PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 15. Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Adana Demirspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Hasan Habip Özbay
28.11.2021, 17:54
sert maç olur vura vura alırız

hanzale
28.11.2021, 19:46
Malatya’yı
Sivas’ı
Giresun’u
Kasımpaşa’yı
Kayseri’yi
Şikebahçe’yi
Göztepe’yi
Rize’yi
Beşiktaş’ı
Gaziantep’i
Karagümrük’ü şansa bala yendin Adanademir’i nasıl yeneceksin? Çekirge bir sıçrar iki sıçrar ey Avcı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mert Acar
28.11.2021, 19:50
Artık direkt hedef takımız. Herkesin tek amacı biz.
Maçları rakiplerle değil,19 takıma karşı oynuyoruz.
O sebeple her maç zor ve final maçı.
Adana da tehlikeli takım Balotelli sıkıntı çıkarabilir. Büyük maçları sever.

LANGARA
28.11.2021, 19:51
Alacağız inşallah:)

Armağan Dere
28.11.2021, 19:51
güzel totem hanzale...
:):)
Yalnız bu maç karagümrükten daha zor geçecek göreceksiniz..
umarım yine galip geliriz..

ffırtına
28.11.2021, 19:52
Geçen haftaki maçta boşluklar vardı bu maçta 40 bin değil 50 bin olmalıyız o stadda..

Fatih K.
28.11.2021, 19:52
Adanadan ziyade şu Balotelliden çekiniyorum. Zor gol yiyen bir takımız ama bu tarz adamlar hep en uç maçlarda patlama yapıyor. Balotelliyi kilitlersek şayet Karamgümrükten daha fazla zorlayacaklarını zannetmiyorum.

Hugo ya Balotelliye kırmızı yedirtir ya da yıldız yapar. Arası yok bence:)

Ufuk
28.11.2021, 19:53
ADS'nin sağı solu belli olmuyor, ekstra performans sergilemezlerse rahat kazanırız.

Belhanda yokmuş sanırım. Akintola döndü, çok tehlikeli adam. Vargas yine ligdeki özel oyunculardan. Dikkatli olmak lazım.

Uğurcan uzaktan şutlarda iyi, Balotelli ile karşı karşıya gelecek bakalım kazanan kim olacak :)

Kenshi
28.11.2021, 19:54
Yaz kenara 1-0 galibiyet.

Enaldo61
28.11.2021, 19:56
Adana Demir güçlü takım, iyi topçuları var. Balotelli faktörü var. Assombalonga da çok güçlü bir forvet. Taraftarın çok büyük destek vermesi lazım.

Faruk UYSAL
28.11.2021, 19:57
Bu maçı da hayırlısıyla 3 puanla geçelim, gerisi önemli değil...
Sezonun en önemli maçı :)

ilelebeTS
28.11.2021, 20:01
Bakasetas döner herhalde. Tam kadro çıkarsak iyi olur. Taraftar desteği de önemli.

hay1699
28.11.2021, 20:18
Balotelli’yi gaza getirmeyelim yeter, uyuta uyuta oynamaya devam.

Doğukan Uçan
28.11.2021, 20:34
Cumartesi saat 4 te maç mı olur stadyum hayatta dolmaz geçmiş olsun. Muhtemelen sadece işi gücü olmayan kesim gider onla da dolmaz.

Fatih Solmaz
28.11.2021, 20:35
Rahat kazanacağımız bir maç daha. Yaslanın arkaya.

trbzonsporlu
28.11.2021, 20:40
Trabzonda olup imkanı olan herkes maça gitmeli

derbi maç atmosferinde olmalı artık stadyum

falcon_61_
Savunmada saçmasapan hata yapmazsak zorlanacağımızı düşünmüyorum. Bu ve Hatay maçları değil ama Başakşehir ve Antalyadan çekiniyorum

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ts006161
Totemlere devam..

falcon_61_
28.11.2021, 20:41
Trabzonda olup imkanı olan herkes maça gitmeli

derbi maç atmosferinde olmalı artık stadyumHem cumartesi hem 16:00. Stadın dolması çok çok zor ihtimal

trbzonsporlu
28.11.2021, 20:44
ve maça gidenler biz dar sokaklarinda gibi marslarla boşa çenesini yormamalı

avcinin dedigi gibi takimla birlikte defans takimlar beraber hucum

mesela en sonki gs marsilya macinda ki agresif sahanın icinde oyunu yaşayan seyirci gibi. geddouzi gedouzi olalı böyle iskence gormemistir muhtemelen.

basak maçına kadar vurup geçmeliyiz

thehell61
28.11.2021, 21:00
Yine ön tarafında hızlı oyuncular olan bir rakip var. Bu yüzden önde çok baskı yapmadan yine topu nispeten rakibe vererek oynayabiliriz. İki haftadır gol yemiyoruz ama bu hafta bir gol yeriz diye tahmin ediyorum. Skor olarak tahminimde 3-1

trbzonsporlu
28.11.2021, 21:03
sıra sende goztepe

bilgehan83
28.11.2021, 21:07
Cumartesi saat 4 te maç mı olur stadyum hayatta dolmaz geçmiş olsun. Muhtemelen sadece işi gücü olmayan kesim gider onla da dolmaz.

Olay çok basit pazar yerine cumartesi tatil verecek iş yerleri çok zor değil Amerika’yı keşfetmeye de gerek yok yeniden yıllardır Trabzon şehri ileri gelenleri bu takıma hep çelme taktı cumartesi versinler izni pazar mesai koysunlar yüzde 99 u kabul eder bunu yapacak yaptıracak bir akıl lazım

nevzat61
28.11.2021, 21:15
Arkadaşlar bilen birisi cevap verebilir mi.. TFF passoligi bütün maçlara gidebiliyor mu ? Yani hem Trabzon'daki, hem İstanbul daki maçlara gidebilir mi ?

trbzonsporlu
28.11.2021, 21:16
maç eksigimiz de olsa ic saha puan durumunu acinca takimimi 6. sırada görmek istemiyorum ic sahada kalan maclarin hepsini kazanmaliyiz

ÖmerGürkan61
28.11.2021, 21:21
yarın göztepede kazanırsa fena rahatlıcaz adanayıda yendik mi kazasız belasız devre arasına kadar en yakın rakibe 15 puan fark atma şansımız olacak

mawro61
28.11.2021, 21:23
Gerçek manada endişelendigim bir maç.
Rize,Antep, karagümrük maçlarında tahminlerim tuttu.
Totem olarak bu maçta tahminimi dile getirmeye dilim varmıyor.
Bu maçta fb maçı gibi bir atmosfer şart.

chener
28.11.2021, 21:36
Demirsporu Antalyaspor maçında izledim. Balotellinin bu kadar koşan ve pres yapan birisi olduğunu bilmiyordum.
Zor maç olacak. Eksikleri cezalilari var mı bilmiyorum ama cidden zorlanacagimiz maç.

batugol
28.11.2021, 21:38

ömrü hayatımda gördüğüm en zeki akıllı beyinli futbolcu balotelli 😀

yorumsuz6117
28.11.2021, 21:45
Çok zor maç tehlikeli oyuncuları var, sadece Balotelli değil, kazanırsak 8 maç üst üste kazanmış olucaz ve bunu en son 2003-2004 senesinde yapmışız..

umut22
28.11.2021, 21:58
Benim tanıdığım Abdullah Avcı Siopis i Balotellinin başına diker. Kilitler onu. Adana'ya top falan oynatmaz. Maç sonu da herkes Trabzonspor kötü oynayıp hakemle kazandı der. (Fenerli komşumun yorumu)

My
28.11.2021, 22:03
https://youtu.be/G8WRTzQiyLI

ahamitokutan
28.11.2021, 22:10
Artık sıradaki maç sezonun en önemli maçı. şimdi Adana Demir. ciddi adamları var. evimizde deplasmandan daha fazla zorlanıyoruz. Antep maçı gibi lakayıtlık yaparsak sıkıntı yaşayabiliriz. Balotelli başta olmak üzere Vargas, Assambalonge gibi tehlikeli adamları var. Tüm ciddiyetimizle maça asılmalıyız. Evimizde artık puan vermemeliyiz.

Halil Alemdar
28.11.2021, 22:32
Çoğu maçta içim rahattı ama bu biraz daha zor maç. Tam kadro çıkabilirsek kazanma şansımız yine yüksek tabi. 1-0 olsun bizim olsun. Kendimizi namağlup şekilde rakiplerle 13-14 puan farkla devreye atalım da hayırlısıyla.

angraf
28.11.2021, 22:35
zor bir maç olacaktır.
Yeneceğimizi düşünüyorum evimizde kaybetmeyiz.
Taraftarımıza çok iş düşüyor.
Klübümüzde en azından belli bölümleri 60-70 tl lerde tutmalı
bol taraftar gelir umarım.

nuri45
28.11.2021, 23:08
Bahane üretmeyi birakip su stadi artik doldurmamiz lazim. Takim her türlü övgüyü hakediyor ve bizlere düsende onlara bunu hissettirmek. Trabzonda yakini olan yasiyan herkes o stadda olmali saat 16,00 da

gurur6134
28.11.2021, 23:08
Rakipde is yapacak 1 tane adam var onuda herkes biliyor zor falan gecelim bu isleri onlarda 1 adam varsa ekstra oynayabilecek fark olusturacak bizde en az 5 adam var boyle..basak ve hatay maclarinda zorlaniriz kalan maclarda kendi oyunumuzu oynayalim yeter..

gurur6134
28.11.2021, 23:10
Bahane üretmeyi birakip su stadi artik doldurmamiz lazim. Takim her türlü övgüyü hakediyor ve bizlere düsende onlara bunu hissettirmek. Trabzonda yakini olan yasiyan herkes o stadda olmali saat 16,00 da

Macin gunduz olmasi gidecek seyirci sayisini artdiracaktir 30bini rahat geceriz..pazar ayni saatde oynansa full olurdu eminim..

Ufuk
28.11.2021, 23:12
https://pbs.twimg.com/media/FFTm3wKX0A4nAmM?format=png&name=small

Tablo güncellenmiş. Sezon sonu şampiyonu da eklenmiş. İkinciyle puan farkı da eklense çok iyi olurdu.

redbul
28.11.2021, 23:13
yorumlarda çoğu taraftarımız balotelli için tehlikeli yazmışlar ,evet buna katılıyorum ama demir sporu bir tek balotelli ile kıyaslamakta yanlış olur vargas-asambolonga-akintola gibi hızlı ileri adamları, onun dışında kalburüstü stamboli bjernason rasul gibi adamlarıda kadrolarında var çok kolay bir maç olacağını düşünmüyorum ama Allahın izni ile umarım 3 puan bizim olur .

emre6117
28.11.2021, 23:16

En kritik nokta bu. Hatta mac oncesi bizim traftar balotelliyi cagirisn alkislasin filan. Hic kizdirmaya gelecek topcu degil..bjkyi 3.0dan resmen tek basina dagitmisti. Sakin sakin kizdirmadan yenip yola devam edelim.
Ozellkle bizde de deli topcular var, kirmizi vb
durumlara karsi oyuncular uyarilmali.

Enaldo61
28.11.2021, 23:19
En kritik nokta bu. Hatta mac oncesi bizim traftar balotelliyi cagirisn alkislasin filan. Hic kizdirmaya gelecek topcu degil..bjkyi 3.0dan resmen tek basina dagitmisti. Sakin sakin kizdirmadan yenip yola devam edelim.
Ozellkle bizde de deli topcular var, kirmizi vb
durumlara karsi oyuncular uyarilmali.
Bizimkiler sakin olmazsa kırmızı yeriz haftaya hiç beklemediğimiz gibi bir maç olur hazırlıklı olmak lazım.

emre6117
28.11.2021, 23:19
Olay çok basit pazar yerine cumartesi tatil verecek iş yerleri çok zor değil Amerika’yı keşfetmeye de gerek yok yeniden yıllardır Trabzon şehri ileri gelenleri bu takıma hep çelme taktı cumartesi versinler izni pazar mesai koysunlar yüzde 99 u kabul eder bunu yapacak yaptıracak bir akıl lazım

Ya da cumartesi 12.00 gibi trabzonda hayat durmali.
Bu sehir trabzonsporla yasiyor zaten.
Kendi sahamizda tum maclari alabilirsek ,buradan sampiyonluk vermeyiz.

Doğukan Uçan
28.11.2021, 23:30

kesinlikle öyle stadın her türlü doldurulması lazım destek gerekiyor. gerekirse şehir dışındaki taraftar gruplarının bu seneliğine her maç şehre gelmesi sağlanmalı.

