PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 18. Hafta | Altay 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Hasan Habip Özbay
18.12.2021, 18:00
Yine zor olacak ama yine alacağiz

Arif Timurcioğlu
18.12.2021, 18:07
Çok güzel bir deplasman maçına denk geldik.

Yiğit SARI
18.12.2021, 18:34
Bugün çok yorulmamamızın faydalarını görürüz

HOPA'LI TS'Lİ
18.12.2021, 18:45
18 maçta 45 puan harika olur.

MetehanS
18.12.2021, 18:54
Altay, lige başladığı gibi güzel oynamıyor. Zorlanmadan alacağımızı düşünüyorum.

Hasan Habip Özbay
18.12.2021, 19:05
evet Altay bu aralar iyi değil ama antrenör bir bizanslı zor olur ama alacağız bu maç puan kaybetmek yok

Hasan Habip Özbay
18.12.2021, 19:15
Orda olmak vardi deplasmani özledim napalim mecburen siyasetşehir maçina gideceğim bekle beni trabzon 25 aralikda inşallah ordayim

Onur Erçetin
18.12.2021, 19:43
https://www.sporx.com/img/ilk11/2021/12/18/ac180117ed0b44321094bb8e051795601668495.jpg

AYYILDIZ
18.12.2021, 20:13
Çok zor deplasman. Altay, Antalya gibi hırslı oynayacaktır.

ilelebeTS
18.12.2021, 20:17
Hatay maçındaki istekle oynamamız lazım. Gevşemeye gerek yok. Yine ilk 45'te işi bitirelim.

Kenshi
18.12.2021, 20:28
Rakip güçsüz ama dikkatli olmak gerek. Muhtemelen 3 puanı alırız.

Erkan A.
18.12.2021, 20:37
Adana ile kedicikler de sali 18:00 de oynayacaklar bakalim büyük beinsporta kanal 1 de kim oyniyacak
lider oldugumuz icin sıkıstiklari kesin..

ÖmürKaradeniz61
18.12.2021, 20:58
Adana ile kedicikler de sali 18:00 de oynayacaklar bakalim büyük beinsporta kanal 1 de kim oyniyacak
lider oldugumuz icin sıkıstiklari kesin..

Çok mu önemli hocam tek derdimiz bu mu ?

ÖmürKaradeniz61
18.12.2021, 20:58
Haftaiçi olması bizim için avantaj Altay tribünleri bu maça çok ilgi göstermez.

zafer6161
18.12.2021, 20:59
Yine başladık her hafta 10-15 puan toplamaya :D

Uğur Ö.
18.12.2021, 20:59
Şu önde pres yapıp kanatlara top oynayan rakiplere karşı hala sıkıntılıyız. Edgar, Berat gibi pres altında saçmalayan iki adam bunun en büyük nedeni bence. Ek olarakta Cornelius topları baskı altında açarak kontrol ediyor. Altay bunu yapar mı bilmiyorum ama şuna çözüm bulmamız lazım.

yorumsuz6117
18.12.2021, 21:02
Normal şartlarda Altay'ın puan alma şansı yok ama futbol bu..

Onur Erçetin
18.12.2021, 21:06
Çok zor deplasman. Altay, Antalya gibi hırslı oynayacaktır.
Altay çok dengesiz bir takım.Gs deplasmanında izledim bunları.Bana göre süper ligin en komik takımlarından birisi.Dengesiz hücum ediyorlar ve ciddi kontralar yiyorlar,geriye yaslandıkları anlarda savunma yapıları dengesiz olduğu için kolay goller yiyorlar.Çok boşluklar veriyorlar.Stoperlerinden birisi 40 yaşındaki İbrahim Öztürk.

Son 10 maçta 3 beraberlik,7 mağlubiyet almışlar.Ligin 8.haftasından(3 Ekim) bu yana galibiyetleri yok adamların.Büyük aptallıklar yapmazsak bence kesinlikle kazanırız bu maçı.

Erkan A.
18.12.2021, 21:06
Çok mu önemli hocam tek derdimiz bu mu ?

Hocam dertlerimizin biride sozial medya olmali beinsport haksizlik ediyor maclarimizda trabzonsporlu birine yer verilmiyor..dünya bizim liderligimizi takip ederken beinsport bizim maci kanal 2 ye atamaz atmamali..
bunlari dert etmeliyiz , onu bosver bunu bosver dersek sıkıntı büyür gelecek nesil icin veya yarinlar icin..

Onur Erçetin
18.12.2021, 21:09
Bu akşam çıkardığımız kadroda Bakasetasın yerine Ömür başlarsa Salı günü Altayı çok rahat bir şekilde yeneceğimizi düşünüyorum.

Ertan1982
18.12.2021, 21:23
Hayirlisi olsun. son 2 maci kayipsiz atlatalim.Altay ne kadar zayif takim gibi görünse Mustafa Denizli yasli kurt dikkat olmak lazim.

yorumsuz6117
18.12.2021, 21:24
https://www.sporx.com/img/ilk11/2021/12/18/ac180117ed0b44321094bb8e051795601668495.jpg

Doğru kadro..

redbul
18.12.2021, 21:32
bence altay takımı bu ligde malatya ve kasımpaşa ile beraber ligin en zayıf takımlarından biri .ve son 10 maçında sadece 3 puan alabilmiş . normal şartlarda çok basit bir oyunla kolay bir galibiyet almamız lazım.ama tabiki bu futbol oyunu her sonuca açık ve süprizlerin de olabileceği bir oyun ben antalya maçı öncesi çok rahat bir galibiyet bekliyorum dedim yenildik o yüzden bu maç öncesinde yeneriz diye konuşmayacam.

Doğukan Uçan
18.12.2021, 21:37
hadi be bakasetas eski formuna dön bu maçı kazandır.

Cafer Bulur
18.12.2021, 21:48
bence altay takımı bu ligde malatya ve kasımpaşa ile beraber ligin en zayıf takımlarından biri .ve son 10 maçında sadece 3 puan alabilmiş . normal şartlarda çok basit bir oyunla kolay bir galibiyet almamız lazım.ama tabiki bu futbol oyunu her sonuca açık ve süprizlerin de olabileceği bir oyun ben antalya maçı öncesi çok rahat bir galibiyet bekliyorum dedim yenildik o yüzden bu maç öncesinde yeneriz diye konuşmayacam.

Bu macin favorisi net bir sekilde Altay dir.

Cok tecrübeli bir hocalari,iyi bir kaleci ve paixao gibi golcüleri var.

Eger bu macta bugünkü ilk yari gibi enerjik ve coskulu oynamazsak puan kaybedebiliriz.

Ufuk
18.12.2021, 21:48
Altay tempo yapabilen bir takım. İki beki, orta sahada Poko ve diğer siyahi oyuncu. Ön tarafta Bamba, Kappel falan baya atletik takım. Seyirci desteğini de arkalarına alınca baya mücadele edip koşacaklar ama Pinares dışında korkulacak ayak yok. Mücadele anlamında geri kalmayacak bir on birle çıkıp rahat bir galibiyet alırız.

Rakiplerin maçları:
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GZT GİRESUNSPOR; Diabate çelme takacak.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.; Balotelli Çipe'ye 35 mtden atacak.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK - FENERBAHÇE A.Ş.; Volkan'ın adamlık seviyesi tartılacak.
BEŞİKTAŞ A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş.; Fb maçını izleyip yorumlayacağım bu maçı.
ATAKAŞ HATAYSPOR - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR - Hatay'ın eksikleri dönüyorsa puan alabilir.

Enaldo61
18.12.2021, 22:32
Büyük Altay zor maç olacak, yine full konsantre olmamız gereken 3 puanlık bir maç.

Bize farklı odaklanacaklardır illa ki, hazır olmamız lazım.

Cafer Bulur
18.12.2021, 22:42
Büyük Altay zor maç olacak, yine full konsantre olmamız gereken 3 puanlık bir maç.

Bize farklı odaklanacaklardır illa ki, hazır olmamız lazım.

Ki besiktas yendiler basaksehir le deplasmanda berabere kaldilar altay asla hafife alinacak takim degil.

Bu maci full konsantre oynamak gerekiyor rehavet cok pahaliya malolur

nevzat61
18.12.2021, 22:44
Altay maçını umarım kayıpsız geçeriz..Pinares ve Rodriguez kanat oyuncuları dışında zorluk çıkaracak oyuncusu olduğunu düşünmüyorum..

Ayrıca İstanbul takımlarını tutan arkadaşlarım artık kadın futbol ligini takip etmeye başladılar..ben odaya girene kadar Super Lig ,ben odaya girince konu kadınlar ligine kayıyor..:))

samway
18.12.2021, 23:05
Cincon ağlıyor hakem diye aklıma bize 5 kırmızı gösterilen maç ve o geyse taraftarının oley çekdiği anlar geliyor bu sene böyle kudurmaları daha da keyifli olacak !!!

Hamza Yilmaz
18.12.2021, 23:45
Cincon ağlıyor hakem diye aklıma bize 5 kırmızı gösterilen maç ve o geyse taraftarının oley çekdiği anlar geliyor bu sene böyle kudurmaları daha da keyifli olacak !!!

Hakemlik birsey yoktu buarada, iyi yönetti Hakem yinede agliyorlar :D

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

hamdi_61
19.12.2021, 00:21
Altay'a vurur geçeriz, rahat olun.

Furkan Özdem
19.12.2021, 00:44
Bjk'yi yendiler, Gs ve Başakşehir ile berabere kaldılar. Nasıl ki bugün oyuncular "ben şampiyonluk yarışında hala aynı istek arzuyla varım" mesajını verir bir ilk yarı oyunu oynadılarsa Altay maçında da aynı ciddiyetle oynamak lazım. Hiçbir maç kolay değil.

Cafer Bulur
19.12.2021, 00:54
Bjk'yi yendiler, Gs ve Başakşehir ile berabere kaldılar. Nasıl ki bugün oyuncular "ben şampiyonluk yarışında hala aynı istek arzuyla varım" mesajını verir bir ilk yarı oyunu oynadılarsa Altay maçında da aynı ciddiyetle oynamak lazım. Hiçbir maç kolay değil.

Iste bu tip akilci mantikli ve gercekci yorumlara ihtiyacimiz var.

Trabzonspor tarihine bakin ne zaman rahat yeneriz dediysek hep tökezledik.

Rakip kadar kosup galibiyeti istemezseniz hüsrana ugrarsiniz

Mert Acar
19.12.2021, 00:58
Basit gibi görünen maçtan korkacaksın. Bkz: Antalya

Ogün YAZICI
19.12.2021, 01:02
Bugüne kadar izlediğiniz Altay'ı unutun
Geçen hafta unutmamız gerekip unutmadığımız Antalya gibi

Sezonun en dirençli futbolunu oynayacak Altay kendi adına
Hiç olmadığı kadar kompakt sert ve arzulu

Yoksa herhangi bir maçtaki Altay'ı 5 'lik yapardık

Uğurcan
Dorukhan Edgar Hugo Denswill
Siopis Hamsik
Abdülkadir Bakasetas Djaniny
Cornelius

ilelebeTS
19.12.2021, 01:12
Sorun rakipler değil, bizim takımın psikolojisi. Hatay'ı yeneceğim dediler ve onu hissettirdiler. Antalya maçında onu görememiştik. Bu maçta umarım o isteği görürüz. Altay bence ligin zayıf takımlarından biri. Ama rakip ne kadar zayıf olsa da kazanmak için sahada savaşmak gerekiyor.

Cafer Bulur
19.12.2021, 01:16
Sorun rakipler değil, bizim takımın psikolojisi. Hatay'ı yeneceğim dediler ve onu hissettirdiler. Antalya maçında onu görememiştik. Bu maçta umarım o isteği görürüz. Altay bence ligin zayıf takımlarından biri. Ama rakip ne kadar zayıf olsa da kazanmak için sahada savaşmak gerekiyor.

