PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Kupa 2022 | Trabzonspor 4 - 0 D.G.Sivasspor | ŞAMPİYON TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 [4]

DeAgLeMaNyAq
30.07.2022, 23:41
Sezonu kupayla kapatıp kupayla açmak önemliydi. Herkesin emeğine sağlık...

shcebi
30.07.2022, 23:43
Kupanın para ödülü var mı?

ÖmürKaradeniz61
30.07.2022, 23:43
Osura osura kazandık, bu sezon şampiyonluk daha kolay olabilir.Üzerimizde baskı,stres vs olmayacak.
Evet bu sene kafa kafaya gitsek bile geçen sene ki puan farkına rağmen olan stresimiz olmaz.

simsek6061
30.07.2022, 23:47
Larsennnnn üzümlü kekim benim ����������

simsek6061
30.07.2022, 23:47
Larsennnnn üzümlü kekim benim 😘😘🥳🥳🥳

Tahir61
30.07.2022, 23:49
https://pbs.twimg.com/media/FY8Vo-AWIOEiVEM?format=jpg&name=large

HasanTezel
30.07.2022, 23:51
MAÇTAYDIK

Taraftar da takım da öyle rahat ki, nasıl isterse maç O ŞEKLE GELİYOR…

Eren
Larsen
Trezege

direk adapte olmuş. Eren i bu kadar iyi beklemiyordum, tam bir makina sol bek

Trezege, takım tanıdıkça ligin ÇOOOOK ÜSTÜNDE Bİ ADAM, böyle hızlanan görmedim, kşmse anlayamadı, Hamsik bile pası veremedi, çok özel bi oyuncu

Dorukhan oyunuyla STOPER KAVRAMINA yeni yorum kattı, tarihe geçecek performans

ÇOK MUTLU Bİ 50 bin vardı( kapılar açıldı 15-20 bin
Biletsiz girdi)

simsek6061
30.07.2022, 23:51
Rıza çok itici insan tebrik eder sergen de böyleydi bunlar jimnastik yapsınlar kendi başlarına eglensinler bu tarz takım sporlarını hak etmiyorlar

Hocam Sergen adamdır yerine göre Rıza huysuzun bilgisizin teki nasıl hoca oluyor bu adamlar anlamak zor git beden öğretmeniyle çık daha iyi rızadan beş gömlek daha güzel yönetir takımını daha iyi temsil eder..

theo
30.07.2022, 23:56
Şu lig fikstürünüde incele bi hocam. Skorları soylemene gerek yok. Kac puan toplarız onu söyle bende sana şampiyon olabilirmiyiz onu söyleyeyim. [emoji16]

MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

geçen sezon için 90 puan demiştim 81 oldu ama ilk yarı 48 demiştim 46 topladık :)

bu sezon daha yüksek toplama şansımız var.

halilaziz61
30.07.2022, 23:59
Maşallah.Kouassi'ye de sallamışsınız.Emrehan'ı da 10 dakikalıkperformansı ile yemişsiniz.Sezon geçmez sizin gibilerle..

Kusura bakmayın da bunu Barcelona nin futbolculari yapıyor ama ne hikmetse bizim futbolcular yapmıyor

Emin olun bu maç yenilsek ve o hareketi yapsa en çok bağıran siz olurudnuz.

Emrehana gelince Enis destan iki kat daha topçu ondan

Olucu tosun belli eder.

halilaziz61
31.07.2022, 00:02
Kendi atmaya çalıştı 2sindede penaltı oldu. Kendine oynuyor arkadaşımız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sorun o zaten Barcelona nin yıldızları yıllardır bunu yapmıyor l, pas verip boş kaleye atmayı tercih ediyorlar ama bizimkiler tam tersi iki pozisyon kaçtı öyle

Şampiyonlar ligi maçında aynısıni yapar penaltı olmaz burada saç baş yolariz.

Benim mantığım açık bir futbolcu kendi için oynuyorsa o adamın takımda yeri yok. Çünkü futbol bir tak oynu sen değil takım kazanmali

Kaybeden TS oluyor sonra

Baştan önlemi alacaksın sonra önemli bir maçta puan kaybı ve elenme yaşandığında iş işten geçmiş oluyor

OMERYILMAZ_TS
31.07.2022, 00:03
Hocam Sergen adamdır yerine göre Rıza huysuzun bilgisizin teki nasıl hoca oluyor bu adamlar anlamak zor git beden öğretmeniyle çık daha iyi rızadan beş gömlek daha güzel yönetir takımını daha iyi temsil eder..

Sergen de aynı böyleydi her maç sonu kazansa da kaybetse de hakem de hakem şimdi başkanları aynısını yapıyor maçtan önce başlıyorlar nefret ettim ya tebrik etmesini öğreteceğiz bunlara başka yolu yok

halilaziz61
31.07.2022, 00:09
Maçın artilarindan bahsetmek istiyorum

Allah'a şükürler olsun ki tam bir taktik takımı olmuşuz
Hiçbir zaman taktik disiplinden tabi vermiyerek oyun oynamaya çalışıyoruz ve taraftar da buna sabrediyor

Buradaki en büyük pay Avcının dir

Bu gidişle daha iyi de olacağız
Hele şampiyonlar ligine kaldık mi dadindan yenmez.

Büyük ihtimalle bu sene de ligin favarisi olacağız çünkü oyundan zihinsel olarak kopma yaşamıyoruz maşallah

Terezege ye atılan toplar wakayemeye atılan gibi ayağa atılan toplardi
Bu mantık ilerde değişecektir
Wakayeme ayağına istiyordu trezege savunma arkasına ve önüne atilan toplarla orayı dağıtır, dağıtacaktir

Hazırlık maçları ölçü olmadığından hic yorum yapmadım. Ama emrehani beğenmedim sonradan oyuna girip topa yetisememesi idmanda bu adamlar ne yapıyor sorusunu sordurdu
Koussayi de bencilliği dolayısıyla eleştiririm. Böyle devam etmemeli kimsenin TS nin havasını bozmaya hakkı yok.

Mertens gelir mi bilmem ama oraya böyle bir topçu alınırsa kajveni al yaslan geriye.

Tebrikler hoca tebrikler takım

Royal Heart
31.07.2022, 00:09
Ve Olimpiyat Stadı'nda bir kupa daha... Tebrikler Trabzonspor. Skor güzel, motivasyon adına güzel maç lakin bu Sivasspor da gelecek adına pek ölçü değil, abartılmamalı.

kaçarava
31.07.2022, 00:15
İlk 30 dk Sivas diriydi sonra bittiler. Zaten kadroları biraz erimişti. Rakibin orta sahada kalabalık durmasının klasik sıkıntılarını yaşadık. Sonrası çok rahattı.

Orta sahadaki sorunu halledersek çok başka bir boyuta geçebiliriz. Bizim takımın tek sorunu, daha doğrusu en büyük sorunu rakibin presi karşısında oyununun yavaşlaması ya da durması. İlla o pası bulanık atıp topu zora sokuyoruz. Havadan kafayla paslar, gereğinden fazla topu bombeli atmalar... Sonra pres ile topu kaptırıyoruz. Orta saha kalabalık olunca Hamsik bile yetmiyor. Herkes markajda. Bunu çok çalışarak aşarız.

