PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fener 100.yıl Marşını Bile Çalmış!

Salih61
13.02.2007, 15:49
fenerbahçenin sözde 100.yılı için hazırlanan Şarkılardan Kıraç söyledigi Parçanın 1 mayıs marşından çalıntı oldugu ortaya çıktı...:) Adamların yaptıkları herşey illegal ve yasadışı Kısacası Hep HIRSIZ Tam HIRSIZ :) :) :) :)

Ba®ış
13.02.2007, 15:50
hiç şaşırmadım

Salih61
13.02.2007, 15:58
Bu arada konuyla bir ilgisi yok ama yine fenerle ilgili oldugu için yazıyorum fenerin uruguaylı defans oyuncusu Lugano ''Bu sezon %100 Şampiyonuz'' demiş kendisine soruyorum SEN KAHİNMİSİN? :)

Ba®ış
13.02.2007, 15:59
Bu arada konuyla bir ilgisi yok ama yine fenerle ilgili oldugu için yazıyorum fenerin uruguaylı defans oyuncusu Lugano ''Bu sezon %100 Şampiyonuz'' demiş kendisine soruyorum SEN KAHİNMİSİN? :)
adnan polat sölemiştir belki :D

Salih61
13.02.2007, 16:01
adnan polat sölemiştir belki :DHayır bunu medyum lugano demiş Tarot kartlarına bakmış yıldızları izlemiş bu sonuca varmış e nede olsa falcı büyücü takımı bir de HIRSIZ!!! :) :) :)

61viya
14.02.2007, 13:40

Olasılık konusu iyi öğretilmemiş anlatılan gençlik yıllaraında..MNatematik öğretmeni aday adayı olarak anlatayım diyeceğim ama elimde kalır bu herif :D Gerk yok:D:D

Bu arada konuyu açan arkadaşım..Niye "bile" diyip aşağılıyorsun ki bunları...Yapıları böyle...Hastalık olmuş bi çeşit..Yazık :D:D

Salih61
15.02.2007, 14:17
Arkadaslar bu fenerbahçelileri anlamak çok zor bakın alttaki linke ve rakip takimlara hangi gözle baktıklarını ögrenin

reklamı olmasın silinmiştir.

pReN@_61
17.02.2007, 21:46
eziklerden başka ne beklersiniz ki...

LazAnisT
19.02.2007, 13:36
Kıraçı' beğenen birisiydim ama gRUP yorumun 1 mayıs marşını ben yaptım diye ortaya çıkması çok ilginç.Ahmet hakanın dediği gibi ne gereği vardı?

Külünkoğlu
19.02.2007, 13:39
Gelde şu deyimi anma.

Gülü tarife gerek yok ne çiçektir biliriz, kelbi tarife gerek yok, ne köpektir biliriz.

Şentürk
19.02.2007, 13:40
Gelde şu deyimi anma.

Gülü tarife gerek yok ne çiçektir biliriz, kelbi tarife gerek yok ne köpektir biliriz.

Bu habere söylenecek en güzel deyim:D

forzalazio
20.02.2007, 12:26
valla böyle birşeyi beklemeliydik arkadaşımızında dediği gibi HEP HIRSIZ TAM HIRSIZ

Yeliz
20.02.2007, 12:52
onlardan herşey beklenir ama bi yerde onlarda haklı:p ne sahip oldukları bi kültür var ne de (yörelerine ait decem o da yok:D ) kendilerine ait bi enstrüman eee napcaklar sağdan soldan çalıp çırpıp bişe yapmaya çalışcaklar bunlar hırsız amaaa yavuz hırsız anlayana:rolleyes:
nerde kemençem nerde tulumum ulla ulla:tsbayrak: :tsbayrak: bunlar bizle hiçbir kulvarda yarışamadıkları gibi marş konusunda da yarışamazlar

attagümüshane
21.02.2007, 00:51
şu 100. yılları nasıl rezil olur ki acaba??hani öyle kepaze olsalar ki hiç hatırlamak istemeseler..ne biliyim,şike dosyalarının üzerine falan gidilse...

oguz_0706
21.02.2007, 03:02
onlardan herşey beklenir ama bi yerde onlarda haklı:p ne sahip oldukları bi kültür var ne de (yörelerine ait decem o da yok:D ) kendilerine ait bi enstrüman eee napcaklar sağdan soldan çalıp çırpıp bişe yapmaya çalışcaklar bunlar hırsız amaaa yavuz hırsız anlayana:rolleyes:
nerde kemençem nerde tulumum ulla ulla:tsbayrak: :tsbayrak: bunlar bizle hiçbir kulvarda yarışamadıkları gibi marş konusunda da yarışamazlar
mükemmelsin yeliz.bu lafların üzerine daha ne denilebilirki. fenerli olmak bu türden bi ayrıcalık işteeee

Şentürk
26.02.2007, 17:36
Akşam izledim Fenerliler Samandırayı basmış:eek:
Volkan da tesislerde kalmış:D

100. Yıl tezahüratlarında birini de dün akşam yazdılar,

o toplar gol olur mu
kale böyle korunur mu
volkan topa bir uçsan
saçların bozulur mu
uç volkan uçamaz mısın
sen ne biçim delikanlısın
:D :D :D :D

:dansmuz: :dansmuz: :dansmuz:

Burçak
13.05.2007, 14:33
fenevden başka ne beklenirdi ki :D

oflubektas
16.05.2007, 16:25
Bunların "yaşa fenerbahçe" marşı da çalıntı zaten. Marşın orjinali Frankocu faşist falanj örgütünün "viva la espana" marşı olup Kadıköy'de 3-0 lık fb mağlubiyeti öncesi çalındığında Puyol ve diğer Katalan futbolcular deliye dönmüştü. Maçta ceyranları da kestiler ama Katalanlar'ın hışmından kurtulamadılar:)

mehmet_35
16.05.2007, 18:55
Ezİktİr Ne Yapsa Yerİdİr.

