PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 21. Hafta | Sivasspor 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Yiğit SARI
07.01.2022, 22:16
Edin Višćaaaaaaaaaaaaaaa

Doğukan Uçan
07.01.2022, 22:27
belki çok erken ama bana göre bizim açımızdan kırılma maçı. sivasspor'u böyle yakalamışken şu maçtan 3 alıp ardından giresun maçını da kayıpsız geçip ali samiyene gitmeliyiz.

Bayraktaroğlu
07.01.2022, 22:30
Zor maç. İnanıyorum kazanacağız.

btnyldz
07.01.2022, 22:32
Malatya maçına benzemeyecektir. Daha iyi bir oyun bekliyorum ve tabii ki takımın rakibi daha çok ciddiye almasını..

ÖmürKaradeniz61
07.01.2022, 22:34
Bence Visca direkt işe başlasın bu maçla birlikte çünkü Abdulkadir kanat oynayamıyor çocuğa da yazık.

ilelebeTS
07.01.2022, 22:46
Hadi bakalım Visca, siftahı yap.

DeAgLeMaNyAq
07.01.2022, 22:49
Sivas'ı uzun süredir deplasmanda yenemediğimiz gerçeği var. Dolayısıyla puan kaybı pek sürpriz olmaz. Bu engeli aşarsak önümüz baya bir açılır...

kaçarava
07.01.2022, 22:51
Bakasetas ve Abdülkadir Ömür yine böyle olursa işimiz zor. Her maç Nwakaeme-Cornelius bir yere kadar. Takım şampiyonluk moduna girmeli.

Visca oynayabiliyor mu, evetse harika olur. Hele de deplasmanda uçurur bizi.

HOPA'LI TS'Lİ
07.01.2022, 22:52
3 puan şampiyonluk yolunda çok büyük avantaj olur.

Edinnnnn
Viscaaaaa

Ertan1982
07.01.2022, 22:53
1:0 olsun bizim olsun.
Golde kaleciye carpip 90+1 de gelecek.
Rakipler sever bunu.

trbzonsporlu
07.01.2022, 22:59
basaksehir maçındaki ciddiyetle oynarsak alırız macı

sezona bedel maçlardan birisi. rakiplerimizin puan kaybetmemizi bekledikleri maç. alırsak dev bir adım atmış oluruz.

My
07.01.2022, 23:04
Sanıyorum Puhaç da dahil olacak takıma. Visca da geliyor. Baya baya toparlarız.

Hügonun durumu ne ? Hügo da geliyorsa süper olur.

Enaldo61
07.01.2022, 23:05
Hugo Visca ve Puchacz oynar umarım.

lazboy0061
07.01.2022, 23:06
Hugo Visca ve Puchacz oynar umarım.

Hugo visca oynarda puchasz biraz zor gibi geliyor bana

btnyldz
07.01.2022, 23:08
Bence de Puchacz tam anlamıyla bitmedi bile daha imzasını atmadı. Ki gelse bile hemen bu maçtan forma giyeceğini düşünmüyorum. Visca tabii ki sahada olmalı. Yanıyor zaten bizim uşak. Hugo da dönmeli artık sakatlıktan.

ilelebeTS
07.01.2022, 23:08
Rakibin en önemli 2 oyuncusu yok. Bizde Tony ve Visca kanatları olacak. Çözerler.

Mert Acar
07.01.2022, 23:09
Hugo ve Viscaya ihtiyacımız var. Umarım yetişirler.

Gökhan Balcı
07.01.2022, 23:13
Puhaç gelse bile bu sene doğru düzgün maça çıkmadı doğrudan 11 başlayamaz adil de olmaz zaten. Fakat visca konusunda hiç de öyle düşünmüyorum. Bu maçta oynarsa birçok sorunumuza direkt çözüm getirecektir.

ilelebeTS
07.01.2022, 23:13
Puchacz'ı hiç düşünmem direkt oynatırım. Sol beksiz oynuyoruz kaç vakittir. Zaten orada iyi antrenmanı yemiştir. Direkt Polonya'dan gelen biri olsa daha sıkıntı olabilirdi. Almanya'dan gelmesi avantaj.

yorumsuz6117
07.01.2022, 23:17
Bakasetas kulübeye, Ömür ortaya, Visca göreve, net..

Ufuk
07.01.2022, 23:38
Rıza maç sonu nasıl ağlayacak acaba?

ilelebeTS
07.01.2022, 23:49
Rıza maç sonu nasıl ağlayacak acaba?
Sona kalmaz. Hafta içi başlar, maç bitene kadar devam.

Enaldo61
07.01.2022, 23:51
Aboo niye hatırlattınız şu adamı harbiden bu hafta da bunun ağlamalarını dinleriz bıktım ha.

gurur6134
07.01.2022, 23:53
Haydi visca muhtesem bir giris bekliyoruz senden

arda.61
07.01.2022, 23:57
Rüyamda Visca ilk maçında boş kaleye gol atıyordu. O maç bu inşallah.

Girebi
07.01.2022, 23:58
Gradel ve Fajr yok. Sivas'ın 50%'si resmen adamlar. Bizde Nwakaeme ve Hamsik neyse, onlarda da Gradel ve Fajr o. Gradel'in oyun kurucu özelliği, araya saldığı paslar, ikili mücadeleleri vs. tam bizim lig için biçilmiş kaftan bir oyuncu, aynı Nwakaeme gibi fark yaratıyor. Fajr ise tam bir uzun top (maç başına 9 isabetli uzun top) ve kilit pas (maç başına 2.4)uzmanı. Bu ikilinin olmaması çok ama çok büyük avantaj bu maç için. İkisinin gol katkısı 61%.
Ayrıca 4 eksikleri daha var. Azubuike, Jorge Felix, Ziya Erdal, ve Appindangoye. Azubuike Malatya ile anlaşmış. Diğer üçlü hakkında bir fikrim yok, maça kadar iyileşebilirler ama pek fark yaratan isimler değillerl. Isaac Cofie de kart sınırındaymış.
Dikkat edilmesi gereken isimlerden stoper Goutas var. Duran toplarda etkili oyuncu. 4 golü var bu sezon, Hugo'ya büyük iş düşüyor burada. Yatabare'yi de bilirsiniz zaten...

Bizim açımızdan Hugo muhtemelen dönecektir, gerçekten ihtiyacımız da var. Ayrıca yeni transferlerimizi oynatabileceğiz. Visca ve Kouassi ilk 11 olmasa da şans bulmalı, kışın Sivas deplasmanı zor olur, bakalım hoca neler yapacak...
Ha bu Trondsen'in hali nedir bu arada, cam adama mı dönüştü?? Bize gelmeden önce sakatlığı yoktu...

bilgehan83
08.01.2022, 00:23
sivas maçı kadrosu böyle olmalı.. ne ismail ne hüseyin sahada olmalı.. umarım berat iyi oynar...

uğurcan

peres berat vitor denswill
dorukhan hamsik

visca baka tony

cornelius

puhaç, ömür, koita ve siopis de yedekten girer..

efecan, stoper transferleri olur umarım..

trbzonsporlu
08.01.2022, 00:42
Bakasetas kulübeye, Ömür ortaya, Visca göreve, net..

benim görüşüme göre sırf top rakipteyken mücadele farkından dolayı bile ömür bakasetastan formayı alamaz ki bakasetas top bizdeykende omüre göre çok çok daha fazla tehditkar bir oyuncu

kaç tane top kapıp takımı ayağa kaldırdı bugün bakasetas hele ömürun kacirdigi pozisyon baslangicinda tekrar izlerseniz o topu faul yapmadan nasil kazanip takimi ataga kaldirdigini daha iyi anlarsiniz beni.

dipnot takımın en çok sahipsiz top kazanan oyuncusu olmuş bakasetas bugun

sakatliktan onceki formuyla alakasi yok ama yinede o oynayacaktir forvet arkasında

Girebi
08.01.2022, 00:48
benim görüşüme göre sırf top rakipteyken mücadele farkından dolayı bile ömür bakasetastan formayı alamaz ki bakasetas top bizdeykende omüre göre çok çok daha fazla tehditkar bir oyuncu

kaç tane top kapıp takımı ayağa kaldırdı bugün bakasetas hele ömürun kacirdigi pozisyon baslangicinda tekrar izlerseniz o topu faul yapmadan nasil kazanip takimi ataga kaldirdigini daha iyi anlarsiniz beni.

dipnot takımın en çok sahipsiz top kazanan oyuncusu olmuş bakasetas bugun

sakatliktan onceki formuyla alakasi yok ama yinede o oynayacaktir forvet arkasında

Bakasetas-Ömür yerine Peres-Dorukhan ve 6 no Berat olabilir

My
08.01.2022, 01:03
Puhaç pazar günü Trabzona geliyormuş.

ihsan candas
08.01.2022, 01:17
Coffie de kart sınırında.

ilelebeTS
08.01.2022, 01:21
Visca'nın bu maçla başlaması daha iyi oldu. İlk maçı olacağından tek başına bile alabilir bu maçı. :)

DURAS
08.01.2022, 02:35
Sevimli hayalet abdüşü klubeye alırız. Abdüşten umudu kesmedim ama biraz dinlensin. Dinlenince iyi dönüyor. Hüseyin’i de Rize’ye göndeririz olmadı 1461 Trabzon’a... bence .muhtemel kadro şöyle olur: Uğurcan- Perez-denswil-hugo-ismail-dorukhan-hamsik-bakesetas- visca- cornellıus- Nwakame

Bana kalsa perezi yedeğe çeker. Oraya dorukhanı koyarım. İsmailin yerine de puchakı ( maç eksiği yüzünden visca gibi hemen onbire koymaz hoca) koyarım. Dorukhandan boşalan yere de beratı ikame ederim... neyse biz zor maçları daha iyi oynuyoruz. Vura vura devam

Erdinho_61
08.01.2022, 06:31
tek korkum hava cok soguk zemin sert olursa sakatlik.
insallah kayipsiz atlatiriz. visca ve cornelius isi bitirir bu macta.

Yiğit SARI
08.01.2022, 09:02
Şimdilik tahminler:

Çoğunlukla güneşli maks 0° min -1°C şeklinde gösteriyor

Doğukan Uçan
08.01.2022, 09:05
Ulan rıza :D

yorumsuz6117
08.01.2022, 09:21
Dua edelim de lig bitene kadar Cornelius'a birşey olmasın..

ÖmürKaradeniz61
08.01.2022, 09:24
Visca yanıyor adam yerinde duramadı dün tribünde.

My
08.01.2022, 10:03
Puhaçın ilk yarı ligdde hiç maçı yokmuş. 11 tane konferans ligi maçına çıkmış.

Ah Edgar ahh. Her mevkiiyi hallederdik de stoper ikilimizin bozulması çok kötü oldu.

Timur Bey
08.01.2022, 10:20
Rıza ve kukla kulübü haftaiçi yeneceğiz naraları atar, hakem açıklanınca Ali Koç gibi borazanla algı yaparlar, maç sonu da efendi Rıza bize olur kükreyen aslan. Bu adam bizde hocalık yaptı bir de olacak iş değil.

Sivas tamamen soğuk havayı ve buz zemini kullanan bir takım. Bu yüzden fizik gücü dayalı sert bir maç bekliyorum. Kesinlikle Berat'ın ve hatta sakar Hüseyin'in olmaması gereken bir maç. Fakat Hugo iyileşmezse Hüseyin'e maruz kalmak ürkütüyor. Yine de Visca'nin oynayacak olmasi ve Waka faktörü kanatlardan olayi çözecektir diye umuyorum. Bu maç için stoperler de Malatya maçına oranla daha dikkatli olmalı. Daha iyi kontra yapan bir rakip olacak bu kez. İnşallah kazanıp döneriz.

Zaferrr19
08.01.2022, 10:26
Sivas ta yasıyorum ve macta olacağım insallah. Pazartesinden sonra Sivas hafta boyu kar yagıslı ve soguk gozukuyor c. Tesi de devam edecekmis umarım oyunumuza engel olmaz bu durum

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa Çakar
08.01.2022, 11:04
Uğurcan
dorukhan - denswil - hugo - puhachz
Berat - Hamsik
Visca - Bakasetas - Nwakaeme
Cornelius

hanzale
08.01.2022, 11:20
Bu maça gitmek istiyorum Sivastayım, aşılarım var ama yurtdışında oldum şimdi işletsem maça girebilir miyim? Pasolig kaç günde çıkıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hanzale
08.01.2022, 11:22
sivas maçı kadrosu böyle olmalı.. ne ismail ne hüseyin sahada olmalı.. umarım berat iyi oynar...

uğurcan

peres berat vitor denswill
dorukhan hamsik

visca baka tony

cornelius

puhaç, ömür, koita ve siopis de yedekten girer..

efecan, stoper transferleri olur umarım..

