PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2022 Dünya Kupası Elemeleri 9.Maç | Türkiye - Cebelitarik | 13.11.2021

MA291
13.11.2021, 20:22
Zorlandigimiz macin rövansi. Mac 1-0 devam ediyor

Hakemin verdigi kirmizi kartlik pozisyona ligimizde faul calinmiyor. Abdüs Buna Benzer, hatta daha sert bir pozisyonda sakatlanmisti. Faul bile calinmamisti

figirm
13.11.2021, 20:24
Ömrümde gördüğüm en ağır ve saçma kırmızı kart olabilir,defalarca izledim,kırmızı kartlık bişey görmedim.

yorumsuz6117
13.11.2021, 20:43
Kırmızı kart ağır, ekmeğimize yağ sürdü kart, 6-0 7-0 falan yapmamız lazım, Norveç 2. Yarı alır maçı..

yorumsuz6117
13.11.2021, 20:48
2. Bitirsekte playoffta bizi madara ederler, kötü takımız net..

ÖmürKaradeniz61
13.11.2021, 20:51
Dünya devi Cebelitarık karşısında bu denli baskın oyun ve farklı skor için millilerimizi kutluyorum.

Sefer A.
13.11.2021, 21:01
bu tip pozisyonlar hareketler kirmizi ile cezâlandirilirsa futbol daha da güzellesecek
ama makasa almasa tertemiz olacakti, çünkü bir yandan da su var Zeki'nin derdi kiçini dayayip taç kazanmak ya da yalandan faul almak iken, rakip tamâmen topa odaklanmis ve topa müdahalesini de yapmis... makasa aldigi için kirmizi ama diger yandan topa odaklanan cezâlandirilmis oluyor o biraz skinti bence de...

Abdüs'ün pozisyonu daha beterdi belki de, ataga çikani kesmisti salak omerali

MA291
13.11.2021, 21:10
bu tip pozisyonlar hareketler kirmizi ile cezâlandirilirsa futbol daha da güzellesecek
ama makasa almasa tertemiz olacakti, çünkü bir yandan da su var Zeki'nin derdi kiçini dayayip taç kazanmak ya da yalandan faul almak iken, rakip tamâmen topa odaklanmis ve topa müdahalesini de yapmis... makasa aldigi için kirmizi ama diger yandan topa odaklanan cezâlandirilmis oluyor o biraz skinti bence de...

Abdüs'ün pozisyonu daha beterdi belki de, ataga çikani kesmisti salak omerali

Ömer Ali arkadan kaymisti. Oyuncuya degmeden topa müdahale etmesi imkansizdi. Bu Adam yine top bostayken kayiyor. Makasa aliyor dogru, amatörlük iste.

MA291
13.11.2021, 21:13
Milli takim cok acil Burak ve Hakandan kurtulmali. Bu kadar etkisiz oyuncular olamaz. Hakanin en iyi yaptigi sey duran top. Serbest vuruslari baskalarina birakiyor. Sorumluluk almiyor.

10 kisilik Cebelitarika oynadigimiz futbola bakarmisiniz lüften. Barisdada is yok.

ÖmürKaradeniz61
13.11.2021, 21:15
Yemin ediyorum bizim Trabzonspor oynasın şunlara en az 10 tane atmazsa ben daha futbol felan konuşmam.

Ufuk
13.11.2021, 21:19
Yusuf Sarı'yı erken çağırsaydılar yazmıştı bir tane.

Ufuk
13.11.2021, 21:22
Halil'i kanada atar Barış'ı çıkarırdım ben olsam. Koşucu adam bu çocuk, alan bırakmayınca top oynayamıyor.

6Şafak Aydın1
13.11.2021, 21:25
2 calim atabilen kanat zaten cizgiye iner.

ozturk
13.11.2021, 21:27
Çıkar artık şu Hakan'ı ya. Hiçbir faydası yok..

Enes Başkaya60
Barış Alper Yılmaz kimdir???

Hakan Çalhanoğlu kimin torpili ile oynuyor şu takımda hala şu maçta bile fark yaratmadı adam...

Kenan karaman denilen topa vurmaktan aciz bir topçu hala neden Milli takıma çağırılıyor???

Hakikaten kafayı yemişler lan bunlar...

