PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 29.Hafta | Trabzonspor 4 - 2 Göztepe | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5

outlaws61
06.03.2022, 23:37
Kaldığımız yerden devam.

Yeni bir galibiyet serisine Göztepe maçıyla başlamamız lazım.

Vurduğumuz gol olsun.

Someone
06.03.2022, 23:53
Bu maç bizi kendimize getirmeli sürklase ederek oynamalıyız artık hamsik ve dorukhan dönsün lütfen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yorumsuz6117
07.03.2022, 00:00
Göztepe
Rize (D)
Beşiktaş

9 puan almalıyız..

MEKANİK61
07.03.2022, 00:03
Rize maçından sonra milli ara mı var?..
Beşiktaş maçı 3 Nisanda..
Rize maçı 18 Martta

AYYILDIZ
07.03.2022, 00:20
Dorukhan bu maç mutlaka şart. Trabzon’da yenmemiz lazım.

ÖmürKaradeniz61
07.03.2022, 00:23
Göztepe
Rize (D)
Beşiktaş

9 puan almalıyız..

10-12 puan yeterli olacaktır şampiyonluk için.

Tahir61
07.03.2022, 00:23
Djanini - Bakasetas değişikliği yapıp devam ederiz. Taraftar da kaldığı yerden devam etmeli.

Göztepenin de son şansı. Kaybettikleri an daha döndüremezler.

Timur Bey
07.03.2022, 00:27
Göztepe'de Maestro sepetlenmiş. Mesut Bakkal boşta ise ve yine karşımıza çıkarsa şaşırmamak gerek.

My
07.03.2022, 00:30
5 galibiyet yetiyormuş bize. Belki de 3, 4 galibiyet bile yetebilir :) Şu maçı kazasız belasız atlatalım da sonrasına sonra bakarız :)

Tahir61
07.03.2022, 00:45
5 galibiyet yetiyormuş bize. Belki de 3, 4 galibiyet bile yetebilir :) Şu maçı kazasız belasız atlatalım da sonrasına sonra bakarız :)
Konyanın fikstür:
29.Kayseri (D)
30.ŞİKEciler (D)
31.göztepe (içerde)
32.Rize (D)

yani yeni bir seri ile jimnastik maçı zor ama antep yolculuğu öncesi anonsları hayal edebiliyorum :)

Doğukan Uçan
07.03.2022, 00:52
şu son 4 takım ligden düştü artık son şans falan yok bunların geçebileceği 1 tane takım yok. uzun senelerdir bu kadar erken düşmeyi garantileyen takımlar olmamıştı. buda ayrı bir konu.

Yiğit SARI
07.03.2022, 01:08
Dorukhan ve hamsik dönüyorlar mı?

Cem Balcı
07.03.2022, 01:11
Dorukhan ve hamsik dönüyorlar mı?

TM'de bugün sakatlıklarının son günü olarak görünüyor.

crixus_61
07.03.2022, 01:11
Vurup geçiyoruz Allah'ın izniyle.

Manava61
07.03.2022, 01:18
Şampiyonluğu her halükarda garantilemek için gereken 5 galibiyetin 1i gitsin 4 ü kalsın :)

Yiğit SARI
07.03.2022, 01:21
TM'de bugün sakatlıklarının son günü olarak görünüyor.

Tm sanırım elinde veri olmayınca sonraki maç sonrasını en yakın geri dönüş olarak gösteriyor da

Artık dönseler iyi olacak

Oğuzhan Fidan
07.03.2022, 01:26
Stad full olur.. güzel bi galibiyetle noktalarız

Fatih Öztürk
07.03.2022, 01:46
Canini yediğimi ilk 11'de görmek istiyorum. Oyuna girdi 2 net asist yaptı. Bir de Hamsik. Şöyle doya doya futbol izleyelim top top geçe geçe. Nihahahhaahahhaahhaahha...

cakalkerem
07.03.2022, 08:21
bas geç

yorumsuz6117
07.03.2022, 09:03
Dorukhan yetişmez, Rize maçına belki, Hamsik zaten kadroya girse de 11 başlamaz, benim kadrom bu..

--------------------------Uğurcan-------------------------

Peres-----Ahmetcan-----Denswil--------Yusuf

Visca------Ömür---------Siopis------Nwakaeme

--------------Djaniny-------Cornelius-------------------

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2022, 09:07
Bu maç bizi kendimize getirmeli sürklase ederek oynamalıyız artık hamsik ve dorukhan dönsün lütfen

Hamsik konusunda Ulaş Özdemir, TS kulübü neden net bir açıklama yapmıyor dedi.

Dorukhan dönse bari

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2022, 09:07
Dorukhan yetişmez, Rize maçına belki, Hamsik zaten kadroya girse de 11 başlamaz, benim kadrom bu..

Dün 2.devre Puchacz yerine Yusuf'u almalıydı Hoca

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2022, 09:09

Sezon sonu puan eşitliğinde genel averaja mı yoksa ikili averaja mı bakılacak.

Gerçi her ikisinde de açık ara öndeyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2022, 09:10
Göztepe'de Maestro sepetlenmiş. Mesut Bakkal boşta ise ve yine karşımıza çıkarsa şaşırmamak gerek.

Bakkal Denizli'de başladı 1 ay önce

cakalkerem
07.03.2022, 09:18
şu son 4 takım ligden düştü artık son şans falan yok bunların geçebileceği 1 tane takım yok. uzun senelerdir bu kadar erken düşmeyi garantileyen takımlar olmamıştı. buda ayrı bir konu.

uzur süredir bu kadar erken şampiyonluk alan takım da olmamıştı:)

sethfilo
07.03.2022, 09:44
Bu maçı zorlanmadan alırız diye düşünüyorum ister kapansınlar ister açılsınlar Cornelius ve Visca fişi çeker

Yiğit Gayretli
07.03.2022, 09:50
Göztepe tempolu, sert ama ciddi defoları olan bir takım. Coşkulu bir oyun oynamaya çalışıyorlar. Sürekli yüksek tempoda oynamaya çalışıyorlar.

Orta sahada üstünlüğü kurup maç sonuna dek toplu/topsuz oyuna hükmetmek lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2022, 09:53

3 puanlık sistemde en erken şampiyonluk şikebahçenin en son şampiyon olduğu 2013-2014 sezonunda GS önünde bitime 3 hafta kala elde edildi.

Biz bu rekoru kırmaya çok yakınız.

Göztepe'nin bu maçla başlayan seri artık son şansları. Kolay maç olur diyen kardeşlerim. Aman dikkat! Gevşemeye gelmez. 1995-1996 son haftalarda TS-Van maçını hatırlayın.

Gökhan Balcı
07.03.2022, 10:20
Hocaları kovulmuş ama ekşide gördüm sadece. Konuyla alakalı gördüğüm tek haber de istifa etmediği yönündeki haber. Bir takımın teknik direktörü kovulur da bir tane gazete haberi olmaz mı nasıl iş anlamadım. Neyse bizim maçtan önce gene bir teknik direktör değişimi oldu ne zamandır görmüyorduk :D olumsuz açıdan yeni hoca her kim olursa olsun hava katar ve ne oynatacağı bilinmediği için önceden analiz yapması zor olur. Olumlu taraf? O yok. Kendi evimizde oynayacağız kendi oyunumuzu oynayacağız olup bitecek. Tek mühim mesele eksikler. Bir an önce dönmeleri gerekiyor sinir yapmaya başladı iyice bu mesele.

gurur6134
07.03.2022, 10:23
Dorukhan ve hamsik tam iyilesmeden oynamasinlar gerek yok goztepeyi onlarsiz da geceriz.hoca degisikligine gitmis goztepe resmi aciklama bekleniyor iyi bile sabrettiler haddini bilerek oynatamadi hocalari goztepeyi tofasa mercedes motoru takmaya kalkarsan yemez oyuncularin kapasiteleri belliydi izledigim maclarinin hepsinde son 20 dakikalari dilleri disarda oynadilar durdular kosmak tempo hersey degildir hele ki kadron buna musait degilse sonuc olarak kumeye dogru gidiyorlar hizla..

nakzo
07.03.2022, 10:26

mantıklı kadro sol bekte yusuf oynamalı artık.

Emirhan Uludüz
07.03.2022, 10:29
Hamsik ne durumda acaba? Dorukhan milli arada ancak iyileşiyor sanırım. Hamsik'li fakat Dorukhansız yeni kadro nasıl olur acaba.

Kasketli
07.03.2022, 10:30
İzmir seyircisinin Göztepe ve Altay maçlarında takımımıza ve Trabzon'a saatlerce küfürler etmesini o günlerde de hazmedememiştim, şu an da hazmedemiyorum!

Bir de bu İzmir takımları niyeyse bizim maçtan önceki hafta as oyuncularını yedek bırakıyor!

Altay direk rakibi Giresunspor maçında 3 en önemli oyuncusunu yedekte tutmuştu,

Göztepe'de bu hafta Halil, Soner ve Berkan gibi 3 banko oyuncusunu yedekte bekletti.

Atınç ve Aytaç maçta 2'şer sarı kart ile atılmaları gerekirken, sadece Aytaç 1 sarı kart gördü.

Maç sonundaki itirazı nedeniyle sarı görebilen Atınç bize karşı cezalı duruma düştü.

ahamitokutan
07.03.2022, 10:48
Göztepe kendi enayiliğine yansın. son 5 maçlarını kaybetmişler. oysaki çok iyi durumdalardı. bunlara puan vermemeli, vurup geçmeliyiz. aynı şekilde Altaya da. kendi düşen ağlamaz. işimize bakalım.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2022, 11:14
Göztepe kendi enayiliğine yansın. son 5 maçlarını kaybetmişler. oysaki çok iyi durumdalardı. bunlara puan vermemeli, vurup geçmeliyiz. aynı şekilde Altaya da. kendi düşen ağlamaz. işimize bakalım.

Önce Göztepe, sonra Rize, en sonda Altay'a çakmalıyız.

TS bizi düşürdü derlerse desinler :)

Doğukan Uçan
07.03.2022, 11:29

her anlamıyla ilkleri yaşıyoruz bu sene :D :D

emre6117
07.03.2022, 11:46
Sezon sonu puan eşitliğinde genel averaja mı yoksa ikili averaja mı bakılacak.

Gerçi her ikisinde de açık ara öndeyiz.

Once 2li averaj. Bu sebeple kalan 10 haftada 5 g 5 m ile kesin sampiyonuz. Olasi puan kayiplari ile 3g bile yetebilir.
(Goztepe, altay, karagumruk galibiyetleri bile yetebilir bize).
Bu saatten sonra kesinlikle donmez.

Ozan Yılmaz
07.03.2022, 11:49
rakip hoca değiştirmiş klasik bizim maçtan evvel :)

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2022, 11:49
Once 2li averaj. Bu sebeple kalan 10 haftada 5 g 5 m ile kesin sampiyonuz. Olasi puan kayiplari ile 3g bile yetebilir.
(Goztepe, altay, karagumruk galibiyetleri bile yetebilir bize).
Bu saatten sonra kesinlikle donmez.

Rize'yi de yeneriz.

Zafer Fidan
07.03.2022, 12:15
3-4 galibiyet sampiyonluk getirecek.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2022, 12:17
3-4 galibiyet sampiyonluk getirecek.

Nokta.
+1461

blues
07.03.2022, 12:24

Cok iyi bir hoca ancak Göztepenin yanlis,yetersiz transfer politikasina yerli oyuncularin komplolari eklenince sonuc kacinilmaz oldu.

Yiğit SARI
07.03.2022, 12:30
İlk 11: X - X - X - X - X - X - X - X - X - X - X
Yedekler: X - X - X - X - X - X - X - X - X - Enis Destan
Trabzon il sınırları dışına hareket edecek rasgele bir uçak: X - X .... X - X - Bengali-Fodé Koita

Lütfen

LANGARA
07.03.2022, 12:33
Şimdiye kadarki en önemli maçımız. Taraftarımızın desteğiyle alacağız inşallah

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2022, 12:35
Cok iyi bir hoca ancak Göztepenin yanlis,yetersiz transfer politikasina yerli oyuncularin komplolari eklenince sonuc kacinilmaz oldu.

Sn. BAKKAL 1 AYDIR DENİZLİ'DE

kaçarava
07.03.2022, 12:38
Göztepe sert oynayan basan bir takım. Derinde beklersek Ömür-Baka ezilir. Kasımpaşa ve Konya maçındaki önde baskı yaparak oynamamız gerekiyor.

emre6117
07.03.2022, 12:41
Göztepe sert oynayan basan bir takım. Derinde beklersek Ömür-Baka ezilir. Kasımpaşa ve Konya maçındaki önde baskı yaparak oynamamız gerekiyor.

Artik bir zahmet bakesetas yedek beklesin. Haftalardir sahada bile yok. Ne hucumda ne savunmada. Artik bazi maclar sut bile denemiyor.

blues
07.03.2022, 12:42
Ben Meastro ile ilgili düsüncemi belirttim zaten. Mesut Bakkal gezginci sezonluk Hoca.

iyattara
07.03.2022, 12:46
Göztepe coşkulu tempolu sert vs vs. O işler içeride seyirciyle olur. Deplasmanda 40 bin kişi önünde hele ki puana bu kadar ihtiyaç varken ayaklar titrer. 10 kişi defans yapacak başka ne yapacak! İhtiyacımız olan son 3-4 galibiyetten 1'ini bu maçta alacağız inşallah. Sonra da her sezon düşürdüğümüz Rize'yi bir kez daha düşüreceğiz. BJK maçında da korkak oynayıp bir puan alacağız :D
Şampiyon oluyoruz beyler eğlenelim azıcık yaa :) Dün İsmail kartal 1 puan taraftarına armağan etti misal, çok hoşuma gitti benim :)

Enaldo61
07.03.2022, 12:51
Katılan katılmayan olur ama orta sahadaki mevcut durumda Baka Ömür Siopis olacağına Ömür Berat Siopis daha doğru görünüyor. Baka bu pozisyonda oynayamıyor bu çok net artık zorlamaya gerek yok.

derry61
07.03.2022, 12:52
Kazanırız, Göztepe ilk maç zorlamıştı ama bu maçta fark atarız.

