PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Beşiktaş | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

Attila Durmuş
03.04.2022, 23:05
Bu taraftarı sistem bu hale getirdi. Zamanında her ortamda ve her sezon bu takımın hakkını göstere göstere yedi şerefsizler. Bir nevi sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer kıvamında kimi kesim. Aklı selim düşünen herkes bu sene bu takımın şampiyon olacağını bilir. Kötü niyetli yorum yapanlar bellidir zaten.

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer buna itiraz edilmez, ama yoğurdu üfleyerek yemek değil bu, sürekli yoğurda bk atılıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kötü niyetle yorum yapanlar belli ediyor kendilerini. Onlar her daim tetikte bekliyor eleştirmek için. Gerçek ezik onlar. Temkinli olup düşüncelerini söyleyenler baş tacı.

TSezgin61
Besiktasin hoca degisikliginin bize denk gelmesi sansizlik. Cokta iyi top oynadilar. Futbolcular üzerinde etkisi olan bir hocaya benziyor. Bunuda ilk macta yansittilar zaten.

Bizim form düsüklügümüz bu mactada devam etti. Formumuzun düsüklügü hocadan kaynakli degil, kadro omurgasindaki eksiklerden dolayi maalesef. Hugo ve Hamsik tam anlamiyla dönerse, oyunumuz düzelir. Bu macta beraberlik iyi sonuctu, öylede oldu. Neticede derbi maci ve karsindaki rakibin sana karsi tek hedefi, lideri yenip yeni bir baslangic yapmak. Kaybedecek birseyleri yoktu.

Son sözüm Nwaka abimize. Sana özel önlem aliniyor biliyoruz. Ama ayagindaki topuda kaybetme. Düz paslarida rakibe verme. 2 kisi seni sarinca yaninda bos arkadasin varken calima girme. Bir gün önce icip icip maca cikmis gibi bir halin vardi. Ayip oluyor…

Su ihtiyacimiz olan 3 galibiyetin ilk ikisini hemen alsakta, taraftarda takimda kendine gelse…

ozzy!
Bu Valerian İsmail tam benim sevdiğim tipte antrenör ,ateş gibi zehir gibi.

bence iyi top oynadı bjk. farkını hissettirmiş hoca. yani biz kötüydük ama bjk nin de iyi oynadığını söylemek lazım

Murathan
https://iaftm.tmgrup.com.tr/815d54/385/218/0/0/620/351?u=https://iftm.tmgrup.com.tr/2021/05/16/marlon-veda-etti-1621185132359.jpeg

Gidin özür dileyin, beceremedik sensiz olmuyor deyin tutun kolundan geri getirin

ahahaha yere sağlam basan tek bek oyuncumuzdu benim hatırladığım. bokunu bile arıyoruz.

jairzinho
03.04.2022, 23:06
vakayeme ile güzel şekilde vedalaşma zamanı geldiğini gördük

sanırım tello transferi ile orası kapanacak

güzel bi hamle

chener
03.04.2022, 23:07
Tüh yaaaa, rekorlar kırma planlarımız her maç gidiyor.
Bu maçta bir puan iyidir. Kötüyüz. Dorukhan ortada olsaydı bu hallere düşmezdik. Sakatlıklar ve cezalar bizi bayağı etkiledi.

Varlıbaş61
03.04.2022, 23:07
Son iki haftadır spor programı izlemez oldum. Acilen şampiyonluğu alalım da rahatlayalım. Bünyeye zarar, hele ki Ramazan’da hiç çekilmiyor ;(

exelans_25
03.04.2022, 23:08
Hocanin mac sonu aciklamalari hic hos degil sampiyon dalan olmadik henuz 2 hafta ardarda puan kaybetsek Konya kazansa stres basar simdiden yok sampiyonuz falan dememek lazim

nevzat61
03.04.2022, 23:09
Son iki haftadır spor programı izlemez oldum. Acilen şampiyonluğu alalım da rahatlayalım. Bünyeye zarar, hele ki Ramazan’da hiç çekilmiyor ;(

Senin totemlerde tutmuyor artık ..:)

Sıkıntı yapma haftaya Antep'i yeneriz Grande ile

Mert Oğuzlu61
03.04.2022, 23:09
Maç öncesi, milli maç dönüşü olduğu ve rakibin yeni hocası geldiği için beraberlik iyi skor demiştim. Beklediğim gibi leş attığımız bir maç oldu. 1 puan ilaç gibi geldi. Haftaya da çok eksik var ve deplasmandayız. O maçı da bir şekilde en kötü berabere bitirmeliyiz.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

He oldu istersen hiç kazanmayalim ?

Puan biraz fazlaysa dagitayim demeyeceksin arkadan geleni umutlandirmadan işi bitireceksin. Antep'ten 1 puan iyi falan değil kazanmak zorundayız son haftalarda yeterince puan dağıttık.

Girebi
03.04.2022, 23:10
bence iyi top oynadı bjk. farkını hissettirmiş hoca. yani biz kötüydük ama bjk nin de iyi oynadığını söylemek lazım

Bekleri bizden daha iyi oldugundan dolayi tamamen, son 4 sol bekimiz bir Ridvan etmiyor (Novak-Marlon-İsmail-Puchacz) ustelik Rosier gibi cizgiyi iyi kullanan bir sag bekimiz de yok. Peres de ya sakatlanip duruyor ya da cezali duruma dusuyor, garip gercekten...

kaçarava
Biraz da hocayı savunalım. Geriden top çıkaran Edgar'ın olmaması, Hamsik'in uzun sakatlığı olgun atak yapmamızı zorlaştırdı. Sezon boyu neredeyee beksiz oynadı. Orta saha kurgumuz çok sorunlu. Bunu sezonda iyi sonuçlar alımca unuttuk ama çok ciddi sorunlar var. Üstüne Bakasetas feci formsuz olunca sistem çöküyor.

Bu maç özelinde de g.tünü çekemeyen Nwakaeme ve sonrasında Djaniny ile 3lü oynayan takımın kanat bekini savunamadık. Boşta kaldılar.

Hocayı savunalım dedim ama oyuncu değişiklikleri hatalıydı. 1-0 öne geçmişiz bitik Djaniny ve Bakasetas hemen çıkmalıydı aynı anda. Hiçbir işe yaramıyorlar sahada.

Arda'
ahahaha yere sağlam basan tek bek oyuncumuzdu benim hatırladığım. bokunu bile arıyoruz.

Puchacz'ın yanında Marcelo, Andrew Robertson falan kalır

halilaziz61
Olur böyle maçlar.
Moral bozmaya gerek yok
Ama acilen laubali yaklaşımlardan uzaklaşmalı eski kimliğimize donmeliyiz

jairzinho
03.04.2022, 23:11
kötü oynamadık

yüksek presli maçlarda futbol şov yapılması zaten zordur,önemli olan prese presle karşılık verebilmek,ki bunda gayet başarılıydık

Varlıbaş61
Senin totemlerde tutmuyor artık ..:)

Sıkıntı yapma haftaya Antep'i yeneriz Grande ile

Tutuyor da tersten tutuyor. Sarı kart cezalılarını yakaladım mesela ;)

Ama geri durmayacağım, yola devam ;)

Enaldo61
Neden böyle oldu pozisyona bile giremedik...

Yediğimiz gole bak hele Puchacz bu maçta noktayı koydu TS kariyerine. Tony ve Visca'nın kötü olması herhalde en büyük sebepti bu sonuca.

Siopis bambaşka bir seviyede oynuyor, o olmasa herhalde bu maçlardan puan bile çıkaramazdık.

ilelebeTS
03.04.2022, 23:12
Maçı konuşalım diyoruz. Adam geliyor oradan, şampiyonluk zora girdi falan. 7 maç var, en yakın rakibine 13 puan fark var. Bu kadar korkuyorsanız maç izlemeyin.

asilhamsi
03.04.2022, 23:13
bundan sonra kolay kolay kayıp yaşamayız.Kötü oyuna rağmen bir puan iyi geldi.

Bu şampiyonlukta aslan paylarından biri siopise yazılmalı. Gelmesini çok istediğim adamlardan biriydi.

Adam resmen takımın ruhu.

Bugün puhaç hariç defans oyuncuları,siopis ve girdikten sonra cornelius harici iyi oynayan yoktu. Ama siopis bir başka oynadı.

Haftaya olmaması büyük kayıp neyse ki perez gelince dorukhan merkeze geçer. Hugp oynayacak seviyeye geldi mi bilemiyorum ama puhac yerine birini bulmak zorundayız.

------------ugurcan---------------

perez-----ahmetcan------hugo-------denswil

--------------dorukhan-------hamsik---------

visca-----------ömür----------------waka

-----------cornelius---------------------

hugo yoksa denswil göbeğe geçer. Solda oynayabilecek bir Allahın kulu yok malesef.

jairzinho
03.04.2022, 23:14
Hocanin mac sonu aciklamalari hic hos degil sampiyon dalan olmadik henuz 2 hafta ardarda puan kaybetsek Konya kazansa stres basar simdiden yok sampiyonuz falan dememek lazim

lig geçen hafta bitti aga

hala matematiksel hesap yapmanın manası yok

chener
03.04.2022, 23:15
Edgar ve hugo olmayınca topta oyuna sokamıyoruz. Hüseyin bugün yaptığı asistle ve oyunuyla beni utandırdı.

Varlıbaş61
Şampiyonluk kesin beyler neyin derdindesiniz?

Aslında herkes bol gollü ve iyi futbollu maçlar bekliyor ama Abdullah Avcı’nın ders kitabında bunlar yazmıyor. Adam garanti futbol istiyor her zaman. İyi futbol beklemiyorum ben Avcı varken, iyi sonuçlar bekliyorum ama !

Emre.
Puhaç kötü oyuncu bu kesin ama diğer kanattaki yardım orada olmuyor genelde. Bizim herhangi bir sol bekte defansif randıman almamız zor vaka varken, bari hücumda işe yarayacak birini bulalım

serdaracıl
Neden böyle oldu pozisyona bile giremedik...

Yediğimiz gole bak hele Puchacz bu maçta noktayı koydu TS kariyerine. Tony ve Visca'nın kötü olması herhalde en büyük sebepti bu sonuca.

Siopis bambaşka bir seviyede oynuyor, o olmasa herhalde bu maçlardan puan bile çıkaramazdık.

Bir gol attık, bir topumuz da direkten döndü. Nasıl pozisyona bile giremedik?

ilelebeTS
Peres burada çok gömülse de yokluğu bugün Visca'yı da etkiledi, geriden topla çıkışlarından mahrum kalmamız da oyun kurulumunu etkiledi. Ve aynı zamanda orta sahada Dorukhan'ın boşluğuna neden oldu.

kaçarava
3lü defansı artısı eksisi Euro 2020de de çok tartışıldı. Her yerde bir fazla olabilirsin iyi oynarsan. Bjk bunu yaptı. Orta dahada 2 kişiler biz Siopis-Baka-Abdülkadirle ezeriz dedik ama Rosier ve Rıdvanla dörtlediler orayı. İleride de Alex ve Ghezzal var. Zaafları oldu ama ağır kaldık. İş biraz da bireysel beceriye kalıyor. Pres yapan adama vur topu geç bak ne oluyor. Onu yapan yok, Nwakaeme gibi nefes aldıran da yok. Zorlandık hâliyle.

Puhaç kötü değildi. O dakikalarda Djaniny kaç kere takip etmedi topu. Geriye gelmedi ve sonunda yedik.

Bu arada yeni hocalarının da böyle oynayacağı belliydi. Ben bile yürüyüş yaparken dinlediğim yorumculardan duyup buraya yazdım. Kapalı kutuydular falan dememek lazım.

asilhamsi
bu arada visca ve waka da felaket düşüş var. Son düzlikte silkelenip kendilerine gelmeleri gerekiyor.

Ah be şu rıdvanı beşiktaşın elinden çeksek ne muhteşem olurdu.

Çocuk harbiden oynuyor bu oyunu

Manava61
03.04.2022, 23:16
Bir gol attık, bir topumuz da direkten döndü. Nasıl pozisyona bile giremedik?
Artı Djaniny'nin bomboş kaçırması..

serdaracıl
03.04.2022, 23:16
Artı Djaniny'nin bomboş kaçırması..

Aynen

Girebi
03.04.2022, 23:17
Puchacz'ın yanında Marcelo, Andrew Robertson falan kalır

Hocaya yaz transfer doneminde Clichy-Caicara gibi elini cok kolaylastiracak iki istikrarli bek lazim. Ozellikle 17/18 sezonunda ikisi de 6-7 asist yapmisti diye hatirliyorum, ayrica defansta da fena degildiler. Beklerde o seviyeyi bile tutturamamak cok kotu oldu bizim icin

Enaldo61
Yani TS standartlarına göre pozisyon diyemeyiz onlara, hücumda berbattık.

Arif Timurcioğlu
Bazı üylere bakıyorum maçlardan öncede sonrada negatif yorumlar, devamlı karamsar bir hava. Abi gidin nefretinizi başka yerde kusun.

OFLU_79
03.04.2022, 23:19
Beyler. Daha şampiyon olmadık!

Bu tavırlar ne böyle?

Sen git küme düşmüş Rizeye mağlup ol gel sahanda ortasıralara oynayan Beşiktaşı yenme.

Ne oluyor böyle!!!

Daha şampiyon olmadık!!!

Gelen gidene puan vermeye başladık.

Kendinize gelin!!

Doğru söyledin!

Daha Şampiyon olmadik

serdaracıl
bu arada visca ve waka da felaket düşüş var. Son düzlikte silkelenip kendilerine gelmeleri gerekiyor.

Ah be şu rıdvanı beşiktaşın elinden çeksek ne muhteşem olurdu.

Çocuk harbiden oynuyor bu oyunu

Artı bakasetas

Varlıbaş61
Abdullah Hoca ne kadar emin konuşuyor arkadaşlar baksanıza. Panik yapmayın. Gelecek sezonu ve bu sezonu nasıl kutlayacağınızın hesabını yapın bence.

yorumsuz6117
03.04.2022, 23:21
Marlon bu takımda iş yapardı harbiden..

Manava61
03.04.2022, 23:23
Şampiyon olamama ihtimalimizi düşünen arkadaşlar için söyleyelim. En kötü ihtimalde hiçbir iddiası kalmayan Karagümrük,Antalya ve düşmesi bizim maça kadar kesinleşecek Altay ile evimizde maçlarımız var. Kalan tüm maçları kaybetsek, rakipler hepsini kazansa bile şampiyonuz.

Full HD
03.04.2022, 23:23
Beyler. Daha şampiyon olmadık!

Bu tavırlar ne böyle?

Sen git küme düşmüş Rizeye mağlup ol gel sahanda ortasıralara oynayan Beşiktaşı yenme.

Ne oluyor böyle!!!

Daha şampiyon olmadık!!!

Gelen gidene puan vermeye başladık.

Kendinize gelin!!

Iki tayfa vardir.Birisi senin gibi götü kalkmayan ve diger koca tayfa, yani götleri kalkan.

