PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 24. Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Kasımpaşa | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Telonyus
23.01.2022, 21:12
Maç başlıklarında 6/6 ile geliyorum hadi bakalım.

Yiğit SARI
23.01.2022, 21:19
Ahmetcan'ı Yunus'u kazanıyoruz. Bakasetas en iyi yaptığı şeyi hatırladı ve galatasaray'ı yendik

Bu takımın 4-5'ten fazla eksiği katılcak. Yolumuz daha açık olsun bundan sonra ne diyeyim

Doğukan Uçan
23.01.2022, 21:30
herhalde aylar sonra tam kadro maça çıkacaz. stoper transferi de gelir. kouassi nin durumunu bilmiyorum oda takıma katılırsa süper olur.

en önemlisi bu maçta 1 tane boş koltuk olmaz müthiş atmosfer olacak.

Lantis
23.01.2022, 21:33
21198

Ozan Yılmaz
23.01.2022, 21:42
Maç başlıklarında 6/6 ile geliyorum hadi bakalım.Bozmadan devam et inşallah

Timur Bey
23.01.2022, 21:49
Donk yok. Giresun maçında on kişi kalmış rakibe karşı dahi ileri çıkamadılar. Hamsik oynarsa orta alan hakimiyetini kolayca alırız. Defans hatları oldukça zayıf. Hajradinovic ve Ben Youness de iyi marke edilirse zorlanmayız.

Armağan Dere
23.01.2022, 21:51
ben hocanın yerinde olsam koita ile başlardım..!

Ozan Yılmaz
23.01.2022, 21:52
Bu arada Kasımpaşa yeni hocasıyla çok forumda bir grafik yakalandı

7'de 6 galibiyet ve 1 beraberlik aldılar sanırım

Seri bozma vakti

SALDIRAY
23.01.2022, 22:09
21198

bunu yazmaya gelmiştim

gurur6134
23.01.2022, 22:18

Simdi rahatladım

Lantis
23.01.2022, 22:43
bunu yazmaya gelmiştim

Aklın yolu bir;)

yorumsuz6117
23.01.2022, 22:46
Mallı takıma katkı verebileceğini gösterdi, Berat'ın bir daha sahada yeri olmamalı..

Mert'
23.01.2022, 23:16
Çok zor bir maç daha. Kasımpaşa yeni hocasıyla defolarını epey düzeltti. Taraftarın stadyumu tamamen doldurması lazım. Hoca’da Berat ile başlamaz artık bir zahmet. 1-0 olsun bizim olsun.

batugol
23.01.2022, 23:16
2 hafta bekleyecegiz
umarim sakatlar iyileşir

My
23.01.2022, 23:18
Hamşik gelecek, Canini yediğim gelecek :) Çok daha derli toplu olucaz.

Koassi ne zaman katılacak takıma ?

ilelebeTS
23.01.2022, 23:19
Ara iyi gelecek, çok daha güçlü döneceğiz.

Doğukan Uçan
23.01.2022, 23:21
Kolay maç yok. Rakipler bize karşı şampiyonlar ligi finaline çıkar gibi hazırlanıyor.
Kasımpaşa son 6 haftanın en çok puan toplayan takımıymış spiker öyle söyledi.

Yiğit SARI
23.01.2022, 23:21

Afrika kupası finali 6 şubat'ta en geç tarih o ve bir kaç gün sonrası gibi gözüküyor. Şimdi mısır'la oynayacaklar 26'sında umarım elenirler

Telonyus
23.01.2022, 23:22

finale kadar çıkarsa bu maçtan sonra dönüyor

Emre Çömez
23.01.2022, 23:24
ara olması iyi ya.

Fatih Özkan
23.01.2022, 23:24
Zor maç olacak. Ama Giresun gibi bir maç olmasını da beklemiyorum. Kazanacağımızı düşünüyorum. Tribünde değil boş koltuk, nefes alacak yer dahi kalmamalı!

Halil Alemdar
23.01.2022, 23:49
Eğer bir aksilik olmazsa bu maça

—————-Uğurcan—————
Peres—Ahmet—Hugo—Puçaz
————Doruk—Hamsik———
Visca———-Baka———-Waka
—————Cornelius————-

Erce, Denswill, Serkan, İsmail, Siopis, Berat, Mallı, Abdüş, Djaniny, Yusuf, Koita

Acayip bi kadroyla çıkacağız.

Zor maç yine de. Donkun olmaması güzel.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cem Balcı
23.01.2022, 23:51
Evet döndük buraya.
Hazır lige Ğs galibiyetiyle zehri salmışken kazanarak devam etmeliyiz.

My
23.01.2022, 23:54
Afrika kupası finali 6 şubat'ta en geç tarih o ve bir kaç gün sonrası gibi gözüküyor. Şimdi mısır'la oynayacaklar 26'sında umarım elenirler

finale kadar çıkarsa bu maçtan sonra dönüyor

Stoper de gelir inşallah o zamana kadar, bizden keyiflisi olmaz :)

UYZD
23.01.2022, 23:56
Eğer bir aksilik olmazsa bu maça

—————-Uğurcan—————
Peres—Ahmet—Hugo—Puçaz
————Doruk—Hamsik———
Visca———-Baka———-Waka
—————Cornelius————-

Erce, Denswill, Serkan, İsmail, Siopis, Berat, Mallı, Abdüş, Djaniny, Yusuf, Koita

Acayip bi kadroyla çıkacağız.

Zor maç yine de. Donkun olmaması güzel.

Hoca maçtan sonra yerli bir stoper alınacağını söylemişti. Ahmet ilk 11 oynamaz diye düşünüyorum.

Ufuk
24.01.2022, 00:09
https://twitter.com/HkaLemdar61/status/1485358160365899780

Hocanın konuşması önemli. Forumdakiler de üstüne düşeni yapsın, 30. dkda zırlama görmek istemiyoruz. Kimse sizin öldük bittik, şampiyonluk gitti saçmalamalarınızı görmek zorunda değil. 90 dk kendinizi tutamıyorsanız girmeyin foruma.

Girebi
24.01.2022, 00:47
Kaan veya Koray transferi bu maça kadar bitmiş olmalı. Süreci de iyi yönetmek lazım, bu maçtan 4 gün sonra Denizli deplasmanı, ondan 4 gün sonra da kritik viraj Konya maçı var. Bu maç özelinde 11 hayalim:

Uğurcan
Peres-Kaan-Hugo-Puchacz
Hamsik
Visca-Dorukhan-Bakasetas-Nwakaeme
Cornelius

Denizli ve kısmet olursa sonraki kupa maçları için de yedeklere form kazandırmak için şöyle bir kadro olabilir:

Erce
Serkan-Hüseyin-Ahmetcan-İsmail
Berat-Murat Cem
Salih-Yunus-Yusuf
Koita

Kanatlarda Yusuf ve Salih iş görür. Orta sahada bir maçlığına da olsa Trondsen'i de görmek lazım. Yunus son maçta ışık verdi, kim bilir, belki de futbola dönmek ister...
Parmak'ı göndermese miydik acaba? Berat veya Dorukhan'ın kötü oynadığı veya sakat/cezalı olduğu maçlarda +1 yerli opsiyonu olurdu.

objek
24.01.2022, 01:08
Kasimpasanin oyun tarzi once oynatmamak uzerine kurulu ama arkaya dustuklerinde cok iyi paslarla ileride baski kuruyorlar ilk yari bize karsi son 15 dakika cok iyiydiler kaybedecekleri birsey olmadigi icin rahat olacaklar merkezi kalabalik tutup kontra arayacaklar bos takim degiller

emre6117
24.01.2022, 01:13
Kasimpasa ve konya maclarinda 1 koltuk bile bos kalmamali. Onumuzdeki 2 maci evimizde oynayacagiz. Ligi bitirme sansi. 6 puan ligi bitirebilir.

sakosako
24.01.2022, 01:19
2 hafta geçmez şimdi…

Mert Acar
24.01.2022, 08:28
5 te 5 yapmışlar. Enterasan bir teknik direktörleri var gibi.
Kolay görünen maçlar her zaman zor olmuştur. Aman dikkat. Tehlikeli.

Burak Bıyıklı
24.01.2022, 08:37
Sendromsuz bir pazartesi sabahında negatif tayfa hariç herkese günaydın :)

Paşa maçında stadda olacağım. Trabzonumun bize gol borcu var. O kadar yol geldik başak maçında gol atamadık. Bu maçta öderler diye düşünüyorum :)

Enaldo61
24.01.2022, 08:54
Evett bu işi bitirmeliyiz artık, Paşa çok iyi hava yakaladı ancak milli ara girdi, toparlanıp bu maçı geçmeliyiz.

ffırtına
24.01.2022, 09:09
Çok büyük şans üst üste 2 maç evimizde biri en yakın rakibimiz, 2 maçı al % 99.9 şampiyon ol.. Taraftar artık şu maçlara da gitsin bee.. Giresun maçın da baya boşluk vardı stadda.. Şimdi stada gidilmeyecek de NE ZAMAN gidilecek..

HOPA'LI TS'Lİ
24.01.2022, 09:18
Çok büyük şans üst üste 2 maç evimizde biri en yakın rakibimiz, 2 maçı al % 99.9 şampiyon ol.. Taraftar artık şu maçlara da gitsin bee.. Giresun maçın da baya boşluk vardı stadda.. Şimdi stada gidilmeyecek de NE ZAMAN gidilecek..

AA Hocamız dün maç sonunda bu mesajı tekrarladı.

Stada gelsinler.
1.dakikadan uzatma dakikalarına kadar bize destek versinler.
Her oyuncumuza sahip çıksınlar.
Bizimle birlikte hücum yapıp bizimle birlikte defans yapsınlar (rakibi ıslık yağmuruna boğmayı kastediyor)

Attila Durmuş
24.01.2022, 09:42
Bu sefer daha organize ve etkili futbol oynayacağız. Tek sorun aralardan sonraki ilk maçlarımızın sukıntılı olması. Bence kazanacağız. Artık duraklama bitti tekrar yükselişe geçiyoruz. Kemerleri bağlayın

pReN@_61
24.01.2022, 10:14
Avni Aker tepesine kadar dolmalı, silme doldur.

UĞUR DURTAŞ
24.01.2022, 10:24
k.paşa:2 altay:0
k.paşa:3 hatay:1
giresun:0 k.paşa:2
gs:1 k.paşa:3
k.paşa:3 kayseri:1

beşte beş yaparak geliyorlar sahamıza.

avcı hoca 40 binin üzerinde taraftarımızın gelmesini istedi bu maça ve konya maçına
bizlerde gereğini yapmamız şart.

AYYILDIZ
24.01.2022, 11:05
Eksikler dönüyor. Her maç çok zor. Ama şampiyon olacaksak evimizde artık puan kaybetmemeliyiz. Kasımpaşa’da Donk çok önemli eksik. Ayrıca Kayseri bu hafta resmen 3 gol hediye etti Kasımpaşa’ya. İnşallah galip gelebiliriz.

yorumsuz6117
24.01.2022, 11:05
Ligi bitirme maçları resmen Kasımpaşa ve Konya, 2 maçta çok zor, 6 puan yaparsak hayırlı olsun diyebiliriz..

ffırtına
24.01.2022, 11:10
Avcı, Berat denen futbolcuya kesik atarsa büyük hocadır.. Yıllardır öyle çapsız oyuncular bizde oynadı ve hiç bir teknik adam kesik atamadı.. Ama Avcı taraftar gibi bakıyor biraz da olaya oyuncunun takıma faydası yoksa kesiği atıyor.. Bu adam ne asist yapar, ne gol atar ne pres yapıp top kazanır ne oyun kurar.. Berat gerçekten ne iş yapar biri bana anlatsın.. Dün ve diğer haftalarda takımın dökülmesinin tek sebebi bence budur..Aman gözünü seviyim hocam şu maça Ahmetcan'la başla ama sakın sakın bunu bi daha ilk 11'e yazma..

Doğukan Uçan
24.01.2022, 11:14
donk'un olmaması çok iyi oldu bu maçta cornelius'un kesin golü var.

Uğur Ö.
24.01.2022, 11:32
Çok zor maç, oyun tarzları bize ters. Taraftar maçın içinde olmalı, maçtan bağımsız alakasız tezahuratların hiçbir anlamı yok. Hatay ilk yarısı gibi bir yarı olmalı.

HOPA'LI TS'Lİ
24.01.2022, 12:13
Avni Aker tepesine kadar dolmalı, silme doldur.

GS stadyumunda ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ NEF STADYUMU yazıyor. Adamlar Ali Sami YEN ismini yaşattılar stad yeri değişse de
Bizim stadyumda da HÜSEYİN AVNİ AKER SPOR KOMPLEKSİ MEDICAL PARK STADYUMU yazılmalıdır.

ŞG ismi silinmelidir.

ahamitokutan
24.01.2022, 12:14
Kafamıza kazımamız gereken birşey "KOLAY MAÇ YOK". son iki maçta uç noktaları yaşadık. psikolojimiz karadenizin dalgaları gibi. Giresun maçındaki son dakika penaltı travması üstüne GS maçındaki son dakika piyango gibi golun getirdiği inanılmaz mutluluk. Kasımpaşa pis bir takım. etkili oyuncuları var. biz kendi oyunumuzu laubalileşmeden ilk dakikadan itibaren etkinliğimizi hissettirecek şekilde oynarsak Kasımpaşa masımpaşa hikaye. son maçlardaki gibi ilk yarıları al gülüm ver gülüm laylaylom ile geçirirsek Başakşehir maçının bir benzerini görme ihtimalimiz yüksek. hoca artık Berat ile başlamaz diye tahmin ediyorum ama o tarihe kadar bir yerli stoper gelmez ise Hüseyin i oynatır-[KEŞKE KADROYA BİLE ALMASA]- diye tahmin ediyorum. maça daha çok var. hem biz hem futbolcular mental olarak yorulduk ara iyi gelecek, kafa toparlayalım biraz.

Tahir61
24.01.2022, 12:49
Giresun maçı öncesi 26 bin civarı kombine satılmıştı. Maça gelen taraftar 19 bin civarı açıklandı. 3 bin civarı bu maça bilet alan taraftarı çıkınca, 10 bin kombineli maça gelmemiş gözüküyor. Bunun büyük kısmı şehir dışından kombine alanlar değildir inş.

Şikecilerle arasındaki Thiam transferi ve sonrasındaki rezil açıklamaları sonrası bunları da şikeciler gibi döve döve yenmek lazım.

OrkHun
24.01.2022, 12:57
3 yerli tercihi nasıl olacak acaba.

bu performanstan sonra berat'la başlamaz hoca + hamsik de dönecek.

ömür iyileşirse o girer 3. yerli olarak ama kimin yerine? bakasetas mı yoksa visca mı? djaniny de dönecek, 11 dışında mı kalacak?
yoksa ömür yedek kalacak da stoperde ahmetcan mı olacak? ya da maça kadar yerli sağ stoper mi alacağız?
veya köybaşı mı olacak sol bekte?

bu yerli saçmalığı ile bizi meraklara düçar eden herkesin abv..

gudoz81
24.01.2022, 12:58
Futbol basit bir oyundur; 22 kişinin 90 dakika topu kovaladığı sonunda her zaman Trabzonspor'un kazandığı bir oyundur.

Uğur Kalyoncu
24.01.2022, 13:18
GS stadyumunda ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ NEF STADYUMU yazıyor. Adamlar Ali Sami YEN ismini yaşattılar stad yeri değişse de
Bizim stadyumda da HÜSEYİN AVNİ AKER SPOR KOMPLEKSİ MEDICAL PARK STADYUMU yazılmalıdır.

ŞG ismi silinmelidir.

