PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 32. Hafta | Gaziantep FK 0 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

nevzat61
03.04.2022, 23:26
Grande ve Hugo'nun sahada olacağı ve tekrar seri yakalayacağımız ilk maç olması dileğiyle..

Manava61
03.04.2022, 23:34
İlk maç başlığım. İnşallah 3 puanı alır, rakiplerin fişini çok önceden çektiğimiz gibi kendi içimizde de hala şüpheli olanların şüphesini gideririz.

İlk 11 beklentim: Uğurcan-Peres-Denswil-Ahmetcan-Puchacz-Dorukhan-Hamsik-Ömür-Visca-Nwakaeme-Cornelius

Edit:
Maç başlığı Nevzat Bey'e nasip oldu :)

CEMEFKER
03.04.2022, 23:51
Bu sezonki ilk başlığım olsun.

Peres ve Hamsik'in katılmasıyla, ortada Hamsik, Dorukhan,A.Ömür, ileride Djanini, Cornellius,Visca ile 3 puan alıp K.Gumruk maçıyla taçlandırdığımız süreç olacak inşaallah.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk
04.04.2022, 00:11
Hepiniz geç kaldınız, ilk mesaj benim olacak :p

Timur Bey
04.04.2022, 00:18
Artık risk alıp Hugo ve Hamsik on birde başlamalı.

-------------Uğurcan
Peres-Hugo-Denswill-Puschaz
--------------Dorukhan-Hamsik
-----Visça-Abdülkadir-Nwakaeme
---------------Cornelius

Ayrıca Waka sanırım sözleşme imzalanmadığı için birkaç maçtır kasmıyor. Zaman aşımı ve oyalama yapılıyorsa vazgeçsek kalan haftalar için iyi olur. Yoksa her iki günde bir sözleşme yeniledik haberi paylaşılıyor.

Enaldo61
04.04.2022, 00:19
https://twitter.com/AgnusDei61/status/1510730518031130631

asilhamsi
04.04.2022, 00:22
-----------ugurcan-----------------

perez----ahmetcan-----hugo-----denswil

----------dorukhan-----hamsik-----------

canini-----------ömür------------kouassi
-----------cornelius---------------------

ben olsam böyle başlardım.

Timur Bey
04.04.2022, 00:38
Siopis, Bakasetas ve Djaniny cezalı duruma düştü.

yorumsuz6117
04.04.2022, 00:47
Djaniny, Bakasetas, Siopis cezalı, Hamsik'in artık sazı eline alması lazım..

Tahir61
04.04.2022, 01:17
Türkmen bu akşam gayet iyiydi. bir ergenlik yapmazsa kesmez hoca muhtemelen

Uğurcan
Peres-Hüseyin-Denswil-Timo
Dorukhan-Hamsik-Abdüş
Visca-Cornelius-Waka

11i çıkar.
Wakanın kötü performansının arkasından saha dışı (sözleşmeyle ilgili) bir şey çıkmazsa, Hamsik yine sakatlanmazsa tabi.

Gürkan Asma
04.04.2022, 01:59
Peres - Hugo - Denswill - Timo

-----Dorukhan - Hamsik

---------- Abduş

Visca - Cornelius - Nwakeme

Sağlam bir oyunla kazanacağımızı düşünüyorum.

samatyaboy
04.04.2022, 02:22
Antep , içerde iyi sonuçlar alan bir ekip.İlk golü yemezsek, bir şekil golü bulup kazanırız.0-1 1-2 gibi bir skor çıkması muhtemeldir.

Girebi
04.04.2022, 03:26
Bu macta defans kurgusu soru isareti. Ahmetcan ve Hugo iyilesti. Denswil ve Huseyin de var elimizde. Bir tek Peres'in yeri garanti gibi. Hugo ve Ahmetcan daha yeni sakatliktan ciktiklari icin ilk 11 baslamazlar ama bundan sonraki maclarda ideal defans kurgumuzun sag bek Peres, sol bek Denswil; stoper tandeminde de Hugo ve Ahmetcan oldugunu dusunuyorum. 3 sol ayakli stoper... İlginc gercekten :D Denswil sol bekte iyi maclar cikarmisti ve Puchacz bekleneni veremedi, oraya gecse fena olmaz bence. Bu mac icin ise soyle bir 11 cikar:

Ugurcan
Peres-Huseyin-Denswil-Puchacz
Dorukhan-Hamsik
Visca-Abdus-Nwakaeme
Cornelius

Djaniny, Baka ve Siopis olmayinca hamle imkanlarimiz inanilmaz derecede azaliyor. Skoru bulduktan sonra Siopis'i oyuna atamayacagiz mesela, ya da skora ihtiyacimiz oldugunda Djaniny giremeyecek... O yuzden firsatlari iyi degerlendirip fisi cekmek gerekir bence. Hamsik dondugunden sonra daha derli toplu oynariz gibi de geliyor.
Rakipte Djiloboji yok, bizim icin avantaj. Golcu bir defans oyuncusu. Mendyl ve Borwen sezonu kapatmis ayrica.. Erol Bulut da hirs yapacaktir bir de.. Umarim guzel bir galibiyet aliriz.

LebronFan
04.04.2022, 03:44
Su timoyu 11 e yazmayin artik. En azindan yusuf mucadele eder. Hiziyla is yapar. Bu polanyali usaktan olmayacak belli oldu.

hanzale
04.04.2022, 04:10
Kendi öz mevkisinin adamları kadroda oldukça sıkıntı yaşamayız, Peres Dorukhan Hamsik momte edilir bu hafta kadroya eksikleri aramadan yeneriz inşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CEMEFKER
04.04.2022, 05:13
Abdullah Avcı'nın " Şampiyonuz, artık gün sayıyoruz" sözünün gerçekçi olduğunu göstermesi için Wakame, Bakasetas'ın yedek kulübesinde bırakması, Kouassi ( tabi hazırlamışsa)'nin ilk 11 başlatması isabet olurdu. Bakasetas yerine Ömür, geride Hamsik, Dorukhan veya Dorukhan, Murat Cem Akpınar yapıp gençlere güvendiğin göstermeli.

Djanini yokluğu kapatılır ancak orta sahada direnç oyunu oynayacak adam yokluğu/formsuzluğunda Siopis çok aranır. Murat'ın gençliğinden yararlansın Avcı...

Yunus, ( hele ki) Berat sağolsunlar gram katkıları yok şampiyonlukta. Saati değil ama şampiyonluk garanti olduğunda bu takımdan sezon gidecek en az 2 yerli var, kesin.

Antep maçı en kötü 1 puan olur, içerde de K. Gümrük maçını alıp diğer takımlara bakmadan fişi çekeriz.

Kemal Öztel
04.04.2022, 05:18
3 puan alıp rakiplerin boş hayallerini fazla büyütmeden yıkmak gerek

İ. SARAL
04.04.2022, 07:23
Eksik çok, deplasman maçı, 1 puan kötü değil.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 07:36
Eksik çok, deplasman maçı, 1 puan kötü değil.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konya Rize'ye çakar. Son 4 takım düştü büyük ihtimalle

Konya'yı ümitlendirmemek lazım

Gaziantep'e 1 puan yeter ama bize yetmez. 41 yapan ligde kalır gibi

Üst üste 3 hafta kazanamamak psikolojik baskı yaratabilir.

Bu maçı alırsak çok çok rahatlarız.

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 07:38
Ahmetcan iyileşti mi?

Hugo'da son durum nedir?

Grande ilk 11 başlamalı

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 07:42
Abdullah Avcı'nın " Şampiyonuz, artık gün sayıyoruz" sözünün gerçekçi olduğunu göstermesi için Wakame, Bakasetas'ın yedek kulübesinde bırakması, Kouassi ( tabi hazırlamışsa)'nin ilk 11 başlatması isabet olurdu. Bakasetas yerine Ömür, geride Hamsik, Dorukhan veya Dorukhan, Murat Cem Akpınar yapıp gençlere güvendiğin göstermeli.

Djanini yokluğu kapatılır ancak orta sahada direnç oyunu oynayacak adam yokluğu/formsuzluğunda Siopis çok aranır. Murat'ın gençliğinden yararlansın Avcı...

Yunus, ( hele ki) Berat sağolsunlar gram katkıları yok şampiyonlukta. Saati değil ama şampiyonluk garanti olduğunda bu takımdan sezon gidecek en az 2 yerli var, kesin.

Antep maçı en kötü 1 puan olur, içerde de K. Gümrük maçını alıp diğer takımlara bakmadan fişi çekeriz.

Cuma akşamı Dorukhan-Hamsik görmek istiyoruz.

Peres sağ beke

Sol bekte Puaş çok kötü (Trondsen müzmin sakat) ama mecburen oynayacak. Yusuf Erdoğan da bek olarak yetersiz (sol kanatta fena değil)

İleride Cornelius

Djaniny, Siopis ve Baka kart cezalısı

Faik Yılmaz
04.04.2022, 08:32
bizde Djaniny

Siopis

Bakasetas kart cezalısı....

Bakasetas ve Djaniny değilde Siopisi arayacağız gibi....

Rakipte takımın en iyi oyuncularından birisi stoper Djobolji kırmızı kart cezası nedeniyle yok... bu sene ligde 27 maç oynayıp 5 gol atmış....

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 08:36
bizde Djaniny

Siopis

Bakasetas kart cezalısı....

Bakasetas ve Djaniny değilde Siopisi arayacağız gibi....

Rakipte takımın en iyi oyuncularından birisi stoper Djobolji kırmızı kart cezası nedeniyle yok... bu sene ligde 27 maç oynayıp 5 gol atmış....

Dün özetleri izledim. Muhammet Demir'i göremedim. Oynayacak mı acaba Cuma akşamı?

serdaracıl
04.04.2022, 08:37
Artık risk alıp Hugo ve Hamsik on birde başlamalı.

-------------Uğurcan
Peres-Hugo-Denswill-Puschaz
--------------Dorukhan-Hamsik
-----Visça-Abdülkadir-Nwakaeme
---------------Cornelius

Ayrıca Waka sanırım sözleşme imzalanmadığı için birkaç maçtır kasmıyor. Zaman aşımı ve oyalama yapılıyorsa vazgeçsek kalan haftalar için iyi olur. Yoksa her iki günde bir sözleşme yeniledik haberi paylaşılıyor.

Kadro bu

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 08:50
Kadro bu

Baka GS maçından sonra adeta yokları oynuyor.

Puaş çok kötü bir sol bek (en zayıf halkamız)

Sezon sonu acilen sol bek şart. 1.öncelik

angraf
04.04.2022, 09:02
kazanmamız gerekiyor inşallah gerekeni yaparak kazanırız.
Kazandığımızda bizim için her şey daha kolay olacak.

LANGARA
04.04.2022, 09:36
Silkinip kendimize gelme maçımız. Son dört haftanın üçünde cepten yedik. Artık bitirelim şu işi

MetehanS
04.04.2022, 09:50
ölüm kalım maçı değil diye diye buraya geldik. rizede jk karşısında verdiğimiz puanlar ortada.

bu maç ölüm kalım maçı.

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 09:50
Silkinip kendimize gelme maçımız. Son dört haftanın üçünde cepten yedik. Artık bitirelim şu işi

Çok doğru.
Silkinip rakibi silkelemeliyiz.
Konya'nın çok az olan umutlarını Cuma akşamı tamamen söndürmeliyiz.
Bu maçı kazanmak demek, şampiyonluk kupasının 1 kulbunu yakalamak demek.
İlk devre 46 puan yapmıştık.
2.devre kalan 7 maçı kazanırsak anca 46 yapıyor.
2.devre epey cepten yedik.
Son haftalara kalmadan şampiyonluğu ilan etmemiz camiayı rahatlatacaktır.

mawro61
04.04.2022, 09:56
40yillik uğursuzluk devam ediyor.
Bir türlü şampiyon olamıyoruz.
Böyle giderse son haftaya kadar yarış sürecek gibi.

Muhammet_61
04.04.2022, 10:05
E kazanalım artık. Son 4 maçta 7 puan kaybettik. Stres de rehavet de olmadan 3 galibiyet bitirecek işi.

Lütfen takımı adam gibi hazırlasın hoca, yoksa trend uyarı sinyali vermeye başladı.

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yiğit SARI
04.04.2022, 10:10
Edgar - Hugo - Berat - Hamsik - Bakasetas 5'lisiyle zirve zamanlarımızı yaşadık bu sene özellikle Edgar - Hugo - Hamsik üçgeni sayesinde orta sahayı en rahat geçen takımdık

Sonra sırasıyla neler yaşandığını sizler de iyi biliyorsunuz. Mazeret değil ama ilk yarıyı 7 puan önde kapatmışken şuan 13 puan öndeyiz ki ciddi problemler yaşayarak başardık bunu. Önümüzdeki hafta oyuncuların durumlarına göre:

--------------Uğurcan
Peres - Hüseyin - Hugo - Denswill
--------Dorukhan - Hamsik
Visca ------- Ömür ------- Wakaeme
------------ Cornelius

gibi bir 11 ile çıkma ihtimalimiz var. Sadece geçen haftadan bile diziliş ve oyuncu anlamında en az 5-6 farklılık var. Bunu bakasetas ilk sakatlandığı zamandan beri her hafta yaşadık. Oyunumuzun dalgalı ve istikrarsız olmasının yegane sebebi bence budur ben eleştiri yapamıyorum süper baskılı oynayamıyoruz diye

Bunlar dışında sadece biraz daha efor ve çaba koyulmasını bekliyorum. Bu son 11 gayet de çalışabilecek bir 11 siopis'i biraz arayabiliriz doruk'un performansına göre. Bir de yusuf oyuna alınmasın mümkünse

makbernatsu
04.04.2022, 10:22
valla ben öyle çok kolay yenebileceğimizi sanmıyorum...çok basite alıyoruz artık

alper*
04.04.2022, 10:32
1 puan en fazla.

yorumsuz6117
04.04.2022, 10:42
Hamsik'in sırası geldi artık ligin sonunda bitirişi yapmalı..

Arif Timurcioğlu
04.04.2022, 10:46
Peres—Türkmen—Hugo—Densvil kurgusu geride biraz daha sağlamlaşmamızı ve sol tatafımızın otoban olmasını önlerdi.

Doğukan Uçan
04.04.2022, 10:48
şaka maka son 4 maçta 1 galibiyetimiz var kimse farkında değil galiba. futbol şakayı kaldırmaz. maç kazanmamız lazım artık.

gaziantep düşüşte son kaç haftadır bir tek galatasaray'ı yenmişler.

ayrıca antep lige çıktığından beri deplasman galibiyetimiz yok.

Masiva__
04.04.2022, 11:04
Yeni bir galibiyet serisinin başlangıcı olur inşallah bu maç

Yasin Altuntas
04.04.2022, 11:10
Cezali olmasa Siopis-Dorukhan-Hamsik üclüsü ile baslardim. Cezali oldugu icin Siopis yerine Abdulkadir baslayacaktir. Kadronun gerisi belli sayilir. Önde Visca-Tony-Cornelius oynar. Sagda yine Peres, ortada Denwsill ve Hüseyin/Ahmetcan. Sol bek emin degilim acikcasi. Hugo oynayabiliyorsa Denswill‘i sola cekip, Hugoyj oynatirdim. O yoksa mecbur Puchazs oynayacak gibi duruyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bordoylamavi
04.04.2022, 11:14
büyük düşüşteyiz. ama gereksiz bir sağlamcılıktan kaynaklı. yani 3 maçtır çok korkağız. artık buna dur denmeli. şampiyonluk teleafuz edilip de bu kadar sağlamcı olunmamalı. 3 maçta 2 puan. tamam ikisi derbi biri leş gibi saha. ama artık bahane yok. çıkıp gaziantep maçında gerçek futbolumuzu oynamalıyız artık. sene sonunda iki maç daha olsa trabzon şampiyonluğu verecekti gibi lafları duymak istemiyorum açıkçası

iso_4939
04.04.2022, 11:19
Waka isi cok uzadi atacaksa atsin imzayi atmiyorsa guzelce yollayin nedir bu belirsizlik huseyin turkmen iyiydi

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 11:40
40yillik uğursuzluk devam ediyor.
Bir türlü şampiyon olamıyoruz.
Böyle giderse son haftaya kadar yarış sürecek gibi.

