PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 30.Hafta | Çaykur Rizespor 3-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Telonyus
13.03.2022, 09:36
Bayağıdır başlık açamadım kusura bakmayın, 8 de 8 ile geldik maç başlıklarında 9. galibiyeti alırız umarım sorunsuz, sakatlıksız.

Yiğit SARI
13.03.2022, 09:38
Trabzon maçını beklerken biraz bakadurmuştuk rize maçına gerçekten kötünün de ötesindeler. Rahat bir galibiyet bekliyorum

Fatih Solmaz
13.03.2022, 10:02
Yine biz düşürmüş olmayacaz değil mi Rize'yi?
Gerizekalı gibi önüne gelene yenilip hiç sesleri çıkmayan fb'li gs'li bjk'li rizelilerin bu maç sonu nasıl kıçlarını yırtacaklarına şahit olacağız gibi.

yorumsuz6117
13.03.2022, 10:12
Düştüler zaten, puan verme ihtimalimiz yok, farklı galibiyet bekliyorum..

Arif Timurcioğlu
13.03.2022, 10:34
Yine aynı muhabbetler dönmez umarım, rizenin kalması işimize gelirdi 6 puan garanti diye ama bu sene gelene gidene 6 puan tarifesi yaptıkları için anlamı kalmadı.

Burak Bıyıklı
13.03.2022, 10:43
Bayağıdır başlık açamadım kusura bakmayın, 8 de 8 ile geldik maç başlıklarında 9. galibiyeti alırız umarım sorunsuz, sakatlıksız.
3 puan tamam diyoruz öyleyse :)

LANGARA
13.03.2022, 10:48
Şimdiye kadarki en önemli maçımız. Kazanıp yolumuzu kısaltacağız inşallah. Dün maçlarını izledim. Gözlerim kanadı resmen. Defansları evlere şenlik. Araya atılan her top geçiyor. Dünkü maçla düştüklerini kabul ettiler bence. Hele ki yarın Giresun maçını kazanırsa tamamen havlu atarlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cem Balcı
13.03.2022, 10:53
Trabzon maçını beklerken biraz bakadurmuştuk rize maçına gerçekten kötünün de ötesindeler. Rahat bir galibiyet bekliyorum

Kesinlikle.

ahamitokutan
13.03.2022, 11:09
Rize Göztepe den beter. İki takımın da düşmesini istemezdim lakin ne yaptıysalar kendilerine yaptılar. gsye kasımpaşaya başakşehir e saçma sapan 3 puanlar verdiler. acımak yok. aynı tarife devam.

crixus_61
13.03.2022, 11:16
3 puan alıyoruz, yolumuza devam ediyoruz.

14TS61
13.03.2022, 11:18
Yine aynı muhabbetler dönmez umarım, rizenin kalması işimize gelirdi 6 puan garanti diye ama bu sene gelene gidene 6 puan tarifesi yaptıkları için anlamı kalmadı.

Kimse Rizespor maçı ile ilgili birşey demesin ortamı germesin orda burda yazmasın. Rizespor düştü zaten. Ve Rizespor taraftarı da çoğu kimse Trabzon yenince Trabzon düşürdü demesin önce rakibin Giresun ve Kasımpaşa'yı yemecen diyorlar. Yani Trabzonspor çıkıp oynar kazanır kimse birşey demez de Rizespor kurtulma şansı yok zaten..

Kısaca aynı muhabbetin harfi geçmez rahat olun..

pReN@_61
13.03.2022, 11:23
https://www.youtube.com/watch?v=zLkX-Df_rH8

blues
13.03.2022, 11:31
Bu Mac deplasman maci ancak kendi sahamizda oynayacagimiz bir macta uygulanabilecek bir düsüncem var, belki burada cesitli gruplarda aktif olarak görev alan arkadaslar vardir diye yaziyorum!

Bilmem ne düsünürsünüz.

Söyle ki; Bir App var bu app Mobil telefonlar arasinda senronizasyon sagliyor, yani bütün Mobil telefonlara yüklenebilecek bu app ile telefonlardan ayni anda bir sarki ya da kaydilmis bir medya datasi senkronize sekilde calinabiliyor.
Örnegin Bizim amrslardan birtanesini alip telefon sahiplerinin kendi sesleriyle bunu kaydetmesiyle mac esnasinda bu app aktive edilildiginde bütün stadyumda ayni anda telefonlardan bir slogan yükseliyor!

Kandada, Amerikada

Arkadaslarin ilgisini ceker belki diye de App linkni buraya birakiyorum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kattwinkel.android.soundseeder.play er&hl=de&gl=US (http://https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kattwinkel.android.soundseeder.play er&hl=de&gl=US)

https://www.youtube.com/watch?v=XmhadyamKII (https://www.youtube.com/watch?v=XmhadyamKII)

6Şafak Aydın1
13.03.2022, 11:33
Ismail artik oynamasi lazim fikrimi degistirdim cünkü geriye düstügümüz zaman daha fazla sariyor.

LANGARA
13.03.2022, 11:36
Kasımpaşa önce Göztepe’yi sonra da Rize’yi yendi, kendi kaldı ikisini de düşürdü. Rize’nin düşmesini gerçekten istemezdim. Otobüs mesafesinde deplasmandı. Ümraniye büyük bir sürpriz olmazsa çıkacak. İstanbul ve Eyüp de play off listesinde şu anda. Oradan da birinin geldiğini düşünürsen İstanbul takımları deplasman maçlarının üçte birini dolmuş mesafesinde oynayacak

gurur6134
13.03.2022, 11:56
Gelenek bozulmaz rizeyi yine rizede yeneriz demeye gelmistim ki baslik zaten telonyusdan gelmis sıfır sıkıntı ilkyari avci yine cikardigi 11 ile heyecan yaratir 2.yari dokunuslari ile aliriz maci bir nefeslik canı kalmıs rizeye son darbeyi de biz vururuz..erce artik goster kendini bir zahmet guven ver biraz olsun ugurcan sonrası icin..

ilelebeTS
13.03.2022, 12:06
Yakın şehir olması iyi. Uçağa binmeden deplasman.

ahamitokutan
13.03.2022, 12:14
Erce - Peres - Denswil - Ahmetcan - Trondsen - Siopis - Dorukhan - Visca - Djaniny - Wakaeme - Cornelius. ilk yarıdan fişi çeker bu kadro.

MEKANİK61
13.03.2022, 12:18
Djaniny,Yunus Mallı,Kouassi hamlesi bekliyorum hocadan..
Kornelius,Bakasetas,Wakaeme dinlenir..

danger00
13.03.2022, 12:37
rize kasımpaşa'ya kaybederek her anlamda hayal kırıklığı yarattı. kasımpaşa gibi gereksiz bir istanbul takımı yine ligde kalmayı başarırken rize de kendi adına ümitlerini tüketmiştir muhtemelen

istanbul takımı sayısı 7-8'i bulacak önümüzdeki sezon. rakiplerimiz deplasman/seyahat yorgunluğu yaşamdan atlatıyorlar ciddi bir periyodu.

giresun, rize sanıldığından da önemliydi bu açıdan.

MetehanS
13.03.2022, 13:38
maalesef şampiyonluk maçlarımıza denk geldiniz. 3 puan yazalım oraya.

Oğuzhan Fidan
13.03.2022, 13:45
Kim siliyor benim mesajları ??

AntiŞike
13.03.2022, 13:56
kayseri2-konya 0
galibiyet sayımız 3 e mi düşüyor bu durumda :)
sekiztaş maçında şampiyon muyuz inşallah!

Oğuzhan Fidan
13.03.2022, 14:51
Konya 3 kez geldi 3 tane attı. Kayseri 20 tane net pozisyondan 2 tane atabildi. Bu sonuç normal

ÖmürKaradeniz61
13.03.2022, 15:02
Konya’nın kazanmasının bizim açımızdan tek olumsuz tarafı şampiyonluğu geç kutlamamız. Bu hafta yenilseydi Beşiktaş maçında şampiyonluk kutlayabilirdik.

Manava61
13.03.2022, 15:09
Bu şehir bunu unutmaz :d

ahamitokutan
13.03.2022, 15:16
ya bu kayseri kadar salak bir takım yok. 3-0 öne geçse de kaybetme ihtimali her daim var.

B.Yiğit
13.03.2022, 15:38
konyaspor'a çalınan penaltıyı gördünüz mu? Su penaltı bize çalinsa 7/24 konuşulurdu.

Yasin Altuntas
13.03.2022, 15:38
O kadar genis bir kadromuz oldu ki, son macta Hamsik yokken bile Baka 4. oyuncu olarak oyuna girdi. Acikcasi Orta sahada kim oynayacak bilemiyorum, sirf bu mac icin degil. Performans acisindan hak edenler Siopis, Dorukhan, Abdüs, Hamsik, ama hepsi ayni anda oynayamaz. Önde desen Tony ve Visa kesin, ama hem Cornelius hem Djaniny de acayip etkili oynuyor. Kenarda daha Kouassk var fisek gibi bekleyen.

Hey gidi nerden nereye, tam sükür sebebi…

Sent from my iPhone using Tapatalk

nakzo
13.03.2022, 16:53
Aynı ciddiyetle en ufak gevşeme olmadan dikkatli ve baskılı oyunla oynayıp kazanmalıyız rakibin defansı çok zayıf.

Doğukan Uçan
13.03.2022, 16:56
Bülent uygun rize'yi düşürdü. Şunun gibileri halen daha takımın başına getiriyorlar inanılır gibi değil. Sene başında aldırdığı oyunculara bakın.

ffırtına
13.03.2022, 18:12
Çok çok yüksek ihtimalle Antep maçı sonrası şampiyonuz.. Keşke evimizdeki maçtan sonra şampiyonluk gelseydi daha güzel olurdu..

yorumsuz6117
13.03.2022, 20:25
En erken şampiyonluk 2013-2014'de bitime 3 hafta kala Fener'e ait, bu rekoru kıramamamız zor görünüyor, Karagümrük maçında ilan edersek 5 hafta kala şampiyon oluyoruz..

ANIL
13.03.2022, 20:57
Konya Fener ve Göztepe maçlarlarından 0 çekerse BJK maçı şampiyonluk maçı oluyor.

ANIL
13.03.2022, 20:58
Bugün Kayseri Konya’yı yenseydi %90 BJK maçı şampiyonluk maçıydı.

Furkan Özdem
13.03.2022, 21:37
Bugün Kayseri Konya’yı yenseydi %90 BJK maçı şampiyonluk maçıydı.

Fenerle puan farkı 5. Haftaya yenilirler. Sonraki hafta da göztepe bir sürpriz yapabilir. Hala şans var. Ama fbnin de kayseriye puan kaybetmesi lazım.

gudoz81
13.03.2022, 21:47
Yanlız çok çekişmeli bı 2.lik mücadelesi var:)

gudoz81
13.03.2022, 21:47
Şampiyon mu
O belli zaten

oguzkoc
13.03.2022, 22:55
34 haftalık ligde 31.hafta şampiyonluk en erken şampiyonluk rekoru olduğuna göre 38 haftalık ligde de oransal olarak 33.haftada gelen şampiyonluk rekor kırar demektir. Mağlup olmadığımız müddetçe bu rekor kırılır

yorumsuz6117
13.03.2022, 22:58
Kart sınırında ki oyuncular dikkatli olmalı, Bjk maçında hepsi lazım..

yorumsuz6117
13.03.2022, 23:04
---------------------------Uğurcan--------------------------------

Peres------Denswil-------Ahmetcan------Trondsen

----------------Dorukhan------Siopis-------------------------

Visca---------------Abdülkadir--------------Nwakaeme

--------------------------Djaniny-----------------------------------

Doğukan Ş.
13.03.2022, 23:21
---------------------------Uğurcan--------------------------------

Peres------Denswil-------Ahmetcan------Trondsen

----------------Dorukhan------Siopis-------------------------

Visca---------------Abdülkadir--------------Nwakaeme

--------------------------Djaniny-----------------------------------

ugurcan sari kart cezalisi

yorumsuz6117
14.03.2022, 00:21
ugurcan sari kart cezalisi

Evet unutmuşum..

mekatronik
14.03.2022, 00:53
Erce’ye kesin bişey olur maçtan önce.

Ufuk
14.03.2022, 01:02
Peres, Nwakaeme, Baka, Siopis, Djaniny sarı kart sınırında. Bjk maçı öncesi dikkat etmek lazım.

Stratejik bir iki kart görmek lazım zaman zaman. Bunu bir çözemedik.

Manu61
14.03.2022, 06:45
Çok gergin maç olacaktır, haftalardır uyuyan Rize seyircisi bu maçta stadı doldurur muhtemelen. Aşırı sert maç bekliyorum. Böyle bir ortam olacağını düşündüğüm için 3-4 hafta önce bu maça 1 puan yazmıştım. Çünkü çoğu Rize maçında "sezon boyu böyle oynasalardı düşme tehlikesi yaşamazlardı" diyoruz :)

Yiğit Gayretli
14.03.2022, 08:09
Yine bir Rize maçı ve yine Rizespor o maça anlamlar yüklüyor. Tüm sezonun yükü Trabzonspor'un omzuna bırakılıyor.

Şu maçı alırsak suçlu olacağız. "Sizin yüzünüzden düştük" denecek.

Biz sezon başından beri Rize'yle dostluk mesajları veriyoruz. Yine de geren taraf olmayacağız ama olacaklar gün gibi ortada.

cakalkerem
14.03.2022, 08:18
yeneriz yine bizden bilirler...

Kemal Öztel
14.03.2022, 08:20
Rizeyi yeneriz, biz de rahatlarız onlar da. Ligde olduğun hemen hemen her sene düşmeye oyna ve sonra da Trabzon maçına anlamlar yükle.. Bu sene yenilsek de kalamazlar yukarıdakiler arayı açtı geçebilecekleri bir giresun vardı ona da kaybettiler. Üç puanı üç farkla alırız..