Biraz rahatladık ya şimdi ki gündemimiz de olmazsa bu olsun abicim :)

Manava61
24.01.2022, 13:28
Belki de sezonun "rakipler açısından" psikolojik olarak fişini çekeceğimiz 2 maçın ilki. Araya güzel girdik. Tam kadro çıkacağımız bir maç olur inşallah. Yerli kuralı elimizi kolumuzu bağlıyor. Uğurcan-Dorukhan-??? (Ahmetcan veya yerli sağ stoper transferi en yakın ve potansiyel adaylar)

HOPA'LI TS'Lİ
24.01.2022, 13:47
Biraz rahatladık ya şimdi ki gündemimiz de olmazsa bu olsun abicim :)

pReN@_61 Nickli kardeşimiz Avni Aker dolmalı yazınca aklıma geldi.

kaçarava
24.01.2022, 14:03
Aranın olması bizim için muazzam oldu. Kasımpaşa'nın temposu, fizik kalitesi vs çok iyi. Sık fikstürden çıkıp en oynanmayacak takımdı belki de. Yine kolay olmaz Nwakaeme ve Hamsik'in form tutmas yeter bize.

nevzat61
24.01.2022, 14:15
İstanbul'da GS yı yenerek özgüven tazeledik..

Önce Kasımpaşa maçını kazanarak aradan sonra kaldığımız yerden devam edeceğiz..

Ardından kritik eşik, İstanbul'da oynayacağımız şike maçı ..bu maç sonrası ilk iş şampiyonluk şarkıları için sanatçılar ile anlaşma imzalamak olacak inşaallah..

BlackPanther
24.01.2022, 14:28
İstanbul'da GS yı yenerek özgüven tazeledik..

Önce Kasımpaşa maçını kazanarak aradan sonra kaldığımız yerden devam edeceğiz..

Ardından kritik eşik, İstanbul'da oynayacağımız şike maçı ..bu maç sonrası ilk iş şampiyonluk şarkıları için sanatçılar ile anlaşma imzalamak olacak inşaallah..

https://www.youtube.com/watch?v=cYXkEIxIWkk

nevzat61
24.01.2022, 14:33
Önce şikecileri İstanbul da yenelim sonrası sana çok iş düşecek..

Yunus Emre SEYHAN
24.01.2022, 14:37
2 maç = 6 puan = %99

Ligin bitimine 13 hafta kalmış oluyor. En yakın takipçimizle 4 maç fark oluyor aramızda.

Rize,Gaziantep,Alanya,fb, Adana deplasmanlarımız var. Malesef puan kaybının olası olduğu zor deplasmanlar bunlar. Hiç bu muhabbetlere girmeden bu 2 maçı alalım

Fatih Solmaz
24.01.2022, 15:21
Konya maçını ne yapıp edip almamız lazım.

Erkan A.
24.01.2022, 15:40
Bu on Onbes günlük ara neyin nesidur

UĞUR DURTAŞ
24.01.2022, 15:58
Çarşamba günü mısır fildişi sahilini elerse kausassi de takıma 2-3 içerisinde katılır.
sakatlıkların düzeleceğini tahmin ediyorum.
cezalı oyuncumuzda yok.
direk oynayacak yerli stoper transferimizde yedek başlayacaktır.

Rekabet takıma daha fazla sınıf atlatması dileğiyle.
heyacan verici bir kadro

<colgroup><col><col><col><col></colgroup><tbody>
1
UĞURCAN
12
ERCE

2
PERES
13
ÖMÜR

3
AHMETCAN
14
DENSWİL

4
HUGO
15
İSMAİL

5
PUVHACZ
16
BERAT

6
DORUKHAN
17
CANİNİ

7
HAMSİK
18
YUSUF

8
VİSCA
19
KOİTA

9
MAKAYEME
20
SİOPİS

10
BAKASETAS
21
YUNUS

11
CORNELİUS
22
SERKAN

23
TRONSEN

24
KAUASSİ

25
ENİS

26
HÜSEYİN

27
TRANSFER-STOPER

</tbody>

UĞUR DURTAŞ
24.01.2022, 16:03
Bu on Onbes günlük ara neyin nesidur
**

Süper Lig’in 24.haftası 4 Şubat’ta başlayacak. Futbolseverler ise 28-29-30 Ocak tarihlerinde neden lig maçlarının oynanmayacağını merak ediyor. Önümüzdeki hafta sonu Dünya Kupası Güney Amerika Eleme maçları oynanacak. Bu sebeple 24.hafta maçları ayın 4’ünde oynanamaya başlayacak.

UYZD
24.01.2022, 16:07
Biletler kaç gün önceden satışa çıkar bilen var mı? Maç günü Trabzon'da olacağım, şampiyon olacağımız sene bir maça gitmiş olayım :)

gudoz81
24.01.2022, 16:10
bence paşa maçı hocalık maç.
çünkü paşanın ne oynadığı belli
bizi giresun gibi takımlar zorlardı.
ne oynadığı pek belli olmayan inişli çıkışlı takımlarla oynamak
her zaman zordur.
paşa öyle değil oyun planı şablonu olan takım
hoca formülü bulur.
bozok ve arap asıllı bir oyuncuları var birde donk
gerisi sıradan.

BlackPanther
24.01.2022, 16:13
Konya maçını ne yapıp edip almamız lazım.

https://i.pinimg.com/originals/3b/ef/73/3bef738000dcd57710828a4218c046ea.gif

zekeriyya
24.01.2022, 17:05
sana güveniyoruz
eğer tutturursan
değer arkadaşlarda tamam der ise
sen aç başlıkları :)

Erkan A.
24.01.2022, 17:09
**

Süper Lig’in 24.haftası 4 Şubat’ta başlayacak. Futbolseverler ise 28-29-30 Ocak tarihlerinde neden lig maçlarının oynanmayacağını merak ediyor. Önümüzdeki hafta sonu Dünya Kupası Güney Amerika Eleme maçları oynanacak. Bu sebeple 24.hafta maçları ayın 4’ünde oynanamaya başlayacak.

tmm anladim olsun bu ara bize yarayacaktir..tskler hocam

zekeriyya
24.01.2022, 17:12
Kaan veya Koray transferi bu maça kadar bitmiş olmalı. Süreci de iyi yönetmek lazım, bu maçtan 4 gün sonra Denizli deplasmanı, ondan 4 gün sonra da kritik viraj Konya maçı var. Bu maç özelinde 11 hayalim:

Uğurcan
Peres-Kaan-Hugo-Puchacz
Hamsik
Visca-Dorukhan-Bakasetas-Nwakaeme
Cornelius

Denizli ve kısmet olursa sonraki kupa maçları için de yedeklere form kazandırmak için şöyle bir kadro olabilir:

Erce
Serkan-Hüseyin-Ahmetcan-İsmail
Berat-Murat Cem
Salih-Yunus-Yusuf
Koita

Kanatlarda Yusuf ve Salih iş görür. Orta sahada bir maçlığına da olsa Trondsen'i de görmek lazım. Yunus son maçta ışık verdi, kim bilir, belki de futbola dönmek ister...
Parmak'ı göndermese miydik acaba? Berat veya Dorukhan'ın kötü oynadığı veya sakat/cezalı olduğu maçlarda +1 yerli opsiyonu olurdu.

mesajları okurken
forum kimliğini okudum
sen ne yaptın be dostum
ey gidi dedem fındıklıkta girebinin sapı ile kovalardı bizi
İzmit'li biri olarak Sakarya'da tamda Trabzon'lu dayağı yerdik
dünya işte mesaj okurken gittim geldin gözlerim yaşardı
dedem olaydı döveydi girebi ile terliklerim çıksa idi ayağımda tiken batsa idi
gelse idi o yıllar
razıyım herşeye :)

Girebi
24.01.2022, 19:07
mesajları okurken
forum kimliğini okudum
sen ne yaptın be dostum
ey gidi dedem fındıklıkta girebinin sapı ile kovalardı bizi
İzmit'li biri olarak Sakarya'da tamda Trabzon'lu dayağı yerdik
dünya işte mesaj okurken gittim geldin gözlerim yaşardı
dedem olaydı döveydi girebi ile terliklerim çıksa idi ayağımda tiken batsa idi
gelse idi o yıllar
razıyım herşeye :)

Guzel mesajin icin sag ol abi, girebinin sapindan cani yanani cok duyduk ama bize nasip olmadi :)

Sefa Murat Dokuz
24.01.2022, 19:25
Hala yorumlar bir o tarafa bir bu tarafa savruluyor, hatalarımızı eksiklerimizi her galibiyette görmezden gelmeye başlıyoruz. Puan kaybında ise öldük bittik.
Son maç 1-1 1-0 da bitebilirdi. Taylan’ın yaptığı hata kaliteli presten gelmedi adam yarım ıska geçti topa.
Çok daha iyi pres yaptığımız anlar oldu, kaleci ileri dikse o topu belki 1-1 bitecekti. 3 haftalık beraberlik serisi ile burda başka şeyler yazılacaktı. Skor çok önemli ancak bu kadar skora endeskli yorum yapmak doğru değil.

Doğukan Uçan
24.01.2022, 19:43
giresun maçından abdullah hoca ders almıştır. içerideki maçlara baskılı başlarız bundan sonra .

Kenshi
24.01.2022, 19:49
Dakika 1 itibariyle baskı, erken bir gol ve maç kopar gider. Bu şekilde oynamak bize yakışan, bu kadroya yakışan oyundur.

BlackPanther
24.01.2022, 20:50
Onay ŞAHİN “OLAYIM TRABZON’a” - YENİEFSANE’miz Trabzonspor’a marş yapmak doğrusu cesaret ister. Endişe odur ki ona yakışacak bir eser ortaya koymak pek de kolay olmaz.Öyle ki bu eser “marş” kriterlerinde olsa yörede karşılık bulamayabilirdi.Bu sebeple ben de bu riske girmeyerek “marş”değil de kendi çizgime paralel kalarak Trabzonspora bir “şarkı” yapmayı daha uygun buldum. Klibimizi AKYAZI ŞENOL GÜNEŞ STADYUMU’nda çekmek isterdim. Ne yazık ki bu hayalim TRABZONSPOR yönetiminin aldığı karar doğrultusunda gerçekleşemese de durumu saygıyla karşıladım. TEK ARZUM TRABZONSPORUMUN ŞAMPİYONLUĞUDUR. Bu doğrultuda ona katkı veren herkesi alkışlıyor baştacı kabul ediyorum. Klibin vücut bulmasında bana arşivini açan Usta Belgeselci Cengiz ÖZKARABEKİR Ağabeyime sonsuz teşekkürler. Söz: Onay ŞAHİN- M.İNAN Müzik: Cemal Kadir KAYA Aranjör: Mustafa BÜLENT Klip yönt: Barış ERDOĞAN Kemençe: Onur ÖZKAN Bağlama: Suat GÜLHAN

SÖZLER
SEN NE YAPTIN EFSANE DEREYİ BULANDIRDIN BU MİLLETİ FUTBOLA YENİDEN İNANDIRDIN (O. Ş) OLAYIM TRABZONA EFSANEDİR EFSANE İŞTE GELDİ ZAMANI ŞAMPİYONSUN BU SENE (O.Ş) OYNA TRABZON OYNA TARAFTAR ŞAHLANACAK FUTBOL MASADA DEĞİL SAHADA OYNANACAK (O.Ş) UYKUMUZDAN UYANDIK BİZ NELERE DAYANDIK HEM BORDOYUZ HEM MAVİ RENKLERİNE BOYANDIK (M.İ) FUTBOLU SAHALARDAN TAŞIDIN YÜREKLERE TRABZONA YANLIŞ YAPAN ASILSIN DİREKLERE (O.Ş)

https://www.youtube.com/watch?v=-rgxn5CFlnE

ÖmürKaradeniz61
24.01.2022, 20:57
bence paşa maçı hocalık maç.
çünkü paşanın ne oynadığı belli
bizi giresun gibi takımlar zorlardı.
ne oynadığı pek belli olmayan inişli çıkışlı takımlarla oynamak
her zaman zordur.
paşa öyle değil oyun planı şablonu olan takım
hoca formülü bulur.
bozok ve arap asıllı bir oyuncuları var birde donk
gerisi sıradan.

Donk son maçta gördüğü sarı kart ile cezalı duruma düştü hocam bizim maçta oynayamayacak.

ÖmürKaradeniz61
24.01.2022, 20:59
Saçmasapan al gülüm ver gülüm futbolu oynamazsak 60-70 dakikayı bomboş geçirmezsek kazanacağımız maç olacak ama muhtemelen hoca yine sabırlı oyunu tercih edecektir.

emre6117
24.01.2022, 22:20
Saçmasapan al gülüm ver gülüm futbolu oynamazsak 60-70 dakikayı bomboş geçirmezsek kazanacağımız maç olacak ama muhtemelen hoca yine sabırlı oyunu tercih edecektir.

Yonetim yerinde olsam kasimpasa maci biletlerini simdiden satisa cikarirdim. Hazir gaza gelmisken de tum stat dolardi. Hatta gelemeyecek kombineler de simdiden devredilmeye baslasa.
Hatta yapilabilse konya maci biletleri de satisa cikmali.
Bu iki mac 6 puan ligi bitirir.

Murathan
24.01.2022, 22:24
neee maç dörtte mi?? şölen var şölen.

gudoz81
24.01.2022, 23:05
Donk son maçta gördüğü sarı kart ile cezalı duruma düştü hocam bizim maçta oynayamayacak.

Vallahi harika haber

Fatih Solmaz
24.01.2022, 23:25
Eli silah tutan herkes kadın çoluk çocuk dahil kasımpaşa ve konya maçlarına gitmeli.

Mehmet Fatih Yavuz
24.01.2022, 23:54
https://twitter.com/tribundoldumu/status/1485719308592427018/photo/1

yorumsuz6117
25.01.2022, 00:47
Ne kadar doğru bilmiyorum ama dün Rıdvan'ın programda şampiyonun 2 ön eleme oynayacağını söylediler..

iyattara
25.01.2022, 01:27
Ne kadar doğru bilmiyorum ama dün Rıdvan'ın programda şampiyonun 2 ön eleme oynayacağını söylediler..Henüz belli değil. Şampiyonlar ligini alacak takımdan sonra netleşecek tek mi çift mi olduğu. İtibar etmeyin yani.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hamza Milet
25.01.2022, 04:42
Bu hafta neden maç yok? Milli ara desen degil?

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2022, 07:46
Konya'ya verilen penaltı çok kolay değil mi?
Çizginin dışı gibi duruyor.
Üstelik oyuncu topun eline geldiğini fark edince aniden elini çekiyor. Tam açık da diyemeyiz. Mesafe de çok yakın. Şu elle/kolla oynama, el açık mı kapalı mı konusuna artık FIFA bir çözüm bulmalı.
Adam tamamen iyi niyetli. Çok kısa mesafeden gelen şutta elini son anda çekiyorken, 2.sarıdan çok kolay şekilde atıyorsun.
Ahmet Çalık olayı Konyaspor'a biraz iltimas geçilmesine yol açmış gibi görüyorum, umarım yanılırım.

Burak Bıyıklı
25.01.2022, 08:34
Üstelik oyuncu topun eline geldiğini fark edince aniden elini çekiyor. Tam açık da diyemeyiz. Mesafe de çok yakın. Şu elle/kolla oynama, el açık mı kapalı mı konusuna artık FIFA bir çözüm bulmalı.
Adam tamamen iyi niyetli. Çok kısa mesafeden gelen şutta elini son anda çekiyorken, 2.sarıdan çok kolay şekilde atıyorsun.
Ahmet Çalık olayı Konyaspor'a biraz iltimas geçilmesine yol açmış gibi görüyorum, umarım yanılırım.
Ben maçı izlerken dışarıda diye gördüm ve vermeyeceklerini düşündüm. Ekrana var görüntüsünü de vermeden direkt penaltı atışına geçtiler. Bence var görüntüleri maç sırasında paylaşılmasa bile maç sonrası yayıncı kuruluşun sitesinde farklı bir kısımda paylaşılmalı. Bazen bizim yanlş gördüğümüz veya kuralı bilmediğimiz zamanlar oluyor. Böyle paylaşsalar insanlar çıkar anlatır, gösterir.