Hamsik 6 numarada biraz hırpalanıyor. Bu nedenle normalde yapmayacağı 3-4 tane hatalı pası oldu. Hamsik 6 numara ise Ömür ve Bakasetas ile sağlıklı bir orta saha oluşturmak imkânsız. Bakasetas'ın yerine daha çabuk, fizik kalitesi daha iyi ve ayağı iyi birini bulmalıyız. Ya da çok iyi alan savunabilen bir 6 numara alıp Hamsik'i 8'e koyacağız.

Derinde beklediğimiz anlarda Bakasetas-Hamsik zaaf oluşturuyor. En azından biri Dorukhan gibi iyi çarpışmalı.

Trezeguet ve Kouassi beni çok rahatlattı. Visca ya yedeğe ya merkeze doğru kayacak gibi geliyor bana. O sert deparları yok artık. Djaniny girdikten sonra kendini forvete attı. Deneme miydi, spontane mi gelişti bilmiyorum.

Eren ve Larsen fizik kalite kattı. Larsen hava toplarında da iyi. Eren'in çizgiye inmesi o sürati, Puhaç gibi dağınık koşmuyor, oyunu nasıl rahatlatıyor.

Halil Alemdar
31.07.2022, 00:35
Eren, Larsen, Trezegeut beğendim. Trezege tam kondisyona ve fiziksel güce ulaştığında uçacak.

Orta sahaya kuvvetli ve topla gidebilen hızlı bir adam lazım. Tek bi oyuncuyla seviyemiz 2 katına çıkabilir çünkü orası problem bence.

iso_4939
31.07.2022, 00:41
Kurban olsun size bu taraftar

Muhammed Ayaz
31.07.2022, 00:44
Öncelikle sezona kupa ile başlamak çok güzel oldu.Bütün takıma teknik ekibe ve muhteşem taraftarımıza canı gönülden tebrikler.

Maçı statdan takip ederek gözlemlerim şunlar oldu ;

-Eren ve Larsen dengeli iki bek olarak hem fizik gücü açısından Hemde zaman zaman hücum katkısı olarak gayet yeterli gözüktüler.

-Baka ve Abdüşün hala bir arada oynayabileceklerini düşünmüyorum zira ikisi de birbirlerinin oyununa negatif etki ediyor.

-Dorukhan bu maç özelinde tamamen Edgar ın geçen yıl almış olduğu rolle sahadaydı.Yine çok efektif ve yine %100 oynadı diyebilirim.

-Visca yine çok çalışkandı ve Larsen ile uyumu arttığında performans olarak yükseleceğinin sinyalini verdi.

-Trezequet biraz daha zamana ihtiyacı olup şuanda Kouassi daha hazır gözüktü.

-Son olarak Cornelius a değinmek isterim.Hiç gol atmamış olsa bile gerçekten inanılmaz faydalı oynuyor.Gerek ön alanda top tutma,gerek hava topu etkinliği,gerek yüksek fizik gücü ve gerek oyuna karakter koyuşu ile gerçekten mükemmel bir oyuncu.

Eksik kalan takviyeleri de tamamlayınca Şampiyonlar Ligine de kalabildiğimiz güzel bir sezon daha bizleri bekliyor inşallah.

Bu arada atmosfer tüyleri diken diken ediciydi.Gelen herkesin yüreğine sağlık.

iso_4939
31.07.2022, 00:45
Saldirin simdi kombinelere:):)£

Süper Golcü
31.07.2022, 00:45
Larsen iyi transfer olmuş gerçekten sevindim, ayrıca cornelius daha özgüvenli duruyor, sakatlık vs sorun yaşanmazsa umarım, geçen sezon ki gol sayısını geçer. kupa hepimize hayırlı olsun

Adem Akyüz'
31.07.2022, 01:05
Ters ayaklı da olsa 2 stoper varken Dorukhan'ı orda kullanmak bize ne kazandırır bilemedim ama orta sahadaki sertliği kaybettireceği kesin.

Öte yandan Ömür ve Bakasetas oyun içinde rollerini net belirleyebilirler umarım. Geçen sene çok üst üste binip ikisi de kötü gözüküyorlardı.

Larsen'in performansını merak ediyorum.

Sivas'ın orta sahası da çok baskın olmadığı için Dorukhan'ın o bölgedeki eksikliğini hissetmedik.

Ömür ve Bakasetas konusunda söylediğim şey yine oldu maalesef. Kim top çıkaracak, kim top dağıtacak konusu netlik kazanmadığı için kötü gözüktüler.

Larsen maşallah nazar değmesin :)

cyberentalpi
31.07.2022, 01:16
Sivas eger 2. golu erken yemeseydi mac bizim acimizdan daha zorlu gecerdi. Ozellikle ilk yari fena top oynamadilar. Daha sezon baslamadan gereksiz ucmayin. Durun bakalim gun ola hayrola.

Hocam kupa bir aşama değil sonuç. Birak keyfini yaşayalım. 3 transfer tam isabet gorunuyor. Bir stoper, bir orta saha süper olabilir. Yedek bir forvete kimse hayır demez:))

Enes Başkaya60
31.07.2022, 01:22
Larsen ile Eren bir harikaydı.

Sağ ve Sol bek cidden muazzam oldu.

Allah kaza bela sakatlık vermesin inşallah maşallah diyelim.

Cornelius bir harikaydı adamım benim.

Bizim şu an en büyük eksikliğimiz sağ stoper ve Box da Box orta saha ısıran ve top yapan orta saha şart oğlu şart. Birde tabiki Cornelius'a yedek lazım Emrehan ile olacak iş değil bu zaten Djaniny de tam bir forvet değil sprinter bir forvet lazım bize. Yani toplam 3 transfer.

Abduş ve Baka ile olmuyor olmayacakta ikisi de birbirini bozuyor bu net.

Trezeguet gayet iyiydi kondisyonu yetersiz güçlendikçe çok daha ile olacaktır ayrıca Cornelius'a çok gol attırır bu sene..

Kouassi iyi bir yedek olur, boş alanı seven bir topçu..

Son olarak harika bir atmosfer harika bir başlangıç daha.

Tebrikler Fırtınam.

Ufuk
31.07.2022, 01:34
10 numara maçtı. Müthiş eğlendim. Bu stadyumda madrid bile winnerligi bizi bırakmaya mahkum.

My
31.07.2022, 01:48
Baka aslında acayip kıymetli bir adam ama hoca neden geri çekiyor anlamıyorum. Oysa baka tam bir 9,5 numara. Skora acayip katkısı olur. Hele Dorukhan ortaya geçsin de belki hoca Baka'yı ileri atar.

Maçın güzel bir analiz videosu.

https://youtu.be/xne1FHt0Maw

Sefa Murat Dokuz
31.07.2022, 01:53
Güzel galibiyet ve kupa ile sezonu açmak çok güzel.

