PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Avrupa Ligi H Grubu (III) | Monaco 3 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4

Yiğit SARI
02.10.2022, 08:45
https://i.ibb.co/KL0DjNW/resim-2022-10-02-085308001.png

MA291
02.10.2022, 11:12
Kizilyildiz kazanmali biz kaybetmemeliyiz.
Kaybedersek ve Ferencvaros kazanirsa resmen mucizelere kaliyor gruptan cikmamiz...

Adem Akyüz'
02.10.2022, 11:37
Normalde beraberlik iyi sonuç olur ama Ferençvaroş kazanırsa işimiz baya zorlaşır.

champions
02.10.2022, 11:55
İlk 2 maçtan 4 puan cıkarmalıydık, ferenc maglubıyetı çok kotu oldu.
Bu maçtan alınacak bir puan o macı telafı edebilir, ama son maçtaki oyun buna yeter mı, cok zor görünüyor.
Resmen osahasız oynuyoruz ve hoca katkısı sıfır.
Gbamınden performans almak zorundayız.
Umarım 2 Monaco macı sonrasinda tur sansımız sıfırlanmaz.

gurur6134
02.10.2022, 12:12
Macarlar kazanir biz puan kaybedersek 2.lige oynariz bu saatden sonra 2.olsak bile cl den gelecek takim sonraki turda eler bizi.en iyi sonuc macarlarin berabere kalip bizim kazanmamiz olur boylece hem kizilyildizin iddasi kalmaz grupta bir rakibi elemis oluruz hem icerde macarlarla oynacagimiz icin liderlik sansimiz devam eder.biz berabere kalir kizilyildiz kazanirsa bu sefer grup yeniden baslar.monoca kazanirsa zaten 2.lik sansimiz bile zora sokariz.cok kritik bir hafta yenilmememiz sart kazanmak super olur

MetehanS
02.10.2022, 12:38
kim derdi şu grupta ferençvaroş lider olacak, gerçekten çok ilginç

monaco maçını alırsak en az 2. oluruz diyorum, yoksa işimiz zor

doc holliday
02.10.2022, 13:19
Rotasyonlu kadro ile çıkmamız gerek yusuf yazıcı- gbamin falan oynamalı

Kemal Öztel
02.10.2022, 13:24
Avrupa bu sene çok önemli. Mutlaka gruptan çıkmalıyız. Sabırlı bir savunma futboluyla 1-0 kazanabiliriz. Çok çok önemli bir randevu. Uğurcanın da artık uluslararası düzeyde bir maça damga vurma zamanı geldi

ilelebeTS
02.10.2022, 16:18
Yukarı yönlü ivmenin devam etmesi için en kötü ihtimalle beraberlik koparmalıyız. Maç kaybetmeyen ruh halimize tekrar dönmek için bu önemli.

doc holliday
02.10.2022, 16:57
Monacoyu 1-2 kere izledim 90 dak bu sene.Tempolu oynuyorlar ligde son 3 maçını kazandılar.Bence aldığı sonuçlara rağmen grubun en güçlüsü 2 maçta 2 beraberlik iyidir monacodan, ferenc ve k.yıldız maçlarına asılmak lazım.

Ufuk
02.10.2022, 17:19
https://www.youtube.com/watch?v=Z5kbXhWd2YE

Şu maç beni çok korkuttu. Golovin'in golde Thiam'a izin veren Larsen gözümün önüne geldi. Minamino'yu görünce Ferencevaros'taki savunma arkası koşuları düşündüm. En son Ben Yedder'i görünce Gavranovic'i görmesine rağmen geri geri koşan HUgo aklıma geldi. Valla yandık. Konsantre olur tüm takım inş.

yorumsuz6117
02.10.2022, 18:00
İşimiz çok zor kaybetmezsek çok iyi sonuç olur, Hugo sezon başından beri sahada yok, Eren ve Larsen en fazla Anadolu kulüplerinde oynayabilecek seviyede oyuncular, Trabzonspor forması onlara 2 tık büyük malesef..

İ. SARAL
02.10.2022, 18:09
Konferans ligine gitmeyi başarırız umarım.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaçarava
02.10.2022, 18:35
Maça, klasik bulanık ve gevşek oyunumuzla başlamayız umarım. Bu huyumuz bir gün başımıza büyük bela açacak.

wakaeme
02.10.2022, 19:20
monako 4 tane yerleştirmiş bir saatte çok formdalar. tam sükselik maç

Murat GENEL
02.10.2022, 19:47
Gruptan lider çıkmayacaksak 3. Olalım Konfreans Ligi’nden devam edelim.tur atlama şansımız çok daha yüksek orada.

Sefer A.
02.10.2022, 20:51
Gruptan lider çıkmayacaksak 3. Olalım Konfreans Ligi’nden devam edelim.tur atlama şansımız çok daha yüksek orada.
Kesinlikle ayni fikirdeyim

Arda'
02.10.2022, 20:56
3-0

Enaldo61
02.10.2022, 21:58
Zor maç ama saçma hata yapmazsak kazanma şansımız var.

sasort
02.10.2022, 23:06
orta saha önemli

gbamin hamsik yazıcı

veya

gbamin hamsik bacasetas orta sahası ile çıkmamız lazım

bence formda ise yazıcıyı bacasetasa tercih ederim ama durumu ne bilmiyorum

ilelebeTS
02.10.2022, 23:22
Bu grup çok belirsiz şu anda. Lider takım 2 maç sonra sonuncu olabilir, sonuncu lider olabilir. Biz kendi işimize bakıp bu maçtan en kötü 1 puan almamız lazım.

Cem Balcı
02.10.2022, 23:25
1 puan çok kıymetli.Bireysel hatalar yapmamalıyız.

blues
02.10.2022, 23:29
https://www.youtube.com/watch?v=Z5kbXhWd2YE

Şu maç beni çok korkuttu. Golovin'in golde Thiam'a izin veren Larsen gözümün önüne geldi. Minamino'yu görünce Ferencevaros'taki savunma arkası koşuları düşündüm. En son Ben Yedder'i görünce Gavranovic'i görmesine rağmen geri geri koşan HUgo aklıma geldi. Valla yandık. Konsantre olur tüm takım inş.

Su yaziyi yazan arkadasin niyeti nedir? Kötü niyetli bir insansin sen!
O macta rakibi on kisi kalmis, hem de ilk yarida! BU macin sonucunu ve kendi ezik düsüncelerini buraya yazarak ne elde ediyorsun>? Rakip on kisi kalmisken 3-0 normal sonuc ve bu özetlerden ne görüyorsun da ne anlatiyorsun burada!

doc holliday
02.10.2022, 23:36
Fransız takımlarının özelliği, günlerindelerse işin çok zor gününde değilse her sonuca açık maç.Ligde son maçlarında 4 te 4 yaparak geliyorlar üstelik lyon nice gibi güçlü takımlarda var içinde.Avrupada istikrarsızlar umarım çok asılmıyolardır avrupaya,sıkıntılı maç hayırlısı.

Ufuk
02.10.2022, 23:46
Su yaziyi yazan arkadasin niyeti nedir? Kötü niyetli bir insansin sen!
O macta rakibi on kisi kalmis, hem de ilk yarida! BU macin sonucunu ve kendi ezik düsüncelerini buraya yazarak ne elde ediyorsun>? Rakip on kisi kalmisken 3-0 normal sonuc ve bu özetlerden ne görüyorsun da ne anlatiyorsun burada!

Rakip 11 kişi olsa Minamino o koşuyu atmayacak mı? Al bugünkü 11-11 maç :)

https://www.youtube.com/watch?v=udgKQ30scOY

Bize ters oyuncular var. Son dönemde formda takım. Önceden uyandırıyorum, sonra kendimizi dev aynasında görüp köy takımını yenememişiz gibi atıp tutuyor millet. Her sonuca hazır olmak lazım. Hata yapmadan, full konsantre çıkarsak şansımız var ama öyle Emrah Başsan gibi Gavranovic gibi boş bırakırsan kalecinin üstüne, direğe falan takılmaz doksana takarlar topu.

Cem Balcı
02.10.2022, 23:53
Adamlarda tek eksik bile yok.

doc holliday
02.10.2022, 23:55
Yaşanabilecek bir mağlubiyete çok takılmıyorum ben.Bizim için iyi bir test maçı olacak.Bu kadro derinliğiyle (derinsizliğiyle) avrupada çok yol almamız maalesef zor zaten.

Lige ağırlımızı vermemiz lazım, ligde herşey olabilir.Rakiplerimizin kadroları iyi olsada bizimde ligin üstünde çok iyi bir kadromuz var.Bir hava yakalarsak şampiyonluk şansımızı son haftalara kadar taşırız.

Uğur Ö.
03.10.2022, 01:22
Ben şu kadro derinliği olayını anlamıyorum, City aynı oyuncularla senede 100 maç oynuyor adamlarda tık yok, tamam teknik vs Allah vergiside kondisyonlarda mı öyle. Haftada 2 maça yamuluyorlar resmen şaka gibi.

exelans_25
03.10.2022, 01:34
Yenilgi normal sonuc olur da bari moral bozacak skor olmasa

Enes Başkaya60
03.10.2022, 01:41
2-1 alacağız maçı inşallah.

Bu maçta sabırlı oyun işimize gelecektir.

jpositve
03.10.2022, 04:39
Fark yemeden maci bitirirsek cok cok iyi bir sonuc olur

doc holliday
03.10.2022, 07:18
Ben şu kadro derinliği olayını anlamıyorum, City aynı oyuncularla senede 100 maç oynuyor adamlarda tık yok, tamam teknik vs Allah vergiside kondisyonlarda mı öyle. Haftada 2 maça yamuluyorlar resmen şaka gibi.

