PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tymoteusz Puchacz

Sayfa : [1] 2

Muhammet YILMAZ
06.01.2022, 20:30
21150

Tymoteusz Puchacz kimdir?

Tymoteusz Puchacz 23 Ocak 1999 yılında Polonya'da dünyaya gözlerini açtı. Çok küçük yaşlardan itibaren futbola ilgi duyan Polonyalı, profesyonel kariyerine 2017'de ülkesinin en köklü ekiplerinden Lech Poznan'da başladı. Sol bek olarak görev yapan Puchacz, sırasıyla Lech Poznan, Z. Sosnowiec, GKS Katowice formaları giydi.

22 yaşındaki 1,80 boyundaki sol bek futbola ülkesinin Pogon Swiebodzin takımında başladıktan sonra 2013'te Lech Poznan'ın altyapısına katıldı. 2017'de burada profesyonel olduktan sonra 2018'in ocak ayında Sosnowiec'e kiralık olarak gitti. Sezonu burada tamamladıktan sonra takımına geri dönen Tymoteusz Puchacz bu kez Katowice'ye kiralandı. Sezonu burada tamamladıktan sonra tekrar Lech Poznan'a dönen yetenekli futbolcu 1 Temmuz 2021'de ilk kez yurt dışına çıkarak Alman Bundesliga ekibi Union Berlin'e 2.5 Milyon Euro'ya transfer oldu. Polonyalı sol bek Alman ekibinde ligde hiç şans bulamadı. Konferans Ligi ve Elemeleri'nde 7 maçta forma giyip 2 asist yaptı.

Puchacz ayrıca ülkesinin milli takım havuzundaki önemli isimlerden biri olarak dikkat çekiyor. Alt yaş kategorilerinin tamamında oynayan futbolcu, 1 Haziran 2021'den itibaren A Takım'da da şans bulmaya başladı ve şuana kadar 10 kez forma giydi.

Profesyonel futbolcu Tymoteusz Puchacz'ın, 2021-22 futbol sezonu sonuna kadar 200.000.-EUR bedelle geçici transferi konusunda, Union Berlin Kulübü ile anlaşma sağlanmıştır.

Profesyonel futbolcu Tymoteusz Puchacz ile 2021-22 futbol sezonu sonuna kadar anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre oyuncuya; 2021/22 futbol sezonu ikinci yarısı için 400.000.-EUR garanti ücret ödenecektir.

Menajerlik hizmet bedeli olarak, futbolcuya ödenecek yıllık ücretin %10'u ödenecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla.

Yiğit SARI
09.01.2022, 21:28
21149

Konuyu açabiliriz gibi yavaştan

Timur Bey
09.01.2022, 21:29
Hayırlı olsun.

BatuhanB
09.01.2022, 21:31
Formamızı giyecek olmasından ötürü epey mutluyum. Umarım birlikteliğimiz 4-5 aydan fazla sürer...

Hayırlı olsun.

https://i.ibb.co/dBVjzHg/Puchacz.png

Puchacz'ı (Puhaç) ilk EURO 2020'yi takip ettiğim ve Hamsik uğruna Slovakya'yı takip ettiğim zaman izlemiş ve epey beğenmiştim ki turnuva sonrası Berlin'e imza atacak olması üzmüştü.

Mutlu oldum. Hayırlı olsun.

Doğukan Uçan
09.01.2022, 21:35
Emmanuel mas izlenimi yarattı bende inşallah katkı verir.

Eğer çok iyi işler başarırsa hiç macera aramadan parayı verip kadroya katmalıyız.

ilelebeTS
09.01.2022, 21:37
Kafada problem yoksa iş yapmama ihtimali zor. Tam parlatmalık oyuncu aslında ama opsiyon olmadığı söyleniyor.

Ufuk
09.01.2022, 21:46
https://twitter.com/sabahspor1/status/1480226228598624258

Karizmaya bak üff.. Hayırlı olsun.

Bu arada şampiyon yap bizi, cehennemde yak bizi tezahüratı yapmayan farozlular grubunu kınıyorum :D

Telonyus
09.01.2022, 21:51
1 gol 6 asist

BatuhanB
09.01.2022, 21:52

Bu arada şampiyon yap bizi, cehennemde yak bizi tezahüratı yapmayan farozlular grubunu kınıyorum :D

II. Dünya Savaşı filmlerinde oynayabilecek bir hâli, tavrı var.

Mustafa Çakar
09.01.2022, 21:55
Kiralık deniyor bilgi var mı ?

Yiğit SARI
09.01.2022, 21:56
Kiralık deniyor bilgi var mı ?

Opsiyonsuz kiralık olacak gibi duruyor son haberler o yönde. 6 aylık

Arif Timurcioğlu
09.01.2022, 21:59
Hadi hayırlısı olsun oyuncu içinde bizim içinde.

Onur Akyüz
09.01.2022, 22:00
Opsiyon olmaması çok kötü oldu. Her haliyle iyi bir topçu olduğu ortada.

murmut
09.01.2022, 22:10
Ofansif yönü iyi bir futbolcu.
Defansif anlamda cok iyi degil, Union Berlin'de oynatilmamasinin bas sebebi bu.
Bakalim, belki bizim lig'de parlar.

yatmaztara
09.01.2022, 22:13
Gittiğinde içimizde yara olarak kalacak birisi hayırlı olsun...

Gokhlayeh
09.01.2022, 22:16
Union Berlin 5 milyon euro opsiyon istiyor deniyordu. 5 bile olsa bir opsiyon olsa iyi olurdu.

Cem Balcı
09.01.2022, 22:35
Hayırlı olsun inşallah uzun yıllar hizmet eder.

Yasin Altuntas
09.01.2022, 22:37
Gittiğinde içimizde yara olarak kalacak birisi hayırlı olsun...

Bende öyle düşünüyorum…

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mert Oğuzlu61
09.01.2022, 22:42
Bana Rocky filmindeki Rus boksör havası verdi.

Sözleşmeye zorunlu olmamak koşuluyla en azından 4-5 civarı opsiyon koydursaydik her iki tarafı da mutlu edecek anlaşma olurdu ama masada Almanlara yenilmisiz.

İyi oyuncuysa izlerken hem mutlu edecek hem de acı verecek, ilginç bir transfer izleyelim görelim ama içimden bir ses iyi oyuncu diyor. Yeter ki iyi oynasın, basarız parayı alırız.

Girebi
09.01.2022, 22:49
Antrenmanlara ne zaman çıkar, Sivas maçında ilk 11 başlayabilir mi acaba? Merak ettim

My
09.01.2022, 22:59
Çok şükür nihayet bir sol bek. Her halükarda işmizi görecek. İsmail felan olacak iş değildi.

YES'in demesine göre de 200 bin kulübüne + 350 400 bin de maaşıymış. Opsiyon koydurtmak için de hala uğraşıyormuşuz. Yeme de yanında yat :) Süper.

Girebi
09.01.2022, 23:09
Çok şükür nihayet bir sol bek. Her halükarda işmizi görecek. İsmail felan olacak iş değildi.

YES'in demesine göre de 200 bin kulübüne + 350 400 bin de maaşıymış. Opsiyon koydurtmak için de hala uğraşıyormuşuz. Yeme de yanında yat :) Süper.

Opsiyon da olursa harika olur. Sörloth'ta olduğu gibi 6'ya alırım ama 9'a salarım gibi garip detaylar olmasın da :D

Ali İhsan
09.01.2022, 23:13
Hadi iyisin, beleşten şampiyonluk görücen :)

Onun hatrına bişeyler yap da şu solbek sorununu çözelim (uzun vadeli olması opsiyon falan işlerine bağlı sanırım)

6Şafak Aydın1
09.01.2022, 23:16
Hayirli, ugurlu olsun.

gabriel omar
10.01.2022, 03:05
Peşinen söylüyorum videolar dışında hiç izlemedim ama tutacağına dair hislerim kuvvetli.

Sene sonunda bonservisi ödenip alınır. Şimdiden karşısındaki açık oyuncularini omuzlayip topu kaptigini ve kaptığı toplarla rakip ceza sahasına yıldırım gibi indiğini görebiliyorum.

İ. SARAL
10.01.2022, 07:27
Hayırlı olsun.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sakosako
10.01.2022, 11:01
sonunda sol bekimiz gelmiş. canlı hiç maçını izlemedim. ismail veya trondsenden kötü olma ihtimali düşük. o yüzden iyi transfer gibi görünüyor. devre arası major eksiklikleri gidermek zordur. galiba satın alma opsiyonu yokmuş, olsun problem yok sene sonuna kadar bizi idare etsin yeterli. gerisini sene sonu düşünürüz. hayırlı olsun.

Samet Berber
10.01.2022, 11:07
Opsiyonu olmamasına üzüldüm ama demek ki beklenti yüksek oyuncudan, hayırlısı olsun.

makbernatsu
10.01.2022, 13:41
valla şampiyon olalımda opsiyonu filan sonra düşünürüz yeter ki sene sonuna kadar iyi işler çıkartsın.sene sonu gider marceloyu alırız :D valla bizim takıma gelmesini istediğim tek adam şuanda marcelo..

Bayraktaroğlu
10.01.2022, 14:56
Hayırlı olsun.

Bahadır Şimşek
10.01.2022, 15:24
Halen KAP gelmedi?

Murathan
10.01.2022, 16:01
kap da geldi, hayırlı olsun. bana öyle geliyor ki inanılmaz bir tat bırakacak ağzımızda ve sezon sonu alamayacağız. zaten bu adam tutmazsa daha genç oyuncu istemem ama tutmama imkanı yok ya hayvani bir adam.

