PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 22.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 GZT Giresunspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Doğukan Uçan
15.01.2022, 18:54
Bu saatten sonra içeride oynayacağımız bütün maçları kazanmalıyız. Deplasmanda 1 puan, İçeride 3 puan bizi hedefe götürür. Hafta içi olmasına rağmen maçın saati çok uygun yine tribünlerde 30 binden fazla taraftar olmalı. Oynanan oyunun bir önemi yok bir şekilde 3 puan almaya bakmalıyız.

Mert Acar
15.01.2022, 20:11
Sanılanın aksine dirençli bir takım Giresun..
Maçı çözecek futbolcularımızın devreye girmesi lazım. Zor maç.

Armağan Dere
15.01.2022, 20:15
Mert Acar

dediğine katılıyorum kardeşim..

mawro61
15.01.2022, 20:20
Taraftar desteği ,sivas maçında kredisini kullanmış bir Visca, geri dönen nwakaeme ve her puan kaybından sonra gücünü ıspatlamak isteyen bir takım kombinasyonu ile maçı kazanacağamıza inancım tam.
Her ne kadar Giresun süprizlere imza atmış olsa da, Biz bjk veya Gs değiliz, geleceğin Şampiyonuyuz.

BlackPanther
15.01.2022, 20:24
Nokta Nokta Trabzon olamazsın şampiyon diye bağıran yavşak Antalyalılar nokta nokta Kanarya olamazsın şampiyon diye bağırmıyorlar

Girebi
15.01.2022, 20:24
Giresun bence bulunduğu konumdan daha fazlasını hak eden bir takım, defansif anlamda iyi işler çıkardılar. Bizden yalnızca 4 gol fazla yemişler. Bunda kalecilerinin performansı önemli. Okan Kocuk 4 penaltıdan 3'ünü çıkarmış ve ceza sahası dışından yalnızca 1 gol yemiş bu sezon. Hücum hattımız eline geçen fırsatları harcamamalı.
Ayrıca genç yetenek Shapi Suleymanov geçişlerde tehlikeli olabiliyor dikkat etmek lazım.
Souleymane Doukara ve Hamidou Traore milli takımdaymış. Erol Can Akdağ sezonu kapamış. Önemli bir detay da kart sınırındaki futbolcular: Younousse Sankhare, Aziz Behich, Shapi Suleymanov ve Sergio Kasımpaşa maçında kart sınırında olacaklar. Hepsi de ilk 11 oyuncusu. En az ikisi sarı kart görürse tadından yenmez, avantaj.

redbul
15.01.2022, 20:31
ya biz bu rezil rüsva antalya takımına nasıl yenildik anlamak mümkün değil .şu rezil haldeki şikecilere bile yeniliyorlar bizim maçta kendini parçalayan çakma hoca nuri napıyor acaba, Allahtan en büyük dileğim bu sezon şu antalya takımının ligden düşmesi olacak.

Arif Timurcioğlu
15.01.2022, 20:45
Beyler Tony nagatif çıkarsa oynayabiliyor mu maçta?

Yiğit SARI
15.01.2022, 20:51
Beyler Tony nagatif çıkarsa oynayabiliyor mu maçta?

Evet oynayabiliyor siopis de aynı şekilde

Bu konuyu geç onaylayıp sivasspor maçı konusundaki kara bulutlardan sizi kurtaramadığım için özür dilerim. Zaten içimiz bombok hayatla alakalı insanlar da iyice yoruyor :D

redbul
15.01.2022, 20:52
giresun takımı ligde az gol yiyip, az gol atan bir takım. düğümü erken çözmek için atılacak golün erken gelmesi çok önemli. ligde 2. devre artık başladı. takımlar daha çok mücadele ediyor ve telafisi olmayan maçlara girdik. giresun ve benzeri takımlarla kendi sahanda oynayacağın maçlarda golü erken atacaksın, geçen her dakika rakibin direncinin artması demek.

DURAS
15.01.2022, 20:57
Nokta Nokta Trabzon olamazsın şampiyon diye bağıran yavşak Antalyalılar nokta nokta Kanarya olamazsın şampiyon diye bağırmıyorlar
iyi de o şampiyonluk ihtimali olan takımlar için yapılan tezahürat. normal yani

Enaldo61
15.01.2022, 20:58
Bu maçı lamı cimi yok almak lazım ne olursa olsun 9 kişi bile kalsak almamız lazım

Turgay Atalay
15.01.2022, 21:01
Çok zor maç. Çok koşan mücadele eden bir takim Giresun. Bizim yuruyenleri dusununce insallah bir sakatlik cikmadan maci kazanabiliriz diyorum. 1/0 olsun bizim olsun

DURAS
15.01.2022, 21:06
perez gevşeğini kulübeye çekme zamanı geldi de geçti.

kaçarava
15.01.2022, 21:06
Flavio'yu Hamsik'in üzerine salarlar. Bu maç geriden top çıkarma ve rakip sahada pas bağlantılarını daha iyi yapmalıyız. Nwakaeme dön bebeğim, acil. Bakasetas yedekte, Hamsik 10 numarada olabilir mi diye düşünüyorum.

My
15.01.2022, 21:14
Vagame reyiz çarşamba günü test sonucu negatif çıkarsa maça çıkabilecekmiş.

6Şafak Aydın1
15.01.2022, 21:22
Icerde carsamba aksami ohh mis.

falcon_61_
15.01.2022, 21:26
Bizimkilerin karantina hangi gün başlamıştı?

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

crixus_61
15.01.2022, 21:30
Kesinlikle 3 puan almamız lazım. En önemli maçımız şu anda

Enaldo61
15.01.2022, 21:30
Ben sağ bek Dorukhan'ı daha faydalı buluyorum, ortaya koyacak adam var siopis oynar berat oynar, ama sağ bekte bu Peresle olmaz bu iş.

My
15.01.2022, 21:35
Vagame reyiz çarşamba günü test sonucu negatif çıkarsa maça çıkabilecekmiş.Hobaa... YES bilgiyi değiştirdi. 5. gün testi negatif çıkarsa oynayabilecekmiş. Maç günü 7. gün olduğu için oynayamıyormuş. Ha bu uşak son zamanlar az biraz cozuttu ha.

gurur6134
15.01.2022, 21:37
Ilk mac cok zorlanmistik bizim ayarimiz olmasalarda dikkatli olmak lazim.. golu biz bulursak ilk yarim saatde istedigimiz gibi oyunun kontrolunu saglariz kirmizi kart gibi absurd bir durum olmadikca..

gurur6134
15.01.2022, 21:38
Hobaa... YES bilgiyi değiştirdi. 5. gün testi negatif çıkarsa oynayabilecekmiş. Maç günü 7. gün olduğu için oynayamıyormuş. Ha bu uşak son zamanlar az biraz cozuttu ha.

Trabzonda kar var iyi bir kar yagsa da mac persembeye ertelense oynayabiliyor mu yani:)

Ufuk
15.01.2022, 21:41
Puchacz başlar umarım.

Mert Pasa
15.01.2022, 21:45
bu 5.gun 7. gun olayi ne sacma birseydir,istedigin kadar test yaparsin son dakikada bile negatif cikarsa oynayabilmeli,maksadi nedir acaba bu kuralin?

alper*
15.01.2022, 21:46
Uğurcan

Dorukhan-Hugo-Denswill-Puhaz

Hamsik-Berat
Baka (Ömür)
Visca-Corn-Waka

*

Bu kadro çıkmaz

emre6117
15.01.2022, 21:46
Vagame reyiz çarşamba günü test sonucu negatif çıkarsa maça çıkabilecekmiş.

Carsamba gunu test sonucu pozitif olsa bile kesinlikle aciklanmamali..sanki carsamba test yapilmamis gibi davranilsin.
Pozitif aciklanirsa gs macinda da oynayamiyor.
Ama.test yapilmazsa persembe gunu 7 gunluk karantina bitiyor.
Uyanik olmak lazim.
Nwakame cok lazim bize.

emre6117
15.01.2022, 21:48
Hobaa... YES bilgiyi değiştirdi. 5. gün testi negatif çıkarsa oynayabilecekmiş. Maç günü 7. gün olduğu için oynayamıyormuş. Ha bu uşak son zamanlar az biraz cozuttu ha.

5.gunki test sonucu negatif cikarsa oynayabilir, 5 .gun sali oluyor bu arada. Mac da carsamba gunu. 7.gun ise persembe oluyor.

Arif Timurcioğlu
15.01.2022, 21:50
Uğurcan

Dorukhan-Hugo-Denswill-Puhaz

Hamsik-Berat
Baka (Ömür)
Visca-Corn-Waka

*

Bu kadro çıkmaz Güzel kadro.

DURAS
15.01.2022, 21:56
5.gunki test sonucu negatif cikarsa oynayabilir, 5 .gun sali oluyor bu arada. Mac da carsamba gunu. 7.gun ise persembe oluyor.
7. gün çarşamba oluyor. wakanın test sonucu perşembe açıklandı.

emre6117
15.01.2022, 22:05
7. gün çarşamba oluyor. wakanın test sonucu perşembe açıklandı.

Haklisiniz 5.gun pazartesi. 7.gun carsamba oluyor.
5.gun negatifse oynar zaten.
Ancak burada kritik konu su.
5.gun test yapilacak.bu test sonucu pozitif cikarsa da keisnlikle aciklanmamali. Cunku pozitif diye aciklanirsa nwakame gs macini da kaciracak. Pozitif olma durumu olursa , test yapilmamis gibi devam etsinler. Gs macindan bir gun once yani c.tesi gunki test sonucuna gore karar versinler.

alperrr
15.01.2022, 22:12
Giresunsporu isminden dolayı kolay rakip diye düşünen çok kişi vardır eminim..

işin aslı öyle değil..her rakip güçlü ve değerli..
taraftar lay lay lomu bırakıp rakibe ve hakeme baskı yapsın..
yoksa bu ülkede ne hırsızlar. var...herşeyini çalar birde suçlu olursun..
1-0 olsun bizim olsun ..takımıda beğenmeyelim..

AYYILDIZ
15.01.2022, 22:22
Zemin ve hava iyi olacaktır. Şampiyon olacaksak kendi sahamızda herkesi yenmemiz lazım. Nwakame de dönerse Visca ile birlikte alırlar maçı.

Arif Timurcioğlu
15.01.2022, 22:42
Şu Berat-hamsik-baka ortasahasına geri dönmeliyiz gayet başarılıydı sistem bakasetas kaleye daha yakındı. Dorukhanda sağbeke geçip bizi gamsız peresten kurtarsın.

crixus_61
15.01.2022, 22:56
Çok önemli maç, kovid'e, sakatlığa vs. dikkat edelim

Muhammed Ayaz
15.01.2022, 23:27
………………………..Uğurcan……………………….
…..Doruk………Hugo…..Denswill……Puchaz…..
………………………Hamsik………………………….
…………….Baka……………Ömür…………………….
…..Visca…………Cornelius…………Waka………

Hiç düşünmeden bu kadroyu sürerdim sahaya.Özelliklede iç saha maçlarında.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

falcon_61_
15.01.2022, 23:47
Velev ki 5. gün pozitif çıktı. GS maçıyla ne alakası var. Karantina zaten 7. günde bitmiyor mu

Onur Akyüz
16.01.2022, 00:28
Hiç alternatifi yok 3 puanı alıp gs maçına çıkmalıyız. Bu maçta puan kaybedeceksek bırakalım bu işi, kendi sahanda lig 14.sü takıma puan kaybedemeyiz.

Kendi hesabım ikinci yarı ilk 6 maçta 14 puan almaktı. Sivas ve gs maçına beraberlik yazmıştım. Diğer maçlarda kesinlikle puan kaybı olmamalı..

Gökhan Balcı
16.01.2022, 00:32
Dorukhanın sağ beke geçtiği pozisyonda dahi beratın altı numarada olmasına karşı olurum. Çünkü o bölgedeki işi en iyi yapan adam hamsik. Eğer dorukhan sağ beke geçecekse oradaki dinamizmi kaybetmemek adına sekizde oynatılacak en iyi yine isim ömür olur. Ha berat altıya geçerse hamsik sekize geçerse evet bu düzende bakasetas da kaleye daha yakın oynar ve gol bulma şansımız da artar ama yine kaleye yirmi şut çektirdiğimiz düzene geçmiş oluruz ki bu hiç de sağlıklı bir oyun anlayışı olmaz. Ben en sağlıklısının ömür dorukhan ikilisi olduğunu düşünüyorum ama sağ bekteki gamsız yüzünden neye he diyeceğimi ben de şaşırdım

yorumsuz6117
16.01.2022, 00:37
Rakibi oyuna ortak etmeden işi bitirmeliyiz, sağlı sollu saldırmalıyız..

6Şafak Aydın1
16.01.2022, 00:51
Çok önemli maç, kovid'e, sakatlığa vs. dikkat edelim
Sahaya birsey atmiyalim. Taraftar mac iptaline sebep olmasin. Iyi geceler.

Halil Alemdar
16.01.2022, 00:56

Kesinlikle akar gider bu kadro. Pas oyununda şov yapabiliriz.

Enes Başkaya60
16.01.2022, 01:00
Zor maç....

Erken gol önemli bulursak çözebiliriz...

Nwekaame döner inşallah...

Erkut Ay
16.01.2022, 01:00
Konyaspor Serdar Gürler'in transferine Rahmetli nin ismi üzerinden tepki vermiş Ahmet Çalık'a Allah rahmet eylesin ama galiba Konyaspor'un profesyonelliğe duygusallığı karıştırmak gibi bi niyeti var futbolcuya kızabilirsin yaptığını ayıp bulabilirsin Serdar'a Ahmet için ikinci devre bizimle devam et ne demek .

My
16.01.2022, 01:22
Trabzonda kar var iyi bir kar yagsa da mac persembeye ertelense oynayabiliyor mu yani:)Perşembe günü karantinası bitiyormuş Fatih. Yani evet benim anladığım.

5.gunki test sonucu negatif cikarsa oynayabilir, 5 .gun sali oluyor bu arada. Mac da carsamba gunu. 7.gun ise persembe oluyor.Benim anladığım 7. günü karantinası bitiyor o da perşembe günü yani. Salı günü testi negatif çıkmazsa maçta yok demek istiyor Yunus.

S.Seymen
16.01.2022, 01:27
semptom göstermez se 7. günün sonunda serbest

test yapılmıyor

ha maçlardan önce test yapılma zorunluluğu varsa onu bilmiyorum...

Yasin Altuntas
16.01.2022, 01:41

Su kadroda bir de Edgar olacakti, hizi ile arkayi toparlayacakti….

Kadronun tek dezavantaji, yedekte pek bir alternatifin kalmamasi (ofansif anlamda).

Sent from my iPhone using Tapatalk

Onur Akyüz
16.01.2022, 02:07
Kalecin stoperlere tamamen güvenirse daha özgüvenli durur kalede. Ama güvenmezse tedirgin olur, kafası karışır, dalgın olur, elinden top sektirir. Bunların hepsi birbiriyle bağlantılı şeyler.

Stoper işini kesinlikle uzatmamak lazım bu hafta içi bu işi çözmemiz hatta gs maçına dahi yeni kaliteli stoperimizle çıkmamız lazım.

Stoper stoper stoper..

Onur Erçetin
16.01.2022, 08:59
Nwakeame ile acil sözleşme uzatmaları lazım.Takımda teknik kapasitesi vasat olan çok adam var,bunların arasında fark yaratan tek isim kendisi.

Nwakeamesiz bu takım Cl de tur geçmeyi falan bırakın,süper ligde beşinci bile olamaz.Berbat bir ya da iki rakibi Wakasız yenebilirsiniz bu sizin takımınızın iyi olduğunu göstermez.

