PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 14. Hafta | Karagümrük 0 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Burak
22.11.2021, 22:13
Pazar günü inşallah yolumuza 3 puanla devam ederiz.

yusufdinyo
22.11.2021, 22:24
Haydi Fırtına seriye devam

yusufdinyo
22.11.2021, 22:27
Zor bir rakiple oynayacağız umurım 3 puan bizim olur

yorumsuz6117
22.11.2021, 22:28
Rakibin ciddi eksikleri var, bizde Bakasetas olmayacak, çok zor maç ama kazanırsak ortalık karışır aga..

angraf
22.11.2021, 22:28
rakibin ciddi eksikleri var.
Değerlendirmeliyiz.
Ligin iyi takımı alanyaspor seviyesinde.
Galibiyet almalıyız.

yusufdinyo
22.11.2021, 22:29
Rakibin ciddi eksikleri var, bizde Bakasetas olmayacak, çok zor maç ama kazanırsak ortalık karışır aga..

Bakesetas olmayacağı kesin mi ?

Ufuk
22.11.2021, 22:50
Bütün gollerini set oyunuyla atan bir takım. Geçiş takımları sıkıntı çıkarıyor da Karagümrük sorun çıkarmaz muhtemelen.

gurur6134
22.11.2021, 23:08
Tolenyus nerdesin ya neden acmadin basligi tuhh..

Onur Erçetin
22.11.2021, 23:10
Karagümrüklü stoperlerin aldığı süreler ;

Ervin Zukanovic : 1170 dk
Burak Bekaroğlu : 703 dk
Mehdi Benatia : 329 dk
Derrick Luckassen : 196 dk
Rayvan Baniya : 0 dk
Salih Dursun : 0 dk

Zukanovic,Burak ve Benatia sakatlıklarından dolayı oynamayacak.Diğer 3 stoperden Salih ve Baniya hiç maça çıkmamış,Luckassen ise aşırı düşük bir süre almış.

Stoper hattında çok büyük sıkıntı yaşıcaklar.As isimleri yok.Zukanovic ve Burakla geriden pas yaparak çıkıyorlardı şimdi sıkıntı olacak onlar için.

Bunun haricinde orta alanda bizde Hamsik neyse onlarda da Biglia o idi ve o da cezasından ötürü oynamayacak.

Onun haricinde sağ bekte 710 dk süre almış Vegar Hedenstadda cezasından ötürü oynamayacak.

Bunları şunun için yazıyorum.Karagümrük maçı bizim için bir iki eksik hariç tam kadroyla çıkacağımız için zor olmayacak.Bizim için asıl zorlu maç bu akşam oynanacak.

Karagümrük maçını çok rahat kazanacaz.Herkes rahat olsun.Adamların stoper tandemleri,sağ bekleri ve oyun kurucuları yok.

DURAS
22.11.2021, 23:19
Hamsik çok önemli bizim için. Onu pamuklara sarmamız lazım. Bu maçı da bir şekilde alacağımızı düşünüyorum. O siyahi kanat forvetleri çok tehlikeli, İtalyan ortasahasısı da iyi.

Cem Balcı
22.11.2021, 23:22
Ciddi eksikleri var bu maç içim daha rahat.
Kazanıp kudurtmaya devam edeceğiz.

lazibere
22.11.2021, 23:22
Ben her zaman içerdeki oyunlardan korkarım. Deplasman da biz daha rahat top oynuyoruz. hele ki bizi yenmeye çalışacak ve açık alan bırakacak takımları çok seviyorum. Avlarız

naimbektas6161
22.11.2021, 23:28
Maça tarafsız pasoligle girebilir miyiz?

B.Yiğit
22.11.2021, 23:46
Uğurcan
Peres Edgar Hugo Trondsen
Dorukhan Hamsik
bakasetas
Ömür Nwakaeme
Canini

chener
22.11.2021, 23:50
bu akşamki maçtan sonra tüm türkiyenin gözü bu maçta olacak. bu maçı eğer temiz bir galibiyetle geçersek sanırım herkesin gardını düşürürüz. Rakibin zorluğu ayrı atmosferin zorluğu da bizi bayağı gerecek.

Faruk UYSAL
22.11.2021, 23:51
Gaziantep maçını ne mutlu ki hasarsız geçtik; bitti.
Gelelim Karagümrük'e...
Hazır hızımızı almışken hayırlısıyla şu karşılaşmayı da bir 3 puanla kapatalım artık.
Rakibimiz güçlü ama biz daha güçlüyüz, yeter ki savunmada saçma işler yapmayalım.
Ayrıca bu maç sezonun en önemli maçı.:)

hanzale
22.11.2021, 23:54
Hadi;
Malatya’yı
Sivas’ı
Giresun’u
Kasımpaşa’yı
Kayseri’yi
Şikebahçe’yi
Göztepe’yi
Rize’yi
Beşiktaş’ı
Gaziantep’i şansa bala yendin Karagümrük’te nasıl yeneceksin? Çekirge bir sıçrar iki sıçrar ey Avcı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Telonyus
22.11.2021, 23:57
stadı bizimkilere açarlarsa çok başka bir havada geçer maç.

naimbektas6161
23.11.2021, 00:01
stadı bizimkilere açarlarsa çok başka bir havada geçer maç.

Tarafsız pasoligle girebilir miyiz acaba bilen yazabilir mi? Bu maçta olmak istiyorym:)

LANGARA
23.11.2021, 00:11
Allah’ın izniyle kazanacağız

yigits
23.11.2021, 00:14
Maça tarafsız passolig ile bilet alabilirsiniz.

güneyli
23.11.2021, 00:31
İçeride oynadığımız maçlar oyunculara daha fazla stres yüklüyor.Biz deplasmanda daha rahat oynuyoruz.Bu maçtan içim rahat

yorumsuz6117
23.11.2021, 00:31
------------------------Uğurcan-------------------------
Peres-----Edgar-----------Hugo-----Trondsen
--------------Dorukhan-----Hamsik----------------
Djaniny--------------Ömür-----------Nwakaeme
------------------------Cornelius------------------------

Ceyhun Öncü
23.11.2021, 00:33
1-0 olsun bizim olsun
Ugurcan ve Hamsik oynar
Bakasetasda döner bence

Mert Acar
23.11.2021, 00:36
İstanbul takımları algılarına erken başladı.
Topla, tüfekle herşeyle üstümüze gelecekler.
O yüzden ligin kalan kısmı çok zorlu geçecek. Psikolojik açıdan zorlayacaklar.
Akıllı ve sakin olmak lazım. Parolamız bu. Daima saha içinde kalalım. Artık tecrübe ettik.
Afkurup dursunlar :)

wien_ts
23.11.2021, 00:38
Rakipten kesin oynamayacak olanlar kimler?

trbzonsporlu
23.11.2021, 00:38
kendi sahalarında en son gecen sezon mart ayında yenilmişler.

avcının bu aksamki mactan dersler cikwracagini ve takımın rakibe maksimum 2-3 pozisyon verecegini umuyor ve bekliyorum.
olimpiyat stadyumunda maç aninda hava sartlari da izin verirse güzel bir galibiyet alıp rakiplerin umutlarinı iyice kırarız umarim

MehmeTS_ADANA
23.11.2021, 00:54
şahsen başakşehir maçina kadar puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum. deplasman maçlarında daha rahatım bu maçıda kazanacağız Allahın izniyle

Ufuk
23.11.2021, 00:58
Hadi;
Malatya’yı
Sivas’ı
Giresun’u
Kasımpaşa’yı
Kayseri’yi
Şikebahçe’yi
Göztepe’yi
Rize’yi
Beşiktaş’ı
Gaziantep’i şansa bala yendin Karagümrük’te nasıl yeneceksin? Çekirge bir sıçrar iki sıçrar ey Avcı

https://i.pinimg.com/originals/6e/70/c3/6e70c3ccba7007dad01a6decd4fe89b1.gif

Gokhlayeh
23.11.2021, 01:04
Karagümrüklü stoperlerin aldığı süreler ;

Ervin Zukanovic : 1170 dk
Burak Bekaroğlu : 703 dk
Mehdi Benatia : 329 dk
Derrick Luckassen : 196 dk
Rayvan Baniya : 0 dk
Salih Dursun : 0 dk

Zukanovic,Burak ve Benatia sakatlıklarından dolayı oynamayacak.Diğer 3 stoperden Salih ve Baniya hiç maça çıkmamış,Luckassen ise aşırı düşük bir süre almış.

Stoper hattında çok büyük sıkıntı yaşıcaklar.As isimleri yok.Zukanovic ve Burakla geriden pas yaparak çıkıyorlardı şimdi sıkıntı olacak onlar için.

Bunun haricinde orta alanda bizde Hamsik neyse onlarda da Biglia o idi ve o da cezasından ötürü oynamayacak.

Onun haricinde sağ bekte 710 dk süre almış Vegar Hedenstadda cezasından ötürü oynamayacak.

Bunları şunun için yazıyorum.Karagümrük maçı bizim için bir iki eksik hariç tam kadroyla çıkacağımız için zor olmayacak.Bizim için asıl zorlu maç bu akşam oynanacak.

Karagümrük maçını çok rahat kazanacaz.Herkes rahat olsun.Adamların stoper tandemleri,sağ bekleri ve oyun kurucuları yok.
Transfermarkt'ta da Fabio Borini ve Kerim Frei sakat gözüküyor.

Erkan A.
23.11.2021, 01:56
Transfermarkt'ta da Fabio Borini ve Kerim Frei sakat gözüküyor.
Kerim frei inanilmaz teknik bir oyuncu, yunus malli icin cok seyler yazabilirdim , keske kerim frei bizde olaydi yunusu yerine..

Uğur GEMİCİOĞLU
23.11.2021, 02:19
Kulübün Karagümrük ile taraftar konusunda bir anlaşma durumu var mıdır maç günü ve saati tam rekorluk :)

Ufuk
23.11.2021, 02:35
Stoper Burak belirsiz diyorlar. Geriden çıkarken ki en önemli silahıydı. Zukanovic de olmayınca stoper kalmıyor adamlarda Lucassen'in yanında oynayabilecek üç adamın da maçı yok. Biri Salih Dursun, diğer Rayyan Baniye, diğeri bizden giden Emir. Hedenstad yokken Balkovec ters bek oynar muhtemelen sağda. Efe-Bertolacci-Erhun üçlüsü ortada olabilir. Baya sıkıntılı çıkacaklar.

Rahat galibiyet bekliyorum.

nevzat61
23.11.2021, 02:48
Bu passolig işi çok sıkıntılı aga.. Trabzonspor passolig var.. şimdi Fatih maçına gitmek için onu iptal edip tarafsız kart mı çıkaracağız..bu ne saçmalık..

Kemal Öztel
23.11.2021, 07:02
Zukanovic Hedenstad ve Biglia rakibin belki de en kritik üç oyuncusu cezalı duruma düştüler ve yoklar..

Murat GENEL
23.11.2021, 08:17
Bu passolig işi çok sıkıntılı aga.. Trabzonspor passolig var.. şimdi Fatih maçına gitmek için onu iptal edip tarafsız kart mı çıkaracağız..bu ne saçmalık..

İptal etmene gerek yok.bende hem tarafsız hem Ts pasoligi var mesela

cakalkerem
23.11.2021, 08:17
yahu bu dannjy nasıl bir adam....

bunu valla hekimoğluna filan versinler...

yazık ya

cakalkerem
23.11.2021, 08:27
yani bir maç düşünün ilkyarı ve ikinci yarı gece gündüz gibi farklı..
Tamam 2 en çnemli oyuncumuz yok..
Ama topu tut be kardeşim..
Masa tenisine döndü ikinci yarı maç..
İleride top tutamadık..
Orta saha da da tutacak adam yoktu..
Hocanım hamle gücü sınırlı..
Alacak adam yok kulübede...
Her maç bu kadar şanslı oolmayız...

cakalkerem
23.11.2021, 08:29
Zukanovic Hedenstad ve Biglia rakibin belki de en kritik üç oyuncusu cezalı duruma düştüler ve yoklar..

basın ona bile laf ediyor

Süleyman50
23.11.2021, 08:32
kolay maç yok ama gerçekten zor maç olacak...

Yiğit Gayretli
23.11.2021, 08:35
Hedenstad gibi ligin istatistiki olarak en iyi beki, Biglia gibi ligin en iyi 3-4 orta sahasından biri ve as stoperleri cezalı. Borini, Kerim Frei ve Mehdi Benatia sakat. Yerli stoper rotasyonunda biri daha sakat.

Toplamda 7 eksikle çıkacaklar bizim maça, şimdilik... Biz esktradan bir sakat falan vermezsek Uğurcan, Peres ve Hamsik'in de dönüşlerini hesaba katınca sorunsuz bir maç çıkarırız gibi duruyor kağıt üstünde.

Abdullah hocanın deplasmanlardaki klasik merkezi tamamen kapatıp rakibi kanatlardan içeri top atmaya yönlendirme oyunu iyi işlerse, Antep maçı gibi skoru kolay aldığımız bir maça dönüşebilir.

Karagümrük bol pas yapan, rakibi üstüne çekip 2-3 topta orta sahayı hızlı geçerek topu Emre Mor, Karamoh, Ahmed Musa gibi kanat forvetlerin ayağına vererek rakibin defans yerleşimini bozmaya çalışan bir takım. Sanılanın aksine rakibin yarı sahasına yerleşmek gibi bir dertleri yok. Üstelik bu söylediklerim eksiklerinin olmadığı durumlarda geçerli. 4 tane çok kritik eksikleri var. Oyunu yönlendirecek oyuncuları Biglia yok. Bizim takımımzda Hamsik'in olmayışını 2'yle çarpın, Biglia'nın olmayışının etkisi o şekilde anlaşılabilir.

Kasımpaşa maçında Karamoh çok etkili göründü ilk yarıda ama Kasımpaşa ikinci yarı 4411, 442 ve 424 gibi farklı formasyonlara dönünce oyunun etkinliğini tamamen kaybettiler. Karamoh da oyun içinde kayboldu. Yani ilk yarıdaki etkili görüntüsünde Kasımpaşa'nın savunma dörtlüsünün ve genel olarak takım savunma anlayışının çok çok kötü olmasının ciddi payı var.

Karagümrük birebir savunulduğunda, bol pas ve mutlak ayağa pas ısrarından dolayı hatalar yapabiliyor. Ayrıca baskı yediği zaman baskıyı karşılamakta da ciddi anlamda zorlanıyorlar. Top ayaklarında olduğu zaman ne yapacaklarına dair bir pratikleri var ama topu teslim ettiklerinde defoları ortaya çıkıyor. Öne yerleşip bulacağımız erken bir golle, devamında geçiş hücumlarıyla farkı kolayca artırmaya uygun bir maç olarak önümüzde duruyor özetle.

İnşallah 3 puan daha yazarız haneye.

hyasin61
23.11.2021, 08:51
Gerek bizim eksiklerin donmesi gerekse Karagumruk'un eksiklerinin olması acısından Antep macından daha kolay gececegımızı dusunuyorum bu macı.

Anıl C
23.11.2021, 09:00
Ne dedik..
Acıma devri bitti..
Bi ona bi ona bi ona bi ona..

cakalkerem
23.11.2021, 09:07
bas git koy git cinconlar kudursun....

alper*
23.11.2021, 09:09
Hadi;
Malatya’yı
Sivas’ı
Giresun’u
Kasımpaşa’yı
Kayseri’yi
Şikebahçe’yi
Göztepe’yi
Rize’yi
Beşiktaş’ı

Oraya 10 tane takım yazmışsın, hala bir iki sıçrar diyosun. İronidir umarım.