Berat defansta Türkmen’in bir tık altı

ÖmürKaradeniz61
08.01.2022, 11:30
İç sahada oynadığımız maçları kazandığımız zaman şampiyonuz o yüzden Sivas maçı ölüm kalım maçı değil.

ÖmürKaradeniz61
08.01.2022, 11:31
Berat defansta Türkmen’in bir tık altı

Hiçbirine gerek yok Ahmetcan tabanca gibi koy Denswilin yanına stoper nasılmış gör.

Mehmet BAŞ
08.01.2022, 11:47
Hugo iyileşirse stoper ikilimiz Hugo & Denswil şeklinde olur. Berat falan tartışmaya gerek yok. Zaten Berat orada yapamayacağını daha önce hepimize gösterdi. Hüseyin'i konuşmaya gerek yok. Hoca da Hüseyin'in acemiliklerini görüyor lakin şu an elde bu olduğu için onu kullandık, yapacak bir şey yok! Polanyalı sol bek de bu maçta oynar diye düşünüyorum. Visca da katılıyor. Daha ne olsun, maşallah diyelim.

seçuk
08.01.2022, 11:51
Sanırım Sivasta Faysal- Gradel ve Ziya olmayacak. Onlar için önemli eksikler. Bizim de eksiklerimiz var ancak Biz bir şekilde takımı oluştururuz. Burada bizim için önemli olan iyi bir zemin ve hava şartları. Antalyadaki gibi bozuk bir zemin ve soğuk bir hava oyunumuzu olumsuz etkileyecektir.

Kadroya gelirsek Visca 11 başlamaz sanırım. Gidişata göre değerlendirilebilir. Vitor dönecekse stoper de Hüseyin kesilebilir. Ancak iki tane sol ayaklı stoper ile oynamak ne kadar mantıklı soru işareti. O yüzden mecbur Hüseyin ile başlanabilir. İsmail yerine sola Denswil atılabilir. Bakasetas da ciddi bir düşüş görüyorum. Daha iyisini yapması gerekiyor. Eğer yerli sayısında sıkıntı yaşanırsa yerini sağ tarafa geçecek Viscadan sonra Abdüşe kaptırabilir. Yerli olarak oynatabileceğimiz Uğurcan-Abdüş- Berat- Dorukhan-İsmail- Hüseyin gibi oyuncularımız var. Burada formaya en yakın olanlar Uğurcan-Dorukhan ve sağ tarafa Visca gelince ortada oynaması gerekecek olan Abdüş. Bu durumda Bakasetas yedek de kalabilir. Tabi başka formatlar da düşünülüyor olabilir.

Bence Sivas'ı kadro açısından kötü zamanında yakaladık. Ancak hava koşulları da bizim için dezavantaj. Sivas stadında alttan ısıtma var diye biliyorum. Umarım bir aksilik olmaz ve rahat bir galibiyet ile döneriz.

pReN@_61
08.01.2022, 11:51
Kontrollü futbol ve yüksek konsantrasyon şart.
Edin ilk 11'de olur gibi görünüyor fakat Puşkaş yetişir mi bilemem.
Kaybetmemeliyiz.

Sinan.K
08.01.2022, 11:57
Malatya macini kötu oynamadik becerip gol atamadik problem oydu adamlarin kaleye isabetli sutu yok Sivas macinda Visca ve Wakayemenin ayaklarina bakar kouyassi ve djanini cok önemli adamlardi yedekden gelip kosu atan topcular hicbiri yok

Gökhan Balcı
08.01.2022, 12:00
Bu maç beratın maçı değil hatta duruma göre siopisin maçı bile olabilir. Dorukhan Siopis hamsik orta sahası bu maç özelinde ideal olabilir. Ama peres dangozunu da sahada görmek istemiyorum. Puhaçın direkt 11 başlama ihtimali maç eksiği dolayısıyla yok gibi ama maça muhakkak belli bir noktada girmeli. Visca içinse hiç beklemeye gerek yok. En ihtiyacımız olan oyuncu. Hugo denswill ikilisi kesinlikle olmalı daha fazla saçmalığa kimsenin tahammülü yok

Gökhan Balcı
08.01.2022, 12:02
Bi de bu gıcık maça nasıl oluyor da hep ikinci yarılarda deplasmana gidiyoruz bilmiyorum. Ben mi yanılıyorum bilemiyorum ama sanki hep öyle denk geliyor

seçuk
08.01.2022, 12:02
Hugo iyileşirse stoper ikilimiz Hugo & Denswil şeklinde olur. Berat falan tartışmaya gerek yok. Zaten Berat orada yapamayacağını daha önce hepimize gösterdi. Hüseyin'i konuşmaya gerek yok. Hoca da Hüseyin'in acemiliklerini görüyor lakin şu an elde bu olduğu için onu kullandık, yapacak bir şey yok! Polanyalı sol bek de bu maçta oynar diye düşünüyorum. Visca da katılıyor. Daha ne olsun, maşallah diyelim.

En son maçına Konferans liginde 11. ayın 25'inde çıkmış 65 dk sahada kalmış. İlk devre boyunca da sadece konferans ligi ve Polonya milli takımı ile maçlara çıkmış. Ligde süre alamamış adamı hemen Sivas maçında, deplasmanda sahaya sürmek yanlış olur. Hocanın da böyle birşey yapacağını sanmıyorum.

Mehmet BAŞ
08.01.2022, 12:04
En son maçına Konferans liginde 11. ayın 25'inde çıkmış 65 dk sahada kalmış. İlk devre boyunca da sadece konferans ligi ve Polonya milli takımı ile maçlara çıkmış. Ligde süre alamamış adamı hemen Sivas maçında, deplasmanda sahaya sürmek yanlış olur. Hocanın da böyle birşey yapacağını sanmıyorum.

Normal şartlar altında söylediklerinizde çok haklısınız. Ancak burada söz konusu rakibi İsmail olunca bence her türlü tercih edilir. :)

kaçarava
08.01.2022, 12:20
Sağ stoperin neden sol ayaklı olmaması gerektiğini fırtınacast kanalındaki arkadaş çok iyi anlattı, ismini unuttum kusura bakmasın. Hüseyin'in kötü pozisyon aldığı pozisyonda Denswil onun yerine kayıyor ve sol ayakla topa müdahale edeyim derken geç kalıyor. Geriden oyun kurarken pas açısını kapattıkları an oyun hepten tıkanır. Edgar olmayınca oyunumuzun tamamen sola yığıldığını, hâliyle sağ stoper-merkez sağ ve sağ kanattan top gelmediğini de güzel anlattı. Diğer yorumcu iki sol ayaklı stoper idare eder dedi, onu da belirteyim. bjk maçında Denswil sağ stoper oynamak zorunda kalmıştı topu alıp pas vermek için vücudunu hareket ettirirken bile sırıtıyordu.

Berat hiç olmaz. İki defa denendi ve çok kötüydü. Dorukhan olabilir. Hız var, hava hakimiyeti belli seviyede var. Jairzinho'nun önerdiği Peres bile olabilir.

Mustafa Yumlu bile Hüseyin'den iyiydi. En azından risk alıp ilk topları alırdı forvetten. Hüseyin'de hız var diyorsun adam öndeyken videoda fps-kare atlıyor sanki yanlış yere koşuyor yakalanıyor adama. Ne anladım o hızdan.

Orta sahada Baka ve Hamsik yine aynı anda oynarsa korakor oynamayı seven Sivas'a karşı zorlanırız. Siopis ya da gevşek de olsa Berat oynamalı.

ahamitokutan
08.01.2022, 12:28
banko 2 yerlimiz Uğurcan, Dorukhan. Malatya maçından sonraki rezil oyunundan sonra zaten bit kadar olan kredisini de yitirmiştir Hüseyin, daha 11 göreceğini düşünmüyorum. İsmail Malatya maçında idare etti ama ona da kimse güvenemiyor haliyle, Sivas maçında da idare edebilirse ne ala. Hoca Ömürü keser mi bilemiyorum. Ben açıkçası Peres in ciddi şekilde uyarılması gerektiğini düşünüyorum, bu sebeple sağ bek konusunda da emin değilim açıkçası. Berat da çok güvenilebilecek vaziyette değil. Puchacz yedek kadroya alınır mı fiziki durumuna göre belki bir ihtimal, ama 11 başlayacağını düşünmüyorum. şöyle bir kadro bekliyorum.
Uğurcan - Dorukhan - Denswill - Hugo - İsmail - Siopis - Hamsik - Visca - Bakasetas - Wakaeme - Cornelius.
Yedekten girebilecekler: Koita - Ömür - Berat - Yusuf Sarı - Peres - Ahmetcan

KARAGOZLUM
08.01.2022, 12:37
Huseyin artik hic bir sekilde oynatilmamali

peres yedege cekilmeli dorukhan sag bek
bakasetas yedege omur onun yerine kac haftadir varlik gosteremiyor ve gun gectikce saha kotuye gidiyor bana gore
visca sag kanat
sol kanat denswill

stoler hugo ve ahmetcan

orta saha siopis

falcon_61_
08.01.2022, 12:40
Djanini ne durumda acaba? Sakat dediler konu kapandı. Bu maça yetişir mi yoksa 1 ay mı yok . Nedir durumu? Takımın olmazsa olmazı bence.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tahir61
08.01.2022, 12:41
Konya da başakşehir ile oynarken hava ve zemini düşününce tam sıfır sıfıra bağlayıp sakat cezalı vermeden dönmelik deplasman. Al ver yaparak kasmadan pas pas bitirelim. Duran toptan bi tane sikistirsak ekstra galibiyet olur.

Emirhan Uludüz
08.01.2022, 12:41
Uğurcan, Peres, Hugo, Denswil, İsmail, Dorukhan, Hamsik, Bakasetas, Waka, Visca, Cornelius.

Böyle gözüküyor. Hamle olarak maç sıkışırsa hocadan arada gördüğümüz gibi İsmail Ömür değişikliği gelebilir. Onun dışınca bu şekilde diziliş yaparsak Türk oyuncu sıkıntısı da yaşamayız maçın ileri dakikaları için.

Emirhan Uludüz
08.01.2022, 12:42
Djanini ne durumda acaba? Sakat dediler konu kapandı. Bu maça yetişir mi yoksa 1 ay mı yok . Nedir durumu? Takımın olmazsa olmazı bence.

Bu maça yetişecek olsa milli takım kampından çıkarılmazdı. Minimum 1 ay deniliyor.

falcon_61_
08.01.2022, 12:43
Bu maça yetişecek olsa milli takım kampından çıkarılmazdı. Minimum 1 ay deniliyor.Adam sakatlanmasa da 1 ay yoktu, sakatlandı gene 1 ay yok. Vay arkadaş [emoji3]

Emirhan Uludüz
08.01.2022, 12:47
Adam sakatlanmasa da 1 ay yoktu, sakatlandı gene 1 ay yok. Vay arkadaş [emoji3]

En azından formda ve moralli dönerdi. Şimdi minimum 1 ay deniliyor fakat 2 ay da olabilirmiş ona göre transfer yapacaklar. 1 ay olduğunu düşünürsek oynamaya başlaması 1,5 ay sonunda olur bu da yaklaşık 7,8 maça tekabül ediyor sanırım.

lazibere
08.01.2022, 12:55
Dorukhan, Sağa beke geçer, Önünde visca oynar.
Solda yine İsmail oynar

Berat, ilk 11 şansını kaybetti, Hala İnstegram güzeli olmaktan öte futbolunu ilerletemiyor

Ömür, Visca'nın gelişiyle bu maçta yedek soyunur

Bu durumda

uğurcan

dorukhan densvil hugo ismail

hamsik

visca bakasetas wakame

cornelius

lazibere
08.01.2022, 12:56

Janini en az 2 ay yok,

Onun yerine de oyuncu bakıyoruz ve alacağız gibi

My
08.01.2022, 13:11
Efecan yeniden gündeme gelebilir bence.

Ufuk
08.01.2022, 13:11
Bu maça gitmek istiyorum Sivastayım, aşılarım var ama yurtdışında oldum şimdi işletsem maça girebilir miyim? Pasolig kaç günde çıkıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiPassolige başvuru yapıp ödeme yapmak yeterli. Sonra mobil uygulama ile karti beklemeden maça girebilirsin.

