PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 33. Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Karagümrük | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Cem Balcı
09.04.2022, 23:33
https://iaftm.tmgrup.com.tr/0a5748/632/314/0/56/780/444?u=https://iftm.tmgrup.com.tr/2021/04/23/trabzonspor-fatih-karagumruk-maci-saat-kacta-hangi-kanalda-1619208276967.jpg

Hadi bakalım vurduğumuz gol olsun.

ilelebeTS
09.04.2022, 23:36
Beklenen başlık, hayırlı olsun. :D

Bahane kalmadı artık, eksikler de dönüyor. Güzel bir 3 puan alıp beklemeye geçelim.

Ufuk
09.04.2022, 23:40
Visca --- Bakasetas --- Djaniny
-----------Cornelius

kayl
09.04.2022, 23:50
Ugurcan peres huseyin hugo puchacz siopis dorukhan hamsik cornelius djaniny visca ilk 11 bu olur belki dorukhan hamsik bakasetas yapabilir orta sahayi yada siopis hamsik djanini yapar waka visca cornelius sol bekte yusuf

Kemal Öztel
09.04.2022, 23:52
Visca --- Bakasetas --- Djaniny
-----------Cornelius

Kesinlikle böyle olmalı arkalarında da Siopis Hamsik

sessizkral_1
09.04.2022, 23:53
Kesinlikle böyle olmalı arkalarında da Siopis Hamsik

haftalardır yokları oynayan bakasetası oynatmam açıkcası ben olsam

önde hamsik arkada dorukhan-siopis oynarım

Doğukan Uçan
09.04.2022, 23:54
Karagümrük iç sahada acayip tehlikeli bir takımken deplasmanlarda çok kötüler hiç bir varlık gösteremiyorlar. Emre mor, karamoah pesic, biglia, ahmed musa vs bayağı sağlam kadroları var. emre mor, pesic ve karamoah bizim defansa sıkıntı yaratacak. Geçen sene inönüde beşiktaş'ı yendiler. bu tarz maçların sağı solu belli olmaz. sabır ve oyunun içinde olmak önemli. 96 daki vanspor ve fenerbahçe maçlarını tek kale oynayıp kazanamamıştık şampiyonluk gitmişti.

Halil Alemdar
09.04.2022, 23:56
Bir aksilik yaşamazsak tam kadro olacağız.

Benim düşüncem

——————Uğurcan—————-
Peres—Hüseyin—Hugo—Denswill
————-Doruk—-Siopis———
Visca———-Hamsik————Djaniny
—————-Cornelius—————

İkinci yarı Bakasetas, Ömür, Waka

Ahmetcan iyileştiyse Hüseyinin yerine.

Rakip iyi oyuncularla kurulu ama taraftar önünde kazanırız diyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ufuk
09.04.2022, 23:57
haftalardır yokları oynayan bakasetası oynatmam açıkcası ben olsam

önde hamsik arkada dorukhan-siopis oynarım

Ömür oynayacak diye haftalardır arkada oynuyor Baka.

Mert Acar
10.04.2022, 00:02
Maç maç gitme konsantrasyonundan çıktık. Gözle görülür düşüş başladı.
Söylemler yerine hedefimiz önümüzdeki maç olmalı.
Umarım konstasyonu geri kazanabiliriz. Zorlu olacak.

Ayrıca Nwaka oynarsa Emre Mor orayı delik deşik eder.

Kadir Aydın
10.04.2022, 00:05
hic umudum yok.

ilelebeTS
10.04.2022, 00:07
Ben ikisini de oynatmam. Siopis-Dorukhan-Hamsik ile üçlü yaparım. Orta sahanın formsuzluğu bütün takımı etkiliyor. Öndeki adamları geri getirmeden oynamamız lazım. Waka-Visca geri gelmesin arkadaş, bana hücumda ince iş yapsınlar, adam kovalama işini Siopis-Dorukhan yapsın. Hem takımdaki durgunluğu bu ikiliyle atmış oluruz. Takımı ateşler bunlar.

AYYILDIZ
10.04.2022, 00:08
Baka-Siopis-Hamsik oynamalı. Ömür oynayacak diye adamı 6 numara yaptık.

ANIL
10.04.2022, 00:08
Olası 1 puanda hocayı ciddi ciddi tartışırım. Maç sonu açıklamada hala bayrakları hazırlayın diyor. Şampiyonluk maçını vermişsin. Neyin daveti bu. Takım topu çiğ çiğ yiyecekti Antep deplasmanında sen neyden bahsediyorsun.

kaçarava
10.04.2022, 00:12
Hamsik 6 numara, önlerinde Siopis-Dorukhan da düşünülebilir. Önde basarız. Hamsik'in fizik durumu kötü. Önde basamaz ve geriden top çıkarmada lazım. Böyle kendini geriye attığı maçlar olmuştu. 6 numara-Hamsik-Bakasetas ile anca zaaf yaşarız. Kaybedince eksik yakalanmalar artar. Abdülkadir de haftalardır vasat oynuyor. Aklında sadece top taşımak var. Böyle orta saha olunmaz ki. Nwakaeme de oynamayı hak etmiyor. Artık derinde bekleyip yavaş paslarla maç almamız zor. Önde basmak şart.

OrkHun
10.04.2022, 00:21
siopis-hamsik-dorukhan
djaniny-cornelius-kouassi

forma adaleti bunu gerektirir. nwaka ile ömür'ün avel hallerinden bunaldım ben açıkçası. az kulübede otursunlar.

Arif Timurcioğlu
10.04.2022, 00:29
——————Uğurcan—————-
Dorukhan—Hüseyin—Hugo—Denswill
————-Hamsik—-Siopis———
Visca———-Baka————Djaniny
—————-Cornelius—————

Bir kadroda benden.

Ufuk
10.04.2022, 00:29
Olası 1 puanda hocayı ciddi ciddi tartışırım. Maç sonu açıklamada hala bayrakları hazırlayın diyor. Şampiyonluk maçını vermişsin. Neyin daveti bu. Takım topu çiğ çiğ yiyecekti Antep deplasmanında sen neyden bahsediyorsun.

Şimdi de tartışıyorsun zaten.

samway
10.04.2022, 00:40
Takım kupayı düşünüyor ligi deil lig zaten bitti bunu anlayın artık :)

LANGARA
10.04.2022, 00:41
Gönül isterdi ki bu maça şampiyonluk için çıkalım ama olmadı. Haftaya başlarken almamız gereken puan sekiz idi. Şu anda beş. Belki yarın dörde düşecek. ( Bu da kendi adıma züğürt tesellisi olarak burada dursun) Takım şimdiye kadar aldığı puanların ekmeğini yiyor. Kafa kafaya bir yarış gitse sonu ne olurdu bilinmez ama şu kaybettiğimiz puanların çoğunu kaybetmezdik diye düşünüyorum. Hayırlısı olsun.

CEMEFKER
10.04.2022, 00:44
Fikstüre baktım, yarın FB yarın yenerse 13 olur en yakın rakip. Kaldı 6 maç=18 puan.

FB tüm maçlarını alsa ( bjk deplasmanı hariç, 0 çeker) kaldı 5 maç=15 puan.

Yani 1 galibiyet ( veya 3 beraberlik) yetecektir sezon sonuna kadar.

Bu kadar rahat, relaks.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 01:25
Hangi maçı kazanırlar bilmiyorum ama 1 maç almak zorundayız. Ciddi ciddi sıkıntı bastı artık. Başak 1 maç bile kazanamamış ve şampiyonluğu vermişti. Allahım öyle bişey yaşanmaz ama sıkıcı bi hal aldı artık. Tipik Avcı çöküşü izliyoruz .

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 01:26
Fikstüre baktım, yarın FB yarın yenerse 13 olur en yakın rakip. Kaldı 6 maç=18 puan.

FB tüm maçlarını alsa ( bjk deplasmanı hariç, 0 çeker) kaldı 5 maç=15 puan.

Yani 1 galibiyet ( veya 3 beraberlik) yetecektir sezon sonuna kadar.

Bu kadar rahat, relaks.

1 maç alsak bitecek belki kötü oyunda son bulacak ama ayaklar gitmiyor kardeşim bunların. Atsak yer 1-1 bitiririz o derece büyülü bi durumdayız. Avcının sezonun son maçları kabusu başladı.

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 01:28

Benim maç kazanabilme inancım bu maç gitti zaten. Meteor felan düşmesi lazım bunlar maç kazanamaz beraberlikle giderler kaybetmeyiz ama dua edelim Konya fb takılmaya devam etsin bizim maç kazanma durumumuz yok maalesef.

samatyaboy
10.04.2022, 01:41
Karagümrük, ilk golü yedikten sonra dağılabilen bir takım.İlk yarım saatte 2-0 yapıp, geride top çevire çevire maçı bitiririz.

Yunus Emre SEYHAN
10.04.2022, 01:45
Biz zaten şampiyonuz o iş bitti.
Bir kaç maçtır yaşanan puan kayıplarının en önemli nedenleri;
1-puan farkından dolayı rahatlık mevcut
2-Kemik kadroda bizi taşıyan oyuncuların önemli bölümü formsuz. Sezonu da erken açtık bunun da etkisi var.
3-Eksik oyuncular. Sakatlar, sakatlıktan formsuz dönenler, cezalı oyuncular
4- Bu sezon eksiklere rağmen hiç bir zaman saha içinde sistemimizin gerekliliklerinden bu kadar yoksun olmadık. Antep macinda verdigimiz pozisyonları belki de üst üste 4-5 maç boyunca vermedigimiz seriler oldu
5-Kismetsizlik. Şans olayı bizden biraz uzaklaştı.

Manava61
10.04.2022, 01:49
Ligin 15. Haftası filan olsa rahat kazanacağımız bir maç ama son haftalardaki skor anlamındaki başarısızlığımız ve Antep maçını düşününce zor maç. İnşallah 3 puanı alırız. Ne güzel şehir dışından gelicektim maça Antep’i yenseydik. Nasip değilmiş.

wakaeme
10.04.2022, 02:23
uzun zaman sonra tam kadroyuz

kayseriliyiz
10.04.2022, 02:39
Zorda olsa almamız gerek artık, son haftalarda bol keseden puanlar dağıttık dur deme vakti.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

Manava61
10.04.2022, 02:47
Şampiyonluğu bir kenara koyup sadece 90 dakikaya odaklanmamız gereken bir maç. Kupayı değil 3 puanı istersek alırız. :)

iso_4939
10.04.2022, 03:29
Ulan antep macini birakin fulbolcu olmayi taraftarlardan ilk onbir yapsaydik o topu parcalar cimlerle beraber tost yAPar yerdik be bu kadar ruhsuzluk olmaz olamaz...

Murathan
10.04.2022, 03:48
peres hüseyin hugo denswil
siopis hamsik
ömür bakasetas visca
cornelius

memozcan
10.04.2022, 03:57
uğurcan
peres- denswil-hugo-yusuf
dorukhan- hamsik
visca-baka-waka
cornelius

Sefer A.
10.04.2022, 04:33
Bu maçi alirsak, Konya da kazandi diyelim
sonraki hafta sampiyon olmayip, Antalya maçinda berâberligin bizi sampiyon yapabilecegi bir senaryo var midir ? en ideali odur
Adana maçinda evde çekirdek çitlarken gelecek sampiyonlugu kimse istemez

Murathan
10.04.2022, 04:43
sonraki hafta sampiyon olmayip, Antalya maçinda berâberligin bizi sampiyon yapabilecegi bir senaryo var midir ? en ideali odur

konya 3'te 3 yapacak, biz gümrük ve ads'den 4 puan alıcaz

Sefer A.
10.04.2022, 04:47
konya 3'te 3 yapacak, biz gümrük ve ads'den 4 puan alıcaz
Adana'da yenilsek, o zaman olmay mi ? kesin yeniliriz orada
Konya yapar ya 3'de 3, haftaya Gaziantep'i parçalarlar, sonra Malatya deplasmani 3puan, sonra içerde Gümrük maçi onu da alirlar gibi

Haa bir de, bu durumda fbnin en erken sampiyonlugunu geçemiyoruz he mi ?

Murathan
10.04.2022, 05:00
Adana'da yenilsek, o zaman olmay mi ? kesin yeniliriz orada
Konya yapar ya 3'de 3, haftaya Gaziantep'i parçalarlar, sonra Malatya deplasmani 3puan, sonra içerde Gümrük maçi onu da alirlar gibi

Haa bir de, bu durumda fbnin en erken sampiyonlugunu geçemiyoruz he mi ?

maalesef geçemiyoruz. ads'ye kaybedersek olmaz.

Sefer A.
10.04.2022, 05:24
maalesef geçemiyoruz. ads'ye kaybedersek olmaz.
al iste, dün aksamki sonucun bir çuval inciri berbat etmesini gel de anlat bâzilarina...

evde çekirdek çitlarken deplasman maçinda sampiyon oluruz, kina yakariz...

mis gibi firsat varken böyle dandik bir son valla yazik olacak

erken sampiyonluktan vazgeçmeye hazirim varsin iç sahadaki Antalya maçinda gelsin sampiyonluk, baslarim deplasmanda gelen sampiyonluga simdi...

Sefer A.
10.04.2022, 05:37
Murathan

Ya ben baktim da, senin dedigin gibi olunca ikili averajdan dolayi zâten sampiyonuz, dolayisiyla Adana'a yenilme kredimiz bile var

Gümrük maçi 3 puan, Adana'da yenil, Antalya ile iç sahada 1p sampiyonluk için yeterli
tabi ben fbyi saymadim, gs maçinda puan kaybetsinler de onlari def edelim

OzcanHan61
10.04.2022, 05:46
Benim kadrom:

Uğurcan
Peres-Denswil-Hugo-Yusuf
Dorukhan-Siopis
Vişça-Hamsik-Kouassi
Djaniny

Normal şartlar altında Siopis-Hamsik yapar önlerine Bakasetası koyardım, malum Bakasetasın bizi sırtladığı zamanlar arkasında Hamsik vardı, fakat şuan sıfır riske girmemiz gerekiyor. Orta sahaya aşırı dinamizm gerekiyor, son haftalar dökülüyoruz.

Peres diri gözüktü son maç, stoper ikilisi minimum risk.
Sağ bek Yusuf en azından koşar, tek özelliği o.

Kouassi diriliği ile hareketlilik katar.
Vişça her türlü takım savunmasına katkı yapıyor, formsuz gözükse bile koşar savunma arkasına koşularını yapar.

Duruma göre Hamsiki yormadan oynatıp Siopis-Dorukhan ikilisinin birini çıkarır geri çekeriz. Önüne Bakasetası koyarız.
Nwakaeme çok katkı sağladı bize ama şuan bana hiç güven vermiyor, son 20-30dk duruma göre alırdım.

Abdulkadiri 18 kişilik kadroya almam. Adam benim futbol mentaliteme çok ters. Atağa çıkarmak yok, şut becerisi yok, rahat bir şekilde çalım özelliği yok, kaç senedir oynuyor yok oğlu yok. Anca topu sürükleyecek, rakibe takılmayacak ve sonra pas tercihi muamma.

İnşallah 18 puanın 5ini alır şampiyon oluruz, zaten büyük ihtimal rakipler puan kaybedecektir.

Gelecek sezon avrupada başarı istiyorsak ciddi kalite takviyesi yapmamız gerekiyor, müthiş bir şekilde kaliteli dinamizm katmamız gerekiyor. Avrupalı acımaz en ufak hatada skor bulur.

Murathan
10.04.2022, 06:19
Murathan

Ya ben baktim da, senin dedigin gibi olunca ikili averajdan dolayi zâten sampiyonuz, dolayisiyla Adana'a yenilme kredimiz bile var

Gümrük maçi 3 puan, Adana'da yenil, Antalya ile iç sahada 1p sampiyonluk için yeterli
tabi ben fbyi saymadim, gs maçinda puan kaybetsinler de onlari def edelim

maç kaybetmeyiz abi zaten. ama gümrük'ü yenebilir miyiz emin değilim

Onur Erçetin
10.04.2022, 06:58
https://www.sporx.com/img/ilk11/2022/04/10/db8c9b374af84df49f04a6379d344d721838618.jpg

Maça bu kadroyla çıkılmalı.Hamsikin aralara salacağı toplarda Djaniny rakip savunmanın içinden geçebilir,ayrıca birebirde de etkili bir oyuncu.

Hamsik 10 no başlamalı.Merkezde Dorukhan-Siopis ile sert ve mücadele gücü yüksek bir ortasaha oluşturulmalı.Bakasetas ve Ömür yedek kalmalı.Antep maçındaki gibi bir kurguyla oynarsa içimizden geçebilirler.