Derli toplu bir görüntü vermemiz iyi.

Hamsik’e alternatif + Stoper + 1 kanat + 1 yedek santrafor’dan en az 3 tanesini almamız lazım.
Visca’nın fizik kalitesindeki düşüş gözle görülür seviyede, top sürmek yerine geriye dönen sırtı dönük kanata doğru evriliyor. Olcay Şahan tarzı. Dar alanda ve duran toplarda hala iş yapar tecrübesi ile ama rakibin üstüne gitme olayını ve savunma arkasına koşuları yok denecek kadar azalmış durumda.

Emrahan için üzüldüm. Kariyeri için umarım dönüm noktası olmaz bu penaltı. Bizim seviyemiz için yeterli gözükmüyor penaltıdan bağımsız bakarsakta.

yatmaztara
31.07.2022, 02:01
Gooooooooooolllllllllllllllll

Gooooooooollllllllllllllllllll

Gooooooooooooooooooooooollllllllllllll

Gooooooooooooooooollllllllllllllllll

Teşekkürler çocuklar teşekkürler hoca:alkış::alkış::alkış:

Ibrahim Gaygusuz
31.07.2022, 03:08
Corneliusun ilk golunde Mark Hamsiki izleyin, calisilmis bir korner organizasyonu. Gecen sezonda bu organizasyonlarda iyi baslamistik, soyle sezon geneline yaymamiz lazim bu isleri.

Uzun zaman sonra hem sol bek hemde sag bekimiz kaleyi bulan sut cekmistir heralde. Eren i ben gecen sene nasil fark edememisim, kemik gibi sol bek.

Koassi bir cok macin dengesini degisebilir, mumkun oldukca oyuna surulmesi gerekir. Bilekleri cok cok iyi.

Sivas gercekten kotu, ileri gidemeyen takim geri gitmeye mahkumdur. Koita yi bile alsalar oyunlarina katki olur.

ozzy!
31.07.2022, 03:20
baka nın formu dusmedi, adamin pozisyonu degisti klasik 8 gibi oynuyor. En verimli donemini forvet arkası oynadı. Yani adamdan hem 8 olsun hem 10 olsun beklentisi var ayni anda. Abdus yerine dorukhan ileri baka ile skora yeniden katki verir.

exelans_25
31.07.2022, 03:46
Herseyiyle harika bir geceydi hala yoldayiz ama bu keyif icin değer yeni transferlere ve Kouassi ye özellikle tebrikler

Sefer A.
31.07.2022, 06:52
Baka aslında acayip kıymetli bir adam ama hoca neden geri çekiyor anlamıyorum. Oysa baka tam bir 9,5 numara. Skora acayip katkısı olur. Hele Dorukhan ortaya geçsin de belki hoca Baka'yı ileri atar.

Maçın güzel bir analiz videosu.

https://youtu.be/xne1FHt0Maw
oooo "sikor" reyiz dönmüs jkhjkh

ilelebeTS
31.07.2022, 07:18
Bizim hoca, futbolcular Rıza övüyor, o ise tebrik etmek yerine 4-0 kaybettiği maça yok faul vardı bilmem ne saçmalayarak bahaneler uyduruyor. Herkes kendine yakışanı yapar. Saygı istiyorsan saygı göstereceksin önce. Şu herif bir emekli olsa da kurtulsak. Futbolda onun gibileri görmekten sıkıldım artık.

ilelebeTS
31.07.2022, 07:22
Ömür ve Baka sahada olduğu sürece böyle oynayacaklar. Orta sahaya sağlam bir adam alırsan bunları o zaman hoca beraber oynatmaz. Ömür’ü oynatmak fakat Baka’yı da kaybetmek istemiyor hoca, o yüzden ısrarla oynatıyor. Normalde bunların 2’sinden 1’i oynar.

Kadro idaresi zor oluyor işte geniş kadrolarda. Ama bu genişliği sağlamak zorundayız. 3 kulvarda gideceğimiz için hepsi süre bulacaktır zaten.

Arif Timurcioğlu
31.07.2022, 08:36
baka nın formu dusmedi, adamin pozisyonu degisti klasik 8 gibi oynuyor. En verimli donemini forvet arkası oynadı. Yani adamdan hem 8 olsun hem 10 olsun beklentisi var ayni anda. Abdus yerine dorukhan ileri baka ile skora yeniden katki verir.

Şu mesaj üste bir yere sabitlemeli hala bakanın form düşüklüğü ya da oynayamadığına inananlar var.

Arif Timurcioğlu
31.07.2022, 08:37

Şu mesaj üste bir yere sabitlemeli hala bakanın form düşüklüğü ya da oynayamadığına inananlar var.

Kemal Öztel
31.07.2022, 08:38
Bir kupa daha. Umarım önümüzdeki sezonun Süper Kupa finalinde de oynarız. Ağaoğlu&Avcı ile müthiş bir ikili yakaladık kupaların devamı gelecek..

Arda'
31.07.2022, 08:59
Maçtaydım dün, Sivas biraz zorlar diye düşünüyordum ama çok rahat kazandık.

Dorukhan’a bayıldım müthiş oynadi stoperde Yatabareyi sindirdi bildiğin hava toplarinda da çok iyiydi, topla çıkmaları oldu arada driplingle baya rahatlatti bizi.

Eren de çok iyiydi, Gradel solda başladı sonra Erenin karşısına geldi ama pek bişey yapamadı.

Bakasetas ve Ömür özellikle ilk yari etkisizdi skoru bulunca daha özgüvenli oynadilar ikinci yarida boş alanlar buldular ama bu orta saha düzeni bence soru işareti.

Kouassi iki penalti aldirdi ama bu adam bence kanatta olmaz son paslari ve tercihleri berbat forvette oynarsa çok gol atar gibi geliyor boş alanlar sayesinde.

Arda'
31.07.2022, 08:59
Edit.. cift mesaj.

adiloş bebe
31.07.2022, 09:00
Sezonun ilk kupası hayırlı olsun. Geçen yılın kalburüstü takımlarından Sivas'ın bu kadar güç kaybetmesi, ligin bu sene kalitesinin ne denli düşük olacağının bir göstergesi. Maçı izleyebildiğim kadarı ile kişisel görüşüm şöyle:

