PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Beşiktaş | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

Halil Alemdar
31.03.2022, 12:17
Ömür de mi yok?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Enaldo61
31.03.2022, 12:25
Zorbay'ı vermişler yine...

UĞUR DURTAŞ
31.03.2022, 12:25
(H) ZORBAY KÜÇÜK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1385054)
(Y) SERKAN OLGUNCAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20553)
(Y) EKREM KAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19083)
(D) ÇAĞDAŞ ALTAY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=21019)

ÖmürKaradeniz61
31.03.2022, 12:26
Hakem zorbay küçük olmuş,tribünlerden çok kolay etkilenebilen bir çocuk bu. Taraftara çok iş düşüyor.

Enaldo61
31.03.2022, 12:28
Ulaş Özdemir: Ömür'de bir sorun yok.

HOPA'LI TS'Lİ
31.03.2022, 12:29
Zorbay'ı vermişler yine...

Kabusumuz oldu bu embesil herif

HOPA'LI TS'Lİ
31.03.2022, 12:30
Hakem zorbay küçük olmuş,tribünlerden çok kolay etkilenebilen bir çocuk bu. Taraftara çok iş düşüyor.

Aklını almalıyız ki hata yapacak lüksü kalmasın.

UĞUR DURTAŞ
31.03.2022, 12:30
Bu sezon 3 maçımızı yönetti.

antalya da 2-1 yenildiğimiz maçı
kendi evimizde k.paşayı 1-0 yendiğimiz maçı
ve
fb ile 1-1 kaldığımız maçı yönetti.

UĞUR DURTAŞ
31.03.2022, 12:34
*
Ömür kardeşim etkilendiğini düşünmüyorum.
yakın zaman da fb ile oynadığımız stadın tamamen dolu ve seyircilerin hiç susmadığı
maç boyunca sahaya yabancı maddelerin atıldığı yine maç boyunca bizlere ve futbolcularımıza
ağza alınmayacak küfürler edildiği ortamda
kırmızı kart gösterdi.

yorumsuz6117
31.03.2022, 12:50
Ömür'ün oynaması lazım..

ÖmürKaradeniz61
31.03.2022, 13:14
*
yakın zaman da fb ile oynadığımız stadın tamamen dolu ve seyircilerin hiç susmadığı
maç boyunca sahaya yabancı maddelerin atıldığı yine maç boyunca bizlere ve futbolcularımıza
kırmızı kart gösterdi.

O göstermedi hocam var hakemi gösterdi.

HOPA'LI TS'Lİ
31.03.2022, 13:37
*
kırmızı kart gösterdi.

Var'dan kırmızı kart tavsiyesi geldiğinde, kendisini itekleyen, çeken Mert Hakan'a kart gösteremedi.

Sanırım Cornelius'a yapılan penaltı olmuştu. Onu da es geçtiler.

Enaldo61
31.03.2022, 13:39
Var'dan kırmızı kart tavsiyesi geldiğinde, kendisini itekleyen, çeken Mert Hakan'a kart gösteremedi.

Sanırım Cornelius'a yapılan penaltı olmuştu. Onu da es geçtiler.

O hakem Mert Hakan'a da kırmızı gösterseydi kariyeri biterdi muhtemelen sokağa bile çıkamazdı napsın adam böyle bir ortamda malum camianın şirazesi kaymış iyice, doğru kararı bile verdirtmiyorlar. Haklı değil güçlü olucan bu devirde, ülkenin çivisi çıkmış.

HOPA'LI TS'Lİ
31.03.2022, 13:39
Ömür'ün oynaması lazım..

Baka derbiler sever ancak Ömür çok formda. Skora direkt katkı sağlıyor. Baka ise onun tam tersi çok düştü. 2 maçta yaptığı 2 kritik top kayıpları puan kayıplarına yol açtı.

Ömür oynasa daha iyi olur sanki

HOPA'LI TS'Lİ
31.03.2022, 13:41
O hakem Mert Hakan'a da kırmızı gösterseydi kariyeri biterdi muhtemelen sokağa bile çıkamazdı napsın adam böyle bir ortamda malum camianın şirazesi kaymış iyice, doğru kararı bile verdirtmiyorlar. Haklı değil güçlü olucan bu devirde, ülkenin çivisi çıkmış.

Doğru söze ne denir?
Katılmamak elde değil.

Enaldo61
31.03.2022, 13:49
Doğru söze ne denir?
Katılmamak elde değil.

Bu futbol ortamına sebep olanlar da en çok yöneticilerin yaptığı açıklamalar sanırım, öncelikle yöneticiler seslerini kesmeli kitleleri yönlendirmeyi bırakmalı.

UĞUR DURTAŞ
31.03.2022, 13:55
O göstermedi hocam var hakemi gösterdi.
**
10 ŞUBAT 2019 PAZAR
galatasaray maçında marcao ceza sahası içinde ekubanın ayağına basmıştı
maçın hakemi yukarıda yazdığım tarihten sonra bizim maça verilmeyen kişiliksiz Ümit öztürk dü
VAR dedi ki ümit denen adama ne gördün dedi
ümit denen kişiliksizde temas yok gördüm dedi
var da ki hakemde izlemeni tavsiye ederim dedi
(varda ki hakemin dediğinin açılımı şu temas var basma var git penaltıyı ver dedi)

Ömür kardeşim mutlaka hatırlıyorsundur gitti izledi izledi ve penaltıyı vermedi
korneri gösterdi.

ilelebeTS
31.03.2022, 14:02
Zaten bu omurgasızlar yüzünden futbol bu halde. Hak edene kırmızıyı çakacaksın, gerekirse hakemliği bırakacaksın. O zaman iş değişir. Ama bunu 1 hakem değil hepsi aynı şekilde yapması lazım. Aman bana bir şey olmasın kafasıyla bu memlekette bir şey düzelmez.

Enaldo61
31.03.2022, 14:10
Zaten bu omurgasızlar yüzünden futbol bu halde. Hak edene kırmızıyı çakacaksın, gerekirse hakemliği bırakacaksın. O zaman iş değişir. Ama bunu 1 hakem değil hepsi aynı şekilde yapması lazım. Aman bana bir şey olmasın kafasıyla bu memlekette bir şey düzelmez.
Yöneticilerin hakemler hakkında konuşması yasaklanmalı bu bir nebze çözüm olabilir. Ayrıca, VAR sistemi devam etmeli ve özetlerden tartışmalı pozisyon tekrarları çıkarılmalı. Kitleleri hakem üzerine baskıya yönelten şeyler azaltılmalı bir şekilde. tv programları konusunda da hamle yapılmalı. Hakem kararlarının programlarda değerlendirilmesi de kaldırılabilir. Hakemler üzerinden baskının bir şekilde kaldırılması lazım. Tabi tüm bunların işe yaraması için hakem atamalarına güvenebilmemiz gerek öncelikle.

Burak Bıyıklı
31.03.2022, 14:14
Bize karşı 3'lü başlanan maçlar :

malatya 1 - 5 TS
TS 3 - 1 fener
göztepe 0 - 1 TS
TS 3 - 0 antep
antalya 2 - 1 TS
TS 2 - 0 hatay
TS 1 - 0 malatya

Bunların haricinde oyun içerisinde 3'lüye dönenler de vardır ki aklıma ilk gelen çevirdiğimiz kayseri maçı.

Bariz defomuzun olduğu bir formasyon değil bana kalırsa. Kaldı ki karşımızdaki takım belki de yıllardır ilk kez 3'lü oynayacak.

Formasyon konusunda oyun ezberi olmayan takımların nasıl çabuk dağıldığını portekiz-türkiye maçında gördük. Benzer bir senaryoyla rahat bir galibiyet bekliyorum. Avcı bjk motivasyonu hep işimize yarıyor ek olarak.

ilelebeTS
31.03.2022, 14:24
Yöneticilerin hakemler hakkında konuşması yasaklanmalı bu bir nebze çözüm olabilir. Ayrıca, VAR sistemi devam etmeli ve özetlerden tartışmalı pozisyon tekrarları çıkarılmalı. Kitleleri hakem üzerine baskıya yönelten şeyler azaltılmalı bir şekilde. tv programları konusunda da hamle yapılmalı. Hakem kararlarının programlarda değerlendirilmesi de kaldırılabilir. Hakemler üzerinden baskının bir şekilde kaldırılması lazım.
Bunların olması için şeffaflık gerekir. Ülkemiz ortamında öyle bir durum söz konusu değil. Nerede var ki futbolda olsun? Maç hakeminin VAR hakemiyle konuşmaları canlı verilmeli mesela. Orada ne konuşuluyor bilinmeli. Mesela bu VAR kayıtları konusu tehdit unsuru olarak kullanıldı 3 sezon önce. Sonra bir anda işler değişti. Demek ki oralarda acayip işler dönüyor. VAR hakemi penaltı dediğine maç hakemi pozisyonu izlemeden ben gördüm bir şey yok diyor mesela. Kısacası kökten temizlik lazım her tarafa. Ha, o temizlik yapılır mı? Hayır, çünkü rantın elden gitmesi işlerine gelmez.

Nazim Can
31.03.2022, 14:33
Serkan sag bek oynasın eğer Hamsik yoksa, Parmaki niye gönderdik, Beratin durumu ortadayken, puan farkı fazla olmasa orta sahada çok sıkıntı çekerdik, Siopis, Doğukan ile ortasahayi tutmaliyiz, şu saatten sonra Trabzon'da bjk ye orta sahayı verip maç seyretmek istemiyorum.

Emirhan Uludüz
31.03.2022, 14:44
O dedikleri 3lü değil 5li arkadaşlar. Orta sahayı kalabalık tutup oyunu elinde tutmak isteyecektir ancak 2 kere gelip net pozisyon bulduktan sonra 5liye dönecektir. Sonra oyunu da kontrole alırız zaten golü bulursak direnç gösteremezler. Bu maçtan hiç korkmuyorum bundan sonraki 2 maçı da rahat rahat alırız en geç Karagümrük maçında şampiyonluğu garantileriz. Şuana kadar puan kaybettiğimiz maçlar ya derbiler oldu ya kırmızı kart gördük ya da çok kötü zeminlerde oynandı. Sene başından beri de dediğim gibi bu sene eze eze yıka yıka gittik işin sonuna geldik. Türkiye Liginin modern dönemlerinin gelmiş geçmiş en baskın şampiyonu oluyoruz.

kaçarava
31.03.2022, 15:40
V. İsmael, üçlü ya da beşli defans ile 10 günde kafasındaki oyunu hemen uygulayamaz. İlk yorumlar doğru gibi çıktı, takımlarına biraz inceleyenler oynattığı takımların önde pres yaptığını söylüyor. Zaten bjk hocasız bile çıksa önde ya da en kötü (Bize karşı oynayan çoğu takım gibi) orta sahada top alacak oyuncularımızın olduğu yerde konumlanıp onlara top aldırmayacak şekilde ikinci bölgede basar. Son 2-3 yıldaki oyun stilleri bu. Hatay'ın ilk yarısı ve Alanya maçı hariç o konuda rahat ettiğimiz maç olmadı. Hep savaştık. Burada Hamsik'siz oyunu açabilecek miyiz, Kasımpaşa-Konya maçlarındaki gibi hem agresifliğe cevap verip ekstra olarak uzun topları mı deneyeceğiz bilmiyorum. Cornelius oynarsa, Vida'dan kaçıp diğer stoperleri ezebilir. Konyalı Adil'i yemişti âdeta. Denswil'in uzun zaman sonra gerçek yerinde oynayıp sol stoperden top çıkarması avantaj olur. Ama orta sahayı agresif tutmak için Dorukhan ortaya, Serkan beke geçerse Serkan-Hüseyin zayıf noktamız olur. Sivas maçında rakip topu Hüseyin'e yönlendirmişti de izlerken çatlamıştık. Bu riski yine alacağız gibi çünkü orta sahada alternatifler azaldı. Bunu hakaret olarak algılamayın ama Berat bu sezonki rolününün bilincinde olsa yani "adam olsa" bu sorunu hiç düşünmezdik.

Bunun haricinde geriye kabaca tek bir ihtimal kalıyor. O da üçlü ya da beşli her neyse artık, derinde bekleyip katı bir defans yapmaları. Bu ihtimali çok zayıf görüyorum.

Üçlü sistemde kanat eşleşmeleri kritik olabilir, çok önemsiz diyemem. Bıçak sırtı olur. Topu kaptığımız anda hızlı oynarsak iyi pratikleri olmadıkları ve yerleşemedikleri için pozisyonlar bulabiliriz.