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2022, 08:37
Ben maçı izlerken dışarıda diye gördüm ve vermeyeceklerini düşündüm. Ekrana var görüntüsünü de vermeden direkt penaltı atışına geçtiler. Bence var görüntüleri maç sırasında paylaşılmasa bile maç sonrası yayıncı kuruluşun sitesinde farklı bir kısımda paylaşılmalı. Bazen bizim yanlş gördüğümüz veya kuralı bilmediğimiz zamanlar oluyor. Böyle paylaşsalar insanlar çıkar anlatır, gösterir.

Böyle penaltı olmaz. Bir de oyuncuyu atıyorsun yok yere
Konya'ya kıyak geçiliyor.
Trabzon'da fişlerini çekeceğiz.

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2022, 09:57
Kasımpaşa ve Konya maçlarında stadda 1 koltuk bile boş kalmamalı
AA mesajı verdi:
Maçlara gelsinler. Stadı doldursunlar.
Bizimle birlikte hücum ve savunma yapsınlar.
8. şampiyonluk için stadı doldurmaya ve destek vermeye devam

Gökhan ARSLAN
25.01.2022, 10:15
Müthiş atmosfer olmalı tribünde ve o baskıyla rahatça almalıyız bu maçı .

Mehmet BAŞ
25.01.2022, 10:39

Konyaspor'a verilen penaltı oldukça net bir penaltı.
Tekrar izlerseniz hareketin açık bir şekilde ceza sahası içerisinde olduğunu görebilirsiniz.
Altaylı oyuncu bilerek ve isteyerek elini açıyor, atılan şuta karşı öyle bir hareket yapamazsın.
Pinares iyi niyetli değil, tam aksine VAR'ı unutup aptallık yaptı. Cezasını da maalesef Altay ödedi.
Bence tartışılacak bir pozisyon değil. Hatta şöyle söyleyeyim. Maç esnasında burada da yazdım.
Pinares bu hareketi bir İstanbul takımı şampiyonluğa giderken yapsa teşvik almış derdim.

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2022, 10:44
Tekrar izlerseniz hareketin açık bir şekilde ceza sahası içerisinde olduğunu görebilirsiniz.
Altaylı oyuncu bilerek ve isteyerek elini açıyor, atılan şuta karşı öyle bir hareket yapamazsın.
Pinares iyi niyetli değil, tam aksine VAR'ı unutup aptallık yaptı. Cezasını da maalesef Altay ödedi.
Bence tartışılacak bir pozisyon değil. Hatta şöyle söyleyeyim. Maç esnasında burada da yazdım.
Pinares bu hareketi bir İstanbul takımı şampiyonluğa giderken yapsa teşvik almış derdim.

Yorum için teşekkürler.

Larking
25.01.2022, 10:50
gs maçı ile son virajı döndük ve kırılma maçını kazandık.İş lehimize kırıldı.

fb maçına kadar harika bir fikstürümüz var, 4 maçlık ligi bitirme fırsatı elimizde.Maçların 3'ü içeride.

Konya galibiyeti yanında 3 maçta 2 galibiyet daha alırsak 9 puan bizi %99 şampiyon yapar.Şampiyonluk mücadelesi formaliteye döner.

Afrika Kupasının bitmesi ve hasta-sakatların dönmesi ile sağ stoper dışında her mevkide çok alternatifli ve kaliteli bir kadro olacak hocanın elinde.Bu 4 maçlık seride Abdullah Avcı işi bitirmek için planlarını yapacaktır.

Taraftara düşen 40 bin kişi stadı doldurmak.Zaten gerisi gelir.

Ali İhsan
25.01.2022, 11:21
Birebir katılıyorum

Haftalardır Konya'nın maçlarını takip ediyorum.

Hakem hatası vs olmuyor genelde, haklarını yemeyelim, kötü kadro, hatta oyunları da zayıfladı son mevzulardan ama bir şekilde konsantrasyonu kaybetmiyorlar, 1-2 maç seri puan kaybı gelirse çözülebilirler, mevcut kadronun kalan 15 maçı sürdürebilmesi mümkün değil...

Altay için ise çok kötü kadroya rağmen domine ettikleri oyunu bir gerizekalı yüzünden kaybettiler...

Mehmet BAŞ
25.01.2022, 11:39
Birebir katılıyorum. Haftalardır Konya'nın maçlarını takip ediyorum. Hakem hatası vs olmuyor genelde, haklarını yemeyelim, kötü kadro, hatta oyunları da zayıfladı son mevzulardan ama bir şekilde konsantrasyonu kaybetmiyorlar, 1-2 maç seri puan kaybı gelirse çözülebilirler, mevcut kadronun kalan 15 maçı sürdürebilmesi mümkün değil. Altay için ise çok kötü kadroya rağmen domine ettikleri oyunu bir geri zekalı yüzünden kaybettiler...

Konyaspor'un son dört maçını ben de izledim. Bazı arkadaşlara belki komik gelecektir ancak son maçlarını gerçekten şanslı oldukları için kazandılar. Sizin de dediğiniz Altay maçını da bir geri zekalının gereksiz hareketi sayesinde kazandılar. Velhasıl Konyaspor maçları kazanacak etkili bir oyun oynamıyor. Ancak dirençli bir takım olduğunu söylemek lazım. Abdülkerim savunmaya liderlik yapıyor ve takıma iyi bir enerji veriyor. Kanatlarında iki tane pırpır oyuncu var, denk getirirlerse iş yapıyorlar. Bence forvetleri zayıf ve orta sahaları da mücadele gücü bakımından iyi görünüyor. Ancak teraziye vurduğumuzda şampiyonluk yarışını götürecek bir kadroları yok. Önümüzdeki haftalarda puan kaybı yaşayacaklarını düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2022, 11:51
Konyaspor'un son dört maçını ben de izledim. Bazı arkadaşlara belki komik gelecektir ancak son maçlarını gerçekten şanslı oldukları için kazandılar. Sizin de dediğiniz Altay maçını da bir geri zekalının gereksiz hareketi sayesinde kazandılar. Velhasıl Konyaspor maçları kazanacak etkili bir oyun oynamıyor. Ancak dirençli bir takım olduğunu söylemek lazım. Abdülkerim savunmaya liderlik yapıyor ve takıma iyi bir enerji veriyor. Kanatlarında iki tane pırpır oyuncu var, denk getirirlerse iş yapıyorlar. Bence forvetleri zayıf ve orta sahaları da mücadele gücü bakımından iyi görünüyor. Ancak teraziye vurduğumuzda şampiyonluk yarışını götürecek bir kadroları yok. Önümüzdeki haftalarda puan kaybı yaşayacaklarını düşünüyorum.

2-3 maçlık seriye bakar. Onlar 2-3 maç puan kaybeder, biz de o dönemde kazanırsak 12-15'e çıkabilir fark ki bu da bizi iyice rahatlatır.

Barista
25.01.2022, 12:13
Berat ve Huseyin oynamazsa kazanma ihtimalimiz cok yuksek.

Semih58
25.01.2022, 12:26
kesin kazanırız , Bu sene Şampiyonuz.

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2022, 12:29
Berat ve Huseyin oynamazsa kazanma ihtimalimiz cok yuksek.

Berat kötüötesiydi GS maçında
Bu oyuncuda mental sıkıntılar var sanırım
Sezon başı daha iyiydi.
Böyle giderse Siopis'in yedeği olacak.
HT4'e gelince, önce ahlaklı olmayı öğrenecek. Saç bağlayarak dikkat çekmeye çalışmasın. Futboluyla örnek gösterilsin. Taraftara, TD'ye ve takım arkadaşına posta koymak kabul edilemez. Özür dilemekle de bu işler düzelmez. Özür dilemeye gerek kalmayacak şekilde davranacaksın çocuk.

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2022, 12:32
kesin kazanırız , Bu sene Şampiyonuz.

Paşa ve Konya maçlarından alınacak 6 puan şampiyonluk müjdecisi olur.

Mert Pasa
25.01.2022, 13:32
bu 1 hafta en azindan dinlenmeye yarayacak ama Once Afrika kupasi sonra Guney Amerika elemeleri derken sacma sapan durumlar olusuyor.

Kasimpasayla oynamak icin en uygunsuz zaman ama yeneriz.Aslinda ayni sanssizlik Basaksehirle oynarken de denk gelmisdi.Rakiplerin en formda ve iddiali ya da Galatasaray gibi ihtiyacli zamanlarinda karsilasmak da sampiyon performanslarini etkileyen bir faktordur.

Yine de ciddi hasar almadan bugunlere geldiysek artik bu isin ucu gozukmus demektir.

AYYILDIZ
25.01.2022, 13:54
En önemli maçlarımızdan biri. Konya finali öncesi bu maçı alırsak puan farkını 11 e çıkarmış oluruz.

AYYILDIZ
25.01.2022, 13:55
Paşa ve Konya maçlarından alınacak 6 puan şampiyonluk müjdecisi olur.

İnşallah 6 puan alırsak ki çok zor ama kalitemiz bariz fazla. İş biter.

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2022, 14:01
En önemli maçlarımızdan biri. Konya finali öncesi bu maçı alırsak puan farkını 11 e çıkarmış oluruz.

22 Şubat'ta ertelenen Başakşehir-Konya maçını umarım Başakşehir kazanır. Beraberlik de iyi sonuç.

M.Kılıç50
25.01.2022, 14:02
Bakasetas sakın ha sarı Kart görmesin. Keşke gs ye karşı görseydi o Sarı'yı. Konya ya karşı mutlaka oynamalı

Antonio
25.01.2022, 14:06
Bu Konya medyası spor medyası sisiriyor konyayi Konya kim yahu. İstanbulun maşası. Bunların yeneriz.

ilelebeTS
25.01.2022, 14:27
Baskılı başlamak gerek. Fırsat verirsen oynar bunlar. Konya maçından daha tehlikeli bence.

iyattara
25.01.2022, 14:51
Konya 2. olamaz. Savunma kurgusunu oturtmuşlar atarsa 1 0 alıyor yoksa berabere. Küçümsemiyorum bu lig için yeterli bir oyun. Arkayı sağlam tutan takımlar başarılı oluyorlar. Lakin şampiyon olacak kadar değil. Sakatlık ceza vs kadroları yetersiz. Alanya veya Adana oyun olarak önlerinde gözüyor bence. Belediye de sallandı ama onlar da oyun ezberi ve kadro genişliği ile Konya'nın önünde bir takım. İstanbullular mümkünse 4-5 e girmeden lig biter inşallah.

Donk çok büyük bir eksik onlar Kasımpaşa için. Yendiler yeneceklerini yeter artık :) 15 güne şarjı doldurup ful kadro kazanacağımıza inanıyorum.

Onur Erçetin
25.01.2022, 15:08
Eli silah tutan herkes kadın çoluk çocuk dahil kasımpaşa ve konya maçlarına gitmeli.
Erzurumdan izne gelecem bir haftalığına.Şansıma iki maç üst üste içeride oynayacağımız için ikisine birden gitme şansım olacak.Forumda yazmaktan sıkıldım biraz da gidip maç izliyim bari :)

Onur Erçetin
25.01.2022, 15:14
Kasımpaşa ve Konya maçlarında stadda 1 koltuk bile boş kalmamalı
AA mesajı verdi:
Maçlara gelsinler. Stadı doldursunlar.
Bizimle birlikte hücum ve savunma yapsınlar.
8. şampiyonluk için stadı doldurmaya ve destek vermeye devam
Waka döndü.Kouassi en geç 6 şubattaki final maçından sonra dönecek.Djaniny ve Hamsik 2 haftaya hazır olacak.Ömür de 2 hafta sonra sakatlıktan dönecek.

Stoper transferi de yapılırsa eksik kalmıyor.

Kasımpaşa ve Konya maçları geniş ve kaliteli kadrodan ötürü daha iyi geçecek.Kasımpaşada Donk cezalı,Konyanın ise en iyi oyuncularından Serdar Gürler takımdan ayrıldı.

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2022, 15:46
Waka döndü.Kouassi en geç 6 şubattaki final maçından sonra dönecek.Djaniny ve Hamsik 2 haftaya hazır olacak.Ömür de 2 hafta sonra sakatlıktan dönecek.

Stoper transferi de yapılırsa eksik kalmıyor.

Kasımpaşa ve Konya maçları geniş ve kaliteli kadrodan ötürü daha iyi geçecek.Kasımpaşada Donk cezalı,Konyanın ise en iyi oyuncularından Serdar Gürler takımdan ayrıldı.

Ağzından anzer balı damlıyor Onur'cum
15 gün sonra lige eskisi gibi ağırlığımızı koyacağız ve harika oyunlarla ligi domine edeceğiz.

Bu bahar başka bahar
O sene bu sene

Mehmet BAŞ
25.01.2022, 16:26
2-3 maçlık seriye bakar. Onlar 2-3 maç puan kaybeder, biz de o dönemde kazanırsak 12-15'e çıkabilir fark ki bu da bizi iyice rahatlatır.

İnş. Kardeşim. :)

lazibere
25.01.2022, 16:48
Kasımpaşa maçı bence zor maç olacak gerçi kolay maç oynadık mı hatırlamıyorum bile. Tek farkla maçlar kazanmaya devam ediyoruz. Rakiplerin hataları ve bireysel oyuncularımızın iş bitiriciliğiyle oynuyoruz. Bu ligde içerde puan verme ihtimalimizin olduğu maçlardan biri. Kasımpaşa 5 maçtır kazanarak gelen bir takım, Ara verilmesi iyi oldu, Biz de bu arada sakatlarımızın iyileştirir ve alternatifli bir oyun oynama şansı yakalarız.

Lakin her zaman söyledim, Biz sahaya kazanmak için çıkarsak her takımı rahatlıkla yeneriz. Sakin oynamak ile temposuz oynamak arasındaki farkı anlamak lazım. Yavaş oynuyoruz ve bu da rakiplerimize cesaret veriyor.

İyi bir 6 numaramız olsa idi, Stoper de Ahmetcan ile devam edelim diyebilirdim ama maalesef 6 numara oyuncularımızın fizik kapasiteleri zayıf ve stoperlere çok iş biniyor. Ben her şartta bu maçta yine Ahmetcan ile devam edeceğimizi düşünüyorum yoksa Berat'a katlanmak zorunda kalacağız.
Berat'ı kazanalım diye kritik maçlarda sorumluluk verirse hoca kaybederiz tamamen, Berat, Skor avantajı yakaladığımız bir maçta ve şimşeklerin üzerine çekilme ihtimali olmayan bir maçta görev almalı.

lazibere
25.01.2022, 16:50
Janini dönüyor ama bu maçta da yedek soyunacağını düşünüyorum. Cornelius çıkarsa yerine girebilir ya da zorlanırsak 2. forvet gibi girer ve bakasetas'ı yedekler

Ömür'un kolay kolay 11 e dönebilceğini sanmıyorum. Visça'yı yedekler

alperrr
25.01.2022, 16:53
STADI DOLDURALIM YORUMLARINA KATILMIYORUM..

tiyatro izler gibi izleyecek taraftara gerek yok..uyutan şarkılar söyleyen taraftarada gerek yok..

LİDERİMİZ AVCI'nın dediği gibi rakibe baskı ..Takıma destek olacak olan taraftara ihtiyaç var..

