PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 8.Hafta | Kayserispor 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Jedi
19.09.2022, 02:24
Kızılyıldız ve Gaziantep başlıklarını açtım 2 de 2 yaptık , darısı bu maça 3 de 3 dileğiyle. :)

Yiğit Gayretli
19.09.2022, 08:52
Kızılyıldız ve Gaziantep başlıklarını açtım 2 de 2 yaptık , darısı bu maça 3 de 3 dileğiyle. :)
Yanlış hatırlamıyorsam Will Smith'in şarkıcılık işlerine bulaştığı dönemden "Party Starter" diye bir şarkısı vardı. İnşallah sana ondan olmuştur :)

Doğukan Uçan
19.09.2022, 09:35
Anadolu'nun en satılık beş para etmez camialarından biriyle oynayacağımız çok önemli maçtır.

Geçen sene ligde oynadığımız maçta sahaya taraftarın girip bakasetas'a saldırmaya çalışması devamında türkiye kupası yarı finalinde maçın başından sonuna kadar sahaya yabancı madde atıp, futbolcularımıza saldırılması ve maçtan sonra yanlış hatırlamıyorsam kolbastı çalınması unutulmamalıdır.

Bunlar bize gol attığında tribünler alkışlıyordu.

Sırf geçen sene bizi yenip finale kalmak için şehirde çift takım tutan nerede galatasaraylı, beşiktaş, fenerbahçeli varsa maça doldurdular onlar da gelip her türlü çirkefliği yaptı.

Bunların yaptığı sıradan bir olay değil sırf maçı almak uğruna durduk yere husumet başlattılar.

Bu saatten sonra kayserispor trabzon da eskişehirspor muamelesi görmeli.

Dayaksa dayak acımayın bunlara.

Çağlar Güleryüz
19.09.2022, 10:13
Kin gütmeyi sevmem fakat geçen seneki olaylardan sonra bunlara basıp geçmemiz gerekiyor. Eze eze.

Yiğit Gayretli
19.09.2022, 10:14
Kayseri gibi küçücük takımlara kin tutacak değiliz. Tutsak bile Kayseri minicik bir takım olduğu için kinimiz de minicik olur. İntikam alsak dahi intikam aldığımızı fark edemeyiz muhtemelen :)

MetehanS
19.09.2022, 10:15
Kayseri, defans hattında bizden daha iyi işler çıkardı sezon başından beri, hücumda sorunları var.

Skor beklentim düşük.

1- Onların hücum hattı kötü, gol yollarında zayıflar,
2- defans hatları iyi, biz de kilit savunmayı çözmekte başarılı değiliz.

Az gollü bir maç olur, 1-0 olsun bizim olsun.

UĞUR DURTAŞ
19.09.2022, 10:32
Ciddi anlamda kısa süreler içerisinde önemli maçlarımız olacak.
inşallah az hasarla çıkarız.

Ankaragücü maçından sonra Dünya kupası için ara verilecek
aradan sonra ilk maçımız sahamızda fb ile (24-25 aralık)

<colgroup><col><col><col></colgroup><tbody>
01.10 CUMARTESİ
KAYSERİ
BİZ

06.10 PERŞEMBE
MONOCO
BİZ

10.10 PAZARTESİ
BİZ
KASIMPAŞA

13.10 PERŞEMBE
BİZ
MONOCO

16.10 PAZAR
BEŞİKTAŞ
BİZ

22.10 CUMARTESİ
BİZ
SİVAS

27.10 PERŞEMBE
KIZILYILDIZ
BİZ

BAY
BAY
BAY

03.11 PERŞEMBE
BİZ
FERENVAROŞ

06.11 PAZAR
BİZ
KONYA

11.11 CUMA
ANKARA
BİZ

</tbody>

doc holliday
19.09.2022, 11:13
Şu kornerlere de bir çözüm bulsun artık hoca.

Ne bir paslaşarak kullanma, ne ön direk arka direk organizasyonu.Topların % 80'nini kaleci alıyor,geri kalanına da rakip kafa vuruyor.Bu sene çok fazla korner kazanıyoruz ama ufacık bir tehlike bile yok, garip.

falcon_61_
19.09.2022, 11:21
Şu kornerlere de bir çözüm bulsun artık hoca.

Ne bir paslaşarak kullanma, ne ön direk arka direk organizasyonu.Topların % 80'nini kaleci alıyor,geri kalanına da rakip kafa vuruyor.Bu sene çok fazla korner kazanıyoruz ama ufacık bir tehlike bile yok, garip.FB bu işin nirvanasina çıktı. Adamların taçları bile tehlikeli. Bizimkiler iş olsun diye kullanıyorlar korneri tacı

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Taşçı
19.09.2022, 11:23
O değil de Visca dönünce bu kadar formda Baka ve Trezeguet varken hangi yabancıyı yerine yerli atacağız. Keşke sağ beke de sağlam bir yerli bulsak. En azından Eren Elmalı seviyesinde bir yerli bulsak sağa gerisi her türlü kombine edilir...

Ahmet Taşçı
19.09.2022, 11:25
Ayrıca hoca da artık gördü ki Gbamin, Hamsik'in yedeği olur böyle daha güvenli oynadı, bence Baka 'nın yedeği Barthi /Yazıcı, Siopis' İn de tek yedeği Doğucan. Değişecekse bunlar değişmeli.Ama yineliyorum sağ beke ve sağ stopere sağlam yerli bulsak hayat kurtarırdı.

doc holliday
19.09.2022, 11:34
Ayrıca hoca da artık gördü ki Gbamin, Hamsik'in yedeği olur böyle daha güvenli oynadı, bence Baka 'nın yedeği Barthi /Yazıcı, Siopis' İn de tek yedeği Doğucan. Değişecekse bunlar değişmeli.Ama yineliyorum sağ beke ve sağ stopere sağlam yerli bulsak hayat kurtarırdı.
Taha yı kullanabilirz stoperde.

Bu sene büyük takımların hiçbirinde stoperler iyi değil. Bjk necip- talha ile gs emin bayram ile fb gustavo ile oynuyor.Bana göre hepsi kötü stoper.

Hazır bartra iyi değilken taha yı oynatabilirz. Hem yerli olarakta elimiz rahatlar

Ahmet Taşçı
19.09.2022, 11:37

Bu sene büyük takımların hiçbirinde stoperler iyi değil. Bjk necip- talha ile gs emin bayram ile fb gustavo ile oynuyor.Bana göre hepsi kötü stoper.

Hazır bartra iyi değilken taha yı oynatabilirz. Hem yerli okarakta elimiz rahatlar

Bartra iyi değil demeyelim de Bartra sanki bir stoper için çok teknik diyelim. İspanya liginde çok sırıtmaz belki ama bizim gibi vurdulu kıırdılı gibi takoz ligler için sanki tercih edilemeyecek bir yapısı var.

kayl
19.09.2022, 13:10

Hazır bartra iyi değilken taha yı oynatabilirz. Hem yerli olarakta elimiz rahatlar

Bizim hamsik i koruyarak oynatmamiz kaz m bu maç ozelinde rakibinin defanstan pasla çıktığını varsayarsak önde baskı ile başlayabiliriz... hamsik i çok geriye getirmeden oynayabiliriz.. benim 11 im ugurcan dogucan bartra hugo eren... sıo gbamin hamsik... baka trezege gomez... baka yi saha çok ıl nci santrfor gibi oynaticaz ... tek on libero ile mensah ve thiam çok ziorlarr bizi

ekeser60
19.09.2022, 13:48
Sahi renktaslar merak ettim geçen seneki kupa maçındaki olaylar ve ugurcanin maç sonu açıklamalarından sonra tribünlerde Kayseri TS kardeşliği devam ediyormu ? 38. Dakikada Kayseri diye hala tezehurat ediyormu bizim taraftar ?

lazanka61
19.09.2022, 13:56
yerli opsiyonu için yusufu gündem yapsak, yusuf yanılmıyorsam 8 de oynuyordu bizde iken...baya adam kovalıyordu, hamşik 6, yusuf 8

batugol
19.09.2022, 14:02
Kayseri 3
Kasimpasa 3
Bjk minimum 1
Olursa hedef icin buyuk yol aliriz
Hadi hayirlisi
Destege devam

Enaldo61
19.09.2022, 14:04
Ekstra motive çıkacaklar bunlar seyircileri de çok negatif davranacak bize karşı, güzel tertemiz galibiyetle çıkarız umarım.

Mehmet BAŞ
19.09.2022, 14:30
O değil de Visca dönünce bu kadar formda Baka ve Trezeguet varken hangi yabancıyı yerine yerli atacağız. Keşke sağ beke de sağlam bir yerli bulsak. En azından Eren Elmalı seviyesinde bir yerli bulsak sağa gerisi her türlü kombine edilir...

Uğurcan, Eren, Umut oynayacak.
Herhangi bir yere yerli oyuncu atmak için ekstra çaba göstermeye gerek yok.
Kaldı ki elimizde Ömür ve Yazıcı var. Hamle yapacaksak bu iki oyuncuyu pek ala kullanabiliriz.
Dorukhan'ın sakatlığı orta saha hücumu hattını komple yabancı yapma ihtimalimizi yok etti.

Ahmet Taşçı
19.09.2022, 14:35
Kaldı ki elimizde Ömür ve Yazıcı var. Hamle yapacaksak bu iki oyuncuyu pek ala kullanabiliriz.
Dorukhan'ın sakatlığı orta saha hücumu hattını komple yabancı yapma ihtimalimizi yok etti.

Gomez'in yedek kalmasına gönlüm hiç razı değil. Adamın kutudaki tehtitkarlığı bile yetiyor. Ulan adamlar Kaan Ayhan'ı bırakmadılar gitti gerekirse sağ beke de koyardık, stopere de.Hem Bartra hem de Larsen dinlenirdi.Sasoulo'nun başkanına fena bilendim.

Enaldo61
19.09.2022, 14:36
Gomez'in yedek kalmasına gönlüm hiç razı değil. Adamın kutudaki tehtitkarlığı bile yetiyor. Ulan adamlar Kaan Ayhan'ı bırakmadılar gitti gerekirse sağ beke de koyardık, stopere de.Hem Bartra hem de Larsen dinlenirdi.Sasoulo'nun başkanına fena bilendim.

Devre arası iyi 1 transfer hamlesi yaparız.

doc holliday
19.09.2022, 14:37
Tam tamammı devammı maçı. Gs nin demirle fb ninde bjk ile oynayacağı haftada kazanmamız ve bu seneki deplasman fobimizi kırmamız gerekli.

Umarım djaniny in sakatlığı uzun sürelidirde bu maçta oynamaz.

doc holliday
19.09.2022, 14:44

ben son maçı stadta canlı izledim,Umut Bozok la falan olacak iş değil bu.Kendi sahanda 72 dakika sahada kalıp araya bir koşu atmayan santrafor olmaz.Her pozisyonda duvar olmaya çalıştı onuda zayııf fiziği nedeni ile pek beceremedi.Burak Yılmaz olsa 5 ofsayta düşer en az 2 gol atardı bu maçta.

Maxi Gomez i ne yapıp edip oynatmalıyız.En az geçen seneki bir Cornelius katkısıda almalıyız.

Erhan Sezer
19.09.2022, 14:51
Rakibi bileziğe çevireceğimiz bir maç bekliyorum.

Saldır Trabzonum !

Erdal UZUNYILMAZ
19.09.2022, 15:27
Maç zor geçer ama alırız diye düşünüyorum.

Elimizdeki en kaliteli yerli Yusuf Yazıcı. Sakatlıktan sonra takıma monte etmenin yollarını aramalıyız. Siopis,Hamsik,Bakasetas üçlüsünü bozmak istemiyorsak 3'lü defansa kurgusuna dönmemiz gerekecek(Eren-Hugo-Bartra). 3'lü defansa dönmemiz Visca için de sakatlıktan dönünce direkt yerini bulması demek. Forvette devamlı Maxi Gomez oynar ve istikrar sağlanır.

Dorukhan'ın olmaması bütün planları bozdu maalesef. Defans 4'lü oynamaya devam edecekse, Visca geldiğinde muhtemelen Siopis yine kesik yer. Yusuf,Bakasetas ve Hamsik tercihi olur diye düşünüyorum ve bence de Yusuf takıma monte edilmeli.

3'lü defans önünde Siopis mi? Siopis'siz 4'lü defans mı? Bence defansif açıdan ilk tercihi iyi kurgularsak bize ofansif anlamda da çok şey katar.

doc holliday
19.09.2022, 15:48
Maç zor geçer ama alırız diye düşünüyorum.

Elimizdeki en kaliteli yerli Yusuf Yazıcı. Sakatlıktan sonra takıma monte etmenin yollarını aramalıyız. Siopis,Hamsik,Bakasetas üçlüsünü bozmak istemiyorsak 3'lü defansa kurgusuna dönmemiz gerekecek(Eren-Hugo-Bartra). 3'lü defansa dönmemiz Visca için de sakatlıktan dönünce direkt yerini bulması demek. Forvette devamlı Maxi Gomez oynar ve istikrar sağlanır.

Dorukhan'ın olmaması bütün planları bozdu maalesef. Defans 4'lü oynamaya devam edecekse, Visca geldiğinde muhtemelen Siopis yine kesik yer. Yusuf,Bakasetas ve Hamsik tercihi olur diye düşünüyorum ve bence de Yusuf takıma monte edilmeli.

3'lü defans önünde Siopis mi? Siopis'siz 4'lü defans mı? Bence defansif açıdan ilk tercihi iyi kurgularsak bize ofansif anlamda da çok şey katar.

Abdullah avcı 3 lü defans kesinlikle oynatmaz.Ne bizden önce nede bizde numunelik olarak bile denemedi.

Zaten oynatmamasıda doğru, 3 lü de defansta defans oyuncularının ve kanat beklerin çok özel oyuncular yada standart üstü olması gerekiyor en azından.Bizim hem defans oyuncularımız ağır hemde bu özellikte kanat beklerimiz yok.

mesela büyüklerde 3 lü oynayan bir fb var ama oda tam 3 lü oynamıyor. Hücumda 3 lü , karşılarken 4 lü 5 li oluyor.Çok karmaşık bir sistemi var jesus un , rakiplerde bunu çözene kadar çok puan toplayacak gibi maalesef

kaçarava
19.09.2022, 16:17
Hocanın çok katı olmasa da oyun içinde 3'lüye döndüğü maçlar oldu. Şu an bek olarak Larsen uygun, Hugo ve Denswil daha önce çok oynadı ama stoperler hız olarak uygun değil. Kevgire döneriz. Bartra falan eskiden biraz çabuktu şu an ağır. Hugo desen ağır. Bir tane süpürecek stoper yok.

Maça dönersek, Kayseri evinde iyi sonuçlar alıyor. Deplasmanlarda yumuşak kalıyoruz. Antep maçının ilk 10 dakikasına bakarsak deplasmanda Antalya ve Adana maçları tesadüf değil. Antalya maçının 2-2'den sonrası kısmetsizlik olabilir ama 2-0 olana kadar çok yumuşaktık. Çok gol yiyoruz. Öyle böyle diyerek ikişer üçer goller yemeye başladık ve kesinlikle tesadüf değil. Takıma sertlik lazım. Ortalama bir sertlik koysak rahat yeneriz zaten.

Oğuz ZEYTİN
19.09.2022, 16:21
Uğurcan'ın geçen sezonki kupa maçından sonra söylediklerini unutmadım. İnşallah o da unutmamıştır. Bu seferden oradan galibiyetle döner, arkamıza yaslanırız.

Ardından ADS - Gs ve Bjk - Fb'nin birbirlerini yemesini seyredeceğiz.

gurur6134
19.09.2022, 17:13
Cagdas hoca begendigim bir hoca gittigi her takimda dokunusunu belli ediyor kisa zamanda, pozitif hucum futbolu oynatmaya calisiyor zor mac olacak gerci bu futbolla devam ettigimiz surece kolay mac yok bize derhal toparlanmaliyiz 8tas macina kadar puan kaybetmeden devam edip ordan da minimum 1 puanla donersek lig bizim icin yeniden baslar..

