PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 19. Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Medipol Başakşehir | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Yiğit SARI
21.12.2021, 21:48
Süper Lig'in 9. haftasında Medipol Başakşehir'de Aykut Kocaman'dan görevi devralan teknik direktör Emre Belözoğlu geride bıraktığı 10 haftalık dilimde 8 galibiyet 2 beraberlik alarak yoluna namağlup devam ediyor. Genç teknik adam Süper Lig tarihinde 15 galibiyete en hızlı ulaşan yerli teknik direktör oldu.

Sanıyorum bu sene ki ilk maç konum ve bu sefer seri bitirme sırası bizde. İyi bir kapanış olsun

ilelebeTS
21.12.2021, 22:05
Avcı hocam bu maç sende.

Ahmet Aksu
21.12.2021, 22:05
en kritik maç full stadda mükemmel bir heyecan olacak yenersek bir rakibi daha devre dışı bırakacağız geriye konya kalır o da nereye kadar götürür meçhul

...................uğurcan..................
dorukhan...edgar...hugo.....denswil
..............berat....hamsik.............
abduş........bakasetas........djaniny
..................cornelius..................

Doğukan Uçan
21.12.2021, 22:06
son yılların en agresif tribünü olacak. oturup izleyecek adam bu maça gelmesin.

falcon_61_
21.12.2021, 22:07
en kritik maç full stadda mükemmel bir heyecan olacak yenersek bir rakibi daha devre dışı bırakacağız geriye konya kalır o da nereye kadar götürür meçhul

...................uğurcan..................
dorukhan...edgar...hugo.....denswil
..............berat....hamsik.............
abduş........bakasetas........djaniny
..................cornelius..................Berat ı gördüm gene moralim bozuldu

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
21.12.2021, 22:12
Ilk devrenin final maci .waka edgar yok hugo belli degil bunlar onemli eksikler rakipleri umutlandirmamak icin yenemiyorsan yenilmeyeceksin 2.yariya gule oynaya devam edeceksin

DeAgLeMaNyAq
21.12.2021, 22:12
Şu bir gerçek ki Başakşehir demek Visca demek. Üstelik Visca neredeyse bize karşı oynadığı her maçta mutlaka skor katkısı sağlıyor. Zaten geçtiğimiz sezon kazandığımız 2 maçta da Visca yoktu. Berkay son maçlarda ciddi form yakalamaya başladı. Okaka da ligin en güçlü santraforlarından. Tandemde muhtemelen Hüseyin ve Hugo olur. Trondsen'in sol halinden sonra Denswil gene solda başlar. Sezon finalinde tadımızın kaçmaması için en kötü beraberlikle ilk yarıyı kapatmamız lazım...

Manu61
21.12.2021, 22:13
Çok eksiğiz bakalım neler olacak.

Arif Timurcioğlu
21.12.2021, 22:20
Taraftarın alacağı maç olmalı bu.

thehell61
21.12.2021, 22:30
Bu seferde geride işler iyi gitmiyor. Sakatlıklar, bir türlü oturmayan bek sorunları. Bakalım savunma dörtlüsünde kim oynayacak. Edgarın sakatlanması kötü oldu. Hugo dönerse Denswil ile oynayamaz iki sol ayaklı stoper çok kötü olur. Bu durumda da Hugo-Hüseyin oynayacak. Solda Trondsen kötü görüntü çizdi Denswil sola geçer. Sağ bekte ben Peres' i bir maçta verimli buldum diğerlerinde ya sakat ya da köytüydü. Bu günde kötüydü. Zor bir maç olacak bakalım nasıl sonuçlanacak.

Eğer bunu da kazanırsak bir sonraki maçı da kazanırız. Sonra Sivas deplasmanı var o soğuk havada galibiyet adına hiçbir umudum yok.

Bu maç 11'im

------Uğur-----
Peres--Hüseyin-Hugo--Denswil
--------Dorukhan--Hamsik------
Abdulkadir----Baka-------Djanini
----------------Kral------------

Halil Alemdar
21.12.2021, 22:44
Harbi zor maç. 3 puan hedefe çok çok yaklaştırır 1 puana üzülmem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

falcon_61_
21.12.2021, 22:47
Hüseyin oynarsa Okaka yarması sırtında taşıya taşıya gol atar heralde.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

thehell61
21.12.2021, 22:50
Hüseyin oynarsa Okaka yarması sırtında taşıya taşıya gol atar heralde.

İnşallah Hüseyin'i oynatır, hoca kalkıp bi çılgınlıkla Berat'ı falan çeker oraya diye ödüm kopuyor.

nevzat61
21.12.2021, 22:53
Bu maçta tribünler bir kez olsun susmasın, bir kişi yerine oturmasın..yine geleceğim Allah nasip ederse..

Ceyhun Öncü
21.12.2021, 23:14
1-0 olsun bizim olsun

yorumsuz6117
21.12.2021, 23:16
Zurnanın zırt dediği yere geldik, kazanırsak mükemmel kazanamıyorsakta kaybetmemenin değerli olacağı bir maç..

Mert Acar
21.12.2021, 23:17
Belalımız,şansımızın tutmadığı Başakşehir.
Bu maç tribüne çok iş düşüyor.

Mert Pasa
21.12.2021, 23:18
sakatliklari saymazsan aslinda zamanlamasi guzel bir mac

hem onlarda da 10 macin ardindan mental yorgunlugun basverebilecegi haftalar geliyor,hem de uzakdan da olsa takip eden son takipcimizi de pes ettirme sansi elimize geldi.

juliant
21.12.2021, 23:25
uzun ince bir ipte oldugumuzu dusunuyorum once feneri asagiya cektik biz yukari ciktik.sonra yanimiza yaklasan besiktasa bi tekme atip dusurduk gecen hafta yaklasmaya calisan hataya tekmeyi attik uzaklastirdik simdi yaklasmaya calisan basaksehirede tekmeyi basip asagiya atarsak bu is biter

stichus
21.12.2021, 23:37
:)

Farklı kazanacağımız bir maç.

Kalan maçlar içerisindeki en kolay maçımız da işte budur.

Stres yapacak arkadaşlar Sivas maçı başlığında geniş geniş dertlenebilirler. Burda stres sıkıntı yok. Rahat olun.

Kalecisi vasat bile olmayan, Mahmut-Tolga-Berkay gibi vasat bir ortasaha ile zayıf bekleri olan, Visca dışında bende 11'e girecek topçusu olmayan ve vasat bir forveti olan rakibe gol olup yağacağımızı düşünüyorum.

Sezonun en farklı galibiyeti için oyna, dik oyna!

KARAGOZLUM
22.12.2021, 00:08
Bence en zor macimiz
Sivas macindan bu kadar korkmuyorum

Furkan Özdem
22.12.2021, 00:08
Çok zor maç. Edgar'ın sakatlığının da başakşehir maçı öncesi olması kötü oldu. Ancak bu bahane değil. Full seyirci önünde inşallah hatasız şekilde galip geleceğiz.

memozcan
22.12.2021, 00:45
marş söylemek yasaklanmalı.. takım 2-0 öne geçiyor bir şarkısın sen söyleniyor.. ilk dakikadan son dakikaya kadar full konsantrasyon lazım.. oyuncumuz hata yaparsa da alkışla motive etmek lazım..

Fatih K.
22.12.2021, 00:49
Şöyle de bir detay var ki adamların kilit oyuncuları bizim hocamızın parlattığı isimler. Kim ne oynayacak, kimin çapı nedir hepsini Emreden iyi biliyordur diye düşünüyorum. Visca, Epureanu, Mahmut, Caiçara…

Şu darmadağın olmuş gsyi boş tribünlere karşı zorlayamamış Başakşehir gelip bize patlayamaz diye düşünüyorum. Tek korkum Okakanın bizim defansla eşleşmesi.

Kadir Aydın
22.12.2021, 00:50
Şimdi rahatça yenilebiliriz.

Ozan Yılmaz
22.12.2021, 01:16
Sınav ve rövanş maçı

Tribünler full çekmeli

emre6117
22.12.2021, 01:29
Sınav ve rövanş maçı

Tribünler full çekmeli

Artik bu mac 40.000 kisi olsun..derbiden de onemli bir mac.
A.avci geldikten sonra 2 de 2 yaptik basaka. Yani o eski kotu istatistigimiz bitmis oldu.
Basaka karsi bir oc durumumuz var.

trbzonsporlu
22.12.2021, 02:03
bir şarkısın sen, oglumda seni sevecek ve biz dar sokaklarında gibi sahaya hicbir faydası olmayan marşlarlar boşa taraftar yorulmamalı

bugün altay taraftari altay gol gol bagiriyor tıpkı bizimkilerin bordo gol gol mavi gol gol gibi boşa bagırmalari gibi

yahu bunlarla rakibimi hakemimi baskı altına alacagini saniyor hala bizim taraftar grupları. ya da oglumda seni sevecek tezahuratini duyan cornelius daha mı iyi pres yapacak,

avcı, taraftar bizimle beraber savunma yapıp bizimle beraber hücum yapmalı diye diye umarım taraftara da oyunun icinde olup takımına nasıl destek olması gerektigini öğretecek

Gokhlayeh
22.12.2021, 02:49
Emre Belözoğlu'nun göreve başladığı 9. haftadan bu yana ligin en formda iki takımı. Biz 27 puan, onlar 26 puan toplamış.
Kazanırsak en formda rakibimizle puan farkı 16 olacak. Konyaspor'un Hatay ve Beşiktaş maçlarında puan kayıpları olursa
onlarla da arayı iyice açacağız.

BlackPanther
22.12.2021, 03:26
https://www.youtube.com/watch?v=KkRPTqalZlI

Gökhan Balcı
22.12.2021, 04:32
Bu maçta önlem alan değil aldıran olmalıyız. Başakşehir geriye çekilerek oynayıp gol yediğinde hemen gol atabileceğin güçsüz bir takım değil. Kıran kırana bir mücadele bekliyorum ve ev sahibi olmanın gereklilikleri yerine getirip kazanacağımızı düşünüyorum. Kendi sahamızda rakip kim olursa olsun çekinme lüksümüz yok. Rasyonel oyun var ama korkak oyun yok. Son haftalarda birlikte kesin olarak anlaşıldı ki bu takımın en uçtaki oyuncusu corneliustur. Ön liberosunda berat ile Siopis aynı anda sahada olamaz. Fiziki gücü yerinde bir bakasetas kesilemez. Deplasmanda işler farklı olabilir buna saygı duyarım ama iç saha bizim evimiz rakibi sindireceğimiz yer.

Edgarın olmayacağını varsayarsak

Uğurcan
Peres Hüseyin hugo denswill
Dorukhan Hamsik
Ömür bakasetas djaniny
Cornelius ile maça çıkmalıyız diye düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
22.12.2021, 07:42
10 maçtır yenilmeyen Akbilspor'u yenersek lig biter.
Beraberlik kötü olmaz. 13 puanı koruruz onlarla

Bugün Hatay Konya'ya çaksın ya da en kötü berabere kalsın.
Vavacars şikecilere çaksın ya da en kötü berabere kalsın.
Tadından yenilir mi?

DURAS
22.12.2021, 07:48
Başak’ın oyun tarzı bize ters gelmez. Altay maçından daha rahat geçeceğini düşünüyorum. Viscaya dikkat etmek lazım maç içinde kendini unutturuyor maç sonunda ise onu unutamıyorsun.

LANGARA
22.12.2021, 08:01
Zor olacak ama alacağız inşallah. Taraftarımızla güçlü bir oyun bekliyorum.

Yiğit Gayretli
22.12.2021, 08:01
Antalya ve Altay maçlarının zor geçmesini bekliyordum. Bu maçı da beklenenden kolay atlatacağımızı düşünüyorum.

Tek sıkıntı sakatlıkların durumu...

6Şafak Aydın1
22.12.2021, 08:22
Şu vaziyette beraberlige razi gelmeyeceklerdir diye tahmin ediyorum. Avantaj bizde.

Uğur Kalyoncu
22.12.2021, 08:30
Uğurcan
Peres Hüseyin Hugo Denswill
Berat Dorukhan
Ömür Hamsik Djaniny
Cornelius.

Sezonun en önemli maçını oynuyoruz. Kontrollü şekilde baski yapmak lazım. Hamsik Bakasetas ikilisi beraber başlamak için 1 maç daha beklesin.1-0 olsun bizim olsun. Allah'ın izniyle kazanacağız inşallah.

Ertan1982
22.12.2021, 08:32
Devreyi güzel bir sonucla kapatalim.

HOPA'LI TS'Lİ
22.12.2021, 08:32
Kazanırsak Başakla 16 puan fark olacak.
Stad full olmalı

Burak Bıyıklı
22.12.2021, 08:45
bir şarkısın sen, oglumda seni sevecek ve biz dar sokaklarında gibi sahaya hicbir faydası olmayan marşlarlar boşa taraftar yorulmamalı

bugün altay taraftari altay gol gol bagiriyor tıpkı bizimkilerin bordo gol gol mavi gol gol gibi boşa bagırmalari gibi

yahu bunlarla rakibimi hakemimi baskı altına alacagini saniyor hala bizim taraftar grupları. ya da oglumda seni sevecek tezahuratini duyan cornelius daha mı iyi pres yapacak,

avcı, taraftar bizimle beraber savunma yapıp bizimle beraber hücum yapmalı diye diye umarım taraftara da oyunun icinde olup takımına nasıl destek olması gerektigini öğretecekAynen öyle. Eğer ıslıkla, yuhlama, ses çıkarmayla deplasman takımını baskı altına alamıyorsan bir şekilde puan kaybı geliyor. Dün altay tribünü biz topu aldığımızda marş söylemeyip ıslıklasaydı tepki gösterseydi muhtemelen yenemezdik.