M.city ve türevi takımların temposunun 5 de 1 inde değiliz daha türkiye’dende olan takım yok.

Kadro derinlikleride yeterince iyi adamlar Haaland’ı bile oynatmasa yine şampiyonluğun en büyük favorisi olur.

ccd6167
03.10.2022, 08:00
Gbamin-siopis ile başlayıp ortasahayı kalabalık tutmalıyız bence. Hızlı hücumlar denemeliyiz. Avcı hocanın en sevdiği oyun sistemlerinden birisi.

Monaco çok kaliteli cl de olması gereken bir takım. Monoca maçlarından 2 puan alsak yeter bence

Çağlar Güleryüz
03.10.2022, 08:01
Ben de bu yorgunluk muhabbetini hiç anlamıyorum. İngiltere'de oynayanlar oyuncular uzaydan mı geldiler?
Çalış senin de kondüsyonun olsun. Bakarsan bağ bakmazsan dağ olur.

Enes Başkaya60
03.10.2022, 09:35
Ben de bu yorgunluk muhabbetini hiç anlamıyorum. İngiltere'de oynayanlar oyuncular uzaydan mı geldiler?

Kondisyonlerle ilgili bir durum bizim ülkede o seviyelere gelecek hiçbir takım yoktur.

adiloş bebe
03.10.2022, 09:35
Mağlubiyetten ziyade rencide edici bir sonuç çıkmasın yine de razıyım. Pamuk helva gibi dağılan bir takımız. Hiç ümidim yok.

Murat Keçeci
03.10.2022, 10:00
Zor bir maç bizi bekliyor.Bir önceki maçlarında sürpriz yaşamaları sebebiyle bu maça daha ciddi asilacaklar.Bu maçı kazanmak için bir iki oyuncu performansı yetmez.Tüm takım olarak 10 üzerinden en az 7lik oynamalıyız.

Dünkü lig maçlarını izledim.Çok kolay kazandılar ve fazlada hirpalanmadan maçtan çıktılar.Biz ise tam tersi yenik durumdan galip durumuna geçebilmek için bayağı efor sarfettik.Bu durum bizim için dezavantaj olacak.Avantaj olarak söyleyebileceğim tek nokta stadlarında taraftar uzerinden baskı kuracak kadar büyük bir ambiyans yoktu.

Kadrolarında her çeşit oyuncu mevcut kısa teknik ve uzun atletik her tip oyuncusu var.Ozellikle siyahı uzun atletik oyuncu sayısı bir hayli fazla.

Kazanmak için orta sahada kalabalık olmalıyız.Bölgeler arası geçişlerde basit top kaybı yapmamalıyız.Oyunun temposunun yükselmesine izin vermemeliyiz.Duran topları iyi savunmalıyız.Rakip oyunculara yakın durmalı ve yüzlerini mümkün olduğunca zor kalemize döndürmeliyiz.

Böyle mini lig maçlarında her puan çok değerli.Kaptan Uğurcan ve arkadaşlarından Trabzonu ve ülkemizi en güzel şekilde temsil etmelerini bekliyorum.Pes etmek asla yok.

Uğur Ö.
03.10.2022, 11:28
M.city ve türevi takımların temposunun 5 de 1 inde değiliz daha türkiye’dende olan takım yok.

Kadro derinlikleride yeterince iyi adamlar Haaland’ı bile oynatmasa yine şampiyonluğun en büyük favorisi olur.
Kalite olarak zaten her mevkide adamları çok iyi, ama genel olarak demek istediğim aynı oyuncularla aşırı maç yapıyorlar ve hiçbir sorun çıkmıyor, bizimkilerin hoca dahil haftada iki maçı bahane etmesi mantıklı gelmiyor. Futbol artık başka seviyede futbolcular haftada iki maçı rahatlıkla çıkarabilmeli.

Yetenekte rekabet zor ama kondisyonda bence değil, zaten futbolcular elit liglere gittiğinde neden kilo veriyor belli, bizim ligin hem antremanları temposuz hem maçları.

doc holliday
03.10.2022, 12:10
Kalite olarak zaten her mevkide adamları çok iyi, ama genel olarak demek istediğim aynı oyuncularla aşırı maç yapıyorlar ve hiçbir sorun çıkmıyor, bizimkilerin hoca dahil haftada iki maçı bahane etmesi mantıklı gelmiyor. Futbol artık başka seviyede futbolcular haftada iki maçı rahatlıkla çıkarabilmeli.

Yetenekte rekabet zor ama kondisyonda bence değil, zaten futbolcular elit liglere gittiğinde neden kilo veriyor belli, bizim ligin hem antremanları temposuz hem maçları.

Antreman teknikleride çok farkediyordur.Alpay özalan mesela aston villaya ilk gittiğinde “burada yaptığımız idmanları türkiyede yapsak sahaya çıkacak halimiz kalmaz “ gibi birşey demişti.

İngiltere zaten bu konuda uçmuş,Fa cup-efl, c.shield bilmem ne onlarca maç yapıyorlar bir sezonda.Premier lig gibi liglerde oyuncu yaş ortalaması ve kalitesi bizim ligden daha iyi,bizde yıldız oyuncular genelde futbol hayatının sonuna gelmiş topçular oluyor, buda bir etken.

kayl
03.10.2022, 12:22
Antreman teknikleride çok farkediyordur.Alpay özalan mesela aston villaya ilk gittiğinde “burada yaptığımız idmanları türkiyede yapsak sahaya çıkacak halimiz kalmaz “ gibi birşey demişti.

İngiltere zaten bu konuda uçmuş,Fa cup-efl, c.shield bilmem ne onlarca maç yapıyorlar bir sezonda.Premier lig gibi liglerde oyuncu yaş ortalaması ve kalitesi bizim ligden daha iyi,bizde yıldız oyuncular genelde futbol hayatının sonuna gelmiş topçular oluyor, buda bir etken.

Bakasetas yorgun çift on libero çıkmazsa 3 luk oluruz.. ugurcan larsen bartra hugo denswil... siopis gbama hamsik... yusuf trezege gomez... sizlerin kadro tercihinde görmek isterim

doc holliday
03.10.2022, 12:37
Bakasetas yorgun çift on libero çıkmazsa 3 luk oluruz.. ugurcan larsen bartra hugo denswil... siopis gbama hamsik... yusuf trezege gomez... sizlerin kadro tercihinde görmek isterim

Bende ortasahada siopis-gbamin veya siopis- doğucan gibi daha dirençli bir ortasaha bekliyorum.Yusufuda 10 numarada bir görsek iyi olur.Hamsik-Baka gibi oyuncularında biraz dinlendirilmesi taraftarıyım, birşey olacak diye çok çekiniyorum bu maç yoğunluğunda,özellikle hamsik bi gittimi dönmesi zor oluyor.

kayl
03.10.2022, 12:57
Bende ortasahada siopis-gbamin veya siopis- doğucan gibi daha dirençli bir ortasaha bekliyorum.Yusufuda 10 numarada bir görsek iyi olur.Hamsik-Baka gibi oyuncularında biraz dinlendirilmesi taraftarıyım, birşey olacak diye çok çekiniyorum bu maç yoğunluğunda,özellikle hamsik bi gittimi dönmesi zor oluyor.

Marek i kasimpasa maçında dinlendiriz diye düşündüm onsuz monaco dan çok baskı yeriz gbamin yarın idmana çıkmazsa hoca yine sio hamsik baka /yusuf yapicak dogucan a güvenmiyor

doc holliday
03.10.2022, 13:13
Marek i kasimpasa maçında dinlendiriz diye düşündüm onsuz monaco dan çok baskı yeriz gbamin yarın idmana çıkmazsa hoca yine sio hamsik baka /yusuf yapicak dogucan a güvenmiyor

Oda olabilir ama monaco da oynayacaksa o zaman paşa maçında oynamasın marek.

Enes Başkaya60
03.10.2022, 13:25
Marek Hamsik 75.dakikadan fazla oynarsa bir maçta sakatlanma riski çok fazlaymış hafta sonu maç yaptık bu maç yedek başlayabilir.

Yiğit SARI
03.10.2022, 13:32
Saçma sapan en az 2 gol yiyeceğimiz içim bulduğumuzu atmamız gerekcek. Garip bi maç olcak hissi var

Maranov
03.10.2022, 13:42
Monaco:4 nantes:1
monacoya karşı her zamanki oyunumuzu oynarsak büyük ihtimal bizde 4 lük oluruz. İlerde çabuk coğalan ve yakaladığını atan bir takım gibi gözüküyor.
Fransaya alışık olan yusuf yazıcının bu maçta ilk onbirde ve 10 numara olarak başlaması lazım. Yine fransa ligine alışık umut bozokunda onbirde başlaması lazım.
Defansta hugo--bartra ikilisi yerine bartra denswill ikliisine dönmesi lazım.
Abdullah hoca lahtimi naci bardy doğucan gibi oyunculardan 1-2 sine şans vermesi lazım.
Kayseri 11iyle çıkarsa bir sonraki kasımpasa maçına nasıl çıkacak

----------uğurcan------
hüseyin-----bartra----denswill----yusuf (tursusunu kurmayacaksa oynatmalı)
--------------doğucan----------hamsik(sadece 45 dakika)------
lahtimi----------------yusuf--------------umut
--------------maxi gomes---------------

oguzkoc
03.10.2022, 14:03
Eğer gbamin iyileşirse bu maçta siopis-gbamin olmalı
Önlerinde de takımı hızlı hücuma çıkartacak oyuncular yusuf,treze ve lahtimi

Enes Başkaya60
03.10.2022, 14:04
Uğurcan

Doğucan-Bartra-Denswill-Eren

Siopis-Gbamin

Trezeguet-Yusuf-Lahtimi

Umut

Ben olsam bu kadro ile çıkardım.

gudoz81
03.10.2022, 14:09
yerimi bilmiyorum ama
geçen hafta PSG Nice maçını izledim Nice'nin 10 numarası dehşet bi çocuk
transferi yoklanmalı bence

doc holliday
03.10.2022, 14:13
Uğurcan

Siopis-Gbamin

Trezeguet-Yusuf-Lahtimi

Umut

Güzel kadro ama doğucanı sağbekte pek düşündüğünü sanmıyorum hocanın yine larsen başlar.Lahtimi içinde henüz erken diye düşünüyordur

Doğucanıda geçenlerde biryerde gördüm konuştum, sağbek performansını sordum hollandada çok oynadım dedi.E larsenden al formayı işte dedim yok abi larsen iyi dedi:) çokta iyi bi çocuk inşalkah futboluda iyi olur.