OrkHun
31.03.2022, 16:18
türkiye'de ben hiç üçlü defans görmedim şimdiye kadar. hepsi 5'liydi. milli takım da 5'li oynadı mesela.
bjk de öyle olur muhtemelen.

iki tane bekin arasına 3 stoper koyunca 3'lü defans sayılıyorsa biz 2'li defans oynuyoruz o zaman. kanat bek dediğin zaten hücuma çıkıyor bir şekilde. eski usül çakılı bekle bir iki maç denswill'le oynadık o kadar.

haliyle orta sahası değil de savunması kalabalık bir bjk olacaktır eğer öyle bir sistemle çıkarlarsa. 5-4-1 oluyor yani esasında. ya da onları 3-4-3 sayıyorsak biz de 2-5-3 oynuyor olacağız. orta sahada sayısal üstünlük bizde olacaktır bence. he forvetlerimiz kalabalık savunma arasında kaybolur mu diye düşünebiliriz. cornelius tek başına kalmamalı. djaniniy de oynayabilir gerçi.

kayl
31.03.2022, 16:32
türkiye'de ben hiç üçlü defans görmedim şimdiye kadar. hepsi 5'liydi. milli takım da 5'li oynadı mesela.
bjk de öyle olur muhtemelen.

iki tane bekin arasına 3 stoper koyunca 3'lü defans sayılıyorsa biz 2'li defans oynuyoruz o zaman. kanat bek dediğin zaten hücuma çıkıyor bir şekilde. eski usül çakılı bekle bir iki maç denswill'le oynadık o kadar.

haliyle orta sahası değil de savunması kalabalık bir bjk olacaktır eğer öyle bir sistemle çıkarlarsa. 5-4-1 oluyor yani esasında. ya da onları 3-4-3 sayıyorsak biz de 2-5-3 oynuyor olacağız. orta sahada sayısal üstünlük bizde olacaktır bence. he forvetlerimiz kalabalık savunma arasında kaybolur mu diye düşünebiliriz. cornelius tek başına kalmamalı. djaniniy de oynayabilir gerçi.

Besiktas ta vida sakat 3 lu oynarken. Montero serdar wellington olucak. Yani stoperler 3ide top kullanmakta sıkıntılı önde baskı yapmalıyız. Ve rosier rıdvan defansif açıdan sıkıntılı muhtemelen çok pozisyon buluruz bence ilerde djanini olmalı visca ömür djanini aralara koşu yapmasına karşılık veremezler

ilelebeTS
31.03.2022, 17:25
3 stoper koyunca 3lü oynanabildiğini sanıyorlar. O oyunu oynayacak kanat oyuncun var mı, ona bakman lazım önce. 2 tane tabanca gibi kanat gerekir o oyun için. bjk'da Rosier-Rıdvan o işin hücum kısmını yapabilirler lakin iş sadece hücumla bitmiyor. İlerde çoğalırlar o kadar, oyunu orta sahaya sıkıştıramazlar, arkalarında bırakacakları boşlukları kapatacak kaliteli stoper oyuncuları da yok. Bol gollü maçlar izletirler. Bizim bu zaaflardan faydalanabilecek bir kadromuz var. Hoca, 3'lü oynayan rakibe karşı sürekli koşu atan Djaniny oynatabilir diye düşünüyorum. Eğer Hamsik oynarsa bu ihtimal daha yüksek bir olasılık. Hamsik oynamazsa Cornelius'a atılacak yüksek toplara ihtiyacımız var. O zaman Cornelius'un oynama ihtimali daha yüksek olur.

ÖmürKaradeniz61
31.03.2022, 17:41
**
10 ŞUBAT 2019 PAZAR
galatasaray maçında marcao ceza sahası içinde ekubanın ayağına basmıştı
maçın hakemi yukarıda yazdığım tarihten sonra bizim maça verilmeyen kişiliksiz Ümit öztürk dü
VAR dedi ki ümit denen adama ne gördün dedi
ümit denen kişiliksizde temas yok gördüm dedi
var da ki hakemde izlemeni tavsiye ederim dedi
(varda ki hakemin dediğinin açılımı şu temas var basma var git penaltıyı ver dedi)

Ömür kardeşim mutlaka hatırlıyorsundur gitti izledi izledi ve penaltıyı vermedi
korneri gösterdi.
Hocam var ilk çıktığı zaman tavsiye ediyordu penaltı verilebilir ofsayt olabilir kırmızı olabilir diye ama hakemler bunu suistimal edince bu sene ki Var protokolüne göre Vara gel demek kararını değiştir yanlış karar verdin demek.

Ozan Yılmaz
31.03.2022, 17:48
Hocam var ilk çıktığı zaman tavsiye ediyordu penaltı verilebilir ofsayt olabilir kırmızı olabilir diye ama hakemler bunu suistimal edince bu sene ki Var protokolüne göre Vara gel demek kararını değiştir yanlış karar verdin demek.

Yok öyle bir şey

memozcan
31.03.2022, 18:02
arkadaş kabus oldu bu zorbay üstümüze.. keşke fırat ya da cünü olsaydı diyesi geliyor insanın.. bu çocuk beni acayip korkutuyor..

objek
31.03.2022, 19:12
İlk defa duydum hayatımda diziliş önemli değil diye bir şey adamlar sırf dizilişlerin birbirlerine avantajları-dezavantajları üzerine oyunlar kuruyorlar

Tabi ki çok önemli olan faktörlerden biri. Çok iyi bir kadroyu sahaya doğruya yakın bi şekilde süremezseniz verim alamazsınız ya da tam tersi daha mütevazi bir takımla daha iyi takımlara üstünlük sağlayabilirsiniz vs. vs. Rakip üçlü çıkacaksa bu bizim için net bir avantaj. Hem alışık değiller hem de çapraz koşulara çok müsait bir taktik ki biz de severiz

Rakip sahahaya 3-4-3 cikabilir ancak mac icersinde istediklerini yapamiyorsan baski altinda defanstan cikamiyorsan dizilis 5-4-1 olmus olmuyormu? kagit uzerinde portekize karsi biz 3 lu defansla ciktik ama zeki ve berkan sag ve solbek gibi oynamaya mahkum oldu kaan ayhan firsat bulunca on liberoya kaydi her takim bir dizilisle sahaya cikar dogru ama maci oyuncularin huneriyle kazanirsin ne yaptigini bilen kaliteli kadron varsa dizilis kendiliyinden sekillenir maci garanti alacak bir dizilis henuz kesfedilmedi!

Doğukan Uçan
31.03.2022, 19:17
bende ilk kez bir iftar zamani statta olacagim icin, sana sorum renktas; iftari ekmek arasi köfte ile statta mi yapmayi tercih edersin yoksa baska türlü baska yerdemi

renktaş mecbur köfte ekmek ile açacaz sulu yemek yok diye biliyorum. çorba dağıtımı yapsalar güzel olurdu :)

ÖmürKaradeniz61
31.03.2022, 20:07
Yok öyle bir şey
Var hocam yanlış biliyorsunuz.

kayl
31.03.2022, 20:53
3 stoper koyunca 3lü oynanabildiğini sanıyorlar. O oyunu oynayacak kanat oyuncun var mı, ona bakman lazım önce. 2 tane tabanca gibi kanat gerekir o oyun için. bjk'da Rosier-Rıdvan o işin hücum kısmını yapabilirler lakin iş sadece hücumla bitmiyor. İlerde çoğalırlar o kadar, oyunu orta sahaya sıkıştıramazlar, arkalarında bırakacakları boşlukları kapatacak kaliteli stoper oyuncuları da yok. Bol gollü maçlar izletirler. Bizim bu zaaflardan faydalanabilecek bir kadromuz var. Hoca, 3'lü oynayan rakibe karşı sürekli koşu atan Djaniny oynatabilir diye düşünüyorum. Eğer Hamsik oynarsa bu ihtimal daha yüksek bir olasılık. Hamsik oynamazsa Cornelius'a atılacak yüksek toplara ihtiyacımız var. O zaman Cornelius'un oynama ihtimali daha yüksek olur.
Bu arada marek idmanın tamamında takımla çalıştı maça 3 gün var 11 çıksa sıkıntı olur mu acaba ama yarım saat girer o da son yarım saat olur sanirim

Enaldo61
31.03.2022, 21:10
Son 15 dakika anca oynar Hamsik

kayseriliyiz
31.03.2022, 22:01
Zor maç olur, alırız diye düşünüyorum.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

Ogün'
31.03.2022, 22:37
Maçtan sonra saat 1'e otobüs bileti alacağım. Yetişme konusunda bir sıkıntı olur mu? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arif Timurcioğlu
31.03.2022, 22:47
Maçtan sonra saat 1'e otobüs bileti alacağım. Yetişme konusunda bir sıkıntı olur mu? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi Öğleden sonra işte olursun hocam.

Staddan otobüse gitmeyi soruyosan git yemeğini ye gez toz 10 kere yetişirsin.

Ogün'
31.03.2022, 22:48
Öğleden sonra işte olursun hocam.Stadyumdan otogara yetişme konusunda sormuştum ben :) Orduya gidecem zaten otobüsle oradan uçakla istanbul.

gurur6134
31.03.2022, 23:33
Stadyumdan otogara yetişme konusunda sormuştum ben :) Orduya gidecem zaten otobüsle oradan uçakla istanbul.

Degirmendereye gecmene gerek yok akcaabat otogardan bin statdan 10 dakika

Ogün'
01.04.2022, 00:14
Degirmendereye gecmene gerek yok akcaabat otogardan bin statdan 10 dakikaEyvallah. Herhalde maçtan sonra dolmuş oluyor oraya hiç bilmediğimden soruyorum.

blues
01.04.2022, 00:38
Ben ihtimallerin gözardi edilmemesi gerektigini düsünüyorum. Hoca yeni geldigi icin takima en azindan bu mac özelinde simdiye kadar oynadiklari sisteme benzer bir sistem de oynatabilir. bilemiyorum tabi. Görecegiz.

HOPA'LI TS'Lİ
01.04.2022, 08:09
Beşiktaş'ta Trabzonspor'a özel önlem! 4 isme yakın markaj

Beşiktaş'ın hocası Valerien Ismael'in Trabzonspor'un önemli silahları Visca, Nwakaeme, Abdülkadir ve Bakasetas'a karşı özel önlemler almayı planladığı öğrenildi. Rosier, Rıdvan, Can ve Josef de Souza rakibin etkili silahlarına kilit vuracak.

Pazar günü oynanacak olan Trabzonspor karşılaşmasından galibiyetle ayrılarak Beşiktaş 'ın başında çıktığı ilk maçta güzel bir başlangıç yapmaya hazırlanan teknik direktör Valerien İsmael sadece takımının ofansif gücü için çalışmalar yapmıyor, rakibin etkili silahları için de önlemler alıyor. Teknik ekip zorlu maçın kaderini orta sahanın belirleyeceğini tespit edip, 3-6-1 sistemini üstünde durmuştu. Maç günü yaklaştıkça ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı. Trabzonspor'un etkili isimlerine markaj uygulanacak. Buna göre; Visca'yı Rıdvan, Nwakaeme'yi Rosier, Abdülkadir'i Can ve Bakasetas'ı da Josef de Souza sıkı markajda tutacak. Trabzonspor'un kanat akınlarındaki üstünlüğüne son vermek isteyen 46 yaşındaki teknik adam orta saha üstünlüğünü alıp maçı kazanmayı hedefliyor.

HOPA'LI TS'Lİ
01.04.2022, 08:13
Trabzonspor'un eski futbolcularından Hamdi Aslan, Beşiktaş derbisini Fotomaç için değerlendirdi. İşte Aslan'ın sözleri:

Beşiktaş hücum anlamında bireysel yetenekleri çok güçlü bir takım. Çok pozisyona giriyorlar ve çok yetenekli oyuncuları var. İyi motive olacaklar. Bu sezon Trabzonspor'un içeri de oynayacağı en zor maç olacak. Teknik adam değişikliği olumlu yansıyacaktır. Hugo-Edgar ikilisi sonrası Denswil-Ahmetcan ortaya çıktı. Şimdi bambaşka bir ikili olacak. Hüseyin iyi başlarsa devamını iyi getirir. Şöyle bir avantajı var Hüseyin'in. Batshuayi, Hüseyin'e uygun bir oyuncu çünkü hareketli bir santrfor değil. Hüseyin onu oyun dışında tutabilir. Dorukhan'ın sağ bek performansı zaten iyi. Abdullah hoca orta sahada hakim olmaya çalışacaktır. Trabzonspor için sonradan giren oyuncuların katkısı inanılmaz bir artı. Takım birkaç oyuncu yok diye sorun yaşamaz. Trabzonspor bu maçı kazanırsa şampiyonluk kupasının kulpunu tutacaktır. Kaybetmese de pek bir şey olmaz ama kazandığı taktirde herkesin maça çıkarken Trabzonspor'u alkışlayacağı bir döneme geçiş yapacağız."

