PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 34.Hafta | Adana Demirspor 1 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Timur Bey
15.04.2022, 23:09
Zor deplasman ama beraberlikle dönsek kötü olmaz.

Cem Balcı
15.04.2022, 23:16
23 Nisan'da lider Trabzonspor (https://www.aspor.com.tr/haberleri/trabzonspor) ile oynayacakları maç hakkında da açıklamalarda bulunan Başkan Sancak, "İnşallah Trabzonspor buraya gelirken şampiyonluğu garanti etmiş olur da, biz de yeneriz onları. Çünkü Avrupa iddiamız var bizim. Ancak burada şampiyon olmaya gelirlerse işlerinin kolay olmayacağını bilsinler" dedi.. (https://www.aspor.com.tr/dunyadan-futbol/2022/04/11/adana-demirspor-baskani-murat-sancak-trabzonspor-maci-icin-net-konustu)

outlaws61
15.04.2022, 23:16
3 puanı rahat alacağımız maç.

Arif Timurcioğlu
15.04.2022, 23:18
Siopis-Dorukhan-Hamsik sahada olmalı.

Murat'
15.04.2022, 23:18
Olur da eskaza üç puan alırsak Antalya maçında beraberlik yetiyor. Ben en kötü beraberlikle döneceğimizi düşünüyorum.

Mert Acar
15.04.2022, 23:19
Ligin en iyi oynayan takımı. Bu havayla puan almamız imkansız.
Allah yardımcımız olsun.

Manava61
15.04.2022, 23:21
Bu maç ile ilgili yapılabilecek tek yorum gerçekten “Allah yar ve yardımcımız olsun”

ÖmürKaradeniz61
15.04.2022, 23:23
Futbol oynayan takım olduğu için bir ihtimal kazanabiliriz yoksa zor derdim.

Kadir Aydın
15.04.2022, 23:23
Assombalonga, Balotelli, Vargas, Yunus, Bjarnason, Stambouli… Bunlar bizi ne yapar biliyor musunuz? icimizden gecerler, geri dönüp bir daha gecerler.

4-1 biter

Doğukan Uçan
15.04.2022, 23:26
ligin ilk yarısındaki maçı stadyum da izlemiştim. adana demirspor bizden iyi oynamıştı biz tam zamanında 2 gol atıp maçı koparmasını bilmiştik. adana demirspor bu hafta kasımpaşa maçını alırsa bizim maç kapalı gişe olur. avrupa iddiaları var. benim bildiğim trabzonspor böyle maçları kaybetmez.

crixus_61
15.04.2022, 23:27
Nedense kazanacakmışız gibi hissediyorum. Bari bu kez bir boka yarasın hislerim.

Manava61
15.04.2022, 23:39
Başlaması gereken 11:
Uğurcan-Dorukhan-Ahmetcan-Hugo-Denswill-Siopis-Hamsik-Visca-Ömür-Waka-Djaniny

ilelebeTS
15.04.2022, 23:40
Beklentim yok, bana 1 puan yeter. Gol yememek önemli. 1 tane atıp kazanma şansın olur her zaman.

Adem Erdoğan
15.04.2022, 23:42
İlk 11 ve oyuncu değişikliklerine Egemen Korkmaz ve Orhan Ak karar versin.
Takımın hocası formsuz, gerekirse 90+ bilmem kaçta müdahil olur (!)

kaçarava
15.04.2022, 23:42
Bu futbolla 1 puan bile mucize.

orhan42
15.04.2022, 23:44
Siopis oynamalı..Takımın mücadele gücünün yarısı bu adam.Bu günkü maçta Baka yerine Sopis ile başlasak bence çok farklı olurdu..İlk kez kadro yapıyorum 15 senelik üyeyim :
Uğurcan
Dorukhan , Ahmetcan , Hugo , Denswil
Hamsik Siopis
Vişça Ömür Waka
Cornelius
Vişça bence bu maçta da eğer son 6 haftadaki oyununu oynarsa kızağa çekilmeli..Kouassi ve Djaniny hamle oyuncusu olur...
Şu maçtaki 2. yarıdaki baskıyı ilk yarı kurarsak bence maçı alırız..Beraberlik de iyi sonuç olur..

serdaracıl
15.04.2022, 23:44
Başlaması gereken 11:
Uğurcan-Dorukhan-Ahmetcan-Hugo-Denswill-Siopis-Hamsik-Visca-Ömür-Waka-Djaniny

Hala mı visca, canini?

Ertan1982
15.04.2022, 23:45
En kötü beraberlik diyorum bu maca.

Manava61
15.04.2022, 23:48
Hala mı visca, canini?

Hocam Karagümrük maçına başlarken Nwakaeme kesilsin kesilsin dendi maçı o çevirdi neredeyse, aynısını şimdi Visca'ya yapıyoruz. Çok radikal değişikliklere karşıyım ben. Forvet konusunda da normalde Cornelius'u daha çok beğnen biriyim ama bu maçta kapanarak oynayacağımız için Djaniny'yi daha iş görür diye düşünüyorum.

kayseriliyiz
15.04.2022, 23:55
Bu maçı saymıyorum, rahat bir adana galibiyeti izleriz.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

Manava61
15.04.2022, 23:59
Bu maça sahada değil, uzman psikologlar eşliğinde tesislerde hazırlanmalıyız.

CEMEFKER
16.04.2022, 00:00
İşte 3 puan alma ihtimali olan bir maç. Bu maçta Visca ve Ömür mutlaka ilk 11 olmalı.

Öncesinde yarın BJK Giresun'u yenerse haftaya Cuma günü Rize içerde FB ile final maçına çıkar. O maçın sonucu C.tesi günü Adana maçı taktiğini ve kadrosunu belirler.

1 puan dahi yetecektir o zaman. Haftaya çok renkli ve zevkli geçebilir.

Fikstür avantajı bizden yana.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AYYILDIZ
16.04.2022, 00:01
1 puan altın değerinde olur. En zor deplasmanımız.

kayseriliyiz
16.04.2022, 00:17
Allah göstermesin iş son maça felan kalırsa, emre bir tarafını yırtar fb'si için.

Uğur Ö.
16.04.2022, 00:22
Öyle futbolcular yok biz rekor kıracaz, yok puan farkı kaç vs derse oluru buydu zaten. Akıllı insan işi değildi bu gereksiz ego. Hayat çok adil, böyle kendini kaf dağında görürsen sonucunda katlanırsın. Adana maçından puan şansı yok. Evimizde antalya maçıda çok tehlikeli. İnşallah fener takılır tek şansımız bu ki adamların fikstürde bjk maçı hariç aşırı kolay. Bize bir galibiyet lazım o da altay maçı gibi duruyor, bir iki beraberlikle işi bitiririz gibi.

serdaracıl
16.04.2022, 00:48
——————cırnelyus
Waka————hamşik——-ömür
————siopis————dorukhan
Denswil——huo—ahmetcn—peres
——————-uğurcan

acan61
16.04.2022, 00:49
Sonunda bize karşı 10 kişi defans yapmayacak bir takım. Kazanacağız. Nokta.

orhan42
16.04.2022, 00:52
Kazanacağız , bakın buraya bu gün yazıyorum.Maç sonu görüşürüz..

yusufdinyo
16.04.2022, 01:02
Kazanacağız diye diye 4 maçtır kazanamıyoruz

arda.61
16.04.2022, 01:22
Yenilceğimizi sanmıyorum. Adana on bir kişiyle kale önüne otobüs çekmeyip kendi oyununu oynamaya çalışacağı için sürpriz bir 3 puan alabiliriz.

nevzat61
16.04.2022, 01:32
Bol pozisyon bulacağımız bir maç olacak bence de..

Adana sahasında güzel oynuyor bizimkileri kış uykusundan uyandırır... sürekli savunma yapan takımlar ile oynamaktan bıktık..

Hoca inşaallah djaniny ile başlamaz.. ikinci yarı fişi çekmek için ihtiyacımız olacak kendisine..

Sefa
16.04.2022, 01:53
Güldük eğlendik işimizi bitirelim artık..

Kadir Aydın
16.04.2022, 02:10
Adana saldiracak, Adana´ya karsi Karagümrük taktigi ile oynamak daha mantikli olacak gibi.

Bizim saldiran, bogan, ezen bi futbolumuz yok iki senedir, yapamiyoruz o isi.

MehmeTS_ADANA
16.04.2022, 03:04
herkesin tahmininden daha kolay bir galibiyet alacağız emin olun

İ. SARAL
16.04.2022, 09:31
Kolay yeneriz, rahat geçeriz işlerini bırakamadık bir türlü. Yine çok zor maç, beraberlik müthiş olur.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

naimbektas6161
16.04.2022, 09:48
Kolay yeneriz, rahat geçeriz işlerini bırakamadık bir türlü. Yine çok zor maç, beraberlik müthiş olur.

Aynen 1 puan iyidir.
Sonraki maç kazan şampiyon ol bitti.

ÖmürKaradeniz61
16.04.2022, 09:51
Bu maçı kazanma ihtimalimiz Karagümrük maçından daha yüksek geçen hafta söyledim. Montella beğendiğim bir hoca geldiği günden beri takımını futbol oynatmaya çalışıyor ve biz böyle takımları seviyoruz. Son 5 maçta rakiplerimiz kalenin önünden çıkmadı kaliteli hücum oyuncularımız da formsuz olunca kazanamadık.

ffırtına
16.04.2022, 09:56
1 puan iyidir .

Onur Erçetin
16.04.2022, 10:12
Siopis-Dorukhan-Hamsik sahada olmalı.
Bende aynısını düşünüyorum.Defansif olur diyorlar yahu ofansif kadroyla çıkınca ne oluyor.Tek önliberolu sistemle çıkıyorsun,sırf ofansif oynamak için ama 10 numarada ne Ömür ne de Baka istenileni yapamadığı gibi ayrıca tek önliberodan ötürü ortasahada ciddi geçişler ve kontra ataklar yiyoruz.

Bu nedenle ne gol atabiliyoruz ne de defans yapabiliyoruz.Siopis-Dorukhan-Hamsik üçlüsüyle en azından savunma yapar,kontra atak oynarız abi.Bazen topu rakibe bırakacaksın yani.Siopis-Dorukhan ile hem merkezi sağlam tutuyorsun hem de önde presi sağlam bir şekilde yapabiliyorsun.

Tek önlibero sistemi kaldırmıyor takım çünkü ortasahada yeterince koşmayan adamlar var.

Onur Erçetin
16.04.2022, 10:14

6 maçta 1 galibiyetimiz var.İçeride bile maç alamıyoruz.Adam dışarıda rahat alırız diyor :)

Arkadaşlar bu takım hiçbir maçı rahat bir şekilde alamaz,sezon başından beri rahat aldığımız maç 3 ya da 4 ü geçmez.

Adana ofansif oynayacak,dolayısıyla senin orta alanı iyi savunman ve iyi kontra ataklar yapman lazım.

orhan42
16.04.2022, 10:16
Antep son 20 dakika , Karagümrük maç boyu ceza sahasının önünde 10 oyuncu ile oynadı.C eza sahası ana baba günü gibi kalabalıktı iki maçta da..Bu maçta ADS açık oynayacak yorumlarına ben de katılıyorum.Bu maçı 2-0 veya 3-1 alacağız inşaallah..

naimbektas6161
16.04.2022, 10:19
Haftaya maça çıkmadan önce fark 8 e inmiş olabilir. Böyle bir durum olursa takımın nasıl reaksiyon vereceğini merak ediyorum.
Tahminimi söyleyeyim Ads 1 puan Antalya 3 puan biter bu iş. Ya da Ads 1 Ant 1 Hayat 1 Altay 3 olur bu durumda taraftarın yarısı kalpten gider:)

gurur6134
16.04.2022, 10:24
Mactan once mesale ile takim ugurlama deplasman donusu puan kayiplarinda karsilama falan birakalim su isleri artik ayaklari yere bassin biraz bunlar bizim takimda ters tepiyor anlayin artik gerek yok rahat birakalim su takimi strese sokmayalim avcinin ilk isi antremani taraftara acmak olmali boyle yalanda izole ile stres artiyor sadece gazini orada atsin millet gereksiz hareketler bunlar moralse orda verilsin

Larking
16.04.2022, 10:24
Şampiyonluk baskısı varken kazanma arzumuz daha yüksekti şimdi onu göremiyoruz dünkü maçın ilk yarısında bitse de gitsek havasında bir takım vardı.

Demirspor maçından önce fb ile puan arkının 8'e düşme ihtimali çok yüksek.Bu bizim üzerimizdeki baskıyı artırır belki ama ölü toprağını da atabilir.

Havanın biraz değişmesi lazım.Taraftara açık idman deniliyordu veya başka bazı şeyler.

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 10:35
Mactan once mesale ile takim ugurlama deplasman donusu puan kayiplarinda karsilama falan birakalim su isleri artik ayaklari yere bassin biraz bunlar bizim takimda ters tepiyor anlayin artik gerek yok rahat birakalim su takimi strese sokmayalim avcinin ilk isi antremani taraftara acmak olmali boyle yalanda izole ile stres artiyor sadece gazini orada atsin millet gereksiz hareketler bunlar moralse orda verilsin

Kafaları boşaltmaları ve konsantrasyon şart. Karşılama uğurlama vs bunlar bencede rehaveti artırıyor . Futbolcu daha çok stres oluyor. Sıradan bir maç edasında olalım ne forma giyiyorum ne bayrak sallıyorum herkes böyle olmalı. Futbolcuları rahat bırakalım artık. Destek verilecekse antrenman taraftara açılsın moral olsun futbolcuya. Karşılama işleri ters tepiyor artık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

serdaracıl
16.04.2022, 10:37
Bende aynısını düşünüyorum.Defansif olur diyorlar yahu ofansif kadroyla çıkınca ne oluyor.Tek önliberolu sistemle çıkıyorsun,sırf ofansif oynamak için ama 10 numarada ne Ömür ne de Baka istenileni yapamadığı gibi ayrıca tek önliberodan ötürü ortasahada ciddi geçişler ve kontra ataklar yiyoruz.

Bu nedenle ne gol atabiliyoruz ne de defans yapabiliyoruz.Siopis-Dorukhan-Hamsik üçlüsüyle en azından savunma yapar,kontra atak oynarız abi.Bazen topu rakibe bırakacaksın yani.Siopis-Dorukhan ile hem merkezi sağlam tutuyorsun hem de önde presi sağlam bir şekilde yapabiliyorsun.

Tek önlibero sistemi kaldırmıyor takım çünkü ortasahada yeterince koşmayan adamlar var.

+ 61

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 10:39
Antep son 20 dakika , Karagümrük maç boyu ceza sahasının önünde 10 oyuncu ile oynadı.C eza sahası ana baba günü gibi kalabalıktı iki maçta da..Bu maçta ADS açık oynayacak yorumlarına ben de katılıyorum.Bu maçı 2-0 veya 3-1 alacağız inşaallah..