Burak Bıyıklı
14.03.2022, 08:35
Rizeyi yeneriz, biz de rahatlarız onlar da. Ligde olduğun hemen hemen her sene düşmeye oyna ve sonra da Trabzon maçına anlamlar yükle.. Bu sene yenilsek de kalamazlar yukarıdakiler arayı açtı geçebilecekleri bir giresun vardı ona da kaybettiler. Üç puanı üç farkla alırız..
30 küsür hafta var. Gitsin başka maça anlam yüklesinler. Kendi rakiplerini yenmemişken liderden puan dilenmesinler. Ben de 1-3 diyorum.

Murat Keçeci
14.03.2022, 08:45
Her maç bir rüyayı gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşıyoruz.Bu saatten sonra rakibin ismi falan bizi ilgilendirmiyor.Tek gördügümüz şey 3 puan ve sırada komşu var.

Zaman bizim lehimize işliyor.Yapacağımız son bir seri herşeyi çözecek.Sahada futbolcuların ve tribünde taraftarlarimizin savaşı matematiksel olarak bu iş bitene kadar devam edecek.

Futbolcularimizin herşeyin bilincinde olması mutluluk verici.Bizi aydınlığa kavuşturacak ışık her hafta biraz daha belirginleşiyor.

Taktiğin ikinci planda kaldığı duyguların giderek yoğunlaştığı haftalardayiz.Yine tam konsantrasyon ile savaşıp bu maçı da alacağız Allahin izniyle.

nakzo
14.03.2022, 08:51
Hadi çocuklar bir maç daha alacaksınız hırslı dikkatli baskılı bir oyun.

7can61
14.03.2022, 08:56
Vay arkadaş şaka maka şampiyon olduk ya, sanki normal bir olaymış gibi davranıyoruz, ortalığı yıkmamız gerekmiyor mu :)

mekatronik
14.03.2022, 09:21
Rize baştan ayağa kötü bir takım, farklı kazanmazsak sürpriz olur. Gedson'u biraz yıldırmak lazım, tatlı sert sürekli basacak bir adam [Dorukhan] olmazsa hayatının maçını oynayabilir.
Stoperleri Selim çok ağır bir oyuncu, Djanini mutlaka bir tane sıkıştırır. Selim ile diğer stoper-bek arasına atılacak her top pozisyon olur. Oyunu onun kurmasına izin verirsek, topu kaptıracağı birçok pozisyon olur. Djanini'ye goller, Nwakame'ye asistler, Visca'ya hem gol hem asist yazdım.
Şu kasap Baiano da kırmızı görmüş Allahtan yoksa birinin bacağını eline verecekti yine.

adiloş bebe
14.03.2022, 11:31
Değil Tahir Kıran, Ali Kıran baş kesen gelse bu ligi tecil ettirmemeye gücü yetmez. Abuk sabuk adamlar gündeme geliyor işte böyle. Anadolu kulüperinin birçoğu bu zihniyette yönetiliyor maalesef. Paralı başkan itibar savaşına girmek için kulübünü yem olarak kullanıyor. Rizespor birkaç sene sonra yine lige çıkar belki ama bu zihniyetle sonu aynı olur.

Maçtan beklentim tabii ki galibiyet ama son kurşunlarını atan takımlara karşı her daim dikkatli olmak gerek. Ciddiyeti elden bırakmadan hazır Konyaspor da Fenerbahçe deplasmanındayken üç puanı cebe koymak gerek.

Enaldo61
14.03.2022, 13:30
Vay arkadaş şaka maka şampiyon olduk ya, sanki normal bir olaymış gibi davranıyoruz, ortalığı yıkmamız gerekmiyor mu :)

Ya şöyle ki aylardır farkla lideriz şampiyonluk işi tamam modu oluşunca normalleşti durumu daha kutlayamadan alıştık gibi oldu, heyecanımızı taze tutup işin garantilendiği maçtan sonra haftalarda kutlama yapmak lazım. Çünkü bu Karadeniz Fırtınası'nın yenide doğuşu ve tam 38 yıl sonra sevincimizi yaşayabileceğiz. Bu normal değil çok büyük bir olay, iyice tadını çıkarmamız lazım.

cakalkerem
14.03.2022, 14:46
rize yi yenip şikeciler Konya yı yener se süre 3 haftaya düşecek...
Ona göre ayağınızı denk alın

B.Yiğit
14.03.2022, 15:12
Djaniny performansınla 11'i hak etti.

Erce
Peres Denswill Ahmetcan Trondsen
Dorukhan - Siopis
Visca - Ömür - Nwakaeme
Djaniny

abdllh.29
14.03.2022, 15:49

2 Haftaya düşmüyor mu

kayl
14.03.2022, 16:08
2 Haftaya düşmüyor mu

Eğer kazanırsak ve konya yenilirse 2 galibiyet yeterli. Rize de cuma gunu yoğun kar gözüküyor cumartesi yagmur belki bir gün ertelenir mac. Gelelim maça rizeyi kasimpasa macini canlı izledim rezalet durumdalar iki göbek oyuncusu sayısız kademe hatası yApıyor sağ bekte hem gökhan hem baiano kasabı olmadığından piri oynar biz ileri ucu ömür visca wakame ve djaniniden kurarız saha çok bozuk değilse rahat 3 atarız sonrası bize kalmış bozuksa iki atmamız lazım kalede u gurcan yok bir tane belki kazara yeriz

Oğuzhan Fidan
14.03.2022, 16:17
Djaniny performansınla 11'i hak etti.

Erce
Peres Denswill Ahmetcan Trondsen
Dorukhan - Siopis
Visca - Ömür - Nwakaeme
Djaniny

Strateji gereği 11 başlatmıyor zaten hoca. Aynı şekilde girer oyuna

Oğuzhan Fidan
14.03.2022, 16:18

2 maç kalıyor konya yenilince boy kısalıyor onuda hesaplıcaksın

angraf
14.03.2022, 16:34
rizenin bize nefesi yetmez arkadaşlar.

3 puan yazdım.

Ben fenerin konyayı yeneceğini düşünüyorum.

haliyle rize maçı sonrası mutlu sona sadece 6 puan kalacak.

Güzel zamanlar bizi bekliyor.

muhtemelen konya ilk 2 de kendine yer bulamayacak ya fener ya basaksehir 2. olur.

Kaan Çetin
14.03.2022, 16:55
2 Haftaya düşmüyor mu
Evet 2 haftaya düşer Konya Fb'ye yenilirse.

Muhtemelen şu olur: Biz Rize ve BJK'yi yener ve 76 yaparız.
Konya Fb ve Göztepe maçında 3 puan alır ve 58 yapar.
7 maç kala 18 puan fark olur.

Antep deplasmanda kazanırsak şampiyonuz. Beraberlik durumunda Rize-Konya maçı sonucuna bakar.

Ama ideali içerde Karagümrük maçıyla kendi stadımızda kendi seyircmizle girmek olur..

reisoğlu61
14.03.2022, 17:10
sari kart sinirinda olan oyunculari düsünerek maca
erce
serkan denswil ahmetcan yusuf
dorukhan berat
visca abdüs kouassi
cornelius
11 ile cikalim. ilk yari maci cözemez isek, ikinci yari djaniny, nwakaeme, bakasates, siopis gibii isimler oyuna dahil olur

emre6117
14.03.2022, 18:48
sari kart sinirinda olan oyunculari düsünerek maca
erce
serkan denswil ahmetcan yusuf
dorukhan berat
visca abdüs kouassi
cornelius
11 ile cikalim. ilk yari maci cözemez isek, ikinci yari djaniny, nwakaeme, bakasates, siopis gibii isimler oyuna dahil olur
Neden boyle birsey yapalim ki. Rize macinda da 3 puan veriyorlar, bjk macinda da. Rizeden 3 puan alma olasiligimiz bjk macina gore daha yuksek. O yuzden rize macina en iyi kadro ile cikip maci almak icin ugrasmaliyiz.

oguzkoc
14.03.2022, 19:18
Beşiktaş maçının şampiyonluk maçı olması hala ihtimal dahilinde
1. Konya bu hafta fenere ve haftaya Göztepe’ye yenilirse
2. Fenerbahçe Konya’yı yenip, Kayseri’den 1 puan alırsa
3. Trabzon Rize’yi yenip Beşiktaş maçını da kazandığı anda o maçın sonucu şampiyonuz

serkanholep
14.03.2022, 20:57
Niye acele ediyoruz bu kadar. 15 puan far ve sadece 9 maç kaldı. Havalar ısınsın. Bende sinüzit var arkadaşlar soğuk havada şampiyonluk kutlayamam:) şöyle Mayıs olsun hele.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kayl
14.03.2022, 21:01
Niye acele ediyoruz bu kadar. 15 puan far ve sadece 9 maç kaldı. Havalar ısınsın. Bende sinüzit var arkadaşlar soğuk havada şampiyonluk kutlayamam:) şöyle Mayıs olsun hele.

Mayısı bulmaz renktas nisanla idare edicen😊

Yusuf BALCI
14.03.2022, 21:10

acele ediyorum çünkü bjk maçına izmirden geleceğim :)

LANGARA
14.03.2022, 22:05
Giresun’un yenmesiyle Rize’nin ligde kalma ihtimali Konya’nın şampiyon olma ihtimalinden daha düşük bir ihtimalde şu anda. Dokuz maçta Giresun’dan 13 puan fazla toplamaları gerekiyor. O da yetmiyor bunu yaparken Altay ve Göztepe’den de fazla puan toplamaları gerekiyor. Kısaca düştüler. Ciddiye alırsak zorlanacağımızı düşünmüyorum. Taraftarın da ilgi göstereceğini düşünmüyorum.

nakzo
14.03.2022, 22:08
rize ile sondan 5.takım olan giresun arasında 12 puan fark var ve 2 'li avaraj giresunda artık rizenin ümidi kaldığını düşünmüyorum.

Doğukan Uçan
14.03.2022, 22:11
altay halen daha kurtarabilir ama diğer 3 takım düştü ligden.

iyattara
14.03.2022, 22:12
Ben kimsenin 70 puan bile alacağını pek sanmıyorum. 9 mağlubiyet bizi şampiyon yapar:))

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hanzale
14.03.2022, 22:21
Ben kimsenin 70 puan bile alacağını pek sanmıyorum. 9 mağlubiyet bizi şampiyon yapar:))

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kesinlikle öyle şu halimizle şampiyonuz 70’e kimse gelemez

Erkin
14.03.2022, 22:22
rize ile sondan 5.takım olan giresun arasında 12 puan fark var ve 2 'li avaraj giresunda artık rizenin ümidi kaldığını düşünmüyorum.

Rize`nin isi bitti ya. Gider de direnc gosterirlerse ayri ama sanslari yok artik.

ilelebeTS
14.03.2022, 22:39
Dorukhan döndüğüne göre Alanya tarifesi yapabilirsin hocam. Maçı ilk yarıda bitir, uğraştırma bizi. :D

Sefer A.
14.03.2022, 22:51
Konya yapabilir, fb de eger Konya'yi yenerse belki...

Erkin
14.03.2022, 23:07
Konya yapabilir, fb de eger Konya'yi yenerse belki...

Menev 2. olur artik bence (2 derbisi var ama 3 tane bitik kume takimiyla oynayacak. Hakemlerle net Kadikoye gomerler Konya`yi da. Hakem kiyaklarini goruyorsun zaten, herifler az bir kipirti gordu mu tiklamaya basliyor bu haramileri. Dun Alanya`nin net pnsini verse maci oyle rahat alamazdi.

erenslash
14.03.2022, 23:41
alırız canınızı sıkmayın

içimden 1 veya iki farklı bir skor geçiyor

rakibin sırasını düşme takımı olduğunu düşünürsek gergin bir maç olacak onlar açısından.

sertlik ve ikili mücadelede çok hırslı olacaklar. maç sonucu : 1-2 1-3 veya 1-4 alırız

ama vara asla güvenmeyin.
ek bir şey daha söylemek istiyorum sıkı bir Trabzonsporlu olarak .

beşiktaşın bugün hakkını bariz yemişler penaltıları verilmedi adamların var bir şey yapmadı. beşiktaş bana göre ligin en iyi top oynayan takımı bizden sonra. ve adamları çok iyi .nerden bulmuşlar bilmiyorum ama çok iyi adamları var.

gene kirli eller var ama neden bu konuyu ek olarak söylemek istedim:

ben size diyeyim Trabzonspora da aynısını yapmaya çalışabilirler. topumuzu oynamamız şart.

hiç vara da güvenmeyin arkadaşlar

lig kirli

seneye daha çok üstümüze oynarlar şampiyonluktan sonra

yapmamız gereken şu kimseyi takmadan daima ileri

bana göre ligin en iyi kadrosu bizden sonra beşiktaşın

neden bunu dile getirdim adamların atak tarafında müthiş adamları var

solbeckte rıdvan müthiş bir oyuncu

böyle adamlar bulmamız şart

kirli eller daima olacak seneye üstümüze dah açok oynarlar

yapmamız gereken hakemlere ve vara güvenmeden ne kadar çakabiliyorsak golleri çakmak ve kadromuzu güçlendirmek

anca böyle ezeriz kirli düzeni

+ sakatlık yaşanmaması için rizenin sert oyununa dikkat etmemiz şart

sinirlere hakim olup sakin oyunla oynamamız şart

germe taktik olarak sinirleri bozma topçu üzerine oynayıp gerebilirler dikkat etmek lazım buna

Sefer A.
15.03.2022, 01:20
Menev 2. olur artik bence (2 derbisi var ama 3 tane bitik kume takimiyla oynayacak. Hakemlerle net Kadikoye gomerler Konya`yi da. Hakem kiyaklarini goruyorsun zaten, herifler az bir kipirti gordu mu tiklamaya basliyor bu haramileri. Dun Alanya`nin net pnsini verse maci oyle rahat alamazdi.
Umarim maç berâbere biter yaa, bakalim... fbnin 2.olmasini hiç mi hiç isteliyorum... basak da yenildi, fb bayagi balli, bjk de yenildi adana da yenildi bu hafta

MetehanS
15.03.2022, 11:30
Rize'nin daha iyi bir yapılanma için kümeye gitmesi şart. Zorla süper ligde tutuldular, olmadı, olmuyor.

