PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 4.Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Galatasaray | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Ozan Yılmaz
22.08.2022, 13:03
Spor Toto Süper Lig 2022/23 Sezonu 4. Hafta
Trabzonspor - Galatasaray
28 Ağustos 2022 Pazar
21:45

Evimizde kazanmamız gereken lig için kritik bir maç

Güzel bir oyun ve sonuçla sahadan galip ayrılmak dileğiyle hayırlı olsun...

CEMEFKER
22.08.2022, 14:31
Avcı 'nın son maçı olmaya aday. Bu sezon takımı gereksiz önde oynatma hevesini anlamak mümkün değil.
Kopenhag'ı eleyemez, GS 'yi de yenemeyecek Avcı.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
22.08.2022, 14:35
Avcı 'nın son maçı olmaya aday. Bu sezon takımı gereksiz önde oynatma hevesini anlamak mümkün değil.

son maçı mı olmaya aday nasıl bir alaka kurulmuş küme mi düşüyoruz?

Erhan Sezer
22.08.2022, 14:46
Tek maçla tuz buz olacak halimiz yok.

Kopenhag'ı da gs yi de sahadan sileceğiz, o kadar !

İ. SARAL
22.08.2022, 14:49
Bu maçta da puan kaybı olasılığı çok yüksek.

Tuğrul Z.
22.08.2022, 15:06
Pozitif düşünün arkadaşlar :) +3 bizde.

tristram
22.08.2022, 15:09

oynanan futbolu begenmiyoruz tamam da son mac nedir yahu:)

kendisi istifa etmedigi takdirde gecen sene sampiyonluk yasatan hocanin biletini 3-4 haftada kesebilecek bir babayigit yok.begenelim veya begenmeyelim ama abdullah avci bizleri buyuk bir travmadan cikardi.40'ina merdiven dayamis bizler bile sayesinde resmi sampiyonluk gorduk,o hazzi yasadik.onun icin hocanin yeri ayridir kredisi kolay kolay tukenmez.bunlari oynattigi oyunu begenmedigini her basliga yazan biri olarak soyluyorum.

AyhanPe
22.08.2022, 15:12

Osuruk bir lig maci icin mi biletini kesiyorsun? :D..Bu macin zerre kadar önemi yok..Carsamba günü tarihi bir gün. Bi sekilde asalimda gerekirse bu maca Lahtimi ile de cikabiliriz..

Bu mac benim dogum günümde oynanacak. En kötü ihtimalle 1-1 lik beraberlik diyorum..

Doğukan Uçan
22.08.2022, 15:31
hocayı eleştiriyoruz tamam da gs ye yenilirsek niye gönderilsin. kredisi sonsuz bana göre.

şu transferler yapılsın, sakatlar iyileşsin, takımı bir de o zaman izleyelim.

şunları yenmeliyiz fb maçından bile daha önemli.

İ. SARAL
22.08.2022, 15:34
Hoca ile sözleşme yenilenmeli acilen.

Mehmet Fatih Yavuz
22.08.2022, 15:43
Son maçı falan olmaz.
Öyle saçma sapan iş mi olur?

Hoca ile birlikte duruma çözüm arayacağız.
Her sıkıntıda teknik adam kovulmaz.

Uzun zaman daha takımın başında kalmalıdır.
Abdullah avcı antrenör değil, komple bir teknik direktör.

cakalkerem
22.08.2022, 15:54
Ne alaka son maç?

Yahu adam geçen sezon öyle böyle şampiyon yaptı takımı...
Biz iyi takımız lakin çarklar tam oturmadı..
Trezz. den Waka çıkmasını bekleyemeyiz..
Visca Baka formsuz başladı....
Kaldı Visca Hamsik sakatlığı kurguyu bozdu..

Stoper geç geldi..
forvet sıkıntı oluyor

ama biz iyi ve oturmuş takımız...

GS yide yeneriz..

Dereli
22.08.2022, 15:54
Şu anki durumumuz göz önüne alınırsa zor maç gibi duruyor. Muhtemelen puan kaybı yaşayacağız. Geçen senenin şampiyonuyuz ama nerdeyse yeniden yarı takım kuruldu. Zaman lazım.

emre6117
22.08.2022, 16:26

Son maç derken.
Bu adam eze eze 38 yıl sonra resmi olarak kasım ayında şampiyon yaptı. 2 senede 1 şampiyonluk, 2 süper kupa aldırdı.
Abdullah hocayı gönderip ünalı mı, şenol güneşi mi, yoksa fatih tekkeyi mi getireceğiz.
Sahi bizim amacımız ne, nedir derdimiz.
varsın bu sene 10.olalım. şampiyonlar liginden elenelim. uefa da 0 puan alalım. Hala daha Abdullah hocayı göndermeyi aklına getirenin samimiyetinden şüphe ederim.
Yok öyle bir dünya. Aklı selim traftarlar hem yönetime hem de hocaya sahip çıkacaklar.

chener
22.08.2022, 16:51
Kupa maçından sonra uğrayacağım.

HOPA'LI TS'Lİ
22.08.2022, 16:59

Umutsuzluk pompalamayalım lütfen
Takım iyi

lazminator61
22.08.2022, 16:59
forum iyice kafayi yemege basladi. Neden Aviciyi gönderelim ? Isterse 10 mac kaybetsin. Yinede Kredisi limitsiz.

Acilen Avciyla 5 sene uzatsinlar.

HOPA'LI TS'Lİ
22.08.2022, 17:00
hocayı eleştiriyoruz tamam da gs ye yenilirsek niye gönderilsin. kredisi sonsuz bana göre.

şu transferler yapılsın, sakatlar iyileşsin, takımı bir de o zaman izleyelim.

şunları yenmeliyiz fb maçından bile daha önemli.

GS savunması çok zayıf
Favori biziz

HOPA'LI TS'Lİ
22.08.2022, 17:02
38 yıl sonra 38 hafta boyunca büyük mutluluk yaşatan Abdullah Mucib Avcı Hocamızın gönderilmesinin tartışılmasını yadırgıyorum. Adam şampiyonluk dahil 3 kupa aldı üstelik

İstikrar için, kalıcı başarılar için uzun yıllar kalmalı

Doğukan Uçan
22.08.2022, 17:17
GS savunması çok zayıf
Favori biziz

normalde bu maç tam trezeguet'in maçı olacak gibi duruyor.

S.ÖZKAN
22.08.2022, 17:18
Kazanacağız.

MehmeTS_ADANA
22.08.2022, 19:05
Benim için kopenhag maçinda daha önemli bir maç. Normal oyunumuzu oynarsak ezer geçeriz.

alperrr
22.08.2022, 20:22
Spor Toto Süper Lig 2022/23 Sezonu 4. Hafta
Trabzonspor - Galatasaray
28 Ağustos 2022 Pazar
21:45

Evimizde kazanmamız gereken lig için kritik bir maç

Güzel bir oyun ve sonuçla sahadan galip ayrılmak dileğiyle hayırlı olsun...

yakın zaman tarijimizin en önemli maçına çıkacağız..bu başlığa ne gerek var..
sizi diğer forum yöneticilerine şikayet ediyorum..(buradan)

bu arkadaş ..geçen yıl keşke lig biraz daha zevkli olsa..Şampiyonluk bjk gibi son haftalarsa gelse diyordu..(kuzey unutmaz)

akıllı gördüğüm forum üyeleride hemen başlığa toplanmış..yazmayın abi pirim yaptırmayın..
bu arkadaşların kötü niyetli olduğuna da inanmıyorum..ama akıl ..mantık..izan göremiyorum..

pReN@_61
22.08.2022, 21:09
kopenhag ve bu maçı kaybetsek de hocanın kredisi limitsiz
eleştirebiliriz ama kazanılan başarılar ortada
hemen kırıp dökmemeliyiz
hunter antalyaya farklı kaybetti diye bugün işyerinde millet davul çalıp oynadı
gördü kasketi istifa etsin falan diyorlar
rakipler hunterın gitmesini istiyor
ekmeklerine yağ sürmeyelim sezonun başındayız

SALDIRAY
22.08.2022, 21:13

ee sonra ne olacak? Güneş mi gelecek.

Hastayım şu zihniyete. Yaşınız 46. Hadi diyelim 16 yaşından beri aklınız futbola yatkın, tam 30 sene sonra tutuğunuz takım şampiyon oluyor. 30-30….

yazık..

Yasin Altuntas
22.08.2022, 22:18

Yazilanlarin icindeki tek dogru cümle muhtemelen Redmi Note 4 cihazindan yollanmis olmasi…….

Sent from my iPhone using Tapatalk

CEMEFKER
22.08.2022, 22:24
Genelin içinde olan korkuları birisi dile getirdi miydi " ben söyleyemedim ama gerçeklik payı varmış" korkusu kaplıyor ortalığı.

Avcı 'nın 2-3 kişi üzerine kurulu bireysel bir futbolla şampiyon olduğu ve bu sezon da bu isimlerin yokluğunda nasıl çaresiz kaldığı biliniyor ama söylenmiyor.

Sıkıntı Avcı değil Avcı'nın nasıl bir bütçeyle yola çıktığı ve karşılığını nakite dönüp dönmeyeceği. Şampiyonlar ligi gelirinden olursak kulüp ve GS maçı sonrası 4 maçta 6 puanda kalıp hakem destekli İstanbul takımları gerisinde kalan Avcı motivasyonu Başakşehir'i kaldırabilir ancak bizde zor.

Umarım Çarşamba günü mutlu sonla biter.

(Not: FB maçını izliyorum, Jesus Saraçoğlu 'nda ama ego yapmayıp haddini bilerek 1.golden sonra çekildi, kontradan 2.golu attı. Kopenhag'ı ve Antalya maçları böyle oynamalıydı)

Kenshi
22.08.2022, 22:24
Avcıyı yollayacak yönetim trabzonu terketsin. Böyle bir saçmalığı taraftar kaldıramaz. Hüseyin Cimşire sabrettiğiniz kadar Abdullah hocaya sabredemediniz.

Manava61
22.08.2022, 22:29

Acil 1+1 yıllık sözleşme daha yapılmalı.

Armağan Dere
22.08.2022, 22:32
Şenolun boşta olması..belirli çevrelere mal bulmuş mağribi gibi...
Avcı'nın altını oymaya başlayacaktır yerel medya..
Copenhag ve Gs maçlarında gümlerse...

CEMEFKER
22.08.2022, 22:49
Bir üst mesajda dediğim gibi sorun Avcı değil, camia, Trabzon, Trabzonspor tarihi...
Avcı'ya kalsa 10 küsur yıllık kısır futboluna dönüp başını ağrıtmak istemez.

Avcı taraftarın istediği futbolu, kariyerinde belki de ilk defa deneyeceği bir sistem ile bu yıl oynamak istiyor. Şu an sudan çıkmış balık gibi, üzerine Hamsik,Visca gibi kilit oyuncuları yok. Trezequet formsuz. Cornellius öyle. Camianın, yönetimin, taraftarın beklentileri var. 10 küsur yılda kapımiza gelen şampiyonlar ligi fırsatı kapıda...
Tüm bunlar hocada stres yapıyor. ( + Bu arada FB 3.golu attı ) Yönetim transferlerde geciktiğini cümle alem biliyor ....
Çarşamba iyi olursa herşey iyi olacak, o kadar kritik bir gün.

61Firtinasi61
22.08.2022, 22:53
Kayıp etsek de, Avci ile devam.
Böyle bir Hoca bulmuşuz nereye gönderiyoruz.
İnşallah Böyle bi 3-5 Yıl daha kalır, yönetim le beraber.
İnşallah allahim.
Medya bizi ayırmaya çalışıyor. Sırf İstanbul kulüpler baskı altında kalmasınlar diye.

Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk

Cem Balcı
23.08.2022, 00:00
Turu geçersek bunları da yeneriz.Psikolojik etki çok önemli.