Visca kesinlikle yedek kalmalı.Bomboş topa vuracak hali bile yok.2-3 sene önce alacaktık bunu,şimdi iyice yaşlandı.İşe yaramıyor malaasef.3-4 maç oynadı,haftalardır berbat.Sağ kanatta bu yeteneksizi daha fazlaya izlemeye dayanamam.Adam oyunu tamamen hızı ve oyun zekası ile oynuyor,teknik sıfır adamda.Bir tane adam geçtiğini görmedim.Hızı ve dinamizmi de yaşlandıkça azalıyor doğal olarak.

Kouassi,Ömür ve Bakasetas yedek güç olarak kullanılmalı.Gerekli olduğunda ikinci yarı oyuna girerler.

kayl
10.04.2022, 07:13
https://www.sporx.com/img/ilk11/2022/04/10/db8c9b374af84df49f04a6379d344d721838618.jpg

Maça bu kadroyla çıkılmalı.Hamsikin aralara salacağı toplarda Djaniny rakip savunmanın içinden geçebilir,ayrıca birebirde de etkili bir oyuncu.

Hamsik 10 no başlamalı.Merkezde Dorukhan-Siopis ile sert ve mücadele gücü yüksek bir ortasaha oluşturulmalı.Bakasetas ve Ömür yedek kalmalı.Antep maçındaki gibi bir kurguyla oynarsa içimizden geçebilirler.

Visca kesinlikle yedek kalmalı.Bomboş topa vuracak hali bile yok.2-3 sene önce alacaktık bunu,şimdi iyice yaşlandı.İşe yaramıyor malaasef.3-4 maç oynadı,haftalardır berbat.Sağ kanatta bu yeteneksizi daha fazlaya izlemeye dayanamam.Adam oyunu tamamen hızı ve oyun zekası ile oynuyor,teknik sıfır adamda.Bir tane adam geçtiğini görmedim.Hızı ve dinamizmi de yaşlandıkça azalıyor doğal olarak.

Kouassi,Ömür ve Bakasetas yedek güç olarak kullanılmalı.Gerekli olduğunda ikinci yarı oyuna girerler.

Visca yeteneksizse dukkani kapatip gidelim bu arada bu haftada wakeme imzalamiycaksa yedek kalsin gumruk zaten hic gwlmicek benim 11 im ugurcan petes huseyin hugo yusuf siopis hamsik djaniny kouassi visca cornelius fjanini sahte9 oynar wakemede biraz hirs yapsin yedwk olsun orta sahada tek on liberi yeter o da siopis olur djanini kosuyir visca ve kouassi de ole kaldi 5 puan onuda 2 haftada aliriz

Timur Bey
10.04.2022, 08:14
Takım üzerindeki rehavet ve hoca üzerindeki stres işi iyice uzattı.

Takımın aklının kupada olduğu tamamen ucuz bir pollyannacılık olur. Ahı gitmiş vahı kalmış Kayseri için 4 maç mı harcanır?

Takımın ciddi bir uyarıya ihtiyacı var. Bunu hocanın yapacağını sanmıyorum. Başkan da işleyen düzene çomak sokmak gibi bir dertte değil. Hoş Ünal Karaman ile papaz olmuşlardı sanırım bu hataya düşmek istemiyor. Bütün ipler Abdullah hocanın ellerinde, titreyip rahatlayıp kendine gelmeli. Son düzlükte rölanti yapılmaz. Bastırıp bitireceksin.

serdaracıl
10.04.2022, 10:00

Aynen. Kadro bu olmalı. Hatta waka yerine koyssai de olabilir. Visca ve vaka çok formsuz. Ortasahada siopis ilk yazılacsk isim. Yanına da dorukhan. Önlerine hamsik, yorulunca baka. Stoper mecburen hüseyin. Gümrük 3 puan. Adana beraberlik. Antalya maçı ile fişi çekiyoruz

Salih Kara
10.04.2022, 10:09
5 puan alıp şampiyonluk hesabı yapıyoruz. 6 haftada 5 puanı da alırız. O iş bitti artık. Ama ne kadar farkla şampiyon olursak daha ezici olacaktır ve saçma sapan ithamlarla karşı karşıya kalmayacağızdır. O yüzden artık vura vura gitmemiz gerekir. Dünkü maç için sadece içerde bize coşku yaşatmadıkları için kızgınım. Bundan sonra farketmez. Evde, markette, pazarda, yaylada, köyde nerde olursak olalım ama bir an önce şampiyon olup farkı açalım. Geri kalan her hafta şampiyonluk kutlayalım.

Uğur Kalyoncu
10.04.2022, 10:11

Ben isterim kardeşim. Allah nasip ederse şampiyon olacağız. Beni şu saatten sonra ekstra mutlu edecek şey tarihin en erken şampiyonu olmak olur.

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 10:22
Şampiyonluk söylemlerini bırakıp maç maç düşünme vakti. Biz halen sezon sonunu düşünüyoruz ve 3 puan gelmiyor. Oynamadan maç kazanamayız. Rize maçı talihsizlikti ama şu son 2 maç tamamen bizim kendi hatamız

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 10:23
Ulan antep macini birakin fulbolcu olmayi taraftarlardan ilk onbir yapsaydik o topu parcalar cimlerle beraber tost yAPar yerdik be bu kadar ruhsuzluk olmaz olamaz...

Futbolcularla bunu konuşan yok sanırım ??? Neden böyle oynuyoruz kardeşim diye isyan eden yok mu ya ?? Biz başak mıyız ?

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 10:24

Öyle evet 1 maç kazanıp diğerlerine beraberliğe bile yatsa sir avcı şampiyonluk geliyor. Ama 1 maçı kazanması gerekli hepsinde berabere kalamaz

Onur Erçetin
10.04.2022, 10:26
Ünal Karamanın elindeki kadro ;

Uğurcan,Erce,Hüseyin,Hosseini,Campi,İvanildo,Perei ra,Novak,Kamil,Abdurrahim,Mikel,Sosa,Parmak,Doğan, Ahmet Canbaz,Ömür,Nwakeame,Yusuf Sarı,Fıratcan,Advijaj,Safa Kınalı,Sörloth,Sturridge,Ekuban,Koray

Abdülkadir Ömür : Eylül 2019-Mart 2019 arası sakattı.Martın ortalarına doğru yeni yeni döndü.Sakatlıktan yeni çıktığı için sezonun geri kalanında kötü oynadı doğal olarak.

Caleb Ekuban : Eylül 2019-Kasım 2019 arasında üç ay sakatlık yaşadı.Sonra döndü.Takımda ortasaha olmadığı için çoğu zaman 10 numara gibi oynadı.

Daniel Sturridge : Sürekli sakattı bu arkadaş.

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 10:29
Yalnız şunu söyliyim . Biz sezon içinde seneye böyle fark açmazsak şampiyonluğu unutun seneye. Son haftalarda veririz ağlamayalım boşyere.

Onur Erçetin
10.04.2022, 10:29
Avcının elindeki kadro ;

Uğurcan,Erce,Hugo,Denswill,Puchacz,Peres,Serkan,İs mail,Berat,Siopis,Dorukhan,Hamsik,Bakasetas,Ömür,Y unus,Nwakeame,Kouassi,Visca,Yusuf,Cornelius,Djanin y,Koita

Sonradan sakatlanan Trondsen ve Gervinho var.

Devre arasında alınan isimler : Puchacz,Visca,Yusuf

Attila Durmuş
10.04.2022, 10:37
Dünkü maçta takım el freni çekik araba gibiydi. Son haftalardaki durgunluk puan farkından mı başka birşeyden mi kaynaklanıyor merak ediyorum. Dünkü maçta kale önüne kadar getirdiğimiz toplarda şut atmakiçin kimse sorumluluk almadı. Ömürün denemesi hariç. O da zaten vitaminsiz şut atıyor. Hocanın bahsettiği bireysel performans bu sanırım. Ayrıca ALLAH aşkına şu Waka'ya birisi söylesin top ounayacaksa oynasın oynamayacaksa güle güle. Karagümrük maçına gelirsek bu sefer zorlanmadan yeneriz.

Onur Erçetin
10.04.2022, 10:39
Avcı ile Ünal arasında taktiksel kıyaslama yapmıcam.Ünal Karaman;Terim vb. profilde motivasyonla top oynatan bir hoca,taktikler üzerinde çok duran bir hoca değil.Süper ligde de zaten genelde baskın oyunla şampiyon oluyor takımlar.Defans yaparak şampiyon olan takım sayısı yok denecek kadar az.

Avcının kontrollü oyun taktiği,skor alıp skoru korumak istemesi,dar alanda savunma yaptırması vb. şeyler güzel düşünceler ancak bunlar için geniş ve kaliteli kadrolar gerekiyor.Maçların ikinci yarılarında bir sürü değişiklikler yaparak oyuna enerjik adamları alıp oyunu tutuyorsun.

Ünal garibimin öyle bir şansı yoktu.Ünalın elindeki kadro Avcıda olsa istediği hiçbir şeyi yapamazdı.Ünalın kadrosu motivasyonla ve hücum oyunuyla yukarılara çıktı.Adamın stoperleri yetersizdi,ortasaha hem kalite hem de sayısal anlamda çok sıkıntılıydı,kanatlar zaten her anlamda rezaletti.Pereiranın bindirmeleri,Novakın sürekli cezasahasına girmesi,sürekli baskılı oyun,Sosa ve Sörlothun çabaları ile bir yere geldik.Avcının şuanki oyun tarzı olsa Novak ortasahayı geçmez,Pereira risk almaz,kadro zayıf olduğu için oyuncu değiştirme ve rotasyonda yapamazsın,her maç ya berabere kalırsın ya da kaybedersin.

Ben şahsen Ünala haksızlık yapıldığını düşünüyorum.Terim ne kadar hocaysa Ünalda o kadar hocadır.Adama hem kötü kadro verip hem de eleştiri yapma dediler.Sorumluluğu üstüne al dediler.Şov amaçlı Sturridge ve Mikeli aldılar.Ünala geçici olarak gelip sonradan gönderilecek adam muamelesi yaptılar.Efsane futbolcuna bu muameleyi yapamazsın.Kaybedilen maçların nedenini anlatamayacaksa bu adam orada süs ağacı niyetinemi duruyor.Savunmada Türkmen ve Campiyle oynayan takımın defanstan neden pasla çıkmadığını söyleyecek kadar kibirli bir insandı Ağaoğlu.Antrenörün defanstan nasıl çıkacağı seni ilgilendirmiyor kardeşim.

Aman bana birşey gelmesin,ben başkanım,hoca beni ve yönetimi eleştirmesin mantığında,kibirli ve narsist bir başkanımız vardı.Kafasına göre Cimşir kararı verdi,sonra da takımı Newtona emanet etti.Kahvedeki adam mantığıyla hareket edip ben herşeyi biliyorum dersen doğal olarak bunlar olur.

Avcıyı getirende Ertuğrul Doğan zaten.Ağaoğluna kalsa Avcıya da müdahele ederdi,istediği futbolcuları fazla bulurdu ama Avcı başarılı olunca söyleyecek birşey bulamadı daha fazla yoksa ona da karışıp takımın anasını ağlatırdı.

Özellikle Ağaoğlunu tanımam ve kendisine karşı özel anlamda hiçbir sıkıntım yoktur ama ülkemizde yöneticilerin en büyük problemi bilgilerinin olmaması,buna rağmen herşeye karışmaları ve eleştiri yapıldığında da bunu kaldıramayıp ben başkanım diye takılmaları.

Gönderilmek istenen Sosayı ileride yapamayacağını görüp savunma önünde regista olarak kullanıp yıldız yapmasını kimse konuşmuyor ama herkes adamın bir taktiğinin olmadığını söylüyor.Yahu tamam da kardeşim o kadroyu büyük bir hocaya versen bu ne biçim amatörce kadro lan deyip istifa eder basar gider.Halilhodzic zamanında Hacıya bu ne biçim kadro dediği için kadro komple değişmedi mi ? Bunları unutmayalım.

Düşmek üzere olan takımları kümede tutamamak başarısızlık olarak kabul ediliyor.Ne yapacaksın mesela antrenör olarak o takımlarda.Neyi amaçlayacaksın.Birbirinden yeteneksiz adamlara çok koşmayı,savunma yaptırmayı ve kontra ataklarla maç kazanmayı öğretmekten başka bir çaren yok.Düşünün siz ofansif oynatmak istiyorsunuz ama kalite olmadığı için defansif oynatmak zorunda kalıyorsunuz,sonra da bu ne biçim hoca tek bildiği şey kalenin önüne otobüs çekmek diye eleştiri alıyorsunuz.

Türkiyede bir spor kültürü yok.Sistem yok.Planlama yok.Herşey başarı üzerinden gidiyor.Bu yüzden uzun vadeli düzgün şeyler yapılamıyor.

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 10:41
Avcının elindeki kadro ;

Uğurcan,Erce,Hugo,Denswill,Puchacz,Peres,Serkan,İs mail,Berat,Siopis,Dorukhan,Hamsik,Bakasetas,Ömür,Y unus,Nwakeame,Kouassi,Visca,Yusuf,Cornelius,Djanin y,Koita

Sonradan sakatlanan Trondsen ve Gervinho var.

Devre arasında alınan isimler : Puchacz,Visca,Yusuf

Abdullah avcı nın elindeki kadro 2011 den daha kaliteli kadro. Ligin bile üzerinde tamam talihsiz sakatlıklar yaşadık ve bunu çok iyi tolare etti sezon içinde ancak tek anlamadığım nokta şu , sezon sonu yaklaşınca bu adama bi haller oluyor o çatır çatır vura vura maç kazanan takım gidiyor morfin çekmiş hap kullanmış insanlar gibi sahada gezinen ruhsuz futbolcular geliyor. Sezonda izlediğimiz takım neydi şu Rize maçı dahil izlediğimiz takım ne ? Bjk maçında becerip 1 gol atmıştık Antep maçında dahada kötü oynadık Uğurcan olmasa o 1 puanda hayaldi.

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 10:46
Dünkü maçta takım el freni çekik araba gibiydi. Son haftalardaki durgunluk puan farkından mı başka birşeyden mi kaynaklanıyor merak ediyorum. Dünkü maçta kale önüne kadar getirdiğimiz toplarda şut atmakiçin kimse sorumluluk almadı. Ömürün denemesi hariç. O da zaten vitaminsiz şut atıyor. Hocanın bahsettiği bireysel performans bu sanırım. Ayrıca ALLAH aşkına şu Waka'ya birisi söylesin top ounayacaksa oynasın oynamayacaksa güle güle. Karagümrük maçına gelirsek bu sefer zorlanmadan yeneriz.

Puan farkıyla rahatlık felan değil hocam bu tam tersi ciddiyim. Burda kimseyi germek için yazmıyorum rahatlık bu değildir rahat olsalar tüm maçları alırlar. Ruhsal ve fiziksel olarak kimse sahada değil maalesef. Umarım bahsettiğin gibi gümrük maçını alırız. Başak ile son 7 haftada 7 puan toplayabilmiş avcı. Birilerinin gidip şu takımı ayağa kaldırması gerekli yoksa maç kazanamayacaklar bişeyler yapılmalı.

Onur Erçetin
10.04.2022, 10:54
Ligin ikinci yarısında özellikle rakipler hem sıralamadaki konumları ve hedefleri hem de lidere karşı da oynamanın verdiği etkiyle çok daha dirençli ve istekli oynuyorlar.Doğal olarak daha fazla çaba sarfetmen gerekiyor ama biz aşırı kontrollü oynuyoruz.Cezasahasına adam sokmuyoruz.Risk almıyoruz.Garantici oynuyoruz.Rakipler sezonun ilk yarısındaki gibi gevşek oynamadığı için de pozisyon bulmakta zorlanıyoruz.

Sezonun ilk yarısında da iyi oynamıyorduk zaten.Hamsikin çabalarıyla birşeyler yapıp gol atıp sonra ikinci yarılarda Siopisi falan alarak üzerine yatıyorduk.Sezon genelinde iyi oynadığımız maç sayısı toplamda 5-6 yı geçmez.Kazandığımız maçları açıp tekrar izleyin ne demek istediğimi anlarsınız.

Şuan oynadığımız oyun profiliyle her maç beraberliğe oynarız.Rizespor dün Konyaspora karşı adeta Barcelona gibi oynadı.Herşey kalite değil.Adamlarda inanılmaz bir motivasyon ve enerji vardı.Rize aynı oyunu Antepe karşı oynasa deplasmanda onları bile yenerlerdi.

Futbol böyle bir oyun.Uyuşuk uyuşuk oynuyoruz.Fenerbahçe maçında hoca çok şımarıklık yaptı malaasef,takım o gün top oynamıyordu ama gol yiyene kadar müdahale etmedi,golü yedikten sonra müdahale etti.10 kişilik rakibe karşı puan kaybettik.Rize maçında kar yağdığı halde Cornelius yoktu,çift forvetle oynayabilirdik o gün.