Bazı şeylere sil baştan başlamaları lazım.

B.Yiğit
15.03.2022, 12:13

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiKonyanin fikstürü iki maç dışında çok iyi. Kalan 9 maçta 7-8 galibiyet çıkarabilirler.

Tahir61
15.03.2022, 12:28
Kıran, "Bu kadar hakemin görevden alınmasından sonra küme düşme kaldırılmalı mı" sorusuna şu yanıtı verdi:
"Sezon sonu ligin tescil edilip edilmemesine bakacağız. Şaibenin olduğu bir sezonda gündeme gelecektir. Talimat verdim, bütün maçlarımıza çalınana puanları tek tek çıkartacağım. Küme düşmenin kaldırılması için her türlü şartı zorlayacağım! Biz atmacayız! Atmacanın eti yenmez!"

https://www.indyturk.com/node/484361/spor/s%C3%BCper-ligin-tescili-tart%C4%B1%C5%9Fmaya-a%C3%A7%C4%B1labilir-mi-spor-hukuk%C3%A7usu-ba%C4%9Flan-bu-konuda

Aynı haberde şeytan da zırlamış. canınız cehenneme!

Ligin sonu geç olur. cuma akşamı çakıp yola koyalım şunları. şimdiden dümen çevirmeye başlasınlar, anca yetiştirirler.

nakzo
15.03.2022, 12:31
Kıran, "Bu kadar hakemin görevden alınmasından sonra küme düşme kaldırılmalı mı" sorusuna şu yanıtı verdi:
"Sezon sonu ligin tescil edilip edilmemesine bakacağız. Şaibenin olduğu bir sezonda gündeme gelecektir. Talimat verdim, bütün maçlarımıza çalınana puanları tek tek çıkartacağım. Küme düşmenin kaldırılması için her türlü şartı zorlayacağım! Biz atmacayız! Atmacanın eti yenmez!"

https://www.indyturk.com/node/484361/spor/s%C3%BCper-ligin-tescili-tart%C4%B1%C5%9Fmaya-a%C3%A7%C4%B1labilir-mi-spor-hukuk%C3%A7usu-ba%C4%9Flan-bu-konuda

Aynı haberde şeytan da zırlamış.

Ligin sonu geç olur. cuma akşamı çakıp yola koyalım şunları. şimdiden dümen çevirmeye başlasınlar, anca yetiştirirler.

Boş adamların boş lakırtısı kim sallar bunu sosyal medyada herkes dalga geçiyor bununla.Böyle birseyin olma ihtimali yok futbol oynanabilir mi o zaman her sene herkes ligi iptal ettirir hiç bir takım küme düşmeyi kabul etmez konuşmaya bile değmez.

nakzo
15.03.2022, 12:32
Konyanin fikstürü iki maç dışında çok iyi. Kalan 9 maçta 7-8 galibiyet çıkarabilirler.

Senin oynadığın takımlarla oynuyorlar aynı fikstür.

Harun CAN
15.03.2022, 12:47
En zor maçımız Rizespor maçı, çünkü sıradaki maç o.! Defansımız iyi değil, 2 gol yesek de 4 atabiliriz. Alanya maçı gibi önde boğabilirsek iyi olur. Yoksa direnç kazanırlar.

deepmavi
15.03.2022, 12:50
bu şerefsiz ali koç ve bir diğer şerefsiz rıdvan dilmen'ide yanına aldı, Trabzonspor üzerinden ülkede kaos çıkarmaya çalışıyor.bak şimdi ligden düşen takımlar kafaya almaya ve duygu sömürüsü yapıp kandırmaya çalışıyorlar!

Rizespor kağıt üzerinde kolay maç olabilir ama Trabzonspor düşmanları bu maçı zorlaştırmak için herşeyi yapacaktır.büyük bir ihtimal Giresunspor gibi mamalayacaklar ve Rizespor'un Trabzonspor'dan puan alması için ölümüne oynaması isteyecekler.bunun için her türlü mamalamayı yapacaklar.Bu neden ile bu maça çok çok ciddi hazırlanmalıyız ve ata bildiğimiz kadar gol atmalıyız...

Mehmet Fatih Yavuz
15.03.2022, 13:10
Yahu Rizespor ve Giresunspor ligde kalmak için ölümüne oynamak zorunda zaten.
Niye birilerinden gelecek mamaya ihtiyaç duyacaklar?

Giresun'a mama mı verdiler?
Adamlar BJK ve GS'yi 3 lük 4 lük yaptı, ikisi de efsane hocalarını kovdular.

Maça tabii ki ciddi hazırlanacağız da, kaybetsek ne olacak?
Başkası mı şampiyon olacak?

Ne maması Allah aşkına?

kayl
15.03.2022, 13:22

Sana

Ne maması Allah aşkına?

Sana katılıyorum.. taraftarımızın endişelerini anlıyorum ama goztepe can havliyle oynadı öne de geçti 4 luk oldu.. düzenin zaten oyuncu kadrosu dağılmış her ara topunda perişan olan ir savunması var. Yani selim le holmen mamalansa maldini baressi ye mi dönüşecek yok.. rizenin bizden bir puan almasi da işine yaramaz tek yapacakları kapanmak rizeye tüm takıma 2 şer milyon euro da dagitsalar güçleri belli

wakaeme
15.03.2022, 13:34
bu şerefsiz ali koç ve bir diğer şerefsiz rıdvan dilmen'ide yanına aldı, Trabzonspor üzerinden ülkede kaos çıkarmaya çalışıyor.bak şimdi ligden düşen takımlar kafaya almaya ve duygu sömürüsü yapıp kandırmaya çalışıyorlar!

Rizespor kağıt üzerinde kolay maç olabilir ama Trabzonspor düşmanları bu maçı zorlaştırmak için herşeyi yapacaktır.büyük bir ihtimal Giresunspor gibi mamalayacaklar ve Rizespor'un Trabzonspor'dan puan alması için ölümüne oynaması isteyecekler.bunun için her türlü mamalamayı yapacaklar.Bu neden ile bu maça çok çok ciddi hazırlanmalıyız ve ata bildiğimiz kadar gol atmalıyız...
sen 90da 2 tane penaltı kaçırıyorsun sonra da mama falan diyorsun sırf bu maç yüzünden giresun un düşmesini isteyenler var bu nasıl bir mantıktır? adamlar top oynamasın mı yatsın mı maçı bize mi versin ne istiyorsunuz siz?

MetehanS
15.03.2022, 13:35
Fişi erken çekmemiz lazım. İlk yarıda iyi bir skor, ikinci yarıda rahat bir oyun.

Uğur Ö.
15.03.2022, 13:37
Yok artık hala mı endişe var :)

deepmavi
15.03.2022, 13:38

Ne maması Allah aşkına?

40 yaşına geldin bu zamana şikebahçenin nasıl bir düşman olduğunu anlamadın mı? şu en son 2 - 3 haftada Trabzonspor'un başarısına, emeğine, alın terine nasıl leke atmaya çalıştıklarını görmedin mi?

Giresunspor kalecisinde tevşik primi yoksa biz bişey bilmiyoruz.araştırılsın ortaya çıkar yüzde yüz çıkar.zaten o kaleci Trabzonspor'un maçlarında sonra leblebi gibi basit goller yedi...

Giresunspor ile kaçıncı haftada oynadık o zaman Giresunspor'un ne gibi ligden düşme korkusu olacaki ligden düşme korkusu olan takım Trabzonspor maçından sonra maçları kaybetmez...

mama senin için mama demeyelim teşvik primi diyelim...

kaybedersen ne olacak biliyor musun Trabzonspor düşmanları daha çirkefleşecek, daha çok iftira atacaklar, daha çok şike ile maç kazanmak isteyecekler, Trabzonspor'a daha çok puan kaybettirmeye çalışacaklar ve bi sürü şerefsizlik planlayacaklar...

deepmavi
15.03.2022, 13:41
sen 90da 2 tane penaltı kaçırıyorsun sonra da mama falan diyorsun sırf bu maç yüzünden giresun un düşmesini isteyenler var bu nasıl bir mantıktır? adamlar top oynamasın mı yatsın mı maçı bize mi versin ne istiyorsunuz siz?

adamlar top oynasında bu adamlar neden Trabzonspor maçından sonra gelen giden basitçe mağlup oldu ve bu adam dediklerin şikebahçe maçında güle oynaya nasıl mağlup olduklarını görmesek sana inancağım...

Gökhan Balcı
15.03.2022, 13:43
Hiç zorlamaya gerek yok dorukhan Siopis ömür orta sahasının önüne djaniny yi koy geç. Boş muhabbetlere de takılmaya gerek yok. Sahada güçlü olan her yerde haklıdır. Yen ve tek kelime etmeden yoluna devam et. Konya da yensin isterim. Bu sene bunu en çok onlar hak etti varsın biz bir hafta geç şampiyon olalım.

deepmavi
15.03.2022, 13:55
Yok artık hala mı endişe var :)
Endişe değil sadece düşmanı heveslendirmeyeceksin yani deyim yerinde ise eşeği sağlam kazığa bağlayacaksın.Trabzonspor şikebahçe maçında bir puan 2 puan kaybetti diye neler yaptılar.Sen puanlar kaybeder isen bunlar daha heveslenecek daha çirkefleşecekler daha karaktersizleşecekler neden ellerine koz verelim biraz dişimizi sıkalım 3 veya 4 maç kazanalım hevesleri kursaklarında kalsın benim derdim bu...

wakaeme
15.03.2022, 13:59
adamlar top oynasında bu adamlar neden Trabzonspor maçından sonra gelen giden basitçe mağlup oldu ve bu adam dediklerin şikebahçe maçında güle oynaya nasıl mağlup olduklarını görmesek sana inancağım...
biz oynamadık abi biz. onlar oyandı kazandı biz top oynamadık ki penaltı ve gol dışında net bir şutumuz bile yoktu. Haa bir nwakaeme bir djaniny olsaydı net kazanırdık orası kesin

deepmavi
15.03.2022, 14:05
biz oynamadık abi biz. onlar oyandı kazandı biz top oynamadık ki penaltı ve gol dışında net bir şutumuz bile yoktu. Haa bir nwakaeme bir djaniny olsaydı net kazanırdık orası kesin

bak ne güzel söyledin onlar oynadı evet ölümüne oynadı ama işte bu oynayanlar Trabzonspor maçından sonra neden futbolu unuttu yatışa geçti ve şikebahçe maçını anlatmaya gerek yok.Güzel kardeşim şunu demek istiyorum düşmana fırsat verme, düşmanı mutlu etme, düşmanı ümitlendirme anlatmak istediğim budur...

Murat GENEL
15.03.2022, 14:11
Bu maç oynanmaz maç günü Doğu Karadeniz özellikle Rize son yılların en çok kar yağışını alacak diye düşünüyorum.bu haftayı bay geçeriz :)

Ertan1982
15.03.2022, 14:18
Her sene ayni terane yok tescil edilmesin vs.Edeceksiniz.
Her sene düsen takimlar bunu zirliyorlar.Sonra lige kimse para vermedinde agliyorsunuz.

Mehmet Fatih Yavuz
15.03.2022, 14:27
40 yaşına geldin bu zamana şikebahçenin nasıl bir düşman olduğunu anlamadın mı? şu en son 2 - 3 haftada Trabzonspor'un başarısına, emeğine, alın terine nasıl leke atmaya çalıştıklarını görmedin mi?

Giresunspor kalecisinde tevşik primi yoksa biz bişey bilmiyoruz.araştırılsın ortaya çıkar yüzde yüz çıkar.zaten o kaleci Trabzonspor'un maçlarında sonra leblebi gibi basit goller yedi...

Giresunspor ile kaçıncı haftada oynadık o zaman Giresunspor'un ne gibi ligden düşme korkusu olacaki ligden düşme korkusu olan takım Trabzonspor maçından sonra maçları kaybetmez...

mama senin için mama demeyelim teşvik primi diyelim...

kaybedersen ne olacak biliyor musun Trabzonspor düşmanları daha çirkefleşecek, daha çok iftira atacaklar, daha çok şike ile maç kazanmak isteyecekler, Trabzonspor'a daha çok puan kaybettirmeye çalışacaklar ve bi sürü şerefsizlik planlayacaklar...

Küme düşmeye oynayan Rize'nin kanının son damlasına kadar savaşması için teşvik pirimine ihtiyacı yok.

Giresun, Göztepe (deplasman), Kasımpaşa maçları en kötü oynadığımız maçlardır. Sebebi de rakiplerin tamamen fizik gücü dayalı oynamaları.

Her mevzunun altında Çapanoğlu arama hastalığı insanı paronayak yapar. Tavsiye etmezler.

Kaybedersem hiçbir şey olmayacak.
Ali Koç dahil bütün medya 1 haftadır Trabzonspor zaten ligin en iyisi diyerek konuyu kapattı .

Bu sene meselesi kapandı.

Anlamsız komplo teorileriniz ile enerjiyi boşa harcatmayınız.