AyhanPe
28.11.2021, 23:33
Adana Demirspor iyi konsantre oldugunda bize zorluk cikarabilecek bir rakip. Yenilmezlik ünvani bayagi strese sokuyor bizi. Yine cok zor bir mac bekliyor bizi. Bakasetas oynar artik. Bu macta ona cok ihtiyacimiz olacak..

pReN@_61
28.11.2021, 23:37
Hoşgeldin A.Demir;
https://twitter.com/tsaestheticx/status/1464657181668741126

İ. SARAL
28.11.2021, 23:37
Deplasmanda olsa hiç sorun çıkmazdı ama iç sahada problem çıkabilir.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Fatih Yavuz
28.11.2021, 23:38
Dorukhan'a yer bulun bakayım. :)
Peres döndü artık.
Trondsen gayet iyi bir sol bek performansı vermeye başladı.

Hamsik'i mi keseceksin, Bakasetas'ı mı oynatmayacaksın?
Ya da son 5-6 haftanın en etkili ismi Abdülkadir mi kenarda oturacak?

Vallahi Dorukhan müthiş oynuyor.
Peres kenarda oturmaya devam ederse şaşırmam.

trbzonsporlu
28.11.2021, 23:40
Benim tanıdığım Abdullah Avcı Siopis i Balotellinin başına diker. Kilitler onu. Adana'ya top falan oynatmaz. Maç sonu da herkes Trabzonspor kötü oynayıp hakemle kazandı der. (Fenerli komşumun yorumu)

yalnız adanademirin en etkili ismi vargas

trbzonsporlu
28.11.2021, 23:42
bakasetas oynamadığinda Avcının başka bir penaltıcı bulması gerektiğini düşunüyorum zira djanini çok kötü penaltı atıyor

trbzonsporlu
28.11.2021, 23:47
Dorukhan'a yer bulun bakayım. :)
Peres döndü artık.
Trondsen gayet iyi bir sol bek performansı vermeye başladı.

Hamsik'i mi keseceksin, Bakasetas'ı mı oynatmayacaksın?
Ya da son 5-6 haftanın en etkili ismi Abdülkadir mi kenarda oturacak?

Vallahi Dorukhan müthiş oynuyor.
Peres kenarda oturmaya devam ederse şaşırmam.

peres sakatlandiginda da yazmıştim dorukhan roma macları dısindaki peresi aratmaz diye. son haftalarda gol yeme sayimizin düsmesinde dorukhanin mucadelesini hırsını azmini adam yemesini geçtim hava hakimiyetinin de buyuk etkisi oldugunu düşunüyorum. chelsea gecen yıl şampiyonlar ligini aldiginda hepimiz yazdik burda hava hakimiyeti olan beklerin onemini. (gecmiş yıllarda beklerimizin uzerinden vurulan kafa topları geliyor gözümün önüne) dorukhan bu formunda oldugu sürece peres forma sansi zor görür görmesinde zaten. bizim sola da bir adet dorukhan bulmamiz lazim seneye

Erkan A.
29.11.2021, 00:00
Adana macindan evel sahamizda sölen yapilmali sanatcilar ,eglence gibi..
böylece millet stres yasamaz gelebilenler gelir stada yerlerini erkenden alirlar..
bu coskuyla macin heycanina gireriz..veya olmaz olur bilemem bando orkestrasi artik olmali bizim taraftara bunlar gerekli daha cok cosmaliyiz..balotelli adananin herseyi aslinda bu cocugu bilen biliyor bu cocukla ugrasirsak mac icinde hirs yapiyor daha etkili oluyor..adanayi rahat yeneriz tam kadro cikacaz sahaya ..benim korkum bu macta kirmizi kartlar olur insAllah biz görmeyiz..adana bize yoksa rakip olamaz..benim son maclarda tek cekingem nuri sahinli antalyaspor ..

AlperenAltun
29.11.2021, 00:14
Zor maç bu maç puan kaybedebiliriz

SM-G780F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trbzonsporlu
29.11.2021, 00:34
deplasmanda 4 maçta kalemizi gole kapatırken
evimizde sadece geçen haftaki antep macında kalemizi gole kapadık ki bu mactaki cizgiden çıkan direkten dönen topları tekrar yazmaya gerek yok

net olan bişey varki kapanan takımlara karşı zorlaniyoruz. kendimiz kapanip geciş hucumu oynadigimiz maçlari ise kalemizde fazla pozisyon vermeden kazaniyoruz (karagümruke pozisyon vermedik, bjknin 2 pozisyonu var 2side bizim kaptirdigimiz yüzde yüz hata yaptigimiz pozisyonlar, goztepeye net pozisyon vermedik v.s.)

bu maçta da adanademir kapanıp kaptigi toplarla hızlı kontraya çikacakları icin muhtemelen yine gol yiyecegimiz zor bir maç olacaktır. ozellikle vargasa dikkat etmek lazım

Ceyhun Öncü
29.11.2021, 01:30
1-0 olsun bizim olsun :)

mete61bordomavi
29.11.2021, 01:31
Ben kendi görüşümü söyleyeyim, elbette katılmayanlar olabilir, saygı duyarım.
Takımımız gerçekten göze hoş gelen bir futbol ortaya koyamasa da, Avcı Hocamızın maça ve rakibe göre taktikleri iyi gidiyor ve işliyor.
Gerçekten şu anki durumu herhalde sezon başında kimse tahmin edemezdi.

Fakat, lig uzun bir maraton ve daha sezonun ilk yarısı bitmedi. Trabzonspor bu sene şampiyon olursa, oturmuş kadroya bir kaç nokta transferle gelecek sezonlarda İstanbul takımları için çok ciddi bir tehdit olacaktır.
Hem maddi hem de manevi anlamda güçlenmiş bir Trabzonspor ile kadroları sürekli yap boz tahtası olan ve daha oturmuş bir oyun şablonları olmayan İstanbul takımları gelecek sezonlarda da mücadele edemez.
Onun için farkı ilk devre bitmeden açabildiğimiz kadar açmalı, İstanbul takımlarını moralmen çökertmeliyiz.
Umutsuzluk veya karamsarlık gibi görümesin ama 96 kadrosu o yıl şampiyon olsa idi, lige ambargo koyabilecek bir kadro idi. Bu sezonla 96 sezonu bir olmasa da şunu da unutmamak lazım, futbolcular üzerinde erken bir baskı oluşturmamak gerekiyor.
Bu konuda Avcı hocamıza güveniyoruz. Psikolojik yönetimi gerçekten çok iyi.

Devre arasına kadar bizimle oynayacak her takımın direkt olarak hedefi olacağız. Devre arasına kadar gayet soğukkanlı olmalıyız. Özellikle Trabzon'da oynanacak maçlarda çok sabırlı ve destekleyici olmalıyız. Belki son dakikalarda golü bulacağız. Belki forvetlerimiz 3 net kaçıracak ama son anlarda atacaktır.

O yüzden sonuna kadar sabırlı olmalıyız.

Bundan sonraki maçlarda rakip takımların bize kapanmaya değil, yenmeye çıkacaklarını ve bunun da bizim işimize geleceğini söyleyebilirim. Sadece kontra ataklarda pas opsiyonlarını daha doğru kullanmamız maçları erken koparmak için yeterli olacaktır. Yine rakip teknik direktörlerin bize defans yapmalarının onlar için korkunç bir hata olacağını söyleyebilirim. Çok iyi pas atan ve adam eksilten oyuncularımız olduğu için bize karşı açık oynamaya mecburlar.
Tek dikkat etmemiz gereken bulduklarımızı atmak ve defans göbeğini şimdiye kadar olduğu gibi iyi kapatmaktır.

Gokhlayeh
29.11.2021, 02:09
Adana, ligin maç başına en çok şut çeken takımı. Oyuncu olarak da Balotelli ligde ilk sırada. Ligde hücumda sol kanadını en az kullanan, sağ kanattan da en az şut girişiminde bulunan takımı Adana. Merkezden hücum ve merkezden şut girişimlerinde ise ligin zirvesindeler.

Bu durumda hoca belki Dorukhan'ı merkeze çeker ve Siopis Dorukhan yapar orta sahayı.

hyasin61
29.11.2021, 08:29
3-4 tane atıp geceriz bu haftayı bu sefer.

cakalkerem
29.11.2021, 08:32
vur geç arkana bakma

cakalkerem
29.11.2021, 08:33
arkadakiler düşündün..
biz yendikçe onlar daha çok sıkıntıya girecek...

HOPA'LI TS'Lİ
29.11.2021, 08:36
Dorukhan'ı izlemeye doyulmuyor. Maşallah.
Peres'i yedeğe mahkum ederse şaşırmam.
Ömür'e de nazar değmesin.
Her geçen hafta üstüne koyuyor.
Trondsen, sol bek orijinli olmasa da verimli olmaya başladı.
Bu ne yaman çelişkiler
AA Hocamız işini bilir.

Gel Cumartesi gel bir an önce
Sevgiliye kavuşalum
Adana'nın Demir'ine de vuralum
Rakipleri yine ağlatalum

Yiğit Gayretli
29.11.2021, 08:43
Sezon başından bu yana oynayacağımız en sıkıntılı maç olacak. Tip olarak sevmediğimiz tipte bir takım. Çok kompakt değiller ama atletik ve tempolular. Balotelli'yi eleyince özellikle hücum anlamında bazı konular da yerli yerine oturdu. Galibiyet serimiz devam eder inşallah.

Enes Ünal Kaya
29.11.2021, 08:52
bakasetas oynamadığinda Avcının başka bir penaltıcı bulması gerektiğini düşunüyorum zira djanini çok kötü penaltı atıyor

Kesinlikle.
Ancak Hamsik'inde penaltı verilerinin iyi olmadığını biliyorum.
Fakat Djanini bir bomba. 4/4 de penaltı atmış olması benim için pek bir şey ifade etmiyor.

cakalkerem
29.11.2021, 08:54
şu ana kadar yukarıda okuduklarım yazılarda Adana maçının genelde sıkıntılı olacağı yönünde..

belki de en kolay maçımız olacak..
Takım kaybetmiyor..
stress yapmıyor özellikle deplasmanlarda..
Yememeye devam ediyoruz.
Geçen maçta geri pası yapmadık ama Gümrük maçında Uğurcan'ın gelmesiyle defans oyuncuları da rahatladı gibi....
Sonuçta kalede güven veriyor....

Bu maçıda vurur geçeriz

Mehmet Fatih Yavuz
29.11.2021, 08:56
Djanini'nin her şeyi acayip zaten.
Attığı çalımlar, attığı gollerden başla, atamadığı goller, kaptırdığı toplara kadar.
Penaltı verileri de bu acayiplikle benzeşiyor.

Asla güven vermiyor, lakin 4 te 4 atmış arkadaş. :)

DURAS
29.11.2021, 09:28
Karagümrük eksik olsa da karamoah,pesiç , ahmet musa, Emre mor, bertolaci gibi çok etkili oyuncular var ve biz bu takıma net pozisyon sadece bir tane verdik. O da yüzde yüz değildi. Ademir maçı özelinde ise onların da akintola,assmbalanga, vargas, balotellim, yunus Akgün gibi etkili elemanları var. Ama gerek akintola gerekse assombalanganın oyun zekaları düşük. Oyun aklı vargasın omuzlarında. Rasulün bindirmelerine de dikkat etmek lazım. Her maç gibi bu maç da zor geçecek ancak taraftar ile bu maçı da geçeceğimizi düşünüyorum.

Murathan
29.11.2021, 10:28
çok pis bir maç. saat 4'te oynanacağı için 1-0 önde başlıyoruz ama. :D

trbzonsporlu
29.11.2021, 11:07
biletler satışa çıktı haydin bakalım imkanı olanlar maça

kazanıp en yakın rakibimizle puan farkını 13e çıkarıyoruz

Faik Yılmaz
29.11.2021, 11:09
dikkatli
sabırlı
ve herşeyden önemlisi sakin olup

bu maçıda kazanmalıyız...

her takım bize karşı çok daha sebatla ve inatla oynuyor....

uzaktan etkili şutlarla dirençlerini erken kırabilirsek rahat kazanabiliriz aslında

Mehmet Fatih Yavuz
29.11.2021, 11:14
Cumartesi öğlen maçı...
37-38 bin kişi doldurup gövde gösterisi yapmamız lazım.

Rakip hücum gücü yüksek, ama savunma sıkıntıları olan bir takım.

Üzerimize gelsinler.

Zevkli maç olsun.
1-0 da olsa kazanalım.

Yunus Emre SEYHAN
29.11.2021, 11:14
Vargas,Svensson,Assombalonga,Balotelli,Akintola gibi isimlere dikkat etmemiz lazım. Abdullah hoca işini biliyordur gereken analizleri yapmaya başlamıştır.
Adana Demirspor kolay gol atabileceği gibi kolay da gol yemeye musaitler. Bakalım nasıl bir profilde oyun ortaya koycaklar. Artık bize karşı full+fulll takım savunması yapıyorlar. Kadroları kalenin önüne otobüs çekmeye çok musait değil.