HOPA'LI TS'Lİ
01.04.2022, 08:15
Karadeniz devinin en etkili hücum silahlarından biri olan Edin Visca, Beşiktaş karşısında da takımının gol kozlarından biri olacak. Devre arasında geldiği bordo-mavililere çabuk uyum sağlayıp hedef yolunda önemli katkılar sağlayan Boşnak yıldız, bugüne kadar Beşiktaş'a karşı oynadığı maçlarda da sahanın yıldızı olmayı başardı. Siyah-beyazlı takıma karşı kariyerinde 19 maça çıkan 32 yaşındaki sağ kanat, 2 gol atarken tam 10 asistlik katkısıyla göz kamaştırdı. Visca bu başarılı performansını pazar günü de sürdürmek istiyor.

Mehmet Fatih Yavuz
01.04.2022, 08:19
Şöyle bir avantajı var Hüseyin'in. Batshuayi, Hüseyin'e uygun bir oyuncu çünkü hareketli bir santrfor değil. Hüseyin onu oyun dışında tutabilir. "
Hamdi Aslan mı demiş bunu?

Batshuai'nin izlediğim maçlarda dikkatimi çeken tek yönü hareketli olması.
Başka adamları mı izlemişiz merak ettim.
Son vuruş kalitesi kötü bir oyuncu. Ama çok hareketli.

HOPA'LI TS'Lİ
01.04.2022, 08:22
arkadaş kabus oldu bu zorbay üstümüze.. keşke fırat ya da cünü olsaydı diyesi geliyor insanın.. bu çocuk beni acayip korkutuyor..

Gerçekten de öyle. Başka hakem yok mu da sürekli bizim derbilere bunu veriyorlar.

HOPA'LI TS'Lİ
01.04.2022, 08:22
Hamdi Aslan mı demiş bunu?

Batshuai'nin izlediğim maçlarda dikkatimi çeken tek yönü hareketli olması.
Başka adamları mı izlemişiz merak ettim.
Son vuruş kalitesi kötü bir oyuncu. Ama çok hareketli.

Evet renktaş. Eski futbolcumuz Hamdi ASLAN söyledi.

HOPA'LI TS'Lİ
01.04.2022, 08:24
Şampiyonluk yolunda sezonun iç sahadaki en zor maçı

3 puanla tamamlarsak kupanın bir kulbunu tutmuş olacağız.

Göz Göz de Konya'dan puanla dönerse bizim oyuncular ekstra motive olur.

cakalkerem
01.04.2022, 08:30
Hamsik'e ne oldu ki..

Bacağı kopsa yenisi çıkardı bu zaman kadar..

Başka açıklanmayan bir problem mi var acaba_?

HOPA'LI TS'Lİ
01.04.2022, 09:03
Hamsik'e ne oldu ki..

Bacağı kopsa yenisi çıkardı bu zaman kadar..

Başka açıklanmayan bir problem mi var acaba_?

Sanırım son 30 dakika girecek skorun durumuna göre

cakalkerem
01.04.2022, 09:15
Sanırım son 30 dakika girecek skorun durumuna göre

Artık kritik maçlara girdik bu saatten sonra hata yapmanın lüksü yok..
He nereden baktığına bağlı..
Dersen ki iş bitmiş olsun biz 2 hafta daha peşi sıra galibiyet alalımda sonra çoluk çocugu koysun..

Bu maçlarda da oynamayacak sa daha neden var zatenç.

Seneyede büyük ihtimal gönderilir..eger yeni bir kadro yapılanması düşünülürse..

Gökhan Balcı
01.04.2022, 09:41
Açıkçası maçı belirleyecek olan şeyin siopisin yanına koyacağımız oyuncu olacağını düşünüyorum. Peres in yokluğu doğal olarak dorukhanın sağa geçmesi bizi ciddi anlamda yıpratacak. Defalarca denedik berat siopis olmuyor. Berat bir türlü o bölgenin gerekliliklerini yerine getiremiyor. Bakasetas da o bölgeyi yadırgıyor ve ne zaman bu ikililerle oynasak sorun yaşıyoruz. Açıkçası ben ya bekte serkan oynasın diyorum ya da 8 numarada ömür. Rakibin hocası yeni ve çok da temkinli olacakmış gibi gelmiyor bana. Çünkü bize karşı temkin işe yarayan bir şey değil. Bizi bugüne kadar zorlayan takımların hepsi orta sahada oyuna sertlik katabilen takımlardı. Bence Valerian İsmail böyle bir anlayışla çıkacak sahaya. Bunu avantaja çevirmek için başka şeyler denememiz gerekiyor. Ben hem ileride uzun top kullanma şansı verdiği için corneliusun hem de rakip defansın dengesini bozmak için djaniny nin birlikte oynaması gerektiğini düşünüyorum. Djaniny ömürün yerinde ömür de 8 de hem prese katkıları olur hem de topla ilişikeri çok iyi olduğundan oyunun pozisyon anlamında zengin tarafında biz oluruz diye düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
01.04.2022, 09:44
Ben de Cornelius-Djaniny birlikte başlamalı diye düşünüyorum.

Ömür ilk 11 başlarsa harika olur.

HT4 umarım en az hata ile oynar.

Kalan 8 haftada en zor maçlardan biri (TD değişikliği büyük etken)

ÖmürKaradeniz61
01.04.2022, 10:07
Bu maçta Corneliusa çok iş düşer çünkü rakibin hocası 3-4-3 ile başlayacağı için önde presi sıkı tutar. Biz direkt olarak Corneliusu ortasahaya kadar çekip uzun oynayıp Viscaya,Nwakaemeye top dağıttırıp erken ve farklı sonuca gidebiliriz.

nakzo
01.04.2022, 10:08
Ciddiyetle oynarsak kazanırız 40 bin seyirciden çıkamaz kargaspor ha rize maçı gibi kayseri maçı gibi göztepe maçının ilk yarısı gibi oynarsak yeniliriz a.avcı taviz vermeden ölümüne oynamalı takımı.

Vkgz
01.04.2022, 10:25
puan farkini acan kadronun yarisi yok. kim nsantrasyonda gevşek. muhtemelen yeniliriz.

bruno
hugo
yamsik
edgar.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LANGARA
01.04.2022, 11:13
Maçı kazanırız, kaybederiz şimdiden kestirmek zor ama kırk bin taraftarı önünde şampiyonluğa koşan bir takımın gevşek oynayacağını hiç ama hiç sanmıyorum.

Yiğit SARI
01.04.2022, 11:37
Hiç bi maç puan farkını açan kadronun yarısı olmadı zaten nerdeyse ama bu maç ekstra bi eksik var sanki ahmet, ömür falan da dahil. Ben olsam doruk'u göbekte serkan'ı sağda başlatırdım hamsik oynamayacaksa

----------------Uğurcan
Serkan - Hüseyin - Denswill - Puchacz
-------------Siopis - Doruk
Visca ------- Bakasetas ------- Wakaeme
---------------Cornelius

Bakasetas da yerinde oynamış olurdu ama mesela böyle dizilim şeklinde görünce serkan ve hüseyin'i yan yana zor maç diyorum ve hocama güveniyorum

yorumsuz6117
01.04.2022, 11:56
Bizim ciddi eksikliklerimizden dolayı ihtimal %55'e 45 öndeyiz yine de, Hugo olsa Hamsik fizik olarak hazır olsa Bjk'ye şans vermezdim..

chener
01.04.2022, 11:57
Hamsik ilk onbirde baslamazsa , sagbeke Serkan'ı koyup Dorukhan’ı ortaya koymak en doğrusu olur. Serkan'ın performansı da iyi yani.

adiloş bebe
01.04.2022, 12:21
Tamam bizim eksiklerimiz var ve hepsi önemli isimler ama Beşiktaş da buraya yüksek form grafiğinde falan gelmiyor. Takımın yarısı sezon bitse de kulübüme dönsem diye bekliyor adamlarda. Diğer yarısı zaten mukavelesi biten adamlarla dolu.

Galatasaray karşısında 75 dakika adım atamamıştı Beşiktaş. Daha beter durumlara sokamazsak darılırım takıma.

blues
01.04.2022, 12:27
Mac icin hazirlanacak onbir icin biraz kafa yorunca sagda serkan ile baslamak ve böylece isleyen ortasahayi bozmamak bana da cok mantikli geliyor. Sayet Serkan aksarsa ki Sipopis Dorukhan ile o bölgede olusacak muhtemel aksaklik kompanse edilebilir ancak ortasahada olusacak aksakligin cözümü daha zor gibi. Kaldi ki Dorukhan Siopis ikilisinin varligi Bakasetas´in da kendi bölgesinde oynayip verimli oynamasi icin de daha mantikli bir düsünce. Ve Siopis Berat ayni zamanda defansin ortasini da kapatmamiz anlamina geliyor.

HOPA'LI TS'Lİ
01.04.2022, 12:33
Hiç bi maç puan farkını açan kadronun yarısı olmadı zaten nerdeyse ama bu maç ekstra bi eksik var sanki ahmet, ömür falan da dahil. Ben olsam doruk'u göbekte serkan'ı sağda başlatırdım hamsik oynamayacaksa

----------------Uğurcan
---------------Cornelius

Bakasetas da yerinde oynamış olurdu ama mesela böyle dizilim şeklinde görünce serkan ve hüseyin'i yan yana zor maç diyorum ve hocama güveniyorum

Gelinen şartlarda ideal diziliş bu sanki

kayl
01.04.2022, 12:48

----------------Uğurcan
---------------Cornelius

Yalnız. Ömür idmana çıktı 11 başlar. Hocanın kafasında iki plan var. Ya dorukhan siopis ömür başlayıp bekte serkan olucak. Yada dorukhan bekte siopis ve bakasetas önünde omur oynayacak. Ilerde djanini oynar

HOPA'LI TS'Lİ
01.04.2022, 13:13
Yalnız. Ömür idmana çıktı 11 başlar. Hocanın kafasında iki plan var. Ya dorukhan siopis ömür başlayıp bekte serkan olucak. Yada dorukhan bekte siopis ve bakasetas önünde omur oynayacak. Ilerde djanini oynar

Harika haber

Yiğit Gayretli
01.04.2022, 13:27
Normalde her maça temkinli yaklaşırım ama bjk'nin yeni hocası ve yaptırdığı idmanlara dair haberleri okudukça rehavete kapılıyorum. :)

Kaan Çetin
01.04.2022, 13:45
BJK 3lüye dönüyor. Orta saha merkezde 2li oynayacak. Josef-Atiba gibi.
Dorukhan sağ bek oynasa da sorun yaşamayız orta sahada. Yaşatırız.
Siopis-Ömür-Bakasetas'la eşleşme sorunu yaşatırız.

Visca'nın maçı olur.
Rıdvan ile sol stoperlerinin arasını nakış gibi işler.
1 gol 1 asist ya da 2 gol bekliyorum.

gurur6134
01.04.2022, 13:56
Eyvallah. Herhalde maçtan sonra dolmuş oluyor oraya hiç bilmediğimden soruyorum.

Aynen anayola ciktinmi zirt pirt dolmus var

Yiğit SARI
01.04.2022, 15:28

Ömür başlarsa ben olsam baka'yı kenarda bekletirim yine çünkü siopis'e partner olamıyor

ilelebeTS
01.04.2022, 15:36
Verilen muhtemellerin aksine bugün yarın tam antrenmana çıkarsa Hamsik'i 11 bekliyorum ben hala. Aksi halde geriden çıkışta sıkıntı yaşarız.

Dorukhan_Hüseyin_Denswil_Puchacz
___________Siopis

Bu beşli ile geriden çıkılmaz. 5 pozisyonun 4'ünde geri pas yapılır. O zaman da topu dikmek zorunda kalırsın. Topu da dikersen ilerde Cornelius gerekir.

Hamsik oynadığında ise öndeki 5liyi ise şöyle bekliyorum;

_________Hamsik
Visca______Ömür_____Tony
_________Djaniny

Hamsik'in rolü daha çok işin organizasyon kısmında olur. Mücadele işi Siopis'te, oyun yönlendirme işi Hamsik'te. Visca, Ömür, Djaniny'nin atacağı koşularla da rakibin yerleşimini dağıtırız.