Hasan61
23.11.2021, 09:49
Biglia yok, takımın en önemli parçası, stoperleri biri kesin yok diğeri sakat galiba ki eldeki diğer stoperleri denemektense Biglia'yı stopere çekmişlerdi GS maçında.

Rehavete gerek yok!!!

3 alıp dönüyoruz.

Attila Durmuş
23.11.2021, 10:07
Ah ah olimpiyatı yıkmak var

angraf
23.11.2021, 10:25
keşke şu maç olimpiyatta olsa da maça gitsek
bize ayrılacak 30bini doldursak.

bahadır2561
23.11.2021, 10:29
Sezonun ilk yarısı yenilmek yok. Çakıp geçeriz.

Ağlayın ağlasın

pReN@_61
23.11.2021, 10:36
Tam kadro olabilecek miyiz?
Bengali'yi zaten saymıyorum.

Yiğit Gayretli
23.11.2021, 10:39

Maç zaten Olimpiyat'ta ama tribünleri açmıyorlar şimdilik.

angraf
23.11.2021, 10:41
Maç zaten Olimpiyat'ta ama tribünleri açmıyorlar şimdilik.

açmalılar ....
hayır ben tarafsız pasolig alır girerim de
şimdi karagümrüklüler de gelir kavga çıkar polislik olmayalım şimdi :D

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2021, 10:42
Şb liler o kadar sevindi ki derbiyi kazandıklarına keşke GS yenseydi dedim

Şimdi algı yaratıp bizi psikolojik olarak yarışta geriletme oyunlarına başladılar. Yemezler. Yemeyiz şımarık yalı çocuğu

Şerefsizler, 2011'de şike ve teşvikle bile bizi geçemediniz.

O fark daha da açılacak BJK ile oynayacağınız derbide ve o derbiyi BJK Kadıköy'de kazanacak.

O zaman da böyle sevinebilecek misiniz bakalım

Enes Ünal Kaya
23.11.2021, 10:43
Olimpiyat :(

Keşke gelebilsek sana

angraf
23.11.2021, 10:44
organizasyon olursa beraber gidebiliriz.

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2021, 10:44
Deplasman maçlarına kendi takımının passoligi ile girememek akıl dışı bir durum

Tff passoligi almak zorunda mıyız yahu, ne gereği var

Ufuk
23.11.2021, 10:49

Olimpiyatta oynanacak zaten ama sanırım sadece 7-8 binlik kısmını açıyorlarmış.

Ben kendimi tutamam gole sevinirim diye hiç tff passoligi falan kasmadım :D

edit. ben yazana kadar yazmış arkadaşlar :S

Deplasman yasak ama ts passolige izin vermek Hurma'nın kontrolünde diye biliyorum. Tam kapasite açıp, ts passo izin verse kimse bir şey diyemez. Al tribün gelirini günü kurtar Hurma başkan <3

mawro61
23.11.2021, 10:49
Rakibin eksikleri sayılmış. Bu oyuncular takımın önemli isimleri. Özellikle defansif anlamda sorun yaşayacaklar.
Rakibin göze çarpan özelliği bana göre, bizim gibi pas oyununu tercih etmeleri. Bu oyun planında biglia ve zukanovic önemli isimler.
Genel olarak hava hakimiyeti zayıf bir takım ve bu konuda istatistikleri iyi olan bir oyuncu zukanovic. Bu onlar açısından daha da dezavantaj. Bir diğer zayıf yanları da antep gibi defans arkasına atılan toplarda sorun yaşıyorlar.
Genellikle sol kanadı karamoh ile kullanıyorlar. Hücum gücü bireysel olarak antepten çok daha iyi. Ancak oyun organizasyonları bu maç özelinde sekteye uğrayabilir.
Iyi başlar erken gol bulursak, 3-4 gollü bir galibiyet bekliyorum bu maçtan.

Yiğit Gayretli
23.11.2021, 11:15
açmalılar ....
şimdi karagümrüklüler de gelir kavga çıkar polislik olmayalım şimdi :D

O da yapılacak gibi değil. Toplamda 3-4 blok açmışlar sadece.

angraf
23.11.2021, 11:19
O da yapılacak gibi değil. Toplamda 3-4 blok açmışlar sadece.

akılları varsa açarlar açsalar 30bin kişi gider bence.

Enaldo61
23.11.2021, 11:22
Evet sıra Gümrüğe geldi, bu sefer daha konsantre çıkmalıyız, özellikle savunma oyuncularımız maça aklı havada başlıyor.

İ. SARAL
23.11.2021, 11:23
Antep maçından daha çok çekiniyordum. O maçı kayıpsız geçmek müthiş oldu. Karagümrük ün ciddi eksikleri var inş iyi değerlendiririz.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gokhlayeh
23.11.2021, 11:35
Rakibin eksikleri sayılmış. Bu oyuncular takımın önemli isimleri. Özellikle defansif anlamda sorun yaşayacaklar.
Rakibin göze çarpan özelliği bana göre, bizim gibi pas oyununu tercih etmeleri. Bu oyun planında biglia ve zukanovic önemli isimler.
Genel olarak hava hakimiyeti zayıf bir takım ve bu konuda istatistikleri iyi olan bir oyuncu zukanovic. Bu onlar açısından daha da dezavantaj. Bir diğer zayıf yanları da antep gibi defans arkasına atılan toplarda sorun yaşıyorlar.
Genellikle sol kanadı karamoh ile kullanıyorlar. Hücum gücü bireysel olarak antepten çok daha iyi. Ancak oyun organizasyonları bu maç özelinde sekteye uğrayabilir.
Iyi başlar erken gol bulursak, 3-4 gollü bir galibiyet bekliyorum bu maçtan.

Pesic ve Bertolacci hakkında ne düşünüyorsun? Bakasetas ile birlikte ligin en çok gol atan oyuncuları. İkisinin de 7'şer golü var.

Heisenberg
23.11.2021, 11:37

https://i.imgur.com/DLsQPJs.gif

HOPA'LI TS'Lİ
23.11.2021, 11:48
Evet sıra Gümrüğe geldi, bu sefer daha konsantre çıkmalıyız, özellikle savunma oyuncularımız maça aklı havada başlıyor.

Evet. Özellikle Hugo çok dikkat etmeli bundan sonra

Dün Edgar IE harika oynadı. Hatalarından ders çıkardığını gözledim. GS maçında gole malolan verdiği geri pastan ders almış. Dün bir pozisyonda Arda'ya verecekken rakibin kapacağını öngörerek ekseni etrafında dönüp ileri verdi. Budur.

mawro61
23.11.2021, 12:44
Pesic ve Bertolacci hakkında ne düşünüyorsun? Bakasetas ile birlikte ligin en çok gol atan oyuncuları. İkisinin de 7'şer golü var.

Pesic attığı 7 golün 4 ünü 2ser tane ile ads ve malatya maçlarında atmış. Bir golü penaltı bir gölü çizgideki topu tamamlamak. Uzun boylu muz orta gelirse kafa gölü atabilecek vasat bir santrfor.
Bertolacci ise iyi bir şutör. Mac başına bakasetastan daha fazla şut deniyor. Bununla birlikte top tekniği daha düşük ancak mücadeleci.
Bu anlamda beraatla eşleşirse üstün gelebilir. Siopisli bir orta saha karagümrüğü iyice etkisiz hale getirir.
Bu oyuncuların fazla skor üretmesinin bir nedeni de bana göre oynadıkları oyun tarzı ve skor yükünü paylaşacak başka oyuncuları olmaması.
Mesela sağda jimi durmaz, musa fln var. Solda karamoh fena oyuncu değil ama bitirici de değil.
Tek skor üretecek alternatifleri bu iki oyuncu bence.
Onlara da tedbir alırız diye düşünüyorum.

falcon_61_
23.11.2021, 12:47
açmalılar ....
şimdi karagümrüklüler de gelir kavga çıkar polislik olmayalım şimdi :DGS maçında acmadılar. Arkadaş gitmiş. Kaynak yapan gslileri yamultacaklardi gole sevinince dedi :) dikkat etmek lazım. Gelen tayfa sarhoş kafayla geliyor

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

falcon_61_
23.11.2021, 12:48
Olimpiyatta oynanacak zaten ama sanırım sadece 7-8 binlik kısmını açıyorlarmış.

Ben kendimi tutamam gole sevinirim diye hiç tff passoligi falan kasmadım :D

edit. ben yazana kadar yazmış arkadaşlar :S

Deplasman yasak ama ts passolige izin vermek Hurma'nın kontrolünde diye biliyorum. Tam kapasite açıp, ts passo izin verse kimse bir şey diyemez. Al tribün gelirini günü kurtar Hurma başkan <3Adam Trabzonlu zaten. GS maçında acmadılar, bize acarlarsa virvirlerleri bitmez . Bosverin :)

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
23.11.2021, 12:56
Beyler ben kendi takımımın maçında rakip girerse rahatsız olurum hele bir de sevindiğini düşünün, ben gümrük paşa vs bu maçlara gidiyorsanız kenarda köşede sessizce efendice izlemek daha doğru ve bize yakışandır. Diğerleri gibi olmayalım.

O değil de sezon başı Biglia alalım diyip duranlar vardı gittik Hamsik aldık ne güzel oldu be, Biglia Bey Trabzona gelmek istemiyormuş. Hamsik geldi Hamsik şampiyonluğa geldi!

Yunus Danışmaz
23.11.2021, 13:16
Trabzonspor kartım inaktif ama TFF kartiyla da yine de alamadım. Var mıdır bir bilgisi olan? Sistem otomatik görüp engelliyor olabilir mi?

ffırtına
23.11.2021, 13:53
Tam şölenlik maç, kardeşim futbol eğlence işi zaten millet ekonomik olarak sıfırdan, kafaları dağıtmak lazım, aç tribünü 80 bin kişiye top oynansın, eğlence değil mi bu spor eğlence hem de diğer kulübe maddi destek..

hanzale
23.11.2021, 14:03

Alper Bey böyle bir ekip vardı kayboldular, aman efendim oyun yok yenemeyiz vs diyenlerciler vardı.

ihsan candas
23.11.2021, 14:03
Yine de kolay maç olmayacak. Karagümrük orta alan üçlüsü çok teknik ve yüksek oyun zekalı. Kenar oyuncularından Emre pas oyununa adapte oldu. Karamoh da her zaman tetikte olunması gereken bir oyuncu. Pesic sırtı dönük büyük iş yapıyor. Sağ bekte Balkovec oynayacaktır. Sol bekte Caner çok da savruk değil, ortaları malum. Stoper ikilisi hataya çok yatkın ve ağır oyuncular.

Onur Erçetin
23.11.2021, 14:05
Rakipten kesin oynamayacak olanlar kimler?
Ervin Zukanovic : Stoper : 1170 dk
Burak Bekaroğlu : Stoper : 703 dk
Mehdi Benatia : Stoper : 329 dk
Vegar Hedenstad : Sağ Bek : 710 dk
Lucas Biglia : Önlibero : 842 dk
Kerim Frei : Sol Kanat : 528 dk
Fabio Borini : Sol Kanat : 311 dk

Süper ligde şuana kadar 13 maç oynandı.Tüm maçlarda 90 dk forma şansı giyen oyuncu toplamda 13*90 = 1170 dk forma şansı bulmuş olur.Buradan hareketle yukarıda eksik olan oyuncularla ilgili değerlendirme yapılabilir.

Onur Erçetin
23.11.2021, 14:13
Stoper Burak belirsiz diyorlar. Geriden çıkarken ki en önemli silahıydı. Zukanovic de olmayınca stoper kalmıyor adamlarda Lucassen'in yanında oynayabilecek üç adamın da maçı yok. Biri Salih Dursun, diğer Rayyan Baniye, diğeri bizden giden Emir. Hedenstad yokken Balkovec ters bek oynar muhtemelen sağda. Efe-Bertolacci-Erhun üçlüsü ortada olabilir. Baya sıkıntılı çıkacaklar.

Rahat galibiyet bekliyorum.

Topla çok iyi pas yaparak çıkabilen,ayrıca geride beklerken Karamoh ve Musa tarzı süratli oyuncularla hızlı geçişlerle kontra yapabilen bir takımlardı.

Bizde Hamsik ne ise onlarda Biglia o.Biglianın olmayışı ciddi sıkıntı yaratacak orta alanda.Ayrıca geride as stoperleri olan Zukanovic ve Burakla pas yaparak çıkıyorlardı.Bu ikilinin olmayışı hem pas oyununu bozacak hem de başka adam akıllı stoper olmadığı için ciddi defansif zaafiyet yaşamalarına neden olacak.Stoperler ve Biglianın yokluğunda pas falan yapamazlar kesinlikle.

Yapabilecekleri tek şey kontra atak olacak bence.Karamoh ve Musa oynarsa bize sıkıntı yaşatabilirler.Onun içinde son derece dikkatli olmamız lazım.Kontrollü,akılcı oynarsak hücumdaki adamlarımızla her türlü golü buluruz.

Hiçbir maç oynanmadan tabiki kazanılmıyor ama stoper tandemi komple gitmiş bir takıma karşı da mutlaka kazanmamız lazım.

Adamların 7 tane stoperi var.En fazla süre almış 3 tane stoperleri cezalı ve sakat.

Yedek 4 stoperden 3 tanesi 1 dk bile oynamamış.Yedek stoperlerden sadece Luckassen oynamış o da sadece 196 dk gibi aşırı düşük bir süre almış.2 tane 90 dk oynasan zaten 180 dk eder yani.

ilelebeTS
23.11.2021, 14:18
Biglia onlar için çok kritik adam, yokluğu çok fark ettiriyor. Karagümrük futbol oynamaya çalışan bir takım. Futbol oynamaya çalışan takımdan bize zarar gelmez. Severiz öyle takımları.

Onur Erçetin
23.11.2021, 14:22
Hedenstad gibi ligin istatistiki olarak en iyi beki, Biglia gibi ligin en iyi 3-4 orta sahasından biri ve as stoperleri cezalı. Borini, Kerim Frei ve Mehdi Benatia sakat. Yerli stoper rotasyonunda biri daha sakat.

Toplamda 7 eksikle çıkacaklar bizim maça, şimdilik... Biz esktradan bir sakat falan vermezsek Uğurcan, Peres ve Hamsik'in de dönüşlerini hesaba katınca sorunsuz bir maç çıkarırız gibi duruyor kağıt üstünde.

Abdullah hocanın deplasmanlardaki klasik merkezi tamamen kapatıp rakibi kanatlardan içeri top atmaya yönlendirme oyunu iyi işlerse, Antep maçı gibi skoru kolay aldığımız bir maça dönüşebilir.

Karagümrük bol pas yapan, rakibi üstüne çekip 2-3 topta orta sahayı hızlı geçerek topu Emre Mor, Karamoh, Ahmed Musa gibi kanat forvetlerin ayağına vererek rakibin defans yerleşimini bozmaya çalışan bir takım. Sanılanın aksine rakibin yarı sahasına yerleşmek gibi bir dertleri yok. Üstelik bu söylediklerim eksiklerinin olmadığı durumlarda geçerli. 4 tane çok kritik eksikleri var. Oyunu yönlendirecek oyuncuları Biglia yok. Bizim takımımzda Hamsik'in olmayışını 2'yle çarpın, Biglia'nın olmayışının etkisi o şekilde anlaşılabilir.

