PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Hangi Branşa Yatırım Yapmalı?

taraftar61a
17.02.2007, 15:21
Basketbol
Bilardo
Futbol
Yüzme

Bunlardan bir kacı .. sizce futboldan sonra en cok yatırım hangi brans a yapılmalıdır ?

Egemen Yılmaz
17.02.2007, 15:50
futboldan sonra basketbol ve yüzmeye yatırım yapılmalı bence

TSelif
17.02.2007, 16:19
Önce bir şampiyon olalım futbolda da ...diğerlerine bakarız...

celilmuhcu
17.02.2007, 16:22
valla katılıyom sana elif şu an bizim hedefimiz şampiyon olmak gerisi ikinci planda

Erkan
17.02.2007, 16:31
Bence bu branslara da ilgi gosterilmesi lagzim... 1 nci lige cikmamiz lagzim Trabzonsporla .. Basketbol... Sampiyonluk sevinci yasadigimiz zaman tam yasiyalim da:D.

ahmetansu61
17.02.2007, 16:53
bunlar amatör branş. bi yardım yapıldığı falan yok. sadece trabzonspor ismini taşımalarına yardımcı oldular okadar.
trabzonsporlu eski lisanslı bi yüzücüsü olarak yüzmeye daha da yatırım yapılmasından yanayım.
trabzonda futboldan sonra en çok beğenilen spor hentbol ve yüzmedir.
basket de günümüzün sporu. bence biraz daha ilgi alaka hakediyolar. hiç bir yöneticinin bu branşlarla ilgilendiği falan yok. maddi ve manevi hiç bi destek yok. belki durum gereği ama futbolla diğer branşların alakası olmaması lazım. bütçeni ayarlarsın ilgini alakanı eksik etmezsin olur biter.

macka61
17.02.2007, 16:56
hepsine yapılmalı destek bence

frango
17.02.2007, 17:14
hepsine yapılmalı tabiki ama ilk etapda basket takımına yaıtrım yapmalaı ve onu 1.lige çıkarmalı

EmrahYalçınalp
17.02.2007, 17:20
Branş mranş anlamam. Tek kelime: Stadyum! Hem de adam gibi, 3d çizimlerini gördüğümüz stadyumun aynısı.

Yıldız falan görece kavramlar. Ben yıldız konusunda verilen sözün tutulduğunu düşünüyorum. Ancak stadyum konusunda hala bir yol alınamamış olması "yalancılık" suçlamalarını gündeme getirenlere eskisi kadar antipatik bakılmadığı gerçeğini bizlere gösteriyor.

Yatırımdan kasıt bir maç hasılatı ile alınacak çok kaliteli 5 bilardo masası, 3 dünyaca ünlü yüzme hocası ise eyvallah... Ama ben stadyumdan başka yatırım istemem. Onu yaptıktan sonra ne yaparsa yapsınlar.

Vkgz
17.02.2007, 17:20
Bir kulubun her alana yatırım yapmasının gerekli oldugunu sanmıyorum. Futbola yogunlasılmalı. Trabzon da Trabzonspor dan başka Sporlarda kurulursa spor gelişir. Trabzonspor umuzun bütçesini fazla zorlamamak lazım. Basket voleybol yeter

Ömer SEVİNÇ
17.02.2007, 17:24
Basket tabii ki. Sormaya ne hacet:D

bordolumavi61
17.02.2007, 17:33
beko baketbol liginde bir trabzonspor takımı mutlaka olmalı

asikaplan
17.02.2007, 17:36
futbol+basketbol+atıcılık+yüzme

Cafer KILIÇSOY
17.02.2007, 18:05
Aynen Elif. Katılıyorum

WERTHeR
17.02.2007, 18:17
Ütopik gelebilir sizlere ama bence her branşta Bizansa kafa tutmalıyız...

Mert67
17.02.2007, 18:32
bence ilk kulübümüze yakışır bir stad yapılmalı sonrada basket takımına yatırım yapılmalı.

yanbeyi61
17.02.2007, 20:03
Alanımız tek olsun.yönetim,Taraftarımız ve takımımız la artık bir butunluk olsun:tsbayrak:

My
17.02.2007, 20:36
Vallaha bence ilk başta adam gibi bir kurumsalaşalım, profesyonelleşelim. Sonrası nasıl olsa çorap söküğü gibi gelir. 70'lerin 80'lerin yönetici kafasıyla bu iş olmaz. Geçti artık o devirler.

attagümüshane
17.02.2007, 20:57
kesinlikle önce kurumsallaşmalıyız..bordo mavi hayatın her alanında markalaşmalı bir kere..
ts clublar..lisanslı ürünler..halka arzın ciddi şekilde yürütülmesi..kulübün birçok şehirde işler vaziyette mekanı(halısaha,tesis,altyapı tesisi,lokal vs...) olmalı...bu ve benzerişeyler...öncelikle türkiyede herkesin aklına gelen bir marka olmalıyız.

