PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avni Aker'de Yeni Deplasman Tribünü "Maraton" mu?

Çebi
22.02.2007, 16:24
biletix.com.tr de Trabzonspor-Beşiktaş maçı biletleri şu şekilde duyrulmuş...
bilet fiyatları

Açık B Tribün: 5 YTL
Açık A Tribün: 5 YTL
Maraton Tribün: 10 YTL
Maraton Özel Tribün: 15 YTL
Kapalı Tribün: 25 YTL
VIP 2 Tribün: 50 YTL
VIP 1 Tribün: 100 YTL
Maraton Tribün Rakip (Beşiktaş): 10 YTL

doğru bir uygulama mı sizce bu?

bana pek mantıklı gelmedi açıkçası...gerçi mevcut deplasman tribünü de pek akıllıca bir yerde değildi ama en azından maraton tribünü bölmemeliydiler...

Mehmet Fatih Yavuz
22.02.2007, 16:30
maratona koymaları bence akıllıca değil.. kale arkalarında en azından az kalabalıkta polis rahat iş görebiliyordu. maratonda allah göstermesin bi arbede çıksa onca kalabalıkta kim kimi ayıracak..
tamam inşallah çıkmaz da...
bu riske girmeye değer mi???
ayrıca maraton un görüntü bütünlüğünü bozmanın ne alemi var şimdi. emniyet sebebi ile de bi kısmı seyirciye kapanacak.
bence yanlış hareket.

Çakır
22.02.2007, 16:30
Haber doğrulandı mı Ahmet? Öyle birşey yapabileceklerini sanmıyorum. Maratonda Beşiktaş'a yer vermek de ne demek?!

Biletix'in hatası olduğunu umuyorum. Araştıralım...

frango
22.02.2007, 16:31
ben anlamadım şimdi maratonda bu adamları nereye alacaklar maratonda böle bi yer yokki bi yanlışlık var diye düşünüyorum maratondaolmaları bence yanlış bi uygulama...

Sarıalibey
22.02.2007, 16:32
Haber doğrulandı mı Ahmet? Öyle birşey yapabileceklerini sanmıyorum. Maratonda Beşiktaş'a yer vermek de ne demek?!

Biletix'in hatası olduğunu umuyorum... Bir araştıralım.

bencede...kale arkasında rahat durmuyorlar.bi de maraton a mı gelecekler

TSelif
22.02.2007, 16:32
Bu kadar saçma bir uygulama ilk defa duyuyorum ve ben de Çakır gibi hata olduğunu (inş.) umuyorum :mad:

onurkaradeniz
22.02.2007, 16:34
öyle bişey olacağını sanmıyorum muhtemelen biletixin hatasıdır ama eğer doğruysa çok saçma bi uygulama olur ve onları bulundukları yerde teller de kurtaramaz!

Mustafa Önal
22.02.2007, 16:35
maratonun hangi köşeye alacaklarki a bloktaki maraton köşeye b bloktaki maraton köşeye mi. iki tafata uygun deil hele a blok köşe alırlarsa ellerine ne geçerse erdoğduların oraya doldururlar. bu işte bir yanlışlık vardır.
durup dururken neden tribün değişsinki

WERTHeR
22.02.2007, 16:37
Bence misafir seyirci bölümünü maraton yapmışlardır. Bu yönetimi takdir ediyorum eğer böyleyse. Adamlar sineğin yağını bile çıkarıyorlar:)

Çebi
22.02.2007, 16:37
Eğer uygulamaya konursa büyük ihtimalle maratonun deniz tarafı köşesinde yer verilir deplasman seyircisine...

Mehmet Fatih Yavuz
22.02.2007, 16:38
eğer yol tarafındaki köşeye alırlarsa bmn nin mekan da elden gider....
yol tarafı erdoğdu grubuna öbür taraf derneğe çok yakın.. çok riskli bi iş... ufacık kıvılcımda orası cehenneme döner.

