PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 38.Hafta | Başakşehir 3 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2

Yiğit SARI
16.05.2022, 00:23
Ligi 10+ puan farkla bitirmek cillop olur

nevzat61
16.05.2022, 00:25
Bitsin artık bu lig çok uzadı.. kulüp olarak yapılacak işlerimiz var..:)

HOPA'LI TS'Lİ
16.05.2022, 07:49

Bu maç birçok en'leri içeriyor. Şöyle ki;

Süper ligde şimdiye kadar şampiyonla ikinci arasındaki puan farkı en fazla 10 oldu (1988-1989 sezonu Şikebahçe-93 İkinci-83). Yenersek rekor bize geçiyor.
84 yaparak kendi puan rekorumuzu kırmak (2 kez 82).

Bir de sezonun en az gol yiyen takımı unvanını korumamız için gol atmalı ve en fazla 2 gol yemeliyiz.
Genel averajda +5 öndeyiz ama şb Malatya'ya fark atar. Genel averajda da zirvede olmak güzel olur.
Atılan gol sayısı şb ile aynı ancak dediğim gibi bu açıdan işimiz zor gibi

Kazanarak finali iyi yapalım. 4.lük için Alanya ile çekişiyorlar. Zor maç olacak.
Beraberlikte hiç sevmediğim 82 ile sezonu bitireceğiz.

HOPA'LI TS'Lİ
16.05.2022, 07:51
Bitsin artık bu lig çok uzadı.. kulüp olarak yapılacak işlerimiz var..:)

Evet. Çok doğru.
Tüm maçlar Cumartesi yapılsın ve bitsin. Cuma Cumartesi de olur naklen yayın açısından

MetehanS
16.05.2022, 08:26
Maç yine olimpiyatta mı? En son başvuru yapılmıştı.

Yiğit Gayretli
16.05.2022, 08:36
Maç yine olimpiyatta mı? En son başvuru yapılmıştı.

Olimpiyat olmaz. Hem artık gerek yok. İnsanlar yoruldu. Hem de Başakşehir'in üçüncülük hedefi devam ediyor. Puana ihtiyacı var.

HOPA'LI TS'Lİ
16.05.2022, 08:42
Olimpiyat olmaz. Hem artık gerek yok. İnsanlar yoruldu. Hem de Başakşehir'in üçüncülük hedefi devam ediyor. Puana ihtiyacı var.

Başakşehir'in üçüncülük hedefi kalmadı renktaş (67-62)
Dördüncülük için Alanya ile yarışıyor (62-61).

Maç Başakşehir Fatih Terim Stadında olur.

Yiğit Gayretli
16.05.2022, 08:52
Başakşehir'in üçüncülük hedefi kalmadı renktaş (67-62)
Dördüncülük için Alanya ile yarışıyor (62-61).

Maç Başakşehir Fatih Terim Stadında olur.
Yanlış yazmışım. Düzetlme için teşekkürler.

Doğukan Uçan
16.05.2022, 09:31
Başakşehir için ölüm kalım maçı. Muhtemelen Kaleciden forvete kadar tamamen as kadro çıkacağız.

İlk yarıdaki maça gitmiştim eksiklere rağmen 2 topumuz direkten döndü, Son dakikada penaltımız verilmemişti.

Tam kadroyuz bunları yeneriz.

gurur6134
16.05.2022, 09:37
Zor mac oyuncular ligi coktan bitirmisler rakip diri ısıran takim haftalardir takim kotu oynuyor 1 puan yaziyorum ugurcan gunundeyse bu sartlarda 3 puan cok zor surpriz olur benim icin

UĞUR DURTAŞ
16.05.2022, 09:46
30 Nisan Cumartesi günü şampiyonluk turunu atmak için Trabzonda ve staddaydım.
Antalyasporun inanılmaz hırsını anlamakta güçlük çekmiştim..neyse
o akşam şampiyon olmuştuk
o gün canlı izlerken maçı rakip takımdan bir oyuncu dikkatimi çok çekti
bütün topları aldı,indirdi oyuncularımızı geçti inanılmaz iyi oynamıştı
hatta birde gol attı fizik güçü inanılmaz iyidi

araştırdım
kiralıkmış alma opsiyonu antalyaspordaymış
amerikalı
24 yaşında
1.93 boyunda

adı hajı wrıght

avcı hocamızın dikkatini inşallah çekmiştir.

**
ikinci sıradaki takımla puan farkının 10 puanın altına inmemesi için mutlaka yenmemiz gerekiyor b.şehiri
altımızdaki rakip malatyayı % 100 yenecektir.

ligin son haftasının programı açıklanmadı.
eğlenceyi bir kenara bırakarak bu hafta için takımın iyi hazırlanması ve hafta sonu galip gelmemiz iyi olacaktır.
şampiyona yakışır bitirelim ligi.

Erhan Sezer
16.05.2022, 10:21
Yensek süper olur, ama galibiyet beklemek çok gerçekçi değil gibi.

Başarılar Şampiyon !!!

maxim
16.05.2022, 10:50
Bazı arkadaşların da yazdığı gibi, sanırım bu maç artık Olimpiyat'ta olmaz. Hem bu kadar gerilimden sonra gerçekten inadına yapar gibi olur, hem de zaten ev sahibi biz değiliz.

Benim bu maçın Olimpiyat'ta olması halinde maça gidip şölen havasında ligi kapatma planım vardı ama Altay maçı'nın durumu işi bozdu. Aslında o maç Urfa veya farklı bir ilde oynanabilse belki çok daha esaslı plan olurdu ama yapacak bişey yok artık.

Peki şimdi benim merak ettiğim husus, Başakşehir stadındaki maça Ts seyircisi olarak girer miyiz? Sizce ortam nasıl olur? Farklı passolig kartı çıkarıp maça girsek, içerde sıkıntı çıkar mı?

pReN@_61
16.05.2022, 10:57
Rakipler, Şampiyon Trabzonspor'umuz ile ikinci arasındaki puan farkını tek elle gösteremiyor :)
Bu vaziyetin devam etmesi dileklerimle
:tsbayrak:

İsa Gündoğdu
16.05.2022, 11:09
Bazı arkadaşların da yazdığı gibi, sanırım bu maç artık Olimpiyat'ta olmaz. Hem bu kadar gerilimden sonra gerçekten inadına yapar gibi olur, hem de zaten ev sahibi biz değiliz.

Benim bu maçın Olimpiyat'ta olması halinde maça gidip şölen havasında ligi kapatma planım vardı ama Altay maçı'nın durumu işi bozdu. Aslında o maç Urfa veya farklı bir ilde oynanabilse belki çok daha esaslı plan olurdu ama yapacak bişey yok artık.

Peki şimdi benim merak ettiğim husus, Başakşehir stadındaki maça Ts seyircisi olarak girer miyiz? Sizce ortam nasıl olur? Farklı passolig kartı çıkarıp maça girsek, içerde sıkıntı çıkar mı?
TS pasoligin varsa başka paso çıkarsan bile giremezsin.
başkasının adına TS pasoligi dışında bir pasolig çıkarıp kendi fotonu koyarak girebilirsin
yatırım tavsiyesi değildir :)

maxim
16.05.2022, 11:51
TS pasoligin varsa başka paso çıkarsan bile giremezsin.
başkasının adına TS pasoligi dışında bir pasolig çıkarıp kendi fotonu koyarak girebilirsin
yatırım tavsiyesi değildir :)

Teşekkür ederim, bu kuralları ve taktikleri biliyorum :)

Ama benim derdim içeri nasıl gireriz değil, içeri girdim diyelim;

1- Ts forması ile girip izleyebilir miyim?
2- İçerde azınlık mı olurum, yoksa stad full bizden mi olur?

gurur6134
16.05.2022, 12:14

2 3 sene önce akbilin stadinda polis ts formalilari cikarmisti 5 6 yasindaki uzerindeki formayi bile almislardi bilginiz olsun ha soyle 1000 2000 kisi bile olsa buna cesaret edemezler orasi ayri konu..

gurur6134
16.05.2022, 12:16
Bunlarin avrupa kupasi planlarini son hafta yenerek suya dusurmek var 2 sene once yaptiklarini unutmadik ama takim bunu yapabilecek gucte degil malesef son 3 aydir..

muratali
16.05.2022, 12:23

Selamlar , Stadın tam karşısında oturuyorum. Pandemiye kadar da hemen hemen her maça giderdim burada. İlk yıl Trabzonspor forması ile gittim maça, oğlumda da vardı. Ama sonraki yıllar biraz daha gerilim oldu. Trabzonspor formalıları almadılar. Ben de hep sivil kıyafet ile gittim.

Başakşehir taraftar gurubunun aşırı Emre Belözoğlu sevgisi ve Fenerbahçe sempatisi var. O sebeple geçtiğimiz yıllarda Trabzonsporlu olup sevinenlere tepki gösterdiler. Tartışmalar ufak tefek kavgalar bile oldu. Kuzey tribininde olunursa çok sıkıntı olacağını sanmıyorum , en fazla karşı tribünden küfür/tepki olur. Ama Güney tribününde trabzonspor formalı kimseye izin vereceklerini sanmıyorum. Hatta sevinmek, tezahürat vs. de sıkıntı çıkarabilir.

Biz olimpiyatta yapacağımız şovu yaptık, kutlamamızı yaşadık. Bu maçta izlemek isteyen gelip izler ama misafir tribününde olduğuna dikkat etmesi gerekecektir.

muratali
16.05.2022, 12:25
Başakşehir'in mağlubiyeti durumunda 4. lüğü kaybetme riski var. Biz ise şampiyonuz, kupamızı aldık, kutlamamızı yaptık. Hedef kalmadı. Motivasyon düşük olacaktır.
Muhtemelen hoca da gençleri oynatır diye düşünüyorum.

