PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye Kupası Son 16 Turu | A. Denizlispor 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu Çeyrek Finaldeyiz

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Yiğit SARI
26.12.2021, 00:33
Sakatlıksız olsun yeterli

Yunus Emre SEYHAN
26.12.2021, 01:04
Erce-Serkan-huseyin-ahmet-ismail-trondsen-parmak-yunus-sarı-murat cem-koita bekliyorum
Hic bir as oyuncuyu riske etmemek lazım altından kalkamayiz . Hatta kemik oyunculara izin verilmeli. Maç kadrosunda sahi olmamalılar.

Ufuk
26.12.2021, 01:06
------------------Erce - ----------------
Serkan - Ahmetcan - Hüseyin - İsmail
- --Berat - Parmak - Murat Cem - ---
-----Yusuf - ----- Koita ---- Salih -----

Erkut Ay
26.12.2021, 01:14
Tamamen yedeklerle çıkılmalı bu sezon ziraat kupası taraftarın umrunda değil

Sinan.K
26.12.2021, 01:36
Murat Cem Ahmetcan ve Salihi görmek istiyorum

kaçarava
26.12.2021, 01:40
Ritm bulamayan oyuncular hariç as kadrodan kimse oynamamalı.

yorumsuz6117
26.12.2021, 01:56
Bir tane as oyuncu sahaya çıkmamalı, elenelim önemli değil, elenmezsek ayak bağı bize net..

Doğukan Uçan
26.12.2021, 09:25
Kupadan kesinlikle elenmeliyiz.

3 istanbul takımı bu sene türkiye kupasına önem verecek.

Hal böyle olunca yarı final ve çeyrek finallerde derbi olma olasılığı çok yüksek.

Derbi maçlar takımı inanılmaz yıpratır.

Uğur Kalyoncu
26.12.2021, 09:34
Kupadan kesinlikle elenmeliyiz.

3 istanbul takımı bu sene türkiye kupasına önem verecek.

Hal böyle olunca yarı final ve çeyrek finallerde derbi olma olasılığı çok yüksek.

Derbi maçlar takımı inanılmaz yıpratır.

Kardeşim belki o tarih gelene kadar fark iyice açılacak veya İst takımları bir şekilde elenecek. Biz niye bugünden eleniyoruz. Yedekler oynasın turlayalim daha iyi değil mi.

AYYILDIZ
26.12.2021, 09:35
Kupayı daha yeni aldık. Gönül ister bu sene de alalım ama sakatlık vs uğraşamayız.

Doğukan Uçan
26.12.2021, 10:01
Kardeşim belki o tarih gelene kadar fark iyice açılacak veya İst takımları bir şekilde elenecek. Biz niye bugünden eleniyoruz. Yedekler oynasın turlayalim daha iyi değil mi.
renktaş bu turu bir şekilde geçeriz ama bundan sonraki rakipler böyle kolay olmaz ve çok sert maçlar olacak. bence takım boş yere maç yapıp yorulmuş olacak.

Enaldo61
26.12.2021, 10:04
Yedekleri oynat işte Murat Cem Yunus Mallı Ahmetcan Koita bir sürü adam var.

nevzat61
26.12.2021, 10:29
Erce-Serkan-huseyin-ahmet-ismail-trondsen-parmak-yunus-sarı-murat cem-koita bekliyorum
Hic bir as oyuncuyu riske etmemek lazım altından kalkamayiz . Hatta kemik oyunculara izin verilmeli. Maç kadrosunda sahi olmamalılar.

Trondseni yazmışsın ama ben oynayabileceğini zannetmiyorum.. zaten oynamasında

emre6117
26.12.2021, 10:31

Destekliyor ve arttiriyorum.
Huseyin ve koita bile olmamali. Cunku bu oyuncular da sure aliyor. Bazen 11 cikiyorlar. Ve takim sakatlanmaya cok musait. Tamemen altyapi ile cikip elenmek lazim.
Ikici yari tek hedef olmali. O da belli.
Denildigi gibi kupayi alan avrupa kupasina direk gidecek, digerleri konfederasyon kupasina gidecek.
3 istanbul takimi da kupaya asilmak zorunda.
Keske elensek. Sevinirim.

cem1990
26.12.2021, 11:00
Yedek kadro çıkalım ilerleyebildigimiz kadar gidelim
Şansımız yaver gider yarı final kadar çıkar lig de puan farkı kapanmazsa as oyuncularla devam ederiz
Almasın 3 kız kardeş bu kupayı da
Yedek oyuncular da bir şekilde kendini göstermeli kupa bu yüzden var

ÖmürKaradeniz61
26.12.2021, 12:03
Bence elenmek çok güzel olur oynayacak yedek çocukları tembihleyin elenin gitsin.

6Şafak Aydın1
26.12.2021, 12:20
Ugurcan oynasin turlariz, insallah tabi veya Ugurcan bile oynasa bu yedek kadrosu ile kimseyi yenemezsinmi olur.

6Şafak Aydın1
26.12.2021, 12:21
------------------Erce - ----------------
Serkan - Ahmetcan - Hüseyin - İsmail
- --Berat - Parmak - Murat Cem - ---
-----Yusuf - ----- Koita ---- Salih -----
bu kadro rahat elenmezmi.

Ufuk
26.12.2021, 12:23
Bence elenmek çok güzel olur oynayacak yedek çocukları tembihleyin elenin gitsin.

Niye elensinler ki? Hazırlık maçı gibi Serkan, Parmak, Murat Cem vs maç kondisyonu kazanması açısından şans işte. Oynayıp rotasyonu güçlendirsinler.

Uğur Kalyoncu
26.12.2021, 12:25
Niye elensinler ki? Hazırlık maçı gibi Serkan, Parmak, Murat Cem vs maç kondisyonu kazanması açısından şans işte. Oynayıp rotasyonu güçlendirsinler.

İzahi yok o derece şaşırtıcı bu düşünce.

Bakasetas 1 ay oynamadı hala toparlanamadi.

Elensin diyenler oynamayan oyuncunun geri gittiğini görmüyorlar.

6Şafak Aydın1
26.12.2021, 12:27
5. Eleme Turu: 28-30 Aralık
Son 16 turu: 8-10 Şubat 2022
Çeyrek final: 1-3 Mart 2022
Yarı final birinci maçlar: 19-20 veya 21 Nisan 2022
Yarı final ikinci maçlar: 10-11 veya 12 Mayıs 2022
Final: 26 Mayıs 2022

kaçarava
26.12.2021, 12:29
5. Eleme Turu: 28-30 Aralık
Son 16 turu: 8-10 Şubat 2022
Çeyrek final: 1-3 Mart 2022
Yarı final birinci maçlar: 19-20 veya 21 Nisan 2022
Yarı final ikinci maçlar: 10-11 veya 12 Mayıs 2022
Final: 26 Mayıs 2022

Son 16 turundan sonra Konyaspor, çeyrek final maçından sonra fb maçı var.

Ufuk
26.12.2021, 12:34

Bolu 4 maçtır kazanamıyor, sakatı var baya. Abdurrahim, Eray falan son 3-4 maçtır oynamıyor ki banko topçulardanlar. As stoperlerden biri de sakatlanmış son Altınordu maçında.

Kabongo Kasongo'ya dikkat edelim yeter. Hiç izlememiş olsam bile sadece ismine +1 gol yazarım :D

Hakan
26.12.2021, 12:38
Destekliyor ve arttiriyorum.
Huseyin ve koita bile olmamali. Cunku bu oyuncular da sure aliyor. Bazen 11 cikiyorlar. Ve takim sakatlanmaya cok musait. Tamemen altyapi ile cikip elenmek lazim.
Ikici yari tek hedef olmali. O da belli.
Denildigi gibi kupayi alan avrupa kupasina direk gidecek, digerleri konfederasyon kupasina gidecek.
3 istanbul takimi da kupaya asilmak zorunda.
Keske elensek. Sevinirim.
O bahsettiğin oyuncuların kupada süre bulup güven kazanması bile çok değerli. Koita şurada 2 gol atsa ligde de daha güvenli oynar.
Oynatmayalım nasıl bir mantık zaten? Hamsik'i de antrenmana çıkarmayalım sakatlanır belki.

champions
26.12.2021, 12:45
Serkan-HT-AhmetCan-İsmail
-------Berat----Parmak------
-Yusuf------Ömür-----Mallı--
-------------Koita--------------

6Şafak Aydın1
26.12.2021, 13:06
Bolu 4 maçtır kazanamıyor, sakatı var baya. Abdurrahim, Eray falan son 3-4 maçtır oynamıyor ki banko topçulardanlar. As stoperlerden biri de sakatlanmış son Altınordu maçında.

Kabongo Kasongo'ya dikkat edelim yeter. Hiç izlememiş olsam bile sadece ismine +1 gol yazarım :D
O nasil isimdir öyle. Hem Kabongo hemde Kasongo. Ismi bile 2 tane atar, ceketini koysan... Bizdede Ismail var oradanda -1 etti 3.

ÖmürKaradeniz61
26.12.2021, 13:13

Hocam kışın ortasında gider saçma sapan bir deplasman çıkar tarla gibi bir sahada ondan sonra uğraş dur. İlerledikçe yedek kadroyla çıksan dert çıkmasan dert.

nevzat61
26.12.2021, 13:15
O nasil isimdir öyle. Hem Kabongo hemde Kasongo. Ismi bile 2 tane atar, ceketini koysan... Bizdede Ismail var oradanda -1 etti 3.

Hiç gülesim yoktu :) Allah da seni güldürsün..

Ufuk
26.12.2021, 13:16

O kadar değil ya. He orta kesiyorum diye dağa taşa vurur falan ama atletizmi var en azından. Trondsen gibi beklesin geride pasla çıksın yerine Cebrail gibi koşturursak faydası dokunur. Nwakaeme'nin yokluğunda tamamen yok sayılması hata bence.

emre6117
26.12.2021, 13:36

Elenelim zaten. Gazoz kupasi mi lazim bize.
Biz sampiyon olalim diyoruz sizler, kupayi da alsak iyi olur diyorsunuz.
Atiyorum.ceyrek final macinda ilk 11den alternatifi olmayan bir adam sakatlandi. Ve sampiyonluk gitti.ama t.kupasini aldik.
Mutlu olacakmisiniz.
Ayagimiza dolanacak kupaya hic gerek yok.
Zaten bir dunya sakat veriyoruz.
Niye riske girilsin ki.
Ben %100 t.kupasini alacagimizi bilsem , yedekten bile oyuna girebilecek bir oyuncuyu bile riske etmem.
2019 yilinda nwakame ve ekuban kupa macinda sakatlanmisti.
Gerci biz basak macinda sari kart sinirinda olan djaninye afrika kupasi oncesi ,sari kart bile gordurmeyen garip bir klubuz.
O yuzden ben ne yazarsam yazayim, malesef t.kupasinda da ilerlemek hedef olacak. Umarim sampiyonluga mal olmaz bu sacmasapan hedef.

hanzale
26.12.2021, 13:38
Güzide takımımız Boluspor’un Türkiye Kupası’nda yolu açık olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

emre6117
26.12.2021, 13:38
Son 16 turundan sonra Konyaspor, çeyrek final maçından sonra fb maçı var.