Yasin Altuntas
29.11.2021, 11:23
Beyler genel bir soru: Benim en son 2 sene önce passoligim vardi (Trabzonspor logolu), ondan sonra almadim. Simdi bu sezon sonu icin alsam, son iki hafta biri kendi evimizde, biri deplasmanda.

Mantik olarak TFF logolu almam mi daha mantikli, olasi bir deplasman yasaginda yine maca girebilmek icin ? Ve TFF logolu passolig ile kendi evimizdeki maca problemsiz girebiliyormuyum ?

Ayrica an itibari ile yurt disinfa asi olanlarin stad‘a girememe problemi cözüldü mü ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

mekatronik
29.11.2021, 11:32
Bir Adanademir analizi alalım, futbol bilgisine güvenen birinden. Hiç 90 dk izlemedim Adanademiri, o yüzden diğer maçlar gibi içim rahat değil.

gudoz81
29.11.2021, 11:36
ADS de istanbullu iyi oyuncu, 77 numara oyun onun üzerinde, rastalı saçlı zenci kanat fena değil, asonbalonga her ihtimale karşı iyi kollanmalı
ve balotelli cezasahası dışından klasik şutlarına önlem alınmalı. orta sınıf Anadolu takımı diye küçümsemek hata olur ki Avcı meseleye hakimdir zaten.
Kazanırız.

Mehmet Fatih Yavuz
29.11.2021, 11:38
Teknik direktör değişikliğinden sonra oyunu epeyce değişti A.demirspor'un.
Ben Fener ve Beşiktaş maçlarını izledim.

Arkası çok fazla açık veriyor.

Rıdvan savunmadan, akan oyunda gelip gol attı Beşiktaş'ta... O kadar savruk.
Ama savunmada açık verirsen hem hava toplarında, hem birebir de, hem de uzaktan şutta etkili adamları var...

Hangi oyunu deneyecekleri önemli.

Eğer açık oynarlarsa çok zevkli maç olur.

Doğukan Uçan
29.11.2021, 11:43
balotelli kesin kırmızı kart yer bu maç.

Onur Akyüz
29.11.2021, 11:46
Balotelli’nin uzaktan ani şutlarına dikkat etmemiz lazım. Tam bir hayvan nerden vuracağı hiç belli olmuyor, çok sert ve isabetli şut çekiyor.

6Şafak Aydın1
29.11.2021, 11:46
yalnız adanademirin en etkili ismi vargas
Handan hanim takimi bozdugu gibi Vargasida bozuyor yada bozabiliyor. Bir bakmissin sahanin en kötüsü oluvermis. Handan hanim oynarsa isler degisir, insallah oynar diyelim.

Bir tane genc kalecileri var onu tekrar izlemek isterim. Bizim macta olmasada olur ama. :)

DURAS
29.11.2021, 11:50
Arkadaşlar bu maç özelinde durumu olmayan Trabzon’da oturan 3 öğrenci renktaşımızın kale arkası biletlerini almaya gönüllüyüm. Böyle bir şey uygun mudur bilemedim ama çorbada bizim de tuzumuz olsun. Dm den bana ulaşacak ilk 3 renktaşımıza hediyemiz olsun.

yorumsuz6117
29.11.2021, 12:14
Avcı'nın Visca ile ilgili şu anda öyle birşey yok lafı öyle birşey olacağının habercisi bence, hiç ihtimal vermiyordum bir bilgim de yok ama sanki bu iş olacak gibi, olursa şampiyonluk yolunda yapabileceğimiz en iyi transferi yapmış oluruz, artı olarak hızlı bir forvet ve sol bek yeterli olur, Edgar'ın yokluğunda da Hüseyin idare edecek artık birkaç maç..

AntiŞike
29.11.2021, 12:20
Bravo, güzel hareket :alkış:
Stadı dolduramazsak, işlerimi ayarlarsam istanbuldan gitmeyi düşünüyorum.. Gidemezsem bende benzer şekilde hareket edeceğim..

Arkadaşlar bu maç özelinde durumu olmayan Trabzon’da oturan 3 öğrenci renktaşımızın kale arkası biletlerini almaya gönüllüyüm. Böyle bir şey uygun mudur bilemedim ama çorbada bizim de tuzumuz olsun. Dm den bana ulaşacak ilk 3 renktaşımıza hediyemiz olsun.

İ. SARAL
29.11.2021, 12:43
3-4 tane atıp geceriz bu haftayı bu sefer.:))))))))

My
29.11.2021, 12:57
Takım haldır haldır top oynamıyor. Gününde olan oluyor kötü gününde olan oluyor. En ufak olumsuzlukta yangın yapan arkadaşlar var. Vaka'nın kaçan pozisyonunda burada maçı sattığını yazanı gördüm inanılır gibi değil. O çöp bu beş para etmez diye homurdananlar vesaire... Demek ki kötü bir sonuç alsak ortalık karışacak. En büyük endişem kötü sonuç değil de bu homurdanan tayfanın ortalığı karıştırmasın daha çok. Berabere de kalırız yeniliriz de. Daha bu köprünün altından çok sular akacak. İkinci devre özellikle teşvikler , futbolcu ayarlamalar tavan yapacak her türlü pislik dönecek. Ne fqzla havalara girmeye gerek var ne de yangın yapmaya. Bizler panik yaptıkça takımı da etkileriz. Herkes bunun bilincinde olsun. Sakin kalın!

kayl
29.11.2021, 12:58
Balotelli’nin uzaktan ani şutlarına dikkat etmemiz lazım. Tam bir hayvan nerden vuracağı hiç belli olmuyor, çok sert ve isabetli şut çekiyor.
Balotelli 11 başlamaz deplasmanlarda assonbolonga ile başlıyorlar skora göre girer

Ozan Yılmaz
29.11.2021, 13:09
saat ve gün bahanesi de yok,

o stat dolmalı ve rakibi ses ile boğmalı

Burak Bıyıklı
29.11.2021, 13:54
Bu maç evimizde kontrolü ele alıp, açık vermeyip yüksek topa sahip olma oranıyla oynarız diye düşünüyorum. Skor tahminim 2-1

Dereli
29.11.2021, 14:13
Adana bi parıldalı ama şu aralar vasat takım görüntüsündeler. Gol atabileceklerini bile sanmıyorum. Balotelli kaç maçtır sonradan bile giremiyor.
Assonbalonga çok hızlı ama oda bu aralar çok verimli değil.
Allah'ın izni ile maç bizimdir.

14TS61
29.11.2021, 14:22
Arkadaşlar kale arkasından en iyi altmi üstten mi izlenir maç. Altta izlemedim hiç bilmiyorum

Kadir Aydın
29.11.2021, 15:06
ilerideki elemanlari cok hizli, acikcasi korkutuyor bu beni.

Zor mac olacak, cok zor mac olacak hem de.

Ufuk
29.11.2021, 15:10
Adana bi parıldalı ama şu aralar vasat takım görüntüsündeler. Gol atabileceklerini bile sanmıyorum. Balotelli kaç maçtır sonradan bile giremiyor.
Assonbalonga çok hızlı ama oda bu aralar çok verimli değil.
Allah'ın izni ile maç bizimdir.

Son maç cezalıydı, ondan öyle gelmiş olabilir Balo.

Balotelli dışında Vargas ve Akintola da çok iyi. Dikkat edilmesi gerek.

BlackPanther
29.11.2021, 15:12
https://youtu.be/EEbNd20amIg

BlackPanther
29.11.2021, 15:16
https://resim.haber61.net/haberler/2021/11/29/trabzonspor_rekora_kosuyor_h439610_ae7ab.webp

holyjoker
29.11.2021, 15:22
bu sezon istanbulda gittiğim 3. maç ve 3. galibiyetimiz. daha önce belirttiğim gibi karagümrüğe ters gelen bir oyunumuz vardı ve rahat kazanacağımızı düşündüm ve öyle de oldu. stadda olan taraftarlarımız görmüştür 2'Li stoperimiz zaten iyiyken devşirme kanat beklerimiz de (hücum anlamında değil) savunma anlamında ligin en iyileri seviyesine ulaştılar. gerçekten müthiş bir takım halini aldık. ligin en iyi hücumcusu olmak bir kenara artık en iyi de savunmacısıyız. öte yandan takımımızda berat maalesef zayıf halka. kendi performansının üzerine koyamayan bir o kaldı. o da gelinceye dek siopis'le devam lütfen. uzun zaman sonra alanında en iyi oyuncularımızın oynayacağı maç olacak sanırım son dakika bir aksilik olmazsa; uğurcan- dorukhan/ ie/ hugo/ trondsen - siopis/ hamsik/ bakasetas - ömür / waka / djaniny.

sezonun başından beri liverpool vari şampiyonluk diliyordum sinir strese girmeden. o yolda giden takımıma binlerce teşekkürler. darısı devamına...

HOPA'LI TS'Lİ
29.11.2021, 15:23

2010-2011 sezonu efsane şarkısı

Helal sana İslam

Tekrar duymak güzeldi.

LANGARA
29.11.2021, 15:25
Hugo geçen seneki kupa maçından bize tur borçlu. Bu hafta galibiyeti getiren golü atarak borcunu ödemiş olur:)

HOPA'LI TS'Lİ
29.11.2021, 15:25
bu sezon istanbulda gittiğim 3. maç ve 3. galibiyetimiz. daha önce belirttiğim gibi karagümrüğe ters gelen bir oyunumuz vardı ve rahat kazanacağımızı düşündüm ve öyle de oldu. stadda olan taraftarlarımız görmüştür 2'Li stoperimiz zaten iyiyken devşirme kanat beklerimiz de (hücum anlamında değil) savunma anlamında ligin en iyileri seviyesine ulaştılar. gerçekten müthiş bir takım halini aldık. ligin en iyi hücumcusu olmak bir kenara artık en iyi de savunmacısıyız. öte yandan takımımızda berat maalesef zayıf halka. kendi performansının üzerine koyamayan bir o kaldı. o da gelinceye dek siopis'le devam lütfen. uzun zaman sonra alanında en iyi oyuncularımızın oynayacağı maç olacak sanırım son dakika bir aksilik olmazsa; uğurcan- dorukhan/ ie/ hugo/ trondsen - siopis/ hamsik/ bakasetas - ömür / waka / djaniny.

sezonun başından beri liverpool vari şampiyonluk diliyordum sinir strese girmeden. o yolda giden takımıma binlerce teşekkürler. darısı devamına...

Berat biraz zayıf. Gelişmesi gerekir.
Siopis harika
Cornelius da zayıf
Dün çok ağır kaldı akınlarda
Daha iyi forvet alınmalı

BlackPanther
29.11.2021, 15:27
....

İ. SARAL
29.11.2021, 15:30
Rakip forvet hızlı, Hugo bomba patlatmaz inş.

Enes Başkaya60
29.11.2021, 15:32

O sene bu şarkıyı dinledikçe ağlayasım gelirdi...

Duygulara baya bir tercüman olmuş...

Ağzına sağlık İsmail...

İnşallah bu sene olacak herkes inansın...

Birlik içinde olalım, lütfen kimse birbirini kırmasın gayemiz tek bunu unutmayalım....

ffırtına
29.11.2021, 15:38
1990 yılından itibaren 14. Hafta itibariyle 1. İle 2. Arasındaki en fazla puan farkının olduğu yıl 2013-2014 yılında Fener 8 puan fark atmış ve şampiyon olmuş, 1999-2000 yılında Galatasaray 8 puan fark atmış ve şampiyon olmuş... 14. Hafta itibariyle en fazla puan farkı 8 olmuş.. Biz ise 10 puan fark attık, buradan şampiyonluğu verirsek tarihe geçeriz.. 1990 yılından itibaren tablo halinde puanlar var ama resmi buraya ekleyemedim..

holyjoker
29.11.2021, 15:48
Berat biraz zayıf. Gelişmesi gerekir.
Siopis harika
Cornelius da zayıf
Dün çok ağır kaldı akınlarda
Daha iyi forvet alınmalı
aynı fikirdeyim ama maalesef hele ki kurlar bu haldeyken ve cornelius'a 5 milyon € yatırım yapmışken yeni bir 9 numara alacak gücümüz yok. hocam da dün sırf cornelius kendini bulsun diye onu oyunda tutup djaniny'yi çıkarmıştı. ama maalesef cornelius'a çok ters bir futbol oynuyoruz sezon başından beri. umarım en azından kendisinden zarar etmeyiz ekonomik anlamda.

yorumsuz6117
29.11.2021, 16:02
Trabzonspor dışında 4 mağlubiyetten aşağı sayıda mağlubiyeti olan tek takım Konya..

BlackPanther
29.11.2021, 16:03
https://www.youtube.com/watch?v=ukHMAmRgF8k

wien_ts
29.11.2021, 16:52
Adana Demirspor'un kupa maçı varmış yarın Serik Belediyespor'a karşı.