Yiğit SARI
15.03.2022, 14:32
Bu arada "bizi düşürdünüz" edebiyatı falan umurumda değil açıkçası kulübümün de olmasın bu adamlar yarın öbür gün ligin tescil edilip edilmemesi gerektiğini tartışmaya açacaklar çünkü küme düşmeleri kesinleştiğinde

Ben rahat bir galibiyet bekliyorum. Ekstra motive olacaklarsa da rahat bir galibiyet bekliyorum çünkü küme düşmeyi zaten hakediyorlar berbat durumdalar. Bir in yapılan becerebiliyosan çık olayına girmeleri gerekiyor

Doğukan Uçan
15.03.2022, 15:04
Rizeli trabzonsporlu çok var. Maç yorumunu yaparken takım üzerinde yapalım arkadaşlar. şehir üzerinden yorum yapmamalıyız.

yahu rize ye bilerek yenilsek hadi onu geç 10-0 yenilsek bile yine ligde kalamaz. çok boş muhabbetler bunlar.

ilelebeTS
15.03.2022, 15:19
Rize'nin kümede kalması için 9 maçın en az 7'sini falan kazanması lazım. Bizim takımın oyun anlayışı maçın gidişatını belirleyecek. Şu maçı erkenden bitirelim dersek bitiririz. Gevşek davranırsak fizik olarak karşılık verirler bize, ki o da normaldir, adamlar küme düşüyor. O yüzden erkenden skoru alıp işi bitirmek gerek.

deepmavi
15.03.2022, 15:25
Küme düşmeye oynayan Rize'nin kanının son damlasına kadar savaşması için teşvik pirimine ihtiyacı yok.

Giresun, Göztepe (deplasman), Kasımpaşa maçları en kötü oynadığımız maçlardır. Sebebi de rakiplerin tamamen fizik gücü dayalı oynamaları.

Her mevzunun altında Çapanoğlu arama hastalığı insanı paronayak yapar. Tavsiye etmezler.

Kaybedersem hiçbir şey olmayacak.
Ali Koç dahil bütün medya 1 haftadır Trabzonspor zaten ligin en iyisi diyerek konuyu kapattı .

Bu sene meselesi kapandı.

Anlamsız komplo teorileriniz ile enerjiyi boşa harcatmayınız.

Sen benim mesajları niye çarpıtıyorsun şimdi bu 2. oldu.Benim söylemediğim şeyleri söylemiş gibi gösteriyorsun.Hedefin ne şuanda tam anlamadım...

2 üç mesajdır ne atlamak istediğimi yazıyorum.Halen papağan gibi aynı şeyleri yazdın...

şikebahçe senle uğraşıyor kardeşim, bunlar Trabzonspor düşmanı uğraşıyor.Birde böyle anlatalım bakalım Rizespor küme düşme konusu olmasa yani 10. sırada olsa şikebahçe gelecek diyecek ki Trabzonspor'dan puan veya puanlar kazan.Sana gereken tevşiği verecez diyecek.Yani Rize deyemecek gel bana teşvik ver şikebahçe her türlü yavşaklığı yapacak.Daha nasıl anlatayım bilemiyorum..

ali koç konuyu kapatmadı kapatır gibi yaptı.Bak şuanda ne yapıyorlar ligden düşen takımları gazlıyorlar.Neden yapıyorlar bunu sence Trabzonspor düşmanlığından yapıyorlar Aman Trabzonspor şampiyon olmasın gerekirse Ülke kaosa sürüklensin ama Trabzonspor Şampiyon Olmasın şerefsizliğindeler.Düşman o kadar çok düşmanlık yaptı.Elinden Şampiyonluk kupalarını almaya çalıştı.Nasıl böyle herşey güllük gülistanlık gibi yaşıyorsunuz.Düşmanı nasıl böyle görmezden geliyorsunuz kardeşim.Yavşaklar puan farkını kapatamayacağını biliyorlar.Bu yüzden Trabzonspor'a leke sürmeye çalışıyorlar...

Paranoya değil şerefsizler elinden gelse Trabzonspor'u bir kaşık suda düşmanlık yapmaya çalışacaklar.ali koç geldiğinden beri 3 senedir Trabzonspor'a her türlü iftirayı atıyor, bakan diyor, damat diyor, devlet destek veriyor diyor.Bunları düşmanlık yaparak söylüyorlar ama paronoyak oluyoruz öyle mi...

Mehmet Fatih Yavuz
15.03.2022, 15:35
Sen benim mesajları niye çarpıtıyorsun şimdi bu 2. oldu.Benim söylemediğim şeyleri söylemiş gibi gösteriyorsun.Hedefin ne şuanda tam anlamadım...

2 üç mesajdır ne atlamak istediğimi yazıyorum.Halen papağan gibi aynı şeyleri yazdın...

şikebahçe seni uğraşıyor kardeşim, bunlar Trabzonspor düşmanı uğraşıyor.Birde böyle anlatalım bakalım Rizespor küme düşme konusu olmasa yani 10. sırada olsa şikebahçe gelecek diyecek ki Trabzonspor'dan puan veya puanlar kazan.Sana gereken tevşiği verecez diyecek.Yani Rize deyemecek gel bana teşvik ver şikebahçe her türlü yavşaklığı yapacak.Daha nasıl anlatayım bilemiyorum..

ali koç konuyu kapatmadı kapatır gibi yaptı.Bak şuanda ne yapıyorlar ligden düşen takımları gazlıyorlar.Neden yapıyorlar bunu sence Trabzonspor düşmanlığından yapıyorlar Aman Trabzonspor şampiyon olmasın gerekirse Ülke kaosa sürüklensin ama Trabzonspor Şampiyon Olmasın şerefsizliğindeler.Düşman o kadar çok düşmanlık yaptı.Elinden Şampiyonluk kupalarını almaya çalıştı.Nasıl böyle herşey güllük gülistanlık gibi yaşıyorsunuz.Düşmanı nasıl böyle görmezden geliyorsunuz kardeşim.Yavşaklar puan farkını kapatamayacağını biliyorlar.Bu yüzden Trabzonspor'a leke sürmeye çalışıyorlar...

Paranoya değil şerefsizler elinden gelse Trabzonspor'u bir kaşık suda düşmanlık yapmaya çalışacaklar.ali koç geldiğinden beri 3 senedir Trabzonspor'a her türlü iftirayı atıyor, bakan diyor, damat diyor, devlet destek veriyor diyor.Bunları düşmanlık yaparak söylüyorlar ama paronoyak oluyoruz öyle mi...

Rize'nin de Giresun'un da küme düşme korkusu olduğu için zaten kurduğun temel çöküyor.
Rize'ye teşvik vermeye gitmesinin bir anlamı yok. Düşme tehlikesi olmasa idi olurdu tezi tamamen farazi.

Yapabileceklerini yaptılar bu zamana kadar. Gazetecilerinden kulüp başkanlarına herkes aynı şeyi söylüyor.
Trabzonspor düşmanı dediğimiz Bülent Uslu'undan, Ali Koç'una kadar herkes bunu kabul etti.
Bugün Ethem Sancak bile aynı şeyleri söyleme ihtiyacı hissetti.

Bak tekrar ediyorum, bu sene bitti.
Puan farkını kapatamayacakları ortada olduğu için bitti. Bir ihtimal olsaydı belki provokasyon denerlerdi.
Lakin kalmadı.

Ligden düşen takımları Fener mi gazlıyor?

Bu takımlar geçen sene de ligden düşme iptal edilsin dediler.
Evvelki sene de dediler.
Pandemi senesini emsal kabul edip her sene aynı şeyi istiyorlar zaten.

Ellerinden gelse herşeyi yaparlar.
Lakin ellerinden gelen birşey kalmadı.

Şampiyonluğu nasıl kutlarız onu düşünsün insanlar.
Ona buna cevap verme işini yönetim de bıraktı, biz de.
Gündem belirlemelerine vesile olursunuz söylediğiniz gerçekse bile!

Şu konularla enerji tüketmeye gerek yok.

deepmavi
15.03.2022, 15:50
Rize'nin de Giresun'un da küme düşme korkusu olduğu için zaten kurduğun temel çöküyor.
Rize'ye teşvik vermeye gitmesinin bir anlamı yok. Düşme tehlikesi olmasa idi olurdu tezi tamamen farazi.

Yapabileceklerini yaptılar bu zamana kadar. Gazetecilerinden kulüp başkanlarına herkes aynı şeyi söylüyor.
Trabzonspor düşmanı dediğimiz Bülent Uslu'undan, Ali Koç'una kadar herkes bunu kabul etti.
Bugün Ethem Sancak bile aynı şeyleri söyleme ihtiyacı hissetti.

Bak tekrar ediyorum, bu sene bitti.
Puan farkını kapatamayacakları ortada olduğu için bitti. Bir ihtimal olsaydı belki provokasyon denerlerdi.
Lakin kalmadı.

Ligden düşen takımları Fener mi gazlıyor?

Bu takımlar geçen sene de ligden düşme iptal edilsin dediler.
Evvelki sene de dediler.
Pandemi senesini emsal kabul edip her sene aynı şeyi istiyorlar zaten.

Ellerinden gelse herşeyi yaparlar.
Lakin ellerinden gelen birşey kalmadı.

Şampiyonluğu nasıl kutlarız onu düşünsün insanlar.
Ona buna cevap verme işini yönetim de bıraktı, biz de.
Gündem belirlemelerine vesile olursunuz söylediğiniz gerçekse bile!

Şu konularla enerji tüketmeye gerek yok.

Bu neden dolayı artık sana cevap vermeyeceğim.Çünkü anlatıyorum ve söylediğin konulara cevap veriyorum ama nedense aynı şeyleri papağan gibi tekrar tekrar söylüyorsun...

Oğuzhan Fidan
15.03.2022, 17:53
Rize takımı diye bahsedin rizeliler diye bişey yok.. rize takımı zaten küme düştü gibi bişey mucize bile olmaz artık bu konu kapandı. Çıkıp maçını oynarlar 3 puan alır döneriz. Rize takımının düşmesini istemezdim ama ligin başından beri yine yanlış yönetildi

alperrr
15.03.2022, 19:29
Rizeli trabzonsporlu çok var. Maç yorumunu yaparken takım üzerinde yapalım arkadaşlar. şehir üzerinden yorum yapmamalıyız.

yahu rize ye bilerek yenilsek hadi onu geç 10-0 yenilsek bile yine ligde kalamaz. çok boş muhabbetler bunlar.

Ayrıca Rizespor düşerse bizden bilir falan diye niye böyle şeyleri çağırıyoruz..
kesinlikle her sene fbye 6 puan vermelerine çok kızıyorum ama kesnlikle düşmelerini istemedim..

Rizespor bizden hiçbirşey bilmeyecek 2 maçtada hatta geçen yılda doğrandıkları gs maçlarından bilecekler..
ortada bizle ilgili bişey yokken bile mevzuya girmeye gerek yok..bi olumsuzluğada maydanoz olmayalım..

aslında aynı şey Ordusporlular içinde geçerliydi ama kamuoyuna bunu anlatan kimse olmadığı bizim camiadanda yangına alevle giden olmadığı için
hiç gündeme gelmedi Ordusporlular (Orduda da çok Trabzonsporlu var) yıllarca bizi Trabzon düşürdü diye bir ALGI ya inandılar..ama şöyle bir gerçek var diyelim ki bu doğru (yalanda) ..düştün çıktın..düştün çıktın..

oysaki en son istanbulda oynadıkları Gs maçında terim ortalığı ayağa kaldırmıştı 2-0 dan 4-2 oldu maç ve o sene Orduspor düştü..
düşüş o düşüş amatöre gittti...eeeeeee ne oldu niye Gs ye kızmıyorsunuz..(işte herşey ALGI)

alperrr
15.03.2022, 19:49
Bu arada "bizi düşürdünüz" edebiyatı falan umurumda değil açıkçası kulübümün de olmasın bu adamlar yarın öbür gün ligin tescil edilip edilmemesi gerektiğini tartışmaya açacaklar çünkü küme düşmeleri kesinleştiğinde

Ben rahat bir galibiyet bekliyorum. Ekstra motive olacaklarsa da rahat bir galibiyet bekliyorum çünkü küme düşmeyi zaten hakediyorlar berbat durumdalar. Bir in yapılan becerebiliyosan çık olayına girmeleri gerekiyor

bence gereksiz konu..bahsetmeniz bile gereksiz..

ben sizden Trabzonsporun futbolcusunu ve Hocasını korumanızı beklerim asıl..

sistematik hakaret ..aşağılama ve aşağıya çekme bazı yorumcularda o kadar belli oluyor ki..
fırsat kolladıkları çok açık..
adam değerli bir futbolcumuza vitaminsizlikle başlıyor..vitaminsizlikle bitiriyor..
AVCI hocamızla ilgili fırsatını bulduğunda O'nu aşağı çekmek için LOSER kelimesini şak diye yapıştırıyor..

hiç bu Kişileri (HOCA ve Futbolcumuzu) koruyan kollayan yok..

maalesef hocamızda çok duygusal..en ufak eleştiride dağılma belirtileri var..
ben bu seneden geçtim seneye Şampiyonlar ligi vs.. maçları ..Lig maçları yoğunlukta ..daha çok korunmaya ihtiyacı olacak..
hatta şehir ve kulüp olarak kaderimiz tavrımıza bağlı olarak çizilecek..

ve bu konuda bilinçli taraftarımız çok az..
mağlubiyetlerimizde Hoca ile şehrin arası açılsın diye eminim ki bir çok üst düzey yorumcu negatifliği pompalayacak..
zaten istanbul taraftarınında şeytanlık konusunda rıdvandan aşağı kalır tarafı yok..

M.Kılıç50
15.03.2022, 20:11
Fikstür nezaman açıklanır?
Milli ara felan var galiba.

deepmavi
15.03.2022, 20:27
Milli araya moralli girmek lazım bu yüzden bu maçı mutlak kazanmalıyız ve şikebahçeliler bu neden ile bu maça yoğun ilgi gösterecekler özellikle saha dışından!

Emre Özyanık
15.03.2022, 20:42
Yüksek ihtimal ağır hava ve saha koşullarında oynanacak olan bir maç olacak. Her iki takımında zorlanacağı bir atmosfer olabilir bu durum.
Oyun ve takım kalitesi olarak karşılaştırma yapacak cümlelerle kimseyi yormak istemem. Açık ara öndeyiz.
Oyun dışı etkenler mani olmadıkça rahat geçeriz.