Aynen öyle hatay macindaki futbolu yine ilk 45 dakika oynayalim galibiyet gelecektir

kayseriliyiz
19.12.2021, 01:38
Altay tehlikeli oyunculara sahip bir takım, çok çok dikkat etmemiz lazım.
Bir kazaya daha kurban gitmemeliyiz.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

Armağan Dere
19.12.2021, 02:01
bu değil
başakşehir maçı zor olacak..
başarılar Trabzonspor..

hyasin61
19.12.2021, 08:55
Cok rahat bır mac olacagını dusunuyorum.Altay acık oynayan takım oldugu ıcın ısımız daha kolay olur ve farklı bır galıbıyet alırız ınsallah.

Timur Bey
19.12.2021, 09:45
Altay'ı dünkü oyunla rahat yeneriz. Çünkü takımda oyun namına net bir düzen yok. Giresunspor yayıla yayıla 3-1 yendi bunları. Mustafa Denizli ise kurt bir hoca olsa da defoları çıkmış birisi, Altay ptt ligi kadrosuyla bize yalancı baskılar elbet yapacaktır. Lakin dünkü oyunu oynarsak sorun olacağını sanmam ve yine diyorum. Altay devre arası 4-5 transfer yapmazsa küme düşer. Rize bir şekilde ara dönemde eksikleri tamamlamaya çalışır. Bu kadar rahat olmamaları lazım.

Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam Altay da parasal anlamda sıkıntılar vardı. Bu İzmir takımları o kadar taraftar ve şehir potansiyele rağmen neden sefilleri oynuyor sürekli garip.

ÖmürKaradeniz61
19.12.2021, 09:48
bu değil
başakşehir maçı zor olacak..
başarılar Trabzonspor..

Başakşehirin son 4 maçını 90 dakika izledim bence bize çelme takma şansları sıfır.

Fatih Solmaz
19.12.2021, 10:00
Altay yenildimi çok farklı yenilen oyun disiplini darmadağın olan bir ekip. bize karşı direnebileceklerini sanmıyorum.

pReN@_61
19.12.2021, 11:30
Büyük Altay deplasmanı.
Hafife almayalım. Ciddiyet...
:yattara:

KARAGOZLUM
19.12.2021, 11:52
Dun ilk yarida oynadigimiz gibi her mac 45dk oynasak bizden turkiye cumhuriyetinden hic kimse puan alamaz
ama gecen haftaki gibi (is kazasi olarak goruyorum) oynarsak herkes puan alir

insallah ciddiye alirlar Altayi ve dun ki gibi oynayip kayipsiz geceriz
Bir sonraki mac basaksehir bence en tehlikeyi mac adamlar cok kasar ve kapanarak oynuyorlar
emre cok iyi bir taktisyen degil ama kendi oyunculugu gibi cirkef oynatiyor takimi
bize karsi tamamen kapanip sinsice okaka ile gol arayacaklar, bu macta edgar ve hugoya buyuk is dusecek
sol bekimiz de kim olacaksa viscayi kitlemesi gerek

B.Yiğit
19.12.2021, 12:28
Altay maçı çok önemli. evimizde oynayacağımız Başakşehir maçından daha zor geçeceğini düşünüyorum. başakşehir gs maçında leş attı. nasıl 9 maç yenilmedi ilginç. emre ilk yenilgisini bizden alacak inşaallah. Kalan 2 maçı da kazanırsak devreye 14 puan farkla lider girmemiz çok olası. antalya maçındaki kötü oyunu zemine bağlıyorum. altay ile yeni bir zeminde oynayacağız.

Adem Erdoğan
19.12.2021, 12:49
Dünkü ortasaha kurgusuyla hiçbir maç zor değil arkadaşlar.
Tabi temkinli olmakta fayda var, futbol bu herşey olabilir.

hofsaale
19.12.2021, 12:58
Dorukhan Berat Hamsik bozulmamali...sag kanata ömür gelince oyunumuz daha akici olacaktir...burda tek problem bakasetas gibi duruyor suanlik..

cubido
19.12.2021, 13:00
.................................................. .................Uğurcan.......................... ....................................
.....Peres........................Edgar........... .....................................Hugo......... ..................Denswil...
.................................................. ...................Berat.......................... .....................................
......................................Dorukhan.... ....................................Hamsik........ .............................
............Ömür.................................. ..............Cornelius........................... .........Djaniny............

Siopis
Bakasetas,
Koita
Parmak
gibi gayet kaliteli 4 hamle oyuncumuz da olacak.

gurur6134
19.12.2021, 13:01
Bizim taraftara her mac zor her mac kolay mac degil :) bir bir geciyoruz engelleri altay macinda da bir futbol mucizesi olmazsa ters giden bir durum (kirmizi ve penalti gibi )kazaniriz daglar kadar fark var iki takim arasinda bizim ayarimizda degil acik ara favoriyiz puan kaybi buyuk surpriz olur..bizi zorlayacak mac basak maci olur diger takimlar futbol anlaminda yanimiza bile yaklasamazlar..

falcon_61_
19.12.2021, 13:21
Bizim taraftara her mac zor her mac kolay mac degil :) bir bir geciyoruz engelleri altay macinda da bir futbol mucizesi olmazsa ters giden bir durum (kirmizi ve penalti gibi )kazaniriz daglar kadar fark var iki takim arasinda bizim ayarimizda degil acik ara favoriyiz puan kaybi buyuk surpriz olur..bizi zorlayacak mac basak maci olur diger takimlar futbol anlaminda yanimiza bile yaklasamazlar..Göztepe ve Rize maçları da aşırı kolay görünüyordu ama oynanan top felaketti. O yüzden hiçbir takıma kolay yeneriz dememek lazım. Kağıt üzerinde 5 atarız gibi duruyor ama [emoji2]

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

falcon_61_
19.12.2021, 13:22
Bu maçta da bekleri ileri çıkarırsak farkımızı ortaya koyarız. 45 dk neler yaptık. Tamamen beklerin ileri çıkmasına bağlıyorum. Oyunu kısa mesafede oynadık. Baskı üstüne baskı oluştu

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

angraf
19.12.2021, 13:24
altay köklü bir futbol takımıdır.
İzmir içinde önemli bir takım.
Yolları açık olsun
ama bu maçı biz alacağız şampiyon olacağız.
Umarım altay ligde kalır bu sezon.

Doğukan Uçan
19.12.2021, 13:29
altay'ın bize tarih boyunca yamuk yaptığını hatırlamıyorum. güzel maç olur ve tabi ki biz kazanalım :)

altay'a bizden sonra ki maçlarında başarılar.

angraf
19.12.2021, 13:44
konyanın önündeki iki maçı

hatay -bjk

6 puan alabileceğini düşünmüyorum.

biz iki maçımızıda alırsak ortalama 2. ye 12 puan fark ile devreyi kapatacağız.

Takımımıza kazandıracağımız 1 bek bir kanat ve mümkün ise bir gezici yırtıcı forvet transferi ile mart ortası yada sonu şampiyonluğumuzu ilan ederiz.

Geliyor gelmekte olan yıllardır beklediğimiz anlara son 3-4 ay

Sabredin destek çıkın bu takım bekleneni bize verecek yürekten inanıyorum

Ceyhun Öncü
19.12.2021, 14:07
1-0 olsun bizim olsun

HOPA'LI TS'Lİ
19.12.2021, 14:08
.................................................. .................Uğurcan.......................... ....................................
.....Peres........................Edgar........... .....................................Hugo......... ..................Denswil...
.................................................. ...................Berat.......................... .....................................
......................................Dorukhan.... ....................................Hamsik........ .............................
............Ömür.................................. ..............Cornelius........................... .........Djaniny............

Siopis
Bakasetas,
Koita
Parmak
gibi gayet kaliteli 4 hamle oyuncumuz da olacak.

Bakanın formsuzluğunda, Vakeme dönene kadar ideal kadro bu olmalı.
Dün Parmak kısa süre oynadı ama 2 kritik top kaptırdı. Kendine gel artık Parmak. Daha iyisi var sende.
Koita son maçlarda istekli, enerjik ve hareketli
Siopisin pas hataları olmasa çok yararlı bir oyuncu, ciğersizim benim

Adem Akyüz'
19.12.2021, 14:18
Giresunspor karşısındaki Altay inanılmaz kötü bir takımdı. İçerde taraftar desteğiyle daha iyi olacaklardır muhtemelen ama çok zorlanacağımızı zannetmiyorum. İlk golü bulunca kopar maç.

Adem Akyüz'
19.12.2021, 14:19
lider oldugumuz icin sıkıstiklari kesin..Bence bunları kafaya takmayı bırakmak lazım. Çok da önemli değil hangi kanalda yayınlandığı. Kendi işimize bakalım ve vurup geçelim :)

Bayraktaroğlu
19.12.2021, 14:27
Altay da diğer takım passoliglerine kısıtlama koyuyor mu acaba?

hanzale
19.12.2021, 14:51
Başakşehirin son 4 maçını 90 dakika izledim bence bize çelme takma şansları sıfır.

Hay yaşa, Başakşehir oyunu bizim dişimize uygun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nevzat61
19.12.2021, 15:24
Salı günü komşu bir sürpriz yapar mı acaba.. bizden önce Başakşehir'e bir çelme takabilir mi ? Çok güzel olur..

ÖmürKaradeniz61
19.12.2021, 15:27
Salı günü komşu bir sürpriz yapar mı acaba.. bizden önce Başakşehir'e bir çelme takabilir mi ? Çok güzel olur..

Sürpriz olmaz.

hanzale
19.12.2021, 15:29
4-5 maçlık bir seri daha yaparsak lig mig kalmaz,

nevzat61
19.12.2021, 15:32
Sürpriz olmaz.

Ben en azından bir beraberlik bekliyorum.. Giresun fena top oynamıyor, üstelik kontra oyunu da fena değil.. Başakşehir de bu hafta kırmızı gören duarte de yok..olur mu olur

Manu61
19.12.2021, 16:03
Rize'nin kazanması kötü oldu, Altay'ın oynadığı oyunu hiç beğenmiyorum ama artık düşme potasını iyice hissettikleri için sert oynamaya çalışacaklar. Başakşehir maçına kadar puan kaybı yapmadan gitmeliyiz, kolay maç yok bunu unutmayalım.

yorumsuz6117
19.12.2021, 16:05
Başakşehir GS karşısında rezaletti..

Arda'
19.12.2021, 16:17
Başkan yarın Candaş Tolga hıyarının programına katılacakmış, ne zaman tvye çıksa başımıza bi iş geliyor onun için bu maçta puan kaybı olursa şaşırmam.

Timur Bey
19.12.2021, 16:17
Akbil bize ve full tribüne karşı kapanacaktır. Abdüş yanı sıra Baka da Siopis de oynamalı. Çünkü çok sert oynuyorlar ve kart görmek gibi kaygıları yok. Abdüş ceza alanına girmekte, Baka ise uzaktan şutlarda iyi olur. Siopis ise güç dengesi için önemli.

Onur Erçetin
19.12.2021, 16:28
Başkan bugün Candaş Tolga hıyarının programına katılacakmış, ne zaman tvye çıksa başımıza bi iş geliyor onun için bu maçta puan kaybı olursa şaşırmam.

Hangi kanalda ve saat kaçta acaba merak ettim şimdi.Transferle ilgili mutlaka birşeyler sorulacaktır ve söyleyecektir.

Onur Erçetin
19.12.2021, 16:31
Akbil bize ve full tribüne karşı kapanacaktır. Abdüş yanı sıra Baka da Siopis de oynamalı. Çünkü çok sert oynuyorlar ve kart görmek gibi kaygıları yok. Abdüş ceza alanına girmekte, Baka ise uzaktan şutlarda iyi olur. Siopis ise güç dengesi için önemli.
Orta alanda Berat-Dorukhan-Hamsik üçlüsünden vazgeçmez hoca.Sol kanatta Djaniny,ileride ise Corneliusun yeri garanti.

Tek garanti olmayan yer sağ kanat.Orada ya Ömür oynayacak ya da Bakasetas.Ömür orası için daha uygun ancak ne olacağını bilemiyorum.

Arda'
19.12.2021, 16:48
Hangi kanalda ve saat kaçta acaba merak ettim şimdi.Transferle ilgili mutlaka birşeyler sorulacaktır ve söyleyecektir.