Yiğit SARI
19.09.2022, 19:09
Kin, nefret veya hesaplaşma sebebiyle değil fakat verilmesi gereken bir ders var. Bunu umarım güzel futbol ile veririz

doc holliday
19.09.2022, 19:17
Bu maçta tandemi hugo-denswil bekliyorum.Yok sağ ayakmış sol ayakmış alamadık işte aradığımız stoperi kabul edip önümüze bakalım.Attığı gol içinde Allah razı olsun ama Bartra biraz dinlenme moduna geçsin.belki bir silkelenir kendine gelir.

chener
19.09.2022, 20:40
Kayseri kaybetmesi beklenen maçları kaybetmiş, ortada olan veya kazanması beklenen maçları kazanmış.
Hata yapmayı bırakırsak kazanmamızın beklendiği bir maç. Henüz konuşmak için erken ama maça yeni sakatlık yaşamadan çıkarız inşallah.

Enaldo61
19.09.2022, 21:04
Bartra gayet iyi oyuncu.

objek
19.09.2022, 21:15
Hocanın çok katı olmasa da oyun içinde 3'lüye döndüğü maçlar oldu. Şu an bek olarak Larsen uygun, Hugo ve Denswil daha önce çok oynadı ama stoperler hız olarak uygun değil. Kevgire döneriz. Bartra falan eskiden biraz çabuktu şu an ağır. Hugo desen ağır. Bir tane süpürecek stoper yok.

Maça dönersek, Kayseri evinde iyi sonuçlar alıyor. Deplasmanlarda yumuşak kalıyoruz. Antep maçının ilk 10 dakikasına bakarsak deplasmanda Antalya ve Adana maçları tesadüf değil. Antalya maçının 2-2'den sonrası kısmetsizlik olabilir ama 2-0 olana kadar çok yumuşaktık. Çok gol yiyoruz. Öyle böyle diyerek ikişer üçer goller yemeye başladık ve kesinlikle tesadüf değil. Takıma sertlik lazım. Ortalama bir sertlik koysak rahat yeneriz zaten.

Antep macinda bir ara omur baka hamsik ve bardhi orta sahada oynadilar pas oyununu iyi uyguladigimiz bolumlerde top bizdeyken hersey goze hos geliyor ancak top rakipteyken fizik olarak orta sahada yumusak kaliyoruz orta saha ustunlugunu saglayacak dogru oyunculari buldugumuzda isler yolunda gider

orhan42
19.09.2022, 21:32
Bartra gayet iyi oyuncu.

İyi oyuncu ama yediğimiz goller onun savunduğu bölgeden geliyor genelde.İleri çıkıyor ama arkası boş.Hugo ile hala uyum sağlayamadılar.Sırf ayağı iyi geriden oyun kuruyor diye de ben şahsen katlanamam kendisine.

ilelebeTS
19.09.2022, 21:45
Goller rakibe uzak oynamamızdan geliyor. Rakibe basıp aradan fırtan toplar hata sayılmaz, ancak şanssızlık olur.

doc holliday
19.09.2022, 22:04
Bartra gayet iyi oyuncu.

Bartra iyi hoş çocukda temaslı futbola isyan olarak dünyaya gelmiş.Defansıda maaşallah pamuk şeker gibi, pofuduk pofuduk.

Yönetimin de ilk tercihi olduğunu sanmıyorum. Transfer döneminin başında ismi ortaya atılmasına rağmen son günlerinde alındı.Kaanı ,marlonu şunu bunu alamayınca aldık işte çokta abartmaya gerek yok.

gabriel omar
19.09.2022, 22:45
3 atıp yolumuza bakıyoruz. Artık takım da hoca da bir iki mevki hariç oturdu. Bu oyunla kolay kolay yenilmeyiz diye düşünüyorum. Yediğimiz gollere takilmiyorum çünkü bu sefer gerçekten bireysel hatadan yedik, adam iğne deliğinden geçip gol attı. Her zaman yenecek goller değil.

Ufuk
19.09.2022, 22:47
Bartra iyi hoş çocukda temaslı futbola isyan olarak dünyaya gelmiş.Defansıda maaşallah pamuk şeker gibi, pofuduk pofuduk.

Yönetimin de ilk tercihi olduğunu sanmıyorum. Transfer döneminin başında ismi ortaya atılmasına rağmen son günlerinde alındı.Kaanı ,marlonu şunu bunu alamayınca aldık işte çokta abartmaya gerek yok.

Süper lig en fazla ikili mücadele kazanan stoperler:
Okan Erdoğan - İstanbulspor - 23 / 518 dk
Samet Akaydın - ADS - 21 / 630 dk
Alyson - Ümraniye - 19 / 450 dk
Bartra - TS - 19 / 405 dk

Süper lig en fazla top kapan stoperler:
Okan Erdoğan - İstanbulspor - 19 / 518 dk
Furkan Bayır - Alanya - 14 / 630 dk
Samet Akaydın - ADS - 13 / 630 dk
Bartra - TS - 13 / 405 dk

doc holliday
19.09.2022, 23:52
Süper lig en fazla ikili mücadele kazanan stoperler:
Okan Erdoğan - İstanbulspor - 23 / 518 dk
Samet Akaydın - ADS - 21 / 630 dk
Alyson - Ümraniye - 19 / 450 dk
Bartra - TS - 19 / 405 dk

Süper lig en fazla top kapan stoperler:
Okan Erdoğan - İstanbulspor - 19 / 518 dk
Furkan Bayır - Alanya - 14 / 630 dk
Samet Akaydın - ADS - 13 / 630 dk
Bartra - TS - 13 / 405 dk

Ben pek beğenemedim , ama beğenenlerede saygım sonsuz.

daha sert ve mücadeleci bir futbol bekliyordum kendisinden buna ihtiyacımız var.

bu maçta da kendisi ile ilgili kararı hoca verecek bakalım ısrarmı edecek biraz dinlendirecekmi.

Ege Kum
20.09.2022, 05:20
Çok kritik maç. bunları haşat edemezsek yazık bize.

HOPA'LI TS'Lİ
20.09.2022, 07:59
Ben pek beğenemedim , ama beğenenlerede saygım sonsuz.

daha sert ve mücadeleci bir futbol bekliyordum kendisinden buna ihtiyacımız var.

bu maçta da kendisi ile ilgili kararı hoca verecek bakalım ısrarmı edecek biraz dinlendirecekmi.

Bartra ve Larsen temaslı oyun oynamalılar bundan sonra

GFK maçında 2 gol de o koridordan geldi. Karbonat Erol dersine çalışmış.

HOPA'LI TS'Lİ
20.09.2022, 08:00
Çok kritik maç. bunları haşat edemezsek yazık bize.

Türkiye kupası yarı final maçında kalecimiz Uğurcan'a yaptıklarını unutmadık.

Vurup geçelim.

Burak Bıyıklı
20.09.2022, 08:42
Döve döve yenmeliyiz. Yağmurlu havada su yok bunlara.

HOPA'LI TS'Lİ
20.09.2022, 08:56
Döve döve yenmeliyiz. Yağmurlu havada su yok bunlara.

Lige ağırlığımızı koyacağımız bir maç olacak.

Takım yavaş yavaş kıvama geliyor.

leoyattara
20.09.2022, 10:23
İvme yakalayacağız. bundan sonra bulDozer modunu açıp hızla liderliğe yükseleceğiz.

kayl
20.09.2022, 10:58
İvme yakalayacağız. bundan sonra bulDozer modunu açıp hızla liderliğe yükseleceğiz.

Kayseri yi biraz incelkyicek olursak iyi bir kadroları var.. 7 maça çıkmışlar evlerinde henüz gol yememisler... son maçta stoper de arif diye bir çocuk oynamis iki belki dengeli onur un savunma zaafları var carole ünde hücum zaafı.. orta sahayi campanharo ramazan mensahtan kuruyorlar ... tüm işi yapan mensah.. dripling pas ve sut özelliği var ileri 3 luyu ılhan thiam ve cardoso dan kuruyorlar burda bizi zorluyucak adam thiam... thiam la mensahin bağlantısını kesmek gerek... avantajımız dinlenerek cikicaz milli takimda oyuncularımız var ama en azindan bartra hugo denswil hamsik gomez umut dinlenebilecek... bence bu maç ıç n (Sadece bu maç ozelinde fiyorum) hamsik yedek başlayabilir... Kayseri mi naci kasimpasa monaco besiktas maçlarının hepsinde hamsik i 80 dak oynatamayiz... defanstan topla çıkıyorlar orda pres yapmalıyız... benim 11 im .. ugurcan larseen bartra hugo eren... siopis gbamin bakasetas... yusuf/omur mecburen... trezege gomez... sıo mensahi oyundan düşürmesi lazım önde presle hem arif in hem kolovetsius un oyun kurma daki şık notlarını değerlendirmeliyiz... maçı mutlak kazanmamız lazım bu hafta fb bjk ads gs maçları var...

HOPA'LI TS'Lİ
20.09.2022, 11:09
Kayseri yi biraz incelkyicek olursak iyi bir kadroları var.. 7 maça çıkmışlar evlerinde henüz gol yememisler... son maçta stoper de arif diye bir çocuk oynamis iki belki dengeli onur un savunma zaafları var carole ünde hücum zaafı.. orta sahayi campanharo ramazan mensahtan kuruyorlar ... tüm işi yapan mensah.. dripling pas ve sut özelliği var ileri 3 luyu ılhan thiam ve cardoso dan kuruyorlar burda bizi zorluyucak adam thiam... thiam la mensahin bağlantısını kesmek gerek... avantajımız dinlenerek cikicaz milli takimda oyuncularımız var ama en azindan bartra hugo denswil hamsik gomez umut dinlenebilecek... bence bu maç ıç n (Sadece bu maç ozelinde fiyorum) hamsik yedek başlayabilir... Kayseri mi naci kasimpasa monaco besiktas maçlarının hepsinde hamsik i 80 dak oynatamayiz... defanstan topla çıkıyorlar orda pres yapmalıyız... benim 11 im .. ugurcan larseen bartra hugo eren... siopis gbamin bakasetas... yusuf/omur mecburen... trezege gomez... sıo mensahi oyundan düşürmesi lazım önde presle hem arif in hem kolovetsius un oyun kurma daki şık notlarını değerlendirmeliyiz... maçı mutlak kazanmamız lazım bu hafta fb bjk ads gs maçları var...

Bu zor deplasmanı kazanırsak rakiplerin birbirleriyle oynadıklarını da düşünürsek çok avantajlı bir hafta olacak.

doc holliday
20.09.2022, 11:19
Bu sene konya-başakşehir-demirspor gibi 2-3 başaltı takım haricinde ligin üstü ile altı arasında uçurumlar var.

Ptt ' den gelen takımlar çok güçsüz.Ligin zorlu takımları sivas,alanya bile perişan durumda.Sezon sonu ligin ilk 3 ile son 3’ü arasında tarihi fark olur.Sonucu derbiler belirleyecek klişesi bu yıl gerçek olur.

Demirspora deplasmanda son saniye golü ile yenilmeyi bir nebze normal sayabiliriz ama,Alanya-ümraniye-antep-antalya, kayseri gibi takımlara elimizden geldiğince az puan kaybetmeliyiz içerde dışarda.

İnşallah bu maçla beraberde ligde ezbere sayacağımız 11 artık ortaya çıkar.

lazminator61
20.09.2022, 11:28
Bu maci alip seriye basliyalim. Takim bunu cok rahat basarabilir. Sakatlik olamasa son haftaya kadar Sampiyonluk icin oynariz.

Ligde tek bizim takim, isterse tempoyu yükseltir ve azaltir. Djannyide form tutsun, Maxi ve bardhi uyum saglasin, ozaman bambaska TS görürüz. Biraz durgun oyniyorlar.

Enaldo61
20.09.2022, 12:43
Bozok neden milli değil bilmiyorum ama bizim için daha iyi. Fazla yorulmasın oyuncularımız.

doc holliday
20.09.2022, 13:03
Bozok neden milli değil bilmiyorum ama bizim için daha iyi. Fazla yorulmasın oyuncularımız.

Günümüzde oyuncuların milli olma sayısı transfer döneminde çok şey ifade ediyor.Bazı ligler yeterli milli sayısı yoksa transfer bile yapmıyorlar.Üstelik Uluslararası arenada atılan goller , asistler ligde yapılanlardan çok daha değerli.

Bu konuda tepki koymamız lazımdı geç kaldık.

cakalkerem
20.09.2022, 13:57
yine zor maç olacak
Kayseri iyi takım

sethfilo
20.09.2022, 13:57
Bizden puan yada puanlar alan takımların hiç birisi bizden çok iyi olduğu için bunu başarmadı, tamamen bizim dengesiz, korkak, yana pas, yumuşak orta saha ve özellikle bir kaç oyuncuda gereksiz ısrarlarimizin sonucudur. En basit örneği Antalya, bizden sonraki sonuçları ve futbolu ortada. Bu yüzden bizim en büyük rakibimiz her zaman ilk önce kendimiz, sonra medya ve baskı altındaki hakemlerdir

cakalkerem
20.09.2022, 13:58
bu arada Kayseri ile görülecek hesap var...

Umarım bizimkiler bunların farkındadır

doc holliday
20.09.2022, 14:39
bu arada Kayseri ile görülecek hesap var...

Umarım bizimkiler bunların farkındadır

Bu hesaplar daha artacak gibi, anadouludaki bize karşı bu hırsı anlamak zor.

Seyircisi stadı falan yok diye ümraniye-istanbulspor gibi takımların süperlige çıkmasını istemiyordum.Ama bakıyorsun hem ilişkilerimiz daha iyi hemde 3 büyük takıma karşı daha dişli oynuyorlar,anadolu takımları gibi pamuk gibi dağılmıyorlar.

Gelsin abi eyüp - tuzla da gelsin.Bu antepten kayseriden antalyadan iyidir

HOPA'LI TS'Lİ
20.09.2022, 15:09

Seyircisi stadı falan yok diye ümraniye-istanbulspor gibi takımların süperlige çıkmasını istemiyordum.Ama bakıyorsun hem ilişkilerimiz daha iyi hemde 3 büyük takıma karşı daha dişli oynuyorlar,anadolu takımları gibi pamuk gibi dağılmıyorlar.

Değişik bir yorum ama aslında çok gerçekçi

lazminator61
20.09.2022, 15:13

Giresun bize gecen sezon ne cektirdi, Keza Rizede her zaman bize ölüm kalim maci oyniyor. Hem Rize hemde Giresun gidip diger 3 Istanbul takimlarina yatiyor. Diyorum tüm Karadeniz takimlari pttde takilsin. Gecen sezon Kasimpasa bizim stadta ofansiv oynayip kaybetti. 11 adamla defansa gecip yatmadi! Giresun ne yapti, 11 adamla kaleyi kapati !!!!

HOPA'LI TS'Lİ
20.09.2022, 15:18
Giresun bize gecen sezon ne cektirdi, Keza Rizede her zaman bize ölüm kalim maci oyniyor. Hem Rize hemde Giresun gidip diger 3 Istanbul takimlarina yatiyor. Diyorum tüm Karadeniz takimlari pttde takilsin. Gecen sezon Kasimpasa bizim stadta ofansiv oynayip kaybetti. 11 adamla defansa gecip yatmadi! Giresun ne yapti, 11 adamla kaleyi kapati !!!!

Karadeniz takımlarından bize dost bekleme. Bırak dostluğu üç büyütülmüşün arka bahçesi onlar

Bedavaya oyuncu verirsin yine yaranamazsın.

En başta da Samsun. Bu ne biçim düşmanlık, nefret ve kindir yahu? Yıllardır bitmedi Samsun'da.

cakalkerem
20.09.2022, 15:22
KARADENİZ TAKIMLARININ HEPSİ KÜME DÜŞSÜN....

Samsun-rize-ordu-giresun...

HOPA'LI TS'Lİ
20.09.2022, 15:27

İşte en güzel ve en doğru cümle budur.

Zafer Fidan
20.09.2022, 15:41
Karadeniz takımlarından bize dost bekleme. Bırak dostluğu üç büyütülmüşün arka bahçesi onlar

En başta da Samsun. Bu ne biçim düşmanlık, nefret ve kindir yahu? Yıllardır bitmedi Samsun'da.

