PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 25. Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Konyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Telonyus
05.02.2022, 23:25
hadi bakalım geçte olsa ben açmayı deniyeyim açan yoksa.
7/7 yaptık başlıklarda şimdi konya düşünsün ;)

Skor tahmini de deneyelim bakalım totemde bu sefer 3-0 diyorum.

ilelebeTS
05.02.2022, 23:32
Duyduk ki bizi arıyormuşsunuz? :D

Arif Timurcioğlu
05.02.2022, 23:40
Şuan itibarıyla sezonun maçı, herşeyi erkenden bitirecek maç.

HOPA'LI TS'Lİ
05.02.2022, 23:40
38 yıl sonra ilk kez bu kadar çok yaklaştığımız "resmi" şampiyonluğun kapısını iyice aralamamızı sağlayacak maç

Yiğit SARI
05.02.2022, 23:42
Heyecanlı olacak. Umarım asıl performansımızı bu maça saklıyoruzdur

CEMEFKER
05.02.2022, 23:42
Mihaylak ve Amilton'u kitle maçı al. Dorukhan ve Puchacz defansif oynamalı.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bayraktaroğlu
05.02.2022, 23:47
Hocama güveniyorum

Onur Akyüz
05.02.2022, 23:49
Gel bakalım aslan parçası

Ts006161
05.02.2022, 23:52
Bir kaç güne en yoğun başlık burası olacağı için. Buradan BMN yönetimine sesleniyorum. Yaptığınız işleri doğru düzgün yapın. Burada insanlarla tartıştım diye 1 aya yakın ceza verdiniz. Ama 2 3 hafta önce Giresun maçında penaltı kaçtığında Bakasetas'a yapılan küfür ve ırkçılık hareketlerine ne ceza verdiniz.

Bugün Kasımpaşa maç forumunda Ahmet Kara denilen kendini bilmez insan artığı. Abdullah Hocaya karşı gönderin bunu diye Trabzonspor yönetimine sesleniyor aklı sıra ama burada ona karşı bir sevgi var galiba. Böyle konuşan ortamı geren kişilerin üstünü direk çizeceksin ki bir daha yapmasınlar.

Gerçi ben bunu buraya yazıyorum ama bu yazı 12 saat içinde bir tane yönetici tarafından direk silinecek. Çünkü daha önce de söylediğim bazı şeyler yine arkamı dönmeden silindi...

Konya'dan korkacak değiliz Allah'ın izniyle kazanıp şampiyonluğu Fenerin sahasında kutlayacağız. Şampiyonluğa inanmayan gölge etmesin. Haydi hayırlı forumlar...

LANGARA
05.02.2022, 23:56
Şimdiye kadarki en önemli maçımız. Kazanacağız inşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

chener
05.02.2022, 23:59
Bitmiş ligde heyecan olsun diye uydurulan rakip.
Ama gene de rakip. Yenersek resmi olarak Mart ortasinda şampiyonluk turu atarız.

OrkHun
06.02.2022, 00:11
hamsik dönüyor mu??

Furkan Özdem
06.02.2022, 00:20
Klasik Türkiye gerçeği "2. takım" olarak tutulan bir rakip. Ligde kalan tek rakip. Bizde yılların getirdiği içten içe birikmiş bir stres, onlarda hiç beklemedikleri konumdan dolayı heyecan var. Zor maç olacak. Kendimizden emin kalitemize güvenerek sağlam oynayarak kazandığımız bir maç olur inşallah.

AYYILDIZ
06.02.2022, 00:34
Beraberlik iyi sonuç. Çok çok zor maç olacak.

kaçarava
06.02.2022, 00:35
hamsik dönüyor mu??

Hasan Tüncel'i dinledim. Kupada değil ama Konya maçında oynamasını bekliyorum dedi. "Bir teşhis yok oyuncu koşunca ağrı hissediyor. Ağrıyor deyince bir şey diyemezsin" falan dedi.

Adem Erdoğan
06.02.2022, 00:43
Sıradan bir lig maçı, Kasımpaşa maçından çok daha kolay geçecek. Lüzumsuz anlam yükleyip kendi kendini baskı altına almaya gerek yok.

crixus_61
06.02.2022, 00:46
Yenilsek bile çok önemsemem belki ama Patronun kim olduğunu göstermemiz lazım. Şanlı bir zafer bekliyorum takımımdan :sevinç:

Tahir61
06.02.2022, 00:55
ilk yarı belki malatya gibi darma duman edecektik bunları. ama hugo'nun acemiliği ile her şey tersine dönmüştü.
ona rağmen yine kaybetmedik galip de gelebilirdik.
iki stoperlerini birbirine çarptırarak attığımız golle başladı aslında hikayemiz.

yenilmemek de önemli, 0-0'a çok kolay bağlanır bu maç, başak maçının kopyası olmaya aday. tüm avantaj da bizim elimizde ama yenmediğimiz takım kalmamalı

1-0 da olsa almalıyız. alacağız, bulduğumuzu atıp köylerine göndereceğiz.

Hamsik de sahada olur, oyun liderliğini tekrar üstlenir inş.

Mehmet Fatih Yavuz
06.02.2022, 00:56
Kasımpaşa maçından daha rahat geçeceğini düşünüyorum.
Bizim sıkıntı çektiğimiz takımlar fizik mücadelesi yüksek takımlar.
Konya daha takım oyunu oynamaya çalışan, fizik gücü bizimle karşılaştırılabilecek bir takım.

Seyircinin de etkisi ile geçeriz.

kaçarava
06.02.2022, 01:00
Benim izlediğim Konya korakor oyunla, kanat ve bekleriyle rakip kanadı zorlayan bir takım. Skubic ve Guilherme hücum oyuncusu gibi oynuyor. Sivas maçlarını izlemiştim. Geçiş hücumlarında orta sahaları mahvolmuştu. Merkezden stoperleriyle birlikte delmemiz lazım.

Timur Bey
06.02.2022, 01:07
Akbil maçı gibi bir oyun bekliyorum. Akbilden tek farkı pas alışkanlığı olmayan bir takım olması Konya'nın. Bunun dışında fizik mücadeleye dayalı kompakt bir takım. Hamsik umarım döner. Böyle bir rakibe karşı onun gibi maestro çilingir görevi görecektir. Waka bu maç için pasif kalırsa şaşırmamak gerek ki muhtemelen Waka ve Visca'yı kilitlemeye çalışacaklar. Cornelius ve Ömür'ün ciddi aktif olması lazım. Bu maçı alalım şampiyonuz. Başarılar fırtınam.

EkremOcal
06.02.2022, 01:26
Demek 19 vs 1 atacağımız maçın tarihi bu. Yine temkinli oynayıp , izlerken kan ter dökeceğimiz bir maç olmasını bekliyorum. Ama Nwakaeme maçı isterse rahat alırız. Bugünkü gibi oynarsak berabere yada tek golle geçeriz gibime geliyor. Yenileceğimizi nedense hiç düşünmüyorum.

Saint Castillo
06.02.2022, 01:39
Büyük bir topluluk farkında değil ama kasımpaşa maçında puan kaybı bu maçta da puan kaybı demekti. Dorukhanın sağbeke geçmesiyle ilk yarıda aldığımız güvenli galibiyetler gibi bir maç alırız.

Fanatik34
06.02.2022, 01:42
........................Ugurcan..................
Dorukhan....Denswill...Hugo....Puchaczs
.................Ömür........Siopis............
....Visca.........Wakayeme.......Djaniny...
.......................Cornelius.................. .

Grande yoksa eger!!

sasort
06.02.2022, 01:42
dorukan hamsik ömür orta sahası ile rahat kazanırız diyorum

ileride nwakame cornerius visca sonradan Kouassi

Mehmet Fatih Silik
06.02.2022, 01:56
Sezonun maci. Nasil ki sikecileri yenip lider olduk, bu maci da alip liderligimizi percinleyecegiz insallah.
Böyle zorluk dereceleri yüksek maclari aliyoruz. Winner olmak bunu gerektirir.
Al ve cümle aleme gücünü göster ve bak bakalim nasil sesleri kesiliyor.
Yenilsek dahi karamsarliga düsülecek bir durum yok ortada.

sasort
06.02.2022, 01:59
geçen dönem konya ve alanya maçlarında puan kaybetme sebebi 10 kişi kalma idi bu maç özellikle defans dikkat etmeli

batu94
06.02.2022, 01:59
Bu Hamsik’e ne oldu ya. Kurşun yese şimdi yürümeye başlamıştı. Ya bize gerçeği söylemiyorlar ya da bizim sağlık ekibi harbi harbi bu işten anlamıyor.

lazibere
06.02.2022, 02:07
Hatay maçı gibi bir maç bekliyorum. Konya en önemli hücüm oyuncusunu Başakşehir'e sattı ve kadro olarak bence eksikler. En önemli avantajları, hırslı oyunları ve kalabalık şekilde rakibe basmaları. Golu bulursak Kasımpaşa maçı gibi olmaz, Ben Kasımpaşa maçından çekiniyordum ama Konya maçından en azından yenilmeyeceğimiz konusunda inançlıyım.

Konya maçını alırsak, Alanya ve Fener'e de beraberlik için gideriz ama yener geliriz:)))

Mert Acar
06.02.2022, 02:17
Konya tempolu bir takım ve çok koşup mücadele ediyorlar. Aman dikkat.
Taraftara parantez açmak istiyorum ama sanırım ligin en kötüsüyüz. İtici güç olması gerekirken öküzün trene baktığı gibi izliyor herkes. Lider takıma yakışmıyor. Ayıp ya. Herhangi bir istanbul takımı şuan bizim olduğumuz konumda olsa ben o tribünleri düşünemiyorum gerçekten.
Bu konuda ne yapılmalı bilmiyorum ama çok zayıfız.

lazibere
06.02.2022, 02:39
Konya tempolu bir takım ve çok koşup mücadele ediyorlar. Aman dikkat.
Taraftara parantez açmak istiyorum ama sanırım ligin en kötüsüyüz. İtici güç olması gerekirken öküzün trene baktığı gibi izliyor herkes. Lider takıma yakışmıyor. Ayıp ya. Herhangi bir istanbul takımı şuan bizim olduğumuz konumda olsa ben o tribünleri düşünemiyorum gerçekten.
Bu konuda ne yapılmalı bilmiyorum ama çok zayıfız.

cevap vereyim mi??

Biz Karadenizliler tez canlı insanlarız, Biz İstanbul da yaşayan insanlar gibi , hayatın stresini atmak için maça gitmiyoruz:) Futbolu biliriz ve futbolun sonucunun kötü olması sonrasında neler yaşayacağımızı da kestirebiliyoruz. ne demek istiyorum

Takım sana coşku vermezse biz kimseyi coşturamayız, yapamayız bunu,

Örneğin, Bugun kasımpaşa maçına gelen 40 bin seyirci eğer kötü futbol izlemişse keyfi kaçıyor. Yanlış mı elbette yanlış ama dedim ya biz karadenizliler hukmetmeyi severiz. Biz futbolcumuzu da seviyeli severiz, Zor insanlarız kardeşim zor. Yoksa o stada gelen insanların takım sevgisiyle alakası yok bunun

Biz itici güç olamayız, Bizi itecekler ki biz de itelim:))

Forum'a bak anlarsın ne demek istediğimi.

İnsan çocuğunu severken ağlatır mı? Biz en sevdiğimizi de döverek severiz:))

Sosyolojik bir durum kardeşim bu durum:))

Bu konuda saatlerce konuşabilirim, yazarak anlatmak çok kolay değil

yattarinho61
06.02.2022, 02:52
Konyanın defans oyuncusu Adile yapabileceğimiz tüm presleri yapmalıyız. Oyunu onun kurmasını sağlarsak işi biter konyanın

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ibrahim Gaygusuz
06.02.2022, 04:33
Hatay macindaki gibi bir baslangic yapmaliyiz. Konya yi aradan cikardigimiz vakit uzerimizden buyuk baski kalkar

Mert Pasa
06.02.2022, 08:04
Sampiyonlugumuza kast edebilecek yegane takimla oynayacagiz ama haklarinda cok az sey biliyoruz ,ben mesela ilk 11den 2-3 tane oyuncudan fazla sayamiyorum.Keske bizde oynasa dedigim biri yok.insallah takim bu durumu ciddiye aliyordur.

Doğukan Uçan
06.02.2022, 08:15
Konya'yı mevlana gidi döndüreceğiz.

yorumsuz6117
06.02.2022, 09:15
Tribünler gerçekten sıkıntı, az coşkulu olabilsek takımda daha iyi futbol oynar, çok vasat kalıyoruz, Avni Aker'de daha coşkulu taraftar oluyordu sanki..

İ. SARAL
06.02.2022, 09:21
Çok zor maç.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chener
06.02.2022, 09:35
Tribünler gerçekten sıkıntı, az coşkulu olabilsek takımda daha iyi futbol oynar, çok vasat kalıyoruz, Avni Aker'de daha coşkulu taraftar oluyordu sanki..