Onur Erçetin
16.01.2022, 09:02
Haklisiniz 5.gun pazartesi. 7.gun carsamba oluyor.
5.gun negatifse oynar zaten.
Ancak burada kritik konu su.
5.gun test yapilacak.bu test sonucu pozitif cikarsa da keisnlikle aciklanmamali. Cunku pozitif diye aciklanirsa nwakame gs macini da kaciracak. Pozitif olma durumu olursa , test yapilmamis gibi devam etsinler. Gs macindan bir gun once yani c.tesi gunki test sonucuna gore karar versinler.

Gs maçıyla ne gibi bir alakası var anlayamadım.Test yaparsan ve negatif çıkarsa 5.günün sonunda karantina biter.Test yapmazsan 7.günün sonunda biter.Kural bu şekilde.

5.gün pozitif çıkarsa karantina süresi uzar 7 günden fazla olacak şekilde düzenlenir şeklinde bir ifade göremedim.

Filyasyonları ilçelerden alıp merkeze verdiler o yüzden detaylı bilgi de vermiyorlar.

ÖmürKaradeniz61
16.01.2022, 09:07
Nwakaemeye test felan yapmayın ne testi azcık uyanık olun,biz mi bitireceğiz Covidi. Test mest yok çarşamba karantinası dolar çıkar oynar veya test yaptık negatif çıktı diyin.

Telonyus
16.01.2022, 09:25
takımın kalanına covid bulaştırınca u19la şampiyonluk denemesi mi yapacağız peki?

emre6117
16.01.2022, 10:43
Velev ki 5. gün pozitif çıktı. GS maçıyla ne alakası var. Karantina zaten 7. günde bitmiyor mu

Pozitif cikarsa bir 7 gun daha basliyor.
O yuzden pozotif ciksa bile aciklanmamali. Uyanik olalim bir kere.

emre6117
16.01.2022, 10:46
takımın kalanına covid bulaştırınca u19la şampiyonluk denemesi mi yapacağız peki?

Test pozitif cikarsa yine takima katilmasin. Evde devam etsin. Ama aciklanmasin diyorum. Bari gs macini da kacirmasin.
Bunu yapmak o kadar zor is degil.

AlperenAltun
16.01.2022, 10:51
O yuzden pozotif ciksa bile aciklanmamali. Uyanik olalim bir kere.Tff uygulaması farklı mı bilmiyorum ama 7 gün içinde tekrar pozitif çıkarsan karantina uzamıyor sadece karantinayı erken sonlandıramıyorsun

SM-G780F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan Fidan
16.01.2022, 10:57
Nwakaemeye test felan yapmayın ne testi azcık uyanık olun,biz mi bitireceğiz Covidi. Test mest yok çarşamba karantinası dolar çıkar oynar veya test yaptık negatif çıktı diyin.
aynen öyle sokarım testine gitti 2 puan adamın burnu akmıyor covidmiş yemişim covidini. fenerin başkanı covid oldu ne hikmetse 1 tane futbolcusunda tık yok hasstır ordan

Oğuzhan Fidan
16.01.2022, 10:58
Tff uygulaması farklı mı bilmiyorum ama 7 gün içinde tekrar pozitif çıkarsan karantina uzamıyor sadece karantinayı erken sonlandıramıyorsun

SM-G780F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. günde test yapılıyor negatife dönmüşse izolasyon sonlanıyor.

Oğuzhan Fidan
16.01.2022, 10:59
pozitif çıkınca tekrar 7 gün başlamasını senden duyuyorum şuan

Onur Erçetin
16.01.2022, 11:14
https://covid19.saglik.gov.tr/Eklenti/42333/0/covid-19gunceldonemdecovid19iliskiliizolasyonvekarintina uygulamalari-2pdf.pdf

Covid rehberi 14 ocakta güncellenmiş.5.gün kuralını bile kaldırdılar sanırım burada gözükmüyor.7 gün yenilenir tarzında bir uygulamada gözükmüyor.

pReN@_61
16.01.2022, 11:15
Kazanmak şart.

Manava61
16.01.2022, 11:22
Arkadaşlar karantina süreleri değişti. Sağlık bakanlığı karantina süresini 7 güne indirdi.5.gün test muhabbeti karantinayı erken sonlandırmak için.Gerekçe de virüsün 5.günden sonra bulaşıcılığının kalmaması. Yani Nwakaeme ve Siopis’in Gs maçında sahada olamamaları gibi bir ihtimal Covid nedeniyle yok.

Arif Timurcioğlu
16.01.2022, 12:18
Vuralım geçelim kudurtmaya devam.

Enes Başkaya60
16.01.2022, 12:36
Aynen öyle Siopis ile Nwekaame Giresun maçında olmasalar bile Gayse maçında kesin varlar canlar rahat olun...

Doğan Keskin
16.01.2022, 12:58

Oldu aga selamını da söyleyelim mi? Sen TS taraftarı mısın? Trol müsün? Neyin kafasıdır bu?

Yiğit SARI
16.01.2022, 13:05
Berat ve Hamsik beraber olduklarında oyunda 2'sinden biri top almaya geldiği için mutlaka + Edgar da olduğu için daha rahat çıkıyorduk. Şimdi hem Edgar yok hem de Doruk bu şekilde top almaya gelmiyor bundan ötürü biraz zor çıkıyoruz gibi geliyor bana. Peres ve Bakasetas'ın form tutmaları için oynamaları gerekiyor fakat bu maçta da özellikle Peres kötü oynamak da değil yaptığı hiç bi şey oynamamak eylemini gerçekleştirmeye devam edecekse kenara çekilmeli

amasya0561
16.01.2022, 13:13
Abdullah hocam seni çok seviyoruz. Bizi şampiyon yaptın tarihimize geçtin sağol. Ama şunuda söylemeliyim istedigin adamları aldı yönetim elin daha güçlendi artık biraz daha agresif biraz daha hızlı oynat şu takımı en azından içerdeki şöyle maçlarda. Çekemeyenlerin TS topmu oynuyorki yok şansa burdalar hakemlerle geldiler gibi dayanaksızda olsa söylemlerine sahada cevap verelim. kredimizde var. şunlar karşımızdaa konuşamasın ya. agızları açık seyretsinler vede artık 3-5 sene bize gülmek yok deyip kuyruklarını kıstırsınlar. senden bundan sonradi maçlarda ricamız bu. (en azından benim düşüncem bu)

Timur Bey
16.01.2022, 13:17
Vakalar negatiflesirse;

Uğurcan
Dorukhan-Hüseyin(Maalesef)-Hugo-Puschaz
Siopis-Hamsik
Visça-Baka-Waka
Cornelius

Şeklinde dizilişi de denemek lazım. Peres maç içinde fazlaca kaçak güreşiyor. Biraz kızağa çekilmeli.

SALDIRAY
16.01.2022, 13:29
Şuan pozitif vaka 5. gün tekrar teste giriyor. Ola ki pozitif çıkarsa, negatif çıkana kadar her gün test yapıyor. Yani 5 + 7 gün izolasyon diye bir durum yok.

ÖmürKaradeniz61
16.01.2022, 13:35
Oldu aga selamını da söyleyelim mi? Sen TS taraftarı mısın? Trol müsün? Neyin kafasıdır bu?

Yok sen paçalı donla gezerken rahmetli dedemle maçlara giderdik ey gidi günler hatırlattın bana hüzünlendim şimdi.

Fatih K.
16.01.2022, 13:41
Şuan pozitif vaka 5. gün tekrar teste giriyor. Ola ki pozitif çıkarsa, negatif çıkana kadar her gün test yapıyor. Yani 5 + 7 gün izolasyon diye bir durum yok.

7.gün test yapmaya gerek yok bildiğim kadarıyla. Kılavuzda belirti yoksa 7.gün karantina biter diyor. Ha kulüp o riski alıp takıma katar mı bilmem ama 5.gün pozitif çıksa bile 7.gün karantina bitiyor galiba.

Larking
16.01.2022, 13:41
Sivas'ta Mart ayına kadar olan fikstürümüzün en zor maçını oynadık.

Ocak ayı hava koşulları ve Rıza Çalımbay'ın bjk dışındaki büyük takımlara karşı takımını ekstra bilemesi bunun en büyük sebebi.

Saha karla kaplanıp,oyun kuralları dışında sertlikte olunca ve her şeyden önemlisi hakem de buna müsaade edince çok temiz 1 puan çıkardık.

Giresun maçını Tony olsun olmasın geçeriz.Ligin boyu kısalıyor ve puan farkı azalmıyor.İkinci yarı başlarken 10 galibiyet bizi şampiyon yapar diye düşünmüştüm.Bu 9 bile olabilir artık.Malatya maçında 1 tane aldık kaldı 8.İçeride puan bırakmazsak bu iş biter zaten.Deplasman puanları işin kreması olur,dün olduğu gibi.

Peres ve Bakasetas uzun zamandır formsuz.Hadi Peres'in ki neyse de Bakasetas'ın özellikle iç sahada daha fazla sorumluluk alıp,gol-asist skora katkı yapması işimizi çok kolaylaştıracak.

gudoz81
16.01.2022, 13:45
Giresun oyun olarak hafife alınacak bı oyun oynanıyor. Tek lazım olan konsantrasyon

OrkHun
16.01.2022, 13:46
Doğu bileti devredebilirim isteyen olursa.

pReN@_61
16.01.2022, 14:00
Biletler satışa çıkmış.

DURAS
16.01.2022, 14:05
Edin visca Sivas maçında kötü değildi. Adam Yusuf’u pozisyona soktu, etkili şutu vardı, zaman zaman oyun içinde kendini gösterdi. Savunma katkısı iyiydi. Ha beklediğimiz visca mıydı ? Değildi tabi ama kötü de değildi. hava koşullarının etkisi ve Sivas’ın sert oyunu da bu vasat görüntünün nedenlerinden... düşünün hamsik bile vasat kaldı dün...

Yusuf BALCI
16.01.2022, 14:29
güney kale arkası biletimi bu maçlık devredebilirim

emre6117
16.01.2022, 14:34
Abdullah hocam seni çok seviyoruz. Bizi şampiyon yaptın tarihimize geçtin sağol. Ama şunuda söylemeliyim istedigin adamları aldı yönetim elin daha güçlendi artık biraz daha agresif biraz daha hızlı oynat şu takımı en azından içerdeki şöyle maçlarda. Çekemeyenlerin TS topmu oynuyorki yok şansa burdalar hakemlerle geldiler gibi dayanaksızda olsa söylemlerine sahada cevap verelim. kredimizde var. şunlar karşımızdaa konuşamasın ya. agızları açık seyretsinler vede artık 3-5 sene bize gülmek yok deyip kuyruklarını kıstırsınlar. senden bundan sonradi maçlarda ricamız bu. (en azından benim düşüncem bu)

Suana kadar 50 puani biz akilli ve dogru oyunla aldik. Bundan sonra da aynen boyle devam etmeliyiz.
Biz cok gorduk 90 dakika full baski ama mac soncu yenilgi durumlarini.(en guzel ornek 1996 vanspor).
O yuzden arkayi saglama alarak oynamaya devam.
A.avci en dogrusunu bilir, buraya kadar o getirdi. Bundan sonra da taktigine karismadan aynen devam.
Ben guzel oyun degil sampiyonluk istiyorum.

emre6117
16.01.2022, 14:40
Giresun direncli takim ama mutlaka dolu tribunler onunde kazanmaliyiz. Ve macin basinda isi sıki tutup 2 farkli one gecmeliyiz. Sonra malatya maci gibi ıkinip sıkılmayalim.
Nwakame umarim oynar. Tek basina maci alabilecek adam.
Evimizde hep dolu tribunler olmak zorunda. Hakem ve rakip baski altina alinmali.
Dikkatinizi cekiyordur. Antalya,altay ve dunki sivas deplasmanlari rakipler cok sert oynuyor ve hakemler izin veriyor bu duruma.
Bunu kendi sahamizda yaptirmamaliyiz. O kartlar her sertlikte direk cikmali.
Kendi sahamizda bjk maci haric hepsini alabilecek potansiyelimiz fazlasiyla var. Bjk maci da beraberlik yeterli.
Deplasmanlardan 1 puan yeterli.

Yunus Emre SEYHAN
16.01.2022, 14:43
82 puan bizi şampiyon yapar.
17 maç kaldı. 10 galibiyet 5 mağlubiyet 2 beraberlik yeterli
Giresun'u yenersek 9 kalır. Altay 'ı da kesin yeneriz. 8 kalır.

Deplasmanda Fb,Gs,Alanya,Adana yenilgileri alsak bile sıkıntı yok hatta sürpriz 1 yenilgi daha opsiyonumuz var.

Bunlar en kötü senaryolar bu takımın 85-90 puan toplayacağını düşünüyorum.

bilgehan83
16.01.2022, 14:58
Giresun Galatasaray Kasımpaşa Konya 12 puan çıkarırız diye düşünüyorum hava şartları uygun olursa

Onur Erçetin
16.01.2022, 15:02
Giresun Galatasaray Kasımpaşa Konya 12 puan çıkarırız diye düşünüyorum hava şartları uygun olursa
Nwakeame takımın %50 si.Waka olmazsa iki maçı da kazanamayız net olarak söylüyorum.

alperrr
16.01.2022, 15:05
Suana kadar 50 puani biz akilli ve dogru oyunla aldik. Bundan sonra da aynen boyle devam etmeliyiz.
Biz cok gorduk 90 dakika full baski ama mac soncu yenilgi durumlarini.(en guzel ornek 1996 vanspor).
O yuzden arkayi saglama alarak oynamaya devam.
A.avci en dogrusunu bilir, buraya kadar o getirdi. Bundan sonra da taktigine karismadan aynen devam.
Ben guzel oyun degil sampiyonluk istiyorum.

Evimizde hep dolu tribunler olmak zorunda. Hakem ve rakip baski altina alinmali.
Dikkatinizi cekiyordur. Antalya,altay ve dunki sivas deplasmanlari rakipler cok sert oynuyor ve hakemler izin veriyor bu duruma.
Bunu kendi sahamizda yaptirmamaliyiz. O kartlar her sertlikte direk cikmali.

Ağzına sağlık ...yüzde 1 milyon katılıyorum..
ya birde bizim taraftar tamam futbolu ve Trabzonsporu çok seviyorda..
bence egosunu daha çok seviyor..
YA sürekli bir takım yapma ..şu oynar bu oynar..
ya bırakın kardeşim HOCA düşünür bunları..40 yıldır sizin kafanızla resmi olarak Şampiyon olamadık..
HALA Herkes kendini çok akıllı sanıyor..

siz ülkedeki binlerce ALGI yaratan operasyon çocuklarına cephe alın..

..........................................

bu arada REP verme nasıl oluyor..;) aşağıdaki uyarı geliyor..bence çok saçma..normal bir zekam var ama bu cümleden hiçbirşey anlamıyorum..

Bu Sefer Asan mesajı yeniden değerlendirebilmeniz için başka üyelerin mesajlarınıda değerlendirmeniz gerekmektedir..

ofk.
16.01.2022, 15:17
Doğu alt tribününden bilet isteyen var mı. Ücretsiz devredebilirim

Edit: Gönderildi

Ufuk
16.01.2022, 15:17
Kazanıp farkı açacağımız bir hafta olur umarım. Sergio, Aziz Behic ve Suleymanov sarı kart sınırndalar. Üçü de kilit isim. Enerjimizi yollayalım.