EmrahYalçınalp
22.02.2007, 16:38
Kafes iyiydi valla :D

Mehmet Fatih Yavuz
22.02.2007, 16:39
Eğer uygulamaya konursa büyük ihtimalle maratonun deniz tarafı köşesinde yer verilir deplasman seyircisine...

walla açıktayken durmadan mevzu çıkıyordu maratonla, eğer orayı beşiktaşa verirlerse dernekle burun buruna maç izleyecekler demektir...

Mustafa Önal
22.02.2007, 16:41
Bence misafir seyirci bölümünü maraton yapmışlardır. Bu yönetimi takdir ediyorum eğer böyleyse. Adamlar sineğin yağını bile çıkarıyorlar:)
arkadaşın dediği gibi misafir takım seyirciis bölümünü maraton diye kabul edip biletleri 5 ytl yerine 10 ytl ye satarlardır. durup dururken yeniden stadda düzenlemeye gitmezler. onu anca yapsa yapsa gs yapar.

Emorfo
22.02.2007, 16:43
Eski yerin nesi varmış. yan binadan fazla tuğla geliyorsa yol tarafına alalım ordan da biraz taş gelir ama olsun gene iyidir :)

Erdem Keser
22.02.2007, 16:43
hangi akla hizmetle degistırıyolar 40 yıllık uygulamayı

Mehmet Fatih Yavuz
22.02.2007, 16:45
abilerin dediği gibi adını maraton koymuş olmasınlar sadece kafes in:) maksat bileti fazladan kakalamak:)

Külünkoğlu
22.02.2007, 16:45
Arkadaşlar misafir takımın yeri değişmedi. Deniz tarafındaki kale arkasının Maratona en yakın yerine alınacak misafir seyirci.

Ayrıca dikkatli arkadaşların gözünden kaçmamıştır. İstanbul'da da böyle bir uygulama var. fb stadındaki yerimiz çok kör bir noktadaydı şimdi tv'den görünüşü daha rahat olan bir yere açıkla maraton arasına alındı. Keza Alisami Yen'de de öyle.. yol tarafındaki açıkla kapalının arasındaki alt bölgeye misafir seyirci alınacak. Yani bizim açımızdan değişen bir şey yok. gs ve fb stadlarında değişiklik yapıldı. Niye yapıldı tahmin ediyorum ama yapıldı işte... diyeyim.

Mustafa Önal
22.02.2007, 16:47
özelleikle gs tribününde yeni değişti . alt üst deilmiydi metin abi yoksa saedece alta mı alınacak ali samiyende .ben gs maçı izlemedim tribün değişenden sonra ama alt üst alıncak biliyom.

Çebi
22.02.2007, 16:53
@Külünkoğlu

Abi biletix maraton tribün olarak vermiş deplasman tribününü...

Bahsettiğin tribün kalearkası zaten, mevcut deplasman seyircisinin alındığı yer...Biletix önceki müsabakaların aksine maraton tribün olarak yazmış rakip tribünü...

Biletix'in hatasıysa bilemem...KaleArkası tribün için adamlardan maraton tribün parası mı alcaz :)

Külünkoğlu
22.02.2007, 16:54
Mustafa alt bölümü veriyorlar bize. oda 400 - 500 kişilik bir yer.

Avni Aker'deki misafir takımın yerini Kaya KKTC bayrağı ile gösteriyor.:)

http://img321.imageshack.us/img321/4025/kaya25ap.jpg

@ Çebi

Ahmet bu uygulama istanbul'da yok mu zannediyorsun yıllarca fb maçlarında üstü açık ahırdan bozma yere 3 sene öncenin parasıyla 66 ytl para almışlardı numaralı diyerek. Hem bu konuda dediğiniz gibi olsa stadda çalışma olması gerekmiyor mu ? benim öyle bir duyumum yok.

WERTHeR
22.02.2007, 16:56
Nuri başkanı takdir ettim cidden bu işte. Geçtiğimiz yıllarda samsundan biliyordum. Samsun maraton fiyatı bize ayrılan kale arkasından daha ucuz oluyordu...

saglam
22.02.2007, 16:56
Orasi da maraton sayilir:D

Mustafa Önal
22.02.2007, 16:57
Mustafa alt bölümü veriyorlar bize. oda 400 - 500 kişilik bir yer.