Aşağılık kompleksi

ilelebeTS
20.09.2022, 15:43
Kayseri'yi bu sezon izlemedim ama orada Çağdaş var. Geriden paslı çıkma oyunu oynatıyorsa önde baskı ile maça hızlı başlayabiliriz. Geçen seneki Alanya maçı gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
20.09.2022, 15:56
Aşağılık kompleksi

Çok doğru.

Kedi uzanamadığı ciğere murdar dermiş.

doc holliday
20.09.2022, 16:39

Samsun daki bu nefret başka bir boyut zaten.

HOPA'LI TS'Lİ
20.09.2022, 16:56
Samsun daki bu nefret başka bir boyut zaten.

Kinlerinde boğulsunlar.

lazanka61
21.09.2022, 09:20
antep kulüp başkanı da kinini kusmuş, tüm hakem yorumcuları hakem hatası yok derken. kulüp niye cevap vermiyor bu işlere, algılara uzun zamandır...bunların bizim üzerimizden reklamı olmasın diyedir herhalde

lazanka61
21.09.2022, 09:30
yıllardır savunurum, forumda tek başlık olmalı, konu güncel gündeme göre katılımcıların isteğine göre şekillenir zaten...

lazanka61
21.09.2022, 09:39
canini, mümkünse şimdi hemen, devre arası veya en geç sezon sonunda satılmalı...doğucan sağ beke hazırlanmalı, gerekirse hüseyin-hugo yapılıp bartra sağ beke...abdüş bence girdiği maçlarda kasıtlı olarak sağ açıkta verim vermedi. aklınca baka yı yiyecek...10 numara olduğunu kanıtlayacak...

doc holliday
21.09.2022, 10:52
canini, mümkünse şimdi hemen, devre arası veya en geç sezon sonunda satılmalı...doğucan sağ beke hazırlanmalı, gerekirse hüseyin-hugo yapılıp bartra sağ beke...abdüş bence girdiği maçlarda kasıtlı olarak sağ açıkta verim vermedi. aklınca baka yı yiyecek...10 numara olduğunu kanıtlayacak...

Abdüş için yorum biraz ağır olmuş.

Djaniny in ise varlığı artık zarar vermeye başladı.Forvet oyuncusu olmasına rağmen onca maçta ne bir gol ne bir asist yok, inatlada 11 de başlatılmaya devam ediyor.

UĞUR DURTAŞ
21.09.2022, 10:57
7 lig maçı 2 Avrupa maçı oynamamıza rağmen takıma NOKTA katkı vermeyen oyunlar var.
kendi içlerinde inşallah kendileri sorgularlar
zannetmesinler ki farkedilmiyorlar
bu milli maç arasında kendilerinin toparlanacağını umut ediyorum
kısa sürelerle yoğun maç trafiğinde
takıma katkı vermek için çaba göstermelerinin şart olduğunu bilmeliler.

canini
ömür
doğucan
y.erdoğan

**
bartra ve doğucanın sağ bek pozisyonunda verim vereceklerini düşünmüyorum.

bartra 4 sarı kart gördü,kayseri maçında yok
3 puanı getiren golü atmasına rağen son maçlarda ciddi hataları oldu
1 hafta dinlenmek iyi gelecektir.

bunların dışında sakatlık olmadığını düşünürsek
avcı hocanın kayseri maçında sahaya süreceği 11..

uğurcan
larsen-denswil-hugo-eren
siopis-hamsik
ömür-bakasetas-terezege
gomez

mekatronik
21.09.2022, 13:07

Bu nasıl bir bakış açısıdır sizlerin yazmasına da ayrıca şaşırdım. Giresun beşiktaşı 4-0 yendi, rövanşta 0-0, Galatasarayı bir maçta yendi. Daha ne yapmasını bekliyordunuz ki zorla kümede kalan bir takımdan. Keza Rizespora karşı en çok maç kazanan takım bizizdir sanırım. Fenerbahçeye karşı bile 7 maç kazanmışlar, bize karşı sadece 6 maç kazanmışlar.

Ne güzel yolculuk yapmadan Rize'ye Giresun'a gitmek varken bu nefreti anlamak mümkün değil. Şimdi maçlardaki küfürlerden vs bahsedeceksiniz muhtemelen ama o küfürleri edenler zaten İstanbul takımlarının taraftarları ve her şehirde var bunlardan. Çanakkalespor gelse de aynısı olacak.

İstanbul takımları da İstanbul'dan çıkmadan birbirleriyle oynayıp dursunlar. Seneye inşallah Pendik ve Eyüp de çıkar ve 10 İstanbul takımıyla oynanır lig, böylece rahatlarsınız.

Rahmi Akkurt
21.09.2022, 13:11

Ezbere bir yorum..

Giresun geçen sezon bjkden 4, gsden deplasmanda 3 puan aldi. Bu sezon da 3.hafta istanbulda gsden 3 puan aldı. Rize gecen sezon sadece bjkden 1 puan alabildi.

doc holliday
21.09.2022, 13:27
Ezbere bir yorum..

Giresun geçen sezon bjkden 4, gsden deplasmanda 3 puan aldi. Bu sezon da 3.hafta istanbulda gsden 3 puan aldı. Rize gecen sezon sadece bjkden 1 puan alabildi.

Evet giresun konusunda katılıyorum her takıma haksızlık etmemek lazım.Taraftarları bizi pek sevmesede yönetim bazında bizimle ilişkileri iyi.

Büyük takımlarla da iyi mücadeleleri var.İstikrarlı ve güzel yönetiliyorlar umarım ligde kalırlar.Birde oyuncularımızı bedavaya kiralamaya çalışmasalar daha bi iyi olacaklar:)

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2022, 13:37
Bu nasıl bir bakış açısıdır sizlerin yazmasına da ayrıca şaşırdım. Giresun beşiktaşı 4-0 yendi, rövanşta 0-0, Galatasarayı bir maçta yendi. Daha ne yapmasını bekliyordunuz ki zorla kümede kalan bir takımdan. Keza Rizespora karşı en çok maç kazanan takım bizizdir sanırım. Fenerbahçeye karşı bile 7 maç kazanmışlar, bize karşı sadece 6 maç kazanmışlar.

Ne güzel yolculuk yapmadan Rize'ye Giresun'a gitmek varken bu nefreti anlamak mümkün değil. Şimdi maçlardaki küfürlerden vs bahsedeceksiniz muhtemelen ama o küfürleri edenler zaten İstanbul takımlarının taraftarları ve her şehirde var bunlardan. Çanakkalespor gelse de aynısı olacak.

İstanbul takımları da İstanbul'dan çıkmadan birbirleriyle oynayıp dursunlar. Seneye inşallah Pendik ve Eyüp de çıkar ve 10 İstanbul takımıyla oynanır lig, böylece rahatlarsınız.

Her yoruma saygı duyarım.

Samsun başta olmak üzere tüm Karadeniz takımları layık oldukları yerde alt liglerde oynasınlar. Gerçi oralarda da 61. dakika bize küfretmeden duramazlar.

Samsun ve Rize Fenerin arka bahçesi

Ordu bizi sevmez. Onlar da layık olduğu yerde

Giresun'a sempatim vardır. Onları ayrı tutabilirim. Neden mi? Her takıma karşı isme bakmadan mücadele edip kazanmaya çalışıyorlar. Süper Ligde 2 yıldır büyüklere karşı aldıkları sonuçlar bunun ispatı. Üstelik Giresun'da Trabzonspor diğer 3 şehre göre sevilir.

Karadeniz'de Trabzon dışında en çok TS taraftarı memleketim Artvin'de ama en çok da Hopa'da vardır. Memleketimle gurur duyuyorum.

Gönül şunu ister; Tüm Karadeniz takımları ile abi-kardeş ilişkisi içinde sıcak olalım da onlar bunu istiyor mu?

Tabi ki İstanbul deplasmanları azalsın, yakın deplasmanlar çoğalsın isteriz. Bunda bir beis yok.

Murat GENEL
21.09.2022, 14:01
Samsun tarih boyunca Fener’in belalısı bizim 6 puanımız olmuştur yalnız.ezber üstüne ezber yorumlar:) kaldıki Fener’e yapışan ‘arkayı dörtleyelim’ sloganın da sahibidir.bir de şehir takımı olarak Rize,Giresun vs bunlarla kıyaslanamayacak kadar tek takım tutma oranına sahiptir.ben Samsun’u sevmem sebebi İstanbul değil bize olan nefretleri ki bu çok hoşnutsuzluk yaratan bir durum değil.niye herkesin bizi sevmesini bekliyorsunuz?

doc holliday
21.09.2022, 14:17
Samsun tarih boyunca Fener’in belalısı bizim 6 puanımız olmuştur yalnız.ezber üstüne ezber yorumlar:) kaldıki Fener’e yapışan ‘arkayı dörtleyelim’ sloganın da sahibidir.bir de şehir takımı olarak Rize,Giresun vs bunlarla kıyaslanamayacak kadar tek takım tutma oranına sahiptir.ben Samsun’u sevmem sebebi İstanbul değil bize olan nefretleri ki bu çok hoşnutsuzluk yaratan bir durum değil.niye herkesin bizi sevmesini bekliyorsunuz?

Herkesin bizi sevmesi değilde bu sebepsiz nefretin nedeni nedir acaba sorunun tam cevabı.Kardeş takım olarak gördüğümüz kayseri taraftarının bile bir türkiye kupası maçında bize karşı davranışları ortada.

Yıllar önce bir antalya maçına gitmiştim o zaman passolig falanda olmadığı için antalya seyircisinin içine oturmuştum.Ligde bir iddiamızda olmadığı halde bize karşı küfür kıyamet gidiyordu şaşırmıştım.Keza bir bursa maçına gitmiştim oda öyle,üstelik fenerle berabere kalıp onları şampiyon yaptığımız yılın ertesi, yine aynı gün yüzüne çıkmamış küfürler.

Ya bizde bir sorun var ya bu arkadaşlarda.İncelenmesi gereken patolojik bir durum, çözümlenmeli:)

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2022, 14:32

Tabi ki bizi sevmesini beklemiyoruz Samsun'un ama düşmanlık da yapmasın. Nefret ve kinden bahsediyorum. Üç günlük yaşamda, herkes herkesi sevmek zorunda değil ama sevmiyor diye düşmanlık yapamaz, yapmamalı.

Mesele bu

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2022, 14:34
Herkesin bizi sevmesi değilde bu sebepsiz nefretin nedeni nedir acaba sorunun tam cevabı.Kardeş takım olarak gördüğümüz kayseri taraftarının bile bir türkiye kupası maçında bize karşı davranışları ortada.

Yıllar önce bir antalya maçına gitmiştim o zaman passolig falanda olmadığı için antalya seyircisinin içine oturmuştum.Ligde bir iddiamızda olmadığı halde bize karşı küfür kıyamet gidiyordu şaşırmıştım.Keza bir bursa maçına gitmiştim oda öyle,üstelik fenerle berabere kalıp onları şampiyon yaptığımız yılın ertesi, yine aynı gün yüzüne çıkmamış küfürler.

Ya bizde bir sorun var ya bu arkadaşlarda.İncelenmesi gereken patolojik bir durum, çözümlenmeli:)

Bursa 2010'da tarihinde belki de bir daha göremeyeceği şampiyonluğu sayemizde görmesine rağmen, ertesi sezon taraftarları şehirde bizim taraftara ve bir yerel kanalda da haber spikeri camiamıza nefret kusmuştu. Bu nasıl bir psikolojidir anlayamamıştım?

tsukru61
21.09.2022, 14:41
Bursa 2010'da tarihinde belki de bir daha göremeyeceği şampiyonluğu sayemizde görmesine rağmen, ertesi sezon taraftarları şehirde bizim taraftara ve bir yerel kanalda da haber spikeri camiamıza nefret kusmuştu. Bu nasıl bir psikolojidir anlayamamıştım?

Abdullah Avcı'ya yapılanlar da böyle bir şey...

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2022, 14:52

Çok doğru kardeşim

Trabzon'daki dostlarımdan aldığım duyumlara göre bir ara lig ve UEFA olmak üzere 2 maç üst üste kaybettiğimizde ŞG lobisi devreye girmiş. Helal olsun yönetime. Hocayı yedirmedi.

doc holliday
21.09.2022, 14:54

Aynen katılıyorum,hocayı eleştirmek başka hoca bıraksın,istifa etsin,misyonunu tamamladı demek bambaşka.Üstelik hiçbir alternatifte sunmadan.

Bu taraftar profili ortadan kalktı sanıyorduk ama 40 yıl sonra gelen şampiyonluğa rağmen ortadan kalkmamış sıkıntılı.

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2022, 15:02
Aynen katılıyorum,hocayı eleştirmek başka hoca bıraksın,istifa etsin,misyonunu tamamladı demek bambaşka.Üstelik hiçbir alternatifte sunmadan.

Bu taraftar profili ortadan kalktı sanıyorduk ama 40 yıl sonra gelen şampiyonluğa rağmen ortadan kalkmamış sıkıntılı.

Üstüne 40 yıl üst üste şampiyon olsak yine bu profil ortadan kalkmaz.

mekatronik
21.09.2022, 16:16
Tabi ki bizi sevmesini beklemiyoruz Samsun'un ama düşmanlık da yapmasın. Nefret ve kinden bahsediyorum. Üç günlük yaşamda, herkes herkesi sevmek zorunda değil ama sevmiyor diye düşmanlık yapamaz, yapmamalı.

Mesele bu

Hopalı ağabey yanlış anlamanı istemem, tanımadığım için seni tenzih eder, kendimi dahil ederim. Aynı ırmağın suyundan içiyoruz, iyi gözlemlediğime inanıyorum bizim oranın insanını.

Doğru ayaklar üzerine basmayan bir milliyetçilik duygusu hakim. Üstüne bir de Türk geleneklerine uygun; başarıyı, daha iyiyi çekememe sonucu ötekileştirme var ve genel geçer olmuş.

Aradan dere akıyorsa karşı köy kesin daha kötüdür, karşı köyden biri güzel bir ev yaptıysa bu tarafta daha büyüğü ve daha güzeli yapılmalıdır vs.

Bizim Trabzonspor'u bu denli sahiplenmemiz de, İstanbul takımlarını tutan arkadaşlar da incelenesi sosyolojik vakadır, bulunduğun şehrin takımını tutmak zaten vaka-ı adiyedendir.

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2022, 16:47
Hopalı ağabey yanlış anlamanı istemem, tanımadığım için seni tenzih eder, kendimi dahil ederim. Aynı ırmağın suyundan içiyoruz, iyi gözlemlediğime inanıyorum bizim oranın insanını.

Doğru ayaklar üzerine basmayan bir milliyetçilik duygusu hakim. Üstüne bir de Türk geleneklerine uygun; başarıyı, daha iyiyi çekememe sonucu ötekileştirme var ve genel geçer olmuş.

Aradan dere akıyorsa karşı köy kesin daha kötüdür, karşı köyden biri güzel bir ev yaptıysa bu tarafta daha büyüğü ve daha güzeli yapılmalıdır vs.

Bizim Trabzonspor'u bu denli sahiplenmemiz de, İstanbul takımlarını tutan arkadaşlar da incelenesi sosyolojik vakadır, bulunduğun şehrin takımını tutmak zaten vaka-ı adiyedendir.

Öncelikle yorumunuzun tamamına imzamı atıyorum ve tebrik ediyorum.

Bu noktada 2 paradoksu belirtmeden geçemeyeceğim;

Trabzon'lu olup da üç büyütülmüşü tutan (1984'e kadar olan şampiyonlukları görmüş) büyüklerim ve dostlarım var. Buna üzülüyorum. Trabzon'da sadece TS tutulur. Hele de şikebahçe'li Trabzon'lular olduğunu duyunca çıldırıyorum. 1984 sonrası Trabzon doğumlular arasında bunlardan epey var.