Ben galibiyet beklemiyorum açıkcası bu maçtan.

sametbey
16.05.2022, 12:56
Insallah mac yine Olimpiyatda olur.
Yurtdişindan gelecez maca. Son mac diye bütün Planimizi bu Maca yaptik. Ucak Bileti, iş yeri izni..
Altay macini bu Stada almalari herşey bozdu. Üstünede Kupadan elendik o macda olsaydi Olimpiyat da olacakdi.
Tek Umudumuz kaldi oda Basaksehirin macinin Olimpiyatda olmasi yada Fatih Terim Stadinda ama Trabzonspor taraftarlarina acik halde. Yoksa okadar Planimiz sadece Istanbulu gezmeye yapmiş olacaz malesef.

İsa Gündoğdu
16.05.2022, 13:15

TS formasıyla giremezsin ama altına TS forması ile girip içerde çoğunluk olunca çıkarılır hiçbir şey olmaz
başakşehirde hiç bir takım azınlık olmaz, bizi geçtim....

İsa Gündoğdu
16.05.2022, 13:23
Insallah mac yine Olimpiyatda olur.
Yurtdişindan gelecez maca. Son mac diye bütün Planimizi bu Maca yaptik. Ucak Bileti, iş yeri izni..
Altay macini bu Stada almalari herşey bozdu. Üstünede Kupadan elendik o macda olsaydi Olimpiyat da olacakdi.
Tek Umudumuz kaldi oda Basaksehirin macinin Olimpiyatda olmasi yada Fatih Terim Stadinda ama Trabzonspor taraftarlarina acik halde. Yoksa okadar Planimiz sadece Istanbulu gezmeye yapmiş olacaz malesef.

olimpiyat da olması imkansız,
1. takımın 4. lüğü tehlikeye girer
2. emre belez istemez o kadar TS lunun ona sövmesini
3. karagümrük maçlarını olimpiyatta oynuyor karagümrük alanya maçı var

amasya0561
16.05.2022, 13:58

benimde en çok isteyip arzuladıgım sonuç bu.
bunun içinde başagı yenmemiz gerekliki son haftalardaki oyunumuz ve futbolcuların rehaveti ile zor gibi gözüküyor

ilelebeTS
16.05.2022, 14:02
Bu tip maçlara kendini göstermek isteyen oyuncuyla çıkacaksın. Tatil modundaki oyuncu ile olmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
16.05.2022, 14:05
Çarşamba günü son hafta programını açıklar muhtemelen tff

SALDIRAY
16.05.2022, 14:44
Bize bilet açarlar mı acaba. Ben doymadım maç izlemeye:):)

Doğukan Uçan
16.05.2022, 18:11
2 mağlubiyet ile ligi bitirecez.

bu maçlarda da yediğimiz 5 golün 4 tanesi penaltı 1 tanesi kendi kalemize.

inanılmaz bir sezon geçiriyoruz öyle böyle değil!

Tayphoon61
16.05.2022, 19:14
Özellikle bu maç FB başkanının provakasyonlarının hangi noktaya ve kimlere mesaj olarak gittiğini net olarak göreceğimiz bir maç olacaktır. Bu maçta gereksiz kırmızı kartlar bekliyorum. Ancak Abdullah hocanın bu maçta tansiyonu tamamen düşürmesi ve gerçek rotasyonlu genç bir kadroyla mücadele etmesini isterim

yorumsuz6117
16.05.2022, 20:09
Bjk 2002-2003'de tek mağlubiyetle ligi bitirmiş, 2010-2011'de Trabzonspor 2 mağlubiyetle ligi bitirmiş ve bu sezon Başakşehir'e yenilmezsek 2 mağlubiyetle bitirirsek bu bir rekor olucak yine, 2003'den 2011'e kadar 3 mağlubiyetten aşağı ligi bitirebilen takım yok, yine aynı şekilde 2011'den bugüne kadar yine 3 mağlubiyetle bitirebilen takımlar olmuş 2 mağlubiyetle bitirebilen yok, Başak'a yenilmezsek yeni bir rekor sayılır yani bu, üstelik bu sezon 38 maç 4 maç daha fazla oynamamıza rağmen, müthiş bir iş bu, üstelik hadi Antalya maçı neyse diyelim Rize maçını kaybetmemizin tek nedeni hava şartlarıdır, normal hava şartlarında oynansaydı o maç farklı kazanıcaktık, 38 haftalık ligi tek mağlubiyetle bitirecektik neredeyse, nerden baksan büyük iş..

sametbey
16.05.2022, 20:20
Passoligden Bilet alabiliyormuyuz Trabzonspor taraftari olarak?

Doğukan Uçan
16.05.2022, 20:49
hocam alırsın da ts passoligi ile olmaz sanırım.

Ufuk
16.05.2022, 21:16

Bu maça gitmeyin bence. Ne kadar tsye sövmek isteyen it varsa doluşacak muhtemelen. Dayanamayıp bir şey söyleseniz 6222 var uğraşıp durursunuz.

Sacit
16.05.2022, 21:22
Son maçta en azından kaleye arda geçsin

Bu çocuklar ne zaman oynayacak?
Sonradan gelenler oynasın artık

DeAgLeMaNyAq
17.05.2022, 06:12
Konferans Ligi her ne kadar küçümsense de Başakşehir'in Avrupa'ya gitmek adına işi ciddiye alacaktır. Başakşehir zaten bize ters gelen bir takım. Son 13 lig maçında tek galibiyetimiz var o da geçtiğimiz sezon Yusuf Sarı'nın bireysel performansıyla attığı golle gelmişti. Çift haneli puan farkıyla şampiyon olmayı çok önemsiyorum ancak son haftalardaki oyunumuzdan dolayı beraberlik de iyi sonuç olur diye düşünüyorum. Kaldı ki Alanya'nın da Karagümrük karşısında işi kolay değil...

Bu maç birçok en'leri içeriyor. Şöyle ki;

Süper ligde şimdiye kadar şampiyonla ikinci arasındaki puan farkı en fazla 10 oldu (1988-1989 sezonu Şikebahçe-93 İkinci-83). Yenersek rekor bize geçiyor.

Ufak bir düzeltme.

87-88 sezonunda şampiyon GS ikinci BJK'ye 12 puan fark atmıştı. Dolayısıyla o rekoru kıramıyoruz. BJK ve Kayseri maçlarının son saniyelerinde attığımız gollerle galip gelmiş olsak da aynı şekilde geçen hafta Hatay maçında yediğimiz golün önemi burada ortaya çıktı...

HOPA'LI TS'Lİ
17.05.2022, 08:21
Özellikle bu maç FB başkanının provakasyonlarının hangi noktaya ve kimlere mesaj olarak gittiğini net olarak göreceğimiz bir maç olacaktır. Bu maçta gereksiz kırmızı kartlar bekliyorum. Ancak Abdullah hocanın bu maçta tansiyonu tamamen düşürmesi ve gerçek rotasyonlu genç bir kadroyla mücadele etmesini isterim

Hoca Altay maçı sonrası kendi puan rekorumuzu da kırmak istiyoruz, tarih bunu da yazar dedi. Şampiyon kadroyla çıkacaktır. Bize de bu yakışır. Ah şu Hatay maçında son 47 sn kala yediğimiz gol olmasa, ikinciyle aramızdaki puan farkı rekorunu da kırmış olabilirdik.

Başakspor'u yenersek bu sezon yenemediğimiz tek takım Antalya olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
17.05.2022, 08:22
Konferans Ligi her ne kadar küçümsense de Başakşehir'in Avrupa'ya gitmek adına işi ciddiye alacaktır. Başakşehir zaten bize ters gelen bir takım. Son 13 lig maçında tek galibiyetimiz var o da geçtiğimiz sezon Yusuf Sarı'nın bireysel performansıyla attığı golle gelmişti. Çift haneli puan farkıyla şampiyon olmayı çok önemsiyorum ancak son haftalardaki oyunumuzdan dolayı beraberlik de iyi sonuç olur diye düşünüyorum. Kaldı ki Alanya'nın da Karagümrük karşısında işi kolay değil...

Ufak bir düzeltme.

87-88 sezonunda şampiyon GS ikinci BJK'ye 12 puan fark atmıştı. Dolayısıyla o rekoru kıramıyoruz. BJK ve Kayseri maçlarının son saniyelerinde attığımız gollerle galip gelmiş olsak da aynı şekilde geçen hafta Hatay maçında yediğimiz golün önemi burada ortaya çıktı...

Düzeltme için teşekkür ederim kardeşim.

sethfilo
17.05.2022, 12:05
Özellikle yaşlı ve sezonun yükünü taşıyan oyuncular dinlendirilmeli diye düşünüyorum. Hatta Hugo yerine Ahmetcan yanına Taha koyulsa hiç kimse itiraz etmez. Uğurcan yerine Arda veya Erce koyulması, Murat Cem ve diğer gençler şans bulmalı. Ancak bir çok kişi biliyor ki Avcının böyle bir bakış açısı yok. Çok mecbur kalmadıkça riske girmiyor. Umarım seneye kadroya çok fazla yaşlı takviyesi yapılmaz çünkü şampiyonlar liginde Bjkden farksız sonuçlar almayız

MetehanS
17.05.2022, 13:14
Bu maçı alırsak, 84 puan ile en fazla puan topladığımız sezonu oynamış olacağız.

Avcı'nın böyle bir rekoru bırakacağını zannetmiyorum. Aynı kadro ile çıkar. Gençleri hazırlık maçlarında izleriz.

