PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 23.Hafta | Galatasaray 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Telonyus
19.01.2022, 21:55
Bu sezon maç başlıklarında 5 te 5 yaptım. Hadi bakalım yeni bir derbi zaferi için totemimizi yapalım.

BlackPanther
19.01.2022, 22:10
Formda değiliz. Bakalım yine puan kayıp edecekmiyiz?

Timur Bey
19.01.2022, 22:25
Bu akşam oldukça üzüldük, gerildik ama yolumuza bakmaktan başka çare yok. Yenildiğimizde değil vazgectigimizde kaybederiz. Bugün şampiyonluk falan gitmedi. Ne olursa olsun son ana kadar destek vermeye devam.

Hüseyin ve Yusuf Erdoğan olmayacak.

Waka, Djaniny ve Hamsik ise belirsiz.

BatuhanB
19.01.2022, 22:35
Çetin havalarda yol kazaları elbette olur. Şimdi o yolu temizleyip önümüze bakma zamanı.

Uğurcan - Peres, Denswil, Hugo, Puchacz - Dorukhan, Hamsik, Abdülkadir - Visca (Djaniny), Nwakaeme, Cornelius ile alırız. Cornelius atar.

Başarılar Fırtına! :tsbayrak:

hyasin61
19.01.2022, 22:53
Farklı galip gelecegimiz bir mac olacagını dusunuyorum. Maca damga vuracak olacak adam ise BAKASETAS olacak insallah.

Doğukan Uçan
19.01.2022, 22:53
bütün kredileri tükettik malesef kalesinde ismail çipe olan bir takıma puan kaybedersek geçmiş olsun.

Mert Acar
19.01.2022, 22:56
Eksikler can sıkıyor. Gs taraftarıyla büyük maç reaksiyonu gösterecektir.
İşimiz zor. Travmatik bir gündü bugün.

Kadir Aydın
19.01.2022, 22:59
İçimizden geçerler. Net.

nevzat61
19.01.2022, 23:00
Bizim için zor maçlar kolay gözüken maçlar oldu hep.. eğer eksik oyuncularımız formda olarak dönerse GS dan puan yâda puanlar alırız..aksi tarafını düşünmek bile istemiyorum

Kemal Duru
19.01.2022, 23:04
Eksikler dönüyor ve takım gereken dersi aldı. Üstelik GS açık oynamak zorunda. Hocası da ligi bilmiyor.

Bu maç Giresun maçından çok daha kolay geçecek. Yazın bunu bir tarafa.

İlk yarı 2, maç sonucu 2. Net.

Arif Timurcioğlu
Eksiklerin dönmesi lazım.

Kemal Duru
bütün kredileri tükettik malesef kalesinde ismail çipe olan bir takıma puan kaybedersek geçmiş olsun.

Ne kredisini tükettik sakalını sevdiğim? 20 puan fark var.

memozcan
19.01.2022, 23:06
Formda değiliz. Bakalım yine puan kayıp edecekmiyiz?

kardeş sen niye açtın maç başlığını? uğurlu arkadaşlar vardı..

memozcan
19.01.2022, 23:07
eksikler gerçekten dönecek mi? nwakemenin karantinası bitti işallah.. hemen bi pcr testi yapsınlar yarın..

Gökhan Balcı
19.01.2022, 23:08
Puan kaybedecek miyiz ? Puanımız silinecek küme düşeceğiz tarihten silineceğiz öyle ki bizim hafızalarımız bile resetlenecek.

kaçarava
19.01.2022, 23:08
Hoca prese karşı bir şey üretemezse işimiz zor. 3 yaşındski çocuk bile presin oyunumuzu bozduğunu biliyor. İyi bir ana plan hazırlamalı.

Eksikler de önemli. Nwakaeme ve Hamsik kesin dönmeli.

Adem Erdoğan
19.01.2022, 23:09
Maçtan önce Giresun maçından daha çok çekiniyordum, gittik berabere kaldık.
Gs maçı daha kolay geçecek, açık oynayacaklar, eksiklerimiz de dönecek ve bir iki tane lüzumsuzdan da kurtulduk sanırım.

SALDIRAY
19.01.2022, 23:09
Eksiksiz bir kadro ile eze eze yenip kötü havayı kıralım.

————-uğurcan
peres—densvil—hugo—puchaz
————berat(dorukhan)
visca——-ömür-hamsik—vaka
—————cornelius

bakasetas oynarsa dorukhan sağ bek ömür kulübe

Salih Kara
19.01.2022, 23:11
Giresun maçını hep 2009 sezonundaki Konyaspor ve Denizlspor maçlarına benzemiştim. Korktuğum oldu. Ama bu maç için rahatım. Yeneceğiz.

Timur Bey
19.01.2022, 23:11
Takım şu şekilde ve içeride maçlarda baskıyla başlamalı:

--------------------Uğur
---Peres-Denswill-Hugo-Puschaz
------------Dorukhan-Hamsik
------------Visca-Ömür-Waka
--------------------Cornelius

Cem Balcı
19.01.2022, 23:12
Eksiler dönüyor bir aksilik olmazsa.
Bu adamları böyle yakalamışken artık fırsat tepmemeli,doğrudan galibiyete odaklanmalıyız.Buradan gelecek galibiyet Bjk,Fb hepsinin direncini kırar.

Kemal Duru
19.01.2022, 23:15
Eksiler dönüyor bir aksilik olmazsa.
Bu adamları böyle yakalamışken artık fırsat tepmemeli,doğrudan galibiyete odaklanmalıyız.Buradan gelecek galibiyet Bjk,Fb hepsinin direncini kırar.
Cemim, şu karamsarlık basan loser kılıklıların mesajını silmeyi düşünmüyor musunuz acaba? Burası sadece bir forum değil, aynı zamanda bir propaganda kanalı. Proaktif bir tavır takınıp saçma sapan mesajları silmeniz gerekiyor. Yerler öyle demokrasiyi.

AYYILDIZ
19.01.2022, 23:17
İnşallah Konya, BJK ve FB puan kaybederde bu maçın önemi kalmaz. Yoksa yenemeyiz.

BlackPanther
19.01.2022, 23:19
kardeş sen niye açtın maç başlığını? uğurlu arkadaşlar vardı..

Ben uğursuzmuyum yani?

Ozan Yılmaz
19.01.2022, 23:22
Ne kredisini tükettik sakalını sevdiğim? 20 puan fark var.İkinci sıradaki takım bizi ilgilendirir

Eksik maçlarını kazandıkları zaman mesafe kısalıyor artık iyice

Seri yakalamak lazım yeniden

Yiğit SARI
19.01.2022, 23:24
Yeni serinin başlangıç maçıdır. Vurduğumuz gol olsun

yorumsuz6117
19.01.2022, 23:24
Takım şu şekilde ve içeride maçlarda baskıyla başlamalı:

--------------------Uğur
---Peres-Denswill-Hugo-Puschaz
------------Dorukhan-Hamsik
------------Visca-Ömür-Waka
--------------------Cornelius

Leş bir savunma anlayışı olan GS'nin bu takımdan puan alabileceğine inanmıyorum, yesekte fazlasını atıp maçı alırız..

Lantis
19.01.2022, 23:25
uğurcan

dorukhan-hugo-denswil-puscaz

berat-hamsik

visca-baka-waka

cornelius

olmalı takım...

Timur Bey
19.01.2022, 23:26
Leş bir savunma anlayışı olan GS'nin bu takımdan puan alabileceğine inanmıyorum, yesekte fazlasını atıp maçı alırız..

Doğru Gs leş durumda ama derbi havaları farklıdır. Sadece üç gün var maça kazanabiliriz ama çok iyi bir konsantrasyon lazım.

ilelebeTS
19.01.2022, 23:28
Maçın havası farklı olacak. Kadromuzun nasıl olacağı önemli.

Mustafa ÖZDEMİR
19.01.2022, 23:28
Yoğun kar yağışı var haftasonu. İnşallah maçlar ertelenir, sakatlar hastalar iyileşir.

Doğukan Uçan
19.01.2022, 23:41
enes hiç başlık açmıyor ki ben görmedim :D

Gökhan Balcı
19.01.2022, 23:44
Uğurcan
Peres Denswill Hugo Puchacz
Dorukhan Hamsik
Visca Ömür Tony
Cornelius

Muhtemelen Hüseyin'in yaptığı hareket sonrası bileti kesildi. Bu performansla ne puchacz kesilir ne de denswill. İki yerli daha kullanmamız gerektiğinden ömür ve dorukhanın da oynaması gerekiyor. Orta sahada oynadığı zaman dinamizmi ve hızı ile ömür bizim için çok gerekli bir oyuncu haline geliyor. Açıkçası aşırı merak ettiğim bir maç haline geldi bu yeni kadroyla birlikte. Sarhoş da dönüyor sanırım çok özledim lan seni uyuşuk herif

thehell61
19.01.2022, 23:46
16. Haftada Antalyaspor'a kaybettiğimizdeki rakiplerle olan puan farkları

Konya:9
FB:12
BJK:15
Başakşehir:11

22. Haftada Giresunspor beraberliği sonrası rakiplerle olan puan farkları

Konya:9
FB:15
BJK:16
Başakşehir:17

O gün şampiyonuz diyenler şimdi herkese sövüyor.. Siz kafayı mı yediniz ya? Takımda eksikler var. Wakame, Hamsik, Djanini hatta Kaussi ve Ömür..... Az bi durun ya!

Buraya da yazayım. Biraz sakin olalım ve işimize bakalım.

İsmail kalede olursa kaleyi gördümü vurup bu maçı kazanırız diye tahmin ediyorum. Umarım hava koşulları ters olmaz.

gurur6134
19.01.2022, 23:48
Uğurcan
Peres Denswill Hugo Puchacz
Dorukhan Hamsik
Visca Ömür Tony
Cornelius

Muhtemelen Hüseyin'in yaptığı hareket sonrası bileti kesildi. Bu performansla ne puchacz kesilir ne de denswill. İki yerli daha kullanmamız gerektiğinden ömür ve dorukhanın da oynaması gerekiyor. Orta sahada oynadığı zaman dinamizmi ve hızı ile ömür bizim için çok gerekli bir oyuncu haline geliyor. Açıkçası aşırı merak ettiğim bir maç haline geldi bu yeni kadroyla birlikte. Sarhoş da dönüyor sanırım çok özledim lan seni uyuşuk herif

Omur olmaz muhtemelen sivas macinda 45 de cikti bu mac desen sakatlandi 5 gunde toparlayamaz riske edilmez en az 1 mac dinlendirilir..

Erkan A.
19.01.2022, 23:50
Malatya les dedik zor kazandik
sivas ortasahasiz oynadi berabere kaldik kar vardi dedik olmadi
giresunun ortasahasina bakiniz flavio zeki!!

biraz kendimize bakalim, visca alininca kadrodaki oyuncularimiz gevsediler nasilsa visca var rahatligi olustu..
Bu maclardan artik ders cikardik ..
visca transferi dogruydu kaliteli oyuncu fakat yunus malli gibi oyundan cok düsüyor zayif kaliyor
bakin puhasz wikinger gibi güclü nasi basarili oluyor
trabzonsporumuz oyuncu alirken buna dikkat etmeli
giresun maci son dakkika kacan goller gercekten kahrolduk
fakat artik toparlanma zamanidir gs yi mutlaka yenmeliyiz
Stoper zamaninda hemen alsaydik sivasida giresunuda yenerdik

Aker
19.01.2022, 23:51
Hoca doğru kadroyla çıkarsa, birçok oyuncu için patlama maçı olur.

Gökhan Balcı
19.01.2022, 23:51
Omur olmaz muhtemelen sivas macinda 45 de cikti bu mac desen sakatlandi 5 gunde toparlayamaz riske edilmez en az 1 mac dinlendirilir..
O da mümkün tabii ki. Peki öyle bir durumda ne yapacağız ? Berat dorukhan çıkıp Hamsik'i ileri atmak da bir tercih tabii de Beratın gamsızlığı insanı delirtiyor

gurur6134
19.01.2022, 23:52
Giresunun macinda ki 70 dakikada oynadigimiz anlamsiz duragan al gulum ver gulum futbolunu oynarsak her takim bizden puan alir, ha son 20 dakikada ki oyunla da her takimi yeneriz.eksikler insallah donecekler takim kendini toparlar ve kayipsiz geceriz umarim..

Uğur Ö.
Çok basit bir olay var, futbolcu formsuz veya randıman veremiyorsa oynamayacak. Bakasetas, Berat oynamamalı. Hoca artık şu adamları oynatmasa olacak bu iş

pablosantos
jimnastik taraftarı nası kudurmuş sanki şampiyon olacak bu bakasetası 2 3 hafta oynatmamak lazım bitik tamamen ve ortasahada siopis banko oynamalı

gurur6134
O da mümkün tabii ki. Peki öyle bir durumda ne yapacağız ? Berat dorukhan çıkıp Hamsik'i ileri atmak da bir tercih tabii de Beratın gamsızlığı insanı delirtiyor

Berat oynayacagina murat cem oynasin cok ciddiyim adam mucadeleden kacmiyor pres yapiyor adam kovaliyor hic degilse

gudoz81
19.01.2022, 23:53
Enis destanla prensipte anlasmisiz

Kemal Duru
19.01.2022, 23:54
jimnastik taraftarı nası kudurmuş sanki şampiyon olacak bu bakasetası 2 3 hafta oynatmamak lazım bitik tamamen ve ortasahada siopis banko oynamalı
Gül geç reis. Benim şampiyonluktan zerre şüphem yok. Sadece bu herifleri böyle konuşturuyoruz ya ona canım sıkılıyor, başka hiçbir şeye değil.

pablosantos
19.01.2022, 23:57
Gül geç reis. Benim şampiyonluktan zerre şüphem yok. Sadece bu herifleri böyle konuşturuyoruz ya ona canım sıkılıyor, başka hiçbir şeye değil.

bu taraftar topluluğu kadar leş bi topluluk görmedim Abdullah Avcı nefretleri var diye abuk subuk hareketleri var konuşturmamak lazım

Manava61
19.01.2022, 23:58
Avcı hocam gözünü seveyim bu maç Dorukhan'ı 10 numarada oynatma. Diğer mevkilerde istediğin kişiyi istediğin yerde oynat ağzımı açmam.

