PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 11.Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Ç.Rizespor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

yusufdinyo
23.10.2021, 22:53
Cumhuriyet Bayramı'nda zafer bizim olsun haydi uşaklar

Armağan Dere
24.10.2021, 11:11
Herhalde Rize'yi eksik meksik bir şekilde yeneriz..
Önemli olan Bjk maçı öncesi maximum kadroyla İnönü'ye gelmek..
İnönü engelini aşabilirsek işi bitiririz..

mawro61
24.10.2021, 11:19
Bjk dışında bizi yenebilecek takım kalmadı diye düşünüyorum.
Kalan 9 maçta 1 mağlubiyet 3 beraberlik 5 galibiyet ile 40-42 puanla devreyi lider kapatırız.
En yakın rakibe de 5 -6 puan fark yaparız.
Ara transferde Kanat, bek ve ortalama bir forvet transferiyle Nisan'da fişi çekeceğiz.

Onur Erçetin
24.10.2021, 11:24
Herhalde Rize'yi eksik meksik bir şekilde yeneriz..
Önemli olan Bjk maçı öncesi maximum kadroyla İnönü'ye gelmek..
İnönü engelini aşabilirsek işi bitiririz..
O belli olmaz hocam.Maçlar artık çok zorlaşmaya başladı.Rize şuan 4 puanda.Can havliyle yukarıya çıkmak için oynayacaklar.Kesinlikle zor maç.

Beşiktaş maçına eksik çıkmama konusunda yüzde yüz haklısınız.Rize ve Beşiktaşı yenersek büyük ihtimalle o gazla şampiyon oluruz.Devre arası 2-3 oyuncu da almamız şart.

Enaldo61
24.10.2021, 11:33
Umarım Peres ve Tony hariç tam kadro çıkabiliriz.

Ts006161
24.10.2021, 11:33
Yerimizi alalım. Cuma günü maçlarını hele ki Trabzonspor maçlarını hiç sevmiyorum. Bana hep ters gelmiştir. 3 puan oynanan oyundan daha önemli. Vurduğumuz gol olsun çocuklar. Eksiksiz, kırmızı kartsız bir maç olması dileğiyle..

gurur6134
24.10.2021, 11:47
Waka dinlensin bu macda da oynayabilecek durumda bile olsa gerek yok, baka yeter rizeye 1 0 olsun bizim olsun 8tasa macina kayipsiz gidelim gerisi onemli degil ..edgar bu macda dikkatli olmali sinirda sanirim aslinda tam kart cezasini cekecegi macti ama akil edemedi..

Larking
24.10.2021, 12:14
Sakatlığı atlatmış ve dinlenmiş Bakasetas ve Hamsik'li kadro Rize'ye yeter. Tony bjk maçına hazırlasın kendisini.

İçerideki maçlarda önde Cornelius ile başlamak lazım.

Erkan A.
24.10.2021, 12:28
Tony bu macta oynamali hedef sampionluk dinlendi yeteri kadar..
les gargalari suan düsünmek? Cok ilginc önümüzde cok zorlu rize maci var , Tony oynamaliki form tutsun futbol bu futbolda mac oynayarak form tutarsin yükselise gecersin..
eger rize macinda Tony yoksa gargalara karsida oynamamali..
biz rizeyi tony olmadan da yeneriz..göztepe macinda herkes ömür veya siopis diyor Ben berat diyorum maci tekrar izleyin berat göztepe macinin kahramaniydi suan Tony moni beni korkutmuyor berat iyi saglikli oldugu sürece yola böyle galibiyetlerle devam ederiz..

bahadır2561
24.10.2021, 13:11
Waka dinlensin bu maç. Riske etmeye gerek yok.

Hatta Bakasetas da riske edilmeyebilir.

Taraftar da şb maçındaki gibi destek olursa güzel bir galibiyet alırız.