Avcı hoca sürekli tribüne çağrı yapıyor..Yönetim..Başkan ve Tribün liderleri niye hiç girişimde bulunmuyor..

https://i.hizliresim.com/lt0w8qx.jpg (https://www.hizliresim.com/lt0w8qx)

Emirhan Uludüz
25.01.2022, 17:07
2 maç üst üste evimizde olması güzel. Başlangıcı Kasımpaşa ile yapalım, Konya ile farkı açalım. Deplasmanda galibiyet oranımız daha fazla fakat ilk devre fikstüründe zorlu maçları içeride, nispeten daha kolay maçları deplasmanda oynadık. Fener maçına kadar zor da olsa seri yaparsak sonraki haftalar için puan kaybı hakkımız oldukça artar. Galatasaray maçından bu anlamda bir beşiktaş maçı sonrası atmosferi oluşturmasını bekliyorum. Hadi bakalım.

Fatih Solmaz
25.01.2022, 17:44
ekonomik durumlar malum, uçak biletleri de coştu. ammma ulan Fatih dedim kendi kendime böyle bir sezonda Trabzon'da bir maça gitmeyecek misin? önce ya konya ya da beşiktaş maçlarından birine gitmeye karar verdim.

Sonra daha büyük ve daha önemli maç olan konya maçına gitmeye karar verdim.

Bekle beni Trabzonum, geliyorum.

aumur
25.01.2022, 19:31
Ligin en formda takımıyla oynayacağımız müsabaka. Teknik ekibimiz, taraftar desteği ve kaliteli futbolcularımızla kazanacağımıza inanıyorum.

Başarılar Trabzonspor'um. Vurduğunuz gol olsun.

pReN@_61
25.01.2022, 20:55
Açıyoruz müziğimizi basıyoruz barfiksimizi.
Ağız kırmaya geliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=dKpFwjSGkDA

nevzat61
25.01.2022, 21:09
ekonomik durumlar malum, uçak biletleri de coştu. ammma ulan Fatih dedim kendi kendime böyle bir sezonda Trabzon'da bir maça gitmeyecek misin? önce ya konya ya da beşiktaş maçlarından birine gitmeye karar verdim.

Sonra daha büyük ve daha önemli maç olan konya maçına gitmeye karar verdim.

Bekle beni Trabzonum, geliyorum.

Bu sene 4 defa Tekirdağ'dan Trabzon'a geldim maça.. özellikle bu Kasımpaşa maçına gelmeyi de istiyordum.. ancak çok zor gözüküyor.. maddi durumlar artık zorlaşıyor hele de kış aylarında.. masraflar daha çok arttı..gelemeyecegim için çok üzülüyorum..senin yolun açık olsun..

İnşaallah galibiyet ile dönersin..son Başakşehir maçında Trabzon'dan Tekirdağ a dönmek zor oldu ,puan kaybından ötürü..

sasort
25.01.2022, 22:01
21198

hayırdır hocam savaşa mı gidiyoruz

memozcan
25.01.2022, 22:10
kasımpaşanın en önemli oyuncusu yusuf erdoğan oynayacak mı acaba?:)

emre6117
25.01.2022, 22:14
bu 1 hafta en azindan dinlenmeye yarayacak ama Once Afrika kupasi sonra Guney Amerika elemeleri derken sacma sapan durumlar olusuyor.

Kasimpasayla oynamak icin en uygunsuz zaman ama yeneriz.Aslinda ayni sanssizlik Basaksehirle oynarken de denk gelmisdi.Rakiplerin en formda ve iddiali ya da Galatasaray gibi ihtiyacli zamanlarinda karsilasmak da sampiyon performanslarini etkileyen bir faktordur.

Yine de ciddi hasar almadan bugunlere geldiysek artik bu isin ucu gozukmus demektir.

Kasimpasanin 4 de 4 ile gelmesi avantaj aslinda
Cunku rakibe ciddi bir takim olarak yaklasacagiz. Ayrica kasimpasa bir nebze de olsa dusme stresini atti. Bu da bir avantaj.

ANIL
25.01.2022, 22:42
—————-kaptan
———-taha———hugo
peres—————————-pohaç
————-doruk-hamsik
visca———-baka————tony
——— —-cornelius

Fatih Solmaz
26.01.2022, 08:55
Bu sene 4 defa Tekirdağ'dan Trabzon'a geldim maça.. özellikle bu Kasımpaşa maçına gelmeyi de istiyordum.. ancak çok zor gözüküyor.. maddi durumlar artık zorlaşıyor hele de kış aylarında.. masraflar daha çok arttı..gelemeyecegim için çok üzülüyorum..senin yolun açık olsun..

İnşaallah galibiyet ile dönersin..son Başakşehir maçında Trabzon'dan Tekirdağ a dönmek zor oldu ,puan kaybından ötürü..
Teşekkür ederim, umarım daha çok kazandığımızı görme şansınız olur. Sağolasın.

Harun CAN
26.01.2022, 09:50
—————-kaptan
———-taha———hugo
peres—————————-pohaç
————-doruk-hamsik
visca———-baka————tony
——— —-cornelius

Taha Ahmetcan'dan falan da iyi mi ki hemen ilk 11 e yazdın? Bilmediğim için soruyorum... Eğer bu takımda hemen 11 oynayacak gibiyse büyük iş yapmışız.

HOPA'LI TS'Lİ
26.01.2022, 10:04
Taha Ahmetcan'dan falan da iyi mi ki hemen ilk 11 e yazdın? Bilmediğim için soruyorum... Eğer bu takımda hemen 11 oynayacak gibiyse büyük iş yapmışız.

Ahmetcan sol ayaklı stoper
Taha sağ ayaklı

UĞUR DURTAŞ
26.01.2022, 10:05
**
maçı canlı izledim,konyanın kazandığı penaltı net penaltı.
ayaklar içerde el açık.
tartışılacak bir durum yok...

UĞUR DURTAŞ
26.01.2022, 10:13
Kasimpasanin 4 de 4 ile gelmesi avantaj aslinda
Cunku rakibe ciddi bir takim olarak yaklasacagiz. Ayrica kasimpasa bir nebze de olsa dusme stresini atti. Bu da bir avantaj.

**

pazartesi yazmıştım.24.01.2022 sayfa 2'de

k.paşa:2 altay:0
k.paşa:3 hatay:1
giresun:0 k.paşa:2
gs:1 k.paşa:3
k.paşa:3 kayseri:1

beşte beş yaparak geliyorlar sahamıza.

angraf
26.01.2022, 10:59
5te 5 yapmaları iyi oldu
Puana deli ihtiyacı olan takımlar çok daha zorluyor.
Açık oynayacaklardır.
Eksiklerimiz döndü.
Rahat bir galibiyet bekliyorum

2-0 ya da 3-1

Sonra ki hafta konya maçı ile fişi çekelim.

2 maçta alacağımız 6 puan bizi inanılmaz rahatlatacak.

HA konyayı evinde yenemiyorsan yenilme o da olur ama ben yeneceğiz diye düşünüyorum.

konya maçı yıllar yıllar önce bursada fark yiyip evimizde fark attıgımız maç vibe'i veriyor bana.
Bizi kendi evlerinde tokatdılar ama yenemediler eksik kalmamıza rağmen
Sıra bizde onlara futbolun adaleti olmadıgını göstereceğiz

:D

https://www.youtube.com/watch?v=WbEagtamkYQ

Burak Bıyıklı
26.01.2022, 11:09
Şu anki kuralı bilmiyorum ama eğer cezayı kupada çekebiliyorlarsa sarı kart sınırındaki futbolcularımızın bu maçta kart görüp kupa maçında cezalarını çekmeleri lazım. Bu tür şeyleri es geçiyoruz. Djaniny kupaya gidip 1 ay olmayacağı belliyken bile kart görmedi. Ekstra 1 maç daha olmamasına gerek yok.

HOPA'LI TS'Lİ
26.01.2022, 11:45
5te 5 yapmaları iyi oldu
Puana deli ihtiyacı olan takımlar çok daha zorluyor.
Açık oynayacaklardır.
Eksiklerimiz döndü.
Rahat bir galibiyet bekliyorum

2-0 ya da 3-1

Sonra ki hafta konya maçı ile fişi çekelim.

2 maçta alacağımız 6 puan bizi inanılmaz rahatlatacak.

HA konyayı evinde yenemiyorsan yenilme o da olur ama ben yeneceğiz diye düşünüyorum.

konya maçı yıllar yıllar önce bursada fark yiyip evimizde fark attıgımız maç vibe'i veriyor bana.
Bizi kendi evlerinde tokatdılar ama yenemediler eksik kalmamıza rağmen
Sıra bizde onlara futbolun adaleti olmadıgını göstereceğiz

:D

https://www.youtube.com/watch?v=WbEagtamkYQ

86. dakikada Şeyhmus'un attığı 5. golden sonra ambulansa eliyle vurduğu unutulmaz maç
STAR1 kanalı vermişti. Gündüz maçıydı 1992'de

angraf
26.01.2022, 11:49
86. dakikada Şeyhmus'un attığı 5. golden sonra ambulansa eliyle vurduğu unutulmaz maç

böyle bir maç bekliyorum.
Trabzonsporun genlerini biliyorum.
Konyasporu harcayacağız
Trabzonsporu ve trabzonu bilen herkes bunu anlar :D

HOPA'LI TS'Lİ
26.01.2022, 11:55
böyle bir maç bekliyorum.
Trabzonsporun genlerini biliyorum.
Konyasporu harcayacağız
Trabzonsporu ve trabzonu bilen herkes bunu anlar :D

Sendeki bu inanç fubolculara da yansısın kardeşim.
AA Hocamızın stres yönetimini beğeniyorum.
Onun sayesinde bu kadar başarılı olduk.
Hasret bitecek inşallah bu sene

nevzat61
26.01.2022, 13:20
Şu anki kuralı bilmiyorum ama eğer cezayı kupada çekebiliyorlarsa sarı kart sınırındaki futbolcularımızın bu maçta kart görüp kupa maçında cezalarını çekmeleri lazım. Bu tür şeyleri es geçiyoruz. Djaniny kupaya gidip 1 ay olmayacağı belliyken bile kart görmedi. Ekstra 1 maç daha olmamasına gerek yok.

Yarın Koassi Trabzon'a gelir diye düşünüyorum.. bugün 19:00 da Mısır ile karşılaşacaklar.. Salâhlı Mısır affetmez sanırım..

erenslash
26.01.2022, 14:26
Trabzonsporun eski ısırgan oyunu yok bunun sebebi oyuncu özellikleri bize uygun olmayan ortasaha oyuncularından kaynaklı.ve tabi ki stoper bölgesi evlere şenlik.

bunu seneye çözebilirler. Akıllı olursak önümüzdeki maçları güle oynaya alırız rahat.

Şampiyonluk konusunda sıkıntı yok arkanıza yaslanın ama zaman zaman stres yaşayacağız.Önümüzde bir sürü hafta var daha disiplini bozmadan gitmemiz lazım.

Hasan61
26.01.2022, 14:51

Sarı kart cezası kupada çekilmez, sadece kırmızı cezaları kupada çekiliyor.

Mehmet Fatih Yavuz
26.01.2022, 15:10
Onu değiştirdiler geçen sene sonunda yanlış hatırlamıyorsam.
Kupada görülen kartlar kupayı, ligde görülen kartlar ligi etkiliyor.
Millet çakallık yapıp kart görüyordu bilerek!

Burak Bıyıklı
26.01.2022, 15:40
O zaman yapacak bir şey yok anlaşılan.

Lantis
26.01.2022, 15:45
21214

Lantis
26.01.2022, 15:48
hayırdır hocam savaşa mı gidiyoruz

Hocam savaş karşılıklı olur, bu bildiğin ... kadrosu:D

ferhaTS87
26.01.2022, 15:51
2-0 (cornelius-nwakaeme)

Doğukan Uçan
26.01.2022, 16:13
bileti çıkarın da alalım be şehir dışından gelcez.

yorumsuz6117
26.01.2022, 16:20
21214

Sakatlık, Covid movid bişey olmazsa %99 bu kadro ile çıkıcaz görünüyor..

Yasin Altuntas
26.01.2022, 18:47
21214

An itibari ile ideal kadromuz budur. Performans, sakatlik vs nedenlerden dolayi degisiklikler olur.

Ahmetcan yerine yüksek kalite bir türk oyuncu gelirse (ki ne yazik ki zor gözüküyor), onun yerine de o gelir. Sezonun geri kalani her mac Ahmetcan‘a güvenerek yola cikmak tehlikeli olur, ki onun yerine yabanci oyuncu kullandigin an, formasyon komple degisiyor (en muhtemel B plani Dorukhan Sag bek, Orta Sahaya Türk oyuncu veya Puchasz yerine Ismail). Iki alternatif de pek iyi degil

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dawsofield
26.01.2022, 19:14
bilet satışları ne zaman başlar arkadaşlar?

Gökhan Balcı
26.01.2022, 19:32
Ahmetcan yetenekli de olsa ters ayak stoper oynatmak yine mantıklı değil. Bana öyle geliyor ki stoper alamazsak Taha oynamaya başlar orada. Ahmetcan kadar potansiyeli varsa o oynuyorsa o da oynar doğal olarak. Ama şu an bu durumda alınacak risk midir onu bilemem. Fakat Hüseyinin varlığı da riskti. Burada başka bir soru karşımıza çıkıyor bu durumda. Henüz ne yapacağını bilmediğin birinin sürprizi mi yoksa ne yapacağını bildiğin ama zamanını kestiremediğin bir sorunla devam etmek daha risk içerir?

ÖmürKaradeniz61
26.01.2022, 19:48
Yahu Galatasaray’ı yenmişsin millet heyecan yapmış ateş gibi yayla dağ bayır kar demeden maça geleceğim diyor herkes,daha neyi bekliyorsun biletleri çıkarmak için inadına mı yapıyorsunuz?

Onur Akyüz
26.01.2022, 21:08
İlk 6 maç 14 puanla işi tamamen bitirme hedefi koymuştum.

sivas ve gs maçlarına 1 puan vermiştim ama giresun ile gs maçları yer değiştirmiş oldu.

-malatya 3
-sivas 1
-giresun 1
-gs 3
-kpaşa 3
-konya 3

gs maçında yakaladığımız hava ile önümüzdeki bu iki maçı da söküp alacağız ve işi bitireceğiz inşallah.

Onur Erçetin
26.01.2022, 21:39
Hayırlı olsun beyler.Fildişi elendi.Kouassi dönüyor.

Doğukan Uçan
26.01.2022, 21:53
yedek kulübemiz inanılmaz güçlü oldu hamle oyuncuları da var artık. giresun maçındaki gibi 2 penaltı kaçmaz, kaleciler 8 10 tane top kurtarmazsa bu senenin şampiyonu bellidir.

