PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Beşiktaş | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

Doğukan Uçan
21.03.2022, 17:31
kardeşim herkes sizin gibi ayda 10 milyar 20 milyar maaşla geçinmiyor.
internetteki yorumları okuyorum sırf bu maç için şehir dışından gelecek binlerce insana rastladım.

yönetim ayıp etti bunu savunmak akıl tutulmasıdır.

Sefer A.
21.03.2022, 17:31
Deseler ki Nwakaeme'nin sözlesmesini uzatmamiz için bu maçtan su kadar gelir etmemiz gerekiyor, onun için bu kadar yüksek tuttuk fiyatlari, kesinlikle tepkiler farkli olur ve birçok kisi hadi lan tamam öyle olsun der... ama bu ne ? durup dururken x10 zamlanan fiyatlar nedir ya ?

Ayrica kulüp gerçekten iyi niyetliyse ve belesçi tayfanin bilet satip para kazanmasini engellemekse, çiksin bilet transferini yasaklasin sâdece kulübe devretme olayini sakli tutsun en azindan tek bu maçlik, haydi bakalim yapsinlar da görelim...
Yapamazlar, jan mari tayfasi arar orayi burayi, hemen bi telefonla iptal ettirirler karâri, milleti salak yerine koymaya gerek yok

Timur Bey
21.03.2022, 17:44
Bu maçta bilet geliri yerine seyirci ile full tribünle galibiyet geliri beklemek daha mantıklı. Geride kalan maçların en zorunu oynayacaksın ama biletler fazla yüksek. Seyirci dominantlığı olmazsa bu maçta ve de puan kaybı olursa kimse bilet fiyatlarının yükseltilme gerekçelerini dikkate almaz.

Ufuk
21.03.2022, 17:44
Talebi artan herşeyin fiyatı artar.
Eğer biletler satışa çıkarıldığı anda 10 dakikada tükeniyorsa sıradan maçta bile, elbette BJK maçının biletleri daha pahalı olacaktır.

Ama 350 TL soru işareti. :)
Bakalım ne kadar dolacak?
Biletler her türlü biter zaten de başka zaman köylerden otobüs ayarlayıp, sevinme gününde o insanların yüzüne bakmamak iki yüzlülük.

reisoğlu61
21.03.2022, 17:48
biletler satisa cikar cikmaz tükenirmi acaba? yoksa fiyatlar ucuk oldugu icin hemen tükenmezmi?

Gürkan Asma
21.03.2022, 17:49
Deseler ki Nwakaeme'nin sözlesmesini uzatmamiz için bu maçtan su kadar gelir etmemiz gerekiyor, onun için bu kadar yüksek tuttuk fiyatlari, kesinlikle tepkiler farkli olur ve birçok kisi hadi lan tamam öyle olsun der... ama bu ne ? durup dururken x10 zamlanan fiyatlar nedir ya ?

Ayrica kulüp gerçekten iyi niyetliyse ve belesçi tayfanin bilet satip para kazanmasini engellemekse, çiksin bilet transferini yasaklasin sâdece kulübe devretme olayini sakli tutsun en azindan tek bu maçlik, haydi bakalim yapsinlar da görelim...
Yapamazlar, jan mari tayfasi arar orayi burayi, hemen bi telefonla iptal ettirirler karâri, milleti salak yerine koymaya gerek yok

Sefer isterlerse Avcı'nın sözleşmesi için falan desinler farketmez ya. Millet 1 metre karda köyden şehire yürüyerek stadyuma gitti. Bu insanlara reva mı bu fiyatlar ?

"Kusura bakma bilader karda kışta soğukta destek oldun, bu takımın şampiyonluğunu 40 yıldır bekliyorsun ama bu maç sen gelme" diyor kulüp.

Bu fiyatlarla stadyumu ancak vip tayfa belli oranda doldurur, onlardan da boğaz patlatmasını beklemeyin :) Konya maçı atmosferini mumla ararız.

Yahu Batı denilen tribün kale arkasının dibi ve 750 LİRA :) Milletin aklıyla dalga geçmesinler ya

Adem Erdoğan
21.03.2022, 17:50
Herkes kendi cümleleriyle birşeyler karalarsa belki geri adım atılır;

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/iletisim

Gürsoy61
21.03.2022, 17:50
Karaborsayı yasaklayacaksan önce bedava biletin ve bilet devrinin önüne geçeceksin. Sanki şu fiyatlara bedava bilet alan karaborsa yapmayacak. Gişe fiyatının altına satsa 500 TL para koyuyor doğu tribündeki adam cebine, sorsan gişe fiyatı altına verdim der.

Yıllardır maç kaybedince beraber üzüldüğümüz, hakkımız yendiğinde beraber kızdığımız ve ismini bilmediğimiz insanlarla eğlenmek için tutuyoruz stad yolunu. Bilsem ki maça kimse gitmeyecek ben de gitmem, amaç o birlikteliği yaşamak. Tribünün yaptığı Meksika dalgası, hep bir ağızdan söylenen samanyolu golden daha kıymetli artık. Zaten şampiyon olmuşuz.

Kimse takımı babasının hayrına şampiyon yapmıyor. Hepsi büyük paralara oynuyor. Kayseri maçında o soğukta tribüne gelen onbinlerce insan varken maç biter bitmez içeri girdi çoğu futbolcu. Sahadaki x,y den daha kıymetli o stada şehir dışından gelen Ali, Veli.

Ben de kombine var ama ortak karar alınıp maça gidilmese en başta ben desteklerim veya çocuklara devredelim hep birlikte.

Mehmet Fatih Yavuz
21.03.2022, 17:51
Biletler her türlü biter zaten de başka zaman köylerden otobüs ayarlayıp, sevinme gününde o insanların yüzüne bakmamak iki yüzlülük.

Benim akrabaların hepsi iptal etti maç planını bilet fiyatlarını duyunca zaten. Sene başından beri nerdeyse her maça gidiyorlardı.

Ufuk
21.03.2022, 17:52
Ya bu fiyat politikası sezon başı da yapıldı, stat boş kalınca geri vites yaptılar. Bu ülkenin gerçeklerine göre fiyat politikası belirlemezsen kaybeden her zaman kulüp olur. Taraftarın kulübü gözettiği kadar kulüp de taraftarını gözetmeli. Az bilet satıp belki daha çok para kazanırsın ama şu maçta taraftar desteği senin kazanacağın paradan daha önemli. 100 yap 150 yap yine kazan. 350 lira bilet satmanın savunulacak tarafı yok. Bunu savunanları da gelecek sezon göreceğim. Çünkü şimdi bu fiyatlandırmayı yapan, gelecek sezon katmerlisini yapar.

Kesinlikle. Roma maçında rezil ettiler bizi, mecbur kalıp kapıları açtılar sonra ama bos tribüne oynadık. Belki o atmosferde turu geçecektik. Küçük hesapların peşine düştüler. O macta yapacağın pri milyon euro versen yapamazdın.

Yasin Altuntas
21.03.2022, 18:09
Zaten her maca giden kombine alir/almistir. Ha arada bir mac‘a gidiyorsa da bu fiyati öder, yapacak birsey yok. Hamsik gibi oyunculari istemek kolay, herkes transfer basliginda milyonlari harciyor, ama is bilet almaya gelince geri vites yapiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

murmut
21.03.2022, 18:17
Benim akrabaların hepsi iptal etti maç planını bilet fiyatlarını duyunca zaten. Sene başından beri nerdeyse her maça gidiyorlardı.

Neredeyse her maca giden birisi neden kombine almaz ki?

ÖmürKaradeniz61
21.03.2022, 18:19
İş olsun.

Mehmet Fatih Yavuz
21.03.2022, 18:20

Nasılsa biletler 30-40 tl. Kötü giderse gitmem belki demişler işte.
70-80 tl ayda dokunmuyordu. :)

Ha bugün ha yarın senenin sonu geldi zaten.

Biletin ucuz olması kombine satışının da azalmasına sebep olabilir.
ZAten ucuz biletler.

Gürkan Asma
21.03.2022, 18:26
Bir çok sebebi olabilir bunun.

Bir anda 1500 2000 lira verecek parası olmayabilir.

Herkesi kendi durumuyla kıyaslıyor insanlar cidden anlamıyorum.

Ki ortada pandemi denen bişey de var, sene başında tribünlerin yarısı açıldı. Sonrasında tamamı açıldı. Devre arası döneminde vaka sayıları tepe noktaya ulaştı. Belki de tekrar tribünlerin boşaltılması kararı gündeme gelebilirdi diğer avrupa ülkelerinde yaşandığı gibi. Bunun garantisini kimse veremez. 19-20 sezonunda kombinesi olanlar maçların yarısına gidemedi. Sonraki sezon için de bu insanlara hiçbir ayrıcalık tanınmadı. Zaten bütçesi dar olan insanlar da maç maç bilet alıp giderim diye düşünemez mi ?

Tabi ki her maç bilet almak kombineden pahalıya gelir. Ama ortada %650 lik bi zam varken bunu normal karşılayanlar anormaldir kardeşim kimse kusura bakmasın.

arda.61
21.03.2022, 18:43
Hani beraber hücum beraber savunma idi düsturumuz. Yönetim gerçekten büyük ayıp etti bu maça olan ilgi şampiyonluğun en net, en yakın kilidi olmasıydı. Belki de o hissin doyasıya yaşanacağı bir an olacağı ümidiyle insanlar taa nerelerden kalkıp geleceklerdi. İlgiyi fazladan maddi kazanca dönüştürme işini kesinlikle yakıştıramadım. Normal karşılayanları da anlamakla birlikte maalesef kombine alacak parayı bir anda denkleştiremeyecek, hatta sevdiği ile iki kişi kale arkası 350 liralık bileti bile bir anda alamayacak çok insan var trabzonda. Şehrimizin gerçeklerine uyduğunu düşünmüyorum. Fiyatlar üzdü.

kayl
21.03.2022, 18:43
Bir çok sebebi olabilir bunun.

Bir anda 1500 2000 lira verecek parası olmayabilir.

Herkesi kendi durumuyla kıyaslıyor insanlar cidden anlamıyorum.

Ki ortada pandemi denen bişey de var, sene başında tribünlerin yarısı açıldı. Sonrasında tamamı açıldı. Devre arası döneminde vaka sayıları tepe noktaya ulaştı. Belki de tekrar tribünlerin boşaltılması kararı gündeme gelebilirdi diğer avrupa ülkelerinde yaşandığı gibi. Bunun garantisini kimse veremez. 19-20 sezonunda kombinesi olanlar maçların yarısına gidemedi. Sonraki sezon için de bu insanlara hiçbir ayrıcalık tanınmadı. Zaten bütçesi dar olan insanlar da maç maç bilet alıp giderim diye düşünemez mi ?

Tabi ki her maç bilet almak kombineden pahalıya gelir. Ama ortada %650 lik bi zam varken bunu normal karşılayanlar anormaldir kardeşim kimse kusura bakmasın.
bence çok fazla şampiyonluk maçı olsa tek maçlık bir nebze anlarımda kale arkasını 350 den satmak trabzondakiler istanbuldakiler gelmesin demek başka kulıp olsa anlarımda bizim klube yakıştıramadım yanı bunca sene çıle çekmiş taraftar bu fiyatı haketmedi

Ufuk
21.03.2022, 18:50
Nasılsa biletler 30-40 tl. Kötü giderse gitmem belki demişler işte.
70-80 tl ayda dokunmuyordu. :)

Ha bugün ha yarın senenin sonu geldi zaten.

Biletin ucuz olması kombine satışının da azalmasına sebep olabilir.
ZAten ucuz biletler.Akrabalar yanlış yapmış, alacaklardı kombineyi tüm sezon izleyeceklerdi. Bjk macinda birine gise fiyatından devredip verdiği paradan fazlasını cebine koyacaktı.

emre6117
21.03.2022, 19:11
Yarın kale arkaları 50 Tl den satılsa 2-3 dakika içinde bitecek ve muhtemelen 500 tl veya daha büyük paralara karaborsada satılacaktı. Hakikaten maça gitmek isteyenler bile zaten çok çok zor bilet alabilecekti. Şu durumda çok da fark yok. Şimdiye kadar kale arkaları 100 TL olsaydı bunlar konuşulmazdı ancak 35 e satıp sonra 350'ye çıkınca insanlara çok anormal geldi doğal olarak. Karaborsacılar kazanacağına kulüp kazansın bence.

Aynen durum budur.
Son 4 mac (bjk, karagumruk, antalya,altay) maclari her turlu karaborsaya dusecekti.
Ozellikle sehir disi ve yurt disindan gelenlere uckagitcilik yapilacakti.
Trabzonda yasayip statta mac izlemeyi sevenler bu sene zaten kombinesini almislardir.
Ben de akyazida ilk macima gitmeyi dusunuyorum buyuk olasilikla karagumruk veya antalya macina. Nasil bilet bulurum diye dusunuyordum. Cunku eski fiyatlar olsa 5 dakika icinde bietecekti.
Bu fiyatlarla belki 1 saat surer bitmesi. Bilet bulabilmek icin imkan olustu yani.

David_LuiZ4
21.03.2022, 19:13
Birincisi Trabzonspor gibi "bir kulüpten daha fazlası" niteliğinde olan bir kulübün stadyumu 40 bin kişilik olmaz en az 60 70 bin kapasitelik bir stadyumumuz olmalıydı..Stadyum başlığında bunu defalarca yazdık bu takım şampiyonluğa oynarsa yılların getirdiği hasretle o stadyuma adam sığdıramazsınız dedik stat yapım aşamasındayken..İşte sonuç ortada kapasite kıtlığı yaşanmasa bugün şu biletlerin fiyatı bu kadar fahiş olmazdı..

İkincisi..Bu sezon sadece Roma Kasımpaşa ve Konya maçlarını Akyazı'da izledim..Roma ve Kasımpaşa maçlarını protokol tarafındaki locaların birinde seyrettim Konya maçını da Batı üst tribününde seyrettim..Etrafı iyicene süzdüm..Hemen şunu söylemeliyim ki protokol tarafındaki locaların 2 tanesi hariç alayı malum partinin evlatlarının bedava maç seyrettiği platform oldu..8 kişilik localara 20 kişinin nasıl girdiğini locaya kapasitesinden fazla adam girmesine Trabzonspor yöneticilerinin nasıl çanak tuttuğunu kendi gözlerimle gördüm..Aynı durum Doğu tribünündeki localarda da mevcut..Oradaki localara giren arkadaşlarım locaların loca olmaktan çıktığını parti il binasına dönüştüğünü söylediler..Kelepire maç izliyorlar yani..Sen kalkıp bir partinin partizanlarının stada bedava girmesine göz yumacaksın sonra da para kazanacağım diye kale arkasını 350 tl yapıp gerçek samimi Trabzonsporluyu mağdur edeceksin yok yav..

Efendim kulübün günahı yokmuş devlet ve belediye bilet alıyormuş sonra da bedava dağıtıyormuş..Kulübün nasıl günahı yok? Satma kardeşim toplu bilet verme kardeşim belediyeye ona buna toplu bilet..Trabzonspor'un şampiyon olacağı akşamı dört gözle bekleyen ücra köşedeki taraftarımın maç izleme hakkını neden Trabzonspor'un hakkını çalan iyi gün dostu örümcek kafalılara peşkeş çekiyorsun ey Trabzonspor yönetimi?

Bu mesajda siyaset hamaset cart curt yapılmıyor..Kendi gözlerimle gördüğüm rezilliğin tespiti yapılıyor..

David_LuiZ4
21.03.2022, 19:27
Bilet fiyatlarını yükselterek karaborsacılığı bitiremezsin..Alacak olan gene biletini karaborsadan alır...350 liralık bileti 1000 liraya pekala maç delisi bir adama satabilirsiniz..Karaborsacılığı bitirecek olan kulüp ve passolig işbirliğidir..Zaten bu passolig denen zımbırtıya, kulüplerle ve emniyetle işbirliği içinde olup karaborsacılığı bitirme iddiasıyla yetki verilmedi mi? Daha ne..

abuzun61
21.03.2022, 19:41
400 liraya kombine sattı bu takım. Sürekli maça giden adam niye kombine almaz. 400 liraya kombine almayacaksın sonra isyan edeceksin. Şampiyonluk maçlarının bu fiyatlara çıkabileceği aşikardı. Büyük ihtimal talebe göre belirlendi fiyatlar. Ben doğu bloktan şampiyonluk maçının hayalini kurarak aldım. Öyle bir anda da 1500 vererek almadım. Taksitle aldım. Kredi kartına taksit denen bir olay var.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
21.03.2022, 19:55
Karaborsacilar bu mac icin ellerini ovusturup firsat kolluyorlardi iyi olmus bu maci herkes sampiyonluk maci olarak goruyor aylardir avrupadan sehir disindan gelecek adam cok karaborsa engellenemezdi ..bu mac ozelinde millet parayi o cakallara bayilcagina klube bayilsin ne olacak sadece avrupadan gelecek adamlar kombine disindakileri bitirirler onlara koymaz..karaborsaci adam da ya elimde patlar diyerek toplu alim yapamaz tamamen engellenmese de minimuma iner bir iki maclik bu sineye cekilir.amerikadan bu maca gelecek adam var tanidigim stadin dolmama durumu olmaz klupte bunun farkinda ..

Gürkan Asma
21.03.2022, 20:05
Karaborsacilar bu mac icin ellerini ovusturup firsat kolluyorlardi iyi olmus bu maci herkes sampiyonluk maci olarak goruyor aylardir avrupadan sehir disindan gelecek adam cok karaborsa engellenemezdi ..bu mac ozelinde millet parayi o cakallara bayilcagina klube bayilsin ne olacak sadece avrupadan gelecek adamlar kombine disindakileri bitirirler onlara koymaz..karaborsaci adam da ya elimde patlar diyerek toplu alim yapamaz tamamen engellenmese de minimuma iner bir iki maclik bu sineye cekilir.amerikadan bu maca gelecek adam var tanidigim stadin dolmama durumu olmaz klupte bunun farkinda ..

Karaborsa olmayacak mı sanıyorsunuz bu maçta. Benim 100 liralık konya maçı biletime stadyumun önünde 1.500 lira veririm devret bana dedi adam maç günü.

Bu şekilde biletleri fahiş fiyata çekerek karaborsa bitirilmez.

angraf
21.03.2022, 20:15
fiyatlar normal takım şampiyon olacak 3 haftaya 100 tl ye bu takımı izlemek ?
Yayıncı kuruluş bile aylık üyelik paketini daha yüksek tutuyor.
Haliyle böyle önemli tarihi ve unutulmayacak sezonun son maçları pahalı olacaktır.

gurur6134
21.03.2022, 20:28
Karaborsa olmayacak mı sanıyorsunuz bu maçta. Benim 100 liralık konya maçı biletime stadyumun önünde 1.500 lira veririm devret bana dedi adam maç günü.

Bu şekilde biletleri fahiş fiyata çekerek karaborsa bitirilmez.

Tamamen bitirilir demiyorum zaten ama azalir ..diger turlu elinde 3 5 kurusu olan cogu kisi bu ise yeltenecektir firsat bu firsat diyerek..50 liraya alip 1500 lira satacagina millet birakalim klupte kalsin para..bir bilete 10bin verecek adam da gunumuzde zor bulunur onun icin cesaret edemez cogu kisi bu ise girmeye

Berkan
21.03.2022, 20:29
Feda olsun Trabzona Bjk ve Karagumruk macinda gorusuruz. 10.000 tl de olsa bilet kredi ceker gene geliriz. Sampiyon TRABZONSPOR

memozcan
21.03.2022, 20:59
bilet lazım..:)

SALDIRAY
21.03.2022, 21:07
Gurbetten daha önce maça gelenler için bir sorum var.

passolig kartına başvuran, kartını nasıl alacak? Yurt dışına teslimat var mı?

Cihan Ince
21.03.2022, 21:10
Gurbetten daha önce maça gelenler için bir sorum var.

passolig kartına başvuran, kartını nasıl alacak? Yurt dışına teslimat var mı?