Gervinho-Cornelius-Djanini

Hamsik-Berat-Ömür

Denswil-Hugo-İe-Dorukhan

ilelebeTS
24.10.2021, 13:36
Kağıt üstünde kolay maç ama en tehlikeli maçlar böyle maçlar bizim adımıza. Göztepe örneğini de gördük daha yeni. Çünkü derbiye falan hazırlanmak kolay, motivasyon için ekstra bir şeyler gerekmez. Bu tür maçlarda rahatlık psikolojisi oluyor, o da ters tepiyor. Beklentim iyi futbolla net bir galibiyet ama şu evrede sıradan bir galibiyet de işimizi görür. 3'er 3'er devam etmemiz lazım, bence aşağıyla kırılma maçlarını oynuyoruz. Seriyi devam ettirdikçe fena karışacak ortalık. 3 puan olsun, çifte bayram olsun.

Halil Alemdar
24.10.2021, 13:40
——————Uğurcan————-
Serkan—Edgar—Hugo—Denswil
——————-Berat——————
———-Baka————Hamsik——-
Djaniny————————-Gervinho
—————-Cornelius————-

Abdüş ve Dorukhanın durumuna göre şekillenir kadro. Wakayeme oynamasa da kazanırız bu maçı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Enes Başkaya60
24.10.2021, 13:55
Waka Çarşamba günü kendini deneyecekmiş...

Riske gerek yok en kötü yedek başlar oyunun durumuna göre belki oyuna girebilir...

Bu sene her tabuyu yıkıyoruz inşallah Cuma maçları şansızlığımızı da bu maç ile kırarız...

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2021, 14:23
Kalan 9 maçta 1 mağlubiyet 3 beraberlik 5 galibiyet ile 40-42 puanla devreyi lider kapatırız.
Ara transferde Kanat, bek ve ortalama bir forvet transferiyle Nisan'da fişi çekeceğiz.

Zeki Uzundurukan (ASpor):

TS devre arası Melling ve bir başka yabancı sol bek için pazarlıklarını sürdürüyor.

Muhtemelen Ocak ayında iyi bir yabancı sol bek alacaklar.

emre6117
24.10.2021, 15:20

Kalan maclarda dediginiz gibi bir istatistik yaparsak en iyi ihtimalle 2.bitiririz.
Bizim kalan 9 macta en fazla 3 beraberlik veya 1 maglubiyet 2 beraberlik hakkimiz olabilir lider kalma adina.
Ozellikle bjk ile berabere kalirsak cok onemli bir avantaj yakalayabiliriz.
Kalan 9 macta bjk, hatay, basaksehir zor maclar.
Diger 6 mac altay, karagumruk,rize, antep,antalya,adana maclari.
Ayirca devreyi lider bitirmek onemli cunku.
Ill devre bircok zor maci kendi sahamizda oynuyoruz. Ve ikinci devrede 3 istanbullunun avrupa mesaisi bitmis olacak.

emre6117
24.10.2021, 15:23
Waka dinlensin bu maç. Riske etmeye gerek yok.

Hatta Bakasetas da riske edilmeyebilir.

Taraftar da şb maçındaki gibi destek olursa güzel bir galibiyet alırız.

Gervinho-Cornelius-Djanini

Hamsik-Berat-Ömür

Denswil-Hugo-İe-Dorukhan

Her mac en onemli mactir. Bjk maci cok onemli bir viraj ama rize macini yenemedikten sonra bjk macinin bir onemi kalmiyor.
Her maca oynayabilecek duurmda olan en iyi 11 ike cikilmalidir.

bahadır2561
24.10.2021, 15:32
Her mac en onemli mactir. Bjk maci cok onemli bir viraj ama rize macini yenemedikten sonra bjk macinin bir onemi kalmiyor.
Her maca oynayabilecek duurmda olan en iyi 11 ike cikilmalidir.

