PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 6.Hafta | Adana Demirspor 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Jedi
04.09.2022, 22:08
öyle yorgunum vs. bahanesi yok bam bam bam aynı geçen yılki gibi ,

not: onyekuruyu kim durduracak :rolleyes:

Cem Balcı
04.09.2022, 23:15
Çok zor maç,kendi evlerinde bunları yenmek zor olacak.

AntiŞike
04.09.2022, 23:47
Antalya yı ve Nuriyeyi yine dürtmüşler. Ulan hırsınız gareziniz bir bize şerefsizler. topunuzu Eskişeşehirin yanına yollıyacağız inşallah!

Doğukan Uçan
05.09.2022, 00:01
adana demirspor'u abartmayın gözününüzde.

balotelli, muric, yunus akgün, vargaslı adana demirspor yok.

defansları çok kötü hatayspor galibiyeti kaçırdı.

yalnız bu maçın pazar günü oynatılması şerefsizliktir resmen puan kaybetmemiz için ayarlanmış.

perşembe maçı çıkıp pazar günü nasıl oynuyoruz sonra da ülke puanı diyorlar.

Onur Akyüz
05.09.2022, 00:01
Çok zor maç ama ads’ye karşı iyi oynuyoruz bizim oyunumuz onlara ters geliyor.

En azından 1 puanı alıp dönmeliyiz 3 alırsak çok çok iyi olur ve lige ağırlığımızı koymaya başlarız.

Onur Erçetin
05.09.2022, 00:12
https://cdn.sporx.com/img/ilk11/2022/09/05/45f5c0e0532345f0c71beb0168593b3b2181889.jpg

Tahir61
05.09.2022, 00:28

yalnız bu maçın pazar günü oynatılması şerefsizliktir resmen puan kaybetmemiz için ayarlanmış.

Fikstür daha açıklanmamış gibi bütün maçlar pazar günü gözüküyor. avrupa deplasmanından dönecez yine deplasman Pazara koymazlar diye umuyorum

kargalar başak ile oynarken şikeciler bayken kayıpsız geçsek güzel olur. eski adana yok ama avrupa dönüşü beraberlik de eh yani.
haftanın kazananı yine konya olur gibi duruyor

Adem Akyüz'
05.09.2022, 00:31
Fikstür daha açıklanmamış gibi bütün maçlar pazar günü gözüküyor. avrupa deplasmanından dönecez yine deplasman Pazara koymazlar diye umuyorumPazar ya da pazartesi olur ama her türlü sıkıntı yaşayacağız. Öncesinde de sonrasında da perşembe günü Avrupa maçımız var.

AntiŞike
05.09.2022, 00:35
takvim sıkışık, maç pztesi olsa, bu defa da pztesi gecesi maç sonrası trabzona dönüp perşembe günü Kızılyıuldız maçına çıkıcaz

Sefer A.
05.09.2022, 01:16
takvim sıkışık, maç pztesi olsa, bu defa da pztesi gecesi maç sonrası trabzona dönüp perşembe günü Kızılyıuldız maçına çıkıcaz
Olsun
2 deplasman
Sonuçta direkt Adana'ya falan gitme durumu olmuyor
Dolayısıyla Pazartesi oynamak daha doğru
Sonra dön evine evindeki maça hazırlan

DeAgLeMaNyAq
05.09.2022, 05:36
Geçtiğimiz dönemlerde bir takım Perşembe günü Avrupa deplasmanından dönüyorsa lig maçını Pazartesi oynuyordu. Kızılyıldız maçı sonrasında milli ara olduğundan Antep maçı mecburen Pazar oynanacak. Bu arada Abdullah Hoca ile Ünal Hoca 19-20 sezonundaki Avrupa maçlarında sürekli rotasyon yaptıkları için eleştiriliyordu. Bugün FB de sürekli rotasyon yapıyor ancak onlardaki oyuncuların arasında uçurumlar yok...

İ. SARAL
05.09.2022, 07:32
Antalya yı ve Nuriyeyi yine dürtmüşler. Ulan hırsınız gareziniz bir bize şerefsizler. topunuzu Eskişeşehirin yanına yollıyacağız inşallah!Tamamen bizim salaklığımız. 2-2 yi bulduktan sonra oyunu soğutsak büyük ihtimalle almıştık maçı.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2022, 07:45
https://cdn.sporx.com/img/ilk11/2022/09/05/45f5c0e0532345f0c71beb0168593b3b2181889.jpg

Neden Hugo kesildi birden bire

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2022, 07:49
Antalya yı ve Nuriyeyi yine dürtmüşler. Ulan hırsınız gareziniz bir bize şerefsizler. topunuzu Eskişeşehirin yanına yollıyacağız inşallah!

Ağzına sağlık
Nuri'ye çok kızgınım geçen sezon 2-2'lik maçtan bu yana
Bunları Satılmışşehir gibi amatöre kadar yollamak farz oldu
Yahu bize yaptığınız hırsı ve oynadığınız oyunu neden başka takımlara karşı oyna-ya-mıyorsunuz?
Bunları Akyazı'ya gömmeyi iple çekeceğim.

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2022, 07:54

Hatay dağları taşları kaçırdı.

Adana DS 90+8'de puanı kaptı.

Yalnız şu ADANA DS sempati duyduğum ve maçlarını izlediğim bir takımdı.

Dün Hatay'lı oyuncunun yerde yattığını görmelerine rağmen yanından paslaşarak geçerek atağa devam etmelerine çıldırdım zaten o anda sahada karıştı. Önce insan sağlığı gelir.

Boşuna bizim başkan AA maçtan sonra, kazanmak için her yol mübah sayılıyor demedi. Tam da Hatay'da yaşananlar bunun ispatı oldu.

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2022, 08:14
5 maçın dördünde gol yemedik.

Antalya'da 2-2'den sonra acemilik yaptık, iş kazası diyelim, ders çıkarıp ilerleyelim.

Konya ve Başak da 5 maçtır gol yemiyor zannedersem

MetehanS
05.09.2022, 08:39
Kadro kalitesinden dolayı değil, bizim fikstürümüzden ve maç programımızdan dolayı zorlu maç.

Ama alırız, maç 2-1 bizde.

AntiŞike
05.09.2022, 08:49
Tamamen bizim salaklığımız. 2-2 yi bulduktan sonra oyunu soğutsak büyük ihtimalle almıştık maçı.

kendi hatalarımız ve oyunumuzdan bağımsız söylüyorum.
Tabiiki hiç bir takım maça kaybetmek için çıkmamalı. Ant. bize karşı da öyle çıkmaması doğal.
Ancak hem önceki sene hem geçen sene iki maçta da ve hem de bu maçtaki iştahın, hırsın en azından yarısı diğer ist takımlarına karşı olmaması eleştirilemeyecek bir durum değil.
Bizim kendi yanlış ve hatalarımız bizi bağlar. kimse bizim yanlışımız yok, demedi veya çıkıp bize yenilsinler demedi.Ancak bizim maçlara ölüm kalım maçı olarak çıkıp diğer takımların maçlarına süt dökmüş kedi gibi çıkması kolaylıkla eleştirilebilinir.

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2022, 08:57
kendi hatalarımız ve oyunumuzdan bağımsız söylüyorum.
Tabiiki hiç bir takım maça kaybetmek için çıkmamalı. Ant. bize karşı da öyle çıkmaması doğal.
Ancak hem önceki sene hem geçen sene iki maçta da ve hem de bu maçtaki iştahın, hırsın en azından yarısı diğer ist takımlarına karşı olmaması eleştirilemeyecek bir durum değil.
Bizim kendi yanlış ve hatalarımız bizi bağlar. kimse bizim yanlışımız yok, demedi veya çıkıp bize yenilsinler demedi.Ancak bizim maçlara ölüm kalım maçı olarak çıkıp diğer takımların maçlarına süt dökmüş kedi gibi çıkması kolaylıkla eleştirilebilinir.

Akyazı'da hesabı göreceğiz artist Nuri ile

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2022, 08:57
Kadro kalitesinden dolayı değil, bizim fikstürümüzden ve maç programımızdan dolayı zorlu maç.

Ama alırız, maç 2-1 bizde.

Perşembe deplasmanda Avrupa maçı oynayan takımın maçı neden pazartesi değil?

Punisher-61
05.09.2022, 09:12

Cünkü biz fenerbahce degiliz

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

sessizkral_1
05.09.2022, 10:08

pazartesi olursa bu seferde perşembe kızılyıldız maçı var

malesef bu süreçte fikstür biraz sıkışık

cakalkerem
05.09.2022, 11:31
zor maç olur bence

kayl
05.09.2022, 13:17
Adana demir hücumda ne kadar iyiyse defansta o kadar kötü.. belhanda gökhan ndiaye orta sahasında ndiaye hariç geri kosan oyuncusu yok samet çok formsuz orta sahada yayla gibi boşluklar veriyorlar değerlendirirsek yeneriz...

pReN@_61
05.09.2022, 13:25
zor deplasman

iyattara
05.09.2022, 13:35
Bence bu maç pazartesi olabilir. Deplasmana gidiyoruz çünkü perşembe günü. İçeride oynayan takımı pazar oynatmak daha mantıklı bence.

oVargas Balotelli Yunus vs bence kan kaybetmiş Adana. Kadroları yine iyi tabi ki. Bizim tam tersimize dengesiz, kontrolsüz, tempolu, baskılı oynamaya çalışan bir takım. Avrupa dönüşünün ne kadar etkileyeceğine bağlı olarak puan veya puanlar alabiliriz. Bu tip maçları kazanırsan zaten şampiyonluk yolunda dev adımlar atmış oluyorsun.

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2022, 13:36
Adana demir hücumda ne kadar iyiyse defansta o kadar kötü.. belhanda gökhan ndiaye orta sahasında ndiaye hariç geri kosan oyuncusu yok samet çok formsuz orta sahada yayla gibi boşluklar veriyorlar değerlendirirsek yeneriz...

Trabzon'lu Samet çok hata yapıyor. Fizik var ama yetenek kısıtlı

Tayyip Talha daha faydalı

ADANA DS deplasmanı zor ama kazanmak imkansız değil

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2022, 13:37
Bence bu maç pazartesi olabilir. Deplasmana gidiyoruz çünkü perşembe günü. İçeride oynayan takımı pazar oynatmak daha mantıklı bence.

oVargas Balotelli Yunus vs bence kan kaybetmiş Adana. Kadroları yine iyi tabi ki. Bizim tam tersimize dengesiz, kontrolsüz, tempolu, baskılı oynamaya çalışan bir takım. Avrupa dönüşünün ne kadar etkileyeceğine bağlı olarak puan veya puanlar alabiliriz. Bu tip maçları kazanırsan zaten şampiyonluk yolunda dev adımlar atmış oluyorsun.

Yaşşa. Ben de bu yüzden Adana DS maçının pazartesi olması taraftarıyım. Yönetim bastırmalı tff'ye

cakalkerem
05.09.2022, 15:56
p.tesiye çekerler maçı

cakalkerem
05.09.2022, 15:56
birde Yusuf'u nasıl oynatacak acaba?
Merak ediyorum

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2022, 16:14
birde Yusuf'u nasıl oynatacak acaba?
Merak ediyorum

Yusuf Y. ve Maxi Gomez'i ilk 11'de bekliyorum. Hayde be uşaklar zaferle dönün oradan.

Yaparsınız, inanıyoruz.

Oğuz B.
05.09.2022, 21:14
https://tff.org/Resources/TFF/Auto/b1c632bcc34142608a288265b3f99522.png

M.Kılıç50
05.09.2022, 21:37
Önümüzdeki 2 maçı kazanırsak ilk 7 Haftalık periodumuz geçen seneden daha iyi olacak. İlginç ama gerçek bu sevgili Kaoscular :)
21/22 - 15 Puan
22/23 - 16 Puan (Ads ve Antep Galibiyetleriyle)

Doğukan Uçan
05.09.2022, 21:52
geçen sene böyle maçları yenilmeyerek şampiyon olduk ve arayı açtık. 1 puanda çok önemlidir ama ben kazanacağımızı düşünüyorum.

AyhanPe
05.09.2022, 22:02
Beraberlige sevinirim acikcasi. Cok zor bir deplasman..Avrupa Liginde iyi bir sonucla gidersek o moralle alabiliriz de..

Dünya Kupasi arasina kadar zirvede kalirsak mükemmel olur ki bence bunu basarabiliriz..

Onur Erçetin
05.09.2022, 22:44
Neden Hugo kesildi birden bire
Bartra-Hugo ikilisi ağır kalır bence.Bana göre Bartra-Denswill daha uyumlu olur çabukluk açısından.

Onur Erçetin
05.09.2022, 22:45
Sık sık maç yapmamız formsuz ya da maç eksiği olan oyuncuların form tutmasını sağlayabilir.Bu açıdanda bakmak lazım.

İ. SARAL
06.09.2022, 07:31
Yenemiyorsan yenilmeyeceksin.

crixus_61
06.09.2022, 07:33
Yalnız yendiğimiz 3 takım da düşme potasında şu anda. İyi olan taraf gs ve ant gibi "bize zor maçları" atlatmış olmamız. Maç maç ilerleyelim, tokatlayıp geçelim.

Harun CAN
06.09.2022, 09:18
ADS topla oynamayı seven bir takım. Verimsiz bile olsa top ayaklarında iken sürekli tehlikeler yaratıp bize dert açarlar. O yüzden oyunu elimizde tutup kontrolü bir an bile onlara vermeden fırsat kovalamalıyız. Defansları falan kötü. İllaki gol atarız.

HOPA'LI TS'Lİ
06.09.2022, 09:19
ADS topla oynamayı seven bir takım. Verimsiz bile olsa top ayaklarında iken sürekli tehlikeler yaratıp bize dert açarlar. O yüzden oyunu elimizde tutup kontrolü bir an bile onlara vermeden fırsat kovalamalıyız. Defansları falan kötü. İllaki gol atarız.

Özellikle Samet tam bir bomba. Tıpkı Kamil Ahmet Çörekçi gibi

Geçen sezon gündemimize gelmişti. İyi ki almamışız.

kayl
06.09.2022, 11:26
Yenemiyorsan yenilmeyeceksin.

Tamam yenemiyirsan yenilmiyiceksinde ne zaman mac başlığında yazını görsem beraberlik iyidir diyorsun bu gidişle 10 cu falan yapi can bizim takimi

pReN@_61
06.09.2022, 11:28
p.tesiye çekerler maçı
çektiler

gurur6134
06.09.2022, 15:54
Avrupa dönüsü sert deplasman galibiyet zor form yakalayamadik henuz ekstra seyler yapmasi gerek oyuncularin ve takimin tipik beraberlik maci hayirlisi bakalim..

HOPA'LI TS'Lİ
06.09.2022, 16:26
Avrupa dönüsü sert deplasman galibiyet zor form yakalayamadik henuz ekstra seyler yapmasi gerek oyuncularin ve takimin tipik beraberlik maci hayirlisi bakalim..

Avrupa'dan zaferle dönersek bu maça olumlu yansır. Aksi halde işimiz zorlaşabilir.

MetehanS
06.09.2022, 16:34
abicim kadro derinliğimiz iyi.

iki maçı da çıkarırız evvel Allah

pReN@_61
06.09.2022, 18:21
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1567165959302955012

My
06.09.2022, 20:14
Harika bir Trabzonspor değerlendirmesi olmuş. Ümraniye maçı ilk yarısı niye öyle oldu, ikinci yarı ne oldu da oyun değişti çok iyi anlatılmış.

https://youtu.be/s0b-SdSmlAo

cakalkerem
07.09.2022, 08:52
nasıl yeneceğiz zor ama imkaansız değil...

FztNaci
07.09.2022, 09:59
Harika bir Trabzonspor değerlendirmesi olmuş. Ümraniye maçı ilk yarısı niye öyle oldu, ikinci yarı ne oldu da oyun değişti çok iyi anlatılmış.

https://youtu.be/s0b-SdSmlAo

cidden çok klas anlatımları var bu çocukların. Bende takip ediyorum bu kanalı.

Doğukan Uçan
07.09.2022, 10:11
Adana demirspor böyle açık oynarsa cezayı keseriz.

Fenerbahçe maçında açık oynadılar 4 tane gol yediler.

Büyük takımlara karşı öyle elini kolunu sallayarak hücum yapamazsın.

Abdullah avcı sever böyle maçları.

muharrem87
07.09.2022, 11:05

Kapalı oynayacak bir kadro yapıları yok.Buna müsait değiller. Mecburen açık oynayacaklar. Defanslarında çok sakar isimler var. Savunma güvenliğini ön planda tuttuğumuzda mutlaka gol buluruz. Maçın kritik noktası bizim defansın sakarlık yapmaması. Gerisini hücumcular çözecektir. Rakiplerin muhtemel puan kayıpları, bay geçmeleri göz önüne alındığında 3 puandan fazlasını vaadediyor bu maç.İki avrupa maçı arasında Adanademir deplasmanında kazanmak büyük mesaj verir herkese. 1-0 olsun bizim olsun. Hadi inşallah.

Harun CAN
07.09.2022, 12:05

Kapanacak bir takım değiller çünkü yapıları buna müsait değil,
Adana Demir'i ortada durmadan geride savunayım dersen de darmaduman olursun. Avcı bulacaktır formülü. Sonuçta kadromuzda birbirinden yetenekli birsürü adam var.

cakalkerem
08.09.2022, 08:55
Bize gelince hepsi aslan kaplan oynuyor...

Dötlerine bengay sürmüş gibi hepsi 2 kişilik oynuyor koşuyor

Vkgz
09.09.2022, 00:26
adana iyi ama yenerek yola devam etmeliyiz. defansları sıkıntılı

albatros
09.09.2022, 00:28
Adana'yı bilmem. Bizdeki bu oyun tarzıyla ligde hiçbir maçta kesin yeneriz diyemez kimse.

Doğukan Uçan
09.09.2022, 00:31
2 gün önce yaptığım yorumu geri alıyorum.

onyekuru kanatları otobana çevirir ilk yarıdan geriye düşer maçı kaybederiz.

bu sene maç falan izlenmez uzak durun.

bu maçı alsa bile dönüşünde kızılyıldız'a yenilirler.

allah aşkına adana demirspor'u yensen ligde şampiyon olsan ne olacak.

sen bu kadar parayı ligde şampiyon olmak için mi harcıyorsun derler adama.

takımın edirneden öteye prestiji tamamen yerlerde.

nakzo
09.09.2022, 01:04

Yahu gs fb niye harcadı bu kadar parayı ş.liginimi alacaklar bu kadroyla şampiyon felan olamazsın oyun kurucusu müzmin sakat hamsik olan takım şampiyon felan olamaz

Ozan Yılmaz
09.09.2022, 01:13
P.tesi akşamı defansta top çevirmeye kaldığımız yerden devam

Jedi
09.09.2022, 03:16
Onyekuru bize en az 2 tane atar..20 pound yatırdım onyekuru gol atara

Süper Golcü
09.09.2022, 05:31
21856

Hamza Yilmaz
09.09.2022, 07:28
3-0 yeniliriz.