Sinan.K
08.01.2022, 13:17
banko 2 yerlimiz Uğurcan, Dorukhan. Malatya maçından sonraki rezil oyunundan sonra zaten bit kadar olan kredisini de yitirmiştir Hüseyin, daha 11 göreceğini düşünmüyorum. İsmail Malatya maçında idare etti ama ona da kimse güvenemiyor haliyle, Sivas maçında da idare edebilirse ne ala. Hoca Ömürü keser mi bilemiyorum. Ben açıkçası Peres in ciddi şekilde uyarılması gerektiğini düşünüyorum, bu sebeple sağ bek konusunda da emin değilim açıkçası. Berat da çok güvenilebilecek vaziyette değil. Puchacz yedek kadroya alınır mı fiziki durumuna göre belki bir ihtimal, ama 11 başlayacağını düşünmüyorum. şöyle bir kadro bekliyorum.
Uğurcan - Dorukhan - Denswill - Hugo - İsmail - Siopis - Hamsik - Visca - Bakasetas - Wakaeme - Cornelius.
Yedekten girebilecekler: Koita - Ömür - Berat - Yusuf Sarı - Peres - Ahmetcan

Güzel kadro bende olsam böyle cikarim Yusuf sari rizeye gitti yanliz

OrkHun
08.01.2022, 13:21
Janini en az 2 ay yok,

Onun yerine de oyuncu bakıyoruz ve alacağız gibi
lan giderek artıyor adamın sakatlığı motorin fiyatı gibi..

ben de artırayım, djanini en az 4 ay yokmuş.

Semih AYDIN
08.01.2022, 13:25
Sürekli Ocak Şubat aylarına denk geliyor Sivas deplasmanımız

btnyldz
08.01.2022, 13:29
Djaniny transfer ettiğimiz zamanda da benzer bir muhabbet olmuştu. Forumda geyik haline getirmiştik hatta. Uzun zamandır top oynamamış form tutması 1-2 ayı bulur diye başlayan yorumlar her bir gönderide şakayla karışık 7-8 aya kadar uzamıştı.

Devrim Arslan
08.01.2022, 13:30
O soğukta ve bu defansla 1 puan iyidir

lazibere
08.01.2022, 14:22
lan giderek artıyor adamın sakatlığı motorin fiyatı gibi..

ben de artırayım, djanini en az 4 ay yokmuş.

6 ile 8 hafta yok ise burdan ne sonuç çıkar sence? İdmanlara başlaması maça hazır olması falan , sen hesapla

BatuhanB
08.01.2022, 14:26
Uğurcan

Dorukhan - Denswil - Hugo - Puchacz

Bakasetas (Berat) - Ömür - Hamsik

Visca - Nwakaeme

Cornelius

*

Mis gibi kadro :)

ilelebeTS
08.01.2022, 14:29
Stoper transferi yetişirse kadro da değişir. Ama Visca oynayacaktır, ilaç gibi gelecek bize. Bazı oyuncularımız formsuz. En başta Bakasetas. Visca belki onu da hareketlendirir.

Larking
08.01.2022, 14:42
Sivas fizik gücü iyi takım ve eksi derecede oynayacağız.

Avantajımız Gradel ve Fajr yok.Gradel hücumu yöneten oyuncu,Fajr ise oyunun iki yönünü oynayan futbol aklı.O bölgede oynayan J.Felix ve Ulvestad'da şu an için sakat bizim maça yetişirler mi bilmiyorum.Azubuike takımdan ayrıldı.Cofie kart sınırında,Konya'da kart görürse o da yok.Henüz transfer de yapmadılar.Maçın anahtarı olan orta sahada avantajımız var.

Peres'in dünkü durumu ve orta sahada Siopis'e yer açılması için Dorukhan tekrar sağ bek düşünülmeli.Soğuk havada dirençli oyunculara ihtiyaç var.

Solda Puchacz'ı direk oynatırım,hiç bakmam yeni geldiğine.İkisi de sol stoper olmasına rağmen Hugo-Denswill yaparım tandemi.

Siopis-Hamsik- Bakasetas orta sahası solda Tony, sağda Visca önde Cornelius.Ömür'ü kenardan getirirm.

Şimdi farkettim 3.yerli yok.Bakasetas yedek olabilir,Berat ya da Ömür başlayabilir.Ama kontenjan sorunu olmasa Sivas deplasmanında kadrom bu olurdu.Kaan Ayhan işi kontenjan sorunu için çok önemli hamle.

S.ÖZKAN
08.01.2022, 15:31
Kazanalım işimize bakalım

Doğukan Uçan
08.01.2022, 15:59
vay arkadaş sivasta cumartesi hava karlı gözüküyor.

Kenshi
08.01.2022, 16:04
Bize aslan kesilen hatay 6 dakikada 2 gol yemiş. Bu rakiplerin bize karşı motivasyonu sinir bir durum.

ersn.alparslan
08.01.2022, 16:11
Bize aslan kesilen hatay 6 dakikada 2 gol yemiş. Bu rakiplerin bize karşı motivasyonu sinir bir durum.

Bize aslan kesilen hatay derken adamlarin ilk yari bize karsi sutu yoktu topla oynamada %20 ydi.

HOPA'LI TS'Lİ
08.01.2022, 16:32

Hep böyle olmuyor mu?

Bakalım Hatay haftaya GS maçında nasıl oynayacak?

Antalya sahasında şikebahçeye, bize oynadığı gibi oynayacak mı?

HOPA'LI TS'Lİ
08.01.2022, 16:34
vay arkadaş sivasta cumartesi hava karlı gözüküyor.

Yahu bizim her Sivas maçı neden kış mevsimine denk geliyor?

Hatırlayın Umut Bulut bizde oynarken Sivas'ta kulağı kopacaktı neredeyse?

Sivas maçı bu hafta olsaydı yırtardık.

Haftaya karlı olursa zor olabilir ama alttan ısıtma var.

Ertan1982
08.01.2022, 16:36
hatay da 3 topcu afrika kupasinda kaleciler de.Puan kaybedeceklerini bekliyordum.Rakip degiler artik sampiyonluk icin.Konya var bir de az da olsa basak.Haftaya basak konya maci var.Biz mecbur yenmeliyiz.Sivas maci sezon maclarindan biri.

jairzinho
08.01.2022, 16:38
uğurcan

dorukhan---peres----hügo---denswil

visca------bakasetas-hamsik-vakayeme

-----------------ömür------------------

---------------cornelius---------------------

top bizde iken 3 lü bir diziliş olur, set hücumunda, peres -hügo-denswil geride bekler, visca ve dorukhan kanadı daha fazla iş yapabilir,oraya ömür yada bakasetas da pas tiki takaya gelir,

vakayeme zaten solda tek başına takılıyor,bekin fazla çıkmasına gerek yok,

haliyle takım çift kanatlı çalışmaya başlar,

DURAS
08.01.2022, 16:53
sivas maçı beni endişelendirirken aklıma visca geliyor, hamsik geliyor , neakame geliyor rahatlıyorum

Enaldo61
08.01.2022, 16:55
sivas maçı beni endişelendirirken aklıma visca geliyor, hamsik geliyor , neakame geliyor rahatlıyorum

Dua edelim de korona falan çıkmasın.

Kemal Öztel
08.01.2022, 16:56
Sivas yarın konyayı yener sonra da evinde bize yenilir..

Doğukan Uçan
08.01.2022, 17:21
Yahu bizim her Sivas maçı neden kış mevsimine denk geliyor?

Hatırlayın Umut Bulut bizde oynarken Sivas'ta kulağı kopacaktı neredeyse?

Sivas maçı bu hafta olsaydı yırtardık.

Haftaya karlı olursa zor olabilir ama alttan ısıtma var.

valla abi sivasspor un eski stadı olsaydı sıkıntı olurdu ama yenisinde bir sorun olmaz. ama maç içerisinde kar devam ederse tatil bile olabilir.

yorumsuz6117
08.01.2022, 17:54
Cornelius soğuğu sever rahat olun, 2. İle 3.' nün maçı var kazanırsak.. :)

ilelebeTS
08.01.2022, 17:57
Normal şartlarda Sivas, Konya'yı deplasmanda yenemez. Kadrosu şu an yetersiz. Oyunu da yetersiz. Anormal bir durum olursa belki puan alabilir.

UYZD
08.01.2022, 18:09
Başakşehir, Alanya ile berabere kalmış. Puan farkı 15 oldu.

Murat'
08.01.2022, 18:22
Çok zor geçecek maçlardan bir tanesi, inşallah çok soğuk olmaz.

Sacit
08.01.2022, 18:28
Vakayeme soldan içeri giriyorsun çok güzel ama şu topu kalecinin üstüne vurmayı nasıl başarıyorsun! topu köşeye vursana, kalecinin uzanamayacağı köşeye vur golü at işte

antrenmanda son vuruş çalış

her maç aynısını yapıyor
direğe vur ama kalecinin üstüne vurma şu topu

köşeye vursan gol olacak

Oğuzhan Fidan
08.01.2022, 18:36
Başakşehir, Alanya ile berabere kalmış. Puan farkı 15 oldu.

Alanya yenecekti normalde hakem kırmızı kartları dengelemeye çalışmasa Alanya kazanırdı.

Mehmet Fatih Yavuz
08.01.2022, 19:04
Vakayeme soldan içeri giriyorsun çok güzel ama şu topu kalecinin üstüne vurmayı nasıl başarıyorsun! topu köşeye vursana, kalecinin uzanamayacağı köşeye vur golü at işte

antrenmanda son vuruş çalış

her maç aynısını yapıyor
direğe vur ama kalecinin üstüne vurma şu topu

köşeye vursan gol olacak

Koşup takıma uyum sağlıyor. Efor sarf ediyor.
Bu yüzden de son vuruşlar olmuyor eskisi gibi.
Kolay değil.

Kemal Öztel
08.01.2022, 19:16
Normal şartlarda Sivas, Konya'yı deplasmanda yenemez. Kadrosu şu an yetersiz. Oyunu da yetersiz. Anormal bir durum olursa belki puan alabilir.

Konya sıradan bir anadolu takımıdır ve sıradan anadolu takımlarının kendi aralarındaki puan kayıpları anormal bir durum olmaz.

ilelebeTS
08.01.2022, 19:24
Konya sıradan bir anadolu takımıdır ve sıradan anadolu takımlarının kendi aralarındaki puan kayıpları anormal bir durum olmaz.
Konya bu sezon sıradan bir takım olmadığı için ligde 2. sırada. Ben takım büyüklüğünden bahsetmedim. Futbol olarak iyiler bu sezon. Sahada doğruları yapıyorlar. Adamların hakkını yemeyelim. Sivas'tan 1 tık üstte bir takım.

SALDIRAY
08.01.2022, 19:26
Başakşehir kulübünde şuan kombine satışı varmı acaba

6Şafak Aydın1
08.01.2022, 19:29
23 Ocak ile 6 Subat neyin arasi oluyor?

Milli aradan baska ne olabilir ama mac bulamadim. Uluslar ligi haziranda, Portekiz martta.

Oğuzhan Fidan
08.01.2022, 19:31
hatay da 3 topcu afrika kupasinda kaleciler de.Puan kaybedeceklerini bekliyordum.Rakip degiler artik sampiyonluk icin.Konya var bir de az da olsa basak.Haftaya basak konya maci var.Biz mecbur yenmeliyiz.Sivas maci sezon maclarindan biri.

Sivas ölümüne oynayacak fırsat vermeden çakıp geçmemiz lazım. Sivas’ı yendiğin zaman puan farkı uçurum olur gider.

DURAS
08.01.2022, 19:37

Milli aradan baska ne olabilir ama mac bulamadim. Uluslar ligi haziranda, Portekiz martta.
diğer kıtalarda var. zannedersem güney amerika

ÖmürKaradeniz61
08.01.2022, 19:38
Hava eksi bilmem kaç diye düşünüyorsunuz ama Cornelius gerçeğini unutuyorsunuz.��

ilelebeTS
08.01.2022, 19:39

Geçen Trtspor'da Erdoğan Arıkan'ın programıydı sanırsam, Avrupa liglerinde ara verilecek gibi bir şeyler dendi. Sezon arası gibi bir şey yani.

HasanTezel
08.01.2022, 19:40
İttirme işler bitince AZICIK VAR ADALET DAĞITINCA, 3 büyütülmüş bildiğin Zeytinburnuspor/Sarıyerspor/Beykoz:p

batugol
08.01.2022, 19:48
2 - 0 olsun bizim olsun

Sacit
08.01.2022, 19:51
Koşup takıma uyum sağlıyor. Efor sarf ediyor.
Bu yüzden de son vuruşlar olmuyor eskisi gibi.
Kolay değil.

işin zor olan tarafını yapıyor
bir de gol atıp süsleme yapsa kendisi adına güzel olacak

nevzat61
08.01.2022, 20:51
Giresun tamam.. sıra balotelli ve arkadaşlarında..

Gülmeyecem..:) hayır gülmeyecem :)

Ufuk
08.01.2022, 20:56
Giresun tamam.. sıra balotelli ve arkadaşlarında..