Trabzon'lu olmayıp da TS tutan diğer şehirlerden insanlara sempatim ve saygım var. Ben de onlardan biriyim. Gerçi Trabzon bizim ikinci memleket sayılır. Akrabalarım ve babamın evi var. Babam Yeşiltepe mahallesinde oturuyor (Eski Avni Aker'in üstü). Kışın Trabzon'da, yazın Hopa'da köyde yaşıyor. Kızkardeşim ve kızım KTÜ'de okudu. :)

Kaan Çetin
21.09.2022, 17:22

Sebepleri şunlar olabilir, önem sırasına göre:
1. Son dönemde başarılı olmamız. Başarısızlarda sindirimsizlik yaratıyor.
2. 'Trabzon' şehrinin, insanının son dönemde toplumda antipatik bulunmaya başlaması. Haklı ve haksız sebeplerle. (siyaset ve iş hayatında bolca görebileceğin korkunç tiplerin ciddi bir kısmı Trabzon ve Rizeli)
3. Trabzonspor'un müthiş hikayesi. Küçük bir şehrin, çevrenin merkeze kafa tutuyor olması.

Aslında bu konuda bir başlık açılabilir, insanların görüşlerini merak ediyorum. Futbol ile sosyolojinin kesiştiği nokta. Erdal Hoş ne derdi merak ediyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
21.09.2022, 17:33
Sebepleri şunlar olabilir, önem sırasına göre:
1. Son dönemde başarılı olmamız. Başarısızlarda sindirimsizlik yaratıyor.
2. 'Trabzon' şehrinin, insanının son dönemde toplumda antipatik bulunmaya başlaması. Haklı ve haksız sebeplerle. (siyaset ve iş hayatında bolca görebileceğin korkunç tiplerin ciddi bir kısmı Trabzon ve Rizeli)
3. Trabzonspor'un müthiş hikayesi. Küçük bir şehrin, çevrenin merkeze kafa tutuyor olması.

Aslında bu konuda bir başlık açılabilir, insanların görüşlerini merak ediyorum. Futbol ile sosyolojinin kesiştiği nokta. Erdal Hoş ne derdi merak ediyorum.

Levent Özçelik moderatörlüğündeki Erdal Hoş ve Cem Dizdar ile futbol aklı programına bayılıyorum. Bu konuda güzel fikirleri vardır mutlaka.

Yıldıray Emanet
21.09.2022, 19:11
Milli arada biraz defans çalışırız umarım

Doğukan Uçan
21.09.2022, 20:06
Bu sene trabzon'a gidilecek iki maç var. Antalyaspor ve Kayserispor.

Sırf bu iki maçı kaçırmayacam allah'ın izniyle oradayız.

orhan42
21.09.2022, 22:08
Çok doğru kardeşim

Trabzon'daki dostlarımdan aldığım duyumlara göre bir ara lig ve UEFA olmak üzere 2 maç üst üste kaybettiğimizde ŞG lobisi devreye girmiş. Helal olsun yönetime. Hocayı yedirmedi.

Hopalı abim , maalesef o lobiye bizimkiler de çanak tuttu.Bu forumda aleni olarak hocaya sövüp sayan bir sürü geri zekalı vardı.En ufak bir tökezlemede çıkıp kinlerini kusuyorlar.Bu takımı dipten alıp şampiyon yapan adam elbet şu durumdan da kurtaracaktır ki son 2 maçta bunun sinyallerini gördük zaten.

ekeser60
21.09.2022, 22:27
Valla inşallah dünyada nükleer manyaklik olusmazda rahat rahat maç yorumlamaya devam ederiz . Bir futbol zevkimiz var Putin yüzünden dünya felakete suruklenmez iyi kötü su hayattan aldığımız az bir zevk var kaybolup gitmeyiz.

Erkan A.
22.09.2022, 00:27
Ugurcan - Bartra - Hugo - Denswill - Eren — Siopis - Hamsik - Bakasetas — Yazıcı - Trezeqe — Bozok

Bartra bek oynar ve basarılıda olacaktır

yazıcıyı ben olaydım kanatlarda oynatırdım calım atsın orta yapsın yattara gibi oynasın diye degil farklı görev verirdim,yazıcı takıma katılsın oynumusun seyri kesinlikle degisecektir .
Bakasetas Hamsik Yusuf Yazıcı bu üclü fit oldugu sürece ilk onbirde yer buldukları sürece süperligde mac kaybetmeyiz bu üclü oynarsa yanyana cok rahat kazanırız.
cagdas hocayı benda severim Trabzonsporlu oldugunu herkes biliyor umarım saygımızı sevgimizi bu mac sonrası yitirmez gereksiz acıklamalar yapmaz insAllah
TS misin yıllar sonra teknık direktörlügünü yapmasını ıstedıgım nadır hocalardan kendisi.

Onur Akyüz
22.09.2022, 00:43
Bu maçı kazanma ihtimalimiz çok düşük. Yine kahır dolu bir maç bizi bekliyor bence.

Beraberlik iyi sonuç olur bu takım sert deplasmanlardan çıkabilecek bir takım değil ya ancak ümraniye-istanbul-hatay filan işte.

erenslash
22.09.2022, 02:08
bir tane defans alınırsa iyi olur barthanın yanına

daha iyi olur

İ. SARAL
22.09.2022, 07:35
İlk 45 dakikayı yine çöp edersek işimiz zor.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2022, 08:37
Milli arada biraz defans çalışırız umarım

AA geçiş oyunundan yediğimiz goller için düzeltme antrenmanları çalıştıracakmış. Güzel bu

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2022, 08:38
bir tane defans alınırsa iyi olur barthanın yanına

daha iyi olur

Larsen ve Bartra temaslı oyunda yoklar ve Bartra çok ağır, müdahalelerde geç kalıyor.

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2022, 08:39
Ugurcan - Bartra - Hugo - Denswill - Eren — Siopis - Hamsik - Bakasetas — Yazıcı - Trezeqe — Bozok

Bartra bek oynar ve basarılıda olacaktır

yazıcıyı ben olaydım kanatlarda oynatırdım calım atsın orta yapsın yattara gibi oynasın diye degil farklı görev verirdim,yazıcı takıma katılsın oynumusun seyri kesinlikle degisecektir .
Bakasetas Hamsik Yusuf Yazıcı bu üclü fit oldugu sürece ilk onbirde yer buldukları sürece süperligde mac kaybetmeyiz bu üclü oynarsa yanyana cok rahat kazanırız.
cagdas hocayı benda severim Trabzonsporlu oldugunu herkes biliyor umarım saygımızı sevgimizi bu mac sonrası yitirmez gereksiz acıklamalar yapmaz insAllah
TS misin yıllar sonra teknık direktörlügünü yapmasını ıstedıgım nadır hocalardan kendisi.

Yazıcı'yı özledik gerçekten.

Grande-Siopis-Baka-Yazıcı dörtlüsünün oynadığı maçları kaybetmeyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2022, 08:40
Hopalı abim , maalesef o lobiye bizimkiler de çanak tuttu.Bu forumda aleni olarak hocaya sövüp sayan bir sürü geri zekalı vardı.En ufak bir tökezlemede çıkıp kinlerini kusuyorlar.Bu takımı dipten alıp şampiyon yapan adam elbet şu durumdan da kurtaracaktır ki son 2 maçta bunun sinyallerini gördük zaten.

Harikasın. Alkışlıyorum seni.
Doğru söze ne denir ki?

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2022, 08:41
Bu sene trabzon'a gidilecek iki maç var. Antalyaspor ve Kayserispor.

Sırf bu iki maçı kaçırmayacam allah'ın izniyle oradayız.

Al benden de o kadar.
O maçları iple çekiyorum.
Görülecek hesap var onlarla
Akyazı'yı dar edeceğiz onlara.

doc holliday
22.09.2022, 08:44
uğurcan
larsen
denswil (taha)
hugo
eren
siopis
hamsik
bakasetas
naci ünüvar (lahtimi)
trezege reis
maxi gomez

Kadrom bu ama hoca sağ kanatta djaninny veya abduş le çıkar yine sinirlerimiriz zıplar.abdüşü severim ama sağ açıkta olmuyor maalesef.

Erkan A.
22.09.2022, 08:50
Kac gündür takim izinli!!
hocamiz,biraz ruhsal biraz da zihinsel yorgunlugumuzu milli arasinda dinlenerek bir kac gün izin yaparak gecirmek istiyoruz.,gibi aciklama yapmisti ,bügün persembe 3 gündür izinli takim oturmus hazir bir takim degiliz biz bizim antromana calismalara daha cok ihtiyacimiz var.
kendi görüsüm benim eski bir oyuncu olarak yaziyorum hergün antromana cikacagina hergün mac oynamayi isterdim,milyon eurolar kazanan biri her iki günde bir maca cikar da oynar da.
antroman veya mac oynamadan evinde istirahat eden bir oyuncu tekrar form yakalamasi uzun zaman alir.
avci hocamiz tabiki benden iyi bilir hocaligi fakat herkesin görüsü farklidir , suan alman ekol efsane Felix Magath olaydi hocamiz oyuncularimizin agizlarina ederdi antromanlarla bu almana takim izinli deseniz „türk futbolu neden gelismiyor hersey ortada der güler gecerdi.
kayseriyi ezer geceriz diye belirtmistim daha evelki yorumumda da bu rahatlik istirahatlarla kayseriyi zor geceriz,cagdas hoca sabah aksam takimini calistirirken bizimkiler playstation oynuyor.

Maranov
22.09.2022, 11:02
milli maç arası sonrası hangi oyuncular milli maçlardan nasıl dönecek belli değil ama ideal onbirimiz söyle olabilir:
Bu arada bartra cezalı, maxi gomes fiziksel olarak hazır deil, gbammiy ve bardy ilk onbirde oynayacak yeterlilikte deiller

---------uğurcan---------
larsen----denswill------hugo-----eren
--------siopis----hamsik------
djaniny------bakesetas--------trezequet
----- umut-----

doc holliday
22.09.2022, 11:41
milli maç arası sonrası hangi oyuncular milli maçlardan nasıl dönecek belli değil ama ideal onbirimiz söyle olabilir:
Bu arada bartra cezalı, maxi gomes fiziksel olarak hazır deil, gbammiy ve bardy ilk onbirde oynayacak yeterlilikte deiller

----- umut-----

Maxi gomezi oynatır tahminim hoca.Umut Bozok la falan olacak iş değil zaten.

Maranov
22.09.2022, 12:56
Maxi gomezi oynatır tahminim hoca.Umut Bozok la falan olacak iş değil zaten.

3 yerli oynatmak için umut'la yada abdulkadirle başlaması lazım. Dorukhanın sakatlığı bu açıdan da önemlidir. Dorukhan olsa sağ bekte formusuz larsen yerine oynardı.
Forvetede maxi gomezi atardık.Gerçi maxi gomes fiziksel olarak hiç hazır değil, kendini çabuk yere atıyor.

Enaldo61
22.09.2022, 13:18
Ömür 11 olmamalı, mecburiyetten de olmamalı. Bozok son maçta gol atamadığı için olumsuz konuşulacaktır mutlaka ama Kayseri maçına 11 çıkar diye umuyorum ve golünü de atar.

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2022, 13:33

----- umut-----

Şu kadroya Yazıcı'yı monte edemedik. Zaten 1 yıllık kiraladık. Oynatamadık henüz.

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2022, 13:34
Ömür 11 olmamalı, mecburiyetten de olmamalı. Bozok son maçta gol atamadığı için olumsuz konuşulacaktır mutlaka ama Kayseri maçına 11 çıkar diye umuyorum ve golünü de atar.

Devre arasında satılacağı konuşuluyor. Satılsın. Takıma katkısı yok.

Barış Memiş vakası gibi bir olaya dönüştü Ömür

doc holliday
22.09.2022, 13:48
Devre arasında satılacağı konuşuluyor. Satılsın. Takıma katkısı yok.

Barış Memiş vakası gibi bir olaya dönüştü Ömür

Ömür ün tek oynayabileceği yer bakasetasa alternatif olarak 10 numara.Diğer mevkilerde çok tepki çeker oyunu.Bardhi-yazıcı falanda geldi o bölgeye,Baka da formda işi zor bu sene.Çok daha fazla mücadele etmesi lazım ama dükkanı kapatmış gibi.

Hocanın bu maçta %90 oynatacağını düşünüyorum abdüşü,maxi gomeze mutlak yer açacaktır.İnşallah iyi performans gösterir,gs maçından sonra olduğu gibi bir patlama yapar.

halilaziz61
22.09.2022, 13:55
Maç kazandıkça özgüven gelir.

Son iki maç müthiş bir özgüven sağladı
Önümüzde iyi bir fikstür var en az hasarla atlatirsak süper olur.

Bu arada Avrupa biizm için önemli bir şekilde gidebildiğimiz yere kada gitmeliyiz

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2022, 13:58
Maç kazandıkça özgüven gelir.

Son iki maç müthiş bir özgüven sağladı
Önümüzde iyi bir fikstür var en az hasarla atlatirsak süper olur.

Bu arada Avrupa biizm için önemli bir şekilde gidebildiğimiz yere kada gitmeliyiz

İçimden en azından çeyrek finali görmek geçiyor.

Hunk
22.09.2022, 14:18
Avrupada final oynucaz bu sene, screenshot alın

doc holliday
22.09.2022, 14:23

Monaco’yu son reims maçında izledim iyi ve tempolu oynuyorlar.fb’ nin rakibi rennes’ten daha iyiler.İki maçta 2 puan iyidir monaco ‘ dan.

Ferencvaros ve kızılyıldız maçlarına asılmamız lazım, onlar yenilmeyecek takım değiller.

nakzo
22.09.2022, 14:49
Ugurcan çakır ligdeki iddalı gözüken takımlar arasında ersin destanoğluyla beraber en kötü kurtarış yüzdesine sahip sadece%50.. volkan babacan %95 sehic %93 muslera %86 altaynayındir%76 bu oranda bir kaleciyle ne biz ne bjk şampiyonluga oynayamayız ugurcan acilen eski kodlarına döndürülmeli ya da yedek soyundurulmalı.

nakzo
22.09.2022, 14:50
Avrupada final oynucaz bu sene, screenshot alın

Çeyrek final bile göremeyiz bu defans hattıyla.

HOPA'LI TS'Lİ
22.09.2022, 15:09
Ugurcan çakır ligdeki iddalı gözüken takımlar arasında ersin destanoğluyla beraber en kötü kurtarış yüzdesine sahip sadece%50.. volkan babacan %95 sehic %93 muslera %86 altaynayındir%76 bu oranda bir kaleciyle ne biz ne bjk şampiyonluga oynayamayız ugurcan acilen eski kodlarına döndürülmeli ya da yedek soyundurulmalı.

2021-2022 Sezonu sonunda %80-83 tamamlamıştı diye hatırlıyorum.

Bu sezon hiçbir maçta güven vermediği gibi her atakta yüreğim ağzıma geliyor.

lazminator61
22.09.2022, 15:26

Bak bunu bilmiyordum. Ozaman abartmisim. Neyse ozaman Giresun süper ligde kalsin

kayl
22.09.2022, 16:21

Ugurcan potansiyel olarak ligin en iyi kalecisi bir sakatlik geçirdi mac temposunu yakalamaya çalışıyor... ugurcan bize 3 kupa kazandırmış daha fazlasında vadeden bir kaleci sakatlığını anlatsın form tutsun yeter... bu arada antep maçındaki maximin golüne hiçbir kaleci bir şey yapamaz ama ikinci golde acıyı biraz daraltip ayaklarını biraz daha açsa kurtarirdi ama ugurcan çok buyuk bir yetenek duzekticektir

doc holliday
22.09.2022, 19:26
Geleneksel gömme şenliklerinde sıra uğurcan’ adamı gelmiş eyvah eyvah !!

Liverpool’un kalecisi Allison’ da bu sene kötü.Napoli dende 4 yedi zaten.Orayada bi el atalım, yardımcı olalım liverpool lu kareşlerimize.Nasılsa herşeyin en iyisini biz biliyoruz.

Birde istatiskik kasarız şöyle % 92 Ederson % 85 kasper schmeichel offff

nakzo
22.09.2022, 21:35
Geleneksel gömme şenliklerinde sıra uğurcan’ adamı gelmiş eyvah eyvah !!