Neticede bu sezon herşeye katlanıyoruz.40 yıldır şampiyon olamadığımız için.Bu sezon böyle ama gelecek sezon ben böyle bir takımı kaldıramam şahsen.Adam akıllı top oynayalım.

Gelecek sezon Waka,Ömür ve Corneliuslu hücum hattını görmek istemiyorum.Kağnı gibi top oynuyoruz arkadaş.Kerem Aktürkoğlu gibi birini bulalım.

Hamsik,Dorukhan,Ömür,Waka ve Visca beşlisiyle maça çıkıyorsun.Top kaybı oluyor.Hamsik sakatlıktan yeni döndüğü için koşamıyor.Waka geriye koşmuyor.Ortasahadaki 5 adamdan 2 tanesi defansif anlamda yürüyerek hareket ederse doğal olarak defans yapamazsın ki bunu net gol pozisyonlarına ek olarak çok ciddi kontralar yiyerek gösterdik.Dün akşam şansa bala kaybetmedik maçı.

Gelecek sezon her hatta koşan ve mücadele eden bir takım görmek istiyorum.Yürüyen adamlar görmek istemiyorum.Hamsik takım adına çok önemli bir isim,sakatlığı yoksa eğer kalmalı takımda ama bu takım en fazla 1 kişiyi tolore edebilir.Sahada aynı anda hem Hamsik hem de Waka defansif anlamda tolore edilemez.

gurur6134
10.04.2022, 10:56
Bakanin haftalardir etkisiz gorunmesinin sebebi hocanin ömuru onun yerinde oynatiyor olmasi dun ömurun attigi sutlari gorduk ayni sutlari yakalayip bakanin attigini dusunun ..hoca ömure yer bulcam diye bakayi harciyor baka geride oynamaz oynarsa da etkisiz olur bu kadar basit ömur gecis oyunu icin gerekli alirsin skoru atarsin oyuna yada kanatda falan yer acarsin (visca waka varken bu da olmaz) olmadi forvet arkasi serbest oynatirsin ver kac yapar araya salar duvar pasi vs ama bakanin yerinde olmaz bu kadar basit hoca bunu haftalardir goremiyor ömurun oynamadigi zaman sahada ki baka ile ömurle sahada olan baka arasinda daglar kadar fark var bunu sakatlik oncesi baka sonrasi baka diyerek gormezden gelmek olmaz tamamen mevkisel ondaki sorun..

Attila Durmuş
10.04.2022, 11:05
Puan farkıyla rahatlık felan değil hocam bu tam tersi ciddiyim. Burda kimseyi germek için yazmıyorum rahatlık bu değildir rahat olsalar tüm maçları alırlar. Ruhsal ve fiziksel olarak kimse sahada değil maalesef. Umarım bahsettiğin gibi gümrük maçını alırız. Başak ile son 7 haftada 7 puan toplayabilmiş avcı. Birilerinin gidip şu takımı ayağa kaldırması gerekli yoksa maç kazanamayacaklar bişeyler yapılmalı.

Bana göre Karagümrük maçı en önemli maçımız.Alınacak 3 puan hem son zamanlardaki tutuk futbolumuzu hem de psikolojik olarak durgunluğumuzu atlatmamıza yardımcı olacak. Bireysel olarak futbolcular sorumluluk almıyor. Dün Hamşik dışında kendini zorlayan yoktu. Al gülüm ver gülüm pas trafiği. Ben karamsar değilim lakin Hocanında futbolcuların da bu gidişe dur demesi lazım. Kaybedilmiş bir şey yok ama ciddiyet şart.

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 11:09
Bana göre Karagümrük maçı en önemli maçımız.Alınacak 3 puan hem son zamanlardaki tutuk futbolumuzu hem de psikolojik olarak durgunluğumuzu atlatmamıza yardımcı olacak. Bireysel olarak futbolcular sorumluluk almıyor. Dün Hamşik dışında kendini zorlayan yoktu. Al gülüm ver gülüm pas trafiği. Ben karamsar değilim lakin Hocanında futbolcuların da bu gidişe dur demesi lazım. Kaybedilmiş bir şey yok ama ciddiyet şart.

Dikine oynayan takım gitti yan pas yan pas al gülüm ver gülüm.. gümrük maçını taraftar alacak 90 dakika tezahürat ve baskı ile alırız maçı. Taraftara çok iş düşüyor takım durunca tribün durmamalı

Attila Durmuş
10.04.2022, 11:13
Dikine oynayan takım gitti yan pas yan pas al gülüm ver gülüm.. gümrük maçını taraftar alacak 90 dakika tezahürat ve baskı ile alırız maçı. Taraftara çok iş düşüyor takım durunca tribün durmamalı

Kesinlikle renkdaşım. Şu kargaların tribün organizasyonunun yarısını bile yapamıyoruz. Taraftar grupları arası başıbuyrukluk var. Senelerdir aşılamadı bu saçma durum.

Onur Erçetin
10.04.2022, 11:24
Bakanin haftalardir etkisiz gorunmesinin sebebi hocanin ömuru onun yerinde oynatiyor olmasi dun ömurun attigi sutlari gorduk ayni sutlari yakalayip bakanin attigini dusunun ..hoca ömure yer bulcam diye bakayi harciyor baka geride oynamaz oynarsa da etkisiz olur bu kadar basit ömur gecis oyunu icin gerekli alirsin skoru atarsin oyuna yada kanatda falan yer acarsin (visca waka varken bu da olmaz) olmadi forvet arkasi serbest oynatirsin ver kac yapar araya salar duvar pasi vs ama bakanin yerinde olmaz bu kadar basit hoca bunu haftalardir goremiyor ömurun oynamadigi zaman sahada ki baka ile ömurle sahada olan baka arasinda daglar kadar fark var bunu sakatlik oncesi baka sonrasi baka diyerek gormezden gelmek olmaz tamamen mevkisel ondaki sorun..
Bakayı 10,Ömürü 8 oynatsa sorun olmayacak ama ısrarla aynı şeyleri yapıp haftalardır bizi kanser ediyor kendisi.Ben o yüzden Avcıya olan saygımı da kaybettim.Baka 8 oynadığında hem geriden oyun kuramıyoruz hem de adamın şut imkanından faydalanamıyoruz.

Havada sıkıntı olacaksa Dorukhanla birlikte Ömürü çift 8 gibi kullanabilirsin.Dorukhan biraz daha defansif kalır olur biter.Gerekirse Siopis sonradan girer.

Ömürün merkezde oynadığı anlarda takım daha iyi oynuyor.İleride oynadığında rakip kalabalık savunma yapınca cezasahasında etkinlik kuramıyoruz.

Onur Erçetin
10.04.2022, 11:29
https://www.sporx.com/img/ilk11/2022/04/10/b659955fbd0c3286e9e4644cf87101281838816.jpg

Abdullah Avcı haftalardır garip işler yapıyor.Siopis ve Bakasetasın ilk 11 de başlaması veya Ömürün 10 no oynaması allahın emri değil.Gerçekten Avcı kendisine olan saygımın sıfırlanmasına neden oldu son haftalarda.Hiçbir şekilde güvenmiyorum kendisine.

Yahu yukarıda yazdığım taktiğe bundan birkaç hafta önce Kayserispor maçında döndük adamları darmadağın ettik.O günden beri o taktiği kullanmadık.Dorukhan-Ömür olmaz dersen Siopis-Ömür yaparsın merkezi.Dorukhan sonradan girer.Dorukhanı sadece hava üstünlüğünden dolayı yazdım oraya.Kayseri maçında Siopis-Ömür oynamıştı ikinci yarı merkezde.

Yukarıda yazdığım taktik işlemesin ben futbol izlemeyi bırakırım yemin ederim.Mücadeleci ortasaha var,topla dribbling alan kateden adam var,bindiren bekler var,topu oyuna sokan stoperler var,oyun kurucu ve golcü kanat var,mücadeleci ve golcü kanat var,hareketli ve yardımcı profilde santrafor var,pivot santrafor var.Kısaca herşey var.

Bu takıntılı hocalardan bıktım usandım arkadaş.

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 11:41
HT4 ü atladım. Ayaklarına sağlık dün çok mücadele etti ve iyi oynadı. Aferin

edimurphy_61
10.04.2022, 11:41
Konya maçı ile aynı saate alınmalı bu maç

jairzinho
10.04.2022, 11:49
uğurcan

peres----denswil---hügo---puhaç

visca----dorukhan--ömür--bakasetas

--------------hamsik---------------

--------------cornelius---------------

serdaracıl
10.04.2022, 12:07
Yalnız şunu söyliyim . Biz sezon içinde seneye böyle fark açmazsak şampiyonluğu unutun seneye. Son haftalarda veririz ağlamayalım boşyere.

Onu seneye düşünürüz

serdaracıl
10.04.2022, 12:08
uğurcan

peres----denswil---hügo---puhaç

visca----dorukhan--ömür--bakasetas

--------------hamsik---------------

--------------cornelius---------------

Siopisin yazılmadığı kadro boş uğraştan öteye gitmez. Elinde koyssai varken baka da neyin nesi. Visca da çok formsuz

ensar_61
10.04.2022, 12:10
Hamsik ve hugo döndükten sonra pas oyununu çok daha iyi oynadık bence.geri dönüşlerde siopis'in olmaması fazla pozisyon vermemize sebep oldu.ömür-siopis değişikliği ile başlarsa hoca oyun üstünlüğünü alabiliriz karagümrük karşısında.

Manava61
10.04.2022, 12:18
Uğurcan-Peres-HT(Ahmetcan)-Hugo-Denswill-Siopis-Hamsik—Visca-Ömür-Waka-Cornelius
İkinci yarı Dorukhan-Baka-Djaniny vs

Edit.

serdaracıl
10.04.2022, 12:19
——————--cornelyus
Kousi (waka)—hamşik—canini
—————-siopis—-dorukhan
——Denswil—hugo—h4—peres
————————kaptan
Kadro bu

kayl
10.04.2022, 12:28
——————--cornelyus
Kousi (waka)—hamşik—canini
—————-siopis—-dorukhan
——Denswil—hugo—h4—peres
————————kaptan
Kadro bu

Bence kesigiii visca değil eakeme yer bende djanini oynamalı diyorum gümrükte jimmy ve adnan cezalı viviano burak lucassen brasci balkovec dörtlüsü oynar levent bilgin ve bistrovic orta sahası olur karamoh ki çok boş adam kendisi emre mir ve peşin olur tek sıkıntı emre olur bunun icinde çok orta sahaya gerek yok u gurcan peres hüseyin hugo yusuf siopis hamsik djaniny kouassi visca cornelius ilk kadrom bu ama siopis hamsik baka da yapabilir ilerde visca djanini cornelius olur yada wakeme djanini cornelius mutlak kazanmamız lazım iki on liberoya gerek yok illa dorukhan siopis yapacaksak djanini cornelius eisca yada waka olur ama djanini cornelius sart

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 12:40
Onu seneye düşünürüz

Bu seneyi aldık seneyi zaten düşünmüyorum ben. Tatile çıkıcam ailemle stresten uzaklaşmam lazım uzunca bir süre sağlıklı düşünemiyoruz

kayl
10.04.2022, 12:42
Her maçı kazanamazsiniz arkadaşlar bazen rehavet olabilir bir iki mac alakasız oynayalım formayı garanti görmesin gümrük u parcaliyicsz moraller yerine gelir sıkıntı etmeyin bu kadar

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 12:42
Hamsik ve hugo döndükten sonra pas oyununu çok daha iyi oynadık bence.geri dönüşlerde siopis'in olmaması fazla pozisyon vermemize sebep oldu.ömür-siopis değişikliği ile başlarsa hoca oyun üstünlüğünü alabiliriz karagümrük karşısında.

Orta saha ve defans sağlam olduktan sonra pozisyon vermeyiz. Bi şekilde atıyoduk ama ne vişça ne wakame hiçbişey yapmıyor

KARAGOZLUM
10.04.2022, 12:46

Guzel bir yorum olmus
Benim icin de bu korkutucu basaksehir ornegi 7 mac 7 puan
Ben sampiyon olacagimiza inaniyorum 6 puan aliriz sikeciler de daha cok puan kaybeder ama bu gidisat gercekten tehlikeli
bu yili gectik onumuzdeki yillar icin umut vermiyor
boyle giderse seneye sikeciler bizi gecer

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 12:49
Guzel bir yorum olmus
Benim icin de bu korkutucu basaksehir ornegi 7 mac 7 puan
Ben sampiyon olacagimiza inaniyorum 6 puan aliriz sikeciler de daha cok puan kaybeder ama bu gidisat gercekten tehlikeli
bu yili gectik onumuzdeki yillar icin umut vermiyor
boyle giderse seneye sikeciler bizi gecer

Tek umutlandıran nokta şu yalnız Abdullah avcının şampiyonluk alması ve olası sonraki yıllarda son haftalarda böyle düşüş yaşamamak. Üzerindeki o kötü enerjiyi bu sene atacaktır. Hocada son haftalarda böyle kötü performans sergilediğini çok iyi biliyor.. gümrük maçında taraftarın etkisi çok çok çok fazla olacak.. lütfen susmayın oturmayın çekirdek çitlemeyin !!!!! Orası er meydanı haykırmak ve kabullenmeme yeridir takım durağan oynuyorsa onu canlandıracak taraftardır..

Hasan Habip Özbay
10.04.2022, 13:00
artık galibiyet zamanı geldi alıp haftaya adanada berabere kalıp ŞMPİYON oluyoruz bunu ligin ilk yarısı bittiğinde söyledim oluyor

Hasan Habip Özbay
10.04.2022, 13:01
bu maçta stada zenginler alınmamalı en önemli maç bu maç 90 dakikka destek ve tezahürat lazım

emre6117
10.04.2022, 13:06
bu maçta stada zenginler alınmamalı en önemli maç bu maç 90 dakikka destek ve tezahürat lazım

Olumsuz yorum yapanlar bence bu seneki maclarimizi izlemedi. Biz sene basindan beri hep benzer oyunlar oynuyoruz.
Fark su oldu, diger maclarda corneliusun pozisyonu gol oluyordu, ugurcan zaten her mac tutuyor.(sampiyonluktaki 1.etken, satmayi dusunuyorsak bir kere daha dusunmeliyiz.ben sahsen 25 milyon euro altina asla satmam).
Dunki macta hamsiki gercekten ozledigimi farkettim. Adam viscaya 3 tane cok net pozisyon hazirladu, yine a.omure bircok bos sut pozisyinu olusturdu. Haftalardir bunu yapamiyorduk.
Hamsik sadece sutlarina guvenmedigi icin artik, sut pozisyonlarinda pas veriyor.
Karagumruk macinda orta saha dorukhan,siopis,hamsik olursa yeneriz. Orta sahayi almaliyiz artik.

emre6117
10.04.2022, 13:09
Ilk 11 tercihim.
...ugurcan..
Peres. Denswill..hugo..yusuf
...siopis..dorukhan..
..visca..hamsik..nwakame..
.....cornelius..
Djaniny, a.omur, bakesetas,kouassi hamle oyuncularim olur.
Ama hoca orta sahayi dorukhan,hamsik,.a.omur yapacak yine malesef. Denswili de sol bek oynatacak.

Barista
10.04.2022, 13:20
10 numarada Ömür yerine Djaniny oynasın bu maç. Bakasetas da bitik. Hamsik merkez orta saha olduğu için 10 numarada değil de 8 olarak kullansak daha iyi.

Dorukhan kargalarda sol bek oynamıştı, bizim de en eksik mevkimiz orası. Siopis ve Hamsik ilk 11'de olunca Dorukhan'ı sol beke kaydırabiliriz. Nwakaeme formsuz, onun yerine de Kouassi oynasın. Maç içerisinde Visca ile kanat da değiştirebilirler. HT4 yerine de Ahmetcan oynasın. Topla ilişkisi çok daha iyi.

Uğurcan
Peres-Ahmetcan-Hugo-Dorukhan
Siopis-Hamsik
Visca-Djaniny-Kouassi
Cornelius

Devrim Arslan
10.04.2022, 13:25
Beyler kendinize gelin ve aynaya bakın . Siz şampiyon oluyor sunuz. O kadar ayak oyunları yaptılar yıllardır ama bu sene o sene işte. Yok beraberlik yok kötü oyun . Bi bırakın bunları. Keyfini çıkartın. Geriye kalan 6 maç berabere bitsr bile yine sampiyonuz. Bi rahatlayın artık

Murat61
10.04.2022, 13:25
Arkadaşlar biz karagümrükten 3 puan alıp konya gaziantep e kaybederse biz otomatik şampiyon olmuyoruz değil mi ? İlla ki adana maçından puan almamız gerekiyor mu

S.ÖZKAN
10.04.2022, 13:32
Oyunmuş ezmekmis en erken şampiyonlukmus umurumda değil.Biz gereken puanı alıp şampiyon olacağız.