Yarın saat 20:30da Haber Global kanalındaymış. Ben bugün yazmıştım düzelttim onu yarın olacak.

Timur Bey
19.12.2021, 16:52
Orta alanda Berat-Dorukhan-Hamsik üçlüsünden vazgeçmez hoca.Sol kanatta Djaniny,ileride ise Corneliusun yeri garanti.

Tek garanti olmayan yer sağ kanat.Orada ya Ömür oynayacak ya da Bakasetas.Ömür orası için daha uygun ancak ne olacağını bilemiyorum.

Bu üçlü Waka yokluğunda ve akbil sertliğinde hafif kalır. Hatay ya da Altay ayarında bir maç olmayacak.

Dorukhan - Siopis - Hamsik
Ömür - Baka - Djaniny
Cornelius

Bu orta ve ileri hat daha makul geliyor bana.

sessizkral_1
19.12.2021, 17:05
Bu macin favorisi net bir sekilde Altay dir.

Cok tecrübeli bir hocalari,iyi bir kaleci ve paixao gibi golcüleri var.

Eger bu macta bugünkü ilk yari gibi enerjik ve coskulu oynamazsak puan kaybedebiliriz.

yanlış anlamayın ama totem yapmıyorsanız eğer bu ligde Trabzonspora karşı şuan "net favori" maça çıkabilecek takım yok. takımınıza biraz güvenin. bir çok çok zor yenilebilecek bir takımız.

altayı öyle bi anlatmışsınızki sanki şampiyonluğa oynuyor. ligin zayıf ekiplerinden birisi.

Kadir Aydın
19.12.2021, 17:11
Takim rehavete girerse işimiz zor.
Altay'in zencileri fırtına gibi, bjk yi fena hirpalamışlardı.

Fatih Solmaz
19.12.2021, 18:41
Biz hiç kimseye benzemiyoruz. O yüzden sadece yapmamız gereken oyun içinde sadece 15 dk vites yükseltmek. Buna dayanacak hiçbir takım yok süperligde.

HOPA'LI TS'Lİ
19.12.2021, 18:56
yanlış anlamayın ama totem yapmıyorsanız eğer bu ligde Trabzonspora karşı şuan "net favori" maça çıkabilecek takım yok. takımınıza biraz güvenin. bir çok çok zor yenilebilecek bir takımız.

altayı öyle bi anlatmışsınızki sanki şampiyonluğa oynuyor. ligin zayıf ekiplerinden birisi.

Çok doğru
Moralmen bitik, 12 haftadır kazanamayan bir takım var karşımızda
Biz değil, onlar tedirgin olacaklar.
Çok rahatım.
Elbette her takımı ciddiye almak gerekiyor. Puan durumuna bakmaksızın hafife almamak şart.
Benim anlatmak istediğim farklı
Bizim gücümüzde, ayarımızda değiller, yenmeliyiz, yeneriz

Girebi
19.12.2021, 19:21
Düşme hattına yakın rakiplere karşı daha da dikkatli olmalıyız artık, özellikle ligin ikinci yarısı çok daha çetin maçlar olacak. Rehavete düşersek, şu anki puan farkına güvenip nokta atışı transfer yapmazsak sıkıntı yaşarız, bunu söylemeden edemiyorum çünkü geçmişte ceremesini çektiğimiz sorunlar bunlar
Altay'ın yerli oyuncuları zayıf. 40 yaşında bir stoperle oynuyorlar, süre almayan bir sürü oyuncuları var vesaire. Zayıf ve dar denebilecek bir kadro. Kazanmamız şart. Mustafa Denizli de emekli olsun artık.

Eyüphan
19.12.2021, 19:50
40 yaşındaki stoperleri İbrahim Öztürk Giresun maçında sakat diye çıkmıştı. Bizim maçta oynamayabilir. Altayın 3 maçını izledim. Beşiktaşı yendikleri maçta çok kötüydüler. Beşiktaş onbir kurmakta zorlanarak maça çıkmıştı. Şansa maçı aldılar. Gs karşısında 30 dakika yüksek tempo yaptılar. Çok iyi bir maç başlangıcıydı. Sonrasını getiremediler. Giresun maçında dağınık bir görüntü verdiler. Bu üç maç için şunu söyleyebilirim. Rakip atletik ve dirençli. Bu maç özellikle ilk 30 dakika kontrollü sakin oynamamız gerekir. Kolay bir maç beklemeyin.

Ts006161
19.12.2021, 20:03
Hatay maçının ilk yarısındaki oyunu, maç boyu 60 dakikaya yayarabilirsek bu ligde bize denk takım olmaz. Hatay maçının ilk 45 dakikasında takım müthiş oynadı

Kenshi
19.12.2021, 20:13
Fener - Bjk maçı çok keyifli ilerliyor. Bjk’nin 2. golünde rıdvan harika orta açtı, bu eleman cidden iyi. Umarım bu kızkardeşler berabere kalır.

HOPA'LI TS'Lİ
19.12.2021, 20:22
Fener - Bjk maçı çok keyifli ilerliyor. Bjk’nin 2. golünde rıdvan harika orta açtı, bu eleman cidden iyi. Umarım bu kızkardeşler berabere kalır.

Beraberlik şahane olur veya BJK'nin saplaması iyi olur bizim için.

Sacit
19.12.2021, 20:37
Kouassi en kısa sürede hazır hale gelsin artık
bu adam kanatta acil lazım

takımın fizik gücü yüksek kuvvetli oyunculara ihtiyacı var
hem de acil ihtiyaç

Yiğit SARI
19.12.2021, 20:47
Kouassi en kısa sürede hazır hale gelsin artık
bu adam kanatta acil lazım

takımın fizik gücü yüksek kuvvetli oyunculara ihtiyacı var
hem de acil ihtiyaç

Afrika kupası oynanacaksa ki öyle gözüküyor kouassi'den fildişi elenene kadar faydalanamayacağız

Turnuva 9'unda başlıyor transfer dönemi 12'sinde açılıyor

Turnuva başlığı: https://forum.bordomavi.net/showthread.php/58545-2022-Afrika-Uluslar-Kupası-(09-01-22-06-02-22)

naimbektas6161
19.12.2021, 20:51
İpler tamamen bizde artık.
Başarılar fırtınam

HOPA'LI TS'Lİ
19.12.2021, 20:56
Yine harika bir hafta
Arayı açıyoruz.
Nazar değmesin.
Başarılar Trabzon'um.

cem1990
19.12.2021, 20:57
Iki kız kardeş berabere kaldı
Böyle bir sezon bir daha gelmez
Bu sene olalım şampiyon atalım üzerimizde ki ölü toprağı
Inanıyorum ki bir şampiyon olalım devamı gelecektir

Onur Erçetin
19.12.2021, 21:01
Altay ve Başakşehir maçlarını kazanırsak ligde açık ara şampiyon oluruz çünkü rakip takımların Salı ve Cumartesi günü zorlu maçları var ve puan kaybetme ihtimalleri yine çok yüksek.

hyasin61
19.12.2021, 21:08
Rıdvan Dilmen : Sampiyonluk baremi maremi ne , Sampiyon belli :)

HOPA'LI TS'Lİ
19.12.2021, 21:09
Iki kız kardeş berabere kaldı
Böyle bir sezon bir daha gelmez
Bu sene olalım şampiyon atalım üzerimizde ki ölü toprağı
Inanıyorum ki bir şampiyon olalım devamı gelecektir

Nefis özetlemişsin kardeşim bu sezonu
Çok fantastik bir sezon yaşıyoruz gerçekten.
1 şampiyonluk makus talihimizi yenmemize vesile olacaktır.
Her maça aynı ciddiyetle ve disiplinle hazırlanmaya devam
Allah tuttuğunuzu altın etsin Abdullah Avcı ve Büyük Başkan Ahmet Ağaoğlu

LANGARA
19.12.2021, 21:10
En önemli maçımız. Çünkü önümüzdeki ilk maç. Aynı ciddiyetle devam:)

Oğuzhan Fidan
19.12.2021, 21:11
Fener lehine verilen el ve penaltı doğru kararmıydı size göre ??? Futbolsever olarak soruyorum

nevzat61
19.12.2021, 21:14
Fener lehine verilen el ve penaltı doğru kararmıydı size göre ??? Futbolsever olarak soruyorum

Çok net bir şekilde penaltı değildi.. aynısı bu hafta Hatay maçında oldu verilmedi.. şikeciler için sıkıntı değil alışıklar

trbzonsporlu
19.12.2021, 21:15
daha hiçbirsey kazanmadık. 42 puanla kumede kalma bile garanti değil. aynı ciddiyetle devam
2. devre zorlu deplasmanlar oncesi farkı daha da açmalıyız

adiloş bebe
19.12.2021, 21:17
Oynayacağımız rakipleri küçümsememiz gerek bunu hala kavrayamayan taraftarlarımız var. Bana göre ligin en zayıf takımlarından olan Göztepe ve Rize karşsıında nasıl ecel terleri döktüğümüzü biliyorsunuz. Bu tip maçların hikayesi çok farklı olur arkadaşlar. Rakip ekstra motive olur çünkü.

Altay'ı hiç izlemedim bu yıl ama sakın öyle çok rahat bir maç beklemeyin. Kazanmaya yakınız ama rehavete kapılmamak gerekiyor.

Oğuzhan Fidan
19.12.2021, 21:19
Çok net bir şekilde penaltı değildi.. aynısı bu hafta Hatay maçında oldu verilmedi.. şikeciler için sıkıntı değil alışıklar

Yazıklar olsun diyorum sadece bu kadar olmaz . O pozisyona nasıl penaltı çalabiliyor göz göre göre TS fb maçında bize karşı yapılsa yer yerinden oynardı bjk hakeme rağmen iyi skor aldı S.aviz denen futbol karaktersizi tam fenere layık oyuncu

Oğuzhan Fidan
19.12.2021, 21:21
Oynayacağımız rakipleri küçümsememiz gerek bunu hala kavrayamayan taraftarlarımız var. Bana göre ligin en zayıf takımlarından olan Göztepe ve Rize karşsıında nasıl ecel terleri döktüğümüzü biliyorsunuz. Bu tip maçların hikayesi çok farklı olur arkadaşlar. Rakip ekstra motive olur çünkü.

Altay'ı hiç izlemedim bu yıl ama sakın öyle çok rahat bir maç beklemeyin. Kazanmaya yakınız ama rehavete kapılmamak gerekiyor.

Antalya maçında boyumuzun ölçüsünü almışızdır diye düşünüyorum . Bi daha böyle hata yapılmaz umarım

nevzat61
19.12.2021, 21:23
Salı akşamı umarım Hatay maçının ilk yarısında oynadığımız oyunun, yarım saatini oynasak bize yeter diyorum..

Sefaenes
19.12.2021, 21:26
Rakipi hafife almadan 3 puan alip yolumuza devam etmeliyiz. Stoperlerimiz biraz kendilerine ceki düzen vermeli

güneyli
19.12.2021, 21:35
Dünden bu yana şikeciler bize 1 puan daha yaklaştı renktaşlar. Rehavete girmeye gerek yok.Bizim için her maç ciddiye alınmalı.

mawro61
19.12.2021, 21:41
Zamana yayılmış, şok etkisi yapmayan enteresan bir şampiyonluk yaşayacağız.
Böyle bir şey de nasıl kutlanır bilemiyorum.

emre6117
19.12.2021, 21:43
40 yaşındaki stoperleri İbrahim Öztürk Giresun maçında sakat diye çıkmıştı. Bizim maçta oynamayabilir. Altayın 3 maçını izledim. Beşiktaşı yendikleri maçta çok kötüydüler. Beşiktaş onbir kurmakta zorlanarak maça çıkmıştı. Şansa maçı aldılar. Gs karşısında 30 dakika yüksek tempo yaptılar. Çok iyi bir maç başlangıcıydı. Sonrasını getiremediler. Giresun maçında dağınık bir görüntü verdiler. Bu üç maç için şunu söyleyebilirim. Rakip atletik ve dirençli. Bu maç özellikle ilk 30 dakika kontrollü sakin oynamamız gerekir. Kolay bir maç beklemeyin.