UĞUR DURTAŞ
29.11.2021, 17:12
Bu güzel gidişatın bozulmaması adına,galibiyet serimizin devam etmesi adına
bu maç kesinlikle alınmalı.
stadımızın ciddi anlamda destek verecek kalabalığa ulaşması çok önemli
Cumartesi, günü birlik Ankara'dan şehrimize geleceğim.
Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısına katılıp sonrada maçımızı izleyip
3 puanı alarak mutlu bir şekilde döneriz inşallah.

Onur Erçetin
29.11.2021, 17:40
Adana Demirin tehlikeli ve hızlı hücumcuları var.Çok kontrollü oynamamız lazım.Hugo ve Edgara karşı oynayacak adam hem güçlü hem de hızlı.Edgar güçlü oyunculara karşı zorlanıyor,Hugo da hızlı oyunculara karşı zorlanıyor.

Bu nedenle çok dikkatli olmamız lazım.1-0 öne geçersek maçı her türlü alırız bence.Oyuna sokabileceğimiz çok fazla adam var.Yeter ki 1-0 ı bulalım ilk yarıda.

Ozan Yılmaz
29.11.2021, 17:48
https://pbs.twimg.com/media/FFWMSqtXsAA_A5_?format=jpg

Mehmet Fatih Yavuz
29.11.2021, 18:37
2-3 güne bilet kalmaz inşaallah...
:D

https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1465335540232904705

Attila Durmuş
29.11.2021, 18:45

Valla renkdaş içimden geçeni yazmışsın bende yazayım dedim. Aynı şekilde 3 kale arkası bilette benden gidemiyoruz madem bizimde tuzumuz olsun stad dolsun. Buradaki yönetici arkadaşlar organize edebilirse daha iyi olur

Anıl C
29.11.2021, 18:53
2-3 güne bilet kalmaz inşaallah...
:D

https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1465335540232904705

Biter bu biletler

Enaldo61
29.11.2021, 19:09
Doğu tribün mü daha iyi batı mı?

Harvelli61
29.11.2021, 19:45

Doğuda taraftar grupları var suan,sürekli tezahürat yaparım yermde durmam diyosan Doğu, yok ben maçımı izlerim ıslığımı çalarım alkış tutarım diyosan Batı,ben olsam Batıdan alırdım

ccd6167
29.11.2021, 19:52
Demirspor oyunu bize ters gelen bir oyun yapısı yok

Bize ters gelecek takımlar konya alanya başakşehir gese ve sezon başındaki febe derim.

ÖmürKaradeniz61
29.11.2021, 20:41

Kendi halinizde sessiz sedasız maçı izleyen biriyseniz batıdan alın çünkü taraftar gruplarının doğuya geçmesinden ötürü orda kalite çok düştü amaçları maç değil soytarılık çoğunun. Batıdan alın keyfinize bakın.

ÖmürKaradeniz61
29.11.2021, 20:44
Demirspor oyunu bize ters gelen bir oyun yapısı yok

Bize ters gelecek takımlar konya alanya başakşehir gese ve sezon başındaki febe derim.

Ligin ilk yarısında kalan maçlarda oyunu bize ters gelecek birtek Başakşehir takımı var. Kalan maçlarda sadece orda puan kaybı olabilir.

BlackPanther
29.11.2021, 20:47
Helal sana Mesut Özil. Gözlerinden Öperim :o

:tsbayrak:

Ts006161
29.11.2021, 20:47
Göztepe bu maçı alırsa ligin keyfi kaçacak

BlackPanther
29.11.2021, 20:48
Göztepe bu maçı alırsa ligin keyfi kaçacak

Daha iyi ya. Kaçsın işte. Aralarında çelik çomak oynasınlar.

Oğuz ZEYTİN
29.11.2021, 21:00
Emeğin karşılığı olan başarının tadını çıkaralım fakat sezon bitmedi. Daha çok uzun bir yol var önümüzde. Bugün kiminle konuşsam şampiyonluğu tebrik etti. Onlara da aynısını söyledim, biten bir şey yok. Mental açıdan güçlü kalmalıyız. Biz tribünde, sokakta, medyada güçlü kalırsak, sahadaki oyuncuların üzerindeki baskı azalacak.

BlackPanther
29.11.2021, 21:46
Göztepe - FB 1:1 :rolleyes:

hofsaale
29.11.2021, 21:48
Bu sefer basaracagiz insAllah...o kupayi kaldiracagimiz ani düsünce bile inanilmaz mutlu oluyorum...

Devre arasina kadar basaksehir haric her maci almaliyiz...

BlackPanther
29.11.2021, 21:49
https://i.ibb.co/7SK8gtS/puan-d.jpg

Attila Durmuş
29.11.2021, 21:49
Bu şikeciler bitmiş durumda. Daha beter olsunlar. Maç maç adım adım gideceğiz.Rehavete kapılmak yok.

mawro61
29.11.2021, 21:52
Sürekli basan, hızlı hücumlar yaparak göze hoş gelen bir futbolla bu sene süper lige renk katan fenevbahçe, göztepeden 1 puan alarak liderle arasındaki puan farkını 12ye indirdi.
Artık Trabzonspordan da lidere yakışır böyle güzel futbol beklemek hepimizin hakkı.

BlackPanther
29.11.2021, 21:55
Bu Fenerbahçe şampiyon olamaz arkadaşlar.

TV deki o satılmış şerefsiz yorumculara kulak asmayın.

Fenerbahçenin çok kalitesiz bir kadrosu var!!!!

AyhanPe
29.11.2021, 21:59
Puan farki acildikca maclar öncesi daha cok temkinli oluyorum. Bu macida alirsak mac izlemeyide birakirlar..2. mücadelesini daha keyifli izleriz.. :D

Adana Demirspor bize cok ters gelebilecek bir rakip..Cok zor olacak..

Arif Timurcioğlu
29.11.2021, 21:59
Bu Fenerbahçe şampiyon olamaz arkadaşlar.

TV deki o satılmış şerefsiz yorumculara kulak asmayın.

Fenerbahçenin çok kalitesiz bir kadrosu var!!!! Bir de şampiyon mu olacaklarmış :]]

ÖmürKaradeniz61
29.11.2021, 22:08
Nedense bu maçtan son derece rahatsızım . Karagümrük maçında rahattım mesela ama bu maçta rahat değilim maça kadar bakalım ne olur.

trbzonsporlu
29.11.2021, 22:11
stadyumda derbi maçı atmosferi olmalı

futbolcularda derbi maçı ciddiyeti olmalı kısmını demiyorum o işi Avcı hallediyor zaten :)

Doğukan Uçan
29.11.2021, 22:12
Kalan maçlarda bizi yenebilecek ve en ters gelebilecek takım adana demirspor'dur. Çok iyi oyuncuları var ligdeki sıralamalarına bakmayın. Eğer bu maçı da bir şekilde geçersek ligin ilk yarısını namağlup kapatırız diyorum.

BlackPanther
29.11.2021, 22:12
Bir de şampiyon mu olacaklarmış :]]

https://i.ibb.co/djdnmYq/puan-d.jpg

Veysel
29.11.2021, 22:13
Rakip kalmadı arkadaş. Adam gibi sevinç yaşatmıyacak bu beceriksizler bize.

BlackPanther
29.11.2021, 22:14
Burak Elmas hariç bu büyütülmüşler bozuk plak gibi biz şampiyon olacağız diyorlar mikrofon gördükçe.

Enes Ünal Kaya
29.11.2021, 22:15
Bordomavi.net olarak toplu şekilde maçları izlemeye mi başlasak :)

Halil Alemdar
29.11.2021, 22:21
Nedense bu maçtan son derece rahatsızım . Karagümrük maçında rahattım mesela ama bu maçta rahat değilim maça kadar bakalım ne olur.

Valla ben de. 0.5-0 alsak da geçsek

serkanholep
29.11.2021, 22:25
Fb,bjk,gs düşme hattına daha yakın:)

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

altugoguzhan
29.11.2021, 22:26
İlk yarıyı kayıpsız bitirmemiz lazım, fark açıldıkça korkum artıyor bir yerde tökezleyeceğiz diye :D

CEMEFKER
29.11.2021, 22:33
Bu takım geriye kalan maçlarda maksimum kaç puan kaybeder ?
Şu oyun tarzımız ve defans anlayışımız ile 3 mağlubiyet, 5 beraberlik=19 puan eder, bence.
Rakiplerin de puan kaybedeceğini hesaba katarak varın gerisini hesaplayın artık.
85 üzerinde puanla şampi...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

angraf
29.11.2021, 22:33
önümüzdeki hafta

fener evinde rizeyi
gs altayı
bjk ise kasımpaşaya gidecek

ben üçününde kazanacağını düşünüyorum o sebeple adana maçı önemli
rakiplerin kazansakta lider kaybetmiyor demesi önemli

üç hafta sonra

fener besiktas
gs basakla oynayacak

o haftaya kadar kayıpsız gidip o hafta hatayı geçerek puan farkını daha da açmalıyız

KARAGOZLUM
29.11.2021, 22:40
önümüzdeki hafta

fener evinde rizeyi
gs altayı

üç hafta sonra

fener besiktas
gs basakla oynayacak

o haftaya kadar kayıpsız gidip o hafta hatayı geçerek puan farkını daha da açmalıyız

Aynen renktas
bunu hoca farkindadir ve oyuncularini buna hazirliyorsu

angraf
29.11.2021, 22:42
Aynen renktas
bunu hoca farkindadir ve oyuncularini buna hazirliyorsu

trabzonsporumuz bu sene öyle bir takım ki
geri düşsse de maçları bırakmıyor
yenilsekte ligi bırakmayacağız.
biz bu sene şampiyon olacağız.

Asıl bizim şunu tartışmamız lazım direk gruplara gidebilir miyiz CL de ?

tanjugunduz
29.11.2021, 22:43
Dostlar bilet satışı düşükmüş buradanda yazayim twitterda bir abimiz başlattı akımı bende çorbada tuzum olsun istedim toplam 10 kale arkasi bilet alınmasına yardımcı olabilirim birini az önce Twitter da bir öğrenci kardeşime ayarladım . Maca gitmek isteyen olursa yazsın biz Karagümrük macina gidemedik tff bileti iptal etti. bari bizim yerimize doyasiya takımı izlesinler bu sene o sene inşallah.

serkanholep
29.11.2021, 22:45
Dostlar bilet satışı düşükmüş buradanda yazayim twitterda bir abizki başlattı akımı bende çorbada tuzum olsun istedim toplam 10 kale arkasi bilet alınmasına yardımcı olabilirim birini az önce Twitter da bir öğrenci kardeşime ayarladım . Maca gitmek isteyen olursa yazsın bir Karagümrük macina gidemedik bari hizim yerimize doyasiya takımı izlesinler bu sene o sene inşallah.

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiHelal olsun renkdaş. Bu ekonomik durumda böyle hareketler on numara.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arif Timurcioğlu
29.11.2021, 22:45
önümüzdeki hafta

fener evinde rizeyi
gs altayı

üç hafta sonra

fener besiktas
gs basakla oynayacak

İnce hesaplara girmeye gerek yok, 3 düdüklerin puan kaybetmesi için kolay takımlar bile yeterli. Biz kazanmaya devam edelim yeter.

angraf
29.11.2021, 22:47
İnce hesaplara girmeye gerek yok, 3 düdüklerin puan kaybetmesi için kolay takımlar bile yeterli. Biz kazanmaya devam edelim yeter.

ligimiz ince hesaplarla dizayn ediliyor.
bu ilk yarıyı 15 üstü puanla kapatmalıyız.
ikinci yarıda hangi lobi ve kliklerin devreye girip bizi doğrayacağını herkes biliyor
ikinci yarı ilk yarı kadar puan toplayamayız bu sebeple işimizi şansa bırakmayalım renkdaşlar.
Trabzonda ki renkdaşlarımız maça gitsin lütfen takımı yalnız bırakmayın.

güneyli
29.11.2021, 22:58
İstanbulun takımları bu durumdayken fark açmak için son 5 maç.Bu maç çok çok riskli. Bu maçı alırsak.Bir sonraki 4 maçımızda çok çok riskli.Rehavet en büyük rakibimiz.

14TS61
29.11.2021, 23:00
21021

Rizeli olarak geçen hafta geldim bu haftada aldım biletimi. Hemde işi maça göre ayarlayarak. Başka birşey demiyorum yani. Şu stad hiçbir maç boş kalmamalı.

fadigaTS
29.11.2021, 23:02
https://www.youtube.com/watch?v=QX6feaTPJDI

https://www.youtube.com/watch?v=_wfQtWwB_60

Faruk UYSAL
29.11.2021, 23:26
Kesinlikle.
Ancak Hamsik'inde penaltı verilerinin iyi olmadığını biliyorum.
Fakat Djanini bir bomba. 4/4 de penaltı atmış olması benim için pek bir şey ifade etmiyor.