HOPA'LI TS'Lİ
09.09.2022, 08:02
Adana'yı bilmem. Bizdeki bu oyun tarzıyla ligde hiçbir maçta kesin yeneriz diyemez kimse.

Şu oyunla ligde maç izlemek TS taraftarına işkenceden başka bir şey olmaz.

Telonyus
09.09.2022, 08:11
ayrılıklara sebebiyet verecekse yenilmemiz hayırlı olur, en azından erkenden tekrar toparlanma fırsatımız olur bu sezon kafalar sahada değil gibi. Fizik olarak çok güçsüz takım,yeni transfelerden sadece Gbamin ve Bartra çözüm üretmeye çalıştı onda da adam hata yaptı diye oyundan alındı :) artık o da yan pas konusunda uzmanlaşacak, madem cesaret gösteren oyundan alınıyor diyerek.

İ. SARAL
09.09.2022, 08:34
Büyük ihtimalle puan veya puanlar kaybederiz diye düşünüyordum ama Adana'nın oyun yapısı işimize gelebilir.

exelans_25
09.09.2022, 08:52
Onyekuru bizim agir stoperleri sirtina alip kaleye kadar goturur

kayl
09.09.2022, 08:52
Büyük ihtimalle puan veya puanlar kaybederiz diye düşünüyordum ama Adana'nın oyun yapısı işimize gelebilir.

Bazı şeyleri artık değiştirmek gerekiyor... oyun kültürümüzde asla rakibi eksik yakalamak yok... çok fazla yan pas geri pas yapıyoruz burda amaç kontra yememek ama yiyoruz bir 11 oturtmak gerekiyir takımla çok fazla oynuyoruz biraz hızlı oynamak gerekiyir çok yavas iz... hoca ile zaten 3 yıllık imzaladık hoca gitsin demekle olmuyor ... oyunu değiştirmek gerek.. bardhi bakasetas omur 3 u aynı anda olmuyor ... ugurcan larsen bartra denswil eren.. gbamin hamsik bakasetas... trezege umut gomez ... bu kadroyu oturtup devam etmemiz gerek acilen toparlanmaliyiz

simsek6061
09.09.2022, 09:25
Uğurcan
larsen bartra denswil eren
Gbamin hamsik

tregezet Yazıcı/Bozok Djaniny

Gomez

şu takımı görelim bir kez takımda sağ kanat yok tregeze orda oynasın djanniny en aZından sol kanat oynayabiliyor ama bizim yerli sorunumuz var maalesef. Orta sahaya yerli koymak zorundayız ömürle nasıl olacak bilemiyorum yusuf da kötü durağan umut oynasın

Enes Ünal Kaya
09.09.2022, 09:42

Bi önceki yorumunu okuyup içimden hala aynı düşünüyor mu acaba dedim :) ahahah çok güldüm sabah sabah ya bi altda bu yorumu görünce

İ. SARAL
09.09.2022, 09:46
--------------------Uğurcan-------------------

Larsen------Bartra---------Hugo-------Eren

---Bardhi----Gbamin-----Siopis-----Trezeguet

-------------Umut/Yazıcı----Maxi-----------

muratt
09.09.2022, 09:47
ADS'yi abartmayın diyen arkadaşlar olmuş ama yenildikleri fener maçı dahil herhangi bir maçlarını izlemiş olsalar öyle demezlerdi bence. Bizde olmayan tempo üretkenlik pres ne ararsanız var adamlarda, bireysel yetenekler de var, hocaları da çok iyi. Çok net ilk 4 adayı ADS. Yüksek ihtimalle de rahat yenerler bizi, kimse hayal görmesin. Kızılyıldız maçı ile beraber önümüzdeki hafta hiç iyi bir hafta olmayacak gibi.

cakalkerem
09.09.2022, 09:54
hoca doğru kadro mühendisliğiyle 2-3 tane atarız.....

yeneriz sıkıntı yapmayın gençler..

korkunuz olmasın..
Karadenizin hırçın dalgaları gibiyiz biz...

Arkaya değil önümüze bakarız...

Doğukan Uçan
09.09.2022, 09:56
Bi önceki yorumunu okuyup içimden hala aynı düşünüyor mu acaba dedim :) ahahah çok güldüm sabah sabah ya bi altda bu yorumu görünce
Adana demirspor'un ne oynadığı belli az çok ama biz kapalı kutu.

Bu sene belli ki bir ileri iki geri boşa sinir olmaya gerek yok :D

asilhamsi
09.09.2022, 09:59
21856

bire bir benim aklımda da bu kadro var.

Dün larsen stopere geçtikten sonra acayip güven verdi.

HasanTezel
09.09.2022, 10:02
Başakşehir'in çıkardığı takım.Ömer Ali Şahinerler, Hasan Ali Kaldırımlar, Deniz Türüçler, Serdar Gürlerler, 36 lık Biglialar...Fener'in dün oynayan kadrosu.KEndi çevresinde bir tur atması 2 gün alan Gustavo, Peres, Crespo, Rossi gibi ortalama adamlarla oynadılarBizde Hamsik’siz süperstarlı kadro yan pas yapıyor. Hoca ne yaptığının farkında değil. Ne oynatacağına bile karar verememiş.Takımın başı kıçı arasında hiçbir iletişim yok

Lig çöp olduğundan, yan pas ile 0-0 ligde yiyor, bala atıp 1-2 alıyorsun,

AMA HOCA OYUNU DÜZELTMELİ, büyük sıkıntı var, Hamsik yok oyun yok

asilhamsi
09.09.2022, 10:04
maçı alırız lakin hoca farklı şeyler denemeli.

Takımda kanat yok. Bu sebeple bu takım en iyi 3-lü oynar.

Yuakrıdaki kadro bana göre de ideal. Perez yokken larsen sağ taraf gbamin 2 stoperin önüne geçer.

---------------------ugurcan---------------

--------------bartra----------denswil-------------

-------------------gbamin----------------------

larsen------bakasetas----------hamsik----------eren

------------------yusuf----------------------

---------umut---------------gomez------------------

ömür,bardhi,hugo,trezeguet kesinlikle kızağa çekilmeli.

Antonio
09.09.2022, 10:14
Baştan sona pas pas takım pas oynaya oynaya kusacak.

MetehanS
09.09.2022, 10:24
Dünkü maçtan sonra diyorum ki, aynı taktik anlayışla çıkarsak fark yeriz.

falcon_61
09.09.2022, 10:27
3 farktan az yersek mutlu olurum. Başka beklentim yok. Top bizde olsun gerisi önemli değil zaten

G510 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sakosako
09.09.2022, 10:36
Kazanırız. ancak teknik ekip maxi ve bozoku beraber oynatabileceğimiz bir formül düşünmeli, visca dönene kadar yapılacak en mantıklı iş bu olur.

nakzo
09.09.2022, 10:38
Alex sonrası fb nasıl olduysa waka sonrası TS aynen öyle oldu bütün oyun ezberini onun üzerime kurarsan o gidince de çıplak kalırsın yeni bir oyun ezberi ve özel oyuncuya ihtiyaç var oturması en az 2 sene

nakzo
09.09.2022, 10:40
Kazanırız. ancak teknik ekip maxi ve bozoku beraber oynatabileceğimiz bir formül düşünmeli, visca dönene kadar yapılacak en mantıklı iş bu olur.

Zor çoookk zor ads iyi takım iştahlı hücumu düşünen takım öncelik kaybetmemek olmalı A.avcının ilk geldiği zamanki özgüveni eksik takım var sahada kaybetmeye kaybetmeye kazanmaya başlayacağız.

kayl
09.09.2022, 10:41
maçı alırız lakin hoca farklı şeyler denemeli.

Takımda kanat yok. Bu sebeple bu takım en iyi 3-lü oynar.

Yuakrıdaki kadro bana göre de ideal. Perez yokken larsen sağ taraf gbamin 2 stoperin önüne geçer.

---------------------ugurcan---------------

--------------bartra----------denswil-------------

-------------------gbamin----------------------

larsen------bakasetas----------hamsik----------eren

------------------yusuf----------------------

---------umut---------------gomez------------------

ömür,bardhi,hugo,trezeguet kesinlikle kızağa çekilmeli.

1cisi gbamin bartra denswil 3 lu hat hiç beraber oynamadı savunma yap boz tahtası değil hızlı oyunculara karşı büyük sorun yaşarız 2cisi hamsik baka yusuf üçlüsü çok yumuşak kalır... 3cusu hamsik şu haliyle 11 oynayamaz ole bir kondisyonu yok en fazla yarım saat çıkarır.. 4cusu trezege kötü de olsa elindeki tek kanat oyuncusunuda kesip zaten gidemedigin kanatları larsen ve eren le bir anda ucucagimizi sanırsın yaniliyirsun... ugurcan larsen bartra denswil eren... gbamin bakasetas yazici...umut trezege gomez... bu kadroyu oynatmaktan başka çaremiz yok... hamsik kondisyonu toplandığında bakanın yerine geçer... ama hocanin kendini sorgulaması lazım sürekli verilen izinler kondisyon berbat bartra ilk geldiğinde 30 metreye top atıyordu su an yana zor atıyor .. bardhi geldi antalya ya iki attı şimdi ayakta duramıyor.. maxi ve bozok ta umarım geriye gitmez.. basaksehirde emre mahmut irfan la rakiplere top yüzü göstermeyen hocamız şimdi sürekli yan pasla takımı çok boğdu.. aman hata yapmayalım korkusuna kimse ne blok kırıcı pas deniyor ne calim ne sut herkes geriye yana pas veriyor... şampiyonluk baskısı yok artık su tekdüze futboldan kurtul hocam ver kac yap çok adamla git taktik faul yap temas li oyna bir ışık görelim takım sürekli geriye gidiyorsa bir yanlış var bu taktik te formasyonda dominant oyun topun sende kalıp yana geriye pas oyunu degil ki

nakzo
09.09.2022, 10:48
Eren barttra ugurcan densvil larsen
Hamsik siopis
Trezeget yusuf
Umut
Gomez Deplasmanlara kesinlikle böyle çıkarım bu takımın siopse ihtiyacı var ha oyun kurucu değil top toplayıcı ve süpürücü olarak.

nakzo
09.09.2022, 10:51
Bu takımın umut ve gomez aynı anda kullanması mecburidir. Başka gol atamaz bu takım hocanın yardımcılarıda mı görmüyor uyarmıyor hocayı.

Arda'
09.09.2022, 10:52
Eldeki kanatlar ya sakat ya formsuz, en mantıklısı 3lü oynamak, arkada 3 stoper olduğundan orta sahanın da yükü biraz hafifler önde de çift forvet oynama imkanımız olur.

————————Uğurcan————————
———Bartra——-Hugo——-Denswil———
Larsen———Gbamin——Hamsik———Eren
————————Bakasetas————————
—————Gomez—————Bozok————

Onur Akyüz
09.09.2022, 10:56
Bir Antalya maçı senaryosu beklemiyor değilim

ffırtına
09.09.2022, 10:57
Seyir zevki en düşük maçlar bu sene bizim maçlar.. Tempo yok , atak organizasyonu yok, istek yok, hırs yok, ruh yok.. Al gülüm ver gülüm her maç.. Her maçın 10. Dakikasında biz ne oynuyoruz nasıl gol atacağız soruları aklımda.. Geçen sene 5. Hafta itibariyle çok net şampiyonluk favorisiyiz diyordum bu sene ise bu takım elek olur elek.. Hatta şunu da diyim 3 istanbul takım deplasmanından birinde 5-6 farklı mağlubiyet yaşayacak bu takım.. Bu sene elek oluruz net.. gs, bjk gs, başakşehir bunların birinin dahi önünde bitirmek ligi başarıdır. En iyi ihtimalle lig 5. olur mevcut oyunla.. Ben bu oyunun 3 maçta değişeceğini sanmıyorum tabiki.. Neyse yönetim de sanki her sene şampiyon mu oluyorduk açıklamasını yapar sıyrılır işin içinden..

gurur6134
09.09.2022, 11:07
Hugo artik klubeye cekilecek bu disiplinsiz adami akli sahada olmayan adami 11 gormek istemiyorum uzun bir sure takimin en tecrubeli isimlerinden birisi resmen antalya ve dunki macin icine etti yaptigi aptalca hatalarla huseyin turkmen yapsa ayni seyleri kufurler havada ucusuyordu simdi hugo yapinca ses seda yok.ikincisi omur formsuzsa sonradan girecek 2.yari girecek oynayacaksa boyle yaparak hoca hem takimi hem ömüru bitirecek farkinda degil formsuz adam da israr etmenin anlami yok.ucuncu olarak bu takim artik cift forvete donecek dönmeli islemiyor iste tek santraforlu sistem diretmenin anlami yok hoca inat etmeyi birakacak farkli seyler deneyecek artik islemiyor iste oynatmak istedigin sey bunu gör artik

Devrim Arslan
09.09.2022, 11:14
Dünkü maçta direkten giden topları içeri gitse 5-1 hatta 6-1 giderdi . Çok çabuk dikkatimiz dağılıyor. Bir sorun var ama ne !! Topu geriye ver ortaya ver sonra hooop orta nereye giderse gitsin . Yani hoca değişikliğinden bahsetmiyorum ama bu topla ligde nal toplarız

iyattara
09.09.2022, 11:39
Kanat formasyonu sıkıntılı ise 4-1-2-1-2 oynayalım kanatsız. Çift forvetimizi atarız öne arkalarına Yusuf/baka, defansın önüne silopis.

Bu sene en büyük sorunumuz 0 0 ı oynamak. Zor sayılacak deplasmanlarda hep erken gol yedik. Antalya-Kope-Ferenc. Madem baştan başlıyoruz takımı kurgulamaya Avcı geldiğinde önce takım savunmasını oturtmuştu, tekrar baştan ona çalışsınlar. Deplasmanda golleri yedin mi döndürmek öyle kolay olmuyor. Basit hata, bireysel sakarlık vs vs. Çözülmesi gereken konu bu bence. Top rakipteyken topu kapacak oyuncumuz yok. Top ne zaman rakibe geçse kalemize kadar geliyorlar. Bu çok saçma bir durum. Buraları çözmek lazım. Hücum organizasyonu eksik filan diye konuşuyoruz ama kaybettiğimiz maçları defanstaki sakarlıklar ile kaybediyoruz. Şiir gibi oynayıp bize gol atan takım yok. Salaklıklarımız ile yenilen goller var bir çoğunda. Önce burayı çözmek lazım. Avcı hocanın olmazsa olmazı takım savunması. 5 maçın 4 ünde gol yemedik ama İstanbul-Ümraniye filan nasıl takımlar olduğu malum. gs kendi mallığına kaçırdı zaten. Biraz güçlü takıma denk geldi mi patır patır yiyoruz. Burayı çözelim yine 1 0 alırız maçı her türlü. Hele ki Maxi gibi net bir ayak, Umut gibi fırsatçı bir adam da kadrodayken.

kaan61
09.09.2022, 11:43
Eskiler derdi ya Senin işin doktorluk değil hocalık diye , bizim sorunumuz hem hocalık , hem futbolculuk , hem yönetimlik . Herkes şapkasını önüne koyacak , futbolcular çok çalışacak , hoca elindeki malzemeye uygun formatlar çalıştıracak ( inadından vazgeçecek) , yönetimde diğer sorunları çözecek. Biz geçen sene şampiyon olunca , birkaç yıl lige ambargo koyarız diye düşündük ama işler öyle olmadı. Bireysel yetenek önemli ama bizim takım olma yolunda çok çalışıp hızlı gelişmemiz gerekiyor. İnşallah bunu başarırız.

yorumsuz6117
09.09.2022, 11:52
Net olarak mağlubiyet gözüküyor, savunması ayrı çöp hücumu ayrı çöp bir takımız..

Doğukan Uçan
09.09.2022, 11:57
Bu maçla birlikte abdullah avcı'nın istifasına giden süreç başlar.

Takımın başına büyük ihtimalle yabancı birisini getirirler düşük ihtimal de olsa şenol gelebilir.

Aylardır top oynamayan tamamen şansa bala maç kazanan trabzonspor izlemekten insanlar sıkıldı artık.

Türkiye'nin en pahalı 2 takımından birisi bu kadar rezil, amatör, sahada ne yaptığını bilmeyen tamamen bireysel oyuncu performansına dayalı şekilde maç kazanmaya çalışıyor.

Avrupa da bu kadar reklamımız olmuşken böyle bir fırsatı mağlubiyet üstüne mağlubiyet alarak değerlendiriyoruz.

Ben hocanın bu saatten sonra toparlayacağını falan sanmıyorum adamın kapasitesi bu kadar.

Rakipler bizi çözdü.

Kopenhag teknik direktörü 2.maçtan sonra dalga geçer gibi basın açıklaması yaptı.

ysngmz
09.09.2022, 12:04
Takım savunma yapmayı bilmiyor, Abdulkadir kanat olmaz ,deplasmanda denswil bizi zor durumda bırakır

G301 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ysngmz
09.09.2022, 12:05
Wakayeme nin orta yapması bile ligin üzerinde idi

G301 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur Akyüz
09.09.2022, 12:13
Tek umudum ads atak oynar yani topu bize bırakmaz. Yani inşallah. Yoksa var ya işimiz var al topu evir çevir döndür dolaştır kaptır golü ye.

İlk golü yersek zaten bittik demektir.

samway
09.09.2022, 12:14
Net olarak mağlubiyet gözüküyor, savunması ayrı çöp hücumu ayrı çöp bir takımız..