Gülmeyecem..:) hayır gülmeyecem :)Balotelli oynamıyor :(

nevzat61
08.01.2022, 21:08
Balotelli oynamıyor :(

Vargas diyelim o zaman..

Bu arada Sivas maçından sonra Giresun maçı yine hafta içi olacak sanırım..

yorumsuz6117
08.01.2022, 23:06
21145

crixus_61
09.01.2022, 01:28
Korona işine çok dikkat etmemiz lazım.

AYYILDIZ
09.01.2022, 10:11
Deplasman maçlarımız çok zor. Sivas maçı da çok zor olacak. Antalya maçı gibi ortada bir maç bekliyorum.

Adem Akyüz'
09.01.2022, 10:14
Hava şartları açısından zor bir maç olacak. Rakibin en etkili oyuncusu Gradel yok. Öyle veya böyle kazanmamız lazım.

Anıl C
09.01.2022, 11:34
Kulüp olarak hem maça hazırlanmalıyız hem de Covid'e karşı önlemlerimizi asla bırakmamalıyız. Herkes çok dikkat etmeli. Acaba ne sıklıkla hızlı test yapıyor futbolculara kulüp.

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2022, 11:53
Yine 3 sene önce şampiyonluğa giderken yaşadığımız Covid-19 vakalarının arttığı bir 2.devreye başladık.

Şu şampiyonluğa hayırlısıyla bir kavuşsak artık

Bezduk daa

Attila Durmuş
09.01.2022, 11:54
Benim için fener ve satılmışşehir nasıl ise sivasta aynıdır. Hepsi şikecidir. Vurup geçmek gerek inşallah yeneceğiz.İlk 5 hafta çok önemli benim gözümde biri gitti kaldı 4 ü.

B.Yiğit
09.01.2022, 12:26
afrika kupası organizasyonu burada bizim işimize gelecek. çünkü bizden giden kousassi ve djninye zaten muhtemel 11 de olmayacak isimlerdi. fakat sivas'ın en önemli 2 ismi faysal ve gradel afrika kupasında. mevsim dışında çok iyi zamanda sivas'a gidiyoruz. kazanmalıyız.

beklediğim 11

Uğurcan
Peres Hüseyin Hugo Denswill
VİSCA* Dorukhan Hamsik* Nwakaeme*
Bakasetas*
Cornelius

önüne yıldız koyduğum futbolcular tek başlarına maç alacak kalitede oyuncular. bir takımda ne kadar fazla olursa o takımın maç kazanma olasılığı o kadar artar çünkü her maç her oyuncu aynı motivasyon ile maça çıkamıyor. bu 4 oyuncunun birden kötü gününde olma ihtimali yok gibi bir şey. nwakaeme'nin malatyaspor maçında konuşması gibi bu maçta da birisi sazı eline alıp maçı kazandıracaktır.

Mehmet Fatih Yavuz
09.01.2022, 13:20
Vallahi böyle maçların ardından hoca fatura kesebilir.
Peres kulübeye geçip, Denswill - Hugo tandemi ile çıkabilir.

Mehmet BAŞ
09.01.2022, 14:22
Konyaspor - Sivasspor maçına bakıyorum. İki takımın da birbirinden pek farkı yok. Orta sahaların hızlı geçildiği bir oyun var. Sivasspor'daki stoper Goutas fena oynamıyor. Sivasspor hızlı kontra lar deniyor. İlk yarıda birkaç tane fırsat da yakaladılar. Pedro Henrique ve Leke James'in tercih hataları yüzünden ataklar gol ile sonuçlanmadı. Konyaspor oyun kurmak istiyor ancak hücum ederken basit pas hataları yaptıkları için rakibe kontra atak fırsatı veriyorlar. Konyaspor kalite olarak şampiyonluk yarışı verebilecek bir takım değil. Eksikleri olsa da zayıf görünüyorlar. İkinci yarıda ne olur bilemiyorum ancak Sivasspor'u gole daha yakın görüyorum.

amasya0561
09.01.2022, 14:43
Bu konyanın saha zemini bizimkinden çok güzele benziyor bizim sahada ikili mücadelerde hemen kalkma oluyor. Bunun sebebi iklimdenmi yoksa kalitedenmi acaba

Tekke
09.01.2022, 14:54
Sesi açalım:alkış:https://twitter.com/unalgundogdu/status/1479812104148467713?s=20

crixus_61
09.01.2022, 14:54
Sivas 1-0 önde Konya karşısında

nevzat61
09.01.2022, 14:55
Bu Konyaspor'un şampiyonluk şansı sıfır.. hatta bir tık öteye götürüp bu yarışın içinde olma şansı bile sıfır..

Burada geçen haftalarda Konyaspor güzellemesi yapan arkadaşlar da bunu görmüştür artık..

crixus_61
09.01.2022, 15:03
her maç çok çok çok önemli. Her takım her hafta puan kaybedecek durumda. Yenilsek bile moral bozmadan devam etmeliyiz. Toplanacak her puana ihtiyacımız var. Allah yardımcımız olsun.

Burak Bıyıklı
09.01.2022, 15:13
Konya sivas macinin coguna bakma sansi buldum. Sivasin kondisyonu yuksek. Evlerinde ve sogukta oynama aliskanliklari sayesinde bizim macta baskili oynayacaklardir diye dusunuyorum.

En dikkatimi ceken olay fazla kisi ile bastiklari icin ozellikle ters kanatta cok bosluk veriyorlar. Yani tam visca ve wakalik mac diyorum. Diyagonal paslarla gol atma sansimiz yuksek.

Bunun yaninda kontraya iyi cikiyorlar evet ama sonuclandirirken cok sacma tercihler yapiyorlar. Sanirim gradel vs olmayan oyunculari sebebiyle ne yapacaklarini bilmiyorlar.

Soguk sebebiyle zor gecer ama kazanma ihtimalimizi hala yuksek goruyorum.

crixus_61
09.01.2022, 15:18
Konya, Sivas'a yenildi. En yakın takipçi ile aramızda 10 puan fark oluştu.

amasya0561
09.01.2022, 15:20
Ahaa konyada kaybetti. Kolay kolay olmayacak bir farkla şampiyon olacağız. Tarihe bir not daha düşecegiz

Özer Öztekin
09.01.2022, 15:21
Bu maçta da Trabzonspor'u kollayan hakemin adı Leke James idi :*)

Kemal Öztel
09.01.2022, 15:24

Dediğim gibi sivas konya'yı aldı. Bize de yenileceklerdir..

nevzat61
09.01.2022, 15:24
Bugün oynanan Sivas Konya maçı ne kadar belirleyici olur bilmiyorum ,ancak önümüzdeki Sivasspor maçı için umutlanmama sebep oldu..

Her zaman ki oyunumuz bence Sivasspor maçı için yeterli olacaktır diyorum...

Pas manyağı yapmamız gerekiyor Sivas'ı.. zaten çabuk sinirlenen bir karakterleri var.. bizim sabırlı pas oyunumuz onları deli edecek..

Togrul
09.01.2022, 15:26
Son 20 dakikada Konya maçında Sivasın hücum oyunçuları ayakta duramıyordu. Yoksa farka gidecek bir mactı.

yavuzbaha
09.01.2022, 15:26
Ahaa konyada kaybetti. Kolay kolay olmayacak bir farkla şampiyon olacağız. Tarihe bir not daha düşecegiz

Böyle demeye gerek yok,matematiksel garantilemeden bitti dersek sıkıntı olur,96 yılında askerdim,nizamiyede hüngür ağlamıştım,kıyamete kadar daha şampiyon olamayız diyordum,26 yıl geçti ilk kez sanki olacak bu iş diye heyecan duymaya başladım,ama yine de bişeyler ters gider mi korkusu hep içimde..

Mehmet BAŞ
09.01.2022, 15:27
Konyaspor - Sivasspor maçına bakıyorum. İki takımın da birbirinden pek farkı yok. Orta sahaların hızlı geçildiği bir oyun var. Sivasspor'daki stoper Goutas fena oynamıyor. Sivasspor hızlı kontra lar deniyor. İlk yarıda birkaç tane fırsat da yakaladılar. Pedro Henrique ve Leke James'in tercih hataları yüzünden ataklar gol ile sonuçlanmadı. Konyaspor oyun kurmak istiyor ancak hücum ederken basit pas hataları yaptıkları için rakibe kontra atak fırsatı veriyorlar. Konyaspor kalite olarak şampiyonluk yarışı verebilecek bir takım değil. Eksikleri olsa da zayıf görünüyorlar. İkinci yarıda ne olur bilemiyorum ancak Sivasspor'u gole daha yakın görüyorum.

Evet, ilk yarıda dediğim gibi oldu. Sivasspor ikinci yarıda golü bularak maçı kazandı. Sivasspor baktığımızda daha tehlikeli bir takım ve daha geniş bir kadrosu var. Maçı da hak ederek kazandılar. Kalecileri Ali Şaşal Vural iyi bir kaleci, bugün butün yan topları çıkıp aldı. Stoper Goutas oldukça iyi bir futbolcu, savunmada dengeli ve hava toplarında başarılı bir savunmacı. Gradel ve Fajr 'ın yokluğunda iyi bir galibiyet aldılar. Açık konuşmak gerekirse Avrupa maçları olmasa Sivasspor belki de ligde ikinci sırayı elde edebilirdi. Her neyse, bizim maçta takımımızı favori görüyorum. Ligde ne yaptığı bilen, bütün halinde iyi hücum ve savunma yapan bir takımız var. Nwakaeme, Visca, Hamsik, Bakasetas ve Cornelius gibi kaliteli oyuncularımız ile sonuca ulaşırız diye tahmin ediyorum.

yavuzbaha
09.01.2022, 15:27
Visca ve puchaz ın oynama şansları nedir bilen var mı ?

ilelebeTS
09.01.2022, 15:30
Hoca şans verirse oynayacaklar.

nevzat61
09.01.2022, 15:31

Puchaz olmasa da Visca onbir de çıkacaktır.. kendi fikrim :)

thehell61
09.01.2022, 15:34
Bu maça muhtemelen bu 11'le çıkarız. Bu 11 de bize maçı kazandırır. Rakipteki iki eksik bizim için çok iyi oldu.

-------Uğurcan----------
Peres--Hüseyin--Hugo--Denswil
------Dorukhan----Hamsik-------
Visca-----Bakasetas-------Wakame
-------------Golnelius-----------

batugol
09.01.2022, 15:37
Bu maça muhtemelen bu 11'le çıkarız. Bu 11 de bize maçı kazandırır. Rakipteki iki eksik bizim için çok iyi oldu.

-------Uğurcan----------

guzel kadro

serdaracıl
09.01.2022, 15:39
Dediğim gibi sivas konya'yı aldı. Bize de yenileceklerdir..

Hocam bu nasıl bi öngörü. Bravo valla. Haftaya bi kupon yapalım :)

serdaracıl
09.01.2022, 15:41

-------Uğurcan----------

Hğseyin işi zor. Hugo-denswil stoper oynar. Solda tronsden, sağda dorukhan.

mawro61
09.01.2022, 15:45
Beraberlik alsak yeter.
Önümüzde 18 maç kaldı.
sivas - alanya- adanademir-konya maçlarına beraberlik
gs-fb-başakşehir-bjk maçlarına mağlubiyet yazsak
83 puan yapar.
fb'nin bu hafta kazandığını varsayarsak 35 puanı olur. kalan 18 maçtan 83 puana ulaşabilmek için (averajı lehlerine çevirdiklerini varsayıyorum)
48 puan almaları lazım. 48 puan için 15 galbiyet 3 beraberlik veya 16 galibiyet 2 mağlubiyetlik istatistik yapmaları lazım ki bence imkansız.
dolayısıyla şimdiden kutlama organizasyonlarına başlamalıyız.

Yunus Emre SEYHAN
09.01.2022, 15:48
Sivasspor(d)
Giresunspor
Galatasaray(d)
Kasımpaşa
Konya
Alanya(d)

6 maçta 14 ve üzeri puan işi %90 bitirir.

ÖmürKaradeniz61
09.01.2022, 15:49
Viscanın ilk maçı olması dolayısıyla en az 1 gol 1 asist garantisi var. Sivas’ın bizden puan alması için en az 2 gol atması gerekiyor ki o da imkansız.

Arda'
09.01.2022, 15:49
Sivas ligin açık ara en dengesiz takımı ya. Kayseriden ilk yarıda 3 yer, gider Gradel ve Fajr yokken Konyayi yener deplasmanda.

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2022, 15:50
Konya, Sivas'a yenildi. En yakın takipçi ile aramızda 10 puan fark oluştu.

Konya camiası çok şımarmıştı. Güzel oldu.

Haftaya Sivas deplasmanında kazanırsak, Başakşehir de Konya'ya takarsa çok büyük avantaj yakalayacağız.

