PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şampiyonlar Ligi Play-Off (II) | Trabzonspor 0 - 0 Kopenhag | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Ozan Yılmaz
17.08.2022, 13:16
2-1 in rövanşında, Sezonun en önemli maçlarından birisi bizleri bekliyor.

Taraftarımıza çok fazla iş düşüyor herkes sesi kısılana kadar maç boyu destek vermeli,

Tribün bütünlüğü çok önemli, kulak tırmalayan ıslıkla topu taraftar kazanacak defansı da hücumu da beraber yapacağız,

Haydi geçelim şu turu ve kalalım gruplara!

SALDIR TRABZON!

:tsbayrak:

adiloş bebe
17.08.2022, 13:20
Enseyi karartacak hiçbir şey yok. Umudum çok yüksek. İyi bir tribün, doğru bir kadro seçimi ve şansın yanımızda olması, Kopenhag'ı dağıtmak için yeterli.

Tek sıkıntı yine erken bir gol yemek olur sanırım.

İsa Gündoğdu
17.08.2022, 13:20
2-0
Cornelius
Vavro K.K

cem1990
17.08.2022, 13:39
Adamlar nereye geldiklerini sasiracaklar
Akılları yerine geldiğinde 2-0 olur maç

SALDIRAY
17.08.2022, 14:26
27 bin kişilik stadın 9-10 bini bizimkilerdi. Şimdi 40 bin kişi önünde maça çıkacaklar. Rakibi artık tanıyoruz. Muhteşem taraftarımız önünde turu geçeceğimize inancım sonsuz. Haydi uşaklar bu fırsat 3/5 sene daha gelmez. (ülke puanından ötürü) Alın şu turu.

muharrem87
17.08.2022, 14:43
Geçen sene Konya maçı gibi bir atmosfer olmalı. Elleri ayaklarına dolaşmalı. Daha şehre adımlarını attıkları andan itibaren korkuyu ve baskıyı enselerinde hissetmeliler. "Biz buradan çıkamayız" düşüncesini ilmek ilmek işlemeliyiz beyinlerine. Pasaport polisinden tutunda da otel çay getirecek garsonuna kadar herkes onlara buradan çıkışınız olmayacak hissiyatını vermeli. Hocaya, takıma hayatınızın maçı oynasanıza diyen taraftar için ise sizin de "hayatınızın maçı" demek istiyorum. Çok başka bir taraftar profili olmalı. şarkı söylenecek, telefonla ışık yapılacak maç değil. Maç çıkışında sesi kısılmayanın kombinesi iptal edilmeli o derece önemli.Tribün kültürümüzü de artık oturtmak adına da kilometre taşı bu maç. Allah yardımcımız olsun.

Enaldo61
17.08.2022, 14:45
İçime oturdu ya ben turu geçeceğimize inanmıyorum bir umutsuzluk var içimde. Beklediğim takım bu değildi. Böyle olmamalıydı.

AyhanPe
17.08.2022, 14:52
Adamlar üc pasla kalene inip gol pozisyonuna girebiliyor. Nasil kolay eleyecekmisiz anlamiyorum..Bizim süper ligimizde yapilan hatalar cezalandirilmiyor ama bu maclarda kesiyorlar cezayi hemen..

Eleme sansimiz yok degil. Elenmeyecek bir takimda degil ama bana göre onlarin tur sansi daha fazla..60 a 40 diyorum..

Doğukan Uçan
17.08.2022, 15:00
Ben eleneceğimizi düşünüyorum ipin ucunu ne yazık ki kaçırdık şimdiden geçmiş olsun.

Seneler önce avni akerde liverpool maçı vardı oyuna çok çok iyi başlayıp 1-0 öne geçip sağlı sollu ataklar yapıyorduk.

Daha sonra 2 tane peş peşe son dakikalarda aptal gibi goller yedik ve elendik.

Bunu niye yazdım çünkü buna benzer bir senaryo olma ihtimali çok yüksek.

Rakip kendi ligine kötü başlamış, sakat oyuncuları var ona rağmen belli bir sistem içerisinde en iyisini yapmaya çalışıyor.

Senelerdir avrupa'da oynuyorlar.

Sen daha ilk turlarda elenip ülkene dönüyorsun.

Geçen sene roma maçında da sezon başı falan dendi adamlar bizi elini kolunu sallayarak eledi.

O roma'yı bodo glimt 2 kere yendi hatta birinde 5 yada 6 attı.

Biz ülke olarak çok boş şeylerle övünüyoruz dışarıdan bakınca rezil bir durum var.

Gurur veren mağlubiyet diye gazete manşeti yapıldı bundan daha ötesi olamaz.

Maça dönecek olursak adamlar istediğini fazlasıyla aldı. Tek farklı galibiyet bu tarz elemelerde ciddi avantaj sağlar.

Şimdi tam rakibin istediği oyun olacak. Gol atmak için hücum yapacağız arkada vereceğimiz boşluklarla sonuca gitmeye çalışacaklar.

Anlayacağınız o tren kaçtı arkadaşlar.

İnşallah ben yanılırım da turu geçeriz.

Sefer A.
17.08.2022, 15:08
Geçen sene Konya maçı gibi bir atmosfer olmalı. Elleri ayaklarına dolaşmalı. Daha şehre adımlarını attıkları andan itibaren korkuyu ve baskıyı enselerinde hissetmeliler. "Biz buradan çıkamayız" düşüncesini ilmek ilmek işlemeliyiz beyinlerine. Pasaport polisinden tutunda da otel çay getirecek garsonuna kadar herkes onlara buradan çıkışınız olmayacak hissiyatını vermeli. Hocaya, takıma hayatınızın maçı oynasanıza diyen taraftar için ise sizin de "hayatınızın maçı" demek istiyorum. Çok başka bir taraftar profili olmalı. şarkı söylenecek, telefonla ışık yapılacak maç değil. Maç çıkışında sesi kısılmayanın kombinesi iptal edilmeli o derece önemli.Tribün kültürümüzü de artık oturtmak adına da kilometre taşı bu maç. Allah yardımcımız olsun.
Onlar bize zorluk çıkarmadıysa sorun yokü polisi işe katmayalım ama taraftar olarak ne gerekiyorsa yapmalıyız
Biz de o güne yalandan da olsa festival uydurup otele yakın yerde gürültülü eğlence yapmalıyız... yalnız yapılacak bir şey varsa o da hakemlerin kalacağı oteli bile öğrenip onlara bu maçta bizi yakarsa çıkışın yok sinyali verilmeli
Tribünü gördüğünde "en iyisi ben bunlara biraz yanaşayim yoksa çıkamam buradan" demeli
Dünkü hakem kadar bile iç saha takımına yanaşan hakem olsun en kötü olasılıkla uzatmalara gider maç açık ve net

Tribünün sağlam olması için birileri aptal gruplarımıza ayar çekmeli yoksa yine 61'de ışık yaparlar yenilsek bile... salak herifler

Sadettin_
17.08.2022, 15:10
Geçeceğiz bu turu başka yolu yok .
2 gol atıp milyonları kasaya koyacaksın bu kadar basit .

Yasin Altuntas
17.08.2022, 15:11
Aslinda bir yandan keske golü atmasaydik diyorum. 2:0 zaten imkansizdi, ama 2:1 olunca insan umut ediyor. Halbuki zorluk seviyesi yine yüksek, hal böyleyken de hayal kirikligi kacinilmaz oluyor. Neyse bakalim artik hayirlisi….

Ilk onbir asagi yukari su sekil olmasi lazim:
Ugurcan-Larsen, Bartra, Hugo, Eren/Denswill-Dorukhan, A.Kadir/Bardhi, Bakasetas-Djaniny, Trezeguet-Cornelius

Sent from my iPhone using Tapatalk

iyattara
17.08.2022, 15:17
Rakip öyle sanıldığı gibi iyi paslaşıp kontraya çıkıp değerlendirebilen bir takım değil. Önde doğru düzgün her bastığımızda topu kaptık. Ayakları düzgün değil. Adamlar sahasında oynuyorlar tabi ki baskıyı kırıp atak yapacaklar. Geldiklerinde çok adamla etkili geldiler ve önde ezberledikleri hücum organizasyonları var. Onları etkili yapan da bu durum. Bizim sahamızda taraftar ile baskılı ısıran bir oyun oynarken kontraya çıkmaları vs çok zor. Gol atamadığımızda risk almaya başlayınca anca kontra riski olur, o da ikinci yarı da filan. Fakat set hücumunda bile adamlar pozisyon üretebiliyor ve gol atabiliyor. Bu sıkıntılı. Keza ilk korner gol oldu. İllaki duran top pozisyonları oluyor. Bunlardan kaçış yok buraları iyi çalışmak lazım. Baskı ile bunaltıp gol atabileceğimize inanıyorum fakat oyun ortaya geldiğinde adamlar da gelip bize gol atabilirler. Buralara defansımız ile geldik, bu maçı da defansımız sayesinde kazanacağız. Goller atacağımızdan şüphem yok.

Ufuk
17.08.2022, 15:20
Hoca ne oynadığımız anlaşılmasın diye özel talimat vermiş, rövanşta şaşırtacakmış. 61saat adlı hesabımdan..

Sefer A.
17.08.2022, 15:21
Tabi en önemlisi hocanın saçma 11 ile sahaya çıkmaması
Oyuncularda da biraz hırs olacak

AyhanPe
17.08.2022, 15:23
Uzun süredir evimizde yenilmiyoruz ama Trabzon da oynanan lig maclari ne kadar ölcüdür bilemiyorum bu maclar icin. Türk Takimlari cok zor pozisyona girip cokta kolay gol pozisyonu veriyor Avrupa da. Lig 3. lig maclarinda kendi evinde basariliydi ama deplasmanda berabere kaldigi Liechtenstein takimindan sahasinda fark yedi..Deplasmanda berabere kalan lig 2., kendi evinde aylarca mac yapmayan bir takima elendi..Trabzon daki macta kesinlikle favori degiliz..

Sefer A.
17.08.2022, 15:24
Hoca ne oynadığımız anlaşılmasın diye özel talimat vermiş, rövanşta şaşırtacakmış. 61saat adlı hesabımdan..
Valla şaka bi yana bunu sanki kopenhag yaptı yaa
Ligde o kadar çöp ol, bize karşı en azından sağlam dur ve dağılma... olacak iş değil
Demek ki akılları hep bu maçtaydı
Doğrusu da bu
Bizimkiler de sanki peyuk maçmış gibi şimdi Antalya maçına gonsandre olurlar
Fuşki yesin antalya maçı

tristram
17.08.2022, 15:29
uzatmaya kalmadan eleyecegimizi dusunenlerdenim.takim super oynadigindan degil rakip kesinlikle abartildigi kadar iyi degil.belli bir oyun planlari var ve ona sadiklar.dun ozellikle son yarim saatte yaptigimiz gibi topa sahip olursak,kalitenin one cikacagi oyunu kurabilirsek dayanamazlar.
dun les gibi gecen ilk yarida bile dogru duzgun baski kuramadilar.bizi bozan oyunlari degil taraftarlari oldu.bazi topcularimizin taninmaz halde olmasini,basit hatalar yapmasini buna bagliyorum.muazzam bir atmosfer vardi.
zaten rakibi en azindan bir kez yenemeyeceksek cl gruplarina gitmeye gerek yok.tamam maddi acidan bir kayip olacak ama yapacak birsey yok.cikacagimiz 11 macin kaderini belirler.maci tutacak degil alacak 11 gerekiyor.kontrollu oynayalim rakibi uzerimize cekelim gibi sacmaliklara girmemek gerekiyor.tamam kalite olarak daha iyiyiz ama skoru alamadigimiz her dakika daha direncli hale gelecekler.skoru aldiktan sonra avci'nin ne oynandigi belli olmayan,kisir ve uyuz futbol anlayisina donersek daha iyi olur.

DeAgLeMaNyAq
17.08.2022, 16:09
TV'de ve sosyal medyada yapılan yorumlara baktığımda herkeste biz bu takımı çok rahat eleriz düşüncesi hakim olmuş. Ben o kadar iyimser değilim ne yazık ki. Dünkü maçtan çok daha dikkatli oynamamız gerekiyor. Öyle iç sahada bilinçsiz saldırırsak hemen cezayı keserler. Her ne kadar deplasman gol kuralı kalkmış olsa da savunma güvenliğini bırakmadan ani çıkışlarına izin vermememiz lazım. Bartra, Dorukhan ve Djaniny ile başlayıp baskıyı kurarsak bir şekilde golü buluruz. Ancak tek golün yeteceğini düşünmüyorum. Hatta bana göre 1 gol yiyeceğimizi de düşünürsek mutlaka 3 gol bulmamız gerekiyor. Olur da maç uzatmalara ve penaltılara kalırsa olası bir elenme çok dramatik olur...

Harun-61
17.08.2022, 16:35
İlk 15-20 dakika da öne geçersek taraftar desteği ile 2-3 fark olur.

Önemli olan beklenmedik gol yersek taraftarın tepkisi, dağılırız yani.

Enaldo61
17.08.2022, 16:53
Larsen-Bartra-Hugo-Eren
Dorukhan-Baka-Bardhi
Trezeguet-Cornelius-Djaniny

Hocam bu 11le çık turu geçmezsen ben burdayım.

ilelebeTS
17.08.2022, 16:55
Maç başı planlı güzel bir baskıyla skoru bulup sonrası akıllı oyun. Taraftar desteğiyle işi bitirecek gücümüz var. İlk 11 tercihi bu sefer çok önemli olacak.

muharrem87
17.08.2022, 16:59
Larsen-Bartra-Hugo-Eren
Trezeguet-Dorukhan-Baka-Bardhi-Djaniny
Cornelius

Ben djaniny'nin ilk 11 olup iyi oynadığı maç hiç hatırlamıyorum. belki geçen sene içerdeki hatay maçı. başka da aklıma gelmiyor. adam sanki sonradan oyuna girip de oyunu değiştirmek için yaratılmış. bu 11'in hamle oyuncusu yok. o yüzden bence djaniny ile başlamaz. herkes 2.yarıda girince djaniny ne kadar etkili diye bahsediyor. evet etkili oldu ama 11 oynasa olmazdı bundan eminim. hayatımda gördüğüm en enteresan futbolcu.

Enaldo61
17.08.2022, 17:01
Ben djaniny'nin ilk 11 olup iyi oynadığı maç hiç hatırlamıyorum. belki geçen sene içerdeki hatay maçı. başka da aklıma gelmiyor. adam sanki sonradan oyuna girip de oyunu değiştirmek için yaratılmış. bu 11'in hamle oyuncusu yok. o yüzden bence djaniny ile başlamaz. herkes 2.yarıda girince djaniny ne kadar etkili diye bahsediyor. evet etkili oldu ama 11 oynasa olmazdı bundan eminim. hayatımda gördüğüm en enteresan futbolcu.
Hamleyi düşünürsek olmaz ki Ömür var işte yedek, bütün kozları sürmek lazım saldırmak lazım skor bulmak lazım Djaniny iş yapar.

jpositve
17.08.2022, 17:04
Uzun süredir evimizde yenilmiyoruz ama Trabzon da oynanan lig maclari ne kadar ölcüdür bilemiyorum bu maclar icin. Türk Takimlari cok zor pozisyona girip cokta kolay gol pozisyonu veriyor Avrupa da. Lig 3. lig maclarinda kendi evinde basariliydi ama deplasmanda berabere kaldigi Liechtenstein takimindan sahasinda fark yedi..Deplasmanda berabere kalan lig 2., kendi evinde aylarca mac yapmayan bir takima elendi..Trabzon daki macta kesinlikle favori degiliz..
Konya vaduz maci ayri onlar sonra yarim saat sanki macin bitmesine 2-3 dakika kalmis gibi oynadilar. Sonuc rakip kontradan atti golleri. Macin basinda zaten defans oyuncusunun ceza yayi uzerinde kaptirdigi topdan gol yediler falan. Fener maci da adamlar zibilyon tane yeni adam ve yebi hoca aldilar. Hoca ve oyuncular iyi olsa dahi kimse birbirini tanimiyor. Bundan oturu biraz zamana ihtiyac oluyor. Onum hsricinde kieve karsi clk da kotu drgillerdi baya pozisyona girdiler ama atamadi salaklar.

jpositve
17.08.2022, 17:06
Iyi de djaniny hep corneliusun yerine oyuna girdi. Cornelius ile beraber oynadiginda verimli oldugi bir mac vardi. Cornelius buna asist yapmisti falan.

muharrem87
17.08.2022, 17:07
Hamleyi düşünürsek olmaz ki Ömür var işte yedek, bütün kozları sürmek lazım saldırmak lazım skor bulmak lazım Djaniny iş yapar.

Valla bu işin garantisi yok. Uzatması var penaltıları var. hamleyi en çok düşüneceğin maç. ben 60'da oyundan alacağım bir djaniny yerine oyuna sokacağım taze bir djaniny isterim açıkcası.

jpositve
17.08.2022, 17:10
Bunun bir tik ustu 2006 da milli takimin 4-2 kazandigi ama yine de elendigimiz isvicre maci. Mac sonunda bizimkiler hirsini alamadi bir de adamlara saldirmisti falan. Vur emrini de bizim cakma imparator sinyor terim vermisti.

PortoDeGalinhas
17.08.2022, 17:18
İlk maç oynanan futbol beni oldukça karamsarlığa itti maalesef. Ben Türkiye'nin çok ciddi bir teknik adam yetersizliği olduğunu düşünüyorum. Takımların kadrolarını değiştirelim Kopenhag 3-4 farklı yenerdi bizi. 90 dakika boyunca ne oynadığı belli olmayan bir takım izledik. Adamların topu kaptıktan sonraki organizasyonlarının bir tanesini bile biz yapamadık. Abdullah Avcı'ya saygım sonsuz, bu topraklar içinde başımızda olabilecek en iyi hoca fakat Türkiye futbolda ileriye gitmek istiyorsa Avrupa'dan teknik adam ithal etmeli. Zira oyuncu kalitesi açısında eksikliğimiz olduğunu pek düşünmüyorum, daha çok onları yönetecek zeka eksikliği var gibi duruyor.

Hasan61
17.08.2022, 17:43
Biz daha yetenekli bir takımız, olası bir kontra golü yersek hamurdan alarak başlamamalı.
Kazanacağız.

Barista
17.08.2022, 17:44
TV'de ve sosyal medyada yapılan yorumlara baktığımda herkeste biz bu takımı çok rahat eleriz düşüncesi hakim olmuş. Ben o kadar iyimser değilim ne yazık ki. Dünkü maçtan çok daha dikkatli oynamamız gerekiyor. Öyle iç sahada bilinçsiz saldırırsak hemen cezayı keserler. Her ne kadar deplasman gol kuralı kalkmış olsa da savunma güvenliğini bırakmadan ani çıkışlarına izin vermememiz lazım. Bartra, Dorukhan ve Djaniny ile başlayıp baskıyı kurarsak bir şekilde golü buluruz. Ancak tek golün yeteceğini düşünmüyorum. Hatta bana göre 1 gol yiyeceğimizi de düşünürsek mutlaka 3 gol bulmamız gerekiyor. Olur da maç uzatmalara ve penaltılara kalırsa olası bir elenme çok dramatik olur...

TV'de gercekleri soyleyenler linc edildikleri icin yorumcular istisnasiz her takima yaltaklaniyorlar. Kopenhag'in tur atlayacagini dusunen adam bunu soylemeye cekinir. Gecen sene Bulent Kalafat Gervinho transferinin yanlis oldugunu soyledi diye bizim taraftarlardan aylarca firca yedi. Nihayetinde adamin dedigine geldik ama adam linci yedigiyle kaldi.

Hoca da mactan sonra zirvalayip "oyun olarak turu gectik" demis. Kendisine katilmiyorum zaten de dedigi dogru bile olsa turu daha fazla gol atan geciyor.

+Alo UEFA mi?
-Evet buyrun.
+Bizim sampiyonlar ligi katilim payi hesaba yatmamis. Bir yanlislik mi oldu acaba?
-Ama beyefendi, siz on eleme turunda elenmissiniz.
+Oyun olarak turu gectik ama biz!

gurur6134
17.08.2022, 19:01
Bahane falan kabul etmiyorum hicbir sekilde bu sene bu tura ihtiyacimiz var lami cimi yok .rakipte eksik cok dun rakibin cikan kadrosundan 3 kat daha degerli bizim kadro takim degeri olarak inanacaklar cikacaklar vura vura maci alacaklar oyle pisi pisine bu turu kaybedemeyiz . biraz tempo yaparsak rakip yenilmeyecek takim degil hemde bu kadar eksik ile 60 dan sonra ustumuze gelmeye dermanlari kalmadi biraz baski yaptik cikmaya korktular erken gelecek bir gol 30 dakikayi 1 0 gecersek turun kapisi aralanir..baskili baslayip rakibi bogmaliyiz oyle ihtiyatli oynayip saga sola pas geriye pas atilacak mac degil bu mac one gecene kadar boyle olmali sonra istedigin oyunu oyna.oyuncular da hocada bu macin ne anlama geldiginin farkina varsinlar bakanin sans golu olmasa su cikan kopenhag kadrosuna turu birakmistik danimarkda. adamlar avrupada ismi olmayan ligde leş atiyorlar bu sene, boyle firsat birdaha ele gecmez gelmez onumuze senelerce ..gerekirse yonetim tesislerde yatip kalksin futbolcular 1 haftalik kampa alinsin gida zehirlenmesi falan gibi profesyonellikden uzak bahane falan olmasin yine dikkat etsinler özel hayatlarina, prestijini falan gectim isin ucunda 25 milyon avro var herkes ona gore gardını alsın ciddiyet biraz..

gurur6134
17.08.2022, 19:09
Larsen-Bartra-Hugo-Eren
Dorukhan-Baka-Bardhi
Trezeguet-Cornelius-Djaniny

Hocam bu 11le çık turu geçmezsen ben burdayım.

Trezege djaniny yer degistir kadro bu olmali omur siopis hamle oyuncusu kalmali .dun ilkyari kouaasi ikinci yari trezege bildigin sag kanatsiz oynadik olmuyor trezege o kanatta solda oynamali..

Arda'
17.08.2022, 19:10
Turu ilk maçta saçma sapan kadroyla çıkıp ölü gibi oynayarak verdik zaten eleyeceğimizi düşünmüyorum ben.

Hamza Yilmaz
17.08.2022, 19:15
Tur‘u zaten ilk mac da verdik, 1-1 veya 0-1 gibi bir skorbekliyorum. Gol yemeden Kopenhagen‘e 2-3 gol atamaz bu Takim.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Barista
17.08.2022, 19:16
Yalniz adamlarin lig maci Cuma gunu. Bize gore 1 gun daha fazla dinlenmis olarak cikacaklar maca. Antalya macinda full rotasyona gitsek iyi olacak.

Hunk
17.08.2022, 19:23
abdulkadir oynarsa yenemeyiz, bakasetas forvet arkasi oynarsa yeneriz. bu kadar basit

AyhanPe
17.08.2022, 19:27
Yalniz adamlarin lig maci Cuma gunu. Bize gore 1 gun daha fazla dinlenmis olarak cikacaklar maca. Antalya macinda full rotasyona gitsek iyi olacak.

Daha lig yeni basladi. Takim form tutmasi gerekiyor. Yeni katilan oyuncularda uyum acisindan takimla maca cikmali. Ilk devre mutlaka rövans macinin 11 i oynamasi gerekir. Mac icinde 5 oyuncu degisikligi ile rotasyona gidilir zaten..

