PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cevahir'deki Ts Club Kapatıldı!..

Atalay
23.02.2007, 12:17
Evet arkadaşlar beklenen gelişme oldu ve kurumsallaşma yolundaki en büyük adımlarımızdan biri olan Ts Club istanbul cevahir alışveriş merkezindeki prestij şubemiz kapatıldı!!
Bu yönetimden bundan sonra açılacak degil kapanacak magazaların haberlerini duyarız artık!!saygılarımla...

Tunga
23.02.2007, 12:20
İnanılır gibi değil. Daha birkaç gün önce "Trabzon'da Futbol Gecesi" düzenle, ve TS Club'ı kapat.

YUHHH! ki ne YUHHH!

Hüseyin Kurt
23.02.2007, 12:21
Evet arkadaşlar beklenen gelişme oldu ve kurumsallaşma yolundaki en büyük adımlarımızdan biri olan Ts Club istanbul cevahir alışveriş merkezindeki prestij şubemiz kapatıldı!!
Bu yönetimden bundan sonra açılacak degil kapanacak magazaların haberlerini duyarız artık!!saygılarımla...

bu yönetime de bu yakışır zaten.:mad:

Recep Çaltepe
23.02.2007, 12:22
Yönetim, tarihin sayfalarına altın bir harf daha çaktı!!! :mad:

Aslıhan
23.02.2007, 12:24
Yazıklar olsun :mad:

Peki kapatmak yerine birileri burayı devralsa olmaz mıydı ?

maskeli61
23.02.2007, 12:50
BAŞKANIN OYUNLARI...

REKLAM FİLMİ 1 BAŞROL BAŞKAN : "KÖTÜYÜM BEN KÖTÜYÜM KÖTÜYÜM"

devamı gelecek .......

murat
23.02.2007, 12:52
artik bu gerici yonetimin gitme zamani geldi! bukadarda alcalacaklarini tahmin bile edemezdim! Trabzonsporumuzun maddi durumu ne durumda acaba ? iflazmi ettikte haberimiz yok ?

Albayrak tayfani ve ulusoy diye bagiran taraftarini al, cek git....

Erkin
23.02.2007, 12:57
Teşekkürler başta başkan ve yönetim(!) Bir kulüp nasıl kötü yönetilebilir'in en güzide örneklerini vermeye devam ediyorlar. Yukarıda yazılanlar gibi bu olayla birlikte Trabzonspor'un kurumsallaşan yüzüne bir darbe daha vuruldu :(:mad:

macka61
23.02.2007, 13:15
kabahat başkanda değil bizde futbolun f sinden anlamayan Trabzonsporun kapısında 1 kere geçmemiş adamı başkan yaptık yapacağı neydiki zaten buydu albayraktan ben açıkçası hiç bir şey beklemiyordum keşke ben yanılsaydım da Trabzonsporumuz kazansaydı

Mehmet Fatih Yavuz
23.02.2007, 13:20
öyle demeyin istikrar(!) istikrar... bütün varlıklarımızı da yoketseler gene istikrar...
nasıl istikrarsa . lazımmış...

cakir28
23.02.2007, 13:21
Bütün alisverislerimi burdan yapiyordum...güzel yerde yerimiz vardi..Sag ol baskan bunu da elimizden aldin icin....Kendi masa sini acarsin orda...bunu da duyarsak sasmam...

Ba®ış
23.02.2007, 13:24
Ts clup yetmez kulübüde,stadıda kapatın başladığınız işi yarım bırakmayın

Travelair
23.02.2007, 13:27
Mağaza işletemeyen koskoca Trabzonspor'u mu yönetecek?

Yoksa yeni stadyum mu yapacak? İstikrar timsalleri sizi gidi!! :mad:

corleone
23.02.2007, 13:29
şaşırmadım, 3 senedir forma dışında( onlar da dandikti ya ) üstüne giyebileceğin toplasan 5 tane ürün üretemeyen, satış rekorları kıran çubuklu bereyi binlerce kişi tekrar istemesine rağmen ürettiremeyen, bir sonraki sene yalnış ürettirip çocuk beresi diye yutturmaya çalışan, yüzüne bakabilecek 1 tane bile t-shirt üretemeyen, bunları beceremeyip üstüne ayakkabı, gömlek satmaya kalkan, şapka yau şapka, en basitinden yazlık kafana takınca seni tinerci gibi göstermeyecek bir model şapka üretemeyen ts clupkapatılmasın da ne kapatılsın, bari toptan kapatıp Türkçe bir isimle yeniden açalım mağazaları...

Hüseyin Bağdat
ben bu yönetimden hiçbirşey beklemiyorum elimizdkeileri korunlar yeter açılan bütün mağazalar kapanır yakında.
bunlar futboldan anlamıyorlar Trabzonumzun başına sadece ve sadece kendi çıkarlarını korumak için geldiler.

Mehmet Fatih Yavuz
önce takımın yarısı fatih e başladı bu furya... şimdi kurumsallaşmanın unsurları ile devam ediyor.. sene sonu için gökdeniz ve milan konusunda nabız yokluyorlar.
bu adamlar kulübü satmadan gitmez.

Özgür Öztürk
23.02.2007, 13:30
Bu kadarda olmaz pess beee

WERTHeR
23.02.2007, 13:38
Nuri Albayrağı savunan arkadaşlardan bir yorum bekliyorum şahsen. Onu yakından tanıyan arkadaşlarımız var. başkanlık yapabilecek sinerjiyi onda görenler mevcut. Düşünüyorumda Aziz Yıldırım şu anda başkan olsa bize fenerli olarak. Yapacakları nuri başkandan farklı mı olurdu. Sözüm anlayana yada anlamak isteyene. Anlamak istemeyenler hem kendilerini kasmasınlar hem beni kasmasınlar....

Salih61
23.02.2007, 13:39
Yakında Dergiyi de kapatacaklar haberinizi olsun!!!

WERTHeR
23.02.2007, 13:42

Tesisleri yıkıp iş merkezi yapacakmış nuri başkan:)

Mehmet Fatih Yavuz
23.02.2007, 13:44
Tesisleri yıkıp iş merkezi yapacakmış nuri başkan:)

beceremez ki.!!!!!
önce üretimleri durdurdular ts clublarda mal kalmadı. şimdi de satış yapmıyor diyeceklerdir eminim. mal gelmeyen yerde elbet satış olmaz. beceriksizlik abideleri..
bi fenerliyi getirip koysaydık takımın başına bu kadar mahvedemezdi.

Abdallı61
23.02.2007, 13:45
kulübün can damarından birini kestiler hayırlı olsun, zihniyete bak karanlık zihniyet

WERTHeR
23.02.2007, 13:48
beceremez ki.!!!!!
önce üretimleri durdurdular ts clublarda mal kalmadı. şimdi de satış yapmıyor diyeceklerdir eminim. mal gelmeyen yerde elbet satış olmaz. beceriksizlik abideleri..
bi fenerliyi getirip koysaydık takımın başına bu kadar mahvedemezdi.

Aynı düşüncedeyim. Bu saçma işleri yüzünden kötü geçmekte olan günümü çekilmez yaptılar. Yok mu şu takıma sahip çıkan bir büyüğümüz ya. Nerede bizim divan başkanımız sözü geçen üyelerimiz. Yok mu yönetime dur bakalım sen ne yapıyorsun diyecek birisi. Bıktık artık. Usandık ya. Başkan olmadan önce futbol topunu görse bomba buldum diye karakola koşan bir adamın başkanlığında yaptığı her işe amenna demek zorundamıyız.

turphan
23.02.2007, 13:49
Yakında kulubüde kapatır bunlar, iş yapmıyor şampiyon olamıyor diye...Sonra aynı liman ihalesinde olduğu gibi ...........

Salih61
23.02.2007, 13:50
Arkadaslar Trabzonspor baştan sona kadar Tüccar Zihniyeti ile yönetilmektedir ne yazık ki :mad: :mad:

WERTHeR
23.02.2007, 13:53
Yakında kulubüde kapatır bunlar, iş yapmıyor şampiyon olamıyor diye...Sonra aynı liman ihalesinde olduğu gibi ...........

Yapma ayıp ayıp. O ticaret. Ben zamanında böyle dedim diye bana bu şekilde cevaplar verilmişti. Trabzonspor sevgisi ile cebinin sevgisini karşılaştırıp cebini seçen birisinin başkanlığıda bu şekilde tarihe geçer. Tarihin en kötü takımının başkanı. tarih seni asla unutmayacak Nuri başka...

Külünkoğlu
23.02.2007, 13:56
Üreticilere;
Patlıcan morundan Bordo renk üretmeye çalışırsan, Trabzonspor'un arması dahil siyah beyaz renklerde kazak üretirsen, hiçbir özgün tasarıma imza atamayıp, ucuz taklitçiliğe yönelirsen olacağı budur.

Yönetime;
Hazırlık maçlarını İstanbul'un parasal ve nüfus gücünü gözardı edip Gümüşhane'de hazırlık maçı oynarsan,
TsClup tırına bir hedef belirleyip İl İl gezdirmezsen,
Dünya starı alıp ( sonradan patates oldu ayrı konu) imza töreni düzenlemezsen,
Takım İstanbul'a gelip kaldığı Cevahir Otel'e Cevahir Alış veriş merkezinin arası 500 metre olduğu halde, Yattara, Marce, Gökdeniz;Umut v.b. sevilen takım oyuncularını TsClup'a getirip imzalı forma dağıttırmazsan, (elin oğlu son transferini yapan adamı bir hafta fenerium dan çıkarmadı) yada bu işler nasıl oluyormuş deyip Avrupa'daki kulüplerin satış ve pazarlama tekniklerini yerinde görüp öğrenmezsen, sonun bu olur.. diğerlerini de bekleyen tehlike de cabası olur.

Çaresi var mıdır ? elbetteki vardır. Çaresi www.bordomavi.net (http://www.bordomavi.net) 'i tıkladığınızda karşınıza çıkıyor. Cevahir alışveriş merkezinde kapatılan TSClup'ın izahı olamaz.

Ayşe Aygün
23.02.2007, 13:57
Tamamda kapatılalı nerdeyse 1 ay oldu arkadaşlar yenimi haberiniz oldu onu anlamadım.

AYYILDIZ
23.02.2007, 13:59
yazıklar olsun ya bu yönetim hiç mi iyi bişey yapmaz bari tsclub dursaydı

Atalay
23.02.2007, 13:59

vallahi buda aklıma gelmedi degil.. dergi abone sayısı 1000 küsürlere kadar düşmüş!!dergi ayın 16 veya 17 sinde elimize geçer oldu..yakında kesin dergiyide kapatır bu zihniyet!!

Doğan BULAT
23.02.2007, 14:08
Yönetim yakında külübün kapısınada kilit vurur.. Bunlara kim dur diyecek acaba? Taraftar diyemiyor nasılsa?:mad:

metehan
23.02.2007, 14:16
Bir süre önce bu konuda bazı gelişmeler olmuştu. O zaman mağazanın kapatılacağı haberinin doğru olmadığı, sadece İstanbul'daki yönetim ofisinin kapatıldığı ve artık TS Club'ların Trabzon'dan yönetileceği söylenmişti. Ama şimdi görüyoruz ki, Cevahir'deki mağaza kapatılmış. İstanbul'da adım başı Fenerium var. Koca İstanbul'da bir TS CLub mağazısını yaşatamamanın nedenini ben de çok merak ediyorum.

Bilmeyenler için hatırlatayım. E-5 Maltepe köprüsünün hemen yanında Zeyland mağazası var. Burası çocuk giyim ürünleri satıyor. En üst katında TS Club reyonu da var. Bu reyonda sadece çocuklara değil büyüklere yönelik ürünler de var. Hani olur da "İstanbul'da nereden TS ürünü alabiliriz ?" diye merak edenler olursa hatırlatayım dedim. Belki bu şekilde başka mağazalar da vardır TS ürünlerini satan.

Salih61
23.02.2007, 14:17
Yakında Tesislerin Kapısına ''KAPATTIK'' yazısını asarlar az kaldı hem de çok az

macka61
23.02.2007, 14:20
Üreticilere;
Patlıcan morundan Bordo renk üretmeye çalışırsan, Trabzonspor'un arması dahil siyah beyaz renklerde kazak üretirsen, hiçbir özgün tasarıma imza atamayıp, ucuz taklitçiliğe yönelirsen olacağı budur.

Yönetime;
Hazırlık maçlarını İstanbul'un parasal ve nüfus gücünü gözardı edip Gümüşhane'de hazırlık maçı oynarsan,
TsClup tırına bir hedef belirleyip İl İl gezdirmezsen,
Dünya starı alıp ( sonradan patates oldu ayrı konu) imza töreni düzenlemezsen,
Takım İstanbul'a gelip kaldığı Cevahir Otel'e Cevahir Alış veriş merkezinin arası 500 metre olduğu halde, Yattara, Marce, Gökdeniz;Umut v.b. sevilen takım oyuncularını TsClup'a getirip imzalı forma dağıttırmazsan, (elin oğlu son transferini yapan adamı bir hafta fenerium dan çıkarmadı) yada bu işler nasıl oluyormuş deyip Avrupa'daki kulüplerin satış ve pazarlama tekniklerini yerinde görüp öğrenmezsen, sonun bu olur.. diğerlerini de bekleyen tehlike de cabası olur.

Çaresi var mıdır ? elbetteki vardır. Çaresi www.bordomavi.net (http://www.bordomavi.net) 'i tıkladığınızda karşınıza çıkıyor. Cevahir alışveriş merkezinde kapatılan TSClup'ın izahı olamaz.

Metin abi yazın tam yerinde neden bu duruma gelindiğini birebir açıklıyor keşke başkanımız sen olsaydın

Salih61
23.02.2007, 14:23
Renkdaslar Amatör Şubeleri de kapatacaklar gibi duruyor çünkü şu anda Basketbol şune sorumlusu yok Haberiniz olsun şu anda Abdülkadir ESAT ''Yetkisiz Sorumlu'' olarak ilgileniyormuş

Travelair
23.02.2007, 14:29
Temel fıkrası gibi...

Son sözün nedir demişler darağacındaki Temel'e "Bu bana ders olsun" demiş

Artık gelecek başkandan şöyle 30 milyon dolarlık senet almadan başkanlığını kabul etmeyelim. Yoksa sözü herkes veriyor. Ama görüyorsunuz zarardan başka birşey vermiyorlar. Bari senet imzalatıp zarar durumunda zararı telafi ederiz

Hüseyin Çümen
23.02.2007, 14:30
kapatılmasına aşırı üzüldüm çok çağdaş büyük ve hoş bi mağazaydı bu kadar güzel bi mağaza neden hep boş olurdu anlamam
2 hafta önce cevahir e gitmiştim cevahir tıklım tıklım yemek salonunda bile yer bulmak için yarım saat dolaşmak zorunda kaldım düşünün artık ama o güzelim ts clup okadar yoğunluk içerisinde malesef boştu hiç bi taraftarımız girme tenezüülünde bile bulunmuyordu bu boşluğun suçlusu bizler değilmiyiz orda okadar işçi çalışıyor ve kimse alışveriş yapmıyo bu dükkan nasıl dönecek
ts luplardan değil alışveriş girmeye bile tenezzül etmeyen biz taraftarlar suçsuzuz öylemi önce alışverişini yapacaksın sonra kapatılmasına kızacaksın

Ozan Yazıcı
23.02.2007, 14:37
bunlar yönetemeyeceklerini kapatıyorlar, kendilerine bir beden büyük gelenleri satıyorlar..
gün gelecek kulübü kapatıp kulüp üyelerini de istanbul takımlarından birine topluca devredecekler..

Salih61
23.02.2007, 14:39
İstanbulda ki Gurbetçilerimizin bir nevi Sılası gibiydi o magaza çok güzel de bir yerdeydi bir kere gezme imkanı bulmuştum yegenimle inanın gurbette ki insan için Trabzondan Trabzonspordan birşeyler görmek iyi olurdu ama yönetim kurulumuz bunu Gurbetçilerimize çok gördü ne diyim bu taraftarın Ahları tutacak sizi unutmayın

ozturk
23.02.2007, 14:40
Ts clup yetmez kulübüde,stadıda kapatın başladığınız işi yarım bırakmayın

bu gidişle bu da olacak kardeş galiba

Kaya
23.02.2007, 14:46
Hangi mantıkla Cevahir'deki Ts Club Mağazası kapatılır, anlamak mümkün değil. Kurumsal olarak Nuri Albayrak yönetimi başarısızlığını bu şekilde imzalamış oluyor...

Yazık, günah...

