi'yi hep solda denedik, hem Hamsik alternatifi olarak hem de Hamsik'in önünde. Larsen - Gbamin tarafının üçüncüsü olarak Bardhi'yi görsek, nasıl olurdu?

Neyse, maç başlayınca göreceğiz.

İnşallah kazanırız. Takıma başarılar...

doc holliday
16.10.2022, 09:37
Bence çok gollü geçecek maç,sonucu kestiremiyorum.Gollü beraberlik ilk aklıma gelen..

gurur6134
16.10.2022, 10:31
Yazicida omurde 10 kisi baslatir kanatda..umut bozok oynasin daha iyi lanet olsun su yerli sacmaligina..huseyin sag bek baslarsa lahtimi de olur oraya omur ve yazici su formsuzluklari ile ustelik kanat baslarsa isimiz var demektir.djaniny de bu sene su koyu verdi iyice sezon sonu garanti gidici de yerine biri bulunabilirse devre arasi dogru arabistana..

gurur6134
16.10.2022, 10:35
8tas baskili baslayacak yine her mac aynilar solda trezege bos alanlari sever bekleri ileriye cikmisken bir ara topunda one gecebiliriz.70 e kadar oyunu tutabilitseko dakikadan sonra avantaj bize gecer yuruyecek halleri kalmiyor o tempo sonrasi ugurcan seversin sen 8tas deplasmanini efsane bir performans bekliyoruz yine

Hasan Habip Özbay
16.10.2022, 10:51
blk defansı çok kötü idi birde eksik 2 gol atarız çok yemezsek alırız maçı

Hasan Habip Özbay
16.10.2022, 10:53
taraftarı iyi kullanmaya çalışacaktır 8taş dakikada duedurur sonra 2 gol atıp yeneceğiz ve 8taş kaosa girip şenol efendiye sarılır hani şu bjk için ölürüm diyen elemana

ccd6167
16.10.2022, 10:54
Bjk en son fb maçında izledim. Gzehhal cidden büyük yetenek çok ferkediyor.

gzehhal oynamayınca direkt tıkanıyorlar zaten. Rosie de eski formundan çok uzak gözüküyor.

bjk oyunu bize ters gelmez fakat ya ghezalla önlem alacağız ya da gzehallın Organizsyon yollarına.

hoca hamsik 75 dk sahada tutarsa bence oyun bize gelir.

saldır Şampiyon

Hasan Habip Özbay
16.10.2022, 10:57
kaya çilingiroğlu ve ahmet nur cebi nin bababları ne kadar da ğişmandır bu ikisine de bu akşam gereken cevabı vereceğiz inşallah az önce kaya diyor ki Trabzonspor monacoyu 4 -0 yendi aama haketmeden ulan ne koumuşuz amonakoya heryerde acısı var

Hasan Habip Özbay
16.10.2022, 10:59
bu arada maç skor ne olursa olsun devam yılmadan

Hasan Habip Özbay
16.10.2022, 11:02
şimdi sen kim bilir ne duygulardasın belkide ...

Hasan Habip Özbay
16.10.2022, 11:12
ahmet nur cebi denen zat akşam çok acı çekecek

ahamitokutan
16.10.2022, 11:27
bjk nin sahasında son dakika şoklarına alışmışken. bjk son dakikalarda gol atmak için yüklenirken kazandığımız bir topu Hamsik soldan Trezequet ye iletiyor. Trezequet peşindeki Rosier i atlatıp sağda bomboş olan Umuta veriyor. Umut sağ çaprazda zor pozisyonda düşerken topa vuruyor. Top Ersin in çaresiz bakışları arasında direkten içeri. statta ölüm sessizliği. olur olur güzel olur.