Uğurcan: Kaptana hiç iş düşmedi gibi bir şey.
--
Larsen: İlk maça göre gayet olumlu işler yaptı ve golünü de attı. Profesyonel bir oyuncu ve bizim lig için yeterli bence.
Hugo: Yine hava topu bırakmadı gibi bir şey.
Dorukhan: Azmi, hırsı, mücadele gücü her şeyi ile bu takımın en değerli oyuncularından biri. Nereye koyarsan koy yüzde yüzünü veriyor.
Eren: Hiç sırıtmadı. Mücadele gücü yüksek ve istekli. Fazla abartmadan izlemeye devam etmek gerekli.
--
Hamsik: Top ayağına geldiğinde kendimi rahat hissetme sebebim. Fizik olarak geçen yılın gerisinde ama yine kalitesini konuşturdu.
Abdüş: İlk yarı pek yoktu sahada ama golden sonra Sivas'ın orta sahayı boşaltması ile birlikte etkin gözüktü. Yine de hala beklentilerimin çok altında.
Baka: Rakip kaleye uzak oynadığı her an çekilmeyecek bir oyuncuya dönüşüyor. Hoca bu sorunu ne yapıp edip çözmeli bence.
Visca: Savunmaya katkısı muazzam. Eski fizik kalitesi olmayınca hücumda eskisi gibi atıp gidemiyor ama adam kaliteli bir kere. Yoktan var etmek budur.
Trezeguet: Çok istekliydi ilk yarı. Onun kanadı iyi kullandık. Bence bu yıl çok faydasını göreceğiz.
--
Cornelius: Yine çok güçlü ve istekli. Dün 2 gol attı, kartı olmasa ve erken çıkmak zorunda kalmasa kesin üçlerdi de.
--
Emrehan: Maalesef ben bir ışık göremedim. Alman disiplini ile yetişmiş bir oyuncu bile bu heyecanı yapıyorsa bizim gençlere fazla yükleniyor muyuz diye düşünüyorum.
Kouassi: Tam olarak bu işte. Önde olduğun maçlarda at sahaya sana skor katkısı versin. Dün girdikten sonra bir tane olumsuz hareketi yok. Bu sene çok ekmeğini yiyeceğiz.
Djaniny: Onun maçı değildi pek. Djaniny genelde oyunu rakip sahaya yığdığımız maçlarda etkili.
Siopis: Mücadele gücü yüksekti yine. Sahaya girdiği anda etkisini belli ediyor.

Oğuz ZEYTİN
Kupamız kutlu olsun. Takımı tebrik ederim. Sezonu üç kupayla geçebilirdik, olmadı.

VAR'ı milat olarak görüyorum. 2018-19'dan bu yana ligin puan cetvelinin tepesinde biz varız!

O sezondan bugüne bizim dört kupamız, Galatasaray ve Beşiktaş'ın üçer, Sivas ile Başakşehir'in ise birer kupası var. Bu tesadüf değil.

EZE EZE KUPA KARADENİZ'E!

Maç sonunda başkan da bu başarıları söylemiş. Açıkçası sevindim. Hadi mazimizi görmemiş, bilmemiş taraftarlarımız olabilir. Yaşadığı dönemdeki artılarla övünmek, gurur duymaktan imtina edenleri anlamıyorum.

21705

adiloş bebe
Dipnot: Sivasspor en az 5 transfer yapmazsa Avrupa Liginde kevgire dönerler.

chener
31.07.2022, 09:04
İlk 90 dakikamız olmasına rağmen tempomuz iyiydi. Takım halinde diriydik. Nazarlar değmesin.

nbay
31.07.2022, 09:47
Gelir ne kadar acaba? Geçen sene katardaki finalde 1 milyon euro almış şampiyon .
500 bin dolar almışmıyızdır acaba

Doğukan Uçan
31.07.2022, 09:54
sivas ülke puanının içine edebilir transfer yapmazlarsa. kaldı ki gruplarda çok güçlü takımlar olacak. 0 çekerler büyük ihtimal.

falcon_61_
31.07.2022, 10:05
Şu mesaj üste bir yere sabitlemeli hala bakanın form düşüklüğü ya da oynayamadığına inananlar var.Alakası bile yok. Baka pek âlâ 10 no bölgesinde oynuyor. Ne topa gidebiliyor ne aldığını vurabiliyor artık. Top ayağına gelip dönene kadar veya topu düzeltene kadar asır geçiyor. Tek bir pas organizasyonun içinde yok. Bütün toplar Hamsik ve Abdusteydi. Ezbere yorum yapıyorsunuz bence. Sorun tamamen Baka'da . Adamın beli omuz genişliği ile aynı

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bordoylamavi
31.07.2022, 10:28
kalite olarak 11 imiz sivasa göre çok üstteydi. geçen senenin başlarındaki gibi oynadık. bu da çok güzel. fazla söze gerek yok bence baka ve abdüş dışında hekes üst forma düzeyinde

bordoylamavi
31.07.2022, 10:31
Bizim hoca, futbolcular Rıza övüyor, o ise tebrik etmek yerine 4-0 kaybettiği maça yok faul vardı bilmem ne saçmalayarak bahaneler uyduruyor. Herkes kendine yakışanı yapar. Saygı istiyorsan saygı göstereceksin önce. Şu herif bir emekli olsa da kurtulsak. Futbolda onun gibileri görmekten sıkıldım artık.

hakkaten ya ayıptır ya. herkes sana saygı göstermiş insan bi tebrik eder. yok faul olmuş da onun devamından gol yenmiş. devamı dediğin de korner. iyice yaşladı rıza fazla da dikkate almaya gerek yok

Murat Keçeci
31.07.2022, 10:32
Müzemizdeki yeni kupamız hayırlı olsun.Emeği geçen futbolcular,teknik kadro ve yönetime teşekkürler.

Maçı değerlendirirsek net bir skorla kazanmak önemliydi.Her oyuncumuz son derece istekliydi.Yeni transferlerde son derece uyumluydu.

Hazırlık maçlarının faydasını bu maçta gördük.Geriden oyun kurma konusunda belli ki daha detayli çalışma yapmışız.Dorukhanı oyuna katılan stoper gibi kullandık.Formanin hakkını yine fazlasıyla verdi.

Iki bek de harika maç çıkardı.Son derece konsantreydiler.

Cornelius süper faydalıydı.Duran top golüyle rakibin kilidini açtı ve takımı rahatlattı.

Trezeguet son derece hareketliydi.

Visca kendi kalitesinin altında oynamasına rağmen hem skora etki etti hemde defansif katkısı çok iyidi.

Abdülkadir çalışkandı.Pas opsiyonu olup oyunu iyi açtı.

Hamsik ve bakasetas sahneye çıktıklarında takım level atladi ama tempoları biraz düşük.Maç ritmini bulduklarında takım çok daha organize hücum yapacaktır.

Uğurcan ve hugo bildiğimiz gibi kaldıklari yerden devam ediyor.

Kouassi iki penaltı yaptırdı ama daha doğru tercihler yapmalı.Bu oyun aklı 0-0 giden bir maçta kilidi açmaya yetmez.

Djaniny çok maçın içinde değildi.Konsantrasyonu eksik idi.

Emrehan çok amatör.Karate hareketi ile takımı eksik bırakabilirdi. Penaltı vuruşu da iğrenç ötesi idi.Önüne atılan bir top vardi ona nasıl yetisemedi hâla anlamadım.Kouassinin penalti yaptırdigi pozisyonda ise topu çok erken kouassiye atti mesela orda rakibi üstüne çektikten sonra kouassiye vermeliydi.

Maçın yıldızları Cornelius,Larsen ve Dorukhan

Larsen ve Trezeguetin hırsını çok beğendim.