Şuayip Aydın
16.05.2007, 18:58
editttt biz bunlar alackalı niye konuyoruz lutfen kilit kalitemizi lutfen dusurmeyelim ezikler muhatap olursak en sonunda biz degil şampiyon boyle gidersek kumeye bile dueseriz zaten 24.yıl oldu şampi olmadıgımız kilidddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

eziktir ne yapsa yeridirrrrrrr

kilitttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Enes Berfin
16.05.2007, 20:13
Eziklerle neden muhattap oluyoruzki FB üzerinde bordomavi nete acilan basliklar hic yakismiyor adi üstünde ezik bunlar, onlar herseyi calar Bjknin tezahuratini calip kadiköyde tek sesle söleyen kerizlere daha ne denir sallayin bu zihniyetsizleri.

fındıkoğlu
16.05.2007, 22:08
abi kimse beni yanlış anlamasın ama bordomavi nette ben bu ezikler için konu açılmasına karşıyım. kim neyi çalıyosa çalsın. eziklerle uğraşmayı boşverip kendimiz daha iisini nasıl yapabiliriz buna kafa yormamız lazım. blmem yanlışmı düşünüyorum.
onların forumlarında eminimki trabzon adı bile kullanılmıyodur. beni bizim durumumuz ilgilendiriyo açıkçası.
yanlış anlaşılmak istemem ama bordomavi nette onların adını duymak içimi acıtıyo..... selamlar....

Misina
16.05.2007, 23:05
Bunların "yaşa fenerbahçe" marşı da çalıntı zaten. Marşın orjinali Frankocu faşist falanj örgütünün "viva la espana" marşı olup Kadıköy'de 3-0 lık fb mağlubiyeti öncesi çalındığında Puyol ve diğer Katalan futbolcular deliye dönmüştü. Maçta ceyranları da kestiler ama Katalanlar'ın hışmından kurtulamadılar:)

bu çok komik yaaa :D:D:D

Murat'
28.05.2007, 13:10
fenerbahçenin sözde 100.yılı için hazırlanan Şarkılardan Kıraç söyledigi Parçanın 1 mayıs marşından çalıntı oldugu ortaya çıktı...:) Adamların yaptıkları herşey illegal ve yasadışı Kısacası Hep HIRSIZ Tam HIRSIZ :) :) :) :)

valla hiçkimse alınmasın ama şarkı çalıntı falan değil arkadaşlar.....bu sadce ercan saatçinin uydurduğu bir yalan..bilirsiniz ercan saatçide fenerbahçeli.....herhalde ercan saatçi kendisine marş için bir teklif gelmeyince çok kızmış...ve böyle bir yalanı ortaya atmış...tamamen duygusal yani...

klidalı_4161
28.05.2007, 13:17
alıştıgımız mevzular

Cengiz Çubukcu
28.05.2007, 13:26
bence de kıraç çalma çırpma işine girmez ama gözümden acaip düştü..Kıraç gibi birinin Trabzonsporumuzu tutması gerekirdi, o da düzenin adamıymış..

Fatih Efe
28.05.2007, 13:31
la bırakın yaptırmışlar 40 yama bir marş mıdır traş mıdır ne idüğü belirsiz zavazingo.konuşmaye bile değmez.ama Kıracı seviyordum ta ki bu marşı yaptığını duyuncaya gadar.Gazatede çarşaf çarşaf yazmış yazıştırmışlar.sevmıyorum gardeşim zorlamı alayını da hazetmedim zaten.ah biz bir şampiyon olsak millet görecek nasıl şampiyonluk kutlanır.

febe bayrağını geçensenelerde olduğu gibi boğaz köprüsüne asarlarsa ilk işim o bayrağı boğazın serin sularına gömmek olacak...göz zevkimi bozuyor

Murat'
28.05.2007, 13:40
valla ben hiçbir sarkıcıyı yok bu fenerliymiş yok bu gsliymiş...aaa bu tsliymiş ben bunu dinleyeyim diye dinlemem

constantine61
30.05.2007, 02:45
hiç şaşırmadım

Aynen hiç şaşırmadım...

gaybana61
30.05.2007, 12:03
hırsızlık ruhlarında var zaten bu fenerlilerin...

A.Alper
30.05.2007, 19:07
bize ne fenerden şampiyon olmuşlar işte bizi ilgilendiren kısmı bizim olamamamız...

immortal_TS
30.05.2007, 20:08

Kahinmiş demek:D

LazAnisT
04.06.2007, 15:16
Şu bir gerçek çalıntıda olsa ki çalıntı bence marş çok güzel.dinlerken sözlerinden değil ama müziğinden çok keyif alıyorum.

Mayls
04.06.2007, 15:29
Insanda biraz utanma olur. Ilk hirsizliklari degil bu. Inanin cocuklar diye bir sarkilari vardi. Onuda Carsi grubundan calmislar

Cafer KILIÇSOY
04.06.2007, 21:44
Gelde şu deyimi anma.

Gülü tarife gerek yok ne çiçektir biliriz, kelbi tarife gerek yok, ne köpektir biliriz.
Olayı noktalamış Metin Abim