Allah'ım ne kadar fantastik bir sezon yaşatıyorsun, hamdolsun.

Yıllar sonra bu mutluluğu ve heyecanı çok özlemişiz.

Nazar değmesin.

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2022, 15:51
Beraberlik alsak yeter.
Önümüzde 18 maç kaldı.
sivas - alanya- adanademir-konya maçlarına beraberlik
gs-fb-başakşehir-bjk maçlarına mağlubiyet yazsak
83 puan yapar.
fb'nin bu hafta kazandığını varsayarsak 35 puanı olur. kalan 18 maçtan 83 puana ulaşabilmek için (averajı lehlerine çevirdiklerini varsayıyorum)
48 puan almaları lazım. 48 puan için 15 galbiyet 3 beraberlik veya 16 galibiyet 2 mağlubiyetlik istatistik yapmaları lazım ki bence imkansız.
dolayısıyla şimdiden kutlama organizasyonlarına başlamalıyız.

Renktaş şampiyonluk Başakşehir maçına kalmaz :)

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2022, 15:54
guzel kadro

Hüseyin'in oynadığı her maç yüreğim hopluyor. Saatli bomba gibi

Hala son dakikadaki acemi hareketini unutamıyorum.

Medyaya bizi malzeme yaptı.

Mr. Hunter'ın artık çok zorda kalmadıkça Türkmen'i oynatacağını düşünmüyorum. Skor garantisi elde edildiğinde belki son dakikalarda olabilir.

Larking
09.01.2022, 15:54
İstanbul medyasını hayata bağlayan tek şey Konya idi o da bugün patladı.Bundan sonra baş aşağı giderler.Önceki İlhan Palut takımlarında olduğu gibi.

Şimdi şöyle tatlı bir hesap yapalım.

Malatya galibiyetiyle Başakşehir ile olan farkı 5 maça çıkardık.5 mağlubiyet alırsak ancak puan eşitlenebiliyor. Averajı vermezsek yine biz öndeyiz.

fb bugün itibariyle bizi 5 mağlubiyet 1 beraberlik alırsak 6 maçta yakalayabiliyor.Yarın kazanırlarsa 4 mağlubiyet 1 beraberlikte 5 maçta yakalayabiliyor.Her iki durumda da puanlar eşitleniyor.Averajı vermezsek yine öndeyiz.

Konya'yı saymam normalde ligi ilk beşte bile bitiremeyecekler ama en azından şu an bizimle olan puan farkını iki elle gösterebilen tek takım olduğu için:) bu da bir şey diyelim ve onları da katalım. Onlarla olan puan farkı 10 gibi görünse de bence 13 çünkü 5 maç sonra Trabzon'da onları rahat geçeceğiz.Yani 4 mağlubiyet 1 beraberlik alırsak bizi ancak 5 maçta geçebiliyor.Hesap yaptım ama lig sonunda Konya'ya 20 puandan az fark atmayız.

İkinci yarının 5.haftası fb-başakşehir,6.haftası bizim Konya maçı var.Bu iki maçın sonucu Mart şampiyonluğunun müjdecisi olabilir.

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2022, 15:56
Çakır
Dorukhan-Hugo-Denswill-Puçaş
Berat-Hamsik
Visca-Baka-Vaka
Andreas

Benim kadrom bu (Kaan ya da başka stoper gelene kadar)

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2022, 15:58
Hoca şans verirse oynayacaklar.

Visca ilk 11'de renktaş (kaynak sağlam)

Puçaş kadroda olacak ama ilk 11 de olabilir (belli değil)

mawro61
09.01.2022, 16:00
Renktaş şampiyonluk Başakşehir maçına kalmaz :)
;)
hani hobi olarak belki bırakmak isteriz, yoksa heyecanı kalmayacak son haftaların.
bu arada şunu da ilave etmeliyim ki, kesinlikle Türkiye kupasını da artık değerlendirmeliyiz bence. kafa kafaya giden bir mücadelede rotasyon vs düşünülebilir, ama şu ortamda 3 kupaya da talip olmakta sakınca görmüyorum.

Erkin
09.01.2022, 16:00
Bugun eksiklerin de etkisinin yaninda motivasyon problemleri de vardi belli ki: ama bizim maca full motive cikarlar.

Gökhan Balcı
09.01.2022, 16:01
Tamam bu adamlar soğukta oynuyor da kutup ayısı da değiller herhalde. Kuzey kutbuna da gitmiyoruz. Yetenekleri sınırlı bir kadrosu var ve fiziken de biz camdan bir takım değiliz. Bu hafta her kaybettiğimiz topta takır takır gittik topu aldık. Öyle harala gürele oynayan bir takıma puan kaybedeceğimizi hiç düşünmüyorum. Fiziken güçlü ama aynı zamanda teknik kapasitesi yüksek takımlar zorlar bizi. Türkiyedede öyle bir takım yok.

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2022, 16:02
Bugün oynanan Sivas Konya maçı ne kadar belirleyici olur bilmiyorum ,ancak önümüzdeki Sivasspor maçı için umutlanmama sebep oldu..

Her zaman ki oyunumuz bence Sivasspor maçı için yeterli olacaktır diyorum...

Pas manyağı yapmamız gerekiyor Sivas'ı.. zaten çabuk sinirlenen bir karakterleri var.. bizim sabırlı pas oyunumuz onları deli edecek..

Tek sıkıntı iklim ve hava koşulları

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2022, 16:03
;)
hani hobi olarak belki bırakmak isteriz, yoksa heyecanı kalmayacak son haftaların.
bu arada şunu da ilave etmeliyim ki, kesinlikle Türkiye kupasını da artık değerlendirmeliyiz bence. kafa kafaya giden bir mücadelede rotasyon vs düşünülebilir, ama şu ortamda 3 kupaya da talip olmakta sakınca görmüyorum.

Trabzonspor her kupaya talip olmuştur, olmalıdır, olacaktır.

serdaracıl
09.01.2022, 16:05
Trabzonspor her kupaya talip olmuştur, olmalıdır, olacaktır.

Bıktık artık şu muhabbetten. Trabzonsporun tek hedefi şampiyonluk. Süt kupası değil. Bu bahsi geçen yıl kapattık

Larking
09.01.2022, 16:06
Sivasspor'un ön tarafı iyi,defansı da fena değil ama orta sahaları çok yetersiz.

Afrika Kupası'nda olan Fajr ve Gradel topa yön veren,oyunu kurgulayan oyuncular.Bunların dışında 3.bir isim yok,hepsi koşan mücadele eden düz oyuncular.

Orta sahamız yetenek ve kalite olarak çok üst seviyede.Önemli olan maçı kora kora sokmamak.

Bu maçta 1 puan kötü olmamakla birlikte 3 puan alınabilecek bir maç.

serdaracıl
09.01.2022, 16:09
Wakayeme’yi otobüsle erzuruma götürüp eksi bilmem kaç derecede yedek kulübesinde oturtan çimşit zihniyetinin bu takıma neler kaybettirdiğini artık herkes biliyor. Tek hedefimiz şampiyonluk. Yan yollara sapıp takımı heder etmenin anlamı yok

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2022, 16:15
Bıktık artık şu muhabbetten. Trabzonsporun tek hedefi şampiyonluk. Süt kupası değil. Bu bahsi geçen yıl kapattık

Sakin, sakin.
Her eleştiriye saygı duymalıyız.
Her insan bir kültürdür.
Her insan bir dünyadır.

Ben bu sezon kupada, her maç yedekler oynasın şeklinde düşüncemi yazmıştım. Araştırabilirsiniz.
Okumamış olabilirsiniz.
Önyargılı davranıp, kırıcı olmayınız.
Her kuşun eti yenmez, yaşım 50.

Bu bağlamda 3 kupaya talip olmak doğal değil mi?
Öncelik tabi ki şampiyonluk

Uğur Kalyoncu
09.01.2022, 16:18

Biz de bu muhabbetten bıktık.. Görende kupa maçlarının tamamı iki haftada bir oynanacak sanır.

Takım çift haneli farkla önde ve geniş rotasyon oluşturacak bir kadro da kurduk. Niye kupayı almıyoruz yani hayırdır ?

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2022, 16:23
Biz de bu muhabbetten bıktık.. Görende kupa maçlarının tamamı iki haftada bir oynanacak sanır.

Takım çift haneli farkla önde ve geniş rotasyon oluşturacak bir kadro da kurduk. Niye kupayı almıyoruz yani hayırdır ?

Teşekkür ederim.
Ağzınıza sağlık Uğur kardeşim.

Fatih Solmaz
09.01.2022, 16:26
konya sivas maçını seyretmedim. Sivası yenersek geri sayım hızlanır.

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2022, 16:26
Erzurum-Menemen maçını izledim.

Gökhan Alsan'ın yaptığı ahmaklık yüzünden Erzurum berabere kaldı.

Son saniyede Yumlu kritik 2 hata yaptı. Birinde Erzurum gole giderken rakip ceza yayında uygun durumda hatalı pas verdi. Akabinde solda bomboş kaldığı pozisyonda kaleye vuramadı.

Bunlar zamanında bizde oynamış öz evlatlardı değil mi?

Düşünüyorum da ne kadar kötü oyuncular gelmiş ve geçmiş bizden

Mustafa Yumlu
Mustafa akbaş
Zeki Yavru

İlk aklıma gelenler

yavuzbaha
09.01.2022, 16:27
Hüseyin evet hata yapıyor ama çok yerinde müdahaleleri de var
Şampiyonluk taraftarından,yönetiminden, hocasına,futbolcusuna ve malzemecisine kadar birliktelik gerektirir, bu süreçte oyuncularımızın yaptığı hatalardan dolayı sürekli yerden yere vurmak doğru bir tutum değil, Hüseyin’in son anda yaptığı hatanın taraftar baskısından kaynaklı Özgüven eksikliği olduğunu düşünüyorum , sürekli o baskı ile oynuyor çocuk,bırakın eleştiriyi herkesi kucaklayın taraftar sevgisini tüm futbolcular üzerine yayalım
Bence her hatasından ders çıkarıyordur

objek
09.01.2022, 16:29
Sivasspor'un ön tarafı iyi,defansı da fena değil ama orta sahaları çok yetersiz.

Afrika Kupası'nda olan Fajr ve Gradel topa yön veren,oyunu kurgulayan oyuncular.Bunların dışında 3.bir isim yok,hepsi koşan mücadele eden düz oyuncular.

Orta sahamız yetenek ve kalite olarak çok üst seviyede.Önemli olan maçı kora kora sokmamak.

Bu maçta 1 puan kötü olmamakla birlikte 3 puan alınabilecek bir maç.

Gradel fajr afrika kupasina gitmis olabilir her durumda sivas sahaya 11 kisi cikacak bugun konya macinda golu james atmis ismini daha once duymamistim en buyuk tehlike kosan mucadele eden duz oyuncular futbol sanslarida yanlarinda olursa ne olacagi belli olmaz eger biz iyi gunumuzde olursak gradel fajr oynasin yine yeneriz ama her macin ayri bir hikayesi oldugu icin o gun bizim ne oynadigimiz macin sonucunu belirler bu macta malatya karsisindaki amatorce haraketlerden uzak durmamiz lazim

serdaracıl
09.01.2022, 16:30

Hüseyin çimşit ve süt kupasıyla size mutluluklar. Bu takımın tek hedefi şampiyonluk

special one
09.01.2022, 16:32

Son saniyede Yumlu kritik 2 hata yaptı. Birinde Erzurum gole giderken rakip ceza yayında uygun durumda hatalı pas verdi. Akabinde solda bomboş kaldığı pozisyonda kaleye vuramadı.

Mustafa Yumlu
Mustafa akbaş
Zeki Yavru

İlk aklıma gelenler

Az önce Hüseyin in yerine yumlu alınsın önerisi geldi

gözlerim kanadı :)

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2022, 16:33
Şampiyonluk taraftarından,yönetiminden, hocasına,futbolcusuna ve malzemecisine kadar birliktelik gerektirir, bu süreçte oyuncularımızın yaptığı hatalardan dolayı sürekli yerden yere vurmak doğru bir tutum değil, Hüseyin’in son anda yaptığı hatanın taraftar baskısından kaynaklı Özgüven eksikliği olduğunu düşünüyorum , sürekli o baskı ile oynuyor çocuk,bırakın eleştiriyi herkesi kucaklayın taraftar sevgisini tüm futbolcular üzerine yayalım

Renktaş Türkmen, her maçta bu kritik hataları yapıyor.
Başakşehir maçında geriye verdiği kısa pasta, Peres zamanında uyanmasa adam gole gidecekti.
BJK maçında hatalı geri pasa uyanamayıp geç kaldı.
Cuma akşamı son saniyede penaltıya mal olacak çok acemice bir hareket yaptı.