Enaldo61
07.03.2022, 12:53
Hangi takımın tribün lideri ezeli rakibinin stadında fotoğraf paylaşır ya. Gerçekten çok enteresan.

yok sayalım bence onu ben öyle yapıyorum ilgilenmiyorum yaptıklarıyla boşverin siz de.

ilelebeTS
07.03.2022, 13:42
Mod düşürmeden biz buradan devam. 2 puan kaybının acısı bu maçta çıkar.

blues
07.03.2022, 14:04
Bu mac icin düsüncem Bakasetas´in gercek bölgesinde oynamasi yö nünde bunun icin de Berat´in bir sekilde tkaima monte edilmesi gerekiyor. Ben bazi arkadaslari anlamiyorum, elimizde gercek solbek varken oraya yusuf´u yaziyorlar. Yusuf cok üzel bir macta solbekte zorunlu olarak oynadi ve oranin adami degil hatta yusuf takimin oyuncusu dahi degil. böyle hamleler sadece takimin kalitesini düsürüyor. daha fazasi degil.
Solbekte Polonyali arkadas oynar, oynamali.
Mac icin söylenecek sey ise Djaniny mutlaka oynamali. sayet bakasetas formsuz ise ki bunun altinda yatan sebep bu youncunun Hamsik gibi kullanilmaya claisilmasi. Sayet Baka kendi bölgesine yani öne kaydirilirsa ve defansin önünde de berat görev alirsa bana göre su an icin etkisiz bir görüntü cizen Visca yerine Djaniny ile baslanmasi gerek. Gerci hoca ögrencisini yaninda oturtmaz ancak bence Djaniny son macta ve daha önceki macta ilk onbirde oynamayi hakedecek isler yapti.
Göztepeye karsi kendi oyunumuzu kabul ettirebilecek bir taktik ile cikmak en mantikli sey olur. rakibe göre taktik belirlemek tabi cok önemli ancak bu taktik kendi oyun alayisimiz ile ters düsmeyecek ve onu kisirlastirmayacak bir taktik olmak zorunda.
Fenerbahce karsisinda acikcasi 11-11 oynamayi 10-11 oynamaya yeglerdim. Cünkü takim o zaman rehavete kapilmaz ve maci da daha kolay hale getirebilirdik ve fenerbahce de bu denli diren göstermezdi.

Besiktas macinda sampiyonluk kutlamalarina baslariz diye düsünüyorum. aslinda ben fener maciyla sampiyonluk kutlariz diye öngörmüstüm ancak olmadi.

adiloş bebe
07.03.2022, 14:21
Göztepe tempolu, sert ama ciddi defoları olan bir takım. Coşkulu bir oyun oynamaya çalışıyorlar. Sürekli yüksek tempoda oynamaya çalışıyorlar.

aslında bu yüksek tempo ve coşkulu oynama istekleri doğrudan takımın başındaki teknik direktörleri ile alakalıydı. Şimdi hocalarını göndermişler sanırım. Bizim maça bir haftada yepyeni bir sistemle çıkmayacaklarına göre bocalama ihtimalleri var; ancak yeni teknik direktör değiştirmiş takımdan her zaman korkarım. Orta sahada direnç koymamız gerek. O yüzden umarım en azından Dorukhan maça yetişir.
;

Emre Çömez
07.03.2022, 14:44
https://twitter.com/Goztepe/status/1500799483688501251

Yiğit Gayretli
07.03.2022, 14:47

Hocayı göndermişler. Yorum da boşa düştü tabi :)

Yiğit Gayretli
07.03.2022, 14:47
aslında bu yüksek tempo ve coşkulu oynama istekleri doğrudan takımın başındaki teknik direktörleri ile alakalıydı. Şimdi hocalarını göndermişler sanırım. Bizim maça bir haftada yepyeni bir sistemle çıkmayacaklarına göre bocalama ihtimalleri var; ancak yeni teknik direktör değiştirmiş takımdan her zaman korkarım. Orta sahada direnç koymamız gerek. O yüzden umarım en azından Dorukhan maça yetişir.
;

:)

kayl
07.03.2022, 15:09
Bu mac icin düsüncem Bakasetas´in gercek bölgesinde oynamasi yö nünde bunun icin de Berat´in bir sekilde tkaima monte edilmesi gerekiyor. Ben bazi arkadaslari anlamiyorum, elimizde gercek solbek varken oraya yusuf´u yaziyorlar. Yusuf cok üzel bir macta solbekte zorunlu olarak oynadi ve oranin adami degil hatta yusuf takimin oyuncusu dahi degil. böyle hamleler sadece takimin kalitesini düsürüyor. daha fazasi degil.
Solbekte Polonyali arkadas oynar, oynamali.
Mac icin söylenecek sey ise Djaniny mutlaka oynamali. sayet bakasetas formsuz ise ki bunun altinda yatan sebep bu youncunun Hamsik gibi kullanilmaya claisilmasi. Sayet Baka kendi bölgesine yani öne kaydirilirsa ve defansin önünde de berat görev alirsa bana göre su an icin etkisiz bir görüntü cizen Visca yerine Djaniny ile baslanmasi gerek. Gerci hoca ögrencisini yaninda oturtmaz ancak bence Djaniny son macta ve daha önceki macta ilk onbirde oynamayi hakedecek isler yapti.
Göztepeye karsi kendi oyunumuzu kabul ettirebilecek bir taktik ile cikmak en mantikli sey olur. rakibe göre taktik belirlemek tabi cok önemli ancak bu taktik kendi oyun alayisimiz ile ters düsmeyecek ve onu kisirlastirmayacak bir taktik olmak zorunda.
Fenerbahce karsisinda acikcasi 11-11 oynamayi 10-11 oynamaya yeglerdim. Cünkü takim o zaman rehavete kapilmaz ve maci da daha kolay hale getirebilirdik ve fenerbahce de bu denli diren göstermezdi.

Besiktas macinda sampiyonluk kutlamalarina baslariz diye düsünüyorum. aslinda ben fener maciyla sampiyonluk kutlariz diye öngörmüstüm ancak olmadi.

Visca etkisiz dedikten sonrasını okumadım adamın bizde 6 golü var kasimpasa gs konya antalya maçlarını aldırdı ama biz haftalardır formsuz olan bakasetas i öne kaydırıp visca yi kesiyoruz çok mantıksız ö siopis ömür önünde djanini wakame visca cornelius çıkarız hamsik oynucak durumdaysa sol bekte yusuf olur ömür yerine hamsik olur çünkü bu maç yeni gelen hocaları mecbur kapanacak başka careleri yok cornelius a ihtiyacımız var takipte atinc ve moubandjee yok solda berkan emir sağda kerem alıcı son derece vasatlar.. stoperde arslanagic ce wilker angel oynucak.. önlerinde obinna soner yalçın veya aytac oynar.. son derece vasat bir orta saha obinna hariç ilerde halil ndiaye disanto oynar hali li oyundandusurdugumuz anda çok rahat kazanırız.. son yenildikleri 5 maçta ortalama 3 gole yakın yemisler djanini wakeme visca cornelius la fişi çekeriz.. sizin de görüşlerini zi analizlerinizi merak ediyirum

Onur Akyüz
07.03.2022, 15:16
El Maestro takımı düşürünce kovmayı akıl etmişler.

Kardeş biraz daha bekleseydiniz şöyle iyice bir netleşseydi matematiksel olarak kesinleşseydi öyle kovardınız. :D

gudoz81
07.03.2022, 15:28
orta sahalarında bi zenci oyuncaları var iyi
defansı ve kalecisi balon
vurur geçeriz.

AyhanPe
07.03.2022, 15:35

Bizim mac öncesinde daha iyi oldu sanki :)

Hasan61
07.03.2022, 16:00
Hocayı göndermeleri bir şey etkilemez.
Çok ciddi yetenek sıkıntısı yaşayan bir takım hatta Halil dışında top sürebilen adamları yok, kaleleri zaten boş.
Nwakaeme kaçırdığı golün acısını çıkartır.

blues
07.03.2022, 16:05
Visca etkisiz dedikten sonrasını okumadım adamın bizde 6 golü var kasimpasa gs konya antalya maçlarını aldırdı ama biz haftalardır formsuz olan bakasetas i öne kaydırıp visca yi kesiyoruz çok mantıksız ö siopis ömür önünde djanini wakame visca cornelius çıkarız hamsik oynucak durumdaysa sol bekte yusuf olur ömür yerine hamsik olur çünkü bu maç yeni gelen hocaları mecbur kapanacak başka careleri yok cornelius a ihtiyacımız var takipte atinc ve moubandjee yok solda berkan emir sağda kerem alıcı son derece vasatlar.. stoperde arslanagic ce wilker angel oynucak.. önlerinde obinna soner yalçın veya aytac oynar.. son derece vasat bir orta saha obinna hariç ilerde halil ndiaye disanto oynar hali li oyundandusurdugumuz anda çok rahat kazanırız.. son yenildikleri 5 maçta ortalama 3 gole yakın yemisler djanini wakeme visca cornelius la fişi çekeriz.. sizin de görüşlerini zi analizlerinizi merak ediyirum

Okumak zorunda da degildin zaten! Biz düsüncemizi yaziyoruz adam buradan sonrasini okumadim diyor! Eee ! Bana ne okmadiysan!

Visca toplu oyunda yoktu son macta ve buna dair düsüncemi yazdim. Sen farkli düsünüyorsan yazarsin argumanlarini, konusuruz, tartisiriz ancak bu ne! Bundan bundan sonrasini okumadim. ahha! Oraya kadar istediklerini mi yazmisim! Belki sonrasinda da seninle uyusan seyler yazmisimdir! Neyse önemli degil! OLur böyle fevri acikalmalar!

Yusuf´u koydugun yerde Halil oynuyor! dolayisiyla defans egimiti almis bir oyuncuyla orada baslamak en mantiklisi!
Kaldi ki rakip takim kapanacaksa son fenerbahce macinda da görüldügü üzere Visca etkisizlestirildi ancak belki de bu rakip takimin hocasinin istedigi birseydi. Yani bizi Wakanin kanadindan hucuma da zorlamis olabilirler. On kisi kalinca birseyler yapmak zorundaydilar zaten ancak ben Göztepe macinda mümkünse ilk yari oynadigimiz formasyona dönülmesini ve Djaniny ile baslanarak ondan faydalanilmasi gerektigini düsünüyorum. Girdigi son iki lig macinda cok fadali isler yapmasinin yanisira benim icin takimin en özel oyuncularindan bir tanesi.

Bir de Djaniny ile Ortadan da rakip defansi gecebilme opsiyonumuz doguyor, cünkü oyuncu tam anlamiyla komple bir silaha dönüsebilme ollasiligi arzediyor. Veridgi gol paslarini su anda takimda yapabilecke kimse yok. Ayrica Viscanin attigi son golde verdigi pas akildolu ve futbol derlerinde özelikle bizim yerli oyunculara gösterilesi nitelikte bir pas. Tek top, hizli,adrese teslim, hizi ayarlanmis...

Göztepenin sorunu hoca degildi, yazik oldu Maestro hocaya.

crixus_61
07.03.2022, 16:05
Bomba gibi takımız hiç enseyi karartmayın bu sene yıkıp geçtik. Güzel bir skorla kazanıp devam edelim daha Türkiye Kupası var bu işin :D

Kasketli
07.03.2022, 16:10
Bursaspor Tamer Tuna ile yollarını ayırdığını duyurdu, bence Göztepe'nin başında çıkar bu hafta karşımıza.

UĞUR DURTAŞ
07.03.2022, 16:20
29.HAFTA

BİZ - GÖZGÖZ
KAYSERİ-KONYA

30.HAFTA
RİZE - BİZ
FB-KONYA

Bu iki maçı kazanırsak
puan farkının % 99 açılacağı kanısındayım.

31.hafta programı daha açıklanmadı
evimizde bjk ile oynayacağımız maçı düşünmek istemiyorum.

**
göztepe maçının biletlerinin perşembe gününe kadar biter gibi.

dorukhan ve hamsikten inşallah güzel haberler gelir.

<tbody style="box-sizing: border-box; background: transparent; border: none;">

https://img.a.transfermarkt.technology/portrait/medium/149516-1619834630.png?lm=1
Atinc Nukan (https://www.transfermarkt.com.tr/atinc-nukan/profil/spieler/149516)

Stoper

</tbody>

28
https://tmssl.akamaized.net/images/logo/tiny/tr1.png?lm=1639084065 Sarı kart cezalısı
5 Mar 2022
13 Mar 2022
1 (https://www.transfermarkt.com.tr/goztepe/spielplandatum/verein/1467/datum_von/2022-03-05/datum_bis/2022-03-13)

Sakatlıklar

https://img.a.transfermarkt.technology/portrait/medium/235646-1619297684.jpeg?lm=1
Marko Mihojevic (https://www.transfermarkt.com.tr/marko-mihojevic/profil/spieler/235646)

Stoper

</tbody>

25
Bağ yaralanması
1 Şub 2022
?
6 (https://www.transfermarkt.com.tr/goztepe/spielplandatum/verein/1467/datum_von/2022-02-01/datum_bis/0000-00-00)

https://img.a.transfermarkt.technology/portrait/medium/123021-1603130438.png?lm=1
François Moubandje (https://www.transfermarkt.com.tr/francois-moubandje/profil/spieler/123021)

Sol Bek

</tbody>

31
Sakatlığı bilinmiyor
5 Mar 2022
?
1 (https://www.transfermarkt.com.tr/goztepe/spielplandatum/verein/1467/datum_von/2022-03-05/datum_bis/0000-00-00)

https://img.a.transfermarkt.technology/portrait/medium/149516-1619834630.png?lm=1
Atinc Nukan (https://www.transfermarkt.com.tr/atinc-nukan/profil/spieler/149516)

Stoper

</tbody>

28
Diz sakatlığı
5 Mar 2022

</tbody>

ilelebeTS
07.03.2022, 16:37
Hemen yeni hoca getirirlerse onlar adına hava değişebilir. Tabi taktik değil psikolojik olarak. Ama biz de puan kaybından geldiğimiz için artık puan kaybına tahammülümüz yok. O yüzden maça iyi başlayıp ilk yarı işi bitiririz.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2022, 16:38
bursaspor tamer tuna ile yollarını ayırdığını duyurdu, bence göztepe'nin başında çıkar bu hafta karşımıza.

bolu'da son 35 dak. 9 kişi oynayan boluyu yenemedi.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2022, 16:39
29.HAFTA

BİZ - GÖZGÖZ
KAYSERİ-KONYA

30.HAFTA
RİZE - BİZ
FB-KONYA

Bu iki maçı kazanırsak
puan farkının % 99 açılacağı kanısındayım.