Ne kadar nankor ve doyumsuz bir taraftar topluluğumuz var cidden anlam veremiyorum

Biz barcelona madrid deiliz her sene iyi olamayız artı ne 8taş ve şikeciler ne de geyse den üstün deiliz artık bunu kabullenin biz avrupa takımı da olamayız artık hersey para olmus bütçelerin iyi olması lazım bugün adanademirspor un bütçesi belki de bizden iyi durumda

Geçeceksiniz o vur kır parçala taktiklerini

Ve herşeyi bilen Trabzonspor taraftarı her sene kulubumuze 10 bin tl yardım yap desek hepiniz mırın kırın edeceksiniz ama konusmaya gelince hersey bedava ohhhh en sevdiğimiz !!!

asilhamsi
09.09.2022, 12:27
1cisi gbamin bartra denswil 3 lu hat hiç beraber oynamadı savunma yap boz tahtası değil hızlı oyunculara karşı büyük sorun yaşarız 2cisi hamsik baka yusuf üçlüsü çok yumuşak kalır... 3cusu hamsik şu haliyle 11 oynayamaz ole bir kondisyonu yok en fazla yarım saat çıkarır.. 4cusu trezege kötü de olsa elindeki tek kanat oyuncusunuda kesip zaten gidemedigin kanatları larsen ve eren le bir anda ucucagimizi sanırsın yaniliyirsun... ugurcan larsen bartra denswil eren... gbamin bakasetas yazici...umut trezege gomez... bu kadroyu oynatmaktan başka çaremiz yok... hamsik kondisyonu toplandığında bakanın yerine geçer... ama hocanin kendini sorgulaması lazım sürekli verilen izinler kondisyon berbat bartra ilk geldiğinde 30 metreye top atıyordu su an yana zor atıyor .. bardhi geldi antalya ya iki attı şimdi ayakta duramıyor.. maxi ve bozok ta umarım geriye gitmez.. basaksehirde emre mahmut irfan la rakiplere top yüzü göstermeyen hocamız şimdi sürekli yan pasla takımı çok boğdu.. aman hata yapmayalım korkusuna kimse ne blok kırıcı pas deniyor ne calim ne sut herkes geriye yana pas veriyor... şampiyonluk baskısı yok artık su tekdüze futboldan kurtul hocam ver kac yap çok adamla git taktik faul yap temas li oyna bir ışık görelim takım sürekli geriye gidiyorsa bir yanlış var bu taktik te formasyonda dominant oyun topun sende kalıp yana geriye pas oyunu degil ki

benim yazdığım kadro ile senin kadro arasındaki tek fark trezeguet-hamsik değişikliği:)
maçları dikkatli izlersen biz hücuma çıkarken aynı böyle 3 lü oynuyoruz. Gbamin değil belki beklerden biri savunmayı 3 luyor sadece.
Hamsik olmayınca takım organizasyon anlamında sıfır oluyor. Eğer muadil bir oyuncu çıkmayacaksa hamsik ile maça başlayıp baskı kurup skoru almalıyız.Sonrasında siopis sahaya atıp oyunu tutarız.

Maç içerisinde hücum sırasında formasyon benim yazdığım gibi oluyor.

İlla safkan kanat istiyorsak naci-trezeguet değişikliği yapalım.

Eğer bazı oyuncular kendine gelmezse bu kısır döngüden çıkamayacağız.

asilhamsi
09.09.2022, 12:31
--------------ugurcan----------------

larsen-----bartra-----denswil-------eren

-----------------siopis--------------------

---------bakasetas-----hamsik-------------

---------------yusuf---------------

--------umut--------gomez---------------

ömür ve trezeguet takıntısından bir an evvel kurtulmalıyız.

naci,lahtimi denemeyeceksek kanatsız oynayalım.

BatuhanB
09.09.2022, 12:40
Puan kaybına bile tahammülüm yok bu maçta. Keza kötü oyuna da...

Çatır çatır oynayın, kazanın. O kadar.

muharrem87
09.09.2022, 12:48
nasıl oynadığımızla ilgileneceğimiz maçlar değil.. Bu maç ve kızılyıldız maçları. kritik bir dönemeç. Bu maçları ne yapıp edip kazanmak lazım. En oluru defansif oyun. Gomez ve umutla gol bulup maçları kazanmak. oyun geliştirecek maç değil ikisi de. sonrasına sonra bakacaz. bu cendereyi geçmemiz gerekiyor. yangını büyütmeden söndürmek için bu iki maçı alacaz başka yolu yok.

nchls
09.09.2022, 12:48
Ömür denen arkadaşı ilk11 görürsem maçı izlemeyeceğim. Zira maçtan da pek ümitli değilim. Hızlı oyuncuları var dün gördük hayli sıkıntı yarattılar bize. Avrupa maçı dönüşü zor deplasman. Mağlubiyet gibi görünüyor

kaçarava
09.09.2022, 12:59
ADS'nin orta sahası kuvvetli. Ndiaye falan top taşırsa geçişlerde dağılırız. Gökhan İnler de geçen sezon orta sahamızı esir almıştı.

Takımın kolektif gücü amatör takım seviyesinde.

Hücum ederken araya pas niye atmıyorlar diyen var. Adam korkuyor, atsa kaptırsak yediğimiz her kontra mutlak gol pozisyonu oluyor. Bu şartlarda kim risk alır da araya pas atar?

Önde yerleşeceğim deyip topu kaptırınca rakibe basmazsan, rakibi döndürürsen, dönen-seken topları alamazsan, hızla geriye dönemezsen günümüz futbolunda yerin yok. Dün mesela hiçbirini yapamadık.

Ben oyun kuramıyorum o zaman Hamsik oynasın, ben adam kovalayamıyorum o zaman Siopis oynasın... Böyle oyuna kürekle adam atarak, taşıma suyla değirmen döndürmeye çalışarak kurgu kuramazsın.

Takım daha sağlıklı şekilde kolektif olarak ileri geri gidip gelemiyor.

Fizik gücümüz korkutucu derecede kötü. Bu takım yaz kampında ne yaptı arkadaş, su kaydırağında kaysan daha fit olursun.

Yavaş yavaş hücum edelim yavaş yavaş savunmaya dönelimle anca bu kadar.

Diyebileceğim tek şey orta sahada merkezde tek adamla oynamaktan vazgeçmek. Gbamin-Siopis'i koy oraya. Yapacak bir şey yok. O zaman oyun kuramıyorsan da sana 11 Pele versek de bir şey olmaz.

Gökhan Balcı
09.09.2022, 13:05
Beraberlik iyi sonuç. Artık ben de İ. SARAL gibi düşünüyorum. Bu takımın mevcut oyunuyla 1461'e karşı bile üstünlük kurması mümkün değil. Kazanabilir ama üstünlük kuramaz. Hayal kurmaya gerek yok. Kadro da muhtemelen aynı çıkar zaten

Yiğit Gayretli
09.09.2022, 13:09
Ferencvaros maçından çok daha zor.

Doğukan Uçan
09.09.2022, 13:13
Yeter artık abi ya millet stada gidiyor para veriyor 90 dakika rakip takımın oyununu izliyoruz yada kendi sahasında paslaşan takım var.

Mustafa reşit akçay daha rezil kadroyla lazio'nun olduğu gruptan lider çıkardı takımı.

Montella gibi hoca getirsinler takımın başına en azından yenilsek bile kimse niye yenildik demez.

geçen sene toplamda 3 mağlubiyet aldık ama çoğu maç berabere bitti ondan önce ki sene de aynıydı.

Bakın bu normal değil takımdaki bütün herkes inanılmaz kötü gözüküyor.
Avcı'nın oyun taktiği tamamen skoru 0-0 da tutma üzerine kurulu.

Adamın kapasitesi bu kadar zorlamaya gerek yok.

Şu kadroya yazık edecekler.

İ. SARAL
09.09.2022, 13:27
Beraberlik iyi sonuç. Artık ben de İ. SARAL gibi düşünüyorum. Bu takımın mevcut oyunuyla 1461'e karşı bile üstünlük kurması mümkün değil. Kazanabilir ama üstünlük kuramaz. Hayal kurmaya gerek yok. Kadro da muhtemelen aynı çıkar zaten

Troll veya totem için falan yapmıyorum gerçekten. :) Geçen sene de aynı şekil yazıyordum çünkü yensek bile hep zor oluyordu. Bu sene takım çok değişti illaki bir süreç gerekiyor. Hoca da oyun anlayışını bırakmıyor, milli araya kadar en az hasarla geçmeliyiz. Bu maç için 1 puan iyi olur.

İ. SARAL
09.09.2022, 13:29
Yeter artık abi ya millet stada gidiyor para veriyor 90 dakika rakip takımın oyununu izliyoruz yada kendi sahasında paslaşan takım var.

Mustafa reşit akçay daha rezil kadroyla lazio'nun olduğu gruptan lider çıkardı takımı.

Montella gibi hoca getirsinler takımın başına en azından yenilsek bile kimse niye yenildik demez.

geçen sene toplamda 3 mağlubiyet aldık ama çoğu maç berabere bitti ondan önce ki sene de aynıydı.

Bakın bu normal değil takımdaki bütün herkes inanılmaz kötü gözüküyor.
Avcı'nın oyun taktiği tamamen skoru 0-0 da tutma üzerine kurulu.

Adamın kapasitesi bu kadar zorlamaya gerek yok.

Şu kadroya yazık edecekler.

Dediğin gibi oynatıp puan kaybedince daha az mı puan kesiliyor? Takım kazandığı sürece isterse kalenin önüne 10 kişi dizilsin, hiç umurumda değil. Sene sonu toptan eğleniriz.

Gökhan Balcı
09.09.2022, 13:32
Troll veya totem için falan yapmıyorum gerçekten. :) Geçen sene de aynı şekil yazıyordum çünkü yensek bile hep zor oluyordu. Bu sene takım çok değişti illaki bir süreç gerekiyor. Hoca da oyun anlayışını bırakmıyor, milli araya kadar en az hasarla geçmeliyiz. Bu maç için 1 puan iyi olur.

Biliyorum ya. O süreç bitene kadar muhtemelen biz kanser oluruz. Dün Onkoloji hastanesi nerede diye soranlar vardı :D

bordodeli
09.09.2022, 13:43
———Gbamin—Hamsik
—————Bakasetas
Yusuf———Gomez———Umut

Bence çıkması gereken düzen budur.

Yiğit SARI
09.09.2022, 13:50
İlk iş oyuncuların sahaya çıktıkları mevkilerinin tanımlı olması. Dün karmaşanın ötesinde bir şey vardı sahada

Gökhan Balcı
09.09.2022, 13:59
Ömür ve bardhi anca birbirinin yerine oynar. Bardhi de anca bakasetas veya Yusuf'un yerine oynar. Yusuf da anca Bakasetas'ın yerine oynar. Bu ne demek ? Sahada ancak bir tanesi olabilir. Ben 3 tanesini bekliyorum ama.

Antonio
09.09.2022, 13:59
Bardi ve Abdüş asla ilk 11 oyuncusu değil bardi bence abdusten de kötü oyuncu adam Abdüşun kötü kopyası.

İ. SARAL
09.09.2022, 14:16
http://www.footballuser.com/formations/2022/09/1897631_Trabzonspor.jpg

Tahir61
09.09.2022, 14:24
Avcı'nın taktiği oyun anlayışı Avrupa'da çok işimize yarar dedik
Daha galibiyetimiz yok

ŞL bize büyük gelir, 5-6lık olur geliriz, uefa tam bizim dengimiz dedik
10 kişilik macar takımına az daha 5lik oluyorduk

3 günde bir bu takımı şu haliyle izlemek büyük kesim için ızdırap.
Ama bu takımın ihtiyacı olan tam da bu. Çok maçla az kayıpla şu bir ayı atlatmak.

Öyle kesik yiyecek, kadro dışı bırakılacak bir topçumuz olduğunu düşünmüyorum.
Biraz yangına körükle gidiyoruz gibime geliyor.
Geçen senenin şampiyonu taraftar, biraz daha sakin kalmalıydı şu içinden geçtiğimiz süreçte.
Alanya maçının 4 attığımız ilk yarısının bitiş düdüğüyle takımın ortaya koyduğu kabız futbol bunda çok etkili tabiki.
Şöyle vurduğumuzun gol olduğu farklı bir galibiyet herkese ilaç olacak sanki. Ve kısa süre içerisinde bir takıma patlayacağımızı da düşünüyorum. Kadromuzda belli plansızlıklar olsa da bu güç var.

Son maçta geçen seneki şampiyon kadrodan sadece iki oyunu vardı: Hugo ve Baka. Hugo da ikinci yarı çıktı. Şaka gibi. Ligin son dönemindeki kötü futbol böyle bir değişimi çağırıyordu belki ama sakatlıklarla birlikte bu kadar değişim hep tekrarı vurgulayan bir hoca için büyük sıkıntı.

--------------Uğurcan-----------

Larsen---Bartra---Hugo---Eren

---------------Gbamin----------

Ömür----Baka---Hamsik---Trezege

--------------Gomes----------------

Şurda 100 kişiye kadro yaptırsak hiçbiri birbirini tutmaz
ADS maçından sonra aynı 100 kişiye bir daha kadro yaptır yine hiçbirisi birbirini tutmaz

Arif Timurcioğlu
09.09.2022, 14:25
Adettendir yazıyım vurup geçeriz.

Dereli
09.09.2022, 14:29
Geçen sezon biz oynuyorduk millet izliyordu,
Bu sene millet oynuyor biz izliyoruz.

Avcı Bey bak senin için kadro çıkarıyoruz. Çünkü sen yapamıyorsun. Her transfer edilen topçu iyi çıkacak takıma uyum sağlayacak diye bi kaide yok.
Mühim olan hataları tekrarlamadan en iyi kadroyu çıkarmak.
21866

Murat'
09.09.2022, 14:32
Antalyaspor maçının kopyası olur.

Gökhan Balcı
09.09.2022, 14:43
Şu an takımda istediğimiz özellikle sağ kanat oyuncusu yok. Bu bölgeyi yok sayıp orayı larsen siopis ile tutmak daha makul olabilir.

Şöyle yani

Uğurcan
Larsen Bartra Hugo Eren
Siopis Gbamin
Bakasetas Trezeguet
Gomez Umut

Trezeguet sol tarafta yine kontra ümidimiz olur bakasetas ile şut tehdidi yaratırız. Hiç olmazsa bu düzende orta saha sağlam olur hem de ileride iki tane iyi forvetimiz olur. Üstelik yerli kuralından da sıyrılmış oluruz

Yıldıray Emanet
09.09.2022, 14:46
Umut Bozok'suz kadroların hiçbirini kaale almıyorum.

MetehanS
09.09.2022, 14:52
Ne kadro kurarsan kur, umut ve gomez birlikte sahada olmalı.

Arif Timurcioğlu
09.09.2022, 14:59
Umut Bozok'suz kadroların hiçbirini kaale almıyorum. Kanat oynama özelliği varsa uğurcandan sonra tahtaya yazılması gereken ilk isim.

samatyaboy
09.09.2022, 15:07
Beraberlik normal şartlarda iyi sonuç derdim, dünkü rezaletten sonra tek farklı yenilgiye bile fitim ama takım sanki bizi yanıltıp kazanacak gibi.

Cem Balcı
09.09.2022, 15:09
https://i.hizliresim.com/k95feh0.png

Tertemiz,çık oyna.Kulübe zaten alternatif dolu ( savunma hariç ) . Duruma göre de fantezilerini yap.50 tane merkez oyuncusuyla oynayıp,bu adamlardan kanat oyuncusu yaratmaya çalışıp taraftarın önüne atma milleti.

gurur6134
09.09.2022, 15:36
4 4 2 ye donmek lazim 1 aydir yaziyorum bu takimin mevcut oyuncularla oynayabilecegi en verimli sistem budur .vites yukseltmemiz lazim oyuncular buna uygun surekli dusuk vitesle oynatamazsin boyle oyunculari oynayamiyorlar da zaten kendi ozelliklerini yapabileceklerini unutturuyor bu ucube oyun anlayisi,artik waka gibi bir cilingir yok islemez bu sene o is

kayl
09.09.2022, 15:38
https://i.hizliresim.com/k95feh0.png

Tertemiz,çık oyna.Kulübe zaten alternatif dolu ( savunma hariç ) . Duruma göre de fantezilerini yap.50 tane merkez oyuncusuyla oynayıp,bu adamlardan kanat oyuncusu yaratmaya çalışıp taraftarın önüne atma milleti.
Hoca baka yi kesmez ilk golün asisti ondan gomez in atamadığı golün pası ondan ikinci golde on asist gomez e pası veren baka.. sayılmayan golde ortayı yapan baka ama ilk kesilen yine baka... umutu da ilk 11 oynaticak hoca yedektem giricek adam olsun diye.. zaten abdulkadir ve bardhi nin gs kopenhag umraniye ve ferencvaris maçlarında beraber oynayıp rezalet performanslarından sonra çıkacağı 11 belli.. ugurcan larsen bartra denswil eren.. sio/gbamin hamsik baka.. yusuf trezege gomez yüzde 95 bu kadro başlar maç içinde eren i biraz geriye çekip skora göre yusuf u gomez in yanına kaydirir

kayl
09.09.2022, 15:41
4 4 2 ye donmek lazim 1 aydir yaziyorum bu takimin mevcut oyuncularla oynayabilecegi en verimli sistem budur .vites yukseltmemiz lazim oyuncular buna uygun surekli dusuk vitesle oynatamazsin boyle oyunculari oynayamiyorlar da zaten kendi ozelliklerini yapabileceklerini unutturuyor bu ucube oyun anlayisi,artik waka gibi bir cilingir yok islemez bu sene o is

4 4 2 oynadigimizda baka ömür bardi yazici 4 u birden yedek kalır çünkü hiç biri 4 4 2 nin kanatları olamaz... 3 5 2 daha mantıklı... ugurcan bartra denswil eren... gbamin hamsik bakasetas trezege larsen... umut gomez

kaçarava
09.09.2022, 15:50
442 oynayamaz bu kadro. Ona uygun çalışkan kanadın yok. O tempon yok, o fizik gücün yok. Önde basman lazım. Topu kaptırdığın an sıfır baskıyla oynayacaksan formasyonun önemi yok. Hele de iki orta sahadan biri Hamsik ise geçişlerde yandın.

4231 tek çözüm gibi.

Defansı öne çıkarıp önde basacak sisteme geçersek dağılır bu defans. Hugo ve Denswil ağır.

İkili mücadelede üstünlük kuran oyuncu sayımız az. Geniş alanda rakibini yakalayan adam az.

Geriye yaslanıp yavaş yavaş oynamaya alışmışlar. Bunu hazırlık kampında değiştirebilirdin. Çalışarak, bol tekrar yaparak ve ona uygun transfer yaparak.

Bu takım öyle ya da böyle gol atar ama asıl sorun takım savunması.

Hücumda sağ kanada birini oturtursak işler idare eder seviyeye gelir. Naci/Lahtimi bilmem artık zorla oynatmak lazım. Ömür gereksiz fazla eleştiriliyor ama kanat manat olmaz ondan.

gudoz81
09.09.2022, 15:58
Valla heyecanlı güzel bi maç olacağı kesin
Kazanırız inşallah

bordodeli
09.09.2022, 16:08
Maxi, Yusuf ve Umut transferleri sonrası yine bu takım her türlü gol atar yemeyelim yetere dönecez bu çok belli. Bu saatten sonra geriye kapanıp oyun da oynayamazsın. Bakalım geride sağlam durabilmek adına ne yapacağız?