Ankaradan geliyoruz bu maça. Samanyolu tayfaya yerinde müdahale edeceğiz [emoji23]

Mehmet Fatih Yavuz
22.12.2021, 08:52
Ligin zaten altını üstüne getirdik.
Şu ana kadar bize namzet gösterilen tüm rakip adaylarını yendik, ve biz yendikten sonra tamamı alabora oldu.
Beşiktaş ve Fener bize rakip gösterildiklerinde bizimle oynadılar, sonuç...

Mevcut durumda bize yetişecek denilen, son dönem formu ile Başakşehir.

Maçı alırsak fişi çekeriz.

Kamuoyunda da karşımıza koyacak bir rakip bulunamayacak.

tamuğ yamtar
22.12.2021, 09:16
son yılların en agresif tribünü olacak. oturup izleyecek adam bu maça gelmesin.

Bana gelme diyorsun yani :)

Ayrıca beklenenden kolay geçecek bir maç olabilir.

Başak’ın da bir oyun planı var.

Bakalım bu maça özel plan dışına çıkacaklar mı?

Herşeyden bağımsız güzel maç olacaktır.

Ogün YAZICI
22.12.2021, 10:06
Nazara gelmemize rağmen takılmadan gitmemiz sevindirici.
Gervinho Göztepe maçını kazandırdı çaprazlar gitti
Nwakaeme sakatlanırsa ne olur diye konuştu ulusal medya 1 hafta sonra kaybettik
Haftalardır Trabzon'un stoperleri iyi değil diyen adamlar Edgar övmeye başladı onu kaybettik.

Ve tüm bunlara rağmen oldukça kaliteli 11 yazabiliyoruz
Kadro planlamasına tebrikler

Muhtemelen sene başı taraftarın algısına kapılıp hoca Djaniny'i gönderseydi Gervinho sakatlandıktan sonra lig tepetaklak olurdu bizim için

Emre Emiroğlu
22.12.2021, 10:20
Tamamen hoca ve tribünün alması gereken maç. Yukarıda bir çok renktaşın dediği gibi marş, tezahurat vs hikaye. Taraftar anlık baskı, ateşleme ve tepki ile, hoca taktik ve stratejik çözümlemeleri ile bu maçı almalı. Açık ara şampiyonluğa giderken an itibari ile rakibimiz sayılabilecek bir takıma evimizde kaybetme lüksümüz yok. Olmamalı.

My
22.12.2021, 10:23
Bu herifler küme düşmeye oynuyordu ne ara dibimize geldiler yahu. fb, gs, bjk tırt da bu adamlar tehlikeli. Çok zor geçecek bu maç.

Ufuk
22.12.2021, 10:29
Başak gs maçındaki gibi oynarsa üçleriz.

Tatar Kemal
22.12.2021, 10:37
trabzonspor'un bu sezonki en zorlu maçı. başakşehir şu an ligin en sağlam futbol oynayan takımı. maçı kazanmaya yakın olan taraf da başakşehir. eğer edgar'ın sakatlığı ciddiyse ve bu maçta oynayamazsa trabzonspor'un işi daha da zorlaşacak. stadın full dolması maçı kazandırmaz çünkü takımın üstünde haddinden fazla liderlik stresi var. başakşehir her hattı ile hücum ve defans yapabilen bir takım. Uğurcan'ın gününde olması çok önemli. şu an puan farkı 13 ve trabzonspor kazanırsa fark 16'ya çıkacak ki tff ve mhk buna müsaade etmeyecektir. sonuçta zirvedeki erken kopuşlar adamlara çok para kaybettiriyor.

DURAS
22.12.2021, 10:37
Bu herifler küme düşmeye oynuyordu ne ara dibimize geldiler yahu. fb, gs, bjk tırt da bu adamlar tehlikeli. Çok zor geçecek bu maç.
Algıları şaşırttık. 13 puan gerimizdeler. Dibimiz de değil de uzağımızdalar. Bize en uzak yakınımızdalar :)

Devrim Arslan
22.12.2021, 10:42
Bize 1 puan yeterken akbile 3 puan lazim. Sakin sakin oynayip firsat kovalayalim.

chener
22.12.2021, 10:42

Hocam şimdi puan durumuna baktım da ; Başakşehir aramızda hep 10-13 puan fark olmuş. En baştaki avantajımızi korumusuz. Ne biz ne başak istikrarimizi bizmamisiz.

Yiğit Gayretli
22.12.2021, 10:43
Bizi zorlayan takımlar temposu yüksek, atletik ve fizikli oyunculara sahip, ön alanda kaliteli baskıya çıkabilen takımlar. Başakşehir'de bunların hiçbiri yok. gs'ye dahi oyun üstünlüğünü verdiler.

Zorlanmayacağımızı düşünüyorum. Dilinden konuştuğumuz takımlardan biri ve arada kalite farkı var. Tek sıkıntım stoper ikilisi ve hatta geri dörtlünün her maç sil baştan değişmesi. Hugo'nun dönmesi lazım. Okaka sorun çıkarabilir.

chener
22.12.2021, 10:48
İlk yarinin finaline geldik. Sanırım bu maç öncesi sakatimiz çok olacak veya sakat sakat oynayan oyuncularımız olacak. Basaksehirin durumunu bilmiyoruz, umalımda onlarda sakatlarla ve formsuzluklarla uğraşsın.

Devrim Arslan
22.12.2021, 10:50
Bu maçı kaybetsek bile 10 puan farkla ilk yari bitiyor bu inanılmaz bir rahatlık. Stres yoksa huzur var bence altay maçı şampiyonluk maci diyecegiz sene sonu o kadar onemliydiki

Gökhan Balcı
22.12.2021, 10:59
Taraftardan beklenen tek şey var ıslık ve yuhlama. Şu tribünlerin organize şekilde kulakları patlatırcasına ıslık şovu yaptığını görmeliyiz. Trabzonspor geçmiş tarihinde nasıldır bilmem de hep deplasman lideri diye bir dalganın içinde olurdu. Bu yemin ediyorum futbol dünyasının en acayip şeylerinden biridir. Kendi evinden rahatsız olmak ya da geleni rahatsız edememek sen istediğin gibi takıl abi demek bize has bir şey olsa gerek. Halbuki buraya süper ligin en zor deplasmanı diyen de çok. Neye göre kime göre hangi zaman diliminde bilmiyorum hezimetlerin alayını burada alıyoruz. Taraftar profilimiz belki buraya gelince değişti eski taşkınlığını kaybetti ama onunla birlikte ruh da kayboldu sanki. Deplasmana gelen takım senden zorla bir şey almak isteyen bir insan gibidir. Tribünse ona müdahale edemese bile "öyle kolay değil" demesi beklenen olgudur öznedir. Ha ben marş sevmiyor muyum? Bayılıyorum ama onların yeri başka dakikası başka. Mesela koreografi falan yapılıyordu ne güzeldi keşke yapılabilse. Maddi destek her türlü verilir. Daha çok pankart olurdu resimler olurdu bunlar çok şahane şeyler. Bir stadyum önce o yapımın rengiyle dolup taşmalı herkes formalı olmalı bayraklar olmalı sonra delicesine ıslıklar çığlıklar yuhlamalar olmalı. Rakip ben nereye geldim? demeli. Bunu hissettirebilirsek işte o zaman şampiyonluk konusunda endişem kalmaz. Beni deplasman maçları zerre endişelendirmiyor çünkü

Mehmet Fatih Yavuz
22.12.2021, 11:01
Biletler açıldı herhalde...

https://twitter.com/tribundoldumu/status/1473565687155200005/photo/1

kaçarava
22.12.2021, 11:04
Edgar yok. Nwakaeme yok. Vitor döner inşallah. Önemli eksikler.

Önde baskı, kanatlara ters top yiyip geriye yaslandığımız oyun olursa, Başakşehir'in iyi top çevirecek oyuncuları var. Tolga Ciğerci dönmezse Mahmut, Berkay, Aleksic, Deniz Türüç oynar. Sağda da Visca-Caicara. Bu kanada önlem şart. Okaka gibi cüsseli forvetler stoperlerimizi genelde zorluyor zaten. Onun diğerleriyle bağlantı yapmasını engellemeliyiz. Hatay maçındaki üzerine gelen takımı iten, püskürten agresif orta saha düzeni şart. Formsuz Berat-Dorukhan şart gibi. Siopis son maçlarda çok yavan kalıyor ancak pas yapacak rakibi bozacak özellikleri var bu maç işe yarayabilir aslında. Berat bunu çoğunlukla yapamıyor çünkü, standartı düşük.

Ömer Ali Şahiner cezalı, bu iyi. Agresif oynayan, rakibi bozan biri.

Başakşehir savunma arkasını elek edebiliriz. Djaniny, o savunmaya ters gelir. Abdülkadir Ömür son 1-2 maçtaki görüntüsünden kurtulup bu maç iş yapmak zorunda. Bakasetas da artık frikik penaltı bir şekilde atmalı. Cornelius yine rakip defansı yıkıp geçerse hayır demeyiz.

6Şafak Aydın1
22.12.2021, 11:06
Cesur kadro ile cikalim bence ayni kanserbahce macindaki gibi. Berat Siopis bir ise yaramiyor. Trondsen vs Visca hec eyi durmuyor.

Harun-61
22.12.2021, 11:10
Bu maç bizim için çok önemli.

2 sene önce yapılanları unutmadık !!!

Şimdi hesaplaşma vakti. Ah keşke şöyle 3-4 fark atsak...

Mehmet Fatih Yavuz
22.12.2021, 11:15
Cesur kadro ile cikalim bence ayni kanserbahce macindaki gibi. Berat Siopis bir ise yaramiyor. Trondsen vs Visca hec eyi durmuyor.

Oraya Denswill'in geri gelmesi lazım.
Trondsen ile oynarsak orası kevgire döner!!! :S

hofsaale
22.12.2021, 11:19
Peres----Hüseyin---Hugo---Denswill
------------Dorukhan---Hamsik-----------
Ömür----------Bakasetas-------Djaniny
-------------------Cornelius--------------------
Basaksehir birsey onyamior..gs resmen ezdi onlari.
Evinizde taraftarimiz ile birlikte yenecegimizi dusunuyorum

Burak Bıyıklı
22.12.2021, 11:20
Aldık biletimizi. Kisa zamanda dolacagini dusunuyorum.

hofsaale
22.12.2021, 11:20
Peres----Hüseyin---Hugo---Denswill
------------Dorukhan---Hamsik-----------
Ömür----------Bakasetas-------Djaniny
-------------------Cornelius--------------------
Basaksehir birsey onyamior..gs resmen ezdi onlari.
Evinizde taraftarimiz ile birlikte yenecegimizi dusunuyorum

redbul
22.12.2021, 11:28
başakşehir maçı tam da yenemiyorsan yenilme maçı ,eğer galip gelirsek bu sezon başakşehir içinde biter, ama ters bir skor alırsak başakşehirin 2. yarıya daha ümitli bakmasını sağlarız. o yüzden yenemiyorsan yenilmeyeceksin. başakşehir takımı öyle çok tempo yapabilen bir takım değil genelde takım oyunu oynamaya çalışıyolar . stoperlerinden biri olan yusuf ndiyaşmiye orta olan oyuncusu ama şuan stoper oynuyor, ve boyu kısa bir adam forvetlerimiz karşısında zor anlara düşebilir. fakat hızlı bir oyuncu ve ayrıca başakşehir takımı bu sezon kafa ile gol atamayan ligdeki tek takım buda bize avantaj sağlar, duran toplar konusunda gol bulma şansımız yüksek diye düşünüyorum. rakipte en çok çekindiğim adam okaka diri sağlam ve kuvvetli bir adam başımıza bela olabilir umarım 3 puanı alıp yeni yıla mutlu gireriz ama bir puanda fena olmaz.

Girebi
22.12.2021, 11:42
Bruno Peres, Konferans Ligi maçlarımız dahil 17 maça çıktı, adamın parladığı tek maç evimizdeki Roma maçı. Onda da eski takımına karşı oynadığı için bilenmiştir falan. Artık bir şeyler yapmaya başlasa iyi olur...
Bu sezon ligde defans oyuncularımızın skor katkısı tam olarak bir (1) O da Denswil'in Hatay maçındaki asisti. Gerçekten ilginç. Sıfır bek katkısı, serbest vuruş veya kornerden kafa vurup gol atan bir stoperimizin olmaması... Bunlara rağmen açık ara lideriz. Devre arası takviyeleriyle iyice güçleniriz umarım...

ersn.alparslan
22.12.2021, 11:56
bu akbilleri gözümüzde büyütmemek lazım. ne zaman büyütsek yeniliyoruz.

CEMEFKER
22.12.2021, 11:56
Sabah aspor'da Trabzonspor'un sezon boyunca oynadığı maçlar gösterildi. Bende oluşan kanaat bu ligde "olağandışı" müdahale olmadığı müddetçe her takım bir birinden puan alır. Mücadele üst düzey. Birçok maçı zar zor almışız ve Uğurcan fark yaratmış.

