PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Tartışıyor (7) | Sizce Trabzonspor'da sezonun MVP'si hangi oyuncu?

Ozan Yılmaz
05.05.2022, 18:13
Sizce Trabzonspor'da sezonun MVP'si kim?

Gürsoy61
05.05.2022, 18:20
Uğurcan.

Anıl C
05.05.2022, 18:21
Uğurcan Çakır. Ayrıca ligin de MVP'si.

Reha Asan
05.05.2022, 18:21
Uğurcan Çakır

Ozan Yılmaz
05.05.2022, 18:24
sonuç belli gibi ama Anket eklendi :)

Yiğit SARI
05.05.2022, 18:24
Kategori kategori mvp’leri seçtiğimiz bir konu daha açarız

Bence de kaptanımız Uğurcan. Nazarlık ufak tefek şeyler yaşadıysa da mükemmel bir sezon geçirdi

BlackPanther
05.05.2022, 18:28
Fode Koita ya kim oy verdi? :D:D:D:D:D:D:D:D

Zafer Fidan
05.05.2022, 18:31
Bence bir secenek eksik: Takım

bordoylamavi
05.05.2022, 18:32
tartışmasız uğurcan. kurtaramadığı penaltılara yediği frikiklere taca attığı toplara rağmen o kadar olağanüstü kurtarışlar yaptık ki şampiyonluğun en kilit adamıydı

pReN@_61
05.05.2022, 18:54
Uğurcan Çakır

HOPA'LI TS'Lİ
05.05.2022, 19:12
Tabi ki kaptan Uğurcan Çakır

Koita'ya kim oy verdi ula :)

Yusuf BALCI
05.05.2022, 20:08
Tek bir MVP saymak olmaz ama sırasıyla en etkili 6 oyuncuyu sayarsak;

Nwakaeme -> Uğurcan -> Cornelius -> Edgar IE -> Bakasetas -> Hamsik

Sezonun tamamı düşünüldüğünde bana göre sıralama bu şekilde. Özellikle farkı açtığımız ilk yarı maçlarında Nwakaeme ve Edgar çok fazla etki etti oyunumuza. Edgar varken doğru düzgün organize ataktan gol yemedik. Penaltı ve kendi kalemize attığımız, geri pas vb. hata yaptığımız goller vardı sadece. O gittikten sonra her maç gol yemeye başladık.

crixus_61
05.05.2022, 20:15
Uğurcan

Barista
05.05.2022, 20:31
Benim sıralamam:

Uğurcan -> Nwakaeme -> Hamsik -> Dorukhan ->Cornelius -> Visca -> Bakasetas -> Siopis -> Ömür -> Djaniny -> Hugo -> Denswil -> Peres -> Edgar

Vay be, şampiyonlukta büyük pay sahibi tam 14 futbolcu saydım. İlk 14'te saymadığım Gervinho bile bir tane maç aldı (deplasmandaki Göztepe maçı). Demek ki şampiyonluk hakikaten geniş kadro işiymiş.

gurur6134
05.05.2022, 21:02
Tartisma gereksiz UGURCAN bir kaleciden fazlası

gurur6134
05.05.2022, 21:04
Ugurcan waka corni dorukhan visca siopis hamsik baka hugo sıralamam

gurur6134
05.05.2022, 21:06
Onceden penalti kurtaramaz derdik 8 penaltidan 5 ni cikarmis bu sene..25 goruldugu an avrupaya transfer olur zamani geldi artik yerine simdiden adam bakmak lazim erce ile olmaz.

Muhammed Ayaz
05.05.2022, 21:20
Mvp değilde Kare As ;

Uğurcan-Dorukhan-Tony-Cornelius

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kaçarava
05.05.2022, 21:23
Uğurcan, Hamsik, Nwakaeme.

İstikrarlı olduğu için Uğurcan diyorum.

Sakatlık olmasaydı Hamsik diyebilirdim. Sorunlu orta sahada bulunmaz nimetti. Sezonun büyük kısmında yoktu, son maçları saymıyorum.

kayseriliyiz
05.05.2022, 22:07
Uğurcan tabi ki.
Allah yolunu açık etsin.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

ilelebeTS
05.05.2022, 22:13
1 kişi söyleyemem. Mevkisinde birçok oyuncu var. Uğurcan en başta olmak üzere stoperde Hugo, ortada Hamsik, kanatta Tony, ilerde Cornelius ve tabi ikinci yarıda performansı düşse de ilk yarı bizi taşıyan Bakasetas'ı yok sayamam. Çoğunluk Uğurcan diyeceğinden benim oyum Cornelius'a, çünkü attığı çok kritik gollerle, asistleriyle, aldırdığı penaltılarla kritik maçlar kazandırdı. Oyuncu bazında bunlar ama sezonun asıl MVP'si Avcı'dır.