LANGARA
15.03.2022, 21:02
Rizespor en ucuz bileti 75 liraya satıyor. Hep böyle miydi acaba? Bu bilet fiyatları bile umutlarını yitirdiklerinin göstergesi. Az biraz umutları olsa bileti ucuz satıp taraftar desteğini arkalarına almak isterlerdi. Nasıl olsa küme düştük, Trabzonlular da bir şekilde bu maça gelir bari para kazanalım biraz, diye düşünmüş de olabilirler:)

yorumsuz6117
15.03.2022, 21:02
Hava durumu büyük sıkıntı görünüyor malesef..

Enaldo61
15.03.2022, 21:26
Dostlar konuyla alakası yok ama şu an kredi çekip ev almak mantıklı mı sizce?

iso_4939
15.03.2022, 21:30
Kimsenin durumu bizi ilgilendirmez vurup geçeceğiz butun rakiplerine kaybet sonra gel ts bizi yenmez falan yok oyle bisey kimse kusura bakmasin idi buraya kadar birakmayacasin

iso_4939
15.03.2022, 21:31

Renktas 500 bin kredi ceksen geriye 800 bin falan geri ode akil isi degil bence

Enaldo61
15.03.2022, 21:39
Renktas 500 bin kredi ceksen geriye 800 bin falan geri ode akil isi degil bence
Ev fiyatları sürekli artıyor ama yaza daha da çok artar muhtemelen.

nevzat61
15.03.2022, 21:45
Ev fiyatları sürekli artıyor ama yaza daha da çok artar muhtemelen.

Sadece ev fiyatları da artmıyor ,beraberinde kira fiyatlarını da yukarı çekiyor..bu zamanda ne alsan yanına kâr oluyor..

Tâbi bunları söylerken faiz oranları hakkında bir bilgim yok.. şu an için konut faizi oranları nasıl .. oraya da bakmak lazım

Enaldo61
15.03.2022, 21:48
Sadece ev fiyatları da artmıyor ,beraberinde kira fiyatlarını da yukarı çekiyor..bu zamanda ne alsan yanına kâr oluyor..

Tâbi bunları söylerken faiz oranları hakkında bir bilgim yok.. şu an için konut faizi oranları nasıl .. oraya da bakmak lazım
Faizler önceye göre yüksek çünkü 0.64'ten verdiler bir ara, ama şu an 1.20 civarı mevcut ekonomik durumda sanırım reel faize göre düşük kalıyor yine de.

MetehanS
15.03.2022, 23:03
Mevcut ekonomik durumda TL borçlanmak çok mantıklı, bunu ekonometri mezunu ve bankada çalışan birisi olarak söylüyorum.

Faizler önceye göre yüksek çünkü 0.64'ten verdiler bir ara, ama şu an 1.20 civarı mevcut ekonomik durumda sanırım reel faize göre düşük kalıyor yine de.

Koksalbaba
15.03.2022, 23:24
Ts passoligim var bu maça nası giricez bi yolu yok mu girmenin dostlar.

LANGARA
16.03.2022, 00:35
Ts passoligim var bu maça nası giricez bi yolu yok mu girmenin dostlar.

Trabzonspor kartıyla girmeniz mümkün değil. Yine bu kartı maça on gün kala iptal etmeyenelrin de girmesi imkansız

Yunus Emre SEYHAN
16.03.2022, 01:20
Gayet mantıklı. Gerçek enflasyon ve güncel faiz oranları arasında uçurum var. Çekeceğiniz kredinin aylık ödemesi 3-4 sene geçmeden aylık kira bedeline yakın birşey olacak. Son 3-4 yıl ise iyice kuşa dönecek.
Geçen yıl bu zamanlara göre dolar 100% arttı . Aralık ayında dolar 30 lira olursa şaşırmamak lazım. Alınmış her zaman alınmıştır. 1-2 yıl ödeme zorluğu yaşayacaksanız dahi alın. İmkanları zorlayın derim.

Etrafınızda emlak balonu patlayacak lafları edenler olacaktır. Aldırmayın. İnşaat maliyetleri fazlasıyla arttı. Bina yeniden yapılsa müteahhitin maliyetini dahi karsilayamayacak fiyatta 4-10 yaşında ki daireler büyük fırsat.

Tabii daireyi oturmak için alacaksaniz alın. Yatırım için konut almak çok cazip değil.

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2022, 07:37
Rize'nin cenaze namazını kılar yollarız.

Kayseri'nin 2-0'dan Konya'ya yenilmesi şampiyonluk süremizi uzattı.

Kupada eleriz onları

Şikebahçe Konya'yı yenmeli ya da berabere kalmalı

Şampiyonlar Şampiyonu TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2022, 07:41
AA Hocamız Marek'in kan ve diğer sonuçları iyi gözüküyor. Büyük ihtimalle milli maç sonrası aramızda olacak dedi.

Dorukhan'ın Göztepe maçında 4.gol öncesi yaptığı spektaküler harekete doyamadım.

Murat Keçeci
16.03.2022, 10:05
Genel bir değerlendirme yapacak olursak güzel bir sezon yaşiyoruz.Planlı,programlı adımlar atmanın karşılığını almaya çok yakınız.Matematiksel olarak 4 galibiyet bizi şampiyon yapıyor.Rakiplerimizin durumuna göre 3 veya 2 de yetebilir.Bunu başarabilecek iradeye de sahibiz.

Sezona başladığımızda yarışın favorisi bjk idi.fb,gs ve biz ise onun bir adım arkasında yarışa başlamıstık.Fakat sezon içinde en istikrarlı ve kazanma odaklı oyunu biz oynayarak rakipleri demoralize ettik.Biz kazandıkça onlar kaybetti.Kısacası kimyaları bozuldu.Aradan da sürpriz bir takım çıktı.Bu takım konyaspor oldu.istanbul takimlarinin durumunu gördükçe hevesleri arttı.Bizim istanbul takimlarindan boşalttigımiz meydana tezgahı kurdu.Bi dönem bize de kafa tutacak gibi bilendiler.Fakat biz hadlerini bildirince hevesleri kursaklarinda kaldı.

Yolumuzda o kadar kararlı ilerledik ki başımıza birçok talihsizlik gelmesine rağmen bizi yolumuzdan döndüremedi.Sezon başlamadan biri deseydi ki sezon içinde en sağlam bölgeniz edgar-hugo yu kaybedeceksiniz.Gervinho gibi kreatif bir kanattan faydalanamiycaksiniz.Buna ek olarak ligin ikinci yarisınin en zor bölümünü hamsik olmadan geçireceksiniz.Tamam abi kulübün anahtarini da teslim edelim mi derdik.Fakat hiçbirşey bizi yolumuzdan çeviremedi takımdaşlığın getirdiği o birliktelik ile her zorluğu aşmasını bildik.Herkes üzerine düşen görevi fazlasiyla yaptı.

Şimdi sezon boyunca akıtılan alın terinin karşılığını almak için 3-4 galibiyete daha ihtiyacımız var.Bunu da en kısa sürede başaracağız.Allahin izniyle.

Bu hafta ki maçın bir önemi de geçen sezon topladığımız 40 maçta 71 puanı bu sezon 30 maçta 73 puan ile geçebiliriz.

Haftanın ilk maçı yine bizim kazanıp fb-konya maçını zevkle izleyebiliriz.Hava şartları rize zemini ne kadar etkiler bilmiyoruz.Biz her duruma hazır olmalıyiz.Son üç maçta 5 gol yedik.Savunma üzerine biraz daha yoğunlaşmalıyız.Ugurcan olmayacak ama Erce de görevini fazlasıyla yapacaktir.Dorukhanin dönmesi iyi oldu.Sari kart sinırindakilerde dikkatli olursa güzel olur.Sakatsiz ve cezasız üç puanimızla bitecek bir maç olur umarım.Tam konsantrasyon.

Uğur Kalyoncu
16.03.2022, 10:46
Strateji gereği 11 başlatmıyor zaten hoca. Aynı şekilde girer oyuna

Strateji gereği değil Djaniny sakatlıktan çıkıp tam anlamıyla hazır olmadigi için ve Corneliusta bu süreçte formayı hakettiği için. Djaniny muhtemelen bu maç ile 11 e döner.

Ufuk
16.03.2022, 10:50
Troller hala tam olarak kabullenemese de kabullenmeye başladılar diyebiliriz. Sene sonu kıvama gelirler artık :)

https://twitter.com/ibrahimertuerk/status/1503868540264325120

https://twitter.com/tgrthabertv/status/1503105050385731585

Oğuzhan Fidan
16.03.2022, 11:11
Strateji gereği değil Djaniny sakatlıktan çıkıp tam anlamıyla hazır olmadigi için ve Corneliusta bu süreçte formayı hakettiği için. Djaniny muhtemelen bu maç ile 11 e döner.

Başkan o senin fikrin buda benim . Saygı duyarım

gudoz81
16.03.2022, 11:17
yusufun bize gol atmayacağına dair iddiaya girecek olan var mı? :))

Enaldo61
16.03.2022, 11:23
Mevcut ekonomik durumda TL borçlanmak çok mantıklı, bunu ekonometri mezunu ve bankada çalışan birisi olarak söylüyorum.

Gayet mantıklı. Gerçek enflasyon ve güncel faiz oranları arasında uçurum var. Çekeceğiniz kredinin aylık ödemesi 3-4 sene geçmeden aylık kira bedeline yakın birşey olacak. Son 3-4 yıl ise iyice kuşa dönecek.
Geçen yıl bu zamanlara göre dolar 100% arttı . Aralık ayında dolar 30 lira olursa şaşırmamak lazım. Alınmış her zaman alınmıştır. 1-2 yıl ödeme zorluğu yaşayacaksanız dahi alın. İmkanları zorlayın derim.

Etrafınızda emlak balonu patlayacak lafları edenler olacaktır. Aldırmayın. İnşaat maliyetleri fazlasıyla arttı. Bina yeniden yapılsa müteahhitin maliyetini dahi karsilayamayacak fiyatta 4-10 yaşında ki daireler büyük fırsat.

Tabii daireyi oturmak için alacaksaniz alın. Yatırım için konut almak çok cazip değil.

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar, paramız yetmedi almaktan vazgeçtik :D

Dereli
16.03.2022, 11:32
Rize için üzgünüm, iyi takım olamadılar. Başkanları iyi ama. Bu başkan ile uzun vade de başarı gelecektir. En azından istanbul güdümlü hareketleri bıraktılar.

Muhtemelen yenicez ve muhtemelen lig sonunda aşağı lige düşecekler. (Bizden alacakları 3 puan dahi onlara merhem olmaz.)

gurur6134
16.03.2022, 12:43
Troller hala tam olarak kabullenemese de kabullenmeye başladılar diyebiliriz. Sene sonu kıvama gelirler artık :)

https://twitter.com/ibrahimertuerk/status/1503868540264325120

https://twitter.com/tgrthabertv/status/1503105050385731585

Iyiki hugonun pozisyonu oldu herkesin aklinda kalan o ,ama gs macinda rakibin net eline carpasi kaleye giden topta el acikken verilmeyen penalti giden 2 puan konusulmaz yada basak macinda hakemin hasan alinin sakarliginda eline carpan topdaki penaltiyi..
Altdaki videoda da ahmet ercanlara bakin adam acik acik muptezel dedi o da ses yok trolde..8tas hakemlerden 20 puan kaybetmismis bak bak bak gecen sene kac puan kazandi hakemlerle onun da ceterisini tutsaydiniz ya..geleceksiniz yola geleceksiniz yavas yavas ali koc bile geldiyse hepiniz geleceksiniz sindireceksiniz hazimsizlik varsa bol bol soda iceceksiniz..trabzon borcunu donduremez istanbul klupleri dondururmus goruyoruz nasil dondurduklerini parasizliktan hoca bulup getiremiyorlar tranafer yapamiyorlar cok guzel dönduruyorlar butcelerini masallah birde dönduresemelermis demek ki..

cakalkerem
16.03.2022, 13:04
2 waka 1 vicca 1 cornel yeter

Sefer A.
16.03.2022, 13:40
Iyiki hugonun pozisyonu oldu herkesin aklinda kalan o ,ama gs macinda rakibin net eline carpasi kaleye giden topta el acikken verilmeyen penalti giden 2 puan konusulmaz yada basak macinda hakemin hasan alinin sakarliginda eline carpan topdaki penaltiyi..
Altdaki videoda da ahmet ercanlara bakin adam acik acik muptezel dedi o da ses yok trolde..8tas hakemlerden 20 puan kaybetmismis bak bak bak gecen sene kac puan kazandi hakemlerle onun da ceterisini tutsaydiniz ya..geleceksiniz yola geleceksiniz yavas yavas ali koc bile geldiyse hepiniz geleceksiniz sindireceksiniz hazimsizlik varsa bol bol soda iceceksiniz..trabzon borcunu donduremez istanbul klupleri dondururmus goruyoruz nasil dondurduklerini parasizliktan hoca bulup getiremiyorlar tranafer yapamiyorlar cok guzel dönduruyorlar butcelerini masallah birde dönduresemelermis demek ki..
Ya bence bu ara bizim üzerimize fazla gelindikten sonra birileri bunlara ayar verdi, son günlerdeki bu R'ler pek normal gelmedi bana :) kim ayar verdi ne yapti ne etti bilmem

ilelebeTS
16.03.2022, 13:41
Son dönemdeki çıkışıyla Djaniny ilk 11'i hak etti aslında. Ama o zaman hocanın kafasındaki alternatif plan olan Uğurcan'ın uzun oynayıp Cornelius'un indirdiği topları kullanamayız. Hamsik'in yokluğunda bu taktik bizim kurtarıcımız olmuştu. Bu maçta bakalım nasıl bir şey yapacağız.