Bizim bu ligdeki sıralamayı etkileyen kriter futbolcu kalite ve tecrübesi. Tecrübe de bir yandan negatif bir etken. Bunu fark eden daha genç ve dinamik rakipler bizden puan ya da puanlar alabilir. Bunun aksine hareket yanlış bir strateji, taktik olur. Örneğin Hatay defansif başladı 45 dakikada 2 gol yedi.

Bir diğer eksik taraf rakibi direk tehdit edecek genç, atletik, hızlı forvet eksikliği.( A.Ö.mür değil daha fiziklisi) Bu da Kouassi ve benzeri sağ açık ile hallediliyor.

Böylece bize karşı Antalya , dünkü Altay gibi cesaretle gelecek takım bir daha düşünecek, başka bir yönden bizi altetmek isteyecektir. Tabi böyle bir gedik bulabilirlerse...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÖmürKaradeniz61
22.12.2021, 12:14
Bu tür oynayan takımlara karşı biz daha avantajlı durumdayız. Kapanıp savunma yapan sadece mücadeleyle birşeyler yapmaya çalışan takımlar bizi daha çok zorlar.

6Şafak Aydın1
22.12.2021, 12:23
Oraya Denswill'in geri gelmesi lazım.
Trondsen ile oynarsak orası kevgire döner!!! :S
Hoca ve ekibine güveniyoruz.

Ancak farz edelimki, varsayalimki Edgar sakat ve Hugoda yok. Kur o zaman is gören bir geri 4lü bakalim.

Denswil o zaman solbekmi stopermi. Dorukhan görev adami Viscayi halledebilir belli bir ölcüde.

ffırtına
22.12.2021, 12:33
Önümüzdeki 7 maçın 5 i içerde daha ne olsun her şey elimizde avucumuzda en son maçta bile full çekemedik artık fullensin şu stad, şampiyonluğa oynamadığımız senelerde bile full çekiliyordu, bu kadar yaklaşmışken tek koltuk boş kalmamalı..

Mehmet Fatih Yavuz
22.12.2021, 12:40
Hoca ve ekibine güveniyoruz.

Ancak farz edelimki, varsayalimki Edgar sakat ve Hugoda yok. Kur o zaman is gören bir geri 4lü bakalim.

Denswil o zaman solbekmi stopermi. Dorukhan görev adami Viscayi halledebilir belli bir ölcüde.
Denswill'in stoper performansını gördük.
Benim gördüğüm sol bekte daha faydalıydı.

Eğer Hugo ve Edgar'ın ikisi birden olmazsa :
Peres-Hüseyin-Ahmet Can-Denswill dörtlüsü, Peres-Hüseyin-Denswill-Trondsen dörtlüsüne göre daha iyi performans verecektir.

Okaka gibi bir stopere son maçta izlediğim Denswill çok yumuşak kalacaktır.
Ahmet Can ne kadar mukavemet eder bilemem.
Ama Bu eşleşmede Denswill - AhmetCan arasındaki mukavemet farkı bir diğer eşleşme yüzünden anlamsız kalacaktır.

O da Trondsen - Visca.

Burada Trondsen'in yerine Denswill - Visca olursa çok daha etkili savunma yapacağımızı düşünüyorum.

Arda'
22.12.2021, 12:41
Visca’yı kilitle maçı al çok basit. Adamlar tamamen Visca’nın ayağına bakıyor durdurursak kazanırız.

demir61
22.12.2021, 12:43
Başakşehir maçı ilk yarının son maçı. Peşimizden gelip bizi rahatsız edecek takım şu an için görünmüyor. Emre gelene kadar takımı yerlerde sürünüyordu. Aynı kadro, şimdi geldiği noktaya bakın. Maçta seyirci, oyuncu öyle bütünleşmeli, inançlı ve dirençli olmalı ki başak ''sabaha kadar oynasak biz bu maçı alamayız'' demeli. Şişirilen Emre'nin mutlaka havası alınmalı..

Mehmet Fatih Yavuz
22.12.2021, 12:53
Hay maşaallah. :D

https://twitter.com/tribundoldumu/status/1473579103433465861

tamuğ yamtar
22.12.2021, 12:57
Hay maşaallah. :D

https://twitter.com/tribundoldumu/status/1473579103433465861

Aldım ben de az önce biletimi.

İstanbul’dan geleceğiz bakalım.

Ama anladım ki kombine almak lazım.

Yoksa ikinci yarı güzel yer bulamayacağız maçlara.

Mehmet Fatih Yavuz
22.12.2021, 12:58
Aldım ben de az önce biletimi.

İstanbul’dan geleceğiz bakalım.

Ama anladım ki kombine almak lazım.

Yoksa ikinci yarı güzel yer bulamayacağız maçlara.

2 saat içinde, satışa çıktığı anda 4 binden fazla bilet satılmış.
Büyük ihtimalle cuma gününe kıyıda köşede bilet kalır veya kalmaz. :D

UYZD
22.12.2021, 13:10

13 puan var abi nasıl dibimiz :D

Ayrıca başakşehirin maçlarını izlemedim bu sene hiç. İzleyen birisi açık mı oynuyorlar, kapalı mı oynuyorlar biraz anlatabilir mi? Çünkü saldırgan ve açık oynuyorlarsa bize karşı şansları olduğunu sanmıyorum.

ilelebeTS
22.12.2021, 13:14
13 puan var abi nasıl dibimiz :D

Ayrıca başakşehirin maçlarını izlemedim bu sene hiç. İzleyen birisi açık mı oynuyorlar, kapalı mı oynuyorlar biraz anlatabilir mi? Çünkü saldırgan ve açık oynuyorlarsa bize karşı şansları olduğunu sanmıyorum.

Bunlar hep algı. 13 puan fark 5-6 puan gibi konuşuluyor medyada. Biz 4 maç kaybetsek yine lideriz ve onlar sürekli kazanacak. Müthiş bir avantajdır bu. Kaldı ki bu hafta fark 16 olacak.

Ali İhsan
22.12.2021, 13:18
Bu maç benim için şampiyonluktan çok daha önemli.

Bu ligde dahi olmaması gereken suni takımın hala bu ligde üst sıralara yarışıyor olması ayıbını da düşünerek 13 puan değil -2 puan fark varmış gibi çıkılması gereken bir maç benim için...

My
22.12.2021, 13:24
Bunlar hep algı. 13 puan fark 5-6 puan gibi konuşuluyor medyada. Biz 4 maç kaybetsek yine lideriz ve onlar sürekli kazanacak. Müthiş bir avantajdır bu. Kaldı ki bu hafta fark 16 olacak.Sevgili kardeşim kendi maçlarımızı bile zar zor takip edebiliyorum. Sanıyorum10 yıldır daha bir tane bile başka bir takımın maçını izlemedim. Spor programları felan zaten hiç yok. Öyle algıya felan da yonelecek kafam hiç yoktur. Ben en son başak şehiri ardı ardına yenilirken hatırlıyorum ve adamlar hızla küme düşme potasına inmişti. Puan durumunu dantakip etmiyorum. Başakla aramızda ne kadar fark inanın bunundahi bilmiyorum. Tvitırda sıralamanın olduğu bir paylaşıma denk geldim. Orda başağı 3. sırada felan görünce şaşırdım.

Ve açık soyleyeyim aradaki puan farklarına da hiç güvenmiyorum. Bu gözler neleri neleri gördü, ne yıkımlar yaşadı.

ilelebeTS
22.12.2021, 13:27
Sevgili kardeşim kendi maçlarımızı bile zar zor takip edebiliyorum. Sanıyorum10 yıldır daha bir tane bile başka bir takımın maçını izlemedim. Spor programları felan zaten hiç yok. Öyle algıya felan da yonelecek kafam hiç yoktur. Ben en son başak şehiri ardı ardına yenilirken hatırlıyorum ve adamlar hızla küme düşme potasına inmişti. Puan durumunu dantakip etmiyorum. Başakla aramızda ne kadar fark inanın bunundahi bilmiyorum. Tvitırda sıralamanın olduğu bir paylaşıma denk geldim. Orda başağı 3. sırada felan görünce şaşırdım.

Ve açık soyleyeyim aradaki puan farklarına da hiç güvenmiyorum. Bu gözler neleri neleri gördü, ne yıkımlar yaşadı.

Sözüm sana değildi hocam, genel olarak medyada yorum bu. 13 puan fark 4 maçta kapanmaz, 13 puanlık farkın erimesi en az 10 hafta geçmesi demektir. Şampiyonluğa oynayan takım, hele ki bizim kalitemizdeki takım üst üste 4 maç kaybetmez. 1 maç kaybettik, Hatay maçında neler yaptığımız ortada. Bu fark kapanmaz artık, aksine daha da açılır. Hele Başakşehir falan rakibimiz değil. Şimdi maç kazanıyor evet ama o eski havası yok.

B.Yiğit
22.12.2021, 13:37
başakşehir maçını kazanmak demek bence devre arasına en yakın rakibe 16 puan fark atmak demek.

batugol
22.12.2021, 13:45
atanımız cornelius
tutanımız ugurcan
türkümüz
atem tutam men seni
şampiyon yapam men seni

emre6117
22.12.2021, 13:49
başakşehir maçını kazanmak demek bence devre arasına en yakın rakibe 16 puan fark atmak demek.

Basaksehir sampiyon olacagim demek istiyorsa bu maci almak zorunda..bize ise neredeyse beraberlik yetiyor.
Ama kendi sahamizda agresif baslamaliyiz, ayni hatay maci gibi.
Cunku yenersek simdiye kadar devre disi kalanlara basaksehir de eklenir.

emre6117
22.12.2021, 13:52
Sahada sakatlik durumu yoksa
....ugurcan...
...peres..huseyin..hugo..denswill..
.....berat... dorukhan...
Djaniny....hamsik....bakesetas.
..Cornelius...
Ile cikmaliyiz. Ikinci yarida 45_60 arasi A.omur, son 20 dakika da siopis oyuna dahil olmali. Skora gore de koita son 15 veya 30 dakika da oyuna girmeli diye dusunuyorum.
Bu mac A.avci almasi gereken var. Traftar da takimi ateslemeli, basaksehir 1 sampiyonlugumuzu calmisti 2 yil once.

AyhanPe
22.12.2021, 13:54
Bu sene ender rahat oldugum maclardan birisi. Cogumuzda böyle sanki. Puani mi doyduk nedir :D Takimin bu macta baskidan uzak cok daha rahat oynayacagini düsünüyorum. Böyle maclardan da beraberlikte cikabiliyor ama bu sonuc bile burda kimseyi asiri mutsuz etmez diye düsünüyorum..

Arif Timurcioğlu
22.12.2021, 13:55
Sahamızda oynadığımız son maç gibi oynarsak tokatlar geçeriz rahat bir şekilde.

Timur Bey
22.12.2021, 14:24
Akbilin ikinci yarı bizim gibi bir seri yapacağına inanmıyorum. Bu ancak ciddi tff+mhk+siyaset hamlesiyle olur. Olur da akbil yine ittirilirse yönetim halk kozunu kullanmalı. 2019'da seçim zamanı gs bunu yaparak akbile yapılan destekleri durdurdu. Eğer bu noktada kulüp ve taraftar olarak kararlılık gösterilirse akbile bir şey yapamazlar. Bu camianın ve şehrin en zayıf yönü siyasi ve ideolojik bölünmedir.

Bu maç ise diğer maçlara nazaran daha sert geçecektir. Akbil öyle hurra saldıran bir takım değil ama Visca ve Okaka tehlikeli onlara iyi bir önlem alırsak yenilmeyiz. Yenilmedikten sonra beraberlik bu maç için bir şey kaybettirmez.

DURAS
22.12.2021, 14:34
Beraberlik yok... beraberliği unutun. Vura vura alırız...

HOPA'LI TS'Lİ
22.12.2021, 14:59

Bizi bu ligde ancak Antalya maçındaki gibi birçok olumsuzluk bir araya gelirse yenerler.

Aksi halde çok zor

Bugün Hatay ve Vavacars'tan müjdeli sonuçlar bekliyorum.

Hatay puan veya puanlar alacaktır. Konya'nın puan kaybetmesi halinde 11 veya 12 puan fark olacak. Haftaya Konya-BJK maçını da BJK kazanırsa of of. Keyfimize diyecek olmaz devre arası tatilinde

Vavacars da alırsa ağdalı ekmek kadayıfı olur. Şikebahçe de Cincon gibi havlu atar.

Kaan Çetin
22.12.2021, 15:11
Hatay maçı gibi olmaz. Hatay'da Adama Traore ve Mehdi olmayınca merkezde Ruben Ribeiro tek kalmıştı ve baskıyı kıracak pas örgülerini yapamadılar.
Bu maç için ölçü olmaz.

Başakşehir pas ezberi, alışkanlığı olan bir takım. Ön alan baskısından kolay çıkarlar.
Zaten izlediğim maçların çoğunda rakip sahaya yerleşip topa sahip olarak ve pozisyon üreterek büyük takım oyunu oynuyorlar.
Çok belirgin bir zaafları görünmüyor defansif olarak, kompakt görünüyorlar.

Hoca en iyi bildiği işi yapacaktır yine. Sabırlı, dikkatli, rakibin zaafları üzerine bir oyun.