Zafer Fidan
Cok kötü oyuncular cagiriliyor bu takima.

Ufuk
13.11.2021, 21:29
Rıdvan maşallah baya iyi hücumda. Görerek kesiyor hep.

6Şafak Aydın1
13.11.2021, 21:31
Norvec atti geri aldi 0-0 yaziyor. Bakalim ne olacak bu isin sonu.

Sefaenes
13.11.2021, 21:32
Kenan kimin torpillisi merak ediyorum. Halil bütün yedek gs oyuna aldirdiyor

Enes Başkaya60
13.11.2021, 21:34
Rıdvan maşallah baya iyi hücumda. Görerek kesiyor hep.

Helal olsun çocuğa fark yarattı ikinci yarı...

6-0 oldu bu arada...

:D

Ufuk
13.11.2021, 21:35
Kenan kimin torpillisi merak ediyorum. Halil bütün yedek gs oyuna aldirdiyor

Yunus Mallı'nın hakkı yeniyor bence :P

Bud Spencer
13.11.2021, 21:37
hakan calhanoglu bu takimda olmamali
orkun da yeterli degil, kenani konusmaya bile gerek duymuyorum

ridvan bundan öncei macida iyi oynamisti

6Şafak Aydın1
13.11.2021, 21:40
Karadag Holandayi yenerse diye düsünmeye basladim

Ufuk
13.11.2021, 21:41
Helal olsun çocuğa fark yarattı ikinci yarı...

6-0 oldu bu arada...

:D

İki ortasını yediler, Burak'ın ofsayt olduğu pozisyonda da pası bu attı. Yetenekli çocuk ama o fiziğini geliştirmesi gerek. Kısaysan güçlü olacaksın en azından ki zaaf yaşamayasın.

Caner gözünü kapayıp 50 tane orta kesiyor mesela. Rıdvan Trent gibi çizgi yerine daha içeriden kesiyor.

yorumsuz6117
13.11.2021, 21:43
Mikrofonlarımız Norveç'te..

serkanholep
13.11.2021, 21:44
barış alper denen dallama dan neyi eksik yusuf sarı nın.

Bu milli takım dan hiç birşey olmaz

yorumsuz6117
13.11.2021, 21:47
Bitti Norveç 0-0..

yorumsuz6117
13.11.2021, 21:48
Karadağ maçı çok zor yalnız bizim için..

hanzale
13.11.2021, 21:49
Karadağ maçı çok zor yalnız bizim için..

Fark yemezsek play off oynarız, Hollanda yener Norveçi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hanzale
13.11.2021, 21:50
barış alper denen dallama dan neyi eksik yusuf sarı nın.

Bu milli takım dan hiç birşey olmaz

Şu Barış Alper Keçiören’de olsa alırlar mıydı, bi bk olmaz bu takımdan da ay yıldız hatırına mecburuz desteğe

MA291
13.11.2021, 21:50
Cok enteresan seyler oluyor grupta. Biz Karadagi zor yeneriz bence. Hollanda bugün kazanirsa Norvece yatar, hic zorlamaz.

Caner yerine Ridvan baslamaliydi.
Zeki yerine daha ofansif olan Mert.
3-4 den sonra bir stoper cikarsa, daha iyi ayagi olan Kaan Ayhani alsa. Veya direk Orta sahaya Berati.
Yedek kulübesinde Hamle yapacak oyuncu yok. Kenan, Serdar Kim?

yorumsuz6117
13.11.2021, 21:53
Fark yemezsek play off oynarız, Hollanda yener Norveçi

Bence 2. Bitiricez Norveç'in bugün kazanamaması bunu gösteriyor diye düşünüyorum ancak playofftan dünya kupasına kalmamızı mucize görüyorum, 2 takım elememiz gerekiyor playoffta, ayrıca play-off ilk maçında seri başı olmadığımız için deplasmanda oynuyoruz..

6Şafak Aydın1
13.11.2021, 21:57
Dünya kupasi sevincleride fena degildi hani :o. Manita yüzünden Senegal uzatmasini kacirmistim.

hanzale
13.11.2021, 21:57
Bence 2. Bitiricez Norveç'in bugün kazanamaması bunu gösteriyor diye düşünüyorum ancak playofftan dünya kupasına kalmamızı mucize görüyorum, 2 takım elememiz gerekiyor playoffta, ayrıca play-off ilk maçında seri başı olmadığımız için deplasmanda oynuyoruz..

