PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Beşiktaş | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

arda.61
23.03.2022, 10:54
Rüyamda Antep maçı sonrası şampiyon olduğumuzu gördüm. Umarım öyle olur ne kadar erken o kadar iyi.

reisoğlu61
23.03.2022, 10:57
Rüyamda Antep maçı sonrası şampiyon olduğumuzu gördüm. Umarım öyle olur ne kadar erken o kadar iyi.
matematiksel olarak en erken karagümrük maci sonrasi olabiliriz. siradaki 3 macida alirsak

augustus
23.03.2022, 11:06
matematiksel olarak en erken karagümrük maci sonrasi olabiliriz. siradaki 3 macida alirsak

Antep maçından sonra da şampiyon olabilme ihtimalimiz var. Antep maçından sonra 6 maç kalıyor ki 18 puan eder. biz önümüzdeki bjk ve Antep maçlarını alırsak ve önümüzdeki iki haftada Konya en azından bir mağlubiyet alırsa ve de fener bir maçta puan kaybederse şampiyon oluruz. Kısaca Antep maçından sonra iki rakiple aramızda en aşağı 18 puan oldu mu şampiyonuz.

HOPA'LI TS'Lİ
23.03.2022, 11:45

Konya o 3 haftada puan-lar kaybederse 3 hafta sonrasına da kalmayabilir.

Uğur Ö.
23.03.2022, 12:07
Bjk nin Ghezzal dışında tehditkar bir topçusu yok bence. Her atak ordan başlıyor, ordan bitiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
23.03.2022, 12:11
Bjk nin Ghezzal dışında tehditkar bir topçusu yok bence. Her atak ordan başlıyor, ordan bitiyor.

Rachid Ghezzal bileklerine çok hakim, birebirde çok etkili ve çabuk bir oyuncu

Onu kilitlersek iyi olacak.

Harun CAN
23.03.2022, 12:52
Bir sürü bilet satışa çıktı tekrardan. Kulüp tam olarak ne yapıyor acaba?

Yiğit SARI
23.03.2022, 13:00
Bir sürü bilet satışa çıktı tekrardan. Kulüp tam olarak ne yapıyor acaba?

Kulübe devredilen biletler vs. olabilir tespit edilen karaborsalar vs. olabilir ne yapcak kulüp? :D

Someone
23.03.2022, 13:08
Kuzey alt hala bilet mevcut

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
23.03.2022, 13:19
Bu maçı alacağız.
Başka yolu yok.
Burası Trabzon
Buradan çıkış yok.

erenslash
23.03.2022, 13:30
maç dışında bir şey daha önemli : Trabzonspor eldkeileri gönderme ve yenileri alma noktasında çok akıllı olması lazım

Trabzonspor yöneitmi akıllı olmassa sonumuz bjk gibi olur

şampiyonlar ligi ve lig düşünülüp uzun yıllar başarı üstüne bir kadro kurulmalıdır çok zeki olmamız lazım

şampiyon oldum yattım olmamalı

Mehteroğlu
23.03.2022, 13:52
maç dışında bir şey daha önemli : Trabzonspor eldkeileri gönderme ve yenileri alma noktasında çok akıllı olması lazım

Trabzonspor yöneitmi akıllı olmassa sonumuz bjk gibi olur

şampiyonlar ligi ve lig düşünülüp uzun yıllar başarı üstüne bir kadro kurulmalıdır çok zeki olmamız lazım

şampiyon oldum yattım olmamalı

ana fikre katılmakla birlikte bjk'ten farklı bir sezon geçirdiğimizi söylememiz lazım. bjk'nin kadro şampiyonluk için yeterli bir kadro değildi, orada fark yaratan şey sergen'in getirdiği enerji ve aboubakar faktörüydü. fener ve gs ve hatta biz hediyeyi elimizle verdik...yoksa bu seneye bakarsan kadro daha da güçlü diyebiliriz ( pjanic, batshuayi, alex teixeira...)

erenslash
23.03.2022, 14:24
orası öyle haklısın. benim canımı sıkan geleceğe dönük neler olacağının bilinmezliği
ana fikre katılmakla birlikte bjk'ten farklı bir sezon geçirdiğimizi söylememiz lazım. bjk'nin kadro şampiyonluk için yeterli bir kadro değildi, orada fark yaratan şey sergen'in getirdiği enerji ve aboubakar faktörüydü. fener ve gs ve hatta biz hediyeyi elimizle verdik...yoksa bu seneye bakarsan kadro daha da güçlü diyebiliriz ( pjanic, batshuayi, alex teixeira...)

HOPA'LI TS'Lİ
23.03.2022, 16:23
Zaman geçmek bilmeyi

Son dakika...

Vakeme'de işlem tamam. İmza aşamasına gelmiş. 3 yıllık sözleşme tamam. Hayırlı olsun sihirbazı izlemeye devam. BJK maçı öncesi imza atılacak.

Yönetim sezon sonu sözleşmesi biten ve kiralık olan Denswil ile de yola devam kararı almış. 10 gün içinde imza attırmayı planlıyor.

Haber61

Doğukan Uçan
23.03.2022, 18:46
maça gidemeyecek olanlar için spoiler veriyorum

21347

Ufuk
23.03.2022, 19:33
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1506644512751378432

Çakallık peşinde koşmadan kombinesini kulübe devredenlere helal olsun. Bu tarz taraftarlara indirim kuponu gibi şeyler tanımlayarak daha çok teşvik edilmeli bence.

Hasan Habip Özbay
23.03.2022, 19:44
maç skoru tabiki galip geleceğiz de kareografi daha çok önemli benim için ben katkımı yaptım az çok demiyelim katkı yapalım arkadaşlar

Hasan Habip Özbay
23.03.2022, 19:47
her türlü hakem entrikası ve ince ince doğramalara rağmen rahat galibiyet olacaktır.Bakasetas öne çıkar bu sefer.

arda.61
23.03.2022, 20:55
Facebook ve Let go gibi sitelerde mevcut bilet fiyatlarının 2-3 katı fiyat ile satışan çıkan biletler görüyorum. Hatta koltuğun konumu bile fiyatta önemli bir etken olmuş. Molde ve Roma maçı dahil bu kadar yoğun şekilde bilet satışına rastlamamıştım. Karaborsanın alâsı dönmekte şu an. Bu kişiler maça gidecek mi stad boş mu kalacak yoksa zaten yüksek fiyatın üstüne çıkıp alan olursa insan söğüşleyelim olmadı maça gideriz düşüncesi mi hakim bilmiyoruz. Bu kişiler gerçek taraftar değil benim gözümde ve gerçek taraftarlar dışarda kaldı.

Ufuk
23.03.2022, 21:54
https://twitter.com/bordomavinet/status/1506696780418891779

HOPA'LI TS'Lİ
24.03.2022, 08:05
maça gidemeyecek olanlar için spoiler veriyorum

21347

Son 4 maçta 8 gol yedik. Buna rağmen en az gol yiyen ve 20'li rakamlarda gol yiyen tek takımız.

Skor mühim değil. 1-0 olsun 73 puan olsun.

61zeynel61
24.03.2022, 08:56
Son 4 maçta 8 gol yedik. Buna rağmen en az gol yiyen ve 20'li rakamlarda gol yiyen tek takımız.

Skor mühim değil. 1-0 olsun 73 puan olsun.Kesinlikle. Bu sezon tamamen skor ve sonuç odaklı bakmalıyız. Gerekirse kaybedelim ama iyi oynayalım mantığını artık geride bıraktık.

Ahmet Taşçı
24.03.2022, 09:16
Rachid Ghezzal bileklerine çok hakim, birebirde çok etkili ve çabuk bir oyuncu

Onu kilitlersek iyi olacak.

Bırak kilitlemeyi Nwakaeme geri gelsin yeter, maalesef o kanadımız Waka olduğu sürece defansif açısından hep sıkıntı. İster gidin Marcelo'yu alın sol beke yine çare olmaz. Hep yazdığım bir şey var Waka artık çift forvetin solunda oynamalı hem derin oyun kurucu hem de ikinci forvet.Sol açığa da Kouassi geçmeli ki Kouassi geri gelip savunmaya da yardım ediyor. Seneye Dorukhan - Hamsik merkezi ile ile başlayıp sağda Visca, Solda Kouassi, İlerde de Waka ya partner Cornelius /Djaniny ikilisinden biri olmalı.

HOPA'LI TS'Lİ
24.03.2022, 09:40
Bırak kilitlemeyi Nwakaeme geri gelsin yeter, maalesef o kanadımız Waka olduğu sürece defansif açısından hep sıkıntı. İster gidin Marcelo'yu alın sol beke yine çare olmaz. Hep yazdığım bir şey var Waka artık çift forvetin solunda oynamalı hem derin oyun kurucu hem de ikinci forvet.Sol açığa da Kouassi geçmeli ki Kouassi geri gelip savunmaya da yardım ediyor. Seneye Dorukhan - Hamsik merkezi ile ile başlayıp sağda Visca, Solda Kouassi, İlerde de Waka ya partner Cornelius /Djaniny ikilisinden biri olmalı.

Evet. Kouassi'ye daha fazla şans verilmeli ya da kendisi almalı
Hamsik bir an önce dönsün. Kabak tadı verdi.

Mehmet Fatih Yavuz
24.03.2022, 10:56

Hangi sol beki alırsak alalım, sol önde Wakame oynadığı sürece bek performansı hiçbir zaman yeterli görülmeyecek.
O yüzden ben de, sol bekte Roberto Carlos bile olsa oradan sürekli açık vereceğimizi düşünüyorum.

Semih58
24.03.2022, 12:05
Arkadaşlar,
Bu maç özelinde; hakemleri, eksiklerimizi bir yana bırakalım. Bu maçı rahat yeneceğimize inanıyorum.
90 dakika sabırlı olmamız bu maçı almamıza yeter.

reisoğlu61
24.03.2022, 12:13
Stad yakininda mac aksami iftarimizi yapabilecegimiz nereler var, yoksa stad önü ekmek arasi köfte ile mi iftari edecuk?
o aksamki teravih namazini eda edemicez. Mevlam günah yazmaz, mactan hayirlisi ile 3 puan aliriz insaAllah.

iyattara
24.03.2022, 12:22
Beşiktaş'ı çok oyunun içine sokmadan işi bitirmek lazım. Kimsenin bu maçı kazanacağız filan inancı yok zaten karşı tarafta. Maç içerisinde de o inanca hiç kapılmamaları lazım. Bize karşı hırs yapıp oynama durumu da yok özellikle yabancılardan. Gol yeriz oyun onlara döner vs o zaman ortak olabilirler. Bu tip maçlarda daha fazla isteyen öne çıkar. O da tartışmasız biziz tabi ki.

Enaldo61
24.03.2022, 12:34
Stad yakininda mac aksami iftarimizi yapabilecegimiz nereler var, yoksa stad önü ekmek arasi köfte ile mi iftari edecuk?
o aksamki teravih namazini eda edemicez. Mevlam günah yazmaz, mactan hayirlisi ile 3 puan aliriz insaAllah.
Zigana yörük çadırı vardı duruyor mu bilmem. Bir de ordaki benzinliğin orda da vardı bir yer sanırım.

Yiğit SARI
24.03.2022, 12:46

Köfte ekmek hem de maç deneyimiyle birlikte süper bir ikili olurdular fakat büyük ihtimalle aşırı bi kalabalık olacak
Beşirli mahallesinde bi yerde yerseniz ordan stadyuma yürüyebilirsiniz belki arabayı da o bölgelere bırakarak. Arabayla stadyuma girmeyin çıkışı ciddi bir problem

olcay_61
24.03.2022, 13:04
Köfte ekmek hem de maç deneyimiyle birlikte süper ikili olurdular fakat büyük ihtimalle aşırı bi kalabalık olacak
Beşirli mahallesinde bi yerde yerseniz ordan stadyuma yürüyebilirsiniz belki arabayı da o bölgelere bırakara. Arabayla stadyuma girmeyin çıkışı ciddi bir problem

Biz de öyle yapacağız gibi
Tünelin oralara bırakıyorum genelde arabayı

Adem Erdoğan
24.03.2022, 13:46
Stad çevresindeki köfteciler veya restoranlar 50bin kişiyi aynı anda doyuramaz. 50bini geçtim 5bin kişiyi bile doyuramaz.

Stada gelirken hazırlıklı gelmek lazım, yani stada gelmeden önce ekmek arası vs hazırlayıp öyle gelmek gerek.

Ufuk
24.03.2022, 13:52
Hangi sol beki alırsak alalım, sol önde Wakame oynadığı sürece bek performansı hiçbir zaman yeterli görülmeyecek.
O yüzden ben de, sol bekte Roberto Carlos bile olsa oradan sürekli açık vereceğimizi düşünüyorum.Siopis tek kalmadığında baya yardım ediyor. Dorukhan Siopis yapabilseydik sorun yaşamazdık :(

durito
24.03.2022, 14:05
Arkadaşlar yeri burası mıdır emin değilim ama maça gidemeyecek olup henüz biletini devretmemiş olan var ise ücreti karşılığı 2 bilet alabilirim, İstanbul'dan ilk defa geleceğiz.

Mehmet Fatih Yavuz
24.03.2022, 14:15
Siopis tek kalmadığında baya yardım ediyor. Dorukhan Siopis yapabilseydik sorun yaşamazdık :(

O zaman da üretkenlikte sıkıntı yaşaman söz konusu.

Bu arada, bu konuşma Türkiye ligi için değil. Aman yanlış anlaşılmasın.
Türkiye liginin içinden geçer bu kadro her şekilde.

Konumuz Avrupa ise... :)

Ufuk
24.03.2022, 14:21
O zaman da üretkenlikte sıkıntı yaşaman söz konusu.