Sefer A.
23.08.2022, 00:35
Benim için kopenhag maçinda daha önemli bir maç. Normal oyunumuzu oynarsak ezer geçeriz.
Yok daha neler

Royal Heart
23.08.2022, 00:44
Kopenhag ile bu kadar kritik bir maça gidilirken bu maça başlık açmak için bu kadar aceleye gerek var mıydı? Kopenhag maçında bileti al sonra bu maça bakarsın, zaman tüm Trabzonspor camiasının Kopenhag maçına odaklanması gereken zaman, bu benim görüşüm tabi. Şampiyonlar Ligi gruplarına kalmak şu an tüm fikstürden önemli, bileti al sonrası gümbür gümbür gelir hayırlısıyla, yeter ki doğru adımlar atılsın.

erenslash
23.08.2022, 00:53
gs savunma iyi dğeil ama ortasahası iyi domine eder bizim ortashayı transferleri gs maçından önc eyetiştirmesseler

gs maçında favori olamayız bu durumda

ancak maç bizim sahamızda olduğu için mutlaak galibiyet almamız lazım

pReN@_61
23.08.2022, 01:05
yarın turlayalım bu maç zerre umrumda değil

DeAgLeMaNyAq
23.08.2022, 03:49

GS galibiyeti 125 bin euro, Kopenhag galibiyeti minimum 10 milyon euro. Kıyas bile kabul edilmeyecek bir karşılaşma...

Doğukan Uçan
23.08.2022, 12:06
bu kafa yapısı yüzünden türk futbolu ileri gidemiyor.

senin ligde şampiyon olunca aldığın para bile cl de verilen beraberlik parası kadar neredeyse :D

süper ligin hiç bir getirisi yok.

HOPA'LI TS'Lİ
23.08.2022, 15:04
Kayıp etsek de, Avci ile devam.
Böyle bir Hoca bulmuşuz nereye gönderiyoruz.
İnşallah Böyle bi 3-5 Yıl daha kalır, yönetim le beraber.
İnşallah allahim.
Medya bizi ayırmaya çalışıyor. Sırf İstanbul kulüpler baskı altında kalmasınlar diye.

Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk

Evet öyle.
Can sağlığı olsun.
ŞL olmazsa UEFA Avrupa Liginde devam.
Dünyanın sonu değil (umarım ŞL müziğini çaldırırız temennimiz bu)
Biz bu takıma skordan bağımsız sevdalanduk.

MehmeTS_ADANA
23.08.2022, 23:11
GS galibiyeti 125 bin euro, Kopenhag galibiyeti minimum 10 milyon euro. Kıyas bile kabul edilmeyecek bir karşılaşma...
Orasi öylede bu cl dediğin organizasyona katilmak için ülkende şampiyon olmam şart. Biz ligi domine edersek zaten diğer takımları bu gelirden direkt mahrum ediyoruz.
Aslında ben o sözü geniş anlamda söyledim ama neyse hayırlısı olsun takımımız için

İsa Gündoğdu
24.08.2022, 08:00
kopenhag maçını kazanırsak
gs maçının önemi yok telafisi var lig uzun.

ancak şapmiyonlar ligine kalamazsak mutlak kazanmamız gereken bir maç

Adem Akyüz'
24.08.2022, 08:09
kopenhag maçını kazanırsak
gs maçının önemi yok telafisi var lig uzun.

ancak şapmiyonlar ligine kalamazsak mutlak kazanmamız gereken bir maçHerkes böyle söylüyor ama Kopenhag'ı geçelim, sonra Gs'ye puan kaybında aynı geçen hafta yazılanlarlar gene yazılacak. Taraftar olarak çok fazla son maç odaklıyız.

İkisini de yenilirsek zaten olacakları tahmin etmek zor değil :)

İsa Gündoğdu
24.08.2022, 08:14
Herkes böyle söylüyor ama Kopenhag'ı geçelim, sonra Gs'ye puan kaybında aynı geçen hafta yazılanlarlar gene yazılacak. Taraftar olarak çok fazla son maç odaklıyız.

İkisini de yenilirsek zaten olacakları tahmin etmek zor değil :)

katılmıyorum
ikisini de kaybetsek, sezonu üçüncüde bitirsek Avcı nın yeri başka artık
(bir iki söveriz ama şu zaman da en iyi yerli teknik direktör)
kendisine oyun aklına güveniyorum, kibir yapmazsa başarır.

Alper Beyazay
24.08.2022, 10:39
Ulan resmi olarak kaç yıl sonra açık ara farkla şampiyonluk yaşatmış adam, tüm şehir yıllardır beklediği şeye ulaştı. 2 maçta teknik direktör için neler yazılıyor gerçekten yazık böyleleri takım falan tutmasın ya full zarar bunlar. Acilen 4-5 yıllık sözleşme imzalasınlar da şu boş konuşanlar da belki susar.

pReN@_61
24.08.2022, 16:49
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1562438454201708546

Hasan Habip Özbay
24.08.2022, 17:27
kopenhag maçı sonucuna göre maç değişir 1-0 2-0 3-0 gib imesela yada 4-1 en rahat maçımız olur

muratali
24.08.2022, 18:06
https://www.haberturk.com/galatasaray-seyircisi-trabzon-da-tribune-alinmayacak-3514772-spor

"Trabzon İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısı bugün Vali İsmail Ustaoğlu başkanlığında yapıldı. Trabzon Valiliği’nde yapılan toplantıda, Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında Trabzonspor ile Galatasaray arasında Medical Park Stadyumu’nda oynanacak maç ile ilgili misafir takım seyircilerinin tribüne alınmaması kararlaştırıldı."

Yorumsuz yazıyorum. Bilgi olarak.

Ozan Yılmaz
25.08.2022, 00:00
Bu maçı da kazanamaz bu takım düşüşe devam!

OrkHun
25.08.2022, 00:07
avcı ve rezil futbolu için sonun başlangıcı olabilir bu maç, yine mıy mıy oynayıp kaybedersek..
yazık olacak bu sezona..

Mert'
25.08.2022, 00:36
Beraberlik iyi sonuç olur.

OrkHun
25.08.2022, 00:53
hoca "dik oyna" sloganından rahatsız olmuştu en son. onu motive etmek için büyükçe bir "yan oyna" pankartı hazırlamalı taraftar. belki mutlu olur o zaman. taraftar onun eğlendireceği müşteri değil çünkü, onun hizmetkarı..

samatyaboy
25.08.2022, 00:55
Bu geceki oyun bile onlara gol atmaya yeter, GS'nin savunma anlayışı zayıf.

tsukru61
25.08.2022, 01:19
Bu maça gs taraftarının alınmaması beni endişelendiriyor. İnşallah puan kaybı olmaz.

yorumsuz6117
25.08.2022, 02:07
Hücumda kaliteli oyuncumuz yok, Ömür, Cornelius, Djaniny, Trezeguet, Kouassi hepsi vasat oyuncu..

Sefer A.
25.08.2022, 03:45
fuzuli maç, fuski yesin liginiz de bilmem neyiniz de

jairzinho
25.08.2022, 05:26
ilaç gibi bir maç, tam zamanında geldi

neden?

süper ligin futbol olarak en kötü takımlarından biri gs, organizasyon oldukça kötü, yüksek pres yapamıyorlar ve yerli oyuncular vasat,üstüne bekler yabancı olmasına rağmen onlarda vasat

seferoviç emekli olmuş gibi takılıyor,hızlı değil,gomis 37 yaşında 20 dakkalık oyuncu

ve pres yapamayan bu takımın defansı berbat

çok acayip kontralar bulacağımızı tahmin ediyorum,özellikle direzege ile

çok rahat galip geleceğimiz bir maç olacak, tabi avcı gene ilk 11 de saçmalıklar yapmazsa, bu takımın ilacı öncelikle tek 6 no ile oynamak

sağda canini solda direzege ,en uçta cornelius

6 no (kim olur bilmiyorum, tahminim siopis) ve önlerinde ömür bardi

avcı son 3 maça (2 kopenhag maçı + antalya maçı) saçma sapan ilk 11 lerle çıktı,umarım bu kez cesur davranır ve özüne döner,korkarak bi yere varamazsın hocam

süper kupa maçında sivasspora karşı hamsik ömür bakasetas orta saha üçlüsü oynatmış bir hocasın,özüne dönmen lazım , gs maçı en ideal geri dönüş maçı bence,hem avcı nın hemde takımın

SALDIRAY
25.08.2022, 06:23
Takım kazanıp gönlümüzü alır yine

Vkgz
25.08.2022, 07:34
trabzon halki gene stadda takımını yari yilda bırakacaktır. zira problem olsada ses cikarsak kafasinda bi taraftar var . mutluluk batiyor.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
25.08.2022, 07:41
Moral için kazanmalıyız.

Punisher-61
25.08.2022, 07:48
Gs takim degil bu maci 3-0 aliriz

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

İsa Gündoğdu
25.08.2022, 08:06
hoca "dik oyna" sloganından rahatsız olmuştu en son. onu motive etmek için büyükçe bir "yan oyna" pankartı hazırlamalı taraftar. belki mutlu olur o zaman. taraftar onun eğlendireceği müşteri değil çünkü, onun hizmetkarı..

rakip öyle bir dizildi ki resmen kanatlara gidin orta yapın biz öyle gol yemeyiz dediler,
ben bu kafayla anladım avcı anlamadı.

bu maça gelirsek
larsen ile eren çok yıprandılar saçma sapan ortalardan bindirmelerden, gs maçında Allah korusun ya sakatlanırlar ya da kırmızı kart görürler ,
10 kişi kalıp yenilmeyiz

chener
25.08.2022, 08:44
Eveeeet, şampiyonlar ligi bitti, döndük buraya. Zayıf orta sahamız ve olmayan kanatlarımızla bakalım neler yapacağız. Kopenkag-antalya-kopenhag-galatasaray periyodundan aanırım en felaket.senaryoyla.çıkacağız.

hofsaale
25.08.2022, 08:48
Salatasaray futbol filan oynamıyor...

Sabirli oynarsak yeneriz...trezequet mutlaka oynamalı...

Duran topdan gol buluruz

zafer6161
25.08.2022, 09:04

Duran topdan gol buluruz

bizde oynamıyoruz.tipik beraberlik maçı.
0-0 bitebilir

Doğukan Uçan
25.08.2022, 09:12
sabaha kadar oynansa 0-0 biter.

benim bildiğim abdulalh avcı hiç bir risk almaz.

üst üste alınan kötü sonuçlardan sonra kazanmak için sahaya çıkmaz.

kayl
25.08.2022, 10:12
sabaha kadar oynansa 0-0 biter.

benim bildiğim abdulalh avcı hiç bir risk almaz.

üst üste alınan kötü sonuçlardan sonra kazanmak için sahaya çıkmaz.
Bu forum bütün enerjimi emiyor ya... yinede çok alıştım... arkadaşlar burda dün 100 de 90 iniz kontrollü oyun olmalı dediniz kontrollü oynadık iste... olmadı gidemedik cl ye ama avrupa ligindeyiz ... geçen yıl roma yi elensek konferans ligi için sevinç çığlıkları atarken avrupa lig önemi burun kaçırıyoruz? Ligi onemsemeyenler ne olucak gs maçından diyenler resmi olarak 38 yıl sonra şampiyon olduk bitti mi.. cl den beklentiniz neydi tüm türkiye karma yapsa yöne 5 6 yiyecektik grupta mi çıkacaktık.. bu takımın 2 yıl önceki hocası newton di takım son sıralarda cebellesiyirdu... trabzonspor ülke gündeminde hiç konusulmuyor du... şampiyon oldum 2 super kupa kadın 5 milyon euro cl den 4 te avrupa liginden aldın.. avrupada hala oynuyorsun... derdiniz ne sizin ya... olmadı cl 10 milyon kazanamadı alalim birakalimmi ligi gs amacıyla çıkışa geçeriz benim umrumda değil diyen de izlemesin takımı ben takımımı seviyorum.. m

Erhan Sezer
25.08.2022, 10:42
Biten sezonun 13.sü ve şampiyonunun arasında oynanacak müsabaka...

Favoriyiz ve kazanacağız! O kadar...

Mehmet Fatih Yavuz
25.08.2022, 10:57
Ts, BJK, Gs, Fb, A.Demirspor, Antalya, Başakşehir, Konya, Alanya, Sivasspor.

Bu 10 takımdan oyunu geri giden 4 takım var. Ts, Konya, Alanya, Sivas.

Maalesef yetersiz oynuyoruz...

İnşaallah bu maç serbest düşüş yaşadığımızı ikrar etmemizi sağlamaz!