LANGARA
10.04.2022, 13:32
Arkadaşlar biz karagümrükten 3 puan alıp konya gaziantep e kaybederse biz otomatik şampiyon olmuyoruz değil mi ? İlla ki adana maçından puan almamız gerekiyor mu

Fener’in de iki maçın birinde puan bırakması gerekiyor haftaya şampiyonluk için

Manava61
10.04.2022, 13:40
Antep maçında pozisyon anlamında kısır olsak da belirtildiği gibi Hamsik’in oyun içi liderliği gerçekten hissedildi. Oyun kurmakta top dağıtmakta al ver yapmakta zorlanmadık. Pozisyon bulma anlamında klasik kısır bir avcı futbolu oynadık, Cornelius ve Visca’nın pozisyonlar ile uzaktan şutlarda başarı sağlayamayınca berabere bitti. Skor hariç sezonun ilk yarısındaki oyunumuza yakın bir oyun oynadık diye düşünüyorum Antep maçında. Karagümrük maçında sakatlık vs olmaz ise artık işi çözeceğimizi düşünüyorum. Bakasetas ilk 11e dönmeli, keza sezonun ilk yarısındaki oyuna döndüğümüze göre Çilingirin geri dönme vakti geldi.

ilelebeTS
10.04.2022, 13:40
Biz kazanacağız, fb 2 maçtan birinde puan kaybederse, konya da haftaya kazanamazsa matematiksel olarak ilan ediyoruz. İlla yenilmelerine gerek yok, beraberlik de yetiyor.

nevzat61
10.04.2022, 13:46

Bu hafta maç cuma gecesi olduğu için bilet fiyatları normale döner bence..hafta içi maçında stadı doldurmak daha önemli..

Haftalardır oyuncular da bulunan motivasyon kaybını normal karşılamak lazım..bu kadar fark ister istemez etki ediyor.. ancak kendi taraftarın önünde Karagümrük gibi vasat takımlar karşısında puan kaybı olmamalı.. umarım 3 puan olur..tek farklı skorla da olsa

Adem Erdoğan
10.04.2022, 13:53
Uğurcan
Serkan Denswill Hugo Puhacz
Dorukhan Siopis
Visca Hamsik Djaniny
Cornelius

ve Ruh.

yusufdinyo
10.04.2022, 14:22
Beyler ilk yarı bitiminde Konyaspor ile puan farkımız [TS : 46 Konya : 39 Puan Farkı 7 ] Fenerbahçe ile puan farkımız [ TS : 46 FB : 32 Puan Farkı 14 ] Şu anda güncel puan farkları [ TS : 72 Konya : 58 Puan Farkı 14 ] Fenerbahçe ile TS : 72 FB : ( Gs maçını yenerse 59 Puan Farkı 13 olacak )
Yani demem o ki o kadar algıya rağmen ağlamalarına rağmen Konyaspor ile puan farkını 7 puan açmışız Fenerbahçe ile de 14 puandan 1 puan düşerek 13'e düşecek ( GS maçını kazanırsa ki bence berabere bitecek ) rahat olun haftaya yenince hepsinin sesi bir yerlerine gidecek mutlu son yakın

Sefer A.
10.04.2022, 14:29
Ben isterim kardeşim. Allah nasip ederse şampiyon olacağız. Beni şu saatten sonra ekstra mutlu edecek şey tarihin en erken şampiyonu olmak olur.
Yok valla ben emin degilim, varsin en erken olmasin ama iç sahada olsun diyorum bi tik

Bu sene sampiyon olduktan sonra o safsata da biter, basa bas giden yarista da sampiyon olabiliriz, olmasak da travma olmaz

hoca Abdüs'ü kayiriyor, top rakipteyken bakiyorum yine Hamsik daha kritik yerlerde, Abdüs ise ileride güya ön baski yapmak için ama hikâye, herifler 1 pasal geçiyor Abdüs de rahat rahat takiliyor, hamallik Hamsik'e kaliyor Dorukhan'a kaliyor
Baka varken de ayni, Baka geri gelip omuz koyup top kapmaya çalisiyor,,, saçma sapan isler yaa hocayi anlamak mümkün degil kimse kusura bakmasin

LANGARA
10.04.2022, 14:54
Rize maçında kar vardı, Kadıköy deplasmanı zor deplasman, Beşiktaş maçı rakibin yeni hocası ve heyecanı, Antep evinde çok iyi. Hepsini kabul edelim ancak bu maçın herhangi bir bahanesi olamaz

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 14:58
Rize maçında kar vardı, Kadıköy deplasmanı zor deplasman, Beşiktaş maçı rakibin yeni hocası ve heyecanı, Antep evinde çok iyi. Hepsini kabul edelim ancak bu maçın herhangi bir bahanesi olamaz

Buna kulp bulmaya gerek yok 1 maç kazandığımız an bitecek iş zaten. Hoca bıraksın bayrak mayrak işlerini onu taraftar halleder umut dağıtmasın çıkıp futbol oynatsın takıma. Tel tel döküldük. Bu taraftar son maça kadar bu stresi kaldıramaz yarımız kalpten gideriz mazallah.. şikeciler bugün yaralı Aslan gsye takılır zaten.

orhan42
10.04.2022, 15:12
Vişça ve Waka çok formsuz. Sıkıntı bence orada. Cornelius çok yalnız kalıyor ceza sahasında. İçeri sokacak adam yok. Dikkat ettiyseniz dünkü maçta Waka içeri neredeyse hiç girmedi. İki şutu var o da uzaktan. Vişça ise çok kötü.İnşaallah bu maçta toparlar. Benim umudum , Hamsik'in dönüşü..Dün özellikle ilk yarı maestro gibi takımı yönetti. Ceza sahası etrafında top dağıttı , şut pozisyonu hazırladı.Vişça'ya attığı ve kaleci ile karşı karşıya bıraktığı pozisyon muazzamdı. Orta sahada üstünlüğü alıp , Hatay , Alanya maçlarınin ilk yarıları ve Kayserispor ile Göztepe maçlarının ikinci yarılarındaki o ilk 15-20 dakikayı oynarsak Kargümrük'ü dağıtırız.Artı , Baka , Djanniy ve Siopis dönüyor bu maç. Ben maçı alıp diğer maçları bekleyeceğimizi düşünüyorum.

orhan42
10.04.2022, 15:14
Ayrıca , taraftarımızın umutsuzluğuna da anlam veremiyorum.Yukarıda bi arkadaşımız yazmış , ilk yarıda da benzer oyunlarla maç alıyorduk. Ki bu maçta da pozisyon bulduk . Cornelius'un pozisyonu gol olsa çok farklı şeyler söyleyebilirdik.Son 15 dakika rakibin çirkin ötesi oyunu da buna etken oldu.

nevzat61
10.04.2022, 15:39
Sezon başı desen ki son 8 haftaya 14 puan fark ile lider gireceksin, herkes memnun olurdu.. ancak sanırım çıta yı yükselttik ..seneye bu taraftarı liderlik kesmez benden söylemesi..

Ha tabiki kulübün de çıtayı yükselteceğini düşünüyorum ama ekonomik sorunları halletmek öncelik olmalı..

Barista
10.04.2022, 17:11
Amerikaliların bir lafı vardır, "if it ain't broke don't fix it" diye. "Çalışıyorsa onarmayın" anlamına gelir. Biz zaten sezon başından beri aşağı yukarı aynı futbolu oynuyorduk. Son haftalarda defans hattındaki kadro istikrarsızlığı ve hocanın da strese girmesiyle birlikte tökezler gibi olduk ama felaket senaryoları yazacak bir durum yok henüz ortada ve muhtemelen de olmayacak. Bizi açık ara farkla lider yapan sistemden vazgeçmek, çalışan makineyi onarmak gibi bir şey olacağı için sezon sonuna kadar böyle devam ederiz.

"Önümüzdeki sene böyle oynarsak şampiyon olamayız" mantığı burada geçerli değil. Sistem işlemez hale gelirse hoca onarmak için uğraşacaktır. Hem şampiyonluk stresini atınca belki rahatlar. Şimdiden felaket tellallığı yapmaya gerek yok. Böyle kabız futbol oynatmaya devam edip sonuç da alamamaya başlarsa o zaman düşünürüz. Şu an için yapacak bir şey yok.

aksamvakti
10.04.2022, 18:59
Macin konya ile ayni gun ya da konya macindan sonraya alinmasi lazim. Karagumruk macinda garantiliyebiliriz.

RNE-L22 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

blues
10.04.2022, 19:09
Arkadaslar yine hoca karsilastirmalarina baslamislar. Hem de Ünal Hoacayla Abdullah hocayi karsilastiriyorlar. ellerindeki kadrolari falan! Ancak o zamani da cok cabuk unutuyorlar. Ünal hoca siyasi görüsünden dolayi buradaki bir cok üyenin zaten sevdigi bir isim, inandigi ya da yolunda yürüdügü siyasi görüs ne? Türk milliyetciligi!
Oynattigi oyun neydi? Belki balik beyinliler unutmuslardir ancak onun zamaninda derbiler disinda cok macimiz öyle sancili geciyordu ki, karin agrisindan mudariptik ve su an erisilen puan durumuna hic gelemedik.
Abdullah hocanin takimi lig lideri ve 38 yil sonra sampiyon olacak ancak bu yil ki sampiyonlugun kutlamasini yapan bir takim zevat simdiden gelecek yilida kaybedilecek sampiyonlugu tartismaya baslamis. günümüz toplumlari tüketim toplumlari,evet ancak onlar en azindan ellerindekileri bitirdikten ya da doyuma ulastiktan sonra tüketime devam ediyorlar. bizimkiler ise daha da bir tüketim toplumu olmuslar ki daha bir sampiyonlugun tafini cikarmadan gelecek sezon kaybedilecek sampiyonlugu tartismaya baslamislar. bu insanlarin akillarini nerede yitirdiklerini ya da daha dogrusu yasamlarinin bie evresinde akilla hareket edip etmediklerini sorgulamak gerek. Axni ünal hocaniz Gözteben öyle bir yollandi ki, gittiginde bayram vardi izmirde.
Bazilarina göre bu takimin inisi cikisi olamaz, hele sampiyonluk neredeyse garantilendikten sonra isleri biraz rölantiye alma haklari hic yoktur.
Doyumsuz diyecegim de takim zaten 38 yildir sampiyonluk kutlamiyor, yani doyumsuzluktan ziyade bir özlem sözkonusu ancak bizim Özlemi de bu sekilde yasamamiz sadece sagliksiz, huzursuz yetismis,mutsuz beyinlerle aciklanabilir.
Bu takim bu yil bizleri sadece iki kez yenilgileriyle üzdü. baska bir sey yok.

Rakip takim sahasinda bizim macla birlikte 35 puan toplamis, yani bizden sonra en fazla icsha puani toplayan takim ancak bazi doyumsuzlara yetmiyor bulundugumuz yer.

makbernatsu
10.04.2022, 19:10
zor yeneriz...rakiplerin yenilmeleri ile şampiyon oluyoruz olaya bak

Onur Erçetin
10.04.2022, 19:17
Arkadaslar yine hoca karsilastirmalarina baslamislar. Hem de Ünal Hoacayla Abdullah hocayi karsilastiriyorlar. ellerindeki kadrolari falan! Ancak o zamani da cok cabuk unutuyorlar. Ünal hoca siyasi görüsünden dolayi buradaki bir cok üyenin zaten sevdigi bir isim, inandigi ya da yolunda yürüdügü siyasi görüs ne? Türk milliyetciligi!
Oynattigi oyun neydi? Belki balik beyinliler unutmuslardir ancak onun zamaninda derbiler disinda cok macimiz öyle sancili geciyordu ki, karin agrisindan mudariptik ve su an erisilen puan durumuna hic gelemedik.
Abdullah hocanin takimi lig lideri ve 38 yil sonra sampiyon olacak ancak bu yil ki sampiyonlugun kutlamasini yapan bir takim zevat simdiden gelecek yilida kaybedilecek sampiyonlugu tartismaya baslamis. günümüz toplumlari tüketim toplumlari,evet ancak onlar en azindan ellerindekileri bitirdikten ya da doyuma ulastiktan sonra tüketime devam ediyorlar. bizimkiler ise daha da bir tüketim toplumu olmuslar ki daha bir sampiyonlugun tafini cikarmadan gelecek sezon kaybedilecek sampiyonlugu tartismaya baslamislar. bu insanlarin akillarini nerede yitirdiklerini ya da daha dogrusu yasamlarinin bie evresinde akilla hareket edip etmediklerini sorgulamak gerek. Axni ünal hocaniz Gözteben öyle bir yollandi ki, gittiginde bayram vardi izmirde.
Bazilarina göre bu takimin inisi cikisi olamaz, hele sampiyonluk neredeyse garantilendikten sonra isleri biraz rölantiye alma haklari hic yoktur.
Doyumsuz diyecegim de takim zaten 38 yildir sampiyonluk kutlamiyor, yani doyumsuzluktan ziyade bir özlem sözkonusu ancak bizim Özlemi de bu sekilde yasamamiz sadece sagliksiz, huzursuz yetismis,mutsuz beyinlerle aciklanabilir.
Bu takim bu yil bizleri sadece iki kez yenilgileriyle üzdü. baska bir sey yok.
Bilader sen git bir IQ testi yaptır bence.Avcı ile Ünal taktiksel bilgi anlamında kıyaslanamaz dedim ben daha ilk cümlede.Sonra da buna rağmen aralarında ellerindeki kadro kalitesi anlamında çok ciddi farklar olduğunu,Ünalın daha da başarılı olabileceğini ancak kendisine haksızlık yapıldığını yazdım.Kadro kaliteleri karşılaştırılabilir bu gayet net.İlkokul beşinci sınıfa giden çocuk çağırsam Ünalın elindeki kadronun çok dar ve yetersiz olduğunu söyler.

Bu mesaj Ünal Avcıdan daha iyidir diye yazılmadı,Ünalın elinde çok daha kötü bir kadro olduğu halde ve buna rağmen üst sıralara oynadığı halde neden kulüpten kovuldu diye yazıldı.Kovulduğu dönem çeşitli siyasi spekülasyonlar oldu diye yazıldı.2019 da biz şampiyon olabilirdik,bunun üzüntüsüyle yazıldı.İsterseniz gidin kendinize bir beyin nakli yaptırın.

Bir A4 kağıdı uzunluğunda saçma sapan bir mesaj yazmışsınız,kendinizi boşuna yormuşsunuz.

Erkin
10.04.2022, 19:33
Cok surpriz bir durum degil ama kazanacagimizi dusunuyorum.

Mert Oğuzlu61
10.04.2022, 19:34
----bruno---isiyin---hugo---dens
----------------doruk--hamsik
---------visca------baka----koassi
--------------------cornelius

Umarım şu kadro cikar. Ömür ve Waka aşırı formsuzlar ikisi de kulübeye geçsin.

Yönetim bassın primi bir şekilde motive edin şunları.

blues
10.04.2022, 19:38
Evet haklisin. Bir sizlerin beyinleri yerinde, saglikli ve sizler düsünebiliyorsunuz. Ünail´i cok seviyorsan bence acil, belki karsiliklidir duygulariniz!

Terzioğlu
10.04.2022, 19:54
Fb bugün puan kaybeserse haftaya sampiyon olma sansimiz yüksek. Konya macini ayni saate almali TFF.

olcay_61
10.04.2022, 20:09
Peres-HT4-hugo-denswil
Dorukhan-siopis
Visca-hamsik(baka)canini
Cornelius

Sefer A.
10.04.2022, 20:13
Haftaya sampiyonluk gelmez, Konya yener

olcay_61
10.04.2022, 20:13
Aklıma takıldı şimdi
Şampiyonluk kutlamalarında kombine sahiplerine öncelik tanırlar heralde
Ilk gün kombinesi olanlar almak istiyorsa almalı ücretiyle

serdaracıl
10.04.2022, 20:39
zor yeneriz...rakiplerin yenilmeleri ile şampiyon oluyoruz olaya bak

alakası yok. bizim rakibimiz yok şu an. ikincilik mücadelesi var sadece

Onur Erçetin
10.04.2022, 20:55
Haftaya haftaya diye diye iş enteresan bir noktaya doğru gitmesin de :)

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 21:15

Şikecilerinde puan kaybetmesi gerekiyor ancak kaybedecek gibi durmuyor. Umarım bugün en kötü berabere kalırlar.