Bu arada, bu konuşma Türkiye ligi için değil. Aman yanlış anlaşılmasın.
Türkiye liginin içinden geçer bu kadro her şekilde.

Konumuz Avrupa ise... :)Bir de arkasına Alioski bakıyorduk. O Nwakemeden de deli. Savunmayla isi olmayan bir adam. Çivi çiviyi söker dediler herhalde. :)

AntiŞike
24.03.2022, 14:31
Merhaba Arkadaşlar,

Konusu geçti mi bilmiyorum, İstanbul dan geleceklerin gece dönüşü için Klübün uçak seferi koyması gibi çalışması var mı, bu konuda bilgisi olan var mı?

Maç bileti ayarladık, gidiş uçak bileti ayarladık, dönüş için uçak yok, gidemiyoruz!

Tahir61
24.03.2022, 15:03
İki adamları var: Gezal ve Josef. Bir de şayet anlaşabilirlerse yeni hocalarının oluşturacağı hava.

Tribünler gezal hıyarını, ilk maçta Uğurcanımıza yaptığı salakça hareketi yedirecek reaksiyonu göstererek sindirecektir.
Josef'i de normal şartlarda çok rahat bertaraf ederiz ancak Hamsik'in durumu belirsiz, Dorukhan da sağbek oynayacaktır.
Konya maçı kadrosu hugo hariç sahada olur, benzer oyunu ortaya koyarak, konya maçındaki müthiş atmosferin de üstünde bir tribün performansı ile alırız inş.

Masiva__
24.03.2022, 15:34
Merhaba Arkadaşlar,

Konusu geçti mi bilmiyorum, İstanbul dan geleceklerin gece dönüşü için Klübün uçak seferi koyması gibi çalışması var mı, bu konuda bilgisi olan var mı?

Maç bileti ayarladık, gidiş uçak bileti ayarladık, dönüş için uçak yok, gidemiyoruz!

https://www.taka61.net/thy-trabzonspor-besiktas-maci-icin-34-nisan-tarihlerinde-ek-seferler-duzenliyor-20245-haberi

pReN@_61
24.03.2022, 16:34
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1506948953119539204

sasort
24.03.2022, 22:45
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1506948953119539204

Hemşerilerime bak hele bende yusufeliliyim

Bir bayrakta ben bulsam burda trabzon taraftarı yok nerde ise

AntiŞike
24.03.2022, 23:50
sağolasın kardeşim

https://www.taka61.net/thy-trabzonspor-besiktas-maci-icin-34-nisan-tarihlerinde-ek-seferler-duzenliyor-20245-haberi

HOPA'LI TS'Lİ
25.03.2022, 00:32
Hemşerilerime bak hele bende yusufeliliyim

Bir bayrakta ben bulsam burda trabzon taraftarı yok nerde ise

Cansınız topraklarım benim

Karadeniz'de en çok TS taraftarı Artvin'de mevcut. Artvin TS sever.

Yiğit SARI
25.03.2022, 09:05
Valérien Ismaël'i açıkladı beşiktaş

Mehteroğlu
25.03.2022, 09:16
Valerian'ın çeliği meşhur değil miydi, ismaili de varmış:)

bordoylamavi
25.03.2022, 09:53
Valerian'ın çeliği meşhur değil miydi, ismaili de varmış:)

valerianlı ismail belki de son kalan valryian çelik ustasıdır. ama bizim avcı da ejderha camı var hemde full kadro :)

angraf
25.03.2022, 10:24
ismael ilk yenilgisini tadarak başlar :D

TSezgin61
25.03.2022, 11:03
Cok zor bir mac. Yeni teknik direktörleri lideri yenerek baslamak istiyecek. Abdullah hoca icin zor olan, nasil oynatacagini bilmiyor olmak.

Ilk yari kargalarin oyununu analiz edip ikinci yari vurmak isteyecektir hoca. Taraftara cok is düsecek…

kaçarava
25.03.2022, 11:59
V. Ismael üçlü savunma ve önde baskı seviyormuş. Üçlü oynatır mı bilmem ama yeni gelen hoca gazıyla önde pres yaparlar. Hamsik dönmeli artık.

ilelebeTS
25.03.2022, 12:22
V. Ismael üçlü savunma ve önde baskı seviyormuş. Üçlü oynatır mı bilmem ama yeni gelen hoca gazıyla önde pres yaparlar. Hamsik dönmeli artık.
Geçen bir yazı gördüm, yabancı kaynaktan çeviri yapmışlardı direkt hücum oyununu. Hatta adam 5'li defans oynatıyor bazen. Bu önde baskı analizini kim yaptı, kaynak var mı?

61zeynel61
25.03.2022, 12:30
Cansınız topraklarım benim

Karadeniz'de en çok TS taraftarı Artvin'de mevcut. Artvin TS sever.Trabzonlu da Artvin sever. [emoji3590][emoji170]

kaçarava
25.03.2022, 12:44
Geçen bir yazı gördüm, yabancı kaynaktan çeviri yapmışlardı direkt hücum oyununu. Hatta adam 5'li defans oynatıyor bazen. Bu önde baskı analizini kim yaptı, kaynak var mı?

Orhan Ulucay'dı galiba dinlediğim kişi. Topu kaptırınca biri bassın, o alamıyorsa diğeri bassın, o da alamıyorsa diğer bassın istiyormuş. O ara Hamsik'in araya salışını hayal ettim :D Zaten bize önde pres yapmayan takım yok ki şaşırtıcı olmaz.

ilelebeTS
25.03.2022, 12:49
Orhan Ulucay'dı galiba dinlediğim kişi. Topu kaptırınca biri bassın, o alamıyorsa diğeri bassın, o da alamıyorsa diğer bassın istiyormuş. O ara Hamsik'in araya salışını hayal ettim :D Zaten bize önde pres yapmayan takım yok ki şaşırtıcı olmaz.
Bu dediğini topu geri kazanmak için yaptırıyor olabilir orta sahada. Ön tarafa o kadar adamla gidersen patlatırlar seni. Sergen de yaptırıyordu önde baskı. Sonuç olarak devre arasını göremedi. :D

kayl
25.03.2022, 13:09

Besiktas in kadrosu önde basamaz nedenleri batshuai formsuz ghezzal o tarz bir adam değil nkodou mac eksiği var teciera yürüyor arkada josef can kosan adam ama hamsik oynamasa da oynasadaa arkada djanini visca ömür waka derin boşluklar bulur zaten ağır olan bjk savunması büyük patlar.. yemez yani ama oldu da önde bastılar anormal golleri kavirmazsak bir saatte 3 luk olurlar

yorumsuz6117
25.03.2022, 13:47
Kareografiyle ilgili bilgi var mı nasıl birşey olucak acaba..

Kaan Çetin
25.03.2022, 13:59
İkinci bölgede pres yapar Beşiktaş. İlk maçında Trabzon deplasmanında rakibe önde basacak babayiğit varsa faturayı öder :)

Valerien Ismael dedikleri gibi genç ve sempatik bir takım çıkarırsa bizim takım yanaklarından bir makas alır :)
Yıldız mı olcen len çen :)

iyattara
25.03.2022, 14:18
Adam dese ki, bak ben yeni geldim sezon sonuna kadar kendinizi gösterin kötü oynayanı gönderirim, kimin umurunda olurda oynar bilemedim. Genç çocuklar oynarsa hocanın gözüne girmek için elinden geleni yapar, o da bir yere kadar. Bizim derdimiz başka bunlarla uğraşamayız kardeşim :)

Süleyman50
25.03.2022, 14:52
rize mağlubiyetinden sonra bu maçı kesin kazanmalıyız...

ensar_61
25.03.2022, 14:55
Teknik direktör değişimleri takımları hep olumlu etkiliyor genel olarak.umarım bjkde böyle bir etkiye sebep olmaz.yoksa kendi saha ve seyircimizin önünde mağlup olursak ligin geri kalanında moral motivasyon olarak çöküntü yaşayabiliriz.şampiyonluktan şüphem yok ama bu maçta yenemiyorsak yenilmemeliyiz de

yorumsuz6117
25.03.2022, 15:33
Rize mağlubiyetini bu maçı kazanarak telafi ederiz sonrasında ligin kendi sahasında en iyi takımlarından Antep'i yenebilirsek finali yapmış oluruz, Karagümrük maçında şampiyonluğu kutlarız..

Ahmet Taşçı
25.03.2022, 15:36
Nedense şampiyonluk süresi uzayacak gibi bir his var içimde. İnşallah bu hafta Konya ile Fb yenilir de bu iş uzamaz.

Erkut Ay
25.03.2022, 15:47
valerien ismael 3.4.3 benim uzmanlaştığım bir diziliş dedi. :)

yorumsuz6117
25.03.2022, 15:50
Hamsik 11'de olmalı 2. Yarı çıkar..

kayl
25.03.2022, 15:53
valerien ismael 3.4.3 benim uzmanlaştığım bir diziliş dedi. :)

O zaman necip vida montero . Josef can rıdvan rosier.. ghezzal batshuai ların veya nkodou oynar hücumları iyi defanslari çok ağır 4 1 kazaniriz

Erhan Sezer
25.03.2022, 17:18
Bu efsane sezona yakışır bir son derbi performansı olsun, bunalmadan yenelim inşallah ...

Doğukan Uçan
25.03.2022, 21:14
maça gitmek isteyenler passolige girsin bilet var bir sürü. kulübe devretme işi çok akıllıca tebrik ediyorum.

crixus_61
25.03.2022, 21:58
1507406963004813313

oguzkoc
25.03.2022, 23:26
Uğurcan
Doruktan-Ahmetcan-denswil-puchacz
Siopis-hamsik
Visca-ömür-nwakaeme
Cornelius

MEKANİK61
26.03.2022, 00:17
bir kere daha yenilelim ne olacak..
az heyecan gelsin..:):)...
tabiiki kazanmaya çıkacağız..
başarılar Trabzonspor...

memozcan
26.03.2022, 09:58
maç yarın akşam mı?

CaptanBarbosa
26.03.2022, 10:49
maç yarın akşam mı?3 nisan

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
26.03.2022, 10:52
Siopise de helal olsun haftalardir sari kart sınırında canla basla mucadele etmesine ragmen cezali duruma dusmuyor

memozcan
26.03.2022, 12:54
35 gün milli maç arası mı olur arkadaş bu nasıl planlama!!

HOPA'LI TS'Lİ
26.03.2022, 13:22
Trabzonlu da Artvin sever. [emoji3590][emoji170]

Cansın toprağım.

HOPA'LI TS'Lİ
26.03.2022, 13:25
3 nisan

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizim maçtan önce 16.00'da Konya-Göztepe oynuyor.

Göztepe'de Başkan Sepil istifa etti. Yeni TD Thomas 2/0 çekti. Beraberlik koparırsa tadından yenmez. Son dörtlü içinde belki Göz Göz kurtarabilir. İyi futbol oynuyor. Kadrosu da daha iyi diğerlerine göre. İçimden bir ses Göztepe bu maçı alacak diyor.

Karagümrük maçında Akyazı'da şampiyonluk turu atarsak şahane olur.

HOPA'LI TS'Lİ
26.03.2022, 13:26
bir kere daha yenilelim ne olacak..
az heyecan gelsin..:):)...
tabiiki kazanmaya çıkacağız..
başarılar Trabzonspor...

Ağzından yel alsın.
En erken şampiyonluk rekoru için 9 puana ihtiyaç var.
Mümkün mertebe kazanarak gidelim.
Futbol şakaya gelmez.

arda.61
26.03.2022, 15:51
Doğu ve Batı tribünde hala bilet satışı var. Bilet bulamadım diyenler üzülmesin.

Enaldo61
26.03.2022, 16:56
1 hafta var daha.

Halil Alemdar
26.03.2022, 17:28
Hamsik oynar mı acaba? Kramponları giydi mi?

Mert Oğuzlu61
26.03.2022, 17:49
Beyler bu Aya Klinik sahibi estetik uzmanı doktor özür dilemeyi birak bütün Trabzon'a yobaz demiş posta koymuş adamda geri vites yok takdir ettim :)

Ama Trabzon gibi şehirde önce TS bayraklarının ulu orta yerde hiç korkmadan kesilip yerlere atılması peşine de şehrin insanina saydırılması açıkçası rahatsız edici bir durum.

Bayrağı bile ayni yere asamamislar :))) %64.61 oyla seçtiğiniz belediye başkanınızın bu kadar da mi gücü yok, otobüse kart basınca çıkan sesi paylaşmakla olmaz :)

Manava61
26.03.2022, 18:43
Ahmetcan Kaplan da milli takımda sakatlanmış....

Enaldo61
26.03.2022, 18:44
Bi sakatlanmayan Ahmetcan kalmıştı o da sakatlanmış...

Yiğit SARI
26.03.2022, 18:45
Bi sakatlanmayan Ahmetcan kalmıştı o da sakatlanmış...

UEFA Avrupa Şampiyonası U19'da mücadele eden Türkiye U19, İsrail U19 takımıyla karşılaştı.

Türkiye U19 takımında Ahmetcan Kaplan sakatlanarak oyundan çıktı.

Ahmetcan Kaplan oyun dışına sedye ile gelirken genç futbolcunun bileğini tuttuğu görüldü.

Yeter yani nedir bu? Umarım ciddi bir şeyi yoktur

Ahmet Hamza
26.03.2022, 18:52
Takım şampiyonluğa oynarken as stoperin U19 milli takımında işi ne yahu? Böyle dangalaklık olabilir mi? Çok mu önemliydi yani? Al şimdi Hüseyin’le bitir ligi.