Liverpool’un kalecisi Allison’ da bu sene kötü.Napoli dende 4 yedi zaten.Orayada bi el atalım, yardımcı olalım liverpool lu kareşlerimize.Nasılsa herşeyin en iyisini biz biliyoruz.

Birde istatiskik kasarız şöyle % 92 Ederson % 85 kasper schmeichel offff

Ne gömmesi hemşerim basının istatistiği ortada düzeltilsin diyoruz aferin ugurcan yemeye devam etmi diyelim bizim en büyük kalecimiz vardı onurrrrrrrsadece 1 sene dağıttı kendini şimdi nerede olduğunu bilen bile yok futbolda dün yok bugün var.

doc holliday
22.09.2022, 21:58
Ne gömmesi hemşerim basının istatistiği ortada düzeltilsin diyoruz aferin ugurcan yemeye devam etmi diyelim bizim en büyük kalecimiz vardı onurrrrrrrsadece 1 sene dağıttı kendini şimdi nerede olduğunu bilen bile yok futbolda dün yok bugün var.

Bugün lüxemburg maçına ilk 11 çıkmış Uğurcan,oysaki Altay’ın istatistikleri çok daha iyi,bu hesaba göre onun başlaması gerekirdi kalede.

Bende uğurcan’ın bu yılki performansını pek beğenmiyorum ama eleştirmek başka, sıradan kaleci oldu yedek soyundurup iyice bitirelim demek başka.Üstelik alternatifleride çok güven vermeyen Muhammet’le liseyi yeni bitirmiş Kağan.

Siz o basının istatistiklerinede pek bakmayın.2 kurtarış yapar yine % 98 olur uğurcan.Milli maç döneminde gündeme gelmeside böyle istatistiklerin algı çalışması olabilir.

Milli takımda kalede fb li altay’ın değilde uğurcan’ın oynamasının kuyruk acısını çok çeken var.Bizde buna çanak tutmayalım saygılar.

doc holliday
22.09.2022, 22:34
Türkiye lüxemburg maçını izliyorum 2 oldu lüxemburg,ne çilesi varmış uğurcanın çocuk önünde düzgün bi defanlsla oynayamadı bu sene milli takımdada Kaanla çağlar leş atıyor.Hele Kaan başka boyut Allah korumuş resmen bizi oldum olası beğenmedim.Üstelik 5-6 milyon € şaka gibi

Birazdan altay cılar tt yapar twitterda uğurcanı

Edit: Demeye kalmamış uğurcan 1 altay 2. Sırada twitterda:)

Ama şu cengiz ünder sağ kanada tam aradığımız adam bazen saçmalasada.üstelik yerli oluru olsa keşke

Yalnız resmen santraforsuz oynuyoruz enes halil serdar al birini vur ötekine

erenslash
23.09.2022, 03:25
geri dörtlü eksik zaten. yani azami bir stoper şart.iki tane sağlam bek almak lazım. bizim yönetim geri dörtlüyü çözemiyor zayıf bıraktılar o bölgeyi hep.ortasaha da öyle. ne kadar düz adam varsa alıyoruz.bartha oyun kurucu stoper olarak iyi ama yanına üst düzey stopersiz olmaz.
Larsen ve Bartra temaslı oyunda yoklar ve Bartra çok ağır, müdahalelerde geç kalıyor.

HOPA'LI TS'Lİ
23.09.2022, 08:20
geri dörtlü eksik zaten. yani azami bir stoper şart.iki tane sağlam bek almak lazım. bizim yönetim geri dörtlüyü çözemiyor zayıf bıraktılar o bölgeyi hep.ortasaha da öyle. ne kadar düz adam varsa alıyoruz.bartha oyun kurucu stoper olarak iyi ama yanına üst düzey stopersiz olmaz.

Çok doğru renktaşım.

Kupa yarı finalinde kalecimiz Uğurcan'a yapılan insanlık dışı tahrik olaylarını unutmadık. Bundan sonra başta Antalya olmak üzere Kayseri ve Gaziantep benim nazarımda bir gün kümeye göndermemiz gereken takımlardır.

doc holliday
23.09.2022, 08:46

Problemin Bartra'nın partnerlerinde olduğunu sanmıyorum.Bartra' bizatihi kendisi defansta oluşan sorunlar silsilesinin başlangıcı olabilir.

Bugün Hugo'yu Denswil'i salsak İstanbul'un 3 kızkardeşleri havada kapar diye düşünüyorum.Olmadı Konya-Demir-Başakşehir gibi başaltı takım yaparlar.Ama Bartra'yı bıraksak bu formuyla pek ilgilenen olurmu bilemedim açıkçası.

bordoylamavi
23.09.2022, 09:06
https://twitter.com/InStatTurkiye/status/https://twitter.com/InStatTurkiye/status/1572869222849736704

az koşuyoruz koşanlar da boşa koşuyor

MetehanS
23.09.2022, 09:10
Yabancı sayısını ve hamşikin 90 dk oyunda kalamamasını dikkate alarak sonradan nasıl bir oyuncu değişikliğine gideceksin?

----- umut-----

cakalkerem
23.09.2022, 09:39
Bozok--Gomez..
İkisi 1 arada

HOPA'LI TS'Lİ
23.09.2022, 10:05
Yabancı sayısını ve hamşikin 90 dk oyunda kalamamasını dikkate alarak sonradan nasıl bir oyuncu değişikliğine gideceksin?

Yazıcı Yusuf bir an önce iyileşse de Canini yerine onu monte etsek

Canini sezona çok kötü başladı ve hala formsuz

halilaziz61
23.09.2022, 10:46

Hadi inşallah

MetehanS
23.09.2022, 10:49
en azından yabancı sayısı konusunda elimizi rahatlatır.

djaniny böyle giderse devre arası arabistana gitsin bir zahmet. avcı hocam ısrarla tutuyor, bir bildiği vardır diyoruz ama...

Yazıcı Yusuf bir an önce iyileşse de Canini yerine onu monte etsek

Canini sezona çok kötü başladı ve hala formsuz

Maranov
23.09.2022, 11:01
maçın gidişatına göre oyuncu değişikliği yapılır.
Ayrıca hamsik'in artık 90 dakikayı çıkartacağını düşünüyorum.
abdulkadir, yusuf ve maxi gomezin oyuna girecekerlini düşünüyorum.

doc holliday
23.09.2022, 11:10
Bozok--Gomez..
İkisi 1 arada

Olmaz oyuncu grubumuz buna müsait değil.Demirspor maçında denedik,hiçbir sonuç vermedi zaten.

HOPA'LI TS'Lİ
23.09.2022, 11:29
Olmaz oyuncu grubumuz buna müsait değil.Demirspor maçında denedik,hiçbir sonuç vermedi zaten.

İkisi aynı anda olmuyor.

AntiŞike
23.09.2022, 11:33
Umut Bozok milli takıma çağrılmış.
Hiç gerek yoktu. Son dakika Faroe adaları deplasmanı, binlerce km git gel, faydası yok zararı var

Mert M.
23.09.2022, 11:40
Az önce, çalıştığım sağlık kurumunda, Edin Visca'ya rastladım.
Sakatlığıyla ilgili olarak daha 1, 5 ayı olduğunu öğrendim.
Bilginize:)

kayl
23.09.2022, 11:44
Bartra cezalı falan değil nerden uyduruyorsunuz böyle şeyleri... sadece kart sınırında... ugurcan... larsen bartra hugo eren... siopis hamsik bakasetas... trezege yusuf maxi kadro bu olur

doc holliday
23.09.2022, 11:49
Umut Bozok milli takıma çağrılmış.
Hiç gerek yoktu. Son dakika Faroe adaları deplasmanı, binlerce km git gel, faydası yok zararı var

Gitsin kardeş.Yarın öbürgün olası bir yurtdışı transferinde bu milli olma sayıları çok önemli.Bazı ligler transfer bile yapmıyor yeterli milli deneyimi yoksa.

AntiŞike
23.09.2022, 12:22
Gitsin kardeş.Yarın öbürgün olası bir yurtdışı transferinde bu milli olma sayıları çok önemli.Bazı ligler transfer bile yapmıyor yeterli milli deneyimi yoksa.

Evet haklısın milli sayısı olarak satışta piyasa değeri olarak bi ölçüt. Ancak kısa vade kazanç için, yoğun maç temposundan çıkmış , değil ilk11 sonradan bile oyıuna gireceği meçhul Faroe Adaları gibi bi takıma karşı git gel 8-10 saat ve 8-10bin bin km. çok feaseble değil gibi geldi. yoksa söylediğinde sen de haklısın

Ahmet Taşçı
23.09.2022, 12:49
Bartra cezalı falan değil nerden uyduruyorsunuz böyle şeyleri... sadece kart sınırında... ugurcan... larsen bartra hugo eren... siopis hamsik bakasetas... trezege yusuf maxi kadro bu olur

İlla ki bir maç cezalı olacak, cezalı olacağı maç ben Hugo-Denswil görmek istemiyorum artık.Taha oynasın,Taha bu kadar tecrübeli stoperle oynamayacaksa ne zaman oynayacak.As kadro ile görmek istiyorum gençleri.

doc holliday
23.09.2022, 12:54
İlla ki bir maç cezalı olacak, cezalı olacağı maç ben Hugo-Denswil görmek istemiyorum artık.Taha oynasın,Taha bu kadar tecrübeli stoperle oynamayacaksa ne zaman oynayacak.As kadro ile görmek istiyorum gençleri.

Taha olayına katılıyorum. Fenada yatırım yapmadık bu çocuğa genç yaşına rağmen.Bursa dan aldıklarımız arasında en büyük değeri o tuttu.Hugo ile denswille ne kadar birbirlerini tamamlar bilemiyorum görmek lazım en az bir 45 dakika.

Ha bu arada yeri gelmişken söyleyeyim bursadan alıp manisa ya kiraladığımız batuhan körü 2 maç 90 dak. izledim. 100 yıl geçsede olmaz o çocuktan süper ligin çok altında

nakzo
23.09.2022, 13:00

2.yarının başlamasına tam 3 ay var 2.yarı net olarak oynar.

HOPA'LI TS'Lİ
23.09.2022, 13:19

Bu demektir ki, Dünya kupası arasından sonra Tonya tabancası ayarında bir Edin aramızda olacak.

Trabzonspor'umuzun golüüü

Edinnnnn
Viscaaaa

HOPA'LI TS'Lİ
23.09.2022, 13:20

Geçen sezon 2.devrenin başında almıştık ve ilk 8-10 maç yaptığı katkılarla şampiyonluğu getirmişti.

HOPA'LI TS'Lİ
23.09.2022, 13:20
Taha olayına katılıyorum. Fenada yatırım yapmadık bu çocuğa genç yaşına rağmen.Bursa dan aldıklarımız arasında en büyük değeri o tuttu.Hugo ile denswille ne kadar birbirlerini tamamlar bilemiyorum görmek lazım en az bir 45 dakika.

Ha bu arada yeri gelmişken söyleyeyim bursadan alıp manisa ya kiraladığımız batuhan körü 2 maç 90 dak. izledim. 100 yıl geçsede olmaz o çocuktan süper ligin çok altında

Kerem Şen ve Poznan'a kiralık verdiğimiz Enis'in durumunu bilen var mı?

doc holliday
23.09.2022, 13:22

2. yarıdan öncede oynayabilir.Dünya kupası arası var devre bitmeden bildiğim kadarı ile ilk devrenin son 5-6 maçına yetişebilir.

Ama form durumu nasıl olur bilemiyorum tam açılmaya başlamıştı.özel bi idman programı uygulanıyormu bilmiyorum umarım uygulanıyordur.

Yetiş ya ali yetiş ya visca:)

HOPA'LI TS'Lİ
23.09.2022, 13:24

Taha Altıkardeş'ten umutluyum. Yavaş yavaş süre vermeli AA. En azından 20 dakika ile başlayıp 45-60 dakikaya çıkartabilir. Gençleri oynatarak kazanırız.

HOPA'LI TS'Lİ
23.09.2022, 13:24
2. yarıdan öncede oynayabilir.Dünya kupası arası var devre bitmeden bildiğim kadarı ile ilk devrenin son 5-6 maçına yetişebilir.

Ama form durumu nasıl olur bilemiyorum tam açılmaya başlamıştı.özel bi idman programı uygulanıyormu bilmiyorum umarım uygulanıyordur.

Tam eski Visca olmaya başlamıştı kolu kırıldı.

Bahtsız Bedevi'yiz vallahi

kayl
23.09.2022, 16:22

Visca konya maçında kulübede olur ankaragücü maçında süre alır dünya kupası arasından sonra da ilk 11 de yerini alır... umarım yusuf yazici bugün idmanda olur.. olmazsa ben hocanin ilk 11 inin gaziantep maci ilk 11 i olucagini dusunuyirum.. ugurcan larsen hugo bartra eren... sio baka hamsik... dj tre umut.. yusuf oynarsa dj yusuf umut gomez degisir

lazanka61
23.09.2022, 16:58
hamsik in yokluğunda yerine YY oynayabilir mi...

doc holliday
23.09.2022, 17:23
Visca konya maçında kulübede olur ankaragücü maçında süre alır dünya kupası arasından sonra da ilk 11 de yerini alır... umarım yusuf yazici bugün idmanda olur.. olmazsa ben hocanin ilk 11 inin gaziantep maci ilk 11 i olucagini dusunuyirum.. ugurcan larsen hugo bartra eren... sio baka hamsik... dj tre umut.. yusuf oynarsa dj yusuf umut gomez degisir

Maxi gomez’i bir şekilde 11 de başlatacağını düşünüyorum ben hocanın.Yüksek ihtimal abdüşü sağ kanat yapabilir.

Maxi iyi performans gösterirse umutunda bir daha 11 yüzü görebileceğini sanmıyorum.

kayl
23.09.2022, 18:14
Maxi gomez’i bir şekilde 11 de başlatacağını düşünüyorum ben hocanın.Yüksek ihtimal abdüşü sağ kanat yapabilir.

Maxi iyi performans gösterirse umutunda bir daha 11 yüzü görebileceğini sanmıyorum.

Sanmiyorum yusuf olursa ilk 11 olur olmazsa dj başlar umut olur yada dogucan larsen yerine olur omur mental olarak ta dipte farkındaydım ugurcan dj hiç ca ile sözleşme uzattik ama omur le u zatmadik... .. omur sağ kanat oynayınca defansif av dan sorun yasamayiz ama hucum açısından büyük sorun.. hücumda etkisiz ceza sahasina az giriyor şutu çok zayif

doc holliday
23.09.2022, 18:25
Sanmiyorum yusuf olursa ilk 11 olur olmazsa dj başlar umut olur yada dogucan larsen yerine olur omur mental olarak ta dipte farkındaydım ugurcan dj hiç ca ile sözleşme uzattik ama omur le u zatmadik... .. omur sağ kanat oynayınca defansif av dan sorun yasamayiz ama hucum açısından büyük sorun.. hücumda etkisiz ceza sahasina az giriyor şutu çok zayif

Ömür’le bu hafta bir sözleşme haberi gelebilir

cyberentalpi
23.09.2022, 22:53

Maxi avrupa maçında sahada olsa daha iyi olur.
Türkiye de yerliler daha iyi alternatif oluyor.
Ayrıca umut fena da değil bence

lazanka61
24.09.2022, 10:19
maxi kesinlikle 11, doğocan sağ beke hazırlanmalı...ah doruk

doc holliday
24.09.2022, 12:57
Aldığım bir duyuma göre takımda 5-6 oyuncu mide zaafiyeti yaşamış.Demirspor maçındada abdüş aynı sorunu yaşamış, o nedenle oyundan çıkmış.