Özellikle yaşlı ve sezonun yükünü taşıyan oyuncular dinlendirilmeli diye düşünüyorum. Hatta Hugo yerine Ahmetcan yanına Taha koyulsa hiç kimse itiraz etmez. Uğurcan yerine Arda veya Erce koyulması, Murat Cem ve diğer gençler şans bulmalı. Ancak bir çok kişi biliyor ki Avcının böyle bir bakış açısı yok. Çok mecbur kalmadıkça riske girmiyor. Umarım seneye kadroya çok fazla yaşlı takviyesi yapılmaz çünkü şampiyonlar liginde Bjkden farksız sonuçlar almayız

Doğukan Uçan
17.05.2022, 13:21
Aga şu genç oyuncu muhabbetini bırakalım allah aşkına. Altay maçından 10 saat önce şampiyonluk kutlandı fakat hoca gitti as kadroyu sahaya sürdü. Bu maça 1 hafta var daha niye yedek çıkalım. Sakat ve cezalı yoksa as kadro çıkıp en azından yenilmeden ligi bitirmeliyiz.

Kaldı ki alanyaspor deplasmanda karagümrüğü yenemez.

HOPA'LI TS'Lİ
17.05.2022, 13:27
Aga şu genç oyuncu muhabbetini bırakalım allah aşkına. Altay maçından 10 saat önce şampiyonluk kutlandı fakat hoca gitti as kadroyu sahaya sürdü. Bu maça 1 hafta var daha niye yedek çıkalım. Sakat ve cezalı yoksa as kadro çıkıp en azından yenilmeden ligi bitirmeliyiz.

Kesinlikle şampiyon kadroyla çıkmalı ve söylemleri bu yönde
Çünkü en'lerin çok olduğu bir sezonu yine bir en'le bitirmek istiyor.
Hatay'dan son saniyede yemeseydik BJK'nin 2003'de yakaladığı 85 puan rekorunu kıracaktık belki de
Sağlık olsun. 84 yapalım bari. En azından kendi rekorumuzu kıralım.
Başakşehir ile Alanya arasındaki puan farkı keşke en az 3-4 olsaydı. Yenmemiz kolay olurdu.
2 yenilgi ve 84 puanla bitirebilirsek muazzam finiş olacak.

sethfilo
17.05.2022, 13:45
Şampiyon olmuşuz, puan rekoru hiç kimsenin umrunda değil, kaldı ki kendi rekorumuzu kıracağız en fazla. Bu ülke içinde bizden başka kimsenin umrunda değil. Ancak özellikle genç oyuncuların bu tip maçlardaki yoğunluğu yaşaması önemli. Bu maç özelinde kaybedeceğimiz bir şey yok ama kazanabileceğiniz çok şey var. Biz Uğurcanı, Yusuf'u veya Abdüşu mecbur kalınca oyuna sürdük. Halbuki dünyada 17 uasında oyuncuyu korkusuzca oyuna sürüyorlar. Bu oyuncuları kulübede kazanamaz sin sonra dönüp adamlar nasıl oynatıyor diye konuşup dururuz burda. Bizde hala 25 yaşına gelen oyuncuya daha çok genç deyip tecrübelsin diyoruz. Şaka gibi

Yusuf BALCI
17.05.2022, 13:56
puan rekoru diyorsunuz da oynadığımız maç sayısı fazla olduğu için bu aslında tam bir puan rekoru olmuyor. ortalama puanlara baktığınızda 2010-2011'de ortalama 2,41 idi, bu sezon bu maçı kazansak bile ortalamamız 2,21 olacak.

yani ortada gerçekçi bir rekor yok. ne en erken şampiyonluk anlamında ne de puan / atılan gol anlamında rekor olmayacağı 10 kişilik şikecilere karşı 1-1 kaldığımız maçtan sonra anlaşılmıştı.

yedeklerle, gençlerle çıksın araya oynamak isteyen ilk 11 oyuncularından serpiştirsin yeterli bence.

samway
17.05.2022, 14:56
Gençler oynamalı yemişim saçma sapan rekorları gerçi rekor için deil sanırım galibiyet primi için oynadığımızı düşünüyorum ama olsun gençlerden 1-2 isim en azından sahada olmalı

amour_61
17.05.2022, 15:12
Bırakın rekorları bir kenarı , tek hedefi oyuncusu Cornelius'u gol kralı yapmak olması gereken bir takım , son iki maçta 2 penaltı kullanıyor , hala anlamakta güçlük çektiğim şekilde bu atışları kendisine yaptırmıyorlar. Acaba gol kralı olursa prim mi ödeyeceğiz anlamadım gitti.

Enaldo61
17.05.2022, 15:14
Bırakın rekorları bir kenarı , tek hedefi oyuncusu Cornelius'u gol kralı yapmak olması gereken bir takım , son iki maçta 2 penaltı kullanıyor , hala anlamakta güçlük çektiğim şekilde bu atışları kendisine yaptırmıyorlar. Acaba gol kralı olursa prim mi ödeyeceğiz anlamadım gitti.
Penaltı konusunu çözemedim lig başından beri Marek Hamsik bu takımın penaltıcısı nasıl değil yani çok garip. Cornelius'a gelince, anladığım kadarıyla kişilik olarak geri planda kalmayı seven öne atlamayan bir adam o nedenle ben kullanayım dememiştir kimse de al sen kullan demez.

amour_61
17.05.2022, 15:14
puan rekoru diyorsunuz da oynadığımız maç sayısı fazla olduğu için bu aslında tam bir puan rekoru olmuyor. ortalama puanlara baktığınızda 2010-2011'de ortalama 2,41 idi, bu sezon bu maçı kazansak bile ortalamamız 2,21 olacak.

yani ortada gerçekçi bir rekor yok. ne en erken şampiyonluk anlamında ne de puan / atılan gol anlamında rekor olmayacağı 10 kişilik şikecilere karşı 1-1 kaldığımız maçtan sonra anlaşılmıştı.

yedeklerle, gençlerle çıksın araya oynamak isteyen ilk 11 oyuncularından serpiştirsin yeterli bence.
Bu yaklaşımla o zaman biz haftalar öncesinde , en erken şampiyon , en fazla puan farkıyla şampiyon olmuştuk :)

amour_61
17.05.2022, 15:15
Penaltı konusunu çözemedim lig başından beri Marek Hamsik bu takımın penaltıcısı nasıl değil yani çok garip.
Takımın penaltıcısı kim ben hala bilmiyorum . :D

Ufuk
17.05.2022, 15:26

As kadroyu anlıyorum da hala daha koita almak falan gereksiz.

Tayphoon61
17.05.2022, 15:39
Bilmem ne yıl sonra şampiyon olduk ama hala yok şu kadar erken yok bu kadar puan farkı. Kardeşim kimse ekstra madalya takmıyor . Biz şampiyon olduk tadını çıkarın. Zaten bu rekor virüsünü içimize atıp 6 hafta takımın streslenmesini ve onların umutlanmasını sağladılar. Boş işler bunlar oyuncular da insan bu adamlar seneyede ve şampiyonlar liginde de lazım. Dinlenmesi gereken adam dinlenecek, tecrübe alması gereken adam da oynayacak . Şimdi birileri çıkıp idmanda hoca görüyor diyecek ama alakası yok maç tecrübesi farklı bir şey

Mehmet Fatih Yavuz
17.05.2022, 15:44
Bu beğenmeyen pesimist arkadaşlara Demet Akalın'ın şarkısını ithaf edin. :)
Kimse kendini paralamasın. Keyifler gıcır.

maxim
17.05.2022, 15:47
Ufak bir düzeltme.

fb puan kaybeder biz de kazanırsak bu rekoru kırabiliyoruz o zaman.

benim kadro konusundaki şahsi isteğim, ne tamamen as, ne de tamamen rotasyon,gençlik... kazanmaya oynamalıyız, omurga aslardan olmalı, ama mutlaka aralara gençleri serpiştirmeliyiz. yedeklerde de çok sayıda genç olmalı ve skora göre girmeliler.

Mert Pasa
17.05.2022, 15:52
Macin nerede oynanacagi netlesdi mi?

cakalkerem
17.05.2022, 16:20
bu koitayı neden aldık acaba..
Bilen yada gören var mı acaba?
Turşu desen bundan salamura bile olmaz..
Adam oynamadan 1 sezon dünyanın parasını aldı..

Kim çaktıysa iyi kaldırmış

HOPA'LI TS'Lİ
17.05.2022, 16:32
Macin nerede oynanacagi netlesdi mi?

Yarın muhtemelen açıklanır program

HOPA'LI TS'Lİ
17.05.2022, 16:32

SEZONUN KAZIĞI
Sadece kupada bir golü var.

HOPA'LI TS'Lİ
17.05.2022, 16:34
fb puan kaybeder biz de kazanırsak bu rekoru kırabiliyoruz o zaman.

benim kadro konusundaki şahsi isteğim, ne tamamen as, ne de tamamen rotasyon,gençlik... kazanmaya oynamalıyız, omurga aslardan olmalı, ama mutlaka aralara gençleri serpiştirmeliyiz. yedeklerde de çok sayıda genç olmalı ve skora göre girmeliler.

Malatya fenerden puan alabilir mi?
Fark yemese bari

amour_61
17.05.2022, 18:10
Rekor istesek yapardık Abdullah avcı şampiyonluktan bahsettiği anda bütün oyuncular saldı , o tren kaçtı , sizde salın :) çok önemli de değil zaten.

HOPA'LI TS'Lİ
17.05.2022, 19:00
Rekor istesek yapardık Abdullah avcı şampiyonluktan bahsettiği anda bütün oyuncular saldı , o tren kaçtı , sizde salın :) çok önemli de değil zaten.