Ali Özcan
17.02.2007, 22:39
bu konuda bir çok arkadaştan farklı olarak Trabzonspor un bütün amatör branşlardan elini eteğini çekmesi gerektiğini ve sadece ama sadece FUTBOL kulübü olması gerektiğini düşünüyorum.Bence Trabzonun ve Trabzonsporun yapısına en uygun spor futbol...Bütün kaynaklar Futbola,alt yapıya,stadyuma aktarılmalıdır...Yapılacak yeni bir stad Trabzonsporumuza yeni bir heyecan getirecektir...Trabzonspor futboluyla var olmuştur, olmalıdır...

WERTHeR
17.02.2007, 22:47
bu konuda bir çok arkadaştan farklı olarak Trabzonspor un bütün amatör branşlardan elini eteğini çekmesi gerektiğini ve sadece ama sadece FUTBOL kulübü olması gerektiğini düşünüyorum.Bence Trabzonun ve Trabzonsporun yapısına en uygun spor futbol...Bütün kaynaklar Futbola,alt yapıya,stadyuma aktarılmalıdır...Yapılacak yeni bir stad Trabzonsporumuza yeni bir heyecan getirecektir...Trabzonspor futboluyla var olmuştur, olmalıdır...

Ya inanmayın artık şu stad yalanına. Galatasaray yeni stad yapar biz yapamayız. O kadar eminim ki eğer bu yönetim gs den önce stat yapsın o statın açılış maçında tüm medya oradayken eşşek gibi anırırım:)

littlebighorn
17.02.2007, 23:10
Trabzonspor' un futboldan sonra başta yelken olmak üzere tüm su sporlarında Türkiye'ye öncülük etmesi gerekiyor bence...

smertkan
17.02.2007, 23:50
Sporun her dalı Tesisin her türlüsünde yatırım olabilir ancak kimliğinizi ortaya koyabileceğiniz hedeflerinizi yakalamak için yatırm yapmanız gerekir.Bu nedenle öncelikle Trabzonspor kendi kimliğine yatırm yapmalı.Bu nasıl olacak derseniz Günü kurtarma politikalarından kurtulup kurumsallaşmayı tamamlaması, özgörevini öz bakışını ortaya koyması ve bu doğrultuda politikalar üretip hedefine ulaşmak için çalışılması gerekir.

Zaten yaşadığımız bu fellaketler zincirinin temelinde ortaklaşa oluşturulması gereken kimlik sorunu , TS kimliğini algılayamayan TS nin önemini yeterince kavrayamamış yönetici profili ve onların günü kurtarma hesapları yatmaktadır.

Bülent Bayraktar
18.02.2007, 00:12
tabikide basketbola yatırım yapılması şart...istanbul eziklerinin basketbol takımları yıllardır var biz geç kaldık onlara yetişip geçmemiz için bu alana yatırım şart...

sbay
18.02.2007, 00:22
futbol takimini belli seviyeye cikaramadiktan sonra diger branslar klube ayak bagi olur...once futbolda kalici ve surekli yatirimlar yapilip basari yakalanir daha sonra diger branslara da gerekli yatirimlar yapilir kanaatimce....

Hüseyin Bağdat
18.02.2007, 00:25
futbol takımını maddi açıdan rahatlatamadık ki diğer bıranşlara yönelelim.
önce şampiyonluk gelsin.ondan sonra ilgilenilecekse basketbol olabilir.

Vkgz
18.02.2007, 01:16
Ya inanmayın artık şu stad yalanına. Galatasaray yeni stad yapar biz yapamayız. O kadar eminim ki eğer bu yönetim gs den önce stat yapsın o statın açılış maçında tüm medya oradayken eşşek gibi anırırım:)

mesaj hafızaya alınmıstır, zamanı geldiginde değerlendirilecektir :)

abbas
18.02.2007, 01:23
1- altyapı
2- altyapı
3- altyapı
...
..
.
.
.

