PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 7.Hafta | Trabzonspor 3 - 2 Gaziantep FK | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Jedi
14.09.2022, 09:01
yine karnımıza ağrıların gireceği bi maç.. yan pas geri pas

yusuf demir bize çok pişmanlık yaşatacak, nasıl kaçırılır böyle bi yetenek akıl alır gibi değil.

UĞUR DURTAŞ
14.09.2022, 14:52
(H) METE KALKAVAN (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18972)
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19344)
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20937)
(D) ALİ ŞANSALAN (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1141865)

AntiŞike
14.09.2022, 15:38
Arkadaş ne yapay zeka imiş?

7. hafta da 2 Arda Kardeşler, 2 Mete kalkavan

machine learning e de öğretmişler

HOPA'LI TS'Lİ
14.09.2022, 16:17
Tff sitesinde maç 17.00 yazıyor. Bu sayfada 15.00 ?

HOPA'LI TS'Lİ
14.09.2022, 16:18
(H) METE KALKAVAN (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18972)
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19344)
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20937)
(D) ALİ ŞANSALAN (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1141865)

Yine mi bu sevimsiz herif yahu?

Yahu ya Arda ya Mete bıktık gerçekten

Ali Şansalan da pek tekin değil

Doğukan Uçan
14.09.2022, 16:19
Fenerbahçeli erol bulut'a karşı oynayacağımız maçtır.

Geçen sene yarıştayken volkan demirel ve erol bulut'u hatırlayın nasıl bize çelme taktılar.

Yada Karagümrüğün hangi maçta 10 kişi defans yapıp oyunu geride kabullendiğini gördünüz.

gaziantep deplasmanına bakın uğurcan çakır üst düzey oynamasa neredeyse yeniliyorduk.

Bunlar çok ince detaylar.

Hiç bir iddiaları olmasa bile sırf kendi takımlarından dolayı bu tarz rakiplere çelme takmaya çalışırlar.

İçeride yenilmezlik serimiz var taraftarla güzel işler yapıyoruz.

Herkes maça gitmeli.

İyi gün taraftarı olmak kolay.

HOPA'LI TS'Lİ
14.09.2022, 16:32
Fenerbahçeli erol bulut'a karşı oynayacağımız maçtır.

Geçen sene yarıştayken volkan demirel ve erol bulut'u hatırlayın nasıl bize çelme taktılar.

Yada Karagümrüğün hangi maçta 10 kişi defans yapıp oyunu geride kabullendiğini gördünüz.

gaziantep deplasmanına bakın uğurcan çakır üst düzey oynamasa neredeyse yeniliyorduk.

Bunlar çok ince detaylar.

Hiç bir iddiaları olmasa bile sırf kendi takımlarından dolayı bu tarz rakiplere çelme takmaya çalışırlar.

İçeride yenilmezlik serimiz var taraftarla güzel işler yapıyoruz.

Herkes maça gitmeli.

İyi gün taraftarı olmak kolay.

Son cümle ne güzel bir cümle

Zor günde de Trabzonspor'luyum.

Bugün dedim ya, Antalya, Kayseri, Adana DS, Gaziantep vs. hepsi bize karşı ölümüne oynuyor veya savunma yapıyor, 3 büyütülmüşe gelince öyle mi yapıyor?

Karbonat Erol'u tokatlayıp gönderelim. Tehlikeli oyuncuları var.

kayl
14.09.2022, 16:59
Maç 17 de bu arada mete kalkavan kötü bir hakem eyyam a çok yakın seyirci den etkileniyor... antep maxim figueredo günay dışında kötü bir takım gerek gs gerek umraniye macinda çok pozisyon verdiler... önde hataya musait bir yapısı var.. kızılyıldız maçından 2 buçuk gün sonra mac dolayısıyla biraz ritasyon nla önde baskı yapmalıyız... ugurcan larsen bartra denswil eren.. siopis dogucan bakasetas.. djanini umut maxii gomez bu 11 olmali

HOPA'LI TS'Lİ
14.09.2022, 17:10
Maç 17 de bu arada mete kalkavan kötü bir hakem eyyam a çok yakın seyirci den etkileniyor... antep maxim figueredo günay dışında kötü bir takım gerek gs gerek umraniye macinda çok pozisyon verdiler... önde hataya musait bir yapısı var.. kızılyıldız maçından 2 buçuk gün sonra mac dolayısıyla biraz ritasyon nla önde baskı yapmalıyız... ugurcan larsen bartra denswil eren.. siopis dogucan bakasetas.. djanini umut maxii gomez bu 11 olmali

Figueredo çok dikkat edilmesi gereken bir oyuncu

Günay gerçekten iyi kaleci, zor gol yiyor.

samatyaboy
14.09.2022, 20:41
Maç saati 17:00

Jedi
14.09.2022, 21:11
Tff sitesinde maç 17.00 yazıyor. Bu sayfada 15.00 ?

Admin maçın saatini 17:00 olarak değiştirebilirmisin ?yanlışlıkla ingiltere saatine göre yazdım

Oğuzhan Fidan
15.09.2022, 01:03
saat 5 te mi maç ? 5 ? öğlen 12 ye koysalarmış 5 çok geç olmuş bence.

Armağan Dere
15.09.2022, 02:14
karagümrük fenerden puan aldı..
hatta erol da aldı diye hatırlıyorum..
nisandan beri trabzon top oynamıyor ona bakalım...

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2022, 07:41
karagümrük fenerden puan aldı..
hatta erol da aldı diye hatırlıyorum..
nisandan beri trabzon top oynamıyor ona bakalım...

9 kişilik Karagümrük'ü yenemediler.

Biz içerideki BJK maçından bu yana futbolun f'sini dahi oynamıyoruz.

pReN@_61
15.09.2022, 10:54
bu akşam kazanabilirsek bu maçı da alırız
ama gel gör ki umut vadetmiyor takım
maalesef

yorumsuz6117
15.09.2022, 21:41
-------------------Uğurcan--------------------
Larsen----Bartra-----Denswil---Eren
--------------Hamsik------Siopis----------
Lahtimi(YY)-Bakasetas--Trezeguet
-------------------Bozok------------------------

gurur6134
15.09.2022, 22:16
Macin saati uygun pazar gunu stad full cekmeli yeni bir baslangic yapmaliyiz avrupa maci ustune alinacak bir galibiyet ile lige de yeni bir baslangic yapabiliriz. bu aksam ki oyun umut verdi ayni oyunu oynayabilirsek galip geliriz ,baskili baslayip golu bulalim gerisi zaten gelir oyun icinde de daha rahat hareket ederiz

kaçarava
15.09.2022, 22:19
gs maçına göre diyorum; berbat bir deplasman takımı.

oguzkoc
15.09.2022, 22:47
Doğucan sağ bek oynayabilir mi acaba

yorumsuz6117
15.09.2022, 22:49
Avcı: YY pazar günü de bizimle olmayacak, beli ve diziyle ilgili kontrole girecek..

iyattara
15.09.2022, 23:00
3. Türk yok ya saka gibi valla. Umut ile başlamak tek çare gibi. Maxi içinde dogucan ile beraber oyuna girer gibi düşündüm anca. Yada Naci mi djaniny yerine. Saçmalıklarla uğraş uğraş işte. Belki de sag bek yusuf Erdoğan. Larsen sakat gibi.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cem Balcı
15.09.2022, 23:14
Takım havaya girdi,bu maçı da alıp tamamen toparlanalım.

kayl
15.09.2022, 23:49
Doğucan sağ bek oynayabilir mi acaba

Oynar... ugurcan dogucan bartra denswil eren... siopis hamsik bakasetas... trezege djaniny umut bu 11 cikar

kayl
15.09.2022, 23:50
Belki dogucan yerine bartra sağ bek olur

Tahir61
15.09.2022, 23:53
Belki dogucan yerine bartra sağ bek olur

yok mu altyapıdan bir genç koyalım
bu sene de bir sağ bek çıkartalım

kayl
15.09.2022, 23:56
Dogucan kötü değil ya karşısında sagal olur mücadeleci çocuk dogucan sans vermek gerek

yorumsuz6117
16.09.2022, 01:14
Larsen 1 ay yok diyorlar, Doğucan tam bir bomba, sağ beke koysak her maç gol yedirebilir ya da penaltı kırmızı kart falan yüksek ihtimal, bizim için en kötü sakatlık Dorukhan'ın sezonu kapanması, adam her yerde A kalite futbol oynuyordu, elimizi inanılmaz rahatlatıyordu, son maçlarda bu kadar kötü görünmemizin başlıca nedeni de Dorukhan'ın yokluğu, her açığı kapatıyordu..

sakosako
16.09.2022, 01:23
Kazanırız

Terzioğlu
16.09.2022, 01:57
Taha oynasın sağ bek.

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2022, 07:48
Kazanırsak ligde de havaya gireriz.

Halil Alemdar
16.09.2022, 07:58
Larsen de yoksa duman olduk. Bu ne ya 3 tane sağ bek oynayacak adam vardı 0 kaldı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2022, 08:22
Larsen de yoksa duman olduk. Bu ne ya 3 tane sağ bek oynayacak adam vardı 0 kaldı.

Yakında A2 takımıyla maçlara çıkarız :(

UĞUR DURTAŞ
16.09.2022, 09:17
Milli maç arasına galibiyetle girmemiz ciddi anlamda önem kazandı.
Takımın alacağı 3 puan çok şey ifade edecektir olumlu anlamda.
seyirci sayısının dün akşamdan daha fazla olacağı kanısındayım.
avcı hocamızda bu maçın önemine değindi dün akşam...

Pazar günü çok önemli bir maçımız var, 12. maça çıkacağız. Gaziantep FK maçıyla bizlere desteklerine devam etsinler, kazanarak Milli takımlar arasında nefes almak istiyoruz

Kosavalı61
16.09.2022, 09:28
Bu hafta canımızı sıkacak en büyük nokta yerli kuralı olacaktır.

Uğurcan dışında net ve sağlam olarak koyacağımız bir yerlimiz ne yazık ki yok.
Eren sezon başından bu yana aralıksız devam ediyor.
Ne kadar daha dayanabilir Allah bilir.
Yusuf Yazıcı'nın olmayacağını Hoca zaten dün akşam söyledi.
Ömür efendi de rahatsız, olsa dahi faydası olacağını pek sanmıyorum.
Larsen'in de dün akşamdan sonra dinlendirilmesi muhtemel gibi durmakta
Bu nedenle 3 Türk kuralı bu hafta bizi bayağı zorlayacak gibi duruyor.
Bu minvalde iki farklı kadro kurabiliriz.

1.

---------------Uğurcan Çakır -------------
Bartra-------Taha--------Hugo--------Eren
---------------Hamsik------Siopis----------
Djaniny---------Bakasetas----------Trezequet
------------------Gomez--------------------

2.
-------------------Uğurcan Çakır----------------
Doğucan-------Bartra------Hugo----------Eren
---------------Hamsik------Siopis----------
Djaniny---------Bakasetas----------Trezequet
------------------Gomez-----------------------

Eğer hoca Eren'i de dinlendirmek isterse mecburen Gomez yerine Umut Bozok ile sahaya çıkacağız..

Dereli
16.09.2022, 10:03
---------------Hamsik------Siopis--------------
Janiny---------Bakasetas----------Trezege----
------------------Gomez------------------------

Ön taraf bu şekilde olsun. Geride kalanlara Allah yardım etsin.

Bakasetas, Hamsik ve Siopis dünkü gibi oynasın çok rahat yeneriz.

crixus_61
16.09.2022, 10:04
Haydaa

1570667931079692290

Adem Akyüz'
16.09.2022, 10:14
Bartra'yı sağ bek yapacaktır muhtemelen hoca ama orda biraz ağır kalabilir. Doğucan ne durumda acaba? Yerli kuralı açısından da iyi olur onun oynaması.

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2022, 10:22
Bartra'yı sağ bek yapacaktır muhtemelen hoca ama orda biraz ağır kalabilir. Doğucan ne durumda acaba? Yerli kuralı açısından da iyi olur onun oynaması.

Doğucan sağ bekte riskli olabilir?!

Taha Altıkardeş oynasın. İşte şans. İşte forma.

61Firtinasi61
16.09.2022, 10:36
Bence Böyle Avci Hoca böyle cikar:

---------------Uğurcan Çakır -------------

-----------Bartra---Hugo---Densvil

------Hamsik------Siopis----------Yusuf E.

Djanini-----------Bakasetas----------Trezequet

------------------Umut--------------------

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2022, 10:44
Bu akşam güzel maç var.

GS-Konya /20.00

Konya ve Başakşehir bakalım ne zaman gol yiyecekler?

gokhants1967
16.09.2022, 10:44
Haydaa

1570667931079692290
Elimizde sağ bek kalmadı malaasef.Bu sezon çok ciddi sakatlıklar yaşandı.

Yıldıray Emanet
16.09.2022, 10:52
Larsen'in yokluğunu hissetmeyiz bile. Tek sıkıntı mevkisi sağ bek adam yok kadroda. 3 lü defans oynayınca da çok kısır kalıyor takım sahada karmaşa oluyor. 4 lü defansı bozmadan oraya birisini devşirmek lazım

kayl
16.09.2022, 10:57
Doğucan sağ bekte riskli olabilir?!

