PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Avrupa Ligi H Grubu (IV) | Trabzonspor 4 - 0 Monaco | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5

MetehanS
07.10.2022, 10:30
Bir de ben açayım konuyu, belki şans getirir. Rövanş maçını alalım

Devrim Arslan
07.10.2022, 15:22
yenil ..gerekirse 5-0 yenil ama göze hoş futbol oyna

doc holliday
07.10.2022, 15:37
3 puan şart oldu bu maçtan.Ben monaco’dan 2 beraberlik iyidir ferenc k.yıldız’a asılırız demiştim ama artık iç sahada 1 puan opsiyonumuz kalmadı gruptan çıkmak istiyorsak..

Ozan Yılmaz
07.10.2022, 15:37
ezik futboldan gına geldi

sahada kora kor mücadele görmek istiyorum artık

Çağlar Güleryüz
07.10.2022, 15:41
Zar zor, ite kaka maçları aldığımız için bugüne kadar insanlar sabretti.
Trabzon insanı susar susar ama patladı mı da gözü hiçbir şeyi görmez.
Bakalım çekirge kaç kere daha sıçrayacak?

Doğukan Uçan
07.10.2022, 16:24
Biz bu takımı nasıl yenebiliriz hiç bir fikrim yok.

Oyuncuları uzun boylu, atletik ve güçlü.

Ofansif oynamak intihar olur. Bir şekilde oyunu geride kabul edip kontra oynamak lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
07.10.2022, 17:09
UEFA'da aldığımız 3 yenilgide de çok erken gol yedik.

Bu maçı almamız lazım.

Aksi halde üçüncülük savaşı veririz.

doc holliday
08.10.2022, 10:07
Hoca titreyip kendine gelirse kazanırız…bunlarıda yeneriz bjk yide yeneriz

Ama diğer türlü geçiş oyunu,oyun üstünlüğü,sahada durduğumuz yer falan filan dinler dururuz işte…

pReN@_61
08.10.2022, 22:41
kazanabilecek miyiz ?

AntiŞike
08.10.2022, 23:06
hocanın ve oyuncuların performanslarının %70 ini gösterebilecekleri bir maç ortaya koyarlarsa, yenme ihtimalimiz var.
Ancak sezon başından beri hemen hemen tüm futbolcuların çok kötü performans göstermesi, hocanın hala istediği oyunu oturtamaması, hocanın en önemli özelliği maç öncesinde rakipleri iyi analiz etmesini bu sene hiç göremememiz...
bunları düşününce
bu takım o takımı nasıl yener, diye düşünüyorum? hiç mantıklı bir cevap alamıyorum

HOPA'LI TS'Lİ
10.10.2022, 07:37
Yenemiyorsan yenilme

MetehanS
10.10.2022, 08:48
:alkış:
ezik futboldan gına geldi

sahada kora kor mücadele görmek istiyorum artık

Doğukan Uçan
10.10.2022, 10:11
Dün lig maçlarını deplasmanda yine kazandılar.

Ferençvaroş bunları nasıl yendi aklım almıyor bu sezonun en büyük sürprizi.

HOPA'LI TS'Lİ
10.10.2022, 12:09
Dün lig maçlarını deplasmanda yine kazandılar.

Ferençvaroş bunları nasıl yendi aklım almıyor bu sezonun en büyük sürprizi.

1995-1996 Trabzonspor-Vanspor ve Trabzonspor-Şikebahçe maçlarında adalet olsa iki maçı da kazanır hatta fark atardık.

Futbolda böyle sürprizler olabiliyor.

Larking
10.10.2022, 12:16
Bu maçı kazanamazsak ilk iki için Kızılyıldız deplasmanında 1 puan yetmeyecek gibi duruyor.İçeride Ferençvaroşu,Belgrad'da Kızılyıldız'ı yenmek gerekiyor.Özellikle deplasman galibiyeti kolay değil.

Ama 1 puan Konferans ligi için Belgrad'da beraberliğin yetmesini sağlayabilir.

Kazanırsak gruptan %90 çıkarız ama bu yoğun fikstürde çok fizikli rakibe karşı kazanma ihtimalimizi kuvvetli görmüyorum.

doc holliday
10.10.2022, 12:20
Bu maçı kazanamazsak ilk iki için son hafta Kızılyıldız deplasmanında 1 puan yetmeyecek gibi duruyor.

Ama 1 puan Konferans ligi için son maçta beraberliğin yetmesini sağlayabilir.

Bu yoğun fikstürde çok fizikli rakibe karşı kazanma ihtimalimizi kuvvetli görmüyorum.

Totalde 10 puan bizi gruptan çıkarır..

İçerde 2 galibiyet depte 1 beraberlik yapar buda..

Yani bu maçı ne yapıp edip kazanmalıyız,yoksa havlu atarız avrupa ligine sonra belki konferansı zorlarız.

HOPA'LI TS'Lİ
10.10.2022, 17:01
Zor maç
En az 1 beraberlik alırsak son 2 maçını kazanmamız gerekecek.
Yenersek tadından yenmez.
Çok dikkatli ve kontrollü oynamalıyız.

İ. SARAL
10.10.2022, 17:09
1 puan müthiş olur.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

deepmavi
10.10.2022, 18:21
Fransa'daki maçı Trabzonspor kazanbilirdi.Malesef kırmızı kart bütün herşeyi perişan etti hatta neredeyse maç bir an 3-2'ye gelecekti hemde 1 kişi eksik oynamamıza rağmen işte Trabzonspor o dakikalarda oynadığı futbolu kendi sahamızda 90 dakika boyunca maçı kazanma hırsı ile oynarsak kendi evimizdeki maçı kazanırız...

Abdullah Hoca ve futbolcularımız özellikle bu maça çok çok iyi hazırlanın artık puan kaybetme lüksü yok...

doc holliday
10.10.2022, 18:45
Fransa'daki maçı Trabzonspor kazanbilirdi.Malesef kırmızı kart bütün herşeyi perişan etti hatta neredeyse maç bir an 3-2'ye gelecekti hemde 1 kişi eksik oynamamıza rağmen işte Trabzonspor o dakikalarda oynadığı futbolu kendi sahamızda 90 dakika boyunca maçı kazanma hırsı ile oynarsak kendi evimizdeki maçı kazanırız...

Abdullah Hoca ve futbolcularımız özellikle bu maça çok çok iyi hazırlanın artık puan kaybetme lüksü yok...

O kadro ile o maçı hiçbir türlü kazanamazdık,imkanı yoktu…

Mert'
10.10.2022, 21:59
Şanslıysak 1-0 mağlup oluruz. Kendimizi kandırmayalım bu iğrenç futbolla sonuç almak çok ama çok zor.

kaçarava
10.10.2022, 22:03
Yedek ağırlıklı çıkmalıyız.

Jackdaniels
10.10.2022, 22:22
Muhtemelen Avcının sondan bir önceki maçı , kötü olan Bu maçı verip Avrupa’ya haftasonu da BJK ya yenilip Lige veda edecek olmamız. Keşke önceden gönderilip Şenol güneşle anlaşılsaydı geç kaldık ve koca yılı çöpe attık.

yorumsuz6117
10.10.2022, 22:28
Muhtemelen Avcının sondan bir önceki maçı , kötü olan Bu maçı verip Avrupa’ya haftasonu da BJK ya yenilip Lige veda edecek olmamız. Keşke önceden gönderilip Şenol güneşle anlaşılsaydı geç kaldık ve koca yılı çöpe attık.

Avcı ile 3 yıllık sözleşme yaptılar, asla Avcı'yı göndermeler, Avcı giderse yönetimde gider, hadi yönetim gitmedi Ertuğrul Doğan gider, Avcı' ya tapıyor kendisi, Trabzonspor önünde ki 5 maçta 5 mağlubiyet alsa Avcı yine de gitmez..

Doğukan Uçan
10.10.2022, 22:28
bu takım 3 kulvarda oynayamaz. bütün fikirlerimi değiştim inşallah kaybederiz grupta sonuncu oluruz. büyük bir linç yeriz ülke puanıyla ilgili ama yapacak bir şey yok. konferans ligini kaldıramaz bu kadro yoksa ilk yarı bitmeden hedefsiz kalırız.

yorumsuz6117
10.10.2022, 22:32
Bir mucize olmazsa inanılmaz bir oyun falan oynamazsak yani, bu fizik kalitede bir takıma bizim gibi bir takımın maçı kazanma ihtimali yok..

Vkgz
10.10.2022, 23:20
taraftara ragmen aliriz umarim.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gerzenferey
10.10.2022, 23:21
Abi ne kazanması ya siz hangi dünyadasınız bu takım bu futbolla nasıl Monaco'yu yenecek Allah aşkına.

Fatih Öztürk
10.10.2022, 23:26
Yeneriz. Mecburuz ve yeneceğizde.

deepmavi
10.10.2022, 23:38
O kadro ile o maçı hiçbir türlü kazanamazdık,imkanı yoktu…

Kazanma Hırsı çok çok önemli ilk önce aklında kazanmayı gerçekten isteyeceksin ve boşuna söylemiyorlar inanmak başarmanın yarısıdır.Örneğin aklında şu var ya maçı nasılsa kazanamayacağız neden antremanda kafa yoralım kendimizi boş yere yoralım yalandan idman yap geç nasılsa kazanmayacağız düşüncesi olursa zaten en başta kafadan kaybettin demek ama şu olursa herkeste bir hafta boyunca teknik direktöründen futbolcusuna kadar ya biz maçı kazanacağız inanıyoruz ve bu inançla bu maçı kazanma hırsı ile idmanda maça öyle bir hazırlanırsınki karşındaki takım daha maçın ilk dakikasında şaşkına uğrar.İlk önce kazanmayı gerçekten istemek lazım ve maçı kazanma hırsı gerçekten çok çok önemli...

samatyaboy
10.10.2022, 23:41
Avrupa'dan erkenden elenmek en hayırlısı olur.3.olup Konferans Ligi'ni bile istemiyorum artık...

Fatih Öztürk
10.10.2022, 23:49
Senelerdir avrupada başarı hayalim var. Tam konsantre olup galip geleceğiz. Lig de şampiyon olduk, sokarım ligine şimdi. Bizim kısa zamanda üst üste koyarak avrupada dereceler yapmamız lazım. Senede 12 maç perşembe akşamları göğsümü gere gere avrupada takımımı görmek istiyorum.

doc holliday
11.10.2022, 00:22
Lig için pek umudum kalmadı, şampiyon olamadıktan sonra ha 2 ha 3 ha 4…Buraya asılalım bari.

Hamza Yilmaz
11.10.2022, 00:48
0-4

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

mete61bordomavi
11.10.2022, 02:24
0-4

Goller: Djaniny hat-trick ve Bardhi... :D

MetehanS
11.10.2022, 07:39
Kasımpaşa maçından sonra, hiç zannetmiyorum...

Punisher-61
11.10.2022, 07:40
Pek sansimiz yok.. cok kötüyüz...

keles76
11.10.2022, 10:49
Ben maçta yusuf hariç herkeste kıpırdanma gördüm gmamin ve bardi’yi iyi gördüm. Yani maçı alırız demiyorum ama kesinlikle kolay lokma olmayız diyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

doc holliday
11.10.2022, 11:08
Ben maçta yusuf hariç herkeste kıpırdanma gördüm gmamin ve bardi’yi iyi gördüm. Yani maçı alırız demiyorum ama kesinlikle kolay lokma olmayız diyorum.