Arif Timurcioğlu
03.10.2022, 14:21
Uğurcan

Siopis-Gbamin

Trezeguet-Yusuf-Lahtimi

Umut

İyiki sen değilsin :]

doc holliday
03.10.2022, 14:25
yerimi bilmiyorum ama
geçen hafta PSG Nice maçını izledim Nice'nin 10 numarası dehşet bi çocuk
transferi yoklanmalı bence

Evet yeri değil ama:) Rennes’tede jeremy doku diye bi oyuncu var dehşet, koy bizim sağ kanada aksın.Fransa zaten genç atletik oyuncu cenneti ama çok pahalılar, Bayern bile 17 yaşındaki çocuğu 30 milyon € ya ancak alabildi rennesten,çocuk profesyonel olarak 79 dak oynamış futbol hayatında.

Oğuz ZEYTİN
03.10.2022, 14:28
O kadar zaman kolladım kendimi. Tam Monaco maçına gidecekken Covid (+) oldum. Hastalıktan çok takımın yanında olamayacağıma üzüldüm.

*

Bu seneki Monaco, geride bekleyen ve kapanan bir takım. Bize geçiş için çok alan bırakmayacaklardır. Copenhag maçları gibi geçebilir.

*

Giuly, Nonda, Prso, Morientes, Evra dönemi Monaco ile Jemerson, Glik, Balde ve Tielemans dönemi Monaco'dan uzaktalar.

Yine de kazanırsak müthiş olur.

Enes Başkaya60
03.10.2022, 14:37
Güzel kadro ama doğucanı sağbekte pek düşündüğünü sanmıyorum hocanın yine larsen başlar.Lahtimi içinde henüz erken diye düşünüyordur

Doğucanıda geçenlerde biryerde gördüm konuştum, sağbek performansını sordum hollandada çok oynadım dedi.E larsenden al formayı işte dedim yok abi larsen iyi dedi:) çokta iyi bi çocuk inşalkah futboluda iyi olur.

Doğucan orijin sağ bek zaten de dediğin gibi hoca Larsenden başkasını oynatmayacak gibi duruyor.

Lahtimi bu maçta oynamayacakta hangi maçta oynayacak tam kendisinin maçı :D

Enes Başkaya60
03.10.2022, 14:57
İyiki sen değilsin :]

Ben olsam dedim zaten Arif abi daha fazla sakatlık vermemek için ideal kadro kesinlikle bu olmalı ama.

kayl
03.10.2022, 16:07
Bende enes e katılıyorum lahtimi yerine djanini yapar hoca hiç oynamamış bir adamı direk monaco maçına atmak olmaz... dinlendiricegimiz adam larsen değil erwn olmalı... baka mecbur yedek adamın artık yürüyecek hali kalmadı.. hamsik te hem hafta içi hem hafta sonu olmaz yedek olmalı.. ugurcan larsen hugo bartra denswil.. siopis gbamin yusuf... trezege gomez djanini/ bardhi bu 11 çıkarsa iyi olur

kayl
03.10.2022, 16:08
Normal de trezege de aşırı maça çıktı ama adam enteresan şekilde yorgunluk çok hissetmiyor biraz son vuruşları iyi olsa her mac 2 golü var

alp.ckmk29
03.10.2022, 21:41
Beraberlik süper sonuç olurdu ancak ben farklı yenileceğimizi düşünüyorum. Böyle tempolu ve bulduğunu atan takımlara dayanamayız mümkün değil.

Mert'
03.10.2022, 22:20
Monaco rahat galibiyet alır.

Enes Başkaya60
04.10.2022, 00:00
Monaco rahat galibiyet alır diyorsa burda herkes kesin biz alırız maçı.

Tecrübe ile sabit.

Ferencvaros ve Kızılyıldız maçlarında ne yapmış acaba Monaco sormak isterim.

Kızılyıldız'ın hakkı olan maçı saçma sapan bir penaltı ile kazandılar.

Ferencvarosa'da yenildiler.

En kötü berabere biter maç rahat olun.

ilelebeTS
04.10.2022, 00:43
Bireysel hata yapmazsak maç her sonuca açık. Gol hediye etme işini hiç yoktan bu maçlık bırakmamız lazım.

Sefer A.
04.10.2022, 03:35
Kim gideyi maca ??

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2022, 07:47
Zaferle dön Trabzonspor'um

MetehanS
04.10.2022, 07:52
şimdiye kadarki tüm grup maçlarında hücum futbolu oynadık, geçiş futbolundan golleri yedik.

bu maçta avcı hocanın ofansif ve savunma ağırlıklı oynayacağını düşünüyorum.

Yiğit Gayretli
04.10.2022, 08:22
Monaco iyi durumda değil. Bunu yazınca biz çok mükemmel durumdaymışız anlamı çıkarılmasın tabi :)

Ama Monaco genel itibariyle atletizmiyle ön planda olan bir takım. Kadro mühendisliği yaparken tercihlerini böyle kullanıyorlar. Fizik olarak onlarla mücadele edemeyiz bu çok açık. O yüzden de topu hızlı ve kaliteli çevirmeliyiz. En azından top ayağımızdaykenki oyun tempomuzu artırmamız -en azından bu maç özelinde- şart.

Doğukan Uçan
04.10.2022, 08:40
Monaco toparlandı çok formdalar şansımız yok.

doc holliday
04.10.2022, 09:02
Gs'nin geçen yıl marsilya ile oynadığı gibi oynamalıyız.Hedefimiz ilk etapta gol bulmaktan çok yememek olmalı.Belki bu şekilde 0-0 a falan bağlayıp bir beraberlik koparabiliriz.Galibiyet ise müthiş olur zaten.İlk 20-25 dakika baskı yapacaklardır bu baskıyı kırabilirsek önümüz açılır.

Birde avrupa ligine ne kadar asıldığı önemli monaco'nun,ligde şampiyon olamasalarda ilk 3 için büyük şansları var.Umalımda ligi daha ön plana alıyor olsunlar.

Özkan Şentürk
04.10.2022, 09:07
Bakalım hocanın dediği gibi teknik fiziği yenecek mi :)

Ufuk
04.10.2022, 09:36
Bakalım hocanın dediği gibi teknik fiziği yenecek mi :)Teknik > Fizik
Teknik < Fizik + Teknik

Maranov
04.10.2022, 10:53
Monaconun zayıf karnı defansı gibi gözüküyor.
Maça umut-maxi gomes ikilisi ile çıkarsak ve topu ileri taşımayı başarırsak gol atma şansımız var.

iyattara
04.10.2022, 11:49
Bu tip maçlarda çok iyi kapanıp alan daraltmak rakibe çok az pozisyon vermek lazım. Biz böyle bir takımdık geçen sene ama epeydir bu oyunu sahada göremedik. Umarım bu maç bu anlayışı doğru şekilde sahaya yansıtabiliriz. Tabi ki bir anda böyle bir kimliğe bürünmek kolay olmayacaktır. En çok basit hata yapan takım olduk birden. Bu işi çözersek puan alma şansımız olabilir aksi taktirde işimiz oldukça zor.

PortoDeGalinhas
04.10.2022, 11:59

Hocam kondisyon olarak aslında çok büyük farklar yok. Premier ligde en fazla maç oynayan futbolcu süperligde en fazla maç oynayan futbolcudan maksimum 5-6 maç fazla oynuyor. Keza koşu mesafeleri de birbirine oldukça yakın. Aradaki en büyük fark teknik kapasite ve oyun zekası olduğunu düşünüyorum. Bizim futbolcularımızın ve özellikle teknik direktörlerimizin bu konuda çok geride olduğunu düşünüyorum. Süperligde maç izlerken sahada ne yaptığından haberi olmayan 22 adam izlediğimi hissine kapılıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

lazminator61
04.10.2022, 12:07
Simdi Fatih Karagümrük - Istanbulspor macin özetini izledim. Kouassi baya iyi oynamis. Belki form tutar seneye bizde oynar.

doc holliday
04.10.2022, 12:30
Zor iş hocam,satıp 3-5 kuruş kazansak yada olmadı masşından kurtarsak yeter.

Yusuf BALCI
04.10.2022, 13:23
Monaconun zayıf karnı defansı gibi gözüküyor.
Maça umut-maxi gomes ikilisi ile çıkarsak ve topu ileri taşımayı başarırsak gol atma şansımız var.

Nasıl taşıyacağız mesela? Hamsik haricinde topu ileri taşıyan kimse kalmadı. Bartra bile yan pas yapıyor artık. Kanatlara ne zaman top gelse geldiği gibi geri dönüyor. Bazen kaleciye kadar.