Bakin fikstur ile bile kanitlanmis t.kupasinin sacma sapanligi.
Bolu maci itibariyle paf takim cikacak dersin, gidebilirse devam ederler.
Bakarsin sampiyonluk garantilenmis olur, o zmaan kupaya da onem verirsin, elenmemis isen.

emre6117
26.12.2021, 13:41

Illa ki oynamayanlarin kondisyonu ve mac ritmi artsin istenirse, hazirlik maci ayarlarsin olur biter.
Simdi rirm kazansin diye mesela bakesetasi, yine sakatliktan cikacak olan nwakame ve hugoyu kupa maclarinda sahada gormek isteyen mi var.
2019 yilindaki fb ile turkiye kupasi ve sonrasini asla ama asla unutmayin. Nwakame ve ekuban gitmisti o kupa macinda.

emre6117
26.12.2021, 13:44
Hocam kışın ortasında gider saçma sapan bir deplasman çıkar tarla gibi bir sahada ondan sonra uğraş dur. İlerledikçe yedek kadroyla çıksan dert çıkmasan dert.

Cok guzel yorum. Misal elenmedin. Yari finalde cikti fb.gs.veya bjk. Simdi rezil olmamak icin mecburen aslari oynatmak zorunda kalacan.
Sonra da yorgunluk,moral bozuklugu, ritm bozuklugu, sakatlik ugras dur.
Akli olan ilk macta elenir.
Ama her zmanki hatamizi yapip devqm edecegiz diyorum.malesef.
Biz hicbir zman o kadar uyanik ve zeki bir klup olamadik.

emre6117
26.12.2021, 13:47
Bnm kadrom
..... kaan...
...serkan...ahmetcan..altyapi...altyapi...
.y.sari..murat cem...yunus malli...altyapi..altyapi..
...salih.... altyapi...
Bunun harici oynayan her oyuncuyu elestirim.

ÖmürKaradeniz61
26.12.2021, 13:48
Yiğit Bolu beylerine Türkiye kupası yakışır.

Arda'
26.12.2021, 13:57
Erce
Serkan - Hüseyin - Ahmetcan - İsmail
Parmak - M. Cem
Yusuf - Yunus - Salih
Koita

6Şafak Aydın1
26.12.2021, 14:08
O kadar değil ya. He orta kesiyorum diye dağa taşa vurur falan ama atletizmi var en azından. Trondsen gibi beklesin geride pasla çıksın yerine Cebrail gibi koşturursak faydası dokunur. Nwakaeme'nin yokluğunda tamamen yok sayılması hata bence.
Ismaili bu macta bile 11 oynatmazdim. 10 kisi oynayalim dersen ona daha yakin olurdum.

Erce
Serkan - Hüseyin - Ahmetcan - İsmail
Parmak - M. Cem
Yusuf - Yunus - Salih
Koita

Sayilmayiz Parmak ile Hay Hay
Tükenmeyiz kirmak ile ey canim

------------Erce
Serkan - Hüseyin - Denswil
-----Parmak - M. Cem
Yusuf - Yunus - Salih
---------Koita

Ufuk
26.12.2021, 14:10
Illa ki oynamayanlarin kondisyonu ve mac ritmi artsin istenirse, hazirlik maci ayarlarsin olur biter.
Simdi rirm kazansin diye mesela bakesetasi, yine sakatliktan cikacak olan nwakame ve hugoyu kupa maclarinda sahada gormek isteyen mi var.
2019 yilindaki fb ile turkiye kupasi ve sonrasini asla ama asla unutmayin. Nwakame ve ekuban gitmisti o kupa macinda.

Kilit oyuncuları oynatmayız olur biter. Lig maçlarında bile en ufak riskte kilit oyuncuları dinlendiren hoca için sorun olmaz kupa.

Hem 19/20 sezonunda kupayı salsak da şampiyonluğun garantisi yoktu. Tamamen sıfır sezon yerine Türkiye Kupası + Süper Kupayı ekledik müzeye. Bjk 13 kişilik kadrosuyla çift kupa aldı. Oynatabileceğimiz oyuncular var, rakipler belirsiz. Hiç mantıklı değil erkenden salmak.

6Şafak Aydın1
26.12.2021, 14:11
Hiç gülesim yoktu :) Allah da seni güldürsün..
Cümlemizi güldürecek insallah.

Ufuk
26.12.2021, 14:16
20-21 Kupa Sahibi Bjk Rakipleri: Tarsus İY, Rize, Konya, Başakşehir, Antalya.
19-20 Kupa Sahibi Ts Rakipleri: Altay, Denizli, Erzurum, Fb, Alanya.
18-19 Kupa Sahibi Gs Rakipleri: Keçiörengücü, Blouspor, Hatayspor, Malatya, Akhisar. (büyük maç oynamadan, malatya dışında 1. lig takımlarıyla oynayarak kupa keyfi)
17-18 Kupa İkincisi Fb Rakipleri Ads, İstanbulspor, Giresun, Bjk, Akhisar (kupa sahibi).

Kuraya göre maksimum bir büyük maç olmuş. Yarı finale kadar ciddi rakip denk gelmezse yarı final ve final üç maçla kupa alma ihtimali var. Rakiplerin elinde bir tek kupa kaldı belki ama köy takımını bile yenebileceklerini sanmıyorum. Rahat fikstür çıkarsa yarı finale kadar Serkan, Ahmetcan, Parmak, Koita falan akarlar.

6Şafak Aydın1
26.12.2021, 14:19
20-21 Kupa Sahibi Bjk Rakipleri: Tarsus İY, Rize, Konya, Başakşehir, Antalya.
19-20 Kupa Sahibi Ts Rakipleri: Altay, Denizli, Erzurum, Fb, Alanya.
18-19 Kupa Sahibi Gs Rakipleri: Keçiörengücü, Blouspor, Hatayspor, Malatya, Akhisar. (büyük maç oynamadan, malatya dışında 1. lig takımlarıyla oynayarak kupa keyfi)
17-18 Kupa Sahibi Fb Rakipleri Ads, İstanbulspor, Giresun, Bjk, Akhisar.

Kuraya göre maksimum bir büyük maç olmuş. Yarı finale kadar ciddi rakip denk gelmezse yarı final ve final üç maçla kupa alma ihtimali var. Rakiplerin elinde bir tek kupa kaldı belki ama köy takımını bile yenebileceklerini sanmıyorum. Rahat fikstür çıkarsa yarı finale kadar Serkan, Ahmetcan, Parmak, Koita falan akarlar.

2018 Akhisar kupa sahibi :o . Malum takim 8 senedir bosta.

Ufuk
26.12.2021, 14:24
2018 Akhisar kupa sahibi :o . Malum takim 8 senedir bosta.

He öyle miydi fb kalmış aklımda nedense :)

Düzelteyim hemen. Yine de finale kadar rahat akmışlar. Bu tarz bir kura olma ihtimali varken salalım, alt yapı çıksın falan gereksiz değil mi? Mis gibi kadro var, rakip kim olursa olsun kaybetmez havası veriyor. Hoca yedeklerle çıksa bile 0-0'a bağlayıp penaltılara götürebilir işi. Gidebildiğimiz kadar gitmemiz gerek.

6Şafak Aydın1
26.12.2021, 14:27

Düzelteyim hemen. Yine de finale kadar rahat akmışlar. Bu tarz bir kura olma ihtimali varken salalım, alt yapı çıksın falan gereksiz değil mi? Mis gibi kadro var, rakip kim olursa olsun kaybetmez havası veriyor. Hoca yedeklerle çıksa bile 0-0'a bağlayıp penaltılara götürebilir işi. Gidebildiğimiz kadar gitmemiz gerek.

Öyledir. Mac eksigi olani degerlendiririz Ismail haric. :D

emre6117
26.12.2021, 14:38

Ceyrek final ve yari final oncesi fikstur paylasilmisti.
Bu maclara koitali bir kadro ile ciktigimizi ve koitanin sakatlandigini varsayalim.
Misal bolu macina koita cikti ve sakatlandi. Djaniny yok enaz 4 mac. Tek forvet kornelius kaliyor.
Bu risk sonucunu kim uzerine alacak.
T.kupasi ve super kupayi alsan ne olur almasan ne olur. Sampiyonluk lazim bize.
Bunun onunde %1 riski bile barindiran bir durum varsa, akli olan o riske girmez.
Bize koita bile lazim.
Atiyorum boluyu eledin. Sonraki rakip geldi alanya. Mecburen bazi aslari oynatacaksin veya sonradan oyuna girecekleri. 3 gun sonra ligde belki de sampiyonluk maci olan konya maci var.
Ben kendi adima 20 turkiye kupasina, 1 sampiyonluk kupasini bile degismem. 37 yildir resmi sampiyonlugu olmayan bir klubuz.
Firsat ayagimiza kadar geldi yine.
Lutfen tepmeyin su firsati.
Dedigim gibi biz djnainy 4.sari karti gorduremeyecek kadar ilginc bir klubuz.
O yuzden c.final veya y.final macina as oyuncularla cikip, sakatlik veya yorgunluk vb.durumlar olusturup lig macina bazi oyunculardan tam performans alamamak yakisir bu klube.
Ha bu sene sampiyon oluruz..seneye cifte kupa almak icin cikariz hic sorun degil.