M.Kılıç50
20.01.2022, 00:00
bütün kredileri tükettik malesef kalesinde ismail çipe olan bir takıma puan kaybedersek geçmiş olsun.Bütün Kredileri mi tükettik?
Bence daha 9 mac puan kaybetme lüksümüz var. 10 du o sayı, bugünle birlikte 9 a düştü.

Gökhan Balcı
20.01.2022, 00:04
Berat oynayacagina murat cem oynasin cok ciddiyim adam mucadeleden kacmiyor pres yapiyor adam kovaliyor hic degilse
onda da bir uyuşukluk var genel olarak da bunun kadar değil. Beratınki başka seviye. Murat'ın bugün yunus yerine oyuna girmesini beklerdim hatta da kadroda var mıydı bilemiyorum. Berat yeteneklerine ihanet ediyor ve böyle devam ederse çok pişman olacak gelecekte.

Salih Kara
20.01.2022, 00:10
Biz şampiyon olacaz. 9 puan fark var. En yakın rakibimiz Konya 'nın 17 de 16 yaparsa şampiyon olabilir. Bir kere herkes o işi geçecek biz şampiyon olacağız. Ben ilk kez her maçım kazanacağız özgüveniyle izliyorum. Son iki hafta biraz sende izledik ama bunlar olacak. Bakasetas' a da moral vermeliyiz. Bugünkü maçta bence çok da kötü değildi. Eski maçlara nazaran daha iyiydi. Ama geri kalan 16 maçın 8 i içerde ve bunlarda 1 puan bile kaybetmemek lazım

Ufuk
20.01.2022, 00:34
Hamsik riske edilmedi umarım bu maç oynar. Bütün organizasyonu yöneten adam, o olmayınca ileri de çıkamıyoruz anlamı kalmıyor.

Burak Bıyıklı
20.01.2022, 00:43
Ugurcan - dorukhan - denswil - hugo - puchacz - siopis - hamsik - omur - visca - waka - cornelius

Gsnin icinden gececek kadro.

amour_61
20.01.2022, 00:49
3 puan alırsak Giresun maçını unutturur.

CEMEFKER
20.01.2022, 01:00
Avcı en büyük faktör. Çoğumuz tanımayız, psikolojik durumu nedir 1.derece yakınları ancak bilir. Ancak Sivasspor maçındaki kartı ki öncesinde Fırat Aydunus'un maçında uyarılması, bugün Giresun maçında sarı kart telaşı yapıp maçı kaybedeceğim galiba diyerek bir sezon boyunca alternatif oynatacağı Hüseyin gibi ( As, eksik, idarelik, çöp kim ne derse desin) 1 elemani kaybetti sanki. Nasıl bir daha motive olur Hüseyin Avcı daha iyi bilir. Veyahut para çoksa yerli stoper alacağız muhtemel 2 tane. Hüseyin İkinci yarı çıkarsa normal olanı yapmış olacaktı Neyse....

Gs maçı full kadroya yakın çıksak dahi Avcı faktör çekimser yapıyor beni. Allah'tan Terim gitti ki panik yapabilirdi muhtemel.

Dediğim gibi Avcı 2 sezon öncesi İbb ile şampiyonluğa giderken Arena'da baskıyı kaldıramamış maçı galipken vermişti. Ne yaşıyor bilemiyoruz ancak birşeyler yanlış gidiyor sanki.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gürsoy61
20.01.2022, 01:06
Eksikler dönerse,
uğurcan
peres-denswil-hugo-puchacz
dorukhan-hamsik
visca-abdulkadir-wakayeme
cornelius.

dorukhan oyunu okuyabilecek, teknik kapasitesi yüksek bir oyuncu değil. Daha çok mücadele gücü ile ön plana çıkıyor. Hamsik gibi bir beyinin yanında mücadelesi ile fark yaratır, ki yarattı daha önce.
penaltıdır kaçar. bir tane de kaçar, beş tane de kaçar. İşin o kısmına takılmıyorum ama bu adam(bakasetas)formsuz. Şuanki haliyle formayı hak etmiyor. Abdülkadir asıl mevkisinde, göbeği yumuşak Galatasaray’a zorluk çıkarır. Form olarak da fena değil. arkasında dorukhan, hamsik; kenarda waka ve visca ile doğru tercihin Abdülkadir olduğunu düşünüyorum.

bu kadronun tek sıkıntısı 3 tane yerli oyuncu barındırdığından kenardan bakasetas ve siopisin girmesi için yabancı oyuncu çıkması lazım. O değişikliği yapmak için de bir çok alternatif var.

Sefa Alış
20.01.2022, 01:19
Alttaki rakiplerden çekinilen Fenerbahçe ve Beşiktaş ise,
Fener önündeki 4 haftalık fikstürden 2 galibiyet zor çıkarır.
Beşiktaş ise son 5 haftada Konya maçı hariç nispeten kolay bi fikstürdeydi(ki burdan bile zor çıktılar), önlerindeki 4 hafta da çok zorlu değil. Ancak daha sonra Sivas, Başakşehir, Galatasaray, Hatay, Trabzonspor, Alanyaspor, Giresun maçlarını art arda oynayacaklar. Oynadıkları oyun da belli, Karagümrük orta sahayı geçirtmedi bunlara. Yani bizim yaşayacağımız muhtemel puan kayıplarında bile kimse seri yakalayacak güçte değil. Konya da 1-0 oyunuyla gidiyor şimdilik. Evimizde yendik mi onlara karşı da rahatlarız.

serdaracıl
20.01.2022, 02:17
Ugurcan - dorukhan - denswil - hugo - puchacz - siopis - hamsik - omur - visca - waka - cornelius

+ 61

serdaracıl
20.01.2022, 02:26
Dorukhan’ı kesinlikle sağ bekte kullanmalıyız. Sağ bekte oynrken orta saha ve hucuma verdiği destekle sanki sahada bir kişi fazlaymış gibi etki yaratıyordu

sasort
20.01.2022, 02:31
Bence en sikintili konu defans çünkü kerem gibi genç hizli oyunculari var

hugo denswil ağir olmasi bizi zorlayacak diğer mevkilerde ayni fikirdeyim

Ekrem D.
20.01.2022, 02:50
Hamsik riske edilmedi umarım bu maç oynar. Bütün organizasyonu yöneten adam, o olmayınca ileri de çıkamıyoruz anlamı kalmıyor.

Hani Avci'nin butun alamet-i farikasi sistemdi? Pas oyunuydu? Saha parselizasyonuydu? Neden simdi bir oyuncunun yoklugu bu kadar koyuyor?

Ne oldu, simdi Hamsik gidince takim oyun kuramiyor? Mars basamayan eski kamyonetler gibi oksurup duruyor?

Keramet foterde degil, kadrodaki yildiz oyuncularda bunu asla unutmayin. Ugurcan - Hugo - Edgar uclusu savunmayi toparliyor; Hamsik, Nwakaeme, Omur, Djaniny, Cornelius gibi ayaklar da hucumda gerektigi zamanlarda gereken dokunuslari yapiyorlar.

Bu kadro, hic supheniz olmasin ki Riza Calimbay seviyesindeki ortalama herhangi bir turk antrenor ile de 22 macta 51 puan toplardi; fotere verdigimiz parayi da kenara koyardik.

arsinli_akrep61
20.01.2022, 03:58
Cemim, şu karamsarlık basan loser kılıklıların mesajını silmeyi düşünmüyor musunuz acaba? Burası sadece bir forum değil, aynı zamanda bir propaganda kanalı. Proaktif bir tavır takınıp saçma sapan mesajları silmeniz gerekiyor. Yerler öyle demokrasiyi.Lütfen Kemal beyin dediği göz ardı edilmesin.

SM-M317F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arsinli_akrep61
20.01.2022, 04:00
Bu maçı kazanırız ama 1 puan da yeter. TS şampiyondur boşuna rüzgar yapmasın kimse. Her zaman yol kazaları olur bu işin tadı da budur. Uzak kaldık,öğreneceğiz.

SM-M317F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süper Golcü
20.01.2022, 05:09
bu maça 6 puan ile gelmek vardı, pskolojik üstünlükle zaten oynanmadan alırdık maçı, şimdi daha sıkıntılı bir maç olacak, gs de daha istekli oynar

Uğurcan
Peres-Berat???-Hugo-Puchacz
Siopis-Hamsik
Vişça-Ömür-Waka
Cornelius

bu berat oynamaz mı stoperde, düşünülüp denenmişmidir antremanlarda acaba

Oğuz ZEYTİN
20.01.2022, 06:14
Nwakaeme ve Hamsik dönse de soru "Upurcan ve Dorukhan harici üçüncü yerli kim olacak? Ve yabancılardan hamgisi kulübeye gelecek?"

Hüseyin ve Yusuf cezalıymış.
Ömür yine sakatlandı.
Berat formsuz.

Yerli oynatma zorunluluğu kuralı devam ettikçe bu hesapları mecburen yapacağız.

Kemal Öztel
20.01.2022, 07:17
Uğurcan
Dorukhan Hugo Denswill Puchacz
Berat Hamsik
Visca Bakasetas Nwakaeme
Cornellius

ahamitokutan
20.01.2022, 08:47
Nwakaeme ve Hamsik dönse de soru "Upurcan ve Dorukhan harici üçüncü yerli kim olacak? Ve yabancılardan hamgisi kulübeye gelecek?"

Hüseyin ve Yusuf cezalıymış.
Ömür yine sakatlandı.
Berat formsuz.

Yerli oynatma zorunluluğu kuralı devam ettikçe bu hesapları mecburen yapacağız.

Ya defansta Ahmetcan oynasın ya da orta sahada Yunus veya Murat Cem. Berat ı 11 görmek istemiyorum. Allahtan Hüseyin cezalı da kurtulduk kendisinden bu maçlık

HOPA'LI TS'Lİ
20.01.2022, 08:47
Biz şampiyon olacaz. 9 puan fark var. En yakın rakibimiz Konya 'nın 17 de 16 yaparsa şampiyon olabilir. Bir kere herkes o işi geçecek biz şampiyon olacağız. Ben ilk kez her maçım kazanacağız özgüveniyle izliyorum. Son iki hafta biraz sende izledik ama bunlar olacak. Bakasetas' a da moral vermeliyiz. Bugünkü maçta bence çok da kötü değildi. Eski maçlara nazaran daha iyiydi. Ama geri kalan 16 maçın 8 i içerde ve bunlarda 1 puan bile kaybetmemek lazım

Konya'nın oynanmamış Başak maçı var.
O maçı Başak alsın veya berabere bitsin.

HOPA'LI TS'Lİ
20.01.2022, 08:49
3 puanın şart olduğu bir karşılaşma

alper*
20.01.2022, 09:25

Kadro budur.

Doğukan Uçan
20.01.2022, 09:30
Ne kredisini tükettik sakalını sevdiğim? 20 puan fark var.

aga konyaspor'u niye hesaba katmıyorsunuz adamlar ahmet çalık ajitasyonu ile değişik şeyler deniyor :D

Fatih Özkan
20.01.2022, 09:50
Tak tak!
Atıp, alıp geleceğiz İnşallah. Sonrasında daha güzel günler bizi bekliyor İnşallah.

yorumsuz6117
20.01.2022, 09:52
Ömür oynayamazsa bütün planlar bozulur, inşallah oynar..

tanjugunduz
20.01.2022, 09:55
Gece rüyama girdi buraya yazayım dedim ya bizde cornelius varya adam baştan aşağı forvet gibi forvet adama top atamıyoruz ya yine sinirlendim bu adamı beslesek çuvalla gol atar. Ömür visca baka reisler bu adami besleyin ne olur ya..

Cenkhan
20.01.2022, 09:57
Bu maçın bu zamana denk gelmesi müthiş oldu. Adı büyük kendi küçük rakibini tokatla, son 5 maçta sana 1 puan yaklaşan (aheaheh) rakiplerine korku sal, lige verilen araya mutlu ve huzurlu bir şekilde gir.

A. Aydın
20.01.2022, 09:58
Berat ilk 11 de oynayınca en faydalı oyununu oynuyor. İkinci yarı çıkması gerekiyor.
Siopis ve Dorukhan ilk 11 başlayınca topu rakibe veriyoruz. İkinci yarı girince övgü alıyorlar. Siopis ile dorukhan ın oyun tarzı olarak çok farkı yok.
Bu üçünden biri tercih edilecekse Berat la başlanmalı. Berat kötü ama ikisinden daha faydalı. Çünkü Berat oynayınca Hamsik ilerde oynuyor, Dorukhan ya da siopis başlayınca hamsik ön libero oynuyor ve yaratıcılığımız kısıtlanıyor.

Bence Yunus a şans vermenin vakti geldi. Gs maçında Yunus, Hamsik, Bakasetas orta sahasını denemeliyiz.

Düzeltme : Yabancı kuralı nedeniyle Dorukhan sağ bek olarak başlamalı.

tanjugunduz
20.01.2022, 09:59

Gsnin icinden gececek kadro.Evet sanki en iyi kadromuz bu gibi ayrıca ömür çıkınca koitayi ikinci forvet gibi bir denemeliyiz mac içinde ..

makbernatsu
20.01.2022, 10:00
orta sahası zeki flavıo olan takıma puan verdik sıkma canını :D

iso_4939
20.01.2022, 10:09
Djany ye kizan var takimin degismez futbolcusu bence eksiksiz kadro ile gayseyi dagitiriz yine bayram havasi olur Insallah

Attila Durmuş
20.01.2022, 10:10
Köprüden önceki son çıkış gibi maç. İçimden geçen yeneriz. Umarım gs tam kadro çıkar. Çünkü rakiplerimizde eksik kadro bize yaramıyor. Antalya Sivas Giresun maçları gibi.