Avni Aker'deki misafir takımın yerini Kaya KKTC bayrağı ile gösteriyor.:)

http://img321.imageshack.us/img321/4025/kaya25ap.jpg
ne yapsın gs liler çıldırdıı eski açığa çıkarma yapılıyordu önceden . ev sahibi takım gibi olunuyordu. tarftarlar mail yağmuruna tutmuş aldığım bilgiye göre eski açıktan alın diye misafir takımı. olan yine bize oldu. daracık yere mahkum kalcaz.

selokal61
22.02.2007, 16:59
geçen yılki gs maçında eski açıkta yaklaşık 1500 kişilik yer ayırmışlardı bize... 3 hafta sonra oynayacağımız gs maçında bizim yerimiz eski açıkta mı yoksa değiştirildimi???eğer dediğiniz gibi 400 kişilik yer ise çok az ayırmış oluyorlar bize vede % 5 in epey aşağısına inmiş oluyorlar....:(

Külünkoğlu
22.02.2007, 17:11
Selokal61 dediğin doğru %5 kontenjan ayırmak zorundalar ama güvenlik gerekçesi ile bıdı bıdı yapıp istedikleri kadar indiriyorlar. İş burda yönetime düşüyor isteyen yönetim bastırır oraya 1500 kişiyi de koyar ama...
şu haliyle oraya 500 kişi anca sığar.

Tunga
22.02.2007, 17:14
Anladığım kadarıyla 5 YTL fazla alabilmek için yapılmış bir "numara" bu.

Bu da ne eder? 500 kişi gelse, ekstradan 500 x 5: 2500 YTL.

Büyük bir iş yapmışlar hakikaten de.

Külünkoğlu
22.02.2007, 17:22
Söylemezsem rahat edemeyeceğim, söylüyeceğim şu ki mevcut haliyle Maraton Özel tribununun deplasman tribununden daha tehlikeli olduğudur. En azından adamlar sana hareket çekiyorlar gaza geliyorsun tezahurat yapıyorsun. Hoş bazılarımızdan Allah razı olsun gaza gelmelerine ihtiyaç yok. Ya Maraton Özel öyle mi ? üstünde Trabzonsporla ilgili hiçbir emare tespit edilemeyen çıt, çıt, çıt da çıt diye ses çıkaran güruh.. Bence bu güruh çok daha tehlikeli...

Burçak
22.02.2007, 17:57
yer olarak aynı yerde olacaklardır. sadece isim değişikliğine gidilmiştir.
ben olsam rakip taraftarı yol tarafında kale arkasında Profesyonel futbolcular derneğinin yanındaki köşeye sıkıştırırım. basık bi yer orası. istanbulda gs nin bize verdiği tribünüde biliyoruz.
bizim şuanda rakipe verdiğimiz misafir tribünü çok yerden iyi. direk engeli yok. çaprazdan kuş bakışı çok güzel bi açı ile maçını izliyorsun.

selokal61
22.02.2007, 18:16
bencede rakip taraftarı yol tarafı kale arkasının profesyonel futbolcular derneğinin yanındaki köşeye sıkıştırmak lazım ..orada olay çıkma şansıda az ve sesleride çıkmaz........şu an ki rakip taraftar yeri kale arkalarının sahayı gördüğü en güzel yer....bizi deplasmanda hangi kafeslere soktukları ortadayken onlara gayet güzel bir yer ayırmak pek adaletli olmuyor....

Hüseyin Çümen
22.02.2007, 22:04
sadece isim le oynamışlar adamlar 5 lira daha fazla verecekler bu sayede bizde ordan ettiğimiz karları meşale yakma cezası olarak geri veririz :D

ahmetansu61
22.02.2007, 22:58
bu maraton dedikleri
aslında
kale arkası oluyo işte. kale arkasıyla maratonun birleştiği geniş köşe
2 yıldır
hep oraya geliyolar zaten. beşiktaş taraftarı sıkıyosa gelsin yaa. isterse tepemize gelsin.