Bir şey oynamıyoruz ki nasıl geçeceğiz, Norveç Letonya maçını izledim ikisinin de ne oynadığı belliydi. Torpil adamcılık sistemsizlik her yerde.

BrtnPnk
13.11.2021, 21:59
36 şut 3.82 xG ile uzun zamandır en üretken maçımız oldu. Oyun planını çok beğendim. Özellikle sahanın enine iyi kullanılması ve düz doldur boşalta bağlamamak önemliydi. Ayrıca ilk yarıda çok sayıda bireysel hata vardı ama ikinci yarı bunda ciddi düzelme olduğunu düşünüyorum umarım böyle devam eder. Şenol Güneş'in kulüp performanslarını çok beğeniyorum ama bu maç takımın başında olsaydı muhtemelen Kenan, Okay gibi oyuncularla çıkacaktı ve üretimde sorun yaşayacaktık. Stefan Kuntz'u şuana kadar Kenan'ı çağırması dışında beğendim ama asıl olay zaten Karadağ maçı. Karadağ'ı yenemezsek bu maçın zerre anlamı yok. Karadağ maçı için Abdüş'ün hazır olmasının ve Kuntz'un orta saha için yapacağı seçimlerin belirleyici olacağını düşünüyorum. Bana kalırsa Berkan şuanki formuyla kesinlikle oynamalı. Orkun zaten kesilecektir. Umarım Hakan'ı 10'a çekmez ve 8 olarak kullanmaya devam eder. Bu tercihin de önemli olacağını düşünüyorum. Berat-Berkan-Hakan gibi bir şeyle çıkarsak üretimde sorun yaşamamız muhtemel.

Edit: Sevmediğim şeylere Caner'in çağrılmasını eklemeyi unutmuşum.

hanzale
13.11.2021, 22:00
Cok enteresan seyler oluyor grupta. Biz Karadagi zor yeneriz bence. Hollanda bugün kazanirsa Norvece yatar, hic zorlamaz.

Caner yerine Ridvan baslamaliydi.
Zeki yerine daha ofansif olan Mert.
3-4 den sonra bir stoper cikarsa, daha iyi ayagi olan Kaan Ayhani alsa. Veya direk Orta sahaya Berati.
Yedek kulübesinde Hamle yapacak oyuncu yok. Kenan, Serdar Kim?

Ya gol attı işte Serdar tamam harika oyuncu, Kenan Karaman BJK’de oynuyor kötü olsa BJK’de oynamaz hem küstürmeyelim büyük takımları, Barış Alper Gs’de bi bk oynamıyor ama olsun GS’li. Kafa böyle çalışıyor, Burak zaten ayrı bir ülke milli takımı gibi tek kişi takılıyor. Hakan zerre umursamıyor milli maçları ama hâlâ çağırılıyor

Enes Başkaya60
13.11.2021, 22:00
Milli takımdan bir halt olmaz...

Play-off'a kalsak ne olacak...

Hakanlarla Kenanlarla nereye gideceksin...

Hallaç pamuğuna çevirirler adamı...

Adamcılık yapmaya devam etsinler...

Kova altay ile Uğurcan'ı bile kıyaslayıp neler yaptı bu andavallar...

Ş.G senin yatacak yerin yok zaten...

Ufuk
13.11.2021, 22:06
Yarım saat sonra Karadağ-Hollanda maçı varmış. Norveç Letonya'ya puan bıraktıysa neden olmasın :p

yorumsuz6117
13.11.2021, 22:06
Rıdvan Yılmaz geleceği çok parlak bi çocuk, bjk ciddi paraya satıcaktır, aynı şekilde Aktürkoğlu'da öyle, Halil'de değerli oyuncu keşke alsaydık zamanında, Koita çöpünün yerine Halil olsaydı şimdi..

6Şafak Aydın1
13.11.2021, 22:11
şom ağızlı ya bi...