OrkHun
10.01.2022, 16:10
valla şampiyon olalımda opsiyonu filan sonra düşünürüz yeter ki sene sonuna kadar iyi işler çıkartsın.sene sonu gider marceloyu alırız :D valla bizim takıma gelmesini istediğim tek adam şuanda marcelo..
prime döneminde (5-6 yıl önceye tekabül eder) gelmiş geçmiş en iyi sol bek performansını gösterdi bence. fakat fiziken o kadar hızlı çöktü ki 30'dan sonra, futbolu bırakma ihtimali falan konuşuluyor. aşırı yavaşladı ve temposunu kaybetti. böyle transfer lazım değil bize. polonyalı tutarsa bonservisini almaya çalışmak daha mantıklı.

Gökhan Balcı
10.01.2022, 16:17
Okunması zor isme sahip adamları bu takımda görmek beni mutlu ediyor sanki kesin başarılı olacakmış diye düşündürüyor. Bir de bundesliga ile burayı bir tutmamak lazım. Yeteri kadar iyi hücumu varsa kimse oraya saldıramaz kolay kolay Rosier örneğinde olduğu gibi

Yiğit SARI
10.01.2022, 16:25
Profesyonel futbolcu Tymoteusz Puchacz'ın, 2021-22 futbol sezonu sonuna kadar 200.000.-EUR bedelle geçici transferi konusunda, Union Berlin Kulübü ile anlaşma sağlanmıştır.

Profesyonel futbolcu Tymoteusz Puchacz ile 2021-22 futbol sezonu sonuna kadar anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre oyuncuya; 2021/22 futbol sezonu ikinci yarısı için 400.000.-EUR garanti ücret ödenecektir.

Menajerlik hizmet bedeli olarak, futbolcuya ödenecek yıllık ücretin %10'u ödenecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla.

thehell61
10.01.2022, 16:44
Forma da yakışmış.. Umarım başarılı olur.

Cenkhan
10.01.2022, 17:17

Kalitvintsev terk.

Ozan Yılmaz
10.01.2022, 17:37
https://pbs.twimg.com/media/FIvyvB9WYAQCuWJ?format=jpg

https://pbs.twimg.com/media/FIvyyDYXoAAS36S?format=jpg

https://pbs.twimg.com/media/FIvyyDyXIAY7H-b?format=jpg

Ali İhsan
10.01.2022, 17:44
Toplam maliyet 600K yarım dönem için tuzlu olmuş, üstüne opsiyon da yok.

Buradan adamın iyi olduğunu, takımının bırakmak istemediğini, bizim tarafın da beğenerek aldığını görüyoruz.

Giresun maçıyla başlar heralde formayı giymeye, hayırlı olsun.

Wakaeme, Edgar, Denswil ile birlikte yazın ki bir diğer merak konumuz da kendisi olacak sanırım...

Ufuk
10.01.2022, 18:07
https://twitter.com/atavrathamsik1/status/1480540148605534213

Maça kelebekle çıkar bu tipe bak :D

Oğuz B.
10.01.2022, 18:13
Hoş geldin, başarılar.

hamdi_61
10.01.2022, 18:20
Hayırlı olur İnşallah.

alikk
10.01.2022, 18:23
Bu devre arası transferleri çözemedim kaldı 18 maç 10 tanesini kazansan otomatik şampiyonsun, opsiyon yok,olsa ne olur olmasa ne olur bu oyuncu, 600k Euro. Açıkça söyleyeyim gereksiz bir transfer

Yiğit SARI
10.01.2022, 18:36
Bu devre arası transferleri çözemedim kaldı 18 maç 10 tanesini kazansan otomatik şampiyonsun, opsiyon yok,olsa ne olur olmasa ne olur bu oyuncu, 600k Euro. Açıkça söyleyeyim gereksiz bir transfer

Anlamayacak ne var ki stoper yedeğini sol bek oynatmak zorunda kalmamak, devşirdiğin ve durmadan sakatlanan Trondsen'e güvenememek ve İsmail. Bunların yerine iyi olduğunu düşündüğün bir sol bek alıyorsun ve yarım dönem için 600bin maliyet hiç bir şey. Keşke opsiyon olsaydı ve keşke daha çok paramız olsaydı ama bu şartlarda böyle

Trondsen elden çıkarılır gibi duruyor

Enaldo61
10.01.2022, 19:06
İdmana da çıkmış, Sivas maçında oynar herhalde.

Anıl C
10.01.2022, 19:09
Hayırlı olsun

SALDIRAY
10.01.2022, 19:43
3/4 maç sonra bonservisi alma girişimlerine girebiliriz

UYZD
10.01.2022, 19:48
Trabzonspor aslında Polonya pazarında iyi araştırma yapmalı. Polonyalı oyuncu ve Trabzonspor çok iyi bir birleşim, hemen hemen her seferinde harika oyuncular çıkıyor oradan. Hatta biraz baktım Glowacki scout olmuş, çok zor olmasa gerek onu scout olarak bünyemize katmak. Polonyada takılsın, futbolcu beğensin bize önersin.

DeAgLeMaNyAq
10.01.2022, 19:48
Abdullah Hoca'nın transfer stratejisi genelde herkes tarafından bilinen oyuncular üzerineydi. Puchacz bunların biraz dışında bir profil. İnşallah katkı sağlar...

Zafer Fidan
10.01.2022, 19:52
Karsi karsiya oynamak istemedigim oyuncu tipi var :)

My
10.01.2022, 19:56
Takımda özellikle sol bekimiz kangren haline gelmişti. Artık şekilden şekile giriyorduk solu halledebilmek için ki Edgarın sakatlığıyla hepten patladıydık sol bekte. Yönetim süper iş çıkarmış buna gereksiz demek bence haksızlık.

Ayrıca 96 kadrosu ligin anasını ağlatıyordu Şota en son kafasında topu sektire sektire kaleye iniyor golünü atıyordu. Adam gibi bir orta sahamız daha olsa kadro resmen level atlayacaktı. Kingladze için de o zaman Faruk başkan gereksiz, kasada para bırakıcam, içinden geçeriz ligin demişti. Zurawskiler, Yusuflar... akşam pazarı kafasından buralara evrilmek kolay olmadı. Başkan doğrusunu yapıyor. Şampiyon olmak istiyorsak gerekeni yapıcaksın.

Ufuk
10.01.2022, 20:02
https://www.trabzonspor.org.tr/download/images/29_4253278271.jpg

Sadece sol bacağı mı çalışmış açı mı yanılıyor :D

Sacit
10.01.2022, 20:06
Bu adam nasıl 22 yaşında?
30 gösteriyor

çok koşan hücuma çıkan hızlı güçlü kuvvetli sol bek oyuncusu takım için ciddi önemli
bonservisi bizde olacaktı

pReN@_61
10.01.2022, 20:54
inşallah katkı verir.

pReN@_61
10.01.2022, 21:07
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1480592780992860177

alikk
10.01.2022, 21:14
Anlamayacak ne var ki stoper yedeğini sol bek oynatmak zorunda kalmamak, devşirdiğin ve durmadan sakatlanan Trondsen'e güvenememek ve İsmail. Bunların yerine iyi olduğunu düşündüğün bir sol bek alıyorsun ve yarım dönem için 600bin maliyet hiç bir şey. Keşke opsiyon olsaydı ve keşke daha çok paramız olsaydı ama bu şartlarda böyle

Trondsen elden çıkarılır gibi duruyor

3 rakibin de havlu atmış hocasiz, rotasyonun o bölgede olmasada derin ve konferans ligi maçlarında rotasyon oyuncusu olarak kullanılan bir oyuncu,opsiyon olsaydı bu kadar önyargılı olmazdım ama bu şekliyle hala kafama yatmıyor, inşallah beni yanıltır faydalı olur

Erdinho_61
11.01.2022, 02:13
bu arkadas sene sonu en büyük keskemiz olacak. bunuda buraya birakim.

neden bilmiyorum ama harbi ligin en iyi bek performansini bekliyorum. cok cok inaniyorum ben bu cocuga.