Taha Altıkardeş oynasın. İşte şans. İşte forma.

Dogucan Oynar sağ bekte bu çocuk a yatırım yaptık tonla su0er lig maci var çocuğa sans vermek lazım

doc holliday
16.09.2022, 11:07
Hoca yine trezege yi sağda oynatmak, umutu gomezi aynı anda sahaya sürmek gibi fantazilere girerse zor yoksa kolay maç.umarım ders almışzdır.

şu lahtimi de artık en az bir 25-30 dakikayı hakediyor.ben 11 başlamasından yanayım, djaniny den kötü olamaz.

sağ bek olayıda tam muamma bakalım nasıl çözülecek.

pReN@_61
16.09.2022, 11:11
zvezda maçında başlayan olumlu hava taçlanmalı
kazanmalıyız

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2022, 11:19
Hoca yine trezege yi sağda oynatmak, umutu gomezi aynı anda sahaya sürmek gibi fantazilere girerse zor yoksa kolay maç.umarım ders almışzdır.

şu lahtimi de artık en az bir 25-30 dakikayı hakediyor.ben 11 başlamasından yanayım, djaniny den kötü olamaz.

Umut dün sonradan girdi ve iyi işler yaptı. İlk 11'de olmalı. Maxi sonradan girsin. Maxi dün tutuktu.

Lahtimi konusuna katılıyorum.

Bu arada çok beklenti içine girdiğimiz Gbamin bir anda yok oldu.

Sağ bek olayı can sıkıcı

zvezda maçında başlayan olumlu hava taçlanmalı
kazanmalıyız

Oyun pratiğimiz oturdukça kazanma alışkanlığını da elde etmiş olacağız.

Tek ve en büyük sıkıntı bir türlü yakamızı bırakmayan sakatlıklar

İ. SARAL
16.09.2022, 11:34
Doğucan, sağ bek olarak çıkmıştı piyasaya yanlış hatırlamıyorsam. 1,2 milyon verdik adama, çıkıp oynayacak. Büyük ihtimalle Bartra'yı sağa koyacak.

doc holliday
16.09.2022, 11:52
Doğucan, sağ bek olarak çıkmıştı piyasaya yanlış hatırlamıyorsam. 1,2 milyon verdik adama, çıkıp oynayacak. Büyük ihtimalle Bartra'yı sağa koyacak.

bence gbamin veya doğucandan biriyle sağbek çıkacak.ben doğucanı daha yakın görüyorum yoksa ilerde umutla başlamak zorundaki hoca bunu yapacağını sanmıyorum.

kayl
16.09.2022, 11:56
bence gbamin veya doğucandan biriyle sağbek çıkacak.ben doğucanı daha yakın görüyorum yoksa ilerde umutla başlamak zorundaki hoca bunu yapacağını sanmıyorum.

Dogucan paşa da en iyi 4 oyuncudan biriydi amatör oyuncu muamelesi yapmayalım çıkar oynar... bartra zaten ağrısı var birde sağ bekte geçip ileri geri yapamaz...

doc holliday
16.09.2022, 12:01
—————Uğurcan
—————doğucan(gbamin)
—————bartra
—————denswil
—————eren
—————siopis
—————baka
—————hamsik
—————trezeguet
—————lahtimi
—————maxi gomez (umut)

Bu maç içün gönlümden geçen 11

bruno peres ve viscada dönerse o zamana kadar yarışta kalırsak en azından şampiyonluğa oynarız.(ben sağbekte peres’i larsen den daha fazla tutuyorum)

UĞUR DURTAŞ
16.09.2022, 12:04
Serkan asan:dış menisküs yırtık ameliyat oldu..
peres:sol aşil tendonunda yırtık ameliyat oldu..
dorukhan :ön çapraz bağı ve dış menisküs ameliyat oldu..
viska :sol kolu kırıldı ameliyat oldu..
hüseyin türkmen:kas yaralanması 59 gün oldu hala iyileşmedi.

sakosako
16.09.2022, 12:04
Orta ikili siopis hamsik’i bozmayız. Gbaminin fransa ligindeyken sağ bekte oynadığı 25-30 maçı var. O olmazsa bartra olur. Bartra olmazsa doğucanı deneriz. Bir şekilde idare ederiz. Ama bartra sağ bekte oynayacaksa hugo denswil iki solak stoper, hata yapma riski her zaman var, soru işareti. Gbamin veya doğucana daha sıcak bakıyorum.

Punisher-61
16.09.2022, 12:58
Hamsik Siopis Bakasetas

Bu Üclüyü bozmayacaksin

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Enaldo61
16.09.2022, 13:02
Orta ikili siopis hamsik’i bozmayız. Gbaminin fransa ligindeyken sağ bekte oynadığı 25-30 maçı var. O olmazsa bartra olur. Bartra olmazsa doğucanı deneriz. Bir şekilde idare ederiz. Ama bartra sağ bekte oynayacaksa hugo denswil iki solak stoper, hata yapma riski her zaman var, soru işareti. Gbamin veya doğucana daha sıcak bakıyorum.
Bartra değil de sağ beke başka çözüm bulmak gerektiğine inanıyorum.

Hugo da Denswil de bu sezona kritik hatalarla girdi, ikisinin birden sahada olması o maçta ben her türlü gol yerim demektir rakibe.

Peres 19 Eylül dönüş tarihi görünüyor. Kısa sürede hazır olursa bir nebze rahatlarız.

Enaldo61
16.09.2022, 13:07
Serkan asan:dış menisküs yırtık ameliyat oldu..
peres:sol aşil tendonunda yırtık ameliyat oldu..
dorukhan :ön çapraz bağı ve dış menisküs ameliyat oldu..
viska :sol kolu kırıldı ameliyat oldu..
hüseyin türkmen:kas yaralanması 59 gün oldu hala iyileşmedi.
Tv'de dün yorum dinlendim Abdullah yorum yapıyor eski topçumuz diyor ki TS'nin kulübesi çok yetersiz diğer takımlara göre Adana Demir bile daha iyi falan diyor. Bunun nedeninin sakatlıklar olduğunu söylemiyor sanki hoca ya da yönetim sorumluymuş gibi konuşuyor yani lafı TS'nin kadro yetersize getiriyor. Ya şu sakatlık listesinden haberin yok mu senin? Daha kim olacak kulübede bu sakatlıklara rağmen kötü bir yedek kulübemiz yok, ne yapalım şimdi her sakatlanan adamın yerine aynı seviyede topçu mu alalım bir yorum yaparken düşünmek lazım.
Manchester United'tan bahsediyor sanki para içinde yüzüyoruz herhalde.

Sadece Peresle Visca dönünce bile kadroya alınamayacak bazı oyuncular.

Şu tabloya bakar mısınız bu nasıl bir şeydir... 8 tane sakat var adam çıkmış tvye kadro yetersiz diyor napalım bir 8 tane daha mı alalım. Adamların iyileşmesini bekleyeceğiz işte...
21881

Selçuk Keleş
16.09.2022, 13:51
Hiç şaşırmıyorum. Trabzonspor sürekli olumsuz yorumlarla anılıyor. Bu yıl bunun özellikle yapıldığını düşünüyorum. Korkuyorlar!

samatyaboy
16.09.2022, 14:14
3-0 veya 3-1 kazanırız.

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2022, 14:54
Tv'de dün yorum dinlendim Abdullah yorum yapıyor eski topçumuz diyor ki TS'nin kulübesi çok yetersiz diğer takımlara göre Adana Demir bile daha iyi falan diyor. Bunun nedeninin sakatlıklar olduğunu söylemiyor sanki hoca ya da yönetim sorumluymuş gibi konuşuyor yani lafı TS'nin kadro yetersize getiriyor. Ya şu sakatlık listesinden haberin yok mu senin? Daha kim olacak kulübede bu sakatlıklara rağmen kötü bir yedek kulübemiz yok, ne yapalım şimdi her sakatlanan adamın yerine aynı seviyede topçu mu alalım bir yorum yaparken düşünmek lazım.
Manchester United'tan bahsediyor sanki para içinde yüzüyoruz herhalde.

Sadece Peresle Visca dönünce bile kadroya alınamayacak bazı oyuncular.

Şu tabloya bakar mısınız bu nasıl bir şeydir... 8 tane sakat var adam çıkmış tvye kadro yetersiz diyor napalım bir 8 tane daha mı alalım. Adamların iyileşmesini bekleyeceğiz işte...
21881

Abdullah Ercan tabi ki
Ogün de aynen onun gibi neredeyse hiç olumlu yorum yapmıyor.
Bu eski iki topçu neden böyle tavır takınıyor çözemedim.
Trabzon yerel medyasındaki zihniyetin aynısı sanki :(

Onur Akyüz
16.09.2022, 15:11
Hüseyin Türkmen’in bacağı kopmuş sanırım belki bu zamanlarda bir işe yarardı ama o da aynı aciz zihniyette bir insan belli ki oynamak istemiyor sakatlık bahanesinin arkasına saklanıyor.

Böyle adamları biz niye tutuyoruz kadroda ya 12 maç kaçırmış adale sakatlığı yani bir de genç adam bu kadar uzun sürmesi hiç inandırıcı değil.

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2022, 15:36
Hamsik Siopis Bakasetas

Bu Üclüyü bozmayacaksin

İşte bu kadar

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2022, 15:38
Hüseyin Türkmen’in bacağı kopmuş sanırım belki bu zamanlarda bir işe yarardı ama o da aynı aciz zihniyette bir insan belli ki oynamak istemiyor sakatlık bahanesinin arkasına saklanıyor.

Böyle adamları biz niye tutuyoruz kadroda ya 12 maç kaçırmış adale sakatlığı yani bir de genç adam bu kadar uzun sürmesi hiç inandırıcı değil.

Geçen sezon sonlarında sezonu kapattığı söylenen Hugo çok çalışarak takıma dönmüştü.

Türkmen'de bu azim veya istek var mıdır, emin değilim?

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2022, 15:41
3-0 veya 3-1 kazanırız.

Karbonat Erol Çin seddi kuracak her zaman ki gibi

Maxim ve Frigredoya dikkat edersek kazanırız.

2-0

jairzinho
16.09.2022, 16:21
o oynarsa bu oynarsa değil, koşarsan yada en az rakip kadar koşarsan oyunu dengeliyorsun ve kaliteli isimler ile farkı yaratıyorsun, futbolun basit matematiği

Sefa Murat Dokuz
16.09.2022, 16:22
Abdullah durum tespiti yapıyor. Sakatlıklardan bağımsız. Peres Visca Dorukan gibi uzun süreli katlıkları olan oyuncuları en azından ligin ilk yarısı için kadroda gibi düşünmemek lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2022, 16:29
o oynarsa bu oynarsa değil, koşarsan yada en az rakip kadar koşarsan oyunu dengeliyorsun ve kaliteli isimler ile farkı yaratıyorsun, futbolun basit matematiği

Örnek: Manolis Siopis

Nam-ı diğer; ciğersiz

gabriel omar
16.09.2022, 16:39
Ben sağ bekte devşirme oynatilmasina karşıyım eğer elindeki Dorukhan gibi joker bir oyuncu değilse. Şimdi Bartra'yi sağ beke çekersin tüm savunma dengesi bir anda bozulur.

Gaziantep kolay takım, bir tane genç görelim sahada bence. Oyuncu kazanmaya çalışmanın zamanıdır.

gurur6134
16.09.2022, 16:57
Bu kadar bag sakatligi normal degil bir takimda ya antreman tekniklerinde sıkıntı var ya saha zemininde bir yerde bir yanlislik var ve bulunamiyor daha cok basimiz yanar bu isten bu ne arkadas ic bag ,dis bag ,capraz bag yeter da..onceden 2 - 3 yilda bir yasadigimiz olay ayda 1 yasaniyor nerdeyse..

kayl
16.09.2022, 16:58
Ben sağ bekte devşirme oynatilmasina karşıyım eğer elindeki Dorukhan gibi joker bir oyuncu değilse. Şimdi Bartra'yi sağ beke çekersin tüm savunma dengesi bir anda bozulur.

Gaziantep kolay takım, bir tane genç görelim sahada bence. Oyuncu kazanmaya çalışmanın zamanıdır.
Ali alperen çelik var di alt yapıdan o da sakat mis mecburen oraya dogucan i koyu caz hemde yerli rotasyonuna rahatlatır... ugurcan dogucan bartra denswil eren.. sıo baka hamsik.. djanini trezege maxi .. .. skoru alırsak hamsik gbamin... trezege naci djanini lahtimi maxi umut son olarakta bartra hugo değişikliği olur

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2022, 17:01
Ali alperen çelik var di alt yapıdan o da sakat mis mecburen oraya dogucan i koyu caz hemde yerli rotasyonuna rahatlatır... ugurcan dogucan bartra denswil eren.. sıo baka hamsik.. djanini trezege maxi .. .. skoru alırsak hamsik gbamin... trezege naci djanini lahtimi maxi umut son olarakta bartra hugo değişikliği olur

Ali Alperen Çelik iyi diyorlar ama sakat galiba

kayl
16.09.2022, 17:06
Bu kadar bag sakatligi normal degil bir takimda ya antreman tekniklerinde sıkıntı var ya saha zemininde bir yerde bir yanlislik var ve bulunamiyor daha cok basimiz yanar bu isten bu ne arkadas ic bag ,dis bag ,capraz bag yeter da..onceden 2 - 3 yilda bir yasadigimiz olay ayda 1 yasaniyor nerdeyse..