Bunun ana nedeni taraftar gruplarını bir araya toplayınca tüm stad oradan gelecek tezahürat yönlendirmesi bekliyor. Ama nafile. Kendi kafalarina göre soyledikleri fi tarihinden kalma şeylerle eğleniyorlar. Daha da ilginci taraftar gruplarının yarısı da bagirmiyor. Bağıran 500 kişi var yok gerisi benim gibi maç izliyor. Adamlara stadın en güzel yeri verildi, ben paramla ancak kale arkası kombinesi alabildim.

hyasin61
06.02.2022, 10:57
Kasımpasa macından daha kolay bir mac olacagını ve eksiklerinde donmesiyle iyi oyun ile farklı bir galibiyet alacagımızı dusunuyorum. Kapalı gisede govde gosterisi olur bu mac.

gudoz81
06.02.2022, 11:09
Sağda oynayan bı oyuncuları var
Epey suratli

Mehmet BAŞ
06.02.2022, 11:10
Konyaspor'un son beş maçını canlı takip ettim. Bazı arkadaşlara komik gelecek ama bu beş maçı da şanslı bir şekilde kazandılar diyebilirim. Rakipleri birçok pozisyona girip skor bulamadılar ve Konyaspor bir veya iki kez tehlike yaratıp skoru elde etti. Son maçlarda ortaya koydukları oyun gerçekten fark yaratacak bir oyun değil ve hatta rakiplerinin tamamından kötüydü diyebilirim.

Konyaspor'un oyun tarzına gelirsek aslında bize benzer bir tarzda oynadıklarını söylemek lazım. Rakibi zorlamak için fazla efor sarf etmiyorlar, takım halinde iyi savunma yapıp hızlı hücumlarla rakiplerini zor durumda bırakıyorlar. Hücumlarını ağırlıklı olarak her iki kanattan yapmaya gayret ediyorlar; bekleri Guilherme ve Skubic hücum etkinliklerinde rol alıyor, kanat oyuncuları Michalak ve Bybtqi ile etkili olmaya çalışıyorlar. Orta saha merkez oyuncuları oyun kurmaktan ziyade sertlik ve savunma yönleriyle öne çıkıyor, topu hızlı şekilde kanatlara aktarıyorlar. Takım savunmasında genel olarak iyiler zaten bu noktaya gelmelerinde savunmaları bence en önemli silahları oldu. Savunmada Abdülkerim Bardakçı takıma ciddi bir liderlik yapıyor. Fizik gücü, çabukluğu, hızı ve zaman zaman topla birlikte yaptığı çıkışları ile dikkat çekiyor. Sol stoper ihtiyacımız olsa kendisini Trabzonspor'da görmek isterdim. Diğer stoperleri Adil de çabuk ve hızlı ancak hata yapmaya meyilli bir futbolcu olduğunu düşünüyorum. Takımın bekleri de hücum yönleriyle öne çıkıyorlar ancak ortalama şekilde savunma katkıları olduğunu da söylemek lazım. Genel olarak Konyaspor'un iyi bir takım olduğunu düşünüyorum ancak yetenekli oyuncu sayısı oldukça az ve şampiyonluk yarışını sürdürebileceklerini pek sanmıyorum.

Sonuç olarak Konyaspor maçı zor bir maç olacaktır. Diğer rakiplere oynadıkları gibi bekleyerek oynarlarsa işimizi zorlaştırırlar ancak şampiyonluk hevesiyle ofansif bir oyun tarzı sergilerlerse iş değişir. Bu maçta bizim için 1 puan kötü olmaz ancak işi bitirmek için kazanmamız gerekir. Ligin sonuna epey bir maç var ve her maç zor! O nedenle her maça üç puan parolası ile çıkıp rakipleri devire devire yolumuza devam etmemiz lazım. Allah yar ve yardımcımız olsun. Sonunda kazanan biz olalım ve üç puanı hanemize yazalım.

hanzale
06.02.2022, 11:51
Kasımpaşa Konya’dan çok daha iyi oynayan bir ekipti, yendik. Konya’yı da yeneriz inşallah.

ilelebeTS
06.02.2022, 11:54
Bize erken bir gol lazım, başka bir şey değil. Bunların taktiği gol yememek, fırsat bulunca 1 tane atıp kazanıyorlar. Yukarıda arkadaşın dediği gibi son maçları kazandılar ama oyun gücüyle kazanmadılar. Özellikle deplasmanda kötü oynadılar. Handikapları ilk golü yerse dağılabilirler. Sivas maçında öyle oldu mesela. Takım tamamen 0-0 ve 1-0 oyun üzerine kurgulanmış. 0-1 oyunu oynayacak sakinlikleri ve kaliteleri yok. Oyunları kenar ortalar üzerine kurulu neredeyse. Habire kanatlardan gidip orta yağdırıyorlar.

alperrr
06.02.2022, 12:01
kazanalım ama takımı beğenmeyelim..

iyi futbol sevenler bayern..real falan izlesin veya türkiyeden başak..alanya

.....................

kötü oynuyoruz diye gol yiyelim veya maçı kazanamayalım diye yorum yazan Trabzonspor taraftarı görünümlülere de ...selam olsun..
içimizdeki fitneciler siz bu kulüpten uzaklaşınca daha güçlü olacağız..

mekatronik
06.02.2022, 12:14
Titreşimi içlerinde hissettirmeden kazanacağımız maç bile sinirimi geçirmez. Korkma titreymiş.

Doğukan Uçan
06.02.2022, 12:32
Hoca bakasetas ve hamsik'i özel olarak bu maça sakladı rahat olun.

Yusuf BALCI
06.02.2022, 12:42
sahada defansif anlamda bir oyun planımız var ve her maçta önceliğimiz gol yememek. bu taktik anlayışı ile bu günlere geldik. zaman zaman vites yükselttiğimiz nadir anlar haricinde oynadığımız futbol genelde kısır. hücum planımıza uygun bir forvet oyuncumuz yok. bu da oyun planı ile gol atmaktan çok özel yetenekli ayakların becerisi ile gol arama girişimine dönüşüyor.

bu maçta rakibimiz de benzer taktikle oynuyor ancak bizim farkımız oyuncu kalitemiz daha üst düzey. normal şartlarda maçı almamız gerekir ancak diğer maçlardan daha zorlu geçeceği kesin. özellikle de bir şans golü yersek, gs ya da altay maçlarında olduğu gibi geri dönmemiz o kadar kolay olmayabilir.

rakip kilit oyuncularımızı baskı altına alacağı için bu maçta cornelius ve abdüş (oynarsa) ekstra işler yapmalı. visca, nwaka, bakasetas ve hamsik (oynarsa) tamamen kilitlenecek bence.

umarım kazanırız.

exelans_25
06.02.2022, 13:13
Su dangalaklari ic sahada evire cevire yenemeyeceksek sampiyon olmayalim zaten

makbernatsu
06.02.2022, 13:31
o konya yerel gazetenin manşet attığı gazeteyi dürüp neticelerinde gezdirmek lazım..öyle bir maç oynayalımki görsünler trabzon nerdeymiş..en az 2 3 gol atmamız lazım inşallah rahat maç izleriz... bir sözümde taraftara..sözde birleştiniz ama hiç birinizde bir cacık yok.taraftarlıktan gram anladıgınız yok...ayakkabı fırlatmayı üst bloktan alt bloğa su şişesi atmayı taraftarlık sanıyorsunuz ama bunun adı şaklabanlıktır.sizden beste söylemenizi bekleyende yok adam gibi top rakipteyken ıslıklayın sadece başka bir şey yapmayın..benim kendi sahamızdaki tek korkum taraftar..böyle giderse kalan haftaların olimpiyat stadında oynanmasını temenni ediyorum...kimse kızmasın boş yere.haketmiyorsunuz..

MetehanS
06.02.2022, 13:32
mutlaka kazanmamız gereken bir maç

bu maçı alırsak iş bitti demektir, şampiyonuz.

berabere kalırsak %50 bitti

kaybedersek %25 bitti.

yorumsuz6117
06.02.2022, 13:51
Hamsik idmana çıkmış şükür, Şu Denizli maçında sakatlık makatlık olmaz inşallah..

Arif Timurcioğlu
06.02.2022, 14:29
Fark atacağımız maç bu olsun, en az 3-0 yakışır ligide rakibide gömer.

zivaa
06.02.2022, 14:33
Güzel bir oyunla konyayı yenerek, maç sonu yürü konyalım yürü şarkısı eşliğinde uğurlayarak şişirilen havalarını almak lazım.

Ufuk
06.02.2022, 14:51
https://pbs.twimg.com/media/E047e2IXsAIaTHX?format=jpg&name=large

Şu senaryoyu bir kez daha yaşamak istemiyorum. Dorukhan sağ beke şart.

ilelebeTS
06.02.2022, 15:02
https://pbs.twimg.com/media/E047e2IXsAIaTHX?format=jpg&name=large

Şu senaryoyu bir kez daha yaşamak istemiyorum. Dorukhan sağ beke şart.

Dorukhan oynayacaktır zaten orada. Orta saha üçlüsü Hamsik 6, Baka ve Ömür çift 8 şeklinde 3'lü olacak.

__________Uğurcan
Dorukhan_Denswil_Hugo_Puchacz
__________Hamsik
Visca____Baka___Ömür___Tony
_________Cornelius

Ufuk
06.02.2022, 15:03
Dorukhan oynayacaktır zaten orada. Orta saha üçlüsü Hamsik 6, Baka ve Ömür çift 8 şeklinde 3'lü olacak.

__________Uğurcan
__________Hamsik
_________Cornelius

Bu kadro olur inş.

falcon_61_
06.02.2022, 15:07

__________Uğurcan
__________Hamsik
_________CorneliusBakasetas da Hamsik de maç kaçırınca eskisi gibi dönemedi. O yüzden birinden biri yedek olur bence. Siopis - Hamsik - Abdus tercih ederdim ben.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilelebeTS
06.02.2022, 15:09
Bakasetas da Hamsik de maç kaçırınca eskisi gibi dönemedi. O yüzden birinden biri yedek olur bence. Siopis - Hamsik - Abdus tercih ederdim ben.

Daha maça 1 hafta var, antrenmana çıktılar bugün. Baka kesin oynar, Hamsik oynamazsa yerine Siopis oynar, gerisi aynı olur.

chener
06.02.2022, 16:48
Konya maçında yerli sıkıntısı olacak gibi. Uğurcan ve Dorukhan kesin. Hamsik ve bakasetas oynarsa defansın Abdulkadir'in oynaması lüks olur. Defans oyununu zayıflatır. Bu durumda ya Serkan sagbek olup Dorukhan ortada oynar ya da Dorukhan sagbek olup berat oynar.

Bir nevi sampiyonlugumuzu resmilestirecegimiz maçta hamsik-bakasetas-ömür üçlüsü fazla riskli olur.

gurur6134
06.02.2022, 16:54
Onumuzdeki 3 macta 7 puan yuzde 99 sampiyon yapar bizi ilk 3 u bu macta aliyoruz insallah..

sessizkral_1
06.02.2022, 17:11
Onumuzdeki 3 macta 7 puan yuzde 99 sampiyon yapar bizi ilk 3 u bu macta aliyoruz insallah..
bence konya galibiyeti bu işin adını koyar, çünkü ardından konyanın çok zor bir fikstürü var oluşan puan farkını kapatamazlar

Sacit
06.02.2022, 17:21
Avcı bu takıma fizik gücü kondüsyon yüklesin

Çok acil bütün oyunculara fizik gücü yüklemesi yapsın

sahada bir omuzla rakibe ezilmeyi görmek istemiyorum

Barista
06.02.2022, 17:25
Hamsik'in idmana ciktigini nereden duydunuz? Haber linki var mi?

BlackPanther
06.02.2022, 17:32
https://iasbh.tmgrup.com.tr/d53fc7/0/0/0/0/0/0?u=https://isbh.tmgrup.com.tr/sbh/2022/01/16/mete-kalkavan-kararlariyla-taraftari-isyan-ettirdi-tekmeleri-gormedi-1642326416624.jpeg&mw=650

Bu Harekete kart bile göstermeyen şeref yoksunu Mete Kalkavan aynı harekete Alanyaspor Galatasaray maçında krımızı çıkardı!!!!

BlackPanther
06.02.2022, 17:34
https://iasbh.tmgrup.com.tr/d8d790/0/0/0/0/0/0?u=https://isbh.tmgrup.com.tr/sbh/2022/01/16/mete-kalkavan-kararlariyla-taraftari-isyan-ettirdi-tekmeleri-gormedi-1642325943126.jpg&mw=780

Bu Şeref yoksunu bir daha bizim maçlarımızı yönetmesin!!!! Şu herifin bir tipine bakın!!! :mad:

Oğuzhan Fidan
06.02.2022, 17:34
https://iasbh.tmgrup.com.tr/d53fc7/0/0/0/0/0/0?u=https://isbh.tmgrup.com.tr/sbh/2022/01/16/mete-kalkavan-kararlariyla-taraftari-isyan-ettirdi-tekmeleri-gormedi-1642326416624.jpeg&mw=650

Bu Harekete kart bile göstermeyen şeref yoksunu Mete Kalkavan aynı harekete Alanyaspor Galatasaray maçında krımızı çıkardı!!!!

m.kalkavn kadrolu bjk hakemidir.