Karta gerek yok. Uygulama üzerinden üye olup, karti aktif hale getirip- bilet alabiliyorsun…

Gürkan Asma
21.03.2022, 21:29
Tamamen bitirilir demiyorum zaten ama azalir ..diger turlu elinde 3 5 kurusu olan cogu kisi bu ise yeltenecektir firsat bu firsat diyerek..50 liraya alip 1500 lira satacagina millet birakalim klupte kalsin para..bir bilete 10bin verecek adam da gunumuzde zor bulunur onun icin cesaret edemez cogu kisi bu ise girmeye
Hocam kombinelerin abartmıyorum yarısı belli firmalar tarafından alınıp ona buna dağıtıldı. Tsli olmayan adamda bile beleş kombine var, bunların çoğu maça gelmiyorlar zaten. Tribünde insanlar maça gidecek bilet bulamazken, stadyumda 5-6 bin koltuk boş kalıyor. Kulüp gerçek taraftarını söğüşleyeceğine önce bunu çözsün.

Ayrıca o bedava kombineciler karaborsanın kralını yapacak bu maçta merak etmeyin. Zaten maça gelmiyorlardı, bedavadan binleri cebe indirecek. Her maça biletini alıp takımının yanında olan adam da evinden izleyecek.

SALDIRAY
21.03.2022, 21:51
Karta gerek yok. Uygulama üzerinden üye olup, karti aktif hale getirip- bilet alabiliyorsun…

Kart bedeli yani üyelik ücreti ödüyoruz yine de değil mi.
teşekkürler

ffırtına
21.03.2022, 22:09
Benim aklımda bu maçtan ziyade Karagümrük maçı var.. Olur da şampiyonluk maçı olursa nasıl bir strateji güdülecek çünkü o maçta 40 bin kişi değil 60-70 bin kişi rahat olur stada nasıl girilecek kapılar açılıp herkes içeri sığdırışmaya çalışılır mı bilmiyorum, kendimden örnek verecek olursam Trabzona ilk defa o maça gelmeyi düşünüyoruz 4-5 kişi.. Biz gibi binlerce insan vardır, nasıl olur bilmiyorum..

Burak Bıyıklı
21.03.2022, 22:21
Vallahi helal olsun. Su fiyatlari dahi ovecek muthis zeki taraftarimiz var. Neymis kombine alsaymis. Sat 40.000 kombine o zaman. Hatta ne yap biliyor musun 1000 eurodan araplara sat 40 milyon euro kazan. Bak nasil da para kazandik ovv. Buyuk kulup olduk simdi.

Parasi varsa kombine niye almazmis. Ya kardesim almak zorunda miyim. Belki isim gucum vardi gidemeyecektim diye almadim, simdi gitmek istiyorum. Keyfimin kahyasi misiniz arkadas siz.

Bilet fiyatlari neden artti demiyoruz. Gecen hafta 35 lira olan yerin 350 liraya, 10 katina cikmasina anlam veremiyoruz.

Illa zengin mi gitsin bu maclara. Bu kulup zenginler, kodamanlar sayesinde mi buyuk kulup oldu.

BİR GRAM EMPATİ YETENEĞİNDEN YOKSUL OLANLAR BENİ ENGELLESİN.

Notumu da duseyim yarin biletimi aliyorum. Ben yine gelirim, yine tsclubdan alisverisimi yapar, macimi izler donerim. Ama benden once oraya girmeyi hak edecek belki de binlerce insan var. Onlar giremeyecek bu maca. Oyle maddi destek filan maval okumayin. Bunun adi firsatciliktir. Ovenlere de soylenecek sey bellidir.

Doğukan Uçan
21.03.2022, 22:46
kombine olayında çok fena patladık. sene başında keşke alsaydım sudan ucuzdu fiyatlar.

El Cordobes
21.03.2022, 22:48
İşler iyi gidince taraftara müşteri muamelesi yapanlar işler kötü gidince gösterilen en ufak tepkide taraftara taraftarcılık öğretmeye kalkıp taraftarın üzerinde tepinmeyi ihmal etmiyorlar maalesef.

Bi karar verin artık. Taraftarı yolunacak kaz görüp sürekli tüketmesini talep edenler, verdiği paranın karşılığını göremediğinde ıslık çalan veya yuhalayan taraftara da gak guk etmeyecekler...

tamuğ yamtar
21.03.2022, 22:50
Bu maç için kimse bilet devretmez.

vip platium 3 bin tl.

buradan kombine alan adam bedava devir mi yapacak :D

:)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Erdinho_61
21.03.2022, 22:50
burda cok cok cok bos yapanlar var. daha iki ay öncesinden kale arkasinda 4000!!!! den fazla kombine bileti bostaydi tanesi 300 lira. ÜCYÜZ...
takimini cok önemsiyen ozaman alirdi kombinesini. ha 300 liran yokmu? kredi kartina taksit bile yapip aliniyordu.

burda bilet fiyatlarina laf atanlar herhalde tek tek girdik dedikleri maclara onun bunun kombine aktarmasiyla girdi.
birazcik akli olan derki ulan bu takim sampiyon olcak, zaten her mac gidiyorum sampiyonlukta yerim garanti olsun.

tabiki fiyatlar cok yüksek ama bu maca kadar önlemini almiyan bunun böyle olacagini düsünemediyse bir zahmet stada gelmesin.

61zeynel61
21.03.2022, 22:55
Arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama bilet fiyatlarına yapılan eleştirileri kabul etmiyorum. Trabzon'da yaşamadığım halde sezon başı Sivas maçından itibaren maçlara gidiyorum. Galatasaray maçında da 200TL'ye aldım bileti. Profil resmim de o maçtan. Bilet 200TL diye kimse ses çıkarmadı bu kadar. Niye? Şampiyonluk hesapta yoktu da ondan. O ilk maçlarda ortalıkta fazla kimse yoktu zaten. Şampiyonluk hesapta değilken kombine aldım. Sonralara doğru ilk yarı bitmeden 450TL'ye bile kombine satıldı. İkinci yarı başında da 350TL'ye kadar indiler üstelik. O zaman neredeydi bu arkadaşlar da şimdi laf ediyorlar? Zamanında alsaydınız ya kombinenizi. Neyi Beklediniz? İlk maçlarda ortalıkta olmayıp evde televizyondan izleyenler bundan sonra da televizyondan devam etsinler o zaman. Şampiyonun son derbisini 35 TL'ye izleyebileceğinizi düşünmüyordunuz herhalde!
Yanlış anlaşılmasın, öyle zengin falan da değilim. Sigara içmiyorum, ona vereceğim parayı maçlara ve TsClub'a harcıyorum. Kimsenin stadta maç izleme yönüyle kimseye önceliği olamaz! Biletini alan maçına gider, alamayan da televizyondan izler. Bu kadar basit. Popülizme lüzum yok.

61zeynel61
21.03.2022, 22:57
burda cok cok cok bos yapanlar var. daha iki ay öncesinden kale arkasinda 4000!!!! den fazla kombine bileti bostaydi tanesi 300 lira. ÜCYÜZ...
takimini cok önemsiyen ozaman alirdi kombinesini. ha 300 liran yokmu? kredi kartina taksit bile yapip aliniyordu.

burda bilet fiyatlarina laf atanlar herhalde tek tek girdik dedikleri maclara onun bunun kombine aktarmasiyla girdi.
birazcik akli olan derki ulan bu takim sampiyon olcak, zaten her mac gidiyorum sampiyonlukta yerim garanti olsun.

tabiki fiyatlar cok yüksek ama bu maca kadar önlemini almiyan bunun böyle olacagini düsünemediyse bir zahmet stada gelmesin.

Hay yaşa!

tamuğ yamtar
21.03.2022, 22:58
Bu işin böyle olacağı çok netti zaten.

Ligin ikinci yarısında bende önlemimi alıp kombinemi aldım mesela.

Yanlış da anlaşılmasın; hatta fiyattan bağımsız şampiyonluk maçına bilet bulamam, ekstra uğraşmayayım, kendimi garantiye alayım diyerek aldım.

Karagümrük maçı şampiyonluk maçı olsun, büyük ihtimal bu fiyatlar çok ama çok daha artacaktır.

Burak Bıyıklı
21.03.2022, 23:01
Arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama bilet fiyatlarına yapılan eleştirileri kabul etmiyorum. Trabzon'da yaşamadığım halde sezon başı Sivas maçından itibaren maçlara gidiyorum. Galatasaray maçında da 200TL'ye aldım bileti. Profil resmim de o maçtan. Bilet 200TL diye kimse ses çıkarmadı bu kadar. Niye? Şampiyonluk hesapta yoktu da ondan. O ilk maçlarda ortalıkta fazla kimse yoktu zaten. Şampiyonluk hesapta değilken kombine aldım. Sonralara doğru ilk yarı bitmeden 450TL'ye bile kombine satıldı. İkinci yarı başında da 350TL'ye kadar indiler üstelik. O zaman neredeydi bu arkadaşlar da şimdi laf ediyorlar? Zamanında alsaydınız ya kombinenizi. Neyi Beklediniz? İlk maçlarda ortalıkta olmayıp evde televizyondan izleyenler bundan sonra da televizyondan devam etsinler o zaman. Şampiyonun son derbisini 35 TL'ye izleyebileceğinizi düşünmüyordunuz herhalde!
Yanlış anlaşılmasın, öyle zengin falan da değilim. Sigara içmiyorum, ona vereceğim parayı maçlara ve TsClub'a harcıyorum. Kimsenin stadta maç izleme yönüyle kimseye önceliği olamaz! Biletini alan maçına gider, alamayan da televizyondan izler. Bu kadar basit. Popülizme lüzum yok.

Bravo diyorum. 2 ay sonra da sampiyonlar ligi maci geldiginde omrunuzde ilk defa izleyeceksiniz 1000 lira verin dediklerinde de hemen kosarsiniz. Yahu kombine almayanlara gecen hafta bilet 200du de bizim mi haberimiz yok. Sene basindan beri fener gs maclari da dahil boyle fahis fiyat gorulmus mu. Bundan sonra sampiyonluk modundayiz diye her mac boyle mi olacak. Bu mudur kulubu buyutecek sey. Buradan kazandigin parayla basin goge mi erecek.

Ligin 8.haftasindan beri sampiyonluk icin gun sayiyoruz. Kombine almayanlara sampiyonluga inanmiyor yakistirmasi yapanlara harika duygular besliyorum. Muthissiniz. Hepinize de tek tek cevap verecegim.

Burak Bıyıklı
21.03.2022, 23:05

Her maca ankaradan kalktim, pasa pasa biletimi aldim, ucak biletimi aldim, her gelisimde tsclubdan bir dolu posetle dondum. Yaris mi yapiyoruz. Cikaralim yarisalim.

-15 derecede otobusle gidip titreyerek izledigimiz maclari da yaristiralim.

Kombine almayan milyon tane taraftara kulubu onemsemiyorsun diyen sizin gibilere her seferinde yazacagim boyle. Oyle alemin tek akillisi gibi yazip durmayin.

Stada kimin gelip gelmeyecegini senden mi ogrenecegiz.

Erdinho_61
21.03.2022, 23:07
Bravo diyorum. 2 ay sonra da sampiyonlar ligi maci geldiginde omrunuzde ilk defa izleyeceksiniz 1000 lira verin dediklerinde de hemen kosarsiniz. Yahu kombine almayanlara gecen hafta bilet 200du de bizim mi haberimiz yok. Sene basindan beri fener gs maclari da dahil boyle fahis fiyat gorulmus mu. Bundan sonra sampiyonluk modundayiz diye her mac boyle mi olacak. Bu mudur kulubu buyutecek sey. Buradan kazandigin parayla basin goge mi erecek.

Ligin 8.haftasindan beri sampiyonluk icin gun sayiyoruz. Kombine almayanlara sampiyonluga inanmiyor yakistirmasi yapanlara harika duygular besliyorum. Muthissiniz. Hepinize de tek tek cevap verecegim.

madem her maca gittin kombine niye almadin. bunu ciddi ciddi bilmek istiyorum. akil mantik isi degil ondan soruyorum.

yok sadece zenginlermi gitsin yok öyle yok söyle. 300 liraya yarim senelik kombine vardi. fakiride taksitle alir zenginide alir

edit: yanlis cevabi alintilamisim.

gurur6134
21.03.2022, 23:09
En az 5 milyon taraftari olan bir camiada klup herkesi mutlu edemez herkes de statda olup mac izleyemez yok oyle bir dunya parasi olan gidecek gerisi tv den izleyecek arz talep meselesi bu kadar basit olay ..o stad bos kalmayacak o gun bunu biliyorum gerisi beni ilgilendirmez.. mac izlemek isteyen adamlara bas bas bagirdik devre arasi bu firsat ele gecmez birdaha imkani olan versin 300 400 lira ustelik taksitle alsin kombinesini kendi gitmiyorsa da esine dostuna hediye etsin diye bu takimin sampiyon olacagi belliydi devre arasi visca transferi sonrasi bunu yapma sonra icerde kalmis 2 sampiyonluk maci neden bu kadar pahali bilet ben gidecektim gidemiyorum tuh diye veryansin , yok oyle bir dunya boyle tarihi donemlerde onemli kritik maclarda her klup bunu yapiyor bakin istanbul kluplerinin bilet fiyatlarina anlarsiniz şikeciler bursanin sampiyon oldugu sezon son mac ne kadardi bilet fiyatlari yada 8tas gayseyi 100.yilinda yenip sampiyon olurken o macin bilet fiyatlari ne kadardi bunlar yansimislardi medyaya da konuyu uzatmanin anlami yok normal bir donemde olsa zaten klup bunu yapmiyor birakinda su tarihi rüya sezonda 2 macligina olsun bu normal karsiliyorum..

Burak Bıyıklı
21.03.2022, 23:12
madem her maca gittin kombine niye almadin. bunu ciddi ciddi bilmek istiyorum. akil mantik isi degil ondan soruyorum.

yok sadece zenginlermi gitsin yok öyle yok söyle. 300 liraya yarim senelik kombine vardi. fakiride taksitle alir zenginide alir

edit: yanlis cevabi alintilamisim.Her maca gitmedim. 3 maca gittim. Her maca gitme planim olmadigi icin kombine almadim. Kombine kulube devret secenegi surekli aktif degil. Her hafta duzenli devredecegim biri yok. Her hafta satip bundan para kazanma motivasyonum yok. Duzenli gitmek isteyen kombinesini alsin ben biletimi alir giderim kafasindayim.

Hala da ayni kafadayim. Ben yine bileti alip gidecegim. Bu bu fiyatlari hakli kilmiyor. Bu sehirde bu paralari verebilecek insan sayisi cok az.

Kaldi ki kulup 40 bin kombine satmiyor. Satilacak kombine sayisi belli. Almak isteyen herkes almis olmuyor. Bu kulubun taraftar sayisi 25 bin mi. Sadece bunlarin mi hakki, akli var stada girmeye.

Erdinho_61
21.03.2022, 23:15
daha biraz önce her maca gittim diyordun?
Ben almanyadan istanbuldan ordan burdan koskoca sezonda 1,2 maca gelebilmek icin kombine alanlari biliyorum. bu isin parayla alakasi yok. parasi olan vipden alir, kale arkasindan alma secenegi var mesela.

sizin tek derdiniz eyvah zamaninda okadarini akil edemedim simdi bilet alacak param yok.

Tahir61
21.03.2022, 23:19
Şunu çok merak ediyorum:

Yarın 11:00'de kaç bin bilet satışa çıkacak?

Herhangi bir anormallik olmaması halinde 10 bin küsür bilet ne kadar sürede bitecek?

Burak Bıyıklı
21.03.2022, 23:20
daha biraz önce her maca gittim diyordun?
Ben almanyadan istanbuldan ordan burdan koskoca sezonda 1,2 maca gelebilmek icin kombine alanlari biliyorum. bu isin parayla alakasi yok. parasi olan vipden alir, kale arkasindan alma secenegi var mesela.

sizin tek derdiniz eyvah zamaninda okadarini akil edemedim simdi bilet alacak param yok.

Her maca gittim demedim. Her maca ankaradan kalktim gittim dedim. Buradaki "her", gitmis oldugum tum maclara ankaradan kalkip gittigimi anlatmak icin var. Onceki mesajlarda da 3 maca gittigimi zaten yazdim. Yazdigim mesajlar orada duruyor. Trabzonda yasamiyorum, kombinem olsa da her maca gidemem, calisiyorum. Kaldi ki konu hala benim maca gitmem degil anlatamiyorum.

Bak TÜRKÇE yaziyorum. Belki baska dilde yazmam lazimdir. Istiyorsan onu da yazarim.

BU BİLETLERİ ALACAK DA PARAM VAR, KOMBİNE ALACAK DA, VIP BİLET ALACAK DA. SANA HESAP CÜZDANIMI MI YOLLAYAYIM BENİM KENDİ CEBİMDEN ÇIKACAK PARAYI DÜŞÜNMEDİĞİMİ ANLAMAN İÇİN.

olcay_61
Benim aklımda bu maçtan ziyade Karagümrük maçı var.. Olur da şampiyonluk maçı olursa nasıl bir strateji güdülecek çünkü o maçta 40 bin kişi değil 60-70 bin kişi rahat olur stada nasıl girilecek kapılar açılıp herkes içeri sığdırışmaya çalışılır mı bilmiyorum, kendimden örnek verecek olursam Trabzona ilk defa o maça gelmeyi düşünüyoruz 4-5 kişi.. Biz gibi binlerce insan vardır, nasıl olur bilmiyorum..

Dingonun ahırı mı orası, turnike var kapılarda :) kıramazsın da öyle kolay kolay

Erdinho_61
Şunu çok merak ediyorum:

Yarın 11:00'de kaç bin bilet satışa çıkacak?

Herhangi bir anormallik olmaması halinde 10 bin küsür bilet ne kadar sürede bitecek?

tahminim 5 dakka sürmez tükenir biletler. en son kombine satisi bitmeden 12 bin bos koltuk vardi.

Erdinho_61
21.03.2022, 23:22
Her maca gittim demedim. Yazdigim mesajlar orada duruyor. Trabzonda yasamiyorum, kombinem olsa da her maca gidemem, calisiyorum.

Bak TÜRKÇE yaziyorum. Belki baska dilde yazmam lazimdir. Istiyorsan onu da yazarim.

BU BİLETLERİ ALACAK DA PARAM VAR, KOMBİNE ALACAK DA, VIP BİLET ALACAK DA. SANA HESAP CÜZDANIMI MI YOLLAYAYIM BENİM KENDİ CEBİMDEN ÇIKACAK PARAYI DÜŞÜNMEDİĞİMİ ANLAMAN İÇİN.

karsinda cocuk yok saygisizlik yapma. sana basit bir soru sordum hala cevap veremedin. kombine al say din! bukadar basit. bak bende türkce yazdim.

olcay_61
21.03.2022, 23:24
Biz ilk çıktığı zaman almıştık kombine 8 kişi her maça da gittik sudan ucuz
Kombineler tekrar satışa çıkınca bir arkadaşa al dedim, yok zaten 35 lira ne fark eder diyordu
Bak dedim al bulamazsın sonra 35e dedim. Bugün arıyor Allah razı olsun diyor :)

Burak Bıyıklı
21.03.2022, 23:26
karsinda cocuk yok saygisizlik yapma. sana basit bir soru sordum hala cevap veremedin. kombine al say din! bukadar basit. bak bende türkce yazdim.Empati
Empathy
Empathie
Empatía
Empatia
تعاطف

Burak Bıyıklı
21.03.2022, 23:27
Adama diyoruz ki ben zaten maca gidiyorum, ben zaten biletimi alacagim. Kalkip hala diyor ki kombine alsaydin [emoji3]

Adem Akyüz'
21.03.2022, 23:28
Alsaydınız kombinenizi :)

Bundan daha saçma bir savunma argümanı görmedim. Almak zorunda mıyım? Hadi aldım, pandemi ortamında o tribünlerin boşalmayacağının garantisi var mı? 2019-2020 kombinesi alanlara zararını verdi mi kulüp? Hayır. Aynı duruma düşmemek için almak istemedi belki adam.

Kombine zamanı toplu parayı ödeyecek durumu yoktu belkide. Maç maç bir şekilde biriktirip gidiyordu belki. Şimdi bu adam kombine alan adamdan daha mı az seviyor Trabzonspor'u? Kombine almayan taraftarı salak yerine koymaktan ne zaman vazgeceksiniz?

12 yaş altı yasaktı mesela. Aşı şartından dolayı 18 yaş altının kombine alma konusunda sıkıntısı vardı. Aşı ve yaş sınırı kalktığında da kombine satışı bitmişti. Eee, şimdi bu çocuklar hak etmiyor mu maça gitmeyi? Bunlar için de desenize alsaydın kombineni diye.