Gökhan Balcı
26.12.2021, 14:40
Yunusu ismaili falan göreceğimize u19daki çocukları görelim. Arif oynasın mesela. Potansiyelleri olan çocukları fırsat varken görelim burada.

emre6117
26.12.2021, 14:45
Biri gercekten su t.kupasi isine el atsin artik.
Yok mu bu klubun akil adamlari.
Erdal hosa filan mi yazsak, akilli adamdir.
Bu sene de 2019 benzeri senaryi olursa bu klup resmen, sampiyonlugu satmak icin her seyi yapiyor derim, ya da asiri saf bir klup derim.
Bu sene esegi saglam kaziga baglamak lazim.
Misal sene basi romayi eleseydik suan lider ve bu kadar fark olurmuydu.
Bazen ana hedefe giderken fedakarlik yapacaksin.
Her ayrintiyi planlayacaksin.
Akilli klup djaniny 4 mac yokken 4. sari karti gorduren kluptur.

hay1699
26.12.2021, 14:46
Salih Kavrazlı mutlaka oynamalı, iyi kötü.

Serdar A
26.12.2021, 14:51
Nasıl bir 11 çıkar bilemem ama bana göre Ahmetcan, Murat Cem ve Koita ilk 11'de yer almalılar...

Ufuk
26.12.2021, 15:20
Ceyrek final ve yari final oncesi fikstur paylasilmisti.
Bu maclara koitali bir kadro ile ciktigimizi ve koitanin sakatlandigini varsayalim.
Misal bolu macina koita cikti ve sakatlandi. Djaniny yok enaz 4 mac. Tek forvet kornelius kaliyor.
Bu risk sonucunu kim uzerine alacak.
T.kupasi ve super kupayi alsan ne olur almasan ne olur. Sampiyonluk lazim bize.
Bunun onunde %1 riski bile barindiran bir durum varsa, akli olan o riske girmez.
Bize koita bile lazim.
Atiyorum boluyu eledin. Sonraki rakip geldi alanya. Mecburen bazi aslari oynatacaksin veya sonradan oyuna girecekleri. 3 gun sonra ligde belki de sampiyonluk maci olan konya maci var.
Ben kendi adima 20 turkiye kupasina, 1 sampiyonluk kupasini bile degismem. 37 yildir resmi sampiyonlugu olmayan bir klubuz.
Firsat ayagimiza kadar geldi yine.
Lutfen tepmeyin su firsati.
Dedigim gibi biz djnainy 4.sari karti gorduremeyecek kadar ilginc bir klubuz.
O yuzden c.final veya y.final macina as oyuncularla cikip, sakatlik veya yorgunluk vb.durumlar olusturup lig macina bazi oyunculardan tam performans alamamak yakisir bu klube.
Ha bu sene sampiyon oluruz..seneye cifte kupa almak icin cikariz hic sorun degil.

10-11de de benzer sebeplerle bilerek elendik. İnönü deplasmanına Sezer Badur'lu kadroyla çıktık. Sonra bjk üst turlarda 1. lig takımlarıyla eşleşerek kupayı aldı, biz çalınan şampiyonluğumuzla kaldık. Yarı Final hariç tamamı tek maç turnuva ya. Günlük performansa bakar. Kalecin iyi oynar tek şut atmadan turu geçersin.

Geçen sezon Başakşehirle kalede Kaan, bekte Farukcan, Kamil. Orta sahada Flavio, Baker oynadık. Kazandık. Ben bu takımın yedeklerle dahi çıksa skoru en kötü 0-0'a bağlayacağını düşünüyorum. Rezil olmamak için as çıkarma durumu olmaz ki hoca fb derbisinde bile risk alıp Hamsik'i oyuna atmadı.

TS61_NL
26.12.2021, 17:56
Oğlumla maçtayım inşallah...benim 2. oğlumun ise ilk Akyazı ve Trabzonspor maçı...Allah utandırmasın, aşığız bordo mavi renklere

oguzkoc
26.12.2021, 20:16
Arda
Serkan
Hüseyin
Ahmet can
İsmail
Siopis
A.parmak
Bakasetas
Yusuf
Ömür
Koita

yazıkoldu
26.12.2021, 20:20
İddia ediyorum ikinci yarıya şöyle bir kaleci ve defan ön libero ile çıkalım ikinci yarı puanlaması yapılsın küme düşeriz.
ERCE
SERKAN HÜSEYİN AHMET CAN İSMAİL
BERAT
Bu 6 kişi bolu spora karşı mutlaka oynasın.

gurur6134
26.12.2021, 20:32
Bu takimin adi trabzonsppr komik yorumlari bir kenara birakin ciktigi her platformda iddalidir ve bu bir zorunluluktur anadoluda o kadar sehir klup varken biz buyuk olmayi tirnaklarimizla kaziyarak aldiysak bu bizi ayricalikli yapar bunun hakkini veririz her ortamda kucuk dusunmeyi birakin.sezonu 3 kupa ile tamamlayacagiz insallah lig sampiyonlugu turkiye kupasi super kupa bu klup oyuncular teknik heyet bunu basarabilecek gucte..

ahamitokutan
26.12.2021, 20:50
bu maça yedekleri bırakın 1461 Trabzon FK ile çıksak bile elenmemeiz lazım. bazı arkadaşların elenmeliyiz yorumları biraz komik kaçıyor. as takımla çıkalım kimse demiyor ama yedeklerimiz de en az 3 atıp öyle gönderir boluyu merak etmeyin. kupa kupadır neden istanbullulara bırakalım ki.

Kadir
26.12.2021, 20:52
Bu kupa maçlarında as takımdan tek bir isim oynamamalı. Sakatlık ihtimali bile korkutuyor.

ÖmürKaradeniz61
26.12.2021, 22:31
Biz entrikayı seven camiayız gideriz Hamsik’i bu maçta oynatırız.

Gökhan Balcı
27.12.2021, 01:44
Elbetteki Hamsik'in yedeği hamsik ayarında olmaz ama tahta ayaklı futboldan uzak bir tip de olamaz. Örneğin Berat yerli olarak uygun diyebileceğimiz bir yedek. Örneğin murat cem en azından yetenek olarak boş topçu değil. Ahmetcan hakeza öyle. Eğer bir takım as oyuncularıyla yedekleri arasında uçurum varsa o takımın başarılı olması da mümkün değildir. Dolayısıyla yedeklerle çıkarsak şöyle olur böyle olur demek yanlış olur. Bu takımın yedekleri o kupada yarı finale kadar ilerleyebilir. Ben demiyorum ki hamsik nwakaeme riske edilsin ama sırf iş olsun diye de yunus oynatılmasın. Hatta yusuf da oynatılmasın. Takımda düşünmediğimiz adamları oynatacağımıza as gibi olan yedeklerimizle altyapıdaki yetenekli kardeşlerimizi harmanladığımız güzel bir düzenle çıkalım maçlara. Hani kırk elli kişi kamp yapıyorduk da arasından adam seçmeye çalışıyorduk. Hani salt gençleri koyup bu iyiymiş bu kötüymüş gibi saçma sapan çıkarımlar yapıyorduk. Bunların olmaması lazım. Bugün Ömür dediğimiz süper yetenekli kardeşimiz bile sağ bekte kendisini destekleyen bir bek olmadı mı son derece sıradan birine dönüşüyor. Bu sebeple hem ikinci devre oyuncu kazanımı adına hem de kupada da ilerleme adına ortaya karışık güzel bir kadro görelim istiyorum. Çünkü en kötü oyuncular bile bir sistem dahilinde oynadığında fark yaratabilir.

Söz gelimi şöyle bir kadroyla maça çıkabiliriz

Erce
Taha veya serkan Hüseyin Ahmetcan Arif
Berat Parmak
Murat cem
Göktuğ(u19da iyi oynayan çocuk buydu sanırım) salih
orkun

Rasgele yazdım bunu çok şekilde değiştirilebilir bu kadro. Ne salt gençlerle ne salt kötü yedeklerimizle ortaya karışık fayda alabileceğimiz bir kadro ve oyun şablonu görelim istiyorum

Ufuk
27.12.2021, 02:09
Düne kadar çöp ilan edilen Koita bir anda kupa maçında riske edilmemesi gereken oyuncuya dönüştü ama İsmail'i Bolu karşısında bile görmeye tahammülümüz yok. :)

Yunus, Yusuf Sarı, İsmail, Koita, Serkan, Parmak... bu takımın rotasyon oyuncuları. Takımda kaldıkları sürece de öyle olmaya devam edecekler. Yok saymak takıma zarar verir.

Murathan
27.12.2021, 02:36
erce
peres hüseyin denswil ismail
parmak siopis
serkan bakasetas alttan bi çocuk
koita

Sefaenes
27.12.2021, 03:01
bence as oyuncularin hepsi dinlensin altyapi ve yedek agirlikli kadro ciksin. Halla su Yunus malli bile oynasin. Kupa hic umrumda degil sampiyonluk daha önemli

HOPA'LI TS'Lİ
27.12.2021, 07:45
bence as oyuncularin hepsi dinlensin altyapi ve yedek agirlikli kadro ciksin. Halla su Yunus malli bile oynasin. Kupa hic umrumda degil sampiyonluk daha önemli

Çok doğru.
Ağzına sağlık.

Yusuf BALCI
27.12.2021, 09:21
maça gitmek isteyen bir renktaşıma bu maça özel güney kale arkası kombine devredebilirim.

LANGARA
27.12.2021, 09:32
Yedek oyuncular gidebildikleri yere kadar gitsinler. Kupayı alırsalar ne ala:) Alamazlarsa maç tecrübesi kazanmış olurlar o da kârdır:)

HOPA'LI TS'Lİ
27.12.2021, 09:39
Kupa maçlarında passolig zorunluluğu var mı dostlar?

6Şafak Aydın1
27.12.2021, 11:03
Ismailde pozisyon bilgisi olmadigini bende görebildim. Kaymalarda oyunun geregini beceremiyor yasina ragmen. Ters toplarda basi kesilmis tavuga dönüyor. Uzun süre oyunda kalmasi kanadindan tehlikeleri cogaltiyor. Ne geregi var adam cözemiyor olayi.

6Şafak Aydın1
27.12.2021, 11:06
Kupa maçlarında passolig zorunluluğu var mı dostlar?
Ziraat Türkiye Kupası maçları için Passolig, tıpkı Süper Lig (https://www.hurriyet.com.tr/super-lig-41898336) mücadelelerinde olduğu gibi geçerli olacak. Passolig sahibi olmayanlar karşılaşmaları izlemeye gidemeyecek.