MA291
13.11.2021, 22:35
Ya gol attı işte Serdar tamam harika oyuncu, Kenan Karaman BJK’de oynuyor kötü olsa BJK’de oynamaz hem küstürmeyelim büyük takımları, Barış Alper Gs’de bi bk oynamıyor ama olsun GS’li. Kafa böyle çalışıyor, Burak zaten ayrı bir ülke milli takımı gibi tek kişi takılıyor. Hakan zerre umursamıyor milli maçları ama hâlâ çağırılıyor

Kuntz bana Göre sempatik ama kendini Baskalari yönlendirirse (ki cok net belli bu, Caner ve Istanbulun yedeklerini ilk 11 e atmak nedir Baska) kisa zamanda yolcu olur

Sefaenes
13.11.2021, 22:48
Vallah yime abartmada 1 numarayiz rakip 10 kişi mahale takimi farkli yendik diyw yok şöyle guzel oynadik yok böyle. Galibiyet güzel ama milli takimi hak etmiyen futbcular var, birde bu saatden somra Trabzonspor dan oyniyan oyuncular zor 11 de oynar

hanzale
13.11.2021, 22:59
Kuntz bana Göre sempatik ama kendini Baskalari yönlendirirse (ki cok net belli bu, Caner ve Istanbulun yedeklerini ilk 11 e atmak nedir Baska) kisa zamanda yolcu olur

Alman adam kariyerini sakata getirmez diye ummaktan öte bir şey düşünemiyorum

Sefer A.
13.11.2021, 23:16
Halil'i kanada atar Barış'ı çıkarırdım ben olsam. Koşucu adam bu çocuk, alan bırakmayınca top oynayamıyor.
aynen bunu yapabilirdi, Kenan girmezdi Halil kalip kanatta oynardi, Serdar girerdi yeterdi...

yalniz bu son maç hollanda yatar diyoruz ya, ben de belli olmaz diyorum, ama o zaman keske norveç yenseydi valla ya öyle degil mi ama ?
onun için arkadaslar demin iyi oldu diyordu ama ben emin degilim dedim açikçasi, keske yenseler miydi acaba

MA291
13.11.2021, 23:21
Hollandanin kazanmasi cok kötü olacak. Norvec macina rahat cikacaklar

6Şafak Aydın1
13.11.2021, 23:24
Karadag macini actim biraz hollandali taraftar daha fazla sanki stat bos. Hollanda- Norvec öyle olmaz stat full ceker.

6Şafak Aydın1
13.11.2021, 23:26
Böyle 0-1 gitsin bari bakalim ne olacak.

Ufuk
13.11.2021, 23:31
aynen bunu yapabilirdi, Kenan girmezdi Halil kalip kanatta oynardi, Serdar girerdi yeterdi...

yalniz bu son maç hollanda yatar diyoruz ya, ben de belli olmaz diyorum, ama o zaman keske norveç yenseydi valla ya öyle degil mi ama ?
onun için arkadaslar demin iyi oldu diyordu ama ben emin degilim dedim açikçasi, keske yenseler miydi acaba

Hollanda puan kaybeder mi acaba diye Karadağ maçına baktım. Gole kadar şutları yoktu kaleye. Karadağ saçma bir penaltı yaptı öne geçtiler. Puan kaybı olsa son maç lider çıkma ihtimali bile beliriyordu :) Belli olmaz gerçi yine Hollanda top oynamıyor, Karadağ bastırıyor. Bir şeyler olabilir ikinci yarıda.

Kazanırsa 22 yapıp garantileyecek. Kasmayabilir, yedekleri deneyebilir. Böyle olursa artık Norveç Hollanda'ya kaç atarsa bizim de Karadağ'a o kadar atmamız lazım.

Norveç bugün kazansaydı son maç Norveç Hollanda'yı yendiğinde biz Karadağ'a 5 atsak da çıkamıyorduk. Çok da kötü olmadı. İş şimdi bizim kontrolümüzde.

6Şafak Aydın1
13.11.2021, 23:48
Olur olmaz Djaninin milli takimi Nijeryayi son macta yenerse direkmi katiliyor bilmiyorum ama grup birincisi olarak cikiyor. Beraberlik yetmiyor ama.

6Şafak Aydın1
13.11.2021, 23:54
Tamam bu mac burda biter beraberlikte isimize yaramiyor 0-2. Bakacagiz artik.

Onur Akyüz
13.11.2021, 23:57
Barış denen halı saha topçusunu bu takımda oynatıp üstüne de oyundan almayan adamın hocalığından bir şey olmaz.