Yiğit SARI
11.01.2022, 09:42
3 rakibin de havlu atmış hocasiz, rotasyonun o bölgede olmasada derin ve konferans ligi maçlarında rotasyon oyuncusu olarak kullanılan bir oyuncu,opsiyon olsaydı bu kadar önyargılı olmazdım ama bu şekliyle hala kafama yatmıyor, inşallah beni yanıltır faydalı olur

Biz işimizi sağlama alalım bütçemiz yettiği kadarıyla da onlar ne yaparsa yapsın. Şuan yana yakıla stoper aradığımız için sol bek'i optimum şartlarda çözmek kötü bir fikir değil bence

makbernatsu
11.01.2022, 13:14
gadromuz yeterli diyenlerden biri daha... sen ismaille devam et 2 maçta patlatsın seni ozman görürüm tekrar böyle düşünebiliyormusun..yahu amaç sadece bu ligte şampiyon olmak değil.bunun avrupası var diğer seneleri var b,raz geniş düşünün.600 k çok para diyosun o paraya kaçtane gereksiz adam oynuyor şuan

alikk
11.01.2022, 13:52
gadromuz yeterli diyenlerden biri daha... sen ismaille devam et 2 maçta patlatsın seni ozman görürüm tekrar böyle düşünebiliyormusun..yahu amaç sadece bu ligte şampiyon olmak değil.bunun avrupası var diğer seneleri var b,raz geniş düşünün.600 k çok para diyosun o paraya kaçtane gereksiz adam oynuyor şuan

Önümüzdeki senenin planlaması diyorsunuz adam opsiyon yok ki,bu sene ne verecek verecek olsa adam Bundesliga da oynatırdi bir maç oynamaya değer bulmamış, İsmail olmaz trondsen oynar,olmadı peres i çekersin sağ beke dorukhan Serkan, bana fuzuli geldi arkadaşlar çok da uzatmaya gerek yok umarım sizin dediğiniz gibi verimli olacaktır ayrıca opsiyon olsa on numara bulurdum belirttim zaten bunu da,

Ufuk
11.01.2022, 14:22
Önümüzdeki senenin planlaması diyorsunuz adam opsiyon yok ki,bu sene ne verecek verecek olsa adam Bundesliga da oynatırdi bir maç oynamaya değer bulmamış, İsmail olmaz trondsen oynar,olmadı peres i çekersin sağ beke dorukhan Serkan, bana fuzuli geldi arkadaşlar çok da uzatmaya gerek yok umarım sizin dediğiniz gibi verimli olacaktır ayrıca opsiyon olsa on numara bulurdum belirttim zaten bunu da,
Hep işe kötü taraftan bakıyor bizim taraftar. Polonya milli takımı oynatmaya değer görmüş yazmak varken Bundesligada oynamıyor oluyor, Sörlothda oynamıyordu. Cornelius da atamıyordu. Edgar kovuldu. Her ligin kendi dinamiği her oyuncunun uyumlu olacağı ortam ve sistem var. Serkan'la olacak olsa Peres'i almazdık zaten.

B.Yiğit
11.01.2022, 14:41
yarım sezonluk sözleşme can sıkıcı. en azından 5 milyon da olsa bir opsiyon olmalıydı. neyse bu sene şampiyon olalım yılların birikimini atalım seneye oraya yine transfer olacak mecbur.

Gökhan Balcı
11.01.2022, 15:11
Satın alma meselesini kafaya takmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Önemsiz olduğunu düşündüğümden değil aynı endişeleri yöneticiler de paylaşıyor o sebeple opsiyon olmayacak gibi olursa başka çözüm bulunur. Bu ekip bize bu güveni verdiğinden böyle inanıyorum ben. Ek olarak yabancı meselesinin ne olacağı bence belli değil. Belki kalkacak belki aynı kalacak belki düşecek bilemeyiz. Bu minvalde keyif almaya çalışmayı doğru buluyorum ben. Gelsin bizim altı aylık şu açığımızı bi kapatsın. Oyuncu mutlu olursa kendisi de kalmak isteyebilir. Öyle olursa bonservis işi daha kolay da çözülebilir. Biz yeter ki ihtiyacımız olan performansı alalım

blues
11.01.2022, 16:10
Satın alma meselesini kafaya takmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Önemsiz olduğunu düşündüğümden değil aynı endişeleri yöneticiler de paylaşıyor o sebeple opsiyon olmayacak gibi olursa başka çözüm bulunur. Bu ekip bize bu güveni verdiğinden böyle inanıyorum ben. Ek olarak yabancı meselesinin ne olacağı bence belli değil. Belki kalkacak belki aynı kalacak belki düşecek bilemeyiz. Bu minvalde keyif almaya çalışmayı doğru buluyorum ben. Gelsin bizim altı aylık şu açığımızı bi kapatsın. Oyuncu mutlu olursa kendisi de kalmak isteyebilir. Öyle olursa bonservis işi daha kolay da çözülebilir. Biz yeter ki ihtiyacımız olan performansı alalım

Düsüncelerine katildigimi belirtmekle birlikte bunlara ek olarak söylemek istedigim seyler var.

Öncelikle Union berlin ile Trabzonspor arasinda farkli liglerde olmalarina ragmen daglar kadar fark var. Bu kalite farki olarak görülebilir, yapisal fark, tarihi misyonlari vs cok farkli takimlar ve Union Belrin Bundesliga´nin yeni bir takimi, yillarca ücüncü, ikinci liglerde oynadiktan sonra birinci lig´e cikabilmis. biz gelecek sene muhtemelen sampiyonlar liginde oynayacagiz UNion Berlin ise, sayet su andaki formunu arttirmazsa herhangi bir avrupa organiazasyonuna katilamiyor bile. Sene sonu biz sampiyon olursak ve oyuncuyu da takimda tutmak istersek oyuncu tavrini burada kalmaktan yana kullancaktir.

Zaten su anda oyuncuyu almamizin sebebi de o bölgeye devre arasinda istedigimiz oyuncuyu alamamizdan ya da sezon bitince kadro planlamasina göre dogru oyuncuyu alabilmek icindir. sayet oyuncu o bölge icin gelecek yillarda da uygunsa ,zaten oyuncuyu aliriz diye düsünüyorum.

Gökhan Balcı
11.01.2022, 16:42
Düsüncelerine katildigimi belirtmekle birlikte bunlara ek olarak söylemek istedigim seyler var.

Öncelikle Union berlin ile Trabzonspor arasinda farkli liglerde olmalarina ragmen daglar kadar fark var. Bu kalite farki olarak görülebilir, yapisal fark, tarihi misyonlari vs cok farkli takimlar ve Union Belrin Bundesliga´nin yeni bir takimi, yillarca ücüncü, ikinci liglerde oynadiktan sonra birinci lig´e cikabilmis. biz gelecek sene muhtemelen sampiyonlar liginde oynayacagiz UNion Berlin ise, sayet su andaki formunu arttirmazsa herhangi bir avrupa organiazasyonuna katilamiyor bile. Sene sonu biz sampiyon olursak ve oyuncuyu da takimda tutmak istersek oyuncu tavrini burada kalmaktan yana kullancaktir.

Zaten su anda oyuncuyu almamizin sebebi de o bölgeye devre arasinda istedigimiz oyuncuyu alamamizdan ya da sezon bitince kadro planlamasina göre dogru oyuncuyu alabilmek icindir. sayet oyuncu o bölge icin gelecek yillarda da uygunsa ,zaten oyuncuyu aliriz diye düsünüyorum.

Sonuçta Türkiye ilk beş altıda olmasa bile takip edilen ligleri düşünürsek bence önemsiz bir yerde de değil. Dünya piyasasına saldığımız oyuncular olsun avrupada zaman zaman iyi işler yapıyor oluşumuz olsun önemli şeyler. Şimdi bu takıma oyuncu verecek olan takım ve oynayacak oyuncu ligdeki konumuna oyuncu kadrona hocana onun demeçlerine takımın hedeflerine hatta kulüp yapılanmasına maaş dengesine maaşın zamanında ödenip ödenmemesine gibi tonla detayla ilgilenir. Gelecek olan oyuncu bu takımla şampiyonluk yaşamayı önemsiz göremez çünkü takım için tarihi anlar yaşanıyor ve bunun içinde olmak ister. Seneye şl ye gitmek isteyen ve orada da güzel işler yapmak isteyen bir takıma herkes gelmek ister. Takıma gelen neredeyse her oyuncunun bir sistem dahilinde performansının yukarı çıktığını da herkes görüyor. O sebeple bizi sene sonunda zorlayacak tek şey puchacz'ın çok ciddi performans yükselişinde olabilecek bonservis artışıdır. Zaten biz bunu düşünerek opsiyon koydurmak istedik onlar da bunu düşünerek bunun riskli olduğunu düşündüler. Çok yüksek koyamadılar ortalama bir performans gösterdiğinde satılamaz diye çok düşük koyamadılar çok iyi performans gösterir de elimizden kaçar diye arada kaldı öyle. Neyse çok uzatmayayım düşüncelerinize ben de katılıyorum ve takımımıza faydalı olmasını diliyorum.

deepmavi
13.01.2022, 08:10
https://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=21150&d=1641821284

Trabzonspor'umuza Hoş Geldin Puchacz ve çok çok başarılı olacak İnşAllah Şampiyonlukta en önemli futbolculardan bir tanesi olacak.Puchacz transferi kesinlikle tesadüf değil.Çünkü Bu Sezon Allah'ın izni ile Trabzonspor Şampiyon olduğunda Puchacz Şampiyonluk kupasını hem Miroslaw Szymkowiak adına hem Arkadiusz Glowacki adına hemde Adrian Mierzejewski adına kaldıracak.

Daha Önceden Trabzonspor forması giymiş Polanya'lı futbolcularımızın Trabzonspor'umuza çok katkıları, çok emekleri, çok mücadeleleri ve çok alın terleri var.Trabzonspor'un şampiyon olması için çok emek verdiler.Ne yazik ki Türkiye'deki şike düzeni nedeni ile Trabzonspor'un Şampiyon olması saha dışından gelen saldırılar ile hep engellendi ve bütün Polanyalı futbolcularımız herşeye rağmen şampiyonluk için her zaman sonuna kadar mücadele ettiler ve İşte Puchacz Bu sezon İnşAllah Gelecek Lig Şampiyonluğu ile daha önceden Trabzonspor forması giymiş ve emek vermiş, mücadele etmiş çok değerli Polanyalı futbolcularımız adına Lig Şampiyonluk Kupasını onların verdiği sonuna kadar mücadele hatrına çok büyük gurur ile kaldıracaktır.