Basının da gazıyla öne çıkarılan ve yüksek sesle söylenen,

Trabzonspor şampiyon oldu.
Trabzonspor şampiyonluk için gün sayıyor.
Trabzonspor Süper Lig tarihinin en erken şampiyonluğuna koşuyor.
Trabzonspor şampiyonluğunu resmen ilan etmeyi bekliyor.

Minvalinden söylemler bize zarar veriyor.

GFK maçını kesinlikle kazanıp şampiyonluğa odaklanmalıyız. Olası puan kaybında panik başlayabilir. En korktuğum da bu. Bu maç kalan 7 maç içinde bu yüzden en kritik viraj. Karbonatın bize karşı hırsı da malum

Önemli olan 8. şampiyonluk kupasının bordo toprak ve masmavi gökyüzünde kaldırılmış olması (çok erken olması güzel olur da öncelik şampiyon olman)

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 11:44
Gaziantep
Cuma 20:30
Parçalı bulutlu
14°C

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 11:45
Cezali olmasa Siopis-Dorukhan-Hamsik üclüsü ile baslardim. Cezali oldugu icin Siopis yerine Abdulkadir baslayacaktir. Kadronun gerisi belli sayilir. Önde Visca-Tony-Cornelius oynar. Sagda yine Peres, ortada Denwsill ve Hüseyin/Ahmetcan. Sol bek emin degilim acikcasi. Hugo oynayabiliyorsa Denswill‘i sola cekip, Hugoyj oynatirdim. O yoksa mecbur Puchazs oynayacak gibi duruyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Puaş kötü ötesi bir performans sergiliyor.

Ozan Yılmaz
04.04.2022, 11:47
artık normal futbol oyunumuza dönelim zahmet olmazsa

nakzo
04.04.2022, 12:31
Puaş oynayacağına yüz kere yusuf oynasın Puaş futbolcu felan değil.

Mehmet BAŞ
04.04.2022, 12:38
Peres—Türkmen—Hugo—Densvil kurgusu geride biraz daha sağlamlaşmamızı ve sol tatafımızın otoban olmasını önlerdi.

Puchaz'dan neredeyse sıfır (0) hücum katkısı alıyoruz. Hal böyle olunca o bölgede defansif olarak daha sağlam bir oyuncu tercih etmek hiç de kötü bir tercih olmayacaktır. Dün akşam Rıdvan'ın yaptığı bindirmeleri, top sürmesini görünce Puchaz'a ağır eleştiriler yapacak noktaya geldim. Denswil konusuna ben de katılıyorum, kesinlikle daha iyi bir bek katkısı alırız.

Arif Timurcioğlu
04.04.2022, 12:38
şaka maka son 4 maçta 1 galibiyetimiz var kimse farkında değil galiba. futbol şakayı kaldırmaz. maç kazanmamız lazım artık.

ayrıca antep lige çıktığından beri deplasman galibiyetimiz yok. 2 si derbi bir taneside hava şartlarından tatil edilmesi gereken rize maçı. Anormal bir durum yok.

Ahmet Taşçı
04.04.2022, 12:44
Kötü oynayınca yerden yere vuruluyor ama bence Türkmen maçın iyilerindendi. Bu seviyede oynasın alternatif için yeter zaten... Ama maçın adamı Siopis, Bjk'liler çıldırdı resmen adam her yerden çıkıyor.

Mehmet BAŞ
04.04.2022, 12:46
Arkadaşlar son dört maçta bir galibiyet yazıp tuhaf bir panik havası estirmeye kalkıyorsunuz. İnanın sizlerin bu ruh halini anlamakta zorlanıyorum. Yahu bahsettiğiniz dört maçın iki tanesini direkt rakibimiz ile oynadık. Biri Fenerbahçe, diğeri Beşiktaş! Baktığınız zaman iki maçta da aman aman bir oyun ortaya koymasak da galibiyeti kaçırdık. Rizespor maçı için ise yorum yapmak dahi istemiyorum. O maçta Rizespor'u kümede tutmak için Trabzonspor'u harcadılar. O rezil zeminde rezil bir hakem ile ortaya çıkan sonuç mağlubiyet oldu. Puan kaybedilen maçlar işte bunlar. Tuhaf tuhaf hesaplar yapıp abidik gubidik panik yapmayın lütfen. Kaldı ki ortada panik yapacak bir durum da yok. Sakin!

Mehmet BAŞ
04.04.2022, 12:54
Hugo'nun bu maçta sahada olacağını pek sanmıyorum. Ahmetcan hazır hale gelebilir ancak Huseyin'in Bjk maçı performansı iyi idi. Ahmetcan da tercih edilmeyebilir. Hamsik iyileşti ancak onun da maç eksiği var. Lakin cezalı oyuncular nedeniyle sahada olma ihtimali yüksek! Puchaz rezalet bir performans gösterse de Ahmetcan ve Hugo'nun iyileşmemesi sebebiyle yine oynayacaktır. Sakat ve cezalıları düşününce şu ilk 11'i bekliyorum.

--------------Uğurcan
Peres - Hüseyin - Denswill - Puchaz
--------Dorukhan - Hamsik
Visca ------- Ömür ------- Wakaeme
------------ Cornelius

Uğur Ö.
04.04.2022, 13:15
Puchazı bekte görmek istemiyorum, onun yerine Denswill oynamalı.

Uğur Kalyoncu
04.04.2022, 13:17
Uğurcan
Peres-Hüseyin-Denswil-Puchacz
Dorukhan-Hamsik-Ömür
Visca-Cornelius-Waka

Hamsik fiziksel olarak iyi durumda olursa tekrar iyi top oynamaya ve galibiyetlere başlayabiliriz.

Gökhan Balcı
04.04.2022, 13:17
Bakasetas ile ilgili farklı bir durum olduğunu şahsen düşünmüyorum. Bakasetasın iyi olduğu dönemde kendisi on numara oynuyordu ve arkasında berat ve hamsik gibi iki tane daha ofansif adam vardı. Yalnız biz bu süreçte savunmada da çok fazla aksıyorduk. Bunu göze alıp oynarsak bakasetas yine eskisi gibi oynar. Fakat ileride bu kadar kaliteli oyuncuların varken ömür de kendisine gelmişken bakasetasın o bölgede yer bulamaması da şaşırtıcı değil.

Bizim yeniden iyi futbol oynamaya başlamamız için dorukhan hamsik ömür orta sahasına dönebilmemiz gerekiyor. Mecburi olarak uzun top oynamamız oyunumuzu ciddi anlamda baltalayan bir şey. O bölgede ömür de denenebilirdi ama hoca hem onun araya kaçışlarından hem pasörlüğünden hem de ofansif orta sahada oynamasına rağmen savunma katkısından mahrum kalmak istemedi bu sebeple ömür on numarada devam etti. Sancılı bir süreç geçirdik ister istemez ama hamsikin dönüşüyle bu sorun ortadan kalkacaktır. Fakat her ihtimalde seneye ayağına top yakışan bir orta sahaya ihtiyacımız olacak. Keşke o görevi berat yapabilse ama neyse.

Bu maç özelinde ise bu hafta iyi performans göstermiş hüseyini hoca kesmeyecektir. Hugo ve Ahmetcan hazır olsa yine de keserdi diye düşünüyorum ama oyuncun iyi oynamışken de maç kondisyonu olmayan oyuncuyu oynatmak riskli iş. Hamsik ise mecburen de olsa artık sahaya girecek. Takımın artık reaksiyon gösterip maç kazanması gerekiyor. Şampiyonlukla ilgili bir endişeye kapılmaya gerek yok ama söylemler benim biraz canımı sıkıyor. Abdullah hoca bile kendi tarzı dışında davranıyor. Bunun oyunculara sirayet etme ihtimali can sıkıcı.

alper*
04.04.2022, 13:21
Puchazı bekte görmek istemiyorum, onun yerine Denswill oynamalı.

Denswill puhaşın oynadığı topu ayak serçe parmağı ile oynar.

Tahir61
04.04.2022, 13:29
Densvil'in sol bek performansı rezaletti diye hatırlıyorum. Sol stoper oynamaya başlayınca taraftarın gözüne girmişti sanki.

Her ihtimali denedik yani olmadı bir türlü
Denswil oynadı olmadı
o bu şu olacağına Köybaşı oynasın, olmadı
... Yusuf, olmadı
Trondsen olmadı
Timo olmuyor.
Abdüşü bile denedik.

Her birinin küçük periyotlarda, zorlarsak birer maç ortalama üstü performansı olmuştur ama hiçbiri güven vermedi. İlle birini tercih edeceksek belki Trondsen, o da hastaneden çıkamıyor.

Üçlü savunma gibi değişik dizilimlerde sol öne Dorukhan atılabilirdi belki ama Avcı'nın farklı dizilimlere ilgi duyacağını sanmam.

Alt yapıdan da şuraya yarım yamalak bir adam bile koyamadık ya bu da ayrı beceriksizlik. Birkaç yıl sadece bek yetiştirmeye mi yoğunlaşsak. Sağ ayaklı uşaklardan sol bek yapma falan düşünelim ne bileyim.

Hasılı sezonu sabır çekerek Timo ile bitirecez

lazminator61
04.04.2022, 13:44
Uğurcan
Peres-Hüseyin-Denswil-Puchacz
Dorukhan-Hamsik-Ömür
Visca-Cornelius-Waka

Hamsik fiziksel olarak iyi durumda olursa tekrar iyi top oynamaya ve galibiyetlere başlayabiliriz.

halen daha Puchacz li kadro yapiliyor, bu adam bir daha TS formasi giynmesin

Enaldo61
04.04.2022, 13:49
Daha iyisi gelene kadar solbeke Denswil geçmeli.

kaçarava
04.04.2022, 13:53
Denswil solda biraz zorlanmıştı ama yerden temiz paslar atıyordu en azından. Diğerleri gibi bulanık paslar atmıyor.

bordoylamavi
04.04.2022, 13:57
sosyal medyaya bakıyorum da arkadaş ne çekememezlikmiş bu seneki performansımız ya. bu kadar puan farkı var hala yok hakemler kolluyor yok şu bu. amma ağladı millet arkadaş ya. bizim yaapcağımız şey belli bu sene yetmez en az iki sene daha şampiyon olup milleti susturmak

Enaldo61
04.04.2022, 14:03
sosyal medyaya bakıyorum da arkadaş ne çekememezlikmiş bu seneki performansımız ya. bu kadar puan farkı var hala yok hakemler kolluyor yok şu bu. amma ağladı millet arkadaş ya. bizim yaapcağımız şey belli bu sene yetmez en az iki sene daha şampiyon olup milleti susturmak
Boşverin artık sallamıyorum hiç yapacak bir şey yok düşman çok, biz başarılı oldukça çıldırmaya devam edecekler. Biz doğru yoldan sapmayalım sahada en iyi nasıl oluruz ona odaklanalım sadece.

Larking
04.04.2022, 14:19
Orta sahada cezalardan dolayı sıkıntı olacak.

Peres'in dönüşüyle Dorukhan orta sahaya geçer ama yanında kim tercih edilecek.

Aslında pek de alternatif kalmadı.

Hamsik'in sakatlığı ve fiziksel durumu nedir bilmediğimiz için o oynar demek zor.

Geriye Berat kalıyor.

Bu maçı alırsak Karagümrük tur maçı olur çünkü Konya'nın Rize'de takılacağını düşünüyorum.

Enaldo61
04.04.2022, 14:23

Hamsik'in sakatlığı ve fiziksel durumu nedir bilmediğimiz için o oynar demek zor.

Geriye Berat kalıyor.

Bu maçı alırsak Karagümrük tur maçı olur çünkü Konya'nın Rize'de takılacağını düşünüyorum.
Rize'den bize hayır gelmez ben Konya'nın takılacağını sanmam en kolay maçı olur Konya iyi gidiyor. Kutlama sarkacak gibi duruyor.

MetehanS
04.04.2022, 14:26
"Kesin alırız"cılar her şeylerini yazdılarsa objektif yorumları okuyabiliriz.

Tahir61
04.04.2022, 14:30
2011 şikecilerin başkan yardımcısı, şimdinin tff başkanı istifa etmiş diyorlar.
ulan bir şampiyon olacaz her yerleri ayrı oynadı

pReN@_61
04.04.2022, 14:30
Grande göreve...

gudoz81
04.04.2022, 14:39
ama ne zırladılar beee (tff, hakemler, rıdvan, güntekin, 3 bacılar)
bunlar daha iyi günleriniz
önümüzdeki sezon madde bağımlılarına döneceksiniz iyice

tristram
04.04.2022, 14:43
bu sezon sampiyon gibi oynadigimiz bes mac yok.boyle oynadigimiz direkt hatirladigim hatay maci ilk yari,icerideki kayseri maci ikinci yari,alanya maci vss belki 2-3 mac daha cikar.evet maclari kazandik puan farkini actik ama acikcasi puan farkina ragmen oyun anlaminda oyle vura vura gitmiyoruz..ligin en etkili hucum adamlari bizde ama karsi kaleye cok az gidiyoruz.
istanbul takimlarina 6 macta hic kaybetmedik ama iyi oynarak kazandigimiz mac da yok.skor geldikten sonra oyunun cok bir onemi kalmiyor ama iste skor gelmdigi zaman bunlar tartisilmaya baslanir.
artik son viraja girildi evet hala kaybetme luksumuz var ama bu antep maci olmamali,ayni sekilde onumuzdeki iki hafta sonunda fark tek haneye inmemeli.antep macini alirsak karagumruk maci sampiyonluk maci bile olabilir.takim zaten oyun anlaminda hic umut vermiyor ustune bu maca da takilirsak gereksiz yere stresli haftalara gireriz.

bu sezon en buyuk sansizligimiz sakatliklar.tamam oynanan oyunun albenisi yok hatta kazandigimiz maclarin cogu bireysel kalite kaynakli ama arkadas bu takim sezon basindan bu yana sahaya tam kadro cikabildigi mac sayisi da besi gecmez.kisa sureli olsa neyse ama sakatlanan en az 1-2 ay oynayamadi.yetmedi en kritik haftalarda korona en onemli topculari buldu.
edgar,hugo,hamsik hatta peres dortlusu uc bes mac daha fazladan beraber oynayabilselerdi coktan sampiyonduk.bizim takimimizda ust duzey oyun akli olan adamlar bunlardi.allahtan ikinci yari visca geldi de bir sayesinde 2-3 mac daha fazla kazanarak arayi actik.
hoca sistem bizi buraya getiriyor diyor ama hikaye..sistem degil bizi kaliteli topcular tasidi.karsi kaleye iki uc sefer gidip gol bulabilmek tamamen beceri isi.

Tahir61
04.04.2022, 14:43
https://beinsports.com.tr/haber/besiktastan-tffye-kural-hatasi-basvurusu-2

başvurun başvurun, kapalı kutuydunuz açarız bu sefer

(*kargaların maç başlığı son sayfa açılmıyor)

Uğur Ö.
04.04.2022, 15:02
Denswill puhaşın oynadığı topu ayak serçe parmağı ile oynar.

Puchaz o kadar vasat ki, rakip karşılarken bu kadar aciz bir bek görmedim. Denswill ile en azından kitleriz orayı, harika adam adama savunuyor. Stoperde Ahmetcan Hüseyin'e bile razıyım.

Emirhan Uludüz
04.04.2022, 15:24

ayrıca antep lige çıktığından beri deplasman galibiyetimiz yok.

Şakayla ilgisi yok, çok fazla eksiğiz sürekli. Buraya gelene kadar da böyleydik ancak uzun süredir hep farklı geri 4lüyle oynuyoruz. Peres ve Hamsik'in dönüşüyle en azından birkaç maç iyi çıkarmış geri dörtlüye yeniden dönüş yapacağız. Son 4 maçın 2si büyük maçtı zaten, Rize maçı da malum. Sene başında bu kadroyla lige başlasaydık herkes 4.lük iyidir derdi ki çoğu taraftara göre Başak'ın şampiyon olduğu sene savunma yüzünden şampiyonluğu kaybettik. Kim vardı o zaman savunmada; solda Novak sağda Pereira, ortada Campi ve Hüseyin-Hosseini. Şimdiki sol bekimiz bence Novak'tan daha kötü. Peres cezalıydı. Ortada yine Hüseyin vardı yanında da Denswil. Hugo-Edgar ikilisiyle bunlar karşılaştırılamaz. Puhaç, Hugo, Edgar, Peres dörtlüsünde de Puhaç hariç aksayan yok. 1 oyuncu aksayınca açığı çok rahat kapanıyor göze batmıyor fakat 3 oyuncu birden oynamaya aksayınca ya da oynamaya alışık olmayınca sorun büyüyor.