Bardi'de iyi gördüklerini unut hocam bi yol olmaz ondan.Ver eline tasdiknameyi gönder gitsin..Doğru dürüst oynatmadığı oyuncuyu 3 küsür milyona iyi çaktı bize levante tebrik ediyorum onları...

lazanka61
11.10.2022, 12:09
Bardi'de iyi gördüklerini unut hocam bi yol olmaz ondan.Ver eline tasdiknameyi gönder gitsin..Doğru dürüst oynatmadığı oyuncuyu 3 küsür milyona iyi çaktı bize levante tebrik ediyorum onları...
mevcut oyuncularla 10 numarada, form durumuna göre ve yerli muhabbeti kapsamında; 1- bak veya yy olur, duruma göre bunlardan biri 2. yedek olur, 3. yedek abdüş olur...Bardi bey, 4. yedek olur...bu kadar kötü planlama bi daha yaşamadım...son trasferlere ağaoğlu girdi...bence başkan ile ED+AA arasında bi haller var...

lazanka61
11.10.2022, 12:11
bu arada inanılmaz bir yönetim zaafiyeti var...takım için paralı elemanlar tarafından inanılmaz algı yalanları uyduruluyor...konu hakemler falan değil: en ufak bir yalanlama-hukuki takip yok...bu da yönetimin patladığını gösteriyor, kulübün yönetilmediğini gösteriyor maalesef...

Erhan Sezer
11.10.2022, 13:12
Alacağımız iyi sonuç, lig için de motivasyon olacaktır.

çok çok önemli bir maç, olumlu ya da olumsuz kendinden beklenmeyeni her daim yapan şanlı Trabzonsporumdan galibiyet bekliyorum.

:tsbayrak:

kayl
11.10.2022, 13:14
Monaco yu su adına futbol dediğimiz oyunla yenme şansımız yok onugecelim.. camara fofana diatta üçlüsü çok atletik fizikli ben yedder embolo golvin hem teknik hem hızlı grupta nda çıkamayız kızılyıldız sahasında yener bizi ferencvaros maci da formalite maci olur

Doğukan Uçan
11.10.2022, 14:24
Bende öyle düşünüyorum bu maçta lahtimi, yusuf erdoğan, naci falan oynasın. gruptan çıkma ihtimalimiz yok. sırbistan da zaten yeniliriz. as kadro çıkarsak pazar günü maçta orta sahayı geçemeyiz. bu riski almak zorundayız malesef süreç çok kötü yönetildi. sadece ülke puanı değil kulüp bazında da elle tutulur avrupa da puan alamadan turnuvaya veda edecez. bundan dolayı kaç senedir seri başı olamıyoruz tur geçemiyoruz güçlü gruplara düşüyoruz.

bu sene mecburiyetten avrupa ikinci planda olmalı.

eğer monaco maçında rotasyon olmadan yenilirsek 2 gün sonra da beşiktaş maçında da mağlup olursak devamı gelir.

Erdal UZUNYILMAZ
11.10.2022, 14:33
Erken dakikalarda bir gol yeriz Kopenhag ilk maçı gibi. Sonra beraberlikte iyi sonuç deriz golü yedikten sonra. İkinci golü yedikten sonra rahatlarız yenilgiyi kabul edeceğimiz için. Stressiz bir maç olur.

doc holliday
11.10.2022, 14:38
Hocadan egolardan,fantazilerden ve takıntılardan uzak bir kadro bekliyorum ama pek ümidim yok açıkçası..Yoksa yenilmeyecek takım değil..

Fatih Öztürk
11.10.2022, 15:05
bu arada inanılmaz bir yönetim zaafiyeti var...takım için paralı elemanlar tarafından inanılmaz algı yalanları uyduruluyor...konu hakemler falan değil: en ufak bir yalanlama-hukuki takip yok...bu da yönetimin patladığını gösteriyor, kulübün yönetilmediğini gösteriyor maalesef...

Esas bu algı oyunlarına gelirsek patlamış oluruz. Koç'un sezon bitimiyle camiamizi provakatör açıklamalarla yıpratma girişimi tüm istanbul spor yorumcularını fonlamasıyla son sürat ilerliyor. Sakin kalıp sahada kalmalıyız. Sahada kaldığımız müddetçe çetın geçecek yarışta birbirlerini yiyecekleri zaman gelecek ve aradan sıyrılıp zirveyi ele geçirmemiz çok zor olmayacak. Ha, uefa grubundan çıkarsak ki çıkacağımızı düşünüyorum, ligi sallayıp tüm konsantrasyonu avrupaya vermemiz gerek. Avrupada her maç galip gelmesende kasaya deli paralar giriyor ve itibarın kralı avrupada.

Enaldo61
11.10.2022, 15:49
Bilmiyorum pek umudum yok ama sürpriz bir şekilde iyi futbol da görebiliriz takımda gariplikler var. Oldu da bir şekilde kazandık diyelim sonraki maç yine berbat oyun görebiliriz yani hiçbir şey ifade etmiyor kazanmak çünkü takım düzelmiyor ve umut vaadetmiyor.

pReN@_61
11.10.2022, 17:04
Yeneriz. Mecburuz ve yeneceğizde.

https://www.youtube.com/watch?v=crneW5pOQt4

HOPA'LI TS'Lİ
11.10.2022, 17:12
Nedense bu maçtan en küçük umudum yok.

Sefer A.
11.10.2022, 17:17
Yenelim o ayri da, valla 1. olamiyorsak 2.lik hiçbir ise yaramaz 3. olalim bin kat daha iyi, yalandan yere 2. olup elenecegimiz garanti olan tura yükselmeye gerek yok, 3.olursak yolumuza devâm edebiliriz Konf liginde... bunu tartismaya bile açik oldugunu düsünmüyorum
Samp liginden gelecek rakibi eleme olasiligimiz 1% ya var ya yok, kendimizi kandirmayalim
2. bitirmenin 4. bitirmekten tek farki, üst tura çikma parasi ve bunu yakalarken aldigin sonuçlarin puan paralari, baska bir sey degil

Monaco 1p
Kizilyildiz 1p
Ferençvaros 3p
3.lük için yeterli olacaktir..
deplasmandaki maçtan 0'la dönersek anca isler karisir

Ozan Yılmaz
11.10.2022, 17:20
Evet bu takıma 3.luk başarıdır

Enaldo61
11.10.2022, 17:28
3. lük yeterli amaa o bile zor bu oyunla.

wakaeme
11.10.2022, 17:43
üçüncü olursak yine en zorlu rakipler gelir west ham veya villarreal. ikincilikten farkı yok. ts kolay rakip sevmez

Sefer A.
11.10.2022, 17:59
üçüncü olursak yine en zorlu rakipler gelir west ham veya villarreal. ikincilikten farkı yok. ts kolay rakip sevmez
O sonraki turda olabilir.. 3.olursak, Konf liginin 2.lerinin biriyle playoff oynuyoruz.. oradan da güçlü rakip gelebilir ama 8 2.'den 4'ü zor gibi dursa 4'ü de kolay, peki Samp liginden gelecek olanlardan bir tâne kolay var mi ?

Ayrica Konf ligini çok takmama olasiligi olan takimlar her zaman var, Westham da öyle Villareal de.. simdi ligin basi falan ama 2.devre ligde de isler skisinca çok takacaklarini hiç sanmiyorum...
Onun için sonuna kadar Konf ligi, orada 1 2 tur sansa bala geçsen, diger güçlüler de elense, bir baktin yari finaldesin hiç belli olmaz
Bunun Avrupa liginde gerçeklesmesi imkansiz gibi, en azindan bu sene

Sefer A.
11.10.2022, 18:06
Konf gruplarina iyice baktim, valla Avr liginden gelenleri bilmem ama Konf liginden korkulacak bir durum hiç yok, Emery faktöründen dolayi bi Villareal asilir ki o da bu formla devâm ederse belli olmaz ya hocayi kovarlar ya da lige asilirlar.. Wham ne olacagi belli degil... Nice geçecek mi belli degil, Partizan gelse korkulacak bir sey yok, Köln de ayni sekilde, hiçbiri Monaco etmez hattâ saglam bir Ferenç bile etmezler... edenler de Konf ligine asilmaz
Anderlecht desen o da ayni
ters gelse gelse Molde gelir, biraz da Basel belki ama o da 1. su an
Ne yâni Pyunik'den korkacak hâlimiz yok herhalde ?

Ha bizim aptalligimiz amatör takimina da yenilmemize sebep olabilir o baska, ama bu sene görünen o ki biraz zor geçecek, dolayisiyla en mantiklisi Konf liginde devâm etmek olacaktir, Avr ligi maalesef bize agir gelir

deepmavi
11.10.2022, 18:08
Neden Kazanmayalım İnanmak Başarmanın Yarısıdır.Yeter bütün bu maçı kazanacağımıza inanıp Trabzonspor'a yakışır şekilde futbol oynarsa kazanırız.Trabzonspor'a Monaco Galibiyetide çok Yakışır...

Arda'
11.10.2022, 18:10
2-0 Monaco galibiyeti ile sonuçlanır.

deepmavi
11.10.2022, 23:50
Yusuf Yazıcı Lille'de Avrupa'da Krallar gibi futbol oynuyordu Hat trickler yapıyordu.Haydi Yusuf yine göster kendini sana güveniyoruz ve aynı moddan tekrar yaparsın...

HOPA'LI TS'Lİ
12.10.2022, 07:27
Monaco ve BJK maçları uykularımı kaçırıyor.

HOPA'LI TS'Lİ
12.10.2022, 07:30
Yusuf Yazıcı Lille'de Avrupa'da Krallar gibi futbol oynuyordu Hat trickler yapıyordu.Haydi Yusuf yine göster kendini sana güveniyoruz ve aynı moddan tekrar yaparsın...

Taraftar protesto etmekte haklı

Yusuf'un bu performansını bilmesek bu kadar sıradanlaşmasını anlayabiliriz de Yusuf çok kötü oynadı yahu

cakalkerem
12.10.2022, 08:39
ne bu maçtan nede hafta sonu bjk maçından umutluyum..
Takım çok kötü oynuyor..
daha doğrusu ne oynadığı hem belli değil hem mücadele nyok ortada

OMERYILMAZ_TS
12.10.2022, 08:46
Sampiyon olduk 3 yilda 4 kupa aldik artik ben guzel futbol izlemek istiyorum avrupada basari istiyorum gecen yila gore daha alternatifli daha genc bir takim kurduk bu kadro her mac 3- 4 gol atmali tam da dik oynayabilecek bir kadroya sahibiz zaten her mac gol de yiyoruz maçlara tempolu başlayalım ilk golu biz atalim gerisi gelecektir yan pas geri pas sonra gol ye ondan sonra dik oyna ne gerek var buna
Diger taraftan bu takimi 17. Siradan alıp önce 4. Sonra acik ara şampiyon yapan da abdullah Avcı bunu da unutamayız o yuzden hocaya ne olursa olsun sezon sonuna kadar sabretmeliyiz o kadar kredisi var
Ancak benim hissiyatim persembe gunu monaco ve sonra bjk maclarinin ikisinde de bu kotu futbol devam eder ve iki macta da 3-4 gollü maglubiyetler alinirsa hocanin bileti kesilir
Insallah böyle birsey olmaz takim toparlanir...

doc holliday
12.10.2022, 09:43
Monaco ve BJK maçları uykularımı kaçırıyor.

Hocanın benim nazarımda şampiyonluğunda hatrına kredisi bolca mevcut ama taraftarın minimum %25-30 ile bağının koptuğunu düşünüyorum..

Rakamın dahada yükselmemesi ve bu ufak çaplı krizden çıkmak için,Hadi hocam şu takıntılarından,deneme yanılmalarından sıyrılda alalım şu iki maçı.Bu sene 2 kulvarda şampiyon olamasakta en azından bu maçları alacak gücümüz var..

Birde hocam paşa maçı sonrası yaptığın gibi taraftara eğitim öğretim işine girme.Biz buyuz böyle kabullen,sevinçlerimizde tepkilerimizde serttir…

makbernatsu
12.10.2022, 10:03
Trabzonspor 0 monaco 4
beşiktaş 2 Trabzonspor 0

muhtemelen 2 maçta gol bile atamayız..

takım normal şartlarda bile çok temposuz oynuyor..monaco maçı sonrası bjk maçının olması talihsizlik...

2 takımda hızlı oyunuyla bizi yener. monacoyu kaldırabilirim ama bjk nin farklı mağlubiyetini kaldıramam..