Kasımpaşa maçında Karamoh çok etkili göründü ilk yarıda ama Kasımpaşa ikinci yarı 4411, 442 ve 424 gibi farklı formasyonlara dönünce oyunun etkinliğini tamamen kaybettiler. Karamoh da oyun içinde kayboldu. Yani ilk yarıdaki etkili görüntüsünde Kasımpaşa'nın savunma dörtlüsünün ve genel olarak takım savunma anlayışının çok çok kötü olmasının ciddi payı var.

Karagümrük birebir savunulduğunda, bol pas ve mutlak ayağa pas ısrarından dolayı hatalar yapabiliyor. Ayrıca baskı yediği zaman baskıyı karşılamakta da ciddi anlamda zorlanıyorlar. Top ayaklarında olduğu zaman ne yapacaklarına dair bir pratikleri var ama topu teslim ettiklerinde defoları ortaya çıkıyor. Öne yerleşip bulacağımız erken bir golle, devamında geçiş hücumlarıyla farkı kolayca artırmaya uygun bir maç olarak önümüzde duruyor özetle.

İnşallah 3 puan daha yazarız haneye.
Büyük oranda katılıyorum.Gs maçında izledim kendilerini.Ligin belki de en çok pas yapan takımlarından birisi.Israrla pasla çıkmaya çalışıyorlar,çok nadir uzun oynuyorlar.Garanti pasları çok yapıyorlar.Bu açıdan biraz bize benziyorlar.Kalite olarak arada tabiki farklar var.Eksiklerinde olduğunu düşünürsek iyi pres yaparsak rakibi hataya zorlayabiliriz.

Stoperler,sağ bek ve Biglianın yokluğunda ne yapacakları belli az çok.Muhtemelen daha çok top kaybı yapacaklardır.Stoper hattında anlaşmazlıklar olacaktır.En büyük sıkıntı kanatlarda Karamoh ve Musa gibi tehlikeli adamların olması.İlerideki Pesic tam bir kazma,ekstra bir mallık yapmazsak o adam kolay kolay gol atamaz.Gs maçında 2 tane yüzde yüzlük pozisyonu atamadı.

Kanatlara önlem alır,kendi oyunumuzu oynarsak ilerideki adamlarımız işi bitirirler.Bu maçı da alırsak önümüz aydınlık olur.

Adana Demir,Antalya,Hatay,Altay ve Başakşehir maçları kalıyor geriye.Her maç zor ama Hatay ve Başakşehir daha zor maçlar.Başakşehirde Visca olmasa her türlü alırız derdim ama o adam başa bela olabilir.

holyjoker
23.11.2021, 14:24
.........

maça dair birkaç kelam edeceksem; bizim oyunumuzun bir benzerini daha yeteneksiz oyuncularla oynuyorlar ve bize sürprizleri yok. sanılanın aksine çok çok rahat maç olur geçtiğimiz seneki trabzondaki maç gibi. bjk kombinesi almıştım zamanında ve onunla bjk ve kasımpaşa maçına gitmiştim. bu maça da gitmeyi düşünüyorum ama bu stadda çok az yer açıyorlar ve oraya gidenler de birbirini az çok tanıyor. gs maçında da olaylar çıkmıştı. hala ikilemdeyim. siz ne dersiniz ?

Onur Erçetin
23.11.2021, 14:26
Beyler ben kendi takımımın maçında rakip girerse rahatsız olurum hele bir de sevindiğini düşünün, ben gümrük paşa vs bu maçlara gidiyorsanız kenarda köşede sessizce efendice izlemek daha doğru ve bize yakışandır. Diğerleri gibi olmayalım.

O değil de sezon başı Biglia alalım diyip duranlar vardı gittik Hamsik aldık ne güzel oldu be, Biglia Bey Trabzona gelmek istemiyormuş. Hamsik geldi Hamsik şampiyonluğa geldi!
Yalnız şaka maka Biglia-Hamsik ikilisi nasıl olurdu acaba.Maliyetten dolayı olmazdı biliyorum ama defansif-ofansif denge açısından soruyorum.

Yiğit Gayretli
23.11.2021, 14:28
Büyük oranda katılıyorum.Gs maçında izledim kendilerini.Ligin belki de en çok pas yapan takımlarından birisi.Israrla pasla çıkmaya çalışıyorlar,çok nadir uzun oynuyorlar.Garanti pasları çok yapıyorlar.Bu açıdan biraz bize benziyorlar.Kalite olarak arada tabiki farklar var.Eksiklerinde olduğunu düşünürsek iyi pres yaparsak rakibi hataya zorlayabiliriz.

Stoperler,sağ bek ve Biglianın yokluğunda ne yapacakları belli az çok.Muhtemelen daha çok top kaybı yapacaklardır.Stoper hattında anlaşmazlıklar olacaktır.En büyük sıkıntı kanatlarda Karamoh ve Musa gibi tehlikeli adamların olması.İlerideki Pesic tam bir kazma,ekstra bir mallık yapmazsak o adam kolay kolay gol atamaz.Gs maçında 2 tane yüzde yüzlük pozisyonu atamadı.

Kanatlara önlem alır,kendi oyunumuzu oynarsak ilerideki adamlarımız işi bitirirler.Bu maçı da alırsak önümüz aydınlık olur.

Adana Demir,Antalya,Hatay,Altay ve Başakşehir maçları kalıyor geriye.Her maç zor ama Hatay ve Başakşehir daha zor maçlar.Başakşehirde Visca olmasa her türlü alırız derdim ama o adam başa bela olabilir.

Karagümrük sonrası fikstürden en çekindiğim takım Adana Demir. Çünkü en tavanı/tabanı belli olmayan takım o. 5 de yiyebiliriz, 5 de atabiliriz. Çok dengesiz bir takım.

Onur Erçetin
23.11.2021, 14:31
Karagümrük sonrası fikstürden en çekindiğim takım Adana Demir. Çünkü en tavanı/tabanı belli olmayan takım o. 5 de yiyebiliriz, 5 de atabiliriz. Çok dengesiz bir takım.
Adana Demiri uzun süredir 90 dk izlemedim.O yüzden birşey diyemiyorum tam olarak.Vargas vs. yetenekli oyuncuları da var sanırım.Orta sıra takımı galiba.İçeride kontrollü başlar,bir gol bulur sonra Siopisi alır oyunu tutarız.Planların tutmama ihtimali de var tabiki.İnşallah devre arasına kadar minumum puan kaybı yaparız.Gönlümüz tüm maçları kazanmamızdan yana.

Bu arada Bakasetas ne zaman dönecek acaba bilginiz var mı ?

falcon_61_
23.11.2021, 14:33
maça dair birkaç kelam edeceksem; bizim oyunumuzun bir benzerini daha yeteneksiz oyuncularla oynuyorlar ve bize sürprizleri yok. sanılanın aksine çok çok rahat maç olur geçtiğimiz seneki trabzondaki maç gibi. bjk kombinesi almıştım zamanında ve onunla bjk ve kasımpaşa maçına gitmiştim. bu maça da gitmeyi düşünüyorum ama bu stadda çok az yer açıyorlar ve oraya gidenler de birbirini az çok tanıyor. gs maçında da olaylar çıkmıştı. hala ikilemdeyim. siz ne dersiniz ?

Ben olsam gitmezdim ama illa gitme niyeti varsa organize olunmalı kalabalık gidilmeli

gudoz81
23.11.2021, 14:38
karagümrüğün kalecisi çok iyi bence.
eksikleri bize yazar maçı.

ADS maçı süpriz
en korktuğum maçlar en kolay görünenlerdir hep

trbzonsporlu
23.11.2021, 14:46
karagumrük hocanin da oyuncuların da ciddiye alacaklari bir takım. bjjk maçindaki ciddiyetle muhtemelen pozisyon fazla vermeyiz gol yemeyiz ve macı alırız. bjk baskılı oynasada mac boyu larinin şutu ve golu dışinda net pozisyonu olmadi ki bu pozisyonlarin ikiside bizim oyuncularin kaptirdigi toplardan oldu (ilkinde ömür golde trondsen)

ayrıca deplasman tribünü olayı yasak
zaten yasak olmasa istanbuldaki kötü hava koşullari ve 12 yaş altından istenen pcr testi nedeniyle ulaşimı maç izlenmesi v.b. acisindan ulkenin en berbat stadyumlarindan birinde fazla kalabalik olacagini sanmiyorum. (meşhur ibb macimizda coluk cocuk tüm aileler maça gitmişti)

serdaracıl
23.11.2021, 15:05
Antep maçı en korktuğum maçtı. Çok büyük bir engeli aştık. İnşallah bunları da yeneceğiz. Maç maç, vura vura gideceğiz

cakalkerem
23.11.2021, 15:15
topu tutacak oyuncularımız olursa sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum..
Ama gaziantep maçı gibi savruk ve bir tek waka ile hucuma çıkacaksak benzer maç izleriz

kayl
23.11.2021, 15:22
karagümrüğün kalecisi çok iyi bence.
eksikleri bize yazar maçı.

ADS maçı süpriz
en korktuğum maçlar en kolay görünenlerdir hep

Karagumruk un kalecisi iyi değil adam hiçbir yan topa çıkmıyor hiç bizi yapamazsak yan topla çözeriz maçı defanslari agir

Sinan.K
23.11.2021, 15:23
Karagümrük izin verdimi acaba sahayi doldura biliyor muyuz haberiniz varmi ? Hurma sever parayi jest yaparmi acaba

kayl
23.11.2021, 15:36
Tek tribun açtılar o da 3500 kişilik sevinmeden sessizce izleyebilirsin ek tribun acmadilar maalesef ben biletimi aldim

AyhanPe
23.11.2021, 15:51
Suan en güclü Istanbul takimina karsi oynayacagiz. Umarim Hamsik bu macta oynayabilir. Gs macinda gösterdigi skandal VAR performasindan sonra maclarimizin yanina bile yaklastirilmayan C. Cakir in bu macta bi sekilde "görev" alabilecegini düsünüyorum..Umarim olmaz...

Tarık3196
23.11.2021, 16:15
Haydi son 6 maç Kaldı ilk yarı final 6 maç var ve İnşAllah Karagümrük maçınıda Allah'ın izni ile kazanacağız ve şikebahçelileri yine ağlatacağız ondan sonra devre arası en iyi en kaliteli Hamsik gibi Peres gibi Bakasetas gibi kaliteli futbolcular transfer edelim.Hamsik için verdiğimiz transfer bütçesine üzülüyor muyuz tabi ki hayır,Peres için verdiğimiz transfer bütçesine üzülüyor muyuz tabi ki hayır, Bakasetas için verdiğimiz transfer bütçesine üzülüyor muyuz tabi ki hayır ve diğer kaliteli transferlerimiz verdiğimiz paralara üzülmüyoruz çünkü bu kaliteli tranferlerimiz verdiğimiz paradan daha çok kazandırdılar.Bu yüzden devre arası en iyi kaliteli transferleri yapmalıyız 3 veya 5 bakmadan kaliteli tranferleri yapmalıyız.Gerekirse Trabzonslu iş adamları Trabzonspor'a maddi ve manevi destek olsunlar artık O Sene Bu Sene Şampiyonluk senesi bu gelen fırsatı artık çok iyi değerlendirelim gerekirse kredi çekelim zaten öyle veya böyle borç ödüyoruz ve Bu Şampiyonluk sevincini Bu Sezon Doyasıya Yaşayalım, Hep Beraber Birlik Olarak Bu Zaferi İnşAllah Kutlayalım...

Ts006161
23.11.2021, 16:16
Beyler herkes yaptığı toteme devam etsin. Taktik filan onlar önemsiz işler

Fatih Solmaz
23.11.2021, 16:23
Normal futbolumuzu oynayalım vura vura gideriz.

Amaaa haftalar ilerledikçe olacakları söyleyeyim, her pozisyonumuzu didik ede ede üzerimize gelmeye çalışacaklar. Öyle ki futbolcunun ayakkabısını nasıl bağladığına kadar inecekler. buna hazırız değil mi?

Doğukan Uçan
23.11.2021, 17:16
hamsik bakasetas peres oynarsa 3 atarız.

Selim Çoban
23.11.2021, 17:24
Hazır olun bu kuşların avrupa maçları başlıyor puan farkı dahada açılacak. 8jk fenev maçı var ordada biri ligi bitirecek.
Vura-vura eze-eze yeneceğiz.

ozzy!
23.11.2021, 17:38
hatay ve ibb maçları dışında kayıp beklemiyorum.

Enes Başkaya60
23.11.2021, 17:46
Beyler herkes yaptığı toteme devam etsin. Taktik filan onlar önemsiz işler

Aynen toteme devam canlar...

mawro61
23.11.2021, 18:14
Benim totemim rakibe yönelik yaptığım kendi çapımda değerlendirmelerim oldu.
Şimdilik umduğum gibi oldu. Antep maçı için fark bekliyordum tuttu. Bu maçta da 3-4 gollü bir galibiyet bekliyorum.

Harvelli61
23.11.2021, 19:10
.........

Ben aldım hocam kendime ve ablama 207-14.sıra sessiz sessiz izledikten sonra bir sıkıntı olmaz,en fazla karagümrük tezahüratı yaparız biraz :)

tanjugunduz
23.11.2021, 19:27
S.a dostlar ben nasil bilet alabilirim eskiden ordupsor passoligim.vardi dondurmustum suan en uygunu hangisi ? Tfd passoligi mi acaba ?

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur Erçetin
23.11.2021, 19:34
hatay ve ibb maçları dışında kayıp beklemiyorum.
10,11,12 ve 13.haftanın maç özetlerine baktım.Hatay,Başakşehir ve Adana Demir maçları zor olacak gibi duruyor.Üç takımın da iyi oyuncuları var.Üç maçı da içeride oynayacağız,taraftarın artık stadı doldurması ve adam akılı bir tezahurat yapması gerekiyor.

Altay ve Antalyaspor maçları da kolay değil ama ofansif açıdan yukarıda yazdığım üç takımdan daha alt seviyedeler.

Karagümrük maçını her türlü alacağımızı düşünüyorum.

44-61
23.11.2021, 19:43
S.a dostlar ben nasil bilet alabilirim eskiden ordupsor passoligim.vardi dondurmustum suan en uygunu hangisi ? Tfd passoligi mi acaba ?

Pasoligini aktif et biletini al. Bende başakşehir passo var sorunsuz aldım

tanjugunduz
23.11.2021, 19:48
Pasoligini aktif et biletini al. Bende başakşehir passo var sorunsuz aldımOrduspor değilmiş TRABZONSPOR passoligi imiş ama uzun suredir kapali . Acaba yeni ne alsam ?

44-61
23.11.2021, 19:51
[QUOTE=tanjugunduz;1921564644]Orduspor değilmiş TRABZONSPOR passoligi imiş ama uzun suredir kapali . Acaba yeni ne alsam ?

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE

Başakşehir. En uygunu bu İstanbulda

Enaldo61
23.11.2021, 19:52
Koita salonda çalışmış :D

ilelebeTS
23.11.2021, 19:53
Koita salonda çalışmış :D

Oraya kadar geldiyse iyi :D

tanjugunduz
23.11.2021, 20:00
[QUOTE=tanjugunduz;1921564644]Orduspor değilmiş TRABZONSPOR passoligi imiş ama uzun suredir kapali . Acaba yeni ne alsam ?