Maçları takip edersen bağ sakatlığının zeminle ilgisi yok... larsen frencvaros maçında baglara darbe almıştı.. yusuf yazici aynı maçta ters hareket yaptı... bruno peres gs maçında halil dervişoğlu nun arkadan sert basmasiyla bağları zaten zedelenmisti dorukhan kasimpasa stadında sakatlandı türkiyenin en iyi cimlerinden edgar izmir de sakatlanmisti nerdeyse tüm oyuncuların sakatligi deplasmanda geldi bunun için bizim stadı kotulemek gereksiz

HOPA'LI TS'Lİ
16.09.2022, 17:07

Her maç oyuncularımız yere düştüğünde, eyvah kalkabilecek mi diye endişe ve stres yaşıyorum. Anksiyete yarattı bende bu sakatlık olayları

Bu sakatlık sorunu mutlaka ve en kısa sürede çözülmeli

alperrr
16.09.2022, 17:08

Sayın Jairzinyo kazanınca Sergencisin..
kazanınca Avcıcısın ve avatarın yapıyorsun..
Avcı kaybedince avatarın Şenol güneş olmuş..kömik bile değilsin..

yalnız tutarlı bir tarafın var hep kazananın yanındasın..
senin gibi düşünen taraftarda az değil ama şahsi görüşüm spor olaylarında senin gibi taraftarlarla yola çıkılmaz..
bir zincir varsa bu zincirin en zayıf halkasını oluşturuyorsunuz..

doc holliday
16.09.2022, 17:26
En büyük eksiğimiz henry onyekuru gibi deparı kuvvetli, gökdeniz karadeniz gibi driplingi yüksek patlayıcı kuvveti olan oyuncumuzun olmaması.Buda bizi genelde çok statik bir oyuna itiyor.

Bu tanıma uyan takımda bir abdüş var ama oda artık mental sorunlarmı yaşıyor yeni sözleşmedemi sorunları var, kafa olarak sahada değil.mutlaka problemi neyse çözülmeli.ona ihtiyacımız olan maçlar olacak tıpkı geçen seneki gibi.

Depar yönünden biraz trezege iyi ama onuda biz nwakaeme gibi kullanmaya çalışıyoruz.ayağına top atıp bir kişiyi 2 kişiyi ekarte etmesini bekliyoruz.daha fazla patlayıcı kuvvetinden faydalanmalıyız.

Lahtimi biraz esintiler verdi bu konuda ama bir karar vermek için onuda en azından bir 45 dakika görmek lazım.

gabriel omar
16.09.2022, 17:27

Resmen sağ bek kıtlığı içindeyiz desenize. Dogucan umarım alışkın olmadığı bir mevkiyi kaldırabilir.

Mehmet BAŞ
16.09.2022, 17:37
Doğucan'ın bu denli gömülmesini anlamıyorum. Çocuk bir tane hata yaptı diye ''Bomba'' oldu. Bu yaftalamaları artık bırakın! Doğucan genç ve potansiyeli olan bir çocuk. Sağ bekte daha önce oynadı. Trabzonspor'da da gayet iyi oynar. Bartra'yı sağa çekmek gereksiz bir iş olur. Oyuncuları esas mevkilerinden çıkartıp tuhaf dizilimler yapmaya gerek yok. Bu maçtaki en büyük handikap yorgunluk olacaktır. Hamsik'i ne kadar kullanabileceğiz, bu kısım önemli. Siopis aynı enerjiyi koyabilecek mi? Bunlar önemli.

doc holliday
16.09.2022, 17:42
Bu arada yeri değil ama; milli takıma forvet olarak umut’un değilde serdar dursun’la halil’in çağrılması skandaldır.

hadi serdar dursunu geçtim, oda kafa olarak bitikte halil dervişoğlu ne yapmışta çağrılmış.

yönetimin buna tepki koyması lazım.Bakın bjk hemen tepki vermiş salih uçan içinki haklılar.

kayl
16.09.2022, 17:57
Doğucan'ın bu denli gömülmesini anlamıyorum. Çocuk bir tane hata yaptı diye ''Bomba'' oldu. Bu yaftalamaları artık bırakın! Doğucan genç ve potansiyeli olan bir çocuk. Sağ bekte daha önce oynadı. Trabzonspor'da da gayet iyi oynar. Bartra'yı sağa çekmek gereksiz bir iş olur. Oyuncuları esas mevkilerinden çıkartıp tuhaf dizilimler yapmaya gerek yok. Bu maçtaki en büyük handikap yorgunluk olacaktır. Hamsik'i ne kadar kullanabileceğiz, bu kısım önemli. Siopis aynı enerjiyi koyabilecek mi? Bunlar önemli.
Bu arada dünkü seyirci olarak bu denli eksiklikten sonra su an satılan bilet 28 bin bunun zaten 27 bin civari... 250 ve 350 tl biletler ayda 2 maç izliyirsun ş hir şampiyonluktan sonra doymuş sanırım... eğer fiyat için böyleyse o zaman onu alalim bunu alalim demiyiceksin klube destek çıkmak gerek klibinde bir tık biletleri indirmesi gerek mac pazar 5 te ama su anlık rağbet yok

kayl
16.09.2022, 18:01
Umarım kombine sahipleri gelir bu denli az seyirci bizim takıma yakışmıyor ligde n henüz 7 ci hafta ve liderden sadece 4 puan gerideyiz seyircinin bu denli gelmemesi ilginç ama klubunde fiyat aralığını 150 200 e çekmesi gerek

MehmeTS_ADANA
16.09.2022, 18:01
1 sene şampiyon olduk memleketin tüm ayarları bozuldu.
tüm türkiye trabzonspor başarız olsun diye pusuda bekliyor sanki.

bu nasıl bir hazımsızlık nasıl bir nefret nasil bir korkudur anlamak imkansız. Sanki bizi annelerinin üstünde yakalamışlar.

Düşünüyorum bunun sebebi ne olabilir diye ama bulamiyorum. Aklıma gelen tek şey ts lige ambargo koyarsa tv deki 3 eziklerin yorumcularının bilinçaltinda işsiz kalma korkusu. Aklıma başkada birşey gelmiyor

maça gelecek olursak öyle ya da böyle bu maçı bi şekilde kazanmalıyız

jairzinho
16.09.2022, 18:04
Sayın Jairzinyo kazanınca Sergencisin..
kazanınca Avcıcısın ve avatarın yapıyorsun..
Avcı kaybedince avatarın Şenol güneş olmuş..kömik bile değilsin..

yalnız tutarlı bir tarafın var hep kazananın yanındasın..
senin gibi düşünen taraftarda az değil ama şahsi görüşüm spor olaylarında senin gibi taraftarlarla yola çıkılmaz..
bir zincir varsa bu zincirin en zayıf halkasını oluşturuyorsunuz..

parti tutar gibi teknik adam tutmuyoruz hocam

şu anki fikrim değişmedi, avcı ile uluslararası seviyeye çıkamayız, futbol olarak, bunu yaşayarak ve tecrübe ederek görebiliyoruz,skorlardan bağımsız yorum yapıyorum,

bazı şeyleri gördükten sonra bişeyde ısrar etmenin mantığı yok

çok basit, A plus bir teknik adam olsaydı şu anda şampiyonlar ligindeydik,günümüz futboluna uygun tempo ve yoğunluklu futbol oynayarak,

avcı nın teknik adamlıkdaki gelişimi durmuş durumda, şampiyonluk sonrası bir üst seviyeye çıkamadık maalesef,alınan yerel başarı ise futbol olarak keyif vermedi taraftara,avcı ile yakın gelecekte keyifli futbol oynanır mı? sanmıyorum,haliyle avcı nın kaderini skorlar belirleyecek,kötü oynayan takım üzerine bide kötü skor alırsa kovulur,iyi oynayan takım kötü skor alırsa belli bir zaman sabredilir,olayın matematiği bu

taraftar izlediği şeyden memnun değil,geriye ne kalıyor taraftarı memnun etmek için,skor almak,bunuda sağlayamıyorsan çözüm belli,teknik adam değişikliği,
bu arada avrupada zirve takımlarda kötü oynayıp skor alsan bile bazen kovuluyorsun,taraftar izlemiyor kötü futbolu hocam,avrupada

Enaldo61
16.09.2022, 18:32
Umarım kombine sahipleri gelir bu denli az seyirci bizim takıma yakışmıyor ligde n henüz 7 ci hafta ve liderden sadece 4 puan gerideyiz seyircinin bu denli gelmemesi ilginç ama klubunde fiyat aralığını 150 200 e çekmesi gerek

Valla bilet fiyatlarını düşürsünler bence geçinmek zorlaşıyor maça da gitmek zahmetli her açıdan, ucuz olmalı bilet.

jairzinho
16.09.2022, 18:45
Valla bilet fiyatlarını düşürsünler bence geçinmek zorlaşıyor maça da gitmek zahmetli her açıdan, ucuz olmalı bilet.

taraftarın tribüne gelmemesinin 3 nedeni var diye tahmin ediyorum

1- bilet fiyatlarının yüksekliği

2- oynanan kötü oyun

3- yakın dönemde şampiyonluk yaşanması (başarı doygunluğu)

özetle heyecan azalmış durumda kulüpte, ortada manevi bir projede görünmüyor,misal genç bir oyuncuyu izlemek gibi (ahmetcan kaplan vs)

taraftar ne için gelir tribüne

1- futbol izlemek için (ortada kötü bir oyun var)

2- skorsal olarak başarıyı görmek için (daha yeni şampiyonluk görülmüş)

3- bazı özel bireysel oyuncuları izlemek ,görmek (bu vakayeme de olur ahmetcan kaplan da olur,yada projeye destek vermek,ajax projesi misal,böyle bişey var mı? yok)

4- bide maaşlar uçmuş durumda takımda,bu durum fakirden alıp zengine vermek gibi oluyor,eskiden böyle değildi,taraftar desteği maddi manevi önemli idi futbolcuya,

bilginsem
16.09.2022, 19:12
Avcı ile uluslararası seviyeye çıkamayız arkadaşlar. Şenol Güneş gibi, Ünal Karaman gibi(Çok sever, saygı duyarım) avrupada final oynadığımız yıllara dönmeliyiz. Kaç senedir Avrupada kupa aldığımız yok yani kıytırık bir uefa kupasını bile alamıyoruz.

Ya da onlar bir kenara neden Avrupa'da 1 Allah'ın kulunun tanımadığı, Trabzon'a gelip baskı ortamını gördükten sonra, ya tazminat var nasıl olsa diyecek hoca neden bulmuyoruz ki? Bize çağ atlatır 5 farklı galibiyetler alabilip uzun vadede 4-6 arasına konumlanmaz mıydık ligde?

Bu işin organizasyon ve zaman işi olduğunu anlamak neden çok zor acaba?

Abdullah hoca 5 sene bu takımın başında bulunsun, iddia ediyorum Uefa'da yarı final, konferansta final falan görür, borcumuzu bitirir ve 2 tane daha şampiyonluk ekler, yıldızımızı takarız. Bundan fazlasını hayal eden arkadaşlar size hayatlarınızda bol bol başarı diliyorum.

Doctore
16.09.2022, 19:15

Sağlam defans yapsın yeter bindirmesede olur

kayl
16.09.2022, 19:26

Ama transfer donemi gelince nerd bu transferler diyor taraftar tabi bilet i yinede 150 200 araligina dusurmek gerekti saglik olsun onumuzdeki 5 macin 3 unu sahamizda yapiyiruz kaysrri deplasmani bjk deplasmani en kotu 12 cikarmak gerek 13 iyi 15 mukemmel olur liderle en motu 5 puan araliginda hirersek dunya kupasina sakatlar doner... ligin ikinci yarisinda visca ve peres le o kanadi isletiriz ama bir futbolcudan cikmak gerek peres icin o kim olur bir turk stkper bulursak hugo olur gibi... djanini m assouras değişikliğinde gelebilir

musti5576
16.09.2022, 19:47
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220916/df9d4f468cffaef03f1f3a2d264814e8.jpg
Adana demir dep sonrası 1 gün izin yaptık 1 idmanla kızılyıldız maçına çıktık. Kızılyoldız maçını dün oynadık bugün sanırım izinliyz yarın yine tek idmanla maça çıkıcaz. Zaten milli ara geliyor. İzni orda yapsakta çalışsak olmazmıydı. Rakibimiz Fransa dn gelip idman yapıyor. Hocayı seviyorum ama bu izin konusunda muhalifim. Eminim milli maç izni en çok bizim olacak yine.cuma günü başlarız idmanlara.kesin.

Enaldo61
16.09.2022, 20:02
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220916/df9d4f468cffaef03f1f3a2d264814e8.jpg
Adana demir dep sonrası 1 gün izin yaptık 1 idmanla kızılyıldız maçına çıktık. Kızılyoldız maçını dün oynadık bugün sanırım izinliyz yarın yine tek idmanla maça çıkıcaz. Zaten milli ara geliyor. İzni orda yapsakta çalışsak olmazmıydı. Rakibimiz Fransa dn gelip idman yapıyor. Hocayı seviyorum ama bu izin konusunda muhalifim. Eminim milli maç izni en çok bizim olacak yine.cuma günü başlarız idmanlara.kesin.