Devrim Arslan
16.01.2022, 15:41
Güzel futbol umrumda bile değil. Allah göstermesin bu sene şampiyonluk kaçarsa bir toparlanayacak bir döneme gireriz. Aynı şekilde şampiyon olursak iki uc yil daha damgayı vururuz. Sadece 17 maç kaldı. Dünyanın en rezil oyunu oynasak bile yeterki şampiyon olalım yeter

Onur Akyüz
16.01.2022, 16:27
Giresun golü yedi şimdi de hayvani bir hareket nedeniyle kırmızıyı yedi.

MA291
16.01.2022, 16:30
1. Dorukhan sag beke gecmeli bu Mac. Peres yedege. Dorukhan ofansa daha cok katki sagliyor. Peres oynarsa Viscadan verim alamayiz. Basaksehirde Caicara bindirme yapan bir bekti. Sivas macinda o bölgeye Dorukhan Peresden daha cok destek Verdi. Serkan bile ofansa daha cok katki verir.

2. Rakip yine Hüseyinin oyun kurmasi icin baski yapacaktir. Ya Hüseyin yerine Berat ile baslayacagiz, yada Orta sahada Berat ile. Gerekirse stoperlerin arasina gelecek top almaya. Ayrica Dorukhan bekte oynarsa Hüseyine daha cok destek verir bu konuda. Peres o destegi vermedi. Bu sorun cözmeliyiz yoksa yine oyun kurmada zorluk cekecegiz.

3. Waka olmazsa Visca Sol Kanada, Abdüs sag Kanada. Visca Denswill ikilisi daha iyi uyum saglar. Hatay macinda Denswill Djaniny ikilisi gibi

cihayan
16.01.2022, 16:49
Arkadaşlar biz kötü oynamıyoruz. Şu ligin tartışmasız en iyi takımıyız. Akılcı bir istikrar en önemli eksikligimizdi. Gerçi ülkenin her alanında böyle bir eksiklik var. Avcı'nın en önemli özelliği sisteminde ısrarcı ve istikrarlı olması. Ancak böyle aşırı sapmalar yapmadan, sıkıcı da gelse, oyun planın temelinde ufak gelişmelerle bir sistemi ön plana çıkarabilirsin. Uzun vadeli, kişilere bağlı kalmadan başarının sırrı burada. Şu anda bunu yaşama geçirebilecek bir hocamız ve yönetimimiz var. Bu yüzden yok oyun sıkıcıymış, yok macera aramalıyız, yok şu oynamalı falan gereksiz ve yersiz hayflanmaları bir yana bırakıp takıma sahip çıkmalıyız. Bu yıl dönüm yılı. Eğer şampiyon okursak her şey çok daha güzel olacak. Bizi yıllarca izleyen bir travma ortadan kalkacak. O yüzden bu yıl tek hedef şampiyon olmak. Kendi kendimize kafa karışıklığı yaratmanın anlamı yok.

thehell61
16.01.2022, 16:51
Her yerde şampiyonluk kaçarsa yazılarını okuyorum. Arkadaş takımın ilk yarı 10 puan farkla lider kapatmış. Başındaki hoca senin takımınla 55 maçta 4 kez yenilmiş. Ligde en çok gol atan ve en az gol yiyen senin takımın. Devre arasında kadroya Visca, Kaussi, Yusuf ve Puhacz gelmiş. Ama taraftar EKSİ 5 derece de b.ktan bir zeminde berabere kaldık diye şampiyonluk kaçarsa yorumları yapıyor... İnanılmaz ya... 17 puan gerimizdeki Beşiktaşlılar da seri yakarsak acaba şampiyon olur muyuz diyor hem de gençlerle ve çöplerle oynarken.

Böyle devam kardeşim böyle devam...

alperrr
16.01.2022, 17:06
herkes kendini profesyonel yorumcu sanıyor ..bu camiada..

rakiplerin hatasını ..hakemlerin hatasını konuşmak yerine sürekli içe dönük eleştiri ve hakaret..ve kısa sürelerde KAOS(şuanda öyle bir durum yok ALlahtan)ama Kaosun asıl sebebi bu..

istanbul haysiyetsizleri ise şunun farkında..ALGI yarat sonuç al..

ahamitokutan
16.01.2022, 17:07
Giresun düşmedeki en büyük rakibine evinde yeniliyor. üstüne bir de kırmızı kart görmüşler. Kasımpaşa nefret ettiğim bir takım inşallah küme düşer ama Giresun burda kaybedip haftaya herşeyini maça verecekse sonu Altaya benzeyecek korkarım ki.

alperrr
16.01.2022, 17:19
tff nin antetli kağıdını kim sızdırdı
bence taraftar..gazetecii..camia olarak biz bu soruları sormalıyız..
HOCA ve TEKNİK heyetde takımı nasıl kuracağını düşünmeli..

sızması na da karşı değilim aslında ..iyi de olmuş..
bize yapılacak operasyonun belgesi bu ..RIdvan isteyerek mi istemeden mi bilmiyorum veya kendini kurtarmak için bu belgeyi açıkladı..
sızmasıda facia..BELGENİN kendisi de facia..
nasıl uzman hakem görüşü bu..
bjk pozisyonu faul olmaz..gol doğru..NET bu..
Hüseyinin pozisyonu penaltı olmaz..oyna devam ..NET doğrusu..

Rıdvan Dilmen: Yalancılar operasyon yapacağımı söylüyor
Ünlü yorumcu, "Üst düzey yöneticiler, ben ve Emre Kocadağ'ın hakemlere düzenleme yapacağını konuşuyormuş. TFF'de üst düzey yalancılar konuşuyor işte"

Halil Alemdar
16.01.2022, 17:24
Çarşamba Trabzonda hava nasıl acaba?

asilhamsi
16.01.2022, 17:27
Nwakeame takımın %50 si.Waka olmazsa iki maçı da kazanamayız net olarak söylüyorum.

Çok şükür analizleriniz ve tahminleriniz genelde hiç tutmuyor

pReN@_61
16.01.2022, 17:32
Çarşamba Trabzonda hava nasıl acaba?

Kar yağışlı 3 derece gösteriyor.

Doğukan Uçan
16.01.2022, 17:35
bu saatten sonra hava şartlarının önemi yok önemli işi olmayan herkese maça gelmeli.

Onur Erçetin
16.01.2022, 17:36
Çok şükür analizleriniz ve tahminleriniz genelde hiç tutmuyor
Teşekkürler :)

asilhamsi
16.01.2022, 17:36
Sağ sol stoper işine çok takılmaya gerek yok. Hüseyin yüzünden oyun kuramadım. İyi niyetle mücadele ediyor ama oyun kurma gibi bir kabiliyeti yok.

Waka ve siopis oynayamaz

Uğurcan
Dorukhan Hugo denswil puhac
Berat hamsik
Visca baka omur
Cornelius

Onur Erçetin
16.01.2022, 17:40
Sağ sol stoper işine çok takılmaya gerek yok. Hüseyin yüzünden oyun kuramadım. İyi niyetle mücadele ediyor ama oyun kurma gibi bir kabiliyeti yok.

Waka ve siopis oynayamaz

Uğurcan
Dorukhan Hugo denswil puhac
Berat hamsik
Visca baka omur
Cornelius
Şu kadro maçı kazansın Gs maçı bitene kadar foruma girmem net olarak söylüyorum :)

Yorumunuza karşı saygısızlık amaçlı söylemiyorum kesinlikle sadece taktik ve oyuncu anlamında inanmadığım için yazdım bunu.

Onur Erçetin
16.01.2022, 17:46
Nwakeamenin oynamadığı maçlarda 3 galibiyet,2 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldık.

Galip geldiğimiz maçlardan Göztepe maçında ortasahayı geçemedik,rakip tek kale oynadı maçı.Kontradan zar zor gol atıp maçı bitirdik.

Galip geldiğimiz Hatay maçında rakip takım tarafından hiçbir şekilde rahatsız edilmedik.Çok rahat paslar yaptık.Bir şekilde golleri bulduk ve kazandık.Sezonun neredeyse bize karşı en az zorluk çıkaran takımıyla oynadık.

Galip geldiğimiz Altay maçında zaten çok zorlandık.İlk yarı berbattık.İkinci yarıda değişikliklerle birlikte biraz direnç koyduk.Beraberliği zar zor yakaladık.İkinci gole kadar yine birşey yapmadık hatta Altay golü bulabilirdi.İkinci golde enterasandı,organize bir atak değildi.Uzun bir top atıldı,o sırada Koitanın ve Corneliusun bireysel çabasıyla gol geldi.O maçta berabere bitebilirdi veya mağlup olabilirdik ama bir şekilde kazandık.

Mağlup olduğumuz Antalya maçını şanssız gollerle kaybettik doğru ama 90 dk boyunca rakip kaleye gidemedik.Berbat oynadık.

Berabere kaldığımız Başakşehir maçında rakip kaleye şut çekmedik neredeyse.Üstün göründüğümüz anlarda bile birşey yapamadık.Başakşehir az kalsın galip geliyordu.Tek gol pozisyonumuz Hamsikin olağanüstü pasıyla geldi.

Berabere kaldığımız Sivasspor maçını anlatmaya gerek yok zaten.Rezalet oynadık.Rakibin bir dünya eksiğine karşı bizdeki en önemli eksik Nwakeame idi.O olmayınca yine hiçbir şey yapamadık.

Turgay Atalay
16.01.2022, 17:58
Yuruyen ortasahamizla çarsamba aksami Zeki/Flavio ortasahasina üstünlük kurabilecek miyiz acaba. Diabate'nin de sezonun butun hincini bize cikarmaya calisacagina adim gibi eminim.

Bizde Peres/Huseyin ve Bakasetas ilk 11 cikmazsa 3 puan aliriz, aksi halde maksimum 1 puan daha olasi.

redbul
16.01.2022, 18:00
giresun- kasımpaşa maçını 90 dk izledim. giresun kasımpaşa kalesine doğru düzgün şut atamadı. hücumda o kadar zayıf bir takım , giresun takımının 30 dk da 10 kişi kalmaları mutlaka oyun düzenlerini etkilemiştir ama bu giresun takımından gol yersek gerçekten mucize olur.

redbul
16.01.2022, 18:02
Yuruyen ortasahamizla çarsamba aksami Zeki/Flavio ortasahasina üstünlük kurabilecek miyiz acaba. Diabate'nin de sezonun butun hincini bize cikarmaya calisacagina adim gibi eminim.

Bizde Peres/Huseyin ve Bakasetas ilk 11 cikmazsa 3 puan aliriz, aksi halde maksimum 1 puan daha olasi.
kardeşim diabate değil bir sezonun 30 sezonun hıncını çıkarsada hiç bir halt olmaz. o kadar kötü bir adam. bu kazmayı kim izleyipte aldırdıysa klübün daha önüden geçmesin.

Doğukan Uçan
16.01.2022, 18:02
giresunspor 60 dakika 10 kişi oynadı üstüne hava karlıydı çok efor sarfettiler. çarşamba günü erken golü bulursak maç farka gider.

objek
16.01.2022, 18:25
giresunspor 60 dakika 10 kişi oynadı üstüne hava karlıydı çok efor sarfettiler. çarşamba günü erken golü bulursak maç farka gider.

Futbol her turlu surprize acik bir oyun giresunu normal sartlarda yeneriz yani yorgun olduklari icin degil bu hafta kotu olan bir takim haftaya cok iyi olabiliyor kasimpasa macindaki giresun sahada olmayacak temkinli olmak lazim

Onur Erçetin
16.01.2022, 18:29

Bosingwa mükemmel bir saü bekti.Joao Pereira özellikle inanılmaz bir oyun kurucuydu,çok yetenekli ve zekiydi,ayrıca aşırı hırslı bir oyuncuydu.

Bruno Pereste yetenek problemi yok ama mental açıdan sıkıntılı.Fm de mental özellikleri olağanüstü derecede kötü yapılmıştı.Nedeni buymuş demekki.Oyuna hiç konsantre olamıyor.Ofansif anlamda ne yaptığı da belli değil.Sezon sonu ilk gidecek isimlerden birisi olur.

Onur Erçetin
16.01.2022, 18:32
giresun- kasımpaşa maçını 90 dk izledim. giresun kasımpaşa kalesine doğru düzgün şut atamadı. hücumda o kadar zayıf bir takım , giresun takımının 30 dk da 10 kişi kalmaları mutlaka oyun düzenlerini etkilemiştir ama bu giresun takımından gol yersek gerçekten mucize olur.
70 dk 10 kişi oynayan takım rakip kaleye nasıl şut çeksin abi.Kaliteli bir takımın olursa anlarım ama bunlar mücadele ve fizik güçleriyle ön plana çıkan takımlar.İyi mücadele edip hızlı kanat ataklarıyla oynayan takımlar.Bunların 10 kişi kalması demek bitmeleri demektir.Bize karşı oynayacakları maçta asla ölçü olmaz bu.

Biz Fenerbahçeye karşı 30 dk doğru dürüst atak bile yapamadık,Fener kırmızı görünce 80 dk falan tek kale oynadık.

Konyaspora karşı 10 kişi ile çok zorlandık.Çok nadir bir iki atağımız vardır sadece.Çok kaliteli bir takım değilsen 10 kişiyle pozisyona girmek çok zor.

redbul
16.01.2022, 18:39
70 dk 10 kişi oynayan takım rakip kaleye nasıl şut çeksin abi.Kaliteli bir takımın olursa anlarım ama bunlar mücadele ve fizik güçleriyle ön plana çıkan takımlar.İyi mücadele edip hızlı kanat ataklarıyla oynayan takımlar.Bunların 10 kişi kalması demek bitmeleri demektir.Bize karşı oynayacakları maçta asla ölçü olmaz bu.

Biz Fenerbahçeye karşı 30 dk doğru dürüst atak bile yapamadık,Fener kırmızı görünce 80 dk falan tek kale oynadık.

Konyaspora karşı 10 kişi ile çok zorlandık.Çok nadir bir iki atağımız vardır sadece.Çok kaliteli bir takım değilsen 10 kişiyle pozisyona girmek çok zor.

aynen kardeşim 10 kişi oynamak ile 11 kişi ile oynamak daha farklı özellikler isteyen bir oyun şekli. benim anlatmak istediğim giresun takımı hücum anlamında hiç bir şey yapamadı kırmızıyı 30 .dk da gördüler o dakikaya kadarda bişey yapamadılar. takımlarında 2. devre oyuna giren süleymanov dışında göze batan 2. bir adamları yok ben gene söyliyim giresun takımının bize gol atması mucize olur.

asilhamsi
16.01.2022, 18:58

Buradan bizim takımın kaliteli bir takım olmadığını söylemiş oluyorsunuz.

50 puan toplayan açık ara lider takım kaliteli değil kim kaliteli

Biz oyunu istediğimiz gibi oynuyoruz. İsteyince tempo yapıyor isteyince oyunu sogutuyoruz. Gol lazım olunca atıyoruz. Çok büyük aksilikler olmazsa bizi bu ligde yenecek takım yok.

Hakem,zemin,kasti sertlik rağmen Sivas beraberliği zor kurtardı.

Siz bizim takımın ne kapasitesini ne oyun stratejisini anlayamamissiniz 20 hafta olmasına rağmen.

kaçarava
16.01.2022, 18:58
Maçlar; bizim derinde bekleyerek rakibi üzerimize çektiğimiz ve rakibin zaaflarını ortaya çıkardığımız oyundan çıkıp rakibin orta bloku kapatıp bize boşluk vermediği ve kapandığı yavaş ritmli bir oyuna dönmeye başladı. Sıkıntılı bir durum. Nwakaeme ve Djaniny'nin eksik olduğu maçlarda daha da zorlandık. Bu yüzden orta sahada Zeki-Flavio oynayan Giresun o konuda fazla zaaf yaşamaz. Sivas'ta orta saha yoktu. Ne oldu? Sadece bastı adamlar ve senin hatalarından atak üretti. Set hücumu oyna desen rezil olurlardı.