Bu takım en kötü maçında 1 gol atar artık. Yeter ki yemeyelim. En kötü içeriye uzun toplarla bile Umut, Maxi bir tane yazar her türlü.

BatuhanB
09.09.2022, 16:09
———Gbamin—Hamsik
—————Bakasetas
Yusuf———Gomez———Umut

Bence çıkması gereken düzen budur.

Hemfikirim.

Ayrıca Hamsik, Bakasetas, Yazıcı gibi silahlar varken uzaktan bol bol şut atmalıyız.

MehmeTS_ADANA
09.09.2022, 16:18
Allah izin verirse maça gideceğim. O yüzden rahat olun yeneriz

HasanTezel
09.09.2022, 16:19
Bizim mevcutta oynayacak tek planımız şudur:

3-2-4-1 bundan başka belki 3-2-3-2, çünkü GÖBEKTEN YİYORUZ TÜM GOLLERİ.

Uğurcan

Bartra-Hugo-Denswil (burda defans liderliği Hugoda) Larsen Bartra Eren (burda Bartrada) maça göre

Gbamin Hamsik(yoksa Siopis/Doğucan)

Trezege Bakasetas Yusuf Ömür(en zayıf yer sol kanat, ahhh Vişça)

Gomez

Ya da,

Uğurcan

Bartra-Hugo-Denswil (burda defans liderliği Hugoda) Larsen Bartra Eren (burda Bartrada) maça göre

Gbamin Hamsik(yoksa Siopis/Doğucan)

Trezege Bakasetas Yusuf(en zayıf yer sol kanat, ahhh Vişça)

Gomez Bozok

kayl
09.09.2022, 16:27
Hemfikirim.

Ayrıca Hamsik, Bakasetas, Yazıcı gibi silahlar varken uzaktan bol bol şut atmalıyız.

Gamsik en son ne zaman sut attı hatırlamıyorum... tek kanat oyuncumuz elde trezege onu da kesip rakibi tamamen ortadan delicez herhalde... umut gomez e okeyimde trezege olmalı ortada hamsik in su an kondisyon olarak çok zayif olduğunu dusunuyirum gram n bakasetas yazici başlarız gibime geliyor... umarım birşeyleri degistiririz... Hocanin sezon sonu tony için set oyununda büyük sorun cozucuydu ama oyunu daha hızlı oynamamız gerek demişti... gelinen noktada yavaş paslasan ve yine set oyunu oynayan bir takım var hızlı oynamıyoruz üstelik su an maxi gomez ve umut bozok gibi iki bitirici var artık bunları pozisyona sokup iyi futbol oynamaliyiz

sakosako
09.09.2022, 16:30
visca dönene kadar:

----------------- uğurcan -----------------
-------- bartra -- gbamin -- hugo -------
larsen ------------------------------- eren
---------- hamsik --- bakasetas ---------
----------------- yusuf --------------------
------------ bozok --- maxi --------------

gbamin'in arkasına sarkan toplarda tehlike yaşıyoruz. gbamin daha çok libero gibi oynamalı. fm diliyle libero-destek gibi desem sanırım daha anlaşılır olacaktır. tam böyle yüzde yüz sweeper gibi çakılı değil de hücuma çıkarken orta sahayı da destekleyebilen bir rolde, stoperden orta sahaya kadar o kendi koridoruna tamamen hakim bir emniyet sibobu gibi düşünebiliriz. şu ana kadar izlediğimiz kadarıyla o atletizme sahip olduğunu düşünüyorum. ama oynayacağı rol açısından kilit nokta tabi arkasına sarkılmaması. sol stoper ve sağ stoper daha pasör stoper gibi oynamalı, gbaminin varlığı onlara da o rahatlığı, özgürlüğü verecektir. hugo yerine denswil de yazabiliriz, isimlere çok takılmamak lazım, kafamdaki şablonu yazıyorum sadece isimler değişebilir. 3lüde bekler defans oyuncusundan ziyade bir kanat gibi de olduğu için duruma göre maçına göre larsen yerine trezeguet deneyebilirsin, bu yoklukta belki bir seçenek yaratmış oluruz. forvetin arkasındaki 3lü için zaten rotasyon oldukça geniş, o konuda bir problemimiz yok (abdülkadir, naci, bardhi, siopis, vs. vs.) forvet yedeklerimiz de djaniny ve lahtimi olur diye düşündüm. yusuf yazıcı ile de zaman zaman orayı yedekleyebiliriz. kadro durumuna bakınca sakatlara vs. en azından visca dönünceye kadar kafamdaki maxi - bozok eksenli oyun şablonu budur.

kayl
09.09.2022, 16:45
visca dönene kadar:

gbamin'in arkasına sarkan toplarda tehlike yaşıyoruz. gbamin daha çok libero gibi oynamalı. fm diliyle libero-destek gibi desem sanırım daha anlaşılır olacaktır. tam böyle yüzde yüz sweeper gibi çakılı değil de hücuma çıkarken orta sahayı da destekleyebilen bir rolde, stoperden orta sahaya kadar o kendi koridoruna tamamen hakim bir emniyet sibobu gibi düşünebiliriz. şu ana kadar izlediğimiz kadarıyla o atletizme sahip olduğunu düşünüyorum. ama oynayacağı rol açısından kilit nokta tabi arkasına sarkılmaması. sol stoper ve sağ stoper daha pasör stoper gibi oynamalı, gbaminin varlığı onlara da o rahatlığı, özgürlüğü verecektir. hugo yerine denswil de yazabiliriz, isimlere çok takılmamak lazım, kafamdaki şablonu yazıyorum sadece isimler değişebilir. 3lüde bekler defans oyuncusundan ziyade bir kanat gibi de olduğu için duruma göre maçına göre larsen yerine trezeguet deneyebilirsin, bu yoklukta belki bir seçenek yaratmış oluruz. forvetin arkasındaki 3lü için zaten rotasyon oldukça geniş, o konuda bir problemimiz yok (abdülkadir, naci, bardhi, siopis, vs. vs.) forvet yedeklerimiz de djaniny ve lahtimi olur diye düşündüm. yusuf yazıcı ile de zaman zaman orayı yedekleyebiliriz. kadro durumuna bakınca sakatlara vs. en azından visca dönünceye kadar kafamdaki maxi - bozok eksenli oyun şablonu budur.
Kanatsız oynucaksak format bu olabilir ama... gerek vitor parreira gerekse valerian ismael üçlü formasyon la başladıkları ligi 4 luye dönerek bitirmislerdi ... kolay değil 3 lu oynamak ama su anki formasyonda ciddi pozisyon kısırlığı yaşıyoruz... birşeyleri değiştirmek gerek ama ben trezege nin ne olursa olsun oynaması taraftarıyım.. bartra hugo eren... gbamin hamsik bakasetas larsen trezege umut gomez...... bu daha mantıklı gibi

gurur6134
09.09.2022, 16:46
4 4 2 oynadigimizda baka ömür bardi yazici 4 u birden yedek kalır çünkü hiç biri 4 4 2 nin kanatları olamaz... 3 5 2 daha mantıklı... ugurcan bartra denswil eren... gbamin hamsik bakasetas trezege larsen... umut gomez

Takim temposuz diyoruz el freni cekilmis gibi oynuyor diyoruz 3 lu defans diyorsunuz turkiyede hicbir takim 3 lu defans oynayamaz 8tas denedi bunu aldi boyunun ölcusunu yeniden 4 lu ye döndü..Elinde naci var lahtimi var bu adamlari degerlendirmeyeceksek kanat oyunculari sakatken bile neden transfer ettik..soyledigin adamlar sonradan girerler orta sahayi yedeklerler

kayl
09.09.2022, 16:54
Bakasetas ve yusuf çok iyi iki şutör bu iki adamı yedek bırakıp ajax ta süper lig de oynamayan naci ve fas liginden başka hiçbir yerde görev almamış adamdan müthiş performans bekliyorsunuz... bakasetas ve yazici beraber oynar adana demir maçında oynasınlar görelim bir

gurur6134
09.09.2022, 17:01
Ne trezege ne baskasi etkili olamaz bizim oyun anlayisiyla cok degil 2 3 hafta sonra gomeze umuta soylenilmeye baslanacak,trezegenin ve diger kanatin rahatlamasi icin mac icerisinde 4 4 2 ye donmeliyiz ..diretmenin anlami yok bu sistemde ne hucum yapabiliyoruz ne defans kanatlar desen islimesini gectim resmen kanatsiz oynuyoruz orta sahanin ortasindan sol cizgiden erenin iceriye kesmeye calistigi isabetsiz ortalardan baska kanat organizasyonumuz yok neredeyse..visca donene kadar naci yada lahtimiyi oynatacak diger tarafta da trezege rahatlayacak boylece ,koyacaksin iceriye hareketli umutu gomezi doneceksin cift forvete sagli sollu keseceksin top bak nasil pozisyona giriliyor sonra .takimda kimin nerde oynadigi belli degil ilkyarilar trezege solda 2.yari sagda djaniny bir solda bir sagda ömur bir sagda oynuyor bir ortada iyice corba oldu oyuncularin kafasida ..icerde tek adamla oynarsak daha cok orta yapilacak pozisyonlari geriye yana pas yaparak yeriz maclari boyle tamamlariz 3 tane savunmacinin arasina ozellikle rakip kapandiginda 1 santrafor koyarsan ronaldo olsa bir halt yapamaz..

iyattara
09.09.2022, 17:03
Baka Yusuf beraber, Umut Maxi beraber. Gönül istiyor ama diziliş pek müsaade etmez gibi. Yusuf bir kanat Umut diğer kanat olursa belki. Bu da özellikle Yusuf'un performansını düşürebilir. 4-1-2-1-2 gibi bir şey oynarsak bir ihtimal. Hamsik tek devre oynayacaksa baştan başlasın da golü pat diye yemeden bir şeyler yapmış olsun. Zorlu deplasmanlarda çat diye geri düşüyoruz. Burayı düzeltirse öndeki adamlar illaki atarlar. Yarım pozisyon olsun yeter.

Halil Alemdar
09.09.2022, 17:07
Kazanma ihtimalimizi 0 görüyorum. Hızlı oyuncuları olan her takım bize eziyet etme potansiyeline sahip.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gurur6134
09.09.2022, 17:10
Elinde kanat orjinli adam varsa bu adamlari sakatlik ceza vs durumlarinda as kanat oyuncunu yedeklesin diyerek alip hal boyleyken bile oynatmayip devsirme adamlarla kanat yaratmaya calisirsan soylenecek birsey yok ya bu adamlara guveneceksin forma vereceksin yada oynatmayacaksan yetersizlerse transfer etmeyeceksin ozellikle icerideki maclarda 4 4 2 oynanmali takim corba edildi iyice 11 sayin desek kimi sayacagimiz belli degil 1 hafta oynayan diger hafta ya yok ya kadroda farkli yerde oynuyor deneme tahtasina döndü takim sezon baslamisken artik bir oyun sablonu 11 belirleyip israr etmeliyiz bunda bu sekilde islemiyor takim

kayl
09.09.2022, 17:12
Diyorum ki naci solda trezege sağda ok umut gomez ilerde orta sahada? Gbamin hamsik le tonla geçiş yeriz... 4 4 2 olmaz bizim kadrodan anlayın artık.. en fazla ugurcan larsen bartra denswil eren.. gbamin hamsik bakasetas.. trezege gomez yusuf/umut bunu oynayabiliriz trezege yi de istemiyor saniz umut yusuf gomez olur kanattan ziyade bekleri oyuna sokariz

HOPA'LI TS'Lİ
09.09.2022, 17:14
Zor maç
Kazanırsak çok iyi olur.

kayl
09.09.2022, 17:17
Bu mac kızılyıldız ve antep maçlarında en azindan iyi oyun görmeliyiz hem kötü oyun hem mağlubiyet hiç istemeseler hoca değişimini getirir... artık bisiler koymamız lazım ortaya

Arif Timurcioğlu
09.09.2022, 17:35
Ne çabuk hoca değiştiriyorsunuz, günlük hayatınızda da bu kadar kolay mı adam harcıyorsunuz? Biraz arkasında durmak çok mu zor anlamam.

bordodeli
09.09.2022, 17:41
Abdullah Hoca giderse Tuchel, Favre falan gelecek zannedenler var sanırım. Gider 5 sene daha Hüseyin Çimşir, Newton gibi adamlarla uğraşırız şunun farkına varın artık.

sakosako
09.09.2022, 17:55
Kanatsız oynucaksak format bu olabilir ama... gerek vitor parreira gerekse valerian ismael üçlü formasyon la başladıkları ligi 4 luye dönerek bitirmislerdi ... kolay değil 3 lu oynamak ama su anki formasyonda ciddi pozisyon kısırlığı yaşıyoruz... birşeyleri değiştirmek gerek ama ben trezege nin ne olursa olsun oynaması taraftarıyım.. bartra hugo eren... gbamin hamsik bakasetas larsen trezege umut gomez...... bu daha mantıklı gibi

bu da olabilir tabi üzerine düşünmek lazım. ama stoperde eren (yanlış görmediysem eğer) nasıl olur bilemedim, kafama yatmadı. pozisyon kısırlığı tempolu olmadığımız (tempolu oynamak sadece çok koşmak vs.de değildir bu arada yanlış anlaşılma olmasın) her oyunda yaşamamız normal bence, bizim ligde genel olarak olmayan birşey bu tempolu oyun, biraz tempo yapana barcelona gözüyle bakıyorlar. temponun formasyonla vs. ilgili olduğunu sanmıyorum, formasyon daha çok alan işidir. eldeki sağlam oyuncularımızla tempolu oyun biraz zor, temposuz oyunda pozisyon yaratmak için alanlar üzerinden oyunu domine etmeyi düşünülebiliriz. alan konusunda da 3lü gayet mantıklı bir seçenek. tabi zaman ister oyun alışkanlığı ister o kadar zamanımız var mı yok mu o bambaşka bir konu. baktığımız zaman zaten bu oyuncu grubu maç içinde rahatça 4lüye de dönebilecek de bir oyuncu grubu olduğu için bu tarz denemelere elverişli. şuan yaptığımız şey biraz da yara bandı gibi aslında, sakatlıklar bitene kadar nasıl idare edebiliriz üzerine kafa yoruyoruz. problem şu ki bjk kanat yok diye 3lü oynamadı. hatta ghezzalı vs 10 numaraya çektiler o genel olarak bir hoca tercihiydi, bjk 3lü oynadı evet ama bjk'nin o zaman kanatları da vardı (ghezzal, nkoudou, muleka vs.) şuan bizdeki kanat yokluğu ile karşılaştırmamız biraz abes olur. bizde kanat yok mu naci, lahtimi vs. ama bunları hocanın ne kadar oynatacağını düşünüyorsunuz? ben şahsen pek sanmıyorum oynayacaklarını. ve ne verecekleri de henüz net değil. trezeguet tabiki oynayabilir, direk oynasın diye alındı zaten iyi bir alternatif en azından topu rakip sahaya taşıma anlamında işe yarıyor. üretim konusunda problemleri olsa da. ama kimi çıkarıp da trezeguet'yi alırsak + etki yapabilir o bende ciddi soru işareti. 3lü diziliş aramamızın altında yatan şeylerden birisi de bu olabilir. kanatlarların sakat ve sağlam olan tek kanadın da üretme konusunda sıkıntı yaşıyor, fazla bireysel vs. vs. 3lünün de sıkıntıları var, mesele elimizde sağlam 2 tane bek var şuan ve en çok yük onlara ve gbamine binecek. beklere full koridor veriyorsun gbaminin defansif yükü artıyor + yarım koridor. zor iş. gbamin'in rolünü de yazdığım şablonda yapabilecek başka adam yok bu arada. o da alternatifsiz yani. nereden baksak viscasız bir hayli eksiğiz :) bjk örneğinden gidiyoruz madem 4lüden devam edeceksek bjknin şuan yaptığına benzer birşey belki denenebilir. defans - orta üçlü fix - ileride 1 tane sprinter kanat 2 tane forvet karakterli oyuncu (birebir aynı tip forvet oyuncuları olmasalar da) bu da bir seçenektir. (nkoudou - weghorst - muleka) (trezeguet - maxi - bozok). bjk'nin oyununda da bu arada bekler aşırı aktif, umutun muleka gibi oynayacağını düşünürsek yine beklere her türlü çok yük binecek bundan kaçışımız yok. veya sağ içte oynayan oyuncumuz biraz daha mezzala gibi oynayacak, onu da yapabilen sadece yusuf ve abdülkadir var şuan. hocanın bjk 4lüsü gibi bir fikre daha yakın olduğuna emin gibiyim. umarım başka sakatlık vs. yaşamayız elimiz çok daraldı. bizim ne kadar etkimiz olur muamma ama forum olarak alternatifleri düşünmemiz güzel birşey, beyin fırtınası her zaman iyidir :)

Mert'
09.09.2022, 18:42
Beraberlik çok iyi sonuç olur.

B.Yiğit
09.09.2022, 18:46
Bence tepki maçımız olacak. Bu maçla birlikte çıkışa geçeceğimizi düşünüyorum.

Uğurcan
Larsen Bartra Denswil Eren
Gbamin Hamsik
Yusuf - Bakasetas - Trezeguet
Maxi Gomex

Enes Başkaya60
09.09.2022, 18:52
Doğru kadro ile çıkarsak her türlü kazanırız tabiki doğru bir oyunda olmalı.

Uğurcan

Larsen-Bartra-Denswill-Eren

Gbamin-Hamsik

Umut-Bakasetas-Trezeguet

Gomez

Bu kadro ile çıkmamız lazım.

Ekrem D.
09.09.2022, 18:53
Bakalim yanpas reyiz bu maca hangi kadroyla cikacak

Enes Başkaya60
09.09.2022, 18:59
Bakalim yanpas reyiz bu maca hangi kadroyla cikacak

Yan pas reis kaprislerinden bir an önce vazgeçmeli artık yeter yani.

5-6 yaşındaki çocuğun sahada gördüğü yanlışları hoca nasıl göremiyor cidden aklım almıyor.

Jedi
09.09.2022, 19:15
emre akbaba da demire imza atmış, ahaha şimdi daha da berbat oldu..

SALDIRAY
09.09.2022, 19:48
——————-uğurcan
———hugo—bartra—densw
larsen——gbamin-hmsk—-Eren
—————Yusuf—baka
——————gomes

lazboy0061
09.09.2022, 20:40
Bu oyunlan bu maci kazanma sansimiz malesef yok

asilhamsi
09.09.2022, 20:49
visca dönene kadar:

bir kaç sayfa geride bire bir aynı kadroyu yazdım.Sadece hugo yerine denswil. Hem bu sisteme daha uygun hem de hugo çok formsuz.

Gbamin bence tam olarak yeri orası.