Bizim göremediğimiz şeyler var maç içinde gümrüklüler tek hatasız maç bitirdiler. 10 kişi ceza sahası çizgisinde karşılıyormuş topyekün kapanmışlar. Bunu maçın tekrarını izleyince çok net anlıyoruz. Fbli arkadaşlarım bile volkan takımı komple kapattı kontradan gol bulmaya çalıştı diyor o an stresle biz farkında değiliz. Bu kadar kapanan takıma gol bulamamak normal. Standart bi futbol oynamadılar akıllı davrandılar ve ciddi hata hiç yapmadılar.

Larking
16.04.2022, 10:39
Bu maçta kadro yapsam önce Dorukhan-Siopis yazarım yanlarına 8 oyuncu eklerim.

Onur Erçetin
16.04.2022, 10:42
Kader ağlarını örüyor sanırım.Rizenin en iyi oyuncusu Gedson Fernandes Kayseri maçında sarı kart gördüğü için Fenerbahçe maçında cezalı duruma düşmüş.

Larking
16.04.2022, 10:44
Kader ağlarını örüyor sanırım.Rizenin en iyi oyuncusu Gedson Fernandes Kayseri maçında sarı kart gördüğü için Fenerbahçe maçında cezalı duruma düşmüş.

fb'nin bjk maçına kadar puan kaybetme ihtimali çok zayıf.

3 maç 9 puan yaparlar.

Biz kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz.

zaqua
16.04.2022, 10:44
Kaybederiz. Fark da yiyebiliriz.

Timur Bey
16.04.2022, 10:48
Sakin kafayla bakarsak bu maç mini bir derbi kıvamında, zira Adana Demir açık oynayan ve buna müsait kadrosu olan bir takım. Bu yüzden iki ihtimal var. Ya defansa yaslanacağız ki bunu pek beceremiyoruz ya da topu rakibe bırakıp ön alan baskısı yapacağız Alanya maçındaki gibi. Muhtemelen ikinci ihtimal düşünülecektir. Bu yüzden bu maç özelinde Djaniny ile başlamak daha doğru olur. Sahada diri durmalıyız. Zira Cornelius akan oyunda ve birenirlerde zayıf. Djaniny bu noktada bir tık daha iyi. Yine de sene başında denildiği gibi bu takımın komple forveti yok. Bir Sörloth olsa şu an belki şampiyonduk. Son haftaki düşüşü de dikkate alırsak yeneriz demek biraz hayalcilik olur. Beraberlik ağır basıyor. Olur da takım bir hafta da çehre değiştirir ve iyi kontraya çıkar gol bulursak orası işin farklı boyutu olur.

Timur Bey
16.04.2022, 10:50

Rize şikecilerin şampiyonluğunu kendi küme düşmelerinden daha önde tutar. İsterse on tane Fernandes oynasın şikeciler güle oynaya oradan galibiyetle döner.

Larking
16.04.2022, 10:52
Demirspor galibiyet, biz önce 1 puan için çıkacağız.

Büyük takımlar bu denklemden genelde kazanarak çıkar.

Bu maçtan sonra iş tek maça kalsın 1 puana 3 puan gibi sevinirim.

Onur Erçetin
16.04.2022, 10:55
Fikstürümüz kolay değil.Çok ciddi oynamalıyız.

Adana Demir : Deplasman
Antalya : Ev Sahibi
Hatay : Deplasman
Altay : Ev Sahibi
Başakşehir : Deplasman

Halil Alemdar
16.04.2022, 10:58
Kazanabileceğimizi düşünmüyorum. 1 puanı alır ilerleriz.

Onur Erçetin
16.04.2022, 11:02
Son 10 maça bakalım.

Trabzonspor : 5 galibiyet,4 beraberlik,1 mağlubiyet

Adana Demir : 5 galibiyet,3 beraberlik,2 mağlubiyet

Antalyaspor : 7 galibiyet,3 beraberlik

Hatayspor : 3 galibiyet,4 beraberlik,3 mağlubiyet

Altay : 3 galibiyet,2 beraberlik,5 mağlubiyet

Başakşehir : 5 galibiyet,1 beraberlik,4 mağlubiyet

KARAGOZLUM
16.04.2022, 11:06
Net maglubiyet aliriz bu gidisat ile
galip gelmemiz icin sihirli dokunus mucize gerekiyor
ben avciya cok guveniyordum ama son 5 hafta da guvenimi yitirdim
sampiyon olsakta seneye bizi cok kotu bir sezon bekliyor

20 puanlik farli sb ile 10 puana kadar adamlari dirilttik dalga geciyorlar
adanaya hamsiler yenilirse strese girecekler yakalariz diye hesaplar yapiyorlar
bize bugunleri yasatanlar 20 puan farktan sonra tesekkur ediyorum
yonetime hocaya futbolcuya hepsine

avrupadam butun turkiyeden millet ozellikle bjk macina akin etti sampiyonluk
maci diye
benim
tahminin bu is son 2 haftaya kadar gider ecel terleri dokeriz
basaksehir macina kalirsa zaten gecmis olsun
antalya desen zaten sansimiz tutmuyor
kimi net yenebiliriz? Hatayi mi? Orda da deplasman bahanesi var
gercekten isimiz cok zor
adana macindan 0 puan alirsak ve sb puan kaybetmesse bizi cok ama cok zor bir surec bekliyor

KARAGOZLUM
16.04.2022, 11:07
Son 10 maça bakalım.

Trabzonspor : 5 galibiyet,4 beraberlik,1 mağlubiyet

Adana Demir : 5 galibiyet,3 beraberlik,2 mağlubiyet

Antalyaspor : 7 galibiyet,3 beraberlik

Hatayspor : 3 galibiyet,4 beraberlik,3 mağlubiyet

Altay : 3 galibiyet,2 beraberlik,5 mağlubiyet

Başakşehir : 5 galibiyet,1 beraberlik,4 mağlubiyet

Bir de sb yi yazsana renktas

Enaldo61
16.04.2022, 11:09
1 puan başarı olur. Takımın gidişatına bakarsak o da zor. Büyük konuşmak istemiyorum ama bu maça 0 puan Antalya maçına 1 puan yazıyorum kafamda.

Onur Erçetin
16.04.2022, 11:11
Fenerbahçenin ve önümüzdeki haftalarda oynayacağı takımların son 10 maçına bakalım.

Fenerbahçe : 7 galibiyet,2 beraberlik,1 mağlubiyet

Göztepe : 1 galibiyet,9 mağlubiyet

Rizespor : 2 galibiyet,2 beraberlik,6 mağlubiyet

Gaziantep Fk : 2 galibiyet,3 beraberlik,5 mağlubiyet

Beşiktaş : 3 galibiyet,6 beraberlik,1 mağlubiyet

Karagümrük : 5 galibiyet,2 beraberlik,3 mağlubiyet

Malatyaspor : 1 galibiyet,1 beraberlik,8 mağlubiyet

Manava61
16.04.2022, 11:14
Net maglubiyet aliriz bu gidisat ile
galip gelmemiz icin sihirli dokunus mucize gerekiyor
ben avciya cok guveniyordum ama son 5 hafta da guvenimi yitirdim
sampiyon olsakta seneye bizi cok kotu bir sezon bekliyor

20 puanlik farli sb ile 10 puana kadar adamlari dirilttik dalga geciyorlar
adanaya hamsiler yenilirse strese girecekler yakalariz diye hesaplar yapiyorlar
bize bugunleri yasatanlar 20 puan farktan sonra tesekkur ediyorum
yonetime hocaya futbolcuya hepsine

avrupadam butun turkiyeden millet ozellikle bjk macina akin etti sampiyonluk
maci diye
benim
tahminin bu is son 2 haftaya kadar gider ecel terleri dokeriz
basaksehir macina kalirsa zaten gecmis olsun
antalya desen zaten sansimiz tutmuyor
kimi net yenebiliriz? Hatayi mi? Orda da deplasman bahanesi var
gercekten isimiz cok zor
adana macindan 0 puan alirsak ve sb puan kaybetmesse bizi cok ama cok zor bir surec bekliyor

Hocam rakip takım taraftarının ne dediğine bence çok aldırmayın. Şampiyon oluruz ve "lige biraz heyecan gelsin dedik fena mı ettik?" deriz :) Ayrıca bu sezon şaibeli lig iptal edilsin diye ortalığı ayağa kaldırıyorlardı gördük ki kendi şampiyonluk ihtimalleri minicik de olsa oluşunca şaibe ortadan kalkıyor. Lig bitiminde böyle bir şey demeye hakları dahi kalmaz. Gelecek sezon için mevcut teknik direktörle ve yönetimle devam etmeleri de işimize gelir.
Bizim açımızdan bakınca hocaya güven kaybetmelik bir durum henüz yok diye düşünüyorum ki bugünlerde hocanın ve hoca sayesinde topladığımız puanların değerini daha iyi anlıyoruz. Lig sonlarına doğru önde olan takımda baskı olması normaldir. En yakın örnek geçen seneki Beşiktaş. Ben sonunda iki kupada da başarıya ulaşacağımızı ve bu günleri "Onca yılın acısı ancak böyle çıkardı" şeklinde yad edeceğimizi düşünüyorum.

mancester
16.04.2022, 11:16
Tarihin en erken sampiyonlugu zirvasindan geldigimiz noktaya bak ,Su macdan 3 puani alirsak is bitiyor futbolcu teknik heyet bunu bilip sahaya isirarak cikarsa rakibe sen ne yaparsan yap ben seni yenecegim mesajini ilk dakikadan verirsek isi bitiririz gercekten gereksiz uzadi..

special one
16.04.2022, 11:18
Milleti havaya sokmaya bayılıyoruz.

Bam BAm BAm...3 atar işi bitiririz.

Bu maç sonrası medyada ağlama sesleri çıkar.

Onur Erçetin
16.04.2022, 11:19
Trabzonspor son 10 maçta 5 galibiyet alırken ; önümüzdeki haftalarda geçtiğimiz son 10 maçta 7 galibiyeti olan Antalyaspor,5 er galibiyeti bulunan Adana Demir ve Başakşehir,3 er galibiyeti olan Hatayspor ve Altay ile oynayacak.

Fenerbahçe son 10 maçta 7 galibiyet alırken ;önümüzdeki haftalarda geçtiğimiz son 10 maçta 5 galibiyeti olan Karamgümrük,3 galibiyeti olan Beşiktaş,2 şer galibiyeti olan Rizespor ve Gaziantep,1 er galibiyeti olan Göztepe ve Malatyaspor ile oynayacak.

Fenerbahçe tüm maçlarını kazandığı taktirde Trabzonsporun şampiyon olması için 4 puan alması gerekecek.

Cihan Ince
16.04.2022, 11:22
Almanya‘da yaşıyorum. Üç haftadır Trabzon’dayım. Her hafta şampiyon olacağız diye İzinimi uzattım. Şampiyonluğu boşver, tek galibiyet göremedim. Artık zerre heyecan, zerre mutluluk kalmadı. Ben bunu hak etmedim. Bu maçı yeniliriz.

serdaracıl
16.04.2022, 11:32
Resmi olarak 38 yıldır şampiyonluğu bulunmayan camianın bu yıl güle oynaya şampiyon olacağını sanması da ayrı ironi. Bu yol çile dolu. Tırnaklarımızla kazıyarak ilerleyeceğiz

Timur Bey
16.04.2022, 11:34
Açıkçası Trabzon medyası ve basın mensupları da çöp durumda, takımla ilgili doğru bilgileri geçtim, daha ilk onbiri bile maçın başlamasına 90 dk kala öğrenemiyorlar. Medyamızda inanılmaz bir cephesel ayrım ve biat kültürü var. Doğru düzgün takımın basın sözcüsü yok. Hiçbir İstanbul takımında ve medyasında bu kadar absürt ve saçma haber dizisi göremezsiniz. Taraftar bir hafta ıstırap çekiyor. Ne bir açıklama ne bir haber var. Takımın sosyal medyası zaten çöp. Resmen bütün taktikleri ve çalışmaları sunuyoruz ortaya. Onun dışında taraftarı kenetlendirici ve umutlandırıcı bir hareket de yok. Hemen her dönemde ağzımıza bir parmak bal çalınıp uyutuluyoruz. Kendi yönetimsel hırslarımız takım olgusunun önüne geçiyor. (Karaman-Ağaoğlu restleşmesi, Usta-Ağaoğlu taraftarlarının gereksiz arka plandaki rekabeti gibi) Bunların üzerine alakasız yanlış kararlar ile yıllarımızı çalıyorlar. Ersun, Halilhodzic, Rıza, Hüseyin, Newton örneği gibi. Hoş Halilhodzic'i getirip takımın parasını yiyip kaçan Süleyman Hurma da dün rakibinin başkanıydı ve bu kez daha rahat bir şekilde kara para akliyor. Bu yıllarca nasıl kötü yonetildigimizin resmidir. Yani yönetimlerimiz kafa olarak sahada değil. Ki Ertuğrul Doğan istisnadır. O olmasa biz bugün bu yarışta bile olamazdık.

Larking
16.04.2022, 11:36
Deplasman oyununu daha iyi oynadığımızı düşünüyorum.

Demirspor çok iyi hücumcuları olan etkili bir takım ama Karagümrük maçından daha zor bir maç beklemiyorum.

İstediğimiz puanı alıp döneriz.

cem1990
16.04.2022, 11:46
Herkes kutlamalara gelsin diye bayrama bıraktık şampiyonluğu
Çifte bayram yaşarız

erenslash
16.04.2022, 11:50
adanayı yener bu manyaklar :D şaşırmam

beraberlik olursa da canı sağolsun

4 puan alırız gençler :D bu kadar maç varken

canıızzı ı sıkmayın

çok iyi bir maç bizi bekliyor

hoca stress yapmaz ve adam gibi takımı hazırlar ve doğru kadroyla ve taktikle çıkarsa rahat alırız diyorum.

erenslash
16.04.2022, 11:53
şu maçlardan 4 puan çıkarırsın zaten. : buradan net 9 veya 12 puan çıkarır bizim uşaklar net 3 galibiyet ve beraberlik olur.mağlubiyet almayız gibi.olur belki bir maç. antalya maçı gibi iş biter.sağlık ekibi aptallık yapmassa sakatlık vermemek için çok akıllı davranmak lazım.bjk feneri yer beraberlikle biter en kötü. alacağın topu topu 4 puan.yürüyerek zaten bu takım 9 puan alır.
Fikstürümüz kolay değil.Çok ciddi oynamalıyız.

Adana Demir : Deplasman
Antalya : Ev Sahibi
Hatay : Deplasman
Altay : Ev Sahibi
Başakşehir : Deplasman

Soner Albayrak
16.04.2022, 11:56
Son haftalardaki takımlar bize karşı ektstra temkinli ve kapalı futbol oynadılar.

ADS bize karşı açık futbol oynayacaktır, o yüzden kazanacağımızı düşünüyorum.

