PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Tartışıyor | Tartışma Konusu Tavsiyeleri

Cem Balcı
27.01.2022, 23:34
Merhaba.

Forumumuzda yeni bir kategori oluşturmak istiyoruz.Bu kategorimizde,her hafta bir konu ile forum kurallarına uygun olarak her konuda ( siyaset vb. hariç ) özgün tartışma başlıkları açarak,farklı bir alan oluşturmayı planlıyoruz.

Daha anlaşılır olması açısından örnek bir konu linki bırakıyorum.

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/58581-Futbol-Sevgisi-mi-%C3%96ncelik-Ta%C5%9F%C4%B1r-Tak%C4%B1m-Sevgisi-mi

Bu yeni kategori için de bir anket oluşturduk.Bu anket ile bu başlık altından ilgili alanı sizlerin seçimine bırakıyoruz.Ayrıca yine bu başlıktan daha iyi nasıl yapabilirizi de konuşuyor olacağız.

Fikirlerinizi ve katkılarınızı bekliyoruz.

​Bordomavi.net

Yiğit Gayretli
28.01.2022, 08:10
Benim önerim; Lig Şampiyonluğu mu? Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu mu?

6Şafak Aydın1
28.01.2022, 11:27
Futbolculukmu? Hocalikmi?

nevzat61
28.01.2022, 12:58
Bu tartışma konusu sadece spor ile ilgili mi olacak yoksa siyaset dışında herhangi bir konu ile ilgili olabilir mi ?

Özgün tartışma konuları diyince bir çok konu başlığı aklımıza gelebilir..

Adem Akyüz'
28.01.2022, 13:13
Taraftar mı takımı ateşler? Takım mı taraftarı ateşler [emoji846]

Anıl C
28.01.2022, 13:38
Futbol ve spor disindaki konularin islenmesini isterim ancak burada taraftarlar kendi tuttuklari takim icinde bile anlasamiyorken baska konularin islenebilecegine ihtimal vermiyorum. O yüzden acilmasina oy verdim.

Yiğit Gayretli
28.01.2022, 14:18
Futbol ve spor disindaki konularin islenmesini isterim ancak burada taraftarlar kendi tuttuklari takim icinde bile anlasamiyorken baska konularin islenebilecegine ihtimal vermiyorum. O yüzden acilmasina oy verdim.

Futbolun dışına çıkabilecek olgunlukta değiliz Anıl :)

Ekrem D.
28.01.2022, 14:19
Tartisma alani icin tartismanin yapilabilecegi saglikli bir ortam gerekiyor. Onun icin de forumda var olan genel kaniya ters olan her goruse karsi gonderi ya da rep yoluyla, bilincli veya bilincsiz ifa edilen linc kulturunu ortadan kaldirirsaniz forum tartismaya daha uygun bir hale gelir kanaatindeyim. Aksi takdirde forumun, bir grup pirana surusunun domine edip baska turlu canli birakmadigi bir akvaryumdan farki kalmiyor.

nevzat61
28.01.2022, 15:01
Futbolun dışına çıkabilecek olgunlukta değiliz Anıl :)

Ben sizin gibi düşünmüyorum.. bir kaç kişi haricinde, buradaki üyelerin çoğunluğu bu olgunluğa sahip.. madem tartışma başlıkları altında kaynaşmak istiyorsunuz bunu kapalı karanlık bir odanın içerisine hapsederek yapamazsınız..sizin yapacağınız tartışma değil, belirli argümanlar üzerinde konuşmaktan öteye geçmez..

Örnek olarak verdiğiniz konuya olan ilgi ortada..

Yiğit Gayretli
28.01.2022, 15:10
Ben sizin gibi düşünmüyorum.. bir kaç kişi haricinde, buradaki üyelerin çoğunluğu bu olgunluğa sahip.. madem tartışma başlıkları altında kaynaşmak istiyorsunuz bunu kapalı karanlık bir odanın içerisine hapsederek yapamazsınız..sizin yapacağınız tartışma değil, belirli argümanlar üzerinde konuşmaktan öteye geçmez..

Örnek olarak verdiğiniz konuya olan ilgi ortada..