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2022, 16:34
Az önce Hüseyin in yerine yumlu alınsın önerisi geldi

gözlerim kanadı :)

Kardeş yazdıklarımdan nasıl böyle bir sonuç çıkardın, gerçekten şaşkınım şu an

Yaratıcılıkta sınır tanımayan bir taraftar profiline sahibiz.

special one
09.01.2022, 16:36
Kardeş yazdıklarımdan nasıl böyle bir sonuç çıkardın, gerçekten şaşkınım şu an

Yaratıcılıkta sınır tanımayan bir taraftar profiline sahibiz.

Diğer sayfalarda seninle alakası yok, yumlu gelsin diyen var :)

HOPA'LI TS'Lİ
09.01.2022, 16:36
Diğer sayfalarda seninle alakası yok, yumlu gelsin diyen var :)

Deme yahu :)

special one
09.01.2022, 16:37
Deme yahu :)

Vallahi bak :)

objek
09.01.2022, 16:41

Guzel kucaklayici bir yaklasim birakalim artik vur kir parcala elde var sifir islerini

emre6117
09.01.2022, 16:52
Gazoz kupasi olan t.kupasina bu saatten sonra yedek kadro cikacak. Ne zaman sampiyonluk garanti olur. O zama aslar oynar.
O yedek kadro da koita bile olmayacak.
Bakin djaniny sakat, ne zaman doner belli degil.
Bize koita bile lazim.
O yuzden sacma sapan 3 kupa hayallerini bir kenara birwkin artik.
Biz sadece ve sadece sampiyonluk kupasi istiyoruz.
T.kupasi da isteyenler huseyin simsirin acemilikten fbyi kupada yenme askina, nasil sampiyonlugu verdigi maclara donsun bir baksin.
O gazoz kupasi ugruna, sampiyonluk maclari olan son 8 haftada bakin bakalim hangi oyunculardan eksik cikmisiz.
O yuzden sampiyonluk garanti olana kadar hersey kusursuz planlanmalidir. Her turlu riskler bertaraf edilmeye calisilmalidir.
10 puan farkdan kalan 18 macta sampiyonluk vermek aptallik olur.

crixus_61
09.01.2022, 16:52
1480177105602236431

emre6117
09.01.2022, 16:58

Huseyin psikolojik olarak normal hale gelinceye kadar asla ve asla ilk 11 cikmayacak sekilde planlama yapilmali.
Aksi halde cok buyuk yikim olur.
Abdullah hoca malatya macinin sonundaki zincirleme hatalarinin arka planinda ne oldugunu arastirmali. Yetenek eksikliginin cok otesinde hatalar onlar.

serdaracıl
Gazoz kupasi olan t.kupasina bu saatten sonra yedek kadro cikacak. Ne zaman sampiyonluk garanti olur. O zama aslar oynar.
O yedek kadro da koita bile olmayacak.
Bakin djaniny sakat, ne zaman doner belli degil.
Bize koita bile lazim.
O yuzden sacma sapan 3 kupa hayallerini bir kenara birwkin artik.
Biz sadece ve sadece sampiyonluk kupasi istiyoruz.
T.kupasi da isteyenler huseyin simsirin acemilikten fbyi kupada yenme askina, nasil sampiyonlugu verdigi maclara donsun bir baksin.
O gazoz kupasi ugruna, sampiyonluk maclari olan son 8 haftada bakin bakalim hangi oyunculardan eksik cikmisiz.
O yuzden sampiyonluk garanti olana kadar hersey kusursuz planlanmalidir. Her turlu riskler bertaraf edilmeye calisilmalidir.
10 puan farkdan kalan 18 macta sampiyonluk vermek aptallik olur.

+ 616161616161

serdaracıl
Huseyin psikolojik olarak normal hale gelinceye kadar asla ve asla ilk 11 cikmayacak sekilde planlama yapilmali.
Aksi halde cok buyuk yikim olur.
Abdullah hoca malatya macinin sonundaki zincirleme hatalarinin arka planinda ne oldugunu arastirmali. Yetenek eksikliginin cok otesinde hatalar onlar.

+ 616161661616161)11

Doğukan Uçan
09.01.2022, 17:11
Mustafa yumlu, hüseyin'den bin kat daha iyi stoperdir.

nevzat61
09.01.2022, 17:13

Mustafa Yumlu
Mustafa akbaş
Zeki Yavru

İlk aklıma gelenler

Zeki Yavru evet yetenekli bir bek değildi.. hâlâ daha değil katılıyorum ancak İsmail yâda Trondsen ile Zeki yi bedavaya takas ederim şu an..en azından hırsı ve azimli bir futbolcu..bunu sadece dünkü GS maçı için söylemiyorum..bu sene bir çok maçta varını yoğunu ortaya koyuyor.. üstelik de istikrarlı.. sakatlık sendromu yok..

Tabiki benim düşüncem..

iyattara
09.01.2022, 17:19
Sivas bir şey oynamadı bugün. Geride mümkün olduğunca iyi durdular bir gol atıp kazandılar. Konya da sicra sicra 90da patladı sonunda. Sivas gradel fajr olmayınca ciddi güç kaybetmiş siradanlasiyor. Stoper yunanlı iyi adam. Bekleri de lige göre iyi. Arka tarafta iyi duruyorlar ama Konya da zorlayacak hucu organizasyonlarına giremedi. On tarafta kalite olursa gol atılır yani Sivas a. Klasik sürekli sağdan soldan orta yapıyorlar. Sekeni filan kovaliyorlar. Başka da bir şey yapabilme ihtimalleri yok zaten. Geçen senelerden daha etkisiz bir Sivas olacak karşımızda. Bizim durumumuz da malum. Alırsak harika olur. Olmadi canımız sağ olsun.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arif Timurcioğlu
09.01.2022, 17:20
Bazı taraftarlar geçmişi hiç hatırlamıyor, zekiyi al koy oyuna sonra dişinin geçtiğine el kol yapsın, taraftara kızsın rakip ataktayken ayakkabılarını bağlasın, yeteneğinin bizim seviyemizde olmayışını geçtim mental problemleri bile alınmaması için yeter. Zaten kimsenin alacağı yok da insan şampiyon takıma yakıştırıldığını görünce yazmadan edemiyor.

crixus_61
09.01.2022, 17:21
Antalya 3-0 yeniliyor. büyük hoca nuri neredesin

nevzat61
09.01.2022, 17:27
Bazı taraftarlar geçmişi hiç hatırlamıyor, zekiyi al koy oyuna sonra dişinin geçtiğine el kol yapsın, taraftara kızsın rakip ataktayken ayakkabılarını bağlasın, yeteneğinin bizim seviyemizde olmayışını geçtim mental problemleri bile alınmaması için yeter. Zaten kimsenin alacağı yok da insan şampiyon takıma yakıştırıldığını görünce yazmadan edemiyor.

Kimse zekiyi almıyor zaten.. şampiyon takıma Zeki yerine İsmail'i de yakıştırabilirsin.. yine sıkıntı yok.. yani her yorumda hem fikir olmak gibi bir zorunluluk mu var..dip not olarak kendi fikrim yazmışım..

Bazen yazmadan edebilmeli insan..bende gerisini yazmayacağım.. çünkü ağır kaçacak..

mkmoglu
09.01.2022, 17:29
sivastan alınacak bir puan bizi yüzde 80 hedefe götürür

Oğuzhan Fidan
09.01.2022, 17:34
sivasın bugün konya karşısındaki oyununu bize karşı oynayacağını zannetmiyorum tamamen kapanıp kontralarla belimizi bükmeye çalışacaklar. kapasite ve kadro kalitesi olarak vasat durumdalar. sivas ve konya takımlarının kadro kalitesi vasat durumda.. ilk yarı gol bulursak işimiz kolaylaşır çözülürler arkası gelir.

Oğuzhan Fidan
09.01.2022, 17:35
Antalya 3-0 yeniliyor. büyük hoca nuri neredesin

onların bize karşı hayatlarının futbolunu oynayıp sönmeleri doğal. bizim maçta hedefleri vardı o hedef kayboldu artık.

Adem Erdoğan
09.01.2022, 17:35
Sivasspor deplasmanı her zaman zor bir deplasman olmuştur. En son ne zaman galip geldik hatırlamıyorum açıkçası.
Umarım sakatlık vs vermeyiz. Puan kaybı her şekilde telafi edilir.

ekeser60
09.01.2022, 17:37
Abi antalya yine 4 yemiş. O maçta teşvik aldıkları çok belliydi gelde yanma o puana. İkinci maçta inşallah düşme kalma maçları oludtda tarihi farkla bunları evine göndeririz. İlk dönem ligin en leş 2 takımına GS ve Antalya'ya 5 puan bıraktık. Neredeyse bütün takımların 3 puan yazdığı bu ikiliye.

redbul
09.01.2022, 17:54
Abi antalya yine 4 yemiş. O maçta teşvik aldıkları çok belliydi gelde yanma o puana. İkinci maçta inşallah düşme kalma maçları oludtda tarihi farkla bunları evine göndeririz. İlk dönem ligin en leş 2 takımına GS ve Antalya'ya 5 puan bıraktık. Neredeyse bütün takımların 3 puan yazdığı bu ikiliye.
o gün antalya spora yenildiğimiz zamanda yazmıştım, o maç öncesindede yazmıştım antalya takımı bu ligin en kötü takımlarından biri diye, bizi nasıl yendiler ,hala anlamıyorum ve 2-1 yenildiğimizdede bastıra bastıra yazmıştım, antalya spor ligden düşmeye aday en büyük takımlardan biri diye ve inş bu gerçekleşecek ve antalya takımı ligden düşecek.

Kenshi
09.01.2022, 18:17
onların bize karşı hayatlarının futbolunu oynayıp sönmeleri doğal. bizim maçta hedefleri vardı o hedef kayboldu artık.

Doğru kümeye

Yusuf BALCI
09.01.2022, 18:28
Antalya maçında 1 penaltı 1 de kendi kalemize gol vardı. Olur öyle şanssız maçlar da arada. Takılmayın.

En yakın rakibimiz 10 puan ötede. Herkese 5-6 maçlık puan farkı yapmışız, keyifli keyifli şampiyonluğa yürüyoruz. Biraz rahat olun artık :)

yorumsuz6117
09.01.2022, 18:45
Konya'nın Başak'ı yenmesi çok düşük ihtimal, yüksek ihtimal Başakşehir maçı alır, kazanırsak 2. İle aramızda ki fark 13 olur..

CEMEFKER
09.01.2022, 18:57
FB ile aramızda en az 2 takım olmalı. Hâlen en riskli ve güçlü rakip.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat'
09.01.2022, 19:15

Lider ve yenilgisiz takıma karşı oynamak başlı başlına rakip oyuncuları motive ediyor. Bundan daha doğal bir şey yok. O yüzden bizim kolay maçımız artık yok. Sivasspor maçı da bunlardan birisi.

hanzale
09.01.2022, 20:05

Şu kadar puan farkıyla çekineceksek kapatalım kulübü

Burak Bıyıklı
09.01.2022, 20:22

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiAdamlarin hocasi yok. Santraforu da yok sayilir. Transferde kimi getireceklerini bilmiyorlar. Istikrarli bir 11leri yok. Bastan asagi her sey belirsizlik icinde. Ihtimal dahi vermiyorum.

Bu arada bjk 2 2 oldu. Puan kaybetme yarisina girdi yine rakipler [emoji23]

Doğukan Uçan
09.01.2022, 20:59
Lig bizim dediğimiz yere doğru gidiyor.

İçerideki konyaspor maçına kadar namağlup gidersek arenada gs ye karşı beraberlikte dahil büyük ihtimal son 10 maç formaliteye döner.

Şu önümüzdeki 5 hafta aşırı kritik.

Serdar A
09.01.2022, 21:08
Şimdiye kadar ki en zor maçımız.
Kazanırsak avatara şampiyonluk kupasını koyarım.

crixus_61
09.01.2022, 21:15
Çok kritik maç, yeniyoruz ve fişi çekiyoruz inşallah

bordoylamavi
09.01.2022, 21:16
konya sivas maçını izledim. şu anda bizimle yarışacak bir takım yok. bunu rahatlıkla söyleyebilirim. ama bu bizim de bütün maçları kazanacağımız anlamına gelmiyor tabi. antalya maçını gördük. sıfır bir antalyaya kendi kendimize yenildik. hüseyin gibi adamlar yüzünden olmayacak goller yedik kartlar gömrdük pozisyonlar verdik.
sol bek ve visca gelince tek sorun stoper kalıyor. o da hugo iyileşince çözülür.
sivas sahasında bi kere yenilmiş. 6 kere berabere kalmış 3 kere yenmiş. zor gol atan ve zor gol yiyen bir takım. kazana biliriz de berabere de bitebilir. hücum hatları çok yetenekli değil ama hüseyin oynarsa bunun bi önemi kalmaz. savunmaları çok iyi değil ama bence kalecileri iyi

ilelebeTS
09.01.2022, 21:31
Hava şartları falan derken zorlanabilirdik ama bu maçta ben Visca'ya güveniyorum. İlk maçı olacağı için kendini göstermek adına daha şevkli oynayacaktır. Takımın genel performansını da yukarı çekecektir.