Sefer A.
13.11.2021, 23:57
Hollanda puan kaybeder mi acaba diye Karadağ maçına baktım. Gole kadar şutları yoktu kaleye. Karadağ saçma bir penaltı yaptı öne geçtiler. Puan kaybı olsa son maç lider çıkma ihtimali bile beliriyordu :) Belli olmaz gerçi yine Hollanda top oynamıyor, Karadağ bastırıyor. Bir şeyler olabilir ikinci yarıda.

Kazanırsa 22 yapıp garantileyecek. Kasmayabilir, yedekleri deneyebilir. Böyle olursa artık Norveç Hollanda'ya kaç atarsa bizim de Karadağ'a o kadar atmamız lazım.

Norveç bugün kazansaydı son maç Norveç Hollanda'yı yendiğinde biz Karadağ'a 5 atsak da çıkamıyorduk. Çok da kötü olmadı. İş şimdi bizim kontrolümüzde.
dogru ama iddiali bi hollanda son maçta norveç'e yenilmezdi herhalde yaa :)

bu arada bi salak muhabir bay53 Y.Y kiyasi yapti süreye göre aliyordunuz ama daha az oynayani aldiniz diye... conconlar falan hemen sazan gibi atliyor hey gidi malaklar yaa
neymis o muhabir Trabzonsporlu imis, ugur temel adinda bir dangalak muhabir

evet aynen peyuk Tsli, suna ve alttaki yorumlara ve kendi cevâbina bakin :

https://twitter.com/uurtml/status/1449781823152738306

ULAN KÖTFBLILERDEN BIKTIK SIMDI DE CONCONLARI MI HER GÜN KÖT EDECEGIZ LAN ?

Ufuk
13.11.2021, 23:58
Hollanda top oynamadan ikiyi de attı. Karadağ'ın bir penaltısını vermediler 1-0'ken. Çantada keklik maç olmayacak. Hak edeni oynatıp full konsantrasyon çıkmalıyız.

Sefer A.
14.11.2021, 00:02
Olur olmaz Djaninin milli takimi Nijeryayi son macta yenerse direkmi katiliyor bilmiyorum ama grup birincisi olarak cikiyor. Beraberlik yetmiyor ama.
hayir bi etap daha var onlarin... ki dünya kupasina daha çok var, asil mesele Ocak'ta çagirilacak mi Afrika kupasina... hocayla sorunlari var çagirmazlar bile belki de, iyi de olur...
yâni kesin kaçiracak birkaç maç diyoruz ya, kesin falan degil, bu gidisle bizimle kalir oturur oturdugu yerde...
Edgar olayini da anlamadim, anladim da dün mü ne oynadilar kadroda yoktu, su an gitmedi de Ocak'ta mi gidecek kupa için ?

yorumsuz6117
14.11.2021, 00:04
Bizim Karadağ'ı yenmemiz zor yüksek ihtimal beraberlik diyorum ben, 1.'liği garantilemiş Hollanda Depay'ı falan oynatmayabilir, Norveç için altın değerinde maç, Hollanda için ise önemsiz maç, tabi bunlar kağıt üstünde, sahada ne olur bilinmez..

6Şafak Aydın1
14.11.2021, 00:15
hayir bi etap daha var onlarin... ki dünya kupasina daha çok var, asil mesele Ocak'ta çagirilacak mi Afrika kupasina... hocayla sorunlari var çagirmazlar bile belki de, iyi de olur...
yâni kesin kaçiracak birkaç maç diyoruz ya, kesin falan degil, bu gidisle bizimle kalir oturur oturdugu yerde...
Edgar olayini da anlamadim, anladim da dün mü ne oynadilar kadroda yoktu, su an gitmedi de Ocak'ta mi gidecek kupa için ?
Fotosop ile Djanininin dünya kupasini kaldirdigini sosyal medyada yayalim, yardimci olalim biraz. #DjaniniforCapeVerde

Ufuk
14.11.2021, 00:21
dogru ama iddiali bi hollanda son maçta norveç'e yenilmezdi herhalde yaa :)

bu arada bi salak muhabir bay53 Y.Y kiyasi yapti süreye göre aliyordunuz ama daha az oynayani aldiniz diye... conconlar falan hemen sazan gibi atliyor hey gidi malaklar yaa
neymis o muhabir Trabzonsporlu imis, ugur temel adinda bir dangalak muhabir

evet aynen peyuk Tsli, suna ve alttaki yorumlara ve kendi cevâbina bakin :

https://twitter.com/uurtml/status/1449781823152738306

ULAN KÖTFBLILERDEN BIKTIK SIMDI DE CONCONLARI MI HER GÜN KÖT EDECEGIZ LAN ?