Keramettinn
26.03.2022, 19:26
kuzey alt devrediyorum gise fiyatina

ilelebeTS
26.03.2022, 19:58
Ahmetcan'ın u19'da ne işi var hakikaten. Yeri orası mı onun? Torpili yok diye mi o seviyede oynuyor?

crixus_61
26.03.2022, 19:59
çıldırmamak elde değil. sakatlıklar kabus gibi çöktü üzerimize bu sezon.

yorumsuz6117
26.03.2022, 20:00
Dorukhan stopere geçecek mecbur artık..

kayl
26.03.2022, 20:10
Niye dorukhan stopere geçsin. Ahmet can oynuyorsa tahtada oynar bu adama yatırım yapmadık mi zaten sağbek yok birde dorukhan i stopere çekerek. Defans hattını karman corman yapmış oluruz taha oynar yoksa hüseyin oynar

yorumsuz6117
26.03.2022, 20:16
Taha'yı unuttum evet, Ahmetcan nasıl şans bulduysa Taha'ya da o şans verilmeli, Bjk maçında Taha-Denswil yaparız..

kaçarava
26.03.2022, 20:26
Haydaaaaa...

Allah korusun covid haberi de gelir şimdi. Ya sabır.

Stopere ayaksız Hüseyin, sağ beke Serkan geçsin. Ortada Siopis-Dorukhan ile sertliği sağlayalım bari. Geriden top çıkarmak zor olacak ama yapacak bir şey yok. Sezon başındaki omurgamız tamamen yok oldu.

Fatih Solmaz
26.03.2022, 20:51
Söylenenlerin yarısı doğruysa Ahmetcan sezonu kapattı demektir. Bu ne şanssızlıktır.

AYYILDIZ
26.03.2022, 20:51
Bu maç beraberlik iyi sonuç. Çok eksik var defans hattında. Bence hoca Hüseyin'i oynatacak.

gurur6134
26.03.2022, 21:05
Donduk dolastik yine huseyine muhtac olduk birde gitsin de nereye giderse gitsin diyordu cogunluk ne olacakti simdi o da olmasa takimda 1 dakikasi olmayan taha ile oynayacaktik..bu kadar kismetsizlik olmaz 3 stoperde gitti bir sezonda

thehell61
26.03.2022, 21:13
Hay U19'una ya.... Ulan çocuk liderde kaç maç 11 oynadı alıp U19'as koyuyorsun.. Gitmesini istemiyordum geldiğimiz noktaya bak..... İnanılmaz ya.. Lanet olsun yine bu Hüseyin'e kaldık.

ANIL
26.03.2022, 21:15
HT için kariyerini kurtarma maçı, iyi oynarsa lig sonuna kadar formayı alır. Seneyede takımda kalır. Hadi bakalım.

emre6117
26.03.2022, 21:37
Bu maç beraberlik iyi sonuç. Çok eksik var defans hattında. Bence hoca Hüseyin'i oynatacak.

Bjk 1 puan, antep 1 puan, karagumruk 3 puan, adana 1 puan, antalya 3 puan ile bize gerekli olan 9 puani toplamaliyiz en kotu.
Hatay, altay ve basaksehir maclarina da sampiyon olarak cikmaliyiz.
Olasi fb ve konya puan kayiplari ile daha erken sampiyonluk da kutlanabilir.

Emre Çömez
26.03.2022, 22:01
61SAAT SPOR SERVİSİ

UEFA Avrupa Şampiyonası U19'da mücadele eden Türkiye U19, İsrail U19 takımıyla karşılaştı.

Ahmetcan Kaplan için korkulan olmadı ve ilk bulgularından güzel haber geldi.

Ahmetcan Kaplan’ın ilk bulgularında ciddi bir duruma rastlanmazken oyuncunun Trabzon’da sağlık heyetinin raporu sonrası Beşiktaş maçında forma giyip giyemeyeceği karar verileceği öğrenildi.

David_LuiZ4
26.03.2022, 22:03
Ahmetcan da gittiğine göre yerinde Türkmen'in oynaması muhtemel...Basketbol tabiriyle uzunlarımız yok denecek kadar azaldı...Bjk zaten kanat organizasyonlarıyla rakip sahada bir şeyler yapmaya çalışan bir takım..Yeni hocalarının 3'lü savunma oynatacağı da bir gerçek..3 4 3 düzeninde dizilecekler..

Orta ikili Josef-Can olabilir veya Atiba ikisinden birinin yerine sahaya sürülür..Zaten orta ikilileri kim olursa olsun merkezden delicilikleri yok..Önemli olan kanat bekleri ve ileri üçlüsü..Rosier ve Rıdvan kanat bekleri olacak Ghezzal ve Larin ya da Ghezzal Nkodou kanat forvetleri olacak Batshuayi de forvetleri olacak..Sağdan da soldan da muz ortalar kesebilen etkili kanatları var rakibin..Savunmada özellikle stoper tandeminde Hugo ve Ahmetcan gibi uzunlar olsa içim rahat olur ama Türkmen'in orada olması Denswill'in de insicamını yani dengesini ahengini bozacaktır gelen ortalarda..Çünkü Türkmen duran top olsun akan oyun olsun rakibin yaptığı ortalarda yerini adamını kaybeden markajı iyi yapamayan bir stoper gerçi neyi iyi yapıyor ki..Beni aldı bi gülme..

Savunma açısından ciddi sıkıntılar yaşayabiliriz hadi soldan gelişen bjk ataklarını Dorukhan'ın akıllı topa hamleleriyle savuştururuz diyorum ama Puhaç'ı ne yapacağız onu bilemiyorum..Neyse ki rakibin hem ağır stoperlerden oluşması hem de alışık olmadıkları 3lü dizilişle oynaması işimize gelecek maçı alacağız diyorum..Golü yiyip yemeyeceğimiz Uğurcan'ın performansına bağlı olacak..Yalnız bjk savunmasının hantallığını defolarını iyi değerlendirir golleri bulursak psikolojik üstünlüğü alırsak bjk'lı oyuncuları taktik disiplinden koparırız..

Yiğit SARI
26.03.2022, 22:16
61SAAT SPOR SERVİSİ

Ahmetcan Kaplan için korkulan olmadı ve ilk bulgularından güzel haber geldi.

Ahmetcan Kaplan’ın ilk bulgularında ciddi bir duruma rastlanmazken oyuncunun Trabzon’da sağlık heyetinin raporu sonrası Beşiktaş maçında forma giyip giyemeyeceği karar verileceği öğrenildi.

Oh da diyemiyoruz en son ciddi problemi yok dedikleri oyuncumuz 2 aydır forma giyemiyo

Barista
26.03.2022, 22:17
https://twitter.com/yunusemresel/status/1507799459626991618

61zeynel61
26.03.2022, 22:20
Beyler bu Aya Klinik sahibi estetik uzmanı doktor özür dilemeyi birak bütün Trabzon'a yobaz demiş posta koymuş adamda geri vites yok takdir ettim :)

Ama Trabzon gibi şehirde önce TS bayraklarının ulu orta yerde hiç korkmadan kesilip yerlere atılması peşine de şehrin insanina saydırılması açıkçası rahatsız edici bir durum.

Bayrağı bile ayni yere asamamislar :))) %64.61 oyla seçtiğiniz belediye başkanınızın bu kadar da mi gücü yok, otobüse kart basınca çıkan sesi paylaşmakla olmaz :)Bundan sonra o aya klinikten içeri adım atan herkese yazıklar olsun. Trabzonspor yönetimi de derhal üyeliğini iptal etmeli bu zatın. Dünyanın dört bir yanında sembol anıtlara bile bayrağımızı astık. Ama kendi şehrimizin göbeğinde bir zatın egosu nedeniyle bayrağımız yere indi.
Maalesef camia olarak sosyal medyada gündem oluşturma gücümüz çok zayıf. Yoksa o klinik sahibinin özrü kabahatinden büyük o açıklamayı yapması bir yana o kliniği taşımak zorunda kalırdı.

Enaldo61
26.03.2022, 22:33
Milli aralardan hep biz zararlı çıkıyoruz. Ya futbolcularımız yıpratılıyor ya da sakat veriyoruz.

Oğuzhan Fidan
26.03.2022, 22:43
değişik bi güç var bizim defans hattımızı yok etmeye çalışıyor sanki. 10 tane stoper alınmalı seneye. şaka yapmıyorum. futbol tarihinde bütün stoperlerin sezonu kapattığı tek takım biz olabiliriz.

wakaeme
26.03.2022, 22:57
değişik bi güç var bizim defans hattımızı yok etmeye çalışıyor sanki. 10 tane stoper alınmalı seneye. şaka yapmıyorum. futbol tarihinde bütün stoperlerin sezonu kapattığı tek takım biz olabiliriz.
hüseyini kovmalıyız. ama bu onun şahsıyla ilgili değil. biz onun oynamasını istemediğimiz için stoperlerimiz sakatlanıyor. bizim istediğimizin tersi oluyor. sevmediğimiz topçuları göndermeliyiz sıfır riske bu şekilde ulaşabiliriz

kaçarava
26.03.2022, 23:13
Neyse haberler iyiye döndü. Moral bozmak yok :D

gurur6134
26.03.2022, 23:33
Kırık yokmus ancak baglarda zedelenme durumu olabilirmis uzerine basarken zorlaniyormus 8tas macinda buyuk ihtimalle olmaz insallah mr temiz cikar da sonra ki haftalarda takimda olur..

erenslash
26.03.2022, 23:36
demek ki Trabzonsporda ciddi bir fizyoterapist ve sağlıkçı risk annalizcileri almamı zlaızm hem de iyisinden avrupadan

Şans faktörü dışndaki mevzulara da el atmak lazım artık

erenslash
26.03.2022, 23:37
Trabzonda devam ederse bozarlar bu çocuğu bu beceriksizlikler korkum bu daha da uzar sakatlığı

61zeynel61
27.03.2022, 01:16
Ahmetcan'ın kontrollerini milli takım doktorları yaptıysa eyvallah, ama bizimkiler yaptıysa %50 inanırım.

erenslash
27.03.2022, 01:59
korkutan milli takım terapisti dğeil zaten oyuncun tedavisine

"Trabzonda devam edecek diyor"

oyuncumuz şu anda sağlam ama "Trabzonda" tedavi diyor ya işte ondan korkmamız lazım

ÖmürKaradeniz61
27.03.2022, 08:24
Bence biz bu maçı kazanamayacağız öyle hissediyorum.

Arif Timurcioğlu
27.03.2022, 10:31
Bence biz bu maçı kazanamayacağız öyle hissediyorum.

Demek ki kacanacağız.

HOPA'LI TS'Lİ
27.03.2022, 11:02

Yetti artık bu sakatlıklar. Bezduk bu haberlerden.
Moralim iyice bozuldu.
BJK TD değişikliği sonrası ilk maçına çıkacak.
Yenilmeden çıkmalıyız bu maçtan.

Gervinho
Edgar
Hugo
Hamsik

Şimdi de bu
Tam fişi çekeceğimiz en kritik haftalara girerken şimdi de Ahmetcan
HT4 izlemek istemiyorum.
AA belki Taha'ya şans verir.

pReN@_61
27.03.2022, 11:24
Ulan bu çocuğu da mı sakat verdik, yazık oldu geçmiş olsun çalışkan Ahmet.

HOPA'LI TS'Lİ
27.03.2022, 12:01
U19 Avrupa Şampiyonası Elemeleri Elit Tur 1'inci Grup 2'nci maçında Türkiye, İsrail ile karşı karşıya geldi. Milliler, karşılaşmayı 3-1'lik skorla mağlup tamamladı.

Karşılaşmada sakatlanarak oyuna devam edemeyen ve durumu ciddi görünen Ahmetcan Kaplan'dan Trabzonspor'a iyi haber geldi.

Yaşanan bir pozisyonda rakibinin eline basmamak için hamle yapan 19 yaşındaki stoper, pozisyon sonrasında bileğini burktu ve oyuna devam edemedi.

Genç stoper, MR'ı çekilmek üzere hastaneye götürüldü. Ahmetcan'ın MR'ının çekildiği ve sonuçların temiz çıktığı öğrenildi. Genç savunmacının sağlık durumuyla ilgili Trabzonspor Kulübü'ne de bilgi verildi.

Kuzey Ekspres

HOPA'LI TS'Lİ
27.03.2022, 12:02
Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final'inde Trabzonspor'un Antalyaspor'u elediği maçta sakatlanan başarılı savunmacı Vitor Hugo'nun sezonu kapattığı öne sürülmüştü.

Yıldız futbolcunun yeşil sahalara erken dönebileceği iddia edildi. Vitor Hugo'nun 8 Nisan'da oynanacak olan Gaziantep FK maçında sahada olabileceği konuşuluyor.

Vitor Hugo'nun sakatlığındaki bu gelişme bordo mavili camiada büyük bir sevinç yarattı.

(Akşam)

HOPA'LI TS'Lİ
27.03.2022, 12:04
Trabzonspor'da TekniK Direktör Abdullah Avcı, Başkan Ahmet Ağaoğlu ve Asbaşkan Ertuğrul Doğan ile birlikte bir toplantı gerçekleştirdi. Gelecek sezon planlamasının masaya yatırıldığı toplantıda kadro yapılanması da ele alındı. Transfer sezonu için şimdiden kolları sıvayan Trabzonspor'da önceliğin sol mevkisinde olduğu beliritiliyor.

Bu doğrultuda Kasımpaşa'da bu sezon gösterdiği performansla Abdullah Avcı'nın gözüne giren sol bek oyuncusu Evren Eren Elmalı için Trabzonspor'un girişimlerde bulunması bekleniyor. Bordo mavililerin yakından takip ettiği 21 yaşındaki oyuncu için hem Türkiye'den hem de Avrupa'dan birçok kulübün transfer girişiminde bulunacağı öğrenildi.