Bu maçtaki sağ kanat ve kontra atak planı tercihi belirleyici olacak. Aşırı derece defansif ve alan kapatarak, kontra düşünerek oynamalıyız. Ama kontra planımız olmalı. Yoksa işimiz gerçekten zor. Topa sahip olabileceğimizi düşünmüyorum.

cem1990
04.10.2022, 14:13
Biz berabere kalırız,Kızılyıldız da Frencvaros kesin yener
Bizim grup yeniden başlar

Enaldo61
04.10.2022, 14:27
Puansız dönmek istemiyorum bu maçtan.

atillati
04.10.2022, 14:28
Monaco formda. Futbol oynamazsak, defans yapmaya gidersek 3-4 farklı bir mağlubiyet bekliyorum. Çıkıp takır takır top oynamamız lazım başka çaresi yok.

doc holliday
04.10.2022, 14:40
Monaco formda. Futbol oynamazsak, defans yapmaya gidersek 3-4 farklı bir mağlubiyet bekliyorum. Çıkıp takır takır top oynamamız lazım başka çaresi yok.

Ben avrupaya pek asıldıklarını düşünmüyorum lig onlar için daha öncelik gibi,öyle farklı bir mağlubiyet çıkmaz bu maçtan.Alnımızın akıyla çıkarız inşallah.

monacoya deplasmanda yenilmek olağan pek umursamıyorumda açıkçası ama şu goygoycu istanbul medyasının ağzına sakız oluyoruz ülke puanı diye ona üzülüyorum.

ccd6167
04.10.2022, 14:53
Ben avrupaya pek asıldıklarını düşünmüyorum lig onlar için daha öncelik gibi,öyle farklı bir mağlubiyet çıkmaz bu maçtan.Alnımızın akıyla çıkarız inşallah.

monacoya deplasmanda yenilmek olağan pek umursamıyorumda açıkçası ama şu goygoycu istanbul medyasının ağzına sakız oluyoruz ülke puanı diye ona üzülüyorum.
Hocam adamlar o kadar geniş kadroyu lig için de kurmazlar.

bence savunma ağırlıklı dengeli bir kadro ile çıkmamız lazım. Bardhi solda trezege sağda siopis gbamin baka ile çıksak hem pres gücü hem de hızlı oynarız

İskender Çakmak
04.10.2022, 15:02
Normal de trezege de aşırı maça çıktı ama adam enteresan şekilde yorgunluk çok hissetmiyor biraz son vuruşları iyi olsa her mac 2 golü var

Yorgunluk hissetmiyor aynı zamanda hissettirmiyor da. Ama Eren'de yorgunluğu hissediyorum. Bu maç için demiyorum ama kopenhag deplasmanı ile başlayan süreçte Eren çok yoruldu.

doc holliday
04.10.2022, 15:12
Hocam adamlar o kadar geniş kadroyu lig için de kurmazlar.

bence savunma ağırlıklı dengeli bir kadro ile çıkmamız lazım. Bardhi solda trezege sağda siopis gbamin baka ile çıksak hem pres gücü hem de hızlı oynarız

Bu sene psg’nin arkasında 2.olup şampiyonlar ligine gitme ihtimalleri çok fazla, önlerinde lorient lens falan var bi marsilya sağlam takım.Ordan umutlanmaya çalışıyorum işte:)

Avrupada istikrarsızlar üstelik, çokta ahım şahım bir takım olmayan ferenc’e evlerinde kaybettiler.Bakalım görücez hocamızda as kadromu çıkacak yoksa rotasyonlumu oda önemli.

ilelebeTS
04.10.2022, 16:29
Referans olması açısından yazmak gerekirse; geçen sezon ligi 2. bitiren Marsilya'dan gs 2 maçta da istediğini almıştı mesela. Monaco 3. bitirmişti ligi. Ve bence Marsilya, Monaco'dan iyi takımdı zaten. Fransa liginin bizden yukarda olması da bir şey değiştirmiyor. Bu tip maçlar ligi bağlamaz yani. Farklı bir kulvar ve farklı motivasyonlar. Monaco iyi takım lakin bir PSG gibi korkulacak takım değil. Rakibin ismi bizim açımızdan avantaj olacak. Nasıl Ferencvaros dezavantaj olup küçük görüldüğü yerde 6 puan yaptıysa bu da tam tersi. Motivasyon üst düzey olacak. Ama yukarıda da dediğim gibi bu tip maçlar bireysel hata kaldırmaz. Bunu asla unutmamak gerek.

doc holliday
04.10.2022, 16:37
Bu maçta ilk 11 im ;

Uğurcan
larsen
bartra
hugo
denswill
siopis
gbamin
yusuf
abdüş
trezege
maxi

Eren-marek-baka reise bir maç tatil verdim:)

Abdüş’ede kıyamadım son bir fırsat verdim.Düzeldi düzeldi düzelmedi yallah kulübeye

kayl
04.10.2022, 18:18
Bu maçta ilk 11 im ;

Uğurcan
larsen
bartra
hugo
denswill
siopis
gbamin
yusuf
abdüş
trezege
maxi

Eren-marek-baka reise bir maç tatil verdim:)

Abdüş’ede kıyamadım son bir fırsat verdim.Düzeldi düzeldi düzelmedi yallah kulübeye

Abdus e yeterince sans verdik bir sans ta lahtimi ye verelim ya da kanatta dj olur o olmazsa bardi olur

Doğukan Uçan
04.10.2022, 18:19
şampiyonlar ligi seviyesinde bir kaç kesinlikle.

batugol
04.10.2022, 18:22
Bu maç icin iyi hisler var içimde
Hadi hayırlısı

Enes Başkaya60
04.10.2022, 18:33
Bu maç icin iyi hisler var içimde
Hadi hayırlısı

İnşallah canım abim sen böyle diyorsan bu iş tamamdır :ts:

doc holliday
04.10.2022, 18:39
Abdus e yeterince sans verdik bir sans ta lahtimi ye verelim ya da kanatta dj olur o olmazsa bardi olur

Djaniny deme hocam kabusumuz oldu bu sene:) Lahtimi keşke ama daha bu seviyelere hazır görmüyor hoca demekki.Bardhi’dede kanat yeteneği pek yok,ortasaha orjini zaten adam

Abdüşte bu sene felaket ama Allahtan ümit kesilmez misali bakarsın bi patlama yapar:)

batugol
04.10.2022, 18:54
İnşallah canım abim sen böyle diyorsan bu iş tamamdır :ts:

İnşallah diyelim kardeşim

theo
04.10.2022, 19:14
monaco'nun avrupa dahil bu sezon 6 maçını izledim. aman aman bir oyunları yok. Hele reims maçında rakipleri 10 kişi kalana kadar doğru düzgün nedir atakları vardı ne de oyun sistemleri vardı. Bodoslama ataklarla kazandılar. Benim açıkçası pek korkum yok. Topu ayakta tutmamız ve bireysel hata yapmamamız lazım.

Maranov
05.10.2022, 11:53
Abdullah hoca'nın bu maçta rotasyon yapması gerekiyor. Ligde oynattığı 11'le çıkacaksa o kadar transfere ne gerek vardı. Hatta radikal kararlar alıp hüseyin, lahtimi, yusuf, bardiyle başlayabilir.
------------uğurcan----------
hüseyin-----bartra-----denswill-------yusuf
--------hamsik--------gbamin-----
umut----------yusuf-----------bardhi
----------maxi gomes-----------

MetehanS
05.10.2022, 13:42
lahtimi kısa oynadı ama göz doldurdu. gelgelelim, monaco gibi bir maçta seyircinin önüne atmak hata olabilir.

bardi güven vermiyor, belki 2. yarı girebilir. (duruma göre)

HT4 olabilir, kendi kalesine gol atmasın kafi :)

Abdullah hoca'nın bu maçta rotasyon yapması gerekiyor. Ligde oynattığı 11'le çıkacaksa o kadar transfere ne gerek vardı. Hatta radikal kararlar alıp hüseyin, lahtimi, yusuf, bardiyle başlayabilir.
------------uğurcan----------
hüseyin-----bartra-----denswill-------yusuf
--------hamsik--------gbamin-----
umut----------yusuf-----------bardhi
----------maxi gomes-----------

Maranov
05.10.2022, 13:57
lahtimi kısa oynadı ama göz doldurdu. gelgelelim, monaco gibi bir maçta seyircinin önüne atmak hata olabilir.

bardi güven vermiyor, belki 2. yarı girebilir. (duruma göre)

HT4 olabilir, kendi kalesine gol atmasın kafi :)
Monaco maçı deplesmanda ve adamların seyircisi yok gibi bir şey.
Zaten lahtimiye ilk onbirde değilde sonradan şans verilmelidir.
Bardy iyi oyuncu ama fazla şans bulamadı bu tür maçlarda oynatarak uyum sürecini artırabiliriz.
Hüseyin türkmeni stoper değilde sağ bekte oynatmak lazım o zaman gol atma riskinide azaltırz.(kendi kalesine)

halilaziz61
05.10.2022, 13:58
Futbolun basit doğruları var bunları yaparsan karşındaki rakip kim olursa olsun zorlarsin
Bakın frenchvaros bu basit doğruları yapan mütevazı bir takım.

Bizim bunu öğrenmemiz lazım yoksa ne yaparsan yap bir işe yaramıyor

doc holliday
05.10.2022, 14:03
Avrupada biraz daha farkılı oynamak lazım, özellikle deplasmanda.az daha defansif oynasak fena olmaz

HOPA'LI TS'Lİ
05.10.2022, 14:58
Yarın kazanırsak bu iş biter.
Gruptan çıkarız.

doc holliday
05.10.2022, 15:17
Hamsik ve hoca basın toplantısı yapacakmış.Marek’in oynayacağı garanti oldu.

Bence hoca birebir kayseri maçındaki 11 le çıkacak belki abduş yerine djaniny olabilir başka değişiklik olmaz.