Gs kendisi potada olmadığında hep bize yanlar ama hedefe girdi mi fbden daha pislikleşir. Ben bunların herhangi bir oalyına şaşırmıyorum.

Edgar gitti ama kadroya almamışlar. Gelir gelmez alıp diğerlerine haksızlık etmeyelim mi dediler bilmiyorum :) 15'inde Sudan'la bir maç daha var. Onda oynar belki bir de üç stoperli oynuyorlar. Her türlü oynatılması lazım çağırıyorsan.

Ufuk
14.11.2021, 00:22
Karadağ 2-2 mi yapmış vaooooooooooo

Sefaenes
14.11.2021, 00:23
Montenegro 2:2 yapti kolay rakip degil

Ufuk
14.11.2021, 00:26
Maçı kapattık Karadağ iki tane sapladı :D

Böyle biterse son maçlar sonucunda Norveç kazanır, biz de kaznırsak averaja göre birimiz birinci diğeri ikinci olacak. Hollanda avucunu yalayacak :D

6Şafak Aydın1
14.11.2021, 00:27
cezali varmi Karadagda bizim mac icin. kaptan sari yedi simdi

6Şafak Aydın1
14.11.2021, 00:33
Grup birinciligi icin maci alip Norvecinde Hollandayi yenmesini bekleyecegiz. Playoff kim ugrasacak. Karadag yenseydi cillop olurdu.

Sefer A.
14.11.2021, 00:37
Fotosop ile Djanininin dünya kupasini kaldirdigini sosyal medyada yayalim, yardimci olalim biraz. #DjaniniforCapeVerde
niye yaa anlamadim :D gitmesin alinmasin millî takimlarina, zorumuz ne :)))

Gs kendisi potada olmadığında hep bize yanlar ama hedefe girdi mi fbden daha pislikleşir. Ben bunların herhangi bir oalyına şaşırmıyorum.

Edgar gitti ama kadroya almamışlar. Gelir gelmez alıp diğerlerine haksızlık etmeyelim mi dediler bilmiyorum :) 15'inde Sudan'la bir maç daha var. Onda oynar belki bir de üç stoperli oynuyorlar. Her türlü oynatılması lazım çağırıyorsan.
tâkipçisi olacagiz, akilli ol Bissao-Gine :p

bu arada ben hollanda için tekrar ayni seyleri yazayim mi ? ajkhahajha SISIRILMIS BALONLAR yaaa
ya da sisirilmis portakallar da diyebiliriz...
peyuk hoça fanhaaal peyuk hoça hee

Enes Başkaya60
14.11.2021, 00:42
Bu Norveç Hollandayı yener...

Bizde karadağ'ı yener lider çıkarız bu belli oldu, böyle işleri çok severiz biz...

6Şafak Aydın1
14.11.2021, 00:44
bu arada ben hollanda için tekrar ayni seyleri yazayim mi ? ajkhahajha SISIRILMIS BALONLAR yaaa

gitsinler da piyasa yapsinlar kasamiz dolsun

Ufuk
14.11.2021, 00:45

https://twitter.com/beINSPORTS_TR/status/1459620332231397383

askdljnasdlmals balon harbiden

6Şafak Aydın1
14.11.2021, 00:48
karadag 0-2 den 2-2 yapmayi seviyor herhalde.

MA291
14.11.2021, 00:49

Bizde karadağ'ı yener lider çıkarız bu belli oldu, böyle işleri çok severiz biz...

Hollanda farkli alir.
1 puan yetebilir bize

Ufuk
14.11.2021, 00:52

Norveç'in de birinci çıkma ihtimali var. Averaja kalabilir.

Enes Başkaya60
14.11.2021, 00:54
Hollanda farkli alir.
1 puan yetebilir bize

Nereye farklı alıyor yahu....