Tahir61
17.08.2022, 19:27
https://forum.bordomavi.net/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAx4AAACHCAYAAAC Yu48oAAAgAElEQVR4nOzdeVxUVf/A8c/MwDDs yKLiI6KgLiikFtqmmtZVpapqdVjT2X68ymLrKzU1FBTs8yl1Gz x0ZRKU9TcKssVFxAXdhBkX2cfZub3BzFJ4g5pT f9elk6d/vOZeZyv d8z7kSi8ViQRAEQRAEQRAEoQlJ73QAgiAIgiAIgiD877Npqh1b LBbqOlMkEgkSiaSpDiUIgiAIgiAIwl2uURMPi8VCoUbDvvJyfq 6u4mxVFQDtXFzo5exCX3d3fB0cRBIiCIIgCIIgCP8wksYa46HW 65mfncWmoiJMRiMSiQQLgMWCjUSC2WIBGxse8/Xl1eAWONrZNcZhBUEQBEEQBEH4G2iUxKNQo HBpNNUaDS1CcbvLIAM8JPLGeztTYSLC vy8rloqiG fSS Dg63e2hBEARBEARBEP4GbntwuVqv58Gk05Sr1ZjNZrBY4PfxHb ZmM8M8PdkZcw/T27RlsK8f7yqVVFRX82DSadR6fWO8hyaTmZnJ PHj2bp1a5MdIy4ujj59 pCent5kx7iZ93H06FHGjBnD0aNHGz0OrVbLtGnTGDlyJOXl5Y2 / spLS1l6tSphIaG8sEHHwCQkZHB2LFjUSqVf3k8giAIgiAI/yS3lXhYLBbmZ2RSrlJhNptrB5NbLJh/TzqGe3szN6I9NsD ggL2FxbgZGuDyWKhXKVifkYmV twMRgMbN68mWHDhqFUKomJieGTTz5Bq9XeTsg3xWw2c nSJQoKCq4a590iPT2dPn36EBcXd8Wym3kfFouF9PR0SktLbzqG I0eOoFQq6/0ZMWIEP//8c5Ofv7rPy4ABA1AqlQwYMID4 HhMJpN1nY0bN5KQkMC4ceOIjo7GaDTy6aefkpKSwpQpU5o0PkE QBEEQhH 62xpcXqDRsLHwUm1PByABHCQS1GYzD/r48E54BJgtlBr0PHf8GF9064arjS3 trbkG41sLLzEv5sH0czR8Yp9b9q0iZkzZ9KzZ08mT55MRkYGix cvpqSkhNjYWGQy2e2EfkNatWrFzp07m/w4Te1m3ke3bt347bffbut4/fr1Izw8HIPBQEJCAs8ywrV64kKirqtvZ7NSaTiRUrVrBkyRJ69 uzJ4MGDOXr0KK 88gqFhYVMmjQJnU5Hamoq7dq1Y9KkSXh6elJeXs65c fo2bMnzzzzTJPEJgiCIAiCINS6rR6PhKIiTAYDZosFidmMwmIh IeYepGYzz7VshcQCFiyojAZsbWwIdXXDwcaGMEdHZBYLJoOBhK KiBvedlJREs2bNmDFjBlOmTGHu3Lk8 uijFBcXU11dTV5eHlOnTiU8PJzw8HBmz55NRUWFtZxn6NChzJs 3jy5dutCrVy/27t3L8uXLCQ8Pp1evXhw6dAioTXBCQ0N59dVX6dWrF126dGHNm jWYTKZ6vQiJiYl06NCBBQsWYLFYuHjxIvfffz/Tpk1Dq9WSnJzM PHjCQ0NrdfaXl5ezsiRIxkzZgyvv/464eHhDB06lJMnT17xnk0mE/Hx8dZW 6FDh1p7C p6E9566y1GjBjB8uXLb/jn9OfeEJVKxXvvvWeN5cUXX7SWe9UdZ9OmTbfwiag1YMAApkyZ wiuvvMIHH3yAq6srhw8fvmI9nU7HihUriImJQalUMnbsWJKTk6 97rv8sKyuLb775hgEDBvDhhx8ybdo0Vq5cyYABA9i8eTNpaWnM mDGD77//nqSkJLp3787atWt55plnOHXqFD/88APt27e/5fcrCIIgCIIgXN8tJx4Wi4XdpaVgsSCzWOjv6cmUkJYkFRdjI5 GwJTuL5WfPoDeZ2F1YiBpYnJhIoUrF/tJSa1nW7rq//0n37t0pLi5m6tSpbNy4EbVazaxZs1iyZAl2dnYsXLiQEydOMG/ePF588UWOILvv76a v26enplJeX8 KLL2IymXjefJysri5ZdfxmQy8cknn1D1 3S/NTU15OXlMXnyZNq3b8/ixYuvuFFu2bIlkZGRJCcnU11dTWpqKunp6cTExFBcXMwrr7xCb m4u//nPfwgPDyc2NpZdu3ZZtz9x4gRubm4899xzFBQU8OWXX6L/0xiX48ePExsbS0xMDCtXrsTJyYnZs2eTl5dnXWfjxo0YjUZatG hxyz 3L774gs8//5xhw4bxyCOPkJSUdEv7uh6z2Ux2djaVlZXY2FzZubZ161bi4uI YM2YMixcvpqCggAULFuDt7X3Vc21vb3/FfnJycsjLy Pee /F2dkZAGdnZ7p3705mZiYlJSU8 eSTREdHExISwrJly jTpw TJ08mJCSE6OhoVq1a1STnQBAEQRAEQah1y6VWFouF0xW1A4TNF gtnyssxaDQM79CRHq5ufJaTQzMHB7KPHSVRoyHayYnYrlGYzWa 7tKVV86cIUOr4XRFORaL5Ypnezz44IN4eHjw/vvv8/rrr2NjY8OgQYN488038fT0ZNGiRdZ1CwsL2b59OxkZGRgMBgDC w8N57bXXUCgUJCUlkZmZyfTp03FwcCApKYns7Ox69f8vvfQS3b p1IyIiggkTJnD48GEeeOAB63JXV1diYmJYt24dubm5HD9 nICAADp37kxiYiKpqamsWrWKvn37UlhYSHp6Onv37qVTp04A3H///UyePBmAtLQ0MjIy0Gg09d5zt27dOHfunPXfOTk5zJs3j4KCAut rr776KuPHj7/lZ6FUVlayb98 oqKiiI2Nxc3NjZKSErZt23bN7bRarbXXAOCBBx5gzpw5DSYCsb GxxMbGWv/dunVrhg8ffsV6jz76KI8ihQ29uTmJjI/v37MRqNVz3XR44cYfTo0dZ9fPXVV5SUlAAgldbPox1/L G7ePEiw4YNw8fHB61WS/fu3XF3d8fNzQ0XFxd8fHyIjo6 kdMnCIIgCIIg3KLbe4CgxYLl90Hll8xmSgwGhvy4GzdnZwY1a8 aTQc0p0OuRFhcxwNcXk6kGCxLaODuzJTqaTTk5LMzMaHDXUqmU Pn360KtXL3Jzc/nyyy/5/PPPcXZ25s033 TChQssWLCAQ4cOUVNTA9Te4NaNN2lof3MW2InZ0dCoXCus86Eo mE6OhoVqxYwcGDB0lOTqZLly74 /uTmJgI/HGj6 LiQuvWrcnIyGiwNOhq41N0Oh3r1q1j7dq1FBcXW1 //D05OTnd1gMYLRYLNTU1BAQEYHcTz1KRy VMmDCBkSNHArXvUS6XN7hu3RgPuVxOly5diIyMRKFQXHEuKioq Oijj9iyZQuVlZUABAQEYLFYrnqu3d3dWbdunXUfSqUStVoNcMX Pvu714ODgG36fgiAIgiAIQtO45cRDIpHQ3tWNo6Ul1BVK9fL05 NU2bfGyU2Ank2KxQKiTM/28vDFjwQJYLLU3h1KJhMPFRUS6ezR4Iz1lyhRcXFyIjY0lODiY qVOnkp fT0pKirUkB DHH3/EwcGBZ5999lbfSj16vR6dTtdgaVBdudWaNWvQaDS88cYb2NvbY 2trC/xxo1tVVUVqaiqhoaEN9ghczf79 4mLi P9999n PDhfPvtt/V6DhqDRCLBxsYGlUqF0Wi84fhkMtkNj4MYMGCAtSfjWr7mu //57lixZQkxMDIsWLbL2vFztXNvb29OjR496 2nevDkBAQHs37 fIUOG4OzsTHV1NYcPHyYkJAQ/P78bilsQBEEQBEFoOreVeAzw9ORIcZH1uR1jAwPxtVMgkUioMf 3R myWSK4Yx5FaUc6ekhJei2jfYOKhVCr56KOPqKqqomXLlhQXF7N v3z7uv/9 5HI5Wq0WrVZLUlISKSkpnDlz5rZatufPn8/IkSPZtWsXOp2OPn36XLFOXbnVb7/9Zi39AejcuTOtW7dm9uzZ5OTkcPr0aVJTU3nedvqldBp9MBteN T9uzZw4YNG276fRw9epQlS5ZY/x0YGEh4eHi999C3b18WL17MnDlzCAsLIyEh4aaP0xh0Oh06nY7 z589TXFxcr9zraue6IS1atOCRRx5hyZIlTJ48mU6dOnHixAleU XXn75ZYKCgqznVhAEQRAEQbgzbqvUarCvL3PTUjHr9VjMZgIUD lgsFqQSSe3cuhZ 7 Ww1Es8JEC1qQaJXM5gX98G9z1p0iRatGjBp59 yg8//ICrqyujR49m0qRJeHl58corrzBz5kxefvllhgwZQps2bdBoNFc ttbqeiIgIli9fjkajITY2lg4dOpCVlVVvnbpyK0dHR2vpD9S2u MfFxbFgwQLmzp2Lt7c3c fOZeDAgdYB7Ddi4MCBPPPMM6xdu5YWLVrQoUMHTp06hVqttpZx XU9iYqK19Atqx2KEhobWew/jxo2joqKC9evXk5OTg6 vb70B7H VcePGkZ2dTVxcHFFRUbRv356jR4 i1 uveq4bIpPJmDRpEv7 /nzyySf88ssvhISEEBcXxwMPPHBbpWmCIAiCIAhC45BYbuPJbha LhTdOnyJSYU9nd3d87R1Iq6zgk7NnqTIaGeDvTzdvH4oNBrp5e 2EBTGYLCRdz e/FXML8mjG7fcM9HnUyMzN5 umnGTFiBP/6179QKBS3Gm6DNm3aRGxsLF999RXdunW77vopKSlMmDCBl19Yb Kie5GGo0GtVqNt7c3JpOJOXPmsGfPHj777DNatWp1p8Oz l8414IgCIIgCEKt23qOh0QiIbZtKG3c3fG1twcsxJ5IpGuzZmR YzKzIycbTXkF8Xi4SJEiA9WmpvHk2hXyZjNi2ba/bGh0SEsJbb73F5s2b70ir/OV27drFe9h4uLC927d7 jsdyOH3/8kdGjR/Ptt9 ycuVKvvvuu v2KvzV/lfOtSAIgiAIglDr9ma1ApwUCtr9PlvUnqxMUmtq0Bv0GE0mtGY z poaTpSXs NiLi62tnycnYWLmxvfR8fgdAPjH8rLy1m fDlDhw694zfGp06dIj09nTfeeIOgoKA7Gsvt6N27N0lJScyaNQ uAhx9 mBdeeOGmBsI3tf Vcy0IgiAIgiDUuq1Sq8tp9XpmJyXx34JL1Oh0SG1tsVgs2BgMm OVyTEYjNjY2jGrZktdD2 F4E4OuBUEQBEEQBEH4e2u0xANqx3wUqFVsz8tjZ0EBp0pKkACR Xl7c79eMIQHDne3nMoBEEQBEEQBEH4 2nUxONyl89kJZFIRLIhCIIgCIIgCP9gTZZ4CIIgCIIgCIIg1Lm tWa0EQRAEQRAEQRBuhEg8BEEQBEEQBEFocjZQ 3RxrlNwtXrbb00fjSAIgiAIgiAIf0vPDIu55nIxxkMQBEEQBEE QhCYnSq0EQRAEQRAEQWhyIvEQBEEQBEEQBKHJicRDEARBEARBE IQmJxIPQRAEQRAEQRCanEg8BEEQBEEQBEFociLxEARBEARBEAS hydnc6QAEQRCEK9XNdG42m6ipqUEikWBrKwdAIpHcydAEQRAE4 ZaIxEMQBOEupKquIvFMPsfP6VEZZdjLpXg4GOjd2R1lq2BAJCC CIAg3ymKxoFJrcHSwRyoVBT93iniAoCAIwl1Er9cTvzcHO1tbN DoTEik4KmyQSqBrhA/f7MrE0UHGfV1daR7kd6fDvStYLBYsFjMgwWQyYWtre6dDEgThL lNUWsbPh48R3bkDAX6 dzqcW1Ky6gsqv0ug apF2DbzudPh3BKR8gmCINwFLIBOpyN TyYBPs7UmCy0bu5MRm41eqOZ3DwV 47mExXhha nPRt2l5J8/tKdDvuukHRsB3nphyi5dI4juxZhNpvvdEi3TavVotVq73QYgvA/w8fTg5FDBt61SYfFYMRiMDa4zJhfSE1JGfLmgVTv/YWCWYuw6A1/cYSNo9ETD4vFws8//8zQoUMJDQ1l6tSplJaWAlBRUcHs2bMJDw nV69ebNnYY6XPLy8njxxRcJDQ1l8uTJ1u0BkpOTGTt2LKGhocy ZMweNRnPdmCoqKhg1ahRKpZJ9 /ZZXzeZTLz33nsolUreffddTCYTKpWKpUuXEhMTQ2hoKC CJ5eXmNcGYEQbhd6enp9OnTB6VSiVKpJCYmhjVr1mAw/D0vwJeTABt35mAnV9Crix9uzrYcTCzkyOki1n6Xys4jl0jYn0u 12sjuX/N5blQbfjpZzaWCwgavo7fDZDIRHx9Pr169bug6ePk1u1evXsTH x2MymRo1pqupqanBJ7ATNVIv1DoprbqMw2hs Jf3zdi0aZP1c6ZUKq94X3W/i5RKJQMGDLAuS0xMZPLkyajV6nr7W7t2LR9//HG9n9WfP89KpZI ffqQnp7OqlWr2LBhw03FrNVqmTlzJunp6aSnpzNz5kyRvAjC75 LOXeD7XXupqKri24QfSTp7wbpMpdbw7c49/HLkeL3vqNlsJifvErsOHCQ 4Ucqq6ob3PeNrncthfM/5OLUN69IKMwaLXmvzSJj5NPI3Fxw6NKB0rUbKNsQD3/DoqVGTzzOnz/PmjVr Oijjzh9 jSBgYFs3LgRk8nE8uXLadGiBSdOnGDlypWsX7/ il9mGo2GhQsXMmrUKM6cOUPnzp3ZunUrAEVFRSxZsoQZM2Zw vRpTCYThw8fvm5M5eXlFBcXA5CdnW19PTU1lW3btgHQvHlzTCY T8 fPZ926dYwbN465c eSlJTEwoULxcVbEO4SrVu35ujRo6SlpbF161YSExPZv3//nQ7rtlgsFgoKCvH2dCAtp4pvd2ey49d8Dp4owMdNga2tDQ5yGZ jNLN90jugOPqzefJ7mvgq2/1qGRCKhMX/97Nq1i7feeosRI0awYMECzp8/z7JlyxpM8CoqKpgxYwaXLl1i8eLFDBgwgLfffptTp041YkT1GQ xGctOP8POu1Rzf TaXTi iLGkp5ckfUZDyEecSF3LmtyXknNuDXqe75eNMmjSJtLQ00tLS2 Lx5M3v37mXPnj1cvHiR fPnM3XqVFJTU/nyyy/Zu3cvBw8epGXLltTU1JCbm2vdj1qt5vjx40RHR18xLufyz3NaW hoHDhygVatWvPTSS0yYMOGWYxcEob7KqmrsFQrcXFzw8nDn4mW NNqdSziEBOrcPr/cdPZ6UwskzZ5FIJcikUhQKuwb3faPrXYv7kyNRHzpuTSgM2Rcp XPAxxvwC/N99lTb7t DQJZI2P39HR00WnmMfvaXzcKc1euKhUqkYP348LVq0QC6X06VL F3Q6HTqdjpYtWzJ06FDkcjnNmzenefPmGI1Gqquref7550lKSi I1NRVHR0e6dOTCYjPDzcmjQkJibSqVMn2rZti1wup127dpSUlF w3ptLSUnQ6HSEhIRQUFGCxWDCZTOzYsQOLxYKjoyPBwcGo1WpS UlJ49NFHee6553jooYeYMWMG7du3/5/ouheE/zVeXl707t3bepN77NixBntb4 Li OKLL3jiiScIDw/n448/trZcl5aWMnnyZEJDQ4mNjWX8 PEcOXIEgIyMjCt6WLVaLW Sbz589n PDhpKenW9dTKpWMHTuWjIyMm3ofFouFrT8X0KGtJy ODuNQSikWoxknSQ3fJqTy Mr/8PjyyeSmXCQs2JlNP6QRFe7FgHsCCPJzoay8jMYaZm4ymTh69C hKpZLx48czdOhQ vfvz4ULF65oxQfIz8/n7NmzPPbYYwwaNIgnnngCFxcX0tPTGymi nSaKjJOfkFl7mYK8woJChmEy4ZcvBel4LfkPN6LEnHelIK0qJL i3B9IP7GaqvLbL0nz8fGxftbKy8tp1qwZYWFhSCQSfHx8eOqpp 9DpdLi6utK fXuOHz9u3TY7O5uamhqUSuUNH2/Tpk1s2rQJuPHP77vvvktFRYV1HwaDgdWrVxMeHs6IESNIS0uzv r5mzRq6dOlSrycnMTGRmTNnWnuMjhw5wuuvv47BYGjwu3C92AT hblKt1uDi7ARAgJ8vWp2OqmoVWbl55BUU0iEsFAd7Rb1tojpE8 MDAfjja22OvUGAnlze47xtd71rsWgbj9/oU8l fS/W g1R8s5X82PfIe20OMnc3Kr7byYXeIzh/z7DaPz0f4HyP4WSPfwlTWcX1D3CXaPTEo2vXrvTu3Ruo7b1ISE igb9ODo6MmrUKNzd3YHaJMLBwYGAgACcnJx4//33CQsL48KFC0RERCBv4IeWlJREx44db3oml4sXL6JQKOjZsyeX Ll1Cp9ORlZVFQkICgwcPBsDDwwM7Ozv8/PzYsWMHO3fuRKfTMXDgQCZMmICjo NtnhlBEBpbSUkJP/30Ex06dKCoqIiPPvqIBQsWWHtb63pLAU6cOMGqVav48ccfSUxM JDU1FZPJxIoVK jatSunT5/mqaeesvbClpaWEhcXx4svvsipU6dwcHDgyy /BGpbsP38/Ni8eTOBgYGsWrWKZ555hvPnz/PYY4 xZs2amyr30Wq15BRJ8PWwQ28w83l8KimXNHhs pyI6nSCZBqU5nLGnljHoVPFHE4pJTWnCqlEQnCAC fTixqtcUQmk/HWW28RHx Pp6cnlZWVnDlzhjZt2jR4HQwLC Pw4cOMGjUKqO31rqqqolWrVo0Sz5 lHl6MviKT1rIBKH2i8A/rQas1Gwj8aR ue3fhsnUb/k9OI7T5I0S4PYmx5BKZiR/edvlVSUkJ /fvp3379gQFBVFSUsKnn35KdXVtSUXXrl0ZOHAgEomEHj16cPTo UevN ZEjR4iMjMTFxeWWj9/Q59doNLJ06VLuuecezpw5w9ixYykoKLBuc/LkSTp27Mjp06cZNWqUtfrgu Izk5mQMHDhAfH2/trWnRogUVFRWUlZUBcPz4cXr37k11dfVVvwtXi00Q7iYarQ69w YCLU 01zNfbC6lUSk7 JZLOXSA4MIAWQQFX3b5KpbImLddyo tdjcuQ/rgM7seldxbiMnwgHmMfofK7BIoWr8QxugtOPbpZ1zVXqdAcPUn Zl1soWf3l36bsqskGl5tMJlavXk1gYCDt27evtyw1NZVVq1bx5 JNPIpfLkUgkODk5IZPJyMrKIigoyLpudnY23t7eaLVaqqqq8Pb 2ti7LysrCy8vrurFkZmbi7u5Ot27dyMnJobq6mu //57w8HC8vLzw8/PD09MTBwcHXn/9dcLCwnjxxRfp27cvP/zwQ6PXTwuCcOtSU1OJiopCqVRy//3306dPH/r374 npycffvghoaGhyOVy7rnnHmtvKcCoUaNwcnLCzc0NFxcXqqqqq KqqIjc3l/79 yOXywkODrZerzIzM/Hy8qJz587Y2dkxbNgwcnJy0Ol0ODs707NnT RyOVKpFBsbG7Kzs9Hr9QwfPpxZs2bd1MxKOoMZNxc7LBbIuqRC rjLgaG/DRbMTk4t3E6nN4VPPe3HRqym8VEF0mBdfbs9AKgUHhYzcYmOTT K1rMplYt24dKSkpPPTQQw02CF0uNTWVJUuWMGjQINq1a9fo8Vw 4/SMmsxaf3aXkrv4K 60/cCblLEuXLubnAwfY8OlqLiSeYOuxo5SlnKLog0V4b76IRWvgwt HPbjo5W7FihXXsxfDhw natSv9 vXDzc2NxYsXI5VKuf/xk/fjynT5 2/q4ICQnBYDCQk5ODWq3m1KlT9OnTp8FjXP55ViqVxMXFNbje1T6/JSUl9OvXD5lMRkhICKGhodZtunXrRteuXZHJZLRq1YqSkhIqKy s5dOgQ48aNw8nJCS8vLx5GH279 Pi4sLQUFBpKSkoFaryc3NJSIi4qrfhboS5IZiE4S7iU6vx2Qy4 fx74uFgr8DXy5MzF2p7ATuGh151W61Oj95gtCYtt7vetUgd7PG d9hw1xaUUzvsQr0njsGvdksL5H6JNPI3PlGdxGzEY7 fG0fbYTnymPAtAycr16M6n3fJx/0pNkniYTCYugjJBIJzz//PDKZzLosNTWVWbNm8dZbb13R7azVaikvL8fNzc36WlZWFsHBwe h0OioqKqwtRnXr vpee3YCvV5Pfn4 gYGBBATUZrMnTpxgz549PPDAA Tl5dGsWTPrfgMCAvj444/58ccfiYiIYM6cOZw/f75RzosgCLevriY KSmJ67D39/f s1Zvfu3QwcOBClUsm4ceOuu6 ysjKMRmODLfmZmZl8/fXXtGvXDqVSyeDBg0lJSUH3pzEDtra2TJkyhbKyMvr3739LpVa Xs5gtmM0WpGYzSQ7N dWxNUU2zij1BaTb QBmsJgx1zWIWH7/08gsFgvx8fGsXr2a2NhYoqKigPqDrqdNm2a9 SwqKmLmzJl4e3vzn//8B3t7 0aNx2g0Yqk iV2uAbfuA0jr3ZNm40eTcv4cR44cZc2azygqKuLdd99B6uWJ55 NPEPTVl3it hQP5YNY9IVoNVeWil3L5WM8fvvtNyZMmGBNvlxcXHjef5 eefmTJlCvPmzePo0aPWZd26deP48eNkZ2cjlUpp0aJFg8f48xi PV1555Ybjq6ioQK/XXzchvJxOp6OyshInpz9aZR0dHamoqMBoNNK7d28SExPJyspCL pfj4 Nzw98FQbhbVVZVI5FIcL7sWu/r7QnUJh3XKo3S6fWYav5IWiqrqtm4NYF1m75ly47daH6/Bv55vVulaNca31f Tdn6b6jefYDAxbOQOjly8eV3MFVV49y3BzZenpirVah/OwaAIfsi1bt/uq3j/lUaPfG41aSjjq2tLXZ2tYNy1Go1xcXFNG/e3Lqs7gJbVVVlLXe4Fq1WS05ODk5OTvj5 SGVSpk7dy7BwcEolUrS0tIICAjAZDIRGxvLnDlzMBgMtGjRggk TJlBUVCRabwThLmRvb8/QoUPZvHkzWq2W1NRUduzYwZo1a0hLS2Pu3LnX3YeHhwe2trYNj l0ICAhg3LhxnD9/vt4A48sbRup4eXkxdepUDh48yMSJE1m1ahV6vf6G34tCLqWq2s CR5GLOZlYg87bHYDARRAVPlx7gB9dOBBtKqbBzIthbQWJqOZNG tmXlpvPkFpxbSYEAACAASURBVKgI8LJp9J7Z3377jblz5/LMM8/w0EMPWXtUYmJiWLduHevWrbPeiGs0GuLi4iguLuadd97Bx6fx5 5ev7a0wIUkvoPqL/1K580fkxSXYKhR88cWXNPP3p0PHTjg6OzN0 HDUGg1lOTmULV2GbtVK7BxtMZsbZ zBsWPH2LVrF1BbmtapUyceeughDhw4YF0nOjqalJQU9u/fT fOnXFwcGiUY1/Ozc0NOzu7m5rVTaFQ4OXlVe/zqVarcXNzQy6Xo1QqKSgo4MCBA3Tt2hW5XH7V70Jd6bQg3O1UG g02Mlm9Qd96vQGFnR2e1/kcV1WrsGDB8ffvsKuLM48NH8RTj47g4cEDcPi9keXP690yiQS3 h4fh uAgipauBrMZ7xcmok/NoGjRCuyUITj374VEYYdtwB/3wIaLl/4W5VaNmnjUJR0ODg4NJh1xcXG8/fbbVyQdlZWVGAwGFAoFzs7OJCYmYjKZ2L59OwqFgqCgIBQKBba 2tiQnJ2MwGPjqq69o167ddS98dTNaBQYG4uzsTHBwMAUFBYwaN Qqj0Whd5uLigo PD1u2bOGrr74iISGBhQsX0rp16 smN4Ig3BmdOnXCaDRy9uxZ9Ho9dnZ2ODs7o9Vqb6insq60ZM ePRgMBrKzs0lKSgJAqVSSmprKsWPHMJvNnD17li1btlxRrlNUV MSECRM4c YMwC09EVehUBDgZcbJwRazycKoIa3wVMjwe/QBurV5h 2KMCpMNnzT7lHCOzSnTaALMR298XK3I69ITduWPo36JN5ff/2VyZMnExkZSceOHTl06BAHDx6krKyMwMBAevToQY8ePWjfvj16 vZ6ZM2eSkJDAk08 SVFREQcPHiQpKalRBxnL5XJqbFti6N G6q5htGvfHvnwoQzp0ZPKg7/yf67edN13kI9atEUzZwHG YuRrf4c 0oVxsFtMWhl2Dvceu315WxsbFi9ejXnzp3DYrFQUVHBoUOH8Pf 3t67TvHlzqqur e6774iOjm6U4/6Zm5sbAQEB7N27F5PJRGZmJufOnbvmNvb29nTp0oVPP/0UlUpFSUkJW7Zs4d5770Umk Hu7k5gYCB79uwhMjISuPHvgiDcrepmtLq8Z6NKpcZOLr9iQPmf qdQaZDIZCrtrz1R1o vdCJmrM34zpiC1V3Bx2kxch95Hiy8/xu NKRQtXU1SUCdK12zAWPjHBEtShR00QcltY2vUxOPEiRN8/PHHzJs3j7Zt21rnJD979iwrV65k79691jKIulrWunnHk5OTkUg kjB49mu3btxMeHs7BgweZMmUKcrkce3t7xo0bx8KFC nUqRN6vZ5x48Zdt665tLSU/Px8QkJCsLe3p1mzZvTv35 uXbvWWyaTyZg0aRJPPfUUy5YtY rUqfj4 LBo0SJrj4sgCHcXZ2dnBg4cyKZNm2jTpg2dO3fmnnvu4YknnsD d3Z2ioqJr9jzUfe PHTtGZGQky5cvJyQkBDs7O3x8fHj11VdZtmwZbdq04b333qNjx 45X3OD7 PjwwgsvMGPGDNq0acPq1at59tlnrT23N0IqlTK8ly nz5djayPh0fuCMWlr2PlLLpNGh P54ED2Pz PrhFurP/qLBMfb8fJs2U4O9ig0Rrw8vJs1IaugwcPUllZyc8//8zTTz/NU089xVNPPWWdFelyly5d4siRI2i1WmbPnm1dt7GfryKRSAgOG 4JMBmfUifj16k7Ft9uoXLAE46frsT2Xim1pOeQXQG4e5tyLGHN yySrcjVGqwbvdOGxsbBollg4dOjB9 nRmz55Nu3btGDx4MG3atGHkyJHWdRwcHOjevTvh4eH1EpI/ /MYj7rneNyIus/vr7/ Snh4OOvXr7 hhrIHH3yQiIgI vTpw0MPPUS/fv3o0aMHUHueY2JiaNu2rXVfN/pdEIS71eUzWtWpqlbh7Hj93gmVRoPCTo79dabIvdH1bpRDxwhr T0f W 9jH9mOyh/2UDj/Q0zlleT9523Uv9aWd8rcXXEZ0r9RjtvUJBYxcloQhH w4uJibG1tcXV15ezZs3zwwQfMmTOnScqFrmfFxhQ6t/OiSmVEZzCTV6Rhx8 5XCrV4uEsx8XRlpfGhmMyWfglsRAXZ3se7uOKn59PkwwuvxsVF Vzk9E9L8PGQ4qTzw/O4FluDDRapBCQSJCYzNVIjlR2cuKg4j6PcFq/QSfg3D7vToQuCINyUmqISssa8QPW g1ddR2JrQ9Dy XiOe xv0eMhEg9BEP6xLBYLx48fZ HChRw9epSIiAjeeOMNunbt tfHQu3A3y27M/Fyd0YqlSCpvZfGYgE3FznnMirpGu5FZl4Vabka nRyIbLd1VvT/1epqsvIPb8fQ kR0Kgx5hdClQ6pRAbO9kh9XMFJga1HZwKU/XHz/OedI0EQ/jfozl4g8/Hn0KVcuGKZrZ83Qcvfx3XofX LpANE4iEIgnBX0en0bN6dhdxOjtxGirOjLReyKvH1tCfA15GCE i1lFVr6dnUlOOifPf6sqqqKypJ0zPoCDJpipFIbZLYOyBT OHq0xMPj tOtC4Ig3O2M YUUzP6AsvWbMOv0yNxd8X7uKbxfmICNr/f1d3AXEYmHIAjCXai6qpKjp/M4elaPwWyDjQ14OZno3cmVNq1rp2b9p5RXCYIgCP8bROIhCIJw F6q7NJtMJmpqapBKJb8/lFAiEg5BEAThb0kkHoIgCIIgCIIgNDkxF54gCIIgCIIgCE1OJB 6CIAiCIAiCIDQ5kXgIgiAIgiAIgtDkROIhCIIgCIIgCEKTE4mH IAiCIAiCIAhNzgZqn5iLmNtKEARBEARBEIQmYgMgsf7n6jQaTd NHIwiCIAiCIAjC35KDg8M1l4tSK0EQBEEQBEEQmpxIPARBEARB EARBaHIi8RAEQRAEQRAEocmJxEMQBEEQBEEQhCYnEg9BEARBEA RBEJqcSDwEQRAEQRAEQWhyNnc6AEEQBKE o9HIgQMH2P7Dt2Sl7UddfRGpBJxcAglW3svgIQ/Ru3dvbG1t73Sod4zZbKaysoqq6moq47/D7kIqAGUPPUjzsHY4Otjj4uKCVCra1wRBEO4WIvEQBEG4i Tm5tKjRw8G3lPK0rfBy/3ypZlUVmfyf7PWMHGiF7/88gtBQUF3KtQ7RqvVkZR8hpjobri4uCDfuQv37GwAVIMG0lrZC r1ez6HDR4kID8PeXnGHIxYE4U6zWCyotVocFArRIHEHiTMvCIJ wl9i2bRvPTezNzjWlrF8ER0/B20vgky9hxVfw7lLY8yusmgu715bw8IO92bZt250O y9VmH J7LWfc2 fXtjZ2V11PTs7O5StWnJh2cfkXyr8CyMUBOFuVFZRyU Hj1NUWnanQ7llFWs2cHHkM9QUFN/pUG6Z6PEQBEH4k5ycHJYtW8aYMWOIjIz8S46Zm5vLJ0snsz6uC L0RZiwAiRRKy2HLDqgxQ9f2gATOXIAqFaScL2Ly5Ml06NDhH9H zodXqKP9 G3bFxRSeTq59zWBAEx6OrJkfAHqzxbqstMbIIkMI6q SWf 8C/b29o0Wi1qtRi6X/6PL3QTh78TT3Y0hfXvd6TCuymIwAiCRX3lNqblUhERui22QP5o Dv1I670N85r BxE7 V4d52xq9x8NisfDrr78ycuRIOnfuzPTp0ykrq80uKyoqmD9/PlFRUQwcOJCdO3disViu2Ed fj7Tpk2jc fOvPzyy9btAVJSUnjmmWfo3LkzcXFxaDSa68ZUWVnJU089RWRk JD/99JP1dZPJxIIFC4iMjGTevHmYTCZUKhXLly nX79 dO7cmWnTppGfn98IZ0YQ/rkyMjIYNGgQkZGRREZG0rNnT95//30qKipuaT LFyofXz8vKYMGECGRkZWCwWTpw4wfjx44mMjKRfv3589tln6PV 6AOLj44mMjOTYsWOoVCpOnjxJaWnpTcUXHx/PoEGDyMjIuKntjEYjPXr0YOFrRej0MGkGnE2Hecth1QYorwJlM Bhr4Ndj0DcGLhXVbltUVETPnj0xGo03dcxrsVgsFBcXs3XrVqZ MmcLWrVuvuX5ZWRmxsbHXvbbfDrPZTFLyGTpPm4L3mNHYPvgQt g8 hM2/n8fvnTdp8fUXtPj6C2yrqrB98CEMTz/LG1vT SbXjh2pej79/lfMZvMNH6/u89DQ51Wv1xMXF8fBgwcb9T3ejsWLF1vjvfzPsWPH/pJj/xXHEYTbcS49k10//UqVSkXC/oOcTcu0LlNrtew8cJAjp5LrXbvMZjN5BUUcOHSMhP2/UKVSN7jvmhoTR0 fYcuOH9m840cSk8/e9DWwbNEnFE2fhUVvqPe6Waul M355I3 N1JXFxSd2lP5xTdUbdoKjXyd/Ss0euKRmprK vXr eCDDzh06BABAQFs2bIFk8nEp59 SnBwMAcPHmTp0qVs2LDhipt6jUbD0qVLeeSRRzh27BgdO3Zkx4 4dABQXF/Pxxx8zffp0Dh06hMlkuqGLXUVFBSUlJUBtq2Kd9PR0676DgoIw mUx88MEHfPnll4wePZp33nmHlJQUli5dik6na6xTJAj/WOPHj2flypWMHz e77//ntWrV2MymZrseOnp6bi7u Pn50dSUhKTJ09GoVDwwQcfMHLkSJYvX86aNWuuiCEsLIxdu3bR t2/fJovtcgcOHGD4vaW0bwtL14GTAxSWwL/HQFQktG0FHcPgX4 DVgdrNsEjQyCmU 32JSUl9RpVbldmZiZjx44lLi6On3/ mZqamquuazKZ Oyzz0hOTmbWrFn069eP999/n9TU1EaLB6CysoqY6G7XXa/G3p78zp344qGnyVP98fqsg3ouFt5cicXEiRM5ffo0e/bsITAwkHfffReVSoWdnR1vv/029957782 jSYzdepUTp8 bf3z2Wef0bt3b1q2bHmnQxOEu0JVtRqFwg4XJyc83FwpKC62Jg cpqRmAhPZtWyORSKzbJJ1P5cyFNKRSCVKpFMVVehjOpWdQWl7B wN730KNrRwqKSigpK7 p FxGPYj2yAlrQmHMzads8Spq8gvxemsazRO RtGpPc13/5c2JSm4jn7ols/FndToiYdarWbMmDE0b94cuVxOp06d0Ol06HQ6WrRowaBBg5DL5 QQFBREYGEhNTQ0qlYr/ 7//48yZM6Snp