Onur Akyüz
31.07.2022, 11:13
Rakip çok zayıftı ama en güzel şey en kolay alınandır keşke 6 atsaydık.

Statta güzel ortam vardı, çok güzel bir akşam oldu. Bursa süper kupa maçı ve g.birliği Türkiye Kupası finalleri gibi çok kolay final oldu.

Kulübün büyüklüğünü böyle zamanlarda görmek ve yaşamak gurur verici.

Arif Timurcioğlu
31.07.2022, 11:15
Alakası bile yok. Baka pek âlâ 10 no bölgesinde oynuyor. Ne topa gidebiliyor ne aldığını vurabiliyor artık. Top ayağına gelip dönene kadar veya topu düzeltene kadar asır geçiyor. Tek bir pas organizasyonun içinde yok. Bütün toplar Hamsik ve Abdusteydi. Ezbere yorum yapıyorsunuz bence. Sorun tamamen Baka'da . Adamın beli omuz genişliği ile aynı

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi Yakın geçmişten bu güne takımın set hucumu yapabilen oyıncuları colman, selçuk, sosa, yazıcı, abdus, hamsik bu oyuncular birbirlerine gözü kapalı top atar yakın yada uzak mesafe ayağa pas yaparlar. Bakasetasın böyle bir özelliği yok ilk geldiğinde her maç gol attıp takımı sırtladığında da bu böyleydi. Oyuncu kaleye yakın olunca pres yapar mükemmel şut özelliği duran toplar kullanır asist yapar üst düzey bir oasör değil aslada olmayacak.

My
31.07.2022, 11:22
Herkes rakip zayıf demiş de biz fazla güçlü olamayalım arkadaşlar :)

Arif Timurcioğlu
31.07.2022, 11:27
Eren Elmalı’yı da çok beğendim dar alanda güzel paslar yapıyor demek ki büyük takım topçusuymuş :]

Arif Timurcioğlu
31.07.2022, 11:35
Herkes rakip zayıf demiş de biz fazla güçlü olamayalım arkadaşlar :)

Kimse kendini sağa sola atmasın başak, konya, sivas övüle övüle bitirelemiyordu burda. Fazla güçlü değiliz belki ama bu liginde içinden geçiyoruz.

Arif Timurcioğlu
31.07.2022, 11:35
Edit

My
31.07.2022, 11:40
oooo "sikor" reyiz dönmüs jkhjkhSeviyorum bu adamın analizlerini :)

Mehmet Fatih Yavuz
31.07.2022, 11:41
Arada çok büyük sıklet farkı vardı.
Sivas 15-20 dakika fiziken direndi o kadar.
Oyun kurabilen bir sağ stoper alınıp 8 numaraya dorukhan çekildiği zaman kalite ve fizik güç çok daha yukarılara çıkacaktır.

Beklediğimden daha iyi başladık.

Maşallah!

Enaldo61
31.07.2022, 12:33
Djaniny topu Emrehan'a veriyor büyük olgunluk göstermiş, çocuğun penaltıyı kaçırması denk düştü çünkü öncesinde yaptığı hareket kırmızı gibiydi. Penaltıyı da böyle göstererek atmamalısın zaten sonrasında Djaniny gerekli uyarıları yaptı.

Bu arada kanatlarımız savunmaya çok güzel katkı verdi çok memnunum yeni kanatlardan ve beklerden, Visca da defansa yaptığı katkıyla ön plana çıktı özellikle. Eren çok oturaklı ayağı düzgün hücuma katkı yapabilen savunmada da hırslı.

Daha ilk maçtan Tony yokken 4 gol attık sol kanadımız çok güzel işledi tam da tahmin ettiğim gibi Tony sihirbaz olmasına rağmen takım oyununa yaşattığı zaafiyet daha büyüktü.

oskayb
31.07.2022, 12:34
Takımı hazırlık maçlarının aksine çok iyi buldum dün akşam , geçen senenin de üzerinde. Transferler başlayınca (gidenler yerlerine gelenler) teorik olarak böyle bir takım inşa ettiğimizi düşünüyordum ama 4 hazırlık maçındaki görüntü çoğu taraftar gibi beni de karamsarlığa sürükleyip acaba sorusunu sormama neden olmuştu. Ancak dün akşam gördüğüm takım maçın ilk dakikasından son anına kadar ben de en ufak bir tedirginlik yaratmadı , rakibe pozisyon bile vermedi ki uzun zamandır bu şekilde güven veren ve sıkı bir Trabzonspor izlememiştim. Fizik gücü yüksek Sivas karşısında fizik olarak da ezilmediğimiz gibi görece elimizdeki en yumuşak orta saha dizilimi ile çıkmamıza rağmen geçiş vermedik zafiyet yaşamadık. Bunun bana göre birinci sebebi hangi rakip olursa olsun Nwakaeme ile 1 kişi eksik oynayan bir Trabzonspor yoktu sahada hücüm ve savunmada sahayı çok daha dengeli parselleyen bu sayede gücünü çok daha ekonomik olarak kullanabilen bir takım vardı sahada. Neticede bu daha kompakt ve total oynayan Trabzonspor henüz bu yeni yapı ile henüz yeterince tekrarlar yapamayıp birlikte oynama yeteneğini tam geliştirememiş olsa da nasıl bir canavara evrileceğinin ip uçlarını fazlası ile verdi.
Bireysellere gelirsek ; Larsen'i çok beğendim , Eren zaten hazırlık maçlarında da en iyi görüntü veren oyuncularımızdandı ,dün akşam da beğendim. Bir diğer altı çizilmesi gereken oyuncumuz yine Dorukhandı ; maç kadrosunu görünce açıkçası eyvah demiştim ama hocanın bir bildiği varmış teslim etmek lazım , Edgar sakatlandıktan sonra geriden çıkışlarımızın en verimli olduğu maçtı ve bu noktada Dorukhan'ın hakkını teslim etmekte sonsuz fayda var. Koassiye gelirsek et mi balık mı olduğunu bugüne kadar anlayamadığım Koassiye 3'e 2'lerde 4'e 3'lerde gereksiz çalım atmak yerine final paslarını daha doğru kullanması gerektiği öğretilirse gerçek bir takım oyuncusu olacağı ve yıldız olma yolunda ilerleyeceği kesindir.

zaqua
31.07.2022, 12:47
Djaniny topu Emrehan'a veriyor büyük olgunluk göstermiş, çocuğun penaltıyı kaçırması denk düştü çünkü öncesinde yaptığı hareket kırmızı gibiydi. Penaltıyı da böyle göstererek atmamalısın zaten sonrasında Djaniny gerekli uyarıları yaptı.

Bu arada kanatlarımız savunmaya çok güzel katkı verdi çok memnunum yeni kanatlardan ve beklerden, Visca da defansa yaptığı katkıyla ön plana çıktı özellikle. Eren çok oturaklı ayağı düzgün hücuma katkı yapabilen savunmada da hırslı.