Bilgehan Tokal
05.10.2022, 15:49
https://pbs.twimg.com/media/FeSDHDmXgAESG0-?format=jpg&name=medium

İnsan bi kıskanmıyor değil :)

lazminator61
05.10.2022, 16:52
Defansi söyle yapsak hem erende biraz dinlenmis olur.

Larsen - Bartra - Hugo - Denswil

HasanTezel
05.10.2022, 23:47
Ben bu City maçlarını izliyorum şu an Kopenhag ı 5-0 yendi, başarılarının temeli talimat almışlar, bacak kıracak tekme yese düşmüyorlar, akıl almaz temaslı oynuyor, ülkede 1 takım bunu çözer kondisyon ve temasda eğitmsiz ordusu topçularımızı eğitirse, aynı oyun gelir. Resmen kolej takımı gibi, sıfır üç kaat-kondisyon-temas-pas

Belliki Pep yasakları var;

1. Çoook sert tekme yemedikçe kendini-topu bırakma
2. Ezbere tek pas atma(ligdeki gibi daha rakip yanına gelmeden yalandan yan pas gibi)
3. Asla sabit durma
4. Hiçbir yerde hiçbir sahtekarca hareket yapma
5. Kondisyon süper olsun, rüzgardan düşenlerden olma

Yani basit düzgün işini yapan insan formatı, o basiti yapmak zor işte!!!

Bi izle Avcı Hocam, İlkay Griliç Silva en az 4-5 sert tekme yedi ne topu be kendini bıraktı…

albatros
06.10.2022, 00:00
Simdi Fatih Karagümrük - Istanbulspor macin özetini izledim. Kouassi baya iyi oynamis. Belki form tutar seneye bizde oynar.

İlk alındığında bende de bir beklenti olmuştu. Hiç yoktan Fildişi milli takımında süre alan, tekniği fena olmayan, skor da üreten biriydi. Ne var ki performansıyla bekleneni veremedi. Çok süre de almadı ama aldığı süreleri de iyi kullanamadı. Bu sene iyi işler yapması dönmesine yeter mi bilmem ama belki az biraz para kazandırır klübe.

Monaco maçıyla ilgili de umutluyum.
Galibiyeti düşünen asıl taraf onlar. Bizce beraberlik de gayet iyi. Gol yememeyi önceleyip hızlı ataklarla gol ararız muhtemelen. İşe de yarayabilir.

samatyaboy
06.10.2022, 02:36
Yarın her sonuç çıkabilir, önemli olanın lig maçları olduğunu asla aklımızdan çıkarmayalım.

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2022, 07:31
Avrupa'da Kızılyıldız'ı yendikten sonra Süper Lig'de de Gaziantepspor ve Kayserispor engellerini aşan bordo-mavililer gözünü Monaco maçına çevirdi. Fırtına bugün 19.45'te başlayacak karşılaşmada Fransa'nın güçlü ekibi Monaco ile oynayacak. Fotomaç'ın haberine göre bordo- mavililerde teknik direktör Abdullah Avcı ve öğrencilerinin tek hedefi zorlu deplasmandan 3 puan çıkararak gözdağı vermek. Deneyimli çalıştırıcı, Kayserispor galibiyetinin ardından kurmaylarıyla birlikte kapanarak Monaco'nun bu sezon maçlarını kare kare takip etti. Artılarını, eksilerini çıkardı. Bunları öğrencilerine detaylı şekilde aktardı.

Abdullah Avcı, kadro gücü olmasına rağmen Monaco'nun bunun altında top oynadığını düşünüyor. Usta çalıştırıcı, rakibin savunma performansı ve dikkatinin yüksek olmadığını gördü. Kolay kart görerek eksildiklerini de not etti. Oyuncularına "Ana taktiğimize sadık kalın. Oyun disiplininden hiç vazgeçmeyin. Maçın başında baskılı olacaklardır. Bu bölümü problem yaşamadan geçmeleri halinde ibrenin kendilerine döneceğini belirtti. Avcı arka arkaya oynayacakları iki Monaco maçını grupta yerlerini belirleyeceğini söyledi.

MONACO - TRABZONSPOR MAÇI MUHTEMEL 11'LERİ

Monaco: Nübel, Vanderson, Disasi, Badiashile, Caio, Fofana, Camara, Diatta, Golovin, Embolo, Yedder

Trabzonspor: Uğurcan, Larsen, Bartra, Denswil, Eren, Siopis, Hamsik, Bakasetas, Abdülkadir, Trezeguet, Maxi Gomez.

GÜNLERDEN AŞKIMIZ TRABZONSPOR
YAZ BİR DESTAN DAHA FIRTINAM

Burak Bıyıklı
06.10.2022, 08:19
Bizim pozisyona giremediğimiz kopenhag dün nasıl delik deşik oldu? Tabii ki city ile bizi karşılaştırmıyorum. Ama böyle defansı sağlam, beraber oynamaya alışkın takımları bozmanın özünün de ayakta topu çok uzun süre tutmamak, eveleyip gevelemeden adam eksiltmeye yönelik pas atmanın olduğu ortada. Yan pas, geri pas yapıyorsan bile atağın sonunda dikine 2 3 pasla delmen lazım savunmayı. Adamların ceza sahası içine çevirdikleri her top şutla bitti.

Monaco'yu hiç izlemedim. Ama gol mü atmak istiyoruz. Formül belli. Ayağında 1-2 saniyeden fazla top tutmayacaksın. Tek pas, tekte şut görmüyoruz bizim takımda şaka gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2022, 08:21
Bizim pozisyona giremediğimiz kopenhag dün nasıl delik deşik oldu? Tabii ki city ile bizi karşılaştırmıyorum. Ama böyle defansı sağlam, beraber oynamaya alışkın takımları bozmanın özünün de ayakta topu çok uzun süre tutmamak, eveleyip gevelemeden adam eksiltmeye yönelik pas atmanın olduğu ortada. Yan pas, geri pas yapıyorsan bile atağın sonunda dikine 2 3 pasla delmen lazım savunmayı. Adamların ceza sahası içine çevirdikleri her top şutla bitti.

Monaco'yu hiç izlemedim. Ama gol mü atmak istiyoruz. Formül belli. Ayağında 1-2 saniyeden fazla top tutmayacaksın. Tek pas, tekte şut görmüyoruz bizim takımda şaka gibi.

Tespitler çok iyi Burak
Bir de bu sezon çok yavaş oynuyoruz.

deepmavi
06.10.2022, 08:41
2011'de Trabzonspor'umuz Şampiyon Olup Şampiyonlar Ligine Katıldığında bütün herkes şöyle diyordu, Bu grup çok zor Trabzonspor Şampiyonlar Liginde bu gruptan puan alamadan elenir diyorlardı.Trabzonspor kendine yakışan futbol ile İnter'ı bile mağlup etti ve malesef kılpayı o gruptan bir üst tura çıkmadı yoluna 3. olarak UEFA Avrupa Liginden devam etti ve Trabzonspor Kazandığı Galibiyetler ile o Şampiyonlar Ligi Grubundan çok çok iyi puanlar kazanmıştı.Yani artık o puan ile o gruptan bir üst tura çıkamamak şanssızlık mı diyelim veya kısmet değildi mi diyelim.Şu bir gerçek herkes Trabzonspor o gurptan puan alamadan elenir dediği gruptan çok çok iyi futbol oynayıp kendini kanıtladı...

Yani önemli olan kazanmayı istemek, arzulamak ve kazanma hırsı en zor maçları bile kazandırır.Monaco Avrupa'nın dev takımlarından çok zor bir takım ve Trabzonspor kazanma hırsı ile kendine yakışan futbol ile oynarsa değil beraberlik, galibiyet bile kazanabilir.Haydi başaracağız çok zor maç ve bu maçı kazanabiliriz...

Yiğit Gayretli
06.10.2022, 09:30
Sezon başından beri fizik olarak en çok yıpranacağımız maç olacak sanırım.

Enes Ünal Kaya
06.10.2022, 09:33
Ben bu City maçlarını izliyorum şu an Kopenhag ı 5-0 yendi, başarılarının temeli talimat almışlar, bacak kıracak tekme yese düşmüyorlar, akıl almaz temaslı oynuyor, ülkede 1 takım bunu çözer kondisyon ve temasda eğitmsiz ordusu topçularımızı eğitirse, aynı oyun gelir. Resmen kolej takımı gibi, sıfır üç kaat-kondisyon-temas-pas

2. Ezbere tek pas atma(ligdeki gibi daha rakip yanına gelmeden yalandan yan pas gibi)
3. Asla sabit durma

Bi izle Avcı Hocam, İlkay Griliç Silva en az 4-5 sert tekme yedi ne topu be kendini bıraktı…

Adamlar yürüye yürüye dövdü. İzlerken ben acı çektim.

Öyle deli dana gibi koşa koşa yada şuursuz şutlarla rakibi boğmaca falan yoktu maç içerisinde. Muhteşemdi

MetehanS
06.10.2022, 10:16
En keyif veren kısmı da, ceza sahası çevresinde özellikle içerisinde Grealish'in bulunduğu dar alanda kısa ve tek paslarla yapılan girişimlerdi. biz yapamıyoruz bunu.

Öyle deli dana gibi koşa koşa yada şuursuz şutlarla rakibi boğmaca falan yoktu maç içerisinde. Muhteşemdi

zaqua
06.10.2022, 10:18
neden bilmiyorum bu maçtan hiç umudum yok.

inşallah özgüven zedeleyecek, psikoloji bozacak bir maç ve sonuç olmaz.

Oğuz ZEYTİN
06.10.2022, 10:52
Kim gideyi maca ??

Gelemedim Sefer, haber verecektim sana.

Şimdi Monaco'da olmak vardı: Cafe de Paris'den Fairmont'a uzanıp, tünelin terasındaki Starbucks'ta manzaraya karşı portakal suyu... (:

*

Umutluyum, inşallah kazanırız. Takıma başarılar...