Po6EjXrl2RSqWEhoZSXFxby3by5Ek6dOhA69atkcvltG3b9oZa JMvKytDpdAQHB1NYWIjFYsFkMrFr1y4sFguOjo4EBQWh0Wg4d 4cDz/8ME8//TTDhw/nlVdeISIioklvjgThnyIkJITo6GiefPJJ7rnnHtLT09FqtZjNZ hISEhg4cCBRUVHExsZaezrz8vJ47rnniIqK4pNPPqnXCFBcXMz 06dPp3Lkzw4cPr9fSbjKZ PXXX nSpQt2dnbs2rULd3d3ZsyYQf/ /XnuueeYOHEiWVlZV/ScHjt2jMjISOLj4zl27BgxMTGsXr2aYcOG0a9fP7777juWLVtG VFQUzzzzDDk5OcTHxzNz5kzy8/MZMWLETbUA79jxLYvfgi07QSEHuS20U8LX39f v3sH Gg96I1wIgVSs2DtNzCoD3RoBwG 8O233zbCT6hWs2bN Oqrr1izZg0 Pj7XXLe6upoTJ07Qt29f7r//fp544gkUCgVJSUmNFg9AVXU1BoOR6moVWoMBtZcXai8vtO7uaD RaqqtVVFerkDYPwueTj/n3848y6/4/YlcZ4ND5gls6tp2dHY888gguLi6cOnUK KOVX6fTMXv2bP773/8ybNgwevbsydatW62fwxMnTjRYAbB48WJWrlzJ448/TlRUFOvWrWPPnj0MHDjwin2kp6dbe/pvpBe rKyMtWvXMn78eDw8PK4Zh0ajIS4uzlphMH36dOLj49HpdMyaNY tFixbx2GOPkZGRgUajYdGiRURFRTF /HiysrKsx0xMTLS l/Xr14vfmcJdR63R4OzoCICfjxc6nYFqtYbcSwUUFBUT1qYl9or6 48Y6tGvLwN73YK9QoFDYIW gtNJgNHKpqISWQYE4OTrg6uyMra0N2j/1XFyPbUhzPKc/T/HbC9D8dIjqLdspnhlH8VvvI3NzQbXtR3IGjiK73yO1f 57jOz j3LpX69gKq 89RPzF2v0xKNTp0706NEDqL2g7d69m969e Po6MjIkSNxc3MD4NSpUzg4ONCsWTMcHR2ZNWsWoaGhpKWlERYW hlx ZVZ55swZIiMj62WjN LixYsoFAruueceCgoK0Ol0ZGdns3v3bgYOHAiAu7s7crkcX19f du3axZ49e9Dr9fTv358xY8bg PuHVRCE21deXk5WVhatWrXC3t6exMREZs eTb9 /Zg1axbJycl89NFHqNVq1q5dS1ZWFm 99RaBgYFUVVUBoNPpWLp0KWfPnuW9996jR48ezJo1y3rDW1ZWR lpaGl26dEGn05Gbm0u7du3w8vICQCaT8e9//5t58 bh7Ox8zXjVajV5eXlMnTqVZs2a8c4776BQKHj11Vc5d 4cu3btYvDgwbz22mv4 fmxfv16OnTocMPnIzt1P67OcOAw3BsD3 6ClkEw4wX4fAt0jgB3V9Bo4ci38O2K2r87OsBLT9X f// /bf407iSvb09Hh4eN3StLSsro7S0lJCQECQSCa6urri5udXrXW4 MVZu/pWTwMEoGD0O1cjWOO7fjuHM79p tpvI/0ykZPIycseP55GARg bvJ 9SITKZrN4 EjNLbvn4crmcDh06cOLEiSuWqVQqiouL2bJlC6tXr aHH36gpKSE4uJiVqxYwZw5c6wVAHW97FD7uVq3bh3fffcdP/zwA8nJyWzbto21a9eyZcsW8vPzKSkpIS4ujokTJ3Ls2DGGDBnC 4sWLr1pmbDKZ2LhxIxEREXTqVNsldq04tm7ditls5uDBg7z88s vW6oC6 Hx9ffniiy8IDg7m888/x9XVlV9YV//etfLFmyBJWqtlspKyuL1atXs3XrVg4cOMChQ4du VwLQmPT6vQYjEacHB0A8PZwRyqVkF9YxLm0TAL9fAn6fZxYQ1T qP5KWP9NoddSYTHh5uN12nI7334vTwD6UvLcEpyH9cXliBKptP 1K2bA2Kbh2xj liXddcrUJ3/DRV//2OyrUb/jZlV002q5XJZGLdunUEBAQQHh5eb1l6ejpr1qzhscceQy6XI5F IcHJyQiaTkZ2dTWBgoHXd3NxcvL290el0VFdXW28aALKzs/H09LxuLNnZ2bi5udGlSxdyc3NRqVRs376ddu3a4enpia vLx4eHjg4OPDyyy8TGhrKtGnTGDx4MAkJCY1eqywI/1QzZ84kMjKSQYMGIZPJGD16NDKZjEOHDuHv78/EiRMZNGgQjz/ OIcOHSI9PZ3k5GQGDhzIsGHDGDZsmLUFvrCw0NrKOmjQICZOnI i/v7 15Cg7OxsnJyeCgoIwGo2UlJQglUqRSCTWHo3IyEiefPLJGxprM nToUO677z6ioqJo164djzzyCPfddx/BwcGoVCoUCgX29vZIpVKcnZ1vatBxddVFAHw84cN1tWM53Fxh/ooG1lVD0e8dvVkXQa2DC5k0 o3 3UaeloZrXh6ueXk4lpfj4eGOh4c7rq6uOBYXIwFmhwxi43k4UQ QNXbWzy26/ZLahsjMnJyeGDBmCXC7Hz88PmUxGdXU1Hh4eLFiwgLZt2yKXy4 mOjrb24AP06lU7M5eHhwctW7akR48eyOVyAgMDadWqdkrg9PR0 mjVrRlRUFFKplJiYGCQSCTk5OQ3Gd LECZKTk3nsscesidfV4tDpdCQnJzNkyBDs7e3x8/OrN5mCk5MTMTExyOVyVCoVFy5cYNCgQdjZ2dGpUyfc3d0pKqod bPTwww/j5OSEn58fQ4cObTBBE4Q7RW8wYDKZcXKonWDCXmGHl4c7FzJqe 3C2yivuq1Ob6iXtPxZlUqNTCaz9pboDQaMNTXY38LAb6m9Pe6T n8ZUUkbpwuW4PT0aubIFZYs QX/yDB4vTMB5 ADcnh5Ni5 /w/2FCQBUfLoBw4WbG1t4pzRJ4mEymVi5ciUSiYRnn322XqtTeno6 8 bN47XXXqNVq1b1ttPpdFRUVODq6mp9LTs7m6CgIHQ6HZWVldaW ybp1r1cGoNfruXTpEgEBAfj7 wO1vS379 9n6NCh5Ofn4 vri4uLCwD /v588MEHbNu2jbCwMOLi4hq9VlkQ/qlee 01fvrpJ7Zs2YJcLmfBggVUVFRQVFSEra2ttafTwcEBk8lERUUF 5eXl1tb0y5WXl1NUVISDQ 0vg7oZhmpqaqyTXERERODo6IitrS1eXl6YzWYsFgsdOnRg165d 3HfffX/5OWhIXdtGjQkqKuH/JkJYK5g CYKaQVV17fM8KqshJQ32Hart5fByB5UamvvXlmf9FS4fdP3aa6 9hMNxcOUFT0Hh5ERs1hs3lbgQ6Q7Mm7KC2sbm5ySD37dvHAw88 QGRkJM8 xNHy8/Px9XV1drIiuTyZBIJNaehss1VGJ1rTh0Oh1lZWU31KNfWlpKSk oKgwcPJjIyku7du/PNN9/Um/ylTlBQ0DXHBQnCX61KpUYikeDo8Efy4O1R 5Ck8DatkF/jAqrX66kxmaxJS5VKzdYfD7Dph13s2P8LlVXVSCUSaxlWlUqNT Cq95ecH2YUq8ZjyLFVff4tm7y/4vP8mUkdHil5/D1NlNQ69Y7Dx8sCsUqM9nAiAMTcP9d5fbul4f7VGn073VpMOa0 A2NtabD7VaTUlJibUH5PJlVVVVaDQafH19rxmPTqfj4sWLtGzZ El9fX6RSKQsXLqRdu3a0atWK1atX07JlS0wmEzNnzsTJyYmXXn qJ5s2bM3bsWJ599llraYcgCLfH3t4eNzc33Nzc6NSpEwkJCZSV leHj40Nqaqp11iGNRoNMJsPd3R1PT08yMzOv6Hl0d3fHx8fHuo 3BYMBoNGJjY0NVVRVnz57l eefB0ChUBAUFMSBAwcoKSkhKCgINze3Bks67wR7p0Agk4JiGP8 ofLwelC3g3m7g4VpbajX9X7UDzc9mQNcIuDcabGS10 pOfBQmzvhrptPt1q0bK1euBMDZ2Rlvb 96P6PKykoqKioafXrfsocfQj1sCACGGhM5y5bX/t3OjqXtH2F3FnwywpNH nfFoNejNxjJ 9Nc98Eet/4gQYPBwKlTpxgwYMANb5Oens6uXbtYsWIF/v7 xMfHk/37gw5vlL /P fPn8dkMiGTyTCZTFgsFpycnOqtV1diFRYWZi2xul4cCoUCDw8P 1OqGZ q5nJubG2FhYXzedXNPj98kv9G57s7OybTtAEoSlptFpksvqDw/VGI3ZyOe6XNXY3pFqtAQs4KGqvHy5Ojgy/r491 bn0TGRSqfV t7KqGrncFsdbnb5bIsF5xCBUO/dR/vE6mq1eiNuksZTOX0b5ss/wnvMadhGhWIxGbP19qevHrckvqG3FusnhCH 1Rr0y1CUd9vb2jB079oqkY/HixcyYMYMWLVrU266qqgqFQoGdnR0uLi6cPHmSFi1asHPnThQK BYGBgZjNZmxtbUlJSaFr165s3LiRtm3bWseMXE3djFa9evXC2d mZoKAgzp49yxtvvGEtv6hb5u3tzYYNG2jWrBl fn589tlntGrV6rrJjSAINyYzM5NDhw5RXFxMQkICISEh Pj4EB0dzYYNG1i5ciUdO3Zkw4YNREdH07JlS sMU61btyYzM9Na2uHr60vnzp1Zu3Ytjo6OnDx5kvz8fHr37k1m Zu00ic2bNwdqW4mHDh3Kjh07ePPNNxkzZgxlZWWcPHkSX1/fmx43djU2NjYUFRXx22 /4e7ujru7 /U3Alq2vpe8gkx6dq2dzer0OUg6VztlboAv7PsNbG1rZ7zy8YSQ AEhJrZ39KjULAv2ghfKvmWEpICCAgIAA679NJhOdOnVi3759hI WFcfLkSXQ6He3bt2/U4zZv15bWytoGq6LkM9gMj6UqIIDYqDFsLYWFw5txXzclr3x GF8nG6aN6HTFPjqHeF3x2o3Q6/Vs3ryZqqqqmxq7o9frsbOzw8nJCa1Wy4ULF6750MOGtGrVijVr 1nD48GGio6P57bffsFgs1s92nTNnznDq1CnefffdK8a2XC0OhU JBREQE27dvR6lUUllZyenTpwkODr4iDldXV/z9/fn 8ZN24cWq2W77//ngceeACALVu2EBoaikqlYvfu3UyYMOGm3qfw/ 3de3xMd/rA8c9kksnkJiJpLkLiHhFJEaINitJal7i0S vW0J/UrktaVhVby1KN1bKlaVVpUEpXa4signUrERZR6pImJA0ScpVkJ pOZzMn8/kjNNnXXxKWe9 vlD3Mu8z2TmXPO832 3 eImnStotUvJ4fr9KVo7Oyum1D a/qfg5ab/XYdHRwoLSsjr6CQigoLP13KIqDR9Vn6u2FTywX3yWO5dHQ0OVP ewWfpfOybN0EbGkLhxyu5umQV7m NxZzzvzlZKnv7hz7ogGoeanXixAmWLl3KggULaN26tXUs99mzZ 4mLi2Pv3r3WVG9ISAgffPABBoOBd955h9OnT6NSqRg4cCDbt2 nbdu2JCUlMWbMGDQaDVqtliFDhrBo0SI6dOiAyWRi8ODBt/3DFhQUkJ2djb /P1qtFm9vb7p06ULr1q2rLFOr1bz66qsMHTqUTz75hMmTJ Pp6UlMTMxj8WAuIe6HFStW8NprrzFjxgyaN2/O5MmTcXZ2JjQ0lOnTp7Nr1y6mT59Oy5YtGTt2LE5OTrz22ms0b dqUWbNmcfHiRWtvq1arZcKECQQGBjJt2jQOHDjA9OnTCQ4O5si RIwQGBlqHUAIEBgby4YcfotVqmTx5MosWLeLpp59mzpw5VYZ3/hZPPfVU5fM45s vUvHndvpEDGDsDHipD2RmQb/uGfmuCgAAHjRJREFUlcOn6nlXPkTw6dbQsD408IVnwmDHAQhuB l4eMHY4bN0Df jZv1qO4W5dO3e2bNnS jecPHkyTZs2rdb3cXJ0sD5zBUD/8/CqL/MrO586B9dnw8E0Pj10ldn/ySM 6WyV7V008FTAzSeP3khcXBwhISF069aN/Px8/va3v12XabiVFi1a8OSTT9KtWzdGjhyJm5sbubm5VY7jdjw8PHj zzTeJi4ujbdu2bN26lTfeeMM6xPCaXbt2ceDAAbp161blOR7ff PPNLdsRERGBjY0NHTp0YM6cOdSuXfuGx6hWqxk1ahT5 fl06NCBgQMH4unpaf2N fj4EBkZSUREBB06dKBt27Z3fIxC1LRfVrS6pkSvrzL06mZKDWX YazQ3LaXr6/UET9RxY0/SEfb/9xh1vTxp0uC33zdqQ1rgNno4prQM8mb/E/ugAHTbdlOw4BOUq0XkTH0XQ1LlUCt1bVecejw85b1vRWW5w5nT d/KgPiGEeNBKSkp48803GTVq1CNz81NeXk7jxo3Z9lk Gg0sWVOZ Vi/Dfp2B/fasPxrsFFBn26gKODsBG PhYoK6BbpQVpa2u/6KdoVFRUcPZZMw4YNKczJZfrmc3x77n/L90xszeX8Il5eeR57NewY0wyDvoSey7OpsMA/utozZmBXbGxqrKbKI6moqAiz2UydOnXIzs4mJiaG8ePH06xZsw fdNCEee0puPlmvTqB0382rxKnsbPH6YDauQ194KDIev 4U TUJPIQQ4iFw4cIFxkY9w5r5OVzJhy82Vj6t3GyGlf uHLr7wXRIPFZZzSrqZfByh GTPflwyXdVqgH XhkMZfwY zELjA34 mLV RovtXRgYWQY53JKcNba0cTXnfLycl75 ADlZoVVYzrc82TP37P09HQWLlzIvn378PX1Zdy4cTz//PPVNvxQCPHbmM6mkTXidYxnri90ZOv1BF4LZ P8h64PRdABEngIIcQjY/Pmzaz8dDwLpubQyA2grfn6msXqVSQW4BtGgCL0dA2k8waa4nI//0IX369HnQTb9vsrKvEL3mB JTrx u1L2hLX8M9cFgMrPr9GUM5RYa1rHnzb7B PrcugKiEEI8rMzZOeT/I5aitd9gKTOiru1K7VFDqD16OLae9zZ3raZI4CGEEI QCxcu0LFjR0YNzGPm6/DrYcWGMpj2Hqz 1oMDBw48FpmOXzMYDHy2KZHZB4zoblLN10UDb3ew5//6SqZDCCHuFwk8hBDiEVNeXs6 ffvYkfANP53bS9HVyocD1nKtj3 TLjzfoz/PPPPM73pOx 1UVFRw8UoBSSmXOZaeZ304oH8dLW0aevBUgDf1vOrInA4hhLiP JPAQQgghhBBC1LjbBR7SFSSEEEIIIYSocRJ4CCGEEEIIIWqcBB 5CCCGEEEKIGieBhxBCCCGEEKLGSeAhhBBCCCGEqHESeAghhBBC CCFqnO2drmhvb1 T7RBCCCGEEEL8jknGQwghhBBCCFHjJPAQQgghhBBC1DgJPIQQQ gghhBA1TgIPIYQQQgghRI2TwEMIIYQQQghR4yTwEEIIIYQQQtS 4Oy6nK4QQ4v6xWCD7sg6j0UxWVjFeXi6U6k3UqKk6Md9vbqB93 Eh0eFEa5sAq8IsNE 6NYIIYS4CZXFYrHcyYqKotR0W4QQQlAZdKz58gQFhQbOnSugrM xM61Y ZGWXoLaBRo3ceWlgS zsJGkNQPY6VKcnYHFtC203PujWCCEeQhaLBV1pKU4ODtjYyLmz pqjVt 4Uk4yHEEI8JBTFwncHfmLbtlRUNipat/Khgb8bLYM80evLKSgoJeXHPI4lZ HrW4vuzzamoqKCO w/ v3yfhGLWQ 2Tg 6JUKIh1ReQSEHjiQT1iqYul6eD7o59yR/2RcUb9pOvU/fw8770TwGyXgIIcRDYvWa7zlzNhdHBw1dujSkY7g/NjaqKuuUlyvs y6DZs08sFXb4FLLHgft4zXsqsJkovBECsWnUzFdLcbR1wfXoKb UCmgIKtXtdyCEEA8Zi6kcAJXG7rpl5dlXUGnsMBw9QcaL/0edyJeoO38mKnvN/W7mbd0u41HtuSaLxcL /fuJiIggKCiIiRMnkp fD8DVq1eZM2cOISEhdOnShfj4 Bv21GVlZREdHU1QUBCvv/66dXuAU6dOERkZSVBQEDExMZSWlt62TUVFRQwePJiAgAD27Nlj fV1RFObOnUtAQADvvPMOiqKg0 mIjY2lQ4cOBAUFER0dTVZWVjV8MkKIGzEYDEyaNIlJkyZhMBiw WCysWrWKgIAAVq5cSUVFxQNpx/1WUQHudRxJ TGPt97sxDMdG1wXdOj1JoYMX8eUv27nhYFr6PvCaro9H8elrJJ qbYuiKGzYsIEuXbrc0XmwvLyc5ORk5s fz5///GcKCwurtT2/lrV1L7u6DOHImBmcmDafpMhJ7Ov3GsfemF0t2Z9z587RtWtXAg ICrvt3 PDhO97P /f1frCyFqzqmUNDbv3EtRsY5NO3bzQ0qqdZmutJRvd wm8UhylXNIRUUFF7Ius/O7g2zavouiEt0N9202mzl49DhrN25hzYYtHD5 8q7PRTnzPiJr4gwsRlOV1ytKDWRPncNPf4xCXdsVhzYhFKz8F1 f/taFyXO4jptoDjx9//JEVK1YQGxtLcnIyvr6 fPXVVyiKwpIlS2jQoAFHjhxh8eLFfPHFF1y6dKnK9qWlpSxYsI BBgwZx4sQJ2rRpw5YtWwDIyclh0aJFTJs2jeTkZBRFuaOTemFh IXl5eQBkZmZaX09LS7Pu28/PD0VReO 991i5ciXDhw9nzpw5nDx5kgULFjyQGxEhHkdJSUksWrSI/v37M3DgwMdiLK5KpSI9o5D4hFSmvdUZe/vrR8GeO5/Piy tJeOnq1Ver6iwMGbcJkym6stK79ixg5kzZ9KvXz/mzZtHSkoKsbGxmEymG66/cOFCIiMjWbt2bZWOovup5V/H4h72JBv9OrG3zyj2DxxH/JO972lfjRs3Zvfu3aSkpPDuu 8SFRVFSkoKKSkphIWFVXPLhRD3Q1FJCQ4O9rjWcsbDrTZZl3Os wcHJMz CSkXrloGofpE1TT51hu9Pp2Bjo8LGRo2Dvf0N9/1DShq5BYX06daFLk 3I tyDjl5BXfVPrchA9AfOmYNKEyZl8id/wnlWZfx/vtkGu/6Goc2wTTZ w3BJedwG/bHe/8wHqBqv6LrdDoiIyPx9/dHo9EQGhqK0WikrKyMhg0b0qtXLzQaDX5 ftSvXx z2UxJSQnjxo3jhx9 IDU1FScnJ8LCwlCr1QQGBpKTkwNAcnIyrVq1olmzZmg0GgIDA /oIpefn09ZWRkNGjTg8uXLWCwWFEVh27ZtVFRU4OTkhJ fH3q9njNnzjBw4EBGjx5N//79mTZtGsHBwfet11WIx1lubi4ff/wxTZo04S9/ QuOjo5UVFSwZcsWunTpQkhICJMmTSI/P9 aoRg fPgNs6D5 flMmjSJkJAQIiIi2L9/PxaLhfXr19O1a1diYmJo164dzz//PEePHrW2obCwkNmzZ1 XcT1 /DhDhw4lICCAiIgI6zaKorBy5UratWtHREQE0dHRDBo06K56/YuLjbi7OzLk5RDatPG9btnKz4/xysj15OdXzfBWXgxVXMnRk55RNSC5V4qicOTIERo3bswrr7xCr 1696NatG2lpaej1 htuM3ToUI4ePcrLL79cLW24E0Z7LSeDW7Pn2R4cbfsUOXojhqw cyguLyNlziOz4vegyLlb7 xoMBmbMmMF7771H//79OXfuHEePHr1hlh/gyJEjvPDCC4SEhLBixQoURblhRuX9998HIDU11fp9/mWm6dy5c0ybNo2PPvqIkJAQXnjhBdLS0oDK7/rEiRMJCgqq8t08fPgwEyZMsC775ffZZDKxYsUK2rVrR5cuXdiw YQOKotzw IT4PSjRl1LL2RmAul6eGMqMFOv0/HQxi0uXcwhp3gwHbdWqeKHBQfTp3hkHBwccHOzR3GAYlMlUTta VHJo28MfF2Qk311rY2dliKCu7q/ZpGvnjNWU82X di25PIkVfbyb7rzFkT4tBXduVok3bOdf1RdI69av813kAac/058LIN1AKq f8fz9Ue ARGhpKp06dgMrsRUJCAp07d8bJyYlBgwbh5uYGVAYRjo6O1K1b F2dnZ bOnUtgYCBpaWkEBQWh0Vw/bu3kyZO0atWqSjR6Jy5evIhWq6Vjx45kZ2dTVlZGRkYG27Zto2 fPngC4ublhb2 Pl5cX8fHxbNnbKyMp577jkiIyNxcpJJi0LUJKPRyCeffMLZs2e Jjo7G07Ny4tyRI0eYOXMm3bt3JyYmhpMnT7Jo0SLKyyvHw2ZkZ NCvXz/Gjx/P6tWr2bBhAyaTiUWLFnHy5EliYmJo3749s2fP5sKFC0Bl9lSr1 TJz5kxUKhXr1q2z9uafP3 esLAwxo8fz86dO9m/fz85OTnMnj0bLy8vNm3aRIMGDfjoo48oLi4mMTGRefPm0a9fP8 aNG0d2dvZdH3vauQKWfPpfLlwsQv3z8CpFqWDJp4fp1iOOvfsz iOjT/LrtKiosPNW PpMmdsRsrp7OEbVazdtvv8369etxd3enuLiYU6dO0aRJk5ueB3 18fLCzu/6CXFOyfOsTtWI9786cx5Kxk3h/6my6e7Ul/rP7U9FKr9fj5eXFunXrcHFx4eOPP2bevHnWLP 1TDpAeno6n3/ OQkJCezevZvExMQqGZX9 /fTqVMnunfvTl5eHnPnziUqKooTJ07Qu3dv3n//fWswfeLECZ588kmSk5MZNGgQX3/9NYqisHr1asLCwjhx4gTTp09n fLlFBcXA3Dp0iWio6NJTk6mUaNGLF26FEVR Pbbbzl16hS7d /m66 /trbt18fXuHHj /KZClGTDGVlmEwmXJwrz2FeT7hjY6PiYtZlfkhJxd/XB/96dW 6fYlObw1afk1XWkq52YynR53f3E6Xns/i8odnuTJrAbX6PIfb0Bcp3pRA3qKlOD3VBqfwdtZ1leISSv97n MK135C/bM0jM yqxsYwKIpCXFwc9erVIzg4uMqy1NRUli1bxuDBg9FoNKhUKpyd nVGr1aSnp1O/fn3ruhcuXMDT0xODwUBJSQkeHh7WZenp6bi7u9 2LRkZGbi5udGuXTsyMzMpKSlh8 bNBAUF4e7ujre3N 7u7jg6OjJ16lRatGhBdHQ03bp1Y vWrVIxRoj7YPv27axfvx6tVkutWrWsrx88eBBfX1 ioqLo3bs3Q4cOJTEx0XqD3759e3r27MmQIUNo374933//PRkZGSQmJjJ06FB69 7NSy 9hNFo5MyZMwB4enrSt29fnn32WYKDg0lPT7fe3IWGhtKjRw8GD BhA06ZNSU1NxdPTk/Xr17NgwQICAgLw9/cnPT2d3NxcDh06RNOmTYmKiqJHjx60b9/ ro/d3l6Nex0HQttUXviOJWcRMWA1y5ZX9lyfPHmF9f8 dcNtEw9m8uFHSVy4WHTX73s717I5p0 fpn///jfsEHoQLtZvgNnWlh5bNzBh3t8Z 8G7OOtKmPnuB6x 5TVOBbdiV/eezJv2bo28v7OzMx06dECj0eDu7s7ChQtp3rw5Go2G8PBwa5Ye YODAgTg7O Pj40Pfvn05duyYdZmiKKxdu5bOnTvz5JNPkpqaSt26dWnfvj1q tZqOHTuiUqnIyMgAoG3btoSGhqJWq2nUqBF5eXmYTCbs7e3JzM xEp9MRFhZGbGys9Tfk5 eHl5cXGo2GXr16kZGRQW5uLklJSQwbNgxnZ2c8PDwYMGAAe/fupaKiosrxCfF7YCgzoigVuDg5AuCg1eLp4c7p1MqMXkiLgJtu W2Y0Vglafq24RIetWm3NlhjKjJSbzddlT 6EjaMDT0x4DXNeATn/iMV99HDsmzYiZ95HlB47iUf0/1Grbw/cXxtGs0PxeESPAqBg6WqMKY9GdrJGAg9FUVi8eDEqlYo//elPVWa4p6amMmfOHN522aNGlSZTuDwcDVq1dxdXW1vpaeno6fn x9lZWVcvXrVejK9tu61XtGbMRqNZGVl4evri69v5RCG48eP85///IeIiAiysrLw9va27rdu3brExsayfft2WrZsSUxMDD/GO1fC5CiFt77rnnsLW15bPPPqO0tBSj0ciVK1fQaDTWmyAnJyf MZvN1lfbs7OyoU6cOiqJgNpsxm83MmTOHgIAA vTpQ3Z2NjrdjScG3sgv39NisRAfH0 PHj0ICAhg6dKlN133XtiqbXB21qA2V2ZxjCYzavWdZ3aNRvN1w 7B K4vFwoYNG4iLi2PKlCm0a1fZ07Z /Xrr8KAHNRHf51ImH/5pGEM/X4rR3p6NLw7BbGuH3smZXd17ceipTphtbXn9n7PvS3t27tzJH/7wBwICAhgxYsRN16tfv741UweVQfX58 fp378/KpWKrKwsXF1drdkjGxsbVCrVbb 3kZGReHp6MmjQoCpDrX7Nw8MDZ2dnDAYDRUVFOP iB9fR0ZGrV6/edB6PEI y4hJdZSf3L7K2nh6VHdchLQKwv8X521BmxKwo1qClqETH q07WP3vb9m4fReFxSWoVCrrMKziEh1qGxscHe/tYabawKY88Zc/UfjFekp27KPugpnYODuRPXk2SlEJzl3CUXu4o h0lB6s/K2bMi9RsnPfPb3f/Vbtgce9Bh3X2NraYv/z5B29Xk9eXp41A2JnZ2e9uBcXF6PX6/H29r5le8rKysjMzMTZ2RkvLy/UajX/ Mc/8Pf3p0mTJqSlpeHr64uiKEybNo2YmBhMJhP /v6MGDGCnJwcioqqvydRCFFV165deffdd3n11VdJSEhg /bt1uGPiqJY51np9XpsbW2vK9lXXl5OQUEBarUaW1tbbG1teeON N0hKSiIpKYkDBw7Qq1eve2rb fPnmTdvHoMGDeLMmTNERUVZl9nZ2WEymX7TDZt7xgn6PqnFZsd mAGzVai5fvn2Q5OSkwde3stPE2 vGwwDuVVJSEnPnzuXVV1 13hhDZYZp fLlLFnBEjRjyQXvH6F37CPT X2Nen8PHrU2h54hj91q hTn4e707 M8NWLuH5bd9ifx CorS0NBISEoiLi7NORr ZjIwMa1CRnZ1NXFwcY8eOxcXFBajs CorK7MG1dee0eJ8kyEe1zg4ODBixAi2bdvG3LlzWbZs2Q2vW3l 5eeh0OhwcHPDw8MBoNFqXlZaWUrt2bclyiN8lfakBtbrq5HCjy YTWXoOHW 1bblui04MFHB0cAHB1cebFXs8x7IUI j3/LJqfr0e2P1 TCouKsddocHZ0vLfGqlS4DuhFrb49yIv9DCoseIwZgTH1PLkfL MW SUNcnu2Ijb0WO18v62bll7IfieFW1Rp4XAs6HBwcbhh0zJ8/nxkzZlwXdBQXF2MymaxDLK5VrIqPj0er1VK/fn20Wi12dnacOnUKk8nEl19 SWBgoHXOyM1cq2jl6 uLi4sLfn5 XL58mUGDBlFeXm5dVqtWLby8vPj3v//Nl19 SUJCAgsWLKBp06a3DW6EEL ds7MzdnZ29O3bl6eeeoply5aRmZnJ008/TWZmJosXL2bLli188cUXhIeH4 PjA8ChQ4eIj49nzZo1HDp0iLCwMBo0aEB4eDjr1q1j7969HD58 mLfffvue5l9AZeb0WvY0KSmJ06dPW5e1adOG1NRUli5dSkJCAo cOHbrr/Wvr 5L56Up0P5zBoiiEBHvRppUPz3Vvgp3dzWui6/Umyk0Ko6Pa0bqVzz0d240cPHiQ6OhoQkJCaNWqFYcOHSIxMZGC ggLq1atHeHg44eHhtGzZ8rY122vK8dbtOBoWTpv/HiQybjFBPxwHLHzb/yX0jtUbhN1KWVkZGo0GFxcXDAYDZ8 erbL8q6QqfTkZ2dTUJCAmFhYSiKwvLly ndu3eV62HTpk1JT0/n4MGDKIpiLYjQoEGDm75/aWkpEydOZM ePVgsluuqwGVmZnLlyhVMJhNbt24lMDCQJ554gtDQUJYvX45Op yMvL49vvvmGzp07PxZV5MTj51pFq19ODi/R6dFoNLcdEqUrLUWttsFBe OKVk6ODpQaDOTkFXA5J4/0Cxfx8/W56/nIv6R2dcFrajQ2Wi1Zk/6OS89u K2KxWtaNHmxn3G6QVsKVnyJ UqedRuV1v6ReI5RtZ5hjh8/zuLFi5k3bx4tWrQgICCArl27cubMGZYtW8bu3but6ehrVTwMBg MzZ87k1KlTqFQqXn75ZeLj4wkJCSExMZHx48dXfjEcHBg2bBgL Fiygbdu2GI1Ghg0bdts/bH5 PllZWTRs2BAHBwe8vb159tlnCQ0NrbJMrVYTFRVFZGQksbGxTJ w4EU9PT9577z38/Pyq82MSQtyCq6srI0eOJCsri1WrVtGmTRtmzZrFzp07mTp1KsH BwURHR1t7jn18fNi8eTMffvghw4YNo2fPnmg0GiZMmED37t352 9/ xqxZswgNDaVu3ZtPHryVgIAARo8ezaZNm4iJicHNzc0ajISHhz N58mQ2btzI559/jvYexvU6NmmEoi/F//XRFOxLxN7eFq2DHQ4OttRyub4H2tbWBlvbytN3Tq6eTd epVate0vr38iBAwcoLi5m//79REVFMXLkSEaOHGmtovQw OqlV1DUatr t3JCtO lC8x4eyI5nj5MWbCE463b3WYP1aNly5a0bt2ajh07MnToUNzc3 MjNzbVmE3x9fRk8eDA9evSgU6dOhIWFkZGRwY4dO5g2bRrNmze 3DltzcnJiypQpLF26lJCQELZs2cKkSZNwvEXPqaOjI PHj2fVqlUEBwczefJkRo0aVWXI8jvvvEPr1q05f/48w4YNQ61WW6twde3alT/ 8Y907dqV8PDwGv 8hHgQflnR6ppinc46fOpW9KUG7O3t0d6klG69ut54eriz47tEd h88RD0fbwIaN/zNbXZoFYT7z5mOKzPfxyE4kOKt/yFn3kcohUVkvTkL/cEjAKjdXKnVs9tvfs/7QZ5cLoR4JBkMBqZPnw7A7Nmzcfg5DX6/KYrClStXqFu3LoqiEBMTw4kTJ1iyZMltM7JVlJvJWPQp tRzBLzzV1ZvzSRuxVFat/Lh0OHry8KOjmrHsrjKi876fw3G2/v 9fI/aBc37KC5pRFljk4M fxTIjZ VWX5uCVrsCs38c/oVxlY/P0DauWDd/jwYdatW/dAfx9CiHtnzs0nc/g4dHsSb7qOys6Weh/F4DZ84EOR8bhdFvz6p1QJIcR9NGrUKL777ru73u748eNV/h8QcPOqJDUlJSWF8 fP89Zbb/HKK69gNBrZuHEjL774IqtWrSI6OvrOd2Zni8pWjUM9X1KmzqJT aCi91gxi287z1sDD2UmDTl85l Tz1ccZHRWG2VzxWAUdABq3WgTtPc7R9h3Y3b0XXf zDWddCRaVisQOXSh2daV2YSF1QoMedFOFEOKe2T7hTt1/ziJz6BjKTl9f6MjW6wnqfTyXWr26PRRBx52QjIcQ4pH0sGQ8TC YTa9eu5dNPP8VkMjFgwADGjBlD7dq3nrB4IyogY ESLOXlmIt12NWpzRpTEBs3VZYBbtrEnZxcPUVFZahtVEyd0pmI 3gGPXcnv8qISVvcbx/g3ZlDm4IiduZyQ8ykUubqR5lVZvbDroX18/UIrXFs2e8CtFUKI36Y8 wo5cxZSsPprLGVG1G6uuI9 BY8xI7D19Lj9Du6j22U8JPAQQoiHTHn2FZIHR1HvlZdYVeDPNx v N5m98zMN fHHPD6OjcDnMct0/JLZUMaECbEs7j8Ub62atxo5sy3XSEKekcAfvucLcwYhb41 0M0UQojHigQeQgjxCLKYylFKdPxUpCLpUCZQWTI3tE1dnJw02N lJ9aHSC9kk7jnG1h8ucs5oobZaRUdvJ3o9E4JvWPAjM/RACCF LyTwEEIIIYQQQtS42wUe0mUmhBBCCCGEqHESeAghhBBCCCFqnA QeQgghhBBCiBongYcQQgghhBCixkngIYQQQgghhKhxEngIIYQQ Qgghatwdl9MVQgghhBBCiHslGQ8hhBBCCCFEjZPAQwghhBBCCF HjJPAQQgghhBBC1DgJPIQQQgghhBA1TgIPIYQQQgghRI2TwEMI IYQQQghR4yTwEEIIIYQQQtQ4CTyEEEIIIYQQNU4CDyGEEEIIIU SNsz2X/hOlZQYqKuQB5kIIIYQQQoiaoSq8etVSUVEBgMUiwYcQQgghhBC ieqlUKmw1dnYScAghhBBCCCFq1P8DN9fnbp3Gih4AAAAASUVOR K5CYII=
https://i.hizliresim.com/dcvzog1.PNG (https://www.hizliresim.com/dcvzog1)
üç deplasman takımı da turu atlayacak inş.