Nwakaeme yokken solda Yusuf oynayabilir ama kapanan savunmaya karşı fazla etkili olacağını sanmıyorum. Tabii maç sürekli bu şekilde oynanmaz, iç koridora attığı koşular işe yarayabilir. Gol atsa da solda top kontrol etmekte bile zorlanan Abdülkadir Ömür'den faydalı olabilir. Visca'nın solda oynadığı ve uzak köşeye gol attığı maçlar var. Bunu da deneyebiliriz.

Erkin
16.01.2022, 19:01
O ha pn yok mu la. Salak kafaya cikiyor kapali da olsa malligindan eline geliyor top.

Aha Hatay yine kacirdi :(

asilhamsi
16.01.2022, 19:01
Şu kadro maçı kazansın Gs maçı bitene kadar foruma girmem net olarak söylüyorum :)

Yorumunuza karşı saygısızlık amaçlı söylemiyorum kesinlikle sadece taktik ve oyuncu anlamında inanmadığım için yazdım bunu.

Hocam daha öncede bir seri vardi en fazla 3 puan alır fazla alırsa söyle böyle yaparım diyordun. O seriden 7 puan aldık. Tutamayacağın sözler verme.

Dediğim gibi analiz ve tahminlerin berbat.

falcon_61_
16.01.2022, 19:06
Malatya maçında da Sivas maçında da rakiplerin kadro bize göre paf takım ayarında sayılabilirdi. Ama iki maçta da beklenen rahatlık olmadı. Sivas için de fajr ve gradel takımın yarısı diyorduk , yerlerine oynayan oyuncular mücadele gücüyle bizi afallatti. Giresun da benzer şekilde oynuyor. O yüzden fizik olarak edilmeyeceğimiz bir kadro çıkarmalıyız bence

orhan42
16.01.2022, 19:35
Her maçtan önce yukarıdaki yorumlara benzer şeyler okuyorum..Ama nedense biz kazanıyoruz.Dün akşam o kar yağışı olmasa Sivas'ı kesinlikle yenerdik, a Antalya maçındaki o kötü saha ve bizi doğrayan hakem olmasaydı o maç da çok farklı olurdu.Biraz rahat olun.Kendi sahamızdayız , Waka dönerse çok rahat alacağımız bir maç olacak..

orhan42
16.01.2022, 19:36
Malatya maçında da Sivas maçında da rakiplerin kadro bize göre paf takım ayarında sayılabilirdi. Ama iki maçta da beklenen rahatlık olmadı. Sivas için de fajr ve gradel takımın yarısı diyorduk , yerlerine oynayan oyuncular mücadele gücüyle bizi afallatti. Giresun da benzer şekilde oynuyor. O yüzden fizik olarak edilmeyeceğimiz bir kadro çıkarmalıyız bence

Allah aşkına kardeşim , Malatya ve Sivas pozisyon üretemedi neredeyse.Sivas'ın dün akan oyunda pozisyonu yok.Uzaktan çektikleri bir kaç şutun haricinde öyle aman aman da oynamadılar.O saha kazma futbolcu sahasıydı.Pırıl pırıl bir çimde biz Sivas'ı rahat rahat geçerdik..

Onur Erçetin
16.01.2022, 19:52
Hocam daha öncede bir seri vardi en fazla 3 puan alır fazla alırsa söyle böyle yaparım diyordun. O seriden 7 puan aldık. Tutamayacağın sözler verme.

Dediğim gibi analiz ve tahminlerin berbat.

Ben ne söylemek istediğimi gayet iyi bilen birisiyim.Analizlerimi yapabilecek futbol bilgisine sahip çok az kişi var bu forumda öncelikle bunu ifade etmek isterim.Kişisel yorumlarınız tabiki sizi bağlar :)

Daha önce herhangi bir seri için şu kadar puan alırız şeklinde bir ifade kullandığımı hatırlamıyorum ama mesajımı bulup hatırlatırsanız bir kontrol etmek isterim.Maçların zor geçeceğini söylemek başka birşey,şu kadar puan alırız demek başka birşey.Genelde puan vererek tahmin falan yapmam.

GKNRLP
16.01.2022, 20:08
Ne gömdünüz arkadaş ne gömdünüz ya. O kadar şampiyonluk kaybettik sizin yüzünüzden hala akıllanmadınız. Aynen en kötü biziz. Kimseyi yenemeyiz 18 mağlubiyetle bitiririz.

Turgay Atalay
16.01.2022, 20:19
kardeşim diabate değil bir sezonun 30 sezonun hıncını çıkarsada hiç bir halt olmaz. o kadar kötü bir adam. bu kazmayı kim izleyipte aldırdıysa klübün daha önüden geçmesin.

Gecen sezon Göztepe macinda 1 gol ve aldirttigi kirmizi kartla bizi bir guzel dagitmisti, eminim yine o gunun hayalini kuruyordur. Bizde klasiktir, bizden gidenler kan davalimizdir.

samway
16.01.2022, 20:24
Bu kamarayı almak lazım her yerde her topta hızlı güçlü teknik fırsatcı

gudoz81
16.01.2022, 20:29
Bence tek rakibimiz THY

Onur Erçetin
16.01.2022, 20:44
Neden herşey mükemmelmiş gibi davranalım arkadaşlar.Lig lideri olabiliriz evet.Çok iyi oynadığımız maçlar var bu da doğru ama herşey mükemmel falan değil.Sonuçta ortada kalite olarak 1996 kadrosu falan yok ki o sezon bile şampiyonluğu kaybetmiş bir kulübüz.Doğal olarak endişeli olunması gayet normal.Bir haftada üç maç olunca yaşanabilecek olumsuz ihtimallerde düşünülüyor.Bu da stres yaratıyor doğal olarak.Avcının dün akşam gergin olmasında bunların da etkisi var.Hoca her maç temkinli yaklaşıyor çünkü bunda geçmişte kendi yaşadığı travmalarda var.Arada aşırı puan farkı var doğru ama buna rağmen bu tarz gerginlikler oluyor.Hoca da ligin erken bitmesini istiyor,sonlara doğru kalmasını istemiyor.17 maçımız daha var,lig zaten bitmiş gibi davranmanın bir anlamı yok.İki üç maç üst üste puan kaybedersen psikolojik olarak travmaya girme şansın var.En küçük bir olumsuz ihtimal bile hesaplanmak zorunda.

Wakanın dönüşü,Kouassi ve Djaninyin takıma dahil olması bizi ciddi anlamda rahatlatacaktır.Bir de stoper konusu çözülürse daha iyi olur.

nevzat61
16.01.2022, 21:01
Bu kamarayı almak lazım her yerde her topta hızlı güçlü teknik fırsatcı

Ben de bunu yazacaktım..hem çok genç hemde çok süratli..top ayağına geldiğinde direk adam eksilterek atağa kalkıyor.. bir kaç maçtır dikkatimi çekiyor..

yavuzbaha
16.01.2022, 21:09
Eleştiri yapanları hemen çamurluyorsunuz bırakın herkes gördüğü eksikleri söylesin…Malatya ve Sivas maçlarında çok üstün oynadık,daha iyi olduğumuz çok net belliydi,top hep bizde ama üretken olamıyoruz,maçları tabiricaizse sidik zoruyla alıyoruz…aman bir kaza golü gelir mi korkusuyla maç izliyoruz…Cornelius iyi ama çok özelliklli değil,adam 1 metre ofsaytta oldupu pozisyonda dahi dönüp şut atamadı…yüzü kaleye dönükken etkili oluyor..hareketli bir santrafor olmayışı bu kadronun en büyük eksiği bence…stoper den bek ten daha önemli

iyattara
16.01.2022, 21:16
Giresun fena oynamadı bir kaç maç lakin 3 günde bir maç oynayacak ayakta kalacak bir kadrosu rotasyonu vs yok. Geriye yaslanacak yediği yere kadar devam. Evimizde oyunu çözecek adamlarımız da var. Oyun olarak rahat bir galibiyet alacağız, inşallah bu sefer skor olarakta rahat olur.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ertan1982
16.01.2022, 21:40
Giresun hizli kanatlardan gelen takim.iyi pas yapiyor hizli izledim 6-7 maclarinda bunlari gördüm.Sorunlari kapanamiyorlar.Isi ciddiye alalim kora kor mac olur bol gollü mac olur.1 tane yeriz ama 2-3 atariz acik oynarsalar.

Timur Bey
16.01.2022, 21:52
Giresun zorlar, Gs son barutunu bize atar, Kasımpaşa buldozer kesilir. Biraz olsun takıma güvenelim. Bu düşünceyle küme düşmeye oynamamız lazım. Şu halleriyle Giresun, Gs ve Kasımpaşa isterse doping alsın yine de kolay kolay puan vermeyiz. Sadece Gs için derbi olması nedeniyle beraberlik yazılabilir.

hanzale
16.01.2022, 21:54
Giresun zorlar, Gs son barutunu bize atar, Kasımpaşa buldozer kesilir. Biraz olsun takıma güvenelim. Bu düşünceyle küme düşmeye oynamamız lazım. Şu halleriyle Giresun, Gs ve Kasımpaşa isterse doping alsın yine de kolay kolay puan vermeyiz. Sadece Gs için derbi olması nedeniyle beraberlik yazılabilir.

Hatay da dibimize geldi bu sezon işimiz zor

Sezgin Öztürk
16.01.2022, 21:58

Peki Alanya'ya 30 dakika 10 kişi oynayıp tek kaleye çevirdiğimiz maçta farklı bir takım mı vardı sahada ?

t.gokce
16.01.2022, 22:00

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiSen bunu ciddimi diyorsun..Hatayla aramızda 15 puan var..

Ufuk
16.01.2022, 22:13

Adana da geliyor :(

hanzale
16.01.2022, 22:23
Sen bunu ciddimi diyorsun..Hatayla aramızda 15 puan var..

3 maçta kapanır

Salih Kara
16.01.2022, 22:23
Geçmişte bu tür maçlardan hep puan kaybetmişizdir. Bir çırpıda aklıma gelenler 2003-2004 yılında içerideki Gençlerbirliği maçı, 2008-2009 yılında içerideki Denizlispor ve Konyaspor maçları, 2010-2011 yılında Ankaragücü, Antalya ve Kayseri maçları. Ama bu sene farklı. Bütün tabuları yıktık, yıkıyoruz. İnşallah çarşamba günü de 3 puanı alacaz. Bakalım hocanın kenarda olmaması nasıl etkileyecek.

nevzat61
16.01.2022, 22:27
Sen bunu ciddimi diyorsun..Hatayla aramızda 15 puan var..

İroni yapıyor sanırım..

Ligde ne oynadığını bilen kaç takım var acaba.. Kartal da gelse torrentte gelse bir şey değişmez..ben Avcı ilk geldiğinde sıcak bakmamıstım.. ancak beni hayal kırıklığına uğrattı.. bu takımın her maçı çevirecek gücü var buna inanıyorum.. inşaallah kış bitmeden şampiyonluk kutlayacagız..

t.gokce
16.01.2022, 22:27
3 maçta kapanır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiAnladım ciddi demişsin..Sanki arkamızdan gelen Real Madrid..

only ts
16.01.2022, 22:32
3 maç mı.. 1 maçta kapanır. Hemen şimdi bile kapanabilir. Dikkat etmeliyiz.

t.gokce
16.01.2022, 22:33
İroni yapıyor sanırım..

Ligde ne oynadığını bilen kaç takım var acaba.. Kartal da gelse torrentte gelse bir şey değişmez..ben Avcı ilk geldiğinde sıcak bakmamıstım.. ancak beni hayal kırıklığına uğrattı.. bu takımın her maçı çevirecek gücü var buna inanıyorum.. inşaallah kış bitmeden şampiyonluk kutlayacagız..Abdullah Avcı konusunda bende senin gibi düşünenlerdendim.Zaten forumda 2. bölünmüştü.Bazı arkadaşlarda bahsetti gibi takım 20 puanda kaybetse yinede şampiyonluk gelecek gibi görünüyor..

unique
16.01.2022, 22:35
Bugün stadyumdan izlediğim Giresunun puan alma ihtimali çok düşük. Orta sahanın en önemli oyuncusu Traore, Afrika kupasında. Onun boşluğunu Pelupessy gibi boş bir oyuncuyla doldurmaya çalıştılar bugün, o da kırmızı kart cezalısı oldu. Zeki-Flavio ve vitaminsiz Diabate orta sahası ve PTT ligi forveti Balde ile gol bulmaları zor. Kanatlardaki Sergio ve Shapi, fena olmayan, devamlılığı sürekli olmayan oyuncular, yetenekleri ölçüsünde sıkıntı çıkarabilirler. Sol stoper Perez, boyu kısa olmasina rağmen etkili bir performans gösteriyor, bu sene takımın önde gelen oyuncularından, sol ayağı çok düzgün ve geriden oyun kurmakta hünerli. Seneye transfer yapabilir, lig seviyesinde. Diğer stoper Diarra da kısa boylu. İkisi de yanılmıyorsam 1.83 civarında, yan toplarda özellikle Cornelius ve Hugo ile gol bulmamız çok olası.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur Erçetin
16.01.2022, 22:45
Arkadaşlar 10 kişi ile 11 kişi arasındaki farkı göstermek için örnekler veriyorum.İçerisinde Fenerbahçe maçı da var.Buradan hareketle kötü bir takım olduğumuzu söylemeye çalıştığımı ifade edenler var.

Şaka falan mı yapıyorsunuz siz.Fenerbahçe maçında ilk 30 dakikada kötüydük,bu bir eleştiri değil tespittir.Daha sonra rakibin 10 kişi kalmasının nasıl bir etki yarattığını anlatmaya çalıştım.Nasıl okuyorsunuz mesajları anlamıyorum.

İyi başlamadığımız maçta çok iyi oynadık mı diyeyim amk.Asıl anlatmak istediğim konu bambaşka.Yukarıda bir arkadaşımız Giresunspor kaleye şut çekemedi dedi,bende 30.dakikada kırmızı gördükleri için normal olduğunu,bizim maç için ölçü olmayacağını ifade ettim.Bunu da örneklerle çoğalttım.

Milletin niye forumdan ayrıldığını anlıyorum.Adamı delirtiyorsunuz.Bu arada ismim Onur falan da değil.2011-2016 arası Gökhants1967 hesabıyla yazdım,daha sonra Onur Ercetin döndüm.İkisi de tanıdığım çok değerli bazı insanlardan ötürü kullandığım isimler.

Fatih K.
16.01.2022, 22:49
Her şey bir yana da hoca cezalı. Bakalım nasıl etki edecek takıma?

adiloş bebe
16.01.2022, 22:54
Her şey bir yana da hoca cezalı. Bakalım nasıl etki edecek takıma?
Saha içindeki hocamız halleder :)

adiloş bebe
16.01.2022, 22:55
Artık her maç zor. Giresunspor tıpkı Galatasaray'a oynadığı gibi oynamaya çalışacaktır. Hızlı çıkışlara ve yolu Mehmet Ali Yılmaz tesislerinden geçen oyunculardan gol yeme sendromumuza dikkat edersek güzel bir galibiyet alabiliriz.

asilhamsi
16.01.2022, 22:58
Arkadaşlar 10 kişi ile 11 kişi arasındaki farkı göstermek için örnekler veriyorum.İçerisinde Fenerbahçe maçı da var.Buradan hareketle kötü bir takım olduğumuzu söylemeye çalıştığımı ifade edenler var.