Erkin
01.04.2022, 15:56
Sanirim gercekten 3-4-3 deneyecek. Ergin Aslan`in katildigi youtube yayini ile Mehmet Demirkol-Emre Ozcan yayininda da benzer haberler vardi. Yorumlarinda da sudan cikmis baliga donme ihtimali ve bazi oyunculara rol bulunamama durumundan bahsettiler.

gurur6134
01.04.2022, 17:17
Hamsikin 11 baslamayacagini dusunerek serkan sag bek oynar dorukhan ortada..orta saha ustunlugunu vermemeliyiz macin anahtari burası..sene sonu gamsiz peres ile de vedalasilmali faydadan cok zarari var..

HOPA'LI TS'Lİ
01.04.2022, 17:21
Hamsikin 11 baslamayacagini dusunerek serkan sag bek oynar dorukhan ortada..orta saha ustunlugunu vermemeliyiz macin anahtari burası..sene sonu gamsiz peres ile de vedalasilmali faydadan cok zarari var..

Dön artık maestro Grande

ÖmürKaradeniz61
01.04.2022, 18:41
Çalışkan,fit adamın hali başka bizim Abdüş ayağını çatlatsaydı o şekilde 1 sene oynamazdı adam 15 günde geri geldi profesyonel adamlar.

Yiğit SARI
01.04.2022, 18:45
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1509919658517970951?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcam p%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

İnanılmaz gerçekten

ilelebeTS
01.04.2022, 19:20
O bu derken Hugo döndü. Oynar mı acaba :D

iso_4939
01.04.2022, 19:30
Dijany degilde cornelius ile baslasak 60 larda dijany girse daha iyi olmazmi

Arif Timurcioğlu
01.04.2022, 22:14
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1509919658517970951?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcam p%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

İnanılmaz gerçekten Harika bir haber, kupada da ciddi anlamda ihtiyacımız var.

Sanlan57
01.04.2022, 22:42
https://youtu.be/8vlnAWUtM8Q

Yeri mi bilmiyorum ama bence çok güzel olmuş

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yorumsuz6117
01.04.2022, 23:38
https://twitter.com/TanburiiCemil/status/1509926504200871944?t=TzbZuCiFHasCh43wqId1wA&s=19

gurur6134
01.04.2022, 23:53
Yusuf erdogan cezali falan degilse puchazin yerine mutlaka 11 baslamali bu mac kayseri macina benzemez geriye dusersek sikinti buyuk olur..defansif anlamda sikintili bir arkadas puchaz yusufun enerjisine mucadelesine ihtiyac var o bolgede..

Tahir61
01.04.2022, 23:57
Biz yeni stadlarinda onlara sadece bir kere kaybettik o da ilk maçtı. 6 maçta 2 g 3 b

Onlar da burada 5 maçtan 3 galibiyet çıkardılar 2 kere biz kazandık

Son senelerde aramızdaki maçlarda oyun olarak geride kalsak da skor olarak önde sayılırız kargalardan (son 10 maçta 4 g 3 b). inşallah Pazar akşamı Avni Aker istatistiğini de lehimize çevirme adımını atarız.

Rezil gs ve sikecilerle olan dört maç öncesi de beş atarızlar havada uçuşuyordu ama olanlar ortada. Konya başak maçları gibi disiplinli bir oyunla alır geçeriz inşallah

Arif Timurcioğlu
01.04.2022, 23:57
Yusuf erdogan cezali falan degilse puchazin yerine mutlaka 11 baslamali bu mac kayseri macina benzemez geriye dusersek sikinti buyuk olur..defansif anlamda sikintili bir arkadas puchaz yusufun enerjisine mucadelesine ihtiyac var o bolgede.. Al birini vur ötekine.

drose61
02.04.2022, 00:20
maçın tek olayı prestij, lig zaten bitti govde gösterisi yapmaliyiz

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes Başkaya60
02.04.2022, 00:43
Hugo antrenmana katılmış mı cidden...

Fotoları var ama bireysel mi çalışıyor acaba...

Oğuz ZEYTİN
02.04.2022, 07:19
11:25
11:55
12:25
12:55
13:25
13:55 (2 Sefer)

Yarım saatte bir uçak kalkacak yarın Trabzon'a. Trabzon'da benzer sıklıkta hareket eden belediye otobüsü yok! Bu tablo, eşsiz bir tutkunun eseri olduğu için övünülebilir. Trabzonspor'un, Trabzon şehrinin sınırlarını aşan değerinin de ispatı olarak görülebilir. Diğer yandan; (Türkiye genelinde olduğu gibi) insan kaynağını kaybetmiş, potansiyelini arttırmak için ise hiçbir çaba göstermeyen, bu durumdan şikayetçi olmayan bir memleketimiz olduğu da doğru. Camia havaya girmişken 41000 kişilik stadyumlar, bilet fiyatları gibi can sıkıcı konuları tartışmayı erteleyelim.

Sevda peşinde yollara düşenler galibiyetle mutlu olur inşallah.

makbernatsu
02.04.2022, 10:03
O bu derken Hugo döndü. Oynar mı acaba :D
sağlam hüseyinin yaptıklarının çok daha fazlasını sakat haliylet yapar oynarsa...

Fatih Solmaz
02.04.2022, 11:46

Çalışmanın bir bölümüne katıldı. son iki veya üç hafta oynayacak büyük ihtimal.

serdaracıl
02.04.2022, 11:56
Yusuf erdogan cezali falan degilse puchazin yerine mutlaka 11 baslamali bu mac kayseri macina benzemez geriye dusersek sikinti buyuk olur..defansif anlamda sikintili bir arkadas puchaz yusufun enerjisine mucadelesine ihtiyac var o bolgede..

Yusufun yeri sol bek değil

serdaracıl
02.04.2022, 11:58
maçın tek olayı prestij, lig zaten bitti govde gösterisi yapmaliyiz

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizim gövde gösterisine ihtiyacımız yok. Akıllı olmaya ihtiyacımız var.

Doğukan Uçan
02.04.2022, 12:05
ezan saatinde stadın içinde mi oluyoruz yoksa dışarıda mı

Fatih Özkan
02.04.2022, 12:25
ezan saatinde stadın içinde mi oluyoruz yoksa dışarıda mı

İftar 18:54'te olacağı için taraftar dışarıda olacaktır. 2 saat öncesinden kapılar açılır. İsteyen içeride de açabilir orucunu.

ÖmürKaradeniz61
02.04.2022, 12:30
Serkan’ın sağbek oynayıp Hamsik’e pas atması gereken yerleri baş parmağıyla gösterdiği son maçından sonra bir daha bu forma altında görmemize gerek yok diye düşünüyorum.

Adem Erdoğan
02.04.2022, 12:47
Kutsal topraklara ayak bastık, Sabiha Gökçen kaynıyordu adeta.
Trabzon'da çok acayip bir hava var, yazın geldiğimde böyle sıcak görmemiştim.

alperrr
02.04.2022, 13:12
kazanalım ama kötü oynayalım ..hatta takımı eleştirelim..
beraberlikte kötü değil..

abdllh.29
02.04.2022, 13:40
Biz yeni stadlarinda onlara sadece bir kere kaybettik o da ilk maçtı. 6 maçta 2 g 3 b

Onlar da burada 5 maçtan 3 galibiyet çıkardılar 2 kere biz kazandık

Son senelerde aramızdaki maçlarda oyun olarak geride kalsak da skor olarak önde sayılırız kargalardan (son 10 maçta 4 g 3 b). inşallah Pazar akşamı Avni Aker istatistiğini de lehimize çevirme adımını atarız.

Rezil gs ve sikecilerle olan dört maç öncesi de beş atarızlar havada uçuşuyordu ama olanlar ortada. Konya başak maçları gibi disiplinli bir oyunla alır geçeriz inşallah

Yeni stadlarında onlar bizi 2 kez bizde onları aynı sekilde 2 kez yendik

Soner Albayrak
02.04.2022, 14:10
Arkadaşlar kısmetse maç günü sabah saatlerinde Trabzon'da olacağım. Trabzon merkezde tanıdığım, akrabam vs. hiç yok.

Yalnız başıma kalmak istemiyorum maça kadar. Maç günü tanışıp sohbet etmek isteyen renktaşlar benimle özelden iletişime geçebilirler mi acaba rica etsem?

Kimseye kaynak yapmak istemem ama bana eşlik etmek isteyen olursa iyi olur :)

Evet yok mu kimse? :)

objek
02.04.2022, 14:43

Evet yok mu kimse? :)

Buyuk ihtimal o gunu etrafinda yuzlerce renktas olur yanliz degilsin!

gurur6134
02.04.2022, 16:43
Yusufun yeri sol bek değil

Yemin et :)

Arda'
02.04.2022, 16:51

Vodafone’da 1 maç kaybettik sadece o da ilk maç 2-1 Quaresmanin Yusufu biçtiği maç. Sonraki 3 maç 2-2 bitti son 2 maçı biz 2-1 kazandık.

nakzo
02.04.2022, 17:16
La mı cimi yok götü boklu rizeyi yenemedin şimdi bu maçı ne yapıp edip kazanacaksın kendi sahanda 40 bin seyircin önünde evire çevire yeneceksin yok şöyleydi yok böyleydi kabul etmiyorum.

leoyattara
02.04.2022, 17:23
Güney alt 3 adet bileti gişe fiyatından devredebilirim

TSezgin61
02.04.2022, 17:59
Suan taraftar olarak rehaveti arsa cikardik resmen. Insallah takim full konsantredir.

Rize macinda oldugu gibi cepten yersek, önümüzdeki haftalar keyifli gecmeyebilir.

nakzo
02.04.2022, 18:05
Suan taraftar olarak rehaveti arsa cikardik resmen. Insallah takim full konsantredir.

Rize macinda oldugu gibi cepten yersek, önümüzdeki haftalar keyifli gecmeyebilir.

Kimde rehavet var bilmiyorum bence çok zor ve kazanmamız gereken bir maç a.avcı düşünecek taşınacak bu maçı kazanacak saçma sapan mağlubiyet hakkı rizede doldu bitti.

Emre Veli
02.04.2022, 18:10
kendi sahanda dünyanın dört bir yanında insanların geldiği maçı kazanmama hakkın yok. berabere bitirme hakkın da yok.

yarın tüm taraftarlara bir hediye vermek istiyorlarsa maçı almak zo-run-da-lar.

amasya0561
02.04.2022, 18:24
Bu şeytan trt ye gerimi dönmüş. fb 3-5 galibiyet alınca konuşuyo yine

oguzkoc
02.04.2022, 18:27
Şu maç okadar önemli bir maç ki eğer kaybedersek medyadaki baskı ile saçma sapan maçlar izleriz sezon sonuna kadar

mancester
02.04.2022, 18:31
Yeni hoca gelmis ismael 3-4-3 oynayacakmis degisik bir adam etkisi olurmu olabilir ama bize beraberlik yeter yenilmeyelim...

yorumsuz6117
02.04.2022, 19:05
Şaka maka puan farkı 14’e indi. Yarın Beşiktaş kazanırsa stopersiz kalan Trabzon’da panik başlar. Ligin sonunda çarşı pazar karışacak gibi duruyor.

Oğuzhan Fidan
02.04.2022, 19:10
mutlak kazanılması gereken bir maç. fener ılık ılık geldi dayandı yine konyadan korkmam.. %100 kazanılması gereken bir maç. saçma sapan rize mağlubiyeti krediyi bitirdi. kimsenin bahane üretmeye hakkı yok fener oynadı kazandı kayseri maçını.. bu maçta mazeret kabul etmiyoruz

Oğuzhan Fidan
02.04.2022, 19:12
Yeni hoca gelmis ismael 3-4-3 oynayacakmis degisik bir adam etkisi olurmu olabilir ama bize beraberlik yeter yenilmeyelim...
3 puan dışında hiçbişey bu atmosfere yakışmaz.. top oynayıp kazanmamız gereken mutlak maç sonraki hafta beraberlik kredin var ama bu hafta yok.

Uğur Kalyoncu
02.04.2022, 19:17
Şaka maka puan farkı 14’e indi. Yarın Beşiktaş kazanırsa stopersiz kalan Trabzon’da panik başlar. Ligin sonunda çarşı pazar karışacak gibi duruyor.

İroni falan yok dimi hocam. Vallahi bazen kararsız kalıyor insan ironi mi falan var diye.. kaybetsek bile panik falan olmaz. En kötü ihtimalle en erken sampiyonluk gider başka bir şey olmaz.