Haydi Sana Çok Güveniyoruz Puchacz ve hep birlikte Trabzonspor'umuzun başarısı için sonuna kadar büyük mücadele ile Allah'ın izni ile İnşAllah bu kez Lig Şampiyonluk Kupasını Kazanacağız...

https://pbs.twimg.com/media/FIvyyDYXoAAS36S?format=jpg

Samet Berber
13.01.2022, 13:00
https://youtu.be/PkowAPen2gw
Puchacz'ın şarkıcıymış da haberimiz yokmuş, gayet güzel şarkı bence umarım stadyumda duyarız.

Cenkhan
13.01.2022, 15:55
En büyük derdimiz adamın aşırı iyi çıkma ihtimali olsun.

BrtnPnk
13.01.2022, 17:24
Azarovi'yi sırf Puchacz'ı alabilmek için koz olarak kullandık diye düşünmüştüm ama satın alma opsiyonsuz gelmesi bir acaba dedirtti.
Oyuncuyu izlemedim ama Orhan Uluca şöyle anlatmış:
-Fiziksel özellikleri çok iyi ama tekniği sıkıntılı olan bir hücumcu bek.
-Pozisyon bilgisi ve dolayısıyla savunması çok kötü.
Bunları ikisini deyince "ne ya bu, Yedlin mi" diye düşünmedim değil.
-Eksiklerinin farkında olan ve çalışkan bir oyuncu.
İzleyip göreceğiz, hayırlısı (rakibi İsmail sonuçta her türlü kazanacak heheh).

hamdi_61
19.01.2022, 21:39
Ne yapın edin bonservisini alın.

[KAPLAN]
19.01.2022, 21:55
Defansif zaafları olduğu belli oluyor ancak ofansif olarak bu maçta Yusuf’tan daha çok iş yaptı (:

DeAgLeMaNyAq
19.01.2022, 21:59
İlk maçında müthiş işler yapıp sonrasında vasata dönüşen çok oyuncu var dolayısıyla GS maçında daha net performansını göreceğiz. Yine de dribling yapabilen, kenar ortası açabilen ve şut atabilen bir bek bulmak zor...

Telonyus
19.01.2022, 22:00
Bu maç çok beğendim, çok cesur hamleleri vardı.

Hunk
19.01.2022, 22:04
Cok iyi oyuncu.

Doctore
19.01.2022, 22:07
Beğendim. Oyuna ilk girdiğini çekingendi ancak 1-0 dan sonra sol tarafın reisi benim dedi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doctore
19.01.2022, 22:08
İlk 11 oynar. İyi bir Türk stoper almamız lazım

Timur Mikhail
19.01.2022, 22:21
İlk maçta gayet iyi sinyaller verdi, waka ile çok şeyler yapabilir.

Şakir
19.01.2022, 22:23
Ulan o ilk yarıda girdikten 5 dakika sonra falan hayatımda görmediğim kadar aptal bir müdahalede bulununca yeni bir Piotr Brozek aldık dedim içimden ama sonra çok iyi oynadı. Umut verici.

Barista
19.01.2022, 22:28
Cesur hareketleri vardı, sorumluluk alıyor. İlk maçında iyi puan aldı.

BatuhanB
19.01.2022, 22:31
Bir sol bek. Üstelik üstünde Trabzonspor forması var. İnanamıyorum ve bundan sonra her hafta inanamamak istiyorum.

serdaracıl
19.01.2022, 22:33
Deli oğlan. İş yapar

Sefa Toyer
19.01.2022, 22:47
iyiydi.

Adem Erdoğan
19.01.2022, 22:50
Performansı teselli oldu açıkçası, 2 puan kaybedip 1 solbek kazandık.

Ehrimen
19.01.2022, 22:51
Yeni ilk 11 oyuncumuz.

Ahmet Kara
19.01.2022, 22:52
Güçlü ve hızlı.
Bu ligde her zaman ekmek yer.

Arif Timurcioğlu
19.01.2022, 22:58
Allah’a şükür orjinal bir solbek izledik, ismailde devşirmedir.

Ozan Yılmaz
19.01.2022, 23:10
Günün artısı

must61
19.01.2022, 23:11
Yeni girdim, ilk maçım, heyecan sıkıntı stres bir şey demedi geldi bam bam bam oynadı herif.

Hüseyin gibi bir karın ağrısından sonra Allah razı olsun kendisinden.

Çok erken tabi ama bu performansı devam ederse ara ara bonservisi yoklanmali sezon boyunca.

AYYILDIZ
19.01.2022, 23:11
İlk 11 niye başlamadı anlaşılır gibi değil.

mawro61
20.01.2022, 00:03
Çok iyi topçu.
Bize kalmaz maalesef. Kalmamalı da. Bu oyun planında körelir.

2 yarı her pozisyonda bindirme yaptı, neredeyse hepsinde yusuf göbeğe çevirdi topları.
2 topu kendisi kullandı, birinde arkaya çok güzel kesti, diğerinde şut denedi.
1-2 hafta sonra; burada işler böyle yürümüyormuş derse, polonyalı köybaşımız hayırlı olsun.

Ufuk
20.01.2022, 00:11
Al ver yaptı, kendi zorladı ekstraya girdi. İki defa şut denedi. Güzel bir orta kesti. Nwakaeme testinden de geçerse faydalı olacak inş.

Yiğit SARI
20.01.2022, 01:56
Bu adam canavar bence tam hayalimdeki bek oyuncusu stili şut deneyen koşu yapan orta açan. Umarım hep böyledir ve beklentileri karşılar

Halil Alemdar
20.01.2022, 08:19
Valla her şeyi yapmayı denedi ben beğendim. Yırtıcı ve deniyor.

İ. SARAL
20.01.2022, 08:28
İlk yarı saçma apan hareketler yaptı eyvah dedim. İkinci yarı baya iyiydi.

talsuv61
20.01.2022, 08:40
Maçtaki tek güzellik

Enes Ünal Kaya
20.01.2022, 08:58
Hemen alın bonservisini. kötü çıkma şansı yok bu adamın

alper*
20.01.2022, 09:13
Mükemmeldi.

TSknbkTS
20.01.2022, 09:26
Hücumda iyiydi.Savunmasını da görmek lazım.
İş yapacak gibi.

makbernatsu
20.01.2022, 09:28
helal olsun ilk 11 değişmez oyuncusudur artık..vakame ile orayı otoban yapar... bak bunları bile yazarken yine aklıma hüseyin geldi defol git bu takımdan...

Doğukan Uçan
20.01.2022, 09:28
al sana solbek.

bu adamın bonservisine para verilir en az 5 sene sözleşme yap oynat.

beratika
20.01.2022, 09:38
Hayran kaldım "Poğaç" a :D

Fatih Özkan
20.01.2022, 09:49
Güzel bir başlangıç yaptı. Umarım bu şekilde devam eder.

wakaeme
20.01.2022, 09:51
taş gibi topçu. artık peres mi kesilecek denswil mi kesilecek bilmiyorum ama bu arkadaş ilk 11e çakılmalı

ahamitokutan
20.01.2022, 10:14
ilk maçında çok olumlu sinyaller verdi. korkmuyor ileri çıkıyor, topla hareket halinde. 2-3 tane önemli yerde kritik müdahale ile rakipten topu alıp atağa çıktı. oynadıkça daha fazla katkı sağlayacaktır inşallah.

Antonio
20.01.2022, 10:23
Adam kuzeyli sert ve yusufa verdiği ayar. Dirse han oğlu boğaç diyelim. Adam iyi süper hatta direkt almak lazım bonservisini.

Kadir
20.01.2022, 11:07
Sol bek gibi sol bek.. hasret kalmışız

yorumsuz6117
20.01.2022, 11:20
Kumaşı olduğu belliydi zaten satın alma opsiyonu koyduramamamızdan, hücuma katkısı çok iyi olduğu videolarda da belliydi, gol asist katkısı olacaktır..

kaçarava
20.01.2022, 11:32
Uzun bacaklı fuleli adama hasret kalmışız. Trondsen bacakları her adımda kısalıyor gibi koşuyordu.

Sefer A.
20.01.2022, 13:02
ayagi tam alismadi, bir süredir oynamadigi/az oynadigi da biraz belli... ayaklari birkaç kere birbirine dolandi gibi, o sebepten..
tam alisinca daha kusursuza yakin oynamaya baslar gibime geliyor, 1-2 maça tamamdir tabancaligini gösterir

Hami_41
20.01.2022, 13:04
Hosgeldin umut verdin...

HasanTezel
20.01.2022, 13:47
Poğaçı beğendim, niye mi, yan pas yalap şap değil, kafayı kaldırıp risk alıp ADAM EKSİLTİYOR, eğitim amaçlı oynadığı yarım devre gençlere izletilmeli, futbol kaçak oynanmaz, hele hücumda ADAM EKSİLTMEDEN olmaz, helal Poğaç

Yasin Altuntas
20.01.2022, 18:16
Rakibi pas aldiginda ona eskortluk yapmaktansa, direk baski kurmasi bile oynamasi icin yeter.

Kadir Aydın
20.01.2022, 19:02
Erken ama kaleyi yoklamalari beni umutlandirmadi degil.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ufuk
20.01.2022, 19:53
ayagi tam alismadi, bir süredir oynamadigi/az oynadigi da biraz belli... ayaklari birkaç kere birbirine dolandi gibi, o sebepten..
tam alisinca daha kusursuza yakin oynamaya baslar gibime geliyor, 1-2 maça tamamdir tabancaligini gösterir

Futboldan anlamıyorsun Sefer. :p

https://pbs.twimg.com/media/FJisOtaXMAYvLJq?format=jpg&name=900x900

pReN@_61
21.01.2022, 10:26
Güzel bir başlangıç yaptı.
Hüseyin yesin senin diburu.