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE

Başakşehir. En uygunu bu İstanbuldaSimdi baktim passo uygulamasinda hem TRABZONSPOR var hem ORDUSPOR ama TRABZONSPOR geçerlilik suresi 2018 de bitmis ORDUSPOR mart 2020 geçerlilik suresini uzat diyor uzatirsam bilet verir mi acaba ?

Anıl C
23.11.2021, 20:02
Koita'yı alaturka tuvalete dahi sokmamak lazım. Çömelirken adale attı mı yine oradan doğruca mr'a gider.

tanjugunduz
23.11.2021, 20:44
Mac bileti bitti mi acaba Orduspor kartımı uzattım mac görünmüyor passo sitesinde

tanjugunduz
23.11.2021, 21:29
[QUOTE=tanjugunduz;1921564667]Mac bileti bitti mi acaba Orduspor kartımı uzattım mac görünmüyor passo sitesinde

arkadaş şansımıza bak orduspor kartımı vizeledim TRABZONSPOR logolu kartımı iptal ettim tam bilet alacağım maç bileti satıştan kaldırılmış

Doğukan Uçan
23.11.2021, 21:42
maça gidecek arkadaşlar dikkatli olsun. karagümrük tribününde olanlar birbirini tanır genelde beraber maçlara giden kitle var. oturup izleyin sadece diğer türlü sıkıntı çıkar.

Erkan A.
24.11.2021, 03:09
Antep macinin genis özetini tekrar izledim antep kacirdigi positionlar gol olaydi hugoya kirmizi verilseydi karagümrük maci icin ne gibi yorumlar ederdik kimbilir..
antep macinda görülen acik ve net ortasaha boslugumuzdu,hamsik insallah oynar..
Ayrica sakatlik olaylari cogaliyor korona da cogaliyor trabzonsporumuz liderlige devam etikce dünyada da tuhaf seyler oluyor korona ciktiginda liderdik ve lige ara verilmisti (basaksehir sampion olmustu).
ortasaha cok önemli antep bizden üstün oynadi üstelik dogan erdoganli ortasaha ile..
burada siopis yere göge sigdiramayan arkadaslar var siopis maclarin ikinci yarilarinda sonlara dogru oyuna girmeli..kücücük boyuyla baski yapmali yoksa sonuca etki verebilecek bir oyuncu siopis asla olamaz kücük boylular teknik olur calim atma yetenegi üst düzey olur fark yaratirsin örnegin maradona, siopisde teknik sifir sadece mücadele olunca rakip oyunu ele alir antep gibi..
perez düzeldigine göre pazar günü banko oynar, dorukhani yedege alamaz hocamiz banko oynar bu kez berat- dorukhan ikilisi yan yana oynarlar bu ikili ilerde milli takiminda ortasahada kilit oyuncular olacagina inaniyorum .. hamsik de önlerinde oynar..bakasetas iki üc hafta sonra döner..bu maci trabzonumuz ortasahaya önlem alirsa belirtigim gibi tabiki hocamiz daha iyi bilir cok güzel cok üstün bir oyunla galibiyet ile trabzona döneriz..

Halil Alemdar
24.11.2021, 07:45
Arkadaşlar günaydın. Maça girmek için trabzonspor passosunu iptal edip karagümrük ya da tff passosu mu almak lazım nasıl oluyor bu iş?

Harvelli61
24.11.2021, 08:31
Arkadaşlar günaydın. Maça girmek için trabzonspor passosunu iptal edip karagümrük ya da tff passosu mu almak lazım nasıl oluyor bu iş?

Günaydın,evet benim ts passoligi vardı aktif olmayan ne olur ne olmaz iptal ettirip karagümrük passosu aldım,tff de olur diyorlar ama dün sanırım biletler satışa durdurulmuş,kulüp sadece karagümrük pasosuna satışa açıp diğer takımlara kapatma gibi bir hakkı varmı bilmiyorum ama en garantisi karagümrük passosu alıp gitmek sanırım

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2021, 08:39
82'lik moruk Hıncal ULUÇ,

4 Büyük takım diye bir şey yok. Trabzonspor 4. büyük değildir demiş. Tekirdağ'da bile taraftarı yok demiş. Ba ba ba ba. Duy da inanma.

İsmail Türüt, çok güzel cevap vererek kapak yapmış.

Hıncal Bey bunamış. Bakırköy'de hastane var. Gitsin demiş. Trabzonspor'un değil sadece Tekirdağ'da, 81 ilde hatta dünyada taraftarı var demiş. Helal sana Rize'li güzel ses

+75'lik bir diğer zat Kemal Belgin de, geçenlerde bu kasket olayı da nereden çıktı demişti? Ahmet Suat Hoca ve rahmetli Özkan Sümer Hoca'yı iyi bilirsin sen Kemal efendi. 6 yılda 5 şampiyonluk, 1 ikincilik. 9 yılda 6 şampiyonluk. 90 maç sahasında yenilmeme rekoru. 1112 dakika gol yememe rekoru (ŞG). Avni Aker'de sükseli Avrupa takımlarına diz çöktürmeler. 8 Süper kupa, 9 Türkiye kupası, 5 başbakanlık kupası, 7 lig şampiyonluğu.

Biri çıkar tertemiz kazandığın maç sonrası ağlak ve sızlak bir tavırla megafonla insanları tahrik edip sokağa döker.

Birileri çıkar 95 dakika TD ve kalecimizin annesine söver.

NE KADAR BÜYÜK VE GÜÇLÜ BİR CAMİAYIZ Kİ
BİZİ YIKAMIYORLAR.
YIKAMAYACAKLAR.
HEP DESTEK TRABZONSPOR'UM

Uğur Kalyoncu
24.11.2021, 08:50
Antep macinin genis özetini tekrar izledim antep kacirdigi positionlar gol olaydi hugoya kirmizi verilseydi karagümrük maci icin ne gibi yorumlar ederdik kimbilir..
antep macinda görülen acik ve net ortasaha boslugumuzdu,hamsik insallah oynar..
Ayrica sakatlik olaylari cogaliyor korona da cogaliyor trabzonsporumuz liderlige devam etikce dünyada da tuhaf seyler oluyor korona ciktiginda liderdik ve lige ara verilmisti (basaksehir sampion olmustu).
ortasaha cok önemli antep bizden üstün oynadi üstelik dogan erdoganli ortasaha ile..
burada siopis yere göge sigdiramayan arkadaslar var siopis maclarin ikinci yarilarinda sonlara dogru oyuna girmeli..kücücük boyuyla baski yapmali yoksa sonuca etki verebilecek bir oyuncu siopis asla olamaz kücük boylular teknik olur calim atma yetenegi üst düzey olur fark yaratirsin örnegin maradona, siopisde teknik sifir sadece mücadele olunca rakip oyunu ele alir antep gibi..
perez düzeldigine göre pazar günü banko oynar, dorukhani yedege alamaz hocamiz banko oynar bu kez berat- dorukhan ikilisi yan yana oynarlar bu ikili ilerde milli takiminda ortasahada kilit oyuncular olacagina inaniyorum .. hamsik de önlerinde oynar..bakasetas iki üc hafta sonra döner..bu maci trabzonumuz ortasahaya önlem alirsa belirtigim gibi tabiki hocamiz daha iyi bilir cok güzel cok üstün bir oyunla galibiyet ile trabzona döneriz..

Antep maçı ile ilgili olumsuz görüşlerinize katilmakla birlikte Siopis yorumunuza katılmıyorum. Gattuso senelerce Milanda çok üst düzey tekniğiyle oynamadı. Ön tarafta yetenekli oyuncu sayısı fazla olunca arkada böyle bir oyuncuya eliniz mahkum oluyor. Şu saatten sonra Siopis'i kesmek mümkün değil artik.

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2021, 08:53
Baka ve Grande ikisi de olmayınca Gaziantep maçında olduğu gibi 25 şut çektiririz.

FKG maçında en azından Grande oynamalı

Bu arada Dorukhan çok formda. Peres döndüğüne göre Dorukhan'a da kadroda yer açmak lazım.

Ah Nihat efendi ah. 8+3 kuralına mahkum ettin bizi

holyjoker
24.11.2021, 09:09
Ben aldım hocam kendime ve ablama 207-14.sıra sessiz sessiz izledikten sonra bir sıkıntı olmaz,en fazla karagümrük tezahüratı yaparız biraz :)

eyv hocam. dün satışa kapandı bugün tekrar açılırsa ben de alırım. bu arada yanınızda bir kadın olması sizin net ts taraftarı olduğunuzu ortaya çıkarıyor yani normal şartlarda bir şey olmaz da kötü niyetli insanlara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

redbul
24.11.2021, 09:11
karagümrük takımının bjk -adanademirspor ve g.saray maçlarını 90 dk izledim, genelde pas oyunu oynayan skor ne olursa olsun bu organizasyondan vazgeçmeyen bir takım .belki de diyecem ama o bile değil, kalecileri süper ligdeki 20 takım içersinde en az degaj ve uzun top yapan kalecidir, hiç bir şekilde defanstan uzun ve degaj gibi toplarla çıkmıyorlar. işin sinir bozucu tarafı skor ne olursa olsun oyun şekilleri hep aynı, en büyük avantajlarından biride solda karamoh ve sağda ahmet musa gibi 2 tane çok hızlı adamları var, kaza ile ilk golü yersek başımıza çok bela olurlar, onun dışında golcü bir takım. atıyorlarda yiyorlarda ayrıca ilk 11 den biglia -hesenstad ve zukanoviç gibi 3 tane as adamları olmayacak. buda büyük avantaj olacak Allahın izni ile umarım 3 puan bizim olur.

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2021, 09:36
TRT Spor'da gece haberlerinde, Emre B. Edin Visca Trabzonspor ile anlaştı demiş.

Bunun haricindeki transfer isimlerini 3 İstanbul takımından gizliyorlar, engel olmasınlar diye.

İyi bir yabancı sol bek alacaklarını biliyorum örneğin

Kanat forvet de

Boupendza, Diouf gibi isimler de gündemde

Hüseyin Çümen
24.11.2021, 10:28
karagümrük maçında hangi tribünde izleyeceğiz maçı doğuya mı girelim?

Mehmet Fatih Yavuz
24.11.2021, 10:35
Topsuz oyunda yaşadığımız sıkıntıları, Karagümrük'ün topla psikopatça oynama sevdasını düşününce darlanıyorum.

Lakin diğer taraftan rakipte o kadar eksik var ki, istediği oyunu sahaya yansıtma şansı ne kadar? Soru işareti.

Gene de Avcı çözer meseleyi.
Eksiklerin çoğu dönecek ve çok iyi bir deplasman performansımız var.

iyattara
24.11.2021, 10:39
Ligde ne oynadığı en net olan takıma karşı oynayacağız. Belki de bizden çok topa sahip olan bir takım. Sürekli paslı yerden kontrollü oyun. Bunu yaparken kalecinin stoperinin ve orta alanının ayağı çok çok iyi olması lazım. Yedikleri goller de genelde pas hatalarından oluyor. Ayağı düzgün stopleri cezalı, ortada topu en iyi servis eden adam cezalı. Bu eksikler oyunlarını ciddi etkileyecektir. Karagümrüğü çözmek için yapılması gereken tek şey ön alanda doğru pres yapıp hataya zorlamak. Adamlar yılmadan ısrarla yerden çıkmaya çalışıyor, doğru düzgün alan kapatarak pres yaparsan her türlü hata yaparlar. Kaldı ki o pas oyununu başlatan 2 adam da olmayacak bu da hata yapma ihtimallerini artıracak. Önde presi doğru yap maçı kazan bu kadar net bu iş. Bu arada yerleşikken de savunmaları aksıyor, yine gol bulunabilir yani. İyi tarafları ön alanda gole dönük adamaları var ve hücum organizasyonları fena değil. Kontrada hızlı çıkacak adamları da gayet iyi. Gollü bir maç 3-1, 4-2 vs bekliyorum. Hamsik lazım, oynar muhtelemelen.

carantinas
24.11.2021, 10:52
Bende de Ankaragücü pass vardı ama maç biletlerinin satışı durmuş alamadim. Bu maç için aktif etmiştim hem de.

Emre Veli
24.11.2021, 11:21
https://www.marca.com/futbol/futbol-internacional/2021/11/23/619c171ee2704edb048b4626.html

marca bizi yazmış :)

Murat Keçeci
24.11.2021, 11:27
Her maç hedefe giden bir basamak bu maçta o basamaklardan biri karagümrük ligin iyi ekiplerinden biri, felsefesi olan,oyun planına sadık kalan bir takım mutlaka rakibi ciddiye almalıyız.

Bizim durumumuzu değerlendirirsek güzel bir yoldayız enerjimiz sinerjimiz ve oyuncu form grafiklerimiz giderek artmakta en önemli avantajimız bu.En büyük düşmanımız ise rehavet önümüzde uzun bir maraton ve dişli rakipler var.Bizi aşağı çekmek için her türlü oyuna başvuracaklardır.Kazandığımız her maç onları biraz daha strese sokacaktır.Biz herşeye kulaklarımızı tıkayıp hedefe kilitlenelim galibiyet sevincimizi de puan kaybımızda hüznümüzü de 24 saatten uzun tutmayalım bu işin sonunda göreceksiniz onlar pes edecek ve kazanan biz olacağız.

Zirvedeyiz çünkü kaliteli oyuncularımız var,zirvedeyiz çünkü bizim takımda aile ortamı var.Zirvedeyiz çünkü doğru oynuyoruz.O şöyle demiş bu şunu demiş bu algı tuzaklarına düşmeyelim.

Biraz da teknik taktik konuşursak, rakip geriden pas yaparak çıkmayı felsefe olarak benimsemiş bir ekip ve zaman zaman doğru pres yapan takımlara karşı kolay top kayıplari yapiyorlar.Bu şekilde gol yedikleri birçok maç oldu.En son gs maçında yine aynı golü yediler.

Penalti ve oyundan ihraca sebebiyet verecek pozisyonlarda daha akıllı ve temkinli olmalıyız.Skor olarak ve sayisal olarak maçın içinde olduğumuz sürece maçlarda bir adım öndeyiz.

Duran toplardan skor üretmeye devam etmeliyiz.Akan oyunda ise çıkışlarda doğru tercihler yapmaliyız.Bu tercihlerimizi bjk ya attığımız ikinci gol kalitesine çıkarmalıyız.

Maçın içindeki sabırlı ve doğru oynumuzu fırsat anlarını doğru kullanarak süsleyelim.Terimizin son damlasına kadar savaşmaya devam edelim ki.Hedefe nasıl kilitlendiğimizi cümle alem görsün.

Erkut Ay
24.11.2021, 11:38
Diğer takımlar Trabzonspor'un bundan sonra sıradaki üç maçının zor olduğunu kendilerinin ise daha kolay rakiplerle karşılaşacağını düşünüp puan farkını biraz eritebiliriz diye düşünüyor iş bizde biter sıradaki üç maçı kayıpsız atlatmamız gerekir sonraki sürece daha iyi gireriz...

kaçarava
24.11.2021, 12:03
Topsuz oyunda yaşadığımız sıkıntıları, Karagümrük'ün topla psikopatça oynama sevdasını düşününce darlanıyorum.

Lakin diğer taraftan rakipte o kadar eksik var ki, istediği oyunu sahaya yansıtma şansı ne kadar? Soru işareti.