Arif Timurcioğlu
25.08.2022, 11:17
İşlerin kötü gittiği noktada can simiti gayse.

serdaracıl
25.08.2022, 11:18
Gs takim degil bu maci 3-0 aliriz

Biz de takım değiliz

ffırtına
25.08.2022, 11:24
Yine herkes yükseklerden uçmuş, yeneriz bilmem ne.. Biz ne zaman objektif yorum yapmayı becereceğiz acaba.. Şampiyonlar liginde kopenhag oraların takımı şansımız yok dedik çünkü futbolcu kaliten yerlerde, taktiğin yerlerde.. Futbol iyi topçularla oynanır gsnin kadro kalitesi bizi 2ye çarpar, Gomisi , Seferoviçi, Mertensi iyi adamlar, sende ne var Cornelius, Djaniny, Kouassi.. Ben bu maçı da kaybedeceğimizi düşünüyorum 3-1 gibi bir skorla . Oh Şampiyon olduk her şey bitti kafasıyla yaşarsan böylr duman olur gidersin ..

Gümüshaneli61
25.08.2022, 11:46
Yan pas ve geri paslarla GS'yi bogacagiz ve hataya zorlayacagiz. Böyle bir pas oyununa karsi GS dayanamaz cöker.

OzcanHan61
25.08.2022, 11:50
Bizi geçen sene farklı yapan neydi? Kaliteli ayaklar. Ne zaman Bakasetas Siopis gibi ligin sefiri adamları aldık bireysel becerilerle ligi domine ettik. Takım oyunu vesayre zaten hiç yoktu. Şimdi ne oldu? Nwaka gitti Trezeguet yetersiz kaldı, Bakayı Ömür oynasın diye geri çektik körerttik. Vişça sakat Hamsik sakat Corneliusu besleyecek adam kalmadı. Kouassiyi kurtarıcı olarak oyuna alırsak sıradanlaşırız.
Gs maçında aynı yan pas geri pas oyununu oynasak bile kopenhag gibi savunma anlayışı olmadığı için yan toplarla tehlikeli oluruz.

OzcanHan61
25.08.2022, 11:53
Biz de takım değiliz

Aynen. Tek farkımız savunma hattımız ligin üstünde. O nedenle kolay gol yemeyiz. Antalya maçı gibi dağılmassak tabiki.

Doğukan Uçan
25.08.2022, 11:57
Şu maç başlığının altına ikinci yorumu yapan CEMEFKER (https://forum.bordomavi.net/member.php/20478-CEMEFKER) adlı renktaşı haklı çıkardık.

Hatta bende bu yorumdan sonra abdullah avcı kalsın diyordum vazgeçtim bu düşünceden.

Abi aylardır takım top oynamıyor. Hazırlık kampında bile takım dökülüyordu.

abdullah avcı avrupa kupalarında çıktığı her iki maçtan bir tanesini kaybetmiş.

İBB ile 2-3 kere şampiyonluğa yaklaşmışken elleriyle rakibe teslim etmiş.

Trabzonspor böyle ezik futbol oynamaz burası 50 kişiye maç yapan İBB ye benzemez.

Son 2 maçtır nem var bahanesi üretiyor rakiplere nem yok mu?

Milletin aklıyla alay etmeyin kardeşim.

Abdullah avcı'nın taktiği şu; geriye düşmeyeyim mümkün olduğunca kontrollü oyun oynayayım yakaladığım pozisyonları da iki tane hızlı kanat oyuncusu ve pivot santrafor ile işi bitireyim.

İBB de de böyle oynatıyordu.

Geçen sene 1.haftadan son haftaya kadar kazandığımız maçlar dahil bütün maçları izleyin en iyi futbolu giresunspor maçında oynadık onu da kazanamadık.

Abdullah avcı'nın şampiyonlukta bana göre payı çok az.

Niye diyecekseniz ligin ikinci yarısının son haftalarına bakın 1 tane galibiyet alıp kendi işini kendi bitiremedi rekoru da kıramadık.

Kazandığımız bazı maçlarda inanılmaz bir futbol şansı ve uğurcan çakır faktörü vardı.

Aylardır aklımıza alay ediyorlar biz aptal mıyız sahada futbol yok.

Ülkedeki linç kültüründen dolayı kimse doğruları yazamıyor tepki görürüm diye, geçin bu işleri.

Harun-61
25.08.2022, 11:58
Yenilirsek Hoşgeldin Kaos !!!!

gurur6134
25.08.2022, 12:00
Macin favorisi falan degiliz tipik beraberlik maci sıkıcı bir oyun ve beraberlik bekliyorum.gaysey kotude biz sanki cok iyiyiz.kazanmamizi tabiki isterim ama surpriz olur takimin son hali ortada.. dun gece hoca zaten yapti puan kaybinin yolunu simdiden toparlanmamiz zor olacak vs diyerek

İ. SARAL
25.08.2022, 12:01
Şu maç başlığının altına ikinci yorumu yapan CEMEFKER (https://forum.bordomavi.net/member.php/20478-CEMEFKER) adlı renktaşı haklı çıkardık.

Hatta bende bu yorumdan sonra abdullah avcı kalsın diyordum vazgeçtim bu düşünceden.

Trabzonspor böyle ezik futbol oynamaz burası 50 kişiye maç yapan İBB ye benzemez.

Abdullah avcı'nın taktiği şu; geriye düşmeyeyim mümkün olduğunca kontrollü oyun oynayayım yakaladığım pozisyonları da iki tane hızlı kanat oyuncusu ve pivot santrafor ile işi bitireyim.

Geçen sene 1.haftadan son haftaya kadar kazandığımız maçlar dahil bütün maçları izleyin en iyi futbolu giresunspor maçında oynadık onu da kazanamadık.

Niye diyecekseniz ligin ikinci yarısının son haftalarına bakın 1 tane galibiyet alıp kendi işini kendi bitiremedi rekoru da kıramadık.

Kazandığımız bazı maçlarda inanılmaz bir futbol şansı ve uğurcan çakır faktörü vardı.

Ülkedeki linç kültüründen dolayı kimse doğruları yazamıyor tepki görürüm diye, geçin bu işleri.

:))))))))))

İ. SARAL
25.08.2022, 12:01
Beraberlik iyi skor.

serdaracıl
25.08.2022, 12:03
Yenilirsek Hoşgeldin Kaos !!!!

Kaos işi geçmişte kaldı

ekeser60
25.08.2022, 12:04
Birde dikkat ettinizmi arkadaşlar takım bu sezon presle.hic top alamıyor kafası kesik tavuk gibi boş boş koşuyorlar ve rakip rahatça kale önümuze geliyor rakipler presle 3 top yapmamizi engelliyor bu nasıl oluyor alanimi daraltamiyorz anlamadım gitti

serdaracıl
25.08.2022, 12:05

Bu yazdıklarının doğru olduğunu nereden çıkardın. Rekor kıramadık yazmış bir de. Vay arkadaş ya

jairzinho
25.08.2022, 12:13
hocanın bu maçtada çift ön libero(dorukhan-siopis) ısrarı devam ederse maalesef kovulmasına doğru giden yolun başlangıcı olabilir

son 3 maçtır aynı hatalı ilk 11 leri sahaya sürüyor ve farklı sonuç bekliyor avcı

eğer avcı şampiyon olduktan sonra ''ders almam ders veririm'' mantığına girmişse (güç zehirlenmesi denir buna ) bu avcı nın gelişim ve değişim sürecenin bittiğini gösterir,

başarılı olmak fazla özgüven getirir ve hatalı kararlardan sonra özeleştiri yapmamak durumu ortaya çıkar, buda fatih terimde görüldüğü üzere miadı dolmuş bir teknik adamlığa neden olur, terimin bence 2000 yılından sonra miadı dolmuştu ve 2000 yılından sonraki kazandığı şampiyonluklar terime değil başka şeylere yazar,bireysel kaliteli oyuncular , dış faktörler,lobi vs , başarı güç zehirlenmesi getirir buda gelişmeyi durdurur

avcı da da güç zehirlenmesi olduysa (ki son 3 maçta bunun emareleri var) bu işin sonu kovulmaya doğru gider aga, malum terimde birçok kez kovulmuştur, 2000 yılından sonraki sezonlarda,futbol oldukça dinamik ve değişen gelişen bir vakıa,teknik adamlarda gelişim durdu mu inişe geçiyorsun,mourinho mesela,nerden nereye düştü,bir dönem zirvede takılıyordu,şimdi yüzüne bakan yok,romada takılıyor, o da başarılı bir geçmiş sayesinde,yoksa güncel teknik adamlarda geride kaldı

en çok merak ettiğim gs maçının ilk 11 , ligin en kötü takımlarından biriyle oynuyoruz,bu bir fırsat aslında,hem fırsat hemde avcının geleceği için bir test maçı

bu arada avcı nın kredisi çok,ve olmalıda, ama gelişimi ve değişimi durmuşsa bu kredinin azalacağını söylemek hata olmaz,bunu skorlardan bağımsız söylüyorum,bazen doğru ilk 11 i çıkarırsın ve iyide oynarsın ama şansızlık eseri skor gelmez,misal antalya maçının ikinci yarısı,direzegenin pas hatası ile gelen geriye düşüş,ama oyun bizde idi,

ama oyunu kaybetmek,çift ön libero ile oynayıp set hücumu yapamamak krediyi azaltır aga, hocanın hatalı ilk 11 lerde inadı ve ısrarı dediğim gibi güç zehirlenmesi nedeniyle mi bilemiyorum,eğer böyleyse bu işin sonu kovulmaya gider aga,

çünkü bu durum oyunu ele alamadığın gibi skorlarıda elde edememeğe götürecektir

jairzinho
25.08.2022, 12:26

eminmisin ?

anahtar kelimeleri veriyorum :

çift ön libero

güç zehirlenmesi

miadı dolmak

kovmak içinde sözleşme yenilemek içinde acele etmeye gerek yok,sadece olayları takip edip yorumlamak gerekiyor şu anda

hoca hatalı ilk 11 lerine devam ediyorsa teşhis belli : avcı güç zehirlenmesi yaşıyor ve acilen kovulmalı

hoca hatalarından ders alıp oyunu değitiriyor ve fakat skorları değiştiremiyorsa(olumsuz sonuçlar futbolun doğasında var) devam edilmeli ve sabredilmeli

gs maçı avcı için önemli bir test, skor hiç önemli değil,en önemli şey çıkaracağı ilk 11 olacak,eğer 2 kopenhag ve 1 antalya maçının ilk 11 lerinden ders almamışsa amiyane tabirle eşşek gibi kovulur aga, gs ye yenildiği için falan değil,güç zehirlenmesi yaşadığı için kovulur

UĞUR DURTAŞ
25.08.2022, 12:29
(H) ALİ PALABIYIK (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20160)
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20578)
(Y) KEMAL YILMAZ (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19402)
(D) BURAK ŞEKER (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1090884)

HOPA'LI TS'Lİ
25.08.2022, 12:29
Djaniny Hatay maçından bu yana karşı karşıya pozisyonları atamıyor.

Dün 5. dakikada golü atsa maç farklı bir skora evrilebilirdi.

Ne oldu bu çocuğa, en sevdiği toplar bunlar

bordodeli
25.08.2022, 12:39
Bu takımı bu maçtan alınacak galibiyet dışında hiçbir şey toparlayamaz. Bu maçta kötü bir sonuçtan sonra toparlansak dahi uzun bir zaman alacak ve o sırada muhtemelen bazı şeyleri kaybetmiş olacağız.

İsterlerse maç boyu yürüsünler ama bu maçı kazansınlar.

lazminator61
25.08.2022, 12:47
Kopenhagen maci unutalim, önümüze bakalim. Iyi elestiri yaptik. Simdi yine 3 Puan zamani.

DeAgLeMaNyAq
25.08.2022, 12:50
(H) ALİ PALABIYIK (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20160)
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20578)
(Y) KEMAL YILMAZ (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19402)
(D) BURAK ŞEKER (https://tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1090884)

Ekim ayındaki Rize GS maçında Diagne'nin rakibi yaka paça indirip gol attırmasından sonra 4 ay maç verilmeyen, o tarihten sonra da sadece 4 Süper Lig maçına çıkan hakemin ilk büyük karşılaşması ne tesadüftür ki GS maçı oluyor. Yapay zeka çok zekiymiş...

canna52
25.08.2022, 12:53
Aman hunter hocam..
Ayranımız dökülmesin

Punisher-61
25.08.2022, 12:55
Keyiften Kriz yaratiyoruz.. sampiyon Teknik direktörü bile tartisiyoruz kalsin mi gitsin mi diye..