BlackPanther
06.02.2022, 17:40
Hamsik'in idmana ciktigini nereden duydunuz? Haber linki var mi?

https://i.ibb.co/s5BKkWw/HamS-K.jpg

güneyli
06.02.2022, 18:01
Bu Alanya da kırmızı gören çocuk ceza olarak 2 maç mı alıyor? Öyleyse bizim maça da yansır.Juan fran iyi oyuncu.Alanya tam takım olmuş.Konya ve Alanya maçları çok zorlu ve güzel geçecek.Lehimize olsun diyelim.

Erkan A.
06.02.2022, 18:11
Konu tam acilmisken.. alanyasporun son maclarini arastirdim atiklari tüm gollerde öyle veya böyle emre akbaba var .. bu cocugu galatasaray alanyaya kiralik vermis neden hirs yapmadigi ileri gitmedigi simdik daha net anladim macin ikinci yarisinda sahada cicek topladi..
Alanya 10 degil 9 kisiydi sahada ..
ve bunlara göz yuman bir hoca vardi saha kenarinda alanyanin hocasi istanbul takimlarina sirrin gözükme pesinde.. davidsonu yedek kulübesinde tutmasida herseyi özetliyor..
gs bügün 1 puan uzayda oynasa alamazdi alanyada maglubiyet icin hersey denedi basaramadi..

kayl
06.02.2022, 18:13
Bu Alanya da kırmızı gören çocuk ceza olarak 2 maç mı alıyor? Öyleyse bizim maça da yansır.Juan fran iyi oyuncu.Alanya tam takım olmuş.Konya ve Alanya maçları çok zorlu ve güzel geçecek.Lehimize olsun diyelim.

Maalesef muhtemelen 2 mac ceza alir direk kirmizi kartlarda türkiye kupasindada oynayamıyor yani cezasını adana demir ve kasimpasa maçlarında ceker

Erkan A.
06.02.2022, 18:24
Konyasporda takim icinde mac icerisinde takimi atesleyen hirs yapan sampionluga inanan bir oyuncusu var oda abdulkerim bardakci bu cocuk inanilmaz motive ediyor kendisini kokain tarlasindan cikmis gibi maclara basliyor bir saglik sikintisi oldugu kesin..
konyasporun ligde ikinci sirada olmasi beni sevindiriyor , istanbul külüb yagcilari olacagina konya olsun malatya olsun sivas olsun giresun olsun rize olsun fark etmiyor..
konyaspor oynadigi mac icerisinde cok saskin oynuyor ne edeceklerini bilmeden tesadüf artik gol atarak yaslaniyorlar geriye..yani yüz bin defa oynasak bunlara karsi bir defa yeniliriz umarim o bir defa bu mac olmaz.. yoksa konyanin futbol Mentalitetleri bizim icin her türlü galibiyeti getirir konyanin sansi yok..
mac tahminim 4-0 veya 3-1 gibi .. bu macta yildiz adayim ömürdür..

orhan42
06.02.2022, 19:11
Memleketimin takımı ama nefret ediyorum , özellikle kendini bi halt sanan bi avuç taraftarından. Bu hafta oynadıkları maç sonunda tribünlerden yükselen "Ararım , sorarım , ararım seni her yerde" sesini bu bir avuç taraftar bozuntusunun gırtlağına tıkmak lazım.İlk maçta Hugo o kırmızıyı görmese mutlak galip geleceğimiz bir maçta ecel terleri dökmüştük. Kasımpaşa maçının , ilk 30 dakikasındaki baskılı ve hırslı oyunu oynar ve ilk maçtaki gibi bir kazaya kurban gitmezsek bu Konyaspor'a dünyayı dar ederiz inşaallah.

ÖmürKaradeniz61
06.02.2022, 19:21
Maalesef muhtemelen 2 mac ceza alir direk kirmizi kartlarda türkiye kupasindada oynayamıyor yani cezasını adana demir ve kasimpasa maçlarında ceker

O kural kalktı hocam direkt olarak kırmızı gördüğü için ligde 2 maç cezalı olacak ve Trabzonspor maçında oynamayacak.

Zafer Fidan
06.02.2022, 19:39
Yenecegimizden hic süphem yok. Net bir skor alip Türkiyeye 2021/22 sampiyonu kim oldugunu gözlerine sokacagiz. Hala Trabzonspor takilir diye bekleyen enayiler var ��

Adem Erdoğan
06.02.2022, 19:45
O iş Gs maçında bitmişti arkadaşlar, yani 2 maç cezalı adamın cezası 1 maça indirildi ve asistiyle maçı aldık. Adeta "göklerden gelen bir karar vardır" durumu. :)

gurur6134
06.02.2022, 20:23
bence konya galibiyeti bu işin adını koyar, çünkü ardından konyanın çok zor bir fikstürü var oluşan puan farkını kapatamazlar

Alanya adana antep şikebahce deplasmanlari zor gececek akbili saymiyorum oraya kadar hersey bitmis olur..onun icin onumuzdeki 3 mac 7 puan bitirir isi diyorum ki birisi direkt en yakin rakibimiz diger 2 si zor gececek dedigim deplasmanlar..7 puani alalim sonrasinda yeni transferlerimiz gencleri kadroya dahil edelim

Doğukan Uçan
06.02.2022, 20:25
https://iasbh.tmgrup.com.tr/d8d790/0/0/0/0/0/0?u=https://isbh.tmgrup.com.tr/sbh/2022/01/16/mete-kalkavan-kararlariyla-taraftari-isyan-ettirdi-tekmeleri-gormedi-1642325943126.jpg&mw=780

Bu Şeref yoksunu bir daha bizim maçlarımızı yönetmesin!!!! Şu herifin bir tipine bakın!!! :mad:

bu saç ne arkadaş ya sen hakemsin

kayseriliyiz
06.02.2022, 21:01
Sezonun maçı geldi çattı.
Kazanır mıyız bilemiyorum oyun umut vermiyor.
Çok çok zor olacak.
Tabi kazanırsak iş büyük oranda biter gibi.
Ama buna müsaade edilir mi orası muamma.
Allah utandırmasın.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

MehmeTS_ADANA
06.02.2022, 21:03
En kolay maçımız olacağını düşünüyorum. Çünkü bu kez kaybedecek birşeyi olmayan bir takımla oynamıyoruz

yorumsuz6117
06.02.2022, 21:08
Bjk, Fb ile 20 Gs ile 29 puan, tarihte böyle birşey yoktur..

Sezgin Öztürk
06.02.2022, 22:33
İstanbul'un köpekliğine soyunanları zincire vuracağımız maç bu maçtır...Şunlara çakıp yollayalım iyi oyun kötü oyun zerre ilgilenmiyorum.

Onur Akyüz
06.02.2022, 23:01
Konyaspor ligde;

-Rakipleri en fazla kırmızı kart gören takım(5 kırmızı)/(bizim rakiplerimiz 2 kırmızı)

-Rakipleri en az penaltı kazanan takım(1 penaltı)/ (bizim rakiplerimiz 4 penaltı)

-en az kırmızı kart gören takım(1 kart)/(bizim 4 kırmızı)

Bunlar da hakemlerden ağlıyor cüneyt’e bizim formayı giydiriyor :D

M.Kılıç50
06.02.2022, 23:42
........................Ugurcan..................
Dorukhan....Denswill...Hugo....Puchaczs
.................Ömür........Siopis............
....Visca.........Wakayeme.......Djaniny...
.......................Cornelius.................. .

Grande yoksa eger!!Bu sezon gördüğüm en kötü 11

Sefa Alış
06.02.2022, 23:46
İlhan Palut'un yarış tecrübesi yok, puan kaybında işlerin kopacağını bildiklerinden son haftalarda bizden daha çok stres yaşıyorlar. 1-0'dan sonra frene öyle bi basıyorlar ki geride açık verirler diye kaleye gitmiyorlar resmen. Bu psikolojiyle zaten yarışta kalmaları mümkün değil. Pazar günü de hem tribün atmosferi hem de Konyaspor'un içinde bulunduğu psikolojiyle rahat yeneceğimizi düşünüyorum. Normalde de deplasman karnesi çok iyi olan bir ekip değiller zaten.

Fatih Özkan
06.02.2022, 23:57
İpler elimizde. Bahane yok. Akıllı oynayıp galip geleceğiz ve sonraki haftalar Konya'nın puan kayıplarını izleyeceğiz. Biz de emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz.

forsa61
07.02.2022, 00:16
Bizim taraftarın twitter’daki puan farkı yorumları baydı artık, bunları futbolcular da okuyor.
ayrıca yapılan yorumlar cok ezik ve gorgusuz gosteriyor.
rehavete kapılmadan adam gibi cıkıp oynayıp max puan toplayacagız.
Taraftar olarak da max destek için; takım hucımdayken max tezahurat, savunma ve rakipteyken max ıslık.
haydi trabzon, bize stressiz bir maç izlet artık; ilk devre maçı çözün ve bekleyin.

objek
07.02.2022, 02:16
Konyayi cok rahat yeneriz tek sartla malatya gs.( ikinci devresi haric )ve kasimpasa maclarindan daha iyi oynayarak bu macta istedigimiz oyunu tutturamazsak beraberlikde kotu bir sonuc olmaz puan farki devam eder

Gökhan Balcı
07.02.2022, 05:55
Son derece dengeli bir maç bekliyorum. O yüzden önce savunma güvenliğini aldığımız bir maç olur. Peres olmadığı için hoca oraya muhtemelen dorukhanı koyacaktır ama öyle olduğu zaman bakasetasın kesilme durumu var ömür oynarsa eğer. Yine böyle bir orta saha topu ayağında tutar ama savunma anlamında da bir zafiyete neden olur. Sol bekte puhaç var ama o da savunma olarak iyi durumda değil ve kendisine yardım ds gelmiyor belki bu maçlık farklı bir tercih yapılabilir. Belki ahmetcanın sol bek oynadığı bir model de görebiliriz. Öyle olursa Siopis hamsik bakasetas orta sahasını kurabiliriz. Şu an aklıma yatmayan tek düzen berat hamsik bakasetas üçlüsü adam acayip sırıtıyor kesinlikle güvenilecek durumda değil. Normalde ahmetcan da sağ stoper olabilirdi ama denswillin bu haftaki performansından sonra kesilmesini beklemiyorum.

İ. SARAL
07.02.2022, 07:24
Ya hala rahat yeneriz yazanlar var çıldırmamak elde değil. Hangi maçı rahat yenmişiz de bu maçı öyle geçeceğiz?

HOPA'LI TS'Lİ
07.02.2022, 07:48
Bjk, Fb ile 20 Gs ile 29 puan, tarihte böyle birşey yoktur..

Dün akşam Aspor'da BJK'li Gökhan KESKİN, bizim oynadığımız dönemlerde 3 takımdan birinin iddiası olmasa diğer 2 takımdan en az biri kafaya oynardı. 3 takımın da birden aynı anda yarışta olmadığı bir sezon hatırlamıyorum dedi.

3. ile aramızda 17 puan var. (ADANA DS çıkışta)
Konya'yı yenebilirsek sonraki haftalara iyi kredi sağlamış olacağız.

TS iyi oynamadan kazanıyor diye eleştiren 3 Bizans takımının taraftar ve yorumcuları kendi takımlarına baksın. Sonuç ortada.

HOPA'LI TS'Lİ
07.02.2022, 07:51
Bu sezon gördüğüm en kötü 11

Grande Hamsik bu maçta mutlaka hazır olmalı

cakalkerem
07.02.2022, 08:13
evet geldik sezonun en önemli maçına...
koyduk mu bu iş biter....
hızlı başlayıp 2 yi yakalayıp işi erken bitirmeliyiz..
Zira Konya'da bir halt yok..
ezip kralın kim olduğunu göstermeliyiz...

cakalkerem
07.02.2022, 08:20
bu takım gerçekten kolay kolay yenilmez..
he gol atamadığımız maç olur mu bilmem ama kolay kolay yenilmeyiz...

HOPA'LI TS'Lİ
07.02.2022, 08:58
bu saç ne arkadaş ya sen hakemsin

Sıfatına....
Bu nasıl bir tiptir.

Salih Kara
07.02.2022, 09:07
Hatayspor maçı gibi bir maç bekliyorum.

Uğur Kalyoncu
07.02.2022, 09:23
Ya hala rahat yeneriz yazanlar var çıldırmamak elde değil. Hangi maçı rahat yenmişiz de bu maçı öyle geçeceğiz?

Hiç sorma. Görende gelene 3 gidene 5 atıyoruz sanacak.