Timur Bey
20.01.2022, 10:10
Takımın ne Sivas ne Giresun maçlarında topa hâkim olma sorunu yoktu. Sorun bir viteste oynayıp rakibi uyutmak istememiz. Ligin ilk yarısında bu durum tutar ama ikinci yarılarda tutamayacağı aşikar. Ancak son 5-6 hafta iddiasız kalan takımlara karşı oynanabilir lakin şu an iyi kötü her takımın bir hedefi var. Bu yüzden evdeki maçlarda ilk yari baskıyla başlanmalı, deplasmanlarda ise kontrol futbolu rakibin hücum ve savunma kalitesine göre oynanmalı. Örnek Alanya ve Rize deplasmanlarında aynı oyunu oynamamamız lazım. İki ayri telden çalan takımlar. Rize gibi takıma basıp top gostermeyeceksin. En azondsn 15. - 30. dakikalar arasında. Son yıllarda şampiyon olan takımlara bakarsak görece vasat takımlara karşı bariz baskılı oyunla içeride dışarıda kazandıklarını görürüz. Yani jizim Giresun, Kasımpaşa gibi takımlara önlem almamıza gerek yok.

Ayrıca beklerin çakılı kalması da bu saatten sonra bizi ancak strese sokar. Şampiyon olacaksak beklerden de olabildiğince faydalanmalıyız.

Halil Alemdar
20.01.2022, 10:12
—————Uğurcan—————
Peres—Denswill—Hugo—Puçaz
————Doruk—Hamsik———-
Visca———Abdüş———-Waka
—————Cornelius—————

Djaniny, Bakasetas, Siopis hamle. Ben böyle çıkardım. Hüseyin Türkmeni bir daha bu takımda görmek istemiyorum. Zaten cezalı sanırım. Abdüşün kesin yetişmesi lazım bu maça.

Gsde baya eksik var. Olmasa da iyi bi kadroları yok zaten. Marcao ve Kerem beğendiğim oyuncuları.

Bu yabancı sınırı işi beni çıldırtacak ya acil Kaan Ayhan ya da Koray Günter falan çözmeliyiz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uğur Ö.
20.01.2022, 10:16
Karşımızda ciddi bir reaksiyon gösteren takım olacak, en az onlar kadar mücadele etmek lazım. Nwakame, Hamsik ve Visca üçlüsü bu maçı alır ama aynı anda oynamaları lazım artık. Bakasetas oyun içinde çok düşüyor yedek başlamalı, Hamsiki 10 numaraya atabiliriz. 3 yerli kim olur ciddi problem. Uğurcan ve Dorukhan dışında stoper hattında birini koymak lazım.

Attila Durmuş
20.01.2022, 10:16
—————Uğurcan—————
Peres—Denswill—Hugo—Puçaz
————Doruk—Hamsik———-
Visca———Abdüş———-Waka
—————Cornelius—————

Djaniny, Bakasetas, Siopis, Yusuf hamle oyuncusu. Ben böyle çıkardım. Hüseyin Türkmeni bir daha bu takımda görmek istemiyorum.

Waka Hamşik ve Vişçayı aynı anda sahada görmek istiyorum. Hamşik olmadan takımın orta sahası evlere şenlik. Abdullah hoca da inşallah şu bekleri azcık salsın ileri. Corneliustan alacağımız verim iki katına çıkar.

Doğukan Uçan
20.01.2022, 10:25
orta sahası zeki flavıo olan takıma puan verdik sıkma canını :D

bakasetas akşam çektiği şutları gs maçında denesin kafadan 2 gol atar.
Adamların kalesi boş.

Ufuk
20.01.2022, 10:29
Hani Avci'nin butun alamet-i farikasi sistemdi? Pas oyunuydu? Saha parselizasyonuydu? Neden simdi bir oyuncunun yoklugu bu kadar koyuyor?

Ne oldu, simdi Hamsik gidince takim oyun kuramiyor? Mars basamayan eski kamyonetler gibi oksurup duruyor?

Keramet foterde degil, kadrodaki yildiz oyuncularda bunu asla unutmayin. Ugurcan - Hugo - Edgar uclusu savunmayi toparliyor; Hamsik, Nwakaeme, Omur, Djaniny, Cornelius gibi ayaklar da hucumda gerektigi zamanlarda gereken dokunuslari yapiyorlar.

Bu kadro, hic supheniz olmasin ki Riza Calimbay seviyesindeki ortalama herhangi bir turk antrenor ile de 22 macta 51 puan toplardi; fotere verdigimiz parayi da kenara koyardik.
Yanlışın var Rizayla 87 puan toplardi.

UĞUR DURTAŞ
20.01.2022, 10:40
gs nin bugün kü kasımpaşa maç sonucu
pazar günkü maçın nasıl geçeceği konusunda bir fikir verecektir.

beni şahsi düşüncem bugün gs galip gelemezse

<tbody style="box-sizing: border-box;">
13.GALATASARAY A.Ş. (https://www.tff.org/Default.aspx?pageId=198&kulupID=3604)
21
27

14.GZT GİRESUNSPOR (https://www.tff.org/Default.aspx?pageId=198&kulupID=3629)
22
26

15.GÖZTEPE A.Ş. (https://www.tff.org/Default.aspx?pageId=198&kulupID=3688)
22
24

16.FRAPORT TAV ANTALYASPOR (https://www.tff.org/Default.aspx?pageId=198&kulupID=52)
21
23

17.KASIMPAŞA A.Ş. (https://www.tff.org/Default.aspx?pageId=198&kulupID=39)
21
21

18.ALTAY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageId=198&kulupID=3591)
22
18

19.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (https://www.tff.org/Default.aspx?pageId=198&kulupID=3631)
21
18

20.ÖZNUR KABLO YENİ (https://www.tff.org/Default.aspx?pageId=198&kulupID=4879)

</tbody>

bizim maçta psikolojileri sağlıklı olmaz.
pazar günü stad full olur.
istediklerini yapamazlar çok hata yaparlar düşüncesindeyim.

hamsik ve mayayeme dönerse
bizde hatalarımızdan ders aldıysak bunu fırsata çevirebiliriz.
ara öncesi.

UĞUR DURTAŞ
20.01.2022, 10:43
maçın hakemi % 99 cüneyt çakır 1 ihtimal atilla karoğlan

Kemal Duru
20.01.2022, 10:44
Bu maçın bu zamana denk gelmesi müthiş oldu. Adı büyük kendi küçük rakibini tokatla, son 5 maçta sana 1 puan yaklaşan (aheaheh) rakiplerine korku sal, lige verilen araya mutlu ve huzurlu bir şekilde gir.
Cenkhan abi seni çok seviyorum, çok janti bir abimizsin. Din kur, hemen üye olur fristiyanlığı yayar gibi çalışırım. Net.

Kemal Duru
20.01.2022, 10:47

Hayırdırı ne Ekrem abi. Her seferinde aynı şeyi yapıyorsun Ekrem abi. Bizi mi kopartıyorsun anlamadım ki?

UĞUR DURTAŞ
20.01.2022, 10:50
bakasetas akşam çektiği şutları gs maçında denesin kafadan 2 gol atar.
Adamların kalesi boş.

**
Doğukan kardeşim böyle olmuyor işte
giresun maçında da bakasetas gol atacak çok rahat galip geleceğiz demiştin.

gs altlarda da olsa gs gsdir
aslında rakibin hiç bir önemi yok
sen rakip kim olursa olsun
ciddiye almazsan
rakip analizini teknik heyet olarak futbolculara ezberletmezsen
rakipten fazla koşmazsan mücadele etmezsen zaten kazanma şansın çok azalıyor.

Ertan1982
20.01.2022, 10:53
yabancilarimiz ne durumda?kim oyniya bilir.yerliler ugurcan ömür ve dorukhan haric cok az süre almalilar.bizi ugurcan haric yabancilar sampiyon yapacak.

reisoğlu61
20.01.2022, 10:54
Djaniny saglam ise oynar arkadas, bu kadar net. topu alip rakip ceza sahasina giden bir adam ilk 11 in degismez oyuncusu olmali.
djaniny nin olmadigi maclari bi izleyin bakalim kac tane atagimiz var.
Umarim en kisa zamanda iyilesir ve pazar aksami sahada olur

Kemal Duru
20.01.2022, 10:57
Djaniny saglam ise oynar arkadas, bu kadar net. topu alip rakip ceza sahasina giden bir adam ilk 11 in degismez oyuncusu olmali.
djaniny nin olmadigi maclari bi izleyin bakalim kac tane atagimiz var.
Umarim en kisa zamanda iyilesir ve pazar aksami sahada olur

Şerefini şanini,
Ortaya kor Djaniny,
Jorge Semedo takımıni,
Satmaz Karadeniz'de!

Manu61
20.01.2022, 11:00
Söylenenlerin aksine çok zor bir maç olacak, Gs'nin Avrupa maçlarını izleyenler görecektir bu takım sadece geçiş hücumu yapıp üretken olabiliyor, kapanan takımlara karşı çaresiz kalıyorlar. Kaptırdığımız toplar ve sonlandıramadığımız her atak kalemizde tehlike yaratacaktır. Bu maçta Gs'nin puan durumuna bakmak yanıltıcı olur.

kaçarava
20.01.2022, 11:05
Söylenenlerin aksine çok zor bir maç olacak, Gs'nin Avrupa maçlarını izleyenler görecektir bu takım sadece geçiş hücumu yapıp üretken olabiliyor, kapanan takımlara karşı çaresiz kalıyorlar. Kaptırdığımız toplar ve sonlandıramadığımız her atak kalemizde tehlike yaratacaktır. Bu maçta Gs'nin puan durumuna bakmak yanıltıcı olur.

Bizim takım kapanır yine. Ama illaki geçiş hücumu yeriz. Gerçi yeni hoca farklı oynatabilir Terim'den.

Topu kaptırdıktan sonra reaksiyonumuz çok kötü. Siopis kesinlikle oynamalı.

HOPA'LI TS'Lİ
20.01.2022, 11:05
Evet sanki en iyi kadromuz bu gibi ayrıca ömür çıkınca koitayi ikinci forvet gibi bir denemeliyiz mac içinde ..

Dün asisti yapan peres gayet iyiydi. Böyle oynamaya devam etsin

Pereira misali bindirmeleri etkili oldu.

Onur Akyüz
20.01.2022, 11:11
Giresun maçını alamadıysan bu maçı alacan başka yolu yok.

Hasan61
20.01.2022, 11:11
İçimden bir ses Berat'ı stoper göreceğimizi söylüyor.

adiloş bebe
20.01.2022, 11:12
Zor maç. Galatasaray'ın Fatih Terim'le Avrupa'da oynadığı "topu hızlı kazan sonuca git" taktiği bizi bayağı bir zorlayabilirdi. Şimdi kendi seyircileri önünde maça baskılı başlamak isteyeceklerdir. Bu biraz işimize gelir. Tabii Grande Marek Hamsik'in mutlaka oynaması gerek bu maç. Trabzon'daki maçta Van Anholt en iyi performanslarından birini ortaya koymuştu. Emre Kılınç ve Kerem'in koşularına da dikkat etmek lazım tabii.

Kısacası kazanırsak büyük bir eşiği geçmiş olacağız. Başarılar Fırtına!

yavuzbaha
20.01.2022, 11:14
Dar kadrolu eksik Sivas + beğenmediğimiz topçulardan kurulu giresunu bunkadroyls yenemiyorsan hocaya yazar aga…kimse bana puan farkı demesin ,rakipler kötü 1 ve ilk yarı ömrümde görmediğim kadar üstüste balımızın çok olduğu 3 puanlar aldık ve wakameninnşahsi becerileri…Ben sahada taktiği iyi bir takım görmüyorum..ulan ne nankörsün puan farkına bak diyeceksiniz ama ve şimdi söylediğime katılmıycaksınız ama Şenol şu kadroyu kuramazdı ama Avcı dan 2 kat daha efektif oynatırdı..

adiloş bebe
Tamam Djanini oynasın da, kimi keseceksin onun yerine? Nwakaeme kesilemez, Visca bence büyük tehlike rakip için, Cornelius zaten teklif dahi edilemez. Kim kaldı geriye?

Maç eksiğini de düşündüğümüzde kesinlikle ilk 11'de çıkmaz Djanini

HOPA'LI TS'Lİ
Vaka ve Marek olursa ibre bizden yana olur.

Kadir
20.01.2022, 11:16
Gs bugün oynayacak. Fiziksel olarak 1 gün avantajlı olacağız..

Peres ile Puhaç dün yendiğimiz golden sonra oynadıkları gibi ileri desteğe çıksınlar, orta sahada Hamsik geri dönsün. Hatta Djaniny Waka dönebilirse, ilk yarıda fişi çekeriz..

Torrent çok şanssız bir iklimde geldi.. terim özel harekat kellesini alır onun

emre6117
20.01.2022, 11:17
Çetin havalarda yol kazaları elbette olur. Şimdi o yolu temizleyip önümüze bakma zamanı.

Uğurcan - Peres, Denswil, Hugo, Puchacz - Dorukhan, Hamsik, Abdülkadir - Visca (Djaniny), Nwakaeme, Cornelius ile alırız. Cornelius atar.

Başarılar Fırtına! :tsbayrak:

Olmasi gereken kadro bu ama, bakalim yine kimler eksik olacak. A.omur kismi sakatligi vardi. Hamsik agrilari vardi.
Nwakame koviddi, ne zaman negatif olur.
Tabi bir de riske etmeme gibi bir luksumuz var, o ne ise.
Bahsedilen takim cikarsa kazanma ihtimalimiz yuksek ama ben beraberlige de fitim.
Deplasmandaki derbi maci kimse direk 3 puan yazmiyordur herhalde.
Ama giresun _2 yazdi.

Kadir
20.01.2022, 11:17
Tamam Djanini oynasın da, kimi keseceksin onun yerine? Nwakaeme kesilemez, Visca bence büyük tehlike rakip için, Cornelius zaten teklif dahi edilemez. Kim kaldı geriye?

Cornelius’un arkasına ikinci forvet olarak atabiliriz Canini reisi. Olmaz mı?

yavuzbaha
20.01.2022, 11:18
Djaniny ye çok sövenler oldu ama hiçbir zman buna katılmadım,hücumda müthiş bir güç,takımı rahatlatan rakibi strese sokan bir adam..az daha iyi olsa zaten uçar

emre6117
20.01.2022, 11:21
İnşallah Konya, BJK ve FB puan kaybederde bu maçın önemi kalmaz. Yoksa yenemeyiz.