Enes Başkaya60
05.05.2022, 22:17
Oyumu Uğurcan'dan yana kullanıyorum...

nevzat61
05.05.2022, 22:34
Herkesin tartışmasız, hemen hemen her maçın adamı seçtiği dorukhana tek bir oy dahi çıkmamış..:confused:

Denswill, Hugo hatta Koita'nın bile oy aldığı bir ankette, hadi bir kişi de dorukhan için versin..:)

Cem Balcı
05.05.2022, 23:34
Uğurcan dedim ama Dorukhan da olabilir.

emre6117
06.05.2022, 00:12

Sezonun tamami dusunuldugunde
1. UGURCAN
2. DORUKHAN
3.Cornelius
Bu 3 isim hep belirli bir seviyenin uzerindeydiler, performanslarinoek dalgalanmadi.
4. Sirada ise farkli zamanlarda farkli isimler oldu;sezon basi bakesetas, sonra A.omur, sonra nwakame.sinra siopis, sonra denswill, hugo, djaniny, edgar. Ilk yarinin en iyisi hamsikdi.

emre6117
06.05.2022, 00:13

Sezonun tamami dusunuldugunde
1. UGURCAN
2. DORUKHAN
3.Cornelius
Bu 3 isim hep belirli bir seviyenin uzerindeydiler, performanslarinoek dalgalanmadi.
4. Sirada ise farkli zamanlarda farkli isimler oldu;sezon basi bakesetas, sonra A.omur, sonra nwakame.sinra siopis, sonra denswill, visca, hugo, djaniny, edgar. Ilk yarinin en iyisi hamsikdi.
Ilginc sekilde bu 4.siradaki isimler 4_5 mac arka arkaya aldirdilar. Hatirlayin bakesetasi, a.omuru, nwakameyi, viscayi.

Yiğit Gayretli
06.05.2022, 09:59
Uğurcan dedim ama Dorukhan da en az onun kadar hak etti. Tek sorun ilk sekiz haftadaki boşluk...

Oğuz ZEYTİN
06.05.2022, 10:58
Bütün ekibi tebrik ederim. Hepsinin alın terine sağlık. Takım bütünlüğünü bozan, kenarda oyuna girmeyen, trip atan, birlikteliği bozanları da unutmadık.

Bence MVP Uğurcan.

Maç alan kaleciden şampiyonluk getiren kaleciye dönüştü. Tabii buradan çıkacak sonuçlar var. Mesela;

Kalesine en fazla isabetli şut çekilen beşinci takım bizmişiz (İlk dördün üçü küme düşen Malatya - Rize - Altay). Üstelik ligin topa en fazla sahip olan üçüncü takımıyız. Savunma performansını yenilen golle açıklarsak iyiyiz, fakat şu tabloyu yani Uğurcan'a düşen yükü göz ardı etmemeliyiz. O sebeple Uğurcan'ı söyledim.

Üç oyuncunun daha altını çizmek isterim. Biri Dorukhan... İsviçre çakısı gibi her işi yaptı. Diğeri Cornelius, adam resmen ezdi rakiplerini. Sonuncusu ise Denswil... Çok ceza ve sakatlığın yaşandığı savunma rotasyonunda hep ayakta kaldı, iniş çıkış yaşamadan istikrarlıydı.

Mehmet Ç.
06.05.2022, 11:14
Ilk ceyrek MVP: Bakasetas
Ikinci ceyrek MVP: Hamsik
Ücüncü ceyrek MVP: Visca
Dördüncü ceyrek MVP: Dorukhan

Genel anlamda sezon boyunca ayri dönemlerde tek basina mac alanlar: Waka, Ömür, Cornelius, Djaniny

Ama sezonu bastan sonra istikrarla en iyi oynayan: UGURCAN CAKIR

O yüzden oyum Ugurcana

Mehmet BAŞ
06.05.2022, 11:34
Oyumu Uğurcan'a verdim.
Sezon geneline yaydığı istikrarlı performansı, maç kazandıran kurtarışları ile takımın bir numarası oldu.
Tabi şampiyonluk hikayesinde öne çıkan başka futbolcularımız da oldu. Onlara da değinmemiz gerekir.

Sıra ile gidersek Edgar ve Hugo'dan başlamak isterim. Sezonun ilk yarısına damga vuran ikilimiz oldular.
Bu ikilinin uyumu ile uzun yıllar sonra savunmanın göbeğinde müthiş bir güce kavuşmuştuk diyebiliriz.
Edgar'ın sakatlığı sonrası Denswill ciddi katkısı sağladı. Hugo savunmaya liderlik etti. Müthiş iş çıkarttılar.