Geçen sezon Karagümrük maçında ve gs deplasmanında yaptığımız gibi biraz önde basarız. Biglia yokken zorlanırlar zaten o konuda. gs maçlarında Biglia'nın maç içinde stopere geçtiği iki dönemde de çok bozuldular. J.Durmaz orta sahada iyi top dağıtıyor, Kasımpaşa maçında yoktu o döner bu maç. gs maçında rezalet olsa da cüsseli olduğu için Pesic bizim stoperleri zorlar. Karamoh gibi adamlar zaten hep zorluyor. Antep maçında yedekten girenler bile topla çok kolay şekilde defansın üzerine gidip tehlike oluşturabildi. Borini'nin durumu belirsiz gibi inşallah oynamaz. Rakibi kanatları itiyoruz orta yaptırıyoruz diyoruz ama dağınık da olsa Caner'e fazla orta yaptırmamız gerekiyor, içeride Pesiç var. Defansları kötü ve eksik, burayı dağıtmamız lazım işte. Cornelius fiziğiyle çok iş yapabilir.

Yine rakiplerden çok futbolun ve ligin dinamiklerine karşı oynayacağız. Hem deplasman hem genelde üst üste yeniyoruz. Kolay bir şey değil.

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2021, 12:06
Bugün bir kardeşimizin yazdığı gibi 8.şampiyonluk yolunda artık bize özgü bir tezahürat üretip bundan sonraki maçlarda bunu seslendirmeliyiz tribünlerde

ŞAMPİYONLUK TEZAHÜRATI OLMALI
KARADENİZ İNSANI KIVRAK ZEKALIDIR.
RAHATLIKLA BULUR, YAPAR.
HAYDEN ÖYLEYSE KURTULALIM KLİŞE TEZAHÜRATLARDAN
TARAFTAR GRUPLARI BİR ARAYA GELİP ÇALIŞMALARA BAŞLANSIN.

Erkan A.
24.11.2021, 12:14
Antep maçı ile ilgili olumsuz görüşlerinize katilmakla birlikte Siopis yorumunuza katılmıyorum. Gattuso senelerce Milanda çok üst düzey tekniğiyle oynamadı. Ön tarafta yetenekli oyuncu sayısı fazla olunca arkada böyle bir oyuncuya eliniz mahkum oluyor. Şu saatten sonra Siopis'i kesmek mümkün değil artik.

Ugur renktasim , bu tabiki tercih meselesi yanliz gattuso yere saglam basiyordu 90 dakika varligini hem rakipler hemde taraftar görüyordu..siopis sahada ilk dakikalarda görünüyor sonra kendisini unuturyor arada bir patliyor yine yoksa rakibin pesinden kosuyor bacaklari olmadigi icin rakib oyuncu rahat hareket edemiyor bu konuda hemfikiriz fakat büyük takim icin yeterli degil siopisi seviyoruz hirsli mücadeleci burda sıkıntı yok..
belirtigim gibi görüs meselesi senin görüsüne de saygim var ugur hocam, bu benim görüsümde perez artik olduguna göre dorukhan ortasahaya beratin yaninda olmali artik burayada yazayim , DORUKHAN - BERAT milli takimin da ilerde iki yan yana oynayan dinamosu olacaktir..

ffırtına
24.11.2021, 12:22
Geçen maç Antebi duman ederiz demiştim deplasmanda çok kötüler demiştim nitekim öyle oldu.. Bu maçta tam tersi Karagümrük ilerde hep zorlu rakiplere karşı oynadı ve yenilmedi, bu maçı kafada oynuyorum oynuyorum galibiyet çıkaramıyorum, bu maç tam 1-1 berabere bitecek maç gibi duruyor.. Bu maçta çok yüksek ihtimalle puan kaybedecez ama namağlup unvanımız devam edecek..

Harvelli61
24.11.2021, 12:51
eyv hocam. dün satışa kapandı bugün tekrar açılırsa ben de alırım. bu arada yanınızda bir kadın olması sizin net ts taraftarı olduğunuzu ortaya çıkarıyor yani normal şartlarda bir şey olmaz da kötü niyetli insanlara karşı dikkatli olmanızda fayda var.
Evet,benimde tek çekincem o,teşekkür ederim

AyhanPe
24.11.2021, 12:56
Geçen maç Antebi duman ederiz demiştim deplasmanda çok kötüler demiştim nitekim öyle oldu.. Bu maçta tam tersi Karagümrük ilerde hep zorlu rakiplere karşı oynadı ve yenilmedi, bu maçı kafada oynuyorum oynuyorum galibiyet çıkaramıyorum, bu maç tam 1-1 berabere bitecek maç gibi duruyor.. Bu maçta çok yüksek ihtimalle puan kaybedecez ama namağlup unvanımız devam edecek..

Skor anlaminda öyle. Golleri de tam zamaninda bulduk. Sansimiz ve baska faktörler de bu macta yanimizda oldu ama Antep duman falan olmadi. Belkide sezonun en iyi deplasman macini oynadilar bundan sonrasi icinde..Neyseki "zorlanmadan" kazandik..Ikinci devre yapilacak transferlerle dahada güclenince zaten gercek anlamda duman edecegiz hepsini..

Antep macinin ikinci devresi gösterdiki takim ünvanlari korumakta büyük stres yasamaya basladi. Eksiklerimiz de etkiliydi tabiki. Bu macta daha fazla olacaktir bu stres. Umarim Edgar yüksek performansini devam ettirir ve Hugo da kendine gelir ama zor görünüyor. Bende puan kaybi yasayabilecegimizi hatta ilk maglubuyetimizi alabilecegimizi düsünüyorum. Nwakaeme den bu mac icin pek beklentim yok. Hamsik in mutlaka oynamasi gerekir. Tam Bakasetas maci. Eger oynayamazsa bu macta yoklugunu iliklerimize kadar hissedecegiz gibi duruyor..

Onur Erçetin
24.11.2021, 13:20
karagümrük takımının bjk -adanademirspor ve g.saray maçlarını 90 dk izledim, genelde pas oyunu oynayan skor ne olursa olsun bu organizasyondan vazgeçmeyen bir takım .belki de diyecem ama o bile değil, kalecileri süper ligdeki 20 takım içersinde en az degaj ve uzun top yapan kalecidir, hiç bir şekilde defanstan uzun ve degaj gibi toplarla çıkmıyorlar. işin sinir bozucu tarafı skor ne olursa olsun oyun şekilleri hep aynı, en büyük avantajlarından biride solda karamoh ve sağda ahmet musa gibi 2 tane çok hızlı adamları var, kaza ile ilk golü yersek başımıza çok bela olurlar, onun dışında golcü bir takım. atıyorlarda yiyorlarda ayrıca ilk 11 den biglia -hesenstad ve zukanoviç gibi 3 tane as adamları olmayacak. buda büyük avantaj olacak Allahın izni ile umarım 3 puan bizim olur.
Doğru tespitler yapmışsınız.Kanatlarda hızlı bir takım ve geriden çok pas yaparak çıkan bir takım.Bazı noktalarda eksiklik var sadece.Burak Bekaroğlundan bahsetmemişsiniz.Bizde Edgar-Hugo ikilisi neyse onlarda da Zukanovic-Burak ikilisi o.Rakibin as stoperleri bunlar.Zukanovic kart cezalısı,Burakın ise omuz sakatlığı var.Yedek olarak 4 stoperleri var,bunların 3 tanesi bugüne kadar 1 dk bile süre almamış,sadece Luckassen isimli yedek stoperleri 200 dk civarı süre almış.

Orta alanda bizdeki Hamsikin oyun kurucu rolü ne ise onlarda da Biglianın rolü o.Biglianın olmadığı dakikalarda çok zorlanıyorlar.Orta alanda önde yapacağımız pres çok etkili olacaktır muhtemelen.

Sağ bekleri Hesenstad da çok fazla süre almış bir oyuncu.Onun olmaması da bizim adımıza avantaj.Sağ bekte sol ayaklı sol bek asıllı birini oynatacaklar.Balkovec oynayacak sağ bekte.

Sol bekte Caner oynayacak.Ortaları tehlikeli olabilir.Onun haricinde defansif çok fazla zaafı olan bir oyuncu.Bu kanattan etkili ataklar yapabiliriz.

Onun haricinde Fabio Borini ve Kerim Frei gibi sonradan girip etkili olabilecek sol kanat oyuncuları da sakatlar.

Orta alanda Bertolacci şutlarıyla tehlikeli olabilen bir isim.Malatya ve Başakşehire ikişer gol ; Adanademir,Kayseri ve Gs ye birer gol atmış adam.Dikkatli olmamız lazım.

Genel olarak sol kanatta Karamoh,sağ kanatta Ahmed Musa ile başlıyorlar.Yedek olarak sonradan oyuna sokabilecekleri fazla isim yok.Bu iki isim kontra ataklarda başımıza bela olabilirler,bunlara çok dikkat etmek gerekiyor.Bu noktalarda Dorukhan-Edgar-Hugo-Trondsen dörtlüsü çok ağır kalabilir.Geçen hafta Antep maçında sadece Dickonun hızıyla defansımızı sürklase ettiğini göz önüne alırsak bu duruma önlem almamız gerektiğini söyleyebilirim.Bu nedenlerden ötürü Peresle başlanabilir diye düşünüyorum.

Kontra ataklara dikkat edersek çok rahat kazanabileceğimiz bir maç olabileceğini düşünüyorum.İlk yarı golü bulup,ikinci yarı oyuncu değişiklikleri ile ortasaha direncini arttırırız.Kontra veya set oyunuyla bir gol daha atarsak rahatlarız.

Sezgin Öztürk
24.11.2021, 13:23
TFF logolu passolig kartımla bilet almıştım. Bugün sadece Karagümrük logolu kartlara bilet satışı oluyor.Daha önce alınan biletleri iptal etme durumu olabilir mi ? Eğer alınan bileti iptal etme durumları olursa ne anlamı var TFF logolu kart almanın anlamış değilim.

61_Hasan_69
24.11.2021, 13:30
Açıkçası rakip tribunlere girip maç izlemeyi doğru bulmuyorum muhtemelen bu maç tribünlerde olay çıkacak

Onur Erçetin
24.11.2021, 13:33

Rakibin stoper tandemi yok.Edgar-Hugonun yokluğu olarak düşünün.Rakibin yedek beş stoperinden bir tanesi sakat,üç tanesi bir dk bile süre almamış.Yedek beş stoperden sadece bir tanesi 200 dk civarı süre alabilmiş.

Rakibin en önemli ortasahası Biglia yok.Hamsik gibi düşünelim.

Rakibin sürekli oynayan sağ beki cezalı.Sağ bekte sol ayaklı sol bek asıllı Balkovec oynayacak.

Rakibin kanatlarda yedek olarak kullandığı Borini ve Kerim Frei sakat.Onun dışında yedek olarak Emre Mor vs. var,o zaten çok düşük süreler almış.

Bize orta alanda Bertolacci şutlarıyla,Karamoh ve Musa da hızlarıyla sıkıntı çıkarabilir.Bu kadar eksikle pas oyunu oynayamazlar,preste çok hata yaparlar.Stoper tandemleri olmadığı için ortalarda veya diğer pozisyonlarda defansif sıkıntılar yaşayabilirler.

En büyük silahları bana göre kontra ataklar olacak.Solda Karamoh,sağda Musa çok süratli oyuncular.Geniş alanda Dorukhan ve Trondseni yakalarlarsa çok sıkıntı çıkabilir.Trondsen zaten hızlı bir adam değil,kademesine yine ağır olan bir başka isim Hugo girecek.Sağda en azından Edgar hızıyla kademeye girebliyor.Hız probleminden ötürü Peres sağ bek olarak ilk 11 başlayabilir.

Antep maçında sadece hızlı ve güçlü olan Dickoyu savunamadık,inşallah Karagümrük maçında sıkıntı yaşamayız.

Fatih Solmaz
24.11.2021, 13:35
TFF logolu passolig kartımla bilet almıştım. Bugün sadece Karagümrük logolu kartlara bilet satışı oluyor.Daha önce alınan biletleri iptal etme durumu olabilir mi ? Eğer alınan bileti iptal etme durumları olursa ne anlamı var TFF logolu kart almanın anlamış değilim.
TFF kartını büyük bir maçta kullanamazsınız karagümrük alanya antep maçlarını anca seyredersiniz.

AntiŞike
24.11.2021, 13:36
Selam Dostlar,
çok uzun zamandır ilk kez yazıyorum.
Klübün " maçta deplasman yasağının kalması ve stadın tamamının açılması" yönünde başvurusu olduğu duyumları var. bilgisi olan var mı? bu mümkün müdür?

Süleyman50
24.11.2021, 13:41
en azından ilk yarı bitene kadar bu puan farkını korumak adına kayıpsız geçmemiz gereken bir maç...

Onur Erçetin
24.11.2021, 13:44
en azından ilk yarı bitene kadar bu puan farkını korumak adına kayıpsız geçmemiz gereken bir maç...

Asıl zorlu maçlar Karagümrükten sonra başlıyor.Adana Demir,Antalya,Hatay,Altay ve Başakşehirle oynayacağız.Hiçbiri kolay maçlar değil.Hatay ve Başakşehir en zorları çünkü üst sıralardalar.Bu yüzden bu kadar eksiği varken Karagümrüğü kesin yenmemiz lazım.

yorumsuz6117
24.11.2021, 14:13
Bertolacci'ye vurdurmamak gerekiyor..

Serdar A
24.11.2021, 14:23
Şimdiye kadarki en önemli maçımız. Yarım golle de olsa 3 puan lazım, gerisi hikaye...
Kazanırsak puan farkı açılacak, şampiyonluk yolunda çok önemli bir virajı daha döneceğiz.

Yusuf BALCI
24.11.2021, 15:02
geçerlilik süresi 3 yıl önce olan bir trabzonspor passolig kartım var. yeni bir tff karta başvurup karagümrük maçına bilet alabilir miyim bilen var mı?

Fatih Solmaz
24.11.2021, 15:32
Asıl zorlu maçlar Karagümrükten sonra başlıyor.Adana Demir,Antalya,Hatay,Altay ve Başakşehirle oynayacağız.Hiçbiri kolay maçlar değil.Hatay ve Başakşehir en zorları çünkü üst sıralardalar.Bu yüzden bu kadar eksiği varken Karagümrüğü kesin yenmemiz lazım.
Adanademirspor hareketli oyuncularıyla açık oynayan bir ekip, severiz böyle rakipleri kazanırız.
Antalya içinden geçeriz.
Hatay zorlar ama kazanırız.
Altay içinden geçeriz.
Başakşehir özel hesaptan dolayı sert geçer en kötü beraberlik diyorum.

Fatih Solmaz
24.11.2021, 15:34
Çok net söylüyorum bizi yenmesi gereken takım bize 3 gol atması lazım. üç gol yemediğimiz sürece hiçbir maçı kaybetmeyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2021, 15:34
Şimdiye kadarki en önemli maçımız. Yarım golle de olsa 3 puan lazım, gerisi hikaye...
Kazanırsak puan farkı açılacak, şampiyonluk yolunda çok önemli bir virajı daha döneceğiz.

En kritik dönemeç
Rakibin önemli eksikleri olması büyük avantaj
Gurbetçilerin az da olsa gelecek olması da bir avantaj
Grande (Marek Reyiz) olursa da bir avantaj
Kazanma alışkanlığı edinmiş bir takımımızın olması en büyük avantaj
Kazanırsak ilk yarıyı 3 kızkardeş takıma karşı en az 10'ar puan farkla kapatmış oluruz.