Bu forumda 10 yılı aşan bir yöneticilik geçmişim var. En güzel günleri de en kötü günleri de gördüm. Yorumumu bu tecrübeye dayanarak yapıyorum.

Biz her türlü tartışmaya olanak sağlarız ama günün sonunda yine oluşacak ortamın suçlusu biz oluruz. Tabi ne olursa olsun mutlak doğrusu olmayan bir konu. Açığız.

nevzat61
28.01.2022, 15:17
Bu forumda 10 yılı aşan bir yöneticilik geçmişim var. En güzel günleri de en kötü günleri de gördüm. Yorumumu bu tecrübeye dayanarak yapıyorum.

Biz her türlü tartışmaya olanak sağlarız ama günün sonunda yine oluşacak ortamın suçlusu biz oluruz. Tabi ne olursa olsun mutlak doğrusu olmayan bir konu. Açığız.

Fikrinize saygı duyuyorum.. sonuçta en son karar mercii sizlersiniz..

O halde bende fikrimi yazayım bari..

Kulüp başkanını taraftar mı seçmeli ? :)

atillati
28.01.2022, 15:39
şu günlerde açılması gereken başlık çok net aslında. Nwakaeme ile sözleşme uzatılmalı mı ? Uzatılmamalı mı ?

Cem Balcı
28.01.2022, 22:45
Örnek konumuzu tekrar paylaşıyorum,muazzam bir konu bana göre.

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/58581-Futbol-Sevgisi-mi-%C3%96ncelik-Ta%C5%9F%C4%B1r-Tak%C4%B1m-Sevgisi-mi

Tekrar özetlemek gerekirse siyaset dışında her konu olabilir.Özgünlük ilk tercihimiz.Örneğin Nwakaeme sözleşmesi gibi hususlar için futbolcunun kendi konusu mevcut.Takımımıza ve futbola odaklanmak zorunda değiliz.Amacımız belirli başlıklara sıkışıp kalmamak,forumu daha eğlenceli hale getirmek.

Öncelikle anketemizi sonuçlandıralım,oylamaya göre kategorimizi açtıktan sonra tekrar bir başlıkla detayları konuşuyor olacağız.

Saint Castillo
29.01.2022, 11:32
Benim önerim; Lig Şampiyonluğu mu? Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu mu?
CL şampiyonluğu gerçekçi görünmedi. Ancak bu yıl şampiyon olup seneye şampiyonlar liginde çeyrek final yapıp ligi de 2. sırada bitirmek bence sezonu başarılı kılar. Çeyrek final başarısı sayesinde çok iyi satışlar yapabiliriz ve bu da şampiyon olamadığımız için kaybettiğimiz parayı bire getirir. Bunun akabinde 3. sezon şampiyonluğun açık ara favorisi oluruz.

Avrupada olmayan bir Trabzonspor düşünülemez.

Yiğit Gayretli
31.01.2022, 08:02
CL şampiyonluğu gerçekçi görünmedi. Ancak bu yıl şampiyon olup seneye şampiyonlar liginde çeyrek final yapıp ligi de 2. sırada bitirmek bence sezonu başarılı kılar. Çeyrek final başarısı sayesinde çok iyi satışlar yapabiliriz ve bu da şampiyon olamadığımız için kaybettiğimiz parayı bire getirir. Bunun akabinde 3. sezon şampiyonluğun açık ara favorisi oluruz.

Avrupada olmayan bir Trabzonspor düşünülemez.
Olayı neden mevcut gerçekliğimize indirgiyoruz ki? Sorum sizin "hayaliniz" ? :)

pReN@_61
31.01.2022, 09:48
Açılabilir.

HOPA'LI TS'Lİ
31.01.2022, 12:26
Açılsın dedim.

İsa Gündoğdu
01.02.2022, 11:10
Açılsın...
Öz evlatçılık yapılmalı mı yapılırsa nereye kadar yapılmalı, yoksa hiç yanından bile geçilmemeli mi?

HasanTezel
01.02.2022, 16:49
Merhaba.

Forumumuzda yeni bir kategori oluşturmak istiyoruz.Bu kategorimizde,her hafta bir konu ile forum kurallarına uygun olarak her konuda ( siyaset vb. hariç ) özgün tartışma başlıkları açarak,farklı bir alan oluşturmayı planlıyoruz.