Mert Pasa
26.01.2022, 22:08

ya o macda oynamayan ve sozlesme uzatmayacagi dusunulen karaboganin uzun ince paltoyla tribunden tribune sevinc goruntuleri ve kalacagini hissettirmesi nasildi?Tum camia iki kat sevinmisdi bu mucizeye

Mert Pasa
26.01.2022, 22:11
Ahmetcan yetenekli de olsa ters ayak stoper oynatmak yine mantıklı değil. Bana öyle geliyor ki stoper alamazsak Taha oynamaya başlar orada. Ahmetcan kadar potansiyeli varsa o oynuyorsa o da oynar doğal olarak. Ama şu an bu durumda alınacak risk midir onu bilemem. Fakat Hüseyinin varlığı da riskti. Burada başka bir soru karşımıza çıkıyor bu durumda. Henüz ne yapacağını bilmediğin birinin sürprizi mi yoksa ne yapacağını bildiğin ama zamanını kestiremediğin bir sorunla devam etmek daha risk içerir?

uzmanina sormuslar tat bakalim bu iki sarabi hangisi ustun?Birinciyi icmis demis ki bu daha kotu.Ama demisler nereden biliyorsun bunu tatmadin.Demis ki cevaben ''bundan kotusu olamaz''
Fazla kirici olmak istemem ama macdan ciktiktan sonra yaptiklari oynarkenkini gecti maalesef,en iyisi taraftarimiz olarak kalabilmesi icin uzaklasip ekmegini uzaklarda kazanmasi

6Şafak Aydın1
26.01.2022, 23:08
my kadro

---------Ugurcan----------
Peres-Ahmet-Hugo-Puşkaş
Vişca-Dorukhan-Hamşik-Kouassssssssssssssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiii
---Bakasetağğğğğğssssss--
--------Cornelius-------------

https://twitter.com/beINSPORTS_TR/status/1486371643945627655

Yiğit SARI
26.01.2022, 23:22
https://forum.bordomavi.net/showthread.php/58694-Son-Dönemde-Yaşanan-Uygunsuzluklar-Hakkında

Mert Pasa
26.01.2022, 23:59
https://forum.bordomavi.net/showthread.php/58694-Son-Dönemde-Yaşanan-Uygunsuzluklar-Hakkında

Hayirli olsun ,cok dogru yaptiniz.BMN kalitesiyle yer yapmisdir ve boyle de kalmalidir.

ÖmürKaradeniz61
27.01.2022, 00:05
Çok doğru bir açıklama olmuş ben eleştiriyi seviyorum ama hiçbir zaman Trabzonspor oyuncusuna ağza alınmayacak şekilde iğrenç küfürler etmedim etmem de ama Giresunspor maçından sonra çok üzülerek okuduğum küfürler vardı özellikle Bakasetas adına. O kişi veya kişilerin isimleri de belli her görüşümde midem bulanıyor o insandan.

blues
27.01.2022, 03:59
Aciklamayi okudum ve irkcilik yapanlara 1 ay uzaklastirma cezasi vermek o insanlari ödüllendirmekten baska birsey degil. >Cünkü bu insanlarin muhtemelen baska üyelikleri var ve bunlari devreye sokuyorlar.
Irkcilik yapanin burada barindirilmasi cok garip bir durum.

Bu arkadaslara ceza verirken neye göre karar veriliyor? Yani yabanci oyuncularimizdan birine irkcilik yapacak bir üye bir aylik ceza ile kurtulacak?

Zokoraya yapilan irkcilik sonrasi emre de yaklasik bir ay ceza almisti! Hangi trabzonspor üyesi bu cezayi makul gördü bana birileri bunun cevabini verebilir mi?

Hadi küfür ahlaki olarak kisinin egitim durumu, cevresi ailesi, yasadigi, gelistigi toplumla ilgili ancak irkcilik kasten ve bilerek yapilan bir eylem. Bunu yapan her birey burada birarada olusturdugumuz grubun kurallari cercevesinde en agir sekilde cezalandirilmalidir. Bu konuda sanirim hepimiz hemfikiriz!

Arkadaslar bu tür eylemlere tavir vermezseniz buraya daha fazla insan üye olur ve kaybettiginiz üc bes gereksiz üyenin yerini muhtemelen daha kaliteli, daha aklibasinda yeni arakdaslar alir.

Bence siz özellikle irkcilik konusunda vermek istediginiz cezayi bir daha gözden gecirin. Kaldi ki burada zaten isleyen ve buna benzer cezalar veren bir sistem var anladigim kadariyla. Neden bu sistemi böyle bir aciklamadan önce direkt devreye sommuyor ve böyle bir aciklama yapma istegi duyoyursunuz? Ben sahsen irkcilik yapan birine onu buradan atmadan önce herhangi bir aciklama yapma zorunlulugumuzun oldugunu düsünmüyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
27.01.2022, 09:46
Açıklamayı okudum. Oyunculara, hocaya, yönetime... eleştiri değil, aşağılama ve küfürler havada uçuşuyor bazen.
En hafifi çöp ile başlayan aşağılamalar, anasına avradına sövmeye kadar varabiliyor.

Küfür ve hakaret, TV karşısında anlık reaksiyon olarak anlaşılabilir.
Yani maçı izlerken hay senin der insan.
Ama yazı olarak anlaşılmaz.
Arkadaş, düşünecek zaman var. Yazıp kontrol edecek, gerekirse silecek zaman da var.
Bu sürede ben ne yazıyorum diye sorgulayacak oto kontrole sahip değilse şahıs, yazmasın.
Hiçbir zaman yazmasın.

Trabzonspor'un hiçbir değerine, aşağılayıcı, hakaret ve küfür içeren şekilde yaklaşılmamalı.
Eleştiri kisvesine bürünmüş terbiyesizlikler çok yaygın.

Destekliyorum. Genişletilmesini diliyorum.

Telonyus
27.01.2022, 09:52
Ara dönüşü COVID'li oyuncumuz olmaz umarım, gs ve fb açıklamış birkaç vaka.

pReN@_61
27.01.2022, 10:09
Oğlum Puşkaş, bireysel çalışmalara devam ediyor herif.

My
27.01.2022, 10:51
https://forum.bordomavi.net/showthread.php/58694-Son-Dönemde-Yaşanan-Uygunsuzluklar-Hakkında Son derece yerinde bir karar. Bazı arkadaşlarımız var gerçekten arızalılar. İnsan biraz metanetli olur, duygularını kontrol eder ya. Zaten böyle bir sezon geçirmeye alışık değiliz az müsade edin de şunun mümkün olduğu kadar keyfini çıkaralım hep birlikte. Tepinmekten, kafayı yemekten şu sezonun keyfini kaçırıyorsunuz kardeşim.

abdllh.29
27.01.2022, 11:23

Sinir anında her şey yazılabilir.
maç bittikten yarım saat sonra yazmak yorum yapmak daha mantıklı
çok doğru karar daha fazla cezada olabilir.

UYZD
27.01.2022, 11:46
Aciklamayi okudum ve irkcilik yapanlara 1 ay uzaklastirma cezasi vermek o insanlari ödüllendirmekten baska birsey degil. >Cünkü bu insanlarin muhtemelen baska üyelikleri var ve bunlari devreye sokuyorlar.

Bu arkadaslara ceza verirken neye göre karar veriliyor? Yani yabanci oyuncularimizdan birine irkcilik yapacak bir üye bir aylik ceza ile kurtulacak?

Zokoraya yapilan irkcilik sonrasi emre de yaklasik bir ay ceza almisti! Hangi trabzonspor üyesi bu cezayi makul gördü bana birileri bunun cevabini verebilir mi?

Hadi küfür ahlaki olarak kisinin egitim durumu, cevresi ailesi, yasadigi, gelistigi toplumla ilgili ancak irkcilik kasten ve bilerek yapilan bir eylem. Bunu yapan her birey burada birarada olusturdugumuz grubun kurallari cercevesinde en agir sekilde cezalandirilmalidir. Bu konuda sanirim hepimiz hemfikiriz!

Arkadaslar bu tür eylemlere tavir vermezseniz buraya daha fazla insan üye olur ve kaybettiginiz üc bes gereksiz üyenin yerini muhtemelen daha kaliteli, daha aklibasinda yeni arakdaslar alir.

Bence siz özellikle irkcilik konusunda vermek istediginiz cezayi bir daha gözden gecirin. Kaldi ki burada zaten isleyen ve buna benzer cezalar veren bir sistem var anladigim kadariyla. Neden bu sistemi böyle bir aciklamadan önce direkt devreye sommuyor ve böyle bir aciklama yapma istegi duyoyursunuz? Ben sahsen irkcilik yapan birine onu buradan atmadan önce herhangi bir aciklama yapma zorunlulugumuzun oldugunu düsünmüyorum.
Katılıyorum, ırkçılığın cezası bir ay olmamalı.

nevzat61
27.01.2022, 12:38

+1967

İşimiz gereği çok fazla forumda vakit geciremiyoruz.. ancak en azından maçları beraber izleyelim diyoruz, ama foruma geldiğimizde de degerlerime asagilamalar , hakaretler, küfürler..adam futbolcuya kızıp kulübe sövüyor..

Bunlar benim hayatımda bir değere,saygıya sahip olan bir yapı..ve kendi forumumda bunları okumak dinlemek acı veriyor.. bazen bu kelimeleri yazan gerçekten Trabzonspor taraftarı mı acaba diye düşünmeden geçemiyorum..

HOPA'LI TS'Lİ
ya o macda oynamayan ve sozlesme uzatmayacagi dusunulen karaboganin uzun ince paltoyla tribunden tribune sevinc goruntuleri ve kalacagini hissettirmesi nasildi?Tum camia iki kat sevinmisdi bu mucizeye

Evet ÜK beyaz ince uzun paltoyla tribünleri selamlamıştı.

Doğukan Uçan
Forumdaki bazı arkadaşların tck dan falan haberi yok galiba burası herkese açık bir yer yazılanları herkes okuyor ondan dikkatli olmakta fayda var.

Bu tarz üyelerin bırak çaylak yapmayı direkt olarak forumdan silinmesi lazım. Adam kendiyle aynı takımı tutan birisine küfür ediyor.

bizim insanımız cahil açarım saçma bir hesap millete söverim kimse beni bulamaz sanıyor. memlekette bir tek siz akıllısınız be kardeşim.

En ufak küfürde bile en az 1 ay falan ceza verilmesi lazım. Ceza süreleri az olduğu için küfür edenler var.

Bırak kendi takımını rakip oyuncuya, hakeme bile küfür etmek suçtur.

adam senin yazdıklarını mahkemeye verse al başına belayı uğraşıp durursun.

tristram
27.01.2022, 12:44
diger basliga irkcilik isin icine girmedigi surece mac esnasinda edilen kufurlerin son derece insani tepkiler oldugunu,bir anlam ifade etmedigini buna verilen tepkilerin cok abartildigini yazmistim.kufur konusunda maalesef cogumuz bu hataya dusuyor.son getirilen kurallari olumlu buluyorum hatta cezalar daha da agir olmali ama aciklamada bana gore cok buyuk eksiklik var.
kufurle irkciligin cezasini ayni olmamali.keske hic kufur edilmese ama mac esnasinda edilen kufurlerle yapilan irkcilik ayni sey degil.
ustte yazan arkadaslara katiliyorum.bana gore irkciligin cezasi forumdan sutlanmak olmali cunku irkcilik tedavisi mumkun olmayan bir hastaliktir.

Mehmet Fatih Yavuz
27.01.2022, 12:57
diger basliga irkcilik isin icine girmedigi surece mac esnasinda edilen kufurlerin son derece insani tepkiler oldugunu,bir anlam ifade etmedigini buna verilen tepkilerin cok abartildigini yazmistim.kufur konusunda maalesef cogumuz bu hataya dusuyor.son getirilen kurallari olumlu buluyorum hatta cezalar daha da agir olmali ama aciklamada bana gore cok buyuk eksiklik var.
kufurle irkciligin cezasini ayni olmamali.keske hic kufur edilmese ama mac esnasinda edilen kufurlerle yapilan irkcilik ayni sey degil.
ustte yazan arkadaslara katiliyorum.bana gore irkciligin cezasi forumdan sutlanmak olmali cunku irkcilik tedavisi mumkun olmayan bir hastaliktir.

Küfür normal falan değil. Sözle ağzınızdan kaçmıyor bu.
Düşünüp, tasarlayıp klavyede tuşlara dokunup yazıyorsunuz.
İnsani tepki maç esnasında ağzınızdan kaçan şeye denir.
Klavyeden internete yazdığınız küfür insani tepki adı altında normalleştirilmez.

tristram
27.01.2022, 13:25
Küfür normal falan değil. Sözle ağzınızdan kaçmıyor bu.
Düşünüp, tasarlayıp klavyede tuşlara dokunup yazıyorsunuz.
İnsani tepki maç esnasında ağzınızdan kaçan şeye denir.
Klavyeden internete yazdığınız küfür insani tepki adı altında normalleştirilmez.
iyi okursan kufur normal demedim zaten.mac esnasinda maalesef cogumuz bu hataya dusuyoruz diye yazdim.agzimdan cok fazla sey kactigi icin mumkun mertebe mac esnasinda foruma yazmamaya calisan biriyim.herkesin kolayca ulasabildigi foruma argo kufur her neyse hepsi yanlis tabii ki.

Bu oyunu baştan oynayacaksın. Her maç maçı ikiye bölüp koca 45 dakikayı çöpe atıp duruyoruz. Bu saatten sonra yaptığın baskıya edeyim.

Her maç aynı şeyi izlemekten gına geldi.

Haha .. atlamış direk. :) Ayak yerde aq. Sarı kart lazım Kerem e...

bak mac esnasinda yazdiklarin.buradaki aq'nin acilimi cok da hos birsey degildir herhalde.dusunup tasarlayip tuslara dokunup yazmissin.demek ki yazilabiliyor.bende diyorum ki bunlar son derece insani seyler.futbolcuya soylemedigin icin buradaki aq'yi kufurden saymiyorsan bilemem.

Mehmet Fatih Yavuz
27.01.2022, 13:27
iyi okursan kufur normal demedim zaten.mac esnasinda maalesef cogumuz bu hataya dusuyoruz diye yazdim.agzimdan cok fazla sey kactigi icin mumkun mertebe mac esnasinda foruma yazmamaya calisan biriyim.herkesin kolayca ulasabildigi foruma argo kufur her neyse hepsi yanlis tabii ki.

bak mac esnasinda yazdiklarin.buradaki aq'nin acilimi cok da hos birsey degildir herhalde.dusunup tasarlayip tuslara dokunup yazmissin.demek ki yazilabiliyor.bende diyorum ki bunlar son derece insani seyler.futbolcuya soylemedigin icin buradaki aq'yi kufurden saymiyorsan bilemem.
Küfür mü etmişim mübarek?
Hadi ikinci kısaltmayı küfür saydın, ilk mesajda ne buldun?

Ana avrat küfür ediyor adamlar, tutup getirdiğin mesajlara vak. :)

tristram
27.01.2022, 13:46
Küfür mü etmişim mübarek?
Hadi ikinci kısaltmayı küfür saydın, ilk mesajda ne buldun?

Ana avrat küfür ediyor adamlar, tutup getirdiğin mesajlara vak. :)

ikiside kufur demedim zaten.biri argo digeri(aq) kufur.kisaltmayi sen neyden saydin hayirdir?sahsa edilmiyorsa ve yazilan kufur kisaltmaysa sorun yok mu diyecegiz:)

yanlis anlasilmamak icin tekrar edeyim.kufurun buyugu kucugu azi cogu hepsi yanlis.ozellikle buraya yazilmasi kabul edilecek bir durum degil ama maalesef bu tepkiler yazili sozlu bir sekilde verilebiliyor.sen milletin 'aq' kisaltmasini okumasinda problem gormuyorsun digeri agir kufurleri.maalesef her tepkinin dozu ayni olamiyor.
kisaca mac esnasinda verilen tepkilerin cogu zaten saglikli degil.bunu anlatmaya calisiyorum.kufuru normallestirmiyorum..hatta verilen cezalar daha da agirlastirilsin diyorum.daha nasil anlatayim 'aq'.

memozcan
27.01.2022, 14:21
maça nerden baksan 10 gün var.. milli ara dediklerinde de milli maç yok..

bu planlamayı yapanın!!!

kaçarava
27.01.2022, 14:38
Maç anında ben de karamsar ya da sert yazıyorum. Ama hakaret ettiğimi ya da küfrettiğimi hatırlamıyorum. Sinir anında defol git bile yazdım. İnsan sonra pişman oluyor. Giresun maçında ben bir küfür gördüm. Öyle böyle değil. Adam manzume yazmış. Hem de sinkaflı. Böyle şeyler olmamalı.