31.hafta programı daha açıklanmadı
evimizde bjk ile oynayacağımız maçı düşünmek istemiyorum.

**
göztepe maçının biletlerinin perşembe gününe kadar biter gibi.

dorukhan ve hamsikten inşallah güzel haberler gelir.

Stoper

</tbody>

28
https://tmssl.akamaized.net/images/logo/tiny/tr1.png?lm=1639084065 Sarı kart cezalısı
5 Mar 2022
13 Mar 2022
1 (https://www.transfermarkt.com.tr/goztepe/spielplandatum/verein/1467/datum_von/2022-03-05/datum_bis/2022-03-13)

Sakatlıklar

https://img.a.transfermarkt.technology/portrait/medium/235646-1619297684.jpeg?lm=1
Marko Mihojevic (https://www.transfermarkt.com.tr/marko-mihojevic/profil/spieler/235646)

Stoper

</tbody>

25
Bağ yaralanması
1 Şub 2022
?
6 (https://www.transfermarkt.com.tr/goztepe/spielplandatum/verein/1467/datum_von/2022-02-01/datum_bis/0000-00-00)

https://img.a.transfermarkt.technology/portrait/medium/123021-1603130438.png?lm=1
François Moubandje (https://www.transfermarkt.com.tr/francois-moubandje/profil/spieler/123021)

Sol Bek

</tbody>

31
Sakatlığı bilinmiyor
5 Mar 2022
?
1 (https://www.transfermarkt.com.tr/goztepe/spielplandatum/verein/1467/datum_von/2022-03-05/datum_bis/0000-00-00)

Stoper

</tbody>

28
Diz sakatlığı
5 Mar 2022

</tbody>

Leş Febeşin Konyayı yenmesi zor ama 2.lik için asılacaklar mecburen
Kayseri sahasında iyi oynuyor.
Biz bu 2 maçı alıp Konya 3 veya 5 puan verirse bu iş % 99,99 biter.

kayl
07.03.2022, 17:15
Okumak zorunda da degildin zaten! Biz düsüncemizi yaziyoruz adam buradan sonrasini okumadim diyor! Eee ! Bana ne okmadiysan!

Visca toplu oyunda yoktu son macta ve buna dair düsüncemi yazdim. Sen farkli düsünüyorsan yazarsin argumanlarini, konusuruz, tartisiriz ancak bu ne! Bundan bundan sonrasini okumadim. ahha! Oraya kadar istediklerini mi yazmisim! Belki sonrasinda da seninle uyusan seyler yazmisimdir! Neyse önemli degil! OLur böyle fevri acikalmalar!

Yusuf´u koydugun yerde Halil oynuyor! dolayisiyla defans egimiti almis bir oyuncuyla orada baslamak en mantiklisi!
Kaldi ki rakip takim kapanacaksa son fenerbahce macinda da görüldügü üzere Visca etkisizlestirildi ancak belki de bu rakip takimin hocasinin istedigi birseydi. Yani bizi Wakanin kanadindan hucuma da zorlamis olabilirler. On kisi kalinca birseyler yapmak zorundaydilar zaten ancak ben Göztepe macinda mümkünse ilk yari oynadigimiz formasyona dönülmesini ve Djaniny ile baslanarak ondan faydalanilmasi gerektigini düsünüyorum. Girdigi son iki lig macinda cok fadali isler yapmasinin yanisira benim icin takimin en özel oyuncularindan bir tanesi.

Bir de Djaniny ile Ortadan da rakip defansi gecebilme opsiyonumuz doguyor, cünkü oyuncu tam anlamiyla komple bir silaha dönüsebilme ollasiligi arzediyor. Veridgi gol paslarini su anda takimda yapabilecke kimse yok. Ayrica Viscanin attigi son golde verdigi pas akildolu ve futbol derlerinde özelikle bizim yerli oyunculara gösterilesi nitelikte bir pas. Tek top, hizli,adrese teslim, hizi ayarlanmis...

Göztepenin sorunu hoca degildi, yazik oldu Maestro hocaya.
Bende djanini oynamasin demiyorum ki oynasın ama bunun yolu visca yi kesmekten geçmez zaten djanini sağ kanatta visca katkısı veremez wakeme nin gol sayılarının artmasında visca nin da büyük payı var.. yusuf olayına gelince puchacz ta iyi performans göstermiyor. Kaldi ki oraya y usufu koymamız nedeni eğer hamsik oynucaksa ileri hat djanini wakeme cornelius visca geride siopis hamsik olunca geriye iki yerli kalıyor kale hariç biri ahmet can biri de mecburen yusuf.. elimizde serkan var birde başka bek oyuncusu yok yani mecburen oynucak

Adem Erdoğan
07.03.2022, 18:41
Maşallah.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="und" dir="ltr"><a href="https://twitter.com/hashtag/Trabzonspor?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#Trabzonspor</a> - <a href="https://twitter.com/hashtag/G%C3%B6ztepe?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#Göztepe</a> <a href="https://t.co/eBHTq8YaUy">pic.twitter.com/eBHTq8YaUy</a></p>&mdash; Tribün Doldu Mu? 🏟 (@tribundoldumu) <a href="https://twitter.com/tribundoldumu/status/1500848817851219976?ref_src=twsrc%5Etfw">March 7, 2022</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Ufuk
07.03.2022, 18:50
Anadolu kulüplerinde hoca seçiminde kariyerinde neler yaptıüından ziyade torpil falan daha önemli.

Kasketli
07.03.2022, 19:34

Tam fenerlik hoca desenize, onlar da Karagümrük 9 kişiyken yenememişlerdi :)

kaçarava
07.03.2022, 19:49
Topla ilişki bakımından Djaniny, Cornelius'tan fersah fersah önde. O da istikrarsız. Cornelius rakip stoperi ezemediği maçlarda etkisiz kalıyor, bu maçta Atınç'ın olmaması o açıdan iyi.

Djaniny son maçta oyuna girdi topu aldı sola attı valla dünya varmış dedim. Visca kesilmez. Geriye de iyi destek veriyor. Form itibarıyla forvette Djaniny oynamalı.

ilelebeTS
07.03.2022, 19:57
Topla ilişki bakımından Djaniny, Cornelius'tan fersah fersah önde. O da istikrarsız. Cornelius rakip stoperi ezemediği maçlarda etkisiz kalıyor, bu maçta Atınç'ın olmaması o açıdan iyi.

Djaniny son maçta oyuna girdi topu aldı sola attı valla dünya varmış dedim. Visca kesilmez. Geriye de iyi destek veriyor. Form itibarıyla forvette Djaniny oynamalı.

Bu konu çokça yazıldı. Cornelius oynuyorsa ona yakın oynanması gerek. Çünkü ne kadar top saklama özelliği olursa olsun, ilk kontrolden sonra çabukluğu olmadığı için rakip 2 oyuncuyla bastığında topu alıyor. Ona yakın oynarsan topu hemen indirip yakınındakine verir. Sorun Cornelius'ta değil yani, arkadan destek alamamasında. Eğer golcüye uzak oynayacaksan o zaman bireysel yeteneği yüksek Djaniny ile oynamalısın. Şayet Cornelius ile oynayacaksan Baka-Ömür-1 kanat adamın yanına girecek.

Aslında Cornelius'tan en büyük verimi Djaniny ile beraber oynatırsan alırsın.

MetehanS
07.03.2022, 20:04
Leş Febeşin Konyayı yenmesi zor ama 2.lik için asılacaklar mecburen
Kayseri sahasında iyi oynuyor.
Biz bu 2 maçı alıp Konya 3 veya 5 puan verirse bu iş % 99,99 biter.

Bitti zaten biz formalite oynuyoruz şu anda. Bizim istatistiksel olarak şampiyonluk ihtimalimiz %1 den küçük

kaçarava
07.03.2022, 20:10
Bu konu çokça yazıldı. Cornelius oynuyorsa ona yakın oynanması gerek. Çünkü ne kadar top saklama özelliği olursa olsun, ilk kontrolden sonra çabukluğu olmadığı için rakip 2 oyuncuyla bastığında topu alıyor. Ona yakın oynarsan topu hemen indirip yakınındakine verir. Sorun Cornelius'ta değil yani, arkadan destek alamamasında. Eğer golcüye uzak oynayacaksan o zaman bireysel yeteneği yüksek Djaniny ile oynamalısın. Şayet Cornelius ile oynayacaksan Baka-Ömür-1 kanat adamın yanına girecek.

Aslında Cornelius'tan en büyük verimi Djaniny ile beraber oynatırsan alırsın.

Doğru. Ona yakın oynasak bile(ki bu az oldu) öne geçince yine aynı sorun oluyor. Cornelius'un bazı özellikleri fazla eksik. Yani o tip santrfor olursun ama biraz sırtı dönük oynabilirsin, fazla ağır. Fazlasıyla tek yönlü yani.

My
07.03.2022, 20:16
Herkes şu videoyu muhakkak bi izlesin.

https://youtu.be/oEc7CoLhNdY

ilelebeTS
07.03.2022, 20:20
Doğru. Ona yakın oynasak bile(ki bu az oldu) öne geçince yine aynı sorun oluyor. Cornelius'un bazı özellikleri fazla eksik. Yani o tip santrfor olursun ama biraz sırtı dönük oynabilirsin, fazla ağır. Fazlasıyla tek yönlü yani.
En büyük silahı hava toplarıdır, ama bizim sistemde orta yok. E yanına da kimse yaklaşmadığında adamın özellikleri kısıtlanıyor. Djaniny gibi top sürüp adam eksiltemez. Dolayısıyla özelliklerini kendi elimizle kısıtlamış oluyoruz. Ama rakip yarı sahada oynadığımızda bu adam büyük silah. Fakat oyunu biraz geride kabul ettiğimizde sırıtır. Parma'da son dönemde 1 gol atabilmesinin nedeni de oydu.

My
07.03.2022, 20:25
Hamşikin ilk tanısı yanlış yapılmış. Kaçıncı vukuatları bu sağlık ekibinin artık inanılır gibi değil.

Doğukan Uçan
07.03.2022, 21:00
biletler bitmiş helal olsun.

yorumsuz6117
07.03.2022, 21:03
Djaniny %100 11'de olmalı, Cornelius'la çift forvet olur, Bakasetas yedek olmalı bu maç net..

61zeynel61
07.03.2022, 21:51
Milyon euroluk ayaklarla ilgili yanlış tanı koyan doktoru sebep olduğu maddi kayıpları da tazmin ederek kapı önüne koyacaksın. Abdüşün bu halde olmasının nedeni de bir başka levrek sağlık ekibiydi. Şuraya yabancı bir ekip getirsinler gerekirse.

Ufuk
07.03.2022, 22:03
TS 67
Konya 52
başak 47
fb 47
Alanya 46
ADS 45
bjk 45
Hatay 43

Konya rahat bir nefes aldı bu hafta.

Haftaya
Kayseri-Konya
Başak-Antalya
ADS-Sivas
Alanya-fb
gs-bjk

Emirhan Uludüz
07.03.2022, 22:15
Hamşikin ilk tanısı yanlış yapılmış. Kaçıncı vukuatları bu sağlık ekibinin artık inanılır gibi değil.

Rezil herifler. Zaten yeni ekip, eskiden böyle sorunlar yaşanmış eski ekip değil miydi?

thehell61
07.03.2022, 22:16
Herkes şu videoyu muhakkak bi izlesin.

https://youtu.be/oEc7CoLhNdY

Vay be rezilliğe bakar mısın? Belki birçok sakatlığın uzamasının sorumluları bunlar. Bu adamlar hala neden devam ediyorlar? Neden buna bir çözüm bulunmuyor.

Anlaşılan yönetim bu işi beceremeyecek Hoca bu konuya da bir el atmalı.

CEMEFKER
07.03.2022, 22:33
Göztepe ve Rize'yi mutlaka yenmeliyiz. Tedbiri bırakmamak lazım. Konya'nın önünde 2 çok zor maçı var. Kayseri deplasmanı sonra Saraçoğlu deplasmanı. Eğer Konya buradan 6 puan yapar biz de bjk maçı öncesi puan kaybı yaparsak stres yaparız gibime geliyor.

Konya önündeki 2 maç sonrası puan kaybetmez havaya girerler.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hanzale
07.03.2022, 22:42
Göztepe ve Rize'yi mutlaka yenmeliyiz. Tedbiri bırakmamak lazım. Konya'nın önünde 2 çok zor maçı var. Kayseri deplasmanı sonra Saraçoğlu deplasmanı. Eğer Konya buradan 6 puan yapar biz de bjk maçı öncesi puan kaybı yaparsak stres yaparız gibime geliyor.

Yapmama ihtimalimiz yok şurda 2 maç kaybetsek Konya geçer bizi, Konya daha puan kaybetmez

thehell61
07.03.2022, 22:50

Göztepeyi yenemezsek şampiyonluk gider. Ayaklarının bağı çözülür takımın. Abdullah hoca zaten geçmişten tecrübeli yine verir şampiyonluğu. Zaten devre arası stoperde almadılar. iş zora girer aynen kardeşim aynen sana katılıyorum!!...

emre6117
07.03.2022, 23:24

Yok ya ne stresi.
Fark 15. Kalan 10 macta 5 g 5 m sampiyonuz.
Ya da 3g 6 b 1 m yine sampiyonuz.
Goztepe ve rize maclari sonrasi bu is asagi yukari da bitmis olur.

emre6117
07.03.2022, 23:26
Göztepeyi yenemezsek şampiyonluk gider. Ayaklarının bağı çözülür takımın. Abdullah hoca zaten geçmişten tecrübeli yine verir şampiyonluğu. Zaten devre arası stoperde almadılar. iş zora girer aynen kardeşim sana katılıyorum.