ÖmürKaradeniz61
10.04.2022, 21:16
Bu maçta şampiyonluk gelmez en erken ancak Antalya maçı.

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 21:17
Çok erken dakikalarda gol bulup stresi azaltmamız lazım.. fb takılmadan ilerledi çünkü kafaları tamamen sahada.

Enaldo61
10.04.2022, 21:19
Biletler ne zaman çıkar?

kayl
10.04.2022, 21:21
Çok erken dakikalarda gol bulup stresi azaltmamız lazım.. fb takılmadan ilerledi çünkü kafaları tamamen sahada.

6 macta 5 puan alamiyorsak ustelik hicbir derbi maci yokken istelik biri kume dusucek altay diger ikiside iddiasiz gumruk ve antalya dukkani kapayalim abi burdan sampiyonluk verirsek kulubu lagvedelim gitsin yemisim fenerbahcesini bir rahat olun renktas ya

Uğur Kalyoncu
10.04.2022, 21:24
70 dk 10 kişi oynayan takımı yenemeyerek olayı buralara kadar getirdik. Fener bugün kazanırsa bizim en erken şampiyon olma ihtimalimiz yüksek ihtimalle ortadan kalkar. Şampiyonluk son 3 haftaya kalır o da Karagümrük'ü yenersek tabii.

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 21:26
6 macta 5 puan alamiyorsak ustelik hicbir derbi maci yokken istelik biri kume dusucek altay diger ikiside iddiasiz gumruk ve antalya dukkani kapayalim abi burdan sampiyonluk verirsek kulubu lagvedelim gitsin yemisim fenerbahcesini bir rahat olun renktas ya

Üzüldüğüm nokta bu kadar mükemmel sezonda bu son maçlardaki saçmalayış neden ? Ne stresin var kafa kafaya gitseler hiç üzülmem kaldıramaz bizim takım derdim ancak şuan dertleri tasaları yok al bir maç keyfine bak milyonlarca insanı neden böyle strese sokuyolar hiç düşünmüyolarmı dicem ama suratları kireç gibi adamların kanları çekilmiş zaten. 2 pas yapamayan takıma dönüştük Allah yardım etsin bize şikeciler şampiyonluktan bahsediyor ben olsam bende düşünürüm şu durumda . Bizim takım öyle bir umut veriyoki dünyada başka takım yok böyle maç kaybeden.

Manava61
10.04.2022, 21:31
Avcı hoca sene başından beri bu işin içinde düşüşler de olacak diyordu, ilk düşüşte adama denmeyen kalmadı. Bu atmosferde başarılı olan adama ne kadar teşekkür etsek azdır.

myildirim77
10.04.2022, 21:34
Arkadaş şaka mı yapıyorsunuz ne şampiyonluk vermesi ne fb si [emoji16]. Erken şampiyonluk olsa ne olur olmasa ne olur. En geç iki hafta bilemedin Antalya maçında şampiyonluk gelecek.

Jackdaniels
10.04.2022, 21:52
Uğurcan-Peres-Türkmen-Hugo-Denswill-Dorukhan-Siopis-Hamsik-Djaniny-Visca-Cornelius

S.ÖZKAN
10.04.2022, 22:04
Kazanacagiz ve ısı bitirecegiz. Renktaslarim karamsarlığa gerek yok keyfini çıkarın bu sezonun.

Arif Timurcioğlu
10.04.2022, 22:06
Sizde suç yok matematik hocanızın … :]

MehmeTS_ADANA
10.04.2022, 22:07
Demirspor maçinda şampiyonluğu ilan edeceğiz göreceksiniz

CEMEFKER
Normal şartlarda FB sadece BJK deplasmanında puan kaybeder. A.Cebi ise iddiasız olduğundan Avcı gıcıklığı nedeniyle maçı verir.

Yani FB full yapar. Avcı planını buna göre yapmalı.

Emre Veli
Allah çarpsın puan kaybedilirse bomba atacağım stada. yeter lan artık alacağınız bi uc puan onu da burnumdan getirdiniz

[KAPLAN]
10.04.2022, 22:12
Arkadaşlar şampiyon olduk zaten (: Abartmanın lüzumu yok.

Sadece daha coşkulu futbol izlemek istiyoruz o kadar. Puan kaybedeceksek bile coşkulu oynayarak kaybedelim artık.

Strese gerek yok

alikk
10.04.2022, 22:13
Rahat yenip işimize bakacağımiz bir maç olacaktır

zorroid
10.04.2022, 22:16
Bu forumun yöneticileri bu mesajı görmedi mi? Yoksa gördüler de bir sıkıntı yok mu diyorlar?

Bilader sen git bir IQ testi yaptır bence.Avcı ile Ünal taktiksel bilgi anlamında kıyaslanamaz dedim ben daha ilk cümlede.Sonra da buna rağmen aralarında ellerindeki kadro kalitesi anlamında çok ciddi farklar olduğunu,Ünalın daha da başarılı olabileceğini ancak kendisine haksızlık yapıldığını yazdım.Kadro kaliteleri karşılaştırılabilir bu gayet net.İlkokul beşinci sınıfa giden çocuk çağırsam Ünalın elindeki kadronun çok dar ve yetersiz olduğunu söyler.

Bu mesaj Ünal Avcıdan daha iyidir diye yazılmadı,Ünalın elinde çok daha kötü bir kadro olduğu halde ve buna rağmen üst sıralara oynadığı halde neden kulüpten kovuldu diye yazıldı.Kovulduğu dönem çeşitli siyasi spekülasyonlar oldu diye yazıldı.2019 da biz şampiyon olabilirdik,bunun üzüntüsüyle yazıldı.İsterseniz gidin kendinize bir beyin nakli yaptırın.

Bir A4 kağıdı uzunluğunda saçma sapan bir mesaj yazmışsınız,kendinizi boşuna yormuşsunuz.

iso_4939
10.04.2022, 22:17
Allah askina her mac ayni laflar rahat alacaz bes atacaz fakan filan hoca ve futbolculardan fazla rehavet taraftarda var

AlperenAltun
10.04.2022, 22:18
beraberlik kokan maç son maçlardan sonra çok umutlu değilim

nakzo
10.04.2022, 22:28
Normal şartlarda FB sadece BJK deplasmanında puan kaybeder. A.Cebi ise iddiasız olduğundan Avcı gıcıklığı nedeniyle maçı verir.

Yani FB full yapar. Avcı planını buna göre yapmalı.

niye versin çocuk oyunu mu bu bjk nin yeni hocası ölümüne oynatıyor takımı 40 bin seyirci gelecek bjk rahat kazanacak fb puan dahi alamaz.

leavemealone
10.04.2022, 22:29
Cok net mac Wakaeme ye bagli
Usak oynarsa rahat aliriz cani yine istemesse her türlü skor cikabilir mactan

emre6117
beraberlik kokan maç son maçlardan sonra çok umutlu değilim

Karagumruk macinda kaotik durumlar olusmazsa her turlu yeneriz.
Zaten karagumrugu de yenemeyeceksek evimizde sampiyonluk altay macina ( son 2 hafta) kadar uzar.
Karagumruku yenip, adana macinda 1 veya 0 puan, sonra antalya macinda sampiyonuz. En kotu hatay macinda sampiyonuz.

nevzat61
Gs sanki iki kişi eksik oynadı fb karşısında.. adamlar o kadar rahat pas yaparak çıktı ki,bire bir eşleşmeler hiç yoktu..kime pas atsalar bomboş..:)

Cuma akşamı rakibi ısırmamız gerekiyor.. volkan demirelin gülerek çıktığı bir maç sonu görmek istemiyorum..

emre6117
10.04.2022, 22:31
Biran once cuma aksami gelsin istiyorum. Uzun sure sonra ilk defa tam takim cikacagimiz bir mac.
Kesinlikle full, baskili ve coskulu tribunler onunde net bir galibiyet almaliyiz.
O istegi takimda gormeliyiz artik.

emre6117
10.04.2022, 22:32
niye versin çocuk oyunu mu bu bjk nin yeni hocası ölümüne oynatıyor takımı 40 bin seyirci gelecek bjk rahat kazanacak fb puan dahi alamaz.

Bjk o maci kolay kolay vermez. Zaten karagumrugu yendikten sonra bjk fb macinin bizim icin hicbir onemi yok konyaspor dusunsun o maci.

Tahir61
10.04.2022, 22:35
Avcının koltuk altında gezdirdiği kırmızı kaplı defterden:

karagümrük 1-1. 73
Adana demir 0-0. 74
Antalya 1-1. 75
Hatay 0-0. 76
Altay 1-1. 77
Başak 0-0. 78

alın size şampiyonluk :)

Sefer A.
10.04.2022, 22:35
volkan ne planlar yapiyiordur simdi var ya of

Sefer A.
10.04.2022, 22:36
Haftaya haftaya diye diye iş enteresan bir noktaya doğru gitmesin de :)
bu gidisle en erken antalya maçi
en erken sampiyonluk gitti güme

Şikecilerinde puan kaybetmesi gerekiyor ancak kaybedecek gibi durmuyor. Umarım bugün en kötü berabere kalırlar.
skinti....

Mert Oğuzlu61
10.04.2022, 22:36
70 dk 10 kişi oynayan takımı yenemeyerek olayı buralara kadar getirdik. Fener bugün kazanırsa bizim en erken şampiyon olma ihtimalimiz yüksek ihtimalle ortadan kalkar. Şampiyonluk son 3 haftaya kalır o da Karagümrük'ü yenersek tabii.

O ihtimal zaten ortadan kalktı artık bi zahmet erken şampiyonluk işini bırakalım ben şampiyonluğun derdine düştüm Karagümrük'ü yenip nefes almak lazim yönetimiyle hocasıyla kafalar sahada değil ortada problem varsa birileri bunu çözmeli Karagumruk maçını kazanmak zorundayiz.

Kadir Aydın
10.04.2022, 22:37
Biz buradan sampiyonluk veririz.

Gecmis olsun.

iso_4939
10.04.2022, 22:38
K.gumruk macini alalim yine sahaya inelim nedir yani son 5 mac kalacak 13 puan fark var sikebahcenin yendigini kabul edelim bes macin hepsinimi kaybedecez ALLAH askina

Oğuzhan Fidan
10.04.2022, 22:38
bu gidisle en erken antalya maçi
en erken sampiyonluk gitti güme

skinti....

en erkeni felan geçin burun farkıyla ancak olucaz.. dua edelim bu puan farkına fener çatır çatır alırdı yine şampiyonluğu. neyse ben konuşmuyorum.

Manava61
10.04.2022, 22:39

Uyumayıp şu maç için birilerinden taktik istiyordur. Tam kadro çıkarsak kaybetmeyeceğimiz bir maç. Kazanıp kazanamayacağımız skora göre belli olacak. Yukarıda birisi yazmıştı son haftalarda puan kaybettiğimiz her maçın bir bahanesi(antep deplasman, rize kar, fener-bjk büyük maç) var ancak bu maçın hiçbir bahanesi olmaz. Olası mağlubiyet şampiyonluk yolunda çok etki etmeyecek de olsa puan farkının tek hanelere inmesi isyana yol açabilir böyle bir manzarayı istemeyiz :)

Edit: Kaybetsek de puan farkı tek haneye inmiyormuş :) Yine de azalmasın puan farkı :)

ahamitokutan
10.04.2022, 22:39
Artık hoca ve takım kendine gelmeli. karagümrük rakibimiz olabilecek takım değil. şampiyon takım gibi oynayıp vurup geçip heveslenenlerin heveslerini kursaklarında bırakma zamanı geldi. şampiyon olacaklarından değil de şu şikecilerin ikinci olacaklarından canım sıkıldı. keşke konya şikecilere kaybetmeseydi.

amasya0561
10.04.2022, 22:44
Herkez konyanın puan kaybını bekliyordu şampiyonluk ilanı için hesap döndü şikecilerin kaybekmesine. Onlarda önündeki maçlarda kaybedecek gibi durmuyorlar. Kendi göbeğimizi kendimiz kesecegiz erken şampiyonluk için. Karagümrük ve adanademiri yenelim artık bu iş uzadı.

Manava61
10.04.2022, 22:44
Artık hoca ve takım kendine gelmeli. karagümrük rakibimiz olabilecek takım değil. şampiyon takım gibi oynayıp vurup geçip heveslenenlerin heveslerini kursaklarında bırakma zamanı geldi. şampiyon olacaklarından değil de şu şikecilerin ikinci olacaklarından canım sıkıldı. keşke konya şikecilere kaybetmeseydi.
Hocam bir yandan ben de üzülüyorum ama bırakalım 2.olsunlar da İsmail Kartal ve Ali Koç kalsın :)

iso_4939
10.04.2022, 22:45
ALLAH askina olumsuz yorumlar silinsin insanlarin duygularinin icine bukadar sicilmaz en ufak birseyde insanlar patlamaya hazir birde burda sacma yorumlar yuzunden insanin morali bozuluyor.

ahamitokutan
10.04.2022, 22:45
Hocam bir yandan ben de üzülüyorum ama bırakalım 2.olsunlar da İsmail Kartal ve Ali Koç kalsın :)

valla sen de haklısın renkdaş o açıdan hiç düşünmemiştim :)

nevzat61
10.04.2022, 22:47
ALLAH askina olumsuz yorumlar silinsin insanlarin duygularinin icine bukadar sicilmaz en ufak birseyde insanlar patlamaya hazir birde burda sacma yorumlar yuzunden insanin morali bozuluyor.

Ne moral bozması..ben gülüyorum :)

Adamlar bu sene şampiyon olduğumuza inanamıyorlar hâlâ.. şoku atlatamadı bazıları..

Manava61
10.04.2022, 22:47
Herkez konyanın puan kaybını bekliyordu şampiyonluk ilanı için hesap döndü şikecilerin kaybekmesine. Onlarda önündeki maçlarda kaybedecek gibi durmuyorlar. Kendi göbeğimizi kendimiz kesecegiz erken şampiyonluk için. Karagümrük ve adanademiri yenelim artık bu iş uzadı.
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/SP519H3-od4?start=227" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen=""></iframe>

3.47'den sonra bu arkadaşın dediği hataları bu sene yapmaya gerek yok. Kendimize bakalım. Biz kazandıktan sonra rakipler isterlerse tüm maçları kazansınlar

Uğur Kalyoncu
10.04.2022, 22:49
O ihtimal zaten ortadan kalktı artık bi zahmet erken şampiyonluk işini bırakalım ben şampiyonluğun derdine düştüm Karagümrük'ü yenip nefes almak lazim yönetimiyle hocasıyla kafalar sahada değil ortada problem varsa birileri bunu çözmeli Karagumruk maçını kazanmak zorundayiz.

Daha geçmedi ama muhtemelen geçecek. Aynen kazansinlar şu maçı da artık ne olacaksa o olsun. Adana Demir, Hatay, Başakşehir zor deplasmanlar iş oralara falan kalmasın.

emre6117
10.04.2022, 22:53

Karagumrugu yeneriz de adana deplasmani suanda bence en zor deplasmanlardan biri. Adana da 1 puan alirsak sevinmeliyiz.

iso_4939
10.04.2022, 22:53
Ne moral bozması..ben gülüyorum :)

Adamlar bu sene şampiyon olduğumuza inanamıyorlar hâlâ.. şoku atlatamadı bazıları..

Sikeciler bile bu yorumlara guluyorlardir bakin sunlarin yazdiklarina diye bari burda yaziyorlar sosyal medyada yorum yapmasalar bari ayiptir ya onumuzdeki senelerde kafa kafaya puan farki olsa varya bu klubun ne hocasi kalir ne topcusu hain satilik diye ortalik yikilir bu millete bu kadar rahat sampiyonluk haketmiyor aynen dedigin gibi millet şokta:)

Murathan
10.04.2022, 22:55
bi aydınlanma geldi. biz bunları sahaya gömeceğiz ya.

ilelebeTS
10.04.2022, 22:56
Bizim takımın günü gününe uymuyor ama reaksiyon verme maçı bu artık. Eksikler de dönüyor. İçerde taraftarla beraber güzel bir galibiyet almamız lazım. Avcı bir şekilde Karagümrük'ü çözüyor gerçi.

kayseriliyiz
10.04.2022, 22:58
6 macta 5 puan alamiyorsak ustelik hicbir derbi maci yokken istelik biri kume dusucek altay diger ikiside iddiasiz gumruk ve antalya dukkani kapayalim abi burdan sampiyonluk verirsek kulubu lagvedelim gitsin yemisim fenerbahcesini bir rahat olun renktas yaZaten eğer buradan şampiyonluk verilirse kulüp kapansın, bizide meşgul etmesin.

amasya0561
10.04.2022, 22:59
Karagümrük maçından sonra adanademir maçı öncesi kupa maçımızda varmış. Haftada üç maç.

thehell61
10.04.2022, 23:01
Uğurcan-Peres-Hüseyin-Hugo-Denswil-Dorukhan-Siopis-Hamsik-Visça-Djanini-Cornelius.