1-0 ile uzatmaya götürüp bitireceğiz bu işi

sabırlı destek ve sakin oyun

AyhanPe
17.08.2022, 19:31
https://forum.bordomavi.net/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAx4AAACHCAYAAAC Yu48oAAAgAElEQVR4nOzdeVxUVf/A8c/MwDDs yKLiI6KgLiikFtqmmtZVpapqdVjT2X68ymLrKzU1FBTs8yl1Gz x0ZRKU9TcKssVFxAXdhBkX2cfZub3BzFJ4g5pT f9elk6d/vOZeZyv d8z7kSi8ViQRAEQRAEQRAEoQlJ73QAgiAIgiAIgiD877Npqh1b LBbqOlMkEgkSiaSpDiUIgiAIgiAIwl2uURMPi8VCoUbDvvJyfq 6u4mxVFQDtXFzo5exCX3d3fB0cRBIiCIIgCIIgCP8wksYa46HW 65mfncWmoiJMRiMSiQQLgMWCjUSC2WIBGxse8/Xl1eAWONrZNcZhBUEQBEEQBEH4G2iUxKNQo HBpNNUaDS1CcbvLIAM8JPLGeztTYSLC vy8rloqiG fSS Dg63e2hBEARBEARBEP4GbntwuVqv58Gk05Sr1ZjNZrBY4PfxHb ZmM8M8PdkZcw/T27RlsK8f7yqVVFRX82DSadR6fWO8hyaTmZnJ PHj2bp1a5MdIy4ujj59 pCent5kx7iZ93H06FHGjBnD0aNHGz0OrVbLtGnTGDlyJOXl5Y2 / spLS1l6tSphIaG8sEHHwCQkZHB2LFjUSqVf3k8giAIgiAI/yS3lXhYLBbmZ2RSrlJhNptrB5NbLJh/TzqGe3szN6I9NsD ggL2FxbgZGuDyWKhXKVifkYmV twMRgMbN68mWHDhqFUKomJieGTTz5Bq9XeTsg3xWw2c nSJQoKCq4a590iPT2dPn36EBcXd8Wym3kfFouF9PR0SktLbzqG I0eOoFQq6/0ZMWIEP//8c5Ofv7rPy4ABA1AqlQwYMID4 HhMJpN1nY0bN5KQkMC4ceOIjo7GaDTy6aefkpKSwpQpU5o0PkE QBEEQhH 62xpcXqDRsLHwUm1PByABHCQS1GYzD/r48E54BJgtlBr0PHf8GF9064arjS3 trbkG41sLLzEv5sH0czR8Yp9b9q0iZkzZ9KzZ08mT55MRkYGix cvpqSkhNjYWGQy2e2EfkNatWrFzp07m/w4Te1m3ke3bt347bffbut4/fr1Izw8HIPBQEJCAs8ywrV64kKirqtvZ7NSaTiRUrVrBkyRJ69 uzJ4MGDOXr0KK 88gqFhYVMmjQJnU5Hamoq7dq1Y9KkSXh6elJeXs65c fo2bMnzzzzTJPEJgiCIAiCINS6rR6PhKIiTAYDZosFidmMwmIh IeYepGYzz7VshcQCFiyojAZsbWwIdXXDwcaGMEdHZBYLJoOBhK KiBvedlJREs2bNmDFjBlOmTGHu3Lk8 uijFBcXU11dTV5eHlOnTiU8PJzw8HBmz55NRUWFtZxn6NChzJs 3jy5dutCrVy/27t3L8uXLCQ8Pp1evXhw6dAioTXBCQ0N59dVX6dWrF126dGHNm jWYTKZ6vQiJiYl06NCBBQsWYLFYuHjxIvfffz/Tpk1Dq9WSnJzM PHjCQ0NrdfaXl5ezsiRIxkzZgyvv/464eHhDB06lJMnT17xnk0mE/Hx8dZW 6FDh1p7C p6E9566y1GjBjB8uXLb/jn9OfeEJVKxXvvvWeN5cUXX7SWe9UdZ9OmTbfwiag1YMAApkyZ wiuvvMIHH3yAq6srhw8fvmI9nU7HihUriImJQalUMnbsWJKTk6 97rv8sKyuLb775hgEDBvDhhx8ybdo0Vq5cyYABA9i8eTNpaWnM mDGD77//nqSkJLp3787atWt55plnOHXqFD/88APt27e/5fcrCIIgCIIgXN8tJx4Wi4XdpaVgsSCzWOjv6cmUkJYkFRdjI5 GwJTuL5WfPoDeZ2F1YiBpYnJhIoUrF/tJSa1nW7rq//0n37t0pLi5m6tSpbNy4EbVazaxZs1iyZAl2dnYsXLiQEydOMG/ePF588UWOILvv76a v26enplJeX8 KLL2IymXjefJysri5ZdfxmQy8cknn1D1 3S/NTU15OXlMXnyZNq3b8/ixYuvuFFu2bIlkZGRJCcnU11dTWpqKunp6cTExFBcXMwrr7xCb m4u//nPfwgPDyc2NpZdu3ZZtz9x4gRubm4899xzFBQU8OWXX6L/0xiX48ePExsbS0xMDCtXrsTJyYnZs2eTl5dnXWfjxo0YjUZatG hxyz 3L774gs8//5xhw4bxyCOPkJSUdEv7uh6z2Ux2djaVlZXY2FzZubZ161bi4uI YM2YMixcvpqCggAULFuDt7X3Vc21vb3/FfnJycsjLy Pee /F2dkZAGdnZ7p3705mZiYlJSU8 eSTREdHExISwrJly jTpw TJ08mJCSE6OhoVq1a1STnQBAEQRAEQah1y6VWFouF0xW1A4TNF gtnyssxaDQM79CRHq5ufJaTQzMHB7KPHSVRoyHayYnYrlGYzWa 7tKVV86cIUOr4XRFORaL5Ypnezz44IN4eHjw/vvv8/rrr2NjY8OgQYN488038fT0ZNGiRdZ1CwsL2b59OxkZGRgMBgDC w8N57bXXUCgUJCUlkZmZyfTp03FwcCApKYns7Ox69f8vvfQS3b p1IyIiggkTJnD48GEeeOAB63JXV1diYmJYt24dubm5HD9 nICAADp37kxiYiKpqamsWrWKvn37UlhYSHp6Onv37qVTp04A3H///UyePBmAtLQ0MjIy0Gg09d5zt27dOHfunPXfOTk5zJs3j4KCAut rr776KuPHj7/lZ6FUVlayb98 oqKiiI2Nxc3NjZKSErZt23bN7bRarbXXAOCBBx5gzpw5DSYCsb GxxMbGWv/dunVrhg8ffsV6jz76KI8ihQ29uTmJjI/v37MRqNVz3XR44cYfTo0dZ9fPXVV5SUlAAgldbPox1/L G7ePEiw4YNw8fHB61WS/fu3XF3d8fNzQ0XFxd8fHyIjo6 kdMnCIIgCIIg3KLbe4CgxYLl90Hll8xmSgwGhvy4GzdnZwY1a8 aTQc0p0OuRFhcxwNcXk6kGCxLaODuzJTqaTTk5LMzMaHDXUqmU Pn360KtXL3Jzc/nyyy/5/PPPcXZ25s033 TChQssWLCAQ4cOUVNTA9Te4NaNN2lof3MW2InZ0dCoXCus86Eo mE6OhoVqxYwcGDB0lOTqZLly74 /uTmJgI/HGj6 LiQuvWrcnIyGiwNOhq41N0Oh3r1q1j7dq1FBcXW1 //D05OTnd1gMYLRYLNTU1BAQEYHcTz1KRy VMmDCBkSNHArXvUS6XN7hu3RgPuVxOly5diIyMRKFQXHEuKioq Oijj9iyZQuVlZUABAQEYLFYrnqu3d3dWbdunXUfSqUStVoNcMX Pvu714ODgG36fgiAIgiAIQtO45cRDIpHQ3tWNo6Ul1BVK9fL05 NU2bfGyU2Ank2KxQKiTM/28vDFjwQJYLLU3h1KJhMPFRUS6ezR4Iz1lyhRcXFyIjY0lODiY qVOnkp fT0pKirUkB DHH3/EwcGBZ5999lbfSj16vR6dTtdgaVBdudWaNWvQaDS88cYb2NvbY 2trC/xxo1tVVUVqaiqhoaEN9ghczf79 4mLi P9999n PDhfPvtt/V6DhqDRCLBxsYGlUqF0Wi84fhkMtkNj4MYMGCAtSfjWr7mu //57lixZQkxMDIsWLbL2vFztXNvb29OjR496 2nevDkBAQHs37 fIUOG4OzsTHV1NYcPHyYkJAQ/P78bilsQBEEQBEFoOreVeAzw9ORIcZH1uR1jAwPxtVMgkUioMf 3R myWSK4Yx5FaUc6ekhJei2jfYOKhVCr56KOPqKqqomXLlhQXF7N v3z7uv/9 5HI5Wq0WrVZLUlISKSkpnDlz5rZatufPn8/IkSPZtWsXOp2OPn36XLFOXbnVb7/9Zi39AejcuTOtW7dm9uzZ5OTkcPr0aVJTU3nedvqldBp9MBteN T9uzZw4YNG276fRw9epQlS5ZY/x0YGEh4eHi999C3b18WL17MnDlzCAsLIyEh4aaP0xh0Oh06nY7 z589TXFxcr9zraue6IS1atOCRRx5hyZIlTJ48mU6dOnHixAleU XXn75ZYKCgqznVhAEQRAEQbgzbqvUarCvL3PTUjHr9VjMZgIUD lgsFqQSSe3cuhZ 7 Ww1Es8JEC1qQaJXM5gX98G9z1p0iRatGjBp59 yg8//ICrqyujR49m0qRJeHl58corrzBz5kxefvllhgwZQps2bdBoNFc ttbqeiIgIli9fjkajITY2lg4dOpCVlVVvnbpyK0dHR2vpD9S2u MfFxbFgwQLmzp2Lt7c3c fOZeDAgdYB7Ddi4MCBPPPMM6xdu5YWLVrQoUMHTp06hVqttpZx XU9iYqK19Atqx2KEhobWew/jxo2joqKC9evXk5OTg6 vb70B7H VcePGkZ2dTVxcHFFRUbRv356jR4 i1 uveq4bIpPJmDRpEv7 /nzyySf88ssvhISEEBcXxwMPPHBbpWmCIAiCIAhC45BYbuPJbha LhTdOnyJSYU9nd3d87R1Iq6zgk7NnqTIaGeDvTzdvH4oNBrp5e 2EBTGYLCRdz e/FXML8mjG7fcM9HnUyMzN5 umnGTFiBP/6179QKBS3Gm6DNm3aRGxsLF999RXdunW77vopKSlMmDCBl19Yb Kie5GGo0GtVqNt7c3JpOJOXPmsGfPHj777DNatWp1p8Oz l8414IgCIIgCEKt23qOh0QiIbZtKG3c3fG1twcsxJ5IpGuzZmR YzKzIycbTXkF8Xi4SJEiA9WmpvHk2hXyZjNi2ba/bGh0SEsJbb73F5s2b70ir/OV27drFe9h4uLC927d7 jsdyOH3/8kdGjR/Ptt9 ycuVKvvvuu v2KvzV/lfOtSAIgiAIglDr9ma1ApwUCtr9PlvUnqxMUmtq0Bv0GE0mtGY z poaTpSXs NiLi62tnycnYWLmxvfR8fgdAPjH8rLy1m fDlDhw694zfGp06dIj09nTfeeIOgoKA7Gsvt6N27N0lJScyaNQ uAhx9 mBdeeOGmBsI3tf Vcy0IgiAIgiDUuq1Sq8tp9XpmJyXx34JL1Oh0SG1tsVgs2BgMm OVyTEYjNjY2jGrZktdD2 F4E4OuBUEQBEEQBEH4e2u0xANqx3wUqFVsz8tjZ0EBp0pKkACR Xl7c79eMIQHDne3nMoBEEQBEEQBEH4 2nUxONyl89kJZFIRLIhCIIgCIIgCP9gTZZ4CIIgCIIgCIIg1Lm tWa0EQRAEQRAEQRBuhEg8BEEQBEEQBEFocjZQ 3RxrlNwtXrbb00fjSAIgiAIgiAIf0vPDIu55nIxxkMQBEEQBEE QhCYnSq0EQRAEQRAEQWhyIvEQBEEQBEEQBKHJicRDEARBEARBE IQmJxIPQRAEQRAEQRCanEg8BEEQBEEQBEFociLxEARBEARBEAS hydnc6QAEQRCEK9XNdG42m6ipqUEikWBrKwdAIpHcydAEQRAE4 ZaIxEMQBOEupKquIvFMPsfP6VEZZdjLpXg4GOjd2R1lq2BAJCC CIAg3ymKxoFJrcHSwRyoVBT93iniAoCAIwl1Er9cTvzcHO1tbN DoTEik4KmyQSqBrhA/f7MrE0UHGfV1daR7kd6fDvStYLBYsFjMgwWQyYWtre6dDEgThL lNUWsbPh48R3bkDAX6 dzqcW1Ky6gsqv0ug apF2DbzudPh3BKR8gmCINwFLIBOpyN TyYBPs7UmCy0bu5MRm41eqOZ3DwV 47mExXhha nPRt2l5J8/tKdDvuukHRsB3nphyi5dI4juxZhNpvvdEi3TavVotVq73QYgvA/w8fTg5FDBt61SYfFYMRiMDa4zJhfSE1JGfLmgVTv/YWCWYuw6A1/cYSNo9ETD4vFws8//8zQoUMJDQ1l6tSplJaWAlBRUcHs2bMJDw nV69ebNnYY6XPLy8njxxRcJDQ1l8uTJ1u0BkpOTGTt2LKGhocy ZMweNRnPdmCoqKhg1ahRKpZJ9 /ZZXzeZTLz33nsolUreffddTCYTKpWKpUuXEhMTQ2hoKC CJ5eXmNcGYEQbhd6enp9OnTB6VSiVKpJCYmhjVr1mAw/D0vwJeTABt35mAnV9Crix9uzrYcTCzkyOki1n6Xys4jl0jYn0u 12sjuX/N5blQbfjpZzaWCwgavo7fDZDIRHx9Pr169bug6ePk1u1evXsTH x2MymRo1pqupqanBJ7ATNVIv1DoprbqMw2hs Jf3zdi0aZP1c6ZUKq94X3W/i5RKJQMGDLAuS0xMZPLkyajV6nr7W7t2LR9//HG9n9WfP89KpZI ffqQnp7OqlWr2LBhw03FrNVqmTlzJunp6aSnpzNz5kyRvAjC75 LOXeD7XXupqKri24QfSTp7wbpMpdbw7c49/HLkeL3vqNlsJifvErsOHCQ 4Ucqq6ob3PeNrncthfM/5OLUN69IKMwaLXmvzSJj5NPI3Fxw6NKB0rUbKNsQD3/DoqVGTzzOnz/PmjVr Oijjzh9 jSBgYFs3LgRk8nE8uXLadGiBSdOnGDlypWsX7/ il9mGo2GhQsXMmrUKM6cOUPnzp3ZunUrAEVFRSxZsoQZM2Zw vRpTCYThw8fvm5M5eXlFBcXA5CdnW19PTU1lW3btgHQvHlzTCY T8 fPZ926dYwbN465c eSlJTEwoULxcVbEO4SrVu35ujRo6SlpbF161YSExPZv3//nQ7rtlgsFgoKCvH2dCAtp4pvd2ey49d8Dp4owMdNga2tDQ5yGZ jNLN90jugOPqzefJ7mvgq2/1qGRCKhMX/97Nq1i7feeosRI0awYMECzp8/z7JlyxpM8CoqKpgxYwaXLl1i8eLFDBgwgLfffptTp041YkT1GQ xGctOP8POu1Rzf TaXTi iLGkp5ckfUZDyEecSF3LmtyXknNuDXqe75eNMmjSJtLQ00tLS2 Lx5M3v37mXPnj1cvHiR fPnM3XqVFJTU/nyyy/Zu3cvBw8epGXLltTU1JCbm2vdj1qt5vjx40RHR18xLufyz3NaW hoHDhygVatWvPTSS0yYMOGWYxcEob7KqmrsFQrcXFzw8nDn4mW NNqdSziEBOrcPr/cdPZ6UwskzZ5FIJcikUhQKuwb3faPrXYv7kyNRHzpuTSgM2Rcp XPAxxvwC/N99lTb7t DQJZI2P39HR00WnmMfvaXzcKc1euKhUqkYP348LVq0QC6X06VL F3Q6HTqdjpYtWzJ06FDkcjnNmzenefPmGI1Gqquref7550lKSi I1NRVHR0e6dOTCYjPDzcmjQkJibSqVMn2rZti1wup127dpSUlF w3ptLSUnQ6HSEhIRQUFGCxWDCZTOzYsQOLxYKjoyPBwcGo1WpS UlJ49NFHee6553jooYeYMWMG7du3/5/ouheE/zVeXl707t3bepN77NixBntb4 Li OKLL3jiiScIDw/n448/trZcl5aWMnnyZEJDQ4mNjWX8 PEcOXIEgIyMjCt6WLVaLW Sbz589n PDhpKenW9dTKpWMHTuWjIyMm3ofFouFrT8X0KGtJy ODuNQSikWoxknSQ3fJqTy Mr/8PjyyeSmXCQs2JlNP6QRFe7FgHsCCPJzoay8jMYaZm4ymTh69C hKpZLx48czdOhQ vfvz4ULF65oxQfIz8/n7NmzPPbYYwwaNIgnnngCFxcX0tPTGymi nSaKjJOfkFl7mYK8woJChmEy4ZcvBel4LfkPN6LEnHelIK0qJL i3B9IP7GaqvLbL0nz8fGxftbKy8tp1qwZYWFhSCQSfHx8eOqpp 9DpdLi6utK fXuOHz9u3TY7O5uamhqUSuUNH2/Tpk1s2rQJuPHP77vvvktFRYV1HwaDgdWrVxMeHs6IESNIS0uzv r5mzRq6dOlSrycnMTGRmTNnWnuMjhw5wuuvv47BYGjwu3C92AT hblKt1uDi7ARAgJ8vWp2OqmoVWbl55BUU0iEsFAd7Rb1tojpE8 MDAfjja22OvUGAnlze47xtd71rsWgbj9/oU8l fS/W g1R8s5X82PfIe20OMnc3Kr7byYXeIzh/z7DaPz0f4HyP4WSPfwlTWcX1D3CXaPTEo2vXrvTu3Ruo7b1ISE igb9ODo6MmrUKNzd3YHaJMLBwYGAgACcnJx4//33CQsL48KFC0RERCBv4IeWlJREx44db3oml4sXL6JQKOjZsyeX Ll1Cp9ORlZVFQkICgwcPBsDDwwM7Ozv8/PzYsWMHO3fuRKfTMXDgQCZMmICjo NtnhlBEBpbSUkJP/30Ex06dKCoqIiPPvqIBQsWWHtb63pLAU6cOMGqVav48ccfSUxM JDU1FZPJxIoVK jatSunT5/mqaeesvbClpaWEhcXx4svvsipU6dwcHDgyy /BGpbsP38/Ni8eTOBgYGsWrWKZ555hvPnz/PYY4 xZs2amyr30Wq15BRJ8PWwQ28w83l8KimXNHhs pyI6nSCZBqU5nLGnljHoVPFHE4pJTWnCqlEQnCAC fTixqtcUQmk/HWW28RHx Pp6cnlZWVnDlzhjZt2jR4HQwLC Pw4cOMGjUKqO31rqqqolWrVo0Sz5 lHl6MviKT1rIBKH2i8A/rQas1Gwj8aR ue3fhsnUb/k9OI7T5I0S4PYmx5BKZiR/edvlVSUkJ /fvp3379gQFBVFSUsKnn35KdXVtSUXXrl0ZOHAgEomEHj16cPTo UevN ZEjR4iMjMTFxeWWj9/Q59doNLJ06VLuuecezpw5w9ixYykoKLBuc/LkSTp27Mjp06cZNWqUtfrgu Izk5mQMHDhAfH2/trWnRogUVFRWUlZUBcPz4cXr37k11dfVVvwtXi00Q7iYarQ69w YCLU 01zNfbC6lUSk7 JZLOXSA4MIAWQQFX3b5KpbImLddyo tdjcuQ/rgM7seldxbiMnwgHmMfofK7BIoWr8QxugtOPbpZ1zVXqdAcPUn Zl1soWf3l36bsqskGl5tMJlavXk1gYCDt27evtyw1NZVVq1bx5 JNPIpfLkUgkODk5IZPJyMrKIigoyLpudnY23t7eaLVaqqqq8Pb 2ti7LysrCy8vrurFkZmbi7u5Ot27dyMnJobq6mu //57w8HC8vLzw8/PD09MTBwcHXn/9dcLCwnjxxRfp27cvP/zwQ6PXTwuCcOtSU1OJiopCqVRy//3306dPH/r374 npycffvghoaGhyOVy7rnnHmtvKcCoUaNwcnLCzc0NFxcXqqqqq KqqIjc3l/79 yOXywkODrZerzIzM/Hy8qJz587Y2dkxbNgwcnJy0Ol0ODs707NnT RyOVKpFBsbG7Kzs9Hr9QwfPpxZs2bd1MxKOoMZNxc7LBbIuqRC rjLgaG/DRbMTk4t3E6nN4VPPe3HRqym8VEF0mBdfbs9AKgUHhYzcYmOTT K1rMplYt24dKSkpPPTQQw02CF0uNTWVJUuWMGjQINq1a9fo8Vw 4/SMmsxaf3aXkrv4K 60/cCblLEuXLubnAwfY8OlqLiSeYOuxo5SlnKLog0V4b76IRWvgwt HPbjo5W7FihXXsxfDhw natSv9 vXDzc2NxYsXI5VKuf/xk/fjynT5 2/q4ICQnBYDCQk5ODWq3m1KlT9OnTp8FjXP55ViqVxMXFNbje1T6/JSUl9OvXD5lMRkhICKGhodZtunXrRteuXZHJZLRq1YqSkhIqKy s5dOgQ48aNw8nJCS8vLx5GH279 Pi4sLQUFBpKSkoFaryc3NJSIi4qrfhboS5IZiE4S7iU6vx2Qy4 fx74uFgr8DXy5MzF2p7ATuGh151W61Oj95gtCYtt7vetUgd7PG d9hw1xaUUzvsQr0njsGvdksL5H6JNPI3PlGdxGzEY7 fG0fbYTnymPAtAycr16M6n3fJx/0pNkniYTCYugjJBIJzz//PDKZzLosNTWVWbNm8dZbb13R7azVaikvL8fNzc36WlZWFsHBwe h0OioqKqwtRnXr vpee3YCvV5Pfn4 gYGBBATUZrMnTpxgz549PPDAA Tl5dGsWTPrfgMCAvj444/58ccfiYiIYM6cOZw/f75RzosgCLevriY KSmJ67D39/f s1Zvfu3QwcOBClUsm4ceOuu6 ysjKMRmODLfmZmZl8/fXXtGvXDqVSyeDBg0lJSUH3pzEDtra2TJkyhbKyMvr3739LpVa Xs5gtmM0WpGYzSQ7N dWxNUU2zij1BaTb QBmsJgx1zWIWH7/08gsFgvx8fGsXr2a2NhYoqKigPqDrqdNm2a9 SwqKmLmzJl4e3vzn//8B3t7 0aNx2g0Yqk iV2uAbfuA0jr3ZNm40eTcv4cR44cZc2azygqKuLdd99B6uWJ55 NPEPTVl3it hQP5YNY9IVoNVeWil3L5WM8fvvtNyZMmGBNvlxcXHjef5 eefmTJlCvPmzePo0aPWZd26deP48eNkZ2cjlUpp0aJFg8f48xi PV1555Ybjq6ioQK/XXzchvJxOp6OyshInpz9aZR0dHamoqMBoNNK7d28SExPJyspCL pfj4 Nzw98FQbhbVVZVI5FIcL7sWu/r7QnUJh3XKo3S6fWYav5IWiqrqtm4NYF1m75ly47daH6/Bv55vVulaNca31f Tdn6b6jefYDAxbOQOjly8eV3MFVV49y3BzZenpirVah/OwaAIfsi1bt/uq3j/lUaPfG41aSjjq2tLXZ2tYNy1Go1xcXFNG/e3Lqs7gJbVVVlLXe4Fq1WS05ODk5OTvj5 SGVSpk7dy7BwcEolUrS0tIICAjAZDIRGxvLnDlzMBgMtGjRggk TJlBUVCRabwThLmRvb8/QoUPZvHkzWq2W1NRUduzYwZo1a0hLS2Pu3LnX3YeHhwe2trYNj l0ICAhg3LhxnD9/vt4A48sbRup4eXkxdepUDh48yMSJE1m1ahV6vf6G34tCLqWq2s CR5GLOZlYg87bHYDARRAVPlx7gB9dOBBtKqbBzIthbQWJqOZNG tmXlpvPkFpxbSYEAACAASURBVKgI8LJp9J7Z3377jblz5/LMM8/w0EMPWXtUYmJiWLduHevWrbPeiGs0GuLi4iguLuadd97Bx6fx5 5ev7a0wIUkvoPqL/1K580fkxSXYKhR88cWXNPP3p0PHTjg6OzN0 HDUGg1lOTmULV2GbtVK7BxtMZsbZ zBsWPH2LVrF1BbmtapUyceeughDhw4YF0nOjqalJQU9u/fT fOnXFwcGiUY1/Ozc0NOzu7m5rVTaFQ4OXlVe/zqVarcXNzQy6Xo1QqKSgo4MCBA3Tt2hW5XH7V70Jd6bQg3O1UG g02Mlm9Qd96vQGFnR2e1/kcV1WrsGDB8ffvsKuLM48NH8RTj47g4cEDcPi9keXP690yiQS3 h4fh uAgipauBrMZ7xcmok/NoGjRCuyUITj374VEYYdtwB/3wIaLl/4W5VaNmnjUJR0ODg4NJh1xcXG8/fbbVyQdlZWVGAwGFAoFzs7OJCYmYjKZ2L59OwqFgqCgIBQKBba 2tiQnJ2MwGPjqq69o167ddS98dTNaBQYG4uzsTHBwMAUFBYwaN Qqj0Whd5uLigo PD1u2bOGrr74iISGBhQsX0rp16 smN4Ig3BmdOnXCaDRy9uxZ9Ho9dnZ2ODs7o9Vqb6insq60ZM ePRgMBrKzs0lKSgJAqVSSmprKsWPHMJvNnD17li1btlxRrlNUV MSECRM4c YMwC09EVehUBDgZcbJwRazycKoIa3wVMjwe/QBurV5h 2KMCpMNnzT7lHCOzSnTaALMR298XK3I69ITduWPo36JN5ff/2VyZMnExkZSceOHTl06BAHDx6krKyMwMBAevToQY8ePWjfvj16 vZ6ZM2eSkJDAk08 SVFREQcPHiQpKalRBxnL5XJqbFti6N G6q5htGvfHvnwoQzp0ZPKg7/yf67edN13kI9atEUzZwHG YuRrf4c 0oVxsFtMWhl2Dvceu315WxsbFi9ejXnzp3DYrFQUVHBoUOH8Pf 3t67TvHlzqqur e6774iOjm6U4/6Zm5sbAQEB7N27F5PJRGZmJufOnbvmNvb29nTp0oVPP/0UlUpFSUkJW7Zs4d5770Umk Hu7k5gYCB79uwhMjISuPHvgiDcrepmtLq8Z6NKpcZOLr9iQPmf qdQaZDIZCrtrz1R1o vdCJmrM34zpiC1V3Bx2kxch95Hiy8/xu NKRQtXU1SUCdK12zAWPjHBEtShR00QcltY2vUxOPEiRN8/PHHzJs3j7Zt21rnJD979iwrV65k79691jKIulrWunnHk5OTkUg kjB49mu3btxMeHs7BgweZMmUKcrkce3t7xo0bx8KFC nUqRN6vZ5x48Zdt665tLSU/Px8QkJCsLe3p1mzZvTv35 uXbvWWyaTyZg0aRJPPfUUy5YtY rUqfj4 LBo0SJrj4sgCHcXZ2dnBg4cyKZNm2jTpg2dO3fmnnvu4YknnsD d3Z2ioqJr9jzUfe PHTtGZGQky5cvJyQkBDs7O3x8fHj11VdZtmwZbdq04b333qNjx 45X3OD7 PjwwgsvMGPGDNq0acPq1at59tlnrT23N0IqlTK8ly nz5djayPh0fuCMWlr2PlLLpNGh P54ED2Pz PrhFurP/qLBMfb8fJs2U4O9ig0Rrw8vJs1IaugwcPUllZyc8//8zTTz/NU089xVNPPWWdFelyly5d4siRI2i1WmbPnm1dt7GfryKRSAgOG 4JMBmfUifj16k7Ft9uoXLAE46frsT2Xim1pOeQXQG4e5tyLGHN yySrcjVGqwbvdOGxsbBollg4dOjB9 nRmz55Nu3btGDx4MG3atGHkyJHWdRwcHOjevTvh4eH1EpI/ /MYj7rneNyIus/vr7/ Snh4OOvXr7 hhrIHH3yQiIgI vTpw0MPPUS/fv3o0aMHUHueY2JiaNu2rXVfN/pdEIS71eUzWtWpqlbh7Hj93gmVRoPCTo79dabIvdH1bpRDxwhr T0f W 9jH9mOyh/2UDj/Q0zlleT9523Uv9aWd8rcXXEZ0r9RjtvUJBYxcloQhH w4uJibG1tcXV15ezZs3zwwQfMmTOnScqFrmfFxhQ6t/OiSmVEZzCTV6Rhx8 5XCrV4uEsx8XRlpfGhmMyWfglsRAXZ3se7uOKn59PkwwuvxsVF Vzk9E9L8PGQ4qTzw/O4FluDDRapBCQSJCYzNVIjlR2cuKg4j6PcFq/QSfg3D7vToQuCINyUmqISssa8QPW g1ddR2JrQ9Dy XiOe xv0eMhEg9BEP6xLBYLx48fZ HChRw9epSIiAjeeOMNunbt tfHQu3A3y27M/Fyd0YqlSCpvZfGYgE3FznnMirpGu5FZl4Vabka nRyIbLd1VvT/1epqsvIPb8fQ kR0Kgx5hdClQ6pRAbO9kh9XMFJga1HZwKU/XHz/OedI0EQ/jfozl4g8/Hn0KVcuGKZrZ83Qcvfx3XofX LpANE4iEIgnBX0en0bN6dhdxOjtxGirOjLReyKvH1tCfA15GCE i1lFVr6dnUlOOifPf6sqqqKypJ0zPoCDJpipFIbZLYOyBT OHq0xMPj tOtC4Ig3O2M YUUzP6AsvWbMOv0yNxd8X7uKbxfmICNr/f1d3AXEYmHIAjCXai6qpKjp/M4elaPwWyDjQ14OZno3cmVNq1rp2b9p5RXCYIgCP8bROIhCIJw F6q7NJtMJmpqapBKJb8/lFAiEg5BEAThb0kkHoIgCIIgCIIgNDkxF54gCIIgCIIgCE1OJB 6CIAiCIAiCIDQ5kXgIgiAIgiAIgtDkROIhCIIgCIIgCEKTE4mH IAiCIAiCIAhNzgZqn5iLmNtKEARBEARBEIQmYgMgsf7n6jQaTd NHIwiCIAiCIAjC35KDg8M1l4tSK0EQBEEQBEEQmpxIPARBEARB EARBaHIi8RAEQRAEQRAEocmJxEMQBEEQBEEQhCYnEg9BEARBEA RBEJqcSDwEQRAEQRAEQWhyNnc6AEEQBKE o9HIgQMH2P7Dt2Sl7UddfRGpBJxcAglW3svgIQ/Ru3dvbG1t73Sod4zZbKaysoqq6moq47/D7kIqAGUPPUjzsHY4Otjj4uKCVCra1wRBEO4WIvEQBEG4i Tm5tKjRw8G3lPK0rfBy/3ypZlUVmfyf7PWMHGiF7/88gtBQUF3KtQ7RqvVkZR8hpjobri4uCDfuQv37GwAVIMG0lrZC r1ez6HDR4kID8PeXnGHIxYE4U6zWCyotVocFArRIHEHiTMvCIJ wl9i2bRvPTezNzjWlrF8ER0/B20vgky9hxVfw7lLY8yusmgu715bw8IO92bZt250O y9VmH J7LWfc2 fXtjZ2V11PTs7O5StWnJh2cfkXyr8CyMUBOFuVFZRyU Hj1NUWnanQ7llFWs2cHHkM9QUFN/pUG6Z6PEQBEH4k5ycHJYtW8aYMWOIjIz8S46Zm5vLJ0snsz6uC L0RZiwAiRRKy2HLDqgxQ9f2gATOXIAqFaScL2Ly5Ml06NDhH9H zodXqKP9 G3bFxRSeTq59zWBAEx6OrJkfAHqzxbqstMbIIkMI6q SWf 8C/b29o0Wi1qtRi6X/6PL3QTh78TT3Y0hfXvd6TCuymIwAiCRX3lNqblUhERui22QP5o Dv1I670N85r BxE7 V4d52xq9x8NisfDrr78ycuRIOnfuzPTp0ykrq80uKyoqmD9/PlFRUQwcOJCdO3disViu2Ed fj7Tpk2jc fOvPzyy9btAVJSUnjmmWfo3LkzcXFxaDSa68ZUWVnJU089RWRk JD/99JP1dZPJxIIFC4iMjGTevHmYTCZUKhXLly nX79 dO7cmWnTppGfn98IZ0YQ/rkyMjIYNGgQkZGRREZG0rNnT95//30qKipuaT LFyofXz8vKYMGECGRkZWCwWTpw4wfjx44mMjKRfv3589tln6PV 6AOLj44mMjOTYsWOoVCpOnjxJaWnpTcUXHx/PoEGDyMjIuKntjEYjPXr0YOFrRej0MGkGnE2Hecth1QYorwJlM Bhr4Ndj0DcGLhXVbltUVETPnj0xGo03dcxrsVgsFBcXs3XrVqZ MmcLWrVuvuX5ZWRmxsbHXvbbfDrPZTFLyGTpPm4L3mNHYPvgQt g8 hM2/n8fvnTdp8fUXtPj6C2yrqrB98CEMTz/LG1vT SbXjh2pej79/lfMZvMNH6/u89DQ51Wv1xMXF8fBgwcb9T3ejsWLF1vjvfzPsWPH/pJj/xXHEYTbcS49k10//UqVSkXC/oOcTcu0LlNrtew8cJAjp5LrXbvMZjN5BUUcOHSMhP2/UKVSN7jvmhoTR0 fYcuOH9m840cSk8/e9DWwbNEnFE2fhUVvqPe6Waul M355I3 N1JXFxSd2lP5xTdUbdoKjXyd/Ss0euKRmprK vXr eCDDzh06BABAQFs2bIFk8nEp59 SnBwMAcPHmTp0qVs2LDhipt6jUbD0qVLeeSRRzh27BgdO3Zkx4 4dABQXF/Pxxx8zffp0Dh06hMlkuqGLXUVFBSUlJUBtq2Kd9PR0676DgoIw mUx88MEHfPnll4wePZp33nmHlJQUli5dik6na6xTJAj/WOPHj2flypWMHz e77//ntWrV2MymZrseOnp6bi7u Pn50dSUhKTJ09GoVDwwQcfMHLkSJYvX86aNWuuiCEsLIxdu3bR t2/fJovtcgcOHGD4vaW0bwtL14GTAxSWwL/HQFQktG0FHcPgX4 DVgdrNsEjQyCmU 32JSUl9RpVbldmZiZjx44lLi6On3/ mZqamquuazKZ Oyzz0hOTmbWrFn069eP999/n9TU1EaLB6CysoqY6G7XXa/G3p78zp344qGnyVP98fqsg3ouFt5cicXEiRM5ffo0e/bsITAwkHfffReVSoWdnR1vv/029957782 jSYzdepUTp8 bf3z2Wef0bt3b1q2bHmnQxOEu0JVtRqFwg4XJyc83FwpKC62Jg cpqRmAhPZtWyORSKzbJJ1P5cyFNKRSCVKpFMVVehjOpWdQWl7B wN730KNrRwqKSigpK7 p FxGPYj2yAlrQmHMzads8Spq8gvxemsazRO RtGpPc13/5c2JSm4jn7ols/FndToiYdarWbMmDE0b94cuVxOp06d0Ol06HQ6WrRowaBBg5DL5 