<time datetime="2021-12-03T13:19:04+03:00">Aralık 03, 2021 13:19

https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/ziraat-turkiye-kupasi-maclari-icin-passolig-gerekli-mi-41953171
</time>

pReN@_61
27.12.2021, 11:12
Yedek kadro

UĞUR DURTAŞ
27.12.2021, 11:23
Ben bu kupayı boş verelim söylemine katılmıyorum.
Lideriz,iyiyiz,moralliyiz.
2 kupa olsa kötümü olur.
yeterince şans bulamayan oyuncular var
bu demek değil ki 11 oyuncu yedek oyunculardan oluşsun
inşallah yeni 4 tane daha oyuncu gelecek.
şahsen kötü bir sonuç ikinci yarı öncesi takım üzerinde moral bozukluğu olur.
buna birde istanbul basınının moral bozucu söylemleri ve yazıları da eklenince...
gerisini siz düşünün.
gerek yok
iyiken götüreceksin

erce b.şehir maçında yedekti.

kalede erce olur.

ERCE
SERKAN - HÜSEYİN - DENSWİL - İSMAİL
BERAT - MURAT - CEM
YUSUF - PARMAK - CANİNİ
KOİTA

Enes Ünal Kaya
27.12.2021, 11:40
Yunus Mallı'yı izleyecek olmanın heyecanı içerisindeyim valla :)

Parmak, Yunus, Serken , İsmail .. Türkiye Kupasını getirin bize

Fatih Solmaz
27.12.2021, 12:03
Niye sezonu iki kupayla yada üç kupayla kapatmayalım?
Türkiye Kupasında biz ve fb hariç gs'nin bjk'nın hiçbir büyük takımla oynamadan kupa aldıklarını unutmayalım.
Çok da boşlamayalım yani.

HOPA'LI TS'Lİ
27.12.2021, 12:05
Ziraat Türkiye Kupası maçları için Passolig, tıpkı Süper Lig (https://www.hurriyet.com.tr/super-lig-41898336) mücadelelerinde olduğu gibi geçerli olacak. Passolig sahibi olmayanlar karşılaşmaları izlemeye gidemeyecek.

<time datetime="2021-12-03T13:19:04+03:00">Aralık 03, 2021 13:19

https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/ziraat-turkiye-kupasi-maclari-icin-passolig-gerekli-mi-41953171
</time>

Teşekkürler Şafak

Maranov
27.12.2021, 12:49
Abdullah Avcı kupa için bir onbir belirlesin ve gidebildiği yere kadar o onbirle maça çıksın. Tabi çıkartacağı onbir yedek ağırlıklı değil direk yedeklerden oluşmalıdır.

Sezon başı kadromuz yeterliydi ama edgar ve gervinhonun sezonu kapatması, nwakame, hugo, trondsenin sakatlığa meyilli oluşu nedeniyle Türkiye kupasında ilk onbirden kimse riske edilmemelidir.

----------Erce---------

serkan------huseyin-----ahmet------ismail

yunus-----parmak-----siopis-------yusuf

koita-----salih

Mert Pasa
27.12.2021, 13:14
3-4 tane as oyuncu olmazsa 11 benzemez futbolcunun da performans gosterme sansi olmuyor,tur gecmek kadar ilk 11 disi oyuncularimizi da yukseltme maci sayilir.O kadar da antrenman muamelesi yapilmamali

Mehmet Fatih Yavuz
27.12.2021, 13:28
Bu maçların kesinlikle alt lig takımlarının sahasında olması lazım.
Büyük takımın sahasında bu maç antreman maçı muamelesi görür tribün tarafından.
Ama bu maç Bolu stadında olsa tribün dolar, lig liderini izlemeye gelir.
Hem o takıma kazanç olur, hem de alt lige destek olmuş olur sistem.

Akyazı'da şu maçı oynamanın benim aklımda mantığı yok!

UĞUR DURTAŞ
27.12.2021, 14:43
(H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091799)
(Y) ESAT SANCAKTAR (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20579)
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20921)
(D) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1266124)

Cem Balcı
27.12.2021, 14:52
Abdullah Avcı kupa için bir onbir belirlesin ve gidebildiği yere kadar o onbirle maça çıksın. Tabi çıkartacağı onbir yedek ağırlıklı değil direk yedeklerden oluşmalıdır.

Sezon başı kadromuz yeterliydi ama edgar ve gervinhonun sezonu kapatması, nwakame, hugo, trondsenin sakatlığa meyilli oluşu nedeniyle Türkiye kupasında ilk onbirden kimse riske edilmemelidir.

----------Erce---------

serkan------huseyin-----ahmet------ismail

yunus-----parmak-----siopis-------yusuf

koita-----salih

Ligin 2. devresinin zorluğu ve sakatlık riskleri göz önüne alındığında,kupada tam da bu tip kadroyla gidildiği yere kadar gitmesi taraftarıyım.Olmasa da olur.

manypoor
27.12.2021, 15:07
Koita başta olmak üzere maç yapmaya ihtiyacı olan oyuncularımız var.. Bunlardan oluşan bir kadro ile sonuna kadar gidilmeye çalışılabilir. 2 sezon önce kendisine faul yapıldığı halde kart görüp fener maçına çıkamayan Wakemeyi de unutmayın..

Larking
27.12.2021, 15:54
Maç eksiği olan oyuncular için güzel fırsat.

Tamamen rotasyonlu kadroyla oynamamız lazım kupayı, nereye kadar gidersek gidelim.

Bu maçta elenebiliriz de.

Çok önemli değil.

Ts006161
27.12.2021, 20:36
Siz iyimisiniz. Trabzonspor her kupanın sahibi olmak için mücadele etmelidir. Çıktığımız her platformda Trabzonspor'un mağlup olmasına ben dayanamıyorum siz nasıl dayanıyorsunuz. 3 4 atıp yedek kadroyla göndermeliyiz..

Hakan
27.12.2021, 22:14
Erce
Taha veya serkan Hüseyin Ahmetcan Arif
Berat Parmak
Murat cem
Göktuğ(u19da iyi oynayan çocuk buydu sanırım) salih
orkun

Rasgele yazdım bunu çok şekilde değiştirilebilir bu kadro. Ne salt gençlerle ne salt kötü yedeklerimizle ortaya karışık fayda alabileceğimiz bir kadro ve oyun şablonu görelim istiyorum

İyi de bu yazdığınız çocuklar(Ahmetcan hariç) daha as takım oyuncusu değil. Arif veya Orkun hangi sıfatla çıkıp bu maçta oynayabilir? Oynayamaz.

Doğukan Uçan
27.12.2021, 22:18
Bundan sonraki maçlar derbi olacak. Çünkü istanbul takımlarının tek hedefi kupayı kazanmak.

Düşünün yarı finalde fenerbahçe çıktı 2 maçta kırmızı kart oldu diyelim ne olacak.

bence boş iş bu sene kupa falan.

Girebi
27.12.2021, 22:33
Erce
Serkan-Hüseyin-Ahmetcan-İsmail
Siopis-Parmak
Yusuf Sarı-Berat-Yunus Mallı
Koita

Maç eksiği olan oyuncularımız için fırsat. Koita biraz form tutsa iyi olur, Djaniny 1 ay yok. (Bunun için bile kupa maçlarını değerlendirmemiz gerekir diye düşünüyorum) Kafamda kurduğum kadroda Berat'ı rakip kaleye daha yakın düşündüm, Gençlerbirliği'nde biraz daha önde konumlanıyordu, denemekten zarar gelmez bence. Yunus da belki futbolcu olduğunu hatırlar...

nevzat61
27.12.2021, 22:36
Erce
Serkan-Hüseyin-Ahmetcan-İsmail
Siopis-Parmak
Yusuf Sarı-Berat-Yunus Mallı
Koita

Maç eksiği olan oyuncularımız için fırsat. Koita biraz form tutsa iyi olur, Djaniny 1 ay yok. (Bunun için bile kupa maçlarını değerlendirmemiz gerekir diye düşünüyorum) Kafamda kurduğum kadroda Berat'ı rakip kaleye daha yakın düşündüm, Gençlerbirliği'nde biraz daha önde konumlanıyordu, denemekten zarar gelmez bence. Yunus da belki futbolcu olduğunu hatırlar...

Koita ikinci yarı bizde olmayacak büyük bir ihtimalle.. Giresunspora kiralanacak.. Yunus Mallı zaten futbolu bıraktı kafasında..

Girebi
27.12.2021, 22:42
Koita ikinci yarı bizde olmayacak büyük bir ihtimalle.. Giresunspora kiralanacak.. Yunus Mallı zaten futbolu bıraktı kafasında..

Santrafor transferi olmazsa -ki bence olması düşük bir ihtimal- Koita gitmemeli. 1 ay Djaniny'den mahrum kalacağız. Yalnızca Cornelius ile olmaz, alternatif de lazım.
Yunus Mallı durumu maalesef öyle, toparlaması lazım kendini, bir dünya maaş alıyor yahu

Gökhan Balcı
28.12.2021, 00:08
İyi de bu yazdığınız çocuklar(Ahmetcan hariç) daha as takım oyuncusu değil. Arif veya Orkun hangi sıfatla çıkıp bu maçta oynayabilir? Oynayamaz.

Resmi olarak mı oynayamaz hocam ? Bilmediğimden soruyorum u19 oyuncularını çağırabiliyoruz normalde. Bu oyuncularla profesyonel sözleşme mi yapmadık ondan mı bahsediyorsunuz ?

6Şafak Aydın1
28.12.2021, 00:23
Tamamen yedeklerle çıkılmalı bu sezon ziraat kupası taraftarın umrunda değil
Galiba haklisin. Bizim taraftar sampiyon olduktan sonra bakalim ne olacak yani atlatirmiyiz bizim travmalari yoksa bir kac tane sampiyonluk dahami lazim olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
28.12.2021, 10:36
Trabzonspor Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur müsabakaları kapsamında Boluspor ile karşı karşıya geliyor.

Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın mücadelede rotasyon yapması bekleniyor.

Bu rotasyon ise bazı oyuncular için son şans olarak nitelendiriliyor.

Yunus Mallı, Abdulkadir Parmak, Murat Cem, Yusuf, Koita ve Salih gibi isimler forma şansı bulup kendilerini göstermeye çalışacak.

ersn.alparslan
28.12.2021, 12:03
Memleketimin takımıyla tuttuğum takımın ilk defa maçını izleyeceğim.

sessizkral_1
28.12.2021, 12:52
2 kulvarı götürebilecek bir kadro derinliğine sahip değiliz malesef

bu yüzden kupada tamamen yedeklerle ve altyapıdan oyuncular oynatılarak çıkılmalı

bu sene tek hedefimiz şampiyonluk olmalı.