Salih61
23.02.2007, 14:48
Ts clublarda çalışanların ekmegi ile de oynuyorlar çok büyük vebal altına da girdiler yazıktır Günahtır tam bir REZİLLİK :mad: :mad:

Ba®ış
23.02.2007, 14:49
Hangi mantıkla Cevahir'deki Ts Club Mağazası kapatılır, anlamak mümkün değil. Kurumsal olarak Nuri Albayrak yönetimi başarısızlığını bu şekilde imzalamış oluyor...

Yazık, günah...

mantık,Trabzonspor yönetimi ??? :confused: :confused: :confused:

Salih61
23.02.2007, 14:50
Trabzonda kini de kapatacaklar mı acaba yani bunlardan herşey beklenir onun için soruyorum

Naim
23.02.2007, 14:52
kapatılmasına aşırı üzüldüm çok çağdaş büyük ve hoş bi mağazaydı bu kadar güzel bi mağaza neden hep boş olurdu anlamam
2 hafta önce cevahir e gitmiştim cevahir tıklım tıklım yemek salonunda bile yer bulmak için yarım saat dolaşmak zorunda kaldım düşünün artık ama o güzelim ts clup okadar yoğunluk içerisinde malesef boştu hiç bi taraftarımız girme tenezüülünde bile bulunmuyordu bu boşluğun suçlusu bizler değilmiyiz orda okadar işçi çalışıyor ve kimse alışveriş yapmıyo bu dükkan nasıl dönecek
ts luplardan değil alışveriş girmeye bile tenezzül etmeyen biz taraftarlar suçsuzuz öylemi önce alışverişini yapacaksın sonra kapatılmasına kızacaksın

Hırsızın Hiç suçu yok diyorsun yani
Bakış Açısı tabi Hüseyinim ne diyeyim

bu konuyu foruma ilk taşıyanlardan birisiyim defalarca anlattık defalarca dile getirdik sayfalarca yazdık çözüm olmadı yönetime anlatamadık çıkar ilişkilerinin önüne geçemedik. Çok önemli bir kaleyide kaybettik. Yönetimin Bu tavrını Kabullenemesemde anlıyorum.
Amenna !

Lakin

Ts clublerin önemini, Ts clublerin edilen zararların sebeplerini , Ts clubun büyük zararmış gibi gösterilen meblaların 10 katını( abartmıyorum tam 10 katını-isteyen Mali kongre Kitabçığını incelesin) 4 haftalık bir maceraya saçıp ,Trabzonsporun Prestij imkanını bir çırpıda heba edenlerin nasıl bir zihniyet olduğunu yönetime anlatamıyoruz bunu anladık da senin gibi Yönetime verdiği destek aldığı paradan gelmeyen başkanın veya yardımcıların sallabaşlığını yaparak hayatını geçirmeyen insanlara nasıl anlatamıyoruz onu çözemedim.

Uyanın Arkadaşlar gemi batıyor
ve Malisef
bu geminin Fareleri çok çabuk terketmiyorlar gemiyi.

Salih61
23.02.2007, 14:58
Kulüp kulüp degil sanki Ticarethane Trabzonspor yazısının oraya bir tabela asalım
PEŞİN SATAN ve VERESİYE SATAN diye daha iyi olur bu yönetimi daha iyi anlatır

kudu_61
23.02.2007, 15:00
Hayırlı olsun...kimse koskoca cevahire sormaz mı sen Trabzonlusun TSclup tan nasıl kira alırsın o kadar dükkan varken sen satış yapamayan ts cluptan nasıl ekmek yersin yazık ben işi buradan yargılıyorum malesef Avrupadan gelen trabzonlular hariç kimse ürün almıyor du iş yapamıyordu zaten mağaza elin takımın futbolcusu 50 şer 100 er forma alıp hediye ediyor mağazalarından bizimkiler maçtan sonra üstündeki formayı taraftara vermeye çekiniyor...

Suha
23.02.2007, 15:12
burada sorunnun temeli cevahirdeki ts clup mağazasının işletmecisimi zarada kendi iradesiyle kapattı yoksa yönnetim desteklimi ben burada bilgi sahibi olmadığım için bir suçlamada bulunmayacağım, yanlız şu anki başkan ve yönetimimizin ne kadar basiretsiz olduğu zaten ortada...

bordoylamavi
23.02.2007, 15:47
bi de utanmadan korsan ürün ihbar hattı koymuşlar resmi siteye. sanki orjinal ürün alacak yer kalmış gibi

Murat'
23.02.2007, 15:58
bizim ts cluplarda icraat gerçektende sıfırdı...yaaa ben hiçbir zamn hiçbiryerde birtane bile imza günü görmedim...güya dünya yıldıımız vardı...marcelinhoyu ts cluplara getirip imzalı forma sattsaydık ne bilim futbolcuların imza günü olsaydı...nerde hiçbirisi yok....böyle şey mi olur yaaa

Hüseyin Çümen
23.02.2007, 16:48
Hırsızın Hiç suçu yok diyorsun yani
Bakış Açısı tabi Hüseyinim ne diyeyim

bu konuyu foruma ilk taşıyanlardan birisiyim defalarca anlattık defalarca dile getirdik sayfalarca yazdık çözüm olmadı yönetime anlatamadık çıkar ilişkilerinin önüne geçemedik. Çok önemli bir kaleyide kaybettik. Yönetimin Bu tavrını Kabullenemesemde anlıyorum.
Amenna !

Lakin

Ts clublerin önemini, Ts clublerin edilen zararların sebeplerini , Ts clubun büyük zararmış gibi gösterilen meblaların 10 katını( abartmıyorum tam 10 katını-isteyen Mali kongre Kitabçığını incelesin) 4 haftalık bir maceraya saçıp ,Trabzonsporun Prestij imkanını bir çırpıda heba edenlerin nasıl bir zihniyet olduğunu yönetime anlatamıyoruz bunu anladık da senin gibi Yönetime verdiği destek aldığı paradan gelmeyen başkanın veya yardımcıların sallabaşlığını yaparak hayatını geçirmeyen insanlara nasıl anlatamıyoruz onu çözemedim.

Uyanın Arkadaşlar gemi batıyor
ve Malisef
bu geminin Fareleri çok çabuk terketmiyorlar gemiyi.

sallabaşlık nedemek yau nedemek istiosun naim ben burda busene 1 tene tsclup ürünü almayan beni ve tüm taraftarları suçlu buluyorum cevahir bomboş olursa o dükkan demekki bi işe yaramıyodur taraftar sahip çıkmassa kapatılır maden önemli bizim için ts clup neden kapanmasına izin verdik biz istesek kimse kapatamazdı biraz mantıklı ol satış yapamayan dükkan kapanır yazıklar olsun bizeki o ts clup ı orda sahipsiz bıraktık yönetimlede alakası yok bunun sen beni dediğimi anlamakta sıkıntı mı çekiosun cevap versene neden boş madem tsclup onu da mı yönetim yaptı girenlerimi kovdular buna cvp ver önce

ts_fan
23.02.2007, 16:52
'' İcraatın içinden (!) '' - Trabzonspor Yönetimi (!)
( kendilerini yönetemeyecekler, yönetmeye çalışıyorlar (!) yönetebiliyorlar mı? _ Asla! )

Ozan
23.02.2007, 16:55
kurumsallaşmadan bahseden bu yönetimin aslında kurumsallaşmanın anlamını bilmediğini kanıtlayan olaydır ts club ın kapatılması . daha fazla şehirde ts club açılması gerekirken biz kapatıyoruz . ne yapmaya çalışıyor bu yönetim , hangi akla hizmet ediyor anlamak mümkün değil !!!

Cengiz Çubukcu
23.02.2007, 17:00
öyle ya da böyle cevahirdeki ts club kapatılmamalıydı, kulübü çok düşünen sayın yönetim musampaya vereceği paralarla cevahiri 10 sene zarar da etse kollardı...

WERTHeR
23.02.2007, 17:05

Ben alışverişimi yapıyorum şimdide hesap soruyorum neden kapatıldı...

Çetin
23.02.2007, 17:06
merak ediyorum nurinin gazetesinin tirajı ne? kar ediyor mu? kar etmiyorsa onuda kapatsın.

WERTHeR
23.02.2007, 17:08
Ts club tırı şu anda avini akerin önünde boş boş yatmaktadır. Az önce gördüm. Aslında şeytan git koca satılık yazısı yapıştır tıra diyor:)

WERTHeR
23.02.2007, 17:09
merak ediyorum nurinin gazetesinin tirajı ne? kar ediyor mu? kar etmiyorsa onuda kapatsın.

Orada kar değil hizmet önemli. Anlayan anladı:)

Sevgi
23.02.2007, 17:09

Cevahir gibi şehrin göbeğinde olan Dünyanın en büyük alışveriş merkeziş diye nitelendirilen bir yerde bulunan mağzanda satacak ürün bulundurmazsan alacak müşteride bulamazsın.Cevahir TS Clup çok sık uğrayıp alışveriş yapmaya çalıştığım bir mağzaydı fakat herdefasında mağzadan hayal kırıklığıyla çıkıyordum.Üretilen malların kalitesizliğini(yeğenime aldığım tulum ilk yıkamada renk attı) bir kenara bırakın istediğiniz hiçbir şeyi bulamıyorsunuz yaklaşık 4-5 ay puma çocuk forması alabilmek için cebelleştim ama maalesef başarılı olamadım!puma çocuk forması alamadım.Neden acaba ? madem puma yok TS Clup alayım dedim ondada başarısız oldum onuda alamadım! neden acaba ? bari çacuk eşofmanı verin dedim o da yok , verdikleri eşofman Trabzon Futbol Okuluna ait,alakaya çay demle misali tamam onu alayım sorun değilde en küçük dediğiniz beden bile 10 yaşında ki çocuğa büyük olur :eek: bere bakarsın yok,atkı bakarsın yok, forma bu beden kalmadı, aaa arkasına isim mi, yazdıracaktınız büyük kalmadı ! elimizde yok sipariş verdik gelecek bıdı bıdı anlayacağınız.Mağza boş mağzada alabilecek bişey yok.Bir giden boş mağzaya bir daha niye gitsin. :confused: Biz taraftar olarak üstümüze düşen vazifeyi yapıyoruz lisanslı ürün mü almak lazım alalım,nerden ? :eek:

13 Ocak günü TSira üyeleri olarak TS Clupu ziyaret ettik amacımız hem toplu halde alışveriş yapmak hemde kapatılması gündemde olan TS Clupların kapatılmasına tepki vermekti.Alışveriş yapmak için çok uğraştık ama başarılı olamadık.yinede elimiz boş çıkmamak için kullanmayacak olsakta ürünlerimizi aldık.

#10 Fietra
23.02.2007, 17:12
İncirli'deki mağazayı da Güngören'e taşımışlar ayrıca.Yazıklar olsun.Denilen denilmiş yönetimin kurumsallaşma adına koca bir 0 olduğunu belgelendi.

Külünkoğlu
23.02.2007, 17:17
Aklı kullanamayınca kar edemezsiniz, zarar eder para kaybedersiniz,
Peki itibarınızı kaybettiğinizde çok fazla şey kaybetmiş olmazmısınız ?

WERTHeR
23.02.2007, 17:20
Aklı kullanamayınca kar edemezsiniz, zarar eder para kaybedersiniz,
Peki itibarınızı kaybettiğinizde çok fazla şey kaybetmiş olmazmısınız ?

Bu genel geçer kural bu konuştuğumuz şahıslar için önemli olduğunu sanmıyorum. Eğer dediğin gibi olsaydı çoktan onurlu bir insanın yapması gerekeni yapmışlardı....

Mehmet Fatih Yavuz
23.02.2007, 17:20
incirlidekine de gitmiştim, cevahirdekine de , kadir has takine de, kartaldakine de.. yok abicim.. o beden kalmadı.. sipariş ettik bekliyoruz.. bak TSira ekibine de ayniı lafları etmişler. nerden ne alacağım ki..?
illa her sene trabzona gitmeyi mi beklemem lazım lisanslı ürün almak için. ?

Hüseyin Çümen
23.02.2007, 17:23
1 kaç kişinin almasıyla tsclup yaşatılabilirmi Allah aşkına
cevahir itibarı yüksek bir alışverişmerkezi şehrin göbeğinde ve bizim mağzamız belkide ordaki mağzaların çoğundan daha gösterişili bukadar itibarı yüksek bi alışveriş merkezinde tsclub ın sinek bile avlayamaması itibarımızı hangi noktaya getiriyor peki ordan geçen ezik takım taraftarları demiycekmi ki koca mağzaları var ama içerde bitane müşteri yok die itibarımız nehallere geliyor ozaman
ben ürün çeşitliliğininde kötü olmadıını düşünüyorum

WERTHeR
23.02.2007, 17:25
incirlidekine de gitmiştim, cevahirdekine de , kadir has takine de, kartaldakine de.. yok abicim.. o beden kalmadı.. sipariş ettik bekliyoruz.. bak TSira ekibine de ayniı lafları etmişler. nerden ne alacağım ki..?
illa her sene trabzona gitmeyi mi beklemem lazım lisanslı ürün almak için. ?

Yönetimin sistemi bu. Elininizde bir mal var. Bu mal zahmet veriyor bir takım gelişimler sonucu. Önce bu malın değerini insanların gözünde düşüreceksin. Tsclub örneği hatta Fatih Tekke örneğide böyleydi. Fatih Rusyadan yaptığı açıklamalarda gideceğim demesinin perde arkasını açıklamıştı. yönetimden ses çıktı mı? Mesela forumdan bazı arkadaşlar hain olarak görüyorlar fatihi. yönetimin bu kabiliyetini Trabzonsporun lehine kullanmasını arzu ederdim.

Mehmet Fatih Yavuz
23.02.2007, 17:25
cevahir itibarı yüksek bir alışverişmerkezi şehrin göbeğinde ve bizim mağzamız belkide ordaki mağzaların çoğundan daha gösterişili bukadar itibarı yüksek bi alışveriş merkezinde tsclub ın sinek bile avlayamaması itibarımızı hangi noktaya getiriyor peki ordan geçen ezik takım taraftarları demiycekmi ki koca mağzaları var ama içerde bitane müşteri yok die itibarımız nehallere geliyor ozaman

eski yönetimden bu yönetime geçtiğinden beri TsClublar sinek avlıyor. sebebini otur sen düşün artık... ürün yok ki çeşidi olsun.. 4 yer gezdim elde var sıfır eve döndüm.. ne olacak ki daha...

WERTHeR
23.02.2007, 17:26

Gidenlerin eli boş dönmesini nasıl açıklayacaksın merak ediyorum...

Hüseyin Çümen
23.02.2007, 17:30
eski yönetimden bu yönetime geçtiğinden beri TsClublar sinek avlıyor. sebebini otur sen düşün artık... ürün yok ki çeşidi olsun.. 4 yer gezdim elde var sıfır eve döndüm.. ne olacak ki daha...

çünkü ozaman futbolda başarılıydık ama kötü günler gelince taraftar da almak istemiyor sebep basit düşünmeden ceva verebildim iyi gün dostluğundan kaynaklanıyor TRABZONSPOR şampiyonluğa oynasın o ts clupler gene dolar taşar böle taraftarlık hiç te hoş deil

yanbeyi61
23.02.2007, 17:33
Trabzon'dan istanbula göçeden büyük kesim inşaatlarda çalışıyor.Çoğu taraftar bişeyler almak istesede alamıyor belkide.''Bunu Trabzonspor taraftarını ve trabzonsporluları fakir veya rencide edici amacla söylemedim''.Ama şu var ts clup lerin artık sürumden kazanması gerektiğini bilmesi lazım.yoksa daha çok kepenk kapanır.
Trabzonda fındık ve çay sezonu iyi geçerse burdakiler kurtarır belki:D

Hüseyin Çümen
23.02.2007, 17:34
Gidenlerin eli boş dönmesini nasıl açıklayacaksın merak ediyorum...

ben bulabiliorum her gittiğim de elim boş dönemem istemek önemli hiç olmadı boxer alırsın 5-10 tane amaç yardım deilmi onunda mı modelini beenmedin bırak ozaten içerde kalıor kimse görmüorki
yani eli boş dönemkl mümkün deil

WERTHeR
23.02.2007, 17:35
Trabzon'dan istanbula göçeden büyük kesim inşaatlarda çalışıyor.Çoğu taraftar bişeyler almak istesede alamıyor belkide.''Bunu Trabzonspor taraftarını ve trabzonsporluları fakir veya rencide edici amacla söylemedim''.Ama şu var ts clup lerin artık sürumden kazanması gerektiğini bilmesi lazım.yoksa daha çok kepenk kapanır.
Trabzonda fındık ve çay sezonu iyi geçerse burdakiler kurtarır belki:D

Her bütçeye uygun ürün olmalı ama fiyat düşürecem diye kaliteden aşırı derece ödün verilmemeli...

