PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 26. Hafta | Alanyaspor 0 - 4 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5

nevzat61
13.02.2022, 21:55
En son Altay deplasmanında bu kadar çekinmiştim.. umarım bu maç ta o maçta olduğu gibi galibiyet ile döneriz..

İlk defa maç başlığı açtım.. umarım yine kazanırız..

Nazim Can
13.02.2022, 22:11
Ne diye açıyorsun başlığı Telenyus açacaktı adamın açtığı tüm başlıklarda galibiyet aldık.

gurur6134
13.02.2022, 22:21
En son Altay deplasmanında bu kadar çekinmiştim.. umarım bu maç ta o maçta olduğu gibi galibiyet ile döneriz..

İlk defa maç başlığı açtım.. umarım uğursuz gelmez ;)

Tolenyus acacakti bak simdi endiselendim

Uğur Ö.
13.02.2022, 22:25
Çok zor maç, ilk yarı Karagümrük karşısında oyun kurdurmayarak taktiğini çözmüştük İtalyanın. Hoca bu tarz oyun oynayan takımları iyi bozuyor, güveniyorum.

Timur Bey
13.02.2022, 22:25
Farioli ve oyun tipini biliyoruz. Önde baskı ve topu rakibe çok bırakmadıkça zor geçmez. Daha geçen hafta Gs'yle berabere kalan bir takım Alanya fakat topu bırakırsak Konya gibi olmaz. Daha efektif bir ileri hattı var.

LANGARA
13.02.2022, 23:01
Bugüne kadarki en önemli maçımız. Kazanacağız inşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nevzat61
13.02.2022, 23:07
Ne diye açıyorsun başlığı Telenyus açacaktı adamın açtığı tüm başlıklarda galibiyet aldık.

Tanımadığınız insanlarla iletişim kurmayı, normalde ilkokulda öğretiyorlar.. ancak siz bu eğitimi almamış olmanız hâlâ geç değil..

Özet geçmek gerekirse ;
Sosyal davranış kurallarının temelini oluşturan ilkelerden görgü ve terbiye, öncelikle kişinin aile yaşantısında kazandığı davranışlardır. Bu davranışlar eğitim sürecinde alışkanlık haline dönüştürülerek daha da pekiştirilir. Nezaket, kişinin aldığı terbiye sonucu geleneklere uygun, hoşgörülü, saygılı, barışçı ve dürüst bir davranışın ifadesidir. Kişiden kişiye değişiklik gösteren niteliklerin topluma karşı tezahür şekli olan nezaket, kişinin kalbinde oluşan doğal bir olgudur.

Son olarak çok sevdiğim bir sözdür .. Batıl inanç, zayıf akılların sahip olduğu bir dindir..

Yunus Emre SEYHAN
13.02.2022, 23:22
Yenilsek dahi sıkıntı yok. 6 galibiyet 1 beraberlik bizi sorgusuz sualsiz şampiyon yapar.
Alanya,Gaziantep,Adana,Rize,Fener deplasmanlarından alınacak 6-7 puan dahi fazlasıyla yeterlidir

yorumsuz6117
13.02.2022, 23:36
Zor maç..

Enaldo61
13.02.2022, 23:37
1 puan alırız herhalde en azından. Zor bir deplasman sonuçta.

MA291
13.02.2022, 23:50
Zor Mac zor Mac.
Bu takim zor maclari seviyor!

Tahir61
13.02.2022, 23:58
61 ile dönelim en güzeli de konya cuma puan kaybederse çarpıp gelelim

Ogün YAZICI
14.02.2022, 00:10
Cornelius Djaniny Nwakaeme Visca Bakasetas Hamsik Peres Siopis 'ten 3'ü yedek beklemek zorunda

ilelebeTS
14.02.2022, 00:35
Bize ters gelen en başlıca takımlardan birisi. Bunları da deplasmanda yenersek artık tamam diyebiliriz.

LANGARA
14.02.2022, 00:38
Alanyaspor umarım tüm şansını bu akşamki Kasımpaşa maçında kullanmıştır. Altı yediye gidebilecek maç 2-2 bitmiş. Farioli saçma fantazisini Alanya’ya da getirmiş. Defanstan çıkarken feci top kaybı yapıyorlar. Biz yakalarsak affetmeyiz bunları.

B.Yiğit
14.02.2022, 00:58
kadromu yazayım. Bence hoca ne peres'i keser ne de Dorukhan'ı temelli sağ beke devşirir.

Uğurcan
Peres - Denswil - Hugo - İsmail

Dorukhan - Hamsik
Bakasetas

Visca - Nwakaeme

Cornelius

Adem Erdoğan
14.02.2022, 00:59
İç sahada hatırladığım tek galibiyet Parmak'ın kırmızı gördüğü ve maçın büyük bölümünü 10 kişi oynayıp 1-0 kazandığımız maç.
3-0 öne geçip 4-3 kaybettiğimiz maçı da saatlerce uçuş sonrası stadda izlemiştim.
Deplasmanda daha başarılı olsak da genele bakınca Alanya'ya üstünlük kuramadık.
Bu maçta da 1 puan yeterlidir.
3 puan alırsak 2 puanı ekstradan sayarım.

emre6117
14.02.2022, 01:03
Alanyaspor umarım tüm şansını bu akşamki Kasımpaşa maçında kullanmıştır. Altı yediye gidebilecek maç 2-2 bitmiş. Farioli saçma fantazisini Alanya’ya da getirmiş. Defanstan çıkarken feci top kaybı yapıyorlar. Biz yakalarsak affetmeyiz bunları.

Alanya macindaki en onemli avantajimiz hocalarinin fariolo olmasi. Konya da benzer cikislar yapmaya basladi.
Dorukhan yine sag bek ciksin bence. Ortada sipis oynasin.
Hamsikin durumuna gore bakesetas ile degisebilir.
Abdullah hoca dikkat ettiyseniz konya macinda cok akilli bir is yapti.
Yedekten sokabilecegi tum oyunculari oynatti, kimse kusmesin diye.

emre6117
14.02.2022, 01:05
Alanya, kayseri ve fb onumuzdeki 3 mac. 3 macta 5 puan bizim icin yeterli olur. Daha fazla puan alabilirsek sampiyonluk haftamiz one gelmis olur.
Simdilik karagumruk maci sampiyonluk maci gibi duruyor.

Doğukan Uçan
14.02.2022, 01:20
kasımpaşa--alanyaspor maçını abdullah avcı izlerse kesin 3 puanı alırız. paşa fena top oynadı normalde 4 5 olacak maç 2-2 bitti.

trbzonsporlu
14.02.2022, 01:41

alanyanın en kuvvetli yeri forvet arkasında oynayan 3 oyuncusu yani davidson emre akbaba ve efecan üçlüsü

bu akşam 3 ü de oynamadilar sakatliklari nedeniyle
yine sagbekleri juanfranda cezaliydi. sağ ve sol beklerinde altyapıdan 19 yaşinda iki genç oyuncu oynadı. o yüzden sakat oyunculaei iyilesirse bu maç bizim maç icin ölçu olmaz.

çok zor bir maç bizi bekliyor alanyada

alanya tam kadro oynarsa alanyanın uzerine giden takım intihar eder
avcı bu geceden av planlarını yapmaya başlamıştir

AKSOY_61
14.02.2022, 02:49
Valla zor mac. Uyuz oluyorum Antalya takımlarına bize ters geliyorlar

Telonyus
14.02.2022, 06:53

Tolenyus acacakti bak simdi endiselendim

Kusura bakmayın işten geç döndük, sonraki maça başlık bende :yattara2:

Devrim Arslan
14.02.2022, 06:55
Ne zoru ya bu saatten sonra kim olursa olsun kuzeyden sert rüzgar esiyor . Bitti bu is

zekeriyya
14.02.2022, 08:02
Telonyus elini çabuk tut dostum :)

HOPA'LI TS'Lİ
14.02.2022, 08:10
Cuma Kasımpaşa, Pazar biz fişi çekiyoruz.

Ertan1982
14.02.2022, 08:19
Davidson Cine gitti sanirim.Öyle seyler okumustum bir de gs li bir gazetci alanya dönüsü davidson ile ayni ucktaymis e Wuhan gittim demis büyükler teklif yapmadi diye.

Belki bu macta kartlari sifirlamak icin kulana bilir bazi oyuncular.

cakalkerem
14.02.2022, 08:20
açık oynayan takımlara karşı kora kor mücadele ediyoruz..açılırlarsa öperiz..muck

Mert Acar
14.02.2022, 08:36
Bize ters gelen takımlardan biri. Konya maçından daha zor.

Yiğit SARI
14.02.2022, 09:32
Davidson Cine gitti sanirim.Öyle seyler okumustum bir de gs li bir gazetci alanya dönüsü davidson ile ayni ucktaymis e Wuhan gittim demis büyükler teklif yapmadi diye.

Belki bu macta kartlari sifirlamak icin kulana bilir bazi oyuncular.

6-7 gün önce o şekilde haberler yapmışlar ama transfermarkt'te alanya'da gözüküyor hala

Dün de yokmuş kadroda. Tff lisansı da duruyo heralde resmiyete bağlanmadı daha

Ufuk
14.02.2022, 09:36
Bize ters gelen en başlıca takımlardan birisi. Bunları da deplasmanda yenersek artık tamam diyebiliriz.Geriden oyun kurma takıntısı olan Farrioli hocam yapar bi güzellik :)

iso_4939
14.02.2022, 09:37
Tanımadığınız insanlarla iletişim kurmayı, normalde ilkokulda öğretiyorlar.. ancak siz bu eğitimi almamış olmanız hâlâ geç değil..

Özet geçmek gerekirse ;
Sosyal davranış kurallarının temelini oluşturan ilkelerden görgü ve terbiye, öncelikle kişinin aile yaşantısında kazandığı davranışlardır. Bu davranışlar eğitim sürecinde alışkanlık haline dönüştürülerek daha da pekiştirilir. Nezaket, kişinin aldığı terbiye sonucu geleneklere uygun, hoşgörülü, saygılı, barışçı ve dürüst bir davranışın ifadesidir. Kişiden kişiye değişiklik gösteren niteliklerin topluma karşı tezahür şekli olan nezaket, kişinin kalbinde oluşan doğal bir olgudur.

Son olarak çok sevdiğim bir sözdür .. Batıl inanç, zayıf akılların sahip olduğu bir dindir..

Bir yillik egitimden daha onemli bir yazi 🤣🖐

Larking
14.02.2022, 09:43
Çok pozisyona gireceğimiz ve rakibe pozisyon vereceğimiz bir maç bekliyorum.

Bundan sonra deplasmanlarda 1 puan kötü değil.

Konya'yı saymazsak arkadan gelenler maksimum 82 puan yapabiliyorlar.

Bizim 60 puanımız var.

İş buralara kalmaz ama 13 maçta 8 galibiyet diğer maçlar bizi ilgilendirmeden şampiyon yapıyor.

Hasan61
14.02.2022, 11:01
Fariolli'nin Karagümrük'üne karışı ligin en iyi oyunlarından birini oynamıştık, aynısını bekliyorum.

beratika
14.02.2022, 11:06
Bu sene şampiyonlar ligine direkt gidememek üzecek :(

Süleyman50
14.02.2022, 11:13
zor maç bize ters gelen bir takım ama inşallah kazanırız...

MetehanS
14.02.2022, 11:26
Davidson gitti.

Emre Akbaba ve Efecan gibi iki ilk 11 oyuncusu Kasımpaşa maçında kadroda değildi, sakatlar, bizim maçta ta oynamama ihtimalleri yüksek.

Gerçi bir önemi yok.

Biz Konyaspor maçındaki futbolu oynayalım, rakibin kim olduğu önemli değil.

hanzale
14.02.2022, 11:29
Teknik direktörde geriden pasla başlama fetişistliği var dolayısıyla yeneriz, dün Konya takımı da aynı şekil oynadı, gram mana veremiyorum her pozisyonda aynı şekilde çıkmaya çalışmak filan bilmiyorum ama taktisyenlik bu değil, duruma göre hareket etmek en doğrusu, bir ara Konya kalecisi kendi oyuncularından önde top çevriyordu

Kemal Öztel
14.02.2022, 11:44
Son Kasımpaşa maçında 7 yerli oyuncu ile sahaya çıktılar ve bu yerli oyuncuların 3 tanesini ya altyapıdan ya da alt liglerden gelerek ilk kez oynayan oyuncular.

Fariolinin oyunu bize çok yarıyor. Karagumruk maçı ve Konyaspor maçının ilk devresi... Cuma günü Kasımpaşa puan alıp biz de Alanya'yı yenerek bayram havasına gireceğimiz bir haftayı şimdiden hayal ediyorum

Ufuk
14.02.2022, 11:59
Trtsporda Alanya-Kasımpaşa maçını konuşuyorlar, Cem Dizdar sinir krizi geçirecek neredeyse :)

özete baktım harbiden o verdikleri pozisyonlar ne öyle ya. Farioliyi beğeniyorum ama bu takıntı seviyesindeki ısrarından vazgeçmezse iyi bir hoca olamaz. Bizim maçta da kısa toplarla çıkacağız, baskıyı kaleciyle kıracağız vs derse çıkarken kaptığımız bir gol atarız.

Yasin Altuntas
14.02.2022, 12:02
Televizyonda izlerken en az zevk aldigim stadyumlardan biri (Rize stadi ile beraber). Sıkıcı oyun falan bilmem ama temiz 3 puanı alıp dönelim yeter, oyundan zevk almayı beklemiyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

B.Yiğit
14.02.2022, 12:30
bu maçı alırsak iş bitti derim. o saaten sonra yerimize kasımpaşa, alanyayı, adanayı, konyayı vs. koysan bile oradan şampiyonluk vermez. hesap basit 13 maçta alınacak 5g 5b (80 puan) şampiyonluğa yeter.

Enaldo61
14.02.2022, 12:34
bu maçı alırsak iş bitti derim. o saaten sonra yerimize kasımpaşa, alanyayı, adanayı, konyayı vs. koysan bile oradan şampiyonluk vermez. hesap basit 13 maçta alınacak 5g 5b (80 puan) şampiyonluğa yeter.
90 puanı hedefleyelim biz.

Kouassi gerçekten çok faydalı olacak bir oyuncu.

Çok tekrar oldu ancak, Yusuf ve Berat şu görüntüleriyle 5-10 dakikadan fazla süre almamalı.

Cem Balcı
14.02.2022, 12:51
Konya maçı dönüm noktasıydı.
Alanya hernekadar tehlikeli olsa da tecrübemizle,kadromuzun kalitesiyle kazanırız diyorum.
Wakame,Vişça,Bakasetas,Hamşik.Lükse bakın,Antalya gözümüzü neyle korkutuyor (:

cakalkerem
14.02.2022, 13:09
maç Alanya maçı:)

Uğur Kalyoncu
14.02.2022, 13:12
90 puanı hedefleyelim biz.

Kouassi gerçekten çok faydalı olacak bir oyuncu.

Çok tekrar oldu ancak, Yusuf ve Berat şu görüntüleriyle 5-10 dakikadan fazla süre almamalı.

İşte niye bu kadar tekrara düsüyor ben de onu anlamıyorum. Yusuf dün girdi ofansta çok verimli olmasa da defansif noktada yararlı oldu ki hoca da o yüzden soktu zaten. Berat'ta form düşüklüğü var ama illa ki toparlayacaktır. Bu çocukları bu kadar gündemde tutmak iyi değil. Bu sefer insanlar ekstra bileniyor. Benim konum mesala Nwakame'nin form düşüklüğü. Tamam gol attırdı ama eski Nwakame' den kaç maçtır eser yok.