Ben önemsiz maç olduğunu söylemedim. Sadece herkes tam sağlıklıysa oynasın diyorum. Allah korusun oynayıp 3-4 ay sakatlanacaksa bir anlamı yok.

mawro61
24.10.2021, 16:03
Kalan maclarda dediginiz gibi bir istatistik yaparsak en iyi ihtimalle 2.bitiririz.
Bizim kalan 9 macta en fazla 3 beraberlik veya 1 maglubiyet 2 beraberlik hakkimiz olabilir lider kalma adina.
Ozellikle bjk ile berabere kalirsak cok onemli bir avantaj yakalayabiliriz.
Kalan 9 macta bjk, hatay, basaksehir zor maclar.
Diger 6 mac altay, karagumruk,rize, antep,antalya,adana maclari.
Ayirca devreyi lider bitirmek onemli cunku.
Ill devre bircok zor maci kendi sahamizda oynuyoruz. Ve ikinci devrede 3 istanbullunun avrupa mesaisi bitmis olacak.

Fb üzerinden değerlendirdiğimde, onların fikstürü daha zor. Alanya, konya,bjk,gs maçları var. Sadece bu 4 maçta bile en az 6 puan bırakabilirler. Bu durumda onların en fazla 36 puan toplayabileceklerini tahmin ediyorum.

Doğukan Uçan
24.10.2021, 16:11
dün rize maçını 90 dakika izledim özellikle ikinci yarı kasımpaşa tek kale oynadı. maçın 2-1 bitmesi futbol mucizesi resmen. rize çok kötü bir takım bu ligde kolay kolay kimseden puan alamaz.

Muhammed Ayaz
24.10.2021, 16:29
Abdullah hoca bu takımı 1 senede nereden nereye getirdi.

“İşi bu canım” demeden Rize maçında tribüne çağırılıp bir alkışlanmalı.

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2021, 17:22

Çok doğru.
Şikebahçe maçındaki iştahlı, şampiyonluk duygusuna aç taraftarlar Rize maçında da maç öncesi TD AA'ya sevgi ve güç vermeli
Tarihe geçecek inşallah AA Hocamız
Rize'yi geçeriz diye düşünüyorum.
Sevdamız kazandıkça biz de yaşantımıza yaşantı katıyoruz.
İYİ Kİ VARSIN TRABZONSPOR'UM

Someone
24.10.2021, 17:29
4-0 kabul edilebilir bir sonuç olur iki takım açısından da

yorumsuz6117
24.10.2021, 17:56
Aynı fener maçında ki gibi olması lazım taraftarın..

SALDIRAY
24.10.2021, 18:00
3 puanı bir şekilde alırız.
Bjk maçına lider gitmeliyiz

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2021, 18:14
Vavacars FKG-Hatay berabere kalmış. Oh oh
Sıra Alanya'da, haydi be, en az 1 puan

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2021, 18:15
Aynı fener maçında ki gibi olması lazım taraftarın..

Bundan sonra Akyazı stadyumu şb maçındaki atmosferi yaşatacak hakemler ve rakiplere

iyattara
24.10.2021, 21:10
3 puanı bir şekilde alırız.
Bjk maçına lider gitmeliyizMuhtemelen bjk gs yi yenemez her türlü lider gideriz oraya zaten. Ama lider dönmeyi garantilemek lazım o yüzden almak lazım. Her şeyi geçtim şampiyonluk konuşurken sonuncuya puan kaybetmemek lazım.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa YILMAZ
24.10.2021, 21:14
rize'nin başında süzme gs'li hamza var bu maçı 10-0 kazansak o iki yüzlü için 11 olmadı diye üzülürüm maç sonu.