Gördüğüm kadarıyla kimse zaten eskisi gibi 35 TL'ye bilet satılsın demiyor. Elbette bilet fiyatında bir artış olacaktı, şampiyonluk maçları bunlar. Ama artış oranı %700 olmamalıydı. Trabzon ekonomisini geçtim, ülke ekonomisinin bile üzerinde bu artış. Ayıptır. Yüzlerce kişi gördüm bu maç için yaptığı planını iptal etmek zorunda kalan. Ben dahil. Benim kombinem var ama eşimle gitmeyi planlıyordum. Bu fiyatlara o da hayal oldu.

Kombinesine güvenen arkadaşları şampiyonluk kutlamaları zamanı kombine geçersiz, siz de kutlama için -muhtemelen yüksek fiyattan- bilet alacaksınız dedikleri zaman görürüm ben. Bakalım böyle bir durumda da kulüp para kazanmalı diyebilecekler mi?

Şunu da ekleyeyim: Kulübün bilet parasına bu kadar çok ihtiyacı varsa bedava ya da ucuza gruplara verdiği kombineleri iptal edip satışa çıkarsın. Ya da parti teşkilatlarına peşkeş çektiği locaların parasını alsın. Parti fark etmeksizin protokole bedava giren siyasilere bilet kessin.

Cihan Ince
21.03.2022, 23:28
Kart bedeli yani üyelik ücreti ödüyoruz yine de değil mi.
teşekkürler

Aynen. 60tl felan. Kredi karti ile ödersen aninda cekiliyor ve aktif hale getiriliyor. Bence simdiden uygulama üzerinden passolig hesabina para yükle. Yarin gec olabilir :)

abuzun61
21.03.2022, 23:41
Bazıları tenezzül edip 350 liraya kombine almamış şimdi bilet fiyatlarına veryansın ediyorlar. Ne bekleniyordu yani. Şampiyonluk maçlarının biletleri de 35 TL mi olacaktı. Kredi kartına 6 taksit ile ayda 50 60 liraya şampiyonluk maçlarını stadda takip etme fırsatı vardı. Bu maçları yerinde takip etmek isteyen az öngörülü bir insan zamanında kombinesini bir şekilde alırdı.

Ufuk
21.03.2022, 23:45
Adama diyoruz ki ben zaten maca gidiyorum, ben zaten biletimi alacagim. Kalkip hala diyor ki kombine alsaydin [emoji3]

Telefonunu çıkart göster diyen dayılarla aynı seviyede bu kombine alsaydın diyen tayfa benim için :)

Anlatmaya çalışıp kendinizi yormayın.

abuzun61
21.03.2022, 23:48
Alsaydınız kombinenizi :)

Bundan daha saçma bir savunma argümanı görmedim. Almak zorunda mıyım? Hadi aldım, pandemi ortamında o tribünlerin boşalmayacağının garantisi var mı? 2019-2020 kombinesi alanlara zararını verdi mi kulüp? Hayır. Aynı duruma düşmemek için almak istemedi belki adam.

Kombine zamanı toplu parayı ödeyecek durumu yoktu belkide. Maç maç bir şekilde biriktirip gidiyordu belki. Şimdi bu adam kombine alan adamdan daha mı az seviyor Trabzonspor'u? Kombine almayan taraftarı salak yerine koymaktan ne zaman vazgeceksiniz?

12 yaş altı yasaktı mesela. Aşı şartından dolayı 18 yaş altının kombine alma konusunda sıkıntısı vardı. Aşı ve yaş sınırı kalktığında da kombine satışı bitmişti. Eee, şimdi bu çocuklar hak etmiyor mu maça gitmeyi? Bunlar için de desenize alsaydın kombineni diye.

Gördüğüm kadarıyla kimse zaten eskisi gibi 35 TL'ye bilet satılsın demiyor. Elbette bilet fiyatında bir artış olacaktı, şampiyonluk maçları bunlar. Ama artış oranı %700 olmamalıydı. Trabzon ekonomisini geçtim, ülke ekonomisinin bile üzerinde bu artış. Ayıptır. Yüzlerce kişi gördüm bu maç için yaptığı planını iptal etmek zorunda kalan. Ben dahil. Benim kombinem var ama eşimle gitmeyi planlıyordum. Bu fiyatlara o da hayal oldu.

Kombinesine güvenen arkadaşları şampiyonluk kutlamaları zamanı kombine geçersiz, siz de kutlama için -muhtemelen yüksek fiyattan- bilet alacaksınız dedikleri zaman görürüm ben. Bakalım böyle bir durumda da kulüp para kazanmalı diyebilecekler mi?

Şunu da ekleyeyim: Kulübün bilet parasına bu kadar çok ihtiyacı varsa bedava ya da ucuza gruplara verdiği kombineleri iptal edip satışa çıkarsın. Ya da parti teşkilatlarına peşkeş çektiği locaların parasını alsın. Parti fark etmeksizin protokole bedava giren siyasilere bilet kessin.Kombine almak zorunda olmadığınız gibi maça gitmek zorunda da değilsiniz. Ayda 50 60 liraya da birikim yapa yapa kombine alabiliyordunuz. Kombineler maçlarda geçerlidir zaten. Şampiyonluk kutlamasının tabiki ayrı bir bedeli olur.

61zeynel61
21.03.2022, 23:51

Aynı duyguları karşılıklı besliyoruz hiç merak etme. Hepimizden de tek tek geri cevap alacaksın, en azından benden, bunu sana garanti ederim.
Çok şükür şampiyonlar ligini de izledik Avni Aker'de, UEFA Juventus maçını da. O zaman lisansüstü öğrencisiydim, yine kombinem vardı. Gidemediyseniz siz meseleniz. İstanbul'dan Trabzon'a maça gittiğim de oldu, olimpiyat Stadı'nda seyirci rekoru kırdığımız maça da gittik çok şükür.
Ayrıca maçlara bilet alamayanlar derneği başkanı mısınız siz? Maçı stadta kimlerin izleyebileceğinin referansı siz misiniz? Kombine almak ya da almamak daha fazla Trabzonsporlu olmanın kriteri değildir. Kimsenin taraftarlığını sorgulamak kimsenin haddi hiç değildir. Ama ikinci yarı başında bir maç fiyatına kombine satılırken, belki gidemem diye hesap yapıp kombine almamak yerine ileride sıkıntı olur bilet bulamam diye erkenden kombine almak bir akıllılık kriteridir, bu net. O zaman almayıp keyfinin kahyasıyla takılanlar şimdi o kahyayla televizyondan takip etsinler. Kulüp de istediği fiyatı belirler o zaman. Siz de kulübün keyfinin kahyası mısınız? Şampiyonlar ligi biletlerini isterlerse 10 bin lira yapsınlar, beni aşar deyip televizyondan izlerim gelip burada riv riv edeceğime.

abuzun61
21.03.2022, 23:51
Telefonunu çıkart göster diyen dayılarla aynı seviyede bu kombine alsaydın diyen tayfa benim için :)

Anlatmaya çalışıp kendinizi yormayın.350 TL kombineye türlü bahanelerle tenezzül etmeyip kale arkası 350 değil de 150, 200 olaydı bari diyen de benim için aynı tayfa.

Gürkan Asma
21.03.2022, 23:53
Zamanında kombine 350 liraydı, alsaydınız...

Bundan saçma bi argüman görmedim :)

Şeye benzetiyorum. "Zeytinyağı 70 lirayken alsaydın kardeşim, pahalanacağı belliydi şimdi 250 olunca ne konuşuyorsun" demek gibi bişey bu :D bunu diyen arkadaşlar bu tarz durumlara da bu şekilde yaklaşıyor sanırım.

61zeynel61
21.03.2022, 23:54
Bazıları tenezzül edip 350 liraya kombine almamış şimdi bilet fiyatlarına veryansın ediyorlar. Ne bekleniyordu yani. Şampiyonluk maçlarının biletleri de 35 TL mi olacaktı. Kredi kartına 6 taksit ile ayda 50 60 liraya şampiyonluk maçlarını stadda takip etme fırsatı vardı. Bu maçları yerinde takip etmek isteyen az öngörülü bir insan zamanında kombinesini bir şekilde alırdı.

+61

Adem Akyüz'
21.03.2022, 23:54
Kombine almak zorunda olmadığınız gibi maça gitmek zorunda da değilsiniz. Ayda 50 60 liraya da birikim yapa yapa kombine alabiliyordunuz. Kombineler maçlarda geçerlidir zaten. Şampiyonluk kutlamasının tabiki ayrı bir bedeli olur.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi18 yaş altındakiler aşıdan dolayı alamadı. Onların günahı neydi mesela? Pandeminin ilk sezonunda maçlar seyircisiz oynanmaya başlanınca kombinesi yanan adam gene aynısından korkup almadı. Bu adamın günahı neydi mesela? Kombine alacak TOPLU parası olmayan öğrencinin günahı neydi mesela? Ayda 50-60 biriktirerek maça gidiyor bu öğrenci. Bunu biriktirse kaç maç kaçıracak mesela?

Çok basit alsaydın kombineyi demek. Sanki başka hiçbir kriter, hiçbir etki yokmuş gibi.

61zeynel61
21.03.2022, 23:56
Ölmez de sağ kalırsam maçtan buraya resim atacağım.
Ben zaten biletimi alıyorum deyip burada ahkam kesen aslan parçalarından kaçı resim atacak merakla bekliyorum.

abuzun61
21.03.2022, 23:59
Zamanında kombine 350 liraydı, alsaydınız...

Bundan saçma bi argüman görmedim :)

Şeye benzetiyorum. "Zeytinyağı 70 lirayken alsaydın kardeşim, pahalanacağı belliydi şimdi 250 olunca ne konuşuyorsun" demek gibi bişey bu :D bunu diyen arkadaşlar bu tarz durumlara da bu şekilde yaklaşıyor sanırım.Hangisi daha saçma. 350 liraya bir maça gitmek mi yoksa kombine almak mı? Yorumu okuyanlara bırakıyorum

61zeynel61
22.03.2022, 00:00
Hadi parasını falan geçtim, bu takım şampiyonluğa giderse ilerleyen maçlarda parasıyla bile bilet bulamam, kombinemi alayım yerimi garantileyeyim diye hiç mi aklınıza gelmedi?

Gürkan Asma
22.03.2022, 00:02
Hangisi daha saçma. 350 liraya bir maça gitmek mi yoksa kombine almak mı? Yorumu okuyanlara bırakıyorum

Saçma olan şey %700 yapılan zammı, zamanında alsaydın gibi saçma bir argümanla savunmaktır.

abuzun61
22.03.2022, 00:03
18 yaş altındakiler aşıdan dolayı alamadı. Onların günahı neydi mesela? Pandeminin ilk sezonunda maçlar seyircisiz oynanmaya başlanınca kombinesi yanan adam gene aynısından korkup almadı. Bu adamın günahı neydi mesela? Kombine alacak TOPLU parası olmayan öğrencinin günahı neydi mesela? Ayda 50-60 biriktirerek maça gidiyor bu öğrenci. Bunu biriktirse kaç maç kaçıracak mesela?

Çok basit alsaydın kombineyi demek. Sanki başka hiçbir kriter, hiçbir etki yokmuş gibi.Renktaş bunlar bahane değil. Sana diyorum ki ayda 60 liraya sezonun tüm maçlarını izliyebiliyordun. Kaldı ki arz talep dengesi var. Birileri 35 liralık bilete şimdi 350 veriyorsa o biletin ederi odur.

abuzun61
22.03.2022, 00:04
Saçma olan şey %700 yapılan zammı, zamanında alsaydın gibi saçma bir argümanla savunmaktır.Az öngörülü insan bu fiyatların olabileceğini varsayar. Ona göre tedbirini alır.

Gürkan Asma
22.03.2022, 00:12
Az öngörülü insan bu fiyatların olabileceğini varsayar. Ona göre tedbirini alır.

%700 zammın öngörüsü mü olur ? İnsanlar tabi ki 100 lira kalmasını beklemiyor biletin ancak 200 olur 250 olur. 650 ne demek ? Bunu savunmak nasıl bi anlayış yahu ? :)

Burak Bıyıklı
Ölmez de sağ kalırsam maçtan buraya resim atacağım.
Ben zaten biletimi alıyorum deyip burada ahkam kesen aslan parçalarından kaçı resim atacak merakla bekliyorum.Atarız sen merak etme. Biz kendi derdimiz icin konusmuyoruz.

Trabzonsporun 5 milyon taraftari var dunyada.

Kombine sayisi 25 bin.

Bu kulup kombine sayesinde ayakta durmuyor.

gurur6134
350 lira kombineyi visca transferi sonrasi taksitle satti klup ayiptir yahu hala belki toplu parasi yoktu diyen var taksit diyoruz taksit ayda 2 bilet de alamaz taksitle kombine alamayan adam elbette alma zorunlulugu yok isteyen alirdi aldi istemeyen de almadi ha almayan adam da sampiyonluk maclarina gitmeyecek bu kadar basit stat kapasitesi belli herkes maca gidecek diye bir durum yok.persembenin gelisi carsambadan belliydi bugunleri dusunup ayda 50 lira ayirip kombine almadiysanda olabilir maddiyat el vermemistir vs.sampiyonluk macinda da statda olmayacaksin dramatize etmeye gerek yok o mutlu azinlik yuzde 1 e bile denk gelmiyor..

abuzun61
22.03.2022, 00:17
%700 zammın öngörüsü mü olur ? İnsanlar tabi ki 100 lira kalmasını beklemiyor biletin ancak 200 olur 250 olur. 650 ne demek ? Bunu savunmak nasıl bi anlayış yahu ? :)Renktaş diyorumki o 650 lilik bilet anında tükenecek. Talep var çünkü. Rasyonel bir insan bunu zamanında öngörebilirdi. Maalesef bazıları evinde seyredecek.

61zeynel61
22.03.2022, 00:18
Atarız sen merak etme. Biz kendi derdimiz icin konusmuyoruz.

Trabzonsporun 5 milyon taraftari var dunyada.

Kombine sayisi 25 bin.

Bu kulup kombine sayesinde ayakta durmuyor.

İnşallah atarsın. Biletliler ayakta tutuyor kulübü, minnettarız. :D
Senin mantığına göre kombinelilerden geri kalan 4 975 000 biletliyi de alabilecek kapasitede bir stadyum lazım bize. :D

abuzun61
22.03.2022, 00:18
350 lira kombineyi visca transferi sonrasi taksitle satti klup ayiptir yahu hala belki toplu parasi yoktu diyen var taksit diyoruz taksit ayda 2 bilet de alamaz taksitle kombine alamayan adam elbette alma zorunlulugu yok isteyen alirdi aldi istemeyen de almadi ha almayan adam da sampiyonluk maclarina gitmeyecek bu kadar basit stat kapasitesi belli herkes maca gidecek diye bir durum yok.persembenin gelisi carsambadan belliydi bugunleri dusunup ayda 50 lira ayirip kombine almadiysanda olabilir maddiyat el vermemistir vs.sampiyonluk macinda da statda olmayacaksin dramatize etmeye gerek yok o mutlu azinlik yuzde 1 e bile denk gelmiyor..Ağzına sağlık bunu anlatıyorum ben de.

Burak Bıyıklı
22.03.2022, 00:20

Anlatmaya çalışıp kendinizi yormayın.Vallahi yordular beni. Parayla trabzonsporluluk yaristiriyoruz.

Mac sonuna kadar bu basliga kafamda kilit vuruyorum. Yarin bilet fotosu, mac sonu da uclu fotosu icin ugrarim.

Gunluk hayatta yeterince bu telefoncu dayilarla ugrasiyoruz, goruyoruz, burasi da eksik kalsin.

Manava61
22.03.2022, 00:21
Nasıl ki takım kötüyken ve ligten koptuğu sezonlarda biletler ucuzluyorsa şampiyonluğa koşarken de biletlerin pahalılanması normaldir. Ancak bunun makul ölçüde olması gerekirdi diye düşünüyorum. Örneğin kale arkası için 150-200 , doğu 350-450 gbi.

Erdinho_61
22.03.2022, 00:24
hala kombine esittir para diyenler var kafayi yicem. 300 liralik kombineyi TAKSITLE satti bu kulüp.
18 yas altindakiler, yurtdisinda asi olaylarini halledemeyip alamiyanlar. onlara aciyorum ama onunda dolayli yollari vardi. annesinin adina passolig cikarip bu günleri bekliyenler vardi.

bende asi islemlerini tam halletim konya macina gelebilcem diye sevinirken birden kombine satisi bitti. gec kaldim. ama sizin kadar aglamadim kombinem yok bu maca nasil gidicem diye. onunda birtürlü önlemini aldim biraz kafa yordum bu sampiyonluk maclarini kacirmamak icin.

Gürkan Asma
22.03.2022, 00:30
Renktaş diyorumki o 650 lilik bilet anında tükenecek. Talep var çünkü. Rasyonel bir insan bunu zamanında öngörebilirdi. Maalesef bazıları evinde seyredecek.

Tükensin veya tükenmesin mesele bu değil, bu durumu savunmak. Ben kendi adıma zaten bütün maçlara gittim buna da gideceğim ancak bu demek değil ki kulübün bu saçma sapan tutumunu onaylayayım.

Herkes her aileden bi kişi gidiyor diye zannediyor sanırım. Bir aileden 4 kişi maça giden var, çalışanı var çalışmayanı var. Bu insanlar maça gitse bi aileden 3 BİN TL çıkıyor.

Keşke sizler gibi vurdumduymaz olabilseydim, parası olmayan durumu olmayan otursun aşağıya diyemiyorum ben kimse kusura bakmasın. Çünkü bugüne kadar o adamlar o tribünleri doldurdu.

Ben bu stadyum açıldığından beri maçların %90 ına gittim ve o karşıdaki "VIP" tribünlerinin koca bi sezonda tam dolduğu maç sayısı 1 veya 2 dir. Şimdi tüm stadın o "VIP" tayfaya ayrılmasından da rahatsızım.

61zeynel61
22.03.2022, 00:34
Çok basit şu iki soruya cevap arıyorum, parayla pulla da hiç alakası yok. Sorular şunlar:
1-Eğer bu takım şampiyonluğa doğru giderse şampiyonluk maçlarına bilet bulabilme sıkıntım olur mu?
2-Zamanında bu sıkıntıyı gidermek, yerimi garantilemek için ne yapmam lazımdı?
(Cevap anahtarı: 1-Olur, 2-Kombine almak)
Bunu öngöremeyenler televizyondan devam... Stadta biz sizin yerinize de bağırıyoruz zaten, söz yine bağıracağız.
Kulüp bütün koltukları kombine satmadı diye yatın kalkın dua edin. Şimdi milletle karaborsa pazarlığında olacaktınız. En azından bilet alma şansınız var. Ama bilgisayar başında nöbet tutun, çünkü satışa açıldı mı biletler çok pis bir hızla tükeniyor. :D

Onur Akyüz
22.03.2022, 00:45
Değerli olan bir şey pahalı olur bu çok normal.

Kulübün bu durumu gelire çevirmek istemesi kadar doğal bir şey yok. 30.000 kombine sunmuş zaten çok çok uygun fiyatlara bunlar şampiyonluk maçları o kadar isyan etmeye gerek yok diye düşünüyorum.

Maç günü çok kişi bilet satmaya çalışacak bunu da en çok meseleye isyan edenler yapacak buna eminim, böyle de acı bir gerçek var.

Kaldı ki perşembenin gelişi çarşamba’dan belliydi kombineler açıklandığında herkes diyordu şimdiden alın sonra çok pahalı olacak diye.

mawro61
22.03.2022, 00:45
Maalesef ülkemiz fakir ve geri kalmış ülke. Hal böyle olunca bırakın tatili vs. sinemaya, bir kafeye dahi ayda birkaç kez gidip dünyanın farklı ülkelerindeki sıradan insanlar gibi yaşayamıyor.
Bir kere geldiği şu dünyada hayatının tek sosyal etkinliği olarak tuttuğu takımın maçını izleyebilmek var. Belki yılda 1 kez de pikniğe gider.
Klüp bu durumu düşünerek insanımızın hayatlarında bir altın dönem yaşamalarına öncülük etti. 30.hafta itibariyle adeta sosyalliğin dibine vurduk. Sadece 35 liraya.Bedava.
Bundan sonraki maçlarda da varsın gurbetçiler ve toplumun bir diğer kesimi izleyiversin.