Mehmet Fatih Yavuz
23.02.2007, 17:35
çünkü ozaman futbolda başarılıydık ama kötü günler gelince taraftar da almak istemiyor sebep basit düşünmeden ceva verebildim iyi gün dostluğundan kaynaklanıyor TRABZONSPOR şampiyonluğa oynasın o ts clupler gene dolar taşar böle taraftarlık hiç te hoş deil

sana sebebini ben söyliyeyim...
ben veya bir başkası tsclub a gider... gezer gezer bişey bulamadan döner.. eş dost ahbap sorar, ya naptın nasıldı??.. bi başlarsın saymaya. bi daha da kimse gitmez...
4 tane ufaklığı götürdük kadir has yakındı gene birşey giydiremeden çıktık. bu sadece bu sene değil. geçen sene de aynıydı. veletler başka takıma kaymasın diye aranıyoruz ama nafile...
gene en çok mal kartal da vardı... en azından küçüklere göre birşeyler bulunabiliyor..
merchantdising i "m" sinden anlamayan bir yönetimle bu işletmelerin çalışması mümkün değil..
kafalarına kalabalık olacak herşeyi kapatıp elden çıkarıyorlar. niye uğraşsınlar ki? vakit kaybı...
önce gözden düşür sonra kapat ya da sat... biz de yedik....

WERTHeR
23.02.2007, 17:36
ben bulabiliorum her gittiğim de elim boş dönemem istemek önemli hiç olmadı boxer alırsın 5-10 tane amaç yardım deilmi onunda mı modelini beenmedin bırak ozaten içerde kalıor kimse görmüorki
yani eli boş dönemkl mümkün deil

İnsanlar giyebilecekleri şeyi almak isterler. Senin dediğin gibi olursa parayı direk kulübün hesabına yatıralım aracıya lüzum yok...

yanbeyi61
23.02.2007, 17:37
Her bütçeye uygun ürün olmalı ama fiyat düşürecem diye kaliteden aşırı derece ödün verilmemeli...

Evet haklısın.Her taraftara hitap etmeli ve de etmek zorunda.kaliteden de ödün verilmemeli elbette.

Hüseyin Çümen
23.02.2007, 17:41
sana sebebini ben söyliyeyim...
ben veya bir başkası tsclub a gider... gezer gezer bişey bulamadan döner.. eş dost ahbap sorar, ya naptın nasıldı??.. bi başlarsın saymaya. bi daha da kimse gitmez...
4 tane ufaklığı götürdük kadir has yakındı gene birşey giydiremeden çıktık. bu sadece bu sene değil. geçen sene de aynıydı. veletler başka takıma kaymasın diye aranıyoruz ama nafile...
gene en çok mal kartal da vardı... en azından küçüklere göre birşeyler bulunabiliyor..
merchantdising i "m" sinden anlamayan bir yönetimle bu işletmelerin çalışması mümkün değil..
kafalarına kalabalık olacak herşeyi kapatıp elden çıkarıyorlar. niye uğraşsınlar ki? vakit kaybı...
önce gözden düşür sonra kapat ya da sat... biz de yedik....
sebe benim dediğimdir senin dediğin bence mantıksız isteyen herkses kendine göre bişiler bulabilir innan sende bulurrsun bende bulurum bulamayacak olanlara ben bulurum yeterki istesin insanlar bişeler almayı

yanbeyi61
23.02.2007, 17:43
İnsanlar giyebilecekleri şeyi almak isterler. Senin dediğin gibi olursa parayı direk kulübün hesabına yatıralım aracıya lüzum yok...

Amac kulube yardımsa.En guzeli stada gitmek ve dediğin gibi direk kulub hesabına yardımları aktarmak.Ts clubler taraftarlarla özdeşleşmeli.Bi yonde taraftarın gundelik veya modern giysi tarzına hitap etmeli.Taraftar hem kendi ihtiyacı olan giyimini karşılar hemde takımına da katkı sağlamış olur.

Hüseyin Çümen
23.02.2007, 17:45

benim için tsclub aracıdır ben ts club ürünlerini o yüzden tercih ediorum önemli olan klübüm para kazansın yetr
bi boxer a da ihtiyacın yomudur yani en kötü olabilecek örneği veriyorum sonuöta iç çamaşırı ihtiyacınız var bu ihtiyacı en azından hiç beenmediiniz ts club ürünleriyle giderin belki dizaynları kötüdür(KATILMIYORUM) kötü de olsa kimse görmez ama siz bi ihtiyacınızı ts clubtan gidermiş olursunuz

yanbeyi61
23.02.2007, 17:45
sebe benim dediğimdir senin dediğin bence mantıksız isteyen herkses kendine göre bişiler bulabilir innan sende bulurrsun bende bulurum bulamayacak olanlara ben bulurum yeterki istesin insanlar bişeler almayı

Adam 130 kilo çekiyo ona göre yok ki alsın.bulabileceğini de sanmıyorum ta ki incelip 90-60-90 oluncaya kadar:D :D

WERTHeR
23.02.2007, 17:46
Hala bu işin doğruluğunu belirten yönetimi neredeyse destekleyen arkadaşlarımızı cidden anlayamıyorum. Aynı şeyleri görmüyormuyuz yoksa. Bizi farklı düşünmeye iten sebepler ne...

Çetin
23.02.2007, 17:49
Orada kar değil hizmet önemli. Anlayan anladı:)

evet malum sebepler var orda tabi ki

WERTHeR
23.02.2007, 17:50
benim için tsclub aracıdır ben ts club ürünlerini o yüzden tercih ediorum önemli olan klübüm para kazansın yetr
bi boxer a da ihtiyacın yomudur yani en kötü olabilecek örneği veriyorum sonuöta iç çamaşırı ihtiyacınız var bu ihtiyacı en azından hiç beenmediiniz ts club ürünleriyle giderin belki dizaynları kötüdür(KATILMIYORUM) kötü de olsa kimse görmez ama siz bi ihtiyacınızı ts clubtan gidermiş olursunuz

Arkadaşım benim dediğim farklı bir şey. Eğer ts club markalaşacaksa bu tür adi tasarım ve ürünlerle olmaz. Bu zahmetli bir iştir. Her babayiğit yönetici bunun sorumluluğunu almaz. Vur kapısına kilit kurtulsun. Mantık bu mudur? Olmaz olsun böyle mantık. Günlük giyeceğimiz ürünleri neden dışarıdan alalım. Hem ihtiyacmız görülsün hem de kulübümüz 3-5 kuruş kar etsin. Tabi bunu algılayabilecek yönetici vizyonu nerede. Adam futbol nedir bilmiyor ki. İdaresini nereden bilsin. Eğer biliyor olsa idi zevkten dört köşeyim diye bas bas bağırmazdı rezilliğinin tarih sayfalarına geçtiği şu günlerde...

WERTHeR
23.02.2007, 17:52
Amac kulube yardımsa.En guzeli stada gitmek ve dediğin gibi direk kulub hesabına yardımları aktarmak.Ts clubler taraftarlarla özdeşleşmeli.Bi yonde taraftarın gundelik veya modern giysi tarzına hitap etmeli.Taraftar hem kendi ihtiyacı olan giyimini karşılar hemde takımına da katkı sağlamış olur.

Kulüp hesabına yardım yapacak param yok abi:) Malum öğrencilik hali:) Ama kombine aldım maçlara gidemesemde:)

yanbeyi61
23.02.2007, 17:56
Kulüp hesabına yardım yapacak param yok abi:) Malum öğrencilik hali:) Ama kombine aldım maçlara gidemesemde:)

Kimimiz öğrenci kimimiz işci...bizleri duşunenler olsaydı eğer bizim Gibi taraftara şampiyonluk yolunda bu kadar uzun bekletmezdiler.Taraftar bu takımın her halini en iyi bilendir.zamanı gelmiş takıma yardım için esnaf esnaf gezilmişdir ve bu yardımlarla bugun kulup ayakdadır.ve yine taraftarıyla ayakda kalacakdır.

demir
23.02.2007, 17:58
hangi yuzle kıme forma satacaksınız...! trabzon kumeye tezahuratlarını duydukca ıcımıze dusen atesemi ? yoksa sırf sıze ve takımımıza ınancımızdan dolayı kaybettıgımız ıddalardan aldıgımız dıger takımların formalarındanmı ? sız bızı rezıl ettınız bızde gordugum kadarı ıle sızı etmısız ama su var boole gıtmez ınanın ısı gucu bırakıp nurının arabasına kursun sıkacam az kaldı :D ınanın okadar cıldırıyorumkı aklıma geldıkce gozlerım sulanıyor en pesmerge takımlar bıle kumeye diye bagırırken ben burada oturuyorum okadar koyuyorkı bana ha bana kufur etmıs adıler ha kumeye dıye bagırmıslar bır farkı yok

WERTHeR
23.02.2007, 17:58
Kimimiz öğrenci kimimiz işci...bizleri duşunenler olsaydı eğer bizim Gibi taraftara şampiyonluk yolunda bu kadar uzun bekletmezdiler.Taraftar bu takımın her halini en iyi bilendir.zamanı gelmiş takıma yardım için esnaf esnaf gezilmişdir ve bu yardımlarla bugun kulup ayakdadır.ve yine taraftarıyla ayakda kalacakdır.

Şikayetçi değilim vallahi. Bu yönetici takımı ne yaparsa yapsın bizim son paramızı maç biletine verip izlediğimiz maçlarda aldığımız zevki tadabilirler mi?

Gamze
23.02.2007, 18:00
Evet kapatıldı,1 ay oldu hem de neredeyse...

Tek çare ''güle güle''!!!Bu iki sözcüğü malum şahıslara sarfedebilsek yeterli!..:mad:

yanbeyi61
23.02.2007, 18:01
Şikayetçi değilim vallahi. Bu yönetici takımı ne yaparsa yapsın bizim son paramızı maç biletine verip izlediğimiz maçlarda aldığımız zevki tadabilirler mi?

bizde şikayetci değiliz elbette.Ama o zevkin yanına bi de şampiyonluk eklenirse o zaman tadı başka olur.ben ona vurgu yapmak istedim.

Emorfo
23.02.2007, 18:01
Çok saçma bir karar, aslında saçmalıklar olayın başında başlıyor. Resmi bir marka yapacam diyorsun ts Club diye bir marka çıkarıyorsun, sonra formamı da kendim yapacam diyorsun naylondan formaları binlerce yaptırıyorsun sat sat bitmedi hala o formalar. Sonra dandirik ürünleri fazla fazla yaptırıyorsun, marka ürettim diye yayılıyorsun mağazalar açıyorsun, kaliteli bir tane ürünün yok. Taraftarın zaten beleşe alışmış formaya veya başka ürenlere para veren çok az. Eee sonuçta ne oluyor olmadı burası zarar yapıyor kapatalım. Bu olaydan bu yönetim sorumlu olsa da Ts Club ortaya çıktıktan sonra ürün anlaşmalarına imza atan çok profesyonel Trabzonspor Müdürleri Pazarlamacıları da o zaman ki yönetim de sorumludur. Bu yönetim ise daha kaliteli daha iyi nasıl yaparız diye düşünmeden direk en kolayını yapıp kapıya kilit vurmak acizlikten rezillikten başka bir şey değil. Fıkra gibi gerçekten...

WERTHeR
23.02.2007, 18:05
bizde şikayetci değiliz elbette.Ama o zevkin yanına bi de şampiyonluk eklenirse o zaman tadı başka olur.ben ona vurgu yapmak istedim.

Muhakkak haklısın...

saglam
23.02.2007, 18:15
sallabaşlık nedemek yau nedemek istiosun naim ben burda busene 1 tene tsclup ürünü almayan beni ve tüm taraftarları suçlu buluyorum cevahir bomboş olursa o dükkan demekki bi işe yaramıyodur taraftar sahip çıkmassa kapatılır maden önemli bizim için ts clup neden kapanmasına izin verdik biz istesek kimse kapatamazdı biraz mantıklı ol satış yapamayan dükkan kapanır yazıklar olsun bizeki o ts clup ı orda sahipsiz bıraktık yönetimlede alakası yok bunun sen beni dediğimi anlamakta sıkıntı mı çekiosun cevap versene neden boş madem tsclup onu da mı yönetim yaptı girenlerimi kovdular buna cvp ver önce

Ya senin avatarinda Nuri Albayrak fotografi yokmuydu? Neden degistirdin ki? Halbuki cok yakisiyordu sana...

Sana ne kadar dil doksem de burda bir sey ifade etmeyecek zira at gozluklerini cikartman gerek. Gorun artik sunu; bu magaza bir prestij magazasiydi ve Metin Kulunk'un ikinci sayfada bahsettigi gibi bir satis stratejisi izlense eminim ki kar da ederdi.

Ama boyuk baskanimiz(!) -Allah tez zamanda kurtarsin bizi- "ha bu Te Se Kılap da noliyyy, gapayalim haurayi, fuzuli masraf" mantigiyla dusundukce biz de zeki(!) icraatlariyla yuzlesiyoruz.

Ayrica senin gibi gozu kapali bireyler, bu ise "dur" demesi gereken taraftar gruplari ve taraftarlarin tartistigi internet sitelerindeki yuzlerce insan herhangi bir fiili mudahalede bulunmadigindan biz bunu hakediyoruz, adam ne etse az bile...

WERTHeR
23.02.2007, 18:27
Ama boyuk baskanimiz(!) -Allah tez zamanda kurtarsin bizi- "ha bu Te Se Kılap da noliyyy, gapayalim haurayi, fuzuli masraf" mantigiyla dusundukce biz de zeki(!) icraatlariyla yuzlesiyoruz.

...

Müthiş telaffuz ya:)

Selman
23.02.2007, 18:35
Daha durun bakalım neler göreceğiz.Yarın çıkıp ta Nuri deseki "Trabzonspor A.Ş'nin, futbol hariç tüm spor dallarını kapatıyoruz" şaşırmam şerefsizim.Eee futbola da ondan sonra sıra gelir zaten.Önce polemikler basına, taraftara, yakınlara sızdırılıyor sonra öldürücü darbe.Yaptıkları her icraatda böyle.Onu satamazlar dedik, sattılar.Bunu alamazlar dedik, aldılar.En sonunda Cevahir Ts Clup'ta gitti.

Şakşakcı taraftarın(!) destekledikleri yönetim gibi yan çizdiğini görmekteyim.Üzülüyor insan.

Gürkan
23.02.2007, 18:44
Bravo Bay Başkan Bravo yönetim.

Taraftarında alacağı olsun.

naylon formalardan kalitesiz ürünlerden bisürü almadınız ya.

Hüseyin Çümen
23.02.2007, 18:54
Ya senin avatarinda Nuri Albayrak fotografi yokmuydu? Neden degistirdin ki? Halbuki cok yakisiyordu sana...

Sana ne kadar dil doksem de burda bir sey ifade etmeyecek zira at gozluklerini cikartman gerek. Gorun artik sunu; bu magaza bir prestij magazasiydi ve Metin Kulunk'un ikinci sayfada bahsettigi gibi bir satis stratejisi izlense eminim ki kar da ederdi.

Ayrica senin gibi gozu kapali bireyler, bu ise "dur" demesi gereken taraftar gruplari ve taraftarlarin tartistigi internet sitelerindeki yuzlerce insan herhangi bir fiili mudahalede bulunmadigindan biz bunu hakediyoruz, adam ne etse az bile...
ben sürekli deiştiriyorum resmimi şimdi böle istersen ver senin fotonu koyayım avatarıma :D
sen alma alma ürünleri sora kapatıldı diye köpür dur yönetim suçlu buu konuda kabulum ama taraftar da suçlu

demir
23.02.2007, 19:55
bır bakmıssınız sihirli bır deynek gıbı seneye trabzonspor fırtına olmus hem avrupada hem turkıyede ustelık buda nuri baskan zmanında olmus acaba ozaman ne yazarız buraya :) hanı ınadına elestırmeye devammı yoksa unutacakmıyız hepımız yazdıklarımızı bır sey daha sadece elestırmekle olmaz hadı bakalım tsclup lara ben bulamıyorum alacak yer dıyen varsa www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabzonspor.com.tr) oda olmazsa eger bana soleyın ben gonderırım sıze lısanslı alıp :D:D:D

ama parasını pesın alırım solıyımm :D:D:D

Gürkan
23.02.2007, 21:16
bır bakmıssınız sihirli bır deynek gıbı seneye trabzonspor fırtına olmus hem avrupada hem turkıyede ustelık buda nuri baskan zmanında olmus acaba ozaman ne yazarız buraya :) hanı ınadına elestırmeye devammı yoksa unutacakmıyız hepımız yazdıklarımızı bır sey daha sadece elestırmekle olmaz hadı bakalım tsclup lara ben bulamıyorum alacak yer dıyen varsa www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabzonspor.com.tr) oda olmazsa eger bana soleyın ben gonderırım sıze lısanslı alıp :D:D:D

ama parasını pesın alırım solıyımm :D:D:D

aaaaaaaaaaaa

internetten de alıs verıs yapılabılıyormu.hımmmm.