LANGARA
02.04.2022, 19:19
Biz lideriz ve şu anda sadece kendimizle yarışıyoruz. Maksimum dokuz puan aldığımız takdirde diğerlerinin ne yaptığı umurumuzda bile olmayacak. Hoca ve takım bunun farkındadır. Gereği neyse yarın kırk bin taraftarımızla beraber yapacaklardır.

ilelebeTS
02.04.2022, 19:23
Galibiyet sonrasındaki aralarda 3-5 atıyoruz, puan kaybı sonrasındaki aralarda beraberliğe fit oluyoruz. İlginç bir taraftar kitlemiz var. :D Bu takım 3 maç sonra şampiyon olacak. Dolu tribünler önünde rakip kim olursa olsun sahaya gömmemiz lazım. Şampiyon gibi oynamalıyız.

Kadir Aydın
02.04.2022, 19:28
Aslinda suan herkes kendine itiraf etmekten korktugu o ihtimali düsünüyor.

Murat61
02.04.2022, 19:45
Bu saatten sonra şampiyon biziz önümüzdeki sezonun planlaması güzel olur inşallah yoksa başka ihtimal falan yok eğer dalga geçme amaçlı yazmıyorsanız sadece ne zaman şampiyon olacağımızın tarihi değişir sadece bu sene bu iş bitti

Izmirli35
02.04.2022, 19:49
Bati alt tribün kapalı 1 adet biletimi piyasa şartları ile bjk maçı için devredebilirim

orhan42
02.04.2022, 20:05
Yukarıdaki yorumları okuyunca içim ürperiyor.Fenevbahçe'nin 14 puan farka indirdiğini , yarın kaybedersek çarşının pazarın karışacağını yazan arkadaşın yorumunu okuyunca iyice dumur oldu.Kardeşim puan farkı şu an maç eksiği ile 14.Yarın kaybedersek 11 puana düşmeyecek bu fark..Bi bitmediniz be..

Mehmet
02.04.2022, 20:09
Şampiyonluk maçı için
önemli bir viraj maçımız.
Sakatlarımız cezalılarımız ve 2. devre maçlarımızdaki
performans düşüklüğü beni endişelendiriyor.
Tek güvencemiz puan farkı ile ilerde olmamız.
Çok fark yapmamıza rağmen henüz kesin Şampiyon olduk diyemiyorum rahatça.
Bir de süper ligin adaletsizliğinden, tff ve hakem hatasından kaygım çok.
Beşiktaş maçını alırsak çok şey kazanmış olacağız, umutlarımız netleşecek, umutlananların umutları tükenecek.

alperrr
02.04.2022, 20:11

bu kötü işte..
yazıyımda belki büyü bozulur..

bu bjkye ne yapsak 1 senesonra veya aynı sezın başımıza geliyor..

bi sezon 2 -0 mağluptuk Avniakerde 2. yarı 3 attık 3-2 maçı aldık..
bir sene sonra deplasmanda 2-0 öndeydik maçı 3-2 verdik..

onun için ilk maç gibi olmasın..sonuç yaniii son dakikalarda biz saldırırken adamlar atıp 1-2 olmasın..büyü bozulsun..

Timur Bey
02.04.2022, 20:19
Eğer kalan maçlarda 9 puan alamıyorsak dükkanı kapatalım gitsin. Avcı hoca motive etse bile yeter oyuncuları. Muhtemelen 15-18 arası bir puan toplarız kalan maçlarda.

İçeride Gümrük, Antalya ve Altay'ı yenemeyeceksek boşa maç izlemeyelim.

erenslash
02.04.2022, 20:19
Fener ikinciliğe oynuyor ki şampiyonlar ligine gidebilsin mevzsu

biz şampiyonuz zaten mesele adam gibi oynayıp şu maçı zaten almak zorundasın her maçı almak için çıkmalısın şampiyonluk matematiksel olarak garantilemiş olsan bile

ÖmürKaradeniz61
02.04.2022, 20:24
Adamdaki akıla bak biz bütün maçları kaybedeceğiz fener bütün maçları kazanacak öyle mi ? Sizde öyle bir ezik kafa var ki 3-4 puan fark olsaydı bu takım şampiyon olamazdı .

Halil Alemdar
02.04.2022, 20:26
%100 hazır bi Hamsik olsaydı içim çok rahat olurdu bu maçla ilgili. Siopis Bakasetas Ömür orta sahası kağıt üstünde iyi ama bakalım.

erenslash
02.04.2022, 20:29
öyle bir şey olursa zaten :D şans demessin ona başka bir şey denir :D konuşulması bile saçma :D ama arada 6 puan olsaydı bizim salaklar şampiyonluğu verirdi bizde başkana neden stoper almayın diye saydırırdık. misal.ama ne oldu? hoca sayesinde buralara geldik.şampiyon oluyoruz.fener kaybeder veya kazanır Trabzon bu saaten sonra bırakmaz. ama fener ikincilik için çabalar. mesele bu.bu maçı alıcan hacı bahanesi yok.senin fenerle aranda 30 ouan fark olsa da sen şampiyon gibi oynayacaksın çünkü bu saaten sonra Trabzonun yarışı kendisiyle ve ona yakışan oyunuyladır.
Adamdaki akıla bak biz bütün maçları kaybedeceğiz fener bütün maçları kazanacak öyle mi ? Sizde öyle bir ezik kafa var ki 3-4 puan fark olsaydı bu takım şampiyon olamazdı .

wakaeme
02.04.2022, 20:48
ilginç yorumlar okuyorum beraberlik yeter falan yapmayın böyle ya

Oğuzhan Fidan
02.04.2022, 21:24
Şampiyon gibi çıkıp 40 bin kişinin önünde bjkyi gömmemiz gerekiyor. hain başkanlarıda ağlayarak izlesin maçı. basıp geçeceksin fb son maçlarda nasıl futbol oynuyor izliyoruz şikecilerin tek dayanağı bizim puan bırakmamız bjk maçını kazandığımız takdirde tepetaklak olacaklar izleyin görün.

ANIL
02.04.2022, 21:44
Zor maç olur 1-0 olsun bizim olsun.

nakzo
02.04.2022, 21:51
Zonguldaktada her tarafa bayraklar asılıyor Allahım bizi mahçup etme bu sezon bitsin bir an önce şampiyon olalım rahatlayalım.

serdaracıl
02.04.2022, 22:12
kendi sahanda dünyanın dört bir yanında insanların geldiği maçı kazanmama hakkın yok. berabere bitirme hakkın da yok.

yarın tüm taraftarlara bir hediye vermek istiyorlarsa maçı almak zo-run-da-lar.

Gayet var. Kendi kendimizi baskı altına almaya bayılıyoruz

objek
02.04.2022, 22:24
Şampiyon gibi çıkıp 40 bin kişinin önünde bjkyi gömmemiz gerekiyor. hain başkanlarıda ağlayarak izlesin maçı. basıp geçeceksin fb son maçlarda nasıl futbol oynuyor izliyoruz şikecilerin tek dayanağı bizim puan bırakmamız bjk maçını kazandığımız takdirde tepetaklak olacaklar izleyin görün.

Bazi derbi maclari vardir o gunu cok iyi oynamadanda maci kopartirsin bu saatten sonra guzel futbol show vs onemli degil hesabini kitabini iyi yapip bu kisitli kadroyla 3 puani olmadi yenilmeden maci bitirmek kisaca bizim yenilmeden devam ettigimiz surece birer birer puanlarla dahi sampiyon oluruz sb,nin bu havayla tum maclari almasi olasi gozukuyor ancak bizi ikincilik savasi ilgilendirmez gercekci olalim bu kadar sakatliklar cezalilar belirli bolgelerdeki eksikliklere ragmen bu takim 1 puan farkla sampiyon olsa dahi alkisi sonuna kadar hak ediyor

OMERYILMAZ_TS
02.04.2022, 22:32
Siopis ve dorukhan olsun digerleri de onların yarısı kadar hırsla oynasa biz yeter en büyük beklentim de visca maşallah nazar değmesin visca mecbur alınmalı o alınırsa şampiyonuz demiştim iyi ki alındı adam bu ligin bugu resmen hemde öyle gönüllü geldi ki seve seve oynuyor yalı çocuğu devreye girdi oraya gitmedi bize geldi tarih bunu yazacak ...

nakzo
02.04.2022, 22:36
Bazi derbi maclari vardir o gunu cok iyi oynamadanda maci kopartirsin bu saatten sonra guzel futbol show vs onemli degil hesabini kitabini iyi yapip bu kisitli kadroyla 3 puani olmadi yenilmeden maci bitirmek kisaca bizim yenilmeden devam ettigimiz surece birer birer puanlarla dahi sampiyon oluruz sb,nin bu havayla tum maclari almasi olasi gozukuyor ancak bizi ikincilik savasi ilgilendirmez gercekci olalim bu kadar sakatliklar cezalilar belirli bolgelerdeki eksikliklere ragmen bu takim 1 puan farkla sampiyon olsa dahi alkisi sonuna kadar hak ediyor

Doğru

lazibere
02.04.2022, 22:45
Bence bu senenin en zor iç saha maçına çıkacağız. Milli ara dönüşlerini hiç sevmem, Ben bile 15 gundur futbol konuşmuyorum, oyuncularımızda benzer bir rehavet oluşursa maç zorlaşır. konsantrasyon önemli, 3 maç yetiyor muhabbeti ile, oyuncularımız kendince 3 maç belirleyebilir ve nasıl olsa kazanırız diye düşünebilirler. o bakımdan gerçekten çok zor geçecek bir maç. Seyircinin baskısı ile oyuncularımızı maça konsantre edebilirsek bitirebiliriz maçı

İyi tarafından düşündüğünde, Rakibin galibiyet almaktan başka çaresi yok ve bizim de mutlak kazanmamız gerekmiyor. Bu bizim artı yönümüz olacaktır. Stoper de anormal top kayıpları ile hatalı goller yedirtmezsek , mutlaka skor alabileceğimizi düşünüyorum

Uğurcan Visça ve Wakame ve sipois gününde olsun yeter

Gezzal'ı tutacak oyuncu gunünde olsun o da yeter. Açıkçası ben Pusshaka güvenemedim, Rosier ve Gezzal kanadı maçın kilit kanadı olur, Wakame inşallah işi bitirecek

Enaldo61
02.04.2022, 22:59
her zaman söylüyorum bu kadar puan fark atmışken bu camia bu modlara giriyorsa biz ne puan puana ne geriden gelip şampiyonluk alamayız.

memmedaga
03.04.2022, 00:07
umarım bizi yanıltırsın Hüseyin umarım...
gönderilmemesi Avcı hocamızın en büyük hatası idi...

AntiŞike
03.04.2022, 00:23
Allah izin verirse, 13:55 te olacağız inşallah...

Allah mahçup etmesin!

11:25
11:55
12:25
12:55
13:25
13:55 (2 Sefer)

Yarım saatte bir uçak kalkacak yarın Trabzon'a. Trabzon'da benzer sıklıkta hareket eden belediye otobüsü yok! Bu tablo, eşsiz bir tutkunun eseri olduğu için övünülebilir. Trabzonspor'un, Trabzon şehrinin sınırlarını aşan değerinin de ispatı olarak görülebilir. Diğer yandan; (Türkiye genelinde olduğu gibi) insan kaynağını kaybetmiş, potansiyelini arttırmak için ise hiçbir çaba göstermeyen, bu durumdan şikayetçi olmayan bir memleketimiz olduğu da doğru. Camia havaya girmişken 41000 kişilik stadyumlar, bilet fiyatları gibi can sıkıcı konuları tartışmayı erteleyelim.

Sevda peşinde yollara düşenler galibiyetle mutlu olur inşallah.

Tolga Kurt
03.04.2022, 00:28
umarım bizi yanıltırsın Hüseyin umarım...
gönderilmemesi Avcı hocamızın en büyük hatası idi...

göreceğiz hata mı değil mi yarın

ilelebeTS
03.04.2022, 00:37
her zaman söylüyorum bu kadar puan fark atmışken bu camia bu modlara giriyorsa biz ne puan puana ne geriden gelip şampiyonluk alamayız.
Alırsa takım ve hoca alır zaten. Kaybetme korkusu camianın iliklerine işlemiş. Büyük özgüven sorunu var. Özellikle belirli bir yaş üzerindekilerde. Bu sezon 3 kupa kaldıralım, aşılır bunlar da.

Halil Alemdar
03.04.2022, 01:04
——————Uğurcan—————
Doruk—Hüseyin—Denswill—Puhaç
—————Siopis—Baka————
Visca————Ömür————-Waka
——————Cornelius—————

——————Uğurcan—————
Serkan—Hüseyin—Denswill—Puhaç
—————Siopis—Doruk————
Visca————Ömür————-Waka
——————Cornelius—————

——————Uğurcan—————
—————Siopis—Baka————
Visca————Ömür————-Waka
——————-Djaniny—————

Hangisi?