Keza Hamsik ile ilgili hocamız bir teknik direktörün söyleyebileceği en büyük şeyi söylemiş. Hamsik varken başka, yokken başka oynuyoruz. Abdullah Avcı'nın bile bunu söylemesi düşündüğümüzden çok daha fazla etkisi olduğunu gösteriyor.

Sene başından beri uzun süreli sakatlıklar nedeniyle faydalanamadığımız as oyuncular; Hugo, Edgar, Gervinho, Djaniny, Hamsik, bir süre Dorukhan, bir süre Abdülkadir Ömür, solbeksiz uzun bir süre.. Bu durumda bile ligi domine ettik.

Emirhan Uludüz
04.04.2022, 15:25
https://beinsports.com.tr/haber/besiktastan-tffye-kural-hatasi-basvurusu-2

başvurun başvurun, kapalı kutuydunuz açarız bu sefer

(*kargaların maç başlığı son sayfa açılmıyor)

Yalandan başvuruyorlar. Çiftvuruşlar bariz gol beklentisi olmadığı için tekrar edilmez. Sadece tekrar edilmemesi üzerinden mağduriyet yaratmaya çalışıyorlar. Umarım tekrar edilir.

Timur Bey
04.04.2022, 15:27
Taraftarı tekrar motive etmek adına yarından itibaren Karagümrük maçı biletleri satışa çıksa çok iyi olur. Zaten maç Cuma akşamı ona göre herkes erkenden planını yapar.

Enaldo61
04.04.2022, 15:28
Yalandan başvuruyorlar. Çiftvuruşlar bariz gol beklentisi olmadığı için tekrar edilmez. Sadece tekrar edilmemesi üzerinden mağduriyet yaratmaya çalışıyorlar. Umarım tekrar edilir.

Başkanlarının ağlamaktan başka işi yok ki

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 16:09

Hüseyin Türkmen Uğurcan'a geri pas niyetiyle topu içeri almıyor. Top kornere çıkmasın diye uzaklaştırıyor, Uğurcan kendi inisiyatifiyle alıyor. Yorumcular da söyledi.

Endirekt vuruşlar altı pasın oradan kullandırılıyor normalde ancak burada geri pas yorumu hatalı hakemlerin

CEMEFKER
04.04.2022, 16:12
Takım içerdeki K.Gumruk, Antalya ve nihayet Altay'ı yenip o maçta şampiyon olur.

Puan farkının takımdaki rehaveti neticesi kulübede Avcı'da stres yaptı ama gerek yok.

Nwakaeme her ne kadar "bjk tedbiri karşısında oynayamadı" dense de 2-3 oyuncu içinden geçebilecek kapasitede ama kafa bitik. Bence gidici. Avcı o bölgede alternatiflere yönelse iyi olacak. Bundan sonraki maçlarda Hamsik ilk 11 başlarsa takım da rahatlar. 1 puana odaklı, kontra oyun oynayıp 3-4 maç ( Avcı bayramı işaret etti) sonra garantilenir.

nakzo
04.04.2022, 16:29

Geriye Berat kalıyor.

Hamsik tercih edilecek tabi artık hamsiğin oynamama gibi bir lüksü hocanın da oynatmama gibi bir lüksü yok hamsik dorukan abdus orta saha bu .

UĞUR DURTAŞ
04.04.2022, 16:40
siopis canini ve bakasetas kesin yoklar(cezalılar)

bu maçta,
hugonun 21 kişilik kadroya gireceğini düşünmüyorum
belki k.gümrük maçında 21 kişilik kadro içinde olur.

puchaz ı verimli olduğu için değil zorunluluktan dolayı yazıyorum
emin olun avcı hocamızda böyle düşünüyordur.

hamsik fizik olarak çok eksiği olduğu için ilk 11 de başlamaz gibi

hüseyin bjk maçında hatasız oynadığı için kesmez avcı hoca

uğurcan
peres hüseyin denswil puchaz
dorukhan berat
viska ömür makayame
cornelius

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 16:44

bu maçta,

uğurcan
dorukhan berat
viska ömür makayame
cornelius

2 maç sonra kazanalım artık
Özledik 3 puanı
Konya Rize'de takılırsa FKG maçında turu atabiliriz.

kayl
04.04.2022, 16:47
Takım içerdeki K.Gumruk, Antalya ve nihayet Altay'ı yenip o maçta şampiyon olur.

Puan farkının takımdaki rehaveti neticesi kulübede Avcı'da stres yaptı ama gerek yok.

Nwakaeme her ne kadar "bjk tedbiri karşısında oynayamadı" dense de 2-3 oyuncu içinden geçebilecek kapasitede ama kafa bitik. Bence gidici. Avcı o bölgede alternatiflere yönelse iyi olacak. Bundan sonraki maçlarda Hamsik ilk 11 başlarsa takım da rahatlar. 1 puana odaklı, kontra oyun oynayıp 3-4 maç ( Avcı bayramı işaret etti) sonra garantilenir.

Önce şunu anlamak lazım. Ligin25ci haftasında konya sporu yenip puan farkını 12 ye cikarttigimizda... herkes bu is bitti demedimi üstelik konya nin bir maçı eksikti. Gelinen noktada 32. Ci haftadayiz ve puan farkı 13 neyin yaygarasını kapatıyoruz.. tüm burdaki arkadaşları soruyorum. Size demekki malatya maçıyla sezon başlarken ligin bitimine 7 hafta kala tüm derbileri bitirip 13 puan farkla lider olup herkes takımı elestiri ek desem ne derdinizz bu takımı salalim 7 maçta 8 puan i toplar bu takim

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 16:53
Önce şunu anlamak lazım. Ligin25ci haftasında konya sporu yenip puan farkını 12 ye cikarttigimizda... herkes bu is bitti demedimi üstelik konya nin bir maçı eksikti. Gelinen noktada 32. Ci haftadayiz ve puan farkı 13 neyin yaygarasını kapatıyoruz.. tüm burdaki arkadaşları soruyorum. Size demekki malatya maçıyla sezon başlarken ligin bitimine 7 hafta kala tüm derbileri bitirip 13 puan farkla lider olup herkes takımı elestiri ek desem ne derdinizz bu takımı salalim 7 maçta 8 puan i toplar bu takim

Yüreğine sağlık
İçimize su serptin
Cuma akşamı seriye başlıyoruz nasipse
FKG maçıyla tüm eksikler de dönerse harika olacak her şey

nakzo
04.04.2022, 16:56

bu maçta,

uğurcan
dorukhan berat
viska ömür makayame
cornelius

Hamsik 15 dakika oynayabiliyorsa artık oynar berat dorukan orta sahası imkânsız direk yenilmeye gidersin bu orta sahayla hamsik oynayacak.

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 17:19
Grande-Marek Hamsik'in bu maçta 11'de başlayacağını öngörüyorum.

kayl
04.04.2022, 17:54
Hamsik 15 dakika oynayabiliyorsa artık oynar berat dorukan orta sahası imkânsız direk yenilmeye gidersin bu orta sahayla hamsik oynayacak.

Berat dorukhan orta sahasiyla iki maça çıktık biri giresun ilk yarısı berbat oynadık ikincisi gs maçı ilk yarısı daha berbat oynadık.. yani bu ikili olmuyor sorun berat ta hamsik yoksa yunus oynasın daha iyi tahminen su kadroyla çıkarız... u gurcan peres hüseyin denswil puhac dorukhan hamsik ömür waka cornelius visca..

kayl
04.04.2022, 17:59
Bu arada antep vasat takım en çok gol atan papy de yok.. üçlü oynuyorlar.. ertuğrul tosca caulker.. ağır ve hataya meyilliler iki bek i tempolu sagal kitsou ortada tekniği kısıtlı doğan recep ve maxim var maxim in forvet hattıyla bağlantısını kesmek gerek ilerde muhammet ve figuredo aynı tip ağır oyuncular önde başlarsak kontradan çok problem yasamayiz kazanicaz ins

Aker
04.04.2022, 18:40
Patlama maçımız olur. Farklı skor bekliyorum.

Erkin
04.04.2022, 19:57

Twitterda bazi yorumlar gordum de aa bunlar da boyleymis gibisinden. Sanirim saf arkadasimiz cok :) Bu les gargalarinin varolus sebebi direk bu. Surekli haksiz sekilde magdurlar ve algi pesindeler, tabi ki kendilerini kandirip duruyorlar. Ciddiye alindiklari da yok ama kendilerince bir kitle yaratiyorlar. Sosyal medya yokken de yakin cevrenizde vardir herifler hep hakli :) Yillardir boyle...
O yuzden su an bu heriflerin tum kitlesini Bulent vs algici gibi troller yonetiyor.

S.ÖZKAN
04.04.2022, 20:09
Kazanacagiz

Ertan1982
04.04.2022, 20:09
hadi arkdaslar son düzlüge geldik.1:0 olsun bizim olsun.

ilelebeTS
04.04.2022, 20:14
Son dönemde tek maç işini bırakıp erken şampiyonluk olayına odaklanınca puan kayıpları da gelmeye başladı. Sadece bu maçı düşünmeliyiz. Önceden yaptığımız gibi maç maç gidelim. Rakibi hafife almaya gerek yok, iç sahada tek yenilgisi var ve topladığı 40 puanın 34'ünü iç sahada toplamış. Yani iç sahada iyi bir takıma karşı oynayacağız. Ciddiyet gerekiyor.

Arda'
04.04.2022, 20:21
Bu maçta da puan kaybı bekliyorum muhtemelen berabere bitecek. Ligi 82 puanla bitireceğimizi düşünüyorum.

gurur6134
04.04.2022, 20:21
Hamsik 11 e doner siopis baka yok orta saha dorukhan omur hamsik olur..hugo oynayamayacaksa huseyin denswil idare eder orayi yusuf yada ahmetcan sol beke gecsin puchaza tahamulum kalmadi artik ismail desen bitik..

Halil Alemdar
04.04.2022, 20:25
Hamsik tüm idmanlara katılıp 11 e döner bu maç. Dorukhan Hamsik Abdüş uyumlu orta saha. Hugo oynayabilir mi acaba

kayl
04.04.2022, 20:27
Hamsik 11 e doner siopis baka yok orta saha dorukhan omur hamsik olur..hugo oynayamayacaksa huseyin denswil idare eder orayi yusuf yada ahmetcan sol beke gecsin puchaza tahamulum kalmadi artik ismail desen bitik..

Hugo cift kale macta oynamis 11 e yazdim yaninda ahmetcan solda dwnswil kolay gol yemeyiz 2 0 kazaniriz

Ertan1982
04.04.2022, 20:32
Son dönemde tek maç işini bırakıp erken şampiyonluk olayına odaklanınca puan kayıpları da gelmeye başladı. Sadece bu maçı düşünmeliyiz. Önceden yaptığımız gibi maç maç gidelim. Rakibi hafife almaya gerek yok, iç sahada tek yenilgisi var ve topladığı 40 puanın 34'ünü iç sahada toplamış. Yani iç sahada iyi bir takıma karşı oynayacağız. Ciddiyet gerekiyor.

Aynen hedefi gözden kaybetik.Yok rekor felan umrumda degil.Millet su macta sampiyon oluruz diye hedefi gözden kaciriyor.
Bu maci alalim ondan sonra diger mac.Ne zaman gelir sampiyonluk umrumda degil.

Oğuz ZEYTİN
04.04.2022, 20:41
1-0'lık skorla dalga geçiliyordu. Öne geçip skoru koruyamamaının acısını iki sezon önce tatmadık mı?

Simeone'ye bu oyundan dolayı saygı duyuluyor. Lucescu'yu Türkiye'de başarılı kılan, skotu tutmasını bilmesiydi.

Bizim son dönem performansımız halı saha takımından hallice. Rakipler altı pasa kadar girip PES golü atıyor. Giresun'dan, Kayseri'den, Göztepe'den baskı yiyoruz. Bunları hatırlatmak, 31 haftadaki başarıyı gölgelemez. Hatalardan ders çıkarmak, eksikleri gidermek gerek. Meslek alışkanlığı işte, sürekli iyileştirme...

Rakibin iç saha performansı çok iyi. Şampiyonluk kutlamalarını maçtan önce değil de, kazanıp maçtan sonra yapmalıyız. Biraz sabır ve ciddiyet!

Mesajımı yazdıktan sonra yukarıya doğru okurken gördüm. Neredeyse aynısını düşünüyorum.

Enaldo61
04.04.2022, 20:54
Aynen öyle ne zaman ki en erken şampiyonluk puan rekoru falan dönmeye başladı takım konsantrasyonu düştü bence, maç maç gitmeyi unuttuk...

Öyle veya böyle 38 yıl dile kolay şampiyonluk sevinci yaşayamadan burada hesaplara rekorlara giriştik...

Bunda tabi özellikle İstanbul medyasının çok etkisi var bizi güzel rehavete soktular.

ÖmürKaradeniz61
04.04.2022, 20:55
Ben kazanacağımızı düşünüyorum hem de zorlanmadan. 10 hafta önce dediğim gibi Karagümrük maçında tur atacağız.

kayseriliyiz
04.04.2022, 20:56
Bu maçı alamicaz, içim hiç rahat değil.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

nakzo
04.04.2022, 21:00
Kazanacagiz

İnşallah sadece hırslı ve akıllı oynasak yeterli hadi bakalım.

Timur Bey
04.04.2022, 21:52
Karbonat Erol hırsla takımı hazırlamaya başlamış. Alanya maçı gibi önde baskı kurmamız lazım. Yavan futbolla buradan galibiyet çıkarmamız oldukça zor.

CEMEFKER
04.04.2022, 22:18
Önce şunu anlamak lazım. Ligin25ci haftasında konya sporu yenip puan farkını 12 ye cikarttigimizda... herkes bu is bitti demedimi üstelik konya nin bir maçı eksikti. Gelinen noktada 32. Ci haftadayiz ve puan farkı 13 neyin yaygarasını kapatıyoruz.. tüm burdaki arkadaşları soruyorum. Size demekki malatya maçıyla sezon başlarken ligin bitimine 7 hafta kala tüm derbileri bitirip 13 puan farkla lider olup herkes takımı elestiri ek desem ne derdinizz bu takımı salalim 7 maçta 8 puan i toplar bu takimAnladığımı yazıyorum. Her türlü şampiyonuz.

Salih Kara
04.04.2022, 22:30
Şu anda genç taraftarlarımızda inanılmaz bir özgüven ve şampiyon olacağımıza dair rehavet var ki normalde mantık çerçevesinde olması gereken de odur. Ve bu benim çok hoşuma gidiyor. Ama bir de benim de içinde bulunduğum orta ve ileri yaş grubunda ise yaşanmışlıklardan ötürü acayip bir gerginlik umutsuzluk ve olumsuz düşünceler var. Bu maçın sonucunun da ikinci grubu düşünce olarak birinci gruba yanaştıracak bir skor olmasını ümit ediyorum. Üzerimizdeki Cuma günü stresinin de kırılacağı ve bu hafta içinde 5.günün akşamında güneye doğru baktığımızda şampiyonluk ateşini göreceğiz :)

kaçarava
04.04.2022, 22:42
Gaziantep içeride iyi ama son dönemde genel grafikleri kötü. Son 8 maçta 5 puan almışlar. Bize ters geldiği söylenen 3'lü defans oynuyorlar. Djilobodji cezalı. Yerine eski Bursalı Ertuğrul oynar. Takım masaya yumruğunu vurup, hadi toparlanıyoruz demezse yine zorlanacağız gibi. Orta sahanın kontrolünü ele almalıyız. İyi zamanlarımızfaki gibi 4 defans +2 orta saha hep sağlam durmalı. Son zamanlarda geçiş hücumu yiyip eksik yakalanmaya başladık. Hamsik ilk 11 olmazsa hocanın işi zor. Ya yumuşak ve hantal Berat'ı oynatacak ya da yine iki 10 numara oynatıp orta sahayı rakibe verecek.

Murathan
04.04.2022, 22:46
hamsik oynarsa abdüş ve viscanın maçı olur.

Doğukan Uçan
04.04.2022, 22:51
Alanyaspor maçındaki oyunun aynısını bekliyorum.