Bu takim 3.0 dan bile mac cevirebilecek potansiyelde artik. 15 puandan suan bayern munihe bile vermez sampiyonlugu. Cunku tamamen bize bagli sampiyonluk. 5 g kesin sampiyon yapiyor.(goztepe, altay, karagumruk, antalya, rize gibi rahat almamiz gereken maclar var.).
Abdullah hoca geldiginden beri bile toplam 3 maglubiye mi ne var ligde.

Varlıbaş61
07.03.2022, 23:28
1 puanın ne kadar önemli olduğunu yine anladım bugünkü maç sonuçları ile.

Abdullah Avcı tam bir profesyonel. Rize’den senin gibi sakin adam nasıl çıktı, hayret doğrusu !

Erkan A.
07.03.2022, 23:28
Daha gecen haftalarda belirtmistim göztepede oynayan berkan gsye bjkya sikecilere karsi umursamaz oynuyor bize karsi bu berkanin yüzü kizariyor dakikalar ilerledikce yüzü mor rengine dönüyor..
suan göztepenin yönetimi kesinlikle berkani ipe baglamislardir deli dana gibi bekliyordur..
bu cocugun bir sorunu sikintisi var bizimle..
bu macta bencede firtina kopacaktir bir sifir olsun bizim olsun maci olmayacak goller yagacak göztepe aglarina insAllah

OrkHun
07.03.2022, 23:35
bu maçın konusu değil tam ama bu mal tff niye 3 hafta sonrasının programını saklı tutuyor acaba? ulan beşiktaş maçına seyahat programı yapamıyoruz bu herifler yüzünden.
açıklasana kardeşim sezon sonuna kadar takvimi artık. salak salak işler..

Arif Timurcioğlu
07.03.2022, 23:36
Vurup geçelim bir an önce işi resmiyete döküp gençleri ısındıralım.

Doğukan Uçan
07.03.2022, 23:36
türk futbolu ölmüştür artık. yayıncı kuruluş ligi bıraktı daha kötü günler bizi bekliyor. kim decoder alacak.

cihayan
08.03.2022, 00:04
"Abdullah hoca zaten geçmişten tecrübeli yine verir şampiyonluğu"
Hala daha böyle yazıyorsak, hocamızı böyle aşağılıyorsak hakikaten bizim gibi taraftara ne şampiyonluk, ne de bizi 15 puan avantajla lider yapan hoca yakışır. Bu kadar da korkaklık, kompleks olmaz. Hocanın suçu herhalde bu haftaya kırk puan farkla ya da şampiyonluğu garantilemeden girmesi herhalde. Üzücü yorumlar...

hay1699
08.03.2022, 00:18
Hala daha böyle yazıyorsak, hocamızı böyle aşağılıyorsak hakikaten bizim gibi taraftara ne şampiyonluk, ne de bizi 15 puan avantajla lider yapan hoca yakışır. Bu kadar da korkaklık, kompleks olmaz. Hocanın suçu herhalde bu haftaya kırk puan farkla ya da şampiyonluğu garantilemeden girmesi herhalde. Üzücü yorumlar...
Verdi dedikleri şampiyonluk da Fatih Terim’in kumpası...

thehell61
08.03.2022, 00:21

Ben arkadaş tepki olsun diye yazdım. Yoksa ben Şampiyonluğu kazandığımızı GS maçında garantilediğimizi yazmıştım. Abdullah Avcı'nın nasıl şampiyonluk verdiğini de çok iyi biliyorum. GS' nin lobisi nasıl adamı şampiyonluktan etti herkesin malumudur. Ama bazı kafalar onu anlamadığı için bu yorumları yapabiliyor. Korkak futbol vs gibi yorumları da okuyoruz.

mete61bordomavi
08.03.2022, 01:32
Yana pas, geri pas, atağa çıkarken geri pas, boştakine topu verip pozisyon aramak yerine kaleciye pas...
Nwakaeme sıklırsa ceza sahasına girer ya gol atar ya asist yapar, ya da kral keyfine göre adam çalımlar sinirini atar. 1-0 2-1 biter.

Yusuf BALCI
08.03.2022, 02:44
Yana pas, geri pas, atağa çıkarken geri pas, boştakine topu verip pozisyon aramak yerine kaleciye pas...
Nwakaeme sıklırsa ceza sahasına girer ya gol atar ya asist yapar, ya da kral keyfine göre adam çalımlar sinirini atar. 1-0 2-1 biter.

aman hocam buralarda böyle yorum yapma afaroz edilirsin. hocayı eleştirmek ne haddimize.

My
08.03.2022, 03:01
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/1f5e3.png Edgar: Trabzonspor'da mutluydum, her şey yolunda gidiyordu. Dizimden sakatlandıktan sonra bana Türkiye'de ameliyat olmam gerektiğini söylediler ama ben Portekiz'de olmayı tercih ettim. Önce onay verdiler, sonra ya Türkiye'de müdahale edeceklerini ya da sözleşmemi feshedeceklerini söylediler. Türkçe bilmediğim ya da İngilizcem iyi olmadığı için kendimi rahat hissedemedim. Ülkemde ameliyat olmak istedim. Bunu anlamadılar. Trabzonspor, beni yarı yolda bıraktı. Şu anda bir sözleşmem yok. İspanya'ya dönmeyi de isterim ancak ana fikrim, Avrupa'nın iyi liglerinden birinde bir takım bulmaya çalışmak. Tedavime odaklandım. Her şey iyi gidiyor, umarım 2 aya hazır olurum."

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1.5/16/1f517.png Mundo Deportivo (İspanyol basını)

6Şafak Aydın1
08.03.2022, 04:36
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/1f5e3.png Edgar: Trabzonspor'da mutluydum, her şey yolunda gidiyordu. Dizimden sakatlandıktan sonra bana Türkiye'de ameliyat olmam gerektiğini söylediler ama ben Portekiz'de olmayı tercih ettim. Önce onay verdiler, sonra ya Türkiye'de müdahale edeceklerini ya da sözleşmemi feshedeceklerini söylediler. Türkçe bilmediğim ya da İngilizcem iyi olmadığı için kendimi rahat hissedemedim. Ülkemde ameliyat olmak istedim. Bunu anlamadılar. Trabzonspor, beni yarı yolda bıraktı. Şu anda bir sözleşmem yok. İspanya'ya dönmeyi de isterim ancak ana fikrim, Avrupa'nın iyi liglerinden birinde bir takım bulmaya çalışmak. Tedavime odaklandım. Her şey iyi gidiyor, umarım 2 aya hazır olurum."

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc/1.5/16/1f517.png Mundo Deportivo (İspanyol basını)
simdi neden an`i yasamayi tercih etmiyorda kulübe camur atiyor- sakatligini doya doya yasa iste. alti bucuk yap.

https://www.youtube.com/watch?v=9iPuMxulkwA

6Şafak Aydın1
08.03.2022, 04:45

Hamsik sütten cikmis akkasik...

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2022, 07:34
türk futbolu ölmüştür artık. yayıncı kuruluş ligi bıraktı daha kötü günler bizi bekliyor. kim decoder alacak.

SARAN A.Ş. ve TRT'ye kaldı.

Ben bir daha abone olmam da mevcut Beinsports üyeliğimiz ne olacak? Ücret iadesi olacak mı?

Ufuk
08.03.2022, 07:58
Anadolu kulüplerinde hoca seçiminde kariyerinde neler yaptıüından ziyade torpil falan daha önemli.

Daha da torpillisini bulmuşlar.

https://twitter.com/yagosabuncuoglu/status/1500917633683755009

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2022, 08:07
Daha da torpillisini bulmuşlar.

https://twitter.com/yagosabuncuoglu/status/1500917633683755009

Çöp bir TD
Gelirse Göz Göz düşer.

Sanırım Rize'yi çalıştırmıştı.

cakalkerem
08.03.2022, 08:16
ne göztepesi...40 bn kişi önünde eze eze yenip bitirelim artık şu ligi ay sonu

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2022, 08:26
ne göztepesi...40 bn kişi önünde eze eze yenip bitirelim artık şu ligi ay sonu

4 galibiyet %99,99 şampiyon yapar.

Biri bu olsun.

Kayseri ve Şb deplasmanlarında Konya'nın kazanma ihtimali var. Bu yüzden biz kendi maçlarımızı kazanmalıyız. Arkamıza bakmamalıyız.

Kayseri dün sahasında Alanya'ya yenildi. Alanya 2.lik veya 3. lük yolunda hırslandı. Bu hafta şikecilere 3 tane saplarsa tadından yenmez. Biz 52 atmışız, onlar 51.

Bu hafta güzel maçlar var. Kasımpaşa Rize'ye vurursa Rize'nin bizim maç öncesi umutları ve enerjisi tükenir.

cakalkerem
08.03.2022, 08:44

Biri bu olsun.

Kayseri ve Şb deplasmanlarında Konya'nın kazanma ihtimali var. Bu yüzden biz kendi maçlarımızı kazanmalıyız. Arkamıza bakmamalıyız.

Kayseri dün sahasında Alanya'ya yenildi. Alanya 2.lik veya 3. lük yolunda hırslandı. Bu hafta şikecilere 3 tane saplarsa tadından yenmez. Biz 52 atmışız, onlar 51.

Bu hafta güzel maçlar var. Kasımpaşa Rize'ye vurursa Rize'nin bizim maç öncesi umutları ve enerjisi tükenir.

Rize ye vurursak yine 1 sene isyan ederler...ama iyi top oynuyorlar..özellikle fernandes bence seneye bjk de çok iş yapar...
Konya yı yedirmezler özellikle fb deplasmanında....bence bu hafta Kayseri 'de vurur Konya'ya..
Yani açıkcası bizim pek birşey yapmamız gerekmeyecek benim teorilerime göre:)

Şu hafta ters gelen göztepeyi yenelim adamlar ateş hattında biz yenince büyük ihtimal düşmeyi kabullenecekler ..
alttaki 4 takım düşer...

Mert Acar
08.03.2022, 08:49
yeni hocaları bakalım kim olacak ? hoca değişikliği en kötü takıma bile pozitif etki göstertebilir. dikkat.
rehavete gerek yok.

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2022, 08:50
Rize ye vurursak yine 1 sene isyan ederler...ama iyi top oynuyorlar..özellikle fernandes bence seneye bjk de çok iş yapar...
Konya yı yedirmezler özellikle fb deplasmanında....bence bu hafta Kayseri 'de vurur Konya'ya..
Yani açıkcası bizim pek birşey yapmamız gerekmeyecek benim teorilerime göre:)

Şu hafta ters gelen göztepeyi yenelim adamlar ateş hattında biz yenince büyük ihtimal düşmeyi kabullenecekler ..
alttaki 4 takım düşer...

Ağzınızdan bal damlıyor. Umarım tahmininiz gerçekleşir.

Cumartesi akşamı 21.00 civarı 70 puan yaparsak 8. şampiyonluğun müjdecisi diyebiliriz.

Fatih Özkan
08.03.2022, 08:56
Hiç sıkıntıya girmeden, yokuşa sürmeden 3 puanı alıyoruz İnşallah.

Murat Keçeci
08.03.2022, 09:20
Bu maçla beraber yeni bir seri başlatmalıyız.Iç saha da oynuyoruz.Taraftarımızla futbolcularımız yine bir takım gibi oynayıp bu maçı da kazanmalıyız.

Kadiköy deplasmanindan puanla dönmek önemliydi.Şimdi bu maçtan alınacak üç puanla 70 li puan barajına girişi yapmalıyız.

Goztepe nin elinde kontraya uygun isimler var.Son maça çok değişik bir kadro ile çıktılar.T.direktörleri de yollandı.Yani şuan tam bir kapalı kutuya dönüştüler.Çok dikkat etmemiz gereken bir maç.Trabzondaki maçlarda zaman zaman bize zorluk çıkardıklarını hatırliyorum.Gözümüzü dört açmalı.Pasın hızını iyi ayarlamalıyız.Herkesin oyuna katıldığı sorumluluk aldığı bir maç olur umarım.

Son maçlarına göre yine kadroda değişimler olacaktır.Ndiaye uzun bacaklı fuleli bir oyuncu stoperlerin çok dikkat etmesi lazım.Halil de ilerde topu iyi tutabilen ve sürpriz golleri olan bir oyuncu.Orta saha da obinna sert oyun konusunda son derece başarılı tijanic yetenekli bir oyuncu jahovic de tecrubeli bir golcü.Savunmalarinda da Arslanagic diye kasap stoper var bizim hücumcularda ona dikkat etmeli.

İkinci yarıda iyi bir seri yaptıktan sonra keskin bir düşüşe girmişler.Yaralı takımlar her zaman tehlikelidir.Buna birde hoca değişimini eklersek motivasyonu yüksek şekilde karşımıza çikabilirler.En iyi futbolumuzu oynamalıyız rakiplerin isimleri bizi çok ilgilendirmiyor.Tek ilgilendiren şey 3 puan ve onu almak için herşeyi yapmalıyız.

Bize gelirsek Nwakaeme son dönemde önemli sorumluluk alıyor kendisinden yine aynı fedakarlığı bekliyorum.Orta sahada Dorukhan ve Hamsik yok ise yine önemli kozlar Ömür ve Bakasetas onlardan katkı ve hareketli bir oyun bekliyorum.Visca dan topun olduğu yerlere daha fazla yaklaşmasını bekliyorum.Santrafor konusunu hocaya bırakıyorum.Cornelius iki maçtır formsuz ama oyun sistemi için önemli. Djaniny ise son maçlarda skora ciddi katkılar veriyor.Hangisini tercih ederse hoca saygı duyarım.