Zaten Trabzon genelinde bir süredir böyle bir salgın var, bir tuttumu 15 gün geçmiyor,bilenler biliyodur.İçme sularından olduğu söyleniyor,umarım kayseri maçına yansıması olmaz.

fadigaTS
24.09.2022, 18:44
https://www.youtube.com/watch?v=hBxnlCWcqbI

Yiğit SARI
24.09.2022, 18:45
Bu sene başımıza gelen en kötü şey Doruk'un sakatlığı oldu bence

fadigaTS
24.09.2022, 19:24
Bu sene başımıza gelen en kötü şey Doruk'un sakatlığı oldu bence

Kesinlikle.Adam oynadığı her mevkide en az 7 lik oyunlar çıkarıyordu.Bizdeki en büyük sorun dalgalı performans veren futbolcuların fazla olması.Dorukhan hiçbir maçta çok kötü değildi.Yani standartı belliydi

AntiŞike
24.09.2022, 23:28
Bakasetas milli maçta sakatlanmış.

buyur burdan yak

AntiŞike
24.09.2022, 23:37
inşallah ciddi bir şeyi yoktur

https://www.haberts.com/trabzonspora-bir-sok-daha-bakasetastan-uzucu-haber

doc holliday
24.09.2022, 23:44
Bakasetas milli maçta sakatlanmış.

buyur burdan yak

Bi kurşun döktürelim dicemde yetmez,nükleer başlıklı füze döktürmek ancak keser bizi

İnşallah önemli birşeyi yoktur ama kör talihimizi gözönüne alınca iyimser olamıyorum.

doc holliday
25.09.2022, 11:25
Gs bir hazırlık maçı yapmış istanbulsporla.Bizde giresun-rize veya erzurumla böyle bir maç tertip edebilirdik trabzonda.Hem seyirci için iyi olurdu hemde emrehan,naci,lahtimi gibi oyuncular süre alırdı, görmüş olurduk.

kayl
25.09.2022, 18:51
Gs bir hazırlık maçı yapmış istanbulsporla.Bizde giresun-rize veya erzurumla böyle bir maç tertip edebilirdik trabzonda.Hem seyirci için iyi olurdu hemde emrehan,naci,lahtimi gibi oyuncular süre alırdı, görmüş olurduk.

Yalnız sinirleniyoruz üzülüyoruz ama trabzonspor olmayınca rezalet bir hafta sonu oluyir ya özledik takimi

yatmaztara
25.09.2022, 20:46
Kazanırız inşallah

Onur Akyüz
25.09.2022, 22:24
Defansımız ve kalecimiz aynı formlarıyla devam ederlerse en az üçlük oluruz bu maç.

yorumsuz6117
25.09.2022, 23:52
Eren Elmalı vasatı aşamıyor..

asilhamsi
26.09.2022, 00:10
ugurcan,larsen,hugo,eren,ömür,canini

bu adamlar inanılmaz formsuz. Özellikle ugurcan,hugo,ömür,canini bizde oynamaya başladıklarından beri bu kadar uzun süre kötü oynamamışlardı.

Hepsi takım için çok kritik isimler. Sadece biraz kıpırdansalar takım 2 vites birden atacak.

asilhamsi
26.09.2022, 00:11
perez durumuna göre devre arası 2 bek ve bir kanat transferi elzem. Hatta bir tane de 6 numara.

asilhamsi
26.09.2022, 00:13
hocanın lahtimi,naci,kerem,taha gibi yüksek potansiyelli isimleri mutlaka değerlendirmesi lazım.

serkan,hüseyin gibi yetenek fakiri adamların bu kadar şans bulduğu bir takımda bu adamlar mutlaka ama mutlaka süre almalı.

mesela kerem. Oyun kurma konusunda belki de hamsik ten sonra elimizdeki en iyi isim.

asilhamsi
26.09.2022, 00:44
------------ugurcan------------

larsen-----bartra------denswil------eren

--------siopis-----hamsik---------------

yusuf--------bakasetas-------trezeguet

------------gomez-----------------------

hocanın kadrosu bu olur.

Takım asimetrik dizilir. yusuf genelde gomeze yakın ikinci forvet gibi oynar.

Larsen sağ tarafı kullanır. Mesela larsen yerine form tutmuş bir perez olsa ya da dorukhan olsa bu sistem cuk oturur.

Ama larsen de kesinlikle o potansiyel yok.

Malesef en zayıf bölgemiz bekler ve sağ janat.

lazibere
26.09.2022, 02:27
Eren, bizim maçlarda yaptığı bariz hataları milli takımda da yapıyor, bu ouncuda kesinlikle futbol bilgisi eksikliği var, sürekli aynı hatayı yapmak aptallıktır

doc holliday
26.09.2022, 07:46
Kayseri maçını zorlansakta kazanırız.-1-2 veya 1-3 gibi bir skor bekliyorum.Takım bu milli arada biraz kendine geldi,çok yorulmuştu.

En güvendiğim oyuncular Baka-Eren-Hamsik-Trezegeuet.Umarım bir sıkıntı olmaz bu arkadaşlarda

cakalkerem
26.09.2022, 08:02
sezon başı hem sag bek hem sol bekimizi bulmuş gibiydik..
Hatta burada bir çoğumuz çocuklar gibi şendik..
Şimdi 2 bekede sallıyoruz..

biz hep aynıyız...değişen tek şey rakipler güçlendi....Sağlam oyuncular aldılar..Biz vasatı geçemedik..

Geçen sezon gol yemiyorduk...Bu sezon gol yemeden tamamlayacağımız çok az maçımız olur....

Doğukan Uçan
26.09.2022, 09:54
Aldığım bir duyuma göre takımda 5-6 oyuncu mide zaafiyeti yaşamış.Demirspor maçındada abdüş aynı sorunu yaşamış, o nedenle oyundan çıkmış.

Zaten Trabzon genelinde bir süredir böyle bir salgın var, bir tuttumu 15 gün geçmiyor,bilenler biliyodur.İçme sularından olduğu söyleniyor,umarım kayseri maçına yansıması olmaz.

ishal salgını var ne yediysen anında wc ye gidiyon mide bozuluyor. tek trabzon da yok bu bizim burada da bayağı yaygın.

lazanka61
26.09.2022, 10:09
arkadaşlar bence yerli rotasyonuna takviyeler gerekir, dün akşam ki rezaletten sonra, yerli önem kazanmaya devam edecektir...

doc holliday
26.09.2022, 10:09
Eren, bizim maçlarda yaptığı bariz hataları milli takımda da yapıyor, bu ouncuda kesinlikle futbol bilgisi eksikliği var, sürekli aynı hatayı yapmak aptallıktır

Son iki milli maç kıstas olmaz,garip şeyler oldu futbolla açıklanamaz.Fifa sıralamasında dünya 125. sine yenildik.Bariz belliki deve dişi oyuncular kuntzu ve hamiti yemeye çalışıyor.Garibim erenin dünyadan bile haberi yoktur.

Muhmtemel fb li bir hoca getirmek için çabalayacaklar.İsmail veya aykut olabilir.Oda hoca olmasada Sergeni falan tercih ederim bunlara

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2022, 10:11
Karadeniz Fırtınası'nda teknik direktör Abdullah Avcı kadro kalitesi kadar oyun gücüne de büyük önem veriyor. Deneyimli çalıştırıcı, bordo-mavili takımı devraldığı ilk günden bu yana maçları kazansın, kaybetsin hep bu konu üzerinde duruyor. Usta hoca geçen sene sahada görmek istediği oyun kurgusunu ezberletmişti. Ancak özellikle hücum bölgesinde Anthony Nwakaeme ve Andreas Cornelius'un gitmesi, Edin Visca'nın kolunun kırılması planlarda değişikliğe sebep oldu. Dorukhan Toköz gibi joker bir oyuncunun yokluğu da Fırtına'yı kötü etkiledi.

YENİ SİSTEM YÜKLENİYOR

Fotomaç'ın haberine göre, Abdullah Avcı, bunun üzerine yeni bir sistem üzerinden çalışmalarını yürütüyor. Her bölgenin liderini belirleyen usta çalıştırıcı, onlar üzerinden bir oyun kurguluyor. Savunmada bu görev Marc Bartra'ya verildi. Orta sahada ise dönüşüyle birlikte takımda herkese seviye atlatan Marek Hamsik var. Hücumda da Maxi Gomez ana merkez olacak. Deneyimli çalıştırıcı bu üç oyuncu üzerinden omurgayı kuracak. Kalede de Uğurcan Çakır gibi bir değerin olması işini kolaylaştırıyor. Elinde birçok yıldız barındıran Avcı sistemini kusursuz hale getirmek için bol tekrar yaptırıyor.

HAMSIK MUTLU

Sakatlığını atlatan ve yeniden sahalara dönen Marek Hamsik'in keyfi yerinde. Bordo-mavili takımın dünkü antrenmanlarında Slovak yıldızın yüzü hep gülüyordu. 35 yaşındaki oyuncunun dönüşü en çok saha içindeki kurgusunu yeniden oluşturmaya başlayan Abdullah Avcı'nın yüzünü güldürüyor.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2022, 10:13
Son iki milli maç kıstas olmaz,garip şeyler oldu futbolla açıklanamaz.Fifa sıralamasında dünya 125. sine yenildik.Bariz belliki deve dişi oyuncular kuntzu ve hamiti yemeye çalışıyor.Garibim erenin dünyadan bile haberi yoktur.

Muhmtemel fb li bir hoca getirmek için çabalayacaklar.İsmail veya aykut olabilir.Oda hoca olmasada Sergeni falan tercih ederim bunlara

Ali Rıza Sergen Yalçın gelecek diyorlar.

Dünkü sonuç Stefan Kuntz'un sonu oldu bence

doc holliday
26.09.2022, 10:22
Ali Rıza Sergen Yalçın gelecek diyorlar.

Dünkü sonuç Stefan Kuntz'un sonu oldu bence

Umarım Kuntz'un arkasında durur tff.Bu kokuşmuş futbol ortamında birşeyler yapmaya çalıştı adam az daha dünya kupasınada gidiyorduk.

Şu özdemir zamanı sırf iyi yerlileri var diye fener için yapılan zorunlu yerli saçmalığınınında futbolumuza hiçbirşey katmadığı anlaşılmıştır.Yine avrupaya gitmemeye başladı iyi oyuncularımız bu nedenle gelişimde gösteremiyorlar.

Maranov
26.09.2022, 10:36
Takımımız 15 günlük milli maç arasının ilk bir haftasını dinlenerek geçirdi. Hakları var çok yoruldıular. Bazen 72 saate bir maç oynamak zorunda kaldılar.
Zaten teknik, taktik ve fiziksel anlamda takım iyi durumdaydı. Kadromuzda oturmuş bir kadro olduğu için defansif ve ofansif anlamda extra çalışma yapmaya gerek yok.
Zaten kadroda bulunan oyuncuların özellikle yabancıların çoğu memleketine gittiler. Maşallah memleketleride dünyanın öbür ucunda gitmek gelmek 2 gün sürer.
Büyük ihtimalle kayserispor maçı kolay geçer, sonuçta oyuncular iyice dinlenmiş olacaklar. Kondisyonda zaten durduğu yerde giden bir şey değil.
Sonuçta Abdullah hoca bu işe yıllarını vermiş birisi. Kaç gün tatil yapılacak kaç gün çalışışacak, takımın uyumu ne durumda en iyi kendisi bilir.
Dünya kupası öncesi belkide takımın dinleneceği son virajdı, artık maç yapmaktan bırakın dinlenmeyi, antreman yapmaya, taktik çalışmaya fırsat olmayacak.

gudoz81
26.09.2022, 11:09
kuntz hocayla ilgili olarak: 47 yaşındayım 13 yaşından beri çalışıyorum. dergi, gazete, haber takip ederim. iyi bir futbol sever iyi bir Trabzonsporluyum. Almanların çalıştıkları kuruma yanlış yaptıklarını işlerini savsakladıklarını görmedim. Futbolda da iş hayatında da dürüstler. Bu birazda kendilerine duydukları saygıdan kaynaklanan bir durum. Sorunda aslında orda dürüstçe bizim futbolumuzun ve futbolcularımızın ne olduğunu söyledi adam. Kuntzu yollasalar bir başkasını getirseler ne değişir? hiç bir şey. Dolaysıyla ben Kuntzun devamının daha doğru olacağını düşünüyorum.
Kayseri maçına gelince zor maç olur. Beraberlik yüksek ihtimal.

doc holliday
26.09.2022, 11:39
kuntz hocayla ilgili olarak: 47 yaşındayım 13 yaşından beri çalışıyorum. dergi, gazete, haber takip ederim. iyi bir futbol sever iyi bir Trabzonsporluyum. Almanların çalıştıkları kuruma yanlış yaptıklarını işlerini savsakladıklarını görmedim. Futbolda da iş hayatında da dürüstler. Bu birazda kendilerine duydukları saygıdan kaynaklanan bir durum. Sorunda aslında orda dürüstçe bizim futbolumuzun ve futbolcularımızın ne olduğunu söyledi adam. Kuntzu yollasalar bir başkasını getirseler ne değişir? hiç bir şey. Dolaysıyla ben Kuntzun devamının daha doğru olacağını düşünüyorum.
Kayseri maçına gelince zor maç olur. Beraberlik yüksek ihtimal.

Kayseriyle beraberlik bizi sıkıntıya sokar.Arada çok güç farkı var.Tahtası kapalıydı transfer bile yapamadı adamlar.

Konya- Demirspor-Başakşehir gibi başaltı takımlara puan kaybı anlaşılabilir özellikle deplasmanda ama kayseri ve türevi takımlara puan vermemeliyiz kolay kolay.Özellikle bu dönemde o hakkımızı antalya,demirspor maçlarında tükettik.

Ben kazanacağımıza inanıyorum zorda olsa.Çıkacak kadro çok önemli bu maçta.Artık ligde onbirimizdeki en az 9-10 oyuncu net olarak belli olmalı mevkikeriyle.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2022, 12:08
Kayseriyle beraberlik bizi sıkıntıya sokar.Arada çok güç farkı var.Tahtası kapalıydı transfer bile yapamadı adamlar.

Konya- Demirspor-Başakşehir gibi başaltı takımlara puan kaybı anlaşılabilir özellikle deplasmanda ama kayseri ve türevi takımlara puan vermemeliyiz kolay kolay.Özellikle bu dönemde o hakkımızı antalya,demirspor maçlarında tükettik.

Ben kazanacağımıza inanıyorum zorda olsa.Çıkacak kadro çok önemli bu maçta.Artık ligde onbirimizdeki en az 9-10 oyuncu net olarak belli olmalı mevkikeriyle.

Bu maçı almamız lazım. Dünya kupası arasına kadar (20 Kasım-18 Aralık) zirveye yakın olmalıyız.

doc holliday
26.09.2022, 12:40
Bu maçı almamız lazım. Dünya kupası arasına kadar (20 Kasım-18 Aralık) zirveye yakın olmalıyız.

Adanademir ve antalya maçlarında 2 ila 4 puan arası bir puan çıkarabilseydik bu maçta 1 puan hoşgörülebilrdi kayserinin güncel durumuna göre.Fakat şimdi 3 puan şart oğlu şart oldu.

Umuyorum Maxi de bu maçta oynar.Ben daha çok gol veya golleri ondan bekliyorum bu maç.

gudoz81
26.09.2022, 14:05

kayseri basit bi oyun planıyla oynuyor ama basit plana sadık oynuyorlar. hafife almamak lazım yinede.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2022, 14:56
Adanademir ve antalya maçlarında 2 ila 4 puan arası bir puan çıkarabilseydik bu maçta 1 puan hoşgörülebilrdi kayserinin güncel durumuna göre.Fakat şimdi 3 puan şart oğlu şart oldu.

Umuyorum Maxi de bu maçta oynar.Ben daha çok gol veya golleri ondan bekliyorum bu maç.

Adana ve Antalya'da geriden gelip maça ortak olup kazanmaya da yaklaşmıştık.

cakalkerem
26.09.2022, 15:53
basıp geçelim

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2022, 16:06
Kızılyıldız ve GFK maçının son 80 dakikasındaki oyunu sürdürebilirsek karşımızda kimse duramaz.

Uğurcan
Larsen-Bartra-Hugo-Eren
Grande-Ciğersiz
Yusuf Y-Bakasetas-Trezege
Maxi

Visca, Dorukhan ve Peres dönene kadar benim 11'im budur.

halilaziz61
26.09.2022, 16:16
Bu maçı alırsak şarkıya başlarız

Herşey bir havadir, rüzgarı arkana almak çok önemli

doc holliday
26.09.2022, 16:36
Kızılyıldız ve GFK maçının son 80 dakikasındaki oyunu sürdürebilirsek karşımızda kimse duramaz.