ıyı ozaman ıyı olmus kapatıldıgı.

nasıl olsa her evde bilgisayar her sokakta internet cafe var.

kapatın tum Clubları , herev her sokak bir Ts club.

Bartuğ13
23.02.2007, 21:16
söyleyecek laf mı var?
başkan ve yönetime 3 nokta koyayım onlar tanımalsınlar orayı:
...

WERTHeR
23.02.2007, 21:18
aaaaaaaaaaaa

internetten de alıs verıs yapılabılıyormu.hımmmm.

ıyı ozaman ıyı olmus kapatıldıgı.

nasıl olsa her evde bilgisayar her sokakta internet cafe var.

kapatın tum Clubları , herev her sokak bir Ts club.

Sus sus kimse duymasın sakın. Yoğunluk filan olursa onada bir kulp bulup önce değerini yıpratırlar sonrada başlarınden atarlar:)

Atalay
23.02.2007, 21:21
ben sürekli deiştiriyorum resmimi şimdi böle istersen ver senin fotonu koyayım avatarıma :D
sen alma alma ürünleri sora kapatıldı diye köpür dur yönetim suçlu buu konuda kabulum ama taraftar da suçlu

Bak güzel kardeşim...Ben tekstil işi ile ugraşıyorum ve işim bebe tekstili üzerine bundan üç ay önce bir bebegim dünyaya geldi.. sagolsun arkadaşlarımız trabzonsporun fanatik taraftarı oldugumuzu bildikleri için bebegimize kadifeden tulum almışlar cevahirdeki ts club tan... kalitesi o kadar dandikki hala çoçuguma giydirmeye gönlüm razı olmuyor bordosu patlıcan rengi maviside turkuaz üstündeki baskı ise okul yıllarında yaptıgımız patates baskı...fiyatıda 28 ytl ögrendigime göre.. bizim piyasada aynı kalite ürün fiyatı taş çatlasın 5 ytl!!Sagolsun fenerbahçeli arkadaşlarımda feneryumdan gıcıklık olsun diye yine aynı şekilde tulumdu, patikti,mama önlügüydü alıp getirmişler kalite olarak bizimkiler 20 çeker fiyat olarakta yarı yarıya ucuz..şimdi bu yazdıgım basit bir örnek bunu bütün ürünler için söyleyebiliriz...sen işletme beçerisini gösteremessen kapatırsın!! bugün trabzonspor ts club patentini satmaya kalksa 1000 tane işletmeci milyon dolarlara kapıya dayanır.!!..ama sen köy bakkalı mütahit kafası zihniyetinde olursan bir halt beceremessin...burda arkadaşlar yazmışlar sen bir gün fatih tekkeyi bir gün yattarayı bir gün gökdenizi bir gün marselinyoyu ts club magazasının içine soktunmu...hayır çünkü senin beynin mütahitliye çalışıyor!!sen profesyonel yöneticilerin hepsini gelir gelmez kapı dışarı edersen..bu hallerede düşersin...sende kalkmışsın topu taraftara atıyorsun şu ts clubların başına bmn den 10 kişiyi koysak bunların yaptıgı çironun 50 katını yapar...allah aşkına şu yönetimi kayırmayı bırak komik oluyorsun!!saygılarımla...

Travelair
23.02.2007, 21:31
Niye kapattılar ki? Kapatmasalardı gariban bir futbolcuya verselerdi bari yazık Musampa'ya mesela. Garibim antremansızlıktan aylarca canı sıkıldı durdu oyalanırdı çocukcağız. Veya Lazaroni'ye devredilseydi. Yazık adam burda teknik direktörlüğe doyamadan ayrıldı. Dünyanın tazminatını ödedik gerçi 2 ay çalıştı diye ama olsun ne olurdu İstanbul'daki dükkanları da ona devretseydik? Sevaptır, nasıl olsa bugün varız yarın yokuz değil mi yönetim?

O dandik ürünleri üretip de kulübün sırtından geçinmeye çalışan üreticiler sizi de Allah'a havale ediyorum

Taner Gündoğdu
23.02.2007, 22:01
gerekçe olarak mağazaların kâr etmediği,zarar ettiği söylendi sanırım....
peki o zmaan sayın Albayrak ve yönetimi geldiğinizden beri klübü dünyanın borcuna soktunuz. yani eğer Trabzonspor sizin için sadece "kâr etme" yeri ise futbol klübünüde kapatın! zarar ettiniz!

Emorfo
23.02.2007, 22:13
Bak güzel kardeşim...Ben tekstil işi ile ugraşıyorum ve işim bebe tekstili üzerine bundan üç ay önce bir bebegim dünyaya geldi.. sagolsun arkadaşlarımız trabzonsporun fanatik taraftarı oldugumuzu bildikleri için bebegimize kadifeden tulum almışlar cevahirdeki ts club tan... kalitesi o kadar dandikki hala çoçuguma giydirmeye gönlüm razı olmuyor bordosu patlıcan rengi maviside turkuaz üstündeki baskı ise okul yıllarında yaptıgımız patates baskı...fiyatıda 28 ytl ögrendigime göre.. bizim piyasada aynı kalite ürün fiyatı taş çatlasın 5 ytl!!Sagolsun fenerbahçeli arkadaşlarımda feneryumdan gıcıklık olsun diye yine aynı şekilde tulumdu, patikti,mama önlügüydü alıp getirmişler kalite olarak bizimkiler 20 çeker fiyat olarakta yarı yarıya ucuz..şimdi bu yazdıgım basit bir örnek bunu bütün ürünler için söyleyebiliriz...sen işletme beçerisini gösteremessen kapatırsın!! bugün trabzonspor ts club patentini satmaya kalksa 1000 tane işletmeci milyon dolarlara kapıya dayanır.!!..ama sen köy bakkalı mütahit kafası zihniyetinde olursan bir halt beceremessin...burda arkadaşlar yazmışlar sen bir gün fatih tekkeyi bir gün yattarayı bir gün gökdenizi bir gün marselinyoyu ts club magazasının içine soktunmu...hayır çünkü senin beynin mütahitliye çalışıyor!!sen profesyonel yöneticilerin hepsini gelir gelmez kapı dışarı edersen..bu hallerede düşersin...sende kalkmışsın topu taraftara atıyorsun şu ts clubların başına bmn den 10 kişiyi koysak bunların yaptıgı çironun 50 katını yapar...allah aşkına şu yönetimi kayırmayı bırak komik oluyorsun!!saygılarımla...

Gökhan abi Allah aşkına bana profesyonellerden bahsetme. Senin bebeğine aldığın kalitesiz malları yaptıranlar, o anlaşmalara imza atanlar profesyonel diye geçinen adamların eseri. Öyle bir imza attılar ki ürünler elimizde patladı satılmıyor. Yönetim o profesyonelleri kulüpten uzaklaştırarak bence en hayırlısını yaptı. Sırf kurumsallaşacaz diye kurumsallaşılmaz. Formalar gibi kurumsallaşmamız da naylon. Ne mübarek Ts Club formaları varmış. Öyle bir üretmişer ki sat sat bitmiyor... Daha binlerce duruyor depolarda bunu hangi pazarlama stratejisi ile açıklayacaksın. Atay Aktuğ döneminde çok sevgili pazarlama müdürlerinin icraatları değil mi bunlar. Cevahir'deki Ts Club kapatılması çok kötü tabi ki ancak Ts Club'ların altına dinamiti yerleştiren malesef bu zihniyettir. Çok profesyonel zihniyet Atay Aktuğ başkanın profesyonel kadroları. Her şey görüntü içi bomboş bir kurumsallaşma çabaları.

WERTHeR
23.02.2007, 22:19
Gökhan abi Allah aşkına bana profesyonellerden bahsetme. Senin bebeğine aldığın kalitesiz malları yaptıranlar, o anlaşmalara imza atanlar profesyonel diye geçinen adamların eseri. Öyle bir imza attılar ki ürünler elimizde patladı satılmıyor. Yönetim o profesyonelleri kulüpten uzaklaştırarak bence en hayırlısını yaptı. Sırf kurumsallaşacaz diye kurumsallaşılmaz. Formalar gibi kurumsallaşmamız da naylon. Ne mübarek Ts Club formaları varmış. Öyle bir üretmişer ki sat sat bitmiyor... Daha binlerce duruyor depolarda bunu hangi pazarlama stratejisi ile açıklayacaksın. Atay Aktuğ döneminde çok sevgili pazarlama müdürlerinin icraatları değil mi bunlar. Cevahir'deki Ts Club kapatılması çok kötü tabi ki ancak Ts Club'ların altına dinamiti yerleştiren malesef bu zihniyettir. Çok profesyonel zihniyet Atay Aktuğ başkanın profesyonel kadroları. Her şey görüntü içi bomboş bir kurumsallaşma çabaları.

Bir kerecik ya bir kerecik nuri albayrak hata yapmıştır diyin. Yine eskiye dönüyorsunuz. Eskiden işler iyi gitmedi ki yeni olan geldi. Yeni olan eskiye bahane bulamaz. Çünkü o sorunlara çare olmaya geldi. Peki sizlerce(yönetim destekçileri) çare bulunabildi mi? Yapılan olumlu bir faaliyet istiyorum. Söyleyin diyin ki misal eskiden bu böyleydi ama bu yeni yönetim var ya bu işe dur dedi artık bundan sonra bu böyle dedi diyin. Burada başkanı savunurken sağlam delillerle yola çıkın. Kişisel olarak iyi bir insan olabilir başkanmız. Yalnız benim 3 sene önce 95 yaşında vefat etmiş nenem bile başkandan daha çok futbol bilgisine sahipti.(kendisi radyodan dahi Trabzonspor maçı kaçırmazdı) Yalnız sizler direnmeye devam edin sizinde sabrınız taşacak. Az kaldı...

Emorfo
23.02.2007, 22:21
Yazımı bir daha oku, anlamamamışsın. İyi oku ne demişim ne dememişim. Bu yazın bunu mu anladın?

Atalay
23.02.2007, 22:23

bak faruk sen yine konulara isimlere ve şahıslara bakarak yaklaşıyorsun bu kadroların hepsimi kötüydü...!!kötü olan varsa iyileşmeye git ama hepsini tasviye etmeyi nasıl savunursun..!!ts club tırının önüne albayrak amlemini koyan zihniyetinin getirdigi kadrolarda ortada kapat kurtul!!

WERTHeR
23.02.2007, 22:28
Yazımı bir daha oku, anlamamamışsın. İyi oku ne demişim ne dememişim. Bu yazın bunu mu anladın?

Ben genel manada yorum yaptım. Hani nuri bey ile diyaloğun vardı ya ve çok umutluydun kendisinden o bakımdan...

Emorfo
23.02.2007, 22:31
Ortada bir yanlış varsa bu yanlışı herşeyi ile ortaya koymak lazım. Trabzonspor'un bir sezonda satacağı forma belli, Ts Club formaları üretecek dediler, daha çok para kanacak kulüp dediler, nasıl bir pazarlama stratejisi uygladılar anlamadım, o kadar fazla ürettiler ki 2 sene oldu hala o formalar piyasada. Maçlarda millete bedavadan dağıtalım mı dağıtmayalım mı diyor adamlar. Jun transferinde birileri nasıl parayı götürdüyse bu Ts Club işinde de birileri iyi götürmüş. Kapat kurtul zihniyetini savunan yok zaten, bunu bende eleştiriyorum. Ancak sen satamayacağın malı fazladan üretirsen açık açık ben iflas edeceğim diyorsun. Bu anlaşmaları yapanlarda o dönemenin profesyonel kadroları. Bu yönetimde bu yanlışları düzeltmek için geldi ancak dediğin gibi mütahit ne anlar bu işten :) Şu da bir gerçek ki elinde bir ton mal varkan sen bunları satmadan başka mallar üretmek zararı kazığı kabul etmek demek. Versinler taraftara malları Eminönü'nde işportada satarız onları, bir alana 10 tane bedava :)

Emorfo
23.02.2007, 22:35
Ben genel manada yorum yaptım. Hani nuri bey ile diyaloğun vardı ya ve çok umutluydun kendisinden o bakımdan...

Öyle bir şey demedim. Başkanla hiç bir muhabetim yok. Bazı organizasyonlarda toplantılarda görürüm elini sıkar selam veririm o kadar. Samimiyetine ve bir şeyler yapabileceğine inanıyorum. O potansiyel var kendisinde.

WERTHeR
23.02.2007, 22:36
Ortada bir yanlış varsa bu yanlışı herşeyi ile ortaya koymak lazım. Trabzonspor'un bir sezonda satacağı forma belli, Ts Club formaları üretecek dediler, daha çok para kanacak kulüp dediler, nasıl bir pazarlama stratejisi uygladılar anlamadım, o kadar fazla ürettiler ki 2 sene oldu hala o formalar piyasada. Maçlarda millete bedavadan dağıtalım mı dağıtmayalım mı diyor adamlar. Jun transferinde birileri nasıl parayı götürdüyse bu Ts Club işinde de birileri iyi götürmüş. Kapat kurtul zihniyetini savunan yok zaten, bunu bende eleştiriyorum. Ancak sen satamayacağın malı fazladan üretirsen açık açık ben iflas edeceğim diyorsun. Bu anlaşmaları yapanlarda o dönemenin profesyonel kadroları. Bu yönetimde bu yanlışları düzeltmek için geldi ancak dediğin gibi mütahit ne anlar bu işten :) Şu da bir gerçek ki elinde bir ton mal varkan sen bunları satmadan başka mallar üretmek zararı kazığı kabul etmek demek. Versinler taraftara malları Eminönü'nde işportada satarız onları, bir alana 10 tane bedava :)

Jun transferinde parayı götüren belli. Musampa transferinde parayı götüren kim?

WERTHeR
23.02.2007, 22:39
Öyle bir şey demedim. Başkanla hiç bir muhabetim yok. Bazı organizasyonlarda toplantılarda görürüm elini sıkar selam veririm o kadar. Samimiyetine ve bir şeyler yapabileceğine inanıyorum. O potansiyel var kendisinde.

O mübarek sıfatındaki potansiyeli bir ben göremiyorum. Allah'ın aşkına bana bir sebep söyle. Bu yüzden yapabşilir de. Futbolla çok alakalı de. Çok derin futbol bilgisi var de. Avrupa futbolunu yakından takip etmeye çalışıyor de. Bütün olaylara hakim de. Bir maketle millet kandırılmaz:)

Atalay
23.02.2007, 22:43
peki faruk senin elinde olan bayagı bir malın varsa diyelimki eski yönetim bu mallardan fazla üretti ise sen gidipte sezon açılışına bir hafta kala pumayla niçin anlaşırsın ve puma ürünlerini sezon açılışından 4 ay sonra taraftarı ile buluşturursun!!yani niye intihar edersin bir sezon daha ts club formalarını erit sezon ortasındada önümüzdeki sezon için düzgün bir firmayla anlaş!!yani bunları niye yazmıyorsunda hala topu saga sola atıyorsun!!yani şu yönetimin bir sene boyunca en ufak bir profesyonelleşme kurumsallaşma adına attıgı bir tek adım varmıda ama öyle ama böyle geçmiş yönetimin attıgı adımları burda yazıyorsun adam bir konuda hata yaptıysa düzelt ve devam et!!sevgiler

Atalay
23.02.2007, 22:47

faruk sen bizle kafa buluyorsun!!

Mehmet Fatih Yavuz
23.02.2007, 22:53
şu potansiyel bi kinetiğe dönse de ben şu dişçi korkusundan çektiremediğim azı dişimi bi çektirsem:)

WERTHeR
23.02.2007, 22:56
şu potansiyel bi kinetiğe dönse de ben şu dişçi korkusundan çektiremediğim azı dişimi bi çektirsem:)

Arkadaşı bir stad maketiyle bağlamış bizim nuri başkan:)

calypso
23.02.2007, 22:58
gecenlerde cevahirde bu rezilligi gorunce boyle bir basligi bende acmayi dusunmustum ekte resmini gorebilirsiniz. TSCLUB zarar bile etse Istanbul'da bir prestij unsurumuzdu orası.. Buyuk klup zihniyetine sahip insanlar ufak hedefler pesinde olmazlar.. Bir sozumde Cevahir'e.. Bu mudur Trabzonsporluluk? Insan bari hibe eder bir dukkanı.
Sen Trabzonluyum, Trabznsporluyum diye bas bas bağır ondan sonra adını taşıyan koskoca alışveriş merkezinde Fenerium olsun TSClub olmasın..