Enaldo61
16.03.2022, 13:48
Son dönemdeki çıkışıyla Djaniny ilk 11'i hak etti aslında. Ama o zaman hocanın kafasındaki alternatif plan olan Uğurcan'ın uzun oynayıp Cornelius'un indirdiği topları kullanamayız. Hamsik'in yokluğunda bu taktik bizim kurtarıcımız olmuştu. Bu maçta bakalım nasıl bir şey yapacağız.
Alanya maçı gibi önde basalım bunlara.

emre6117
16.03.2022, 13:49

Cok komik ya. Ahmet ercanlara cok agir laf soyledi. ahmet ercanlarin da gıkı cikmadi. Gerci konusan adam da cok agir laflar ediyor genelde trabzonspora.

ilelebeTS
16.03.2022, 13:52
Alanya maçı gibi önde basalım bunlara.
Ben de öyle istiyorum ama kararı hoca veriyor sonuçta, ne yapacak bakacağız.

yorumsuz6117
16.03.2022, 16:23
Murat Kosova: Trabzonspor'un hücum hattı sanatkarlar odası gibi..

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2022, 16:29
Genel bir değerlendirme yapacak olursak güzel bir sezon yaşiyoruz.Planlı,programlı adımlar atmanın karşılığını almaya çok yakınız.Matematiksel olarak 4 galibiyet bizi şampiyon yapıyor.Rakiplerimizin durumuna göre 3 veya 2 de yetebilir.Bunu başarabilecek iradeye de sahibiz.

Sezona başladığımızda yarışın favorisi bjk idi.fb,gs ve biz ise onun bir adım arkasında yarışa başlamıstık.Fakat sezon içinde en istikrarlı ve kazanma odaklı oyunu biz oynayarak rakipleri demoralize ettik.Biz kazandıkça onlar kaybetti.Kısacası kimyaları bozuldu.Aradan da sürpriz bir takım çıktı.Bu takım konyaspor oldu.istanbul takimlarinin durumunu gördükçe hevesleri arttı.Bizim istanbul takimlarindan boşalttigımiz meydana tezgahı kurdu.Bi dönem bize de kafa tutacak gibi bilendiler.Fakat biz hadlerini bildirince hevesleri kursaklarinda kaldı.

Yolumuzda o kadar kararlı ilerledik ki başımıza birçok talihsizlik gelmesine rağmen bizi yolumuzdan döndüremedi.Sezon başlamadan biri deseydi ki sezon içinde en sağlam bölgeniz edgar-hugo yu kaybedeceksiniz.Gervinho gibi kreatif bir kanattan faydalanamiycaksiniz.Buna ek olarak ligin ikinci yarisınin en zor bölümünü hamsik olmadan geçireceksiniz.Tamam abi kulübün anahtarini da teslim edelim mi derdik.Fakat hiçbirşey bizi yolumuzdan çeviremedi takımdaşlığın getirdiği o birliktelik ile her zorluğu aşmasını bildik.Herkes üzerine düşen görevi fazlasiyla yaptı.

Şimdi sezon boyunca akıtılan alın terinin karşılığını almak için 3-4 galibiyete daha ihtiyacımız var.Bunu da en kısa sürede başaracağız.Allahin izniyle.

Bu hafta ki maçın bir önemi de geçen sezon topladığımız 40 maçta 71 puanı bu sezon 30 maçta 73 puan ile geçebiliriz.

Haftanın ilk maçı yine bizim kazanıp fb-konya maçını zevkle izleyebiliriz.Hava şartları rize zemini ne kadar etkiler bilmiyoruz.Biz her duruma hazır olmalıyiz.Son üç maçta 5 gol yedik.Savunma üzerine biraz daha yoğunlaşmalıyız.Ugurcan olmayacak ama Erce de görevini fazlasıyla yapacaktir.Dorukhanin dönmesi iyi oldu.Sari kart sinırindakilerde dikkatli olursa güzel olur.Sakatsiz ve cezasız üç puanimızla bitecek bir maç olur umarım.Tam konsantrasyon.

Cuma akşamı 73 yaparız diye umuyorum.
Pazar akşamı şikebahçe Konya'yı yenip 2.liğe yapışmak isteyecektir.
Pazar akşamı 18 puan fark olursa 2 galibiyet bize yetecek.17 fark olursa 2 galibiyet, 1 beraberlik yetecek.
Ah Kayseri ah. 15 dakikada 2-0 öne geçtin. Bari berabere kalsaydın.

Sefer A.
16.03.2022, 16:31
Murat Kosova: Trabzonspor'un hücum hattı sanatkarlar odası gibi..
Kendisi ve Emek Ege + Nebil Evren ile program yapiyor ntv'de sanirim, nâdiren dinliyorum ama gâyet iyi ve keyifli bence... bize karsi da digerleri gibi garip tavirlari yok, haklarini teslim edelim

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2022, 16:40
2 waka 1 vicca 1 cornel yeter

Komşu %99 düştü. Çok üzmeyelim diyorsun.
Açıkçası son 4 takım içinde belki az da olsa sadece Göztepe kurtarabilir. 2 İzmir takımının düşmesi üzücü

ÖmürKaradeniz61
16.03.2022, 17:32
Djaniny Cornelius ikilisi beraber oynadığı maçlarda çok kaliteli görüntü verdi özellikle Hatay maçında. Bence yine beraber sahaya atılabilir Djaniny forveti tamamlayan oyuncu tipinden.

Mehmet Fatih Yavuz
16.03.2022, 17:35
Peres----Denswill---Ahmetcan-----
-----------------Siopis---------------
-----------Dorukhan--Ömür--------
Visca------------------------Wakame

Bunlar kesin.
Cezalı olmasa Uğurcan da kesin de bu maç Erce.

Sol bek ve santrafor değişebilir!

yorumsuz6117
16.03.2022, 19:43
Denswil sakatlanmış, kaynak YES

Doğukan Uçan
16.03.2022, 20:01
21341

Emre Çömez
16.03.2022, 20:06
Önceki gün yapılan antrenmanda darbe alan Denswil’in tedbir amaçlı olarak bugün yapılan antrenmana alınmadığı öğrenildi. tecrübeli savunma oyuncusunun Çaykur Rizespor ile oynanacak olan karşılaşmada forma giyip giyemeyeceği belirsizliğini korurken yine Trondsen’in de ağrılarının olduğu belirtildi. İki oyuncunun Çaykur Rizespor maçında oynayıp oynamayacakları yarın netlik kazanacak.

kayl
16.03.2022, 20:09
Denswil sakatlanmış, kaynak YES

Denswil yoksa taha ahmet can oynasın görelim tandem yetenekli çocuk taha bu arada perşembe den cumartesi ye yoğun kar var mac yüzde 90 pazara errelenir

kayl
16.03.2022, 20:11
Trondsen çapraz bağı kopardiktan sonra müzmin sakata bağladı riskli bir defans hattı olucak u gurcan da yok bol hücum oynamaliyiz

nakzo
16.03.2022, 20:15
Densvilde mi sakatlandı yine moralimiz bozuldu nedir abi bu iş kaldık mı hüseyine .

Sacit
16.03.2022, 20:26

krediden faizden uzak dur
faiz belasına bulaşma

My
16.03.2022, 20:35
No panik dostlar. Densvilin durumu ciddi değilmiş. YES diyor.

https://www.youtube.com/watch?v=1aIvy9IWQvo

yorumsuz6117
16.03.2022, 20:36
Denswil yoksa taha ahmet can oynasın görelim tandem yetenekli çocuk taha bu arada perşembe den cumartesi ye yoğun kar var mac yüzde 90 pazara errelenir

Bana da öyle geliyor..

erenslash
16.03.2022, 22:39
sağlık personel ve diğer ek personel yazın yabancı ülkelerden de üst düzey alınırsa çok memnun oluruz

hemşeri diye iş bilmezleri takımda istemiyoruz abi sağlık personellerinden de bıktık abi

Mehmet Fatih Yavuz
17.03.2022, 00:15
Bu doktor meselesi ile ilgili...

Hamsik konusu ayyuka çıkınca Erdal hoş hocaya mesaj atmış artık bir doktor bulmak gerekmiyor mu diye!
Hoca geri aramış bir süre sonra, doğru söylüyorsun, doktor lazım demiş.
Sonra da eklemiş, ama sana.

Ne oluyor size demiş? Herşey olağan, olması gerektiği gibi, ilk kez sakatlık olmuyor, ilk kez bizim oyuncumuzda nüksetmiyor...

Velhasıl, hoca saçmalamayın demiş...
Doktor diyenlere ithafen... Ben de dahilim buna. :)

Erkan A.
17.03.2022, 01:01
Alman hava durumlari rizede cuma günü 100% kar yagcak diyor!
rizede yasayan forumda bir kardes varsa son durumlar nedir diye bir paylasim yapsin..
bu mac iptal olur eger 100% kar olayi dogruysa rizenin stadi bu kar firtinayi eritemez

B.Yiğit
17.03.2022, 01:16
Kar durumu varsa 1 veya 2 gun ileri alinir. Karlı zeminde futbol oynanmaz.

Gökhan Balcı
17.03.2022, 01:34
Bu doktor meselesi ile ilgili...

Hamsik konusu ayyuka çıkınca Erdal hoş hocaya mesaj atmış artık bir doktor bulmak gerekmiyor mu diye!
Hoca geri aramış bir süre sonra, doğru söylüyorsun, doktor lazım demiş.
Sonra da eklemiş, ama sana.

Ne oluyor size demiş? Herşey olağan, olması gerektiği gibi, ilk kez sakatlık olmuyor, ilk kez bizim oyuncumuzda nüksetmiyor...

Velhasıl, hoca saçmalamayın demiş...
Doktor diyenlere ithafen... Ben de dahilim buna. :)
Ben de şimdi izledim çok güldüm camianın en akil adamı bile böyle, böyleyiz yapacak bir şey yok ağabey :D Sağlık ekibi konusunda son birkaç senedir olan şeyler çok birikti ve tepkiyi de çok doğal görüyorum ben bu noktada. Ha sağlık ekibinde gerçekten bir sorun vardır hoca değiştirmeyi düşünüyordur ama erdal hoş aracılığıyla insanları sakinleştirmek istemiştir o da mantıklı o da doğru. Fakat şu var ben bu sene özellikle futboldan anlamadığımı kabul ettim sayesinde. Bence böyle birine ihtiyacımız varmış

David_LuiZ4
17.03.2022, 02:54
Doktor sıkıntısı Avcı bu takımın başına gelmeden önce başlayan bir sıkıntıdır dolayısıyla Avcı'nın kendi dönemi için "doktorluk bir olayımız yok" şeklindeki reddiyesi normaldir..Muhtemelen kulübün kendisi gelmeden önce yaşadığı doktor sıkıntısından haberi yok hocanın..Yönetim bile doktor konusunda 1 kerelik de olsa neşteri vurmuş doktorları değiştirmişti..

Ben açıkçası en başından beri aynı düşüncedeyim yabancı doktorlar kulübe kazandırılmalı diyorum ama şu andaki doktorlardan biri olan Hakan Çelik için küçük çaplı araştırmalarımdan sonra olumlu yönde referanslar aldım..Mesleğinde-branşında yetkin ve uzman bir doktormuş..Diğerini tanımıyorum..

thehell61
17.03.2022, 09:09
Eğer Denswil sakatsa ve sakat sakat oynayacaksa hiç oynamasın haftaya jeke maçında oynasın benim için yeğdir. Rize'yi Taha ve Ahmetcan ile geçeriz ama jeke maçı bu ikili ile zor olur.

Uğurcan-Peres-Taha-Ahmetcan-Trondsen-Siopis-Bakasetas-Ömür-Visca-Wakaeme-Cornelius.

adiloş bebe
17.03.2022, 09:54
Rizespor'un stoperlerinden Holmen tam bir kasap. Adamın futbolla alakası yok. Yaptığı tek şey faul. Ben bundan ötürü Cornelius'u 11 bekliyorum. Rize deplasmanlarında genellikle bir kafa golümüz kesin var :)

Doğukan Uçan
17.03.2022, 10:16
2 haftadır karadeniz de güneş yüzü görmedik bugün yine yağmur yağıyor.:D

leoyattara
17.03.2022, 10:29
maça bir gün kala maç başlığında bu kadar az yorum yapılması bayağı enteresan şampiyon olmamıza yordum bunu :D

Ceyhun Öncü
17.03.2022, 10:47
Rizespor'un stoperlerinden Holmen tam bir kasap. Adamın futbolla alakası yok. Yaptığı tek şey faul. Ben bundan ötürü Cornelius'u 11 bekliyorum. Rize deplasmanlarında genellikle bir kafa golümüz kesin var :)

Ligin en kötü Stoperi
Hangi akla hizmet oynatiyorlar mechul
bizim hüseyin onun yaninda puyol

mekatronik
17.03.2022, 10:59
Ligin en kötü Stoperi
Hangi akla hizmet oynatiyorlar mechul
bizim hüseyin onun yaninda puyol
Bence ligin en kötü stoperi Selim, şansa bak ki ikisi de aynı takımda :)

ahamitokutan
17.03.2022, 11:08
şansa bak. takımdaki as stoperler sakatlandı Ahmetcan oynamaya başladı. şimdi Denwill de gitti. sanırım Rize maçında Hüseyin i sahada göreceğiz mecburen. Taha ya şans verir mi hoca bilemiyorum.

abuzun61
17.03.2022, 11:21
Cuma günü doğu Karadeniz yoğun kar yağışlı gözüküyor. Cumartesi de yağış olasılığı yüksek. Ben maçın erteleneceğini düşünüyorum. Pazar günü oynanabilir.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
17.03.2022, 11:32
Ahmetcan Taha oynar artık.

Ufuk
17.03.2022, 11:39
Denswil bugün antrenmana çıkacakmış. Kontrol edip ona göre Rize maçına çıkıp çıkmayacağı belli olacak diyor 61saat.