keles76
18.02.2007, 01:29
Trabzonspor Aticilik Judo Ve Boksta Gayet Yeteneklİ KİŞİlerİ Mİllİ Takimlara KazandirmiŞtir Bİrde Hentbol Var Bu Sporlarin Üzerİne Gİderse Bence DoĞru Karar VermİŞ Olur YÜzme, Basketbol Ve Voleybol Gİbİ Sporlarda Ben Şehrİn Beklentİlerİ KarŞilanacaĞini Zannetmİyorum Ama Bunlara Yatirim Yapilmasin Demİyorum DedİĞİm Bu Sporlarda Yeteneklİ GenÇler Bulup YetİŞtİrmek Ve SonuÇlarini Toplamak Cİddİ Manada KÜlfetlİdİr. Bİrde Nedense TÜrkİyede YÜzme Sporu Nedense Halka İnmemİŞtİr Sadece Zengİn Elİt Bİr Kesİmİn Oyun Alani OlmuŞtur Bu Kesİmde Spora Pek İltİfat Etmezler TÜrkİye Tarİhİnde 10 Tane Eleme GeÇebİlen Sporcu ÇikmamiŞtir .arkadaŞlar TÜrkİyede Spor Akademİsİ Mezunlarinin Dahİ İsmİnİ DuymadiĞi Sporlarin Federasyonlari Vardir Hepsİnde Ekİp KuramiyamiyacaĞimiza GÖre Trabzonspor Smİne YakiŞan Rekabetİ GÖsteremİyeceĞİmİze GÖre Akillica Davranip BaŞarinin GeldİĞİ YÖnler KulÜp Çatisinda Toplayip DİĞer Dallari Şehrİn AmatÖr KulÜplerİne Birakilmalidir. Basket Takiminin Durumu Ne Olmaliydi Ama Nerelerde Bu AmatÖr KulÜpler Sirf Avnİ Aker Kompleksİnİ Bedavaya Alabİlmek İÇİn Kuruldu Ama Adi Trabzonsporsa BaŞa Oynamali Kİmsenİn Bu İsmİ AmatÖr Lİglerde Dİllendİrmeye Hakki Yok.eĞer Bu KulÜp Bu Spor Dallarina EĞİlmİŞ İse Gereklİ Alt Yapi Parasal DesteĞİde Vermelİdİr.

TURHAN
18.02.2007, 01:33
Herşeyi parça parça yapıp, umut dağıtmaktansa, bir işte dikiş tutturmak daha iyi değil mi?Önümüzde koskoca Trabzonspor'un durumu varken, diğer branşlara yatırım davası neden?Tabiki isteriz şöyle düzgün bir basketbol takımımızın 1. ligde olmasını ama şuan gündemimiz bu olmamalı...

WERTHeR
18.02.2007, 01:54
mesaj hafızaya alınmıstır, zamanı geldiginde değerlendirilecektir :)

Sözüm söz :)

Hüseyin Çümen
18.02.2007, 02:20
futbola yapılan yatırımlar yanında diğer branşlar taiki sönük kalır ama basketbol da 1. ligde olmamız bence imaj açısından önemli 4 büyükten biri olan takımımız ezikler le beraber 1.. ligde herzaman boy göstermeli ama altyapıdan çıkardığı basketbolcularla dönmeli basket takımımız
yüzme zaten okadar para istemiyor çocukları ii yetiştirip kazanarak ilerleme sağlanabilir ama basket dediğim gibi önemli

Ali Özcan
18.02.2007, 11:04
sadece FUTBOL...

champions
18.02.2007, 11:22
eskrim olabilir mesela yıllardır beklenen şampiyonluğa da ulaşabiliriz böylelikle!saçmasapan bi konu neye yatırım yapıyoruz ki daha fazlasına karar verelim futbol takımın şu durumda olduğu bi ortamda bu başlık çok komik geliyor bana...

WERTHeR
18.02.2007, 11:38
eskrim olabilir mesela yıllardır beklenen şampiyonluğa da ulaşabiliriz böylelikle!saçmasapan bi konu neye yatırım yapıyoruz ki daha fazlasına karar verelim futbol takımın şu durumda olduğu bi ortamda bu başlık çok komik geliyor bana...