Şaka falan mı yapıyorsunuz siz.Fenerbahçe maçında ilk 30 dakikada kötüydük,bu bir eleştiri değil tespittir.Daha sonra rakibin 10 kişi kalmasının nasıl bir etki yarattığını anlatmaya çalıştım.Nasıl okuyorsunuz mesajları anlamıyorum.

İyi başlamadığımız maçta çok iyi oynadık mı diyeyim amk.Asıl anlatmak istediğim konu bambaşka.Yukarıda bir arkadaşımız Giresunspor kaleye şut çekemedi dedi,bende 30.dakikada kırmızı gördükleri için normal olduğunu,bizim maç için ölçü olmayacağını ifade ettim.Bunu da örneklerle çoğalttım.

Milletin niye forumdan ayrıldığını anlıyorum.Adamı delirtiyorsunuz.Bu arada ismim Onur falan da değil.2011-2016 arası Gökhants1967 hesabıyla yazdım,daha sonra Onur Ercetin döndüm.İkisi de tanıdığım çok değerli bazı insanlardan ötürü kullandığım isimler.

Direk senin ifaden biz on kişi konyaya çok zorlandık. On kişi kaliteli takım değilsen zorlanırsin.

Bunlar senin cümlelerin.

Bence önce yazdığını oku.

Asıl sen insanları delirtirsin. Sana kalsa visca kanatta dördüncü tercih. Sivas maçında hamsik ezdiler. Önümüzdeki dort maçta waka yoksa çok puan kaybederiz. Bunlar hep senin söylemlerin.
Sen bu takımı gerçekten tuttuğuna emin misin

Uğur Kalyoncu
16.01.2022, 22:59
Giresunspor topun kıymetini bilerek oynuyor.

Bugün eksik kalmasına rağmen ilk yarinin son bölümü ozellikle gayet iyi oynadı.

Nwakame olmazsa zorlanırız ama olursa bir şekilde kazanacağımizi düşünüyorum.

asilhamsi
16.01.2022, 23:03
Neden herşey mükemmelmiş gibi davranalım arkadaşlar.Lig lideri olabiliriz evet.Çok iyi oynadığımız maçlar var bu da doğru ama herşey mükemmel falan değil.Sonuçta ortada kalite olarak 1996 kadrosu falan yok ki o sezon bile şampiyonluğu kaybetmiş bir kulübüz.Doğal olarak endişeli olunması gayet normal.Bir haftada üç maç olunca yaşanabilecek olumsuz ihtimallerde düşünülüyor.Bu da stres yaratıyor doğal olarak.Avcının dün akşam gergin olmasında bunların da etkisi var.Hoca her maç temkinli yaklaşıyor çünkü bunda geçmişte kendi yaşadığı travmalarda var.Arada aşırı puan farkı var doğru ama buna rağmen bu tarz gerginlikler oluyor.Hoca da ligin erken bitmesini istiyor,sonlara doğru kalmasını istemiyor.17 maçımız daha var,lig zaten bitmiş gibi davranmanın bir anlamı yok.İki üç maç üst üste puan kaybedersen psikolojik olarak travmaya girme şansın var.En küçük bir olumsuz ihtimal bile hesaplanmak zorunda.

Wakanın dönüşü,Kouassi ve Djaninyin takıma dahil olması bizi ciddi anlamda rahatlatacaktır.Bir de stoper konusu çözülürse daha iyi olur.

Valla tek gergin olan sensin. Sürekli negatif hava pompaliyorsun.

Ne takım ne hoca ne de taraftar gergin değil. Herkes çok rahat. En yakın rakibe On puan taktik.

Üç İstanbul bebeklerine 20 li puanlar taktik. Adamlar üst üste iki maç kazanamıyor.

Hadi biz kötüyüz.

Kim gelip bizden alacak şampiyonluğu?

Onur Erçetin
16.01.2022, 23:17
Direk senin ifaden biz on kişi konyaya çok zorlandık. On kişi kaliteli takım değilsen zorlanırsin.

Bunlar senin cümlelerin.

Bence önce yazdığını oku.

Asıl sen insanları delirtirsin. Sana kalsa visca kanatta dördüncü tercih. Sivas maçında hamsik ezdiler. Önümüzdeki dort maçta waka yoksa çok puan kaybederiz. Bunlar hep senin söylemlerin.
Sen bu takımı gerçekten tuttuğuna emin misin
Hamsikle ilgili tek yorumum yok.

Waka ile ilgili oynadığımız maçlardaki performansımızla ilgili tek tek analizlerim var yukarıda.Oynamazsa puan kaybedeceğimizi söyledim,ben böyle düşünüyorum siz başka şekilde düşünebilirsiniz.

Viscanın performansını Sivas maçı özelinde beğenmedim,önümüzdeki maçlarda kötü oynayacak anlamına gelmiyor.Waka,Kouassi,Djaniny ve Visca var elimizde.Burada dört adet kaliteli adam var.Waka banko oynar zaten.Onun dışında kalan üç oyuncudan herhangi biri düşük performansta 4.kanat oyuncusu durumuna düşebilir çünkü üçü de kaliteli adamlar.Bu durum o oyuncu kötüdür anlamına gelmez.Performansla alakalı.

10 kişi Konyaya zorlanmamız çok normal.Deplasmandasın.Rakip takım çok dirençli ve fiziksel olarak çok iyi bir takım,yetenek anlamında vasat ama aşırı koşan bir takım.Ayrıca sende neticede eksikleri olan bir takımsın,1996 kadrosuyla falan oynamıyorsun.Doğal olarak Konyaya zorlanman gayet normal.2.dakikada 1-0 öne geçtin,9.dakikada kırmızı gördün.O saatten sonra zaten tek kaleye yakın oynandı maç.Bunda maçı kaybetmeme düşünceside etkili tabiki ama yukarıda dediğim gibi deplasmanda dirençli bir takıma karşı 10 kişi zorlanmak gayet normal.

10 kişi kalıp zorlanan bir dünya takım var.Dünyanın en iyi takımları bile 10 kişi kaldığında baskı yiyebiliyor.Konya maçında 10 kişi zorlandık dememden hareketle takım kötü dediğimi çıkarıyorsan futbol izleme bence.

Sana Türkmen kötü olsa bile hızından ötürü oynatılacak dedik.Hoca Hugo-Denswil ikilisini banko oynatacak dedin.

Sana iki tane sol ayaklı stoper oynamaz dedik,geçmişte denedik olmadı dedik,ne alakası var oynar dedin.Futboldan anlamayıp burada lak lak edip duruyorsun.Bir de üstüne taraftarlık sorguluyorsun.

asilhamsi
16.01.2022, 23:32
Hamsikle ilgili tek yorumum yok.

Waka ile ilgili oynadığımız maçlardaki performansımızla ilgili tek tek analizlerim var yukarıda.Oynamazsa puan kaybedeceğimizi söyledim,ben böyle düşünüyorum siz başka şekilde düşünebilirsiniz.

Viscanın performansını Sivas maçı özelinde beğenmedim,önümüzdeki maçlarda kötü oynayacak anlamına gelmiyor.Waka,Kouassi,Djaniny ve Visca var elimizde.Burada dört adet kaliteli adam var.Waka banko oynar zaten.Onun dışında kalan üç oyuncudan herhangi biri düşük performansta 4.kanat oyuncusu durumuna düşebilir çünkü üçü de kaliteli adamlar.Bu durum o oyuncu kötüdür anlamına gelmez.Performansla alakalı.

10 kişi Konyaya zorlanmamız çok normal.Deplasmandasın.Rakip takım çok dirençli ve fiziksel olarak çok iyi bir takım,yetenek anlamında vasat ama aşırı koşan bir takım.Ayrıca sende neticede eksikleri olan bir takımsın,1996 kadrosuyla falan oynamıyorsun.Doğal olarak Konyaya zorlanman gayet normal.2.dakikada 1-0 öne geçtin,9.dakikada kırmızı gördün.O saatten sonra zaten tek kaleye yakın oynandı maç.Bunda maçı kaybetmeme düşünceside etkili tabiki ama yukarıda dediğim gibi deplasmanda dirençli bir takıma karşı 10 kişi zorlanmak gayet normal.

10 kişi kalıp zorlanan bir dünya takım var.Dünyanın en iyi takımları bile 10 kişi kaldığında baskı yiyebiliyor.Konya maçında 10 kişi zorlandık dememden hareketle takım kötü dediğimi çıkarıyorsan futbol izleme bence.

Sana Türkmen kötü olsa bile hızından ötürü oynatılacak dedik.Hoca Hugo-Denswil ikilisini banko oynatacak dedin.

Sana iki tane sol ayaklı stoper oynamaz dedik,geçmişte denedik olmadı dedik,ne alakası var oynar dedin.Futboldan anlamayıp burada lak lak edip duruyorsun.Bir de üstüne taraftarlık sorguluyorsun.

Ben iki solak oynamaz mantikli gelmiyor. Sonuçta bu adamların diğer ayagi tahta değil. Hocanın bu maçta Hugo denswil döneceğini düşünüyorum. Dönmezse sadece ilerde oynarken huseyinin hızına ihtiyaç duyduğu içindir.

Söylemlerini değiştiriyorsun . Direk senin cümlen On kişi kalınca kaliteli takım değilsen zorlanırsin.

Neyse uzatmaya gerek yok. Ama maalesef okuduğum her cümlen olumsuzluk içeriyor. Takım bu haldeyken dahi takıma güvenmiyorsun. Sana kalsa waka yoksa bu takımdan birsey olmaz.

Şimdi hatırlamadım diyorsun ama Altay maçını içine alan seriydi. Çok net hatırlıyorum.

Neyse çokta önemli değil. Şu takıma ve hocaya biraz güvenin.

Yine iddia ediyorum bu takım waka olmasa da dört maçta en az 10 puan alacak.

Ve senin dördüncü tercihin visca show izleyeceğiz.

Onur Erçetin
16.01.2022, 23:42
Ben iki solak oynamaz mantikli gelmiyor. Sonuçta bu adamların diğer ayagi tahta değil. Hocanın bu maçta Hugo denswil döneceğini düşünüyorum. Dönmezse sadece ilerde oynarken huseyinin hızına ihtiyaç duyduğu içindir.

Söylemlerini değiştiriyorsun . Direk senin cümlen On kişi kalınca kaliteli takım değilsen zorlanırsin.

Neyse uzatmaya gerek yok. Ama maalesef okuduğum her cümlen olumsuzluk içeriyor. Takım bu haldeyken dahi takıma güvenmiyorsun. Sana kalsa waka yoksa bu takımdan birsey olmaz.

Şimdi hatırlamadım diyorsun ama Altay maçını içine alan seriydi. Çok net hatırlıyorum.

Neyse çokta önemli değil. Şu takıma ve hocaya biraz güvenin.

Yine iddia ediyorum bu takım waka olmasa da dört maçta en az 10 puan alacak.

Ve senin dördüncü tercihin visca show izleyeceğiz.
Çok da uzatmaya gerek yok dediğiniz gibi.Benim görüşlerim farklı,sizin görüşleriniz farklı.O yüzden birbirimizden bağımsız bir şekilde yazmaya devam edersek sorun çözülür.

Oğuzhan Fidan
16.01.2022, 23:43
benim tek çekincem fb ve birazda gs onlarında bu hafta itibariyle hava gazı oldukları net anlaşıldı zaten.

OMERYILMAZ_TS
17.01.2022, 00:36
Memleketim giresunsporla oynuyoruz zor maç olacak inşallah kazanacağız visca dan gol bekliyorum bizim tek takibimiz kendimiz korkmayın konya Hatay başak yetişemez bize üç büyütülmüşler de patladı bu sezon Mart ayında inşallah bu iş biter
Ben diğer sezonu düşünüyorum bu kansizlar varı kaldırmaz inşallah yada limitlerle oynayıp yine eskisi gibi parayla yıldız oyuncu getirmezlerse bu lige ambargo koyabiliriz...

CEMEFKER
17.01.2022, 00:49
Bu saatten sonra herşeyi daha profesyonel yapmalıyız.

Sivasspor maçının karlı olacağı meteorolojiye göre 4-5 gün önceden belli. O zaman takımı karlı olan, rakımı benzer bir yerde ( Bolu, Ankara, Konya vb.) 1 gün antrenere edip hazırlama yapılmalıydı.

Bu marjinal bir tedbir ancak iş görürdü.

Ayrıca Sivasspor gibi takımlara karşı ayrı bir orta saha hazır olmalı. Hamsik, Bakasetas gibi teknik kapasitesi yüksek ancak sertliğe , sert saha ve iklime gelemeyen elemanlar dinlenmeli.Böylesi en az 3-4 maç daha oynar takım. En az 1 tanesinden feragat edilmeli.

Siopis, Dorukhan, Hamsik veya Siopis, Dorukhan, Bakasetas olmalı.

Maça gelirsek ;
Giresun bu hafta kaybetti. Bu maç onlar için bir kat daha arttı. Bakasetas ve Peres dinlenmeli. Daha sert ve istekli bir ekiple şampiyonluk yolunda yürünmeli. Telafisi zor maçlar kapıda.

Dorukhan sagbek, Hamsik, Berat, Ömür göbeği, Visca sağ, Nwakaeme sol, Cornellius. Sivas stoper tandemi ( 3'lü Hüseyin, Hugo, Denswill) aynen devam.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adem Akyüz'
17.01.2022, 01:16
Maç muhtemelen kar yağışı altında oynanacak. O yüzden Sivas maçındaki gibi zorlanabiliriz. Nwakaemeve Siopis dönerse işimiz biraz daha kolay olur.

Bu arada statlar tam kapasite açıldığından beri en az seyirciyle oynanacak maçımız olacak büyük ihtimalle. Maç günü yoğun kar bekleniyor. Bu da ilçelerden ve köylerden gelişi baya azaltacaktır.

Kadir Aydın
17.01.2022, 01:31
Hala her macin ayri bir hikayesi oldugu gerceginden uzak yorumlar yapiyorsunuz.

jairzinho
17.01.2022, 01:39
sonucu kestirilemeyecek bir maç

tahminim yüksek tempo ve gerilimli bir maç olur,antalya maçındaki gibi fiziksel temaslı bir oyun olabilir,

giresunun oyun tarzı yüksek koşu mesafelerine dayanıyor,

giresunun kasımpaşaya yenilmesi bizim için kötü oldu,

en büyük avantaj ise seyirci bizim adımıza,çünkü bu yüksek tempoya karşı seyircininde etkisi ile bir karşılık verebiliriz,antalya maçı deplasmandı,

takımın uyuşuk az koşan durumunu seyirci değiştirebilir, tempoya karşı tempo ile fiziksel temasa karşı fiziksel temas ile karşılık verebiliriz,seyircinin gazıyla

avcı santraforsuz bir sisteme dönüş yapabilir,başakşehirde bunu denemişliği var robinho ile

uğurcan

dorukhan--peres--hügo--denswil

visca--hamsik-bakasetas--vakayeme

---------------ömür----------------

---------------yusuf-----------------------

bu arada topsuz koşu yapan 2 ismin (ömür ve yusuf) aynı anda sahada olması pasörler için harika bişey,visca,hamsik,bakasetas,vakayeme ,iyi pasörler ve her an derinlemesine pas çıkarabiliyorlar,

giresunsporda da 2 wonderkid olduğunu unutmamak lazım ,diabete ve süleymanov,gerçi hakan keleş hoca ikisini aynı anda sahada oynatmıyor,muhtemelen bu maç ikisi aynı anda sahada olacaklar,solda serginho sağda süleymanov forvet arkası diabete ve forvet balde
zeki ve flavio merkez ikili olur,ileri 4 lü oldukça tehlike ve hızlı hücum hedefliyorlar,yüksek pres,

bizim maçlar futbol seyri olarak biraz keyifsiz geçiyor ama bu maçın güzel bi maç olacağını tahmin ediyorum,izleme açısından

lazibere
17.01.2022, 02:06
Olumsuz hava yüklemeye gerek yok arkadaşlar
Evet, rehavet ve lider takım olmanın baskı var, Düşme potasındaki rakip sayısı her hafta artıyor ve artacak bile bakın GS bile düşme hattına indi neredeyse, o bakımdan önümüzeki her maç gerçekten zorlu ve ligin ilk yarısında yakaladığımız puan ortalamasını yakalamak zor elbette AMA bir de hesap kitap var

Mesela?