Çıkıp alalım şu maçı.

Kadir Aydın
10.04.2022, 23:02
bi aydınlanma geldi. biz bunları sahaya gömeceğiz ya.

Bana da ara ara geliyor da bir kac futbolcu haric gerisinin sahada uyuz gibi gezmesi yok mu… Bütün umudumu aliyor. ulan topu yersin ya yersin!

fb bu hirsi ile bizden cok hakediyor.

emre6117
10.04.2022, 23:02
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/SP519H3-od4?start=227" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen=""></iframe>

3.47'den sonra bu arkadaşın dediği hataları bu sene yapmaya gerek yok. Kendimize bakalım. Biz kazandıktan sonra rakipler isterlerse tüm maçları kazansınlar

Takimi dagittik mi dagittik 2019dan sonra. Ama 10 sene beklemedik, 2 sene sonra sampiyon oluyoruz.
Ama tabi sahada hem 2019 da hem bu sene o hirsin olmamasi uzuyor insani.
Mesela biz hep garip ve sacma bir centilmenlik isine giriyoruz. Antep maci top viscanin onunde tehlikeli bir atak rakip yalandan yerde yatiyor. Biz oyunu durduruyoruz.
O ruhu neden tam olarak sahaya koymadigimizi anlamiyorum.
Bazen maclarda taraftarda dahil olmak uzere, futbolcular hoca ölüm modunu aciyor sanki.
Tamam sahada akıllı kalmak guzel bir sey ama o hirs da lazim.
O yuzden karqgumruk macinda o hirs acisindan ilk 11e 1.ugurcan 2. Siopis 3.dorukhan yazilmali. Sonra geri kalan oyuncular secilmeli.
Sahaya net bir karakter koymaliyiz.

AYYILDIZ
10.04.2022, 23:07
Rakipte 2 yerlinin cezalı olması iyi. Kalecilerini de beğenmiyorum. Trabzon da kalan 3 maçı da almalıyız.

emre6117
Zaten eğer buradan şampiyonluk verilirse kulüp kapansın, bizide meşgul etmesin.

6 macta 5 puan aliriz herhalde. O kadar da degil.
Ama olurda 4 puan ve alti alirsak klup kapansin derim, Abdullah hoca da futbolu biraksin derim.
Ama 4 puan ve alti imkamsiz gibi.
Bizim maca kadar kume dusmesi kesinlesmis olacak olqn Altayi bile evimizde yenememiz lazim ve 6 macta 3 yenilgi filan almamiz lazim.

Manava61
Takimi dagittik mi dagittik 2019dan sonra. Ama 10 sene beklemedik, 2 sene sonra sampiyon oluyoruz.
Ama tabi sahada hem 2019 da hem bu sene o hirsin olmamasi uzuyor insani.
Mesela biz hep garip ve sacma bir centilmenlik isine giriyoruz. Antep maci top viscanin onunde tehlikeli bir atak rakip yalandan yerde yatiyor. Biz oyunu durduruyoruz.
O ruhu neden tam olarak sahaya koymadigimizi anlamiyorum.
Bazen maclarda taraftarda dahil olmak uzere, futbolcular hoca ölüm modunu aciyor sanki.
Tamam sahada akıllı kalmak guzel bir sey ama o hirs da lazim.
O yuzden karqgumruk macinda o hirs acisindan ilk 11e 1.ugurcan 2. Siopis 3.dorukhan yazilmali. Sonra geri kalan oyuncular secilmeli.
Sahaya net bir karakter koymaliyiz.
Bu arkadaşın videosunu atmamın sebebi ve bu sezonun son haftalarına uyan tarafı “kendi işimize bakmamamız” Hırs ve centilmenlik noktasında sizin gibi düşünmüyorum. Sahada deli danalar gibi koşmak yerine her zamanki akıllı ve sakin oyunumuzu oynayalım bize lazım olanı alırız ki zor olsa da Karagümrük maçında alacağımızı düşünüyorum-Antep maçında o oyunun emarelerini gösterdik-. Centilmenlik noktasına gelince de Trabzonspor olarak diğer takımlardan da farkımız karakterimiz.

mete61bordomavi
10.04.2022, 23:08
Bakasetas sahada yumuşak kalıyor vs derdim. Antep maçından sonra gördüm ki skora isyan eden adam gibi adam iki tane Yunanımız var!
Bakasetas-Siopis mutlaka olmalı! Onların hırsı kalan haftalarda bize lazım.

Karagümrüğü mutlaka yenmeliyiz. Bu seneyi ne kadar erken garantilersek o kadar iyi olur.

Manava61
10.04.2022, 23:12
Bordo mavili taraftarlar, Karagümrük maçı öncesindeki son antrenmanı seyirciye açık bir şekilde Akyazı’da yapılmasını talep etti via YeniŞafak

İyi mi olur kötü mü olur bilemedim

Edit
Taraftar grupları ortak çağrı yapmış

ilelebeTS
10.04.2022, 23:16
Bordo mavili taraftarlar, Karagümrük maçı öncesindeki son antrenmanı seyirciye açık bir şekilde Akyazı’da yapılmasını talep etti via YeniŞafak

Edit

Bizim takımda ters tepiyor böyle şeyler. Normal bir maç gibi hareket etmemiz lazım.

emre6117
10.04.2022, 23:19

Edit

Iyi olur, takim bir canlanmali artik.
Karagumruk macinda oyuncularin gozunde o atesi istiyirum.
Sahada da dorukhan ve siopisi mutlaka bekliyorum.
Bu iki oyuncu hem taraftari hem bizim diger oyunculari ateslemeli.
Hirsli oynayacaksa bakesetas da ilk 11 baslayabilir.

oguzkoc
10.04.2022, 23:21
Çok rahat stressiz bi Antep maçında galip gelemedik. Olası bi Karagümrük maçında da galip gelememe durumunda stres başlar ve Adana deplasmanında da tavan yapar. Bakın şampiyon olamayız filan demiyorum kimse üstüme gelip saçma sapan yorumlar yapmasın. Ama Antep maçı okadar önemli bi maçtı ki fişi çekemedik umarım Karagümrük maçında korkulan olmaz

gurur6134
10.04.2022, 23:25

Onun her tarafi plan olsa ne yazar :)

kayseriliyiz
10.04.2022, 23:28
Çok rahat stressiz bi Antep maçında galip gelemedik. Olası bi Karagümrük maçında da galip gelememe durumunda stres başlar ve Adana deplasmanında da tavan yapar. Bakın şampiyon olamayız filan demiyorum kimse üstüme gelip saçma sapan yorumlar yapmasın. Ama Antep maçı okadar önemli bi maçtı ki fişi çekemedik umarım Karagümrük maçında korkulan olmazHala anlamayan taraftarlarımız var, matematiksel olarak bitmeyince iş stres başlıyor işte.
Kaldı ki gerçekten fb iyi bir ivme kazanmaya başladı.
Biz bir daha tökezlersek stres tavan yapar takımda ve taraftarda.
Iş buralara gelmemeli ne yapıp edip Karagümrük maçını almalıyız.

Tahir61
10.04.2022, 23:29
Emre Mora dikkat etmek lazım
Pesic epeydir piyasada yoktu geçen hafta gol atmış
orta üçlü ceza sınırındaydı, ön ikili cezalı oldu, biglia da olmasaydı güzel olurdu.
defasn ve kalecileri zayıf görünüyor
Volkanın pek bir şey kattığı söylenemez
ilk maça benzer bir maç olabilir sonuç da aynı olur inşallah

Sefer A.
10.04.2022, 23:41
Uyumayıp şu maç için birilerinden taktik istiyordur. Tam kadro çıkarsak kaybetmeyeceğimiz bir maç. Kazanıp kazanamayacağımız skora göre belli olacak. Yukarıda birisi yazmıştı son haftalarda puan kaybettiğimiz her maçın bir bahanesi(antep deplasman, rize kar, fener-bjk büyük maç) var ancak bu maçın hiçbir bahanesi olmaz. Olası mağlubiyet şampiyonluk yolunda çok etki etmeyecek de olsa puan farkının tek hanelere inmesi isyana yol açabilir böyle bir manzarayı istemeyiz :)

Edit: Kaybetsek de puan farkı tek haneye inmiyormuş :) Yine de azalmasın puan farkı :)
bu maçin gerçekten bahânesi yok, sifir

Rakipte 2 yerlinin cezalı olması iyi. Kalecilerini de beğenmiyorum. Trabzon da kalan 3 maçı da almalıyız.
evet, zâten zor kadro kuruyorlar neredeyse, simdi en azindan yedeklerde skinti yasarlar, caner sol bekte oynar mecbur, bu da normalde isimize gelir

Onun her tarafi plan olsa ne yazar :)
jkahjkahak evet ama belli olmaz yaa :D

asilhamsi
10.04.2022, 23:43
Ugurcan
Perez huseyin hugo denswil
Dorukhan siopis hamsik
Kouassi cornelius canini

Ömür baka waka vısca sılkelenıp kendine gelsin
Su takım çıksın sezonun en rahat maçlarından biri olur

kaçarava
10.04.2022, 23:45
İdmanda taraftara falan gerek yok.

Takım çıkacak son haftalardaki görüntüden uzak, iyi oynayacak. Son haftalardaki oyunla devam edersek sırtımızda çift kapılı buzdolabı çıkarır gibi izleriz maçı. Rakibin hiçbir önemi yok. O oyunla her takıma zorlanırız.

wakaeme
10.04.2022, 23:45
Bakasetas sahada yumuşak kalıyor vs derdim. Antep maçından sonra gördüm ki skora isyan eden adam gibi adam iki tane Yunanımız var!
Bakasetas-Siopis mutlaka olmalı! Onların hırsı kalan haftalarda bize lazım.

Karagümrüğü mutlaka yenmeliyiz. Bu seneyi ne kadar erken garantilersek o kadar iyi olur.

katılıyorum bakasetas, siopis, dorukhan devam.. 3 yerli de var zaten

Yusuf BALCI
10.04.2022, 23:46
Sezon boyu iyi futbol oynadığımız toplam 5 maç yok malesef. Bireysel ektra hareketler, iyi bir takım savunması ile gidiyoruz. Zor gol yiyoruz ve bunun karşılığını alıyoruz. Bu maçta da farklı bir şey beklemiyorum. Ekstra iş yapan oyuncularımız formda olursa rahat kazanırız. Diğer türlü her sonuç çıkabilir.

Kadir Aydın
10.04.2022, 23:50
Futbolcular hala „puan farki su kadar cok, ne olacak ki yeaaa“ kafasindalar..

O kafayla buraya kadar geldik.

Salih Kara
10.04.2022, 23:51
Ben futbolcularda stres olduğunu düşünmüyorum ama taraftar çok gergin. Bunu bir şekilde futbolculara yansıtmamalıyız. Ben Hatayspor ve Konyaspor maçları gibi bir maç bekliyorum. Öyle de umuyorum. Allahın izniyle Cuma günü bu iş bitecek. Alacağımız bir galibiyet çok çok şey ifade ediyor. Hadi be Trabzonum. Bu sene çok kez olduğu gibi yine güldür yüzümüzü. Tatil bitti artık bu işi ciddiye alın ve yenip geçelim.

Halil Alemdar
11.04.2022, 00:05
Bu maçı ne olursa olsun kazanıp işi bitirmeliyiz. Tam kadro olacağımızdan içim biraz daha rahat.

Siopis-Dorukhan-Marek ideal orta saha.

Antalya maçında şampiyon oluruz gibi duruyor.

Fatih Öztürk
11.04.2022, 00:13
Takımımıza güveniyorum bu maçı şartsız şurtsuz kazanacaktır, kazanmalıdır. Ite köpeğe aman vermemek lazım gelir, bayrama kalmadan bu işi bitirelim, yalandan yere 20 puanlık fark 13'e düştü, insan ister istemez işkilleniyor ya daha da düşerse diye, insanın düşüncelerinin sınırı yok. Bas geç zırlatma şunları hocam. Bana bu kirli ligde şampiyonluk verip avrupa da gidebileceğin yere kadar gidebilme sevincini yaşat. Muck hocam.

Fatih Öztürk
11.04.2022, 00:19
Sezon boyu iyi futbol oynadığımız toplam 5 maç yok malesef. Bireysel ektra hareketler, iyi bir takım savunması ile gidiyoruz. Zor gol yiyoruz ve bunun karşılığını alıyoruz. Bu maçta da farklı bir şey beklemiyorum. Ekstra iş yapan oyuncularımız formda olursa rahat kazanırız. Diğer türlü her sonuç çıkabilir.

Ilk devre Uğurcan'la Bakasetas insan üstü mücadele edip ligi kopardılar, Hamsik, Waka yan unsurlardan kadayıfın kaymağı gibiydi. Şuan Uğurcan'a ayak uyduramakta problemler var. Bel ki adı rehavettir, malûm şehirde ve gittikleri her deplasmanda bu iş bitti şampiyon olduk görselleriyle karşılaşıyorlar. Bence kıyısından köşesinden rehavet var ve hoca adım gibi eminim her maça ful konsantre olup bu durumu oyunculara aşılamada üstün gayret gosteriyor. Karagümrük maçında hocanın istediği konsatrasyonu göreceğimizi biliyorum.

batu94
11.04.2022, 00:46
Kesinlikle katılıyorum, Uğurcan’ın bu performansı olmasa kafa kafaya giderdik bir takımla.

CEMEFKER
11.04.2022, 00:59
Bu gece fb'nin oyunu ve kazanması Avcı'nin modunu düşürmez inşaallah. Çünkü kulübede sıkıntılı gözüküyor maç önü ve sonrasının aksine.

Wakame, Peres, Ömür acil kesilmelidir 11'den. Visca'da sıkıntılı ama bu hafta toparlar. Kouassi, Dorukhan ( sağ bek), Bakasetas ( on numara) olmalı ilk maçta.

Zaten garantiledi sayılır takım ama formsuzlar eksik bırakıyor takımı. İlk 11 dinamik, güçlü adamlardan seçilirse Djanini, Bakasetas,Visca illa ki skor üretir. Sıkıntı eksik kalmak göbekte. Geri dörtlü ve kalecimiz ecel terleri döküyor, kalite olmasa her maç en az 2 gol yer takım.

İstatistiklere bakın son 3-4 maç "rakip ceza sahasında topla buluşma" da geriyiz.

güneyli
11.04.2022, 01:11
Yorumları okudum bir "Laa havle çektim". Şampiyonluğu unutmuş taraftarın ruh hali böyle oluyor demek.

marnop
11.04.2022, 01:20
Biletler ne zaman satışa çıkar bilgisi olan var mı? Kulubün Twitter hesabını kontrol ettim bir bilgi yok. Maç cuma günü normalde yarın satışa çıkması gerekir.

Kadir Aydın
11.04.2022, 01:23
hayir hocam, bu isi kac defa aci aci yasadin, kac defa sampiyonluk verdin, bu durumu en iyi bilen sen iken neden mac mac gidecegiz söylemini birakip biz sampiyon olduk, sadece erteliyoruz söylemine döndün? kendi ayagina sikiyorsun hocam.

Full HD
11.04.2022, 01:32
Sadece 5 Puan lazim.18 Puandan, 5 Puan lazim.Normalde baska bir takim hakkinda konussak 100% Sampiyon derdik.Ama sözkonusu TS olunca, akan sular duruyor hehe.