Hasan Habip Özbay
16.10.2022, 11:42
olacağız da

pReN@_61
16.10.2022, 11:56
https://twitter.com/HkaLemdarTS/status/1581369838647545856

Armağan Dere
16.10.2022, 12:09
https://www.youtube.com/watch?v=zlP39VNdaD8

Halil Alemdar
16.10.2022, 12:11
Uğurcan yine beşiktaş maçı modunu açar. Kolay bir maç olmayacak ama yenilmeyiz diyorum. Kaleye bol bol şut atmalıyız bjk kalesi boş. Saissin olmaması da süper. Ghezzal de iyileşmeseydi iyiydi :D

pReN@_61
16.10.2022, 12:16
başarılar takım
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1581555547089805312

Halil Alemdar
16.10.2022, 12:38
Djaniny yok mu?

blues
16.10.2022, 13:17
[QUOTE=Halil Alemdar;1921731449]Djaniny yok mu?

Sakatligi var sanirim. Umarim Hoca orada yine yusuf macerasina falan girmez.

Enes Başkaya60
16.10.2022, 13:31
Uğurcan

Larsen-Hugo-Bartra-Eren

Gbamin-Hamsik

Lahtimi-Bakasetas-Trezeguet

Umut

ilelebeTS
16.10.2022, 14:00
bjk top kaptırmada lig ikincisiymiş. İlaç belli oldu. :D

bariskaratas
16.10.2022, 14:11
Trezequet oynarsa aliriz ellerinden o rekoru.

falcon_61
16.10.2022, 14:23
bjk nin sahasında son dakika şoklarına alışmışken. bjk son dakikalarda gol atmak için yüklenirken kazandığımız bir topu Hamsik soldan Trezequet ye iletiyor. Trezequet peşindeki Rosier i atlatıp sağda bomboş olan Umuta veriyor. Umut sağ çaprazda zor pozisyonda düşerken topa vuruyor. Top Ersin in çaresiz bakışları arasında direkten içeri. statta ölüm sessizliği. olur olur güzel olur.Trezegeut öyle pozisyon yakalarsa pas vermez. Trezegeut genel olarak da pas vermez. Yakın zamanda gördüğüm en bencil , en beyinsiz oyuncu

G510 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cem1990
16.10.2022, 14:30
Biz kaybedersek hiçbirsey kaybetmeyiz
Bjk kaybederse aynı geçen sene gibi stres girer
İşte bundan sebep kaybetmeyiz
Genel olarak Vodafone park da şansımız dönüyor
Bjk maçı bizim final nitelendirebilecegimiz maçlardan birisi değil

Ufuk
16.10.2022, 14:33
https://twitter.com/superlig/status/1581610152641560578
Gökdeniz ne top oynamış be. Sağ kenara lazım olan adam.

Yiğit Gayretli
16.10.2022, 14:38
Monaco ve bjk oyun karakteri olarak benzeşen takımlar. Sadece bjk'nin ön alan baskısı daha kaliteli ama fiziksel olarak Monaco seviyesinde değiller. Biz de Monaco maçında kafa kafaya mücadele verdik fiziksel olarak. Oyunu temaslı oynamaktan kaçınmaz ve dikine toplarla doğru pas tercihleriyle geçiş hücumlarının sayısını artırırsak hem güle oynaya pozisyona gireriz hem de bjk'nin dilini 60 olmadan dışarı düşürürüz.

samatyaboy
16.10.2022, 14:42
Monaco ve bjk oyun karakteri olarak benzeşen takımlar. Sadece bjk'nin ön alan baskısı daha kaliteli ama fiziksel olarak Monaco seviyesinde değiller. Biz de Monaco maçında kafa kafaya mücadele verdik fiziksel olarak. Oyunu temaslı oynamaktan kaçınmaz ve dikine toplarla doğru pas tercihleriyle geçiş hücumlarının sayısını artırırsak hem güle oynaya pozisyona gireriz hem de bjk'nin dilini 60 olmadan dışarı düşürürüz.

Perşembe öyle oldu ama ondan öncede fiziken onlar bizi ezdi.Futbolda her maç farklı havada oynanıyor.Bu maç Monoca maçından çok çok farklı bir şey olacak gibi, ben rahatım ayrı konu.