Someone
28.12.2021, 14:06
Yedeklerle maça çıkmak ne zarar verebilir Trabzon’a neden elenelim yahu her galibiyet bir kazanç(maddi anlamda) o yedekler kulübede çürüsün diye maaş vermiyoruz biz onlara kupada yedeklerle gidebileceğimiz yere kadar gidelim final 26 Mayıs’ta biz nisanda şampiyonluğu garantileriz 26 mayısta as kadro ile çifte kupalı şampiyon oluruz saçma sapan elenelim görüşüne katılmak mümkün değil

Doğukan Uçan
28.12.2021, 14:39
bizde kura şansı diye bir şey yok ki... bu turu geçsek bile bundan sonra ki turda en güçlüsünü çekeriz hep öyle olmuştur. sonra da al başına belayı.

Maranov
28.12.2021, 14:43
Sevgili Renkdaş,
Maalesef kadromuz iki kulvar için yeterli değil, doğruyu söylemek gerekirse şu haliyle lig için bile yeterli değil.
stoper, sol bek, sol açık, sağ açık yok. ilk 11 den bir sakatlık daha verirsek çok zorlanırız. O yüzden kupa maçlarını usulen oynamak en iyisi, ayrıca yedek kadrodaki oyuncuların kendisini göstermesi içinde bir fırsat. Tabi benim yedek oyunculardan çok beklentim yok .
saygılar

ilelebeTS
28.12.2021, 14:55
Ligde puan farkını açtıktan sonra kupa yük değildir. Aksine takımı diri tutarsın. Eksikler döndüğünde, transferler tamamlandığında 2 kulvarda yarışabilecek 2 takım çıkarabilirsin zaten. Bugün 2 kadro çıkmıyor olması önemli değil. Tam kadro toplandığında çıkacaktır.

Mehmet Fatih Yavuz
28.12.2021, 14:57
Alternatif kadronun maç kondüsyonu kazanması açısından kupa iyidir.
Tutup Hamsik reisi oynatmadıktan sonra niye yük olsun?

Arda'
28.12.2021, 14:57
Elenirsek üzülmem gram umurumda değil Türkiye kupası. İleriki turlarda istanbul takımlarıyla eşleşip atmosferi sert, gergin maçlar oynayıp kendimizi yıpratmanın anlamı yok bjk 2018de lig şampiyonluğunu verdi olaylı fb eşleşmesi yüzünden.

sessizkral_1
28.12.2021, 15:06
Alternatif kadronun maç kondüsyonu kazanması açısından kupa iyidir.
Tutup Hamsik reisi oynatmadıktan sonra niye yük olsun?
doğru ama şöyle düşün kupada ilerledikçe örneğin yarı finalde çeyrek finalde as kadro oynamak durumunda kalacaksın

lig devam ederken 3 günde bir maç yapma durumun olacak 2. yarı

üstelik sakatlık olasılığını saymıyorum

bu sene özelinde bence kupadan elenmek (tıpkı romaya elendiğimiz gibi) hayrımıza olacaktır.

ilelebeTS
28.12.2021, 15:06
__________Erce
Serkan_Hüseyin_Denswil_İsmail
_______Berat_Siopis
Djaniny___Ömür___Kouassi
_________Koita

Şu turu geçelim bir şekilde de; şöyle bir kadronun kupada ilerlemesinin bize ne gibi bir zararı var mesela? Küçük düşünmeye gerek yok. Kadroyu değerlendirmek gerek. Kaç kupa varsa Trabzonspor hepsine taliptir.

emre6117
28.12.2021, 15:10
Yedeklerle maça çıkmak ne zarar verebilir Trabzon’a neden elenelim yahu her galibiyet bir kazanç(maddi anlamda) o yedekler kulübede çürüsün diye maaş vermiyoruz biz onlara kupada yedeklerle gidebileceğimiz yere kadar gidelim final 26 Mayıs’ta biz nisanda şampiyonluğu garantileriz 26 mayısta as kadro ile çifte kupalı şampiyon oluruz saçma sapan elenelim görüşüne katılmak mümkün değil

Bakin anlayamadiginiz olay sudur.
Bu turu gectin.
Bir sonraki veya 2 tur sonra rakibin 3 istanbul takimindan biri oldgunu varsay. Yedeklerle cikmaya cesaret edebilecekmisin.
1 sonraki turdan sonra konya maci, 2 tur sonraki mactan sonra fb maci var.
Ben de isterim her maci biz kazanalim. T.kupasini da alalim.
Ama bazen akilli dusunmek zorundasin.
Bu sehir sampiyonluk istiyor, ne yapacagiz turkiye kupasini.
Kesinlikle ve kesinlikle tek kulvara odaklanmaliyiz.
Tek amacimiz 19 mac olmali.
Bu 19 maca nasil en ideal kadro ile cikariz hesaplanmali.
1 adami bile feda edemeyiz, simdiye kadar edgar ve gervinho gitti bile.
As takimla kalan 19 maca cikabilirsek,ikinci devre puanlar yeniden baslasa bile sampiyon oluruz.
Ama olasi hamsik, nwakame, ugurcan sorununda gidip antalyaya bile oynayamayip yeniliyorsun.
Herkes su soruya cevap vermeli.
1 tur sonra rakip hatay geldi. Sen de mecburen aslardan bazisini oynattin. Ve allah gostermesin o as da sakatlandi ve sonraki konya macini kacirdi, ve gittin konyaya yenildin. Ama t.kupasini sene sonu kazandin ama sampiyonlugu kacirdin.
Mutlu mu olursunuz.
Yahu birazcik mantikli dusunun.
Bu dedigimi aynen 2019 yilinda son 8 mac icin yazmistim.
Kupada rakip fb idi.
Egerki ugurcan, sosa,ekuban, nwakame, sorloth hepsi beraber kalan 8 maca cikarsa kesinlikle sampiyonuz diye.
Ne oldu fb kupa macina as kadro cikti. Nwakame ve ekuban sakatlandi. Sonra sosa da oynamadi bazi maclarda. T.kupasini aldik.sampiyonluk gitti. Mutlu mu olduk 2019 da.
Aptallik ayni hatayi 2 kez yapmaktir. Ancak biz 2 kezi gectim, surekli ayni hatalari yapmakta beis gormuyoruz.

emre6117
28.12.2021, 15:17
__________Erce
Serkan_Hüseyin_Denswil_İsmail
_______Berat_Siopis
Djaniny___Ömür___Kouassi
_________Koita

Şu turu geçelim bir şekilde de; şöyle bir kadronun kupada ilerlemesinin bize ne gibi bir zararı var mesela? Küçük düşünmeye gerek yok. Kadroyu değerlendirmek gerek. Kaç kupa varsa Trabzonspor hepsine taliptir.

Tamam siz tum kupalara talip olun.
Ben sadece smapiyonluga talibim.
Sene sonu olasi bir sampiyonluk kaybedilisinde (t.kupasindan dolayi cezali, sakat, yorgun vb.durumlar olusursa) ,t.kupasi ile sehiri turlarsiniz.
Bu sene bir sampiyon olalim, sonraki yillarda isterseniz hazirlik maclarina bile mutlaka kazanmak icin cikariz.
Kadroya bakiyorum denswill, a.omur, djaniny, berat as oyuncular. Erce,siopis, ismail,koita,serkan,huseyin alternatif oyuncular ama bazen mecburiyetten ilk 11 cikiyorlar..
Aynen bu kadro ile t.kupasini alalim. Sampiyonluk mu bosverin onu. Olursak oluruz. Sonraki seneler ne diye duruyor.

Mehmet Fatih Yavuz
28.12.2021, 15:19
Ne yapacağız anlamadım?
Bilerek elenelim mi?
Maçı mı bırakalım?

ilelebeTS
28.12.2021, 15:22
Tamam siz tum kupalara talip olun.
Ben sadece smapiyonluga talibim.
Sene sonu olasi bir sampiyonluk kaybedilisinde (t.kupasindan dolayi cezali, sakat, yorgun vb.durumlar olusursa) ,t.kupasi ile sehiri turlarsiniz.
Bu sene bir sampiyon olalim, sonraki yillarda isterseniz hazirlik maclarina bile mutlaka kazanmak icin cikariz.

Aynı fikri paylaşmak zorunda değiliz. Avcı ne derse o olacak sonuçta. Senin veya benim dediğim olmayacak.

emre6117
28.12.2021, 15:25
doğru ama şöyle düşün kupada ilerledikçe örneğin yarı finalde çeyrek finalde as kadro oynamak durumunda kalacaksın

lig devam ederken 3 günde bir maç yapma durumun olacak 2. yarı

üstelik sakatlık olasılığını saymıyorum

bu sene özelinde bence kupadan elenmek (tıpkı romaya elendiğimiz gibi) hayrımıza olacaktır.

Helal renktasim.
Bunu neden gormuyor bizim traftar.
Cok mu zor bunu dusunmek.
Malesef baksi sonucu, Abdullah hoca ve yonetim her zamanki hatayi yapacak.
T.kupasi ugruna bazi oyunculardan eksik cikacagiz lig maclarina.
Abdullah hocam duy sesimizi..bu aksam elen kupa macinda.
Sana ve bize lig sampiyonlugu lazim.
T.kupasinin hicbir degeri yok.
Zaten 3 istanbul takiminin avrupaya gitmesinin yek yolu t.kupasi bu sene icin. Hic girmeyelim bu kulvara.
Kadromuz o kadar genis degil, bircok oyuncunun alternatifi bile yok. Bircok oyuncu yasli ve sakatlanmaya meyilli.
Lutfen gorun bu riski bu sefer.
Sene basi konfederasyon kupasinda devam edebilseydik enaz 10 puan az alirdik su ana kadar.

batugol
28.12.2021, 15:26
herkesin görüşüne saygım var
benim görüşüm bu takıma guveniyorum
bu sene 3 kupayı da alacak potansiyeli olan bir takıma sahibiz

emre6117
28.12.2021, 15:29
Ne yapacağız anlamadım?
Bilerek elenelim mi?
Maçı mı bırakalım?

