PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Tartışıyor (4) | Ali Koç'un Trabzonspor Hakkındaki Açıklamaları

MetehanS
11.03.2022, 21:56
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, son dönemde yaşanan hakem olayları ve Fenerbahçe'nin son durumu hakkında konuşmak için basın karşısına çıktı.

Koç yaptığı konuşmada Ahmet Ercanlar'ın tescil başvurusu sorusu üzerine, "Tescil etme konusunda bizim öyle bir başvurumuz olmadı, olmaz. Trabzonspor açık ara iyi bir futbol oynuyor. Hakem konusunda bize göre daha şanslı olduklarını söyleyebilirim ama bu başarı hakemler üzerinden oluyor demek olmaz. İyi bir takım kurdular, iyi bir kadroya sahipler ve iyi bir futbol oynuyorlar. Bu tarz söylemler içinde bulunduğumuz sürece de zarar verir." ifadelerini kullandı.

Koç, ayrıca Trabzonspor ve Kulüpler Birliği Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun dün Kulüpler Birliği Toplantısı'ndan sonra yaptığı, yayın gelirleri ve Anadolu Kulüpleri ile ilgili açıklamaya da hak vererek, " Ahmet Ağaoğlu bu açıklamaları iyi niyetli bir şekilde yapmıştır. İyi niyetini yaptığımız toplantılarda da görüyoruz. Yayın gelirleri ile ilgili yaptığı açıklamalara da hak veriyorum" dedi.

Ali Koç "Trabzonspor Hakkıyla Kazanıyor" (haberts.com) (https://www.haberts.com/trabzonspor/ali-koc-trabzonspor-hakkiyla-kazaniyor-h240377.html)

Ne düşünüyorsunuz?

Herkese selamlar

"BMN Tartışıyor" şeklinde düzenli aralıklarla ve belli konularda siz değerli renktaşlarımızla tartıştığımız, fikir alışverişinde bulunduğumuz yeni bir bölüm kurduk

Bölüm hakkında: https://forum.bordomavi.net/showthread.php/58744-Haftanın-Tartışması-Hk

Şu konu ile başlangıcı yapmıştık: https://forum.bordomavi.net/showthread.php/58581-BMN-Tartışıyor-(1)-Futbol-Sevgisi-mi-Öncelik-Taşır-Takım-Sevgisi-mi

Şu şekilde çalışmasını planlıyoruz: Yeni tartışma "Eyüp Yusuf Trabzonspor Genel" bölümünde bulunur eski tartışmalar "BMN Haftanın Tartışması" bölümünde arşivlenir. Tartışmalara orda devam edilebilir veya tartışmalar oradan okunabilir

Tartışma konusu önerileriniz için: https://forum.bordomavi.net/showthread.php/58696-Haftanın-Tartışması-Alanı-Hk-Oylama

Buyrunuz

Yiğit SARI
11.03.2022, 22:12
Yani bilemiyorum kendisini son zamanlarda fazla pasif agresif ve bugünkü toplantıya da bakınca bipolar hallerde görüyorum en azından bu söylemleri bir şeyleri kabullendiği ve bu kabullenişe hak verdiği hissini uyandırdı bende. Toplantının genelinde de biz odaklı pek fazla çıkarımda bulunmadı genelde sistem ve kendince gördüğü bazı muammalardan söz etti ki çoğu yersizdi bana göre

Ha bu tabi saçmalıkları örtmeye yetecek bir şey değil. Zaten şuan normal şartlarda taraflı tarafsız herkesin takdirini toplayabilecek bir durumdayız tabi ki göklere çıkarılacağız. Benim asıl hoşuma giden bu cevabın ahmet ercanlar'a bir tokat olmasıydı. O dayıdan hiç haz etmiyorum dünyanın en saçma sapan insanlarından birisi bence

gudoz81
11.03.2022, 23:02
Düzgün yaptığınız her işten verim alırsınız
Detaylar sizi şampiyon, star, 1 numara, en iyi, grand master yapar.

Cem Balcı
11.03.2022, 23:44
Bunların bizi övmesine de güvenmemek lazım.Kim bilir ne geçiyor akıllarından.Acilen şampiyonluğu garantilemek lazım,her yerden ligi bulandırmak için uğraşıyorlar.

MetehanS
11.03.2022, 23:51
ben her şeye rağmen bu sözleri olumlu karşıladım. özellikle fenerbahçe gibi bir kulübün başkanının hakka riayet etmesini takdir ettim.

Adem Akyüz'
12.03.2022, 11:14
Niyeti neydi bilemeyiz ama her kulüp başkanının söyleyemeyeceği şeyler söyledi. Bunu kendisini en çok yalayan gazeteci kılıklıyı rezil ederek söylemesi de ekstrası oldu. Şimdi kendi taraftarları başkanın bu söylemini tartışmaktan bizle uğraşmaya birkaç hafta ara verir muhtemelen.

Courage
12.03.2022, 12:00
Ahmet Ercanlar adlı "insan evladına" kim ne konu hakkında ne cevap verip çenesini kapattırmışsa kendisini takdir ediyorum. İçeriği falan mühim değil eylem yeterli :)

hamdi_61
12.03.2022, 14:27
eskiden şikeciler "Ali Şen başkan Fenevbahçe şampiyon" sloganı atıyorlardı.

Onların ayarlarıyla öyle bir oynadık ki " Ali Koç başkan TRABZONSPOR ŞAMPİYON" diyebilecek kıvama getirdik. Bin beter olsunlar. Hakkımı helal etmiyorum.

Adem Erdoğan
12.03.2022, 18:06
Bu adamın hiçbir şekilde samimiyetine güvenmiyorum ve de bu açıklamaların altında bir bit yeniği olduğunu düşünüyorum.

fadigaTS
12.03.2022, 21:25
Ali koç başkan Trabzonspor şampiyon :)

deepmavi
12.03.2022, 22:38
Vayyy ali koç dur öyle hemen biz sana özel Trabzonspor forması yaptıracağız formaya ali koç başkan Trabzonspor Şampiyon Yazacağız ve ali koç hazır ol Trabzonspor bayraklarını, maşaleleri hazırladık şampiyonluk kutlamarında senin evinin önünde ve sende artık Trabzonspor formasını giyip hep birlikte Şampiyon Trabzonspor Tezahuratları yapacağız ve sonra diyeceğiz ali koç başgan Trabzonspor Şampiyon...

beratika
12.03.2022, 23:51
Hem en iyi onlar oynuyor diyor hem de hakettiler demiyorum diyerek su bulandırıyor. 40 sene sonra hepsiyle farkı açınca bütün İstanbul birleşti, sistemden şikayetçi oldular :)) Nasıl bir sistemse 40 senedir götürüyorlardı hem de şikayetçilerdi.

Okan Telci
13.03.2022, 00:19
Sosyal medya da bir sürü söylenti dolaşıyor özellikle bu konu hakkında. Benim kanaatime göre Koç, bizi kullanarak üzerimizden inceden ironi yaptı diyebilirim. Güvenmemek lazım böyle spekulasyona.

MetehanS
21.03.2022, 11:25
Ali Koç'un bu söyleminden sonra bir çok kulüp başkanı benzer tarzda demeçler verdi.

Bu nedenle takdir ettim.