13 Puan öndesin, ama rahat degilsin, cünkü loser mantalite mevcut.Sampiyon olursak, insanlarimiz derin bir nefes alacak.

mawro61
11.04.2022, 01:59
Rize, giresun gibi takımlara puan verdik. Kazandığımız maçlar zoraki.
Ilk yarıda son dakikalarda bir şekilde golü bulup son anlarda kazandığımız çok maç var.
Maalesef ikinci yarı bunları da yapamaz olduk.
Rakipler de oyun cesitliligimiz olmayınca tedbir alabiliyorlar artık.
Her maç ne oynayacağımız az çok belli. Sabırla araya bir gol sıkıştırmak üzerine bir taktiğimiz var. Bu taktik ikinci yarı ise yaramıyor belliki.
Anlaşılan B planımız da yok.
Bu koşullar altında karagümrük, fbli t.dsi ile bize bir süpriz yapmak için elinden geleni yapacaktır.
Giresun gibi dümdüz bir takımdan daha fazlası var ve işimiz zor.
Panik var diye düşünüyorum özellikle hocada.
Geçmişi de hatırlayınca bir de ülkemiz gerçeklerini düşününce herşey mümkün.
Hatta çıkar biri play-off oynatiyoruz bile diyebilir.
Çok karamsarim evet ama gerek bizim gerekse hocamızın son haftalardaki loserligini görmezden gelemiyorum.
13 puan fark olağanüstü bir fark, kabul. Ama sözkonusu Trabzonspor ve Trabzon taraftarı olunca kupayı müzede görmeden rahat etmek mümkün değil.
Işler yolunda gitmezse tirubunde homurdanmalar da başlar yakında ki, hoş olmayan şeyler yaşayabiliriz.

blues
11.04.2022, 02:07
Ayrica mactan bagimsiz olarak umarim fenerbahce de Besiktas da seneye bu hocalarla devam ederler! Valerian Ismael almanyadan tenekeyle kovuldu, oynattigi bu taktin baska hicbir özelligi olmayan yeni gelmis olmasiyla da takima kazandirdigi ivmeyle su anda basarili görünüyor. umarim besiktas bu sene bir kac mac daha böyle kazanir da o da seneye besiks transferlerinde cok etkin rol oynar ve böylece ortaya cikacak kali yükle de besiktas gelecek yillarda bize rakip olmak gibi bir durumdan tamamen cikar. Fenerbahce de umarim ismail Kartal ile ligi ikinci bitirir hatta maclari böyle kazanmaya devam eder ki o da gelecek yil kalir. Böylece bizim isimiz gelecek yil da kolaylasir.

arda.61
11.04.2022, 02:17
Oluşan havayı kırmak için bir galibiyete ihtiyacımız var. Karagümrük maçını alırsak kupa maçıyla birlikte eski ritmimize döneriz. Bu maç 3 puanı alın sonra oynamadan da iki maç beraberlik alırsınız zaten.

exelans_25
11.04.2022, 02:36
Su macin artik lami cimi yok vurup alacaksin 3 puani bitireceksin isi

HOPA'LI TS'Lİ
11.04.2022, 08:02
Sezonu resmi olarak bitirme maçı

Emeklerin taçlandırılması ve 2 rakibin ümitlerini tamamen bitirme maçı

%99,99 fişi çekeriz 75 puan yaparsak

İş uzadıkça stres yarattı bende

Umarım ciddi ve güzel bir oyunla rahat kazanırız.

Aksini düşünmek dahi istemiyorum.

Enaldo61
11.04.2022, 08:33
Bu maçta da takılırsak rakipler umutlansın, başka bir şey demiyorum.

hasan8861
11.04.2022, 08:35
Adana ve Başakşehir maçı hariç puan kaybedeceğimiz maç yok.
Antep kendi sahasında ligde 3. sırada 35 puan almışlar gerçekten inanılmaz bir istatistik. Adamlar deplasmanda sadece 6 puan alabilmişler ama içeride 35.
Özgüvenli, takım halinde mücadeleyle taraftarın homurdanmadan ateşleyerek ve hakem üzerinden anlık değil sürekli baskı yaparak kazanabileceğimiz bir maç olmalı.
Beşiktaş beraberliğinden sonra bile taraftardan takımı ve avcıyı çağırmasını beklerdim. Taraftar inanmayı ve eğlenmeyi bilmiyor maalesef. 1 seneden fazladır içeride maç kaybetmemişiz bu bile taraftar için bir ateşleyici unsur olmalı.
Deplasmanda 1-0 yendiğimiz Göztepe maçındaki 90 dakika Göztepe taraftarı desteğini hatırlıyorum. Adamlar lig düşüyor lig. Ama boğazı patlarcasına takımı ateşliyor.

cakalkerem
11.04.2022, 08:39
bu hafta yener..
adana en kötü beraberlik..
antalya maçında galibiyet...
bu iş biter....

cakalkerem
11.04.2022, 08:41
Sezonu resmi olarak bitirme maçı

Emeklerin taçlandırılması ve 2 rakibin ümitlerini tamamen bitirme maçı

%99,99 fişi çekeriz 75 puan yaparsak

İş uzadıkça stres yarattı bende

Umarım ciddi ve güzel bir oyunla rahat kazanırız.

Aksini düşünmek dahi istemiyorum.

üstad stress yapacak birşey yokta..
yılların vermiş olduğu birikim var..

dolayısı ile biz yaştakiler biran önce bu işi bitirmek istiyor

Lantis
11.04.2022, 08:46
---------------Uğurcan

Peres---Ahmetcan-Hugo-Denswill

-----------Dorukhan-Siopis

--------------Hamsik

Visca-------Cornelius----Kouassi

İkinci yarı: Wakame, Djaniny, Bakatesas, Abdülkadir girer 60'dan sonra...

angraf
11.04.2022, 08:46
önündeki 2 maçı kazan şampiyon ol.

Allahın izni ile bu maçı yeneceğiz.

adanademirspor maçı galibiyeti ile lige noktayı koyup bazılarını rüyalarından uyandıracağız.

Lamı cimi yok kredilerimizi yeterince tükettik artık galibiyet zamanı !

Harun CAN
11.04.2022, 09:07
---------------Uğurcan

Peres---Ahmetcan-Hugo-Denswill

-----------Dorukhan-Siopis

--------------Hamsik

Visca-------Cornelius----Kouassi

İkinci yarı: Wakame, Djaniny, Bakatesas, Abdülkadir girer 60'dan sonra...

Aynen kadro budur... Wakame son 2 maç resmen takımı sabote edercesine oynuyor.

Kadir Aydın
11.04.2022, 09:08
Antalya macina kesin gözüyle nasil bakiyorsunuz ki? Adamlar neredeyse son dönemde mac kaybetmiyor, fb ile birlikte en cok puan toplayan takim. Kupa macinda Ugurcan‘in performansi olmasa ikinci yari maci veriyorduk.

Ertan1982
11.04.2022, 09:20
Sakin olmaliyiz ve biraz ciddiyet.
Yönetim hoce diger isleri birakip sampiyonlugu bitirmeye odaklanmali.
Yok sampyionluk kutala organizasyon felan bos isler bunlar.

Waka yedegi cekilmeli son maclarda formdüsüklügü belli.Zaten zaafleri belli bizim sistemde.
Yerine Djanini olmali.Visca Djannini mac ici kanat degistirp dururlar.

Enaldo61
11.04.2022, 09:27
Tony uzatmaz diye mi kesemiyorlar nedir anlamadım bırak uzatmasın.

Ertan1982
11.04.2022, 09:34
Tony uzatmaz diye mi kesemiyorlar nedir anlamadım bırak uzatmasın.

Efektif olarak Tony 1 sene daha is yapar.Ondan da süpeliyim ben.Sakatlandi mi dönüsü uzun oluyor.

Bana göre teklifimiz cok iyi Düsünmesine gerek yok.

Yasi geregi artik yedege de düsecegini kabul etmeli.

pReN@_61
11.04.2022, 09:52
https://iaftm.tmgrup.com.tr/0a5748/632/314/0/56/780/444?u=https://iftm.tmgrup.com.tr/2021/04/23/trabzonspor-fatih-karagumruk-maci-saat-kacta-hangi-kanalda-1619208276967.jpg

Hadi bakalım vurduğumuz gol olsun.

Üstat bir sual yönelteceğim;
Sen şimdi "ŞAMPİYONLUK MAÇIMIZI" mı açtın yoksa "ŞAMPİYONLUKTAN BİR ÖNCEKİ MAÇIMIZI" mı ? :)
:dansmuz:

Doğukan Uçan
11.04.2022, 09:55
benim gibi beşiktaş maçında ceza alıp karagümrük maçına gidemeyecekler antalyaspor maçının şampiyonluk maçı olmasını ister :D

Erhan Sezer
11.04.2022, 10:17
Kazanmayı özledik, uyanış ve şampiyonluk meşalesinin yanış maçı.

Bu sefer güzel bir galibiyet gelecek inşallah

pReN@_61
11.04.2022, 10:21
Mübarek gün 5 atarız.

https://www.youtube.com/watch?v=YB5Gi77a3UI

angraf
11.04.2022, 10:23
fener göztepede puan kaybedecek diye hissediyorum.
haftaya alacağımız galibiyet şampiyonluk maçı olabilir.

serdaracıl
11.04.2022, 10:26
Antalya macina kesin gözüyle nasil bakiyorsunuz ki? Adamlar neredeyse son dönemde mac kaybetmiyor, fb ile birlikte en cok puan toplayan takim. Kupa macinda Ugurcan‘in performansi olmasa ikinci yari maci veriyorduk.

1 puan yetiyor hacı. Gümrük 3-adana 1- antalya 1

61zeynel61
11.04.2022, 10:27
1996'dan beri maça gitmeyen babama dün ondan habersiz passolig çıkardım. Bu maça onu da götüreceğim inşallah. Şampiyonluk sezonuna yerinde tanıklık etmesini, eski duygularının yeniden canlanmasını istiyorum. Bu maçı kazanmamızın bu bakımdan da önemi büyük benim için.

Maça gelince;
Siopis-Dorukhan-Hamsik üçlüsüyle ortasahayı ele geçiririz. Son maçlarda en çok sıkıntı çektiğimiz yer ortasahanın ortasında hakimiyeti kaybetmemizdi. Bu nedenle hem çok posizyon verdik hem de hücumda yeterince etkili olamadık. Gol bölgesine kilit pasları atmakta zorlandık. Attıklarımızı da değerlendiremedik. Neyse ki bu maç yedek kulübesi de dolu olacak. Hamle şansımız da var.
Ancak her şeyden önce futbolcuların bu isteksiz, kendinden bezmiş halden bir an önce kurtulmaları gerekir. Siopisin isyanının yarısı takıma yayılsa kalan maçların hepsini kazanırız. Kazanmasak da şampiyon olacağız ama kazanalım.

angraf
11.04.2022, 10:28

fenerin rize ve göztepeyi ikisinide yeneceğini düşünmüyorum
Muhtemelen 1 galibiyet 1 beraberlik bize yetecek.

Hatta biz cuma oynuyoruz yenip cumarttesi fener göztepe maçını izlicez :D
Göztepe 1 puan bile alsa o an ts şampiyon olacak PUAHAHHAA

Kadir Aydın
11.04.2022, 10:29

Vallahi ben sahadaki o uyuz, uyusuk halleri gördükten sonra 1 puandan dahi emin degilim artik.

angraf
11.04.2022, 10:30
Vallahi ben sahadaki o uyuz, uyusuk halleri gördükten sonra 1 puandan dahi emin degilim artik.

cuma günü 3 golle galip geleceğiz.
Bundan sonra fener strese girsin biz rahatız

Kadir Aydın
11.04.2022, 10:32
cuma günü 3 golle galip geleceğiz.
Bundan sonra fener strese girsin biz rahatız

insallah

serdaracıl
11.04.2022, 10:33

Rahat ol. Bu takımın iyi yaptığı bişey varsa o da gol yememek. Şikeciler bile bizi taklit ediyor şu an

yusufdinyo
11.04.2022, 10:39
Son haftalarda sürekli cepten yedik artık kazanmamız lazım ben gol attıktan sonra geriye çekilen değil,ataklarıyla baskısıyla rakiplerinin başını döndüren bir Trabzonspor istiyorum.

yusufdinyo
11.04.2022, 10:42
Bu arada bütün maçlarımızı berabere bitirsek yine şampiyonuz o kadar açılmış yani fark anlayacağınız bir galibiyetle fişi çekeriz herkes yeni sezona hazırlanmaya başlar

Fatih Özkan
11.04.2022, 10:50
Endişeye mahal yok. Dorukhan, Siopis ve Hamsik orta sahası ile birlikte bu maçı alıyoruz. Güle oynaya diğer maçları izliyoruz arkadaşlar.

Harun CAN
11.04.2022, 10:50
1996'dan beri maça gitmeyen babama dün ondan habersiz passolig çıkardım. Bu maça onu da götüreceğim inşallah. Şampiyonluk sezonuna yerinde tanıklık etmesini, eski duygularının yeniden canlanmasını istiyorum. Bu maçı kazanmamızın bu bakımdan da önemi büyük benim için.

Maça gelince;
Siopis-Dorukhan-Hamsik üçlüsüyle ortasahayı ele geçiririz. Son maçlarda en çok sıkıntı çektiğimiz yer ortasahanın ortasında hakimiyeti kaybetmemizdi. Bu nedenle hem çok posizyon verdik hem de hücumda yeterince etkili olamadık. Gol bölgesine kilit pasları atmakta zorlandık. Attıklarımızı da değerlendiremedik. Neyse ki bu maç yedek kulübesi de dolu olacak. Hamle şansımız da var.
Ancak her şeyden önce futbolcuların bu isteksiz, kendinden bezmiş halden bir an önce kurtulmaları gerekir. Siopisin isyanının yarısı takıma yayılsa kalan maçların hepsini kazanırız. Kazanmasak da şampiyon olacağız ama kazanalım.

Bir de Nwakaeme'nin takıma olan olumsuz etkisi nedeniyle son 2 maçta berbattık. Sadece ortasahadan kaynaklı değil. Sürekli çok kalabalık oturmuş defansa hücum ediyoruz çünkü Bay beyin el freni.

AYYILDIZ
11.04.2022, 10:58
Maçı alırsak kalan 5 hafta tamamen formalite olur. Kendi evimizde 40.000 kişi önünde artık galibiyet almalıyız. Rakiptede 2 yerli statüsünde futbolcunun cezalı olması avantajımız da var.

yusufdinyo
11.04.2022, 11:19
Ben olsam sol bekte Yusuf'u oynatır stoper ikilisini Hugo-Denswill yaparım

61zeynel61
11.04.2022, 11:25
Bir de Nwakaeme'nin takıma olan olumsuz etkisi nedeniyle son 2 maçta berbattık. Sadece ortasahadan kaynaklı değil. Sürekli çok kalabalık oturmuş defansa hücum ediyoruz çünkü Bay beyin el freni.Nwakaeme de dahil Visca ile beraber kanatlarımız etkisiz. Bu maç Nwakaeme yerine ilk 11'de Djaniny veya Kouassiye yer verirse şaşırmam. Ama oyunun bir kısmında illa ki Nwakaeme'ye yine yer verecektir AVCI. Cornelius'u ileride çok fazla yalnız bırakıyoruz. Adam bazen 6 kişinin arasında kalıyor, hangi birini geçip de gol atacak! Alanya maçını hatırlarsak ceza sahası içine yerleşmiştik adeta. Abdüş de formsuz epeydir. Onu da yedeğe bırakabilir. Orta sahanın Siopis - Dorukhan - Hamsik olmasını bekliyorum.
Sol açıkta Djaniny, hem Cornelius'u destekler hem de rakip defansı dağıtır. Grande bu ikisini besler. Dorukhan - Siopis ikilisi rakibe göz açtırmaz zaten.
Ah Edgar ah... Defanstan topu dikine oyuna sokabilen oyuncu eksiği sakatlığından beri hissediliyor. Onu halledemedik henüz.

HOPA'LI TS'Lİ
11.04.2022, 11:26
Şu 4 gün bir an önce geçse de 3 puanı cebe koysak

Volkan Demirel şb için bir i.nelik yapar mı?

erenslash
11.04.2022, 11:28
Bu maçı alırız.

Şimdi benim söylemek istediğim önemli bir kaç şey var herkesin az çok bildiği

Trabzonsporu bugünlere getmriş hocamıza çok teşekkür ediyorum çünkü kadronun kısıtlı olmasına rağmen bunu başardı.

fb,bjk hatta gs ın kadrosu bizden daha geniş

buna rağmen başardık

bizim kadroda bırakın yedeği a kadroda bile eksikler var o eksik olan a kadroda da eksikler var

Trabzonsporun seneye şampiyonlar ligi ve lig şampiyonluğu için sıfırdan transfer yapması şart

geri dörtlü ortasaha ve forvetler olmaka üzere ve kaliteli yedekler de dahil hepsi değişmesi lazım yoksa şampiyonluk sonrası salacaksak yazıktır bize

fbnin dün dikkat edin yedekleri bile a kadroda oynar

kısacası demek istediğim transfer işlerinde müthiş kararlar almamız laızm yaz sezonunda hemen hepsini yetiştirmeliyiz

şampiyonlar ligi ve lig dahil olmak zere çok ciddi kadro mühendisliği lazım

sağlık personeli komple yenilenmeli ekstra avrupadan kaliteli trainerlar da alınmalı hocamızın yükü hafiflesin

emre6117
11.04.2022, 11:32
Biletler ne zaman satışa çıkar bilgisi olan var mı? Kulubün Twitter hesabını kontrol ettim bir bilgi yok. Maç cuma günü normalde yarın satışa çıkması gerekir.