Mehmet Fatih Yavuz
03.04.2022, 01:06
——————Uğurcan—————
—————Siopis—Baka————
Visca————Ömür————-Waka
——————Cornelius—————

——————Uğurcan—————
Serkan—Hüseyin—Denswill—Puhaç
—————Siopis—Doruk————
Visca————Ömür————-Waka
——————Cornelius—————

——————Uğurcan—————
—————Siopis—Baka————
Visca————Ömür————-Waka
——————-Djaniny—————

Hangisi?

Son kadro ile başlarız diye tahmin ediyorum.
İkinci yarı eğer ihtiyaç halinde ilk çıkacak adam Bakasetas olur.
Burada durumu iyi ise Hamsik denenir.
Değilse Serkan girer Bakasetas çıkar, Dorukhan orta sahaya geçer diye düşünüyorum.

OFLU_79
03.04.2022, 01:32
Giray Kaçarın ilk canlı yayına katılıp BJK maçı konusunda bilgi alacakdım , ama maalesef efsaneciler bastı orayı. Giray kapatmak zorunda kaldı.

Murathan
03.04.2022, 04:48
geriden oyun kurmada bu kadar sıkıntı yaşarken corneliussuz başlayacağımızı düşünmüyorum.

hanzale
03.04.2022, 05:08

Yarın kaybedersek biter bu iş 14 puan 2 3 haftada kapanır

ÖmürKaradeniz61
03.04.2022, 08:11

Evet mümkün değildi hocam ama bu seneki şampiyonluk herkesi bir rahatlatır bir gevşetir. Önümüzdeki senelerde şampiyonluk yarışlarında böyle gerilmeyiz.

crixus_61
03.04.2022, 08:25
Bazı kişilerin sadece maç günü de olsa banlanması lazım diye düşünüyorum.
İnşallah alacağız, tahminim 2-0(Visca, Cornelius)

Laundros61
03.04.2022, 09:15

İnanılmaz gerçekten

İnanılmaz değil aslında sağlık ekibinin teşhisi yanlıştı. Zamanında döndü Hugo

vuralkara
03.04.2022, 09:47
Yarın kaybedersek biter bu iş 14 puan 2 3 haftada kapanır

Şaka demi. 3 haftada nasıl kapanıyor hele bi anlatsana. Galibiyete 5 puan veriyorlar da bizim mi haberimiz yok

OFLU_79
03.04.2022, 10:10
Bazı kişilerin sadece maç günü de olsa banlanması lazım diye düşünüyorum.
İnşallah alacağız, tahminim 2-0(Visca, Cornelius)

Doğru bir tespit.

Maalesef bu BMN dışında fazlalıkla oluyor. Şu bir kaç gün içinde fırsat bulup eski futbolculara sözlü saldıran kişilerin, gerçek taraftar olup olmadığı endişe verici.

Kendi özel hayatlarında, boşluklarını doldurmak için yada/ve Egolarını tatmin etmek için TS armasını kullanan gözümde Holigandır!

Sinan.K
03.04.2022, 10:14
Foruma gireyim dedim positiv enerji icin girmez olaydim bizim taraftarlarin cogu paranoiak maalesef bu maci kaybetimiz takdirde Feneri sampiyon ilan edenler var :D saka gibi gercekten nereye düsdüm dedim bir an

hofsaale
03.04.2022, 10:16
Baka Ömür Siopis bir kac kere denendi...olmuyor...

Hem ofansiv hem defansiv zaafiyet yasiyoruz...

OFLU_79
03.04.2022, 10:20
Samuel üçlü defansa dönerse bol gol atarız. Sorun maalesef defans hattında. Onlardan bir gol fazla atalım yeter.

Puan farkı ne kadar olursa olsun, mağlubiyet gelirse (inşallah olmaz) Trabzon’da Panik havası oluşur.

Yiğit SARI
03.04.2022, 10:27
Panik vb. kelimeleri söyleye söyleye kullana kullana çağırıyorsunuz. Panik yapacak bir durumda falan değiliz yenilsek de

Yahu takımın 28 haftayı lider bitirmiş. Adamlar devre arası biri ile 7 biri ile 14 puan varken şampiyonluk hesabı yapmış şuan maç fazlasıyla 14 puan fark var falan aynı durumda olsalar herhalde nasıl reaksiyonlar gösterirlerdi siz düşünün. Kurtulalım şu aşağılık komplekslerimizden temkinli olmak değil bu insanların ruh halini etkiliyorsunuz

Ben içerde maç kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum hatta eksiklerimize rağmen bireysel performanslarla bu maçı alacağız. Beşiktaş'ın dizilim ve oyuncu tercihlerini baya merak ediyorum. Umarım sahaya ne yaptığını bilmeyen afallayacak bir oyuncu grubu ile çıkarak işimizi kolaylaştırırlar

Adem Erdoğan
03.04.2022, 10:27
Maçın başında saçma sapan bir kart görmezsek, sihirbazlarımız herhangi bir sakatlık yaşamazsa,
ve son olarak da maç saatinde kar yağmazsa bu maç bizimdir inşallah.

Maçın sonucuna çok fazla odaklanmadan günün keyfini çıkartalım.
Her türlü sonuçta takımı alkışlayarak uğurlayalım

vuralkara
03.04.2022, 10:32
Panik manik yok vurur geçeriz bugün.
Ha olaki bir kaza oldu kaybettik yine sorun yok önümüzdeki haftalarda alacağımız her galibiyet heveslenenlerin hevesini kıracaktır ki onların da puan kaybedeceği maçlar olacak.

OFLU_79
03.04.2022, 10:33
Genç nesilin Panik yapamaması normal ve doğrudur.

Yaşlı nesilin Panik etmesini normal karşılamak lazım.
inşallah yakın tarihte şu Şampiyonluğu garantileyip rahalayalım.

Sinan.K
03.04.2022, 10:38
Genç nesilin Panik yapamaması normal ve doğrudur.

Yaşlı nesilin Panik etmesini normal karşılamak lazım.
inşallah yakın tarihte şu Şampiyonluğu garantileyip rahalayalım.

Ne panigi ? hangi sezonu 14 puan farkla girdin hemde bir mac eksik olmasina ragmen kalmis 7 hafta sen ztn burda 5 mac keybedersen sampiyon olma bu kadar basit butun sezon boyu takim 2 mac kaybetmis son 7 haftada 5 mac kaybedecek demek

Uğur Kalyoncu
03.04.2022, 10:45
Uğurcan
Dorukhan Hüseyin Denswill Puhacz
Berat Siopis
Visca Ömür Nwakame
Djaniny.

Ömür Bakasetas olmuyor. Daha yanlışta ısrar etmenin anlamı yok.

Önce maçı tutalım . Sonra gidişata göre hamle yaparız.

OFLU_79
03.04.2022, 10:50
Ne panigi ? hangi sezonu 14 puan farkla girdin hemde bir mac eksik olmasina ragmen kalmis 7 hafta sen ztn burda 5 mac keybedersen sampiyon olma bu kadar basit butun sezon boyu takim 2 mac kaybetmis son 7 haftada 5 mac kaybedecek demek

Takımın beş maç kaybedeceğini sanmıyorum. Mağlubiyet olduğunda endişe edecek olan taraftarlar olur dedim.

pReN@_61
https://www.youtube.com/watch?v=8vlnAWUtM8Q

champions
Serkan-???-Denswill-Puhacz
Visca--Dorukhan-Siopis-Kouassi
---------Djaniny-----Cornelius---

Kontradan 2-3 tane atar bu kadro, 2. yarı Tony, Baka Ömür ve Hamsikle maçı bitiririz.
Savunmada ne kadar iyi durursak maç o kadar rahat geçer, umarım zayıf bjk hücumuna ekstra performans şansı vermeyiz.

DNA-TS
03.04.2022, 11:05
Nasıl ki uçağa binince kontrolü pilota bırakıyorsun aklından ne geçerse geçsin bişe yapamıyorsun idare onda bizimkiside omisal Abdullah Avcı varsa arkanıza yaslanın gerisini ona bırakın. Rakip için şöyle böyle yeni hoca drone 3-4-3 gazlamalaeı devam ediyorken hocam gereğini yapacaktır.
Maç için geldim şehirde daha önce böylesini hiç yaşamadığım bir atmosfer var.
Maçtan sonra burası Karagümrük maçı programı yapacak arkadaşlarla dolacak. :)

pReN@_61
03.04.2022, 11:15
Foruma üye olduğunu tahmin etmeliydim.

https://twitter.com/Alkolikyorumlar/status/1510276515145166854

stichus
03.04.2022, 11:21
Kalan maçların en kolayı.

Erken bulacağımız bir golle oyunu rahatlatıyoruz.

Rakip üstümüze geldikçe de yenisini atıyoruz.

Bu. Bu kadar.

:)

Hasan Habip Özbay
03.04.2022, 11:45
sanırım şampiyonluk maçı bu kadar tarfatrat dışarıdan gelmez anormal atmosfer var ve sadec bu dışarıdan gelen taraftralar için maçı alacağız zorbay bjk için tek şans ama yetmez Nwakeme maçı alır

ömür maçın kilit adamı olacaktır Trabzon dışından maça gelenlerin sayısı yaklaşık 15000 kişi bu da bu maça olan inancımızın göstergesi alalım rahatlayalım

sanırım bu akşam Abdullah hocanın sürprizi Taha Altıkardeş olur ama bana göre zaten o oynamalı Hüseyin oynar ve en küçük hatada taraftarı kaybedebiliriz 5 gündür taha üzerinde duruyor hoca (antremandan aldığım bilgi)

orda maçta olmak isterdim tabiki ama ben Antalya maçına ordayım inşallah

talsuv61
03.04.2022, 11:54
Foruma gireyim dedim positiv enerji icin girmez olaydim bizim taraftarlarin cogu paranoiak maalesef bu maci kaybetimiz takdirde Feneri sampiyon ilan edenler var :D saka gibi gercekten nereye düsdüm dedim bir an

Aynen kardeş, bu foruma ne zaman girsem moralim bozuluyor çıkıyorum. Rahatsız kompleksli bizim taraftarlar, gerçekten bizim taraftarlar mi o da şaibeli.
Röportajlar da kimisi GS şampiyon olur komedi gerçi, bizimkiler de hala korku endişe var.

S.ÖZKAN
03.04.2022, 11:55
Şampiyon olduk zaten kutlamalara kimi çağıralım derdine dusenlere de katilmiyorum, beşiktaş maçını kaybedersek panik başlar diyenlere de katılmıyorum.Kazanmamiz gereken 9 puan var ve kazanmak için elimzden gelen herşeyi yapıp kazanacağız,.Kolay olmayacak ama kazanacağız.

Mehmet BAŞ
03.04.2022, 11:56
Panik vb. yazan bazı tuhaf yorumlar okuyorum.
Arkadaşlar kusura bakmayın ama açık ve net konuşacağım. Gidip tedavi olun.
Bu maçı kazansak da kazanmasak da Trabzonspor bu sene şampiyon oldu. İlan tarihini bekliyoruz.
Geçmişten getirdiğiniz saçma sapan algılardan artık sıyrılın. Şampiyonluğun tadını çıkartın lütfen.

Hasan Habip Özbay
03.04.2022, 11:57
https://www.youtube.com/watch?v=8vlnAWUtM8Q
iyi ama tamda istediğim etki yok

Hasan Habip Özbay
03.04.2022, 11:59
Panik vb. yazan bazı tuhaf yorumlar okuyorum.
Arkadaşlar kusura bakmayın ama açık ve net konuşacağım. Gidip tedavi olun.
Bu maçı kazansak da kazanmasak da Trabzonspor bu sene şampiyon oldu. İlan tarihini bekliyoruz.
Geçmişten getirdiğiniz saçma sapan algılardan artık sıyrılın. Şampiyonluğun tadını çıkartın lütfen.
aynen öyle anlamak zor bu ne sıkıntı tadını çıkaralım vura vura buraya kadar geldik sonunuda getireceğiz ve afsane şekilde kutlayacağız

Vkgz
03.04.2022, 12:14
bjk konsantre biz değil. bizim geride esas adam olan 3 kişi yok.
kazanacagimizi sanmam

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tanjugunduz
03.04.2022, 12:21
Dorukhan ve siopis ortasahada olursa maç bizim rahat olun sağ bek belki yeterli değil kimilerine göre ama serkan orayı halleder..