Daha ilk maçtan Tony yokken 4 gol attık sol kanadımız çok güzel işledi tam da tahmin ettiğim gibi Tony sihirbaz olmasına rağmen takım oyununa yaşattığı zaafiyet daha büyüktü.

Djaniny penaltı sonrası emrehan'ın yanına gitti ve bir şeyler anlattı. Genç oyuncu böyle gelişir. Karakterli adam, helal olsun.

Lazman
31.07.2022, 12:49
duydumki 4 atmisiz kucuk sikecilere :D

trbzonsporlu
31.07.2022, 13:10
rakibe sıfır pozisyon vermemiz önemli bir nokta
ugurcan yan toplarda topa temas etti sadece

ulaşım sahayı görme ambiyans turnikelerdeki sıkıntılar bakımından ülkenin en kötu stadyumunda tribünleri doldurmakta çok önemliydi resmen gövde gosterisi yaptık dün gece
muhtemelen 3 gün bu ses kısıklığıyla yaşayacaz artık

HasanTezel
31.07.2022, 13:25
Arkadaşlar ben daha evvel yazdım, BU SENE BU KONUDA sürekli yazacağım, teknik bilgisi güçlü arkadaşların yorumları da eklenirse hem mutlu olurum hem faydamız olur…

Dünyada futbol BAMBAŞKA yöne gitti, ülkemiz çooook geride kaldı ama MECBUREN uymak zorunda olunan döneme gelindi;

1. Bjk-fb sürekli 3 lü savunma-orta sahadan defans oyuncusu çalışıyor
2. Avcı, bu furyaya tüm hazırlık-kupa maçlarında ayak uydurdu, deniyor

Sistem şu, 3-5-2 sisteminde YA ÖN LİBERO YA ORTANIN KANATLARINDAN BİRİ defansa gelip 4-4-2 ye dönüyor top rakipteyken, asla 3 defan öne çıkmıyor ÇAKILI KALIYOR, ama orta saha oyuncusu sürekli çıkış deniyor..

DÜN MAÇI CANLI İZLEDİM, şu an ligde bunu DANİ ALVES tadında yapacak tek adam Dorukhan, öyle muazzam çıkışlar denedi ki Djaniny-Kouassi kaçırmasa gollük atak idi…

Bu sistemle Barcelona futbolu SÜRKLASE ETMİŞTİ, ama o defanstan süpriz çıkan adam öyle önemli-bulmak öyle zor ki Alves gitti BARCELONA BİTTİ…

Avcı, bunu görmüş gibi, ısrar ederse BAZI MAÇLARDA rakipler kevgire döner, ama Avrupa bunu yemez 10 yıldır onlar alışkın, orda GS taktiği 4-5-1 (hatta çift önliberoyla) süpriz atak daha uygun bu seviyede

AntiŞike
31.07.2022, 13:27
günaydınn. Şampiyon ve Süper kupa sahibi Trabzonspor taraftar

217072170821709217092170921706

AntiŞike
31.07.2022, 13:29
Yorucu oldu ancak bir Olimpiyat seferi daha zaferle sonuçlandı çok şükür:)

iyattara
31.07.2022, 13:30
Tribünde maçı izlerken neredeyse 1 pozisyonda bile gol yiyeceğimizi düşünmedim. Bu zaten Avcı hocanın oyunundan beklenen bir şey. Sivasta zorlayacak durumda değildi. On alanda rahat olmamız da duran top golu, kalecinin dangozlugu ve geçen sene yedekten farkı arttırmaya yardımcı olacak katkıyı alamazken şimdi koassi ile bunu almamız oldu. Normalde 1 0 2 0 biterdi gecen sene bu maç.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iyattara
31.07.2022, 13:31
rakibe sıfır pozisyon vermemiz önemli bir nokta
ugurcan yan toplarda topa temas etti sadece

ulaşım sahayı görme ambiyans turnikelerdeki sıkıntılar bakımından ülkenin en kötu stadyumunda tribünleri doldurmakta çok önemliydi resmen gövde gosterisi yaptık dün gece
muhtemelen 3 gün bu ses kısıklığıyla yaşayacaz artık3 güne düzel renktaş 5 gün sonra yine maç var :)

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÖmürKaradeniz61
31.07.2022, 13:36
Rakip güçlü veya güçsüz bu önemli değil ki sonuçta ligdeki takımlar ya Sivas’la eşdeğer ya da Sivas’tan zayıf. Ligde Dortmund var da bizim haberimiz mi yok?

bingolts
31.07.2022, 13:37
Duydum ki Süperligi korku sarmış. Biraz daha yransfer yapacaklarmış. Trabzonspor diye bir takım hazırlık maçlarında nilerek vitesi düşük tutmuş. Sağ gösterip sol vurmuş.

bingolts
31.07.2022, 13:39
4 Transfer 3'ü işk onbirde direk oyuncu diğeri genç ve kenarda hamle oyuncusu. Birde geçen yılın şampiyon takımı korunmuş iki takviye daha gelecekmiş

AntiŞike
31.07.2022, 13:49
geçen seneki futbolcuların ne verip veremeyeceğini az çok biliyoruz. Ancakyeni transferlerin nasıl uyum sağlayıp katkı verecekleri önemliydi.

ağırlıklı genel görüş Bekler, (Larsen-Eren) oldukça iyi uyum sağlamış gözüküyor. Geçen sene çok çektiğimiz bek mevkilerinden bu sene iyi verim alacağız gözküyor.
Geçen senenin ve önceki senelerin oyuna ve skora katkı anlamında en dominat oyuncusu Waka sonrası Trezeguet in ne vereceği endişe konusuydu.

Görünen o ki trezeguet takıma takım da ona alıştıkça çok iyi şeyler olacak

AntiŞike
31.07.2022, 13:58
yalnız bu sene şunu çok göreceğiz gibi; beklerden (zamanla daha oturdukça) ve Hamsik gibi orta saha beyninden rakip bek ve stoperler arasıa dikine atacağı araya paslardan, Visca-Trezeguet ile ve/veya onların ortaya hızlı dönüşleri sonucu Cornellius vasıtası ile iyi katkı sağlayacağız gibi gözüküyor

seçuk
31.07.2022, 14:04
TEbrikler fırtına.

Rahat gelibiyet umuyorum ki Sivasın kötü olmasından değil bizim hazır olmamızdandır.

Hayırlı olsun..