Emre Özyanık
16.10.2022, 14:55
Rakibin baskı ile başlamak isteyeceği konusunda şüphe yok. Burada oyunu kabullenmekten ziyade oyunumuzu oynamaya çalışmalıyız. Zor ve imkansız bir durum yok ortada. Uzun zamandır bu sahada kaybetmiyoruz. Değişen birşey olmayacak. Sahadan istediğimiz skorla ayrılacağız

iyattara
16.10.2022, 15:04
Geçmiş maçların referansı önde basıp ilk yarıları iyi oynayan ve goller bulan bjk. Zor deplasmanlarda özellikle erken gol yiyip geri düşen bir Trabzonspor. Üst üste koyunca erken gol yeriz gibi. Ama bu tip maçlarda öyle olmuyor o işler. Bjk fb maçında da 5 10 gol olur deniyordu 0 0 bitti. Bu maç öyle bitmez ama sanıldığı gibi de gitmeyebilir.
Ghezzal i zaptetmek lazım. Attığı paslar ile gol pozisyonuna sokuyor adam net. Defansları arızalı burayı işlemek lazım. Beraberlik al gel sıkıntı yok. Yenersek zaten diğerlerine geçmiş olsun :)

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lazibere
16.10.2022, 15:12

top kapmada lig sonuncusu olduğumuzu da söyleseydin:))

lazibere
16.10.2022, 15:20
Hiç bir derbi maçında Hocamız, kazanmak üzerine bir oyun oynamadı, Beraberliğe razı olup , şansa bulduğumuz goller ile kazandık, Valerian hoca ile Trabzon'da oynadığımız son BJK maçında da sahada tel tel dökülmüş ama berabere kalmayı başarmıştık. Biz kesinlikle hiç kimseye oyun üstünlüğü kuramıyoruz ve kazanırsak şansa kazanıyoruz. Bu akşam da kazanırsak şansa kazanacağız.

Bunun bir çok açıklaması var, Aşırı yavaş oynuyoruz ve biraz tempo yaparsak ise maçtan düşüyoruz. ilk 25 dakka gol yemezsek maçta kalabiliriz ama gol yediğimiz taktirde tarifenin ne olacağı konusunda yorum yapmak istemiyorum

keles76
16.10.2022, 16:13
Bence çok zor maç olacak yenmemiz çok zor ihtimal herkes farkında diye düşünüyorum. Öncelikle bizim gezzal ve nkoduyu tutacak sol ve sağ bekimiz yok ve sekiztaşın maçları bu adamlar üzerinden oynadıklarıda bilinen gerçek. Şöylede bir tarihsel durum var bizim en iyi olduğumuz dönemde sekiztaş bizi yeniyordu ancak arçil lemi gibi adamlarla abdullah gibi adamlarla mükemmel kadrolara rağmen şansa gollerle galibiyetler alabiliyorduk. Şansımız döndü son yıllarda sekiztaş oynuyor biz yeniyoruz. Kalemiz, orta sahamız ve stoperlerimiz iyi. Maçta rahat pas yaptırmazsak, maç boyu ısırırsak ancak sekiztaşı geçeriz gibime geliyor. Bu maçı kaybetme olasılığımız yüksek hazırlıklı olalım. Galip gelirsek tadından yenmez

Serdar A
16.10.2022, 16:18
1 puan işimizi görür ama 3 puan alırsak ligde henüz erken periyotta çok büyük bir avantaj elde ederiz. Bjk yenilirse erken havlu atar, durumlar orada iyi değil kaosa meyilli bir yapı var.

pReN@_61
16.10.2022, 16:37
https://twitter.com/emreknk61/status/1581587169226866689

AntiŞike
16.10.2022, 16:57
Aşırı baskı yemeden, sakin kalarak ilk 20 dk yı atlatırsak sonrasında her şey olabilir.

Baskıda panik yapıp saçmalamayalım, sakin kalıp dönen topları alalım, tekrar tekrar topu verip baskı yemeyelim. bireysel saçma sapan bir hata yapmayalım

Takım kontra atak özürlü malesef. ancak savunurken akıllı, çıkşlarda da biraz hızlı oynarsak , özellikle Monaco maçında son 4. gol pozisyonu benzeri pozisyonlar bulabileceğimizi düşünüyorum