Ben de bir şekilde yenecegimizi düşünüyorum ama öyle rahat yeneriz falan diye bir şey yok. Takımımız oynadığı oyunla bunu bize söyletmiyor.

altugoguzhan
07.02.2022, 09:49
Konyaspor'un ( İBFK'yı yendiğini düşünürsek ) aradaki fark'ı 3'e indirme ihtimali için ve Trabzonspor'a olan antipatileri sebebiyle tabiri caizse köpek gibi oynayacakları maç. Sezonun en zor maçlarından biri olacak, 1-0 olsun bizim olsun kafasındayım iyi köyü oyun çok önemli değil.

Uğurcan
Dorukhan-Vitor-Denswil-Puchac
Berat-Hamsik
Baka
djaniny waka
cornelius

Hamsik oynarsa böyle bir 11 ile çıkacağını düşünüyorum.

Erhan Sezer
07.02.2022, 10:06
Rakibe beraberlik yaramıyor.

O yüzden sabırla topun arkasında beklemek yerine atak yapmayı düşüneceklerdir. Bu pek alışık oldukları bir oyun stili değil.

Rahat bir galibiyet bekliyorum, bu inançla pazar günü tribündeyim :))

Enaldo61
07.02.2022, 10:16
Hoca yine kontrollü oynatacaktır, kısır bir maç olabilir çünkü Konya da benzer oynuyor ama onlar sahamızdaki bu baskıyı kaldırabilecekler mi bakalım.

ffırtına
07.02.2022, 10:24
Bu maçta koreografi olsun , bayrak dağıtılsın, yabancı futbolcular böyle atmosferlerde gaza gelirler..

iyattara
07.02.2022, 10:35
Rakibe beraberlik yaramıyor.

O yüzden sabırla topun arkasında beklemek yerine atak yapmayı düşüneceklerdir. Bu pek alışık oldukları bir oyun stili değil.

Rahat bir galibiyet bekliyorum, bu inançla pazar günü tribündeyim :))

Öyle bir şey yok kardeşim. Sen inanıyor musun buna? Konya 2. bitirse ligi milli bayram ilan ederler. Laf onların söyledikleri şampiyonluk filan. 10 kişi defans yapacaklar her zamanki gibi atabilirsek bir tane diye oynayacaklar. Yenelim de şampiyon olalım diye saldırmak onların aklının ucundan bile geçmez emin ol :)

Yiğit SARI
07.02.2022, 10:39
Hugo'nun ilk maçtaki hatasını affettirmesi için bir gol atması gerekecek artık

Adem Erdoğan
07.02.2022, 10:41
<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="tr" dir="ltr">🎫 İttifak Holding Konyaspor maçı biletleri satışa çıktı <br><br>🔗 <a href="https://t.co/JqZ0w4rDXv">https://t.co/JqZ0w4rDXv</a> <a href="https://t.co/i504mcUeti">pic.twitter.com/i504mcUeti</a></p>&mdash; Trabzonspor (@Trabzonspor) <a href="https://twitter.com/Trabzonspor/status/1490583734617264134?ref_src=twsrc%5Etfw">February 7, 2022</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Erhan Sezer
07.02.2022, 10:46
Bilet fiyatlarına enflasyon vurmadı şükür :)

Kenshi
07.02.2022, 10:51
Şampiyonluk maçımız. Bu maçı alırsak olay bitmiştir.

HOPA'LI TS'Lİ
07.02.2022, 11:16
Öyle bir şey yok kardeşim. Sen inanıyor musun buna? Konya 2. bitirse ligi milli bayram ilan ederler. Laf onların söyledikleri şampiyonluk filan. 10 kişi defans yapacaklar her zamanki gibi atabilirsek bir tane diye oynayacaklar. Yenelim de şampiyon olalım diye saldırmak onların aklının ucundan bile geçmez emin ol :)

11 kişi etten duvara hazır olalım.
Ancak deli gibi de saldırmayalım.

HOPA'LI TS'Lİ
07.02.2022, 11:18
Konyaspor'un ( İBFK'yı yendiğini düşünürsek ) aradaki fark'ı 3'e indirme ihtimali için ve Trabzonspor'a olan antipatileri sebebiyle tabiri caizse köpek gibi oynayacakları maç. Sezonun en zor maçlarından biri olacak, 1-0 olsun bizim olsun kafasındayım iyi köyü oyun çok önemli değil.

Uğurcan
Dorukhan-Vitor-Denswil-Puchac
Berat-Hamsik
Baka
djaniny waka
cornelius

Hamsik oynarsa böyle bir 11 ile çıkacağını düşünüyorum.

Berat GS maçından bu yana çok kötü
Ömür ile başlasa daha iyi olmaz mı

altugoguzhan
07.02.2022, 11:29
Olabilir tabi de ömür orada oynar mı bilemedim.
Hoca en iyisini çıkaracaktır :D

Ozan Yılmaz
07.02.2022, 11:33
işte hedef maç!

HOPA'LI TS'Lİ
07.02.2022, 11:35
Olabilir tabi de ömür orada oynar mı bilemedim.
Hoca en iyisini çıkaracaktır :D

Bu maç Berat'ın maçı olsun.
Dönüşü muhteşem olsun.

Devrim Arslan
07.02.2022, 11:40
1 puan bize yarar onlara 3 puan lazım

Ali İhsan
07.02.2022, 11:58
İlk yarıdaki maçta iki takımın da karakteri dışında bir futbol oynanmıştı, erken gol, peşine 10 kişi kalmamız, rakibin aşırı saldırgan oyunuyla beraber ikinci yarının başında üstünlüğü vermiştik.

Dk 60 civarı oyundaki dengeyi anca kurabilmiş, şans golüyle beraberliği sağladıktan sonra pozisyonlar da bulmuş, paralelinde yine pozisyonlar da vermeye devam etmiştik.

İki takımın sonraki süreçte daha olgun oyun, daha fazla defans güvenliğini öne çıkaran bir oyun yapısıyla oynadığını gördük.

Bir nevi şampiyonluk maçı gibi olacağı için beklenen senaryo bu sefer her iki takımın da uzun süredir oynadığı tarzda, hata yapmak yerine rakibin hata yapmasını beklemek ve fırsatları değerlendirmek üzerine olacaktır.

Bu anlamda daha fazla sorun çözücü oyuncusu olan, uzaktan şut tehdidi olan, kadro zenginliği olan takım olarak, her ne kadar rakibin eğer hedefi şampiyonluksa kazanma zorunluluğu olsa da maçın kontrolünün bizde olacağını düşünüyorum

Bu sefer az gollü bir maç olur ve konsantre olur basit hata yapmazsak Kasımpaşa maçından daha kolay bir galibiyet olur

Emirhan Uludüz
07.02.2022, 12:06
Biletler çok hızlı tükeniyor. Kısa sürede biter, kalan günlerde de kombinesi olup gelemeyenler devir yapar tamamen dolu tribünlere karşı güzel bir maç izleriz. Teknik kalitemiz ve kaliteli ayaklarımızla maçı rahat alacağımızı düşünüyorum. Büyük ve zorlu maçlarda iyiyiz.

Aytaç Çakıroğlu
07.02.2022, 12:15
Şu maçı alsınlar.Stad full dolsun.Bide şu samanyolunu bıraksınlar yahu.ateşlemek gerek takımı.

HOPA'LI TS'Lİ
07.02.2022, 12:16
1 puan bize yarar onlara 3 puan lazım

En gerçekçi yorum oldu.
Tebrikler renktaş
Yenemiyorsak yenilmeyelim tabi ki

lazminator61
07.02.2022, 12:26
Konu tam acilmisken.. alanyasporun son maclarini arastirdim atiklari tüm gollerde öyle veya böyle emre akbaba var .. bu cocugu galatasaray alanyaya kiralik vermis neden hirs yapmadigi ileri gitmedigi simdik daha net anladim macin ikinci yarisinda sahada cicek topladi..
Alanya 10 degil 9 kisiydi sahada ..
ve bunlara göz yuman bir hoca vardi saha kenarinda alanyanin hocasi istanbul takimlarina sirrin gözükme pesinde.. davidsonu yedek kulübesinde tutmasida herseyi özetliyor..
gs bügün 1 puan uzayda oynasa alamazdi alanyada maglubiyet icin hersey denedi basaramadi..

bende aynisini dün fark ettim. Bu adam dün resmen oynamadi..

Onur Erçetin
07.02.2022, 12:27
Güney Kale Arkası Üst tribünden 2 bilete ihtiyacım var.Ücreti karşılığında almak istiyorum.Dönüş yapabilir misiniz ?

ÖmürKaradeniz61
07.02.2022, 12:34
Birkaç saate bitebilir biletler çok hızlı tükeniyor.

Devrim Arslan
07.02.2022, 12:38
En gerçekçi yorum oldu.
Tebrikler renktaş
Yenemiyorsak yenilmeyelim tabi ki

kanımız kaynıyor yerinde duramıyoruz ama sabırlı oynayıp bu sezonu bitireceğiz
formalar hazır

AYYILDIZ
07.02.2022, 12:42
Sosyal medyada ilk takımı İstanbul takımlardan olan Konyalıların yorumlarını okuyorum. Sanki Barcelona ile oynayacağız. Adamlar çok gaza gelmişler. Bunlara yenilmemek lazım.

Burçak
07.02.2022, 12:44
saat 10 da satışa açıldı ama güney kale arkası bitti bile.
kuzeyden çok az kaldı. deplasman tribunu de açılırsa onla beraber yaklaşık 5000 bilet kaldı denebilir.

HOPA'LI TS'Lİ
07.02.2022, 12:48
Sosyal medyada ilk takımı İstanbul takımlardan olan Konyalıların yorumlarını okuyorum. Sanki Barcelona ile oynayacağız. Adamlar çok gaza gelmişler. Bunlara yenilmemek lazım.

Bu maçla alayının sesini son 13 maç kala kesmiş olacağız.

ffırtına
07.02.2022, 12:51
Gerçekten çok yazık.. 20şer puan fark atmışız halen daha medyada bu takımlar konuşuluyor bize ayrılan süre belki 5 dakika .. Hepsi ağız birliği yapmışlar sanki Trabzonun böyle iyi görünmesinin sebebi onların kötü olmasıymış bence alakası yok 23 maç tek mağlubiyet geçen sene ligi güya forse eden Beşiktaşın durumu bizden daha mı iyiydi hayır.. Bu medya bizi çekemiyor malesef bazı arkadaşlarda bu taraflı medyanın gazına gelip bizimkilere saldırıyor..

makbernatsu
07.02.2022, 12:56
valla ben öyle çok kolay geçeceğini sanmıyorum bu maçın..biz ilk maç hariç hiçbir maçın kolay geçtiğini hatırlamıyoruz.bu maçta 1 puan yaramaz bize kesin 3 puan lazım sonrası alanya deplasmanı var.sıkıntılı..

ilk yarı 2 0 skoru bulmamız gerekiyor...biz gol atınca frene basıyoruz..saldır ilk yarı.yiyeceksek ilk yarı yiyelim bir şekilde çözeriz 2.yarı..korkak oynamazsak konya beklediğini bulamaz..inş bizim olur bu maç...sonrasında daha rahatça söyleriz şampiyonluk şarkılarını...

taraftara gelince gözünüzü seveyim samanyolunu bırakın...garip garip davul çalıp nara atmayı bırakın..doğru düzgün baskı altına alın konyayı hakemi...

ÇaGaTaY
07.02.2022, 12:56
.................................Uğurcan.......... ..........................
Serkan.........Denswill...............Hugo........ ...........Puchac
...................Dorukhan............Hamsik..... .....................
Visca........................Bakasetas............ .........Nwakaeme
...............................Cornelius.......... ...........................

Orta sahada çok iyi giden Dorukhanı bozmayacağını düşünüyorum. Eğer sağbek e alırsa mecburen Berat ı koyacaktır orta sahaya.

ÇaGaTaY
07.02.2022, 13:05
Ayrıca ligde görülen kırmızı kartın cezası kupa maçında çekilmiyor mu? Yani Peres in Konya maçında oynama ihtimali yok mu?

Samet Berber
07.02.2022, 13:06
Ayrıca ligde görülen kırmızı kartın cezası kupa maçında çekilmiyor mu? Yani Peres in Konya maçında oynama ihtimali yok mu?
Sene başında değişti o kural, kartı nerede görürse cezayı da orada çekiyor artık.

Yiğit Gayretli
07.02.2022, 13:07
2021-2022 Sezonu Almanakını Yazıyoruz!

Bir nevi şampiyonluk Almanakı da denilebilir :)

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/58728-bordomavi-net-2021-2022-Sezonu-quot-Almanak-quot-%FDn%FD-Olu%FEturuyor!?p=1921611714#post1921611714

Bu arşivlik işte yer alabilecek olmak büyük fırsat.

Adem Erdoğan
07.02.2022, 13:23
Satılan bilet 37bin civarı :atki:

HOPA'LI TS'Lİ
07.02.2022, 14:20

%0

Ey Konyaspor taraftarları!
Mevlana şehrine yakışmayan girişimlere başlamışsınız.
Ne o bir tarafınız kalkmış galiba.
Hakemler üzerinden (Cüneyt Çakır'a forma giydirerek) Operasyon Çocukları ne demek?
Anlaşılan amacınız maç öncesi ortamı germek
Yanlış sularda yüzmeye çalışmayın. Batarsınız.
Güneş balçıkla sıvanmaz.
Vurup geçtiğimizde yine hakemlere operasyon çocukları dersiniz.
BURASI TRABZON.
BURADAN PUAN YOK.