QQFBREYGEhNTQ0qlYr/ 7//48yZM6Snp Po6EjXrl2RSqWEhoZSXFxby3by5Ek6dOhA69atkcvltG3b9oZa JMvKytDpdAQHB1NYWIjFYsFkMrFr1y4sFguOjo4EBQWh0Wg4d 4cDz/8ME8//TTDhw/nlVdeISIioklvjgThnyIkJITo6GiefPJJ7rnnHtLT09FqtZjNZ hISEhg4cCBRUVHExsZaezrz8vJ47rnniIqK4pNPPqnXCFBcXMz 06dPp3Lkzw4cPr9fSbjKZ PXXX nSpQt2dnbs2rULd3d3ZsyYQf/ /XnuueeYOHEiWVlZV/ScHjt2jMjISOLj4zl27BgxMTGsXr2aYcOG0a9fP7777juWLVtG VFQUzzzzDDk5OcTHxzNz5kzy8/MZMWLETbUA79jxLYvfgi07QSEHuS20U8LX39f v3sH Gg96I1wIgVSs2DtNzCoD3RoBwG 8O233zbCT6hWs2bN Oqrr1izZg0 Pj7XXLe6upoTJ07Qt29f7r//fp544gkUCgVJSUmNFg9AVXU1BoOR6moVWoMBtZcXai8vtO7uaD RaqqtVVFerkDYPwueTj/n3848y6/4/YlcZ4ND5gls6tp2dHY888gguLi6cOnUK KOVX6fTMXv2bP773/8ybNgwevbsydatW62fwxMnTjRYAbB48WJWrlzJ448/TlRUFOvWrWPPnj0MHDjwin2kp6dbe/pvpBe rKyMtWvXMn78eDw8PK4Zh0ajIS4uzlphMH36dOLj49HpdMyaNY tFixbx2GOPkZGRgUajYdGiRURFRTF /HiysrKsx0xMTLS l/Xr14vfmcJdR63R4OzoCICfjxc6nYFqtYbcSwUUFBUT1qYl9or6 48Y6tGvLwN73YK9QoFDYIW gtNJgNHKpqISWQYE4OTrg6uyMra0N2j/1XFyPbUhzPKc/T/HbC9D8dIjqLdspnhlH8VvvI3NzQbXtR3IGjiK73yO1f 57jOz j3LpX69gKq 89RPzF2v0xKNTp0706NEDqL2g7d69m969e Po6MjIkSNxc3MD4NSpUzg4ONCsWTMcHR2ZNWsWoaGhpKWlERYW hlx ZVZ55swZIiMj62WjN LixYsoFAruueceCgoK0Ol0ZGdns3v3bgYOHAiAu7s7crkcX19f du3axZ49e9Dr9fTv358xY8bg PuHVRCE21deXk5WVhatWrXC3t6exMREZs eTb9 /Zg1axbJycl89NFHqNVq1q5dS1ZWFm 99RaBgYFUVVUBoNPpWLp0KWfPnuW9996jR48ezJo1y3rDW1ZWR lpaGl26dEGn05Gbm0u7du3w8vICQCaT8e9//5t58 bh7Ox8zXjVajV5eXlMnTqVZs2a8c4776BQKHj11Vc5d 4cu3btYvDgwbz22mv4 fmxfv16OnTocMPnIzt1P67OcOAw3BsD3 6ClkEw4wX4fAt0jgB3V9Bo4ci38O2K2r87OsBLT9X f// /bf407iSvb09Hh4eN3StLSsro7S0lJCQECQSCa6urri5udXrXW4 MVZu/pWTwMEoGD0O1cjWOO7fjuHM79p tpvI/0ykZPIycseP55GARg bvJ 9SITKZrN4 EjNLbvn4crmcDh06cOLEiSuWqVQqiouL2bJlC6tXr aHH36gpKSE4uJiVqxYwZw5c6wVAHW97FD7uVq3bh3fffcdP/zwA8nJyWzbto21a9eyZcsW8vPzKSkpIS4ujokTJ3Ls2DGGDBnC 4sWLr1pmbDKZ2LhxIxEREXTqVNsldq04tm7ditls5uDBg7z88s vW6oC6 Hx9ffniiy8IDg7m888/x9XVlV9YV//etfLFmyBJWqtlspKyuL1atXs3XrVg4cOMChQ4du VwLQmPT6vQYjEacHB0A8PZwRyqVkF9YxLm0TAL9fAn6fZxYQ1T qP5KWP9NoddSYTHh5uN12nI7334vTwD6UvLcEpyH9cXliBKptP 1K2bA2Kbh2xj liXddcrUJ3/DRV//2OyrUb/jZlV002q5XJZGLdunUEBAQQHh5eb1l6ejpr1qzhscceQy6XI5F IcHJyQiaTkZ2dTWBgoHXd3NxcvL290el0VFdXW28aALKzs/H09LxuLNnZ2bi5udGlSxdyc3NRqVRs376ddu3a4enpia vLx4eHjg4OPDyyy8TGhrKtGnTGDx4MAkJCY1eqywI/1QzZ84kMjKSQYMGIZPJGD16NDKZjEOHDuHv78/EiRMZNGgQjz/ OIcOHSI9PZ3k5GQGDhzIsGHDGDZsmLUFvrCw0NrKOmjQICZOnI i/v7 15Cg7OxsnJyeCgoIwGo2UlJQglUqRSCTWHo3IyEiefPLJGxprM nToUO677z6ioqJo164djzzyCPfddx/BwcGoVCoUCgX29vZIpVKcnZ1vatBxddVFAHw84cN1tWM53Fxh/ooG1lVD0e8dvVkXQa2DC5k0 o3 3UaeloZrXh6ueXk4lpfj4eGOh4c7rq6uOBYXIwFmhwxi43k4UQ QNXbWzy26/ZLahsjMnJyeGDBmCXC7Hz88PmUxGdXU1Hh4eLFiwgLZt2yKXy4 mOjrb24AP06lU7M5eHhwctW7akR48eyOVyAgMDadWqdkrg9PR0 mjVrRlRUFFKplJiYGCQSCTk5OQ3Gd LECZKTk3nsscesidfV4tDpdCQnJzNkyBDs7e3x8/OrN5mCk5MTMTExyOVyVCoVFy5cYNCgQdjZ2dGpUyfc3d0pKqod bPTwww/j5OSEn58fQ4cObTBBE4Q7RW8wYDKZcXKonWDCXmGHl4c7FzJqe 3C2yivuq1Ob6iXtPxZlUqNTCaz9pboDQaMNTXY38LAb6m9Pe6T n8ZUUkbpwuW4PT0aubIFZYs QX/yDB4vTMB5 ADcnh5Ni5 /w/2FCQBUfLoBw4WbG1t4pzRJ4mEymVi5ciUSiYRnn322XqtTeno6 8 bN47XXXqNVq1b1ttPpdFRUVODq6mp9LTs7m6CgIHQ6HZWVldaW ybp1r1cGoNfruXTpEgEBAfj7 wO1vS379 9n6NCh5Ofn4 vri4uLCwD /v588MEHbNu2jbCwMOLi4hq9VlkQ/qlee 01fvrpJ7Zs2YJcLmfBggVUVFRQVFSEra2ttafTwcEBk8lERUUF 5eXl1tb0y5WXl1NUVISDQ 0vg7oZhmpqaqyTXERERODo6IitrS1eXl6YzWYsFgsdOnRg165d 3HfffX/5OWhIXdtGjQkqKuH/JkJYK5g CYKaQVV17fM8KqshJQ32Hart5fByB5UamvvXlmf9FS4fdP3aa6 9hMNxcOUFT0Hh5ERs1hs3lbgQ6Q7Mm7KC2sbm5ySD37dvHAw88 QGRkJM8 xNHy8/Px9XV1drIiuTyZBIJNaehss1VGJ1rTh0Oh1lZWU31KNfWlpKSk oKgwcPJjIyku7du/PNN9/Um/ylTlBQ0DXHBQnCX61KpUYikeDo8Efy4O1R 5Ck8DatkF/jAqrX66kxmaxJS5VKzdYfD7Dph13s2P8LlVXVSCUSaxlWlUqNT Cq95ecH2YUq8ZjyLFVff4tm7y/4vP8mUkdHil5/D1NlNQ69Y7Dx8sCsUqM9nAiAMTcP9d5fbul4f7VGn073VpMOa0 A2NtabD7VaTUlJibUH5PJlVVVVaDQafH19rxmPTqfj4sWLtGzZ El9fX6RSKQsXLqRdu3a0atWK1atX07JlS0wmEzNnzsTJyYmXXn qJ5s2bM3bsWJ599llraYcgCLfH3t4eNzc33Nzc6NSpEwkJCZSV leHj40Nqaqp11iGNRoNMJsPd3R1PT08yMzOv6Hl0d3fHx8fHuo 3BYMBoNGJjY0NVVRVnz57l eefB0ChUBAUFMSBAwcoKSkhKCgINze3Bks67wR7p0Agk4JiGP8 ofLwelC3g3m7g4VpbajX9X7UDzc9mQNcIuDcabGS10 pOfBQmzvhrptPt1q0bK1euBMDZ2Rlvb 96P6PKykoqKioafXrfsocfQj1sCACGGhM5y5bX/t3OjqXtH2F3FnwywpNH nfFoNejNxjJ 9Nc98Eet/4gQYPBwKlTpxgwYMANb5Oens6uXbtYsWIF/v7 xMfHk/37gw5vlL /P fPn8dkMiGTyTCZTFgsFpycnOqtV1diFRYWZi2xul4cCoUCDw8P 1OqGZ q5nJubG2FhYXzedXNPj98kv9G57s7OybTtAEoSlptFpksvqDw/VGI3ZyOe6XNXY3pFqtAQs4KGqvHy5Ojgy/r491 bn0TGRSqfV t7KqGrncFsdbnb5bIsF5xCBUO/dR/vE6mq1eiNuksZTOX0b5ss/wnvMadhGhWIxGbP19qevHrckvqG3FusnhCH 1Rr0y1CUd9vb2jB079oqkY/HixcyYMYMWLVrU266qqgqFQoGdnR0uLi6cPHmSFi1asHPnThQK BYGBgZjNZmxtbUlJSaFr165s3LiRtm3bWseMXE3djFa9evXC2d mZoKAgzp49yxtvvGEtv6hb5u3tzYYNG2jWrBl fn589tlntGrV6rrJjSAINyYzM5NDhw5RXFxMQkICISEh Pj4EB0dzYYNG1i5ciUdO3Zkw4YNREdH07JlS sMU61btyYzM9Na2uHr60vnzp1Zu3Ytjo6OnDx5kvz8fHr37k1m Zu00ic2bNwdqW4mHDh3Kjh07ePPNNxkzZgxlZWWcPHkSX1/fmx43djU2NjYUFRXx22 /4e7ujru7 /U3Alq2vpe8gkx6dq2dzer0OUg6VztlboAv7PsNbG1rZ7zy8YSQ AEhJrZ39KjULAv2ghfKvmWEpICCAgIAA679NJhOdOnVi3759hI WFcfLkSXQ6He3bt2/U4zZv15bWytoGq6LkM9gMj6UqIIDYqDFsLYWFw5txXzclr3x GF8nG6aN6HTFPjqHeF3x2o3Q6/Vs3ryZqqqqmxq7o9frsbOzw8nJCa1Wy4ULF6750MOGtGrVijVr 1nD48GGio6P57bffsFgs1s92nTNnznDq1CnefffdK8a2XC0OhU JBREQE27dvR6lUUllZyenTpwkODr4iDldXV/z9/fn 8ZN24cWq2W77//ngceeACALVu2EBoaikqlYvfu3UyYMOGm3qfw/ 3de3xMd/rA8c9kksnkJiJpLkLiHhFJEaINitJal7i0S vW0J/UrktaVhVby1KN1bKlaVVpUEpXa4signUrERZR6pImJA0ScpVkJ pOZzMn8/kjNNnXXxKWe9 vlD3Mu8z2TmXPO832 3 eImnStotUvJ4fr9KVo7Oyum1D a/qfg5ab/XYdHRwoLSsjr6CQigoLP13KIqDR9Vn6u2FTywX3yWO5dHQ0OVP ewWfpfOybN0EbGkLhxyu5umQV7m NxZzzvzlZKnv7hz7ogGoeanXixAmWLl3KggULaN26tXUs99mzZ 4mLi2Pv3r3WVG9ISAgffPABBoOBd955h9OnT6NSqRg4cCDbt2 nbdu2JCUlMWbMGDQaDVqtliFDhrBo0SI6dOiAyWRi8ODBt/3DFhQUkJ2djb /P1qtFm9vb7p06ULr1q2rLFOr1bz66qsMHTqUTz75hMmTJ Pp6UlMTMxj8WAuIe6HFStW8NprrzFjxgyaN2/O5MmTcXZ2JjQ0lOnTp7Nr1y6mT59Oy5YtGTt2LE5OTrz22ms0b dqUWbNmcfHiRWtvq1arZcKECQQGBjJt2jQOHDjA9OnTCQ4O5si RIwQGBlqHUAIEBgby4YcfotVqmTx5MosWLeLpp59mzpw5VYZ3/hZPPfVU5fM45s vUvHndvpEDGDsDHipD2RmQb/uGfmuCgAAHjRJREFUlcOn6nlXPkTw6dbQsD408IVnwmDHAQhuB l4eMHY4bN0Df jZv1qO4W5dO3e2bNnS jecPHkyTZs2rdb3cXJ0sD5zBUD/8/CqL/MrO586B9dnw8E0Pj10ldn/ySM 6WyV7V008FTAzSeP3khcXBwhISF069aN/Px8/va3v12XabiVFi1a8OSTT9KtWzdGjhyJm5sbubm5VY7jdjw8PHj zzTeJi4ujbdu2bN26lTfeeMM6xPCaXbt2ceDAAbp161blOR7ff PPNLdsRERGBjY0NHTp0YM6cOdSuXfuGx6hWqxk1ahT5 fl06NCBgQMH4unpaf2N fj4EBkZSUREBB06dKBt27Z3fIxC1LRfVrS6pkSvrzL06mZKDWX YazQ3LaXr6/UET9RxY0/SEfb/9xh1vTxp0uC33zdqQ1rgNno4prQM8mb/E/ugAHTbdlOw4BOUq0XkTH0XQ1LlUCt1bVecejw85b1vRWW5w5nT d/KgPiGEeNBKSkp48803GTVq1CNz81NeXk7jxo3Z9lk Gg0sWVOZ Vi/Dfp2B/fasPxrsFFBn26gKODsBG PhYoK6BbpQVpa2u/6KdoVFRUcPZZMw4YNKczJZfrmc3x77n/L90xszeX8Il5eeR57NewY0wyDvoSey7OpsMA/utozZmBXbGxqrKbKI6moqAiz2UydOnXIzs4mJiaG8ePH06xZsw fdNCEee0puPlmvTqB0382rxKnsbPH6YDauQ194KDIev 4U TUJPIQQ4iFw4cIFxkY9w5r5OVzJhy82Vj6t3GyGlf uHLr7wXRIPFZZzSrqZfByh GTPflwyXdVqgH XhkMZfwY zELjA34 mLV RovtXRgYWQY53JKcNba0cTXnfLycl75 ADlZoVVYzrc82TP37P09HQWLlzIvn378PX1Zdy4cTz//PPVNvxQCPHbmM6mkTXidYxnri90ZOv1BF4LZ P8h64PRdABEngIIcQjY/Pmzaz8dDwLpubQyA2grfn6msXqVSQW4BtGgCL0dA2k8waa4nI//0IX369HnQTb9vsrKvEL3mB JTrx u1L2hLX8M9cFgMrPr9GUM5RYa1rHnzb7B PrcugKiEEI8rMzZOeT/I5aitd9gKTOiru1K7VFDqD16OLae9zZ3raZI4CGEEI QCxcu0LFjR0YNzGPm6/DrYcWGMpj2Hqz 1oMDBw48FpmOXzMYDHy2KZHZB4zoblLN10UDb3ew5//6SqZDCCHuFwk8hBDiEVNeXs6 ffvYkfANP53bS9HVyocD1nKtj3 TLjzfoz/PPPPM73pOx 1UVFRw8UoBSSmXOZaeZ304oH8dLW0aevBUgDf1vOrInA4hhLiP JPAQQgghhBBC1LjbBR7SFSSEEEIIIYSocRJ4CCGEEEIIIWqcBB 5CCCGEEEKIGieBhxBCCCGEEKLGSeAhhBBCCCGEqHESeAghhBBC CCFqnO2drmhvb1 T7RBCCCGEEEL8jknGQwghhBBCCFHjJPAQQgghhBBC1DgJPIQQQ gghhBA1TgIPIYQQQgghRI2TwEMIIYQQQghR4yTwEEIIIYQQQtS 4Oy6nK4QQ4v6xWCD7sg6j0UxWVjFeXi6U6k3UqKk6Md9vbqB93 Eh0eFEa5sAq8IsNE 6NYIIYS4CZXFYrHcyYqKotR0W4QQQlAZdKz58gQFhQbOnSugrM xM61Y ZGWXoLaBRo3ceWlgS zsJGkNQPY6VKcnYHFtC203PujWCCEeQhaLBV1pKU4ODtjYyLmz pqjVt 4Uk4yHEEI8JBTFwncHfmLbtlRUNipat/Khgb8bLYM80evLKSgoJeXHPI4lZ HrW4vuzzamoqKCO w/ v3yfhGLWQ 2Tg 6JUKIh1ReQSEHjiQT1iqYul6eD7o59yR/2RcUb9pOvU/fw8770TwGyXgIIcRDYvWa7zlzNhdHBw1dujSkY7g/NjaqKuuUlyvs y6DZs08sFXb4FLLHgft4zXsqsJkovBECsWnUzFdLcbR1wfXoKb UCmgIKtXtdyCEEA8Zi6kcAJXG7rpl5dlXUGnsMBw9QcaL/0edyJeoO38mKnvN/W7mbd0u41HtuSaLxcL /fuJiIggKCiIiRMnkp fD8DVq1eZM2cOISEhdOnShfj4 Bv21GVlZREdHU1QUBCvv/66dXuAU6dOERkZSVBQEDExMZSWlt62TUVFRQwePJiAgAD27Nlj fV1RFObOnUtAQADvvPMOiqKg0 mIjY2lQ4cOBAUFER0dTVZWVjV8MkKIGzEYDEyaNIlJkyZhMBiw WCysWrWKgIAAVq5cSUVFxQNpx/1WUQHudRxJ TGPt97sxDMdG1wXdOj1JoYMX8eUv27nhYFr6PvCaro9H8elrJJ qbYuiKGzYsIEuXbrc0XmwvLyc5ORk5s fz5///GcKCwurtT2/lrV1L7u6DOHImBmcmDafpMhJ7Ov3GsfemF0t2Z9z587RtWtXAg ICrvt3 PDhO97P /f1frCyFqzqmUNDbv3EtRsY5NO3bzQ0qqdZmutJRvd wm8UhylXNIRUUFF7Ius/O7g2zavouiEt0N9202mzl49DhrN25hzYYtHD5 8q7PRTnzPiJr4gwsRlOV1ytKDWRPncNPf4xCXdsVhzYhFKz8F1 f/taFyXO4jptoDjx9//JEVK1YQGxtLcnIyvr6 fPXVVyiKwpIlS2jQoAFHjhxh8eLFfPHFF1y6dKnK9qWlpSxYsI BBgwZx4sQJ2rRpw5YtWwDIyclh0aJFTJs2jeTkZBRFuaOTemFh IXl5eQBkZmZaX09LS7Pu28/PD0VReO 991i5ciXDhw9nzpw5nDx5kgULFjyQGxEhHkdJSUksWrSI/v37M3DgwMdiLK5KpSI9o5D4hFSmvdUZe/vrR8GeO5/Piy tJeOnq1Ver6iwMGbcJkym6stK79ixg5kzZ9KvXz/mzZtHSkoKsbGxmEymG66/cOFCIiMjWbt2bZWOovup5V/H4h72JBv9OrG3zyj2DxxH/JO972lfjRs3Zvfu3aSkpPDuu 8SFRVFSkoKKSkphIWFVXPLhRD3Q1FJCQ4O9rjWcsbDrTZZl3Os wcHJMz CSkXrloGofpE1TT51hu9Pp2Bjo8LGRo2Dvf0N9/1DShq5BYX06daFLk 3I tyDjl5BXfVPrchA9AfOmYNKEyZl8id/wnlWZfx/vtkGu/6Goc2wTTZ w3BJedwG/bHe/8wHqBqv6LrdDoiIyPx9/dHo9EQGhqK0WikrKyMhg0b0qtXLzQaDX5 ftSvXx z2UxJSQnjxo3jhx9 IDU1FScnJ8LCwlCr1QQGBpKTkwNAcnIyrVq1olmzZmg0GgIDA /oIpefn09ZWRkNGjTg8uXLWCwWFEVh27ZtVFRU4OTkhJ fH3q9njNnzjBw4EBGjx5N//79mTZtGsHBwfet11WIx1lubi4ff/wxTZo04S9/ QuOjo5UVFSwZcsWunTpQkhICJMmTSI/P9 aoRg fPgNs6D5 flMmjSJkJAQIiIi2L9/PxaLhfXr19O1a1diYmJo164dzz//PEePHrW2obCwkNmzZ1 XcT1 /DhDhw4lICCAiIgI6zaKorBy5UratWtHREQE0dHRDBo06K56/YuLjbi7OzLk5RDatPG9btnKz4/xysj15OdXzfBWXgxVXMnRk55RNSC5V4qicOTIERo3bswrr7xCr 1696NatG2lpaej1 htuM3ToUI4ePcrLL79cLW24E0Z7LSeDW7Pn2R4cbfsUOXojhqw cyguLyNlziOz4vegyLlb7 xoMBmbMmMF7771H//79OXfuHEePHr1hlh/gyJEjvPDCC4SEhLBixQoURblhRuX9998HIDU11fp9/mWm6dy5c0ybNo2PPvqIkJAQXnjhBdLS0oDK7/rEiRMJCgqq8t08fPgwEyZMsC775ffZZDKxYsUK2rVrR5cuXdiw YQOKotzw IT4PSjRl1LL2RmAul6eGMqMFOv0/HQxi0uXcwhp3gwHbdWqeKHBQfTp3hkHBwccHOzR3GAYlMlUTta VHJo28MfF2Qk311rY2dliKCu7q/ZpGvnjNWU82X di25PIkVfbyb7rzFkT4tBXduVok3bOdf1RdI69av813kAac/058LIN1AKq f8fz9Ue ARGhpKp06dgMrsRUJCAp07d8bJyYlBgwbh5uYGVAYRjo6O1K1b F2dnZ bOnUtgYCBpaWkEBQWh0Vw/bu3kyZO0atWqSjR6Jy5evIhWq6Vjx45kZ2dTVlZGRkYG27Zto2 fPngC4ublhb2 Pl5cX8fHxbNnbKyMp577jkiIyNxcpJJi0LUJKPRyCeffMLZs2e Jjo7G07Ny4tyRI0eYOXMm3bt3JyYmhpMnT7Jo0SLKyyvHw2ZkZ NCvXz/Gjx/P6tWr2bBhAyaTiUWLFnHy5EliYmJo3749s2fP5sKFC0Bl9lSr1 TJz5kxUKhXr1q2z9uafP3 esLAwxo8fz86dO9m/fz85OTnMnj0bLy8vNm3aRIMGDfjoo48oLi4mMTGRefPm0a9fP8 aNG0d2dvZdH3vauQKWfPpfLlwsQv3z8CpFqWDJp4fp1iOOvfsz iOjT/LrtKiosPNW PpMmdsRsrp7OEbVazdtvv8369etxd3enuLiYU6dO0aRJk5ueB3 18fLCzu/6CXFOyfOsTtWI9786cx5Kxk3h/6my6e7Ul/rP7U9FKr9fj5eXFunXrcHFx4eOPP2bevHnWLP 1TDpAeno6n3/ OQkJCezevZvExMQqGZX9 /fTqVMnunfvTl5eHnPnziUqKooTJ07Qu3dv3n//fWswfeLECZ588kmSk5MZNGgQX3/9NYqisHr1asLCwjhx4gTTp09n fLlFBcXA3Dp0iWio6NJTk6mUaNGLF26FEVR Pbbbzl16hS7d /m66 /trbt18fXuHHj /KZClGTDGVlmEwmXJwrz2FeT7hjY6PiYtZlfkhJxd/XB/96dW 6fYlObw1afk1XWkq52YynR53f3E6Xns/i8odnuTJrAbX6PIfb0Bcp3pRA3qKlOD3VBqfwdtZ1leISSv97n MK135C/bM0jM yqxsYwKIpCXFwc9erVIzg4uMqy1NRUli1bxuDBg9FoNKhUKpyd nVGr1aSnp1O/fn3ruhcuXMDT0xODwUBJSQkeHh7WZenp6bi7u9 2LRkZGbi5udGuXTsyMzMpKSlh8 bNBAUF4e7ujre3N 7u7jg6OjJ16lRatGhBdHQ03bp1Y vWrVIxRoj7YPv27axfvx6tVkutWrWsrx88eBBfX1 ioqLo3bs3Q4cOJTEx0XqD3759e3r27MmQIUNo374933//PRkZGSQmJjJ06FB69 7NSy 9hNFo5MyZMwB4enrSt29fnn32WYKDg0lPT7fe3IWGhtKjRw8GD BhA06ZNSU1NxdPTk/Xr17NgwQICAgLw9/cnPT2d3NxcDh06RNOmTYmKiqJHjx60b9/ ro/d3l6Nex0HQttUXviOJWcRMWA1y5ZX9lyfPHmF9f8 dcNtEw9m8uFHSVy4WHTX73s717I5p0 fpn///jfsEHoQLtZvgNnWlh5bNzBh3t8Z 8G7OOtKmPnuB6x 5TVOBbdiV/eezJv2bo28v7OzMx06dECj0eDu7s7ChQtp3rw5Go2G8PBwa5Ye YODAgTg7O Pj40Pfvn05duyYdZmiKKxdu5bOnTvz5JNPkpqaSt26dWnfvj1q tZqOHTuiUqnIyMgAoG3btoSGhqJWq2nUqBF5eXmYTCbs7e3JzM xEp9MRFhZGbGys9Tfk5 eHl5cXGo2GXr16kZGRQW5uLklJSQwbNgxnZ2c8PDwYMGAAe/fupaKiosrxCfF7YCgzoigVuDg5AuCg1eLp4c7p1MqMXkiLgJtu W2Y0Vglafq24RIetWm3NlhjKjJSbzddlT 6EjaMDT0x4DXNeATn/iMV99HDsmzYiZ95HlB47iUf0/1Grbw/cXxtGs0PxeESPAqBg6WqMKY9GdrJGAg9FUVi8eDEqlYo//elPVWa4p6amMmfOHN522aNGlSZTuDwcDVq1dxdXW1vpaeno6fn x9lZWVcvXrVejK9tu61XtGbMRqNZGVl4evri69v5RCG48eP85///IeIiAiysrLw9va27rdu3brExsayfft2WrZsSUxMDD/GO1fC5CiFt77rnnsLW15bPPPqO0tBSj0ciVK1fQaDTWmyAnJyf MZvN1lfbs7OyoU6cOiqJgNpsxm83MmTOHgIAA vTpQ3Z2NjrdjScG3sgv39NisRAfH0 PHj0ICAhg6dKlN133XtiqbXB21qA2V2ZxjCYzavWdZ3aNRvN1w 7B K4vFwoYNG4iLi2PKlCm0a1fZ07Z /Xrr8KAHNRHf51ImH/5pGEM/X4rR3p6NLw7BbGuH3smZXd17ceipTphtbXn9n7PvS3t27tzJH/7wBwICAhgxYsRN16tfv741UweVQfX58 fp378/KpWKrKwsXF1drdkjGxsbVCrVbb 3kZGReHp6MmjQoCpDrX7Nw8MDZ2dnDAYDRUVFOP iB9fR0ZGrV6/edB6PEI y4hJdZSf3L7K2nh6VHdchLQKwv8X521BmxKwo1qClqETH q07WP3vb9m4fReFxSWoVCrrMKziEh1qGxscHe/tYabawKY88Zc/UfjFekp27KPugpnYODuRPXk2SlEJzl3CUXu4o h0lB6s/K2bMi9RsnPfPb3f/Vbtgce9Bh3X2NraYv/z5B29Xk9eXp41A2JnZ2e9uBcXF6PX6/H29r5le8rKysjMzMTZ2RkvLy/UajX/ Mc/8Pf3p0mTJqSlpeHr64uiKEybNo2YmBhMJhP /v6MGDGCnJwcioqqvydRCFFV165deffdd3n11VdJSEhg /bt1uGPiqJY51np9XpsbW2vK9lXXl5OQUEBarUaW1tbbG1teeON N0hKSiIpKYkDBw7Qq1eve2rb fPnmTdvHoMGDeLMmTNERUVZl9nZ2WEymX7TDZt7xgn6PqnFZsd mAGzVai5fvn2Q5OSkwde3stPE2 vGwwDuVVJSEnPnzuXVV1 13hhDZYZp fLlLFnBEjRjyQXvH6F37CPT X2Nen8PHrU2h54hj91q hTn4e707 M8NWLuH5bd9ifx CorS0NBISEoiLi7NORr ZjIwMa1CRnZ1NXFwcY8eOxcXFBajs CorK7MG1dee0eJ8kyEe1zg4ODBixAi2bdvG3LlzWbZs2Q2vW3l 5eeh0OhwcHPDw8MBoNFqXlZaWUrt2bclyiN8lfakBtbrq5HCjy YTWXoOHW 1bblui04MFHB0cAHB1cebFXs8x7IUI j3/LJqfr0e2P1 TCouKsddocHZ0vLfGqlS4DuhFrb49yIv9DCoseIwZgTH1PLkfL MW SUNcnu2Ijb0WO18v62bll7IfieFW1Rp4XAs6HBwcbhh0zJ8/nxkzZlwXdBQXF2MymaxDLK5VrIqPj0er1VK/fn20Wi12dnacOnUKk8nEl19 SWBgoHXOyM1cq2jl6 uLi4sLfn5 XL58mUGDBlFeXm5dVqtWLby8vPj3v//Nl19 SUJCAgsWLKBp06a3DW6EEL ds7MzdnZ29O3bl6eeeoply5aRmZnJ008/TWZmJosXL2bLli188cUXhIeH4 PjA8ChQ4eIj49nzZo1HDp0iLCwMBo0aEB4eDjr1q1j7969HD58 mLfffvue5l9AZeb0WvY0KSmJ06dPW5e1adOG1NRUli5dSkJCAo cOHbrr/Wvr 5L56Up0P5zBoiiEBHvRppUPz3Vvgp3dzWui6/Umyk0Ko6Pa0bqVzz0d240cPHiQ6OhoQkJCaNWqFYcOHSIxMZGC ggLq1atHeHg44eHhtGzZ8rY122vK8dbtOBoWTpv/HiQybjFBPxwHLHzb/yX0jtUbhN1KWVkZGo0GFxcXDAYDZ8 erbL8q6QqfTkZ2dTUJCAmFhYSiKwvLly ndu3eV62HTpk1JT0/n4MGDKIpiLYjQoEGDm75/aWkpEydOZM ePVgsluuqwGVmZnLlyhVMJhNbt24lMDCQJ554gtDQUJYvX45Op yMvL49vvvmGzp07PxZV5MTj51pFq19ODi/R6dFoNLcdEqUrLUWttsFBe OKVk6ODpQaDOTkFXA5J4/0Cxfx8/W56/nIv6R2dcFrajQ2Wi1Zk/6OS89u K2KxWtaNHmxn3G6QVsKVnyJ UqedRuV1v6ReI5RtZ5hjh8/zuLFi5k3bx4tWrQgICCArl27cubMGZYtW8bu3but6ehrVTwMBg MzZ87k1KlTqFQqXn75ZeLj4wkJCSExMZHx48dXfjEcHBg2bBgL Fiygbdu2GI1Ghg0bdts/bH5 PllZWTRs2BAHBwe8vb159tlnCQ0NrbJMrVYTFRVFZGQksbGxTJ w4EU9PT9577z38/Pyq82MSQtyCq6srI0eOJCsri1WrVtGmTRtmzZrFzp07mTp1KsH BwURHR1t7jn18fNi8eTMffvghw4YNo2fPnmg0GiZMmED37t352 9/ xqxZswgNDaVu3ZtPHryVgIAARo8ezaZNm4iJicHNzc0ajISHhz N58mQ2btzI559/jvYexvU6NmmEoi/F//XRFOxLxN7eFq2DHQ4OttRyub4H2tbWBlvbytN3Tq6eTd epVate0vr38iBAwcoLi5m//79REVFMXLkSEaOHGmtovQw OqlV1DUatr t3JCtO lC8x4eyI5nj5MWbCE463b3WYP1aNly5a0bt2ajh07MnToUNzc3 MjNzbVmE3x9fRk8eDA9evSgU6dOhIWFkZGRwY4dO5g2bRrNmze 3DltzcnJiypQpLF26lJCQELZs2cKkSZNwvEXPqaOjI PHj2fVqlUEBwczefJkRo0aVWXI8jvvvEPr1q05f/48w4YNQ61WW6twde3alT/ 8Y907dqV8PDwGv 8hHgQflnR6ppinc46fOpW9KUG7O3t0d6klG69ut54eriz47tEd h88RD0fbwIaN/zNbXZoFYT7z5mOKzPfxyE4kOKt/yFn3kcohUVkvTkL/cEjAKjdXKnVs9tvfs/7QZ5cLoR4JBkMBqZPnw7A7Nmzcfg5DX6/KYrClStXqFu3LoqiEBMTw4kTJ1iyZMltM7JVlJvJWPQp tRzBLzzV1ZvzSRuxVFat/Lh0OHry8KOjmrHsrjKi876fw3G2/v 9fI/aBc37KC5pRFljk4M fxTIjZ VWX5uCVrsCs38c/oVxlY/P0DauWDd/jwYdatW/dAfx9CiHtnzs0nc/g4dHsSb7qOys6Weh/F4DZ84EOR8bhdFvz6p1QJIcR9NGrUKL777ru73u748eNV/h8QcPOqJDUlJSWF8 fP89Zbb/HKK69gNBrZuHEjL774IqtWrSI6OvrOd2Zni8pWjUM9X1KmzqJT aCi91gxi287z1sDD2UmDTl85l Tz1ccZHRWG2VzxWAUdABq3WgTtPc7R9h3Y3b0XXf zDWddCRaVisQOXSh2daV2YSF1QoMedFOFEOKe2T7hTt1/ziJz6BjKTl9f6MjW6wnqfTyXWr26PRRBx52QjIcQ4pH0sGQ8TC YTa9eu5dNPP8VkMjFgwADGjBlD7dq3nrB4IyogY ESLOXlmIt12NWpzRpTEBs3VZYBbtrEnZxcPUVFZahtVEyd0pmI 3gGPXcnv8qISVvcbx/g3ZlDm4IiduZyQ8ykUubqR5lVZvbDroX18/UIrXFs2e8CtFUKI36Y8 wo5cxZSsPprLGVG1G6uuI9 BY8xI7D19Lj9Du6j22U8JPAQQoiHTHn2FZIHR1HvlZdYVeDPNx v N5m98zMN fHHPD6OjcDnMct0/JLZUMaECbEs7j8Ub62atxo5sy3XSEKekcAfvucLcwYhb41 0M0UQojHigQeQgjxCLKYylFKdPxUpCLpUCZQWTI3tE1dnJw02N lJ9aHSC9kk7jnG1h8ucs5oobZaRUdvJ3o9E4JvWPAjM/RACCF LyTwEEIIIYQQQtS42wUe0mUmhBBCCCGEqHESeAghhBBCCCFqnA QeQgghhBBCiBongYcQQgghhBCixkngIYQQQgghhKhxEngIIYQQ Qgghatwdl9MVQgghhBBCiHslGQ8hhBBCCCFEjZPAQwghhBBCCF HjJPAQQgghhBBC1DgJPIQQQgghhBA1TgIPIYQQQgghRI2TwEMI IYQQQghR4yTwEEIIIYQQQtQ4CTyEEEIIIYQQNU4CDyGEEEIIIU SNsz2X/hOlZQYqKuQB5kIIIYQQQoiaoSq8etVSUVEBgMUiwYcQQgghhBC ieqlUKmw1dnYScAghhBBCCCFq1P8DN9fnbp3Gih4AAAAASUVOR K5CYII=
https://i.hizliresim.com/dcvzog1.PNG (https://www.hizliresim.com/dcvzog1)
üç deplasman takımı da turu atlayacak inş.