Emorfo
23.02.2007, 22:58
Gökhan abi eleştiriyorum da :)
Bu sezon çubuklu formalar biraz gecikti. Beşiktaş'ın da gecikti. Sadece bize özel değildi yani. Dediğine katılıyorum, Puma ürünlerinin geç çıkmasının nedeni de belki de eski ürünlerin satılmasını beklemekti bilemiyoruz. Ts Club formaları ile bir sene daha gidilmezdi. Marcelinho'nun bonservisine 5 trilyon veriyorsan ben olsan bütün zararı karşılar Ts Club'u baştan aşağı modernize eder. Adam gibi bir firma ile anlaşıp Trabzonspor'un vizyonuna misyonuna uygun kaliteli ilkeli bir pazarlama stratejisi ile ayakları yere sağlam basan bir kurum halien getirirdim Ts Club'u. Olay sadece Cevahir'deki Ts Club değil, Ts Clublar'ın genel hali zaten içler acısı. Yapılan anlaşmalar benim gözlemediğim elimizi kolumuzu bağlamış gibi. Maçlarda dağıtsınlar taraftara gitsin.

saglam
23.02.2007, 23:05
Insansan dusunursun, goreve gelmissin depoda bir suru forma var, e neden gidip Puma ile niye anlasirsin ki!!! Onlar yedi biz de yiyelim madem, Halil ibrahim sofrasi mubarek...

tsanimer
23.02.2007, 23:11
biraz gecikmiş miş

bizi emt takımı beşiktaş ile kıyslamayın lütfen
o semt takımının benim şehrimin 2 milyona yakın gurbette yaşayıp yazın tatile akın akın memleketlerine gelen hemşehrileri yok

o hemşehriler ki

tıp izin verse deri yerine o çubuklu bordo-mavi formayı taşıyacaklar

işte bu yönetim bu duyarlılıkların ve değerlerin farkında değil

farkında olmadığı içindir ki

siyasal bilimler okumuş, modacı olduğunu söyleyen ama gerçekte de igs de bilmem ne müdürlüğü yapmış bir şaklabana forma yaptırıdı ama sonu da böyle oldu

atay yapamamış sümer yapamamış nuri yapamamış
bu kadar basit işi yapamayana yönetici derler mi seni orda tutarlar mı hiç
kardeşim yapan gelecek o zaman
işkembe-i kübradan atmayacaksın seçilmek için

ya da bu eleştirilerden rahatsızlık duymayacaksın

WERTHeR
23.02.2007, 23:13
biraz gecikmiş miş

bizi emt takımı beşiktaş ile kıyslamayın lütfen
o semt takımının benim şehrimin 2 milyona yakın gurbette yaşayıp yazın tatile akın akın memleketlerine gelen hemşehrileri yok

o hemşehriler ki

tıp izin verse deri yerine o çubuklu bordo-mavi formayı taşıyacaklar

işte bu yönetim bu duyarlılıkların ve değerlerin farkında değil

farkında olmadığı içindir ki

siyasal bilimler okumuş, modacı olduğunu söyleyen ama gerçekte de igs de bilmem ne müdürlüğü yapmış bir şaklabana forma yaptırıdı ama sonu da böyle oldu

atay yapamamış sümer yapamamış nuri yapamamış
bu kadar basit işi yapamayana yönetici derler mi seni orda tutarlar mı hiç
kardeşim yapan gelecek o zaman
işkembe-i kübradan atmayacaksın seçilmek için

ya da bu eleştirilerden rahatsızlık duymayacaksın

başkan rahatsız olmuyor. Öyle bir ahlağa sahip değil kendisi. onun yerine başkan taraftarları rahatsız oluyor..

Emorfo
23.02.2007, 23:15
onun yerine başkan taraftarları rahatsız oluyor..

Don kişotluk yapmana gerek yok.
Fikrini yaz yeterli. Ona buna laf geçirmek için kasma kendini.

Gürkan
23.02.2007, 23:17
gecenlerde cevahirde bu rezilligi gorunce boyle bir basligi bende acmayi dusunmustum ekte resmini gorebilirsiniz. TSCLUB zarar bile etse Istanbul'da bir prestij unsurumuzdu orası.. Buyuk klup zihniyetine sahip insanlar ufak hedefler pesinde olmazlar.. Bir sozumde Cevahir'e.. Bu mudur Trabzonsporluluk? Insan bari hibe eder bir dukkanı.
Sen Trabzonluyum, Trabznsporluyum diye bas bas bağır ondan sonra adını taşıyan koskoca alışveriş merkezinde Fenerium olsun TSClub olmasın..

Ts club ara korıdorda ıdı.fenerıum ana korıdorlardan bırınde.

belkıde ts cluba ana korıdorlardakı dukkanlardan bırını vereceklerdır.;)

yersenız.

HALİT KARAKAŞ
23.02.2007, 23:18
Arkadaşlar,yönetimin amacı nedir,ne yapmak istiyorlar anlamak mümkün değil,diğer külüpler kendilerini tanıtmak ,reklamlarını yapmak için çareler ararlar,mağaza açarlar,bizimkiler kapatıyor,çok yazık,,,yönetimin karnesi yıldızlı koca ,,,OOOOO,,,,,,,,,,

WERTHeR
23.02.2007, 23:21
Don kişotluk yapmana gerek yok.
Fikrini yaz yeterli. Ona buna laf geçirmek için kasma kendini.

Don kişotluk mişotluk yapmıyorum. Genel bir eleştiri yapıyorum. Maksadımda laf geçirmek olamaz. Eleştirinin adı ne zamandan beri laf geçirme olarak geçiyor güzel Türkçemizde....

Travelair
23.02.2007, 23:25
Karşı mağaza feybe'nin karşısında bir kaleydi bu mağaza. Yönetmek için kulüp yönetimine geldiler. Terkedip, kilit vurup gittiler yöneteceklerine. Ne kadar uzaklar bazı şeylere. Prestijimiz sayelerinde sportif olarak da sürünüyor, mali olarak da. Sonra hangi sponsordan para bekleyeceğiz? Zarar konusunda ne kadar hassaslar ama neden bu hassaslıkları durdu durdu tek noktada toplanıverdi? Yönetemiyorsunuz bu kulübü, size büyük geliyor anlıyorum ama kendinize uydurmak için sağından solundan kırpmaya çalışmak size yakışmıyor

SDanışmaz
23.02.2007, 23:28
Bu yapıLır mı :mad:

Bütün takımLar mağazaLarını arttırmaya çaLışıyor, bizimkiLer kapatmaya :mad:

yavuss
23.02.2007, 23:32
BU ne demek oluor anlamadım valla millet catır catır kulübünün ürününü satmak için şube acıyor bizimkilerde kapatıyor..zaten bunların yaptıklarını anlamak cok zor valla.....YAZIKLAR OLSUN SİZE..............................

Sarıalibey
23.02.2007, 23:32
ben bu yönetime bişey diyeceğim ve adminler basacak bana cezayı.bişey demiyorum allahından bulsunlar

WERTHeR
23.02.2007, 23:35
Bu yapıLır mı :mad:

Bütün takımLar mağazaLarını arttırmaya çaLışıyor, bizimkiLer kapatmaya :mad:

Herkes gider mersine nuri gider tersine. Nuri başkan bu yıldan geçti seneye küme düşür bizi:)

Mehmet Fatih Yavuz
23.02.2007, 23:36
ya türkiyede trabzonspor gibi bir markayı pazarlayamayanlar ben tüccarım iş bilirim diye gezinmesinler...
herhangi bir işletme fakültesinden son sınıf 5-10 tane öğrenciye yaptırsak bu işi gene birşeyler yaparlardı.. bu kadar rezil etmek için çok beceriksiz olmak lazım..

sadman
23.02.2007, 23:37
gerçekten çok yazık. neresinden tutmaya çalışsan elinde kalacak bir konu. amatörlük, iş bilmezlik had safhada. bu yönetim olduğu sürece biz olan bitenin arkasından ahlanıp vahlanmaya devam ederiz. kongreye kadar çekecek çilemiz var. imzam ziya doğan istifaydı artık yönetim istifayı da ekliyorum.
son olarak kankasından bir vecizeyle bitireyim ; nuri, ananı da al git burdan !!!

WERTHeR
23.02.2007, 23:38
ya türkiyede trabzonspor gibi bir markayı pazarlayamayanlar ben tüccarım iş bilirim diye gezinmesinler...
herhangi bir işletme fakültesinden son sınıf 5-10 tane öğrenciye yaptırsak bu işi gene birşeyler yaparlardı.. bu kadar rezil etmek için çok beceriksiz olmak lazım..

Yav gardaşım gel yap şu işi nuriyide bizide dertten kurtar:)

Mehmet Fatih Yavuz
23.02.2007, 23:48
wallahi mühendisim ben, uzmanlığım değil.. sadece çok sade bir şekilde gördüm işletmeyi...:)
la ben mi yapsam.. :) belki kıvırırım:D:D:D:D

Mesut AKYILDIZ
23.02.2007, 23:49
Neye dayanarak kapattılar anlamış değilim en azından sunacakları hiçbir gerekçe alınan kararı haklı kılmayacaktır, hiçbir sey Trabzonspor'un itibarından önemli degildir malesef yönetim onuda yerle bir etti.

WERTHeR
23.02.2007, 23:55
wallahi mühendisim ben, uzmanlığım değil.. sadece çok sade bir şekilde gördüm işletmeyi...:)
la ben mi yapsam.. :) belki kıvırırım:D:D:D:D

Nurinin elemanlardan daha iyi yaparsın:)

Bülent Bayraktar
24.02.2007, 00:34
herkes genişler biz küçülürüz...

bu yönetini tarif etmek gerçekten çok zor...

Hüseyin Çümen
24.02.2007, 00:36

ben de baktım o tulumlara da okadar da kötü deiller yani sizin ürünler yanında sönük kalıyolarsa bu tulumlar siz armani falan mısınız ben anlamadım nasıl okadar kaliteli ürünler yaparsınız şok oldum bravo size

fenerium 3 sene önce kendi üretirdi formlarını hatırlarmısınız bilmem o formalar nekadar iğrençti siz bu muhteşem tekstilciliğinizle onları da çözmüşsünüzdür bence o formalar peynir ekmek gibi sattı okadar dandik olmalarıına ve fiyatlarına rağmen!
geçen yönetim zamanında ts club da nasıl usulsüzlükler olduunu hatırlayın birde isterseniz müdür ün skandallarını o müdürü oraya o yönetim getirmişti!
sizlen aynı görüşü paylaşmadıım için komik oluyorsam ben bundan memnunum siz bana gülebilirsiniz

saglam
24.02.2007, 00:45
Fener o donem de formalarini adidas'a fason yaptirdi.

LazAnisT
24.02.2007, 00:57
Sakarya deplasmanında TS clup aracından satılan forma adeti sadece 2

dir.Eleştiri yaparken bazı şeyleride göz önünde bulundurmak lazım.Fakat sonuç

ne olursa olsun cevahir mağazası kapanmamalıydı.

Erdal
24.02.2007, 01:09
Sakarya deplasmanında TS clup aracından satılan forma adeti sadece 2

dir.Eleştiri yaparken bazı şeyleride göz önünde bulundurmak lazım.Fakat sonuç

ne olursa olsun cevahir mağazası kapanmamalıydı.

cevahirdeki mağazanın kira personel wsws giderleri ne kadardır.maximum ne kadar zarar ederdi ,mesela lazaroniye verilen 4 haftalık tazminat kadar edermiydi yada murat ocak a verilen transfer ücreti kadar edermiydi ,Allah aşkına birilerinin beceriksizliğini taraftara fatura etmeye kalkmayın .Bu başlıkta ki tüm yazıları okuyan aklı selim biri şunu anlarki bu müessese iyi yönetilmediği için zarar etmiştir.
Hem birilerinin hatırı kırılmasın diye inanmadıgı futbolcuyu transfer eden bir başkan ( ve yönetim ) bu kapatma meselesine asla kılf uyduramaz.hoş öyle bir çabası da yokya ..........nasıl olsa siyasi ,ailevi ,dünyevi( maddi ) yandaşları başkan ve yönetimi hiçbiryerde ( forum;stad;stad çıkışı ,medya) yanlız brakmıyorlar...........

kuzey_lee
24.02.2007, 01:24
cevahirdeki mağazanın kira personel wsws giderleri ne kadardır.maximum ne kadar zarar ederdi ,mesela lazaroniye verilen 4 haftalık tazminat kadar edermiydi yada murat ocak a verilen transfer ücreti kadar edermiydi ,Allah aşkına birilerinin beceriksizliğini taraftara fatura etmeye kalkmayın .Bu başlıkta ki tüm yazıları okuyan aklı selim biri şunu anlarki bu müessese iyi yönetilmediği için zarar etmiştir.
Hem birilerinin hatırı kırılmasın diye inanmadıgı futbolcuyu transfer eden bir başkan ( ve yönetim ) bu kapatma meselesine asla kılf uyduramaz.hoş öyle bir çabası da yokya ..........nasıl olsa siyasi ,ailevi ,dünyevi( maddi ) yandaşları başkan ve yönetimi hiçbiryerde ( forum;stad;stad çıkışı ,medya) yanlız brakmıyorlar...........

henüz konuya teşrif etmediler :) :)

Erdal
24.02.2007, 01:29
buna verebildiğiniz cvp bumudur bukadarmısınız yani benim algılama kapasitemle uğraşıyorsunuz benle alay ediosunuz yani güzel benim sabit düşüncelerim yok ta sizin de bana verebilecek cvbınız yok algılama kapasitesine vurguda bulundunuz zekamı sizle tartışmam bile uçurumlar vardır aramızda eminim
birde avatarıma hangi resmi koyacağım sizi hiiiç ilgilendirmez size soracak deilim boşuna yorulmayın ona ancak ben karar veririm size o haklkı vermiyorum
ben inanmadığım şeyleri savunacak kadar iğrenç bi insan da değilim inandığımı savunurum ben sizi kimseye havale etmiyorum ne haliniz varsa görünüz ...
Haklısın kardeş ; biz takmışız başkana kafayı işte .iyi değiliz biz bakma sen bize ,keyfinize bakın ( zevkinize mi demeliydim)fatihi başkan satmadı kendi kaçtı Trabzondan ,cem papila iyi hakemdi biz bilemedik kıymetini ,trabzon limanı tabiki başkanın hakkıydı parayla değilmi ( yada kankayla )basar alır,
lazaroniyi başkan getirmedi,bize yıldızlar aldı ( HEMDE AZ YANMIŞ ından),bu sene lig çok zevkli ve çekişmeli geçiyor( her ne kadar biz anlamdıysak da başkan öyle diyo eminim sende aynı kanattesindir),eski yöneticiye kafayı da biz attık,ulusoy ( ki kendilerini izmire lüks trabzona ikinci sınıf otobüs koyduklarını farkettiğimden beri sevmem)hakemleri trabzonspora karşı biliyo gözü başkanın koltugunda,bütün bunlara hatta çooook daha fazlasına rağmen biz takmışız başkan a kafayı bu taraftara da yaranılmıyo canım .........

Hüseyin Çümen
24.02.2007, 01:43
Haklısın kardeş ; biz takmışız başkana kafayı işte .iyi değiliz biz bakma sen bize ,keyfinize bakın ( zevkinize mi demeliydim)fatihi başkan satmadı kendi kaçtı Trabzondan ,cem papila iyi hakemdi biz bilemedik kıymetini ,trabzon limanı tabiki başkanın hakkıydı parayla değilmi ( yada kankayla )basar alır,
lazaroniyi başkan getirmedi,bize yıldızlar aldı ( HEMDE AZ YANMIŞ ından),bu sene lig çok zevkli ve çekişmeli geçiyor( her ne kadar biz anlamdıysak da başkan öyle diyo eminim sende aynı kanattesindir),eski yöneticiye kafayı da biz attık,ulusoy ( ki kendilerini izmire lüks trabzona ikinci sınıf otobüs koyduklarını farkettiğimden beri sevmem)hakemleri trabzonspora karşı biliyo gözü başkanın koltugunda,bütün bunlara hatta çooook daha fazlasına rağmen biz takmışız başkan a kafayı bu taraftara da yaranılmıyo canım .........

tüm derdin bana mı yaranılmak beni ne istersun boşver daa :D

antagonist
24.02.2007, 01:46
@houselee61,

Seni de tanımam,spartaküs(abi)'ü de tanımam.35 yaşına gelmiş birisine bu şekilde cevap vermeyi kendine yakıştırıyorsan devam et...