Başakşehir çok istekli oynayacak malum. Skoru alamadıkları her dakika risk alacaklar.
O anlarda arkaya top taşıyabilecek Djaniny, Ömür ve Koita var. Djaniny 11 başlar, diğer ikisi yedek tahminim.
Merkezde de Berat-Dorukhan-Hamsik olur. Sağ ön Baka.

Djaniny bek-stoper arasına bol koşu atar.
Baka bu maç Muhammet Şengezer'i şutla avlar.
Gamsız Peres'ten silkinme bekliyorum.

Erhan Sezer
22.12.2021, 15:34
Saldır Trabzon'um... Arakadan gelenlere umut kırıntısı bile kalmasın !

MetehanS
22.12.2021, 15:41
bu maç 3 değil, çok daha fazla puan ediyor.

Hunter işini bilir.

abdllh.29
22.12.2021, 15:45
(Genel Satışta 32.144 / 38.743)

Mehmet Fatih Yavuz
22.12.2021, 15:45
Bu biletler cuma gününe de kalmayacak gibi.
Saat 11:00 de 17600 bilet vardı, 7100 bilet kaldı.
Bu biletler yarın sabaha kalırsa iyi bu gidişle. :D

https://twitter.com/tribundoldumu/status/1473624385273700353

abdllh.29
22.12.2021, 15:52
Bu biletler cuma gününe de kalmayacak gibi.
Saat 11:00 de 17600 bilet vardı, 7100 bilet kaldı.
Bu biletler yarın sabaha kalırsa iyi bu gidişle. :D

https://twitter.com/tribundoldumu/status/1473624385273700353
Bu ilgiyi çoktan hak etti takım :)

umut22
22.12.2021, 16:02
Maç gündüz değilmiydi benmi yanlış hatırlıyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
22.12.2021, 16:06
Maç gündüz değilmiydi benmi yanlış hatırlıyorum.

Bu saatten sonra bize gündüz maçı vermek eşşekliğine girişmezler diye umuyorum.

iyattara
22.12.2021, 16:33
Başakşehir bizim gibi zor kaybeden bir takım. Bize çok benzer bir oyun anlayışları var. Zaten Avcı'nın izleri hala duruyor, emre çakalı da o düzende bir oyun oynatıyor. Visca kanadı sıkıntı olacaktır. Arkasında Caicara da oynamaya başladı 2 maçtır. 2 si çok etkili oluyor, yıllardır ordan göz göre göre gol atıyor adamlar. En son maçta da öyle çözdüler Giresun'u. 2 tarafında kontrollü topa sahip olunca kolay kaybetmeden rakip alana yavaş yavaş geleceği bir maç olacaktır. Eksikleri bizi etkilemez umarım. Burada yine gözler kulaklar taraftarlarda. Maçı kazandıran şampiyon olacak takımlarını ite ite maçı kazandıran şampiyon taraftarı olacaktır. Son bir şarkı bekliyoruz Avcı'dan. Kolay değil ama ev sahibi avantajı ile almalıyız.

Ozan Yılmaz
22.12.2021, 16:38
gs maçında sahada ruh gibi dolanan visca bize karşı şov yapar yine her zamanki gibi

holyjoker
22.12.2021, 16:49
çok zor maç. başak son 10 maçta 26 puan aldı ve gs maçı hariç hepsinde çok çok üstün oynadı. giresun maçına bakın 2. yarı tek kale oynadı. eksikleri yok ve sandığımızın aksine bize karşı saldırgan bir futbol oynamayacaklardır. kendisinden zayıf her takımı rahatlıkla yenecek profilde oyun oynuyorlar. kendi ayarlarında ya da daha kuvvetli takımlara karşı ise kontrollü oynuyorlar. gs maçı gibi yaklaşacaklardır bizim maça. açıkçası beraberliğe çok üzülmem. galibiyete ise inanılmaz sevinirim.

belöz bunu nasıl başardı bilmiyorum ama takım abdullah hocamın zirve başakşehir modunda oynuyor. o yüzden visca transferi ihtiyacımız olan bir açığı kapatmak haricinde bence en büyük rakibimizden de bir adam eksiltmek olarak görülebilir.

pekçok maçımızda birkaç oyuncumuzun iyi futbolu maçı almaya yetiyor ama bu maçta neredeyse her birinin en iyi performansını sahaya koyması gerekiyor. en ufak hataya yer vermemeliyiz. sezonun en zor maçına en fazla eksik olduğumuz dönemde yakalanmamız çok kötü oldu. kötü senaryoyu ve emrenin mutlu olmasını, şampiyonluk için savaşacaklarını söyleyebileceği maç sonu basın toplantısını falan görmek istemiyorum. şu maçı alırsak başak'ın da fişini çekmiş oluruz. diğer türlü kendilerini şampiyonluk yarışı içinde sanıp visca'yı vermekten vazgeçebilirler ve fenerlilerin 2011 temalı büyük desteğini arkalarına alabilirler.

hocam inşallah öğrencisini ve eski takımını alt edecek bir taktik bulur. seyirciyle birlikte maça dair en büyük dayanağım abdullah hocam bu maça dair.

ilelebeTS
22.12.2021, 16:51
Avcı'nın yerleştirdiği oyun felsefesiyle Avcı'ya karşı oynayacaklar. Tereciye tere satılmaz.

Erkin
22.12.2021, 17:28
Sevgili kardeşim kendi maçlarımızı bile zar zor takip edebiliyorum. Sanıyorum10 yıldır daha bir tane bile başka bir takımın maçını izlemedim. Spor programları felan zaten hiç yok. Öyle algıya felan da yonelecek kafam hiç yoktur. Ben en son başak şehiri ardı ardına yenilirken hatırlıyorum ve adamlar hızla küme düşme potasına inmişti. Puan durumunu dantakip etmiyorum. Başakla aramızda ne kadar fark inanın bunundahi bilmiyorum. Tvitırda sıralamanın olduğu bir paylaşıma denk geldim. Orda başağı 3. sırada felan görünce şaşırdım.

Kalin yazdiginiz yere katilmak durumundayim abi. Sizin kadar tecrubeli degiliz ama yikimlarla gozu acmis biriyiz yine de. 96`da 6 yasinda menevlilerin mekaninda dogup buyuyen birisi olarak cok uzulmustuk sonrakileri zaten tam olarak gozumuzle gorduk.

Bu haramiler her ne kadar kotu durumda olursa olsun birisini diriltip bizi rahatsiz etmeye oynayacaktir menev olur Bsk bile olur. Son maclardaki hakem tavirlarini da goruyoruz. Ustune su an yapabildigimiz kadar kredi yapip, 2.yari iddiali deplasmanlara biraz olsun elimiz genis gitmemiz gerekli. 2.yari fiksturu zor malesef.

Yunus Emre SEYHAN
22.12.2021, 17:39
Hatay 10 kişi kalmış Konyaspor karşısında. Konyaspor yine 4 ayağının üzerine düştü. Ancak çok sıkıntı değil 2. yarı Trabzon'a gelecekler.
Eğer bu akşam şikeciler takılırsa Başakşehir maçında 1 puan kötü bir sonuç olmaktan çıkar.

Sivas, Adana, Alanya, Fb, Gs gibi zorlu deplasmanlarımız var. Baseksehir, Hatay deplasmanlarına kalmadan iş bitmiş olur zaten. 6-7 hafta önce devreye kadar puan farkı tek haneli olmasın diyorduk dün itibariyle Konyaspor'u saymazsak garantiledik.

redbul
22.12.2021, 17:43
Hatay 10 kişi kalmış Konyaspor karşısında. Konyaspor yine 4 ayağının üzerine düştü. Ancak çok sıkıntı değil 2. yarı Trabzon'a gelecekler.
Eğer bu akşam şikeciler takılırsa Başakşehir maçında 1 puan kötü bir sonuç olmaktan çıkar.

Sivas, Adana, Alanya, Fb, Gs gibi zorlu deplasmanlarımız var. Baseksehir, Hatay deplasmanlarına kalmadan iş bitmiş olur zaten. 6-7 hafta önce devreye kadar puan farkı tek haneli olmasın diyorduk dün itibariyle Konyaspor'u saymazsak garantiledik.
hatay-konya maçını izliyorum, konya 2.dakikada hatay takımınına bir ikramda bulundu hatay spor öne geçti .ama ondan sonra konya tüm ipleri eline aldı ve beraberlik golünüde attı ardından birde üstüne hatay kırmızı yedi ve 10 kişi kaldı. şuan ilk yarı bitti oyunun tek hakimi konya ve ben bu oyunla 2. yarı hatayı geçeceklerini düşünüyorum.

Onur Erçetin
22.12.2021, 18:30

Farklı kazanacağımız bir maç.

Kalan maçlar içerisindeki en kolay maçımız da işte budur.

Stres yapacak arkadaşlar Sivas maçı başlığında geniş geniş dertlenebilirler. Burda stres sıkıntı yok. Rahat olun.

Kalecisi vasat bile olmayan, Mahmut-Tolga-Berkay gibi vasat bir ortasaha ile zayıf bekleri olan, Visca dışında bende 11'e girecek topçusu olmayan ve vasat bir forveti olan rakibe gol olup yağacağımızı düşünüyorum.

Sezonun en farklı galibiyeti için oyna, dik oyna!

Kalecileri zayıf.

Bekleri Ömer Ali Şahiner ve Hasan Ali Kaldırım yetersiz.

Stoperleri de sıradan adamlar.

Ortasahada Mahmut-Tolga sıradan ama çok koşan adamlar.

Berkay Özcan diğerlerine göre topu ayağından tutabilen,yetenekli bir oyuncu.

Sağda Viscanın ortaları ve şutları tehlikeli olabilir.

Solda Chadli yetenekli oyuncu.Birebirlerde iyi çalım atabilen bir adam.

İleride Okaka fizik gücüyle savunmayı zorlayacaktır.

Trabzonspor Başakşehirden daha iyi takım tabiki ama futbol bu.Başakşehir çok iyi savunma yapan,merkezi kapatan,iyi alan daraltan,hızlı çıkmaya çalışan bir takım.Sabırlı oynarsak maçı kazanırız.

yorumsuz6117
22.12.2021, 18:53
Konya bizi perişan etmişti sahasında, Uğurcan sayesinde ve şansla bir puanı almıştık, o maçı kaybetseydik aramızda 5 puan fark vardı şimdi, bugün görüyoruz ki o beraberlik altın değerindeymiş..

kayl
22.12.2021, 19:05
Konya bizi perişan etmişti sahasında, Uğurcan sayesinde ve şansla bir puanı almıştık, o maçı kaybetseydik aramızda 5 puan fark vardı şimdi, bugün görüyoruz ki o beraberlik altın değerindeymiş..

Konya dan cekiniyormusunuz hakikaten ya iki bek i biraz mpoku biraz da serdar başka adamı yok biz bunca yıldız oyuncumuzu karşı şampiyon olmak için ekstra adama ihtiyaç var diyoruz konya bu kadrosuyla ikinci yarı ilk 5 te olmaz

nevzat61
22.12.2021, 19:06
Arkadaşlar omicron varyantı yüzünden Bundesliga'da 28 Aralık dan itibaren seyirci yasağı geri geliyormuş..

Doğru mu bu .. bizde de olur mu acaba..

kayl
22.12.2021, 19:18
Sanmam çünkü açıklanan vaka sayıları 20 bin bandinda yasak gelmesi için en az 60 in bandında olması lazım kaldi ki ekonomi bol etken yeni yasakları kaldırmaz türkiye rahat olsun yani

My
22.12.2021, 19:28
Kalin yazdiginiz yere katilmak durumundayim abi. Sizin kadar tecrubeli degiliz ama yikimlarla gozu acmis biriyiz yine de. 96`da 6 yasinda menevlilerin mekaninda dogup buyuyen birisi olarak cok uzulmustuk sonrakileri zaten tam olarak gozumuzle gorduk.

Bu haramiler her ne kadar kotu durumda olursa olsun birisini diriltip bizi rahatsiz etmeye oynayacaktir menev olur Bsk bile olur. Son maclardaki hakem tavirlarini da goruyoruz. Ustune su an yapabildigimiz kadar kredi yapip, 2.yari iddiali deplasmanlara biraz olsun elimiz genis gitmemiz gerekli. 2.yari fiksturu zor malesef.96 bambaşka bir mevzu. 7 bin askerle dünya yüzünde başka bir takım kendi sahasında maç yapmak zorunda kaldı mı bilmiyorum. fenerin şikeyle aldığı maçların haddi, hesabı yoktu. Kesin şampiyon ilan edildiydik. Biz bile o kadar iyiyiz ki bizi kimse şikeyle bile tutmaz diye düşünüyorduk. Bir Van maçı bir de fener maçıyla uzay zaman adeta o anda orada kesildi, durdu.

Çok konuşulmaz ama Ulusoy zamanı alenen, ayan beyan, resmen açık açık doğrandığımız maçlar yaşadık ki rakipler bile bu kadarı da fazla gerçekten demişti. Her maç ayrı ayrı doğranıyorduk.

Bu sistem hiçbir zaman yanımızda olmadı.