Manava61
03.04.2022, 23:24
Gelen gidene(!) puan verdiğimiz son üç maç: Fenerbahçe deplasmanı, yeni hoca getiren Beşiktaş, düşmemek için son kurşununu atan karlı Rize deplasmanı

serdaracıl
03.04.2022, 23:26
Gelen gidene(!) puan verdiğimiz son üç maç: Fenerbahçe deplasmanı, yeni hoca getiren Beşiktaş, düşmemek için son kurşununu atan karlı Rize deplasmanı

Hiç sorma. üzerine de aleyhimize çalınan 4 penaltı

Enaldo61
03.04.2022, 23:26
10 kişi kalan takımları yenememek de ayrı dokunuyor. Neyse önümüze bakacağız.

lazibere
03.04.2022, 23:27
Maç sayfası burası, Biten bir maç sonrası; nasıl oynandı, Kimle nasıl oynadı ve ya neden oynayamadı, Yanlışlar ne idi, İyi olanlar ne idi v.s gibi konuşmaların olduğu sayfa bu sayfa, yani Trabzonspor- Beşiktaş sayfası.

O bakımdan , maç hakkında yapılan eleştirileri okuyup da o yazıları yazanlara laf sokanların, yazacak bir şeyleri olmadığını düşünüyorum. Bu arkadaşlar, düz sadece taraftardırlar, Eleştiriye açık olmayanların, kötü sezonlarda foruma uğramadığından da eminim. Maç analizin yapamıyorsanız bari okuyun da en azından futbol bilginiz genişlesin.

freedomforever
03.04.2022, 23:29
Sonuca göre yazmıyorum, maçın başında da aynı şeyi söyledim. Hoca oyun kurgusuna yanlış başladı. Siopis Ömür Baka orta sahasını birkaç kez denedi ve hiçbirinde verim alamadık. Dorukhan-Siopis-Ömür bekliyordum. Djanini de sonradan oyuna girdiğinde daha iyi oynayan bi adam. Hele ki içerdeki maçta senin forvetin Corneliustur. (Golünden bağımsız)

Özetle, yine berabere bitebilirdi maç fakat bir takımda birkaç oyuncu ancak iyi oynadıysa ben hatayı sistemde/kurguda dolayısıyla hocada ararım. fb maçından sonra bu maçta da hoca kötüydü

hanzale
Iki tayfa vardir.Birisi senin gibi götü kalkmayan ve diger koca tayfa, yani götleri kalkan.

Buzu eksik etme,

lazibere
VİSÇA kötü oynadı desen, herif çıkıyor, Şampiyonluğa inanmayanlar defolsun gitsin diyor. Hangi kafayla geziyorsunuz arkadaş

nakzo
Bu arada hani desibel rekoru kırılacak mactaydim taraftardan çıt cikmadi

Bok gibi oynadığın maçta taraftarda şok olmuştur hatayın bile sahadan sildiği osuruk bjk ye 3 tane şutun yok

Varlıbaş61
03.04.2022, 23:30
Yalnız Abdullah Hocanın kasketi ne idi öyle ya. Hiç oturmamış kafaya :)

zaqua
Bizi bu noktaya getiren oyundan uzaklaştık. Kayıplar tabi ki etkili oldu ama sakin, topa basan takım yok artık.

iso_4939
hocam seni bi matematik kursuna yazdıralım. aramızda para toplayıp masrafları karşılarız ciddi söylüyorum.

Banada toplayin sikebahce yazdigim için fbhukuk burosuna instrgramda etiketlemisim😁😁😁

carantinas
03.04.2022, 23:32
Bu kayıplar normal artık bu saatten sonra ister istemez konsantrasyon bozuluyor lig bitmiş neredeyse millet şampiyonluk ounca ne yapıcaz onun derdinde dert etmeyin. Antep ve Karagümrük maçı sonrası tura çıkarız.

ilelebeTS
1 hafta daha eksilmiş oldu. Yalnız, 3 cezalı oyuncu işi iyi olmadı.

güneyli
Güçlü oyunu oynayan bjk idi.1 puan iyi.. Şampiyonluk için çok puan farkı olması zihinleri biraz dağıttı galiba. Gelecek hafta normale döneriz. Galibiyetler arka arkaya gelir merak etmeyin.

Enaldo61
03.04.2022, 23:33
Gümrük maçında oluruz demiştim o maça gelecektim, bir hafta daha ötelendi sanırım.

serdaracıl
03.04.2022, 23:34
VİSÇA kötü oynadı desen, herif çıkıyor, Şampiyonluğa inanmayanlar defolsun gitsin diyor. Hangi kafayla geziyorsunuz arkadaş

Visca kötü oynadı diyene evet deniliyor. Şampiyonluğa inanmayan defolsun gitsin lafı, bu takım loserrr yav, bu takım buradan şampiyonluğu verir yavv, hoca loser yavv diyen tiplere söyleniyor. Loser kelimesi olmasa cümle kuramayacak adamlar milleti dinden imandan çıkardı resmen

Murat KARAKURT
Hoca rehavete kapılmış ki takımın kapılmaması mucize olurdu. 2 maçtır şampiyonluk ağzından düşmüyor...Ama kendisi çok formsuz...

Arif Timurcioğlu
1 hafta daha eksilmiş oldu. Yalnız, 3 cezalı oyuncu işi iyi olmadı. Kimler cezalı haftaya?

kayl
Bok gibi oynadığın maçta taraftarda şok olmuştur hatayın bile sahadan sildiği osuruk bjk ye 3 tane şutun yok

Derbilerde toplamda 12 puan çıkardık. Eğer hoca değişmez sel erdi bence kazanırdık son düzlükte olur böyle.. antep kötü takım bence biraz maxim var ama onlarda 3 lu oynuyor tony kalicakmi önce onu netlestirelim nihayetinde derbi maçıydı ins anteple telafi ederiz

Girebi
Futbolda performans periyodiktir. Ligin boyu inanilmaz uzun, 38 hafta... Bunun uzerine 6-7 tane sacma sapan milli takim arasi eklendi vesaire... O yuzden performans dusuklugunu dogal karsiliyorum.

Enaldo61
03.04.2022, 23:35
Solda Puchacz'ın buluştuğu top kadar Kouassi buluşabilse çok daha farklı olurdu gibi geliyor.

Girebi
Kimler cezalı haftaya?

Djaniny, Baka, Siopis. Yedek kulubesine is dusmeden almak lazim maci ayni ilk yaridaki Antep maci gibi...

erenslash
Haklısın bro. bir şey diyemedim söylediklerinin üzerine sadece haklısın
Waka ve Visca gibi oyuncular her ne kadar sahada istediklerini yapamasalar bile oyunda tutulmalıdırlar..Sabredeceksin kenar yönetimi olarak..Mesela son yarım saate Hamsik Waka Visca Cornelius dörtlüsüyle girseydik bu maçı bir şekilde alırdık..Maç boyu orta sahada ve rakip sahada 5 6 pas arka arkaya yapıp rakibin savunmasını kendi kalesine doğru itemedik Visca ve Waka'yı rakiple birebir kalacak şekilde pozisyonlara hazırlayamadık..Eğer 7 8 pas arka arkaya yapıp bjk kadar hareketli oynasaydık maçı koparırdık..O açıdan yani pas organizasyonu açısından Hamsik 'in daha erken girmesi gerekiyordu..15 dk top oynayan adam yarım saat de oynar..

lazibere
03.04.2022, 23:37
Sonuca göre yazmıyorum, maçın başında da aynı şeyi söyledim. Hoca oyun kurgusuna yanlış başladı. Siopis Ömür Baka orta sahasını birkaç kez denedi ve hiçbirinde verim alamadık. Dorukhan-Siopis-Ömür bekliyordum. Djanini de sonradan oyuna girdiğinde daha iyi oynayan bi adam. Hele ki içerdeki maçta senin forvetin Corneliustur. (Golünden bağımsız)

Özetle, yine berabere bitebilirdi maç fakat bir takımda birkaç oyuncu ancak iyi oynadıysa ben hatayı sistemde/kurguda dolayısıyla hocada ararım. fb maçından sonra bu maçta da hoca kötüydü

Hoca içinde bizler içinde elbette ki bir stres yaşanması normaldir. Stres yaşamak aslında istemenin de bir sonucudur. Şampiyonluğa ramak kalmışken, olası bir mağlubiyet ile stres yükünün artacağı kesinken hoca temkinli bir oyun oynatmayı tercih etti, Kabul edelim Beşiktaş da gayet iyi futbol oynadı.

Çok kötü eksikler yaşıyoruz, Hamsik'in yokluğu bizim kaliteli oyunumuzu etkiliyor, Sadece bu maçta değil, bir çok maçta onun yokluğunu çok hissediyoruz. Kötü rakiplere karşı oynarken bir şekilde diğerleri alternatif olabiliyor ama ciddi rakipler karşısında defolarımız ortaya çıkıyor. Dorukhan sağ beke geçiyor orta saha daha düşüyor.

Stoperlerimizin yokluğu da orta saha oyuncularımızın yükünü arttırıyor. O bakımdan diyoruz ya , kadro mühendisliğini yaparken , bunlar da çok ciddi hesaba katılmalı. Eğer Peres cezalıysa yerine Serkan Asan oynamayacaksa , o halde Serkan Asan kadronda olmayacak alternatif bile olmuyorsa 24 kişilik kadroya girmeyecek. Dorukhan'ı oraya çekince bu kez da orta sahada açık veriyorsun.

Başkalarının ne düşündüğünü bilemem ama Şampiyon olmak için çok ciddi emek verildi yoksa bu kadro bu haliyle kalan haftaları götürmekte zorlanır. Avcı'nın garantici ve puan puan bakış anlayışını bu açıdan destekliyorum.. Ama gelecek sene bu kadro ve yedekler ile işler hiç de kolay olmayacak

fanatikdevri
03.04.2022, 23:37
Valla bu korkak taraftara Abdullah Avcı fazla,gerçekten bu tiplerin stadyumda da etkili olduğunu düşünün,adamın gitmesi için bir maç sonu yeterli.Terbiyesizlik artık bu,sen kolay mı sanıyorsun bu kadar kolay mı en yakın rakibine 15 puan fark yap ve güle oynaya şampiyon ol,nankörlere fırsat verirse Trabzonspor taraftarı,onlar aklı başındakilerinin sesini bastırırsa bu günleri çok arar.

sakosako
03.04.2022, 23:38
Bak ts max. 2 Galibiyet alir.2 tane beraberlik en fazla.

Konya düz gecer, her macini kazanir.

Haftaya TS mesela yenilecek, kesin.Futbol bilgim cok saglamdir.Yaz kenara!

bak şimdi konyanın bütün maçlarını kazanması düşük ihtimal, ama evet mümkün (bence en az 1 kere kaybederler, veya minimum 2 beraberlik). ama hadi diyelim dediğin gibi oldu. 31 maçta 2 kere kaybetmiş takım 7 maçta 5 kere yenilecek diyorsun? anladım hocam. ben sana direk abaküs yollayayım seninle sıfırdan başlamamız gerekiyor, durumun düşündüğümden daha vahim... şampiyon olduğumuz zaman da buraya gelip çok sağlam futbol bilginle(!) yüzsüz gibi sevinmemeni öneririm sana. komik duruma düşersin yani senin için diyorum

Erkut Ay
kural hatası muhabbeti dönüyor gerek varmı

serdaracıl
Kargalar haftaya kaybetse kim ne der? Adamlar geldiler tüm enerjilerini sahaya koydular. Biz ise her hafta aynı efor ile oynuyoruz.

Salih Kara
Yalnız adamlar harbiden sosyal medyada batsuayi pozisyonuna penaltı diyip algı yapmaya çalışıyor. Bu kadar şerefsizlik olmaz. Karaktersizler öncesindeki faule ses çıkarmıyorlar. Utanmasalar ki bunlar da o yüz yok kırmızı karta da değil diyecekler. Bence puan farkı saymayı bırakın arkadaşlar. Bize 8 haftada 9 puan lazımdı kaldı 8 puan. Ben zaten o 9 puan için bu Altay, Karagümrük ve Antalya'yı gözüme kestirdim. Muhtemelen haftaya da rahat bir galibiyet bizi bekliyor.

Full HD
Valla bu korkak taraftara Abdullah Avcı fazla,gerçekten bu tiplerin stadyumda da etkili olduğunu düşünün,adamın gitmesi için bir maç sonu yeterli.Terbiyesizlik artık bu,sen kolay mı sanıyorsun bu kadar kolay mı en yakın rakibine 15 puan fark yap ve güle oynaya şampiyon ol,nankörlere fırsat verirse Trabzonspor taraftarı,onlar aklı başındakilerinin sesini bastırırsa bu günleri çok arar.

15 degil , 13 Puan.Up to date olalim efenim.

serdaracıl
03.04.2022, 23:39
Djaniny, Baka, Siopis. Yedek kulubesine is dusmeden almak lazim maci ayni ilk yaridaki Antep maci gibi...

Siopis hariç kayıp değil

Enaldo61
03.04.2022, 23:40
Baka'nın haftalardır skora katkı yapamaması da bizi çok zor duruma düşürüyor.

Hamsik'in takımı yönetmesine ihtiyacımız var çok.

fanatikdevri
03.04.2022, 23:41
15 degil , 13 Puan.Up to date olalim efenim.

İkili averajla 14 olsun senin güzel hatrına,yazık bir de ciddi ciddi yazıyor.

Murathan
03.04.2022, 23:42
peres hüseyin denswil dorukhan
ömür berat hamsik
visca cornelius kouassi

chener
Şimdi hesap kitap zamanı.
Ben şampiyonluk maçı olarak karagümrük maçı uçak biletini filan aldim.
Şimdi oluşan durumda haftaya bizim antepi yenip, konyanın yenılmesi lazim. Tüh yaa, rekorlar gidiyor.

Enes Başkaya60
Kural hatası çıktı şimdi de al burdan yak...

serdaracıl
03.04.2022, 23:43
peres hüseyin denswil dorukhan
ömür berat hamsik
visca cornelius kouassi

Bu ne hocam?

nevzat61
03.04.2022, 23:44
İkili averajla 14 olsun senin güzel hatrına,yazık bir de ciddi ciddi yazıyor.

Kaale almaya değmez.. puan kayıplarından sonra uğrayıp sonra kayboluyor..

ANIL
Kural hatası çıktı şimdi de al burdan yak...

Hangi pozisyon için?

CEMEFKER
Bakasetas GS, Wakame Konya maçından sonra yoklar ve takım 4-5 maçtır 9 kişi oynuyor defansif olarak özellikle. Kötü oyunun sebebi bu.
Bu saatten sonra Kouassi Wakame yerine, Hamsik Bakasetas yapıp, ortada Siopis, Dorukhan, Hamsik veya A.Ömür olmalı.

Avcı, makas daraldı diye takım kimyasını bozmamak için sabrediyor. 2 galibiyet alsak kadro dışı dahi yapacak kozu elinde olur.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Varlıbaş61
Maçın tekrar edilmesini gerçekten isterim ama zannetmem tekrar oynanacağını ..

serdaracıl
03.04.2022, 23:46
Hangi pozisyon için?

Şu geri pas muhabbeti içindşr. Hakemin götten uydurduğu bi pozisyondu zaten. Hata falan da yok

Sefa Murat Dokuz
kural hatası muhabbeti dönüyor gerek varmı

Bence geri pas kararı baştan hatalı. Topu oyunda tutmak için yapılan hamleydi, kaleciye pas niyeti yoktu.

Ancak, Geri pas kararı verildiğinde; Kalecinin topu tuttuğu yer kale sahası içindeyse. Aynı hizadan kale sahası ön çizgisinden atış kullanılması lazım.