Kadir Aydın
04.04.2022, 22:57
Erol simdi nasil celme takarimin hesabini yapiyor. 2 sene önceki Alanya macini hatirlayin.

Erkan A.
05.04.2022, 02:02
Yorumlarin cogunu okudum
puchasza elestiriler var , bu cocuk levandovski ile birlikte cok basarili sekilde polanya milli takiminda oynuyor..
Perfomans konusunda sadece puchazsi elestirmek de dogru degil
wkaeme sahada yoktu puchasz git gel yapa yapa sonlara dogru yorgun düsmüs ( yigidi öldür ama hakkini yeme) derler ya bu söz cok uygun.. puchasz kadar istekli kac oyuncumuz vardi, dorukhan siopis puchasz bu üclüden baska danswill ve corneliusuda sayabiliriz gerisi sahada yoktu..hocamiz sahadaydi fakat gercekci olalim ruhu yoktu leş karga macinda..
Antep macina gelirsek antep ic saha maclarinda cok atesli oynuyor fakat bizdeki tecrübeli ayaklar yok antepte
erol bulutun motivationu nasil etkiler oyunculari görecez, bulutun trabzonspora bakisinida hesaba katarsak cok ilginc bir macin bizi bekledigini görüyoruz ..bakasetasin olmamayisi hem bizler icin hemde baka icin daha iyi olmustur..janini önemli degil de siopisin eksikligini his edecez kesin..
rakip takimin yani antepin ön liberosu eski oyuncumuz dogan oldugunu düsünürsek icimize istersen istemez bir rahatlik cöküyor.. muhammet demir de bir trabzonlu olarak hayatinin macini bize karsi oynamak isteyecektir bunlarada alistik nasilsa .. mac tahminim gol yemeden 3 atariz yani 0-3 net skorla bitecek bu mac goller macin ikinci yarisinda gelir..bu arada konya rizeye takilmaz rize hayatinin macini trabzonumuza karsi oynayarak ve kazanarak süperlige veda etmistir..konya rizeyi rahat yener..gönlümüz rize kazansin desede mantikli bakmak daha dogrusu.. son olarak sampionlugumuz kutlu olsun bunu kimse elimizden alamaz ister son mac ister üc hafta sonra kupa bizim artik..

cakalkerem
05.04.2022, 08:56
şu maçı alalım cuma akşamı diğerlerinden bize ne?
Koy gitsin...

cakalkerem
05.04.2022, 08:57
wakada bu maç totosunu kaldırsın artık..
Lig bitiyor salmadan 2-3 maç daha oynasın yeter..

Bjk maçında hayal kırıklığıydı....

HOPA'LI TS'Lİ
05.04.2022, 09:22
wakada bu maç totosunu kaldırsın artık..
Lig bitiyor salmadan 2-3 maç daha oynasın yeter..

Bjk maçında hayal kırıklığıydı....

BJK maçında Baka, Vaka, Ömür ve Visca çok kötüydü. Hayal kırıklığı oldu.

HOPA'LI TS'Lİ
05.04.2022, 09:26
şu maçı alalım cuma akşamı diğerlerinden bize ne?
Koy gitsin...

Aynen öyle renktaş.
İftar sonrası çayımızı içerken gelsin goller ard arda
Sahura ve hafta sonuna moralli girelim.
Konya'nın şu son düzlükte Göztepe, Rize, Malatya gibi bitik takımlarla oynaması can sıkıcı
Önce bu Cuma akşamı sonra da 15 Nisan Cuma akşamı kazanıp matematiksel olarak FKG maçında 41.461 taraftar önünde resmen şampiyonluğumuzu ilan etmemiz lazım.
Resmi ilan uzadıkça bende stres yaratmaya başladı. Bilmem sizlerde de öyle mi?
Hakemleri değiştirmeler, geri iade etmeler, tff istifası, Ulenberg istifası vs. bizim şampiyonluğumuzu engellemek veya gölge düşürmek için yapıldı bunların hepsi
Neyse ki az kaldı. En az 8 puan bizi 8.kez şampiyon yapacak.

Murat Keçeci
05.04.2022, 10:08
Haftanin ilk maçına çıkacağız.Buradan çıkaracağımız 3 puan bizi çok rahatlatacak.Karşımızda kendi sahasında en çok puan toplayan takımlardan biri olacak.Ayni zamanda uzun zamandır galip gelmekte zorlandığımız bir deplasmana çıkacağız.Buradan çıkaracağımız 3 puan ile bir taşla iki kuş vurmuş olacağız.Hem ligi bitirmek adına çok önemli bir galibiyet olacak hemde antep deplasmaninda 3 puan hasreti bitmiş olacak.

Son 4 maçta 7 puan kaybetsek de bunlar çok anormal kayıplar değil.fb ve bjk beraberlikleri normal sayılacak kayıplar.rize mağlubiyeti biraz ekstra bir kayıp olsa da futbol dışı bir maç vardı saha da ve bu kayıp da olabilecek bir durum.

antep maçında futbolcularimızdan çok özverili bir oyun bekliyorum.Kaybedecek çok şeyimiz yok ama kazanacak çok şeyimiz var.Bu bakımdan başta kaptan uğurcan olmak üzere abdulkadirinden dorukhanina viscasından nwakaemesine kadar tüm oyuncularımızdan lidere yakışır bir oyun ve sonuç bekliyorum.

Özellikle orta sahada güçlü bir oyun kurmamız lazım.Bu bölgede dorukhan-hamsik ve abdulkadir şuan görülen en mantıkli isimler tabii bunda hamsikin idman performansı belirleyici olacak.Hamsikin önderliğinde herkesin oyuna katıldığı bir takim sahada görmek istiyorum.Stoperlerin ve beklerin oyuna girdiği orta sahadaki her oyuncunun boşa çıkıp top aldığı.Açıklarin skora etki ettiği santraforun rakip defansı ezdiği bir takım olmalıyız.

Cezalilar sebebiyle yedek kulübemizin çeşitliliği biraz düşük olacak.O bakımdan ilk onbirde sahaya çıkan her oyuncudan ekstra katkı bekliyorum.Bu maçı antep den daha fazla istediğimizi oraya gelen herkese hissettirmeliyiz.

Oyunu rahatlatacak tek paslar ve küçük üçgenler kurmalıyız.Top rakibe gectiğinde şiddetli baskıyla kaybettigimiz topu tekrar kazanmalıyız.Final hareketlerinde bize yakışır işler yapmalıyız.

Hadi çocuklar hadi koçlar bir yıllık emeğimizin karşılığı için o kupanın ellerimizde semâya yükseleceği günün hayaliyle çıkıp bu maçı alalım.

kayl
05.04.2022, 12:48
Haftanin ilk maçına çıkacağız.Buradan çıkaracağımız 3 puan bizi çok rahatlatacak.Karşımızda kendi sahasında en çok puan toplayan takımlardan biri olacak.Ayni zamanda uzun zamandır galip gelmekte zorlandığımız bir deplasmana çıkacağız.Buradan çıkaracağımız 3 puan ile bir taşla iki kuş vurmuş olacağız.Hem ligi bitirmek adına çok önemli bir galibiyet olacak hemde antep deplasmaninda 3 puan hasreti bitmiş olacak.

Son 4 maçta 7 puan kaybetsek de bunlar çok anormal kayıplar değil.fb ve bjk beraberlikleri normal sayılacak kayıplar.rize mağlubiyeti biraz ekstra bir kayıp olsa da futbol dışı bir maç vardı saha da ve bu kayıp da olabilecek bir durum.

antep maçında futbolcularimızdan çok özverili bir oyun bekliyorum.Kaybedecek çok şeyimiz yok ama kazanacak çok şeyimiz var.Bu bakımdan başta kaptan uğurcan olmak üzere abdulkadirinden dorukhanina viscasından nwakaemesine kadar tüm oyuncularımızdan lidere yakışır bir oyun ve sonuç bekliyorum.

Özellikle orta sahada güçlü bir oyun kurmamız lazım.Bu bölgede dorukhan-hamsik ve abdulkadir şuan görülen en mantıkli isimler tabii bunda hamsikin idman performansı belirleyici olacak.Hamsikin önderliğinde herkesin oyuna katıldığı bir takim sahada görmek istiyorum.Stoperlerin ve beklerin oyuna girdiği orta sahadaki her oyuncunun boşa çıkıp top aldığı.Açıklarin skora etki ettiği santraforun rakip defansı ezdiği bir takım olmalıyız.

Cezalilar sebebiyle yedek kulübemizin çeşitliliği biraz düşük olacak.O bakımdan ilk onbirde sahaya çıkan her oyuncudan ekstra katkı bekliyorum.Bu maçı antep den daha fazla istediğimizi oraya gelen herkese hissettirmeliyiz.

Oyunu rahatlatacak tek paslar ve küçük üçgenler kurmalıyız.Top rakibe gectiğinde şiddetli baskıyla kaybettigimiz topu tekrar kazanmalıyız.Final hareketlerinde bize yakışır işler yapmalıyız.

Hadi çocuklar hadi koçlar bir yıllık emeğimizin karşılığı için o kupanın ellerimizde semâya yükseleceği günün hayaliyle çıkıp bu maçı alalım.

Gecen hafta antepin macini canlı izledim.. tabi iç sahada daha farklı oynuyorlar ama. 3 lu savunmada. Ertuğrul tosca caulker var 3 ise ağır ve tekniği kısıtlı özellikle cornelius la caulker a baskı yapmalıyız. Orta sahada 5 li bur blokları var kitsou ve sagal hızlı ve teknikler. Ama doğan ve recep oyun kuramıyorlar orda maxim e pres yapmalıyız tüm oyunu onun üzerinden kuruyorlar.. ilerde Yeni tip iki adam ne muhammet ne figuredo hızlı oyuncular değil kolay marke edilen oyuncular.. dorukhan 8 oynucaksa hızlı bir şekilde omur e topu atıp onun aticagi paralardan pozisyon buluruz. Diğer avantajımız yan top caulker harici yan top savunacak adamları yok bizde hugo denswil hüseyin dorukhan cornelius ve wakeme gibi oyuncular var yan toptan bence atarız başarılar takim

Larking
05.04.2022, 13:05
Kasımpaşa maçında gördüğüm Gaziantep bize sorun çıkaracak bir durumda değil.Hem mental hem de fiziksel kötü durumdalar şehirde de Erol Bulut'a çok tepki var.

Ama lider takıma karşı her takım daha farklı motive oluyor.Rakipten daha çok koşup mücadele etmezsek yine kalemizde çok pozisyon göreceğimiz sıkıntılı bir maç izleyebiliriz.

Son 4 maçta 1 galibiyet benim için bir şey ifade etmiyor.Rize maçını saymıyorum şartlardan dolayı o maç futbol maçı değildi.

Diğer ikisi fb ve bjk maçı.Bu iki maçı da Abdullah Hoca kaybetmemek üzerine kurguladı. fb maçında Tony boş kaleye atsaydı o maçı da almıştık.Ligdeki durumları ne olursa olsun büyük maçların farklı olduğunu gördük hem fb hem bjk farklı reaksiyon gösterdi bu maçları Abdullah Hoca'nın istediği gibi geçtiğini düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
05.04.2022, 13:14
Şu mübarek günlerde, güzel bir iftar sonrası keyifle çayımızı yudumladığımızda şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmanın keyfini süreceğimiz bir maç olması dileğiyle

Alanya maçındaki gibi etkili bir giriş ve oyun bekliyorum.

Febeş, Ağlakkarga, Karspor (pardon Trabzonspor'u ancak sahayı hep birlikte temizlersek yenerizspor Rizespor. Tff de maçı ertelemeyerek buna çanak tuttu) maçlarını ölçü saymıyorum.

Şampiyon Trabzonspor bu maçta gerçek kimliğini sahaya yansıtıp maçı erken koparacaktır.

musti5576
05.04.2022, 13:17
Twitterda bazi yorumlar gordum de aa bunlar da boyleymis gibisinden. Sanirim saf arkadasimiz cok :) Bu les gargalarinin varolus sebebi direk bu. Surekli haksiz sekilde magdurlar ve algi pesindeler, tabi ki kendilerini kandirip duruyorlar. Ciddiye alindiklari da yok ama kendilerince bir kitle yaratiyorlar. Sosyal medya yokken de yakin cevrenizde vardir herifler hep hakli :) Yillardir boyle...
O yuzden su an bu heriflerin tum kitlesini Bulent vs algici gibi troller yonetiyor.

puchacz ın pozisyonuna penaltı algısı yapılıyor ya inanılmaz. (öncesi faul onu geçiyorum) tymek bariz topa vuryor ve topa vurunca ayaklar hafif temas ediyor kaldıki onda bile çekiyor ayağını ve zaten batsuayi de etkilenmiyor topa tekrar vurmak için hareketleniyor bakıyo ki defans uzaklaştırıyo o zaman kendini bırakıyor. bu pozisyondan penaltı algısı yürütmek büyük başarı. verilen penaltı da bile rachid ayak temasını alır almaz ayağını yere indirmeden havuza atlıyor. ilk maçta da berat karşısında yapmıştı o zaman ki hakem yememişti. ama ülke spor gündemine baksan ts yi hakem kolluyor.

Enaldo61
05.04.2022, 13:18
Şu mübarek günlerde, güzel bir iftar sonrası keyifle çayımızı yudumladığımızda şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmanın keyfini süreceğimiz bir maç olması dileğiyle

Alanya maçındaki gibi etkili bir giriş ve oyun bekliyorum.

Febeş, Ağlakkarga, Karspor (pardon Trabzonspor'u ancak sahayı hep birlikte temizlersek yenerizspor Rizespor. Tff de maçı ertelemeyerek buna çanak tuttu) maçlarını ölçü saymıyorum.

Şampiyon Trabzonspor bu maçta gerçek kimliğini sahaya yansıtıp maçı erken koparacaktır.

Sürekli ağlıyorlar mesela Zorbay TS maçlarına hep atanıyormuş TS'nin hakemiymiş, halbuki durum tam tersi TS'ye puan kaybettirmek için sürekli istemediğimiz hakemler veriliyor maçlarımıza. Ki tek mağlubiyeti aldırmış Antalya maçında bu da her şeyin göstergesi yani bir takım bilmem kaç maç yenilmemiş bir tek Antalyaya yenilmiş eğer o hakem veriliyorsa maçlarına bu demektir ki puan kaybetsin diye yapılıyor neticede başardılar. Medya gücünü çoğunluk olmanın gücünü lobilerini iyi kullanıp sürekli TS haksız kazanıyor diye algı yapıyorlar. İğrenç bir ortamda ülke Allah sonumuzu hayır etsin.

HOPA'LI TS'Lİ
05.04.2022, 13:28
puchacz ın pozisyonuna penaltı algısı yapılıyor ya inanılmaz. (öncesi faul onu geçiyorum) tymek bariz topa vuryor ve topa vurunca ayaklar hafif temas ediyor kaldıki onda bile çekiyor ayağını ve zaten batsuayi de etkilenmiyor topa tekrar vurmak için hareketleniyor bakıyo ki defans uzaklaştırıyo o zaman kendini bırakıyor. bu pozisyondan penaltı algısı yürütmek büyük başarı. verilen penaltı da bile rachid ayak temasını alır almaz ayağını yere indirmeden havuza atlıyor. ilk maçta da berat karşısında yapmıştı o zaman ki hakem yememişti. ama ülke spor gündemine baksan ts yi hakem kolluyor.

Gezzal-Ömür temasında Gezzal, dediğiniz gibi teması alır almaz denize atlıyor sanki. Bana çok ucuz geldi. İnandırıcı gelmedi. Geçip devam edebilirdi.
Puhaş topa değiyor. Bu tertemiz pozisyona bile penaltı diyor yorumcular. Üstelik öncesi faul
Kural hatası denilen pozisyonda, atışın kullanıldığı yer hatalı diye tff'ye başvuruyorlar ama Hüseyin geri pas vermiyor. Top kornere çıkmasın diye müdahale ediyor. Uğurcan gelip alıyor. Kural hatası yok. Hakem hatası var. Tff dediğim gibi karar verecektir.

Benim tespitlerim böyle

Bu BJK, GS ve şB kadar kötü bir camiaymış. Bunu iyice anlamış olduk.