Sabah Spor'dan Ömer Faruk Özcan'ın haberine göre; Eren Elmalı, Süper Lig devlerinin yanı sıra Almanya Bundesliga, İspanya La Liga ve son olarak da İtalya Serie A ekipleri tarafından ciddi şekilde takip ediliyor. Birçok kulübün Eren için transfer yarışına girmesi beklenirken genç sol bek, sezon sonu gelecek teklifleri değerlendirerek geleceği hakkında bir karar verecek.

Sezonu şampiyonlukla bitirmesine kesin gözüyle bakılan Trabzonspor, Eren transferinde ligdeki diğer rakiplerine göre daha avantajlı görülüyor. Sol bek mevkisinde sıkıntı çeken bordo mavililer bu bölgedeki açığı Eren Elmalı ile kapatmayı hedefliyor.

Kasımpaşa ile sözleşmesi Haziran 2025'e kadar devam eden Eren Elmalı bu sezon 29 maçta görev aldı ve 4 de asist yaptı.

Arda'
27.03.2022, 14:36
Hüseyin oynarsa bjk kazanır

Nazim Can
27.03.2022, 15:10
Hüseyin'in laneti devam ediyor.

nakzo
27.03.2022, 15:27
Elimizdeki adamlara güveneceğiz hüseyine moral verelim yermeyelim ihtiyacımız var bu maçı kazanırsak bu iş biter ölümüne oynamalıyız hırslı presli hadi bakalım.

HOPA'LI TS'Lİ
27.03.2022, 18:04
Bu maçı almak demek, şampiyonluk tünelinin son 2 km'sine girmek demektir.

Kim oynarsa oynasın moral ve destek vermeliyiz.

Halil Alemdar
27.03.2022, 18:46
——————Uğurcan—————
Doruk—Hüseyin—Denswil—Puhaç
——————-Siopis——————
Visca——Ömür——Baka——Waka
——————Cornelius—————

Son durum bu mudur?

Apo hocam Tahayı böyle bir maçta oynatmaz.

Berkan
27.03.2022, 19:45
Kenetlenmemiz gereken maç... Ben her türlü kazanacağımızı düşünüyorum... İnşallah antep deplasmanının sonunda ŞAMPİYON TRABZONSPOR

61zeynel61
27.03.2022, 21:50
Arkadaşlar aklıma bir mevzuu takıldı. Malum HES kodu uygulaması sona erdi. Şimdi Covid-19 pozitif olup karantinada olması gereken birisi stada gelirse bunu nasıl tespit edecekler? [emoji848]

thehell61
27.03.2022, 22:01
Arkadaşlar aklıma bir mevzuu takıldı. Malum HES kodu uygulaması sona erdi. Şimdi Covid-19 pozitif olup karantinada olması gereken birisi stada gelirse bunu nasıl tespit edecekler? [emoji848]

Tespit edilemez. Herkesin vicdanına kaldı bu iş artık.

Yunus Emre SEYHAN
27.03.2022, 23:06
Hüseyin oynarsa bjk kazanır

İlk maçta denswill ve Hüseyin sahada değil miydi?

David_LuiZ4
27.03.2022, 23:15
İlk maçta denswill ve Hüseyin sahada değil miydi?

İlk maçta bize 3 puanı getiren adam akıl almaz kurtarışlar yapan Uğurcan'dı..O maça Hüseyin Hugo tandemiyle başlamıştık ve yanlış hatırlamıyorsam Hüseyin sakatlanmıştı yerine Denswill girmişti..

Vkgz
28.03.2022, 01:07
bjk konsantre olacaktir yeni hoca ile biz aynı dikkati verirmiyoz bilmiyorum. yeniliriz heralde

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
28.03.2022, 08:19
Son dakika: Trabzonspor transfer haberi! Elneny bombası

Şampiyonluk için geri sayımda olan Trabzonspor’un yeni sezon planlamasını da şimdiden yapması menajerleri harekete geçirirken, kulübe isim üstüne isim öneriliyor. Sezon sonunda Arsenal ile sözleşmesi bitecek Mohamed Elneny’nin, Trabzonspor’a teklif edildiği öğrenildi. Abdullah Avcı’nın Beşiktaş’tan eski öğrencisi olan Mısırlı orta saha oyuncusu için hocanın raporuna göre hamle yapılacak.

Adım adım şampiyonluğa yürüyen Trabzonspor, diğer yandan da gelecek yılın hazırlığına geçti. Milli arada İstanbul’da yapılan toplantıda Başkan Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Ertuğrul Doğan ve teknik direktör Abdullah Avcı bir araya gelirken, kulüp tarafından dev zirvenin fotoğrafı paylaşılmıştı. Bordo-Mavili kulüpte yaşanan gelişmeler, menajerleri de şimdiden harekete geçirdi. Trabzonspor’a isim üstüne isim öneriliyor. Bu oyunculardan biri de Mohamed Elneny. Avcı’nın Beşiktaş ’tan eski öğrencisi olan Mısırlı orta saha oyuncusunun, Arsenal ile sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Bonservis maliyeti bulunmayan 29 yaşındaki Elneny konusunda Abdullah hocanın raporu belirleyici olacak.

Öncelik stoper ve sol bek

İlk etapta stoper ve sol bek bölgelerini güçlendirmeyi planlayan Fırtına’da, takımdaki yıldızların durumuna göre diğer mevkiler için hamle yapılacak. Trabzonspor’un mevcut orta saha rotasyonunda Dorukhan, Berat, Siopis ve Hamsik bulunuyor. Ancak Şampiyonlar Ligi ve bu sezon yaşanan sakatlıklar da hesaba katıldığında, orta alanın güçlendirilmesi bekleniyor.

HOPA'LI TS'Lİ
28.03.2022, 08:21
Hamsik'e özel çalışma

Marek Hamsik takımdan ayrı olarak hazırlıklarını sürdürüyor. Slovak yıldız dün U19'lar ile yapılan maçta yer almazken tek başına toplu ve topsuz çalışmalar yaptı. Hamsik'in doktorların da onay vermesi halinde yarından itibaren kademeli olarak takımla çalışmalara start vermesi bekleniyor.

Murat Keçeci
28.03.2022, 09:29
Zorluk derecesi yüksek bir maça çıkacağız.Rakibin yeni hoca değişikliği muhakkak yeni bir hava getirecektir.Zaten kadrosunda da kaliteli oyuncular var.Maç ortada kim daha çok isterse o kazanacaktır.

Bizim için en önemli sıkıntı iyi savunma yapmakta zorlanıyoruz.Elde olmayan sebeplerden dolayı defans hattımız sürekli değişiyor.Oysa iyi defans için istikrar şart bizde son dönemde bu özelligimizi kaybettik.Birbirinin hatasını telafi edebilmek ve zamanında kademe yapabilmek için defans bölgesindeki 4 lü hattin en az 5-10 maç devamli peşpeşe oynaması gerekiyor.Bu bölgedeki zaafı kısa vadeli çözebilmek için yan unsurları devreye sokmalıyız.Nedir bu unsurlar öncelikle kompakt yapıyı koruyarak defans bölgesine yardimcı olmalıyız ve yine tribün desteğini rakibin üzerinde hissettirmeli ve kendi oyuncumuzu motive etmeliyiz.

Ahmetcan umarim maça yetişir.Yetişmezse de Hüseyin elinden gelenin en iyisini yapacaktır.Zaten profesyonellik de bunu gerektirir.

Rakiplerin bu sezon ki modası da Trabzonspor maçından önce hoca değistirmek herhalde.Yine karşımızda kapalı bir kutu olacak.Ama yeni hocanın eski takımlarını iyi analiz edersek şifrelerini de çözebiliriz.

Yeni gelen hocalar ilk haftalar genelde tecrübeli isimleri tercih ederler.Batshuayi hareketli ve güçlü dikkat etmek lazım.Nkoudu nun da sahalara dönmesi iyi olmadı.O da atletik onun kanadını iyi kapatmak lazım.Ghezzal zaten Nwakaeme ve Visca ayarinda bir silah ona da dikkat etmeliyiz.

Orta saha da büyük maçlarda iyi oynayan ve sürpriz goller atan josef souza var.Onun sertliğine cevap vermeliyiz.

Duran top savunmasını çok iyi yapmalıyız.Korner atislarinda özellikle josefin koşularına dikkat etmeliyiz.Yine iyi kafacı Vidayi da iyi kontrol etmeliyiz.Atiba,Batshuayi gibi isimleri de unutmamalıyiz.

Beklerde rosier ve ridvan gibi hücum yönü güçlü bekler var.Hazirliğimizi ona göre yapmalıyız.

Bize gelirsek maçın kaderini yapacağımiz presin kalitesi belirleyecek.Ister 3.bölge de yap ister 2.bölge de yap verimli yapabilirsen sonuç alırsın yapamazsan geçmiş olsun.

Mesela son kayseri ve göztepe maclarinda 3.bölge de bastık ama doğru ve etkili basamadığımız için avantaj rakiplere geçti ve orta sahayı temassiz geçerek direk savunmamızin üstüne çullandılar ve 45 er dakika da 2 takimdan da 2 şer gol yedik.Aslinda bjk nin defanslarinda önde baskı da hata yapabilecek isimler var ama baskiyi kirdiklarinda da gol bulabilecek isimlerde var.Kisacasi Abdullah hocanin tercihleri maçta belirleyici olacak.Her hamlenin bir avantajı olduğu kadar birde dezavantajı olacak.

Böyle maçlarda benim tercihim daha kontrollü oyun olur.2.bölgeyi ele geçirmek.Yani orta sahada kalabalık olup zayif görünen defans hattimizla kompakt yapıyı korumak bizi daha fazla maçın içinde tutar.Tabii orta sahadaki kora kor mücadeleyi kazanamazsan bu da bi işe yaramaz.Kısacası ikili mücadelelerden galip ayrilmak çok önemli.

Gelelim pas oyununa kazandığımız topları da olumlu kullanmalıyız.Isabetli pas yüzdemiz yüksek olmalı.Özellikle hücum oyuncularimız yüksek yüzdeli skor üretmeli tek farklar bizim için risk barındiriyor.

Savunma hattında Ahmetcan yok ise en mantikli dörtlü dorukhan-hüseyin-denswill-puchacz gibi görünüyor.Burada Denswillin sorumluluk alip topu kullanması çok önemli.Hüseyinin taraftarla arasını açan en buyük eksikliği topu oyuna sokarken yaptığı basit kayıplar.Mutlaka zaman zaman yine topu kullanmak durumunda kalacaktır.Hafta içi bu konu da kendisine özel bir çalışma yaptirmak lazim.bjk nin baskısında topu kolay kaybetme ihtimali olan iki oyuncu hüseyin ve siopis ikisini de bu konu da uyarmalıyiz.

Nwakaeme,Visca,Bakasetas ve Abdülkadir mutlaka oyuna ağırlık koymalı.Forvet Djaniny mi Cornelius mu ikiside oynamayi hakediyor seçim yapamiyorum hocaya kalmış.

Birde idmanlarda Dorukhanı orta sahada kullanabileceğimiz taktikler üzerinde de çalışmalar yapmalıyiz.Orta sahada verimsiz maç çıkaran olursa Dorukhani sagbekten orta sahaya kaydirmak gerekebilir veya en baştan da öyle başlanabilir.

HOPA'LI TS'Lİ
28.03.2022, 09:49
Zorluk derecesi yüksek bir maça çıkacağız.Rakibin yeni hoca değişikliği muhakkak yeni bir hava getirecektir.Zaten kadrosunda da kaliteli oyuncular var.Maç ortada kim daha çok isterse o kazanacaktır.

Bizim için en önemli sıkıntı iyi savunma yapmakta zorlanıyoruz.Elde olmayan sebeplerden dolayı defans hattımız sürekli değişiyor.Oysa iyi defans için istikrar şart bizde son dönemde bu özelligimizi kaybettik.Birbirinin hatasını telafi edebilmek ve zamanında kademe yapabilmek için defans bölgesindeki 4 lü hattin en az 5-10 maç devamli peşpeşe oynaması gerekiyor.Bu bölgedeki zaafı kısa vadeli çözebilmek için yan unsurları devreye sokmalıyız.Nedir bu unsurlar öncelikle kompakt yapıyı koruyarak defans bölgesine yardimcı olmalıyız ve yine tribün desteğini rakibin üzerinde hissettirmeli ve kendi oyuncumuzu motive etmeliyiz.

Ahmetcan umarim maça yetişir.Yetişmezse de Hüseyin elinden gelenin en iyisini yapacaktır.Zaten profesyonellik de bunu gerektirir.

Rakiplerin bu sezon ki modası da Trabzonspor maçından önce hoca değistirmek herhalde.Yine karşımızda kapalı bir kutu olacak.Ama yeni hocanın eski takımlarını iyi analiz edersek şifrelerini de çözebiliriz.

Yeni gelen hocalar ilk haftalar genelde tecrübeli isimleri tercih ederler.Batshuayi hareketli ve güçlü dikkat etmek lazım.Nkoudu nun da sahalara dönmesi iyi olmadı.O da atletik onun kanadını iyi kapatmak lazım.Ghezzal zaten Nwakaeme ve Visca ayarinda bir silah ona da dikkat etmeliyiz.

Orta saha da büyük maçlarda iyi oynayan ve sürpriz goller atan josef souza var.Onun sertliğine cevap vermeliyiz.

Duran top savunmasını çok iyi yapmalıyız.Korner atislarinda özellikle josefin koşularına dikkat etmeliyiz.Yine iyi kafacı Vidayi da iyi kontrol etmeliyiz.Atiba,Batshuayi gibi isimleri de unutmamalıyiz.