1-0 ile uzatmaya götürüp bitireceğiz bu işi

sabırlı destek ve sakin oyun

Uzatmaya giderse onlarin sansi daha fazla gibi..Umarim gol yemeden son dakikalarda 2 yi bulup uzatmalara birakmadan isi bitiririz..

AyhanPe
17.08.2022, 19:34
Bu arada Karabag da oynayan Kady ve Wadji yi takimda görmeyi cok isterdim. Özellikle Wadji tam aradigimiz adam..

DeAgLeMaNyAq
17.08.2022, 19:40
Uzatmaya giderse onlarin sansi daha fazla gibi..Umarim gol yemeden son dakikalarda 2 yi bulup uzatmalara birakmadan isi bitiririz..

Üstte de kısmen belirttim. Eleneceksek de maç içerisinde elenelim. Penaltı atışları sonrasında minimum 10 milyon euroluk gelirden mahrum olmamız herkeste büyük travmaya sebep olur…

ilelebeTS
17.08.2022, 19:41
Maçın 2. yarısını tekrar izledim, adamlar sahada yok. Oyun tamamen bizde. Bu sadece skor avantajı ile topu rakibe bırakmakla alakalı değil. Hücuma çıkartmamışız, çok iyi kapatmışız. Bakasetas maçın adamı, Djaniny ise 2. maçta büyük kozumuz olacak. 2. yarıdaki oyunu iç saha oyununa çevirirsek taraftar desteğiyle maçı uzatmaya götürmeden alırız.

Devrim Arslan
17.08.2022, 19:43
Son atak bizdeydi o atak sonlaninca topu oyuncunun biri eline alip sakin dedi bitti yuzundeki o korkuyu gordum. Bu bana yetti. Zor olacak ama eleyecegiz. Soyle dusunun maci 15 dakika daha uzatiyoruz deselerdi kim kabul ederdi?

ilelebeTS
17.08.2022, 19:44
Son atak bizdeydi o atak sonlaninca topu oyuncunun biri eline alip sakin dedi bitti yuzundeki o korkuyu gordum. Bu bana yetti. Zor olacak ama eleyecegiz. Soyle dusunun maci 15 dakika daha uzatiyoruz deselerdi kim kabul ederdi?

Adamların yüz ifadesini gördüm maç bitişinde, yorgunluktan bitmişlerdi. Hem de fizik gücü iyi takım bu. Topun peşinden koşturmaktan helak oldular.

yorumsuz6117
17.08.2022, 19:48

Saldırırsan kalende görürsün topu, adamlar 3 pasta gol atıyorlar fişek gibiler, kontrollü oynayacaz ilk golü yersek geçmiş olsun atarsak 2-0 turu geçeriz inşallah, uzatmalara kalırsa Kopenhag turu geçer, bizim nefesimiz yetmez..

ilelebeTS
17.08.2022, 19:52
Bu maça uyuşuk başlanmaz. Uyutup uyutup turu geçerler. İlk dakikadan itibaren saldıracaksın, ilk yarı en kötü 1 gol bulacaksın. Saldıracaksın ama bir plan dahilinde oynayacaksın. Doğaçlama yaparsan kontrayı da golü de yersin.

AntiŞike
17.08.2022, 19:58
yeneriz, gömerizlere gerek yok.
Bizim takım onlardan daha kaliteli, bu net
Ancak bu kaliteyi sahaya yansıtmadığın zaman ve rakibe karşı en iyi 11 le sahaya çıkıp rakibe karşı kendi oyununda yapman gereken doğruları en az onlar kadar yapmazsan, eleyemezsin kardeşim.
senelerdir gördük bu senaryoları.

Adamları elemek için en az onların kendi oyun ve takım karekterine göre yerine gertirdiği doğrular kadar, senin de kendi doğrularını yapman gerekir. ancak o zaman yenebilirsin.

-rakibe göre doğru 11
-en az rakip kadar isteme ve mücadele,
-panik yapmadan oyun disiplininden kopmadan 90 dakika mücadele. ve oyunun doğrularını yapmak.
-rakibin takım oyununa karşı bireysrel yeteneklerin üst seviye performans gösterdiği ve bunu takım oyununa yansıtabildiği bir oyun.
-Hızlı oyun ve oyunun yönün hızlı değiştirme ve rakibin dengesini bozma.
gibi gib gibi...

doğruları yaparsak bu takım rahatlıkjla elenebilecek bir takım,

sorun şu; biz bunları yapabilecek miyiz? ve ne kadar yapabileceğiz.

İlk maçtaki kötü oyuna rağmen yine de en büyük umudum Abdullah Avcı. Hocanın oyun ve rakip analizlerine ve buna göre vereceği taktiktiğe güvenmek istiyorum.

Antonio
17.08.2022, 19:59
Ünal Karamanin trabzonu aekyi pragi yedi. O zaman wakayeme ve ekuban çok işe yaradi bize ayı boğan teknik dikine giden adamlar lazım.

kayl
17.08.2022, 20:15
Forum olarak futbolu bildiğimi zi sanıyoruz ama bir halt bildiğimiz yok.. bartra gelmesin bizlik adam degil diyenler şimdi adamın fan i oldu... bartra çok kaliteli adam oyun kuran stoper 30 metreye çok rahat atıyor hiç panik yapmıyor denswil in eli ayağına dolaşırken çok rahat pasla çıktı.. şimdide bardhi yi begenmemisler 20 dakikada adamı cozmusler ole bir futbol bilgisi var burda.. şimdide neymiş baskılı oynayamazmisiz kopenhag a 3 pasta kaleye gidermisler hadi gitsin lerde girelim.. içerde oynamaya benzemez bu işler.. falk lerager zeca tek top kullanan falk ver siopis i üstüne kes bağlantılarını dirukhan bakasetas trezege dhanini cornelius la yap on alan presini hadi alsınlar o preside göreyim ole bir yetenek yok onlarda.. burda kazanicaz ama ole ama bo le inanmayan gölge etmesin.. onlardan çok daha iyiyiz ve yanlarında seyircileride yok.. hadi pres yapsınlar önde bize bartra aticahi iki topla presi kurduğunda kuzu gibi kalelerine yaslanicaklar.. bir tane fuleli adamları yok en fazla 1 yeriz 3 den aşağıda atamayız yeter ki onde basalim

B.Yiğit
17.08.2022, 20:26
Rövanş maçına beklediğim kadro

Uğurcan

Larsen Bartra Hugo Eren

Dorukhan

Ömür Bakasetas Bardhi Trezeguet

Cornelius

Teknik kapasitesi yüksek oyuncularla çıkmalıyız. Topu olabildiğince az kaybetmeli çünkü adamlar o kadar hızlı kontra ya çıkıyor ki önlem çok zor. Cornelius'u bile yazmam normalde ama adamların hava topunda savunması zayıf bence

JNY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hyasin61
17.08.2022, 20:27
Ilk yaridan golu bulup ikinci yari turu koparacagimiz bir mac olacak insallah.

Kadir Aydın
17.08.2022, 20:39
Güzide taraftarimizdan, tam coskuya ihtiyacimiz varken bir sarkisin sen‘i söylemelerini bekliyorum.

Enaldo61
17.08.2022, 20:42
Saldırırsan kalende görürsün topu, adamlar 3 pasta gol atıyorlar fişek gibiler, kontrollü oynayacaz ilk golü yersek geçmiş olsun atarsak 2-0 turu geçeriz inşallah, uzatmalara kalırsa Kopenhag turu geçer, bizim nefesimiz yetmez..

Böyle bir maçtan önce bunu hep duymuşuzdur ama uygulayarak turu geçtiğimizi hatırlamam. Enerjik hareketli baskılı başlamamız lazım başka çare yok.

derry61
17.08.2022, 20:46
Maçın 2. yarısını tekrar izledim, adamlar sahada yok. Oyun tamamen bizde. Bu sadece skor avantajı ile topu rakibe bırakmakla alakalı değil. Hücuma çıkartmamışız, çok iyi kapatmışız. Bakasetas maçın adamı, Djaniny ise 2. maçta büyük kozumuz olacak. 2. yarıdaki oyunu iç saha oyununa çevirirsek taraftar desteğiyle maçı uzatmaya götürmeden alırız.

Katılıyorum. Skor avantajı ile açıklamak bile Trabzon'daki maçta skor avantajı takipte olacak ve yine kapanacak. Biz ise baskılı olacağız. O baskıda gol bulursak taraftar desteği ile eleriz bence.

AyhanPe
17.08.2022, 20:52
Bu arada özellikle son senelerde Avrupa maclarinda Türk Takimlari kendi evlerinde daha basarisizlar. Umarim futbol sansida yanimizda olur ve sonuca giden bir oyunla tur atlamayi basaririz..

AKSOY_61
17.08.2022, 20:57
Tek korkum hızları. Bizim ligde malesef futbol kağnı hızında oynanıyor futbolculqr da buna alışıyor. Doğal olarak rakip takım futbolcuları sanki doping almış gibi gözüküyorlar

Sivas süper kupa maçı İstanbulspor mwclariini yatarak kazandik Avrupa'da yemiyor iste böyle futbol.

İç saha bizim için dezavantaj bile olabilir.
Rakip deplasman futbolu oynayacak

AyhanPe
17.08.2022, 21:08
Tek korkum hızları. Bizim ligde malesef futbol kağnı hızında oynanıyor futbolculqr da buna alışıyor. Doğal olarak rakip takım futbolcuları sanki doping almış gibi gözüküyorlar

Sivas süper kupa maçı İstanbulspor mwclariini yatarak kazandik Avrupa'da yemiyor iste böyle futbol.

İç saha bizim için dezavantaj bile olabilir.
Rakip deplasman futbolu oynayacak

Bu yüzden Türk Takimlari Avrupa maclarinda özellikle kendi evlerinde büyük "sok" ile karsilasiyor..Rakip deplasmanlarda daha güclü..Ilk maca bakip biz bu takimi cok kolay eleriz diyenler pek farkinda degil ama umarim teknik direktörümüz gereken önlemleri alir..

güneyli
17.08.2022, 21:19
Tek endişem seyircimizin bizim takım üzerinde oluşturacağı baskı.Umarım 90 dakika destek sürer.

Surmeneli_91
17.08.2022, 21:32
tribünlerde birlik bütünlük olmadığı için o baskıcı profil beklemiyorum normalde istanbul takımlarının taraftarı olsa rakibi boğardı ama bizim stadda o atmosfer olmuyor.
bir taraf ıslıklarken diğeri hangimiz sevmedik çılgınlar gibi diye bağırıyor bir taraf tezahurata başlarken diğeri onların sesi çok çıkıyor biz de başka birşey söyleyip bastıralım derdinde.

grupların bu sorunları varken diğer izleyicilerin gözü çekirdek satan kişilerde sürekli

dün 20 bin taraftar ne etkiliydi öyle hele ilk yarı

HasanTezel
17.08.2022, 21:35
Forum olarak futbolu bildiğimi zi sanıyoruz ama bir halt bildiğimiz yok.. bartra gelmesin bizlik adam degil diyenler şimdi adamın fan i oldu... bartra çok kaliteli adam oyun kuran stoper 30 metreye çok rahat atıyor hiç panik yapmıyor denswil in eli ayağına dolaşırken çok rahat pasla çıktı.. şimdide bardhi yi begenmemisler 20 dakikada adamı cozmusler ole bir futbol bilgisi var burda.. şimdide neymiş baskılı oynayamazmisiz kopenhag a 3 pasta kaleye gidermisler hadi gitsin lerde girelim.. içerde oynamaya benzemez bu işler.. falk lerager zeca tek top kullanan falk ver siopis i üstüne kes bağlantılarını dirukhan bakasetas trezege dhanini cornelius la yap on alan presini hadi alsınlar o preside göreyim ole bir yetenek yok onlarda.. burda kazanicaz ama ole ama bo le inanmayan gölge etmesin.. onlardan çok daha iyiyiz ve yanlarında seyircileride yok.. hadi pres yapsınlar önde bize bartra aticahi iki topla presi kurduğunda kuzu gibi kalelerine yaslanicaklar.. bir tane fuleli adamları yok en fazla 1 yeriz 3 den aşağıda atamayız yeter ki onde basalim
Hahaha hemşo mesajın araya kaynamasın, çok doğru tespitler %100 katılıyorum

Sadece, sesi fazla çıkan 5-10 adama takılma, muazzam yorum yapanlar var, Bartra ve Bardhi vites attırır diyen en az 10 kişi vardık, hatta ben Eren Larsen Trezege Bartra Bardhi gibi direk 11 e %100 isabet tarihte yok dedim

Elensek çok üzülürüm ama takıma güvenim KAT KAT ARTTI, beklentim azalmaz!

Ek olarak yazanlar yanılıyor, ADAMLARI ÇIKARMADIK sanıyoruz ama bu takımların özelliği, NE LAZIMSA o zaman tek atakta gol buluyor, 2 istedi 2 atakta attı, Molde 3 istemişti 3 atakta atmıştı, YANILTMASIN!!!

Bu sebeple, kadro GÖBEKTE SAĞLAM OLMALI;

Kaptan

Larsen Bartra Hugo Eren

Siopis Dorukhan

Tresege Bakasetas Djaniny

Cornelius olur bende,

Ömür Bardhi 2. Yarı girer veya Siopis yerine Bardhi olur, TECRÜBELİ VE KOŞAN takım şart, 7 km fazla koşmuşlar bizden %63 topla oynasan ne yazar?

GÖBEK SAĞLAM OLMALI, kanatta Djaniny serseri mayın gibi BİLİNÇLİ TACİZ etmeli

Enaldo61
17.08.2022, 21:36
https://twitter.com/sadpicfootball/status/1559820259040837632

objek
17.08.2022, 21:37
Bu yüzden Türk Takimlari Avrupa maclarinda özellikle kendi evlerinde büyük "sok" ile karsilasiyor..Rakip deplasmanlarda daha güclü..Ilk maca bakip biz bu takimi cok kolay eleriz diyenler pek farkinda degil ama umarim teknik direktörümüz gereken önlemleri alir..

Bazi maclar vardir deplasmanda daha kolay kazanilir bu macta ogle bir macti dileyelim sans faktoru yanimizda olur bizim takimlar avrupada malesef skor avantajini yakaladiginda biraz geri cekilip skoru korumadada ciddi sorunlar yasiyor waka gibi son bes dakikada korner bayragi dibinde topa basip 10 kusur tac yaptiracak oyuncumuzda yok😀
Bu mac basindan sonuna kadar bir sinir harbi havasinda gecmeye aday oncelikle gol yemeyeceksin rakip oyun bozmada ustalasmis bize bakanin golunden sonra oynadiklari gibi oynayacaktirlar ( ne oynatir nede oynar havasinda en guclu silahlari) oyunu kitlediler diyelim artik is duran toplara sans golune veya birisi sahne alacak

objek
17.08.2022, 21:46

Sadece, sesi fazla çıkan 5-10 adama takılma, muazzam yorum yapanlar var, Bartra ve Bardhi vites attırır diyen en az 10 kişi vardık, hatta ben Eren Larsen Trezege Bartra Bardhi gibi direk 11 e %100 isabet tarihte yok dedim

Ek olarak yazanlar yanılıyor, ADAMLARI ÇIKARMADIK sanıyoruz ama bu takımların özelliği, NE LAZIMSA o zaman tek atakta gol buluyor, 2 istedi 2 atakta attı, Molde 3 istemişti 3 atakta atmıştı, YANILTMASIN!!!

Kaptan

Larsen Bartra Hugo Eren

Siopis Dorukhan

Cornelius olur bende,

Ömür Bardhi 2. Yarı girer veya Siopis yerine Bardhi olur, TECRÜBELİ VE KOŞAN takım şart, 7 km fazla koşmuşlar bizden %63 topla oynasan ne yazar?

Kapali defanslara karsi trezege,mi bardhi,mi kontrollu oynayacaksak denswiel,mi erenmi? bu macta bize mutlak gol lazim ancak ilk oncelik gol yemeden maci goturmek

kayl
17.08.2022, 21:55
Denswil mi adam sol bek bile değil neden eren i keselim ki kaldi ki içerde çok daha etkili oyun oynayacagiz

Enaldo61
17.08.2022, 23:11
Olacak mı bu sefer?

ccd6167
17.08.2022, 23:13
Antalya maçı ertelenmez mi?

Süper Golcü
17.08.2022, 23:57
Rövanş maçına beklediğim kadro

Uğurcan

Larsen Bartra Hugo Eren

Dorukhan

Ömür Bakasetas Bardhi Trezeguet

Cornelius

Teknik kapasitesi yüksek oyuncularla çıkmalıyız. Topu olabildiğince az kaybetmeli çünkü adamlar o kadar hızlı kontra ya çıkıyor ki önlem çok zor. Cornelius'u bile yazmam normalde ama adamların hava topunda savunması zayıf bence

Bu kadro güzel, böyle çıkarsak niye böyle çıktık demez kimse ama hocanın Ömürü sağ kanatta oynatacağını düşünmüyorum. İstemiyor anladığım kadarıyla, trezege sağda djaniny solda başlayabilir

Süper Golcü
18.08.2022, 00:00

Kaptan

Larsen Bartra Hugo Eren

Siopis Dorukhan

Cornelius olur bende,

Bu deplasmanda çıkmamız gereken kadroydu, rakip üstümüze gelmiyorsa biz de çok zorlamayacaktık, beraberlik zaten yeterdi bizim için. Abdullah Avcı iddalı çıktı, artık seviye atladığımızı düşünüyor, daha egolu, özgüvenli olmasını istiyor takımın, artık oynayarak kazanmak istiyor, bu maç şansımız da iyi gitmedi ama şimdi kendi sahamızda oynayacağımız maçta zaten baskı yapması gereken gol bulması gereken taraf biziz, siopis-dorukhan başlamaz

Uğurcan
Larsen-Bartra-Hugo-Eren
Ömür-Dorukhan-Baka
Trezege-Cornelius-Djaniny

benim beklentim böyle başlarız

ilelebeTS
18.08.2022, 00:02
Djaniny formayı garantiledi bence. Baka’nın da garanti. Birlerine zorla yer açmayla uğraşmak yerine galibiyet getirecek kadroyla çıkmalıyız. Ömür ya orta saha oynayacak ya da yedek bekleyecek. Kanatlar Djaniny-Trezeguet olur.

David_LuiZ4
18.08.2022, 00:23
1-0'lık skorun maçı uzatmaya götüreceğini uzatmaya gittiği takdirde de rakibin fizik/kondisyonunun düşeceğini unutmamalıyız..Bırakın uzatmaları rakip 60 70'den sonra oyundan düşebilir..Çünkü maç boyu topu çevirecek olan biziz ilk maçtaki gibi topun peşinden koşacak olan ise onlar..Kontrollü oyun işimize yarar 90 dakikalık dilim içinde acele etmemeliyiz..Yeryüzünde 90 dakika koşarak fizik kondisyon olarak ayakta durabilecek bir takım yok bu konuyu fazla abartmayalım..Üst düzey takımlar bile maç içinde aktif dinlenmeye geçiyorlar bölüm bölüm..Zaten bu aktif dinlenme sayesinde 90. dakikada bile üst düzey takımlar diri kalabiliyorlar..Maç içinde ne zaman oyunu soğutacağını ne zaman harekete geçeceğini bilen takımlar maçların son çeyreğinde tempoya devam ediyorlar maçı dikkatli izlemeyen seyirci ise bu takımlardaki oyuncuların 90 dakika full kondisyonla oynadığını düşünüp yanılgıya kapılıyorlar..

Topun oyunda kalma süresi çok önemli bu maçta..Hocanın oyuncuları uyarması lazım...Skora ihtiyacı olan biziz..Top ne kadar fazla oyunda kalırsa taçlar kornerler ne kadar hızlı kullanılırsa gereksiz fauller sırtı dönük adama fauller yapılmazsa topun oyunda kaldığı süre uzar..Uzaması demek rakibin daha fazla efor sarfetmesi demek..Sinirlerimizle oynarlar çünkü kendi lehlerine olan taçları kornerleri ağır adımlarla kullanacaklar yere yatmalar olacak..Bunu önlemek için topu rakibe vermeyeceksin az top kaybıyla oynayacaksın...Savunmadan oyun kurarken Bartra ve Hugo'ya güveniyorum top kaybı hazırlık pasları yapılırken fazla olmaz ama 2. bölgede yani orta sahamızda top kaybı yapacak oyuncu fazla..Top kaybını yap kardeşim ama 3. bölgeye yani santrforuna topu atarak yap o işi ortasahada değil..

Bir de hocanın Cornelius'a yakın olmaları için kanat oyuncularını ve merkezdeki oyuncuları uyarması lazım..Bunu ya Baka'yı 10 numara pozisyonuna konumlandırarak yaparsın ya Canini'yi yardımcı forvet olarak yanına sokarak yaparsın..Baka kesinlikle geriye top alıp dağıtmaya gelmemeli o işi yapacak olan Dorukhan'dır eldeki kadroda..Gönül ister ki merkezde Bartra gibi topu çapraz uzun toplarla rakibin orta bloğunun arkasındaki adamımıza nokta atışı toplar gönderecek oyuncu olsun dikine oynasın ama Hamsik dışında o tarz bir adamımız yok..Bunun sancısını ligde değil ama Avrupa'da çekeriz diye yaza yaza elimiz nasır bağladı..

Baka Canini Trezege'nin Cornelius ile verkaçları ikiye birleri denemesi lazım bu maça özel bunların çalıştırılması lazım..Çünkü rakip bu şekilde çözülebilecek bir rakip..Dediğim gibi bu 4lü rakip ceza sahasında top kaybı yapabilir çünkü rakibin en kalabalık olduğu bölge orası olacak ama kesinlikle ve kesinlikle orta sahada merkezde top kaybı pas hatası minimuma düşürülmeli..Dorukhan bu minvalde sahada olmalı..

Şimdilik düşüncelerim bunlar maç günü yaklaştığında teferrruatlı yazmaya devam ederiz..

objek
18.08.2022, 00:31
1-0'lık skorun maçı uzatmaya götüreceğini uzatmaya gittiği takdirde de rakibin fizik/kondisyonunun düşeceğini unutmamalıyız..Bırakın uzatmaları rakip 60 70'den sonra oyundan düşebilir..Çünkü maç boyu topu çevirecek olan biziz ilk maçtaki gibi topun peşinden koşacak olan ise onlar..Kontrollü oyun işimize yarar 90 dakikalık dilim içinde acele etmemeliyiz..Yeryüzünde 90 dakika koşarak fizik kondisyon olarak ayakta durabilecek bir takım yok bu konuyu fazla abartmayalım..Üst düzey takımlar bile maç içinde aktif dinlenmeye geçiyorlar bölüm bölüm..Zaten bu aktif dinlenme sayesinde 90. dakikada bile üst düzey takımlar diri kalabiliyorlar..Maç içinde ne zaman oyunu soğutacağını ne zaman harekete geçeceğini bilen takımlar maçların son çeyreğinde tempoya devam ediyorlar maçı dikkatli izlemeyen seyirci ise bu takımlardaki oyuncuların 90 dakika full kondisyonla oynadığını düşünüp yanılgıya kapılıyorlar..

Topun oyunda kalma süresi çok önemli bu maçta..Hocanın oyuncuları uyarması lazım...Skora ihtiyacı olan biziz..Top ne kadar fazla oyunda kalırsa taçlar kornerler ne kadar hızlı kullanılırsa gereksiz fauller sırtı dönük adama fauller yapılmazsa topun oyunda kaldığı süre uzar..Uzaması demek rakibin daha fazla efor sarfetmesi demek..Sinirlerimizle oynarlar çünkü kendi lehlerine olan taçları kornerleri ağır adımlarla kullanacaklar yere yatmalar olacak..Bunu önlemek için topu rakibe vermeyeceksin az top kaybıyla oynayacaksın...Savunmadan oyun kurarken Bartra ve Hugo'ya güveniyorum top kaybı hazırlık pasları yapılırken fazla olmaz ama 2. bölgede yani orta sahamızda top kaybı yapacak oyuncu fazla..Top kaybını yap kardeşim ama 3. bölgeye yani santrforuna topu atarak yap o işi ortasahada değil..

Bir de hocanın Cornelius'a yakın olmaları için kanat oyuncularını ve merkezdeki oyuncuları uyarması lazım..Bunu ya Baka'yı 10 numara pozisyonuna konumlandırarak yaparsın ya Canini'yi yardımcı forvet olarak yanına sokarak yaparsın..Baka kesinlikle geriye top alıp dağıtmaya gelmemeli o işi yapacak olan Dorukhan'dır eldeki kadroda..Gönül ister ki merkezde Bartra gibi topu çapraz uzun toplarla rakibin orta bloğunun arkasındaki adamımıza nokta atışı toplar gönderecek oyuncu olsun dikine oynasın ama Hamsik dışında o tarz bir adamımız yok..Bunun sancısını ligde değil ama Avrupa'da çekeriz diye yaza yaza elimiz nasır bağladı..

Baka Canini Trezege'nin Cornelius ile verkaçları ikiye birleri denemesi lazım bu maça özel bunların çalıştırılması lazım..Çünkü rakip bu şekilde çözülebilecek bir rakip..Dediğim gibi bu 4lü rakip ceza sahasında top kaybı yapabilir çünkü rakibin en kalabalık olduğu bölge orası olacak ama kesinlikle ve kesinlikle orta sahada merkezde top kaybı pas hatası minimuma düşürülmeli..Dorukhan bu minvalde sahada olmalı..

Şimdilik düşüncelerim bunlar maç günü yaklaştığında teferrruatlı yazmaya devam ederiz..

Bence hoca dorukhani pas oyununda yetersiz buluyor olabilir onun icin ortasahada fazla oynatmadi

David_LuiZ4
18.08.2022, 00:40
Bence hoca dorukhani pas oyununda yetersiz buluyor olabilir onun icin ortasahada fazla oynatmadi
Zannetmiyorum...Dorukhan'ı elde Denswill-Ahmetcan varken bir iki maçta sağ stoper olarak oynatmasının sebebi savunmadan pasla çıkmayı sağlamaktı..Dorukhan'ın stoperde oynaması aslında mesajdı "bana savunmadan oyun başlatan ayağı temiz bir stoper lazım" mesajıydı bu..Bu arada forumda Dorukhan teknik kapasite bakımından küçümseniyor ama ayağı Hamsik'den sonra en temiz adamımız Dorukhan'dır..Ahım şahım mıdır değildir ama yadırganacak adam da değildir...Bu maçta merkezde olmalı Dorukhan..

kaçarava
18.08.2022, 00:45
Avantajlı skora sahip oldukları için temkinli oynarlar ama ilk maçın ikinci yarısı kadar pres hattını geri çekmezler. Orta alanı kalabalık tutarlar yine. O açıdan orta sahada top alıp dağıtma işi yine sıkıntı olabilir. Hamsik yine oynamayacağına göre orada top alacak tek kişi yetenek olarak Bardhi olabilir.

Hücumda Trezeguet, Cornelius, Djaniny; orta sahada Baka-Ömür ile dengeli bir takım kurmak çok zor. Geriden oyun kurarken rakibin kalabalık durduğu orta sahada baypass olan kişiler Bakasetas-Ömür oluyor. Oynatmanın bir anlamı kalmıyor o zaman. Geçen sezon Konya ve Alanya maçında ve bu sezon hazırlık maçlarında da denediğimiz öne yerleşip pres yapma işini deneyebiliriz. Aksi durumda risk almak zorunda olduğumuz kadro ile her topu kaptırdığımızda geri kaçarsak bu kadro yapısıyla hem tam yapamayız hem de yoruluruz.

