PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 16 Şubat 2007 Drogheda United-Zenit St.Petersburg Maçı

Recep Çaltepe
15.02.2007, 23:50
Aslında bu başlığı açmak için çok düşündüm ama bir orta yol bulamadım çünkü hem Drogheda hem de Zenit ile ilgili ikişer konu bulunuyor forumda. Bu yüzden ben de bir tanesine yazıp da arada kaybolmasın diye yeni bir başlık açma ihtiyacı hissettim.

Başlıktan anlaşılacağı gibi yarın ilginç bir hazırlık maçı oynanacak İspanya'da. Sezon başı kamplarını aynı yerde yapan iki takım, yarın TSİ 17:15'te karşıya karşıya gelecek. Bir tarafta Bordo Mavi renkleri Ay-Yıldız armasıyla Drogheda United, diğer tarafta Fatih Tekke'nin takımı Zenit St. Petersburg. Biliyorsunuz sezon başından beri iki takımı da sürekli takip ediyoruz ve şimdi bu iki takım bir rastlantı sonucu, hazırlık maçı olsa da birbirlerine rakip oldu. Bakalım Turkcell Super Ligi'nin 21. hafta açılış maçını hangi takımımız kazanacak? :D

http://img115.imageshack.us/img115/1966/duzspfr0.png (http://imageshack.us)

TSelif
15.02.2007, 23:52
:D:D:D:D:tsbayrak:
Alemin kralı Tekkeeeeeeee:tsbayrak:
Her ikisine de yürekten başarılar diliyorum....1-1 olsun...Golü Tekke'm atsın :)

Ba®ış
15.02.2007, 23:52
....................

Kaya
16.02.2007, 00:05
İlginç gerçekten... :)

TameRHan
16.02.2007, 15:41
fatih gol atsın ve iyi oynasın ama drogheda kazansın :)

Recep Çaltepe
16.02.2007, 19:25
Maç 0-0 bitmiş. Fatih Tekke 90 dakika oynamış. Detayları öğrenebilirsem buraya yazacağım.

Tunga
16.02.2007, 23:43
Demek ki iyi hazırlanamamışlar. 90 dakika boşa gitmiş. Drogheda'lılar da Fatih'in gollerini izlemekten mahrum kalmışlar :)

Recep Çaltepe
17.02.2007, 01:38
Maç 0-0 bitmiş. Fatih Tekke 90 dakika oynamış. Detayları öğrenebilirsem buraya yazacağım.

Hazır konuyu da kendim açmışken, buraya maç ve daha çok Fatih Tekke ile ilgili bir kaç ayrıntı yazayım ve bu maç ile ilgili işi tam yapıp bitireyim :D Kaynaklarım ise forumumuzun yabancı misafirleri; Rusya'dan Zenit_spb ve İrlanda'dan Drogster. Ayrıca bazı ilgili internet siteleri.

Droghedalıların söylediğine göre maçın ilk 15 dakikasında kendileri iyi oynamışlar ancak daha sonra oyunun kontrolünü Zenit almış. Bu arada şunu da belirteyim İrlandalıların genel kanısı, böyle bir takıma karşı 0-0'lık sonuç iyi olduğu yönünde.

Daha önce de dediğim gibi Fatih maçta 90 dakika oynamış ama dediklerine göre pek etkili değilmiş, "Sahada hayalet gibi dolanmış" dedi İrlandalı arkadaş. Droghedalı futbolcular onun tehlikeli biri olduğunu bilerek maça çıkmışlar ancak Fatih beklenildiği gibi değilmiş.

Bu arada Droghedalı bir taraftar takımlarının kamp yaptığı İspanya'ya gitmiş. Kendisine mesaj attım. Fatih'ten bahsettim kendisine, dikkatlice izlemesini söyledim, fotoğraf çekme imkanı varsa çekip yollamasını, hatta kendisiyle konuşup selamlarımızı iletmesini söyledim mesajımda ama maalesef arkadaş mesajımı maçtan sonra görmüş :( . Ama Fatih'i canlı izleyen biri olarak izlenimlerini aktardı bana az da olsa: "Maçtan önce araştırma yaptım kendisiyle ilgili. 61 numaralı formayı giyiyordu. Takım arkadaşları ona gerçekten büyük bir saygı duyuyorlar. Önemli bir transfer olduğu söylendi. Ama bugünkü maçta iyi değildi."

Kısacası enteresan bir karşılaşmaydı. Darısı bizim başımıza; Ya Drogheda ile ya Zenit ile ;)

Acar muhabiriniz ts1983, Yalova'dan bildirdi. :D

Ba®ış
17.02.2007, 01:44
recep kardeşimize edindiği ve verdiği bilgiler içi teşekkür ederken sözü merkeze bırakıyoruz :D

Selman
17.02.2007, 01:50
Recep kardeş eyvallah.:) Demek Tekke kötüymüş.Karşısında bordo-mavi renkli takım görünce ayakları gol atmaya yanaşmamıştır, ondandır yani:D

Recep Çaltepe
17.02.2007, 22:49
recep kardeşimize edindiği ve verdiği bilgiler içi teşekkür ederken sözü merkeze bırakıyoruz :D

Recep kardeş eyvallah.:) Demek Tekke kötüymüş.Karşısında bordo-mavi renkli takım görünce ayakları gol atmaya yanaşmamıştır, ondandır yani:D

Asıl ben teşekkür ederim, benim için güzel bir deneyim oldu, böyle araştırmalar falan, haberci edasıyla :D

Yeni haberlerle buluşmak üzere... :atki:

Tunga
19.02.2007, 01:12
Bu haber bir iki gün içinde Fanatik'te çıkacak. Lütfen takip edelim ;)

Recep Çaltepe
19.02.2007, 01:52
Bu haber bir iki gün içinde Fanatik'te çıkacak. Lütfen takip edelim ;)

...ve çıktığı an haberin fotoğrafı çekilip buraya konacak.

Bilgi için teşekkürler Tunga Abi. :)

Tunga
19.02.2007, 02:03
Recep vallaha senin bu hevesin sayesinde ben Drogheda elçiliğinden feragat ediyorum. BMN - Drogheda ilişkileri senin ellerinden öper, hayırlı olsun :)

Bu arada irishfootienetwork'ü de boşlamadığını gördüm, çok memnun oldum. Drogheda sıradan bir takım olabilir ama Avrupa'nın bir diğer ucu ile başladık, devamını da getiririz inşallah :)

Recep Çaltepe
19.02.2007, 02:09
Recep vallaha senin bu hevesin sayesinde ben Drogheda elçiliğinden feragat ediyorum. BMN - Drogheda ilişkileri senin ellerinden öper, hayırlı olsun :)

Bu arada irishfootienetwork'ü de boşlamadığını gördüm, çok memnun oldum. Drogheda sıradan bir takım olabilir ama Avrupa'nın bir diğer ucu ile başladık, devamını da getiririz inşallah :)

Teşekkür ediyorum Tunga Abi, bu dostluğu başlatan sensin. Eğer sen olmasaydın hiç bir şekilde ilişkiler bu noktaya gelmezdi.

Bu arada bugünkü maçın bilgilerini de irishfootienetwork'e yazmak için niyetlendim ancak imageshack bu akşam bana kazık attı. Haberi de resimsiz yazmak istemedim. Artık kısmet yarına inşallah.