Larking
06.10.2022, 11:06
Fiziksel olarak orta sahamızın ezilme ihtimali çok yüksek.

Orta sahamızın kolay geçileceği,çok pozisyon vereceğimiz bir maç gibi duruyor.

Umarım yenilsek bile çok yıpranmayız.

AyhanPe
06.10.2022, 11:08
Neredeyse her mac kolay gol yiyoruz. Iyi kötü baski yapan bir takim bizi kolaylikla hataya zorlayabiliyor. Takim tedirgin oynuyor. Heran gol yiyecekmis izleniminden cikamiyoruz..Yiyoruzda..Bu mactan pek ümidim yok bu yüzden. Beraberlik mükemmel bir sonuc olur ama olasiligini düsük görüyorum. Y.Yazici oynarda gününde olursa biraz sansin yardimiyla bir süpriz olabilir belki..Kalecimizde cok formsuz..Bugün ona fazlasiyla is düsecektir.

Türkiye ligini Dünya kupasina kadar bi sekilde zirveye ortak olarak götürürüz..

Sefer A.
06.10.2022, 11:20
Gelemedim Sefer, haber verecektim sana.

Şimdi Monaco'da olmak vardı: Cafe de Paris'den Fairmont'a uzanıp, tünelin terasındaki Starbucks'ta manzaraya karşı portakal suyu... (:

*

Umutluyum, inşallah kazanırız. Takıma başarılar...
Olmadı be yaaa :) geçmiş olsun bu arada
Cafe de Paris ve Fairmont, not alıyorum :D

HasanTezel
06.10.2022, 11:22

İzledin değil mi Enes, tek bir yalandan bilinçsiz pas gördün mü? Tek bir yalandan zaman geçirme, ufak temasda uçma, boşa çalım?

Eğitim eğitim eğitim…

Çok basit oynadılar, top kimdeyse her yer 1-2-3 çeşit üçgen yaptılar, YANINA BİR METRE RAKİP GELMEDEN ayaktan top çıkarmadılar, bu da adam eksiltti Kopenhagdan…

Bizim ligi izle, HEP EZBER, 6-8 numara stoperden pas alır arkası bomboş olur aldığı gibi geri verir:)

İ. SARAL
06.10.2022, 11:45
http://www.footballuser.com/formations/2022/10/1900101_Trabzonspor.jpg

bingolts
06.10.2022, 11:46
Maç günü 5 sayfa millet uğramaz oldu buralara güzel bit galibiyet bekliyorum

gurur6134
06.10.2022, 12:13
Kuralar cekildikten sonra her hafta mac ozetlerine baktim ileri uclarinda hizli adamlari var en tehlikeli taraflari bu olarak gozukuyor bizim defansinda agir oldugunu dusunursek cok dikkatli olmaliyiz, macar takimiyla oynadiklari maci sanssiz bir sekilde kaybettiler, zor mac olacak sansimizin devam etmesi icin en az 1 puan sart insallah macarlarda yenilirler yada puan kaybederler liderlik sansinin devami icin bu sart

doc holliday
06.10.2022, 12:18
Yeni bir lyon zaferimi geliyor

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2022, 12:26
2011'de Trabzonspor'umuz Şampiyon Olup Şampiyonlar Ligine Katıldığında bütün herkes şöyle diyordu, Bu grup çok zor Trabzonspor Şampiyonlar Liginde bu gruptan puan alamadan elenir diyorlardı.Trabzonspor kendine yakışan futbol ile İnter'ı bile mağlup etti ve malesef kılpayı o gruptan bir üst tura çıkmadı yoluna 3. olarak UEFA Avrupa Liginden devam etti ve Trabzonspor Kazandığı Galibiyetler ile o Şampiyonlar Ligi Grubundan çok çok iyi puanlar kazanmıştı.Yani artık o puan ile o gruptan bir üst tura çıkamamak şanssızlık mı diyelim veya kısmet değildi mi diyelim.Şu bir gerçek herkes Trabzonspor o gurptan puan alamadan elenir dediği gruptan çok çok iyi futbol oynayıp kendini kanıtladı...

Yani önemli olan kazanmayı istemek, arzulamak ve kazanma hırsı en zor maçları bile kazandırır.Monaco Avrupa'nın dev takımlarından çok zor bir takım ve Trabzonspor kazanma hırsı ile kendine yakışan futbol ile oynarsa değil beraberlik, galibiyet bile kazanabilir.Haydi başaracağız çok zor maç ve bu maçı kazanabiliriz...

İddiası kalmayan ve gruptan çıkmayı garantileyen İnter şerefsizi İtalya'da CSKA Moskova'ya yattı. Son saniye golü gruplara çıkmamızı engelledi.

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2022, 12:28
Yeni bir lyon zaferimi geliyor

Bildiğim kadarıyla Fransız takımlarına hiç yenilmedik. Uğur devam etsin.

Bu sezon en büyük sıkıntı kolay gol yememiz

Enaldo61
06.10.2022, 12:30
Lig maçlarına ilgi daha çok sanırım başlık gerçekten önemsiz kalmış halbuki Monaco rakip.

yorumsuz6117
06.10.2022, 12:30
Abdülkadir'i izlerken gözlerim kanıyor artık, yine sahaya çıkacaksa yazık..

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2022, 12:37

Evet. Yazıcı'yı görmek istiyorum.

sakosako
06.10.2022, 12:41
niye bilmiyorum ama bugüne dair iyi hissediyorum. hayırlısı olsun.

doc holliday
06.10.2022, 12:43
Bence bir şans daha versin hoca yoksa ligde yerli rotassyonda sıkıntıya düşüyoryz.Belki bu maçta patlar

Enes Ünal Kaya
06.10.2022, 12:54
İzledin değil mi Enes, tek bir yalandan bilinçsiz pas gördün mü? Tek bir yalandan zaman geçirme, ufak temasda uçma, boşa çalım?

Eğitim eğitim eğitim…

Çok basit oynadılar, top kimdeyse her yer 1-2-3 çeşit üçgen yaptılar, YANINA BİR METRE RAKİP GELMEDEN ayaktan top çıkarmadılar, bu da adam eksiltti Kopenhagdan…

Bizim ligi izle, HEP EZBER, 6-8 numara stoperden pas alır arkası bomboş olur aldığı gibi geri verir:)

Bizde zaten o kadar ezber ki kaç kere geriye bakmadan pas attığımız için rakip araya girdi ve gol yedik.

Arkadaş kaleciye dönerken bari ezber yapma :)

Enes Başkaya60
06.10.2022, 13:05
Hiç kimsenin umudu yok herhalde maçtan 6 sayfa ilerleyebilmişiz cidden ilginç.

doc holliday
06.10.2022, 13:05
Evet. Yazıcı'yı görmek istiyorum.

Yazıcı'nın kanat performansı çok sıkıntılı.Lille'de ve milli takımda denendi o pozisyonda kötü oynadı hep.Hocanında onu kanat forvet olarak düşündüğünü hiç sanmam.Yeri tam olarak 10 numara ve forvet arkası, şu an takımda tek alternatif olabileceği kişi bakasetas ama ben onu marek'in pozisyonunda görmek isterim.

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2022, 13:11
Yazıcı'nın kanat performansı çok sıkıntılı.Lille'de ve milli takımda denendi o pozisyonda kötü oynadı hep.Hocanında onu kanat forvet olarak düşündüğünü hiç sanmam.Yeri tam olarak 10 numara ve forvet arkası, şu an takımda tek alternatif olabileceği kişi bakasetas ama ben onu marek'in pozisyonunda görmek isterim.

Yazıcı kanatta faydalı olmaz.

Ben Ömür oynayacağına Yazıcı oynasın demek istedim ama onun için bir an önce Visca sağ kanada dönmeli

Visca döndüğünde forvet arkası 10 numara uygundur Yazıcı'ya

Grande'nin pozisyonu da fena olmaz. Ama orada Grande-Siopis iyi tandem oldular.

yatmaztara
06.10.2022, 13:12
Bordo mavili kardeşlerim başıboş sokak köpekleri tarafından öldürülen bu Annemiz için bir tane beğeni yaparsanız Allah sizden razı olsun...

https://twitter.com/hashtag/DuduBerk?src=hashtag_click

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2022, 13:14

Kopenhag ve Kızılyıldız maçlarında umudum azdı ama nedense bu maçta umudum yüksek

Yusuf BALCI
06.10.2022, 13:15
Bence bir şans daha versin hoca yoksa ligde yerli rotassyonda sıkıntıya düşüyoryz.Belki bu maçta patlar

patlar derken? :)

Kaan Çetin
06.10.2022, 13:50

3. Asla sabit durma

Sen kendini yaptığın işte dünyanın en iyisiyle kıyaslıyor musun?

Dünyanın en iyi marangozu, terzisi ya da ne iş yapıyorsan en iyiler kadar iyi olduğunu düşündüğün gün hocadan ve takımdan da en iyilerin performansını isteyebilirsin.

Kaan Çetin
06.10.2022, 14:09
Monaco = yüksek yetenek, hız, tempo, gençlik

Antitezimiz.

Kötü senaryo: maç boyu geniş alanda koş koş oyunu. takım zaten yorgun, hem bu maçı veririz hem de Kasımpaşa maçı tehlikeye girer.

İyi senaryo: geçişin az olduğu, oyunun bölüm bölüm bir kaleye yıkıldığı ve sete döndüğü oyun. az yoruluruz, şansımız olur.

İyi senaryonun gerçeleşmesi için olması gereken: atacağımız erken bir gol. Monaco oyunu bizim yarı alana yıkar, dar alanda savunuruz. Ya da ironik olarak erkenden yiyeceğimiz 2 gol. Monaco rölantiye alır ve sete döneriz.