Ama önemli degil galatasarayi yenelim Sampiyonluk sarkilari söylemeye baslariz yine
Biz öyleyiz iste

lazboy0061
25.08.2022, 13:02

Duran topdan gol buluruz

Bana sabirli oyun deme kardesim dün 95 dk sabirli oyun izledik:):)

Enes Başkaya60
25.08.2022, 13:04
Yaz bir 0 puan maalesef.

Şu maçtan puan almak mucize.

kayl
25.08.2022, 13:21
Abi siz nasıl bir oyun bekliyirsunuz bir anlatın bana yani avci aşağı yukarı basaksehirdede böyle oynatiyordu .. baskılı bir oyunmu istiyirsunuz yoksa geçiş mi baskılı oyun için gbamin dorukhan baka djanini tre cornelius on alana yerlesicez kontra yersekte yeriz ama geçiş cirnelius la olmaz mümkün değil daha farklı santrfor tipi gerek.. bu arada gs asla kopenhag kadar savunma yapamaz dünkü futbolu oynasak bile 3 puan i aliriz

serdaracıl
25.08.2022, 13:25
eminmisin ?

çift ön libero

güç zehirlenmesi

miadı dolmak

kovmak içinde sözleşme yenilemek içinde acele etmeye gerek yok,sadece olayları takip edip yorumlamak gerekiyor şu anda

hoca hatalı ilk 11 lerine devam ediyorsa teşhis belli : avcı güç zehirlenmesi yaşıyor ve acilen kovulmalı

hoca hatalarından ders alıp oyunu değitiriyor ve fakat skorları değiştiremiyorsa(olumsuz sonuçlar futbolun doğasında var) devam edilmeli ve sabredilmeli

gs maçı avcı için önemli bir test, skor hiç önemli değil,en önemli şey çıkaracağı ilk 11 olacak,eğer 2 kopenhag ve 1 antalya maçının ilk 11 lerinden ders almamışsa amiyane tabirle eşşek gibi kovulur aga, gs ye yenildiği için falan değil,güç zehirlenmesi yaşadığı için kovulur

Anahtar kelime dediğin şeyler ezber klişeler

İ. SARAL
25.08.2022, 13:25
eminmisin ?

çift ön libero

güç zehirlenmesi

miadı dolmak

Kadro bir oluşsun, her şey yoluna girecek.

Vkgz
25.08.2022, 13:27
yarin kuralar cekilir. hersey unutulur. alalim bu maci.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hamza Yilmaz
25.08.2022, 13:45
85 dakika yine yan Pas yan Pas yapariz, 0-3 biter

Gökhan Balcı
25.08.2022, 13:46
Galatasaray maçı ayağa kalkmak için önemli bir maç gibi görünüyor sanırım da nereye düştük bilemedim ben? Avrupa Liginde mücadele edeceğiz ve liderin bir puan gerisinde ve henüz ligin 3. haftasındayız :D Daha kimse bismillah bile demedi biz bu maçtan sonra hoca kovulur diyoruz :D

reisoğlu61
25.08.2022, 13:47
hayirlisi ile bu maci alirsak dünkü hüzün unutulur. avrupa liginde 3.lük kovalanir ve konferans liginde ceyrek final hedef olmali

yorumsuz6117
25.08.2022, 14:35
Avcı bu maçta 1 puana iyi gözüyle bakmıyorsa bende hiçbirşey bilmiyorum, maçtan sonra yine skoru alamadık ama gelişmeye devam ediyoruz diyecek..

İ. SARAL
25.08.2022, 14:39
Avcı bu maçta 1 puana iyi gözüyle bakmıyorsa bende hiçbirşey bilmiyorum, maçtan sonra yine skoru alamadık ama gelişmeye devam ediyoruz diyecek..

İyi sonuç zaten.

Mert Oğuzlu61
25.08.2022, 14:52
İyi sonuç zaten.

Deplasmanda degil kendi sahanda oynuyorsun, Giresunspor degiliz 1 puan nasil iyi sonuç oluyor?

TS forumunda TS taraftarıyım diyen insanlar kendi sahamizda oynayacagimiz maça 1 puan iyi gözüyle bakmaya başladıysa kaos dolu bir sezon bizi bekliyor demektir.

Ya iyi transferler yapip takimi tekrar yarışmacı pozisyona sokacagiz ya da istifa sesleriyle dolu bir sezonda işkence çekeceğiz.

SALDIRAY
25.08.2022, 15:00
Korkak futbol istemiyoruz.

larsen—hugo—bartra—eren
————-dorukhan
ömür—bardhi—bakase—treze
—————cornelius

İ. SARAL
25.08.2022, 15:34
Deplasmanda degil kendi sahanda oynuyorsun, Giresunspor degiliz 1 puan nasil iyi sonuç oluyor?

TS forumunda TS taraftarıyım diyen insanlar kendi sahamizda oynayacagimiz maça 1 puan iyi gözüyle bakmaya başladıysa kaos dolu bir sezon bizi bekliyor demektir.

Ya iyi transferler yapip takimi tekrar yarışmacı pozisyona sokacagiz ya da istifa sesleriyle dolu bir sezonda işkence çekeceğiz.

Gerçekçi olmak lazım. Zor ve yıpratıcı bir maçtan sonraki ilk maç. Bu durumda da genelde puan kaybı yaşanıyor. Sadece bizimle alakalı değil.

kayl
25.08.2022, 15:51
Gerçekçi olmak lazım. Zor ve yıpratıcı bir maçtan sonraki ilk maç. Bu durumda da genelde puan kaybı yaşanıyor. Sadece bizimle alakalı değil.

Galatasaray i izledinmi hic? Iki deplasman macinda da tonla pozisyon verdi.. coenelius u dinlendurelim benim 11 im... ugurcan larsen hugo bartra eren.. dorukhan bakasetas bardhi.. lahtimi trezege djanini... lahuti hizli adamsa katki verir olmazsa omur le degistiririz yada cornelius ka

cakalkerem
25.08.2022, 15:52
Geçen sezon şampiyon olan takımdan sadece 1 kişi gitti yerine 7 adam alındı ama bizim hala ilk 11 miz belli değil...
Ne kadar ilginç değil mi?

Mesela dün Hugoya ne oldu=?

kayl
25.08.2022, 15:59
Hugo oyun kurmada sıkıntı yaşayacağı için denswil tercih edildi ama dorukhanda geri gelip pas kanalı oldu orayı anlamadim

cakalkerem
25.08.2022, 16:24
Hugo oyun kurmada sıkıntı yaşayacağı için denswil tercih edildi ama dorukhanda geri gelip pas kanalı oldu orayı anlamadim

nukadar orta yaptığımız bir maçta ve gole ihtiyacımız olduğu zaman da Hugoyu forvete koymasını beklerdim...
Kaldı ki Denswil oyun kurma anlamında hiç yoktu.
Biraz Bartha aldığı topu sağ açığa atmakta zorlanmadı...o da hemen hemen her topu sağ kanata gönderip durdu..

Sorunumuz yürüyerek top oynuyoruz..
Koşan yok pas atan, topu tutan yok...
Siopisten Hamsik yaratmaya çalışmak ta facia olur

nakzo
25.08.2022, 22:06
Deplasman yasağının kaldırılmasını niye talep ettik sebep nedir bize ne sağlayacak çok ilginç bir külübüz bu kritik dönemde belkide seyirciyle kazanacağın bir maç rakip takım taraftarınıda stada sokacaksın.

ilelebeTS
25.08.2022, 22:08
Gbamin hemen at sahaya, sahada güçlü oyuncular olsun. Bir sürpriz daha yaşamak istemiyorum.

Adem Akyüz'
25.08.2022, 22:08
Deplasman yasağının kaldırılmasını niye talep ettik sebep nedir bize ne sağlayacak çok ilginç bir külübüz bu kritik dönemde belkide seyirciyle kazanacağın bir maç rakip takım taraftarınıda stada sokacaksın.Bu sayede biz de İstanbul'daki maça gideceğiz. Yasakların hiçbir anlamı yok.

nakzo
25.08.2022, 22:12
Bu sayede biz de İstanbul'daki maça gideceğiz. Yasakların hiçbir anlamı yok.

Yahu maç kritik yemişim istanbuldaki maçı belkide bu maç seni şampiyonluğa oynatacak çok işgüzar bir takımız fb nin bjk nin kafası çalışmıyor bir biz akıllıyız.

samatyaboy
26.08.2022, 02:18
Yahu maç kritik yemişim istanbuldaki maçı belkide bu maç seni şampiyonluğa oynatacak çok işgüzar bir takımız fb nin bjk nin kafası çalışmıyor bir biz akıllıyız.

2011'de BJK-FB maçına FB seyircisi geldi diye, ikinci maça FB yönetimi de aynı tavrı göstermiş, BJK taraftarı Kadınköy'e gitmişti.

Deplasman yasağı kadar aptalca bir olay yok.

HOPA'LI TS'Lİ
26.08.2022, 08:00
Alacağımız 3 puan harika olur.
Cinconda savunma zafiyeti var.
Fizik olarak 60'dan sonra düşmesek bari
Yenilgiyi düşünmek dahi istemiyorum.

kayl
26.08.2022, 08:22
Bakasetas dün idmana cikti mi acaba.. sio ve dorukhanda orta sahamız kısır oluyor abdus formsuz ordaki en önemli adam bakasetas eğer yoksa bence hoca dorukhan sio bardhi tre dj corneliys cikucak

Adem Erdoğan
26.08.2022, 08:24

Rakip taraftar olması iyidir, bizim taraftarı da ateşler. :)

Yiğit Gayretli
26.08.2022, 08:31
Tahmin ediyorum ki tribünlerde boşluklar kalır.

Hocanın takımı, kulübün taraftarı tekrar motive edecek kuvvetli bir done bulması lazım. Aslında buna ihtiyaç yok, henüz 4. hafta oynanacak ve şampiyonluğun doğal favorisiyiz ama Antalya ve Kopenhag maçlarının götürüsü hatrı sayılır seviyelerde oldu. Bunları telafinin en kuvvetli yöntemi bulunup bugünden tezi yok uygulanmalı.

MetehanS
26.08.2022, 09:03
Geçiş oyunu oynar, kerem ve yunus ile hızlı atağa kalkarsa gs maçı alır.

avcı da üst üste 3 önemli maç kaybettiği taktiği devam ettirirse kaybeder.

Özkan Şentürk
26.08.2022, 09:09
Uğurcan Kopenhag maçında belini tuta tuta oynadı. Karın zarında mı kasında mı ne yırtık varmış.

Takımın sakatlıklardan patır patır dökülmesi, sahada adım atacak halinin olmaması akıl alır gibi değil.

Murat Keçeci
26.08.2022, 09:47
Önemli bir maç oynayacağız.İç sahada yenmekte zorlandığımız bir rakip ile karşılaşacağız.Son iki sezondur gs maçlarında çok fazla bireysel hata yaptık.Bu kez tam konsantrasyon bekliyorum.kopenhag maçındaki atmosferi oluşturursak bu maçı alabiliriz.

Rakipte tecrubeli oyuncular mevcut mutlaka çok diri olmalıyız.seferovic,gomis,oliviera,mertens skora etki edebilecek isimler.Kalede muslera tecrubesini de unutmamak lazim.

Bizim şuanki en büyük problemimiz açık bölgerinde yeterince üretken değiliz ve oyun hızımız da yavaş bu iki temel konu üzerine yoğunlaşmalıyız.

Uğurcana iş düşebilir.Top hangi takımda daha fazla kalır sorusuna cevap ararsak kopenhag maçındaki kadar net bizde kalir diyemem.gs nin yeni orta sahasında kaliteli isimler var.O sebeble hem pas hemde hızlı geçiş oyununa iyi adapte olmalıyız.Iki olasılık da gerçekleşebilir.

Hücum bölgesinde daha üretken olmalıyız.180 dakikalık kopenhag maçında tek golde kaldık o golde şans golüydü.

Sorumluluk alması gereken oyuncularımız.Kalede uğurcan,savunmada bartra,orta alanda dorukhan,bardhi ve ömür.