Şimdiye kadar elli kere takılırdık. Farklı şeyler oluyor. Eskisi gibi doğranmıyoruz. Üstelik ellere tonla fırsat geçmesine rağmen çelme takılmıyor. Nedenine az çok aklım eriyor. Bende kalsın. Ama bu ülkede herşey olabilir. Bir şeyler olur, planlar değişir; bizi sürüm sürüm süründürürler de gık diyemeyiz bir tek Allahın kulu da bizi dinlemez. Hiç güvenmiyorum. Hiç.

nevzat61
22.12.2021, 19:31
Sanmam çünkü açıklanan vaka sayıları 20 bin bandinda yasak gelmesi için en az 60 in bandında olması lazım kaldi ki ekonomi bol etken yeni yasakları kaldırmaz türkiye rahat olsun yani

Tabiki sağlık herşeyden önemli ancak umarım bize gelmez bu yasaklar..

ccd6167
22.12.2021, 19:35
Açıkça söylemek gerekirse bu sene şöyle çok üst düzey oynadığımız maç sayısı çok yok.

Ama içerde Başakşehir ve dışarda Sivasspor maçlarını üst seviyede oynayıp kazanabilmemiz gerekiyor. Bundan dolayı takım performansının artmasını bekliyorum bu tür maçlarda.

Geri kalan 20 maçın 11 iç sahada..9 içsaha 4 dış saha galibiyeti bu saatten sonra şampiyon yapacaktır.

objek
22.12.2021, 19:48
Avcı'nın yerleştirdiği oyun felsefesiyle Avcı'ya karşı oynayacaklar. Tereciye tere satılmaz.

Rakip antalya altay veya basaksehir fark etmiyor her macin kendine gore zor veya kolay sartlari olusuyor akla gelmeyen olaylarin hangi macta basina nasil patlayacagini kimse kestiremiyor antalya macinda birisi deseydiki edgar yoktan bir penalti yaptiracak dorukhanda kendi kalesine gol atacak komik gibi gelsede maclarin nelere gebe oldugunu bilemiyoruz sonradan pisman olmamak icin isi basindan siki tutmak gerekli kisaca hatay ve altay macindaki hucum denemeleri buyuk maclarda yeterli olurmu? kanatlarin islemesi lazim

AYYILDIZ
22.12.2021, 19:49
Şampiyon olmak istiyorsak Trabzon’daki maçları almamız lazım. 19 haftanın en zor maçına çıkacağız. Beraberlik. Muhteşem sonuç olur. Haftaya Konya Beşiktaş’ı yenemez.

ilelebeTS
22.12.2021, 19:53
Rakip antalya altay veya basaksehir fark etmiyor her macin kendine gore zor veya kolay sartlari olusuyor akla gelmeyen olaylarin hangi macta basina nasil patlayacagini kimse kestiremiyor antalya macinda birisi deseydiki edgar yoktan bir penalti yaptiracak dorukhanda kendi kalesine gol atacak komik gibi gelsede maclarin nelere gebe oldugunu bilemiyoruz sonradan pisman olmamak icin isi basindan siki tutmak gerekli kisaca hatay ve altay macindaki hucum denemeleri buyuk maclarda yeterli olurmu? kanatlarin islemesi lazim
Başakşehir'i çöz deseler ligdeki hocalara, çözebilecek hocalarda 1 numarada Avcı vardır. Her şeyini biliyor adam. Kurduğu sistemin zaaflarını da biliyor. Diğer takımları Avcı kurmadı, o farklı bir şey. Oyun planı olarak hoca nasıl Hatay'ı çökerttiyse aynısının daha fazlasını başakşehir'e yapabilir yani. Bunu ancak bireysel yetenek engelleyebilir. Taktiğin önüne ancak yetenek geçebilir. Visca'yı iyi marke etmek gerekecek yani yine de.

Tabi burada anlatmak istediğim normal koşullar. Sahada anormal koşullar gelişirse dediğiniz gibi, o zaman yapacak bir şey yok. Adam gidip saçma sapan penaltı yaptırıp veya kendi kalesine gol atarsa ona ne yapılabilir zaten.

hamdi_61
22.12.2021, 20:35
Geçen maç bunu yazdım. Bu maçta tekrar edeyim. Başakşehire vurur geçeriz, rahat olun.

Altay'a vurur geçeriz, rahat olun.

yavuzbaha
22.12.2021, 20:44
Caner yazılıyor çiziliyor,Trabzona gelirse çok ama çok büyük bir omurgasızlık yapmış oluruz

ccd6167
22.12.2021, 20:57
Futbol işte abi 10 sn konsantrasyon eksikliğine gelmiyor maalesef. Al işte 9 kişi kalıyorsun. Bizimde puan kaybettğimiz maçlarda hep konsantrasyon eksikliği ve bireysel bariz hata

konya maçı hugo kırmızı yine de gervinho son vuruş saçmalığı
alanya maçı Türkmen kırmızı
gs maçı edgar arkaya saçma sapan top
antalya maçı edgar el ve dorukhan kendi kalesine

Konsantrasyonu yüksek tutmaya devam edelim

nevzat61
22.12.2021, 21:01
Çok rahat bir galibiyet alıyor iken ,belki de karşısında bulunan bu çöp takıma kaybedecek..

pReN@_61
22.12.2021, 21:09
"Trabzonspor, 25 Aralık günü oynanacak Başakşehir maçı için Misafir Tribünlerini de taraftarlarına satışa çıkaracak."

nevzat61
22.12.2021, 21:39
"Trabzonspor, 25 Aralık günü oynanacak Başakşehir maçı için Misafir Tribünlerini de taraftarlarına satışa çıkaracak."

Şu an satışta değil sanırım.. görünmüyor passo da

Ahmet Aksu
22.12.2021, 21:56
"sene sanki 2010 - 2011 " :D

ya bunlar neyin kafasını yaşıyor acaba daha 9 kişilik rakibe doğru dürüst atak yapamadılar :D

şu başakşehiri yenersek yolun %80 i bitecek :D

crixus_61
22.12.2021, 21:56
puhahahahaha :D :D

lazboy0061
22.12.2021, 21:58
puhahahahaha :D :D

Puhahahahahahaha sikeciler 9 karagümrügü topculari yenemedi

gurur6134
22.12.2021, 21:59
Tek bir bos koltuk kalmamali hakemi ve rakibi 90 dakika baski altinda tutmaliyiz.edgar yok waka yok hugo belli degil bunlarin yoklugunu seyirci kapatacak..

gurur6134
22.12.2021, 22:00
Caner agliyormus soyunma odasinda mac sonunda keske bir tane kendi kaleme atip oyle attirsaydim kendimi diye:)

ersn.alparslan
22.12.2021, 22:00
Simdi bu istanbul kanciklari basak ve konyaya olumune yaticaklar trabzon sampiyon olmasin diye. Bunlara kasimpasa ve rizeyide ekleyin.

matalar
22.12.2021, 22:02
konya diğer 3 büyük kulüp hikaye.
en dişli rakibimiz başakşehir.
şu an ligin en iyi futbolunu oynuyorlar.
her maç kazanmayı hakeden taraflar.
bu hafta döve döve yenmemiz lazım. başka yolu yok

nevzat61
22.12.2021, 22:02
Gülmeyeyim diyorum ama tutamıyorum kendimi..yav ne olmuş bu şikecilere , çarpılmış gibiydiler sahada..tövbe tövbe :)

ahamitokutan
22.12.2021, 22:03
bugüne kadar da böyle idi bundan sonra da böyle. kolay maç yok. amma bu maçı kazandığımızda şampiyonluk ilanı olacak adeta. rakibimiz olabilecek kalan nadir takımlardan birine daha hop nereye birader diyeceğiz. eksiği olmayan şikeciler, canerin şikesine rağmen, 9 kişilik takımı yenemedi :). yani bunlar şikeye rağmen ikinci yarıya aynı puanda başlasak bile yine de gerimizde kalırlar. o yüzden artık 3 istanbullular şampiyonlukta bizim rakibimiz değiller.

Enaldo61
22.12.2021, 22:04
Devam... :sevinç:

angraf
22.12.2021, 22:06
Yeneceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.
Gerekeni yapacağız.

jairzinho
22.12.2021, 22:09
başakşehir maçı şampiyonluk maçı kesinlikle,yendiğin anda olay bitiyor,

3 puan demek farkı 16 ya çıkarmak demek,yenilmek demek farkın 10 a düşmesi ve ligin son haftasında başakşehir deplasmanına gidiyorsun,7 olarak düşünecekler,ve kafalarda acaba gene mi diye soru işaretleri oluşacak,yani 2019-2020 sezonu, bu sezonda ilk devre şu şekil bitmiş

sivas 37

başakşehir 33

trabzonspor 32

sezon sonu ise:

başakşehir 69

trabzonspor 65

haliyle sanırım bu sezonun en kritik ve en önemli maçlarından birine çıkıyoruz bu hafta

konyaspor?

konyaspor seri yakayacak bir takım değil ve kadroları sınırlı

Ekubanbambam
22.12.2021, 22:10
9 kişilik gümrüğü yenemiyorlar şaka gibi :)))bizim şampiyonlukta tek rakibimiz kendimiz basaksehiri çok net bir skorla yeneriz tek düşündürücü olay edgarin sakatlığı

Tahir61
22.12.2021, 22:10
lan şeytan! sen dünyanın en büyük komor çocuğusun
sezon başından beri hakemler gsyi feneri bjkyi doğradı diyor, iki dakikada bir. aklı gitmiş mantıklı da konuşamıyor
canın cehenneme ağla zırla afkur itoğlu it

LANGARA
22.12.2021, 22:16
Ligin fişini çok takım için çekme maçı. Allah yardımcımız olsun

Doğukan Uçan
22.12.2021, 22:17
edgar ne zaman dönecek hiç bir yerde yazmıyor

Faruk UYSAL
22.12.2021, 22:19
Başakşehir bize ters gelen takımdı. O aleyhimize esen rüzgarı Süper Kupa maçında tersine döndürdük. Akabinde ligde de yendik. Dolu tribünler önünde bu hafta da yeneceğiz. Bundan zerre şüphem yok. Takım bana müthiş güven veriyor. Hani eskiden zirveye oynarken önemli gördüğümüz maçlarda takılırdık ve bu durum bizi epey üzerdi. Şimdi öyle değil, Cornelius, Bakasetas, Hamsik, Djaniny gibi oyuncularımız hiç rakibin gözünün yaşına bakmıyorlar, çakıp geçiyorlar...

yavuzbaha
22.12.2021, 22:20
Hatay maçının ilk yarısındaki gibi oynayalım Başak duman olur

Antonio
22.12.2021, 22:34
Konya şampiyonluk adayı bu saatten sonra rakibimiz Konya.

Doğukan Ş.
22.12.2021, 22:36
haftaya konya - bjk maci. berabere biter diyorum.

alper*
22.12.2021, 22:37
Gülmeyin. Valla başımıza aynısı gelir

kayl
22.12.2021, 22:40
Ne konya si bjk yener onu hemde çok rahat bizim full tribünlerde bardağı yenmemiz gerek mutlaka gs maçında baskı yediğinde başak sapitmisti ins kazanicaz

memozcan
22.12.2021, 22:46
döve döve yenmeliyiz.. dosta düşmana ibret olmalı..

ersn.alparslan
22.12.2021, 22:48
3 takimin bu kadar kotu rezil oldugu bir sezon. Bu kadar farktan konya gibi bir takima ya da bir kez daha basaga sampiyonluk vermeyiz herhalde.

Ahmet Aksu
22.12.2021, 22:51
bu maçta seyirci değil taraftar lazım ama türkü söyleyen taraftar değil rakibi boğacak taraftar gerekli!
inşallah boşta bir bilet bile kalmaz. gerekirse stada 45 bin kişi alınacak

başakşehir deplasmanda 8 maçta 4 mağlubiyeti var. çok iyi değiller. full stadda affallayabilirler.

edgar-hugo-waka yokken zorlanacağız ama taraftarın etkisiyle oyuncuların adrenalinlerini yükseltmeliyiz..

ara da geliyor oyuncularımız için dinlenmeden önceki son maçı zorlayacağız kendimizi.

hyasin61
22.12.2021, 22:53
Basaksehir'i rahat gececegiz insallah

Adem Erdoğan
22.12.2021, 22:56
Doğu ve kale arkaları şu anda tükenmişe yakın gözüküyor.
Taraftar alacak bu maçı inşallah.

hyasin61
22.12.2021, 22:56
Avcı rakibi cok iyi tanıyor o yuzden isimizin kolay olacagını dusunuyorum.

ersn.alparslan
22.12.2021, 22:58
Bu macta oyle bir taraftar olmali ki. O koy takimi kafasini kaldiramasin.
Tv yorumculari sanki cenazeleri varmis gibi. Kimsenin konusasi yok.
Ridvanin gozleri dolmus agladi aglayacak.

ffırtına
22.12.2021, 23:00
Bu maçı da aldıktan sonra şampiyonluk kutlamaları için yavaştan organize olmak lazım 7 düvele duyurulacak bir kutlama olmalı , İstanbuldan Trabzon 'a binlerce araçlık konvoy gibi..Yavaştan heyecan bastı.. Hayaller kurulmaya başlansın..

Muhammed Ayaz
Bu saatten sonra bize rakip olabilecek 2 takım kaldı.
Konya-Başakşehir

Başakşehir i bu hafta tokatladığımız an geriye yarım yamalak bir Konya kalacak.

Beraberlik flan da değil eze eze 40 bin kişinin önünde gömmeliyiz Başakı….

Enaldo61
Takıma ve hocaya güveniyorum, zor bir maç bizim için, gerekeni yapacağımıza inanıyorum.