Devre arasına Şikeci fener ile 14 puan farkla girdik.. İkinci yarı başladı ve 2 maç yaptık, birinde biz kazanamadığımız halde fark 17 ye çıktı

Şimdi hafta içi biz Giresun ile oynuyoruz sahamızda, Fener ise Altay ile oynuyor. Bizim puan kaybetme ihtimalimiz bence Fenerin Altaya kaybetme ihtimalinden daha düşük

Hafta sonu biz GS ye gidiyoruz ama Fener'de Sivasa gidiyor

Bir sonraki hafta biz kasımpaşa ile oynuyoruz , Fener , Başakşehir ile oynuyor

Demek istediğim şu? Evet biz im kaybedeceğimiz puanlar olacak elbette ama Fener emin olun daha fazla kaybedecek

deepmavi
17.01.2022, 07:47
Giresunspor kesinlikle küçümsenek takım değil.Zaten Beşiktaş'ı deplasmanda 0-4 gibi bir skorla mağlup ettiler ve sonra yine Galatasaray'ı deplasmanda 0-1 mağlup ettiler.şikebahçeyide mağlup edeceklerdi malum hakem şikesi ile şikebahçe son anda mağlup olmaktan kurtuldu...

Ligde kolay maç yok Malatyaspor maçında da bunu gördük.Bu neden ile bütün maçlara final gibi hazırlanmalıyız çok değil 4 ay sabredip biraz daha fazla çalışarak ve mücadele ederek Allah'ın izni ile büyük başarıya Lig Şampiyonluğuna hepimizin sonuna kadar mücadelesi ile kazanacağız.İnşAllah Trabzonspor'umuz kendine yakışan futbolu ile Kendi Sahasında Giresunspor'u mağlup ederek bu yolda aynı kararlılık ve inanç ile yoluna emin adımlar ile devam edecektir...

cakalkerem
17.01.2022, 08:04
biz giresunu yeneriz.. sıkıntı yok..ama içeride tüm maçları 3 yapmalıyız

cakalkerem
17.01.2022, 08:26
wakanın yetişmesi zor diyorlar..
testi negatif bile olsa idman yapamadığı için belki hafta sonu gs maçına saklayabilir

HOPA'LI TS'Lİ
17.01.2022, 08:45
Giresun da tıpkı Antalya, Malatya ve Sivas gibi 1.bölgede Çin Seddi kuracak.
Kar da yağarsa zorlanabiliriz. Muhtemelen çarşamba günü maç akşamı karlı gözüküyor.

Ertan1982
17.01.2022, 08:47
Giresun da tıpkı Antalya, Malatya ve Sivas gibi 1.bölgede Çin Seddi kuracak.
Kar da yağarsa zorlanabiliriz. Muhtemelen çarşamba günü maç akşamı karlı gözüküyor.

Kursa bile o yetenek yok takimda.Yaparsalar maci kaybederler.Her takimin bir stili var Giresun da kapnan takimi stili yok.daha cok sert hizli oyniyip kanattan gol ariyacaklar bana göre.Bunu yparsalar gol yeriz ama bizde goller atariz.

HOPA'LI TS'Lİ
17.01.2022, 08:52
Kursa bile o yetenek yok takimda.Yaparsalar maci kaybederler.Her takimin bir stili var Giresun da kapnan takimi stili yok.daha cok sert hizli oyniyip kanattan gol ariyacaklar bana göre.Bunu yparsalar gol yeriz ama bizde goller atariz.

Renktaş bu maç ve GS maçından en az 4 puan almalıyız.
Konya ve Başakşehir'i yaklaştırmamalıyız.

HOPA'LI TS'Lİ
17.01.2022, 08:53
wakanın yetişmesi zor diyorlar..
testi negatif bile olsa idman yapamadığı için belki hafta sonu gs maçına saklayabilir

Evet Vakeme GS maçına yetişebilir ama Çarşamba günü çok zor.
Puçaş ne zaman oynayacak acaba?

kayl
17.01.2022, 08:53
Maç muhtemelen kar yağışı altında oynanacak. O yüzden Sivas maçındaki gibi zorlanabiliriz. Nwakaemeve Siopis dönerse işimiz biraz daha kolay olur.

Bu arada statlar tam kapasite açıldığından beri en az seyirciyle oynanacak maçımız olacak büyük ihtimalle. Maç günü yoğun kar bekleniyor. Bu da ilçelerden ve köylerden gelişi baya azaltacaktır.

Bizim statta alttan ısıtma sistemi var mi

Mehmet Fatih Yavuz
17.01.2022, 08:55
https://twitter.com/tribundoldumu/status/1482955872661815297

HOPA'LI TS'Lİ
17.01.2022, 09:00
https://twitter.com/tribundoldumu/status/1482955872661815297

Zorlu iklim koşullarına rağmen şu anda %70 dolması bile sevindirici

Murat Keçeci
17.01.2022, 09:38
3 puan yolunda her maçın zor olduğu dönemlerdeyiz.Genelde tüm ligler icin geçerli olan bir durumdur.Tüm takımların konsantrasyonunun en yüksek olduğu dönem ikinci yarının ilk 10 maçlık bölümüdür.Çünkü ligin boyunun giderek kısaldığı ve yeni transferlerin getirdiği umutlarla beraber işin ciddiyetinin farkına varıldığı bu dönemde kulüpler maçlara daha çok asılır.

Giresun maçı da zor bir maç olacak.Sezon başında küme düşme konusunda birinci aday olarak gösterilen bir takimken yakaladığı kadro istikrarıyla beraber birbirini tamamlayan bir takım görüntüsüne kavuşan giresunspor her hafta biraz daha iyi futbol oynamaya başladı.Özellikle deplasmanda daha derli toplu bir görüntü sergiliyorlar.bjk ve gs maçlarındaki galibiyetler tesadüf değil iki maçta da son derece olgun futbol oynadılar.Kesinlikle çok ciddiye alarak oynamamız gereken bir maç olacak.

Maçla ilgili bizim tarafa geçersek öncelikle bloklari iyi kapatabilen bu rakibe karşı Abdullah hocanın kilidi açabilecek set hücumları çizmesi gerek.Hele ki nwakaeme ,djaniny,kouasisi gibi bireysel becerisi yüksek oyuncular elimizde yok ise o zaman başka ekstra işler denememiz gerekecek.Savunma dörtlüsünü hücum ederken daha fazla oyuna sokmamız gerekecek.Ayrica orta sahadan sürpriz koşularda denememiz gerekecek.Hamsikle Viscayı sürekli göz teması kurdurmak lazım.Bir tanesi ligin en iyi kilit pas atan oyuncusu diğeri ise bek stoper arası koşulari en iyi olan oyuncu.Bakasetas ise ligin en iyi şutörü ona da şut çekecek ortamı açmamız gerekiyor.

Savunma hattina küçük bir dokunuş yapsak mı sorusuna değinirsek şöyle diyebilirim.Uğurcan ve Hugo dışında bu bölgedeki herkese dokunulabilir.

Maçla ilgili işin mental tarafına da çok dikkat etmeliyiz.Gerginlikten uzak durmalıyız.Paniklemeden bildigimiz futbolu oynamaya devam etmeliyiz.Ayni şekilde taraftarımızda oyunculari acele ve panik işler yapmaya yönlendirmemeli.

Biz iyi takımız şuan 11 puan önde değil 4-5 puan geride bile olsaydık yine sampiyon olabilecek potansiyelimiz var.Şuanki mevcut kadroyla da maç kazanabilecek durumdayız.Ayrica Nwakaeme,Djaniny,Kouasisi takima katıldığında,Visca uyum sürecini atlattığında ve stoper sorununu da çözdüğümüzde yine en avantajlı takım biz olacağız.Bu ligde uzun soluklu bir seri yapılacaksa bunu yine Trabzonspor başaracak.

Devrim Arslan
17.01.2022, 09:47
Ben yarışta bu saatten sonra konya,hatay, başak görüyorum diğerleri leş atıyor. Dün gece hataya bayıldım

HOPA'LI TS'Lİ
17.01.2022, 09:54
Ben yarışta bu saatten sonra konya,hatay, başak görüyorum diğerleri leş atıyor. Dün gece hataya bayıldım

Başak Visca'yı, Konya Serdar Güller'i kaptırdı. Konya yarın sahasında Adana Demir'e ve erteleme maçında Başak'a takılırsa mental olarak kopar.

Hatay zımba gibi. iyi ki onlara 15 puan takmışız. Dün berabere kalsalardı iyi olurdu. GS bize çok hırslı oynayacak.

Giresun ve GS maçlarından alınacak 6 puan bizi 15 Nisan'da şampiyon yapar.

4 puan 30 Nisan'da şampiyon yapar.

seçuk
17.01.2022, 10:03
Şampiyonluk maçları içerideki maçlar. Böyle takımlara içeride puan vermeyeceğimizi göstermek adına kazanmak zorundayız. Waka oynuyor mu bilmiyorum. O takım için çok çok önemli. Diğer eksikler bir şekilde giderilir. Tribünler mutlaka dolmalı. İçerdeki bu maçları kazanırsak şampiyonluk cepte diyebiliriz.

HOPA'LI TS'Lİ
17.01.2022, 10:05
Şampiyonluk maçları içerideki maçlar. Böyle takımlara içeride puan vermeyeceğimizi göstermek adına kazanmak zorundayız. Waka oynuyor mu bilmiyorum. O takım için çok çok önemli. Diğer eksikler bir şekilde giderilir. Tribünler mutlaka dolmalı. İçerdeki bu maçları kazanırsak şampiyonluk cepte diyebiliriz.

Stadda en az 30.000 küsür TS sevdalısı olacak.

Tek engel yoğun kar yağışı olabilir (Sivas'ta 47-75. dak. arası yağan)

UĞUR DURTAŞ
17.01.2022, 10:23
Dün giresun kasımpaşa maçını dikkatli izledim.
giresun kötü bir takım değil
güç ve kondisyon olarak çok iyiler
uzun bir süre 10 kişi olmalarına rağmen
giresun:0 biz:1
alanya:1 giresun:0
fb:2 giresun:1
sivas:0 giresun:0
bjk:0 giresun:4
giresun:0 hatay:1
gs:0 giresun:1

takımca defans işini iyi yapıyorlar
iyi bir kaleciler, var

kolay bir maç olmayacak.

bakasetas aylardır formsuz beklentimiz çok fazla
ama kendini maçlara veremiyor.

dorukhan peres hamsik cornelius ömür ve visca
oynayın bee
gs maçı öncesi alınacak 3 puan süper olacaktır.

taraftarlarımızın devreye girmeside çok önemli...

güveniyoruz sizlere canlar.

UĞUR DURTAŞ
17.01.2022, 10:25
Gelelim maçın hakemine
Çarşamba günü Giresun maçını
% 99 cüneyt çakır yönetecek.
1 ihtimalde atilla karaoğlan diyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
17.01.2022, 10:31
Dün giresun kasımpaşa maçını dikkatli izledim.
giresun kötü bir takım değil
güç ve kondisyon olarak çok iyiler
uzun bir süre 10 kişi olmalarına rağmen
giresun:0 biz:1
alanya:1 giresun:0
fb:2 giresun:1
sivas:0 giresun:0
bjk:0 giresun:4
giresun:0 hatay:1
gs:0 giresun:1

takımca defans işini iyi yapıyorlar
iyi bir kaleciler, var

kolay bir maç olmayacak.

bakasetas aylardır formsuz beklentimiz çok fazla
ama kendini maçlara veremiyor.

dorukhan peres hamsik cornelius ömür ve visca
oynayın bee
gs maçı öncesi alınacak 3 puan süper olacaktır.

taraftarlarımızın devreye girmeside çok önemli...

güveniyoruz sizlere canlar.

GS maçı öncesi 3 puan moral ve motivasyonu zirve yapar.

A. Aydın
17.01.2022, 10:31
Hamsik i geride kullanmak hücum aksiyonlarımızı azaltıyor.
Dorukhan da oyun içinde etkili değil.
Berat ön liberoya dönmeli formsuz peres yerine de dorukhan sağ bek olarak oynamalı.

Yunus emre sel e göre Nwakaeme negatif olsa bile antreman eksiğinden dolayı oynamayacak.
Bu maç moral bulmamız açısından rahat ve skorlu geçmeli.

HasanTezel
17.01.2022, 10:38
Arkadaşlar bir gerçeği anlayalım ve buna göre planlama yapalım, klüp de elbet duyar faydamız olur.

ÇÖP LİGİMİZİN yıldızları:

1. Tel avivden gelen sıradan Pesiç gol kralı, İtalyada tek gol atamayan Kralımız Cornelius 2.

2. Emekli Okaka-Thiam-Diouf hemen ardında

3. İlk 15 deki tek yerli Umut Bozok (doğum yeri Fransa)

4. Emekli Balotelli-Jahoviç-Batshuayi-Özil ligde yıldız sayılıyor

Asist kısmı da benzer...

Şimdi, aklıma gelen Acunun halı saha turnuvası, Yattara futbolu bıraktıktan epey sonra, halı sahada tek başına kalan herkese ne etti canlı izledik. Tek delikanlı Hakan Ünsal dediki, Yattara profesyonel dönemde de böyleydi, bugün kariyerimizi bitirdi adeta, durduramadık dedi.

İnanın, kendine bakan herhangi bir iyi topçu şu anki ligde geçmişini hatırlatır.

pReN@_61
17.01.2022, 10:42
Kar kıyamet kış şartlarına rağmen 30 bin bilet satılmış. Vallahi helal olsun taraftara. Taraftar alacak bu maçı Allah'ın izniyle:tsbayrak:

yorumsuz6117
17.01.2022, 10:49
27 bini kombine zaten..

AYYILDIZ
17.01.2022, 10:50
Nwakame perşembe günü takımla antrenman yaptı. Yani negatif çıkarsa son taktik antrenmanına katılır ve sahada yerini alır.

yorumsuz6117
17.01.2022, 10:52
Giresun ligin en az gol yiyen 3. Takımı, golü bulmak maçı bitirmek demek bu maçta, kar engeline de takılırsak işimiz daha da zorlaşıcak..

oksoholu
17.01.2022, 11:09
Ya ne diyorsunuz siz
ligin içinden geçtik hala bu forumda Giresun maçından endişe edenler mi var evimizde oynuyoruz evet kötü oynuyoruz ama o kadar da değil bu takım Wakameden ibaret değil

maçkali616161
17.01.2022, 11:10
21166 bu maç için 11 im ektedir

HOPA'LI TS'Lİ
17.01.2022, 11:13
Önce Giresun
Sonra Cincon

Çekilin yoldan
Şampiyon geliyor.

Doğukan Uçan
17.01.2022, 11:21
trabzona gelen takımların top oynamaya niyeti yok ki baş başlıyor 10 kişi topun arkasında bekleyip sadece koşuyorlar. aslında hatayspor maçı çok güzel bir örnek. sabırla top çevirip ilk yarıda işi bitirmiştik.

yorumsuz6117
17.01.2022, 11:30
Nwakaeme'nin idman yapmasına gerek yok, negatifte koy oynasın..