Oğuz B.
09.01.2022, 21:45
0-0'a bağlamaya çalışacak rakip 5'li defans önünde iki ön libero ile maça çıkacaklardır.

Atarsak alırız.

Arif Timurcioğlu
09.01.2022, 21:46
Kimse zekiyi almıyor zaten.. şampiyon takıma Zeki yerine İsmail'i de yakıştırabilirsin.. yine sıkıntı yok.. yani her yorumda hem fikir olmak gibi bir zorunluluk mu var..dip not olarak kendi fikrim yazmışım..

Bazen yazmadan edebilmeli insan..bende gerisini yazmayacağım.. çünkü ağır kaçacak.. Yazdığım şeyde genelleme yapmışım senin yazını bile alıntı yapmamışım, kendin yazmışsın her konuda hem fikir olmak zorunluluk mu diye benim fikrimde yazdığım yönde kaldıki yazımda en ufak hakaret veya ağır kaçan bişey yok olamazda sen hayırdır gerisini yazacam ağır kaçacak falan diye ucu açık konuşuyorsun benimle?

Enes Ünal Kaya
09.01.2022, 21:53
Peres ile konuşulmalı.

Hüseyin'in canlı bombalığı artık düzeltilebilecek bi durum değil.

DURAS
09.01.2022, 21:54
0-0'a bağlamaya çalışacak rakip 5'li defans önünde iki ön libero ile maça çıkacaklardır.

Atarsak alırız.

Muhtemelen bizde beraberlik oyunu oynayacağız. Sabırlı oyun, kaliteli ayaklar galip biziz...

ahamitokutan
09.01.2022, 22:28
yenilmememiz gereken bir maç. hava koşulları kötü. sivas sert takım. önemli oyuncuları olmayacak ama yine de bu kesin kazanacağız anlamına gelmiyor. maçlar oynanmadan kazanılmıyor. top mümkün olduğunca bizde kalmalı.

hamdi_61
09.01.2022, 22:30
Başakşehir maçında penaltımız verilmiş olsaydı vurur geçeriz mesajı attığım tüm maçları kazanmış olacaktık.

Vurur geçeriz, rahat olun.:cool:

Yasin Altuntas
09.01.2022, 22:35
Normalde kırılma maçlarında taraftar olarak hep bir tereddüt içine düşerdik. Ölüm kalım maçı olunca genellikle herkes kesin puan kaybı beklerdi.

Şimdi tam tersi genellikle böyle maçlara baya umutlu bakıyoruz, ve bunun ana sebeplerinden birir Abdullah Avcı. Sıkıcı geçen, boş 90 dakikalarda bile bir gol bulup maçı kazanmayı biliyor, meşhur beleş 3 puanlar.

Sırf bu psikolojiden taraftar olarak kurtulmuş olmamız bile çok çok iyi. Tam anlamıyla Şampiyonluğa hazır bir kitle ile karşı karşıyayız…

Sent from my iPhone using Tapatalk

hanzale
09.01.2022, 22:42
Lig bizim dediğimiz yere doğru gidiyor.

İçerideki konyaspor maçına kadar namağlup gidersek arenada gs ye karşı beraberlikte dahil büyük ihtimal son 10 maç formaliteye döner.

Şu önümüzdeki 5 hafta aşırı kritik.

Konya bizim maça kadar gelemez

KARAGOZLUM
09.01.2022, 22:46

katiliyorum
2. olduklari an bizans oyunlarina baslarlar fark 20 puan olmasi lazim onlarla en az ve arada 2 takim olmasi cok iyi olur
bu hafta adanayi yenmemeleri lazim fiksturleri gayet kolay onumuzdeki 3-4 mac

iyattara
09.01.2022, 23:19
Ne fenermis arkadaş ya. Bir tanesi bile inanmıyor şu söylediklerinize. Hoca yok transfer yok ne yaptiklari belli değil. Tabi ki yenilsin beter olsun da bu saatten sonra kendimizden başka rakibimiz yok. Bu kadar puan farkından x takım gelip bizi geçerse bu onların başarısı mi olur? Hiç sanmıyorum.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6Şafak Aydın1
09.01.2022, 23:26
my kadro

------------Ugurcan---------------
Peres - Hugo - Denswil - Puhacz
-------Dorukhan-Hamsik----------
Visca------Ömür--------Wakaeme
----------Cornelius-----------------

Doğukan Uçan
09.01.2022, 23:29
Konya bizim maça kadar gelemez

aynen o maç zaten konya değil bizim için gövde gösterine dönüşeceğini düşünüyorum. konya falan hikaye ben haftalardır diyorum burada. konya tarihinde kaç kere ligde 2.olmuş da şampiyon olacak.

objek
09.01.2022, 23:37
Soyle bir gercekte var gol yemedigimiz her maci garip seyler olmazsa kazaniriz

memozcan
09.01.2022, 23:41
defansta ht4 oynarsa yeniliriz.. tehlike büyük.. bu adam bizi 3-4 maçta yaksa 12 puan yapar.. şampiyonluğu veririz alimallah.. acilen bir stoper alınmalı..

Girebi
09.01.2022, 23:47
defansta ht4 oynarsa yeniliriz.. tehlike büyük.. bu adam bizi 3-4 maçta yaksa 12 puan yapar.. şampiyonluğu veririz alimallah.. acilen bir stoper alınmalı..

Sol bekte Denswil, stoperde de Hugo-HT4 olursa birbirlerinin kusurlarını kapatabilirler bi nebze.. bence. Yine de takviye yapılacaktır, rahat olalım... Hem artık Visca gibi kilit çözen bir oyuncumuz daha var, iki farklı skorları elde etmede çok işimize yarayacak.

SALDIRAY
10.01.2022, 00:12
Parmak ve Sarı ile beraber Hüseyin i de gönderip rahatlasaydık iyiydi

trbzonsporlu
10.01.2022, 01:51
afrika kupasına 2 onemli oyuncuları gitmesine rağmen konya depinde yatabare ve kayodeyi hamle oyuncusu olarak kenarda birakacak kadro genişligine sahipler. appindangoye ve camara oyuna girmediler bile. orta sahalarındaki coffie çok iyi oynadı bugün. erdoğan 2 sene onceki hali olsa enaz 2 gol atmişti bugun ve kalecileri ceza sahasına gelen neredeyse her hava topunu çıktı ve aldı.

gelelim bizim maça
bugün oldugu gibi topu bize verip orta sahada cofie ve hakanla kapılan toplarla hızlı cıkıp sonuca gitmeye calisacaklar
macta beni umutlandiran 2 olay var

1. si biz sivas macini cok ciddiye aliriz başak macindaki ciddiyetle çıkarız
2. si orta sıralarda bir takımın önce lig 2. sini yenip hemen sonraki haftada lig liderine çelme takması pek görülmüş bir olay degildir genelde böyle takımlar ilk macı kazaninca sonraki hafta çuvallarlar

Devrim Arslan
10.01.2022, 07:44
1 puan iyidir

Kemal Öztel
10.01.2022, 07:50
_____________Uğurcan______________
Dorukhan__Hugo__Denswill_Puhacz
_________Berat______Hamsik________
Visca_______Bakasetas___Nwakaeme
_____________Cornellius______________

Ilk 11 nasıl olursa olsun, kesin kazanacağız

cakalkerem
10.01.2022, 08:08
Hugo dönüyor...Sivas zor deplasman ama bu saaten sonra zor kolay yok..
Hele ki dün BJK beraberliği, GS ve Konya Maglubiyetleri...
Yeter ki şu şikeci ibneleri havaya sokmayalım..Güya havaya girecek halleride yokya...Medya şişirir duru..
Böyle devam ederse en az 20 şer puan olur fark...

HOPA'LI TS'Lİ
10.01.2022, 09:09
Muhtemelen -3 derece ve sağanak kar yağışı altında oynanacak bir maç

Yağışın durumuna göre ertelenebilir.

Kazanırsak ve Başakşehir-Konya maçında Konya'nın kazanması haricindeki diğer 2 skor çok büyük avantaj olur.

HOPA'LI TS'Lİ
10.01.2022, 09:13
_____________Uğurcan______________
Dorukhan__Hugo__Denswill_Puhacz
_________Berat______Hamsik________
Visca_______Bakasetas___Nwakaeme
_____________Cornellius______________

Ilk 11 nasıl olursa olsun, kesin kazanacağız

Evet dün yazdığım 11 bu.
İdeal kadro bu (Kaan veya başka bir stoper dönene kadar)
2 sol ayaklı stoper handikap gibi gözükse de Türkmen'le bu lig bitmez.
Bu bağlamda Hugo-Denswill ideal.
Peres Roma maçı hariç iyi oynamadı. Üstelik ateşle oynuyor. Geçen hafta kırmızı kart görüp 85 dakika bizi 10 kişi bırakabilirdi.

Murat Keçeci
10.01.2022, 09:13
Yine çok önemli ve zor bir maça çıkacağız.sivas deplasmanı her rakip için zor olmuştur.Ama kazanabilecek gücümüz var.Sabırlı ve yüksek konsantrasyon ile maça çıkmalıyız.

Genelde sivas ligin ikinci yarılarında iyi puan topluyor.Yine öyle başladilar.konyayi deplasmanda yenmek zor iş.Bunu başararak moral kazandılar.Ekstra becerikli oyunculari yok ama fiziksel açıdan iyiler ve disiplinli oynuyorlar.Bu maçtan çıkartacağımız bir üç puan yarıştaki rakipleri iyice umutsuzluğa sevkedecektir.Futbolcularimiz bu bilinçle sahaya çıkmalı.

Başaksehir-konya maçı olduğu bu haftayi iyi değerlendirmeliyiz.Onlardan önce oynuyoruz maçımızı kazanıp onlari biraz daha demoralize edebiliriz.

Son maçtan yola çıkarsak özellikle oyuncularımız gerginlikten uzak durmali.Rakip oyuncular üstümüze oynasa bile karşılık vermemeliyiz.Son derece dikkatli olmalı ve maçları eksilmeden tamamlamaliyız.Deplasman maçı olduğu için sabırlı oyunumuzu ön plana çıkarmalıyız.Maçın 90 dakika olduğunu bilerek hareket etmeliyiz.

Bu maçla ilgili oyunculardan beklentilerim.

Bakasetas ve Ömürden skor etkisi bekliyorum.Hamsikten yine usta işi kilit paslar bekliyorum.Nwakaeme ve Cornelius dan son maç performanslarini devam ettirmelerini bekliyorum.Dorukhandan son maçtakinden biraz daha fazla oyuna girmesini bekliyorum.Defans hattından yüksek konsantrasyon bekliyorum.Uğurcana da iş düşebilir ondanda yüksek konsantrasyon bekliyorum.Sonradan gireceklerden de oyuna ve skora katkı bekliyorum.

Maçlarımızı kazandıkça zaman bizim lehimize işliyor.Oyuncularımıza güveniyorum.

Viscaya ve yeni solbeke de başarilar diliyorum.Özellikle Djaniny nin yokluğunda Viscadan ekstra performans bekliyorum.

angraf
10.01.2022, 09:18
futbol bir taktik oyunudur.
Üstüne kadro kalitesi galip gelecek takımı az çok gösterir.
Sivasın yüzde 50 hücum gücü olan fajr ve gradel de üstüne yoklar.
Bu maçta alacağımız 3 puan aşırı kritik.
çünkü 2. v 3. birbirleriyle puan yapıyorlar her türlü orada bir puan kaybı yaşanacak.
Ben zorlanacağımızı ama kazanacağımızı düşünüyorum 2-0 önde gireriz 80 küsürde gol yeriz son 10-15 dk stresli olur ama yemez galibiyet alırız.

Arkadaşlarında dediği gibi Galatasaray maçına kadar kayıpsız gidebilirsek o maç ile ligde temsili nokta koyarız.
Tahminimce de ligin bitimine duruma göre 3-5 hafta arası maç kalırken şampiyon oluruz.

bize 11 galibiyet şampiyonluk getirir.