Beklerde rosier ve ridvan gibi hücum yönü güçlü bekler var.Hazirliğimizi ona göre yapmalıyız.

Bize gelirsek maçın kaderini yapacağımiz presin kalitesi belirleyecek.Ister 3.bölge de yap ister 2.bölge de yap verimli yapabilirsen sonuç alırsın yapamazsan geçmiş olsun.

Mesela son kayseri ve göztepe maclarinda 3.bölge de bastık ama doğru ve etkili basamadığımız için avantaj rakiplere geçti ve orta sahayı temassiz geçerek direk savunmamızin üstüne çullandılar ve 45 er dakika da 2 takimdan da 2 şer gol yedik.Aslinda bjk nin defanslarinda önde baskı da hata yapabilecek isimler var ama baskiyi kirdiklarinda da gol bulabilecek isimlerde var.Kisacasi Abdullah hocanin tercihleri maçta belirleyici olacak.Her hamlenin bir avantajı olduğu kadar birde dezavantajı olacak.

Böyle maçlarda benim tercihim daha kontrollü oyun olur.2.bölgeyi ele geçirmek.Yani orta sahada kalabalık olup zayif görünen defans hattimizla kompakt yapıyı korumak bizi daha fazla maçın içinde tutar.Tabii orta sahadaki kora kor mücadeleyi kazanamazsan bu da bi işe yaramaz.Kısacası ikili mücadelelerden galip ayrilmak çok önemli.

Gelelim pas oyununa kazandığımız topları da olumlu kullanmalıyız.Isabetli pas yüzdemiz yüksek olmalı.Özellikle hücum oyuncularimız yüksek yüzdeli skor üretmeli tek farklar bizim için risk barındiriyor.

Savunma hattında Ahmetcan yok ise en mantikli dörtlü dorukhan-hüseyin-denswill-puchacz gibi görünüyor.Burada Denswillin sorumluluk alip topu kullanması çok önemli.Hüseyinin taraftarla arasını açan en buyük eksikliği topu oyuna sokarken yaptığı basit kayıplar.Mutlaka zaman zaman yine topu kullanmak durumunda kalacaktır.Hafta içi bu konu da kendisine özel bir çalışma yaptirmak lazim.bjk nin baskısında topu kolay kaybetme ihtimali olan iki oyuncu hüseyin ve siopis ikisini de bu konu da uyarmalıyiz.

Nwakaeme,Visca,Bakasetas ve Abdülkadir mutlaka oyuna ağırlık koymalı.Forvet Djaniny mi Cornelius mu ikiside oynamayi hakediyor seçim yapamiyorum hocaya kalmış.

Birde idmanlarda Dorukhanı orta sahada kullanabileceğimiz taktikler üzerinde de çalışmalar yapmalıyiz.Orta sahada verimsiz maç çıkaran olursa Dorukhani sagbekten orta sahaya kaydirmak gerekebilir veya en baştan da öyle başlanabilir.

Grande kadroda olur mu acaba? Olursa
Hamsik-Dorukhan mı oynar?

makbernatsu
28.03.2022, 10:51
——————Uğurcan—————

Doruk—idman dubası (Hüseyin)—Denswil—Puhaç

———Siopis——Hamsik————

Visca——Ömür——Waka

—————Cornelius—————

Adem Erdoğan
28.03.2022, 10:56
Ahmetcan gibi Taha'yı atacaksın sahaya, hata yapacaksa da o yapsın.

HOPA'LI TS'Lİ
28.03.2022, 11:12
Ahmetcan gibi Taha'yı atacaksın sahaya, hata yapacaksa da o yapsın.

HT4 böyle zor ve stresli maçı kaldırabilir mi?

Erkut Ay
28.03.2022, 11:39
Hüseyin Türkmen böyle çok maça çıktı elde bulunan oyunculara destek olmayı düşünün biraz. Hüseyin in futbolunu karakterini bir tarafa bırakın beğenmezseniz sezon sonu devam etmezsiniz olur biter.
8 maç kaldı sabredin kişisel tepkilerinizi bir tarafa bırakıp kimden nasıl faydalanırım ona bakın biraz.

Emirhan Uludüz
28.03.2022, 12:06
Hüseyin Türkmen böyle çok maça çıktı elde bulunan oyunculara destek olmayı düşünün biraz. Hüseyin in futbolunu karakterini bir tarafa bırakın beğenmezseniz sezon sonu devam etmezsiniz olur biter.
8 maç kaldı sabredin kişisel tepkilerinizi bir tarafa bırakıp kimden nasıl faydalanırım ona bakın biraz.

Adan zaten süper lig kariyerine Fb maçıyla başladı.

Erkut Ay
28.03.2022, 12:09
lig devam ederken o gidecek bu gidecek diye transfer muhabbeti yapan muhabirlerin ve taraftarında kibar tabirle saçmalığına veriyorum artık..

Enaldo61
28.03.2022, 13:16
Ne Hüseyin'i, niye çıkacakmış ki maça? Başkası oynar.

Ufuk
28.03.2022, 13:23
https://twitter.com/EnSuperLig/status/1508190875830030337
otobüse çanta taşımaktan idmanı erken saate koymaya terfi etmişler. ben bir korktum :D

HOPA'LI TS'Lİ
28.03.2022, 14:00
otobüse çanta taşımaktan idmanı erken saate koymaya terfi etmişler. ben bir korktum :D

Korkunun ecele faydası yok.
41.461 TARAFTARIMIZLA VURUP GEÇECEĞİZ KARGALARI

Emirhan Uludüz
28.03.2022, 14:35

"Off alarm çalmamış ya geç kaldım çocuklar siz koşuya başladınız mı?"

Soner Albayrak
28.03.2022, 14:43
Arkadaşlar kısmetse maç günü sabah saatlerinde Trabzon'da olacağım. Trabzon merkezde tanıdığım, akrabam vs. hiç yok.

Yalnız başıma kalmak istemiyorum maça kadar. Maç günü tanışıp sohbet etmek isteyen renktaşlar benimle özelden iletişime geçebilirler mi acaba rica etsem?

Kimseye kaynak yapmak istemem ama bana eşlik etmek isteyen olursa iyi olur :)

Isko6161
28.03.2022, 15:20
——————Uğurcan—————

Doruk—idman dubası (Hüseyin)—Denswil—Puhaç

———Siopis——Hamsik————

Visca——Ömür——Waka

—————Cornelius—————

Lan ne guldum ya :D

David_LuiZ4
28.03.2022, 15:28
Dün gece Özkan Sümer'i rüyamda gördüm ne dediğini hatırlamıyorum ama Ertem Şener'i feci bir şekilde fırçalıyordu..

Umarım Beşiktaş maçındaki kareografi Ahmet Suat Özkan Sümer Abdullah Avcı üçlüsünün kasketli gösterisi şeklinde olur..Bu maçta veya şampiyonluk maçında farketmez Özkan hoca ile Ahmet Suat hocanın hayattayken yan yana tribünde maç izledikleri görüntüler skorborddan yansıtılırsa harikulade olur..Ben duygulanırım açıkçası..

HOPA'LI TS'Lİ
28.03.2022, 15:38
Dün gece Özkan Sümer'i rüyamda gördüm ne dediğini hatırlamıyorum ama Ertem Şener'i feci bir şekilde fırçalıyordu..

Umarım Beşiktaş maçındaki kareografi Ahmet Suat Özkan Sümer Abdullah Avcı üçlüsünün kasketli gösterisi şeklinde olur..Bu maçta veya şampiyonluk maçında farketmez Özkan hoca ile Ahmet Suat hocanın hayattayken yan yana tribünde maç izledikleri görüntüler skorborddan yansıtılırsa harikulade olur..Ben duygulanırım açıkçası..

4+2 şampiyonluk yaşayan kasketli Hocalarımıza vefa açısından çok iyi olur.

Adem Erdoğan
28.03.2022, 15:41
21354

Doğukan Uçan
28.03.2022, 15:50
3-4-3 oynayan takımlara karşı en etkili anti taktik 4-2-3-1 ve 4-3-3 tür.

gudoz81
28.03.2022, 16:14
Hocalık maç sıkıntı yok

HOPA'LI TS'Lİ
28.03.2022, 16:18
Mr. Hunter kargaları da avlayacaktır.

61zeynel61
28.03.2022, 16:20
Tespit edilemez. Herkesin vicdanına kaldı bu iş artık.Maalesef öyle...

61zeynel61
28.03.2022, 16:21
Mr. Hunter kargaları da avlayacaktır.Av zamani [emoji2]

ÖmürKaradeniz61
28.03.2022, 16:28

Abi ne boş işler bunlar zamanında bizi de böyle kerizlemişlerdi biz de inanırdık ulan adama bak derdik. Hatırlıyorum Lazaroni ilk gelmişti otelden tesislere sabah 6 da koşarak gidiyor araba kullanmıyor nasıl bir adamdır bu diye bize Lazaroni’nin çok büyük bir adam olduğunu yutturmuşlardı.

HOPA'LI TS'Lİ
28.03.2022, 16:33
Av zamani [emoji2]

Hay yaşşa toğrağım.

İster Valerien gelsin
İsterse Ismael gelsin.
Abdullah Mucib Avcı yıkım planını çoktan hazırlamıştır.
Sezon başında BJK'li dostlar, AA bizde başarılı olamadı. Sizde de yapamaz diyorlardı.
En çok bu yüzden de istiyorum galibiyeti
Son derbiyi de kazanarak bitirirsek harika olur.
Derbilerde, 3 galibiyet, 2 beraberliğimiz var bu sezon. 4-2 yapıp 14 puanla tamamlarsak çok iyi olur. (2010-2011'de 6 derbide 15 puan/5 galibiyet almıştık).
Ah şu şikebahçe maçı ah! Yıkıp geçemedik. O maç ve Rize maçı içimde kaldı.
Neyse olur böyle maçlar ve bir sezonda en fazla birkaç tane olur.
Karagümrük maçında Akyazı'da turu atarız diye umuyorum.

61zeynel61
28.03.2022, 16:38
Hay yaşşa toğrağım.

İster Valerien gelsin
İsterse Ismael gelsin.
Abdullah Mucib Avcı yıkım planını çoktan hazırlamıştır.
Sezon başında BJK'li dostlar, AA bizde başarılı olamadı. Sizde de yapamaz diyorlardı.
En çok bu yüzden de istiyorum galibiyeti
Son derbiyi de kazanarak bitirirsek harika olur.
Derbilerde, 3 galibiyet, 2 beraberliğimiz var bu sezon. 4-2 yapıp 14 puanla tamamlarsak çok iyi olur. (2010-2011'de 6 derbide 15 puan/5 galibiyet almıştık).
Ah şu şikebahçe maçı ah! Yıkıp geçemedik. O maç ve Rize maçı içimde kaldı.
Neyse olur böyle maçlar ve bir sezonda en fazla birkaç tane olur.
Karagümrük maçında Akyazı'da turu atarız diye umuyorum.Toprağım bu sezon unutamadığım 2 olay var: biri Bakasetas'ın kaçırdığı penaltılar, diğeri Nwakaeme'nin direkten dönen topu. Nazarlık olsun diyeceğim ama bu sene yeterince nazarlandık zaten. Sağlam defans kalmadı. [emoji2]
Fener maçı da içimde ayrı bir uktedir hâlâ.
Neyse, keder de sevdaya dahil ne yapalım.

HOPA'LI TS'Lİ
28.03.2022, 16:51
Toprağım bu sezon unutamadığım 2 olay var: biri Bakasetas'ın kaçırdığı penaltılar, diğeri Nwakaeme'nin direkten dönen topu. Nazarlık olsun diyeceğim ama bu sene yeterince nazarlandık zaten. Sağlam defans kalmadı. [emoji2]
Fener maçı da içimde ayrı bir uktedir hâlâ.
Neyse, keder de sevdaya dahil ne yapalım.

Giresun maçında tekrarlanan penaltıyı Baka atmayacaktı. Hata yaptı/yapıldı. Bu işlerde inat, ısrar, ego faydasız. Milli maçtaki penaltıda Burak örneğinde bunu gördük. VARAN-1
Şb maçında Vakeme'nin son anlarda direkte patlayan şutu. VARAN-2

Bu 2 olay beni çok üzdü.

Sözkonusu Trabzonspor ise gerisi laf-ı güzaftır.
Biz bu takımı her şeyiyle sevdik, seviyoruz, seveceğiz.

fadigaTS
28.03.2022, 17:01
<yt-formatted-string force-default-style="" class="style-scope ytd-video-primary-info-renderer" style="word-break: break-word;">Orhan Ayhan'la | Trabzonspor tarihinde öne çıkan oyuncular...</yt-formatted-string>

https://www.youtube.com/watch?v=QLQKhV6biGA

HOPA'LI TS'Lİ
28.03.2022, 17:04
<yt-formatted-string force-default-style="" class="style-scope ytd-video-primary-info-renderer" style="word-break: break-word;">Orhan Ayhan'la | Trabzonspor tarihinde öne çıkan oyuncular...</yt-formatted-string>

https://www.youtube.com/watch?v=QLQKhV6biGA

Hey gidi destan yazan efsanelerimiz be!

Oğuzhan Fidan
28.03.2022, 17:53
Bjk sorlothu almaya çalışıyor. Bunlar kadar kopyabaz bi takım görmedim.. Artıkçılar

Erkin
28.03.2022, 18:01
Leipzig`in Sorloth`u 9 10dan asagi birakacagini zannetmem, ayrica maasi da yuksek. Gerci bu les gargalari Gedson gibi Avrupa icin standard bir oyuncuya 8 m verdi :)

Yiğit SARI
28.03.2022, 18:40
TRT Spor'un haberine göre; sakatlıkları bulunan Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür ve Serdar Aziz kadrodan çıkartıldı.