Hüseyin Çümen
24.02.2007, 01:49
@houselee61,

Seni de tanımam,spartaküs(abi)'ü de tanımam.35 yaşına gelmiş birisine bu şekilde cevap vermeyi kendine yakıştırıyorsan devam et...

35 yaşındada insan karşısındakine saygı gösterebilir sen küçüğüne saygı göstermezmisin ve burda çok ta saygısızlık yok ama o benim algılamama laf edior zeka seviyeme laf ediyor ben hakkımı savunuyorum
35 yaşındaki biride benim avatarıma karışamaz 65 yaşındakide

Erdal
24.02.2007, 01:49
tüm derdin bana mı yaranılmak beni ne istersun boşver daa :D
bir türlü boşveremiyoruz işte dert ediyoruz,saçmalıkları samimiyetsizlikleri ,beceriksizlikleri, ( ki nisbeten buna katlanabiliriz) birileri kör göze parmak sokar gibi müdafa etmeye kalkınca gecenin bu saatinde bile boşveremiyoruz .

antagonist
24.02.2007, 01:51
35 yaşındada insan karşısındakine saygı gösterebilir sen küçüğüne saygı göstermezmisin ve burda çok ta saygısızlık yok ama o benim algılamama laf edior zeka seviyeme laf ediyor ben hakkımı savunuyorum
35 yaşındaki biride benim avatarıma karışamaz 65 yaşındakide

Tamam,öyleyse devam et.Meydan senin...

My
24.02.2007, 03:50
...Üretilen malların kalitesizliğini(yeğenime aldığım tulum ilk yıkamada renk attı) bir kenara bırakın istediğiniz hiçbir şeyi bulamıyorsunuz yaklaşık 4-5 ay puma çocuk forması alabilmek için cebelleştim ama maalesef başarılı olamadım!puma çocuk forması alamadım.Neden acaba ?...Bizde aynı dertten muzdariptik artık ilan verecektik az kalsın çocuk formalarını bulmak için ki tam o sırada Bülent bey maille bizleri aydınlattı.

Merhabalar

Pumadan kaynaklanan çocuk formaları henüz ts club mağazalarına henüz girmemiştir. Bu ayın 15 de mağazalarımıza girecektir. Ve internet sitemizde görebilirsiniz.internet sitemizden alabilirsiniz.

Bu konu adına sizden özür diliyoruz.

Bu zihniyetle ve yönetilişle Albayrak Başkan'ın da diğerlerinin de şirketleri batardı. Ha! Burası Trabzonspor nasıl olsa batsada çıksada ağlayan sızlayan sadece bizler oluruz.

Ali Özcan
24.02.2007, 09:51
Başkanını veya teknik direktörünü savunan bir taraftar kitlesinin (küçücük bir kitle bu) bu kadar yerden yere vurulduğu bir forum yoktur heralde...Fener iki gün önce trajikomik bir şekilde Avrupa dan elendi, hem de saçmasapan bir şekilde 2-0 öne geçtikleri halde....bakınız başkanlarına tek laf eden var mı...ve hatta sabitlenmiş bir konu açmışlar, diyorlarki "Bu sene tek kupa alamasak da, bu yıl bir daha tek maç dahi kazanamasak da biz bu camiayı bir daha eleştirmeyeceğiz"...Bunu kime diyorlar biliyor musunuz? Başkanlığının İlk 3 yılında Fenerbahçe ye en kötü sezonunu yaşatan Aziz Yıldırım a...sabrettiler...bu dönemde süper bir stadyum yaptı başkanları, 3 şampiyonluk geldi Türkiye de ve bu yıl da dördüncüsü gelecek çok büyük ihtimalle...Bizim yaşadığımız Marcelinho krizini onlar Ortega ile yaşadılar...düştüğümüz benzer durumlara düştüler...Bizim kavgamız Nuri Albayrak ismi için değil...Artık gömlek değiştirir gibi başkan değiştirerek başarı gelmeyeceğini herkes görsün...İstikrar şart ve istikrar adına şu anda kim başkansa ona destek vermek gerekir...Atay Aktuğ gittiğinde çok ama çok üzülmüştüm...Tamamen aynı sebeplerden...Hatta kulüp kurumsallaşmış, sportif başarılar da gelmeye başlamıştı...Artık sezonluk başkanlardan ve teknik direktörlerden gına geldi...Bunu göremiyoruz bir çoğumuz...evet slogan itici ama çok doğru "Hep Destek, Tam Destek"...

WERTHeR
24.02.2007, 10:02
Başkanını veya teknik direktörünü savunan bir taraftar kitlesinin (küçücük bir kitle bu) bu kadar yerden yere vurulduğu bir forum yoktur heralde...Fener iki gün önce trajikomik bir şekilde Avrupa dan elendi, hem de saçmasapan bir şekilde 2-0 öne geçtikleri halde....bakınız başkanlarına tek laf eden var mı...ve hatta sabitlenmiş bir konu açmışlar, diyorlarki "Bu sene tek kupa alamasak da, bu yıl bir daha tek maç dahi kazanamasak da biz bu camiayı bir daha eleştirmeyeceğiz"...Bunu kime diyorlar biliyor musunuz? Başkanlığının İlk 3 yılında Fenerbahçe ye en kötü sezonunu yaşatan Aziz Yıldırım a...sabrettiler...bu dönemde süper bir stadyum yaptı başkanları, 3 şampiyonluk geldi Türkiye de ve bu yıl da dördüncüsü gelecek çok büyük ihtimalle...Bizim yaşadığımız Marcelinho krizini onlar Ortega ile yaşadılar...düştüğümüz benzer durumlara düştüler...Bizim kavgamız Nuri Albayrak ismi için değil...Artık gömlek değiştirir gibi başkan değiştirerek başarı gelmeyeceğini herkes görsün...İstikrar şart ve istikrar adına şu anda kim başkansa ona destek vermek gerekir...Atay Aktuğ gittiğinde çok ama çok üzülmüştüm...Tamamen aynı sebeplerden...Hatta kulüp kurumsallaşmış, sportif başarılar da gelmeye başlamıştı...Artık sezonluk başkanlardan ve teknik direktörlerden gına geldi...Bunu göremiyoruz bir çoğumuz...evet slogan itici ama çok doğru "Hep Destek, Tam Destek"...

Aziz yıldırım güzel bir stad yaptı. Elini cebine soktu. Kulübü maddi anlamda geliştirdi. Nuri Albayrak ne yaptı. Elinde bir stad maketi almış başka bir şey yok. O kadar para vermeye gerek yoktu bir maket için. Bne çizerdim yaparlardı bir maket:) Becerip teknik direktör bulama. Bir tane isabetli transfer yapma.(stepanov hariç ceyhun musampa falan filan hep hikaye) İstikrar ama bana umut verecek. 2 dünya yıldızımız nerede. Atay aktuğ dönemindeki kadronun geri gelmesini kim istemez. İnsanda vizyon olacakki başarı olsun. Bilmem kaç yıl önce kalkmış olan kupa galipleri kupasına gitmeyi kendine hedef seçen başkan başarı sağlayabilir mi? Tarihimizin en kötü dönemini yaşıyoruz. Buna rağmen başkanımız ligde zevkten dört köşe olduğunu iddia ediyor. Bu mu vizyon. Bu şekilde sürdürülecek istikrar mı başarı getirecek. Çıksın karşımıza vizyonu olan başkan 5 sene sabredelim. Ts club gibi bir markayı kapatarak mı başarı sağlanacak. Sorun olanı sat başını ağrıtanı kapa. Neredeyse fenerium bu ülkede sadece trabzonda yok gibi. Biz ise tsclubları kapatmak için uğraşıyoruz.Benim bu yönetimden tek olumlu beklentim istifadır. Boş hayallerle istikrar peşinde dolaşılmaz. Dünyanın en kabiliyetsiz adamını getirelim başımıza ama istikrar lazım diyelim. Bu doğru olur mu? Fener taraftarı örneği vermişisn. Bul bana Aziz yıldırımın fenere hizmet ettiği gibi trabzona hizmet edecek birisini bırak eleştirmeyi kapısına kul köle olurum...

Ali Özcan
24.02.2007, 10:08
Aziz Yıldırım a 4 yıl sabrettiler başarı için...hatta Galatasarlı Faruk Süren diyor ki, Galatasaray UEFA kupasını, süper kupayı fenrbahçeyi bu kadar aciz yöneten Aziz Yıldırım a borçludur...Aziz Yıldırım döneminde Galatasaray tarihinin en başarılı dönemini yaşamıştır ve bu başarıyı da rakibinin aciz yönetimine bağlamıştır...Aziz de ilk geldiğinde çömezdi...iş bilmezdi...sabrettiler...sabredelim diyorum başka bir şey demiyorum...Fenerium - Ts Club karşılaştırması abes...Fenerium neredeyse kendi başına merkez bankası gibi çalışıyor, forma satışlarıyla oyuncu transfer edecekler nerdeyse...bugün Ts clup kapanır yarın daha başarılı şekilde tekrar açılır inşallah...

WERTHeR
24.02.2007, 10:11
Aziz Yıldırım a 4 yıl sabrettiler başarı için...hatta Galatasarlı Faruk Süren diyor ki, Galatasaray UEFA kupasını, süper kupayı fenrbahçeyi bu kadar aciz yöneten Aziz Yıldırım a borçludur...Aziz Yıldırım döneminde Galatasaray tarihinin en başarılı dönemini yaşamıştır ve bu başarıyı da rakibinin aciz yönetimine bağlamıştır...Aziz de ilk geldiğinde çömezdi...iş bilmezdi...sabrettiler...sabredelim diyorum başka bir şey demiyorum...Fenerium - Ts Club karşılaştırması abes...Fenerium neredeyse kendi başına merkez bankası gibi çalışıyor, forma satışlarıyla oyuncu transfer edecekler nerdeyse...bugün Ts clup kapanır yarın daha başarılı şekilde tekrar açılır inşallah...

Varolanı yarına ertelemek vizyon değildir. Bak arkadaşım VİZYON kelimesi çok önemli. Aziz yıldırım buna sahipti. Bizim başkanmız buna sahip değil. Gelin vizyon sahibi bir başkanımız olsun diyelim. Onun peşinde sabırın en güzel örneğini gösterelim. Büyümek kurumsallaşmanın engellenmesiyle olmaz. Ts club buna en güzel örnektir. Kaç defa söyledim yine söylüyoum. Bir fenerliyi gel trabzonsporu yönet desek nuri albayraktan farklı bir icraatı olmazdı...

mensure 61
24.02.2007, 10:13
Sahibinin Trabzon'lu olduğu Türkiye'nin en büyük alış veriş merkezinde, tepkilere rağmen Ts club ın kapatılması Trabzonspor a vurulmuş bir darbedir !!! Yönetim ne güzel işler yapıyo, devam :(

Badaloğlu
24.02.2007, 10:28
husolee61 ve Spartaküs,
Konu ile ilgi alakasız mesajlarınız silinmiştir.Lütfen olayı şahisleştirmeden karşılıklı yazışmayalım...

Benim şahsi görüşüm'de TS Club'lardaki ürünlerin çok kalitesiz olduğu yönündedir.TS Clubların kapatılması ayrı bir skandaldır.Yani işletememek açısından demek istedim.

efemehmet
24.02.2007, 10:37
Trabzonspor bir markadır.Ama markayı ayaklar altına almayacaksın.O marka ki onu yüceltmeye çalışacaksın. 7 hafta gol atamayıp galibiyet alamadığın zaman adam gibi hesabını soracaksın. 2 milyon euro bonservis bedeli verdiğin futbolcunun neden yedek beklediğini soracaksın. 2 pası üsst üste yapamayan futbolcunun bu sahada ne işi olduğunu soracaksın. 34 haftalık lig maratonunda 1 dk dahi oynamamış futbolcunun neden tekrar sözleşme imzalandığını neden pazarlanmadığını ve neden demirbaş listesine kaydedildiğini soracaksın ki (bunu bizlerin sorması lazım). Kimsenin Trabzonspor formasına sempatisi kalmadı.Bizlerki onu kalbimizde yaşatmaya karadenizin hırçın dalgalarını en çoşkusuyla hissetmeye çalışıyoruz.Daha topa nasıl vurulacağını bilmeyen futbolcunun olduğu bir takımda neyin çoşkusunu yaşayalım.Ben defans yaparım işime bakarım mantığının olduğu yerde ve defans yetersiz diyerek bir cuval daha defans elemanı aldığımız ortamda ve Ayman geldi Hüseyin rahatladı futbol anlayışı içindeki(sahada ikiside aynı işi yapıyor birinden biri olmasada olur) biz seyirciler daha ne kadar defans futboluna tahammülümüz olabilir. İnsan TS Clup a girdiği zaman ilk önce 10 numaralı formayı arar.O forma ki galibiyetin yenmişliğin ezmişliğin sembolüdür. Defans yapıp idare etmişliği kimse aramaz. Sen ilk önce rakiplerini yen. Avrupa arenasında rüzgar gibi es. Ondan sonra Hakkariye de Ts Clup açarsın. Bizler ki beraberliği yenilgi sayan insanlarız ki ilk önce bizlerin kalbini feth edeceksin.. Onun için Bu takımı sahaya süren adama soracaksın. Bir cuval defans elemanının ne işi var sahada diye..

Mustafa AYDIN
24.02.2007, 10:53
Bundan sonra formaları gazete kuponu ile alacağız.

30 kupona bir forma (yenişafak)

Ali Sırrı
24.02.2007, 11:05
Fırtına öncesi sessizlik mi ki bu acaba? Bütün TSClub'ları kapatıp fabrika mı açacaklar ki :)

Bilal 61
24.02.2007, 11:13
Çok kötü yaa en yoğun alışveriş merkezinde ne güzel mağaza açmışsın tutup kapat olacak iş değil yaa..

Emorfo
24.02.2007, 11:14
10 saniyede cevap vereceksiniz Cevahir'deki Ts Club kaçıncı kattaydı ve kaç kere gittiniz. Eminim en çok eleştiren arkadaşlarımızda bilmiyordur :) Eleştirmek iyi güzelde birazda sahip çıkmak lazım. Sen sahip çıkma sonra nasıl kapatılır diye yakın. Herşeye rağmen kapatılmamalıydı, ancak bazı gerçekleri de görmek lazım. Önce sahip çıkalım taraftarlık görevimizi yapalım sonrası kendiliğinden gelecektir. Naylon formalara rağmen.

WERTHeR
24.02.2007, 11:15
10 saniyede cevap vereceksiniz Cevahir'deki Ts Club kaçıncı kattaydı ve kaç kere gittiniz. Eminim en çok eleştiren arkadaşlarımızda bilmiyordur :) Eleştirmek iyi güzelde birazda sahip çıkmak lazım. Sen sahip çıkma sonra nasıl kapatılır diye yakın. Herşeye rağmen kapatılmamalıydı, ancak bazı gerçekleri de görmek lazım. Önce sahip çıkalım taraftarlık görevimizi yapalım sonrası kendiliğinden gelecektir. Naylon formalara rağmen.

İstanbulu bilmem gel trabzondakilerin yerini 1 saniye düşünmeden anlatayım...

butthead
24.02.2007, 11:28
rezil üstüne rezil oluyoruz istanbula karşı ayıp

macka61
24.02.2007, 11:47
4 cü katta olması lazım 5-6 kere gittim elimden geldiği kadar destek oldum

Travelair
24.02.2007, 12:12
Suçlu taraftar demek tebrik ederim sizi bravo :alkış:

Harun-61
24.02.2007, 13:44
Trabzon di$inda TS Club'larimiz kaldimi ???