Gerçekten çok yazık.. 20şer puan fark atmışız halen daha medyada bu takımlar konuşuluyor bize ayrılan süre belki 5 dakika .. Hepsi ağız birliği yapmışlar sanki Trabzonun böyle iyi görünmesinin sebebi onların kötü olmasıymış bence alakası yok 23 maç tek mağlubiyet geçen sene ligi güya forse eden Beşiktaşın durumu bizden daha mı iyiydi hayır.. Bu medya bizi çekemiyor malesef bazı arkadaşlarda bu taraflı medyanın gazına gelip bizimkilere saldırıyor..

Onların derdi şikebahçe nasıl şampiyon olur? GS ligde nasıl kalır? BJK Türkiye kupasını alır mı?
Gülün geçin.
İzlemeyin.

valla ben öyle çok kolay geçeceğini sanmıyorum bu maçın..biz ilk maç hariç hiçbir maçın kolay geçtiğini hatırlamıyoruz.bu maçta 1 puan yaramaz bize kesin 3 puan lazım sonrası alanya deplasmanı var.sıkıntılı..

ilk yarı 2 0 skoru bulmamız gerekiyor...biz gol atınca frene basıyoruz..saldır ilk yarı.yiyeceksek ilk yarı yiyelim bir şekilde çözeriz 2.yarı..korkak oynamazsak konya beklediğini bulamaz..inş bizim olur bu maç...sonrasında daha rahatça söyleriz şampiyonluk şarkılarını...

taraftara gelince gözünüzü seveyim samanyolunu bırakın...garip garip davul çalıp nara atmayı bırakın..doğru düzgün baskı altına alın konyayı hakemi...

Samanyolunu geçtim bir de arkadaşım eşşek söylüyorlar yahu

emre6117
07.02.2022, 14:37

Aynen dediginiz gibi olacak. Konya beraberlige oynayacaktir.
Basaksehir ile oynadigimiz gibi bir mac bekliyorum.
Tabi artik viscamiz var.
Konya kesinlikle acik oynamayacaktir. Oyun tarzi bu degil cunku.

abdllh.29
07.02.2022, 14:53
Trabzonspor - Konyaspor Tribün Doluluk Oranı:%99,4
(Genel Satılan Bilet 40.572 / 40.782)

Özkan Şentürk
07.02.2022, 14:56
--------Uğurcan-------

Dorukhan-Denswill-Hugo-Puhaç

---- Siopis-Hamsik

---- Abdüş

Visca- Cornelius- Wakame

emre6117
07.02.2022, 14:58
Trabzonspor - Konyaspor Tribün Doluluk Oranı:%99,4
(Genel Satılan Bilet 40.572 / 40.782)

3 saat icinde tum biletler bitti. Gelemeyecek kombineler de devredilirse full stat izleyecegiz.
Ligi bitirme maci. 1 hafta boyunca bu mac ile yasamali takim.

HOPA'LI TS'Lİ
07.02.2022, 15:11
--------Uğurcan-------

Dorukhan-Denswill-Hugo-Puhaç

---- Siopis-Hamsik

---- Abdüş

Visca- Cornelius- Wakame

İdeal 11 bu olur.

UĞUR DURTAŞ
07.02.2022, 15:20
çok kritik çok önemli bir maç
% 100
maçın hakemi
halil umut meler olacak.

Mehmet Fatih Silik
07.02.2022, 15:30
Günler hemen geçse de maçı izlesek. Çooook sabırsızım.

Mehmet Fatih Yavuz
07.02.2022, 15:32
Yuh,
Bilet kalmamış.. :)

https://twitter.com/tribundoldumu/status/1490656680161460226

Samet Berber
07.02.2022, 15:33
3-4 saatte biletler tükenmiş, umarım maça gidemeyecek kombineli arkadaşlar da ya birisine ya da kulübe devreder de dolu tribünler önünde 3 puanı alırız.

HOPA'LI TS'Lİ
07.02.2022, 15:43
VAR incelemesinde, Potansiyel penaltı kontrolünde karar olumlu çıkması durumunda

Penaltıları kesinlikle Visca atmalı

Baka ve Djaniny kesinlikle kullanmamalı

Baka ısrarı 2 puana mal oldu Giresun maçında

Faik Yılmaz
07.02.2022, 15:47
yenersek fark 12 puan olacak....

berabere kalırsak 9 puan...

yenilirsek 6 puan...

Kasımpaşa maçından önce şöyle hesaplar yapıyordu bazıları.... Trabzon Kasımpaşaya yenilecek.... Sonra konyayada yenilecek....

Yani konya Giresunu , Trabzonu , Başakşehirin hepsini yenecek....
Trabzon ise Kasımpaşa ve konyaya yenilip puanlar eşitlenecek....

Ancakkk ÇAKALLARIN KRALLIĞI KURTLAR ORTAYA ÇIKANA KADAR SÜRERMİŞ.... bize karşı plan yaptılar ama tutmadı...
tutmayacakta inşallah

ÖmürKaradeniz61
07.02.2022, 15:51
yenersek fark 12 puan olacak....

berabere kalırsak 9 puan...

yenilirsek 6 puan...

Kasımpaşa maçından önce şöyle hesaplar yapıyordu bazıları.... Trabzon Kasımpaşaya yenilecek.... Sonra konyayada yenilecek....

Yani konya Giresunu , Trabzonu , Başakşehirin hepsini yenecek....
Trabzon ise Kasımpaşa ve konyaya yenilip puanlar eşitlenecek....

Ancakkk ÇAKALLARIN KRALLIĞI KURTLAR ORTAYA ÇIKANA KADAR SÜRERMİŞ.... bize karşı plan yaptılar ama tutmadı...
tutmayacakta inşallah

Trabzonspor düşmanı spor camiası el birliğiyle vasat Konya’yı Ahmet Çalık üstünden motive etmeye çalışıyor 27 yaşında gencecik çocuk hayatını kaybetmiş ama bazı trol yorumcular Ahmet için oynayın diye Konyaspor’u bize karşı dolduruyor halbuki alakası yok bizde çok üzüldük gencecik çocuk ama bunu kullanmak yakışmaz. Kalitesiz oyuncularla ekstra motivasyon sayesinde patlama yaşadı Konyaspor ama kaliteli oyuncusu olmadığı için muhtemelen ilk mağlubiyetten sonra bir dağılma yaşayacak. Tahminim Karagümrük maçına ya şampiyon çıkarız ya da şampiyonluğu o maç sonunda garantilemiş oluruz.

14TS61
07.02.2022, 16:02
3-4 saatte biletler tükenmiş, umarım maça gidemeyecek kombineli arkadaşlar da ya birisine ya da kulübe devreder de dolu tribünler önünde 3 puanı alırız.
Rize'liyim Rize'den maça gelicem diyorum adam diyor elimde kale arkası var 150 olur. Resmen karaborsaya düşmüş ya yazık. Müsait değildim diye yetişip alamadım..

Arif Timurcioğlu
07.02.2022, 16:08
Rize'liyim Rize'den maça gelicem diyorum adam diyor elimde kale arkası var 150 olur. Resmen karaborsaya düşmüş ya yazık. Müsait değildim diye yetişip alamadım.. Karaborsacılar bi bitmedi.

HOPA'LI TS'Lİ
07.02.2022, 16:21
Trabzonspor düşmanı spor camiası el birliğiyle vasat Konya’yı Ahmet Çalık üstünden motive etmeye çalışıyor 27 yaşında gencecik çocuk hayatını kaybetmiş ama bazı trol yorumcular Ahmet için oynayın diye Konyaspor’u bize karşı dolduruyor halbuki alakası yok bizde çok üzüldük gencecik çocuk ama bunu kullanmak yakışmaz. Kalitesiz oyuncularla ekstra motivasyon sayesinde patlama yaşadı Konyaspor ama kaliteli oyuncusu olmadığı için muhtemelen ilk mağlubiyetten sonra bir dağılma yaşayacak. Tahminim Karagümrük maçına ya şampiyon çıkarız ya da şampiyonluğu o maç sonunda garantilemiş oluruz.

Türkiye'de futbol Trabzonspor'a karşı oynanan bir oyundur.

Cümle alem haftalardır Ahmet Çalık üzerinden bizi yıpratmaya, Konya'yı canlandırmaya çalışıyor.

TS bir tökezlese diye pusuda bekleyen çok düşman var.

1983-1984'de son maçta Avni Aker'de Karagümrük'ü 2-0 yenerek şampiyonluğu ilan etmiştik.

Belki de tarih tekerrür eder.

BlackPanther
07.02.2022, 16:22
Karaborsacılar bi bitmedi.

Birde yurtdışından uçak biletini önceden alıp maç biletini alamayanları bir düşünün. Rezalet!

BlackPanther
07.02.2022, 16:24

İstedikleri kadar motive etsinler!!! Konyanın karşısında çürük Giresunspor yok maalesef. Maça kadar Hamşik de düzelir ve Konya üçün birini alır gider!

arda.61
07.02.2022, 16:29
Biletler nasıl bir anda bitti ya. Bilet bulamadık iyi mi

zekeriyya
07.02.2022, 17:03
hadi bakalım geçte olsa ben açmayı deniyeyim açan yoksa.
7/7 yaptık başlıklarda şimdi konya düşünsün ;)

sen varsan sorun yok :) aynen devam dostum

zekeriyya
07.02.2022, 17:04
Biletler nasıl bir anda bitti ya. Bilet bulamadık iyi mi
bir stadın %60 ından fazla kombine satmak Trabzonspor için iyi değil
bundan sonra bilet bulmak dahada zor olacak

crixus_61
07.02.2022, 17:13
İlk maçtaki gibi mallık yapan çıkmaz inşallah. TEMİZİNDEN VURUP GEÇELİM ARKAMIZA BAKMAYALIM

14TS61
07.02.2022, 17:19
Karaborsacılar bi bitmedi.

Sosyal medyada görmüş bir gurbetçi kombinesini devretti bu hafta bana. Doğu alt ücretsiz. Allah Razı Olsun..

Batı veya fırtına dan değişebilirim. Genelde oralardan izledim.

Mehmet Fatih Yavuz
07.02.2022, 17:19
8 tane numunelik bilet kalmış .. :)

https://twitter.com/tribundoldumu/status/1490690931883921408

Kemal Öztel
07.02.2022, 17:23
Durup durup puan farkına ve fikstüre bakıyorum keyifleniyorum..

Umarım gelmeyecek olan herkes biletini devreder de stat tıklım tıklım dolar ..

holyjoker
07.02.2022, 17:26
istanbuldan sezon başında satın aldığım kombineyi her maç birilerine ücretsiz pasladım. ilk defa bu maçta gelip kendim kullanacağım. tarihi bir maç olacak zira bu maçı kaçıramazdım. cumartesi gidip pazar maçtan hemen sonra döneceğim. stadda ilk deneyimim olacak. özellikle dönüş yolculuğu konusunda bir miktar çekincelerim var. zira uçak 22.25'de. varsa tavsiyeleriniz alabileceğim gibi şehirde olup görüşmek isteyen, istanbuldan beraberimde bir şeyler getirmemi isteyenlere olumlu dönüş yapabilirim :) iyi seyirler herkese şimdiden, kazanan trabzonspor'umuz olsun.

Ufuk
07.02.2022, 17:28
8 tane numunelik bilet kalmış .. :)

https://twitter.com/tribundoldumu/status/1490690931883921408

Tüm biletler satıldığı için kulüp kombine devretmeyi aktif hale getirdi. Kombinesi olup maça gidemeyecek durumda olanlar, eşiniz dostunuz yoksa bileti tanımadığınız birine transfer etmek yerine kulübe devredebilirsiniz. Hem biletinizi bedavaya karaborsacılara kaptırmamış olursunuz, hem de kulüp o biletleri tekrar satıp para kazanır.

Kasımpaşa maçında 38 bine yakın bilet satıldı ama maça giren sayısı 29 bin küsür. Kombinesi olup maçlara gidemeyenler mutlaka devretsin. Kulüp de aksiyon almalı burada. Gurbetçi taraftarlar destek için almış olabilir vs. Uzun süreli gelmeyen taraftarın kombinesini yeniden aktif edene kadar kulübe otomatik devredilmeli.

falcon_61_
07.02.2022, 17:39
bir stadın %60 ından fazla kombine satmak Trabzonspor için iyi değil
bundan sonra bilet bulmak dahada zor olacakZaten herkes bu günleri düşünerek kombineye abandi ama kulüp takip edip belli sayıda maça gelmeyen veya devretmeyen varsa kombineyi iptal etmeli

Enaldo61
07.02.2022, 17:47
Gelmeyecek olan eğer güvenilir biri bulamadıysa kulübe devret seçeneğini kullanabilir.

Can
07.02.2022, 18:02
Sezonun en kolay maçı olacağına inanıyorum.