Fb ve bjk henuz rakip degil. Rakip konyaspor. Onlarin puan kaybi bizi psikolojik olarak rahatlatir.
Fb ve bjk kalan tum maclari almali ki bize rakip olabilsinler.ikisinde de o hava yok.
O yuzden tek rakibi konya olarak gorup, ona gore aksiyon almaliyiz.

hyasin61
20.01.2022, 11:21
Rahat kazanacagımız bir mac olur ve maca Bakasetas damga vurur.

emre6117
20.01.2022, 11:29
Giresunun macinda ki 70 dakikada oynadigimiz anlamsiz duragan al gulum ver gulum futbolunu oynarsak her takim bizden puan alir, ha son 20 dakikada ki oyunla da her takimi yeneriz.eksikler insallah donecekler takim kendini toparlar ve kayipsiz geceriz umarim..

Isin ozeti bu durum.
Ama isin kotu tarafi mac 1.0 olunca asiri demoralize olduk. Ama peres kendi basina topu surdu net bir orta yapti, cornelius cok iyi vurdu.(yani baski yapamamisken bireysel beceriyle 2 kisiyle gol attik).
O gol gelince ise muthis bir baski kurduk.
O baskiyi 1.0 yenik duruma bile dusunce yapamadik. Benim en kizdigim nokta bu.
Bu takimda o potansiyel var ama nedense bu potansiyeli ortaya koyamiyoruz.
Tabi dunki son 10 dakika baskisinda oyunda hicbir sey yapmayan berat ve dorukhanin cikip siopis ve yunusun oyuna girisi de etken oldu.
Berat bitik ama dorukhan da pek iyi degil bu aralar, sadece mucadele ediyor berat onu da yapmiyor.

kayseriliyiz
20.01.2022, 11:30
gs iyi kontraya çıkan takım.
Çok zor maç olacak.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

kaçarava
20.01.2022, 11:31

Kadroya bile girmeyebilir.

Hazır olduğu zaman ise Cornelius'un yerine oynayabilir. Zaten oynuyordu da. Uğurcan, Nwakaeme ve Hamsik hariç kimse vazgeçilmez değil bu takımda.

chener
20.01.2022, 11:35
Son maclarimizda aşırı tedirgin oynadik. Dünkü maçın son 10 dakikasına kadar bekledi hucumda göremez olmustuk.Belki puan avantajındandir bilinmez ama dünkü maçta cornelliusun da dediği gibi maçları çöpe atıyoruz. Bu maçta olası geriye düşüşün dönüşü olamayabilir. Puan farkına rağmen çok stresli maça çıkacağız.

Tedirginim. Olası puan kaybında dağılıp ritim kaybetmekten korkuyorum.

CEMEFKER
20.01.2022, 11:36
Hasta ve eksikliklerin dönmesi kadar Avcı'nın durumu önemli. Tecrübeli kadro ile şampiyonluk kovalanır derken kulübedeki adam da dahil buna. Şampiyonluk görmemiş Avcı tribün baskısı bu haftadan itibaren daha fazla hissedecek.

Tribünler, medya "hücum hoca hücum" telkinlerine kulak tıkayıp normal oyununa devam mı edecek, yoksa Puchacz ve Peres'in dün gece 15 dakika örneklerini verdiği kanatları açmış bir Atmaca kisvesine mi bürünecek.

Dakikalar önemli ve rahvan harcıyor Avcı.

Benim yanında durduğum dengeli oyunu artık bir kenara bırakıp maçın ilk 30 dakikasında rakibi boğmak ( bkz Hatay ilk 45).

Bunun için Edgar yerine alınacak hızlı bir adamın gelip gelmeyeceği çok önemli, yoksa Uğurcan'ın pik yaptığı sıkıntılı bir şampiyonluk son 100 metresi bizi bekliyor.
Kalp dayanmaz.

cem1990
20.01.2022, 11:36
Antony ve Marek dönsün yeterli
İçinden geçeceğiz cinconun
Anastasios da bu maç da golü var

Onur Akyüz
20.01.2022, 11:38
Herkes tam kadro yazıyor ama tahminimi söyleyeyim;

-abdüş ağrıları var riske edilmeyecek,
-hamşik ağrıları geçmedi riske edilmeyecek,
-djaniny zaten tam iyileşemedi maça yetişemeyecek,
-wakaeme idman eksiği var maça yetişemeyecek,

ve muhtemel kadro;

----peres------denswill------hugo----pukaç----

--------------berat--------dorukhan------------

----vişça------------baka--------------yusuf----

-------------------cornelyus---------------------

üzerine bir de yoğun kar yağışı olur, kötü zeminde top mop oynayamaz ve beraberliğimizi alır döneriz.

Bizde bu talih varken başka bir senaryo düşünemiyorum. Arda Turan'ın gol attığı bir senaryo da var ama neyyysssee..

Cenkhan
20.01.2022, 11:39
Cenkhan abi seni çok seviyorum, çok janti bir abimizsin. Din kur, hemen üye olur fristiyanlığı yayar gibi çalışırım. Net.

Yüreğine sağlık.

KARAGOZLUM
20.01.2022, 11:39

Bakasetas kesilmeli
Zaten bu moral bozuklugu onu 5 hafta goturur

KARAGOZLUM
20.01.2022, 11:41
Antony ve Marek dönsün yeterli
İçinden geçeceğiz cinconun
Anastasios da bu maç da golü var

Bakasetas 10 haftadir atacak diyoruz insallah atar ama bence 10 hafta daha zor atar bu gidisatla
Bence yedek baslamali

adiloş bebe
20.01.2022, 11:41
Bakasetas kesilmeli
Zaten bu moral bozuklugu onu 5 hafta goturur
Baka kesilirse yerine Abdüş oynar. Abdüşün oynadığı formasyonda 3 yerliyi çok rahat yazarız ama onun dışında çok zorlanırız.

emre6117
20.01.2022, 11:42

Bakesetas artik bir sure otursun kenarda. Bakesetasin keyfi gelecek de gol atacak diye koca bir camia bekleyemez.

iyattara
Şu sıra gs ile oynamak çok iyi oldu bence. Hem konsantrasyon açısından hem de deplasmanda gs beraberliği yandık bittik naraları attırmaz çok fazla. Puan tablosu takımların form durumları vs hepsi bir kenara deplasmanda derbi oynayacağımızı unutmamamız lazım. Şampiyon olduğumuz sezon gs yi yenemeden geçmesin.

Kemal Duru
Baka kesilirse yerine Abdüş oynar. Abdüşün oynadığı formasyonda 3 yerliyi çok rahat yazarız ama onun dışında çok zorlanırız.
Abdullah Avcı'nın Meriç bir yanı var. O yüzden Baka'yı kesmez. Kazanmaya çalışıyoruz falan filan ayağına.

adiloş bebe
20.01.2022, 11:43
Kadroya bile girmeyebilir.

Hazır olduğu zaman ise Cornelius'un yerine oynayabilir. Zaten oynuyordu da. Uğurcan, Nwakaeme ve Hamsik hariç kimse vazgeçilmez değil bu takımda.
Hocam bence Cornelius santraforda Djanini'ye göre çok daha fazla katkı veriyor.

KARAGOZLUM

10 haftadir damga vuracak mubarek ayni abdulkadir omur gibi

KARAGOZLUM

Aynen
djanini forvet arkasi ancak oynayabilir sahte 9

gudoz81
20.01.2022, 11:44
akşamki maçta beni en çok rahatsız eden şey bakanın penaltı kaçırmasından ziyade
bir pozisyonda topu rakibi bırakıp hakeme itiraz etmeye çalışmasıydı.
bu tavır takımı da bozdu o an.
avcı ne dedi hep anları doğru oynamak.
pozisyon verdik o esnada
bakanın mental sorunları var, avcının gidermesi gereken.

kayl
20.01.2022, 11:46

ve muhtemel kadro;

üzerine bir de yoğun kar yağışı olur, kötü zeminde top mop oynayamaz ve beraberliğimizi alır döneriz.

Bizde bu talih varken başka bir senaryo düşünemiyorum. Arda Turan'ın gol attığı bir senaryo da var ama neyyysssee..

Maç günü kar yok gözüküyor bulutlu bir hava var tony visca ve cornelius olur ilerde dorukhan berat hamsik orta saha olur bekleri hücuma çıkartır bu kez bir ihtimal dorukhan sağbek berat orta saha olur bakasetaslynar kazanicaz ins

Sinan.K
20.01.2022, 11:46

ve muhtemel kadro;

Wakayeme niye yok dün siopis girdi macin ahengi degisdi idman fasa fiso wakayemede oynar hamsikde

emre6117
20.01.2022, 11:47
Son maclarimizda aşırı tedirgin oynadik. Dünkü maçın son 10 dakikasına kadar bekledi hucumda göremez olmustuk.Belki puan avantajındandir bilinmez ama dünkü maçta cornelliusun da dediği gibi maçları çöpe atıyoruz. Bu maçta olası geriye düşüşün dönüşü olamayabilir. Puan farkına rağmen çok stresli maça çıkacağız.

Tedirginim. Olası puan kaybında dağılıp ritim kaybetmekten korkuyorum.

Olasi puan kaybinda (1 puani ben yeterli goruyorum) kesinlikle panik yapilmamali.
Acilen 1 yerli stoper alinip (artik kaana kac istiyorsalar bir sekilde almak zorunda kalabiliriz, ki almaliyiz da cunku 3.yerliyi bulamiyoruz bazen) as takimla kalan maclari vurup gecmeliyiz.
Gsye puan kaybinda bile hala avantaj bizde.
Yeterki as oyunculari artik oynatalim, ideal 11e donelim artik.
As 11i herkes asagi yukari tahmin ediyor herhalde.
Ama yeterki sakin kalabilellim.
Gs olasi kayipta 1 hafta nerede hata yaptigimizi bulup ve stoper transferini yapip, sonraki iki hafta evimizde kasimpasa ve konyaspor maclarini yenmemiz gerekiyor.

Onur Akyüz
20.01.2022, 11:50
Wakayeme niye yok dün siopis girdi macin ahengi degisdi idman fasa fiso wakayemede oynar hamsikde

inşallah öyle olur ben en kötüsüne hazırlıyorum kendimi. Bizde bu talih varken işlerin yolunda gitmesini beklemiyorum. Biz haftalardır her maç ortalama 4 as oyuncudan yoksun oynuyoruz..

emre6117
20.01.2022, 11:51

ve muhtemel kadro;

Yusuf cezali. Arda kadro disi.
Ama diger dedikleriniz aynen olabilir, biz riske etmeyiz hicbir zaman.
Arada her gun test yaparak covid de cikartiriz beceririz boyle isleri.
Ozellikle takimin en iyi oyuncusu kimse, onu covid cikarmak icin ozel caba yapariz.
Antalya, basaksehir, sivas, giresun puan kayiplarinin ana nedeni nwakamenin bu maclarda olmamasidir.
Nwakame olusu bile olsa, hic antremana cikmamis bile olsa gs macinda oynamak zorunda.
Hamsik gs macinda oynamak zorunda.gerekirse igne ile oynasin.

Sinan.K
20.01.2022, 11:52
inşallah öyle olur ben en kötüsüne hazırlıyorum kendimi. Bizde bu talih varken işlerin yolunda gitmesini beklemiyorum. Biz haftalardır her maç ortalama 4 as oyuncudan yoksun oynuyoruz..
Olur öyle seyler normal bunlar takim komple olduktan sonra Kasimpasa macila beraber galibiyet serisine gececek hemde vura vura

yorumsuz6117
20.01.2022, 11:53
Dün kazansaydık GS maçında bir puanı kabul edebilirdik ama şimdi 3 maç üst üste kazanamama psikolojik olarak kötü olur..

kaçarava
20.01.2022, 11:57

Djaniny top tutuyor diğerlerinin performansını artırıyor böylece. Koşularla da rakip defansın dengesini bozabiliyor. Önde baskı kuramadığımız her anda Djaniny, Cornelius'a oranla daha faydalı geliyor bana.

batugol
20.01.2022, 11:57
meslekmhayatimda sulu gordum her zaman hep yaptığın isi aynı mükemmellikte yapamazsın

ama sakın kalmayı başarırsan panik yapmazsan iyi ya da mükemmel yapma şansın daha yüksektir

Ahmet Kara
20.01.2022, 11:59
Bu maçla ilgili tahmin yapmak hakikaten zor.
Çünkü Galatasaray'ın nasıl oynayacağını bilmiyoruz.

Genelde kapanan takımlara karşı çok zorlandılar.
Bize karşı önde oynarlarsa yeneriz.
Kapanırlarsa kazanamayız.

Devrim Arslan
20.01.2022, 12:01
Djanini çok arıyoruz ilerde top tutacak adam yok

Attila Durmuş
20.01.2022, 12:03
Biz büyük maçlarda favori olarak çıktığımız zaman ya berabere kalıyoruz ya da yeniliyoruz. Bizi favori göstermesinler

My
20.01.2022, 12:04
Herkes kadrolara Ömürü yazıyor da eğer Ömürün sakatlığı bu maça yansırsa kadro hepten allak bullak olacak. Resmen ligdeki takımlarla değil yerli kuralıyla mücadele ediyoruz inanılır gibi değil.

Onur Akyüz
20.01.2022, 12:07
Yusuf cezali. Arda kadro disi.
Ama diger dedikleriniz aynen olabilir, biz riske etmeyiz hicbir zaman.
Arada her gun test yaparak covid de cikartiriz beceririz boyle isleri.
Ozellikle takimin en iyi oyuncusu kimse, onu covid cikarmak icin ozel caba yapariz.
Antalya, basaksehir, sivas, giresun puan kayiplarinin ana nedeni nwakamenin bu maclarda olmamasidir.
Nwakame olusu bile olsa, hic antremana cikmamis bile olsa gs macinda oynamak zorunda.
Hamsik gs macinda oynamak zorunda.gerekirse igne ile oynasin.

Waka'nın oynadığı maçlarda galibiyet oranımız %60'a yakın, olmadığı maçlarda ise %40'ın altında mı ne öyle saçma sapan bir fark var sanırım arada.