Daha nasıl atacak renktaşım, 4 penaltı vuruşunda 5 gol mu yapsın?..

lazibere
29.11.2021, 23:29
Herşey yolunda gibi gözüküyor ama sahada parçalayan bir takımımız yok. Bu beni rahatsız ediyor. Masa başı oyunlarının başlayacağını hepimiz biliyoruz. Yakaladığını atacaksın. Her maç en az 3 atacaksın ki, Hakemlerin eyyamlarına karşı hazılrıklı olalım. Wakamenin kaçırdığı gibi , Janini nin laobali vuruşları gibi atakları yemek bize yakışmıyor. Herşey yolundayken bazı eksiklikleri görmüyoruz ama takımın gerçekten oyun kurmada eksiklikleri var, Unutmayın 6 hafta once fener bizim önümüzdeydi, ve önümüzde 25 maç daha var

lazibere
29.11.2021, 23:32
Corneliusun performansını yetersiz buluyorum. Bu kadar sükseli bir takımda şu anda hucum hattında rakibini parçalayan bir forvet tipinde olması lazımdı. Onun varlığıı kimse hesaplamıyor bile, Wakamenin alan açmasından yakaladığı posizyonlarda ve golluk şut çekmeden attığı goller var. Onun da gaza gelmesi lazım. İdare etmemesini birisi anlatması lazım

AyhanPe
29.11.2021, 23:40
Bu macta atmali artik Cornelius. Bakasetas a en cok ihtiyacimizin oldugu maclardan birisi..Umarim oynar..

emre6117
29.11.2021, 23:42
önümüzdeki hafta

fener evinde rizeyi
gs altayı

üç hafta sonra

fener besiktas
gs basakla oynayacak

Bu saatten sonra fb rizeyi, gs altayi, bjk kasimpasayi yenemeyebilir. 3ude cok ciddi bir kaos iicnde.
Bundan sonra sadece bizim maclara odaklanalim. Onlar ne yaparsa yapsinlar. Ister yensinler, ister yenilsinler.
Biz adanayi nasil geceriz onu dusunecegiz.
Tarftar stadi nasil doldurur onu dusuncegiz. A.avciyi, oyunculari, baskani nasil daha motive ederiz onu dusunecegiz
Herhangi bir puan kaybinda da takima daha da sahip cikacagiz

Adem Erdoğan
29.11.2021, 23:46
Keşke her maçımız Karagümrük maçı gibi olsa.
Bu sezon izlediğim en stressiz maçtı.

hay1699
29.11.2021, 23:53
Biz kazandıkça onların üstündeki baskı daha da artıyor, ümitleri kırılıyor. Önümüzdeki beş maçı en az kayıpla atlatmak birkaç yıldız transferinden daha önemli.

yorumsuz6117
30.11.2021, 00:02
Futbolun tanrısı, tarihin gördüğü gelmiş geçmiş gelecek en büyük futbolcu Lionel Messi, 11 senede 7 Ballondor kazanan efsanevi adam, canlı izleyebildiğimiz için inanılmaz şanslıyız..

zafer6161
İlk maçları bizim oynamamız avantaj biz yendikce rakipler panik oluyor

falcon_61_
Her şey yolunda gidiyorken çuvalı doldurmak zorundayız. Yarın olmadık şeyler başımıza gelir, cepten yiyecek birikim lazım. İlla puan kaybedeceksek ikinci yarı kaybedelim [emoji2]

kayseriliyiz
30.11.2021, 00:15
Ayaklar yere bassın arkadaşlar.
2010-2011 sezonu hala hafızalarda, Türkiye kupasında Malatya'ya elenen fb bitik denen fb, şike yapacak cesareti bulup önümüze geçti.
Onlara bu sezon şike ile bile şampiyon olamayacaklarını hissetirmemiz lazım.
Adana Demirspor iyi takım, çok çok zor maç olacak.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

Mehmet Fatih Yavuz
30.11.2021, 00:27
1-0 yeter...

Allah bin bereket versin...

naimbektas6161
30.11.2021, 00:33
Ayaklar yere bassın arkadaşlar.
2010-2011 sezonu hala hafızalarda, Türkiye kupasında Malatya'ya elenen fb bitik denen fb, şike yapacak cesareti bulup önümüze geçti.
Onlara bu sezon şike ile bile şampiyon olamayacaklarını hissetirmemiz lazım.
Adana Demirspor iyi takım, çok çok zor maç olacak.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

Kesinlikle.
Malatya 2.ligdeydi sanırım. Herkes fb havlu attı derken 3 haftada işler tersine döndü.

ersn.alparslan
30.11.2021, 00:41
Medyada rıdvan ve diğerleri gibi fanatik istanbul yorumcularının Trabzonu şampiyon ilan etmesiyle gaza gelmeyelim.
Onlar takımlarına olan öfkeden dolayı tamamen mantık dışı konuşuyorlar.
Avcınında Trabzonsporunda yakın geçmişte şampiyonluk performansları ortada.
İst takımları şu ana kadar gerçekten rezilleri oynadılar ama illaki toparlayacaklardır.
Bizde şu ana kadar hayal edemeyeceğimiz derecede iyi geldik ama illaki bir yerde tökezleyeceğiz.
Hakemlerinde lig sonuna kadar bu kadar adil kalacağını sanmıyorum.
Puan farklının 6-7 lere inmesi bile psikolojik üstünlüğü onlara geçirir.
Devreye kadar en kötü 1 beraberlik alarak ve diğer takımlarında aynı kötü şekilde devam etmesini umarak geçirirsek işte o zaman hiç ümitleri kalmaz.
Sakin kalmak devre arasında nokta atışı bir kaç transfer yapmak işimizi kolaylaştıracaktır.

M.Kılıç50
30.11.2021, 00:53
Almanya'dan nasil Maddi destek olabilirim Maça gitmek isteyenler için? Var mı bi fikriniz?
Bende eğer olursa 10 kişiye Bilet almak istiyorum.

tanjugunduz
30.11.2021, 01:16
Almanya'dan nasil Maddi destek olabilirim Maça gitmek isteyenler için? Var mı bi fikriniz?
Bende eğer olursa 10 kişiye Bilet almak istiyorum.Twiitterda yazdim ozel mesajdan ulastilar cogu öğrenci 8 kardeşime aldim 2 daha alacağım sindoma nicki abimizin paylaşımında gördüm oda 10 tane almış 20 tane alabilirim diyen bir abimizde vardi paylaşımda bu mac stad full olsun İNŞALLAH.

gabriel omar
30.11.2021, 01:32
Ben şu ana kadar takımda bir rehavet görmedim. Hatta şöyle soyleyeyim 2010-2011 kadrosundan daha ciddi bir ekip görüyorum sahada. Her maça final maçı gibi bakacağız sözünün ilk defa gerçekten uygulandığını görüyorum.

O yüzden rehavetten bir korkum yok tam tersine puan farkı arttıkça daha ciddi, disiplinli ve öz güvenli bir takım oluyoruz.

Bize puan kaybettirecek tek şey savunmada yapacağımız hatalar olabilir. Örnek olarak Vitor'un Gaziantep maçındaki hataları gibi .

Yoksa kötü oynuyor falan değiliz. Gerektiği kadar asiliyoruz sadece bu da maçtan kopmamamizi, gerekirse son anda bile enerjik olmamızı sağlıyor. Bırakın yorumcular oyunumuzu beğenmesin. Bizim bu sakin oyunumuz en büyük özelliğimiz zaten.

Bu maçta da farklı bir şey yapmamıza gerek yok. Ciddi olacağız, disiplinli olacağız, rakibin etkili olduğu yerlere önlem alacağız sonrasıni da hücumdaki starlara bırakacağız .

Yine inanıyorum ve umuyorum ki yaylana yaylana oynayıp aradan golü sıkıştırıp 3 puani alıp devam edeceğiz . Yorumcular da Trabzonspor aslında iyi oynamıyor diye konuşmaya devam edecek.

Gökhan Balcı
30.11.2021, 01:58
Ben şu ana kadar takımda bir rehavet görmedim. Hatta şöyle soyleyeyim 2010-2011 kadrosundan daha ciddi bir ekip görüyorum sahada. Her maça final maçı gibi bakacağız sözünün ilk defa gerçekten uygulandığını görüyorum.

O yüzden rehavetten bir korkum yok tam tersine puan farkı arttıkça daha ciddi, disiplinli ve öz güvenli bir takım oluyoruz.

Bize puan kaybettirecek tek şey savunmada yapacağımız hatalar olabilir. Örnek olarak Vitor'un Gaziantep maçındaki hataları gibi .

Yoksa kötü oynuyor falan değiliz. Gerektiği kadar asiliyoruz sadece bu da maçtan kopmamamizi, gerekirse son anda bile enerjik olmamızı sağlıyor. Bırakın yorumcular oyunumuzu beğenmesin. Bizim bu sakin oyunumuz en büyük özelliğimiz zaten.

Bu maçta da farklı bir şey yapmamıza gerek yok. Ciddi olacağız, disiplinli olacağız, rakibin etkili olduğu yerlere önlem alacağız sonrasıni da hücumdaki starlara bırakacağız .

Yine inanıyorum ve umuyorum ki yaylana yaylana oynayıp aradan golü sıkıştırıp 3 puani alıp devam edeceğiz . Yorumcular da Trabzonspor aslında iyi oynamıyor diye konuşmaya devam edecek.

Bu hafta ergin arslan çok güzel bir şey söyledi. Trabzonspor'un oyunu kötü oynuyordan böyle oynuyora döndü dedi. Gün geçtikçe Trabzonspor'un aklını hiç kaybetmeden oynadığı oyun kabul görecek. Ha görmeseler de bizim için değişen bir şey yok çünkü gönül rahatlığıyla çay içiyorum maçları izlerken. Heyecan yok mu var taraftarız sonuçta ama acayip de bir rahatlık var. Hem hocaya hem oyunculara yaptıkları işe duydukları saygıdan verdikleri emekten ötürü minnettarım. Bir grup insan her hafta çalıştığı şeyi az hatayla ortaya koyuyorlar. Çok ciddi bir çalışma çok ciddi bir işe saygı bir adanmışlık var. Oyuncular bu oyunun başarı getirdiğini gördükçe hocaya daha fazla inandılar ve her hafta üzerine koyarak ilerlenen bir oyun görüyoruz bu sayede.

Ek olarak şunu söylemek lazım bir takımda gerçek anlamda bir teknik direktör etkisi olumlu anlamda ne demekmiş şimdi görüyoruz. Bakıyorsun fenerbahçeye hocasına asla inanmayan bir oyuncu grubu var çünkü hoca o sistemin başarılı olacağına ikna edememiş takımı. Kafasına göre birkaç oyuncu transfer edip diğerlerini istediği gibi silmiş adam. Oysa benim en büyük korkum hocamızın tony'nin futbol anlayışına zıt gidip onu sildirmesiyken adam oyun anlayışını değiştirip takıma nasıl fayda getiririm diye düşündü. Ki o Tony'nin defansif olarak da zaman zaman faydasını görüyoruz. Ne diyeyim o başımızda olduğu sürece ben artık hiçbir maçtan çekinmiyorum. En azından içim rahat izliyorum. Çok çalışmıştır ama bu maç olmamıştır derim olumsuz bir sonuç olursa.

gabriel omar
30.11.2021, 02:09
Bu hafta ergin arslan çok güzel bir şey söyledi. Trabzonspor'un oyunu kötü oynuyordan böyle oynuyora döndü dedi. Gün geçtikçe Trabzonspor'un aklını hiç kaybetmeden oynadığı oyun kabul görecek. Ha görmeseler de bizim için değişen bir şey yok çünkü gönül rahatlığıyla çay içiyorum maçları izlerken. Heyecan yok mu var taraftarız sonuçta ama acayip de bir rahatlık var. Hem hocaya hem oyunculara yaptıkları işe duydukları saygıdan verdikleri emekten ötürü minnettarım. Bir grup insan her hafta çalıştığı şeyi az hatayla ortaya koyuyorlar. Çok ciddi bir çalışma çok ciddi bir işe saygı bir adanmışlık var. Oyuncular bu oyunun başarı getirdiğini gördükçe hocaya daha fazla inandılar ve her hafta üzerine koyarak ilerlenen bir oyun görüyoruz bu sayede.