Bilerek elenelim. Sadece hazirlik maciymis gibi sıkmadan, sakatlik riskine girmeden oynayalim.
Emin olun bizim icin en mantiklisi budur.
Aksini soyleyen sonraki turlarda, as kadrodan olasi olumsuz durumlar icin cozumlerini de yazabilir mi.
Misal yari final macinda rakip fb oldu. Hamsik de oynuyor. Allah gostermesin sakatlandi.
Bunun hesabini kim verebilir.

ilelebeTS
28.12.2021, 15:32
Aynı düşünce yüzünden 2 sene önceyi de kupasız kapatacaktık. O kafada olmadığımız için 2 kupa kaldırdık. 4-5 tane fazladan maç oynadın diye sen şampiyonluğu vermedin. Transferdeki, hoca tercihindeki kendi hataların ve üzerine saha dışı faktörlerin etkisiyle şampiyonluğu elinden aldılar senin. 13-14 oyuncuyla sezon tamamladın sen. Kulüben güçsüzdü. Şimdi kulübenden bir takım daha çıkacak. Fark burada.

emre6117
Onceki yillarda defalarca 3 istanbul takimi bilerek elendi..bir sey mi kaybettiler. Hayir gittiler sonra sampiyon oldular.
Yine sizce basak neden elendi onceki turda. Emre geldiginden beri ligde basakin maglubiyeti yok, sadece 3 ber. var.
Hatta neredeyse as takimla cikmisti basak, ama hic sallamadi maci.

Burak Bıyıklı
Gençler + form tutması gereken oyuncular (Koita gibi) ile gittiği yere kadar oynanabilir. Elensek de geçsek de mühim değil. Hazırlık maçı formatından uzaklaşmaya gerek yok. Form tutma maçı olarak bakalım bu tura.

Mehmet Fatih Yavuz
28.12.2021, 15:33
Herhangi bir spor müsabasında "bilerek elenmek" diye bir şey olmaz.
Oraya çıkan çocuklar sonuna kadar mücadele ederler. Sporcu doğası gereği.
Mantıklı gelmiyor bu dediğiniz bana.
Gençlerle ve yedeklerle çıkarız.
Ellerinden geleni yaparlar.
Elenirlerse de sorun yok.
Elerlerse, Türkiye kupası alternatif kadronun kendisini götürebileceği, gösterebileceği mecra olur.

Bilerek yenilmek spor müsabakası için kötü bir teklif.

emre6117
28.12.2021, 15:35
Aynı düşünce yüzünden 2 sene önceyi de kupasız kapatacaktık. O kafada olmadığımız için 2 kupa kaldırdık. 4-5 tane fazladan maç oynadın diye sen şampiyonluğu vermedin. Transferdeki, hoca tercihindeki kendi hataların ve üzerine saha dışı faktörlerin etkisiyle şampiyonluğu elinden aldılar senin. 13-14 oyuncuyla sezon tamamladın sen. Kulüben güçsüzdü. Şimdi kulübenden bir takım daha çıkacak. Fark burada.

2 kupa alinca birsey mi kazandik 2 sene once.
2019 sampiyonlugu kacmasindaki ana sebep , kupa macinda nwakame ve ekubanin sakatlanip, ligde tam randimanli oynamamalaridir.
Acin alanya 2.2 lik macin kadrosuna bakin bakalim nwakame neden yok o gunki kadroda.
Yine a.gucu 1.1 biten macta nwakame ve ekuban neden yok.
Ben bu sene sampiyonluk giderse, 2 kupa filan istemiyorum. Beni mutlu etmiyor o 2 süt kupasi.

ilelebeTS
28.12.2021, 15:37
2 kupa alinca birsey mi kazandik 2 sene once.
2019 sampiyonlugu kacmasindaki ana sebep , kupa macinda nwakame ve ekubanin sakatlanip, ligde tam randimanli oynamamalaridir.
Acin alanya 2.2 lik macin kadrosuna bakin bakalim nwakame neden yok o gunki kadroda.
Ben bu sene sampiyonluk giderse, 2 kupa filan istemiyorum. Beni mutlu etmiyor o 2 süt kupasi.

Bu dediğine kendin inanıyor musun? Senin şampiyonluğun çalındı göstere göstere. Hala daha yok Ekuban yok Wakame.

ozzy!
28.12.2021, 15:39
çifte kupa ile kapatmak prestijdir. buna ihtiyacımız var mı var. Sonuçta yedek oyuncular bunun için var. Adama oturtup para yesin diye almadılar heralde.

emre6117
28.12.2021, 15:39
Gençler + form tutması gereken oyuncular (Koita gibi) ile gittiği yere kadar oynanabilir. Elensek de geçsek de mühim değil. Hazırlık maçı formatından uzaklaşmaya gerek yok. Form tutma maçı olarak bakalım bu tura.

Bu turu hadi oyle dedik..oldukca dogru bir yaklasim aslinda oynamayan oyuncularin form tutmasi.
Ama asil mesele sonraki turlar. Ona yonelik planinin var mi.
Rakip saglam olunca yine tamemen oynamayan oyuncularla cikabilirmiyiz maca.

ilelebeTS
28.12.2021, 15:41
Boşuna konuyu uzatmaya gerek yok aslında. Avcı diyeceğini dedi. Kupada da ilerleyeceğiz dedi. Ha, bugün oynarız eleniriz ayrı mesele. Futbolun doğasında olan şeylerle elenmek ayrı bir şey. Bile bile elenmek bize göre değil. Bizim takımın bile bile elendiği bir turnuva var mıdır acaba? Ben hatırlamıyorum.

emre6117
28.12.2021, 15:42
Bu dediğine kendin inanıyor musun? Senin şampiyonluğun çalındı göstere göstere. Hala daha yok Ekuban yok Wakame.

O sene bende sampiyonluk calindigini dusunuyorum.
Ama biz o seneki hakemlere ragmen, as oyuncularin tamamini sahaya surebilseydik o sene sistemi de yenerdik.
Alanya ve a.gucu macini alirdik diyorum as kadroyla.
Bu sene icin de as kadroya cok guveniyorum.
Eger kalan aslardan kayip yasamazsak sistem istemese bile, bu takimin karsisinda kimse duramaz.
Ama yeterki as oyunculardan kayip vermeyelim.
T.kupasini da bu hususta oldukca riskli goruyorum.

ozzy!
28.12.2021, 15:44
gecen sene 3 gunde mac oynadi tum takimlar. Surekli bunun arkasina siginmak kolaycilik. Kusura bakmayinda bir takim liglr kupayi ayni anda goturemiyorsa sampiyon falan olmasin zaten.

hayalini kurdugumuz sampiyonluk zor bela alinmis bir sampiyonluk degil.
ilk yari bitmis 1 kere yenilmissin her yer galibiyet yesili. Hala takima guvensizlik var saka gibi.

Adem Erdoğan
28.12.2021, 15:45
3 tane takım eleyip kupa alacaksın, bedavadan biraz pahalı.

ilelebeTS
28.12.2021, 15:45
Bu turu hadi oyle dedik..oldukca dogru bir yaklasim aslinda oynamayan oyuncularin form tutmasi.
Ama asil mesele sonraki turlar. Ona yonelik planinin var mi.
Rakip saglam olunca yine tamemen oynamayan oyuncularla cikabilirmiyiz maca.

Niye çıkamayacakmışsın? Gittiği yere gitsin yedek kadro. Bir sonraki turda elensin. Fark yemekten mi çekiniyorsun? Bizim transferlerle oluşacak yedek kadro da Avcı'nın oyun planıyla ligde ilk 5'e oynar. Çekinmeye gerek yok.

emre6117
28.12.2021, 15:48
Neyse ben cekincelerimi yazdim. Karar yonetim ve Abdullah hocamizda.

Ufuk
28.12.2021, 15:54
İlk turdan Konya falan çıkar elenelim denir anlarım da rakip Bolu ya :D

Koita bile çözer şu maçı yapmayın.

Kaç tane örnek gösterdim, süper lig maçı yapmadan kupa finaline gelen takım var geçtiğimiz senelerde. :)

nevzat61
28.12.2021, 15:55
Elenelim ;diyen arkadaşlara saygı duyuyorum ancak futbolun ruhuna aykırı olduğunu düşünüyorum..

Futbolda şunları göz ardı edemezsiniz.. Özgüven ,motivasyon , futbolcunun kendini değerli hissetmesi gibi etkenler de var..

Korku , çekinme ve kuşku duymaması gerekiyor profesyonel oyuncunun..

Türkiye kupasının bir önemi olup olmaması değil mesele, her oyuncunun kendini geliştirmeye ihtiyacı vardır..

Oyuncuların bir kaç kulvarda mücadele ederek oyuncu kendini hem fiziksel hem ruhsal olarak da güçlenebileceğini düşünüyorum..

Sakatlanma korkusundan arınmış bir futbolcu ile her kulvarda mücadele edebilirsiniz..

Şu an Türkiye kupası hic oynamadık ancak ,yine de tel tel dökülüyor takım..

Enes Başkaya60
28.12.2021, 15:55
Neyse ben cekincelerimi yazdim. Karar yonetim ve Abdullah hocamizda.

Sinirlenme renktasim..

Zaten yedek ağırlıklı kadro ile çıkarız muhtemelen...

Elenirsekte eleniriz...

Çok da önemli değil...

Ben yedekler Boluspor ile başedebilecek mi onu merak ediyorum...

Hayırlısı olsun...

Seviliyorsun...

special one
28.12.2021, 15:57
Koita gereksizini oynatmaya gerek yok. 1-2 gol atar başa bela olur.

Salih forvet oynasın yada altyapıdan birini oynatsın daha hayırlı

special one
28.12.2021, 15:57
Hadi Abdurrahim göster kendini, bu maçta kendini parçalamalısın

6Şafak Aydın1
28.12.2021, 16:08
Trabzonspor’da hedef çifte kupa (DHA)
Bizimki:
Yalan biz alıp fenere bağışlayacağız Helal bir kupaları olsun

Uğur Kalyoncu
28.12.2021, 16:19
Olmazsa bu akşam hiç maça çıkmayıp seneye de ceza alalım ve kupa bize hiç ayak bağı falan olmasın.

Arkadaşlar kupada devam etmek değil bu panik havası büyük tehlike.

ilk 6 haftada zaten büyük ihtimal film kopacak ona göre hareket edilir. Nedir bu telaş anlamak mümkün değil.

emre6117
28.12.2021, 17:12
Sinirlenme renktasim..

Zaten yedek ağırlıklı kadro ile çıkarız muhtemelen...

Elenirsekte eleniriz...

Çok da önemli değil...

Ben yedekler Boluspor ile başedebilecek mi onu merak ediyorum...

Hayırlısı olsun...

Seviliyorsun...
Sen de seviliyorsun renkdasim.ben hala uzerimden 2019 kupa yari finalinde as oyuncularin sakatlanmasi durumunu atamadim.
Ayni hatanin yapilmamasi yonunde uyariyorum ama bu camia degismeyecek hala. Neyse.