HOPA'LI TS'Lİ
10.01.2022, 09:20
Parmak ve Sarı ile beraber Hüseyin i de gönderip rahatlasaydık iyiydi

Yedek stoper olmadığından mecbur tutmaya onu Hoca

Özkan Şentürk
10.01.2022, 09:22
Doğal yaşam alanına benzer bir ortamda sahaya çıkacak olan Cornelius'un golleriyle alırız.

HOPA'LI TS'Lİ
10.01.2022, 09:26
o gün antalya spora yenildiğimiz zamanda yazmıştım, o maç öncesindede yazmıştım antalya takımı bu ligin en kötü takımlarından biri diye, bizi nasıl yendiler ,hala anlamıyorum ve 2-1 yenildiğimizdede bastıra bastıra yazmıştım, antalya spor ligden düşmeye aday en büyük takımlardan biri diye ve inş bu gerçekleşecek ve antalya takımı ligden düşecek.

Ağzını bal yesin.

O Antalya bize karşı oynadığı futboldan sonra çöküşe geçti.

Küme düşme potasına girdiler.

İnşallah bir de bize vururuz. Hem de 7-0'ın rövanşını alacak biçimde

Yiğit Gayretli
10.01.2022, 09:27
Çantada keklik bir maç değil. Hava şartları zor olacak. Soğuk havada tempolu koşmak dahi zordur. Zeminin şartlarını şimdiden bilemiyoruz. İnşallah bir aksilik yaşamayız.

Malatya maçının peşine bu maçla devam edecek 5-6 maçlık bir seri bizi güle oynaya şampiyon yapar.

Devrim Arslan
10.01.2022, 09:56
fener bu akşam berabere kalır ben adananın çakacağını düşünüyorum ama hadi beraberlik olsun arada 16 puan yapıyor 5 maç yenilgi bizi yine şampiyon yapar

konya ve hatayın nefesi yetmez biz fenerle kapışacağız yani çok büyük hatalar yapmaz ve sakatlıklar olmazsa geliyor o gün tüm ülke kutlama nedir nasıl olunur görecek

UĞUR DURTAŞ
10.01.2022, 10:01
Sivas ın konyadan puan alacağını tahmin etmiştim.
kendi saha ve seyircisi önünde moralli çıkacaktır.

*
peres i geldiği günden bugüne kadar eleştiren biriyim.
toplasan 2 maç verimli oynamıştır.
malatya maçındaki yaptığı hareket bu oyuncunun karakterini,formunu verimliliğini gösterdi
ne gerek var kardeşim bu iğrenç hareketi yapıyorsun.
direk kırmızı
görseydin ne olacaktı ne anlatacaktın
arkadaşlarımdan teknik heyetten camiamızdan özür diliyorum.
geç bunları.
avcı hocam bu tür hareketlere izin vereceğini düşünmüyorum.
gerekli sert uyarıyı ypacaktır.
pereirayı sırf bu yüzden gönderdiğini de düşünüyorum.
kesin sivas maçında yedek bekletilmeli.
aynı şekilde hüseyininde
maşallah dediğimiz bir gün yaşıyor
b.şehir maçında iyi dedik
kalemize bile gelemeyen çok eksik moralsiz güçsüz malatya ya karşı adam hiç pozisyon yokken penaltı yapıyor

90+2 ya penaltı verilseydi maç 1-1 bitseydi
sende biterdin hüseyin emin ol
bir maç aklını sahaya veriyor bir maç vermiyor
yaa güzel kardeşim kızmayım diyorum sinirlenmeyeyim diyorum ama
zorla beni eleştirin aşalayın diyorsun.
sen defanstan çıkarken orta sahaya 2-3 rakibin arasından pas verecek kapasitede bir oyuncu değilsin
sen sağına soluna kısa mesafe pas ver hüseyin uzun oynama

*
avcı hocanın,visca ve puchaczı direk 11'de başlatacağını düşünmüyorum.

ben olsam peres ve hüseyini ilk 11 de oynatmam
ama sivas maçında ilk 11 de başlatacak avcı hoca.

HOPA'LI TS'Lİ
10.01.2022, 10:01
fener bu akşam berabere kalır ben adananın çakacağını düşünüyorum ama hadi beraberlik olsun arada 16 puan yapıyor 5 maç yenilgi bizi yine şampiyon yapar

konya ve hatayın nefesi yetmez biz fenerle kapışacağız yani çok büyük hatalar yapmaz ve sakatlıklar olmazsa geliyor o gün tüm ülke kutlama nedir nasıl olunur görecek

Sezonun ilk 5-6 haftasında şikebahçeye hakemler kıyak geçti.

Onlardan biri de Adana Demir maçıydı. Adamların net penaltısı es geçildi.

Normalde Adana DS bu maçta yenilmez.

TFF ve MHK müsaade eder mi, göreceğiz.

Beraberlik bile onları tamamen bitirir.

Hayden inşallah

HOPA'LI TS'Lİ
10.01.2022, 10:03

*
malatya maçındaki yaptığı hareket bu oyuncunun karakterini,formunu verimliliğini gösterdi
direk kırmızı
geç bunları.
aynı şekilde hüseyininde
kalemize bile gelemeyen çok eksik moralsiz güçsüz malatya ya karşı adam hiç pozisyon yokken penaltı yapıyor

sen defanstan çıkarken orta sahaya 2-3 rakibin arasından pas verecek kapasitede bir oyuncu değilsin

*

Peres umutlu vaka
HT umutsuz vaka

Peres düzelebilir ama HT çok zor

HOPA'LI TS'Lİ
10.01.2022, 10:09

Amaç bizi sezon sonuna kadar kovalayacak takımlar yaratmak
Konya götüremez.
Başak da koptu.
Feneri arkamıza takıp akıllarınca bize baskı yapmaya çalışacaklar.
TFF'si, MHK'si, Medyası, Yayıncı kuruluşu vs.
Haydi Adana Demir bitir onların da işini
Alayını sustur Balotelli Reyiz
4. haftadaki Sivas-Şikebahçe ve GS-TS maçları ile,
5.haftadaki Şikebahçe-Başakşehir ve TS-Kasımpaşa maçları ligi bizim açımızdan bitirebilir.

Doğukan Uçan
10.01.2022, 10:09
Normal şartlarda her takım sezon başında sivas deplasmanına 1 puan yazar ama şuan için gradel ve fajr yokken rakibi böyle yakalamışken sezonun en iyi futbollarından birini oynayıp yenmeliyiz. şu maçı aldığımız an psikolojik üstünlük olarak rakipleri bitiririz.

Uğur Kalyoncu
10.01.2022, 10:19
Uğurcan
Dorukhan Hüseyin Hugo Denswill
Siopis Hamsik
Ömür Bakasetas Nwakame
Cornelius.

Visca'yı 11 başlatarak Bakasetas veya Ömürü küstüreceğini düşünmüyorum. Ama olursa Bakasetas kenarda oturur diye düşünüyorum.

Hüseyin mevzusuna gelirsekte Sivasın kontra yapacağını düşünürsek Hüseyin yine 11 başlar diye düşünüyorum.

Kimin oynadığı zerre önemli değil. 1-0 olsun bizim olsun inşallah.

Mert Pasa
10.01.2022, 10:25
Amaç bizi sezon sonuna kadar kovalayacak takımlar yaratmak
Konya götüremez.
Başak da koptu.
Feneri arkamıza takıp akıllarınca bize baskı yapmaya çalışacaklar.
TFF'si, MHK'si, Medyası, Yayıncı kuruluşu vs.
Haydi Adana Demir bitir onların da işini
Alayını sustur Balotelli Reyiz
4. haftadaki Sivas-Şikebahçe ve GS-TS maçları ile,
5.haftadaki Şikebahçe-Başakşehir ve TS-Kasımpaşa maçları ligi bizim açımızdan bitirebilir.

Maalesef Balotelli pozitif yoksa en az bir ceza sahasi disi vardi

hanzale
10.01.2022, 10:27
Muhtemelen -3 derece ve sağanak kar yağışı altında oynanacak bir maç

Yağışın durumuna göre ertelenebilir.

Kazanırsak ve Başakşehir-Konya maçında Konya'nın kazanması haricindeki diğer 2 skor çok büyük avantaj olur.

Erteleme olacak bir kar olacağını sanmam Sivas eski Sivas değil

UĞUR DURTAŞ
10.01.2022, 10:41
Maçın hakemi büyük bir ihtimal mete kalkavan olacak gibi..
az bir ihtimal erkan özdamar veya atilla karaoğlan diyorum.

amasya0561
10.01.2022, 11:05
Sivasıda yenip emin adımlarla devam

amasya0561
10.01.2022, 11:06
Böyle demeye gerek yok,matematiksel garantilemeden bitti dersek sıkıntı olur,96 yılında askerdim,nizamiyede hüngür ağlamıştım,kıyamete kadar daha şampiyon olamayız diyordum,26 yıl geçti ilk kez sanki olacak bu iş diye heyecan duymaya başladım,ama yine de bişeyler ters gider mi korkusu hep içimde..

Yavuz kardeş evet korkunu anlıyorum ama biz Trabzon dışında olup Trabzonsporu tutanlar üç cepheye karşı savaşıyoruz. üç küçültülmüşlerin taraftarıda bizim üstümüze oynuyorlar. ben senelerdir o iyi olmadıgımız senelerde hakemlerin bizi doğradığı senelerde ne tartışmalar yaşadım. siz belki Trabzonda yaşıyorsunuz böyle olaylara küçümsemelere Trabzon ne alaka sorularına maruz kalmadınız. zaten hala, yok tökezleyeceksiniz götüremezsiniz algısı yapıyorlar. onlara karşı bende endişeli olursam zevk alırlar. onun için takmıyorum ve dik durup siz ilk dörtte bitirmeye bakın deyip ben küçümsüyorum onları. Sende endişe etme artık bu sene olduk de olacağızda ALLAHın izniyle. ben artık seneye şampiyonlar ligi hangi maçına gitsem diye düşünüyorum :)

special one
10.01.2022, 11:11
10-11 sivas deplasmanı

umut bulut un soğuktan şişmiş kulakları geliyor aklıma

Alın terimizi çalanlar Allah belanızı versin

Samet Berber
10.01.2022, 11:11
Sivas deplasmanından hele ki bu mevsimde alınacak 1 puan değerlidir, olur da 3 puanla dönebilirsek şampiyonluk yolunda çok kritik bir virajı geçmiş oluruz. Ben Visca'nın direk 11 başlayacağını düşünüyorum Puchacz da süre alacaktır.

nakzo
10.01.2022, 11:35

*
direk kırmızı
geç bunları.
aynı şekilde hüseyininde

*

visca direk 11 başlayacak

HOPA'LI TS'Lİ
10.01.2022, 11:47
Arkadaşlar Visca ilk 11'de olacak. Rahat olun.
Puçaş bugün antrenmanlara başlıyor.
Onun da ilk 11 veya kadroda olma ihtimali var.

kaçarava
10.01.2022, 11:50
10-11 sivas deplasmanı

umut bulut un soğuktan şişmiş kulakları geliyor aklıma

Alın terimizi çalanlar Allah belanızı versin

Umut'un kulaklarının şiştiği maç daha önceki bir sezondu.

10-11'deki maçta Sivas'ın gol anonsu yapılırken Burak Yılmaz salmıştı golü. Ne maçtı be.

iyattara
10.01.2022, 11:50
Visca oynar, Hüseyin 11 oynar gibi. Abdülkadir'i 2.yarı Baka veya duruma göre başka bir oyuncu yerine oyuna sokar. Yedekten gelince de güzel tempo yapıyor Abdüş. Yerli stoper alamazsak zaten 11 de oynayacak bundan sonra. Bir alternatif de Dorukhan'ı tekrar sağ beke çekmek. Hem 3 yerli hem de Peres'in formu düşünülünce dener mi bilemedim. Ortada da Hamsik ile çok güzel bir uyum ve form yakaladılar, orası da bozulmaz gibi duruyor. Tatlı telaşlar bunlar. Sivas diri ve sert durup kendi çapında takılacak, gücü belli adamların. Biz oyunumuzu oynarsak yeneriz inşallah. Usta ayak sayısı çok arttı, gol pozisyonu bulamama gibi bir durum yok artık.

Zafer Fidan
10.01.2022, 12:31
Bence sampiyonluk icin kilit mac olabilir bizim icin. Burdan 3 puan ile ayrilirsak bundan sonra kimse tutamaz bizi. Tek korkum hava kosullari ve genelde bizim kötü zeminde gösterdigimiz kötü performans. Duran toplar önemli olacak ve Corneliusa güveniyorum.

cem1990
10.01.2022, 12:48
Sivas yeneriz lakin asıl soru hava koşulları,bu yüzden maça %50 olarak bakıyorum
Hava soğuk olması ziyade bir de kar yağışı ihtimali var
Hanemize yenilgi yazmasın beraberlik bu hava şartlarında iyidir