Hiç belli olmaz...

Norveç alabilir ben şimdiden söylüyorum...

6Şafak Aydın1
14.11.2021, 00:54
Onlar öyle zannedip maci almak icin ugrasacaklar. Fena degil.

Enes Başkaya60
14.11.2021, 00:55

Onu diyorum işte averaja kalır...

Bizde averaj ile çıkarız kardeşim ;)

Sefer A.
14.11.2021, 00:59
gitsinler da piyasa yapsinlar kasamiz dolsun
ya yok orda ne piyasasi yapacak yaa bir sey çikmaz, bosver :D

https://twitter.com/beINSPORTS_TR/status/1459620332231397383
askdljnasdlmals balon harbiden
KJLAHAJKJHANJKA?HJAHANKJAHAKJHAKJAHAKJH fanhaaallll :D

- Norveç 1. çikabilir ama averajla zor, hani biz 0-1 yensek, onlara 0-2 de yetmiyor sanirim, 0-3 yenmeliler, biraz zor gibi

6Şafak Aydın1
14.11.2021, 01:00
Hadi insallah su play off belasina bulasmadan direk cikariz gruptan. :o

6Şafak Aydın1
14.11.2021, 01:09
https://twitter.com/EnSuperLig/status/1459639722305806339

https://twitter.com/EnSuperLig/status/1459639722305806339 (https://twitter.com/EnSuperLig/status/1459639722305806339)

Adem Erdoğan
14.11.2021, 01:12
Son maç Hollanda'yı tutacakken bir anda Norveç'e döndük.
Bizim her turnuvamız şu meşhur karikatür gibi. :)

6Şafak Aydın1
14.11.2021, 01:13
Norveç 1 Hollanda 0 / Karadağ 1 Türkiye 2 gibi yetiyor olmasi lazim

Adem Erdoğan
14.11.2021, 01:15
Norveç 1 Hollanda 0 / Karadağ 1 Türkiye 2 gibi yetiyor olmasi lazim

Norveç 2-0 Türkiye 1-0 kazansa da averaj eşitlenir ve atılan gol sayısından Türkiye çıkar.
Türkiye'nin kazanması durumunda Norveç'in 3 farklı kazanması gerekiyor en az grup 1.liği için.

hanzale
14.11.2021, 01:16
ya yok orda ne piyasasi yapacak yaa bir sey çikmaz, bosver :D

KJLAHAJKJHANJKA?HJAHANKJAHAKJHAKJAHAKJH fanhaaallll :D

- Norveç 1. çikabilir ama averajla zor, hani biz 0-1 yensek, onlara 0-2 de yetmiyor sanirim, 0-3 yenmeliler, biraz zor gibi

Ha yani sen kesin yeniyorsun, dua edelim Hollanda yensin biz de fark yemeyelim.

6Şafak Aydın1
14.11.2021, 01:19
Son maç Hollanda'yı tutacakken bir anda Norveç'e döndük.
Bizim her turnuvamız şu meşhur karikatür gibi. :)

Bizim isler acayip. :D

Sefer A.
14.11.2021, 01:23
Ha yani sen kesin yeniyorsun, dua edelim Hollanda yensin biz de fark yemeyelim.
yenecegimizi farz ediyorum ayipsin âbi :D

Ufuk
14.11.2021, 01:33
https://twitter.com/futbolarena/status/1459620863414882309

Ya bunlar cidden salak :D Biz burada letonya puan alırsa, karadağ yenerse, hollandanın topçusu cezalı olursa diye hayal kuruyoruz adamların yaptığına bak. Norveçsin sen kendine gel :)

Ufuk
14.11.2021, 01:38
https://twitter.com/EnSuperLig/status/1459639722305806339

ajmsdamskdlmas ya arkadaş ne oluyor, rüyada falan mıyız acaba? her şey istediğimiz gibi gidiyor haftalardır. avcı ligi bozdu diyorduk şimdi dünya kupası grupları da bozuldu. bartholomeos dedem buraya da el attı sanırım.

pReN@_61
14.11.2021, 10:40
Gidiyor muyuz Dünya Kupası'na ? :)

Zafer Fidan
14.11.2021, 11:57
Gidiyor muyuz Dünya Kupası'na ? :)
Bence hayir.

yorumsuz6117
14.11.2021, 12:11
Ne biz Karadağ'ı yenebiliriz ne de Norveç Hollanda'yı, benim tahminim 2 maçta berabere biter, Hollanda dünya kupasına gider, biz playofflara tokatlanmaya gideriz, Norveç'te köyüne geri döner..