Altayi akılla yenmemmiz lazim. Geride hata yapmamali, fazla.bos alan birakmamaliyiz. Akilli oynarsak altay bos alan veriyor geride.

yorumsuz6117
19.12.2021, 22:03
21065

Mert Pasa
19.12.2021, 22:12
puan farki yok,yeniden basliyoruz gibi devam,yasattiginiz her sey icin tesekkurler

deepmavi
19.12.2021, 22:27
Haydi 2 maç kaldı Allah'ın izni ile 2 maçıda kazanacağız.Aynı ciddiyet ile Altay maçına hazırlanmalıyız ve rakibi küçümsemeden 90 dakika Trabzonspor'umuza yakışır mücadele ile İnşAllah maçı kazanacağız.Haydi Abdullah Hoca ve futbolcularımız şu 2 maçı kazansın ondan sonra en kral tatili yapsınlar ve dinlensinler...

Enaldo61
19.12.2021, 22:42
Devam...

:sevinç:

oflee
19.12.2021, 22:51

bize de böylesi lazımdı bence.. yılların birikimiyle heyecanlı bir yarış hoş olmayan vakaları beraberinde getirebilirdi, böyle önden gidersek çok coşkulu değil belki ama çok gururlu bir kutlama olur, yıllarca her türlü pisliğe maruz kalan bir camianın bu şekilde ezici bir şampiyonluk yaşaması çok anlamlı olacak inşallah...
bununla beraber en erken şampiyonluk ilanı gelirse çok güzel olur, bundan önce fb 3 kez 3 maç kala ilan etmiş, 4 ve üzeri maç kala şampiyonluk ilanı bana yeter... ligler başlarken yazacak her sene en erken şampiyonluk ilanı diye...

Tahir61
19.12.2021, 23:20
sivas deplasmanını da hele bi dönelim, ondan sonra bi şeyler konuşuruz.

altayın bizim defans dörtlümüze ve orta göbeğe çok ters gelecek yabancıları var. can derdinler de. hatay maçının ilk yarısındaki oyunu yine bir 45 dakika tekrarlayabilirsek çözeriz inş.

KARAGOZLUM
19.12.2021, 23:21
Ben federasyona hic guvenmiyorum
bunlar coronayi bahane edip ligi bile iptal eder

zafer6161
19.12.2021, 23:24
Altay ve başarı rahat geçip ligi bitirecegimizi düşünüyorum 2.yari rakiplerin durumuna göre bazı maclari salabiliriz

zafer6161
19.12.2021, 23:28

Bence takim alıştıra alıştıra kutlama yaptırıyor ��
Son düzlükte ki yarışın sonu ile 10 hafta kala yarisin sonu çok farklı, benim korkum şampiyon olup son haftalarda evimizde boş tribünlere oynayabiliriz ��

Kemal Öztel
19.12.2021, 23:28
Önemli olan üç puan. Takımda herkesin belli bir standartı var ve her hafta bir iki oyuncu ekstra oynuyor ön plana çıkıyor ve maçı alıyor. Bu hafta da herkesin ortalamanın üstünde olduğu ama bir iki oyuncunun en iyi gününde olduğu bir maçın sonucunda kazanacağız inşallah. Tam bir takım gibi hareket ediyoruz ve bunun mimarlarına minnettarım..

AYYILDIZ
19.12.2021, 23:31
İlk yarının en önemli deplasman maçı. İnşallah galip gelebiliriz. İlla bize karşı bileneceklerdir.

güneyli
19.12.2021, 23:46
Hiç bir maçı basite almamak gerekir. Her galibiyet 3 trilyona yakın para demek

Mert Pasa
19.12.2021, 23:58
En zor mac siradaki macdir,bu mac ekstralari Bakasetasdan bekliyorum

İ. SARAL
19.12.2021, 23:58
Altay düşme potasına doğru gidiyor. Sert oynarlar büyük ihtimalle. Dikkatli ve sabırlı oynamalıyız.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih K.
20.12.2021, 00:23
Sonucu, puan farkını bir kenara bırakıp her maç Hatay maçının ilk yarısındaki oyunu oynamaya çalışmalıyız. Her şeyden bağımsız o oyuna bu ligde karşılık verebilecek takım yok. Tek amaç o olmalı artık. Bu saatten sonra kendimizle yarışacağız.

Varlıbaş61
20.12.2021, 00:27
Bu kadar kolay şampiyon olacağımıza inanmıyorum.

Ya ligler iptal edilecek pandemiden dolayı, ya dünya savaşı çıkacak, yada bir musibet olacak.

Bir şeyler olacak yani, her an teyakkuzdayım :(

albatros
20.12.2021, 00:32
Rehavete kapılmadan akılcı oyunla devam...

Bu arada değerli renktaşlarım sizlerden bir ricam var. Yanlış anlamayın ama bu "kız kardeşler", istanbul'un kocası", "tecavüz ettik" vb. gibi söylemler bize yakışmıyor. kadını aşağılayan, aşağı düşünen zihniyetin dilidir bu. kullanırken maksadınızın kadınları aşağılamak olduğunu düşünmüyorum ama bu alışılagelmiş dili hayatımızdan çıkaralım değerli renktaşlarım.
hepinizi seviyorum.

AyhanPe
20.12.2021, 00:42
Altay a yenilecegimizi düsünmüyorum ama bu macta cikacak bir beraberlik beni sasirtmaz. Altay yabana atilacak bir takim degil. M. Denizli deneyimli bir teknik direktör. Bjk yi yendiler, Gs ve Basaksehir den puan alabildiler. Umarim Hatayspor macinda ikinci devredeki degilde ilk devrede oynadigimiz oyunu görürüz..

Yunus Emre SEYHAN
20.12.2021, 01:05
Cumartesi akşamı 48 puan yaparsak ve ikinci yarıya forvet + kanat oyuncusu transferleri ile girersek bu iş biter. Özellikle kanat transferi şart. Çin liginden alınan yeni transfer , Djaniny , Edgar yaklaşık 1 ay bizimle olmayacak.
İşi garantiye alırız.
Aksi durum için bir çok felaket senaryosunun aynı anda gerçekleşmesi gerek. Uğurcan ve Hamsik'in ağır sakatlık yaşaması gibi.
Hatay maçında ki ilk yarida oynanan oyun rakipler dahil herkesi ikna etti.

Gökhan Balcı
20.12.2021, 01:35
Hatay maçında oynadığımız oyun rakiplere bu takım bu hafta ne oynar endişesini de soktu. İlk bakışta daha defansif gibi görünebilecek hatta bakasetası da dahil edersek kalabalık ve dirençli bir orta saha ile kanatları görece zayıf bir takım gibi düşünülse de gördük ki hiç beklemediğimiz denswill bile maçın en önemli işlerinden birini yaptı. Yine bu kadro pekala oyunu geride kabul edebilir bir kadro. Aynı kadro içinde bir anda dorukhan sahte dokuz hamsik stoperlerden top alan adama dönüşebilir. Kısacası kadro olarak bir şeyler anlatsa bile rakip takım için anlaşılması zor bir takım trabzonspor. Çünkü hocası aynı malzemeden farklı tatlar çıkarabilme becerisine sahip. Fazla opsiyonu olmayan anadolu takımlarını yenmemizin nedenlerinden birinin de bu olduğunu düşünüyorum. Ayrıca yukarıda arkadaşlar rize ve göztepe maçlarını örnek vermişler ama biz o takımlarla bugün oynasak aynı şey mi olur bunu da düşünmek lazım. Bizim de oyunumuz gün geçtikçe daha güçlü bir hal alıyor. Onlar ise aksine gittikçe geriye gidiyorlar. Altay maçına en azından taraftar olarak böyle de bakabiliriz diye düşünüyorum

Rama61
20.12.2021, 01:45
Bosuna heveslenmeyin,Ben bu sisteme güvenmiyorum.ya hakemleri,ya coronayi yada olaganüstü hal gibi bir bahane bulup ligi iptal edecekler

Enes Başkaya60
20.12.2021, 02:40
Bosuna heveslenmeyin,Ben bu sisteme güvenmiyorum.ya hakemleri,ya coronayi yada olaganüstü hal gibi bir bahane bulup ligi iptal edecekler

Ekonomi çok kötü gidiyor...

Onunla ilgili korkularım yok değil, savaş mı çıkar ne olur ama işkilleniyorum...

Çünkü biz şampiyonluğa gidiyoruz...

Yiğit Gayretli
20.12.2021, 08:30
Her maçta puan tablosu sıfırlanmış gibi sahaya çıkmak lazım. Gevşememek lazım.

Bizden bir gün sonra Hatay-Konya maçı olacak. Orayı kazanmış şekilde beklemek lazım.

Burak Bıyıklı
20.12.2021, 09:07
Yalnız her hafta 3 puandan fazlasını kazanıyoruz bu yıl. Kaybederken bile kazandık :D
Altayı yenip konya-hatay maçında çekirdek çitlemek lazım. İki maçta 6 puan alırsak muhtemelen puan farkını çift hanelerde bitireceğiz ilk devrede. Psikolojik baskı için gevşemeyip kazanmaya devam etmeliyiz.

Her maçta puan tablosu sıfırlanmış gibi sahaya çıkmak lazım. Gevşememek lazım.

Bizden bir gün sonra Hatay-Konya maçı olacak. Orayı kazanmış şekilde beklemek lazım.

Mehmet Fatih Yavuz
20.12.2021, 09:24
Ula maç yarınaymış??
Fikstür sıkışmış gene.

Halil Alemdar
20.12.2021, 09:30
Doğru düzgün dinlenmeden maça çıkacağız. Hatay maçının 2.yarısı çok tempo yapmadan oynadık ama umarım bi sakatlık çıkmaz. 1-0 olsun bizim olsun.

gurur6134
20.12.2021, 09:44
Başkan yarın Candaş Tolga hıyarının programına katılacakmış, ne zaman tvye çıksa başımıza bi iş geliyor onun için bu maçta puan kaybı olursa şaşırmam.

Hakkidir cikip konusacak su basariyi istanbul takimlarindan birisinin baskani yakalasa hergun tvlerdeydi iyi bile durdu

iyattara
20.12.2021, 09:59
Yıllardır o kadar çok travma yaşamışız ki içimizde hep "acaba" korkusu var. Şampiyonluğu garantilemeden de geçmeyecek herhalde :)

Doğukan Uçan
20.12.2021, 10:05
daha dün maç yapmadık mı :D

Fatih Özkan
20.12.2021, 10:08
Arkadaşlar aynı Altay'dan mı bahsediyoruz ? Nedir bu tedirginlik ? Elbette büyük konuşup, rehavete kapılıp rakibi küçümseyemeyelim lakin bir de gerçekler var. Şu haliyle Altay bize rakip olamaz. Biz kendimiz gibi oynadığımız sürece Altay maçı bizim için sorun teşkil etmeyecektir Allah'ın izniyle.

Murat Keçeci
20.12.2021, 10:12
Ilk yarının son deplasman maçına çıkacağız.antalya maçına kadar güzel bir karnemiz vardı.Bu maçla yeniden bir deplasman serisine başlamalıyız.

Ligdeki hiçbir maç kolay değil her maça aynı ciddiyetle çıkmalıyız ve 90 dakika disiplinden uzaklaşmamalıyız.

Rakibin türk futbolunu iyi bilen bir hocası var.Ayrıca yeni stadda ilk galibiyeti almak isteyeceklerdir.Çok dikkatli oynamalıyız.Takim savunmasını iyi yapıp bulduğumuz fırsatları iyi sonuçlandırmalıyız.

Alınacak her 3 puan bizi zafere bir adım daha yaklaştıracak.Tüm oyuncularımızdan yüksek konsantrasyon bekliyorum.

ÖmürKaradeniz61
20.12.2021, 10:13
Antalya maçı öncesi rakibi fazla ciddiye alan taraftar ile Altay maçını haddinden fazla ciddiye alan taraftar aynı kafada yine. Yahu Antalya’yı Barcelona yapıp maça ortak ettiniz şimdi de sıra Altay da mı?