Mehmet Fatih Yavuz
22.02.2007, 23:01
sahte yıldız takmaya
meşaleler yakmaya
boş kahveler basmaya
benzemiyor beşiktaş...

gibi bişeler vardı:)
bjk maçına gitmeye gitmeye unuttum:)

Adem Erdoğan
22.02.2007, 23:01
buyrun cenaze namazına

Mehmet Fatih Yavuz
22.02.2007, 23:02
la bırakın gelsinler:)
edepleriyle gelsinler de nasıl gelirlerse gelsinler...
haplarla otlarla tozlarla gelmesinler de...
adam gibi geleni adam gibi misafir ederiz herhal...

BOZOHAN
23.02.2007, 00:00
ya kale arkasıdır o. deplasmanda kale arkasına sokuyorlar bizi kapalı parası alıyorlar.bizde 5er milyon fazla alalım fenamı. hemde maratona gelseler ne olurki daha güzel olur aksiyonu bol bir maç izleriz.

fanatik_zuzu
23.02.2007, 00:04
ya arkadaşlar sizce bu haberi mantık alıyo mu?demek istedikleri seyirci takımın geldiği yerdir herhalde bu kadar..

Berat
23.02.2007, 01:32
Yahu maratonun heryerinde insanların kombineyle sahip oldukları koltuklar var. Böyle birşey yapmaları mümkün değil. Genel olarak bahsedildiği gibi bugüne kadar kale arkası tarifesinden sattıkları kafesi bundan böyle maraton tarifesinden satacaklar.. Hakikaten büyük(!) iş yani :)

Emre B.
23.02.2007, 10:19
İyi kazıklıyolar yani.İyi akıl etmişler.

sismolog61
23.02.2007, 10:27
bence yine eski yerleri verilecektir (kafes) maratonun ön tarafları zaten hep kombine onlarıda yerlerinden kaldıramayacaklarına göre
biletix in yanlışlığı olduğunu düşünüyorum

#10 Fietra
23.02.2007, 11:52
Kafes'i Maraton diye yutturmaya çalışmışlar ya da öyle sanmış biletix.

Ali Özcan
23.02.2007, 22:48
bence de bi biletiz dalaveresidir bu olay...üzerinde durmamak lazım fazla...

Emorfo
24.02.2007, 11:24
O değilde Galatasaray rakip taraftarın tribününü değiştirmişti. Ali Samiyen'in yol tarafına almışlardı. Tekrar eski yerine eski açığa (yeni yapıldı yeni oldu şimdi) aldılar. Güzelde oldu. Galatasaray maçı yaklaşıyor iyi denk geldi.

A.Alper
24.02.2007, 14:00
bence oraya tek beşiktaşlı giremez...

TameRHan
24.02.2007, 15:29
isim değişikliği sayesinde ekstra para kazanma işi akıllıca olmuş.

Cafer KILIÇSOY
25.02.2007, 19:22
Anladığım kadarıyla 5 YTL fazla alabilmek için yapılmış bir "numara" bu.

Bu da ne eder? 500 kişi gelse, ekstradan 500 x 5: 2500 YTL.

Büyük bir iş yapmışlar hakikaten de.
Olay bu kadar basit

Mustafa Önal
01.03.2007, 15:58
O değilde Galatasaray rakip taraftarın tribününü değiştirmişti. Ali Samiyen'in yol tarafına almışlardı. Tekrar eski yerine eski açığa (yeni yapıldı yeni oldu şimdi) aldılar. Güzelde oldu. Galatasaray maçı yaklaşıyor iyi denk geldi.

evet faruk benimde beklediğim karar çıktı ve il güvenlki kurulu sakıncalı bularak tekrar eski açığa aldı rakip taraftarı. bizim için çok daha iyi oldu çıkarma yapmak için. hem yer geniş hemde girişte çok daha az problemle karşılaşacağız. tebrikler il güvenlik kurulu.