Diğer takımlarınkini hiç bilmiyorum ama bana da bizim oyuncular sık izin yapıyor gibi geliyor.

musti5576
16.09.2022, 20:06
Diğer takımlarınkini hiç bilmiyorum ama bana da bizim oyuncular sık izin yapıyor gibi geliyor.

Ben de bugün bu haberi görünce yazayım dedim. Bu kadar izin yapan takımda sakatlık da çok olur fiziki yetersizlik de.

gurur6134
16.09.2022, 20:40
Maçları takip edersen bağ sakatlığının zeminle ilgisi yok... larsen frencvaros maçında baglara darbe almıştı.. yusuf yazici aynı maçta ters hareket yaptı... bruno peres gs maçında halil dervişoğlu nun arkadan sert basmasiyla bağları zaten zedelenmisti dorukhan kasimpasa stadında sakatlandı türkiyenin en iyi cimlerinden edgar izmir de sakatlanmisti nerdeyse tüm oyuncuların sakatligi deplasmanda geldi bunun için bizim stadı kotulemek gereksiz

Antreman yapilan zemin sikintiliysa bag dokularina fazla yukleme yapar yorar zayiflatir dokulari ne zaman nerde patlat verecegi belli olmaz en ufak zorlamada gider bag oyle kolayina kopacak hasar gorecek yapida birsey degil gecmiste yasadim asiri zorlamaya bagli olarak ustelik sporcu adam bunlar yada antreman tekniklerinde sikinti var baska takim var mi bu kadar sık bag sakatligi yasayan yok o zaman bunu sans diyerek gecistiremeyiz.. olmayacak pozisyonlarda bag sakatligi cikiyor uzun sureli ustelik gecen seneden bu yana bir yerde bir sikinti var diger takimlarda ya senede 1 yasanir ya olmaz bu kadar uzun sureli bag yaralanmasina yirtik kopmaya bagli sakatliklar bizim gecen seneden bu yana gervinho peres serkan edgar trondsen larsen dorukhan hadi yusufu gecelim 2 haftaya donecekmis normal mi simdi bu durum baska ornegi var mi ulkede

kaçarava
16.09.2022, 20:56
Antreman yapilan zemin sikintiliysa bag dokularina fazla yukleme yapar yorar zayiflatir dokulari ne zaman nerde patlat verecegi belli olmaz en ufak zorlamada gider bag oyle kolayina kopacak hasar gorecek yapida birsey degil gecmiste yasadim asiri zorlamaya bagli olarak ustelik sporcu adam bunlar yada antreman tekniklerinde sikinti var baska takim var mi bu kadar sık bag sakatligi yasayan yok o zaman bunu sans diyerek gecistiremeyiz.. olmayacak pozisyonlarda bag sakatligi cikiyor uzun sureli ustelik gecen seneden bu yana bir yerde bir sikinti var diger takimlarda ya senede 1 yasanir ya olmaz bu kadar uzun sureli bag yaralanmasina yirtik kopmaya bagli sakatliklar bizim gecen seneden bu yana gervinho peres serkan edgar trondsen larsen dorukhan hadi yusufu gecelim 2 haftaya donecekmis normal mi simdi bu durum baska ornegi var mi ulkede

Stat zemini değişince antrenman sahasının zemini de değişti. Antrenman zemininden ben de şüpheleniyordum geçen sezon.

https://twitter.com/trabzonspor/status/1543249087516000258

Erkan A.
16.09.2022, 21:07
Trabzonsporumuza gelen yerli oyuncular milli takim defterini kapamalidir veya inanilmaz perfomans göstermeliler ve medya baskisi olursa anca o zaman secilirler ama yedekte otururlar.
fatih tekke birakin süperligi avrupanin sayili golcülerin arasinda ilk üce girebilecek bir golcüydü
gökdeniz karadeniz gibi ortasaha oyuncusu dünyada zor bulunurdu,bu ikili trabzonsporlu olduklari icin milli takimda doya doya oynayamadilar.Trabzon sehri insanlari Gercekten federasyon tarafindan baska ülkedenmi geldigimizi düsünüyor bu lavuklar . Hersey tamam anladik düsmansiniz da umut bozok olayi nedir ya bu alman hoca sahtekari kendi iradesiyle neden karar veremiyor altintop almis eline sazi gs de gs diyor karisan tepki veren yok..umut bozok olayina ts El atmali protesto yapmali.daha evelden steffan kuntz neden bizim maclara gelmiyor diye belirtmistim burada tepki verenler olmustu bana mecbur degil diye! Alin simdik mecburmu degilmi umutu almadi. Halil kimdir ya ne bok yemis bu cocuk altintopla bilmedigimiz özel iliskisimi var nedir bu ya . Allahinizdan bulursunuz insAllah, 2022 yillindayiz istanbul kuluplerinde oynayan direk milli takima seciliyor bu düzeni vatan millet izliyor türk futbolu batmis simdik luxemburgu yeneriz halil gol atar milli kahraman ilan edilir basimiza tövbe .

Kadir Aydın
16.09.2022, 21:48
Wakame ilk macinda ilk golünü atmis.

yorumsuz6117
16.09.2022, 22:15
Bozok bana çok güven verdi geldiğinden beri, 15-20 atar gibi bu sezonda bitiriciliği iyi..

Sadettin_
16.09.2022, 22:17
Bozok bana çok güven verdi geldiğinden beri, 15-20 atar gibi bu sezonda bitiriciliği iyi..Milli takıma cagrilmaliydi .
Bence tam milli takım forveti

gurur6134
16.09.2022, 22:27

Ne zaman of besikduzu arasi stadin onunden gecen bir rayli sistem yapilir sahilden o zaman seyirci sorunu olmaz kışın ulasim buyuk sorun ozel araci olamayan adam icin ,ozellikle ilcelerden koylere ulasim imkansiz gibi birsey aksam saatlerinde saat gecikdikce de daha buyuk sıkınti oluyor trabzon merkezde bile 9 dan sonra hayat duruyor kisin. bu mac normalde stad cok rahat dolar pazar gunu ve saat musait ama millete bilet fiyatlari pahali geliyor olabilir trabzon gibi bir sehir icin maksimum 200 olmali bilet fiyati normal lig maclarinda ,macina gore olan ilgiye talebe oranla artdirilabilir fiyat.. zaten senelerce hatir gonul iliskisine bedava bilete alistirilmis taraftar fazla geliyor simdi bilet fiyati..

Halil Alemdar
17.09.2022, 01:34
Zor maç.

——————-Uğurcan—————-
Doğucan—Bartra—Denswill—Eren
—————-Gbamin-Sio————
Djaniny———-Baka—————Trezege
——————-Gomez——————

İkinci yarı Bardhi, Hamsik, Umut, Lahtimi vs.

nbay
17.09.2022, 08:21
Bu arada yeri değil ama; milli takıma forvet olarak umut’un değilde serdar dursun’la halil’in çağrılması skandaldır.

hadi serdar dursunu geçtim, oda kafa olarak bitikte halil dervişoğlu ne yapmışta çağrılmış.

yönetimin buna tepki koyması lazım.Bakın bjk hemen tepki vermiş salih uçan içinki haklılar.

Fazla abartıyoruz,serdar da Halil de grup maçlarında sürekli oynamış ,milli takıma katkı vermiş isimler . Umutun da illaki sırası gelecek ,şanssızlığı bir önceki kampta sakatlanması ve kendini gösterememiş olması .

Doğukan Uçan
17.09.2022, 09:16
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1571016223474720768

sosyal medya hesaplarını 12 yaşındaki çocuğa mı verdiler.

sürekli video paylaşıp duruyor.

abdllh.29
17.09.2022, 09:53
1 sene şampiyon olduk memleketin tüm ayarları bozuldu.
tüm türkiye trabzonspor başarız olsun diye pusuda bekliyor sanki.

bu nasıl bir hazımsızlık nasıl bir nefret nasil bir korkudur anlamak imkansız. Sanki bizi annelerinin üstünde yakalamışlar.

Düşünüyorum bunun sebebi ne olabilir diye ama bulamiyorum. Aklıma gelen tek şey ts lige ambargo koyarsa tv deki 3 eziklerin yorumcularının bilinçaltinda işsiz kalma korkusu. Aklıma başkada birşey gelmiyor

maça gelecek olursak öyle ya da böyle bu maçı bi şekilde kazanmalıyız

Kendi taraftarımızın da bir kısmı dahil

doc holliday
17.09.2022, 10:04
Fazla abartıyoruz,serdar da Halil de grup maçlarında sürekli oynamış ,milli takıma katkı vermiş isimler . Umutun da illaki sırası gelecek ,şanssızlığı bir önceki kampta sakatlanması ve kendini gösterememiş olması .

Bazılarına sıra daha hızlı geliyor

kayl
17.09.2022, 11:04
Bazılarına sıra daha hızlı geliyor

Şunu hepimiz biliyiruz ki bozok fb gs bjk de oynasaydı su anda milli takimdaydi fb de 5 ci forvet konumundaki serdar dursun ıngiltere 2ci ligine düşmüş henüz forma giymeyen halil dervişoğlu gs de süre almayan berkan kutlu bildiğin dalga geçiyor kuntz... yarınki maçın kadrosu da su olur.. ugurcan dogucan bartra denswil eren.. siopis hamsik bakasetas.. djanini trezege gomez... 60 ta hamsik gbamin değil sıklığı gelir ondeysek... 65 gibi umut gomez.. 70 gibi trezege lahtimi djanini omur... son olarak ta bardhi bakasetas değişikliği gelir

Arif Timurcioğlu
17.09.2022, 11:10
Doğucan'ın bu denli gömülmesini anlamıyorum. Çocuk bir tane hata yaptı diye ''Bomba'' oldu. Bu yaftalamaları artık bırakın! Doğucan genç ve potansiyeli olan bir çocuk. Sağ bekte daha önce oynadı. Trabzonspor'da da gayet iyi oynar. Bartra'yı sağa çekmek gereksiz bir iş olur. Oyuncuları esas mevkilerinden çıkartıp tuhaf dizilimler yapmaya gerek yok. Bu maçtaki en büyük handikap yorgunluk olacaktır. Hamsik'i ne kadar kullanabileceğiz, bu kısım önemli. Siopis aynı enerjiyi koyabilecek mi? Bunlar önemli. Başlığında da yazdım Siopis gibi oynamalı top kap en yakın oyuncuya ver, yok ileri çıkıyım, 3 adamın arasından geçiyim işlerine kalkarsa kötü bir futbolcu olur basit oynarsa iyi bir futbolcuya evrilir. Son oynadığı maçtada yeteneği dışında işlere kalkıştığı için kötü göründü. Sağbek izlemedim ama yeteneği varsa mantıklı hamle.

pReN@_61
17.09.2022, 11:33
yarın kazanırsak liderle puan farkı 3

nakzo
17.09.2022, 11:36
Siopis yine oynamalı oynarsa kazanırız.

nakzo
17.09.2022, 11:38
Avcı ile uluslararası seviyeye çıkamayız arkadaşlar. Şenol Güneş gibi, Ünal Karaman gibi(Çok sever, saygı duyarım) avrupada final oynadığımız yıllara dönmeliyiz. Kaç senedir Avrupada kupa aldığımız yok yani kıytırık bir uefa kupasını bile alamıyoruz.

Ya da onlar bir kenara neden Avrupa'da 1 Allah'ın kulunun tanımadığı, Trabzon'a gelip baskı ortamını gördükten sonra, ya tazminat var nasıl olsa diyecek hoca neden bulmuyoruz ki? Bize çağ atlatır 5 farklı galibiyetler alabilip uzun vadede 4-6 arasına konumlanmaz mıydık ligde?

Bu işin organizasyon ve zaman işi olduğunu anlamak neden çok zor acaba?

Abdullah hoca 5 sene bu takımın başında bulunsun, iddia ediyorum Uefa'da yarı final, konferansta final falan görür, borcumuzu bitirir ve 2 tane daha şampiyonluk ekler, yıldızımızı takarız. Bundan fazlasını hayal eden arkadaşlar size hayatlarınızda bol bol başarı diliyorum.