Gökhan Balcı
27.01.2022, 14:39
maça nerden baksan 10 gün var.. milli ara dediklerinde de milli maç yok..

bu planlamayı yapanın!!!

Milli maçlar bizim değil Güney Amerikalıların sanırım

Gökhan Balcı
27.01.2022, 14:40
Maç anında ben de karamsar ya da sert yazıyorum. Ama hakaret ettiğimi ya da küfrettiğimi hatırlamıyorum. Sinir anında defol git bile yazdım. İnsan sonra pişman oluyor. Giresun maçında ben bir küfür gördüm. Öyle böyle değil. Adam manzume yazmış. Hem de sinkaflı. Böyle şeyler olmamalı.

Bazı adamlar burayı stres atma yeri olarak görüyor. Sadece yenildiğimiz sıralarda ortaya çıkıp ana avrat sövüp sonra bir süre ortalarda gözükmüyorlar :D

memozcan
27.01.2022, 14:41
Milli maçlar bizim değil Güney Amerikalıların sanırım
bize ne bundan anlamadım.. ona bakarsan afrika kupası da vardı.. bari ziraat maçlarını bu hafta sonu oynatsalardı..

yattarinho61
27.01.2022, 14:53
Ara dönüşü COVID'li oyuncumuz olmaz umarım, gs ve fb açıklamış birkaç vaka.

Akıllı davranmıyoruz bu konuda.. tmm belli bi puan farkı var ve zaten kısa süre önce covidli oyuncularımız olmuş ama yinede açıklasalar 3-4 tane oyuncu covidli diye.. Eminin fb ve gs açıklanan oyuncular covidli değildir.. ilerde herkesde vaka var bi sizde(gs,fb)cıkmıyo teorilerini çürütüyorlar böylece ! Ne hikmetse ara başlayınca çıktı vakalar.. yersen

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Kenshi
27.01.2022, 15:23
21214

Bu kadro ortalığı yıkar.

Gökhan Balcı
27.01.2022, 15:24
bize ne bundan anlamadım.. ona bakarsan afrika kupası da vardı.. bari ziraat maçlarını bu hafta sonu oynatsalardı..

Dünya kupası elemesi galiba. Boku çıkmaya başladı bu milli maçların zaten. Bize ne yi geçtim ne kadar kişi ilgileniyor merak ediyorum. Futbolcular daha fazla maç yapsın daha fazla organizasyon olsun diye grup üstüne grup maç üstüne maç yapıyorlar. Belli ki oyuncular da gitmek istiyor ya da tepkiden çekiniyorlar ama bu gerçekten sağlıklı bir şey değil. Bana kalırsa milli maçlar da olimpiyatlar gibi herkesin katılımıyla dört yılda bir yapılsa dünyadaki her takımın katılımıyla dördüncü yıl içinde elemeleri yapılıp yaz aylarına da 32 takım bırakılsa yeterli olur.

blues
27.01.2022, 15:31
Bakin arkadaslar Küfür etmek icin buraya gelen insanlarin ettikleri küfürlerin altinda yatan en önemli sebep onlarin kendilerini rahatlatmasi falan degil! Bu insanlar butür seyleri yaparken gayet bir amaca hizmet ederek yapiyorlar.
benim uzun zaman gözlemledigim sey su ki, bu sahislarin bircogunun asil amacinin buraxi toksik bir grup haline getirmek, taraftarlar arasinda anlasmazliklar kavgalar yaratmak, insanlara kendi düsünceni normal yoldan anlatmak cok zordur pzellikle bir insan egitimsiz ise, kendi bildigi dogruyu genel dogru olarak kabul ediyorsa, dil´i zayifsa o insana ulasmanin yolu onun kullandigi dili kullanmaktir! Yani Küfür, sinkaf vs. bu yolla örnek vermek gerekirse oyuncularin taraftar gözünde degersizlestirilmesi, onlarin hedef tahtasi haline getirilmesi amaclaniyor olabilir. SÖyle ki, baktimiz zaman belirli araliklarla belirli futbolcular hedef tahtasina dönüyor. ilk baslarda corneilus, sonra abdulkadir daha sonra Djaniny sonrasinda Bakasetas vs. ve bu yapilanlari ben saldiri olarak niteliyorum. Hatta bir ara Avci icin denendi bu burada! Birden bütün oklar avciya yöneltilmisti! Hoca bu isi bilmiyora kadar getirildi isler ve bu basarili olsaydi, yani avci elestirileri kitle tarafindan kabul görseydi o zaman ona da küfür,er baslayacakti.

Yani demem o ki bu isler sadece küfür deyip gecilecek isler degil!

bazen bu forumda ayni anda 700-800 aktif üye görüntüleniyor, tabi Google analytics ile ya da benzer bir App ile arka planda olani biteni gözlemlemek daha kolay ve daha kesin kanilara varmak mümkün ancak sayet bunlar incelenirse ortaya cikacak sonuc daha detayli gözlemlenebilir olabilir.

Irkcilik konusu benim icin ve umuyorum burada aktif olan herkes icin cok hassas bir konu.
Türkiyede yasayan insanlar bizde irkcilik olmaz vs. söyleminin arkasina siginiyorlar ancak biliyoruz ki türkiyede ötekine karsi cok derin bir irkcilik var, irkcilik, diskrimine edilen bireyler ve gruplar mevcut. Söyle düsünün bu ülkede yunan, ermeni, yahudi, rus, arap, laz kelimeleri söyleyis bicmine, cümlenin icinde, kullanilanilan cümleye göre kendi anlamlari disinda kullanildiginda irkcilik ve diskrminasyon barindiriyor.rizeli olmak tüncelili olmak,trabzonlu olmak dahi o insanlarin diskrimine edilmesine yolacabiliyor. diyeceksiniz ki bunlar cok ufak seyler! Bence degil! Asil bunlar bütün bu carpik yapinin temelini olusturan kücük ancak önemli noktalar.

Biz burada birarada duran insanlar olarak bir konsens gelistirip en azindan bu platformda buna karsi önlemler almak,alabilmek zorundayiz.

Buna tepki verilecekse ,beraber vermek zorundayiz. Hani dik oyna, dik dur diyoruz ya! Bizler tam da bu noktada dik durmak dik oynamak zorundayiz. Oyunu oynarken Fair Play diyorsak oyunu seyrederken de Fair Play´e uymak zorundayiz, uymayanlari aramizdan temizlemek ve önce kendi icimizde düsüncelerimizi, duygularimizi,sevincimizi paylasabilecegimiz temiz bir ortam yaratmak zorundayiz.

adiloş bebe
27.01.2022, 17:48
Djanini, Koita, Kouassi ve Enes'in gelmesi ile yedek kulübesi hücum anlamında ilk kez bu kadar zengin olacak bu yıl sanırım. Evimizde üst üste iki maça çıkacağız ve bu maç Konyaspor maçı öncesi çok ama çok kritik. Kasımpaşa son haftalarda çıkışta olan bir takım. Biraz Galatasaray maçında dikkat ettim M.Fall güçlü ve iyi bir oyuncu. Bozok bulduğunda atan tipten. Onun dışındaki oyuncuları tam görev adamları.

Son yıllar Kasımpaşa maçlarının çoğu gollü geçiyor. Umarım kazanan biz oluruz.

ÖmürKaradeniz61
27.01.2022, 19:00
Ben olsam içerdeki tüm maçlara ortasahaya sadece Hamsik’i koyarım gerisini hep hücum oyuncularıyla kurarım. Münal hocam öyle yapardı fena değildi.

sethfilo
27.01.2022, 20:48
GS maçının anlam kazanması için bu maçın kazasız geçilmesi gerekiyor. Bu maçta özellikle kanatlara çok iş düşecek. Kasımpaşayı göbekten delmeye çalışırsak her dönen top bize tehlike olarak yazar. Ve Cornelius bu maç ileride tek bırakılmamalı mutlaka ikinci bir forvetle desteklemeliyiz. GSnin yaptığı hataya düşmeyelim. En iyi defans hücumdur mantığını uygulacağımız en iyi rakip Kasımpaşa.

kayseriliyiz
27.01.2022, 21:10
Iki kader maçı oynayacağız, eğer 6 puan yaparsak tünelin ucundaki ışığı görürüz.
Ama bu mac zor geçecek bu kesin, hem lider olmamız, hem rakibin şu an ki form durumu, hemde malum camiaya yakınlığı beni çok korkutuyor.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

Onur Erçetin
27.01.2022, 21:57
Iki kader maçı oynayacağız, eğer 6 puan yaparsak tünelin ucundaki ışığı görürüz.
Ama bu mac zor geçecek bu kesin, hem lider olmamız, hem rakibin şu an ki form durumu, hemde malum camiaya yakınlığı beni çok korkutuyor.

Ben çok zorlanacağımızı düşünmüyorum.

Maestro Hamsik dönüyor,kısa sürede form tutar.

Kouassi geliyor.Sağ kanat,sol kanat ve santrafor oynuyor.İyi bir alternatif olacak.

Nwakeame Covidden dolayı antrenman yapamadı.Kısa sürede form tutar,patlama yapar.

Djaniny sağ kanat ve santrafor hattında mükemmel bir alternatif olacak.

Bakasetas iki maçtır form tutmaya başladı.Patlamaya hazır bomba kıvamında şuan.

Cornelius formunun zirvesinde.

Bruno Peres ofansif anlamda izin verilince inanılmaz katkı vermeye başladı.

Visca Peresin desteğiyle çok pozitif işler yapıyor,tek paslarda çok etkili.

Uğurcan muhteşem performans gösteriyor.

Dorukhan iyi mücadele ediyor,elinden geleni yapıyor.

Puchacz form tutacak yavaş yavaş.

Ahmetcan umut veriyor.

Taha gelecek,potansiyelli çocuk.

thehell61
27.01.2022, 22:04
Kasımpaşa Kayseri'ye çok baskı kurup goller bulmadı. İlki kendi kaleye gol, ikincisi iki kayseri'linin topa müdahale edememesinden kaynaklı saçma bir bireysel hata ve üçüncü de kontradan. Bizim böyle fahiş hatalar yapacağımıza ihtimal vermiyorum. Hatay maçındaki gibi bir başlangıç bekliyorum takımdan. Eğer eksikler olmazsa taraftarında desteğiyle kazanırız bu maçı.

---------Uğurcan---------
Peres--Ahmetcan--Hugo--Puhaç
-----------Hamsik---Doruk------
Visça------Bakasetas-----Wakame
------------Golnelius-------------

Muhtemelen bu 11 sahada olur. Wakame yine gs maçındaki gibi kötü oynarsa 2. yarı Djanini girer, bu kez kulübe daha kuvvetli olacak. Eğer skoru ilk yarıda alırsak da Cornelius-Djanini değişikliği olur 2. devre. Sonradan da Koita ve diğerleri oyuna dahil olur. Eğer yetişirse Koussi' nin de 2. yarı sonlarında sahaya girmesini bekliyorum.

Onur Akyüz
27.01.2022, 22:06
Açıklamayı çok geç ve yetersiz buluyorum.

Yine de hiçbir aksiyon almamaktan bir nebze de olsa iyidir.

Sadece ırkçılık ve küfür değil özellikle maç esnasında bir kısmı da sürekli olarak forumu terörize eden 10 kişiye yakın bir topluluk var. Bunları tespit edip gereken cezalar verilmeli diye düşünüyorum.

Dönem dönem forumun kalitesi iyice düşüyor bunu yıllar boyunca yaşadık. Bu seviye, bir sürecin sonunda düşüyor. İşte bu topluluk sistematik bir şekilde küfürlerini, hakaretlerini, olumsuz düşüncelerini ve diğer üyelerin sinirlerini yıpratacak saçma sapan düşüncelerini tekrar tekrar yazarak forumu çekilmez bir yer haline getiriyorlar.

Adam abuk sabuk bir şey yazıyor sonra öbürü ona bir şey diyor o ona başka abuk sabuk bir şey diyor, diğeri katılıyor öbürü müdahil oluyor vs forum berbat bir yer oluyor.

Yahu adam yok bu takım şampiyon olamaz, avcı loserı ile bu iş olmaz, o olmaz bu olmaz sürekli böyle şeyler yazmayı huy edinmiş. Sonra da hiçbir şey olmamış gibi yazmaya devam ediyor. Bu dedikleri sorulunca da ben o anki heyecanla yazdım filan diyor. Kolayını bulmuş.

Ya kardeşim küfür, ırkçılık tamam bunların cezasını veriyorsun ama bu şekilde kötü niyetli olan, sistematik olarak takıma, hocaya ve yönetime düşmanlık eden sürekli olumsuz şeylerle burada morali bozan ve sinirleri yıpratan insanlar var..

Bunları da tespit edip cezasını verin kardeşim isterseniz listeyi yazıp ulaştıralım size.

Adem Erdoğan
27.01.2022, 22:35
-----Uğurcan---------
Peres--Ahmetcan--Hugo--Puhaç
-----------Siopis---Doruk------
Visça------Hamsik-----Wakame
------------Golnelius-------------

Defansif ortasahayı sağlam tutup kanatlardan akalım.

alperrr
27.01.2022, 23:04
"argo kullanımlarda ve ırkçılık vb. uygun olmayan hallerde"

bence yanlış bir açıklama olmuş ...maalesef..
argo ile ırkçılık aynı kefeye konulamaz ki..

ırkçılık için 1 ay 2 ay cezalar çok iyi ..hatta yönetimin bu cezalarıda vereceğine eminim..

ama argo için daha etkin cezalar sunulmalı ve gerçektende uygulanmalıdır..
argo için 2 gün 4 gün 7 gün bu şekilde katlanır olmalı falan filan ..

sistematik olarak kulübe düşman gibi daranışlar fikrinede katılıyorum..
uyarı ..kınama gibi 1 gün 2 günlük cezalar olmalı..bu tiplerede..

Cem Balcı
27.01.2022, 23:07
"argo kullanımlarda ve ırkçılık vb. uygun olmayan hallerde"

bence yanlış bir açıklama olmuş ...maalesef..
argo ile ırkçılık aynı kefeye konulamaz ki..

ırkçılık için 1 ay 2 ay cezalar çok iyi ..hatta yönetimin bu cezalarıda vereceğine eminim..

ama argo için daha etkin cezalar sunulmalı ve gerçektende uygulanmalıdır..
argo için 2 gün 4 gün 7 gün bu şekilde katlanır olmalı falan filan ..

sistematik olarak kulübe düşman gibi daranışlar fikrinede katılıyorum..
uyarı ..kınama gibi 1 gün 2 günlük cezalar olmalı..bu tiplerede..

Argo yazılarda hiç ceza vermeden mesajları sildiğimiz zamanlar oldu.Katlayarak kısa günlerde cezalar verdiğimiz oldu.Sizin değindiğiniz gibi.Ancak kimsenin ne umursadığı var ne de dikkate aldığı.Dolayısıyla artık başka çare kalmadı.Uzun soluklu ve süresiz cezalar uygulayacağız.

Cem Balcı
27.01.2022, 23:12
Açıklamayı çok geç ve yetersiz buluyorum.

Yine de hiçbir aksiyon almamaktan bir nebze de olsa iyidir.

Sadece ırkçılık ve küfür değil özellikle maç esnasında bir kısmı da sürekli olarak forumu terörize eden 10 kişiye yakın bir topluluk var. Bunları tespit edip gereken cezalar verilmeli diye düşünüyorum.

Dönem dönem forumun kalitesi iyice düşüyor bunu yıllar boyunca yaşadık. Bu seviye, bir sürecin sonunda düşüyor. İşte bu topluluk sistematik bir şekilde küfürlerini, hakaretlerini, olumsuz düşüncelerini ve diğer üyelerin sinirlerini yıpratacak saçma sapan düşüncelerini tekrar tekrar yazarak forumu çekilmez bir yer haline getiriyorlar.