Emirhan Uludüz
20.12.2021, 10:25
Ula maç yarınaymış??
Fikstür sıkışmış gene.

Salı olduğunu biliyordum fakat yarının salı olduğunu bir türlü kavrayamıyorum hala o kadar sıkışık :)

Faik Yılmaz
20.12.2021, 10:26
maç maç gidip her maça ciddiyetle eğilmeliyiz....

bizi şampiyon ilan edenler var. revalete gimemizi istiyorlar...

ilk yarının sonuna kadar minimum kayıpla girmaliyiz. bu maçıda alırsak başakşehir maçı kapalı gişe olur...

kaçarava
20.12.2021, 10:30
Altay çok kötü gidiyor. Stadın açılış maçında yenildiler. Bu maç da yenilmek istemeyecekler tabii ki. Zaman zaman agresif, tempolu oynayabiliyorlar. Aslında tam bir "PTT ligi takımı" görüntüsündeler. Agresif ama kuru bir oyun, becerikli 1-2 Afrikalı oyuncu falan. Artı yönleri, bizim zaaflarımızı zorlayacak yönde ama zayıf bir takımlar.

Hatay maçının ilk yarısında tamamen, ikinci yarısında kısmen oynadığımız oyuna devam etmemiz gerekiyor. Önceki haftalara göre top bizdeyken boşa hareketlenen hareketli oyuncular, kaptırınca daha agresif bir takım...Cornelius'un bu savunmayı yine yıkması lazım. Bir stoper golü de fena olmaz.

stichus
20.12.2021, 11:06
Kalan maçların en kolayı.

Bu tarz rakipleri yenmeniz için vasat bir takıma mesela bir Hamsik, Cornelius, Djaniny, Bakasetas gibi oyunculardan herhangi birini koymanız yeter.

Altay camia olarak saygıyı hakeden bir takım. Rakip olarak da ciddiye alınacak bir takım değil. Yani her rakip değerli, her maç zor densin tabii benim ona lafım yok ama Altay o rakip değil.

Yani sahaya onbir kişi çıkmak kazanmak için yeterli olacaktır, öyle söyleyeyim.

Rakibi küçümsesen, rehavete kapılsan, ciddiyetten uzaklaşsan, disiplinden kopsan hatta Yusuf Sarı’yı bile oynatsan kazanacağın maç bu işte.

Rahat olun.

:)

iso_4939
20.12.2021, 11:20
Bize gelen barcelona oluyor
Yine guzel bir oyunla 3 puan insallah

6Şafak Aydın1
20.12.2021, 11:31
Maclara yetisemedigimiz bir hafta , öyle olsun bakalim bir ara habire macimiz oluyordu ama sol sag sol ile hedef Basaksehir.

Ali İhsan
20.12.2021, 11:31
Bu maç deplasmanda da olsa yeni bir stadda yapılacak, Antalya maçı gibi tarla olmaz en azından

Haftaiçi olması sebebiyle seyirci konusunda sıkıntı olabilir, o atmosfer olmaz

Altay çok ciddi düşüşte ama böle maçlarda hep bi şekilde puan aldılar

Ama ben bu maçta çok ciddi bir saçmalık olmadığı sürece rahat kazanıp Başakşehir maçına geçeceğimizi düşünüyorum.

tenten
20.12.2021, 11:38
arkadaşlar trabzon ve altay passolig kartım da var. ama sistemde ttabzon kartım göründüğü için bilet alamıyorum. maça nasıl girebilirim sizce var mıdır bir yolu? bu maçı kaçırırsam çok üzülücem ya

Tahir61
20.12.2021, 11:40
Giresun Başakşehiri yenerse aralarında 4 puan kalıyor :)

Girebi
20.12.2021, 11:41
Umarım sakatsız, cezasız düşük tempolu bir galibiyet alırız. Cumartesi günkü maç çok daha kritik olacak.

Tatar Kemal
20.12.2021, 11:47
Sıkışık maçlar her zaman tehlikelidir. Trabzonspor çok dikkatli oynamalı. Rakibi ciddiye aldığı sürece trabzonspor her maçtan puan çıkarır. Hatayspor maçının ikinci yarısındaki futbol biraz tedirgin ediciydi. İyi bir konsantrasyon şart. Ligin zirvesindeki takımlar her zaman ligin sonlarındaki takımlara karşı konsantrasyon eksikliği yaşar. Asıl dananın kuyruğu Başakşehir maçı. Akla kara o maçta belli olur.

Ufuk
20.12.2021, 11:50
Her ne kadar kontra çıkacak atletizme sahip oyuncularımız olmasa da maçı tutup sonuca gitme işiyle buralara geldik zaten. Kouassi gibi, olursa Masouras veya o muadil başka bir oyuncu da eklendiğinde çok daha tehlikeli olacağımız bariz ortada. Rakipler bizim üzerimize geldikçe işimize gelir. Bu takviyeler sonrasında muhtemelen topu bize bırakıp kontra kovalamayı tercih edecekler. Bu noktada sezon başındaki Malatya maçları gibi kontralara nasıl çözüm bulabilir miyiz diyordum ki bunu ligde en iyi yapan takıma pozisyon vermeden ilk devreyi tamamladık. Kaldı ki Hatay kaymaları falan baya iyi yaptı, iyi savundu. Atıyorum Hatay değil de Rize falan olsa tek devrede 5 atardık herhalde.

Çok önemli mesaj oldu bu lige. Üzerime gelirsen ceza keserim, geride beklersen aciz bırakırım. Geriye yapılacak tek şey arkayı düşünmeden ön alan presi yapmaları olacak. ADS bununla sıkıntı yarattı. Antalya bozuk zeminin de avantajıyla Hamsik'e top aldırtmayarak Edgar ve Hugo'ya basarak yaptı. Buna da iyi bir sol bek alıp çözüm bulursak rakipler ne oynayacak kestiremiyorum. :)

Ufuk
20.12.2021, 11:57
arkadaşlar trabzon ve altay passolig kartım da var. ama sistemde ttabzon kartım göründüğü için bilet alamıyorum. maça nasıl girebilirim sizce var mıdır bir yolu? bu maçı kaçırırsam çok üzülücem ya

İzmir İl Spor Güvenlik Kurulunun kararı gereğince son 10 gün içerisinde rakip takım logolu passolig kartını iptal ettiren kişilerin biletleri iptal edilerek bilet ücreti kartına iade edilecektir.

Maalesef yasal yolu yok :(

Devrim Arslan
20.12.2021, 11:59
altay son 10 maçında 7 mağlubiyet 3 beraberlik almış yani bu maçta takılacak halimiz yok o hakkı başak maçına saklayalım

tenten
20.12.2021, 12:00
İzmir İl Spor Güvenlik Kurulunun kararı gereğince son 10 gün içerisinde rakip takım logolu passolig kartını iptal ettiren kişilerin biletleri iptal edilerek bilet ücreti kartına iade edilecektir.

Maalesef yasal yolu yok :(

ne biçim iş bu ya. içime oturdu resmen ne heveslenmiştim. neyse hayırlısı olsun. cevap için teşekkürler

Selim Çoban
20.12.2021, 12:04
Maç maç ilerlemeye devam. Zor kritik bir viraj bizim için.
Teklemeyin tereddüt etmeyin full konsantre alıp gelin çocuklar

AyhanPe
20.12.2021, 12:21
Antalya maçı öncesi rakibi fazla ciddiye alan taraftar ile Altay maçını haddinden fazla ciddiye alan taraftar aynı kafada yine. Yahu Antalya’yı Barcelona yapıp maça ortak ettiniz şimdi de sıra Altay da mı?

Antalya macini taraftarin rakibi fazla ciddiye almasindan mi kaybettik yani? :D :D Istisnasiz herkes formsuzdu o gün. Beraberede bitebilirdi ama yenilgiyi hakettik..Böyle oluncada böyle bir sonuc cikabiliyor. Altay macinda böyle birsey beklemiyorum ama isler istedigimiz gibi gitmezse Basaksehir -Altay maci gibi bir oyun ve sonuc cikabilir..O macta Basaksehir in ciddiyetsizligi yüzünden Altay puan almayi basarmisti. Kaldiki M. Denizli de bu tür maclar icin yeterince tecrübeye sahip. Umarim golleri erken bulup isi zora sokmayiz..

Sacit
20.12.2021, 12:24
hatayspor maçının ilk yarısındaki futbolu oynayalım gerekirse vakayeme yedek kalsın
veya 60 dan sonra oyuna girsin

Bu oyunu hızlı oynayacaksın
daha hızlı kaleye nasıl giderim bunu yapacaksın

son maçta DJ semedo daha hızlıydı ve geriye gelip top aldı

AyhanPe
20.12.2021, 12:32
Kalan maçların en kolayı.

Bu tarz rakipleri yenmeniz için vasat bir takıma mesela bir Hamsik, Cornelius, Djaniny, Bakasetas gibi oyunculardan herhangi birini koymanız yeter.

Altay camia olarak saygıyı hakeden bir takım. Rakip olarak da ciddiye alınacak bir takım değil. Yani her rakip değerli, her maç zor densin tabii benim ona lafım yok ama Altay o rakip değil.

Yani sahaya onbir kişi çıkmak kazanmak için yeterli olacaktır, öyle söyleyeyim.

Rakibi küçümsesen, rehavete kapılsan, ciddiyetten uzaklaşsan, disiplinden kopsan hatta Yusuf Sarı’yı bile oynatsan kazanacağın maç bu işte.

Rahat olun.

:)

Daha cok cekinmeye basladim simdi bu mactan :)

Adem Akyüz'
20.12.2021, 12:43
Muhtemelen yine aynı kadroyla çıkarız. Olursa bi Bakasetas/Abdüş değşikliği olur.

ilelebeTS
20.12.2021, 12:50
Bu ligin ilacı kanat oyunu diyorum her seferinde. Bekleri hücuma katacaksın. Gökhan-Caner kaç sene domine ettiler bu ligi. Bekleri oyuna katarsan rakibi de baskılarsın, aklını da alırsın. Hatay maçındaki gibi aynen devam edilmeli bu maçta da.

Timur Bey
20.12.2021, 12:51
Biz bu durumda Altay'dan çekiniyorsak Sivas, Gs, Alanya ve Fb deplasmanlarında elek oluruz diyen olursa şaşırmamak gerek.

Sen üstün ve baskın oyna, defansın şapşallık etmesin yeter.

Karşımızda Liverpool yok fazla da abartmayalım. Karşımızdaki geçen sene Altınordu şikesiyle lige çıkan takım.

LANGARA
20.12.2021, 12:56
Trtspor’a göre stoper İbrahim sakatmış. Avantaj mı dezavantaj mı bilemedim:)

B.Yiğit
20.12.2021, 13:04
Dorukhan'ın bu çok iyi performansından sonra ortasaha nasıl olacak soru işareti, hocanın işi zor. Bakasetas oynadıkça form tutan birisi bence bu maç sahada olmalı ama kanatta verimi düşük oluyor.

kaçarava
20.12.2021, 13:13

4'lü defans oynarlar büyük ihtimal, Thiam oynar. Thiam-Murat Akça olur. Yabancı kuralı yüzünden elleri pek rahat değil gibi. Orta sahaya da Ceyhun geçer herhâlde. Avantaj kısmını ben de kestiremedim şimdi. İbrahim 40 yaşına da gitse yine de hızıyla oynamaya çalışıyordu, Cornelius'u "fizik gücüyle" bozacak birinin oynaması dezavantaj olur bize.

hanzale
20.12.2021, 13:35
4'lü defans oynarlar büyük ihtimal, Thiam oynar. Thiam-Murat Akça olur. Yabancı kuralı yüzünden elleri pek rahat değil gibi. Orta sahaya da Ceyhun geçer herhâlde. Avantaj kısmını ben de kestiremedim şimdi. İbrahim 40 yaşına da gitse yine de hızıyla oynamaya çalışıyordu, Cornelius'u "fizik gücüyle" bozacak birinin oynaması dezavantaj olur bize.