Burak Bıyıklı
21.01.2022, 11:15
Futboldan anlamıyorsun Sefer. [emoji14]

https://pbs.twimg.com/media/FJisOtaXMAYvLJq?format=jpg&name=900x900Habera bak ya[emoji23]

Yerel medya mi bu. Huseyin vurgusundan dolayi oyle olma ihtimali yuksek sanki[emoji16]

Murat GENEL
21.01.2022, 11:19
Adam yarım saatte takımda tüm sağ ve sol beklerin sezon başından beri yapmadığı tüm aksiyonları yaptı

pReN@_61
22.01.2022, 19:52
Sarı kafaya ne orta kesti be.
Türkiye ligindeki alışılmış bel altı ortaları yıktı geçti ilk maçta :)

6Şafak Aydın1
23.01.2022, 07:21
Demekki Union hocasinin mantigi defansim mutlaka saglam olmali baska bir aciklamasi yok. Soldan habire atak yiyor Gladbach karsisinda. Ne olabilirki bu Giesselmann`da Puchacz`da olmayan acin izleyin, geri pas geri pas geri pas ne hücumu var ne adam gecmesi. Olsa olsa defansif seyler olabilir. Daha cok hücüm düsünen kanat oyuncusunda tansiyonu yükseliyorda olabilir hocanin. Bakalim hakikat neymis.

Trabzonlu_1461
23.01.2022, 10:22
Evet iyi bir futbolcu hatta takımı 1 seviye yukarı taşıyacak bir futbolcu ama yabancı sınırı açısından uğur çiftçi daha iyi bir tercihmiş gibime geliyor

MetehanS
23.01.2022, 14:07
kaan ayhana o kadar para vereceğine bu adamı alacaksın.

Vkgz
23.01.2022, 20:42
şu an bir numarası yok. sıradan.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hamdi_61
23.01.2022, 21:08
Sezon sonunda bonservisi alınmalı.

Uğur Ö.
23.01.2022, 21:09
Denswilli tercih ederim sol bekte. Şu lanet topu yaya bir çıkarmadı yerden, Visca 3-4 kez geldi.

Hasan61
23.01.2022, 21:17
Waka ile çok uyumsuz görüntü verdi ancak normal Waka standart bir kanat değil.

Temposu ile ligde her türlü iş yapar.

Hunk
23.01.2022, 21:20
Ilerde bu herif gibi bi tane olsa, rahat kazanirdik.

omondoles
23.01.2022, 21:21
Düz bir oyuncu görüntüsü verdi.

Telonyus
23.01.2022, 21:24
bu maç iyiydi yine. Hakem bu kadar sertliğe izin vermese daha iyi de oynayacaktı patır kütür kırdılar herifi kaç kere

DeAgLeMaNyAq
23.01.2022, 21:25
Her hücumcu bek gibi en büyük problemi yerini çok fazla kaybetmesi...

Timur Bey
23.01.2022, 21:25
Çok da kötü değildi. Gs kung fu maçına çıkar gibi oynadığından ilk yarı takımla birlikte sendeledi. İkinci yarı sırıtmadı.

redbul
23.01.2022, 21:27
bana hiç bir şekilde ümit vermedi asıl yeri solbek dışında heryere gitti bal yapmayan arı gibiydi.

kaçarava
23.01.2022, 21:29
Fena değil seviyorum bu adamı.

Furkan Özdem
23.01.2022, 21:36
Fena oyuncu değil ama oyun yapımızdan tamamen bağımsız düşünüp oynuyor. Beklenmedik. Zamanla uyum sağlar herhalde.

Hunk
23.01.2022, 21:40
takima uydukca daha da iyi olacak. bence cok iyi bir sol bek . insallah sene sonu aliriz

Hunk
23.01.2022, 21:45
bu arada takimda orta acabilen tek oyuncu heralde

BrtnPnk
23.01.2022, 21:46
Pas açısı kapalı olduğu halde Waka'ya pas deneyip topu kaybetmesi dışında (en az 3 kere) ne iyi ne kötüydü. Bence potansiyeli var ama 6 aylık topçu olduğu için oraya girmiyorum.

Sefa Murat Dokuz
23.01.2022, 22:10
Hugo’ya atmaya çalıştığı bir top var geriye doğru korkunçtu pası. Wakaeme’ye de çok zor paslar attı.
Kondisyonu çok kötü 55-70 arası döküldü. Oyun bu dk’larda çok durunca dinlendi heralde son bölümde daha iyiydi.

objek
23.01.2022, 22:12
Bu arkadasin coskusu cesareti guzel cok avanturu seviyor oyun tarzi kontrollu degil ya hep ya hic havasinda biraz temkinli oynamayi ogrenirse wakayla anlasirsa yararli olur

Cem Balcı
23.01.2022, 22:52
Çok top kaybı ama zamana ihtiyacı var.
İyi olacak inanıyorum kumaşı sağlam.

Uğur Kalyoncu
23.01.2022, 23:06
Bu arkadasin coskusu cesareti guzel cok avanturu seviyor oyun tarzi kontrollu degil ya hep ya hic havasinda biraz temkinli oynamayi ogrenirse wakayla anlasirsa yararli olur

Adam hür general. Ona Nwakamenin bu takımin en kıymetli oyuncusu olduğunu iyice ogretmeliler. Bir şey yapacaksa önce reise soracak. Saksi değil Nwakame orada :)

Halil Alemdar
23.01.2022, 23:27
Waka ile oynamak öyle kolay değil :D Daha ilk maçı alışırlar

pReN@_61
24.01.2022, 10:37
Devam

BlackTea
24.01.2022, 10:41
biraz dikkatli olmasi lazim. gsnin penalti pozisyonunda ilerde Puchacz topu kaybetti. Cok basit pas hatasi yapti. gs topu aldi ani attakla kalemize geldi ve penalti pozisoyn oldu.

gectikce daha iyi olacak insallah

Cenkhan
24.01.2022, 10:47
Beyni ayaklarından daha iyi futbolcu olan ekipten. İnanılmaz bir seviyeye de çıkabilir, vasatı aşamayıp düz topçu olarak da kalabilir. Henüz çözemedim.

AYYILDIZ
24.01.2022, 10:53
Deplasmanda bence gayet iyi oynadı. Gs nin kanatları genç ve dinamik iyi karşılık verdi.

merdeme
24.01.2022, 11:14
Şu adamı çözemedim. Netleşmedi kafamda.

Doğukan Uçan
24.01.2022, 11:30
daha 2 maç oynadı sakin beyler :D

Hunk
24.01.2022, 13:25
Ligin en iyi sol beki

Murat'
24.01.2022, 13:30
Defansif yönü çok zayıf gibi duruyor. Nwakaeme ile de uyumsuz göründüler.

Mehmet Fatih Yavuz
24.01.2022, 13:32
Wakame ile uyumlu sol bek ben bilmiyorum. :)
Novak diyen olacaktır, evet çok uyumluydular. O kadar ki o kanattan verdiğimiz açıkları kapatmak mümkün olmuyordu. :)

Onur Akyüz
24.01.2022, 22:30
Yaptığı hatanın devamı penaltı oldu bu olumsuz bir durum.

Ama değişik bir topçu kesinlikle alıştıkça faydalı olacaktır. Makina gibi gidip gelecek belli oluyor tıpkı bir dikiş makinası olacaktır.

ÖmürKaradeniz61
25.01.2022, 11:18
Beğendim oyuncuyu.

DURAS
25.01.2022, 11:23
Sanki kaybettiği top yüzünden kontratak yedik gibi konuşulması çok anlamsız. Denswilin dikkatsizliği oluşan penaltıyı buna bağlamak nedir anlamadım. Bu pozisyondan bağımsız bence de yerini kaybediyor ancak hızı ve çalışkanlığı çok iyi ve bu özellikler bizim ligimizde birçok defoyu örter

My
25.01.2022, 12:29
30 40 yaşında gibi duruyor. Asĺinda kafayı 3'e vurdursa vena olmaz :)

Kesinlikle zamana ihtiyacı var. 5, 6 maç sonra ak koyun kara koyun belli olur.

Mollasalihoğlu
25.01.2022, 12:42
Muhtemelen bonservisini alamayacağız. Değer veriyorlar hala.

Oğuz B.
25.01.2022, 13:48
Maç başlığındaki kaotik ortamda en çok sövülen üç oyuncudan biriydi. Gayet iyi oynuyor demektir bu.

Mert Pasa
25.01.2022, 14:02
Iddiali ve insiyatifli bir oyuncu.Cok buyuk ve cok da elestirilecek performanslari olabilir.

Hunk
25.01.2022, 19:44
tekrar yaziyorum. Ligin en iyi sol beki. Takimda peresle birlikte orta acabilen 2. kisi ayrica

Gökhan Balcı
25.01.2022, 20:09
Risk alan sorumluluk alan adamı her zaman severim. Tabii bunu yapabilme yeteneği olanın denemesini daha çok severim. Eğer bu adam sorumluluk alıp bir şeyler deniyorsa başka bir arkadaşı da onun açığını kapatacak. Bu hemen olacak bir şey değil Puchacz ilgili bir şey de değil sadece. Bu bir takım oyunu olduğu için herkes birbirinin açığını kapatmalı ki sorumluluk alan kişi almaktan korkmaya başlamasın.

pReN@_61
25.01.2022, 20:36
Puchacz:" Bize her yer Trabzon."

bordoylamavi
25.01.2022, 21:00
sene sonuna kadar sol bek işin idare eder. ama kalıcı bir çözüm şart sol beke

UYZD
25.01.2022, 21:06
Ligin en iyi sol beki.