6Şafak Aydın1
28.12.2021, 17:20
Trabzonspor'un 11'i:
Erce, İsmail, Serkan, Hüseyin, Ahmetcan, Berat, Siopis, Yunus, Murat Cem, Yusuf, Koita

Arda,M.Taha,Dorukhan,Denswil,Peres,Bakasetas,Salih ,Cornelius

pReN@_61
28.12.2021, 17:22
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1475834398465531904/photo/1
Başarılar takım
:yattara2:

6Şafak Aydın1
28.12.2021, 17:25
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1475834398465531904/photo/1
Başarılar takım
:yattara2:

https://twitter.com/Boluspor/status/1475836315551813633

Doğukan Uçan
28.12.2021, 17:26
bu çıkan kadro boluspor'u yenemezse zaten trabzonspor da oynamayı hak etmiyorlar demektir.

Enaldo61
28.12.2021, 17:26
Parmak sakatlanmış. O da çok sık sakatlanmaya başladı. Takasla göndersek bir yere.

Sefaenes
28.12.2021, 17:30
As oyuncularin oynamamasi iyi biraz dinlensinler ki 2 yari guc toplasinlar

61_Hasan_69
28.12.2021, 17:39
Keşke yedeklerde bir kaç altyapı oyuncusu olsaydı

6Şafak Aydın1
28.12.2021, 17:39
Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor - Boluspor
Tribün doluluk oranı %49,7
(Genel Satışta 19.248 / 38.680)

4 saat önce

ilelebeTS
28.12.2021, 17:42
Sakatlanan Parmak hariç beklenen kadro.

Nazim Can
28.12.2021, 17:44
Mac hangi kanalda?

Soner Albayrak
28.12.2021, 17:50
Kupa maçı diye, rakip zayıf diye bu kadar çok rotasyon yapılmasını doğru bulmuyorum.

Riskli bir kadro bence. Bugün elenebiliriz.

ozzy!
28.12.2021, 17:53
Kupa maçı diye, rakip zayıf diye bu kadar çok rotasyon yapılmasını doğru bulmuyorum.

Riskli bir kadro bence. Bugün elenebiliriz.

ptt'nin sonlarında bolu. yunus ve murat cem haricinde kalan oyuncuların hepsi kadro oyuncusu zaten.

gurur6134
28.12.2021, 18:00
Fazla rotasyonlu geldi izleyip gorelim bakalim ne olur

Emirhan Uludüz
28.12.2021, 18:08
Maç Asporda değil mi? şuan Antalya Giresun maçı var.

nevzat61
28.12.2021, 18:12

Evet bekliyoruz ama..bu maçı başka bir kanala mı kaydiracaklar acaba

Yusuf BALCI
28.12.2021, 18:14

sitelerinde öyle yazıyor ama antalya maçını veriyorlar. garip.

iyattara
28.12.2021, 18:16
Bizim maç başlayınca bağlanır. Dönüşümlü filan veriyordu bazen. Onlari köşede gösterir muhtemelen.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilelebeTS
28.12.2021, 18:16
Şimdiki maçı ya başka yere kaydıracaklar ya da dönüşümlü yapacaklar. Tamam da ne gerek vardı? bütün maçlar 15-17-21 diye gidiyor, bizim maçı da 19 yapsalarmış.

iyattara
28.12.2021, 18:17
Şimdiki maçı ya başka yere kaydıracaklar ya da dönüşümlü yapacaklar. Tamam da ne gerek vardı? bütün maçlar 15-17-21 diye gidiyor, bizim maçı da 19 yapsalarmış.Bizim maç uzarsa gs ile çakismasin diye düşünmüşler.

nevzat61
28.12.2021, 18:19
Yav zorla Antalyaspor'u izletiyorlar .. kötü anılar canlanıyor gözümde..

Emirhan Uludüz
28.12.2021, 18:21
Bu arada internetten izleyecekseniz a sporun kendi sitesinden izlemeyin. Otomatik reklam giriyor bazen 15 20 dakika bağlanmadığı oluyor. Herhangi bir canlı tv izleme sitesinden izleyin. Süper Kupa maçında bir sürü kişi kupa törenini izleyememişti bu nedenle.

Serdar A
28.12.2021, 18:21
Bu amkspor yayıncı kuruluş olsa bein'i bile mumla ararsınız...
Trabzonspor taraftarını o derece alaya alıyorlar...

amour_61
28.12.2021, 18:22
Yine büyük bir rotasyon umarım kaybetmeyiz

Doğukan Uçan
yıl olmuş 2021 halen daha dönüşümlü maç yayınlıyorlar. la bi gidin.

ilelebeTS
Bizim maç uzarsa gs ile çakismasin diye düşünmüşler.

Antalya-Giresun maçı uzarsa da aynı hesap. O zaman bunlar bize maç izletmez, habire keserler. Yok penaltılardı yok bilmem neydi.

Ufuk
Salih şu maç için bile yeterli değilse gönderin gitsin ya ne bekliyoruz?

Oğuz B.
Rezalet.

pReN@_61
28.12.2021, 18:23
Yayın başladı.

nevzat61
28.12.2021, 18:23
Bu amkspor yayıncı kuruluş olsa bein'i bile mumla ararsınız...
Trabzonspor taraftarını o derece alaya alıyorlar...

Aynen ..Aşağıda kocaman bir alanı kapladı..bu ne saçma salak iş yav..

hanzale
28.12.2021, 18:24
Kupa Bolumuza yakışır

Sefer A.
28.12.2021, 18:25
Hüseyin'den müthis pas hatâsi yine :D

nevzat61
28.12.2021, 18:28
Berat bildiğimiz gibi..

falcon_61_
Allah bildiği gibi yapsın bu Berat'ı. Bomboş bir oyuncu

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OMERYILMAZ_TS
Beratin kibirden eli tutulmuyor :)

Doğukan Uçan
bu berat harbi adam olmaz.

ilelebeTS
28.12.2021, 18:29
Berat'ın 2 gevşekliği 2 pozisyon oldu.

ozzy!
Yunusun almanya günlerine bakıyorum videolardan bu adam mental olarak bırakmış bence.

ozturk
Berat berbat..

Sefer A.
Hüseyin 5dkda 2-3 pas hatâsi, Berat yine ayakta uyuyor

Murat61
28.12.2021, 18:30
Keşke berat la siopiste oynamasa başlarına bişey gelmesin maçta zaten yedekler boluyu yenemiyorsa bu klüpte olmayı haketmiyorlar.

nevzat61
28.12.2021, 18:31
Yani hayır pas hatası yapabilirsiniz normal ama insan pas kaybı sonrası hatasını telafi etmek için uğraşır..ne olursa olsun havasında Berat

yavuzbaha
28.12.2021, 18:32
Berat fiyasko,satılmalı

ersn.alparslan
Berata helal olsun. Lig kupa ayirmadan rakip mac ayirmadan ayni ciddiyetsizlik ayni kepazelik ayni simariklikla istikrarli bir sekilde oynamaya devam ediyor. Helal sana kocum benim.

Sefa Murat Dokuz
Forum’dan 11 kursak bile Berat orta sahada ezilir. Böyle uyuşuk, ısırmayan orta saha olmaz

amour_61
Bu Turkuaz medyanın A2 isimli bir kanalı yok muydu bu ne rezalet yayın anlayışı ?

Uğur Ö.
28.12.2021, 18:33
Yani ekranın yarısında diğer maçı göstermenin anlamı ne? Hadi gösteriyorsun bari ekranı sıkıştır, saçma sapan bir görüntü var

Murat61
Bence bizim takımdaki ana problem bu ekip birlikte hiç oynamaya alışık değil bocalıyor karşı taraf birbirine alışık bir kadro

umut22
Şu Yunus a verdiğimiz paralara acıyorum

ozturk
28.12.2021, 18:34
Allah as takıma zeval vermesin. 2. yarı işimiz çok zor..

Doğukan Uçan
28.12.2021, 18:34
bizimkiler maça gelmeyi unutmuş gibi. boluspor iyi oynuyor golü yiyecez.

KARAGOZLUM
28.12.2021, 18:35
hangi kanal veriyor

arda.61
hangi kanal veriyor
Aspor

ANIL
Yedekler 3. Lig kıvamında yazık yazık…

ozzy!
28.12.2021, 18:36
Ahmetcan altyapıdan adam olacak tek çocuk. Uzun yıllar izleriz.

ilelebeTS
Evet ilk bağlantı yapıldı :D

ANIL
Berat bitik, iyiki Dorukhan var as kadroda.

umut22
28.12.2021, 18:37
Ne rezalet yayın şeklidir. Biz memnun değiliz Birde Antalya Giresun taraftarını düşünsenize ne kayıyorlardır aspora.

ozzy!
28.12.2021, 18:37
Trabzonspor ismine hakaret bu yayını bölmek!

Ufuk
28.12.2021, 18:38
Sonra vay efendim kupaya neden izlenmiyor Maçtan sonra yaralı yürek yeni bölümüyle sizlerle diye de anons gelir birazdan tam olur :)

Oğuzhan Fidan
28.12.2021, 18:38
Sırf şu yedeğin yedeği kadroyu izlemek için izliyorum ama pek iç açıcı değil. Beğenmedim Berat ben niye oynuyorum havasında ama hali hazırda TS ortasahası olacak kapasitede bile değil. Yusuf yazıcı gelirse forma bulamaz berat

Uğur Ö.
28.12.2021, 18:39
Berat ne hale geldi ya, ne oldu anlamıyorum ilk baştaki hali ile şu hali arasında korkunç fark var

ersn.alparslan
28.12.2021, 18:39
Bolulu oldugum icin bolusporun tum maclarini izlerim. Kumede kalma mucadelesi veriyoruz ve bu takimin bu kadar rahat oynadigi, bu kadar rakibi tehdit ettigi bir mac gormedim.

ilelebeTS
28.12.2021, 18:40
Tribünler de şikecilere sövüyor ne alaka şimdi.

Ufuk
Bu salaklar niye fbye küfür ediyor macin basindan beri?

Oğuzhan Fidan
Berat bitik, iyiki Dorukhan var as kadroda.

Dorukhanda yetersiz tam kapasitesine çıkmadı bjk ile şampiyonluğunda çok iyiydi dizi döndükten sonra tam toparlanamadı henüz

kaçarava
2011-12 sezonundan beri geriye yaslanma ve yavaş oynama sorunu var bizde.

O maçın öyle yayınlanması Antalya ve Giresuna da hakarettir. Kaç tane kanalları var ayıptır ya.

Oğuzhan Fidan
Bu salaklar niye fbye küfür ediyor macin basindan beri?