Enaldo61
14.02.2022, 13:13
İşte niye bu kadar tekrara düsüyor ben de onu anlamıyorum. Yusuf dün girdi ofansta çok verimli olmasa da defansif noktada yararlı oldu ki hoca da o yüzden soktu zaten. Berat'ta form düşüklüğü var ama illa ki toparlayacaktır. Bu çocukları bu kadar gündemde tutmak iyi değil. Bu sefer insanlar ekstra bileniyor. Benim konum mesala Nwakame'nin form düşüklüğü. Tamam gol attırdı ama eski Nwakame' den kaç maçtır eser yok.
Katılıyorum sana, bence Tony 60 70 gibi çıkmalıydı Kouassi daha çok süre almayı hakediyor, çıksa nasıl bir senaryo olurdu bence yine 2yi atardık. Tony kendisi kabullense mesela seneye falan bana kalsa yedekten girerek çok daha faydalı olur. Çünkü 90 dakikada buluştuğu ve harcadığı topları 15 dakikada çok yüksek ihtimal daha kolay gole çevirir, ileri geri yoruluyor ki fazla da geri gitmiyor ağır vasıta gibi hızlı yürüyüş yapıyor çoğu zaman.

Bir de şu gerçek var elinde bizim için bir Ronaldinho var ama onu yedek bırakacasın. Çok özel bir oyuncu bu seviyede, Roma maçında bile neler yaptı adamların bekine, şapkadan tavşan çıkarmasını beklemenin de hata olduğunu düşünemeyiz :D

Ek olarak Yusuf skor katkısı yapsa kime konuşmaz eleştirmez.

thehell61
14.02.2022, 13:24
Az önce Alanya' nın Kasımpaşa maçı özetini izledim. Kasımpaşa 4,5 atarmış ama maç 2-2 bitmiş. Alanya geriden her çıkışta topu kaptırmış neredeyse ama yine ısrarla pas yaparak çıkmaya çalışmış. Dünkü Konya maçındaki gibi önde baskı yaparsak bu maçı da kazanırız. Bizim kaliteli ayaklarımız Kasımpaşa kadar kaçırmaz.

Gönül ister ki Ahmetcan bu maçta 11'de olsun. Ama hiç zannetmiyorum hocanın Onu 11' e koyacağını.

İstediğim 11 bu..

-----------------Uğurcan---------------------
Dorukhan----Ahmetcan----Hugo----Puhaç
--------Siopis----------------Hamsik--------
Visça---------Bakasetas--------Wakame
------------------Corne----------------------

B.Yiğit
14.02.2022, 13:36
dorukhan sağ bek çıkmaz. elimizde orjin, maliyetli bir sağ bek var. neden dorukhan'ı ortasahada değerlendirmek varken sağ bekte değerlendirelim? bu ayrıca dorukhan'a artık sen sağ bek oyuncususun demek. yıllık 1.5 milyon euro alan peres'i ise yedek oturtmak, gözden çıkartmak demek. gerek yok buna. ihtiyaç olursa sezonda 2-3 maç sağ bek oynar adamın asli yeri ortasaha.

ayrıca puçaz yabancı hakkını dolduracak kadar fark ortaya koyamıyor. peres puçazdan daha iyi performans veriyor. visca geldikten sonra hücumu daha iyi yapmaya başladı. bir bek kesilecekse bu peres değil puçaz olmalı. ismail bu kadro içinde idare eder.

ahmetcan sağ ayaklı olsaydı kesinlikle şans bulurdu ama hoca haklı olarak tecrübesiz bir oyuncuyu mevkisi dışında oynatmaktan çekiniyor.

erenslash
14.02.2022, 13:54
Alanya maçı zor geçmeyecek. Bizim bazı oyuncular konya maçında son dakika saçma salak gereksiz panik yaptılar.

Hoca uyarmıştır onları. wakayeme ve visca olmasa da panik yapmayacaksın. Berat zayıf bir ortasaha halkası.

Abdülkadirin kafası çalışmıyor.Mental olarak gelişimi baya geride. Daha çok mental eğitim alması şart.

Bu maç ne olur? Alırız.Deplasman olması bir şey değiştirmiyor. İlk yarı ilk 30 dakika içinde gol atarız. Ama iki farklı skorla almamız lazım bu maçı. Özellikle bu maçı. İkinci golü atmamız için bazı topçuların bencillik yapmaması ve kafasını çalıştıran topçular olması şart.

Skor tahmini: 2-1,3-1,2-0.

1-1 yüzde 30 bir ihtimal berabere bitebilir. Ama alırız yüzde 70 ihtimal.

bizi zorlayacak takımlar tekrar ediyorum : 12 inci sıra dahil ve sonrası takımlar zorlar bizi yani bilenirler anlamında

ligde normalde bizi zorlayacak takımlar yok ama bazı eksikler bazen buna sebep oluyor. ortashada bazı kafası çalışmayan bencil saçma salak bencil oyuncular yüzünden oluyor.

sol taraftaran rakipler çok çalışıyor bize o tarafa çözüm bulamadık malesef transfer yapılmadı adam gibi.

Burak Bıyıklı
14.02.2022, 14:32
Sefer A. 'dan haber getirdim. Bu maç 61'e dokunuruz diyor :)

hanzale
14.02.2022, 14:49
Sefer A. 'dan haber getirdim. Bu maç 61'e dokunuruz diyor :)

61’i teğet geçiyoruz, aselam

yorumsuz6117
14.02.2022, 14:54
Kenarda Kouassi, Djaniny varken, Yusuf Erdoğan asla oyuna girmemeli, son tercih olmalı..

BlackPanther
14.02.2022, 18:31
https://i.ibb.co/LkDQ48b/S-perlig.png

Arif Timurcioğlu
14.02.2022, 22:30
Zor takımlara iyi oynadığımız için içim rahat.

MuratErdem
14.02.2022, 22:35
Alanya’lı bir Trabzonspor sevdalısı olarak ben de tespitlerimi paylaşayım…Alanyaspor’un son iki iç saha mücadelesi olan GS lig ve ADS kupa maçlarını stad da izledim. Yukarda bazı forumdaşların paylaştığı gibi farioli’nin inanılmaz bir topla ayağa pas yaparak kendi yarı sahasından oyun kurma takıntısı var. Bu maç için de bazen öyle bir hale geliyor ki yarı sahasından çıkamayan top Marafona’ya geri dönüp 1 dk ya yakın kalecinin ayağında bekliyor. Oyun inanılmaz durağanlaşıyor. Karşı yarı sahaya yerleşemeyen takım efecan’ın gerçekten insan üstü çabasına mahkum kalıyor. Emre akbaba son maçlarda çok etkisiz ( belki de sakatlığı yüzündendir) zaten bu el freni çekili gibi bekleme modunda ki oyun ads maçında tribünden tepki yedi. Rakip Trabzonspor olunca illa hem oyuncular hem de tribünler daha agresif olacaktır adım gibi eminim. Zaten Alanya’da iç saha maçlarında FB-BJK-gs ye karşı olan soft ve misafirper yaklaşımın Trabzonspor maçlarında tam tersi savaş havasına bürünmesi ve oyuncularımıza edilen küfürler çok zoruma gidiyor. Alanyalıyım ama benim hayatım Trabzonspor. O stad da o muameleyi görmezden gelmenin mücadelesini vermek ben ve oğlum için çok zor oluyor. Renk vermemek için kendimizi sıkmaktan helak oluyoruz. Uzun lafın kısası biz bu maçı kaybetmeyiz. En büyük dayanağım farioli’nin takıntılı oyun planı.

Girebi
14.02.2022, 22:50
Butun tabulari birer birer yikarak ilerliyoruz. Bu maci da alirsak bu sezon tam anlamiyla "efsanevi" olur benim icin. Son yillarda Basaksehir ile birlikte bize en ters gelen takim. Daha onceki mesajlarda da bahsedildigi gibi Farioli mevcut oyun planinda israrci olursa isimize gelir ancak ust siralari ilgilendiren onemli bir mac ve liderle oynayacaklari icin daha pragmatist bir anlayisla cikabilirler.
Sakatlarin durumunu bekleyip gorelim. Efecan ve Emre Akbaba bu maca yetismezse buyuk avantaj olur, kesinlikle takimin bel kemigi denebilecek oyuncular. Donseler de ayni performansi veremeyebilirler.
Bu macta Peres donuyor ve yine ilk 11'de olacaktir, Visca ile uyumunu dusunursek boyle de olmali bence. Dorukhan da bekte siritmadi ama ona orta sahada ihtiyacimiz var, rakip ceza sahasinda bir sekilde tehlike olusturabiliyor ayrica, kafa topu pas opsiyonu vs.
Ugurcan
Peres-Huseyin-Hugo-Puchacz
Hamsik
Visca-Dorukhan-Bakasetas-Nwakaeme
Cornelius

HT4 kadroda olmak zorunda gibi. Orta sahada Berat olacagina HT4 oynasin defansta, 13 mac kaldi sunun surasinda, birkac mac daha oynar en fazla. Sabir.
Skoru bulursak Denswil-Puchacz, JEK-Waka, Siopis-Baka hamleleri gelir diye dusunuyorum. Sonunda yedek kulubesini etkili bir sekilde kullanabilecegiz.

ÖmürKaradeniz61
14.02.2022, 23:12
Butun tabulari birer birer yikarak ilerliyoruz. Bu maci da alirsak bu sezon tam anlamiyla "efsanevi" olur benim icin. Son yillarda Basaksehir ile birlikte bize en ters gelen takim. Daha onceki mesajlarda da bahsedildigi gibi Farioli mevcut oyun planinda israrci olursa isimize gelir ancak ust siralari ilgilendiren onemli bir mac ve liderle oynayacaklari icin daha pragmatist bir anlayisla cikabilirler.
Sakatlarin durumunu bekleyip gorelim. Efecan ve Emre Akbaba bu maca yetismezse buyuk avantaj olur, kesinlikle takimin bel kemigi denebilecek oyuncular. Donseler de ayni performansi veremeyebilirler.
Bu macta Peres donuyor ve yine ilk 11'de olacaktir, Visca ile uyumunu dusunursek boyle de olmali bence. Dorukhan da bekte siritmadi ama ona orta sahada ihtiyacimiz var, rakip ceza sahasinda bir sekilde tehlike olusturabiliyor ayrica, kafa topu pas opsiyonu vs.
Ugurcan
Peres-Huseyin-Hugo-Puchacz
Hamsik
Visca-Dorukhan-Bakasetas-Nwakaeme
Cornelius

HT4 kadroda olmak zorunda gibi. Orta sahada Berat olacagina HT4 oynasin defansta, 13 mac kaldi sunun surasinda, birkac mac daha oynar en fazla. Sabir.
Skoru bulursak Denswil-Puchacz, JEK-Waka, Siopis-Baka hamleleri gelir diye dusunuyorum. Sonunda yedek kulubesini etkili bir sekilde kullanabilecegiz.

Yok hocam farioli Madrid’le oynasa değişmez o oyun planını öyle istiyor adam. Savunmanın basit hatalarıyla kazanırız bence.

Mehmet BAŞ
14.02.2022, 23:43
Rakibimiz Kasımpaşa maçı kadar kötü oynamayacaktır ancak o maçta geriden oyun kurarken yaptıkları hataların yarısını yaparlarsa maçı kopartırız diye düşünüyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
14.02.2022, 23:48
Fizik kondüsyon olarak Kasımpaşa'dan geride, ileri uç elemanlarının kalitesi ise KAsımpaşa'dan daha iyi.
En umutlu olduğum şey, başlarında İstanbul'da 2-0 yendiğimiz eski Karagümrük hocası var.
Takıntılı bir hoca olduğunu anladık artık.

Gene Kasımpaşa maçından daha kolay, Konya maçından daha zor bir maç bekliyorum.

Hamsik dönerse, oyun kontrolünü daha fazla elimizde tutarız. Bakalım kimi kesecek Hoca.
Siopis de çok iyi oynadı, Dorukhan da, Abdülkadir de, Bakasetas da...

KAdro kurarken sıkıntı olacak bir maç.... :D

sessizkral_1
15.02.2022, 00:31
Trabzonsporla alakalı güzel bi yorum / analiz

https://www.youtube.com/watch?v=G-tacKqhdcw

BlackPanther
15.02.2022, 00:40
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> @Sefer A. (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=24081) <!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> 'dan haber getirdim. Bu maç 61'e dokunuruz diyor :)

Kendisi neden ceza almış? Bu hiç ceza almazdı.

Murat Keçeci
15.02.2022, 08:54
Zor bir maç daha bizi bekliyor.alanya ligin iyi takimlarindan biri ligin ikinci yarısındaki 6 maçta iyi puan topladılar.Form grafikleri iyi durumda konya maçı gibi çok ciddi oynamamız gereken bir maç.

Rakip de son maçlarda göze batan oyuncu eduardo gol vuruşlari iyi bir oyuncu dikkat etmeliyiz.Efecan gibi çalişkan ve emre akbaba gibi golcü orta sahalari var.Oynama ihtimalleri varsa onlara karşi da hazırlıklı olmalıyız.

Bize gelirsek şuan moral,motivasyon ve form grafiği açısından iyi durumdayız.konya maçından sonra stres katsayımız biraz daha azalmıştır diye tahmin ediyorum.Tabi tamamen bitmesi imkansız.Yine oyun kalitemizi ufak çaplı etkileme olacaktır.Böyle dönemlerdeki en tesirli ilaç mücadelenin dozunu arttirmaktir.Çünkü stres oyun kalitesini pas kalitesini düşürebilir ama mücadelenin dozunu etkileyemez.konya maçındaki yüksek motivasyonumuzu ve kora kor mücadelemizi bu maça da yansıtırsak 3 puanla oradan çıkabiliriz.

Elimizde iyi oyuncular mevcut takım savunmasını iyi yaptığımız sürece,bireysel hata yapmadığımız takdirde maçı kazanmaya yakınız.Hücum oyuncularımız iyi durumda onları mümkün oldugunca aktif hale getirmeliyiz.Bakasetas,Nwakaeme,Hamsik,Cornelius,A bdulkadir,Visca,Djaniny ve Kouassi den en yüksek verimi almalıyız.

Duran topları da daha efektif kullanmalıyız.Son zamanlarda bu oranımız düştü.

Uğurcandan da güzel bir performans bekliyorum.Deplasman maçı sonuçta ona da iş düşebilir.

Abdullah hocaya güveniyorum yine en doğru kadroyu sahaya sürecektir.Kendisini bu hafta tatlı bir sıkıntı bekliyor.Çünkü Hamsik de dönüyor.Onu takima monte edecek mi yoksa konya maçı onbiriyle mi başlayacak bekleyip göreceğiz.

Gemiyi limana yaklaştırmamiza az kaldı.Okyanusu aştık konya maçindan sonra karadeniz sularına giriş yaptık.Trabzon limanına doğru gittikçe yaklaşıyoruz.Ama henüz işimiz bitmedi sabırla mücadelemize devam etmeliyiz.

Larking
15.02.2022, 09:16
Abdullah Avcı pek belli etmese de bu haftaya kadar hem kendisinin hem de takımın üzerinde bir baskı vardı.