Attila Durmuş
16.04.2022, 11:59
Bu maçlardan 4 puan çıkaramayacak takım kulüple birlikte lağvedilsin. Dünkü maç özelinde hatalı kadroya hatalı sistemle top oynattı hoca. Adana maçını kaybetmeyiz diye düşünüyorum. Antalya maçını kazanacağız. En rahat maçımız Antalya maçı olacak. Buda burada kalsın.

emre6117
16.04.2022, 12:08
Bu maçlardan 4 puan çıkaramayacak takım kulüple birlikte lağvedilsin. Dünkü maç özelinde hatalı kadroya hatalı sistemle top oynattı hoca. Adana maçını kaybetmeyiz diye düşünüyorum. Antalya maçını kazanacağız. En rahat maçımız Antalya maçı olacak. Buda burada kalsın.

Kalan 5 macta 4 puan alamazsak cok ciddi soyluyorum klup kesinlikle kapatilmalidir..ve trqbzonspor taraftarlari olarak psikolojik destek alarak futboldan olabildigince uzaklasmaliyiz.
Adana demir bjk ile beraber en iyi oyunu oynayan takim. Ozellikle evlerinde cok baskili oynuyorlar.
1 puan iyidir.
Tek avantajimiz adananin baskili oynayip, arkada bosluklar birakacagidir. cunku iki haftadir rakipler sadece 1 puan icin ciktilar maca.

AYYILDIZ
16.04.2022, 12:33
Ziya hocamın ruhuyla siopis Berat dorukhan çıkıp kontra kovalayıp 1 puanı almalıyız.

Manava61
16.04.2022, 12:39
Ziya hocamın ruhuyla siopis Berat dorukhan çıkıp kontra kovalayıp 1 puanı almalıyız.
Yazalım ordan bir Ayman Abdelaziz :)

gurur6134
16.04.2022, 12:50

Zaten avci her deplasman macina 1 puan parolasi ile cikiyor araya bir tane sıkıstirirsa alirim 3 puani mantigi gecen seneden beri ayni oyun taktik ..alanya maci harici ki onlarin laubaliligini cezalandirdik ezerek aldigimiz bir deplasman maci varmi hep ikila sıkıla ugurcan gunundeyse waka sapkadan tavsan cikarirsa sans yanimizdaysa vs..kesinlikle 1 puana oynar bu macta da avci koca ilkyariyi heba eder yumurta kapiya dayandiktan gol yedikten sonra pozisyon kovalariz..ama ben su tabloda 1 puana fitim bu mac ozelinde orasi ayri cift hanelerde fark varken strese girenler fark tek hanelere indiginde ne yapacak orasi soru isareti

Kadir Aydın
16.04.2022, 12:51
Belki Adana haric bundan sonraki bütün rakipler kale önüne baraj kurup oynayacak.

Altay macina 3 puan garanti yaziyorsunuz, dönün bir bakin son 10 macina, ya berabere kaliyor ya da zorla 2 tane yiyor. Cok zor gol yiyen bir takim.

Diyorsunuz ki o zamana kadar düsmüs olur, is oraya gelirse gidecek olan tesvigi düsünebiliyor musunuz?

Hatay‘in hocasinin oynatacagi cag disi futbolu düsünebiliyor musunuz? Emre‘yi ? Nuri‘yi?

Tren kacali cok oldu.

Manava61
16.04.2022, 13:03
Sonuca ulaşmamız için rakiplerin tüm skorları aleyhimize olsa dahi 4 puan kaldı. Hücum anlamında son maçlarda karşılaşacağımız en güçlü rakip, hedefleri var ve yenmek zorundalar. Uğurcan'ın ve savunmamızın gününde olmasına ihtiyacımız olduğu gibi sene başındaki sakin sabırlı futbolumuza dönmemiz için de bir şans bu maç. Bu maç sonunda oluşabilecek en kötü senaryoda puan farkı 8'e düşer, en iyi senaryoda şampiyonuz.
Rakibin kalecisi Muriç, Assombalonga, Erhun ve Tayyip kart sınırında.

Erkut Ay
16.04.2022, 13:12
Ligin son haftaları şike ve teşvike açıktır Altay maçına Altayın mevcut durumana güvenip kesin beklenti içinde olmamak lazım manajerler üzerinden teşvik gidebilir saha içinide saha dışınıda iyi yönetmek gerekir sadece bayrak sallamayla lobi olmuyor..

Attila Durmuş
16.04.2022, 13:16
Enseyi karartmaya gerek yok ligin ikinci yarısından beri aynı şeyi söylüyorum. Bizim rakibimiz yine kendimiz. Buradan şampiyon olamıyorsa bu takım bunu mantıkla kimse açıklayamaz.

exelans_25
16.04.2022, 13:21
Buradan sampiyonluk verirsek kimsenin yuzune bakacak yuzumuz kalmaz be kaldiramaz taraftar bu durumu 96 falan hikaye en baba travma bu olur Allah korusun

lazibere
16.04.2022, 13:23
Bu sene ilk yarıda uyuşuk oynayarak puan verdiğimiz kaçıncı maç olduğunu hatırlayacak taraftarımız çoktur.
Girusun
Galatasaray
Rize
Antep
Karagümrük

Bunun nedeni, takımın oyun anlayışının yetenekli oyuncularının iş bitirmesi ile skor alma anlayışı. Wakame ve Visça sahada olup ruhları yoksa maç kazanmak zorlaşır

Eğer , Giresun ve karagümrük maçlarında ki bir ilk yarı yaşarsak üzgünüm en az 3 farkla yeniliriz ve şehre döneriz. Ondan sonraki her maç artık tehlike demektir. Kimse kusura bakmasın, karagümrüğü evinde yenip işini sağlam kazığa bağlayamayan kadronun, kalan maçlarda soğukkanlı davranıp işi bitireceğine inanmak sadece dilemektir.

Hem bu sene böyle eze eze oynayark kazandığımız 5 maçtan fazla maç sayamam.

Adanademirspr- Antalya- Altay maçlarınında ilk yarıda oynadığımız maçlarda hiç birinde dun oynadığımız karagümrük maçından daha iyi oyun oynamadan kazanmıştık ve bu sayede fark açılmıştı. Şimdi bu kez bakalım yine iyi oynamıyoruz ve kazanabilecekmiyiz. Göreceğim

Bu saatten sonra ben oynayacağımız hiç bir maça 3 puan olarak bakmam. Oynadığı her takımdan minimum 3 gol yiyebilme başarısı gösteren bir karagümrüğe 1 gol atmakta zorlanıyorsan sorun ciddidir.

şampiyonluk Beşiktaş- Fener maçının sonucuna göre olacak anlaşılan..

Taraftarlarımızdan ricam,

Ukrayna Rusya savaşından daha fazla sivil kayıp veririz kalan 5 maçta alacağımız skorlara göre, kalp sağlığınıza dikkat edin. her an herşey olabilir

Devrim Arslan
Yemin ediyorum bizim taraftarin bazilarini hastaneye kapatacaksin. Yahu 5 hafta kalmis 4 puan yetiyor. İcerde kume dusen altayi yenip bir beraberlikle bu is tamam. İkili averajlar hem konya hem fener icin bizden yana. İki haneli puan farkiniz var. Hala kafalarda kuskular takima sallamalar. Zevk almaya bakin. Formalari hazirlayain. Adana macini kaybetse de sampiyonsun ulan

kayseriliyiz
Buradan sampiyonluk verirsek kimsenin yuzune bakacak yuzumuz kalmaz be kaldiramaz taraftar bu durumu 96 falan hikaye en baba travma bu olur Allah korusunVallaha yalan yok ben kendimi hazırladım.
Bu ruhsuzlukla 4 puan alamaz bu takım.
Dua edelim fb puan kaybetsin.

iso_4939
16.04.2022, 13:48
Yemin ediyorum bizim taraftarin bazilarini hastaneye kapatacaksin. Yahu 5 hafta kalmis 4 puan yetiyor. İcerde kume dusen altayi yenip bir beraberlikle bu is tamam. İkili averajlar hem konya hem fener icin bizden yana. İki haneli puan farkiniz var. Hala kafalarda kuskular takima sallamalar. Zevk almaya bakin. Formalari hazirlayain. Adana macini kaybetse de sampiyonsun ulan

Staddan geldigimden beri uykusuz gece gunduz is yerinde somurtkan aksi nalet bir suratla çalışıyorum..Boyle yorumlari gorunce moralim duzeliyor oruclu oldugum aklimagelip acikiyorum gulumseme istedigim artiyor ..eline saglik renktas inşallah inşallah.

nevzat61
16.04.2022, 13:54
Şampiyon takımın forum sitesine bak..

Son 5 haftaya 14 puan, hadi yendi diyelim bu akşam ( ki bu da şüpheli ) 11 puan fark ile giriyorsun.. kupadan sadece 4 puan uzakliktasın ve hâle bakın..kimse kusura bakmasın..bu sene ki muazzam başarımıza kimse gölge düşüremez..

bu sene kanırta kanırta şampiyon oluyoruz.. varsın loozer takım ve avaresi her hafta umutlansın.. onlar alışıklar, olmadıkları şampiyonluk kutlamalarına..:)

Yıllarca bekleyenler şimdi 2 3 hafta beklemeye tenezzül etmiyorlar..

orhan42
16.04.2022, 13:55
Vallaha yalan yok ben kendimi hazırladım.
Bu ruhsuzlukla 4 puan alamaz bu takım.
Dua edelim fb puan kaybetsin.

Şampiyon olduğumuzda burada olacak mısın ????

serdaracıl
16.04.2022, 13:55

Siopis dorukhan ve hamşik üçlüsüyle çıkmalıyız. Hem rakibi ısıran hem de topa hükmedecek adamlar bunlar. Dorukhan ve hamşik yaratıcı idimler. Siopis de arkalarını toparlar. İdeali bu. Bskasetas falan hikaye

orhan42
16.04.2022, 13:57
Şampiyon takımın forum sitesine bak..

Son 5 haftaya 14 puan, hadi yendi diyelim bu akşam ( ki bu da şüpheli ) 11 puan fark ile giriyorsun.. kupadan sadece 4 puan uzakliktasın ve hâle bakın..kimse kusura bakmasın..bu sene ki muazzam başarımıza kimse gölge düşüremez..

bu sene kanırta kanırta şampiyon oluyoruz.. varsın loozer takım ve avaresi her hafta umutlansın.. onlar alışıklar, olmadıkları şampiyonluk kutlamalarına..:)

Yıllarca bekleyenler şimdi 2 3 hafta beklemeye tenezzül etmiyorlar..
Kardeşim üşenmeden not alacağım..Bu takım şampiyonluğunu ilan ettiğinde etmediğini bırakmayan , gevşek gevşek konuşan , umudumuz kayboldu diye can sıkan , hocaya sallayan ne kadar gereksiz varsa hepsine sövüp , sapanlayıp üyelikten de çıkacağım..yeter da...yeter...

Timur Bey
16.04.2022, 13:58
Uğurcan

Peres-Hugo-Ahmetcan-Denswill

Dorukhan-Hamsik-Siopis

Visça-Djaniny-Waka

Dengeli oynayacaksak böyle bari çıkalım.

ensar_61
16.04.2022, 14:01
Bence bu kadar karamsar olmaya gerek yok.alacağımız iki puanın bile bizi şampiyon yapma ihtimali yüzde 90.bjknin fbye yenilmeyecegini düşünüyorum ama yine de kendi göbeğimizi kesmek için bu maçta en azından bir puan almalıyız

iso_4939
16.04.2022, 14:01
Hakikaten bu is hayirlisi ile sonuclansin yoksa ben dahil cogu kisi ruhsal bedensel sikintilara girecek o yuzden ads macini izlemiycem elim ayagim uyusuyor kendime ceza verdim

erenslash
16.04.2022, 14:04
maç sayısı belli alman gereken puan 4 ee buradan şampiyonluk verilmez artık verilirse bizim takım şike yapmış demektir büyük aptallık olur.

yani bu şu demek şampiyonuz . ama ciddiyetle oynamalıyız.

ama hocaya kızdığım konu şu sen 4 puan alsak yetiyor diyorsun gerek yok buna

biz kaç puan fark olursa olsun kazanmak için çıkıyoruz demen lazım

gerek yok buna

karışık duygular yaşanacak bir durum da yok

tamam ilk defa şampiyonluk duygusunu bizle tatacak hoca o yüzden onun için bir ilk bizim için de uzun süre sonra gelen bir şampiyonluk olacak

bunu anlarım duyguları da anlarım

ama korkma kendine gel ayakların yere bassın saçma sapan oyuncu değişiklikleri yapma yeter bize

yoksa Avcı hocam buralara snein sayende geldik

oyuncularına sahip çık ve onlara güven ilk günkü gibi kafan rahat olsun bu maçı çok rahat alırız bu maçta galip gelmek senin psikolojine bağlı sayın hocam

yaparsın kendine gel sadece

nevzat61
16.04.2022, 14:05
Kardeşim üşenmeden not alacağım..Bu takım şampiyonluğunu ilan ettiğinde etmediğini bırakmayan , gevşek gevşek konuşan , umudumuz kayboldu diye can sıkan , hocaya sallayan ne kadar gereksiz varsa hepsine sövüp , sapanlayıp üyelikten de çıkacağım..yeter da...yeter...

kötü oynar kazanır laf yaparlar. kötü oynar yenilir bu iş olmaz derler. iyi oynar yeneriz ilk yarı bok gibiydik derler. iyi oynar berabere kalırız hadi hocam buna ne uyduracaksın yen artık derler. ancak bir şey bilmezler..

derbi kaybetmedi, hocalarını kovdurttu, malum rakiplerine çift haneli farklar attı, hemde uzun süre,bitime 5 hafta kala 11 puan fark yaptı ( o da fb yenerse ) ,kupada finale koşuyor, ne olmasını bekliyoruz başka

arda.61
16.04.2022, 14:06
Foruma girdikçe insan stres oluyor. Ben şampiyon olacağımıza inanıyorum. Ama yorumlar karamsarlığa itiyor. Bir süre burayı okumasam daha iyi olacak..

Ertan1982
16.04.2022, 14:07
Millet niye strese giriyor.Sagliniz önemli.Sizin elinizden birsey gelmez .Is Futbolcularda ve Teknik Kadroda.
Siz sadece tribunden destek olabilirsiniz.Ordada taraftar sinfta kaliyor.Özelikle su avantci taraftar gruplari.Adam gibi islerini yapsinlar yada cekip gitsinler.Faydadan cok zarar sagliyorlar.

HOPA'LI TS'Lİ
16.04.2022, 14:13
Trabzonspor son 10 maçta 5 galibiyet alırken ; önümüzdeki haftalarda geçtiğimiz son 10 maçta 7 galibiyeti olan Antalyaspor,5 er galibiyeti bulunan Adana Demir ve Başakşehir,3 er galibiyeti olan Hatayspor ve Altay ile oynayacak.

Fenerbahçe son 10 maçta 7 galibiyet alırken ;önümüzdeki haftalarda geçtiğimiz son 10 maçta 5 galibiyeti olan Karamgümrük,3 galibiyeti olan Beşiktaş,2 şer galibiyeti olan Rizespor ve Gaziantep,1 er galibiyeti olan Göztepe ve Malatyaspor ile oynayacak.

Fenerbahçe tüm maçlarını kazandığı taktirde Trabzonsporun şampiyon olması için 4 puan alması gerekecek.