Telonyus
18.08.2022, 01:25
2-1 biter uzatmada fişi çekeriz.

Serdar A
18.08.2022, 02:06
https://twitter.com/hscdlbr/status/1559949477057814536

#BekleBiziUCL
#Geliyoruz

lazibere
18.08.2022, 02:48
Neyi unutuyoruz biliyor musunuz? Rakibimizin elinin armut toplamadığını unutuyoruz. istikrarlı takım işte budur. Aldığı skor avantajıyla, deplasmanda nasıl oynanacağını ve bizim gol bulmak zorunda olduğumuzu bu nedenle baskı kurup panikleyeceğimizi biliyorlar ama biz bir türlü öğrenemedik bu tip 2. maçlarda nasıl oynanması gerektiğini, Keşke ilk maç içerde olsaydı ve onlara bizi daha fazla analiz etme fırsatı vermeden avantajlı skoru alan biz olsaydık. Şimdi işler öyle seyirci ile alırız falan ile olacak kadar kolay değil.

Her dakikasını kontrollu oynamak zorundayız, Bu kontrollu oyun maalesef bizi baskı kurmaktan uzaklaştırıyor ve rakibe direnç de katacaktır ama başka çaremiz yok. Yiyeceğimiz bir gol ise daha farklı bir mağlubiyetin habercisi olur

Tek ümidim BARTRA nın sahada olacak olması. Hızlı çıkışlara engel olabilirsek ve sahada top yapmayı ve pas atamayı bilen oyunculardan kurulu bir 11 ile oynarsak başarabiliriz. Dorukhan sahada olmalı ve Siopis ikinci devre skoru aldığımız bir oyunda olmalı, Siopisin olduğu bir kadronun hucum oyunu oynaması mümkün değil.

Bakasetas ve Trezegeut iyi olursa ve janini cömertçe kaçırdıklarını bu kez atarsa neden olmasın

HOPA'LI TS'Lİ
18.08.2022, 07:47
ŞL müziği maç sonunda çalmalı

Bu takım bunu başarabilir.

Akıllı, sabırlı ve sakin oynaması yeterli

İlk golü biz yersek tur zora girer.

HOPA'LI TS'Lİ
18.08.2022, 07:50
Djaniny formayı garantiledi bence. Baka’nın da garanti. Birlerine zorla yer açmayla uğraşmak yerine galibiyet getirecek kadroyla çıkmalıyız. Ömür ya orta saha oynayacak ya da yedek bekleyecek. Kanatlar Djaniny-Trezeguet olur.

Baka'da sezon başından bu yana eski günlerine dönüş sinyali var.

Djaniny de gezginci forvet olarak bu takımda her zaman faydalı olur. Kopenhag maçında girdikten sonra bunu bir kez daha gördük.

Trezege biraz daha son pasları iyi verse ve kaleyi bulan şutlar çekerse tadından yenmez.

Kemal Öztel
18.08.2022, 08:01
____________Uğurcan_____________
Larsen__Bartra________Hugo____Eren
____Dorukhan______Bakasetas______
Djaniny_____Abdulkadir_____Trezeguet
___________Cornellius_____________

Şu an hocanın aklında 11 bu diye tahmin ediyorum

HOPA'LI TS'Lİ
18.08.2022, 08:05
____________Uğurcan_____________
Larsen__Bartra________Hugo____Eren
____Dorukhan______Bakasetas______
Djaniny_____Abdulkadir_____Trezeguet
___________Cornellius_____________

Şu an hocanın aklında 11 bu diye tahmin ediyorum

Rövanş için en iyi 11 olur.

alp.ckmk29
18.08.2022, 08:46
Larsen'in ayağına her top geldiğinde büyük bir alkış koparmamız gerekiyor. Oyuncuyu büyük demoralize ettiler, keşke Dorukhan'ı sahaya atsaydı Larsen yerine.

Bu arada biletler ne zaman satışa çıkacak ?

Burak Bıyıklı
18.08.2022, 08:48
Seyirciye çok iş düşüyor. Hem hakem hem rakip baskıyı hissetmeliler. Gece de uyku uyutmak yok bunlara. Sahada 11 bakasetas görmek istiyorum. Vura vura alacağız maçı.

Yılmaz Korkmaz
18.08.2022, 08:56
İlk maçta hatanın büyük kısmı hocadaydı ama hatasını telafi edebileceği bir 90 dakika daha var. Çuvallamamızın diğer nedeni de çok yavaş oynamamız ama burada hocaya pek kızamıyorum çünkü bu ülke futbolunun genel sorunu. Onların ilk maçta oynadığı gibi temaslı ve sert oynarsak bir şekilde eleyeceğimizi düşünüyorum.

Süleyman50
18.08.2022, 08:57
zor maç inşallah sonunda gruplara kalan biz oluruz...

Mehmet BAŞ
18.08.2022, 09:23
https://twitter.com/sadpicfootball/status/1559820259040837632

Şu topu kalecinin üzerinden aşırıp gol yapamadığı an çıldırmıştım. Gördükçe yeniden sinir oluyorum!

B.Yiğit
18.08.2022, 10:02
Bilet fiyatlarını çok uygun yapın hatta gidip liseli öğrencilerine bedava dağıtın. Tezahürat tutacak taraftara ihtiyacımız olacak. Ucunda 20 milyon euro var. Grup maçlarında normal tarifeye geçilir.

Muhammet_61
18.08.2022, 10:13
Rakip kapanıp kontra arayacaktır. Bunun taktiksel çözümü ise çift önliberodur. Dorukan-Siopis orta alanı, önlerinde Bakasetas. Ömür yedeğe, Djaniny sağ kanada. Bekler daha fazla ileri çıkıp önde çoğalmayı sağlamalı.

Dediğim gibi, böyle maçlarda çift önlibero şart.

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pReN@_61
18.08.2022, 10:25
maçı alacak adam ektedir
https://twitter.com/dolmuscunuz/status/1559857163979333634karizmaya odaklan

pReN@_61
18.08.2022, 10:28
kulak tırmalayan ıslıkla topu taraftar kazanacak
tıpkı geçen sene içerdeki şikebahçe maçı gibi

Doğukan Uçan
18.08.2022, 10:32
turu geçmek için her türlü çirkefliği yapmak lazım.

sahaya torpil bile atılmalı.

taç ve korner atmaya geldiklerinde baskı altına alınıp korkutulmaları gerek.

Uğur Kalyoncu
18.08.2022, 10:39
turu geçmek için her türlü çirkefliği yapmak lazım.

sahaya torpil bile atılmalı.

taç ve korner atmaya geldiklerinde baskı altına alınıp korkutulmaları gerek.

Güzel kardeşim hangi dönemde yaşıyoruz Allah aşkına. Adamlar orada torpil mi attılar sahaya mi atladılar sanki de biz 3. dünya ülkesi gibi bunları yapacağız. Ondan sonra kazmanın biri kornere gelen topcuya çakmak atacak durup dururken yine dünyaya rezil olacağız. Yapılacak tek eylem takımı adam gibi desteklemek ve top rakipteyken Konya maçı gibi devamlı isliklamak. Bunun ötesine gerek yok.

Manava61
18.08.2022, 10:48
Bence 11: Uğurcan-Larsen-Bartra-Hugo-Eren-Dorukhan-Siopis-Ömür-Baka-Trezeguet-Corne
Djaniny ve Bardhi ikinci yarı skora göre girmeli ve gol ihtiyacımızdan dolayı Baka mutlaka corneliusa yakın oynamalı.

angraf
18.08.2022, 11:07
evimizde boğarak kazanmalıyız.

evimizde kopenakı yenemiyorsak zaten gitmeyelim.

evimizde onlara 3 atacağız inş.

zahido
18.08.2022, 11:09
Uğurcan
Dorukhan-Bartra-Hugo-Elmalı
Abdüş-Doğucan-Bardhi-Trezeguet
Bakasetas
Djaniny

Üstteki kadroyla biz bu turu çok rahat geçeriz.

ozzy!
18.08.2022, 11:30
ilk macta cok gereksiz takima yüklenildi. Zor deplasman atmosfer 2 0 dan sonra oyundan kopmadik.
dorukhan djaniny bartra ile evimizde elleri ayaklarına dolasir.

yusufdinyo
18.08.2022, 11:36
21791

Hunk
18.08.2022, 11:52
21791
en iyi kadro bu bencede

B.Yiğit
18.08.2022, 12:36
Djaniny'nin 11 çıkacağını sanmıyorum. Onu 60. dakikaya kadar gol gelmezse oyuna sokar. Sonradan dinç şekilde oyuna girmesi, yorgun rakibe karşı daha iyi iş yapar diye düşünüyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
18.08.2022, 13:04
Deplasmandaki maçın 2. yarısını göz önünde bulundurursam...

------------------------------Uğurcan----------------------------
Larsen ---------Bartra----------------------Hugo-----------Eren
-------------Bakasetas ----Bardhi----- Dorukhan---------------
Ömür---------------------------------------------------Trezeguet
---------------------------Cornelius-------------------------------

3 tane 8 numara....

Enaldo61
18.08.2022, 13:10
Bakasetas'a güveniyorum bu turu alacak adam o.

İlk maçta arzusunu fazlasıyla ortaya koydu.

Doğukan Uçan
18.08.2022, 13:43
Güzel kardeşim hangi dönemde yaşıyoruz Allah aşkına. Adamlar orada torpil mi attılar sahaya mi atladılar sanki de biz 3. dünya ülkesi gibi bunları yapacağız. Ondan sonra kazmanın biri kornere gelen topcuya çakmak atacak durup dururken yine dünyaya rezil olacağız. Yapılacak tek eylem takımı adam gibi desteklemek ve top rakipteyken Konya maçı gibi devamlı isliklamak. Bunun ötesine gerek yok.

hocam benim demek istediğim rakibe fiziksel saldırı değil. sahada boş yere atılabilir :D gerçi bu uefa zaten türk takımlarını sevmiyor maç yarıda kalıp dünya ya rezil de olabiliriz. gerek yok böyle şeylere.

My
18.08.2022, 13:59
Gün geçtikçe kazanılacak para katlanıyor. Bizim için deli para. 20 milyon avro eğer Kopenhagı elersek. Tarihimizdeki en önemli maçlardan biri. Ne yapıcaz ne edicez u adamları o sahaya gömücez.

[KAPLAN]
18.08.2022, 14:03
Taraftara da çok iş düşüyor. Hadi gençler görelim sizi. O stat yıkılsın.

Son zamanların en heyecanlı maçlarından birini izliyor olacağız.

HOPA'LI TS'Lİ
18.08.2022, 14:03
Gün geçtikçe kazanılacak para katlanıyor. Bizim için deli para. 20 milyon avro eğer Kopenhagı elersek. Tarihimizdeki en önemli maçlardan biri. Ne yapıcaz ne edicez u adamları o sahaya gömücez.

ŞL müziği Akyazı semalarında yankılanmalı

Maddi getirisi ise ayrı bir kazanç olur.

HOPA'LI TS'Lİ
18.08.2022, 14:04
;1921693352']Taraftara da çok iş düşüyor. Hadi gençler görelim sizi. O stat yıkılsın.

Son zamanların en heyecanlı maçlarından birini izliyor olacağız.

Maç başlar başlamaz rakibi ve hakemleri ıslık yağmuruna tutacağız. Sağır olmalılar

Toplu hücum
Toplu savunma

Bu maçı alacağız.
Başka yolu yok.

AyhanPe
18.08.2022, 14:28
Taraftar ne zaman su psikolojiye bürünse hedefimize ulasamiyoruz. Tur imkansiz degil ama rakip avantajli ve tura daha yakin. Dün Karabag macini izledim. Özellikle ilk yari mükemmel oynadilar ama gol atamadilar ve mac berabere bitti. Avrupa takimlarinin hata orani cok az bize göre..Kopenhag takimini iyi pres yapan e hizli oynayan bir takim. Ben tahminlerin aksine rakibin ilk yarim saat yüksek pres yapip bizimkileri hataya zorlayacagini düsünüyorum. Kolayca golde bulabilirler..Sonrada staddaki atmosferden eser kalmaz. Bizimkilerde var gücleriyle ugrasip belki sadece skor esitleyebilir.

Kopenhagen in deplasmanda cok diri oynayan bir takim. Bartra ve Hugo nun uyumu turun anahtari. Fazla hata yapmazsak mutlaka bir sekilde gol bulacagimizi düsünüyorum. Bekledigimizden cok daha direncli olacaktir rakip. Bundan eminim..

Mehmet Fatih Yavuz
18.08.2022, 14:50
Son 2 deplasmanında Vilborg dan 3 yedi, Randers'tan 4 tane yedi.
Yani deplasmanda pek de sağlam değil.

Lakin mesele bizim acemiliğimize gelince ... Olmayabilir.

Stres yapıyoruz!

HOPA'LI TS'Lİ
18.08.2022, 14:53
Taraftar ne zaman su psikolojiye bürünse hedefimize ulasamiyoruz. Tur imkansiz degil ama rakip avantajli ve tura daha yakin. Dün Karabag macini izledim. Özellikle ilk yari mükemmel oynadilar ama gol atamadilar ve mac berabere bitti. Avrupa takimlarinin hata orani cok az bize göre..Kopenhag takimini iyi pres yapan e hizli oynayan bir takim. Ben tahminlerin aksine rakibin ilk yarim saat yüksek pres yapip bizimkileri hataya zorlayacagini düsünüyorum. Kolayca golde bulabilirler..Sonrada staddaki atmosferden eser kalmaz. Bizimkilerde var gücleriyle ugrasip belki sadece skor esitleyebilir.

Kopenhagen in deplasmanda cok diri oynayan bir takim. Bartra ve Hugo nun uyumu turun anahtari. Fazla hata yapmazsak mutlaka bir sekilde gol bulacagimizi düsünüyorum. Bekledigimizden cok daha direncli olacaktir rakip. Bundan eminim..

iLK GOLÜ YERSEK İŞİMİZ ZORLAŞIR.
EN KÖTÜ 1-0 BİTİRİP UZATMALARA TAŞIMALIYIZ ANCAK 2-3 GOL BULABİLECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM.

Tahir61
18.08.2022, 15:03
geçen sene içerdeki konya maçına gelen herkes gelsin bu maça. o maçtaki atmosfere ihtiyacımız var

pReN@_61
18.08.2022, 15:12
geçen sene içerdeki konya maçına gelen herkes gelsin bu maça. o maçtaki atmosfere ihtiyacımız var
keşke fırsatım olsa bir kez daha ne güzel olurdu:)

bingolts
18.08.2022, 15:19
sakin olmalıyız
we must be calm

bingolts
18.08.2022, 15:22
özellikle bizim futbolcuları cesaretlendirmeliyiz.

yorumsuz6117
18.08.2022, 15:25
Bodo, Haifa ve biz turu geçersek 2 milyon Euro fazladan alıyormuşuz, Bodo sahasında 1-0 Haifa sahasında 3-2 kazandı ilk maçları..

erenslash
18.08.2022, 15:29
turu geçeriz bence ancak rakibi hafife almadan ciddi oynarsak

golleri erken bulacağımızı düşünüyorum saçma saçma işler yapmassak

merkez ortasahanın çok iyi olmaması büyük sıkıntı bunu maçtan sonra çözecekler biliyorum

ilk işimiz merkez ortasaha ve forvet transferini bitirmek olacak bu elemeden sonra

AyhanPe
18.08.2022, 15:34
Son 2 deplasmanında Vilborg dan 3 yedi, Randers'tan 4 tane yedi.
Yani deplasmanda pek de sağlam değil.

Lakin mesele bizim acemiliğimize gelince ... Olmayabilir.

Stres yapıyoruz!

Avrupa maclarini baz almistim. Onlarin lig maclarininda cok ölcü olduguna inanmiyorum..

HOPA'LI TS'Lİ
18.08.2022, 15:39
turu geçeriz bence ancak rakibi hafife almadan ciddi oynarsak

golleri erken bulacağımızı düşünüyorum saçma saçma işler yapmassak

merkez ortasahanın çok iyi olmaması büyük sıkıntı bunu maçtan sonra çözecekler biliyorum

ilk işimiz merkez ortasaha ve forvet transferini bitirmek olacak bu elemeden sonra

Bartra ve Bardhi ilk 11'de oynamalı

ekeser60
18.08.2022, 15:45
Hocam bakasetas iyi gol attı tamam ama.bu takımın net frikikcisi bardi dir. Adam la ligada messiden sonra en iyi frikikci. Biraz bakasetasta Burak Yılmaz agaligi sezdim hoca frikiklerde müdahale etmeli bardiye cektirmedi. Orda bence 1 golumuze mani oldu.

Terzioğlu
18.08.2022, 15:59
Ilk golü atarsak tutu geceriz, aksi takdirde zor. Kopenhag tamamen kapanıp kontradan gol aramaya çalışacaktır. Bizimkilerin ilk maçtaki gibi eli ayağına dolanmazsa, fazla stres yapmadan oynarsak bi türlü yeneriz.

Sadettin_
18.08.2022, 16:05
21792

sevmediniz mi ?

21793

Kenshi
18.08.2022, 16:21
Kouassi ilk 11 olursa maçı izlemeye bile gerek yok. Oldu olacak Hüseyini de defansa alalım bakarsın bir mucize olur.

pReN@_61
18.08.2022, 16:25
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1560242741417738241

eMR3
18.08.2022, 16:32
İçimde engel olamadığım his,
İlk yarı 1-0 öne geçeriz, sonra saç baş yoldurtan pozisyonları harcarız sonra 80-90 arası gol yer 1-1 ile eleniriz.

İnşallah 70 e filan 2-0 önde gireriz de tansiyon ve kalp hastalarını fazla zorlamayız.

Dawsofield
18.08.2022, 16:53
maçın biletleri ne zaman satışa açılır acaba bilgisi olan var mı arkadaşlar?

pReN@_61
18.08.2022, 16:58
maçın biletleri ne zaman satışa açılır acaba bilgisi olan var mı arkadaşlar?yarın saat 11:00

Serdar A
18.08.2022, 17:53
Trabzonspor, turu geçmesi ve Bodo/Glimt ile Maccabi Haifa'nın gruplara kalması halinde, 20 milyon euroya ek olarak 2.270 milyon euro daha gelir elde edecek. (61saat)

erenslash
18.08.2022, 17:56
oynar bence
Bartra ve Bardhi ilk 11'de oynamalı

Ozan Gözaçan
18.08.2022, 18:15
[QUOTE=pReN@_61;1921693437]yarın saat 11:00[/QUOT

Bilet fiyatları açıklandımı acaba biliyormusunuz. Birde antalyadan gideceğim maça. en hızlı şekilde bilet almaya çalışacağım hangi bloktan almamı önerirsiniz.

pReN@_61
18.08.2022, 18:37
[QUOTE=pReN@_61;1921693437]yarın saat 11:00[/QUOT

Bilet fiyatları açıklandımı acaba biliyormusunuz. Birde antalyadan gideceğim maça. en hızlı şekilde bilet almaya çalışacağım hangi bloktan almamı önerirsiniz.
hocam bütçe el veriyorsa doğu tribünü seyir için güzel
ben hep maçlara gittiğimde doğudan izledim
fiyat satışa çıkınca belli olur gibi duruyor

Ozan Yılmaz
18.08.2022, 18:56
Trabzonspor’un Şampiyonlar Ligi Play-Off ikinci maçında kendi sahasında Kopenhag’ı konuk edeceği karşılaşmada kale arkası tribünü biletlerinin satışa çıkmayacağı öğrenildi.

Doğu tribün bilet fiyatı 300 TL olarak belirlenirken Batı tribün ise 400 olarak belirlendi.

Biletlerin yarın (Cuma) satışa çıkması bekleniyor.

falcon_61
18.08.2022, 19:09
Maç başlar başlamaz rakibi ve hakemleri ıslık yağmuruna tutacağız. Sağır olmalılar

Toplu hücum
Toplu savunma

Bu maçı alacağız.
Başka yolu yok.Bunu geçen sene sadece Konya maçında yapabildik. 90 dk ıslık ve şarkısız türküsüz tezahürat yapıldı. O maça yaklaşan hiçbir maç olmadı. Antalya maçı dahil

G510 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fanatik34
18.08.2022, 19:12
İçimde engel olamadığım his,
İlk yarı 1-0 öne geçeriz, sonra saç baş yoldurtan pozisyonları harcarız sonra 80-90 arası gol yer 1-1 ile eleniriz.

İnşallah 70 e filan 2-0 önde gireriz de tansiyon ve kalp hastalarını fazla zorlamayız.Aynisi 1991 yilinda basimiza geldi zaten, yine bir Danimarka takimi..ilk macta rakip 60 dk. 10 kisi oynayip kazanmisti!!

asilhamsi
18.08.2022, 19:16
kadroya ilk yazılacak isim canini sonra diğerleri yazılır.

-------------ugurcan--------------

larsen-----bartra------hugo------eren

---------------dorukhan---------------

---------bakasetas------ömür------------

canini--------------cornelius-----------bardhi

ben böyle çıkardım.

AyhanPe
18.08.2022, 19:17
Aynisi 1991 yilinda basimiza geldi zaten, yine bir Danimarka takimi..ilk macta rakip 60 dk. 10 kisi oynayip kazanmisti!!

Bu takimdi iste..:D Ceyrek finalden etmislerdi bizi..

erenslash
18.08.2022, 19:27
kendi sahamız kendi fikrim uzatmalara kalmadan işi bitirsek iyi olur

erenslash
18.08.2022, 19:30
bunu düşünmek istemiyoruz tabi.bu maçı alamassa yönetim sorumlu tutulur ki sorumlulular zaten. bu yüzden bu ihtimali kimse düşünmek istemez.transfer eksikleri var bunlarla maça çıkacağız.sorun bu zaten.viscanın sakatlığı transferlerin yetişmemesi buna rağmen bir şekilde almamız bu maçı.alırız diye düşünüyorum.
Aynisi 1991 yilinda basimiza geldi zaten, yine bir Danimarka takimi..ilk macta rakip 60 dk. 10 kisi oynayip kazanmisti!!

ÖmürKaradeniz61
18.08.2022, 19:47
3-1 kazanabileceğimiz bir maç.

Trabzon-Spor-61
18.08.2022, 20:08
Trabzonspor’un Şampiyonlar Ligi Play-Off ikinci maçında kendi sahasında Kopenhag’ı konuk edeceği karşılaşmada kale arkası tribünü biletlerinin satışa çıkmayacağı öğrenildi.

Bu ne demek oluyor yani.

AyhanPe
18.08.2022, 21:42
Umarim bizim macada Malmö - Sivasspor macinda ki gibi bir hakem denk gelir. Mükemmel mac yönetti adam..

Onur Akyüz
18.08.2022, 22:10
Bu ne demek oluyor yani.

Taraftar gruplarına tahsis edildi demek oluyor.

kayseriliyiz
18.08.2022, 22:19
Şu topu kalecinin üzerinden aşırıp gol yapamadığı an çıldırmıştım. Gördükçe yeniden sinir oluyorum!Kalecide uzun değil hani.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

taha küçük
18.08.2022, 22:22
Ortasahada bloklar arası bağlantıyı kuracak adam eksikliğimiz var. Bardhi bunu yapabiliyor galiba videolarından izlediğim kadarıyla bakasetas da ilk maçta yapmaya çalıştı. Bu tarz adamlar ile biz bunların savunmasını aşabiliriz. Abdülkadir’den beklediklerimizi bardhi yapabilir.

Yasin Altuntas
18.08.2022, 22:34
Oyun kontrolü yine bizde olacak. Ama ilk mac gibi basit kisa pas, yan pas yaparsak yine uyuya uyuya dakika 80 olur.

Bunu asabilmek icin iki kilit nokta var:
1. Beklenmedik anlarsa uzun diyagonal paslar ile kanat degistirmek. Bunu ne yazik ki bir tek Bartra yapabiliyor, özellikle A.Kadir hic ama hic kendine güvenmiyor.

2. Orta sahada rakibin orta saha ve defansinin arasindaki bosluga atilacak sert ve yerden pas, ve bu pasi bir dokunus ile kaleye dönecek sekilde kontrol edebilecek oyuncu. Bu pasi yine ne yazik ki bartra, belki baka da atabilir, top ile bu dönüsü kim yapabilir bilmiyorum, belki Djaniny, belki yine Baka.

Emin olun su iki seyi macin basindan itibaren yapalim, pozisyona girmeme ihtimalimiz yok.

Ozan Yılmaz
18.08.2022, 22:34
Bu ne demek oluyor yani.Taraftar grupları için kapanmıştir yüksek ihtimal

AyhanPe
18.08.2022, 22:43
Avrupa maclarinda cok zor gol pozisyonu buluyor Türk Takimlari ama asiri kolay gol yiyorlar..Mutlaka gol pozisyonu buluruz ama sorun su ki lig maclarinda yapilan hatalar rakip takimlar tarafindan degerlendirilemiyor ama Avrupali rakipler hatalari affetmiyor. Bugün Sivasspor ve Basaksehir maclarinda bir kez daha gördük bunu. Carsamba günü macin Antalyaspor a karsi "sampiyonluk maci" gibi olmasindan cekiniyorum acikcasi. Yine burda ezer gecerizler havada ucusuyordu ama beraberligi zor kurtarmistik..

Bartra tek umudum diyebilirim..

yorumsuz6117
18.08.2022, 22:44
Trabzonspor'un bu turu geçmesi lazım, nasıl olacak bilmiyorum ama olmalı, bir daha böyle bir şansımız olmayacak..

gabriel omar
18.08.2022, 22:51
En azından 45 dakika uyuşuk futbol oynamasak bir şeyler yaparız.Skor gelsin ondan sonra pas yapın durun.

Birinin, futbolculara bu ön elemeden gelecek kaynağın kulüp için ne kadar önemli olduğunu anlatması lazim. Yırtık 5 Euro bantliyoruz kardeşim biz. Kaldırın şu ardinizi da şu turu geçin ya. Heyecanmis, tecrübesizlikmis kabul etmiyorum karşınızda da yıldızlar karması yok. Bir zahmet o herifler kadar koşun en azından.

fadigaTS
18.08.2022, 23:02
En azından 45 dakika uyuşuk futbol oynamasak bir şeyler yaparız.Skor gelsin ondan sonra pas yapın durun.

Birinin, futbolculara bu ön elemeden gelecek kaynağın kulüp için ne kadar önemli olduğunu anlatması lazim. Yırtık 5 Euro bantliyoruz kardeşim biz. Kaldırın şu ardinizi da şu turu geçin ya. Heyecanmis, tecrübesizlikmis kabul etmiyorum karşınızda da yıldızlar karması yok. Bir zahmet o herifler kadar koşun en azından.Kötü oynayabilirler ama kötü mücadele ve koşmamalarını kabul etmiyoruz

objek
18.08.2022, 23:16
Kötü oynayabilirler ama kötü mücadele ve koşmamalarını kabul etmiyoruz

Sampiyonlar ligine girmeyi taraftarlar futbolculerdan daha fazla istiyor birinci macta gormedigimiz istek ve arzuyu ikinci macta gosterip isi bitirmemiz lazim

AntiŞike
18.08.2022, 23:38
çok işim olmasına rağmen bizim maçlarda o atmosferi göremediğim için

"sırf rakip topu alınca deli gibi ıslık çalmak için maça gidiyorum" dedim ve ist.dan maça gittim.

keşke gidebilsem, ama çok zor :(

Jackdaniels
19.08.2022, 00:44
Çok çok önemli bir maç kesinlikle Avrupa arenasında olmalıyız , Kopenhag gayet düz fizik gücüyle oynayan sıradan bir takım maçın başından son düdüğe kadar önde baskı ve iştahlı oynamamız gerek bu takıma içerde 4-5 atabilmeliyiz hiç bahsedildiği gibi dişli bir rakip değil kimse kusura bakmasın. Kafamdaki tek sorun Abdullah Avcı’nın ısrarla oynattığı yavaş futbol yana geriye bolca pas ve sabır oyunu , bu onların ekmeğine yağ sürer umarım böyle bir hata yapmayız.

hay1699
19.08.2022, 02:13
Haydi haydi Allah aşkına…

erenslash
19.08.2022, 02:42
dişli takım dğeil zaten ama bizim takımda saçma saçma eksikler var sıkıntı o zaten buna rağmen bize karşı dişlil değil.normalde güle oynaya almamız lazım bu maçı.ama rakibi her zaman ciddiye almalıyız ne olursa olsun.bu arada oyuncularımız yeterince hızlı değil hızlı ve aktif oyunu oynayabilecek transferler yapmamız şart.
Çok çok önemli bir maç kesinlikle Avrupa arenasında olmalıyız , Kopenhag gayet düz fizik gücüyle oynayan sıradan bir takım maçın başından son düdüğe kadar önde baskı ve iştahlı oynamamız gerek bu takıma içerde 4-5 atabilmeliyiz hiç bahsedildiği gibi dişli bir rakip değil kimse kusura bakmasın. Kafamdaki tek sorun Abdullah Avcı’nın ısrarla oynattığı yavaş futbol yana geriye bolca pas ve sabır oyunu , bu onların ekmeğine yağ sürer umarım böyle bir hata yapmayız.

cyberentalpi
19.08.2022, 03:25
Kupa maçlarında bazen muhteşem oynuyoruz. Geçen yıl Antalya gibi
Bazen de dökülüyoruz. Geçen yıl kayseri gibi
İlk maçtakine benzer bir oyunla maç 1-1 2-2 biter eleniriz.

Kesinlikle şanslıyız. Bir şans golu bulduk. Ve karşımızdaki rakip çok zor atılacak , aşılmayacak bir rakip değil

İlk maçta baka ve barta hariç herkes kötü idi. Cornelius a kızamıyorum. Adama top veremedik.

Bu maçta Geçen yılki Antalya, Konya maçları gbi oynarsak iddaa ediyorum 1-0 geriye düssek bile eleriz.
O yüzden hadi yahu. Bu maç bizim şampiyon olmamızı da sağlayacak. Belki 25 milyon ero gelir. Ve onla yapılacak iki iyi transfer

Dorukhan a ihtiyaç var. Abdülkadir ile başlanıp baktık kilit açamıyoruz şut için bardhi ye geçebiliriz. İçimden bir ses 4-1 yeneceğiz diyor.

Ibrahim Gaygusuz
19.08.2022, 05:46
Temkinli baslamak sikinti getirir bize. Taraftarlar arasinda homurdanmalar baslar.

Hizli baslayip Kopenhagi hazirliksik yakalamak lazim, az sans da olursa ilk 10 dk da 1 tane atariz. Ondan sonra kontrollu oyun secenek olabilir, topu teslim etmeden ki ben kopenhagin fazla topla oynamak isteyecegini dusunmuyorum. Hizli ataklar ariyacaklardir, ceza sahasinda gerektiginde fazlalasip attiklari basit gollerden istiyecekler.

HOPA'LI TS'Lİ
19.08.2022, 08:37
Kopenhag'ı Akyazı'nın çimlerine gömeceğiz.

3 tane sallayacağız.

UĞUR DURTAŞ
19.08.2022, 09:01
Ciddi anlamda çok önemli bir maça çıkacağız.

ilk maçımızda futbolcularımızdan olayın ciddiyetini fark edemeyenlerin sayısı fazlaydı.

bu rahatlık hiç hoşuma gitmedi.

çarşamba güni;(24.08.2022,saat 22:00)

değil saha içindeki futbolcularımız yedek oyuncularımızda oturdukları yerden maçı oynamaları şart olmalıdır.

çarşamba akşamı tekrar ediyorum çok ama çok önemli bir maça çıkacağız.

o akşam koşmayan , mücadele etmeyen adam kovalamayan,pres yapmayan,bencillik yapmayan
kısaca elini taşın altına sokmayan oyuncu görmek istemiyoruz.

bedeli ağır olur.

tüm oyuncularımız performansının üzerinde mücadele etmelidir.
şunu bilsinler,gözlerimiz üzerinde olacak.

**

Avcı hocam lütfen maça rakibi şaşkına çevirecek bolca hata yaptıracak baskı ile başlayalım.
Eğer her zamanki oyunla yani,
uğurcandan hugoya hugodan bartraya batradan tekrar uğurcana oynarsak
geçmiş olsun derim.

Enaldo61
19.08.2022, 09:47
Temkinli baslamak sikinti getirir bize. Taraftarlar arasinda homurdanmalar baslar.

Hizli baslayip Kopenhagi hazirliksik yakalamak lazim, az sans da olursa ilk 10 dk da 1 tane atariz. Ondan sonra kontrollu oyun secenek olabilir, topu teslim etmeden ki ben kopenhagin fazla topla oynamak isteyecegini dusunmuyorum. Hizli ataklar ariyacaklardir, ceza sahasinda gerektiginde fazlalasip attiklari basit gollerden istiyecekler.