Kural hatası mı hakem hatası mı onu artık hakem hocalarından dinlemek lazım.

serdaracıl
Bakasetas GS, Wakame Konya maçından sonra yoklar ve takım 4-5 maçtır 9 kişi oynuyor defansif olarak özellikle. Kötü oyunun sebebi bu.
Bu saatten sonra Kouassi Wakame yerine, Hamsik Bakasetas yapıp, ortada Siopis, Dorukhan, Hamsik veya A.Ömür olmalı.

Avcı, makas daraldı diye takım kimyasını bozmamak için sabrediyor. 2 galibiyet alsak kadro dışı dahi yapacak kozu elinde olur.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

+ 61

Enaldo61
03.04.2022, 23:47
Tribün performansını hiç beğenmedim bu arada. Desibel rekoru muhabbeti yapıldı bir de. Tamam takım enerji vermedi ama o zaman tribünün iteklemesi lazım, bizim tribünde hiçbir zaman bu itekleme olmuyor.

nakzo
03.04.2022, 23:48
1.Orta saha hamsik ve dorukan beraber oynamalı bu net bu tartışmasız.Mumkün oldukça bakasetas,berat,pushacz oynamamalı ve bakasetas berat ile satış yoluyla ligin en kötü sol beklerinden biri olan diğer arkadaşlada seneye yollar ayrılmalı.
2.Wakayeme kaç maçtır neden bu kadar laubali sorumsuz ve faydasız sayın avcı.
3.Gitgide geçen seneki bjk ye evriliyoruz son anda şampiyon olabilmişlerdi.Artık takımı sarsıp sert konuşup kendine getirmeyi düşünüyormusunuz.
Son olarak 4 haftadır oynadığımız bu saçma oyunu sonrdadan özet olarak seyrediyormusunuz bu kadar kötü oyunu nereden ve ne zamandan itibaren düzeltmeyi düşünüyorsunuz.

Ertan1982
03.04.2022, 23:49
ne kural hatasi.öyle bir sey icin birsey cikmaz.Hafta sonu Bayern bir kac saniye 12 kisi sahada oynadi onun icin bile yagarar kopmuyor.
Böyyle konular yüzünden türk futbolu batiyor.

Murat KARAKURT
03.04.2022, 23:49
Bu arada neden Koassi ye top hiç gitmedi...Sürekli sağdan zorladık....

Enaldo61
03.04.2022, 23:50
Farkında mısınız bilmiyorum Tony'e inanılmaz hızlı baskı yapılıyor birkaç kişiyle nefes aldırmıyorlar buna nasıl ne zaman çözüm üreteceğiz acaba...

serdaracıl
——hamşik
Siopis——dorukhan. Ortasahamız bu olmalı

serdaracıl
ne kural hatasi.öyle bir sey icin birsey cikmaz.Hafta sonu Bayern bir kac saniye 12 kisi sahada oynadi onun icin bile yagarar kopmuyor.
Böyyle konular yüzünden türk futbolu batiyor.

Aynen

freedomforever
03.04.2022, 23:51
Hoca içinde bizler içinde elbette ki bir stres yaşanması normaldir. Stres yaşamak aslında istemenin de bir sonucudur. Şampiyonluğa ramak kalmışken, olası bir mağlubiyet ile stres yükünün artacağı kesinken hoca temkinli bir oyun oynatmayı tercih etti, Kabul edelim Beşiktaş da gayet iyi futbol oynadı.

Çok kötü eksikler yaşıyoruz, Hamsik'in yokluğu bizim kaliteli oyunumuzu etkiliyor, Sadece bu maçta değil, bir çok maçta onun yokluğunu çok hissediyoruz. Kötü rakiplere karşı oynarken bir şekilde diğerleri alternatif olabiliyor ama ciddi rakipler karşısında defolarımız ortaya çıkıyor. Dorukhan sağ beke geçiyor orta saha daha düşüyor.

Stoperlerimizin yokluğu da orta saha oyuncularımızın yükünü arttırıyor. O bakımdan diyoruz ya , kadro mühendisliğini yaparken , bunlar da çok ciddi hesaba katılmalı. Eğer Peres cezalıysa yerine Serkan Asan oynamayacaksa , o halde Serkan Asan kadronda olmayacak alternatif bile olmuyorsa 24 kişilik kadroya girmeyecek. Dorukhan'ı oraya çekince bu kez da orta sahada açık veriyorsun.

Başkalarının ne düşündüğünü bilemem ama Şampiyon olmak için çok ciddi emek verildi yoksa bu kadro bu haliyle kalan haftaları götürmekte zorlanır. Avcı'nın garantici ve puan puan bakış anlayışını bu açıdan destekliyorum.. Ama gelecek sene bu kadro ve yedekler ile işler hiç de kolay olmayacak

Genel olarak söylediklerine katılıyorum hocam

nakzo
Maçın tekrar edilmesini gerçekten isterim ama zannetmem tekrar oynanacağını ..

bjk bizi bu sefer rahat yener berbat oynuyoruz ne tekrarı 1 puan niğmet bu rezalete bu kepazelige.

ÖmürKaradeniz61
Herkes siopisin çok iyi oyuncu olduğunu söylüyor ama ben Trabzonspor için yetersiz olduğunu düşünüyorum. Mücadelesine,emeğine sonsuz şükranlarımı sunuyorum fakat ortasaha dediğin araya,dikine top atar forvetleri pozisyona sokar.

Erkut Ay
pozisyon gol olsaydı kural hatası olurmuş ama gol olmadığı için hakem hatasına girermiş.

Enes Başkaya60
Hangi pozisyon için?

Geri pas pozisyonu için...

Enaldo61
——hamşik
Siopis——dorukhan. Ortasahamız bu olmalı

Net çok net bu takımın orta sahası budur zaten baştan beri Siopis bir şekilde oynamalı diyordum, muazzam bir adam. Hamsik'siz istediğimiz oyunu oynayamıyoruz bir türlü bu da bir gerçek.

nevzat61
03.04.2022, 23:52
1.Orta saha hamsik ve dorukan beraber oynamalı bu net bu tartışmasız.Mumkün oldukça bakasetas,berat,pushacz oynamamalı ve bakasetas berat ile satış yoluyla ligin en kötü sol beklerinden biri olan diğer arkadaşlada seneye yollar ayrılmalı.
2.Wakayeme kaç maçtır neden bu kadar laubali sorumsuz ve faydasız sayın avcı.
3.Gitgide geçen seneki bjk ye evriliyoruz son anda şampiyon olabilmişlerdi.Artık takımı sarsıp sert konuşup kendine getirmeyi düşünüyormusunuz.
Son olarak 4 haftadır oynadığımız bu saçma oyunu sonrdadan özet olarak seyrediyormusunuz bu kadar kötü oyunu nereden ve ne zamandan itibaren düzeltmeyi düşünüyorsunuz.

Avcı, "Şampiyon oluyoruz ,Sadece resmiyetleşmesini bekliyoruz. Sanırım Ramazan sonunda şampiyonuz. Bayrakları hazırlasınlar, kutlamalara başlasınlar. Çifte bayram olacak. Türkiye Kupası'nı da istiyoruz." dedi :)

Varlıbaş61
03.04.2022, 23:53
bjk bizi bu sefer rahat yener berbat oynuyoruz ne tekrarı 1 puan niğmet bu rezalete bu kepazelige.

Bence Avcı hoca çözmüştür Beşiktaş’ı. Tekrar oynanacağını sanmıyorum ama oynanırsa 3 puan yazabiliriz hanemize ..

Salih Kara
03.04.2022, 23:53
Farkında mısınız bilmiyorum Tony'e inanılmaz hızlı baskı yapılıyor birkaç kişiyle nefes aldırmıyorlar buna nasıl ne zaman çözüm üreteceğiz acaba...

Nwakaeme'ye tek pasta oynayabileceği pas opsiyonları oluşturacağız. Hem baskı kırılacak hem rakip en az 2 kişi oyundan düşmüş olacak. Bunu da ancak Hamsik varken yapabiliyoruz. İlk yarıdaki maçlarda Hamsik sola yakın oynadığı zamanlar bu tür pozisyonlar oluyordu.

ANIL
03.04.2022, 23:54
Geri pas pozisyonu için...
Pozisyon gol olsa kural hatası olur, gol olmadığı için hakem hatası olurmuş. Birkaç yerde bu şekilde okudum. Bişey çıkmaz bu olaydan.

yattarinho61
Tribün performansını hiç beğenmedim bu arada. Desibel rekoru muhabbeti yapıldı bir de. Tamam takım enerji vermedi ama o zaman tribünün iteklemesi lazım, bizim tribünde hiçbir zaman bu itekleme olmuyor.

Aynen katiliyorum taraftar uyuyor resmen. Illa 2-0 3-0 gibi skorlarda sesleri cikiyor.. malesef tribün anlaminda ligin en kötülerindeniz

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Enaldo61
Nwakaeme'ye tek pasta oynayabileceği pas opsiyonları oluşturacağız. Hem baskı kırılacak hem rakip en az 2 kişi oyundan düşmüş olacak. Bunu da ancak Hamsik varken yapabiliyoruz. İlk yarıdaki maçlarda Hamsik sola yakın oynadığı zamanlar bu tür pozisyonlar oluyordu.

Evet gözümde canlandı o oyunlar, Hamsik'e sarılacağız artık umarım sakatlık yaşamaz tekrar. Ama ben Kouassi'nin de daha fazla süre almasını isterdim kanatta.

jairzinho
03.04.2022, 23:55
Peres burada çok gömülse de yokluğu bugün Visca'yı da etkiledi, geriden topla çıkışlarından mahrum kalmamız da oyun kurulumunu etkiledi. Ve aynı zamanda orta sahada Dorukhan'ın boşluğuna neden oldu.

aynen

Murat KARAKURT
03.04.2022, 23:56

Ayağında topu gereksiz tutuyor....O topu ayağından çıkarmayı niyet etse 2-3 kişi oyundan düşecek...

serdaracıl
Waka da visca da top aldığında çok yalnız kaldılar. Adamların yanın pas atabildcekleri kimseyi sokamıyoruz. Bence bakasetasın formsuzluğu çok etkiliyor kanatları

ANIL
BJK de kaliteli ayaklar var. Geçmiş yıllarda olsak yenilirdikte. Bir puan iyidir. Bu maçı kapatın artık. Cuma mutlak 3 puan için Antep maçına odaklanalım. Hayde.

samatyaboy
03.04.2022, 23:57
Şu oyuna 1 puan nimet, durduk yere haftaya cezalı duruma düştü kaç oyuncu sayamadım.Adamların hocası ayağının tozuyla iyi gazlamış, ilk yarıdaki maçta bu kadar altta kalmamıştık.10 kişi kalmasalar veya penaltıyı atsalar çok farklı şeyler konuşuyor olurduk

Enaldo61
03.04.2022, 23:57
Ömür'ün de hala çok eksikleri var bence bazen kal geliyor sahada o çocuğa fiziksel olarak mı yetmiyor bilemiyorum, sanki kondisyonu hala yetmiyor. Berat maalesef anadolu topçusu oldu iyice çok üzgünüm.

Gerçi Ömür bir sakatlık yaşadı milli arada onun etkisi olmuş olabilir.

nakzo
03.04.2022, 23:59

Wakayemeye ilk geldiginden beri baskı yapılıyor.Sorun wakayemin şeyinin keyfinde istediği zaman oynuyor baskı maskı sallamıyor istemezse son 3 maçtır gibi bok gibi oynuyor sonuç hicbir zaman bu kafayla büyük oyuncu olamadı israil ve Türkiyede oynayabilmesi avrupaya gidememesi bunun en büyük sebebi.

Yunus Emre SEYHAN
%100 şampiyon olduğumuzu düşünüyorum ancak matematiksel olarak kesinlik kazanması biraz uzayabilir.
İçerde artık puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum. Gaziantep deplasmanı da kolay geçecektir. Ancak Adana Demir deplasmanında umduğumuzu bulamayabiliriz. Matematiksel kesinlik olayına çokta takılmamak lazım.
Bu akşam oynanan kötü futbolun en büyük 3 sebebi:
*Puan farkının çok olması
*Hamsik veya Dorukhan'dan birisi merkezde yoktu. Abdülkadir - Bakasetas ile olacak iş değil.
*Beşiktaş'ın hoca değiştirmesi doping etkisi yaratmış. Bu kadar istekli ve dirençli bir takım kimse beklemiyordu

asilhamsi
Herkes siopisin çok iyi oyuncu olduğunu söylüyor ama ben Trabzonspor için yetersiz olduğunu düşünüyorum. Mücadelesine,emeğine sonsuz şükranlarımı sunuyorum fakat ortasaha dediğin araya,dikine top atar forvetleri pozisyona sokar.

oldu hocam başka derdin varmı kendi ortasına da kafa vursun mu?

Adam resmen beşiktaşa karşı tek başına direndi. Takımın defansif anlamda en kilit oyuncusu.

O senin dediklirini de bir zahmet ömür ve bakasetas yapsın. Ömrürün caniniye attığı tek pas var. Bakasetasta o bile yok.

Ne yaptılar 90 dakika?

Siz futbolun hep hücum tarafını konuşuyorsunuz.

Bugüb hala rakiplere bu kadar ciddi fark attıysak ve kolay kolay mağlup olmuyorsak bunun baş aktörlerinden biri siopis.

Enaldo61
04.04.2022, 00:00
oldu hocam başka derdin varmı kendi ortasına da kafa vursun mu?

Adam resmen beşiktaşa karşı tek başına direndi. Takımın defansif anlamda en kilit oyuncusu.

O senin dediklirini de bir zahmet ömür ve bakasetas yapsın. Ömrürün caniniye attığı tek pas var. Bakasetasta o bile yok.

Ne yaptılar 90 dakika?

Siz futbolun hep hücum tarafını konuşuyorsunuz.

Bugüb hala rakiplere bu kadar ciddi fark attıysak ve kolay kolay mağlup olmuyorsak bunun baş aktörlerinden biri siopis.

Siopis hücumda da Ömür ve Baka'dan etkiliydi ki zaten :)

derry61
04.04.2022, 00:01

Mücadelenin, direncin lazım olduğu maçlarda inanılmaz işe yarıyor. Ama dediğiniz gibi tekniği iyi değil. Avrupa'da iş yapmaz ama bu ligde her türlü iş görür. Bence bizde olması gereken futbolcu.

Varlıbaş61
04.04.2022, 00:01
Benim aklım hala penaltı kaçırılması dönüşünde çok adamla gidip tehlike yaratamadığımız pozisyonda kaldı.

Puhacz gerçekten çok kötü bir topçu !

fanatikdevri
04.04.2022, 00:02
Kaale almaya değmez.. puan kayıplarından sonra uğrayıp sonra kayboluyor..

Ortamı zehirliyorlar,korku ve emin olamama insan oğlunun en büyük hastalıklarından biri,çabuk yayılır ve insana yapabileceğini de yaptırtmaz.
Bu gün stadyum her şeyi ile güzel başlamış,Abdullah Avcı gibi gerçek bir futbol emekçisine hakkı verilmiş,ona ithaf edilen kareo ile takım-camia aidiyetine ortak edilmiş,
Bu güzellikleri konuşmak yerine korkakların korkularını okuyoruz,takımın durumunu Hoca bizden daha iyi görmüyor diyen varsa,gitsin saygılı bir biçimde ona anlatsın,adam öyle kompleksli biri de değil, bizim taraftarı ciddiye alıyor,parayı alıp karı kıza gitse daha mı iyi olacak anlamıyorum.