Aspor'da paylaşılmıştı böyle bir şey ne kadar güvenilir bilmiyorum ama waka oynayınca rakibin de gözü korkuyor biz de çok rahat oluyoruz.

Dün maçta bakıyorum flavio kasığını tutup dışarı çıkıyor bu bildiğin yırtılma hareketidir çıkacak diye bekliyorum ama spreyi sıkıp sahaya geri atıyorlar herifi. Bizdeyse abdüş bir ayağı öbürüne değiyor yere düşüyor hopp dışarı. Bak en az 2 maç da bunun dinlenmesi var. O riske edilmedi bu bilmem ne oldu sürekli böyle.

Bfk maçında Deniz Türüç'e saha kenarında iğne yaptılar devam etsin diye biz ne zaman riske edeceğiz bu adamları anlamıyorum. Seneye edeceğiz heralde..

Kaan Çetin
20.01.2022, 12:08
GS'nin son Hatay 11i genç. Tecrübesiz. Yetenek seviyesi yetersiz.
Terim gibi bir fecaat nedeniyle hücum-savunma dengesini ayarlayamıyorlar.
Hepsinin üstüne bir de kaos var.

Torrent yeni bir oyun öğretiyor.
Zaten bir çok zaafı olan genç ve vasat yetenekli bir takım bir de baskı altında yeni bir oyunu düşünerek oynamaya çalışırsa -ki öyle olacak- handikap yaparız.

Apo hocam şablonu yerleştirir, yavaş yavaş boğar.

ffırtına
20.01.2022, 12:14
‐------------------- Uğur ----------------------------------
-- Peres-- Hugo-- Denswil--Puhaç--------------
------------------ Dorukhan ------------------------------
-- Visca --- Ömür------ Hamsik---- Nwakem--
----‐-------------- Corneilus----‐--------------------------

En mantıklı kadro bence Berat gibi lakayt oyuncuyu oynatmam, haftalardır yokları oynayan Baka da artık yedek oturmalı..

Ahmet Kara
20.01.2022, 12:16
Hoca Ömür'ü Galatasaray maçından sonra bile oynatmaya devam etti.
Bakasetas'ı asla kesmez.

Kaan Çetin
20.01.2022, 12:18
Hatay maçında Waka yoktu, yerinde Djaniny vardı, maçı çözdü.
Göztepe deplasmanında Waka yoktu, yerinde Gervinho vardı, maçı çözdü.
Kritik FB maçında (2020) Waka yoktu, solda Ekuban vardı, maçı çözdü.
FB deplasmanında (2020 kupa rövanşı) Waka sakatlandı, Eku sola geçti, maçı çözdü.

Giresun maçında Waka yoktu, solda Yusuf Erdoğan vardı, ÇÖZEMEDİ.

Bu kadar.

Tamam Waka müthiş futbolcu ama Waka'sız asla kazanamayız durumu yok.
Yusuf'la kazanamayız.

lazibere
20.01.2022, 12:23
Kendi sahandasın, Dışarda kar zebille, Trübinlerde olalım çağrılar yapılıyor, Hocadan , Yönetimden. İnsanlar , karda kışta çoğusu köylerde yaşayan ve köy yolları kapalı olan ulaşım sıkıntısının çok yoğun yaşandığı bir şehirde , taraftarlar maç geliyor

Çıkıyorsun maça, Rakip Giresun, Bir tane gol atsan rakibin gardını kıracaksın ama maça bir başlıyoruz adeta yürüyor oyuncularımız. Sağa pas, sola pas, Ver berat'a o da versin yanındaki Dorukhan'a, O versin Perez'e , Perez geriye Densile, O tekrar berat'a oooooooo ne şiş yansın ne kebap

Haliyle, iç sahada taraftarını arkana alıp ateşlenmen gerekirken, Taraftarı resmen uyuttunuz, ben bile TV karşısındayım ve koca 65 dakka yerimden kalkıp da '' bu nasıl kaçar '' dediğim bir tane pozisyon için heyecanlanmadım..

Haliyle maç da böyle gittti. ne zaman ki, gol yedik , spontane oynamaya başladık. Hiç yapmadığımız bir şeyi yaptık ceza sahasına kesme orta yaptık ve gol geldi, o dakikada gol gelmeseydi başka da gelmeyecekti zaten.

Yaratıcı oyuncularımızın olmadığı bir maçta tek şansımız bakasetas'ın çekeceği şutlarda idi, Şuttan gol atamadığımız gibi, Tek vuruşluk penaltıdan da hemde 2 defa denemesine rağmen gol gelmedi ve 1 puana razı geldik

GS maçında Bu oyunu oynayalım belki 1 puan alırız..

Berkedogan
20.01.2022, 12:24
Su takımın adı gs olmasa oynayacagimiz en kolay mac olurdu. Kadro kalitesi berbat bir takım.

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lazibere
20.01.2022, 12:26
Hatay maçında Waka yoktu, yerinde Djaniny vardı, maçı çözdü.
Göztepe deplasmanında Waka yoktu, yerinde Gervinho vardı, maçı çözdü.
Kritik FB maçında (2020) Waka yoktu, solda Ekuban vardı, maçı çözdü.
FB deplasmanında (2020 kupa rövanşı) Waka sakatlandı, Eku sola geçti, maçı çözdü.

Giresun maçında Waka yoktu, solda Yusuf Erdoğan vardı, ÇÖZEMEDİ.

Bu kadar.

Tamam Waka müthiş futbolcu ama Waka'sız asla kazanamayız durumu yok.
Yusuf'la kazanamayız.

Faturayı Yusuf'a mı kestiniz şimdi. Tek sorun Yusuf muydu yani? Waka janini ve Ekuban yok diye, Yusuf Erdoğan mı atmalıydı golu.. Aklımda deli sorular. Yusuf yoktu da Sarı olan Yusuf mu yapacaktı mesela. Ya da ne

61Firtinasi61
20.01.2022, 12:26
Bence böyle ciksak...fena olmaz....

---dorukhan------denswill------hugo----pukaç----

--------------siopis-------hamsik------------

----vişça------------ömür--------------nwakaem----

lazibere
20.01.2022, 12:29
Su takımın adı gs olmasa oynayacagimiz en kolay mac olurdu. Kadro kalitesi berbat bir takım.

GS yi gelen geçen devirdi. İsim biryere kadar, Giresun gelip senden puan aldıysan ve hatta şöyle söyliyim, Geçen hafta hatay GS ye kaç tane salladı?? 4 tane değil mi?? ha, Peki biz hatay ile sezonun en güzel futbolunu oynadık diye övünmedik mi?? Övündük ve oynadık da

O halde hatayı evire çevire yenen TS ile GS yi evire evire yenen Hatay varken.. GS yi evire çevire yenmeye kalksak yenebiliriz dimi. var yani bu potansiyelimiz. O halde sahaya çıkacaklar ve erkek gibi oynayacaklar. Berat gibi kız tavlası oynar gibi oynarsan olmaz

My
20.01.2022, 12:30
Millet işini gücünü bırakmış sosyal medyada rakip takım trollerine laf yetiştirmeye çalışıyor. Çoğumuzun konsantrasyonu bozulmuş. Hatta panik havasında olanlar var. İnanılır gibi değil. Burada bile neler neler yazılıyor. Maalesef bizde takım her daim taraftarın önünde oluyor. Takım kötüyse taraftar depresyona giriyor. İyiyse bu sefer de uçuyor. Taraftar takıma yük olmamalı. Bunca şeyin arasında bir de taraftarla uğraşacaksak işimiz var demektir.

Ufuk
20.01.2022, 12:33
Peres son 15 dk oyunuyla gs maçında oynamayı garantiledi. Ömür olmazsa Dorukhan-Berat-Hamsik orta sahası izleriz.

Emirhan Uludüz
20.01.2022, 12:35
Her maç mı kazanacağız anlamadım ki. Ara sıra seri yapsak farkı açıyoruz zaten. Bizim de moralimiz bozuluyor puan kaybedince fakat bir sonraki gün mantıklı düşünülebiliyor. Kadrosu ne kadar kötü olursa olsun İstanbulda 1 puan iyidir. Normal şartlarda galibiyet bekliyorum ancak 1 puan alır ya da yenilirsek of yine gitti şampiyonluk denecek bir durum yok ortada.

Kaan Çetin
20.01.2022, 12:36
Faturayı Yusuf'a mı kestiniz şimdi. Tek sorun Yusuf muydu yani? Waka janini ve Ekuban yok diye, Yusuf Erdoğan mı atmalıydı golu.. Aklımda deli sorular. Yusuf yoktu da Sarı olan Yusuf mu yapacaktı mesela. Ya da ne
Kanatta dar alanda çalım atıp adam eksiltecek oyuncu gerekir.
Rakibin yerleşimini başka türlü bozmak zor.
Yusuf Erdoğan bunu yapamaz.

Erkut Ay
20.01.2022, 12:43
Belki puan hesabı yapanların hemen hepsi GS ve Sivas maçlarına beraberlik yazmıştır hesapta olmayan Giresun beraberliğiydi şimdi bu beraberlik GS maçını daha önemli hale getirdi.

yeni başlayacak bir seri herşeyi tatlıya bağlar büyük takımsan evindeki konya maçınıda vura kıra almak durumundasın .
beni huylandıran Konyasporun bir bölümünün Ahmet Çalık'ın vefatını bir mağduriyet bir duygusallık haline getirip rakip takımları etkilemesi ve böylede yapıyorlar merhumun ismini kullanıyorlar.

o da bir yere kadar ..

lazibere
20.01.2022, 12:44
Sabırlı oyun demek, panik yapmamak demektir ama topu 4 metre sağındakı arkadaş ver o da sana geri versin demek değildir.
,
Sabırla oynamak demek, Atak oynarsın, gol geç gelir, olsun sen yine de panik yapmadan sabırla gol aramaya devam et demektir.

Sabırla oynamak, Kendi aranda paslaşarak koca 70 dakikayı heba et demek değildir

vakit öldürerek oynamaktan başka hiç bir şey yapmıyoruz kaç maçtır. Bu şekilde oynadığımız her maç rakip kim olursa olsun her maç kazanmakta zorlanacağız belki de kazanamayacağız

Biz sakin olalım da, Futbolcuların bu kadar sakin olması zoruma gdiyor

lazibere
20.01.2022, 12:45
Var mı alternatifin? mevcuda göre

Kaan Çetin
20.01.2022, 12:51
Taraftarın ciddi bir kesimi panik olmaya, karalar bağlamaya hazır.

Bunun ana nedeni geçmiş travmalar.
'Ya buradan da kaybedersek? kaybetmeyiz ya.. kaybeder miyiz? of ya yensek şu Giresun'u...'

Rakiplere çuvalla fark atmış olsak da o korkuyu söküp atmak zor.

Sadece 1 şampiyonluğa ihtiyaç var. 1 tane.

Jackdaniels
20.01.2022, 12:55
Çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum Gs kadro kalitesi bizle boy ölçüşemez.

tristram
20.01.2022, 12:58
diger basliga da yazdim bu takimin kaliteli ayaklari hamsik,nwaekeme,djaniny,abdulkadir,bakasetas, cornelious ve sakatlanan gervinho'dur..bunlarin her biri ozel futbolcular..hocanin sabirli ol, mucadele et, firsat buldugunda fisi cek sistemi bu nedenle bir sekilde ise yaradi.simdi bu futbolculardan bir cornelius bir de sakatlik sonrasi sutu disinda birseyi kalmayan iyice siradanlasan bakasetas kaldi.takim kalitesi yerlerde.ileride bu gruba visca'da eklenecektir..kim bilir belki kouassi'de gervinho acigini kapatir.

sansizligimiz takimin IQ'sunu yukselten topcularin neredeyse tamaminin ayni anda kadroda olmayisi.bunlar skoru alan adamlardi .bu adamlar sahada oldugunda diger vasat topculara bile tahammul edilebiliyor diger turlu bu vasatlar cekilmez hale geliyor.burada vasatlardan kasit huseyin,berat gibi amatorler degil.bunlarin yanina messi,ronaldo'yu koysan yine bir sekilde kendilerine kufrettirecek bir sey yaparlar..

acikcasi ben gs macindan sonrasi icin umutluyum.cunku bu mac sonrasi milli ara var ve o arada tum eksikler kadroya katilir..ligde tam kadro ciktigimiz takdirde yenemeyecegimiz takim yok.umarim bir sekilde gs macini da kazaniriz,en azindan beraberlik bile iyidir.alinan 1 puanlar sezon sonunda fark yaratiyor.
konyanin eksik maci basaksehir deplasmani.febe sivas deplasmanina gidiyor.milli ara sonrasi fb-basaksehir maci var..biz ust uste kasimpasa,konya maclarini evimizde oynayacagiz.en yakin rakip konya olmasina ragmen ben sahsen istanbul takimlarindan daha cok cekiniyorum..ozellikle bunlarla mumkun mertebe farki tek haneye indirmememiz gerekiyor..

ilelebeTS
20.01.2022, 13:04
Maç skorunu hiç düşünmüyorum. Tony ve Hamsik dönerse gerisini onlar halledecektir. Eksikler dönsün yeter ki. Djaniny yetişir mi bilmiyorum. O da en azından kulübede olursa çok iyi olur.

gurur6134
20.01.2022, 13:08
Djanini yetisirse o oynar baka yerine 11 de..viscayla donusumlu gotururler sag kanati hucum etkinligimiz artar visca ceza alani ici cevresinde gobekten girerek surpriz kosular ile tehlike yaratabilir bu sayede.bakayi kazanacagiz ayagina takimin ritmini bozmaya gerek yok bir macda da yedekten girsin herkes icin hayirlisi bu..bu arada omur muhtemelen riske edilmeyecek son 2 macin ardindan sol bekde surpriz bir hamle olarak yusufu yada ismaili gorebiliriz djaniniy waka visca cornelius hamsik ayni anda 11 de olacaksa beratin oynamasindan iyidir sag bekde de dorukhan oynasin 3 yerli hakkimizi kale ve defans ile doldurup hucum futbolu oynariz bu sayede..omurun olmayacagini sayarak benim 11 su sekilde yerli kuralinida goz onune alarak..
Ugurcan
Dorukhan hugo denswil yusuf
Visca siopis hamsik waka
Djaniny cornelius

4 4 2 ye donmeliyiz artik bu kadro en rahat 4 4 2 oynar bu taktik ile fark yaratir..