Konya bizim rakibimiz olamayacak bir takım da olsa diğer takımlarla oynadıkları maçları bir şekilde kazanmaları biz kazanarak gitsek bile puan farkını işi bitirecek kadar açmadı.Konya maçındaki biz kaza işleri daha da karıştırabilirdi.Hem Abdullah Avcı'nın hem bizim kulübün geçmişte yaşadığı travmalar yeniden gündeme getirilecekti.Herkes hevesle bekliyordu.

Abdullah Avcı 6 maçtan hedeflediği puanı tam olarak aldı.En yakın rakibe de 5 maçta kapanabilecek bir fark attı.Kafasındaki bence tam olarak gerçekleşti.Hem kendisi hem oyuncular rahatladı.Alanya'da rahat takım.Her şeyden öte çok zevkli ve bol pozisyonlu maç olacak. Farioli farklı bir oyun oynatmazsa ön alan baskısı ile işi çözeriz.Hem ön alan hem de orta saha oyuncularımız bu işe uygun. Hamsik'in dönüşü ile bakalım oyuncu tercihleri ne olacak.Kontenjan durumu da var. Farioli'nin oyun tarzı nedeniyle top kazanacak,çabuk oyuncularla Ömür ve Siopis'le maça başlamak mantıklı gibi geliyor.En azından 1 puan alırız.Bundan sonra deplasman puanları çok değerli.

falcon_61_
15.02.2022, 10:35
https://www.instagram.com/reel/CZ_STrCD35g/?utm_medium=copy_link
Çok fena montaj[emoji23]

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2022, 10:40
61’i teğet geçiyoruz, aselam

61. dakikaya 3 sn kala sağ çaprazdan serbest vuruş kullanıyordu Visca
Sanırım bir grup taraftar samanyolu başlayacağını hissedip bastırdı.
Bu taklit ve uyutan tezahüratlardan kurtulmalıyız.
Bi de son 20-30 dakika kala koyduk muuu diye bağırmanın kime/neye faydası olduğunu lütfen hatırlayalım. İstatistik tuttum. Maç bitmeden bağırdığımız her koyduk muuu tezahüratından sonra gol yemişiz.
Son olarak büyük kesim ıslıklama yaparken başka bir kesim ayrı telden çalıyor.

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2022, 10:43
Abdullah Avcı pek belli etmese de bu haftaya kadar hem kendisinin hem de takımın üzerinde bir baskı vardı.

Konya bizim rakibimiz olamayacak bir takım da olsa diğer takımlarla oynadıkları maçları bir şekilde kazanmaları biz kazanarak gitsek bile puan farkını işi bitirecek kadar açmadı.Konya maçındaki biz kaza işleri daha da karıştırabilirdi.Hem Abdullah Avcı'nın hem bizim kulübün geçmişte yaşadığı travmalar yeniden gündeme getirilecekti.Herkes hevesle bekliyordu.

Abdullah Avcı 6 maçtan hedeflediği puanı tam olarak aldı.En yakın rakibe de 5 maçta kapanabilecek bir fark attı.Kafasındaki bence tam olarak gerçekleşti.Hem kendisi hem oyuncular rahatladı.Alanya'da rahat takım.Her şeyden öte çok zevkli ve bol pozisyonlu maç olacak. Farioli farklı bir oyun oynatmazsa ön alan baskısı ile işi çözeriz.Hem ön alan hem de orta saha oyuncularımız bu işe uygun. Hamsik'in dönüşü ile bakalım oyuncu tercihleri ne olacak.Kontenjan durumu da var. Farioli'nin oyun tarzı nedeniyle top kazanacak,çabuk oyuncularla Ömür ve Siopis'le maça başlamak mantıklı gibi geliyor.En azından 1 puan alırız.Bundan sonra deplasman puanları çok değerli.

Alanya deplasmanlarındaki talihsizliğimizi bu maçla sonlandıracağımızı düşünüyorum.

Öncesinde Cuma akşamı Kasımpaşa'nın 3 puanla Konya'dan döneceğini hissediyorum. 1 puan da Konya'da panik başlatır. 2.olması bile garanti değil

6 maçlık periyotta onlar daha çok puan kaybeder, biz bu süreci iyi atlatırsak harika olur.

ferhaTS87
15.02.2022, 11:24
bize en zor gelen tempolu sert basan oynatmamak için her türlü sertliği yapan yere yatıp oyunu soğutan rakipler .alanya daha cok topla oynamaya yatkın bir takım.karagümrük ve konya maçında olduğu gibi sahada doğru durup bireysel yetenekle cözeriz işi.kanat bekleri 19 yaşında efacanve emrede yetişmezse davitsonda gitti işimizi iyice kolaylaşır.burdanda 3 puanla dönersek konyada artık hedef 2.korumakdiye acıklamayapmaya başlar

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2022, 11:31
Dün Samet Akaydın pasif ofsaytla sayılmayan golle birlikte 2 gol attı.

Maçı izleyen var mı, Samet iyi miydi, sezon sonu gelir mi?

Burak Bıyıklı
15.02.2022, 11:55
Kendisi neden ceza almış? Bu hiç ceza almazdı.

Sormadım ama çok çok büyük ihtimal küfürdendir :D

Yunus Emre SEYHAN
15.02.2022, 12:03
Alanyaspor bizle beraber ligde en çok gol atan takım. Ancak onlar 36 gol yerken biz 18 gol yemişiz. Gol yemez isek her türlü atarız.

Ufuk
15.02.2022, 12:13
https://www.instagram.com/reel/CZ_STrCD35g/?utm_medium=copy_link
Çok fena montaj[emoji23]

bjk asdşkljaklsda bu sezon çok kuruldum bunlara. fbden daha itici olmayı nasıl başardılar bilmiyorum, reziller.

Enaldo61
15.02.2022, 12:18

Maçı izleyen var mı, Samet iyi miydi, sezon sonu gelir mi?

Adana takım halinde bjkye çullandı yani pek pozisyon da vermedi, ki bjk adana kalesine gidemedi doğru dürüst. Ben bizim seviyede yeterli bulmuyorum. Geleceğini de sanmam başkanı yüksek para istiyor zaten biz almayız bence.

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2022, 12:27
Adana takım halinde bjkye çullandı yani pek pozisyon da vermedi, ki bjk adana kalesine gidemedi doğru dürüst. Ben bizim seviyede yeterli bulmuyorum. Geleceğini de sanmam başkanı yüksek para istiyor zaten biz almayız bence.

Evet genelde Samet Akaydın için HT4 seviyesinde ya da HT4'ün bir tık üstünde yorumları duyuyor ve okuyorum.

Daha iyisi alınmalı bu durumda sezon sonu

ozzy!
15.02.2022, 13:51
Yenilirsek şöyle olur böle olur efsane konya bizi yakaladı yorumları başladı mı?

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2022, 13:53
Yenilirsek şöyle olur böle olur efsane konya bizi yakaladı yorumları başladı mı?

Bitmedi mi o yorumlar hala :)
Kasımpaşa Cuma akşamı fişi çekebilir.
Konya'da ard arda puan kayıpları bekliyorum bundan sonra

ozzy!
15.02.2022, 14:07
Bitmedi mi o yorumlar hala :)
Kasımpaşa Cuma akşamı fişi çekebilir.
Konya'da ard arda puan kayıpları bekliyorum bundan sonra
Kılıf değiştirdiler bukalemun gibi. ilk fırsatta çıkarlar. ;)

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2022, 14:20
2018-2019 sezonunda 90+5'de Baka'nın sağ ayakla attığı golle inişe geçmemize yol açan maçın rövanşını alırız diye umut ediyorum.

batugol
15.02.2022, 16:02
birilerine azıcık da olsa umut vermeden devam

zivaa
15.02.2022, 16:26
1. devre yenemediğimiz takımlardan gs ve Konya'yı yendik. Alanya'yı da yenerek şampiyonluk sezonunda bütün takımları en az bir kez yenmek lazım. Sonra bizim takım şampiyona yenilmedi diye övünürler.

Emre Veli
15.02.2022, 16:35
https://i.hizliresim.com/f53srd9.jpeg

:D :D :D :D :D

iyattara
15.02.2022, 16:41
1. devre yenemediğimiz takımlardan gs ve Konya'yı yendik. Alanya'yı da yenerek şampiyonluk sezonunda bütün takımları en az bir kez yenmek lazım. Sonra bizim takım şampiyona yenilmedi diye övünürler.

Geçenlerde bunu düşünmüştüm :) Bir bunlar mı kaldı şimdi, yenmek lazım o zaman :)

HOPA'LI TS'Lİ
15.02.2022, 17:23
Geçenlerde bunu düşünmüştüm :) Bir bunlar mı kaldı şimdi, yenmek lazım o zaman :)

Maç saatinde hava açık ve 19 derece gözüküyor.

yorumsuz6117
15.02.2022, 18:22
İddaa Risk Yönetim Merkezi, Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu bahsini kapattı..

Ufuk
15.02.2022, 18:28
İddaa Risk Yönetim Merkezi, Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu bahsini kapattı..Misli.com 2.11 verse de yüklü girsek [emoji14]

Ufuk
15.02.2022, 18:33

Maçı izleyen var mı, Samet iyi miydi, sezon sonu gelir mi?Maçın büyük bölümünü izlemedim ama yedikleri golde hatalı.

Güçlü, fizikli, agresif. Fbde stoper olmak için tüm şartları sağlıyor. Bizde biraz daha fazlası lazım.

Arda'
15.02.2022, 19:00
Hocanın şansı Farioli'ye tutuyor genelde ama bu maçın berabere biteceğini düşünüyorum.

AyhanPe
15.02.2022, 20:04
Beraberligin agir bastigi bir mac. Zaten tüm maclari alsak bile 99 puanda kaliyoruz. 100 puani asma olasiligi kalmadigi icin bir kac macta puan kaybi sorun degil :D

Enaldo61
15.02.2022, 20:37
Beraberligin agir bastigi bir mac. Zaten tüm maclari alsak bile 99 puanda kaliyoruz. 100 puani asma olasiligi kalmadigi icin bir kac macta puan kaybi sorun degil :D

Zaten başkan 100 puanı normal şartlarda bulmak mümkün değil demişti, şu an tam 99 olması ilginç.

Doğukan Uçan
15.02.2022, 20:52
sene başında en az 500 tl bassaydım şuan zengin olurdum çok iyi oranımız vardı. hiç aklıma da gelmedi.

lazibere
15.02.2022, 21:44
Alanya futbol olarak bize ters gelen bir takım, Topu gezdirmeyi seviyorlar özellikle göbekten çok iyi ataklar geliştirdiklerini biliyorum. O bakımdan bu maçta orta sahada topa sahip olan taraf maçı kazanmaya yakın taraf olur. Biz en nihayetinde deplasmandayız ve ona göre bir oyun oynayacağız. Göbekten ŞUT çektirmez isek, ceza sahasına kolay kolay sokmayız. Umarım BERAT oynamaz. Onun olduğu her maçta maalesef çuvallıyoruz

Biz daha çok bireysel yetenkli oyuncularımızın extra oyunları ile maçı çeviriyoruz. bu bakımdan yine Visça ve Wakame ve Cornelius un performansı maçta etkili olacaktır. bakasetas ve Siopis'in bizde olması ise avantaj. İlk devre oynadığımız maçta 10 kişi kalmamıza rağmen galibiyeti hak edecek bir oyun oynamıştık. Şimdi de galibiyeti alabiliriz. Klasık 1-0 olsun maçlarından biri daha

Mağlup olmadığımız her maç artık benim için + puandır. O bakımdan Avcıı ne yapar yapar bu maçta yenilmemeyi başartır takıma

My
15.02.2022, 21:44
Alanya’lı bir Trabzonspor sevdalısı olarak ben de tespitlerimi paylaşayım…Alanyaspor’un son iki iç saha mücadelesi olan GS lig ve ADS kupa maçlarını stad da izledim. Yukarda bazı forumdaşların paylaştığı gibi farioli’nin inanılmaz bir topla ayağa pas yaparak kendi yarı sahasından oyun kurma takıntısı var. Bu maç için de bazen öyle bir hale geliyor ki yarı sahasından çıkamayan top Marafona’ya geri dönüp 1 dk ya yakın kalecinin ayağında bekliyor. Oyun inanılmaz durağanlaşıyor. Karşı yarı sahaya yerleşemeyen takım efecan’ın gerçekten insan üstü çabasına mahkum kalıyor. Emre akbaba son maçlarda çok etkisiz ( belki de sakatlığı yüzündendir) zaten bu el freni çekili gibi bekleme modunda ki oyun ads maçında tribünden tepki yedi. Rakip Trabzonspor olunca illa hem oyuncular hem de tribünler daha agresif olacaktır adım gibi eminim. Zaten Alanya’da iç saha maçlarında FB-BJK-gs ye karşı olan soft ve misafirper yaklaşımın Trabzonspor maçlarında tam tersi savaş havasına bürünmesi ve oyuncularımıza edilen küfürler çok zoruma gidiyor. Alanyalıyım ama benim hayatım Trabzonspor. O stad da o muameleyi görmezden gelmenin mücadelesini vermek ben ve oğlum için çok zor oluyor. Renk vermemek için kendimizi sıkmaktan helak oluyoruz. Uzun lafın kısası biz bu maçı kaybetmeyiz. En büyük dayanağım farioli’nin takıntılı oyun planı.Ya bu rakip takım taraftarının arasında maç izlemesi kadar zor bir şey yok :) Kocaeli Trabzon maçındaydık. Sene 80'ler işte. Hep Trabzon tarafına geçiyoruz ama arkadaşımız Çiçek Ali hep sizin tarafa geçiyoruz bu sefer de bizim tarafta izleyelim dedi. Çaktırmadan Kocaeli tribününe girdik. Kale arkası. Sözde çaktırmıyoruz. Artık kendiizi sıka sıka kafayı yedik. Gol olmasıyla havaya sıçramamız bir oldu bir de baktık ki tribünün yarısından fazlası bizdenmiş :) Rakip takımın tribününde maç izlemek ciddi işkence.

S.ÖZKAN
15.02.2022, 21:57
Zor maç olacak ama kazanacağız.Onumuzdeki 3 maçı kazanırsak yolun %90 i bitmiş demektir

musti5576
15.02.2022, 21:58
Alanya futbol olarak bize ters gelen bir takım, Topu gezdirmeyi seviyorlar özellikle göbekten çok iyi ataklar geliştirdiklerini biliyorum. O bakımdan bu maçta orta sahada topa sahip olan taraf maçı kazanmaya yakın taraf olur. Biz en nihayetinde deplasmandayız ve ona göre bir oyun oynayacağız. Göbekten ŞUT çektirmez isek, ceza sahasına kolay kolay sokmayız. Umarım BERAT oynamaz. Onun olduğu her maçta maalesef çuvallıyoruz

Biz daha çok bireysel yetenkli oyuncularımızın extra oyunları ile maçı çeviriyoruz. bu bakımdan yine Visça ve Wakame ve Cornelius un performansı maçta etkili olacaktır. bakasetas ve Siopis'in bizde olması ise avantaj. İlk devre oynadığımız maçta 10 kişi kalmamıza rağmen galibiyeti hak edecek bir oyun oynamıştık. Şimdi de galibiyeti alabiliriz. Klasık 1-0 olsun maçlarından biri daha

Mağlup olmadığımız her maç artık benim için + puandır. O bakımdan Avcıı ne yapar yapar bu maçta yenilmemeyi başartır takıma

Faraoli takımlarına karşı (2 karagümrük maçı ) hoca topu bırakıyor. Bu maçta da öyle olacaktır. Umarım hocanın faraoli karşısında ki üstünlüğü devam eder.

iso_4939
15.02.2022, 21:58
Insallah takım rehavete girmez bu saatten sonra yenilmefigimiz her mac + puandir

Doğukan Uçan
15.02.2022, 22:00
https://twitter.com/beINSPORTS_TR/status/1493661489651146754

musti5576
15.02.2022, 22:00

Ben de bu açıdan önemsiyorum bu maçı. Sonrasında da Antalya ve Başakşehir kalıyor geriye.