Tamamen katılıyorum ama belki gelecek için konuşuluyordur diyede düşünüyorum...

bordoylamavi
18.02.2007, 11:57
markalaşmaya bence

mensure 61
19.02.2007, 21:47
1. Futbol 2. Basketbol 3. Yüzme ve Tenis :)

WERTHeR
19.02.2007, 21:50
Önce futbol daha sonra sevgili yönetimimizin keyfi hangi branşı isterse o

Çetin
19.02.2007, 22:15
eğer futbola yatırımdan kasıt oyuncu almak için milyonlarda dolar vermekse futbola yatırım falan olmasın, ama eğer tesisler, alt yapı için harcanacaksa yatırım olsun.

bordoylamavi
20.02.2007, 09:04
altyapıda çok önemli

forzalazio
20.02.2007, 11:44
önce futbolda başarı sonra basketbolda iyi yerlere gelmek istiyoruz

hüseyin1975
20.02.2007, 13:20
Yönetici ve Baskan-Okulu acip yatirim yapilmali :D

Mayls
20.02.2007, 19:37
Yönetici ve Baskan-Okulu acip yatirim yapilmali :D
Ziya'da ögrencilere mantalite dersi verir :D

Bence baska spor dallarina atilmadan Altyapimiza yatirim yapmamiz lazim. Cünkü son 5 yila baktigimizda Altyapidan cikip ilk 11'de tutunabilen kimse yok...

Şanlıbayrak
22.02.2007, 11:20
Bir basketbol sever olarak Bordo-mavi'yi TBL'de görmek büyük keyif olur.

Faik Yılmaz
22.02.2007, 11:24
1. ligde oynayn Fatih Devlet Hastanesi takımı var..zor durumda Trabzonspor alıp sahiplense 1iligde prefesyonel bi takımımız olur....

böyle fırsat kolay kolay ele geçmez....

zafercalikoglu
22.02.2007, 14:34
en basta trabzonspor basket takımı ,en cok istanbulda bizim gurbetçilerin işine gelir,gider destekleriz,

Tunga
22.02.2007, 14:43
Başlık "Kulüp" Bölümü'ne taşınmaktadır.

Murat'
22.02.2007, 15:29
sadece futboldalazfı olan bir kulüp olmamızı açıkçası ben istemiyorum...takım sporlarının hepsinde olmalıyız......ne biliyim...çeşitli sponsorlarla bunun maddi yükü hafifletilebilir.....hentbol voleybol ve basketbolda en üst ligde olmalıyız...

macka61
04.03.2007, 17:59
bu konuyla bu mesajların ne alakası var arkadaşlar

Adem Erdoğan
04.03.2007, 18:06
emicem takmış deveye yaw:D

6Şafak Aydın1
08.04.2007, 04:12
Bence bu branslara da ilgi gosterilmesi lagzim... 1 nci lige cikmamiz lagzim Trabzonsporla .. Basketbol... Sampiyonluk sevinci yasadigimiz zaman tam yasiyalim da:D.

Futbol sanayiileseli yillar oluyor. Basketbol takimimiz kuruldu isliyor. Basarilida oluyorlar. Basarili Judocu bacimiz var. Bilmediklerim, saymadiklarim da mevcut. Daha hangi brans yatirim yapilir valla fikrim yok . Hani diyecegim Barcelona Stadini her hafta doldurabilen 100.000 -110.000 taraftarla kosullarr müsait olsa her spor dalina atil , atilmadigin hata diyecegim.

Son zamanlarda bir Trabzonspor Cayi vardi misal . Bunun gibi projeler ciddi sekilde yapilsa bu da hos birsey olur hem ekonomi hem is olarak taraftar acisindan güzel, hos olurdu. Yeterince hos olmadi. Cayi bulup icemeyenler , cayi begenmeyenler. Ciddiyetsizlige bagliyorum. Bir ay tutmaz iki ay tutmaz sonunda tutturursun ama disi gibi ici kalite olmadiktan sonra hos olmaz.

Yani degisik bir spor dalina daha atilcaksan, ciddiyetle atil yada hic atilma. Ön kosullariyla,hazirliklariyla, riskleriyle atilcaksan atil ama bilmiyorsan ugrasmiyorsan tüketme nefesini.

Trabzonspor denince akla futbol gelir. Bu yüz sene gecsede degismesi güc.

Fakat diger spor dallarinda halkin ciddi ilgisini cekmek icin icraatler pek varmi , sanmiyorum. Haber verip gelin burda voleybol maci, basketbol maci var demek yeterli olmay.

Bölgemizde topografigin kralllari mevcut. Dag var, kara var, deniz var, yayla var, havasi var, suyu var, nehri var,deresi var, gölleri var bilmem ne var ... :-) Imkanlar var kullanmasi ayri hikaye.

A.Alper
08.04.2007, 18:31
futbol ve basketbol...

Ertuğrul ATALAY
16.04.2007, 00:36
önce futbolda başarı(şampiyonluk),kurumsallaşma(kişiye bağlı yönetim anlayışından kurtulmak),yaygınlaşmak(100bin üye)

x_man
18.04.2007, 02:39
Herke sen iyi bildiği işi yaptın bizimde işimiz futbol oynamak kız yurdu yapmak değil:)))))

x_man
18.04.2007, 02:41
herkes en iyi bildiği işi yapsın bizimde işimiz futbol oynamak kız yurdu yapmak değil

Ayaz
18.04.2007, 13:51
su ile alakalı branşlar.. biz denizin çocuklarıyız... öyle değil mi?