Gürkan Asma
07.02.2022, 18:06
Bu kombine alıp da maça gelmeyen tayfa, kulübe nasıl bi katkı verdiğini zannediyor ? Başka katkı verecek yer bitti de gitmeyeceği maçın biletini alıp mı katkı veriyor ?

Sefa Alış
07.02.2022, 18:08
Bilet fiyatları çok ucuz. 12 sene önce oynadığımız Liverpool maçında kale arkaları 100 TL idi. Ki o zamanlar 50€'dan fazla bi paraya denk geliyordu. Şu an bi kale arkası bileti 2€ civarında bir şey yapıyor. Hele de şu enflasyon ortamında, 2 paket sigara alınamayan paraya bilet alınabiliyor. Elbette taraftarın gelmesi açısından iyi ama ben kulübün yerinde olsam maç seçen adama bilet fiyatı güncellerim böyle kritik maçlarda.

14TS61
07.02.2022, 18:15
Tüm biletler satıldığı için kulüp kombine devretmeyi aktif hale getirdi. Kombinesi olup maça gidemeyecek durumda olanlar, eşiniz dostunuz yoksa bileti tanımadığınız birine transfer etmek yerine kulübe devredebilirsiniz. Hem biletinizi bedavaya karaborsacılara kaptırmamış olursunuz, hem de kulüp o biletleri tekrar satıp para kazanır.

Kasımpaşa maçında 38 bine yakın bilet satıldı ama maça giren sayısı 29 bin küsür. Kombinesi olup maçlara gidemeyenler mutlaka devretsin. Kulüp de aksiyon almalı burada. Gurbetçi taraftarlar destek için almış olabilir vs. Uzun süreli gelmeyen taraftarın kombinesini yeniden aktif edene kadar kulübe otomatik devredilmeli.
Ben işte öyle buldum gurbetçi biri yolladı Hollanda dan .

Bence Trabzon ikametgah şartı olması lazım. Olmuyor böyle arkadaş şansa biri gördü mesajı gönderdi sağolsun.

Kadir Aydın
07.02.2022, 18:28
Beyler Yurt disindan yegenim maca gelecek ama asilari e-nabiza isli olmadigi icin bilet alamiyoruz. Yurt disi asilari nasil kayit ettirebiliriz online?

hanzale
07.02.2022, 19:01
Beyler Yurt disindan yegenim maca gelecek ama asilari e-nabiza isli olmadigi icin bilet alamiyoruz. Yurt disi asilari nasil kayit ettirebiliriz online?

Özel meşaj attım

Enaldo61
07.02.2022, 19:05
Mevzuları hiç büyütmemek için bu maçı almamız lazım, yoksa işin boyutu farklı yerlere gidecek.

Doğukan Uçan
07.02.2022, 19:10
kasımpaşa maçında vip tribünün çoğu boştu yazık günah beyler gelmiyorsanız birine devredin hayrına gidip insanlar maç izlesin sevap işleyin.

ÖmürKaradeniz61
07.02.2022, 19:39
Bence bu kombine işine kulübün çare bulması lazım limit koyacak 10 bin tane fazlası yok.

Yasin Altuntas
07.02.2022, 19:46
Özel meşaj attım

Allah icin bana da at sana zahmet, su konu hakkinda bir tane düzgün aciklama bulamadim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Barista
07.02.2022, 19:57
--------Uğurcan-------
Dorukhan-Denswill-Hugo-Puchacz
Hamsik-Bakasetas-Ömür
Visca-Cornelius-Nwakaeme

pReN@_61
07.02.2022, 20:08
K Bloktan biletlerimizi aldık. Her an tetikteydik çok şükür bir kaza yaşamadık bilet bulamama adına.
İstanbul'dan üçüncü kez Akyazı'ya geleceğim. İlk iki maç berabere ve mağlubiyet.
Bu sefer zafer ile neticelenecek inşallah
:tsbayrak:

hanzale
07.02.2022, 20:41
Allah icin bana da at sana zahmet, su konu hakkinda bir tane düzgün aciklama bulamadim

[emoji106]

Ufuk
07.02.2022, 20:59
Ben işte öyle buldum gurbetçi biri yolladı Hollanda dan .

Bence Trabzon ikametgah şartı olması lazım. Olmuyor böyle arkadaş şansa biri gördü mesajı gönderdi sağolsun.
Yok ya ne güzel destek oluyor millet. Her maçtan önce twitterda bilet dağıtıyorlar. Zorla maça gidecek adam aranıyor vs.

Yapılacak şey kolay, kulübe devret özelliğini her hafta açık yaparsın. Gidemeyecekler birine aktaramıyorsa kulübe devreder. Hem aynı bileti iki defa satmış olur hem de gelemeyecek adamın koltuğu boş kalmaz. Sezonda 3 defa maça gelmeyen/biletini devretmeyenin de kombinesine el koyarsın olur biter.

Bence bu kombine işine kulübün çare bulması lazım limit koyacak 10 bin tane fazlası yok.

Kombineler olmasa yarı yarıya az seyirci gelir maçlara. Tribünün yarısı başkasının kombinesiyle bedavaya maça giriyor olabilir :)

memozcan
07.02.2022, 21:04
istanbuldan sezon başında satın aldığım kombineyi her maç birilerine ücretsiz pasladım. ilk defa bu maçta gelip kendim kullanacağım. tarihi bir maç olacak zira bu maçı kaçıramazdım. cumartesi gidip pazar maçtan hemen sonra döneceğim. stadda ilk deneyimim olacak. özellikle dönüş yolculuğu konusunda bir miktar çekincelerim var. zira uçak 22.25'de. varsa tavsiyeleriniz alabileceğim gibi şehirde olup görüşmek isteyen, istanbuldan beraberimde bir şeyler getirmemi isteyenlere olumlu dönüş yapabilirim :) iyi seyirler herkese şimdiden, kazanan trabzonspor'umuz olsun.
uçak pegasus ise yetişirsin:)

LANGARA
07.02.2022, 21:38
İl dışından bu kadar yoğun kombine alınmasının sebebi insanların şampiyonluğu ilan edeceğimiz maça kolaylıkla girmek istemesi. Ben de onlardan biriyim. Kombineler çıkar çıkmaz iki kombine aldım. Şimdiye kadar hiçbir maça gidemedim ama hiçbir maçta da koltuklar boş kalmadı. Gerek arkadaşlarıma, gerek twitter veya buradaki arkadaşlara biletleri devrettim. Burada değil ama twitterda bu durumu suistimal eden çok insan var maalesef. Oradan bilet isteyenlerin bir kısmı bu işin simsarlığını yapmaya başladılar maalesef. Bileti kulübe devretme işini çok değerli buluyorum. Hem koltuk boş kalmaz hem de kulüp ufak da olsa gelir elde eder

Doğukan Uçan
07.02.2022, 21:43
twitter da devir aldığı bileti daha yüksek fiyata satanlar var. son zamanlarda böyle tipler artmaya başladı millette kimseye güvenemiyor haliyle.

Tsikopat61
07.02.2022, 21:50
Hatay maçı gibi bir başlangıç planı bekliyorum Abdullah Hoca'dan. Konya geri dönüş yapabilecek nitelikte bir takım değil.

Wakaeme bu hafta golüyle geri dönecektir.

Penaltı olursa mutlaka Visca atmalı yorumuna sonuna kadar katılıyorum. Bir penaltı kâbusunu daha kaldıramaz kimse.

Tribünden izleyecek taraftarlara imrendiğim bir maç olacak.

Burçak
07.02.2022, 22:17
HaberTS, yıllar önce çektirdikleri fotoğraf karesiyle büyük beğeni toplayan Konyalı aileye ulaştı.
Senelerdir sosyal medyada paylaşılan o resim her dönem herkesin dikkatini çekti ve çok yoğun ilgi gördü.
HaberTS İstanbul Sorumlumuz Ömer Karakaş, o aileye ulaşarak merak edilen o kareyi sordu.
Neriman teyze ve Fahri amca örgü formaların hikayesini mikrofonlarımıza anlatırken çocukları Hasibe ve Mert’de Trabzonspor sevdalarını dile getirirken gözleri doldu.
Büyükçekmece Trabzonsporlular Derneği yönetimine, Konyalı aileye Trabzonspor formaları hediye etti.
https://twitter.com/omerkarakastv/status/1490741802965647367

https://www.haberts.com/trabzonspor/haberts-o-resmin-kahramanlarina-ulasti-h237932.html (https://twitter.com/omerkarakastv/status/1490741802965647367https://www.haberts.com/trabzonspor/haberts-o-resmin-kahramanlarina-ulasti-h237932.html)

Enes Başkaya60
07.02.2022, 23:52
Uğurcan

Serkan-Edgar-Denswil-Puchacz

Hamsik-Dorukhan

Visca-Bakasetas-Nwekaame

Cornelius

İlk 11 yüzde 90 bu şekilde olur diye düşünüyorum...

güneyli
07.02.2022, 23:58
Maçı çözecek adamlar Abdulkadir ve Viscadır. Katı savunma yapacak Konya. Waka reis üzerine yine 3 kişiyi çeker.Gol erken gelirse devamı gelir. Geçikirse 65-70 den sonra Konyanın dalağı şişer. Son dakikalara kadar seyircinin aktif olması gerek.Konyanın genç oyuncusu Adil hataya açık.Sert oynayacaklar.hakem izin vermezse kırmızı görürler. Maçtan hiç endişem yok. Asıl zor maç K.Paşa maçıydı. Hamşik oynarsa sezonun en güzel Trabzonsporunu dosta düşmana seyrettiririz.

Sefa
08.02.2022, 00:21
Hatay maçında olduğu gibi çok dominant bir oyun oynayacağımızı düşünüyorum..

CEMEFKER
08.02.2022, 00:24
----------------U.can----------------

Hüseyin--Denswill--Hugo- Timo

-------------Doruk--Hamsik---------

Visca--------Bakaseta----Nwakaeme

-----------------Cornellius-------------------

Konya kanatlarda hızlı, Amilton Mihaylak ile oynuyor, özellikle Mihaylak adam eksilterek oynuyor. Konya'nın ortadan delici özellikte bir oyunu yok bu nedenle ağırlık sikleti kanatlarda olmalı.

Sağda Hüseyin Serkan'a göre tecrübeli ve defansı iyi, ayrıca stoperdeki gibi gergin olmaz rahat olur. Serkan hataya açık. Dorukhan ortada gerekli.
Alternatif: Dorukhan sağ bek, Siopis ortada. A.Ömür [emoji3494] Bakasetas da olabilir

M.Kılıç50
08.02.2022, 00:35
Uğurcan

Hamsik-Dorukhan

Visca-Bakasetas-Nwekaame

Cornelius

Aynen Enes, Edgar ile bir maçlık sözleşme yapılır, gelir bastonlarla Konya hücum hattını savunur.

Konya kanatlarda hızlı, Amilton Mihaylak ile oynuyor, özellikle Mihaylak adam eksilterek oynuyor. Konya'nın ortadan delici özellikte bir oyunu yok bu nedenle ağırlık sikleti kanatlarda olmalı.

Sağda Hüseyin Serkan'a göre tecrübeli ve defansı iyi, ayrıca stoperdeki gibi gergin olmaz rahat olur. Serkan hataya açık. Dorukhan ortada gerekli.
Alternatif: Dorukhan sağ bek, Siopis ortada. A.Ömür [emoji3494] Bakasetas da olabilir

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiHüseyine çok yüklenenlerden değilim ama şu maçta, geçen maç Kadroya dahi alınmayan Hüseyini ilk 11'e yazmak dalga geçmektir.

Ogün YAZICI
08.02.2022, 00:38
Dorukhan Hamsik
Visca Bakasetas Nwakaeme
Cornelius

Sakın çılgınlık yapıp Abdülkadir'e yer açmak için şu yapıyı bozmasın hoca

Top rakipteyken Bakasetas'ın yaptığı pres,ikili mücadele,alan parselleme,alan daraltma hiçbirini yapmıyor Abdülkadir
Nefeslene nefeslene yürüme temposunda kendi bölgesinde aktif dinlenme yapıyor
Topu geri kazanma süremizi inanılmaz uzatıyor Abdülkadir

Ayrıca Djaniny olmadığından beri oyun içerisinde kaliteli futbol oynadığımız dakikalar çok azaldı.
Djaniny Hamsik ve Nwakaeme'den sonra bu takım en keyifli organizasyonlar geliştiren oluşturan oyuncusu

Şu hücum hattında herhangi birinin yerine Djaniny de gözü kapalı yazılabilir .