Onun öncesi var.

Abdüş 4-2'lik Göztepe maçı sonrasında, Süper Lig tarihinin en erken şampiyonu olmak istiyoruz açıklamasını yaptı.

Rize'de yoğun kar altında oynatılan ve 3 penaltıyla yenildiğimiz maç sonrasında BJK maçı vardı. O maç berabere bitti. Hoca o maçtan sonra ilk kez şampiyonluğu telaffuz etmeye başladı ve biz artık şampiyon oluyoruz diye konuştu.

Abdüşle başlayan ve AA ile devam eden bu açıklamalar şampiyonluğun Antalya maçına ötelenmesine yol açtı. Aksi halde BJK, Gaziantep veya en geç Karagümrük maçında iş biterdi.

amour_61
17.05.2022, 19:43
Onun öncesi var.

Abdüş 4-2'lik Göztepe maçı sonrasında, Süper Lig tarihinin en erken şampiyonu olmak istiyoruz açıklamasını yaptı.

Rize'de yoğun kar altında oynatılan ve 3 penaltıyla yenildiğimiz maç sonrasında BJK maçı vardı. O maç berabere bitti. Hoca o maçtan sonra ilk kez şampiyonluğu telaffuz etmeye başladı ve biz artık şampiyon oluyoruz diye konuştu.

Abdüşle başlayan ve AA ile devam eden bu açıklamalar şampiyonluğun Antalya maçına ötelenmesine yol açtı. Aksi halde BJK, Gaziantep veya en geç Karagümrük maçında iş biterdi.

Ben Rize maçı sonrası Hocamızın ; biz şampiyonluğu 1 maç daha öteledik dediğini hatırlıyorum . Neyse ya her yıl şampiyonluk gelsin de nasıl olursa olsun.

objek
17.05.2022, 21:22

Bu oyuncuda birseyler var ama bir turlu ortaya cikmadi az sureler aldi diyer taraftan ahmetcan disinda surpriz hicbir oyuncu deyer kazanmadi piyasa yapmadi aslinda normal sartlarda sampiyon olmus bir takimin tum oyuncularinin transfer sezonunun gozdesi olmasi lazimdi bizim icin bu sezon nasil oynarsan oyna ama sampiyon ol sezonuydu onuda basardik

Enaldo61
17.05.2022, 21:30
Ne rekoru arkadaşlar o işlere girmeye gerek yoktu biz 38 yıldır hasretiz sevincimiz çalınmış defalarca rekor peşine düşecek durumda değiliz, olursun art arda birkaç kere dersin ki bu sefer rekor kıralım.

HOPA'LI TS'Lİ
18.05.2022, 07:37
Ne rekoru arkadaşlar o işlere girmeye gerek yoktu biz 38 yıldır hasretiz sevincimiz çalınmış defalarca rekor peşine düşecek durumda değiliz, olursun art arda birkaç kere dersin ki bu sefer rekor kıralım.

En rasyonel yorumu siz yaptınız değerli kardeşim.

Kralsın.

HOPA'LI TS'Lİ
18.05.2022, 08:46
22.05.2022 16:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - TRABZONSPOR A.Ş. BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM STADYUMU

Tff sitesinden aldım.

maxim
18.05.2022, 11:28
Rekor işi tabii ki asıl hedef ve odak olmamalı, ama böyle bir sezonda, o fırsatlar gelmişken tepmenin de alemi yoktu.

Mesela fb maçı. maçın başında rakip 10 kişi ve öne geçiyoruz, bu maçtan puan kaybı çıkması olacak şey değildi, bize yakışmadı. o maçı yenmemiz halinde, hatta farklı yenmemiz halinde;

- ikinci sırada fb olduğunu düşünürseniz zaten kalan maçlar aynı bitse bile otomatik olarak 1 maç erken ilan ediyorduk ve hem en erken, hem puan rekoru geliyordu.
- fb de o maç sonrası gaza geldi, çıkışa geçti, resmen canlandırdık çökecek adamları, yani aslında 1 maç değil, daha da fazla etki ederdi
- yine uzun süredir kadıköyde lig maçı galibiyet alamama serisini de rahatlıkla sonlandırmış olacaktık

Rize maçı:

- hava koşulları ne olursa olsun, yine sanırım 2 kez öne geçtik, artık zayıf rakibe karşı skoru tutacak şekilde oynamamız gerekirdi, en azından hiç bişey yapmasak son atakta saçmalamayıp 2-2 bitirebilirdik

ben en çok bu 2 maça yanıyorum, rekorlar resmen ayağımıza geldi, biz teptik malesef.

yine de bunlardan dolayı TEK KELİME OLUMSUZ YORUM YAPAMAYIZ bence. Bu hoca, teknik ekip ve futbolcular bizim başımızın tacıdır. Bize yıllar sonra bu sevinci böyle bir sezonda yaşattılar.

Gümüshaneli61
18.05.2022, 14:00
Artik gencleri görmek istiyoruz. En az 2 tanesi oynamali.

iso_4939
18.05.2022, 14:47
Sikinti yok yenilmeyin yeter

Semih58
18.05.2022, 15:05
Şampiyon Trabzonspor keyfini çıkartmaya bakalım.Boşu boşuna stres yapmaya lüzum yok. Seneler geçince istatistikler Şampiyon diyecek mühim olan bu.

acan61
18.05.2022, 15:29
Biletler ne zaman satışa çıkıyor

amour_61
18.05.2022, 15:53
Jimlastik başkanı da A. qoç'a katılmış. :) yine tff istifa etmeli , Trabzon kollanıyor demeye getirmiş olayı.

HOPA'LI TS'Lİ
18.05.2022, 16:30
Jimlastik başkanı da A. qoç'a katılmış. :) yine tff istifa etmeli , Trabzon kollanıyor demeye getirmiş olayı.

Öz Trabzon'lu lakin katıksız Trabzonspor düşmanı AHMET NUR ÇEBİ kes sesini artık

Geçen sezon Hatay gibi takımı 7-1 nasıl yendiğini açıkla. Şampiyonluk GS'nin hakkıydı. Üstelik son Göztepe maçında baktı olmuyor, şampiyonluk gidiyor, Fırat sana penaltı yarattı şampiyon olman için. +1 averajla şampiyon oldun adi herif. Şirket sahibisin ama Koç gibi bomboşsun.

Biz ise haftalar öncesinden açık ara şampiyon olmuşuz. Şu an ikinciyle 11 puan ve +5 averaj fark atmışız. Sen hala afkuruyorsun. Terbiyemi bozdurma benim.

Sen de Koç gibi başarısızlığınızı bizim üzerimizden kapamaya çalışma embesil herif (AA Başkanımızın dediği gibi başarıda karakterli olmak ayrıcalıktır ve bu Trabzonspor'a aittir sadece).

UĞUR DURTAŞ
18.05.2022, 16:37
(H) ATİLLA KARAOĞLAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1064324)
(Y) KEREM ERSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20596)
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19633)
(D) MELİS ÖZÇİĞDEM (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1092046)

HOPA'LI TS'Lİ
18.05.2022, 16:38
(H) ATİLLA KARAOĞLAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1064324)
(Y) KEREM ERSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20596)
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19633)
(D) MELİS ÖZÇİĞDEM (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1092046)

Yine mi Karaoğlan
Hatay maçını mı yönetmişti bu, Antalya mı bu ara bir maçımızı daha yönetti sanırım

sametbey
18.05.2022, 20:10
Maca girebilecezmi? Trabzonspor Passolig ile?

acan61
18.05.2022, 20:53
Maca girebilecezmi? Trabzonspor Passolig ile?

KARŞILAŞMA İLE İLGİLİ BİLGİLER

Kuzey ve Batı tribünlerimize Trabzonspor maçı ve Temmuz ayında oynayacağımız bir hazırlık maçı için kombine bilet satışı yapılacaktır. Kombine bilet satışı bu sezon en az 2 maçımıza gelmiş taraftarlarımıza yapılacaktır ve kendilerine 1 adet forma da hediye edilecektir. Formalarını maçtan sonra Başakşehir Store’dan alabilirler. Bu tribünlere kombine bilet dışında herhangi bir bilet satışı yapılmayacaktır. Bu sezon İki maçtan az gelen taraftarlara bilet satışı kesinlikle yapılmayacaktır. Batı ve kuzey kombine fiyatı 250tl

Güney tribüne Basaksehir Passolig kartı olanlara satış yapılabilecek. Diğer taraftar kartlarına bilet satışı yapılmayacaktır. Bilet fiyatı 500tl dir

- Satın alınan Kombine ve Biletler transfer edilemeyecektir.

- İstanbul İl Spor Güvenlik Kurulu kararı gereği son 10 gün içerisinde rakip takım logolu Passolig kartını iptal eden kişiler bilet/transfer alamayacaktır.

Avrupaya inşallah gidemezler.

Ozan Yılmaz
18.05.2022, 21:26
Başakşehir; Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe maçlarında bilet fiyatlarını en yüksek 75 TL yaparken Trabzonspor maçı için 500 TL yaptı.

MetehanS
18.05.2022, 21:29
Başakşehir; Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe maçlarında bilet fiyatlarını en yüksek 75 TL yaparken Trabzonspor maçı için 500 TL yaptı.

haha adamlar biliyorlar bizimkilerin hücum edeceğini :)

o parayı vereceğime forma alırım daha iyi

chener
18.05.2022, 21:36
Biz kutlamaları yaptık , gönlümüzce eğlendik, bence bu maça kimse gitmemeli. 500 neymis.