Sonuç olarak tempo ve hız düşmeli ki hem bu maç şansımız artsın hem de sonraki maçlar için daha az yıpranalım.

doc holliday
06.10.2022, 14:17
Monaco = yüksek yetenek, hız, tempo, gençlik

Antitezimiz.

Kötü senaryo: maç boyu geniş alanda koş koş oyunu. takım zaten yorgun, hem bu maçı veririz hem de Kasımpaşa maçı tehlikeye girer.

İyi senaryo: geçişin az olduğu, oyunun bölüm bölüm bir kaleye yıkıldığı ve sete döndüğü oyun. az yoruluruz, şansımız olur.

İyi senaryonun gerçeleşmesi için olması gereken: atacağımız erken bir gol. Monaco oyunu bizim yarı alana yıkar, dar alanda savunuruz. Ya da ironik olarak erkenden yiyeceğimiz 2 gol. Monaco rölantiye alır ve sete döneriz.

Sonuç olarak tempo ve hız düşmeli ki hem bu maç şansımız artsın hem de sonraki maçlar için daha az yıpranalım.

Başarılı bir sonuç almamız için bu maç her türlü alt bitmeli. Yatırım tavsiyesi değildir:)

mancester
06.10.2022, 14:50
Guzel oyun beklemiyorum ,Alanlari daraltip iyi savunma ile atabilirsek bir gol kovalamaliyiz ,Kos kos oyununa donerse isimiz zor.Son iki mac takimi daha iyi gordum umudum var benim insallah 0-1 sonuc bekliyorum ...

samatyaboy
06.10.2022, 14:56

Senin var mı?

İ. SARAL
06.10.2022, 15:46
Beklenti 0. Şuradan yanlışlıkla 1 puan çıkarırsak inanılmaz olur. :) Komple yedek çıksak aslında. :)

doc holliday
06.10.2022, 15:48
Skor tahminim 1-1. 0-1 süper olur

samatyaboy
06.10.2022, 15:51
Skor tahminim 1-1. 0-1 süper olur

Bu takım deplasmanda Monaco'dan gol yemesin, sezon sonuna kadar eleştirmem.

Enes Başkaya60
06.10.2022, 15:51
Senin var mı?

Var tabiki umudum neden olmasın umut her zaman vardır.

lazminator61
06.10.2022, 15:52
Fransiz takimlari cok kosan, hizli oyniyan ve sagdan soldan orta yaparlar. 9 kisi full defans yapip ilerde Kontra aramak lazimiz.

doc holliday
06.10.2022, 15:56
Bu takım deplasmanda Monaco'dan gol yemesin, sezon sonuna kadar eleştirmem.

Belki inter maçı gibi bi hikaye olur dedim:) ama orda tolga zengin efsane oynamıştı.Uğurcanın performansı bugün sonucun belirleyicisi olur.

Mehmet Fatih Yavuz
06.10.2022, 16:00
Genç ve yüksek tempo ile oynayan Monaco'ya karşı işimizin çok zor olduğunu düşünüyorum. Umarım yanılırım.

Ne şiddetli koşulara, ne kora kor oyuna karşı koyacak bir kadromuz yok.

Oyun anlamında rakibe cevap verebileceğimizi sanmıyorum.

Çok umutlanmayalım.
İnşaallah yanılırım...

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2022, 16:16
0-2 alırız.

Maxi
Yazıcı

Ufuk
06.10.2022, 16:16

Djaniny kaçırdı, dandik bir gol yedin geriye çakıldı adamlar sonra. İlk golu atmanın avantajını iki maçta da kullandılar. Biz atsak biz kullanacaktık. Dengeli oyunda da öndeydik bence.

Mehmet Fatih Yavuz
06.10.2022, 16:49
Djaniny kaçırdı, dandik bir gol yedin geriye çakıldı adamlar sonra. İlk golu atmanın avantajını iki maçta da kullandılar. Biz atsak biz kullanacaktık. Dengeli oyunda da öndeydik bence.
Bu sene geçen senenin aksine sürekli geriye düşüyoruz.
Bu da rakibin çekilmesine sebep oluyor.
Geriye düşmediğimiz kaç maç var hatırlamıyorum. :)

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2022, 16:56
Bu sene geçen senenin aksine sürekli geriye düşüyoruz.
Bu da rakibin çekilmesine sebep oluyor.
Geriye düşmediğimiz kaç maç var hatırlamıyorum. :)

Amatör takımların yemeyeceği goller yiyip erkenden geriye düşüyoruz ve adeta maça 1-0 yenik başlıyoruz. Böyle olunca rakipler geride kamyonu kuruyor. Geç geçebilirsen

doc holliday
06.10.2022, 17:18
Amatör takımların yemeyeceği goller yiyip erkenden geriye düşüyoruz ve adeta maça 1-0 yenik başlıyoruz. Böyle olunca rakipler geride kamyonu kuruyor. Geç geçebilirsen

Hiper rölantide başlarsak yine geri düşeriz.Tempoyu çok yükseltmemeliyiz ama biraz diş göstermeliyiz.

HasanTezel
06.10.2022, 17:53
Sen kendini yaptığın işte dünyanın en iyisiyle kıyaslıyor musun?

Dünyanın en iyi marangozu, terzisi ya da ne iş yapıyorsan en iyiler kadar iyi olduğunu düşündüğün gün hocadan ve takımdan da en iyilerin performansını isteyebilirsin.

Elbette kıyaslıyoruz.

EĞİTİMİN ÖNEMİ

16 yaşında Haaland dan çok daha yetenkli olan Malik, şu anda 3. Ligde 300 bin tl ediyorken, Haaland 300 milyon Euro ediyor, yani 20 bin katı

Ömür, Emre Mor, Ergin Keleş, Barış Memiş gibi 16 yaşında süperstar olan Malik, 16 yaş sonrası sıfır eğitimle ve yanındakilerle o seviyede kalıyor, eloğlu uçuyor!

https://www.sozcu.com.tr/spor/dunyadan-spor/erling-haalandin-yolu-6-yil-once-izmirden-gecti-7402494/ (https://www.sozcu.com.tr/spor/dunyadan-spor/erling-haalandin-yolu-6-yil-once-izmirden-gecti-7402494/)

CaptanBarbosa
06.10.2022, 18:04
Hızlı oyun oynayamadığımızdan dolayı galibiyeti çok zor görüyorum. Umarım akıllı bi oyun planı vardır hocanın, haddimizi bilerek oynarsak kazanabiliriz. Bazen güçlü rakiplere karşı klasik oyun planından vazgeçmek bizi küçültmez. 3 puanı alan kazanıyor, iyi futbol oynayan değil.
Yok eğer her zamanki gibi topa sahip olalım, ileriye hapsedelim gibi bir düşüncemiz varsa geçmiş olsun, yine yana geriye oynar alan bulamaz ve geçişlerde 3-4 yeriz.
++++Abdulkadir ilk 11 çıkarsa büyüüüüük geçmiş olsun. 10 kişi oynamaya hazır olalım işte o zaman. Ben hala Lahtimi'yi görmek istiyorum.
Gazamız mübarek olsun.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

doc holliday
06.10.2022, 18:13
Kadro fena değil keşke stoper hugo yapıp solbek denswill yapsaydıda 1 maç dinlenseydi eren.Yusuf yazıcı içinde daha net bir karar verilir bugün

iyattara
06.10.2022, 18:27
Puan almamızın tek bir yolu var "uyutmak". Tempoyu düşürüp elimizden geldiği kadar yan pas geri pas faul vs. Ne kadar kontrollü düşük tempo o kadar puan alma şansı. Zorlu bir deplasmandaki rakip takımız işte, öyle oynamak lazım. Bizim takım gol atıyor bu arada illaki sıkıştırırız araya bir tane.

ilelebeTS
06.10.2022, 18:32
Ya blok halinde kapanacaksın, boşlukları değerlendireceksin. Bu tip maçlarda başka taktiğe gerek yok. Top yapayım dersen, kaptırdığında adamlar 2-3 topta kalene iner.

Avcı’nın bu maçta MRA olması lazım.

kaçarava
06.10.2022, 18:36
Bek yedeği yok, sağ kanat hiç yok. Dar bir kadromuz var.

Şu deplasmana orta sahada bir adamdan feragat edip iki defansif adamla çıkmakta fayda var.

doc holliday
06.10.2022, 18:49
Djaniny oynamıyormuş bahsi artırıyorum, kazanırız. En azından 11 e 11 oynayacağız

En çok Yazıcının performansını merak ediyorum.Sanırım 10 numara oynayacak.

My
06.10.2022, 18:59
Bek yedeği yok, sağ kanat hiç yok. Dar bir kadromuz var.

Şu deplasmana orta sahada bir adamdan feragat edip iki defansif adamla çıkmakta fayda var.Maaş bütçesini 35 milyona çıkarıp bu eksikliklerle lige başlamak; maalesef bu yıl bu konuda fena halde çuvalladık.

My
06.10.2022, 19:00
Hugo ve Bakanın sakatlıkları varmış.

jpositve
06.10.2022, 19:01
Bek yedeği yok, sağ kanat hiç yok. Dar bir kadromuz var eee on numarada fazlalık var. sence kadro planlaması yanlış yapılmış olabilir mi?

Barista
06.10.2022, 19:02
Hangi kanal veriyor maci?

yatmaztara
06.10.2022, 19:02
Uğurcan'ı biraz tanıdıysam bu maçlarda 3 gol yemeden durmaz :)

doc holliday
06.10.2022, 19:03
Uğurcan'ı biraz tanıdıysam bu maçlarda 3 gol yemekten çok hoşlanır :)

İnter kaplanı Tolga zengin performansı bekliyorum ondan

Enes Başkaya60
06.10.2022, 19:07
Bardri'nin yerine Lahtimi olsaymış çok iyi bir kadro olurmuş..