Enaldo61
05.04.2022, 13:29
Gezzal-Ömür temasında Gezzal, dediğiniz gibi teması alır almaz denize atlıyor sanki. Bana çok ucuz geldi. İnandırıcı gelmedi. Geçip devam edebilirdi.
Puhaş topa değiyor. Bu tertemiz pozisyona bile penaltı diyor yorumcular. Üstelik öncesi faul
Kural hatası denilen pozisyonda, atışın kullanıldığı yer hatalı diye tff'ye başvuruyorlar ama Hüseyin geri pas vermiyor. Top kornere çıkmasın diye müdahale ediyor. Uğurcan gelip alıyor.

Benim tespitlerim böyle

Bu BJK, GS ve şB kadar kötü bir camiaymış. Bunu iyice anlamış olduk.

bunlara 4 5 tane atacaksın ancak sesleri kesilir suç bizde işte yapamadık.

Batsuayi'nin pozisyonunda öncesinde faul var zaten de buna penaltı demek yine bu camialara yakışır o pozisyon penaltı falan değil. Puchacz topa muazzam bir müdahale yapıyor rakibin ayağına temas ediyor ancak devam eden bir müdahale yok hiçbir şey yok bu pozisyonda. O pozisyon hiçbir şekilde penaltı değil. Resmen tereyağından kıl çeker gibi almış topu.

Adam mesela omuz atıyor ötekini fizana gönderiyor faul yok omuz omuza oynatılıyor, sen gidip Puchacz'ın şu müdahalesine penaltı diyebiliyorsan ne futbolla alakan var ne birşeyle. O zaman oyunculara sosyal mesafe konulsun temas yasaklansın.

Kemal Öztel
05.04.2022, 13:39
Zorbay bu sezon 4 maçımızı yönetti 2 beraberlik 1 mağlubiyet 1 galibiyet. Boşa algı yapmaya çalışıyorlar

chener
05.04.2022, 14:10
Değerli forumdaşlarım,
düşünün ki; bir.takım size kendi evinizde son iki yılda son dakikada golcüleriyle enfes gol atarak sizi birinde mağlup ediyor, birinde de berabere kalıyor. Siz olsanız bu acıyı çıkartacam diye ne kadar yırtınırdınız?

şu an empati zamanı. sizi 1 dakika bjk taraftarlarını anlamaya davet ediyor ve gülmeye başlıyorum.

Adem Erdoğan
05.04.2022, 14:18
Galip gelirsek ve Rize Konya'ya çelme takarsa bir sonraki hafta yani Karagümrük maçı şampiyonluk maçı olacak.

Gümüshaneli61
05.04.2022, 14:27
Zor mac. Bir sekilde kazanmamiz lazim.

Larking
05.04.2022, 14:48
Rize maçında Tony'nin yaptığı penaltı,bjk maçında Ömür'ün yaptığı penaltı maça odaklanma ile ilgili biraz alarm veriyor.

Evet hücum oyuncuları kolay ve acemice penaltı yapar ama üst üste gelmeye başladı.

Taraftar şampiyonluk havasına erken girebilir,kutlamalara başlayabilir ama takımın burada daha dikkatli olması gerekiyor.

Bu maçta işin daha sıkı tutulduğu bir performans bekliyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
05.04.2022, 15:05
Galip gelirsek ve Rize Konya'ya çelme takarsa bir sonraki hafta yani Karagümrük maçı şampiyonluk maçı olacak.

Aklımdan geçeni okudun renktaş

Umarım gerçekleşir.

Birçok taraftarımız FKG maçında şampiyonluk turu atmayı bekliyor.

Rize giderayak beraberlik koparsa da bir işe yarasa bari

bordoylamavi
05.04.2022, 15:08

karagümrük deyince aklıma şu geldi. yıl 1984 ilkokul 5 e gidiyorum. babaannemlerde kalıyorum o ara. siyah beyaz televizyondan trabzonspor karagümrük maçının özetini hatırlıyorum. karagümrük sahaya şampiyon traboznsporu kutlarız gibi bir pankartla çıkmıştı. başka da bişi hatırlamıyorum o günlerden :)

iso_4939
05.04.2022, 15:24
Karbonat erol sikebahce icin yardirir simdi

HOPA'LI TS'Lİ
05.04.2022, 15:36
karagümrük deyince aklıma şu geldi. yıl 1984 ilkokul 5 e gidiyorum. babaannemlerde kalıyorum o ara. siyah beyaz televizyondan trabzonspor karagümrük maçının özetini hatırlıyorum. karagümrük sahaya şampiyon traboznsporu kutlarız gibi bir pankartla çıkmıştı. başka da bişi hatırlamıyorum o günlerden :)

TRT arşivlerinde var o maç ama siyah beyaz 2-0 kazandık. Son maçtı Avni Aker'de

HOPA'LI TS'Lİ
05.04.2022, 15:37
Karbonat erol sikebahce icin yardirir simdi

Bizle işleri yok. Konya ile ŞL için çekişiyorlar.

fadigaTS
05.04.2022, 15:43
karagümrük deyince aklıma şu geldi. yıl 1984 ilkokul 5 e gidiyorum. babaannemlerde kalıyorum o ara. siyah beyaz televizyondan trabzonspor karagümrük maçının özetini hatırlıyorum. karagümrük sahaya şampiyon traboznsporu kutlarız gibi bir pankartla çıkmıştı. başka da bişi hatırlamıyorum o günlerden :)Şampiyona avrupa kupalarında başarılar dileriz yazıyordu

nakzo
05.04.2022, 16:01
Ne yapıp edip bu maçı kazanmalıyız zaten istek arzu ve hırs olursa kazanırız futbolcularda bir hırs yok sanki artık beni en çok korkutan o a.avcının artık sertleşmesi lazım kendininde kariyer sezonu ben bir tarafımı yırtardım bu iş futbolcunun başını okşamayla olmaz gerekirse kükreyeceksin söveceksin bu tip maçları kazandıracaksın.

Enaldo61
05.04.2022, 16:05
Futbolcular olduk havasına girmiş maalesef doğru hırslarını kaybetmişler TS çoktan şampiyon algısı güzel işlemiş, toparlanmaları lazım ben Rize mağlubiyeti canlandırır sanmıştım.

Umarım Hugo ve Hamsik 11'e döner.

Ertan1982
05.04.2022, 16:11
gene millet su macta sampiyon oluruz diyor.Konyanin ne yaptigi önemli degil kendi isine bak.
3 hafta sonra sampiyon ol sorun degil.Maca odaklanmiliyiz.Hem topcu hem taraftar olarak.

UĞUR DURTAŞ
05.04.2022, 16:20
Yorumlarin cogunu okudum
puchasza elestiriler var , bu cocuk levandovski ile birlikte cok basarili sekilde polanya milli takiminda oynuyor..
Perfomans konusunda sadece puchazsi elestirmek de dogru degil
wkaeme sahada yoktu puchasz git gel yapa yapa sonlara dogru yorgun düsmüs ( yigidi öldür ama hakkini yeme) derler ya bu söz cok uygun.. puchasz kadar istekli kac oyuncumuz vardi, dorukhan siopis puchasz bu üclüden baska danswill ve corneliusuda sayabiliriz gerisi sahada yoktu..hocamiz sahadaydi fakat gercekci olalim ruhu yoktu leş karga macinda..
Antep macina gelirsek antep ic saha maclarinda cok atesli oynuyor fakat bizdeki tecrübeli ayaklar yok antepte
erol bulutun motivationu nasil etkiler oyunculari görecez, bulutun trabzonspora bakisinida hesaba katarsak cok ilginc bir macin bizi bekledigini görüyoruz ..bakasetasin olmamayisi hem bizler icin hemde baka icin daha iyi olmustur..janini önemli degil de siopisin eksikligini his edecez kesin..
rakip takimin yani antepin ön liberosu eski oyuncumuz dogan oldugunu düsünürsek icimize istersen istemez bir rahatlik cöküyor.. muhammet demir de bir trabzonlu olarak hayatinin macini bize karsi oynamak isteyecektir bunlarada alistik nasilsa .. mac tahminim gol yemeden 3 atariz yani 0-3 net skorla bitecek bu mac goller macin ikinci yarisinda gelir..bu arada konya rizeye takilmaz rize hayatinin macini trabzonumuza karsi oynayarak ve kazanarak süperlige veda etmistir..konya rizeyi rahat yener..gönlümüz rize kazansin desede mantikli bakmak daha dogrusu.. son olarak sampionlugumuz kutlu olsun bunu kimse elimizden alamaz ister son mac ister üc hafta sonra kupa bizim artik..
**
Erkan kardeş mrh;

Çoğu zaman ağır eleştirdiğim,kapasitesinin yetersiz olduğunu her zaman dile getirdiğim,
hala mevcut performansıyla bizim takımda olmamasını savunduğum
Hüseyin Türkmeni iyiler arasına yazmayı unutmuşsun

Yukarıda yazdığın atasözü gibi;

Yiğidi öldürelim ama hakkını verelim bjk maçında Hüseyin iyidi.

Mehmet Fatih Yavuz
05.04.2022, 16:47
Abramovich Göztepe'yi almış. 2. ligden alıp gelir. İyi de para harcar. :)

Maşaallah.

Erkan A.
05.04.2022, 17:14
**
Erkan kardeş mrh;

Çoğu zaman ağır eleştirdiğim,kapasitesinin yetersiz olduğunu her zaman dile getirdiğim,
hala mevcut performansıyla bizim takımda olmamasını savunduğum
Hüseyin Türkmeni iyiler arasına yazmayı unutmuşsun

Yukarıda yazdığın atasözü gibi;

Yiğidi öldürelim ama hakkını verelim bjk maçında Hüseyin iyidi.
Ugur abi, Hüseyini elestirdik dogrudur lakin bu macta iyiydi
iyiler arasina yazalim..:tsbayrak:

HOPA'LI TS'Lİ
05.04.2022, 17:17
gene millet su macta sampiyon oluruz diyor.Konyanin ne yaptigi önemli degil kendi isine bak.
3 hafta sonra sampiyon ol sorun degil.Maca odaklanmiliyiz.Hem topcu hem taraftar olarak.

Bir gevşeklik olduğu gerçek oyuncu ve teknik ekipte

Kalan 7 maçı al, 92 puanla rekorla kapat

Sustur tüm düşmanları

Zor değil

kayl
05.04.2022, 17:20

Kalan 8 maçı al, 92 puanla rekorla kapat

Sustur tüm düşmanları

Zor değil
8mac yok 7 mac var en kötü 8 puanı alanında gerisi hallolur

kayseriliyiz
05.04.2022, 19:23
Vallaha her yerde şampiyonuz, bu iş bitti gibi hiçbir mantığı olmayan cümleler görüyorum.
Alinacak 21 puan var ve rakibimiz 13puan gerimizde, yani matematiksel olarak bu iş bitmedi, nereye şampiyonuz?
8 puan'a ihtiyaç var ve bu takım bunu alacak güçte evet, fakat son haftalarda kaybedilen saçma puanlar ister istemez acebaları beraberinde getiriyor.
Takım salmış, hoca şampiyonuz diyor, taraftarın büyük bir kısmı aynı, halbuki bizim geçmişten ders çıkarıp ayağımızı sağlam basmamız lazım.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

Mehteroğlu
05.04.2022, 21:31
TRT arşivlerinde var o maç ama siyah beyaz 2-0 kazandık. Son maçtı Avni Aker'de
hatıram canlandı:
Ondan sonra uzunca bir süre şampiyon olamayacağımızı bilseydim, doya doya bayrak sallar bağırırdım. Ama nereden bileceksin... alelade bir şampiyonluktu işte :) Neden olmasın, 9 yılda ligin altını üstüne getirmiş, 6 şampiyonluk çıkarmıştık. GS'ye yetişmiş BJK'yi geçmiştik şampiyonluk sayılarında... (GS'nin 6 BJK'nin 4 şampiyonluğu vardı, sadece fener 10 ile öndeydi.) Biraz katakulli oyunlarından kurtulsak 6 şampiyonluk daha görmüştük bile ... (1996-2004-2005-2009-2011-2020 bizimdi.) Neyse en değerlisi geliyor, açık ara geliyor... vallahi çok özledik be...umarım devamı da gelir ve 2.yıldıza da gideriz hızlıca...

Enaldo61
05.04.2022, 21:35
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1511408829484847105

Timur Bey
05.04.2022, 22:02
Takım bugün izinliymiş. Sadece 3 günlük çalışmayla Antep'e gideceğiz. Antep ise bugün hazırlığa devam etmiş. Bu kadar rahatlık fazla ya da takım Antep maçında beraberliğe fit mi meçhul.

Enes Ünal Kaya
05.04.2022, 23:31
Dananın kuyruğu kopmalı artık. çok uzatmaya başladık bu işi.

İçerdeki Antalya maçında şampiyonluk gelmesi en büyük arzum.

Türkiye kupasında da finale yükselip Olimpiyat stadında gövde gösterisi yaparak 2 kupayı da kaptanın ellerinde görmek istiyorum

objek
06.04.2022, 00:58

Kalan 8 maçı al, 92 puanla rekorla kapat

Sustur tüm düşmanları

Zor değil

Sampiyonluk gelsin yeter erkenmi gecmi rekormu fark etmez bizim kadro kalitemiz son haftalarda
basaksehir sb gs bjk,den ustun degil hamsik hugo edgari saymiyorum bjk karsisinda alinan beraberlik
kotu degil adamlar yeni hocalariyla sezonu kurtarma macina cikiyorlar herkes herseylerini veriyor bizde 5 oyuncu yoklari oynuyor yinede yenilmiyoruz istanbul takimlarina karsi bu bir pisikolojik ustunluk kurma kulturu olusmasina isarettir devam ettirebilirsek 2-3 nokta transferle sampiyolugu seriye baglariz

nevzat61
06.04.2022, 05:36
Bir çok haber sitesinde Bakasetasın Sporting kulübü ile anlaştığı yazıyor..

Eğer gerçekten doğruluk payı varsa, bu Bakasetasın kaç haftadır süregelen kötü gidişatının nedenini açıklıyor..

Kadir Aydın
06.04.2022, 06:26
Psikolojik ve mental olarak geri gelebilmemiz icin sadece bir galibiyet gerekiyor. Sadece bir galibiyet!

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 07:46
Bir çok haber sitesinde Bakasetasın Sporting kulübü ile anlaştığı yazıyor..

Eğer gerçekten doğruluk payı varsa, bu Bakasetasın kaç haftadır süregelen kötü gidişatının nedenini açıklıyor..

Ali Koç ve menajerler de Vakeme'nin aklını karıştırıyorlarmış. Trabzon Beşirli'de stada 10 dakikada mesafede oturan 3 numaralı dayımın, yönetimdeki arkadaşı söylemiş. Aynı kişi, BJK'nin Konya'lı savunmacı Abdülkerim Tarakçı'yı alacağı, bu yüzden biz şampiyon olamazsak Konya olsun ya da ikinci olsun diyerek KARGASPOR'UN TS maçına ölümüne asıldığına dair duyum aldıklarını söylemiş. Bir de Visca için Ali Koç'un epey mücadele ettiğini ancak Visca'nın Abdullah Hoca'ya sözüm var diyerek Trabzonspor'u tercih ettiğini söylemiş. Hey gidi İstanbul'un 3 sahtekar takımı hey. Aynı pisliğin farklı versiyonlarısınız.

Şu tff kural hatası başvurusuna ne cevap verecek bakalım, merak ediyorum. Tekrar oynatılması AA ve oyuncularımızı kamçılar yani lehimize olur bence. Hodri meydan. Haydi oynatın da şamarı vuralım.

38 yıl sonra ağız tadıyla bir şampiyonluk yaşayacağız. Yapmadıkları entrika, alçaklık, üçkağıtçılık kalmadı.

İYİ Kİ TRABZONSPOR VAR BU FANİ HAYATTA.
TRABZONSPOR'LU OLMAK SAF, TEMİZ, MASUM, MERHAMETLİ, VİCDANLIK, AHLAKLI OLMAK DEMEK
TRABZONSPOR HEYECAN, HEVES, MUTLULUK DEMEK
İNADINA ŞAMPİYON!