LANGARA
15.02.2022, 22:06
Bu maça dair en güvendiğim şey Farioli’nin takıntıları. Visca yakalarsa kesinlikle affetmez rakip çıkarken kapılan toplardan birini. Bu maçı da alırsak ligin ilk yedi maçındaki puan ortalamamızı geçmiş olacağız inşallah.

ilelebeTS
15.02.2022, 22:21
Konya maçında çok akıllı pres yapmıştık ama gol çıkaramamıştık. Alanya hocası geriden pasla çıkmaya takıntılı bir adam. Yani ne yaparsan yap o pası yapacak. İşte fırsat bu fırsattır. Yine akıllı presle bu sefer gol çıkaralım.

aumur
15.02.2022, 22:22
Hunter hocam çözer Farioli'nin sistemini. Takımımıza güveniyorum.

Tek canımı sıkan şey başlığı Telonyus'un açmamış olması :)

memozcan
15.02.2022, 22:50
saat 16:00'da liderin maçı mı olur arkadaş?

trbzonsporlu
15.02.2022, 23:25
tekrar yazayım alanyanın kasımpaşa macı asla ölçü olamaz.
o maçta ilk 11den 5 kişi oynamadi

sag ve sol beklerinde altyapıdan 19 yasinda oyuncular oynadi ki geriden pasla cikarken cok hata yapti bu oyuncular.

oynamayan bu oyuncular geri donerse cok farklı bir alanyaspor bizleri bekliyor ki her zaman bize ters gelen takım alanya

LANGARA
15.02.2022, 23:36
Davidson Çin’e gitmiş.

nevzat61
16.02.2022, 00:35
Ya bu rakip takım taraftarının arasında maç izlemesi kadar zor bir şey yok :) Kocaeli Trabzon maçındaydık. Sene 80'ler işte. Hep Trabzon tarafına geçiyoruz ama arkadaşımız Çiçek Ali hep sizin tarafa geçiyoruz bu sefer de bizim tarafta izleyelim dedi. Çaktırmadan Kocaeli tribününe girdik. Kale arkası. Sözde çaktırmıyoruz. Artık kendiizi sıka sıka kafayı yedik. Gol olmasıyla havaya sıçramamız bir oldu bir de baktık ki tribünün yarısından fazlası bizdenmiş :) Rakip takımın tribününde maç izlemek ciddi işkence.

Senin kadar şanslı değildim ben..Hacıosmanoğlu zamanında Şükrü Saraçoğlu stadında o küfürbaz taraftarların içinde izledim..maçtan sonra bıçaklandım iki yerimden.. delilik benim ki ama tutamadım kendimi ..

Rakip takım taraftarları arasında maç izlemek tam bir eziyet gerçekten :)

B.Yiğit
16.02.2022, 01:04
kazanacağımızı düşünüyorum. ligin sonu yaklaştıkça futbolculardaki istek artacaktır.

cyberentalpi
16.02.2022, 01:51

Nedense bende aynı şeyi düşünüyorum. İstersek yenemeyeceğimiz takım yok bu ligde.

CEMEFKER
16.02.2022, 01:51
---------------Ugurcan--------------

Peres--Denswill-Hugo-Puchacz

----------Dorukhan--A.Ömür-------

Visca-------Bakasetas------Nwakame

----------------------Corne------------------

1-Hamsik ikinci yarı girer, maç formu eksik. Veyahut ilk yarı oynar ve çıkar.
2- Hoca Peres'i kaybetmemek için ilk 11 çıkartacaktır. Zira lig uzun maraton, covid, kart, sakatlık ihtimali var. Ve Peres'in yatmak işine gelir, parasına bakar.
3-Konya kadrosu aslında sağlam kadro ama her maç için gerekli değil. Siopis maçın zorluk derecesi veya skoru tutmak için sahaya çıkar bence.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İ. SARAL
16.02.2022, 07:27
Çok zor maç.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

praximuns61
16.02.2022, 07:33
konu ile alakali degil ama istanbulda soyle apartmandan asabilecegimiz bir bayragi nereden yaptirabiliriz veya hazir varmidir bilen biri yanitlarsa cok sevinirim

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan
16.02.2022, 08:54
geçen stadın altındaki ts clup ta geziyordum orada bayrak satılıyordu yanlış görmediysem bende alacam bir dahaki gittiğimizde. illa ki satılıyordur ama ne kadar büyük olur bilmem.

Özkan Şentürk
16.02.2022, 09:12
Avıcı hoca, bir maç planı olan, sistemi belli takımlara karşı çok daha başarılı maçlar çıkartıyor. Hatay, Konya gibi takımlara bariz üstünlük kurup, kasımpaşa gibi nispeten daha kaos futbolu oynayan takımlara karşı zorlanmamız tesadüf olamaz.

Alanya'da farioliyle planı belli bir takım haline dönüştü. Fairolinin eski takımı karagümrüğe karşı da çok rahat maç çıkarmıştık. Bu maçta da hoca planı kurup rahat bir galibiyete taşıyacaktır bizi.

OrkHun
16.02.2022, 09:28
konu ile alakali degil ama istanbulda soyle apartmandan asabilecegimiz bir bayragi nereden yaptirabiliriz veya hazir varmidir bilen biri yanitlarsa cok sevinirim

tsclub yöneticilerinin bir fasoncu ile anlaşıp, taraftarın sipariş üzerine istenilen boyutlarda bayrak yaptırabileceği bir satış hizmeti sunmalı. internet sitesinden verebilmeliyiz sipariş. sosyal medyadan vs de duyur. mis gibi ciro fırsatı işte, bayraklar da korsan olmamış olur hem.

alperrr
16.02.2022, 09:49
zor maç yazanları görünce gerçekten seviniyorum..

eski sezonları hatırlıyorum..
3 atarız 5 atarız..
andaval gibi burnu havada ve elde ne kupa var ne şampiyonluk..

bu akıllı ve gerçekçi taraftarla ve yönetimle çok büyük başarılar elde edeceğiz İnşallah ÇOKKKK..

Burak Bıyıklı
16.02.2022, 09:53

geçen stadın altındaki ts clup ta geziyordum orada bayrak satılıyordu yanlış görmediysem bende alacam bir dahaki gittiğimizde. illa ki satılıyordur ama ne kadar büyük olur bilmem.

Tsclub'da satılıyor. 150*200 cm boyutlarında. Daha küçük olanları da var bu arada. Ben de stadın altındaki tsclubdan aldım. Ancak online mağazada bitmiş görünüyor. Belki direkt olarak istanbuldaki mağazalara giderseniz bulabilirsiniz.

adiloş bebe
16.02.2022, 10:01
Alanyaspor'a şansımızın pek tutmadığı açık. Her ne durumda olurlarsa olsunlar bizi zorluyorlar. Birde deplasman olunca ve o stadyumun kamera açısı düşünülünce maçı izleyesim de pek gelmiyor. Bu yıl her şey çok farklı tabii. Ben daha hiçbir şeyin bitmediğini düşünenlerdenim. İlk kez rehavete kapılacakmışız gibi hissediyorum. Alanyaspor'u deplasmanda yenmek bize kocaman bir adım attırır.

En azından deplasmandaki Fenerbahçe maçına kadar puan kaybetmemek lazım. Başarılar Fırtına!!

Devrim Arslan
16.02.2022, 10:08
en babası gelsin en babası ..bitti bu iş

ccd6167
16.02.2022, 10:31
Fariolinin oyun sistemi bize ters gelmez.
Zor maç ama alırız bence.
toplu ve topsuz oyunda gayet iyiyiz.

MetehanS
16.02.2022, 10:34
Kasımpaşa Alanyayı son maçta epey ezdi. Mutlak üstün top oynadı. Alanya'nın kadro derinliği yok, bu nedenle efecan davidson akbaba gibilerinin yerlerini dolduramıyor.

Bu hafta biz alanya ile, kasımpaşa ise konya ile oynuyor.

kasımpaşadan net bir galibiyet bekliyorum.

Alanya'da ise efecan bizim maça zor yetişir ama konyaspor maçına yetişecek. Alanya'dan konya maçında da bir sürpriz bekliyorum.

ferhaTS87
16.02.2022, 11:00
alanyasavunma bekleri sakat görünmüyorhoca tercihiylemi oynuyor 19 yaşındaki cocuklar

Özgür KARADENİZ
16.02.2022, 11:04
Zor maç, sürpriz bir yenilgi bile olabilir.
Bazı arkadaslar,rehavetten bahsetmiş; mümkündür.
Bugün Çarşamba,takım henüz Alanya maçı hazırlıklarına başlamadı,
Ptesi ,Salı günlerini izinli geçirdik, Bu sezon ki grafik ve 12 puan fark tan sonra,
Konya maçı ertesine özel; iki günlük izinide eleştiremiyorum,bu tabi puan kaybı getirebilir beraberinde.

Gökhan Balcı
16.02.2022, 11:34
Farioli mevcut oyuncu grubuyla bu yaptığı şeyi daha ne kadar sürdürecek çok merak ediyorum. Henüz genç bir hoca ve ideallerine sıkı sıkıya bağlı. Rasyonel davranması gereken zamanlar olduğunu fark etmek için belki biraz yaş alması gerekiyordur ya da daha güçlü bir camiaya gitmesi gerekiyordur. Kafası buralarda rahat olduğu için sallamıyor belki de pek. Bizim maçta eğer aynı şeyi devam ettirirse bize karşı puan alma şansı gerçekten düşük. Takımımız zaten kolay kolay pozisyon vermiyor bizim. En zor maçımız konyaydı kağıt üzerinde ama uğurcanın çıkardığı kafa topu dışında kaleyi tehdit eden şutları yoktu adamların. Alanya her zamanki mantığı ile oynarsa ki vazgeçeceğini hiç sanmıyorum çok zorlanacağımızı düşünmüyorum

nevzat61
16.02.2022, 12:04

Ben geçen hafta sipariş verdim internette bir çok sitede bulabilirsiniz..ben hepsiburada dan verdim 200*300 büyüklüğünde..kulübüm para kazansın istedim ancak TS club'ta en büyüğü 150*200 vardı ..link vermek yasak mı bilmiyorum ancak arattığınızda bulabilirsiniz..

Enaldo61
16.02.2022, 12:28
Şuradan bakıyorum şimdi güzel bayraklar var, keşanlılar hoşuma gidiyor. https://www.gittigidiyor.com/magaza/gladi67

gurur6134
16.02.2022, 12:33

2- Hoca Peres'i kaybetmemek için ilk 11 çıkartacaktır. Zira lig uzun maraton, covid, kart, sakatlık ihtimali var. Ve Peres'in yatmak işine gelir, parasına bakar.
3-Konya kadrosu aslında sağlam kadro ama her maç için gerekli değil. Siopis maçın zorluk derecesi veya skoru tutmak için sahaya çıkar bence.

Dorukhan kesinlikle sag bek baslamali oyle olunca seviye atliyor kendi performansi takima da yansiyor bu durum..

gurur6134
16.02.2022, 12:36
Ben geçen hafta sipariş verdim internette bir çok sitede bulabilirsiniz..ben hepsiburada dan verdim 200*300 büyüklüğünde..kulübüm para kazansın istedim ancak TS club'ta en büyüğü 150*200 vardı ..link vermek yasak mı bilmiyorum ancak arattığınızda bulabilirsiniz..

Ts clup sanirim baslamis buyuk bayrak dikimine kesanlilar dahil ..gecenlerde bununla ilgili bir haber okudum yerel medyada acele etmeyelim bence para klup de kalsin..

Enaldo61
16.02.2022, 12:44
Ts clup sanirim baslamis buyuk bayrak dikimine kesanlilar dahil ..gecenlerde bununla ilgili bir haber okudum yerel medyada acele etmeyelim bence para klup de kalsin..
Öyleyse bekleyelim ama geç bile kaldılar, çoktan çıkması lazımdı. Sitesine girdim büyükler kalmamış ayrıca keşanlı bile yok.

Kadir
16.02.2022, 12:48
Avcı hocam daha önce kırdı Farioli hocanın şifresini. Aynı tarifeden başkasını beklemiyorum. Alırız.

nevzat61
16.02.2022, 13:06

Aynen öyle.. birinci tercih ts club olması gerekiyor..biz bayrakları asmak zorunda kaldık GS maçından sonra.. bilseydik beklerdik..

Doğukan Uçan
16.02.2022, 13:07
Tsclub'da satılıyor. 150*200 cm boyutlarında. Daha küçük olanları da var bu arada. Ben de stadın altındaki tsclubdan aldım. Ancak online mağazada bitmiş görünüyor. Belki direkt olarak istanbuldaki mağazalara giderseniz bulabilirsiniz.

internette yok evet hepsi gitmiş :D

hazır bu saatten sonra zor bulunur gibi yaptırmak mantıklı duruyor.

Harvelli61
16.02.2022, 13:13
Renktaşlar Bjk maçına gelmeyi düşünüyorum ama program açıklanmamış hala,Pazar olur diye düşünüyorum ama uçak biletini alsammı bilemedim sizce hangi gün olur,Cumartesiye koyabilirler mi acaba

yorumsuz6117
16.02.2022, 13:21

Avcı'nın çıkaracağı kadro %99 bu olur..

Burak Bıyıklı
16.02.2022, 13:25
Renktaşlar Bjk maçına gelmeyi düşünüyorum ama program açıklanmamış hala,Pazar olur diye düşünüyorum ama uçak biletini alsammı bilemedim sizce hangi gün olur,Cumartesiye koyabilirler mi acaba

Bjk maçı öncesi milli ara var. Milli ara sonrası cuma günü olsa olsa 1 maç oluyor genelde. O yüzden maçların çoğu cumartesi oynanır. İddaasız takımları cumartesi oynatıp bizim maçı da çok çok büyük ihtimalle pazar oynatırlar diye düşünüyorum.

6Şafak Aydın1
16.02.2022, 13:34
Alanyanin stadi neden dolmuyor ? Kac mactir özetleri izliyorum bombos. Iyide gidiyorlar bu iste bir tuhaflik yokmu.

Harvelli61
16.02.2022, 13:41
Bjk maçı öncesi milli ara var. Milli ara sonrası cuma günü olsa olsa 1 maç oluyor genelde. O yüzden maçların çoğu cumartesi oynanır. İddaasız takımları cumartesi oynatıp bizim maçı da çok çok büyük ihtimalle pazar oynatırlar diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim biraz daha bekliyim olmadı alıcam Pazar gününe :)

Enaldo61
16.02.2022, 13:42
Alanyanin stadi neden dolmuyor ? Kac mactir özetleri izliyorum bombos. Iyide gidiyorlar bu iste bir tuhaflik yokmu.
Taraftarı yok ki kim gidecek Alanya pek futbolla da ilgilenecek bir insan profiline sahip değildir diye düşünüyorum.