AntiŞike
31.07.2022, 14:32
Marek hakkında bir şey söylemek istiyorum;
maçtan önce ısınma hareketlerine başlanırken, tribünlere giderek tribünleri coşturdu. sonrasında tribünlere çağrılırıp oley çektirdi.
Maçın ikinci yarısında atak yediğimiz bir pozisyonda hemen avcıya birşeyler söylemeye çalışıyordu. Kupayla tribünleri coştırması da ayrı bi konu

Demem o ki, klüp teklif yapar yapmaz, yaparsa kendisi kabul eder mi bunlar ayrı konular. ancak Mertens gibi, Marek in devreye girebileceği futbolcular olursa Marek klübü için aktif rol alır gibime geliyor. çünkü takımı çok sahiplenmiş bir havası var Grande nin :)

AntiŞike
31.07.2022, 14:37
Ayrıca çok akıllı bir hocamız var. Çok sık dediği bir şey var, parçadan bütüne gitmek ve maçta anları doğru oynamak. Hoca bu anlamda her an maçın içinde ve maçı yaşıyor. çok net belli.
Cornelleus un sarı kartı varken. 2. yrıda faul yaptığı bir pozisyonda (hakem de kırmızıyı kolladığı belli iken) ben yanımdakine Hocam Al Cornelliusu, atacak adamı dediğim anda bir baktım ki hoca yardımcısını çağırdı bir şeyler söyledi. yardımcı ısınma hareketleri yapan futbolcuların yanına gitti. Sonrasında Djanini klübeye gelip sahaya girmek için hazırlandı :)

Ufuk
31.07.2022, 14:49
https://twitter.com/GurbetciGencler/status/1553708623573966849

çök çök çök ve dalga geliyor diye bağıran kimse yok ama güzel açı :D

Courage
31.07.2022, 15:33
Çok güzel bir akşam oldu ben oyunu beğendim.Sağ stoper eksiğimiz kesinlikle devam etmekle birlikte Dorukhan kusursuza yakın oynadı söylemeden geçemem. Larsen umarım bu maç performansını senenin tamamında gösterir sağlam oynuyor.Hamsik ise hakikaten tvden başka tribünden bambaşka görünüyor müthiş adam gerçekten büyük oyuncu. Cornelius ise yedeği her kim olacaksa kolay forma vermeyecek hem hırslı hem becerikli.

Merdivenlerde çömelerek tıkış tıkış oturan 50 yaşındaki abimizden babasının omzunda maçı seyreden kardeşimize kadar tüm taraftarımıza teşekkür ederim . Harikaydık :sevinç:

Fatih Solmaz
31.07.2022, 15:56
Tahminlerim arasında rahat galibiyet vardı. Kuş zekalılar Emrehan'nın pozisyonuna ağlıyorlar. Lan maç 4-0 (dört sıfır) maçın bşiştmesine de 2 dakika var bu kadar mı kıtsınız. çatır çatır oynadı Trabzon bu kadarını beklememenin şoku yaşanıyor.

Ağlayın sızlayın gümbür gümbür geliyor Trabzonspor.

Tahir61
31.07.2022, 16:19
Hamsik geçen sezon başındaki gibi sol içe geçtiğinde tregezeyi, tregeze de corneyi kral yapar

Yusuf BALCI
31.07.2022, 16:42
Derli toplu, ne istediğini bilen bir takım görüntüsü verdik. Bu şekilde oynarsak ligde 10 takım karşımızda 1 puan bile alamamalı. Sivas ve benzeri kalitede 10 takım var çünkü. Kalan takımlara karşı gösterdiğimiz performans belirleyici olur. Tabi her zaman ideal kadro çıkamayacağız. Bunu da hesaba katmak gerek. Sivas çok kan kaybetmiş ve yerlerini dolduramamış. Çok zayıftılar.

Bakasetas ve Trezeguet iyi anlaşıyor. Bu sevindirdi. Hamsik zaten tam bir orkestra şefi. Bu adam olmasa takımın oyun planı çok büyük sekteye uğrar.

Zayıf halka Abdüş. Kendini bir türlü bir adım ötesine atamıyor. Hala aldığı 10 topun 7-8 tanesini geri veriyor.

Kouassi beklediğimden çok daha iyi toparladı. Hiç bir beklentim yoktu transfer yapmış kadar sevindim performansına.

Cornelious kral. Kaldığı yerden devam.

Beklerimizin ikisi de çok iyi.

Dorukhan ise tam bir görev adamı. Maç boyunca çok üstün performans gösterdi.

Takım bozulmamış ve bekler sayesinde güçlenmiş. Transfer olarak bir adet sağ stoper, bir tane Hamsik yedeği yeterli bence.

CaptanBarbosa
31.07.2022, 17:47
Her maça bu motivasyonla ve ne istediğimizi bilerek çıkarsak, bizi zaten kolay kolay ligde kimse yenemez.
Yoğun press karşısında oyun kurmakta inanılmaz zorlanıyoruz, buna bi çözüm bulmamız lazım. Hazırlık maçlarında da göze batan büyük problemimiz buydu.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hay1699
31.07.2022, 18:12
Yeni transferlerimiz iyi çıktı, çok sevindirici. Demek ki uyum süreci zart zurt çok mühim değilmiş, adamlar çıktı oynadı. Ama hala bu takımın üç eksiği var, saymaya gerek yok herkes biliyor. Neyse ki Tjikuzu’lara, Amiri’lere, Zargo Toure’lere alışmış bu bünyeye bu kadro da çok harika.

POYRAZ
31.07.2022, 18:30
Iyi bir görünüm verdik.
Dogru taktik ve hesaplamalar ile Insallah
bu sene de ipi gögüsleyen biz oluruz.

crixus_61
31.07.2022, 19:03
alamasak çok üzülürdüm lan :F Allah bereket versin

ilelebeTS
31.07.2022, 20:18
Geçen sezon son dönemde zaafımız haline gelen arka direğe yüksek topları kullanmaya çalıştılar arada ama Larsen ve Eren hava toplarında geçit vermedi.

Onur Akyüz
31.07.2022, 21:48
Uğurcan yere yatmadı resmen idman yaptık.

AntiŞike
31.07.2022, 22:44
İtiraf edelim, dün herşey beklediğimizden güzel ve kolay geçti.

Ancak olaylara çift taraflı bakmak gerektiğini düşünüyorum, şöyleki;

Evet, takım beklediğimizden ve hazırlık maçlarına nazaran çok daha iyiydi. - Ancak Sivasspor'un da çok kötü olduğunu unutmayalım.

bununla beraber,
Evet, Sivas kötüydü diyenler haklı - Ancak, üç kızkardeş ve ek bir kaç takım hariç, ligin seviyesi de bu. genelde bu seviyelerle karşılaşacağız. bunu da unutmayalım.

Evet, genelde lig seviyesi düşük- Ancak 6-7 takımın seviyesi bundan çok yukarlarda olacak. Ayrıca CL maçlarını da düşünüp, takım ve oyun kalitesini arttırmamız gerektiğini de önemsemeliyiz.

Bugün yendik mutluyuz, takımı övüyoruz - Ancak, SADECE TAKIMIN İYİ OLMASI İÇİN YAPICI ELEŞTİRİ YAPANLAR, takımdaki eksikleri ve üzerine konulması gerekenleri söyleyence de kulak arkası yapmayalım.

tüm bunların sonunda söylemek istediğim;
Takım farklı galibiyet aldığından ve olumsuz beklentileri gerçekleşmediğ için Savaş baltalarını saklayan arkadaşlara sesleniyorum;

Allahını seven, takım takıldığında da "aha işte size söyledik, Sivas ı yenince herkes şampiyonluk rüyası görmeye başladı.."vs. yorumlar yapmasın.