LANGARA
18.05.2022, 21:58
Zaten geçen hafta maç İstanbul’daydı. Gitmek isteyen gitti. Başakeşehir’e bir kuruş para kazandırılmamalı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BlackPanther
18.05.2022, 22:01
Bizim türk takımlarının taraftarları avrupa finalindeki taraftarları iyi izlesinler. Avrupada taraftarlar takımları hangi formayla sahaya çıkıyorsa o forma ile stada gidiyorlar. Bizim Türkiyede taraftarlar donla maça gelecekler utanmasalar.

objek
18.05.2022, 22:07
Bizim türk takımlarının taraftarları avrupa finalindeki taraftarları iyi izlesinler. Avrupada taraftarlar takımları hangi formayla sahaya çıkıyorsa o forma ile stada gidiyorlar. Bizim Türkiyede taraftarlar donla maça gelecekler utanmasalar.

Finale bir cikalimda gerisi kolay

BlackPanther
18.05.2022, 22:18
Adamlar ne koşuyor. Ben Türkiyede böyle koşan bir takım görmedim. Bizim Türk futbolu mefta olmuş.

pReN@_61
19.05.2022, 00:17
https://twitter.com/tsgazetesi/status/1526995485801824256

Yiğit SARI
19.05.2022, 10:19
https://twitter.com/tsgazetesi/status/1526995485801824256

O an ts club:

21460

lazminator61
19.05.2022, 10:42
Maca kimse gitmesin, o paraya gidin TS cluptan biseyler alin. Zaten gecen hafta olympiatda herkes sampiyonunu izledi

crixus_61
19.05.2022, 12:36
Vay be bu günleri de görecek miydik? Sezonun son maçı

Doğukan Uçan
19.05.2022, 13:14
avrupa futbolu ile türk futbolu arasında bana göre en az 100 sene fark var oda en az diyorum. akşam ki maç bile bunun kanıtı. futbolcular hızlı oynuyor, topu ayağında tutan yok. bizde neredeyse tacı 1 dakikaya kullananlar var.

HOPA'LI TS'Lİ
20.05.2022, 08:01
Başakşehir'e para kazandırılmamalı

500 ne ula

Forma al, bayrak al, atkı al vs... daha iyi

iyattara
20.05.2022, 09:55
Zorlu bir maç kafasına girebilir miyiz bilemiyorum. Cok fazla direnç gösterebilecek bir durumda değiliz. Belki kazanmak zorunda oldukları için fırsatlar bulabiliriz ama yenilme ihtimali yüksek gibi.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arif Timurcioğlu
20.05.2022, 10:39
Genç kardeşleri izlesek keşke.

HOPA'LI TS'Lİ
20.05.2022, 11:04
Liverpool 2 yenilgiyle dünyada en az yenilen takım (M.City ile aralarında 1 puan var ve son maça kaldı. Liverpool bu hafta 90+4'de attı. City uzun süredir lider. Son hafta kaptırırsa ilginç olur.)

Biz de 2 yenilgiyle bitirirsek harika olur.

Ozan Yılmaz
20.05.2022, 11:16
Bir Visca golüyle galibiyet harika olur

İ. SARAL
20.05.2022, 14:52
Kimler yok?

Murathan
20.05.2022, 15:19
Kimler yok?

napacan ismail abi ya

İ. SARAL
20.05.2022, 15:29
napacan ismail abi ya

Vurup Avrupa rüyasına son verelim bunların.

Doğukan Uçan
20.05.2022, 16:05
Rotasyon motasyon yok as kadroyuz. İnşallah sezonu güzel kapatacaz.

HOPA'LI TS'Lİ
20.05.2022, 16:36
Galibiyetle 84 PUANLA kapatıp Avrupa hayallerini bitirelim.

TAKTİK MAKTİK YOK
ROTASYON MOTASYON YOK
BAM BAM BAM

Semih58
20.05.2022, 18:12
Bu maç biletlerine bir sınır getirilmeli. Yoksa isteyen istediği fiyata bilet satarsa bunun sonu olmaz.

Tuğrul Z.
21.05.2022, 02:50
Bence beraberliğe yatacağız, 82 puanla ligi bitirip 2011'e son göndermemizi yapacağız. Nefis.

Mehmet
21.05.2022, 06:42
Hamsik, Nwakaeme ve Ömür Oynamasın diğer oyuncularımızdan
kurulu bir takım ile puan ve puanlar alabiliriz, şu 3 futbolcu ile maça
çıkarsak Başakşehir şampiyon takıma fark atar rezil eder.

Murat Keçeci
21.05.2022, 11:06
Büyük kulüpler her maçı kazanmak ister.Bizde kazanmak için en iyi mücadelemizi göstermeliyiz.

Bu maçta daha pozitif futbol bekliyorum.Kafamız rahat ve kazanmak için ortam müsait.

Bu maçtan puan çıkarmak için yine birçok sebebimiz var;

1-Öncelikle ligi 2 yenilgi ile tamamlamak.
2-Bu sezon hiç yenilmediğimiz istanbul takımlarina yine yenilmemek.
3-Taraftarımiza farklı fiyat uygulayan bu hadsizlere gereken dersi vermek.
4-ligi en yüksek puan ile tamamlamak.

Lig boyunca fair play ruhuyla oynayan ve şampiyon olan bir takıma karşı gösterilen son dönemdeki saygisizlik bazı kulüplerin nasıl bir kıskançlık krizinde olduğunun net göstergesi.Hakkimizi teslim eden kulüplere teşekkür eder kıskançlıktan kuduranlara ise yine en iyi cevabi sahada vereceğimizi belirtmek isterim.

yorumsuz6117
21.05.2022, 19:49
Başak kazanamazsa 4.'lüğü kaybetme ihtimalleri var, onlar için önemli maç ama biz tatil havasındayız, en azından kaybetmeyip 2 mağlubiyetle bitirirsek iyi olur, en son 2 mağlubiyetle ligi bitirebilen takım 11 sezon önce Trabzonspor'du yine, sonra ki 10 sezonda 2 mağlubiyetle ligi bitirebilen takım yok..

Onur Akyüz
21.05.2022, 20:14
Bfk bizi alkışlar diye tahmin ediyorum

Ufuk
21.05.2022, 21:13
15 dk da olsa Emrehan'ı izlememiz lazım. Koita görmek istemiyorum bu maç.

OMERYILMAZ_TS
22.05.2022, 00:25
Başakşehir kazanmak zorunda ve kazanacak gibi duruyor sağlık olsun her senemiz böyle olsun ...

jairzinho
22.05.2022, 00:54
arda akbulut

dorukhan--tahaA----ahmetcan----ismail

------------siopis----berat----------------

yusufE--------keremşen--------kouassi

----------------batuhankör-------------

son maçta

taha altıkardeş i

kerem şen i

batuhan kör ü

arda akbulut u

görelim hocam

ilelebeTS
22.05.2022, 00:58
Bizim yedekler daha dirençli ve sistemi daha iyi uyguluyorlar. Çünkü sahada daha hareketliler. Şaşırtabilirler.

jairzinho
22.05.2022, 01:30
arda akbulut

dorukhan--tahaA----ahmetcan----ismail

------------siopis----berat----------------

yusufE--------keremşen--------kouassi

----------------batuhankör-------------

son maçta

taha altıkardeş i

kerem şen i

batuhan kör ü

arda akbulut u

görelim hocam

bu kadroyu yazdım ama bide olayın diğer tarafı var,

alanyaspor

4. sıra için oynuyorlar ve bu kadro ile çıkmak biraz haksızlık gibi duruyor,sonradan düşündüğümde

Ufuk
22.05.2022, 01:52
bu kadroyu yazdım ama bide olayın diğer tarafı var,

alanyaspor

4. sıra için oynuyorlar ve bu kadro ile çıkmak biraz haksızlık gibi duruyor,sonradan düşündüğümde

Tam bizi Alanya'yla düşman mı edeceksin yazacaktım :)

Bu sezon kazanamadığımız tek takım Antalyaspor. Kazanamazsak Başakşehir ikinci takım olacak.

Tahir61
22.05.2022, 10:43
Tam bizi Alanya'yla düşman mı edeceksin yazacaktım :)

Bu sezon kazanamadığımız tek takım Antalyaspor. Kazanamazsak Başakşehir ikinci takım olacak.

Antalya'yi da kupada yenip eledik. Sadece emreli başak kaldı. Yenelim şunları.

pReN@_61
22.05.2022, 11:13
Başarılar Trabzonspor
:tsatkı:

Tuğrul Z.
22.05.2022, 11:17
Başarılar Şampiyon!

HOPA'LI TS'Lİ
22.05.2022, 14:36
Kazanarak bitirmek hoş olur.

2 mağlubiyeti bozmayalum.

Alanya bunların üstüne çıkarsa bugün çift kat sevinirim.

chener
22.05.2022, 14:40
Heeee mac var dimi ya.
Unuttuk gitti valla.
Hayirlisi artik.

sakosako
22.05.2022, 14:45
kerem taha emrehan yedeklerde. maçı erken kopartmamızı ve bu oyuncuları izlememizi diliyorum.

Mert Oğuzlu61
22.05.2022, 14:55
Koassi yine yedek. Waka yerine koy oynasın en azından tapulu oyuncumuz, neredeyse hiç izleyemedik yorum da yapamiyoruz. Waka gidecekse hala kadrolarda ne işe var ? Çok saçma.

nevzat61
22.05.2022, 14:57
Başakşehir boş tribünler önünde oynamak istiyor sanırım..

Seyirciyi futboldan , stadyumdan uzak tutmak için her yolu deniyor türk kulüpleri..

Avrupa'da ise tam tersine bir uygulama var.. bakıyorsunuz en dipten en üstteki takımların maçları fûl..