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 08:00
GEREKENİ YAPMAYA HAZIRIM

Artık tamamen hazır hale gelen Hamsik, yeniden saha içi liderliğine soyunacak. Abdullah Avcı ile görüşen Grande, "Kalan 7 haftada takıma yeniden katkı verebilecek olmak benim için büyük bir mutluluk. Şampiyonluk yolunda üzerime düşen ne ise yapmaya hazırım. Oynamak istiyorum" ifadesini kullandı. Derbide 3 oyuncusu cezalı duruma düşmesine karşın Hamsik, Hugo ve Ahmetcan'ın iyileşmesiyle moral bulan teknik ekip sezonun ilk yarısındaki oyun planına dönecek. Orta sahada Hamsik takımın saha içi organizasyonlarında yeniden lider rolünü üstlenecek ve cezası sona eren sağ bek Peres'in geri dönüşüyle Dorukhan da orta sahaya geçecek.

MAÇLARIN EN İYİSİYDİ

Oynadığı maçlara yaşına rağmen en çok koşan isim olan Marek Hamsik, tam bir vazgeçilmez durumunda. Çalışkanlığı, pasları ve takımı yönetmesi ile dikkat çeken 34 yaşındaki süper yıldızın dönüşü, teknik direktör Abdullah Avcı'nın yüzünü güldürdü.

O YOKKEN 6 PUAN GİTTİ

21. haftada sakatlanan, 25. haftadaki Konya maçında 19 dakika oynayan ve 31. haftadaki Beşiktaş derbisinde de 85. dakikada sahaya çıkan Hamsik, takımın en önemli isimlerinden biri. Fırtına, Slovak futbolcunun yokluğunda 6 puan yitirdi.

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 08:11
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1511408829484847105

Ne güzel bir hikaye ve miras.
Kosova'ya selam olsun.

Kemal Öztel
06.04.2022, 08:23
Çok fazla değil bir galibiyete ihtiyaç var. Bu hafta kazanalım yeter şampiyonluk için..

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 08:30
Çok fazla değil bir galibiyete ihtiyaç var. Bu hafta kazanalım yeter şampiyonluk için..

Çok doğru. Bu maçtan alınacak 3 puan %99,99 şampiyonluğu getirecek.

Kazandık mı TD, Oyuncular, Şehir, Camia derin bir nefes alarak oh be diyecek 4 haftadaki kayıplardan sonra ve diğer maçlar daha kolay geçecek.

Haftaya Gaziantep Konya'ya gideceğinden biz yenip yoralım ki, o maça tam konsantre çıksınlar. Çünkü Kayseri'den hemen sonra geliyorlar ateş hattının üzerinde

holyjoker
06.04.2022, 09:32
geçmişte askerlik de yaptığım bu antep şehrini hiç sevmiyorum bize hep zorluk çıkarıyor. şampiyonluğumuzun çalındığı sene alanya maçı kadar o son saniyede golumüzün verilmediği antep maçı da etkili olmuştur. burada kolay kolay maç kazandığımızı hatırlamıyorum.

takımımızın son haftalarda en iyi oyuncusu siopis yokken bu maç biraz daha zor olacak. bizim takım zaten sezon boyu müthiş oyun oynamamışken bir de hedefsiz duruma düştü ve sakatlıklar sonrası da son haftalarda her maç gol yer olduk. sahasında ligin en iyi takımlarından birine karşı nasıl üstünlük kuracağız şüpheliyim doğrusu.

onların da en iyi oyuncusu stoperleri yok. 3'lü oynuyorlar ve savunmada eksik yakalanmıyorlar. alanya maçını kolayca kazanacağımızdan emindim mesela. ama antepin oyun anlayışı ,maça hangi oyuncularla çıkarsa çıksın, bizi zorlayacaktır. bu sezon göztepe, altay deplasmanlarında aldığımız gibi bir galibiyet alabiliriz kazanırsak diye düşünüyorum.

buradan çıkacak skor ne olursa olsun şampiyonluğumuza etki etmeyecek ama bizim taraftarlar hemen takıma v futbolculara sövmeye hazır olduğundan kazanmamızı istiyorum.

LANGARA
06.04.2022, 09:34
Alacağız inşallah. Keşke hoca “ Henüz hiçbir şey kazanmadık, sadece bir maç kazandık.” söylemini değiştirmeseydi. Bazı futbolcularımızın rekoru deneyeceğiz söylemleri de takımın motivasyonunu aşağı çekti gibi. Yalnızca bu maça odaklanmalıyız. Kendi göbeğimizi kendimiz kesmeliyiz. Hâlen tüm ipler elimizde. Çıkacağız ve bu maçı alacağız. Diğerlerinin ne yapıp yapmadığına sonra bakarız.

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 09:45
Alacağız inşallah. Keşke hoca “ Henüz hiçbir şey kazanmadık, sadece bir maç kazandık.” söylemini değiştirmeseydi. Bazı futbolcularımızın rekoru deneyeceğiz söylemleri de takımın motivasyonunu aşağı çekti gibi. Yalnızca bu maça odaklanmalıyız. Kendi göbeğimizi kendimiz kesmeliyiz. Hâlen tüm ipler elimizde. Çıkacağız ve bu maçı alacağız. Diğerlerinin ne yapıp yapmadığına sonra bakarız.

Ağzına sağlık.
En erken şampiyonluk, rekor puanla ve farkla şampiyonluk, biz şampiyon olduk gibi erken ve gereksiz söylemler takımı rehavete soktu ve performansını aşağıya çekti diye düşünüyorum.
Futbol ciddiyet gerektirir. Henüz şampiyon olmadık, sadece bir maç kazandık şeklinde konuşmaya devam etmek faydalı olmuştu. Ne zamanki AA onu bıraktı düşüşe geçtik.
Bize yıllardır ters gelen bir takım. Kazanmalıyız ki Konya ümitlenmesin. Şb de son 7 maçta 21 puan topladı, gizlice gelmekte
Ezcümle bu maçı kazanıp iyice rahatlamalıyız. 74 puan yaptığımızda 5 puan kalacak şampiyonluk için. Belki de FKG maçında şampiyon olacağız. Bu yüzden bu maç çok kritik

Oğuzhan Fidan
06.04.2022, 09:52
Bazen çok istersin ama sahada istediğini ortaya koyamazsın. Bunun sebebi rehavet. İşte bu söylemler yüzünden puan kayıpları oldu.Abdullah hoca aynı şekilde devam etseydi bu iş bitmişti çoktan. Maalesef ipin ucunu bıraktık kötü futbolun tek sebebi budur.

Takım bence kampa alınmalıydı sosyal medyadan uzak birlikte vakit geçirmeliler. Olası bi antep puan kaybında saçmalamış oluruz ciddi anlamda. Koşarak geldik tökezleyip düştük tekrar kalkıp son deparı atıp ipi göğüslemek gerekiyor artık lig sonuna kalmasın.

Öyle ancak bjk maçında sahadakilerin duruşu hiç iyi değildi. Ömür ve siopis olmasa duman olmuştuk. Wakame ve vişçaya bişeyler oluyor bazen 2sini birden durduruyolar sanki

Bişey dikkatimi çekti biz neden cuma günü oynuyoruz maçı yine ? Geçen hafta rizede kaybettik diye o yüzden yine cuma maçı verdiler sanırım. Denemekte fayda var diyorlardır haklılar belki yine kaybederiz !!!

Doğukan Uçan
06.04.2022, 10:30
abdülkadir ömür'ün attığı bariz gol verilmemişti. o sezon da bize operasyon yapılmıştı.

Yiğit SARI
06.04.2022, 11:16
Wakaeme ve Denswill sınırdalar

Erhan Sezer
06.04.2022, 11:59
Dorukhan-Hamsik ikilisini ortasahada izleyecek olmak heyecan verici, özlediğimiz pozitif futbolu bu hafta izleriz diye düşünüyorum.

Burak Bıyıklı
06.04.2022, 12:12
---------------------Uğurcan------------------
Peres------Denswil-------Hugo---------Yusuf
----------Dorukhan------ Hamsik------------
---------------------Ömür--------------------
Visca------------------------------------Waka
-------------------Cornelius------------------

ÖmürKaradeniz61
06.04.2022, 12:15
Djaniny oynasın ama tek forvet olarak değil Corneliusu tamamlayıcı forvet olarak oynasın. Beşiktaş maçına öyle başlasaydık işin rengi bambaşka olacaktı.

kayl
06.04.2022, 12:20
[QUOTE=ÖmürKaradeniz61;1921633943]Djaniny oynasın ama tek forvet olarak değil Corneliusu tamamlayıcı forvet olarak oynasın. Beşiktaş maçına öyle başlasaydık işin rengi bambaşka olacaktı. Djaniny kart cezalısı istesede oynayamaz

yusufdinyo
06.04.2022, 12:57
Lütfen bizi strese sokmayın Antep'e göz açtırmadan bu maçı kazanın

Dereli
06.04.2022, 12:59

eldekilerle yapılacak en şık kadro ama wakame nin biraz gayret etmesi lazım.

iso_4939
06.04.2022, 13:19
Puan kayiplari dediğiniz maclar rize,sikebahce,jk
Ne yani herkese çakacağız oylemi puan kaybedecegiz sonucta m.city degil takim yapmayin

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 13:24
Ali Koç adisi, Vakeme'ye 3 M euro + imza parası teklif ettiğine dair haberler var.

2 sezon önce şampiyonluğa koşarken Novak'ta da aynısını yapmıştı.

Uzun yıllar şampiyonluk ve kupa göremezsin inşallah

Burak Bıyıklı
06.04.2022, 13:25
eldekilerle yapılacak en şık kadro ama wakame nin biraz gayret etmesi lazım.

Waka oynamak istemeyince bütün planlar bozuluyor. Yerine djaniny'i oyuna aldık bjk maçında. Bu sefer sol taraf otoban oldu. Avcının yerinde olsam waka ile yüz yüze görüşür motivasyonu yoksa yedekte tutardım.

angraf
06.04.2022, 13:25
Ali Koç adisi, Vakeme'ye 3 M euro + imza parası teklif ettiğine dair haberler var.

o paraya gitsin onlara
para garanti ise sosa 2 olur.
bizde yeni nweakameler buluruz.

Enaldo61
06.04.2022, 13:28

Ben böyle transferlere hiç üzülmüyorum tıpkı Sosa ve Novak'a üzülmediğim gibi, ederinin üstünde paralara fenerin alacağı her topçu bizi memnun eder uzun vadede.

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 13:28
Puan kayiplari dediğiniz maclar rize,sikebahce,jk
Ne yani herkese çakacağız oylemi puan kaybedecegiz sonucta m.city degil takim yapmayin

Rize maçıyla ilgili Trabzon'da oturan dayımın yönetimdeki arkadaşı şunları söylemiş:

Tff yönetimi ve başkanı Nihat Özdemir maçı ertelemek istemiş. Siyasilerin oynansın baskısıyla devreye girmesi üzerine orta hakem Nihat Özdemir'i arayarak zemin iyi, oynatabilirim demiş.

Bence Rize aksi durumda 99 kere oynasak bizi yenemezdi. Fark yerdi. Neyse en azından sezon sonu TS bizi düşürdü bahanesine yaslanamayacaklar.

Bari Cumartesi 16.00'da Konya'ya çelme taksalar da telafi etseler durumu :)

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 13:29
Ben böyle transferlere hiç üzülmüyorum tıpkı Sosa ve Novak'a üzülmediğim gibi, ederinin üstünde paralara fenerin alacağı her topçu bizi memnun eder uzun vadede.

Düşününce sen de haklısın kardeşim. 33 yaşına geldi zaten

Ben ESASEN zamanlama olarak etik dışı yapılan hareketine kızıyorum Koç'ların Ali'nin

Gerçi şu 3 büyütülmüş kızkardeşin hangisi etik ki

1980'li yılların sonunda Trabzon'lu GS Başkanı Ergun Gürsoy, bizden 1987'de şb'ye giden Rize'li golcü Hasan Vezir'i yatla kaçırmıştı ŞİKECİLERİN ELİNDEYKEN

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 13:34
o paraya gitsin onlara

Novak
Sosa
Sörloth

Bizde kalsalardı onlar için de iyi olurdu.

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 13:37
abdülkadir ömür'ün attığı bariz gol verilmemişti. o sezon da bize operasyon yapılmıştı.

Ömür değil Vakeme atmıştı 90+4'de 2 sezon önce G.Antep'te

Şöyle olmuştu. Ömür rakipten tereyağından kıl çeker gibi topu almış ve asist yapmıştı. Vakeme çakmıştı.

Var'da kemik gibi bu golümüzü yemişlerdi faul gerekçesiyle. Yorumcuların çoğunluğu pozisyon temiz demişlerdi.

Tıpkı 2010-2011'de Satılmışşehir maçında 45.dakikada Yumlu'nun sayılmayan kafa golü gibi

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 13:42
Bazen çok istersin ama sahada istediğini ortaya koyamazsın. Bunun sebebi rehavet. İşte bu söylemler yüzünden puan kayıpları oldu.Abdullah hoca aynı şekilde devam etseydi bu iş bitmişti çoktan. Maalesef ipin ucunu bıraktık kötü futbolun tek sebebi budur.

Takım bence kampa alınmalıydı sosyal medyadan uzak birlikte vakit geçirmeliler. Olası bi antep puan kaybında saçmalamış oluruz ciddi anlamda. Koşarak geldik tökezleyip düştük tekrar kalkıp son deparı atıp ipi göğüslemek gerekiyor artık lig sonuna kalmasın.

Öyle ancak bjk maçında sahadakilerin duruşu hiç iyi değildi. Ömür ve siopis olmasa duman olmuştuk. Wakame ve vişçaya bişeyler oluyor bazen 2sini birden durduruyolar sanki

Bişey dikkatimi çekti biz neden cuma günü oynuyoruz maçı yine ? Geçen hafta rizede kaybettik diye o yüzden yine cuma maçı verdiler sanırım. Denemekte fayda var diyorlardır haklılar belki yine kaybederiz !!!

Renktaşım üst üste 2 hafta cuma oynayacağız takılma, avantaj sayabilirim hatta bunu. Neden mi?
Kazanalım geriye bakmayalım. Konya ve şb'nin hevesini bitirelim.
Tek korkum olası puan kaybında camia ve takımda panik havası başlaması (bu bakımdan biraz endişeliyim)
Malum Konya CUMARTESİ Rize'de, hatta Malatya ile de maçı var yakın zamanda.
Ben en geç Antalya maçında şampiyon olacağımızı düşünüyorum.
En erken şampiyonluk, rekor puan ve farkla şampiyonluk benim için 2.planda geliyor. Ha olursa pastanın çileği misali olur.
Çünkü ŞAMPİYON TRABZONSPOR yazısını/apoletini görmek her şeye değer, gerisi teferruat

Timur Bey
06.04.2022, 13:44
Rize maçıyla ilgili Trabzon'da oturan dayımın yönetimdeki arkadaşı şunları söylemiş:

Tff yönetimi ve başkanı Nihat Özdemir maçı ertelemek istemiş. Siyasilerin oynansın baskısıyla devreye girmesi üzerine orta hakem Nihat Özdemir'i arayarak zemin iyi, oynatabilirim demiş.

Bence Rize aksi durumda 99 kere oynasak bizi yenemezdi. Fark yerdi. Neyse en azından sezon sonu TS bizi düşürdü bahanesine yaslanamayacaklar.

Rize maç 190 dakika bile oynansa futbol mucizesi olmazsa Konya'dan puan alamaz.

Asıl hata Rize maçı için bizde. Yönetim dese bu sahada oynayanayız diye kimse bir şey diyemezdi. Fakat üstümüzdeki rehavet ve hep delikanlı gibi çıkıp oynayalım düşüncesi bu maçta bize puan kaybettirdi. Hakemin facia yönetimi de cabası.

Ist. leşleri gibi torpil bekleyelim demiyorum ama takım adına çok haklı bir gerekçe varken yok yere takımı orada oynattık. Yoksa güle oynaya yenerdik Rize'yi.

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 13:48
Rize maç 190 dakika bile oynansa futbol mucizesi olmazsa Konya'dan puan alamaz.

Asıl hata Rize maçı için bizde. Yönetim dese bu sahada oynayanayız diye kimse bir şey diyemezdi. Fakat üstümüzdeki rehavet ve hep delikanlı gibi çıkıp oynayalım düşüncesi bu maçta bize puan kaybettirdi. Hakemin facia yönetimi de cabası.

Ist. leşleri gibi torpil bekleyelim demiyorum ama takım adına çok haklı bir gerekçe varken yok yere takımı orada oynattık. Yoksa güle oynaya yenerdik Rize'yi.

Yarama tuz bastın renktaş

Size katılıyorum.