Aynennnn katılıyorum.

pReN@_61
17.09.2022, 11:49
bu arada antebi küçümsemeyin uşaklar
nihayetinde 11 puandalar ve son 5 maç tek mağlubiyet
dikkat
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1570837797812195328

lazanka61
17.09.2022, 12:15
https://forum.bordomavi.net/images/misc/quote_icon.png Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı https://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost-right.png (https://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1921722280#post1921722280)

Düşündüklerimi aynen yazmış arkadaş, bravoooo

lazanka61
17.09.2022, 12:18
çok yeri olmasa da, aldık sattık gelirler giderler, muhtemel gelirler lig-kupa, taksitle alımlar filan...kıymetli muhasebeci arkadaşlar bir bilanço çıkarsa...yes ve ht nin işi değil bunlar

doc holliday
17.09.2022, 12:37
Şunu hepimiz biliyiruz ki bozok fb gs bjk de oynasaydı su anda milli takimdaydi fb de 5 ci forvet konumundaki serdar dursun ıngiltere 2ci ligine düşmüş henüz forma giymeyen halil dervişoğlu gs de süre almayan berkan kutlu bildiğin dalga geçiyor kuntz... yarınki maçın kadrosu da su olur.. ugurcan dogucan bartra denswil eren.. siopis hamsik bakasetas.. djanini trezege gomez... 60 ta hamsik gbamin değil sıklığı gelir ondeysek... 65 gibi umut gomez.. 70 gibi trezege lahtimi djanini omur... son olarak ta bardhi bakasetas değişikliği gelir

Mümkünse djaniny’li kadro yazmayalım. Bu arkadaş real madridin los galacticos kadrosunun içinde olsa o kadro içime sinmez.

ruhum daralıyor bu arkadaşı izlerken.

orhan42
17.09.2022, 13:20
Kızılyıldız maçındaki 11'den Djaniny yerine Lahtimi , Gomez'in yerine Umut ile çıkarsak galip gelme ihtimalimiz çok yüksek.O takım kolay gol yemez , orta sahayı da rahat kapatır..

ilelebeTS
17.09.2022, 13:22
Çok fazla bir şey söylemeye gerek yok, çıkıp kazanmak zorundayız. Geçen sezon 37 maçta ulaştığımız mağlubiyet sayısına bu sezon 6 maçta ulaştık. Kota doldu artık. İyi bir galibiyet serisiyle beraber çıkışa geçmemiz lazım.

Enes Başkaya60
17.09.2022, 13:35
Gomez yarın kesin yazar.

Doğukan Uçan
17.09.2022, 13:39
Geçen sene trabzondaki antep maçı her ne kadar farklı kazansakta rakip ikinci yarı tek kale oynamıştı.

kayl
17.09.2022, 13:57
Kızılyıldız maçındaki 11'den Djaniny yerine Lahtimi , Gomez'in yerine Umut ile çıkarsak galip gelme ihtimalimiz çok yüksek.O takım kolay gol yemez , orta sahayı da rahat kapatır..

Djanony bir yerde toparliyicaktir. Bu adam kabul etmemekte geçen yıl bayağı katkı verdi .. bir yerde duzekecektir.. artı antepin son umraniye ve gs maçlarında presekarsilik çok top kaybiyla oynamasından dolayı önde pres için djanini oynuyucaktir.. acaba diyorum trezege çok yoruldu onun yerine lahtimi ile başlarsak çocuk et mi balık mi ogrensek iyi olur du.. kadrom.. ugurcan.. dogucan bartra denswil eren... siopis hamsik bakasetas... djanini lahtimi maxi gomez

acan61
17.09.2022, 14:19
Bu maç kaybetmezsek iç saha yenilmezlik rekorumuzu egale ediyormuşuz. Avcı istifa.

doc holliday
17.09.2022, 14:41
—————————-uğurcan————————-

gbamin——-bartra——-denswil———-eren

——————————siopis——————————

—————-hamsik——————-bakasetas———

lahtimi———————-umut—————-trezege reis———

abcabca
17.09.2022, 14:49
Bu maç kaybetmezsek iç saha yenilmezlik rekorumuzu egale ediyormuşuz. Avcı istifa.
o biraz zor, 90 maçlık seri nasıl egale edilecek.

Adem Akyüz'
17.09.2022, 15:25
Yarın maç saatinde Trabzon'da hava sıcaklığı yaklaşık 30 derece görünüyor. Nemi de eklersek hissedilen 35 derece falan olur. Keşke maç saati biraz daha ileriye alınsaydı.

Maç izleyen için de oynayan için de zor olacak. Temposuz ve sürekli duran bir maça hazır olalım.

pReN@_61
17.09.2022, 15:32
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1571107195357646851

acan61
17.09.2022, 15:33
o biraz zor, 90 maçlık seri nasıl egale edilecek.

94- 96 sezonunun serisi :)

gudoz81
17.09.2022, 15:40
Antep vasat bi takım 3 iyi oyuncuyla eksiklerini kapatarak idare ediyorlar.
Basit bi oyun planları var ama o basitliğe baya sadıklar başarılarıda biraz ordan geliyor
Sabırlı oyun bizim için yeterli olur
Öyle böyle bi tane kesin atarız
Yemeyelim yeter

lazanka61
17.09.2022, 15:57
https://twitter.com/soccertimetr/status/1571032650466598912?s=46&t=dIJ9liWsa2kPjMjY0NagrA bir de bunların yanında kulübün bu yıl ödeyeği bonservis taksitleri var

iyattara
17.09.2022, 15:57
Sag beke Türk bir çözüm bulup 3 Turk u denklestiririz. Umut başlamaz gibi. Larsen olsa belki de zaten sag bek değişecek bir mevki de farklılık olsun ister hoca. Dogucan ve Yusuf Erdoğan sağ bek adaylarım. İkisi de sakarlık ihtimali yüksek adamlar ama bakalım.

gurur6134
17.09.2022, 16:14
https://twitter.com/soccertimetr/status/1571032650466598912?s=46&t=dIJ9liWsa2kPjMjY0NagrA bir de bunların yanında kulübün bu yıl ödeyeği bonservis taksitleri var

Cok fazla 25 i gecmemeliydik daha verigisi menejer ucreti var bunlarin bu yuku karsilayamaz klup iyi bir stad sponsorluk anlasmasi gelmezse ki su ekonomik sartlarda asla eski anlasmaya yaklasabilecegimizi sanmiyorum kocaman bir butce acigi daha bizi bekliyor sezon sonunda sampiyon olsan ne olacak getirisi yok avrupada son 16 ceyrek final falan gorursek biraz hafifler yukte o da zor .. ne olursa olsun bu kadar acilmamaliydik 35 milyon avro sadecs maas yuku vergisi menejer ucreti futbolcu taksitleriyle kabaca 45 milyon avro civari bir rakam eder senelik yandi gülüm keten helva..

Ahmet Taşçı
17.09.2022, 17:45
Takım 11'ini hazır bulmuşken hiç bozmamak lazım, Larsen yerine 1 maçlık Doğucan idare eder. Milli maç arasında kendi milli takımına gitmezse iyileşir Larsen. Mr'da ciddi bir durum da saptanmamış.

Gökhan Balcı
17.09.2022, 18:18
Hocanın kendine gelmesiyle kadroda taşlar yerine oturdu. Doğucan şimdilik Larsen'i yedekleyecek ama aynı zamanda Siopis'in de alternatifi. Gbamin doğrudan Hamsik'i yedekleyecek. Kendisine sorumluluk vermeliyiz çünkü çok sık kullanacağız kendisini. Bakasetas ile de Yusuf birbirini yedekleyecek. Trezeguet Naci ile Visca Lahtimi ile birbirlerini yedekleyecekler. Sol bekte Eren ile Denswill. Mümkün olduğunca Yusuf Erdoğan'a mecbur kalmayacak şansa ve formüllere ihtiyacımız var. Çünkü temeli çok zayıf olduğundan hırslı oynadığında bile bize zarar verebiliyor. Örneğin tehlikeli bir yerde gereksiz faul yapmak gibi. Djaniny forveti ikileyeceğimiz zamanlarda iş görebilir. Ömür orta sahadan süratli çıkmamız gereken boş alanların olduğu zamanlarda faydalı olur. Yusuf ya da Bakasetas'ın olmadığı zamanlarda da Bardhi kaleye yakın on numara olarak yine fayda sağlayabilir. Her oyuncudan yapabileceği işin en iyisini isteyelim ama yapamayacakları işte çırpınmalarını beklemeyelim yeter ki.

gudoz81
17.09.2022, 19:56
Yerli pep ilk dakikada yedi
Şunların ağzına laf verdik ya yuh olsun bize

kayl
17.09.2022, 20:58

Konudan bagimsiz ama bu istanbulspor un yedek kulubesinde abazaj owusu ologo can iç ebert gibi yabancı oyuncular var hızlı birini oynayamıyor hocaları amaç ne sizce

Onur Akyüz
17.09.2022, 21:39
Larsen idmanda vardı oynayacak gibi duruyor.

ekeser60
17.09.2022, 21:47
Bu nurinin bizle derdi ne anlamadım adamların TS galibiyeti hariç bütün maçları mağlubiyet. Bu sene bize fark atan Antalya ve kopenhagin neredeyse biz hariç galibiyetleir yok. İlginç.

Antonio
17.09.2022, 21:55
Ligin ilk maçında doğru kadro doğru oyunlar vardı. Sonra ne olduysa bozulduk. Bakın İstanbulsporu falan pozisyon vermeden yendik.

kayl
17.09.2022, 21:57
Larsen idmanda vardı oynayacak gibi duruyor.

Oynamaz tempolu koşu yaptı sadece kadroda olmaz bir mac ıç n adamın sakatligi nuksetmesin

Antonio
17.09.2022, 21:59
İstanbul maçı kadrosunda siopsis on libero defansta dorukhan var. Visca kanat cornelius forvet. Şu takımın defans hattini bozduk orta alanda da bakesetasi 10 numaraya atmışız. Bartra ile birlikte çok pozisyon veriyoruz. Bartrayi yedekte değerlendirmek lazım.

Kenshi
17.09.2022, 22:04
Beşiktaşı kalayladılar. Biraz tempo tutsak bu sene de şampiyonluk zor değil.

chener
17.09.2022, 22:11
Bu hafta yukarıyı yakalamak için güzle fırsat oluştu. Eski günlerimize dönelim.
Bu arada Nuri Şahin'in egosu, kibri Antalyaspor'u eritmeye devam ediyor. Burada artık ciddi tepki var. Kibir şeytandır. Abdullah hocanın o kadar övgülerine rağmen kalktı tepeden bakan bir tokalaşma yapmıştı.

Adem Erdoğan
17.09.2022, 22:21
Lig dünya kupasından sonra şekillenmeye başlar anca, Başakşehir dışında ne oynadığı belli olan, istikrar sağlayan bir takım yok henüz.

HasanTezel
17.09.2022, 22:26
Bu hafta yukarıyı yakalamak için güzle fırsat oluştu. Eski günlerimize dönelim.
Bu arada Nuri Şahin'in egosu, kibri Antalyaspor'u eritmeye devam ediyor. Burada artık ciddi tepki var. Kibir şeytandır. Abdullah hocanın o kadar övgülerine rağmen kalktı tepeden bakan bir tokalaşma yapmıştı.

Kibirde ülkemizin zirveleri;

1. Terimizm
2. Belözinski
3. Nuriyeva

Bu arkadaşlar ŞİŞİRİLMİŞ BÜYÜTÜLMÜŞ İTTİRİLEN arkadaşlar, bakalım sonları ne olacak?

Giallorossi
17.09.2022, 22:48
Ne yani? Simdi berbat Trabzonspor yarin kazaninca 13 puan, uzay takimi bjk 14 puan mi olacak? :) Aaaa

ilelebeTS
17.09.2022, 22:59
Özellikle orta sahayı fazla kurcalamaya gerek yok artık, oradaki ezber bütün takıma yansıyor. Şöyle 4-5 maç hiç ellememek lazım orayı, ondan sonra yeni gelenler takıma iyice adapte olurlar. Geçen seneki oyuncular hocanın isteklerini daha iyi biliyorlar ve zaten şampiyon oyuncular. Takımda çok fazla değişen yer olduğu için bir anda çorbaya dönmüştü oyun. Önce o ezber oturana kadar eskilerle devam, sonra diğer taşlar yavaş yavaş oturacak. Transferde kötü adam aldığımızı düşünmüyorum, ezberi olan takım içinde çok daha faydalı olacaklardır.

Antonio
17.09.2022, 23:00
Ne yani? Simdi berbat Trabzonspor yarin kazaninca 13 puan, uzay takimi bjk 14 puan mi olacak? :) Aaaa

Zehirli oku atma....

gudoz81
17.09.2022, 23:01
Konudan bagimsiz ama bu istanbulspor un yedek kulubesinde abazaj owusu ologo can iç ebert gibi yabancı oyuncular var hızlı birini oynayamıyor hocaları amaç ne sizce

Tekke çalıştırıyor diye seyredersin istanbulspor maçlarını, geçen sezonda rar ara seyretmiştim.
Nerdeyese 1. Liğ takımıyla devam ediyorlar, hocaları daha iyi bilir tabi ama son 2 haftadır fena oynamıyorlar ve bjk ile berabere kaldılar. Onlar açısından başarı.

bordodeli
17.09.2022, 23:09
Bartra beke kaydırılacaksa ve Gbamin düzeldiyse ben olsam onu stopere çekerdim. Adamın stoper oynadığını herkes unuttu.

ilelebeTS
17.09.2022, 23:10
Kadro geçişini çok sert yapmaya çalıştık patladık. Geçiş daha yumuşak olmalı, bunu Kızılyıldız maçı gösterdi. Takımın yarısından fazlası yeni transfer olunca öyle hemen istediklerini yapamıyorsun. Ve şu 4-1-4-1 ısrarı. Bizim kadronun gerisi bunu oynayamaz bence. Çünkü o oyun farklı bir tipte önlibero ister ve tabi beklerin topla arası daha iyi olmalı ve en azından 1 stoperin çabuk atletik bir adam olmalı ki boşluğu çabuk kapatabilesin.

doc holliday
18.09.2022, 08:49
Bugün stadta olacağım inşallah. Bu yıl ilk olacak.