Adam abuk sabuk bir şey yazıyor sonra öbürü ona bir şey diyor o ona başka abuk sabuk bir şey diyor, diğeri katılıyor öbürü müdahil oluyor vs forum berbat bir yer oluyor.

Yahu adam yok bu takım şampiyon olamaz, avcı loserı ile bu iş olmaz, o olmaz bu olmaz sürekli böyle şeyler yazmayı huy edinmiş. Sonra da hiçbir şey olmamış gibi yazmaya devam ediyor. Bu dedikleri sorulunca da ben o anki heyecanla yazdım filan diyor. Kolayını bulmuş.

Ya kardeşim küfür, ırkçılık tamam bunların cezasını veriyorsun ama bu şekilde kötü niyetli olan, sistematik olarak takıma, hocaya ve yönetime düşmanlık eden sürekli olumsuz şeylerle burada morali bozan ve sinirleri yıpratan insanlar var..

Bunları da tespit edip cezasını verin kardeşim isterseniz listeyi yazıp ulaştıralım size.

Dediğiniz gibi belli zamanlarda forumu negatif yönde manipüle edenler var.Ama herkes olumlu düşünmek ya da olumlu yorumlar yapmak zorunda değil.Bununla ilgili konu dışı ve sürekli ikili tartışmalara girenler ile de ilgili duyuruda bulundum.

Öncelikle adımlarımız bu yönde olacak,takip ediyor olacağız.Şikayetlerin farkındayız,her raporu tek tek okuyoruz.

Tüm hususlarda şikayet,öneri vb. için aşağıdaki başlığını kullanmanızı rica ederim.

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/8168-BMN-Forum-bordomavi-bordomavi-net/page265

thehell61
27.01.2022, 23:26
Irkçılık yapan adam için 2-3 ay az bile. Tamamen banlanması en mantıklısı. Bu bir insanlık suçudur.

yusufdinyo
27.01.2022, 23:37
Hadi bir seviyeli tartışma başlatayım Berat Özdemir stoper oynayabilir mi bu yoklukta ben en az Hüseyin kadar oynayacağını düşünüyorum ayrıca önümüzde Okay Yokuşlu örneği var bence denenebilir gibi duruyor

Cem Balcı
27.01.2022, 23:40
Irkçılık yapan adam için 2-3 ay az bile. Tamamen banlanması en mantıklısı. Bu bir insanlık suçudur.

Bu konudaki tüm tepkiler yerinde ve doğru.
Ancak bu kritik sezonda taraftarlarımızın bazıları bu eylemleri maçın sıcaklığıyla sinirden gerçekleştiriyor.Eminim ki bir süre sonra pişman oluyor.
Ama bu yine de kabul edilebilir bir şey değil,asla kabul etmiyoruz.Artık ırkçı bir söylemin de burada yazılacağına ihtimal vermiyorum.

Her türlü görüş ve önerilerinizi aşağıdaki başlıktan iletebilirsiniz.

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/8168-BMN-Forum-bordomavi-bordomavi-net/page265

Sefa Alış
28.01.2022, 00:24
Tehlikeli rakip. Şu lig ortamında 5 maçlık galibiyet serisini kolay kolay her takım çıkaramaz, her rakip zorlu. Ki bu seriyi 13 gol atıp 3 gol yemek gibi iyi bir istatistikle yakalamışlar. Konya maçı öncesi kazanırız umarım.

nevzat61
28.01.2022, 01:14
Hadi bir seviyeli tartışma başlatayım Berat Özdemir stoper oynayabilir mi bu yoklukta ben en az Hüseyin kadar oynayacağını düşünüyorum ayrıca önümüzde Okay Yokuşlu örneği var bence denenebilir gibi duruyor

Bu tükenmişlik sendromu ile yedeklerde bile oynayamaz hocam..o kendinden ümidi kesmiş..

Ben şahsen taraftar olarak hâlâ bir beklenti içindeyim..ha bu maç dönecek, ha bir sonraki..diye diye sezon bitiyor..

Yusuf BALCI
28.01.2022, 02:11

Bize hızlı sağ stoper lazım. Berat orta sahada bile yavaş kalıyor. Defansta onu yerler. Şikecilerin jailson'dan beter olur.

lazibere
28.01.2022, 03:03

Kumaşı iyi diye bir tabir vardır ya, Bir futbolcu adı her ne olursa olsun, Trabzonspor gibi takıma transfer olmuşsa elbette ki yeteneklidir ve fark edilmiştir. Ama Berat veya bir başka oyuncu olsun fark etmez, İş zaten transfer sonrası süreç ile alakalı. Hani bir söz vardır '' Esas Askerlik , Askerlik hizmetini bitirdikten sonra başlayacak '' diye. işte futbolcu da büyük takıma transfer olduktan sonra esas hünerlerini göstermek için daha fazla yorulmalı ve yeteneklerini göstermeli. Bizim ülke insanı olarak genel yapımız şu '' Bir yere kapıyı atmak '' deyimindeki gibi, ulaştığımızda hedefimize maalesef yerimizde sayıklamaya ve hatta geri gitmeyi tercih ediyoruz. İleri gitmeyi tercih edenlerin ne kadar idealist olduklarını görüyoruz. Sürekli daha yukarısını hedeflemek !!!

Futbolcu ne kadar sorumlu ise bu durumdan, Hocalar da ve yöneticiler de bir o kadar sorumludurlar bu performans düşüklüklerinden,

''İdmana çıkmak '' tek başına bence yeterli bir olay değil, Bireysel çalışmalar, Beslenme, Spor

ve bence en önemlisi de EĞİTİM,

Eğitim yine genelleme yaparak izah edeyim, Bizim insanımızın sevmediği ve fuzuli gördüğü şeylerden biri, Zaten eğitimli insanları da sevmeyiz, :))

Futbolcu eğitimli olursa ki bu eğitimin içerisinde , sadece futbol eğitimi olmamalı, Genel kültürden tutun , edebiyata kadar geniz yelpazede yetiştireceğin oyuncular da analitik zeka da beraberinde gelişecektir. Matematik bilmeyen bir insanın, Koşu mesafesini, takip mesafesini, Sahayı metre metre bölerek alan daraltmasını vs. anlaması emin olun çok daha zordur. Elbette futbolda ana eksen yetenektir ama yeteneklerini nasıl kullanacağını bilmek de futbol zekasını gerektirir.. İstatistiki verilere bakıldığında, Futbol dışında, Yaşam tarzı daha donanımlı ve düzenli olan ve Hobi olarak kendine Entellektüel bir yaşam tarzı seçenlerin, mesleğinde daha başarılı olduğunu göstermektedir.

Profesyonellikten kastın, sadece imzalar atılırken verilen ücretlerle ifade edildiği bizim gibi ülkelerde maalesef profesyonel yaşamı konuşmaktan uzaklaşıyoruz.. Milyonlar vererek aldığımız bir oyuncunun bence aşk hayatı da takip edilmelidir. Evinde ailesinde huzuru olmayan bir oyuncunun başarılı olması elbette zorlaşır. Bu açıdan Kulüplerimizin, profesyonel eğitmen ve psikiyatristleri de bünyelerinde barındırması elzemdir.

Konu Berat'tan açılınca konuyu genelleyerek biraz tespit etmeye çalıştım . Berat ve benzeri oyuncularımızın bence futbol dışı yaşantıları takip edilmeli ve Sosyal Medya gibi alanlara girişlerine sınır getirilmelidir.

Bir diğer husus da, Performansa dayalı para kazanma sistemi daha da geliştirilmeli, Hatta Futbolcu sözleşmeleri, 3 aylık periyotlarda lehte ve aleyhte olma ihtimali açık olacak şekilde açık kapı bırakılmalıdır. Bu söylediğim şeyin, Sadece tek kulüp bazında değil, FİFA UEFA gibi Kurumlar tarafından bağlayıcı hale getirilmelidir.

Bir çok genç arkadaşımız bilmez. Çok eskiden, Futbolcu ile yapılan sözleşmeler, en fazla 2 yıllık yapılır ve futbolcu Kulübü gitmesine müsaade etmediği müddetçe de asla bir yere gidemezdi, Yüksek bonservis bedeli konur ve futbolcu adeta kulübün malı haline gelirdi. Bu durum değiştirildi ve insan haklarına aykırı bulunarak geliştirildi,

Şimdi, futbolcu Kontrat süresini doldurduktan sonra otomatikman serbest kalıyor ve sözleşme uzatmak isterse bunu sezon içerisinde ya yapıyor ya da devam edilmiyor. Böyle olunca , Kulüpler oyuncular ile sözleşme yaparken 2 senelik değil 5 yıl gibi süreler ile kontrat yapmaya başladı. Aldığın oyuncu
1 . sene sonunda performansında düşerse yapacak bir şeyin yok, Futbolcu kapı gibi kontratına güvenerek, kalan süresini yatarak geçiştirebiliyor ve Kulüpler ciddi manada zarar ediyorlar. Bu Kontratların yapan yöneticilerimizin bir çoğu da sporun içinden gelme kişiler olmadığından maalesef, Oyuncunun sonraki yıllarının analizlerini yapmak gibi bir yetenekleri de olmadığından, Bir çok oyuncu için olmadık tazminatlar ve maaşlar ödemek zorunda kalıyor. Beşiktaş da Lens, Daglıs , Lajiç gibi oyuncular buna iyi örneklerdir. Atsan atamıyorsun, satsan satamıyorsun

O bakımdan, Belki uzun vadeli kontratlar ama kontratın teferruatında, Performansa dayalı, ödeme seçeneklerinin olduğu , Bir bakıma her sene sonu için yeniden ücret skalasının konuşulduğu , performans yüksekse daha fazla ödeme, düşmüş ise daha az ödeme şeklinde maddeler konulmalı. Bu şekilde, Futbolcunun , özellikle hedefsiz kalınan sezonlarda performansının düşmemesi sağlanmış olur diye düşünüyorum.

Berat' mı demiştik:)) Çalışmıyor, İnstagramda takipçi kasıyor, Trabzonspor Kimliği ile top oynamaktan ziyade görselliğiyle piar yapıyor. Bence kendi geleceğini harcıyor:))

6Şafak Aydın1
28.01.2022, 07:12
Dediğiniz gibi belli zamanlarda forumu negatif yönde manipüle edenler var.Ama herkes olumlu düşünmek ya da olumlu yorumlar yapmak zorunda değil.Bununla ilgili konu dışı ve sürekli ikili tartışmalara girenler ile de ilgili duyuruda bulundum.

Öncelikle adımlarımız bu yönde olacak,takip ediyor olacağız.Şikayetlerin farkındayız,her raporu tek tek okuyoruz.

Tüm hususlarda şikayet,öneri vb. için aşağıdaki başlığını kullanmanızı rica ederim.

Adamin biri bir meclise giriyor. Meclise hanimindan korkan ayaga kalksin diye seslenince herkes ayaga kalkiyor bir kisi haric.

Meclis o kisiye dönüp hayirdir sen hanimindan korkmuyormusun diye sorunca adam demiski hanimdan bahsedilince dizlerimin bagi cözüldü ondan kalkamadim. En fazla o korkuyormus.

Olamayiz, edemeyiz, yapamayizcida bu bir kisi gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
28.01.2022, 08:23

Düşünmesi bile kabus
Duymamış olayım renktaş
Giresun maçında yediğimiz golü bir daha izle
Kendi mevkisinde bile dökülen (6-8 No) adam stoperde bizi perişan eder.

Murat Keçeci
28.01.2022, 08:49
Ikinci yarı üzerinden genel bir değerlendirme yapacak olursak;

Herkesin birbirinden puan aldığı 4 maçlık bir periyot geçmiş.Grafik olarak sadece 3 takım sürekli yükselen bir grafik sergilemiş bunlar kasımpaşa,göztepe ve alanya olmuş.

Zirvenin çevresindeki takımlardan alanya 4 maçta 10 puan biz 4 maçta 8 puan,bjk 4 maçta 8 puan,konya 3 maçta 6 puan,adana 4 maç 7 puan fb ise 4 maç 5 puan almış.

Bizim burada şöyle bir avantajımız var biz bu puanı kadro istikrarı bakımından sancılı bir dönemde topladık.Bundan sonraki süreçte kadro ve oyun istikrarı yakalayabilirsek bu puan daha da yükselecektir.

Biraz da transfer sürecine değinirsek;

Visca ve Yusuf erdoğan ligden bildiğimiz oyunculardı yavaş yavaş takıma katkı vermeye başladılar.Ilk katkılarını sivas maçında yapacaktılar ama top çizgiden çıkınca bu gerçekleşmemişti.

Viscanin gs maçında attığı gol her açıdan çok değerli bir goldü.Takımımızda tekniği yüksek oyuncular var ama o dakikada o soğukkanlı vuruşu Viscadan başkası gole çeviremezdi.Kendisini birkez daha tebrik ediyorum.

Sol bek Puchacz da son derece dinamik ve hareketli bir oyuncu yaşına göre tecrübesi de iyi.Kouasisi ise henüz izleyemedik yakında onu da izlemek güzel olacak.

Bu arada Yunus Mallı da yeni transfer gibi oldu.Uzun bir dönem kesik yedikten sonra şimdi yeniden rotasyonda yer bulmaya başladı.Fenâ görüntüde vermedi.Zaten yerli oyuncularımız arasında bence teknik kapasitesi ve oyun görüşü en yüksek o. Kariyerini olumsuz etkileyen fatktörler büyük oranda mental ve fiziksel sebepler.

Bu arada takıma katılan yeni genç oyunculara tekrardan hoşgeldin diyorum.Abdullah hoca bu gençleri ilerleyen dönemlerde 21 kişilik kadro rotasyonuna katabilirse hem Trabzonspora hemde Türk futboluna büyük iyilik eder.Bu konu da zaten hocanın geçmişinde önemli başarıları var.Yine güzel sonuçlar alacağına inanıyorum.
Bu gençleri tecrübeli oyuncuların aralarına serpiştirip onlarin gölgesinde büyütebilirsek muhteşem bir iş başarmış oluruz.Enis Destan ve Batuhan Körü zaten herkes az çok tanıyor.Diğer gençler Kerem ve Tahanın da resmi maç sayısı fenâ değil.Mevcut kadroda bulunan Ahmetcanın da gelişimi çok iyi.Ayrica Salih ile Muratcem de var.

yorumsuz6117
28.01.2022, 11:34
�� #SporTotoSüperLig'in ilk 23 haftasında hücum bölgesinde en çok isabetli pas yapan oyuncu: Marek Hamsik. #beINSPORTS

1ï¸âƒ£ Hamsik - 292
2ï¸âƒ£ Visca - 290
3ï¸âƒ£ Hajradinovic - 263
4ï¸âƒ£ Ghezzal - 262
5ï¸âƒ£ Soner Aydoğdu - 258 https://t.co/B0G0WgWGfN

ffırtına
28.01.2022, 12:01

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant

Tapatalk

O ışığı halen göremedik mi ya 😀

Barista
28.01.2022, 14:22
Konya macinda Hugo kirmizi kart gorunce Berat stoper oynadi, perisan olduk. Berat bu formuyla degil stoperde, orijinal mevkisinde bile siritiyor. Su an Berat'in siritmadan oynayacagi tek yer, yerli bir dizide basrol olabilir.

ÖmürKaradeniz61
28.01.2022, 16:21
Berat stoper oynasın cümlesini okuduktan sonra acil olarak duş almaya gidiyorum ter boşaldı birden.

HOPA'LI TS'Lİ
28.01.2022, 16:26
Berat stoper oynasın cümlesini okuduktan sonra acil olarak duş almaya gidiyorum ter boşaldı birden.