Ahmet Aksu
22.12.2021, 23:02
bu hafta başakşehiri böyle karşılayacağız :D

https://twitter.com/i/status/1473369212164923398

Onur Akyüz
22.12.2021, 23:03
8.muşamba için keşke 8 tane atabilsek şu pisliklere.

Tüm febeliler bfk’lı oldu yine. O sene de şimdi de rakibimiz yine dolaylı olarak fb oluyor. Kazanıp farkı 16 yapıp işi bitirmeliyiz.

Pislikler..

thehell61
22.12.2021, 23:05
Şu maçı yenilsen bile oynadığın rakiple 10 puan fark var. diğer rakibinde sahasında zorlu maça çıkacak. Bi rahat olun ya ne geriliyorsunuz. en kötü berabere kalalım ne olacak ? Hiç mi maç kaybetmeyeceğiz biz?

Ahmet Aksu
22.12.2021, 23:08
zaten en az 6-7 araç biz şimdiden plan yaptık şampiyon olduğumuz gibi konvoyla trabzona :D
gerçi istanbulda kutlamak da eğlenceli olur ki trabzon kadar kalabalık burada da var.

ama tek korkumuz silahların susmayacağı bir ortama girip risk alacağız :D

sanırım 1 hafta aralıksız eğlence olur silahlar susmaz hele ilk gün sanırım kimse uyumaz :D
nisan mayıs gibi olursak zaten trabzona en az 300 bine yakın kişi gelir :D

neyse o gün gelir de şampiyon olursak inşallah buradaki herkesi trabzona bekliyoruz

Bu maçı da aldıktan sonra şampiyonluk kutlamaları için yavaştan organize olmak lazım 7 düvele duyurulacak bir kutlama olmalı , İstanbuldan Trabzon 'a binlerce araçlık konvoy gibi..Yavaştan heyecan bastı.. Hayaller kurulmaya başlansın..

Enaldo61
22.12.2021, 23:17
Bu arada Djaniny milli takıma çağrılmış.

Edgar'ın çağrılmama ihtimali var sanırım.

Adem Erdoğan
22.12.2021, 23:22
Bu Afrika Kupasına sadece bizden futbolcu gitmiyor değil mi?
Türkiye'den kimler gidecek bir liste var mıdır acaba?
Sivastan Gradel ve Fajr var bildiğim.

Erkin
22.12.2021, 23:30
Bu arada Djaniny milli takıma çağrılmış.

Isin kotu tarafi onceki maclar kaciyor ama GS maci belli degil falan denmis. Malesef Cape Verde, o gruptan 2. veya 3. kesin cikar. Round16 maclari da 23-26 Ocak`ta. GS maci da gider; ama sonraki KP maci 5-6-7 Subat haftasinda gozukuyor ona ancak gelir.

Girebi
22.12.2021, 23:30
Bu sezonun 2. virajı bu maç. İlk viraj daha 3. dakikada geriye düştüğümüz ama harika bir şekilde çevirdiğimiz evimizdeki 3-1'lik FB maçıydı. Bu maçı kazanırsak bir diğer rakibi de kulvar dışı bırakacağız, adeta rakiplerini arkasına alıp toz yutturan bir yarış atı gibi. Devre arası takviyeleriyle de iyice uçuşa geçeriz. Ne yapıp edip kazanmamız lazım. Hüseyin umarım saçmalamaz... Edgar topla çıkışlarıyla ve hızıyla büyük nimetti bizim için.

Enaldo61
22.12.2021, 23:42
Isin kotu tarafi onceki maclar kaciyor ama GS maci belli degil falan denmis. Malesef Cape Verde, o gruptan 2. veya 3. kesin cikar. Round16 maclari da 23-26 Ocak`ta. GS maci da gider; ama sonraki KP maci 5-6-7 Subat haftasinda gozukuyor ona ancak gelir.
Kouassi de gidecek. 2 önemli hücumcu yok. Kupaya gitmeyecek bir takviye şart. Yerli bir kanat da alabilsek takasla belki güzel olurdu.

trbzonsporlu
22.12.2021, 23:47
bize marşlar söyleyip tribünde laylaylom eglenen taraftar lazım değil.
hakemin başlama düdügünden itibaren bitiş düdüğune kadar başaksehirli oyuncuları ve hakem kadrosunu düşman askeri gibi gören (tabikide yabancı madde v.b. atmadan) sahadaki her hareketi her anı yaşayan agresif taraftar lazım.

lazibere
22.12.2021, 23:53
Karagümrük maçında Caner i... Görevini fazlasıyla yaptı, Bir futbolcu orda kendini attırıyorsa kasıt vardır..
9 kişi ile kazanır diye hesap yaptılar ama onu da beceremediler. Şikecilerin gardı artık düştü de, Başakşehir takımı yabana atılmamalı.
Bu maç bizim için bence de geri kalan haftalarda rahatlamak açısından yani Milli takımlara gidecek oyuncuların yokluğunda yaşayacağımız sıkıntıları bertaraf edebilmek adına çok anlamlı bir maç ve alınacak 3 puan çok değerli.

hatay maçında ki gibi bir maç istiyorum. Rakibine baskı kurup maçı 45 dakkada bitirmeliyiz. Topu başakşehir'e verirsek sıkıntı yaşarız. Ben ligde kaliteli kadroya sahip ender takımlardan olduğunu düşünüyorum. Olumlu tarafı, Avcı ile beraber başakşehir ile oynadığımız maçları kazandık. Bu bizim için bir avantaj. Kaybetmediğimiz müddetçe beraberlik de olma ihtimali var ama kazanırsak harika olacak..

Umarım, Altay maçındakı sakin ve durgun oyunun nedeni, Güçlerini başakşehir maçına saklama felsefesidir.

Skor veriyorum 3-1 alırız

B.Yiğit
23.12.2021, 00:10
40 bin kişi önünde kazanacağız. Başakşehir GS maçında çok kötüydü. Emre Belezoğlu!na ilk yenilgisini tattırmak güzel olacak inşaallah.

ersn.alparslan
23.12.2021, 00:24
3-4 sene önce başakla kafa kafaya girdiğimiz bir devre vardı yine sanırım. 4-2 yenilmiştik. Formda bir takımdık ancak büyük takım gibi oynamamıştık.

yorumsuz6117
23.12.2021, 00:30
Kazanırsak bütün ülkeye şampiyonluğumuzu kabul ettiririz..

Enaldo61
23.12.2021, 00:39
3-4 sene önce başakla kafa kafaya girdiğimiz bir devre vardı yine sanırım. 4-2 yenilmiştik. Formda bir takımdık ancak büyük takım gibi oynamamıştık.
o hocayla o maçı kazanamazdık ama bugün bu hocayla kazanacağız inşallah.

Faruk UYSAL
23.12.2021, 00:46
Başakşehir bize ters gelen takımdı. O aleyhimize esen rüzgarı Süper Kupa maçında tersine döndürdük. Akabinde ligde de yendik. Dolu tribünler önünde bu hafta da yeneceğiz. Bundan zerre şüphem yok. Takım bana müthiş güven veriyor. Hani eskiden zirveye oynarken önemli gördüğümüz maçlarda takılırdık ve bu durum bizi epey üzerdi. Şimdi öyle değil, Cornelius, Bakasetas, Hamsik, Djaniny gibi oyuncularımız hiç rakibin gözünün yaşına bakmıyorlar, çakıp geçiyorlar...
Çakanları sayarken Nwakaeme'yi sakat olduğu için yazmamıştım fakat Ömür'ü bir an unutmuşum. Ömür unutulur mu yahu...

r9emre
23.12.2021, 01:17
Allah'tan teknik direktor Abdullah Avci, saldiralim, perisan edelim diyen arkadaslar gibi heyecanli yerli bir teknik direktor degil. 1 puanin bile bize yeterli olacagi macta ben niye bilincsizce saldirayim? Puan farki korunsa zaten yeterli. Konyaspor, Besiktas ile oynuyor. Fenerbahce ile Galatasaray zaten evlere senlik.

Saint Castillo
23.12.2021, 01:38
Uğurcan

Peres-Hugo-Denswill

Dorukhan-Bakasetas-Hamsik-Siopis

Ömür-Cornelius-Djaniny

Galibiyet Siopis ve Dorukhana yazacak.

Karşıda atletik ve taktiksel hareket eden bir rakip var. İyi kapanmalıyız. Dorukhan ve Siopis önem teşkil edecekler. Onlar yaparsa yüksek ihtimal galibiyet çalışır.

Denswill sol kanadı ilerde geride tek başına alır. Yeter ki ısıran oyuncularımız oyundan düşmesin ve gereksiz top kayıpları yapılmasın.

Bu maçı almak çok şey ifade edecek.

pReN@_61
23.12.2021, 01:42
Kıran kırana geçecek. Müthiş atmosfer olacak fakat;
Skor tahminim 2-2
Bazen iyi oynar fakat iyi netice alamazsınız.
Hakkımızda hayırlısı, takıma başarılar dilerim.
:tsbayrak:

Nihat Güneş
23.12.2021, 01:46
Peres in kesinlikle oynamamasi gerekn mac. Kanatlardan beklerini her an hcuuma cikaran bu sekilde gol ve asist ureten bi ekibe karsi Peres le oynamak intihar etmek demektir.

Dorukhan bek baslar tahminim.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sasort
23.12.2021, 02:16
uğurcan
peres...hüseyin hugo denswil

.......berat...........dorukan

..........hamsik..................
ömür........cornerius.........djaniny

peres formu sakatlıktan sonra tutmadı ama serkan asanı orda mal ederler. Pozisyon bilgisi ile en azından tutar orayı dorukanda destek atar

sabırlı oynamalı rakip erken gol bulmak isteyecek baskı kurmayı deneyecekler

sabırlı ve pas oyunu ile rakibi oynatmayacaz

ileride ömür cornerius djaniny hamsik fırsatını bulunca skoru yapacaklar

48 puan ile devreye girecez

bacasetas yedek olmasının sebebi bacasetas nwakame ile etkili oluyor o olmadımı rakip defans arkasında şut çekecek boşluk bulamıyor
ikinci sebebi performansı halen yeterli değil sanki 90 dk kaldıracak kadar
hemde ikinci yarı oyuna sokacak külübedeb güçlü alternatif oluyor

koita cornerius ile oynmalı djaniny ile değil ikinci yarı oyuna alınınca

sasort
23.12.2021, 02:20
Peres in kesinlikle oynamamasi gerekn mac. Kanatlardan beklerini her an hcuuma cikaran bu sekilde gol ve asist ureten bi ekibe karsi Peres le oynamak intihar etmek demektir.

Dorukhan bek baslar tahminim.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dorukan bek değil pozisyon bilgisi zayıf kalıyor bekte

fizik gücü ile idare ediyor perese dorukana destek atar idare ederler

dorukan bize orta sahada lazım

kayseriliyiz
23.12.2021, 02:25
Çok zor olacak, çok çetin bir rakip olacak karşımızda.
Sabırlı oynamalı ve ris almamalı takım.
Aslında kaybetsekte puan farkı 10 olur ama, rakibi o havaya sokmamak lazım.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

Gökhan Balcı
23.12.2021, 03:16
Yılın en önemli maçı gelmişken hem de devre arasından hemen önce Peres'i oynatmamak ''ben seni istemiyorum'' demektir. Hoca formsuz olduğu barizken bile üstelik mağlup durumda olduğumuz maçta Bakasetas'ı çıkarmadı. Aynı şekil Peres'te de ısrar ediyor edecek de. Beni düşündüren sadece şu; olur da Hugo da olmazsa sol bekte Denswill mi tercih edilir yoksa Ahmetcan mı ? Ahmetcan bu takıma kazandırılması gereken yetenekli bir oyuncu bence ama hangi bölgenin özelliklerini bu maç özelinde daha iyi karşılar onu merak ediyorum.

Hakan
23.12.2021, 03:27
Galibiyet 3 puansa beraberlik 2,5 puan falan bu maç için. Oraya da bağlanacağını düşünüyorum.

Burak Bıyıklı
23.12.2021, 07:04
Ligi kopartacağımız hafta. Konya bjkye puan bırakır. Biz de başakşehiri yenersek onlarla da puan farkı 16 oluyor. Kimseyi yanımıza yaklaştırmadan böyle devam.

HOPA'LI TS'Lİ
23.12.2021, 07:35
Şikebahçenin 65 dakika 9 kişi oynayan rakibini yenememesiyle onlardan da kurtulduk. Bu travmayla toparlanamazlar.

Hatay'ın puan vermesi iyi olmadı ama BJK bu hafta Konya'dan puanla döner.

Edgar ve Hugo'nun yokluğunda Başakspor'u yenersek sezonu en az %61 yarılamış oluruz. Daha da dönmez.

Beraberlikte de Başakla 13 puan devam eder.

Yeneriz inşallah

Emre ahlaksızı morarsın.

nevzat61
23.12.2021, 07:35
Yani döviz kuru düşerken, otobüs bileti fiyatları 50 TL zamlanmış.. yine de dönmek yok bu yoldan..

Anıl C
23.12.2021, 07:38
https://pbs.twimg.com/media/FHOGw77WQBEXHzo?format=jpg&name=large

6Şafak Aydın1
23.12.2021, 07:43
Şikebahçenin 65 dakika 9 kişi oynayan rakibini yenememesiyle onlardan da kurtulduk. Bu travmayla toparlanamazlar.