Mert Oğuzlu61
28.03.2022, 19:11
TRT Spor'un haberine göre; sakatlıkları bulunan Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür ve Serdar Aziz kadrodan çıkartıldı.

Ömür tam oynayacaksin ama hep milli maçların öncesinde sakatlaniyorsun, umarım ciddi değildir. Hamsik'in bjk maçına kadar hazır olması lazim artik ona ihtiyaç var.

Ahmetcan konusu da ibretlik olay. Takimda defans hattında sayısal problem var ve şampiyonluğa giden takimin as stoperini gazozuna u19 maçına gönderiyorsun, sakatlanıp geliyor.

Ömür ve Ahmetcan yoksa şu şekilde cikabiliriz;

-----doruk---taha---dens---puchaz
---------------siopis--hamsik
---------visca-----baka----waka
-------------------cornelius

Mehmet Fatih Yavuz
28.03.2022, 19:40
U19 maçına göndermiyorsun.
Çağırıyorlar ise gitmek zorunda. Senin göndermem deme hakkın yok

Berkan
28.03.2022, 19:46
Bu maçı yenelim ve geriye 2 maç kalsın. Şampiyon TRABZONSPORRR :sevinç:

Emre Çömez
28.03.2022, 19:58
Hasan Tüncel hasantuncel61
·
50sn
Milli Takım kadrosundan çıkarılan Abdülkadir Ömür'ün durumunun ciddi olmadığı öğrenildi. Ömür Trabzon’da yapılacak kontrollerin ardından antrenmanlarına ve tedavisine devam edecek.

Doğukan Uçan
28.03.2022, 21:37
allaha şükür bilet bulduk pazar günü oruçlu bir şekilde stadyumdayız :D

Girebi
28.03.2022, 22:36
Zaman gecmek bilmiyor. Milli aralari ileri sarma tusu olsa dusunmeden basardim.
Umarim bu bekleyisten sonra kotu bir sonuc almayiz. Sakatliklar sinir bozucu hale gelmeye basladi.

Oğuzhan Fidan
29.03.2022, 00:48
milli ara dönüşlerine dikkat etmek zorundayız.. ara verildimi bi ivmelenme kaybı söz konusu oluyor. bjkyi mağlup edip göndermemiz gerekiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
29.03.2022, 07:15
Milli maç aralarından nefret ediyorum.
Futboldan soğuyorum.
Sakatlıklar da cabası
Umarım kazanırız.
Kazanalım. 2 maç kalsın finale.

İ. SARAL
29.03.2022, 07:24
Çok zor maç. Özellikle uzun aralardan sonra hep kötü oynuyoruz. Yenilmemek de önemli olabilir.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
29.03.2022, 07:41
Çok zor maç. Özellikle uzun aralardan sonra hep kötü oynuyoruz. Yenilmemek de önemli olabilir.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son 8 maçta alınacak her puan değerli
Rize maçına 3 puan yazmıştık. O hesapları bozdu.
Konya'nın ilk 4 maçı bize göre kağıt üzerinde daha kolay gibi.
Hayırlısıyla şu en az 9 puanı bir an önce alıp transa geçsek iyi olacak.
Sürekli sakatlık haberleri moral bırakmadı yahu
Bir de kalan maçlarda tüm takımlar bizi yenmek için asılacak.
Gaziantep, Adana ve Hatay deplasmanları kolay değil.
Son Başakşehir maçına işin kalacağını düşünmüyorum. O hafta BJK-Konya oynayacak.
Konya'nın kalan 8 maçı da kazanacağını tahmin etmiyorum.
Yeter ki biz şu sakatlık kabusundan bir an önce çıkıp 9 puanı almanın yollarını bulmalıyız.
Milli maç araları bana 1 ay gibi uzun geliyor. Çok daraldum.

cakalkerem
29.03.2022, 08:14
gelsin de artık

sametonsuz
29.03.2022, 08:59
Hamsik dönsün ve milli arada kondisyon açığı kapasın, bundan sonra maç vermeyiz rahat olun. Yeter ki Hamsik reis dönsün.
hamsik kral ya. (https://www.muhasebegonulluleri.com/seo-analiz-google-siralama-yarismasi-bol-odullu-yarisma/).

Yiğit SARI
29.03.2022, 13:42
Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Valerien Ismael'in fazla forma şansı bulamayan Montero için 'Kafamdaki sisteme çok uygun' dediği öğrenildi.

İyi bari

sethfilo
29.03.2022, 13:56
Olası en kotu senaryoda kalan 8 maçta 6 puan bile alsak geridekilerin hiçbiri bu sene bizi yakalayamaz. Bu maç beraberliğe yakın görülüyor, tabiki Visca ve Cornelius ve Djaniny gününde olurlarsa galibiyet gelir diye düşünüyorum. Ancak iç sahada Bakasetas bir başka oynuyor. Hepsinin ayağına ve yüreğine sağlık diyelim

ilelebeTS
29.03.2022, 14:13
Avcı'nın da bu maça farklı hazırlanacağı aşikar. Türk futbolundan olduğu kadar bjk'dan da alacağı var. İtibar zedeleyici her şeyin hesabını tek kalemde soracak. :)

reisoğlu61
29.03.2022, 14:38
allaha şükür bilet bulduk pazar günü oruçlu bir şekilde stadyumdayız :D
bende ilk kez bir iftar zamani statta olacagim icin, sana sorum renktas; iftari ekmek arasi köfte ile statta mi yapmayi tercih edersin yoksa baska türlü baska yerdemi

HOPA'LI TS'Lİ
29.03.2022, 17:27
Olası en kotu senaryoda kalan 8 maçta 6 puan bile alsak geridekilerin hiçbiri bu sene bizi yakalayamaz. Bu maç beraberliğe yakın görülüyor, tabiki Visca ve Cornelius ve Djaniny gününde olurlarsa galibiyet gelir diye düşünüyorum. Ancak iç sahada Bakasetas bir başka oynuyor. Hepsinin ayağına ve yüreğine sağlık diyelim

Yeneceğiz inşallah renktaş

Yiğit SARI
29.03.2022, 18:02
Kulüp Doktorumuz Op. Dr. Hakan Çelik, futbolcumuz Ahmetcan Kaplan’ın sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Hakan Çelik, “U-19 milli takımının İsrail ile oynadığı müsabakada sağ ayak bileğinden sakatlanan Ahmetcan Kaplan’ın çekilen MR’ında ayak bileği dış bağlarında ikinci derece yaralanma tespit edilmiş olup futbolcumuzun tedavisine başlanmıştır” dedi.

AYYILDIZ
29.03.2022, 18:06
Sol stoper denswill olacak demektir. Ordan iyi oyun kuruyor kendi mevkisi. Hüseyin'e de güveniyorum.

Manava61
29.03.2022, 18:07
Ahmetcan ne kadar yok şimdi?

orhan42
29.03.2022, 18:18
Hüseyin'e güvenmekten başka çaremiz yok.Evet vasat veya vasat altı bir stoper.Ama elimizde kalan tek tecrübeli adam da o Denswill'e yardım edecek.Maçta yapacağı basit hatalara göz yumsun stada giden kardeşlerimiz.40 bin kişinin yerinde homurdanması bile yetiyor bazen güven kaybına..

Emre Çömez
29.03.2022, 19:16
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1508841538335526913

ÖmürKaradeniz61
29.03.2022, 19:18
Bence haftaya bugün şampiyonluğu kutlamış olacağız.

Semih AYDIN
29.03.2022, 19:45
Hüseyin in kesinlikle oynamaması lazım

DURAS
29.03.2022, 20:07
Hüseyin in kesinlikle oynamaması lazım

bence dorukhanı stoper serkanı sağbek oynatır. ya da taha’ya şans verir

Barista
29.03.2022, 20:19
Bu macta 3 tane Dorukhan'imiz olsa 3'u de oynayacakmis. Biri sagbekte, biri stoperde, biri de orta sahada:D

memozcan
29.03.2022, 20:35
arkadaşlar aranızda HT4 sevmeyen var mı?:)

şahsen ben çok severim..

Masiva__
29.03.2022, 21:14
Ahmetcan ne kadar yok şimdi?

Hasan Tüncel'in açıklamasına göre 3 hafta

ÖmürKaradeniz61
29.03.2022, 21:27
Lig bitti artık bu dakikadan sonra ahmet yok Mehmet yok işi boş iş. Kimi koyarsa koysun aslanlar gibi çıkar oynar haa bana sorarsan takımdaki gençlerden birini koysun belki kazanmış oluruz mesela taha.

Girebi
29.03.2022, 21:31
Hasan Tüncel'in açıklamasına göre 3 hafta

Huseyin sampiyonluk macinda sahada olabilmek icin buyu yapmis herhalde, bu nasil bir sans arkadas. 10 tane de stoper transfer etsek bir seyler olur bu adam yine sans bulur gibi geliyor artik.
Saka bir yani su kalan 8 macta Ahmetcan banko oynasa gelisimi icin cok iyi olurdu. Umarim sampiyonlugu erkenden ilan ederiz ve genc oyuncular sans bulur.

Mert Oğuzlu61
29.03.2022, 21:33
U19 maçına göndermiyorsun.
Çağırıyorlar ise gitmek zorunda. Senin göndermem deme hakkın yok

Özel izin denen bir şey var oyuncu eksikliğim var dersin yollamazsin bu kadar basit. Yolladın da ne oldu 3 hafta yok diyorlar, şampiyonluğa giden takimin stoperinin u19 maçında ne işi var ?

Ufuk
29.03.2022, 21:46
Bjkde Vida sakatlanmış.

https://twitter.com/playspor/status/1508852464606273539

thehell61
29.03.2022, 21:47
Bende buna kızıyorum. Şampiyonluğa oynayan takımın ilk 11 oyuncusu U19'da olmaz ya. A milli de sakatlansa falan neyse de yazık kardeşim ya U19 nedir?

Attila Durmuş
29.03.2022, 21:54
Şu bir gerçek ki bizim hiç bir futbolcumuzun milli takıma gitmesini istemiyorum.İstanbulun pis lobicilerinin bizim futbolcularımızı küçük düşürmelerine artık tahammül edemiyorum.Uğurcan yerine Altay kolsuzunu oynatan teknik direktörde gözümde hiçtir.Bu yazının yerinin burası olmadığınıda biliyorum.Belki bana kızacak arkadaşlar olacaktır. Ama benim milli takımımda TRABZONSPOR artık.

ilelebeTS
29.03.2022, 22:15
Mala bak kaleyi boşalttı oradan gol yedi. Dorukhan sağlam çıksın şu maçtan başka şey istemez.

Aha 2 oldu. Spikerden tek laf yok kaleciye. Maçı katletti kova.

Oğuzhan Fidan
29.03.2022, 22:20
Mala bak kaleyi boşalttı oradan gol yedi. Dorukhan sağlam çıksın şu maçtan başka şey istemez.

Kova altay Uğurcan Çakır kalitesine gelmesi imkansız biraz doğal yetenek gerekli kalecilikte. Neyse izlesin türkiye kova altayı biraz konuşanlara bu layık

Oğuzhan Fidan
29.03.2022, 22:21
Şu bir gerçek ki bizim hiç bir futbolcumuzun milli takıma gitmesini istemiyorum.İstanbulun pis lobicilerinin bizim futbolcularımızı küçük düşürmelerine artık tahammül edemiyorum.Uğurcan yerine Altay kolsuzunu oynatan teknik direktörde gözümde hiçtir.Bu yazının yerinin burası olmadığınıda biliyorum.Belki bana kızacak arkadaşlar olacaktır. Ama benim milli takımımda TRABZONSPOR artık.

Öyle zaten. Türkiye istanbul medyasından ibaret maalesef. Gelişmemiş ülke olduğumuz için bunlar yaşanıyor. Bizim futbolumuzdan cacık olmaz biz Trabzonspor’umuzu yüceltmeye bakalım onlar kendi çalsın kendi oynasın

Attila Durmuş
29.03.2022, 22:28
Öyle zaten. Türkiye istanbul medyasından ibaret maalesef. Gelişmemiş ülke olduğumuz için bunlar yaşanıyor. Bizim futbolumuzdan cacık olmaz biz Trabzonspor’umuzu yüceltmeye bakalım onlar kendi çalsın kendi oynasın

Nefretten çok iğrenmeye başladım artık bunların kokuşmuş zihniyetlerinden. Dediğin gibi biz kendi takımımıza bakalım. 100 yıl daha geçse bir cacık olmaz.