Allah bir nimet verir imtihan eder,nankörlük edersen elinden alır,insanağlu gerçekten çok nankör.

gurur6134
04.04.2022, 00:03
Puchaz kanadindan yedigimiz kacinci gol kaybettigimiz kacinci puan..yusuf oynasin bek olarak diye bosuna demedik yusuf iyi oldugu icin degil puchaz defansda kotu oldugu icin.kalan maclarda gorneye tahamulum yok artik ismail oynamiyorsa yusuf oynasin denswil oynasin hugo dondugunde ama artik o oynamasin olmuyor onunla

asilhamsi
04.04.2022, 00:05
haftaya antepi yeneriz. Rize-konya berabere kalır. Fark 15 olur ve 6 maç kalır. Sonraki hafta berabere kalsak dahi şampiyon oluruz.

nakzo
04.04.2022, 00:06
Ayrıca bakasetas haftaya yokmuş isabet oldu çok çok çok kötü oynuyor olmaması isabet.

asilhamsi
04.04.2022, 00:06
Siopis hücumda da Ömür ve Baka'dan etkiliydi ki zaten :)

ona girmedim bile. Siopis velinimet.

Tam tersine Şampiyonlar liginde de takımın en kilit oyuncusu olur.

Arkadaşlar 1950 lerdeki futbolda kalmışlar.

Şu an futbolda en önemli şey fiziksel direnç. Siopiste bu fazlasıyla var.

tanjugunduz
04.04.2022, 00:07

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiKatılıyorum buraya kadar herkesin emeği var diye Abdullah hoca kimseyi kırmak istemiyor hatta oyuncunun morali bozulmasin diye oyundan bile gec alıyor ama seneye bu sekilde olmaz rakip en ufak eksikliğinde cezayi keser

Hocamız farkli formasyonlar ya da farkli fikirler hic denemiyor baktın wakaya aşırı pres var cikar hemen kouassi yi al bunu da oyuncuna güzel izah edip diyaloğu gelistirirsen sorun olmaz aksi takdirde maçlar puanlar gidiyor . Sezon sonu takimin çehresi çok değişmeli banko 6-7 oyuncumuz var bana göre waka hamsik dorukhan corne djanniy siopis kouassi visca hugo geri kalan tüm bölgeler daha kaliteli oyuncular ile degistirilmeli ( Uğurcan avrupa yapar , ömür ve baka yüksek paralara gider ) bize seneye kaleci lazim bekler lazim 2 stoper lazim ortasaha lazım bir tek kanatlar ve forvet tamam gibi djanniy giderse forvette lazim.. işimiz zor umarım planlamislardir ..

Enaldo61
04.04.2022, 00:08
ona girmedim bile. Siopis velinimet.

Tam tersine Şampiyonlar liginde de takımın en kilit oyuncusu olur.

Arkadaşlar 1950 lerdeki futbolda kalmışlar.

Şu an futbolda en önemli şey fiziksel direnç. Siopiste bu fazlasıyla var.
Bence boyu kısa diye kötü yorum yapılıyor nedense insanlarda fizik takıntısı var uzun bir adam olsa şu oyunu oynasa dünya starı denirdi bilmiyorum ben öyle düşünüyorum.

asilhamsi
04.04.2022, 00:10
Bence boyu kısa diye kötü yorum yapılıyor nedense insanlarda fizik takıntısı var uzun bir adam olsa şu oyunu oynasa dünya starı denirdi bilmiyorum ben öyle düşünüyorum.

siopis kadar iyi pres yapan,pozisyon alan,ikinci topları alan kaç adam var süper ligde?

Şu an açık ara joseph ile birlikte ligin en iyi 6 numara performansını gösteriyor. Adam tam bir pitbul

theo
04.04.2022, 00:11
Aynen katiliyorum taraftar uyuyor resmen. Illa 2-0 3-0 gibi skorlarda sesleri cikiyor.. malesef tribün anlaminda ligin en kötülerindeniz

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

öyle bir an geliyor ki olimpiyat stadına çıkmış başakşehir taraftarının sesi bizimkilerden fazla çıkıyor.

Attila Durmuş
Bu maç özelinde siopis sahanın en iyisiydi ona bile bok attık ya bizim taraftar olarak sıkıntımız var. Baka Waka Djaniny... Vişça (bu maç kötüydü) sahada gezsin siopisin tekniği yok diye sallayalım adama. Cidden tedavisi olmayan vaka bizim bazı taraftarlarımız

ilelebeTS
15 puan fark koyduğumuz da ağlıyor 25 puan koyduğumuz da ağlıyor. Bu sene ağlamalara doymadılar. Acayip zevkli oluyor. :D

Arif Timurcioğlu
04.04.2022, 00:12
Antep maçından sonra;

Peres---Hüseyin---Hugo---Denswil

Kurgusuyla devam etmeliyiz.

asilhamsi
Bir maçlık ömür klübeye geçse grande takımın 10 numarası olsa acayip güzel olacak.

--------------ugurcan----------------

perez------ahmetcan------hugo------denswil

-----------dorukhan------siopis--------------

canini------------hamsik--------kouassi

------------cornelius--------------------

bir maç bunu görmek isterim ben. Eminim kouassi kendini yırtar yeteneklerini ispat edebilmek için.

theo
yalnız bakasetas neden eskisi gibi değil? bir türlü geçen sezonu ya da ilk yarıyı yakalayamadı. takım şampiyon diye saldı mı yoksa sezon sonu gideceği netleşti de zorlamıyor mu?

tanjugunduz
04.04.2022, 00:14
Artı belirtmeden geçemeyeceğim ya Berat kardeşim şu maçta bile hirslanip formayı kapip ben burdayım mesaji veremiyorsan geçmiş olsun yanında futbolun kitabını yazmış hamsik var ya insan antrenman bu adam topu nasil aliyor nasil veriyor göz kapağimi kapatmadan izlerim ve uygularım yok arkadaş ne denir ona bilmiyorum şark kafası mi denir bilmiyorum bize İskandinav kafası lazım :-)

Fatih Öztürk
04.04.2022, 00:15
Abdülkadir ile Bakasetas orta alanda istenilenleri veremediği için kontrolü rakibe kaptırdık. Siopis yine silindir gibi. Kalan haftalarda Dorukhan'ı merkeze çekip rakipleri sürkalise etmemiz gerekecek. Vasatı hiç aşamadığımız gibi pozisyon zenginliğinide yakalayamadık. Neyse ki lig bitmek üzere ve inşallah bayrama kadar şampiyonluğu kutlayacağız.

olcay_61
04.04.2022, 00:22
Sakat ya da cezalı olmadığı sürece
Dorukhan-Siopis-Hamsik 3 lüsü oynamalı

Tahir61
04.04.2022, 00:25
9. hafta mı neydi şikecileri yendiğimizden beri neredeyse her haftasonu şampiyonluk kutluyoruz bu hafta da kutlamayıverin.

yeni hocasıyla motive, sert bjkye karşı, formsuz hocamız ve birkaç futbolcu haricinde heyecanını yitirmiş bu takım ile bir puan iyidir.

kaldı 7; 7 puan 7 hafta.

Fatih Öztürk
04.04.2022, 00:27
Aleyhe en fazla penaltı verilen takımız lakin medyanın şarlatanları siyasi mevzulardan algı yapıp götleri yana yana ortalığı velveleye vermeye çalışıyor. Hazmedemiyor göt oğlanları. Bunun daha başlangıç olduğunun farkında bile değiller. Şampiyonluğu garantilediğimiz akşam Istanbul'u yakarken pencerelerinin perdelerini aralayıp ağlayacaklar. Ağlayın ulan boktan ligin kalpazanları.

lazminator61
04.04.2022, 00:29
Puhac her rakibi bizim ceza sahmisa kadar birakiyor. Hic bi zaman ikili mücadele girmiyor. Fiyasko bi futbolcu.
golden önce yine basmiyor, arani bosaltiyor, rossier gelip golü atiyor.

puhac ne zaman oynarsa o taraf otoban oluyor.

bu arada Baka bitmis. Ömür iyi dönmemis.

siopis Denswil dorukhan ve Cornelius iyidi.

Enaldo61
Aleyhe en fazla penaltı verilen takımız lakin medyanın şarlatanları siyasi mevzulardan algı yapıp götleri yana yana ortalığı velveleye vermeye çalışıyor. Hazmedemiyor göt oğlanları. Bunun daha başlangıç olduğunun farkında bile değiller. Şampiyonluğu garantilediğimiz akşam Istanbul'u yakarken pencerelerinin perdelerini aralayıp ağlayacaklar. Ağlayın ulan boktan ligin kalpazanları.

aykut beyin penaltıları irdelemesinden beri saçma sapan bir futbol ortamına düştük valla. Şampiyon olup zirvede bıraksak şu futbol işini keşke.

yatmaztara
Herkesin yanıldığı birşey var. Cuma günü Antep maçımız yok! Cuma günü Denswil'siz Antep deplasmanımız var :mad:

Edit: Denswil kart görmemiş

Cem Balcı
04.04.2022, 00:31
Herkesin yanıldığı birşey var. Cuma günü Antep maçımız yok! Cuma günü Denswil'siz Antep deplasmanımız var :mad:

Denswile ne olmuş.

lazminator61
04.04.2022, 00:32
Renktas sen dua etde siopis var bizim takimda. Adam tek basina mücadele etti. Onun yerine Berat oynasaydi kesin 0:5 yenilirdik. Daha ne yapain ? Sen git elestiriyi Waka, Baka, Ömüre et.

LANGARA
04.04.2022, 00:35
Dünyada sol bek kıtlığını kabul etmekle birlikte sezon başı herkes karşı çıkmasına rağmen İsmail alındı. Yarım devre kör topal gittik. Devre arası ondan da kötü bir sol bek bulduk getirdik. Adamın yapabildiği tek şey geri kaçmak.

Enaldo61
04.04.2022, 00:35
Bu arada bana mı öyle geliyor yoksa evimizde oynadığımız maçlarda daha mı çok zorlanıyoruz?

Enes Başkaya60
04.04.2022, 00:36
Denswile ne olmuş.

Cezalı duruma düştü herhalde...

Cem Balcı
Cezalı duruma düştü herhalde...

https://www.transfermarkt.com.tr/trabzonspor/startseite/verein/449

Burada görünmüyor.

yatmaztara
Denswile ne olmuş.
Sarı kart cezalı diyorlardı şimdi baktım kart görmemiş :D

Tahir61
04.04.2022, 00:37
OptaCan@OptaCan·1 sa18 - Jose Sosa'dan (Nisan 2019; 23 vs Fenerbahçe) bu yana bir maçta en fazla ikili mücadele kazanan Trabzonspor oyuncusu olan Manuel Siopis'in Beşiktaş karşısındaki performansı:
Topla buluşma: 76
İkili mücadele: 18/22
Sahipsiz top kazanma: 15
Pas arası: 4
Çalım: 3
Dinamo.

lazminator61
Dünyada sol bek kıtlığını kabul etmekle birlikte sezon başı herkes karşı çıkmasına rağmen İsmail alındı. Yarım devre kör topal gittik. Devre arası ondan da kötü bir sol bek bulduk getirdik. Adamın yapabildiği tek şey geri kaçmak.

+1

adamin yapaildigi tek sey geri kacmak. Bunu artik herkes görmüsdür umarim !!!

Fatih Öztürk
aykut beyin penaltıları irdelemesinden beri saçma sapan bir futbol ortamına düştük valla. Şampiyon olup zirvede bıraksak şu futbol işini keşke.

Valla dostum beni burada yıllardır tanıyan arkadaşlara sürekli söylerim. Bu boktan ligde şampiyon olacağıma avrupa liginde yarı final, final oynamayı yeğlerim. Neyse ki bu boktan, kirli, kokuşmuş ve hepsinin salyalarıni basarili olunca gördüğümüz bu insanları görmeye tahammülüm yok. Şampiyonlar liginden elensekte muhakkak tüm motivasyonu avrupa ligine vermeliyiz. Perşembe akşamları arkama yaslanip yıllar önceleri yaptığımız gibi gururumuzu başarıdan başarıya koşarken göğsüm kabarsın istiyorum. Hak orada, heyecan orada, gurur orada. Bu foseptik ligde bok kırıntısı insanlara analatacak hiçbir şeyimiz yok.

Cem Balcı
04.04.2022, 00:38
Denswil cezalı değil.

Enaldo61
04.04.2022, 00:39
Valla dostum beni burada yıllardır tanıyan arkadaşlara sürekli söylerim. Bu boktan ligde şampiyon olacağıma avrupa liginde yarı final, final oynamayı yeğlerim. Neyse ki bu boktan, kirli, kokuşmuş ve hepsinin salyalarıni basarili olunca gördüğümüz bu insanları görmeye tahammülüm yok. Şampiyonlar liginden elensekte muhakkak tüm motivasyonu avrupa ligine vermeliyiz. Perşembe akşamları arkama yaslanip yıllar önceleri yaptığımız gibi gururumuzu başarıdan başarıya koşarken göğsüm kabarsın istiyorum. Hak orada, heyecan orada, gurur orada. Bu foseptik ligde bok kırıntısı insanlara analatacak hiçbir şeyimiz yok.
Ben de katılıyorum buna Avrupa'da başarı çok daha büyük, şu lig hasretini bir bitirsek önce ama bu futbol seviyesiyle Avrupa'da nasıl başarılı olacağız bilemiyorum. Vasat vasat maçlar oynayıp Avrupa takımlarının karşısına çıkıp başarı kazanmak çok çok zor.

Tahir61
04.04.2022, 00:40
geri pas öncesi vida-denswil pozisyonuna penaltı diyenler gördüm. la havle yaa :mad:

yorumsuz6117
04.04.2022, 00:46
Siopis tam bir canavar, olmasa folloş olurduk çoğu maçta..

Tahir61
04.04.2022, 00:48
sene başından beri topu tüfeğiyle algı peşinde koşan bir lağım varken yönetimin maç günü çıkıp siteden falanca partinin ziyaretini paylaşması da ne bileyim.
çıkıp hiçbir şeye cevap vermiyoruz; havamız bozulmasın, dışarda kalmak daha faydamıza vs. eyvallah
sosyal medyada bu paylaşım üzerinden emeğimize bok atmaya fırsat veren kim varsa zekasıyla, düşüncesiyle bu kulüpten ebeden uzak olsun, yazıklar olsun.

Yusuf BALCI
04.04.2022, 00:50
Puchacz futbolcu değil. İleride geride yaptığı bariz hatalar yüzünden kazanamadık bu maçı. Hoca da buna bir önlem almadı.

Enaldo61
04.04.2022, 00:51
Puchacz futbolcu değil. İleride geride yaptığı bariz hatalar yüzünden kazanamadık bu maçı. Hoca da buna bir önlem almadı.
Oraya bir Portekizli bek çekemedik çok istemiştim.

eyuksek1967
04.04.2022, 00:53
Takımda rehavet var mı bilmiyorum ama teknik ekipte bir rahatlık var gibi hissettim, maça Dorukhan ortada başlamalıydık orta sahada Siopis yapayalnız kaldı. Bakasetas'ı yedek başlatıp 60dan sonra oyuna sürseydik bi ihtimal bir şeyler yapabilirdi. Aşırı formsuz maç boyu yürüdü topu ayağına doladı.