Onur Akyüz
25.01.2022, 21:06
Leh panzeri Boğaç

ANIL
25.01.2022, 22:35
İnstagram hesabında sürekli bordo-mavili kalp vs paylaşımlar yapıyor. Adam Trabzonu çok sevmiş belli. Sezon sonu kalır umarım.

special one
26.01.2022, 08:16
Şuan Vasat , zamanla ne olur bilmem.

angraf
26.01.2022, 11:20
çok sağlam hızlı ve çalım özelliği iyi.
Ortaları da isabetli
sezon sonuna kadar bekte alternatifi yok

Muhammet_61
26.01.2022, 11:32
Gerek oyun tarzı gerek tipi Caner Erkin'i andırıyor sanki.

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
26.01.2022, 11:52
Bence çok iyi oyuncu. Tony giderse eğer, Kouassi ile de iyi ikili olabilirler.

Hasan61
26.01.2022, 15:10
Atmosfere çabuk ve fazla ısınmış gibi duruyor. Sene sonu kendini tesislere zincirleyebilir.

pReN@_61
27.01.2022, 10:31
İzin gününde bireysel çalışma yapmış. Sosyal mecrada gördüm. Puşkaş göze giriyor. Umarım oyununa da yansır.

Hunk
27.01.2022, 15:03
Hep yazicam, Ligin en iyi sol beki

AYYILDIZ
27.01.2022, 15:34
Ben beğendim iki maçtır. Nesi beğenilmedi anlamadım. Gs maçının ilk yarısı oyunu ortasaha tutamadı pek yapacak birşeyi yoktu.

ilelebeTS
27.01.2022, 15:37
Maç eksiği belli oluyor, 3-4 maç sonra sol tarafı otoban yapar.

Gökhan Balcı
27.01.2022, 15:56
Asla yedek kulübesinde duramayacak oyuncu profiline sahip. Kazanmak için devamlı deneyen adamları bağlasan da durduramazsın. Sene sonu evet alması zor olacaktır ama bu tarz bir oyuncuyu oynatan takımın avantajı da olacaktır. Oyuncunun tarafının bizim tarafımız olması muhtemel. Hele bir de şl ye gidersek tadından yenmez o zaman.

Yasin Altuntas
27.01.2022, 16:05
Herseyden önce en azindan tıfıl değil. En gicik oldugum oyuncu tipi, rakibe karsi fiziken ezilen oyuncudur. Özellikle defans oyuncusu saglam yere basacak.
Ayrica fizigine ragmen gayet hizli, ve ortalari da fena degil. Özellikle defansif anlamda oyun bilgisi bir problemli duruyor, ama saydigim pozitif noktalari iyi uygularsa, fazla göze batmaz. Zaten 3-4 istisna haric cogu maclarsa biz ofansif oynuyoruz.

Ufuk
27.01.2022, 20:52
İzin gününde bireysel çalışma yapmış. Sosyal mecrada gördüm. Puşkaş göze giriyor. Umarım oyununa da yansır.

Bunu görünce bisiklet falan sanmıştım, yeni gördüm twitterda. voooo bu ne makine gibi topçu.

https://twitter.com/_tacuara_7/status/1486744555290599431

6Şafak Aydın1
27.01.2022, 20:58
Ayni gencligimdeki gibi calisiyor. Sonra her taraf döküldü. :D Allah sakatlik vermesin diyelim.

Antonio
28.01.2022, 11:58
Güzel dans ediyor Polonyali ama sıcak biri.

MetehanS
28.01.2022, 14:08
Adam imza töreninde "bize her yer Trabzon" dedi ya :) aslan parçası öğrenmiş bizi.

Adam bu kadar kısa dönemde böyle bir aidiyet hissediyorsa, bu başarı arka planda çalışan tüm teknik ve idari ekibe aittir, helal olsun.

Arif Timurcioğlu
28.01.2022, 15:59
Adam imza töreninde "bize her yer Trabzon" dedi ya :) aslan parçası öğrenmiş bizi.

Adam bu kadar kısa dönemde böyle bir aidiyet hissediyorsa, bu başarı arka planda çalışan tüm teknik ve idari ekibe aittir, helal olsun.
Teşekkür ederim de dedi türkçe, helal olsun 6 ay takılıp gidiyim değilde, bir sahiplenme duygusuyla gelmiş dedirttiriyor insana. Umarım katkısı büyük olur, artık sadece şampiyonluk değil bir rekor da istiyoruz.

1461 forma almak istiyorum dedi direk.

Enes Başkaya60
28.01.2022, 17:25
Umarım sezon sonu bonservisi ile birlikte alırız...

Kısa bir süre içinde bu kadar aidiyet hissetmesi mükemmel bir ortam olduğunu bize gösteriyor...

adiloş bebe
30.01.2022, 10:16
Aidiyet hissetmesindeki temel neden futbola olan açlığı bence. Bu çok güzel bir şey çünkü adam bunu dert edinmiş ve içindeki enerjiyi sahaya yansıtmaya çalışıyor. Umarım sonradan bozulan yabancılardan değildir çünkü bu adam biraz yontulunca mükemmel bir sol bek olabilir.

pReN@_61
30.01.2022, 11:46
Enerji reis.

Ufuk
31.01.2022, 19:43
Dışardan çok soğuk gözüküyor ama antrenmanda herkesi omuzlamış baya sıcakkanlı biri :)

Gökhan Balcı
31.01.2022, 19:47
Nereden bakarsan bak adam topçu. Özellikle bek bölgesinde oynayan adam için enerji ve arzu çok şey demek. Bu adam buna sahip. Kendisini kesebilecek biri yoo ama formam garanti demiyor. Kendisini union berline MI hazırlıyor yoksa kendisine fırsat verene kanıtlama gayesi mi var bilmiyorum her ihtimalde bize fayda sağlayacak gibi duruyor. Kiralık olacaksa aynen bu adam gibi olmalı.

Ozan Yılmaz
02.02.2022, 15:42
https://pbs.twimg.com/media/FKlbOLkXIAk7l_3?format=jpg

Ufuk
02.02.2022, 16:08
https://pbs.twimg.com/media/FKlbOLkXIAk7l_3?format=jpg

Ne yaptı kendine ya ne güzel saçları vardı çocuğun.

Burak Bıyıklı
02.02.2022, 16:51
Takimi sahiplenen futbolculari seviyorum. Herkesle iyi anlasiyor, surekli trabzon fotosu atiyor, sahada da uyusuk gezinmiyor. Lig icin de bizim icin de gayet yeterli bence.

pReN@_61
02.02.2022, 17:03
Tymoteusz (https://forum.bordomavi.net/showthread.php/58579-Tymoteusz-Puchacz/page8) Davala

Yasin Altuntas
05.02.2022, 18:02
Tatli sertligi cok iyi ayarliyor, rakip cikarken geri degil, ileri kosup ani pres yapiyor. Bunlar bizim takimda bek oynuyorsan cok önemli iki kriter.

Ondan haric Tony‘nin bu kadar kötü oynadigi bir macta, defansta yalnizken daha iyi oynayamazdi bence.

Bud Spencer
05.02.2022, 19:35
lig icin yeterli
avrupada bjk-rezilligi yasamak istemiyorsak, ayaklari daha iyi ve daha dengeli biri gerekli

DURAS
05.02.2022, 23:12
henüz et mi balık mı anlamadım.

OrkHun
05.02.2022, 23:26
stadda ikinci yarı arkadaşın bulunduğu kısımın hemen dibindeydim.

nwaka ile oynamak tam bir işkence, bunu arkadaşta çok net gördüm. ne ileride koşu atıyor nwakaeme ne geride. adam kurye gibi gidip ayağına top veriyor nwaka'nın, sonra it gibi boş koşu atıyor çizgide, nwaka topu eziyor ya da içeri anlamsız şişiriyor. sonra bu arkadaş dili dışarıda yaldır yaldır geri koşuyor. 8-10 kere yaşandı bu sahne. adamın ciğer dışına çıktı 70'ten sonra. boş anlarda zemine doğru eğilip derin nefes alıyordu herif, oksijeni düştü herhalde artık.

B.Yiğit
05.02.2022, 23:55
vasat hem de çok vasat. bu oyuncuyu beğenen futboldan anlamıyordur. sanki futbol oynamayı yeni öğrenmiş gibi sahada ne yaptığını bilmiyor. topu önüne alıp gidiyor topu sıkıştırıyor. ayağına dolaştırıyor falan. pas atarken hemen mevkisini terkedip ileriye doğru koştuğu için pas opsiyonu olmaktan çıkıyor, top kaybı ihtimali artıyor, bu da pası yerine ulaşmadığında kalemize tehlike olarak dönüyor. önünde nwakaeme gibi topu tutmasını bilen bir oyuncu olmasa herkes defolarını çok daha iyi görür. nerden buldunuz bunu derdi. acil kesik yemesi gerekiyor. top ayağına gelince tedirgin oluyorum. her an bir sakarlık yapacak gibi.

almanların bunu oynatmamasına şaşmamalı, iyi ki opsiyon falan koyduramamışız. çok vasat. ismail'i tercih ederim en azından dengeli ve yerli.

mmert
06.02.2022, 00:03
Kafa yok ama enerjik ve istekli. Fizik kalitesi de iyi. O yüzden lig standartlarında yeterli. Seviye biraz artınca pat pat dökülüyor. Alan kontrolü vs düşük. Oyuna olan iştahı ile parlıyor. Uzun zaman oyun ezberletilmeli. O zaman farklı bir oyuncuya evrilebilir. Bizim futbolculardakine benzer eksikleri var.