Uğurcan
Larsen-Bartra-Hugo-Eren
Grande-Ciğersiz
Yusuf Y-Bakasetas-Trezege
Maxi

Visca, Dorukhan ve Peres dönene kadar benim 11'im budur.

Yazıcıyı direk 11 başlatmaz avcı,hemde sağ kanat olarak!!.Tahminim abdüş le başlar hoca.Bana kalsa ne yazıcı ne abdüş,yerli olarak naci oynasın sağ açıkta derim .En azından kanat formasyonu var çocuğun.

Djaniny ise aman aman diyorum.Kanatta, özelliklede 11 de başlayınca hiç olmuyor.

kayl
26.09.2022, 16:47
Yazıcıyı direk 11 başlatmaz avcı,hemde sağ kanat olarak!!.Tahminim abdüş le başlar hoca.Bana kalsa ne yazıcı ne abdüş,yerli olarak naci oynasın sağ açıkta derim .En azından kanat formasyonu var çocuğun.

Djaniny ise aman aman diyorum.Kanatta, özelliklede 11 de başlayınca hiç olmuyor.
Bakasetas bu kadar firmdayken yusuf u başka nerde oynayabilir ki hoca ... sağ kanattan ziyade ikinci forvet gibi oynar... açık siyliyim yusuf yazici kalitesinde bir adam trabzonspor la gönül bağı olmasa bize gelmezdi.. bu yıl once ndan yararlanmamiz gerek ben olsam 11 baslatirim ama omur le başlar hoca

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2022, 16:53

Naci ve Lahtimi oynadıkları maçlarda ışık verdiler ama Hoca'nın kafasında yazdığım kadro vardır sanırım.

Erdal UZUNYILMAZ
26.09.2022, 17:08
Yusuf Yazıcı kendini çok geliştirdi ve güçlendi. Son yıllarda takımlarına verdiği katkı ortada. Eğer Yusuf bizden gitmeseydi ve aynı takımlarda oynamış ve bu istatistikleri yapmış yabancı biri gelseydi yıkılırdı buralar. Herkes düşünmeden ismini ilk 11'e yazardı.Zaten gelmezdi,Yusuf duygusal yaklaştı.Fransa da takımında ilk 11 oynayıp gol atıyorken geldi bize. Hakettiğini görmedi. Takımdaki en kaliteli futbolculardan kendisi ama o kadar şanssız ki sağ kanatta oynamak zorunda kalacak gibi. Çünkü kanat yok! Bakasetas'ta formda ve kanat oynayamaz.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2022, 17:13
Yusuf Yazıcı kendini çok geliştirdi ve güçlendi. Son yıllarda takımlarına verdiği katkı ortada. Eğer Yusuf bizden gitmeseydi ve aynı takımlarda oynamış ve bu istatistikleri yapmış yabancı biri gelseydi yıkılırdı buralar. Herkes düşünmeden ismini ilk 11'e yazardı.Zaten gelmezdi,Yusuf duygusal yaklaştı.Fransa da takımında ilk 11 oynayıp gol atıyorken geldi bize. Hakettiğini görmedi. Takımdaki en kaliteli futbolculardan kendisi ama o kadar şanssız ki sağ kanatta oynamak zorunda kalacak gibi. Çünkü kanat yok! Bakasetas'ta formda ve kanat oynayamaz.

Ocak ayında kanatlara oyuncu alacaklar.
En hayırlısı olsun.

doc holliday
26.09.2022, 17:27

Yusuf yazıcı asıl mevki olarak tam klasik bir 10 numara olmasada 9.5 dan 10 numara.Lakin bu sene hem o bölgede çok yığılma var hemde Baka çok formda.O yüzden kendini Marek e alternatif olarak konumlasa daha iyi olur diye düşünüyorum.8 ide gayet iyi oynar.Hem bunun avrupası ligi kupası var,hamsik o kadar maçı kaldıramaz.Mutlaka bir alternatife ihtiyacımız var.Abdüş içinde aynı şeyi düşünüyorum oda baka’dan çok hamsik’e alternatif olmaya çalışmalı.

Ama kanatta oynarsa çok katkı verebileceğine inanmıyorum Yazıcı’nın.Taraftarında tepkisini çekebilir.Bizde pek değil ama ilk gittiğinde lille’de ve milli takımda o bölgede denendi,çok başarı gösteremedi.

Erdal UZUNYILMAZ
26.09.2022, 17:36
Yusuf yazıcı asıl mevki olarak tam klasik bir 10 numara olmasada 9.5 dan 10 numara.Lakin bu sene hem o bölgede çok yığılma var hemde Baka çok formda.O yüzden kendini Marek e alternatif olarak konumlasa daha iyi olur diye düşünüyorum.8 ide gayet iyi oynar.Hem bunun avrupası ligi kupası var,hamsik o kadar maçı kaldıramaz.Mutlaka bir alternatife ihtiyacımız var.Abdüş içinde aynı şeyi düşünüyorum oda baka’dan çok hamsik’e alternatif olmaya çalışmalı.

Ama kanatta oynarsa çok katkı verebileceğine inanmıyorum Yazıcı’nın.Taraftarında tepkisini çekebilir.Bizde pek değil ama ilk gittiğinde lille’de ve milli takımda o bölgede denendi,çok başarı gösteremedi.
Yusuf'un en önemli özelliği ve benim de en sevdiğim özelliği futbolu hep ileriye dönük oynaması yani her zaman golü düşünmesi. O yüzden Fransa'da da Rusya'da da teknik adamlar ileri bölgede onu kullandılar ve başarılı oldu. Hatta bir ara forvette oynuyordu. Abdüş için dediğin olabilir çünkü dakika 85 iken önün açıkken geriye pas atayım rolantiye devam edeyim mantığı ile oynarsan zaten 10 numarada ona ihtiyacımız yok. Yusuf Yazıcı da Bakasetas gibi hep golü arayan,deneyen hırslı bir isim.

doc holliday
26.09.2022, 17:48
Dediğiniz gibi Lille’de Galtier onu 4-4-2 de 2.forvet olarak pek çok maçta kullandı.Çokta başarılı maçları oldu.Ama avcı hocanın felsefesinde böyle bir oyun formasyonu yok.O yüzden bizde şu an en iyi konumlanacağı yer tipik 8 no.8 özellikleri abdüşten daha iyi ömür daha bi 10 numara gibi.

Yazıcı marek’e ömür baka’ya alternatif olsun işte.Elimizde ortasahada çok rahatlar hem.

Sadettin_
26.09.2022, 18:20
Bu ve benzeri maçları kazanamayacagımızı düşünüyorsak bu sene için coktan havlu atmışız demektir.
sabırlı ve sessiz bir şekilde liderliğe yükselmeliyiz ve bir daha bırakmamalıyız .

objek
26.09.2022, 19:26

Anadolu takimlarina karsi geriden gelip mac kaybetmek biraz dusundurucu gecmiste ornegi varmi? olsada cok nadir olmasi lazim

Enes Başkaya60
26.09.2022, 21:57

Kontrolü kaybetmesek belki ikisini birden kazandırdık cidden.

HOPA'LI TS'Lİ
27.09.2022, 07:41
Bu ve benzeri maçları kazanamayacagımızı düşünüyorsak bu sene için coktan havlu atmışız demektir.
sabırlı ve sessiz bir şekilde liderliğe yükselmeliyiz ve bir daha bırakmamalıyız .

Tüm Anadolu takımları bize ölümüne oynuyor. Üç büyütülmüşlere yenildiklerinde sesleri çıkmazken bize her yenildiklerinde mutlaka çamur atacak bir bahane üretiyorlar.

Geçen sezon kupa yarı finalinde kalecimiz Uğurcan'a attıkları yabancı maddeler, tahrikler vs. unutmadık.

Daha düne kadar "kardeş takım" diyordu birileri. Kardeş mardeş dost most yok bize. Olmasın da zaten

Bunları layık oldukları yere göndermek farz oldu. En başta da Antalya

TS-Antalya maçını iple çekiyorum. Çok gergin bir maç olacak. Eze eze yenip göndermeliyiz.

doc holliday
27.09.2022, 08:46
Bu maçta galibiyet iyi,beraberlik kötü sonuç olur,mağlubiyette ise ortalık ciddi anlamda karışır.

Ligin ilk yarısını 1. sırada tamamlayamasakta,liderden maximum 4-5 puan geride atmalıyız kendimizi devre arasına.Lig asıl ikinci yarı başlar.Onun içinde bu gibi maçları kazanmalıyız.Yoksa hedefimiz bu sezon en fazla ilk 5 olur .Kredimizi erken tükettik zaten.

crixus_61
27.09.2022, 11:18
Tüm Anadolu takımları bize ölümüne oynuyor. Üç büyütülmüşlere yenildiklerinde sesleri çıkmazken bize her yenildiklerinde mutlaka çamur atacak bir bahane üretiyorlar.
.

Bizle ilgili hemen her maçtan sonra hakemle ilgili paylaşım yapıyor namussuzlar. Bir yerlerden emir gelmiş belli. Şikeciler geçen sezon megafonla bu işe girdiğinden rezil olmuşlardı şimdi maşa kullanıyor haysiyetsizler.

doc holliday
27.09.2022, 11:31
Misafir tribün biletleri satışa çıktımı veya ne zaman çıkıyor bilgisi olan varmı?

doc holliday
27.09.2022, 11:58
Misafir tribün biletleri satışa çıktımı veya ne zaman çıkıyor bilgisi olan varmı?
Çıkmış satışa aldık biletleri.Allah utandırmasın artık:)

Görülecek bir hesabımız var geliyoruz kayseri

Maranov
27.09.2022, 14:42
Kayseri taraftarının bize bakış açısı değişti. Bizi yenmek için takımlarına destek vereceklerini düşünüyorum.
Açıkçası milli takım arasında çok iyi hazırlık yaptığımızı düşünmüyorum.
Abdullah hoca büyük ihtimal 1-0 kazanma oyununa gidecektir ama bu oyunla ve bu takımla bunun garantisi yok. Kolay ve erken gol yiyoruz.
Bunda uğurcanın formsuzlğu, defansın uyumsuzluğu, orta saha ve forvetin rakip alanda baskısının yeterli olmamasının rolu var.
Kayseri bize nazaran daha uyumlu oynuyor. Kayseride onurun bindirmelerine, mama thiamın sol kanattan ceza alanına sızmalarına, mensahın orta sahadan topla driplingine önlem almak gerekiyor.
Bizim maça az top kaybı yaparak ve forvete direk paslar atarak başlamamız gerekiyor.

bartra denswill----hugo---eren
-----siopis---hamsik----
trezequet---bakasetas----bardi
----umut----

doc holliday
27.09.2022, 15:12
Kayseri taraftarının bize bakış açısı değişti. Bizi yenmek için takımlarına destek vereceklerini düşünüyorum.
Abdullah hoca büyük ihtimal 1-0 kazanma oyununa gidecektir ama bu oyunla ve bu takımla bunun garantisi yok. Kolay ve erken gol yiyoruz.
Bunda uğurcanın formsuzlğu, defansın uyumsuzluğu, orta saha ve forvetin rakip alanda baskısının yeterli olmamasının rolu var.
Kayseri bize nazaran daha uyumlu oynuyor. Kayseride onurun bindirmelerine, mama thiamın sol kanattan ceza alanına sızmalarına, mensahın orta sahadan topla driplingine önlem almak gerekiyor.
Bizim maça az top kaybı yaparak ve forvete direk paslar atarak başlamamız gerekiyor.

-----siopis---hamsik----
----umut----

Kayseri'yede bu kadar önlem alacaksak işimiz var.

Neden milli takım arasında iyi bir hazırlık dönemi geçiremedik.Ne yapmamız gerekiyordu?

Ayrıca o kadro minimum 3 yer.Bardiyle Umutla falan olmaz o iş.

Maranov
27.09.2022, 15:23
Kayseri'yede bu kadar önlem alacaksak işimiz var.

Neden milli takım arasında iyi bir hazırlık dönemi geçiremedik.Ne yapmamız gerekiyordu?

Ayrıca o kadro minimum 3 yer.Bardiyle Umutla falan olmaz o iş.

Kayserinin geçen seneden kalan oturmuş bir kadrosu var. Hatta mensah bu sene yeni transfer gibi katıldı takıma ve iyide oynuyor.
Elimizdeki oyunculara göre kadro yapıyoruz. Yoksa bende isterim forvette halland olsun.
Maalesef sol açıkta oynuyacak oyncumuz yok.
15 günlük milli takım arasının yarısı tatille geçti. Yarısında tam takım çalışamadık. Mesala 1 ya da 2 hazırlık maçı yapabilirdik. Ben yabancı oynculara fazla izin verildiğini düşünüyorum. O kadar para kazanıp birde izin düşünmek bana doğru gelmiyor. Bizim takımın bu sene yüzde 70i yenilendi ve uyum yok. Bu oyunu sağlamak için bolca bir arada olmak ve maç yapmak iyi olur.

doc holliday
27.09.2022, 15:30
Kayserinin geçen seneden kalan oturmuş bir kadrosu var. Hatta mensah bu sene yeni transfer gibi katıldı takıma ve iyide oynuyor.
Elimizdeki oyunculara göre kadro yapıyoruz. Yoksa bende isterim forvette halland olsun.
Maalesef sol açıkta oynuyacak oyncumuz yok.
15 günlük milli takım arasının yarısı tatille geçti. Yarısında tam takım çalışamadık. Mesala 1 ya da 2 hazırlık maçı yapabilirdik. Ben yabancı oynculara fazla izin verildiğini düşünüyorum. O kadar para kazanıp birde izin düşünmek bana doğru gelmiyor. Bizim takımın bu sene yüzde 70i yenilendi ve uyum yok. Bu oyunu sağlamak için bolca bir arada olmak ve maç yapmak iyi olur.

Özellikle takip ettim fenerbahçe ile birebir aynı izni yaptık.Bu izin konusuna bu kadar takılmayalım, bunun dejenerasyonu var yenilenmesi var.2-3 kulvarda olan takımlar biraz daha fazla izin yapabiliyor sanıyorum.

Hem ligde hem avrupada oynamayan oyuncuları görmek için (lahtimi,naci,kağan,muhammet v.s. gibi) bir hazırlık maçı organize edebilirdik ama uygun görülmedi demekki.Zaten pek yapılmıyor bizde.Abdullah hocayada biraz güvenmek gerek,geçen sezon bizi açık ara şampiyon yapan aynı hocanın idman metotlarıydı

HOPA'LI TS'Lİ
27.09.2022, 17:26
AA'ya ve takıma güveniyorum.

Bu maç bizim

Kayseri taraftarı ne yaparsa yapsın.

Oyun pratiğimiz oturmaya başladı.

Tadını çıkarın maçın.

Çayınızı demleyin. Keyifle golleri izleyin.