Takım geçen sezonun son dönemlerinden beri başarıya doymuş şekilde oynuyor.Pek maçlara gitme isteğim gelmiyordu o nedenle.Bu sezonda budurum devam etti,taki kızılyıldız maçına kadar.

Umarım son maçtaki aç futbol devam eder bizi başarıya götürebilecek mentalite budur.Fakat birkaç oyuncumuzunda artık silkinmesi gerekiyor. Özellikle uğurcan’ın önderliğine takımın ihtiyacı var.

Son olarak hiçbir oyuncumuzu gömmek istemem, herkesten bir şekilde yararlanılması taraftarıyım ama bu bardi ile djaniny’in aldığı süreler umarım en minimumda olur.Gerçekten izlerken gözlerim kanıyor.

TSezgin61
18.09.2022, 09:55
insallah bu maci kazasiz atlatiriz. cok iyi gelir

Yiğit SARI
18.09.2022, 10:12
Takımda 4 tane sağ bek oynayabilen adam var hepsi sakat mı sahiden? :D

stichus
18.09.2022, 10:24
Kalan maçların en zoru.

Avrupa'da kendimize geldik.
Lig maçları daha fazla konsantrasyon istiyor. Sıkıntımızın sadece orta saha kurgusu olmadığı açık bence. Maçı isteyen oyuncu sayısı artmalı.

Zorlanırız ama kazanırız diyorum. Erken bulacağımız bir gol ve iştahımızla moralimizi de düzeltiriz.

Yani inşallah.
:)

Skoru bulmadan Lahtimi, Naci gibi oyuncuları zinhar sahaya atmamalıyız. Kesinlikle alınmaması gereken oyunculardı ama alındılar diye de oynatmak zorunda değiliz. Bu arkadaşların yedek olabilmeleri ve sonradan oyuna girmeleri için kırkar fırın ekmek yemeleri gerekiyor. Taraftarımız değişiklik olsun diye istiyor bu arkadaşları, can sıkıntısından istiyor yoksa futboldan anladıklarından değil yani.

David_LuiZ4
18.09.2022, 11:02
Antep boş takım değil zor maç olacak..Açıkçası puan kaybedersek şaşırmam..

Teknik kapasitesi iyi adamları var ön tarafta Maxim Mustafa Markovic Figuerido hem teknik hem de ayağa iyi pas yapan adamları..Merkezde Jevtovic ile Parmak'ı oynatıyor Erol..Jevtovic bizdeki Siopis'in görevini üstleniyor ama daha fizikli bir oyuncu ve merkezde kaptığı topları direkt oynayarak öndeki 4'lüye ulaştırıyor..Yanında Parmak'ı oynatması bizim için avantajdır..Furkan yedeklerde fizik olarak Parmak ile aynı tipte oyuncu ama daha üretken bir adam..Jevtovic-Furkan ikilisini neden bozduğunu anlamadım Erol'un..Kalecileri de iyi rakibin önünde oynayan stoper Ertuğrul rakibin en zayıf halkası üzerine oynamak lazım yanındaki siyahi stoper ise topu oyuna sokmada beğendiğim bir stoper ismi karma karışık yazmakla uğraşamam..Sol beklerinde bir numara göremedim ama sağ bekleri Kitsuo'nun bindirmeleri çabukluğu top tekniği iyi..

Birkaç maçını izledim rakibin ve ortaya koyacağım tablo bu..

Bu minvalde Avcı'nın her zaman yaptığı gibi rakibi iyi analiz ederek 3 puana ulaşması lazım..Zaten Avcı'nın en iyi yaptığı iş rakip analizi..Takımda biraz da kaliteli oyuncu olduğu zaman hocanın işi kolaylaşıyor..Devre arasına kadar toplayabildiğimiz kadar puanı toplayıp aradaki puan farkını minimize edecek konumda olmalıyız..Gbamin ile Bardhi vs ile bu takım şampiyon olamaz..Lig uzun bir maraton kart cezası olacak sakatlıklar gene olacak iki ileri bir geri gittiğimiz durumlar olacak dolayısıyla mevcut kadroyla bu yükü kaldıramayız..Devre arası takımın yarım yamalak kalitesine tam kalite katmalıyız ki 9. şampiyonluğu üçüzlerin elinden çekip alalım..

champions
18.09.2022, 11:21
Doğucan-Bartra-Denswill-Eren
---------Siopis---Hamsik-------
Lahtimi--Bakasetas---Trezege
------------Umut---------------

Son 30 dk Gomez,
Lahtimi'nin durumuna göre, Baka sağa Bardhi ortaya,
Hamsik yerine Gbamin,
Trezege yerine Naci,

Rahat bir maçta Kerem'i de görebilsek çok iyi olurdu.

Halil Alemdar
18.09.2022, 11:56
Bu maçı kazanırsak işler yavaştan rayına oturur. Dünya kupası arasına kadar minimum kayıpla gitmek lazım sonra zaten Visca ile Peres dönerse mis gibi olur.

Edit: Peres listeye bildirilmemiş sanırım.

gokhants1967
18.09.2022, 12:19
Scout ekibi yenilenmeli,profesyonel bir ekip kurulmalı.Porto ve Benfica gibi en az 3-4 milyon euro scout ekibi için harcanmalı.Eski hocalar ve beden eğitimi mezunlarıyla bu işler olmaz.

Kadro kötü değil ama geliştirilmeli.Aynı anda hem Bartra hem de Hugo yan yana olmaz.Devre arası ya da sezon sonu hızlı ve tekniği iyi olan bir stoper alınmalı Bartranın yanına.İki tane ağır stoperle oynamak geçiş oyununda büyük tehdittir.Frencevars takımının neler yaptığını gördük 10 kişi olmalarına rağmen.Bu sadece ortasaha ile açıklanamaz.Savunma oyuncuların çok kolay geçiliyor.

Lahtimi oluyorsa eğer mümkün olan en kısa sürede sağ kanada yerleştirilmeli.Forvetten bozma Djaniny vb. vasat adamlarla sağ kanattan rakibi tehdit edemezsin.Adamın bitiriciliği kötü,forvet olduğu için orta da açamıyor.O şekilde olmuyor yani.Sprinter değil o yüzden kontra tehditi de yok.

6 olarak en iyi isim Siopis gibi duruyor.Gbamin daha teknik ama oyunu yönetecek kadar da değil ayrıca tek başına orayı savunacak kadar çalışkanda değil.

Siopisin hemen yanında Hamsik çok büyük önem taşıyor.Maks.55-60 dk kullanılıp oyundan alınması gerekiyor tekrar sakatlık olmaması için.

Siopis-Hamsik ikilisinin önünde ise Bakasetas olması şart.Yazıcı ve Bardhi o bölgede yedek kalacak kesinlikle.Sadece rotasyonda kullanılırlar.Ayrıca Yazıcı ya da Bardhiden birinin Hamsikin muadili olması imkansız çünkü o teknik kapasite ve pas becerisi onlarda yok.

Trezeguet bazen saçma işlerde yapsa düşük tempo değil de daha dikine ve daha tempolu ve çok adamla hücum futbolu oynandığında tehlikeli olabiliyor.

Daha ofansif olmalıyız ve cezasahasına çok adamla gitmeliyiz.Waka ve Visca gibi adamlar tek pozisyonda işi bitirebilir ancak şuan daha az yetenekli oyuncular kullanıyoruz.Dolayısıyla çok adamla hücum şart.

Forvet hattında şanslıyız.Gomez olmasa Umut var.İkisi de belirli bir stantdartta oynar.Gol vuruşları iyi 2 oyuncununda.

Yıldıray Emanet
18.09.2022, 13:17
Kazanmak şart

doc holliday
18.09.2022, 13:29
Kalan maçların en zoru.

Avrupa'da kendimize geldik.
Lig maçları daha fazla konsantrasyon istiyor. Sıkıntımızın sadece orta saha kurgusu olmadığı açık bence. Maçı isteyen oyuncu sayısı artmalı.

Zorlanırız ama kazanırız diyorum. Erken bulacağımız bir gol ve iştahımızla moralimizi de düzeltiriz.

Yani inşallah.

Skoru bulmadan Lahtimi, Naci gibi oyuncuları zinhar sahaya atmamalıyız. Kesinlikle alınmaması gereken oyunculardı ama alındılar diye de oynatmak zorunda değiliz. Bu arkadaşların yedek olabilmeleri ve sonradan oyuna girmeleri için kırkar fırın ekmek yemeleri gerekiyor. Taraftarımız değişiklik olsun diye istiyor bu arkadaşları, can sıkıntısından istiyor yoksa futboldan anladıklarından değil yani.

Sıfır bilgi ile fikir sahibi olmak bu olsa gerek.

Bu zihniyete kalsa ahmetcan geçen sene 5 dakika süre alamazdı.kulüpte 10 milyon € ları rüyasında görürdü.

Lahtimi naci alınmamalıymış bak bak bak! Bayern bu sene rennes den mathys tel’e 28.5 € verdi.Çocuk 17 yaşında.artık dünyada 17-18 yaşında futbolcular ilk 11 de cirit atıyor. Bunu niye yapıyorlar spor olsun diyemi, hayır daha hızlı ve tempolu oynamak için 25 yaşında oyuncu nerdeyse yaşlı sayılıyor artık.Ondan sonra biz niye böyle yavaş oynuyoruz oluyor abi.

Lahtimi yi almayalımda 30 yaşına gelmiş daha mevkisini bulamamış djaniny lere milyon € lar dökelim.Kulüpte böylece bir an önce iflasını versin.

insanlar lahtimi yi süper uçuyor kaçıyor diye istemiyor oynamasını. O bölge ( sağ açık) kan ağlıyor ömür- djaniny ile.yani elinde anthony-richarlison-neymar mı varda herkes lahtimi oynasın istiyor.bir umut belki orayı doldurur diye istiyor çocukta 10-15 dakikada olsa bundan esintiler verdi.

Ben yönetimin genç oyuncu politikasını doğru buluyorum. Umarım Lahtimi de bugün 11 çıkarda başarılı olur.Bizde iyi bir oyuncu kazanmış oluruz.

Armağan Dere
18.09.2022, 13:41
stichus ironi yapmayı sever:)...
en azından ben öyle anladım..

Doğukan Uçan
18.09.2022, 13:44
Aranızda fikstüre bakan var mı ara dönüşündeki maçlara bakın.

Adana demirspor-Galatasaray
Beşiktaş-Fenerbahçe
Konyaspor-Antalyaspor

Bu akşam ki gaziantep maçı 9 puana bedel öyle bir öneme sahip.

bilginsem
18.09.2022, 13:59
İçerde Antep'i yenip seriyi başlatmamız gerekiyor. 2 haftalık araya moralli girip, döndüğümüzde fişek gibi dönmemiz gerekiyor.

My
18.09.2022, 13:59
Herkes Lahtimi diyorda bu çocuğun ciddi anlamda pişmesi lazım. Olurundan fazla anlam yüklüyorsunuz sonra çocuk az bocaladımı yerin dibine sokacaksınız.

nakzo
18.09.2022, 14:02
30 bin bilet satılmış

Ufuk
18.09.2022, 14:13
Onurhan Babuşçu'yu almış Avusturya'dan Antep. Yusuf gibi Trabzonlu. Belki oyuna girer, henüz siftahı yok.

Enaldo61
18.09.2022, 14:21
Herkes Lahtimi diyorda bu çocuğun ciddi anlamda pişmesi lazım. Olurundan fazla anlam yüklüyorsunuz sonra çocuk az bocaladımı yerin dibine sokacaksınız.

Son 15lerde alacaksın oyuna işte Naci'yi de onu da. Bir maçı çözemiyorsan farklı şeyler yapmak lazım Trezeguet'e yüklenemezsin sürekli bunun farkına varmak lazım artık. Hocaya diyorum bunu.

gurur6134
18.09.2022, 14:24
30 bin bilet satılmış

32 bin anlık mac saati 35 bini bulur gelmeyen kombine sahipleri dusulunce net sayı 30 bin civari olur..

stichus
18.09.2022, 14:25
Sıfır bilgi ile fikir sahibi olmak bu olsa gerek.

Bu zihniyete kalsa ahmetcan geçen sene 5 dakika süre alamazdı.kulüpte 10 milyon € ları rüyasında görürdü.

Lahtimi naci alınmamalıymış bak bak bak! Bayern bu sene rennes den mathys tel’e 28.5 € verdi.Çocuk 17 yaşında.artık dünyada 17-18 yaşında futbolcular ilk 11 de cirit atıyor. Bunu niye yapıyorlar spor olsun diyemi, hayır daha hızlı ve tempolu oynamak için 25 yaşında oyuncu nerdeyse yaşlı sayılıyor artık.Ondan sonra biz niye böyle yavaş oynuyoruz oluyor abi.

Lahtimi yi almayalımda 30 yaşına gelmiş daha mevkisini bulamamış djaniny lere milyon € lar dökelim.Kulüpte böylece bir an önce iflasını versin.

insanlar lahtimi yi süper uçuyor kaçıyor diye istemiyor oynamasını. O bölge ( sağ açık) kan ağlıyor ömür- djaniny ile.yani elinde anthony-richarlison-neymar mı varda herkes lahtimi oynasın istiyor.bir umut belki orayı doldurur diye istiyor çocukta 10-15 dakikada olsa bundan esintiler verdi.