Cornelius,djaniny ve trezeguetten daha yüksek performans bekliyorum.Bakasetas oynar mı bilmiyorum.

Zirvenin şuan 1 puan gerisindeyiz.Kendi sahamizda mutlaka kazanmalıyiz.Geçen sezon berabere kalmıstık.Bu kez kazanıp geçen sezona göre puan cetveline +2 puan koyabiliriz.

cakalkerem
26.08.2022, 09:54
hata kaldırmayacak bir maç...

sethfilo
26.08.2022, 10:58
Risk alınmadan başarı gelmez, sürekli kaleciye anlamsız geri paslar, ve kalecinin direk taca veya rakibe giden uzun topları, iki stoper, bekler ve siopsis arasındaki sadece rakibe hamle imkanı sağlayan kısa anlamsız paslasmalariyla harika oynadık daha ne bekliyorsunuz mantığına sığınan bir oyun anlayışı bizi bir adım ileri götürmez. Her ne kadar iş bitmiş olsada Kopenhag bizim ayarımizda bir takım değildi. Bu fiyasko tek başına avcıya ve ekibine aittir. Herkes daha ilk baştan Avrupa Ligi'ni kabullenmiş gibiydi. Buradaki bir çok ulema dahil bana kenarda bakasetas ve treuzeget dururken ömür ve Djaniny tercihini anlatamaz hele kendi evinde. Gelelim bu maç ve sonrakiler özeline sevgili ömür kardeşimin, Djaniny ve Kouasinin talipleri varsa pazarlık bile yapılmamalı. Hamsik ve peres ile teknik ekibe dahil edilme konusunda anlaşma zemini bulunmalı bu yaş ve saatten sonra ikisindende ciddi bir verim alinamaz, Trondsen, koita gibi adamlara anlamsız ödemeler daha fazla yapılmadan bir çözüm bulunmalı, başta Emirhan ve kerem bu lige bir gömlek küçük geliyorlar. Ancak Rize gibi takımlarda direk oynama şartıyla kiralanmalı. Ve son olarak Ağaoğlu ve avcının dikkati çekilmeli bu sonuç ikisinin geçen sezonun kredisiyle hareket etmelerinin sonucudur. Bu maç ise ortada gibi duruyor çünkü iki korkak hocadan daha agresif olan 3 puana yakın

Tatar Kemal
26.08.2022, 11:14
gol atmada zorlanan iki takımın mücadelesi. trabzonspor'da moraller düşük ve gs daha favori gözüküyor. bu trabzonspor için en önemli avantaj. tahminimce golsüz beraberlikle bitecek, sıkıcı bir maç olacak.

İskender Çakmak
26.08.2022, 12:29
Kazanmaktan başka çaremiz yok. Ya kazanacağız ya kazanacağız.

nakzo
26.08.2022, 13:01
Kazanmak için oynarsak kazananırız.

bingolts
26.08.2022, 13:48
Bizim hocalarda hepsi maşallah filozof

kayl
26.08.2022, 13:51
Kazanmak için oynarsak kazananırız.

Rakibi biraz analiz edecek olursak her iki deplasman macini 1 0 kazanmalarına rağmen çok fazla gol pozisyonu verdi rakiplerine... savunma dörtlüsü çok uyumsuz özellikle abdulkerim ve nelson hataya çok musait oyuncular ... van aanholt savunma arkasına fazlasiylaadam kaçırıyor. Sacha boeyy ses n başı satmak istiyorlardı omar tutmayip dubois sakat olunca kaldı.. hücum hattimizin formsuz da olsa tre djaniny cornelius tan oluşması lazım tre ve özellikle djanini yi van aanholt un arkasına kolayca sarkitabiliriz... orta sahaları mertens tierra oliviera dan oluşursa savunma anlamında büyük zafiyet yaşarlar hem yunus hem kerem geçiş oyuncusu dorukhan siopis le orayı kapatıp bardhi nin organize ettiği ataklarda çok rahat savunma arkasına sarkabiliriz skor tahminim 4 2 kazanırız tabi djanini yine çok kacirmazsa

oskayb
26.08.2022, 14:45
Bu Okan Buruk da Nuri Şahin motivasyonu ve tribi ile oynayacaktır. Bu faktörü de göz ardı etmeyelim , en son Başakşehir süper kupa maçında Egemen Korkmaz'ın yumruğunun menziline girmişti. O sebeple Gs'nin agresif ve coşkulu bizimkilerin de çoğu zamanki gibi mıy mıy oynayacağını düşünüyorum. Ekstra motive Gs vs yorgun , moralsiz ,nemden ve sıcaktan zaman ve mekan farketmeksizin hep etkilen Trabzonspor ...

Bilemiyorum.

pReN@_61
26.08.2022, 15:06
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1562854588348526592

HasanTezel
26.08.2022, 15:11
Uefa kura moraliyle ÇAKAR GEÇERİZ :)

Uğurcan

Larsen Bartra Hugo Eren

Trezege Doruk Sio Ömür Bardhi

Cornelius

Mutlaka çift önlibero çıkalım, tartalım sonra bambam

pReN@_61
26.08.2022, 15:19
Uğurcan Kopenhag maçında belini tuta tuta oynadı. Karın zarında mı kasında mı ne yırtık varmış.

Takımın sakatlıklardan patır patır dökülmesi, sahada adım atacak halinin olmaması akıl alır gibi değil.
kaptan oynayamayacak mı ?

Özkan Şentürk
26.08.2022, 16:25
kaptan oynayamayacak mı ?

Maçlara 2-3 iğne yiyerek çıkıyormuş. Muhtemelen gs maçında da fedakarlık yapacaktır.

gurur6134
26.08.2022, 17:34

Karin kasindaki yirtik kendiliginden gecmez giderek buyur artar hele ki zorlarsa ,eger bu haber dogruysa beklmenin anlami yok derhal ameliyat olmali yoksa surec uzar ameliyat sonrasi yirtik buyudukce iyilesme sureside uzar. cok pis bir hastaliktir sagdan sola döndurmez uyurken bu haliyle kalecelik nasil yapiyor baska birsey olmasin yirtik ile kalecilik yapamaz atlayip ziplayamaz muhtemelen dunya kupasi arasini bekliyor o zaman ameliyat icin.

melekcilingir
26.08.2022, 17:35
Biraz önce eve yemek siparişi verdim. Gelen çocuğun üzerinde GS forması vardı. ''Sen bu formayla Trabzon'da dolaşabiliyor musun?'' diye sordum. ''Abla ben normalde Trabzonsporluyum ama bu forma şık o yüzden giyiyorum.'' dedi. Gencecik çocuk. 18 bile değildir. Giderken yemin billah Trabzonlu olduğunu söyleyip durdu. Çok şaşırdım. Hem gördüğüme şaşırdım hem de duruma canım sıkılmadı ona şaşırdım.

gurur6134
26.08.2022, 17:37
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1562854588348526592

Şikeciler haric 8taslilarda gelir 2 takim arasinda yasak ise devam eder uzun bir sure daha

gurur6134
26.08.2022, 17:39
Biraz önce eve yemek siparişi verdim. Gelen çocuğun üzerinde GS forması vardı. ''Sen bu formayla Trabzon'da dolaşabiliyor musun?'' diye sordum. ''Abla ben normalde Trabzonsporluyum ama bu forma şık o yüzden giyiyorum.'' dedi. Gencecik çocuk. 18 bile değildir. Giderken yemin billah Trabzonlu olduğunu söyleyip durdu. Çok şaşırdım. Hem gördüğüme şaşırdım hem de duruma canım sıkılmadı ona şaşırdım.

Kit kafalinin biri demek cocuk diye daha birsey demiyordur kimse..

emre6117
26.08.2022, 18:17

Bizim formalar diger takimlarinkinden cok daha guzel, ki olmasa bile para verseler giymemesi lazim baska takimin formasini. Ama o cocuk gsyi tutuyordur.

pReN@_61
26.08.2022, 18:25
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1563168231225171968

Sefa Murat Dokuz
26.08.2022, 18:27
Trezeguet’in oyun stilinden bu sene kendisinden derbi performansı alacağımızı düşünüyorum.
Bunu 2 kopenag maçında ve Antalya maçında etkili olamadığı maçlarda da söyledim.

Bu maçta Trezeguet oynatılırsa gol veya asist katkısı yapacaktır. Gs’nin sağ bekleri ligin üstünde seviyede olmasına rağmen Trezeguet geldiğinden beri en iyi oyununu oynayacaktır. Gs’nin topu maçın başında bize bırakabilir ama maçın devamında oyunun gelişimi değişir. Trezeguet’in topla kat edebilecek alanları bulabileceğini düşünüyorum. Boey ve diğer sağ bekleri çok farklı stiller. Boey çabuk, diğeri oyun kurucu bek. Kim oynarsa oynasın çok zorlanacaklar.

Trezeguet’i savunmak için yazmadım bunları. Bizim ligdeki diğer maçlarda Trezeguet’in yine kötü gözükeceğini, kapanan takımlara karşı dandun vuruşları ve karambolde kalmasını çok seyredeceğiz ama derbilerde elimizi güçlendirecek.

Bu maçı 2-1 kazanacağımızı düşünüyorum.

melekcilingir
26.08.2022, 18:30
Bizim formalar diger takimlarinkinden cok daha guzel, ki olmasa bile para verseler giymemesi lazim baska takimin formasini. Ama o cocuk gsyi tutuyordur.

Bence de. Dili habire sürçtü ben Trabzonsporluyum derken.

Artık rahatça forma giyip şehirde de gezebiliyorlar mı?

champions
26.08.2022, 19:07
Bir adet doğu tribün biletim var, 350 TL.

Hunk
26.08.2022, 20:24
ağzını yüzünü kırsaydın keşke

omondoles
26.08.2022, 20:42
Kafayı mı yediniz la siz? Nasıl avcının son maçı? Avcı bu sene takımı ilk 2, 3’e soksun, yine de kalmayı hak eder. Eleştirelim (bende eleştiriyorum) ama abartmayalım.

Doğan Keskin
26.08.2022, 21:19
Şu cinconu evire çevire tokatlaya tokatlaya çıkın yenin, 3 tane atalım da 2-3 tane daha çöp transfer yapsınlar.

Telonyus
26.08.2022, 21:23
bize karşı kapanmadan oynayacak her takımı yeneriz.

ekeser60
26.08.2022, 22:21
Şuan Antalya'ya koyuyorlar ya yemin ediyorum Kopenhaga ne kadar uzulduysem buna o kadar seviniyorum Antalya artık bizimle en sorunlu takım bizden sonra onları takip ediyorum kimle oynarlarsa İstanbul'un takimlarida dahil ( gerçi Nuri onlara hiçbir halt yapamiyor )karşı takımı.destekliyorm.

Doğukan Uçan
26.08.2022, 22:23
puahahahahahahahahaha antalya ya çakıyorlar

ekeser60
26.08.2022, 22:25
puahahahahahahahahaha antalya ya çakıyorlar
Trezeguet ve dogucan gibi iki önemli asist oyuncusu yokki maçı cevirsin

bingolts
26.08.2022, 22:32
Gaziantep olet gaziantep oley nuri büyük hoca puhaha

Doğukan Uçan
26.08.2022, 22:35
Trezeguet ve dogucan gibi iki önemli asist oyuncusu yokki maçı cevirsin

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

Özkan Şentürk
26.08.2022, 22:46
Visca alçıyı çıkarmış. Sağlam bir sarsalar çıkar oynar sanki:))

ilelebeTS
27.08.2022, 01:17
Şunlara bir patlasak keyfim yerine gelir

samatyaboy
27.08.2022, 03:50
Şunlara bir patlasak keyfim yerine gelir

3 maçtır içerde yenemiyoruz, dördüncü de döşeriz boruyu.

TSezgin61
27.08.2022, 08:19
Malesef evire cevire yeneriz diyemiyorum. Tipik Abdullah hocanin maci. No risk, kontrollü oyun, atarsak atariz, atamazsak yenilmeyiz, yenilmezsek derbidir sikinti yok.

Elindeki oyunculara göre biraz daha cesaretli oyun oynatsa, kimse önünde duramiyacak. Hocayi seviyorum ve cok güveniyorum, ama canimi sikan olay bu.

Neden mac icerisinde oyun planini degistirmiyor. Neden skor ne olursa olsun kontrollü oyunda sadik kaliyor.