Burçak
24.10.2021, 21:17
sezonun en önemli maçı. 1-0 olsun bizim olsun.

hyasin61
24.10.2021, 21:20
Yarın derbi berabere biterse cok iyi olacak :)

Burçak
24.10.2021, 21:23
20941

emre6117
24.10.2021, 21:30

A.avci bu tebrigi cokdan haketti.
Artik onere edilmelidir.
Tum sehrin, tum camianin arkasinda oldugunu bilmelidir.
Adam neredetse dibi gorecegimiz bir anda geldi, ve muthis bir ivme kazandirdi.
Sampiyon oluruz ,olamayiz ayri bir konu ama A.avci simdiye kadar buyuk bir basari elde etti.
Hep dedigim gibi enaz 5 yil antronorluk yapmalidir bizde.

emre6117
24.10.2021, 21:33
Rize macinda trabzon sehri butunlesmelidir. Artik trabzondan puan almanin cok zor oldugu tekrar hatirlanmalidir.
Seyirci takima buyuk ivme kazandirmalidir.
Bizim takimda gazla daha da farkli oynayacak cok oyuncu var.(bakesetas, siopis,ugurcan, nwakame)

batugol
24.10.2021, 21:35
dakika 23 fenerbahce ile kimse başa cıkamaz
dakika 98. yönetim istifa
alma mazlumun ahını

rize maci ile iyice depresyona girecekler

Ts006161
24.10.2021, 21:40
Rize maçı çok önemli. Bu hafta 4 puan öndeyiz. Önümüzdeki hafta şikeciler konya deplasmanında, bjk Hatay deplasmanında. Önümüzdeki hafta puan farkı 7 lere çıkabilir. Şehir bütünleşmeli artık

Cihan Ince
24.10.2021, 21:44
Rize macinda trabzon sehri butunlesmelidir. Artik trabzondan puan almanin cok zor oldugu tekrar hatirlanmalidir.
Seyirci takima buyuk ivme kazandirmalidir.
Bizim takimda gazla daha da farkli oynayacak cok oyuncu var.(bakesetas, siopis,ugurcan, nwakame)

Avcı’nın “Taraftarları Rize maçına davet ediyorum, onlar bize farklı duygular yaşatıyor” cümlesinde demek istediği de tam olarak bu işte. O stadı yıkın diyor! Normal şartlarda o stad bundan sonra her maç full çekmesi lazım.. Merak ediyorum Rize maçında kaç bin kişi maça gidecek..

Hasan61
24.10.2021, 21:46
Şu maçı alırsak şampiyonluğa kesin inanırım.

Bildiğimiz Trabzonspor her şeyin iyi gittiği bir ortamda salakça puan kaybı yapmasıyla meşhurdur. Kırmamız gereken son lanet.

ÖmürKaradeniz61
24.10.2021, 21:52
Şu maçı alırsak şampiyonluğa kesin inanırım.

Bildiğimiz Trabzonspor her şeyin iyi gittiği bir ortamda salakça puan kaybı yapmasıyla meşhurdur. Kırmamız gereken son lanet.

Kırdık onu hocam,geride kaldı o işler.

Onur Erçetin
24.10.2021, 21:54
Rize maçı çok önemli. Bu hafta 4 puan öndeyiz. Önümüzdeki hafta şikeciler konya deplasmanında, bjk Hatay deplasmanında. Önümüzdeki hafta puan farkı 7 lere çıkabilir. Şehir bütünleşmeli artık
Hatay ve Alanyanın 4 puan,Fenerbahçenin 5 puan,Beşiktaş ve Galatasarayın 7 puan önündeyiz şuan.Rakipler her türlü puan kaybetmeye devam edecek.Bizim için önemli olan milli aradan önce çıkacağımız Rize ve Beşiktaş maçlarını en iyi şekilde tamamlamak.Rize karşısında galibiyet,Beşiktaş karşısında beraberlik fena olmaz.

Gokhlayeh
24.10.2021, 21:55
fenerbahçe hariç şimdiye kadar yendiğimiz tüm takımlar şu an 13. sıra ve aşağısında. Rize de lig sonuncusu. Ayaklarımız yerden kesilmemeli.