Hatay'ın puan vermesi iyi olmadı ama BJK bu hafta Konya'dan puanla döner.

Edgar ve Hugo'nun yokluğunda Başakspor'u yenersek sezonu en az %61 yarılamış oluruz. Daha da dönmez.

Beraberlikte de Başakla 13 puan devam eder.

Yeneriz inşallah

Emre ahlaksızı morarsın.
Evet 9 kisi fln ama sikeciler herseyi yapti fakat top girmedi. Vanspor misalinin kücügü.
Girmesin bana ne.
Abdulkerim Durmaz ile birlikte Celik-Güle Güle dinledik. O Pereira icin bende onun icin.

HOPA'LI TS'Lİ
23.12.2021, 07:48
Hakemler bu ara şikecilere sık penaltı çalıyor. Geçen haftakine Bünyamin Gezer penaltı değil dedi.

Beter olun emek hırsızları

Koç'ların Ali başı sıkışsa külliyeye gidiyor. Futbola siyaseti sokanları Allah bildiği gibi yapsın. Buna zemin hazırlayan siyasetçileri de tabi ki

Başakşehir'i yenersek şahane olur.

Beraberlik kötü sonuç olmaz.

BJK Konya'da yenilmez.

Mutlu bir Cumartesi olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
23.12.2021, 08:06
Al bu maçı da şanlı Trabzonspor'umuz
Bitsin bu sezon artık bu hasret
Sevinç gözyaşları olup çağlayalım
Doya doya günlerce gecelerce kutlayalım
Biliyoruz sen yaparsın
7 kez yaptın, bu kez de yaparsın
Hayden maça
Hayden aşkımıza...

ONUR BEKAR
23.12.2021, 08:18
Bu maçı almaktan başka çare yok, yenemeceğimiz takım değil. Bireysel hatalardan gol yemezsek alırız bu maçı..

Burak Bıyıklı
23.12.2021, 08:52
Fenerin yenildiği, puan kaybettiği zaman fener sayfalarını okuyup acayip eğleniyorum :D
Çaresizce ümitleniyorlar sonra bizim galibiyetimiz, üstüne de kendi puan kaybı gelince yıkılıyor sayfalar :D :D

6Şafak Aydın1
23.12.2021, 09:00
Denswill'in stoper performansını gördük.
Benim gördüğüm sol bekte daha faydalıydı.

Eğer Hugo ve Edgar'ın ikisi birden olmazsa :
Peres-Hüseyin-Ahmet Can-Denswill dörtlüsü, Peres-Hüseyin-Denswill-Trondsen dörtlüsüne göre daha iyi performans verecektir.

Okaka gibi bir stopere son maçta izlediğim Denswill çok yumuşak kalacaktır.
Ahmet Can ne kadar mukavemet eder bilemem.
Ama Bu eşleşmede Denswill - AhmetCan arasındaki mukavemet farkı bir diğer eşleşme yüzünden anlamsız kalacaktır.

O da Trondsen - Visca.

Burada Trondsen'in yerine Denswill - Visca olursa çok daha etkili savunma yapacağımızı düşünüyorum.

Peres-Hüseyin-Denswil-Dorukhan eger iki stoperdende mahrum kalirsak bana göre yoksa Peres Hüseyin Hugo Denswil olur herhalde.

Mehmet Fatih Yavuz
23.12.2021, 09:03
Peres-Hüseyin-Denswil-Dorukhan eger iki stoperdende mahrum kalirsak bana göre yoksa Peres Hüseyin Hugo Denswil olur herhalde.

Bu da denenebilir.
Visca'yı kilitleyebilir Dorukhan.

Visca için çok hızlı bir bek lazım değil.
Pozisyon bilgisi iyi, dikkatli bir oyuncu olması lazım.

Dorukhan sol bek olayı sadece tek konuda beni şüpheye sokar, ilk kez denenemiş oluruz.
İlk kez denemek için uygun mudur?
Hoca kursun bakalım. :D

Ertan1982
23.12.2021, 09:31
Hocanin söyledigi gibi hicbirsey kazanmadik daha.
Görüyorum ki bazi arkadaslar kutlama planlamasi yapiyorlar bile.
Bu mac beraberlik de iyi olabilir.
Afrika kupasi Ocak icin su an en tehlikeli durum bizim icin.
Beklenmedik Puan kayiplari olabilir.
Sonra strese girersiniz sövmeye baslarsini.
Yapmadik is degil bizim taraftarin.

iyattara
23.12.2021, 09:36
Geriye kalan tek rakibimiz ile oynayacağız. Konya rakip filan değil "tavşan atlet" onlar. Elinize alıp bir kadrolarına bakın, 4-5 bitirirlerse büyük başarı onlar için. 2. yarı kimse kimseye kolay maç vermez. 12. hafta bjk ile oynarken başakta 3 4 maç kazanmıştı sanırım baya arkadaydı tek rakibimiz başak olur diye yazmıştım adamlar şaşırtmadı. Ne oynadığı belli olan her hafta aşağı yukarı aynısını oynayan takımlar başarılı oluyor uzun vadede. Bu durumda bizde ve başakta var gözüküyor. Tabi bu sefer bizim çok çok ciddi bir avantajımız söz konusu. Defansif zafiyetlerimiz bizi zorlamaz ise kayıpsız geçeriz. Yenilmemekte önemli. İş yine taraftara düşüyor, vura vura maç kazanmak lazım.

Muhammet_61
23.12.2021, 09:38
Denswill de Trondsen de Visca'ya karşı ağır kalır. Denildiği gibi Dorukhan sol bekte denenebilir. Okaka'yı tutabilmek problem olacak eksiklerle birlikte. Marcao'yu bile fiziği ile devirebilen bir adam. Hüseyin'i de rahatlıkla ezebilir. Ahmet Can güçlü fiziği ile sanki daha uygun.

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adiloş bebe
23.12.2021, 09:42
Denswill de Trondsen de Visca'ya karşı ağır kalır. Denildiği gibi Dorukhan sol bekte denenebilir. Okaka'yı tutabilmek problem olacak eksiklerle birlikte. Marcao'yu bile fiziği ile devirebilen bir adam. Hüseyin'i de rahatlıkla ezebilir. Ahmet Can güçlü fiziği ile sanki daha uygun.

Hocam Ahmetcan fizik olarak uygun ama çok tecrübesiz. Kayseri maçıydı sanırım birçok pozisyon hatası vardı. Bana çok güven vermedi ki özellikle Okaka gibi bi güreşçi olacak karşısında. Orada yine Denswill-Hugo yapacaktır hoca

mekatronik
23.12.2021, 10:04
Ahmetcan fizikli değil sadece uzun boylu

Mehmet Fatih Yavuz
23.12.2021, 10:24
Deplasma tribünü de satışa açıldı...
Onunla birlikte 4 bin bilet kalmış... :D
Bugün biter inşaallah.

https://twitter.com/tribundoldumu/status/1473918830346911748

gudoz81
23.12.2021, 10:33
okaka yı egemen tutsun.
hiç unutmam sivasta bi zenci forvet vardı.
adam bildiğin 10 kaplan gücündeydi
90 dakika egemen boğuşmuştu adamla adım attırmamıştı.

yorumsuz6117
23.12.2021, 10:33
Hugo oynamazsa işimiz yaş olur bence, Hugo ile Edgar'ın ikisinin birden olmadığı maçta çuvallama ihtimalimiz yüksek olur, Hugo oynar diye düşünüyorum..

Emirhan Uludüz
23.12.2021, 10:41
Uzun zaman sonra derbi harici ilk defa kapalı gişe oynayacağız. Maç için eğer oyun riske girerse beraberlik gayet yeterli olur. Emre'nin hocalığını izlemedim, geçen sene fenerin hocasıyken izliyordum belli bir oyun tarzını görmemiştim. Başakşehiri nasıl oynatıyor?

iyattara
23.12.2021, 10:49
okaka yı egemen tutsun.
hiç unutmam sivasta bi zenci forvet vardı.
adam bildiğin 10 kaplan gücündeydi
90 dakika egemen boğuşmuştu adamla adım attırmamıştı.

Eneramo olabilir mi abi :) Bir de antalya da Djauraru filan gibi bir adam vardı onun gibi yarmasını görmedim valla Türkiye'de :)

Murat Keçeci
23.12.2021, 10:50
İlk yarıyı zorlu bir rakiple kapatacağız.Kadrosunda kaliteli oyuncular bulunduran son dönemde çıkışta olan bir takım.İç saha avantajımızı iyi kullanıp bu maçı da kazanmalıyız.

Bu maçta oyuncularımızdan yüksek motivasyon bekliyorum.Özellikle form grafiği yükselen Cornelius dan yine katkı bekliyorum.Ayrica Nwakaeme nin yokluğunda Djaniny den daha fazla sorumluluk almasını bekliyorum.Abdülkadir Ömür den daha hareketli bir oyun,Bakasetas dan ise kalitesini sahaya yansıtmasını bekliyorum.Hamsik in oyun görüşü ile yine direksiyonda olmasını ve başta Uğurcan olmak üzere tüm savunma hattından başarılı bir maç bekliyorum.

Edgarın yokluğunda stoperde Hüseyin olacaksa özellikle ceza sahası içinde kendisinden kontrollü hamleler bekliyorum.Ayrica bu maça Vitor hugo yetişir umarım.Hava toplarındaki etkinliğini altay maçında hissettik.

Duran top silahını yine etkili bir biçimde kullanmalıyız.

Sonradan oyuna girecek her oyuncumuzdan ekstra katki bekliyorum.

Dorukhan, Berat ve Siopis den bu maça da yine dinamizm katmalarını bekliyorum.

Maçın 90 dakika olduğunu unutmadan her anı doğru yaşayan ve rakibe deplasmanda olduğunu hissettirecek bir atmosfer oluşturulmasını bekliyorum.

Rakipteki oyuncular üzerinden birkaç cümle edersek.Özellikle viscayı kanatta boş bırakmamalıyız ve şut imkanı vermemeliyiz.Okaka gibi güçlü,topu iyi saklayabilen bir oyuncunun topla buluşmasına izin vermemeliyiz o nedenle ilk hamleler çok önemli.Berkay,deniz,chadli,aleksic ve gulbransen gibi kaliteli iş yapabilecek oyuncuları da mevcut bu oyunculara karşı basit hatalar yapmamalıyız.

Zor maç ama kazanabilecek gücümüz var.Oyuncularımıza güveniyorum.

Fatih K.
23.12.2021, 10:54
Başakşehire bir şey demiyorum hem başkanları hem de hocaları büyük torpilli ama Konya gibi takımlara 9 puan geriden şampiyonluk veriyorsan kapat dükkanı çık dışarı.

Görebildiğim tek rakip Başakşehir. Ayrıca bu maç hem Başakşehiri yarıştan koparma hem de Viscayı Başakşehirden koparma maçı. Olmasın ama olur da bizi yenerlerse Viscayı artık bize vereceklerini zannetmiyorum.

emrahtuna
23.12.2021, 10:57
istanbul takımlarının özelliklede fenerlilerin elinde sadece başakşehir kaldı bize takoz koyacak..bu maç o küçücük umut kırıntılarını da ellerine verip herkesi susturmamız gerek..

İskender Çakmak
23.12.2021, 11:01
Tüm ülkenin son umudu bu maç. Kendi evimizdeyiz ve uzun yıllar oynayamadığımız final maçlarını artık oynar haldeyiz.
Zor maç ama net galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

Adem Erdoğan
23.12.2021, 11:17
Visca işi Siopis'le çözülür, geriye de çok birşey kalmıyor zaten.

tristram
23.12.2021, 11:21
son donemlerde ligde en nefret ettigim takim.istanbul'un buyutulmus ucuzleri bile daha sempatik geliyor.dilerim kisa surede sahipleri ve destekcileri ile birlikte tarihe karisirlar.
koca trabzonspor iki yil once bu badem biyiklilarin takimina sampiyonluk verdi, olacak is degil.
bu sezon yarisacaksak umarim rakibimiz bunlar degil konya olur.mevcut yuruyuslerini surdurebileceklerini dusunmuyorum ama en azindan bir hikayeleri var ,siyasilerin talimatiyla kurulmus bir takim degil ve en onemlisi sehir takimi..
goksel ve akbilin kendisi yeterince itici degilmis gibi ustune emre denen irkciyi hoca yaptilar.olum kalim maci degil ama soyle farkli alsak sampiyon olmus kadar sevinecegim.umarim maci kazanip akbilin fisini cekeriz.

Okan Telci
23.12.2021, 11:37
Şu andaki durum.
21072

trbzonsporlu
23.12.2021, 11:49

ahmetcanın enson 11 oynadigi kayseri maçında tartışmalı 2 hareketi vardı rakibine, hakem o maçta aleyhimize 2 penaltı verse kimse niye verdi demezdi (pozisyonlar gri pozisyondu) basaksehir macında sahada olmaması gereken oyuncuların başında ahmetcan geliyor bence
gerçi edgarda huseyinde pimi cekilmiş bomba gibi fahiş hatalar yapiyorlar neredeyse oynadıkları her maç

UĞUR DURTAŞ
23.12.2021, 12:10
Maçın hakemi büyük ihtimal halil umut meler olacak gibi,
az bir ihtimal atilla karaoğlan diyorum.

zafer6161
23.12.2021, 12:26
Ben Konya yi başak tan daha tehlikeli görüyorum, konyanın son 10 maçı çok kolay

zafer6161
23.12.2021, 12:31
Bu arada bu saatten sonra gs fb bjk nin puan kaybı bizi ilgilendirmez bitti onlar ,basaki da bu hafta yenersek onlar da ilgilendirmez, ben konyadan çekiniyorum, Konya bu hafta puan kaybeder se, biz yenersek, oda ilgilendirmez

Mehmet Fatih Yavuz
23.12.2021, 12:35
Konya olsun 9-10 puan geride sürekli...
Dinç tutar.
Sabah adamın yüzüne vuran soğuk su etkisi yapar.
Rehaveti engeller.