Dorukhan Siopis
Ömür

3lüsüyle daha dengeli bir oyun oynayabilirdik. Visca ve Nwakaeme(Djaniny) den mevcut orta sahayla 0 verim alabildik.

Son olarak Puchacz'da ptt kalibresinde bir futbolcu olduğunu herkese gösterdi. Moral bozmaya gerek yok haftaya temiz bir galibiyetle yolumuza devam ederiz.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memmedaga
04.04.2022, 00:59
Bu maç için Hüseyine sallayanlar haksızlık yapıyorlar(en fazla eleştirenlerden biriyim) bir iki ufak hata dışında iyiydi herşeye rağmen asistide fena sayılmaz

Fatih Öztürk
04.04.2022, 01:04
Ben de katılıyorum buna Avrupa'da başarı çok daha büyük, şu lig hasretini bir bitirsek önce ama bu futbol seviyesiyle Avrupa'da nasıl başarılı olacağız bilemiyorum. Vasat vasat maçlar oynayıp Avrupa takımlarının karşısına çıkıp başarı kazanmak çok çok zor.

Hoca maç maç, rakip rakip gittiği için avrupada rakibe göre oyun anlayışı taktiğini uygulayacaktır. Öncelikle avrupa arenasında haddimizi bilerek oynayacaz ve bu minvalde hocamız iyi durumda. Bu sene farzı misal başarılı olamadık diyelim ki bana görede aman aman başarılı olamayacaz fakat avrupada başarı sabır gerektirir, gereğinde yılları harcayacaz. Yeter ki belli bir medot uygulayalım. 2000'lerin başı Ingiliz Fulham takımı henüz premier ligde bile değilken önüne 10 senelik avrupa liginde final hedefi koydu ve 10. Senesinde 2010 yılında avrupa liginde final oynadı. Bizim asli hedefimiz Fulham gibi olmalı. Bizim sınırlarımız ülkeyi aşalı 40 yıl oldu. Biz bunu gs'den sonra başarabilecek tek takımız. Yeter ki bu yola baş koyalım.

blues
04.04.2022, 01:06
Bordo mavi yönetimine seslenmek istiyorum!
Kardesim silin buradan bu insanlari! Silin de biz de siz de rahatlayalim. Adamlar toksik düsüncelerini buralara tasiyorlar.

Takim sampiyon olmus, formalite maclari oynuyor ve birileri burada takimi kötülüyor, hocaya oyunculara saldiriyor. kovun kardesim bu insanlari,silin üyeliklerini!
Nedir yani? Faydasi nedir bu insanlarin? Ve getirin bir sistem suraya, Bir süre gözlem mi yaparsiniz, belirli zaman sadece bazi konularda yazmalarina mi izin verirsiniz, ne yaparsaniz yapin artik. cok acik ki gizlendikleri yerlerden her yenilgi,beraberlik sonrasi cikan sahislar trabzonspor taraftari degil, olamaz!

Ben katlanamiyorum artik böyle insanlara ve eminim benim gibi düsünen bir cok üye var burada.

kaçarava
04.04.2022, 01:09
Siopis'in istatistikleri muazzam. Harika oynadı. Korakor oyunda rakibe direnen ender oyuncularımızdan. fb maçıyla birlikte topla dönüşleri, dibblingleri falan ekstra. Yine de tek yönlü. Geriden oyun kurarken top Hüseyin'de mesela. Siopis 5 kişinin arasında bekliyor. Nasıl top alıp dağıtacak o teknik yok ki. Hâliyle Hamsik gibi maestroluk yapamıyor. Ya da "İyi bir" Berat gibi yerden net paslar atamıyor. Orta sahamızda hakikaten ciddi sorun var. Burada hocanın eli dar. Kolektif oyunumuzla bunu bir nebze örteriz ama onu da yapamıyoruz bu sıralar. Josef-Can ikilisi çok mu teknik? Hayır ama saha için rolleri, takımın hareketliliği ile kusurları örtüyorlar. Josef'i koy bizim takıms iki pas yapamaz.

61zeynel61
04.04.2022, 01:13
Bugünkü maçta bile ayakta kalabilen en iyi oyuncumuz olan Siopis'e laf eden biriyle futbol münakaşasına girmem. İstediği kadar mesajımı alıntılasın bu kafada biriyle etkileşime girmek tam bir zaman kaybı olur.

jairzinho
04.04.2022, 01:17
bu arada perera nın agresif oyun tarzı eksikliğini siopis doldurmuş durumda,buda iyi bişey kadro mühendisliği olarak

eğer oyun kurucu ayağı temiz bir sağ stoper bulabilirsek regista rolüne fazla gerek kalmaz,

regista rolüne gerek kalmayıncada siopis 6 numaraya çok rahat yazılacaktır gelecek sezon

yorumsuz6117
04.04.2022, 01:20
Rakiplere kırmızı çıkınca hiç heyecanlanmıyorum çünkü biliyorum ki Abdullah Avcı'nın takımı rakibin eksik kalmasını fırsata çeviremez..

nakzo
04.04.2022, 01:29
Sakat ya da cezalı olmadığı sürece
Dorukhan-Siopis-Hamsik 3 lüsü oynamalı

Bu net bu 3 lü olduğu sürece Trabzonspor maç kaybetmez hamsik 15 dakika oynadı dorukana sondakika alda at ortasıyla bu leş maçı kazandırıyordu direk izin vermedi.

nakzo
04.04.2022, 01:35
Sağda perez solda yusuf ortada densvil ve hüseyin orta saha dorukan hamsik önlerinde abduş solda waka sağda visca ileride cornelyus mutlaka bu kadroyla antep maçına çıkmalıyız.

Gürkan Asma
04.04.2022, 01:57
Rakiplere kırmızı çıkınca hiç heyecanlanmıyorum çünkü biliyorum ki Abdullah Avcı'nın takımı rakibin eksik kalmasını fırsata çeviremez..

10 kişi kalan takımın galibiyet ihtiyacı yoksa, olay skoru koruyup savunma yapmaksa pek bi önemi yok 10 kişi kalmanın.

Sefer A.
04.04.2022, 03:11
golü yedikten sonra taraftar neden 5 yemişiz gibi sustu anlamadım.

pek etkili olamadık ama yenilmedik. sağlık olsun.
Bizim taraftar her zaman ayni fuskiyi yer

-----

Bu arada bu ne ya , hiç yakismadi bence, sebebi ne olursa olsun dalga konusu bence
https://www.haberler.com/spor/trabzonsporlu-taraftarlar-besiktas-maci-14840789-haberi/

61zeynel61
04.04.2022, 03:22
Bizim taraftar her zaman ayni fuskiyi yer

-----

Bu arada bu ne ya , hiç yakismadi bence, sebebi ne olursa olsun dalga konusu bence
https://www.haberler.com/spor/trabzonsporlu-taraftarlar-besiktas-maci-14840789-haberi/Haberi yapan sepet kafalı beraberliği kutladığımızı sanmış. Son zamanlarda hemen her maçtan sonra şampiyonluk kutluyoruz, maç skorunu değil.

Sefer A.
04.04.2022, 03:22
Simdi çok sey yazasim var da es geçiyorum, birkaç sey yazayim :

1- bjkyi içerde yenme oranimiz son yillarda epey düsük, sinir bozucu

2- hoca son haftalarda her anlamda sasirtiyor, açiklamalari olsun oyuncu degisiklikleri olsun

3- bizim topçularin bizi 3 4 gün önce ghezzal'in millî takimiyla ugradigi hayal kirikligina ugrayip da bu maça çiksaydi ve iyi oynamasaydi, alayimiz yalandan yere kendimizi avutup "ya morali çok bozuk yaa çok belliydi, onun için iyi oynayamadi" derdik... ghezzal ne yapti çatir çutur top oynadi hiyar herif

valla bu 3. yazdigim beni deli ediyor, bi kere de tersi olsa fuski yiyenin isi yaa

henüz Nwakaeme için "son milli maçlarinda taraftar sahaya inmis, doktor hayâtini kaybetmis, bundan etkilendigi için iyi oynayamadi" demedi mi kimse bizden ? hayret, çünkü öyle saflar var burada yalandan yere kendilerini kandirip böyle seyler yazmayi seven...

ben açikçasi iyi oynayamayacagini bekliyordum ama yanildim... ulan bizden biri 120+4'de dünya kupasi biletini kaçiracak, sonra bizim takima dönüp deplasmanda derbi maça çikacak ve iyi oynayacak he ? duy da inanma
onun pehanesi de hazir tabi, "morali bozug", "o da insandu"
ghezzal insan degil herhalde

Sefer A.
04.04.2022, 03:26
Haberi yapan sepet kafalı beraberliği kutladığımızı sanmış. Son zamanlarda hemen her maçtan sonra şampiyonluk kutluyoruz, maç skorunu değil.
Baslik ztn art niyetli de, her maç sonrasi bu görüntülerin oldugunu görmedim ben... gerçi iç sahada genelde kazandigimiz için öyle rastliyor

orhan42
04.04.2022, 04:02
Kaldı 7 maç ve 7 puan.Şampiyonuz.Dert etmeyin..

orhan42
04.04.2022, 04:37
Maçı bulunduğum şehirdeki elektirik kesintisi sebebiyle izleyemedim.8 senede kaçırdığım bu 2. maç oldu.Telefonun interneti üzerinden radyodan dinledim.Tam anlamıyla bir kabustu.Radyodan maç dinlenmez arkadaş.. :) Hoca bile şampiyonuz demiş , buradaki arkadaşlarda bi gerginlik , bi stres..Çıkarın bayrakları artık , tadını çıkarın şampiyonluğun..

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 07:49

Son derece yetersiz bir sol bek

Rakip 1-0 geride, penaltı kaçırmış, psikolojik üstünlüğü alman gerekiyorken bir anlık dalgınlığın pahalıya mal oldu.

Maalesef en zayıf bölge bir türlü istikrar sağlanamayan sol bek bölgesi. AA Hocamız sezon başından bu yana 8 tane sol bekle oynamak zorunda kaldım dedi.

Zeki Uzundurukan, iyi bir sol bek alınacak dedi.

Yorumcular Puaş'ın hareketinin penaltı olduğunu ancak öncesinde rakibin Denswil'i çektiğini, bunun faul olduğunu söyledi.

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 07:50
Kaldı 7 maç ve 7 puan.Şampiyonuz.Dert etmeyin..

13 puan fark var renktaş. 7 maçta en az 8 puan şart (Konya hepsini kazanırsa)

orhan42
04.04.2022, 07:54
13 puan fark var renktaş. 7 maçta en az 8 puan şart (Konya hepsini kazanırsa)
Ağabey ben tarihçiyim , matematiğim kötü :) 8 puanı da alırız artık Allah'ın izniyle..

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 07:56
Bugünkü maçta bile ayakta kalabilen en iyi oyuncumuz olan Siopis'e laf eden biriyle futbol münakaşasına girmem. İstediği kadar mesajımı alıntılasın bu kafada biriyle etkileşime girmek tam bir zaman kaybı olur.

Maçın en iyileri sırasıyla, Siopis (bitmek bilmeyen enerjisiyle dinamo gibiydi. Rakibi taktik faulle attırdı), Dorukhan (kumaş çok iyi ancak gelecek haftadan itibaren asıl mevkisi olan orta sahada Grande'nin yanına dönmeli), Hüseyin (beklentim düşüktü ancak yanılttı. Gayet iyiydi. Üstelik harika bir asist yaptı)

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 07:59
Ağabey ben tarihçiyim , matematiğim kötü :) 8 puanı da alırız artık Allah'ın izniyle..

Evelallah alırız.

8 puana da gerek kalmaz.

Ancak Gaziantep maçını kayıpsız geçmeliyiz.

Aksi halde Konya Rize'yi geçerse psikolojik olarak bizim takım stres yaşayabilir diye kuruntularım var. Çünkü bu sezon üst üste 3 maç puan kaybetmedik. Bu anlamda Gaziantep'i geçmeliyiz. Karbonat Erol asılacaktır her zamanki gibi

Bir an önce 3 maç kazanıp arkaya bakmadan işi bitirmeliyiz.

Hoca ilk kez çok emin konuştu: Ramazan bayramıyla birlikte şampiyonluğu kutlayacağız. Bayrakları hazırlasınlar.

Faik Yılmaz
04.04.2022, 08:10
Maçla ilgili 3 temel endişem var...

1-Yeni teknik direktör faktörü her zaman ilk maçta sorun çıkarabilir. Oyuncular ekstra motive olarak maça çıkacaklardır

2-Maçın derbi olması nedeniyle rakibin durumu ne olursa olsun maça fazlasıyla önem verecektir.

3- Defastaki as oyuncularımız sakatlandı. yedeklerinde as oyuncusu sakatlandı. yediğimiz gol sayısı artmaya başladı son haftalarda

bu 3 olgu nedeniyle maç zor geçebilir. yenemiyorsakta yenilmeyelim

maçtan önceki yorumum...

Maalwsef endişelerim doğru çıktı...

En azından yenilip onları sevindirmedik...

talsuv61
04.04.2022, 08:11
Rakip faulle gol atmaya çalışıyor, biz ise rakip yerde kivraniyor diye gollük atağımızı kesiyoruz.

cakalkerem
04.04.2022, 08:36
Siopis gerçekten bitmek bilmeyen bir enerji..kene gibi...

waka nedendir bilmem..büyük maçlarda hiç yok..dünde neydi o ilkokul öğrencileri gibi topu ayağına dolamalar filan..
yahu 1-0 yapınca çekilmeyin artık bak yoktan bir pozisyon penaltı arkası gol..

defans hattına birşey diyemiyorum..sakatlar dolu..

Baka iyiye gideceğine geriliyor..
Takım olarak savunmada iyiyiz ama at 2 yi sonra yaslan geriye..

Belki de maç tekrarlanacak..Bakalım TFF neler yumurtlayacak...

cakalkerem
04.04.2022, 08:39
he birde ulan bu medya varya..tam sıkmalık...
Batsu'nun pozisyonunu defalarca ekrana getiriyor.. Tam ayaga basarken 50 kere gösterdiler..uLAN ÖNCESİNDE Kİ POZİSYONU NEDEN GÖSTERMİYORSUN..aDAM TOPA hamle yapıyor..arkası ayağı geliyor...faulu verse hiç tantana olmayacak...

Algıda son nokta

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 08:41
Rize maçında beklenmedik 3 puanlık kayıp yıllardır büyük merak ve heyecanla beklediğimiz resmi şampiyonluğun ilanını uzattı. Sabrımızın sınırlarında dolanıyoruz.

Gaziantep'i yenmek demek, 2 haftalık puan kayıplarına son vermek ve özgüven tazelemek anlamına geliyor.

Yenersek yolu çok kısaltmış olacağız.

Aksini düşünmek dahi istemiyorum.

Siopis'in olmaması büyük handikap

Grande-Dorukhan ikilisi dönerse eksikliğini hissetmeyiz.

Hugo ve Ahmetcan da özellikle Hugo defans tandemine geri dönmeli bir an önce

Son haftalarda çok gol yedik.