Hayırlı bakalım Allah utandırmasın.

AyhanPe
06.10.2022, 19:08
E. Sener anlatacak..Eyvah..

Serdar A
06.10.2022, 19:14
Hangi kanal veriyor maci?

CBC Sport (Azerbaycan)

kaçarava
06.10.2022, 19:18
eee on numarada fazlalık var. sence kadro planlaması yanlış yapılmış olabilir mi?

10 numaralar, hocanın iki 10 numara stilinde adam oynatma tercihi düşünüldüğünde fazlalık değil. Normale yakın. Mesele diğer yerlerin eksik olması. Denswil sol bek yedeği değil bence mesela. Visca gibi dengeli kanat oyuncusu da yok.

deepmavi
06.10.2022, 19:18
Aynen CBC Sport yayınlacak galiba şuanda maç öncesi yorum yapıyorlar...

İ. SARAL
06.10.2022, 19:23
Avrupa maçına bu kadar yumuşak takımla çıkılmaz. Atletik 1 oyuncumuz yok adamlar komple atletik. Rencide edici bir skor olmaz inş.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kadirkaradag061
06.10.2022, 19:27
abdülkadir denen arkadaş oyuna alınmadığı sürece oyunu kazanma şansımız yada kafa kafaya gitme imkanımız var. oyuna girdiği an minimum 2 gol yedirecek bu beceriksiz çünkü.

Ömrüm Can SEZER
06.10.2022, 19:30
İlaç var mı?

My
06.10.2022, 19:31
https://i.hizliresim.com/gwxaztl.png

https://i.hizliresim.com/cusc339.png (https://www.hizliresim.com/gwxaztl)

deepmavi
06.10.2022, 19:36
Yusuf Yazıcıdan gol bekliyorum Fransa'da ligde Monaco'ya karşı ile çok maçta oynamıştır.Monaco'ya nasıl oynacağını biliyordur...

Haydi kazanacağız inanmak başarmanın yarısıdır...

Sefa Toyer
06.10.2022, 19:36
Arkadaşlar rica etsem link atabilir misiniz

yatmaztara
06.10.2022, 19:37
sportzone uygulası indirin kaymak gibi. Spikersiz galiba

SALDIRAY
06.10.2022, 19:38
Stad baya boş

fadigaTS
06.10.2022, 19:39
Maç galiba trabzonda :) Bizim taraftar daha fazla

Giallorossi
06.10.2022, 19:41
Stad kapasitesi ülke nüfusundan fazla normal yani boş olmasi [emoji2]

My
06.10.2022, 19:41
İlginç bir şekilde başladık maça.

CaptanBarbosa
06.10.2022, 19:45
Nasıl çıktılar öyle tek toplarla bi anda aklım gitti

doc holliday
06.10.2022, 19:45
Şu sağ tarafa birini yerleştirip trezegeyi kendi mevkiinde oynatamadık.Sağda çok verimsiz trezege reis

AntiŞike
06.10.2022, 19:46
bizimkilerin de aklı gitti

trabzonsevdamuz
06.10.2022, 19:46
Zor maç

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

omondoles
06.10.2022, 19:47
Adamlar bize çok rahat gol atacakmış gibi geliyor

kadirkaradag061
06.10.2022, 19:48
maxi gomez iyi koydu tekmeyi

Oğuz ZEYTİN
06.10.2022, 19:48
Salak herif...

fadigaTS
06.10.2022, 19:49
Çifte atmış :)

Murat'
Salak Gómez, yaptığı şu harakete bak.

CaptanBarbosa
Haydaaa vericek kırmızıyı galiba

yatmaztara
Aplatca bir hareket

Murat'
Eşek gibi tepiniyor.

trabzonsevdamuz
06.10.2022, 19:50
Hydaaa

omondoles
Geri zekâlısın maxi. Bunun savunulacak tarafı yok

Ufuk
Ya bu aptallık ama maxi

Giallorossi
Gomez yaktin bizi

AntiŞike
hey allahım yaa

Arif Timurcioğlu
Hayvan herif ya.

My
Yani şu olacak iş değil.

karabela
Futbolcu ahlaklı olacak

Kenshi
O hareket kirmizi degildi.

Arda'
Kırmızı doğru

yorumsuz6117
Kırmızı kart doğru, geeizekalılıktan başka birşey değil bu hareket mahallede topmu oynuyorsun sen Gomez..

SALDIRAY
Doğru kart

Furkan
Yani çok çok net kırmızı. VAR ın olduğu bir maçta bunu yapan geri zekalıdır…

AntiŞike
böyle bir şey bizden başka yeryüzünde hangi takımın başına gelebilir acaba??

Punisher-61
Bukadar geri zekalilik olamaz.. maxi macin icine sicti

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

sbay
Nerden bulursunuz bu malları ya.

Furkan Özdem
06.10.2022, 19:51
Doğru karar.

Arif Timurcioğlu

Neydi?

Punisher-61

Neydi???

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

kadirkaradag061
maxi gomez 1 sene top oynatılmamalı. salak salak hareketler yapıyor. umut bozokun hakkı yeniyor.

Uğur Ö.
Bu ne abi gerizekalı mısın napıyorsun, net şekilde kırmızı, para cezası verilmesi lazım

CaptanBarbosa
Yan açıdan bilerek yapmış gibi görünüyor ama diğer açıdan normal gibi görünüyor.
Çok tuhaf bi pozisyon yani kırmızı ağır bence.

Sefa Murat Dokuz
Başlamadan bitti

alp.ckmk29
Şimdi izleyin 10 kişi kalan takımı nasıl delik deşik ediyorlar

yavuzbaha
Tartışmasız duble kırmızı,dönerken bilerek bacağını attı adamın suratına…buna salaklık desek azdır

CEMEFKER
06.10.2022, 19:52
Daha 10 dakika. Art niyetli olsan bu kadar olur.
Santrafor adam yay çizgisine gelip güya defans yapıyor.
Aklı alan var mı?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trabzonsevdamuz
10. Dakikada kırmızımı yenir

CaptanBarbosa
Al işte.
Tarihi fark gelmezse iyidir.

sbay
Evet başlıyoruz

yavuzbaha
Haftalardır oynamayan yusuf niye ilk 11,pas hatası şampiyonu

doc holliday
Bir çuval inciri berbat ettin aferin maxi

AntiŞike
06.10.2022, 19:53
Allahım bu sene bizi nelerle sınıyorsun?? Aminn...

My
Boşu boşuna sinir olmaya gerek yok. Benden bu kadar. Herkese iyi seyirler.

deepmavi
Yapma Gomez gerek yok neden böyle hareket yaptın.En azından galip gelemezsek mağlup olmamak gerekir.Beraberlik iyi sonuç diyecektim.Malesef gol yedik :(

MA291
Bacak öne gitmese tamam carpti derim ama yan cekimden öne dogru attigi belli oluyor. Maalesef kirmizi dogru

Yaptiklari pas hatalari yetmezmis gibi simdide bu. Yenilmek icin rakibe yalvariyoruz resmen....

kadirkaradag061
minimum 5 yicez . defans diye birşey kalmamış.

Arda'
Ya şu maçta neden Umut değil de Gomez ile başlarsın ki :D

sakosako
Geçmiş olsun

gokhants1967
Kola ve cips aldık.Maçın içine etti piç herif.

Sefa Murat Dokuz
Denswill harikasın adamın arkasında fotoğraf çektir

derry61

Baya net kırmızı

yorumsuz6117
Maç bitti farklı bir skor olmaz inşallah..

trabzonsevdamuz
Bunlar bize 3-4 tane atar sanki. Adam batraya bacakarası yapıyor. Savunmaya bak

Mert'
Tarihi fark yemesek bari.

yatmaztara
Monaco 2. yarı yedek kadroya dönse bile fark açılır. Gelson Martins felan var eyvahh eyvahh :D

keles76
Pozisyonu görür görmez kırmızı dedim zaten var çağırırsa şansı yoktu. Yaptığı işin açıklaması yok. Yazık etti takıma

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fadigaTS
06.10.2022, 19:54
Eren bir işe yara artık.Şu topu çıkarman lazımdı.

Kemal Öztel
Uğurcan tam açsana kollarını ayaklarını kardeşim

yavuzbaha
Çekilelim de 3-0 bitsin bence

alp.ckmk29
Uğurcan rezilsin rezil toptan korkan kaleci mi olur

halilaziz61
Boşu boşuna sinir olmaya gerek yok. Benden bu kadar. Herkese iyi seyirler.

Ben de kapattim

sbay
Sörloth dan geldiğimiz adamlara bak

HasanTezel
06.10.2022, 19:55
Bu ne abi gerizekalı mısın napıyorsun, net şekilde kırmızı, para cezası verilmesi lazım

Bu kadar amatörce kırmızı yiyen adama ne denir? Koca takım bitti, yediği her fark umudunu bitirecek bu grupta, yazık kalan 10 kişiye

Dangalak maxi…

Canberks
Ananın liginde de öyle tekme atardın millete. İyi bi ders verin bu sorumsuza bitirdi maçı.

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kemal Öztel
Bizde rakip kırmızı görse bir saat uğraşır öyle gol atabiliriz belki atamayız, biz kırmızıyı görünce anında dağılıp golü yiyoruz. Şaka gibi

Star61
Gecen sezon zar zor gol yiyen takimin yedigi gollere bak tum sezondur akil alir gibi degil

leavemealone
Yusufa da ne olduysa gelen hicbir top ayagina yakismiyor
Basit basit takiliyor

alp.ckmk29
3 gündür maçı bekliyorum kapatamıyorum��