Furkan Özdem
20.01.2022, 13:09
Zaten önemli bir maçtı. Son 4 maçın 3ünde puan kaybedince çok daha önemli oldu. Gs de taraftarın gönlünü almak için iştahlı olacaktır. Çok zor geçecek.

ilelebeTS
20.01.2022, 13:12
Hocanın Bakasetas'ı keseceğini sanmam. Penaltı kaçırdı diye adam kesilmez. Oyunda kötü değildi. Yerli mevzusu yüzünden kesilebilir mi onu bilmiyorum. Performans üzerinden kesik yemez.

Onur Akyüz
20.01.2022, 13:13
Djaniny nasıl yetişiyor bu adamda yırtık vardı? Dönmesi şubat sonu olarak gösterilmiş.

ONUR BEKAR
20.01.2022, 13:15
Giresun maçında eksiklerden dolayı puan kaybı kaçınılmazdı,
Giresun, beşiktaşı ve galatasarayı deplasmanda yendi, ligin flash takımlarından...
Gayse maçını kazanacağız.
Puachz hakikaten sağlam topçu,
Gayse maçı da herzamanki gibi hamşik ve cornelius alacak.

ONUR BEKAR
20.01.2022, 13:16
Bakayı kesmez bence de, kaldı ki oyunda iyiydi.
Penaltıyı da üzerinde baskı hissettiği için kaçırmış olablirli

yorumsuz6117
20.01.2022, 13:21
Sabırlı oyun demek, panik yapmamak demektir ama topu 4 metre sağındakı arkadaş ver o da sana geri versin demek değildir.
,
Sabırla oynamak demek, Atak oynarsın, gol geç gelir, olsun sen yine de panik yapmadan sabırla gol aramaya devam et demektir.

Sabırla oynamak, Kendi aranda paslaşarak koca 70 dakikayı heba et demek değildir

vakit öldürerek oynamaktan başka hiç bir şey yapmıyoruz kaç maçtır. Bu şekilde oynadığımız her maç rakip kim olursa olsun her maç kazanmakta zorlanacağız belki de kazanamayacağız

Biz sakin olalım da, Futbolcuların bu kadar sakin olması zoruma gdiyor

Abdullah Avcı takımı böyle oynatıyor, gol yemeyelim de önde ki etkili ayaklarla gol atarız düşüncesi var, o ayaklarda olmayınca normal olarak sonuç puan kaybı, bu takım baskılı oyun oynayabilir rakibi boğabilir ama Avcı bunu düşünmüyor bile, 0 riskle oynamak istiyor, bu kafayla da bir yerde olmadık gol yiyip patlarsın işte dün olduğu gibi..

ffırtına
20.01.2022, 13:22
Gs maçından sonra bir hafta maç yok görünüyor, o arada sakatlar iyileşir tam kadro oluruz.. Gs, Kasımpaşa, Konya önümüzdeki 3 maç .. Bu maçlardan 9 puan çıkar %99,9 şampiyon ol.. %0,1de matematiksel olarak garantilemediğimiz için..

emre6117
20.01.2022, 13:23

Ama iste rakibin adi gs.
Buyuk ihtimal dolu tribunler onunde olacagiz.
Gs mecburen baskili oynayacak, hakem faktoru de onemli. Cunku gs epey asagilarda destek cikmak isteyebilirler.
Ancak en onemlisi biz sahaya hangi oyunculari cikartabilecegiz.
Nwakame ,hamsik, a.omur (3.yerli olmasi nedeniule onemli) ilk 11 cikabilcek mi. Yedeklerde djaniny,koita olacak mi. Kesin yine bazi as oyuncular olmaz.
Bıktim artik bu isten. Iyi kadro kurduk diyoruz ama bir turlu ideal 11 le cikamiyoruz maclara.

emre6117
20.01.2022, 13:24
Djaniny nasıl yetişiyor bu adamda yırtık vardı? Dönmesi şubat sonu olarak gösterilmiş.

Djaniny 3 gundur antremanlara basladi. En kotu kasimpasa macinda oynayacak duruma gelecek.

ilelebeTS
20.01.2022, 13:26
Rakipler bizi kapanıp kilitliyor. Açık oynayan takımı severiz. gs nasıl oynayacak bakalım. Ama dediğim gibi Tony ve Hamsik dönerse çok da önemi kalmaz. Hamsik önderliğinde Tony-Visca kanatlarını aynı anda sahada görmek istiyorum.

kayseriliyiz
20.01.2022, 13:27
2010-2011 senesindeki maça benziyor.
O sezonda gs bayağı bir altdaydı.
1-0 kazanmıştık

Aydın Tiryaki
20.01.2022, 13:33
Taraftarın ciddi bir kesimi panik olmaya, karalar bağlamaya hazır.

Bunun ana nedeni geçmiş travmalar.
'Ya buradan da kaybedersek? kaybetmeyiz ya.. kaybeder miyiz? of ya yensek şu Giresun'u...'

Rakiplere çuvalla fark atmış olsak da o korkuyu söküp atmak zor.

Sadece 1 şampiyonluğa ihtiyaç var. 1 tane.

Abi herkes korkularını bir kenara bırakmalı. Bu işler sağlam iradeyle, inanmakla olur. Korkarak değil. Bize yakışmıyor. Bu takım bu sene şampiyon olacak.

Bugün korkup geri adım atma vakti değil. Dimdik ayakta durma vaktidir. Esas taraftar bu zamanlarda belli olur.

Kaan Çetin
20.01.2022, 13:37
Abi herkes korkularını bir kenara bırakmalı. Bu işler sağlam iradeyle, inanmakla olur. Korkarak değil. Bize yakışmıyor. Bu takım bu sene şampiyon olacak.

Bugün korkup geri adım atma vakti değil. Dimdik ayakta durma vaktidir. Esas taraftar bu zamanlarda belli olur.
Benim korkum yok Aydın. Bu puan farkı kapanmaz, daha da açılır.

Ama taraftara travmalarını bir kenara bırak diyemezsin. Yükseklik korkusu gibi yerleşmiş bu. Telkin çare değil, kupa çare.

ilelebeTS
20.01.2022, 13:37
Bence Terim olsa daha tehlikeli maçtı. Terim gazı denen bir şey var. Gazı verip takımı kapasitesinin üstünde oynatıyordu böyle maçlarda. Mesela içerdeki maçımızda o şekil başladılar. Ama bu yeni hocaları hem ligi, hem oyuncularını hem de bizi tanımıyor. Bu bir avantaj olarak kullanılabilir.

iso_4939
20.01.2022, 13:50
Al topu gel ceza sahasina dön geri pas ver heosimi ayni olur giresun 6 kisi ile hucumda biz 4 kisi orta yok sut yok adam grcme yok yusuf alip gidiyor adam gecemiyor bu ne is allah askina bari gayse macinda sut cekseler kalecileri buna müsait

HasanTezel
20.01.2022, 13:53
Uğurcan

Peres Hugo Denswill Poğaç

Visça Berat Bakasetas Hamsik Dorukhan

Cornelius

Yusuf cezalı, Ömür sakat galiba, Berat-Dorukhan şart ise kadro budur, Nwakaeme hazırsa bakasetası kesebilir ama ben olsam 2. yarı alırım, büyük maç saldırılmaz, evimizdeki gibi kontradan 2-0 lük oluruz...

Uğurcan

Serkan Hugo Denswill Poğaç

Visça Berat Bakasetas Hamsik Nwakaeme

Cornelius

Riskse risk budur, alın aslanlarım maçı denecek kadrodur, herkese 2. şans maçıdır (Uğurcan-Hugo-Hamsik-Nwakaeme dışındakilere)

Ekrem D.
20.01.2022, 14:08
En kotu halimizle bunlari samar oglanina cevirdik, bu sezon hele hele hic korkamamamiz lazim. Adam gibi bir oyunla minimum g4l4t4s4r4y diyorum.

Bi bakin bakalim Lucas Neill pazardan donmus mu?

ilelebeTS
20.01.2022, 14:11
https://twitter.com/SafacanK/status/1484122614587174914

emre6117
20.01.2022, 14:11
Bence Terim olsa daha tehlikeli maçtı. Terim gazı denen bir şey var. Gazı verip takımı kapasitesinin üstünde oynatıyordu böyle maçlarda. Mesela içerdeki maçımızda o şekil başladılar. Ama bu yeni hocaları hem ligi, hem oyuncularını hem de bizi tanımıyor. Bu bir avantaj olarak kullanılabilir.

Terimin olmamasi bizim icin avantaj. Ozellikle yonetim ve traftar kavgali iken, o tribunler bir den gsye cok ciddi dezavantaj da olabilir.
Bu mac gs saldirmak zorunda.
Biz ise as takimla cikip ,kontrollu oynamaliyiz. Evet bu mac saldirma maci filan degil.
Atacan kanatlara nwakame ve viscayi. Ortada hamsik ile bir sekilde golu bulmaya calisacan ama once gol yemeyecen.

emre6117
20.01.2022, 14:14
https://twitter.com/SafacanK/status/1484122614587174914

Sukurler olsun.
Simdi sıra hamsik ve a.omurden gelecek haberi bekliyoruz.
Bir de djaniny ve koita yedeklerde olursa super olur.
Visca peres ve nwakame puchazs kanatlarini biran once gorelim.

Salih Kara
20.01.2022, 14:27
Bu kayıplar illa ki olacaktır ve hala daha puan kaybetme kredimiz var. Ama bana göre ilk haftalardaki kredimizi tükettik. Yani bu demek değilki başka puan kaybetmemek lazım. Öyle birşey demiyorum. Önümüzdeki Galatasaray, Kasımpaşa, hele ki Konyaspor ve Alanyaspor maçlarından 4 te 4 ile çıkmamız lazım. Bu 4 maçlık seri ligi tamamen bizim kontrolümüze çevirecektir. Ha puan kaybetsek de avantaj kaybetmiş olacağız. Hem psikolojik ki çok kırılgan yapımız var, hem de puantaj olarak yıpranacağız. Önümüzde de daha çok maç var işte kredilerimizi biraz daha ortalarda ve sonlara doğru tüketmemiz gerekir. O yüzden kesinlikle puan farkı nasıl olsa var diyerek bu kayıpları normal karşılayamayız.

kaçarava
20.01.2022, 14:32
Sukurler olsun.
Simdi sıra hamsik ve a.omurden gelecek haberi bekliyoruz.
Bir de djaniny ve koita yedeklerde olursa super olur.
Visca peres ve nwakame puchazs kanatlarini biran once gorelim.

Hamsikin arka adalesinde ödem varmış.

emre6117
20.01.2022, 14:34
Hamsikin arka adalesinde ödem varmış.

Desenize yine olmayabilir. A.omur de zor oynar..yine berat ve dorukhana kalacagiz malesef orta sahada.

kaçarava
20.01.2022, 14:37
Desenize yine olmayabilir. A.omur de zor oynar..yine berat ve dorukhana kalacagiz malesef orta sahada.

Hasan Tüncelden görüp yazdım. Şimdi idman fotosunda salonda bisiklette gördum Hamsiki. İnşallah oynar.

adiloş bebe
20.01.2022, 14:37
2010-2011 senesindeki maça benziyor.
O sezonda gs bayağı bir altdaydı.
1-0 kazanmıştık

Birde o maç cezası vardı GS'nin seyircisiz oynanmıştı. Herkes fark bekliyordu tıpkı bugün ama çok stresli maçtı. Zor zoruna 1-0 kazanmıştık Jaja'nın enfes asisti ile

ilelebeTS
20.01.2022, 14:38
https://pbs.twimg.com/media/FJivO03XsAEVIYq?format=jpg

Enes Ünal Kaya
20.01.2022, 14:42
O Kupa Kazım'a Mehmet Abi'ye gidecek başka yolu yok

Açık ara ile lider konumdaki takımımız
Sivas'ın kötü hava şartlarından ve 5 eksikle çıktığı giresun maçlarında mağlubiyet almadı.

Asıl Gs'yi yenersek diğer takımların vay haline

Yunus Emre SEYHAN
20.01.2022, 14:45
1-Uğurcan
2-Dorukhan
3-???? Ömür ? Berat ?

Ömür oynarsa Bakasetas yedek soyunur.

Mehmet Cihan Kocaman
20.01.2022, 14:48
Uğurcan
Dorukhan Denswil Hugo Puchacz
Berat Hamsik
Visca Bakasetas Nwakaeme
Cornelius

Vurup geçiyoruz.

kaçarava
20.01.2022, 14:52
Yusuf cezalı olmasaydı bari. Yerlileri koysan da biri sakatlanınca yine yandın. Ömür 2 hafta yok.

Ahmet Taşçı
20.01.2022, 14:53
1-Uğurcan
2-Dorukhan
3-???? Ömür ? Berat ?

Ömür 2 hafta yok.

CEMEFKER
20.01.2022, 14:53
Arkadaşlar, dün gece hepimizi üzdü. Şahsen maçın başında eksikler, Avcı'nın ruh hali ve eksikliği, oynanan dengeli oyun 1 puana razıydım. Ancak son dakika fırsatı sonrası kayıp travma yarattı.

Gelinen noktada eksikler takıma girdiğinde bu maçta Avcı olmasa dahi Hamsik ve Nwakaeme liderliğinde GS'nin şansı yok. En kötü 1 puan dâhi yetecek. Paşa ve Konya maçları ile birlikte 7 puan fişi çektirir.

Bu saatten sonra maç maç hücum oyunu oynamalıyız. Mesela bu hafta Kerem Aktürkoğlu gibi sprinter, araya giren rakiplere karşı aynı dengeli oyun, Sivas, Giresun gibi oyun bozan takımlara dakika kaybetmeyip ilk yarı hücumla en az 2 skoru alan bir oyun oynamalıyız.

Topu topu 3 maç çok önemli. En az 7 puan yetecek.