Orta sahada değinecek isim çok! Dorukhan, Hamsik, Siopis, Bakasetas ve Ömür'e değinmeden edemeyiz.
Dorukhan sezon başındaki sakatlık süreci sonrasında hırsı, azmi ve performansı ile takımı resmen taşıdı.
Hamsik sakatlık sürecine kadar orta sahada müthiş bir liderlik yaptı. Oyunu hızlandırması, aklı ile fark yarattı.
Siopis tükenmez enerjisi, rakiplere yaptığı baskılar, ikinci topları süpürmesi ile adını altın harflerle yazdırdı.
Bakasetas sezonun ilk yarısında en iyi oyuncumuzdu. Sakatlık süreci olmasa Uğurcan'ı yerinden edebilirdi.
Ve Ömür, dalgalı performansları oldu ancak kritik maçlarda ön plana çıkıp gol ve asistleriyle kendini hissettirdi.

Hücum tarafında bahsedeceğimiz isimler ise Cornelius, Nwakaeme, Djaniny ve Visca olacaktır.
Cornelius'u sezon başında çok eleştirdim ancak sakatlığını atlattıktan sonra müthiş bir performans gösterdi. Buldozer!
Nwakaeme, yıllar süren istikrarlı performansı var. Attığı goller, müthiş asistleri ve çalımları ile takıma büyük güç kattı.
Djaniny, gerçekten tanımsız bir oyuncu! Beklenmedik anlarda öyle güzel goller attı ki ondan bahsetmeden olmazdı.
Visca, nereden baksek 4-5 tane maçı aldı. Sezonun sonunda performansı düşse de verdiğimiz paranın hakkını verdi.

Burak Bıyıklı
06.05.2022, 12:11
Takımın da ligin de mvp'si uğurcan.

Ama 2.sıraya da sakatlık sorunu bittiğinden beri her maç istikrarlı ve hırslı oyunu sebebiyle dorukhanı koyarım.

Belki ilk sıralara koyulmasa da bu sene siopisin katkısı az değildi.

Uğurcan - Dorukhan - Waka - Cornelius - Hamsik

Adem Akyüz'
06.05.2022, 13:15
Net olarak Uğurcan bence.

gurur6134
06.05.2022, 15:04
Kalede ugurcan olmasaydi net bir sekilde sampiyon olamazdik bizi ayakta tutan o ve yaptigi muhtesem kurtarislar oldu az once uguracana bir kesit ayirmislar asporda izledim yeniden sezon boyu yaptigi kurtarislarin bir kismini masallah dedim neler atlatmisiz kalemizde neler...

HOPA'LI TS'Lİ
06.05.2022, 15:06
Kalede ugurcan olmasaydi net bir sekilde sampiyon olamazdik bizi ayakta tutan o ve yaptigi muhtesem kurtarislar oldu az once uguracana bir kesit ayirmislar asporda izledim yeniden sezon boyu yaptigi kurtarislarin bir kismini masallah dedim neler atlatmisiz kalemizde neler...

Fatih TEKKE: Bizim dönemimizde Uğurcan gibi bir kalecimiz olsaydı fazladan 2 şampiyonluğumuz olurdu.
Ogün TEMİZKANOĞLU: 1995'de kalemizde bir Uğurcan gibi kalecimiz olsaydı o sezon çok rahat şampiyon olurduk.

MetehanS
06.05.2022, 19:11
Uğurcan, sonra tekrar Uğurcan.

Sonra Uğur,
Sonra Can
Sonra da Çakır.

Mehmet Fatih Yavuz
06.05.2022, 19:12
Takımın en iyisi, açık ara kalecisi ise...
Bir oturup düşünülmesi lazım önümüzdeki senenin planını yaparken.
Umarım seneye Uğurcan veya kaleye geçen yeni isme bu kadar iş düşmez.

kaçarava
06.05.2022, 19:20
Takımın en iyisi, açık ara kalecisi ise...
Bir oturup düşünmesi lazım önümüzdeki senenin planını yaparken.
Umarım seneye Uğurcan veya kaleye geçen yeni isme bu kadar iş düşmez.

Her maç zor geçti neredeyse. Takımın eksiği çok. Kaleci konusunda iyi olabilir, fark yaratması önemli burada. Muslera da yıllarca gsnin en iyisiydi.

Onur Akyüz
22.05.2022, 23:11
Waka

Abdülkadir Kılıç
23.05.2022, 23:24
Hamsik'e hiç oy çıkmaması?

Tuğrul Z.
24.05.2022, 07:05
Hamsik'e hiç oy çıkmaması?
Gerçekçi olduğumuzu gösterir bu. 2. devre yoktu zaten hiç adam, geldiğinde de yoktu. İlk devrede de sonlara doğru kayıptı dersek, normaldir.