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2021, 15:35
Çok net söylüyorum bizi yenmesi gereken takım bize 3 gol atması lazım. üç gol yemediğimiz sürece hiçbir maçı kaybetmeyiz.

Erman Toroğlu:

Trabzonspor bu sezon çok zor gol yiyor. Gol yememeyi öğretti AA takıma
Son 2 yılda 45+ 90+ da yedikleri gollerle birçok maç kaybettiler.
Bu sezon herkes savunmaya yardıma geliyor.
Trabzon her takıma gol atar, önemli olan yememesi. Bunu da bu sezon büyük ölçüde başardılar.

tanjugunduz
24.11.2021, 15:54
Dostlar nihayet aldim mactayim :)https://uploads.tapatalk-cdn.com/20211124/7c3641f60adec1a8bab6925280d0b260.jpg

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2021, 16:09
Dostlar nihayet aldim mactayim :)https://uploads.tapatalk-cdn.com/20211124/7c3641f60adec1a8bab6925280d0b260.jpg

Hayırlı olsun renktaş
Deplasman kısıtı olmasa, 12.12.2010 da Olimpiyattaki İBB maçında YAKALADIĞIMIZ ve sanırım en büyük rekor olan 61.000 i kırardık.

oksoholu
24.11.2021, 16:10
Hem TFF hem de Trabzon paso kartım var federasyonun kartını zamanında dış saha maçlarında kullanmak için almıştım şimdiye kadar kullanmak nasip olmadı aslında nasıl kullanacağımı da bilmiyorum internette bilet almaya kalkınca hangi karta almak istiyorsun diye sormuyor zaden Trabzonspor kombinem var ama Karagümrük maçına bilet alamadım vermiyor yani tff kartına boşuna para yatırıyoruz hiç bir işe yaramıyor

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2021, 16:13
Hem TFF hem de Trabzon paso kartım var federasyonun kartını zamanında dış saha maçlarında kullanmak için almıştım şimdiye kadar kullanmak nasip olmadı aslında nasıl kullanacağımı da bilmiyorum internette bilet almaya kalkınca hangi karta almak istiyorsun diye sormuyor zaden Trabzonspor kombinem var ama Karagümrük maçına bilet alamadım vermiyor yani tff kartına boşuna para yatırıyoruz hiç bir işe yaramıyor

Aydınlatıcı bir bilgi toprağam.
Yahu ben de tff passoligi almaya niyetlenmiştim bir ara
İyi ki almamışım.
Dün de yazdım. TS passoligi ile deplasman maçına da girebilmem lazım.
Elektronik sistemi bu mantıkla kurmayanları şiddetle kınıyorum.

44-61
24.11.2021, 16:20
Hadi hayırlı olsun.

Şimdi gelelim toteme...

Benim 97 den beri stadyumda izlediğim hiç bir maçı Trabzonspor kaybetmedi. En son başakşehir ve Beşiktaş maçlarında sörloth un olduğu sezon stadyumdaydım ve ikisinde de 90+ gol attık. Bu maçta stadyumdayım. Beraberlik kesin galibiyet inşallah...

Fatih Solmaz
24.11.2021, 16:21
Ulan 80 bin kişilik stad daha yeni 50 bin kişi ağzı ağıza derbi maçı seyretmiş.

Açın kapıları da görsün merak edenler ne kadarmışız.

44-61
24.11.2021, 16:22
İstanbulda olanlar için en ideali başakşehir passoligi

Ufuk
24.11.2021, 16:45

TFF passoligin olsa bile son 10 günde Trabzonspor passoligi olanlara bilet vermiyor sistem.

bjk maçı sonrası milli arada millet ts passoları iptal edip tff aldı. Gidicez, doldurcaz, kapasite açsınlar mevzusu dönünce dün tffde iptal edilmiş sanırım. Satılan biletler geri alınmış. Yine de stadyum dolmazsa son gün tff biletine satmak zorunda. Sonra neden stadyumlar dolmuyor diyorlar, millet maça gelmesin diye uğraşıyorlar resmen.

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2021, 16:57
Son 6 maçtır totem yapıyorum ve 18 puan geldi.

Toteme devam....

tanjugunduz
24.11.2021, 17:15
Bence en ideali orduspor passoligi çünkü vize uzatmasi 37 tl :)

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2021, 17:20
lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen

Toteme devam.

Sıkıntı yok ula

Rahat ol uşağum lütfen :)

Doğukan Uçan
24.11.2021, 18:04
bu karagümrük neden bu kadar abartıldı anlamıyorum. gören de west ham united, sevilla falan sanacak. boş bir takım. bitmiş sivas bile 4 attı bunlara. kalan maçlar arasında altay ile birlikte en kebap 2 maçtan birisidir.

alperrr
24.11.2021, 18:26

bu herif direkman bu oyuncular demekki Trabzonspor maçında oynamak istemiyorlar dedi..sesi de çok hırslı ve öfkeliydi..
başka programlarda TS 40 yıldır şampiyon olamıyorsa bunu ne hakemlerden nede diğer takımlardan bilmemeli diyordu..

demekki bu da operasyon çocuğuymuş ..büyük ihtimallede şikecidir..
amaç belli algı her zaman yaptıkları gibi işe yaradığını öğrendiler nasıl olsa..bide kendi yüzünden Ş olamıyormuş niye o zaman k.ç.nı yırtıyon..
demekki seninde şerefin maaşın kadarmış..
https://imgyukle.com/f/2021/11/24/kKW8oS.jpg

alperrr
24.11.2021, 18:27

bu herif direkman bu oyuncular demekki Trabzonspor maçında oynamak istemiyorlar dedi..sesi de çok hırslı ve öfkeliydi..
başka programlarda TS 40 yıldır şampiyon olamıyorsa bunu ne hakemlerden nede diğer takımlardan bilmemeli diyordu..

amaç belli algı her zaman yaptıkları gibi işe yaradığını öğrendiler nasıl olsa..bide kendi yüzünden Ş olamıyormuş niye o zaman k.ç.nı yırtıyon..
https://imgyukle.com/i/kKW8oS

alperrr
24.11.2021, 18:29

https://resimyukle.org/i/z2sev

alperrr
24.11.2021, 18:30

https://i.hizliresim.com/rs1vvlq.png (https://www.hizliresim.com/rs1vvlq)

bu arada maçın özetini iki kere izledim...
maç kendi içersinde bir defa çok sert geçti..
tekmeler fauller..buda oyuncuları gerdi..
Biglia gibi karakterler liderdir isttediği olmazsa sıkıntı çıkarır..fırat aydınusla tartıştı ona niye faul vermedin diye..falan..

yani bu maçtan dolayı bize pislik atmak..ş.r.fsizliğin dik alası olduğu gibi çukurdan da alçak olduklarını gösterir..

hhaaahaaa birde aklıma gelmişken adamların seviye buyken geçenki maçtan dolayı kimse kendini ahlak timsali ve Trabzonspor taraftarının bir kısmını da daha az ahlaklı gibi göstermesin..adamların seviye başka bir seviye hiçbir (yada çok çok çok az)Trabzonspor taraftarı uğraşsada o seviyelere inemez :D:D:D

Mehteroğlu
24.11.2021, 18:35
Sevgili arkadaslar, 61 bin ile rekor kirilan gunde oradaydim. Yine gitmek istiyorum. Gerekli kosul nedir bilgi verebilir misiniz? Yillar oncesinden kalma pasoligim var ama gecerli mi bilmiyorum bile… yardimci olursaniz sevinirim…

redbul
24.11.2021, 18:37
Doğru tespitler yapmışsınız.Kanatlarda hızlı bir takım ve geriden çok pas yaparak çıkan bir takım.Bazı noktalarda eksiklik var sadece.Burak Bekaroğlundan bahsetmemişsiniz.Bizde Edgar-Hugo ikilisi neyse onlarda da Zukanovic-Burak ikilisi o.Rakibin as stoperleri bunlar.Zukanovic kart cezalısı,Burakın ise omuz sakatlığı var.Yedek olarak 4 stoperleri var,bunların 3 tanesi bugüne kadar 1 dk bile süre almamış,sadece Luckassen isimli yedek stoperleri 200 dk civarı süre almış.

Orta alanda bizdeki Hamsikin oyun kurucu rolü ne ise onlarda da Biglianın rolü o.Biglianın olmadığı dakikalarda çok zorlanıyorlar.Orta alanda önde yapacağımız pres çok etkili olacaktır muhtemelen.

Sağ bekleri Hesenstad da çok fazla süre almış bir oyuncu.Onun olmaması da bizim adımıza avantaj.Sağ bekte sol ayaklı sol bek asıllı birini oynatacaklar.Balkovec oynayacak sağ bekte.

Sol bekte Caner oynayacak.Ortaları tehlikeli olabilir.Onun haricinde defansif çok fazla zaafı olan bir oyuncu.Bu kanattan etkili ataklar yapabiliriz.

Onun haricinde Fabio Borini ve Kerim Frei gibi sonradan girip etkili olabilecek sol kanat oyuncuları da sakatlar.

Orta alanda Bertolacci şutlarıyla tehlikeli olabilen bir isim.Malatya ve Başakşehire ikişer gol ; Adanademir,Kayseri ve Gs ye birer gol atmış adam.Dikkatli olmamız lazım.

Genel olarak sol kanatta Karamoh,sağ kanatta Ahmed Musa ile başlıyorlar.Yedek olarak sonradan oyuna sokabilecekleri fazla isim yok.Bu iki isim kontra ataklarda başımıza bela olabilirler,bunlara çok dikkat etmek gerekiyor.Bu noktalarda Dorukhan-Edgar-Hugo-Trondsen dörtlüsü çok ağır kalabilir.Geçen hafta Antep maçında sadece Dickonun hızıyla defansımızı sürklase ettiğini göz önüne alırsak bu duruma önlem almamız gerektiğini söyleyebilirim.Bu nedenlerden ötürü Peresle başlanabilir diye düşünüyorum.

Kontra ataklara dikkat edersek çok rahat kazanabileceğimiz bir maç olabileceğini düşünüyorum.İlk yarı golü bulup,ikinci yarı oyuncu değişiklikleri ile ortasaha direncini arttırırız.Kontra veya set oyunuyla bir gol daha atarsak rahatlarız.
kardeşim noktasından virgülüne kadar karagümrük takımını çok iyi özetlemişsin. karamoh ve ahmet musaya gerekli önlem alıp etkisiz bir hale getirirsek galibiyet bir şekilde gelecektir.

Mehteroğlu
24.11.2021, 19:21
Sevgili arkadaslar, 61 bin ile rekor kirilan gunde oradaydim. Yine gitmek istiyorum. Gerekli kosul nedir bilgi verebilir misiniz? Yillar oncesinden kalma pasoligim var ama gecerli mi bilmiyorum bile… yardimci olursaniz sevinirim…

Hallettim oradayim insallah…

Harvelli61
24.11.2021, 19:43
İyi iyi sosyal medyada ve burda gördüğüm kadarıyla çokta az olmayacak taraftarımız güzel :)

Ahmet Aksu
24.11.2021, 19:50
keşke deplasmanı açsalar da 70 bin kişi olsak orda

angraf
24.11.2021, 21:36
benim işyeri stada cok yakın
ama kesin kavga cıkar
gidenler tek gitmesinler grup olun.
diğer türlü sorun olabilir sevinirseniz üstünüze çullanırlar.

yigits
24.11.2021, 21:53
Bjk maçına giderek tecrübe etmem sebebiyle malum karışıklığı gidermek isterim;

Şayet mevcutta Trabzonspor pasolig kartınız varsa Tff logolu kart aldığınız takdirde, sistem sizin bilet almanıza müsaade etmiyor.

Daha önceki bir tarihte Trabzonspor logolu pasolig kartınız varsa ve bu kart inaktif durumda ise arayıp iptal etmediğiniz sürece Tff logolu pasolig edinseniz dahi yine bilet alamıyorsunuz. Ancak kartı iptal edip Tff ya da başka takım logolu kart edinirseniz normal şartlarda bu maç bilet alabilirsiniz. Fakat;
Bu maç özelinde İl Spor Güvenlik Kurulu’nun aldığı karar gereğince, yukarıda izah ettiğim üzere Ts logolu kartı iptal edip Tff logolu kart edinseniz dahi bu maç için bilet edinemiyorsunuz. Ancak sistemde şöyle bir açık var. Aynı karar Bjk maçı için de alınmıştı ve ben maça 3 gün kala Ts logolu kartı iptal edip Tff logolu kart aldım. Kurul kararı gereği maç bileti alamayacağım belirtilmekte ise de, çok önceki tarihten beri Tff logolu kartı olan bir arkadaşım satın aldığı bileti maça 6 saat kala bana aktardı ve hiçbir sorun yaşamadan maça giriş yaptım. Kısacası, kurul kararına istinaden sistem eski Ts logolu pasolig kartı olup maça 10 günden az bir süre kala iptal edip Tff ya da diğer takım logolu pasolig kartı edinenlere bilet satışına müsaade etmezken, başkası tarafından satın alınan biletin transferi durumunda iptal edememektedir. Bu şartlar altında yapmanız gereken, aile üyelerinizden Ts logolu kartı olmayan birine ve kendinize Tff logolu kart almak, Ts logolu pasolig kartımızı iptal etmek, ilk kez kart çıkaran aile üyemiz/arkadaşımız hesabından bilet aldıktan sonra maça kısa bir süre kala kendimize aktarmak olacaktır.

LANGARA
24.11.2021, 22:10
Tribünlere tam kapasite taraftar alınırken deplasman yasağının olmasının sağlık açısından gerekliliğini açıklayabilecek bir yetkili var mı acaba ülkemizde?

angraf
24.11.2021, 22:20
Tribünlere tam kapasite taraftar alınırken deplasman yasağının olmasının sağlık açısından gerekliliğini açıklayabilecek bir yetkili var mı acaba ülkemizde?

komedi
birde başka komedi
karagümrük açsa 40 bin bilet bizim taraftara en az 30 bini satılırdı para kazanırlardı.
Ama trabzonun saha baskısı yapmasını istemeyecekler.

Halil Alemdar
24.11.2021, 22:23
benim işyeri stada cok yakın
ama kesin kavga cıkar
gidenler tek gitmesinler grup olun.
diğer türlü sorun olabilir sevinirseniz üstünüze çullanırlar.

Valla ben tek gitmeyi düşünüyorum ama daha önce hiç rakip taraftar arasında maç izlemediğim için şüpheliyim. Gollere de aşırı sevinen bi tipim var kesin dayak yerim oralarda :D Pek tekin bi semt değil.

Bakasetas iyileşmedi değil mi? Ads maçına anca çıkar belki ya da Antalya.

angraf
24.11.2021, 22:25
Valla ben tek gitmeyi düşünüyorum ama daha önce hiç rakip taraftar arasında maç izlemediğim için şüpheliyim. Gollere de aşırı sevinen bi tipim var kesin dayak yerim oralarda :D Pek tekin bi semt değil.

tek kalırsan sorun olması muhtemel ben 15 sene karagümrükte yaşadım karagümrük maçlarına da cok gittim.
Karagümrük taraftarı arasında sarhosu var hapcısı var her tipten var kısaca
Tek isen ve sevinirim diyorsan kavgaya hazırlan :D

LANGARA
24.11.2021, 22:27
komedi
birde başka komedi
karagümrük açsa 40 bin bilet bizim taraftara en az 30 bini satılırdı para kazanırlardı.
Ama trabzonun saha baskısı yapmasını istemeyecekler.