Tahmin edeceğiniz gibi kalan maçlarda biletlere onbinlerce talep gelecek ve satıştaki bilet sayısı ise yaklaşık 12bin.
Asıl mağduriyet bu biletlerin yine 35liradan satılması olur. Kaldı ki marka değerine katkı, klübe maddi katkı ve doğal olarak gelecek yıllarda sahada daha maliyetli/kaliteli futbolcular görmek adına kendimize de yatırım yapmış olacağız.
Kalan maçlarımız çok çok özel etkinlikler adeta müzelik ve bunun bence bir bedeli olmalı. Rakamlar bence az bile.
Şunu da özellikle hatırlatmak isterim bu stad bu sezon hiçbir maçta 41bin kişi dolmadı.
Evet, 35liralik bileti dahi alıp stadı doldurmadınız, sözüm onlara...
Özetle bu kadar demogojiye, fakir edebiyatına gerek yok. Neyse ne. gayet iyi böyle.

ilelebeTS
22.03.2022, 00:48
Bir taraf diyor ki 7-8 kat fiyat artırımı çok fazla, diğer taraf diyor ki kombine alsaydılar. Çok farklı iki konu. Fiyat politikası böyle olacaksa seneye kombine fiyatları da 7 kat artar. O zaman kimse itiraz etmesin.

Doğukan Uçan
22.03.2022, 00:54
Bu saatten sonra içeride oynayacağımız maçlardaki bilet fiyatları aynı böyle olacaktır. Anlayacağınız kombine alanlar çok şanslı biz geç kaldık malesef.

Kadir Aydın
22.03.2022, 01:13
Birakin biraz da para kazansinlar ya...

Bilet 35 tl olunca giden adamin da bir etkisi olmuyor zaten tribünde biz dar sokaklarinda'yi söylemekten baska.

tamuğ yamtar
22.03.2022, 01:14
Bir taraf diyor ki 7-8 kat fiyat artırımı çok fazla, diğer taraf diyor ki kombine alsaydılar. Çok farklı iki konu. Fiyat politikası böyle olacaksa seneye kombine fiyatları da 7 kat artar. O zaman kimse itiraz etmesin.

Aslında kombine alsaydınız da denmiyor tam olarak.

Bilet fiyatlarının buralara geleceği tahmin edilebilecek birşeydi.

Kombine aldım ligin ikinci yarısı.

Parasal mevzulardan dolayı da değil.

Sırf bilet bulamam, uğraşmayayım bu işlerle diye.

Seneye kombine fiyatları elbet artacaktır.

Şampiyonlar Ligi gibi bir durum var ortada.

Şampiyon takımı izleyeceğiz.

Bu işler böyledir yav.

Bunun uzun uzun konuşulması bile garip geliyor bana.

David_LuiZ4
22.03.2022, 02:08
Siz çok öngörülüsünüz de kulüp niye öngörülü değil? Mesela nasılsa takım şampiyonluğa oynayacak diyerek kombine fiyatlarına 7 8 kat zam yapsaydı sebebini de para kazanmak istiyorum talep var şeklinde açıklasaydı bu öngörülü arkadaşlar olarak toplanıp itiraz etmeyecek miydiniz..

Açıklanan bilet fiyatları skandaldır..Trabzon'un sosyo-ekonomik açıdan durumu da bellidir..Ona göre fiyatlar ayarlanacaktı..Bu fiyatları açıklamak Trabzon'daki taraftara direkt "sen maça gelme arkadaş" demektir..İnsanları küstürmeyeceksin..Sezon boyu hemen hemen her maça giden adamlara yanlış yapılmıştır..Adamlar sonuçta yağmurda çamurda maça gitmişler filmin sonuna gelinmiş en heyecanlı yerinde televizyonu kapatıyorsun..Bundan sonrasını zenginler izlesin diyorsun..İşin kaymağını tadını düzenli olarak her hafta maça gelmeyen benim gibi taraftarlara yediriyorsun..Benim açımdan bilet fiyatları sorun değil ama Trabzon'daki taraftar için bu fiyatlar haksızlıktır kepazeliktir..

nevzat61
22.03.2022, 02:32
Bu sene 3 defa maça gelebildim.. bundan sonra gelme diyorsun .. canın sağolsun..

Gercekten iyi niyetli duygularımla yazıyorum.. inşaallah stad dolar, inşaallah stadı dolduranlar ,asgari ücret ile geçinip cebinde ki son para ile maça gelenler kadar tüm sinerjisini sahaya yansıtır..

Kimse 35 TL'ye bilet beklemiyor.. zaten olması yanlıştı.. ancak 350 TL de yanlış..

Söylenecek çok şey var da.. neyse ..

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2022, 07:37
Ahmet Ağaoğlu:

Rekorlar kırmak önemli ama esas önceliğimiz şampiyonluktur.

Başkana katılıyorum.

Zaten en geç 5 veya 4 hafta kala şampiyonuz bence

Başkan, E.D. ve Avcı İstanbul'da gelecek sezonun planlaması için bir araya gelmişler. Eren Elmalı, Halil Dervişoğlu gibi isimler dolaşıyor. Hayırlısı olsun. Sörloth gündeme gelir mi acaba?

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2022, 07:42
AA Hoca, sağ bekte Dorukhan'ı mı oynatır acaba yoksa Serkan Asan'ı mı sizce?

Grande dönerse Dorukhan'ı sağ beke çeker diyorum. Sahi Grande'nin durumunu bilen, duyan var mı? Arap saçına döndü bu iş.

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2022, 07:45
O maç hangi maç?

Şampiyonluğun kesinleşeceği maç anlamında

Yeni mottomuz bu olsun. Nasıl :)

Fatih Özkan
22.03.2022, 09:07
Sezon başında bildiğiniz üzere kombine satışları yapılmadı. Taraftar grupları da 400 TL'ye kombine sattı. Üstelik doğu üst tribünden. Yaklaşık 15 senedir kombinemi kendi imkanlarımla aldığım için bu durum içime sinmedi ve taraftar gruplarından kombine almadım. Maç maç biletlerimi aldım ki Avrupa maçları dahil 3 bilete 1.050 TL para verdim. Ardından kombine satışları başladı ve doğu alt tribünden kombinemi 1.500 TL'ye (taksitle 1.600 TL) aldım. Takım şahane bir başlangıç yaptı. Devre arasına büyük puan farkıyla lider girdi. Transferde herkesin beğenisini kazandığını Visca gibi futbolcuyu takıma kazandırdı yönetim. Üstelik ikinci yarıya da fırtına gibi başladık ve kombine satışları takımın durumuna göre komik bir fiyatla devam etti.
Kimse kusura bakmasın. O kombine fiyatlarına o stad 3 kere dolmalıydı. Millet kapıya yığılmalıydı. Ama oldu mu ? Hayır. Kimse ağlamasın. Kimse de koca Trabzonspor'u maça gelmemekle tehdit etmesin. Gerçekten muhtaç durumda olan insan zaten Twitter'da feryat figan etmez. Kulüp de para kazanacak. Hem şampiyonluk gelsin hem de 10 TL'ye gelsin... Başka bir arzunuz var mı ? Kimse gölge etmesin.

61zeynel61
22.03.2022, 09:10
Hugo, Hamsik'ten önce dönerse şaşmam. Maç saati belli olur diye diye 2 ay oyaladılar taraftarı. Kulübün sağlıkla ilgili açıklamaları yeterince açık değil maalesef. Bir oyuncunun sağlığıyla ilgili kulüpten yapılan açıklama hem aşırı tıbbi terim içeriyor hem de açıklamadan ziyade kafa karıştırıyor. Hepsini geçtim covid olan oyuncuları bile kulüp harici sosyal medya hesaplarından öğrendik. Devlet sırrı olmasa gerek.
İnşallah kargaların maçına yetişir Hamsik.
Aşırı olmayan bir maç temposunda bile tam kadro oynayabildiğimiz maç sayısı oldukça sınırlı. 3 oyuncu sezonu kapattı. Bir sürü uzun ara sakatlıklar yaşandı. Sağlık ve kondisyon ekiplerini elden geçirmek lazım.

Mehmet BAŞ
22.03.2022, 09:17
Kulübün bilet fiyatları konusundaki tutumunu yerinde buluyorum. Büyük kulüpler içerisinde taraftarına bu denli ucuz bilet sunan başka bir kulüp olduğunu sanmıyorum. Kaldı ki Trabzonspor bu konuda hiçbir zaman taraftarına sırtını dönmemiştir. Sezon içerisinde herkesin ucuza bilet alabilmesi için gerekli imkanı sağlamıştır. Treni kaçırıp bugün fiyatlar pahalı demeden önce kendi eksiğinizi sorgulamanızı tavsiye ederim. Bilet fiyatlarının artırılması konusunda da kulübü destekliyorum. Kalan maçlarda kulübe ciddi bir gelir sağlanması için en etkili yöntem bu olacaktır. Bırakın da kulübün cebine biraz para girsin. Bırakın da kulübe destek olmak isteyen insanlar da işin ucundan tutsun. Yok yere yangın çıkartmayın.

abuzun61
22.03.2022, 09:19
Kimse olayı dramatize etmeye mağdur edebiyatı yapmaya kalkışmasın. Çok komik rakamlara kombine sattı bu takım. Şimdi bu fiyatlara biletler tükenirse muazzam gelir elde edecek takım. Sonuna kadar destekliyorum. Bilet 35 lira olsaydı da yine gitmek isteyip gidemeyenler olacaktı. Stad kapasitesi belli. Erken davranıp alanların bazıları da 35 liralık bileti yine 400 500 e elden satacaktı.

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2022, 09:20
Evren Eren Elmalı
Süper Lig kulübü Kasımpaşa'da sol bek olarak oynayan profesyonel bir Türk futbolcudur.
Doğum tarihi: 7 Temmuz 2000 (21 yıl yaşında), Kartal
Boy: 1,8 m

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2022, 09:23
Hugo, Hamsik'ten önce dönerse şaşmam. Maç saati belli olur diye diye 2 ay oyaladılar taraftarı. Kulübün sağlıkla ilgili açıklamaları yeterince açık değil maalesef. Bir oyuncunun sağlığıyla ilgili kulüpten yapılan açıklama hem aşırı tıbbi terim içeriyor hem de açıklamadan ziyade kafa karıştırıyor. Hepsini geçtim covid olan oyuncuları bile kulüp harici sosyal medya hesaplarından öğrendik. Devlet sırrı olmasa gerek.
İnşallah kargaların maçına yetişir Hamsik.
Aşırı olmayan bir maç temposunda bile tam kadro oynayabildiğimiz maç sayısı oldukça sınırlı. 3 oyuncu sezonu kapattı. Bir sürü uzun ara sakatlıklar yaşandı. Sağlık ve kondisyon ekiplerini elden geçirmek lazım.

Sağlık ekibiyle gerekiyorsa yollar ayrılmalı toğrağım

Defanstaki 2 tandem, sol kanat Gervinho, maestro Hamsik

4 KRİTİK OYUNCUSUZ 15 PUAN FARKLA LİDER

Sağlık ekibi lütfen sorgulansın.

Nazim Can
22.03.2022, 09:26

Sağlık ekibi lütfen sorgulansın.

Adamın çaprazi kopmuş diğerinin hem çapraz hem Meniskus, öbürünün ayağında çatlak bunların hepsi maç esnasında gözümüzün önünde pozisyon gereği oldu ve sağlık ekibini mi sorgulayacagiz şimdide, bu yaşa bu kadar boş konuşma görmedim bravo,

61zeynel61
22.03.2022, 09:36

Sağlık ekibi lütfen sorgulansın.Aynen öyle. Bu eksikleri vermesek belki kargaların maçına da kalmazdı bu iş.

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2022, 09:37
Aynen öyle. Bu eksikleri vermesek belki kargaların maçına da kalmazdı bu iş.

Ben de ona yanıyorum.
Bir daha kolay kolay kırılamayacak bir rekorla, haftalar öncesinden işi bitirmiş olabilirdik.

Mehmet Fatih Yavuz
22.03.2022, 09:38
Sakatlıklarımızın neredeyse hepsi çapraz bağ yırtılması ve kırık.

Buna sağlık ekibinin yapacağı birşey yok.

Tek soru işaretimiz Hamsik'ti.
Orada da herşeyin normal olduğunu Hoca söyledi.

Hala sağlık ekibi üzerinden okumaya çalışmanın mantığı yok!

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2022, 09:38
Adamın çaprazi kopmuş diğerinin hem çapraz hem Meniskus, öbürünün ayağında çatlak bunların hepsi maç esnasında gözümüzün önünde pozisyon gereği oldu ve sağlık ekibini mi sorgulayacagiz şimdide, bu yaşa bu kadar boş konuşma görmedim bravo,

Eleştiriye evet ama nezaketsizliğe hayır. Kendi içimizde bile birbirimize hoşgörümüz, tahammülümüz kalmamış. Çok üzücü

Lütfen.

Hepimizin amacı TS menfaatleri

ÖmürKaradeniz61
22.03.2022, 09:59
Yahu 30 maç oynandı kombine aldın mı yok forma aldın mı yok herhangi bir ürün aldın mı yok ama bilet fiyatları pahalı. Bırakın şu kulübün yakasını 3 maçta kulüp kazansın dünya çapında reklam olmuş bir kulübü 35 liraya izlediniz şimdiye kadar yeter çok bile.

Nazim Can
22.03.2022, 10:03
Eleştiriye evet ama nezaketsizliğe hayır. Kendi içimizde bile birbirimize hoşgörümüz, tahammülümüz kalmamış. Çok üzücü

Lütfen.

Hepimizin amacı TS menfaatleri

Aynen malliga, sigirliga, mamanaliga hayır bende aynen öyle düşünüyorum, o yüzden sağlık ekibi değişmeli.

Berkan
22.03.2022, 10:05
Yahu 30 maç oynandı kombine aldın mı yok forma aldın mı yok herhangi bir ürün aldın mı yok ama bilet fiyatları pahalı. Bırakın şu kulübün yakasını 3 maçta kulüp kazansın dünya çapında reklam olmuş bir kulübü 35 liraya izlediniz şimdiye kadar yeter çok bile.

Katılıyorum. Biletler bence makül bile. 1 aylık sigara parasi 1000 tl... Tarihe tanıklık etmeninde biraz bedeli olsun

Doğukan Uçan
22.03.2022, 10:14
o değil de millet bilete bu kadar para ödeyip bir de üstüne maçı yenilirsek ne olur acaba :D :D

Adem Erdoğan
22.03.2022, 10:19
o değil de millet bilete bu kadar para ödeyip bir de üstüne maçı yenilirsek ne olur acaba :D :D

Hoop Karagümrük maçı kale arkası 500 TL. :D

61zeynel61
22.03.2022, 10:19
Abdülkadir Ömür'ün sağlam diye milli takıma gönderilip, sakatlığının milli takım doktorları tarafından fark edilmesiyle ameliyat olduğunu, bu nedenle neredeyse 1 sene oynamadığını unutmuş arkadaşlar. Hatırlatmış olalım. Kulüp doktoru da gönderilmişti. Demek ki eksik gönderilmiş.

Mehmet Fatih Yavuz
22.03.2022, 10:21
Abdülkadir Ömür'ün sağlam diye milli takıma gönderilip, sakatlığının milli takım doktorları tarafından fark edilmesiyle ameliyat olduğunu, bu nedenle neredeyse 1 sene oynamadığını unutmuş arkadaşlar. Hatırlatmış olalım. Kulüp doktoru da gönderilmişti. Demek ki eksik gönderilmiş.

Kulüp doktoru gönderilmedi.
TÜm sağlık ekibi değiştirildi o olaydan sonra!

Sağlık ekibi değiştikten sonra böyle bir hadise varsa oturup konuşalım.

tamuğ yamtar
22.03.2022, 10:22

Birşey olmaz.

Ne olacak?

Mücadeleye devam.

Adem Erdoğan
22.03.2022, 10:23
Zamanında bu stad yapılırken "20bini dolduramayrız 40bini nasi doldurazaaz 30bin yederli" diyordu herşeyin uzmanı arkadaşlarımız.

Şimdi 40bin de yetmiyor.

Enes Ünal Kaya
22.03.2022, 10:25
Çok fanatik olduklarını bildiğim bir çok kişi isyan bayrağı kaldırmış fakat yarıştığın İstanbul takımlarının normalde olan bilet fiyatlarının 4/1' ine satarken kimse ses çıkartmıyordu

Adamların maraton bileti fiyatlarına kombine sattı kulüp.

Yüzeysel bakınca fırsatcılık gibi gözükse de işin özüne gelindiğinde bi sorun görmüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2022, 10:26
Birşey olmaz.

Ne olacak?

Mücadeleye devam.

En az 9 puan yetecek. Belki o kadarına da gerek kalmayacak büyük ihtimalle

tamuğ yamtar
22.03.2022, 10:29
Çok fanatik olduklarını bildiğim bir çok kişi isyan bayrağı kaldırmış fakat yarıştığın İstanbul takımlarının normalde olan bilet fiyatlarının 4/1' ine satarken kimse ses çıkartmıyordu

Adamların maraton bileti fiyatlarına kombine sattı kulüp.

Yüzeysel bakınca fırsatcılık gibi gözükse de işin özüne gelindiğinde bi sorun görmüyorum.

Fanatiklikten kastınız nedir?

Meraktan soruyorum inanın.

Enes Ünal Kaya
22.03.2022, 10:53
Fanatiklikten kastınız nedir?

Meraktan soruyorum inanın.

Bunun cevabını isim vermeden özelden anlatayım size :)

Burak Bıyıklı
22.03.2022, 10:54
Vallahi yordular beni. Parayla trabzonsporluluk yaristiriyoruz.

Mac sonuna kadar bu basliga kafamda kilit vuruyorum. Yarin bilet fotosu, mac sonu da uclu fotosu icin ugrarim.

Gunluk hayatta yeterince bu telefoncu dayilarla ugrasiyoruz, goruyoruz, burasi da eksik kalsin.Para ile trabzonsporluluk yaristiranlar icin 1.alinti.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220322/a3a7de6fdd4e01dd909b203037fd7852.jpg

2.sini mac sonu atacagim.

yigits
22.03.2022, 10:54
Biletlerin neredeyse tamamı bitti....

Yiğit SARI
22.03.2022, 10:55
Mis gibi gelir + dolu tribünler

Sıkıntı nedir tam olarak?

Ogün'
22.03.2022, 10:59
İstanbul'dan kendi aracıyla gidecek ve arabasında yer olan varsa bana ulaşabilr mi?

Mehmet Fatih Yavuz
22.03.2022, 11:01
E bilet bitmiş?

https://twitter.com/tribundoldumu/status/1506180152090365953/photo/1

https://twitter.com/tribundoldumu/status/1506180152090365953/photo/1

OrkHun
22.03.2022, 11:04
3 dk falan sürdü tüm biletlerin bitmesi.

ucuzmuş demek ki, gümrük maçında 500 yapılmalı en düşük bilet.

Doğukan Uçan
22.03.2022, 11:04
biletlerin hepsi satıldı :D

yönetim ucuz bile yapmış fiyatları ben onu anlamadım.

demek ki bilet fiyatları 2 3 bin tl den başlasa yine satılırdı.

Mehmet Fatih Yavuz
22.03.2022, 11:06
Demek ki serbest piyasa aynen devam.
Talep yüksek olunca malın fiyatı uçsa da alıcısı oluyor. :)

Neyse, kulübe 450 bin euroya yakın para girdi böylece.

Tribünün dolmasının yanında bu tarafı da sevindirici.

angraf
22.03.2022, 11:06
misafiri de satsınlar bari deplasman yasağı devam etmiyor mu :d

abuzun61
22.03.2022, 11:07
Demek ki neymiş yönetimin bildiği varmış. Bence bir sonraki maç biletler daha da pahalı olmalı.

lazminator61
22.03.2022, 11:07
Zamanında bu stad yapılırken "20bini dolduramayrız 40bini nasi doldurazaaz 30bin yederli" diyordu herşeyin uzmanı arkadaşlarımız.