Anıl C
16.02.2022, 13:44

Alanyalı ne anlar spordan.

Burçak
16.02.2022, 14:04

Derbiler çok büyük ihtimalle Pazar olur.
Üstelik Liderin maçı. Bence Pazar 19:00

HOPA'LI TS'Lİ
16.02.2022, 14:53

KONYA'NIN Kİ DE DOLMUYOR.

Bunlara fazla başarı ters tepiyor galiba :)

İyi gelmiyor bünyelerine

Bunlar kümede kalma mücadelesine alışmışlar ya ondan

İşleri güçleri bizi taciz etmek. İnanın bununla daha çok tatmin oluyorlar. Azılı ve katıksız TS düşmanı Anadolu takımları çoktan aza doğru sıralıyorum:

1-SAMSUN
2-SİVAS
3-KONYA

Turan AKYILDIZ
16.02.2022, 15:00
KONYA'NIN Kİ DE DOLMUYOR.

Bunlara fazla başarı ters tepiyor galiba :)

İyi gelmiyor bünyelerine

Bunlar kümede kalma mücadelesine alışmışlar ya ondan

İşleri güçleri bizi taciz etmek. İnanın bununla daha çok tatmin oluyorlar. Azılı ve katıksız TS düşmanı Anadolu takımları çoktan aza doğru sıralıyorum:

1-SAMSUN
2-SİVAS
3-KONYA

hep azılı olsalar ne olacak abi..bizi konuşup anca kendi reklamlarını yapıyorlar..bunları kaale almaya değmez..1-2 seneye Konya'nında Sivas'ında esamesi okunmaz..

Adem Erdoğan
16.02.2022, 15:05

Burası Türkiye her an her şey olabilir, ben Cumrtesi sabah gidiş, Pazartesi sabaha karşı dönüş şeklinde aldım Pazar gecesini biraz daha uzun tutmak için.

Bu arada 2 Nisan Cumartesi Ramazan'ın ilk günü.

Harvelli61
16.02.2022, 15:15
Burası Türkiye her an her şey olabilir, ben Cumrtesi sabah gidiş, Pazartesi sabaha karşı dönüş şeklinde aldım Pazar gecesini biraz daha uzun tutmak için.

Bu arada 2 Nisan Cumartesi Ramazan'ın ilk günü.

Oda mantıklı ama 2-3 kişi gelicez kalma durumunda masraflarıda hesap ettik mi baya tuzlu oluyor :) İnşallah programı açıklarlar biran önce.

lazminator61
16.02.2022, 15:25
Trabzonspor Youtube Kanali bugün yeni video yayinladi. Ben aslinda öyle videoylari pek sevmem, ama desdek amaci icin videoyu basdan sona kadar izliyorum. Külüp para kazaniyor, her tiklamada. Sizde girin, en yeni videolari izleyin, takima destek olun.

Tahir61
16.02.2022, 17:13
Alanyalı ne anlar spordan.

Yanlış hatırlamıyorsam bir alanyalı kardeşimiz vardı forumda. görmeden siliver hocam :)

sonra bunu da silelim tabi

Fatih Solmaz
16.02.2022, 18:01
Niye bizim maç iddialı mı? :U

Adem Erdoğan
16.02.2022, 20:00
https://twitter.com/yenisafakspor/status/1493992898307764232?s=19

MuratErdem
16.02.2022, 20:25
Alanya’lı bir Trabzonspor sevdalısı olarak ben de tespitlerimi paylaşayım…Alanyaspor’un son iki iç saha mücadelesi olan GS lig ve ADS kupa maçlarını stad da izledim. Yukarda bazı forumdaşların paylaştığı gibi farioli’nin inanılmaz bir topla ayağa pas yaparak kendi yarı sahasından oyun kurma takıntısı var. Bu maç için de bazen öyle bir hale geliyor ki yarı sahasından çıkamayan top Marafona’ya geri dönüp 1 dk ya yakın kalecinin ayağında bekliyor. Oyun inanılmaz durağanlaşıyor. Karşı yarı sahaya yerleşemeyen takım efecan’ın gerçekten insan üstü çabasına mahkum kalıyor. Emre akbaba son maçlarda çok etkisiz ( belki de sakatlığı yüzündendir) zaten bu el freni çekili gibi bekleme modunda ki oyun ads maçında tribünden tepki yedi. Rakip Trabzonspor olunca illa hem oyuncular hem de tribünler daha agresif olacaktır adım gibi eminim. Zaten Alanya’da iç saha maçlarında FB-BJK-gs ye karşı olan soft ve misafirper yaklaşımın Trabzonspor maçlarında tam tersi savaş havasına bürünmesi ve oyuncularımıza edilen küfürler çok zoruma gidiyor. Alanyalıyım ama benim hayatım Trabzonspor. O stad da o muameleyi görmezden gelmenin mücadelesini vermek ben ve oğlum için çok zor oluyor. Renk vermemek için kendimizi sıkmaktan helak oluyoruz. Uzun lafın kısası biz bu maçı kaybetmeyiz. En büyük dayanağım farioli’nin takıntılı oyun planı.
Aweziem, mevljia, milunovic gibi ligin kalburüstü stoperleri farioli’nin gelmesiyle forma şansı bulamıyor. Fatih ve Furkan gibi fiziksel olarak stoper için dezavantaj sahibi iki orta saha oyuncusu tandemi oluşturuyor. Cornelius’un bu tandemi ezip geçmesi işten bile değil…Konya maçının rehaveti ile belki galibiyet zor olabilir, ama mağlubiyet korkum kesinlikle yok.

Anıl C
16.02.2022, 20:43
Yanlış hatırlamıyorsam bir alanyalı kardeşimiz vardı forumda. görmeden siliver hocam :)

sonra bunu da silelim tabi
Hocam ben de Antalyaliyim:D

Yiğit SARI
16.02.2022, 20:46
Tek çekinebileceğim şey rehavet. O konuda da hocamıza güveniyorum

Takımın başında olumsuzlukları giderme potansiyeli olan birinin bulanması çok harika bir şeymiş gerçekten.

erenslash
16.02.2022, 20:54
Bu maçı alırız hem de çok rahat. Gereksiz stress yapmayınız arkadaşlar

S.ÖZKAN
16.02.2022, 21:24
Rehavet bizim için en büyük rakip.Onumuzdeki 4 maçı almalıyız.

ilelebeTS
16.02.2022, 22:50
Son dönemde duran toptan gol atamıyoruz. Bu maçta kilidi duran toptan açalım.

Fatih Solmaz
16.02.2022, 23:30
Sıkıcı ve bizim kazandığımız bir maç bekliyorum.

Sefa
16.02.2022, 23:31
3 puan Şampiyon yapar..

Emre Özyanık
16.02.2022, 23:49
Alanyaspor yeni yeni Trabzonspor sisteminde bir futbolu benimseyerek uygulamaya geçmiş bir takım olgusunun içinde.
Ne yapıyorlar ? Oyunun ilk 15 dakikasını domine ederek skor ve skorlar üreterek rakibin direncini baştan kırıp set oyununu ve sabırlı futbolu takım oyunu ile bütünleştiriyor.
Netice itibariyle mantalite olarak birbirine yakın ama kalite olarak aralarında uçurum olan iki takımın mücadelesi.
Bu maçı göreceksiniz Yunan yıldızlarımızla alacağız :)
Zor olacak ama bizim olacak inşallah

Oğuzhan Fidan
16.02.2022, 23:51

Özet geçmek gerekirse ;

Güzel özetlemişsin kardeşim. Bencede başlığı o açtı bu açtı vs saçma sapan totemlere inanmıyorum , bunlar batıl inançtır.

samatyaboy
17.02.2022, 00:01
11 yıl aradan sonra geliyor şampiyonluk geliyor...

Ufuk
17.02.2022, 02:22
Güzel özetlemişsin kardeşim. Bencede başlığı o açtı bu açtı vs saçma sapan totemlere inanmıyorum , bunlar batıl inançtır.

Toteme inanma, totemsiz kalma. :)

UĞUR DURTAŞ
17.02.2022, 08:28
<colgroup><col><col><col></colgroup><tbody>
25.02.2022 -CUMA
ŞAMPİYO-KAYSERİ
20:00

01.03.2022 -SALI
ŞAMPİYO-ANTALYA
20:30

06.03.2022 - PAZAR
FENER-ŞAMPİYO
19:00

12.03.2022 - C.TESİ
ŞAMPİYO-GÖZGÖZ
19:00

18.03.2022 - CUMA
RİZE-ŞAMPİYO
20:00

</tbody>

ÖmürKaradeniz61
17.02.2022, 08:31
Bence bu maçı kazanacağız çünkü Alanya kolay gol yiyip kolay gol atabilen bir takım yani biz en az 2 gol atarız Alanyaya,rakip bize atsa atsa 1 gol atabilir yani maçı 1-2 gibi bir skorla kazanırız.

mekatronik
17.02.2022, 10:12
Toteme inanma, totemsiz kalma. :)
Bana da sorsan inanmıyorum ama yapıyorum, aynı koltukta, oğlumla birlikte izlerken berabere bile kalmadık, Giresun maçında penaltının heyecanıyla diğer koltuğa atlamışım, ikisi de kaçtı. Antalya maçında yoldaydım, yenildik, Başakşehir maçında misafirlikteydim olmadı. Gelde inanma şimdi.

holyjoker
17.02.2022, 10:12
alanya deplasmanında uzun zamandır galibiyet aldığımızı hatırlamıyorum. orada 2 sene evvel cenaze havası bu hafta bayram havasına dönecek gibi his var içimde. bu sene güzel bir hikaye yazıyoruz ve olaylar hemen hemen hiç bizim aleyhimize gelişmez oldu.

soyut bu pozitifliğimin yanında maça dair ikinci umudumsa farioli sapkınının oyun mantalitesi. karagümrük maçları bizim uzun zamandır sezonun en rahat maçları oluyordu onun sayesinde. burda da avcı hocam farioli'yi alt edecektir ama tabi iş futbolcularda bitiyor.

takımda herkesin sağlıklı olmasını istiyoruz evet ama bu kez de kim yedek bekleyecek soru işareti beliriyor. hamsik, ömür, dorukhan, bakasetas ve siopis'den 3'ü forma giyecek ve 2'si bekleyecek. bana en kolay vazgeçilebilir isim olarak siopis geliyor ama bence takımımızda bu maç özelinde baş adam kendisi olmalı. kısıtlamadan dolayı hoca sanırım doruk'a gene sağ bekte yer verecek ve ömürü oynatacak. bruno peres tam forma girmişti ki 15 günlük futbolsuzluğun ona yeni kilolar ve lakaytlık eklemesinden endişe ediyorum.

neyse tüm bunları 7/24 düşünen bir ekibimiz varken biz kafa yormasak da olur hocam en iyisini bilir.

Devrim Arslan
17.02.2022, 10:41
hoca idmana çıkmamış kovit galiba ama her türlü galip geleceğiz

ok yaydan çıktı stresi attık üzerimizden

B.Yiğit
17.02.2022, 12:06
Hocanın peres'in keseceğimi falan düşünmüyorum. Çünkü hem maliyetli bir oyuncuyu yedek bırakmak istemez hem de Dorukhan'ı ortasahada kullanmak varken sağ beke devşirmek istemez. Peres, Visca ile farklı oynamaya başlamıştı.

Karar verilmesi gereken şey şu bence.

İsmail ve Bakasetas mı?
Pucaz ve Abdülkadir Ömür mü?

2li olarak değerlendirdiğimizde bence İsmail ve Bakasetas daha iyi olur. Defans hattını ne kadar yerli yapabilirsek yabancı konusunda o kadar fark yaratabiliriz.

###

Uğurcan
Peres Denswill Hugo İsmail
Dorukhan - Hamsik
Visca - Bakasetas - Nwakaeme
Cornelius

###

Hatta bence şu bile olabilir:

Uğurcan
Peres Ahmetcan Hugo İsmail
Siopis - Hamsik
Visca - Bakasetas - Nwakaeme
Cornelius

Doğukan Uçan
17.02.2022, 12:19
adamlar bizi her türlü yenmiş aga. hatta merih demiral'dan bile gol yemişiz.

bayağı enteresan bir mevzu

:D

David_LuiZ4
17.02.2022, 12:23
Beyler totemi motemi bırakın bunlar boş işler..Trabzonspor 35 küsür yıllık makus talihini yenmek üzere farkında mısınız?

Trabzonspor kulübü bundan 50 yıl sonra da yaşayacak 100 yıl sonra da..Bakınız 50 100 yıl sonra torunlarınızın torunları yani gelecek kuşakların Trabzonsporluları geçmişe yönelik olarak yazacakları yorumlarda "yahu ne beceriksiz adamlar yönetmiş şu kulübü ne beceriksiz antrenörler çalıştırmış şu kulübü ne beceriksiz futbolcular transfer etmişler 35 sene bi halt yiyememişler" şeklinde hayretlerini dile getirecekler..En önemlisi de 35 yıllık bıkkınlığın yılgınlığın sonucunda bu kulübün taraftar sayısında neden ciddi bir düşüş yaşanmadığının sorusunun cevabını arayacaklar..Trabzonspor'un önü, bu sezon şeytanın bacağını açık ara farkla kırdıktan sonra açıktır..Neden açıktır?

1-Trabzonspor'da artık "bizim adamımız, camianın evladı ve eski topçumuz" halet-i ruhiyesiyle teknik direktör seçimi yapılmamıştır...Bundan sonra da yapılmayacağı aşikardır..Aksi durumda hangi felaketleri yaşayacağımızı adınız gibi biliyorsunuz..

2-Trabzonspor'un yönetim anlayışında ilk kez "memur kafalılık" terkedilmiş, kulüp bilimsel donelerle çalışan çalışkan bir hocanın istekleri arzuları doğrultusunda ve yönetim-hoca koalisyonuyla parayı doğru ve maddi manevi her türlü geri dönüşümü alabileceğiniz oyunculara yatırarak bir nevi eski günlerdeki gibi tekere yama yapmak yerine lastiği komple değiştirerek ya da yenisini alarak zirve yolculuğuna çıkmış winner olmuştur olacaktır da..Biliyorsunuz memur kafalı adamlar azıcık aşım kaygısız başım zihniyetiyle ömürlerini geçirip daha fazlasını kazanmak gibi bir amaçları olmadığı gibi daha fazlasını kazanmayı katma değer yaratmayı deneme iradeleri de yoktur..Trabzonspor'un son 35 yılındaki oyuncu kadrolarına baktığımızda gördüğümüz şey "hep bi tarafı eksik" mevkileri olan kadrolardır..Bir türlü geniş ideal kadrolar kurulamamış doğru teknik direktörlerle çalışılmamış hasbelkader doğru teknik adam bulunduğunda da transfer işi ya teknik patronun kendisine sorulmamış ya da o teknik adamın iki dudağının arasından oyuncu namına isim çıkmamıştır..