Hay yaşşa renktaş
Berat-stoper kelimelerinin yan yana düşünülmesi bile fecaat
Mevcut mevkisinde bile verimsiz
Dorukhan kadroya girip vitesi her geçen maç yükselttikçe Berat tam tersi inişe geçti.

HOPA'LI TS'Lİ
28.01.2022, 16:29
�� #SporTotoSüperLig'in ilk 23 haftasında hücum bölgesinde en çok isabetli pas yapan oyuncu: Marek Hamsik. #beINSPORTS

1ï¸âƒ£ Hamsik - 292
2ï¸âƒ£ Visca - 290
3ï¸âƒ£ Hajradinovic - 263
4ï¸âƒ£ Ghezzal - 262
5ï¸âƒ£ Soner Aydoğdu - 258 https://t.co/B0G0WgWGfN

Sir Grande

Doğukan Uçan
28.01.2022, 20:01
Berat stoper oynasın diyen kardeşimiz kimse konyaspor deplasmanındaki maçı dikkatli izlesin. Özellikle yediğimiz 2.gole iyi bakmasını tavsiye ederim :D

memozcan
28.01.2022, 21:23
antrenman fotolarında malum şahsın fotosunu gördüm.. gideyim de efkardan biraz vergi vereyim:(

orhan42
28.01.2022, 21:41
Yapma kardeşim pamuk şeker kıvamında olan bi adamın stoperde ne işi var ? Orta sahayı yol geçen hanına çeviriyor gamsızlığı ve yumuşaklığı ile.Ki Giresun maçında yediğimiz gol de "katkısı" büyük.Aman uzak dursun.Şu hali ile uzunca bir süre süre almaması lazım.Belki kendine gelir.

Fanatik34
28.01.2022, 22:05
Su son 3 macta Berat´i elestirseniz anlayacagimda, Konya macinda elestirmek...neymis stoper oynamis, maci acin izleyin diycemde, emin degilim cünkü izledigi maci yorumlayanlarla doldu burasi... Hani hatirlatayim, ortasahasi bombos Trabzonspor´un her türlü felaketin basina geldigi ilkyari. Hani Abdullah Avci´nin kis uykusuna yattigi mac!!!

Kasimpasa macina gelince, ondan sonra oynanancak Konya maci ve alinacak iki galibiyet sampiyonlugun isigini göstermeye baslayacak insallah

ffırtına
28.01.2022, 22:05
Berat'ın bi tane meziyetini söyleyin bana çekip gideyim.. Ne tıp kapar ne pas yapar ne rakibi bunaltır, laubali çıt kırıldım bir şey , bedavaya başka takıma veririm..

falcon_61_
28.01.2022, 23:32
Berat futbolcu falan değil. 40 yaşında adam koy ondan daha çok fayda sağlar. Formu düşükmüş de bilmem ne. Geldiğinden beri aynı işte ne formu. Gamsız, ruhsuzun biri. Beratın yapacağı en iyi iş hastanede refakatçilik olur. Ağzı laf da yapıyor. İnsanların derdini unutturur. Futboldan geçmiş onun için. Beğenilmeyen Okay hiç değilse kalcasiyla adamı yere serer top aldırmazdı. Bomboş bir oyuncu bom-boş.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur Ö.
28.01.2022, 23:34
Berat'ın bi tane meziyetini söyleyin bana çekip gideyim.. Ne tıp kapar ne pas yapar ne rakibi bunaltır, laubali çıt kırıldım bir şey , bedavaya başka takıma veririm..
Bir kere pas olayında problemi yok, uzun kısa her türlü pas atıyor. Geldiğinde hızı böyle değildi rakipleri yakalayıp sert müdahale yapabiliyordu.

Şu an karı kıza mı vakit ayırıyor yoksa napıyor bilmiyorum ama korkunç düşüşte. Gidişi hiç iyi değil.

deepmavi
29.01.2022, 09:27
Trabzonspor'umuz Kendi Sahasında Allah'ın İzni İle Kasımpaşa Maçını Kazanarak Artık Galibiyet Serisi Başlatacaktır.Çok ilginç her gelen gidene mağlup olan ve ligin son sırasında Kasımpaşa nasıldır 5 maçtır mağlup olmuyor ve 5 maçlık galibiyet serileri var.Turgay Ciner takımını ligde tutmak için bu aralar iyi lobi yapıyor.Kasımpaşa buraya kadarmış yeter artık mağlup olma zamanı ve Kasımpaşa bu maçta mağlup olsun ondan sonra isterse 10 maçlık galibiyet serisi kazansın.İnşAllah Trabzonspor'umuz Kendi sahasında Taraftarımızın muhteşem desteği ile Kasımpaşa maçını Kazanacak...

ÖmürKaradeniz61
29.01.2022, 10:41
Su son 3 macta Berat´i elestirseniz anlayacagimda, Konya macinda elestirmek...neymis stoper oynamis, maci acin izleyin diycemde, emin degilim cünkü izledigi maci yorumlayanlarla doldu burasi... Hani hatirlatayim, ortasahasi bombos Trabzonspor´un her türlü felaketin basina geldigi ilkyari. Hani Abdullah Avci´nin kis uykusuna yattigi mac!!!

Kasimpasa macina gelince, ondan sonra oynanancak Konya maci ve alinacak iki galibiyet sampiyonlugun isigini göstermeye baslayacak insallah

Yok hocam biz maç izlemiyoruz bir tek size özel yayınlanıyor maçlar.

abcabca
29.01.2022, 13:31
berat tartışmaya açık bir oyuncu değil ki neyini tartışıyorsunuz, mustafa yumlu, hüseyin neyse berat da olur..

biletler neden satışa çıkmıyor bu arada..

Halil Alemdar
29.01.2022, 14:32
Heralde uzun zaman sonra tam kadro olacağız. Taraftar önünde kazanmak lazım.

Bence

—————-Uğurcan—————-
Peres—Ahmet—Hugo—Puhaç
————Doruk—Hamsik————-
Visca———-Baka————Waka
—————-Cornelius—————

Erce, Serkan, Denswill, İsmail, Berat, Siopis, Yunus, Abdüş, Yusuf, Djaniny, Koita

nevzat61
29.01.2022, 14:52
Bir kere pas olayında problemi yok, uzun kısa her türlü pas atıyor. Geldiğinde hızı böyle değildi rakipleri yakalayıp sert müdahale yapabiliyordu.

Şu an karı kıza mı vakit ayırıyor yoksa napıyor bilmiyorum ama korkunç düşüşte. Gidişi hiç iyi değil.

Ben de aynı düşüncedeyim.. Berat futbolcu falan değil yazılmış.. katılmıyorum.. Gençlerbirliği nde dinamo gibi çalışıyordu.. çalışkan bir orta saha oyuncusuydu..

Şu an futboldan kendini soyutlamış .. zaten kendisinin de artık futbol oynamak istediğini sanmıyorum.. başka bir uğraş bulmuş kendine..

thehell61
29.01.2022, 15:36
Wakame kendine gelir kasımpaşa maçında diyordum ama hala idmanlara katılmadı. Ne zaman geleceğide muamma. bu maçta da etkili olamazsa kötü olacak. Tam iki kanat çalışacak derken şimdi sağ kanat çalışıyor sol kanat durdu.

Bu arada Hamsik, Peres de takıma katılmamış.

Yiğit SARI
29.01.2022, 15:59
https://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupID=3596

Kouassi'nin lisansı çıkartılmış

Enis, Batuhan, Kerem ve Taha'nın da aynı şekilde

yorumsuz6117
29.01.2022, 17:29
Maça son 1-2 gün kala covid movid açıklamayız inşallah..

Hasan Habip Özbay
29.01.2022, 17:32
bu paşa epey puan aldı bu aralar artık yeter zevkli bir maç olur bu defa ilk yarı işi bitiririz

Burak Bıyıklı
29.01.2022, 17:37
Stoperde hugonun yaninda turk oynayacaksa ahmetcan mi taha mi oynasin istersiniz. Ahmetcan sol stoper oldugu icin belki taha daha mantikli olabilir gibi geldi. Ama takima o kadar kisa surede uyum saglayabilir mi onu bilemedim.

Huseyinin oynamasina pek ihtimal vermiyorum. Cunku son hareketinden dolayi affedilse bile avcinin ona odul verir gibi yeniden hemen forma verecegini sanmiyorum.

Beratin formsuzlugu, omurun sakatlik belirsizligi, ye32nin wakayi kesemeyecegi dusunceleriyle bu macta stoperde 1 turk gorecegimizi dusunuyorum.

batu94
29.01.2022, 17:58
Gs maçındaki gibi oynarsak kaybetme ihtimalimiz yüksek. İnşallah takım tam motive olmuş bir şekilde çıkar ve işi bitirir. Artık hırssız ve konsantrasyonu eksik futbolcu görmek istemiyorum.

ÖmürKaradeniz61
29.01.2022, 17:58
Ahmetcan oynasın.

Burak Bıyıklı
29.01.2022, 19:21
1 pozitif cikmis yine kulupte. Pasa macina 7 gun var. Oynar sanirim her kimse

crixus_61
29.01.2022, 19:23
Kim o covidli haber var mı?

kaçarava
29.01.2022, 19:29
https://www.youtube.com/watch?v=yqC1Zp348j4&ab_channel=CemY%C4%B1lmazT%C3%BCmsahneler

yorumsuz6117
29.01.2022, 19:30
Şaşırmadık..

crixus_61
29.01.2022, 19:40
Bakasetasmış şaka gibi

yorumsuz6117
29.01.2022, 19:45
5. Gün negatif çıkarsa oynar Siopis'de olduğu gibi..

thehell61
29.01.2022, 19:51
Artık rakip kaleciler kendini kollasın derken olacak iş mi la bu!

Neyse maça yetişir muhtemelen.

kayl
29.01.2022, 20:00
Artık rakip kaleciler kendini kollasın derken olacak iş mi la bu!

Neyse maça yetişir muhtemelen.

Kadromuz iyi dorukhan hamsik ömür olur dorukhan siopis hamsik olur dorukhan siopis ömür olur dorukhan siopis djanini olur yani baka yoksa da sıkıntı yasamayiz

AYYILDIZ
29.01.2022, 20:01
Böyle birşey olabilir mi. Her maç öncesi covid vakası.

kayseriliyiz
29.01.2022, 20:18
Covid olunca tek başına idman yapamıyor mu oyuncu?
Niye yetişmesin?

emre6117
29.01.2022, 20:20

Hic test yapilmasa bile 7.gun persembe oluyor. Mac c.tesi. yani normalde her turlu oynar. Ama her zamanki gibi riske edermiyiz bilmiyorum.
Ama onemli olan daha kampa katilacakalr var.(hamsik,nwakame,peres ve kouassi gibi). Biran once gelseler de test verseler artik.
Yoksa kasimpasa macini kacirabilirler pozitiflik durumunda.

emre6117
29.01.2022, 20:21
Kadromuz iyi dorukhan hamsik ömür olur dorukhan siopis hamsik olur dorukhan siopis ömür olur dorukhan siopis djanini olur yani baka yoksa da sıkıntı yasamayiz

A.omur en erken konya macinda oynayabilir. Sakatligi var diye aciklanmisti, enaz 2 hafta diye.

Dawsofield
29.01.2022, 20:30
arkadaşlar bilet satışları ne zaman başlar bilgisi/tahmini olan var mı acaba?

bir yerde duyruluyor mu ya da, oradan takip edeyim

teşekkürler ilginize

Enes Başkaya60
29.01.2022, 21:01
Hic test yapilmasa bile 7.gun persembe oluyor. Mac c.tesi. yani normalde her turlu oynar. Ama her zamanki gibi riske edermiyiz bilmiyorum.
Ama onemli olan daha kampa katilacakalr var.(hamsik,nwakame,peres ve kouassi gibi). Biran once gelseler de test verseler artik.
Yoksa kasimpasa macini kacirabilirler pozitiflik durumunda.

Şu sıralar covid çıkmaları daha iyi maça yetisebiliyorlar...

Ama hafta içi başlarsa sıkıntı...

Onur Erçetin
29.01.2022, 22:02
5.gün kuralı kaldırıldı.7 günde sabitlendi.

ÖmürKaradeniz61
29.01.2022, 22:08
Baka o sıcaklıkla Kasımpaşa’ya 2 tane zımbalardı yazık oldu.

Enes Başkaya60
29.01.2022, 22:14
Baka o sıcaklıkla Kasımpaşa’ya 2 tane zımbalardı yazık oldu.

Baka döner bugün çıkan eğer baka ise...

ÖmürKaradeniz61
29.01.2022, 22:19
Baka döner bugün çıkan eğer baka ise...

Hoca oynatmıyor o hafta takımla çalışmayanı .

ÖmürKaradeniz61
29.01.2022, 22:19
arkadaşlar bilet satışları ne zaman başlar bilgisi/tahmini olan var mı acaba?

bir yerde duyruluyor mu ya da, oradan takip edeyim

teşekkürler ilginize

Salı günü muhtemelen hocam.

Dawsofield
29.01.2022, 22:34
Salı günü muhtemelen hocam.
teşekkür ederimm :ok

Doğukan Uçan
29.01.2022, 22:41
covid olan futbolcu bireysel çalışma yaparsa maçta oynar. bu adamlar çok iyi besleniyor. sebzenin meyvenin etin en iyisini yerler. futbolcular istisnalar dışında kolay kolay hastalanmaz.

Enes Başkaya60
29.01.2022, 22:57
Hoca oynatmıyor o hafta takımla çalışmayanı .

Bakasetas bu önemli bir adam tek idman yapsa bile ben oynatır diye düşünüyorum bakalım...

CEMEFKER
29.01.2022, 23:02
Covid bir tek bizde oluyor gerçekten ilginç. Hem de skor etkileyen adamlara denk gelmesi daha da ilginç.

Beşiktaş kampta, fener kampta, konya da muhtemelen tedbirini almıştır.

Biz de ise bir serbestlik, benim futbolcum işini bilir dururmu var. Belki de bu deşarj durumu başarıyı getiriyor...

Ancak şunu söylemek lazımdı rakipler en ufak bir yalpalamayi bekliyor. Paşa ve Konya maçları kritik. Ligde her maçı alabilecek takım gözükmüyor. Arka arkaya alınan beraberlikler sonrası motivasyon, özgüven kaybı da olmadı. En büyük avantaj da bence bu.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

thehell61
29.01.2022, 23:21

Oynayacak adam çok o konuda sıkıntı yok ama gs maçındaki golde yakaladığı hırs sonrası yeni rakiplerede acımaz diye ümitlenmiştim. Gelinen noktada ise en erken Denizli maçında yada Konya maçında oynar. Hoca Kasımpaşa maçına almaz idmanları kaçırdığı için.

canertuzel
30.01.2022, 01:02
ölümüne trabzon

adiloş bebe
30.01.2022, 10:06
Eleştiri olarak kesinlikle söylemiyorum çünkü ben hocadan daha iyi bilemem ama sanki şu Covid muhabbeti yüzünden tatili biraz daha kısa tutup erken toplanabilirdi takım. Neyse olan oldu. Umalım da vakalar artmasın takım içinde.

Bu arada Kouassi ne zaman katılacak takıma? Yedek kulübesi ne kadar zengin olursa o kadar iyi olur. Yarın katılması lazım takıma artık.

pReN@_61
30.01.2022, 11:58
Konya maçı öncesi şu maçı kazanalım kazasız belasız. Konya maçında tribünde olacağım evelallah. Yerimizi ayırttık uçak biletimizi aldık. Akyazı'da galibiyetimiz yok(fener maçı 1-1 ibb 2-4) ama bu sene ilklerin senesi :) "Sen gitme" diyenleri duyar gibiyim, yıkacağız alıp geleceğiz :)
İyi pazarlar cümleten.