Şimdi 40bin de yetmiyor.

katiliyorum, daha bi kac sene öncesiydi. 20 bin dolmiyor neden 40 bin yapiliyor, bos bos stadyumda futbol mu oynanir diyorladi. Simdi 40 bin yetmiyor.
Bizim millet akilanmaz. Herzaman hakli olmak ister!
Derbi-Maci tabikide biletler pahli olucak, bide su var, takim sampioynluga gidiyor, son maclar, kim bilir nezaman bidaha böyle olucak. Simdi fiyatlar cikmicakda nezaman cikacak?

Bu dünyanin her yerinde böylerdir!

angraf
22.03.2022, 11:08
aha misafir de gitti :D

kapalı gişe bir bjk maçı.

Kazanıp son 2 maç diyelim haydeeeeeeee

https://twitter.com/tribundoldumu/status/1506182669482307585

nevzat61
22.03.2022, 11:09
Yani herkes hemfikir olmak zorunda mı.. anlamıyorum.. Forum'un amaçlarından biri de bu değil mi ?

Bu bilet fiyatlarını kimisi yanlış bulur , kimisi doğru.. yanlış bulanlara bu sitem neden ?

Trabzonsporlu olmak sadece kombine almak mı ?

Ben Tekirdağ'da oturuyorum ama Akhisar dan 6 tane yediğimiz maça da gitmiştim..en kötü gününde de yanındaydım.. şimdi pahalı bulduk diye kimse taraftarlık taslamasın..

Ben trabzonluyum ;ancak Trabzonspor'u sadece Trabzonlular tutmuyor..ki kombine diyip duruyorsunuz..

Empati kurmak bu kadar mı zor..bileti yerinde bulanlara saygım var ancak pahalı bulan arkadaşlara da saygı gösterin.. taraftarlık sizde kalsın

nakzo
22.03.2022, 11:10
Kulübün 3 maça özel pirim belirlemesi lazım + şampiyonluk pirimide üzerine verilecek şekilde bu işi bitirmesi lazım.

Fatih Özkan
22.03.2022, 11:12
Elit, zengin, diamond, plus, gold üye bir Trabzonsporlu olarak Doğu Alt Blok'ta kombinemle, elimle puro ile maçı izleyeceğim. Ayaklarımın altında da ayı postu olacak.

Uğur Ö.
22.03.2022, 11:13
Biletler bin tl olsa bile biterdi zaten.

Doğukan Uçan
altay ya da antalya maçı olimpiyat stadyumuna alınırsa hasılat rekoru kırılabilir. millet boşuna yönetime salladı :D

lazminator61
Yani herkes hemfikir olmak zorunda mı.. anlamıyorum.. Forum'un amaçlarından biri de bu değil mi ?

Bu bilet fiyatlarını kimisi yanlış bulur , kimisi doğru.. yanlış bulanlara bu sitem neden ?

Ben Tekirdağ'da oturuyorum ama Akhisar dan 6 tane yediğimiz maça da gitmiştim..en kötü gününde yanındaydım.. şimdi pahalı bulduk diye kimse taraftarlık taslamasın..

Ben trabzonluyum ;ancak Trabzonspor'u sadece Trabzonlular tutmuyor..ki kombine diyip duruyorsunuz..

Empati kurmak bu kadar mı zor..bileti yerinde bulanlara saygım var ancak pahalı bulan arkadaşlara da saygı gösterin.. taraftarlık sizde kalsın

bende bu sitemi anlamadim. Forumda baya kötü atmosfer var. Ya birakin, ilk defa derbi maci arti sampiyonluk maci icin yüksek fiyat yapsinlar. Kadroya bakin, yildiz dolu oyuncular.
Lidersin, ikincige 15 puan fark atmissin. Artik TS de para kazansin. Bide su var, yüksek gelir alirsan, daha cok ve daha yüksek Sponsorlarin olur.

angraf
22.03.2022, 11:15
sonuna kadar aynı kafadayım
ts'miz taksitle 300-400 tl lere kombine sattı
2. yarı 12 puan fark olmasına rağmen ucuza kombine sattı.
Almadılar şimdi de ağlamak doğru değil.
Takıma para lazım maliyetler çok yayıncı kurulus anlaşması olmadı belkide önümüzeki sene bu seneden daha az para kazanacağız yayıncı kurulustan.
Haliyle normal fiyatlar.

angraf
22.03.2022, 11:15
altay ya da antalya maçı olimpiyat stadyumuna alınırsa hasılat rekoru kırılabilir. millet boşuna yönetime salladı :D

olimpiyatta ki maçta da ki olursa orada fiyatlar 300 tl ve üstü olacaktır zaten.
Trabzonun kupa kaldırdıgı maça gidiyorsun olacak o kadar :D

Burak Bıyıklı
22.03.2022, 11:16
Karaborsayi engelliyorlar ya [emoji846]

Siz bir de mac gunu gorun bakalim. 300 liraya kombine alan adam bu mactan 500 lira cukkalayinca bu para da kesin kulubun kasasina gitmis olacak zaten.

Hak, hukuk, adalet boyle saglanmiyor. Her seyi alkislamaya devam edin.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220322/0ac550b1ce2928b2f428717bb48b23a7.jpg

abuzun61
22.03.2022, 11:18
Şu tarihi maçlara yerinde tanıklık etmek bence paha biçilemez. Ne mutluyum ki doğu alt blokta kombinemle bu maçları yaşayacağım. Maalesef stat kapasitesi sınırlı ve doğal olarak herkese nasip olmayacak.

nevzat61
22.03.2022, 11:18
bende bu sitemi anlamadim. Forumda baya kötü atmosfer var. Ya birakin, ilk defa derbi maci arti sampiyonluk maci icin yüksek fiyat yapsinlar. Kadroya bakin, yildiz dolu oyuncular.
Lidersin, ikincige 15 puan fark atmissin. Artik TS de para kazansin. Bide su var, yüksek gelir alirsan, daha cok ve daha yüksek Sponsorlarin olur.

Aynen..biz burada doğruyu yâda yanlışı tartışmıyoruz.. herkesin fikrine saygı duyulması gerekir.. bütçesini aşan taraftarlar gelmez zaten..adam bu bilet politikasını yanlış bulur sen doğru..sidik yarışı yapmanın gereği yok..

Doğukan Uçan
22.03.2022, 11:20
olimpiyatta ki maçta da ki olursa orada fiyatlar 300 tl ve üstü olacaktır zaten.
Trabzonun kupa kaldırdıgı maça gidiyorsun olacak o kadar :D

en ucuz bilet 500 tl olsa bile yine full çeker artık :D

abuzun61
22.03.2022, 11:21
Aynen..biz burada doğruyu yâda yanlışı tartışmıyoruz.. herkesin fikrine saygı duyulması gerekir.. bütçesini aşan taraftarlar gelmez zaten..adam bu bilet politikasını yanlış bulur sen doğru..sidik yarışı yapmanın gereği yok..

Kimse sidik yarışı yapmıyor. Birileri fiyatı yüksek bulup isyan ediyor. Birileri de fiyatın gayet makul olduğunu söylüyor. Kimse kimseye hakaret etmiyor. Tabi ki herkes fikrini söylüyor.

memozcan
22.03.2022, 11:25
batı üst alacaktım kale arkası düştü şansıma

ne yapablirim acaba?

pReN@_61
22.03.2022, 11:29
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1506181769691041792

abuzun61
22.03.2022, 11:30
Kupa töreninin olacağı Altay maçının bilet fiyatlarını düşünemiyorum. İnanılmaz bir talep olacak ve fiyatlar binli rakamlarda olacak büyük ihtimal. Kulübe çok güzel de bir gelir olacak inşallah.

Mehmet Ç.
22.03.2022, 11:30
Mac biletleri saat 11 de satisa cikacak deniyordu.. 10.56 gibi sayfaya girdim ve biletlerin satisa acildigini gördüm.. Zar zor 2 bilet aldim bi anda.. Biletlerin bi kac dk da olsa erken satisa cikarilmasi etik degil..

ÖmürKaradeniz61
22.03.2022, 11:34
Bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak şampiyonluk kupasını eğer Karagümrük maçında kaldırısak ki bana göre öyle,sıraki maçı kupayı da yanımızda götürerek içerde oynayacağımız Antalya maçı hakkımızı olimpiyat stadına aldıralım biletler de 500-600 lira olsun en uygun.Gidip saçmasapan başakşehir maçını olimpiyata aldırıp bu milletin parasını o simsarlara kaptırmayalım.

Caykarapol
22.03.2022, 11:35
Arkadaşlar 3 bilet lazım, misafirlerim için. Elinde olan gitmeyecek olan devredebilir mi lütfen ücreti mukabilinde

nevzat61
22.03.2022, 11:38
Bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak şampiyonluk kupasını eğer Karagümrük maçında kaldırısak ki bana göre öyle,sıraki maçı kupayı da yanımızda götürerek içerde oynayacağımız Antalya maçı hakkımızı olimpiyat stadına aldıralım biletler de 500-600 lira olsun en uygun.Gidip saçmasapan başakşehir maçını olimpiyata aldırıp bu milletin parasını o simsarlara kaptırmayalım.

Sanırım yönetimin de böyle bir planı var.. dün bununla ilgili bir basın açıklaması yaptı galiba..

MetehanS
22.03.2022, 11:39
korkarım ki biletler kara borsaya düştü, umarım bilet alanların tamamı stada gelir ve doldurur.

Ufuk
22.03.2022, 11:40
altay ya da antalya maçı olimpiyat stadyumuna alınırsa hasılat rekoru kırılabilir. millet boşuna yönetime salladı :DBoşuna sallama degil Doğukan. Trabzon deplasmana gittiğinde kendi taraftarına 5 liraya bilet satan takımlar ts tribününe 100-200 lira fiyat çeker, bizim taraftar da söve söve de olsa verir parasını. Ben ts yönetiminin bu tarz küçük Anadolu takımı fırsatçılığı yapmasına kızıyorum.

Yoksa zaten dolacağını dün yazdık burada. 1000 lira da yapsan dolacak. 300 liraya kombine almis adam gelmiş burada kulüp para kazansın diyor, 12 bin biletten zengin olacak sanki kulüp. Bu kadar dert ettilerse tüm kombineler toplansın. Kalan maçların her biri minimum 500 liradan dolar zaten. Ederi budur deriz.

Dünyanın neresinde sezonluk biletten daha pahalı fiyata tek mac bileti satılmış acaba? Twitterda gişe fiyatından diye aratıp bakın, karaborsanin, tüccarların önünü çok iyi kesmiş kulüp :)

Adem Erdoğan
22.03.2022, 11:46
40 sene sonra yaşanılacak bir olay için insanlar gemileri yakmış belli ki.

Ben de 1 ay önce bjk dün de karagümrük maçları için uçuş bileti alıp 6 taksite böldürdüm.
Hayatta yapmayacağım birşey normalde.

En son şampiyonlukta 10 günlükmüşüm, 38 yaşıma geldim, ilk defa yaşayacağız bu duyguları.

zekeriyya
22.03.2022, 11:48

Ben Tekirdağ'da oturuyorum ama Akhisar dan 6 tane yediğimiz maça da gitmiştim..en kötü gününde de yanındaydım.. şimdi pahalı bulduk diye kimse taraftarlık taslamasın..

Nevzat ; yazdıklarına katılmak ile beraber önderilerim olacak

1-kombine sistemi ( kurumların kombine alıp dağıtması stadın 4/1 ini geçmemeli ) değişmeli
2-trabzon dışı kombine alanlar için maça 2 gün kala canlı kontol yapılmalı gelmeyenler bileti devretmeli karşılığında TS clup hediye kodu ile ödüllendirilmeli.
3-maç günü kombinesi olup maça giriş yapmayanlar , sezon içinde 3 sefer yaparsa bir sonraki sezon daha pahalı kombine satılmalı ( herşey kayıtlı değil mi yapılabilir )
4-öğrenci bilet uygulamasına geçilmeli
5-şehir gelir ve yaşam koşullarına göre bilet fiyatları belirlenmeli , elimizde birçok veri var ortak akıl bulunabilir.

bu temel üzerinden geliştirebilir.

Doğukan Uçan
22.03.2022, 11:49
Boşuna sallama degil Doğukan. Trabzon deplasmana gittiğinde kendi taraftarına 5 liraya bilet satan takımlar ts tribününe 100-200 lira fiyat çeker, bizim taraftar da söve söve de olsa verir parasını. Ben ts yönetiminin bu tarz küçük Anadolu takımı fırsatçılığı yapmasına kızıyorum.

Yoksa zaten dolacağını dün yazdık burada. 1000 lira da yapsan dolacak. 300 liraya kombine almis adam gelmiş burada kulüp para kazansın diyor, 12 bin biletten zengin olacak sanki kulüp. Bu kadar dert ettilerse tüm kombineler toplansın. Kalan maçların her biri minimum 500 liradan dolar zaten. Ederi budur deriz.

Dünyanın neresinde sezonluk biletten daha pahalı fiyata tek mac bileti satılmış acaba? Twitterda gişe fiyatından diye aratıp bakın, karaborsanin, tüccarların önünü çok iyi kesmiş kulüp :)
twitter da yine bilet satmaya çalışanlar var. adam hiç bir maça gelmiyor zevkine bilet alıp pahalıya satmaya çalışıyor.

devir işlemlerini tamamen kapatmak lazım.

kimse para kazandırmasın bu tiplere.

nevzat61
22.03.2022, 11:50
Boşuna sallama degil Doğukan. Trabzon deplasmana gittiğinde kendi taraftarına 5 liraya bilet satan takımlar ts tribününe 100-200 lira fiyat çeker, bizim taraftar da söve söve de olsa verir parasını. Ben ts yönetiminin bu tarz küçük Anadolu takımı fırsatçılığı yapmasına kızıyorum.

Aynen öyle..bu sene üç defa geldim..her gelişimde 3000 TL bıraktım kulübün kasasına..o 300 TL'lik kombineyi almak daha kolaydı..

Kulübüm para kazansın tâbi ki.. İstanbul takımları ile yarışın içinde olması gerekiyor maddi olarak...

nevzat61
22.03.2022, 12:04
Nevzat ; yazdıklarına katılmak ile beraber önderilerim olacak

1-kombine sistemi ( kurumların kombine alıp dağıtması stadın 4/1 ini geçmemeli ) değişmeli
2-trabzon dışı kombine alanlar için maça 2 gün kala canlı kontol yapılmalı gelmeyenler bileti devretmeli karşılığında TS clup hediye kodu ile ödüllendirilmeli.
3-maç günü kombinesi olup maça giriş yapmayanlar , sezon içinde 3 sefer yaparsa bir sonraki sezon daha pahalı kombine satılmalı ( herşey kayıtlı değil mi yapılabilir )
4-öğrenci bilet uygulamasına geçilmeli
5-şehir gelir ve yaşam koşullarına göre bilet fiyatları belirlenmeli , elimizde birçok veri var ortak akıl bulunabilir.

bu temel üzerinden geliştirebilir.

Çok yerinde öneriler..bunlar hem kulübü, hem de taraftarları koruyacak öneriler.. umarım şampiyonluk ardından böyle hamleler gelir

Halil Alemdar
22.03.2022, 12:11
Çok isterdim şu maçta statta olmak ama istanbuldan uçuş dönüş, maç bileti, yemesi içmesi vs 2000 lirayı geçer. Ertesi günü iş de cabası. Bu maça ve 4-3 biten beşiktaş maçına gidemediğim için harbi üzüldüm.

reisoğlu61
22.03.2022, 12:16
hayirlisi ile biletimizi aldik. mactan iki gün önce Almanya´dan Trabzona gelecegim, hem Ramazan-i serifi memlekette gecirecegim, hemde Allah´in izniyle sampiyonlugumuzu görüp geri dönecegim gurbete.
Mevlam bu 3 aylar günleri hürmetine dualarimizi kabul eylesin.

abdllh.29
22.03.2022, 12:22
Kalan maçlarda evimizde oynayacağımız bir iç saha maçını olimpiyata alsa kulüp istanbul bursa kocaeli sakarya gibi illerde ki kısacası marmara bölgesinde ikamet eden taraftarımızda takımımızı canlı izleyebilse
form olarak yönetime iletebilecek birileri var mı
not: bu arada kulübümüz içinde artı gelir olur.

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2022, 12:41
Kalan maçlarda evimizde oynayacağımız bir iç saha maçını olimpiyata alsa kulüp istanbul bursa kocaeli sakarya gibi illerde ki kısacası marmara bölgesinde ikamet eden taraftarımızda takımımızı canlı izleyebilse
form olarak yönetime iletebilecek birileri var mı
not: bu arada kulübümüz içinde artı gelir olur.

Şampiyonluğu garantileyecek bir maç olsa bu çok parlak bir fikir olmaz mı?

FKG, Altay, Antalya maçlarından biri

Erdinho_61
22.03.2022, 12:47
tamam olimpiyt'da mac oynansinda, sen TRABZONsporsun yani. Istanbula sampiyonluk maci almak kadar sacma bir durum olamaz.

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2022, 12:47
aha misafir de gitti :D

kapalı gişe bir bjk maçı.

Kazanıp son 2 maç diyelim haydeeeeeeee

https://twitter.com/tribundoldumu/status/1506182669482307585

Kombine alanlar yaşadı.

Bizim maçtan önce 16.00'da Konya-Göztepe oynayacak.

Ne güzel olurdu Göztepe'nin puan ya da puanlar alması.

Matematiksel olarak en az 41 puan alan ligde kalır gibi

Gözgöz bunu başarabilecek tek takım.

Malatya, Rize ve Altay benim nazarımda düştü.

Tek handikap Thomas Hocaları

Mert Oğuzlu61
22.03.2022, 12:49
61saat: Trabzonspor 8 dakikada 8.5 milyon TL kazandı!

Takimin ligdeki konumunu düşünürsek bu tip maçlara özel fiyat politikasının olması gayet normal ve tahmin edilebilir bir durumdu, yönetimi eleştirmek anlamsiz. Böyle bir maçta ucuz bilet satılmaz, ben de olsam satmam.

Fatih Özkan
22.03.2022, 12:49

Takimin ligdeki konumunu düşünürsek bu tip maçlara özel fiyat politikasının olması gayet normal ve tahmin edilebilir bir durumdu, yönetimi eleştirmek anlamsiz. Böyle bir maçta ucuz bilet satılmaz, ben de olsam satmam.

Katlanarak artması dileğiyle...

memozcan
22.03.2022, 12:55
geliş uçağı var dönüş için ek sefer konulur mu acaba?
yoksa orgiden mi dönmek lazım

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2022, 13:04

Maşallah.
%100 doluluk oranı oluştu 11.11'de
Büyüksün TS taraftarı
Takımla hücum, takımla savunma
O büyük geceye az kaldı.

Doğukan Uçan
22.03.2022, 13:06
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1477999763291348994

Haftalar önce yazdık kombine alın diye.

Akıl var mantık var maça gitmeyi düşünenler bu saatten sonra içeri nasıl girmeyi planlıyor.

Aynı hatayı bizde yaptık kombine almadık bir şekilde bilet buluruz dedik ama o işler öyle olmuyor artık.

Önümüzdeki sene ilk iş kombine almak.

Cihan Ince
22.03.2022, 13:29
Kafayı yemek üzereyim. Bundan 7 sene önce BJK logolu Passolig kartı almıştım, ama hiçbir maça girmişliğim yok. 3 Sene önce de Trabzonspor Passolig aldım. Bugün bilet alırken, BJK logolu kart ıle bilet alamam uyarısı geldi. Müşteri hizmetlerini aradım hemen. Onlar da bana, BJK logolu kartın iptal edildiğini bilrdirdiler. İptal anca 6 gün sonra geçerli. Sizce 6 gün sonra babam bana kendi biletini aktarabilir mi? Böyle bir sorun yaşayan oldu mu hic?

Enaldo61
22.03.2022, 13:54
Demek ki bu fiyattan talep varmış biletlere, boşa pahalı muhabbeti yapılmış.

Adem Erdoğan
22.03.2022, 13:59
Gelecek sezon 19 Süper Lig + 5 Avrupa maçı en az 24 maçtan kale arkaları 50TL olacak desek 1200 TL civarı olur en düşük kombine.