Sefaenes
14.11.2021, 13:40
Sali ne olur bilmiyorum şayet Türkiye milli takim Dunya kupasina katilirsa Ferdi Türk milli takimini seçerse asla Milli takima alinmali. Milli takimi secmeye birakanin milli takimda yeri yok. Adam milli mac yapmadan 3 ülke1 de Dunya kupasina gidip oradan transfer olmak hedefi. Bu Hollanda Turkiye Kanada olabilir onun icin

Anıl C
14.11.2021, 13:56
Sali ne olur bilmiyorum şayet Türkiye milli takim Dunya kupasina katilirsa Ferdi Türk milli takimini seçerse asla Milli takima alinmali. Milli takimi secmeye birakanin milli takimda yeri yok. Adam milli mac yapmadan 3 ülke1 de Dunya kupasina gidip oradan transfer olmak hedefi. Bu Hollanda Turkiye Kanada olabilir onun icin

Çocuğun bu ülke ile bir alakası yok.Tek derdi kariyer ve maddiyat. O çocuk ne kadar Türkse, ben de o kadar Hollandalıyım. Ama bizim tff yöneticileri de karaktersiz. Teklif edersin, verirsin 1 ay süre, bu kadar. Bugün kabul etse, Karadağ maçına 11 çıkarır bu vasıfsızlar.

DeAgLeMaNyAq
14.11.2021, 18:53
Karadağ'ı yenemeyebiliriz ama Norveç'in de Hollanda'ya yenileceğini düşünüyorum. Dolayısıyla play off'a her türlü kalırız ama mevcut grup ikincilerine bakıldığında şu aşamada seri başı olmadığımızdan işimiz pek kolay değil. Ancak Karadağ'ı yenmemiz halinde Galler, Polonya ve İskoçya'dan ikisi mağlup olursa seri başı olabiliyoruz. Gerçi iki elemeli bir play off olduğundan seri başı olmak sadece ilk maçta yarıyor...

Sefer A.
14.11.2021, 19:27
Karadağ'ı yenemeyebiliriz ama Norveç'in de Hollanda'ya yenileceğini düşünüyorum. Dolayısıyla play off'a her türlü kalırız ama mevcut grup ikincilerine bakıldığında şu aşamada seri başı olmadığımızdan işimiz pek kolay değil. Ancak Karadağ'ı yenmemiz halinde Galler, Polonya ve İskoçya'dan ikisi mağlup olursa seri başı olabiliyoruz. Gerçi iki elemeli bir play off olduğundan seri başı olmak sadece ilk maçta yarıyor...
biz de kazanacagiz Norveç de , bu burada dursun =) olmasi gereken de bu, sisirilmis portakallar zerre hak etmiyor ilk 2'de olmayi... bizim ve Norveç'in aptalligi onlari öne çikardi, yoksa havlu atmislardi bile

Ufuk
14.11.2021, 19:46
biz de kazanacagiz Norveç de , bu burada dursun =) olmasi gereken de bu, sisirilmis portakallar zerre hak etmiyor ilk 2'de olmayi... bizim ve Norveç'in aptalligi onlari öne çikardi, yoksa havlu atmislardi bile

Sörloth ve Yusuf Sarı'nın karşılıklı golleriyle 1-0 el ele çıktık bile :p

MA291
15.11.2021, 01:05
Portekiz Playoffa kaldi. Rusya ve Polonyada öyle. Italyanin kalma ihtimali bile var. Bu dördüne karsi sans vermem bize. Geri kalan takimlari halledebiliriz belki

yorumsuz6117
16.11.2021, 09:43
İtalya'da playoffa kalmış.. :)

yorumsuz6117
16.11.2021, 19:55
Orkun'un yerine Ömür oynasın..

yorumsuz6117
16.11.2021, 21:21
Orkun'un yerine Ömür oynasın..

Öyle olmuş :) Göster kendini Ömür..