Savunma hattının bu maçta da çok dikkatli olması lazım.Hava toplarında yarı sahamıza atilan topların havada karşılanması önemli.Duran top savunmasinda da Ahmetcan ve Denswilin göbeği daha fazla karartması daha caydırıcı olması gerekiyor.Denswilin liderlik etmesi böyle zamanlarda önemli Hugo mesela duran top savunmasinda arkadaslarini guzel yönlendiriyordu.Ahmetcan ın fb maçındaki konsantrasyonunu ve hırsını aynen görmek istiyorum.Ugurcan,yusuf ve abdülkadiri bir fb maçıyla kazanmıştık.O maçta 10 üzerinden 7-8-9 luk oynamıstılar ve ondan sonraki süreçte hep 7lik 8 lik 9luk oynamaya devam etmistiler.Ahmetcan da o yolda ilerler umarım.

Peres de son dönemde iyi işler yapiyor ondanda skora daha fazla katki bekliyorum.Mevcut potansiyeline göre skora katkisi az kaldı.

Stres yapmadan coşkulu ve hızlı pas yapmaliyız.Savunma oyuncularımızda oyuna katılarak hücumcularimizin daha fazla boşluk bulmasına yardımcı olmalı.Oyunu genişleterek rakibin açılan koridorlarına sürpriz oyuncular sokmalıyız.Herseyden önce rakibi ısırmalıyız deplasmana geldiklerini hissetmeliler.lig ikincisinden önce oynuyoruz.Bu maçtan 3 puanı alalım ve farkı 18 e çıkartalım ikincinin az olan umutlarını iyice azaltalım.Böylece maçlarına daha düşük motivasyon ile çıkarlar.

makbernatsu
08.03.2022, 10:03
istanbuldan uçak ve maç biletimi aldım maç saatini bekliyorum...eğer hava şartları engel olmazsa inşaallah ordayız :D

makbernatsu
08.03.2022, 10:05
SARAN A.Ş. ve TRT'ye kaldı.

Ben bir daha abone olmam da mevcut Beinsports üyeliğimiz ne olacak? Ücret iadesi olacak mı?

kardeşim ben senelik alıyorum hep kredi kartı ile peşin ödeyerek..ben aradığımda şuan net değil eğer netleşirse, iptal ettiğiniz zaman kalan ayların ücret iadesi tarafınıza yapılır dediler..ama yaparlar mı yaşayıp göreceğiz...

pReN@_61
08.03.2022, 10:22
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1500812224880955399

yorumsuz6117
08.03.2022, 10:25
Kombinesi olup maça gelmeyelenlerin devretmesi lazım, böyle bi sezonda boş koltuk görünmesi hoş olmuyor..

gudoz81
08.03.2022, 10:36
canini den faydalanmak yeterli bu maç için
matematik bizi şampiyon gösteriyor rahat olun

Kasketli
08.03.2022, 10:46
Kombinesi olup maça gelmeyelenlerin devretmesi lazım, böyle bi sezonda boş koltuk görünmesi hoş olmuyor..

Maalesef herkes stada gitse de boş koltuk göreceğiz,

Doğu alt tribünde gözümle gördüğüm şey; kalelere yakın yerden bilet alanlar da orta saha tarafına gelip yığılma yapıyor.

ağasarlı
08.03.2022, 11:12
maç saatindeki hava durumu uygun olur inşallah. karlı havalar maalesef zorluyor takımı

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2022, 11:17
maç saatindeki hava durumu uygun olur inşallah. karlı havalar maalesef zorluyor takımı

Cumartesi yağmurlu kar, 4 derece

Attila Durmuş
08.03.2022, 11:47
Konya kayseriyi yenemez. Biz göztepeye vurur geçeriz.

cakalkerem
08.03.2022, 11:53
Sorun yaratmayacak bir maç olmali

ANIL
08.03.2022, 11:56
İlk yarı 5 gol atıp fişi çekmeliyiz.

My
08.03.2022, 11:58
Hamsik sütten cikmis akkasik...Konulan yanlış teşhisle Hamşikin ne gibi bir kusuru olabilr ki ?

My
08.03.2022, 12:02
Trabzonspor kulübü, Fenerbahçe ile oynanan maçta Uğurcan Çakır, Hüseyin Avni Aker ve kulüp aleyhine küfürlü tezahürat yapan, sosyal medya paylaşımında bulunan kişileri tespit etti. Bu kişiler hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Tespit edilen 70 kişi dışında incelemeler sürüyor.

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2022, 12:26
İlk yarı 5 gol atıp fişi çekmeliyiz.

Bu sezon en keyif aldığım ilk yarı Alanya'daki 35 dakikada yakaladığımız 0-4'lük ilk yarı oldu.

Bu maç şampiyonluğun şifresini verecek maç. Rakip için dönüm maçı. Ciddiye almalıyız. Yenersek Konya pazar günü strese girer.

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2022, 12:27
Trabzonspor kulübü, Fenerbahçe ile oynanan maçta Uğurcan Çakır, Hüseyin Avni Aker ve kulüp aleyhine küfürlü tezahürat yapan, sosyal medya paylaşımında bulunan kişileri tespit etti. Bu kişiler hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Tespit edilen 70 kişi dışında incelemeler sürüyor.

Vay be H. Avni Aker'e de mi sövmüş rezil utanmazlar

Arif Timurcioğlu
08.03.2022, 12:39
Fark atarak dosta düşmana mesaj verilmeli 2. lik için yesinler birbirlerini.

CEMEFKER
08.03.2022, 13:04
Yayın ihalesinin geldiği nokta önümüzdeki sezonlar lige damga vuracağı söylenen kulübü etkiler. 3 büyütülmüş öne çıkarılacaktır. "Bakın, son 4 sezonda 2 Anadolu takımı şampiyon oldu, FB 9 sezondur şampiyon olamıyor böyle giderse Türk futbolu..." ile başlayan kelimelerle Anadolu devriminin önü kesilmeye çalışılacak.

Bu onlar için o kadar kolay ki 2-3 tane maçta hakemin art niyetli kararına, 1 taraftarın sahaya girmesine bakar.

Yayın ihalesinin Bein ve Digitürk veyahut başka platforma yüksek fiyata gitmesi ne kadar önemli bu zihniyet için?!

TRT ve Saran konuşuluyor. Maç maç satın alma, başka kanallara satma olacak deniyor. Bu şekilde 3 büyüklerin maçları prim yapar ve en çok kazanan onlar olur. Bu başta biz ve Anadolu kulüplerinin ekonomisini etkiler. Yerli kuralı sonrası en kaliteli adamlar da onlara geçti mi, OPERASYON tamamdır.

ilelebeTS
08.03.2022, 13:25
Yeni teknik direktörleri Tomas olmuş. Kafamda biraz daha şekillendi sonuç. Net bir galibiyet bekliyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
08.03.2022, 13:41
Yayın ihalesinin geldiği nokta önümüzdeki sezonlar lige damga vuracağı söylenen kulübü etkiler. 3 büyütülmüş öne çıkarılacaktır. "Bakın, son 4 sezonda 2 Anadolu takımı şampiyon oldu, FB 9 sezondur şampiyon olamıyor böyle giderse Türk futbolu..." ile başlayan kelimelerle Anadolu devriminin önü kesilmeye çalışılacak.

Bu onlar için o kadar kolay ki 2-3 tane maçta hakemin art niyetli kararına, 1 taraftarın sahaya girmesine bakar.

Yayın ihalesinin Bein ve Digitürk veyahut başka platforma yüksek fiyata gitmesi ne kadar önemli bu zihniyet için?!

TRT ve Saran konuşuluyor. Maç maç satın alma, başka kanallara satma olacak deniyor. Bu şekilde 3 büyüklerin maçları prim yapar ve en çok kazanan onlar olur. Bu başta biz ve Anadolu kulüplerinin ekonomisini etkiler. Yerli kuralı sonrası en kaliteli adamlar da onlara geçti mi, OPERASYON tamamdır.

Dünyayı bir araya getirseler de önümüzdeki Eylül ayından itibaren baslayan 700-800 milyon TL lik geri ödemeleri toplayamazlar.
Kaliteli oyuncuları satacaklar, bonservissiz, düşük maaşlı ucuz oyunculara yönelecekler.

Efecan ı alamadı Fenerbahçe... Sözleşme bitimine 6 ay kalmış adamı.
Yani kaliteli yerli falan toplayamazlar.
O iş bitti.
Para bitti.

İsmail Kartal nasıl ağladı parasizliktan ve transfer yapamamaktan?

Biz şampiyonlar ligi gruplarına kaldığımız anda 1 oyuncu satışı ile nerdeyse borcu sıfırlıyoruz.

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2022, 14:12
Cumartesi akşamı Akyazı diğer maçlarda olduğu gibi takımla birlikte savunma ve atak yapmalı

Kazanırsak geriye en fazla 3 maç daha kazanmamız yetecek gibi

Kasımpaşa da büyük ihtimalle Rize'ye çakar ve komşu bizim maça ümitleri bitik gelir.

kayl
08.03.2022, 15:02
Cumartesi akşamı Akyazı diğer maçlarda olduğu gibi takımla birlikte savunma ve atak yapmalı

Kazanırsak geriye en fazla 3 maç daha kazanmamız yetecek gibi

Kasımpaşa da büyük ihtimalle Rize'ye çakar ve komşu bizim maça ümitleri bitik gelir.

Hopalii tsli yaşını bilmiyorum ama kalbi gönlü ve tüm hayatı trabzonspor için atan birisin iyi ki varsın iyi ki biz kesin senin nezdinde böyle güzel bir platformu bizlere sunan bmn ailesine de teşekkürler biz hayatta ne yaşamakta trabzonspor la mutlu olan büyük bir aileyiz

Enaldo61
08.03.2022, 15:11
Dorukhan ve Hamsik idmanlara başlasa da artık içim rahat etse.

https://twitter.com/Foraorg/status/1501171207676342274

ilelebeTS
08.03.2022, 15:23
Oo bütün Trabzonspor düşmanları listede var. Birkaçı eksik kalmış ama hiç yoktan iyidir. Çeteyi dağıtmışlar. :D

Enaldo61
08.03.2022, 15:29
Oo bütün Trabzonspor düşmanları listede var. Birkaçı eksik kalmış ama hiç yoktan iyidir. Çeteyi dağıtmışlar. :D
Herhalde bazıları taraf değiştirmek şartıyla görevde tutuluyor :D

Kadir
08.03.2022, 15:32
4-1.

Nwa (2), Abdüş, Ahmetcan,

Kasketli
08.03.2022, 15:34
TFF’nin internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Süper Lig’de düdük çalan; Cüneyt Çakır, Ali Palabıyık, Aldulkadir Bitigen, Fırat Aydınus, Bahattin Şimşek, Burak Şeker, Suat Arslanboğa, Hüseyin Göçek, Mert Güzenge, Tugay Kaan Numanoğlu, Alper Ulusoy, Halis Özkahya listeden çıkarılırken Özgür Yankaya sadece VAR hakemi olarak görev alacak.

08.03.2022 itibariyle SÜPER LİG HAKEMLERİ ŞÖYLE;

Yaşar Kemal Uğurlu

Halil Umut Meler

Atilla Karaoğlan

Arda Kardeşler

Erkan Özdamar

Ümit Öztürk

Mete Kalkavan

Ali Şansalan

Sarper Barış Saka

Zorbay Küçük

Yasin Kol

Volkan Bayarslan

Kadir Sağlam

Mustafa Kürşad Filiz

Çağdaş Altay

VAR HAKEMLERİ

Özgüç Türkalp

Özgür Yankaya

Emre Malok

Erkan Engin

cakalkerem
Bu sezon en keyif aldığım ilk yarı Alanya'daki 35 dakikada yakaladığımız 0-4'lük ilk yarı oldu.

Bu maç şampiyonluğun şifresini verecek maç. Rakip için dönüm maçı. Ciddiye almalıyız. Yenersek Konya pazar günü strese girer.

biz alışık değiliz bu skorlara.
hep bir aksiyon hep bir stress olmalı..
Zira o maçın ikinci yarısı uyuttu..

Bize yaramıyor böyle maçlar...

Mesela Kayserispor maçı....
90 dk nefesler kesildi:)

ilelebeTS
Herhalde bazıları taraf değiştirmek şartıyla görevde tutuluyor :D

Asıl amaç çeteyi dağıtmak aslında. Diğerlerine de gözdağı verildi. Hakemler hata yapsın ama taraf tutmasınlar artık. Bizim başkan çaktırmadan Türk futbolunu da yola getirecek. La Liga modeli getirilecek, hakemlerin gidişi onun habercisi. Keyfi atama olamayacak artık.

cakalkerem
08.03.2022, 15:35
4-1.

Nwa (2), Abdüş, Ahmetcan,

visca?

Onur Akyüz
08.03.2022, 15:40
Ali Maçalan ve Zorbay Küçük listede :D

febem birazdan açıklama yayınlar köşe yazarlarına salça olmaya başlamışlardı bu ani kararla malzeme bulmuş olurlar..

Enaldo61
08.03.2022, 15:44
Asıl amaç çeteyi dağıtmak aslında. Diğerlerine de gözdağı verildi. Hakemler hata yapsın ama taraf tutmasınlar artık. Bizim başkan çaktırmadan Türk futbolunu da yola getirecek. La Liga modeli getirilecek, hakemlerin gidişi onun habercisi. Keyfi atama olamayacak artık.

febem birazdan açıklama yayınlar köşe yazarlarına salça olmaya başlamışlardı bu ani kararla malzeme bulmuş olurlar..
Yalı çocuğu megafonu alır birazdan ağlar ahahhaha noldu noldu he ağlayınnn

adil maç yönetimine alışacaklar artık

ilelebeTS
08.03.2022, 15:46
Bu hakemlerin parası kulüplerden kesiliyor. Parasını verdiğin adam sahada sana artistlik yapıyor. Hakemler maçların assolisti değildir, Türkiye'de bu hakemler çok şımartılıyor. En iyi hakem, sahada varlığı bile belli olmayan hakemdir. Hele ki VAR çıktıktan sonra hakemlerin sonuca etki edecek hata yapmalarının oranı yok denecek kadar az olmalıdır. Sahadaki hakem hata yapsa bile artık VAR'da olay çözülebilir. Yeni bir yapılanmayla bu sorunun çözülmesi futbol adına iyi olacaktır. Ama bazılarının işine gelmez bu iş. Tıpkı VAR sisteminin verdiği rahatsızlık gibi.