Kalan 5 maçta, kağıt üzerinde içeride oynayacağımız Altay maçı hariç 3 puan garanti diyemiyoruz. Altay da geride etten duvar kurmazsa tabi

Gaziantep veya Karagümrük maçlarından birini kazanıp bu işi %99 bitirecek ve düşmanların sesini kesecektik.

Sanırım Cuma akşamı şikebahçe farkı 8'e düşürecek ve Cumartesi akşamı üzerimize stresi yükleyecek. 20 puandan nerelere geldi fark. Bekler miydik bunu, tabi ki hayır?

Adana'dan en az 1 puanla dönmeliyiz. Puan puandır. Yenersek meydanda horona başlayabiliriz.

Üzüntü ve stresten sahurda mideme kramp girdi. 8.30'a kadar uyuyamadım.

Trabzonspor'lu olmak şu fani hayatın en büyük çilesi olsa gerek.

Kalan 5 maçta 4 puan alırız desek de, hepimizin içinde fısıldayarak dürten bir "acaba bu sene de mi olmayacak?" endişesi ve gerginliği var diye düşünüyorum. En azından bende var bu.

50 yaşından sonra mide spazmı, kalp sıkışması, baş ağrısı çekilmiyor dostlar

Ezcümle iş çok uzadı.

Umarım şampiyon olacağız.

EN ERKEN ŞAMPİYONLUK
REKOR PUANLA ŞAMPİYONLUK

Gibi anlamsız ve gereksiz söylemler bize zarar verdi.

Gereği var mıydı?

Hocanın şampiyon olmadık. Hiçbir şey kazanmadık sözleri daha faydalıydı. Böyle devam edilmeliydi.

Yüce Allah TS taraftarına sabır ve sakinlik ihsan eylesin.

En geç Altay maçında şampiyon olmalıyız.

Başak maçına kalırsa bize yedirmezler.

OrkHun
16.04.2022, 14:14
1 puan için oynamalıyız görüşüne sonuna kadar katılıyorum. bu takımın hücumcularının içi geçmiş durumda. karambol pozisyonu dışında bir şey bulamıyoruz.

peres-denswill-hugo-ahmetcan-puchacz
---dorukhan-berat-siopis---
-----------hamsik-------------
----------kouassi----------

böyle bir 11'le çıkıp olursa kontradan bir gol, olmazsa 0-0 kovalamalıyız. kalan maçlarda bir mağlubiyet hakkımız var, geri kalanından beraberlik koparmaya bakmalıyız bir şekilde.

HOPA'LI TS'Lİ
16.04.2022, 14:21
maç sayısı belli alman gereken puan 4 ee buradan şampiyonluk verilmez artık verilirse bizim takım şike yapmış demektir büyük aptallık olur.

yani bu şu demek şampiyonuz . ama ciddiyetle oynamalıyız.

ama hocaya kızdığım konu şu sen 4 puan alsak yetiyor diyorsun gerek yok buna

biz kaç puan fark olursa olsun kazanmak için çıkıyoruz demen lazım

gerek yok buna

karışık duygular yaşanacak bir durum da yok

tamam ilk defa şampiyonluk duygusunu bizle tatacak hoca o yüzden onun için bir ilk bizim için de uzun süre sonra gelen bir şampiyonluk olacak

bunu anlarım duyguları da anlarım

ama korkma kendine gel ayakların yere bassın saçma sapan oyuncu değişiklikleri yapma yeter bize

yoksa Avcı hocam buralara snein sayende geldik

oyuncularına sahip çık ve onlara güven ilk günkü gibi kafan rahat olsun bu maçı çok rahat alırız bu maçta galip gelmek senin psikolojine bağlı sayın hocam

yaparsın kendine gel sadece

Hoca'da da BJK maçından sonra stres oluşmuş ve panik başlamış. Maç sonrası verdiği röportajlarda bu rahat görülüyor.

Durumu toparlamak yine onun elinde

Sivas Adana'da kazandıysa sen de kazanabilirsin.

Fakat Ahmetcan ve Vakemeyi kesme artık sevgili Hocam

Cornelius'u değil Caniniyi çıkarsaydın dün ikinci yarı daha hayırlı olacaktı.

Son olarak ciğersiz Siopis'e mutlaka yer açmalısın ilk 11'de

Uğurcan
Peres-Ahmetcan-Hugo-Denswil
Siopis-Hamsik
Dorukhan-Visca-Vakeme
Cornelius

İşte benim son 5 maçtaki 11 tercihim

HOPA'LI TS'Lİ
16.04.2022, 14:24
1 puan için oynamalıyız görüşüne sonuna kadar katılıyorum. bu takımın hücumcularının içi geçmiş durumda. karambol pozisyonu dışında bir şey bulamıyoruz.

peres-denswill-hugo-ahmetcan-puchacz
---dorukhan-berat-siopis---
-----------hamsik-------------
----------kouassi----------

böyle bir 11'le çıkıp olursa kontradan bir gol, olmazsa 0-0 kovalamalıyız. kalan maçlarda bir mağlubiyet hakkımız var, geri kalanından beraberlik koparmaya bakmalıyız bir şekilde.

Psikolojik eşik Adana deplasmanı

1 puan kötü olmaz.

Yenilgi takım ve teknik kadroda panik havası yaratabilir ve Antalya gibi yine bir Çin seddi daha kuracak takım karşısında zorlanabiliriz. İkinci devrenin en çok puan toplayan takımlarından biri

Altay-3 puan
Diğer 4 maç-1 puan (daha fazla alırız kanımca)

Bunu yapamıyorsak kapatalım bu kulübü
İnsanlar daha fazla işkence çekmesin.

HOPA'LI TS'Lİ
16.04.2022, 14:27
Bence bu kadar karamsar olmaya gerek yok.alacağımız iki puanın bile bizi şampiyon yapma ihtimali yüzde 90.bjknin fbye yenilmeyecegini düşünüyorum ama yine de kendi göbeğimizi kesmek için bu maçta en azından bir puan almalıyız

BJK sahasında şikebahçeye yenilmez gibi duruyor ama derbi bu belli olmaz.

Biz Altay maçına kadar 4 puanı alıp fişi çekmeliyiz.

BJK yener ya da berabere kalırsa bize en fazla 1 galibiyet bile yetecek.

nevzat61
16.04.2022, 14:29
Kalan 5 maçta, kağıt üzerinde içeride oynayacağımız Altay maçı hariç 3 puan garanti diyemiyoruz. Altay da geride etten duvar kurmazsa tabi

Gaziantep veya Karagümrük maçlarından birini kazanıp bu işi %99 bitirecek ve düşmanların sesini kesecektik.

Sanırım Cuma akşamı şikebahçe farkı 8'e düşürecek ve Cumartesi akşamı üzerimize stresi yükleyecek. 20 puandan nerelere geldi fark. Bekler miydik bunu, tabi ki hayır?

Adana'dan en az 1 puanla dönmeliyiz. Puan puandır. Yenersek meydanda horona başlayabiliriz.

Üzüntü ve stresten sahurda mideme kramp girdi. 8.30'a kadar uyuyamadım.

Trabzonspor'lu olmak şu fani hayatın en büyük çilesi olsa gerek.

Kalan 5 maçta 4 puan alırız desek de, hepimizin içinde fısıldayarak dürten bir "acaba bu sene de mi olmayacak?" endişesi ve gerginliği var diye düşünüyorum. En azından bende var bu.

50 yaşından sonra mide spazmı, kalp sıkışması, baş ağrısı çekilmiyor dostlar

Ezcümle iş çok uzadı.

Umarım şampiyon olacağız.

EN ERKEN ŞAMPİYONLUK
REKOR PUANLA ŞAMPİYONLUK

Gibi anlamsız ve gereksiz söylemler bize zarar verdi.

Gereği var mıydı?

Hocanın şampiyon olmadık. Hiçbir şey kazanmadık sözleri daha faydalıydı. Böyle devam edilmeliydi.

Yüce Allah TS taraftarına sabır ve sakinlik ihsan eylesin.

En geç Altay maçında şampiyon olmalıyız.

Başak maçına kalırsa bize yedirmezler.

Yani tuttuğunuz takıma 5 maçta 3 puan garanti diyemezken, şikecilerin 18 puan garanti mi diyorsunuz..bjk deplasmanı olmasına rağmen..ki Rize deplasmanı da şüpheli iken..

Bu ruh halinizi ,pek sağlıklı bulmuyorum..

HOPA'LI TS'Lİ
16.04.2022, 14:30
Sonuca ulaşmamız için rakiplerin tüm skorları aleyhimize olsa dahi 4 puan kaldı. Hücum anlamında son maçlarda karşılaşacağımız en güçlü rakip, hedefleri var ve yenmek zorundalar. Uğurcan'ın ve savunmamızın gününde olmasına ihtiyacımız olduğu gibi sene başındaki sakin sabırlı futbolumuza dönmemiz için de bir şans bu maç. Bu maç sonunda oluşabilecek en kötü senaryoda puan farkı 8'e düşer, en iyi senaryoda şampiyonuz.
Rakibin kalecisi Muriç, Assombalonga, Erhun ve Tayyip kart sınırında.

Bu hafta kart görseler iyi olur.

kayseriliyiz
16.04.2022, 14:32
Şampiyon olduğumuzda burada olacak mısın ????Her halükarda buradayım.
Tekrar ediyorum bu ruhsuzluk devam ettikçe şampiyon olamayız.
Çok hafife alıyorsunuz bazı durumları.
Olasılığı yüksek bir adana mağlubiyeti sonrası farkın 8e düşme ihtimali yüksek.
Sonra geriye sadece 4 maç kalıyor, bu maçlarda artık teşvik şike ne ararsan olacak.
5 haftadır durun daha olmadık yazdım burada, herkeste bu iş bitti bilmem ne havası.
Bakın futbol şakaya gelmez, özellikle Türkiye'de .
Ayaklar yere basmazsa, fb'nin muhteşem geri dönüş hikayesini izleriz hep beraber.

HOPA'LI TS'Lİ
16.04.2022, 14:34
Yani tuttuğunuz takıma 5 maçta 3 puan garanti diyemezken, şikecilerin 18 puan garanti mi diyorsunuz..bjk deplasmanı olmasına rağmen..

Bu ruh halinizi ,pek sağlıklı bulmuyorum..

Mantık olarak ben de geldiğim ruh halimi sağlıklı bulmuyorum ve bundan hoşnut değilim lakin şikecilerin fikstürü BJK maçı haricinde 15 puan banko. İçeride oynayacakları FKG maçını Volkan hediye eder. Belki Karbonat Erol Kadıköy'den puanla dönebilir ama hakemler izin verir mi?!

1 aydır kazanamayan bir takım
6 maçta 1 galibiyet
Kalan 5 maçın Altay hariç hepsi zor
Garanti maç yok
Altay bile son 10 maçlık periyotta çıkışta
Dua edelim bizim şampiyonluk Altay maçına kadar garanti olsun.
Hele de Başak maçına kaldıysa geçmiş olsun.
Emre k.çını yırtar.

ffırtına
16.04.2022, 14:36
Hamsik'li Bakasetas'lı orta saha olmaz..

Siopis, Dorukhan ilk 11'e yazacağım ilk oyuncular.. Bakasetas ilk 10 haftanın ekmeğini çok yedi son 10 haftadır yolları oynuyor halen daha gereksiz bi Bakasetas tutkusu var ..

Semih AYDIN
16.04.2022, 14:36
Maçın favorisi biziz. Adana Demir Karagümrük gibi yaramayacaktır. Bu da bizim oyunumuzu daha iyi oynamamızı sağlayacak.

nevzat61
16.04.2022, 14:40
Her halükarda buradayım.
Tekrar ediyorum bu ruhsuzluk devam ettikçe şampiyon olamayız.
Çok hafife alıyorsunuz bazı durumları.
Olasılığı yüksek bir adana mağlubiyeti sonrası farkın 8e düşme ihtimali yüksek.
Sonra geriye sadece 4 maç kalıyor, bu maçlarda artık teşvik şike ne ararsan olacak.
5 haftadır durun daha olmadık yazdım burada, herkeste bu iş bitti bilmem ne havası.
Bakın futbol şakaya gelmez, özellikle Türkiye'de .
Ayaklar yere basmazsa, fb'nin muhteşem geri dönüş hikayesini izleriz hep beraber.

Bence siz iç dunyanızda "fb nin muhteşem geri dönüş hikâyesini " şu an yaşıyorsunuz zaten..

HOPA'LI TS'Lİ
16.04.2022, 14:40
Hamsik'li Bakasetas'lı orta saha olmaz..

Siopis, Dorukhan ilk 11'e yazacağım ilk oyuncular.. Bakasetas ilk 10 haftanın ekmeğini çok yedi son 10 haftadır yolları oynuyor halen daha gereksiz bi Bakasetas tutkusu var ..

Uğurcan
Siopis-Dorukhan
Visca-Ömür-Vakeme
Cornelius

Timur Bey
16.04.2022, 14:41
Hadi tamam şikeciler ya da Konya takılacak bir yerde, bu takım neden 4 maçtır kazanamıyor? Yani kendi işimizi bitirmek yerine o buna yenilir biz de bunu yeneriz demek kolay. Fakat takım dediklerimizi yapacak kadar hazır mı?

Gümrük maçının hiçbir açıklaması yok. Şampiyon takım gibi oynayıp yenecektin. Lafta şampiyonuz, her hafta üç beş atacağız ama bu oyunun zerresi yok. Burada birbirimizi kıracağımıza yönetime ve futbolculara kızalım. Oyunu oynayan taraftar değil. Bjk maçı için Almanyadan uçaklarla insanlar gelmiş. Sen napıyorsun hantal bir oyunla beraberliğe güzel diyorsun.

Yönetim ve hoca kendine gelip takımı da uyarıp kampa almalı. Aynı mantalite ile gidersek Altay harici maç kazanma şansımız çok düşük.

Takıma gerekirse izin verme, herkes üstüne düşünün farkına varsın. Bu kadar laubalilik yeter.

ffırtına
16.04.2022, 14:41
Bu sezon bizim açımızdan ders niteliğinde oldu, şunu gördük ki bu takım son haftalara 5-6 puan farkla dahi girse önümüzdeki senelerde yine de şampiyonluğu verebilir intibası uyandı.. 5 maç 15 puan var en yakın takipçiyle aranda 11 puan fark var yine aklımızda bin bir türlü düşünce.. Bu sene şampiyon olduk ama önümüzdeki senelerde lige ambargo koyarız balonu patladı gibi o yüzden bu senenin şampiyonluğunu doyasıya kutlayın..

kayseriliyiz
16.04.2022, 14:53
Bence siz iç dunyanızda "fb nin muhteşem geri dönüş hikâyesini " şu an yaşıyorsunuz zaten..Benim birşey yazdığım yok abi.
Dereyi görmeden paçayı sıvayanlardan olmadım hiç.
Bazı taraftarlarımızın halı, inşaat bitmeden ben zengin oldum diyen müteahhit misali.
O inşaatın anahtarı teslim edilmeden para sana nasıl gelmiyorsa, burada da matematiksel olarak garantilemedikçe, ben oldum demeyeceksin.
Temkinli davranacaksın, çünkü o inşaat cökebilir.
Ben takım ve hoca'da inanılmaz bir ruh hâli seziyorum.
Misal dün maç sonu, biz şampiyonuz diyen hoca, bu sefer yok 4 puan ihtiyacımız var bilmem ne gibi saçma baskı oluşturacak demeç verdi.
Buradan bu şampiyonluk verilirse kimse oturduğu koltukta duramaz, herkes aklını başına alacak.
Hoca, oyuncular, yönetim, taraftar anlamalı bu iş şakaya gelmez.
Durduk yere fb'ye teşvik şike imkânı verdik, kendimizi zor duruma soktuk.
Kalan 5 maçın hangisi garanti diyebiliyoruz?
Ben negatif felan değilim, gerçekçiyim.
Herşey den önce temkinliyim.