Ben yönetimin genç oyuncu politikasını doğru buluyorum. Umarım Lahtimi de bugün 11 çıkarda başarılı olur.Bizde iyi bir oyuncu kazanmış oluruz.

Mesajım alıntılanmış diye cevap vereyim diyorum ama bir yanlış anlamadır gidiyor yani ne diyeceğimi bilemedim.

Bilgi yok fikir var falan demişsin. Hangi bilgi eksikmiş diye bakıyorum, gençler transfer ediliyormuş ve bu bilgi bende yokmuş.

Mesajında ismini zikrettiğin genç yaşlı ne kadar oyuncu varsa hepsi Lahtimi ve Naci’den iyi topçular bana göre.
Gençlikleri değil yetersizlikleri sorun. Koşamıyorlar, fizikleri de kondisyonları da yetersiz. Topa hakim değiller. İkisini de hem videolarından hem de aldıkları kısa sürelerde maçlarımızdan izledim. Eldeki tüm veri bende de var yani. Bu arkadaşlar süper lig için yetersiz. Şampiyon takımda oynamaları da doğru değil. Sizdeki iyi niyet bende de var da yetmiyor işte.

Haaland genç mesela. Alınmasına karşı çıkmam.

Futbol bildiğimiz, oynadığımız, izlediğimiz bir spor. İyi bir futbolcunun ilk göstergesi ecnebinin ‘first touch’ dediği kabiliyettir. Bu arkadaşlarda ilk temas zayıf. Bunlardan olmayacak, benim açımdan bu belli bir konu. Ha biz hemen anlamıyoruz, uzun uzun izlememiz gerekiyor diyorsanız ben beklerim. O arada hem kendilerine hem de bize eziyet olmaması için sadece skoru aldığımız maçlarda girerlerse en az zararla kendilerini göndeririz.

Ajax işi de çok kafa karıştırmasın. İyi topçuyu alıyor, iyi olmayanı veriyor adam. Ekmeğinde yani.

ANIL
18.09.2022, 14:29
————-—-uğurcan
doğucan—bartra—denswil—elmalı
—————gbamin-hamsik
lahtimi——-bakasetas——trezege
——————-gomez

hofsaale
18.09.2022, 14:37
gs bu kötü oyunla konyasporu yendi, ligimiz kötü bir lig...3-4 kaliteli ve karakterli oyuncu olunca zaten cogu takimlari yeniyorsun...bugun antep yenmemiz gerek, baska bir ihtimal olmamali....

yatmaztara
18.09.2022, 14:41

Şikeci Veysel'in son golde yerlerde yuvarlanmasını izlemek de ayrı keyif. Gerçi geçen yıl bizim şampiyonluğumuza engel olamaması da çok iyiydi.

Enaldo61
18.09.2022, 14:43
Bu maçı geçip Avrupa maçına tekrar odaklanmak lazım ne zaman bilmiyorum ama Avrupa'dan elenmemek şart.

Serdar A
18.09.2022, 14:49
---------------------Uğurcan
Gbamin(Doğucan)---Bartra---Denswill---Eren
------------------HAMSIK---SIOPIS
Lahtimi(Naci)----------BAKA----------Trezeguet
-------------------------Umut

samatyaboy
18.09.2022, 15:02
30 bin bilet satılmış
Coşkulu bir taraftar önünde, coşkulu bir futbolla kazanırız.Maxi Gomez'den duble bekliyorum...

Oğuz ZEYTİN
18.09.2022, 15:09
Hocanın orta saha şablonunu artık değiştirmeyeceğini varsayıyorum. Mete Kalkavan da saçma müdahalelerde bulunmaz inşallah.

Unutuyoruz: Antalya'da Hugo'ya, Adana'da Umut'a yapılan penaltılar verilmedi.

yatmaztara
18.09.2022, 15:10
https://www.youtube.com/watch?v=B5OWuMpRoTg

New Age tarzı müzikler ruhu yeniliyormuş maç öncesi yenilenelim diye paylaştım. Ayrıca eğer vücudumuza istediğimiz parçaları takıyor olsaydık Jaja'nın sol bacağı 20 milyon euro edermiş.

Yiğit SARI
18.09.2022, 15:22
Fırtına evinde en son 2020-2021 sezonunun 29'uncu haftasında Alanyaspor’a 3-1 mağlup olmuştu. Trabzonspor kazanırsa Ekim 1994 ve Nisan 1996 arasındaki 28 karşılaşmalık iç sahada yenilmezlik serisini tekrarlayacak.

Geçmiş olsun diyebilir miyiz?

umut22
18.09.2022, 15:29
————-—-uğurcan
doğucan—bartra—denswil—elmalı
—————gbamin-hamsik
lahtimi——-bakasetas——trezege
——————-gomez

Gbamin yerine Siopis olmalı. Hamsik le birlikte oynayınca level atlatıyorlar orta sahamıza

iyattara
18.09.2022, 15:32
3 günde 1 anda sihirli değnek değmiyor takima. Gerçi hamsik bir nevi sihirli değnek sayılır. Geçen maçın son anlarında yine golu yedik. 2 0 bulmamış olsak psikolojik anlamda da çok zorlanirdik. Bugün de kazanmamız gereken bir maç daha var. Ara öncesi zaman zaman zorlansak da alacağımıza inanıyorum. Defansta iyi durursak on alandaki ayaklarımız gayet skorer adamlar. Yakaladı mı atarlar.

mete61bordomavi
18.09.2022, 15:36
Kazanmak şart
Bence de...

Punisher-61
18.09.2022, 15:41
Gbamini ilk 11e yazanlar galiba son maclari iyi takip edememis

crixus_61
18.09.2022, 15:42
1571481261729800193

crixus_61
18.09.2022, 15:42
1571481597303738374

kadirkaradag061
18.09.2022, 15:44
abdülkadir denen sorunlu herif oynama ihtimali var mı ? eğer oynarsa maçı izlemem.

DeAgLeMaNyAq
18.09.2022, 15:45
Geçmiş olsun diyebilir miyiz?

Her yerde Trabzonspor rekor için sahada şeklinde haberler yapılmış fakat 90 maçlık rekorumuzun yanında 28 maç hiçbir şey...

Enes Başkaya60
18.09.2022, 15:46
1571481261729800193

Elimizdeki şu an tek sağlam sağ beksin neden kendini zorluyorsun larsen kardeşim özverin çok iyi ama büyük risk.

ozzy!
18.09.2022, 15:49
Umut hak ediyordu iyi oldu. Kadro iyi.

Ufuk
18.09.2022, 15:51
1571481261729800193

Karşısında Sagal olacak. Çok riskli bir karar. Zorlanacak bakalım sakatlık çıkmaz inş.

DeAgLeMaNyAq
18.09.2022, 15:56
Umut hak ediyordu iyi oldu. Kadro iyi.

Umut'un hak etmesinden ziyade Dorukhan'ın sakatlanması, Abdulkadir'in formsuzluğu ve Hamsik'in dönüşü Maxi Gomez'i dışarıda bıraktı. Djaniny dışarıda kalabilirdi ancak Umut ve Gomez'i bir arada kullanmak da sıkıntı doğuruyor...

Semih AYDIN
18.09.2022, 15:57
Rahat alırız.

Punisher-61
18.09.2022, 15:58
Ben Hugoyu oynatmazdim.. adam saatli bomba

ilelebeTS
18.09.2022, 15:59
3 gün önceki maçın sağlaması olacak maç. Eğer öyle olursa rakibe çok az pozisyon verip net skorla kazanırız. Normalde fazla skor tahmini yapmam ama bu sefer 2-0 diyorum.

Sefa Murat Dokuz
18.09.2022, 15:59
Yanlış kadro, görürüz inşallah yanılırım.

Edit: bartra denswill son maç birlikte daha iyi gözüktü niye bozdun?

Gbamin’i ve Maxi Gomez’i bir şekilde ilk 11’e entegre etmeden bu takım sınıf atlayamaz.

Ufuk
18.09.2022, 16:00
https://twitter.com/GaziantepFK/status/1571485482101649410

Figueredo yerine Pekhart oynayacak diyorlardı fake attılar galiba. Sağda Eskihellaç yok, Markovic oynuyor. Bunun dışında beklenen kadro.

doc holliday
18.09.2022, 16:00
Kadroyu beğenmedim bakalım görelim inş kazanırız

asilhamsi
18.09.2022, 16:01
Mesajım alıntılanmış diye cevap vereyim diyorum ama bir yanlış anlamadır gidiyor yani ne diyeceğimi bilemedim.

Bilgi yok fikir var falan demişsin. Hangi bilgi eksikmiş diye bakıyorum, gençler transfer ediliyormuş ve bu bilgi bende yokmuş.

Mesajında ismini zikrettiğin genç yaşlı ne kadar oyuncu varsa hepsi Lahtimi ve Naci’den iyi topçular bana göre.
Gençlikleri değil yetersizlikleri sorun. Koşamıyorlar, fizikleri de kondisyonları da yetersiz. Topa hakim değiller. İkisini de hem videolarından hem de aldıkları kısa sürelerde maçlarımızdan izledim. Eldeki tüm veri bende de var yani. Bu arkadaşlar süper lig için yetersiz. Şampiyon takımda oynamaları da doğru değil. Sizdeki iyi niyet bende de var da yetmiyor işte.

Haaland genç mesela. Alınmasına karşı çıkmam.

Futbol bildiğimiz, oynadığımız, izlediğimiz bir spor. İyi bir futbolcunun ilk göstergesi ecnebinin ‘first touch’ dediği kabiliyettir. Bu arkadaşlarda ilk temas zayıf. Bunlardan olmayacak, benim açımdan bu belli bir konu. Ha biz hemen anlamıyoruz, uzun uzun izlememiz gerekiyor diyorsanız ben beklerim. O arada hem kendilerine hem de bize eziyet olmaması için sadece skoru aldığımız maçlarda girerlerse en az zararla kendilerini göndeririz.

Ajax işi de çok kafa karıştırmasın. İyi topçuyu alıyor, iyi olmayanı veriyor adam. Ekmeğinde yani.

tam anlamadım ajax u19 maçlarını mı izliyorsun ya da lahtimi nin oynadığı ligi mi izliyorsun?

Adamlardan biri ( naci) 10 dakika oynadı hemen tek pasta müthiş bir asist yaptı. Bizde mevcut kanat oyuncularında visca hariç o asisti yapacak yetenekte oyuncu yok.

Lahtimi de yaklaşık 10 dakika oynadı. sağdan sıfıra inip umut a attığı pas muazzamdı.

Eğer bu adamları daha önce izlemediysen eldeki veri bu.

Bu durumda hangi veri ile bu adamlar bizde oynamaz diyorsun?

tamuğ yamtar
18.09.2022, 16:02
32 bin anlık mac saati 35 bini bulur gelmeyen kombine sahipleri dusulunce net sayı 30 bin civari olur..

35 bin kişi olacağını hiç zannetmiyorum.

İş için geldim Trabzon’a.

Sabah dönerim gelmişken maça gideyim dedim ve şuan staddayım.

Etrafı bomboş stadın.

İçeride de kimse yok desem abartmış olmam.

Kenshi
18.09.2022, 16:06
Ömür oynamazsa maçı alırız muhtemelen. Bu yer sofrası kredisini tüketti artık.

iyattara
18.09.2022, 16:07
Kadro olması gerektiği gibi. 6 tane geçen seneden adam var. Bu senin oyun aklini hafizani koruyor. Diğerleri de o hafızaya ayak uyduracak. Zaten yeni katılanlar da belirli seviyede adamlar. Maxi gibi bir adamın yedekte beklemesi bile umutlandiriyor insani. Atamazsak girer atar alır maçı diyorsun.

Haydi çocuklar ara öncesi kafamız rahat olsun. 15 gün sanci çekmeyelim.

asilhamsi
18.09.2022, 16:07
bu arada iddia ediyorum naci first touch dediğiniz karın ağrısında elimizdeki en iyi oyunculardan biri. Bu da benim ilk izlenimim.

kaçarava
18.09.2022, 16:09
Beklerde sağlam durursak tamamdır. Topu kaybedince son maçtaki gibi basmaya devam, Antep o preste bocalar.

Doğukan Uçan
18.09.2022, 16:09
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1571482913853607938

ilelebeTS
18.09.2022, 16:10
Sakatlıklar sonrası yerli kadro daraldı, kulübede yerli kalite sıkıntısı var. Yabancılar açısından güçlü kulübe var.

Gökhan Balcı
Lahtimi'nin belli ki bir kumaşı var ama doğrudan ilk 11 başlamaması şaşırtıcı olmadı. Yavaş yavaş süre alacaktır. Her maç 10-15 dakika süre alsa Naci ile ikisi yeterli. Lahtimi gerideki bir rakibe karşı etkili oldu ama öte yandan tercihleri sebebiyle de beğeni topladı. Naci ise top ayağına gelir gelmez fark yarattı ama o takımda kim bir tane iyi şey yapsa göze hoş geliyordu zaten. Şimdi bir omurgamız var ve bu omurgaya eklediğinde neler yapacaklar o zaman göreceğiz et mi balık mı olduklarını.

serdaracıl
Yanlış kadro, görürüz inşallah yanılırım.

Edit: bartra denswill son maç birlikte daha iyi gözüktü niye bozdun?