Bu kadar bilet verilmemesini anlarım ama deplasman yasağının mantıklı hiçbir gerekçesi yok.

angraf
24.11.2021, 22:28
Bu kadar bilet verilmemesini anlarım ama deplasman yasağının mantıklı hiçbir gerekçesi yok.

kesinlikle saçma verirsin 7-8 bin bilet ayırırsın orada kalırlar nedir yani.
Kontrol edemeyeceklerini düşünüyorlar belli ki.

Onur Keskin
24.11.2021, 22:59
batı alt 208 koltuktayım bende . çağlayandan gideceğim . mecidiyeköy şişli
civarında olanlar varsa iletişime geçebiliriz

bilgehan83
24.11.2021, 23:46
ben takımın hocası olsam biraz fantastik bir takımla sahaya çıkardım.. karagümrüğün en belirgin özelliği kale çizgisinden pasla çıkıyorlar bunu yapan takıma karşı presçi ve tuttuğunu atacak bir takımla çıkardım..

uğurcan

peres edgar vitor trondsen

serkan dorukhan siopis

sarı ömür tony

not: iyi ki hocası değilim avcım bilir işini...

Doğukan Uçan
24.11.2021, 23:50
Devre arasına 0 mağlubiyet ile girersek %99.9 şampiyonuz.
Kaldı ki kalan maçlara bakarsak bu ihtimal çok yüksek.
Yalnız daha şimdiden istanbul takımları bize karşı ittifak olup birbirlerini desteklemeye başlamışlar. Sosyal medya'da bunun örneklerini çok gördüm.
Maç maç düşünmeliyiz sanki gerideymiş gibi rehavete kapılmadan ilerlersek bu işin erkenden bitiririz.

ilelebeTS
25.11.2021, 00:13
Şimdi hepsi birden bizle uğraşacaklar. Maçlardaki her pozisyon için algı yapacaklar. Biz bu yollardan çok geçtik, aldırış etmeden kendi işimize bakmamız lazım. Zırlasınlar. Maç maç vura vura gideceğiz.

6Şafak Aydın1
25.11.2021, 01:56
keşke deplasmanı açsalar da 70 bin kişi olsak orda

sezonun son maci baskasehir deplasmani hadi yine iyisiniz istanbullular :) o zamana kadar acilir herhalde.

angraf
25.11.2021, 08:04
sezonun son maci baskasehir deplasmani hadi yine iyisiniz istanbullular :) o zamana kadar acilir herhalde.

inşallah şampiyonluk kutlaması yapacağımız maç olur

HOPA'LI TS'Lİ
25.11.2021, 08:12
Devre arasına 0 mağlubiyet ile girersek %99.9 şampiyonuz.
Kaldı ki kalan maçlara bakarsak bu ihtimal çok yüksek.
Yalnız daha şimdiden istanbul takımları bize karşı ittifak olup birbirlerini desteklemeye başlamışlar. Sosyal medya'da bunun örneklerini çok gördüm.
Maç maç düşünmeliyiz sanki gerideymiş gibi rehavete kapılmadan ilerlersek bu işin erkenden bitiririz.

Türkiye'de
FUTBOL
TRABZONSPOR'A KARŞI OYNANAN
BİR OYUNDUR.

Bu sezon bu oyunu bozacağız ve 8.kez İstanbul dukalığına son vereceğiz.

Her geçen gün çirkinleşiyor 3 İstanbul takımının yöneticileri ve taraftarları

HOPA'LI TS'Lİ
25.11.2021, 08:13
inşallah şampiyonluk kutlaması yapacağımız maç olur

Taraftar rekoru kırarız.

Tff seyirci kısıtlamasını o maça özel kaldırmalıdır.

angraf
25.11.2021, 08:14
Taraftar rekoru kırarız.

Tff seyirci kısıtlamasını o maça özel kaldırmalıdır.

öyle bir durumda değil 80 bin 200 bin kişilik yer olsa o bile dolar.

HOPA'LI TS'Lİ
25.11.2021, 08:18
öyle bir durumda değil 80 bin 200 bin kişilik yer olsa o bile dolar.

İşte bu
O günü görmeyi Mevlam bizlere nasip etsin.

Burak Bıyıklı
25.11.2021, 08:24
Şu maçta tüm stad açık olmalı ve stadı doldurmalıydık. Çok güzel bir anı olurdu.

Karagümrüğün eksiklerinden dolayı şansımız yüksek. Sadece şu arkaya atılan toplara dikkat edip sakince kendi oyunumuzu oynarsak yine 3 puanla döneriz. Takıma, avcıya güvenim tam. Böyle devam.

Sadettin_
25.11.2021, 08:30
Gerekirse avrupaa gitmeyiz yeterki fener kurtulsun diyen şahsın kurdugu bir istanbul takımı ...
başkanı ise göksel gümüşdağ,
teknık direktörü azılı fenerli emre belözoğlu

Eğer bu iş son maça kalırsa o başakşehir oyle bir oynarki o maçta karşısında real madrid + bayern karması bile duramaz.
İşi son maça bırakmamalıyız

cakalkerem
25.11.2021, 08:39
biz saha dışında değil saha içinde işimize bakalım..
4-5 maçtır iyi oynamadan kazanıyoruz..
Kazanmak tabııkı güzel..
ama antep maçı verilen pozisyonlar..her zaman bu kadar şanslı olmayız..

İlk yarılardan işi bitirmeliyiz...

Süleyman50
25.11.2021, 09:18
rakibin önemli eksikleri var bunu değerlendirmeli ve maçı kazanmalıyız...

Devrim Arslan
25.11.2021, 10:44
yeminle bu sene o sene yahu ligin son 5 maçına bir bakın

adana
antalya
hatay
altay
basakşehir

son maç istanbulda 70.000 kişi oluruz

Kadir Aydın
25.11.2021, 10:59
Millet maçı değil, tribünü konuşmaya başlamış. İşte rehavet dedikleri şey... Avcı'nın en büyük korkusu. Daha 13. haftada şampiyonluğu nasil ve nerede kutlasak planları yapılıyor.

Yazın oraya bir mağlubiyet, belki aklımız başımıza gelir.

Jedi
25.11.2021, 11:08
hem yıllık iznimi hemde uçak biletimi aldım, 17 - 27 mayıs istanbuldayım.. Allah utandırmasın..

Londra stansed den pegasus la , yüzümü kara çıkarma bu sefer trabzonspor..

44-61
25.11.2021, 11:10
hem yıllık iznimi hemde uçak biletimi aldım, 17 - 27 mayıs istanbuldayım.. Allah utandırmasın..

Londra stansed den pegasus la , yüzümü kara çıkarma bu sefer trabzonspor..

Şimdiden başakşehir kombinesi al

Jedi
25.11.2021, 11:15
Şimdiden başakşehir kombinesi al

Evet sanırım öyle yapacağım,...

Kemal Öztel
25.11.2021, 11:20
Millet maçı değil, tribünü konuşmaya başlamış. İşte rehavet dedikleri şey... Avcı'nın en büyük korkusu. Daha 13. haftada şampiyonluğu nasil ve nerede kutlasak planları yapılıyor.

Yazın oraya bir mağlubiyet, belki aklımız başımıza gelir.

Taraftar stada girmek istediği için tribünü konuşuyor. Aynı zamanda ne kadar çok taraftara izin verilirse maçı kazanmak için de o kadar avantajlı duruma geçeriz. Maç öncesi rakibin eksiklerinden bizim dikkat etmemiz gereken noktalardan zaten bahsediliyor. Rehavet falan alakası yok..

ozturk
25.11.2021, 12:01
Net borç 1 Milyar 481 Milyon TL.

Enaldo61
25.11.2021, 12:18
Bu haftaki hakem ekibi sorun biraz. Fırsat vermemek lazım.

ffırtına
25.11.2021, 12:24
Statta en son 10 sene önce maç izlemiştim, Olimpiyatta Bursayı 3-0 yendiğimiz maçı, çok yüksek ihtimalle bu hafta maçta olucam belki bu maçı da kazanırız ��

Enaldo61
25.11.2021, 12:27
Statta en son 10 sene önce maç izlemiştim, Olimpiyatta Bursayı 3-0 yendiğimiz maçı, çok yüksek ihtimalle bu hafta maçta olucam belki bu maçı da kazanırız ��
Ey gidi ben de 3-1lik ibb maçını izlemiştim orada ne günlerdi. Sonu şampiyonluk olsun.

UĞUR DURTAŞ
25.11.2021, 12:46
(H) CÜNEYT ÇAKIR (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18626)
(Y) ESAT SANCAKTAR (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20579)
(Y) ALPASLAN DEDEŞ (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18638)
(D) TURGUT DOMAN (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=420797)

Ufuk
25.11.2021, 12:52

Bu sezon gs maçındaki VAR hakemliği dışında maçımız yok galiba.

Ne olursa olsun o kadar eksikleri varken vurup geçmemiz lazım.

Kadir Aydın
25.11.2021, 13:23
Cüneyt tam operasyon adami, gecen haftadan sonra bu maca atanacagi belliydi.

Gecmis olsun.

Timur Bey
25.11.2021, 13:25
Cücü varsa bu maç sert geçecek demektir. Her şeye rahatça oyna devam kararı verecektir. Hamsik umarım oynar. Baka'dan bu maç için de umut yok sanırım.

Doğukan Uçan
25.11.2021, 13:41
bu cüneyt çakır bizi tarih boyunca bütün kritik maçlarda katletmiştir. avrupa da başka türkiye de başka maç yönetiyor. eyyamın kralı bu adamda. türkiye de gaz almak için özellikle ev sahibi takımlara kıyak geçer.

Onur Akyüz
25.11.2021, 14:35
Cücü maçı 1-1’e bağlar

Hakan
25.11.2021, 15:23
batı alt 208 koltuktayım bende . çağlayandan gideceğim . mecidiyeköy şişli
civarında olanlar varsa iletişime geçebiliriz

Bana uyar, maça yakın haberleşelim.

Ayrıca bu mesajı +1'liyorum, katılmak isteyen devam ettirebilir.

Fatih Solmaz
25.11.2021, 15:24
Gümrüğünde Cücünde içinden geçeceğiz.
En kral kadrosu varken bile bize gol atmadan kazanamayacak orta sınıf takımdan mı çekineceğiz.
Yazdım yazmaktan vazgeçmeyeceğim Trabzonspor'u yenecek takım Trabzonspor'a üç tane atmalı. Bu ülkede bunu yapacak takım yok.
Darmadağın edeceğiz 2-0'ı mağlubiyet sayarım.

HOPA'LI TS'Lİ
25.11.2021, 15:34

Önümüzü (hızımızı kesmek) için bilerek atadılar.
Ne olursa olsun bu takım 13 maçta 2,077 gol ortalamasıyla oynuyor.
Fatih Solmaz kardeşimin dediği gibi bizi ancak 3-2, 4-2 falan yenebilirler ki o da kolay değil
3 puanı alıp 3 ŞIMARIK TAKIMIN HEVESİNİ İYİCE KIRMALIYIZ.

AYYILDIZ
25.11.2021, 15:40
Resmen hakem ataması mesaj içerikli. İşimiz zor. Allah yardımcımız olsun.

juliant
25.11.2021, 15:54
hakem konusunda ben sizon gibi dusunmuyorum. antep.macindaki hatalardan sonra bu mactada hata olursa diye mhk kendini korumak icin cuneyti verdi maca. cuneyt hata yapinca mhk konusulmaz cuneyt konusulur. cuneyt bizi cok.katletti bu mac katlatmez artik bence dogru karar.

AyhanPe
25.11.2021, 15:56
Suan en güclü Istanbul takimina karsi oynayacagiz. Umarim Hamsik bu macta oynayabilir. Gs macinda gösterdigi skandal VAR performasindan sonra maclarimizin yanina bile yaklastirilmayan C. Cakir in bu macta bi sekilde "görev" alabilecegini düsünüyorum..Umarim olmaz...

Hafta basinda yazdim bunu :D Bu mactan 100 % puan kaybi yasayacagimizdan eminim hatta sezonun ilk yenilgisini alacagimizi güzelim deplasman rekorumuzada yazik olacagini düsünüyorum. Hicbir beklentim yok. Son derecede rahatim bu yüzden..Önemli olan bu mactan sonra geri kalan maclardan en az kayipla devre arasina girebilmek. Moralimizi bozmamiza gerek yok. Bu sartlarda beraberlige fazlasiyla mutlu olurum..

AyhanPe
25.11.2021, 15:59
Gümrüğünde Cücünde içinden geçeceğiz.
En kral kadrosu varken bile bize gol atmadan kazanamayacak orta sınıf takımdan mı çekineceğiz.
Yazdım yazmaktan vazgeçmeyeceğim Trabzonspor'u yenecek takım Trabzonspor'a üç tane atmalı. Bu ülkede bunu yapacak takım yok.
Darmadağın edeceğiz 2-0'ı mağlubiyet sayarım.

Bence kisir bir mac olacaktir. Eger Antep macindaki gibi savunma yaparsak isimiz hic kolay degil. Umarim dedigin gibi olur..

Fatih Solmaz
25.11.2021, 16:01
Hafta basinda yazdim bunu :D Bu mactan 100 % puan kaybi yasayacagimizdan eminim hatta sezonun ilk yenilgisini alacagimizi güzelim deplasman rekorumuzada yazik olacagini düsünüyorum. Hicbir beklentim yok. Son derecede rahatim bu yüzden..Önemli olan bu mactan sonra geri kalan maclardan en az kayipla devre arasina girebilmek. Moralimizi bozmamiza gerek yok. Bu sartlarda beraberlige fazlasiyla mutlu olurum..
Karagümrük'te 7 eksik olduğunu bilip de mi yazdın bilmeden mi yazdın?
bjk maçına biz hamsik nwakaeme siopis hugo olmadan çıksak hangi durumda olacaksak karagümrük şuan o durumda.

Mehmet Fatih Yavuz
25.11.2021, 16:06
Bence kisir bir mac olacaktir. Eger Antep macindaki gibi savunma yaparsak isimiz hic kolay degil. Umarim dedigin gibi olur..

Bence de bize ters gelebilecek bir takım.
Ama şu detay var, stoper tandemleri Zukanovic ve Benatia ikisi de yok, diğer stoper Burak da yok. Ön libero ve tüm oyunun merkezi Biglia yok. Yine takımın en önemli isimlerinden biri olan sağ bekleri Hedenstad yok.
Sol kanatlarının ikisi de yok. Borini ve Frei, ikisi de sakat.

Hiç süre almamış oyuncularla oynayacaklar.

Bizde de Hamsik, Uğurcan ve Peres ilk 11 e dönüyor.

Mutlaka zor olacaktır, ama o kadar da karamsar olmaya gerek yok.
Rakibin yarısı yok.

HOPA'LI TS'Lİ
25.11.2021, 16:13

2-0 ya da 3-1 alırız.
Çayını demle, tadını çıkar maçın

Anıl C
25.11.2021, 16:19
Trabzonspor vs cücü

https://c.tenor.com/WqSMASZMciYAAAAd/slap-angry.gif

Ona da acımak yok!