Murat Akça yaşıyor mu ya, yaşı daha 31’miş ben 37-38 sanıyordum

Devrim Arslan
20.12.2021, 13:38
arkadaşlar ben hiç aşı olmadım maçlara aşısızların girişi oluyor mu sadece hes koduyla ya da pcr ???

Mert Oğuzlu61
20.12.2021, 14:02
altay son 10 maçında 7 mağlubiyet 3 beraberlik almış yani bu maçta takılacak halimiz yok o hakkı başak maçına saklayalım

Kargaları yendiler, Başakşehir ve Gs ile berabere kaldılar. Büyük takımlara karşı daha dirençli oynuyorlar, maç İzmir'de ve muhtemelen Göztepe maçı gibi 90 dakika küfür yiyeceğiz :)

Ligde kolay maç yok, ne yapıp edip kazanmaliyiz.

Doğukan Uçan
20.12.2021, 14:06
son 10 maçtır galibiyet alamamış tepetakla ligin dibine doğru giden altay maçını kazanmalıyız. Puan kaybı kredisini böyle maçlarda kullanırsak fark erimeye başlar.

AYYILDIZ
20.12.2021, 14:10
Atanan hakemi görünce resmen Trabzonspor’un önü kesilmek isteniyor. Algı oyunlarıyla adama maç vermediler şimdi gereğini yap der gibi bizim maça vermişler. Bu maç çok zora girdi.

Oğuzhan Fidan
Kargaları yendiler, Başakşehir ve Gs ile berabere kaldılar. Büyük takımlara karşı daha dirençli oynuyorlar, maç İzmir'de ve muhtemelen Göztepe maçı gibi 90 dakika küfür yiyeceğiz :)

Ligde kolay maç yok, ne yapıp edip kazanmaliyiz.

İnşallah küfür etmezler :)

lazminator61
0:2 aliriz maci

UĞUR DURTAŞ
20.12.2021, 14:11
(H) ALİ ŞANSALAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1141865)
(Y) SERKAN OK (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19740)
(Y) KEMAL YILMAZ (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19402)
(D) ÇAĞDAŞ ALTAY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=21019)

gudoz81
20.12.2021, 14:11
M.D. çakalından çekiniyorum.
kalecileri iyi.

Oğuzhan Fidan
20.12.2021, 14:13
Rakip altay arkadaşlar Avrupa maçına çıkmıyoruz :) futbol oynandıktan sonra yenemeyeceğimiz 1 tane takım yok. Antalya maçında 1 gram futbol oynamadık hatay maçında döktürdük resmen. Ayaklar yere basmadımı olmaz bu iş sakin ve doğru futbol ile galip gelip ayrılmak gerekir

ÖmürKaradeniz61
20.12.2021, 14:29
Ali şansalan neden bizim maça verildi anlamadım git kendini Fener camiasına affettir mi dediler yoksa.

Özkan Şentürk
20.12.2021, 14:52
Abdüş dönecekse 11 'e kim kesilecek merak ediyorum orta sahadan. Form durumuna göre Bakasetas yedeğe gelir, Ömür sağa geçer ama hoca muhtemelen Bakasetas'ın form tutması için kesmeyecektir.

Hatay maçında çok iyi oynayan Berat yedeğe geçebilir sanki bu maç.

pReN@_61
20.12.2021, 14:56
https://www.youtube.com/watch?v=wVJIdrK7_ek

Onur Erçetin
20.12.2021, 14:57

Jairzinho başkanın da dediği gibi çok enteresan bir durum :)

Şimdi şunu da ifade etmek lazım.İbrahimin oynamasıyla oynamaması arasında çok büyük bir fark yok gibi görünüyor.Bu yüzden sevinip sevinmeme konusunda kararsızım :)

Onur Erçetin
20.12.2021, 15:00
Dorukhan'ın bu çok iyi performansından sonra ortasaha nasıl olacak soru işareti, hocanın işi zor. Bakasetas oynadıkça form tutan birisi bence bu maç sahada olmalı ama kanatta verimi düşük oluyor.
Bakasetasın sağdan içeriye keseceği ortalar,duran toplar ve şut tehditi var ama akan oyunda oyunun hızını hızlandıramayan bir oyuncu.

Ömür Hatay maçının son yarım saatinde Messiden esintiler verdi,şut atabilse muhteşem topçu olacak ama onu yine maalasef atamadı.Ayağının içini kullansa gol olacaktı.

Bu yüzden zor tercih olacak bence.Bakasetasla başlayıp Ömürle devam etme ihtimali yüksek.Ömür ikinci yarı girerse çok daha etkili olabilir diye düşünecektir muhtemelen.

Ömürün uzun vadede 11 de olması gerektiğini düşünüyorum.Bunda hem satış politikamız hem de oyun içi faktörlerin önemi var.

iyattara
Büyük takım maçlarında kendilerini göstermek için motive oluyorlar. Bu zaten bizim maçların çoğunda oluyor, istim üstündeyiz sonuçta. Gs maçlarını izledim gs çok rahat alması lazımdı, epey pozisyona girdi. Savruk bir takım Altay. Acemice hatalar yapmaya müsait. Biz bu tarz takımlara oynadığımız sakin oyun ile üstünlük kuruyoruz. Bize karşı savunma yaparak maçı bitirme şansları yok. Bir direnç gösterme çabaları illaki olacaktır ama bizden puan almaya yeteceğini düşünmüyorum. 3 gün sonra kaldığımız yerden devam edeceğimize inanıyorum. Hatay galibiyetinden sonra kafalar da ayaklarda rahatladı.

yorumsuz6117
Kadro net belli, hocanın yapacağı tek bir tercih var, Bakasetas'la mı başlayacak yine yoksa Abdüş'le mi..

AYYILDIZ
20.12.2021, 15:01
İbrahim yerli rotasyonu açısından Altay’ı etkileyecektir. Fakat Ali Şansalan ataması direkt önümüzü kesmek için yapılan bir atamadır. Çık Trabzonspor’u doğra, fenere şirin görün denmektedir.

Onur Erçetin
20.12.2021, 15:07
Ali şansalan neden bizim maça verildi anlamadım git kendini Fener camiasına affettir mi dediler yoksa.
Herşey düşünülebilir.Fb maçından sonra yine bize verilmesi,maç içerisinde tartışmalı bir pozisyon olduğu taktirde aynı hakem yine Ts yi kolladı,rakibi doğradı şeklinde bir gündeme neden olabilir.

Ts yi doğrama ihtimali de yüksek.Sonuçta o maçta Ts yi kolladı şeklinde algı yapıldı.Şimdi bunu tersine çevirmek isteyebilir Ali Şansalan.

İki ihtimalde de aleyhimize yine algı yapmaya devam edecekler.İlk ihtimalde hakemler Ts yi şampiyon yapmak için ellerinden geleni yapmaya devam ediyor diyecekler,ikinci ihtimalde hakem normal maç yönetince Ts puan kaybetti diyecekler.

Hakem şu bu demeden maçları almaya devam etmemiz lazım.

Larking
20.12.2021, 15:11
İki takım arasında ciddi kalite ve oyun gücü farkı var.

Altay kimse hazır değilken lige iyi başladı ama son 10 haftanın en kötü takımı.

3 yerli kuralının en çok zorladığı takım,İbrahim'in yokluğu o açıdan avantaj olabilir.

Ama önümüzde Antalya maçı örneğivarken,rehavet yada rakibi küçümsemek bizi yine sıkıntıya sıkar.

Bu tip maçlarda rakibi puana inandırmamak lazım.

İşi sıkı tutarsak 3 puanla döneriz.

ilelebeTS
20.12.2021, 15:12
Uyuşuk değil sert başlayalım. İlk yarı işi bitirelim. Fazla cesaret vermeye başladık bu tip takımlara. Sonra gaza geliyorlar.

yorumsuz6117
20.12.2021, 15:18
Altay Teknik Direktörü Mustafa Denizli: "Yeni bir sayfa açmak istiyoruz. Trabzonspor maçında mutlak galibiyet için sahaya çıkacağız." (DHA)

HOPA'LI TS'Lİ
20.12.2021, 15:20
Altay Teknik Direktörü Mustafa Denizli: "Yeni bir sayfa açmak istiyoruz. Trabzonspor maçında mutlak galibiyet için sahaya çıkacağız." (DHA)

Mr. Hunter hakkından gelir senin

Sen rakiplerini yenmeye çalış.

Ufuk
20.12.2021, 15:21

ohh iyi bu hafta rakibin hocası açıklama yapmayacak diye çok korkmuştum. bu açıklama geldiğine göre rahat bir galibiyet alırız :D

AYYILDIZ
20.12.2021, 15:22
Djaniny de hafif ağrı varmış yedek başlayacakmış. Çok ciddi kas sakatlıkları veriyor takım. Şimdiye kadar iyi idare ettik fakat yarın hem Nwakame hem Djaniny’nin olmaması ciddi eksiklik. Buna hakem ve Mustafa Denizli faktörleri de eklenince işimiz çok zor.

iyattara
20.12.2021, 15:22

Ooo o zaman direk 3 puanı yazıyorum hanemize :) altay efsanesi ayağına kovmuyorlar ama böyle giderse gönderirler yakında ehtiyarı.

Samet Berber
20.12.2021, 15:24
Djaniny'nin hafif ağrıları varmış sanırım riske edilmeyebilir. Bu durumda ilk 11'de Djaniny-Abdüş değişikliği olur son maça göre. Baka belki bu maç sol açık gibi oynayabilir Abdüş'ün sağa geçmesiyle, gerçi Hatay maçında son yarım saat Hamsik solda oynadı onu da kaydırabilir sol kenara belli olmaz.

ilelebeTS
20.12.2021, 15:29
Djaniny yok deniyor, Koita oynar mı? :D

DURAS
20.12.2021, 15:31
Abdüş dönecekse 11 'e kim kesilecek merak ediyorum orta sahadan. Form durumuna göre Bakasetas yedeğe gelir, Ömür sağa geçer ama hoca muhtemelen Bakasetas'ın form tutması için kesmeyecektir.

Hatay maçında çok iyi oynayan Berat yedeğe geçebilir sanki bu maç.
Caninin arka adalesinde hafif ağrılar varmış. Muhtemelen onun yerine başlar. Başakşehir maçını da düşünüyormuş hoca

Özkan Şentürk
ohh iyi bu hafta rakibin hocası açıklama yapmayacak diye çok korkmuştum. bu açıklama geldiğine göre rahat bir galibiyet alırız :D

tek eksik Serdar Ali Ç. nin "TS bu hafta puan kaybeder" yorumu kaldı :)

kaçarava
Her hafta birinde sıkıntı çıkıyor yeter ya. Hücumdaki sacayağına en az 1 takviye daha lazım. Az sakatlanan adam yok takımda.

Özkan Şentürk
20.12.2021, 15:33
Caninin arka adalesinde hafif ağrılar varmış. Muhtemelen onun yerine başlar. Başakşehir maçını da düşünüyormuş hoca

Evet, Bakasetas sola, Abdüş sağa geçecek gibi.

Bu maçta artık Peres'den bir hareket bekliyorum, hiç giremeyen işin içine tek o kaldı sanki.

emre6117
20.12.2021, 15:34

Bence dezavantaj. Ibrahim oynayinca arkada cok acik veriyorlardi. Umarim yine arkada acik birakirlar.

Can
20.12.2021, 15:37
1-0 olsun bizim olsun fazlasında gözüm yok.

emre6117

Bizim fb ile olan mactan sonra fbnin yenilgiye kilif aramasindan dolayi temiz yonettgi maca ragmen mac alamadi.
Cok riskli bir atama olmus. Ozellikle kirmizi acisindan veya ceza sahamizda dikkatli olmaliyiz. Kendini affetirmeye calisabilir fb camiasina. Hakeme firsat vermeden baski ile isi bitirelim ilk yari.

BlackPanther

Sen yeterki galibiyet için sahaya çık. Gerisini biz hallederiz.