:))))) :))))) sesli güldüm

Uğur Ö.
28.12.2021, 18:41
Yusuf gerçektende çok büyük boş beyne sahip. Hiçbir amacı yok

adiloş bebe
28.12.2021, 18:41
Ya arkadaş, kupa maçında alt lig takımı ile maç yapıyorsun ama taraftarın hep bir ağızdan bir takıma ana avrat küfür ediyor. Vallahi de bu geri zekâlılıktan başka bir şey değil. Bazen keşke maçlarımız seyircisiz oynansa diyorum.

Gokhlayeh
28.12.2021, 18:42
Adam akıllı oynayan bir Ahmetcan ve Siopis var. Bir de bunları izlemek için hevesleniyoruz.

ozturk
küfür olayı saçmalık tamamen..

Doğukan Uçan
Ne rezalet yayın şeklidir. Biz memnun değiliz Birde Antalya Giresun taraftarını düşünsenize ne kayıyorlardır aspora.
:D

Emirhan Uludüz
28.12.2021, 18:43

Eski radyo yayınları gibi. Şimdi mikrofonlarımız Avni Aker'de!

nevzat61
28.12.2021, 18:43
Sizin yayın politikasını....

Oğuzhan Fidan
28.12.2021, 18:44
Vur vur dediler herifi sakat bırakacak adam beyin kanaması geçircek koca sahada kafaya nişanladı topu. Bu sarıda geriliyor günden güne

kaçarava
28.12.2021, 18:45
Simge durumuna küçültmediler neyse ki

Ufuk
Aspor maçın uzamadigina sevinmiştir:)

arda.61
Maç başından beri küfür ediyorlar yazık gerçekten

Gokhlayeh
28.12.2021, 18:46
Ya arkadaş, kupa maçında alt lig takımı ile maç yapıyorsun ama taraftarın hep bir ağızdan bir takıma ana avrat küfür ediyor. Vallahi de bu geri zekâlılıktan başka bir şey değil. Bazen keşke maçlarımız seyircisiz oynansa diyorum.

Tam o sırada bir kadını gösterdiler, rahatsız olduğu çok belliydi yüz ifadesinden. Yazıklar olsun, hala da aynı tezahürata devam ediyorlar.

Doğukan Uçan
28.12.2021, 18:47
küfür etmeyin abi yazık günah tribünde çocuklar kadınlar var.

Sefaenes
28.12.2021, 18:48
yunus Malli yasiyormus :)

umut22
Aspor maçın uzamadigina sevinmiştir:)

Aspordan çok biz sevindik. Görüntülü görüşme gibi aşağıdaki kare gözümüze giriyordu resmen

amour_61
Ayrıca kulübe gelecek cezayı bu küfür edenlere kesmeli.

Gürkan Asma
Yusuf sarida 2 gr beyin vardı o da uçmuş.

serkanholep
28.12.2021, 18:50
Berat oyun tarzını biraz daha efektif hale getirmeli. Aşırı rahat oynuyor. Yanındaki oyuncunun önüne verse pozisyon olacak ama arkasına veriyor pozisyon bitiyor.

Yunus un bazı hareketleri bu adamda kalite var dedirtiyor ama fizik olarak bitik durumda

Neden bu maçta hakan yeşil ve veysel yok

Sefer A.
Sonra vay efendim kupaya neden izlenmiyor Maçtan sonra yaralı yürek yeni bölümüyle sizlerle diye de anons gelir birazdan tam olur :)
ajakhjah

bu küfür olayina hep karsiyim ama bugünkü küfüler dünkü yargitay karariyla ilgili bence, onun için çook kizamiyorum amaaa..
bu fbyi kurtaranin kim oldugunu çok iyi bilen bu yavsak tg grubu, adamcilik reyisçilik konusunda tam gaz devâm eder/ediyor, bu 2yüzlülükleri beni deli ediyor

nevzat61
Sahadaki oyuncuları görünce gerçekten bizim yedek kulübemizin, çok zayıf olduğu gerçeği ortaya çıkıyor bir kez daha..

MA291
28.12.2021, 18:51
Ismaile bu paralari nasil verdik anlamiyorum. Uzun top geliyor, adam kosmuyor bile. Ahmetcanin kadameye girmesini bekliyor. Alt yapidan herhangi biri daha iyi oynar

ilelebeTS
28.12.2021, 18:51
Bolu'yu yenemeyecek kadar bir kadro da değil sahadaki. Kaleci yere yatmadı daha.

Doğukan Uçan
28.12.2021, 18:52
abdullah avcı bu yedeklerle ligi iyi getirmiş çok bir kez daha takdir ettim :D

kaçarava
Siopise bak maestro :D

Koita lig maçlarındaki gibi değil, salahana gibi dolaşıyor.

Murat61
Berat herkes yedek ben niye oynuyorum triplerinde

redbul
28.12.2021, 18:53
bu serkan asan bu takımda hatta süper ligde oynaması bir futbol mucizesidir.

M.Kılıç50
28.12.2021, 18:54
Murat Cem nezaman süre bulsa bunu çok iyi değerlendiriyor. Bugün de öyle

Yiğit SARI
28.12.2021, 18:55
Maça göz ucuyla bakıyorum da sanki biraz abartıyorsunuz gene. Oyuncular ilk defa oynuyorlar birbirleriyle bir profesyonel maç ortamında nerdeyse

Sefer A.
28.12.2021, 18:56
Murat Cem nezaman süre bulsa bunu çok iyi değerlendiriyor. Bugün de öyle
katilmiyorum hiç begenmedim

Serdar A
28.12.2021, 18:58
Bu tür maçlarda Kouassi gibi topçular lazım oluyor.

Ortada hem Berat hem Murat Cem var, sola da Mallı'yı atınca acayip kısır statik bir oyun oluyor.

Emre Veli
28.12.2021, 18:59
Trabzonspor tribünlerinin her maç arkadaşım eşek söylemesini sağlayan salak kişilik kimdir acaba?

Ekrem D.
28.12.2021, 19:00
katilmiyorum hiç begenmedim

Sen begenme

Sefer A.
28.12.2021, 19:03
Trabzonspor tribünlerinin her maç arkadaşım eşek söylemesini sağlayan salak kişilik kimdir acaba?
tg grubundan baska kim olabilir

Sen begenme
akjhajkkahkajh marcelo çöpünden iyidir ama bak onu belirtmeyi unuttum =)

arda.61
28.12.2021, 19:03

İrrite olmaktan maça odaklanamadım.

Doğukan Uçan
28.12.2021, 19:04
yusuf sarı :D

Ahmet Hamza
2021 yılında tribünde “arkadaşım eşek” söyleniyor. Bu kadar dangalak bir taraftar grubu olamaz.

Fb’ye küfür edilmesi de ayrı bi salaklık tabii.

adiloş bebe

Çalışırken arkada maç açık dursun en azından dinlerim dedim ama inanın maçtan çok tezahüratlar rahatsız ettiği için kapadım. Bu kadar kötü olamaz, olmamalı...

MA291
As oyunculardan kontrolü eline alan biri yok. Yedek oyunculardan da Ben ilk 11 oynarim etkisi Veren yok. Erce nin cikislarini begendim. Murat Cem > Yunus Malli

Kenshi
28.12.2021, 19:05
Yusuf tam bir rezalet

ilelebeTS
28.12.2021, 19:06
Arkadaşı eşek olan kim? Çıksın ortaya! :D

KARAGOZLUM
Bu yedeklerin
hali gercekten dusundurucu
koita cok hantal bu takimin yedegi bile olamaz yollar ayrilmali
yusuf sari anlatmaya gerek yok
yunus malli zaten emekli olmus

Doğukan Uçan
bu siopis toplara hiç vuramıyor adamda güç mü yok anlamadım.

ilelebeTS
28.12.2021, 19:07
Neyse düzgün 1 şut attık en azından

Ufuk
28.12.2021, 19:07
ajakhjah

bu küfür olayina hep karsiyim ama bugünkü küfüler dünkü yargitay karariyla ilgili bence, onun için çook kizamiyorum amaaa..
bu fbyi kurtaranin kim oldugunu çok iyi bilen bu yavsak tg grubu, adamcilik reyisçilik konusunda tam gaz devâm eder/ediyor, bu 2yüzlülükleri beni deli ediyor

Ya yok şu dandik maç yüzünden alınacak 100 lira cezaya bile yazık.

Sefa Murat Dokuz
28.12.2021, 19:08
Berat efendi içinden ben Milli oyuncuyum yedek kadroyla sahadayım diye trip yapıyor heralde

Berat sen as oyuncu değilsin bizim takımda rotasyon oyuncususun

Kenshi
28.12.2021, 19:08
43. Dakika beratın harekete bak. Sonrasında bizim bal yapmayan arı koita boş topa vuramadı.

savas avci
28.12.2021, 19:09
Muratcem, Ahmetcan dışındakileri at çöpe gitsin.

Sefaenes
yusuf sari 2 de bir adamin icinden gecmeye calisiyor bazen pas vermek daha akillidir ama akil olan yapar bunu

AYYILDIZ
Yunus, Yusuf, İsmail takasta kullanılmalı.

Arif Timurcioğlu
Yedeklerle karşıda zayıf rakipte olsa bir sistem var sahada çok şükür.

OzcanHan61
28.12.2021, 19:10
Şu her müsait pozisyonda taraftarın vur vur diyerek futbolcuyu baskı altına almasını ne zaman ve nasıl sonlandırırız?
Belki bi ters hareket yapıp daha uygun pozisyonda vurcak oyuncu, nasıl bir mantık bu?

Sefer A.
28.12.2021, 19:10
evet Berat sen topçunun dibisin topa hareket etmeyip vücut ile kontrol edecektin ama rakip araya girdi aldi topu ama olsun sen dogrusunu yaptin topla oynama vücutla hareket yap kiçini falan daya

böyle futbolun içine edeyim bu futbol kurallarini degistirmeyenlerin kafasina edeyim, gürese baskete çevire çevire bu hâle getirdiler futbolu
yakinda perdeleme görürüz futbol sahalarinda

gtem
28.12.2021, 19:11
Muratcem ikidir pas vermeyip vurdu

Sefaenes
koita yerine daha iyi bir forvet lazim Ekuban aptallik yapmasa ne guzel olacakti. Koita kiralayip onun yerine forvet kiraliyalim

nevzat61
Yunus Mallı az kalsın jübile yaptığı maçta gol atıyordu..

sessizkral_1
28.12.2021, 19:12
ben yunus mallının lig maçlarında daha çok süre almasından yanayım

bu çocukda var bişiler