Yönetim oynamamakta dirençli ve ısrarcı olsaydı ertelenirdi.

Yanarım yanarım sadece bu maçta kaybettiğimiz 3 puana yanarım.

Ben de Rize-Konya maçından çok ümitli değilim. Beraberlik koparsa razıyım.

ÖmürKaradeniz61
06.04.2022, 13:53

Gitsin çok önemli değil.

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 13:53
Trabzonspor Kulübünde başkan başdanışmanı olan bordo-mavili takımın efsane oyuncusu Ali Kemal Denizci, "Bu yıl zaten şampiyon olduk da bugün mü, yarın mı? Erken nasıl olur, onun peşindeyiz." dedi.

"Çok iyi niyetli, karakterli, bütçeye uygun futbolcular alınmaya başlandı ve bu hale geldik. Abdullah hocanın gelişiyle de farklı bir ivme kazanıldı. Yönetim, Abdullah hocaya, Abdullah hoca da onlara değer verdi. Paylaşımı iyi yaptılar. Müthiş uyum başarıyı getirdi." ifadelerini kullandı.

Teknik direktör Abdullah Avcı ve yönetimin planlamasının iyi gittiğini anlatan Denizci, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Hala da gidiyor. Hocanın istemediği haricinde oyuncu alınmadı. Scouta önem verildi, karakterli, iyi izlenerek oyuncular alındı. Trabzonspor'un kadrosu fersah fersah rakiplerden üstün olup da bu fark olmadı. Onların da geniş kadroları var. Beşiktaş'ı daha dün izledik, kadrosu geniş, yetenekli ama epey gerideler. Bu yıl zaten şampiyon olduk da bugün mü, yarın mı? Erken nasıl olur, onun peşindeyiz. Şimdi seneye ne olacak? Bu yönetim ve teknik ekip uyumunu scout, altyapıya önem böyle devam ederse önümüzdeki seneler de bizim. Bu şımarıklık veya farklı konumlara kayarsa yine hüsrana uğrayabiliriz. Onun için bu bize derstir. Bu, yönetimin başarısıdır. Hocaya değer vermesi, hocanın yönetime saygı duyması önemliydi. Müthiş uyum var. Başarı bundan geliyor. "

Denizci, Trabzonspor'un eski yıllardaki gibi art arda şampiyonluk yaşayabileceğini dile getirerek, şöyle devam etti:

"Kesinlikle o dönemdeki şampiyonluklar yaşanabilir ama dengeler bozulmadan. Yönetim buna çok önem veriyor. Bu uyum devam ederse, şampiyonluklar devam eder. İyi kadrodan ziyade uyum, karakterli futbolcuların bir arada bulunması, saygı duymaları çok önemli. Oyuncuların o kenti sevmeleri, altyapıdan çıkardığın futbolcular çok önemli. Takımdaki dengeler bozulursa, çok paralarla iyi, yetenekli futbolcu alsan dahi bu başarıyı yine gösteremeyebilirsin. Altyapıya çok önem vereceksin. Daha çok bizim çocuklar çıkacak. Bu düşüncede olduktan sonra yarınlar bizimdir, hep diyorum. Bir kentin bir takımında kentin çocukları ne kadar fazlaysa o takımın başarısı o kadar fazla, kalıcı olur."

Trabzonspor taraftarının çok farklı olduğunu belirten Denizci, "Dünyanın her yerinden geliyorlar maça. Öyle duygulu, heyecanlı, inanılmazlar. Trabzonspor hafif kafa kaldırsın, ölümüne gidiyor taraftar peşinde. Bu takım büyük hatalar yapmayıp, uyumu gösterdikten sonra senelerce gidebilir. Bazen şanssızlıklar olup maçlar kaybedersin ama düzeni aynı devam ettirme mecburiyetindesin." diye konuştu.

Oğuzhan Fidan
06.04.2022, 13:54
Renktaşım üst üste 2 hafta cuma oynayacağız takılma, avantaj sayabilirim hatta bunu. Neden mi?
Kazanalım geriye bakmayalım. Konya ve şb'nin hevesini bitirelim.
Tek korkum olası puan kaybında camia ve takımda panik havası başlaması (bu bakımdan biraz endişeliyim)
Malum Konya CUMARTESİ Rize'de, hatta Malatya ile de maçı var yakın zamanda.
Ben en geç Antalya maçında şampiyon olacağımızı düşünüyorum.
En erken şampiyonluk, rekor puan ve farkla şampiyonluk benim için 2.planda geliyor. Ha olursa pastanın çileği misali olur.
Çünkü ŞAMPİYON TRABZONSPOR yazısını/apoletini görmek her şeye değer, gerisi teferruat

Şampiyonluk geldi sadece ilan etmesi kaldı herkes çok net farkında ama takım panik yapıyor be sahaya skorlara yansıyor Rize maçı hariç o maç olağanüstü şartlar vardı. Bu hafta fb/gs berabere kalırlar , Konya’nın rizeyi yeneceğini veya berabere kalacağını düşünüyorum bize gösterdikleri aksiyonu gösterirlerse Rize Konya’ya geçit vermez diyeceğim ama pek sanmıyorum. Ben artık şampiyonluğun sonuçlanmasını ve maçları takip etmeyi bırakmak istiyorum.

Enaldo61
06.04.2022, 13:56
Rize düştü Konya'ya karşı en ufak şansı olduğunu sanmam. Farklı skor olabilir.

Oğuzhan Fidan
06.04.2022, 13:56

Bu adamın derdi tamamen motivasyonu düşürmek ve takımımızı sabote etmek. Teklif etmiş olabilirler yüzünde pek iç açıcı şeyler hissetmedim maçla alakasız motivasyonu çok düşüktü. Gitsin fenere bencede sorun yok kaybolup gider diğerleri gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 13:58
Şampiyonluk geldi sadece ilan etmesi kaldı herkes çok net farkında ama takım panik yapıyor be sahaya skorlara yansıyor Rize maçı hariç o maç olağanüstü şartlar vardı. Bu hafta fb/gs berabere kalırlar , Konya’nın rizeyi yeneceğini veya berabere kalacağını düşünüyorum bize gösterdikleri aksiyonu gösterirlerse Rize Konya’ya geçit vermez diyeceğim ama pek sanmıyorum. Ben artık şampiyonluğun sonuçlanmasını ve maçları takip etmeyi bırakmak istiyorum.

Son cümleniz harika. Ben de aynı duyguları taşıyorum.
Fena daraldım açıkçası.
38 yıl sonra şu işi resmen bitirelim artık
Yaş 51. Stres yordu bizi

HOPA'LI TS'Lİ
Bu adamın derdi tamamen motivasyonu düşürmek ve takımımızı sabote etmek. Teklif etmiş olabilirler yüzünde pek iç açıcı şeyler hissetmedim maçla alakasız motivasyonu çok düşüktü. Gitsin fenere bencede sorun yok kaybolup gider diğerleri gibi.

+1461

Timur Bey
Yarama tuz bastın renktaş

Size katılıyorum.

Yönetim oynamamakta dirençli ve ısrarcı olsaydı ertelenirdi.

Yanarım yanarım sadece bu maçta kaybettiğimiz 3 puana yanarım.

Ben de Rize-Konya maçından çok ümitli değilim. Beraberlik koparsa razıyım.

Estağfurullah yarana tuz basmak istemem renktaşım. Fakat bu sezon içinde en çok yok yere oynanan maç olarak aklımda kaldığı için cevap vermeden geçemedim.

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 13:59
Estağfurullah yarana tuz basmak istemem renktaşım. Fakat bu sezon içinde en çok yok yere oynanan maç olarak aklımda kaldığı için cevap vermeden geçemedim.

Elbette öyle oldu kardeşim

Murat'
06.04.2022, 14:06
Konya bu hafta puan kaybetmezse bizim Karagümrük maçında hiçbir şekilde şampiyonluk şansımız olmuyor. O yüzden umarım Konya puan kaybeder ve biz önümüzdeki iki maçı kazanarak Karagümrük maçında sampiyon oluruz.

Oğuzhan Fidan
06.04.2022, 14:07
Yüzüklerin efendisini izlemeyen yoktur hani filmin sonunda yüzüğü yanardağın içine atıyor ve tüm ekosistemleri çöküyor ve ölüyorlar kule patlıyor felan size şunu net söyleyeyim şampiyonluğu ilan ettiğimiz maçtan sonra izleyin diğerlerini ve feneri 1 tane maç kazanamayacaklar çökecekler tamamen şuan bizim puan kayıplarımızdan nemalanıyorlar.

ensar_61
06.04.2022, 14:07
Antep maçını kazanırsak ki ben öyle olacağına inanıyorum,Erol bulut'un son maçı olabilir.antep son 9 maçta sadece 1 galibiyet almış.yeni hoca da bir sonraki hafta oynanacak konya-antep maçında surpriz bir antep galibiyeti getirebilir

Oğuzhan Fidan
06.04.2022, 14:08
Konya bu hafta puan kaybetmezse bizim Karagümrük maçında hiçbir şekilde şampiyonluk şansımız olmuyor. O yüzden umarım Konya puan kaybeder ve biz önümüzdeki iki maçı kazanarak Karagümrük maçında sampiyon oluruz.

Rize’nin Konya’ya reaksiyon göstereceğini en azından bize karşı düşmana saldırır gibi futbol oynayacağını hiç düşünmüyorum. Umarım yanılırım.

ÖmürKaradeniz61
06.04.2022, 14:10
Hamsik dönerse hücumda pozisyona girme şansımız çok daha kolaylaşır.

iso_4939
06.04.2022, 14:37

Siyaset oyunlari bitmez n.ozdemirde öle geldi oraya ama gümüşdağ birakmadi yakasini insallah bizim baskan bunlara oyuncak olmaz 2019 da yine ayni isler oldu basaksehir sampiyin oldu sasirmam

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 14:37
Hamsik dönerse hücumda pozisyona girme şansımız çok daha kolaylaşır.

Sensiz eksiğiz Grande dön artık

Hugo ve Ahmetcan da dönerse daha az gol yeyip daha çok pozisyona gireriz.

iso_4939
06.04.2022, 14:39
Yüzüklerin efendisini izlemeyen yoktur hani filmin sonunda yüzüğü yanardağın içine atıyor ve tüm ekosistemleri çöküyor ve ölüyorlar kule patlıyor felan size şunu net söyleyeyim şampiyonluğu ilan ettiğimiz maçtan sonra izleyin diğerlerini ve feneri 1 tane maç kazanamayacaklar çökecekler tamamen şuan bizim puan kayıplarımızdan nemalanıyorlar.

Film ornegine bayildim renktas:):):)

nakzo
06.04.2022, 14:45
o paraya gitsin onlara

waka gidecekse Direk sivasspordan gradeli alırım.

nakzo
06.04.2022, 14:47
Sensiz eksiğiz Grande dön artık

Hugo ve Ahmetcan da dönerse daha az gol yeyip daha çok pozisyona gireriz.

Mecbur oynayacak artık sakatlıgını yemişim kaç ay oldu artık bıçak kemiğe dayandı.antep maçı çıkacak takımı rahatlatacak.

Oğuzhan Fidan
06.04.2022, 14:52
Film ornegine bayildim renktas:):):)

Bizans imparatorluğu yıkılacak ;)

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 14:52
Mecbur oynayacak artık sakatlıgını yemişim kaç ay oldu artık bıçak kemiğe dayandı.antep maçı çıkacak takımı rahatlatacak.

o kadarrrrrrrr

Emirhan Uludüz
06.04.2022, 15:02
Takım rehavete falan kapılmadı arkadaşlar ben anlamıyorum ki kim çıkarıyor bunları. Beşiktaşla, Fenerle oynadın 1'er puan aldın bu kötü mü şimdi. Derbi maçlarda rehavete kapılırsan yenilirsin, berabere kalmazsın. Rize maçı uyduruk zeminde anca o kadar oynandı ki bu takım da berabere kalacak, yenilecek yani ne isteniyor anlamıyorum.

Taraftarın beklentisi; 3 İstanbul takımlarına dışarıda yenilme, içeride yen. Kalan tüm takımları içeride dışarıda yen. Böyle bir senaryo zaten minimum 108 puan yapıyor. :D

ÖmürKaradeniz61
06.04.2022, 15:05
7-8 sene Trabzonspor 5. veya 6. olup hep lige renk katan takım olurdu ,bu yorumcular da Trabzonspor’u öve öve bitiremezdi. Ali Ece,Güntekin ,Demirkol bunların eski yazılarını okuyun hep Trabzonspor’dan övgüyle bahsederler. Artık işin rengi değişince Trabzonspor lige ambargo koyunca bunlarında gerçek yüzü ortaya çıkmış oldu nasıl bir Trabzonspor hazımsızlığı içinde olduklarını hep beraber seyrediyoruz.

Enaldo61
06.04.2022, 15:07
7-8 sene Trabzonspor 5. veya 6. olup hep lige renk katan takım olurdu ,bu yorumcular da Trabzonspor’u öve öve bitiremezdi. Ali Ece,Güntekin ,Demirkol bunların eski yazılarını okuyun hep Trabzonspor’dan övgüyle bahsederler. Artık işin rengi değişince Trabzonspor lige ambargo koyunca bunlarında gerçek yüzü ortaya çıkmış oldu nasıl bir Trabzonspor hazımsızlığı içinde olduklarını hep beraber seyrediyoruz.
Büyük hazımsızlık var cidden ve kafalarında küçük bir Trabzonspor kurmuşlar bizi o kefeye koymaya çalışıyorlar, TS'nin ne kadar büyük takım olduğunu vura vura sokacağız o beyinlerine!

memozcan
06.04.2022, 15:33
her şey feneri ve bjk'yi evire çevire yenemediğimiz için oldu..

cakalkerem
06.04.2022, 15:38
bakanında anlaştığı söyleniyor..
Waka fener fölrtü konuşuluyor...
Form düşüklüğünün sebebi bu mu acaba?

lazminator61
06.04.2022, 15:42

takim panik yapmiyor, takim mücadele etmiyor. Bizim oyuncular, kosmiyor, yürüyerek top oyniyorlar.

Enaldo61
06.04.2022, 15:44
her şey feneri ve bjk'yi evire çevire yenemediğimiz için oldu..
Aynen bunu yapamadık o yüzden milletin ağzına sakız olduk maalesef. Sağlık olsun, sakatlıklar da peşimizi bırakmadı.

tamuğ yamtar
06.04.2022, 15:48
Takım rehavete falan kapılmadı arkadaşlar ben anlamıyorum ki kim çıkarıyor bunları. Beşiktaşla, Fenerle oynadın 1'er puan aldın bu kötü mü şimdi. Derbi maçlarda rehavete kapılırsan yenilirsin, berabere kalmazsın. Rize maçı uyduruk zeminde anca o kadar oynandı ki bu takım da berabere kalacak, yenilecek yani ne isteniyor anlamıyorum.

Taraftarın beklentisi; 3 İstanbul takımlarına dışarıda yenilme, içeride yen. Kalan tüm takımları içeride dışarıda yen. Böyle bir senaryo zaten minimum 108 puan yapıyor. :D

Rehavet yorumları biraz ezbere gibi geliyor bana da.

Teknik ekip ve futbolcularda rehavetlik bir durum ben de göremiyorum.

Sezonun en üzüldüğüm maçı da Rizespor maçıdır kendi adıma.

Rize özelinde değil, normal hava ve saha koşullarında güle oynaya yeneceğiz maçtan puan alamadan ayrılmış olmamızdan.

memozcan
06.04.2022, 15:49
dafansta denswil-hugo çıksın artık.. ortada da hamsik oynasın.. sakatlıksa sakatlık.. muslera bile geri döndü anasını satıyım..

lazminator61
06.04.2022, 15:49
biz neden lideriz, neden okadar puan fark yaptik. Cok basit, defansimis bu lig icin cok üstündü. Edgar ve sonrasinda Hugonun saktlanmasi bizi bu duruma soktu. Umarim hugo hizli sekilde geri döner.

memozcan
06.04.2022, 15:50
uğurcan
dorukhan- denswil- hugo- yusuf
siopis- hamsik
visca- baka(janini)- wakame
cornelius

Doğukan Uçan
06.04.2022, 15:50
bu takımı eleştiren insan futboldan anlamıyordur.

sene başından beri sadece 2 hafta aynı kadroyla sahaya çıkmış biraz önce nette okudum haberi.

bu kadar sakatlığa ve cezalıya rağmen halen daha çift hanelerle lideriz.

abdullah hoca tarih yazıyor.