...
Sonuç olarak; takım çok iyi diyenler, amacı takımın iyi olan olumlu eleştirileri hemen yermesin. "gördünüz mü? hani takım öyleydi eksikti meksikti..." demesin.
ancak bununla birlikte, sadece kendi düşüncesi gerçekleşsin diye, olumsuz sonuçları bekleyip, "gördünüz mü hani takım çok iyiydi, bu takımdan bi cacık olmaz" vs. söylemlere girmesin.

Ya aslolan benim fikrim, benim haklı olmam senin haksız olman değil ya, önemli olan takımın başarısı.

Trabzonspor her sene başarılı olacaksa her sene yüzlerce milyonlarca kez haksız olmaya yanılmaya razıyım..
ve her defasında karşı fikirde olan arkadaşa, "Haklıymışsın arkadaşım ben yanılmışım, sen haklıymışsın" demekten yerinmem, hatta mutlu olurum.

bu düşünce olmak zor olmamalı. şahsi düşünce ve egolar Trabzonsporun üzerinde olmamalı! bu düşünce takımı aşağı değil yukarı çeker kanaatindeyim.

MacqAli
31.07.2022, 23:22
geçen sezon için 90 puan demiştim 81 oldu ama ilk yarı 48 demiştim 46 topladık :)

bu sezon daha yüksek toplama şansımız var.Ozaman bu senede şampiyonuz hocam. Varol [emoji3526]

theo
31.07.2022, 23:59
Ozaman bu senede şampiyonuz hocam. Varol [emoji3526]

inşallah. takıma güveniyorum açıkçası.

kadro pek bozulmadı ve bir arada oynama pratiği kazanmış bir iskelet var. bu futbolda bana göre en önemli unsurlardan ve de zaman isteyen bir olgu.

bu yüzden ilk yarı 45 diyorum ikinci yarı 89 yaparız.

UYZD
01.08.2022, 00:24
Sivas kötüleniyor ama bence yine ilk 6'ya girerler. Fener gibi takımlar Sivastan biraz zor puan alır. Buraya not düşeyim:)

theo
01.08.2022, 00:44
2010 yılında da bursa mı kötüydü yoksa biz mi iyiydik tartışması olmuştu. sonra bizim iyi olduğumuz ortaya çıktı :)

deepmavi
01.08.2022, 01:01
Kısa Ve Net Bu Sezon TrabzonSüper...

Bütün Takıma Tebrikler ve Helal Olsun...

Trabzonspor'umuza Şampiyonluk Kupaları Ve Süper Kupalar Ne Kadarda Güzel Yakışıyor.İnşaAllah Trabzonspor bu kupalardan daha çok kazanacak...

:sevinç:

Yiğit Gayretli
01.08.2022, 08:27
Maçtaydım. İlk 10-15 dk haricinde oyunun mutlak hakimi bizdik. Maç içinde dalgalanmalar oldu hem oyun hem de oyuncu bazlı ama maçın her anında farklı oyuncularımız devredeydi. Muhakkak birisi çıkıp sorumluluk aldı. Bu çok hoşuma gitti.

Bir kupa daha geldi nihayetinde. Geçen sezonu iki kupa ile kapamış olduk. Bu sezon da hedef üç kupa olsun!

cakalkerem
01.08.2022, 08:44
Maçı çıplak gözle izleyince ilk yarıda ki durağan ve yavaş oyunumuzu ikici yarı bir nebze yukarı çıkarınca fark belli oldu....

Diğer taraftan orta sahaya bir adam kesinlikle...ve sağ stoper....

İleride ilk kez uzun zamandır sağdan soladan Corneye orta yaptıklarını gördüm..

Eren ve Larseni beğendim....

Tek kötü yine Bakesetas tı...

Traftar muhteşemdi..

Ama o stadı oraya koyana ne diyeyim

Erhan Sezer
01.08.2022, 10:31
Abdüş ve Visca daha üretken oynamalılar, takımın gerisi kusursuzdu.

Nice kupalara Trabzon'um !

pReN@_61
01.08.2022, 10:52
süper kupa finalinde stoperdeki dorukhan tercihini görünce şaşırdım acaba patlar mıyız dedim evet patladık ama başka türlü:cool:
keyifli bir akşamdı çok zevkliydi keyif boğdukça boğdu yerlere yuvarlandım
işin enteresan yanı kupa işi bünyede alışkanlık yaptı
;)

TEBRİKLER :ts:

UĞUR DURTAŞ
01.08.2022, 11:30
skor 0-0 olsa da
skor 1-0 yenik veya önde olsak ta
demem o ki skor ne olursa olsun penaltı kazanıldığında
dakikaya ve skora bakmaksızın
takımın penaltıcısı kimse o atmalı.

**
visca ve bakasetas oyunlarının üzerine koymalı,
hala ikiside istenilen düzende değiller.
geçen sozonun sonlarında başladı formsuzlukları hala devam ediyor.

**

larsen inanılmaz verimli oynadı inşallah sezon boyu böyle oynamaya devam eder.

Eren (Abdullah ercan diyorum)

cornelius geldiği günden bugüne kadar hiç bu kadar iştahlı görmedim.maşallah diyorum.

kouassi kendini buldu daha fazla zaman almalı

sağlam bir stoper takıma çok şey katacaktır.

dorukhan gerçek yerine bakasetas yedeğe çekilir düşüncesindeyim.

hala ısrar ediyorum forvet forvet forvet alınmalı diyorum.

sezon öncesi farklı galibiyet ve kupa süper oldu gerçekten.

pReN@_61
01.08.2022, 11:56
https://twitter.com/helfireTS/status/1554004776697864192

ilelebeTS
01.08.2022, 12:35
https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1554039760229961728

Burçak
01.08.2022, 12:53
Tebrikler Fırtına

Doğukan Uçan
01.08.2022, 12:56
berat oynasaydı sivasspor ilk yarıyı önde kapatırdı.

pReN@_61
01.08.2022, 13:36
https://twitter.com/Furkannnt20/status/1553831426323365888

Mehmet
01.08.2022, 18:50
30 Temmuz 2022 Süper Kupa Maçımızdan
61. dakikalar ve baskı birde gol getirir.
Videoyu Youtube düğmesine tıklayarak geniş ekran izleyiniz.

https://youtu.be/-7wvWv1OjS8

HOPA'LI TS'Lİ
02.08.2022, 08:04
Larysen, Evren Eren, Trezege ve Doğucan nokta atışı transferler

pReN@_61
02.08.2022, 12:46
https://twitter.com/433/status/1554119997936500736

Ozan Yılmaz
04.08.2022, 15:06
https://youtu.be/R-mUPi2GsTk

HOPA'LI TS'Lİ
04.08.2022, 16:44
Tebrikler SÜPER ŞAMPİYON

Küçük şikecilere fark yaptık ya ne mutlu bize

5-0 olsa daha da iyi olurdu, çok önemli değil de antrenmanlarda Emrehan penaltı çalışıp da attırıldıysa sözüm yok aksi halde yakışmadı derim.