Gecen sene kimsenin giki cikmamasi, rakiplerin senden cok uzak oldugu icindi. 1-0 lardan sonra haftalarca 0-0lara kimse birsey demedi. Ama disli bir yarista büyük sorun. Abdullah hocanin kredisi yüksek olsada, bu israri, bu tavizsizligi basina büyük bela olacak cinsten.

Baskanin gözünden bakarsan, istedigi her futbolcuyu almissin sampiyon olan takima birde takviyeler yapmissin. Sampiyonlar ligini gereksiz yere kaybetmissin. Hadi uefada iyi bir guruba düstün ve yirttin. Daha fazla para kazanma sansin var diyelim. Ama guruptan cikamazsan ve takim son haftaya kadar yarista olmazsa, ben olsam cileden cikarim, kafayi yerim…

sethfilo
27.08.2022, 09:33
Dünkü Antep maçı Antalya mağlubiyeinin avcı hocanın defosunu daha fazla göz önüne serdi. Geçen yıl çekirge atladı bu sene zor , hocam hadi biraz cesaret rakipler bizi düşünsün, senin bu kontrollü kontrolsüz oyunun bize Avrupa'da hüzün yaşattı lige yeniden başlamanın ilk adımı bu maç

HasanTezel
27.08.2022, 10:19
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

Dün Antepte Parmak diye biri vardı, Trabzonluymuş, mütiş adam direk almak lazım :)

Murat Keçeci
27.08.2022, 10:42
Birkaç not eklersek;

- Kaleye yakın yerlerde faul yapmamak lazım.oliviera iyi kullaniyor.Ayrıca Uğurcan da baraj kurdurmada çok iyi sayılmaz.Ters tarafı çok fazla baraja bırakıyor.Barajın uzerinden geçen her vuruş gol oluyor.

-Bekler bu maç daha kontrollü oynamali.kerem ve yunus gibi çabuk oyunculara dikkat etmek lazım.

-Corneliusa daha fazla yardımcı olmak lazım ve güven aşılamak lazım.

-Bardhinin temposunu biraz daha yukseltmesi ve böylece daha fazla top alıp kullanması lazım.

-Hızlı geçişlerde dengesiz yakalanmamak için basit pas hatası yapmamalıyız.Top isteyen her oyuncumuz vücudunu iyi kullanmalı veya tek pas oynamalı.

iyattara
27.08.2022, 11:51
Cok zor bir maçtan çıktık. Fiziksel zihinsel olarak. Bir kaç taze kana ihtiyaç var sahada. Gbamin hazırsa antrenmana filan çıkarsa bugün sahaya atmak lazım, orta saha direnci için. Djanniny yedekte durdun sonradan girip ortalığı daha iyi karıştırıyor. Lahtimi de ışık varsa ilk yarı o denenebilir. Hugo oynamadı o geri döner. Baka zorlanarak oynatıldığı için yarında 11 de olmaz gibi. Geçen sene deplasmanda kötü oynayıp rakibin hataları ile almıştık. Yine bu tarz bir maç olabilir.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhammed Ayaz
27.08.2022, 12:21
Arkadaşlar Doğu Üstden bilet devredebilirim gişe fiyatına bilginiz olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Toraman
27.08.2022, 12:21
Hocanın kontrol oyununu ben doğru buluyorum, problem tam tersi Hoca'nın zaman zaman bu oyundan sapması. Mesela biz turu ilk maçta Kopenhag'da kaybettik, Hoca gereksiz yere Kouassi tercihi ile önde oynamak istedi halbuki daha çok orta saha kalabalığı tercih etsek ve 0-0'a oynasak inanın Trabzon'daki maçın atmosferi daha farklı olurdu. Sonra Antalya maçı 2-2'yi bulmuşsun 3 için tamam gene saldır ama defansı hem de rakipte Hacı gibi bir oyuncu varken bu kadar önde kurman doğru değil nitekim altın değerinde 1 puanı alsan Kopenhag maçına da bu kadar zihinsel olarak yıpranmış çıkmazsın.
Futbolda önde oynayalım anlayışının tuttuğu momentler var bunu inkar edemem mesela iki sene önce Sergen bu şekilde şampiyon oldu ancak bunu yapabilmen için öndeki oyuncuların performansı çok kritik Aboubakar-Ghezzal ikilisine Larin de katıldı ve güçlü bir performans ortaya çıktı fakat bakın orada da en ufak bir sallantıda neredeyse şampiyonluk gidiyordu, Fener Sivas maçında az dikkatli olsa vasat Erol-Emre takımı şampiyondu.
İmdi bu sezon açısında bakarsak bir kere bizim kadro sakatlanmaya çok meyyal kadro, ben önde oynayacağım tempo yapacağım diyorsan ona göre atletik kadron ve önde yırtıcı oyuncuların olacak bizim kadro buna uygun değil, bizim kadro akılcı oynayacak, rakibi ölçecek biçecek ve kalitesiyle kazanacak. Ha sorun nerede çıktı, sorun geçen seneki kalitenin gerisinde kalmamızda çıktı. Nwakame gibi önemli bir oyun aklı gitti Hamsik-Visca ve son maçta Bakasetas sakatlandı, Abdülkadir-Djaniny misyon üstlenebilirlerdi üstelenemediler ve bugüne geldik.
Bundan sonra yapılması gereken az zamanda kadro kalitesinin arttırılmasıdır. İddia ediyorum Yusuf Yazıcı Trabzon'a gelsin son iki haftaya banko şampiyonluk potasında gireriz. Tam aradığımız adam. Naci'den de ümidim var. Umut da bir derece katkı sağlar, Hamsik-Visca'da bir yerde dönecektir.
Hülasa Gs maçında da dikkatli olmak lazım, ben kazanacağımıza inanıyorum Hoca mutlaka gerekli riskleri gerektiği yerde alır ancak öyle maç başından sonuna önde oynayayım parçalayayım filan bunlar doğru analizler değil, adam arkaya iki tane top atar geçen sen olduğu gibi bu sefer moralin de iyi değil altından kalkamazsın çok dikkatli olmak lazım.

David_LuiZ4
27.08.2022, 12:35
Geçen sezon içerdeki Konya maçında stadyumdaydım..Cornelius Bardakçı'nın içinden geçmişti..Aynı performansı bekliyorum Cornelius'dan..Takım halinde Bardakçı'nın üzerine oynarsak maçı kazanırız..

kayl
27.08.2022, 13:10
Geçen sezon içerdeki Konya maçında stadyumdaydım..Cornelius Bardakçı'nın içinden geçmişti..Aynı performansı bekliyorum Cornelius'dan..Takım halinde Bardakçı'nın üzerine oynarsak maçı kazanırız..
Ek olarak gs orta sahada torreira oliviera mertens den kurlucakmis ... torreira tek başına mümkün değil orta sahayi tutamaz gbamin idmanda iyiyse süreli m sahaya.. dorukhan gbamin önlerinde bardhi dorukhan oliviera ya baskı yapar.. c aldigimiz toplarla van aanholt ve boey in savunma arkası zaafları çok net arti abdulkerim ve nelson çok uyumsuz bir ikili çok pozisyon buluruz ama bitirirken çok zayif iz umarım cornelius ve dj bitirebilir yok kanatta abdus olursa çok uretecegimizi sanmam

Timur Öztürk
27.08.2022, 13:57
Merhabalar Kuzey ust tribun bilet devredecegim .ilgilenen yazabilir

hofsaale
27.08.2022, 14:03
Gbamin oynar mi?
Ellimizdeki en iyi 6 nummara

Bilgehan Tokal
27.08.2022, 14:33
Avrupa maçları o kadar farklı ki gs ile maçımızın olduğunu bile unutmuşum.

GencTurk6161
27.08.2022, 14:45
Oyunu çok fazla geriden kurmamalıyız aksi takdirde ilk hatada kalemizde gol görebiliriz...

Salih Kara
27.08.2022, 15:02
Yarınki maç için 9 yaşındaki oğlum için passolig ve bilet almama gerek var mı?

My
27.08.2022, 15:08
Şu maçı izleyjn ve sonra da bu ülkede bize futbol diye izlettirilen şeyi bir düşünün.

https://youtu.be/_DZlur2Psh4

Halil Alemdar
27.08.2022, 15:09
Önde baskı yapınca saçmalıyor gs. Onlarda da topu çıkaracak pek adam yok. Sol bekleri sorunlu Oliviera sahada dolanıyor. Abdülkerim bomba zaten. Bakasetas oynayabilecek mi? Yoksa Siopis-Dorukhan-Bardhi mi oynayacağız?

BrtnPnk
27.08.2022, 15:14
Topu alırsak sonuç hoş olmayacak muhtemelen. Almazsak pozitifim ama yüksek ihtimalle yüzde 60 altına inmeyiz.

Bu arada Antalya özetine baktım. 5 gol de evlere şenlik bireysel hatalardan. 3'ü Kudryashov'un. Hocalık bi şey yok yani malzeme bu. Aynı hataları yaptıramamamız bizim ayıbımız.

B.Yiğit
27.08.2022, 15:30
Gbamin ayakta durabiliyorsa net olarak onla başlamalıyız. En sıkıntılı olduğunuz bölge

Uğurcan
Larsen - Badtra - Denswil - Eren
Gbemin
Ömür - Bakasetas - Bardhi - Trezeguet
Cornelius

samatyaboy
27.08.2022, 15:32
yarınki maç için 9 yaşındaki oğlum için passolig ve bilet almama gerek var mı?

yok.

Antonio
27.08.2022, 15:39
Yine çok harcama yaptık şampiyonlar ligi gelirinden de olduk mecburuz bu sene şampiyon olmaya. Ne olursa olsun bizim en az 5 şampiyonluk arka arkaya almamız lazım. İstanbul takımlari beklesin.

kayl
27.08.2022, 15:40
Gbamin ayakta durabiliyorsa net olarak onla başlamalıyız. En sıkıntılı olduğunuz bölge

Uğurcan
Larsen - Badtra - Denswil - Eren
Gbemin
Ömür - Bakasetas - Bardhi - Trezeguet
Cornelius

Sağda olmuyir abdulkadir le arti bakanın 11 cikabilicecegi sanmam dorukhan gbamin bardhi... dj tre cornelius bu olur

ilelebeTS
27.08.2022, 16:58
Şu kadroyu tokatlamamız lazım

https://pbs.twimg.com/media/FbLCu8ZUsAAxObK?format=jpg

Adem Akyüz'
27.08.2022, 17:28
Uğurcan büyük bir ihtimalle olmayacak. Olduğunda da zaten iğneyle eli belinde oynuyordu. Tedavisini olup sağlam dönsün.

objek
27.08.2022, 17:37
Gecen sezonki derbilerden yenilgi almadan cikmistik cokmu baskili guzel futbol oynamistik? hayir kopenhag gibi oynamistik yenemiyorsan yenilmiyeceksin tarzinda ve goller son dakikalarda gelmisti bu tip maclarda yine gecen sezonki sabirli puan getiren tarzda futbol oynamamiz gerekli rakip oyunu kurmaya risk almaya zorlayip cezayi keseceksin gonul isterki kalitemize guvenerek tam saha presle rakibi pas manyagi! yapip rakip alana hapsederek maci koparmak ancak boyle baskili akilli oyunu kiminle oynayacagiz orasi pek net gozukmuyor

Ozan Yılmaz
27.08.2022, 18:01
Uğurcan oynamazsa takım psikolojik olarak düşük başlar oyuna

Kalede Uğurcan olması önemli rahatlık sağlıyordu

Halil Alemdar
27.08.2022, 18:01
Uğurcanın olmaması çok kötü oldu.

Yektaa
27.08.2022, 18:08
bizim hocaya gram guvenmiyorum ama allahtan okan buruk daha kotu hoca suan . bence ilk yari sifir ikinci yari 1.0 aliriz . keyifsiz bir mac olur

Semih AYDIN
27.08.2022, 18:13
Bu sakatlık olayı hiç bitmeyecek mi nasıl iş bu

objek
27.08.2022, 18:14
bizim hocaya gram guvenmiyorum ama allahtan okan buruk daha kotu hoca suan . bence ilk yari sifir ikinci yari 1.0 aliriz . keyifsiz bir mac olur

Hem 3 puan hemde keyifsiz futbol!! Aynisindan 30 porsiyon olursa muthis olur:)

kayl
27.08.2022, 18:18

Taha kötü bir kaleci değil yan top harici çok sorun olucagini sanmiyirum zaten hugo oynar bartra nin yanında....