Alper Beyazay
12.10.2022, 10:13
Takımda ruh yok ruh.

iyattara
12.10.2022, 10:39
Buradan veya Kızılyıldız deplasmandan 1 puan alırsak son maç içeride ferencvaros galibiyeti ile 3. oluruz diye tahmin ediyorum.

doc holliday
12.10.2022, 10:57
Uğurcan

larsen-hüseyin-hugo-denswill

gbamin-bakasetas-hamsik

lahtimi(naci)-umut-trezege

T.Direktör:Geçiş Oyunu Uzmanı Apo Avcı

Kadrom bu ama pek ümidim yok,dıjani mıjani, bardi mardiler bekliyorum yine..

Süleyman50
12.10.2022, 11:37
hiç ümidim yok ama belki taraftar desteğiyle filan birşeyler olabilirmi acaba...

miaksoy
12.10.2022, 11:43
Uğurcan

Doğucan Bartra Hugo Denswill

Gbamin

Lahtimi Bakasetas Hamsik Trezeguet

Umut

serdaracıl
12.10.2022, 11:51
Taraftar protesto etmekte haklı

Yusuf'un bu performansını bilmesek bu kadar sıradanlaşmasını anlayabiliriz de Yusuf çok kötü oynadı yahu

Biraz formsuz. Toparlanır yine

serdaracıl
12.10.2022, 11:52
Uğurcan

Gbamin

Umut

+ 61

doc holliday
12.10.2022, 12:03
Uğurcan

Gbamin

Umut

Doğucan sağbek olayına çok sıcak baktığını sanmıyorum hocanın,en azından şu ana kadar öyle bir emare görmedik..

Çoğu şeyi biz kendi kedimize konuşup yazıyoruz gibi geliyor,hoca farklı bir paralel evrende…

Courage
12.10.2022, 12:24
Oyun olarak dibi bulduk hakeza artık puanlar 3'er 3'erden 1 yada 0'a düştü. Sonsuza kadar böyle gidecek değil ne ligde ne burada.

Herkesin aksine çıkış yapacağız diye düşünüyorum Maxi gomezin olmaması koşup basan Umut oynayacağından avantaj olabilir. Rakip stoperlerin dahi burnumuzun dibinde top çevirip oyun kurmasını engellemek lazım. Ghbamin-Siopis-Hamsik önlerinde Bakasetas ... bu maç için uygun mu bilemiyorum ama lig genelinde kolay geçilen orta sahaya sürekli yazılması gereken 4 isim olmalı. Gerisi duruma göre değişir.

Kaybetmeyeceğiz.

lazminator61
12.10.2022, 12:31
gecen Avrupa macinda yazdim yine yazim, defansimiz söyle olsun bu mac icin. Larsen - Bartra - Hugo - Denswil.

Artik Eren dinlensin. Hafta sonu yine oynatiriz.

CEMEFKER
12.10.2022, 12:33
Sadece öngörü:

- Biz yarın Monaco'yu yeniyoruz inşaallah.
-Kizilyildiz da Macar takımını deplasmanda yener muhtemel. Tüm takımlar puanları 6 olarak eşitlenir.

Sonraki Kızılyıldız müsabakası sıkıntılı ve kritik hale gelir. UEFA, hakem, yöneticiler...vs. karışık bir maç. Yenenin gruptan çıkma ihtimali çok yüksek. İddianın zirve yaptığı bir müsabaka olacak gözüküyor.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
12.10.2022, 12:34
Sadece öngörü:

- Biz yarın Monaco'yu yeniyoruz inşaallah.
-Kizilyildiz da Macar takımını deplasmanda yener muhtemel. Tüm takımlar puanları 6 olarak eşitlenir.

Sonraki Kızılyıldız müsabakası sıkıntılı ve kritik hale gelir. UEFA, hakem, yöneticiler...vs. karışık bir maç. Yenenin gruptan çıkma yüksek. İddianın zirve yaptığı bir müsabaka olacak gözüküyor.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ağzından bal damlıyor.

Sefer A.
12.10.2022, 12:56
Yeneriz yenmeyiz bilmem ama yarin Ferenç'in yenmesini isteirm, onlar kopsun bizim de 3.lük olasiligimiz garanti gibi olsun hele yarin yenersek
Ama tekrar ediyorum 1.olamiyorsak gerekirse rotasyon yapip bilerek puan kaybetmeye de râziyim kalan maçlarin birinde, 3.olmak için tabi
Bu grupta yapilacak en fuzuli sey 2.bitirmek olacaktir

doc holliday
12.10.2022, 13:03
Yeneriz yenmeyiz bilmem ama yarin Ferenç'in yenmesini isteirm, onlar kopsun bizim de 3.lük olasiligimiz garanti gibi olsun hele yarin yenersek
Ama tekrar ediyorum 1.olamiyorsak gerekirse rotasyon yapip bilerek puan kaybetmeye de râziyim kalan maçlarin birinde, 3.olmak için tabi
Bu grupta yapilacak en fuzuli sey 2.bitirmek olacaktir

1.lik veya 2.likte çok daha iyi maddi gelir olacak diye biliyorum.

Gelir önemli değil konfederasyonda daha fazla ilerleriz diyosanız oda bi seçenek…

Sefer A.
12.10.2022, 13:08
1.lik veya 2.likte çok daha iyi maddi gelir olacak diye biliyorum.

Gelir önemli değil konfederasyonda daha fazla ilerleriz diyosanız oda bi seçenek…
Ben çok fark yok diye biliyorum, Samp ligiyle fark var ama diger ikisi arasinda çok fark yok.. bir de 2.olup banko elenecekken 3.olup tur geçme olasiligimiz var
Rakipler ahim sahim degil, futbolcular da farklil motive olabilir
Misal, 1.de olsak "Avr ligini almaya gidiyoruz" diyemez kimse
Ama Konf ligine kalip 1 tur geçip, kalan rakiplere göre "ulan bu kupayi gidip alabiliriz" deme durumu çikabilir ortaya
Böylece lig baskisi da azalmis olur, puan kayiplari fazla üzmez, futbolcular da farkli hirsla Avrupa maçlarina asilabilir

doc holliday
12.10.2022, 13:26
Ben çok fark yok diye biliyorum, Samp ligiyle fark var ama diger ikisi arasinda çok fark yok.. bir de 2.olup banko elenecekken 3.olup tur geçme olasiligimiz var
Ama Konf ligine kalip 1 tur geçip, kalan rakiplere göre "ulan bu kupayi gidip alabiliriz" deme durumu çikabilir ortaya
Böylece lig baskisi da azalmis olur, puan kayiplari fazla üzmez, futbolcular da farkli hirsla Avrupa maçlarina asilabilir
Ben konfedarasyon ligine karşıydım,1. 2. olamassak grupta elenelim diye bakıyordum lig için ama artık ligden çok ümidim yok.Şampiyon olamadıktan sonra diğer dereceler benim için çok önemli değil,o nedenle avrupaya asılabiliriz madem diye düşünüyorum..

Dediğinizde haklılık payı var yani lakin ben yinede bu gruptan ilk 2 de çıkıp gelecek rakibi görmek isterim..

mancester
12.10.2022, 13:38
Ordada basaksehir var sence bu takim basaksehiri rahatlikla yenebilirmi?Bence avrupa liginde hoca varini yogunu koyup ilerlemeli evet zor ama bize yakisan budur ,Artik oyunculara extra bonusmu verir ne yapar orasinida kendi yapsin.

cakalkerem
12.10.2022, 14:30
BU KADRO SADECE LİGDE BİAİ GÖTÜRÜr..
Gerisi önemli değil bence

Sefer A.
12.10.2022, 16:07
Ben konfedarasyon ligine karşıydım,1. 2. olamassak grupta elenelim diye bakıyordum lig için ama artık ligden çok ümidim yok.Şampiyon olamadıktan sonra diğer dereceler benim için çok önemli değil,o nedenle avrupaya asılabiliriz madem diye düşünüyorum..

Dediğinizde haklılık payı var yani lakin ben yinede bu gruptan ilk 2 de çıkıp gelecek rakibi görmek isterim..
Bu sene şampiyonluk ancak geçen sene yapılan algıları beelki susturur, ama yine yetmez, o lağım ağızlılar o Trabzon düşmanları yine bir şeyler uydurur
Onun için Avrupa'da başarı şart, hem o boş ağızları susturur hem de bizi mutlu eder
Avrupa'da başarı ise bu sene şu eldeki kadroyu varsayarsak sakatlar dönse bile ancak ve ancak Konf liginde mümkün

Ordada basaksehir var sence bu takim basaksehiri rahatlikla yenebilirmi?Bence avrupa liginde hoca varini yogunu koyup ilerlemeli evet zor ama bize yakisan budur ,Artik oyunculara extra bonusmu verir ne yapar orasinida kendi yapsin.
Başak ile hemen eşleşemiyoruz sanırım.. onun için aslında fio 1 olsun onlarla hemen eşleşmiyoruz, 2.başak da devre dışı kalır Türk takımı olduğu için
Tabi eğer dediğim gibi bir kural varsa, önceden vardı

Sefer A.
12.10.2022, 16:12
Konf liginde başarının, "Avrupa'da Türk hakemleri yok" diyenleri Türkiye liginde şampiyonluktan daha fazla susturacağının bilincindedir umarım herkes
Ayrıca hava atacaksan Avrupa'da başarıyla atacaksın, sidikli garip liginle değil
Bana göre plan şu olmalı an itibariyle :

İstikâmet -> Konferans ligi
Hedef ------> Konferans ligi şampiyonluğu

Tahir61
12.10.2022, 16:33
-----------Uğurcan

Larsen --- Bartra --- Hugo ---- Eren

----Sio----Gbamin---

-------Hamsik------

--Baka------Trezeget

-------Umut-------

şöyle çıksak sağ taraf çok mu aksar, oyun kısır mı kalır acaba

doc holliday
12.10.2022, 16:41
-----------Uğurcan

Larsen --- Bartra --- Hugo ---- Eren

----Sio----Gbamin---

-------Hamsik------

--Baka------Trezeget

-------Umut-------

şöyle çıksak sağ taraf çok mu aksar, oyun kısır mı kalır acaba

Kanatta kanat orjinli bir adam oynasın artık.Lütfen rica ediyorum apo hocam vallahi U-19 dan olsun yine razıyım..

Enaldo61
12.10.2022, 16:48
Uğurcan'ın Avrupa maçlarında ekstra oynaması lazımken tam tersi oluyor artık kendine gel be Kaptan.

wakaeme
12.10.2022, 18:03
taraftar mı hahahha baskı mı hahahahha evet hocam https://twitter.com/_arena61com/status/1580184654120120323

Tahir61
12.10.2022, 18:08
Kanatta kanat orjinli bir adam oynasın artık.Lütfen rica ediyorum apo hocam vallahi U-19 dan olsun yine razıyım..

Peres----Bartra----Hugo----Eren

---------Gbamin----Hamsik-----

-Visca------Baka----Trezege--

-----------Umut----------------

şöyle bir kadroyla çıkabilsek şu maça veya çıkabilseydik kopenhag maçlarına
çok başka olurdu belki her şey

Ozan Yılmaz
12.10.2022, 18:15
1580181905974169601

MA291
12.10.2022, 18:18
Siopis - Gbamin orta sahası şart gibi duruyor. Rakibin fizik gücü 1 level değil en az 2-3 level üstümüzde. Nasıl baş ederiz bilmiyorum. Imkansız gibi...

Ferencvaros kazanmazsa 1 puan bile yeterli olur

samatyaboy
12.10.2022, 18:18
Trezeguet ve Ömür antrenmana çıkmamışlar.

doc holliday
12.10.2022, 18:20
Siopis - Gbamin orta sahası şart gibi duruyor. Rakibin fizik gücü 1 level değil en az 2-3 level üstümüzde. Nasıl baş ederiz bilmiyorum. Imkansız gibi...

Gbamin net oynayacak gibi anladım hocanın maç öncesi basın toplantısından,siopisi bilemiyorum..

doc holliday
12.10.2022, 18:30
taraftar mı hahahha baskı mı hahahahha evet hocam https://twitter.com/_arena61com/status/1580184654120120323

Özellikle yerel medyamızın saçma sorularına fazla dayanamadığım için tamamını izleyemedim ama genel olarak beğendim toplantıyı..