Ek olarak şunu söylemek lazım bir takımda gerçek anlamda bir teknik direktör etkisi olumlu anlamda ne demekmiş şimdi görüyoruz. Bakıyorsun fenerbahçeye hocasına asla inanmayan bir oyuncu grubu var çünkü hoca o sistemin başarılı olacağına ikna edememiş takımı. Kafasına göre birkaç oyuncu transfer edip diğerlerini istediği gibi silmiş adam. Oysa benim en büyük korkum hocamızın tony'nin futbol anlayışına zıt gidip onu sildirmesiyken adam oyun anlayışını değiştirip takıma nasıl fayda getiririm diye düşündü. Ki o Tony'nin defansif olarak da zaman zaman faydasını görüyoruz. Ne diyeyim o başımızda olduğu sürece ben artık hiçbir maçtan çekinmiyorum. En azından içim rahat izliyorum. Çok çalışmıştır ama bu maç olmamıştır derim olumsuz bir sonuç olursa.

Zaten bu oyun öyle şansa, herhangi bir taktik plan olmadan oynanacak bir oyun değil. Sahada kimin ne yapacağı önceden kararlaştırılacak bir de üstüne sahadaki oyuncu grubu bu plana inanacak ve sahada plana uygun bir şekilde oynayacak. Hem de tüm maç boyunca bu şekilde oynayacak. Dolayısıyla bu oyun doğrudan teknik direktör başarısıdır katılıyorum size.

Yasin Altuntas
30.11.2021, 02:26
Bende katiliyorum, her oyuncu 100% konsantre gözüküyor. Gecen haftalarda hata yaptiklari maclar olan Hugo ve Edgar‘dan tut, enerjisi tükenmeyen güya kronkk sakat Dorukhan‘a kadar herkes baya baya Sampiyonluga bilenmis.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6Şafak Aydın1
30.11.2021, 03:56
https://www.weltfussball.de/spielplan/tur-sueper-lig-2003-2004-spieltag/14/

su sezonu adamin biri twitter de örnek göstermis böyle olur diye. 14 de puan farki herkesle 6, 12 14 16 filan degil. Burdanda dersler cikartabiliriz diye.

Devrim Arslan
30.11.2021, 06:39
Bir hafta gelecek mutlaka yenilecegiz iste hersey o haftadan sonra baslayacak. O hafta o yenilgiyi unutup kazanırsak kimse tutamaz artık yok o stresi yonetemezsek 10 puan 3 mac yapar geride 24 mac var

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2021, 07:48
Yar saçların lüle lüle
Şikebahçe sana güle güle
GS yi şans eseri yendi, havaya girdi i.neler
Böyle söndürürler havanızı Koç'ların Ali

Bana Mazlum'u getirin ulen
Pardon megafonumu getirin acilen :)

Oynatmaya az kaldı
Megafonum nerede?
Bu Trabzonspor yüzünden
Çıldıracağım.

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2021, 07:51
İlk maçları bizim oynamamız avantaj biz yendikce rakipler panik oluyor

Evet. Biz kazandıkça puan farkı açılıyor ve bu da rakiplerin umut, moral ve direncini eritiyor.

Burak Bıyıklı
30.11.2021, 08:35
Fenerin beraberliğiyle olabilecek tüm iyi senaryolar oldu geçen hafta :)

Bu hafta öyle olmayabilir ama biz yenmeye devam ettikçe psikolojik olarak düşecekler. Takım rehavet havasında değil. Herkes hocanın verdiği görevi uyguluyor.
Gücümüzü orantılı kullanıp yenip geçiyoruz.

ÖmürKaradeniz61
30.11.2021, 08:42
Öyle akla ziyan bir düşünce oluştu ki eskaza biz bu hafta puan kaybedip rakipler kazansa fark 10 a felan inse şampiyonluk gidiyor diye sağa sola saldıracak adamlar var. Trabzonspor böyle bahtsız bir camia işte ortası hiç yok Abdullah hocanın sırtında öyle bir yük var ki her maçı kazanmak zorunda adam. Şu puan farkına rağmen bir puan kaybında ortalık yangın yerine dönüşecek. İnanılmaz bir camiayız gerçekten.

Murathan
30.11.2021, 08:51
geçen seneki şampiyonluk ortalamasını (2,1) baz alırsak kalan haftalarda 1,8lik bi ortalama yetiyor bize.
1,8lik ortalama da dördüncü olan takım ortalaması yani. mağlup olmadan devam.

17-18 2,2
18-19 2,02
19-20 2,02
20-21 2,1

Anıl C
30.11.2021, 08:57
Öyle akla ziyan bir düşünce oluştu ki eskaza biz bu hafta puan kaybedip rakipler kazansa fark 10 a felan inse şampiyonluk gidiyor diye sağa sola saldıracak adamlar var. Trabzonspor böyle bahtsız bir camia işte ortası hiç yok Abdullah hocanın sırtında öyle bir yük var ki her maçı kazanmak zorunda adam. Şu puan farkına rağmen bir puan kaybında ortalık yangın yerine dönüşecek. İnanılmaz bir camiayız gerçekten.

Özgüven eksikliginden. Hâlâ güvenemiyoruz kendimize. Yıllarca şampiyon olamamanın yan etkileri.

Varlıbaş61
30.11.2021, 08:58
Bizim en büyük rakibimiz koronavirüs. Bu konuda sıkıntı yaşamaz isek, çok rahat bir şekilde şampiyon olacağız Allah’ın izniyle ..

ONUR BEKAR
30.11.2021, 09:06
Kesinlikle.
Malatya 2.ligdeydi sanırım. Herkes fb havlu attı derken 3 haftada işler tersine döndü.

Yine aynısının olmaması için de yönetime iş düşüyor.
Tabiki futbolcularada galeyana gelmemeleri lazım..
Hangi sene idi hatırlamıyorum ama , sivas maçıydı o maça kadar yenilgimiz de yoktu ve o maçı kazanmak üzereydik,
sahaya bir taraftar girdi ve hükmen mağlıp olduk, aynı zamanda bir dünya ceza almıştık.
Bunların yaşanmasından korkuyorum açıkçası.
Bizim taraftarımızın böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum ama her türlü provakasyona açık. Dikkat etmek lazım.

Yiğit Gayretli
30.11.2021, 09:13
Bordomavi.net olarak toplu şekilde maçları izlemeye mi başlasak :)

Pandemi şartlarında nasıl olur? Tek çekincemiz bu açıkçası...

ozturk
30.11.2021, 09:23
Yine aynısının olmaması için de yönetime iş düşüyor.
Tabiki futbolcularada galeyana gelmemeleri lazım..
Hangi sene idi hatırlamıyorum ama , sivas maçıydı o maça kadar yenilgimiz de yoktu ve o maçı kazanmak üzereydik,
sahaya bir taraftar girdi ve hükmen mağlıp olduk, aynı zamanda bir dünya ceza almıştık.
Bunların yaşanmasından korkuyorum açıkçası.
Bizim taraftarımızın böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum ama her türlü provakasyona açık. Dikkat etmek lazım.

Ligin ilk haftasıydı. 2007 - 2008 olması gerek. 90+ dakikada sahaya girmişti taraftar. 1-0 öndeydik.

Onur Erçetin
30.11.2021, 09:26
Akla ziyan bir düşünce oluşmadı.Siz bence olayın ciddiyetinin farkında değilsiniz :)

Bu kulüp son resmi şampiyonluğunu 1983/1984 de aldı.Aradan geçen 12 yıllık süreçte şampiyonluk özlemini gidermek için mükemmel başladığı 1995/1996 da 30.haftaya 5 puan önde girmesine girmesine rağmen Vanspor ve Fenerbahçe kalesinde onlarca pozisyona girmesine rağmen iki maçı da kaybederek şampiyonluğu kaybetti.2004/2005 de sezonu kıl payı ikinci bitirdi.2010/2011 de devre arasına 9 puan önde girdiği sezonu rakibinin şike yapmasından ötürü ikinci bitirdi.

Abdullah Avcı da son anlarda şampiyonluklar kaybetmiş,bunun travmasını ve üzüntüsünü yaşamış bir hoca.Trabzonspor kulübü ve milyonlarca taraftarı 37 yıldır şampiyonluk kutlayamadı,travmatik şampiyonluklar kaybetti ve eski coşkusunu kaybetmesine rağmen hala bir umut diye bekliyor.90 lı yıllardaki tribünlerle şuanki tribünler arasında uçurumlar kadar fark var.

Şuan rakiplerimize büyük farklar atmış olabiliriz ama söz konusu futbol ve Trabzonspor olunca aklımıza geçmişte yaşadığımız travmalar geliyor.Başarısızlıklar yüzünden kalp krizi geçirenler insanlarımız oldu.Atılan her golde yaşanan sevinçlere bakın,Beşiktaş maçında son golden sonra ağlayan insanlar oldu.Bunlar geçmişte yaşanan travmaların verdiği etkiler yoksa büyük takımlar bazen şampiyon olabilir bazen de olmayabilir.Trabzonspor son 10 yılda 2-3 şampiyonluk elde etmiş olsa taraftarlar bu kadar duygusal modda olmazlar.

Eminimki Abdullah Avcı da çok streslidir,şu devre arasına kadar en iyi şekilde gidip puan farkını açsam ve transferlerle takımı bir an önce güçlendirsem diye planlar yapıyordur.

Ben 90 lı yıllarda bir çocuktum,hayatımda resmi bir şampiyonluk görmedim şuana kadar.

ONUR BEKAR
30.11.2021, 09:28
Ligin ilk haftasıydı. 2007 - 2008 olması gerek. 90+ dakikada sahaya girmişti taraftar. 1-0 öndeydik.

Şimdi baktım bende, dediğiniz gibiymiş.

Enes Ünal Kaya
30.11.2021, 09:34
Pandemi şartlarında nasıl olur? Tek çekincemiz bu açıkçası...

Şampiyonluk havasını yaşayamıyoruz :)

Ligin ikinci yarısı inşallah bir şeyler yapmaya başlamalıyız.

Yiğit Gayretli
30.11.2021, 09:35
Şampiyonluk havasını yaşayamıyoruz :)

Ligin ikinci yarısı inşallah bir şeyler yapmaya başlamalıyız.
Bunu bir değerlendirelim :)

Tatar Kemal
30.11.2021, 09:43
zor maçlardan biri daha. artık bundan sonra trabzonspor için kolay maç yok. spor medyasında bilerek "trabzonspor şimdiden şampiyon" havası oluşturulmaya çalışılıyor. rıdvan dilmen daha şimdiden trabzonspor'u şampiyon ilan etti. amaç belli, psikolojik olarak trabzonspor'u rehavete sürüklemek. trabzonspor'un çok dikkatli olması gerek. fb ve bjk avrupadan elendi ve devre arasından sonra dinlenerek lige asılacaklar ve potaya mutlaka gireceklerdir. trabzonspor her maçını ciddiyetle final havasında oynamalı. adanademirspor sağı solu belli olmayan bir takım. defans ve kaleyi sağlam tutmak gerek. bakasetasın devreye girmesi çok önemli.

mekatronik
30.11.2021, 09:57
Bu sezon 2.1 ortalamayı yapacak takım bizden başkası olmaz ama oldu diyelim, bu durumda bile 80 puan yetiyor.
Ne demek 80 puan; 24 maçtan , 15 tanesini kazansan geriye 9 mağlubiyet hakkın var demektir.

Kalan maçlarda;
3 İstanbul takımına da yenilelim,
Başakşehir'e 2 maçta da yenilelim
Hatay'a yenilelim hem de 2 maçta
yetmedi Alanya'ya, Konya'ya yenilelim
Yine şampiyonuz, yine şampiyonuz.

Bu sene şampiyon olamamamız için dünyaya meteor düşmesi lazım.
9 maç yenilmeyiz ama meteor konusunda emin değilim.

Doğukan Uçan
30.11.2021, 10:22
daha geriye 20 küsür maç var herkes bizi şampiyon ilan etmeye başlamış. bu bana göre çok büyük bir tuzak. özellikle tv deki spor programlarında istanbul takımları için lig bitti diyorlar ben kesinlikle inanmıyorum. ikinci yarı avrupa maçları olmayacağı için bizim gibi seri yapacaklardır.

Murat GENEL
30.11.2021, 10:28
daha geriye 20 küsür maç var herkes bizi şampiyon ilan etmeye başlamış. bu bana göre çok büyük bir tuzak. özellikle tv deki spor programlarında istanbul takımları için lig bitti diyorlar ben kesinlikle inanmıyorum. ikinci yarı avrupa maçları olmayacağı için bizim gibi seri yapacaklardır.