DeAgLeMaNyAq
27.08.2022, 18:32
Taha heyecan yapmazsa Uğurcan'ın sezon başı performansının altına düşmez. Tek endişem kalede üst lig tecrübesi olmayan biri olduğunu bilerek her gördükleri yerden şut denemeleri. Özellikle Mertens'e kesinlikle şut attırmamak lazım...

makbernatsu
27.08.2022, 18:36
korkak oynamazsak eğer 2 yada 3 farklı kazanırız..ama gel gör ki yine yan pas geri pas hoooop şişir top taçta :D

kaçarava
27.08.2022, 18:47
Muslera-Boey-Nelsson-Abdülkerim-Aanholt-Torreira-Oliveira-Kerem-Yunus-Mertens-Seferovic

Savunmaları tam oturmadı hata yapıyorlar. Son maç pres altında geriden çıkamadılar. Oliveira temposuz. Kerem ve Yunus'u bire birde tutarsak işleri Mertens'e kalır. Bizim takımın kondisyonu kötü, sonlarda o sözde derinde bekleyip adamın peşinden koşmalı oyunumuzu oynarsak Gomis yine girer atar.

Bu rakibe önde basmak şart ama tek silahları geçiş oyunu o yüzden dikkat etmek lazım.

yorumsuz6117
27.08.2022, 18:48
korkak oynamazsak eğer 2 yada 3 farklı kazanırız..ama gel gör ki yine yan pas geri pas hoooop şişir top taçta :D

%100, Avcı'nın takımı kendi kendini yenen bir takım malesef, rakibin ekstra birşey yapmasına gerek yok..

nakzo
27.08.2022, 18:49
Uğurcan büyük bir ihtimalle olmayacak. Olduğunda da zaten iğneyle eli belinde oynuyordu. Tedavisini olup sağlam dönsün.

Ohhhhhhhhhjh oda yok biz niye üzlüyoruzki ş.ligine katılamadık diye 3 haftada takımda adam kalmadı adam ugurcan bile yere yatmadan sakatlandı bu sene.Beraberlik çok iyi sonuç yenilgi muhtemellllll.

alpermazz
27.08.2022, 18:51
GS Kazanır.

yorumsuz6117
27.08.2022, 18:58
Avcı'nın berbat oyun tarzından dolayı rakip galibiyete yakın..

Yiğit SARI
27.08.2022, 19:15
Futbol A Takım Doktorumuz Halil Polat, kaptanımız Uğurcan Çakır’ın sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.

Halil Polat, “FC Kopenhag maçı sonrasında karın bölgesinde ağrı hisseden futbolcumuz Uğurcan Çakır’ın yapılan muayene ve MR görüntülemesi sonucunda sağ karın bölgesinde (internal oblik kası) yaralanma tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır” dedi.

gurur6134
27.08.2022, 19:20
Tahaya guvenelim yapacagi 2- 3 kurtaris ile yeni bir kaleci kazaniriz gozumuz arkada kalmaz ugurcan baksin tedavisine

Doğukan Uçan
27.08.2022, 19:20
yarın bu maç izlenmez daha fazla sinirlenmemek lazım.

2 senedir takımın en iyi oyuncuları sakatlanıyor 3 hafta üst üste aynı kadroyla çıktığımız maç yok.

mackolikten takip edecem izlemem maçı.

lazboy0061
27.08.2022, 19:27
Ugurcan kac hafta yok

M.Kılıç50
27.08.2022, 19:27
Beyler, bala şansa kaybedilmiş bir Antalya maçıyla, tecrübe ve isteksizlikle 0-0 biten kopenhag maçlarından dolayı gs yi favori felan gösterenler var bir kendinize gelin gözünüzü seveyim.
Biz geçen sezonun Şampiyonuyuz ve ilk 3 resmi maçımızı gol yemeden cok iyi şekilde kazandık ama medya işine ulaştı, kötü futbol oynuyormuş gibi gösterdi bizi. Sonucu ortada.

kaçarava
27.08.2022, 19:30
Ugurcan kac hafta yok

3 diyorlar.

Adem Köse
27.08.2022, 19:46
Futbol şansının esit olduğu bir müsabakada rahat yeneceğimizi düşünüyorum. Kac haftadir İstanbul takımlarının maçlarını izliyorum. Açık ara ile en kötü oynayan takım galatasaray.

Ama bu sene futbol şansı olarak kötü başladık ve öyle de ilerliyor. Sanki geçen sene bütün haklarımızı kullanmışız gibi... Bu nedenle bu maç için endişelerim var.

Enaldo61
27.08.2022, 19:46
Sakatlıkların da çoğunlukla önemli maçlara denk gelmesi garip ve canımı çok sıkıyor. Bizim oyuncularımızın bu kadar çok sakatlık yaşaması da bir yerlerde problem olduğunun göstergesi.

Antalya maçından önce rotasyon yapalım dedim sakatlık olur kesin dedim yanılmadım üstüne 5 yedik ne olurdu full yedek çıksan hocam ne geçti eline her sezon aynı şeyleri yaşıyoruz önemli Avrupa maçın varsa rotasyon yapacaksın yapmak zorundasın TR ligi futbolcusu kaldırmaz kaldıramaz ne zaman anlayacaksınız bunu.

B.Yiğit
27.08.2022, 20:09
Hamsik
Bakasetas
Uğurcan
Visca

4 tane direkt 11 oyuncumuz sakat.

Bir de peres var. Akıbeti nedir acaba şu sıralar dönmesi lazımdı.

HOPA'LI TS'Lİ
27.08.2022, 20:10

Bahtsız bedevi sözü tam da bize uygun

Umut Bozok ve Yusuf Yazıcı haberleri ile sevinirken bu haber derbi öncesi kahretti bizi ancak Muhammet Taha hazırlık maçlarında iyi görüntü verdi. Uğurcan'ın Onur Kıvrak'tan kaleyi devralma hikayesine dönebilir mi?

HOPA'LI TS'Lİ
27.08.2022, 20:11
Sakatlıkların da çoğunlukla önemli maçlara denk gelmesi garip ve canımı çok sıkıyor. Bizim oyuncularımızın bu kadar çok sakatlık yaşaması da bir yerlerde problem olduğunun göstergesi.

Antalya maçından önce rotasyon yapalım dedim sakatlık olur kesin dedim yanılmadım üstüne 5 yedik ne olurdu full yedek çıksan hocam ne geçti eline her sezon aynı şeyleri yaşıyoruz önemli Avrupa maçın varsa rotasyon yapacaksın yapmak zorundasın TR ligi futbolcusu kaldırmaz kaldıramaz ne zaman anlayacaksınız bunu.

Sakatlık, sakat, sakatlandı, uzun süre yok, aşil tendonu yırtıldı, çapraz bağları koptu, 2.derece kas zedelenmesi....

Bu kelimelerden nefret ediyorum.

Yeter artık!
Daha 4. haftada 4 as oyuncu sakat
Normal değil kesinlikle

jairzinho
27.08.2022, 20:16
uğurcanın sakatlığı bana normal gelmedi

sözleşme krizi yada gidip gitmeme krizi olabilir

yönetim iç transferde maalesef sınıfta kaldı

takımın en yetenekli ve katkı sağlayan 2 yerli oyuncusu, ömür ve uğurcan, bunlar uzun süredir takımda ve oynuyorlar,bütün oyuncuların maaş konusunda resmi KAP bildirimlerini gördük,lakin bu 2 oyuncunun kariyerlerinde resmi KAP bildirimi yok, bu normal değil aga

Jackdaniels
27.08.2022, 20:23

takımın en yetenekli ve katkı sağlayan 2 yerli oyuncusu, ömür ve uğurcan, bunlar uzun süredir takımda ve oynuyorlar,bütün oyuncuların maaş konusunda resmi KAP bildirimlerini gördük,lakin bu 2 oyuncunun kariyerlerinde resmi KAP bildirimi yok, bu normal değil aga

Uğurcan uzun zamandır sakattı kardeşim iğneyle oynuyordu sürekli Transferle hiçbir ilgisi yok aksine baya fedakarlık yaptı çocuk.

kaçarava
27.08.2022, 20:37
Abi kaleci bile sakatlanır mı ya? Bakasetas da olmaz büyük ihtimal. Geçen sezondan beri kaç sakatlık oldu? Bir şeyler yanlış ama ne? Stat zeminiyle beraber antrenman sahasının zemini değişince bile ümitlenmiştim belki bir şey yanlıştı da düzelir diye.

kayl
27.08.2022, 20:44
Hamsik
Bakasetas
Uğurcan
Visca

Taha iyi kaleci giresun onur can piri ile yendi gs yi çok kötü bir kaleci tabanın refleksleri iyi ayağı iyi tek sıkıntı yan toplar onun için hugo oynamali

kayl
27.08.2022, 20:45
Illa kaleci alicaksak antepin kalecisini alırım onun ayarında türk kaleci yok

Enaldo61
27.08.2022, 20:46
Illa kaleci alicaksak antepin kalecisini alırım onun ayarında türk kaleci yok
bence iyi kaleci değil almam ben olsam.

seereyas14
27.08.2022, 20:59
Abdullah ve is bilmez teknik ekibi sayesinde bir oyuncu daha sakatlandi.

Doğukan Uçan
27.08.2022, 21:11
Bahtsız bedevi sözü tam da bize uygun

Umut Bozok ve Yusuf Yazıcı haberleri ile sevinirken bu haber derbi öncesi kahretti bizi ancak Muhammet Taha hazırlık maçlarında iyi görüntü verdi. Uğurcan'ın Onur Kıvrak'tan kaleyi devralma hikayesine dönebilir mi?
bu maç aynı malatyaspor'dan 5 yediğimiz dönüşünde fenerbahçe'yi perişan edip normalde 5 6 7 atacakken 2-1 biten maçın senaryosuna benziyor bakalım ne olacak.

kayl
27.08.2022, 21:31

Avci hoca resmi olarak takımı 38 yıl aradan sonra şampiyon yapmış 2 super kupa kazandırmış hemen abdullah de neler az saygın olsun makama...

Kenshi
27.08.2022, 21:52

Gizli fenerli bu arkadaş herhalde.

alp.ckmk29
27.08.2022, 21:58
Abi sakatlık olur da her giden 1 2 ay en erken dönüyor. Olacak iş değil.

Doğukan Uçan
27.08.2022, 22:02
bende onu anlamadım bu işte kesinlikle bir bit yeniği var.

adamlarda sakatlık maksimum 1 hafta sürüyor bizim sakatlanan en iyi ihtimalli oyuncu 1 aydan aşağı geri dönmüyor.

son 2 senedir bu sakatlıklar normal değil sıkıntı olduğu belli.

orhan42
27.08.2022, 22:05

Babanın oğlu mu lan hoca..Ayarsız ayarsız konuşuyorsunuz burada..Kimsin sen , necisin ..

ilelebeTS
27.08.2022, 22:15
Hazırlık maçlarında iyi görüntü verdi Taha, koy oynasın. Kaleciye güvenmezsen oyuncuyu kazanamazsın, Uğurcan da fırsat geldiğinde iyi kullanıp bugünlere geldi. Taha çift ayak çok iyi toplar atıyor, pas oyununda çok faydası olur. Gol yerse de yesin, bu maçı da hücum kazandırsın.

Yıldıray Emanet
27.08.2022, 22:19
1 galibiyet havayı tersine çevirir ama zor gibi

Enaldo61
27.08.2022, 22:47
Berabere biter bence hemen toparlanacağımızı sanmıyorun bu olumsuz hava bir süre gider.

Onur Akyüz
27.08.2022, 22:56

Tüyleri yolunmuş bir karga bu nerede olsa tanırım bunları Avcı öyle böyle yakmamış ne yaptıysak geçmedi bu yangın.

DNA-TS
27.08.2022, 23:12
Copa 90 belgeselinde dediği gibi konu Trabzonspor olunca bütün aksilikler peşpeşe sıralanır.
Hamsik visca bakasetas şimdide Uğurcan yok.
Ben avcı geldiğinden beri hep bi konfor alanındayım en kötü beraber biter modundayım.
Bu kadar eksiğe rağmen kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.