Gökhan Balcı
16.04.2022, 15:04
Çok eleştiri alıyor ama bence bunu en az hak eden kişilerden biri ömür. Çocuk oyunda olduğu süreçte elinden ne gelirse yapmaya çalışıyor. Bir önceki maçtaki şut tercihleri kötüydü ama deneyen de kendisinden başka kimse yoktu. En azından artık eskisi gibi saklanmıyor. Ve hareketli oluşu da bizim için ciddi bir artı. Ve süper lig artık herkesin her şeyiyle mücadele ettiği evreye girdiğinden hareketsiz oyuncularla rakiplerle baş etmemiz çok zor. Çünkü herkes yüzde yüzünü kullanıyor artık. Şu an yüzde yüzünü kullanmayan bir biz varız onun da kadro yapısıyla gayet de ilgisi olduğunu düşünüyorum. Kadro yaşlı bir kadro ve sadece kaliteyle iş çözmek zorlaştı. Ama savunmayı sağlam tutarsak rakip kaleye yüklendiğimiz her durumda bireysel kalitesi fazla olan bizim takımımızın artısı daha fazla olacaktır. Adana deplasmanı hiç kolay bir deplasman değil sağlam orta saha ile maça çıkmak elzem burada. Rakibin çok ciddi hücum tehditi var ve biz buna karşılık veremezsek sorun yaşarız. Dorukhan Siopis sağlam bir orta saha olur ama bu durumda hamsiki kullanmazsak kalitemiz düşer öte yandan sadece Siopis hamsik ile çıkarsak on numara ömür ün olması gerekir çünkü adana üzerimize geldiğinde hızlı çıkmaya ihtiyacımız olacak. Bu durumda dorukhan da sağ bek olarak çıkmalı tabii. İleride de djaniny olur bu oyun anlayışı olacaksa. Her ne yapacaksak bir mantık dahilinde yapmamız gerekiyor. Artık sahada akılsız ve güçsüz adamlar görmek istemiyorum ben. Abdullah Avcı takımları böyle oynamazlar. Kendimize gelirsek pekala kazanabileceğimiz bir maç ama ne kadar doğru hamleler yapacağız o önemli. Birkaç haftaya kadar sık sık dile getirdiğimiz maç maç gidiyoruz söyleminin geri dönmesi gereken maç da bu maç ayrıca. Kibirden arınmak yaptığın hatayı kabul edip telafi etmeye çalışmak bundan sonra doğru olandır

serkanholep
16.04.2022, 15:05
Puan farkının nasıl bu kadar açıldığını kimse anlayamadı bu sene.

Çok baskın ve mükemmel ooynadığımız maç sayısı 5-6 yı geçmez.

Bizim için çok da önemli değildi iyi oyun, baskın oynamak. 3 puan alalım yeter. Mantıklı olan da bu zaten.

Ama açık söylemek gerek bjk,gs,fb bizden daha fazla sayıda maçta baskın oynamıştır. Sonuca dönüştüremediler ve akıl yoktu oyunlarında.

Bizim ise hem şans hem de akıllı oyun.

Sanki son maçlarda akıllı oyunu bıraktık gibi. Çok fazla kaybettiğimiz birşey yok. Şampiyon olacağız.

Benim tasam önümüzdeki yıllar için. Bazı oyuncularla iyi satışlar yaparak yolları ayırmamız gerekiyor.

Atletik bir takım değiliz maalesef. Uğurcan, Baka, Cornelius ile iyi satış miktarları ile yollar ayrılmalı. Ve yeni takım için bütçe oluşturulmalı.

serkanholep
16.04.2022, 15:09
Bu maça kesinlikle Siopis,Dorukhan ortasahası ile başlamalıyız

Waka, Visca kenarları olmalı. Forvet de Djaniny.

Arda'
16.04.2022, 15:13
Berabere biter

lazibere
16.04.2022, 15:15
Top oynamadan çok puanlar almıştık, şimdi de top oynamadan puan alamıyoruz. Değişen tek şey, sonuç. Bu kadro 20 puan farkla öndeyken şiir gibi top oynaması gerekiyorken puan farkını eritmeye başladıysa sıkıntı ciddi demektir. Kimse kendini kandırmasın. Kaliteli oyun oynamıyorduk ve sadece skor alıyorduk. Forum içinde bu konuda 10 larca yazı yazdım, yaklaşan tehlike işte buydu

Şampiyon olmamak demek kulubun kapısına kilit vurması demektir iş o noktaya gitmeyecek de , ben Trabzonspor taraftarıyım, bana düşmanlarımı sevindirecek pozisyona sokmaya hakkın yok. madem bir şekilde arayı açtın bu işi bitireceksin.. Acaba sorusunu bile soruyorsak kendimize bir bildiğimiz var demektir. Kötü oynuyoruz, kötü kadro ile maça çıkıyoruz. Strese girdik ve sitrese girmeye de devam ediyoruz

HOPA'LI TS'Lİ
16.04.2022, 15:17
Hadi tamam şikeciler ya da Konya takılacak bir yerde, bu takım neden 4 maçtır kazanamıyor? Yani kendi işimizi bitirmek yerine o buna yenilir biz de bunu yeneriz demek kolay. Fakat takım dediklerimizi yapacak kadar hazır mı?

Gümrük maçının hiçbir açıklaması yok. Şampiyon takım gibi oynayıp yenecektin. Lafta şampiyonuz, her hafta üç beş atacağız ama bu oyunun zerresi yok. Burada birbirimizi kıracağımıza yönetime ve futbolculara kızalım. Oyunu oynayan taraftar değil. Bjk maçı için Almanyadan uçaklarla insanlar gelmiş. Sen napıyorsun hantal bir oyunla beraberliğe güzel diyorsun.

Yönetim ve hoca kendine gelip takımı da uyarıp kampa almalı. Aynı mantalite ile gidersek Altay harici maç kazanma şansımız çok düşük.

Takıma gerekirse izin verme, herkes üstüne düşünün farkına varsın. Bu kadar laubalilik yeter.

BJK maçında Hoca korkak oynattı. Beraberliğe sevindi.
1-0 öndesin. Rakip penaltı kaçırmış. Kısa süre sonra soldan adam dalga geçer gibi inerek çakıyor.
Gaziantep deplasmanında şans yoktu. Kornelyusun kafasının gol olmaması mucizeydi.
Karagümrük maçında ilk devre hatalı oyuncu tercihleri ve uyuşuk bir oyun

Kendine gel Sn. Avcı
20 puan farkı yapan da sendin.
Takımı kampa al.
Psikolojik olarak son 5 maça hazırla
38 yıl sonra bizim hayallerimizi yıkıp kalpten götürme lütfen
Rize maçından sonra biraz ciddiyet olsa dün akşam bu iş bitmişti.
Yok en erken şampiyonluk, yok rekorlar, yok şampiyon olduk derken geldiğimiz noktaya bakın
Trabzonspor 33 maçta sadece 2 kez yenildi ama son 6 maçta sadece 1 kez kazandı.
Kalan 5 maçı da alacak güçtesiniz.
Şike ve teşvik primine açık kapı bırakmadan bitirin bu işi
Adana'dan en az 1 puan, Antalya'dan 3 al. Tersi de olabilir. Kabulümüzdür.
TFF'nin işi belli olmaz. BJK maçını tekrar oynatabilir (Ali Koç ve fb'li siyasilerin baskısıyla)

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 15:27
Adana açık oynayıp kazanmak için üzerimize gelecek deplasmanda böyle oynayan oynamak zorunda olan daha doğrusu tüm takımları yendik. Açık oynayan takımlara karşı affetmiyoruz. İnşallah sakatlık çıkmadan şu maçı alır geçeriz.

Sacit
16.04.2022, 15:30
uğurcan'a da bir uyarı yapılsın artık

akıl almaz topları çıkarıyor ama arada saçmalıyor
topu izlemek yerine topa uç bakalım ne oluyor

topa uçmadan nasıl kurtaracaksın
son haftalarda sadece izliyorsun

hofsaale
16.04.2022, 15:34
peres----ahmet---hugo---denswill
--------dorukhan--siopis----------
visca--------hamsik-------kouassi
---------------djaniny--------------

ilk yari rakibi yor, ikinci yari sok cornelius ve tony yi fisi cek....

top ads da olacaktir,,baskili oynayacaklardir...tony 90 dkk oynamamali...

HOPA'LI TS'Lİ
16.04.2022, 15:42
Fb maçı dahil duran toplardan ve yan toplardan kritik pozisyonlar verdik. Bunlar pahalıya mal oldu.

Frikik ve kornerlere aman dikkat Avcı Hocam.

Umarım bizim oyuncular ve teknik kadro, Cuma akşamı şb farkı 8'e indirdiğinde panikleyip maçta bocalamaz.

Timur Bey
16.04.2022, 15:46
BJK maçında Hoca korkak oynattı. Beraberliğe sevindi.
1-0 öndesin. Rakip penaltı kaçırmış. Kısa süre sonra soldan adam dalga geçer gibi inerek çakıyor.
Gaziantep deplasmanında şans yoktu. Kornelyusun kafasının gol olmaması mucizeydi.
Karagümrük maçında ilk devre hatalı oyuncu tercihleri ve uyuşuk bir oyun

Kendine gel Sn. Avcı
20 puan farkı yapan da sendin.
Takımı kampa al.
Psikolojik olarak son 5 maça hazırla
38 yıl sonra bizim hayallerimizi yıkıp kalpten götürme lütfen
Rize maçından sonra biraz ciddiyet olsa dün akşam bu iş bitmişti.
Yok en erken şampiyonluk, yok rekorlar, yok şampiyon olduk derken geldiğimiz noktaya bakın
Trabzonspor 33 maçta sadece 2 kez yenildi ama son 6 maçta sadece 1 kez kazandı.
Kalan 5 maçı da alacak güçtesiniz.
Şike ve teşvik primine açık kapı bırakmadan bitirin bu işi
Adana'dan en az 1 puan, Antalya'dan 3 al. Tersi de olabilir. Kabulümüzdür.
TFF'nin işi belli olmaz. BJK maçını tekrar oynatabilir (Ali Koç ve fb'li siyasilerin baskısıyla)

Bjk maçı tekrarı yüzde 90 olmaz. Velev ki olursa amaç zaten yine şike yine teşvik demektir. Kararı muhtemelen bizim Adana ve Antalya maçlarına göre verecekler. Bu ligden ve ülke siyasetinden her şey beklenir.

HOPA'LI TS'Lİ
16.04.2022, 15:48
Bjk maçı tekrarı yüzde 90 olmaz. Velev ki olursa amaç zaten yine şike yine teşvik demektir. Kararı muhtemelen bizim Adana ve Antalya maçlarına göre verecekler. Bu ligden ve ülke siyasetinden her şey beklenir.

Bunların alayı TS düşmanı
Size katılıyorum.
Adana ve Antalya maçlarındaki puan durumuna göre karar verecekler.
Oysa beklemek için bir sebep yok normal şartlarda

HOPA'LI TS'Lİ
16.04.2022, 15:49
Trabzonspor'umuz Adana Demir'i taraftarı önünde yenip düşmanları susturmalı ve camiasını rahatlatmalıdır.

Yapabilir mi, evet.

1 puanla dönmek de kötünün iyisi olur.

Onur Erçetin
16.04.2022, 15:56
Devre arasında kaliteli bir sol bek almış olsalardı şuan şampiyonluğu kutluyor olacaktık.Elimizdeki sol bekler 2.lig seviyesinde.

Puchacz berbat adam.İsmail öyle.Yusuf zaten sol bek değil.Trondsen idare ediyordu o da sakatlandı.

Bir de transfer komitesi iyi deyip duruyorlar.Bilinen adamları getirmekten başka bir işe yaradıkları yok.Puchacz kadar dengesiz oynayan,tekniği vasat,defansı kötü,ortaları berbat bir adamı getirtip başımıza bela ettiler.

O çok eleştirdiğimiz Caner Erkin gelmiş olsaydı maçlarda bu kadar zorlanmazdık.Orta açamıyoruz arkadaş.Peres zaten orta konusunda berbat bir bek.Solda da orta açan adam olmayınca sıkıntı oluyor.

Waka dışında orta kesen oyuncu yok takımda.Visca da arada kesiyor ama fazla değil.

serdaracıl
16.04.2022, 15:59
Uğurcan
Siopis-Dorukhan
Visca-Ömür-Vakeme
Cornelius

10 noya hamsik yaz.
—-siopis—-dorukhan
———hamsik

Oğuzhan Fidan
Bunların alayı TS düşmanı
Size katılıyorum.
Adana ve Antalya maçlarındaki puan durumuna göre karar verecekler.
Oysa beklemek için bir sebep yok normal şartlarda

Öyle bişey yapamazlar infial olur.

nevzat61
Benim birşey yazdığım yok abi.
Dereyi görmeden paçayı sıvayanlardan olmadım hiç.
Bazı taraftarlarımızın halı, inşaat bitmeden ben zengin oldum diyen müteahhit misali.
O inşaatın anahtarı teslim edilmeden para sana nasıl gelmiyorsa, burada da matematiksel olarak garantilemedikçe, ben oldum demeyeceksin.
Temkinli davranacaksın, çünkü o inşaat cökebilir.
Ben takım ve hoca'da inanılmaz bir ruh hâli seziyorum.
Misal dün maç sonu, biz şampiyonuz diyen hoca, bu sefer yok 4 puan ihtiyacımız var bilmem ne gibi saçma baskı oluşturacak demeç verdi.
Buradan bu şampiyonluk verilirse kimse oturduğu koltukta duramaz, herkes aklını başına alacak.
Hoca, oyuncular, yönetim, taraftar anlamalı bu iş şakaya gelmez.
Durduk yere fb'ye teşvik şike imkânı verdik, kendimizi zor duruma soktuk.
Kalan 5 maçın hangisi garanti diyebiliyoruz?
Ben negatif felan değilim, gerçekçiyim.
Herşey den önce temkinliyim.

Tâbi ki durumumuz dört dörtlük değil.. ancak dün akşam Karagümrük maçında oynadığımız ikinci yarıyı bu ligde oynayacak kaç takım var.. gönül isterdi ki 90 dk aynı enerjiyi yansıtalım ,ancak yaş ortalamasını düşünürsek bunun mümkün olmadığını görüyoruz..