4 lü görünümlü 3 lü oynayalım.

özellikle yusuf-umut-gomez ile çok rahat skor buluruz.

Arkadan hamsik,bakasetas araya pas konusunda usta iki isim.

Bu kadro tutar ve seri galibiyetler alırız.

asilhamsi
09.09.2022, 20:53
------------ugurcan---------

perez----bartra----denswil----eren

--------------hamsik---------------

--------baka---------yusuf-------------

visca----------gomez----------umut

devre arasından sonraki kadrom budur.

talsuv61
09.09.2022, 21:01
Rakip kaleye havadan ve uzun paslarla gitmeyi denersek yeneriz.

objek
09.09.2022, 21:02
Bence tepki maçımız olacak. Bu maçla birlikte çıkışa geçeceğimizi düşünüyorum.

Uğurcan
Larsen Bartra Denswil Eren
Gbamin Hamsik
Yusuf - Bakasetas - Trezeguet
Maxi Gomex

Gecen sezon puan olarak hep cikista olmamiza ragmen futbol oyunumuz vasati gecmedi bu sezon sanki daha fazla hucum denemesi yapiyoruz ancak gol pozisyonlarina girmekte zorlaniyoruz ustelik ucuz goller yiyoruz bu maci rahat kazanma ihtimali yuksek esas onemli olan takim oyununun yukselise gecip uzerine koyarak devam etmesi sonuc iyi olursa kotu futbol cogunlugun umurunda olmuyor burasida bir gercek

Mehmet BAŞ
09.09.2022, 21:04
Arkadaşlar Hamsik yazıyoruz, çiziyoruz ancak eğri oturup doğru konuşmak lazım. Hamsik fizik olarak çok düştü. Geldiği ilk zamanki fizik kalitesi yok. Dün akşam 45 dakikalık performansı bile fizik kalite olarak göze battı. Transfer döneminde en büyük hatayı burada yaptık. Hamsik'in yerine bir oyumcu alacaktık. Ama biz gidip takıma 10 numaralar doldurduk. Devre arasına kadar bu işin sıkıntısını epey çekeriz. Esasında kurulan takım epey iyi ancak birkaç parçayı eksik bırakınca her şey kötüymüş gibi bir yanılgıya sebep oluyor. Şu takımda bir tane merkez orta saha olsaydı, Nwakaeme'yi takımda tutup Trezequet'i alternatif oyuncu olarak alsaydık şu an buralar bayram yeriydi. Futbol böyle bir oyun işte. Her şeyi doğru yapıp yalnızca tek bir yerde yanlış yapınca bile istediğini bazen elde edemiyorsun. Bizim durumumuz da biraz böyle oldu.

lazboy0061
09.09.2022, 21:08
Arkadaşlar Hamsik yazıyoruz, çiziyoruz ancak eğri oturup doğru konuşmak lazım. Hamsik fizik olarak çok düştü. Geldiği ilk zamanki fizik kalitesi yok. Dün akşam 45 dakikalık performansı bile fizik kalite olarak göze battı. Transfer döneminde en büyük hatayı burada yaptık. Hamsik'in yerine bir oyumcu alacaktık. Ama biz gidip takıma 10 numaralar doldurduk. Devre arasına kadar bu işin sıkıntısını epey çekeriz. Esasında kurulan takım epey iyi ancak birkaç parçayı eksik bırakınca her şey kötüymüş gibi bir yanılgıya sebep oluyor. Şu takımda bir tane merkez orta saha olsaydı, Nwakaeme'yi takımda tutup Trezequet'i alternatif oyuncu olarak alsaydık şu an buralar bayram yeriydi. Futbol böyle bir oyun işte. Her şeyi doğru yapıp yalnızca tek bir yerde yanlış yapınca bile istediğini bazen elde edemiyorsun. Bizim durumumuz da biraz böyle oldu.

+61

Doğukan Uçan
09.09.2022, 21:10
Hamsik maç temposunu kaybetti bende fark ettim.

Mesela akşam oyuna girdikten sonra bir kaç kere çok kritik yerde top kaybı yaptı.

Sürekli sakatlık sorunu yaşayan adamdan maksimum fayda sağlamak çok zor.

Hamsik oynamayınca da takım orta sahada ne oyun kurabiliyor ne kaleye gidebiliyor.

Gbamin ile bu işler olmaz.

Devre arasında hamsik'in yerine oyuncu almamız lazım gibi.

Şu ajax'ın aldığı grilitsh çok iyiydi. tam bize lazım oyuncu profili.

objek
09.09.2022, 21:28
Hamsik maç temposunu kaybetti bende fark ettim.

Mesela akşam oyuna girdikten sonra bir kaç kere çok kritik yerde top kaybı yaptı.

Sürekli sakatlık sorunu yaşayan adamdan maksimum fayda sağlamak çok zor.

Hamsik oynamayınca da takım orta sahada ne oyun kurabiliyor ne kaleye gidebiliyor.

Gbamin ile bu işler olmaz.

Devre arasında hamsik'in yerine oyuncu almamız lazım gibi.

Şu ajax'ın aldığı grilitsh çok iyiydi. tam bize lazım oyuncu profili.

Aslinda kagit uzerinde hamsik ve wakanin yerine trezege ve bardhi alindi ancak beklentileri karsilamadi hamsik yerine alinacak oyuncu ondan iyi oynarsa ancak alindi diyebiliriz wakanin yerine oyuncu alindimi? alindi yerini tutmuyorsa alinmamis demektir !

Doğukan Uçan
09.09.2022, 21:34
Aslinda kagit uzerinde hamsik ve wakanin yerine trezege ve bardhi alindi ancak beklentileri karsilamadi hamsik yerine alinacak oyuncu ondan iyi oynarsa ancak alindi diyebiliriz wakanin yerine oyuncu alindimi? alindi yerini tutmuyorsa alinmamis demektir !

renktaş hamsik'in yerine bardhi olmaz imkanı yok. ikisi çok farklı tipte oyuncular.

şu ana kadar gördüğüm bardhi ancak bu takımda forvet arkası pozisyonda oynar.

hamsik'in yaptığını şuan yapabilecek oyuncumuz yok asıl sıkıntı burada.

orta sahadaki oyuncuların hepsi aynı tipte neredeyse.

chener
09.09.2022, 21:44
Artık Siopis'siz onbir istemiyorum. O ki hucum etme niyetimiz yok veya yapamıyoruz bari defansı yapalım.

Fanatik34
09.09.2022, 21:49
Hadi top denen illeti oynayip beceremiyoruz cünkü sahaya dogru yerlesemiyoruz, bari Allah askina duran top calisin be, ne yapiyorsunuz kocaman antrenman boyunca???
Ligin en iyi sutörleri elinde, bakin en iyisi diyorum...dünkü gibi kapali defansi delmeye calismayin. Söyle iki metre yana acip, kaleye zimbalayin sunu artik!

Devrim Arslan
09.09.2022, 21:50
İstanbul takımları kendi aralarinda anlasti bu sene şampiyon ordan cikacak. Bizi de icten yikmak ocin yok oyuncular oyle yok hoca gidecek dedikosuyla haber yaptirdilar ve ne yazik ki bu oyuna cok taraftar da alet oldu oluyor.

Tatar Kemal
09.09.2022, 22:01
takım neredeyse tamamen yenilendi. yeni gelen oyuncuların da hepsi birbirinden farklı ekollerden geliyor. futbolcular arası uyum sorunu henüz giderilmiş değil. bu sebeple bu maçta da takım zorlanacaktır. ads zorlu ve güçlü bir rakip. sürpriz bir sonuç gelebilir. uğurcan'ın geri dönmesi çok önemli. hamsik 90 dk. oynar mı bilemiyoruz ama hamsik sahada olursa takımın işi bir nebze kolaylaşır. uğurcan ve hamsik galibiyet için çok önemli kritik iki isim.

Tahir61
09.09.2022, 22:04
A.gücüne bir maç mı ceza vermişler aman Allahim
Ben de A.gücü deplasmani seyircisiz diye hesaplıyorum peh.

Fanatik34
09.09.2022, 22:16
.........................Ugurcan.................. ............
Larsen......Bartra.............Hugo.......Eren Elmali
.........................Gbamin................... ...........
.....Bakasetas.......Hamsik...........Trezeguet... .....
..................Yusuf...........Gomez........... .........

Doğan Keskin
09.09.2022, 22:41
4-3-3 bize iyi gider. Hamsik-Gbamin-Baka ileride de Yusuf-Umut-Gomez. Direzege için ısrarın anlamı yok, yedekten girmeli.

Antonio
09.09.2022, 22:45
Total futbol oynayalım bari sürekli üçgen pas ama kaleye doğru pas... Abdullah hocam pepi ara o anlatır.

oguzkoc
09.09.2022, 23:14
Zaten kanat oyuncularımız işe yaramıyor. Bunu deneyelim
————Uğurcan————-
Larsen-bartra-hugo-eren
———siopis—-gbamin——
————bakasetas———-
—yusuf—gomez—umut—

4-2-1-3

Jackdaniels
09.09.2022, 23:54
Yine yanlış bir onbir seçimi yapılacak ikinci yarı toparlamak için iyice saçmalayacağız A.Demir akıllı oynarsa Antalya tarifesi uygular en kötü berabere biter ki Avcı hoca bayılır bu tarz deplasmanlarda beraberliğe oynamaya. Maç sonuda çıkıp pas yüzdemiz rakipten fazlaydı geçişlerde kaptırdığımız toplarla sıkıntı yaşadık ama futbolda bunlar var haftaya daha iyi olacağız diyecek.

Ozan Yılmaz
09.09.2022, 23:57
Gbamin stoper mi denense acaba

halilaziz61
10.09.2022, 01:01

Takımın tamamında fizik sorunu var
Bu da cidden yazın iyi bir yükleme yapılmadığının isareti

Enes Başkaya60
10.09.2022, 02:02
Visca gelene kadar sağ açıkta Umut oynamalı.

Yukarıda yazdığım kadro sakatlık vs durumlari hariç asla bozulmamalı..

Ciddi söylüyorum hoca kaprislerinden vazgeçerse pek ümidim yok tabiki bundan onu da söyleyim kimse kolay kolay bizi yenemez.

E. Okan Bülbül
10.09.2022, 04:13
Çare 4-4-2 diamond

mete61bordomavi
10.09.2022, 07:02
Kazanmak için şöyle müthiş bir taktik kurguladım.

Maç başladığı andan itibaren geriden sürekli stoperler birbirlerine yana pas yapsınlar. Yani rakip savunmanın yerine yerleşmesini bekleyelim. Geçiş oyunu bize ters, hem Adana da şaşırmış olur, kafaları karışır.
Onlar savunmaya iyice yerleşsin ki biz de kanatlardan hücum yapmak durumunda kalalım! Onlar kanatlardan orta keseceğimizi beklerken kesmeyelim anasını satayım. İlla keseceksek de stoperlerin arasında kaybolmuş adama keselim ki, hepten devreleri yansın!
Top bizdeyken bu şekilde oynarsak gol bulamasak da 0-0'ı korumuş oluruz.

Top onlardayken de şöyle oynayalım: Onlar özellikle çok adamla seri olarak hücuma çıkarlarken -bilhassa Onyekuru'nun kanadından- biz o bölgeyi mümkün olduğunca tek adamla savunalım. Zaten orta sahada duran stoperlerimiz defansa yetişmiş olur. Burada tek endişem Vitor Hugo! Bazen bu adam 0-0 giden maça heyecan gelsin diye alakasız penaltı yaptırıp fanteziye kaçabiliyor. Ona da önlem alırsak penaltıdan yırtarız! Halihazırda oyuncularımızın arasındaki mesafeler defans anında o kadar uzak ki, rakip orta sahadan hiç zorlanmadan bizim ceza sahası önlerine kadar zorlanmadan gelsinler! Ve nasıl olsa bol bol pozisyon buluyoruz diye gol pozisyonlarında hoyratça davransınlar ve gol kaçırsınlar! İyi şutlarını da Uğurcan çıkarır zaten!

Nasıl taktik?
0-0 Garanti!

Jedi
10.09.2022, 07:26
Futbolcular manyakmı niye oynasınlar, görmüyorlarmı icardiyi,mettensi,torrereiayı, bjk yi fenerbahçe yi bunların hangi birini geçip şampiyon olacaksın, bi halt olmayacağını biliyorlar,öyle işte hemen salma yapıyorlar.çok da yarmıiş larsen,denswill, bugün otobüsden inerken gördüm sırıtıyorlardı

kayl
10.09.2022, 08:01
Futbolcular manyakmı niye oynasınlar, görmüyorlarmı icardiyi,mettensi,torrereiayı, bjk yi fenerbahçe yi bunların hangi birini geçip şampiyon olacaksın, bi halt olmayacağını biliyorlar,öyle işte hemen salma yapıyorlar.çok da yarmıiş larsen,denswill, bugün otobüsden inerken gördüm sırıtıyorlardı

Ne yapsinĺar aglasinlar mi sendede hamsik bakasetas yusuf yazici maxi gomez var ucan kacan gs de 10 puan da sende bak takımdan memnun degil sen manchester city var haaland de bruyne vs onları tutabilirsin

simsek6061
10.09.2022, 08:15

aptalca bir yorum olmuş.. o zaman psgnin realin Münih’in cityinin rakipler ne yapsın kapatsınlar kulüpleri kendi kendisine oynar.. lille çeyrek değerdeki kadrosuyla Psgnin önünde şampiyon oldu.. evet iyi oyuncular ama yusuf ve icardi dışında gs nin aldığı oyuncuların çöp olduğunu düşünüyorum.. bizim sorunumuz hoca ve takım agresifliği bunları halledersek her şey olur ligde hoca kendine gelsin yabancı bir yardımcı ve kondisyoner alsın yanına takım uçar

Adem Akyüz'
10.09.2022, 08:16
Sürpriz bir galibiyet bekliyorum :)

makbernatsu
10.09.2022, 09:59
en iyi sonuç beraberlik..kazanmamız çok zor..hele koşmayan 150 cm lik o adam oynarsa işimiz çok zor.

Oğuzhan Fidan
10.09.2022, 12:24
4-3-3 oynayacak kadro var elimizde ama sanki defans arkasına atılan toplarda sıkıntı çekiyoruz gibi ? 4-4-2 oynasak daha kaliteli olacak sanki. orta saha üstünlüğümüz zayıf kalıyor. bu kadar güçlü kadronun oyunu domine etmesi lazım ama coşku yok kadroda. pata küte gitmiyoruz fren fren fren. bu kadroyu köreltiyor

Halil Alemdar
10.09.2022, 12:25
——————Uğurcan—————
Larsen—Bartra—Denswill—Eren
————-Siopis—Gbamin———
Yazıcı————Baka————-Trezege
——————-Gomez———————

Bu tarz bir şeyle çıkardım. Topları Gbamine kullandırıp Siopisi emniyet sibobu yapardım. Yazıcıyı da içe doğru kaydırır forveti çiftlerdim. Visca Peres Hamsik sağlam olsa işimiz ne kadar kolaylaşırdı. Hoca muhtemelen Bardhi-Gbamin-Bakasetas yapar. Siopisi kullanmayacak gibi. Kanattan forveti çiftlemek için Bozok da kullanılabilir.

Furkan
10.09.2022, 12:36

Macar takımında kimi gördülerde oynamadılar acaba ? Kusura bakmayın ama son günlerde gördüğüm en mantık dışı yorum olmuş.

lazminator61
10.09.2022, 13:36
en iyi sonuç beraberlik..kazanmamız çok zor..hele koşmayan 150 cm lik o adam oynarsa işimiz çok zor.

Sunu tüm taraftar göriyor, hoca nasil göremiyor? Nasil 90 dk Vitaminsizi oynatiyor? Bir varlik gösteremiyor. Ömürü ben 3 mac üst üste oynatmazdim. Akli basina gelsin. Ama gelde görki, kontrati iylesdirdi. Bu ömür bizde kalir. Artik kimse bu casperi almaz!

Hele hele Ömür/Bardhi ikisi bir anda sahda olursa 2 adam eksigiz. Kim bu Bardhiyi getirdi? Bi kac sene önce yine böyle minik ve futbol akli sivir olan oyuncu almisdik. Neydi ismi. Tamda ona benziyor.

yatmaztara
10.09.2022, 13:41
3-0 yeniliriz.

Yenecekmiş gibi görünüp Osmanlıspor'a 3-0 yenildiğimiz bir maç vardı erkan zengin'li mehmet ekici'li dönemde öyle birşey bekliyorum

Yetmiyormuş gibi bir de Bardi belası çıktı başımıza

İ. SARAL
10.09.2022, 13:42
Rakip takımların kadro iyi ondan oynamıyorlar yorumuna çok güldüm. Geçen sene de Pjanic, Batshuayi aldıklarında aynı şeyleri duyuyorduk. Hepsinden iyi bizim kadro, asıl onların oynamaması lazım. :)

theo
10.09.2022, 13:49
geysenin kadro dolmuş gibi oldu. önüne geleni aldılar. sistemli bir toplama değil. başlarındaki hoca mourinho, benitez, klopp, guardiola, zidane değil... görünüşte çok çok iyi kadro ama hepsi ya sıkıntılı karakterde ya da büyük takım egosunu yaşamış oyuncular.

bu tarz adamları yönetmek için marka bir isim olmalısın. başlarında kim var? eğer bu tarz oyunculardan 1 tane ya da 2 tane olsaydı drogba, schneider dönemi gibi çok fazla sıkıntı olmazdı. ama sıkıntı yaşayaşacaklar ilerleyen haftalarda.

Mehmet Sarigül
10.09.2022, 13:54
——————Uğurcan—————
————-Siopis—Gbamin———
Yazıcı————Baka————-Trezege
——————-Gomez———————

Bu tarz bir şeyle çıkardım. Topları Gbamine kullandırıp Siopisi emniyet sibobu yapardım. Yazıcıyı da içe doğru kaydırır forveti çiftlerdim. Visca Peres Hamsik sağlam olsa işimiz ne kadar kolaylaşırdı. Hoca muhtemelen Bardhi-Gbamin-Bakasetas yapar. Siopisi kullanmayacak gibi. Kanattan forveti çiftlemek için Bozok da kullanılabilir.

Takıma yapılan yeni transferler ile oyuncu kalitesi yükselmesine rağmen, mevcut oyuncular ile dengeli bir takim oluşturmak çok zor.
Bu duruma Avcı'nın kararsızlığını eklenince, tamamen kaos bir duruma doğru gidiyoruz.
Örneğin tamamen bireysel oynayan Trezeguet'e haftalarca tahammül ederken, ilk hatasında Gbamin' i hemen oyundan alabiliyor.