500 TL bilet fiyatı koymalarına rağmen;hâlâ gelmeyi düşünen taraftarlar varsa diye.. rakip takım passo kartlarına, daha önce olupta iptal ettirenlere bilet satışı/transferi yapılmayacaktır denilmiş..

Futbolun düşmanıdır bu tavır bu hareketler..

pReN@_61
22.05.2022, 14:57
https://twitter.com/beINSPORTS_TR/status/1528345436863533057

Gökhan Balcı
22.05.2022, 15:04
Berat Siopis orta sahası vesilesiyle bakasetası kaleye yakın görebiliriz belki. Iddiada bize 4.45 oran verdiler ki aşırı yüksek bir oran bu. Şu an 4.15e kadar düştü. Yılın son maçı ve Başakşehir ligde hedefi kalan iki takımdan biri. Bizim açımızdan kolay bir maç kesinlikle olmayacak. Iki takım da topa sahip olma düşüncesiyle hareket ediyor ama maçın genel hakimi başakşehir olur gibi duruyor. Umarım üzerimize gelecek başakşehirin vereceği boşlukları iyi değerlendirir ve galibiyetle tamamlarız seneyi

ilelebeTS
22.05.2022, 15:14
Onlara kesin galibiyet lazım gibi bir şey, Alanya'nın kazanma ihtimali yüksek. O yüzden biraz daha hücum oynarlar, ilk maç gibi olmaz. İlk maç çok katı savunma yapmışlardı, bu sefer roller değişti, biz rahatız.

pReN@_61
22.05.2022, 15:18
https://twitter.com/uk8ekiz/status/1528347478109696003

ilelebeTS
22.05.2022, 15:22
Ben olsam bugün Waka'yı da 11 oynatmazdım, daha çok takım oyunu oynayacak birini, Kouassi'yi koyarım oraya, gelecek planlaması adına da bir daha bakarım adama. Bugün orta sahamız biraz daha dirençli gözüküyor kağıt üzerinde, takım bütünlüğü daha iyi olurdu.

yorumsuz6117
22.05.2022, 15:33
Ben olsam bugün Waka'yı da 11 oynatmazdım, daha çok takım oyunu oynayacak birini, Kouassi'yi koyarım oraya, gelecek planlaması adına da bir daha bakarım adama. Bugün orta sahamız biraz daha dirençli gözüküyor kağıt üzerinde, takım bütünlüğü daha iyi olurdu.

Kouassi malesef PTT Lig seviyesinde bir oyuncu, yeni sezonda olmamalı..

HOPA'LI TS'Lİ
22.05.2022, 15:37
Kouassi vasatı bile yakalayamadı şans verilen maçlarda

Vakemenin oynaması doğru

ilelebeTS
22.05.2022, 15:41
Kouassi vasatı bile yakalayamadı şans verilen maçlarda

Vakemenin oynaması doğru

Hocam Waka zaten imza atarsa yeri de banko adamın. Ligi de bitirmişiz. Kouassi'yi göndereceksen de bugün vitrine koyman lazım. Kulübedeki adamın değil sahadaki adamın daha iyi alıcısı çıkar. Göndermeyeceksen adamı ısındırman lazım. Performans odaklı değil gelecek planlaması adına her türlü doğrusu oydu. Hoca bunlara bakmamış hiç, direkt maçı kazanmaya odaklanmış.

Sefa Murat Dokuz
22.05.2022, 15:44
Berat, bildiğimiz gibi oynarsa artık klüp bulsun kendisine.

nakzo
22.05.2022, 15:47

Kouassi direk alt lig oyuncusu çalım dahi atamayan biri bunu kim nerden bulduda uydurup aldı bunu alan izleme komitesiyse vah ki ne vah.

M.Kılıç50
22.05.2022, 15:58
Ahmetcan görmedi topu maalesef, dokunsa gol olacak.

ilelebeTS
22.05.2022, 16:00
Bu ligde başka hakem yok mu arkadaş, abone mi oldu bize bu hıyar?

acan61
22.05.2022, 16:04
İnşallah rezil bir skor çıkmaz buradan

Enes Başkaya60
Adamlar attı...

Oğuz ZEYTİN
Klasik Ahmetcan golü...

Yiğit SARI
22.05.2022, 16:05
Ahmetcan'ın o boyla yerden çok çok daha iyi olmasını hala kabullenemiyorum :D

Lazman
22.05.2022, 16:05
2 haftadir kutlama yapan takimdan bisey bekleyen mi var? tek hedef 10 gol yememek.

Erkin
22.05.2022, 16:07
Bu nasil gol yav, Bari komple cekilseydiniz de herif gogsune alip kaleciyi falan calimlasaydi

Erkin
22.05.2022, 16:08
Bu ligde başka hakem yok mu arkadaş, abone mi oldu bize bu hıyar?

Gercekten cok kotu hakem. Menevin sevdigi bir hakem ayrica, hep onlara calisti maclarinda..

abcabca
22.05.2022, 16:09
hakem çok ilginç hal aldı

yavuzbaha
22.05.2022, 16:12
Bu takım şampiyon oldu ama ligin en iyi takımı değiliz kesinlikle…çok daha iyi olduğumuz seneler bu puanları alamadık,kaderin cilvesi

ilelebeTS
Hakeme bak :DDDD

iso_4939
Rezil bir oyun daha

Yiğit SARI
22.05.2022, 16:14
Perişan bi hava topu savunması yapıyoruz

acan61
2 haftadir kutlama yapan takimdan bisey bekleyen mi var? tek hedef 10 gol yememek.

10 gol az olur hocam en az 15 yiyelim yediğimize değsin

nevzat61
Zıplamaya gerek yok..vurabilen vursun ..

ilelebeTS
22.05.2022, 16:15
Fazla gaza gelmeyin, boru değil bu Trabzonspor. :D

Erkin
22.05.2022, 16:16
20 dkdir sahada yokuz.

BrtnPnk
22.05.2022, 16:16
Bu takım şampiyon oldu ama ligin en iyi takımı değiliz kesinlikle…çok daha iyi olduğumuz seneler bu puanları alamadık,kaderin cilvesi

Ligde doğru düzgün takım olmadığı için tam olarak değil ama kısmen katılıyorum hocam. Kalite farkıyla çözdük hemen her maçı. Rakip vurdu Uğurcan kurtardı. Biz vurduk attık.

Doğukan Uçan
22.05.2022, 16:17
3.lig takımının yiyeceği golü yedik

yavuzbaha
22.05.2022, 16:17
Waka da olmazsa 2.lig takımına dönecez

Erkin
22.05.2022, 16:20
Mal herif ya sampiyon oldugumuz icin cezalandiriyor heralde. Verdigi faule gel, guler misin aglar misin...

AKSOY_61
Başakşehir yürüyerek oynuyor

Haymatlos Han
Bu takım seneye ilk 5 göremez bilginiz olsun

yatmaztara
Şu takım görüntüsünü sene başında izleyip şampiyonluk hayalleri kurduğumuz yıllar geldi aklıma. Şükürler olsun ki şampiyonuz ve son maçımız bu :D

objek
3.lig takımının yiyeceği golü yedik

Ugurcan ahmet iletisim!!!

sakosako
22.05.2022, 16:21
bu takım seneye ilk 5 göremez bilginiz olsun

:d:d:d

ilelebeTS
22.05.2022, 16:22
Maç ortada arkadaşlar, gol harici bir şey yok. Maçın hakkı beraberlik şu ana kadar.

Yine aynısını yedik aşağı yukarı.

crixus_61
22.05.2022, 16:24
yedik gene

ahamitokutan
birincisi o nasıl faul vermek. ikincisi bizimkiler topa kafa vurmama üzerine yemin mi etmişler. ne izliyoruz biz.

Telonyus
ya bunların top oynamaya niyeti olmadığı belli zaten çocukları oynatsaydın da bir izleseydik devre boyunca kulubede çürüdüler. 39 yaşındaki wakayemeyi izlesem ne olur izlemesem ne olur bu saatten sonra

nevzat61
22.05.2022, 16:25
Allah'ım zamanı ileri sarabilsek de şu işkence bitse..:)

AKSOY_61
Defans ve ortasahanin ortası fena değil aslında.
Sadece bu maç konuşmuyorum cornelyus dışında ofans hattı okadar kotu bir hale geldiki ileri giden her top geri dönüyor.
Ligin ikinci yarısından itibaren gerçekten çok kotuyuz ya
FB BJK maçlarını izleyen ne dediğimi anlar. Şampiyon olmamız gerçekten enteresan. Hoca ligin kilidini açmış resmen.

Bizim oyun stoperlerin arasında paslasip ilerde topun kaptirilmasindan ibaret başka bı cacık yok

Kemal Öztel
Rahatlık takıma özgüven verip hücum futbolu oynatacağına şu durumda bile atak yaptıramıyor. Normalde şampiyon takımın bozulmaması gerek deriz ama bu takımın yenilenmesi değişmesi lazım 5-6 ilk 11 oyuncusu gerekiyor

Arif Timurcioğlu
Ahmetcan 12 milyon euro yazanların kafasından bende istiyorum.

Erkin
22.05.2022, 16:26
Tebrikler fark yiyin de rahatlayin. Alkis.