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 08:45
Siopis gerçekten bitmek bilmeyen bir enerji..kene gibi...

waka nedendir bilmem..büyük maçlarda hiç yok..dünde neydi o ilkokul öğrencileri gibi topu ayağına dolamalar filan..
yahu 1-0 yapınca çekilmeyin artık bak yoktan bir pozisyon penaltı arkası gol..

defans hattına birşey diyemiyorum..sakatlar dolu..

Baka iyiye gideceğine geriliyor..
Takım olarak savunmada iyiyiz ama at 2 yi sonra yaslan geriye..

Belki de maç tekrarlanacak..Bakalım TFF neler yumurtlayacak...

Şb maçında da üstelik rakip 10 kişiyken oyunu tutamadık.
1-0 öndeyken 2,3 arayıp fişi çekeceksin. Yaslanmak nedir yahu? Türkmen az kalsın kendi kalesine atıyordu 1-0'dan hemen sonra.
Dün şb meçının benzeri gol yiyorduk neredeyse. Vida atamadı kafayla. Neden duran toplara çalışılmaz antrenmanlarda?
16.dakikada Ömür'ün al da at pasıyla göğsünde topu yumuşatan Djaniny'nin tam golü yazacakken kayıp düşmesi maçın kırılma anı olabilirdi. Hayal kırıklığı oldu bu olay. Yıkıldık.

iso_4939
04.04.2022, 08:46
Sikeci jimlastikciler aglamaya basladi hakemler diye

sethfilo
04.04.2022, 08:47
Bu takıma inancım tam, şampiyon olacağız demiyorum, biz şampiyon olduk . Sadece bazı arkadaşlar çok formsuz başta Avcı

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 08:48
he birde ulan bu medya varya..tam sıkmalık...
Batsu'nun pozisyonunu defalarca ekrana getiriyor.. Tam ayaga basarken 50 kere gösterdiler..uLAN ÖNCESİNDE Kİ POZİSYONU NEDEN GÖSTERMİYORSUN..aDAM TOPA hamle yapıyor..arkası ayağı geliyor...faulu verse hiç tantana olmayacak...

Algıda son nokta

Onlar TS lehinde konuşmayı istemezler.
TS şampiyon olsun istemezler.
Şb Kayseri'yi yendi. Hafta sonu saatlerce öve öve bitiremediler.
Sanki şampiyon olacak.
O derece yağlama yıkama

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 08:48

Öz Trabzon'lu Ahmet Nur ÇEBİ başta o ağlar.
Hakemlik bir şey yok.
Zırlasın ağlaklar

iso_4939
04.04.2022, 08:55
Öz Trabzon'lu Ahmet Nur ÇEBİ başta o ağlar.
Hakemlik bir şey yok.
Zırlasın ağlaklar

Umrumda bile degil öz trabzonlu olmasi ben icin malatyali d.bakirli van,li bir trabzonsporlu ondan daga kiymetli

Mehmet Fatih Yavuz
04.04.2022, 09:09
Kazandığımız maçlar dahil, büyük maçlarda o kadar kötü oynuyoruz ki, konuşuyorlar işte.

Bizim, fizik mücadelesi yüksek maçlarda neden dağıldığımızı da çözmemiz gerekiyor.
Ligin düşme potasındaki GS, Göztepe, Antalya gibi takımlar da dahil buna.

Artık oyunu tek yönlü oynayan, hatta Puchacz gibi iki yönünü de oynayaman oyuncularla vedalaşmak lazım!

nakzo
04.04.2022, 09:10
Bizim futbolcularda hırs yok hırs ulan bu köpek soyları istanbulun 3 büyütülmüşlerinin yalama taraftar profilli heryerde azılı Trabzonspor düşmanlığı yaparken sosyal medyada her tarafta o bok kokan ağızlarından lağım akarken bu bjk denen 3 büyütülmüşlerin en eziği en küçüğünü 2 istanbullu bunu kendilerinden görmezken herzaman kendini bizle kıyaslayan bu takımı o sahaya gömeceksin.Hocada lay lay lom ben olsam devre arası o soyunma odasında düm düz giderdim hatayın darma duman ettiği şu sirk takımına karşı nasıl bu kadar kötü futbol oynarsınız diye.

nakzo
04.04.2022, 09:12
Kazandığımız maçlar dahil, büyük maçlarda o kadar kötü oynuyoruz ki, konuşuyorlar işte.

Bizim, fizik mücadelesi yüksek maçlarda neden dağıldığımızı da çözmemiz gerekiyor.

Artık oyunu tek yönlü oynayan, hatta Puchacz gibi iki yönünü de oynayaman oyuncularla vedalaşmak lazım!

Ben yusufun artık sol bekte oynaması gerektiğine inanıyorum diğer arkadaş futbolcu değil başka birşey bunu kim neden aldı geldi.

ÖmürKaradeniz61
04.04.2022, 09:13

Evet,geçen sene beşiktaş bütün maçlarını hep eze eze yendi kimse çıkıp birşey diyemedi bizim gibi mıy mıy değildiler.Biz yatıp kalkıp dua edelim rakiplerimiz erken koptu yarıştan yoksa bu durumu götüremezdik biz.

nakzo
04.04.2022, 09:16

Onların ben
......

..

.. fenerbahçeden daha nefret ettiğim bir takım varsa bu ezik kimsenin kale almadığı bu kargalar bunlardan tiksiniyorum.

nakzo
04.04.2022, 09:23
Evet,geçen sene beşiktaş bütün maçlarını hep eze eze yendi kimse çıkıp birşey diyemedi bizim gibi mıy mıy değildiler.Biz yatıp kalkıp dua edelim rakiplerimiz erken koptu yarıştan yoksa bu durumu götüremezdik biz.

bjk ezip yendi sen hangi ligi izledin bjk avarjla şampiyon oldu tek golleeeeee tek goll 2.devre bize yenildi gsye yenildi fb yla berabere kaldı sondan 3 hafa 2 mağlubiyet aldı bu ezikler nasıl eze eze şampiyon oldu gs 1 gol daha atsa şampiyondu veya o kötü fb sıvası yense fb şampiyondu .

UĞUR DURTAŞ
04.04.2022, 09:32
Şampiyonluğu % 90 garantilemiş olsakta(şampiyon olmadık daha)
bu durumun vermiş olduğu rahatlık rehaveti çok net görüyoruz sahada.

hala şampiyon değiliz sadece yakınız.

42 bin civarında seyirci var,görsel şow var
ülkemizin ve dünyanın dört bir tarafından seyircilerimiz gelmiş.
bayram havası yaratılmış.
tesislerden stada kadar davul zurnalarla meşalelerle gelmissiniz
eeeee

koşan mücadele eden savaşan maçı bırakmayan
3-4 tane oyuncu var ya diğerleri???
siopis
dorukhan
hüseyin
denswil
bu maç üzerinden sizleri tebrik ediyorum.
helal olsun diyorum.

ekim ayından sonra ilk golünü gs ye attı düzeldi dedik ama hala aynı
sahada dolanıyor mücadele etmiyor elini taşın altına sokmuyor
ayağındaki topu çaldırıyor
rakip kovalamıyor
bay bakasetas niçin kendini toparlayamıyorsun?

puchaz lig bitsin takımına geri dön dönmemek üzere
olmaz senle.

viska
makayeme

durgunluğunuz üzdü bizleri.

**

avcı hocam;

değerimizsin.

ghezzal sazı aldı eline oyundan çıkana kadar çaldı.

niçin bir önlem almadın çok merak ediyorum.

ersin hatalı bir gol yedi uğurcan gibi

ersin yere yatmadı,forması hiç kirlenmedi.

MetehanS
04.04.2022, 09:37
çok kötü oynadık, balına bir gol bulduk, geri yaslandık... şu huyumuz değişmedi. Hangi TD gelirse gelsin, öne geçince yaslanma anlayışını kıramadık arkadaş. Şöyle eze eze, sahaya gömerek aldığımız bir derbi yok.

wakameyi büyük maçlarda oynatmamak lazım. Dün sinirlerimi iyice bozdu. Tempolu maçlarda sahada mıymıntı gibi yürüyen adama ihtiyaç yok, tekniği de kendine kalsın.

Vişça bir şeyler denedi ama gününde değildi, olmadı.

Djaniny her zamanki gibi, iyi mi kötü mü anlamak zor, garip bir oyuncu. Alakasız topları gol yapar, kabak gibi pozisyonu yapamaz..

Berat.. abicim senin faydadan çok zararın var, aynı kouassi gibi topa dokunmadan bitirmen daha avantajlı bizim için.

Cornelius yapabileceklerini yaptı, maçın iyilerindendi. Gol de attı, hava toplarını da başarılı bir şekilde indirdi.

---

Siopis, olmasaydı bu maç bitmiştik. Bakasetasla biraz zaman geçirsin, belki huyundan suyundan bulaştırır da o da eski günlerine döner. Avarel gibi gezdi sahada.

Sefa Murat Dokuz
04.04.2022, 09:37
bjk ezip yendi sen hangi ligi izledin bjk avarjla şampiyon oldu tek golleeeeee tek goll 2.devre bize yenildi gsye yenildi fb yla berabere kaldı sondan 3 hafa 2 mağlubiyet aldı bu ezikler nasıl eze eze şampiyon oldu gs 1 gol daha atsa şampiyondu veya o kötü fb sıvası yense fb şampiyondu .

Geçen sene ligin 2. Yarısının ilk maçını İstanbul’da kazandık kazanmasına da.
Bjk o gün bizim dün oynadığımıza göre 5 kat daha istekli oynadı. Uğurcan’ın 5’ten fazla kurtarışı vardı.
Bizim ise ilk yarının sonlarıydı sanki Baker’ın kaçırdığı tek pozisyonumuz vardı. (Attığımız ilk gol zaten 1000 kez vursan 1 kez olacak bir şeydi). Bjk 2-1’den sonra hatta 10 kişi kaldıktan sonra bile kalemize çullanmıştı.
Bizde ciddi bir problem var, görüyorum kimse konuşmak istemiyor.
Biz kendi evimizde artık yüksek efor sarfedip rakibi sindiremiyoruz bile kaç maçtır.

Kemal Öztel
04.04.2022, 09:38

Hocam bjk geçen sene son dkya kadar şampiyon değildi biz bitime 10 hafta kala ikinci sıradaki takımın hocasının bizim hedefimiz artık ikinciliği koruyabilmek dedirtecek kadar garantiledik. Istanbul takım taraftarlarının algılarına kanmayın onlar iyi de olsa biz bu sene eze eze şampiyon olacaktık namağlup gittik hep bunca sakatlığa rağmen..

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 09:43
Umrumda bile degil öz trabzonlu olmasi ben icin malatyali d.bakirli van,li bir trabzonsporlu ondan daga kiymetli

Aynen öyle kardeşim
Bak ben Artvin Hopa'lıyım ama 7 yaşından beri bu takımın peşindeyim.
Rize'li, Ordu'lu, Giresun'lu hatta Artvin'li olup da neden TS tuttuğumu sorgulayan, yadırgayanlar var.
Onlar 3 Bizans takımını tuttukları için onlara tuhaf geliyor.
Kayseri-Şb maçı öncesi Aspor'da Kayseri'deki Kayseri'li olan şb taraftarlarını gösterdiler. Yahu kendi şehir takımınızı tutun küme düşecek neredeyse

ÖmürKaradeniz61
04.04.2022, 09:50
Hocam bjk geçen sene son dkya kadar şampiyon değildi biz bitime 10 hafta kala ikinci sıradaki takımın hocasının bizim hedefimiz artık ikinciliği koruyabilmek dedirtecek kadar garantiledik. Istanbul takım taraftarlarının algılarına kanmayın onlar iyi de olsa biz bu sene eze eze şampiyon olacaktık namağlup gittik hep bunca sakatlığa rağmen..
Hocam şampiyonluk meselesinden bahsetmiyorum oyun olarak diyorum.Adam kazandığı maçları hep iyi oynayarak ve baskılı şekilde kazandı.Bizimo şekilde 5 tane maçımız yok bu sene ben ondan bahsediyorum.Bu oyundan memnun olmayanlar var zaten ama ya söylemek istemiyorlar ya da şampiyon olduğumuz için söylemek istemiyorlar.Şu Trabzonsporun futbolunu beğenen kaç kişi var şu forumda anket yapın görelim hodri meydan.

nakzo
04.04.2022, 09:56
Geçen sene ligin 2. Yarısının ilk maçını İstanbul’da kazandık kazanmasına da.
Bjk o gün bizim dün oynadığımıza göre 5 kat daha istekli oynadı. Uğurcan’ın 5’ten fazla kurtarışı vardı.
Bizim ise ilk yarının sonlarıydı sanki Baker’ın kaçırdığı tek pozisyonumuz vardı. (Attığımız ilk gol zaten 1000 kez vursan 1 kez olacak bir şeydi). Bjk 2-1’den sonra hatta 10 kişi kaldıktan sonra bile kalemize çullanmıştı.
Bizde ciddi bir problem var, görüyorum kimse konuşmak istemiyor.
Biz kendi evimizde artık yüksek efor sarfedip rakibi sindiremiyoruz bile kaç maçtır.

Trabzonsporun en büyük problemi orta saha orta saha hamsiğin sakat makat artık oynaması lazım dorukan hamsik orta sahası olduğu sürece biz maç kaybetmeyiz.

Oğuzhan Fidan
04.04.2022, 10:00
Antep ve Karagümrük maçlarını aldıkmı bu iş biter gençler. Bayrama kalmaz.

nakzo
04.04.2022, 10:01
Hocam şampiyonluk meselesinden bahsetmiyorum oyun olarak diyorum.Adam kazandığı maçları hep iyi oynayarak ve baskılı şekilde kazandı.Bizimo şekilde 5 tane maçımız yok bu sene ben ondan bahsediyorum.Bu oyundan memnun olmayanlar var zaten ama ya söylemek istemiyorlar ya da şampiyon olduğumuz için söylemek istemiyorlar.Şu Trabzonsporun futbolunu beğenen kaç kişi var şu forumda anket yapın görelim hodri meydan.

Futbolu beğenmiyorum ama bjk ezerek şampiyon felan olmadı şansına balına şampiyon oldu.Seneye 2 iyi stoper çok iyi bir sol bek iyi bir forvet ve hamsiğin olmadığı pozisyonlarda oynayabilecek iyi bir orta saha almalıyız ve ugurcanın yarısı kadar oynayabilecek yabancı bir kaleci .Sanılanın aksine bizim kadromuz çok iyi değil.

oskayb
04.04.2022, 10:02
Rakip bilinmezlik üzerine bir plan yapmıştı ve o tuttu (teknik direktör değişikliği) hocayı dinliyorum Beşiktaş'ı analiz etme şansımız olmadı diyor ki doğrudur. Bu tür maçlarda böyle bir atmosferde artık iş teknik , taktik , analiz vb noktasından çıkıyor. İş oyuncuların saha içindeki reaksiyonuna kalıyor hocanın hep şikayet ettiği oyunu duyguları öne çıkararak oynamaya kalıyor , sahada kavgaysa kavga mücadele ise mücadele , hakem üzerine baskı ise baskı. (dün bunu yapan oyuncumuz azdı malesef) tribünde sanıyorum bu reaksiyonu göremeyince psikolojik olarak pasif kaldı. Tam bu noktada saha içi mücadele yetersiz kalıyorsa tribünün devreye girip saha içine o enerjiyi verip oyunun momentumunu lehimize çevirmesini de bekliyor insan.