En azından biraz umut aşıladı hoca,bakalım teoriyi pratiğe dökebilecekmi bu sefer yarın göreceğiz…

pReN@_61
12.10.2022, 19:01
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1580214550942879744

gurur6134
12.10.2022, 19:43
Hafta ici takim umut vermiyor mac gec saatde 25 bin kisi olursa iyidir tribunde.satilan gozuken biletlerin icinde kombine sahipleride var sehir disinda olanlarin cogu gitmiyor devirde yapmiyor malesef

gurur6134
12.10.2022, 19:46
Özellikle yerel medyamızın saçma sorularına fazla dayanamadığım için tamamını izleyemedim ama genel olarak beğendim toplantıyı..

En azından biraz umut aşıladı hoca,bakalım teoriyi pratiğe dökebilecekmi bu sefer yarın göreceğiz…

Sıkınti orda zaten guzel konusuyor ediyor ama teoriye gelince sahaya dökemiyoruz bu soylemleri

mourner
12.10.2022, 19:53
Sezon başı şampiyonlar ligi konuşurken,şimdi millet konferans ligine gidelim daha iyi diyor.inter toto falan varsa orada da bi şansımızı deneyelim.. yani frencvaroş,Kızılyıldız gibi takımları da eleyip, birkaç şanslı eşleşmeyle (Arsenal,sociedad,Manchester dışında) burada rekabet edemeyeceksek, nasıl şampiyon takımız. Oynadığımız oyunun hiç ümit vermediği gerçeği var önümüzde ama önemli olan bu oyunu düzeltmek,mesafeyi kısaltıp tempoyu artırıp organizasyonu,takım oyununu,hucüm oyununu geliştirmek..yoksa bu oyunla alt turnuvada oynamanın ne önemi var..

objek
12.10.2022, 19:56

Ferencvaros kazanmazsa 1 puan bile yeterli olur.

Futbol surprizlere acik oyundur derler ancak bize boyle takimlar karsisinda pek ugramiyor 10 senede bir surprizi yarin aksama rastlarsa neden olmasin! oynadigimiz futbol uzerinden deyerlendirme yapacak olursak kopenhag maci gibi bir beraberlik olabilir

samatyaboy
12.10.2022, 20:21
Kızılyıldız’ı yendiğimiz maçta Trezeguet çok iyiydi, yarın olmaması kötü oldu.BJK maçına saklanıyorsa bir şey diyemem ama bu maçta lazımdı.
Gomez’in yerine de Umut oynayacak olmasını da avantaj.

doc holliday
12.10.2022, 20:53
Atletico-club brugge maçını izliyorum cl’de.Birkaç sene önce bjk ile maçı vardı bu brugge’nin biliç zamanı,köy takımı diye dalga geçiliyordu nereden nereye gelmiş..

Porto,leverkusen,atletico’ya fark atmış grupta,biri satın falanmı aldı bunları ne oldu?,bütçesi en fazla bizim kadar bir takımdı.İnsan görünce bi ah keşke demiyor değil..

Fatih Öztürk
12.10.2022, 21:19
Atletico-club brugge maçını izliyorum cl’de.Birkaç sene önce bjk ile maçı vardı bu brugge’nin biliç zamanı,köy takımı diye dalga geçiliyordu nereden nereye gelmiş..

Porto,leverkusen,atletico’ya fark atmış grupta,biri satın falanmı aldı bunları ne oldu?,bütçesi en fazla bizim kadar bir takımdı.İnsan görünce bi ah keşke demiyor değil..

O vakitler Bjk'nin kura çekimini ntv spordan izliyorum, hiç unutmam, clup brugge çıkınca Belçika'dan türk teknik direktör Fuat Çapa'yı yayına bağladılar, öyle asıp kesiyordu ki vay efendim bjk şöyle parçalar vay efendim rahat eler falan, 2 maçtada eline vermişlerdi bjk'nin :D

doc holliday
12.10.2022, 21:30
Kızılyıldız’ı yendiğimiz maçta Trezeguet çok iyiydi, yarın olmaması kötü oldu.BJK maçına saklanıyorsa bir şey diyemem ama bu maçta lazımdı.
Gomez’in yerine de Umut oynayacak olmasını da avantaj.

Bu trezeguet sakatlık işi hiç hoşuma gitmedi,bi yusuf erdoğan tehlikesi yaklaşıyor gibi..Hadi hayırlısı bakalım…

doc holliday
12.10.2022, 21:48
O vakitler Bjk'nin kura çekimini ntv spordan izliyorum, hiç unutmam, clup brugge çıkınca Belçika'dan türk teknik direktör Fuat Çapa'yı yayına bağladılar, öyle asıp kesiyordu ki vay efendim bjk şöyle parçalar vay efendim rahat eler falan, 2 maçtada eline vermişlerdi bjk'nin :D

Aynen hocam o yıllar kim çıksa Real bile gelse vurur geçeriz modundaydı goygoycu medya.Hatta Real Madrid ile gs aynı gruba düşmüş bu hıncal uluç aveli 2 maçtada Gs yener demişti,hiç unutmam:).Bu mallarda gaza gelip saldırmış Real istanbulda bunlara 6 tane çakmıştı:)

Tabi kafalar yeni ayıldı,avrupa ile aramızda minimum 3 sıklet fark olduğu yeni yeni anlaşıldı…

doc holliday
12.10.2022, 22:12
Şimdide Barca-İnter maçını izliyorum,şu İnterli Skriniar ne topçu be, tam hayallerimdeki sağ stoper,ah ah gençken bulucan bunları.Hayaller skriniar hayatlar bartra..

Yalnız bu Xavi büyük hoca olacak.Hala eksikleri olsada tiki taka futbolunu güncelleyerek geri getirmiş barcaya üstelik messi’siz..

Sorry arkadaşlar 1-2 avrupa maçı izleyince forumu meşgul ettim biraz kusura bakmayın:)

yorumsuz6117
12.10.2022, 22:35
ŞL maçlarını izliyorum da bizim maçlar gerçekten çekilir çile değil..

yorumsuz6117
12.10.2022, 22:37
Kanat yok takımda yarın, rezalet transfer planlaması..

objek
12.10.2022, 23:46
Bu trezeguet sakatlık işi hiç hoşuma gitmedi,bi yusuf erdoğan tehlikesi yaklaşıyor gibi..Hadi hayırlısı bakalım…

Tehlike yusuf degil tehlike diyerlerinin yusuf ayarina dusmeleri

yorumsuz6117
12.10.2022, 23:52
Yalçın ne maç oldu be, Barca-İnter..

doc holliday
13.10.2022, 00:03
Yalçın ne maç oldu be, Barca-İnter..

Barca’nın defans leş,pique bitmiş en dibi görmüş…

Lautaro martinez’de insan olamaz başka bir galaksiden.Bence dünya futbolunda ilk 3 te şuan.

samatyaboy
13.10.2022, 00:16
Pezo iyi direndi valla.

Sefer A.
13.10.2022, 02:21

Ferencvaros kazanmazsa 1 puan bile yeterli olur
Ferenç yenmeli, yoksa bi baktik 4.olduk 6 maçin sonunda...

Sezon başı şampiyonlar ligi konuşurken,şimdi millet konferans ligine gidelim daha iyi diyor.inter toto falan varsa orada da bi şansımızı deneyelim.. yani frencvaroş,Kızılyıldız gibi takımları da eleyip, birkaç şanslı eşleşmeyle (Arsenal,sociedad,Manchester dışında) burada rekabet edemeyeceksek, nasıl şampiyon takımız. Oynadığımız oyunun hiç ümit vermediği gerçeği var önümüzde ama önemli olan bu oyunu düzeltmek,mesafeyi kısaltıp tempoyu artırıp organizasyonu,takım oyununu,hucüm oyununu geliştirmek..yoksa bu oyunla alt turnuvada oynamanın ne önemi var..
2. ol da çek bi barcelona, akillaniriz :D

Manu61
13.10.2022, 06:57
Bazı arkadaşlar kızacak biliyorum ama 3. olup konferans liginde takılmak çok daha mantıklı, belki 1-2 tur geçeriz.

İ. SARAL
13.10.2022, 07:31
Bazı arkadaşlar kızacak biliyorum ama 3. olup konferans liginde takılmak çok daha mantıklı, belki 1-2 tur geçeriz.Aynen öyle.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2022, 08:01
Işte trabzonspor - monaco maçi muhtemel 11'i

uğurcan, larsen, bartra, denswil, eren, gbamin, hamsik, bakasetas, djaniny, trezeguet, umut

nübel, vanderson, disasi, badiashile, caio, fofana, camara, diatta, golovin, embolo, ben yedder

.

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2022, 08:02
Bazı arkadaşlar kızacak biliyorum ama 3. olup konferans liginde takılmak çok daha mantıklı, belki 1-2 tur geçeriz.

Bugün istemediğimiz bir sonuç alırsak gidişat oraya yönlenir.

Oğuz ZEYTİN
13.10.2022, 08:43
İğneyi yönetime, hocaya, oyunculara batıralım. Peki çuvaldız?

Yıl olmuş 2022, camia klasik davranışlarını sergilemekte istikrarlı! Zar zor tesis ettiğin birlik, bir maçla böyle dağılıp gidiyor. Çünkü burası Trabzonspor. Başka takımlardan verilecek zerre umrumda değil, bana ne!

Hani diyorlar ya "96'da şampiyon olsaydık, Gs değil biz dört sene arka arkaya şampiyon olurduk..." diye. Yok, olamazdık. Biz hoca gönderirdik, kulüpte iş kovalayıp elde edemeyince yerel gazete köşelerinde (O zaman internet yaygın değildi) hizipçilik yapardık, şaibe üretirdik, "Hami maaşından memnun değil, o yüzden sezona formsuz girdi" derdik, "Şota'nın morali bozuk" derdik...

Bugün Monaco'yla evimizde maç var. Maçın varlığından haberi yok kimsenin. Belediye Başkanı da seçim propagandası niyetine beş ay önceki şampiyonluk kutlamalarını kullansın.

Takıma başarılar diliyorum. İnşallah kazanırız.

Yiğit Gayretli
13.10.2022, 08:47
Bu maçı kazanacak güçteyiz. Hocadan tek beklentim devşirme kanat oyuncusu kullanmaması. Bir tarafta Naci, bir tarafta Lahtimi çıksın ama yeter ki orijinal kanat oyuncusu olsunlar.

Monaco kesinlikle kötü takım değil ama diş geçirilmeyecek bir rakip de asla değil.

Murat KARAKURT
13.10.2022, 08:49
Dün akşamki şampiyonlar ligi maçları sonrası Konferans Ligi candır heyecana gerek yok :)...

doc holliday
13.10.2022, 09:09
İğneyi yönetime, hocaya, oyunculara batıralım. Peki çuvaldız?

Yıl olmuş 2022, camia klasik davranışlarını sergilemekte istikrarlı! Zar zor tesis ettiğin birlik, bir maçla böyle dağılıp gidiyor. Çünkü burası Trabzonspor. Başka takımlardan verilecek zerre umrumda değil, bana ne!

Hani diyorlar ya "96'da şampiyon olsaydık, Gs değil biz dört sene arka arkaya şampiyon olurduk..." diye. Yok, olamazdık. Biz hoca gönderirdik, kulüpte iş kovalayıp elde edemeyince yerel gazete köşelerinde (O zaman internet yaygın değildi) hizipçilik yapardık, şaibe üretirdik, "Hami maaşından memnun değil, o yüzden sezona formsuz girdi" derdik, "Şota'nın morali bozuk" derdik...

Bugün Monaco'yla evimizde maç var. Maçın varlığından haberi yok kimsenin. Belediye Başkanı da seçim propagandası niyetine beş ay önceki şampiyonluk kutlamalarını kullansın.

Takıma başarılar diliyorum. İnşallah kazanırız.

Hocam kısmen katılsamda geneline katılamıyorum...