Gercekten hic iyi semptomlar vermiyor gelecek sene icin.

kaçarava
Bu maç böyle olacağı belliydi maalesef. Takım zaten fizik olarak bitmişti. Üstüne rehavet eklenince helva olduk.

nakzo
Ahmett cannn ahmet can la bunun stoperlikle uzaktan yakından alakası var mı ilk oynadığından beri rezil bir defans oyuncusu hicbir özelliğiyle takımda oynamayı haketmiyor komedi gibi defans amatör küme defansı.

ilelebeTS
Adamlar geliyor atıyor, biz gidiyoruz atamıyoruz. Şu pozisyonu atacaksın mesela.

acan61
Futbolcular halen alkolün etkisinde ayılamamışlar. Bunların profesyonelliği bile şüpheli. Lig bitmeden ne alkolü alıyorsun?

trbzonsporlu
bu kadar uzun boylu olmasına ragmen sıçrayamadigindan hava hakimiyeti sıfır olan stoper ilkkez göruyorum.
iki goldede sadece izledi net hatası var

abcabca
zıplayamayan stoper mı olur

myildirim77
22.05.2022, 16:27
Ya arkadaş takım şampiyon olmuş. Tabiri caizse takılıyorlar. Yok ilk beşe giremez yok nasıl şampiyon olduk. [emoji1]

wakaeme
22.05.2022, 16:27
cornelius un kaçırdığı tam rezillik

gurur6134
22.05.2022, 16:28
Simdi 3 4 genc izlesek bunlardan kotumu oynayacaklardi yani..bu maca dair zerre umudum yoktu acik ara favoti basaksehirdi yaniltmadi ilk 30 dakikada ki futbol..ununu elemis ipini asmis oyuncular ile maca cikmak zaten basaksehire yenilmek demekti fark yemeyiz insallah

ilelebeTS
22.05.2022, 16:28
Bayağı da ses geldi tribünden :D

asilhamsi
22.05.2022, 16:29
biz bu hakemler ile iyi şampiyon olmuşuz.

Bu arada bu maçta genç adamları oynatmayacaksak biz bu adamları devre arası bursa dan alarak ne yapmış olduk?

Abdullah hoca yarışmacı takım yapar ama kesinlikle yetiştiremez.Bundan eminim.

Tıpkı Şenol Güneş gibi.

nakzo
bu kadar uzun boylu olmasına ragmen sıçrayamadigindan hava hakimiyeti sıfır olan stoper ilkkez göruyorum.

Stoper felan degilbu. Ne stoperi basının bize iteledigi birşey illk maçından son maçına hepsi facia seneye bu oynayacaksa yandık biz .

Tuğrul Z.
Kanatlar yok zaten, bu maça bu kadroyla çıksak ne yedekten 4-5 gençle çıksak ne yenilecekse onlar yenilsin bari hem de izlemiş olurdun be hocam.

Tayphoon61
22.05.2022, 16:30
Bu maçta çok gol olur, ancak hafta içi bu maça özellikle farklı anlamlar yüklemeyin ve Avcı hocam sende bir defa cesaret göster ve tamamen genç ve oynamayanlarla çık dileklerimizi söylemiştik, burada bazı çok bilmişler rekor hikayesi anlattı. Bu takım ligi 7 hafta önce kapattı. Bu maçla birlikte ne Uğurcanin istatistiğini düşür nede seneye bizimle olmayacak olanları oynat, böyle saçmalık olmaz , hala yürüyen cenaze Nwakame, tüm sezonun yükünü çekmiş, yorulmuş Uğurcan ve Cornelius. Sana ne diyeyim hocam akşam maçtan sonra geçiş oyunu röportajı dinleriz.

[KAPLAN]
Aslına bakarsanız yine aynı oyunumuzu oynuyoruz. 0 şut çekmişiz.

Madem motive olamayacak futbolcular, en azından gençlerle oynasaydık. Motive olmak için bir nedenleri olurdu

Biz de taraftar olarak motive değiller bahanesine sığınmazdık

ilelebeTS
Onların da hava topu savunması zayıf

Hakemler tam mal

romeikaa
22.05.2022, 16:32
emre akıllı adam biliyor bizim duran top savunmasında aylardır rezalet olduğumuzu ve özel çalışmış. egemeni şutlamazsak avrupada 6-7 falan yeriz

Full HD
22.05.2022, 16:33
Iyi transferler yapilmazsa, takim seneye rezil olur.

Onur Erçetin
22.05.2022, 16:33
Seneye hakemler doğrayacak bu sene nasıl olsa Ts şampiyon oldu diye.Bunu daha önce de demiştim.Aynı kadro aynı kaliteyle seneye şampiyon olamaz.

iso_4939
22.05.2022, 16:34
Ayiptir sigirlar

lazminator61
Baka 6 aydir futbolcu degil. Visca son 10 haftadir ortada yok. Waka yorulmus. Berat 3. lig topcu.
TAKTIK zaten yok.

samway
5 yiyin oldu olacak

Arif Timurcioğlu
Yahu kaç haftadır gençler oynasın diye yalvarıyoruz, kupayı verdik akıllanmadık.

ilelebeTS
Defansa bak, gol hediye günü galiba bugün

lazminator61
22.05.2022, 16:35
Baka rezilsin rezil

BrtnPnk
Devrede gençleri sahaya atsın. Bu maç yaşanmamış gibi davranalım.

_OziloZ_
Takım şampiyon olmuşsa şampiyon gibi oynar yine yenilir, fark da yiyebilir. Şampiyon olduk diye kimsenin böyle bir oyun izletme hakkı yok.

Hadi 2 maçta bir kötü oynarsın yine anlarım. Bir maç salarsın diğer maç oynarsın eyvallah. Kaç hafta oldu? Bu oyun takıma zarar veriyor, ilerideki senelere tesir edecek bir anlayış bu demedi demeyin.

Gelecek sene çok küfredersiniz burada ama iş işten geçmiş olur. Madem oyuncular saldı oynamayacak koy gençleri onlar salsın. Ne diye as kadroyu çıkarıyorsun sürekli.

Rezillik.

Erkin
Ya defolun gidin.

Arif Timurcioğlu
İsmaile bişey demeyin iyi niyetli o basın iyi niyetli diye gözümüze soktu yeteneksizin önde gidenini.

Enaldo61
Şuursuz hareketler

asilhamsi
nefretimsin ismail.
Seni bu takıma aldıranın,oynatanın .....

Tuğrul Z.
Köybaşşıııııı :D

wakaeme
ne izliyoruz ya

ilelebeTS
Waka maka oynamasın dedik, alın size 2. lig. Adamlar salmış, lig bitmiş. Gerek yok.

edimurphy_61
22.05.2022, 16:36
Lan İsmail bi yarali parmaga işe be

Jackdaniels
Amaaan ne olacak ununu elemiş eleğini asmış nede olsa şampiyon takım !!! Yenilebilirsin ama sahada bu denli karaktersiz oynamaya hakkın yok o kadar da uzun boylu değil.

Reha Asan
Şimdi ne derler zaten artık sezon bitti konsantre olmak zor.

atalım sahaya 3-5 genç en azından konsantre olurlardı mücadele ederlerdi.

onlarda olsa olsa ancak bu kadar rezil olurdu.

mesela forvette başkasını görseydik. Kalede Arda’yı görseydik.

samway
Avcı memnun sanırım skordan müdahale etmediğine göre .)

asilhamsi
hani trabzonspor hep kazanmak için oynardı ne oldu?

derry61

Önlem alınmazsa ilk 5i göremez. Beşiktaş ve Galatasaray da geçen yıl ilk 2'deydi kadroları pek değişmedi şimdi ne haldeler? Son 15 maçtır rezalet oyun var. Tamam baskı yok rahatız kasmıyoruz ama bir maçta bile mi umut verici oyun olmaz?

yorumsuz6117
Hiç oyuncu almayalım hiçde göndermeyelim bu takımın seneye ilk 4'e girmesi mümkün değil..

nakzo
22.05.2022, 16:37
Harbiden ayıptır be bu nedir adamın kullandığı kornere bak 2 defans adamının ilerde ne işi var ayıptır be şampiyon takım hâline bak girrsunu yenemeyen adam bize fark atıyor bırakın giden be her işiniz ayrı bir dert sizin be.

Mehmet
Kocamanlar, tecrübesiz gençler ve fiziği yetersiz yerli oyuncular ile gelecek sene bu lig tat vermeyecek.

simsek6061
İsmail köybaşı bize de koybaşı oldu rezil adam

kaçarava
Son süreçle alakalı diyeceğim tek şey kondisyon ekibi tazminatsız kovulmalı.

Arif Timurcioğlu
Lan İsmail bi yarali parmaga işe be

Parasını deve yüküyle alıyor, iyi niyetini satın aldık takımın neşesi.

Mert Oğuzlu61
Bu ne ciddiyetsizlik tarihi fark mı yiyeceğiz değiştir şu takimi bizim gibi izliyor.

Kadronun yarısını temizlememiz gerekiyor ciddi mental problem var.

Bu takıma çok transfer lazim, yeni sezon öncesi resmen kırmızı alarm veriyorlar.

Murat'
Bu maç gelecek senenin habercisi maalesef.

10 haftadır oyun namına bir şey oynamayan bir takım var.

Onur Erçetin
22.05.2022, 16:38
Madem as kadroyla çıkacaksın o zaman bari Puchaczla başla.İsmail nedir abi.Ömür nerede mesela.

Seneye Dorukhanın ortasahadaki yeri garanti.Ömür giderse Dorukhanın arkasına ve önüne adam lazım olacak.Siopis ve Bakasetastan sadece yedek olur.

Ahmetcandan as stoper olmaz.

Sol bek ve sağ bek lazım zaten.

Santraforda Cornelius tankıyla bu iş olmaz.

Solda Waka bir sene daha çekilmez.

Ozan Yılmaz
22.05.2022, 16:38
bu ne rezilliktir ya sahaya neden çıktı bunlar gereksiz yorulmayın kupayı da bu şekilde bıraktılar tebrikler baştan aşağı kadro revizyon istiyor

ilelebeTS
22.05.2022, 16:39
Rakibin de top oynadığı yok, bizim kendi hatalarımız ile 3 gol buldular.