3-İstanbul takımları artık Trabzonspor'un 35 yılda başarı yakalamak için kullandığı yanlış yöntemlere yanlış metodlara sarılmıştır..Adamları bilinçli veya bilinçsiz olarak loser olduğumuz yıllardaki akıl tutulmasına soktuk..Biri ne idüğü belirsiz bir yabancıyı biri altyapı hocasını öteki eski topçusunu takımın başına getiriyor..Biz de böyle yapardık önce vasat bir yabancı teknik adam getirirdik sahada sonuç alamayınca eski topçumuzu veya altyapı hocasını takımın başına kurtarıcı edasıyla getirip çiçeği burnunda adamların gazıyla üç beş maç kazanıp sonra tökezlemeye başlardık..Ahmet Özenler İhsan Derelioğulları Ali Kemaller Turgaylar falan filan..Aynı şeyi defalarca deneyerek farklı sonuç alamazsın mottosuna uygun hareket ettik Vahidlerle Ersunlarla..Şimdi artık İstanbul takımları da iş bilmez işgüzar yöneticilerin elinde ve bizim geçmişte yaptığımız yanlışları yapmaktalar..Trabzonspor doğru adımlar attıkça daha bi panik havasına giriyorlar..

Kulübede Abdullah Avcı gibi bir hoca Kulüpte de Ertuğrul Doğan gibi bir yöneticiniz varsa arkanıza yaslanın ve izleyin derim..

Ben 1 şampiyonluk değil ardı ardına 4 5 şampiyonluk istiyorum İstanbul takımlarını içerde dışarda yenebilecek güçte kadro ve hoca istiyorum..Türk futbolunu domine eden bir Trabzonspor istiyorum..

Futbolda başarı demek para demektir reklam demektir..Futbolcular için cazibe merkezi yapmalıyız bu kulübü..Bu da başarıyla oluşur..Futbol sistemlerini taktiklerini yalamış yutmuş kendi çapında iyi bir yerli hocamız varken kaliteli oyuncularla iletişim kurarak bu oyuncuları Trabzonspor'a davet etme görevini layıkıyla yerine getiren bir hocamız varken üstelik onunla kafadar genç bir yöneticimiz varken önümüz nasıl açık olmasın..Bu evliliğin ilk meyvesini toplamak üzere olduğumuz şu günlerde felaket tellallığı yapmaya gerek yok diyorum..

nevzat61
17.02.2022, 12:40
Beyler totemi motemi bırakın bunlar boş işler..Trabzonspor 35 küsür yıllık makus talihini yenmek üzere farkında mısınız?

Trabzonspor kulübü bundan 50 yıl sonra da yaşayacak 100 yıl sonra da..Bakınız 50 100 yıl sonra torunlarınızın torunları yani gelecek kuşakların Trabzonsporluları geçmişe yönelik olarak yazacakları yorumlarda "yahu ne beceriksiz adamlar yönetmiş şu kulübü ne beceriksiz antrenörler çalıştırmış şu kulübü ne beceriksiz futbolcular transfer etmişler 35 sene bi halt yiyememişler" şeklinde hayretlerini dile getirecekler..En önemlisi de 35 yıllık bıkkınlığın yılgınlığın sonucunda bu kulübün taraftar sayısında neden ciddi bir düşüş yaşanmadığının sorusunun cevabını arayacaklar..Trabzonspor'un önü, bu sezon şeytanın bacağını açık ara farkla kırdıktan sonra açıktır..Neden açıktır?

1-Trabzonspor'da artık "bizim adamımız, camianın evladı ve eski topçumuz" halet-i ruhiyesiyle teknik direktör seçimi yapılmamıştır...Bundan sonra da yapılmayacağı aşikardır..Aksi durumda hangi felaketleri yaşayacağımızı adınız gibi biliyorsunuz..

2-Trabzonspor'un yönetim anlayışında ilk kez "memur kafalılık" terkedilmiş, kulüp bilimsel donelerle çalışan çalışkan bir hocanın istekleri arzuları doğrultusunda ve yönetim-hoca koalisyonuyla parayı doğru ve maddi manevi her türlü geri dönüşümü alabileceğiniz oyunculara yatırarak bir nevi eski günlerdeki gibi tekere yama yapmak yerine lastiği komple değiştirerek ya da yenisini alarak zirve yolculuğuna çıkmış winner olmuştur olacaktır da..Biliyorsunuz memur kafalı adamlar azıcık aşım kaygısız başım zihniyetiyle ömürlerini geçirip daha fazlasını kazanmak gibi bir amaçları olmadığı gibi daha fazlasını kazanmayı katma değer yaratmayı deneme iradeleri de yoktur..Trabzonspor'un son 35 yılındaki oyuncu kadrolarına baktığımızda gördüğümüz şey "hep bi tarafı eksik" mevkileri olan kadrolardır..Bir türlü geniş ideal kadrolar kurulamamış doğru teknik direktörlerle çalışılmamış hasbelkader doğru teknik adam bulunduğunda da transfer işi ya teknik patronun kendisine sorulmamış ya da o teknik adamın iki dudağının arasından oyuncu namına isim çıkmamıştır..

3-İstanbul takımları artık Trabzonspor'un 35 yılda başarı yakalamak için kullandığı yanlış yöntemlere yanlış metodlara sarılmıştır..Adamları bilinçli veya bilinçsiz olarak loser olduğumuz yıllardaki akıl tutulmasına soktuk..Biri ne idüğü belirsiz bir yabancıyı biri altyapı hocasını öteki eski topçusunu takımın başına getiriyor..Biz de böyle yapardık önce vasat bir yabancı teknik adam getirirdik sahada sonuç alamayınca eski topçumuzu veya altyapı hocasını takımın başına kurtarıcı edasıyla getirip çiçeği burnunda adamların gazıyla üç beş maç kazanıp sonra tökezlemeye başlardık..Ahmet Özenler İhsan Derelioğulları Ali Kemaller Turgaylar falan filan..Aynı şeyi defalarca deneyerek farklı sonuç alamazsın mottosuna uygun hareket ettik Vahidlerle Ersunlarla..Şimdi artık İstanbul takımları da iş bilmez işgüzar yöneticilerin elinde ve bizim geçmişte yaptığımız yanlışları yapmaktalar..Trabzonspor doğru adımlar attıkça daha bi panik havasına giriyorlar..

Kulübede Abdullah Avcı gibi bir hoca Kulüpte de Ertuğrul Doğan gibi bir yöneticiniz varsa arkanıza yaslanın ve izleyin derim..

Ben 1 şampiyonluk değil ardı ardına 4 5 şampiyonluk istiyorum İstanbul takımlarını içerde dışarda yenebilecek güçte kadro ve hoca istiyorum..Türk futbolunu domine eden bir Trabzonspor istiyorum..

Futbolda başarı demek para demektir reklam demektir..Futbolcular için cazibe merkezi yapmalıyız bu kulübü..Bu da başarıyla oluşur..Futbol sistemlerini taktiklerini yalamış yutmuş kendi çapında iyi bir yerli hocamız varken kaliteli oyuncularla iletişim kurarak bu oyuncuları Trabzonspor'a davet etme görevini layıkıyla yerine getiren bir hocamız varken üstelik onunla kafadar genç bir yöneticimiz varken önümüz nasıl açık olmasın..Bu evliliğin ilk meyvesini toplamak üzere olduğumuz şu günlerde felaket tellallığı yapmaya gerek yok diyorum..

Ben genelde forumda yazmaya değil , okumaya geliyorum.. okumayı seviyorum.. ancak eskisi gibi forumda aktif değilsiniz ..evet zaman çok değerli ancak böyle bir muazzam sezonda daha fazla aksiyon içinde olmanı isterdim..

Şahin Yılmaz
17.02.2022, 12:52

+1961

Birde bu yıl Şampiyonlar Liginde guruplara kalırsak her yönden elimiz güçlenecek.

Maddi getirisi, prestiji ve transferde şampiyonlar ligi faktörü ile daha ucuza transfer olanağı artı elimizdeki futbolcuların
değeri ve olası transferlerde fiyatı artacak.

David_LuiZ4
17.02.2022, 13:07
Ben genelde forumda yazmaya değil , okumaya geliyorum.. okumayı seviyorum.. ancak eskisi gibi forumda aktif değilsiniz ..evet zaman çok değerli ancak böyle bir muazzam sezonda daha fazla aksiyon içinde olmanı isterdim..
Sevgili dostum iş ve seyahat biraz zamanımı aldığı için eskisi kadar aktif değilim ama sezonun son maçlarında forumda aktif olacağım teşekkürler..

Hamza Yilmaz
17.02.2022, 13:18
Sevgili dostum iş ve seyahat biraz zamanımı aldığı için eskisi kadar aktif değilim ama sezonun son maçlarında forumda aktif olacağım teşekkürler..

InsAllah, yazilarini begenerek okuyorum ve yazdiklarin hepsi gerceklesiyor. Bu Forum‘a lazimsin [emoji1303]

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Kemal Öztel
17.02.2022, 13:25
Maç gününe kadar her gün kağıtlara yazdığım

26.Hafta Puan Durumu

Trabzonspor 63p
Konyaspor 48p

UĞUR DURTAŞ
17.02.2022, 13:34
(H) HALİL UMUT MELER (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=21156)
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19344)
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20680)
(D) DİRENÇ TONUSLUOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=876678)

Nazim Can
17.02.2022, 13:49
Totemler sacma, ama bilmem ne türbesine gidip çaput bağlamak falan normal, arda ne fark var bende anlamadım.

gudoz81
17.02.2022, 14:01
benim totem 2011 sezonunda kendiliğinden gelişti.
tamamen biyolojik bi durum oluyor bende top santraya konulunca.
hatta 2011 sezonunda maçları beraber seyrettiğim arkadaş gurubum epey bi dalga geçtiler başlarda
ama sonradan onlarda inanamadı çünkü nerdeyse her maçı kazanmıştık. 1 maç hariç ama o maçta biyoloji çalışmamıştı.
bu sezonda aynısı oluyor.
sezon sonu yazayım totem bozulmasın:)

thehell61
17.02.2022, 14:10
Son dönemde duran toptan gol atamıyoruz. Bu maçta kilidi duran toptan açalım.

Bu konu benimde dikkatimi çekiyor. Duran toplarda neredeyse gol bulamadık bu sene. Yanlış hatırlamıyorsam Abdullah Hoca duran topları Egemen Hocaya bırakmış. Bu konuda daha teknik çalışmamız gerekiyor.

Dün Liverpool' un duran toplarına dikkat ettim, sahadaki en kısa oyunculara sahiplerdi ama duran toplarda çok etkiliydiler. Golü de Firmino attı. Bazı konularda büyük takımları örnek almak onların çalışmaları hakkında bilgi almak gerekir. Bizim de buna ihtiyacımız var gibi.

nevzat61
17.02.2022, 14:12
Maçın hakemi Halil Umut Meler olmuş..

Başakşehir maçı geliyor aklıma ..

Mert Oğuzlu61
17.02.2022, 14:18
Efecan ve Emre Akbaba iyileşmiş gözüküyor, Juanfran cezası da bitmiş. Bu adam direkt kırmızı kart görmedi mi, cezasını 1 maça mı indirdiler ?

Transfermarkt sitesinde kupadaki Adana macinda da cezalı gözüküyor, ee hani kırmızı kartlar kupaya yansımıyordu biz Bruno'yu Denizli macinda nasıl oynattik ?

Samet Berber
17.02.2022, 15:04
Hamsik 2 gündür yok antrenmanlarda bu adama ne oldu bilmiyoruz yine 11 başlamayacak muhtemelen.

hanzale
17.02.2022, 15:16
Efecan ve Emre Akbaba iyileşmiş gözüküyor, Juanfran cezası da bitmiş. Bu adam direkt kırmızı kart görmedi mi, cezasını 1 maça mı indirdiler ?

Transfermarkt sitesinde kupadaki Adana macinda da cezalı gözüküyor, ee hani kırmızı kartlar kupaya yansımıyordu biz Bruno'yu Denizli macinda nasıl oynattik ?

Direkt olunca kupaya da yansıyor sanıyorum

Enaldo61
17.02.2022, 15:27
Hamsik 2 gündür yok antrenmanlarda bu adama ne oldu bilmiyoruz yine 11 başlamayacak muhtemelen.
Daha dün YES Hamsik düzeldi oynayacak diyordu.

Samet Berber
17.02.2022, 15:30
Daha dün YES Hamsik düzeldi oynayacak diyordu.
Ben onları pek dikkate almıyorum maalesef, doğru habercilik yaptıklarını düşünmüyorum yarın söyler muhtemelen bu hafta dinlendirilecek vs diye.

ilelebeTS
17.02.2022, 15:37
3-4 tane hakem var sanki, çevirip çevirip veriyorlar. Aslında iyi hakem ama çakallık peşine düşünce sahada ezdiriyor bizi. Niyet kötü.

Enaldo61
17.02.2022, 15:41
Puan kaybettiğimiz hakemleri veriyorlar ama yine tutmuyor planları :)

Ufuk
17.02.2022, 15:42
Bana da sorsan inanmıyorum ama yapıyorum, aynı koltukta, oğlumla birlikte izlerken berabere bile kalmadık, Giresun maçında penaltının heyecanıyla diğer koltuğa atlamışım, ikisi de kaçtı. Antalya maçında yoldaydım, yenildik, Başakşehir maçında misafirlikteydim olmadı. Gelde inanma şimdi.

Sezon başından beri annemle, kardeşimi maç saati salona almıyorum. Batıl inançsa batıl inanç :p

lazibere
17.02.2022, 15:44

Emek verilmiş çok kıymetli bir yazı geçmiş şu an ve gelecek ile beklentilerin olduğu bir tespitler manzumesi

Lakin ile devam etmek zorundayım,

Yaşadığımız başarının mimarının en başta Abdullah Avcı olduğunu özellikle belirtmek gerekiyor. başkanı bu sıralamaya koymuyorum bile, bazı karakterler bazan yeteneklerini sergiletir ve bazılarını da sadece onun dümeninden gitmek zorunda kalırlar. Avcı'nın oyun mantığının bize uyması ve geçmiş başarısızlıkların getirdiği bir yılgınlık sonrası artık herşeye eyvallah demek zorunda kalan hatta mecburiyetten demek zorunda kalan bir yönetim!!!

Avcı, Onceki sezonun başında , projelerini başkana anlatmış ama kabul görmemişti, sizinde bahsettiğiniz o handikapı yaşayarak, Edde newton'a teslim edilmiş bir kadro ile hüsran bir sezon daha yaşamak üzereyken, bereket ki üst üste gelen başarısız sonuçlar ile Avcı göreve getirildi, bilerek ve planlanarak göreve getirilmedi, mecburiyetten geldi keşke öyle olmasaydı

Peki, Yönetim kafasında değişen birşey var mı? hayır bence değişen birşey yok. O vizyona sahip kulup yöneticisi bulmak çok zordur. Şapşahane bir kadroyu, Hüseyin Şimşir'e teslim eden başkan ile devamında onun yardımcısına teslim eden de aynı başkandı.

Abdullah Avcı ne yaptıysa bence iradesi ile yaptı, şansı yaver gitti ve başardı ve şimdi elbette ki çok güçlü ??

peki Abdullah Avcı'ya Avrupa kuluplerinden birisi bir teklif ile gelse ve bizi bırakıp gitse gibi kötü bir senaryo ile karşılaşırsak ne olur?? Ha işte o zaman başa sararız ve o bahsettiğiniz '' Artık ile başlayan '' cümleleri kuramayacağız ve yine Muhtemelen Sadi v.s ile avunmaya devam edeceğiz

Başarı her şey dir. Avcı olmasa Visça bize gelmezdi. Avcı olmasa bu saha sonuçları da gelmezdi,

O bakımdan Önce hocamızı kaybetmemiz lazım diyerek sözlerimi bitireyim. Aksi durum gerçekten çok daha berbat haller demektir

Ceyhun Öncü
17.02.2022, 16:57
Sezon başından beri annemle, kardeşimi maç saati salona almıyorum. Batıl inançsa batıl inanç :p

Esimi odadan cikartiyorum
baktigimiz iki mac var, gs maci ilk yari, cikti iki gol attik
antalya macinda bukadar mactan sonra artik bakarsin dedi, yenildik.

artik kendi cikip calisma odasindan izliyor

yorumsuz6117
17.02.2022, 17:19
Hamsik antrenmanlarda neden yok yine ??

kayl
17.02.2022, 17:43
Hamsik antrenmanlarda neden yok yine ??