KARAGOZLUM
03.04.2022, 12:27

https://twitter.com/Alkolikyorumlar/status/1510276515145166854

bunlar boyle cakal aptal gibi bekliyorlar iste
bugun konya yener
haftaya da gs onlardan en az 1 puan alirsa konya ile 2. lik savasina girerler
2. bile olmasin bu ezikler

HIZIR_IR
03.04.2022, 12:37
bjk macina bilet arayan varsa gise fiyatindan iki bilet var. Ilgilenenler dm

Varlıbaş61
03.04.2022, 12:42
Wakayame, Bakasetas ve Uğurcan’ın sakatlanacağı, Dorukhan’ın ve Visca’nın kırmızı kart göreceği, Siopis ve Canini’nin sarı kart cezalısı olacağı, Denswill’in kendi kalesine gol atacağı, 2-5 kaybedeceğimiz ve çöküşe başlayacağımız maç olarak kayıtlarda yerini alacak maçtır.

pReN@_61
03.04.2022, 13:13
bunlar boyle cakal aptal gibi bekliyorlar iste
bugun konya yener
haftaya da gs onlardan en az 1 puan alirsa konya ile 2. lik savasina girerler
2. bile olmasin bu ezikler

Trollüyorlar üstat.

Manava61
03.04.2022, 13:15
Bizim kadrodan çok bjknin kadroyu merak ediyorum. Bjk ile aramızdaki maçlar hep heyecanlı olmuştur, güzel bir maç bizi bekliyor. Zorlansak da sonunda kazanırız diyorum. Bjk için "hoca iyi ya daha ilk maçıydı dur bi bakalım" maçı olur.

pReN@_61
03.04.2022, 13:16
https://twitter.com/KuzeyTarafi/status/1510547705222864900
https://twitter.com/KuzeyTarafi/status/1510547706560847872

ilelebeTS
03.04.2022, 13:20
Visca kollarını açıp koşmaya başladı bile. :)

arda.61
03.04.2022, 13:28
Maça gidemeyecek biletini devretmek isteyen biri varsa ulaşabilir mi ?

ilelebeTS
03.04.2022, 13:30
Benim 11'imde Hamsik var. Son 30 dakika oyuna alırımdan ziyade baştan başlayıp yorulana kadar oynatırım. Zaten tempoyu o ayarlıyor. Bakasetas'ı geri çekip Ömür'ü ön tarafa attığımız taktik işlemiyor. Onun işlemesi için Ömür'ün geriye yakın oyun kurucu, Baka'nın öne yakın tamamlayıcı rolde olması lazım. Kaldı ki Baka'nın en verimli olduğu taktik de odur, 2. forvet gibi. Adamın formu düşmüş olabilir ama sahadaki rolünün de buna katkısı var. Eski rollerinde oynamıyor.

Anıl C
03.04.2022, 13:40

https://twitter.com/Alkolikyorumlar/status/1510276515145166854 admin göreve

ÖmürKaradeniz61
03.04.2022, 13:53
Geriye doğru bakınca oynadığımız 5 adet derbinin hiçbirinde ulan ne ezdik ne rahat kazandık diyemedik hep ekstrem olaylar oldu son dakika golleri penaltılar felan. Bu maçı ben kazanabileceğimizi düşünmüyorum beraberlik daha ağır basıyor.

orhan42
03.04.2022, 13:57
Twitter'da da ayını yorum var..Noktası virgülüne kadar.Kardeş sen kimsin söylesene..Kimin adamı kimin taraftarısın ?

bordoylamavi
03.04.2022, 14:07
Geriye doğru bakınca oynadığımız 5 adet derbinin hiçbirinde ulan ne ezdik ne rahat kazandık diyemedik hep ekstrem olaylar oldu son dakika golleri penaltılar felan. Bu maçı ben kazanabileceğimizi düşünmüyorum beraberlik daha ağır basıyor.

derbilerde temkinli oynuyor avcı. gs ve bjk galibilyetleri süprizdi. ama deplasmandı. gs ilk maçı zaten şok bir başlangıçtı.ilk fb maçı da gerekni yaptı. ikinci de yiner gereksiz temkin. bu maç ezip geçeceğimizi düşnüyorum skor olarak olmasa da oyun olarak

bordoylamavi
03.04.2022, 14:10
Nasıl ki uçağa binince kontrolü pilota bırakıyorsun aklından ne geçerse geçsin bişe yapamıyorsun idare onda bizimkiside omisal Abdullah Avcı varsa arkanıza yaslanın gerisini ona bırakın. Rakip için şöyle böyle yeni hoca drone 3-4-3 gazlamalaeı devam ediyorken hocam gereğini yapacaktır.
Maç için geldim şehirde daha önce böylesini hiç yaşamadığım bir atmosfer var.
Maçtan sonra burası Karagümrük maçı programı yapacak arkadaşlarla dolacak. :)

tam tespit. seyirci olarak bizler ne dersek diyelim olay sahada avcı ve oyuncularda bitecek

sakosako
03.04.2022, 14:23
günaydın renktaşlar. hüseyinim bathsuayiye bir penaltı yaptırır garanti. karşılıklı gol var. 2 veya daha fazla atarsak kazanırız, atabilir miyiz? atabiliriz. bana göre beraberlik de çok kötü bir sonuç olmaz bu yoklukta. kilit nokta şu, panik yapmadan oynamak lazım, taraftara bu maçta ekstra görev düşüyor, sonuna kadar tam desteğe ihtiyacımız var. skor ne olursa olsun fırtına moduna geçtiğimizde 5-10 dakikada dağıtamayacağımız takım yok, bu sene birçok maçta gördük bunu. artılara eksilere bakınca bana göre maç tamamen ortada izleyip göreceğiz, 11leri görmeden bir tahmin yapamıyorum. bjk muhtemelen 3lü oynayacak, 3lüye karşı hem zaafımız var hem bunu iyi bir şekilde de değerlendirebiliriz, bilmiyorum bakacağız. umarım kazanırız. taraftardan inanılmaz bir destek bekliyorum, koreografiyi de ayrıca merak ediyorum :)

KARAGOZLUM
03.04.2022, 15:19
Trollüyorlar üstat.

Evet hain cok

kaçarava
03.04.2022, 16:12
Ben totemden, trolden, erken şampiyonluk hesabından, sosyal medyada "Bakın ben de ne taraftarım hee" tipindeki primci tayfadan fena bıktım. Keşke hoca da temkinli olmaya devam edip "En erken şampiyon olan takım olmak istiyoruz"un yolunu açmasaydı. Olalım yeter, erkenmiş geçmiş umurumda değil artık.

mancester
03.04.2022, 16:30
3 puan dışında hiçbişey bu atmosfere yakışmaz.. top oynayıp kazanmamız gereken mutlak maç sonraki hafta beraberlik kredin var ama bu hafta yok.
Bencede 3 puan yakisir ancak daha onceleri hic bu kadar rahat yaklasmamistik su anda istedigim tek sey var sampiyonluk bu maci kazanmayip berabere bitirsek hic rahatsiz olamam ama kaybedersek sinirim bozulur ..

orhan42
03.04.2022, 16:32
Ben totemden, trolden, erken şampiyonluk hesabından, sosyal medyada "Bakın ben de ne taraftarım hee" tipindeki primci tayfadan fena bıktım. Keşke hoca da temkinli olmaya devam edip "En erken şampiyon olan takım olmak istiyoruz"un yolunu açmasaydı. Olalım yeter, erkenmiş geçmiş umurumda değil artık.
Altına imzamı atarım.Bu kadar kasmanın alemi yok..Kaybetsek 14 puan olur şikecilerle ki 2. muhtemelen onlar olacak.Şampiyon da biz olacağız.Erkenini gecini yemişim.Bayrağımı balkona asıp dalgalandırmanın hayali ile yanıp tutuşuyorum haftalardır.

nevzat61
03.04.2022, 16:33
Şu forumda bazı üyeler var..şampiyonluğun ş sini bile haketmiyor..iyi gün taraftarı olarak kalacaklar her zaman..

nakzo
03.04.2022, 16:35
git geçen hafta laubali wakayeme yüzünden şu rezalet rizeye küme düşmüş takıma yenil şimdi debelen dur hoca bu maçı alacaksın laubalilige prim vermeyeceksin saçma sapan adamlar yüzünden her hafta stres çeker olduk.

hay1699
03.04.2022, 16:43
Şu forumda bazı üyeler var..şampiyonluğun ş sini bile haketmiyor..iyi gün taraftarı olarak kalacaklar her zaman..

Şurda 1-0 mağlup duruma düşelim gör panayırı. Bazısı bu anları bekliyor herhalde.

thehell61
03.04.2022, 16:43
git geçen hafta laubali wakayeme yüzünden şu rezalet rizeye küme düşmüş takıma yenil şimdi debelen dur hoca bu maçı alacaksın laubalilige prim vermeyeceksin saçma sapan adamlar yüzünden her hafta stres çeker olduk.

Sen bu tabloda stres çekiyorsan bu futbolu bırak hocam.. Allah korusun kalpten falan gidersin.

Barista
03.04.2022, 16:48
Bu kadroyu istiyorum:

Uğurcan
Dorukhan Hüseyin (mecburen) Denswill Puhacz
Ömür Siopis
Visca Djaniny Nwakame
Cornelius

Orta saha kurgusu için en mantıklısı bu.

Bakasetas aylardır ortalarda yok, onunla 10 kişi oynuyoruz. Berat da 10 kişi oynatıyor. Hamsik hazır değil.

Siopis 6 numara oynar, Ömür 8, Djaniny de 10. Ömür zaten 8 numara orijinli.

Oğuzhan Fidan
03.04.2022, 16:50
Psikolojik eşiklerden birindeyiz . Konya’da kazanıcak muhtemelen. Bu hafta asla puan kaybı yaşamamamız lazım. Bu maçı alırsak büyük oranda bitirdik demektir. Sonraki maçlarda helva gibi rakipler var alırız 3-4 puan daha şampiyonluğu garantileriz

Mert Oğuzlu61
03.04.2022, 16:54
Stresli ve gergin maç olacak ama kazanırsak şampiyonluk kutlayacagimiz maç bu maç olur.

Sacit
03.04.2022, 16:58
40 bin taraftar önünde bu atmosferde baskı ile rakibi boğacaksın ve kazanacaksın

nakzo
03.04.2022, 17:00
40 bin taraftar önünde bu atmosferde baskı ile rakibi boğacaksın ve kazanacaksın

Aynen hiç kıçın başın oynamayacak rakiplerin zorlanmadan kazanıyor çıkıp ölümüne oynayıp kazanacaksın

Sacit
03.04.2022, 17:08
Aynen hiç kıçın başın oynamayacak rakiplerin zorlanmadan kazanıyor çıkıp ölümüne oynayıp kazanacaksın

evet rakip ne olduğunu anlamayacak
hatta kuracağın baskı ile rakibe kırmızı kart aldıracaksın

sadece 3 maç kaldı

Mehmet Fatih Yavuz
03.04.2022, 17:09

Twitterda da aynı cevabı vermiştim, burada da vereyim.
Size matematik öğreten hocaların diplomaları acilen iptal edilmeli. Çarşı pazar kabzımalları sizi ..

nevzat61
03.04.2022, 17:10
Şurda 1-0 mağlup duruma düşelim gör panayırı. Bazısı bu anları bekliyor herhalde.

Aynen öyle..sosyal medya kullanan birisi değilim..girip, okumak zorunda hissettiğim tek yer burası, artık buraya da girmek istemiyor insan.. Rize maçından sonra "göreceksiniz Trabzon şampiyon falan olamayacak " yazan adam bugün galibiyet bekliyormuş :)

Halil Alemdar
03.04.2022, 17:15
https://twitter.com/trabzonspor/status/1510622964928163849?s=21&t=DNJSpJ4qU61FVwrIAzHFIg

Hiç hoşuma gitmedi bu paylaşım. Böyle bi maç öncesi ne gerek var?

yorumsuz6117
03.04.2022, 17:16
Twitterda da aynı cevabı vermiştim, burada da vereyim.
Size matematik öğreten hocaların diplomaları acilen iptal edilmeli. Çarşı pazar kabzımalları sizi ..