Emre Bıyıklı
22.03.2022, 14:42
Çok basit şu iki soruya cevap arıyorum, parayla pulla da hiç alakası yok. Sorular şunlar:
1-Eğer bu takım şampiyonluğa doğru giderse şampiyonluk maçlarına bilet bulabilme sıkıntım olur mu?
2-Zamanında bu sıkıntıyı gidermek, yerimi garantilemek için ne yapmam lazımdı?
(Cevap anahtarı: 1-Olur, 2-Kombine almak)
Bunu öngöremeyenler televizyondan devam... Stadta biz sizin yerinize de bağırıyoruz zaten, söz yine bağıracağız.
Kulüp bütün koltukları kombine satmadı diye yatın kalkın dua edin. Şimdi milletle karaborsa pazarlığında olacaktınız. En azından bilet alma şansınız var. Ama bilgisayar başında nöbet tutun, çünkü satışa açıldı mı biletler çok pis bir hızla tükeniyor. :D

Öncelikle "parayla pulla" hiç alakası olmayan soruların cevabında "parayla kombine almak" olması ilginç. Sorularınıza sırasıyla cevap verecek olursam:
1- Bu takımın şampiyonluğa gideceği son 3-4 haftadır değil sezonun başından itibaren belli bir durumdu, satılabilecek maksimum kombine sayısı belli -ki Kulüp de bir zamandan sonra kombine satışını durdurdu- yani bu demek oluyor ki 25 bin kombine satılsa dahi 15 bin normal maç bileti olacak. Bu biletlerin çok kısa süre içerisinde bittiği doğrudur, buna yetişebilmek için tek yapmanız gereken bilgisayarın başında Passo sitesinde beklemektir. Yeterince hızlı davranırsanız, EVET BİLET BULABİLİRSİNİZ BİR SIKINTINIZ OLMAZ.
2- Zamanında bu sıkıntıyı çalışan, maddi durumu iyi olan veya her maça olmasa da maçların çoğuna gidebilen bir kesim elbette kombine alarak giderebilir. Fakat benim gibi hem Trabzon dışında hem de öğrenci olanlar için maalesef bir çözüm değil. Ben aylık kyk parasıyla Ankara'da zar zor geçinirken bu sezon şu ana kadar 3 tane maça geldim. Şimdiden vereceğiniz cevaba karşılık da belirtmek isterim ki son zamanlarda satılan kombinelerde kombine almak istemedim çünkü hem maddi durumum karşılamıyordu, hem de sezonun kalanında en fazla 1 maça gelebileceğim için kombine alıp da kimsenin hakkına girmek istemedim. Çünkü Kulübümüz kombine devir işlemlerini her maç için açmıyor, ayrıca tanımadan etmeden insanlara bilet devrettiğimde o kişilerin twitter üzerinden satıp satmayacağının garantisi yok.
Şimdi gelelim öngörü meselesine, bu takım sezon sonu şampiyon olacak ve şampiyonlar ligi maçları oynayacak. Şampiyonlar ligi maçlarında kombineniz geçerli olmayacak, maçların tarihleri itibariyle de çok yüksek ihtimalle gurbetçilerin geleceğini düşünen Kulüp fiyatları belki şu anki fiyatlardan bile yüksek yapacak. Sizin maddi durumunuz vs olabilir belki bu maçlara gidebilirsiniz. Ben ve benim gibi öğrenci, durumu olmayan Trabzonspor sevdalıları nasıl gelecekler bu maçlara? Muhteşem öngörünüz ile birkaç tavsiye verirseniz sevinirim.

Ufuk
22.03.2022, 14:48
Gelecek sezon 19 Süper Lig + 5 Avrupa maçı en az 24 maçtan kale arkaları 50TL olacak desek 1200 TL civarı olur en düşük kombine.
Şu maçın ederi 350 liraysa seneye şampiyon takımı izlemek için 50 çok ucuz.

5 avrupa maçı + 3 derbiye 300den 1800 tl yazdım. Kalan 16 maça 100 liradan 1600 yazdım. Gişe 3400 eder.

Kombinenin avantajı toplu alım indirimi falan desek 2500 tl iyidir kale arkası.

edit: avrupa maçlarını yanlış hesaplamışım ama düzeltmiyorum o indirim de benden :)

ilelebeTS
22.03.2022, 14:49
Çok çabuk bitmiş biletler, bu kadar da beklemiyordum. Dolmaz diye endişelenmiştim. Şimdi bilet devir işlemini durdursunlar. Uyanık kombineciler "gişe fiyatından" satışa başlar. Asıl karaborsa şimdi başlıyor.

61zeynel61
22.03.2022, 15:07
Biletlerin erkenden biteceği belliydi.

Emre Bıyıklı
22.03.2022, 15:16
Biletlerin erkenden biteceği belliydi.

Hahahhahaha. Kendisi benim abim, forum veri tabanı gerçekten çok güzel çünkü adminler foruma aynı IP adresinden kaç hesap girdiyse tespit edebiliyor. Size bir şey anlatmak veya kanıtlamak zorunda değilim. Fiyatlardaki fahiş artışa sesimizi çıkardık sadece, daha yazdıklarıma cevap vermeden abimin mesajlarını da alıntılayıp aynı kişinin birden fazla hesapla yazdığını itham ediyorsunuz, size bir şey anlatılmaz, siz ancak engellenenler listeme yakışırsınız.

Cem Balcı
22.03.2022, 15:20
Stad dolmuş.
Şu haftada ve şu sezonda bilet fiyatları konuşulacak zaman mı?
bir 40 sene daha mı şampiyonluk beklemek istiyorsunuz.

61zeynel61
22.03.2022, 15:27
Stad dolmuş.

Her maça 35TL'ye gidecek beyefendiler. Ama transferler de mutlaka yıldız olmalı.

Onur Akyüz
22.03.2022, 15:35
Gereksiz bir muhabbet de sonlanmış oldu nihayet.

Değişmez kuraldır kalite her zaman pahalı olur.

Parayı verip biletini alacaksın bak uçak gidiş geliş bilet yemek şu bu en az 5000tl’lik olduk yapacak bir şey yok bu şampiyonluğa canlı şahit olmak yeter.

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2022, 15:40
Her maça 35TL'ye gidecek beyefendiler. Ama transferler de mutlaka yıldız olmalı.

Ne kadar güzel açıkladın olayı toprağam. Helal sana kardeşim.

38 sene üzerine değmez mi buna (2010-2011 kara sezonunu saymadım. Şampiyon olduk ama sevinemedik.)

61zeynel61
22.03.2022, 15:40
Ne kadar güzel açıkladın olayı toprağam. Helal sana kardeşim.Eyvallah toprağım. Cansın.

HOPA'LI TS'Lİ
22.03.2022, 16:04
Milli maç araları ne kadar soğuk ve sevimsiz geçiyor. Ben mi bu hisleri yaşıyorum yoksa forumdaki herkes mi?

Geçmek bilmiyor bu 15 gün :(

Gürkan Asma
22.03.2022, 16:13
35 TL ucuz. 350 TL pahalı. Hala şu ayrımı yapamayanlar var.

El Cordobes
22.03.2022, 16:31
Benim gibi uygun uçak saati olmadığı maça gidemeyen arkadaşların bilgisi olsun, İstanbul Trabzon arası gidiş dönüş için ek seferler koyulmuş. Nasip olursa staddayız inşallah.

Enaldo61
22.03.2022, 16:33
Bir şey sorabilir miyim, mesela passolig karta para yüklüyoruz ya bilet almak için, bunu iade edebiliyor muyuz geri?

Bu arada passolig kart sayımız çok düşük bence, en az 500 bin olmalıydı.

21345

gurur6134
22.03.2022, 17:31

Olay bu kadar basit hala acıtasyon pesinde olanlar var..iyi bir ders olmustur bazilarina bundan sonra daha mantikli davranip cakralarini acarlar onceden sampiyonluk macina gitmek istiyorlarsa .adam 2 ay onceden amerikadan biletini almis 8 tas macinin oldugu haftaya stad bos kalmayacak sonucta benim icin asil olan bu.ahmet gitmis mehmet gitmis beni ilgilendirmez .8tas macinin oldugu gun gidis ve donus ucak biletleri 4 katina satildi 15 gun oncesinden gidip birazda ucak sirketlerine aglasinlar neden fiyatlari ucurdunuz diye.arz talep meselesi bu kadar basit bunu kavrayamayan matematigi anlamayanlar var hala bu durum bize has degil dunyanin her yerinde aynidir simdi su konuyu kapatin artik 2 hafta bu muhabbet cekilmez kombinen yoksa paran yoksa oturacaksin evinde izleyeceksin o 40 bin kisinde olmayacaksin bu kadar basit..96 sezonunda şikebahce macinda bilet fiyatlari ne kadara gitmisti acin bakin onceki maclara kiyasla neydi oran stadin kapilari 10 da kapanmisti normal maclarin 5 katina bilet almistik karaborsada 50 katina bilet satilmisti ogreneceksiniz gencler ogreneceksiniz bir musubet bin nasihatdan iyidir kulaginiza kupe olur artik..

61zeynel61
22.03.2022, 17:42
Olay bu kadar basit hala acıtasyon pesinde olanlar var..iyi bir ders olmustur bazilarina bundan sonra daha mantikli davranip cakralarini acarlar onceden sampiyonluk macina gitmek istiyorlarsa .adam 2 ay onceden amerikadan biletini almis 8 tas macinin oldugu haftaya stad bos kalmayacak sonucta benim icin asil olan bu.ahmet gitmis mehmet gitmis beni ilgilendirmez .8tas macinin oldugu gun gidis ve donus ucak biletleri 4 katina satildi 15 gun oncesinden gidip birazda ucak sirketlerine aglasinlar neden fiyatlari ucurdunuz diye.arz talep meselesi bu kadar basit bunu kavrayamayan matematigi anlamayanlar var hala bu durum bize has degil dunyanin her yerinde aynidir simdi su konuyu kapatin artik 2 hafta bu muhabbet cekilmez kombinen yoksa paran yoksa oturacaksin evinde izleyeceksin o 40 bin kisinde olmayacaksin bu kadar basit..96 sezonunda şikebahce macinda bilet fiyatlari ne kadara gitmisti acin bakin onceki maclara kiyasla neydi oran stadin kapilari 10 da kapanmisti normal maclarin 5 katina bilet almistik karaborsada 50 katina bilet satilmisti ogreneceksiniz gencler ogreneceksiniz bir musubet bin nasihatdan iyidir kulaginiza kupe olur artik..Hay ağzın hamsi yesin. Bizim söylediklerimizi anlamayan, anlamak istemeyen, anlamamış numarası yapan herkes biletler satışa çıktıktan 8 dakika sonra her şeyi anladılar, buna eminim.
Kendim de bir eğitimciyim lakin hayat en iyi öğretendir bunu da iyi bilirim.

Adem Akyüz'
22.03.2022, 17:47
35 TL ucuz. 350 TL pahalı. Hala şu ayrımı yapamayanlar var.Hem 35 liraya maça girmek istiyorsun hem de hâlâ konuşuyorsun ayıp ayıp (!)

Bilet fiyatları artmalıydı ama %700 değil, makul oranda artmalıydı cümlesinin defalarca kişi tarafından kurulmasına rağmen hâlâ bu artışa karşı çıkanlara "bedava maç mı izlemek istiyorsunuz" dendiğini görüyorum. Ülkedeki okuduğunu anlama seviyesinin ne kadar düşük olduğunu daha net anlıyorum artık.

Onur Akyüz
22.03.2022, 17:55
Kardeşim bu fiyatlarla biletler dakikalar içinde satıldıysa burada sadece yeterince iyi fiyatlanamadığı sonucu ortaya çıkıyor, yani yine ucuzdu..

Ufuk
22.03.2022, 17:58
Hay ağzın hamsi yesin. Bizim söylediklerimizi anlamayan, anlamak istemeyen, anlamamış numarası yapan herkes biletler satışa çıktıktan 8 dakika sonra her şeyi anladılar, buna eminim.
Kendim de bir eğitimciyim lakin hayat en iyi öğretendir bunu da iyi bilirim.

eğitimcisin ama karşındaki ne yazmış bakmadan sürekli aynı şeyi sayıklayıp duruyorsun. komik cidden.

Ogün YAZICI
22.03.2022, 18:16
Eleştirilecek tek politika 3 ay önce 300 liradan yani 20 dolardan kombine satmaktı.
Bu dönemde bu tablonun oluşacağı aşikardı.
Mesela şu maçta 40 bin bilet satışa çıksa 30 milyon tl ciro yapacaksın

Karagümrük maçı keza.

Aralık ayında o fiyatlara kombine satmak rezillikti.
Ki o kombine alanların bir kısmı maçlara gelmedi

ilelebeTS
22.03.2022, 18:29
Bilet muhabbetini kapatmak gerek artık. Olay çorba oldu artık. Herkes hemfikir olmak zorunda değil.

bjk, V. İsmael'i alıyormuş. Adamın oyunculuğunu hatırlıyorum ama hocalığı hakkında bilgim yok. Nasıl oynatır acaba, direkt hücum mu tercih eder, rakibe göre oyun mu yoksa kendi oyununa mı bakar, bilen var mıdır? Bir baktım 3-4-3, 5-4-1 gibi sistemleri oynatmışlığı varmış. Yani bu adam uzun zamandır 4'lü defans denemiyor. Gerçi bizim için fark etmez de ama rakibini tanımak önemlidir. Futbolun şakası yok.

61zeynel61
22.03.2022, 18:31
eğitimcisin ama karşındaki ne yazmış bakmadan sürekli aynı şeyi sayıklayıp duruyorsun. komik cidden.Bak gördün mü, hâlâ anlamamışsın sen de. Bizim mesleğin zor tarafı da bu işte, anlamayana anlayana kadar anlatmak. [emoji2]

Sefer A.
22.03.2022, 18:38
https://www.letgo.com/tr-tr/i/trabzonspor-besiktas-mac-bileti-maraton_8265b93b-d0bf-488f-8352-9560e100dfdb

evet biletler bir dahakine en uygunu 2000 Tl olacak sekilde olmali :D

ÖmürKaradeniz61
22.03.2022, 18:42
Adam gitmiş Almanya’dan ,Kanada’dan kombinesini almış sürekli maça geliyor bizim köydeki sepet kafalı bilet zaten 35 lira ne verecem kombineye 600-700 lira diye uyanıklık yapıyor sonra kulüp bileti 350 lira yapıyor kıyamet kopuyor,be adam madem maçlara gidecen alsaydın kombineni. İlla gariban,cefakar adam arıyorsanız bu takım için İstanbul’dan ,Almanya’dan maça gelen adamlara bakın bırakın acıtasyon yapmayı ramazan geldi 1 ay sigara içme Beşiktaş maçına git.

61zeynel61
22.03.2022, 18:52
https://www.letgo.com/tr-tr/i/trabzonspor-besiktas-mac-bileti-maraton_8265b93b-d0bf-488f-8352-9560e100dfdb

evet biletler bir dahakine en uygunu 2000 Tl olacak sekilde olmali :DKulübe şikayet edin, bu yapılan suç.

David_LuiZ4
22.03.2022, 18:59
Kulübe şikayet edin, bu yapılan suç.

Niye suç olsun? Serbest piyasa değil mi? Arz-talep olayı..Hani size göre talebi olan malın değeri artardı..Adamın elindeki bilete talep var işte o da habire artırıyor..Hani size göre biletler zamlanınca karaborsa bitecekti hani kulüp para kazanacaktı?

Kulübün yaptığı fırsatçılığı görmezden geliyorsun da karaborsacının fırsatçılığı mı gözüne batıyor?

pReN@_61
22.03.2022, 19:02
İyi ki şampiyonluk sezonunda Konya maçına gitmişim
:rolleyes:

Ufuk
22.03.2022, 19:09
Adam gitmiş Almanya’dan ,Kanada’dan kombinesini almış sürekli maça geliyor bizim köydeki sepet kafalı bilet zaten 35 lira ne verecem kombineye 600-700 lira diye uyanıklık yapıyor sonra kulüp bileti 350 lira yapıyor kıyamet kopuyor,be adam madem maçlara gidecen alsaydın kombineni. İlla gariban,cefakar adam arıyorsanız bu takım için İstanbul’dan ,Almanya’dan maça gelen adamlara bakın bırakın acıtasyon yapmayı ramazan geldi 1 ay sigara içme Beşiktaş maçına git.

Gurbetteki adam 20 euroya kombine alıyor, "köydeki sepet kafalıyı" 350 liraya kombine alsaydın diye eleştiriyor.

61zeynel61
22.03.2022, 19:09
Serbest piyasa o mu demek, siz çok yanlış anlamışsınız o mevzuyu. [emoji2]
Satıcı yasal bir kurum/kuruluş olduğu müddetçe yasalara uygun yollardan istediği şekilde satış yapabilir. Ancak bu şekilde karaborsa yapılan satışlar isterse 10TL'ye satılsın 6222 nolu yasanın 15/6 maddesine muhalefetten kanunen suçtur. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak gerek.

Yoksa kulüp kalan her maçın bilet fiyatlarını en ucuzunu 1000TL de yapar (inşallah), kimse de bir şey diyemez.

Böyle ilanları info@trabzonspor.org.tr adresine mail olarak bildirmek her Trabzonsporlunun vicdani görevidir. Az önceki ilanı ben bildirdim mesela. Gördüğüm her ilanı bildirmeye de devam edeceğim.

61zeynel61
22.03.2022, 19:10
Niye suç olsun? Serbest piyasa değil mi? Arz-talep olayı..Hani size göre talebi olan malın değeri artardı..Adamın elindeki bilete talep var işte o da habire artırıyor..Hani size göre biletler zamlanınca karaborsa bitecekti hani kulüp para kazanacaktı?

Kulübün yaptığı fırsatçılığı görmezden geliyorsun da karaborsacının fırsatçılığı mı gözüne batıyor?Bir önceki mesajım size cevabendi okursunuz.

Ufuk
22.03.2022, 19:11
Bak gördün mü, hâlâ anlamamışsın sen de. Bizim mesleğin zor tarafı da bu işte, anlamayana anlayana kadar anlatmak. [emoji2]Eğitimci insan anlatmaktan gocunur mu? Forumda maç neden 35 lira değil diyen bir kişi yok ama sürekli 35 liraya gideceğini sanıyor falan yazıp duruyorsun. Öğrencilerine aynı davranmıyorsundur umarım.

Doğukan Uçan
22.03.2022, 19:11
bu şerefsiz itleri ekran görüntüsü alın yönetime şikayet edin.

biletlerin çoğunu karaborsacılar almış twitter ve facebook'ta bakıyorum yeni açılmış 0 takipçili hesaplar türemeye başladı bilet satıyorum diyorlar.

bir insan neden gitmeyeceği halde maç bileti alıp satmaya çalışıyor. 2-3 kuruş kar edeyim diye milletin yaptığı hesaplara bak allah akıl fikir versin.

sözde ülkede herkes müslümanım diye geziyor.

61zeynel61
22.03.2022, 19:12
Eğitimci insan anlatmaktan gocunur mu? Forumda maç neden 35 lira değil diyen bir kişi yok ama sürekli 35 liraya gideceğini sanıyor falan yazıp duruyorsun. Öğrencilerine aynı davranmıyorsundur umarım.Siz meseleyi anladınız bence, anlamayanlara da yardımcı olursunuz. [emoji2]

Yasin Altuntas
22.03.2022, 19:13

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az….

Sent from my iPhone using Tapatalk

David_LuiZ4
22.03.2022, 19:16
Bu zeynel isimli eğitimci arkadaş Türkiye'yi hukuk devleti zannediyor ya da evden dışarı hiç çıkmıyor ortamdan vaziyetten bihaber..Maç günü stadın etrafında dolaş bak bakalım karaborsa bilet satılıyor mu satılmıyor mu? Nerede yaşıyorsun sen arkadaş..Karaborsacılık suçsa üzerine gidersin zaten passoligin iddiası karaborsayı bitirmekti..Emniyet müdürlüğüyle ve kulüplerle işbirliği yapıp bu işi bitireceklerdi.? Ne oldu gerçekleşti mi? Gerçekleşmedi..

Gözümle gördüğüm için şahidim..Trabzonsporlu bazı yöneticilerin bir partinin üyelerini bedava stada sokmasını da şikayet edebilecek misin karaborsacıyı şikayet ettiğin gibi?