Camia klasik davranışlarını sergileyip reaksiyon verse, Antalya'dan 5 yediğimizde yada olmadı Demirspor maçından sonra sergilerdi.Artık camia daha bilinçli bana göre...

16 resmi müsabaka oynamışımız insanlar iyi sabretti, ivme hep aşağı yönlü istikrar yok,ilk oynadığımız İstanbulspor Hatayspor maçları seviyesinde bile değiliz ki orda bile kazanırken oldukça kötüydük.

Hocam ligde şu an 1. olmak veya 7. sırada olmak sorun değil,2.devre 8-10 puan geriden gelip şampiyon olan takımlar gördük ama şuan en yakın takımdan 10 puan ilerde lider olsak bu sezonu rahatlıkla şampiyon tamamlarız diyebilen varmı!!.

Ben bu süreçte en suçsuz günahsız taraftarı görüyorum, hem ne kadar zor tesis edilmiş olursa olsun vasatın birlik beraberliği olmaz.Şu anki durumumuzda hocasıyla futbolcusuyla vasat altı.Belki hem hoca hem topçular sadece formsuz bir dönemden geçiyor bilemiyorum ama görüntü çokta iç açıcı değil..

Bende tüm moral bozukluğuma rağmen bugün maça gidicem çünkü başka Trabzonspor yok,dediğiniz gibi inşallah kazanıp buradan bir kıvılcım bir çıkış yakalarız.selamlar...

lazminator61
13.10.2022, 09:17

Bu grupu gördükten sonra zaten ilk yorumum böyle olmusdu. 3. en hayirlisi bizim icin. Konferans ligine gideriz orda belki bi iki tur devam geliriz.

Enaldo61
13.10.2022, 09:19
Kopenhag City'den puan almış evinde, biz ferencten monacodan falan almaya çalışıyoruz.
Rangers 7 tane yemiş galiba Liverpooldan, yani böyle şeyler yaşayacağınıza gitmeyelim daha iyi.

lazminator61
13.10.2022, 09:36
Kanat yok takımda yarın, rezalet transfer planlaması..

Tek kanat olan oyuncumus, Kouassiyi taraftar begenmedi diye Fatih karaümrüge yolladik. Üstellik maasini biz ödüyoruz???

Bu Arada Kouassi baya is yapiyor Karagümrügte.

61_Hasan_69
13.10.2022, 09:38
Umarım Hamsik-Gbamin ikili orta sahası ile çıkmayız maça Siopis-Gbamin bu maç için ideal. Trezequet yoksa bir kanatta Djaniny bir kanatta Lahtimi veya Naci ileride Bozok sol bektede Eren'in yerine Denswil oynaması lazım biraz dinlensin Eren.

zaqua
13.10.2022, 09:57
Umarım Hamsik-Gbamin ikili orta sahası ile çıkmayız maça Siopis-Gbamin bu maç için ideal. Trezequet yoksa bir kanatta Djaniny bir kanatta Lahtimi veya Naci ileride Bozok sol bektede Eren'in yerine Denswil oynaması lazım biraz dinlensin Eren.
neden kanatlardan değil de ortadan hücum edecek bir sistem denemiyoruz?

kalede : uğurcan

defans: larsen bartra hugo denswill

orta saha : siopis gamin hamsik

10 numara : bakasetas

santrafor : umut djaniniy

ben artık kanat ısrarına uyuz olmaya başladım. topları resmen eziyoruz. orta yapamıyoruz. orta sahayı rakibe veriyoruz. işlemeyen iki kanat üzerinde ısrar ediyoruz.

Erhan Sezer
13.10.2022, 10:12
Eren ilk 11 başlamamalı, gidişata göre sonradan alınırsa olur. İnanılmaz yoruldu ve her geçen maç geri gitmeye başladı formu.

Larsen için dilendirme alternatifimiz yok.

Larsen-Bartra-Hugo-Denswil 4 lüsü derin toplara karşı mevcut kadro için oynatılacak en mantıklı savunma hattı olur.

Gbamin-Hamsik , önlerinde Trezeguetin olmadığı senaryoda Lahtimi-Bakasetas-Djaniny ve ilerde Umut Bozok.

Bugün kazanabiliriz, gerçekten ben inanıyorum. Oyuncular odaklandığı takdirde, cesaretli bir kafayla sahaya çıkarlarsa olmayacak şey değil.

Saldır Trabzon'um ! :dvl:

Adem Erdoğan
13.10.2022, 10:13
neden kanatlardan değil de ortadan hücum edecek bir sistem denemiyoruz?

kalede : uğurcan

defans: larsen bartra hugo denswill

orta saha : siopis gamin hamsik

10 numara : bakasetas

santrafor : umut djaniniy

ben artık kanat ısrarına uyuz olmaya başladım. topları resmen eziyoruz. orta yapamıyoruz. orta sahayı rakibe veriyoruz. işlemeyen iki kanat üzerinde ısrar ediyoruz.

Çıkacak en doğru kadro ama Abdullah hocam'dan bir Bardhi hamlesi bekliyorum açıkçası. Adam hobbit seviyor yapacak bişey yok. :)

Yenemiyorsak yenilmeyelim yeterli.

Murat Keçeci
13.10.2022, 10:13
Önemli bir maça çıkacağız.Ilk maçın rövanşı gibi bir maç olacak.Kazanirsak grup daha da karışacak.Kendi sahamızın avantajını kullanıp kazanalım.

İlk maçta 11 e 10 oynayarak kaybetmiştik.Bir kesim taraftar 11 e 11 de olsa yenerdi monaco demişti.Futbolcularimizin öyle olmayacağını göstermesi için güzel bir ispat maçı.

Diri bir takım ile rakibin karşısına çıkmalıyız.Tempo yapması gereken kazanmaya ihtiyacı olan biziz.Ozellikle orta sahamız çok geçirgen hamsik topu kullanmada ne kadar iyiyse defansif olarak o kadar etkisiz.Bakasetas da sürekli maçın içinde olamıyor.Bölüm bölüm ortaya çıkıyor.İşin özü ne onlarla tam diri olabiliyoruz ne de onların oyun aklı olmadan maç kazanabiliyoruz.Sıkıntılı bir durum.Bardhi onlara alternatif olsun diye alındı o da liderden çok yardımcı oyuncu rolünden öteye geçemiyor.Şuan takım içinden bu duruma yapabileceğimiz hamleler gbamin yazıcı ve ömürü fiziksel açıdan hazır hale getirip orta saha kurgusunu güçlendirmek olmalı.

Basit gol yemeden, hücum ederken geri dönüşlerde güçlü kalarak ve dönen topları alarak oyuna ağırlık koymalıyız.Fiziksel açıdan diri genç bir ekiple oynayacağız her basit top kaybında geri koşmak zorunda kalırsak rakip avantajlı duruma geçer.Bu konuya iyi çalışmalıyız.

Taraftar olarak da 90 dakika takımımıza destek vermeliyiz.fransizlarin hoşuna gidecek işlere girişmemeliyiz.Oyun yetersiz bile olsa bu maç o tepkinin verileceği bir maç değil.Bilinçli bir taraftar profili çizmeliyiz.Hep beraber ilk maçın rövanşını alalım.fransizları üzelim.

doc holliday
13.10.2022, 10:42
Çıkacak en doğru kadro ama Abdullah hocam'dan bir Bardhi hamlesi bekliyorum açıkçası. Adam hobbit seviyor yapacak bişey yok. :)

Yenemiyorsak yenilmeyelim yeterli.

Hocam bardi demeyin şekerim yükseliyor:) trezege yoksa ben bir yusuf erdoğan hamleside olabilir diyorumki aman aman diyeyim…

Alper Beyazay
13.10.2022, 10:45
Hocam bardi demeyin şekerim yükseliyor:) trezege yoksa ben bir yusuf erdoğan hamleside olabilir diyorumki aman aman diyeyim…

Sağ kanatta Trezeguet oynayacağına Yusuf Erdoğan oynasın.

doc holliday
13.10.2022, 10:56
Sağ kanatta Trezeguet oynayacağına Yusuf Erdoğan oynasın.

Bende sağ sol kanatta kanat orjinli oyuncuların oynaması taraftarıyım ama yusuf erdoğan’ı bundan muaf tutuyorum.Ben yusuf erdoğan’ın futbolda herhangi bir mevkiisi olduğuna inanmıyorum.

Yusuf kardeşimiz darılmasın ama modern futbola tepki olarak dünyaya gelmiş…

Enaldo61
13.10.2022, 11:13
Trezeguet sağda oynadığında da gol attı ama. Bizim sorunumuz bu değil bence.

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2022, 11:18
Bende sağ sol kanatta kanat orjinli oyuncuların oynaması taraftarıyım ama yusuf erdoğan’ı bundan muaf tutuyorum.Ben yusuf erdoğan’ın futbolda herhangi bir mevkiisi olduğuna inanmıyorum.

Yusuf kardeşimiz darılmasın ama modern futbola tepki olarak dünyaya gelmiş…

Yusuf Erdoğan yetenek düşmanıdır.

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2022, 11:19

Antalya'da geriden gelip 2 gol attığımız maçtan sonra buhar oldu Bardhi

doc holliday
13.10.2022, 11:55
Trezege yoksa kadroyu güncelliyorum;

Uğurcan

Larsen Hüseyin Hugo Denswill

Marek Gbamin Bakasetas

Lahtimi Umut Naci

Enaldo61
13.10.2022, 12:00
Bizim takıma Messi gelse çöp olur, nedenini analiz etmek lazım bunu yapacak olan da teknik heyettir, biz taraftar olarak buradayız yine de bu akşama umutla bakıyoruz. Şampiyon takım neden daha iyisini yapamasın. Buradan toparlanıp neden başarılı olamasın haydi Trabzon haydi Fırtına!

Erhan Sezer
13.10.2022, 12:03
Trezege yoksa kadroyu güncelliyorum;

Uğurcan

Larsen Hüseyin Hugo Denswill

Marek Gbamin Bakasetas

Lahtimi Maxi Naci

Maxi cezalı hemşerim

Sefer A.
13.10.2022, 12:03
Bu aksam yensek bile 3.lük garanti degil, onun için bu aksam yenelim sonrasina bakariz
Ama ben de kesinlikle 1. olamiyorsak 3. olalim daha iyi diyorum kaç zamandir, 2. bitirmek barcelona ile eslesip 2 fuzuli maç oynayip fark yeyip elenmek demek

cakalkerem
13.10.2022, 12:07
hoca yine şapkadan tavşan çıkartmaya çalışırsa yanlış yapar..
Ne edip yapıp kazanmalıyız..
Monaco yenilmeyecek bir takım değil ama biz top oynamıyoruz

doc holliday
13.10.2022, 12:08
Bizim takıma Messi gelse çöp olur, nedenini analiz etmek lazım bunu yapacak olan da teknik heyettir, biz taraftar olarak buradayız yine de bu akşama umutla bakıyoruz. Şampiyon takım neden daha iyisini yapamasın. Buradan toparlanıp neden başarılı olamasın haydi Trabzon haydi Fırtına!
Hocam takımda içsel sıkıntılarda olabilir,Ben geçen yılın şampiyonluk primlerinin hala ödenmediğini bundan rahatsızlık duyan futbolcular olduğunu duydum ne kadar doğrudur bilemiyorum tabi..

Birde özellikle bazı yedek seviyesindeki yabancı oyuncuların aldığı ücretlerin yerli oyuncularda rahatsızlığa neden olduğunu duydum.

Tabiki bunlar hep duyum, Doğruluğuna bakmak lazım,varsa böyle şeyler çözecek olanda yönetimdir, nasıl çözümlerler onuda bilemiyorum.Umuyorum takımın futboluna etki eden bu gibi şeyler değildir…

doc holliday
13.10.2022, 12:11
Maxi cezalı hemşerim

Pardon:)

Çağlar Güleryüz
13.10.2022, 12:19
Hocam takımda içsel sıkıntılarda olabilir,Ben geçen yılın şampiyonluk primlerinin hala ödenmediğini bundan rahatsızlık duyan futbolcular olduğunu duydum ne kadar doğrudur bilemiyorum tabi..