Göze hoş gelen futbolu en son Djaniny ile Hatay maçında oynadık

lazibere
08.02.2022, 00:41
Kombine sahibi olup maça gelemeyenler muhtemelen büyükşehirlerde yaşayan taraftarlarımızdır. bunların bir çoğu da sadece önemli maçlarda maça geliyorlar. Konya maçında çoğu kişinin geleceğini düşünüyorum. Büyük oran dolu olur stad

Bazan 10 bin kişi bile organize olursa 40 bin seyirci kadar etki eder

Hunk
08.02.2022, 00:48

serkan yerine huseyin koymak futbol cahilligidir. kusura bakma kafayi yemissin :)

EkremOcal
08.02.2022, 01:03
Hoca Peres’in yokluğunda inşallah 3’lü çıkmak gibi bi gaflete düzmez bu maçta.

r9emre
08.02.2022, 02:00
Mac icin bileti ya da kombinesi olup, maca gidemeyecek arkadaslar varsa iki bilet ariyorum. Hangi tribun oldugunun bir onemi yok. Ozelden yazarsalar sevinirim.

B.Yiğit
08.02.2022, 08:01
Bu 3 İstanbul kulübünün özellikle şikecilerin, Trabzonspor'un başarılı olması nasıl zorlarına gidiyor. Çok keyifleiniyorum bunları bu halde görünce. Hepsi 2.liği bile göz ardı edip Trabzonspor'un şampiyon olmamasına yoğunlaşmış. Öncelikleri kendi kulüplerinin başarısı değil Trabzonspor'un başarısızlığı. Başkanları kongrelerinde bile kendi kulübünden çok Trabzonspor'u zikrediyor. Konyaspor'u da gazlayıp duruyorlar. Çok keyifli bir lig oluyor keyfini çıkarın. [emoji23]

Konyaspor maçı da tüm hayallerine elvada dedikleri maç olsun. 90 dakika destek.

Enaldo61
08.02.2022, 08:12
Bu 3 İstanbul kulübünün özellikle şikecilerin, Trabzonspor'un başarılı olması nasıl zorlarına gidiyor. Çok keyifleiniyorum bunları bu halde görünce. Hepsi 2.liği bile göz ardı edip Trabzonspor'un şampiyon olmamasına yoğunlaşmış. Öncelikleri kendi kulüplerinin başarısı değil Trabzonspor'un başarısızlığı. Başkanları kongrelerinde bile kendi kulübünden çok Trabzonspor'u zikrediyor. Konyaspor'u da gazlayıp duruyorlar. Çok keyifli bir lig oluyor keyfini çıkarın. [emoji23]

Konyaspor maçı da tüm hayallerine elvada dedikleri maç olsun. 90 dakika destek.

Korkuyorlar çünkü TS çok güçlü ambargo koyacak diye korkuyorlar. Korkmayın ulan titreyin :D

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2022, 08:23
Korkuyorlar çünkü TS çok güçlü ambargo koyacak diye korkuyorlar. Korkmayın ulan titreyin :D

Hayalet suratlı katıksız TS düşmanı olan Ahmet Nur Çebi'nin, babası has Trabzonspor'lu Yaşar Kaptan Çebi'dir. Çorlu'daki KAPTAN DEMİR-ÇELİK'in sahibidir. Dayımın da çok eski arkadaşıdır.

Nur Çebi Trabzon'lu olduğu halde bu düşmanca tavırlarını anlayamıyorum.

Fatih Özkan
08.02.2022, 08:33
Puan kaybı beklentisine giren herkesin yüzüne bir şamar daha atacağımız maç olacaktır. Baskılı ve kontrollü bir oyun sergileyeceğimizi düşünüyorum. "Ulan bunun için mi bu kadar endişe ettik ?" diyeceğiz.

HOPA'LI TS'Lİ
08.02.2022, 09:11
Uğurcan

Hamsik-Dorukhan

Visca-Bakasetas-Nwekaame

Cornelius

Edgar sezonu kapattı renktaş

POYRAZ
08.02.2022, 09:27
Özel meşaj attım

Ben de bir özel mesajinizi alirim bu konu hakkinda.

MetehanS
08.02.2022, 09:37
Maçın kaderini NWAKAEME - SKUBIC mücadelesi belirleyecek.

Umarım waka gününde olur ve biraz da olsa topu kaybettiği durumlarda geriye destek verir.

cakalkerem
08.02.2022, 09:53
ilkyarım saat 2-3 golle başlarsak işi bitiririz...

Doğukan Uçan
08.02.2022, 10:28
Hatayspor ligde üçüncü sıradayken trabzona geldi ilk yarı orta sahayı geçemedi.

Başakşehir ligde en formda zamanında üçüncü sıradayken trabzona geldi 90 dakika gol yememek için oynadı. 2 topumuz direkten döndü, 1 penaltımız veilmedi.

ben bu iki maçı da stadyum da canlı izledim.
konyaspor bu kadrosu ligde ancak 8 15 sıraya oynar.

şuan ikinci olmaları tamamen alttaki takımların istikrarsız olması.

benim bu maçtan gram korkum yok.

ferhaTS87
08.02.2022, 11:18
ilk golu atarsak konya geri dönemez.kaleci sehic te oynamıcak büyük ihtimal.baka ceza sahası dışından bir tane atar.en kötü 2-1 alırız

B.Yiğit
08.02.2022, 11:26
Siopis'in bu maçta kesinlikle oynaması gerektiğini düşünüyorum. Konyaspor bu kadar puanı koşarak mücadele ederek aldı. O yüzden ortasahada mücadeleci oyuncu şart. Puçaz yedek olmalı.

Uğurcan

Dorukhan Denswil Hugo İsmail

Siopis Hamsik

Visca Bakasetas Nwakaeme

Cornelius

Semih AYDIN
08.02.2022, 11:34
Gol yiyeceğimizi düşünmüyorum

Murat'
08.02.2022, 11:50
Bizim için artık kolay maç yok, bunu ligin ikinci yarısında oynadığımız maçlarda gördük. Hiçbir maçı domine edemedik.

Ben bizim takımın böyle önemli maçların hiçbirisini kazandığını hatırlamıyorum maalesef, inşallah bu maç bu talihsizliğimizi de yeneriz.

Konya iyi bir takım, öyle olmasa bizim hemen ensemizde olmazlardı. İnşallah güzel bir oyunla net bir skor elde ederiz. O zaman Konya'yı da liderlik yarışında devre dışı bırakmış oluruz.

Tahir61
08.02.2022, 11:54
Konya zor fikstüre giriyor diye yazılıp duruyor, baktım, hakket fenaa

13 Şubat: Trabzon (D)
18 Şubat: Kasımpaşa
22 Şubat: Başakşehir (D)
27 Şubat: Alanya (D)
6 Mart: gs
13 Mart: Kayseri (D)
20 Mart: Şİkeciler (D)

Sacit
08.02.2022, 12:12
Geri yaslanmak konusu abartmadan yapılacaksa yerinde olur

fakat hem geri yaslanıyorsun hem de rakibe pozisyon veriyorsan orada sıkıntı var

roma ile oynarken rakip öyle bir geri çekildi ki gidecek yol bulamadın
hakiki geri yaslanmak roma gibi oluyor bırak şut çekmeyi sana kaleyi göstermiyor

tabi bunda roma ile senin arandaki uçurumlar dağlar gibi fizik gücü farkı olmasının payı çok fazladır

Özkan Şentürk
08.02.2022, 12:14
Hocanın başakşehir maçı benzeri bir planla çıkacağını düşünüyorum. O maçta ilk yarı domine etmiştik oyunu ama oyunun en kritik parçası olan Hamsik bu maçta da yok büyük ihtimal.

Coşkudan ziyade akıllı oynayacağımız bir maç olur. Allah bir daha 96'daki gibi yorumlar yazdırmasın bize. O maçta da beraberlik yeterken coşkuya fazla kapılmıştık.

Mehmet Fatih Yavuz
08.02.2022, 12:18
Geri yaslanmak konusu abartmadan yapılacaksa yerinde olur

fakat hem geri yaslanıyorsun hem de rakibe pozisyon veriyorsan orada sıkıntı var

roma ile oynarken rakip öyle bir geri çekildi ki gidecek yol bulamadın
hakiki geri yaslanmak roma gibi oluyor bırak şut çekmeyi sana kaleyi göstermiyor

tabi bunda roma ile senin arandaki uçurumlar dağlar gibi fizik gücü farkı olmasının payı çok fazladır

Geri yaslanacaksak Wakame ve Cornelius ile oynamayacağız.
Geri yaslanmanın bir amacı da ani hücuma çıkmak.
O zaman Djanini, Koassi falan oynayacak.
Hatta Yusuf Erdoğan.

En sevmediğim oyun tarzıdır bu arada.

Devrim Arslan
08.02.2022, 12:18
iyi oynamak umrumda bile değil 3 puan en kötü 1 puan yeter şampiyon olalım ondan sonra iyi kötü futbola bakarız

Kenshi
08.02.2022, 12:19
Konya zor fikstüre giriyor diye yazılıp duruyor, baktım, hakket fenaa

13 Şubat: Trabzon (D)
18 Şubat: Kasımpaşa
22 Şubat: Başakşehir (D)
27 Şubat: Alanya (D)
6 Mart: gs
13 Mart: Kayseri (D)
20 Mart: Şİkeciler (D)
Şu fikstür bize denk gelse max. alacağımız puan 15 derim.

Konya buradan 10 puan çıkarsın, alsın başına koysun.

Sacit
08.02.2022, 12:23
Geri yaslanacaksak Wakame ve Cornelius ile oynamayacağız.
Geri yaslanmanın bir amacı da ani hücuma çıkmak.
O zaman Djanini, Koassi falan oynayacak.
Hatta Yusuf Erdoğan.

En sevmediğim oyun tarzıdır bu arada.

bu oyun biçimi aman uzak dursun

geri çekil ama 10 dk veya 5 dk arayla dinlenmek için çekilirsin
yarım saat geri çekilmek nedir? bu kabul edilemez

bu kadro hücumda daha etkili futbol oynar

Enaldo61
08.02.2022, 12:24
Konya'nın oralardan ne çıkaracağı bizim maça bağlı. Bizi yenerseler oradan 20 puan falan çıkarırlar hiç şaşırmayın. Bu sistem bizim karşımızda bir bakmışsın Konya da 17de 17 yapmış.

Uzun lafın kısası: Bu sefer gerçekten tam anlamıyla fişi çekmemizi sağlayacak bir maç. Bizanslıların son tutunacak dalları bizim bu maçı kaybetmemiz.
Bu maçı alırsak şampiyonluğu alırız.

emre6117
08.02.2022, 12:36
Konya'nın oralardan ne çıkaracağı bizim maça bağlı. Bizi yenerseler oradan 20 puan falan çıkarırlar hiç şaşırmayın. Bu sistem bizim karşımızda bir bakmışsın Konya da 17de 17 yapmış.

Uzun lafın kısası: Bu sefer gerçekten tam anlamıyla fişi çekmemizi sağlayacak bir maç. Bizanslıların son tutunacak dalları bizim bu maçı kaybetmemiz.

Aynen katiliyorum.
Suanda ipker tamemen elimizde. Konyayi yen isi bitir.
Yoksa 2011 yili gibi bir bakmissin konya da ciddi bir seri yapmis.
Sene 2011 de biz ikinci devredeki 2.macta fbye yenilmeseydik sike bile yapamayacaklardi.
Yalniz suda unutulmasin yenecegiz diyoruz da, asla ama asla yenilmemeliyiz. Ikili averaji da kaybediyorsun o durumda.

emre6117
08.02.2022, 12:38
Hayalet suratlı katıksız TS düşmanı olan Ahmet Nur Çebi'nin, babası has Trabzonspor'lu Yaşar Kaptan Çebi'dir. Çorlu'daki KAPTAN DEMİR-ÇELİK'in sahibidir. Dayımın da çok eski arkadaşıdır.

Nur Çebi Trabzon'lu olduğu halde bu düşmanca tavırlarını anlayamıyorum.
Biz buna hasetlik diyoruz.
Mesela zeki yavruda ve bilimum benzerlerinde de ayni durum var. Trabzonsporun direk icinde olmazlarsa direk dusman oluyorlar.

Onur Erçetin
08.02.2022, 12:42
Maça gidemeyecek olan varsa benimle iletişime geçebilir mi ? Bir bilet lazım acil.Kale Arkası üst bloklar olur,doğu bloklar olur,batı olur.Farketmez.Ücreti karşılığında alacam.

Yasin Altuntas
08.02.2022, 12:49
Bizim için artık kolay maç yok, bunu ligin ikinci yarısında oynadığımız maçlarda gördük. Hiçbir maçı domine edemedik.

Ben bizim takımın böyle önemli maçların hiçbirisini kazandığını hatırlamıyorum maalesef, inşallah bu maç bu talihsizliğimizi de yeneriz.

Konya iyi bir takım, öyle olmasa bizim hemen ensemizde olmazlardı. İnşallah güzel bir oyunla net bir skor elde ederiz. O zaman Konya'yı da liderlik yarışında devre dışı bırakmış oluruz.

Sirf bu sezon en az 3-4 tane ölüm kalim maclarini yendik. Su psikolojiden de kurtulmamiz lazim

Fatih Özkan
08.02.2022, 12:52

Aynı şey dün akşam geldi aklıma. Sırf biz olmayalım diye bir sürü takım rakiplerimize puan verir. Bundan hiç şüphem yok. Bu sebeple pazar akşamı galip gelmesi gereken taraf biziz.

yattarinho61
08.02.2022, 13:01
Siopis'in bu maçta kesinlikle oynaması gerektiğini düşünüyorum. Konyaspor bu kadar puanı koşarak mücadele ederek aldı. O yüzden ortasahada mücadeleci oyuncu şart. Puçaz yedek olmalı.