Ufuk
22.03.2022, 19:21
bu şerefsiz itleri ekran görüntüsü alın yönetime şikayet edin.

biletlerin çoğunu karaborsacılar almış twitter ve facebook'ta bakıyorum yeni açılmış 0 takipçili hesaplar türemeye başladı bilet satıyorum diyorlar.

bir insan neden gitmeyeceği halde maç bileti alıp satmaya çalışıyor. 2-3 kuruş kar edeyim diye milletin yaptığı hesaplara bak allah akıl fikir versin.

sözde ülkede herkes müslümanım diye geziyor.
devir yok, qr kod tanımlayacağım vs diyenler var. bunlar da taraftar gruplarına tanımlanan kombinelermiş. devredilmediği için kendi passo bilgisini girip maça sokacaklarmış. bu adamlar twitterde kombine alsaydın yazıyor millete :)

bir tane salak isim soy-isim telefon no paylaşmış fırtına tribününe 1500 tlye satacak. fotosundan numarasına kadar her şeyi gönderdim kulübe. maç günleri imzaya gitsin de aklı başına gelsin :D

Doğukan Uçan
22.03.2022, 19:27
devir yok, qr kod tanımlayacağım vs diyenler var. bunlar da taraftar gruplarına tanımlanan kombinelermiş. devredilmediği için kendi passo bilgisini girip maça sokacaklarmış. bu adamlar twitterde kombine alsaydın yazıyor millete :)

bir tane salak isim soy-isim telefon no paylaşmış fırtına tribününe 1500 tlye satacak. fotosundan numarasına kadar her şeyi gönderdim kulübe. maç günleri imzaya gitsin de aklı başına gelsin :D
bugünden beri en az 5 kişiyi de ben şikayet ettim. bunların kartlarını tamamen bloke etmeleri lazım.

bide dediğin gibi telefon numarası falan paylaşanlar var.

ulan memlekette ne akıllı insanlar var :D :D

61zeynel61
22.03.2022, 19:28
Bu zeynel isimli eğitimci arkadaş Türkiye'yi hukuk devleti zannediyor ya da evden dışarı hiç çıkmıyor ortamdan vaziyetten bihaber..Maç günü stadın etrafında dolaş bak bakalım karaborsa bilet satılıyor mu satılmıyor mu? Nerede yaşıyorsun sen arkadaş..Karaborsacılık suçsa üzerine gidersin zaten passoligin iddiası karaborsayı bitirmekti..Emniyet müdürlüğüyle ve kulüplerle işbirliği yapıp bu işi bitireceklerdi.? Ne oldu gerçekleşti mi? Gerçekleşmedi..

Gözümle gördüğüm için şahidim..Trabzonsporlu bazı yöneticilerin bir partinin üyelerini bedava stada sokmasını da şikayet edebilecek misin karaborsacıyı şikayet ettiğin gibi?Bu ismi belli olmayan arkadaş da fanusta yaşıyor herhalde. Kanunsuz bir işin yapılması onu meşru kılmaz. Ben vatandaşlık görevimi yaparım, gerisi yetkilinin işi. O zaman herkes başına buyruk iş yapsın. Sokakta adım atamazsın o zaman. Sen yine de devleti o kadar da hafife alma. Biraz salar şımartır, sonra tokadı sert olur.

David_LuiZ4
22.03.2022, 19:29
Kulübün bilet fiyatlarını fahiş rakamlara çekmesini "karaborsacılığın önüne geçtiler kulüp para kazanacak" diye savunan arkadaşlara soruyorum hani karaborsa bitecekti? Sen kalkıp kale arkasını 5000 lira da yapsan karaborsacılığı bitiremezsin..Piyasa kurt çakal kaynıyor..Alın işte adam letgo'da bileti 1500 liraya satıyor..

35 TL bir derbi maçı ya da şampiyonluk maçı için ucuzdur aynı oranda 350 TL'lik kale arkası bileti de pahalıdır..Bunun orta yolunu bulup makul bir rakama biletler satılacaktı..

Neyse artık bundan sonra umarım en dandik bir lig maçını kıytırık kupa maçlarını da aynı rakamlara hatta daha üzerinde rakamlara satsınlar samimiyetini görelim yönetimin..Kombine fiyatlarını da bu kadar düşük tutmasınlar onları da yükseltsinler..Parası olan maçını izlesin..Sonra Trabzon gibi sosyoekonomik açıdan sıkıntılı olan bir şehirde sıradan dediğimiz lig ve kupa maçlarında ya da kötü günde stat niye dolmuyor diye kimse ağlamasın..

erenslash
22.03.2022, 19:30
o zaman herkesin bir tanıdığı olsun maça girsin ne anladık o zaman bu işten

kombne sıkıntısı şu yönde sıkıntı şimdi istanbulda çok Trabzonspor taraftarı var

bazı arkadaşlarımızın dediği gibi aslında stadyumun 60.000 kapasiteli olması lazım

şimdi ben Trabzonda yaşamıyorum kombine aldığım zaman problem

sürekli maça gelme durumu olmuyor

parasında değilim ben tabi

mantıklı işler yapmak lazım

maç sırası geldiğinde bilet bulmalıyım

torpilli işler sıkıntı maç izlemek için torpil oluyorsa ayıptır yani

yani istanbuldaki adam maç izleye sürekli gelemez vakit işi bu

bak uçakla gitmen ayrı para +oteli kalması var

bunu sürekli yapamassın zaman lazım parayı da geçtim

tanıdık bulsun herkes basın kartı görevli kartı alsın maçı yeşil sahada sıfır noktadan izlesin o zaman

abiciğim bırakında millet internetten resmi olarak bilet satın alsın

adam gibi çalışan sistem yapın artık

passolig yaptın tamam güzel fikir güzel ama adam gibi çalışın abi terbiyesizliktir bu

dürüst olun azıcık gereksiz kurnazlıklar bunlar insan olmayı unutmamak lazım

benim var tanıdığım ben o stada istesem biletsiz girerim ama yapmıyorum çünkü benim kendime göre bir ahlak felsefem var

hatta oyuncuların yanına giderim istesem

şampiyonluktan sonra şunu yaparım ama oyuncuların yanına giderim düşünüyorum hatta gideceğim selfie çekeceğim hocayla ve oyuncularla orada kullanırım gücümü

ama bilette asla

ancak ben biletimi parayla alırım kardeşim karaborsaya gerek yok

passolig adam gibi çalışssın

61zeynel61
22.03.2022, 19:31

bir tane salak isim soy-isim telefon no paylaşmış fırtına tribününe 1500 tlye satacak. fotosundan numarasına kadar her şeyi gönderdim kulübe. maç günleri imzaya gitsin de aklı başına gelsin :DBen de birkaç bildirimde bulundum. Lakin sadece ekran görüntüsü değil bağlantı linkini de gönderin, oradan tespiti kolay oluyor. Sadece görselden iş uzun.

nevzat61
22.03.2022, 19:31
2010 dan beri üyeyim..her gün mutlaka uğrar ,okurum.. çoğu üye hakkında hayal kırıklığı yaşadım..

Hâlâ mevzunun maça gitmek yâda gidememek olduğunu zanneden kesim var..

Bu kadar bencil ,sadist düşünceler..pes doğrusu !

David_LuiZ4
22.03.2022, 19:34
Bu ismi belli olmayan arkadaş da fanusta yaşıyor herhalde. Kanunsuz bir işin yapılması onu meşru kılmaz. Ben vatandaşlık görevimi yaparım, gerisi yetkilinin işi. O zaman herkes başına buyruk iş yapsın. Sokakta adım atamazsın o zaman. Sen yine de devleti o kadar da hafife alma. Biraz salar şımartır, sonra tokadı sert olur.

Hangi devrin eğitimcisisin sen? Vasat bir eğitimci olduğun paçalarından akıyor..Git önce 35 tlnin ucuz 350 tlnin pahalı olduğunu tane tane sana anlatmaya çalışan arkadaşı anlamaya çalış önce..Yazdığım mesajda ironi var idrak yolları enfeksiyonu geçirdiğin için meseleyi kavrayamıyorsun..Biz de biliyoruz herhalde karaborsacılığın suç olduğunu..Bizim parmak bastığımız nokta kulübün de fırsatçılık yaptığı..

erenslash
22.03.2022, 19:52
Önce bakın amazon com tr mis gibi çalışıyor çünkü niye? Amerikanın. adamların bir ahlak anlayışı var insana değer var.

şimdi ister istemez amazon Türkiyede de bu anlayış Amazon isminden dolayı oturuyor.

Passo ligde böyle çalışmalı.

Bu örneği şundan verdim: bir sistem yaptın bu sistem insanların güzelce alışveriş yapması için yaparsın ama bunu insana değer vererek yaparsın bu anlayış lazım bize

ben alışverişlerimi diğer Türk online alışveriş sitelerinden yapmıyorum neden?

abi adamlar amazon kadar işini ciddiye almıyor bu yüzden

maç bilet satın alma sistemi de insana değer vererek hakkıyla aynı amazon gibi yapılmalıdır. o zaman ne olur? herkes mutlu olur.

demek ki Türkiyede güzelce alışveriş yapılıyor di mi? yapan insanlar var di mi?

mümkün demek. sistem takır takır işliyor.

niyet meselesi bu dostlar

önce insan!

emre6117
22.03.2022, 19:54
Stad dolmuş.

8 dakikada biletler tukenmis hala daha biletler pahali diyen var. Bir seyin alicisi varsa fiyat da artar. Dogal olarak klup de para kazanmak istemis, borcumuzun ne seviyede oldugunu herkes biliyordur.
Insallah ayni fiyatlarla antalya veya altay macini da olimpiyata aliriz. Hem rekor kirariz, hem de klube iyi bir katki olmis olur.
8 dakikada biten bilet icin de bir zahmet pahali demesin hic kimse.

kayl
22.03.2022, 19:56
Hangi devrin eğitimcisisin sen? Vasat bir eğitimci olduğun paçalarından akıyor..Git önce 35 tlnin ucuz 350 tlnin pahalı olduğunu tane tane sana anlatmaya çalışan arkadaşı anlamaya çalış önce..Yazdığım mesajda ironi var idrak yolları enfeksiyonu geçirdiğin için meseleyi kavrayamıyorsun..Biz de biliyoruz herhalde karaborsacılığın suç olduğunu..Bizim parmak bastığımız nokta kulübün de fırsatçılık yaptığı.. david luiz bu besiktas in yeni hocasina ne diyorsun. Ben pek tanimiyorum genelde ne oynatir bikgi var mi

emre6117
22.03.2022, 19:58
Gereksiz bir muhabbet de sonlanmış oldu nihayet.

Değişmez kuraldır kalite her zaman pahalı olur.

Parayı verip biletini alacaksın bak uçak gidiş geliş bilet yemek şu bu en az 5000tl’lik olduk yapacak bir şey yok bu şampiyonluğa canlı şahit olmak yeter.

Mesela ayni muhabbeti ucak biletlerine yapmiyor hickimse. Ortalama 2000 tl gidis donus istanbul trabzon.
Bilet fiyatlarinin yukselmesinin en buyuk avantaji sehir disindan, ve farkli ulkelerden maclara gelebileceklere bir imkan olustu.
Eski fiyatlar olsa 1 dakikada biterdi fiyatlar. Enazindan 8 dakika sure oldu.
Ben de karagumruk macina dusunuyorum, bakalim bilet alabilmeyi basarabilecekmiyim o kadar kisa surede. Ilk defa hayatimda sampiyonluk yasayacagim (2011i yasayamadik), ve ilk defa akyazida mac izleyecegim insallah. Aracimla c.kaleden gitmeyi dusunuyorum.
Eski sistemde isin cakallari, karaborsacilar hemen tuketirdi biletleri, simdi normal insanlar da bilet alabildi. Keske karaborsaciligi tamamen bitiren sistem olabilse ,bir de bedavacilari.

Sacit
22.03.2022, 20:06
Akşam oldu halen daha bilet fiyatı tartışması var

Ben bu fiyata bilet alamadım ama buna rağmen kulüp çok da iyi yaptı
sadece bu maç için yapıldı zaten

bilet fiyatından daha önemli olan hamsik'in durumudur

David_LuiZ4
22.03.2022, 20:19
david luiz bu besiktas in yeni hocasina ne diyorsun. Ben pek tanimiyorum genelde ne oynatir bikgi var mi

Futbolculuk dönemini biliyorum sadece dostum hocalığı hakkında pek bi bilgim yok..Ortalıkta dolaşan bilgilere göre 3'lü savunma oynatıyormuş..Bjk'de Rıdvan ve Rosier üçlü savunma oynamak için ideal kanat bekleri ama stoperler için aynı şeyi diyemem..Vasat stoperleri var bjknın..Vida her ne kadar ilk hamle olarak başarılı bir stoper olsa da hızlı ve sprinter forvetler karşısında hantal kalıyor..Montero vasat bir adam Serdar daha pişmemiş bir stoper Welinton zaten o ağırlığıyla üçlü savunmada oynayabilecek stoperlerden değil..

Üçlü savunma oynamak istiyorsanız sağ ve sol stoperleriniz hızlı ve atletik olmalı..Mevcut stoperlerle gelecek sezon yola koyulursa bjk ligde hiç şansı yok diyebilirim..Yani bu hocanın gelir gelmez stoper hattını komple değiştirmesi gerekiyor..3lü savunma oynayabilmek aynı zamanda uzun bir kamp döneminde yapılacak çalışmalara bağlı olarak oynatılabilir..Birdenbire olacak iş değil..Gelecek sezon bence bjk yarışın içinde olamayacak..Zaten savunmadaki sıkıntılarını bu sezon giderebilseydi yarışta en önemli rakibimiz olurdu bjk..Ön alanda hücumda becerikli adamları var forvet bölgesi haricinde..Nkoudou iyi bir sprinter Ghezzal desen yarı merkez yarı kanat oyuncusu..Bahsekonu olan hocayı getirirlerse gelecek sezonu da çöp ederler bence..Hoca olarak Roberto De Zerbi'yi getirme ihtimalleri olsaydı bi nebze çekinebilirdim bjk'den..

61zeynel61
22.03.2022, 20:31
Hangi devrin eğitimcisisin sen? Vasat bir eğitimci olduğun paçalarından akıyor..Git önce 35 tlnin ucuz 350 tlnin pahalı olduğunu tane tane sana anlatmaya çalışan arkadaşı anlamaya çalış önce..Yazdığım mesajda ironi var idrak yolları enfeksiyonu geçirdiğin için meseleyi kavrayamıyorsun..Biz de biliyoruz herhalde karaborsacılığın suç olduğunu..Bizim parmak bastığımız nokta kulübün de fırsatçılık yaptığı..
35TL'nin ucuz 350TL'nin pahalı olduğunu asgari düzeyde matematik bilen herkes biliyor da, ironiye karşı ironiyi anlamak için başka ek zihinsel beceriler de gerekiyor. Ama işin o kısmı Allah vergisi ne yapalım.

Diğer yandan eğitimin e'sinden de anlamasınız çok büyük ihtimalle. Daha vasat kelimesinin manasının "kabul edilebilir düzeyde" olarak olumlu bir anlam ifade ettiğini bile bilmiyorsunuz. Türkçe öğretmeni değilim ama Türkçe'de ".." diye bir noktalama işareti de yoktur, onu da hatırlatalım. Forumda güzel dilimizi güzel kullanmayı da öğrenelim.
Eğitimcilik demişken; bölümü dereceyle bitirdim, yüksek lisans yaptım, doktora tez aşamasındayım. Yaşım size yakın ama yaşı sizden büyük öğrencilerim oldu. Bu zamana kadar yetiştirmeye gayret ettiğim, bugün iyi yerlerde olan öğrencilerim var. Halen görüşürüm. İlaveten eğitim alanında bir bölümünü yazdığım kitap, uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış makalelerim, TÜBİTAK projelerim var. Neyse, bunlar sizin gibi arkadaşlar için pek bir anlam ifade etmeyebilir; benim de öyle bir beklentim yok doğrusu. Ama sizin gibi arkadaşlar bazı şeyleri anlamamakta ne kadar ısrarcı olurlarsa olsunlar biz de size öğretmekte o kadar ısrarcı olacağız; sabredeceğiz, pes etmeyeceğiz.

61zeynel61
22.03.2022, 20:37
Şu bilet mevzusunu da bir sonraki maça kadar kapatalım artık. Zira biletler zaten bitti. :D

David_LuiZ4
22.03.2022, 20:43
35TL'nin ucuz 350TL'nin pahalı olduğunu asgari düzeyde matematik bilen herkes biliyor da, ironiye karşı ironiyi anlamak için başka ek zihinsel beceriler de gerekiyor. Ama işin o kısmı Allah vergisi ne yapalım.

Diğer yandan eğitimin e'sinden de anlamasınız çok büyük ihtimalle. Daha vasat kelimesinin manasının "kabul edilebilir düzeyde" olarak olumlu bir anlam ifade ettiğini bile bilmiyorsunuz. Türkçe öğretmeni değilim ama Türkçe'de ".." diye bir noktalama işareti de yoktur, onu da hatırlatalım. Forumda güzel dilimizi güzel kullanmayı da öğrenelim.
Eğitimcilik demişken; bölümü dereceyle bitirdim, yüksek lisans yaptım, doktora tez aşamasındayım. Yaşım size yakın ama yaşı sizden büyük öğrencilerim oldu. Bu zamana kadar yetiştirmeye gayret ettiğim, bugün iyi yerlerde olan öğrencilerim var. Halen görüşürüm. İlaveten eğitim alanında bir bölümünü yazdığım kitap, uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış makalelerim, TÜBİTAK projelerim var. Neyse, bunlar sizin gibi arkadaşlar için pek bir anlam ifade etmeyebilir; benim de öyle bir beklentim yok doğrusu. Ama sizin gibi arkadaşlar bazı şeyleri anlamamakta ne kadar ısrarcı olurlarsa olsunlar biz de size öğretmekte o kadar ısrarcı olacağız; sabredeceğiz, pes etmeyeceğiz.

Onlar benim için dediğin gibi pek bir anlam ifade etmiyor..Sonuçta TÜBİTAK'ın başına Ankara hayvanat bahçesi müdürünü atamışlar liyakatsizliğin revaçta olduğu bir ülkede donanımlı eğitimciler ya da bilim insanları yetişecek değil..Balık baştan kokar biliyorsun..Vasatlık mevzusuna gelmişken ben o kelimeyi sizi aşağılamak için değil "ortalama" klasik bir eğitimci olduğunuzu vurgulamak için yazdım..Türkçe dersine de meraklıysan bilet fiyatları konusunda hemfikir olup alıntı yaparak paslaştığınız arkadaşa Türkçe'de "acıtasyon" diye bir kelime olmadığını aslının fransızcadan dilimize geçmiş agitation yani ajitasyon olduğunu bu kelimenin anlamının da tahrik etmek olduğunu duygu sömürüsü olmadığını duygu sömürüsü için kullanılacak doğru kelimenin "dramatize" veya "kendini acındırmak" olduğunu belirtmeni ve uyarmanı beklerdim...Hassas olduğun Türkçe konusunda insanları uyarırken çifte standart uygulamamalısın..Bir de siz-biz şeklinde çoğul konuşarak kendi yazdıklarını destekleyen arkadaşları yanına çekerek aynı renge gönül vermiş farklı fikirdeki insanları da ötekileştirmemelisiniz..

Bu bahsi burada kapatıyor kal sağlıcakla diyorum..

61zeynel61
22.03.2022, 21:00
David_LuiZ4 siz biz kelimeleri, özellikle birbirini tanımayan kişiler arasında laubalilikten uzak bir iletişim için karşılıklı saygıyı ifade eden bir kelimedir. Ama anlayana...
Hem sizin burada yazacaklarınızla ben aşağılanmış olmam, hakaret veya küfür etmedikçe sıkıntı yok; o konuda müsterih olun. Hele ki benim eğitimciliğimi sorgulayabilecek birinin en az benim seviyemde, hatta benden daha ileride olmasını da beklerim ki onu ciddiye alabileyim. O konuda da ne düşündüğünüzün bir anlamı yok.

kayl
22.03.2022, 21:00
Futbolculuk dönemini biliyorum sadece dostum hocalığı hakkında pek bi bilgim yok..Ortalıkta dolaşan bilgilere göre 3'lü savunma oynatıyormuş..Bjk'de Rıdvan ve Rosier üçlü savunma oynamak için ideal kanat bekleri ama stoperler için aynı şeyi diyemem..Vasat stoperleri var bjknın..Vida her ne kadar ilk hamle olarak başarılı bir stoper olsa da hızlı ve sprinter forvetler karşısında hantal kalıyor..Montero vasat bir adam Serdar daha pişmemiş bir stoper Welinton zaten o ağırlığıyla üçlü savunmada oynayabilecek stoperlerden değil..