Takımımız iyi yolda ben güveniyorum, şampiyonluk yolunda sezon sonlarında bu tip düşüşler olabilir..sakin kalmak gerekiyor hem takım hem taraftar olarak..

S.ÖZKAN
16.04.2022, 16:12
Biz dün karagumruk maçının ikinci yarısında oynadığımız oyunu kalan maclarmizda oynayalım,kalan maclarda en az 12 puan aliriz. Yalnız her maç 1 topumuz direkten dönüyor.

kayseriliyiz
16.04.2022, 16:49
Tâbi ki durumumuz dört dörtlük değil.. ancak dün akşam Karagümrük maçında oynadığımız ikinci yarıyı bu ligde oynayacak kaç takım var.. gönül isterdi ki 90 dk aynı enerjiyi yansıtalım ,ancak yaş ortalamasını düşünürsek bunun mümkün olmadığını görüyoruz..

Takımımız iyi yolda ben güveniyorum, şampiyonluk yolunda sezon sonlarında bu tip düşüşler olabilir..sakin kalmak gerekiyor hem takım hem taraftar olarak..Tamam abi haklısın, fakat ne gerek vardı birden bire şampiyonuz falan demeye.
Durduk yere ayaklar yerden kesildi, ahengimiz bozuldu.
Artık bu takım 5 maçtan 4 puan alır diyemiyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
16.04.2022, 16:59
Barış Yurduseven (TRTSPOR):

Sosyal medyada A.Avcı için 2028-2019 sezonunda son haftalarda 8-9 puan öndeyken kaybettiği şampiyonluk benzeri yorumlar yapılmasını doğru bulmuyorum. Böyle bir durum söz konusu değil. Trabzonspor'un şu an geldiği nokta ve kaybettiği puanlar normal. Bu kadar çok puan farkı ister istemez oyuncularda rahatlık getirir. Trabzonspor kazanamasa da kaybetmiyor. Her puan değerli

HOPA'LI TS'Lİ
16.04.2022, 17:00
Biz dün karagumruk maçının ikinci yarısında oynadığımız oyunu kalan maclarmizda oynayalım,kalan maclarda en az 12 puan aliriz. Yalnız her maç 1 topumuz direkten dönüyor.

BJK-22
TS-19

topu direkten dönmüş bu sezon
2019-2020'de de 28 veya 29 idi bizim

HOPA'LI TS'Lİ
16.04.2022, 17:01
Devre arasında kaliteli bir sol bek almış olsalardı şuan şampiyonluğu kutluyor olacaktık.Elimizdeki sol bekler 2.lig seviyesinde.

Puchacz berbat adam.İsmail öyle.Yusuf zaten sol bek değil.Trondsen idare ediyordu o da sakatlandı.

Bir de transfer komitesi iyi deyip duruyorlar.Bilinen adamları getirmekten başka bir işe yaradıkları yok.Puchacz kadar dengesiz oynayan,tekniği vasat,defansı kötü,ortaları berbat bir adamı getirtip başımıza bela ettiler.

O çok eleştirdiğimiz Caner Erkin gelmiş olsaydı maçlarda bu kadar zorlanmazdık.Orta açamıyoruz arkadaş.Peres zaten orta konusunda berbat bir bek.Solda da orta açan adam olmayınca sıkıntı oluyor.

Waka dışında orta kesen oyuncu yok takımda.Visca da arada kesiyor ama fazla değil.

Puhaş, Koita, Köybaşı ve Mallı ile yollar ayrılmalı

Yusuf BALCI
16.04.2022, 17:03
Barış Yurduseven (TRTSPOR):

Sosyal medyada A.Avcı için 2028-2019 sezonunda son haftalarda 8-9 puan öndeyken kaybettiği şampiyonluk benzeri yorumlar yapılmasını doğru bulmuyorum. Böyle bir durum söz konusu değil. Trabzonspor'un şu an geldiği nokta ve kaybettiği puanlar normal. Bu kadar çok puan farkı ister istemez oyuncularda rahatlık getirir. Trabzonspor kazanamasa da kaybetmiyor. Her puan değerli

sahadaki oyun planını, oyuncu seçimlerini, oyuncuların performanslarını görmesek inanacağız buna.

kötü hava yaratmak tabii ki iyi değil. ancak fb maçında 10 kişi kalmış rakibe karşı oynanan pısırık oyunun cezasını çekiyoruz 4 haftadır. o hafta fişi çekecektik. bütün şartlar da oluşmuştu.

ben elimden gelen desteği veriyorum. şampiyon olamasaydı da çok umurumda olmazdı. iyi gün taraftarı değilim. ama şu son 5-6 haftalık performansın izahı yok. rehavet ile açıklanamaz bunlar.

hani tony imzalıyordu? ne oldu o iş? bana göre sahadaki futbolun bu denli kötü olmasında saha dışı etkenler de var. futbolcuların performansının bu denli düşmesi hiç iyiye alamet değil.

Kadir Aydın
16.04.2022, 17:47
Trabzonspor'umuz Adana Demir'i taraftarı önünde yenip düşmanları susturmalı ve camiasını rahatlatmalıdır.

Yapabilir mi, evet.

1 puanla dönmek de kötünün iyisi olur.

Abi nereye yeniyorsun ya gözünüzü seveyim, biraz gercekci düsünün.

Sonra hayal kirikligi yasiyorsunuz.

Kadir Aydın
16.04.2022, 17:49

Hangi oyun? ikinci yari maglubiyetin atesiyle sacma sapan saldiran, bombos orta yapan bir takim vardi.

Adana‘ya da böyle oynarsan Karabük‘ün kacirdiklarini kacirmaz, cenazemizi kaldirirlar.

Ozan Yazıcı
16.04.2022, 17:56
Millet puan farkına çok güveniyor ama takımın da hocanın da kötü hikayeleri var geçmişte. Genç kardeşlerimiz bizim jenerasyonun psikozlarını anlayamaz. Hoca da takım da kaç haftadır bizi tekrar tekrar bu psikolojiye itiyor.

Timur Bey
16.04.2022, 17:57
Yalnız Altay bugün Akbile karşı iyi direndi. Biraz becerikli olsalar kazanabilirlerdi. Olur da karşımıza ligde kalma şansıyla çıkarsalar başımızı ağrıtabilirler.

kaçarava
16.04.2022, 18:03
Yalnız Altay bugün Akbile karşı iyi direndi. Biraz becerikli olsalar kazanabilirlerdi. Olur da karşımıza ligde kalma şansıyla çıkarsalar başımızı ağrıtabilirler.

Bi de 5li defans oynuyorlar. Bir bunlar eksikti. Valla sinirlerim bozuldu :D

Gökhan Balcı
16.04.2022, 18:29
Dün oynadığımız ne futboldu ne de risk almak. Biz dün intihar ettik ama karagümrük sandalyeyi çekemedi altımızdan. Baskın futbol oynamanın yolu buysa hiç taktik kasmaya gerek yok yolla ileri kim varsa boş bırak orta sahayı atarsa senindir girmezse onun. Dün oynadığın baskın oyunu rakibe bu kadar net pozisyon vererek oynayacaksan hiç oynama. Dengeli bir oyunla senin özel oyuncuların iş çözer zaten yeter ki diri bir orta saha ile oyna. Ayrıca hoca dün dört puan kaldı falan diyor ama kendisi Allah'a emanet üç puan almaya çalışıyor. Bariz şekilde stresinin kurbanı oluyor şu an. Bir puanı kötü görmeyen takım, takım savunmasından ödün vermez. Çünkü dünkü oyun pekala bugünkü ihtiyacımız olan puanı beşte tutabilirdi. Hocanın sakinleşmesi ve kendi özüne dönmesi gerekiyor. Belki adana demir maçı ile buna başlayabiliriz çünkü maçın başından itibaren dengeden şaşmamamız gereken bir maç oynayacağız.

TekfurÇayır 61
16.04.2022, 18:40
sahadaki oyun planını, oyuncu seçimlerini, oyuncuların performanslarını görmesek inanacağız buna.

kötü hava yaratmak tabii ki iyi değil. ancak fb maçında 10 kişi kalmış rakibe karşı oynanan pısırık oyunun cezasını çekiyoruz 4 haftadır. o hafta fişi çekecektik. bütün şartlar da oluşmuştu.

ben elimden gelen desteği veriyorum. şampiyon olamasaydı da çok umurumda olmazdı. iyi gün taraftarı değilim. ama şu son 5-6 haftalık performansın izahı yok. rehavet ile açıklanamaz bunlar.

hani tony imzalıyordu? ne oldu o iş? bana göre sahadaki futbolun bu denli kötü olmasında saha dışı etkenler de var. futbolcuların performansının bu denli düşmesi hiç iyiye alamet değil.
Dediğin gibi, bu iş taktikle, oyuncu seçimiyle kısaca Avcı’nın performansıyla açıklanacak iş değil. Neşeli şenşakrak çıkıp stressiz performans gösterecekleri maçlarda seyrettiğimiz şey soru işareti... Mesele her ne ise lig bitmeden çözülsün de kafamız rahat etsin.

makbernatsu
16.04.2022, 18:46
beraberlikleri hiç sevmesemde şuana kadar berabere bitmesini istediğim tek maç adana deplasmanı...kandırmayın kendinizi bizim takım şu görüntüsüyle 1 puandan fazlasını alamaz...1 puan yeter bize..sonrasında kendi evimizde antalyayı yener bitiririz işi inşallah..

kayl
16.04.2022, 18:48
Dün oynadığımız ne futboldu ne de risk almak. Biz dün intihar ettik ama karagümrük sandalyeyi çekemedi altımızdan. Baskın futbol oynamanın yolu buysa hiç taktik kasmaya gerek yok yolla ileri kim varsa boş bırak orta sahayı atarsa senindir girmezse onun. Dün oynadığın baskın oyunu rakibe bu kadar net pozisyon vererek oynayacaksan hiç oynama. Dengeli bir oyunla senin özel oyuncuların iş çözer zaten yeter ki diri bir orta saha ile oyna. Ayrıca hoca dün dört puan kaldı falan diyor ama kendisi Allah'a emanet üç puan almaya çalışıyor. Bariz şekilde stresinin kurbanı oluyor şu an. Bir puanı kötü görmeyen takım, takım savunmasından ödün vermez. Çünkü dünkü oyun pekala bugünkü ihtiyacımız olan puanı beşte tutabilirdi. Hocanın sakinleşmesi ve kendi özüne dönmesi gerekiyor. Belki adana demir maçı ile buna başlayabiliriz çünkü maçın başından itibaren dengeden şaşmamamız gereken bir maç oynayacağız.
Adana demirspor u biraz inceleyelim o zaman stoperler ne samet ne de talha çok iyi oyun kuramıyor sol bek rassoul denswil gibi bir stoper sağ bekleri iyi bir bek göbekte stambouli ve bjarnason var ikiside hızlı değil belhanda teknik ve iyi bir oyuncu yunus akgün ve akın Yola acik larda ilk mac akın Yola yu oyundan düşürmüştü dorukhan.. balotelli ise çok çabuk sinirlenen bir oyuncu.. biz tahminen ilerde djanini visca wakeme başlarız sağ bek dorukhan olur ortada siopis hamsik ömür.. burda wakeme yi de orta saha gibi oynatıp omuru boş alana kosturmaliyiz berabere biter gibi duruyor antalya maci şampiyonluk maçı olacağı için antalya formda olsada fayda etmez o sahadan onları cikar miyiz rahat olun

pReN@_61
16.04.2022, 18:51
Sonu ilk yarıdaki Antalya maçımıza benzemesin de :)

objek
16.04.2022, 18:55
Gecmisteki kritik maclari goz onune aldigimizda genellikle ilk yarim saatlerde yogun bir baski ile baslardik gol gelmeyince kontradan gol yerdik ilk yarim saatteki efor kaybi macin sonlarina yansirdi istedigimizi alamazdik dun aksam gorulduki rakipler bizim geri donuslerde zayif oldugumuz bildikleri icin korner attigimiz anlari cok iyi analiz etmisler top onlarda kaldigi anda nasil kontraya cikacaklarini ezberlemisler bos alanlarda stoper ve bazi orta saha oyuncularimiz donuslerde cok agir kaliyorlar wisca bircok kez geriye gelip yardimci oldu kisaca bizim takim geri donuslerde zayif kaldigi icin temkinli oynamak mecburiyetindeyiz

Timur Bey
16.04.2022, 18:56
Gerekirse maç başı oyunculara prim verilip motive edilmeli. Bu özellikle muhtemelen sözleşme yenilenmeyecek Waka için de iyi olur.

hasan8861
16.04.2022, 19:04
Takılacağımız bi maç olacağını düşünmüyorum.Biraz motivasyon anı kovalayalım yeter

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 19:05
Fenerliler eller ayaklar titriyor :))) bu maç takılacaklar sanırım. 2011 de herşey başkaydı şike vardı puan farkı azdı vs. Bu sezon biz fb maçlarında ve konya maçında ligi bitirdik

Mert Oğuzlu61
16.04.2022, 19:53
Hasan Tuncel: "Trabzonspor'da gönderilmesi muhtemel üç isim var. Abdülkadir Ömür, Cornelius ve Bakasetas." 61saat

İstanbulluların muhabirlerine bakın, sonra dönüp bizimkilere bakın aradaki farkı anlayın.

Yes ve Hasan kardeş haftalardır verecekleri maksimum zararı verdiler, sahadakiler transfer düşünmekten topa vuramaz hale geldiler.

Togrul
16.04.2022, 19:55
Şampiyonluk tartışmalarını anlamsız buluyorum. Bu saatten sonra bir iki puan bile bize yetecek. Kala maçlarda ise minimum 7-8 puan daha alacağız. Asıl rahatsız edici olan bazı futbolçuların kapağı devlet dairesine atan memurlar gibi davranmasıdır. Gelecek sezon bu futbolun üzerine mutlak surette eklememiz lazım. İtiraf edelim ki, böyle bir sezon bir daha zor yaşanır.

Timur Bey
16.04.2022, 20:22
Hasan Tuncel: "Trabzonspor'da gönderilmesi muhtemel üç isim var. Abdülkadir Ömür, Cornelius ve Bakasetas." 61saat

İstanbulluların muhabirlerine bakın, sonra dönüp bizimkilere bakın aradaki farkı anlayın.

Yes ve Hasan kardeş haftalardır verecekleri maksimum zararı verdiler, sahadakiler transfer düşünmekten topa vuramaz hale geldiler.

Bunlar tam absürt komedi, zaten takipçi sayıları da her şeyi ortaya koyuyor. Şu ana kadar dişe dokunur bir haber paylaştıklarını görmedim.

CEMEFKER
16.04.2022, 20:32
Takımın bu sezon kornerden kafa golü var mı , çok merak ettim. Egemen Hoca gibi kafacı bir stoperin olduğu takıma yakışmıyor.
Bu arada dakika 4. fb şampiyon takım gibi baskılı başladı ilk korner ve gol.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Full HD
16.04.2022, 21:06
0:3 Mac bizim! Aslanlar gibi 3 Puan alacagiz, göreceksiniz.