Uğurcan

Dorukhan Denswil Hugo İsmail

Siopis Hamsik

Visca Bakasetas Nwakaeme

Cornelius

Ismail, ligin en hizli kanat oyuncusu Michalak‘a karsi… ölüm olur

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

ilelebeTS
08.02.2022, 14:13
Bu işler oyuncu psikolojisi tamamen. Kasımpaşa maçının psikolojisi ile bu maç daha farklı olacaktır. Rakip en yakın takım olduğu için ve kazanırsak daha da rahatlayacağımız için motivasyon sıkıntısı olmaz bu maçta. Ve bizim bu seneki takım bu tip maçları iyi noktalıyor. Hamsik oynarsa istediğimizi daha rahat alırız. Çünkü adam bu tip maçlarda takımı sahada iyi yönetiyor. Sonuç olarak; önemli olan kazanmak. 1-0 olsun bizim olsun.

annttiigs
08.02.2022, 14:27
kesinlikle ölüm kalım maçı olarak bakmadığım bir maç. Konya'nın sertliğine müsaade edilmezse (Giresun'u tam olarak temaslı oyun ve hızlı oyuncularla hırpaladılar, tek sarı kartla bitirmeleri mucizeydi) çok da şansları yok. Ama müsaade edilirse ki bizim en sevmediğimiz tarzdır temaslı oyun, o zaman bizi çok zorlayacaktır. Yine de her şeyi buraya endekslemeye sonuna kadar karşıyım. Taraftar olarak ne olursa olsun rahat olmak gerektiğini buradan da belirteyim.

holyjoker
08.02.2022, 14:51
uçak pegasus ise yetişirsin:)

evet pegasus. niye öyle dedin ? yolcuları bekliyorlar mı :)

UYZD
08.02.2022, 15:02
evet pegasus. niye öyle dedin ? yolcuları bekliyorlar mı :)

Genelde hep 30 dakika rötar yapıyorlar :)

ÖmürKaradeniz61
08.02.2022, 15:03
Siz konya fikstürü zor diyorsunuz ama Türkiye’deki diğer takımların Trabzonspor düşmanlığından dolayı Konya 17 de 17 bile yapabilir. Trabzonspor’u çekemeyen inanılmaz bir Türkiye futbol camiası var. 19 takım bir yana Trabzonspor bir yana.

holyjoker
08.02.2022, 15:23
Genelde hep 30 dakika rötar yapıyorlar :)
yapsınları gene ki maç sonu galibiyet kutlamasını doya doya izleyeyim

Oğuzhan Fidan
08.02.2022, 15:38
Siz konya fikstürü zor diyorsunuz ama Türkiye’deki diğer takımların Trabzonspor düşmanlığından dolayı Konya 17 de 17 bile yapabilir. Trabzonspor’u çekemeyen inanılmaz bir Türkiye futbol camiası var. 19 takım bir yana Trabzonspor bir yana.

Sahada işler öyle yürümüyor Konya olsun derler ama canavar gibi top oynarlar. Bu her takım için geçerli. Açıkçası Trabzonspor kimle oynasa kazanmak için oynar şampiyon Fener bile olacak olsa misyonunuz kazanmaktır. Şike felan yapacak takımda kalmadığına göre Konya’yı yendikten sonra işi bitirmiş oluruz

Ufuk
08.02.2022, 16:43
Karagümrük karşısında Konya'nın on biri:

https://pbs.twimg.com/media/FLE-VUQXEAwCXPV?format=jpg&name=small

İlhan Palut yapabildiği kadar rotasyon yapmış. Skubic, Abdülkerim ve Guilherme savunmada oynamıyor. Adil mecburen on birde. Hadizahmetovic ve Soner dinlendirilmiş. Kanat rotasyonu olmadığı için Bytiqi ve Amilton oynuyor, sadece Mihalak dinleniyor; zorda kalırsa onu da sokacak belli ki yedeklerde. Son haftalarda 10 numarada oynayan Rahmanovic yerine Mpoku oynuyor ki bence Mpoku çok daha iyi topçu. Oynadığı iyi. Çikaleşi olmadığı için Hassan başlamış, yedeği yok. Karagümrük öne geçerse Konya yedeklerdeki gençleri sokamaz da, çok iyi kadro :)

ilelebeTS
08.02.2022, 16:45
Karagümrük karşısında Konya'nın on biri:

https://pbs.twimg.com/media/FLE-VUQXEAwCXPV?format=jpg&name=small

İlhan Palut yapabildiği kadar rotasyon yapmış. Skubic, Abdülkerim ve Guilherme savunmada oynamıyor. Adil mecburen on birde. Hadizahmetovic ve Soner dinlendirilmiş. Kanat rotasyonu olmadığı için Bytiqi ve Amilton oynuyor, sadece Mihalak dinleniyor; zorda kalırsa onu da sokacak belli ki yedeklerde. Son haftalarda 10 numarada oynayan Rahmanovic yerine Mpoku oynuyor ki bence Mpoku çok daha iyi topçu. Oynadığı iyi. Çikaleşi olmadığı için Hassan başlamış, yedeği yok. Karagümrük öne geçerse Konya yedeklerdeki gençleri sokamaz da, çok iyi kadro :)

Büyük ihtimalle Konya'yı haşlayacak K.Gümrük ve hepsini oyuna alacaklar.

Ufuk
08.02.2022, 17:17
Büyük ihtimalle Konya'yı haşlayacak K.Gümrük ve hepsini oyuna alacaklar.Oyuna alacak 3 adam var diğerlerini yedeğe koymamış bile. Mihalak, Guilherme is yapar. Rahmanovici karambole dönünce sahaya atabilir belki uzun adam kafa falan vurur. Başka da kimse yok gol lazımken oyuna atacağım.

ilelebeTS
08.02.2022, 17:29
Oyuna alacak 3 adam var diğerlerini yedeğe koymamış bile. Mihalak, Guilherme is yapar. Rahmanovici karambole dönünce sahaya atabilir belki uzun adam kafa falan vurur. Başka da kimse yok gol lazımken oyuna atacağım.
Amir var işte. En kritik oyuncularından birisi.

Ufuk
08.02.2022, 17:32
Amir var işte. En ktirik oyuncularından birisi.

7. dkda zortladılar :)

Ben beğenmiyorum onu ya Mpoku çok daha iyi oyuncu. Düşük bütçeli Jaja.

ilelebeTS
08.02.2022, 17:41
7. dkda zortladılar :)

Ben beğenmiyorum onu ya Mpoku çok daha iyi oyuncu. Düşük bütçeli Jaja.

Roller bambaşka. Amir bu sene oranın Mahmut Tekdemir'i gibi. Zaten demirbaşlardan.

Ufuk
08.02.2022, 17:43
Roller bambaşka. Amir bu sene oranın Mahmut Tekdemir'i gibi. Zaten demirbaşlardan.

He Hadziahmetovic'i diyorsun. Evet o önemli adam. Ben Amar Rahmanovic'i diyorsun sandım pardon :)

Karagümrük aptallığa devam ediyor. Allahım bizim maçlarda neden olmuyor bu aptallıklar. 80 metreden duran top, şimdi de alakasız yerde penaltı.

ilelebeTS
08.02.2022, 17:45
Bedava penaltı. Bizim Hugo'nun kırmızı kart pozisyonuna benziyor.

Habire sağdan çalışıyorlar. Bizim maçta da orayı kullanmaya çalışacaklar muhtemelen. Puchacz iyi izlesin.

Mehmet
08.02.2022, 18:19
Trabzonspor için 6 puanlık maç.

Ufuk
08.02.2022, 18:42
Ahmed Hassan baldırı tuttu, değişiklik işareti geldi. Takımın tek forveti.

emre6117
08.02.2022, 18:48
Trabzonspor için 6 puanlık maç.

Biz denizliye neden hugo ve bakesetasi goturuyoruzki. 2 sene once erzuruma nwakamenin goturulmesi ile.birebir ayni.
Biz akillanmayacak bir camiayiz.
Konya bile karagumruk deplasmaninda yaridan fazla rotasyona girerken, biz denizliden bile korkuyoruz galiba.
Gerci elenirsek de elenelim diyorum bn zaten denizliye.
Bize bu sene sampiyonluk lazim.

Ufuk
08.02.2022, 18:48
Ahmed Hassan, Zymer Bytyqi, Jose M'Poku <> Amir Hadziahmetovic, Amar Rahmanovic, Konrad Michalak

Guilherme dışında herkesi soktu oyuna. Amilton-Serkan eşleşmesini görmemeliyiz bu maç, bize attığının aynısını attı yine. Arka direkte Dorukhan tutar ancak.

Oğuzhan Fidan
08.02.2022, 18:49
Ahmed Hassan baldırı tuttu, değişiklik işareti geldi. Takımın tek forveti.

Sakatlandı

Ufuk
08.02.2022, 18:53
Sakatlandı

Bizim maçta oynar bence. Önlem için çıkartılmış gibi geldi.

Oğuzhan Fidan
08.02.2022, 18:54
Konya’nın yediği golü izlediniz dimi ? Şu golü yiyen takım lig 2.cisi. Bunlar tamamen kazanma durumunda devam ediyorlar şu maçtan bile mağlup ayrılsınlar iyi etki olur

Oğuzhan Fidan
08.02.2022, 18:54
Bizim maçta oynar bence. Önlem için çıkartılmış gibi geldi.

Yok devam edemedi. Sakatlığın durumu nedir bilinmez tabiki .

emre6117
08.02.2022, 18:55
Konyanin karagumrukten 3 gol yememesi asla sasirtmamali.
Asil beni sasirtan konyaspor t.kupasina sonuna kadar asilir diyordum ama cok ciddi bir rotasyonla ciktilar.
Konyanin en iyi oyuncusu ve savunmasinin ana oyuncusu abdulkerim kadroda yok.
Yine kaleci sehic kadroda yok.(sakatlgi gecmemis olabilir, umarim oyledir.)

Kenshi
08.02.2022, 19:22
Mac uzadi, isimize gelir bu. İyice kondüsyon kaybedecekler.

Oğuzhan Fidan
08.02.2022, 19:23
Konya bela takım bu sene seneye cacık olur giderler ama bu sene çok sıkacaklar bizi. Mutlak kazanmak zorundayız 2009 un bursası gibiler

Oğuzhan Fidan
08.02.2022, 19:40
Emre mor gibi vasat bir adam özelliğinden dolayı deldi geçti Konya’yı. Hızlı ve füleli çevik çocuk.

Oğuzhan Fidan
08.02.2022, 19:43
Konya neden bu ördek yeşili formasıyla çıkmıyor maçlara şu siyah formasını giyiyor sürekli :))) siyah formayla totem yapıyolar :))

ÖmürKaradeniz61
08.02.2022, 19:51
Şu Konya’nın haline bakın bu takım ligin ikincisi. Leş atıyorlar.

ilelebeTS
08.02.2022, 19:57
O zeminde 120 dakika kolay değil. Üstüne 5 gol yediler, bir sürü pozisyon verdiler. Bir de elenirlerse o durumun moral bozmama ihtimali yok. Biz kupa maçına çıkacağız ama bambaşka bir 11 ile çıkacağız. Bunlar 11 oyuncularının çoğunu kullandı.

Doğukan Uçan
08.02.2022, 20:09
emre mor ara sıra böyle messi olabiliyorlar. :D

DURAS
08.02.2022, 20:13
abdüş- hamsik- baka üçlüsü ile orta saha olsa nasıl olur. skoru alırsak sal siopisi…

Ufuk
08.02.2022, 20:14
Şu Konya’nın haline bakın bu takım ligin ikincisi. Leş atıyorlar.
Mas ve Pereirali kadro gibiler işte. Oyunu bekler kuruyor. Bugün yedek olunca ne ilerde ne geride bir şey yapamadılar.

emre6117
08.02.2022, 20:29
Ben konyanin uzun suredir kovidli oyuncu acikladigini hatirlamiyorum, acaba maclar oncesinde rutin kovid testlerini dogru duzgun yapiyorlar midir.

Ufuk
08.02.2022, 22:11
İlhan Palut: "Ahmed Hassan’ın ani bir hareketten dolayı alt adalesinde batma var. Şu an itibariyle maç oynayacak durumda değil. Üst üste kullandık bu oyuncuyu. Bugün de aynı durum vardı. Yarın Ahmed Hassan ve diğer oyuncularla alakalı, sağlık ekibimiz bir açıklama yapacaktır". https://t.co/UBknFu0DzI

orhan42
08.02.2022, 22:34
O sahada 120 dk. oynamak muhtemelen 2 maçı üst üste oynamak gibi olmuştur.Yorgun gelecklerine eminim.Ahmed Hassan da olmayacak.İnşaallah yenip Konyalı hemşehrilerimin çenesini kapatacağız.