Maç sonu bizim taraftarın "eski kardeş takıma" "koydukmuuuu" diye bağırmasını dört gözle bekliyor olacağım.

kayl
27.09.2022, 17:34

-----siopis---hamsik----
----umut----

Bu kadroyla başlamaz hoca çünkü maxi gomez takımla ilk kez uzun bir çalışma yaptı hoca kesinlikle 11 de iynaticaktir.. bakasetas in bir sakatlığı vardı eğer oynarsa kadro... ugurcan larsen bartra denswil eren... sio baka hamsik... trezege omur/yusuf maxi gomez... kadro bu olur... eğer baka olmazsa.. ugurcan larsen bartra denswil eren... sio hamsik yusuf... omur tre maxi 11 bu olur sakatlik olmadığı sürece maxi gomez ilk 11 çıkar...

kayl
27.09.2022, 17:40
Rakip te de sansimiza hepsi iyileşmiş.. onlarda... bilal onur hosseini kolovetsios carole... mensah campanharo ramazan... thiam gavranovic cardoso... iyi bir 11 leri var ama geçen yıl 4 maçın 3 unu kazanmıştık.. yedeklerinde pek temek emrah bassan ılhan vs topculari var

nakzo
27.09.2022, 20:08
Bu anadolu takımlarından zerre kadar haz etmiyorum alayı Trabzonspor kıskancı bakın düşmanı demiyorum çünkü Trabzonspor onların hayallerindeki koltukta oturuyor şampiyon oluyor şampiyonluğa oynuyor 10 milyona yakın bir taraftar kitlesi var basında işgal ettiği bir yer var onlar ise koca bir hiç belki 1 sezonluk takımlar sonrası yokkk .

doc holliday
27.09.2022, 20:31
Yunanistan maçında Baka kadroda 11 de, iyi demekki sakatlığı önemli değilmiş.Bitmeyen aşkımız masouras ta oynuyor,yayın olsaydı izlenirdi bu maç.

barsoom
27.09.2022, 21:58
Aynı kadroya seriye devam inş. Takım biraz daha oturunca oyuncular kendini bulmaya başlayınca geçen seneden daha iyi bir takım izleyeceğimize ve mucip hunter hocama sonuna kadar güveniyor ve destekliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nakzo
27.09.2022, 22:39
Peres takımla çalışmaya başlamış bayada kilo vermiş devre arasından sonra oda takıma döner visca da döner 2.yarıya çok fark yemeden girersek yine ilk 3 oynarız.

yorumsuz6117
27.09.2022, 23:12
Baka asisti yaptı, kaleye yakın oynasın yeter..

İ. SARAL
28.09.2022, 07:23
Milli ara dönüşü ve deplasman. Leş futbol oynarız, beraberlik kötü değil.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fadigaTS
28.09.2022, 08:27
Kadro kalitemizin sahaya yansıması için en az rakip kadar mücadele etmemiz gerekiyor.Simülasyon oyunu oynamıyoruz.Mücadele etmezsen kalite de bir yere kadar işe yarıyor

fadigaTS
28.09.2022, 08:30
Bu anadolu takımlarından zerre kadar haz etmiyorum alayı Trabzonspor kıskancı bakın düşmanı demiyorum çünkü Trabzonspor onların hayallerindeki koltukta oturuyor şampiyon oluyor şampiyonluğa oynuyor 10 milyona yakın bir taraftar kitlesi var basında işgal ettiği bir yer var onlar ise koca bir hiç belki 1 sezonluk takımlar sonrası yokkk .Kesinlikle doğru tespit.Onların rüyalarında göremeyeceği bir konumdayız.Ama atladıkları şey bizim tek takımımız var.Onların takımı eşantiyon gibi 2.takım oldukça rüyada belki görürler :)

Sadettin_
28.09.2022, 08:53
sakatlıklar mı daha çok canını sıkıyor yoksa milli takım arası mı? diye sorsalar .
hiç düşünmeden milli takım arası derim .
Yine boş yere takımımızdan ayrı kaldık . sıkıntıdan patlamak üzereyim

lazanka61
28.09.2022, 09:13
<yt-formatted-string force-default-style="" class="style-scope ytd-video-primary-info-renderer" style="word-break: break-word;">Kayserispor Trabzonspor Maçı Nasıl Geçer? Nwakaeme Trezeguet Kavgası ! Ercan Taner - Altan Tanrıkulu***</yt-formatted-string><yt-formatted-string force-default-style="" class="style-scope ytd-video-primary-info-renderer" style="word-break: break-word;">bu arkadaşların işi gücü yok, fitne peşinde....hele bu ercan tam birilerinin sözcüsü....</yt-formatted-string>

Maranov
28.09.2022, 10:15
Bu kadroyla başlamaz hoca çünkü maxi gomez takımla ilk kez uzun bir çalışma yaptı hoca kesinlikle 11 de iynaticaktir.. bakasetas in bir sakatlığı vardı eğer oynarsa kadro... ugurcan larsen bartra denswil eren... sio baka hamsik... trezege omur/yusuf maxi gomez... kadro bu olur... eğer baka olmazsa.. ugurcan larsen bartra denswil eren... sio hamsik yusuf... omur tre maxi 11 bu olur sakatlik olmadığı sürece maxi gomez ilk 11 çıkar...
Maxi Gomes henuz istenilen seviyede değil. Güc ve dayanıklılık anlamında zayıf, kendini cabuk yere atıyor. Zaten kendiside itiraf etti. Valenciada ilk 2-3 hafta sakatlığı varmış. Sezon öncesi kampını iyi geçirmemiş.
3 türk oynatma gereği umutla başlar diye düşünüyorum. Bu maçtan 5 gün sonra monaco deplesmanı var onuda düşünmek lazım.
Kayseri maçı sanılanın aksine zor geçer, daha önce söylediğim gibi avcı hoca 1-0 a bağlamak istiyecektir.

Murat Keçeci
28.09.2022, 10:26
Uyum sürecini arttırmak adına milli ara bizim için iyi oldu.Bu maçtan çıkaracağımız bir galibiyet moral olarak bizi çok yükseltir hem derbi var hemde adana-gs maçı var.

Oyunculardan full konsantrasyon ve sıfır bireysel hata bekliyorum.Kaliteli bir takımız her galibiyet uyum sürecini kisaltacaktir.

Hamsik,bakasetas,bartra ve gomezin önderliğinde maçı kazanacak kaliteli işler bekliyorum.

doc holliday
28.09.2022, 10:53
Uğurcan
larsen
bartra
hugo
eren
siopis
baka
hamsik
abdüş(yazıcı)
trezege reis
Maxi

Bu kadro 1-3 alır maça.Hocada %99 bu formatta çıkar maceraya gerek yok.

Larking
28.09.2022, 11:18
Bu tür deplasmanlarda kolay pozisyon vermezsen ve kaleci performansın iyiyse maçı alma ihtimali çok yüksek oluyor.

Bir şekilde 1 gol buluyorsun.

Geçen sezon bunu çok yaşadık.

İlk 7 haftadaki gibi problemler yaşarsak her sonuca açık bir maç.

Larking
28.09.2022, 11:31
Bu sezon ilk 14 haftadan sonra yaklaşık 1,5 aylık dünya kupası arasının olması farklı bir planlama gerektiriyor,bunu yapan takım bir adım öne geçecek.

Erken form tutmamak bence olumlu bir şey,asıl lig yeni yılda başlayacak.

Gaziantep maçı hem puansal olarak hem de mental olarak bir kırılma yaratabilirdi,o virajı iyi döndük.

Şu anda 13 puanımız var ve araya kadar 6 maçımız var.Araya 25 civarında puan ile girersek hedefi tutturmuş oluruz.Liderin araya maksimum 30 puan ile gireceğini düşünüyorum.

Her puan değerli 1 puanı küçümsememek lazım.Antalya ve Demirspor maçlarında beraberliği tutabilseydik şu anda 3.sıradaydık.

Aradan sonra ilk maç içeride fb ile bu maçı alırsak o rüzgarla yine kopar gideriz.

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2022, 11:48
Bu anadolu takımlarından zerre kadar haz etmiyorum alayı Trabzonspor kıskancı bakın düşmanı demiyorum çünkü Trabzonspor onların hayallerindeki koltukta oturuyor şampiyon oluyor şampiyonluğa oynuyor 10 milyona yakın bir taraftar kitlesi var basında işgal ettiği bir yer var onlar ise koca bir hiç belki 1 sezonluk takımlar sonrası yokkk .

Anadolu takımlarının bize karşı bu kadar bilenmesinin tek nedeni sizin de çok iyi analiz ettiğiniz gibi kıskançlık. Olay psikolojik tamamen

Kendi kin, nefret ve haset duygularında boğulsunlar.

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2022, 11:49
Kesinlikle doğru tespit.Onların rüyalarında göremeyeceği bir konumdayız.Ama atladıkları şey bizim tek takımımız var.Onların takımı eşantiyon gibi 2.takım oldukça rüyada belki görürler :)

Onlar asansör olmaya mahkumlar.

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2022, 11:51
Uğurcan
larsen
bartra
hugo
eren
siopis
baka
hamsik
abdüş(yazıcı)
trezege reis
Maxi

Bu kadro 1-3 alır maça.Hocada %99 bu formatta çıkar maceraya gerek yok.

Yazıcı Yusuf'u izlemeyi çok özledim. Dön artık kardeşim

doc holliday
28.09.2022, 12:21
Bu maçı statta izleyeceğim inş.Takım iyi giderse birkaç deplasman daha yapmayı düşünüyorum bu sene :)

Aklıma getirmek istemiyorum ama bu maçta mağlubiyet felaketimiz olur.Adana-Antalya’ya benzemez zor toparlanırız bu sefer.Bu nedenle hocanın teknik-taktikten çok kafa olarak hazırlaması lazım takımı.

Ben forvet hattımızı beğeniyorum her maçta bir şekilde gol buluyoruz.Hocanın el atması gereken yer defans hattımız ve takım defansı.Avcı’nın bize ilk geldiği zamanki ayarlarına biraz dönmesi gerek.

İlk yarım saat çok önemli bu maçta,sürpriz bir gol yemeden araya bi tane sıkıştırırsak oyun bizim için istediğimiz gibi gelişir ve rahat geçer diye düşünüyorum.

Kredimizi 2 deplasman mağlubiyetiyle hemen harcamasaydık beraberlik bu maçta fena sonuç olmazdı.Ama artık galibiyet kaçınılmaz oldu.

UĞUR DURTAŞ
28.09.2022, 14:46
YILLARDAN SONRA BU ADAMI VERDİLER.
ADİ KİŞİLİKSİZ GİTTİ VARA İZLEDİ AYAĞA BASMAYI GÖRMESİNE RAĞMEN PENALTIMIZI VERMEMİŞTİ.
O GÜNDEN SONRA HİÇ MAÇIMIZA VERİLMİYORDU.

(H) ÜMİT ÖZTÜRK (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091989)
(Y) KEMAL YILMAZ (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19402)
(Y) ATA YILDIRIM (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20677)
(D) BURAK ŞEKER (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1090884)

UĞUR DURTAŞ
28.09.2022, 14:59
10.02.2019

01.10.2022

Ozan Yılmaz
28.09.2022, 15:27
YILLARDAN SONRA BU ADAMI VERDİLER.
ADİ KİŞİLİKSİZ GİTTİ VARA İZLEDİ AYAĞA BASMAYI GÖRMESİNE RAĞMEN PENALTIMIZI VERMEMİŞTİ.
O GÜNDEN SONRA HİÇ MAÇIMIZA VERİLMİYORDU.

(H) ÜMİT ÖZTÜRK (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091989)
(Y) KEMAL YILMAZ (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19402)
(Y) ATA YILDIRIM (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20677)
(D) BURAK ŞEKER (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1090884)
çüş direkt düşman fanatik gsli gönderilmiş
tekrardan yuh!

Özkan Şentürk
28.09.2022, 16:57
Emrah Bassan yaktı ateşi. Bakasetas kalmaz bunun altında :)

Isko6161
28.09.2022, 17:43
Emrah Bassan yedin fiskiyi olum. Aklin varsa kac

nakzo
28.09.2022, 17:58
Bu sezon ilk 14 haftadan sonra yaklaşık 1,5 aylık dünya kupası arasının olması farklı bir planlama gerektiriyor,bunu yapan takım bir adım öne geçecek.

Erken form tutmamak bence olumlu bir şey,asıl lig yeni yılda başlayacak.

Gaziantep maçı hem puansal olarak hem de mental olarak bir kırılma yaratabilirdi,o virajı iyi döndük.

Şu anda 13 puanımız var ve araya kadar 6 maçımız var.Araya 25 civarında puan ile girersek hedefi tutturmuş oluruz.Liderin araya maksimum 30 puan ile gireceğini düşünüyorum.

Her puan değerli 1 puanı küçümsememek lazım.Antalya ve Demirspor maçlarında beraberliği tutabilseydik şu anda 3.sıradaydık.

Aradan sonra ilk maç içeride fb ile bu maçı alırsak o rüzgarla yine kopar gideriz.

Geçen sene aldığımız beraberlikler bizi şampiyon yaptı beraberlik kötü sonuç değil kendi sahamızdaki maçları kazanırsak deplasman beraberlikleri bizi zirve yarışında tutabilr fb 2000 2001 sezonunda kendi sahasında 17 de 17 yapmış deplasmandada 6 mağlubiyet 4 beraberlik almasına rağmen şampiyon olmuştu.

Arif Timurcioğlu
28.09.2022, 20:45
Hamsik-Baka-Yusuf ortasahasını izleyebiliriz.

kayl
28.09.2022, 21:37
Hamsik-Baka-Yusuf ortasahasını izleyebiliriz.

Elek oluruz siopis şart marek 6 yusuf 8 baka 10... temposuz basmayan müdahele etmeyen top yalnız kendisindeyken oynayan bur takım olmaz olmamalı sio baka hamsik... yusuf tre gomez olur

Arif Timurcioğlu
28.09.2022, 21:40
Elek oluruz siopis şart marek 6 yusuf 8 baka 10... temposuz basmayan müdahele etmeyen top yalnız kendisindeyken oynayan bur takım olmaz olmamalı sio baka hamsik... yusuf tre gomez olur Yusuf kanatta.

orhan42
28.09.2022, 22:17
Emrah Bassan yaktı ateşi. Bakasetas kalmaz bunun altında :)

ne yapmış ?

Adem Erdoğan
28.09.2022, 22:35
Uğurcan
Larsen Bartra Dens Eren
Sio Hamsik
Baka
Maho Yazıcı
Gomes

Hugo, Gbamin, Abdüş, Bardi, Umut
Yedeklerde iyi oldu.

AntiŞike
28.09.2022, 23:22
Yahu arkadaş yapay zeka mısınız, geri zeka mısınız?

Arda kardeşler (2)
Mete Kalkavan (2)
Abit.ligen
VOlkan bayarslan (kırmızı montlu çocukun muhatabı)
Ali Palabıyık.

şimdi de bu ümitöztürk cibiliyetsizi

bizim sinir uçlarımızla oynamaya devam ediyorlar

bu şerefsizi bizim maça vermek için nasıl bir yapay zeka kurguladırlar. kodunu yazanları çok merak ediyorum

AntiŞike
28.09.2022, 23:29
emrah başsan efendi kimin değirmenine su taşımayı hedefliyorsun.?

ist. takımlarına boş kaleye ATaMADIĞIN golleri unutmadan bize gelince mi dikleşeceğin tutuyor.?

küçük emrah Seni Avni Akerin çimlerine gömmeyene YUHH olsun!

https://www.61saat.com/kayserili-oyuncudan-trabzonspor-maci-oncesi-anlamsiz-hareket

Onur Akyüz
29.09.2022, 00:58
Kupa maçında topçu yapmıştık bu yerden bitmeyi haliyle g.tü kalkmış tabi. Suç bizde bu maç iki tane daha atarsa şaşırmam.

Armağan Dere
29.09.2022, 03:01
https://youtu.be/e2LlqLOXQE8
bu maçı hatırlayan:)...
..neyse başarılar takım

orhan42
29.09.2022, 06:43
Geçen seneki gol yemeyen takımı görmek istiyorum sahada.Abdullah Avcı'nın ilk geldiği dönemden itibaren , geçen sezonun sonuna kadar bu takım gol yemez yemeyecek düşüncesi ile seyrettim tüm maçları.Çok rahattım.Ama bu sene kaleye gelen neredeyse ilk topta gol yiyoruz.O rahatlık kalmadı maalesef bende.İnşaallah şu kolay ve erken gol yeme rahatsızlığına çare bulunur.Bu ligde gol yemezsen başa oynarsın bu net..

fadigaTS
29.09.2022, 08:30
https://youtu.be/e2LlqLOXQE8
bu maçı hatırlayan:)...
..neyse başarılar takımBu maçtan önce gs ye 5-1 yenilmişler. Ama bize yenilince küme düşürdük diye bize saldırmışlar.Aynı rizespor gibi bizim maçta akılları başına gelmiş :)

Yiğit Gayretli
29.09.2022, 08:46
Bakasetas'ın kapısında yatsak böyle motive edemezdik. Akılsız topçu rakipte olunca muazzam keyifleniyorum.