23 maçın 13’ünü kazanırsak şampiyonuz bu muazzam bi avantaj.şeytanlıklarından değil kabullenme aşamasına geçtiler.2-3 hafta önce hepsi algı için konuşuyordu ama artık kabulleniyorlar

Semih58
30.11.2021, 10:37
Bu maç ve gelecek maçlarda, namağlup olduğumuzu ön plana çıkarmadan 3 puan için oynamalıyız.Her maç final ve her maç zor. Ancak benim gibi 54 yaşında olanlar için Trabzonspor'un başarılı olması kadar doğal bir durum yok. İnşallah 3 puan bizim

OrkHun
30.11.2021, 10:39
Bunu bir değerlendirelim :)

dış mekan ısıtmalı, açık hava bir yerde problem olmaz diye düşünüyorum. zaten giden gidiyor sağda solda izlemeye.

abdllh.29
30.11.2021, 10:45
23 maçın 13’ünü kazanırsak şampiyonuz bu muazzam bi avantaj.şeytanlıklarından değil kabullenme aşamasına geçtiler.2-3 hafta önce hepsi algı için konuşuyordu ama artık kabulleniyorlar
Düşününce çok mantıklı geliyor.

Murat Keçeci
30.11.2021, 10:59
Her 3 puan çok önemli hele ki en çok zorlandığımız iç saha maçlarından alabileceğimiz 3 puanlar daha da önemli.Yine zorlu bir maç bizi bekliyor.Iç saha oyunumuzu daha coşkulu oynayarak ve taraftar desteğini de yanımıza alarak geçmeliyiz.

İç sahada her maçımız zor oluyor.Bunun sebeblerini daha önce belirtmistim.Kanat ataklarimiz daha üst seviyede olmali.Santraforumuz daha net bitirici olmalı ve buna ek olarak sürpriz şutlar ve orta sahadan ceza sahasina sızan sürpriz golculer gerek.Şuana kadar bunlari yapamadığımız için zorlaniyoruz.Sezon başından beri 0-0 giden veya 0-1 gibi yenik durumda olduğumuz iç saha maçların neredeyse hiçbirinde akan oyunda ilk golü bulamamışız imdadımıza hep duran toplar yetişmiş ya frikik ya penaltı ya da duran top ortası ile golü bulmuşuz ve ondan sonra puan ya da puanları almışız.Duran toplardan etkili olmak güzel birşey büyük takimlarda olması gereken bir durum fakat akan oyunda da kapanan takimı açacak birşeyler yapmamız gerekiyor.Bu konuyu çözdüğümüz an puan farkını kimse kapatamaz.Bu sebeble iç sahada her 3 puan bize şampiyonluk yolunun kilidini açacak.

Bu maçta özellikle nwakaeme,hamsik,abdülkadir,bakasetas ve cornelius gibi oyunculardan daha fazla sorumluluk bekliyorum.Çünku onların özellikleri iç sahada kilit açmaya müsait buna ek olarak süprriz isimlerde çıkarirsak çok guzel olur.Taraftara da büyük iş düşüyor.Defansı hep birlikte yapalım.

Geçen sezon da galiba 7 maçlık bir galibiyet serimiz olmuştu bu grafiği daha da geliştirelim.Üstune koya koya gitmeye devam edelim.Mesela sezon başında malatya ya 5 tane atmış 5 tane de kaçırmiştik ama o oyun şampiyonluk oyunu değildi çünkü pozisyon bulduğumuz kadar pozisyonda veriyorduk.Şimdi doğru yola girdik bize şampiyonluğun kilidini açacak olan takim savunmamiz olacak.Zor gol yediğimiz her maçı kazanmaya yakın olan tarafız.

Bizim kazandığımız her maç rakipler daha da demoralize oluyor.Mesela şuan lider 36 puanlı biz değilde 2.sıradaki 26 puanlı takım lider olsa ne bjk da acil toplantilar olurdu ne ali koç megafonla dolaşırdı ne de fatih terim bizim sampiyonluktan daha onemli hedeflerimiz var derdi onları bu psikoloji içerisine sokan biziz ve maçlara bu psikoloji ile çiktiklari sürece puan kayiplarina devam edecekler biraz daha dişimizi sıkarsak şu ilk yarıyı güzel şekilde noktalar ve bir iki transferle takimı biraz daha güncelleyip ikinci yarınin ilk 5 maçını güzel bitirirsek şampiyon olduk diyemem ama ucu çok aydınlık bir yola gireriz bunu net söyleyebilirim.

Adem Erdoğan
30.11.2021, 11:02
Antep maçında benim gözüm korktu açıkçası, o yüzden sakin sakin oynamaya devam.

Öyle canhıraş bir şekilde saldırmaya gerek yok.

iyattara
30.11.2021, 11:12
Lig tv alırken Adana Demir'i de hediye etmişlerdi. Ara ara izliyorum. İyi oyuncuları var fakat çok savruklar. Maçları çoğu zaman git gele dönüyor. Bizim tam tersimize yani. Balotelli de değişik bir adam. Ayağına gelir vurur gol atar ama net bir şekilde takımı eksik oynatıyor. Onun olması avantajdan çok dezavantaj yaratır. Deplasmanda bizle oynarken Asombalonga çok daha fayda sağlar onlara. Balotelli'nin bizim ceza sahasına yakın top alması lazım. Maç içinde kaç kez olur, zor iş. Top rakipteyken Balotelli evlere şenlik, koşması presi hep göstermelik. 2 koşsa yoruluyor adam. Biz derli toplu ne yaptığını bilen takım savunması oturmuş takımlara karşı zorlanıyoruz. Adana Demir bu profilin tam tersi bir takım. Bizim düzenli sakin oyunumuz karşında etkili olamayacaklar. 10 kişi savunma yapıp gol yememe şansları neredeyse yok gibi. İzlerken Stamboli'yi beğenmiştim, ortayı baya topluyor adam bir de sağ bekti sanırım Svensson. Vargas teknik bir 10 gibi hesapta ama her maç 10 top kaybı yapıyor. Çok pas hatası yapıp top kaybeden bir takım Adana Demir. Bunu avantaja çevirebiliriz.

mkmoglu
30.11.2021, 11:16
Bizim seyircinin içine hayinlerden çok korkuyorum yine keme sahaya girecekler diye..lütfen o kişilerin ağzını burnunu kırın..

Oğuz B.
30.11.2021, 11:47
Bugün saat 19.00'da maçları var, Serik Belediye ile.

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2021, 11:48
Şimdi baktım bende, dediğiniz gibiymiş.

Ersen Martin atmıştı son dakikalarda

Maç bitimine 22 sn kala turuncu tişörtlü çılgın bir genç sahaya girerek Mehmet Yıldız'ın üzerine hamle yapmıştı. Mehmet tekme tokat çocuğa saldırmıştı. Maç hakem tarafından bitirildi. Sonuç;

İlk karar: TS 1-0 galip. 3 maç Saha kapatma cezası (hatırladığım kadarıyla)
İkinci karar: TS hükmen mağlup. 5 maç saha kapatma cezası (Şikebahçe kongre üyesi Sivas başkanı Mecnun efendinin hileleri ile)

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2021, 11:49
Bugün saat 19.00'da maçları var, Serik Belediye ile.

AA Hocamız izleyip analizi yapacaktır. Yedeklerle mi çıkarlar acaba?

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2021, 11:52
Bizans takımlarına karşı 12-14-16 puanlık farka rağmen hala şampiyon oluruz diyemiyorum.

Bu süreci AA çok iyi yönetiyor. Şampiyonluk kelimesini dillendirmiyor. Her maça final gözüyle bakıyor. Maç maç gidiyor. Helal sona büyük Hoca

Geçmişte yaşadığımız travmaların sonuçları galiba

1995-1996
2004-2005
2010-2011
2019-2020

Son 6 maçta azami puan toplayıp devreye girmeliyiz.

3 takımın bundan sonraki maçları da garanti değil

Biz kazandıkça iyice yıkılacaklar, güçten düşecekler.

Ezcümle, biz kazandıkça yolu kısaltıyoruz.

BORDOOOOOO
MAVİİİİİİİİİİİİİ
ŞAMPİYONNNN
TRABZONNNNN

yorumsuz6117
30.11.2021, 12:04
25 bin bitmiş, Cumaya kadar en geç bilet kalmaz gibi..

ffırtına
30.11.2021, 12:27
Ne 96 da ne 2011 de bu kadar büyük fark atılmamış.. Hatta tüm sezonlara tek tek baktım lig tarihinde böyle bir fark hiç bir sezonda yok.. Buradan şampiyonluğu verirsek yıkımların en büyüğü olur..

CEMEFKER
30.11.2021, 12:48
Bu saatten sonra şampiyonluktan bizi tek birşey mahrum edebilir.

"İçerden" sıkıntı sıkmadıkça.

Buna futbolcu-menejer ilişkileri başta olmak üzere, yerel medya, yönetim içi huzursuzluk ( seçimli kongrede yönetime girecek bazı isimlere mevcut yönetim içinden uyumsuzluk)

En çok çekindiğim husus bu.

İskender Çakmak
30.11.2021, 12:59
Bu saatten sonra şampiyonluktan bizi tek birşey mahrum edebilir.

"İçerden" sıkıntı sıkmadıkça.

Buna futbolcu-menejer ilişkileri başta olmak üzere, yerel medya, yönetim içi huzursuzluk ( seçimli kongrede yönetime girecek bazı isimlere mevcut yönetim içinden uyumsuzluk)

En çok çekindiğim husus bu.

Futbolcu menajer ilişkisi benim de en korktuğum şey. Fakat bu sefer doğru menajer doğru oyuncu durumumuz var.
Mesela Dorukhan - Ahmet Bulut. Ömür-Parmak-Erce Necdet Ergezen. İsmail-Batur. Bir de büyük fark var. Futbolcu-menajer biraz boşa çıkıyor gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2021, 13:15
25 bin bitmiş, Cumaya kadar en geç bilet kalmaz gibi..

Maç günü sıcaklık 16 derece civarı ve hava güzel gözüküyor.

8. Şampiyonluk için takımını yalnız bırakma Trabzonspor'lu

Bundan böyle stad dopdolu olmalı
Sabırla, sonuna kadar destek
O büyük güne kavuşmak için değmez mi?
Sevdamızın şampiyonluğu için değmez mi?

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2021, 13:16
Ne 96 da ne 2011 de bu kadar büyük fark atılmamış.. Hatta tüm sezonlara tek tek baktım lig tarihinde böyle bir fark hiç bir sezonda yok.. Buradan şampiyonluğu verirsek yıkımların en büyüğü olur..

Ağzından yel alsın.
Düşünmesi bile kötü
İnşallah o sezon bu sezon
Şampiyon Trabzon

B.Yiğit
30.11.2021, 13:30
bu maç kapalı gişe olur.

Enaldo61
30.11.2021, 13:35
Beyler sosyal medyadaki bebelere emzik vermeyi ihmal etmeyelim lütfen, ağlamalar devam ediyor da.

İ. SARAL
30.11.2021, 13:52
İç sahada daha kötüyüz. Rakipte de hızlı oyuncular var, sabırlı ve dikkatli şekilde oynayıp işi bitirmliyiz.

Süleyman50
30.11.2021, 13:59
kolay maç olmayacak ama inşallah kazanacağız...

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2021, 14:09
kolay maç olmayacak ama inşallah kazanacağız...

Bu maçta alınacak 3 puanı,

Şampiyonluk tünelinin ışığının görünmeye başlaması olarak yorumluyorum.

trbzonsporlu
30.11.2021, 14:23
içeride bizi en cok zorlayacak takimlar oyunu daraltıp defansında fazla boşluk vermeyip topu kaptıklari anda hızla rakip kaleye inen takımlar olacaklardır

bu minvalde bizi akyazida encok zorlayacak takimlar siralamasi yapacak olursam

1-başakşehir
2-alanya
3-konya
4-hatay olacaktır

alanya ile oynadık. diger 3 maçta sıkıntılı gececektir.
adanademirin defans hattinda sıkıntılar oldugundan bu rakiplere göre nispeten daha kolay maç olacaktır

only ts
30.11.2021, 14:30
40 bin kişi statta müthiş baskı yaparsa, adananın sahada kaçacak yeri kalmaz.. üstüne 2 golde geldimi. İlk 45 dakkada nakavt..

6Şafak Aydın1
30.11.2021, 14:59
Puan farki deplasman galibiyetleri ile sekillenmis. Giresun, Kasimpasa, Karagümrük, Göztepe + Bonus jk. Derbi galibiyetlerinin su anki galibiyet serimize ciddi etkisi oldugunu düsünüyorum. fb den sonra yürüdük araya bir jk girdi ordanda aldik alacagimizi ordanda bir gaz, etti 7.

Evet katiliyorum, sike mikelere en ufak bir tevessül sebebi vermemek icin Demiride yenelim, acalim farki acabildigimiz kadar. Herkese 20 olsun 18 olsun 16 olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2021, 15:03
40 bin kişi statta müthiş baskı yaparsa, adananın sahada kaçacak yeri kalmaz.. üstüne 2 golde geldimi. İlk 45 dakkada nakavt..