HOPA'LI TS'Lİ
17.01.2022, 11:37
trabzona gelen takımların top oynamaya niyeti yok ki baş başlıyor 10 kişi topun arkasında bekleyip sadece koşuyorlar. aslında hatayspor maçı çok güzel bir örnek. sabırla top çevirip ilk yarıda işi bitirmiştik.

Yakın örnek Malatya. Adamlar çok sert oynadılar ve sürekli yerde yattılar. Amaçları 3.bölgeye gitmeden 1 puan almaktı.

Muhtemelen Giresun da 1.bölgede savunma kuracak. Az gol yiyen bir takım. Kalecileri Okan Kocuk iyi.

Kanatları iyi kullanmalıyız. Kar yağışı da işimizi zorlaştırabilir.

Erken gol işi çözer.

Sabırlı ve sakin oynamalıyız.

Visca ve Yusuf bu maçın kilit oyuncuları

Yusuf iyi görüntü verdi Sivas'ta. Ondan umutluyum kalan 17 maçta

Larking
17.01.2022, 11:49
İçerideki maçlarda puan kaybı lüksümüz yok,bu hakkı dışarıda kullanmak lazım Sivas maçı gibi.

Ne yağarsa yağsın 3 puan alacağımızı düşünüyorum.

Giresun'un bjk ve gs deplasman galibiyetleri var,küçümsenecek bir takım değil ama maçtan sonra Hakan Keleş kadro sıkıntısı çektiklerini söyledi.Özellikle eski oyuncularımız ve kiralıklar bize karşı hırslı oynayacaklardır.

UĞUR DURTAŞ
17.01.2022, 11:53
Gelelim maçın hakemine
Çarşamba günü Giresun maçını
% 99 cüneyt çakır yönetecek.
1 ihtimalde atilla karaoğlan diyorum.

**

Süpriz ve düşündürücü bir atama daha

**

(H) ALPER ULUSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19930)
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19344)
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20680)
(D) ALPER AKARSU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1590532)

HasanTezel
17.01.2022, 11:57
Bu arada dün İsmail Çipe neydi yahu:o izlemeyenlere:

https://twitter.com/hagimagics/status/1482787997020037120?s=20

Kalesine gelen şut 7 yediği gol 8 o derece:D

Ben GS maçını bekliyorum:sevinç:

Enes Ünal Kaya
17.01.2022, 11:57
Wakayeme ne kadar antremana maça çıkmazsa o kadar iyi oynuyor :) o yüzden sorun yok, bu tarz muhabbetleri başka futbolcular için yapabiliriz

HOPA'LI TS'Lİ
17.01.2022, 12:01
**

Süpriz ve düşündürücü bir atama daha

**

(H) ALPER ULUSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19930)
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19344)
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20680)
(D) ALPER AKARSU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1590532)

Bir Trabzonspor düşmanı daha
Operasyon başladı galiba yine

AYYILDIZ
17.01.2022, 12:04
Hakem faktörü de eklendi fakat ne olursa olsun kaliteli isimlerimiz maçı çözmeli.

pReN@_61
17.01.2022, 12:08
Vakeme ve Siopis'te durum nedir ?

Enaldo61
17.01.2022, 12:08
Operasyona hızlı başladılar, maçımızı verilen hakemlere bak.

Yusuf BALCI
17.01.2022, 12:10
arkadaşlar yine yazayım gitmek isteyen ama bileti olmayan varsa bu maçlık güney kale arkası biletimi devredebilirim

Adem Akyüz'
17.01.2022, 12:15
Bizim statta alttan ısıtma sistemi var miHiç bilmiyorum ama kışı sert geçen bi şehir olmadığımız için yoktur muhtemelen.

Doğukan Uçan
17.01.2022, 12:19
maçlarımıza verilmeye başlanan hakemlere bak. rıdvan dilmen in algıları işe yaramaya başlamış.

6Şafak Aydın1
17.01.2022, 12:36
Sürpriz atamalar bu sezon hep lehimize sonuclandi. Insallah yine öyle olur.

Samet Berber
17.01.2022, 12:39
Giresunspor'u Kasımpaşa maçında beğendim, 10 kişi kaldıktan sonra bile oyun hakimiyetini bırakmadılar dakika 90'da bile temaslı oyunlarından vazgeçmediler. Sivas maçındaki puan kaybını ve hafta sonu oynanacak gs maçını düşünürsek bu maçtan muhakkak 3 puanla ayrılmalıyız. Hamsik'in eski mevkisine dönmesini bekliyorum bu maçla birlikte kendisinin de savunma önünde oynamaktan memnun olmadığını düşünüyorum bizim de hücum gücümüz %20-30 azalıyor o geride oynarken.

abdllh.29
17.01.2022, 12:47
Hiç bilmiyorum ama kışı sert geçen bi şehir olmadığımız için yoktur muhtemelen.

Bildiğim kadarıyla alttan ısıtma var.

AYYILDIZ
17.01.2022, 12:49
Flavio Zeki basan adamlar sürekli. Solbekleri Aziz sürekli bindirme yapıyor. Balde de iyi forvet. Kolay maç yok. Ancak bu maçta bulduğumuz fırsatları değerlendirmemiz lazım.

Özkan Şentürk
17.01.2022, 12:50
Wakame yokken Hamsik'i 6 ya çekmek hucum gücünü tamamen bitiriyor. Hele ki Bakasetas bu durumdayken.

O yüzden bu maç Berat yerine dönmeli ve Hamsik'de eski pozisyonuna geçmeli. Yoksa yine kısır, kimsenin Cornelius'un yanına sokulmadığı bir maç izleyeceğiz.

Ozan Yılmaz
17.01.2022, 13:08
Statta alttan ısıtma neden olsun, Trabzon sahil kesimine yılın kaç günü kar düşüyor sanki

edit: vardır :)

abdllh.29
17.01.2022, 13:14
21167
Statta alttan ısıtma neden olsun, Trabzon sahil kesimine yılın kaç günü kar düşüyor sanki
Özel koruması olan ve alttan ısıtma sistemi kusursuz çalışan teknoloji harikası stadın, soğuk havaya rağmen dolması bekleniyor

[KAPLAN]
17.01.2022, 13:14
Hücumda bireysel yeteneklerle işi çözüyoruz. Akan oyunda rakip ceza sahası içinde aynı anda nadiren 2 Trabzonsporlu futbolcu görüyoruz. Bu sene iyi futbol beklentim olmasa bile, en azından oyunun bir bölümünde bile olsa daha etkili bir Trabzonspor görmek istiyorum. Hamsik özel bir pas atsın, Nwakayeme uçsun kaçsın güzel ama oyun içinde biraz daha hareketli olabilmeliyiz. Genelde çok statik bir oyun oynuyoruz.

Giresunspor maçı zor olacak. Bu maç puan kaybetmemeliyiz.

Ozan Yılmaz
17.01.2022, 13:17
Özel koruması olan ve alttan ısıtma sistemi kusursuz çalışan teknoloji harikası stadın, soğuk havaya rağmen dolması bekleniyor

standart kalıp cümle kopyala-yapıştır haberciliği gibi,

yağmur drenaj sistemi konuldu fakat inşaat zamanı alttan ısıtmayla alakalı hiçbir şey hatırlamıyorum konulduğuna dair, bence yoktur o maliyeti yüklenmemişlerdir ekstra olarak

edit: vardır :)

abdllh.29
17.01.2022, 13:28
standart kalıp cümle kopyala-yapıştır haberciliği gibi,

yağmur drenaj sistemi konuldu fakat inşaat zamanı alttan ısıtmayla alakalı hiçbir şey hatırlamıyorum konulduğuna dair, bence yoktur o maliyeti yüklenmemişlerdir ekstra olarak

Yanlıs hatırlamıyorsam kar yağışlı macımız vardı o zaman canlı bağlanılmıstı ve zeminin alttan ısıtma acıldıgını zeminde kar olmadıgı söyleniyordu Aspor da konusulmustu.

mawro61
17.01.2022, 13:36
Düşünüyorum da , şu an yarış 1-2 puan farkla kafa kafaya gidiyor olsaydı taraftar olarak çoktan havlu atmıştık demekki.
Taraftarın rahatlaması için 30-40puan ilerde olmamız gerekiyor.

İ. SARAL
17.01.2022, 13:47
Çok zor maç.

Yusuf BALCI
17.01.2022, 13:58
https://www.haberler.com/trabzon-stadina-kavusuyor-8822809-haberi/

<b>Saha zeminin de hazırlanmasının ardından İtalya'dan gelecek çimlerin yerleştirileceği ve bunun da bir haftalık sürede gerçekleştirebileceği belirtiliyor. Saha zeminindeki çimin havalandırma özelliğinin bulunduğu, alttan ısıtma sistemine de sahip olduğu kaydedildi.</b>

alttan ısıtma varmış stadımızda.

kayl
17.01.2022, 13:59
Düşünüyorum da , şu an yarış 1-2 puan farkla kafa kafaya gidiyor olsaydı taraftar olarak çoktan havlu atmıştık demekki.
Taraftarın rahatlaması için 30-40puan ilerde olmamız gerekiyor.

Işin ilginci herkes visca gelsin is biter dedi şimdi kasimpasanin deplasmanda yendiği takımdan korkuyoruz. Fenerle 17 var adamlar transfer yapmıyor bjk ile 18 onlarda yapmıyor gs ile 23 konya travma geçirdi üstüne en iyi oyuncularını kaybettiler. Bssaksehir in bur numaralı skor opsiyonunu aldık hatay bir hafta kazanıyor 3 hafta kaybediyor bu karamsar arkadaşlara soruyorum rakip kim ve neden bizi geçer diye biliyorsunuz?

Tahir61
17.01.2022, 14:18
Peres italyaya gitti değil mi baba olmuş Allah bağışlasın analı babalı büyüsün de bu maç olmaz muhtemelen en azından ilk on bir çıkmayacağı kesin gibi

Dorukhanı mecburen sağa çeker yine. Baka yedeğe çekilebilir bu hafta Berat tekrar formasına kavuşabilir.

Tabi bunlar hep coronaya bağlı, Waka döner mi başka vaka olur mu bakalım.

jairzinho
17.01.2022, 14:18
https://www.transfermarkt.com.tr/alper-ulusoy/bilanzdetail/schiedsrichter/6613/saison_id/0/heim_gast//verein_id/449/wettbewerb_id//funktion/1/plus/0

enteresan bir atama,

en son maçımızı 3 yıl önce yönetmiş,ligin kötü hakemlerinden biri,gerçi artık maçları var hakemi yönetiyor ama orta hakemde oyunun temposu konusunda önemli oluyor

Gökhan Balcı
17.01.2022, 14:37
Flavio Zeki basan adamlar sürekli. Solbekleri Aziz sürekli bindirme yapıyor. Balde de iyi forvet. Kolay maç yok. Ancak bu maçta bulduğumuz fırsatları değerlendirmemiz lazım.

Her şeye eyvallah da bu balde hakikaten kötü forvet. Onun yerine normal bir forvetleri olsa sıralamada daha iyi yerlerde olurlardı. He biz ne forvetlerden ne goller yedik balde de atarsa şaşırmam ama fazlasını atmamız gerekecek her türlü

BatuhanB
17.01.2022, 14:45
Yarınki testlerin sonuçları önemli.

Bu arada Sivasspor maçında arka adalesinde ağrı hissetmesine rağmen oyuna devam etmek istemiş Ömür ama hoca devre arasında oyundan almış. Maça yetişmeme durumu varmış.

Ayrıca Yunus Emre Sel, Bruno Peres'in kulübeye çekilmesini ve Dorukhan'ı yeniden sağ bekte izleyebileceğimizi söylüyor ki en doğru hamle olur.

Yarın ola hayrola.

Yiğit SARI
17.01.2022, 14:46
Yarınki testlerin sonuçları önemli.

Bu arada Sivasspor maçında arka adalesinde ağrı hissetmesine rağmen oyuna devam etmek istemiş Ömür ama hoca devre arasında oyundan almış. Maça yetişmeme durumu varmış.

Ayrıca Yunus Emre Sel, Bruno Peres'in kulübeye çekilmesini ve Dorukhan'ı yeniden sağ bekte izleyebileceğimizi söylüyor ki en doğru hamle olur.

Yarın ola hayrola.

------------------Uğurcan
Dorukhan -- Hüseyin -- Vitor -- Puchacz
---------------Berat -- Hamsik
-------Visca --- Bakasetas --- Wakaeme
------------------Cornelius

Dorukhan -- Denswill -- Vitor -- Puchacz

Mis aslında da Berat'ın iyi oynaması lazım

Zafer Fidan
17.01.2022, 14:46
Zorlanacagimizi sanmiyorum. 2:0, 3:1 gibi aliriz

My
17.01.2022, 14:58
Nereye baksam şampiyon olmuşuz gibi yorumlar, yazılar, videolar, haberler... daha ligin yarısındayız ve bu durum inanılmaz derecede can sıkıcı ve tehlikeli.

lazminator61
17.01.2022, 15:00
Baka 6 haftadir sahda yok. Formsuz gücsüz isteksiz.
Ömür de cok formsus. Sivas macinda ilk yarida hemen hemen her topu pas hatalari yapti.
Visca sanki ilk defa futbol görmüs gibi durdu. Ismini bile duymadim.

Takima acilen motivasyon lazim

HOPA'LI TS'Lİ
17.01.2022, 15:03
Baka 6 haftadir sahda yok. Formsuz gücsüz isteksiz.
Ömür de cok formsus. Sivas macinda ilk yarida hemen hemen her topu pas hatalari yapti.
Visca sanki ilk defa futbol görmüs gibi durdu. Ismini bile duymadim.

Takima acilen motivasyon lazim

Şampiyonluk yolu engebeli
Oyuncularda baskı mı yarattı acaba şampiyon ilan edilmeleri medya tarafından
Nazar değecek diye korkuyorum.
Daha önce yaşadığımız travmalara nazaran daha avantajlı durumdayız.
En yakın puan farkı 11 (gizli 8, 1 maçı eksik)

theo
17.01.2022, 15:04
rehavet yaratmak için en fanatik istanbul yorumcuları bile şampiyonluğumuzu ilan etti. allahtan abdullah avcı o gazlara kanacak adam değil. matematiksel olarak şampiyon olana kadar işi çok ama çok sıkı tutacak.

yalnız bana giresun maçında en çok koyacak şey 2. bir gabric vakası olur. flavio ya da diabete'nin golüyle puan kaybedersek çıldırırım heralde.

HOPA'LI TS'Lİ
17.01.2022, 15:20
Dorukhan -- Denswill -- Hugo -- Puchacz

Beklediğim kadro

gurur6134
17.01.2022, 15:21
Bu arada dün İsmail Çipe neydi yahu:o izlemeyenlere:

https://twitter.com/hagimagics/status/1482787997020037120?s=20

Kalesine gelen şut 7 yediği gol 8 o derece:D

Ben GS maçını bekliyorum:sevinç:

Fatih ozturk bunun yaninda tafarel kalir o derece kotu bir kaleci ve hala israrla kalede enteresan bizim macda da oynar umarim

HOPA'LI TS'Lİ
17.01.2022, 15:57
5 günde 2 kritik maç oynayacağız.
6 puanla kapatırsak bizi kimse yakalayamaz.
4 puan fena olmaz.
Giresun maçında şok golle öne geçersek maçı rahat geçeceğimizi düşünüyorum.
Gol gecikse de sorun değil. İlk yarılarda en çok gol atan ekibiz.
Maç boyu sabırlı ve sakin oynamalıyız.
Giresun maçında tek engel olsa olsa yoğun kar yağışı olur. Operasyon çocuğu Alper bile bize engel olamaz.
GS-Kasımpaşa maçı kritik. GS artık aşağıdan uzaklaşmak isteyecektir. Olası Kasımpaşa galibiyetinde GS iyice karışır.
GS'ye göre 1 gün fazla dinlenmek az da olsa bir avantaj olabilir. Aslında şu leş GS'yi iyi zamanda yakaladık.

yorumsuz6117
17.01.2022, 16:00
5 günde 2 kritik maç oynayacağız.
6 puanla kapatırsak bizi kimse yakalayamaz.
4 puan fena olmaz.
GS-Kasımpaşa maçı kritik. GS artıık aşağıdan uzaklaşmak isteyecektir. Olası Kasımpaşa galibiyetinde GS iyice karışır.
GS'ye göre 1 gün fazla dinlenmek az da olsa bir avantaj olabilir. Aslında şu leş GS'yi iyi zamanda yakaladık.