Onur Akyüz
17.03.2022, 11:40
1.20 ile alabiliyorsan uçak bile al bence.

lazminator61
17.03.2022, 11:56
Denswili sora sokmiyalim, zaten kar yagcak.

Burak Bıyıklı
17.03.2022, 11:59
Denswilin sakatlığı ciddi olmasa bile geçsin kulübede dinlensin. Haftaya 11'de denen adam 2 aydır oynamıyor. Ne olur ne olmaz diyelim, ahmetcan - taha izleyelim.

Konya şu iki haftayı kazanarak bizim bjk maçında şampiyonluk hayalini patlattı. O zaman bari böyle devam etsin de gümrük maçında olalım. Antep deplasmanında kutlamayalım şu şampiyonluğu. Yıllarca hayalini kurdum stadda şampiyonluk sevincinin. Bana ankarada evde şampiyonluk kutlatmayın :)

Yunus Emre SEYHAN
17.03.2022, 11:59
Stadyumun kamera açısı nedeniyle köy musabakası tadında bir maç izleyeceğiz. Maçın bütün zevkini alıp götürüyor

Tahir61
17.03.2022, 12:47
Maçın hakemi pehlivan Volkan Bayarslan
Vikipediye göre Erzurumlu, KTÜ mezunu!!

Enaldo61
17.03.2022, 12:49
Düşman hakem vermeye devam ediyorlar maçlarımıza.

Tahir61
17.03.2022, 12:51
Geçen hafta çinlinin efecanı reklam panolarına fırlattığı pozisyona omuz diyen mangalcı değil mi bu? Bizim bu seneki ilk maçı.

Arda'
17.03.2022, 13:20
Kırmızı montlu çocuğun sahaya atlayıp tokatladığı hakem değil mi

Timur Bey
17.03.2022, 13:22
Bu hakem aynı zamanda taraftarın dövdüğü hakemdi. Geçen sene Denizli maçımızı yönetmiş ve bu hakemin oynattığı maçlarda hiç galip gelememişiz.

LANGARA
17.03.2022, 13:26
Aynı zamanda geçen sezon Denizli maçımızda son dakikalardaki penaltımızı çalmayan kişi.

ilelebeTS
17.03.2022, 13:29
Hakemden çok hava durumu önemli. Maç günü kar olacak deniyor, kar olursa işler zora girer. Bizi tek engelleyebilecek durum hava koşulları. Sivas'ta olduğu gibi.

ilelebeTS
17.03.2022, 13:35
Denswil oynamazsa stoperde Taha falan beklemeyin arkadaşlar. Taha oynayacak seviyede olsa hoca onu 21 kişilik kadroya alırdı 1 maç olsun. Şu ana kadar kadroya almadığına göre henüz istediği seviyede değil. Denswil oynamazsa yerine oynayacak kişi belli. O yüzden dua edelim de Denswil oynasın.

Emirhan Uludüz
17.03.2022, 13:36
Hakemden çok hava durumu önemli. Maç günü kar olacak deniyor, kar olursa işler zora girer. Bizi tek engelleyebilecek durum hava koşulları. Sivas'ta olduğu gibi.
Sivas, Antalya ve Galatasaray maçının ilk yarısı. Kötü hava koşulları bizi çok etkiliyor.

iso_4939
17.03.2022, 13:37
Bu hakem aynı zamanda taraftarın dövdüğü hakemdi. Geçen sene Denizli maçımızı yönetmiş ve bu hakemin oynattığı maçlarda hiç galip gelememişiz.

O zaman yine dövelim ��

Enaldo61
17.03.2022, 17:09
Yanlış duymadıysam CL'ye direk gitme ihtimalimiz doğmuş. Yani böyle bir ihtimal var deniyordu ama pek olabilir gibi değildi. Şu an kuvvetlenmiş herhalde.

Bu arada ben hava durumuna bakmamıştım ama cuma günü iyi kar görünüyor, maçın oynanması zor. Yani beklenen havaya göre oynanamaz zaten ertelenir. Pazar akşamı ve ptesi müsait görünüyor.

Mert Oğuzlu61
17.03.2022, 17:32
Yanlış duymadıysam CL'ye direk gitme ihtimalimiz doğmuş. Yani böyle bir ihtimal var deniyordu ama pek olabilir gibi değildi. Şu an kuvvetlenmiş herhalde.

Rusya'nın cezası gelecek sezona uzarsa ve Ukrayna "biz bu senelik katilmayalim" der ve çekilirse o zaman direkt katilabiliriz çünkü Ukrayna'nın hemen arkasinda olan ülke biziz.

Ukrayna da ligler oynanmiyor, savaş ne kadar sürer bilinmez orada sezonu bitirme ihtimalleri çok düşük. Ya mevcut haliyle tescil edecekler ve takımlarını sıralamaya göre Avrupa'ya yollayacaklar ya da futbola ara verdik bizim yerimize TS katılsın diyecekler.

Mucize olur da 2. seçenek gerceklesirse Kolpacino polisi tepkisi veririz, Sümelalı hocaefendiye bmn organizasyonu yapıp çiçek cikolatayla gitmek için başlık açarız. Böyle bir sezonda bu senaryo da gerçekleşirse çevremizde deliren İstanbullular görebiliriz.

ilelebeTS
17.03.2022, 17:33
Zemini kapatıyorlar, açınca tertemiz oluyor ama 20-25 dakika sonra oynanmayacak duruma geliyor. Gaziantep maçıydı sanırsam, aynı öyle yarıda kalmış ertelenmişti. Maç başlamadan ertelense daha iyi mesela, başladıktan sonra ertelenmesi tam bir konsantrasyon kaybı. İnşallah maç saatinde kıyı şeridinde kar yoktur.

Barista
17.03.2022, 17:55
Şampiyon olamama ihtimalimiz, yazı tura atışında paranın dik gelme ihtimalinden bile daha düşükmüş. Zaten kalan maçların hepsini bile kaybetsek şampiyon olacağımızı düşünüyorum şahsen.

https://twitter.com/XgSuperLig/status/1504024854160420864

pReN@_61
17.03.2022, 18:41
Denswil ?

Erkan A.
17.03.2022, 19:32
Trondsen yine sakatlanmis bu cocuk geldi geleli 10 mac oynamamistir
bir kac hafta antromana cikmis sakatligi süreclerde villasinda izin yapmis bu yetmemis birde euro milyoneri etik cocugu sezon sonunda da sakatlandigi icin tebrik ederek biraz daha para vererek göndeririz ardindan bizi mahkemeye verir ordanda faydalanir artik..
Bir kac yil sonrada medyalara trabzon cennet cennet der..
sakatlik madeleri varmi yokmu bilmiyorum lakin bu dünyada futbolcu olmak vardi oturdugun yerden milyoner olmanin en kolay yolu..biz böyle Cook tiyatrocu futbolcu milyoner ederek gönderdik sadecede antromana cikararak..örnek onazi titrek onazi bu cocugu begenenlerde vardi o kadar yokluktaydik gözümüze ronaldo gibi geliyordu..yerli oyuncularda vardi öz evlatlarda vardi..

Doğukan Uçan
17.03.2022, 19:36
1967 bilet satılmış şu ana kadar :D passolig olmasaydı bu maça gidecektim.

HOPA'LI TS'Lİ
17.03.2022, 19:47
TS şampiyonluğa giderken neden hep engelle karşılaşıyor?

3 yıl önce pandemi
Bu yıl
Gervinho, Edgar, Hugo, Hamsik, Denswil gibi ağır topların sakatlanması
Savaş, 2.devrenin ilk maçlarında karlı maçlar, ortasında tekrar karlı maçlar
10 maç kala ne anlama geldiği spekülasyona yol açan hakem operasyonları
Bitsin artık bu hasret bir an önce, vallahi bezdum, billahi bezdum

ÖmürKaradeniz61
17.03.2022, 22:35
Muhtemelen tam 1 ay sonra bugün şu saatlerde çılgınlar gibi şampiyonluğumuzu kutluyor olacağız.

iso_4939
17.03.2022, 22:48
Onemli bir mac daha hadi hayirlisi

LANGARA
17.03.2022, 23:55
Ligin en fazla gol atan takımıyla en fazla gol yiyen takımı oynayacak yine ligin en az gol atan ikinci takımıyla en az gol yiyen takımı karşılaşacak. Yolu kısaltmak isteyen Abdullah Hoca ve topçuları gereğini yapacaktır.

sakosako
18.03.2022, 02:45
rize stadının kamera açısı aklıma geldi canım sıkıldı yine. ligde en sevmediğim deplasman. yeneriz ama stoper konusu önemli, ahmetcan - taha izlemek isterim şahsen

mawro61
18.03.2022, 02:47
Cl ye direk gitme ihtimalimiz kesin olarak yok.
Bizden önce iskoçya var.
Play off oynayacağız.
Tabi yaptırımlar kalkarsa, o zaman rusya doğrudan takım göndereceği için biz 3.turdan eleme de oynayacağız.

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2022, 08:17
Stad civarında kar yağışı var mı, maç saatinde olur mu?

Son durum bilgisi paylaşabilecek olan var mı?

1 ay sonra şampiyonuz inşallah.

Sabır uşaklar

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2022, 08:46
Rize Merkez/Rize
Cuma 20:00
Hafif kar yağışlı
2°C
Yağış: 80%
Nem: 84%
Rüzgar: 10 km/s

Adem Erdoğan
18.03.2022, 08:47
Gün içinde ara ara karla karışık yağmur, maç saati ise yağmurlu gösteriyor Rize'de.

https://www.accuweather.com/tr/tr/rize/320347/hourly-weather-forecast/320347

Berkan
18.03.2022, 08:55
Yaklaşıyor yaklaşmakta olan :sevinç2:

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2022, 08:58
Gün içinde ara ara karla karışık yağmur, maç saati ise yağmurlu gösteriyor Rize'de.

https://www.accuweather.com/tr/tr/rize/320347/hourly-weather-forecast/320347

Sörloth ve Vakeme'nin yoğun yağış altında son 10 dakikada fişi çektiği maçı hatırladım "yağmurlu gösteriyor" yazınızı okuyunca

Komşu % 99 düşer.

Rüyamda skor 0-3 olmuş ve atmayı kesmiştik son anlarda top çeviriyorduk.

deepmavi
18.03.2022, 09:08
Allah'ın izni ile Trabzonspor'umuz Rizespor maçını kazanacak ve Milli maç arasına Mutlu ve Huzurlu şekilde girerek Lig Şampiyonluğuna bir adım daha yaklaşacak...

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2022, 09:22
Allah'ın izni ile Trabzonspor'umuz Rizespor maçını kazanacak ve Milli maç arasına Mutlu ve Huzurlu şekilde girerek Lig Şampiyonluğuna bir adım daha yaklaşacak...

Geliyor gelmekte olan
Şampiyonluğu garantileyeceğimiz maçı iple çekiyorum.
Dilerim o maç Akyazı'da olur.

cakalkerem
18.03.2022, 09:39
zor maç olur golde yeriz büyük ihtimal..
Yien yiyeceğimizden fazla atacağımız bir maç olur gibime geliyor..
Özelikle defans hattı kim oynayacak belli değil..Erce soru işareti..

Allah'tan hucum hattı güven veriyoor..
Şu hafta yenelim de Konya bir şekilde takılırsa beklenen gün daha kısalacaktır..

mekatronik
18.03.2022, 09:46
Rize'de yoğun kar yağışının olduğu günlerde bile sabah yağıyor, her yer bembeyaz oluyor, öğleden sonra yerde kar kalmıyor.
Rize stadının konumunu da düşünürsek kar olmayacaktır fakat saha yine de saha ağırlaşacaktır.

stichus
18.03.2022, 09:49
Kalan maçların en kolayı.

Rakiplerimiz için gerçek bir deplasman ve bölgeye maddi katkısı dolayısıyla Rize'nin küme düşmesini istemem. Maalesef sıralamadaki yerleri gayet net fikir veren bir ölçü oluyor komşu için. Yine bir 'Yusuf bile oynasa rahat kazanırız' maçı.

Böyle böyle rekorlara yürüyoruz.

:)

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2022, 10:14
Rize Didi stadı zeminine naylon örtü serilmiş. Maç esnasında yoğun kar yağmazsa oynanacak büyük ihtimalle

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2022, 10:16
zor maç olur golde yeriz büyük ihtimal..
Yien yiyeceğimizden fazla atacağımız bir maç olur gibime geliyor..
Özelikle defans hattı kim oynayacak belli değil..Erce soru işareti..

Allah'tan hucum hattı güven veriyoor..
Şu hafta yenelim de Konya bir şekilde takılırsa beklenen gün daha kısalacaktır..

Şikebahçe ikincilik için yenilmeyecektir. Pazar akşamı puan farkı 18 ya da 17'ye çıkacaktır.

Kısalsın artık zaman
Bitsin şampiyonluk hasreti

pReN@_61
18.03.2022, 10:31
https://twitter.com/deplasske/status/1504552947576885255

deepmavi
18.03.2022, 10:32
Geliyor gelmekte olan
Şampiyonluğu garantileyeceğimiz maçı iple çekiyorum.
Dilerim o maç Akyazı'da olur.

İnşAllah aynen öyle olur.Büyük Zafere Lig Şampiyonluğuna çok az kaldı...

Oğuzhan Fidan
18.03.2022, 10:38
Fener konyayı çıkarmaz ordan acısını çıkaracak ali koç taraftarınında gazını alacaktır.. rize takımını yenip büyük zafere 2 maç kalır.

Oğuzhan Fidan
18.03.2022, 10:41
Stad civarında kar yağışı var mı, maç saatinde olur mu?

Son durum bilgisi paylaşabilecek olan var mı?

1 ay sonra şampiyonuz inşallah.