Şikebahçe maçında penaltıyı almak için canını dişine takan taraftarı görmek istiyorum kalan tüm maçlarda

Ogün YAZICI
30.11.2021, 15:13
24 saatte kombine dışında 10 bin bilet satılmış
Muhtemelen maç günü vip dışında bilet kalmaz
Geçen sezonki Sivas maçı gibi olur ambians

ÖmürKaradeniz61
30.11.2021, 15:14
Kale arkaları biletleri çok ucuz diye bence satılmıyor 100 lira yap değere binsin bak nasıl satılır.

Doğukan Uçan
30.11.2021, 15:18
biz bileti aldık cumartesi maçtayız. yalnız beklediğimden fazla bilet satılmış maç full olacak gibi.

Ufuk
30.11.2021, 15:27
https://twitter.com/beINSPORTS_TR/status/1465571926345240576

Tweete yazmaya çekinmişler ama haberin normal başlığı haber/uc-buyuklersiz-sampiyonluk-yarisi-olmaz-geregini-yapin. Bitmedi biri gelsin bizi kurtarsın yakarışları :D Bunları böyle acz içinde görmekten feci keyif alıyorum.

bordoylamavi
30.11.2021, 15:30
takımı aylardır dikkatlice izliyorum. geçmiş yıllardan en büyük farkımız denge ve sabır. eskiden bi eserdik bi dururduk. maça yayamazdık enerjiyi. çabuk parkar kolay dağılırdık. oyuncular arasında metrelerce mesafe olurdu.

şimdi nasıl
sahada bir takım var. hep beraber hareket eden hocanın dediklerini yapan sanki avcı nın joystick le yönettiği. çok mu güzel ve hatasız oynuyoruz. tabi ki hayır. ama çok dengeliyiz. en dengesiz maçımız antep maçıydı. o da 3 0 öndeyken bir sürü eksikle oldu dengesizlik de skora yansımadı.
yendiğimiz rakiplerimizin istanbul takımlarıyla maçlarına bakıyorum. herkes bize karşı isteksiz onlara karşı çılgın gibi oynadıklarını söylüyor. bence öyle değil. biz rakiplere oyun oynatmıyoruz resmen boş alan bırakmıyoruz ve doğla olarak etkili olamıyorlar. ama istanbul takımları öyle değil bomboş alanlar hatalar. yani bu sistem avcı nın eseridir. bu kadro öyle ahım şahım oyunculardan oluşmuyor. ama oyuncularda bağımsız bir takım olmuş durumda.
tebrikler abdullah avcı

Onur Akyüz
30.11.2021, 15:31
Bu maç net bir gövde gösterisi olur.

Çevre illerden çok giden olacak, güzel bir atmosfer ve güzel bir galibiyet bekliyorum.

Ufuk
30.11.2021, 15:35

https://pbs.twimg.com/media/FFTy51qWUAYOC_-?format=png&name=900x900

Rowz'nin paylaştığı tabloya ek yapıp 14. haftada ikincileri ve aradaki puan farkını ekledim. Sanırım üç yerde hata yapmış, yazdım ama görmedi. 14. haftada en yakın rakibe fark maksimum 8 puan olmuş, ikisinde de öndeki takım şampiyon olmuş. 2000 ve 2014. Rowz yeni bir tablo üzerinde çalışıyor, paylaştığında daha detaylı görürüz.

Sefaenes
30.11.2021, 15:45
Rehavet kabilmadan bu maçtan 3 puan alip yolumuza devam etmeliyiz. Futbolcularimiz sosyal medya simdiden bize şampiyon demelerine kulak tikamalari lazim. En az 15 mac alalim ondan sonra bakariz. Bizim en büyük rakipimiz bu saatden sonra rehavet

abdllh.29
30.11.2021, 16:00
Süper lig şampiyonluk oranları güncellenmiş;
Trabzonspor: 1.39
fb:6.00
bjk: 8,50
gs: 8,50

UĞUR DURTAŞ
30.11.2021, 16:02
Maç günü sıcaklık 16 derece civarı ve hava güzel gözüküyor.

8. Şampiyonluk için takımını yalnız bırakma Trabzonspor'lu

Bundan böyle stad dopdolu olmalı
Sabırla, sonuna kadar destek
O büyük güne kavuşmak için değmez mi?
Sevdamızın şampiyonluğu için değmez mi?
**
Hopa'lı abimiz cumartesi geliyormusunuz maça?

ilelebeTS
30.11.2021, 16:02

Rowz'nin paylaştığı tabloya ek yapıp 14. haftada ikincileri ve aradaki puan farkını ekledim. Sanırım üç yerde hata yapmış, yazdım ama görmedi. 14. haftada en yakın rakibe fark maksimum 8 puan olmuş, ikisinde de öndeki takım şampiyon olmuş. 2000 ve 2014. Rowz yeni bir tablo üzerinde çalışıyor, paylaştığında daha detaylı görürüz.

Toplam puan önemli olsa da puan farkı daha önemli. Yani biz şimdi 42 puan alıp en yakın rakibimiz 36 falan alsa puan rekoru kırmış olurduk ama işimize yaramazdı şimdiki kadar. Tabloya göre en fazla fark 8 puan olmuş. Fark çift hane olunca işin psikolojisi de başka oluyor.

MehmeTS_ADANA
30.11.2021, 16:07
Adanalıyım dolaysıyla Ads yi desteklediğimden her maçini izliyorum uzun yıllardır. Demirsporda bireysel olarak iyi oyuncular var ama takım olamamanın verdiği ciddi sıkıntılar mevcut, uzun uzun yazmak istemiyorum futbolda herşey mümkün ama bence rahat bir galibiyet alacağız içiniz ferah olsun arkadaşlar

emre6117
30.11.2021, 16:18
24 saatte kombine dışında 10 bin bilet satılmış
Muhtemelen maç günü vip dışında bilet kalmaz
Geçen sezonki Sivas maçı gibi olur ambians

2020deki sivas ambiyansi cok iyiydi. Premier lig maci gibiydi.
Adanademir ve diger ev sahibi oldugumuz tum maclarda buna benzer.ambianslar olusturmaliyiz.
Ama takimi germeden.
2.0 geri bile dussek hep destek, tam destek.

ilelebeTS
30.11.2021, 16:27
Deplasmanda daha fazla alan olduğu için daha rahatız. İç sahada ise istediğimiz boş alanları bulmak için önce skor avantajı yakalamamız gerekiyor. Burada da ilk golü erken bulmak rahatlatır. Rakibin oyun planı da önemli tabi. Gelip bizle kafa kafaya oynayayım diyeceklerse işimize gelir. Kapanıp hızlı çıkmaya çalışacaklarsa erkenden 1-0 öne geçmek çok önemli olacak.

Ufuk
30.11.2021, 16:28
Toplam puan önemli olsa da puan farkı daha önemli. Yani biz şimdi 42 puan alıp en yakın rakibimiz 36 falan alsa puan rekoru kırmış olurduk ama işimize yaramazdı şimdiki kadar. Tabloya göre en fazla fark 8 puan olmuş. Fark çift hane olunca işin psikolojisi de başka oluyor.

Hep acaba rehavet olur mu diyorduk ama bu tarz tabloları gören fbli, bjkli tayfa da çaresizliği hissedip farkın kapanmayacağını bilinçaltına işliyor.

Her yeni haftaya biz kazanacağız ts kaybedecek umuduyla giriyorlar. Hafta sonu hepsi kaybediyor ts kazanıyor :D Artık Avcı looser diyen bile görmemeye başladık. :p

ffırtına
30.11.2021, 16:39

Ben 1990 itibariyle bi tablo yaptım ancak buraya atamadım nasıl atılıyor resim olarak ?

güneyli
30.11.2021, 16:40
Ads Yunus ve Asonbalonga kanatlarından kontra toplarla pozisyon arayacak.Kendi evinde K.Paşaya delice tempo yaptı. Gol atamadı. Defansta hataya açık ara pası atmaya müsait alan bırakıyorlar.Balotelli oynarsa bir kişi eksik oynarlar.Balo şut atmasın yeter.Takımımız kontra dan gol yese dahi defans yapmayı bilmeyen ads ye yediğnden fazlasını atacaktır. Bundan sonra en büyük rakibimiz oynadığımız takım değil enbüyük rakip rehavetspordur.

Arda'
30.11.2021, 16:46
Bu sezon şampiyon olamazsak zaten bu kulübün kapısına kilit vursunlar mümkünse daha da açılmasın

Ufuk
30.11.2021, 16:51
Ben 1990 itibariyle bi tablo yaptım ancak buraya atamadım nasıl atılıyor resim olarak ?

mesaj yazarken üstte resim ekle seçeneği var çerçeve şeklinde.

S.ÖZKAN
30.11.2021, 17:23
Bu saatten sonra en büyük rakibimiz rehavet ve şımarmak.Eger ciddiyetle devam edersek ancak şike yaparak bizi gecebilirler

ffırtına
30.11.2021, 17:51
mesaj yazarken üstte resim ekle seçeneği var çerçeve şeklinde.

Telefondan yüklenmiyor galiba , yükleme başarısız.

ccd6167
30.11.2021, 19:27
2 gündür idman nie yok anlamıyorum

ilelebeTS
30.11.2021, 19:39
2 gündür idman nie yok anlamıyorum

Bugün var deniyordu?

https://twitter.com/Trabzonspor/status/1465736602039341061

Doğukan Uçan
30.11.2021, 20:19
feyyaz uçar'ın yazısı türk futbolunun ne kadar kirli ve çürümüş zihniyette olduğunun kanıtıdır.

DURAS
30.11.2021, 20:44
feyyaz uçar'ın yazısı türk futbolunun ne kadar kirli ve çürümüş zihniyette olduğunun kanıtıdır.

Ne yazmış

Mehmet
30.11.2021, 21:04
Türk futboluna güvenmiyorum
Türk futbolu yönetimine güvenmiyorum.
Puan farkı ile önde olduğumuza da güvenmiyorum.
İçerde kendi sahamızda ki maça bir kaza olmasın inşallah.
Ama yukarda saydığım nedenlerden dolayı endişem var.
Hatta daha fazla endişelerim var ama
kimsenin neşesini kaçırmamak için şom konuşmak haber vermek
çok üzücü, temkin temkin dikkat dikkat çok dikkat.
İnşallah bu maç da kazasız geçer.

Jedi
30.11.2021, 21:08
Hamsik antremanda, sakat falan deniyordu..

Mehmet Fatih Yavuz
30.11.2021, 21:14
Ne yazmış

3 büyükler olmadan şampiyonluk yarışı olmaz, gereğini yapın yazmış.
Hepten gevrediler.

ilelebeTS
30.11.2021, 21:45
Hepten gevrediler.

O kadar uzun yazmasına gerek yoktu. bjkyı kollayın yine deseydi kısaca yeterdi.

LANGARA
30.11.2021, 21:56
Güney tribününden biletim var. Gitmek isteyene devredebilirim.

deepmavi
30.11.2021, 23:02
Allah'ın izni ile Muhteşem taraftarımız maç boyunca hiç susmadan Trabzonspor'umuzu destekleyerek Kendi Evimizde Adana Demirspor'u İnşAllah yeneceğiz.Kaldı 5 maç ve kalan 5 maçıda Trabzonspor'a yakışır şekilde kazanacağız.Haydi bu yol Lig Şampiyonluğu yolu sonuna kadar mücadeleye devam...

Serdar A
30.11.2021, 23:10
Şimdiye dek oynayacağımız en kritik müsabaka. Yarım golle de olsa üç puan, gerisi hikaye.

Arif Timurcioğlu
30.11.2021, 23:22
Hepten gevrediler.

2. lik için aralarında yarışsınlar kazanana tenekeden bir kupa verilir elbet.

AyhanPe
30.11.2021, 23:31
Sagi solu belli olmayan bir rakip. Maca konsantre olduklarinda cok etkili olabiliyorlar..Son haftalarda puan farki acildikca daha temkinliyim ama A.Demirspor ciddi anlamda cekindigim bir rakip..Tahmin ettigimizden daha kolay gecen maclarimiz oldu son haftalarda ama bu mac tahmin ettigimizden daha zor olabilir..

chener
30.11.2021, 23:53

Bjk'lilerin en büyük derdi kulüp iflas noktasında. Diğerleri de zorda özellikle fener. Kupayı geçtiler, gelecek yılları Trabzonspor'a kaptirmayalım derdine dustuler.

CEMEFKER
01.12.2021, 00:21
Futbolcu menajer ilişkisi benim de en korktuğum şey. Fakat bu sefer doğru menajer doğru oyuncu durumumuz var.
Mesela Dorukhan - Ahmet Bulut. Ömür-Parmak-Erce Necdet Ergezen. İsmail-Batur. Bir de büyük fark var. Futbolcu-menajer biraz boşa çıkıyor gibi.Ben yabancı oyuncu ve menejer kastettim.