Gitmiyoruz ki ceza sahasına ilerfe Cornelius'u bırakıp ona top atarak ne yapmaya çalışıyoruz Cornelius alıp dönüp 30 40 m koşup gol mu atacak. Yanına biri gelmiyor arkasına biri koşmuyor amaç ne anlayamıyoruz

Yiğit SARI
19.08.2022, 10:05
İlk maç fazla kinlendim kopenhag ve hakemlere. En az 3 gol atmazsak içim rahat etmeyecek asla

Doğukan Uçan
19.08.2022, 10:52
şaka maka başlıyoruz.

https://pbs.twimg.com/media/D5VBsH3WwAABLig?format=jpg&name=medium

AntiŞike
19.08.2022, 10:53
hadi inşallah

https://www.61saat.com/trabzonsporda-marek-hamsik-heyecani

pReN@_61
19.08.2022, 11:00
tribünlerin farklı bestelere eş zamanlı girmesi beni çok düşündürüyor
nasıl baskı altına alacağız bu totoşları

Muhammed Ayaz
19.08.2022, 11:05
Biletler saat kaçta satışa çıkacaktı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Onur Erçetin
19.08.2022, 11:16
Biletlerin kaçta satışa çıkacağı açıklanmadı mi hala insanların işi gücü var ona göre bilet.satin alacaz.

angraf
19.08.2022, 11:31
son 1 senenin en önemli maçı tur atlamamız durumunda 2 sene üst üste şampiyon olsak kazanacağımız parayı kazanacağız.
Allahım bize yardım etsin

3-0 kazanalım inşallah.

Onur Erçetin
19.08.2022, 11:56
son 1 senenin en önemli maçı tur atlamamız durumunda 2 sene üst üste şampiyon olsak kazanacağımız parayı kazanacağız.
Allahım bize yardım etsin

3-0 kazanalım inşallah.

Üzücü olan basit bir şekilde kaybetmemiz oldu maalasef.3 tane çok net gol pozisyonu kaçırdık.Çok basit 2 gol yedik.Allahtan 1 gol attık da şansımız hala devam ediyor.

Ayrıca oyuncu tercihlerimizde fayda saglamadi.Kouassi kapalı savunmalara karşı çok kötü.Ayrica Denswill sağ stoperde çok kötüydü.Siopiste baskı anında çok kritik hatalar yapıyor.

Bartra,Bardhi ve Djaniny girdikten sonra çok şey değişti.Ozellikle Bartra ve Djaniny çok katkı sağladı.

İkinci maçta mutlaka bu üçlü oynamalilar.Bardhi ve Bakasetasin ciddi bir şut tehditleri var.Ayrica Bardhi frikik ve duran top ustası.

Onur Erçetin
19.08.2022, 12:01
Bartra,Dorukhan,Bardhi ve Djaniny aynı anda başlamalı.

Denswill,Siopis,Ömür ve Kouassi yedek başlamalı.

AyhanPe
19.08.2022, 12:07
Bize gerginlik ne zaman yaramis? Sampiyonlugu ilan edecegimiz maci bile berabere bitirebildik. O macta beraberlik yetiyordu. Öyle cimlere gömemedik adamlari. Karabag, Plzen i ilk devrede cimlere gömdü ama gol atamadi. Bu takima bende gol ve goller atacagimiza inaniyorum ama ne kadar yiyecegimiz belirli olacak ki tüm Türk Takimlari gibi bizde baskili bir orta sahaya karsi bozguna ugruyoruz. Adamlar bu baskiyi tüm mac boyunca da yapmak zorunda degil. 2-3 hizli organize ettikleri atakla isi bitirebilirler..Burda rakibin disimize göre olusunun da bi anlami kalmiyor..

fb, Avrupa ligini garantiledi gibi..Avrupa ligini kücümsedigim icin degil ama bir Sampiyon olarak Avrupa da onlarin oynadigi lig seviyesine düsmek bayagi bir üzücü olur..Gruplarda 3. olup katiliriz o baska tabi..

Son yillarin hatta on yillarin en önemli maci..Belkide önümüzde ki 5 seneyi etkileyebilecek bir mac. Biz bu kadar gerginsek teknik kadro ve oyunculari düsünemiyorum bile. Tarih bu gibi durumlari idare edemedigimiz örneklerle dolu. Umarim bu istisna olur..

Manava61
19.08.2022, 12:17
Keşke gelebilsek :( Bu kadar farklı taraftar grubunun olduğu yerde yapılması gereken belli: Top rakipteyken full ıslık.

Bilgehan Tokal
19.08.2022, 12:31
61. dakika şovundaki ışık gösterisini beğenmeyen sadece ben miyim? Bir anda ortam yumuşuyor ve "bir şarkısın sen" söyleniyor...

AyhanPe
19.08.2022, 12:35
Taraftarin fb yi Hüseyin li zamanda 2-1 yendigimiz mactaki gibi olmalarini diliyorum..Belkide yaratilan sunni gerginligin ise yaramadigi tek mac buydu..Gerginlik acisindan Sampiyonlugu garantiledigimiz Antalyaspor macimi yoksa bu mac mi kestiremiyorum..Bu maclar öncesi ben cok rahattim ama bu mac icin asiri gerginim..Ayni gerginligi en son 96 yilindaki fb macinda hissetmistim..O macta cok kücüktük gerci :) Umarim bu sefer farkli olur sonu...

Furkan
19.08.2022, 12:41
Bartra,Dorukhan,Bardhi ve Djaniny aynı anda başlamalı.

Denswill,Siopis,Ömür ve Kouassi yedek başlamalı.

Djaniny kesinlikle ilk 11 başlamamalı. Ben as kadroda başlayıp iyi oynadığı çok az maç hatırlıyorum. İkinci yarıya diri bir Djaniny’i oyuna sürüp baskıyı arttırmak lazım. Bartra ve Dorukhan ise kesinlikle sahada olmalı.

iyattara
19.08.2022, 12:44
Daramy midir nedir o eleman bireysel antrenmanlara başlamış, bu maç 11 olmasa da yedekten girebilir. Kontra güçlerini arttırabilecek bir eleman.

Sahada iyi olacağımız kesin. Fakat acemilikler, şanssızlıklar vs rakibe turu getirebilir. Ben takımın elinden geleni yapacağına inanıyorum. 0-0 a yatabilecek, gol yemeden maçı tamamlayacak bir takım değil. Takım savunması çok daha iyi olan sabaha kadar oynayıp gol atamayacağımız daha sert takımlar olabilirdi. Kophenag onlardan biri değil. Atarak var olan bir takım.

Yiğit SARI
19.08.2022, 12:44
61. dakika şovundaki ışık gösterisini beğenmeyen sadece ben miyim? Bir anda ortam yumuşuyor ve "bir şarkısın sen" söyleniyor...

Ben de beğenmiyorum çok romantik bir şeye dönüştü. Ufakken yani trabzon'da yaşarken avni aker'de maça gittiğimizde 61. dakikayı beklediğimiz zamanlar olurdu ki işte balonlar, konfetiler atılırdı atkılar açlırdı agresif tavırlarla tezahüratlar yapılırdı ve eminim ki takım da bundan olumlu yönde etkilenirdi. Romantik bi şeye dönüşmeye başladığında etkisini de iyiden iyiye yitirmeye başladı bir de diğer takımlar da aynısını yapmaya başladığında tabi. Cezası neyse ödensin ama yeniden tasarlansın isterim ben de

Gerçi tasarlanmış şeyler tribünde ne kadar uygulanabiliyor bilmiyorum. Dil birliği sağlamak biraz zor olabiliyor

Sadettin_
19.08.2022, 12:47
Gruplara kalsak , ardından kura sansıyla bizde dahil taraflı tarafsız herkesin çok kolay gördüğü bir gruba dussek ve o gruptan anca 3. Çıkıp UEFA' da devam etsek ve Uefa da da gruplardan çıkmayıp evimize dönsek .
Fatih tekke boşta hemen şimdi gelsin der misiniz ?

wakaeme
19.08.2022, 12:47
nefret ediyorum. hiçbir zaman flash açmadım ve o boktan şarkıyı söylemedim atkı açtım sadece

reisoğlu61
19.08.2022, 12:59
ugurcan
larsen bartra hugo eren
dorukhan
bardhi baka trezege
djaniny cornelius

61Firtinasi61
19.08.2022, 13:19
Bu maç bizim en önemli maçı bu sezon!
Herşeyimizi vermemiz gerekiyor.

Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk

Ahmet Taşçı
19.08.2022, 13:29
ugurcan
larsen bartra hugo eren
dorukhan
bardhi baka trezege
djaniny cornelius

Benim tanıdığım Avcı daha maçın başında böyle çıkmaz.ilk yarı oyunu tutup bir gol sıkıştırmaya bakacaktır. Orta alan Siopis ve Dorukhan ile başlayıp, Kanatlar Abduş - Trezeguet yapar, Cornelius yine tek forvet olur. Eğer ilk devre gol bulamazsak İkinci devre atar Djaniny 'i sahaya.

Ahmet Taşçı
19.08.2022, 13:32
Bu arada Kophenag deplasmanda daha tehlikeli takım, skor da onların lehindeylen şuursuz ve kontrolsüz saldırmak turu ellerimizle vermek demek.O sebeple ilk yarı çok dikkatli, kontrollü oynamak şart. İnşallah taraftar homurdanıp takımı gaza getirmez. Adamlar çok iyi biliyorlar Türk takımların taraftarının gazına geldiğini. 2-1'lik skora tur atlamış gibi sevinmelerinin nedeni de buydu.

Ibrahim Gaygusuz
19.08.2022, 14:23
Taraftar biletleri bekliyor ama henüz satisa ne zaman cikacagi belli bile değil. Varmi kaçırdığımız bir şeyler

Erkut Ay
19.08.2022, 14:33
bilet satışı saat 15.30 da

atillati
19.08.2022, 14:58
kim ne derse desin bu şarkı sadece fenerbahçe tribünlerinde güzel oluyor... gerek yok adamlar yapmış adamlarla özdeşleşmiş şarkı... başka şarkı mı yok gerçekten. utanarak söylüyorum trabzondaki trabzonspor tribünleri maalesef istanbul ve avrupa'daki trabzonsporluların tribün performansı anlamında yarısı etmez. çok kötüler.
nefret ediyorum. hiçbir zaman flash açmadım ve o boktan şarkıyı söylemedim atkı açtım sadece

MetehanS
19.08.2022, 15:08
kim ne derse desin bu şarkı sadece fenerbahçe tribünlerinde güzel oluyor... gerek yok adamlar yapmış adamlarla özdeşleşmiş şarkı... başka şarkı mı yok gerçekten. utanarak söylüyorum trabzondaki trabzonspor tribünleri maalesef istanbul ve avrupa'daki trabzonsporluların tribün performansı anlamında yarısı etmez. çok kötüler.

samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:

https://www.youtube.com/watch?v=4lEE_7W-aIw

pReN@_61
19.08.2022, 15:28
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1560605682298134528

gurur6134
19.08.2022, 15:55
Eski avni akerde maratonun ortasinda taraftarlar dernegi olurdu deniz tarafi acikda farozlular sonradan cilginlar oldular butun stadi bu 2 grup yonlendirirdi karsilikli tezahurat yapilirdi diger gruplarin sesi bile cikmazdi en fazla yazilarini asarlardi bir statda 10 tane grup olursa organizasyon olmaz.istanbul eziklerinin 1 tane ana grubu var butun stadi onlar yonlendiriyor,oturtamadik gitti su tribun kulturunu yeni statda..90 lardan asigim sana doyamiyorum arkasindan 70 lerden samanyolu şaka gibi oyuncunun coskusu varsada oynamaz bunlarin karsisinda bildigin kendi kendimizi uyusturuyoruz mac esnasinda

Tuğrul Z.
19.08.2022, 15:59
Eski avni akerde maratonun ortasinda taraftarlar dernegi olurdu deniz tarafi acikda farozlular sonradan cilginlar oldular butun stadi bu 2 grup yonlendirirdi karsilikli tezahurat yapilirdi diger gruplarin sesi bile cikmazdi en fazla yazilarini asarlardi bir statda 10 tane grup olursa organizasyon olmaz.istanbul eziklerinin 1 tane ana grubu var butun stadi onlar yonlendiriyor,oturtamadik gitti su tribun kulturunu yeni statda..90 lardan asigim sana doyamiyorum arkasindan 70 lerden samanyolu şaka gibi oyuncunun coskusu varsada oynamaz bunlarin karsisinda bildigin kendi kendimizi uyusturuyoruz mac esnasinda

Maalesef mahallede 10 kişi bulan grup kurup pankart açıyor ve kimse egosuna, kurduğu gruba zeval gelmesin istiyor. Keşke bir grup olsa; bu grup da Vira olabilir gerek misyonları gerek el işleri gerekse kültür bakımından tribün kültürlerine en uyan gruptur bana göre. Gurbetçi Gençler ise dışarının grubu, yenilikçi grup aslında mantıklı da ama işte +1 grup yine de.

AntiŞike
19.08.2022, 16:00
aa lütfen,
Arkadaşım eşşeği unutmayalım

champions
19.08.2022, 16:47
Bir adet doğu tribün biletim var, ilgilenen arkadaşlar yazabilir.

mekatronik
19.08.2022, 16:57
Bu kadar gaza gelmeye ne gerek var yahu, son dakikaya kadar kontrollü oyun ile 1-0'ı bulmak, uzatmaya, penaltılara götürmek daha makul bir seçenek. Çift forvet çıkıp neyin var neyin yok yüklenirsek işimiz zor, mutlaka yeriz öyle yaparsak. Bu minvalde benim kadrom;
.................Uğurcan.............
Larsen...Bartra...Hugo...Eren
.....Dorukhan.........Siopis.....
.............Bakasetas.............
Bardi....................Trezeguet
............Cornelius................

Gol gecikirse Djanini'yi at, Siopis ya da Dorukhan'ın yerine. Bir gol yetiyor gibi oynamalıyız.

AyhanPe
19.08.2022, 17:04
Bu kadar gaza gelmeye ne gerek var yahu, son dakikaya kadar kontrollü oyun ile 1-0'ı bulmak, uzatmaya, penaltılara götürmek daha makul bir seçenek. Çift forvet çıkıp neyin var neyin yok yüklenirsek işimiz zor, mutlaka yeriz öyle yaparsak. Bu minvalde benim kadrom;
.................Uğurcan.............
Larsen...Bartra...Hugo...Eren
.....Dorukhan.........Siopis.....
.............Bakasetas.............
Bardi....................Trezeguet
............Cornelius................

Gol gecikirse Djanini'yi at, Siopis ya da Dorukhan'ın yerine. Bir gol yetiyor gibi oynamalıyız.

Bende bu kadroya yakin cikacagimizi düsünüyorum. Belki ilk devre sag da Ömür ile baslayabiliriz. Bardhi ikinci devre sans bulur gibi geliyor bana.. Geride saglam durup sanslarimizi degerlendirmeye calismaliyiz. Sakin oynamaliyiz ve bunun icin Bartra nin tecrübesi cok degerli bizim acimizdan..

HOPA'LI TS'Lİ
19.08.2022, 17:21
3-1 veya 4-1 alırız.
1992'deki Bursa destanı gibi bir maç bekliyorum.

Kenshi
19.08.2022, 17:28
Bu takıma aşırı bilendik. Takım çok motive olacaktır bu sefer. Tahminim 3-0 net galibiyet.

Manava61
19.08.2022, 17:45
Ben avcının öyle kontrolsüz bir baskıyla başlayacağını sanmıyorum, klasik dengeli oyunla başlarız skora göre ilerleyen dakikalarda baskıyı arttırır veya azaltırız.

AyhanPe
19.08.2022, 17:54
3-1 veya 4-1 alırız.
1992'deki Bursa destanı gibi bir maç bekliyorum.

Avrupa maclarinda özellikle deplasmanlarda nasil oynayacagini cok iyi bilen bir rakip. Tahmin ettigimizden zor olacak bence ama bi sekilde önde bitirecegimize inaniyorum bende..Umarim tur icin yeterli sonuca ulasiriz da mac uzamaz..

yorumsuz6117
19.08.2022, 18:08
Maçı Gökhan Abdik anlatacak..

pReN@_61
19.08.2022, 18:32
1 buçuk saat önce TÜKENDİ !
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1560633322778279941

wakaeme
19.08.2022, 19:14
biraz önce doğudan aldım şansa gidebilecek miyiz bakalım

Harun_ayar_ts
19.08.2022, 19:23
güney alt K blok 1 adet bilet var elimde ücreti karşılığında devir yapıyorum

yusufdinyo
19.08.2022, 19:26
Konu Dışı : Rakibimiz Kopenhag bugün kendi liginde saat 20.00'de deplasmanda Lyngby ile karşılaşacak teknik direktörleri bizim maçı da düşünerek as kadrodan Diks,Khotcholova,Zeka,Lerager'i dinlendirmiş maçı izlemek isteyenler Nesine.Com'dan izleyebilirler

mackali_81
19.08.2022, 21:06
An itibariyle deplasmanda 2-0 önde Kopenhag.Tam bir deplasman kontratak takımı. İkinci maç daha zor.

mackali_81
19.08.2022, 21:08
0-3 oldu.

My
19.08.2022, 21:27
An itibariyle deplasmanda 2-0 önde Kopenhag.Tam bir deplasman kontratak takımı. İkinci maç daha zor.Erdal Hoş da aynısını diyordu.

yenimakale
19.08.2022, 21:27
arkadaşlar bilet yok ya. maça gidemeyecek olan, hakkını satacak olan bir arkadaş var mı? devredilebiliyor diye biliyorum.

bilet buldum teşekkürler.

yenimakale
19.08.2022, 21:34
Bir adet doğu tribün biletim var, ilgilenen arkadaşlar yazabilir.
hocam alabilirim. numara yollarsanız iletişim kurayım.

İ. SARAL
19.08.2022, 21:55
Klasik düşük tempolu pas oyunumuzu oynamalıyız. Aceleye gerek yok.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alperrr
19.08.2022, 22:30
samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:

https://www.youtube.com/watch?v=4lEE_7W-aIw

vayyyyyyyyyyy ilk defa dinliyorum çok güzel ve çok anlamlı..ses..söz..müzik hepsi çok iyi ..
bu müziği daha sık dillendirmeliyiz..

maça gelince futbolcularımızı durgun ve silik görürseniz..onlar aslında durgun değil gergindir ve çekiniyordur..
psikolojiyi yorumlayabilen çok nadir taraftar gördüm hem burda hem sosyal medyada..bizimkiler oynamıyor derler..adam oynamak istemezmi:D
seyirci gerginliğini sinirini yansıttığı için adam etkilenmiştir aslında veya istediklerini yapamadığı için..sonuçta bu oyun rakiple oynanıyor..
ancak taraftarımız 2-0 mağlup duruma düşsek dahi takıma inanç aşılayabilirse 4-2 i bile kazanacak gücümüz olduğuna inanıyorum..

TSknbkTS
20.08.2022, 08:04
Bir adet doğu I blok bilet mevcut arkadaşlar.. gişe fiyatına devredilir.

DURAS
20.08.2022, 09:11
Erdal Hoş da aynısını diyordu.

bunlar ezber yorumlar hocam. erdal hoşun saha içi yorumlarına gereğinden çok kıymet yüklemeyin. ancak oyunun sosyolojisi ile ilgili her yorumu kıymetli. copenhagen deplasman takımı mıdır yoksa değil midir onu bilmem ama çok çabuk dağılan bir takım olduğunu net görebiliyorum. bu sene 2 deplasman maçında; birinde 4 gol diğerinde 3 gol yedi ve mağlup oldu. demem o ki cophenhagen çabuk dağılan bir takım. biz deplasmanda ilk golü atabilseydik bu takımın kırılganlığını daha net görebilirdik. sabırlı oynamalıyız bunu da avcı iyi yapar. geriye kalan sabırlı oynarken saçma sapan bir hata olmasın. ben maçın bizim açımızdan rahat geçeceğini düşünüyorum. sözü çok uzattım ama 90 larda bunlarla yaptığımız maçları çok iyi hatırlıyorum. adamları ezmiştik ancak bir gol atıp çekip gitmişlerdi. bende olumsuz anlamda iz bırakan maçlarda biriydi.aynısı olmasın :)

CEMEFKER
20.08.2022, 10:11
Bu hafta Kopenhag'ın rotasyonlu takımıyla aldığı 3 farklı galibiyet Çarşamba günü işi daha da zorlaştırdı.

Neden?

Adamlar zaten fizik olarak güçlü, koşan bir takım. Bize 2 gol lazım, yani fazla efor sarf etmemiz gerekecek. Golleri ilk yarı bulamazsak bence tur şansı %30. Zira Kopenhag skora göre gücünü maçın sonuna saklaması çok doğal. Biz gol ararken onların kontradan gol araması zaten istedikleri oyun tarzı. Nitekim 1.golü böyle buldular. Hatırlayın daha maçın başı, Avcı eliyle "öne çıkın, basın"işareti yapıyordu. Bu maçta zaten önde oynamak zorundayız.

Şu da var maçın başında bir gol bulursak o dakikadan sonra skor esitlenecegi için teknik direktörlerin oyun planları turun kime gideceğini gösterecek.

Bence ;
Hedef ilk golü bulup sonra denge oyunu olmalı. Avcı iç saha avantaj kullanayım deyip ilk maçtaki gibi önde oynamaya devam ederse turu zora sokar.

İlk dakikalarda risk alıp golü bulmak sonra onlara topu verip bizim geçiş oyununa dönmeliyiz. 120 dakikaya, hatta penaltılara kadar yolu var.

Eğer gol gecikirse o saatten sonra taktik, tedbir bir yere kadar, mecbur ilk maçın ikinci yarısındaki oyuna dönüp taraftar ve şans faktörü neticeyi belirler.
( Not: 1. maçın ilk dakikalarını gereksiz ön baskı ile Avcı stratejik hata yapmıştı zaten artık böyle bir opsiyonu da yok)

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
20.08.2022, 10:13
Bana uzatmaya gidecek gibi geliyor ama bilmiyorum, duygularım turu geçeceğiz derken mantığım eleneceğimizi söylüyor.

Antonio
20.08.2022, 10:13
Elememiz sürpriz olur futbol ülkesi adamlar.

kayl
20.08.2022, 10:41
Elememiz sürpriz olur futbol ülkesi adamlar.

Meseka nasıl bir futbol ulkesi merak ettim ülkelerinde koenhag harici avrupa kupalarinda başarılı hiç bir takımı yok... norrvecten takım çıkar eleyemeyiz futbol ülkesi işveren çıka eleyemeyiz futbol ülkesi madem eleyemiyoruz neden avciya şaşırıyorsunuz ilk mac için ramses fark harici hiçbir üst düzey oyuncusu olmayan bomboş bir takım... bide ilk maci kaybettik sağa arası var diyelim ki ilk mac berabere bitti beraberlik için oynayıp uzatmayami goturucektik... onlara burda 3 almazsak adam değilim.... sürekli eziklik psikolojisine girmeyin kopenhag kim ya......

Ozan Yılmaz
20.08.2022, 10:41
Rüyamda 3-2 kazandık ve penaltılara gitti seri atışlar yapılırken uyandım sonucu göremedim maalesef [emoji28]

yorumsuz6117
20.08.2022, 13:44
Hamsik sahada olmak istediğini söylemiş, hiç düşünmem sahaya sürerim, bize maçı çözebilecek adam lazım..

Enaldo61
20.08.2022, 14:41
Hamsik o fizik durumuyla sahaya çıkarsa çok sıkıntı yaşarız bence. Hayırlı mı olur oynaması bilemedim.

omondoles
20.08.2022, 16:34
Beni bu takımı eleyip elememek düşündürmüyor da, olurda gruplara kalırsak rezil olmak (ezik ve silik futbol) düşündürüyor.

Enaldo61
20.08.2022, 16:48
Beni bu takımı eleyip elememek düşündürmüyor da, olurda gruplara kalırsak rezil olmak (ezik ve silik futbol) düşündürüyor.
Puan alalım yeter gruplarda, hiç belli olmaz. Puansız dönüp rezil olanlar olduğu için sorun yaşamayız.

Devrim Arslan
20.08.2022, 18:02
1-0 biter mac uzar ve iyi olan kazanir . Umarim biz oluruz

Doğukan Uçan
20.08.2022, 22:42
İşimiz çok zor ne yazık ki bu akşam ki antalyaspor maçından bağımsız söylüyorum yazdığım ilk yorumun arkasındayım. Turu geçersek çok büyük iş başarmış oluruz. Visca ve hamsik'in aynı anda sakatlanması takımın yarısını götürdü.

Enisc
20.08.2022, 23:50
Sakin kalmak lazım. Bu senenin en önemli maçı bu. Kopenhag maçını aldığımız an çok keyifli bir sezon bizi bekliyor olacak.

yorumsuz6117
20.08.2022, 23:51
Attığımızda fazlasını yeriz malesef, tur şansımız çok çok az..

Kemal Öztel
20.08.2022, 23:54

Gruplara kalmak büyük başarıdır, hangi Türk takımı şu şartlarda rezil olmadan dönebilir. Yeter ki gruplara kalalım orda ismimiz geçsin bu da bir gelişimdir

Yasin Altuntas
20.08.2022, 23:54
En cok defansimiza güveniyordum, yemeyip bir türlü bir tane atariz diyordum. Su anda pek bir umudum kalmadi…

Cem Balcı
20.08.2022, 23:55
En cok defansimiza güveniyordum, yemeyip bir türlü bir tane atariz diyordum. Su anda pek bir umudum kalmadi…

Hugo da Bartha da muazzamdı bugün.İkisi ilk 11 çıkacaktır korkmaya gerek yok.

DeAgLeMaNyAq
20.08.2022, 23:58
Antalya karşısındaki ağır sonuçtan sonra inşallah Kopenhag biraz rehavete girer...

Emre.
21.08.2022, 00:01
Kopenhaglılar birer bardak viski doldurup eee iş yok bunlarda diyecekler ve rehavete kapılacaklar. Büyük resmi görmezden gelmeyelim.

yorumsuz6117
21.08.2022, 00:07
Kopenhaglılar birer bardak viski doldurup eee iş yok bunlarda diyecekler ve rehavete kapılacaklar. Büyük resmi görmezden gelmeyelim.

Tabi canım, tam bunu yapacak takım Kopenhag zaten..

Gürsoy61
21.08.2022, 00:09
Biraz sakin olmak lazım, enseyi karartacak bir durum yok. Hatta Bardhi ve Bartha beklediğimizden çok daha çabuk katkı sağladı. Trezeguet, Corne ve Uğurcanın formsuz olması dezavantaj olsa da Abdullah hoca şu 4 gün gerekirse uyumadan turu alacak şekilde takımı hazırlayacak. Bu takıma, hele şu koşullarda elenmemeliyiz.

Taraftar her zamanki gibi hakkını verip Antalya dönüşü takımı karşılar. İnşallah topçular Çarşamba günü hakkını verir.

chener
21.08.2022, 00:10
Olabilecek en kötü senaryoyla karsı karşıyayız. Umarım maçta hepimiz bugünü unutmuş oluruz.

Mert'
21.08.2022, 00:11
Gol yemememiz mucize olur bence. 1-1 ile kapatırız ŞL defterini.

Emre.
21.08.2022, 00:13
Tabi canım, tam bunu yapacak takım Kopenhag zaten..Napalım abi kendimi avutmaya çalışıyorum işte. Çok üzdü bugünkü maç

Oğuz ZEYTİN
21.08.2022, 00:14
Antalya karşısındaki ağır sonuçtan sonra inşallah Kopenhag biraz rehavete girer...

Hocam, onların rehavetinden medet umacağımıza biz kendi hatalarımızı tekrar etmemeliyiz.

Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak takım;

- Bu kadar basit goller yememeli (Kopenhag maçı ilk gol, bu akşamkiler)

- Daha çabuk oynamalı

- Sahaya daha düzgün yayılmalı

- Yakın oynamalı

- Takım halinde geriye koşmalı, eksik yakalanmamalı

Vs. vs.

kaçarava
21.08.2022, 00:15
Kapalı orta sahaya karşı top çıkarmak, hızlı hücumlar yemek falan beni endişelendiriyor.

bordodeli
21.08.2022, 00:21
Sezonun kırılma maçına döndü. Ya eleriz kafalar bu maçtaydı diyerek şu rezaleti tolere ederiz ya da eleniriz takım mental olarak dip yapar.

Bile bile kendimizi şu hallere düşürüyoruz inanılır gibi değil.

ilelebeTS
21.08.2022, 00:21
Biz buradan devam. Anlaşılan orta saha kilit nokta olacak. Oradaki top kayıplarından gol yemeye başladık.

memmedaga
21.08.2022, 00:23
Aklı selim düşünüyorum ve turu geçemeyiz diyorum

1.Avcı ve Başkan vizyonu upgrade edemedi
2.Avcı hocamın yanına Nuri gibi cingöz ve cesur bir yardımcı?
3.Trezeguet+Koassi bir Nwakaeme etmiyor.
4.Hamsik ve Visca zannetigimizden buyuk bir kayıp
5. Devre arasina umarım 3. Sirada ve maks 7 puan farkiyla gireriz
Devre arasi bakayi koassiyi vb gonderip iyi bir kanat ve forvet almak zorunda kalacagiz...

SM-G991B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yasin Altuntas
21.08.2022, 00:26
Bilemiyorum, ilk 15 dk. Yenecek bir gol de mümkün, 30 dakika baski ve 2:0 da mümkün. Sonuncusu olur İnşAllah

hyasin61
21.08.2022, 00:35
Antalya macı galibiyet iyi olurdu ama bu maglubiyet oyunculara pozitif yansıyacaktır. Varını yogunu verip turu alacaklar insallah.

Uğur Kalyoncu
21.08.2022, 00:37
Futbol yalan söylemez.

Şu an oynadığımız oyunla sistem takımı olan Kopenhag'ı yenmemiz çok zor.

Bunu söylemek çok zor ama göbekte bir beyini olmayan kanatsız bir Trabzonspor karşısında güle oynaya maçı kazanıp giderler gibi geliyor.

BlackPanther
21.08.2022, 00:41
Antalya bize 5 atıyorsa Kopenhagen 8 atmasın?

güneyli
21.08.2022, 00:42
Ligdeki hezimeti konuşmaya gerek yok. Bireysel hatalar,odaklanma sorunu,nem oranı derken sonuç tam derslik. Çarşambaya kadar bütün konsantrasyonu bu maça vermek gerek. Konuşulacak şeyleri sonra konuşuruz.

sakosako
21.08.2022, 00:43
21796

fadigaTS
21.08.2022, 00:49
Takıma ve hocaya güveniyorum.Haydi çocuklar.Haydi hocam

emre6117
21.08.2022, 00:50
Futbol yalan söylemez.

Şu an oynadığımız oyunla sistem takımı olan Kopenhag'ı yenmemiz çok zor.

Bunu söylemek çok zor ama göbekte bir beyini olmayan kanatsız bir Trabzonspor karşısında güle oynaya maçı kazanıp giderler gibi geliyor.

Aynen dediginiz gibi benim dusuncem de.
Kopenhag yetenekli degil ama tam bir sistem takimi. Biz ise tam olarak ne oynadimiz belli degil. Orta sahamiz da cok zayif, 6 numara pozisyonumuz ise en kotu yerimiz.
Her mac o bolgede cok ciddi hatalar yapiyoruz.
Asiri disiplinli oynamaliyiz ancak sahada o akli koyacak pek oyuncumuz yok.
Sadece bartra bu seviyenin oyuncusu takimda simdilik.
Hamsikin olmamasi cok buyuk kayip.

asilhamsi
21.08.2022, 00:54
Uğurcan
Larsen bartra Hugo eren
Dorukhan siopis
Omur baka bardhi
Cornelius/canini

Ufuk
21.08.2022, 00:57
Bartra'nın ikinci yarıda girdiği, ilk 45 dknın çöpe atıldığı bir maç olmasın lütfen.

ilelebeTS
21.08.2022, 00:59
Bu maçta top kullanamayan orta saha istemiyorum, rakip zaten oradaki baskıyla pozisyon kovalayan bir takım.

yorumsuz6117
21.08.2022, 01:01
Arap Mahmut oynar yine, saç baş yolmaya devam..

Enisc
21.08.2022, 01:03
Kokuşmuş ülke futbolunda bütün o haksızlıkların, kötülüklerin arasından çıkıp geldik. Yıllarca ülke içinde kendi aralarında paslaşıp şampiyonlar liginin ekmeğini yediler. Rezil olup döndükleri için de bugün ilk defa bir şampiyon direkt katılamıyor. Ne zaman kafamızı kaldırsak kudurup afkurdukları "destekli" algısına karşı da yine kendi işimizi kendimiz halletmemiz için kaderimiz elimize geldi. Çarşamba günü tarihinde hep kendi çabasıyla başarı kazanmış küçük bir şehrin yine kimsenin ekmeğini yemeden, kendi çabasıyla hak ettiği Şampiyonlar Ligi'ne gidişini izleteceğiz herkese.