ÖmürKaradeniz61
29.03.2022, 22:30
Uğurcan-Altay karşılaştırması doğru değil bizim ülkemizde futbol kültürü sıfır insanlarımız bilgisiz ve varoş. Yahu kalede Uğurcan olsa ne olur Altay olsa ne olur ikiside milli forma için sonuna kadar ter dökecek 2 tane gencecik çocuk ,camialar kadar onlar dert etmiyordur birbirlerini. Kulüpçülük ayrı milli forma ayrı böyle ülke takımı olmaz.

emre6117
29.03.2022, 22:34
Uğurcan-Altay karşılaştırması doğru değil bizim ülkemizde futbol kültürü sıfır insanlarımız bilgisiz ve varoş. Yahu kalede Uğurcan olsa ne olur Altay olsa ne olur ikiside milli forma için sonuna kadar ter dökecek 2 tane gencecik çocuk ,camialar kadar onlar dert etmiyordur birbirlerini. Kulüpçülük ayrı milli forma ayrı böyle ülke takımı olmaz.
Bence ikiside ciddi stres yapiyor bu konuda. Verecekleri performansin altinda kaliyorlar milli maclarda.
Ama sorun asla kalecilerde degil.
Oyun formatinin tamamen degismesi lazim.
Artik milli takim kapanarak oynamali.
Hakan milli takimdan uzaklastirilmali.

ilelebeTS
29.03.2022, 22:47
Evet karşılaştırma doğru değil. Çünkü Uğurcan ile bırak karşılaştırmayı, isminin yanında anılacak kaleci bile yok. Belki de gelmiş geçmiş en iyi yerli kaleci Uğurcan. Komple bir kaleci.

lazminator61
29.03.2022, 22:53
iyiki su m altay kalede :D Hayde Italya at bi kac tane daha :D

Arif Timurcioğlu
29.03.2022, 22:54
Dorukhan'ı dışarı alsa sakatlanmadan.

ilelebeTS
29.03.2022, 22:56
Dorukhan tek başına oynuyor. Hoca çıkar şunu bir işe yara, her yere basmaktan adam yoruldu.

nevzat61
29.03.2022, 23:11
Dorukhanı bilmesek.. şu sahadan top oynayanların hiç birini takımda görmek istemem derim.. ancak takımlarında çok iyi düzeyde olan oyuncular bulunuyor.. dorukhan gibi..

Millî takımın acilen önce hoca sonra hedef degisikline gitme ihtiyacı var.. bizim hedefimiz turnuvalar değil takım olabilmek olmalı

Enaldo61
29.03.2022, 23:19
Evet karşılaştırma doğru değil. Çünkü Uğurcan ile bırak karşılaştırmayı, isminin yanında anılacak kaleci bile yok. Belki de gelmiş geçmiş en iyi yerli kaleci Uğurcan. Komple bir kaleci.

Kurtarış yüzdesini önce 80lere çekmesi lazım ki Uğurcanla kıyaslanabilsin o çocuk. Uğurcanın tek eksiği uluslararası tecrübe onu da yavaş yavaş kazanacak.

oguzkoc
29.03.2022, 23:22
Hüseyin in en ufak hatası taraftarda homurdanmaya sebep olacak. Hata yapacaksa Taha yapsın, varsın olsun gol yedirsin çünkü kredisi henüz var ancak Hüseyin adına kimsenin kredisi kalmadı

ensar_61
29.03.2022, 23:55
Rakipte domagoj vida milli takım maçında sakatlandı.bizim maçta oynama ihtimali düşük görünüyor.

Ufuk
30.03.2022, 00:26

Altay Kayseri kalecisi falan olsun bu adamın milli takımda ne işi var der bütün fb taraftarı. Sakatlanınca Berke daha iyi zaten diyen yüzsün bir kitle bu.

Daha turnuvanın başında tüm ülke linç etti, mobbing yaptılar. Turnuva devam ederken siyasiler istdan eldiven getirdi. Gönülleri olsun diye dandik bir takıma karşı kendi adamlarını oynattılar onda da rezil oldu. Bugün zamanında eleştirdikleri takıma karşı 8-9 as topçusunu oynamadan her şutta golü yedi. immobileler, insigneler falan olsa 10 tane yiyecekti demek. Çok iyi oluyor. Bu tarz hatır gönül işleri, lobicilik olduğu sürece milli duygu falan hikaye. Gram üzülmüyorum, aksine her golde keyfim yerine geliyor.

güneyli
30.03.2022, 00:35
Defansları defolu 2 takımın maçını ilerideki adamlar belirler. Açık ara Trabzonspor..Yediğimizden fazlasını atarız.

Oğuzhan Fidan
30.03.2022, 01:31
milli takımın yediği ilk golde kaleci hatası yok objektif olmak gerekirse. zaten iyi bir kaleci değil çıkaramaz onu. 2.ci gol altayın italyaya gelde at demesi gibi bişey %1000 kaleci hatası amatör kaleci hatası hemde bide bacak arası yedi. 3. goldede kademe ve defans hatası var kalecilik bişey yok.

Oğuzhan Fidan
30.03.2022, 01:33
Altay Kayseri kalecisi falan olsun bu adamın milli takımda ne işi var der bütün fb taraftarı. Sakatlanınca Berke daha iyi zaten diyen yüzsün bir kitle bu.

Daha turnuvanın başında tüm ülke linç etti, mobbing yaptılar. Turnuva devam ederken siyasiler istdan eldiven getirdi. Gönülleri olsun diye dandik bir takıma karşı kendi adamlarını oynattılar onda da rezil oldu. Bugün zamanında eleştirdikleri takıma karşı 8-9 as topçusunu oynamadan her şutta golü yedi. immobileler, insigneler falan olsa 10 tane yiyecekti demek. Çok iyi oluyor. Bu tarz hatır gönül işleri, lobicilik olduğu sürece milli duygu falan hikaye. Gram üzülmüyorum, aksine her golde keyfim yerine geliyor.

o pislik güruh ile aranıza mesafe koyun sosyal medyadada sakın tahrik olmayın.. ben artık öyle yapıyorum ruh sağlığım için. bırakalım kendi pislikleriyle oynasınlar.

HOPA'LI TS'Lİ
30.03.2022, 07:19
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1508841538335526913

Sihirbaz 2+1 tamam dedi. BJK maçı öncesi imzayı atıyor.

Emre Özyanık
30.03.2022, 08:10
Yayıncı kuruluş bu sene zaten teklifte sözleşme yenilemeyeceğini bildiği için ete süte bulaşmadan tarafsızlık ilkesini savundu.
Sonra ne oldu ?
Trabzonspor şampiyon oluyor.... Hakemler ise MHK Tarafından cezalandırılıyor. falan filan..

Kirli güçler elini çektiğinde ortaya çıkan emek ve alın teri olur...
Gereksiz senaryolara inanmayın. O öyle olacak bu böyle olacak. Yenileceğiz puan farkını daraltacaklar felan..
Neden kafa kafaya bir şampiyonluk olsun ki.
Tarih bunu da görüp not alsın...
Ezici şampiyonluk nasıl olur bir kere daha sunalım..

Mehmet Fatih Yavuz
30.03.2022, 08:15
Özel izin denen bir şey var oyuncu eksikliğim var dersin yollamazsin bu kadar basit. Yolladın da ne oldu 3 hafta yok diyorlar, şampiyonluğa giden takimin stoperinin u19 maçında ne işi var ?
Emsali olmayan, sebebi "şampiyonluğa gidiyorum" gibi hiçbir geçerlilik içermeyen bir bahane ile milli takımdan oyuncu affı isteyemezsin.

Heyecanınızı anlıyorum ama fantezi taleplere de gerek yok değil mi?

Bugüne dek herhangi bir şampiyonluğa oynayan takımın oyuncusunu milli takımdan affettirdiğine şahit oldunuz mu siz?

Bu takım şampiyon zaten!

Faik Yılmaz
30.03.2022, 08:49
Maçla ilgili 3 temel endişem var...

1-Yeni teknik direktör faktörü her zaman ilk maçta sorun çıkarabilir. Oyuncular ekstra motive olarak maça çıkacaklardır

2-Maçın derbi olması nedeniyle rakibin durumu ne olursa olsun maça fazlasıyla önem verecektir.

3- Defastaki as oyuncularımız sakatlandı. yedeklerinde as oyuncusu sakatlandı. yediğimiz gol sayısı artmaya başladı son haftalarda

bu 3 olgu nedeniyle maç zor geçebilir. yenemiyorsakta yenilmeyelim

Onur Akyüz
30.03.2022, 11:03
İçinden geçeriz bejeke’nin hiç lafı dolandırmaya gerek yok.

Manava61
30.03.2022, 11:21
Zor değil çok zor maç. Yeni teknik direktörü olan takımlar her zaman sıkıntı yaratır ki ek olarak bjk’nin kadro kalitesi kötü değil. Son maçlar hariç sezonun genel kısmındaki gibi sakin bir oyun ortaya koyabilirsek kazanırız diğer türlü iki takımın defans hatlarıyla tam bir Rus ruleti.

atillati
30.03.2022, 11:37
Minimum 2 farkla galip geleceğimiz bir başka maç daha ... 3-4-3 oynatmayı seviyormuş İsmael efendi. Trabzon deplasmanında 3'lü savunmayla oynat abisi oynat bak nasıl patates oluyorsun.

Kadir Aydın
30.03.2022, 11:57
Yine sonucu önceden hissedilen maclardan. Verilen ara, gelenlerin kafasinin tatilde olmasi, mental yorgunluk falan derken puan kaybi kesin.

kayl
30.03.2022, 12:23
Yine sonucu önceden hissedilen maclardan. Verilen ara, gelenlerin kafasinin tatilde olmasi, mental yorgunluk falan derken puan kaybi kesin.

Neden tatilde olsun kafalar sırça 3 maça şampiyon oluyorsun tribünde 40 bin kişi ama futbolcuların kafası tatilde hiç sanmam

Masiva__
30.03.2022, 12:40

Gelmişiz son düzlüğe ne tatili, ne yorgunluğu abi Allah aşkına. Abartısız söylüyorum bana 14 gün ara 14 yıl gibi geldi, geçmek bilmiyor mübarek. Kupanin hayaliyle yatip kalkıyorum. Aynı şey oyuncularımız için de geçerlidir. Onlar da bir an önce garantileyip rahat etmek isterler.

alperrr
30.03.2022, 12:50

yalnız şunuda söyliyim..
buraya gelip Uğurcan için bıdı bıdı eden Trabzonspor taraftarı..

gelip Altayada iki kelam etmeli...yok öyle dava..kendi oyuncunu b...luyacaksın..elin kalecisine iki kelam yok..
senin kalecine insanlık dışı bir saldırı varken eleştireceksin..SAVUNMAYACAKSIN..kötü gününde yanında olmayacaksın..

şişirilmiş balona iki kelam etmeyeceksin..

eeeee Altay beni ilgilendirmez diyeceksin muhtemelen..ama altay bu maç iyi olsaydı..yine Uğurcana eleştirilerini saydıracaktın bir sporsever olarak..
madem sporseversin..sporsever olarak da Altaya eleştiri yapda görelim..

özellikle sayın hofsaale Uğurcanın hiçbir hatasını affetmiyorsun..sizi sahneye alıyım..

.................

inanın Uğurcan başka ülkede olsa gelişme kaydetmesi çok daha iyi olur..
yanii bu ülkede bu iklimde bundan daha iyi seviye çok çok zor..
daha dün hollanda - almanya maçında(özetden) noyer e baktım Uğurcandan kat kat üstün değildi..
eğer Türk defansı ve takımının kalesinde olsa maymuna dönerdi..

blues
30.03.2022, 13:19
Ben ynei gelen t.D. fark yaratir düsüncesine cok katilamiyorum. Neden fark yaratsin ki? Takimi hemen cok iyi tanimis mi, takima oynatmak istedigi oyun sistemini mi oturtmus ya da elinde sihirli bir degnek mi var ki takima ve takimin oyununa büyük katki verbebilsin!
Bu bahsettigimiz sey sanirim oyuncularin yeni T.D ile oyunlarina biraz daha enerji katmalari!

Besiktas sezon basindan bu yana istikrarsiz bir görüntü ciziyor. Oynamak istiyorlar ancak oynayabildikleri oyun , oynamak istediklerinin cok uzaginda.

oyuncular bireysel olarak gayet iyiler ancak bizim yakaladigimiz uyumu gösteremiyorlar ve sonuca gidecek cesaret ve oyun anlayisi yok. sayet bunlari bir hafta icerisinde cözebilmislerse zaten güzel mac olur.
Öteyandan bizim sezon basindan buyana süregelen, hem de sakatliklara, uzun süreli ayriliklara ragmen, bir düzenimiz, sistemimiz mevcut ve cok zor yenilen bir takimiz. otuz lig macinda iki maglubiyet ki ikisi de anormal sartlarda gerceklesen seyler ve biz hala cekingen bir tavirla mac gününü bekliyoruz.

Evet defansin ortasinda sorunlarimiz var ancak bu sorunlar benim kanimca cok büyük sorunlar degil.
Denswill oynadigi sürece benim bu konuda bir cekincem yok. Sayet o da sakatlanir ya da cezali duruma düserse o zaman sezon basinda planlanan defans kurgusundan tam 5 oyuncu sahada olmayacak ancak Denswill Hüseyin ya da Denswill Taha ikilisi de bizim gibi sistem kurabilmis takimlarda cok büyük sorun yaratmayacaktir.
Belki rakip takim iki atak daha fazla gerceklestirecek, ya da bir iki defans hatasi gerceklesecek ancak bizim bunlari kompanse edebilme yetenegine sahip ortsahamiz ve ofansif gücümüz var. Stadyum dolu olacak ve sadece taraftarin gercek destegi bile bu macin bizim lehimize sonuclanmasina yardimci olabilir. Kaldi ki elimizde Visca, Waka, Baka, Cornelius, Djaniny, Abdulkadir gib oyuncular mevcutken bu cegingelerin sebebi ne olursa olsun gereksiz buluyorum onlari. Ve kalemizde de güvenebilecegimiz, rakibin ,bunu rahatlikla söylyebiliriz, cekindigi bir ugurcan var, solda Puchacz var. Sagda kim oynar bilemiyorum, dorkhan oynayacaksa bu tkaiminy apisini da olumlu yönde etkiler. O zaman istedigimiz gibi bir ortasaha kurabiliriz. ancak dorukhansiz bir ortasaha da Hamsik olmadigi zamanlar cok zorlandi. Siopis, Bakasetas Abdülkadir ortasahasi ise cok vermli oynayamiyor, cünkü bazen gereken sertligi koyamiyoruz. Siopis´in yanina dorukhan gerekiyor. belki serkan solbek baslar ve dorukhan ortasahada siopis ile oynar ve Baka da gercek yerinde oynatilir ancak bu ihtimali cok zayif gibi duruyor.
Waka-Visca kanatlarda ve Bu mac icin cornelius mu Djaniny mi oynar sorusuna Djaniny cevabi versem de Cornelius da unutulmamasi gereken, bizim oyunu ileride tutmamiza cok yardimci olan bir oyuncu ancak Djaniny de cok formda ve bu macta etken bir rol oynayabilir.
Keske sagbek icin iyi bir yedegimiz olsaydi da hic düsünmeden oynatabilseydik.