Takımdan ayrı düz koşu yapmış yarın taktik antrenmana katılır ama bence ilk 11 çıkmaz geçen haftanın 11 ile cikariz

Ufuk
17.02.2022, 18:16
Esimi odadan cikartiyorum
baktigimiz iki mac var, gs maci ilk yari, cikti iki gol attik
antalya macinda bukadar mactan sonra artik bakarsin dedi, yenildik.

artik kendi cikip calisma odasindan izliyor

Yalnız olmadığımı bilmek sevindirici. :)

Herkesin bir totemi var ve buna saygı duymasını bilmek lazım. Kardeşimi iki defa engelleyemedim bu sezon biri Alanya maçı, diğeri Antalya maçı. Maç sonu baya tartıştık, batıl inançlarımla yargıladı beni. Artık maç günleri iki saat boyunca odasından çıkmaması için çay kahve servisi yapıyorum, anlaştık :D

Yiğit SARI
17.02.2022, 19:14
Trabzonspor, iki oyuncusunun koronavirüs testinin pozitif sonuçlandığını açıkladı.

Mehmet Fatih Yavuz
17.02.2022, 19:15
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1494345457966927878

Emre Çömez
17.02.2022, 19:18
https://twitter.com/OnurNizamoglu_/status/1494347236930637826

Mert Oğuzlu61
17.02.2022, 19:22
Trabzonspor, iki oyuncusunun koronavirüs testinin pozitif sonuçlandığını açıkladı.

Şu testleri yapan ve pozitif çıkanı da pozitif diye bütün ülkeye duyuran dünyanın en saf en temiz, en namuslu, evet namuslu. Bilo sen artik kapıcı değilsin (oldu bizim gazoz işi)

yorumsuz6117
17.02.2022, 19:23
Uğurcan
Peres--Ahmetcan--Hugo--Puhaç
-----------Dorukhan---Siopis-----------
Visca----Bakasetas-----Nwakaeme
---------------Cornelius-----------------------

yorumsuz6117
17.02.2022, 19:23
Covid açıklayan tek enayi biziz..

Halil Alemdar
17.02.2022, 19:25
—————-Uğurcan—————-
Peres—Ahmet—Hugo—Puhaç
————-Doruk—Hamsik———
Visca————Baka———-Waka
—————-Cornelius———-

0 sıkıntı

Hamsik idmanda yokmuş sanırım Siopis yazarız oraya ve sıkıntı başlar :d

kaçarava
17.02.2022, 19:25
Son 2 ayda falan bizim kadar vaka çıkan takım yok. Demek ki diğerleri kadar dikkat etmiyoruz.

Hamza Yilmaz
17.02.2022, 19:27
Bu Covid‘i bir tek Biz acikliyoruz veya diger takimlar Süper önlem aliyor ve oyunculara bulasmiyor. Hangisi sizce? :D

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Mehmet Fatih Yavuz
17.02.2022, 19:27
https://twitter.com/sabahspor1/status/1494348791264288773

Devrim Arslan
17.02.2022, 19:36
Ulan bildiğimiz gribi kovit diye dünyaya pazarlayip milyarlarca dolar para kaldirdilar. İki yil oncede ust solunum yollarindan insanlar ölüyordu. Dunyayla resmen dalga gectiler. Bir tek salak bizmiyiz surekli oyuncu aciklayan !!

Kadir Aydın
17.02.2022, 19:41
Ulan bildiğimiz gribi kovit diye dünyaya pazarlayip milyarlarca dolar para kaldirdilar. İki yil oncede ust solunum yollarindan insanlar ölüyordu. Dunyayla resmen dalga gectiler. Bir tek salak bizmiyiz surekli oyuncu aciklayan !!

Helal olsun kardesim, nasil da büyük resmi görmüssün.

MA291
17.02.2022, 19:42
Hamsik oynayabilecek ise bu.

21260

emre6117
17.02.2022, 19:47

Trabzonspor harici kovid aciklayan takim olmamasi cok garip degil mi.
Mesele konyanin kadro asiri dar ama hicbir oyuncusu kovid olmuyor.
Sizce bu rastlanti mi.
Mesela bugun daha persembe. Kovid testleri neden bugun yapiliyorki, mac oncesi yapilmasi gerekmiyor mu.

UYZD
17.02.2022, 19:47
Yayın ihalesi konusunda istanbul united taraftarları bizi suçlamış. Trabzonspor'un şampiyon olduğu bir lige kim para verirmiş :) Bu insanların nasıl bu kadar düşük analiz yeteneği olabilir aklım almıyor. En son yayın ihalesinden bugüne Türk lirası ne kadar değer kaybetti euro karşısında? Önceden 500 milyon dolar verilirken 140 milyon dolara inmesi tesadüf mü? ya da oynanan futbol kalitesine veya kimin şampiyon olduğuna mı bakıyor yayın ihalesine girenler? Adamlar buraya hayır işlemeye gelmiyor, para kazanmaya geliyor. Örneğin lig paketi önceki ihalenin yapıldığı dönem aylık 100 tl ise ve dolar o dönem varsayalım 5.7 tl olsun bir şekilde para kazanırdı ihaleye giren yayıncı. Şimdi o dönemden bu döneme 500 milyar dolar teklif gelebilmesi için lig paketleri ya aylık 250-300 tl olacak (çoğu kişinin durumu el vermez) ya da ekonomi düzelecek. Yayıncının öncelikli bakacağı şey kazanacağı para, sonra ligin pazarlanma gücü olur.

Bu takımların taraftarları neden böyle? Adamlar sokakta yere düşse Trabzonspor'dan bilecekler. En çok güldüğüm de bir Beşiktaşlı "Şampiyonlar liginden namağlup çıkan takımı dördüncü yaptılar, kim para verir bu lige?"

Gördüğüm en salakça düşünce olabilir :)

emre6117
17.02.2022, 19:49
Covid açıklayan tek enayi biziz..

Gercekten cok enayi bir takimiz.
Bunun adi durustluk filan degil bildigin enayilik.
Mesela konyasporda neden yok.
Ya da gecen yil 3 istanbul takimi sampiyonluga oynarken, 1 tane bile kovidli aciklamadilar.
Ama bizim takim herhalde cani sikildikca tum oyunculara test yapiyor.

ÖmürKaradeniz61
17.02.2022, 19:58
Covid açıklayan başka takım herhalde olmaz,herkes Trabzonspor kadar enayi mi ? Neyse olaya iyi yönden bakmak lazım Ahmetcan oynayacak ve ben maçı iple çekiyorum. Haydi Ahmetim çocuk adam.

kaçarava
17.02.2022, 19:59
Açıklanması ya da federasyona bildirilmesi öyle keyfî bir durum değil. Zorunluluk.

Yiğit SARI
17.02.2022, 20:02
Semptom gösterdikleri için teste alınmış olabilirler yoksa daha var maça

Onur Erçetin
17.02.2022, 20:06
Abi şöyle cahilce yazılar yazmayın,kendinizi küçük düşürüyorsunuz.Sağlık personeliyim.Kendi gördüğüm vakaları bir tarafa bırakıyorum,babamdan size bahsedeyim.

Babam 60 yaşlarında bir insan.Kronik bir rahatsızlığı yok.Hayatı boyunca hasta olduğunda bile grip ilacı kullanmayan,olağanüstü bir durum olmazsa parol bile kullanmayan birisi.

Sabah 6 da uyanır.Akşama kadar tarlada bahçede çalışır.O kadar dirençli ve çalışkan birisi.

8 ay önce Covide yakalandı.O zamanlar aşı sırası kendisine gelmemişti.Akciğerlerin neredeyse yüzde 60 ı enfeksiyon kaptı.Nefes almakta zorlanıyordu.Hayatında bayılmamış adam bayılıp iki kere yere düştü.Sürekli öksürdü.Oğlum yoğun bakımlık bir durum olur mu diye soruyordu.Korku içinde günlerimiz geçti.10 gün Covid ilacı kullandı,yataktan kalkamadı,birşey yiyemedi.Tüm desteklere rağmen enfeksiyon tamamen bitirilemedi.Onun üzerine akciğerlerdeki problemi çözebilmek için Prednol denilen çok güçlü bir ilacı 40 gün boyunca kullandı,ancak iyileşebildi.

Yani demek istediğim bir şey bilmeden götünüzden atıp tutmayın abi.Şimdi sen bana kızacaksın bu ne biçim üslup diye ama bu tarz ciddi konularda böyle konuşursanız mecburen buna bir tepki göstermek zorundayım.Kusura bakma.

falcon_61_
17.02.2022, 20:06
Son 2 ayda falan bizim kadar vaka çıkan takım yok. Demek ki diğerleri kadar dikkat etmiyoruz.Kimsenin başarısı yok. Biz sürekli kazandığımız için sevinç yumağı oluyoruz. Her hafta patlıyoruz[emoji16]

Doğukan Uçan
17.02.2022, 20:14
art niyet aramıyorum da niye hep bizim oyuncular pozitif çıkıyor

Arif Timurcioğlu
17.02.2022, 20:20
Hay Allah tam da işler yolunda giderken.

oguzkoc
17.02.2022, 20:22
Ömür ve denswil covid olduğuna göre Ahmetcan ilk 11 başlayacak denektir. Yüzümüzü kara çıkartmayacağına eminim

Uğurcan
Peres-ahmetcan-hugo-puhacz
Dorukhan-hamsik(siopis)
Visca-bakasetas-nwakaeme
Cornelius

erenslash
17.02.2022, 20:25
şu ligde en iyi topu biz ve sonra adana oynuyor.Şu anadolu takımları topçularını sağa sola satmayıp adam gibi kadrosunu korursa ligin tadından yenmez

Alanya tırt

Enaldo61
17.02.2022, 20:25
Siopis böylece 11 çıkabilir, olumlu tarafından bakmak lazım.

Devrim Arslan
17.02.2022, 20:36
Onur Çetin;

Türkiye'de ve dünyada bu sözde salgın icin bir suru doktor yani tıp eğitimi almış doktorlar bir yerde yanlış var dediler. Bu virusun yuzyillardir bizimle olan kovitin devamı dediler ama senin medyan ve dunyadaki medya bu insanlara konusma hakki vermedi. 8+8 verdikleri kovit ilaclarini suan kaldirdilar yapilan arastirma hicbir yararinin olmadigini gosterdi. Simdi gelelim sorulara

1) dunyayi eve kapatirlarken , camasir suyuyla posetleri yikayin derlerken belarus seyircili mac yapiyordu . İnternetten ara bul. Sadece iddaa bulteninde adamlar vardi. Ne oldu Belarusa yok mu oldu?

2) virusun ilk ciktiginda cinde insanlar titreyerek olduler sokaklarda ne hikmetse bu titreyerek olumler sadece cinde oldu. Cunku dunyaya korku pompalamalari lazimdi

3) ulan afrikada degil maske ,asi gotlerinde donlari yok gercek bir salgin olsaydi haritadan yok olurlardi. Ac arastir ispanyol gribi neymis kac milyon insan ölmus

Ne yaparsan yap oku arastir suphe duy.

Dünya çapında salgin olacak ve sen 1 liralik maskelerle korunacaksin oyle mi ? Kafalar cok guzel

OrkHun
17.02.2022, 20:57
avcı da covid miydi ki acaba?

Uğur Kalyoncu
17.02.2022, 21:00
şu ligde en iyi topu biz ve sonra adana oynuyor.Şu anadolu takımları topçularını sağa sola satmayıp adam gibi kadrosunu korursa ligin tadından yenmez

Alanya tırt

Sen hiç Alanyasporu izledin mi hocam. Geçen haftaki oyunu baz alma 3 önemli oyuncusu yoktu. Bize fazlasıyla zorluk çıkaracaklar.

Arif Timurcioğlu
17.02.2022, 21:21
Sen hiç Alanyasporu izledin mi hocam. Geçen haftaki oyunu baz alma 3 önemli oyuncusu yoktu. Bize fazlasıyla zorluk çıkaracaklar.

Önemli oyuncuları hala sakat diye biliyorum.

kayseriliyiz
17.02.2022, 21:27
Zor maç olacak ama alacağız Allah'ın izniyle.
Geri sayım başladı, dönüş yok artık.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

Uğur Kalyoncu
17.02.2022, 21:30
Önemli oyuncuları hala sakat diye biliyorum.

Efecan ve Emre Akbaba iyileştiler. Juanfranın da cezası bitti. Muhtemelen tam kadro olacaklar.

Salih Kara
17.02.2022, 22:08
Abdulkadir Ömür Alanya'yı severdi. Bilmiyorum ama en çok gol attığı takım olabilir. Olsaydı iyi olurdu. Sağlık olsun yapacak birşey yok. Bakasetas biraz daha önde oynar ve eski takımına bir gol bekliyorum.

trbzonsporlu
17.02.2022, 22:17
adamların eksikleri dönerken bizim eksikler yine artmaya başladı.

ligin ilk 2 haftası hariç tam kadro çıktığımız maç olmadı sanırım.

Royal Heart
17.02.2022, 22:58
Denswil, Hamšík, Abdülkadir kadroda olmasa da oyun ve skor üstünlüğüne sahip olabilecek bir kadro var. Hugo-Ahmetcan tandemi bu maç için yeterli; önlerinde Siopis, Dorukhan ve Bakasetas üçlüsü de yeterince enerjik ve teknik bir orta saha üçlüsü bu maç için. Kadronun geri kalanı zaten alışılagelen isimler, bu kadro bu günler için kuruldu. Lidere yakışan bir oyun ve skor bekliyorum.

Oğuzhan Fidan
17.02.2022, 22:59
Yok ya ciddi anlamda sakatlık felan olmasaydı 300 puan felan toplarmışız yeter artık bu covid sadece TS demi arkadaşım ! Bu nasıl bi düzen yahu!!! Yuh artık ya

Tolga Kurt
17.02.2022, 23:10
Ben onları pek dikkate almıyorum maalesef, doğru habercilik yaptıklarını düşünmüyorum yarın söyler muhtemelen bu hafta dinlendirilecek vs diye.

Kulüp ne derse onu yazıp çiziyorlar

orhan42
17.02.2022, 23:16
Bu canına yandığımın testleri sadece bize mi pozitif çıkıyor.Yapmayın kardeşim şu testleri !!!

nakzo
17.02.2022, 23:19
abi niye diger takımlarda pozitif yok biz gerizekalımıyız ben böyle bir saçmalık görmedim.

Doğukan Uçan
17.02.2022, 23:32
takım 1 hafta tam kadro oluyor ertesi hafta ya birisinin ayağı kırılıyor ya covid çıkıyor. böyle şanssızlık görmedim ben.

iyi de bu virüs tek trabzon da mı var.

sağlıkla dalga geçilmez de rakipler de hiç vaka yok.

bayağı ilginç gerçekten.

o zaman bizde sorun var anlaşılan oyunculara nereden virüs bulaşıyor.

maç yaptığımız takımlarda niye bişey yok.