BatuhanB
20.01.2022, 14:54
Peres kardeşim kulübedesin.

danger00
uğurcan, dorukhan, 3. isim de berat veya ismail olacak. berat tercihi orta sahadaki dinamizmi doğrudan etkiliyor. ismail ise ciddi kalite problemi doğruyor. şu yabancı kuralında emeği olan bizim başkan da dahil herkesi allah bildiği gibi yapsın. ileriyi düşünmeyen, popülist söylemlerle futbolu yönetiyorlar.

emre6117
1-Uğurcan
2-Dorukhan
3-???? Ömür ? Berat ?

Omur maleser enaz 2 hafta yokmus. Simdi berat ve dorukhana mecbur kaldik. Kaan ayhan hamlesi bu acidan cok kritik. 3.yerliyi net olarak bulamiyoruz.
Gerci giresun maci 5 yerli ile oynadik, zaten o yuzden skoru ve oyunu alamadik.

ilelebeTS
20.01.2022, 14:56
Ömür olmayacakmış. 3 yerliyle kadro kurma konusunda işimiz zor biraz. Defansa 1 yerli koymak zorundayız yoksa ön tarafta hamle şansı sıkıntıya girer. Transferi yetiştirebilseydik keşke.

emre6117
20.01.2022, 14:57
Uğurcan
Dorukhan Denswil Hugo Puchacz
Berat Hamsik
Visca Bakasetas Nwakaeme
Cornelius

Vurup geçiyoruz.

Mecburiyetten bu kadro cikacak gibi. Umarim hamsik oynayabilir. Bu kadronun kotu tarafi , degisiklikde sorun yasayacagiz. Misal berat cikmasi gerekse, ya da dorukhan ya serkan girecek ya da yunus malli. Ya da komple takimi degistirip ismail girmek zorunda kalacak.

ÖmürKaradeniz61
20.01.2022, 14:59
Şuan takımdaki en iyi defans oyuncusu yerli anlamda Ahmetcan Kaplandır. Abdullah hoca şu çocuğu 3 maç üstüste oynat stoper transferi istemezsin.

İ. SARAL
20.01.2022, 15:00
Peres kardeşim kulübedesin.

Onun ben..... asist yaptı ya daha kesmez hoca. İsmail sol bek oynar diyorum ben.

Mehmet Fatih Yavuz
20.01.2022, 15:01
Şimdi iş boka sardı.
Hüseyin halt etti, zaten cezalı.
Ömür sakat.
Yusuf Erdoğan cezalı...

Kaldı 3 as oynayabilecek Türk.
Uğurcan-Dorukhan-Berat...

Ya da İsmail sol bek'e geçecek, ortada Siopis oynayacak...

Hadi ayıklayalım pirinci hep birlikte.

Bu kuralı çıkaran, çıkmasında selam vermek dahil etkisi olan kim varsa tersten rahmet okuyorum ....

BatuhanB
Yarın Efecan'ın Trabzon'da olmasıyla veya imzalayacağımız 10 günlük Özer Hurmacı sözleşmesiyle Galatasaray maçını alırız.

AYYILDIZ
Sağ tarafta Serkan oynarsa kadro tam olur.

Kemal Öztel
20.01.2022, 15:02
Nwakaeme antrenmana çıkmış sonucu negatif

champions
20.01.2022, 15:03
Serkan---Denswill---Hugo---Puchacz
--------Dorukhan------Siopis---------
Djaniny---------Hamsik---------Visca
---------------Cornelius----------------

Kanatlar yer değiştirebilir, Tony, Baka ve Berat da kenardan gelir.
En kötü 1 puan alırız.

iyattara
20.01.2022, 15:04
Abdülkadir yoksa Berat-Dorukhan ikisi de sahada olacak demektir. 2si de ortada mı olur Dorukhan sağ da mı olur onu göreceğiz. 3. yerliyi bulmakta çok zorlanıyoruz cidden. Kenardan girecek adamlarda hep yabancı. Berat'la başlasan çıkartayım desen çıkartamayacaksın o duruma geldi kadro.

memozcan
20.01.2022, 15:07
dorukhan sağ kanat berat ortada.. başka alternatif yok yerli kuralından dolayı.. hamsik orayı toparlar..

ilelebeTS
20.01.2022, 15:07
Hayır şimdi Tony ile Visca çıkmaz, Hamsik çıkmaz, ön tarafa fazla dokunamazsın. Geriye adam koyayım desen alternatifler belli. Ortayı Berat-Dorukhan yapayım desen oyuna hamle yapmak için 2 değişiklik yapmak zorunda kalırsın. Mecbur defansta 1 yerli oynayacak. Yerli stoperi alabilsek hiç sorun kalmayacaktı.

Şahin Yılmaz
20.01.2022, 15:12
Panik yapan arkadaşları da anlıyorum ama yersiz panik yapıyorlar.

Eski TS yok bu kadro farklı. Çok tecrübeli oyuncularla harmanlanmış. Orta sahada Hamsik orkestra şefi yetenek abidesi. Solda Vakayeme yürüyerek
adam geçiyor. Artık sağda da oranın Türkiyedeki kralı Visca var. Şut ve duran top tehtidi derseniz Bakasetas Hugo var. Pres lazımsa Siopis var Dorukhan var.
Sağ bekde her ne kadar bekleneni verememiş olsa da dünkü maçta asistiyle katkıda bulunan süratli ve tecrübeli bir topçun var. Sol bek Polonyalı iyi sinyaller verdi.
Kaleci Türkiye nin açık ara en iyisi. Ömür ve Berat yerli gelecek vaadeden vasat üstü futbolcular. Djanny öngörülemeyen İleri uçtaki her mevkide joker. Koussi
gelecek, Fildişi Milli kanat. Santroforun Cornelius, müthiş mücadeleci Ceza sahası golcüsü havadan yerden atıyor. TD. Avcı ve yardımcıları, Ciddi temkinli profesyonel.

Demem o ki şampiyonluk bu puan farkıyla da kaybedilir ama böyle bir kadroyla mümkün değil kaybedilmez. Rahat olun zevk almaya bakın.

Barista
20.01.2022, 15:13
Sabırlı futbol = uyuz futbol mu demektir? Geçen sezon Abdullah Avcı geldikten sonraki puan ortalamasının bu sezonki puan ortalamasından farkı olduğunu sanmıyorum.

Baker, Marlon, Afobe, Flavio ile aldığımız puanın aynısını Hamsik, Peres, Gervinho, Cornelius, Siopis, Koita, Dorukhan, Denswil ve dahi Visca ile alıyorsak, puanları futbolcular değil oyun sistemi alıyor demektir. Bir başka deyişle, Avcı'nın sistemi yeni aldığımız iyi oyuncuların yeteneklerini törpülüyor demektir.

Kazanırken göze batmıyordu ama rakip kim olursa olsun her Allah'ın maçı tuz yumurtluyoruz. Bizim mahalleden takım çıkarsak Avcı sabırlı oyunla 1-0'a bağlamaya çalışacak. Her maç sinir harbi, her maç stres. Hasbelkader ilk yarıda 2-3 gol attığımız maçların (Antep, Hatay, Malatya deplasmanı gibi) ikinci yarısında yatışa geçip sürüyle pozisyon veriyoruz. Bu problemleri Avcı'nın çözmesi lazım. Başımıza sık sık bela olmaya başladı çünkü. Giresun maçında kaçan penaltılar şanssızlıktı ama Göztepe, Altay, BJK, Malatya maçlarında da şans yanımızdaydı. Her zaman papaz pilav yemeyecekti ve nitekim yemiyor artık.

cakalkerem
20.01.2022, 15:14
zor ama imkaansız değil..
ama son gs maçını hatırlıyorsak gs nın en kötü zamanında 2 basit top kaybı ile gol yemiş sonra çıkartmaya çalışmıştık yanlış hatırlamıyorsam...

basit hataya yer yok

Sefa Alış
20.01.2022, 15:14
Peres son haftalarda kötüydü ancak dün ikinci yarıda çok iyiydi, hücuma çok katkı verdi. Mecburen sağ bekte Serkan oynayacak.

sakosako
20.01.2022, 15:18
kiralık yusuf yazıcıyı bu günleri öngörerek söylüyorduk. yerli problemini ciddiye almamaya devam edelim. kişisel meselelerinizle egolarınızla yok o gelmesin bu gelmesin ters bir durumda yunus mallı'dan yedekten girmesini ve o cılız şutlarıyla mucizeler yaratmasını bekleriz artık. uğurcan, dorukhan sağ bek, berat her zamanki yerinde başlarız bu maça. maçı erken koparmamız lazım. gsnin durumu nedeniyle her geçen dakika hakem faktörünün devreye gireceği ve daha da zorlanacağımız bir maç olacak. ismail'de bizim hüseyin türkmen gibi futbolcu değil düz sıradan bir vatandaş, şut tehditlerimiz var, bakasetas, visca, nwakaeme, vs. bol bol denemeliyiz. kazanırız diye düşünüyorum. hakkımızda hayırlısı olsun.

ilelebeTS
20.01.2022, 15:20
Sağ bek, sol bek, stoper. Biri yerli olacak. Acaba hangisi? Veya hangisi olmalı?

ccd6167
20.01.2022, 15:21
Sol bek ismail mi
sağ bek peres mi

gs en etkili adamı kerem olmasından dolayı sağda peres daha iyi gibi.

berat ı ben stopere yazarım açıkcası.. berat stoperde idare edemez mi sizce??

Tahir61
20.01.2022, 15:23
gs bu akşam puan kayberse hele hele kötü oynar da kaybederse boş tribünler önünde, gelenlerin de protestoları eşliğinde bir maç olur. skoru tamamen bizim moral motivasyon belirler

yok gs bu akşam çıkış adına umut verecek işler yaparsa o zaman hırslı bir rakibe karşı daha motive tribünler önünde çetin bir sınav veririz. bu noktada tecrübeli oyunculardan eksik vermememiz, sağlam bir kulübeyle istanbula gitmemiz çok önemli.

gs gol atamıyor tek tabancaları kerem. kilitle, hücumlarını tamamen bitir. savunmada marcaonun çirkefliğine Cornelius gol becerisiyle karşılık verecektir. Bakasetasımız giresun maçındaki şutların yarısını atsa goller çıkarır.

Wakanın dönüşü, djaninin kramponları giymesi şunlara Hamsik ve Ömürden gelecek güzel haberler de eklendiğinde çözeceğiz bu maçı.

pazar gecesi "kaldı 15" diyeceğiz.

kayl
20.01.2022, 15:25
Sol bek ismail mi
sağ bek peres mi

gs en etkili adamı kerem olmasından dolayı sağda peres daha iyi gibi.

berat ı ben stopere yazarım açıkcası.. berat stoperde idare edemez mi sizce??
Edemez illa yerli oynaticaksak ahmet can oynar

ÖmürKaradeniz61
20.01.2022, 15:30
Hamsik ne olursa olsun oynamalı adam olmadığı zaman kalenin önüne yaklaşamıyoruz.

BlackTea
20.01.2022, 15:37
Öncelikle Merhaba,

bugün hic uyumadim. Nedeni belli. Simdi foruma baktim. Forumdakiler akilanmaz. halen Berat okuyorum. Berat bi 5 mac oynamasin kendini toparlasin.

Buarada benim asil accountum ban yemis. Burda ben dün küfür etmedim. Neden Ban yedim? Yönetici arkadaslar rastgele birilerini cezalandiriyor. Elestiri yapamas miyiz?

HasanTezel
20.01.2022, 15:38
Sabırlı futbol = uyuz futbol mu demektir? Geçen sezon Abdullah Avcı geldikten sonraki puan ortalamasının bu sezonki puan ortalamasından farkı olduğunu sanmıyorum.

Baker, Marlon, Afobe, Flavio ile aldığımız puanın aynısını Hamsik, Peres, Gervinho, Cornelius, Siopis, Koita, Dorukhan, Denswil ve dahi Visca ile alıyorsak, puanları futbolcular değil oyun sistemi alıyor demektir. Bir başka deyişle, Avcı'nın sistemi yeni aldığımız iyi oyuncuların yeteneklerini törpülüyor demektir.

Kazanırken göze batmıyordu ama rakip kim olursa olsun her Allah'ın maçı tuz yumurtluyoruz. Bizim mahalleden takım çıkarsak Avcı sabırlı oyunla 1-0'a bağlamaya çalışacak. Her maç sinir harbi, her maç stres. Hasbelkader ilk yarıda 2-3 gol attığımız maçların (Antep, Hatay, Malatya deplasmanı gibi) ikinci yarısında yatışa geçip sürüyle pozisyon veriyoruz. Bu problemleri Avcı'nın çözmesi lazım. Başımıza sık sık bela olmaya başladı çünkü. Giresun maçında kaçan penaltılar şanssızlıktı ama Göztepe, Altay, BJK, Malatya maçlarında da şans yanımızdaydı. Her zaman papaz pilav yemeyecekti ve nitekim yemiyor artık.
Bence çok güzel analiz, hemen baktım, ilk sezon Avcı32 karşılaşmada 3 kez sahadan yenilgiyle ayrıldı. 18 karşılaşmayı kazanan bordo-mavili takım, 11 kez de beraberlik aldı, 2,03 puan ortalaması.

Bu sezon, 51 puan 22 maç yani, 2,31 puan...

Peki ülke rekoru ne?

OPTA: Son 10 yılda Süper Lig'de en az 10 maça çıkan teknik adamların baz alındığı değerlendirmede, Fenerbahçe'de 2015/16 sezonunda çalışan Vitor Pereira, 34 haftalık Süper Lig maratonunda 2,18 puan ortalaması tutturdu. Portekizli teknik adamı ise Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim takip ediyor. Deneyimli isim 2,03 puan ortalamasına sahip.
İki ismi 1,96 puan ortalamasıyla Roberto Mancini ve Şenol Güneş takip ediyor.