Umarim oyuna baskili baslariz ve Besiktasin ilk dakiklarda nefes almasina izn vermeyiz, cünkü macin baslarinda seyirci de cok istekli ve arzulu oluyor. dolayisiyla oyunu domine edebilirsek istedigimiz sonucu da cok rahat ve hizli bir sekilde aliriz.

lazboy0061
30.03.2022, 13:41
Hamsik bjk macinda yok galiba

Kadir Aydın
30.03.2022, 13:57
Gelmişiz son düzlüğe ne tatili, ne yorgunluğu abi Allah aşkına. Abartısız söylüyorum bana 14 gün ara 14 yıl gibi geldi, geçmek bilmiyor mübarek. Kupanin hayaliyle yatip kalkıyorum. Aynı şey oyuncularımız için de geçerlidir. Onlar da bir an önce garantileyip rahat etmek isterler.

Aynen ben de öyle kardesim. Her sn maci düsünüyorum ama nedense bu aralardan dönüslerimiz hic sekmiyor.

iso_4939
30.03.2022, 13:59

Muhtemelen gelecek sezon olmayacak zaten

ilelebeTS
30.03.2022, 14:07
3 maç kazanıp tez elden şampiyonluğu ilan etmemiz lazım. Onun bunun zırvalarını çekemiyorum artık. Şampiyonluk resmi olarak geldiğinde çoğunun çenesini kapatmış olacağız.

61zeynel61
30.03.2022, 16:10
Hüseyin Türkmen'in hem lig hem de derbi tecrübesi var. Abdullah AVCI onunla özel ilgilenip konuşarak yedek bırakabilir. [emoji2]

pReN@_61
30.03.2022, 17:39
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1509142935861927943

Emre Çömez
30.03.2022, 18:09
61Saat Spor Servisi - Trabzonspor 16.00'da gerçekleştirdiği antrenmanla Beşiktaş mücadelesinin hazırlıklarının sürdürdü.

Uzun süredir Hamsik’den yararlanamayan bordo-mavili takım Beşiktaş maçına kadar yetiştirmeyi ve kadroya dahil etmeyi planlıyor.

İLK KEZ TAKIMA VERİLDİ

Takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdüren yıldız oyuncu bugün uzun süre sonra ilk takımla çalıştı.

2. BÖLÜMDE AYRILDI

Antrenmanın bir bölümüne takımla devam eden Hamsik, 2. bölümde bireysel çalışmalar yaptı. Takımdan ayrılan Slovak oyuncunun maç gününe kadar kendisini denemeye devam etmesi bekleniyor.

Ufuk
30.03.2022, 18:41
Ben ynei gelen t.D. fark yaratir düsüncesine cok katilamiyorum. Neden fark yaratsin ki? Takimi hemen cok iyi tanimis mi, takima oynatmak istedigi oyun sistemini mi oturtmus ya da elinde sihirli bir degnek mi var ki takima ve takimin oyununa büyük katki verbebilsin!
Bu bahsettigimiz sey sanirim oyuncularin yeni T.D ile oyunlarina biraz daha enerji katmalari!

Besiktas sezon basindan bu yana istikrarsiz bir görüntü ciziyor. Oynamak istiyorlar ancak oynayabildikleri oyun , oynamak istediklerinin cok uzaginda.

oyuncular bireysel olarak gayet iyiler ancak bizim yakaladigimiz uyumu gösteremiyorlar ve sonuca gidecek cesaret ve oyun anlayisi yok. sayet bunlari bir hafta icerisinde cözebilmislerse zaten güzel mac olur.
Öteyandan bizim sezon basindan buyana süregelen, hem de sakatliklara, uzun süreli ayriliklara ragmen, bir düzenimiz, sistemimiz mevcut ve cok zor yenilen bir takimiz. otuz lig macinda iki maglubiyet ki ikisi de anormal sartlarda gerceklesen seyler ve biz hala cekingen bir tavirla mac gününü bekliyoruz.

Evet defansin ortasinda sorunlarimiz var ancak bu sorunlar benim kanimca cok büyük sorunlar degil.
Denswill oynadigi sürece benim bu konuda bir cekincem yok. Sayet o da sakatlanir ya da cezali duruma düserse o zaman sezon basinda planlanan defans kurgusundan tam 5 oyuncu sahada olmayacak ancak Denswill Hüseyin ya da Denswill Taha ikilisi de bizim gibi sistem kurabilmis takimlarda cok büyük sorun yaratmayacaktir.
Belki rakip takim iki atak daha fazla gerceklestirecek, ya da bir iki defans hatasi gerceklesecek ancak bizim bunlari kompanse edebilme yetenegine sahip ortsahamiz ve ofansif gücümüz var. Stadyum dolu olacak ve sadece taraftarin gercek destegi bile bu macin bizim lehimize sonuclanmasina yardimci olabilir. Kaldi ki elimizde Visca, Waka, Baka, Cornelius, Djaniny, Abdulkadir gib oyuncular mevcutken bu cegingelerin sebebi ne olursa olsun gereksiz buluyorum onlari. Ve kalemizde de güvenebilecegimiz, rakibin ,bunu rahatlikla söylyebiliriz, cekindigi bir ugurcan var, solda Puchacz var. Sagda kim oynar bilemiyorum, dorkhan oynayacaksa bu tkaiminy apisini da olumlu yönde etkiler. O zaman istedigimiz gibi bir ortasaha kurabiliriz. ancak dorukhansiz bir ortasaha da Hamsik olmadigi zamanlar cok zorlandi. Siopis, Bakasetas Abdülkadir ortasahasi ise cok vermli oynayamiyor, cünkü bazen gereken sertligi koyamiyoruz. Siopis´in yanina dorukhan gerekiyor. belki serkan solbek baslar ve dorukhan ortasahada siopis ile oynar ve Baka da gercek yerinde oynatilir ancak bu ihtimali cok zayif gibi duruyor.
Waka-Visca kanatlarda ve Bu mac icin cornelius mu Djaniny mi oynar sorusuna Djaniny cevabi versem de Cornelius da unutulmamasi gereken, bizim oyunu ileride tutmamiza cok yardimci olan bir oyuncu ancak Djaniny de cok formda ve bu macta etken bir rol oynayabilir.
Keske sagbek icin iyi bir yedegimiz olsaydi da hic düsünmeden oynatabilseydik.

Umarim oyuna baskili baslariz ve Besiktasin ilk dakiklarda nefes almasina izn vermeyiz, cünkü macin baslarinda seyirci de cok istekli ve arzulu oluyor. dolayisiyla oyunu domine edebilirsek istedigimiz sonucu da cok rahat ve hizli bir sekilde aliriz.

Josef gibi iş ahlakı yüksek topçular her türlü performans gösteriyor mesela ama kalan profesyonelliği düşük topçular kendini kanıtlama, yeni başlangıç ayağına %100ünü vermeye çalışacaktır. Yine de bir anda 3-4-3'e dönerek başarılı olacaklarına ihtimal dahi vermiyorum ben de. Hocam gereğini yapacaktır :)

HOPA'LI TS'Lİ
30.03.2022, 19:13

Umutsuz vaka oldu Sivas maçından sonra
Daha da oynamaz belki :(
Şaka gibi değil mi?

ÖmürKaradeniz61
30.03.2022, 19:18
Bugün ki tek mutluluğum lig bitene kadar milli aranın olmayışı. Ömrümüzden ömür gitti ya 14 gündür.

Barista
30.03.2022, 19:32
Bir kere ağız tadıyla şampiyon olalım dedik, tam 7 kere lige ara verildi. 7 kere! Bunların 6'sı milli maç arasıydı. Rüşvetçi Fifa ve Uefa'nın milli maç sevdasını sevsinler. Her 2 haftalık ara 2 asır gibi geçti. Daha 4 gün var bu arada maça. Birileri daha sakatlanmasa bari.

Halil Alemdar
30.03.2022, 19:32
Diri bi Hamsik yanında Siopisle beraber tarumar ederdi orta sahayı. Malesef yine oynayamayacak gibi görünüyor.

Bakasetas—Siopis
———Abdüş———-

Böyle bir şey olur

ilelebeTS
30.03.2022, 19:37
Hamsik antrenmana çıktığı sürece sorun yok. 2 tane tam antrenmana çıkması bile yeter. Maç eksiğine bakacağını sanmıyorum hocanın. 60 dakika dahi olsa sahada öyle bir akıl olması gerekiyor.

Görüldüğü gibi, topla çalışıyor. Kondisyon üzerine çalışıyor gibi. Yukarıda 2. bölümde ayrı çalıştı denmesi de o yüzden olsa gerek. Uzun zamandır uzak olması nedeniyle doğaldır.

https://www.trabzonspor.org.tr/download/images/16_5588331914.jpg

ffırtına
31.03.2022, 01:21
Bu milli maç arasının sadece 1 hafta olduğuna kimse beni inandıramaz sanki aylardır lig oynanmıyor gibi hissediyorum..

objek
31.03.2022, 01:24
Minimum 2 farkla galip geleceğimiz bir başka maç daha ... 3-4-3 oynatmayı seviyormuş İsmael efendi. Trabzon deplasmanında 3'lü savunmayla oynat abisi oynat bak nasıl patates oluyorsun.

Bir takimda kalite varsa oyuncular formundaysa sahadaki dizilis o kadar onemli degil 4,lu defansla oynayinca maci alma garantisimi var?

ÖmürKaradeniz61
31.03.2022, 08:08
Bir takimda kalite varsa oyuncular formundaysa sahadaki dizilis o kadar onemli degil 4,lu defansla oynayinca maci alma garantisimi var?
Ben o arkadaşın dediği gibi maçı kolay kazanacağımızı düşünmüyorum hatta kazanacağımızı düşünmüyorum,beraberlik daha ağır basıyor.

adiloş bebe
31.03.2022, 09:56
En büyük avantajımız iç sahada taraftarımızla oluşturacağımız ambiyans olacaktır. Özellikle Bakasetas (son hali değil tabii ki), Siopis, Nwakaeme, Visca gibi isimler taraftar desteği ile çok daha başka oynuyorlar. Zor maç ama ben yine de bir şekilde kazanacağımızı düşünüyorum.

Erhan Sezer
31.03.2022, 10:11
Eksiklerimiz var ama kesinlikle kazanacağımızı düşünüyorum. Bize güçleri yetmez jimnastik kulübünün

İlk 11 beklentim ise:

Uğurcan

Dorukhan - Hüseyin - Denswil - Puchacz

Siopis- Bakasetas

Visca - Djaniny - Nwakaeme

Cornelius

Yiğit SARI
31.03.2022, 10:16

İlk defa duydum hayatımda diziliş önemli değil diye bir şey adamlar sırf dizilişlerin birbirlerine avantajları-dezavantajları üzerine oyunlar kuruyorlar

Tabi ki çok önemli olan faktörlerden biri. Çok iyi bir kadroyu sahaya doğruya yakın bi şekilde süremezseniz verim alamazsınız ya da tam tersi daha mütevazi bir takımla daha iyi takımlara üstünlük sağlayabilirsiniz vs. vs. Rakip üçlü çıkacaksa bu bizim için net bir avantaj. Hem alışık değiller hem de çapraz koşulara çok müsait bir taktik ki biz de severiz

HOPA'LI TS'Lİ
31.03.2022, 10:25
Günaydın dostlar.
Hayat gailesi içinde bazen haberleri takip edemiyorum.
Marek, Ömür ve Ahmetcan'ın oynama durumu var mı pazar akşamı?
Kısa özet geçerseniz sevinirim.

HOPA'LI TS'Lİ
31.03.2022, 10:26
Bu milli maç arasının sadece 1 hafta olduğuna kimse beni inandıramaz sanki aylardır lig oynanmıyor gibi hissediyorum..

Geçmek bilmedi yahu
Sanki 1 ay gibi geldi.

Yiğit SARI
31.03.2022, 10:27
Günaydın dostlar.
Hayat gailesi içinde bazen haberleri takip edemiyorum.
Marek, Ömür ve Ahmetcan'ın oynama durumu var mı pazar akşamı?
Kısa özet geçerseniz sevinirim.

Marek kendini deniyor kadroda olacaktır ama 11 sanmıyorum
Ömür'le ilgili bilgi görmedim ama sanırım olmayacak
Ahmet kesin yok

HOPA'LI TS'Lİ
31.03.2022, 10:27
Bugün ki tek mutluluğum lig bitene kadar milli aranın olmayışı. Ömrümüzden ömür gitti ya 14 gündür.

AL BENDEN DE O KADAR
Ahmetcan ve Ömür tam form yakalamışken olacak iş değil

HOPA'LI TS'Lİ
31.03.2022, 10:29
Marek kendini deniyor kadroda olacaktır ama 11 sanmıyorum
Ömür'le ilgili bilgi görmedim ama sanırım olmayacak
Ahmet kesin yok

:(
En azından 1 puanı korumalıyız.
Konya-Göztepe ve Rize-Konya maçlarında Konya 6 puan çıkarır gibi ama futbol bu. Belli mi olur?
Cuma akşamı Gaziantep'i geçmeliyiz.
Şu 9 puanı en kısa sürede alıp relaks biçimde ligi bitirmeliyiz.