Bu sezon bir çok şeyi öğreniyoruz , gelişiyoruz camia olarak bu maçı da böyle bir öğrenme gelişme fırsatı olarak görelim.

Bir de özellikle hakem operasyonu sonrası dikkatimi çeken bir durum var ; hangi hakem olursa olsun kart , penaltı veya aleyhte karar için resmen fırsat kolluyorlar ve ah bir gri pozisyon olsa da oradan birşeyler çıkarsam tavrındalar , bu sebeple kalan maçlarda özellikle ilk bir kaç maçta iyi ve güzel oyunlarla net galibiyetlere ihtiyaç var bu adamların son ve bitmek tükenmek bilmez heveslerini kırmak için.

ÖmürKaradeniz61
04.04.2022, 10:02
Futbolu beğenmiyorum ama bjk ezerek şampiyon felan olmadı şansına balına şampiyon oldu.Seneye 2 iyi stoper çok iyi bir sol bek iyi bir forvet ve hamsiğin olmadığı pozisyonlarda oynayabilecek iyi bir orta saha almalıyız ve ugurcanın yarısı kadar oynayabilecek yabancı bir kaleci .Sanılanın aksine bizim kadromuz çok iyi değil.
Yok kadromuz gayet iyi hocam oyun planımız iyi değil.Sen bu takıma Mbappeyi koy anca 7-8 gol atar Cornelius yine iyi gol attı.

makbernatsu
04.04.2022, 10:03
çok çok kötü oynadık..orta sahamız çok boştu..baka ilk yarıda çıkması lazımdı okadar etkisizdi..puhaç hiç yoktu sahada çoğu maçta olmadığı gibi.vakame ben artık gitmek istiyorum salın beni mesajını dün gayet iyi verdi.hiç hırslı oynamadık.galibiyet için oynamadık..çok rahat davranıyoruz..antep maçını rahat geçeriz diyebilen 1 kişi bile yoktur forumda.orda da gelen puan kaybı takımı gerçekten paniğe sokar..hani hep dalga geçilen o panik..kızıyorum arkadaş..okadar sevindiğiiz övdüğümüz gibi kızıyorumda..avcıda cok formsuzdu dün..nasıl vakame ve bakaya okadar dayandın..dün burda bende dahil çoğu kişiyi yanıltan sadece türkmen oldu..düşünün maçın berbatlığını...biz böyle gidersek bukadar rahat rahat davranırsak çoğu kişi kriz geçirir şampiyonluğu göremez..bizimkilerin biraz kendine gelmesi gerek artık..önce fb sonra rize sonra bjk kaybettiğimiz 7 puan var 3 maçta...

Oğuzhan Fidan
04.04.2022, 10:04
Aynen öyle kardeşim
Bak ben Artvin Hopa'lıyım ama 7 yaşından beri bu takımın peşindeyim.
Rize'li, Ordu'lu, Giresun'lu hatta Artvin'li olup da neden TS tuttuğumu sorgulayan, yadırgayanlar var.
Onlar 3 Bizans takımını tuttukları için onlara tuhaf geliyor.
Kayseri-Şb maçı öncesi Aspor'da Kayseri'deki Kayseri'li olan şb taraftarlarını gösterdiler. Yahu kendi şehir takımınızı tutun küme düşecek neredeyse

Başarısı yok diye kolay olanı seçiyorlar bence çok mide bulandırıcı bir durum. Trabzonspor da büyük olduğu için taraftarı çok buda bi gerçek yalnız. Gelişmemiş ülkelerde durum böyle maalesef

serdaracıl
04.04.2022, 10:04
günaydın şampiyon takımın taraftarları. maç önü kareografinin görüntüsü var mı acaba stattan çekilmiş. insta'da paylaşmalık :)

serdaracıl
04.04.2022, 10:06
akşam kargaların vida'nın kafası dışında net diyebileceğimiz pozisyonu var mıydı? ben hatırlamıyorum.

Oğuzhan Fidan
04.04.2022, 10:06
Hakem iyi niyetli genç bi arkadaştı. Bir pozisyonda devam ettirdiği avantaja oynattığı pozisyon vardı lehimize stresi yüzünden çok net okunuyordu üzüldüm açıkçası. Böyle maçlarda gelişiyor hakemlerde.

Muhammet_61
04.04.2022, 10:07
Avcı temkini bırakıp "şampiyonluk"tan bahsettiğinden bu yana puan kaybediyoruz.

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erhan Sezer
04.04.2022, 10:07
Trabzonsporun en büyük problemi orta saha orta saha hamsiğin sakat makat artık oynaması lazım dorukan hamsik orta sahası olduğu sürece biz maç kaybetmeyiz.
Antep maçında mecburen hamsik-dorukhan ortasahasıyla başlayacağız, kart cezalılarımız var. Ve bence bu mecburiyet bize çok güzel bir futbol izletecek

serdaracıl
04.04.2022, 10:09
Avcı temkini bırakıp "şampiyonluk"tan bahsettiğinden bu yana puan kaybediyoruz.

hocam puan kaybettiğimiz maçlar fb, bjk ve patates tarlasına dönüştürülen sahada aleyhimize çalınan 3 penaltıyla rize. hemen karaları bağlamaya gerek yok. gayet iyiyiz. akşam o kadar kötü oynadık diyoruz, kargaların net pozisyonu bir ya da iki tane.

lazminator61
04.04.2022, 10:12
malesef oyun plani yok. Yokdan var eden Golü Cornelius atti. Zaten haftalarca adama bi top bile atamadik. Yazik günah.

Takim ne oyniyor bilen yok. Vitaminsis önde üretken degil, Baka yarim sezondur yok, 6 ay önce vodafon parkta sakatlanip birdaha geriye dönemedi.

Waka gitmek istiyor, Rize bir bugün iki.

Takim ve teknik heyet gitsin siopisin elini öpsün, tek mücadele o verdi bide Dorukhan. Türkmen denswil iyidi.

Geldinden bügüne kadar ptt 2.lig futbolu oyniyan puhac, derhal kovulmasi lazim. Onun kanadi yine ve yine otoban oldu. Oglum sana kimse demiyor mu, bi kerede rakibi saldir diye?? geriye geriye kosup adamlari ceza sahsinin icine durmadan sokiyon.

lazminator61
04.04.2022, 10:15
günaydın şampiyon takımın taraftarları. maç önü kareografinin görüntüsü var mı acaba stattan çekilmiş. insta'da paylaşmalık :)

bein sports biseyler yükledi instagramda, onlarin sayfasina bi bak. Yoksa her türlü ts sayfalarindada biseyler var. Yani kisacasi, ben instaya girdimde, gözüme kareografi batiyor.

Murat Keçeci
04.04.2022, 10:19
Mücadele kalitesinin yüksek olduğu bir maçtı.Maçtan önceki parametreler zaten bu maçın zor geçeceğini gösteriyordu. Nitekimde öyle bir maç oldu.Rakibin hoca değişikliği direnç açısından bjk yı 2 kat yükseltmiş zaten kadro kalitesi de bize yakın bir takım bjk,birde buna sürekli değişen defans hattımızı ekleyince rakip istediklerini daha iyi yapan taraf oldu.Böyle bir maçtan yenilmeden çıkmak önemliydi.Derbi maçı olduğu için 1 puanında kötü sayılmayacağı bir maçtı.Sahada da bizden daha iyi bir rakip olunca yenemiyorsan yenilme felsefesiyle 1 puanda iyidir bereket versin.

Daha detayli analize geçersek böyle denk güçlerin maçlarında 2.bölge de güçlü olmak çok önemlidir.Biz bu bölgede yeterince aktif olamadık.Rakip de topa baskı ve sert oyun konusunda iyi performans göstererek bizim hücum elemanlarını pasifize etti.Nwakaeme zaten yüksek tempoların oyuncusu değil daha çok anadolu maçlarının çilingiri diyebiliriz. Ama normal bir çilingirde değil özel bir çilingir.Zaten şampiyonluk anadolu maçlarından geçiyor o bakımdan Nwakaeme takım için önemli bir oyuncu.

Visca da vasat bir maç oynadı.Paslari ortaları yeterince iyi değildi.Yeterince pozisyona giremedi.Tabi bunda birazda oyun kuramayan orta sahanın etkisi vardı.Abdülkadir ve Bakasetasin daha fazla ön plana çıkması gereken bir maç idi.

Kendisine verilen rolleri eksiksiz yerine getiren iki oyuncumuz vardı.Siopis ve Dorukhan ikisine de tebrikler.

Hüseyin ve Denswill de iyi maç çıkardılar.

Corneliusu da attığı golden dolayı tebrik ederim.Sinekten yağ çıkardı.O pozisyondan gol çikarmak her futbolcunun harcı değil.

Hücum bölgesindeki oyuncularimizdan vasat üzerine çıkabilen tek oyuncu Djaniny idi.

Eksiklere değinirsek;

Alanya maçının etkisinden çıkmak lazım önde pres yapmaya odaklanirken orta saha organizasyonunundan git gide uzaklaşiyoruz.Bizim hücumcular tekniği yüksek ama fizik gücü o kadar yüksek oyuncu değiller onları maç içinde daha çok dinlendirecek oyunlar çizmek lazım.

Defans hattı sürekli değiştiği için kademe yapmada zorlanıyoruz.Mesela yediğimiz golde bekin kademesine girecek oyuncu geç kalıyor.Oysa savunma hattımız oturmuş olsa o pozisyon gol olmaz.Futbol sonuçta takım oyunudur ve hata yapmayan oyuncu da yoktur.Önemli olan arkadaşının hatasını telafi edebilmektir.Bu pozisyonda duruş hatası yapan puchacz kadar kademeye girmekte geç kalan defans ve direk dibini yeterince kapatamayan kaleci de hatalıdır.

İşin özü kendi sahamızda parola her zaman 3 puandır.Ama senden daha iyi oynayan bir rakip varsa da saygı duymak gerekir.O açıdan 1 puanda 1 puandır.

Zaman bizim lehimize işlemeye devam ediyor.Kalan maç bakiyesinden 1 maçın daha üstünü karaladık.Kaldı 7 final maçı.Derbi maçlarını da 4 er puanla yenilmeden kapattik.Şimdi anadolu maçlarımız kaldı iyi odaklanıp bu işi bitirelim.Ayrica hocaya ve futbolculara tavsiyem şu kadar öndeyiz şu tarihte şampiyon oluruz.Bu işleri bırakın tek tek gitmeye devam edin.En erken en fazla en çok bunlarında çok önemi yok.Önemli olan tek gerçek o kupanın bizim müzemize girmesi olacak.

Hayal edeceğimiz tek şey o kupanın bir bahar günü masmavi gökyüzü altında,bordo mavi ellerde gökyüzüne kaldırılacağı gün olsun.

lazminator61
04.04.2022, 10:22
katiliyorum, top tutamiyoruz orta sahda. Bizim orta sah kopuk oyniyor, ne defansta var, nede ilerde. baka Ömür Visca Waka, bunlar topu alip kendi basina 2 adamin icine dalip topu kaybediyorlar, sonra Siopis kos kurtar.

serdaracıl
04.04.2022, 10:24
fb maçında waka'nın direkten dönen topu ve akşam dorukhanın direkten dışarı giden kafa vuruşu. rakiplerimizi allah koruyor. bizden puan alacak takımların aşırı şanslı olması lazım.

nakzo
04.04.2022, 10:25
Yok kadromuz gayet iyi hocam oyun planımız iyi değil.Sen bu takıma Mbappeyi koy anca 7-8 gol atar Cornelius yine iyi gol attı.

bence bjk nin kadrosu bizden daha iyi biz tempolu oyun oynayamayız 1.wakayeme şeyin keyfi olmadığı zaman hiç oynamıyor 2.beklerimiz süratli ileri geri giden bekler değil futbolculuk kabiliyetleride çok sınırlı.Bizim önceliğimiz iyi bir sol bek parayı oraya harcamalıyız sonrda elneny arsenalden ayrılırsa ne yapıp edip almalıyız.

nakzo
04.04.2022, 10:29
fb maçında waka'nın direkten dönen topu ve akşam dorukhanın direkten dışarı giden kafa vuruşu. rakiplerimizi allah koruyor

Ha şu kadar berbat bir oyunda bile hamsigin alda at dedigi orta gol olsa bile kazanacaktık.wakayemenin ki laubalilik bu maç oynadığı berbat oyun fb maçında boş kaleye direğe nişanlaması rize maçında yaptırdığı rezil penaltı bununla acil konuşulması gerekiyor oynamak istemiyorsa defolsun gitsin insanlar bir ömür bu günü bekliyor onun keyfinide bekleyecek halimiz yok laubali herif.

yorumsuz6117
04.04.2022, 10:33
Nwakaeme bıktırdı artık..

Arif Timurcioğlu
04.04.2022, 10:37
akşam kargaların vida'nın kafası dışında net diyebileceğimiz pozisyonu var mıydı? ben hatırlamıyorum.

Sol tarafımızı elek ettiler, onlarında son tercihleri berbattı biraz kafayı kaldırıp doğru kişilerle buluşsalardı daha tehlikeli sonuçlar olabilirdi.

Doğukan Uçan
04.04.2022, 10:51
puhaş bu takımın oyuncusu olamaz. ikinci yarı rosier ve ghezzal otobana çevirdi orasını. hem defansı yapamıyor hem hücum yönü de yok doğru düzgün orta bile açamıyor.

rıdvan ve rosier ayarında bir bek bulamadık .

erenslash
04.04.2022, 10:58
ortasahamız yok abi

dorukhanın sağa geçmesi ortasahada direncimizi kırdı

ek olarak geri dörtlü yok abi

zaten hazırda var olan geri dörtlü tırt

takıma seneye bir sürü transfer lazım

üzerina kafa yorduğumuzda Abdulah avcı hocamızın bence değişikliler konusunda hata yaptığını ben de düşünüyorum

cornelius değişikliği doğruydu ama bence de hamsik oyunda daha erken alınmalıydı

rakibin 10 kişi kalmasına rağmen maçta iyi olmamamızın diğer sebepleri stoper bölgesi sakatlıkları ve zaten yeterli olmayan ortasaha gücü.

ortasahadan kastım kanat değil göbek kısmı

seneye baya transfer lazım

tello gibi andavalları alırsak mallık yapmış oluruz

bu takıma hızlı ,güçlü ve düzgün teknik gücü yüksek yabancı oyuncular alınmalı bu kadar net kaliteli son vuruşları iyi olan oyuncular alınmalı

geri dörtlü yenlienmeli zaten

takım genel olarak ısırmadan oynamama sebeplerinden biri rehavete kapılmak

beşiktaş maçına iyi hazırlanmamış oyuncular ilk defa mal gibi oynadık

61zeynel61
04.04.2022, 11:08
Maçın en iyileri sırasıyla, Siopis (bitmek bilmeyen enerjisiyle dinamo gibiydi. Rakibi taktik faulle attırdı), Dorukhan (kumaş çok iyi ancak gelecek haftadan itibaren asıl mevkisi olan orta sahada Grande'nin yanına dönmeli), Hüseyin (beklentim düşüktü ancak yanılttı. Gayet iyiydi. Üstelik harika bir asist yaptı)Hüseyin gerçekten de iyi bir performans sergiledi.