Naim
24.02.2007, 14:07

Ben gözüm kapalı Bulurum yerini (çık merdiven ilk sol değil ikinci sol gir köşeden Ahanda Kocaman TS Club-içeride olimpiyattan görüntüler)
alalım gelelim yarın Rapor hazırlayanları Ts clupları kapatanları
yerini bulsunlar hangi ürün kaçpara ne zamandan beri üretiliyor bilsinler
itirazlarımızı geri alalım

En çok eleştiren Arkadaşlarımızdan olarak Cevap hakkımı kullanayım

Habire eleştirenler yerini bilmiyor muhabbetini yapıyorsunda o bakımdan cevap vereyim dedim Farukcuğum :D

Salih61
24.02.2007, 14:09
Trabzon di$inda TS Club'larimiz kaldimi ???Sanırım Ankara da var tam bilmiyorum varsa da kapatırlar zaten bir işe yaramaz :mad:

macka61
24.02.2007, 14:31
ankarada yok bildiğim istanbulda bi tane var ama oda yakında kapanır

Emorfo
24.02.2007, 15:38
Naim 10 saniyede yazdığına inanmıyorum :) :)

Travelair
24.02.2007, 15:38
Arkadaşlar İstanbul'da TsClub kalmışsa sakın çaktırıp yerini belli etmeyin aman ha gözünüzü seveyim

Salih61
24.02.2007, 15:47
Naim 10 saniyede yazdığına inanmıyorum :) :)Faruk neden hala bu zatların arkasında oluyorsun farkındamısın bilmiyorum ama burda çogunlugun gördügü şeyleri sen görmüyorsun veya görmek istemiyorsun inş. yakın zamanda gerçekleri görür ve onlara göre yorum yaparsın

WERTHeR
24.02.2007, 16:04
Faruk neden hala bu zatların arkasında oluyorsun farkındamısın bilmiyorum ama burda çogunlugun gördügü şeyleri sen görmüyorsun veya görmek istemiyorsun inş. yakın zamanda gerçekleri görür ve onlara göre yorum yaparsın

Hayattan tek beklentim:)

Emorfo
24.02.2007, 16:04
Yazdığım yazılardan bu sonuca mı varıyorsunuz. Cevahir'deki Ts Club kapatılmasını bende eleştiriyorum, zarar yapsa da orası kapatılmamalıydı. Bunu eleştirirken Ts Club'ların genel durumunu neden bu hale geldiğini bilgim ve gözlemlediğim kadariyle anlatmaya çalışıyorum. Trabzonspor senede 50 bin forma sattığını düşünün neden 200.000 forma üretilir. Neden diğer ürünleri fazla fazla üretilir üstelik kalitesiz olan ürünler. Benim göremediğim ve sizin gördüğünüz gerçek nedir bir zahmet açıklayabilirmisin.

WERTHeR
24.02.2007, 16:06
Benim gördüğüm gerçek problem çözülecekse o sorunun üzerine gidilir. Yalnız o problemi çözemeye o insanın kapasitesi yoksa o problemin üzerini çizer olay biter. Başka gerçeğe gerek var mı. Yanlış bir şeyler yapıldıysa doğrusunu yapsınlar. Senden ricam başkanı görürsen buradaki düşüncelerimizi bildir ona belki aklı başına gelir:)

WERTHeR
24.02.2007, 16:08
...........................

Salih61
24.02.2007, 16:10
200.000 forma üretilir. Neden diğer ürünleri fazla fazla üretilir üstelik kalitesiz olan ürünler.Faruk kendi agzınla diyorsun kalitesiz ürünler diye sence neden kalitesizler sence bu kalite düşüklügünde yönetimin payı yok mu? Yani benim anlatmak istedigim her yerde oldugu gibi Ts Club konusunda da bu yönetim çuvallamıştır

Emorfo
24.02.2007, 16:27
Ohoooo senin dünyadan haberin yok arka sayfaları oku önce. Ts Clublarda satılan ürün modellerinin bir çoğu önceki yönetim döneminde yapılmış ve üretilmiştir. Her halde ürünlerin peynir ekmek gibi tüketileceğini sandılar ki üretici firmalarla öyle anlaşmışlar ki çoğu mal elde kaldı satılmıyor. Arz talep meselesi yani. Bu yönetim suçludur evet bana göre önceki yönetim daha suçludur. Ts Club diye bir marka güzel bir olay ancak heryşey görüntüden ibaret ürünler anlaşmalarından tutun da naylon formalara kadar. Benim gördüğüm bu, bence sende biraz araştır gerçeği göreceksin :)

WERTHeR
24.02.2007, 16:29
Ohoooo senin dünyadan haberin yok arka sayfaları oku önce. Ts Clublarda satılan ürün modellerinin bir çoğu önceki yönetim döneminde yapılmış ve üretilmiştir. Her halde ürünlerin peynir ekmek gibi tüketileceğini sandılar ki üretici firmalarla öyle anlaşmışlar ki çoğu mal elde kaldı satılmıyor. Arz talep meselesi yani. Bu yönetim suçludur evet bana göre önceki yönetim daha suçludur. Ts Club diye bir marka güzel bir olay ancak heryşey görüntüden ibaret ürünler anlaşmalarından tutun da naylon formalara kadar. Benim gördüğüm bu, bence sende biraz araştır gerçeği göreceksin :)

Bu yorum tarihe geçer. Hatta efsane olur:)

Emorfo
24.02.2007, 16:32
WERTHeR herşeye bi zıplama da :) beni ne kadar tanıyorsun da yazılarımla ilgili yorum yapıyorsun. Merak etme ben doğruluktan adaletten adamlıktan yanayım. Böyle geldi böyle gider. Şaşacak bir şey yok. Daha öncede yazdım doğru bildiğim şeyleri dile getirmekten asla sakınmam.

WERTHeR
24.02.2007, 16:37
WERTHeR herşeye bi zıplama da :) beni ne kadar tanıyorsun da yazılarımla ilgili yorum yapıyorsun. Merak etme ben doğruluktan adaletten adamlıktan yanayım. Böyle geldi böyle gider. Şaşacak bir şey yok. Daha öncede yazdım doğru bildiğim şeyleri dile getirmekten asla sakınmam.

Espiri yapıyoruz celallenmeye gerek yok. İstersen daha yazmam yorumların hakkında ok. Ne sen beni ciddiye al artık ne de ben seni...

Kadir Aydın
24.02.2007, 16:48
Sadece bu yönetimi suçlamamak lazım, zira önceki yönetimin yaptığı hatalar var. Ts club markalı ürünlerin çoğu ellerinde patladı. Ben hayatımda o kadar dandik ürünler görmemiştim ayrıca para veripde almadım. Üç tane kappa formam var, isterdimki kaliteli bir şey yapsınlar 3 de ondan alayım. Satış olmadıktan sonra açık kalması bir şeyi değiştirmezdi zaten, kimse kimsenin babasının hayrına iş yapmaz...

KemalEROĞLU5961
24.02.2007, 16:57
İstanbul'daki son TS Club Haznedar'da sanırım (Avrupa yakasında başka yok ama karşıda varsa bilemem). Bu yönetim ne yapmamızı istiyor? Gidip sokak satıcılarından sahte forma mı alalım? Bi de çıkıp lütfen lisanslı ürün kullanın derler peh...

SiNo
24.02.2007, 23:15
artık bahçelievler deki ts clup a gidilecek

#10 Fietra
25.02.2007, 00:17
artık bahçelievler deki ts clup a gidilecek
Bahçelievler hani şu Güngören'e taşınan mı?:)

WERTHeR
25.02.2007, 00:20
Konuya bak sanki fener-ts kavgası yapılıyor. hakaretler havada uçuşuyor. suçlamalar birbirini kovalıyor. Bu siteyi yönetenler ise buna müsade ediyor. bneim en küçük lafımda 1 hafta ceza yiyorum. neden bu çifte standart...

Fatih Efe
25.02.2007, 00:37
İstanbul'daki son TS Club Haznedar'da sanırım (Avrupa yakasında başka yok ama karşıda varsa bilemem). Bu yönetim ne yapmamızı istiyor? Gidip sokak satıcılarından sahte forma mı alalım? Bi de çıkıp lütfen lisanslı ürün kullanın derler peh...
haznedarda idi güngörene taşındı
ne yazık ki bu konu hakkında ilgili sitelerde güncelleme yok

TURHAN
25.02.2007, 00:42
@Werther

Forum kuralları açıktır, kural dışı birşey görüyorsanız.Burada sızlanmak daha yararlı bir şey yapıp mesajı bize raporlayabilirsiniz.

WERTHeR
25.02.2007, 00:43
@Werther

Forum kuralları açıktır, kural dışı birşey görüyorsanız.Burada sızlanmak daha yararlı bir şey yapıp mesajı bize raporlayabilirsiniz.

Ben sitemimi dile getirdim. Herkes görevini yapıyor...

TURHAN
25.02.2007, 00:57
Konuyla alakasız mesajlar silinmiştir.

Birbirimizi kamplara bölmekten bıkmadık mı?Nedir bu farklı düşünenlerden alıp veremediğiniz?

Konuya gelirsek, marka olarak Ts Club ismini beğenmemiştim.Ürünleri çıkınca, üstüne katmer oldu.Adi şapkalar, naylon formalar, dar ürün yelpazesi...Bunların sonucunda küçülme olacağı muhakkak idi.Ama ne olursa olsun Cevahirdeki dükkan, İstanbul daki Trabzonsporlular için prestijdi.Cevahir uğrarsam, Ts Cluba gitmeden çıkmazdım oradan.

Tabii bunların dışında, yönetimin planın ne olduğuda önemli.Acaba şuana kadar yaptıkları gibi "plansız" olarak mı aldılar bu kararı?

Tunga
26.02.2007, 22:08
Geçen hafta kulübe bir mesaj attım:
-------------------------------------

Sn. Yetkili,

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi'ndeki TS Club Mağazamızın kapatılmış olduğu haberini aldık. Bu haberin doğruluğunu teyid edebilmek amacıyla resmi sitemize girdiğimizde ise herhangi bir açıklama göremedik.

Bu konuda aydınlatıcı bilgilerin resmi sitemizden duyurulmasını rica ediyoruz.

Saygılarımla,
----------------------------------------
Gelen cevap şu şekildedir:

Tunga Bey,

Bu konudaki açıklama yaklaşık 1 ay önce yapıldı ve gözünüzden kaçtı galiba...
Ayrıca kulübümüzün aralık ayında gerçekleştirilen genel kurulunda hazırlanan faaliyet raporu kitapçığında da ticari Ürünler A.Ş.'de yaşanan gelişmler tüm şeffaflığıyla yer almıştır...
Söz konusu durumla ilgili Faaliyet Raporumuzda yer alan ifadeler aşağıdaki gibidir:
"Merkezi İstanbul’a alınmış olan şirketimizin merkezi tekrar Trabzon’a alınmış, genel müdür dahil personel sayısında bir azaltma yoluna gidilmiş, aylık kirası 3.000.-YTL civarında olan depo kapatılmış ve yine aylık 30.000.-YTL sabit gideri olup aylık ortalama 25.000.-YTL zarar eden Cevahir mağazamızın da yıl sonuna kadar kapatılma işlemi gerçekleştirilecek olup geçici de olsa bir küçülme operasyonuna gidilmiştir. Tabi ki bu operasyondaki amaç küçülmek, küçük kalmak değil aksine güçlenerek, daha rasyonel projeler ile yeniden yapılanmaya gitmek ve çok daha büyük hedeflere ulaşabilmenin alt yapısını oluşturmaktır."

İlginize teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz..

Altuğ Atalay
Genel Müdür Yardımcısı (Kurumsal İletişim)
-------------------------------------------------------

BMN üyelerinin bilgisine....

Etem(şurut)
26.02.2007, 22:25
@wherter'e
işte budur arkadaşlar gerçek. wherter arkadaşımın da gözüne girsin yöneticlik denilen şey budur tunga abi bence bi yandansana sağlam bi cevap vermiş sen emorfo ya nazire yaparak çamur atıyorsun siteye. oku da site yönetmek bilgilendirmek neymiş gör.. cevap yazanın ismine dikkatini çekiyorum bay wherter. sitenin kalitesinden şüphen olmasın kimseninde olmasın.... !!!!!!!

WERTHeR
26.02.2007, 22:31
@wherter'e
işte budur arkadaşlar gerçek. wherter arkadaşımın da gözüne girsin yöneticlik denilen şey budur tunga abi bence bi yandansana sağlam bi cevap vermiş sen emorfo ya nazire yaparak çamur atıyorsun siteye. oku da site yönetmek bilgilendirmek neymiş gör.. cevap yazanın ismine dikkatini çekiyorum bay wherter. sitenin kalitesinden şüphen olmasın kimseninde olmasın.... !!!!!!!

Arkadaşım keşke silinen mesajlarıda okusaydında neden tepki gösterdiğimi anlayabilseydin...

Siteye çamur filan atmıyorum. Uydurma. Sadece eleştiri getiriyorum. Çamur atma niyetim olsa zamanımı burada harcamam...

Etem(şurut)
26.02.2007, 22:35
okuyamadım... eğer haklıysan o zaman kusura bakma yaşın benden buyuk.. beni yanlış anlama trabzonun bulundugu herşeye ufak bi kinaye yapılmasını dahi hazmedemem ve solediğim şeylerde yaşın benden büyük oldugu için eger inciticek şeyler bulunuyorsa özürdilerim. :)

WERTHeR
26.02.2007, 22:36
okuyamadım... eğer haklıysan o zaman kusura bakma yaşın benden buyuk.. beni yanlış anlama trabzonun bulundugu herşeye ufak bi kinaye yapılmasını dahi hazmedemem ve solediğim şeylerde yaşın benden büyük oldugu için eger inciticek şeyler bulunuyorsa özürdilerim. :)

Konu ortak değerimiz TRABZONSPOR ise ben hiç bir renkdaşıma incinmem...

Etem(şurut)
26.02.2007, 22:38
Konu ortak değerimiz TRABZONSPOR ise ben hiç bir renkdaşıma incinmem...
yanlış anlaşılmadıgıma sevindim
:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

:bayrak: :tsamblem:

sweetrose
15.03.2007, 18:05
Bu konuda yönetim bazı düzenlemeler yapacak galiba..

Misina
15.03.2007, 18:09
özkan sümer kafassı işte küçülerek büyümek...ben inanıyorumki o mağazada adam gibi şeyler satılsa taraftara sürekli yeni ürünler sunulsa 25 bin ytl zarar değil aksine kar yapar.ama taraftar her gittiğinde aynı forma aynı t-shırt aldığı üründen niye bi daha alsın ki

ibzolist
16.03.2007, 09:12
Trabzonspor kadın tribününe oynuyor

Türkiye'de ilk kez kadın taraftarlara özel forma, mini şort, elbise ve bluz tasarlandı.

TS Club adıyla kendi markasını yaratan Trabzonspor, kulübün bordo-mavi renklerini taşıyan ürünlerle kadın taraftarı fethetti. Formalar yalnız tribünde değil, günlük hayatta da giymek için...

http://arsiv.sabah.com.tr/i/yildizlar2.gif

Trabzonspor kadınların emrinde

Türkiye'de ilk kez kadınlara özel forma ve kıyafeti Trabzonspor üretti. İşlemeli, göğüs bölümü büzgülü formanın yanı sıra askılı elbiseler, mini şortlar da kadın taraftarın yüzünü güldürecek.

Belki sayıları erkeklerle yarıştırılamaz ama futbola tutkun kadınlar, takımlarını her yerde ve her şartta destekliyor. Her taraftar gibi onlar da takımlarının renklerine bürünüp maçları izliyor, tezahürat yapıyor. İş forma giymeye gelince de erkekler için üretilmiş formaların küçük bedenleriyle yetinmek zorunda kalıyorlar. Ama önümüzdeki sezonda Trabzonspor taraftarı kadınlar kendileri için özel olarak tasarlanıp üretilmiş formalarla tribünlerdeki yerlerini alacaklar. Bu yıl TS Club adıyla kendi markasını yaratan Trabzonspor'un ilk icraatlarından biri Türkiye'de ilk kez kadınlara özel forma üretmek oldu. Trabzonspor Ticari Ürünler ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yalçın Atalar ve ekibinin fikri olan kadın formaları, kulübün bordomavi renklerini taşıyor. Trabzonspor logosu ve TS Club yazısı altın rengi nakış çerçevelerle yapılmış. Yaka şekli ve göğüs bölümündeki büzgüler de formanın tamamen kadınlara özel olduğunu gösteriyor. Formaların sadece maç izlerken değil gündelik hayatta da kullanılabilecek şekilde tasarlanmış.