POYRAZ
18.04.2007, 13:57
Ilk etapta futboldan sonra basketbola yatirim yapilmali.

Ertuğrul ATALAY
25.04.2007, 18:42
Kürek takımı takımı kuralım başınada Ziya doğanı getirelim...

tsakrep61
27.05.2007, 10:32
sılahlı atıcılık valla ustumuze tanımam ayrıca gonullu sporcuda olabılırım ucan kacan fark etmez
bıde basketbol sart hocam

Mayls
27.05.2007, 19:39
Bence en büyük yatirim altyapiya ve sonra Basketbola yapilmali

A.Alper
27.05.2007, 20:07
bence popülarite + yöre gencinin yeteneği neye yatkınsa ona yatırım yapılmalı...

(popülarite: sporun popülerliği)

entrika
02.07.2007, 23:28
önce futbolda şampiyonluk daha sonrada baskettbol bence.

Yellow61
02.07.2007, 23:43
selam kardesim benim bacanak var bielefeldde devamli gelirim sen gercek trabzonsporlusun görüselim

Burçak
03.07.2007, 01:23
tabiki futbol. önce futbolda başarı gelsin. bizim için öncelik bu. bunu idare edemeyenler zaten başka bi branşla hiç uğraşamazlar.

racon_61
26.07.2007, 02:10
yıllardır özlem duyduğumuz şampiyonluklar gelmiyor (nedense!!!!!) bünyemizde bulunulan spor dallarına yatırım yapmak illa sonucun alınacağı anlamına gelmiyo....

bu yüzden yatırımla beraber ilgilenmek inanmak alakadar olmak sorunlarla nasıl baş edilir başarının sırları neler bilmek gerekiyo

buyüzdendirki bizim saygıdeğer yöneticiler filan falan yatırımdan önce başarının nasıl elde edileceğini bilmeleri öğrenmeleri gerekir...

bilseydiler biz yıllardır şampiyonluğa hasret kalmaz, maçlardan sonra lig boynumuzu bükmezdik.(kabiliyresiz yöneticiler ve teknik kadro yüzünden)

lazooo28
26.07.2007, 02:20
basketbol ve futbol sonra digerleri

aysegul61
26.07.2007, 10:03
Futbolda başarıyı bi yakalasak...Diğer branşlara gelince kesinlikle su sporları ve atıcılık.Atıcılık takımının başınada Ziya'yı getirelim çok güzel atar kendisi(:D:D:D...)

Cengiz Çubukcu
26.07.2007, 10:23
popüler sporlardan basketbola yatırım yapılmalı, bireysel sporlardan ise yüzme..

Erkin
26.07.2007, 12:55
Başta basketbola, su sporlarından yüzmeye yatırım yapılmalı.. Su topu ve kürek gibi branşların da açılmasını isterim :)

Ba®ış
26.07.2007, 12:58
ziya doğan takımın başındayken güreşe ve atletizm e önem verilmeli

Erkin
26.07.2007, 13:04
ziya doğan takımın başındayken güreşe ve atletizm e önem verilmeli

Haklısın kanka bir de kick-boks'a önem vermeliyiz.. Şimdiden takımın 2 sporcusu belli: Ayman, Hasan (Hey gidi Hasan bir pozisyonda uçarak adamın ensesine vurmuştu ayağıyla, kick boks'a yeni bir teknik getirdi :D:D ) Olmadı Gürkan Özkan'la Apaçi Serkan'ı da transfer ederiz yani..

Samet Türkmen
26.07.2007, 13:06
Trabzon bir sahil kenti. Ayrıca engebeli bir yapısı var. Uğraşılan tarım ürünleri açısından da (Fındık gibi) insanları belüstü vücut yapıları(omuz,boyun,pazular) daha gelişmiştir. Bunun için güreş ve yüzme öncelikli olmalı :)

OYılmaz
26.07.2007, 17:52
Trabzonda Futboldan sonra en yaygın sporlar Hentbol ve Bokstur kuşkusuz bunlar üzerinde durulmalı ayrıca Yüzmeyede önem verilmeli ..

Yavuz Hasan
26.07.2007, 18:27
futbolu hallettik bu kaldı

Harun_ayar_ts
30.07.2007, 00:48
basketbol a yatırım yapmaları cok iyi olur