Ertan1982
23.12.2021, 12:36
Bu arada bu saatten sonra gs fb bjk nin puan kaybı bizi ilgilendirmez bitti onlar ,basaki da bu hafta yenersek onlar da ilgilendirmez, ben konyadan çekiniyorum, Konya bu hafta puan kaybeder se, biz yenersek, oda ilgilendirmez

tspitlere katiliyorum. son 20 macta benim hissim 13 galibiyet aliriz gibi gelyor bana ama mac mac bakmaliyiz hersey olabilir.Kimsede 15 Galibiyet alamaz bu saaten sonra.

Adem Akyüz'
23.12.2021, 12:37
Hugo yetişir inşallah. Hüseyin-Denswill tandemine hiç hazır değilim.

Mehmet Fatih Yavuz
23.12.2021, 12:37
Hugo yetişir inşallah. Hüseyin-Denswill tandemine hiç hazır değilim.

Hele de karşısında Visca - Okaka varken...
Çok tedirgin edici.

ffırtına
23.12.2021, 12:38
Ben Konya yi başak tan daha tehlikeli görüyorum, konyanın son 10 maçı çok kolay

9 puan önde iken Serdar Gülerli Ahmet Çalıklı kadroya şampiyonluk vereceksek kapatalım dükkanı..

ilelebeTS
23.12.2021, 12:46
Denswil sol bekte oynamalı bu maçta. Hugo yetişecektir.

Sakatlar hariç Hatay maçındaki kadroyla ve dizilişle çıkalım.

6Şafak Aydın1
23.12.2021, 12:59
Bu da denenebilir.
Visca'yı kilitleyebilir Dorukhan.

Visca için çok hızlı bir bek lazım değil.
Pozisyon bilgisi iyi, dikkatli bir oyuncu olması lazım.

Dorukhan sol bek olayı sadece tek konuda beni şüpheye sokar, ilk kez denenemiş oluruz.
İlk kez denemek için uygun mudur?
Hoca kursun bakalım. :D
Öyle. Katiliyorum.
Yas 15-16 oralardayim. Hoca antrenmanda bize görev verdi, deniyecek, ilk defa. Takimin en tehlikeli oyuncusunu adam adama oynatiyor beni. Cocugun stili tipi Gascoigne. Iyi futbolcu. Fizigi teknigi iyi, hayvan gibi sutu vardi. Cocugun yapacaklari 100 se adam markaji perisan edebiiyor rakibi. Bir ara bayilmisti. Dirsegim şakağına denk geldi ikili mücadelede. Hep söylenirdi bu tür görevlerde rakibin helaya giderse sende onunla birlikte. Cok marifetliymisiz gibi degil acayip rahatsiz ediyor adam markaji. Komple oyundan düsüyor.

Dorukhan kimi kitleyecekti Rubeni Hatay macinda ve orta alanda oynuyor hem sagi var hem solu, kanat daha kolay bu görev icin. Takib ettim bos birakti cok ama yinede yetti.
Karamoh yu diger macta kanatta ne etti onuda gördük. Efsane fln dediler.

Viscayi durdurmak isteyen durdurur.

Onur Erçetin
23.12.2021, 13:03
Konya olsun 9-10 puan geride sürekli...
Dinç tutar.
Sabah adamın yüzüne vuran soğuk su etkisi yapar.
Rehaveti engeller.
Bence aradaki puan farkı 15 olursa tam tersi daha iyi motive oluruz.Futbolcular psikolojik olarak rahatlar.Bu sefer hedef şampiyonluğu erken tarihe çekip sonra dinlenme moduna geçme olur.

Şampiyonluğu Nisanda kutlamanın peşine düşeriz :)

Bizde hedefler bitmez.

CİVELEK.61
23.12.2021, 13:14
Uğurcan
Peres Hüseyin Hugo Denswil
Hamsik
Dorukhan Bakasetas
Ömür Cornelius Djaniny

HOPA'LI TS'Lİ
23.12.2021, 14:54
Dün Hatay 10 kişi kalmasa yenilmezdi diye düşünüyorum.
BJK Konya'da kaybetmez ve biz kazanırsak Konya ile 11 veya 12'ye çıkar ki iyice yalnız kalırız.
Umarım beklediğimiz gibi olur.
Başakşehir ile yapacağımız maçta en azından 13 puanlık farkı korumalıyız.
Hugo, Edgar ve Vakeme'nin olmaması can sıkıcı
Her hafta bir maçta bir veya iki oyuncumuzun sakatlanıp çıktığını görmek, insanı kahrediyor.
Bu kadar çok sakatlık normal değil gibi geliyor bana (sağlıkçı değilim, mühendisim ama ne bileyim işte?!)
Devre arasına ikinciyle çift haneli puan farkıyla gireriz inşallah

ozturk
23.12.2021, 15:20
Edgar sezonu kapattı :( Hugo da Başak maçına yetişmez..

angraf
23.12.2021, 15:20
Yaşar Kibar Güven, “Salı günü oynadığımız karşılaşmada sağ dizinden sakatlanan Edgar IE’nin bugün çekilen MR’ında sağ diz ön çapraz bağında kopma ve iç yan bağında ikinci derede yırtık olduğu tespit edilmiş olup futbolcumuzun ameliyatı planlanmaktadır. Antrenmanda sol kalçasında zorlanma oluşan Vitor Hugo’nun ise çekilen MR’ında sol uyluk arka adalesinde birinci derece kas yaralanması tespit edilmiş olup futbolcumuzun tedavisine başlanmıştır” dedi.

geçmiş olsun
egdar gibi adam nereden bulacağız şimdi ya.
OFFFFFFFFFFFFFFFFF

Enaldo61
23.12.2021, 15:21
Şaka mı ya

Emirhan Uludüz
23.12.2021, 15:22
Hugo ne zaman düzelir?

Onur Akyüz
23.12.2021, 15:24
Bu çok kötü oldu.

Timur Bey
Hugo ve Ie muhtemelen haftasonu olmayacak. Stoper tandeminde sıkıntı olacak biraz.

Uğurcan

Peres - Türkmen - Denswill - Trondsen
Dorukhan - Hamsik
Ömür - Bakasetas - Djaniny
Cornelius

Defans hattı biraz sıkıntılı ama bir maçlık idare edecekler artık.

crixus_61
Şansımızı bahtımızı silkelesinler

angraf
23.12.2021, 15:26
Hugo ne zaman düzelir?

bir sonraki sezon başı

Enaldo61
23.12.2021, 15:26
Hugo ve Ie muhtemelen haftasonu olmayacak. Stoper tandeminde sıkıntı olacak biraz.

Uğurcan

Peres - Türkmen - Denswill - Trondsen
Dorukhan - Hamsik
Ömür - Bakasetas - Djaniny
Cornelius

Defans hattı biraz sıkıntılı ama bir maçlık idare edecekler artık.

Okaka sıkıntı yaratacak bize.

Emre Veli
23.12.2021, 15:28
a. s. Başakşehirine 1 kere olsun tam kadro çıkmadık. ben böyle talihin a.a.k.

angraf
23.12.2021, 15:29
stoper + bek + kanat

üç oyuncu alınacak.

adiloş bebe
23.12.2021, 15:30
Edgar'ın sezonu, Hugo'nun da devreyi kapaması ile bu sezon ilk kez yan yana oynayacak bir stoper tandemi ile çıkacağız. Muhtemelen Denswill-Hüseyin yapacaktır hoca. Savunmaya güç katması açısından Dorukhan sol beke çekilebilir bu maç.

61_Hasan_69
23.12.2021, 15:31
Ligdeki en önemli macimiza ilk defa beraber oynayacak bir defans dortlusuyle çıkacağız Allah yardımcımız olsun

Enaldo61
23.12.2021, 15:31
Geçmiş olsun artık yapacak bir şey yok.

Doğukan Uçan
23.12.2021, 15:34
vay arkadaş ben böyle bir şey görmedim her şey istediğimiz gibi bir kere bile gitmiyor. Fark attık derken şimdi de her maç en iyi oyuncularımız sakatlanıyor. Ligin ilk yarısı bitti 2 maç üst üste tam kadro oynayamadık böyle şanssızlık yok.

tristram
23.12.2021, 15:35
bu macta puan kaybetmek dunyanin sonu degil ama edgar'in sezonu kapatmasi cok cok kotu oldu.devre arasinda o kalitede stoper bulmak kolay olmayacak hatta bence bulamayacagiz.bu akbil denen lanet takima tam kadro ciksaydik iyiydi,adamlardaki sansa bak.hugo,edgar,nwaekeme..ucude alternatifi olmayan isimler

chener
23.12.2021, 15:35
Edgar'a çok gecmis olsun.
Umarım bu kadar eksikle bize de çok gecmis olmaz.

Sefa Alış
23.12.2021, 15:36
Peres Türkmen Denswil Trondsen 4'lüsü uykumuzu kaçırır.

ÖmürKaradeniz61
23.12.2021, 15:38
Allahtan farkı açmıştık ,Denswil iyi oyuncu stoper oynar önemli değil.

Timur Bey
23.12.2021, 15:39
Peres - Türkmen - Denswill - Dorukhan
Siopis - Hamsik

Bu geri dizilim belki biraz daha diri durabilir ama Trondsen her denklemde bozuyor. En zayıf halkamız.

kayseriliyiz
23.12.2021, 15:39
Bu maçtan galibiyet çıkmaz bu saatten sonra.
Beraberliğe oynamak lazım.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

yorumsuz6117
23.12.2021, 15:41
Bahtsızlığın böylesi, Edgar ve Hugo'suz işimiz çok zor malesef, yenilmezsek kafi..

AYYILDIZ
İşimiz daha zor artık ama kendi sahamızda yenilenmemiz lazım.

Yunus Emre SEYHAN
Geçen yıldan beri gelen Edgar - Hugo uyumu bozuldu. Başarımızın sırlarından bir tanesi stoper bölgesinde yakalanan uyum ve istikrardı. Mecburen Hüseyin - Denswill ikilisi ile başlayacak hoca. Denswill 'i sol bekte kullanma opsiyonu da kalmadı. Visca'yı müzmin sakat Trondsen karşılayacak.

Şahin Yılmaz
23.12.2021, 15:42
Edgar benim gözümde Hugo dan bile önemli oyuncuydu. Geçmiş olsun.

Bu çok kötü oldu çok.

UĞUR DURTAŞ
23.12.2021, 15:43
Moralim alt üst oldu.
edgara çok geçmiş olsun.
haberler doğruysa sezonu kapattı
ciddi anlamda çöktüm şuanda.

şu saatten sonra aklı selim düşünmek gerekli.
stoper mevkine edgar ayarında bir oyuncu alınması ŞART oldu.

transfer konusunda bir endişem kesinlikle yok.

başakşehir maçında hugo da olmayacak.

onların yerlerine oynayan ve diğer oyuncular eksikliklerini aratmayacaklarından eminim.
alınacak galibiyet üzüntümüzü azaltacaktır.
güveniyor ve inanıyorum

gollerden sonra edgarın forması gösterilmesi dileğiyle...

uğurcan
peres hüseyin densvil trodsen
berat dorukhan
ömür hamsik canini
corneleius

Yunus Emre SEYHAN
23.12.2021, 15:48
stoper mevkine edgar ayarında bir oyuncu alınması ŞART oldu.

Edgar gibi birini almak için 5-10 milyon euro vermek lazım en az. Hadi diyelim ucuza bulduk. Yine kısa süre içerisinde Edgar gibi katkı veremeyecek. Hemen bugun transfer yapıp oynamaya başlayan stoperle 2 yıldır takıma ısınmış uyumu yakalamış belli ezbere sahip stoper aynı katkıyı veremez.

Ne güzel 2 yıldır Edgar - Hugo ezberi vardı. Edgar'ın pas oyununa katkısı büyüktü. Defans çizgisini öne çektiğimizde hızı iyi bir sigorta görevi görüyordu.

Çok kötü oldu. Çok...

ccd6167
23.12.2021, 15:48
Bunlar futbolda olan şeyler yapacak bişi yok

Fakat tek kulvarda olupta 2 oyuncu sezonu kapatması soru işareti.

Umarım idman programlarından kaynaklı değildir.

3-5 bakmayacağız artık. Devre arssı gerekirse 4 transfer yapılacak. O stad her maç dolacak aynı zamanda.

Togrul
23.12.2021, 15:50
Haber doğruysa Edgar sezonu kapattı. Bu da H. Türkmen kardeşimize tarihi görev düştüğu anlamına geliyor.

demir61
23.12.2021, 15:50
Solda İsmaili sağda Serkanı oynatsa nasıl olur?