CEMEFKER
18.02.2022, 00:11
Google amcaya sordum. Son 1 ay içinde en yakın rakipler Konya ( Kravetz, kulüp çalışanları sadece) hariç, Başak ve Adana'da vaka yok.

İhmalkarlık veya tesadüf olması zor olasılık. Geriye 2 seçenek kalıyor:
1- Ülkedeki vakaların kahir ekserisi Trabzon ili sınırları içinde ve maskesiz dolaşım, aşı olmayan sayısı fazla.
2- Testler sahte.

B.Yiğit
18.02.2022, 00:21
Bu testleri TFF değil kulüp yapıyorsa bazı kulüplerin pozitif test sonuçlarını açıklamadığını düşünüyorum. Tesadüfe bakın ki sadece devre arasında vaka açıkladılar.

CEMEFKER
18.02.2022, 00:31
Bu minvalde kadro şu olur:

---------------Ugurcan-----------

Dorukhan-Ahmet- Hugo- Puço

-------------------Siopis---------------

-----------Baka--------Hamsik-------

Visca-----------------------------Waka

-------------------Corne----------------

2.yarı; Berat [emoji3493] Siopis; Peres [emoji3493]Dorukhan [emoji3493] Hamsik; Djanini[emoji3493]Corne olur en az.

Hamsik oynsmazsa Peres sağa, Dorukhan ortaya olur ilk 11'de.

kaçarava
18.02.2022, 00:51
Başka vaka çıkmasın kâfi. Şerde hayır aramak lazım. Son günlerde camiada rehavet hissediyordum, biraz daha odaklandık sanki maça. Rakip de çok iyi yani hafife almak, gevşek oynamak söz konusu bile değil.

Hoca kupada Hüseyin'e şans verdi ama ligde kadroya onu almayıp Ahmetcan'ı aldı. Ah bu Beratla Hüseyin yedi beni yedi. Bağrıma taş basıp Hüseyin'i yazarım ben.

Denswil yerine her türlü yerli oynayacağı için (Hüseyin futbola yabancı :d) Abdülkadir'i yerli olarak aramayız en azından.

Yasin Altuntas
18.02.2022, 01:37
Bu minvalde kadro şu olur:

---------------Ugurcan-----------

Dorukhan-Ahmet- Hugo- Puço

-------------------Siopis---------------

-----------Baka--------Hamsik-------

Visca-----------------------------Waka

-------------------Corne----------------

2.yarı; Berat [emoji3493] Siopis; Peres [emoji3493]Dorukhan [emoji3493] Hamsik; Djanini[emoji3493]Corne olur en az.

Hamsik oynsmazsa Peres sağa, Dorukhan ortaya olur ilk 11'de.

Sakatlik, covid bir yana, acayip alternatifli ve kaliteli bir kadromuz oldu gercekten. Normal sartlarda 2-3 eksikle bile 14-15 kaliteli oyuncu ile kadro yapabiliyoruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Barista
18.02.2022, 08:05
Onur Çetin;

Türkiye'de ve dünyada bu sözde salgın icin bir suru doktor yani tıp eğitimi almış doktorlar bir yerde yanlış var dediler. Bu virusun yuzyillardir bizimle olan kovitin devamı dediler ama senin medyan ve dunyadaki medya bu insanlara konusma hakki vermedi. 8+8 verdikleri kovit ilaclarini suan kaldirdilar yapilan arastirma hicbir yararinin olmadigini gosterdi. Simdi gelelim sorulara

1) dunyayi eve kapatirlarken , camasir suyuyla posetleri yikayin derlerken belarus seyircili mac yapiyordu . İnternetten ara bul. Sadece iddaa bulteninde adamlar vardi. Ne oldu Belarusa yok mu oldu?

2) virusun ilk ciktiginda cinde insanlar titreyerek olduler sokaklarda ne hikmetse bu titreyerek olumler sadece cinde oldu. Cunku dunyaya korku pompalamalari lazimdi

3) ulan afrikada degil maske ,asi gotlerinde donlari yok gercek bir salgin olsaydi haritadan yok olurlardi. Ac arastir ispanyol gribi neymis kac milyon insan ölmus

Dünya çapında salgin olacak ve sen 1 liralik maskelerle korunacaksin oyle mi ? Kafalar cok guzel

:alkış::alkış::alkış:

Bu lanet olasi tiyatroyu devam ettirmek icin yalandan test yapip vaka acikliyorlar, her hafta basimiza bela oluyor.

Burak Bıyıklı
18.02.2022, 08:19
Abi şöyle cahilce yazılar yazmayın,kendinizi küçük düşürüyorsunuz.Sağlık personeliyim.Kendi gördüğüm vakaları bir tarafa bırakıyorum,babamdan size bahsedeyim.

Babam 60 yaşlarında bir insan.Kronik bir rahatsızlığı yok.Hayatı boyunca hasta olduğunda bile grip ilacı kullanmayan,olağanüstü bir durum olmazsa parol bile kullanmayan birisi.

Sabah 6 da uyanır.Akşama kadar tarlada bahçede çalışır.O kadar dirençli ve çalışkan birisi.

8 ay önce Covide yakalandı.O zamanlar aşı sırası kendisine gelmemişti.Akciğerlerin neredeyse yüzde 60 ı enfeksiyon kaptı.Nefes almakta zorlanıyordu.Hayatında bayılmamış adam bayılıp iki kere yere düştü.Sürekli öksürdü.Oğlum yoğun bakımlık bir durum olur mu diye soruyordu.Korku içinde günlerimiz geçti.10 gün Covid ilacı kullandı,yataktan kalkamadı,birşey yiyemedi.Tüm desteklere rağmen enfeksiyon tamamen bitirilemedi.Onun üzerine akciğerlerdeki problemi çözebilmek için Prednol denilen çok güçlü bir ilacı 40 gün boyunca kullandı,ancak iyileşebildi.

Yani demek istediğim bir şey bilmeden götünüzden atıp tutmayın abi.Şimdi sen bana kızacaksın bu ne biçim üslup diye ama bu tarz ciddi konularda böyle konuşursanız mecburen buna bir tepki göstermek zorundayım.Kusura bakma.

Bu mesajı her sayfa başına sabitleyelim de düz dünyacı, aşı karşıtı, komple teorisyeni tayfa her sayfada atlayıp durmasın.

cakalkerem
18.02.2022, 08:22
Hamsikin de oynaması şüpheli galiba..
Anlamadım ki ne oldu bu adama?

cakalkerem
18.02.2022, 08:25
bu arada yeneriz gibime geliyor...

Murat Keçeci
18.02.2022, 08:37
Denswil ile Abdülkadir in olmaması ve tam hazir olmayan Hamsik in durumu üzerinden takım yapmaya çalışırsak;

Bu durumda stoper pozisyonunda genç stoperlerden biri oynayacak gibi duruyor.O zaman Peres tekrar sağbeke geçecek Dorukhanda orta sahaya dönecek gibi.Orta saha kurgusunu Hamsik olmadan kurarsak Siopis-Dorukhan-Bakasetas olma ihtimali kuvvetli olasılık bu orta saha ile maça çıktığımızı varsayar isek o zaman oyun planımızı daha çok temaslı oyun ve hızlı geçişler üzerine kurmamız gerekecek.Çünkü Siopis ve Dorukhan ile yüksek topa sahip olmak zor olur olsak bile verim düşük olur.O nedenle temasli oyun ile kapılan topları visca,nwakaeme,cornelius,djaniny,kouassi ve yusuf erdoğan ile buluşturarak hızlıca sonuca gitmek en mantıklısi olur.

Hamsik in oynamasi durumunda ise iki seçenek ortaya çıkıyor.Birincisi Dorukhanin sagbek devam ettiği orta sahayı Siopis-Bakasetas-Hamsik ile kurduğumuz düzen.Ikincisi ise Peresin sağbek olduğu orta sahanin Dorukhan-Bakasetas-Hamsik olduğu düzen.

Hamsikin 90 dakika oynaması şimdilik zor gibi gorünuyor..En kuvvetli olasılık Siopis-Dorukhan-Bakasetas orta sahası olarak duruyor.Böyle bir durumda bazi oyuncuların ekstra sorumluluk alması gerekecek bu isimler kalede Uğurcan stoperde Hugo orta sahada Bakasetas ve hücum bölgesinde Nwakaeme bu isimler mutlaka oyuna ağırlık koyup ön plana çıkmalı.

Karşımizda top hakimiyeti iyi bir takim olacak.gs ile oynadıklari maçta çok üstün oynadılar.Özellikle takım savunmasını iyi yapip alanları iyi daraltıp topu kaybettigimiz yerde sert baskı yapmalıyız.konya maçinda ne kadar ciddi isek aynı ciddiyeti yine bekliyorum.Şampiyonluğu ne kadar istediğimizi her firsatta rakiplere hissettirmeliyiz.

Burak Bıyıklı
18.02.2022, 08:41
Onur Çetin;

Gerçek salgın kriteri haritadan silinmek mi??? Haritadan silen salgın örneği verir misiniz?

Bunca insan hastalıktan ölmedi yalandan ölmüş numarası mı yapıyorlar?

Burada kaç kişi yakınını kaybetti, benim eşim 2.kez hasta. Evde öksürüp duruyor 2 haftadır.

Şöyle saçma sapan şeyler yazıp insanın asabını bozmayın, burayı da her fırsatta gerip durmayın.

Kulüpte her pozitif vaka çıktığında buraya damlayıp aynı senaryoları yazıp duruyorsunuz.

Salgından korunmanın tek mucizevi yöntemi salgına inanmamak değil.
1 liralık maskeyi takmak, aşı olmak, mesafeye dikkat etmek.

25 milyon insan öldüren ispanyol gribinde aşı bulunmuş olsaydı o sayıları görmeyeceklerdi.

Bugün itibariyle dünya genelinde yaklaşık 6 milyon insanın öldüğü bir hastalık için burada atıp tutmazsanız sevinirim.
Çok konuşmak istiyorsanız çok çok değerli bilimsel önerilerinizi covid başlığında paylaşın da orada konuşalım.

Erkan A.
18.02.2022, 09:57
Abdulkadir daha evelde corona olmustu sanki sansizlik yakasini birakmiyor cocugun..
peres bu macta geri dönüyor mutlaka oynatilacaktir..
stoperde virus nedeniyle dorukhanda oynayabilir Allah sakatlik vermesin bu cocuga gercek bir krala dönüsüyor..berat bende cok büyük hayalkirikligi yasatmistir neden bu cocuk böyle düsüse gecti cok ilginc..

ÖmürKaradeniz61
18.02.2022, 10:16
5 maç daha kazanırsak matematiksel olarak şampiyon olmuş oluruz.

Burak Bıyıklı
18.02.2022, 10:21
Abdulkadir daha evelde corona olmustu sanki sansizlik yakasini birakmiyor cocugun..
peres bu macta geri dönüyor mutlaka oynatilacaktir..
stoperde virus nedeniyle dorukhanda oynayabilir Allah sakatlik vermesin bu cocuga gercek bir krala dönüsüyor..berat bende cok büyük hayalkirikligi yasatmistir neden bu cocuk böyle düsüse gecti cok ilginc..Ahmetcan oynayabilir dedi dun hasan tuncel. Stoperde ahmetcan ortada dorukhan goruruz bence.

Yunus Emre SEYHAN
18.02.2022, 10:30
5 maç daha kazanırsak matematiksel olarak şampiyon olmuş oluruz.

Konyaspor'un bugune kadar ki maç başı ortalaması 2.0 14 maçları var 28 puan yapar. 48+28 = 76
Bu durumda 5 galibiyet 1 beraberlik yeterli.

Öte yandan imkansız ama matematiğe aykırı olmayan diğer bir durum;
Konyaspor tüm maçlarını kazanır. O zaman 10 maç(30 puan) kazanmak zorundayız.

---------

Ahmet Can Kaplan büyük bir sınav verecek. Mustafa Yumlu veya Hüseyin' mi olacak ? Yoksa altyapıdan son 20-30 yıldır (daha gerisini bilmiyorum.) ilk defa gerçek anlamda üst düzey stoper mi kazanacağız?

Mehmet Fatih Yavuz
18.02.2022, 11:34
Yunus Emre Sel'in haberine göre Hamsik gene takımdan ayrı çalışmış. Sol alt adelesinde ağrı hissetmiş.
İlk 11 başlama ihtimali düşükmüş.

Bu vaziyette orta sahada aynı anda hem Hamsik hem Ömür olmayınca oyun aklı kaybolacaktır.
Siopis, Dorukhan, Bakasetas üçlüsü ile başlanabilir.
Lakin bu orta saha üretkenlik anlamında ciddi sıkıntı yaşayacak.

Doğukan Uçan
18.02.2022, 11:42
google amcaya sordum. Son 1 ay içinde en yakın rakipler konya ( kravetz, kulüp çalışanları sadece) hariç, başak ve adana'da vaka yok.

Ihmalkarlık veya tesadüf olması zor olasılık. Geriye 2 seçenek kalıyor:
1- ülkedeki vakaların kahir ekserisi trabzon ili sınırları içinde ve maskesiz dolaşım, aşı olmayan sayısı fazla.
2- testler sahte.

Redmi note 4 cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi
+99

:d

iyattara
18.02.2022, 11:49
Konyaspor'un bugune kadar ki maç başı ortalaması 2.0 14 maçları var 28 puan yapar. 48+28 = 76
Bu durumda 5 galibiyet 1 beraberlik yeterli.

Öte yandan imkansız ama matematiğe aykırı olmayan diğer bir durum;
Konyaspor tüm maçlarını kazanır. O zaman 10 maç(30 puan) kazanmak zorundayız.

---------

Ahmet Can Kaplan büyük bir sınav verecek. Mustafa Yumlu veya Hüseyin' mi olacak ? Yoksa altyapıdan son 20-30 yıldır (daha gerisini bilmiyorum.) ilk defa gerçek anlamda üst düzey stoper mi kazanacağız?

Ahmet Can oynar diyorsun yani Hüseyin reis oynamaz mı dersin?

Kemal Öztel
18.02.2022, 12:02
Bugün Kasımpaşa'nın yanındayız. Hücum hattına yılan gibi adamlar aldılar bence ön tarafı Konya'dan iyi. Savunmada hata yapmazlarsa maçı alırlar..

Kenshi
18.02.2022, 12:33
Kasımpaşa konyayı 3 ler.

ilelebeTS
18.02.2022, 13:06
Hamsik bu sefer oynamayacak bence. Geçen maç ısrarla oynamak istemiş olmalı ki oyuna alındı. Zaten işi bitirmiştik. Orada oynamasa bu maçta oynardı. Hafta boyu tam antrenmana çıkmadan oynamasın artık.

mawro61
18.02.2022, 13:17
Sağlık ekibi, kondisyoner, performans antrenörü ve ölçüm yaptıkları cihazlarda sorun var galiba.
Sakatlarımız hiç sıradan değil.
Direk oyuncunun bir yerleri kopuyor ve sezon boyu yok.
Trondsen, edgar, gervinho, abdus, hamsik, Bakasetas, canini, peres.
2 aydan önce dönebilen yok.
Bu normal mi, bana mi garip geliyor.
Kadro genişliğinden bunu farkedemiyorlar galiba.
Avrupada devam etseydik takımda 1 kişi bile kalmayacakmış.