Kasketli
08.03.2022, 15:50
21322

Azıcık zamlı fiyatlardan bile biletler kapış kapış gitti :)

Mert Oğuzlu61
08.03.2022, 15:53
Saha dışını bırakın Göztepe'yi yenersek en kritik maçı geride bırakmış oluruz bence psikolojik kırılmanın olacağı maç bu maç, erken şampiyonluk için saldirmaliyiz yoksa iş uzayacak son haftalara kalacak demektir.

Kadroyu görüyorsunuz adam kalmadı, işi erkenden bitirmek için şu İstanbullu şımarıklığını bırakın saha içine odaklanalim.

Hamsik hakkinda bilgi yok mu, nerede bu horoz kafalı ?

ilelebeTS
08.03.2022, 15:55
Yalı çocuğu megafonu alır birazdan ağlar ahahhaha noldu noldu he ağlayınnn

adil maç yönetimine alışacaklar artık

Kulüpler birliğinde bizim başkanla sürekli beraber o. Bireysel olarak böyle bir şeyi desteklediğini düşünüyorum. Şampiyonluğu istiyor ama kendi yöntemleriyle istiyor. Ben basarım parayı iyi kadro yaparım şampiyon olurum sanıyor. Şampiyonluk sözü verip futboldan bihaber olunca bir yerden sonra işin içinden çıkmak için sağa sola sarıyorsun. Hakem diye ağlamasının nedeni bireysel değil camia baskısı bence.

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2022, 16:02
Hopalii tsli yaşını bilmiyorum ama kalbi gönlü ve tüm hayatı trabzonspor için atan birisin iyi ki varsın iyi ki biz kesin senin nezdinde böyle güzel bir platformu bizlere sunan bmn ailesine de teşekkürler biz hayatta ne yaşamakta trabzonspor la mutlu olan büyük bir aileyiz

Teveccühüne teşekkür ederim kardeşim. Bilmukabele
Allah razı olsun.
38 yıl büyük acılar, travmalar, haksızlıklar yaşattılar bize ama o sene bu sene
28 haftadır Trabzonspor'umuz bizi çok mutlu etti ve 38 yıllık hasret (2010-2011 hariç tutuyorum) 38 maç sonunda bitecek hatta çok öncesinde bu büyük mutluluğu yaşayacağız.
Sn. Başkan Ahmet Ali Ağaoğlu, TD Abdullah Mucib Avcı başta olmak üzere tüm emeği geçenlere ve en son da cefakar taraftarlarımıza bize yaşattıkları bu 28 hafta için teşekkür ederim.

serdaracıl
08.03.2022, 16:04

Harika

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2022, 16:07
Saha dışını bırakın Göztepe'yi yenersek en kritik maçı geride bırakmış oluruz bence psikolojik kırılmanın olacağı maç bu maç, erken şampiyonluk için saldirmaliyiz yoksa iş uzayacak son haftalara kalacak demektir.

Kadroyu görüyorsunuz adam kalmadı, işi erkenden bitirmek için şu İstanbullu şımarıklığını bırakın saha içine odaklanalim.

Hamsik hakkinda bilgi yok mu, nerede bu horoz kafalı ?

Horoz kafa ha, çok güldürdün beni renktaş

Sahi Grande ve Dorukhan ne zaman dönecek yahu?

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2022, 16:07
Harika

Başkanımıza da küfrettiler diye duydum.

ilelebeTS
08.03.2022, 16:09
Maçla ilgili konuşulacak pek bir şey yok şimdilik. Takım izinli. Malzeme yok. Rakibin yeni hocası Tomas olacakmış. İlla bir şey konuşacaksak, muhtemel 11 şöyle;

Peres_Denswil_Ahmetcan_Puchacz
________Siopis
Visca_Ömür_Baka(Hamsik)_Tony
______Cornelius

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2022, 16:10
Maçla ilgili konuşulacak pek bir şey yok şimdilik. Takım izinli. Malzeme yok. Rakibin yeni hocası Tomas olacakmış. İlla bir şey konuşacaksak, muhtemel 11 şöyle;

Peres_Denswil_Ahmetcan_Puchacz
________Siopis
Visca_Ömür_Baka(Hamsik)_Tony
______Cornelius

Hamsik dönüyor mu?

ilelebeTS
08.03.2022, 16:12
Hamsik dönüyor mu?
Saha çalışmalarına başlıyormuş bu hafta. Oynar mı bilmiyorum ama hoca geçen maç sonu saha içinde onu aradığımızı söylemişti. Eğer ağrısı yoksa bence hoca ilk 11'de atacak sahaya.

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2022, 16:18
Saha çalışmalarına başlıyormuş bu hafta. Oynar mı bilmiyorum ama hoca geçen maç sonu saha içinde onu aradığımızı söylemişti. Eğer ağrısı yoksa bence hoca ilk 11'de atacak sahaya.

Çok iyi haber

İnşallah en azından yarım devre oynar. Skoru alırsak değiştirir.

Emre Çömez
08.03.2022, 16:35
https://twitter.com/trtspor/status/1501191176094994435

Ozan Yılmaz
08.03.2022, 16:42
https://twitter.com/trtspor/status/1501191176094994435

Sağlam menajeri var bunun anlaşılan

UĞUR DURTAŞ
08.03.2022, 16:45
Kalan 10 haftada görev alacak ve görev almayacak hakemler MHK tarafından açıklandı.

*
GÖREV VERİLECEK HAKEMLER:

YAŞAR KEMAL UĞURLUHALİL UMUT MELERATİLLA KARAOĞLANARDA KARDEŞLERERKAN ÖZDAMARÜMİT ÖZTÜRKMETE KALKAVANALİ ŞANSALANSARPER BARIŞ SAKAZORBAY KÜÇÜKYASİN KOLVOLKAN BAYARSLANKADİR SAĞLAMMUSTAFA KÜRŞAD FİLİZÇAĞDAŞ ALTAYVAR HAKEMLERİ

**

SEZON SONUNA KADAR GÖREV VERİLMEYECEK HAKEMLER.

CÜNEYT ÇAKIR
ALİ PALABIYIK
HÜSEYİN GÖÇEK
FIRAT AYDUNUS
ABDULKADİR BİTİGEN
ALPER ULUSOY
BAHATTİN ŞİMŞEK
MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
TUGAY KAAN NUMANOĞLU
SUAT ARSLANBOĞA

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2022, 16:49
Kalan 10 haftada görev alacak ve görev almayacak hakemler MHK tarafından açıklandı.

*

YAŞAR KEMAL UĞURLUHALİL UMUT MELERATİLLA KARAOĞLANARDA KARDEŞLERERKAN ÖZDAMARÜMİT ÖZTÜRKMETE KALKAVANALİ ŞANSALANSARPER BARIŞ SAKAZORBAY KÜÇÜKYASİN KOLVOLKAN BAYARSLANKADİR SAĞLAMMUSTAFA KÜRŞAD FİLİZÇAĞDAŞ ALTAYVAR HAKEMLERİ

**

CÜNEYT ÇAKIR
ALİ PALABIYIK
HÜSEYİN GÖÇEK
FIRAT AYDUNUS
ABDULKADİR BİTİGEN
ALPER ULUSOY
BAHATTİN ŞİMŞEK
MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
TUGAY KAAN NUMANOĞLU
SUAT ARSLANBOĞA

GS'li Ümit ÖZTÜRK alt listede olmalıydı. Erman Hoca hafta sonu, Ümit Öztürk bir daha maç alırsa ben bu MHK'ya artık bir şey demeyeceğim dedi. İyi niyetlerini kibarca dile getirdi. Anladınız siz onu.

gurur6134
08.03.2022, 16:53
Hakem operasyonu iyi olmusta hatalarina ragmen kotu niyetli olmadiklarini dusundugum mustafa ogretmenoglu liste disi umit ozturk listede kaan numanoglu liste disi arda kardesler listede ki bence cok kotu bir hakem. baska bir iste olabilir bu isin arkasinda gruplasma vs gibi ki hakem akrabasi olanlarin hepsi hemen hemen liste disi kalmis tesaduf olamaz bu..

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2022, 17:13
Hakem operasyonu iyi olmusta hatalarina ragmen kotu niyetli olmadiklarini dusundugum mustafa ogretmenoglu liste disi umit ozturk listede kaan numanoglu liste disi arda kardesler listede ki bence cok kotu bir hakem. baska bir iste olabilir bu isin arkasinda gruplasma vs gibi ki hakem akrabasi olanlarin hepsi hemen hemen liste disi kalmis tesaduf olamaz bu..

Kesinlikle Ümit Öztürk ve Arda Kardeşler en kötü hakemler

nakzo
08.03.2022, 17:17

Biri bu olsun.

Bu hafta güzel maçlar var. Kasımpaşa Rize'ye vurursa Rize'nin bizim maç öncesi umutları ve enerjisi tükenir.konyanın fb deplasmanından 1 puan alma ihtimali dahi yok hikmet karaman ayrıca konyayı yenmeye çalışacaktır.

S.ÖZKAN
08.03.2022, 17:19
Bu hafta itibariyle 5 maç kazanmamız gerekiyor.Hevsemeden simarmadan kimseyi umutlandirmadan şu işi biterelim. Bugüne kadar hepsini paspasa çevirdik 10 hafta daha devam edelim. Çalıştığım işyerinde 250 kişi çalışıyor hicbirinin ağzını bıçak açmıyor konu futbol olunca.Hasetlerinden hazımsızlık tam ince hastalığa yakalanacaklar ��

Tahir61
08.03.2022, 17:27
https://pbs.twimg.com/media/FNVNEMtWYAUXcc4?format=jpg&name=medium

108 nedir ya

Can
08.03.2022, 17:35
Şu önümüzdeki 2 maçı rahat bir şekilde kazanıp artık gün saymamız lazım.

lazibere
08.03.2022, 17:40
Yayın ihalesini kimin aldığı benim için sadece şu manada önemli, Maç yayınları kaliteli mi olacak olmayacak mı? kabul edin, Beinsports bu işi harika yapıyordu. Kullandıkları teknoloji ile dünyaya örnek naklen yayın yapıyorlar. Konuk ettiği yorumcular da en azından normalin üstünde ve kalite kokuyordu

A spor gibi kanalların yayıncı olduğunu düşünüyorum da nerde kalitesizlik varsa onların toplandığı bir yer. Eyyam dersen eyyam herşey bulursun onlarda hele ki Beyaz futbol gibi programlar olursa yayıncı kuruluşta mide bulantısından hallice bir hal olur

Ama ortada merak edilen sorular da var?

Beinsports'un verdiği rakama kimse yaklaşamamışken, neden ihale onlara verilmiyor. Paket 1 için mesela Beinsports 1,4 milar lira verirken, Saran Grubu 700 milyon vermişti

Aklıma pis kokular geliyor, Bu işin altından da 5 li çete gibi şeyler türeyecek gibi. El altından İstanbul kulupleri desteklenir ve yanlı yayınlar izlememiz olası. Kaldı ki? Saran grubunun Fenerbahçe'nin hası olduğunu da biliyoruz. Artık ne kadar Fenerli varsa izleriz tv de

pReN@_61
08.03.2022, 17:47
https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1501166001446178820

emre6117
08.03.2022, 18:19
Yayın ihalesini kimin aldığı benim için sadece şu manada önemli, Maç yayınları kaliteli mi olacak olmayacak mı? kabul edin, Beinsports bu işi harika yapıyordu. Kullandıkları teknoloji ile dünyaya örnek naklen yayın yapıyorlar. Konuk ettiği yorumcular da en azından normalin üstünde ve kalite kokuyordu

A spor gibi kanalların yayıncı olduğunu düşünüyorum da nerde kalitesizlik varsa onların toplandığı bir yer. Eyyam dersen eyyam herşey bulursun onlarda hele ki Beyaz futbol gibi programlar olursa yayıncı kuruluşta mide bulantısından hallice bir hal olur

Ama ortada merak edilen sorular da var?

Beinsports'un verdiği rakama kimse yaklaşamamışken, neden ihale onlara verilmiyor. Paket 1 için mesela Beinsports 1,4 milar lira verirken, Saran Grubu 700 milyon vermişti

Aklıma pis kokular geliyor, Bu işin altından da 5 li çete gibi şeyler türeyecek gibi. El altından İstanbul kulupleri desteklenir ve yanlı yayınlar izlememiz olası. Kaldı ki? Saran grubunun Fenerbahçe'nin hası olduğunu da biliyoruz. Artık ne kadar Fenerli varsa izleriz tv de

Bence de kotu oldu. Beinsports iyi kotu kurumsaldi. Is yerellesecek. Istanbul takimlari yararina olur bu is, zaten dibi goren turk futbolu daha da gariplesecek bana gore.

Ufuk
08.03.2022, 18:33
108 nedir ya

1 kişi eksik olsa da fbde crespo 13, zajc 12.7 koştu. toplamı nasıl bu kadar az olmuş şaşırtıcı :)

Ufuk
08.03.2022, 18:46

*

**

CÜNEYT ÇAKIR
ALİ PALABIYIK
HÜSEYİN GÖÇEK
FIRAT AYDUNUS
ABDULKADİR BİTİGEN
ALPER ULUSOY
BAHATTİN ŞİMŞEK
MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
TUGAY KAAN NUMANOĞLU
SUAT ARSLANBOĞA

https://pbs.twimg.com/media/FNVEh5IXIAAKAUA?format=jpg&name=medium

Ülke futbolunun ayarlarıyla oynadık resmen.