Ufuk
25.11.2021, 16:31
Bence de bize ters gelebilecek bir takım.
Ama şu detay var, stoper tandemleri Zukanovic ve Benatia ikisi de yok, diğer stoper Burak da yok. Ön libero ve tüm oyunun merkezi Biglia yok. Yine takımın en önemli isimlerinden biri olan sağ bekleri Hedenstad yok.
Sol kanatlarının ikisi de yok. Borini ve Frei, ikisi de sakat.

Hiç süre almamış oyuncularla oynayacaklar.

Bizde de Hamsik, Uğurcan ve Peres ilk 11 e dönüyor.

Mutlaka zor olacaktır, ama o kadar da karamsar olmaya gerek yok.
Rakibin yarısı yok.

Benatia futbolu bıraktı sanırım, hiç aranacak adam değil. Geçen oyuna soktu, 15-20 dk sonra çıkardı geri.

Zukanovic de havadan iyi ama çok sakar. Tüm stoperler sağlam olsa Burak-Lucassen ikilisini oynatabilirdi Farioli. Burak'ın oynayıp oynamayacağı henüz belli değil. Belki oynar.

Biglia kritik adam. Geçen bir twitter odasında hiç koşmuyor, koşmayan 6 no olmaz gsde oynamaz falan dediler. Bu adam hiç koşmadan aklıyla tüm gs orta sahasından daha dirençli oynuyor haberleri yok :D Büyük avantaj. Sağ bek yerine de Balkovec oynar herhalde. O da oynadığında etkili oynuyor. Orada pek sorun olmaz.

Karagümrük sisteme bağlı oynamaya çalışıyor, sistemin kilit adamları yok. Bu halde yakalamışken puan kaybının bahanesi olmaz bence. Hakem falan doğrasa bile 2-3 gol fazla atıp garantileyebilmemiz lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
25.11.2021, 16:33
Bu sezon Trabzonspor'umuzun maçlarını beklemek, tıpkı sevgiliyi beklemek gibi
Sabırsızca, heyecanın doruğunda
Mayıs sonuna kalmaz diye ümit ediyorum büyük hasretin bitişi
Bu sezon o sezon

ÖmürKaradeniz61
25.11.2021, 16:53
Ben hakemlik çok birşey olacağına inanmıyorum hakemlerin bilgisi ve cesareti yetersiz sadece. Sen topunu oyna bakalım önce. Bundan önce 10 maçı bu hakemlerle kazandın.

alperrr
25.11.2021, 16:53

böyleyken böyle yazmışlar..tanımadan ..
bilmeden..günahını almak istemem..
ama salak yerinede konulmak istemem..
inşallah adil bir maç yönetir..

https://eksisozluk.com/alpaslan-dedes--1263219
2005 yılında doğalgaz sektöründe çalıştığım dönemde zeytinburnu'ndaki evine doğalgaz tesisatı yaptığım hakem.
evindeki fenerbahçe bayrakları ve futbolcu imzalı fener formaları, o dönemde bir fikir vermişti kariyeri hakkında.

06.04.2013 21:39 bu hikaye bitti mi
bu akşamki fener maçında kayseri erciyes'in buz gibi golüne bayrak kaldırarak ofsayt demiştir.

13.05.2015 21:45 mukan
bu akşamki fenerbahçe erciyes maçının son anlarında hemen gözünün önünde alakasız bir pozisyonda faul verdi, topu fener'e kazandırdı. hemen ardından da ofsaytla ilgisi olmayan golde bayrak çekerek erciyes'in galibiyetine engel oldu. yazmadan evvel bir üst entryyi okudum, 2013'te girilmiş ve adamın fenerli olduğu söylenmiş. böyle adamların hakemlikten ihraç edilmesi lazım.

kayl
25.11.2021, 17:41
böyleyken böyle yazmışlar..tanımadan ..
bilmeden..günahını almak istemem..
ama salak yerinede konulmak istemem..
inşallah adil bir maç yönetir..

https://eksisozluk.com/alpaslan-dedes--1263219
2005 yılında doğalgaz sektöründe çalıştığım dönemde zeytinburnu'ndaki evine doğalgaz tesisatı yaptığım hakem.
evindeki fenerbahçe bayrakları ve futbolcu imzalı fener formaları, o dönemde bir fikir vermişti kariyeri hakkında.

06.04.2013 21:39 bu hikaye bitti mi
bu akşamki fener maçında kayseri erciyes'in buz gibi golüne bayrak kaldırarak ofsayt demiştir.

13.05.2015 21:45 mukan
bu akşamki fenerbahçe erciyes maçının son anlarında hemen gözünün önünde alakasız bir pozisyonda faul verdi, topu fener'e kazandırdı. hemen ardından da ofsaytla ilgisi olmayan golde bayrak çekerek erciyes'in galibiyetine engel oldu. yazmadan evvel bir üst entryyi okudum, 2013'te girilmiş ve adamın fenerli olduğu söylenmiş. böyle adamların hakemlikten ihraç edilmesi lazım.
ofsaytı sabaha kadar kaldorsın var zaten bakıyor kaldırsada gol bulursak he gri pozisyonda daha atak sonuçlanmadan kaldırırsa maç alamaz inş yenicez rahat olun

Ozan Yılmaz
25.11.2021, 17:56
1463598159414939663

carantinas
25.11.2021, 17:58
207 numaralı blokta ben de biletimi aldım. İlk kez takımımızın maçını izleyeceğim şimdiden heyecanlandım :D

Not: Manisa, Konya ve Afyonda geçen çocukluk gençlik iş güç derken şimdi İstanbul'da yaşıyorum fırsat oldukça artık buradaki maçlara gideceğim :D

Halil Alemdar
25.11.2021, 18:19
https://twitter.com/emirrk61/status/1463857549409759246?s=21

Çok para. Yanılmıyorsam kontratı bitiyor 1-1.5 liraya bıraksınlar.

ccd6167
25.11.2021, 18:30
Net borç 1 Milyar 481 Milyon TL.

100 milyon euro yani

şampiyon olsak
30 milyon cl den
20-25 uğurcan
10-15 ömür
10-15 baka desen

aslında her şey 1 şampiyonluğa bakıyor sadece 1 şampiyonluk
sonrasında peş peşe gelecek zaten

hay1699
25.11.2021, 18:31
Cl’ye önelemesiz gitmek hayal olmak üzere.

Yusuf BALCI
25.11.2021, 19:08
Bu maçta operasyon yapmak istemeleri çok saçma olur çünkü karagümrük hiç bir koşulda yenememeli bizi. Rahat geçeceğini düşünüyorum.

Gökhan Balcı
25.11.2021, 19:12
Bu adamdan nefret ediyorum. Gerçekten çok kötü bir karakteri var en azından bu ülke içinde yaptığı şeylere bakarsak. Bazısı beceriksiz mesleği kötü icra ediyor ama bu adam öyle değil. İstese mükemmel yöneteceği bir maçı kendince mükemmel yönetmeyi tercih ediyor. Kusura mahal bırakmayacak üç gol atıp bu herifin olduğu maçtan temiz çıkmamız lazım

yorumsuz6117
25.11.2021, 20:15
Hamsik takımla çalışmış, çok şükür oynayacak görünüyor, inanılmaz ihtiyaç var bu maçta kendisine..

güneyli
25.11.2021, 20:20
Zor maç geçen haftaki maçtı.Tatil dönüşü eksikler felan. O geçti. Bu hafta daha dengeli maç olur. Sistemli oynayan gümrük defanstan çıkarken çok hata yapıyor.Değerlendireceğimizi düşünüyorum.Güzel maç olacak.

UYZD
25.11.2021, 20:37
Cl’ye önelemesiz gitmek hayal olmak üzere.

https://tr.wikipedia.org/wiki/2022_UEFA_%C3%BClkeler_s%C4%B1ralamas%C4%B1

Sanırım 15.sırada olmamız gerekiyor CL'ye ön eleme olmadan gitmek için. Hırvatistan ile de aramızda 300 puan var. Yani mümkün olabilir sanırım. GS gruptan çıkar muhtemelen. Fener de bugün kazanırsa çıkar, kazanamazsa da konferans ligine gidip orada puan toplayabilir.

Fatih K.
25.11.2021, 20:40
—————Uğurcan
Peres—Edgar—Hugo—Trondsen
——Dorukhan—Berat(Siopis)
Ömür——Hamsik——Nwakaeme
————Cornelius

Şu kadroyu bir kere izlemek istiyorum nasıl olacak acaba. Nedense bu kadro fırsat vermeden maç alacak diye düşünüyorum.

Jedi
25.11.2021, 20:53
Tello yazdı golü betisde,ilk 11 başladı

oguzkoc
25.11.2021, 20:53
https://tr.wikipedia.org/wiki/2022_UEFA_%C3%BClkeler_s%C4%B1ralamas%C4%B1

Sanırım 15.sırada olmamız gerekiyor CL'ye ön eleme olmadan gitmek için. Hırvatistan ile de aramızda 300 puan var. Yani mümkün olabilir sanırım. GS gruptan çıkar muhtemelen. Fener de bugün kazanırsa çıkar, kazanamazsa da konferans ligine gidip orada puan toplayabilir.

Bu senaryo gerçekleşse bile 2023 ü kurtarır.
2022 geçti artık geçmiş olsun ön eleme oynanacak

kayseriliyiz
25.11.2021, 21:00
Bu senaryo gerçekleşse bile 2023 ü kurtarır.
2022 geçti artık geçmiş olsun ön eleme oynanacakBu sene ön eleme maçları olacak evet.
Fakat biz takımı düzgün kurarsak geçeriz İnşallah.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

yorumsuz6117
25.11.2021, 21:01
Şampiyonlar ligine gidilemeyeceği sene bizim şampiyonluğumuza denk geldi diyecez şampiyon olursak, bizde ki bahtsızlıkta böyle birşey işte, ön elemeden geçebilmek mucize net..

muhammed bilgin
25.11.2021, 23:00
Bu sezon Trabzonspor'umuzun maçlarını beklemek, tıpkı sevgiliyi beklemek gibi
Sabırsızca, heyecanın doruğunda
Mayıs sonuna kalmaz diye ümit ediyorum büyük hasretin bitişi
Bu sezon o sezon[emoji838][emoji837][emoji3478][emoji3478]

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ertan OKUMUŞ
25.11.2021, 23:06
Arkadaşlar, bir sonraki iç saha maçımız olan A.Demir maçına İzmirden bir organizasyon yapsak?

iyattara
25.11.2021, 23:28
Şampiyonlar ligine gidilemeyeceği sene bizim şampiyonluğumuza denk geldi diyecez şampiyon olursak, bizde ki bahtsızlıkta böyle birşey işte, ön elemeden geçebilmek mucize net..Ön eleme mucize degil. Çünkü şampiyonların grubundan ön eleme oynuyorsun. Büyük liglerin 2 3 4 takımları yok yani. Bizim gibi dandik liglerin şampiyonları oluyor. Geçilebilir yani.

Ufuk
25.11.2021, 23:36
Beyler şampiyon olalım da derdimiz CL elemeleri olsun :D

AyhanPe
26.11.2021, 01:32
Karagümrük'te 7 eksik olduğunu bilip de mi yazdın bilmeden mi yazdın?
bjk maçına biz hamsik nwakaeme siopis hugo olmadan çıksak hangi durumda olacaksak karagümrük şuan o durumda.

Bilerek yazdim. Antep in de bir cok eksigi vardi. Golleri erken buldugumuz icin rahattik ama bulamasaydik ikinci devre ecel terleri dökebilirdik. Cantada keklik bir mac degil kesinlikle. Biglia yi cok arayacaklardir ama bana kalirsa diger eksikler pekte göze batmayacaktir macta. Iyi defans yapacaklarini ve sahaya iyi yayilacaklarini düsünüyorum. Iyide konsantre olacaklardir. Eger oyuncularimiz en az onlar kadar odaklanamazsa büyük sIkinti cekebiliriz.

Birde C.Cakir in berbat enerjisini hesaba katinca pek iyimser olamiyorum. Maci bizden alip onlara vermesini beklemiyorum zaten..

En büyük güvencemiz Avci. O bulur bir caresini deyip rahatliyoruz zaten..Umarim öyle olur ve zorda olsa galip gelmesini biliriz ..

HOPA'LI TS'Lİ
26.11.2021, 08:17
Bu adamdan nefret ediyorum. Gerçekten çok kötü bir karakteri var en azından bu ülke içinde yaptığı şeylere bakarsak. Bazısı beceriksiz mesleği kötü icra ediyor ama bu adam öyle değil. İstese mükemmel yöneteceği bir maçı kendince mükemmel yönetmeyi tercih ediyor. Kusura mahal bırakmayacak üç gol atıp bu herifin olduğu maçtan temiz çıkmamız lazım

Ben de size katılıyorum.
Cücü eyyamcının önde gideni
Özellikle Kadıköy'deki maçlarda bunu çaktırmadan yapıyor.
Kayseri maçı 0-2'den 2-2'ye onun sayesinde gelmedi mi?
Karakterini sevmediğim eyyamcının önde gideni
Cücü'ye de çakar geçeriz.

HOPA'LI TS'Lİ
26.11.2021, 08:19
Hamsik takımla çalışmış, çok şükür oynayacak görünüyor, inanılmaz ihtiyaç var bu maçta kendisine..

Grande'yi özleduk.
Dönsun artuk yeter daa

Burak Bıyıklı
26.11.2021, 08:36
Bizdeki bu şansla real madrid gider kendi liginde 3. 5.olur bir yerlerden playoffta önümüze gelir. O kuraya hiç güvenmiyorum :)

Ön eleme mucize degil. Çünkü şampiyonların grubundan ön eleme oynuyorsun. Büyük liglerin 2 3 4 takımları yok yani. Bizim gibi dandik liglerin şampiyonları oluyor. Geçilebilir yani.

cakalkerem
26.11.2021, 09:11
şimdilik bu maç

cakalkerem
26.11.2021, 09:15
bas geç

Fatih Solmaz
26.11.2021, 09:46
Bilerek yazdim. Antep in de bir cok eksigi vardi. Golleri erken buldugumuz icin rahattik ama bulamasaydik ikinci devre ecel terleri dökebilirdik. Cantada keklik bir mac degil kesinlikle. Biglia yi cok arayacaklardir ama bana kalirsa diger eksikler pekte göze batmayacaktir macta. Iyi defans yapacaklarini ve sahaya iyi yayilacaklarini düsünüyorum. Iyide konsantre olacaklardir. Eger oyuncularimiz en az onlar kadar odaklanamazsa büyük sIkinti cekebiliriz.

Birde C.Cakir in berbat enerjisini hesaba katinca pek iyimser olamiyorum. Maci bizden alip onlara vermesini beklemiyorum zaten..

En büyük güvencemiz Avci. O bulur bir caresini deyip rahatliyoruz zaten..Umarim öyle olur ve zorda olsa galip gelmesini biliriz ..
Antep maçı ikinci yarı ter idmanına döndü nedeni ise Trabzonspor'un gole her ihtiyacı olduğunda atabileceği oyuncu kalitesi ve kendi sezonunu yaşadığı için. Bu maç Antep maçından daha kolay olur demiyorum ama şu maçta Trabzonspor'un puan kaybetmesini düşünmek fazla tedbircilik fazla hayalcilik olur.

Mehmet Fatih Yavuz
26.11.2021, 09:49
Benim kuşkum Cüneyt Çakır.
Hakem iyi olur, kötü olur. Yeteneksiz tonla hakem var.
Ama bu herif çok tehlikeli.
Hem çok yetenekli, hem çok kötü niyetli.
Olabileceklerin en kötüsü yani.