Birde özellikle bazı yedek seviyesindeki yabancı oyuncuların aldığı ücretlerin yerli oyuncularda rahatsızlığa neden olduğunu duydum.

Tabiki bunlar hep duyum, Doğruluğuna bakmak lazım,varsa böyle şeyler çözecek olanda yönetimdir, nasıl çözümlerler onuda bilemiyorum.Umuyorum takımın futboluna etki eden bu gibi şeyler değildir…

Kardeş bunlar boş hikayeler.
Sen bir fiyatın altına imza atıyor musun 2 yıllığına, 3 yıllığına? Atıyorsun. İmzayı atarken kafana silah dayıyorlar mı? Dayamıyorlar.
Diğer futbolcunun ne kadar para aldığı seni ilgilendirmez. Sen imzanı atmışsın geçmişsin. Gideceksin kontratının gereğini yapacaksın.
Haa bu seni etkiliyor mu? O zaman yönetimle konuşursun, ayrılırsın takımdan. Bu kadar basit.

Futbol anlayışımızda sorun var. Şu takımdan çıkan her oyuncu gittiği takımda şu anda oynadığından daha iyi oynar.
Çünkü sorunun temeli Abdullah Avcı'nın taktiği.

Düzelir inşallah ne diyelim.

Enaldo61
13.10.2022, 12:21
Kardeş bunlar boş hikayeler.
Sen bir fiyatın altına imza atıyor musun 2 yıllığına, 3 yıllığına? Atıyorsun. İmzayı atarken kafana silah dayıyorlar mı? Dayamıyorlar.
Diğer futbolcunun ne kadar para aldığı seni ilgilendirmez. Sen imzanı atmışsın geçmişsin. Gideceksin kontratının gereğini yapacaksın.
Haa bu seni etkiliyor mu? O zaman yönetimle konuşursun, ayrılırsın takımdan. Bu kadar basit.

Futbol anlayışımızda sorun var. Şu takımdan çıkan her oyuncu gittiği takımda şu anda oynadığından daha iyi oynar.
Çünkü sorunun temeli Abdullah Avcı'nın taktiği.

Düzelir inşallah ne diyelim.
Taktik ney ve nasıl bir sorun anlayamıyorum bir türlü hoca hücuma gitmeyin ya da sürekli orta kesin ama ceza sahasına girmeyin mi diyor? Anlamaya çalışıyorum hani gerçekten çaresizim bir taraftar olarak.

Mert Oğuzlu61
13.10.2022, 12:22
Ferenç inşallah kazanır yoksa yandık, 3. olmamız lazim Avrupa'da ilerlemeliyiz puan toplamaliyiz imajı düzeltmeliyiz rezil durumdayız.

------larsen---bartra---hugo---eren
------------------gbami---hamsi
---------lahtimi------baka------naci
--------------------------umut

Yine rezil edeceklerini bile bile izleyeceğim. Daha maçın başında yenileceğimizi hissettiren o uyuşuk ve isteksiz futbolu yine oynayacaklar.

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2022, 12:41
Naci ve Lahtimiyi görelim kanatlarda

Kanatsız transferi tamamladılar :(

Steril61
13.10.2022, 12:47
Bu takıma enerji katacak, hırs yükleyecek, takım ruhunu aşılayacak yeni bir teknik ekip lazım... Filozofluğa soyunup laf ebeliği yapan Abdullah Avcı hal diliyle "artık bırakmak istiyorum" diyor.

Geçen sene bizi şampiyon yapmış olabilir. Aslında şimdikinden çok da farklı oynamıyorduk. Fark neydi?Wakaeme nin kritik anlardaki milimetrik pasları ve adam eksiltmeleri, Visca nın bindirmeleri ve Hamsik in daha etkili olmasıydı. Rakipler de çok kötüydü.

Şimdi bu adamlar olmayınca hepten çöküşe geçtik. Bugün galip gelsek de söylüyorum Avcı ile bu iş gitmez. Bu takım rakibi ısırmıyor. Mücadele etmiyor ve aheste aheste oynuyor. Gençler ise asla şans bulamıyor. Trabzonsporun geleceği çöpe atılıyor. Yeminle söylüyorum Hüseyin Çimşir bile bu adamdan daha kötü futbol oynatmazdı. Varın gerisini siz düşünün.

Çağlar Güleryüz
13.10.2022, 12:51
Taktik ney ve nasıl bir sorun anlayamıyorum bir türlü hoca hücuma gitmeyin ya da sürekli orta kesin ama ceza sahasına girmeyin mi diyor? Anlamaya çalışıyorum hani gerçekten çaresizim bir taraftar olarak.
Hocanın basın toplantılarını izle renktaş.
Adam kendi ağzıyla diyor. Biz koşmayacağız. Kontrollü, sabırlı oynayacağız. Fiziksel temasa girmeyeceğiz diyor.
Daha ne diyebilir ki zaten? Bence her şey ortada.

lazminator61
13.10.2022, 12:53
Kizilyildiz macinda 15-20 dk tempoyu yükseltmisdik. Takim ucuyordu, 2:0 bulduk, tempoyu düsürdük. O sirada Adamlar kirimizi kart gördü ve gol atti.

Yani takim aslinda tempolu oyniyabiliyor.

doc holliday
13.10.2022, 12:57
Kizilyildiz macinda 15-20 dk tempoyu yükseltmisdik. Takim ucuyordu, 2:0 bulduk, tempoyu düsürdük. O sirada Adamlar kirimizi kart gördü ve gol atti.

Yani takim aslinda tempolu oyniyabiliyor.

Bu sene umut vaadeden tek maçımız süper kupa sivas ve bu kızılyıldız maçıydı.Rakibi sahadan silmiştik resmen.

ikisinden sonrada devamını getiremedik,ilginç..

ÇaGaTaY
13.10.2022, 13:19
Bu arada gomes tek maç mı ceza aldı bilen var mı?

Jackdaniels
13.10.2022, 13:20
Avcıyı biraz tanıdıysam Uğurcan-Larsen-Bartra-Denswill-Eren-Siopis-Hamsik-Bakasetas-Yusuf-Bardhi-Umut 11 ile çıkar risk falan almaz ve uyuşuk futbola devam eder öyle Monacoya özel çalışayım Hücum varyasyonları geliştireyim vs Avcının işi değil. Hele kadrolara Naci ve Lahtimi falan yazılmış bence ihtimali yok oynatmasının. Yapacağı değişiklikler Gbamin - Djaniny falan olacak zaten. Monaco maçı zorlanmadan alır.

kayl
13.10.2022, 13:31
Avcıyı biraz tanıdıysam Uğurcan-Larsen-Bartra-Denswill-Eren-Siopis-Hamsik-Bakasetas-Yusuf-Bardhi-Umut 11 ile çıkar risk falan almaz ve uyuşuk futbola devam eder öyle Monacoya özel çalışayım Hücum varyasyonları geliştireyim vs Avcının işi değil. Hele kadrolara Naci ve Lahtimi falan yazılmış bence ihtimali yok oynatmasının. Yapacağı değişiklikler Gbamin - Djaniny falan olacak zaten. Monaco maçı zorlanmadan alır.

1cisi djaniny i 11 oynaticak burası kesin ikincisi gbamin i de yüksek ihtimal 11 oynaticam dedi hoca.. eğer trezege yoksa çıkaracağı 11 i soyliyim... ugurcan larsen bartra denswil (hugo y la denswil i değişmeli oynatıyor hoca ) eren.. gbamin hamsik bakasetas... djaniny umut bardhi ( trezege hazırsa o oynar)

kayl
13.10.2022, 13:34
Sorun isimlerde değil sorun hocanin aşırı kontrol merakinda tmm monaco ya karşı kontrollü oynat ama kasimpasa ya karşı da bir sal takımı önde baş defansı orta alana çıkar... her mac aynı taktikle olmaz kayseri ye aynı bjk ye aynı defanstan oyun kuru caz deyip yana pas rakip yerleşiyor erken final pası yok ara pası yok deplase olan yok yan toplar rezalet biz hucum namına ne calisiyoruz

Enaldo61
13.10.2022, 13:36
Sorun isimlerde değil sorun hocanin aşırı kontrol merakinda tmm monaco ya karşı kontrollü oynat ama kasimpasa ya karşı da bir sal takımı önde baş defansı orta alana çıkar... her mac aynı taktikle olmaz kayseri ye aynı bjk ye aynı defanstan oyun kuru caz deyip yana pas rakip yerleşiyor erken final pası yok ara pası yok deplase olan yok yan toplar rezalet biz hucum namına ne calisiyoruz
her maç aynı taktikle başarılı olacağını sanmıyordur herhalde yıllardır hocalık yapıyor o kadar cahil değildir herhalde, farklı rakiplere, farklı şartlarda, farklı anlayışla oynanması gerektiğini biliyordur herhalde ya öyle düşünmek istiyorum.

bingolts
13.10.2022, 14:50
Uğurcan
Larsen Gbamin V. Hugo Denswill
hamsik
bakasetas yusuf
lahtimi eren
umut

bingolts
13.10.2022, 14:51
.................................................. .................................................. .Uğurcan.......................................... .................................................. . Larsen,........................................... ................Gbamin ...............................V Hugo.............................................. .................................................. ........, Denswil, .................................................. ....................................Hamsik,....... .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ........ Bakasetas,................................Yusuf Yazıcı Lahtimi........................................... .................................................. ........................ .................................................. .................................................. ... Naci..... .................................................. .................................................. .................................................. ...Umut Bozok............................................. .................................................

bingolts
13.10.2022, 14:55
Uğurcan
Larsen Gbamin V. Hugo Denswill
Bartra
bakasetas hamsik
Naci eren
umut

bingolts
13.10.2022, 14:58
yorumları merak ediyorum....

pReN@_61
13.10.2022, 15:16
https://twitter.com/Frtina61/status/1580533776584937472

pReN@_61
13.10.2022, 15:23
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1580482082287276032

doc holliday
13.10.2022, 15:23
her maç aynı taktikle başarılı olacağını sanmıyordur herhalde yıllardır hocalık yapıyor o kadar cahil değildir herhalde, farklı rakiplere, farklı şartlarda, farklı anlayışla oynanması gerektiğini biliyordur herhalde ya öyle düşünmek istiyorum.

Geçen yıl bu işleri daha bi iyi yapıyorduk sanki..

Misal geçen sezon,defansta riskli paslaşmalar yaparak oyun kuran Farioli’nin Alanya’sına karşı önde 5-6 kişi ile baskı yaparak rakibi hataya zorlamış ve ilk yarı 4 gol bulmuştuk.Hocada maç sonu bunun rakibe karşı özel çalışılmış bir taktik olduğunu söylemişti..

Bu sene ise defansı çok zayıf olan K.paşa’ya karşı bile sahamızda baskılı, önde bol presli oynama gereği duymadık.Gs’ye nasıl oynadıysak hemen hemen Paşa’yada öyle oynadık,1-2 cılız şut girişimimizden başka pozisyon yoktu koca ilk 45 dakka..

Bu işleri bu sene biraz saldık yada sıkışık maç takviminden dolayı rakipleri analiz edemiyoruz.Hocada Paşa maçından sonra zaten buna benzer şeyler söylemiş, sadece 1 gün taktik idman yapabildik demiş.Öyleyse avrupa işi bizi gerçekten zorluyor demektir.

Her ne olursa olsun rakibe göre taktik belirleyip sahada pozisyon alma durumumuzun geçen sezonla aynı olmadığı bariz belli,halbuki Avcı hocam bu işleri iyi yapardı..

MA291
13.10.2022, 15:24
21901

Trezeguet yoksa Naci veya Lahtimi. Kontraya cikabilmen için. Eren de olur gerekirse ama Bardhi olmaz kanatta

Hamza Yilmaz
13.10.2022, 15:31
0-3, 1-4 gibi bir Skor bekliyorum

İ. SARAL
13.10.2022, 15:43
1 puan müthiş olur.

doc holliday
13.10.2022, 15:44
Arada girip 3 yeriz 4 yeriz diyip çıkanların aldıkları zevki bende almak istiyorum hayattan ama olmuyor:)

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2022, 15:45
İçimde en küçük bir coşku yok.