Enaldo61
08.03.2022, 18:56
Ümit öztürk devam ediyor mu ben onu unutmuşum asıl skandal o.

gurur6134
08.03.2022, 19:39
Bu hafta itibariyle 5 maç kazanmamız gerekiyor.Hevsemeden simarmadan kimseyi umutlandirmadan şu işi biterelim. Bugüne kadar hepsini paspasa çevirdik 10 hafta daha devam edelim. Çalıştığım işyerinde 250 kişi çalışıyor hicbirinin ağzını bıçak açmıyor konu futbol olunca.Hasetlerinden hazımsızlık tam ince hastalığa yakalanacaklar ��

250 kisi icinde hic mi trabzonsporlu yok nerede calisiyorsun ki boyle bir istatistik yok turkiyede rastlamadim gormedim duymadim daha

Varlıbaş61
08.03.2022, 20:02
Ahmet Ağaoğlu’na helal olsun.

Hem takımı şampiyon yaptı, hem camiayı birleştirdi.

Hem de Kulüpler Birliği Başkanı olarak hakemlere direkt etki etti. Bugün uzaklaştırılanlar dışındakilere de gözdağını vermiş oldu.

Sonuna kadar destekçisiyim.

oguzkoc
08.03.2022, 21:29
Abdullah hocamı bugün Zorlu AVM de gördüm. Maskesinden tanımak zor oldu ama rahatsız etmeden selam verip devam ettim. Hocamın da mütevazi bi şekilde selam vermesi harikaydı

Erkut Ay
09.03.2022, 00:26
Sezon devam ederken bu hakemlerin gönderilmesi malum takımların hedefi yokken Trabzonspor'un şampiyonluğuna gölge düşürmek ve bir taşla iki yeri vurmak gibi olabilirmi.

lazibere
09.03.2022, 01:21
Puschak neden pfdk ya sefk edildi. bilen var mı

Salih Kara
09.03.2022, 01:21

*

**

CÜNEYT ÇAKIR
ALİ PALABIYIK
HÜSEYİN GÖÇEK
FIRAT AYDUNUS
ABDULKADİR BİTİGEN
ALPER ULUSOY
BAHATTİN ŞİMŞEK
MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
TUGAY KAAN NUMANOĞLU
SUAT ARSLANBOĞA

Yasin Kol niye yok listede? Son birkaç maçı gayet iyi yönetmişti.

Onur Akyüz
09.03.2022, 01:25

Tahminlerimde yanılmamışım, açıklama gelmiş :D

Ya bütün sezon hakemlerden ağlayıp üzerine onları korumaya çalışmak ancak bu rezil camianın işi olabilirdi. :D

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2022, 07:40
Burası yeri değil ama Sagal, Trezegue, Kayisara, Skubic gibi oyunculardan en az ikisini alabilsek gelecek sezona da damga vurmaz mıyız?

Yusuf YAZICI savaştan dolayı dönebilirmiş.

Bir de Drobniyak diye bir oyuncu vardı. Onunla da anlaşmışız.

Savaşı sevmesek de bize yarayan tarafları oldu.

Kasketli
09.03.2022, 08:05
Burası yeri değil ama Sagal, Trezegue, Kayisara, Skubic gibi oyunculardan en az ikisini alabilsek gelecek sezona da damga vurmaz mıyız?

Yusuf YAZICI savaştan dolayı dönebilirmiş.

Bir de Drobniyak diye bir oyuncu vardı. Onunla da anlaşmışız.

Savaşı sevmesek de bize yarayan tarafları oldu.

Öncelikle saygılar;

Sagal bizde maç boyunca küfür yer, ne savunma yapabiliyor, ne de hücum da etkili...

Caiçara özellikle bizim maçımızdaki terbiyesiz tavırlarıyla bu formayı asla göremeyecek karakterde bir isim...

Yusuf Yazıcı CSKA'da kiralık oynuyor, dönebileceği tek yer bonservisinin olduğu Lille, Lille'in başka bir takıma kiraya vermesinde ise herkes için geçerli olan transfer sezonu geçerli olur.

Kızacaksınız ama ben Yusuf Yazıcı ve Sörloth isimlerinin burada zikredilmesini hiç anlayamıyorum, Avcı'nın takımında ikisinin de katkısının Yunus Mallı ve Koita seviyesinde (abarttım, kabul) kalacağını düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2022, 08:10
Öncelikle saygılar;

Sagal bizde maç boyunca küfür yer, ne savunma yapabiliyor, ne de hücum da etkili...

Caiçara özellikle bizim maçımızdaki terbiyesiz tavırlarıyla bu formayı asla göremeyecek karakterde bir isim...

Yusuf Yazıcı CSKA'da kiralık oynuyor, dönebileceği tek yer bonservisinin olduğu Lille, Lille'in başka bir takıma kiraya vermesinde ise herkes için geçerli olan transfer sezonu geçerli olur.

Kızacaksınız ama ben Yusuf Yazıcı ve Sörloth isimlerinin burada zikredilmesini hiç anlayamıyorum, Avcı'nın takımında ikisinin de katkısının Yunus Mallı ve Koita seviyesinde (abarttım, kabul) kalacağını düşünüyorum.

Saygı bizden renktaş,

Yusuf Yazıcı gelsin şeklinde yazmadım. Dönme ihtimali varmış diye yazdım. İkisi farklı konular

Diğer oyuncularla ilgili bilgilendirmeleriniz için de teşekkür ederim.

UĞUR DURTAŞ
09.03.2022, 08:52
Yasin Kol niye yok listede? Son birkaç maçı gayet iyi yönetmişti.
**
Sezon sonuna kadar görev verilecek hakemler arasında YASİN KOL var.

Yasin Kol Trabzon Bölgesi hakemlerindendir. Asıl mesleği güvenlik görevlisi olan Yasin Kol, ilk kez 3 Mart 2019'da Süper Lig (https://www.bolgegundem.com/super-lig-haberleri.htm)de 4. hakem olarak görev almıştır. 2020-2021 sezonundan itibaren orta hakem olarak maç yönetmektedir.. (https://www.bolgegundem.com/yasin-kol-kimdir-nereli-kac-yasinda-ve-hangi-bolge-hakemi-yasin-kol-hangi-takimi-tu-3022426h.htm)

pReN@_61
09.03.2022, 10:25
13 saat önce paylaşılan veriler.

https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1501256709733425155

iyattara
09.03.2022, 11:38
tomas nedir arkadaş. Kimdir bu adam ülkede takım yönetiyor, bu işler çok ilginç ya nasıl bağlantılar var çok merak ediyorum. Neyse kazanmaya bir adım daha yaklaştık bence.

Kasketli
09.03.2022, 11:48
tomas nedir arkadaş. Kimdir bu adam ülkede takım yönetiyor, bu işler çok ilginç ya nasıl bağlantılar var çok merak ediyorum. Neyse kazanmaya bir adım daha yaklaştık bence.

Torpili Göztepe Sportif Menajeri İlhan Şahin'miş, bu arkadaş İstanbul doğumlu BJK altyapılı ama bildiği yabancı dil Yugoslavca! diye bir bilgi ilgimi çekti.

Mehmet BAŞ
09.03.2022, 11:49
Göztepe - Kasımpaşa maçına baktım. Rakibimiz bariz şekilde savunma arkasına adam kaçırıyor. Kasımpaşa'nın hızlı oyuncuları defalarca savunma arkasına kaçıp pozisyon ürettiler. Bu maçta rakibin savunma zafiyetlerini düşününce Bakasetas gibi nispeten durağan oynayan bir ismi kulübeye çekerdim. Yerine de Djaniny'i gibi hareketli ve savunma arkası koşuları iyi yapan forvet özellikli bir ismi sahaya sürerdim. Baktığımız zaman Kouassi de benzer özelliklere sahip, onu da maçın gidişatına göre düşünmek lazım.

Enaldo61
09.03.2022, 12:13
Beyler Tomas'ı eziklemeyin çelme falan çakarlar bize ha belli olmaz aman diyim. Büyük ciddiyetle şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken haydi Karadeniz Fırtınası!

Bu arada dostlar passolig başvurusu yaptık kart ne kadar sürede geliyor? 10 gün oldu sanırım. Banka kartı almışız sorun olmaz değil mi bir farkı yoktur herhalde.

Yiğit SARI
09.03.2022, 12:19
Beyler Tomas'ı eziklemeyin çelme falan çakarlar bize ha belli olmaz aman diyim. Büyük ciddiyetle şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken haydi Karadeniz Fırtınası!

Bu arada dostlar passolig başvurusu yaptık kart ne kadar sürede geliyor? 10 gün oldu sanırım. Banka kartı almışız sorun olmaz değil mi bir farkı yoktur herhalde.

Kart çok problem değil mobil uygulama ile girilebiliyor maçlara

Enaldo61
09.03.2022, 12:21
Kart çok problem değil mobil uygulama ile girilebiliyor maçlara
Nisan'da gitmek istiyoruz maça Karagümrük maçına düşünüyorum, şu an lazım değil de ne zaman gelir diye merak ettik.

yigits
09.03.2022, 12:24
Nisan'da gitmek istiyoruz maça Karagümrük maçına düşünüyorum, şu an lazım değil de ne zaman gelir diye merak ettik.

15-20 güne geliyor ancak yukarıda arkadaşın belirttiği gibi mobil uygulamadan stada giriş yapılabildiği için gelmese de olur.

Yiğit SARI
09.03.2022, 12:25

Anladım ne zaman gelir bilemeyeceğim ama maçla alakalı kısmında hiç bir problem yok. 1 saat sonra bile olsa maç mobil uygulama aracılığı ile girebilirsiniz

Enaldo61
09.03.2022, 12:27
15-20 güne geliyor ancak yukarıda arkadaşın belirttiği gibi mobil uygulamadan stada giriş yapılabildiği için gelmese de olur.

Anladım ne zaman gelir bilemeyeceğim ama maçla alakalı kısmında hiç bir problem yok. 1 saat sonra bile olsa maç mobil uygulama aracılığı ile girebilirsiniz
Teşekkürler dostlar, eşimle ilk kez maça gitmek istiyorum da heyecanlıyım :D

Doğukan Uçan
09.03.2022, 12:30
bu köfteciler iyi para kazanıyor şaka maka. 2 ay önce yarım ekmek köfte 25 tl idi geçen ay 28 tl olmuş. şimdi ne kadar bilmiyorum. içine koydukları 3 tane köfte zaten. ekmek desen küçücük.

stadın yanında lokanta açsalar daha iyi para kazanır.

Kasketli
09.03.2022, 12:43
3'er sarı kart ile ceza sınırında olan Uğurcan Çakır, Bruno Peres, Bakasetas, Siopis ve Djaniny'nin bu maçta sarı kart görerek Rizespor maçında sahada olmamalarını ve teee Ekim ayında planladığım Beşiktaş maçını tribünden izleme zevkim esnasında sahada olmalarını istiyorum.

Birileri iletiversin arkadaşlara :)

pReN@_61
09.03.2022, 14:28
Kombineler devredildiği için sayı düşüyormuş

https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1501514738404151296

ilelebeTS
09.03.2022, 14:38
Küme düşen takıma kısa süreli hoca getirmek kolay değil. Şurada 10 maç kalmış. Bunu her hoca kabul etmez. Tomas denek olarak geliyor. İki taraf için de riskli tercih. Tomas, hocalık konusunda Rize'de sınıfta kalmıştı. Bizim maça etkisi ne olur dersek; Avcı'ya karşı pek şansı olduğunu sanmıyorum. Ama rehavete kapılmamak gerek. Fiziki direnç göstereceklerdir, çünkü hatırladığıma göre Göztepe ligin en çok koşan takımlarından birisi olması gerek. Burada skoru erken bulmak önemli. Ve ardından farkı artırarak devam etmeliyiz.

thehell61
09.03.2022, 14:41
3'er sarı kart ile ceza sınırında olan Uğurcan Çakır, Bruno Peres, Bakasetas, Siopis ve Djaniny'nin bu maçta sarı kart görerek Rizespor maçında sahada olmamalarını ve teee Ekim ayında planladığım Beşiktaş maçını tribünden izleme zevkim esnasında sahada olmalarını istiyorum.

Birileri iletiversin arkadaşlara :)

Son 4 maçtır sınırdalar hiç sarı görmüyorlar. Son 4 maçta 1 tane sarı kart var o da Zorbay' ın Visca'ya verdiği zorlama sarı kart. Nazar değmesin. :)

Enaldo61
09.03.2022, 14:42
Konya, Kayseri deplasmanına gidiyor, puan kaybı ihtimali var, bu hafta kazanırsak şampiyonluğu 1 hafta öne çekebiliriz.

gudoz81
09.03.2022, 14:46
göztepe galibiyeti sonrası kötü senaryoma göre 3
iyi senaryoma göre 2 galibiyet bizi şampiyon yapar.

Arif Timurcioğlu
09.03.2022, 14:59
Konya, Kayseri deplasmanına gidiyor, puan kaybı ihtimali var, bu hafta kazanırsak şampiyonluğu 1 hafta öne çekebiliriz.

Bu hafta olmazsa haftaya her türlü öne çekeceğiz.

Kasketli
09.03.2022, 14:59
Son 4 maçtır sınırdalar hiç sarı görmüyorlar. Son 4 maçta 1 tane sarı kart var o da Zorbay' ın Visca'ya verdiği zorlama sarı kart. Nazar değmesin. :)

Renkdaşım kazın bir ayağı da cezalılar çok olursa Çaykur Rizespor'un bizden puan alma ihtimali, küme düşmelerini istemiyorum da :)

sakosako
09.03.2022, 15:01
içimde bjk maçında şampiyonluğu ilan ederiz gibi bir his var

hanzale
09.03.2022, 15:14
Trabzonspor’a yakın olduğunu iddia eden hesaplar niye bu hakem meselesini üzerine alınıyor, adamlar bir dümen çeviriyorlar belli ki şampiyonluğu gölgelemek için, neden alet oluyorlar?

kaçarava
09.03.2022, 15:15
https://twitter.com/tribundergi/status/1501531535710867458?t=sDt47FCEJxHdyN1iA3M6JA&s=19

Şuna terbiye sınırları içinde cevap verin.

hanzale
09.03.2022, 15:16
https://twitter.com/tribundergi/status/1501531535710867458?t=sDt47FCEJxHdyN1iA3M6JA&s=19

Hiç gerek yok kudursun dursunlar, bizim dışımızda gelişen bir durumu niye biz üstümüze alıyoruz

Nazim Can
09.03.2022, 15:18

Kurtlukda düşeni yemek kanundur, bizim yönetim çıkıp evet son 10 yılda bu hakemler yüzünden 2 şampiyonluğumuz gitti deyip bu yapılanı desteklemeli.