Varlıbaş61
27.08.2022, 23:19
Ben biliyorum elenmemizde bir hayır olduğunu. Uğurcan da gitmiş.

bilginsem
27.08.2022, 23:29
Hamsik
Bakasetas
Uğurcan
Visca

Onun dönüşü dünya kupasından sonra olur ancak

bordodeli
28.08.2022, 00:06
Her şey ne kadar kötü gidebilirse o kadar kötü gidiyor. İki maç iyi oynayan sakatlanıyor, sakatlanan da geri gelmiyor.

Onur Akyüz
28.08.2022, 00:09
33 yaşındaki Joseph menisküs yırtığından 2 ay olmadan dönüyor. Bizde giden en az 3 ay olmuyor bu nasıl iş?

Zafer Fidan
28.08.2022, 00:17
bukadar sakatliklar sansizlik ile alakasi yok. teknik ekipde sorun var

orhan42
28.08.2022, 00:20
Yabancı sınırlaması olmasa İstanbulspor'un Danimarkalı kalecisi bence alınır.Çok iyi kaleci gerçekten de..

Onur Akyüz
28.08.2022, 00:21
Yalnız taraftarın acil galibiyete ihtiyacı var ben de dahil çok gerginiz. Bence takım da bir galibiyet borçlu bize.

İnşallah alacağız bunu yarın.

Ufuk
28.08.2022, 00:21
Ben biliyorum elenmemizde bir hayır olduğunu. Uğurcan da gitmiş.Bir fark yok ki aynı sayıda maç oynanacak. Hatta cl bize büyük der alacağın her puana razı olurdun, şimdi vay efendim kizilyidizi yenmemiz lazım. Francerevos 3 atmaliydik diye kafa ütüleyecek herkes.

Ufuk
28.08.2022, 00:23
Trezeguet mutlaka oynamalı. Adam eksilten dikine giden topçu. Oynaya oynaya kazanılacak.

emre6117
28.08.2022, 00:48

Buyuk olasilikla ts maclarini ya izlemiyorsun, ya da oylesine izliyorsun.
Kac mactir ugurcan karin bolgesini ve sirt bolgesini tutuyor. Ts maclarini izleyen birinin bunu kacirma ihtimali yok.

emre6117
28.08.2022, 00:53
Bu seneden pek beklentimiz yok gibi. Zaten surekli birileri sakatlaniyor, ideal 11 corba oldu. Umarim avrupada gruptan cikip 1 veya 2 tur geceriz de bu senenin heyecani avrupa olur.
Kendi adima bu sene turkiye liginden hicbir beklentim yok. Bu senenin hem secim, hem 100.yil konularindan dolayi istanbul takimlari lehlerine ozel isler olacagina kurdum hep kendimi.
Zaten 2.yil ustuste biz sampiyon olsak, herhalde ali koc ya holdingi filan kapatip timarhaneye yatirilir ya da ulkede ic savas cikartir. Yani normal bir olay olarak karsilanmaz 2 yil ustuste ts sampiyonlugu.

güneyli
28.08.2022, 01:14
Bu gs Trabzonsporla oynuyorum diye çoşkulu oynarsa bilmem.Yoksa 3 haftalık Gs düzensiz programsız doğaçlama oynayan bir takım.Takımları daha oturmadı.8-9.hafta olsaydı belki.Şansımızında tuttuğu bir takım olduğunu düşündüğümüzde biz yine avantajlıyız.Bizim tek sorunumuz yorgunluk diyeceğim ama maçlarda o kadar temposuz oynadık ki bu maçta bir sorun olacağını sanmıyorum..Kaleci taha dan endişe etmeyin.Gs kontra kovalayacağı için sık sık ceza sahası dışında görürüz kendisini..Çokta iş düşmez. Bol şanslar dileyelim

BatuhanB
28.08.2022, 01:15
Sosyal medyada network’ünü iyi oluşturan ve birdenbire kanaat önderi hâline gelen insanların 2 haftadır yürüttüğü Cornelius nefretinin tesir boyutu uzun vadede başımızı ağrıtacak gibi görünüyor zira etkilerini forumda bile görüyoruz.

Yarın 3 puan kadar -3 puan alamasak dahi- şahane bir Cornelius performansı görmek istiyorum. Bu camianın kendisine inanılmaz sevinçler yaşatan kişileri acımasızca zart diye yeme işi canımı çok sıkıyor. Çoğu zaman sırf bu yüzden bile daha fazla şampiyonluk için yeterli hırsa sâhip olamıyorum.

Küçüğüz, kafalarımız küçük. Saygımız yok, nefretimiz ise daima sevgimizden büyük.

Çok çok acı.

ilelebeTS
28.08.2022, 01:26
gs önde basıp erken gol bulmak isteyebilir, Terim olsa kesin yapardı da bu Okan’dan emin değilim. Ama yenersek 50 tane kılıf uydurur, hakemi gömer. Rıza vol2. Eğer önde baskı yaparlarsa bizim çıkacak kadro önemli oluyor. Orta sahaya yine top kullanamayan ikiliyi koyarsak hata yapar golü de yeriz, ondan sonra uğraş dur. Ben olsam direkt Gbamin ile başlarım. Larsen-Eren-Bartra-Hugo-Gbamin hattı sağlam olur. Önde de Cornelius-Trezeguet-Djaniny.

kayl
28.08.2022, 08:02
Gs önde basicakta kimle basicak seferovic kerem yunus mertens top orta sahadan geçtiği an 4 kişi gitti oliviera da defansif değil zaten savunmaları sorunlu torreira 45 te adelesi ni tutar bu kadroyla mumkunati yok zaten savunmaları sorunlu djanini trezege koşu yapsin yeter ben gbamin le başladım muazzam bir fizik var adamda bence yine çok kacirmazsa k kazanicaz ins

iso_4939
28.08.2022, 09:26
Yan pas ve geri paslarla GS'yi bogacagiz ve hataya zorlayacagiz. Böyle bir pas oyununa karsi GS dayanamaz cöker.

Ayni fikirdeyim öldürücü geri paslar gaysenin sonunu getirecektir

ccd6167
28.08.2022, 09:31
Avcı inşallah şirazesini kaybetmez.

3-5-2 dönse nie dönüyor diye de sormam

Mehmet Fatih Yavuz
28.08.2022, 09:51
Gs önde basicakta kimle basicak seferovic kerem yunus mertens top orta sahadan geçtiği an 4 kişi gitti oliviera da defansif değil zaten savunmaları sorunlu torreira 45 te adelesi ni tutar bu kadroyla mumkunati yok zaten savunmaları sorunlu djanini trezege koşu yapsin yeter ben gbamin le başladım muazzam bir fizik var adamda bence yine çok kacirmazsa k kazanicaz ins

Vallahi 4 kişi de ileride kalsa bizim kağnı hızı ile hücuma çıkışımızı düşünürsek, bunu çok da dert etmeyebilirler.

Enaldo61
28.08.2022, 11:07
Cornelius gs maçını alsın sustursun milleti sahada yoksan dışardan sallarlar yapacak bir şey yok. Kopenhag maçından bir gol çıkarsaydı en azından yine kimse bir şey demezdi, demeç vermekle olmuyor bu işler.

Yiğit SARI
28.08.2022, 11:11
Cornelius'un kimseyi susturmaya ihtiyacı yok geçen sene yaptıklarından sonra. Formsuzluk, yorgunluk gibi şeyler nankörlüğe sebep olmamalı

İbrahim CİHAN
28.08.2022, 11:23
Rüyamda 2.0 yeniyorduk. Goller son dakikalarda gelmişti. 2.golümüzü sol kanatta taç çizgisinde topla buluşan Trezeguet, kalecinin önde olduğunu görüp doğrudan kaleye vurarak atıyordu. Rüya işin espirisi tabi ama ben bu maçı rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Zaten iyi bir kadromuz vardı. Üzerine Bartra, Bardhi, Eren gibi sağlam takviyeler yaptık. Şu ana kadar Nwakaeme yi aratsa da Trezeguet nin de yakında katkı sağlayacağına eminim. Bir gol veya asist yeter ona, gerisi gelecek.

hofsaale
28.08.2022, 11:29
Son jaftalar hocanin yanlış tercihi ve sansizliklardan dolayı istediğimiz skoru alamadik..bugun kazanacağız eger kalecimiz heycandan hata yapmazsa...ah ugurcan ah

TSezgin61
28.08.2022, 11:30
iyi kadromuz var, yeni transferlerde yolda. sakatlar düzelecek... surda 2-3 hafta sonra daha farkli seyler konusuruz kesin.

Ama kötü bulutlari dagitmak, elestiri yagmurundan kurtulmak ve cökmemizi bekleyenlerin ekmegine yag sürmemek icin, sansa bala bu geseyi yenmeliyiz...

nefes almak taraftardan yönetime, teknik ekipten futbolcuya herkese iyi gelecek. yeni baslangic diyelim...

falcon_61
28.08.2022, 11:39
Hadi bu maçı yendik diyelim. Böyle sakat verirsek kimle oynayacağız maçları. Henüz sakatlanmayan ama geçmişi problemli oyuncularımız da var üstelik. Kadro istikrarı diye bir şey yok takımda. Giden 2 ay sonra geliyor

G510 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pReN@_61
28.08.2022, 11:41
EVİNDE TRABZON ÜSTÜN
Tarihi rekabette genelde Galatasaray, Trabzon’daki karşılaşmada ise bordo-mavililerin üstünlüğü bulunuyor. Bugüne kadar oynanan 135 karşılaşmada Cim-Bom 59 galibiyet, 31 beraberlik ve 45 yenilgi alırken, Karadeniz ekibinin sahasındaki maçlarda ise Trabzonspor’un 27-18 üstünlüğü bulunuyor. 15 karşılaşma ise beraberlikle sonuçlandı. Trabzonspor ile Galatasaray arasında oynanan son 10 karşılaşmada da Karadeniz ekibinin üstünlüğü bulunuyor. Bu mücadelelerde bordo-mavililer 4 kez rakibini mağlup etti. Sarı-kırmızılılar ise 3 kez sahadan galip ayrıldı. 3 müsabaka ise berabere tamamlandı.

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı (https://www.milliyet.com.tr/haberleri/abdullah-avci), Galatasaray derbisi öncesinde öğrencileriyle bir toplantı yaptı, bugün sahada görmek istediklerini futbolcularına anlattı. Avcı’nın kadro tercihinde yine rotasyon beklenirken, tecrübeli teknik adamın galibiyeti amaçlayan bir taktik anlayışı futbolcularına uygulatacağı dile getirildi. Öte yandan bordo-mavililer, Galatasaray maçının son hazırlıklarını dün akşam yaptığı antrenmanla tamamladı. Bu arada Gbamin, takım arkadaşlarıyla birlikte ilk idmanına çıktı.

Cim-Bom, Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’ya ters geliyor. Avcı’nın, bordo-mavililerin başında 2 ve daha fazla konuk ettiği takımlar arasında iç saha galibiyeti alamadığı iki takımdan biri Galatasaray... Sarı-kırmızılılar karşısında bir beraberlik, bir de yenilgisi bulunan Avcı, Alanyaspor’u da mağlup edemedi.
Trabzonspor’a konuk olduğu son üç Süper Lig maçını kaybetmeyen ve bir galibiyet, 2 beraberlik alan Galatasaray, daha uzun son serisini Aralık 2011-Mayıs 2014 arasındaki dört karşılaşmalık süreçte yakaladı. O dönemde de 3 galibiyet, 1 beraberlik elde etti.
milliyet

Halil Alemdar
28.08.2022, 11:56
Mutlak kazanmak lazım. Takım oturana kadar minimum puan kaybıyla kendimizi dünya kupası arasına atmak lazım.

pReN@_61
28.08.2022, 12:05
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1563814551140843520
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1563814566995296258ev sahibi ve deplasman tribünü dolmamış henüz

İ. SARAL
28.08.2022, 12:06
Beraberlik kötü sonuç olmaz. Kadro oturana eksikler dönene kadar ne alırsak kar.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arif Timurcioğlu
28.08.2022, 12:23
Eğer yenersek çatlak sesler kesilir rüzgarı arkamıza alırız. An itibariyle en önemli maç.