Dün gibi hatırlıyorum.

19 Eylül 1990: TS-Barcelona. Barça'ya sahayı dar ettiğimiz hatta bir golümüzün ofsayt gerekçesiyle sayılmadığı maç. Hamdi Aslan kornerden gelen topa yerden yarım rövaşatayla Zubizaretta'yı avlamıştı. Maç öncesi ne heyecan ve coşku vardı şehirde ve stadda

Nereden nereye?

Hey gidi mazi

Yaktun yine cigerumi

blues
13.10.2022, 15:45
Islerim dolayisiyla sadece maclari izlemeye calisip puan durumunu,rakipleri falan gözlemleyemedim ancak ligde puan durumuna bakinca lider ile aramizda sadece bir puan fark oldugunu farkettim. Avrupada da yine hersey kendi elimizde. rakiplerden sadece iki tanesinin 6 puani var kendi sahamizda alacagimiz iki glaibiyet bizi bir üst tura cikariyor.

Genel anlamda takim da hoca da formsuz gibi gözükse de rakipler de anlasilan en az bizim kadar formsuz ya da biz bizim takimi yermekten gercekleri göremiyoruz. ben de dahil!Örnegin oyunu ,tkaimi, hocasi yere göge sigdirilamayan Fenerbahce ile ayni puandayiz ki onlar da biz de birer Derbi oynamisiz, onlarin avantaji Bay gectikleri hafta.

Gecen yil onlarin takim, Hoca ve yönetim üzerinde kurduklari negatif baskiyi anlasilan bu yil bizler kurmaya calisiyoruz. Takimin basarisiz olmasini temenni etmek Mazohistce bir davranis olmali.
Ben biraz daha olumlu bir tavir takinmamiz gerektigini düsünüyorum ancak bu demek degil ki elestiri yapmayalim ya da daha dogrusu hosnutsuzlugumuzu gizleyelim.

Tam tersine, hocanin bazi takintilarini dillendirmek zorundayiz. Örnegin Trezeque takintisi iyice ayyuka cikti. Ben bir adim daha ileri gidiyorum ve bu oyuncunun takim oyununa katkisini bir yana birakalim, cok büyük zarar verdigini düsünüyorum. Cünkü SOlda asil mevkisi SOlacik olan bir oyuncumuzun olmaiyisindan dolayi oyunu onun üzerine kurmak zorunda kaliyoruz ve o da bizi her macta hayal kirikligini bir yana birakalim, cok büyük yaniltiyor.Hocanin bu oyuncuya olan takintisini ben onun Visca tipi oyunculara olan sevgisine bagliyorum. Trezequeden de bir Visca cikarmaya calisior ancak Trezeueden Visca cikmaz.

Yusuftan sol kanat cikmayacagi gibi.

ELimizde Gmabin gibi bir oyuncu var ! Onu dogru yerde kullanmak yerine cesitli denemelerle Bakasetas´i da yanlis kullanmaya varan ki bu tutum gecen yil sakatliklardan dolayi zorunluluktu bizim icin, yanlislar silsilesi icine giriyoruz. Gbamin veya Siopis defasif ortasaha ikilisinden biri ile baslayip Hamsik destegi önlerinde Bakasetas ve kanatlarda da Lahtimi ve Djaniny ile oynayip Umut ve ya Gomez ile gol bölgesini doldurmak en mantiklisi gibi duruyor.
Defansta ise Bartra, Vitor ve Denswill ile baslayip sag bek icin Larsen düsünüldügünde aslinda avrupa icin ideal onbir bulunmus oluyor. Yerli kurali olmadigindan sol bekte verimsiz ve yetersiz türk oyuncu oynatmak zorunda degiliz. Abdulkadir ve Yusufta oyunun ilerleyen bölümlerinde oyuna dahil olabilirler.

Bireysel bhatalarin en aza indirgendigi bir macta kazanmamamiz icin ben bir sebep göremiyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2022, 15:47
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1580482082287276032

Helal size cefakar ve büyük TS sevdalıları

Hafta içi ve geç saate rağmen çok iyi rakam

Bu taraftara layık olun.

Enes Başkaya60
13.10.2022, 16:14
Ligde Kasımpaşa karşısında adam akıllı pozisyona dahi giremeyen takımımızın maalesef Monaca'dan puan alma ihtimali çok zor.

Futbol şansının baya bir yanımızda olması lazım puan alabilmemiz için.

Hoca kaprislerinden bildiği şeylerden vazgeçtiği an bu sene ligde başarı gelecektir ama maalesef hocanın böyle bir huyu yok.

Akşam çıkması gereken kadro

Uğurcan

Larsen-Bartra-Denswill-Eren

Gbamin-Hamsik

Lahtimi-Bakasetas-Trezeguet

Umut

Olmalı..

Bu sene en iyi oynadığımız oyun Hamsik-Gbamin ikilisinin son 15 dakika Ümraniye maçında oynadığı zamandı. Hocanın bunu görmesi lazım acilen.

Enaldo61
13.10.2022, 16:22
Bu akşam bu maçı alırsak Kasımpaşa maçını affederim, he derim ki akıllar bu maçtaymış, buraya daha çok önem veriyormuşuz ve sevinirim.

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2022, 16:22
Ligde Kasımpaşa karşısında adam akıllı pozisyona dahi giremeyen takımımızın maalesef Monaca'dan puan alma ihtimali çok zor.

Futbol şansının baya bir yanımızda olması lazım puan alabilmemiz için.

Hoca kaprislerinden bildiği şeylerden vazgeçtiği an bu sene ligde başarı gelecektir ama maalesef hocanın böyle bir huyu yok.

Akşam çıkması gereken kadro

Uğurcan

Larsen-Bartra-Denswill-Eren

Gbamin-Hamsik

Lahtimi-Bakasetas-Trezeguet

Umut

Olmalı..

Bu sene en iyi oynadığımız oyun Hamsik-Gbamin ikilisinin son 15 dakika Ümraniye maçında oynadığı zamandı. Hocanın bunu görmesi lazım acilen.

Evet. Gbamin'e daha fazla süre vermeli

Paşa maçında girer girmez oyunun seyri değişti de stopere çekip adamı ve bizi bitirdi Hunter Hocamız

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2022, 16:24
Bu akşam bu maçı alırsak Kasımpaşa maçını affederim, he derim ki akıllar bu maçtaymış, buraya daha çok önem veriyormuşuz ve sevinirim.

TS tarihi birçok zaferlerle parlamıştır.

Liverpoll
İnter (2 kez)
Barcelona
Aston Villa

Yeter ki Trabzonspor ruhuyla oynasın oyuncular

Adem Akyüz'
13.10.2022, 17:01
Maç için güneyden bileti olup hayır yapmak isteyen varsa bana ulaşabilir [emoji16]

doc holliday
13.10.2022, 17:23
Trzegenin sakatlığını gözönüne alarak,Tecrübeme dayanarak apo hocamın çıkaracağı kadroyu yazıyorum;

Uğurcan

larsen-bartra-denswill-eren

gbamin-hamsik-baka

djaniny-umut-oynarsa abduş ( yazıcı)

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2022, 17:27
Mesaiden çikiyorum canlar

inşallah uşaklar yüzümüzü güldürür bu gece

umut22
13.10.2022, 17:37
Genel beklentinin aksine kazanacağımızı düşünüyorum

Doğukan Uçan
13.10.2022, 17:44
bu sayfaya kim yönetiyor ayıp ?

https://twitter.com/Trabzonspor/status/1580525884947275776

Adem Erdoğan
13.10.2022, 17:53
Adamlar Hint okyanusunun ortasında klip çekiyor yine de yaranamıyor arkadaş. :D

Emirhan Uludüz
13.10.2022, 17:55

Şu sayfaları ikiye bölsünler artık. Trabzonspor Avam ve Trabzonspor olarak. Böyle uyduruk şeylere etkileşim geliyor işte. Günaydın büyük Trabzonspor aileslamflsmflsamfsamfasifmaslif

[KAPLAN]
13.10.2022, 17:55
Yeterince yan pas yaparsak bu maçı kazanacağımıza inanıyorum

Emirhan Uludüz
13.10.2022, 17:56
;1921729986']Yeterince yan pas yaparsak bu maçı kazanacağımıza inanıyorum

Takım olarak yüzümüz kaleye değil yedek kulübesine dönük olursa belki yan pas yaparak dikine oynayan ilk kulüp olarak tarihe geçebiliriz. :D

chener
13.10.2022, 17:57
Monaco'daki maçta bizi sol tarafımızdan bayağı hırpalamışlardı. Bakalım çare bulabilecekmiyiz ?
Modumuz düşük olsada bu anafordan çıkmak için önemli şans

Muhammed Ayaz
13.10.2022, 18:02
Gbamin-Hamsik ikilisi tam bir set oyunu ikilisi lakin biz bu akşam ne kadar sete dönebileceğiz muamma.

Muhammed Ayaz
13.10.2022, 18:03
Avrupa ligi bize göre değil biz konferanstan devam edelim flan bu işleri geçelim abi kalan üç maçın ikisi içerde.Al ikisini kal son 32 turuna.

samatyaboy
13.10.2022, 18:07

İnsanlar eğlenmeyi, güldürmeyi ve mutlu olmayı unutmuş.Gayet güzel ve sempatik olmuş.

Barista
Takım olarak yüzümüz kaleye değil yedek kulübesine dönük olursa belki yan pas yaparak dikine oynayan ilk kulüp olarak tarihe geçebiliriz. :D
Hahahahaha:D Güzel fikir ama o zaman da bizim kaleye doğru gidebilir toplar Avcı'nın takımında.

pReN@_61
https://twitter.com/_arena61com/status/1580459925871874051

samatyaboy
13.10.2022, 18:11

Pazar kesin sahada o zaman, ben oynamayacak diye 2 gündür kasıyordum.

Punisher-61
13.10.2022, 18:12

Oynamasin yarardan fazla zarari var..

[KAPLAN]
13.10.2022, 18:17

Bu durumda Abdullah Avcı’yı rakip kale arkasına koyalım. Dikine paslar ona yan pas gibi gelsin. Belki de tüm suç yedek kulübesindedir

pReN@_61
13.10.2022, 18:36
https://twitter.com/cifturnike/status/1580558718420164613

Çağlar Güleryüz
13.10.2022, 18:40
:D

fadigaTS
13.10.2022, 19:02

Bu vidyoyu yapan kişi Trabzonspor Efsanesi youtube kanalında defalarca canlı yayına katılmış sağlam bir trabzonsporlu kardeşimiz fatih cevahiroğludur.Kendisi gemi kaptanıdır.Tayfasını da trabzonsporlu yapmış :)

https://www.youtube.com/watch?v=wSDz-wxVf2M

fadigaTS
13.10.2022, 19:06
;1921729998']Bu durumda Abdullah Avcı’yı rakip kale arkasına koyalım. Dikine paslar ona yan pas gibi gelsin. Belki de tüm suç yedek kulübesindedir
Yeter ki çözüm isteyin.Yapıcı olmak budur.Helal olsun :)

Doğukan Uçan
13.10.2022, 19:10
Bu vidyoyu yapan kişi Trabzonspor Efsanesi youtube kanalında defalarca canlı yayına katılmış sağlam bir trabzonsporlu kardeşimiz fatih cevahiroğludur.Kendisi gemi kaptanıdır.Tayfasını da trabzonsporlu yapmış :)

https://www.youtube.com/watch?v=wSDz-wxVf2M

:D

yatmaztara
13.10.2022, 19:17
Yürüyen cinsellik oynuyor mu? :D

serdaracıl
13.10.2022, 19:51
https://twitter.com/cifturnike/status/1580558718420164613

Çok güzel paylaşım

serdaracıl
13.10.2022, 19:53

Bir grup insan eğleniyor. Ne var bunda. İnsanların mutlu olması güzel

AntiŞike
13.10.2022, 19:59

Kahkaha attım resmen :D Allah ta seni güldürsün kardeşim

yorumsuz6117
13.10.2022, 20:16
Djaniny kabızı oynarsa maçı izlemeye gerek kalmaz, bulduğumuz az sayıda pozisyonu da çöpe çevireceğiz kesin..