Masiva__
04.04.2022, 11:21

Geçenlerde burada tartışma konusu vardi kim kimi ateşler diye. Dün akşam gördük ki takım bizim taraftarı ateşler. Ya da anonscu taraftarı atesleyecek de onlar da ayağa kalkacak. Lakin kilometrelerce yol katedip stada gelenler için akşamki maç tam bir hayal kirikligiydi.

OFLU_79
04.04.2022, 11:24
Nwakaeme dün çok top ezdi ve hiç takıma katkı veremedi. Bjkın TD Avrupa’da üstdüzey Takımlarada defans oynamış oyuncu. Adam bir taktik uyguladı ve bizim Nwakaeme’ye kilit vurdu.

Aynısını Roma maçlarında yaşadık. Birinci maçda Morinhoun bizim takımı doğru inceleme ettmediği belliydi. Waka resmen at koşturdu birinci maçda ve ikinci maçda ona önlem aldı ve hatta sözlü alay bile etti.

Nwakaemenın bize çok maç kazandırdı, bunlar unutulmaz. Ama belirli bir seviyenin oyuncusu.

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2022, 11:24
Antep ve Karagümrük maçlarını aldıkmı bu iş biter gençler. Bayrama kalmaz.

Hoca da en geç Ramazan bayramı diye söyledi.

Her maçı ciddiye alıp bir an önce 3 galibiyetle noktayı koymalıyız.

Göztepe'den umutluydum Konya'da ancak maçın başlarında yedikleri 2 gol beni üzdü. Getirdikleri TD daha önce 2 takımı küme düşürmüştü. Çok yanlış bir seçim

Rize-Konya maçında favori yine Konya. Yine de futbol bu, az da olsa ümitlenmek istiyor insan

2 Cuma akşamı 2 kritik maç oynayacağız. GFK ve FKG ile. İkisini de alıp Konya ile şb'yi ikincilik yarışında yalnız bırakmalıyız. Yesinler birbirini

Oğuz B.
04.04.2022, 11:26
Siopis pozisyonunda rakibin kulübede yer alan bir adet kel oyuncumuza dokunuyor onu neden atmadı hakem.

seçuk
04.04.2022, 11:33
Çok çok çekindiğim bir maçtı. Beklediğim gibi oldukça zor ve sıkıntılı bir maç oldu. Rakibin yeni teknikdirektörü ve oyun anlayışı tam bir kapalı kutuydu. Üstüne artık taraftarına birşeyler vermek isteyen ligi bitirmiş BJK için bu maç hedef maçıydı. Oyuncular kendini hocaya ve taraftara tekrar göstermek için ekstra motive oynadı. 3lü savunma ve güçlü BJK savunması karşısında hucum oyuncularımız çok pasif kaldılar. Bence BJKnin oldukça iyi bir kadrosu var. Şanssız teknikadam tercihleri ile bu duruma düştüler. Çok daha iyisini yapabilirlerdi.

Bizde defans ve ortasaha oldukça mücadele etti. Puach tarafından gelen ataklara cevap veremedik ve oradan bir penaltı ve 1 gol gördük kalemizde. Sonrasında önlem alarak biraz geç kaldık. Puanch bu maçta bana hiç güven vermedi. SAnırım seneye bizimle olmayacak. Ortasahada Siopis muazzam oyun çıkardı. Yanında Bakasetas asıl mevkisinde olmamasına rağmen çok mücadele etti. Abdüş de oldukça iyiydi. Güzel bir asist de yaptı ama Djanini mutlak golü yapamadı. Abdüşün bu formu oldukça seneye hem Abdüş hem de Bakasetas fazla lüks bize. Biri satılıp diğeri ile yola devam edilmeli. Arkada veya yedek kalan kim olursa yazık olur.

Gelelim ileri uca. Waka ve Visca çok çok vasat oynadılar. BJK nin sertliğine hiç cevap veremediler. Djanini biraz daha hareketli ve sertti. Sonradan oyuna dahil olan Cornelius yine golcülüğünü gösterdi. Çok çok klas bir gol attı.

Artık bu maçı bir kenara bırakıp antep maçına dönmeliyiz. İyi oyun kötü oyun işi değil artık. Antep maçını kazanalım da işi bitirip keyfimize bakalım. Bjk maçının kaybedilmemesi puandan ziyade kalabalık taraftar topluluğu ve genel olarak camianın üzülmemesi açısından iyi oldu. Hala iş bitmedi. Antep zor bir deplasman. Motive ve hazır bir şekilde bu işi bitirmeliyiz.

Bu arada sıkça eleştirdiğimiz Hüseyin bende kariyer maçını oynadı. Muazzam bir iş çıkardı. Hoca onca eleştiriye rağmen onu göndermeyerek ne kadar doğru kadar verdiğini bu maçla bile göstermiş oldu.

Oğuzhan Fidan
04.04.2022, 11:36
Hoca da en geç Ramazan bayramı diye söyledi.

Her maçı ciddiye alıp bir an önce 3 galibiyetle noktayı koymalıyız.

Göztepe'den umutluydum Konya'da ancak maçın başlarında yedikleri 2 gol beni üzdü. Getirdikleri TD daha önce 2 takımı küme düşürmüştü. Çok yanlış bir seçim

Rize-Konya maçında favori yine Konya. Yine de futbol bu, az da olsa ümitlenmek istiyor insan

2 Cuma akşamı 2 kritik maç oynayacağız. GFK ve FKG ile. İkisini de alıp Konya ile şb'yi ikincilik yarışında yalnız bırakmalıyız. Yesinler birbirini

Zaten bence şampiyonluk felan söylemleri boş işler çıkıp maçı kazanalım rehavet sahayada yansıdı istediklerini yapamıyorlar. Bjkyi parçalardık normalde.

iso_4939
04.04.2022, 11:41
Sikeci jimlastik,sikebahce,ve gayseli taraftar bir olmus hskemle siyasetle sampiyon oluyor diyorlar lan bunlarda hakkatten seref haysiyet yok

Oğuz B.
04.04.2022, 11:44
İstanbul United yeniden kol kola.

Bu elemanlara bu sezon hiç yenilmedik. Üçü de en iyi oyunlarını bize karşı oynadı. Biz ise iyi bile değildik çoğu maçta sonuç 6 maç 0 mağlubiyet. Silin salyalarınızı ne dediğiniz anlaşılmıyor.

Yiğit SARI
04.04.2022, 11:47
Bu endirekt serbest vuruşun yanlış yerden kullanılması muhabbeti çok saçma gerçekten ulan 1 + 6 hakemsiniz hiç mi bir fikriniz yok?

nevzat61
04.04.2022, 11:50
Hakem iyi niyetli genç bi arkadaştı. Bir pozisyonda devam ettirdiği avantaja oynattığı pozisyon vardı lehimize stresi yüzünden çok net okunuyordu üzüldüm açıkçası. Böyle maçlarda gelişiyor hakemlerde.

Göze batan bir hatası olmadı..iyi idare etti bana göre de..

Ancak mhk kızağa cekiyormuş sezon sonuna kadar.. böyle hakem kazanılamaz..yani ne yaptı da kızağa çekiliyor..bende üzüldüm

Devrim Arslan
04.04.2022, 11:51
evet iyi oynamadık ama güzel oynayıp kaybettiğimiz maçlara sayalım . Bu takım resmi olarak şampiyonluk için artık gün sayıyor. Uyanın !

hanzale
04.04.2022, 12:00
Sikeci jimlastik,sikebahce,ve gayseli taraftar bir olmus hskemle siyasetle sampiyon oluyor diyorlar lan bunlarda hakkatten seref haysiyet yok

Gram haysiyetleri olsa bunu dillendirmezler ama yok, hele şikeciler, ulan siyaset hatta direkt Erdoğan müdahale etmese süper ligde olmayacaklardı, yahu adamların Divan üyesi Erdoğan, toplantılarına kadsr katılıyor, daha öncesinde protololleri GenelKurmay Geçiti oluyordu ki askerin futbola müdahalesi gizli bir şey olmadı asla

Oğuzhan Fidan
04.04.2022, 12:17
Göze batan bir hatası olmadı..iyi idare etti bana göre de..

Ancak mhk kızağa cekiyormuş sezon sonuna kadar.. böyle hakem kazanılamaz..yani ne yaptı da kızağa çekiliyor..bende üzüldüm

Hatası olabilir bana görede hatasız yönetti. 2 tarafa da hata yapmış olabilir ama kızağa çekilmesi yanlış karar

nakzo
04.04.2022, 12:24
ortasahamız yok abi

dorukhanın sağa geçmesi ortasahada direncimizi kırdı

ek olarak geri dörtlü yok abi

zaten hazırda var olan geri dörtlü tırt

takıma seneye bir sürü transfer lazım

üzerina kafa yorduğumuzda Abdulah avcı hocamızın bence değişikliler konusunda hata yaptığını ben de düşünüyorum

cornelius değişikliği doğruydu ama bence de hamsik oyunda daha erken alınmalıydı

rakibin 10 kişi kalmasına rağmen maçta iyi olmamamızın diğer sebepleri stoper bölgesi sakatlıkları ve zaten yeterli olmayan ortasaha gücü.

ortasahadan kastım kanat değil göbek kısmı

seneye baya transfer lazım

tello gibi andavalları alırsak mallık yapmış oluruz

bu takıma hızlı ,güçlü ve düzgün teknik gücü yüksek yabancı oyuncular alınmalı bu kadar net kaliteli son vuruşları iyi olan oyuncular alınmalı

geri dörtlü yenlienmeli zaten

takım genel olarak ısırmadan oynamama sebeplerinden biri rehavete kapılmak

beşiktaş maçına iyi hazırlanmamış oyuncular ilk defa mal gibi oynadık

Bu takıma ilk alınacak 2 mevki 1 çok iyi bir sol bek 2.Arsenallw sözleşme uzatmayacaksa mutlak surette ELNENY......Ben Elneny alırsak orta saha problemlerimizin biteceğine yürekten inanıyorum.

DeAgLeMaNyAq
04.04.2022, 12:34
İstanbul derbilerini yenilgisiz kapatmamız önemliydi ama hiç değilse dün gelen taraftarların hatırına daha etkili bir oyun ve galibiyet beklerdim.
Erken şampiyonluğun riske girmiş olması da iyi olmadı...

BlackPanther
04.04.2022, 14:01
Şimdi rahat kafayla maçı analiz edince bir tek şey gözümün önüne geliyor.

Biz Beşiktaşın kalesine bile yaklaşamadık. Siopis olmasaydı kesinlikle ortasahayı komple rakibe verirdik.

ÖmürKaradeniz61
04.04.2022, 14:14
Beşiktaş başvuru yaptıysa maç tekrar edilir.

MetehanS
04.04.2022, 14:25
Ah asil hamsi ahh. keşke dediğin gibi olsa...

kayseri maçı öncesi 5 maç 10 puan alırız demiştim aynen söylediğim gibi olacak.

Biz besiktası sonraki hafta antepi yeneriz. Sonraki maçta şampiyonluğu ilan ederiz.

bu arada JK maçın tekrarı için başvurmuş.

Larking
04.04.2022, 14:27
Maçı tempo olarak beğendim,bjk'de iyiydi,vasat futbola 1 puan kötü değil.

bjk'nin 3 stoper 2 kanat bek orijinli orta saha dizilişi Tony ve Visca'yı tamamen devre dışı bıraktı.Kanatları hiç kullanamadık.

Dorukhan ve Siopis takımın iyilerindendi.Hüseyin'i de beğendim.

Puchacz'ın tarafı her maç olduğu gibi yine otoban oldu,Rosier tren gibi gelip golü buldu.Zorunlu satın alma opsiyonu olmadığına sevinmek lazım.

Beraberlik maçın hakkıydı hatta bjk kaçırdığı penaltıyı da düşünürsek 3 puanı almaya daha yakındı.

Hedefe artık az kaldı keyif almaya bakıyoruz.

Mehteroğlu
04.04.2022, 14:57
Trabzonspor kazandı, 1 puan ile bile kazandı, işte bu yüzden o fark o kadar değerli... beraberlikte bile horon tepti insanlar...
Puanı bırakırsak neden BJK gelip trabzonda bizden iyi top oynayıp gittiye gelelim:

- En önemli sebep yedeklerle oynuyoruz, o etkili takımın defansında Hugo-Ie ikilisi ve sağda Peres vardı. Peres'i Dorukhan idare ettiyse de ortasahadaki eksikliği arandı. Ortasahada Grande Hamsik yok, Dorukhan yok... O nedenle bir türlü ortada sağlam top çevirip hızlıca kanatlara top aktaramadık.
- Şampiyonluk havasındayız, puan farkı çok fazla...
- BJK hoca değişikliği çok olumlu yansıdı... En iyi topu oynadılar. Buna rağmen en net pozisyonları gol dışında penaltı idi.
- Puhacz ile bu iş olmaz, Nwakaeme de etkisiz olunca o kanat bizi bitirdi.
- Bakasetas & Ömür ikilisi tutmadı, birbirlerine alışık değillerdi. Siopis olmasa dağılırdık.
- Visca gününde değildi, olabilir, sürekli tepede oynayamazsın.
- Djaniny başlangıçta yanlış seçimdi, Cornelius ile başlansa solda Welinton Nwakaeme'ye bu kadar basamazdı diye düşünüyorum. kalabalık stoperlerin arasında Djaniny güçsüz kaldı ve alan bulamadı. üstüne üstlük çok yoruldu.

Özetle takım eksik, şampiyonluğu garantilemiş gibi, çok konsantre olamadı. Ama bundan ders alındığını düşünüyorum, umarım evinde en etkili takımlardan antep'i antep'te yenerek son bir sinyal çakar lige!

Muhammet_61
04.04.2022, 15:10
İnşallah başvuru kabul edilip maç tekrar edilir. Hodri meydan!

Oğuzhan Fidan
04.04.2022, 15:13
Tekrar vs yapılmaz. Çok büyük bi hata olması gerekli tekrar için

emre6117
04.04.2022, 15:13
Trabzonspor da basvursun mac tekrar oynansin diye. Ama en bastan sıfirdan baslayacak mac.
Biz haziriz.
Biran once karar alsinlar da bizim sari kart cezalari da iptal olsun. Cumaya kadar vakitleri var.
Bizim de mac tekrari icin basvurmamiz lazim.
Bu bjk kadar aglak baska takim olmayabilir bu hayatta.

gurur6134
04.04.2022, 15:16
Skora etki eden bir hata olmadigi icin tekrar olmaz 8tasda bunun bilincinde hakem hatasi diyerek gecistircekler maksat herzamanki gibi algi yaratmak..

Oğuzhan Fidan
04.04.2022, 15:16
Beşiktaş başvuru yaptıysa maç tekrar edilir.

Edilmez. Şimdiye kadar çok az tekrar oldu. Olsun bu sefer yeneriz yaz kenara :)

Oğuzhan Fidan
04.04.2022, 15:17
Tekrar vs yapılmaz. Çok büyük bi hata olması gerekli tekrar için

Aynı görüşteyim ve bu sefer evire çevire yeneriz inşallah tekrar edilir :))))

Enes Başkaya60
04.04.2022, 15:21
sekistas kural hatası başvurusu yapmış..

İnşallah tekrar edilir maç...

Ozan Yılmaz
04.04.2022, 15:22
inşallah tekrar edilir