Bugun saat 11.00 denmisti, ama henuz satisa cikmamis. Eli kulagindadir.
Aslinda bu mac dusuk ihtimal de olsa sampiyonluk macu da olabilir.
Biz 3 puan alirsak, fb ve konya berabere kalirsa sampiyon oluyoruz.( fb evinde goztepeyi rahat yener).

tristram
11.04.2022, 11:43
waka'nin yerine kouassi,abdus'un yerine siopis baslamali.miymiy futboldan gina geldi artik.ne olursa olsun bu maci almamiz gerekiyor.cok bekledik cok yiprandik artik bu sezon sampiyon olmamiz gerekiyor.herkes rahat olun diyor ama ben sahsen rahat degilim.sansizlik konusunda hic olmayacak islerin bizim basimiza geldigini cok gordum..96 yilinda herkes febeyi nasıl yenemedik rustu o toplari nasil cikardi diye hayiflanir ama o sezon iceride oynadigimiz van macinda daha sansizdik.dun gibi hatirliyorum.sampiyonluk aslinda o macta gitmisti.
simdi evet cok daha rahat bir durumdayiz fark hala cok buyuk ama oyun anlaminda iyi olmadigimiz icin herkesin tedirgin olmasi gayet dogal.bir de fiksture bakinca acikcasi febenin onunde bjk deplasmani haric puan kaybedebilecegi mac yok gibi gorunuyor.bizim kalan tum deplasmanlar zor.
onun icin icerideki maclari kazanmak sart.gumruk macini alirsak adana veya en kotu icerideki antalya macinda turlariz.

Larking
11.04.2022, 11:44
Coşkulu bir oyunla net galibiyet bekliyorum.

fb'nin umutlanması güzel arkada Konya olunca işin tadı tuzu azalmıştı.

HOPA'LI TS'Lİ
11.04.2022, 11:50
waka'nin yerine kouassi,abdus'un yerine siopis baslamali.miymiy futboldan gina geldi artik.ne olursa olsun bu maci almamiz gerekiyor.cok bekledik cok yiprandik artik bu sezon sampiyon olmamiz gerekiyor.herkes rahat olun diyor ama ben sahsen rahat degilim.sansizlik konusunda hic olmayacak islerin bizim basimiza geldigini cok gordum..96 yilinda herkes febeyi nasıl yenemedik rustu o toplari nasil cikardi diye hayiflanir ama o sezon iceride oynadigimiz van macinda daha sansizdik.dun gibi hatirliyorum.sampiyonluk aslinda o macta gitmisti.
simdi evet cok daha rahat bir durumdayiz fark hala cok buyuk ama oyun anlaminda iyi olmadigimiz icin herkesin tedirgin olmasi gayet dogal.bir de fiksture bakinca acikcasi febenin onunde bjk deplasmani haric puan kaybedebilecegi mac yok gibi gorunuyor.bizim kalan tum deplasmanlar zor.
onun icin icerideki maclari kazanmak sart.gumruk macini alirsak adana veya en kotu icerideki antalya macinda turlariz.

şb 6 maçta en fazla 15-16 puan yapabilir
BJK deplasmanından 3 puan alamaz.

Murat Keçeci
11.04.2022, 11:57
Genel olarak bir değerlendirme yaparsak fb maçından antep maçına kadar olan bölümde puan kayıplarımiz olasılık dahilindeydi.Burada ki tek istisna rize maçıyla yaşadık.Diğer maçlardaki kayıpların olacağını tahmin edebiliyorduk.Bu sebeble bu zor periyodu gördüğümüz için zaten puan farkını açmalıyız demiştik.Nitekim farkı açtık ve bu zor periyotta cepten kullandık.Şuan bulunduğumuz nokta halâ çok iyi halâ ikinci ile fark çift hanelerde ama bundan sonra hata yapmamalıyız.Özellikle iç saha da puan kaybı artık olmamalı.

Bundan sonra ki süreçte yapmamız gereken şey bizi bu noktaya getiren fabrika ayarlarımıza geri dönmek olmalı.Kadromuzda sakat ve cezalıların dönmesiyle ideale yakın bir hâle geldi.Iyi konsantre olup bu işe noktayı koymalıyız.

Karagumruk belli bir oyun planı olan ligde düsme tehlikesi yaşamayan iyi yönetilen bir kulüp.Bu macta özellikle emre mora dikkat etmeliyiz son dönemde çok formda çok kolay adam eksiltiyor teke tek yakalanmamak lazım.

Biz iç sahada pas hızını arttirmalıyız.Defanstan oyun kurarken daha seri ve çabuk hareket etmeliyiz.Topları biran önce Hamsik ile bulusturmaliyiz ve o da topu biran önce visca ve nwakaemeye aktarmalı.Bazende yakın paslar ile verkaçlar ile adam eksilterek ilerlemeliyiz.Cornelius ve Djaninyden daha fazla verim almalıyız.

Orta sahada rakibi daha fazla ısırmalıyız.Bu bölgeyi rakibin kolayca geçmesine izin vermemeliyiz.

Topu soldan sağa ve sağdan sola çevirirken tek pas oynayarak hızı arttirmalıyız.

Ugurcandan yine üst düzey performans bekliyorum.Ozellikle sahadaki her oyuncudan takım arkadaşını daha ateşleyici motive edici hareketler bekliyorum.Taraftar da tribunde gerekeni yapacaktır.Cuma günü karagümrükü el ele verip o çimlere gömelim.

1 aydan uzun süredir hasret kaldığımız 3 puan bizim olsun.Bir pas bir şutu bir şut bir golü bir golde bir kupayı getirecek haydi çocuklar.

alperrr
11.04.2022, 11:59
Hoca'nın söylem değiştirdiği konusunda eleştirilere katılmıyorum..

Takımın üzerine gidilmemesi için bunu söyledi..

A...dan Z ye tüm yorumcular tüm kamuoyu Şampiyon ilan etmişken bu söylem çok abes değil ama
bu söylemden sonra da 1 maç kazanmak şart şart şart..

B.Yiğit
11.04.2022, 12:01
Uğurcan

Peres Hüseyin Hugo Denswil

Siopis - Hamsik

Visca Ömür Nwakaeme

Cornelius

11'i olabilir.

nakzo
11.04.2022, 12:15

fb puan alamaz bjk den şuanda biz gitsek bjk stadına bizide yener hocası şuan kendini gösterme derdinde yener geçer.

Mehmet BAŞ
11.04.2022, 12:17
Bu maça orta sahada Siopis, Dorukhan ve Hamsik ile başlamak daha doğru olacaktır.
Cornelius, Kouassi, Bakasetas ve Ömür gibi ofansif silahları gidişata göre oyuna alırız.
Nwakaeme ve Visca'nın artık silkelenip kendine gelirse maçı rahatlıkla kazanırız.
Hamsik ve Hugo'nun dönüşüyle yavaştan ritmimizi bulacağımızı düşünüyorum.

Uğur Ö.
11.04.2022, 12:24
Takımın artık sertlik göstermesi gerekiyor, rakibin güle oynaya geçmemesi lazım. Kemik sesi gelecek arkadaş.

Kadir Aydın
11.04.2022, 12:27

Cebi, Avci‘ya gicik hala maas sebebiyle. Sirf bu yüzden maci verecek fb‘ye.

Manava61
11.04.2022, 12:28
Siopis Dorukhan ortasahası çok kasap kalır. Dorukhan-Hamsik-Bakasetas idealdir

alperrr
11.04.2022, 12:37
aleyhimize gri pozisyonlarda şikeciler ve tinerciler saldırırken ...bizim taraftarda onlara bazen destek veriyordu..

hakemleri etkileme konusunda yapmadıklarını bırakmadılar ve sonuçta etkilediler..

geçen yıl gsnin resmi görevlisi olmayan levent tüzemen bile bir cümleyle rıdvanı dağıttı..
bizden nefret eden bu adama bizim camiadan tek kelime çıktı mı yok..
sağdan soldan sürekli ALGI ve iftira altındayız..tek cevap verdikmi yok..

yani havayı değiştirdiler..ritmimizi bozdular..

buna sakatlıklarımız.. da etken..(Şampiyonluğa giden bir takımın bizim kadar sakat verdiğinide hatırlamıyorum)
(rakiplerin bize karşı sert ve cüretkar olmasıda etken olabilir)(yoksa Hasan ali kaldırım ne diyordu kamuoyu ŞEYYY yapar)

Yönetimin Wakayeme konusunda olumlu veya olumsuz nokta koyamayışı da var..
Formsuzlukta var..
Rehavette var..
Bu lig tescil edilmez diyenler ..Şampiyonluk naraları atıyor..(bunlar bu kadar operasyon çocuğu işte)
bunlar çukurdan da aşağı haysiyetsizler..

tüm bunların gazına gelip sürekli içe dönük olarak Hoca ve Oyuncularımızı eleştiren taraftarımıza katılmıyorum..
her gün Şampiyonluğu hangi hafta diye kutlarız hesabı yapacaksın ama Hoca Bayrakları çıkarın deyince Hoca suçlu olacak..

yukarıda yazdığım kamuoyu şey yapar tehlikesine karşı aksiyon almayan taraftarımızın..
maç maç giden takımı rehavete sokacak söylemleri ve davranışları da var kimse yok diyemez..
bu kadar acı çekmiş taraftarlar olarak aklı bir karış havada tavır ve davranışları kabul edemiyorum..

(heee bir de fark atarızcılar var..LA KARDEŞİM Şampiyonluğu cebe at ..ne dersen de diyoruz ..yok..
madem fark atarızcısın maçı kaybedince çık konuş...YOK..hemen kaçarlar..
..bence onlar..yaygaracılar..zaten kulübüde çok düşündüklerini sanmıyorum..sadece ego tatmini)

Onur Erçetin
11.04.2022, 12:42
Bu forumun yöneticileri bu mesajı görmedi mi? Yoksa gördüler de bir sıkıntı yok mu diyorlar?
Benim hangi mesaja karşı cevap verdiğimi ve daha sonrasında yine bana karşı yazılan ahlak dışı bir mesajı daha okumadınız sanırım veya okudunuz da görmezden geldiniz.O şahıs doğrudan alıntı yapmasa bile iki mesajında bana karşı haddini aşan ifadeler kullandı.Normal şartlar altında bana karşı yazılan mesajlar net olarak ceza sebebi.Önce tüm mesajları okumanızı tavsiye ederim.

Meseleyi anlamadan yöneticilerle beni karşı karşıya getirmeye çalışmayın.Yaşınızdan dolayı size saygım var,bunu da yok etmeyin.

HOPA'LI TS'Lİ
11.04.2022, 12:49
70'li puanlara kadar süper geldik. 70'li puanlarda durakladık.

Konya'yı yendiğimizde 12 puana çıkarmıştık onlarla farkı ve bunu 14'e çıkardık.

Şikebahçe ile 17 hatta 20'ye kadar çıkmıştı.

Medya başladı yine acaba mı diye?

Kalan 6 maçta 5 puan alamazsak kulübü kapatalım.

Medya -kasti olmasa da?!- iyi gaz verdi haftalarca kimse bunun farkında değil galiba (Trabzonspor şampiyonvari söylemlerle)

Şu emek hırsızlarının sesini tümden kesmek için Cuma akşamı vurup geçmeliyiz.

Neden buraya getirdik durumu şaşkınlık içindeyim.

Neyse cepten yedik diyelim bu ara, şimdi toparlama zamanı

Yaparsın Trabzonspor'um

Ne olur düşmana umut verme

Hayallerimizi erteleme

Fena daralduk haftalardur

En geç Antalya maçında bitsun bu iş

HOPA'LI TS'Lİ
11.04.2022, 12:51
Uğurcan

Peres Hüseyin Hugo Denswil

Siopis - Hamsik

Visca Ömür Nwakaeme

Cornelius

11'i olabilir.

AHMETCAN neden kesildi birden, iyileşmedi mi yahu?

HOPA'LI TS'Lİ
11.04.2022, 12:52
Cebi, Avci‘ya gicik hala maas sebebiyle. Sirf bu yüzden maci verecek fb‘ye.

Sanmam.

Derbiyi kazanmak isteyecektir.

Timur Bey
11.04.2022, 12:53
Takım ve taraftar olarak işin sonuna odaklıyız. Bu yüzden maça son zamanlarda odaklanamıyoruz. Başkandan yöneticiye bu halet-i ruhiyedeyiz. Taraftarın heyecanı ve özlemi normal fakat yönetim Akbil maçını olimpiyatta oynayacağız, Shakire ve Pique gelecek gibi popülist söylemler yapmasıyla motivasyonu istemeden dağıtıyor. Maç maç gitmek tabirini yok etmeden her zaman uygulamalıyız. Ha bir maçın kalır dersinki hazırlayın ama daha potansiyel 3 maçın var.

Maalesef motivasyon ve konsantrasyon noktasında çabuk dağılıyoruz. Bu noktada elini taşın altına koyabilecek ne yönetimden ne de teknik kadrodan kimse yok. Yine sakin futbol ve bireysel doğaçlamalar ile sonu getirmeye kalacağız. Kaldi 6 maç. Alırız elbet 5 puan ama bu kadar sancılı olmamalıydı.

akifsayin61
11.04.2022, 12:57
Sanmam.

Derbiyi kazanmak isteyecektir.

fenerin en rahat kazanacağı maç bjk maçı olur sırf bizi şampiyon yapmamak içim maçı verir bjk en illet kaptığım takım artık bjk

lazboy0061
11.04.2022, 13:06
Coşkulu bir oyunla net galibiyet bekliyorum.

fb'nin umutlanması güzel arkada Konya olunca işin tadı tuzu azalmıştı.

Ben coskulu oyun beklemiyorum 3 puani alalim yeterli

lazminator61
11.04.2022, 13:08
bizim taraftar iyice strese girdi. Biraz sakin olun. Tek elestiri bizim orta sahmisa yaparim. Bizim orta sah ne önde var, nede geride. Dorukhan Hamsik Ömür Antep macinda escortluk etti rakip oyunculari. Antep cok rahat geldi. Yine önde cogalamadik, nedeni kimse kosmiyor, harektlik yok. Visca 3 mactir yok, waka formsus, yazik cornelius tek basina 4 adamla güresti önde. Su Corneliusu cok yanliz birakiyoruz.

ÖmürKaradeniz61
11.04.2022, 13:17
Bu maçı alırız.

Şimdi benim söylemek istediğim önemli bir kaç şey var herkesin az çok bildiği

Trabzonsporu bugünlere getmriş hocamıza çok teşekkür ediyorum çünkü kadronun kısıtlı olmasına rağmen bunu başardı.

fb,bjk hatta gs ın kadrosu bizden daha geniş

buna rağmen başardık

bizim kadroda bırakın yedeği a kadroda bile eksikler var o eksik olan a kadroda da eksikler var

Trabzonsporun seneye şampiyonlar ligi ve lig şampiyonluğu için sıfırdan transfer yapması şart

geri dörtlü ortasaha ve forvetler olmaka üzere ve kaliteli yedekler de dahil hepsi değişmesi lazım yoksa şampiyonluk sonrası salacaksak yazıktır bize

fbnin dün dikkat edin yedekleri bile a kadroda oynar

kısacası demek istediğim transfer işlerinde müthiş kararlar almamız laızm yaz sezonunda hemen hepsini yetiştirmeliyiz

şampiyonlar ligi ve lig dahil olmak zere çok ciddi kadro mühendisliği lazım

sağlık personeli komple yenilenmeli ekstra avrupadan kaliteli trainerlar da alınmalı hocamızın yükü hafiflesin
Hangi kadro kısıtlı sen dalga mı geçiyorsun bizim aklımızla? Geniş kadro dediğin gsden hiçbir oyuncu bizim takımın 11inde oynayamaz şuan.Futboldan haberiniz yok,takımın bu oyun planı hocanın istediği bir oyun planı,hocaya Karagümrük maçında al sana 1 puan de göbek atar.

Larking
11.04.2022, 13:30
Bu sezon bile hoca eleştirisi ciddi şekilde yapanlar varsa Avcı'dan sonraki teknik adama çok acırım.

Kasım ayı bitmeden tüm ülkeye Trabzonspor'un şampiyon olacağını kabul ettiren,İstanbul takımlarına 6 maçta 3 galibiyet alıp hiç yenilmeyen bir teknik adamı böylesine eleştirmek bilmiyorum ama çok ciddiye alınacak bir durum değil.

Bu sezonu 4-5 ay önce ellerinden alan,heveslerini yok eden Trabzonspor'a olan kinlerini kalemleriyle ortaya saçan İstanbul medyasına kulak tıkamak lazım.

Bir tanesi geçenlerde "Mart ayında şampiyonluk bekleniyordu,iş Mayıs'a doğru gidiyor"dedi.Bunların ekmeğine yağ sürmemek lazım.