Üçlü savunma oynamak istiyorsanız sağ ve sol stoperleriniz hızlı ve atletik olmalı..Mevcut stoperlerle gelecek sezon yola koyulursa bjk ligde hiç şansı yok diyebilirim..Yani bu hocanın gelir gelmez stoper hattını komple değiştirmesi gerekiyor..3lü savunma oynayabilmek aynı zamanda uzun bir kamp döneminde yapılacak çalışmalara bağlı olarak oynatılabilir..Birdenbire olacak iş değil..Gelecek sezon bence bjk yarışın içinde olamayacak..Zaten savunmadaki sıkıntılarını bu sezon giderebilseydi yarışta en önemli rakibimiz olurdu bjk..Ön alanda hücumda becerikli adamları var forvet bölgesi haricinde..Nkoudou iyi bir sprinter Ghezzal desen yarı merkez yarı kanat oyuncusu..Bahsekonu olan hocayı getirirlerse gelecek sezonu da çöp ederler bence..Hoca olarak Roberto De Zerbi'yi getirme ihtimalleri olsaydı bi nebze çekinebilirdim bjk'den..
Sagolasin bilgilendirme için. O zaman bu maçta en çok djaniny ömür ve visca nin çekiciliğine ihtiyacımız var. Özellikle ani ataklarda direk kanatlardan vuurabiliriz

kayl
22.03.2022, 21:03
Deliciligine olucakti

Cem Balcı
22.03.2022, 21:03
Maça çok var.
Neden vaktimizi diğer alanlarımızda geçirmiyoruz.

https://forum.bordomavi.net/forumdisplay.php/130-BMN-S%C3%B6zl%C3%BCk

https://forum.bordomavi.net/forumdisplay.php/131-BMN-Tart%C4%B1%C5%9F%C4%B1yor

Ufuk
22.03.2022, 21:17
Mesela ayni muhabbeti ucak biletlerine yapmiyor hickimse. Ortalama 2000 tl gidis donus istanbul trabzon.
Bilet fiyatlarinin yukselmesinin en buyuk avantaji sehir disindan, ve farkli ulkelerden maclara gelebileceklere bir imkan olustu.
Eski fiyatlar olsa 1 dakikada biterdi fiyatlar. Enazindan 8 dakika sure oldu.
Ben de karagumruk macina dusunuyorum, bakalim bilet alabilmeyi basarabilecekmiyim o kadar kisa surede. Ilk defa hayatimda sampiyonluk yasayacagim (2011i yasayamadik), ve ilk defa akyazida mac izleyecegim insallah. Aracimla c.kaleden gitmeyi dusunuyorum.
Eski sistemde isin cakallari, karaborsacilar hemen tuketirdi biletleri, simdi normal insanlar da bilet alabildi. Keske karaborsaciligi tamamen bitiren sistem olabilse ,bir de bedavacilari.
Uçak şirketine bir şey diyemiyoruz çünkü ticari işletme. Adamın amacı yolcu taşıyıp para kazanmak. Daha fazla kazanacağını bilse yolcu dahi taşımaz. İkinci cümlende durumu özetliyorsun zaten. Şehir dışından, avrupadan gelen adam rahatlıkla bilet aldı. Karagümrük maçında umarım 5000 tl olur rahatlıkla koltuk da seçersiniz. O 8 dkda yetişmemiştir şimdi. (Abarttım ama 5000 tl olsa kombineciler yine kombine alsaydınız der eminim :D)

David_LuiZ4
22.03.2022, 21:26
Sagolasin bilgilendirme için. O zaman bu maçta en çok djaniny ömür ve visca nin çekiciliğine ihtiyacımız var. Özellikle ani ataklarda direk kanatlardan vuurabiliriz
Ben bol gollü bir maç olacağı düşüncesindeyim..Çünkü her ne kadar bizim hoca topun bir o kalede bir bu kalede olduğu oyun tarzını sevmese de bjknın şuursuz hücuma çıkma sevdası ve bjklı hücum oyuncularının niteliği oyunu bu gitgele zorluyor..Savunma yapmaya gelmeyecektir bjk buna eminim..Bjk'nın en göze çarpan eksiği savunma dörtlüsünün birbiriyle uyumlu olmaması stoperleri ağır oyuncular bekleri ise aşırı hücum sevdalısı arkada muazzam boşluklar bırakıyorlar..Top rakibe geçince bu dörtlü kendi kalesinin içine doğru koşarak giriyor halbuki rakibi daha önde ceza sahasının dışında karşılamaları lazım..Bu noktada geçiş oyunu çok önemli topu kapar kapmaz Ömür'le buluşturup geçişi kanatlara Visca ve Waka'ya aktarmamız lazım..Forvette kimin oynadığının bir önemi yok bence mesela Konya'ya attığımız golde Cornelius çok iyi bir vücut çalımıyla soldan topu taşıyıp sağdan gelen Visca'nın önüne yuvarladı gol geldi..Yani Cornelius daha hantal geçiş oyunu oynayamayız ağır kalırız onun yerine Canini oynamalı o daha seri mantığı da doğru bir mantık değil..Önemli olan merkezdeki Ömür'ün topu driblingle pasla veya çalımla sürüp kanatlara aktarabilmesidir..

Ayrıca Siopis'in Puhaç tarafındaki rakibin Ghezzal ve ROsier bindirmesiyle yapacağı kanat organizasyonlarında yardıma gitmesi şart..Ghezzal zaten yarı merkez yarı kanat oyuncusu adam merkeze gelip pas dağıtıyr içe kat edip şut veya orta imkanı buluyor dikkatli olmalıyız o tarafta..İşin savunma kısmında toplu bir şekilde takım halinde topun arkasına geçmeliyiz boş ve geniş alan bırakmamalıyız işin hücum tarafında topu kapar kapmaz geçişi oynamalıyız bu geçişlerin sonucunda az adamla ileride kalmışsak rakip sıkıştırmışsa topa basıp sete dönmek birinci taktik planımız olmalı...Topa basacaksın zorlama pas atıp geçişi heba etmeyeceksin gerekirse geriye yana oynayacaksın..Çünkü bjk takımının savunması sadece geçişlerde değil yerleşik savunmada da ciddi arızalar veren bir takım..Dediğim gibi kaleye ve kalecilerine çok yaklaşıyorlar kısacası savunma yapmayı bilmiyorlar..Sağ bek Dorukhan'ın ben Nkodou ya da Larin'e adım attıracağını sanmıyorum..Dorukhan çok akıllı bir oyuncu..Tehlikeli bölgede faul yapılmaması gerektiğini bilen oyuncu.

Avcı takımı konsantre olma bakımından iyice hazırlayacaktır güvenim tam..Tam motive olmuş bir şekilde maça çıkarsak farklı skorla bile alırız maçı..

61zeynel61
22.03.2022, 21:38
Maça çok var.
Neden vaktimizi diğer alanlarımızda geçirmiyoruz.

https://forum.bordomavi.net/forumdisplay.php/130-BMN-S%C3%B6zl%C3%BCk

https://forum.bordomavi.net/forumdisplay.php/131-BMN-Tart%C4%B1%C5%9F%C4%B1yorGüzel konular ve başlıklar var. Ben de şampiyonluk marşı diye bir başlık açmıştım, buralara taşınabilir aslında. Var mı bilmiyorum ama film, kitap önerileri başlıkları da açılabilir. Günlük hayatta karşılaştığımız sorunların çözümüne yönelik arayışlara cevap bulabileceğimiz başlıklar da olabilir.
Akademik başlıklar da açılabilir.
BMN, içinde birçok meslek alanında faaliyet yürüten, bir sürü aydın insanı da barındıran bir platform. Forumdan bu alanda da faydalanmak lazım.

nevzat61
22.03.2022, 21:56
İnsan iç çekmeden edemiyor.. ahh.. keşke edgar'lı Hugo'lu çıkabilseydik maça :(

Oğuz B.
22.03.2022, 22:08
Sınırsız bilet devretme hakkı olduğu sürece karaborsa bitirilemez. Bu işe kota getirilmeli sezon boyunca en fazla 3 maç gibi.

61zeynel61
22.03.2022, 22:14
-----------------Uğurcan
-------Peres--- Edgar---Hugo---Denswil/Yusuf
-----------Dorukhan---Hamsik
Visca--Abdülkadir/Bakasetas--Nwakaeme
-----------------Djaniny

yazabilseydik keşke. Şu kadroyla sahaya çıkmak nasip olmadı bir türlü.

ÖmürKaradeniz61
22.03.2022, 22:18
Bu ismi belli olmayan arkadaş da fanusta yaşıyor herhalde. Kanunsuz bir işin yapılması onu meşru kılmaz. Ben vatandaşlık görevimi yaparım, gerisi yetkilinin işi. O zaman herkes başına buyruk iş yapsın. Sokakta adım atamazsın o zaman. Sen yine de devleti o kadar da hafife alma. Biraz salar şımartır, sonra tokadı sert olur.

Yok David luiz o arkadaş Brezilya’da yaşıyor ondan olaylardan bihaber.

objek
23.03.2022, 00:37
Ben bol gollü bir maç olacağı düşüncesindeyim..Çünkü her ne kadar bizim hoca topun bir o kalede bir bu kalede olduğu oyun tarzını sevmese de bjknın şuursuz hücuma çıkma sevdası ve bjklı hücum oyuncularının niteliği oyunu bu gitgele zorluyor..Savunma yapmaya gelmeyecektir bjk buna eminim..Bjk'nın en göze çarpan eksiği savunma dörtlüsünün birbiriyle uyumlu olmaması stoperleri ağır oyuncular bekleri ise aşırı hücum sevdalısı arkada muazzam boşluklar bırakıyorlar..Top rakibe geçince bu dörtlü kendi kalesinin içine doğru koşarak giriyor halbuki rakibi daha önde ceza sahasının dışında karşılamaları lazım..Bu noktada geçiş oyunu çok önemli topu kapar kapmaz Ömür'le buluşturup geçişi kanatlara Visca ve Waka'ya aktarmamız lazım..Forvette kimin oynadığının bir önemi yok bence mesela Konya'ya attığımız golde Cornelius çok iyi bir vücut çalımıyla soldan topu taşıyıp sağdan gelen Visca'nın önüne yuvarladı gol geldi..Yani Cornelius daha hantal geçiş oyunu oynayamayız ağır kalırız onun yerine Canini oynamalı o daha seri mantığı da doğru bir mantık değil..Önemli olan merkezdeki Ömür'ün topu driblingle pasla veya çalımla sürüp kanatlara aktarabilmesidir..

Ayrıca Siopis'in Puhaç tarafındaki rakibin Ghezzal ve ROsier bindirmesiyle yapacağı kanat organizasyonlarında yardıma gitmesi şart..Ghezzal zaten yarı merkez yarı kanat oyuncusu adam merkeze gelip pas dağıtıyr içe kat edip şut veya orta imkanı buluyor dikkatli olmalıyız o tarafta..İşin savunma kısmında toplu bir şekilde takım halinde topun arkasına geçmeliyiz boş ve geniş alan bırakmamalıyız işin hücum tarafında topu kapar kapmaz geçişi oynamalıyız bu geçişlerin sonucunda az adamla ileride kalmışsak rakip sıkıştırmışsa topa basıp sete dönmek birinci taktik planımız olmalı...Topa basacaksın zorlama pas atıp geçişi heba etmeyeceksin gerekirse geriye yana oynayacaksın..Çünkü bjk takımının savunması sadece geçişlerde değil yerleşik savunmada da ciddi arızalar veren bir takım..Dediğim gibi kaleye ve kalecilerine çok yaklaşıyorlar kısacası savunma yapmayı bilmiyorlar..Sağ bek Dorukhan'ın ben Nkodou ya da Larin'e adım attıracağını sanmıyorum..Dorukhan çok akıllı bir oyuncu..Tehlikeli bölgede faul yapılmaması gerektiğini bilen oyuncu.

Avcı takımı konsantre olma bakımından iyice hazırlayacaktır güvenim tam..Tam motive olmuş bir şekilde maça çıkarsak farklı skorla bile alırız maçı..

Malum istanbul takimlarinin diyer anadolu takimlarina karsi yaptiklari hatalari bize karsi yapmadiklarini son sb macinda gormustuk nasilki sb bizim maci sezonu kurtarma maci olarak gorduyse bjk icinde durum ayni karsimizda tas gibi bir takim varmis gibi oynayip ona gore hazirlanmaliyiz

Cihan Ince
23.03.2022, 01:20
Dogu tribünde bir sürü bos yer var suan. Bilginize

Someone
23.03.2022, 01:29
Kale arkası bilet de var sistemde şuan

Edit : yeğenime altım kuzey kale arkası alttan Doğu ve kale arkası bilet şuanda adetlice mevcut

61zeynel61
23.03.2022, 02:20
Doğu alt ve Kuzey alt tribünlerde hâlâ bilet var, inşallah mesajları görür de tükenmeden alırsınız.

erenslash
23.03.2022, 02:27
David bromuz adamdır.Forumda da en kral analizi David bro yapar işte bu kadar!

Gürkan Asma
23.03.2022, 03:00
Bilet satın alamayan varsa passo sitesine ara ara baksın. Bir iki tane düşüyor.

Şuan bitane kale arkası var mesela.

https://i.ibb.co/PD97grJ/bilet.png

Gürkan Asma
23.03.2022, 03:03
Doğu L blokta baya yer açılmış :D

https://i.ibb.co/JjPTVvZ/image.png

HOPA'LI TS'Lİ
23.03.2022, 07:35
-----------------Uğurcan
-------Peres--- Edgar---Hugo---Denswil/Yusuf
-----------Dorukhan---Hamsik
Visca--Abdülkadir/Bakasetas--Nwakaeme
-----------------Djaniny

yazabilseydik keşke. Şu kadroyla sahaya çıkmak nasip olmadı bir türlü.

Bu kadro sürekli oynasaydı 10 hafta önceden şampiyonduk.

Buna şükür toprağım

Dün Başkan, E.D ve AA 2022-2023 SEZONU HAYIRLI OLSUN MESAJI VERDİLER.
3 Bizans takımına, siz sezon sonunu bekleyin. Biz gelecek sezonu da kurtardık mesajıydı bu. Çok anlamlıydı.
Bu üçlüyü seviyorum.
NİCE ŞAMPİYONLUKLARA İNŞALLAH

61zeynel61
23.03.2022, 08:04
Bu kadro sürekli oynasaydı 10 hafta önceden şampiyonduk.

Buna şükür toprağım

Dün Başkan, E.D ve AA 2022-2023 SEZONU HAYIRLI OLSUN MESAJI VERDİLER.
3 Bizans takımına, siz sezon sonunu bekleyin. Biz gelecek sezonu da kurtardık mesajıydı bu. Çok anlamlıydı.
Bu üçlüyü seviyorum.
NİCE ŞAMPİYONLUKLARA İNŞALLAHİnşallah toprağım.

ÖmürKaradeniz61
23.03.2022, 08:18
Bilet almak isteyenler acil alsın kısım kısım yerlerde var.

HOPA'LI TS'Lİ
23.03.2022, 08:39
Valerien İSMAEL, Kargaların yeni Fransız TD

Yine TD değişen bir takımın ilk maçı bize denk geldi.

İsmael Bey'e ilk mağlubiyeti tattırmalıyız.

Öncesinde Konya-Göztepe maçından çok umudum var.

Adem Erdoğan
23.03.2022, 08:45
Valerien İSMAEL, Kargaların yeni Fransız TD

Yine TD değişen bir takımın ilk maçı bize denk geldi.

İsmael Bey'e ilk mağlubiyeti tattırmalıyız.

Öncesinde Konya-Göztepe maçından çok umudum var.

2 ay daha bekleyip İsmail Kartal'ı alaydılar. :)

cakalkerem
23.03.2022, 09:09
bilştlerin %100 tükendiği yazılıyor twette...

Neyse sıkıntı olmadan alalım şu maçı da bir an önce stress sinir yapmadan bitsin bu iş

HOPA'LI TS'Lİ
23.03.2022, 09:30
Süper Lig'de şampiyonluğa koşan Trabzonspor'un, Galatasaray'da kiralık oynayan Halil Dervişoğlu ve Beşiktaş'ta kiralık forma giyen Can Bozdoğan'la ilgilendiği öne sürüldü.

Bu sezon fırtınalar estiren Nwakaeme, Trabzonspor'la sözleşmesini uzatıyor... 33 yaşındaki Nijeryalı yıldızla uzun süredir görüşme halinde olan bordo- mavili yönetim, işi artık imza noktasına getirdi. Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun bizzat Sihirbaz ile görüştüğü ve tüm pürüzlerin çözüldüğü öğrenildi. Bu sezon 24 lig maçında 11 gol, 10 asistlik muazzam bir istatistiğe ulaşan 'Bay Beyin, 3 yıl daha bordo-mavili formayı terletecek, şovu sürdürecek.

24 lig maçında 11 gol, 10 asistlik süper bir istatistiğe ulaşan 'Bay Beyin', 3 yıl daha bordo mavili formayı terletecek, şov sürecek. Nwakaeme 2+1 yıllık imza atacak. Yönetim, oyuncu tarafıyla yaptığı son görüşmelerde tüm pürüzleri çözdü.

GOL ATTIĞI MAÇLARDA 26 PUAN

Fırtına, Nwakaeme'nin bu sezon gol attığı 10 maçta 8 galibiyet, 2 beraberlik alarak 26 puan topladı. 4 sezonda 136 resmi karşılaşmaya çıkıp rakip fileleri 44 kez havalandırırken, gol paslarıyla da önemli katkı yaptı.

YENİ REKOR PEŞİNDE

2018'in yazında 1.1 milyon euro bonservis bedeliyle Hapoel Beer Sheva'dan transfer edilen Nwakaeme, o sezon çıktığı 27 lig maçında 10 gol, 10 asistlik performans göstermişti. 2019-2020'de 11 kez fileleri havalandırıp, 8 gol pası veren Nijeryalı yıldız, geçen lig sezonunu 7 gol, 6 asistle tamamladı. Nwakaeme, bu yıl ise 24 lig mücadelesinde 11 gol, 10 asiste ulaştı. 'Sihirbaz' lakaplı yıldız, kalan 8 haftalık periyotta 1 gol daha atarsa yeni rekor kıracak.

TAVAN ÜCRETİ ALACAK

1.5 milyon euro'luk garanti maaşına, imza parası ve bonusların ekleneceği Nijeryalı yıldız, Trabzonspor'daki tavan ücreti alacak. 2+1 senelik mukavele yapılacak olan Nwakaeme için kısa sürede imza töreni düzenlenmesi planlanıyor. Arap Yarımadası'ndan ciddi teklifler almasına rağmen adım adım şampiyonluğa gittiği Trabzonspor'da devam edip, Devler Ligi'nde oynamak isteyen tecrübeli oyuncudan gelecek müjdeli haber için taraftarlar da geri sayımda.

Şampiyonluk havası

Şehirdeki cadde ve sokaklar, bazı belediye binaları ile evler bordo mavi bayraklarla süslendi. Trabzon Kalesi’nin surlarına ve viyadüklere dev Trabzonspor bayrakları asıldı.
Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında Trabzonspor sahasında Beşiktaş ile karşı karşıya gelecek. Beşiktaş derbisinde tribünde yer almak için sabah 05.00’te sıraya giren taraftarlar, 11.00’de gişe açılınca 8 dakikada biletleri tüketti. En ucuzu 350 TL olan biletler sadece 8 dakikada bitti ve kulüp kasasına 8.5 milyon TL girdi.

HOPA'LI TS'Lİ
23.03.2022, 09:49
Bonservisi elinde olan Berke Özer'i Trabzonspor'a önerdiler.

61medya.com

Doğum tarihi/Yaş: 25 May 2000 (21)

Doğum yeri: İzmir

Uyruk: Türkiye

Boy: 1,91 m

Mevki: Kaleci

Güncel Milli oyuncu: Türkiye U21

HOPA'LI TS'Lİ
23.03.2022, 10:50
Milli maç araları geçmek bilmiyor dostlarım, kardeşlerim.

Daha maça 11 gün var.

reisoğlu61
23.03.2022, 10:54
misafir tribününden mac izleyen oldumu hic aranizda? niyet bati dan bilet almakti ancak misafir tribün biletine kaldik yogunluktan dolayi