Onur Erçetin
24.10.2021, 21:57
fenerbahçe hariç şimdiye kadar yendiğimiz tüm takımlar şu an 13. sıra ve aşağısında. Rize de lig sonuncusu. Ayaklarımız yerden kesilmemeli.
Amacımız devre arasına kadar en az puan kaybıyla gitmek olmalı zaten.Eksiklerimiz var tabiki.Sol bek,kanat ve forvet konusunda eksikler var.Devre arasına kadar gidip bunları halletmemiz lazım.

Burçak
24.10.2021, 22:04
Gevşemek yok. Enerjinizi düşürmeyin. Her maç final.1-0 olsun bizim olsun.

14TS61
24.10.2021, 22:05
76 puan şampiyon yapar.. yani maç başı 2 puan şuan 5 puan fazla ile gidiyoruz haftaya 3 sonra 1 puan çok iyi olur

14TS61
24.10.2021, 22:07
Ayrıca Rize maçı zor kolay sanmasın Kimse

demir61
24.10.2021, 22:08
Bjk 3 kasım'da S. Lizbon'la deplasmanda maç yapıp üç gün sonra bizimle karşılaşacak. Beraberlik değil onları İstanbul'da yenebiliriz de..

ÖmürKaradeniz61
24.10.2021, 22:11

Hocam ligin başı olduğu için o çok saçma bir hesaplama. Göztepe,Sivas,Malatya gibi takımlar ligin iyi kötü bir oyun planı olan takımları. Bu takımlar 2 galibiyet alsa ilk 7 içinde olsa o zaman ne olacak ne değişecek?

Burçak
24.10.2021, 22:18
Avcı’nın “Taraftarları Rize maçına davet ediyorum, onlar bize farklı duygular yaşatıyor” cümlesinde demek istediği de tam olarak bu işte. O stadı yıkın diyor! Normal şartlarda o stad bundan sonra her maç full çekmesi lazım.. Merak ediyorum Rize maçında kaç bin kişi maça gidecek..
Satışa çıkacak biletlerin tamamı tükenecektir

trbzonsporlu
24.10.2021, 22:27
ne kadar mutlu bir haftasonu 2 haftadır bizler icin
yarın da derbi maçtan 2 takımda 2 şer puan kaybetti mi tamamdır
cuma kazanınca gelsin puan farkları

ahamitokutan
24.10.2021, 22:33
çok çok önemli bir maç. kırılma maçı. vurup gidersek yüksek sesle şampiyonluk konuşmaya başlanır. rüzgarı ciddi manada arkamıza alırız. özgüven tavan yapar. bjk dan önce rize maçımız var ve o maçı mutlaka ama mutlaka 3 puan ile tamamlamalıyız.

ilelebeTS
24.10.2021, 22:33
Bu maçı önce oynayacağımız için kazanırsak maç fazlasıyla puan farkı daha da açılacak. O zaman hepten stres olacak rakipler.

Tahir61
24.10.2021, 22:39
Satışa çıkacak biletlerin tamamı tükenecektir

İnşallah. Yalnız doğu ust tribün yani gruplar komple ceza aldıydi galiba.
İkinciyle farkı yediye çıkartıp diğer maçları takip etmek müthiş olur.

Arif Timurcioğlu
24.10.2021, 22:44
Bu içinde idare ederiz ama sekiztaş maçında tüm oyunculara ihtiyaç var, sakatlarımız bir an önce dönmeli.

Halil Alemdar
24.10.2021, 23:08
Rahat kazanırız diye düşünüyorum ama böyle maçlar bi yandan tedirgin de ediyor. Bakasetas Hamsik Cornelius Dorukhan diri şekilde maça çıkarsa alır geçeriz. Nwakaeme riske edilmez bence.