GS'de çok eksik var, paldır küldür saldırıp inanılmaz boşluklar veren bir takım, 3 puan alamazsak sürpriz olur bence..

Ahmet Taşçı
17.01.2022, 16:06
Dorukhan -- Denswill -- Hugo -- Puchacz

Beklediğim kadro

Brunonun formsuzluğunu yerli kuralı ile birleştirip bir de Puchasz'ı da görme isteğimizle bağlarsak sonuç bu kadro oluyor.

jairzinho
17.01.2022, 16:11
rakipte serginho,süleymanov zeki flavio balde koşan oyuncu tiplemeleri,sadece diabate keyfine göre takılıyor,

yani orta saha ve ileri 4 lüdeki toplam 6 oyuncudan 5 i hunharca koşuyorlar,dikkat etmek lazım

redbul
17.01.2022, 16:12
test sonuçları negatif olsa dahi benim bildiğim abdullah avcı ne wakayemeyi nede sipopisi 21 kişilik maç kadrosuna dahi alacağını düşünmüyorum

HOPA'LI TS'Lİ
17.01.2022, 16:15
GS'de çok eksik var, paldır küldür saldırıp inanılmaz boşluklar veren bir takım, 3 puan alamazsak sürpriz olur bence..

Sevgili renktaşım hele şu Giresun'u kazasız belasız geçip haneye 3 puan daha yazalım da GS'yi de hallederiz inşallah.

Uğur Kalyoncu
17.01.2022, 16:16
test sonuçları negatif olsa dahi benim bildiğim abdullah avcı ne wakayemeyi nede sipopisi 21 kişilik maç kadrosuna dahi alacağını düşünmüyorum

Eğer Covidi yatarak geçirmedilerse almaması için sebep yok. Adam özellikle Nwakame negatif çıksın da kadroya alayım diye bekliyordur.

İ. SARAL
17.01.2022, 16:18
Siopis 11 oynamalı. Berat-Bakasetas-Hamsik orta sahası çok statik kalıyor. Siopis ile orayı hareketlendirmemiz lazım.

kayl
17.01.2022, 16:27
Siopis 11 oynamalı. Berat-Bakasetas-Hamsik orta sahası çok statik kalıyor. Siopis ile orayı hareketlendirmemiz lazım.

Şimdi şöyle bir durum var. Dorukhan hamsik bakasetas olurken dorukhan 8 hamsik 6 oynuyor dorukhan hareketli çok daha az pozisyon veriyoruz ama dorukhan pasör değil orta sahada bağlantıyı kuramıyor. Berat 6 ya hamsik8 e geçince hücumda çok daha akiciyiz çünkü berat pasör bir oyuncu 6 numara sağlıklı bir şekilde hamsik i derinde buluşturuyor lakin onunda sorunu temposuz olması gec tepki vermesi burda karar vericez ya dorukhan daha az pozisyon vericez yada burayla daha akıcı bir oyun oynuycaz bu da beraberinde defansif zaaf getirilecek bunun kararını vericez

HOPA'LI TS'Lİ

Mehmet Yılmaz ve Selahattin Kınalı da Siopis'in ilk 11'de olması gerektiğini açıkladılar.

Devrim Arslan
herkes wakanın eksikliğinden dem vuruyor ama en önemli eksiğimiz Djanini adam öyle ya da böyle ilerde çok işler yapıyordu

kayl
17.01.2022, 16:33
Djanini oynarken de gomuyorduk ��edin visca zamanla ağırlığını koyacaktır bu adamı en iyi tanıyan avcidir biraz sabir

Devrim Arslan
17.01.2022, 16:49
viscanın kredisi bende 3-4 maç var . ilk maçtan o kar yağışında adamı gömdü bizim bazı taraftarlar ulan adamın kafasındaki saçlar bile donmuştu. Ne acımasız taraftarımız var

Doğukan Uçan
17.01.2022, 16:52
bence öyle düşünen arkadaşlara kızmamak lazım. bu devlet federasyon medya destekli istanbul takımları 30 puan geriden gelip bile şampiyon olabilir. geçmişte kazandıkları çoğu şampiyonlukları nasıl elde ettiklerini bilmeyen yoktur.

Yunus Emre SEYHAN
17.01.2022, 16:57
Ligin en kötü kadrolarindan birine sahip olmalarına rağmen disiplinli ve takım savunmasini iyi yapan bir takıma karşı oynayacağız. Ortasahada iyi basan koşan parselleyen takımlara karşı zorlanıyoruz. Umarım kolay bir maç olur

yorumsuz6117
17.01.2022, 17:08
En az Giresun kadar mücadele etmezsek kazanamayız..

ÖmürKaradeniz61
17.01.2022, 17:09
Visca için Sivas maçı ölçü olmaz ,o sahada o havada imkansız yani Yumlu oynasa ona bile ölçü olmaz. Visca Trabzonspor adına gol veya gollerini bu maçla birlikte sıralamaya başlar.

ilelebeTS
17.01.2022, 17:10
Giresun dirençli takım. Çoğu maçlarını izledim. İzlediklerim arasında en çaresiz kaldıkları maç Başakşehir maçı oldu. Başakşehir bunları bayağı hırpaladı. Orada da Visca söktü aldı maçı. Biz de o tip bir taktikle oynayabiliriz. Zaten sistem aşağı yukarı aynı. Lakin bizde daha yetenekli adamlar var. Tony-Visca ikilisi lazım bu maçta.

adiloş bebe
17.01.2022, 17:17
Hakan Keleş Sivasspor maçını izlediyse büyük ihtimalle Zeki ve Flavio'yu Hamsik'e baskı yapmaları için tembihleyecektir. Amacı oyunu Hüseyin özelinde stoperlere kurdurmak olacaktır. Bu açıdan baktığımızda Berat'ın topla olan ilişkisi daha yumuşak olacağı için Berat tercihi gelebilir bu maç. Çok yumuşak olur dersek ben Baka'yı kenara alıp Siopis'i 11'e koyarım.

Gökhan Balcı
17.01.2022, 17:38
Hakem konusu elbette mühim es geçilsin diyemem ama geriye dönüp baktığım zaman puan kaybı yaşadığımız maçlarda hep anormallikleri kendimizin doğurduğunu görüyorum. Gereksiz yere kırmızı yediğimiz maçlar var anlamsız yaptırdığımız penaltılar var acayip basit hata yapıp kalemizde gol yediğimiz maçlar oldu. Yani şöyle bakınca rakibin organize gelip bize gol attığı maç var mı hatırlayamıyorum. Hep garip garip hatalar yapıyoruz. İlk yarıda orta sahamız çok geçirgendi ve kalemizde acayip şut görüyorduk. Böyle anlarda çoğu zaman sahneye Uğurcan çıktı ama kendi ceza sahana çok yaklaştığın vakit istesen de istemesen de tehlike ihtimalini artırmış oluyorsun. Bir şut çektirirsin top aya gidecekken eline çarpar penaltı olur başına bela olur. Veya defans arkasına çok top sarkıttırırsın eninde sonunda stoperin o adamı kaçırır vs.

İkinci yarı ile birlikte orta sahayı toparladığımız andan beri bu takım pozisyon vermiyor. Dile kolay 3 maç oldu rakibin pozisyonu yok. Bir başakşehir maçında guldbransenin pozisyonu vardı sanırım gol olabilecek. Onun dışında zaten sivas maçında kendi kendimize yediğimiz bir gol dışında gol de yemedik. Bu yeni kurduğumuz düzenin meyvesi. Kuşkusuz bakasetası geriye çekmek bize ofansif anlamda güç kaybettirdi. Ama onu geriye çekmek ve dorukhanı öne atmak bize ciddi anlamda bir savunma gücü kazandırdı. Berat Hamsik Bakasetaslı 6-8-10 düzenindeki takım daha korkutucu bir takımdı hatta bu adamların önüne bir de Visca koyduğun zaman daha da korkunç oluyor ama bunun defektlerinin de çok olacağını kabul etmek gerek. Ben o hücum hattını görmeyi daha çok istiyorum elbette ama mevcut düzenin daha ideal olduğu da bir gerçek.

Fakat şöyle bir şey var. Bu takımda en özel oyuncular kim desek Uğurcan Hamsik Nwakeme deriz. Bir de bence Djaniny de bu sınıfa dahil bir oyuncu. Şimdi elimizde Nwakeame yok belki bu maç olur ama yok sayalım. Uğurcan zaten kalede. Djaniny yok ve Hamsik de bundan sonra büyük ihtimalle çok sıkı sıkıya tutulacak. Kaliteli oyuncularımızın diğer hepsi ise bir başkasının yardımına muhtaç oyuncular. Buna Visca da dahil. Mevcut sistem bu eksikleri sizce kaldırır mı ben bunu merak ediyorum. Çünkü bana bariz bir sıkışıklık varmış gibi geliyor. En azından özel oyuncularımızın olmadığı zamanlarda Hamsiki daha ofansif kullanabilir defansın önünde ayakları iyi beratı kullanabiliriz. Daha riskli olur ama en azından bakasetasın kaleye yakınlığından faydalanabiliriz. Ek çözümler üretmemiz gerekebilir. Elbette bu geçici bir süre. Şubat başı gibi takım tam olacak o zaman daha esnek olacağız kadro konusunda ama şu geçiş sürecini az kayıpla atlatmak için biraz risk almaktan zarar gelmez diye düşünüyorum

Enaldo61
17.01.2022, 18:09
Valla benim de net fikrim şu: Dorukhan sağ bekte oynamalı, Siopis de 11'de olmalı, yerli kuralına nasıl uydurursun bilmiyorum ama en iyi oyunu böyle oynuyoruz bence.

redbul
17.01.2022, 18:15
giresun maçının şifresi belli erkenden golü atacaksın 90 dk boyunca tüm ipleri eline alacaksın. giresun ligin en az gol yiyen 3. takımı durumu, bu işin tesadüf olmadığını gösteren bir istatislik.golün her dakika gecikmesi giresunun direncinin artması anlamına geliyor, golü erken bulmak çok önemli.

jairzinho
17.01.2022, 18:17
Nereye baksam şampiyon olmuşuz gibi yorumlar, yazılar, videolar, haberler... daha ligin yarısındayız ve bu durum inanılmaz derecede can sıkıcı ve tehlikeli.

https://www.fanatik.com.tr/son-dakika-haberi-super-ligde-sampiyonluk-oranlari-guncellendi-2261620

şampiyonluk oranlarına bakarsak lig bitmiş durumda

bu oran ligin yarısı falan demiyor bence

Emre Çömez
17.01.2022, 18:40
https://twitter.com/AgnusDei61/status/1483103123619069959

erenslash
17.01.2022, 19:07
Bakın arkadaşlar hakem atamaları şu bu bizim üstümüze oyunlar olacak bunlara hazırlıklı olmalıyız

bizim yapmamız gereken başkan da dahil hepimiz takımıza destek olmak ve onlara saygı göstermektir ne olursa olsun ancak başkanın tek yapması gereken ne lazımsa alıp keyfimize bakmamızdır.

zaten alacak da . paramız ve maddi imkanlar ölçüsünde en iyisini alalım çöplere para vermesinler yeter...

korayı almaya gerek yok. kahan ayhanı alsınlar korayı alacaklarına.

gereksiz işlere bulaşmayalım.

korayı kiralık alsınlar ona lafım yok ama direkt adam alıyorsak koray ikinci kiralık defans olarak alabilirler nokta atışı olmaz ama korayı alırsak.gerek yok

Doğukan Uçan
17.01.2022, 19:08
bu fotoğraf gerçek mi yoksa troll mü ?

doğruysa harika haber.. djaniny yeri geliyor kızıyoruz ama adam hem kanat hem forvet oynayabiliyor.

takımdaki tek joker oyuncu.

lazibere
17.01.2022, 19:09
Sivaspor maçındaki hava muhalefeti ve deplasman maçı olması bizim oynadığımız kötü oyuna elbetteki bir mazeret olabilir. Ama bu maçın hiç bir mazareti yok. Hücüm oyuncusu bolluğu olan takımda, Rakibi oynadığı oyun ile silkeleyerek kısa sürede maçtan koparmayı başaramazsak ki bunu genelde başaramıyoruz , büyük sıkıntı yaşarız.

katılıyorum, kötü futbol oynuyoruz ama skor alacak oyun da oynayabiliyoruz. Kusura bakmayın ama ben bu futbol taktiğinden hiç memnun değilim ama şampiyonluk için herşey mubah.

Rakiplerimizin kötü oyun oynaması ve bizim de riskten uzak aşırı sağlamcı bir oyun anlayışında olmamız bizi tepede tutmaya devam ediyor ve öyle de sürecek bu ama Malatya gibi lige havlu atmış bir takıma bile 90 dakıkada bir gol atmakta zorlanıyorsan ve son saniye de kendi oyuncumuzun aptallığı ile puan kaybetme ihtimalin güçlü idiyse o halde yolunda gitmeyen şeyler var.

Ben ciddiyeti elden bırakmadan oynamak ve rakiplerin artık bizi kilitlemek için herşeyi yapacaklarını bilerek, Avcı'nın en azından baskı kurduğumuz dakikalarda skor almak için biraz riske girmesi gerektiğini düşünüyorum. Risk alırsam yenilirim diye düşünüyorsak o zaman kadromuzun kalitesini abartmaya da gerek yok. Bu kadar etkili hucum oyuncusu olan takımımızın maçı 2 şut ile bitirmesi bana tuhaf geliyor

Abdulkadir Bakasetas, Peres, Berat, gibi aşırı formsuz ve iştahsız oyuncularımız arttı. Hüseyin zaten canlı bomba. O bakımdan bir an once toparlamalıyız ve bizim sahamızda oynayacağımız maçlarda rakip 20, dakıkada pes etmeli. Bu oyunu oynamalıyız

Bu sene evet parmakla sayılacak kadar agresif oyun oynadık. Bu sayı artmalı

Barista
17.01.2022, 19:15
Yav bu bahis oranları insanların kime bahis yaptığına göre algoritma tarafından hesaplanıyor. Bunlardan yola çıkarak "şu şu oran belirlenmiş hmmm" diye sonuç çıkarıyorsunuz boş yere.

My
17.01.2022, 19:30
https://www.fanatik.com.tr/son-dakika-haberi-super-ligde-sampiyonluk-oranlari-guncellendi-2261620

şampiyonluk oranlarına bakarsak lig bitmiş durumda

bu oran ligin yarısı falan demiyor benceGüzel kardeşim benim, oynanmadan hiç bir maç kazanılmıyor. Artık bu iş bitti, tamamız duygusu yavaş yavaş herkese dolayısıyla futbolculara da sirayet ederse bu yav.ak düzenle birlikte öyle bir travma yaşatırlar ki bize 96'yı, 2011'i felan mumla ararız.