Mehmet Sarigül
10.09.2022, 14:08
Bartra'nın yanindaki partner ne Hugo olabildi, ne de Denswil...Her ikisi de çok ağir, çok pozisyon hatası yapıyorlar. Çok kopuk oynuyorlar...
Bu durum Avcı'nın bir hafta Hugo, bir hafta Denwil yapması ile değişmez.
Risk alıp, örneğin Taha'yi Bartra'nin yanına koyabilir. Ahmetcan'ı böyle kazanmadık mı?

gurur6134
10.09.2022, 14:14

Şaka gibi çocukca yorum olmuş

Mehmet Sarigül
10.09.2022, 14:15
Defansın önünde kesinlikle Gbamin oynamalı, yanında Hamsik...belki hazir değil ama en azından 60 dakika oyunda kalabilir. Diğerleri sadece alternatif olabilir.

falcon_61
10.09.2022, 14:19
Kim oynarsa oynasın ama Umut kesinlikle 11 olmalı. Golü koklayan bir yapısı var ve duvar olma gibi özelliği de var. Araya da iyi sarkıyor. Trezeget ise kesik yemeli net olarak.

G510 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilaziz61
10.09.2022, 14:23
Bu formsuzlukla beraberlik gibi duruyor
Ancak silkelenip kendimize gelmemiz lazım

Bir oyun şablonu oturtup gelişim sağlamadan olmuyor

Mehmet Sarigül
10.09.2022, 14:23
Trezeguet, Bardi ve Ömür mental ve fiziken ilk 11 için hazir değiller...Özellikle Trezeguet tamamen takımdan kopuk bireysel oynuyor.

Tahir61
10.09.2022, 14:32
https://i.hizliresim.com/5h2eclv.png (https://www.hizliresim.com/5h2eclv)

https://i.hizliresim.com/cd9bqxs.png (https://www.hizliresim.com/cd9bqxs)

geçen seneki ilk 10 maç (11. maçla seri başlıyor)
ve bu seneki ilk 10 maç

hemen hemen aynı sonuçlar
konuşulan aynı sorunlar
maç başlıklarına baksak aynı yorumlar
puan durumu da aynı sayılabilir
avrupa defteri tamamen kapanmışken bu sene devam ediyor
fark şu: Antalya hezimeti ve ŞL fırsatının tepilmesi (geçen seneki Roma'ya elenme kabul edildi ve hatta avantaj görüldü)
bu sene eleştirilerin dozu daha sert
eleştiri olacaktır ama biraz daha sakin kalınmalı
her yenilgiye bir kurban arayıp bulma huyundan vazgeçmeliyiz.
sakatlıklar erken başladı, hoca biraz gergin görünüyor, bazı topçular kafa olarak geri gitti, şu durumda taraftar sakin kalmalı. sabır gerek. şampiyonluğu da aldık. artık sabır sözü eskisi gibi rahatsız etmemeli bizi.
sosyal medyanın, yerel-ulusal medyanın, satılık spor yorumcularının gazına gelmemeliyiz.
Bir ay sonra çok daha iyi şeyler konuşacağımızı düşünüyorum

Mehmet Sarigül
10.09.2022, 14:42
Top karşı takımda olduğunda tamamen temassız bir oyun anlayışımız var.
Bu kısmen futbolcuların özelliklerinden kaynaklanıyor,... Baka, Ömür, Bardi, Trezeguet, Yusuf hepsi teması sevmeyen futbolcular.
Defansif olarak yapabildikleri tek şey, rakibi elleri ile itmek oluyor...
Bir de buna takim oyunundan ve disiplinden uzak bir anlayış eklenince, her rakibimiz elini kolunu sallayarak ortasahamızı rahat gelebiliyor.

samatyaboy
10.09.2022, 14:48
Bu kısmen futbolcuların özelliklerinden kaynaklanıyor,... Baka, Ömür, Bardi, Trezeguet, Yusuf hepsi teması sevmeyen futbolcular.
Bir de buna takim oyunundan ve disiplinden uzak bir anlayış eklenince, her rakibimiz elini kolunu sallayarak ortasahamızı rahat gelebiliyor.

İyi tespit, ilk günden Bartra'nın defansif açıdan iyi olmadığın görmek gerek.Tamam ayakları iyi ama topu indirdiği yerlere dikkat edin.

kayl
10.09.2022, 14:56

Gbamin siopis bakasetas yusuf umut gomez... bu takımla sertliği yakalarız ama rakip japandiginda pas yapamayız kanattan gidemeyiz top bizde kalmaz.. önde baskı ikinci toplar ancak buna saldiririz...

Mehmet Sarigül
10.09.2022, 14:59
Bu takımı toparlamak öncelikle Avcı'nın görevi...günü, yani skoru düşünerek değil, cesur kararlar alarak.
Bir hafta Hugo, bir hafta Denswil oynatarak değil...
Trezeguet'i ısrarla sahada tutarak değil...
Çünkü inandığın futbolcuyu israrla oynatmak başka birşey, inatla bir futbolcuyu sahada tutmak farklı birsey.
Avcı'nın bu tutumu hem takıma, hem de özellikle futbolculara zarar veriyor.

Mehmet Sarigül
10.09.2022, 15:10
Kısaca söylemek gerekirse;

Hoca inadından vazgeçip, daha cesur kararlar almalı...

Bizim ve özellikle tribünündeki Trabzonspor taraftarının görevi ise hocamiza ve takımımıza sahip çıkmaktır.

Uğur Kalyoncu
10.09.2022, 15:35
Uğurcan
Larsen Bartra Hugo Eren
Siopis Gbamin
Ömür Bakasetas Trezeguet
Gomez.

Göbekte iki tane koşan adam kullanmaktan başka çaremiz yok.

Koşmaktan aciz ayakta duramayan Hamsik ve Bardhi ile bu işler bu takımlara karşı olmaz.

Kazanırsak vallahi benim için sürpriz olur. Aslında bu oyuncu grubu için sürpriz kelimesini kullanmak abest ama hocanın oyunu tercihleri ve oynadığımız sacmasapan oyun beni mecburen kulanmaya yetiyor.

Mehmet Sarigül
10.09.2022, 15:53
Kaleci: UĞURCAN

Sağ bek: LARSEN

Sağ stoper: BARTRA

Sol stoper: ???????

Sol bek: EREN

Ortasaha: GBAMIN, HAMSIK, BAKA

Sağ açık: ???????

Sol açık: ???????

Forvet: GOMEZ

Eksik bölgeler için benim adaylarım; TAHA, YUSUF Y.,NACI.

FztNaci
10.09.2022, 16:18
Abdülkadir’i sağ tarafta kullanıp hem ondan hemde Trezeguet’den çizgiye basarak oynamalarını beklemekten vaz geçmeliyiz.
Elimizde bu kadar kalifiye skor üretebilecek ofansif orta saha ve forvet oyuncuları varken ısrarla rakip ceza sahası içinde,önünde ve yakınında sayısal üstünlüğü alabaleceğimiz bir formatla oynamalıyız.
Gerekirse çift forvet vs..
En iyi ve en formda olanlar bir şekilde sahada olmalı.

kayl
10.09.2022, 16:19
Uğurcan
Larsen Bartra Hugo Eren
Siopis Gbamin
Ömür Bakasetas Trezeguet
Gomez.

Göbekte iki tane koşan adam kullanmaktan başka çaremiz yok.

Koşmaktan aciz ayakta duramayan Hamsik ve Bardhi ile bu işler bu takımlara karşı olmaz.

Kazanırsak vallahi benim için sürpriz olur. Aslında bu oyuncu grubu için sürpriz kelimesini kullanmak abest ama hocanın oyunu tercihleri ve oynadığımız sacmasapan oyun beni mecburen kulanmaya yetiyor.

Neden hala omur adam sağ kanatta yapamıyor sıfır katkı.... ugurcan.. larsen bartra hugo eren... gbamin hamsik baka... umut gomez trezege/djanini... aslında djanini ile başlayıp direk savunma arkası pas ta deneyebiliriz umut ve gomez de bu oyuna uygun... yada hamsik yerine siopis koyup gbamin siopis baka ile önde baskı da deneyebiliriz

Uğur Kalyoncu
10.09.2022, 16:40
Neden hala omur adam sağ kanatta yapamıyor sıfır katkı.... ugurcan.. larsen bartra hugo eren... gbamin hamsik baka... umut gomez trezege/djanini... aslında djanini ile başlayıp direk savunma arkası pas ta deneyebiliriz umut ve gomez de bu oyuna uygun... yada hamsik yerine siopis koyup gbamin siopis baka ile önde baskı da deneyebiliriz

Ayakta duramayan Hamsik ve Bakasetasli bir orta saha yapıp neden Ömür diye sorman hiç olmamış abicim.

Neden Ömür söyleyeyim. Ömür benim babamın oğlu değil. Buradaki herkes kadar gelişimini sürdüremediginin ve oyun görüşünün eksik olduğunun ben de farkındayım ama öyle lanet bir kadro yapilanmasi yaptılar ki o yüzden Ömür'ü yazmak zorunda hissediyorum.

Gomez Umut ve çok iyi bir ikili olabilirler ama onların orta sahası veteran Hamsik, hantal Gbamin ve Bakasetasli bir yapi olmaz abicim.

Şu saatten sonra Siopis özerkliğini ilan etti. Ya oynayacak ya da oynayacak.

gudoz81
10.09.2022, 16:54
ADS nın yeni transferi 77 numaralı çocuk iyi
İstanbullu iyi Gökhan iyi zuba ? Asonbolonga emin değilim
Geçen sezonki kalecileri iyiydi yenisi hakkında fikrim yok
A2 de pırpır zenci oyuncuları var am bitirdikleri iyi değil ortada oynyan bizim eski oyuncumuz zenci iyi
Bazı alanlarda denk gibiyiz ama forvet hattımız bence önde ve Yusuf takımın fark yaratanı olur.
Ağırlıklı olarak beraberlik gibi ama kazanırız gibide.

Gökhan Balcı
10.09.2022, 16:59
Bu takım yapamayacağı şeyleri yapmaya devam ettikçe abuk subuk takımlara yenilmeye de fark yemeye de devam eder. Yaptığımız şey bile bile lades çünkü. Defansı orta sahaya kadar çekiyoruz ama stoperlerimiz yavaş. Kaptırdığımız her top tehlike oluyor. Hadi bu olmadı diyelim topu kaptırdığın gibi çullanman lazım adamların üzerine e öyle temaslı oynayan oyuncumuz da yok. Hayır hiçbir şey olmasa bu mevcut düzende siopisin banko oynaması gerekir. Hoca diyor ki defansı önde kuralım tamamı on numaralardan kurulu orta saha ile sahaya çıkalım yüz elli milyon pası son derece ağır bir şekilde yapalım ve topu kaptırmayalım ve asla bireysel hata yapmadan skor yapalım. Yahu böyle bir şey mümkün mü ? Hoca uzun zamandır resmen bir fantezi yapıyor ama farkında değil. Sanırım yardımcıları içerisinden de kimse kendisini uyarmıyor ya da uyaramıyor. 7-8 aydır Bakasetas'tan bir sekiz yaratmaya çalışıyor ki o saçma anlayışa rağmen adam o kadar yolu gelip bulduğu her fırsatta kaleyi yoklamaya çalışıyor. Ki attığımız gollerde de çok ciddi payı var son maçlarda. Geçen sene adam düştü denildi ki temelde bu sorun oynadığı yer ile alakalıydı bu sene bomba gibi girdi ama yine yeri aynı adamın. Adama zulmediyor resmen. Ömür'ü de yine sağ tarafa hapsetti. Geçen sene merkezde oynarken kaç maçta ceza sahasına koşu atan adam yine adam geçme zorunluluğu olan yere geldi. Ha genel bir performans düşüklüğü vardır o zaman hiç atmazsın sahaya. Oyuncuların yerleriyle oynayıp durmasına hakikaten anlam veremiyorum. Üstelik iki yeni kanat oyuncun varken bir de oluyor bu. Artık ciddi bir takıntı olduğunu düşünüyorum ben bunun. Hoca ne zaman ki takıntılarından kurtulur mevcut oyuncu grubundan maksimum verimin nasıl alınacağını düşünür bu takım o zaman top oynar. Ha derse ki yok ben ille de bunu oynatacağım o zaman adama sorarlar 13 transfer yapılırken iki tane sekiz numara aldıramadın mı diye. Net bir plansızlık net bir kafa karışıklı yahut fantezi dünyasının içine düştük. Buradan çıkar mıyız çıkarsak nasıl çıkarız allah bilir artık

Ufuk
10.09.2022, 17:27
Sonuçlardan bağımsız konuşuyorum, boşa yangın yapılıyor. Birileri geçmişten kalan nefretini kusuyor, birileri acaba bizimkine ekmek çıkar mı diye gazlıyor. Olan da kafasında fitne fesat olmayan garip taraftara oluyor. Öyle hava var ki ligin en kötü takımı biziz, öldük bittik sanacağız. Hoca inat ediyormuş da ondan böyle oluyormuş. Kopenhag, Antalya, Macar.. bunların hepsinde biz de kazanabilirdik. Daha iyi bitirebilse, savunmada anlık dikkat kayıpları olmasa şu üç maçı da kazansak şu anda şampiyonluk şarkıları söylüyordu millet.

Rakiplerin her maçından sonra istatistikler havada uçuşuyor forumda, aman şu kadar şut atmış aman şu kadar topa sahip olmuş.. Macar takımıyla yaptığımız maçta oyun çorbaya dönmeden önce dahi ilk yarıda 10 şutumuz var. Gs maçının ikinci devresi hariç 45 dkda ortalama 9 civarı şut atıyor takım. Bunların da ceza sahası içi ve dışı dengeli. Uçan kaçan bjknin ilk yarılarında üçer tane attığı Alanya, Sivas maçlarındaki toplam şut sayısı 12. Hücumda bitiricilik problemi yaşanıyor, yeni elemanların uyumunun artmasıyla bu çözülecektir. Savunmadaki basit hatalar da en aza indirildiğinde oyunla ilgili problem göremiyorum ben.

Son sözüm de anti yan pas grubuna. Bu takım geçen sene şampiyon olurken attığı gollerden önceki pas sayısında, oyun süresinde zirvedeydi. Bu oyun bizi şampiyon yaptı, oynamaya da devam edeceğiz.

https://twitter.com/beINSPORTS_TR/status/1525036878411362304

kayl
10.09.2022, 17:29
Ayakta duramayan Hamsik ve Bakasetasli bir orta saha yapıp neden Ömür diye sorman hiç olmamış abicim.

Neden Ömür söyleyeyim. Ömür benim babamın oğlu değil. Buradaki herkes kadar gelişimini sürdüremediginin ve oyun görüşünün eksik olduğunun ben de farkındayım ama öyle lanet bir kadro yapilanmasi yaptılar ki o yüzden Ömür'ü yazmak zorunda hissediyorum.

Gomez Umut ve çok iyi bir ikili olabilirler ama onların orta sahası veteran Hamsik, hantal Gbamin ve Bakasetasli bir yapi olmaz abicim.

Şu saatten sonra Siopis özerkliğini ilan etti. Ya oynayacak ya da oynayacak.

Dorukhan siopis te oynadık gbamin e göre daha hareketli olmasına rağmen hem kopenhag hem gs maçlarında sadece 1 pozisyona girdik ... gbamin siopis le uretmemiz mümkün değil üstelik birde kanatta omur.. siopis skor yapmaz gbamin yapmaz omur yapamiyir bakasetas i kapaticaklardir oyun kurmada büyük sıkıntı yaşarız baskiyida yeriz hamsik i kesiminde ayağı daha iyi dogucan i koyarım bu çocuk pasa da çok iyi maçlar oynadı... bu arada 6ci haftada 4 cu deplasmana çıkıyor takım üstelik takimda 11 de 7 yeni oyuncu var hoca formsuz an olduk bittik bircdurumumz yok hoca yine bir seri yapacaktır ugurcan da döndü evet antalya maçında kötüydü ama karnında yırtılma oynamıştı ugurcan o acıyla oynamak kolay değil kazanucaz bu maci

erenslash
10.09.2022, 18:03
devre arasına kadar başkan yüzünden işkence çekeceğiz .yapmadığı kaliteli transferler yüzünden başımız yanacak ilk devre
Kaleci: UĞURCAN

Sağ bek: LARSEN

Sağ stoper: BARTRA

Sol stoper: ???????

Sol bek: EREN

Ortasaha: GBAMIN, HAMSIK, BAKA

Sağ açık: ???????

Sol açık: ???????

Forvet: GOMEZ

Eksik bölgeler için benim adaylarım; TAHA, YUSUF Y.,NACI.

ÖmürKaradeniz61
10.09.2022, 18:22
Yıllarca onur kıvrak gönderilsin tek kurtuluş yolu diye bütün heryerde mücadele verdim,şimdide Abdülkadircik Ömürcük için aynı şeyleri yazacağım. Gidişi kurtuluş demek futbol diye bir derdi yok o arkadaşın.

İ. SARAL
10.09.2022, 18:39
Geçen seneki başlangıçtan çok farklı değiliz. Sakatlıklar ve kadro değişimi zorluyor. 1-2 aya toparlanırız.

Oğuz ZEYTİN
10.09.2022, 18:48
Sonuçlardan bağımsız konuşuyorum, boşa yangın yapılıyor. Birileri geçmişten kalan nefretini kusuyor, birileri acaba bizimkine ekmek çıkar mı diye gazlıyor. Olan da kafasında fitne fesat olmayan garip taraftara oluyor. Öyle hava var ki ligin en kötü takımı biziz, öldük bittik sanacağız. Hoca inat ediyormuş da ondan böyle oluyormuş. Kopenhag, Antalya, Macar.. bunların hepsinde biz de kazanabilirdik. Daha iyi bitirebilse, savunmada anlık dikkat kayıpları olmasa şu üç maçı da kazansak şu anda şampiyonluk şarkıları söylüyordu millet.

Rakiplerin her maçından sonra istatistikler havada uçuşuyor forumda, aman şu kadar şut atmış aman şu kadar topa sahip olmuş.. Macar takımıyla yaptığımız maçta oyun çorbaya dönmeden önce dahi ilk yarıda 10 şutumuz var. Gs maçının ikinci devresi hariç 45 dkda ortalama 9 civarı şut atıyor takım. Bunların da ceza sahası içi ve dışı dengeli. Uçan kaçan bjknin ilk yarılarında üçer tane attığı Alanya, Sivas maçlarındaki toplam şut sayısı 12. Hücumda bitiricilik problemi yaşanıyor, yeni elemanların uyumunun artmasıyla bu çözülecektir. Savunmadaki basit hatalar da en aza indirildiğinde oyunla ilgili problem göremiyorum ben.