Surmeneli_91
13.10.2022, 20:17
hüseyin sağ bek başlayacakmış
hadi hayırlısı

iyattara
13.10.2022, 20:17
Puan alırsak çok iyi olur. Ben kendimi 3 günde 2 mağlubiyete hazırlıyorum. Puanlar çok çok iyi olur su donemde.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
13.10.2022, 20:19
hüseyin sağ bek başlayacakmış
hadi hayırlısı

İmdatt

Ugur Kurucelik
13.10.2022, 20:22
Bu maça ve Visca dönene kadar bu formasyona dönmemiz lazım.

Yoksa bu takım ne adam gibi savunma yapar ne de atak.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20221013/09bf76ddc4effd31db11c1b6ec78e7b5.jpg

Gesendet von meinem Pixel 4 mit Tapatalk

lazboy0061
13.10.2022, 20:28
Hüseyin türkmen sag bek

samatyaboy
13.10.2022, 20:31
Hüseyin ile sağ taraf felç olur.Hocamız en azından bir şeyler deniyor:confused:

Jackdaniels
13.10.2022, 20:32
Hüseyin’den sonrasına bakmadım bile , yine saçmalamış.

Enes Başkaya60
13.10.2022, 20:34
Devam hocam aynen devam.

Tayphoon61
13.10.2022, 20:35
avcının deli gibi saldırdığı görülmüş değil, zaten böyle bir şey yaparsa çok zor duruma düşeceğini biliyor. her zamanki ( anlamsız) taktiğinden ödün vermeyecektir. şu an ona beraberliğe razımısın deseler sahaya çıkmaz diye düşünüyorum. Trezeguet değil ama Gomez bu maçta en çok arayacağımız isim. özellikle Naci bu maçta oynamayacaksa ne zaman oynayacak. Geçen sene bizde antremana çıkması bile absürt olan 4-5 genç alındı. ancak Naci ve Lahtmi ayrı bir noktada diye düşünüyorum. Bu maç özelinde Ömür ve Yazıcı yerine bu gençlere şans verme cesaretinide göstereceğine inanmıyorum hocam. kısacası kangren olmaya son hızla gidiyoruz

kaçarava
13.10.2022, 20:35
Yedek sağ beklerimiz Hüseyin ve Doğucan. Skandal. Keşke Eren de dinlendirilseydi. At gibi çatlayacak çocuk ya. Yedek bekimiz yok. Bu nasıl planlama? Bu takım bu oyun anlayışıyla Avrupa'da ilerleyemez. Daha fazla rotasyon yapılabilirdi. Hamsik falan bırak oynamasın.

falcon_61
13.10.2022, 20:40
Yaklaşık 1 aylık cezam doldu. Trezegeut oynamadığı için 3 gün daha forumdayız çok şükür. Umarım Bjk maçında da sakatlığı geçmemiş olur. Boşluğa çalım atmayı deneyen bencil mısır koçanı.

G510 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

doc holliday
13.10.2022, 20:42
Kanatlar yine leş atıyor,hayırlısı

BrtnPnk
13.10.2022, 20:43
Hüseyin'i görünce mavi ekran verdim. Hoca sürekli daha kötü hamleler yapıyor.

acan61
13.10.2022, 20:43
https://youtube.com/shorts/ElR3rSNr6bs

falcon_61
13.10.2022, 20:46
1 milyon maçtır kanada vitaminsiz Bardhiyi koyarak ne elde etti de gene bunu oynatıyor bu hoca. Sonra istifa deyince suçlu oluyoruz. Zaten takım ceset gibi oyun oynuyor. Hiç değilse kadroyu düzgün çıkar da bir ihtimalimiz olsun be adam

MA291
13.10.2022, 20:47
Bu 11 atak bile yapamaz...

lazminator61
13.10.2022, 20:47
Avciyi hep savundum ama bugünki ilk on biri görünce artik bilerek bizi sapote ediyor. Ulan adam, Hüseyin kim, kim ???? Nasil ilk on birde oynar?? Bu adama ligde oynatmiyorsun. Sakatliktan cikti, simdimi oynatcan ?? MONACOYA karsi mi ??? Cildircam???

Ilk Kopenhag macinda sacma sapan on birle yakti bizi Hoca. Bugün yine biseyler deniyor !!!

lazminator61
13.10.2022, 20:48
Ulan be adam, ligde 3 türk oynamasin lazim evet. Avrupada öyle bisey yok. Larsen - Bartra - Hugo - Denswil !!!!!!!

HÜSEYIN sakatdi. Zaten gecen sezon saglamdi oynamadi, bu macta nasil oynatirsin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

exelans_25
13.10.2022, 20:49
Huseyin tercihi saka mi bu mac rotasyon yapilacakac degil hocam yapma bak rezalete gidecek mac

adiloş bebe
13.10.2022, 20:51
İyi şeyler hissetmiyorum. Ben en iyisi erkenden uyuyayım.

kayl
13.10.2022, 20:52
Huseyin tercihi saka mi bu mac rotasyon yapilacakac degil hocam yapma bak rezalete gidecek mac

Hüseyin sağ bek değil stoperde oynar... dogucan in hüseyin kesemiyicek kadar sağ bek oynayamaması imkansız larsen i dinlendirmek istemiş bardhi yi bende anlamadim

lazminator61
13.10.2022, 20:55
Yürüyen cinsellik oynuyor mu? :D

cok sükür oynamiyor, ama malum, Avci onu oyuna sokar.

Mert'
13.10.2022, 20:57
Hüseyin mi?

El Cordobes
13.10.2022, 20:58
Bizim sağ taraf hangi maç işlemiş ki Hüseyin oynayınca felç olacak? Hoca belli ki geçen sezon Denswill i sol beke koyarak sık sık denediği asimetrik üçlü savunmayı oynatacak. Eren daha çok hücumda görülecek, Hüseyin geride bekleyecek.

Beni Hüseyin den daha irrite eden Bardhi. Galiba iyice ön yargılı oldum bu adama, hiç ısınamadım. Bardhi nin 11 başlamasının tek iyi yanı kurtarıcı olarak sonradan oyuna girmeyecek olması. Devre arası çıkar büyük ihtimalle. Gol mol atsa da utandırsa keşke ama hiç ümidim yok.

doc holliday
13.10.2022, 21:02
Kadroya bakınca Sorunların hiçbirine teşhis yok üstüne üstlük yanlış tedavi uygulanıyor..

jpositve
13.10.2022, 21:02
maçı yeni sekmede açı başka şeyle ilgilenicem. bildiğin meg filmindeki gibi köpek balıklarından kaçmaya çalışıcaz.

My
13.10.2022, 21:04
Tam maçında canlı bombayı sağ beke koyduk. Şimdi takımamı kafayı yiyelim yoksa Hüseyindenmi strese girip kafayı yiyelim hadi buyurun cenaze nemaazına :)

İzlesem mi izlemesem mi bilemiyorum.

Sefa Murat Dokuz
13.10.2022, 21:06
Gbamin-Hamsik orta sahasını ligde oynatacaksın, madem pas oyunu ile rakibi ezmek ve kilit açmak istiyorsun ligde bu ikili olmalı. Hatta + Bartra. Bu 3’lü paslaşabilir. Monaco’ya karşı değil. Monaco’ya karşı pres yapabilecek oyunculara da ihtiyaç var.

Enes Başkaya60
13.10.2022, 21:08
Doğucan Hüseyin kadar oynayamıyor sağ bekte öyle mi hocam peki...

Oxychen
13.10.2022, 21:15
https://i.ibb.co/TH6LkNf/Fe94ak-KXEAIDm6j-format-jpg-name-4096x4096.jpg (https://ibb.co/1916L4g)

mmert
13.10.2022, 21:17
La bu takım nasıl bu hale geldi dicem nisan ayından beri herkes bağırıyordu bir kesim pembe totolu yorum yapıp şampiyon takım eleştirilmez havasındaydı. Gelinen durumda leş atıyoruz

Enaldo61
13.10.2022, 21:20
Hüseyin mi :d Bazı arkadaşlar şu oynıcağına Hüseyin oynasın diyordu istedikleri olmuş :D

Olur da Hüseyin yapacaklarıyla maçı verirse büyük sıkıntı.

SALDIRAY
13.10.2022, 21:20
Gbamin ve Hamsik ile pas oyunu olur diye düşünüyorum. Topu ileride tutabiliriz.

CaptanBarbosa
13.10.2022, 21:21
Eyvah eyvah hüseyin ilk 11 [emoji2]
Şimdiden geçmiş olsun cümleten. Kalp krizi geçirmezsek iyi bu akşam.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arif Timurcioğlu
13.10.2022, 21:22
Hüseyin'e gelene kadar Bardhi sol açık oynuyor.

gurur6134
13.10.2022, 21:27
Sol acik bardhi nedir hocam allah askina ya hem adama sovdurecek yine hem takimi duman edecek naciyi klube susu olarak mi aldik ajaxdan saka gibi hakikaten ..bardhiyi oynatacaksan 10 numara yada forvet arkasi oynatirsin hocam hala anlayamadin mi bizim gordugumuzu goremiyormusun bu adam sol acikta oynayamiyor iste neyini zorluyorsun ne yapmaya calisiyorsun bu inat neden..

kadirkaradag061
13.10.2022, 21:27
hüseyini gördüm maçı izlemeyi düşünmüyorum.

My
13.10.2022, 21:28
Bakalım Eren ne zaman sakatlanacak. Adamın resmen pestilini çıkardık.

nakzo
13.10.2022, 21:29
Bardi sol açık olmazzzzzz elinde hiç adam yoksa yusuf erdoganı koy sol açığa.

fadigaTS
13.10.2022, 21:29
Arkadaşlar Sergio Ramos da ilk zamanlarında sağ bek oynuyordu.Hüseyin de oynar :)

Yusuf BALCI
13.10.2022, 21:32
bence bartra bek, hüseyin stoper.

Arda'
13.10.2022, 21:32
Hüseyinden çok Bardhi faydasızına takıldım ben. Düşünün Hüseyinin oynaması bile daha az acı veriyor bana bu adama kıyasla.

iso_4939
13.10.2022, 21:33
Maca gıdesım yoktu ızledıgım sampıyonluk kutlamalarınla gaza geldım suan mekandayım

Çağlar Güleryüz
13.10.2022, 21:34
Kadroya bak çay demle :D

doc holliday
hüseyini gördüm maçı izlemeyi düşünmüyorum.
Hüseyin sağbek olayı takımdaki yanlışların en masumu bence

Çağlar Güleryüz
Maca gıdesım yoktu ızledıgım sampıyonluk kutlamalarınla gaza geldım suan mekandayım
Hahahha ben de aynı şekilde kendimi motive ettim :D

Punisher-61
13.10.2022, 21:35
Yani göze batan hüseyin mi simdi??? Bardhi sol acik o normal yani?? Hica bu adamda ne görüyorda oynatiyor..

bu sezon sag acikta bi olumlu hareketi olmayan Djanini neden harciyor hoca..

Gercek sol acik naci yedek
Hercek sg acik Latimhi yedek

falcon_61
13.10.2022, 21:37
Naci Lahtimi en kötü Yusuf Erdoğan varken çakma kanat kullanmak, üstelik orada oynayamadığı noterce tasdikli Bardhiyi koymak hocalık falan değil. Adam eğleniyor koca camia ile. Doğru kadroyu bile çıkaramayan adamdan takıma doğru oyunu oynatmasını bekliyoruz. Kırk tane 10 no doldurursan takıma kimsenin gönlü kırılmasın diye böyle kıvranır durursun. Yarın Baka sağ kanada geçer , öbür gün Yazıcı forvet oynar.

Cem Balcı
13.10.2022, 21:37
Hüseyin ne ya ((:
Ve hala solda Bardhi.