Enaldo61
06.04.2022, 15:59
Peres-Ahmetcan-Hugo-Denswil olsun.

kayl
06.04.2022, 16:07

Defans dörtlüsü bu olur. Bu arada ahmet can denswil hugo cornelius wakeme dorukhan hava hakimiyeti bu kadar iyi oyuncu varken rakiptede papy yok arti ertuğrul caulker ve tosca dışında hava hakimiyeti olan oyuncusu yok yani burda yan topa fazla adamla gidip göğü ve cornelius u demarke pozisyonda bırakıp skor bulamazmiyiz

kayl
06.04.2022, 16:08
Victor hugo yu olcakti

nevzat61
06.04.2022, 16:21
bakanında anlaştığı söyleniyor..
Waka fener fölrtü konuşuluyor...
Form düşüklüğünün sebebi bu mu acaba?

Ne baka nın Sporting ile anlaşması ne de waka nın fb ye gitmesine gram üzülmem.( vazgeçtim waka gitmesin ya :) ) .. zaten haftalardır sahada yoklar.. Avcı hocam gelecek sezon şampiyonlar ligi kalitesinde oyuncular getirteceğine kuşkum yok..

Ha bu arada Koassi den beklediği performansı göremedi hoca sanırım bu yüzden şu ana kadar kadroda yeterli süre vermedi.. takımla arasında hiçbir bağ da oluşmaması kafa karıştırıcı.. takım sahada galibiyeti kutlarken o soyunma odasında duş alıyor..

objek
06.04.2022, 16:22
biz neden lideriz, neden okadar puan fark yaptik. Cok basit, defansimis bu lig icin cok üstündü. Edgar ve sonrasinda Hugonun saktlanmasi bizi bu duruma soktu. Umarim hugo hizli sekilde geri döner.

Ve rakiplerin erkenden dokulmesi!

Şahin Yılmaz
06.04.2022, 16:22
Sezon başı oturup bir şampiyonluk senaryosu yazsak eminim hiç birimiz bu sezonki gibi puan farkının açık olduğu,
rahat rahat sindire sindire kudurta kudurta kanırta kanırta şampiyon olduğumuz bir senaryo yazamazdı.

Rüya gibi destansı efsanevi bir sezon oldu bence.

Bize de bu yakışırdı. Tüm camiayı tebrik ediyorum.

Şahin Yılmaz
06.04.2022, 16:28
Öyle bir geçirdik ki Ne Teknik Direktörleri Ne TFF Başkan Ne MHK kaldı hepsi darmaduman oldu.

Daha da bunların yarası dikiş tutmaz. Yeter ki önümüzdeki yıllarda bu planlama devam etsin.

Enaldo61
06.04.2022, 16:29
VAR geldikten sonraki puan durumu her şeyi anlatıyor aslında, sadece onu göstermek yeterli düşmanlara. Demek ki yıllardır hakemlerle bizi mağlup etmişler. VAR geldi daha yenemiyorlar kolay kolay.

mancester
06.04.2022, 16:36
Bu maci rahat alacagimizi dusunuyorum evet antep kendi evinde iyi puan topladi zor vs ama son 5 macdir hic yoklar kotu futbol var oyunculari bezmis haldeler anormal biseyler olmazsa 3 puan cepte ...

Sefer A.
06.04.2022, 16:40
Ve rakiplerin erkenden dokulmesi!
e ee ne yapalim bunu ? biz bir aralar her sene erken dökülüyorduk da kimse erken koptuk mu diyordu onlarin tarafinda ? yoooo
cücüs taraftarlar sey diyor bir de, neymis kadrolari baskanlari yönetimleri berbatmis da onun için sansliymisiz biz...
ulan peki biz IHO M.U baskanlar varken saçma sapan yönetimler kadrolar varken kimse demis mi "ya biraz da sansliyiz Ts hiç devrede yok baskaniza baskanlarina"
YOOOOO
Onun için affffkursunlar dursunlar, bu rakipler dökülüyor olayini da fuzuli yere bizim taraftarlar da dile getirmesin, dökülsünler ne yapayim, pozisyona çok giriyormus bjk ama batshu atamiyormus,,, siktirsinler lan onu sene basi o transferi yaptiklarinda hava atarken düsünseydiler....
alayinin cani cehenneme, yok efendim onlarsiz ligimiz biter safsatasini dile getirenin de cani cehenneme... su cücüslerin alayi geberse takimlari komple kapansa zerre üzülmem üzülene üzülürüm...

VAR geldikten sonraki puan durumu her şeyi anlatıyor aslında, sadece onu göstermek yeterli düşmanlara. Demek ki yıllardır hakemlerle bizi mağlup etmişler. VAR geldi daha yenemiyorlar kolay kolay.
1-2 sene sonra o siralamada 2. 3. olursak baska seyler derler, onun için çok da sey yapmayalim =) ama var sisteminin bir seyleri degistirdigi kesin, diger cücüslerin yanlis kalkan 3 metrelik olan/olmayan ofsaytlarla durduruldugunu hiç hatirlamiyorum, biz ise bunu zilyon kez yasamistik

memozcan
06.04.2022, 16:43

3 tane ağır sol ayaklı stoper.. rakip antep olsa bile intihar olur..

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 17:08

ideal dörtlü

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 17:10

4 çalınan şampiyonluk işte

1996+2005+2011+2020

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2022, 17:10
Bu maci rahat alacagimizi dusunuyorum evet antep kendi evinde iyi puan topladi zor vs ama son 5 macdir hic yoklar kotu futbol var oyunculari bezmis haldeler anormal biseyler olmazsa 3 puan cepte ...

bırak bezmeyi bize patlamasın bunlar

samatyaboy
06.04.2022, 18:24

VAR 2018'Den beri var, ne maçlarda VAR'ı işlerine geldikleri kullandılar.Mesela, yayıncı kuruluş bazı pozisyonları oyun başladıktan sonra gösterdi.

ÖmürKaradeniz61
06.04.2022, 20:11
Hugo acilen oynamalı o olduğu zaman hep beraber gol yemeyeceğiz diye hissediyoruz bu bile yeter.

Enes Başkaya60
06.04.2022, 20:13
Victor Hugo tam bir profesyonelsin...

Armağan Dere
06.04.2022, 20:36
lig 5 hafta daha uzun olsaydı bu şampiyonluğu muhtemelen kaybedecektik...

Halil Alemdar
06.04.2022, 21:00
—————-Uğurcan—————-
Peres—Hugo—Ahmetcan—Denswill
————-Doruk—Hamsik———-
Visca———-Abdüş————Waka
—————-Cornelius—————

Taş gibi taş.

Enaldo61
06.04.2022, 22:16
Daha ne kadar uzun olabilir zaten normalde 34 haftaydı bu lig ve öyle oynansaydı işi çoktan bitirmiştik, şu küme düşme kaldırma mevzusu berbat bir skandal. Gerçi ne skandallar gördük biz maalesef.
Bu sezon umarım 4 takım düşer de sayı eksilir biraz.

ÖmürKaradeniz61
06.04.2022, 22:24
Yok hocam alakası yok biz şampiyonluğu bence Konya maçından sonra garantiledik onun da verdiği bir rahatlık oldu. İddiamın arkasındayım hiç kazanamayalım yine de şampiyon oluruz.

Ufuk
06.04.2022, 22:28
Çok şanslıyız desene.

Doğukan Uçan
06.04.2022, 22:28
haftaya cuma şampiyonluk maçına çıkıyoruz herkes ona göre planını yapsın :)

ANIL
06.04.2022, 22:54
Bu hafta konya rize deplasmanında en az 2 puan bırakır ve biz de 2 gün sonra yenersek. Haftaya cuma ŞAMPİYONLUK MAÇINA çıkarız. :atki:

Girebi
06.04.2022, 23:04
haftaya cuma şampiyonluk maçına çıkıyoruz herkes ona göre planını yapsın :)

Offf offf ihtimali bile insani nasil da heyecanlandiriyor Konya puan kaybeder biz de kazanirsak o 1 hafta gecmez. Ruyalarimda maci gorur dururum.

Girebi
06.04.2022, 23:06
—————-Uğurcan—————-
Peres—Hugo—Ahmetcan—Denswill
————-Doruk—Hamsik———-
Visca———-Abdüş————Waka
—————-Cornelius—————

Taş gibi taş.

Bu defans dortlusu iyi duruyor ama ayni anda 3 stoper oynamasa iyi olur, iki macta bir sakatlaniyorlar maalesef :)
Saka maka Hugo cok cabuk dondu, umarim bir terslik yoktur da kupa maclarinda izleriz en azindan.

nevzat61
06.04.2022, 23:08

Kim şampiyon olacaktı ki ?

Üst düzey bir futbol oynayan var da biz mi görmüyoruz..

Ligin en şanssız, bahtsız ve düşmanı en çok takımı olmamıza rağmen peşimizdekiler, arkamızda bıraktığımız tozda tarumar oldular..ne başkanları , ne teknik direktörleri ,ne de hakem camiaları kaldı :)

Onur Akyüz
06.04.2022, 23:25
Bu maçı alıp işi kesin olarak bitirmeliyiz. Matematiksel olarak tabi bitmiş olmuyor ama fazla da ince hesap yapmaya gerek yok bu maçı alıp son 6 maça 5 maçlık avantajla girebiliriz ki bu da ligi artık bitirmiş oluyor.

Takım bu reaksiyonu gösterecektir diye düşünüyorum.

Arif Timurcioğlu
06.04.2022, 23:37
2 maç daha ciddiyet sonra gençleri sahaya sürebiliriz.

kaan61
07.04.2022, 07:31

Lig 18 takımlı ve 34 hafta olsa şampiyonluğu garantilemiştik.

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2022, 07:49
Anastasios Bakasetas'ın menajeri Dimitriadis Christos, sosyal medya hesabından Bakasetas hakkında çıkan transfer haberlerini yalanladı... Christos yaptığı paylaşımda, "Bakasetas şu anda Trabzonspor'un oyuncusu ve tek düşündüğü Trabzon'a şampiyonluk getirmek. Trabzonspor'a transfer olduğu gün başkanı Ahmet Ağaoğlu'na söz verdiği gibi" ifadelerini kullandı. Trabzonspor formasıyla bu sezon 35 maça çıkan Bakasetas 8 gol atıp, 8 de asist yaptı.

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2022, 07:54
Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı, "En geç Ramazan Bayramı'nda şampiyonluğu kutlarız" dese de hedef 27 Nisan'dan önce mutlu sona ulaşmak. Böylece ligin en erken şampiyonu unvanını Fenerbahçe'den almak.

Fırtına bunun için üst üste oynayacağı Gaziantep (D), Karagümrük ve Adana Demirspor (D) maçlarını kazanmayı planlıyor. Avcı, oyuncularından stresten uzak durmalarını ve sahaya odaklanıp, kendi futbollarını oynamalarını istedi.

Bu arada Gaziantep maçında kadroda ciddi bir değişim yaşanacak. Derbide sarı kart cezalısı durumuna düşen Manolis Siopis, Djaniny ve Anastasios Bakasetas forma giyemeyecekler.

Teknik direktör Abdullah Avcı'nın orta sahayı sakatlığı geçen Marek Hamsik ile Dorukhan Toköz ikilisine teslim etmesi bekleniyor. Djaniny'nin yokluğunda Andreas Cornelius ileri uçta olacak. Savunmada da formu düşen Puchacz'ın kulübeye çekilme ihtimali bulunuyor. Yusuf Erdoğan bu mevkiye aday. Sağ bekte ise cezası biten Bruno Peres görev yapacak.

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2022, 07:59
Offf offf ihtimali bile insani nasil da heyecanlandiriyor Konya puan kaybeder biz de kazanirsak o 1 hafta gecmez. Ruyalarimda maci gorur dururum.

Rize'nin yenmesi zor ama beraberlik koparması olası

Hadi bakalım inşallah 15.04.2022 Cuma akşamı şampiyonluk maçına çıkarız.

bordoylamavi
07.04.2022, 09:26
bu düşüşü görünce insan ister istemez rahatsız oluyor. gs nin başağı geçip daha doğrusu başağın şampiyonluğu verdiği yıl 9 hafta kala başa 9 puan önde. sonra yavaş yavaş 6 5 3 2 ye e düşüyor fark. son 4 hafta da aynı puana geliyorlar. sonra sondan bi hafta önce gs maçında ilk golü atmasına rağmen yeniliyor başak ve 9 puandan şampiyonluk gidiyor. arada gs bi çok kez puan kaybetmesine rağmen başak o kadar fena puan kaybediyor ki adamlar şampiyonluğu veriyor. 27. haftada son galibiyetlerini alıp 7 maç boyunca bi daha maç kazanamıyorlar.
şimdi tabi bu takım avcının dı. bunun aynısını çimşir de yaptı bize. ben hem avcı hemde bizim bunu kırmamızın zamanı geldiğini düşünüyorum. fb bjk maçlar derbiydi rize maçı o sahada zaten bişi beklenmezdi. ama artık şimdi gerçek futbolumuzu ortaya koymalıyız. hamsik dorukhan da geldi .artık hiç bir bahanemiz yok .

Hamza Yilmaz
07.04.2022, 09:36
Cok zor deplasman. Antep Kendi evinde lig‘in en iyi takimlarindan biri. Sadece Adana‘ya yenilmis galiba. Biz de iyi degiliz buaralar, bir Puan iyidir

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Oğuzhan Fidan
07.04.2022, 09:47
bu düşüşü görünce insan ister istemez rahatsız oluyor. gs nin başağı geçip daha doğrusu başağın şampiyonluğu verdiği yıl 9 hafta kala başa 9 puan önde. sonra yavaş yavaş 6 5 3 2 ye e düşüyor fark. son 4 hafta da aynı puana geliyorlar. sonra sondan bi hafta önce gs maçında ilk golü atmasına rağmen yeniliyor başak ve 9 puandan şampiyonluk gidiyor. arada gs bi çok kez puan kaybetmesine rağmen başak o kadar fena puan kaybediyor ki adamlar şampiyonluğu veriyor. 27. haftada son galibiyetlerini alıp 7 maç boyunca bi daha maç kazanamıyorlar.
şimdi tabi bu takım avcının dı. bunun aynısını çimşir de yaptı bize. ben hem avcı hemde bizim bunu kırmamızın zamanı geldiğini düşünüyorum. fb bjk maçlar derbiydi rize maçı o sahada zaten bişi beklenmezdi. ama artık şimdi gerçek futbolumuzu ortaya koymalıyız. hamsik dorukhan da geldi .artık hiç bir bahanemiz yok .

Tek çıkar yolu galibiyettir bu maçın başka sonuç beklemiyorum. 2 hafta saçmaladık yeter.

Oğuzhan Fidan
07.04.2022, 09:50
Bu maçı alıp işi kesin olarak bitirmeliyiz. Matematiksel olarak tabi bitmiş olmuyor ama fazla da ince hesap yapmaya gerek yok bu maçı alıp son 6 maça 5 maçlık avantajla girebiliriz ki bu da ligi artık bitirmiş oluyor.

Takım bu reaksiyonu gösterecektir diye düşünüyorum.

Ayakları yere basmalı ve hırs yapmalılar. Siopis dorukhan ömür oynadı sadece. Diğerleri gezindi ama ben rahat yeneceğimizi düşünüyorum keşke siopis olsaydı bu maç.

Oğuzhan Fidan
07.04.2022, 10:10
Tekrar edelim sinerji olsun Bu maçı alıp işi bitiriyoruz! Negatif enerji saçmayalım

LANGARA
07.04.2022, 10:28
Önce rakibi sonra yaptığımız işi ciddiye alacağız ve bu maçı koparacağız. Puan kaybettiğimiz son üç maçta biraz şanslı, biraz da becerikli olsaydık üç maçı da alabilirdik. Sorun değil. Biz Trabzonsporuz. Hoca takımla gereken konuşmaları yapmıştır. Takım da neyi kazanacağının farkındadır.

Mehteroğlu
07.04.2022, 10:31

En uygun kadro bence de... sağda koassi de denenebilir nwakaeme düşük ise...

Mehteroğlu
07.04.2022, 10:31
En uygun kadro bence de... sağda koassi de denenebilir nwakaeme düşük ise...

solda... sağda demişim