BlackPanther
20.12.2021, 15:39
tek eksik Serdar Ali Ç. nin "TS bu hafta puan kaybeder" yorumu kaldı :)

İnşallah Trabzonspor puan kaybeder desin. Öyle dediği zaman boruyu yiyor.

emre6117
20.12.2021, 15:46
İki takım arasında ciddi kalite ve oyun gücü farkı var.

Altay kimse hazır değilken lige iyi başladı ama son 10 haftanın en kötü takımı.

3 yerli kuralının en çok zorladığı takım,İbrahim'in yokluğu o açıdan avantaj olabilir.

Ama önümüzde Antalya maçı örneğivarken,rehavet yada rakibi küçümsemek bizi yine sıkıntıya sıkar.

Bu tip maçlarda rakibi puana inandırmamak lazım.

İşi sıkı tutarsak 3 puanla döneriz.

Altay ilk 7 macta 15 puan aldi. Kalan 11 macta sadece 3 beraberlik alabildi. Ancak bu 3 beraberligin biri gs maci digeri cok formda olan basaksehir maci, digeri de sivas maci. Demekki oyuncular bazi maclarda daha farkli oynuyor.

emre6117
20.12.2021, 15:48

Djaniny tam form tutmustu. Yine de kadroda olur herhalde, ihtiyaca gore sonradan girer.

Girebi
20.12.2021, 15:58
Djaniny ilk 11'de başlamayacaksa eğer...
Uğurcan
Peres-Edgar-Hugo-Denswil
Berat-Dorukhan
Ömür-Bakasetas-Hamsik
Cornelius

Yunus Mallı'nın milyonlarca lira para alıp şu sıkıntılı kanat rotasyonunda bile şans bulamaması (her iki kanatta da oynayabilen bir oyuncu aslında) 29 yaşında bir oyuncu için cidden rezalet. Futbolu kafasında bitirmiş.

Doğukan Uçan
20.12.2021, 16:02
Çıkmazsan adam değilsin yeter ki açık oynasınlar tam bize göre işte :)

ÖmürKaradeniz61
20.12.2021, 16:10
Üstüste 2 maç oynayanın orası burası ağrıyor hemen. Bu futbolcuların kaliteli liglerde oynayamayacağının göstergesi.

tristram
20.12.2021, 16:22
Djaniny de hafif ağrı varmış yedek başlayacakmış. Çok ciddi kas sakatlıkları veriyor takım. Şimdiye kadar iyi idare ettik fakat yarın hem Nwakame hem Djaniny’nin olmaması ciddi eksiklik. Buna hakem ve Mustafa Denizli faktörleri de eklenince işimiz çok zor.
mustafa denizli'nin faktoru mu kaldi gelen vuruyor giden vuruyor.son 10 macta 3 puan almislar.

turkiye'de eski nesil teknik direktorlerin(gunes,terim,denizli) tamami gereginden fazla abartiliyor.terim veya gunes'de altay tarzi bir takimda calissinlar onlarin durumu da farksiz olur..
yillarca ligin en kaliteli kadrolarini yonetip zorla kendilerine buyuk hoca dedirttiler.yeni nesil hocalarin cogu bunlarin tamamindan iyi.anadolu'da calismak hocasiz ciksa ligin ilk ucune her turlu oynayacak kadrolarla sampiyon olmak gibi degilmis demek ki.

Onur Erçetin
20.12.2021, 16:22
Djaniny ilk 11'de başlamayacaksa eğer...
Uğurcan
Peres-Edgar-Hugo-Denswil
Berat-Dorukhan
Ömür-Bakasetas-Hamsik
Cornelius

Yunus Mallı'nın milyonlarca lira para alıp şu sıkıntılı kanat rotasyonunda bile şans bulamaması (her iki kanatta da oynayabilen bir oyuncu aslında) 29 yaşında bir oyuncu için cidden rezalet. Futbolu kafasında bitirmiş.
Bakasetasın sol kanat olmasındansa Hamsikin sol kanat gibi oynaması bana da mantıklı geliyor.Hamsik orada çok iyi paslaşmalara imza atabilir.Ayrıca farklı bir şekilde düşünürsek solda yıpranma ihtimaline karşın yine 10 numara da başlayabilir.Bu durumda Bakasetasın sol kanat performansı önemli olacak,normalde orada çok da başarılı olabilecek bir oyuncu değil ama bilemiyorum işte.

Son zamanlarda çok sakatlık sorunu yaşamaya başladık.Djaniny bizim için çok önemli bir oyuncu.Başakşehir maçında mutlaka oynamalı.Altay maçında da ihtiyaç duyarsak oyuna alabiliriz diye düşünüyorum.

Şu Koita form tutsaydı sol kanatta oynardı ama form tutması için sakatlanmadan birkaç hafta daha geçirmesi ve ara ara forma şansı bulması lazım.

Ah ulan Ah Kouassi şuan kadroda oynabiliyor durumda olsaydı inanılmaz derecede işimize yarayacaktı.

Elimizde Yusuf Sarı gibi amatör bir oyuncu var,onu hesaba katan bile yok düşünün artık.Orjinal kanatlardan Waka da yok.

Samet Berber
20.12.2021, 16:29
Yarın Ömür oynarsa çok sorun yaşamayız diye düşünüyorum kanatsız da bu takım iş yapabilir, Hamsik Baka Ömür Cornelius her türlü golü atabilecek oyuncular yemediğimiz sürece her dakika bize yaklaşır oyun.

jairzinho
20.12.2021, 16:37
Herşey düşünülebilir.Fb maçından sonra yine bize verilmesi,maç içerisinde tartışmalı bir pozisyon olduğu taktirde aynı hakem yine Ts yi kolladı,rakibi doğradı şeklinde bir gündeme neden olabilir.

Ts yi doğrama ihtimali de yüksek.Sonuçta o maçta Ts yi kolladı şeklinde algı yapıldı.Şimdi bunu tersine çevirmek isteyebilir Ali Şansalan.

İki ihtimalde de aleyhimize yine algı yapmaya devam edecekler.İlk ihtimalde hakemler Ts yi şampiyon yapmak için ellerinden geleni yapmaya devam ediyor diyecekler,ikinci ihtimalde hakem normal maç yönetince Ts puan kaybetti diyecekler.

Hakem şu bu demeden maçları almaya devam etmemiz lazım.

ali şansalan yeni nesil beğendiğim genç hakemlerden biri,fb maçını mükemmel yönetti,etkileneceğini sanmıyorum ama fb maçından sonra mhk nın 4 hafta maç vermemesinden etkilenebilir,normalde hakemler 2 haftada 1 maç alırlar,anormal durumlar yoksa,

https://www.transfermarkt.com.tr/ali-sansalan/profil/schiedsrichter/12426

ali şansalanın hakemlikte düzeltmesi gereken şey oyuncu iletişimi ve saha içi vücut dili,sıkıntılı bu bakımdan,deli danalar gibi koşup kart göstermesine gerek yok,ingilterede hakemler ne yapıyor kart gösterirken? hakem oyuncunun yanına sakin şekilde geliyor,kartı cebinden çıkarıp eline alıyor,oyuncunun numarasını karta yazıyor,bu arada oyuncu ile muhabbet ediyor,en son kartı oyuncuya gösteriyor,bizde hakemler oyuncuya tokat vurur gibi kart çıkarıyorlar daha başından,ingilteredeki bu 10-20 saniyelik kart gösterme ritüeli adeta oyuncuyu yumuşatıyor,adrenalin var ortada aga,

tabi not olarak şunuda söylemek lazım,süper ligde hakemlik zor,kulüplerin kötü yönetimini yada kulüplerin soyulmasını direkt hakemin üzerine atıyorlar,medyada hakem savunan yok,mhk de var mı? sanmıyorum,saha içinde oyuncular art niyetli,saygı göstermiyorlar,haliyle hakemlerin psikolojileri oldukça kötü oluyor,buna rağmen sakin kalabilen hakemler var,misal zorbay küçük,sıfır etki ile maç yönetiyor ve oyuncu iletişimi bazen sert görünse bile ideal,biraz sert görünmek zorunda çünkü oyuncular hakemi ezmeye çalışıyor süper ligde aga

61_Hasan_69
20.12.2021, 16:42
Djaniny olmaması kötü oldu

ysngmz
20.12.2021, 16:44
Koita efendinin kendini gösterme zamanı

G301 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jairzinho
20.12.2021, 16:54
Üstüste 2 maç oynayanın orası burası ağrıyor hemen. Bu futbolcuların kaliteli liglerde oynayamayacağının göstergesi.

biz boşuna emekliler ligi demiyoruz ,düşük tempolu ve maçın bitiminde oyuncuların yorulmadığı bir futbol,peki yüksek tempo olunca ne oluyor? oyuncular maç sonu kendilerini çimlerin üzerine bırakıyor
5 büyük lig ile fark ne ? onlar yüksek tempo oynadıklarında maç sonu kendilerini çimlerin üzerine bırakmıyor,bizde genelde düşük tempo ile oynanır ve haliyle oyuncular yorulmaz,nadiren yüsek tempo olmuşsa 90 dakika sonunda oyuncular çimlerin üzerine bırakırlar kendilerini,

abdullah avcı kendi içinde tutarlı bir hoca ve bence yerel kalacak her zaman,tutarlılık ne? avcı madem süper lig emekliler ligi bende kaliteli emeklileri alayım ve hedefe varayım kafasında
avcı nın avrupada başarılı olamayacağını herkes biliyor sanırım,zaten hem başakşehirdeki avrupa maçları hemde bu sezon bizimle molde ve roma maçları,bunu gösteriyor,

başakşehirde sürekli zirveye oynadı,kariyerli emekli oyuncularla,bizde de benzer,misal kariyersiz oyuncularla avcı başakşehirde(İBB de) orta sıra takımı idi,

zaten bunu kendisi söylüyor,süper lig emekliler ligi,ona göre planlama yapıyoruz manasına gelen bişey

antalya maçı aslında ciddi bir uyarı idi avrupa için,yüksek pres gücü ile oynayan bir takım ,yetenekleri kısıtlı olmasına rağmen,sadece pres gücü çok zorladı takımı,avrupaya çıktığında pres gücünün yanına yetenekte ekliyorlar,

Harun CAN
20.12.2021, 17:00
Rakibin adına bakmaksızın; ciddiyeti koruyarak ama aynı zamanda rakibin kim olduğuna bakarak zayıf yönlerine-güçlü yönlerine göre bir plan belirleyip ona göre oynarsak istediğimiz sonucu alırız diye düşünüyorum.

jairzinho
20.12.2021, 17:09
Koita efendinin kendini gösterme zamanı

G301 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

koita yanlış fitness antremanlarının kurbanı oldu diyebilirim,kötü oyuncu değil,

kasımpaşada iken fizik ince ve uzun idi,topla ilişkisi hızı ve kıvraklığı vardı,boyuna rağmen,

bize geldikten sonra ne oldu? muhtemelen güç kazanayım diye fiziğe kas eklemesi yaptı,kas torbasına dönünce hızını atletizmini çabukluğunu kaybetti,esnekliğinide kaybetti aynı zamanda

her oyuncunun kendine özel bir fiziği vardır,lukaku ayrı bernardo silva ayrı fizik yapılarıdır,lukaku olmaya özenmeyeceksin aga,lukakunun orginal fiziği zaten öyle,burdan ne ders çıkarmak lazım,fitness hocaları bir kulüp için çok önemli,koitanın orginal fiziği(kasımpaşada iken) edgar ie benzeri idi,ince ve hızlı,edgar güç kazanayım diye kas eklese fiziğe yani kalınlaşsa edgar biter,koita da maalesef bu şekilde bitti

HOPA'LI TS'Lİ
20.12.2021, 17:14
İşte kamp kadrosunda yer alan oyuncular:

"Uğurcan, Arda, Muhammet Taha Tepe, Serkan, Dorukhan, Hüseyin, Ahmetcan, Hugo, Edgar, Denswil, Trondsen, Berat, Siopis, Hamsik, Abdülkadir Parmak, Yunus, Bakasetas, Ömür, Yusuf, Koita, Cornelius, Djaniny"

Fotomaç

Uğur Kalyoncu
20.12.2021, 18:12

Rakip ciddiye alındığında değil hafife alındığında ters teper ve maç kaybedilir hocam. Antalya maçının taraftar ile ne ilgisi var. Tam olarak balyozu indirme noktasindayiz. Petrol Ofisi ile bile oynasak o maç fazla ciddiye alınacak maç artik. O noktadayız şu an.