Kaan Çetin
09.03.2022, 15:18
Bu hafta itibariyle 5 maç kazanmamız gerekiyor.Hevsemeden simarmadan kimseyi umutlandirmadan şu işi biterelim. Bugüne kadar hepsini paspasa çevirdik 10 hafta daha devam edelim. Çalıştığım işyerinde 250 kişi çalışıyor hicbirinin ağzını bıçak açmıyor konu futbol olunca.Hasetlerinden hazımsızlık tam ince hastalığa yakalanacaklar 😂
Alayının g.tü yanıyor. Benim çevrede de nedense (!) azaldı futbol muhabbeti.. Ama ben affetmiyorum, her fırsatta açıyorum :)
Çayımı hüpürdetirken sorular soruyorum, nasıl beğeniyor musun Trabzonspor'u diye..
Sonra hazımsızlıklarını dinliyorum.

thehell61
09.03.2022, 15:25

Twitterda engellediğim şerefsizlerin burada karşıma çıkması... Adamlar o kadar adi ki senelerdir bende engelli duruyorlar. Bunları takip ederseniz bunlar daha çok prim yapar.

Enaldo61
09.03.2022, 15:27
Silmiş twiti galiba zaten yıllardır takip etmem, ne oldukları belli.

ilelebeTS
09.03.2022, 15:38
Arkadaşlar görüyorsunuz kimlerle uğraştığımızı. O yüzden boş işleri bırakıp birlik olmak zorundayız. Trabzonspor camiası kenetlenmeli. Daha yeni başlıyoruz çünkü. Gelecek sezonlarda tamamen çıldıracaklar. Bu tiplere sosyal medyada kesinlikle prim vermeyin.

Ömer Keskinsoy
09.03.2022, 16:04
Daha önce bu hesap yapıldı mı bilmiyorum ama önümüzdeki iki maçı kazansak, Konya iki maçı kaybetse, fener ve Başakşehir iki maçtan birinde berabere kalsa milli araya şampiyon giriyoruz. Lig tarihinin açık ara en erken şampiyonluğunun gelmesi ihtimali. Kalbim uçacak sanırım ama neden olmasın? [emoji322][emoji322][emoji322]

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pReN@_61
09.03.2022, 16:32

Takipten çıktım.

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2022, 16:32
içimde bjk maçında şampiyonluğu ilan ederiz gibi bir his var

Serdar Bali, Karagümrük maçında ilan ederiz dedi.

Belki bir ihtimal BJK maçı bence

kayl
09.03.2022, 16:36
Daha önce bu hesap yapıldı mı bilmiyorum ama önümüzdeki iki maçı kazansak, Konya iki maçı kaybetse, fener ve Başakşehir iki maçtan birinde berabere kalsa milli araya şampiyon giriyoruz. Lig tarihinin açık ara en erken şampiyonluğunun gelmesi ihtimali. Kalbim uçacak sanırım ama neden olmasın? [emoji322][emoji322][emoji322]

Puan farkı 21 olur ligin biitiminee 8 hafta kalicagi için şampiyon giremeyiz lakin milli ara sonrası konya berabere dahi kalsa bjk maçına şampiyonluk için cikariz

Arif Timurcioğlu
09.03.2022, 16:39
Takipten çıktım. Kim bu dayı, herkes takipten çıktı?

sakosako
09.03.2022, 16:42

olabilir abi bilemeyiz, sadece tahmin. insanlar genelde şöyle düşünüyor 15 puan var, 5 maç kazanmak zorundayız. evet matematiksel olarak böyle ama bu en kötü senaryo yani rakiplerin her maçını kazanırsa senin 5 maç kazanman gerekiyor. ben bundan sonra kolay kolay kaybedeceğimizi sanmıyorum, rakiplerin de olası puan kayıplarıyla beklenenden önce ilan etmemiz gayet muhtemel görünüyor. hayırlısı olsun :)

Adem Erdoğan
09.03.2022, 16:53
21331

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2022, 16:53
olabilir abi bilemeyiz, sadece tahmin. insanlar genelde şöyle düşünüyor 15 puan var, 5 maç kazanmak zorundayız. evet matematiksel olarak böyle ama bu en kötü senaryo yani rakiplerin her maçını kazanırsa senin 5 maç kazanman gerekiyor. ben bundan sonra kolay kolay kaybedeceğimizi sanmıyorum, rakiplerin de olası puan kayıplarıyla beklenenden önce ilan etmemiz gayet muhtemel görünüyor. hayırlısı olsun :)

Sevgili kardeşim Serdar Bali abimizin 34 dakikalık çok keyifli videosunu izlemeni öneririm. Diyor ki "şampiyon olduk, ilan edeceğimiz haftayı bekliyoruz".

Az daha sabır

Ömer Keskinsoy
09.03.2022, 17:07
Puan farkı 21 olur ligin biitiminee 8 hafta kalicagi için şampiyon giremeyiz lakin milli ara sonrası konya berabere dahi kalsa bjk maçına şampiyonluk için cikarizDoğru yaa, heyecandan yanlış hesaplamışım. 8 hafta kalacak bitime. [emoji2357]

Yiğit SARI
09.03.2022, 17:52
Doruk ve Hamsik ile ilgili bilgi var mı?

Barista
09.03.2022, 18:01
Istatistik hesaplarina gore sampiyonlugu garantileme ihtimalimizin en yuksek oldugu hafta 32. haftaymis, yani Antep deplasmaninda. Ben de Antep macinda garantileyecegimizi dusunuyorum bu arada. Icerdeki Besiktas macinda olursa sahane olur yalniz, olmayacak sey degil neticede:

https://twitter.com/XgSuperLig/status/1500538414554304521

Gürkan Asma
09.03.2022, 18:17
Antrenman fotoğrafları düşerse ilk 11 i şekillendirebiliriz. Stadyumda Hamsik izlemek istiyorum artık ya özledim.

Gürkan Asma
09.03.2022, 18:18
Doruk ve Hamsik ile ilgili bilgi var mı?

İkisi de kendisini deneyecekmiş bugün, Doruk bu hafta bi tık zor ama Hamsik döner eğer bugün antrenmanda takımla çalıştıysa.

B.Yiğit
09.03.2022, 18:18
Konyaspor Kayserispor ve Fener deplasmanlarına çıkacak 1 puan aldığını düşünürsek. biz önümüzdeki 2 maçı kazandığımız takdirde en yakın rakibe 20 puan fark atmış olacağız Allahın izniyle. Kalan Hafta 8 fark 20, Bjk maçını kazandığımız takdirde 7 maç 20 puan olur fark. en iyi ihtimallerden birini düşününce bile 1 puanla şampiyonluğu ilan edemeyeceğiz bence beşiktaş maçında.

Enaldo61
09.03.2022, 18:38
Hamsik idmana çıkmış hadi bakalım hayırlısı.

gurur6134
09.03.2022, 18:48
Tam iyilesmeden kimse oynamasin artik lutfen sampiyonluk yolunda cok avantajliyiz 4 mac yetiyor ..kupa mesaisi de var hamsik dorukhana ilerde daha cok ihtiyac duyacagiz.

oguzkoc
09.03.2022, 18:58
Konyaspor Kayserispor ve Fener deplasmanlarına çıkacak 1 puan aldığını düşünürsek. biz önümüzdeki 2 maçı kazandığımız takdirde en yakın rakibe 20 puan fark atmış olacağız Allahın izniyle. Kalan Hafta 8 fark 20, Bjk maçını kazandığımız takdirde 7 maç 20 puan olur fark. en iyi ihtimallerden birini düşününce bile 1 puanla şampiyonluğu ilan edemeyeceğiz bence beşiktaş maçında.
Ya iki deplasmandan da puan alamazsa?

yorumsuz6117
09.03.2022, 19:18
Gözünü sevdiğim Hamsik'i oynayacak sonunda galiba, tavrını, saçını özledik be reyis, bu maç sonradan girsen yeter..

Emirhan Uludüz
09.03.2022, 20:15
Ya iki deplasmandan da puan alamazsa?

İki maçtan 0 puan alırsa, biz 6 puan alırsak; 21 puan önde oluruz. Bu da ikili averaj nedeniyle 3. maçlar oynandığında kazanırsak şampiyon oluruz, berabere kalırsak ve konya da ya berabere kalır ya da yenilirse şampiyon oluruz. Yenilirsek ve Konya'da yenilirse şampiyon oluruz. Ancak Başakşehir 3 maçı da kazanırsa fark 20 puan olarak devam edeceği için 7 hafta kala 20 puan fark şampiyonluk için yetmiyor. Neyse biz maçları kazanalım da gerisi önemsiz.

Yiğit SARI
09.03.2022, 20:17
Marek Hamsik’ten iyi haber geldi. Trabzonspor’da uzun zamandır sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı kalan Marek Hamsik akşam antrenmanında saha çalışmalarına koşu yaparak başladı.

Hamsik katılmış da;

DORUKHAN SALONDA, DJANİNY KATILMADI

Ayrıca sakatlıkları bulunan Dorukhan Toköz ise salonda çalışırken Djaniny ise antrenmana katılmadı.

emre6117
09.03.2022, 21:27

Ya antep deplasmani ya karagumruk sonrasi sampiyonluk turu atacagiz. Umarim kendi evimizde turlariz.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2022, 08:08
Ya antep deplasmani ya karagumruk sonrasi sampiyonluk turu atacagiz. Umarim kendi evimizde turlariz.

Akyazı'da ilan etmek çok hoş olur.

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2022, 08:11
Marek Hamsik’ten iyi haber geldi. Trabzonspor’da uzun zamandır sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı kalan Marek Hamsik akşam antrenmanında saha çalışmalarına koşu yaparak başladı.

Hamsik katılmış da;

DORUKHAN SALONDA, DJANİNY KATILMADI

Ayrıca sakatlıkları bulunan Dorukhan Toköz ise salonda çalışırken Djaniny ise antrenmana katılmadı.

Grande ve Dorukhan tamamen iyileşmeden başlamasın.

Rize maçından itibaren Grande başlar diye düşünüyorum.

Dorukhan da çok yakında başlar.

yusufemrah
10.03.2022, 09:55
Hamsik Viyana'ya gitmiş.

Havaalanında çalışan kardeşim söyledi.

Sebebini bilen var mı?

Kasketli
10.03.2022, 09:58
Hamsik Viyana'ya gitmiş.

Havaalanında çalışan kardeşim söyledi.

Sebebini bilen var mı?
Dün gece antrenmandan sonra mı gitmiş üstadım?

21332

yusufemrah
10.03.2022, 10:05
Bu sabah gitmiş, yanında da birisi varmış..

atillati
10.03.2022, 10:07
son 10 haftanın en rahat maçlarından biri... sıfır stres izleyeceğim, minimum 3 fark atarız.

MetehanS
10.03.2022, 10:34
yeni teknik direktör, muhtemelen yeni bir taktik.

eski maçlara bakmak işe yaramayacak, avcı maçı iyi okuyup kilidi açacaktır.

iso_4939
10.03.2022, 10:51
Stresli bir mac daha hadi hayirlisi insallah

Fatih Özkan
10.03.2022, 10:54
Teknik adam değiştirmiş olmaları beni endişelendiriyor açıkçası. Rahat bir maç beklemeyelim.

Selim Çoban
10.03.2022, 11:03
Arkanıza yaslanın 10 maç(kupayla 13 maç) keyfini çıkarın

Mehteroğlu
10.03.2022, 11:53
hiç de kolay maç değil, bizi ilk yarıda en zorlayan maç hangisi deseniz bu maçı söylerdim, akıllıca bir hücumla ve iyi savunmayla maçı bitirmiştik.
çok dirençli bir takım, gol ayakları da fena değil günündelerse...

MEKANİK61
10.03.2022, 12:00
3 maç yenilelim de heyecan gelsin:)...
böyle olmuyor..

HOPA'LI TS'Lİ
10.03.2022, 12:33
Trabzonspor, Süper Lig tarihinin en fazla puanla şampiyon olan takımı olmak için kolları sıvadı. Bilindiği gibi bu rekor ezeli rakibi Fenerbahçe'de bulunuyor. Sarı-Lacivertliler, 1988-1989 sezonunda 93 puanla şampiyonluk ipini göğüsledi...

Enaldo61
10.03.2022, 13:09
Kulüp Doktorumuz Op. Dr. Hakan Çelik, futbolcumuz Marek Hamšík’in sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.Hakan Çelik, “Sağ baldır kas yaralanması nedeniyle tedavisine devam edilen Marek Hamšík konsultasyon amacıyla Slovakya’ya gitmiştir. Futbolcumuza yarın MR görüntüleme ve diğer değerlendirmeler yapılacaktır.”

Emirhan Uludüz
10.03.2022, 13:10
Kulüp Doktorumuz Op. Dr. Hakan Çelik, futbolcumuz Marek Hamšík’in sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.Hakan Çelik, “Sağ baldır kas yaralanması nedeniyle tedavisine devam edilen Marek Hamšík konsultasyon amacıyla Slovakya’ya gitmiştir. Futbolcumuza yarın MR görüntüleme ve diğer değerlendirmeler yapılacaktır.”

Biz beceremedik, Hamsik de "beni Slovak hekimlerine emanet edin" diyor kısaca.

kaçarava
10.03.2022, 13:12
Sakatlık kronik bir hâle geldi sanki. Mahvettiler adamı.