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 21:07
Göztepe tek kaleye çevirdi maçı üstüne vurup duruyorlar kalecinin

Murathan
16.04.2022, 21:10

+1

Manava61
16.04.2022, 21:11
Göztepe tek kaleye çevirdi maçı üstüne vurup duruyorlar kalecinin

Hocam maç sabaha kadar oynansın göztepe puan alamaz.

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 21:12
Hocam maç sabaha kadar oynansın göztepe puan alamaz.

Nedenki ? Adamlar gsden daha iyi futbol oynuyor böyle net pozisyonlar vermiyodu fb. Alırlar puan bence böyle devam ederlerse

Murathan
16.04.2022, 21:14
ads mıymıntı futbol oynamamıza izin vermeyeceği için maça erken girme ihtimalimiz yüksek. bu sayede ümitliyim. umarım 2-0 olmadan aklımız başımıza gelir saha içerisinde.
uğurcan
peres-denswil-hugo-dorukhan
ömür-siopis-hamsik-visca
baka-djaniny

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 21:14
Fenerin tek atağı gol oldu şu duran topları biz kullanamyoruz hepsi dağlara taşlara

ANIL
16.04.2022, 21:17
1 puan iyidir. Çok bir ümidim ve güvenim yok takıma. Şampiyonlukta son hafta belli olur.

Manava61
16.04.2022, 21:18
Nedenki ? Adamlar gsden daha iyi futbol oynuyor böyle net pozisyonlar vermiyodu fb. Alırlar puan bence böyle devam ederlerse

Göztepe hep fena oynamıyor ama küme düşmelerinin de bir sebebi var :)

yusufdinyo
1 puan iyidir. Çok bir ümidim ve güvenim yok takıma. Şampiyonlukta son hafta belli olur.

Son haftaya kalmayacak

ÖmürKaradeniz61
Göztepe şu pozisyonları bize bulsaydı çoktan atmıştı.

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 21:19
Göztepe şu pozisyonları bize bulsaydı çoktan atmıştı.

Şuan 3-0 dı bize karşı

Hasan Habip Özbay
16.04.2022, 21:52
çok zor maç ama bu sefer efsane galibiyet gelecek ve antalya maçında şölen inanmayan uzak dursun

Muhammed Ayaz
16.04.2022, 21:55
En az 1 puan alıp Antalya maçına şampiyonluk maçı olarak çıkmamız lazım.

Hasan Habip Özbay
16.04.2022, 21:58
mert hakan net kırmızı Altayın çıkışı net penaltı sahaya herşey atılıyor ama Trabzonspor kollanıyor ey ülkem ne hale geldin kirliler deli gibi ikinciliği kutluyor

Oğuzhan Fidan
Yasin kol bilerek bu maça verildi. Şuan fb lehine veriyor kararları. Kasıtlı verdiler bu maça.

Oğuzhan Fidan
Bilmeyenler için söyliyim trabzon bölgesi hakemi

Oğuzhan Fidan
mert hakan net kırmızı Altayın çıkışı net penaltı sahaya herşey atılıyor ama Trabzonspor kollanıyor ey ülkem ne hale geldin kirliler deli gibi ikinciliği kutluyor

Yasin kol bilerek verildi bu maça hocam

Hasan Habip Özbay
16.04.2022, 22:02
göztepe biraz akıllı olsa maç şimdi 1-3 idi

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 22:07
Hahahahahahahaha bedavadan penaltı verdiler şaka gibi . .. hadi abi hadi bizim işimiz çok zor

Armağan Dere
16.04.2022, 22:08
bu takım bu şampiyonluğu kaybederse
40 yıl bizimle makara yaparlar..

Oğuzhan Fidan
Şu pozisyonda ne penaltısı var yahu ne penaltısı allah kitap aşkına !

Oğuzhan Fidan
bu takım bu şampiyonluğu kaybederse
40 yıl bizimle makara yaparlar..

Fener böyle devam ederse benim umudum yok.

Oğuzhan Fidan
Bu feneri şampiyon yaparlar.

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 22:10
Hiçbişey oynamadan maç kazandılar yine . Göztepe net pozisyonları atamadı. Fener belkide beraberlik golünü yiyeceği noktada indadına yetiştiler. Pozisyonda hiçbişey yoktu hiçbişey hiçbişey. Biz maç kazanamayız bunlar bizim yakamızı bırakmadığı sürece bizimkiler maç kazanamaz artık çok zor

Arif Timurcioğlu
16.04.2022, 22:11
Bu feneri şampiyon yaparlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi Kardeşim o zor.

yusufdinyo
16.04.2022, 22:11
Bu kadar mı umutsuzsunuz 11 puan öndeyiz 11

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 22:12

Ne kadar önde olursan ol 1 maç kazanamazsak bitiğiz. Son maça kalırsa o son maçta yeniliriz taraftarın yarısı kalpten gider bunlar alır şampiyonluğu.

Uğur Ö.
16.04.2022, 22:12

Maça başlamadan önce 8 e inecek fark. Bu maçtan kesinlikle en az bir puan almalıyız.

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 22:13
Maç neredeyse beraberliğe gideceği noktada var imdadına yetişti kırmızı penaltı geçmiş olsun. Bu kadar kadersiz olamaz bi takım.

Manava61
16.04.2022, 22:13

İnsanlar nedense bugüne kadar kendi kalesine gol attığı ve karda oynanan maç dışında maç kaybetmeyen takımımızın kalan 5 maçının 3 ünde kaybedeceğimizi düşünüyor.

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 22:14
Konya ile fenerin maçları belirler şampiyonu biz maçı kazanamayız.

ÖmürKaradeniz61
16.04.2022, 22:14
Sen 4-5 maçtır kazanama sonra yok şöyle penaltı böyle penaltı. Bırakın o işleri parçalasaydın Karagümrük’ü.

orhan42
16.04.2022, 22:15
Yönetime sesleniyorum , şu içimizdeki leş kargalarını , gamlı baykuşları , bu maç hocaya yazarcılar , bu takım maç kazanamazcıları engelleyin..Şampiyonluk eğer gerçekten elimizden kaçarsa o zaman konuşsun bu adamlar..Benim içimde zerre kadar korku veya endişe yok.Şampiyon olacağız öyle veya böyle ama bu adamları gördükçe okudukça sinirlerim bozuluyor.Ulan aynı puan farkı şu an şikecilerde olsa herifler şampiyonluk kutlamalarına mart ayında başlamışlardı..Tiksindim yeminle..Hayır duramıyorum , buraya bakmadan da geçemiyorum ama yeter artık !!!

erenslash
aynen kardeşim. Bu saaten sonra şampiyonluk verilirse zaten :D ben Trabzonsporu bırakırım zaten kendi takımımda bizimkiler şike yaptı derim bu sefer ki bu derece eminin şampiyon olacağımızdan
Hoca'da da BJK maçından sonra stres oluşmuş ve panik başlamış. Maç sonrası verdiği röportajlarda bu rahat görülüyor.

Durumu toparlamak yine onun elinde

Sivas Adana'da kazandıysa sen de kazanabilirsin.

Fakat Ahmetcan ve Vakemeyi kesme artık sevgili Hocam

Cornelius'u değil Caniniyi çıkarsaydın dün ikinci yarı daha hayırlı olacaktı.

Son olarak ciğersiz Siopis'e mutlaka yer açmalısın ilk 11'de

Uğurcan
Siopis-Hamsik
Dorukhan-Visca-Vakeme
Cornelius

İşte benim son 5 maçtaki 11 tercihim

Oğuzhan Fidan
İnsanlar nedense bugüne kadar kendi kalesine gol attığı ve karda oynanan maç dışında maç kaybetmeyen takımımızın kalan 5 maçının 3 ünde kaybedeceğimizi düşünüyor.

Biz şampiyonluk yarışındaysak herşey olur. İmkansızı başaran biziz tersten ama.

orhan42
16.04.2022, 22:16
Oğuzhan Fidan , ÖmürKaradeniz61 , Enaldo bilmem ne ve diğerleri..Şampiyon olduğumuzda şampiyonluk maçından sonra sizlerin ismini tek tek zikredeceğim.Tiksindirdiniz iyice forumdan be !!!

Adem Erdoğan
16.04.2022, 22:17
"Şampiyon olamazsak" gibi bir ihtimal görmüyorum.
Öyle bir durum olursa zaten büyük yemin ettim, futbola dair ne varsa hepsini bir bidona doldurup yakacağım.

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 22:18
Yönetime sesleniyorum , şu içimizdeki leş kargalarını , gamlı baykuşları , bu maç hocaya yazarcılar , bu takım maç kazanamazcıları engelleyin..Şampiyonluk eğer gerçekten elimizden kaçarsa o zaman konuşsun bu adamlar..Benim içimde zerre kadar korku veya endişe yok.Şampiyon olacağız öyle veya böyle ama bu adamları gördükçe okudukça sinirlerim bozuluyor.Ulan aynı puan farkı şu an şikecilerde olsa herifler şampiyonluk kutlamalarına mart ayında başlamışlardı..Tiksindim yeminle..Hayır duramıyorum , buraya bakmadan da geçemiyorum ama yeter artık !!!

Adamlar arkandan gümbür gümbür maç kazanarak geliyor orasına burasına çarpıyor yine topu içeri atıyor. Bide bizim maçları izle bence. Takım olduğu gibi değişti sanki başka takım mücadele ediyor şuan siyah la beyaz bile az kalır bu farkı anlatmaya. Fener kollanmayada başladı net bi şekilde operasyon var görmüyosunuz. Bu maça neden trabzonlu hakem verdiler sanıyosunuz. Hiç olmadık pozisyondan penaltı kırmızı kart çıkarıp maçı bitirdi adamlar. Riske bile atmadılar maçı. Siz rahat olun .

gurur6134

Burdan bu is donmez de millet oynanan futbola bakiyor son 5 mactaki hakli olarak acaba mi diyor bu kadar futursuzca savruk oynanmaz isi bitirmemek icin ugrasiyor resmen hoca ve takim allahtan icerde dusmus altay ile macimiz var yoksa sen o zaman gör yangini

Manava61
Biz şampiyonluk yarışındaysak herşey olur. İmkansızı başaran biziz tersten ama.

Hocam afedersiniz ama bu sene 5 maçtır kötü oynamamıza rağmen yenilmiyoruz ve puan farkı hala 11. Rahat olun ve kutlamaları nerede yapacağınızı düşünün. Rakiplerin ve medyanın olayı zaten bizi baskı altına almak biz de kendimize baskı kurarsak nasıl direneceğiz?

yusufdinyo
Oğuzhan hayatımda senin kadar negatif bir adam görmedim geçen sene Bjk son maçta puan puana girdi averaj üstünlüğü vardı sadece ona rağmen stres yapmadılar

ANIL
16.04.2022, 22:19
5 hafta önce tüm maçları kaybetsekte şampiyon oluruz diyenler vardı. Bu işin şakası yok arkadaşlar. Avcı hoca iyice ipin ucunu kaçırdı. Başakşehirde aynı şekildeydi. Son haftaları yönetemiyor. Önde oldukları sene Gs ye şampiyonluk verdi Avcı.

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 22:20
Oğuzhan Fidan , ÖmürKaradeniz61 , Enaldo bilmem ne ve diğerleri..Şampiyon olduğumuzda şampiyonluk maçından sonra sizlerin ismini tek tek zikredeceğim.Tiksindirdiniz iyice forumdan be !!!

Allah o şampiyonluğu yaşatsın anama avradıma küfret ağzımı açarsam şerefsizim. Siz haklı çıkın inşallah

Onur Erçetin
Oğuzhan hayatımda senin kadar negatif bir adam görmedim geçen sene Bjk son maçta puan puana girdi averaj üstünlüğü vardı sadece ona rağmen stres yapmadılar
Kardeş ben forumda kimseyi tanımıyorum ama adam haklı.En son 40 yıl önce şampiyon olmuşsun.3-4 yıl önce şampiyon olmuş Bjk ile kendini kıyaslıyorsan bu biraz trajikomik olur :)

Ertan1982
Forumda bazi kisiler var piskolaga gitsinler.Lan 4 Puan alacagimiza inanmayan cekip gitsin burdan veya negatif negatif yazip durmasin burda.Burda yazilani takim kagale almaz sadece milletinin sinirini hoplatip duruyorsunuz.Destek olun olmuyorsaniz susun.

angraf
16.04.2022, 22:21
ya rahat olun kalan 5 maçta bu takım en kötü 2 galibiyet alır

biraz rahat olun herşey bir galibiyet almamıza bakar.

Maçlar aynı saatte oynanmalı artık trabzonspor bu konuda başvuru yapmalı.

Bu kadar büyütmeye gerek görmüyorum.

Gerekeni yapacağız.

Ha buradan giderse zaten hak etmedik demektir buradan şampiyonluk verilmez cünkü

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 22:21
Burdan bu is donmez de millet oynanan futbola bakiyor son 5 mactaki hakli olarak acaba mi diyor bu kadar futursuzca savruk oynanmaz isi bitirmemek icin ugrasiyor resmen hoca ve takim allahtan icerde dusmus altay ile macimiz var yoksa sen o zaman gör yangini

Şu basiretsiz futbolla düşmüş altayı bile yenemezsin evet fark 11 oldu. Hadi bakalım

Onur Erçetin
16.04.2022, 22:23
Fenerliler Antuda hakeme helal olsun diyorlar.Bizim lehimize en küçük bir karar verilse hakemler ve siyaset Trabzonu şampiyon yapıyor diyorlar :)

ÖmürKaradeniz61
16.04.2022, 22:25
Yanlız şöyle bir sıkıntı bizi bekliyor eğer Adana maçını yenilirsek içerde Antalya ve Altay maçlarını da kazanmak yetmez o yüzden en kötü bir beraberlik almamız gerekiyor Adana’dan .

Kadir Aydın
16.04.2022, 22:25
Bu salaklar haftaya rize‘de kaybeder. Acayip simarmislar, mac sonu cocuga penalti attirmalar falan… Maci hakem sayesinde kopardilar.

MehmeTS_ADANA
16.04.2022, 22:26
Allahın izniyle ads maçinda şampiyonluğu ilan edeceğiz

LANGARA
16.04.2022, 22:27
Yanlız şöyle bir sıkıntı bizi bekliyor eğer Adana maçını yenilirsek içerde Antalya ve Altay maçlarını da kazanmak yetmez o yüzden en kötü bir beraberlik almamız gerekiyor Adana’dan .

Neden yetmesin?

Yektaa
16.04.2022, 22:27
Şampiyon olamazsak Avcının kasketiyle beraber kovalarız.

Onur Erçetin
16.04.2022, 22:28
Bu salaklar haftaya rize‘de kaybeder. Acayip simarmislar, mac sonu cocuga penalti attirmalar falan… Maci hakem sayesinde kopardilar.
Rizede Gedson yok.En yetenekli oyuncuları adamların.Onun dışında gerisi hep sıradan adamlar.Gedson olsaydı Rize içinden geçerdi bunların.Kendi evinde çok sağlam oynuyor Rize.

nevzat61
16.04.2022, 22:28
Forumda bazi kisiler var piskolaga gitsinler.Lan 4 Puan alacagimiza inanmayan cekip gitsin burdan veya negatif negatif yazip durmasin burda.Burda yazilani takim kagale almaz sadece milletinin sinirini hoplatip duruyorsunuz.Destek olun olmuyorsaniz susun.