Gbamin’i ve Maxi Gomez’i bir şekilde ilk 11’e entegre etmeden bu takım sınıf atlayamaz.

Gbamin kim?

Adem Akyüz'
18.09.2022, 16:12
Taraftar grubu lideri form paylaşıyor doldurun da size DOĞU tribünü bileti atalım diye. Kulüp bunlara kale arkası kombinelerini BEDAVA verdi. Artık doğu biletini nerden buldularsa..

Kulüp parasıyla bilet/kombine alan insanları enayi yerine koymaya devam ediyor. Böyle saçma sapan işlerle uğraşana kadar bilet fiyatlarını daha uygun yapsalar keşke. En ucuz bilet 250 TL iken hiçbir öğrenci ve asgari ücretli bu parayı veremez.

My
18.09.2022, 16:13
Larsenin sakatlığının ciddi olmaması çok sevindirici. Çıkabilecek en iyi kadro bu. 60'da yine Hamşiki çıkarır yerine Gbamini koruz oldu da bitti maşallah :)

Sefa Murat Dokuz
18.09.2022, 16:14
Gbamin kim?

https://www.transfermarkt.com.tr/jean-philippe-gbamin/profil/spieler/182894

serdaracıl
18.09.2022, 16:14
https://www.transfermarkt.com.tr/jean-philippe-gbamin/profil/spieler/182894

Baktım profiline, iyi bi yedek olur

Sefa Murat Dokuz
18.09.2022, 16:15
Larsenin sakatlığının ciddi olmaması çok sevindirici. Çıkabilecek en iyi kadro bu. 60'da yine Hamşiki çıkarır yerine Gbamini koruz oldu da bitti maşallah :)

İç saha maçlarında ve zayıf rakiplere karşı
Gbamin-Hamsik birlikte oynamalı

Ümraniye maçı son 15 dk’sı hariç hiç birlikte oynayamadılar.
O 15 dk da bu sezon oynadığımız en iyi futbolu oynadık.

Sefa Murat Dokuz
18.09.2022, 16:16
Baktım profiline, iyi bi yedek olur

Senin yorumların çok bir hüküm ifade etmiyor. Her yazdığının tam tersi oluyor zaten.

hyasin61
Bu maci almamiz lazim. Ara sonrasi Bjk-Fb maci var o yuzden bu macta galibiyet sart.

Trezequet kaldigi yerden devam eder, Bakasetas maca damga vurur.

Enaldo61
Hamsik'i idareli kullanmak lazım. Tekrar sakatlık moral bozar.

serdaracıl
18.09.2022, 16:17
Benim tek endişem siopis, hamşik, bakasetas üçlüsünün yorgun olması. Lahdimi de mümkün olduğu kadar erken girmeli oyuna.

My
18.09.2022, 16:17
Umut'un hak etmesinden ziyade Dorukhan'ın sakatlanması, Abdulkadir'in formsuzluğu ve Hamsik'in dönüşü Maxi Gomez'i dışarıda bıraktı. Djaniny dışarıda kalabilirdi ancak Umut ve Gomez'i bir arada kullanmak da sıkıntı doğuruyor...Dünyanın adamını alıp da kanatta ve Hamşikin yerine oynatacak doğru düzgün birinin olmaması çok acayip bir planlama gerçekten.

serdaracıl
18.09.2022, 16:18
Senin yorumların çok bir hüküm ifade etmiyor. Her yazdığının tam tersi oluyor zaten.

Futboldan çok anlamam

Sefa Murat Dokuz
18.09.2022, 16:19
Futboldan çok anlamam

Olsun herkesin var kusuru, hobi olarak takip etmeye devam.

ilelebeTS
18.09.2022, 16:19
Kimin oynadığıyla hiç ilgilenmiyorum, bizim acil maçlar kazanmamız lazım. 1-2 üst üste galibiyet de kurtarmaz, daha uzun galibiyet serisi lazım bize. O maçları hangi kadroyla kazanacağı hocanın işi ben 3 puana bakarım.

My
18.09.2022, 16:20
İç saha maçlarında ve zayıf rakiplere karşı
Gbamin-Hamsik birlikte oynamalı

Ümraniye maçı son 15 dk’sı hariç hiç birlikte oynayamadılar.
O 15 dk da bu sezon oynadığımız en iyi futbolu oynadık.Çok hareketsiz kalıyoruz o zaman Murat. Siopisin ayağı iyi olmayabilir ama herif atom karınca gibi. Birinin orta sahanın hammallığını yapması lazım.

ceday99
18.09.2022, 16:20
Adamsın siopis. hadi bakalım.
sezon öncesi satalım bunu diyenleri utandır yine.

doc holliday
18.09.2022, 16:22
Umut’ un performansı maçın gidişatını belirler.

Enaldo61
18.09.2022, 16:23
Bozok atar bugün.

serdaracıl
18.09.2022, 16:23
Adamsın siopis. hadi bakalım.
sezon öncesi satalım bunu diyenleri utandır yine.

Siopis varsa siopis oynar. Gbamin onu yedekler. Gbamin kötü oyuncu degil fakat siopis bir adım önde şu an. Yorulana kadar oynasın.

Sefa Toyer
18.09.2022, 16:25
Hoca sonunda akıllandı

Sefa Murat Dokuz
18.09.2022, 16:26
Çok hareketsiz kalıyoruz o zaman Murat. Siopisin ayağı iyi olmayabilir ama herif atom karınca gibi. Birinin orta sahanın hammallığını yapması lazım.

Zaten deplasmanda veya UEFA maçlarında Siopis bu dizilişte şart.

Ama içerdeki maçlarda Gbamin-Hamsik ikilisi maçları erken kopartır.

Gbamin Hamsik ile oynarken orta sahada resital sundular Ümraniye maçının son bölümünde. O maçta zaten herkes beğenmişti. Gbamin-Baka, Gbamin-Bardhi dizilişlerinde kimse beğenmedi zaten bu 2 dizilişte de Gbamin’e binen yük çok ekstraydı.

Sahadaki oyunumuzu ileri taşımak istiyor muyuz? Yoksa 1-0’lık maçlar ile geçen sezon gibi mi oynamak istiyoruz. Sahadaki oyunu, pas oyununu, topa hakim oyunu oynamak istiyorsak Gbamin-Hamsik merkezini oturmak lazım.

Kimse Kızılyıldız maçında çok iyi olduğumuzu iddia edemez. Yine 10 kişi kalmış rakipten gol bile yedik. Önceki maçlara göre bireysel olarak öne çıkan 1-2 isim oldu da maçı aldık. Takım oyununda çok sınırlı ilerleme vardı o da Siopis ile oluştu. Bu futbol asla istediğimiz futbol değil.

Şu maça çıkarken özgüvenli bir şekilde rahatça kazanırız bile diyemiyor şurda kimse, zor maç yazmış çoğu kişi. Rakipte Antep hani Konya veya A.Demir değil.

yorumsuz6117
18.09.2022, 16:27
Gbamin'in temposu düşük, bu haliyle yedekten girebilir sadece..

fadigaTS
18.09.2022, 16:27
Geçen seneki kadroya yeni gelenler parça parça eklenmeli.Hepsini birden oynatınca takım alışkanlıkları da devre dışı kalıyor.Kızılyıldız ve bu maç kadroları doğru.İnşallah kazanacağız

ilelebeTS
18.09.2022, 16:29
Hamsik-Gbamin ikilisini görmeden yorum yapmam. Siopis’i yukarı çeken de Hamsik’tir. Hatta tüm takımı yukarı çekiyor. Son 2 maçtaki kadro hocanın tamamen geçen seneye dönmüş olmasından kaynaklanıyor bence. Ezberi güçlü takımla oynamak için.

serdaracıl
18.09.2022, 16:31
Hamsik-Gbamin ikilisini görmeden yorum yapmam. Siopis’i yukarı çeken de Hamsik’tir. Hatta tüm takımı yukarı çekiyor. Son 2 maçtaki kadro hocanın tamamen geçen seneye dönmüş olmasından kaynaklanıyor bence. Ezberi güçlü takımla oynamak için.

Aynen

ilelebeTS
18.09.2022, 16:33
Günay sakatlandı mı herkes başına toplanmış

hyasin61
18.09.2022, 16:34
Gunay'da bas donmesi varmis. Iceriye sikintili girdi bakalim oynatacaklar mi.

Gökhan Balcı
18.09.2022, 16:35
Planlamada hata yapıldı doğru ama bu hataya devam etmemiz gerektiği anlamına gelmemeli. Siopis bu takımda banko oynamalı çünkü Hamsik'e herkesten çok ihtiyacımız var. Hamsik rahat etsin diye bile olsa Siopis oynamalı. Gbamin'in temel görevi Hamsik'i yedeklemek olmalı benim gözümde. Bunu yapabilirse de büyük iş olur bu arada çünkü kendisini 90 dakika kullanamayacağız artık. Üstelik Gbamin'in tutmadığı yerde on numaradan birini çekmek durumunda kalacağız. Bu açıdan Gbamin'in form tutması çok önemli. Yine Hamsik'in yorgun olacağı maçlar olacak üst üste oynatmamayı tercih edeceğiz ve o maçlarda Gbamin ilk 11 oyuncumuz olacak. Bu üç oyuncuyu hatta Doğucan'ı da sarıp sarmalamalıyız.

Ahmet Taşçı
18.09.2022, 16:36
Larsen her ne kadar kendisi oynamak istese de riske edilmese keşke. Bir uzun süreli sakatlığı daha kaldırmaz takım.

jairzinho
18.09.2022, 16:36
Benim tek endişem siopis, hamşik, bakasetas üçlüsünün yorgun olması. Lahdimi de mümkün olduğu kadar erken girmeli oyuna.

bencede,zaten müthiş tempolu oyun oynuyoruz,oyuncularda yoruluyor haliyle

ne yorulması hocam,zaten oyuncular düşük tempolu pas oyunu oynuyor

hamsik bu arada yürüyerek oynuyor,

bu arada yedeklerdeki lükse bak, bu lüks ve bol maaşlı kadrodan hala uyutan futbol çıkması taraftarın ve yönetimin sabrını çok zorlar aga

https://arsiv.mackolik.com/Mac/3689417/Trabzonspor-Gaziantep-FK

şuraya bak : yıl olmuş 2022 hoca hala sabırlı oyundan bahsediyor

https://twitter.com/futbolarena/status/1571489851416920065?cxt=HHwWgoCynbPshs8rAAAA

yok parçadan bütüne yok pozisyon oyunu yok nem yok 48 günde 12 maç, bu ne abi,millet senden güzel ve izlenebilir bir oyun bekliyor,özellikle hedefe varıldıktan sonra, katar arabistan takımı yarattım diyemiyor,saçma açıklamalarla bahaneler üretiyor,olmaz hocam,taraftar senin çağdışı sabırlı oyunun için tribünlere gelmiyor,futbol izlemek için geliyor

tamuğ yamtar
18.09.2022, 16:40
Günay sakatlandı mı herkes başına toplanmış

İçeri girerken görüntüsü pek iyi değildi.

Baya bi kişi de peşinden içeri girdi.

abuzun61
18.09.2022, 16:43
Şu an doğu tribününde güneşten kavrulmaktayım.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adem Akyüz'
18.09.2022, 16:44
Gunay'da bas donmesi varmis. Iceriye sikintili girdi bakalim oynatacaklar mi.Bugünkü sıcakta çok normal. Maç içinde de bu gibi durumlar olursa şaşırmam

umut22
18.09.2022, 16:45
Hadi Bismillah

Sefa Murat Dokuz
18.09.2022, 16:46
Şu an doğu tribününde güneşten kavrulmaktayım.

15k var mı tribünde?

abuzun61
18.09.2022, 16:49
Şu yarı yarıya ama biraz daha dolar. Dışarıda çok kişi var.

My
18.09.2022, 16:52
Hamşiki sahada görmek, Bakanın da yerinde oynaması :) Bakadan bir gol gelir artık bu maçta.

umut22
18.09.2022, 16:53
Tribünler zayıf

Arif Timurcioğlu
18.09.2022, 16:53
Güzel 11 en azından ortaya bir duruş koyarız.

ÖmürKaradeniz61
18.09.2022, 16:54
Şu maraton tribünündeki insanların çilesine bak güneş tepelerinde,bu insanlara bu kadar çile neden?

serdaracıl
18.09.2022, 16:54
Bidmillah

Arif Timurcioğlu
18.09.2022, 16:55
Ben böyle saçma bir gol görmedim.

doc holliday
18.09.2022, 16:56
Aferin bartra güzel gol yedirdin

Enes Başkaya60
Ne oldu la bismillah ne ara gol yedik.

Enaldo61
ya bu nedir ya

serdaracıl
Şu golü ancak biz yeriz. Topun gittiği yere bak ya

Sefer A.
Uğurcan'a çay kahve servisi lütfen

My
Adamlar kaybetti topu biz önlerine attık, adamlar kaybetti biz önlerine attık ve sonunda gitti kaleye girdi. Otada pozisyon yokken Larsen Antepe can verdi bravo Larsen.

bordodeli
Bartra her maç hata yapıyor. Beklentinin çok altında kaldı.

Punisher-61
Bizim defans ancak izler

hyasin61
Maxim muthis vurdu yani

derry61
Adam tek başına geldi, attı