Tuğrul Z.
Serdar Gürler bile kendini topçudan saydı ya şu maçta ona gülüyorum. Boş tribünlere gitti bir kişi sevindi adama resmen. O topa başka defans vurdurmazdı ama işte adamın şansına.

iso_4939
Takim kondisyon olarak kafa olarak ruh olarak bitmis yenilebilirsin ama rezil karaktersiz oynayamazsin boyle bisey yok sampiyon oldun sampiyon gibi essek gibi oynayacaksin yok oyle

Haymatlos Han

Değişmez de görürüz

DeAgLeMaNyAq
22.05.2022, 16:40
Lig şampiyonları genelde sezonu mağlubiyetle kapatırlar ama bizimkisi başka bir şey artık. Bu takım üç aydır yürüyor ve gelecek adına ciddi endişe veriyor…

Onur Erçetin
Viscada bok gibi oynuyor dışarıdan biri izlese 2.lig topçusu sanır.Biraz hareketli ol be arkadaş,bir bok yaptığın yok.

RepLay
Bu rezillik başka izahı yok. Herşeyi geçtim kapanış maçımızı farklımı yenilmeliydik.

Lazman
10 gol az olur hocam en az 15 yiyelim yediğimize değsin
7 kaldi :d

Oğuz ZEYTİN
Skor normal. Otuzuncu haftadan itibaren, "doymuş" oyuncuları seyrediyoruz. Kutlamalar, antrenman programlarının değişmesi neticesinde ne bekliyoruz ki? Ha, bu profesyonel bir davranış mı? Rakibe, daha önemlisi kendine saygı olmayınca böyle dökülürsün. Kızmıyorum.

ahamitokutan
ya bi ben mi çıldırıyorum şu visca nın salakça top kayıplarına. ya bir insanın 1 tane isabetli olumlu pası olmaz mı? bu adamın yok bildiğin. 10 haftadır adam ortada yok yok.

yatmaztara
Ne güzel Roland Garros takip ediyordum nereden de haberim oldu bu maçtan!

Erkin
Hocaa izle izle... Ben konsanstrasyon vs anlamam parani aliyorsan isini iyi yapmak zorundasin. Ayrica sampiyonsan boyle komik durumlara dusurmeyeceksin kendini. Basaksehir altin buldu resmen herifler su golleri ruyalarinda goremezdi.

simsek6061
22.05.2022, 16:41
Ömür olmasa poZisyona giremiyormuş takım visca tam bir çöp sat Araplara Tonyi şutla çakı gibi iki kanat al seneye çuvallar bu takım

ilelebeTS
Yedek kadro oynasa en fazla 1-0'dı. Sahaya koşan adam koyacaksın böyle maçlarda. Lig bitmiş artık.

lazminator61
Bu takimda tek waka topla ilerliyebiliyor. Diger oyuncular 3. lig topcu malesef. Hele Baka ve Visca, futbolu unutmus. Berat derhal kovulmasi lazim. Gitsin discolarda dans etsind

Enaldo61
Bu adamlarla 3 tane yedin gençleri koysan 5 mi yicektin mrrak ediyorum bazen ne yapıyor anlamak zor haftalardır sahada yürüyen adamları yine 11 başlatıyor

Manava61
22.05.2022, 16:42
Hahahaha forumda şampiyonluğu verdik veriyoruz diyenler bu sene başaramadı şimdi de seneyenin şampiyonluğuna göz dikmişler :)

yavuzbaha
Cornelius da hedef golcu olamaz

Arif Timurcioğlu
Serdar Gürler bile kendini topçudan saydı ya şu maçta ona gülüyorum. Boş tribünlere gitti bir kişi sevindi adama resmen. O topa başka defans vurdurmazdı ama işte adamın şansına.

İsmaile karşı kim oynarsa kendini yıldız sanıyor.

gurur6134
Avci ile sanirim sezon ortasina kadar sozlesmemiz devam ediliyor sakin simdiden sozlesme yenileme diye bir olaya girilmesin bir yere gidecegi yok zaten duruma bakilir devre arasi ..haftalardir kotu futbol olmasina ragmen ayni oyun plani ve oyuncularda israr eden avci ciddi soru isareti onumuzdeki sezon icin hic iyi sinyaller vermiyor. ugurcan ve waka durdugunda takim duruyor 2.bir oyun planimiz yok rakipler de cozdu bizi israrla ayni oyunu oynamaya devam ediyor hoca..bunun salmakla falan ilgisi yok takim kosmuyor isirmiyor sezon basindan bu yana ayni duragan temposuz futbol at bir tane yaslan geriye ugurcan kurtarsin seni boyle olmaz ciddi revizyon lazim seneye..

ilelebeTS
22.05.2022, 16:43
Hahahaha forumda şampiyonluğu verdik veriyoruz diyenler bu sene başaramadı şimdi de seneyenin şampiyonluğuna göz dikmişler :)

Bu sene ekmek çıkmadı ne yaparsın :D

shagrath61
Oyuncuların bu maçtaki performansıyla değerlendirilmemesi gerektiğini düşünmekle beraber eğer oyuncular bu maç ile değerlendirilecek ise o zaman teknik direktör de bu maçla beraber değerlendirilmelidir.

Madem çıkıp top oynamayacaksın , koy o zaman gençleri kadroya.

İsmaile verilecek para , hasta , yaşlı , yetim insanlara verilse en azından hayır duası alırdık. Bu maç özelinde değil tüm sezon olarak söylüyorum.

Visca paşam da kral oldu sanki Trabzonspora gelince. Pas atama , mücadele etme , sahaya ruh koyma ama her maç 90 dakika muhakkak saha da ol. Vallahi djaninye üzülüyorum. Adam yedekten girdiği her maçta katkı veriyor yine de 11 başlayamıyor.

Tek kelime ile YAZIK!! İster şampiyon ol ister olma, böyle futbol oynamaya hakkın yok.

umut22
2 yıl boyunca almaya uğraştığımız visca ya bak

CEMEFKER
Avcı bu skordan sonra ikinci yarı genç oynatmalı. Maç gitti.
Avcı istatistik yapmak istedi en fazla puan ile , keza yönetim 3 puanla para kazanmak. Şimdi ikisi de mucize.

Avcı genç oynatmazsa seneye bu anlayış ve inatla ilk 4 zor.

Ha, bu arada 2 tane iş adamı 15 milyon sponsor olacakmış transfer için. Çok önemli...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nevzat61

Her gol yediğimizde forumda maçı takip edenlerin sayısı artıyor..:)

Skorboard ile birlikte :)

bordoylamavi
22.05.2022, 16:44
tamam şampiyon olduk bu maç formailte maçı. o zaman niye fdul kadroyla çıkıp bu kadar gevşek oynanıyor. şampiyonsun ya yakışıyor mu bu rezillik. yani şu gevşeklik nedir ya. primler veirlmedi o yüzden mi böyle. nedir problem herkes yaymış durumda. böyle şampiyonluğun da tadı olmaz ki. ne bu rezillik

lazminator61
Visca berbat oglu berbat.
baka umarim sezon sonu satilir.
berat derhal kdro disi

Haymatlos Han
Hocada 1 futbolcu kazanayım derdi de yok. Bu takımın başına geçenin basireti bağlanıyor belli, oyuna müdahale sıfır, gençlere güvenme sıfır, niye aldırdın madem bu kadar genç oyuncuyu

shagrath61
22.05.2022, 16:45
ya bi ben mi çıldırıyorum şu visca nın salakça top kayıplarına. ya bir insanın 1 tane isabetli olumlu pası olmaz mı? bu adamın yok bildiğin. 10 haftadır adam ortada yok yok.

Son 6 haftadır takımda en fazla sövdüğüm futbolcu. Gerek ruhsuzluğu , gerek sahada yürümesi , gerek başakşehirdeki performansının %40ını vermemesi vs vs.

Manava61
Bu sene ekmek çıkmadı ne yaparsın :D

Komedi resmen :D Futbolcular 1 haftadır gece kulübünden çıkmıyordur muhtemelen gelmiş bir de oyun bekliyorlar :) Bu maç için tek eleştirilecek nokta niye çoluk çocuk çıkmıyoruz maça konusudur.

kudu_89
Ahmetcan Kaplan yanıltmadı.

Uğur Ö.
Visca gerçektende çok büyük hayal kırıklığı.

yatmaztara
Gol atmayan bir Bakasetas gerçekten çekilmiyor. Önümüzdeki senenin halledilmesi gereken problemlerinden birisi...

bordoylamavi
22.05.2022, 16:46
2 yıl boyunca almaya uğraştığımız visca ya bak

kaç maçtır patır patır dökülüyor. aemi oyuncular gibi ve ful 90 dakka sahada. nedir bu ya anlamadım. tamam attığı bir kaç gol ve asist bizim şampiyonluğumuza katkı sağladı ama bu nedir ya böyle bu adam seneye oynayacaksa işimiz zor ya

CEMEFKER
Bakın, hayat tecrübem bana şunu diyor: Şampiyon olup kariyer yapan Avcı en fazla 1 sezon daha kalır ( o da rezil futbolla), taraftar isyan eder, Avcı da "çok ta..." der ve gider. Bahane kasacak Avcı seneye tıpkı fb'den giden Pereria gibi.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vyno
Keşke gençlerle çıksaydı yenilse bile genç oyuncularla yenilirdik bu ne ya insan bakınca morali bozuluyor.

crixus_61
Takım aylardır hiçbir şey oynamıyor. Sahada ne yaptığı belli olmayan, yoldan geçerken bir araya gelmiş birkaç adam izliyor gibiyiz.