Son sözüm de anti yan pas grubuna. Bu takım geçen sene şampiyon olurken attığı gollerden önceki pas sayısında, oyun süresinde zirvedeydi. Bu oyun bizi şampiyon yaptı, oynamaya da devam edeceğiz.

Ligin en çok şut çeken ikinci ve kalesine en az şut çekilen üçüncü takımıyız. Bu fikstürde de bir Antalya deplasmanı, bir de Galatasaray maçı var. Beşiktaş gibi yumuşak takımlarla da oynamadık. Laubali olmasak Ümraniye maçı 4 veya 5 atardık. Antalya maçı sıradışı idi.

Eleştiriyorum ama yandık, bittik demiyorum. Biraz zaman lazım. Bu zamanı en aza çekmek gerek. Yönetim ve hocayı doğru hamlelerinde alkışladık. Son üç ayda yanlışları, eksikleri, geç kalmışlıkları söylüyoruz. Bana göre sana göre de değil. Rehavet taraftardan çok onlarda görülüyor.

Mehmet Sarigül
10.09.2022, 19:09
Ligin en çok şut çeken ikinci ve kalesine en az şut çekilen üçüncü takımıyız. Bu fikstürde de bir Antalya deplasmanı, bir de Galatasaray maçı var. Beşiktaş gibi yumuşak takımlarla da oynamadık. Laubali olmasak Ümraniye maçı 4 veya 5 atardık. Antalya maçı sıradışı idi.

Eleştiriyorum ama yandık, bittik demiyorum. Biraz zaman lazım. Bu zamanı en aza çekmek gerek. Yönetim ve hocayı doğru hamlelerinde alkışladık. Son üç ayda yanlışları, eksikleri, geç kalmışlıkları söylüyoruz. Bana göre sana göre de değil. Rehavet taraftardan çok onlarda görülüyor.

Farkında olmadan izlediğimiz "kötü" Trabzonspor'u tek (ilk cümlen) cümle ile özetlemişsin...

Neden çok (bilinçsiz) şut çekiyoruz?....

Neden rakiplerimiz fazla sut çekmek zorunda kalmiyor?....

Oğuz ZEYTİN
10.09.2022, 19:13
Farkında olmadan izlediğimiz "kötü" Trabzonspor'u tek (ilk cümlen) cümle ile özetlemişsin...

Çok şut çekmenin kötülük emaresi olduğunu da duydum ya...

O şutların gole dönme oranı bir iki puan yükselse, buradaki hava değişirdi. Başka hiçbir etkene dokunmasak da...

Ufuk
10.09.2022, 19:14

Hocaya ve oyuna yapılan değişim çağrılarını kastediyorum ben. Yoksa eleştiri tabii iki yapacağız ben de yapıyorum ama sürekli yan pas, ezber oyun gibi bizi şampiyon yapan şeyler üzerinden sallanmasını kabul edemiyorum maalesef.

mete61bordomavi
10.09.2022, 19:23
Yenecekmiş gibi görünüp Osmanlıspor'a 3-0 yenildiğimiz bir maç vardı erkan zengin'li mehmet ekici'li dönemde öyle birşey bekliyorum

Yetmiyormuş gibi bir de Bardi belası çıktı başımıza
O tarihi maçı hiçbir zaman unutamam! Nedeni elbette 3-0 yenilmemiz değil.
Odamın camı perdesi kapalı gündüz vakti projeksiyondan maçı izledim. Odada da tekim, maç da öyle bir maç ki sigara içmekten oda kahvehaneye dönmüş!
Maçın sonunda perdeyi açıp camdan hava alayım derken tam tepemde tuhaf siyah bir cisim gördüm.
İlk başta drone sandım çünkü biraz yatay mesafede uzaktaydı. Hem maçı kafamda düşünüp sövüyorum hem de gözüm o cisime takılmış ona bakıyorum.

Bu hal üzerine öyle bakarken cisim git gide yaklaştı ve ayrıntıları daha da belirginleşti, baya da büyük siyah bir üçgendi! bu sefer maçı düşünmek aklımdan çıktı ''bu da ne lan?'' diye kendime söylendim.
Cisim siyah bir üçgen şeklinde, üçgenin her köşesinde halojen far gibi yanıp sönen ve günlük güneşlik havada bile göz kamaştıran ışıkları vardı. Üstelik cisim havada yatay eksende oldukça yavaş ilerliyordu ve kendi ekseni etrafında dönerek bunu yapıyordu!
Hemen içeri koşup durumu içerdekilere anlatıp onlarında bu cismi görmesini istedim ve koştum pencereye bakın dedim. Ama cisim çoktan kaybolmuştu!

Bu da böyle bir anımdır, ya maçtan dolayı o anlık sıyırmış böyle bir şey görmüştüm. Ya da gördüğüm ufo denilen şeydi! Keşke o an fotografını veya videosunu çekmek aklıma gelseydi.

Hunk
10.09.2022, 19:24
Yıllarca onur kıvrak gönderilsin tek kurtuluş yolu diye bütün heryerde mücadele verdim,şimdide Abdülkadircik Ömürcük için aynı şeyleri yazacağım. Gidişi kurtuluş demek futbol diye bir derdi yok o arkadaşın.

sana sonuna kadar destek veriririm kardeşim

Punisher-61
10.09.2022, 19:37
Istatistiklere göre bu sezon an az Gol beklentisi olan ilk 3 Takim
Istanbulspor
Hatayspor
Ümraniyespor
3üde Trabzonspora Karsi

Üstelik 5 macin 4ünde Kalenizde Gol görmedik..

Biraz daha sabir bu Kadro cok kaliteli ve hocamiz COK DEGERLIDIR

Uğur Kalyoncu
10.09.2022, 20:10
Mevcut durumda yangın yapacak bir şey yok ama biz zaten mevcut durum için değil gelecek için umut ışığı olmadığı için eleştiriyoruz.

Evet Gomez, Umut, Yazıcı bize güç katacak ama Dorukhan gibi müthiş bir joker ve su an için en ihtiyacimiz olan oyuna sertlik katan oyuncuyu kaybettik.

Hamsik, Bakasetas, Bardhi ve Yazıci dan maksimum bir tanesi oynaması gerekirken sahada 2-3 tane olduğu müddetçe biz kolay maç falan kazanamayiz.

kayl
10.09.2022, 20:55
Mevcut durumda yangın yapacak bir şey yok ama biz zaten mevcut durum için değil gelecek için umut ışığı olmadığı için eleştiriyoruz.

Evet Gomez, Umut, Yazıcı bize güç katacak ama Dorukhan gibi müthiş bir joker ve su an için en ihtiyacimiz olan oyuna sertlik katan oyuncuyu kaybettik.

Hamsik, Bakasetas, Bardhi ve Yazıci dan maksimum bir tanesi oynaması gerekirken sahada 2-3 tane olduğu müddetçe biz kolay maç falan kazanamayiz.
Antalya maçında dorukhan dogucan bakasetas... trezege djaniny cirnelius çıktık... omur yazici bardi hamsik hiç biri yoktu yarım saatte 2 tane yedik.... evet 3 u oynamazsa 2 tanesi de oynar ya o kadar degil

talsuv61
10.09.2022, 20:57

Antalyadan başka gol yediğimiz bir takım var mı? Ne demek rakiplerimiz şut çekmek zorunda kalmıyor. Bu forumun yarısı TS düşmanı heralde !!!

Uğur Kalyoncu
10.09.2022, 21:15
Antalya maçında dorukhan dogucan bakasetas... trezege djaniny cirnelius çıktık... omur yazici bardi hamsik hiç biri yoktu yarım saatte 2 tane yedik.... evet 3 u oynamazsa 2 tanesi de oynar ya o kadar degil

Ben oynatmıyorum sen oynat abi.

Benim düşünceme göre eli yüzü düzgün Adana Demir gibi takimlar karşısında Hamsik'in olduğu bir denklemde bunların ikisi oynamaz.

Hamsik önce adam gibi ayakta duracak kadar güçlenecek sonra oynayacak.

Konu döner dolaşır aynı yere gelir. Senin fikrine saygı duyuyorum. Benimki de değişmeyecek. Son karar da hocanın ne yapacak bekleyip görelim bakalim.

jairzinho
10.09.2022, 21:19

hocam önemli olan oyun felsefesi ve bu felsefenin doğru olması

biz dizilişleri tartışıyoruz,tek tek oyuncuları tartışıyoruz,yanlış teşhis koyuyoruz,önemli olan felsefe, buna örnek verelim :

fb her hafta farklı oyuncular hatta farklı bir diziliş ile oynuyor,ama felsefe aynı, baskılı ve direkt oyun,bu sayede çok gol atan ve oyuncularında rahat şekilde risk aldıkları kendilerini gösterdikleri bir yapı ortaya çıkıyor

bizde ise pas hatası yapmaktan korkuyor oyuncular,risk almaktan korkuyorlar,sistem gereği, fb de oyuncular 50 defa top kaybı yapabiliyor,sorun yok,çünkü presi hemen başlatıyorlar,bizde ise pas hatası yapınca kontra yiyoruz,sanki hiç pas hatası yapılmayacakmış gibi,pas hatası normal futbolda,

hatta dortmund benzeri takımların bilerek pas hatası yapıp gegenpressing ile topu tekrar kazanma ve rakibi dengesiz yakalama planları oluyor

avcı nın sistemi maalesef oyuncuları çok sıkıyor ,böyle olunca oyuncular futbol oynamaktan keyif almıyorlar

oyuncu kalitemiz bence çok iyi durumda,hücumcu bir teknik adamın elinde bu oyuncuların patlama yapması işten bile değil

jairzinho
10.09.2022, 21:31
Ben oynatmıyorum sen oynat abi.

Benim düşünceme göre eli yüzü düzgün Adana Demir gibi takimlar karşısında Hamsik'in olduğu bir denklemde bunların ikisi oynamaz.

Hamsik önce adam gibi ayakta duracak kadar güçlenecek sonra oynayacak.

Konu döner dolaşır aynı yere gelir. Senin fikrine saygı duyuyorum. Benimki de değişmeyecek. Son karar da hocanın ne yapacak bekleyip görelim bakalim.

katılıyorum hocam

hamsik tarzı oyuncuları ancak hücumda oynarsa idare edersin, 8 numarada değil

psg messi neymar mbappe yi idare edebilmek için ona uygun planlar yapıyor, 3 -4-3 gibi 7 oyuncu öndeki üçlüyü taşımaya çalışıyor,ne kadar taşıdıklarıda tartışılır tabi zor maçlarda,cl de falan

biz ise 8 numaraya yürüyen ve sprint atmayan oyuncu koyuyoruz,olmaz aga

hamsik belki forvet arkası oynayabilir bu fizikle,başka yerde oynayamaz, bu arada defansif olarak sprint atmayan çok oyuncu oldu,direzege canini hamsik vs , direzege genelde hücum aksiyonlarında sprint atıyor,canini ve hamsik ise takımdan ayrı düş koşu tadında takılıyorlar,bunlara bide forvet eklenince emekliler takımı oluyorsun zaten

çözüm için biraz psg yi taklit edebiliriz,3-4-3 tarzı bir yapı, lakin bizim beklerde yetenek olarak vasat kalıyor maalesef,misal sağ bek peres sol bek tayfur bingöl olsa 3-4-3 fena olmazdı ,hem defans hemde hücum olarak

merkez ikili gamin ve bakasetas olur, ve az koşan ileri üçlüyü bu şekilde idare edebilirsin

özetle bizim acilen 1990 lı yıllardaki gibi emekliler takımı olmaktan çıkıp 2020 ler gegenspressing takımına evrilmemiz gerekiyor

Mehmet Sarigül
10.09.2022, 21:45
Antalyadan başka gol yediğimiz bir takım var mı? Ne demek rakiplerimiz şut çekmek zorunda kalmıyor. Bu forumun yarısı TS düşmanı heralde !!!

Çok basit, maçlarımızı biraz daha dikkatli izlersen görürsün...

Evet doğru, vasat alti takımları (Istanbulspor, Ümraniye, Hatay) baz alirsak, çok zor gol yiyen bir takımız.

Eh işte rakibimiz biraz şansli ve becerikli olunca da, kalemizde bol gol görüyoruz.

"Şut çekmek" özelikle rakip defans duvarını aşamadığında kullanılan bir "anahtardır" ama bize karşı öyle bir anahtara hiç gerek kalmiyor...

Benim bildiğim (öğrendiğim) defans takım halinde yapilir, oysa bizde defans yapan futbolcu sayisi genelde dört, beşi gecmiyor.
Bazı futbolcular yapiyor gibi görünüyorlar, bazıları yapma gereği bile duymuyorlar.

Rahat ol, tuttuğun takımı elestirmek kötü birşey değildir.

pReN@_61
10.09.2022, 21:56
silkelenip kendimize gelmemiz lazım

HasanTezel
10.09.2022, 22:03

Skor taraftarı olmayan onlarca güzel yorumdan biri!

Boşver hemşo, yangın yapan yapsın, biz Uefa gol kralı Yusuf’u-ligin sefiri Uğurcan ı-seneye damga vuracak Gomezi-muhteşem Bartrayı ve tabiki ligin 10 yıl ilerisinde top oynayan Hamsik i izleyelim, skorcular skor iyiyse bekler/kötüyse gelir…

pReN@_61
10.09.2022, 22:09
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1568581632210407424
deplasman biletlerine pek rağbet yok

kaçarava
10.09.2022, 22:47
hocam önemli olan oyun felsefesi ve bu felsefenin doğru olması

biz dizilişleri tartışıyoruz,tek tek oyuncuları tartışıyoruz,yanlış teşhis koyuyoruz,önemli olan felsefe, buna örnek verelim :

fb her hafta farklı oyuncular hatta farklı bir diziliş ile oynuyor,ama felsefe aynı, baskılı ve direkt oyun,bu sayede çok gol atan ve oyuncularında rahat şekilde risk aldıkları kendilerini gösterdikleri bir yapı ortaya çıkıyor

bizde ise pas hatası yapmaktan korkuyor oyuncular,risk almaktan korkuyorlar,sistem gereği, fb de oyuncular 50 defa top kaybı yapabiliyor,sorun yok,çünkü presi hemen başlatıyorlar,bizde ise pas hatası yapınca kontra yiyoruz,sanki hiç pas hatası yapılmayacakmış gibi,pas hatası normal futbolda,

hatta dortmund benzeri takımların bilerek pas hatası yapıp gegenpressing ile topu tekrar kazanma ve rakibi dengesiz yakalama planları oluyor

avcı nın sistemi maalesef oyuncuları çok sıkıyor ,böyle olunca oyuncular futbol oynamaktan keyif almıyorlar

oyuncu kalitemiz bence çok iyi durumda,hücumcu bir teknik adamın elinde bu oyuncuların patlama yapması işten bile değil
Hücumda topu kaybedince ya kontrpres yapacaksın ya sahaya iyi yerleşeceksin topu geçirtmeyeceksin ya da çok iyi geriye koşacaksın. Biz hiçbirini yapmadan futbol oynamaya çalışıyoruz. Takım pres yapmaya çalıştığında rakip daha kolay atağa çıkıyor çünkü sahada doğru yerleşemiyoruz. Çünkü kompakt durup birlikte hareket edecek organizasyonu bile bereceremiyoruz. Orta sahadaki oyuncuların fizik kalitesi kötü. Dorukhan-Siopis ikilisi normalde yavan kalır kabul ediyorum ama içerideki Kopenhag maçının ilk yarısında geçişleri engelleme-korakor oyunda başarılılardı. İkinci yarı Gbamin çıkınca orta saha bomboş kaldı 5 oluyordu son maç.

Takımın kafasındaki ideal iyi oyun ve konfor alanları:

1) Savunmayı önde kurmayacağız.
2) Rakip bize önde basmayacak, pres yapmayacak, orta sahada kalabalık durmayacak.
3) Rakibe pres yapmayacağız.
4) Topu kaybedince yavaşça geriye koşacağız, rakip hızlı geçiş yapmayacak.

Orta sahada Hamsik-Baka, Ömür-Baka gibi iki 10 numara ile oynamak büyük cesaret. Bunlardan sadece biri oynayınca da özellikle ligde kısır kalıyoruz. Hem ayağı iyi olan hem de mücadele edebilen oyuncu bulamazsak bu sıkıntılar devam eder. Bu orta sahayla çıkıyorsan %65-70 topla oynaman lazım. Bunlar agresif olabilir ama doğru pozisyon alamaz. Kopenhag deplasmanında Siopis ceza sahasına girince orayı dolduran orta saha olmadı yedik golü.

Formasyonun aman aman bir önemi yok bence de. Değiştirdiğin formasyonu işletmen için konfor alanından çıkmamız gerekerecek. Mesela öne çift forvet atıp ben önde basmam dersen orta saha daha da boş olur en basitinden.

jairzinho
10.09.2022, 22:55
Istatistiklere göre bu sezon an az Gol beklentisi olan ilk 3 Takim
Istanbulspor
Hatayspor
Ümraniyespor
3üde Trabzonspora Karsi

Üstelik 5 macin 4ünde Kalenizde Gol görmedik..