Daha anlaşılır olması açısından örnek bir konu linki bırakıyorum.

Bu yeni kategori için de bir anket oluşturduk.Bu anket ile bu başlık altından ilgili alanı sizlerin seçimine bırakıyoruz.Ayrıca yine bu başlıktan daha iyi nasıl yapabilirizi de konuşuyor olacağız.

Fikirlerinizi ve katkılarınızı bekliyoruz.

​Bordomavi.net
Benim önerim, forumda ortaya konuşulanlar kaybolduğu için 4-5 seçenekli anket şeklinde olması, ya da soru-cevap olması. Aynı zamanda da üyeler de açabilmeli bu tip tartışma başlıkları.

Uzun yıllar sonra ciddi bir yenilik sayılabilir, tebrikler...

Cem Balcı
01.02.2022, 23:01
Benim önerim, forumda ortaya konuşulanlar kaybolduğu için 4-5 seçenekli anket şeklinde olması, ya da soru-cevap olması. Aynı zamanda da üyeler de açabilmeli bu tip tartışma başlıkları.

Uzun yıllar sonra ciddi bir yenilik sayılabilir, tebrikler...

Teşekkürler.Anket uygun olan konularda anket de eklenebilir tabiki.Ancak asıl istediğimiz özgün bir tartışma ortamı oluşturmak.
Dediğiniz gibi konuları da üyelerimizin açmasını bekliyoruz.

Cem Balcı
01.02.2022, 23:02
Açılsın...
Öz evlatçılık yapılmalı mı yapılırsa nereye kadar yapılmalı, yoksa hiç yanından bile geçilmemeli mi?

Enine boyuna tartışılabilecek bir konu aslında.Ancak şampiyonluk sürecinde ne denli uygun olur kararsız kaldım (:

İsa Gündoğdu
03.02.2022, 14:09
Enine boyuna tartışılabilecek bir konu aslında.Ancak şampiyonluk sürecinde ne denli uygun olur kararsız kaldım (:

kesinlikle zamanı önemli,
yönetim inanılmaz iyi işler yapıyor , belkide Türkiye de hiç bir futbol kulübü bu kadar iyi yönetilmemişti sezon sonu duruma göre tartışılır.

HasanTezel
06.02.2022, 00:23
YENİ BAŞLIK ÖNERİSİ

Cornelius, Bakasetas, Vişça, Nwakaeme 31 Galatasaray takımı 28 Gol attı, yahu bir geyik dönüyor sosyal medyada ölürsünüz gülmekten, gece yatmayanlar varsa, YENİ BAŞLIK ÖNERİM ŞU; GALİBİYET SONRASI EN KOMİK ALINTILAR, sadece komik yazı-resim

HasanTezel
07.02.2022, 09:56
YENİ BAŞLIK ÖNERİSİ

Cornelius, Bakasetas, Vişça, Nwakaeme 31 Galatasaray takımı 28 Gol attı, yahu bir geyik dönüyor sosyal medyada ölürsünüz gülmekten, gece yatmayanlar varsa, YENİ BAŞLIK ÖNERİM ŞU; GALİBİYET SONRASI EN KOMİK ALINTILAR, sadece komik yazı-resim

Şimdi okudum hem keyiflendim hem gururlandım, medyanın açık ara en yapıcı-işi bilen Trabzonspor yazarı:

Erdal Hoş: "Serkan Asan, biliyorsun ki o şans sana bir daha gelecek. Geldi işte. Performansın ile, 'Peres yoksa Dorukhan değil ben oynarım' diyecektin. Üçüncü senen artık. Sonra gidiyorsunuz, Zeki Yavru gibi şehre düşman oluyorsunuz.

EN YAPICI VE FAYDALI TRABZONSPOR YAZARI KİMDİR, başlık olmalı, benim sıralamam:

1. Erdal Hoş
2. Yunus Emre Sel
3. Aksal Yavuz
4. Ömer Faruk Ünal
5. İskender Günen
6. Ali Kemal Yazıcı

Maalesef çok yazarımız yok, Erman Özgür- vb severim ama etkisiz ve derinlikli yazamıyor...