Halil Alemdar
06.02.2022, 00:12
Bu çocuğun özgüveni ve isteği çok hoşuma gidiyor. Fakat biraz sayko. Kaç kere bindirdi Waka pas atmadı.

Halil Alemdar
06.02.2022, 00:13
vasat hem de çok vasat. bu oyuncuyu beğenen futboldan anlamıyordur. sanki futbol oynamayı yeni öğrenmiş gibi sahada ne yaptığını bilmiyor. topu önüne alıp gidiyor topu sıkıştırıyor. ayağına dolaştırıyor falan. pas atarken hemen mevkisini terkedip ileriye doğru koştuğu için pas opsiyonu olmaktan çıkıyor, top kaybı ihtimali artıyor, bu da pası yerine ulaşmadığında kalemize tehlike olarak dönüyor. önünde nwakaeme gibi topu tutmasını bilen bir oyuncu olmasa herkes defolarını çok daha iyi görür. nerden buldunuz bunu derdi. acil kesik yemesi gerekiyor. top ayağına gelince tedirgin oluyorum. her an bir sakarlık yapacak gibi.

almanların bunu oynatmamasına şaşmamalı, iyi ki opsiyon falan koyduramamışız. çok vasat. ismail'i tercih ederim en azından dengeli ve yerli.

İsmailin her yeri dengeli olsa nolur abi yapmayın.

Onur Akyüz
06.02.2022, 00:14
İlk yarı berbattı waka ile koridor oldular ama ikinci yarı toparladı.

Mücadelesi, enerjisi hırsı güzel fakat sürekli adamların bacak arasından top geçirmeye çalışması oldukça gereksiz. Zaten 10 kere denesen bunu 1 ya da 2 kez yapabilirsin ne diye sürekli deniyorsun?

Zamanla takıma uyumu artacaktır.

BatuhanB
06.02.2022, 00:53
Ayakları daha sağlam yere basmalı.

Bugünkü etkisizliğinde Nwakaeme'nin de rolünün azımsanmayacak ölçüde olduğu âşikâr ama Puchacz da biraz savruk göründü. Giresunspor maçında "İşte bu" dedirtmişti, gelgelelim muhtemelen o performansında oyunu Giresunspor kalesine yıkmış olmamızın payı büyüktü.

Henüz tam potansiyelini kestiremedim, muhtemelen kimse kestirememiştir. Sezon sonuna kadar göstereceği performansla takımda kalıp kalmayacağını gösterir.

kaçarava
06.02.2022, 00:57
Boş alan istiyor. İlk yarı zorlamak istedi ama ikili sıkıştırmalara maruz kaldı; orada topa hakimiyeti, tekniği falan yetmedi tabii. İkinci yarı yeni giren oyuncuya karşı biraz eridi, daha sert olmalıydı.

makbernatsu
06.02.2022, 13:39
İsmailin her yeri dengeli olsa nolur abi yapmayın.

ismaili puchaczın yerine tercih eden birine cevap yazma bence arkadaş..futbol anlamıyorsunuz diyen adam wakameden hiç bahsetmiyor.adamınn sol kanatta tek oynadığını anlayamıyor ama puchazı beğenenlere futboladan anlamıyorsunuz diyor..evet anlamıyoruz herşeyi siz iyi biliyorsunuz

B.Yiğit
06.02.2022, 14:17
ismaili puchaczın yerine tercih eden birine cevap yazma bence arkadaş..futbol anlamıyorsunuz diyen adam wakameden hiç bahsetmiyor.adamınn sol kanatta tek oynadığını anlayamıyor ama puchazı beğenenlere futboladan anlamıyorsunuz diyor..evet anlamıyoruz herşeyi siz iyi biliyorsunuz

ismail yerli statüsünde, oynarsa en azından siopis'i sahaya sürebiliyorsun, defansif olarak sahada daha güçlü oluruz. ayrıca puçaz denen vasatın en az ismail kadar gole sebebiyet verme ihtimali var. zaten galatasaray maçındaki penaltı yine bunun alanını boşaltıp topu kaptırması ve defansta eksik yakalanmamız sonrası geldi. bunları görmezsiniz. ama bu hatayı ismail yapsaydı hemen gömmesini bilirsiniz. adam devamlı alanını boşaltıyor. aç izle maçı kasımpaşa hep soldan geldi. çoğu bu elemanın gereksiz ileri çıkmaları ve top kayıplarıyla oldu. sol bekin asli görevi defanstır. ayrıca nwakaeme'nin ilk maçı da bu değildi. arkasında ne ismail ne denswil varken bu kadar açık verildi. neyse zaman kimi haklı çıkaracak göreceğiz. adam çok vasat. anlaşılıyor ki bunu görmeniz için bir, iki net gol yedirmesi gerek. paldırkültür oynaması bizim oyun yapımıza uygun da değil. abdullah avcı hocam göreceksiniz yakında bunu keser. ilk defa yeni bir transfer için bu kadar erken ve net konuşuyorum.

buradan ismail iyi futbolcudur dediğim de anlaşılmasın, puçaz gereksiz yabancı kontenjanı dolduracağına ismail oynasın diyorum.

oke by.

erenslash
06.02.2022, 20:58
sene sonu yollanmalıdır.

mental olarak çok kötü.

yedek olarak da alınmamalı.

seneye yedek ve as oyuncu iki tane solbeck almamız şart iyisinden hemde.

Antonio
06.02.2022, 20:59
sene sonu yollanmalıdır.

mental olarak çok kötü.

yedek olarak da alınmamalı.

seneye yedek ve as oyuncu iki tane solbeck almamız şart iyisinden hemde.

Adam topu alıp gidiyor komedi hali saha sanki.

Gümüshaneli61
07.02.2022, 13:53
Ne bekleniyordu ki bu elemandan ? Union Berlin'de yedek bile olmayan bir arkadas. Elinden geleni bu kadar. Sezon sonuna kadar bir sekilde idare etsin yeter. Seneye en az 2 tane sol bek alinmali.

unique
07.02.2022, 13:57
Savruk, teknik değil ve oyun zekası bence yetersiz. Üç kisinin arasına bodoslama girmeye filan çalışıyor, özgüvenli ama aradığımız adam değil maalesef.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serdar A
07.02.2022, 14:13
Sorun taktiksel. 3-4 maç sonra daha iyi görüntü verecektir. Lig sonuna doğru ise genel kanı pozitif olacaktır.

emre6117
07.02.2022, 14:25
Bence fena degil. Sadece henuz nwakame ile uyusamadi. Ismail ile hatta trondsen ile kiyaslanmasi anlamsiz. Ikisinden de iyi oyuncu.

pReN@_61
07.02.2022, 23:26
Kanım ısındı bu arkadaşa.

Cem Balcı
13.02.2022, 21:12
Bugün çok beğendim.

hay1699
13.02.2022, 23:52
Seneye kalacağını sanmam.

bordoylamavi
14.02.2022, 00:34
tam istediğiimiz adam değil ama yine de sene sonuna kadar idare eder

DURAS
14.02.2022, 08:19
Bu maçta iyiydi. Soldan oyun kurmamız gerektiğinde sorumluluk aldı. Cornellıus baskı altında attığı pasla ilk golün mimarlarından oldu. Michalak skubiç kanadını nwakamenin savunma katkısındaki yetersizliğine rağmen iyi savundu.Bu çocuk henüz 22 yaşında ve Abdullah hocayla başka bir yerlere verilebilirdi. Ancak 6 aylık sözleşmesi var adamın. İstenilen paralar şu an etmez ama belli ki iyi yerlere gelecek.

Süleyman50
14.02.2022, 10:59
şu an için pek yeterli gelmedi bana...

MetehanS
14.02.2022, 11:07
Kötü oynamıyor. Şanssızlığı nwakamenin arkasında oynamak.

Nwakaemenin arkasında oynayan kişinin x2 performans göstermesi gerekiyor.

Adamın eski takımındaki maçlarına baktım, bu adam ileri çıkmayı, son çizgiye inmeyi, uzaktan şutları seven bir adam. Fakat bunun için önünde visca gibi yeri geldiğinde boşalan savunmayı doldurabilecek, geri dönebilecek birisi oynamalı.

Nwakaeme sebebiyle şu anda puchaczın sadece savunma yeteneklerinden faydalanmaya çalışıyoruz. Dediğim gibi onu da x2 performansla yapmak zorunda kalıyor.

AKSOY_61
14.02.2022, 17:21
Kotu mu oynuyor hayır tabiki ama diğer mevkideki yabancı futbolcularımıza göre biraz alt seviye görünüyor
Bu sene idare eder seneye devam edileceğini sanmıyorum.
Yabancı konusunda degisiklihe gidileceği icin sahadaki adamın gerçekten iyi olması lazım.

Sefa Murat Dokuz
15.02.2022, 00:29
12 yabancıya inilmezse kalsın, inilecekse gider.