PLAJ ELBİSELERİ DE VAR
TS Club mağazalarında ve Türkiye çapında 350 noktada satışta olan formalar, http://arsiv.sabah.com.tr/2005/07/10/cpsabah/im/C72056533DE77A43A5B917EAb.jpgwww.trabzonspor. com.tr adresli sanal mağazadan da alınabiliyor. TS Club logosu taşıyan elbise, etek, şort, bluz gibi kıyafetlerin ise henüz üretimine geçilmemiş. Ama taraftarlardan gelen yoğun talep üzerine kulüp en kısa zamanda bunları da satışa sunmaya hazırlanıyor. Trabzonspor'da kadınlara gösterilen özen, bu yıl kurulan kurumsal iletişim departmanının genel müdür yardımcılığının bir kadına teslim edilmesinden de anlaşılıyor. Kulübün tüm iletişim faaliyetlerini yürüten, medya ilişkileri ve etkinlik yönetimi konularında hizmet veren Diyez Beksaç'ın Trabzonspor macerası bundan yaklaşık on ay önce gazetede gördüğü bir ilanla başlamış: "İlan içeriği birçok büyük kurumun iş ilanlarından çok daha profesyonelce yazılmıştı. Okudum, ama ilk anda başvurmayı düşünmedim. Trabzon'da ikamet zorunluluğu yazıyordu ve mevcut işimden de memnundum. Ama son gün başvuru yaptım. Daha sonra kulüpten aldığım telefon ve İstanbul'da yapılan ön görüşme, kulüp yönetiminin kurumsallaşmaya ve profesyonel kadrolara verdiği önem beni inanılmaz etkiledi."

BEŞİKTAŞ'TAN TRABZONSPOR'A
Daha önce beş yıl Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nde reklam, UEFA ve yurtdışıilişkiler, basın http://arsiv.sabah.com.tr/2005/07/10/cpsabah/im/034F32926C298D40A0AB5D54b.jpgbürosu ve halkla ilişkiler bölümlerinde çalışan Beksaç, Trabzon'a temelli yerleşeceği tarihe kadar buradaki yaşantısını çok tahmin edemediğini söylüyor: "Benim için kariyerim ve yaptığım iş hayatımın öncelikli sırasında olduğu için sosyal yaşantı gibi kriterleri hiç düşünmedim. Zaten spor endüstrisi 7 gün 24 saat yaşadığı için, bu sektörde çalışanların mesai kavramından çok uzakta olmaları gerekiyor. Bu düşüncelerle Trabzon'a geldim. Geldikten 4 gün sonra evimi tuttum ve yerleştim. Uyum dönemim tahmin ettiğimden de hızlı geçti, insanları, yemekleri ve müzikleri ile Karadeniz hayata karşı bambaşka bir bakış açısı yaratıyor." İyi bir futbol izleyicisi olduğunu söyleyen genç kadın, Türkiye ve yurtdışı futbolunu takip etmek, maçlara gitmek, stadın havasını solumaktan heyecan duyduğunu anlatıyor. Daha önce yaptığı halkla ilişkiler mesleği gereği İstanbul'da son derece yoğun bir sosyal yaşantı içinde olan Diyez Beksaç, İstanbul'u çok sevmesine ve kendi deyimiyle her bir köşesinin hakkını vere vere yaşamasına rağmen Trabzon'a çok alıştığını söylüyor.

ibzolist
16.03.2007, 09:13
Forma yok satıyor

TS Club markası doğar doğmaz kulüp taraftarlarından büyük ilgi gördü. Trabzonspor bu markayla ilk olarak kadınları kendine hedef aldı. Diyez Beksaç Trabzon'da sadece erkeklerin değil kadınların da futbola meraklı olduğunu ve Trabzonspor'u yürekten desteklediklerini söylüyor. Geçtiğimiz hafta satışına başlanılan forma kulübün kadın taraftarlarından büyük ilgi görüyor. Daha şimdiden TS Club'ın en çok satılan ürünlerinden biri olan formanın yanı sıra yine kadınlara özel plaj kıyafetleri, bornozlar ve havlular da çok yakında satışa sunulacak.

yukardaki haber sabah gazetesinin arşivinden alınmıştır,,, hangi başkanın döneminde olduğunu yazmayacağım çünkü bazı arkadaşlar mevzuyu başka yöne çekiyor ama yine de tahmin etmesi pek de güç değil,,,

şuanki yönetimin icraatsızlıklarını beğenen arkadaşları da ayrıca yürekten takdir ediyorum ,,,sat veya satamadığını kapat

Mehdi
16.03.2007, 09:22
ibzolist aydınlattığın için teşekkür ederiz.ama boşuna arşivlere filan girme bence.anlatamazsın.

Mehmet Fatih Yavuz
16.03.2007, 09:24
bugünki ağalar ürün değil futbolcu satışında uzmanlar..:)
ama nedendir bilinmez, sattıkları gibi alamıyorlar.

Emorfo
16.03.2007, 09:42
yukardaki haber sabah gazetesinin arşivinden alınmıştır,,, hangi başkanın döneminde olduğunu yazmayacağım çünkü bazı arkadaşlar mevzuyu başka yöne çekiyor ama yine de tahmin etmesi pek de güç değil,,,
şuanki yönetimin icraatsızlıklarını beğenen arkadaşları da ayrıca yürekten takdir ediyorum ,,,sat veya satamadığını kapat

Evet Ts Club markası kuruldu hepimiz Ts Clublara koştuk, formalar aldık ürünler aldık, sonra ne oldu peki, formalar naylon, ürünler bir yıkamada soluyor. Yanı Atay Aktuğ yönetimi harika bir olay yaptı ama sadece yapmak için yaptı. Kalite hak getire. Ts Club kurulduğundan beri kaç sene geçti hala kalitesiz ürünler satılıyor neden diye düşündün mü hiç. Senin senede satacağın forma ve ürün sayısı bellidir. Bunu bile bile bu kalitesiz ürünlerden her birinden binlerce neden üretirsin neden bu anlaşmalara imza atarsın. Sonra ne oldu peki Ts Club'lara koşa koşa giden taraftar kalitesizliği görünce gitmez oldu. Formalar ürünler elimizde patladı. Bu olay da bu yönetime patladı. :) Oh ne güzel memleket. Ortada bir sorun var evet ancak bunu derinlemesine incelemek lazım. Geçmiş yönetim bu konuda sırf göz boyamak, kalite konusunda suçlu, mevcut yönetim ise kapat kurtul mantığından dolayı suçlu. Böyle duracağını zannetmiyorum. Daha çok Trabzonluların yaşadığı yerlerde açılacaktır. Üsküdar, Maltepe vs vs.

ibzolist
16.03.2007, 09:56
şuanki yönetim döneminde eski yönetimin ürünlerinden (haliyle) birkaç malzeme ben de aldım ,senin elinde patladı benimkiler defolu çıktı gittim geri verdim yenisini aldım ve sorun ortadan kalktı,,,
naylon deyip duruyorsun bugün 40milyona da levis var 125milyona da... çıkar artık at gözlüklerini

Emorfo
16.03.2007, 10:33
Sen dediğimi anlayamamışsın ki. Boşuna yazmıyım duvara yazar gibi hissediyorum. Sen en iyisini bilirsin ne dersen haklısın bravo :)

ibzolist
16.03.2007, 10:40
laf ebeliği haaa süper, daha da süsleyebilirdin ama kapasiten var

kudu_61
16.03.2007, 13:53
Yaşadığınız şehirde yeni doğacak bebeğinize (inşallah) trabzonsporlu bebek tulumu alamamak ne kadar kötü bir duygu biliyormusunuz ?
Biz bu ticaret işini beceremiyoruz malesef ama şu da unutulmamalı ki ticari başarı için sportif başarı şart...

hamdi bey
16.03.2007, 13:55
Ticari başarılarda sportif başarıları sağlıyor ama

kudu_61
16.03.2007, 14:00
bu olay Trabzonspor için geçerli değil neden mi istanbulun 3 ezik takımını anadolu da yaşayan 7-70 e herkes tutuyor türkiyenin neresine mağaza açsalar adamlar ürünlerini satıyor Trabzonsporun ise bu kitlesi malesef yok denilecek kadar az bazen çocuklarımızdan okullarında ben Trabzonsporluyum diyince sınıfta diğer çocuklarının güldüklerini bile duyabiliyoruz çünkü o çocuklar Trabzonsporun başarılarını görmemişler bilmiyorlar kitlesi olmayan bir şirket ürününü satamaz kitle oluşturmak için ise adını duyurman gerekir bu da futbolda sportif başarı ile oluyor malesef...

Fatih Ersoy
16.03.2007, 14:31
Yönetimimizin ticari zekasına hayranım..

Helal olsun (!)

duraloglu61
16.03.2007, 15:17
:mad: BUNLAR bizde alışıldık seyler halıne geldı:confused: bu takım neden hep YIKACAKLARIN elıne bırakılıyor anlamadım:tsamblem: STAT Brojesı deyıp taraftarın gündemını degıştırıyorlar :ts2: ortaada bışey yok

sweetrose
16.03.2007, 23:24
Ticari zekadan bahsetmeyelim; bu sene yeterince sivri zekalı ile karşılaştık; taraftar olarak..

Misina
16.03.2007, 23:35
Yönetimimizin ticari zekasına hayranım..

Helal olsun (!)

evet bende hayranım

sezon başında yeni formaların piyasaya geç çıkmasının nedenide eski formaların bitmesini beklemek için olsa gerek :D :D :D

Cenkhan
17.03.2007, 04:26
Beyazıt'ta Trabzonspor forması satan gsstore mağazası da var. İstanbullu yönetimin bırak Trabzon'u İstanbul'dan da haberi yok zaten.

macka61
17.03.2007, 10:06
bakırköyde de gs storede Trabzonsporumuzun ürünü var rezillik başka bir şey değil

aysegul61
19.03.2007, 09:18
Kurumsallaşma yolunda adım atacaklarına bizimkiler ger geri sayıyor.Yönetim mehter takımınıda geçti.Onlar iki ileri
bir geri sayarken,bizim yönetim bir ileri iki geri sayıyor

oguz_0706
21.03.2007, 01:40
diyorum işte heeeep kurtulsak bu yönetimden.başka yolu yok.
trabzonu büyük kulüp kimliğinde tutan sembollerden biri ts clup lar.kapatılırmı yaaaa

sweetrose
21.03.2007, 07:39
Kurumsallaşma çabasının olumsuz bir süreçte ilerlemesi ya da ilerletilmesi nedeniyle; TS Clublar zorunlu olarak kapatılıyor...

tsanimer
21.03.2007, 08:23
bu ticari ürünler işini ethem hacıosman beye havale etsinler
bak nasıl pazar da yaratıyor
üründe yaptırıyor

ama bir handikapı var bu işin. o da ethem beyin bütn ticari ürünlerinde sicilya mafyalarının çizgli takım elbiselerinin motifi olabilir

düşünsenize
kız çocuğunuz var ve bebek tulumu inc çizgili oluyor
şort ve tişört ü de

annaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

o zaman kafacı yusuf ziya yılmaz a versinler

kudu_61
21.03.2007, 11:52
Kapatılan birşeyin niye reklamını veriyorlarki dergi de şişliye yakın olan biri gidip baksın burası kapatıldı mı kapatılmadı mı kapatıldıysa TRABZONSPOR DERGİSİNE BU MAĞAZANIN KAPATILDIĞINI BİLDİRELİM...

Emre GÜRDAL
21.03.2007, 13:53
ya ızmıttede varda ne oluyo hep eskı urunler var bence burayıda kaptsınlarda bızd rahatlayalım acsınlar outlete yenı bı magazada bızde guzel bı alısverız yapalım ta atkı almaya burdan trabzona gıttım

Mert M.
21.03.2007, 13:59
geçen hafta cevahir ts clupa gittim polar almak için
baktım ki kapalı sordum yandaki mağazaya
bana satış yapamadığından dolayı kapandığını söylendi
sizce de büyük şehirlerdeki büyük alışveriş merkezlerinde
bizim ts clupların en ezından varlıklarını sürdürmeleri gerekmez mi
kapanacaksa küçük işletmeler kapansın

Gürkan
21.03.2007, 18:44
geçen hafta cevahir ts clupa gittim polar almak için
baktım ki kapalı sordum yandaki mağazaya
bana satış yapamadığından dolayı kapandığını söylendi
sizce de büyük şehirlerdeki büyük alışveriş merkezlerinde
bizim ts clupların en ezından varlıklarını sürdürmeleri gerekmez mi
kapanacaksa küçük işletmeler kapansın

bu sorunun cevabı bunan önceki sayfalarda defalarca verildi.

kısaca Evet.

Drizzts
21.03.2007, 19:44
Arkadaşlar Cevahirdeki Storumuzun kapatılması bence çok normal.
Ya hangi biriniz istediğiniz kalitede,modelde bir ürün bulabiliyorsunuz.
Geçen kardeşime hediye almak için gittim bomboş mağazada 5 kişi çalışıyor ve bir hoşgeldiniz demek yok.Kızdım yönetime şikayet mailli attım fakat tekrar gittiğimde aynı tas aynı hamam.

ÇÜNKÜ İDDAA EDİYORUM YÖNETİMDEKİ HİÇBİR YÖNETİCİNİN TRABZONSPOR UMRUNDA DEĞİL.Ancak onlar televizyonlara çıkıp isminin reklamını yapıp siyasete atılırlar.Sonra bir bakmışsın bakan olmuşlar aaaa ne enteresan değilmi...
Trabzonsporu bunlar kullanıyor o yüzden aksayan yerlere iyisini nasıl yaparım yok.Kendi mağazaları olsa cevahirde acaba 2 gün işi yapamasa nasıl önlemler alırlar.Ama koskoca trabzonspor umurlarında değil.
ALLAHTAN TEK DİLEĞİM BİR GÜN TRABZONSPORU KENDİNDEN ÇOK SEVEN BİR BAŞAKANA VE YÖNETİME KAVUŞURUZ.
O Zaman cevahirler kapanmaz!!!!

TameRHan
21.03.2007, 20:33
Kimse kusura bakmasın ama TRabzonspor bir spor kulübünün yanı sıra bir ünvan sahibi ticari işletmedir.

Cevahirdeki kiralardan haberi olanlar emin olun dükkanın kâr zarar oranını bilse dükkanın hemen kapatılmasını isterdi.
TRabzonspor'un sokağa atacak parası yoktur. Sırf imaj uğruna zarar eden bir dükkanı açık tutmaya çalışmak akıl kârı değildir.

eren_61
21.03.2007, 20:36
Kimse kusura bakmasın ama TRabzonspor bir spor kulübünün yanı sıra bir ünvan sahibi ticari işletmedir.

Cevahirdeki kiralardan haberi olanlar emin olun dükkanın kâr zarar oranını bilse dükkanın hemen kapatılmasını isterdi.
TRabzonspor'un sokağa atacak parası yoktur. Sırf imaj uğruna zarar eden bir dükkanı açık tutmaya çalışmak akıl kârı değildir.

peki bu nasıl bi iştir ki bu cevahir Trabzonlu iş adamının olduğu halde biz oraya kira öderiz.diceksinizki ticaret olmaz öyle şey.iyide zaten oda var 280 tane mağaza bi ts clup tan kira almasa batıcak mı sayın ibrahim cevahir bey.bence bunu bedavaya almak bile yöneticiliktir.ama o vasfı taşıyan kimse bizde yok

TameRHan
21.03.2007, 20:39
Adamın kendi alışveriş merkezi
ister bedavaya verir ister vermez
tabi gönül ister vermesini ama o kadar cömert değil demek ki.kendi vicdanı meselesi...

taraftar alışveriş yapsaydı da işleseydi dükkan..
takım başarılı olsaydı da taraftar alış veriş yapsaydı..

eren_61
21.03.2007, 20:42
zaten takım başarılı olsa emin olalım bu takımın ürünleri yok satar ama bunu anlıyacak insanlar lazım bize

Murat'
24.03.2007, 14:48
peki bu nasıl bi iştir ki bu cevahir Trabzonlu iş adamının olduğu halde biz oraya kira öderiz.diceksinizki ticaret olmaz öyle şey.iyide zaten oda var 280 tane mağaza bi ts clup tan kira almasa batıcak mı sayın ibrahim cevahir bey.bence bunu bedavaya almak bile yöneticiliktir.ama o vasfı taşıyan kimse bizde yok

erne haklı trabzonsporluluk böyle belli olur...ama şu var ibrahim cevahir hissesini galiba 800 milyon dolara yakın bir paraya sattı yani artık onun değil....ama yinede böyle şeylerde etkisi olabilir..

Emre GÜRDAL
24.03.2007, 18:16
ben bundan 2 sen once bı spor programında ızledım sayın ıs adamımız cevahır ben trabzonsproa para vermm onun bana vermesı lazım dıyo bu nası trabzonspproluluk bu nası trabzoluluk anlamıs degılım bence de yanlıs vbı olay sen nası trabzonspordan paranı ıstersen kımse trabzonsprodan buyuk olmaz bu sozum sana cevahır