Uğur Kalyoncu
20.12.2021, 18:16
koita yanlış fitness antremanlarının kurbanı oldu diyebilirim,kötü oyuncu değil,

kasımpaşada iken fizik ince ve uzun idi,topla ilişkisi hızı ve kıvraklığı vardı,boyuna rağmen,

bize geldikten sonra ne oldu? muhtemelen güç kazanayım diye fiziğe kas eklemesi yaptı,kas torbasına dönünce hızını atletizmini çabukluğunu kaybetti,esnekliğinide kaybetti aynı zamanda

her oyuncunun kendine özel bir fiziği vardır,lukaku ayrı bernardo silva ayrı fizik yapılarıdır,lukaku olmaya özenmeyeceksin aga,lukakunun orginal fiziği zaten öyle,burdan ne ders çıkarmak lazım,fitness hocaları bir kulüp için çok önemli,koitanın orginal fiziği(kasımpaşada iken) edgar ie benzeri idi,ince ve hızlı,edgar güç kazanayım diye kas eklese fiziğe yani kalınlaşsa edgar biter,koita da maalesef bu şekilde bitti

Hocam adam hiçbir şey kaybetmedi. 3-4 aydır 3 maça dahi çıkamadığı için o hantallik var ama hala atletizm ile ilgili sinyalleri veriyor. 3-5 maç daha sakatlanmayip eski ritmine ulaştığında bu sefer de fitnessin olumlu etkileri mi diyeceksin ? Koitanin tek ihtiyacı sadece birazcık zaman.

hanzale
20.12.2021, 18:50

Koita’ya lazım olan tek şey Sergen Yalçın antrenmanı

Enes Başkaya60
20.12.2021, 18:53
Rakip çok kötü durumda....

Lideri yenmek isteyecektir...

Ama Antalya kadar iyi bir takım değil, Antalya'da kazaya uğradık zaten....

Farklı bir skor alırız inşallah...

Çünkü defansta çok hata yapan bir takım...

Birde açık oynarsalar, ortalık karışabilir...

Bakasetas'ın kendine geleceği bir maç olur inşallah...

Mehmet Fatih Yavuz
20.12.2021, 19:04
Koita’ya lazım olan tek şey Sergen Yalçın antrenmanı

Aynen.. Beşiktaş bu sene neredeyse hiç sakat vermeden müthiş gitti.
Hem Avrupa'da hem ligde müthiş devam ediyorlardı...

Sergen i niye kovdular kimse anlamadı??!

Erkin
20.12.2021, 19:23
GS macinda oldukca iyi motivelerdi 2-2 bitirebildiler. Ama o kadar yetenksizlerdi ki kontralari malca harcamislardi. Tabi ustune Gs de Altay`in o motivasyonuna ragmen cok pozisyona girip harcadi. Bize karsi da benzer motivasyonla cikacaklardir. Giresun macindaki aciz halleri cok olcu olmaz bu sebeplerden. Sadece zaaflarindan faydalanip fisi erken cekmemiz gerekli.

Anıl C
20.12.2021, 20:08

Hahaha şimdi de fitness konusunda mı akıl veriyorsun:D Nasıl da yazıyor bir de. Koita bile bilmiyordur kendini senin bildigin kadar:D

Yahu admin sen rahatsin tabi bi halt yazmadigin icin. Bunlarla muhattap olan biziz.

6Şafak Aydın1
20.12.2021, 20:10
Sayin Denizli hocamiza acimazdim eger macin gidisati olurda incinecek skora dogru giderse gidermi gider futbol bu hep negatif bakacak degilizya acimayalim bir zahmet.

HOPA'LI TS'Lİ
20.12.2021, 20:22
Sayin Denizli hocamiza acimazdim eger macin gidisati olurda incinecek skora dogru giderse gidermi gider futbol bu hep negatif bakacak degilizya acimayalim bir zahmet.

Büyük Mustafa'nın son maçı olur.

alperrr
20.12.2021, 21:35

böyle mantık yok renktaş..
muhtemelen bizi dövmeye çıkacaklar..yani sert oynayacaklar..
hiç sevmediğim bi tip olan denizli puan alırsa kasım kasım kasılır..
karaktersiz kibirli..oyun kurucumuza baskı ve defansda 1 e 1 eşleşmeler yapıp bizi yıldırmaya çalışabilir..

ve bunda da başarılı olabilir..

rehavete gerek yok..kazanmak çok zevkli..
kazanalım ama takımı beğenmeyelim..yarım sıfıra razıyım..

chener
20.12.2021, 21:37

Eminim ki Mustafa Denizli bu beyanı zorunluluktan yapmıştır. Böyle açıklama yapmasa İstanbul eski zenginleri (İtalyanların deyimiyle)hemen yaftayı yapıştırırdı.

alperrr
20.12.2021, 21:40
hakem ataması da facia ..

oyunun farkındayız.. bizi salak mı sanıyorlar..
adama 4 maç ceza ver sonra bizim maça ata ne iş..

adamın tek suçu ..kart vermeye hızlı ve gülmeyerek gitmesi..komedi yanii..:D

AyhanPe
20.12.2021, 21:55
Maca 11 kisi ciksak yeter diyenler var burda ama bu mac Basaksehir macindan zor gececek..Hakem atamalari bile manidar. Yenilecegimizi sanmiyorum ama olasi bir beraberlige sasirmam..Eksikler fazla..Maci almamizin Ömür ün performansina dayali oldugunu düsünüyorum..Zar zor alsak su maci..

alperrr
20.12.2021, 21:56

ya o kadar çok şey söyleyebilirimki..serdar aliyle aleyhimize öyle algılar yaptılarki bu itde vardı..
2 sene önceki mesajlarımı bulursam yapıştırırım..
ben bBaşkana o zaman niye cevap vermiyon diye kızıyordum..
ADAM programına çıkıyor..resmen ihanete yakın bir davranış ama herşey iyi gidiyorken..daha fazla yorum yapmıyacam..

ama Başkanda demesi lazımdıki herşey iyi gidiyorken..Bende susayım..
konuşacaksamda bu kişi bu karaktersiz olmamalı..(gerçekten inanamıyorum..bu herif TS hakkında o kadar alaycı ve karalayıcı bir üslubu vardı ki..
Başkan hariç bununla muhatap olan herkes ağız dolusu küfürü hakeder..o derece yanii..

................
puanda kaybedersek haklı çıkmış olursunuz Başkan uğursuzluğunu konuşturmuş olur..

Attila Durmuş
20.12.2021, 22:11
Bu arada şikeciler pereira ile yolları ayırdı. Yerine Biliç diyorlar. Bakacağız Biliç iyi hoca inşallah onu getirmezler

Doğukan Uçan
20.12.2021, 22:24
mourinho gelse ne yazar en fazla 1 mağlubiyette başa dönerler :)

AyhanPe
20.12.2021, 22:43
Yok yahu ne Bilic i..Kenan Kocak ile anlasacaklarmis. Tam bir A.Koc secimi olur..

Anıl C
20.12.2021, 22:43
Zor mac. Sabirli ve konsantre olmaliyiz.

Soner Albayrak
21.12.2021, 00:18
Tam Gervinho dedemin çözebileceği bir maçtı.

Ertan1982
21.12.2021, 05:11
Devrenin bitmesine son 2 mac.Insallah 6 Puan aliriz ve 2. yariya kafamiz biraz daha rahat gireriz.
Bu 2 mac ve Ocak maclari cok cok önemli.En az Puan kayipla atlatmaliyiz.

Yiğit Gayretli
21.12.2021, 09:09
Kanatta aksiyon yapacak adamımız yok. Hazırlık için zaman da dardı ama hoca umarım merkezden delebilmek adına birkaç şey çalıştırmıştır takıma.

alper*
21.12.2021, 09:14
Abdullah Avcı'ya güveniyorum.

Adam inanılmaz puan topladı.

Kalan iki maçta beraberlik bile yeter.

HOPA'LI TS'Lİ
21.12.2021, 09:26
Liderin maçı BeinSPORTS-1 kanalında

Hayret.

Doğruyu bulmuş yayıncı kuruluş

Girebi
21.12.2021, 09:40
Ne Sergen ne de Pereira devre arasını görebildi. Terim de iyice yarış dışı kalmışken kalan iki maçı kazanıp iyice morallerini bozmak gerekir. 48 puanla devre arasına girmek psikolojik avantaj için çok önemli

HOPA'LI TS'Lİ
21.12.2021, 09:45
Bugün haftanın en güzel 1. günü
Trabzonspor
Yaşattıkların için teşekkürler
Bugün de soğuk bir kış gününde sevindir bizi

İ. SARAL
21.12.2021, 09:47
Dikkatli, sabırlı ve istekli oynamamız lazım. Biraz gevşersek Antalya maçı gibi olur. Son 2 maçı da alıp rakiplerin psikolojisini iyice bitirmeliyiz.

Timur Bey
21.12.2021, 09:52
Kulüp Akbil maçının biletlerini direkt satışa çıkarsa Pazartesi iyi olurdu.

adiloş bebe
21.12.2021, 09:55
Djanini de yok sanırım. Abdüş-Baka olacak kanatlarda o halde. Skoru bulup maçı soğutmak lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
21.12.2021, 09:57
İlk golü biz atarsak farka gider.

Sabırlı, istekli ve dikkatli olmalıyız.

Koita görev alabilir.

Doğukan Uçan
21.12.2021, 10:26
başakşehir maçı biletleri niye satışa çıkmıyor

iyattara
21.12.2021, 10:41
Kanatta Koita başlayabilir, fiziksel olarak eksik de olsa kanatta topu alıp gidebilen bir adam lazım. Yoksa bütün aksiyonlar merkeze kalacak. Bekler çok bindirerek oyunu kanatlara açması lazım. Can havli ile bir şeyler yapmak isteyen rakip, golleri yiyince dağılacaktır. İlk golü yemezsek işler istediğimiz gibi gider. Saçma kartlara dikkat etmek lazım hakem kovalar illaki.

Enes Başkaya60
21.12.2021, 10:45
Baka'nın kendine geldiği maç olacaktır...

Gökhan Balcı
21.12.2021, 10:58
Djaniny olmazsa oyun sıkışır ama bu sefer de ömür dönmüş olduğu için biraz rahatlarız. Fakat öteki kanada bakasetas mı atılır yoksa koita ile mi başlarız emin olamadım. Geçen haftaki orta saha düzeni şahaneydi ama bakasetastan beklenen performansı da o düzendeyken alamayız. Ne yapacak hoca çok merak ediyorum.

6Şafak Aydın1
21.12.2021, 11:01
Öyle deme örnegin Göztepe ile oynayan bir takimin yarisi sakatlanmasi muhtemel. Nerden kaynaklaniyor dersek hakemler genelde özellikler var`dan önce ücüzlere acitacak düdük calamadiklari icin mecburlar yoksa onlarin görevi oyuncu sagligida degilmidir.

6Şafak Aydın1
21.12.2021, 11:11
Firsat bu firsat Anadolu kulüpleri icin, oynayin Avrupaya gidin taraftar kazanin, büyüyün, göz önünde olun. Bunu basarmak icin bundan daha olumlu bir sezon zor bulursunuz.

atillati
21.12.2021, 11:12
Altay'ı rahat geçeriz, b*şakşehir maçı bu sezonun en önemli maçı.

Muhammed Ayaz
21.12.2021, 11:19
Trondseni sol önde görebiliriz.

Mehmet Fatih Yavuz
21.12.2021, 11:23
Altay sadece fizik kapasite ile oynayan bir takım.
Bakalım kim kime üstünlük kuracak?
Biz Hatay maçının ilk yarısındaki dominant oyunu ne kadar gösterebileceğiz?