Onur Akyüz
15.02.2022, 00:37
Maçın en kötüsüydü. Takımın oyunuyla hiçbir ilgisi yok acayip bir adam. Ne yapmaya çalışıyor o da belli değil.

Harun-61
15.02.2022, 01:04
Kolbastı anında kendinden geçti :)))

Adem Akyüz'
15.02.2022, 09:12
Ortama ayak uydurması çok güzel ama saha içinde baya dengesiz.

Uğur Ö.
15.02.2022, 11:18
Dengesiz geliyor banada, devam edileceğini düşünmüyorum.

ozzy!
15.02.2022, 13:41
kötü oyuncu değil. hucum beki ama waka önüne atmıyor hiç. o kadar depar boşa gidiyor. hocanın uyarması lazım wakayı. canımız ciğerimiz ama adamın önüne arada yuvarla yani.

Cenkhan
17.02.2022, 14:45
Savruk ve sarsuk olduğu doğru ama taç çizgisine paralel top çıkarabilen sol bek görmeyeli 6.000 yıl olmuştu, o bile yeterli bir bakıma. Çok fazla üretken olmaya çalışmasa daha derli toplu bir futbolcuya dönüşebilir.

gabriel omar
20.02.2022, 23:18
Niye beğenilmiyor anlamadım . Eldeki sol beklerin hepsinden daha sağlam performans gösterdi bu zamana kadar.

Söylendiği kadar da savruk olduğunu düşünmüyorum. Artan bir formu var daha da iyi olacağı kanaatindeyim.

Emre.
21.02.2022, 03:28
+ mesleği solbeklik. parasını solbek olmakla kazanan biri. orta saha değil stoper değil, ismail değil, resmi belgeli solbek.
+ tempolu.
+ orta açabiliyor. hücum da sıfır değil.
+ benden daha fazla Trabzonlu hareket ediyor olabilir.
+ efecan, mihalak gibi oyunculara karşı paspas olmadı.

Tüm şakalar bir yana, seviyesi illa ki tartışılabilir ama devre arası maksimum bu olur gibi geliyor bana. Yazın başka isimler gündeme gelirse değerlendirme yapılır ama şimdilik devam.

Ali İhsan
21.02.2022, 11:26
+ mesleği solbeklik. parasını solbek olmakla kazanan biri. orta saha değil stoper değil, ismail değil, resmi belgeli solbek.
+ tempolu.
+ orta açabiliyor. hücum da sıfır değil.
+ benden daha fazla Trabzonlu hareket ediyor olabilir.
+ efecan, mihalak gibi oyunculara karşı paspas olmadı.

Tüm şakalar bir yana, seviyesi illa ki tartışılabilir ama devre arası maksimum bu olur gibi geliyor bana. Yazın başka isimler gündeme gelirse değerlendirme yapılır ama şimdilik devam.

efecan, mihalak'a paspas olmadı evet ama biraz sıkıntı yaşadı, dorukhan veya perez'in diğer taraftaki defansif yeterliliği seviyesinde değil ama potansiyeli var

omondoles
21.02.2022, 11:37
Geldiğinden beri en iyi oyununu oynadı. Bunda wakanin gözünde sınıfı geçmesine -pas alması- etkisi büyük.

sethfilo
21.02.2022, 12:14
Kesinlikle yararlı ama şampiyonlar liginde otoban yaparlar sezon sonu şimdiden daha iyisine ihtiyaç var

pReN@_61
21.02.2022, 13:55
İyi fizik koydu

bordoylamavi
21.02.2022, 13:56
ortası çok çok iyiydi sonunda gol geldi zaten

BatuhanB
25.02.2022, 20:47
Transferine çok sevinmiş, Giresunspor maçında da "Bu" demiş ve performansı hep daha yukarı gidecek diye beklerken koca bir hayâl kırıklığı oldu.

Devam edilmez gibi görünüyor. Çok üzgünüm.

MetehanS
25.02.2022, 23:10
ilk maçında çok heyecanlandırmıştı bizi, yine fena sayılmaz, götürüyor bir şekilde.

Onur Akyüz
26.02.2022, 01:01
Bugün delik deşik oldu

Kemal Öztel
26.02.2022, 10:53
Perez için düşündüklerimin aynısını düşünüyorum vasat bir yabancı oyuncu ve seneye 4 yerli kuralı varken vasat yabancılar gönderilmeli..

Serbest kalacak Ferdi'yi alıp sol beke evriltebilirsek bizim için harika bir hamle olur

lazminator61
26.02.2022, 11:26
Hafatalar önce yazdim yine yazcam, bu adam hic bi ikili mücadele girmiyor. Rakip her zaman orta aciyor. Yetersiz. Bidaha kadroya girmesin

ahamitokutan
26.02.2022, 12:34
hucumda kesinlikle iyi işler yapıyor lakin defansta aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Misal Novak ın çok gerisinde toplam katkı olarak. Muhtemelen bonservis bedeli çok isteyeceklerinden dolayı sene sonuna kadar idare edip takımına geri dönecektir. Sıcakkanlı adam ama takımı sahiplenişi gerçekten muazzam. sevdirdi kendisini.

bordoylamavi
26.02.2022, 13:29
ortalara hiçbişi yapamıyor. iki gol de onun ordan ortadan gelldi. yusuf u beğenmem ama ikinci yarı bundan daha iyiydi.

BrtnPnk
26.02.2022, 14:34
Adam ben hücumcuyum diye bağırıyor. Savunmasından hayır gelmez. Önünde Waka varken niye aldık anlamadım açıkçası. Waka kalacaksa asıl güçlü yönü savunması olan, hücumda da build-up da pas hatası yapmasa yeter seviyesinde bi bek lazım bize.

Oğuz ZEYTİN
26.02.2022, 14:52
"Topçu değil" denilen bilmem kaçıncı sol bek. Bu düzende bütün bekler bu kaderi yaşadı, yaşayacak. Kaleciler için "Yalnız Adam" derlerdi, şimdi Trabzonspor bekleri yalnızlığı yaşıyor.

Hoca, geçen sezon "Biz göbeği kapatacağız. Rakipleri kanatlara yönlendireceğiz." diyordu. Hocanın dediği gibi işledi düzen. Golleri öyle yedik. Asıl mevzu ikinci devre göbekten verdiğimiz pozisyonlar.

B.Yiğit
26.02.2022, 22:16
yediğimiz 2. gol ne ilerideki adama basıyor ne arkasındaki adama yakın duruyor. ikisinin ortasında saçma sapan bir pozisyon alıyor. nwakaeme ona el işaretiyle rakibe yaklaşmasını söylüyor. pozisyon almasını bilmiyor yani. oyuna sonradan giren yusuf erdoğan daha iyiydi. hem hucümda hem defansta.

abdullah avcı'nın yakında onu keseceğini söylemiştim. iş oraya gidiyor. fenerbahçe maçında yusuf 11'e daha yakın.

pReN@_61
27.02.2022, 18:49
yediğimiz 2. gol ne ilerideki adama basıyor ne arkasındaki adama yakın duruyor. ikisinin ortasında saçma sapan bir pozisyon alıyor. nwakaeme ona el işaretiyle rakibe yaklaşmasını söylüyor. pozisyon almasını bilmiyor yani. oyuna sonradan giren yusuf erdoğan daha iyiydi. hem hucümda hem defansta.

abdullah avcı'nın yakında onu keseceğini söylemiştim. iş oraya gidiyor. fenerbahçe maçında yusuf 11'e daha yakın.
Orada enteresan bir anlaşmazlık oldu, Waka da Puka da önde kaldı. Rakip aldı başını gitti.

Uğur Ö.
01.03.2022, 22:16
Ciddi anlamda zeka seviyesinde problem var.

kaçarava
01.03.2022, 22:45
Geniş alanda, boşluklarda çizgiye inerek daha iyi oynar. Dar alanda, yerleşen savunmaya karşı top tekniği zayıf kalıyor.

B.Yiğit
01.03.2022, 22:49

Bunu beğenen futboldan anlamıyordur dediğimde bazıları boş boş konuşmuştu. Topçu olmadığı ilk maçlarda da belliydi. Serkan bile daha iyiydi şu maçta. bu adamı kim nasıl beğendi. Yerine Yusuf'u veya İsmail'i tercih ederim. Hatta Trondsen'i de. topu devamlı ayağına dolandırması artık katlanacak gibi değil.

Arif Timurcioğlu
01.03.2022, 23:23
Fazla anlam yüklememek lazım yarım devreliğine idareten kiralandı adam, sinirlerinizi germeyin boşuna.

lazminator61
02.03.2022, 00:21
her mac sahina at kos, hop top gecmiyor cünkü her rakip o topu kolayca aliyor. ulan yeter be. ikili mücadele girmiyorsun. Top kapmiyorsun, sürekli rakiblere ortalar actiriyorsun, üstelik dandik calim ve pas la topu kaybetiriyorsun. Bu aksam senin yüzünden Hugo da sakatlandi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

DeAgLeMaNyAq
06.03.2022, 21:05
Defolarını iyice sergilediği bir maç oldu...

kaçarava
06.03.2022, 21:07
Adam aldığı her topu zora soktu her topu.

bordoylamavi
06.03.2022, 21:09
karşısısndaki hiç bir pasa ve ortaya müdahale etmiyor bu adam. iyik bonservisini falan almamışız. boşa yabanmcı kontenjanı dolduruyor

Uğur Ö.
06.03.2022, 21:09
Yürü git köyüne, şirinlik yaparak kalmaya çalışıyor, çok ama çok vasıfsız bir topçu