+1967

wakaeme
16.04.2022, 22:29
Fenerliler Antuda hakeme helal olsun diyorlar.
hafta içi hakem trabzonlu diye algı yapıyorlardı hsahsahsa

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 22:30

Bu hakemler böyle devam ederse işimiz zor inceden operasyon var kardeşim. Rize bu salakları yener normal şartlarda ama anormal şeyler oluyor

Yektaa
16.04.2022, 22:30
ya rahat olun kalan 5 maçta bu takım en kötü 2 galibiyet alır

biraz rahat olun herşey bir galibiyet almamıza bakar.

Maçlar aynı saatte oynanmalı artık trabzonspor bu konuda başvuru yapmalı.

Bu kadar büyütmeye gerek görmüyorum.

Gerekeni yapacağız.

Ha buradan giderse zaten hak etmedik demektir buradan şampiyonluk verilmez cünkü

Maçlar aynı saat oynanırsa Avcı daha çok heyecan yapar hepten biteriz . İnşallah aynı saat oynanmaz

Uğur Ö.
16.04.2022, 22:31
https://www.youtube.com/watch?v=1YKj32lDwsA&ab_channel=ganzilistvson

Dünyanın en kötü sosyal medya sorumlusu ekibini çalıştırıyoruz. Taraftarı kenetleme vs hiçbir şey yok. Şu videoyu paylaşsa bile yeter sosyal medyamız.

Kadir Aydın
Rizede Gedson yok.En yetenekli oyuncuları adamların.Onun dışında gerisi hep sıradan adamlar.Gedson olsaydı Rize içinden geçerdi bunların.Kendi evinde çok sağlam oynuyor Rize.

Gedson medson hikaye, hic begenmiyorum o adami. Bizim macta özellikle izledim, bes para etmez.

Karabük‘ün de üc ilk onbir oyuncusu yoktu bize karsi, olay taktige bakiyor. Bülent bence iyi motive ediyor oyuncularini.

gudoz81
İpler tamamen elimizde
Çıkar oynar kazanırız
Bu kadar net

angraf
16.04.2022, 22:32
Maçlar aynı saat oynanırsa Avcı daha çok heyecan yapar hepten biteriz . İnşallah aynı saat oynanmaz

tam tersi düşünüyorum
bence ya aynı saatte oynansın
ya da biz sonra oynayalım

Bir galibiyet alsak herşey rahatlıcak be.

o kadar kazandık 1 aydır bir galibiyete hasret kaldık ABVSİN :D

Arif Timurcioğlu
Yanlız şöyle bir sıkıntı bizi bekliyor eğer Adana maçını yenilirsek içerde Antalya ve Altay maçlarını da kazanmak yetmez o yüzden en kötü bir beraberlik almamız gerekiyor Adana’dan . 6 puan ediyor sebebi ne?

Onur Erçetin
Cuma saat 16.00 da Rize kendi evinde Fenerbahçe ile oynayacak.Cumartesi 16.00 da biz deplasmanda Adana Demir ile oynayacaz.

Fb berabere kalır ve biz kazanırsak şampiyon oluyoruz.

Fb kaybeder ve biz berabere kalırsak yine şampiyon oluyoruz.

En kötü ihtimalle Fb kazanır,biz berabere kalırsak haftaya şampiyonluk maçına(3 puan) çıkıyoruz.

Fb kazanır,biz de kazanırsak haftaya Antalya maçında 1 puan bizi şampiyon yapıyor.

angraf
16.04.2022, 22:34
Cuma saat 16.00 da Rize kendi evinde Fenerbahçe ile oynayacak.Cumartesi 16.00 da biz deplasmanda Adana Demir ile oynayacaz.

En kötü ihtimalle Fb kazanır,biz berabere kalırsak haftaya şampiyonluk maçına(3 puan) çıkıyoruz.

Fb kazanır,biz de kazanırsak haftaya Antalya maçında 1 puan bizi şampiyon yapıyor.

bu mesaj sabitlenmeli
herşey bizim elimizde arkadaşlar.

Fener berabere kalırsa adana macı bizim için şampiyonluk macı olacak herşey cuma gecesi belli olacak.

sasort
16.04.2022, 22:35
Avcı kurban olayım adana ilk baskı kurmaya çalışacak onun için ortasaha önemli ilkyari siopis dorukan hamsik oynat ikinci yarı düşerler al abdusu visca djaniny onları dağıtır ne olur artık heyecan arama hayata küstürdün bir şampiyonluk diye kanser olacaz hocam yapma orta saha gerisini kimi koyarsan koy

asilhamsi
16.04.2022, 22:35
Avcı ağır saçmalıyor kaç maçtır
Puanları aldığımız kontrollü oyuna geri dönmek zorundayız.
Çok paslı,oyunun kontrolünün tamamen bizde olduğu oyuna.
Dilediğimiz zaman vites arttırıp düşündüğümüz,asla kolay gol yemediğimiz,lazim olunca gol attığımız oyuna.
Biri avcıyi kendine getirmeli. Kontrolü tamamen kaybetti. İkinci yarıda ki oyun rezildi. Bin tane saçma sapan orta yaptık. Oyun zekası sıfır olan tamamen kontrolü rakibe verdiğimiz bir oyun oldu

Uğurcan
Perez ahmetcan Hugo denswil
Dorukhan siopis hamsik
Omur cornelius waka

İkinci yarı duruma göre kouassi,canini,visca

Muhammed Ayaz
16.04.2022, 22:36
Buradaki bazı yorumları gülerek okuyorum.
Ne hallere kalmışız…
Fark 11 son 5 maç ve 1 galibiyet 1 beraberliğin yettiği yerde bazılarımızın psikolojisi gerçekten komik.

Neden 38 senede 1 şampiyonluğumuz var en büyük ispatı …

sasort
16.04.2022, 22:37
Biz bu puchaz neden oynatmiyoruz neden aldık oynatmayacaksak

nevzat61
Şampiyonluk yolunda rakipsiz olarak kupaya ilerliyoruz..son 5 hafta ..en yakın rakibine 11 puan fark atarak kanırta kanırta şampiyon oluyoruz.. yıllar sonra gelen sevincimizi, ne şikeci tayfası ,ne de mazoşist kişilikli insanlar bozmasın :)

Oğuzhan Fidan

Biz bir maç alalım her şey biter ama alamıyorlar işte sıkıntı stres bu

outlaws61
16.04.2022, 22:38
Şampiyonluğun tadını çıkarın kendinizi germeyin.

Ben de böyleydim 1 ay öncesine kadar.

Acaba diyordum.

Şimdi çok rahatım bitti bu iş.

gurur6134
Şu basiretsiz futbolla düşmüş altayı bile yenemezsin evet fark 11 oldu. Hadi bakalım

O kadar degil dusmus altayi bursadan alinan genc cocuklar oynasin yine yeneriz icerde ..ancak son 5 haftadaki futbol sorgulanmali rakip 10 kisi kalmisken bile rölantide kontrollu oynamalar koca ilkyarilari heba edip donem donem ikinci devrelerde 15 20 dakika baski kurmalar falan yakismiyor sampiyon takima..8 tas karagumruk ve antep maclari cok riskli ve yanlis oynadik kaybedebilirdikte..toparlamasi lazim artik oyun olarak takimin ve hocanin bunu yapabilecek yetenek ve gucumuz var cok rahat oynamamamiz gerekirken neden bunu yapamiyoruz bilmiyorum ..3 kupayida alicaz bu sezon insallah birakin umutlansin garibanlar trabzona yetisecegiz diye yalandan o is biteli cok oluyor

orhan42
Nasıl yetmez ??? Ağzımı açıp kötü kötü konuşacağım en sonunda..Bizim puanımız 73 ..İki maç alırsak 79 eder.Şikeciler 62 puan , kalan 5 maçı kazansa 77 yapar..Aklını , izanını , yaptığın hesabı..Yaydığın kötümserliği ..Bi git ulan başımızdan..

Kadir Aydın
Bu hakemler böyle devam ederse işimiz zor inceden operasyon var kardeşim. Rize bu salakları yener normal şartlarda ama anormal şeyler oluyor

Hakemlerin tasfiye edilmesi ile şikecilerin yükselisi paralel. Amac yolunda ilerliyor, rüzgari ceviren onlar zaten. Albayrak devreye girecekse burada girecek.

Onur Erçetin
16.04.2022, 22:40
Biz bu puchaz neden oynatmiyoruz neden aldık oynatmayacaksak
En büyük hatayı bunu almakla yaptılar.Adam aşırı dengesiz.Topla saçma sapan çıkışlar yapıp top kaptırıyor.Topa fazla hakim değil.Defansı kötü.Hücumda orta da açamıyor.Sol bek sıkıntısı var takımda.

orhan42
16.04.2022, 22:41
Allah o şampiyonluğu yaşatsın anama avradıma küfret ağzımı açarsam şerefsizim. Siz haklı çıkın inşallah

Burada olacağım..O dediğini yapmam ama direkt saan küfredeceğim haberin olsun...Yeter bi düşün şu forumun yakasından !!!

Arda'
16.04.2022, 22:41
Ya beyler 11 puan var arada ikili averaj da bizde 12 puan diye düşünün. 4 maçlık fark var yani zaten 5 maç kaldı bitime. 5 maç kala 4 maçlık puan farkını kapatıp şampiyonluk verecekse kapatın kulübü kapısına kilit vurun :D

Arif Timurcioğlu
16.04.2022, 22:42
Nasıl yetmez ??? Ağzımı açıp kötü kötü konuşacağım en sonunda..Bizim puanımız 73 ..İki maç alırsak 79 eder.Şikeciler 62 puan , kalan 5 maçı kazansa 77 yapar..Aklını , izanını , yaptığın hesabı..Yaydığın kötümserliği ..Bi git ulan başımızdan..

Onda suç yok matematik hocasına say

Oğuzhan Fidan
Hakemlerin tasfiye edilmesi ile şikecilerin yükselisi paralel. Amac yolunda ilerliyor, rüzgari ceviren onlar zaten. Albayrak devreye girecekse burada girecek.

Ben bu akşam hiç iyi şeyler hissetmedim bu maçta. Göztepe atsa sayılmayacaktı o derece. Bu Trabzonlu hakem de güzel sıçtı sıvadı. Zaten kasıtlı verildi bu maça başkası yönetse böyle kararlar vermezdi.vardakiler Verdikleri penaltıyla fbnin puan kaybetmesini önlediler. Son maçlara bırakmadan 1 maç kazansak mı acaba artık ?

angraf
rahat olun be
şampiyon trabzonspor oldu bile

Bir galibiyetimizle rakipler zaten çökecek

İçimden bir his cumarttesi bu iş bitecek diyor.

Yeter ki bir kazanalım adana maçını

arda.61
16.04.2022, 22:44
Ben inanıyorum şu maçtan en kötü beraberlik aldığımız takdirde Antalya maçı şampiyonluk maçı bilinciyle istediğimiz arzuladığımız 3 puanı alacağız. Feneliler bile şampiyon olamayız maç az puan farkı çok yazıyor. Ama bizim taraftar şampiyonluğu çoktan verdi bile.

sasort
Bu takım biz bu hale getirdik avcı da uydu yok rekor mekor şu takımın oyununda bir şey yok takım oynuyor onun için oyunculara lafım yok avcı takımı adam akıllı oynatacak bizim FB ile işimiz yok haftaya adanayi yenecez iş bitecek

Oğuzhan Fidan
Burada olacağım..O dediğini yapmam ama direkt saan küfredeceğim haberin olsun...Yeter bi düşün şu forumun yakasından !!!

Bak bakalım ne zamandır bu forumdayım ! Görmek istemiyosan engellersin. Sıkıntı yok şampiyon olalım küfredebilirsin.

Doğukan Uçan
ikili averajın bizde olduğunu bilmeyenler var forumda şaka mısınız aga :D

Oğuzhan Fidan
Adanalı topçuların sularına müsil ilacı atalım :)

S.ÖZKAN
16.04.2022, 22:45
Gereken 4 puanı alacağız şampiyon olacağız.

Erkut Ay
16.04.2022, 22:46
sürekli negatif yorum yapanları engellemek gibi bir seçenek var :)

sasort
16.04.2022, 22:46
Ya beyler 11 puan var arada ikili averaj da bizde 12 puan diye düşünün. 4 maçlık fark var yani zaten 5 maç kaldı bitime. 5 maç kala 4 maçlık puan farkını kapatıp şampiyonluk verecekse kapatın kulübü kapısına kilit vurun :D

:sevinç2:

juliant
16.04.2022, 22:48
fb cuma oynicak..adana macina muhtemelen 8 puan farkla cikacaz beraberlik almamiz.lazim aksi halde feneei simartip sinirimizi bozar medya

serkanholep
Bu sene şampiyonuz ama şu gerçeği de söylemek lazım. Ligin sonunu ya da baskıyı kaldıramıyoruz.

3-5 puan önde girsek büyük sıkıntı yaşardık

Bizim hoca ile devam edip hocanın gerçek oyun anlayışını takıma aktarması için sabretmeliyiz

TV lerde öyle kadromuzu iyi olduğu söylemlerine çok da katılmıyorum

Waka 1 milyona alınmış ama ekstra iş yapan bir arkadaş

Uğurcan 23 yaşında oynattığımız bir kaleci

Hugo 29 yaşında brezilya dışına çıkmış standart bir stoper

Sağ bek aslında en çok beklenti içinde olabileceğimiz oyuncu ama en az katkı aldığımız oyuncu

Hamsik futbol oynamadan geldi yaş 34. Elimizdeki oynayan sosa gitti rakibe

Gervinho 34 yaşında ama sakatlandı.

Edgar yine şüphe ile baktığımız bir stoper

Siopis alanyadan neden alındı diye bakıldı

Yani velhasıl kelam lig başladığında da ortasında da puan farkı ile doğru orantılı yorumlar oluyor ve kadromuzun iyi olduğu söyleniyor. Öyle bir şey yok

Diğer takımların harcadığı paralara ve yedek kulübelerine bir bakın. Asla süper takım zaten şampiyon olması gerekirdi cümlesine katılmıyorum

TD başarısıdır bu seneki şampiyonluk.

Daha da iyi olmamız için baskı altında rahat oynayabileceğimiz bir sistem kurmalı hoca. Fırsat var artık elinde.

sasort
Bak bakalım ne zamandır bu forumdayım ! Görmek istemiyosan engellersin. Sıkıntı yok şampiyon olalım küfredebilirsin.

Sonra pişman olacagin laflar etme :cool:

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 22:50
1 maç kazanınca şampiyonuz . Hangisi olursa olsun ama erken olması lazım. Adana olur antalya olur farketmez

Oğuzhan Fidan
16.04.2022, 22:50
Sonra pişman olacagin laflar etme :cool:

Öylesine yazıyom sinirle ben kaybetmeyi hazmedemiyorum.