Sabır uşaklar

Bu maçı alırsak 2 maç kalır abi fener konyayı yener

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2022, 10:42
Fener konyayı çıkarmaz ordan acısını çıkaracak ali koç taraftarınında gazını alacaktır.. rize takımını yenip büyük zafere 2 maç kalır.

Ben de öyle umuyorum renktaş

Heyecan dorukta

Hadi bakalım inşallah

Uğur Kalyoncu
18.03.2022, 10:45
Rakibin durumu üstüne kar, yağmur, camur o yüzden kolay mac olmayacak. 1-0 olsun bizim olsun. En kısa zamanda şampiyonluğu ilan edelim inşallah. Öyle konuma geldik ki fenerin ilan ettiği tarihten sonra olan edersek içimizde uhte kalacak.

Tahir61
18.03.2022, 10:48
Rize'nin fikstürü berbat

Performansları kötü

Puan farkı 12 (5 maç)

İmkanı yok kurtaramaz

Başkanları boşuna şaibe diye zırvalamaya başlamadı, kabullenmiş durumdalar

Kendini göstermek isteyecek topçuları olacaktır. Seyircisiz soğuk bir havada bizim konsantrasyonumuz sonucu belirler.

Zemini, havayı, bizim havamızı dikkate alınca kötü bir oyunla herhangi bir topçumuzun şapkadan tavşan çıkararak attığı/attırdığı bir golle kazanırız diyorum (Not: 10 maç için tahminde bulunsam 11'i tutmayan, iyi dediğimin yaşamadığı, kötü dediğimin parladığı bir herifim)

B.Yiğit
18.03.2022, 10:54
Rize de kar tutmamış bile. Merak edenler bakabilir.

http://www.rize.bel.tr/hizmet/canli-kameralar?jwsource=cl

Ventusky diye bir uygulama var. Anlik yağış, bulut durumunu ve sonraki saatlerdeki durumu net olarak gösteriyor. Mac bitisine kadar çok az kar beklentisi var. Rize de yarın bugünün nerdeyse 2 kati yağacak. Mac karsiz zeminde çok rahat oynanır.

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2022, 10:59
Rakibin durumu üstüne kar, yağmur, camur o yüzden kolay mac olmayacak. 1-0 olsun bizim olsun. En kısa zamanda şampiyonluğu ilan edelim inşallah. Öyle konuma geldik ki fenerin ilan ettiği tarihten sonra olan edersek içimizde uhte kalacak.

2013-2014'de fener 3 hafta kala ilan etmişti GS'nin önünde. En erken şampiyonluk bu şu anda
Bunu en az 5 ya da 6 maça çıkarıp şampiyon olmalıyız. Rekoru kırmayı hak ettik.

Geçen hafta Abdüş'ün açıklamalarını hatırlayalım:

Süper Ligin en erken şampiyonu olmak istiyoruz. Şampiyon olsak da kalan tüm maçları kazanmak istiyoruz.

Abdüş'e katılıyorum sonuna kadar.

# TAKIM O G B M A Y P
1 Fenerbahçe 36 29 6 1 103 27 93
2 Beşiktaş 36 25 8 3 81 21 83

Şu ana kadar 3 puanlı sistemde en yüksek puanla şampiyon FB-1988/1989-36 maçta 93 Puan. Geçsek ne güzel olur onları
İkinci en yüksek puan BJK-2002/2003-34 maçta 85 puan.

1 Beşiktaş 34 26 7 1 63 21 85
2 Galatasaray 34 24 5 5 61 27 77

LANGARA
18.03.2022, 11:03
Bu haftaki maçlar istediğimiz gibi sonuçlanırsa Beşiktaş maçı şampiyonluğu ilan etme maçı olabilir. Abdullah Hocam, gerçekten şimdi alacak tahsil etme vaktidir. Hem senin için hem de bizim için

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2022, 11:07
Bu haftaki maçlar istediğimiz gibi sonuçlanırsa Beşiktaş maçı şampiyonluğu ilan etme maçı olabilir. Abdullah Hocam, gerçekten şimdi alacak tahsil etme vaktidir. Hem senin için hem de bizim için

Uğurcan'ımıza, mübarek annesine ve AA Hocamıza 90 dakika boyunca edilen küfürleri onlara yedirme zamanı

Ahmet Nur Çebi'yi puansız yollamak şart oldu.

Uğur Kalyoncu
18.03.2022, 11:19
2013-2014'de fener 3 hafta kala ilan etmişti GS'nin önünde. En erken şampiyonluk bu şu anda
Bunu en az 5 ya da 6 maça çıkarıp şampiyon olmalıyız. Rekoru kırmayı hak ettik.

Geçen hafta Abdüş'ün açıklamalarını hatırlayalım:

Süper Ligin en erken şampiyonu olmak istiyoruz. Şampiyon olsak da kalan tüm maçları kazanmak istiyoruz.

Abdüş'e katılıyorum sonuna kadar.

# TAKIM O G B M A Y P
1 Fenerbahçe 36 29 6 1 103 27 93
2 Beşiktaş 36 25 8 3 81 21 83

Şu ana kadar 3 puanlı sistemde en yüksek puanla şampiyon FB-1988/1989-36 maçta 93 Puan. Geçsek ne güzel olur onları
İkinci en yüksek puan BJK-2002/2003-34 maçta 85 puan.

1 Beşiktaş 34 26 7 1 63 21 85
2 Galatasaray 34 24 5 5 61 27 77

Allah nasip ederse şampiyon olacağız o cepte.

Feneri yenemedik ona çok üzüldüm. En erken şampiyon olamazsak ona da çok üzülürüm.

Ama iyi yanından bakarsak dert ettiğimiz durumlara bak. Çok şükür bugünleri de gördük.

Yiğit SARI
18.03.2022, 11:28
Saha durumuna bağlı olarak rahat bir galibiyet bekliyorum

Sakatlık olmasın vurduğumuz gol olsun

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2022, 11:42
Allah nasip ederse şampiyon olacağız o cepte.

Feneri yenemedik ona çok üzüldüm. En erken şampiyon olamazsak ona da çok üzülürüm.

Ama iyi yanından bakarsak dert ettiğimiz durumlara bak. Çok şükür bugünleri de gördük.

şb yi yenememek üzdü ama nasipten ötesi yok.
Son dakikalarda Vakeme ve Visca ile galibiyete çok yaklaştık ama olmadı. Çok da üzerinde durmamak gerek.
29 maçta 1 mağlubiyet aldık ki AA Hocamızın da söylediği üzere o maçta golü kendi kalemize attık.
Puan rekoru da kırabiliriz ama benim için en önemlisi tarihin en erken şampiyonu olmak. Ha ikisi birden olursa Allah derim (86 puan veya 94 puan)

champions
18.03.2022, 11:47
--------Dorukhan------Siopis-----------
Visca--------Djaniny-----------Tony-----
------------Cornelius----------------------

46-Tony-Kouassi
60-Djaniny-Bakasetas
75-Visca-Ömür

ÖmürKaradeniz61
18.03.2022, 11:52
Kar ne durumda Rize’de acaba,Rize’de yaşayan arkadaşlar bilgilendirebilir mi ?

ÖmürKaradeniz61
18.03.2022, 11:56
Rize ve Beşiktaş maçlarını kazanırsak Antep’e yenilmek için dua ederim. Şampiyonluk akyazıda garantilenmeli.

Adem Erdoğan
18.03.2022, 11:57
Cornelius, Waka, Visca, Baka, Abdüş, Djaniny

PO Sosyal Ligde hangilerini alacağız takıma şimdi, hep sıkıntı. :D

Sadettin_
18.03.2022, 12:10
Belki bencilce olacak ama , sırf Rize'nin stadının kamera açısı sebebiyle küme düşmesini istiyorum

My
18.03.2022, 12:20
https://twitter.com/omambiyikk/status/1504691926368493569?s=20&t=adQPvHzYW_sdfr6I3KkExQ

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2022, 12:36
https://twitter.com/omambiyikk/status/1504691926368493569?s=20&t=adQPvHzYW_sdfr6I3KkExQ

Helal olsun sana Puaş
Son derece samimi, doğal ve nahif duygular

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2022, 12:37
Belki bencilce olacak ama , sırf Rize'nin stadının kamera açısı sebebiyle küme düşmesini istiyorum

Düştüler bence

deepmavi
18.03.2022, 12:45

Helal Olsun Puchacz gerçekten çok gururlandık ve duygulandık harika ve çok samimi anlatmış ve İnşAllah çok başarılı olacaksın...

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2022, 12:59
Maç saati gelsin artık
Şampiyonluğu bir 90 dakika daha kısaltalım.
Şu soğuk, karlı günde akşam içimizi ısıt yine Trabzonspor'umuz
Keyifle pazar akşamı Konya'nın yenilmesini bekleyelim.

Mert Oğuzlu61
18.03.2022, 13:15
Sezonu bitirecek olan maçı oynayacağız. Kazanırsak erkenden şampiyonuz demektir, aksam şampiyonluk kutlarız. Kazanamazsak Konya son haftalara kadar arkamızdan gelir rahatsız eder.

Umarım şiddetli yağmur ve kar olmaz.

Larking
18.03.2022, 13:46
Maç saatindeki hava durumu tahminleri maçın oynanmasının zor olduğunu söylüyor.Yarın da sıkıntılı.

Pazar gününe ertelenme ihtimali yüksek.

Yiğit SARI
18.03.2022, 13:47
Maç saatindeki hava durumu tahminleri maçın oynanmasının zor olduğunu söylüyor.Yarın da sıkıntılı.

Bizi sivas'ta oynattılar o havada ne kadar kötü olabilir ki? 0'ın altına bile düşmüyor

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2022, 13:55

Zemine muşamba örtüldü. Kıyı kesimine çok kar yağacağını düşünmüyorum.

Umarım erken gollerle kar bastırmadan fişi çekeriz.

Sezonu bitirecek maç

73 puana ulaştığımızda Konya'nın pazar akşamı gardı iyice düşer.

Umarız pazar akşamı puan farkı 18 veya 17 olur.

Larking
18.03.2022, 14:02
Bizi sivas'ta oynattılar o havada ne kadar kötü olabilir ki? 0'ın altına bile düşmüyor

Bölgedeki arkadaşlar daha net bilgi verebilir ama radar görüntüleri de Trabzon-Rize sahil kesimi dahil yoğun kar veriyor belki branda serildiği için maç başlar ama devam edebilir mi soru işareti.

abuzun61
18.03.2022, 14:14
Trabzonda yaklaşık bir saattir yoğun bir kar yağışı var. Rize'de şu an yağış yok galiba. Akşam ne olur bilinmez.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2022, 14:14
Bölgedeki arkadaşlar daha net bilgi verebilir ama radar görüntüleri de Trabzon-Rize sahil kesimi dahil yoğun kar veriyor belki branda serildiği için maç başlar ama devam edebilir mi soru işareti.

Evet en kritik konu branda çekilip maç başladıktan sonra kar yağışının etkili olup olmayacağı

Larking
18.03.2022, 14:24
Kötü veya karlı zemin kalite farkının sahaya yansımasını çok etkiler bizim işimize gelmez.Sivas maçı yakın örnek.

Bu maç özelinde Rize ise bize karşı tam da böyle zemin ister şansını artırmak için.

Deplasman yolculuğu da 1 saatlik otobüs olduğu için sağlıklı şartlarda oynanması için
1-2 gün ertelemenin sakıncası olmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2022, 14:48
Kötü veya karlı zemin kalite farkının sahaya yansımasını çok etkiler bizim işimize gelmez.Sivas maçı yakın örnek.

Bu maç özelinde Rize ise bize karşı tam da böyle zemin ister şansını artırmak için.

Deplasman yolculuğu da 1 saatlik otobüs olduğu için sağlıklı şartlarda oynanması için
1-2 gün ertelemenin sakıncası olmaz.

Rize'nin bizden puan alma ihtimalini düşünmek dahi istemiyoruz. Bunu sağlayacak tek faktör kar olabilir. Çünkü arada epey bir sıklet farkı var.

Rize'yi yenmeyeni dövüyorlar.

Doğukan Uçan
18.03.2022, 14:55
karadeniz de şehir merkezlerine eskisi gibi kar yağmıyor. sadece bir kaç dakika yoğun yağıp ondan sonra duruyor.

B.Yiğit
18.03.2022, 15:23

Pazar gününe ertelenme ihtimali yüksek.Öyle bir şey yok. Maç bitimine kadar Rize'de yerde tutacak şekilde bir kar yağışı beklenmiyor. Maç karsız zeminde oynanacak %90.

kaçarava
18.03.2022, 15:28
Hava durumunu bilmiyorum da Kayseri ilk yarısı, fb maçı ve Göztepe ilk yarısı gibi olmasın istiyorum. Daha sert oynamalıyız. Neyse ki Dorukhan dönüyor. Gedsonu bozar. Leş gibi takım var karşımızda diyecem ama gevşek olursan hiç leşlik işlemiyor, bozuyorlar.

iyattara
18.03.2022, 15:35
Rize'nin bir atımlık barutu var. Erken gol veya goller tamamen gardını düşürebilir. Kimse ligde kalacağına inanmıyor adamların kendileri dahil. :ok dağınık bir top oynuyorlar. Hücuma da haldur huldur çıkıyorlar. Dağılmaya müsaitler. Gol atarlar vs direnç artar işler zorlaşır, aynı şekilde hava şartları da zorlayabilir. Hedefe emin adımlarla giden adını koymak isteyen bu bilinçle sahada olacak bir takımımız var. Bu yüzden tabi ki kazanmaya yakın taraf biziz.

ferhaTS87
18.03.2022, 15:36
rize sağ bek cezalı stoper selim ay oynamıcak değer stoper holmen ve eren durumu belli değildi.bunlarda yetişmezse savunma komple değişmiş olacak.rize zatem kötükadro birde birbiryle hiç oynamamış defans hattı olursa işimiz iyice kolaylaşır tahmin 1-3 (Djaniny - visca-baka)