Biraz daha sabir bu Kadro cok kaliteli ve hocamiz COK DEGERLIDIR

güzel bir istatistik ama eksik

mesele seviye

sen bu istatistikleri cartı curtu kopenhag ve ferencvaroş maçlarında yapabiliyormusun

adamlar 10 kişi ile hunharca hücuma çıktılar, aynı olay misal istanbulspor maçında olsa muhtemelen kazanacaktık ve takımı övecektik

süper ligde yapılan istatistiklerin fazla bir öneminin olduğunu sanmıyorum,yada süper ligin vasat takımlarına diyelim,gs iç sahada bizden daha net gol pozisyonuna girdi

seviyeyi yükseltmezsek süper ligde bişeyler yapıp avrupaya çıkınca 10 kişilik rakipten 3 yiyip evimize dönüyoruz

seviye nasıl yükselir ? A plus bir teknik adam getirerek, bu iş bu kadar basit hocam

seviyenin düşük olduğunu nasıl anlıyoruz ? süper ligdeki iyi takımlara karşı ve avrupa maçlarında

not: seviye demişken yanlış anlaşılmasın, psg bayern city münih seviyesinden bahsetmiyorum,avrupanın vasat ve düşük maaşlı takımlarının oynadığı futbol seviyesi,bu seviyeden bile düşüğüz,A plus bir teknik adama sahip olmazsan normal bir durum bu

jairzinho
10.09.2022, 23:17
bu arada skorların kötü gitmesi nedeniyle değil oynanan vasat altı futbol nedeniyle hocayı eleştiriyoruz burda

skor taraftarlığı ile alakası yok bunun

futbolunu oynarsın ve skor alamazsın,buna kimse bişey demez,ama 2 yıldır uyutan bir futbol varsa ve bu futbol daha da fazla uyutmaya başlamışsa hoca amiyane tabirle eşşek gibi eleştirilir

örnek verelim : fb cl elemesinde kiev e elendi,ama nasıl elendi,oynayarak ve mücadele ederek,10 kişi kaldılar bide ismail in kırmızı kart görmesiyle,bu elenme fazla eleştirilmedi
biz nasıl elendik kopenhaga ? rakibi zorlayamadık bile,oynarsın elenirsin,olabilir,biz top falan oynamadık hocam,

bazen görürüz ,maç biter oyuncular yorgunluktan kendilerini yere bırakır,bizde böyle bişey olmuyor,emekliler takımı tadında oyuncular yorulmadan maç bitiyor,

2022 yılında 1990 ların temposu ile futbol falan oynanmaz hocam, süper lig süper emekliler ligi olduğu için skor alabiliyorsun,seviye düşük,hedef avrupada başarılı olmak olmalı,bir üst seviyeye çıkmak yada edirneden öteye gidebilmek için

okytrb
10.09.2022, 23:48
Estağfurullah kardeşim, sen yine de "insan" gibi eleştir.
Geçen seneki takımın ana hedefi en kısa yoldan şampiyonluğa gitmekti. Bunun için ödenecek bedel "vasat altı" futbol idiyse benim için hiç sorun değildi. Neye uğradıklarını anlamadan farkı açıp fırsat bile vermedik. Oynanan oyun kötüymüş, falan da filan hiç umrumda olmadı. Daha önceki senelerde iyi oynayıp gönüllerin şampiyonu olduğumuz senelere saysınlar.
Bence bu seneki ana hedef şampiyonluk değil. Bunun için uğraşılmayacak anlamı çıkarılmasın ama başarı kriterimiz şampiyonluk olmamalı.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pReN@_61
10.09.2022, 23:58
https://twitter.com/TseliOziiiiiyyy/status/1568702391935205377

jairzinho
11.09.2022, 00:24
Estağfurullah kardeşim, sen yine de "insan" gibi eleştir.
Geçen seneki takımın ana hedefi en kısa yoldan şampiyonluğa gitmekti. Bunun için ödenecek bedel "vasat altı" futbol idiyse benim için hiç sorun değildi. Neye uğradıklarını anlamadan farkı açıp fırsat bile vermedik. Oynanan oyun kötüymüş, falan da filan hiç umrumda olmadı. Daha önceki senelerde iyi oynayıp gönüllerin şampiyonu olduğumuz senelere saysınlar.
Bence bu seneki ana hedef şampiyonluk değil. Bunun için uğraşılmayacak anlamı çıkarılmasın ama başarı kriterimiz şampiyonluk olmamalı.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

''Neye uğradıklarını anlamadan farkı açıp fırsat bile vermedik''

keşke benzer şekilde kopenhaga ve ferencvaroş'ada aynı tarifeyi uygulasaydık ? fırsat vermeden !

kral çıplak maalesef

''ana hedef şampiyonluk değil.başarı kriterimiz şampiyonluk olmamalı.''

ne olmalı hocam, kriter şampiyonluk değil,güzel oyun değil , ne peki başarı kriteri ? uyutan futbol mu?

bu sezonki hedefimiz şampiyonluk değil, güzel oyun dense buna muhtemelen kimse itiraz etmez, hem futbol oynama hemde şampiyonluk hedefi olmasın,böyle bi dünya yok hocam

''Geçen seneki takımın ana hedefi en kısa yoldan şampiyonluğa gitmekti''

buna katılırım,uzun yıllar hedefe varılmamış ve tek hedef şampiyonluk,bunun için maaş bütçeside yükseltildi oynanan oyunda eleştirilmedi hatta desteklendi (bende dahil)

şampiyonluk geldi,bedel ödendi, sonra ? sonrası güzel oyuna geçiş ve avrupada başarılı olmak,hedef bu olmalıydı,bu olmadı tabi,olmayacakta,bunun için A plus teknik adam gerekiyor

saha içine dönersek :

bizim durumumuz biraz şuna benziyor, avrupada üst seviye olup az pres yapan ender takımlardan biri real madrid, üst seviye kaliteli ve oturmuş bir kadro,gözü kapalı pas yapabiliyorlar,pres güçleri düşük,modric,kross benzema vini jr vs ,var

bizde sanki real madrid imiş gibi takılıyoruz sahada,oyuncuların hepsi üst seviye kalite pas uzmanı general vs ,pas yapıyorlar al-ver yapıyorlar ,büyük kalite oyuncular MIŞ gibi, öyle bişey yok tabi

bizim seviyemizdeki takımlar amiyane tabirle eşşek gibi koşacaklar aga,sen real madrid değilsin,bakıyorsun fb deki oyunculara kiev maçında,hepsi asker gibi koşuyor,general yok takımda,bizde ful general takılıyor oyuncular,kariyerlere bakıyorsun benzer bizdeki oyuncularla

üst seviye yetenek ve kariyer değilsen koşacaksın hocam,ferençvaroş üst seviye bir takım mı ? değil, ama koşuyorlar,fb kievi koşarak durdurdu,fb nin ceza alanına gelemedi kiev takımı neredeyse

bizde ise sanki real madrid kalitesinde ve seviyesindeymişiz gibi oyuncular koşmuyor,orta seviye takımların önceliği zaten koşmak olmalı,üst seviyede de zaten çok koşuluyorda istisna örnek olarak real madridi verdim,az koşmak istersen real madrid yeteneğinde olman lazım,öyle bi yetenek zaten bizde olmaz

hem yeteneklerin kısıtlı hemde az koşuyorsan sonuç ne oluyor ? ferençvaroş gibi vasat bir takım 10 kişi ile 3 atıyor,aynı ferençvaroş fb ye 3 atabilir mi? bırak atmayı ceza alanına girmesi bile şüpheli,neden? fb de oyuncular deli danalar gibi koşuyor

pReN@_61
11.09.2022, 01:59
@jairzinho (https://forum.bordomavi.net/member.php/35855-jairzinho)
hocam maçı kazanma durumumuz var mı
negatif havadan dolayı umudumuz yok pek
big six devreye girer mi ne dersiniz :)

jairzinho
11.09.2022, 02:16
@jairzinho (https://forum.bordomavi.net/member.php/35855-jairzinho)
hocam maçı kazanma durumumuz var mı
negatif havadan dolayı umudumuz yok pek
big six devreye girer mi ne dersiniz :)

big kariyer big tecrübe big six dönemi bitti aga :)

futbolda basit bir matematik vardır : en az rakibin kadar koşarsan maçları kazanma ihtimali yükselir, ferencvaroş kadar koşsaydık ferençvaroş tan daha yetenekli oyunculara sahip olduğumuz için kazanacaktık, fb kiev maçı mesela,fb kiev kadar koştu ve kievden daha yetenekli oyunculara sahip olduğu içinde kazandı,düz mantık ve basit matematik bu

amiyane tabirle eşşek gibi koşmazsan her rakip sana zorluk çıkaracaktır

adanademirspor da bizim gibi emekliler takımı ise şartlar eşitlenir ve kazanabiliriz, bizden daha fazla koşarlarsa işimiz şansa kalmış demektir

iddiaya göre maçın favorisi adanademir görülüyor, oranlar 2.15 e 2.81

jairzinho
11.09.2022, 03:11
anlatmak istediğim şeyi aslında lucescu ve kopenhag teknik direktörü söylemiş, yakın zamanda oynanan 2 maç sonu değerlendirmesi

kopenhag teknik direktörünü dinleyelim :

''Kopenhag Teknik Direktörü Jess Thorup ise karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında, aldıkları sonuçtan memnun olduklarını söyledi. Trabzonspor’a karşı oynadıkları her iki maçta da etkili olduklarını belirten Thorup, “İki maçta da rakip takımı sahamızdan uzak tutmaya çalıştık. Şampiyonlar Ligi’ne kaldığımız için mutluyuz. Skor bizi mutlu etti. Rakibimizin zayıf ve güçlü yönlerini biliyorduk. Yakın temaslı oyun oynamadığını biliyorduk ve buna göre oynadık ''

özeti şu : '' Yakın temaslı oyun oynamadığını biliyorduk ve buna göre oynadık ''

hoca kibarlık olsun diye yada teknik tabir kullanmak için bunu söylemiş,amiyane tabirle ''rakibimiz emekliler takımı idi ve buna uygun bir plan yaptık'' demek istiyor

https://www.dha.com.tr/yerel-haberler/trabzon/merkez/trabzonspor-kopenhag-macinin-ardindan-2120238

peki fb-kiev maçı için lucescu ne demiş ?

https://www.fanatik.com.tr/lucescudan-olay-sozler-fenerbahce-maci-boga-guresi-gibiydi-2300503

Rumen çalıştırıcı, "Fenerbahçe maçı boğa güreşi gibiydi. Maçın ilk dakikalarında Fenerbahçeli futbolcular kendilerini yere atıyorlardı. Sonradan agresif davranmaya başladılar ve sonuna kadar böyle devam ettiler. Aşırı bir agresiflik gösterdiler" cevabını verdi.

luce maç sonu ağlıyordu, çünkü planları tutmadı, neydi planı ? kiev li oyuncular agresif olacaklar iyi defans yapacaklar sert oynayacaklar,fb li oyuncular temassız oynayacaklar amiyane tabirle bizim gibi emekliler takımı gibi olacak ve luce nin takımıda temassız oyundan yararlanıp kontra ataktan gol yada goller bulacak,luce nin planı buydu,fb de en az kiev kadar temaslı ve agresif olunca plan suya düştü,

zaten türk takımlarının avrupada başarısız olma nedeni birazda bu, arabistan ligi seviyesinde tempo yapıldığı için avrupada çuvallıyoruz,

kopenhag teknik adamı 2 maçta bizi çözmüş ve özetlemiş : temassız oynuyorlar, yani pres yapamıyorlar

kalitesi ortalama yani vasat olan takımlara kaybedince seviyemiz bu deyip geçiştiriyoruz, hayır abi, olay fiziksel biraz,rakiple aynı fiziksel yoğunlukta oynadığında şartlar eşitleniyor,ne kopenhag ne kiev ne de ferençvaroş yüksek kalite değiller,biz hala oyuncu kalitesini falan tartışıyoruz,farkı yaratan fiziksel temas yani tempo, kopenhag teknik adamı maç sonu çok rahat konuşurken (bizim fiziksel zaafımız nedeniyle) lucescu ise maç sonu ağlıyordu,çok agresif oynadılar diye, olay bu

Ufuk
11.09.2022, 03:11
big kariyer big tecrübe big six dönemi bitti aga :)

futbolda basit bir matematik vardır : en az rakibin kadar koşarsan maçları kazanma ihtimali yükselir, ferencvaroş kadar koşsaydık ferençvaroş tan daha yetenekli oyunculara sahip olduğumuz için kazanacaktık, fb kiev maçı mesela,fb kiev kadar koştu ve kievden daha yetenekli oyunculara sahip olduğu içinde kazandı,düz mantık ve basit matematik bu

amiyane tabirle eşşek gibi koşmazsan her rakip sana zorluk çıkaracaktır

adanademirspor da bizim gibi emekliler takımı ise şartlar eşitlenir ve kazanabiliriz, bizden daha fazla koşarlarsa işimiz şansa kalmış demektir

iddiaya göre maçın favorisi adanademir görülüyor, oranlar 2.15 e 2.81
geçen sene de son maça kadar tempo yapcan aga vs yazıp duruyordun.

Halil Alemdar
11.09.2022, 03:30
Visca Peres Hamsik Dorukhan inanılmaz eksikler. Hepsi kilit adam. Hepsi ligdeki takımlarda çok önemli oyuncu olur. Bunları kaybeden hiçbi takım direkt çok iyi oyunu oynayamaz. Dünya kupasına kadar kendimizi sıkıntısız bir yere atabilirsek oradan sonra işler kolaylaşabilir tabi yine saçma sapan bir sakatlık olmazsa. Bu maçla beraber dünya kupasına 8 maç var sanırım 18 puan civarı toplasak yeterli olur. Sonra sakatlar dönecek transfer dönemine çok az kalacak vs rüzgarı arkaya alabiliriz. O sıralarda lider kim olur -biz de olabiliriz belki- bilmiyorum ama puan farkı 6-7 den fazla olmamalı.

Yarın için

——————Uğurcan—————
————Gbamin—Siopis—————
Umut———Bakasetas——-Trezege
——————-Gomez——————-

Bekliyorum.

pReN@_61
11.09.2022, 03:44
anlatmak istediğim şeyi aslında lucescu ve kopenhag teknik direktörü söylemiş, yakın zamanda oynanan 2 maç sonu değerlendirmesi

''Kopenhag Teknik Direktörü Jess Thorup ise karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında, aldıkları sonuçtan memnun olduklarını söyledi. Trabzonspor’a karşı oynadıkları her iki maçta da etkili olduklarını belirten Thorup, “İki maçta da rakip takımı sahamızdan uzak tutmaya çalıştık. Şampiyonlar Ligi’ne kaldığımız için mutluyuz. Skor bizi mutlu etti. Rakibimizin zayıf ve güçlü yönlerini biliyorduk. Yakın temaslı oyun oynamadığını biliyorduk ve buna göre oynadık ''

özeti şu : '' Yakın temaslı oyun oynamadığını biliyorduk ve buna göre oynadık ''

hoca kibarlık olsun diye yada teknik tabir kullanmak için bunu söylemiş,amiyane tabirle ''rakibimiz emekliler takımı idi ve buna uygun bir plan yaptık'' demek istiyor

https://www.dha.com.tr/yerel-haberler/trabzon/merkez/trabzonspor-kopenhag-macinin-ardindan-2120238

https://www.fanatik.com.tr/lucescudan-olay-sozler-fenerbahce-maci-boga-guresi-gibiydi-2300503

Rumen çalıştırıcı, "Fenerbahçe maçı boğa güreşi gibiydi. Maçın ilk dakikalarında Fenerbahçeli futbolcular kendilerini yere atıyorlardı. Sonradan agresif davranmaya başladılar ve sonuna kadar böyle devam ettiler. Aşırı bir agresiflik gösterdiler" cevabını verdi.

luce maç sonu ağlıyordu, çünkü planları tutmadı, neydi planı ? kiev li oyuncular agresif olacaklar iyi defans yapacaklar sert oynayacaklar,fb li oyuncular temassız oynayacaklar amiyane tabirle bizim gibi emekliler takımı gibi olacak ve luce nin takımıda temassız oyundan yararlanıp kontra ataktan gol yada goller bulacak,luce nin planı buydu,fb de en az kiev kadar temaslı ve agresif olunca plan suya düştü,

zaten türk takımlarının avrupada başarısız olma nedeni birazda bu, arabistan ligi seviyesinde tempo yapıldığı için avrupada çuvallıyoruz,

kopenhag teknik adamı 2 maçta bizi çözmüş ve özetlemiş : temassız oynuyorlar, yani pres yapamıyorlar

kalitesi ortalama yani vasat olan takımlara kaybedince seviyemiz bu deyip geçiştiriyoruz, hayır abi, olay fiziksel biraz,rakiple aynı fiziksel yoğunlukta oynadığında şartlar eşitleniyor,ne kopenhag ne kiev ne de ferençvaroş yüksek kalite değiller,biz hala oyuncu kalitesini falan tartışıyoruz,farkı yaratan fiziksel temas yani tempo, kopenhag teknik adamı maç sonu çok rahat konuşurken (bizim fiziksel zaafımız nedeniyle) lucescu ise maç sonu ağlıyordu,çok agresif oynadılar diye, olay bu

eyvallah
peki mevcut teknik ekip ile farklı bir oyun tarzına bürünemez miyiz?
tempomuzu yükseltip temaslı oyuna geçilemez mi ?
çok anlamadığım için soruyorum

kayl
11.09.2022, 09:27

Eski jairzinho geri dönmüş fener yoğun pres yapıyormuş.... konya maçında gördüm ben o feneri kiev i uzatmalarda yendiler kiev deki tüm oyuncular ukrayna li.... takımın yarısından fazlası değişmiş topu rakibe ve verip pres yapicak kadro kurarız sorun değilde gbamin siopis baka orta sahasında rakip te salak değil o da topu sana bırakır pres yapar sende uzun vurur durursun... a plus dediğin şenol hoca en son milli takimda berbat bir avrupa sampiyonasi geçirmiş uzerine de hollanda dan altı yemişti ve şenol hocanin asla oyuncu portföyü yoktur siz alın ben oynatırken der... grupta ilk maci kaybetmiş olabiliriz yarın gruptan çıkınca yüzün kizaricak mi.. giginpres dediğin liverpool klip u bir kac maça gönderebilir haberin olsun... dortmund dedin dün leipzig macini izledinmi dortmund pres yaptığı her an presi pasla eksik tip 4 e 2 yakaladılar 3 atıp gönderdiler... avcı hocayı bende eleştiriyorum ama bu adam 3 kupa almış su anda geçiş dönemi bir durun biraz zaman geçsin biraz takım otursun ama yok şenol hoca yok avci kovulmali vs senin o jesus un 2 tane takım yapicak kadrosu var sene sonunda giricez fener mi biz mi önde olucaz

yorumsuz6117
11.09.2022, 09:53
Bizim kadro planlaması ciddi sıkıntılı, hangi kadroyu çıkarsan problemler var bir yerlerde, transferde ciddi yanlışlar yapıldı..

Mehmet Fatih Yavuz
11.09.2022, 10:53
Sorun yaşamadığımızı söylemek kendimizi kandırmak olur.
Ama bu sorunları da Avcı çözecek.
Abdullah Hoca da kendisini değiştirecek.

Konya maçında feneri gördük diyor ya arkadaş.
Doğru, fener döküldü o maçta.
Niye?
Maçı baştan sona izleyen herkes görmüştür, Konya maç boyu takım boyunu 40 metreden fazla tutmadı. Topu kontrol etme iddiasındaki bir takim bizim gibi stoper santrafor arasını 60-70 metre uzatarak oynayamaz.
Konyaspor un elinde çok üst düzey oyuncular yok.
BFK hakeza.

Ben öyle Liverpool usulü sürekli ağır pres ile de oynamak zorunda olduğumuzu iddia edenlere katılmıyorum.

Bunun bir dengesini bulmamız lazım.
Elimizde gayet kaliteli bir ekip var.
Bunu da Abdullah Hoca oturtacak.

Hocanın yerine Şenol Güneş falan düşünenler boşa uğraşmasın.
Şenol Güneş gelir, 1-1,5 sene performans verir. Sonra takımda revizyon gerektiği zaman, bu konuda mahir olmadığı için darma dağın halde onu da göndeririz.

Hoca göndermek falan konuşulacak şeyler değil.