ANALİZ BÖYLE OLUR HEMŞO, Avcı bu sezonu kupayla bitirse de bitirmese de LİGE DAMGAYI BASTI, ilk yıl 2,03 bu yıl şu anda 2,31 rekora gidiyor

Bu da gelmiş geçmiş, rekor 2,28...https://www.transfermarkt.com.tr/super-lig/erfolgreichetrainer/wettbewerb/TR1

Hamza Yilmaz
20.01.2022, 15:44
Ugurcan
Peres Hugo Berat Puhacz
Dorukhan

Yok yok olmaz

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Yusuf BALCI
20.01.2022, 15:46
hamsik, bakasetas, visca, djaniny falan bunlar iyi ama, bu oyuncular hep bir puzzle'ın parçaları. nwakaeme ise kendi başına bir puzzle. bu adam olmayınca sıradan bir takıma dönüşüyoruz.

bu maçta oynayabilecek olması sevindirici. dua edelim de kalan haftalarda takımda olabilsin ve formu yerinde olsun. ayrıca puchacz ile uyumunu çok merak ediyorum. arkasında bu kadar ofansif anlamda aktif bir bek olması çok faydalı olacak gibi.

edit: hamsik sakat değilse ilk 11 beklentimi de yazayım.

uğurcan
dorukhan denswil hugo puchacz
hamsik berat
visca bakasetas nwakaeme
cornelius

BlackTea
20.01.2022, 15:46
Ugurcan
Peres Hugo Berat Puhacz
Dorukhan

Yok yok olmaz

ugurcan
peres-Denswil-Hugo-Puhacz
Dorukhan-Erdogan
Visca Hamsik Wakayeme
Cornelius

Berat mümkünse Trabzonda kalsin evden izlesin. 5 qm yerinde durup durup duriyor zaten.
Baka gitsin Box Turnuvaya katilsin.

Gökhan Balcı
20.01.2022, 15:52
Yanlış olan yanlıştır bunun üzerine ısrar etmek çok büyük hata doğuruyor. Berat dorukhan olmuyor bunu daha fazla görmeye gerek yok. Sağda Serkan desen evet perese çok kızıyoruz ama defansif anlamda Serkan yine bize delirtir. İsmail söz konusu bile değil. O zaman takımı bozmayacak bir şey deneyeceksin. Ya ahmetcan stoper oynasın ya da murat ömürün yerine oynasın. Bu çocuğun da tekniği gayet iyi idare eder orada.

Ha ama bence hoca nasılsa deplasmanda oynuyoruz diye berat dorukhan yapar iyice kapanıp kontradan atacağımız bir golle kazanırız diye düşünecek.

kaçarava
20.01.2022, 15:56
Neyse en azından Enis Destan maça yetişir. Sonradan giren bir yerli forvetimiz olur. Koita da yok malum. Bu arada Enis'i bir maç bile izlemedim ama napiyim adam yok, seviniyorum.

Timur Bey
20.01.2022, 16:00
Ömür yoksa şöyle çıkalım:

-----------------Uğurcan
---Dorukhan-Denswill-Hugo-Puschaz
-------------------Berat-Hamsik
----------Visca-Bakasetas-Waka
-------------------Cornelius

emre6117
20.01.2022, 16:15
ugurcan
peres-Denswil-Hugo-Puhacz
Dorukhan-Erdogan
Visca Hamsik Wakayeme
Cornelius

Berat mümkünse Trabzonda kalsin evden izlesin. 5 qm yerinde durup durup duriyor zaten.
Baka gitsin Box Turnuvaya katilsin.

Erdogan cezali. Yerli olarak
Ugurcan, dorukhan banko oynamak zorunda. 3.isim kim olacak.
Buradaki adaylar ya sag bek serkan olacak, ya sol bek ismail olacak, ya stoperde ahmetcan olacak, ya da orta sahada berat ya da yunus malli olacak. Baska secenek yok.
Mecburen en mantikli olani orta sahada berat gibi duruyor.(ama cok uyusuk oynuyir, dunden beri yaziyorum diabate bile berattan hava topu aliyor).
Sorun şu a.omur malesef 1 var 2 yok. Dorukhan simdilik idare ediyor ama o da sakatlanmaya cok musait. Zaten y.erdogan sırf bu yuzden alindi.
Acilen kaan ayhan hamlesi yapilmasi lazim. Yoksa 3. Yerli isi bizi cok zorlayacak.
Gs maci icin oyuncu degisiklikleri de cok zor duruma geldi.

UĞUR DURTAŞ
20.01.2022, 16:18
Gs maçından sonra verilecek aradan sonraki ilk 3 maçımızın ve ziraat kupası denizli maç programları açıklandı.

05.02 cumartesi 16:00 kasımpaşa
09.02 çarşamba 20:30 denizli
13.02 pazar 19:00 konya
20.02 pazar 16:00 alanya

Büyük bir aksilik olmazsa konya maçındayım.inşallah

Mehmet BAŞ
20.01.2022, 16:25
Yerli bir stoper bulana kadar Galatasaray maçında sahadaki yerli opsiyonlarımız:

1. Kalede Uğurcan, sağbek Dorukhan, orta sahada Berat olur. (Birinci Tercihim)
2. Kalede Uğurcan, sol bek İsmail, orta sahada Dorukhan olur. (Üçüncü Tercihim)
3. Kalede Uğurcan, stoper Ahmetcan, orta sahada Dorukhan olur. (İkinci Tercihim)

Yusuf ve Yunus'un olduğu seçenekler de var ancak en mantıklıları şimdilik bunlar görünüyor. Sizin tercihiniz hangisi olurdu?

Mehmet BAŞ
20.01.2022, 16:30
Berat ı ben stopere yazarım açıkcası. berat stoperde idare edemez mi sizce??

Berat'ı stoperde oynatmaktansa Ahmetcan'ı tercih etmek çok daha mantıklı olur. Berat o bölgede yapamıyor. Denedik ve gördük.

Mehmet Fatih Yavuz
20.01.2022, 16:33
Ben Kerem'i de düşünerek Serkan'ı geride bırakarak sol tarafta Pochacz ile oynardım.
Adam lokomotif gibi, ileri geri inanılmaz oynuyor.
Yerli zorunluluğunu düşündüğümde şu anda bence en ideal şöyle çıkılabilir :

--------------------------------Uğurcan--------------------------------
Serkan------------Denswill-------------------Hugo------------Pohacz
--------------------Hamsik-----------------Dorukhan------------------
-------------------------------Bakasetas--------------------------------
Visca-----------------------------------------------------------Wakame
-------------------------------Cornelius---------------------------------

Zafer Fidan
20.01.2022, 16:35
Ben Kerem'i de düşünerek Serkan'ı geride bırakarak sol tarafta Pochacz ile oynardım.

:yattara2:

Mehmet Fatih Yavuz
20.01.2022, 16:39
Yerli bir stoper bulana kadar Galatasaray maçında sahadaki yerli opsiyonlarımız:

1. Kalede Uğurcan, sağbek Dorukhan, orta sahada Berat olur. (Birinci Tercihim)
2. Kalede Uğurcan, sol bek İsmail, orta sahada Dorukhan olur. (Üçüncü Tercihim)
3. Kalede Uğurcan, stoper Ahmetcan, orta sahada Dorukhan olur. (İkinci Tercihim)

Yusuf ve Yunus'un olduğu seçenekler de var ancak en mantıklıları şimdilik bunlar görünüyor. Sizin tercihiniz hangisi olurdu?
Yusuf cezalıymış..
Sarı kart cezalısı.
Tam günü tam saati işte.

Timur Bey
20.01.2022, 16:42
Abdullah hoca kulübede olacak mı?

yorumsuz6117
20.01.2022, 16:42

Katılıyorum bu kadro en ideali bence, Berat'ı sahaya koyup 10 kişi oynamaktansa bu kadro işimizi görür..

ilelebeTS
20.01.2022, 16:47
Ben Peres'i keseceksem Serkan için kesmem, ancak Dorukhan için keserim. Dorukhan'ı da ortadan alınca orası bozuluyor, bakalım ne olacak.

Mehmet Fatih Yavuz
20.01.2022, 16:54
Dorukhan dışında Türk birini daha koymak gerekiyor ilk 11'e..
Peres zaten hücum anlamında şu anda birşey vermiyor.
Serkan savunma aksiyonlarını onun kadar üstlenecektir.
Kaldı ki Kerem ile mücadelede Serkan daha iyi duracaktır.

Galatasaray'ın mevcut durumda tek etkili silahı Kerem.

My
20.01.2022, 16:57
Herkes kadrolara Ömürü yazıyor da eğer Ömürün sakatlığı bu maça yansırsa kadro hepten allak bullak olacak. Resmen ligdeki takımlarla değil yerli kuralıyla mücadele ediyoruz inanılır gibi değil.Zurnanın zırt dediği yere geldik. Uğurcan, Serkan ve Dorukhan tercihleriyle başlardım ben maça. Serkan çok sırıtırsa ki sanmıyorum Dorukhanı sağa Beratıda mecburen ortaya alırdım. Hocanın işi zor valla. Aslında kadro olarak sıkıntı yok ama yerli kuralı resmen kitliyor bizi. Ve gelecek yıl bu 4 olacak.

samatyaboy
20.01.2022, 16:59
GS'nin akşamki maçı kazanacağı bile muamma, biz bunları 1-3 veya 2-3 yeneriz.

Manava61
20.01.2022, 17:04
Bence en mantıklı kadro:
Dorukhan-Denswill-Hugo-Puchacz
Berat-Hamsik
Visca-Baka-Waka
Cornelius
İkinci yarı da duruma göre Ömür ve siopis girer baka berat çıkar.

Edit
Ömür 2 hafta yokmuş zaten.Kasımpaşa maçıyla bu maçı kaçırıyor.

yorumsuz6117
20.01.2022, 17:08
Hamsik oynayabilecek durumdaysa mutlaka oynamalı, takımın beyni ve bu maçta çok lazım, sonrasın da dinlenir 2 hafta maç yok..

EkremOcal
20.01.2022, 17:12
İsmail Köybaşı saçmalığı hariç her türlü kadroya tamamım , Polonyalı defansif olarak bir artı değil ama İsmail de ikisi de yok.

batu94
20.01.2022, 17:16
Siopis idmana Nwakaeme’nin de çıktığını görüp ellerini kaldırıyor. Öyle seviniyor. Herkes farkında. Verin şu adama parasını. Onsuz sıradanlaşıyoruz. Çapsızlaşıyoruz.

Royal Heart
20.01.2022, 17:17
Bu maç özelinde :

________________UĞURCAN
__DORUKHAN__DENSWIL__HUGO___PUCHACZ
___________HAMŠIK______BERAT________
___VISCA________BAKASETAS_________NWAKAEME_
__________________CORNELIUS

Berat, Hamšík ve Nwakaeme'nin sahada olduğu oyunda bu kadar tutuk oynamayacaktır diye düşünüyorum.

Kadir Aydın
20.01.2022, 17:19
Stres yapmaya gerek yok puan farki cok diye diye son 4 haftada 6 puan biraktik. Ki malatya macinda hüseyin‘in yaptigi dangalakligi hakem es gecmese 8 puan olacak.

Resmen cöküs basladi, buna bir dur denilmesi lazim.

Ben simdiden travma yasamaya basladim.

alperrr
20.01.2022, 17:23
bir türlü anlatamadık..öğretemedik..
her maçın hikayesi farklı ..her rakip değerli..

Çipe tamam kötü kalecide Okan Kocuk çok mu süper kaleciydi..atamadık işte..

şu rakipleri küçümsemeyi bırakalım..ligi de küçümsemeyi bırakalım..
lig çöp se niye 40 yıldır resmi olarak şampiyon olamıyoruz..

hakkımızı yiyorlar ..hırsızlık yapıyorlarsa bu da bizim suçumuz..
Bi adamın evine 4-5 defa hırsız girerse o adam salaktır bana göre..

1-0 olsun bizim olsun..gerekirse takımı hiç beğenmeyelim..

Barista
20.01.2022, 17:26
Peres hücum anlamında bir şey vermiyor değil hoca ileriye çıkmasına engel oluyor bence. Sezon başında içerideki Molde ve deplasmandaki Malatya maçlarında hücum oynayıp Molde'den 3 gol yiyip Malatya'ya kamyonla pozisyon verince hoca korkup takımı dizginledi. Sorun Peres'te değil, taktikte. Yine de Peres özellikle Başakşehir maçında Hüseyin'in arkasını hızıyla topladı. Serkan aynı işi yapamaz. Peres'e pranga vurup sadece defansta kullanacaksak Serkan benzer bir performans çıkarabilir, GS maçında Hüseyin'in olmayacağını düşünürsek arkasını toplayacak bir el bombası da olmayacaktır.

Doğan Keskin
20.01.2022, 17:35
Bu maç özelinde :

________________UĞURCAN
__DORUKHAN__DENSWIL__HUGO___PUCHACZ
___________HAMŠIK______BERAT________
___VISCA________BAKASETAS_________NWAKAEME_
__________________CORNELIUS

Berat, Hamšík ve Nwakaeme'nin sahada olduğu oyunda bu kadar tutuk oynamayacaktır diye düşünüyorum.

Net bir şekilde bu kadro ile çıkmalıyız bence de. Güzel kadro. :alkış:

ilelebeTS
20.01.2022, 17:38
Sorun defans yapmak hücuma çıkmak meselesi değil, sıklet farkı var. Serkan bizim seviyenin 11 oyuncusu olması için 40 fırın ekmek yemeli daha. Sağ bekte 3. oyuncu Serkan. Peres/Dorukhan/Serkan. Derbi maçta Serkan'ı çok mecbur kalmadıkça kesinlikle kullanmam. El bombası gibi penaltı yaptırır.

Hamza Yilmaz
20.01.2022, 17:45
Berat oynamasin Filan diyorsunuz, Bencede öyle ama bu Yerli kurali yüzünden mecbur oynayacak. Baska sansimiz yok. Risk alip Ahmetcan‘i oynatir mi Hoca? Sanmiyorum

ilelebeTS
20.01.2022, 17:52
gs'nin 1 tane silahı var o da Kerem. Onun haricinde duran top golü nedir unuttular zaten. Bunları çıkınca gol atması için rakipten birinin bir sakarlık yapması gerekiyor. Böyle bir durumda ne Serkan ne İsmail ile çıkmamak lazım. Zaten ilk maçta da Edgar ile İsmail sağolsunlar 2 gol haybeye yemiştik.