Twitter'da gördüm bende ve komik olduğu için paylaştım bunu burda, herkesin ciddiye alıp cevap vermesi de ayrı komik olmuş.. :)

yavuzbaha
03.04.2022, 17:16
Taraftar meydanı uzun sokağı inletiyor…yav kardeşim enerjiyi niye boşa harcıyorsun,sonra stadta 10 dakka tezahürattan sonra suspus

Halil Alemdar
03.04.2022, 17:20
Taraftar meydanı uzun sokağı inletiyor…yav kardeşim enerjiyi niye boşa harcıyorsun,sonra stadta 10 dakka tezahürattan sonra suspus

Aynen öyle. Maçtan önce sesleri kısılacak durduk yere

nevzat61
03.04.2022, 17:23

Bugün gerek tribünlerde gerekse sahada çok agresif olmamız gerekiyor.. gerekirse hayvanlaşmamız lazım.. İstanbul da Uğurcan'a yapılanların acısını çıkarmak gerekiyor..bu gibi durumlarda Avni Aker biçilmiş kaftandı..

augustus
03.04.2022, 17:31
Bugün gerek tribünlerde gerekse sahada çok agresif olmamız gerekiyor.. gerekirse hayvanlaşmamız lazım.. İstanbul da Uğurcan'a yapılanların acısını çıkarmak gerekiyor..bu gibi durumlarda Avni Aker biçilmiş kaftandı..

Hiç gerek yok böyle şeylere.ıslıkla uğultuyla rakibi baskı altına alalım yeter. Rakibi hırslandirmak, ortamı germek bize zarar verir.

UYZD
03.04.2022, 17:32
Önemsiz bir maç, kazanırsak da şampiyonuz kaybetsek de. Stres yapmanın alemi yok.

Ahmet Hamza
03.04.2022, 17:38
Aç yamyamlar kulübe dadanmış yine. Allah’ın belası asalaklar.

munzevil
03.04.2022, 17:46

Tamam da bundan iyi günmü var
Anlık 14 puan,berabere kalırsak 15 puan yenersek 17 puan
Daha iyi 50 puanmi olacak fark :)

crixus_61
03.04.2022, 17:46
Trabzonspor kötü giderken ortalıkta olmayanlar iyi günde pastadan pay kapma peşinde. Milletin ağzına da laf veriyor utanmazlar.

nevzat61
03.04.2022, 17:52

Gelde anlat işte..:)

POYRAZ
03.04.2022, 18:01
Haydi cocuklar, kalbimiz sizinle ...

Sinan.K
03.04.2022, 18:07
Önemsiz bir maç, kazanırsak da şampiyonuz kaybetsek de. Stres yapmanın alemi yok.

Bence günün yorumu

hanzale
03.04.2022, 18:13

Olur mu canım rakipler gelmiş fark düşmüş yarım maça, yenildin mi bitti iş geçbiş olsun

jairzinho
03.04.2022, 18:14
uğurcan

dorukhan---berat---denswil----puhaç

visca------siopis---bakasetas--vakayeme

-------------------ömür-----------------

-----------------cornelius------------------

türkmen malum bu sevilerde bir stoper değil,3. lig seviyesi bana göre,haliyle onu devre dışı bıraktım

taha daha önce hiç oynamadığı için derbide riske atmaya gerek yok,kariyer ve gelişim olarak

berat ayağı temiz fiziği iyi bir oyuncu,idare eder,ha geçmişte hata yapmışta olabilir,bir hata yaptı diye stoperde bir daha denenmiyecek diye bişey yok,eldekiler içinde en mantıklı isim gibi duruyor sağ stoperde

samatyaboy
03.04.2022, 18:22
Aynen öyle..sosyal medya kullanan birisi değilim..girip, okumak zorunda hissettiğim tek yer burası, artık buraya da girmek istemiyor insan.. Rize maçından sonra "göreceksiniz Trabzon şampiyon falan olamayacak " yazan adam bugün galibiyet bekliyormuş :)

Şu durumda onu yazan adamın direk banlanması lazım.10 yaşındaki çocuk bile bu işin çoktan bittiğini biliyor.

MetehanS
03.04.2022, 18:24

puan farkı anlık 12.

son haftalarda çok şampiyonluk kaçıran bir takımın taraftarıyız, bu nedenle matematiksel olarak şampiyonluğu garantilemeden rahat edebileceğimizi sanmıyorum

jairzinho
03.04.2022, 18:29
en merak edilen olaylardan biride rosier gezzal kanadını puhaç ve vakayeme nasıl savunacaklar,aslında bu bjk içinde geçerli,

4 oyuncu var ortada ve dördüde hücumcu oyuncular,puhaç,vakayeme,gezzal rosier

enteresan bir eşleşme

serkan asan ın bu maçta bek olarak sahaya çıkacağını sanmıyorum,en başta eşleşme sıkıntısı yaşar,malum larinin fiziğini biliyoruz,haliyle sağbekte daha fizikli dorukhanın oynamasını kesin olarak görüyorum

bakasetas siopis ve ömür bence bu ligde koşu olarak ideal bir üçlü,ayrıca yetenekli oyuncular,haliyle merkezde sıkıntı yaşanmaz bu üçlü ile

visca ve dorukhan kanadıda defansif olarak muazzam,gerçi peres olsaydı hücum olarak 1 tık daha iyi olabilirdik,

ilelebeTS
03.04.2022, 18:36
Otobüs stada ulaştı. Hamsik, Ahmetcan otobüsten inenler arasında var. Takım eşofmanı falan giyiyorlar. Ahmetcan sakat olsa sivil kıyafetle olurdu muhtemelen. Hamsik'in 21'lik kadroda olduğu kesin kıyafetinden. Bakalım 11 olacak mı.

ÖmürKaradeniz61
03.04.2022, 18:39
Şu siyasetçilerin ne işi var yine oralarda ne alaka kardeşim? Defolup gidin gözümüz görmesin sizi.

serdaracıl
03.04.2022, 18:52
Sabırlı oyundan asla tavşz vermemeliyiz. Hiçbir şekilde baskı altına girmemeli takım

Attila Durmuş
03.04.2022, 18:53
https://twitter.com/trabzonspor/status/1510622964928163849?s=21&t=DNJSpJ4qU61FVwrIAzHFIg

Hiç hoşuma gitmedi bu paylaşım. Böyle bi maç öncesi ne gerek var?

Şu siyasetçilerin ne işi var yine oralarda ne alaka kardeşim? Defolup gidin gözümüz görmesin sizi.

Zaten adamlar bahane arıyorlar yok kollanıyorsunuz diye. Bu bukalemunların kulübü ziyaret etmesi hatta TRABZONSPOR hakkında konuşmalarını bile istemiyorum. Şikenin örtbas edilmesinin en büyük mümessilleri. Çektirin ellerini Trabzonsporun üstünden yeter artık. Nemalanmaya gelince kene gibi yapışıyorlar iblisler

Burak sapkaya
03.04.2022, 19:04
Beklenen kadro.

jairzinho
03.04.2022, 19:10
https://www.transfermarkt.de/cristian-tello/detaillierteleistungsdaten/spieler/141834

portekiz basınının iddiasına göre tello bitmiş,hayırlı olsun

istatistiklerine baktığımızda yada incelediğimizde tello nun süper ligde 2500+ dakikası en az 10 gol 10 asist dir,

buda olası vakayeme ayrılığında vakayemenin boşluğunu doldurmak demek

kaçarava
03.04.2022, 19:17
Dorukhan sağ bekte.

Orta saha Siopis-Abdülkadir-Bakasetas.

Hamsik ve Ahmetcan yedekte.

Bu orta saha ile öne baskı yaptığımız maçlarda başarılıydık. Topu verip derinde beklersek sorun yaşarız.

jairzinho
03.04.2022, 19:18
bjk hocası hemen 3 lü savunmaya geçmiş

3-4-3

ersin

-------------welington--vida--montero--------------

rosier--------------souza---can--------------rıdvan

----gezzal-------------batşuayi------------texeira----

bu arada en zayıf halkamız türkmen maalesef ilk 11 de başlıyor,inanılır gibi değil

Barista
03.04.2022, 19:18
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1510654165961297922

sethfilo
03.04.2022, 19:21
Bu saatten sonra şampiyonluk gitmez, bu maç dahil tümünden zevk alarak izleyin, tribünde olan kardeşlerimiz takımı olduğunca desteklesin yeter. Uğurcana Bjk veya FB veya diğerlerinden yapılan küfürlerin karşılığını vermek onlarla aynı seviyeye düşmektir, bizim kimsenin anası bacısıyla işimiz olmaz, biz Trabzon ve Trabzonsporluyuz bir farkımız var. Güzel maç olsun 3 puan bizim olsun. Olmazsa da emeği geçen herkesin canı sağolsun şimdiden bize bu güne kadar yaşattıklari bu gurur için

jairzinho
03.04.2022, 19:22
anlamadığım olay şu

gelecek sezon geniş kadroda düşünülmeyen türkmen nasıl derbide ilk 11 de çıkıyor,türkmeni oynatacağına taha yı dene ,zaten lig bitmiş puan farkı olarak

Varlıbaş61
03.04.2022, 19:23
Gs’ ye karşı 1 galibiyet, 1 beraberlik
Fb’ ye karşı 1 galibiyet, 1 beraberlik
Bjk’ ye karşı 1 galibiyet, .?.

Enes Başkaya60
03.04.2022, 19:24
Stoperde Hüseyin yerine Taha'yı denesek ne kaybedecektik...

Hüseyin belası yine buldu bizi...

BrtnPnk
03.04.2022, 19:24
Hem Hüseyin var hem de tek libero Siopis olacak. Gerçi adamlar 3-4-3 oynayacaksa merkezde domine edilmemiz zor ama Hüseyin tek başına akıl sağlığımız için iyi bir test olacak. Hayırlısı diyelim.

nevzat61
03.04.2022, 19:26
Bjk de ilk onbir de 5 savunma oyuncusu var.. gerçekten 3 4 3 oynayacak mı acaba..

Arif Timurcioğlu
03.04.2022, 19:26
Berat olmuyor abi defansta, kaç defa gördük bunu hocada sildimi siliyo hüseyin inadı tuttu. Gerçi sildikleride hep yeteneksizin önde gideni :]

Kadir Aydın
03.04.2022, 19:28
Adam Taha‘yi 18 e alacak kadar yeterli görmüyor siz 11 diyorsunuz.

ÖmürKaradeniz61
03.04.2022, 19:29
Haftaya lamı cimi yok Hugoyu koyun oynasın adam,hoca başlamasın şimdi yok hazır değildi şuydu buydu diye zaten kaç maç kaldı.

alperrr
03.04.2022, 19:42
aslında galibiyeti cepe atsakta ..
şöyle çebi..ghezzal.. bjk falan ..Uğurcana yapılanları şunlara ödetsek istermiyim..

hak geçmesin diye;) çok isterim..

Mehmet Fatih Yavuz
03.04.2022, 19:46
Göztepe ve Antalya maçlarınnı düşününce 3 lü savunma ile oynayıp başımıza sıkıntı açmazlar umarım.

My
03.04.2022, 19:52
İlacı olan var mı arkadaşlar.

serdaracıl
03.04.2022, 19:54
Berat olmuyor abi defansta, kaç defa gördük bunu hocada sildimi siliyo hüseyin inadı tuttu. Gerçi sildikleride hep yeteneksizin önde gideni :]

Aynen

Gürkan Asma
03.04.2022, 19:54
Corneliusta problem mi var ısınma da yok

My
03.04.2022, 19:55
Ortamız Baka ve Ömürmüş. Ah Hamsik ah. Sıkıntılı bir ortasaha.

iyattara
03.04.2022, 19:56
O kadar taraftar gelmis, nerelerden gelenler var. Üzmesin takim taraftarı :) Yeni sistem böyle bir maçta sıkıntı çıkartabilir bjkye. Iyi oynasalar bile sistemden dolayı hatalar illaki olacaktır. Biz de severiz öyle fırsatları.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gürkan Asma
03.04.2022, 19:56
Corneliusta problem mi var ısınma da yokŞimdi geldi tamamdır

Mert Oğuzlu61
03.04.2022, 20:00
Orta sahamız beni korkutuyor rakibe bol bol pozisyon verecekmisiz hissi veriyor.

Koreografi yaptığımız maçlarda yeniliyoruz şeklinde olumsuz bir düşüncem var niyeyse artık bilmiyorum herkes acayip enerjik bende tam tersi maç başlamadan bittim kalpten gideceğim umarım şans yanımızda olur bir şekilde kazaniriz o sevinci yaşamayı istiyoruz.

ÖmürKaradeniz61
03.04.2022, 20:00
Trabzon iline hiçbir rakip takım otobüsüyle gelemezken beşiktaş takımı güle oynaya geliyor ey Şenol güneş bu senin nane Yemen bunu sen başımıza musallat ettin kimse ya birşey olmaz hangi devirde yaşıyoruz felan filan saçmalamasın. Trabzon’da bir tek Trabzonspor olur ve bu bizim kültürümüz ,namusumuz.