—————Uğurcan————
Doruk—Edgar—Hugo—Denswil
——————Berat——————
———-Baka———Hamsik——-
Abdüş————————-Gervinho
—————Cornelius————

İkinci yarı Siopis, Djaniny vs. Abdüş sağda oynamamalı evet ama yükselen formuyla 11 de oynamayı hakediyor bence.

sasort
24.10.2021, 23:17
çok zor maç

takımda topçu kaldı mı

dorukan abdüş yusuf sakatlık geçirmişti kannımca

nwakame peres koita (neye aldık bilmem Ki ) parmak yunus bacasetas sakat

bunların bir kısmının durumunu bilmiyorum

sasort
24.10.2021, 23:20
takımın belli bir kalite topçuları var

mesela hepsini geçtim

nwakame olsa idi şu göztepe darma duman olurdu

bu kadar gelemezlerdi

bizi bu kadar hırpalayamazlardı. Bu sakatlıklarda olmazdı berki

rize maçıda zor maç onun için bacasetas ve nwakame olması şart

ABDÜŞ ORTADA OYNAMALI ALANZİNHO GİBİ KANATTA VARLIK GÖSTEREMİYOR

sessizkral_1
24.10.2021, 23:26
çok zor maç

takımda topçu kaldı mı

dorukan abdüş yusuf sakatlık geçirmişti kannımca

nwakame peres koita (neye aldık bilmem Ki ) parmak yunus bacasetas sakat

bunların bir kısmının durumunu bilmiyorum

eksiklerimiz var ama

rakip ligin en zayıf takımı 1 beraberlik 1 galibiyetleri var sadece.

bu rizeyi kendi sahanda yenemiyorsan tartışmayalım bence

Erkin
24.10.2021, 23:39
Baka doner sanirim, MR temiz cikmasina ragmen tedirgin olmamasi icin riske sokulmadi. Dorukhan oynar umarim, bunun yaninda birkac kisi daha donebilirse kadro sikintisi az olur.

kayseriliyiz
24.10.2021, 23:44
Maç çok zor ve önemli İnşallah kayıpsız geçeriz.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk

14TS61
24.10.2021, 23:51
Ali Koç'u kurtaracak tek şey 1959 öncesi şampiyonluklar.

Ve bence verecekler sonunda da istifa edecek Nihat Özdemir bunu yapıp izleyin görün.

asilhamsi
24.10.2021, 23:53
——————Uğurcan————-
Serkan—Edgar—Hugo—Denswil
——————-Berat——————
———-Baka————Hamsik——-
Djaniny————————-Gervinho
—————-Cornelius————-

Abdüş ve Dorukhanın durumuna göre şekillenir kadro. Wakayeme oynamasa da kazanırız bu maçı.

kadro bu bile olsa ileride ki üçlü rakibi ciddi zorlar. Belki çok skorer değiller ama rakibin defansını hırpalarlar.

burada tek soru işareti serkan. Geçen maç dahi neredeyse her pozisyonda yerini kaybetti yada önde yakalandı.

pozisyon bilgisi sıfır dahi değil.

Hüseyin sağ bek oynaması serkanın oynamasından çok daha mantıklı.

Dorukhan her oynadığı maçtan sonra sakatlanacaksa bence devam etmeye gerek yok.

Devre arasına kadar durumu takip edilmeli.

Nazim Can
25.10.2021, 00:04
Bakasetas Sarı kart sınırında unutulmamalı, Baka sonradan maçın gidişatına göre girse fena olmaz.

Oğuzhan Fidan
25.10.2021, 00:09
Bu sene rakip Fener değil bjk felan olabilir yarınki maçın skoruna göre

Tapatalk kullanarak iPhone 13 Pro aracılığıyla gönderildi

Oğuzhan Fidan
25.10.2021, 00:10

Ve bence verecekler sonunda da istifa edecek Nihat Özdemir bunu yapıp izleyin görün.

Bizimkiler ??

Ufuk
25.10.2021, 00:13
Bakasetas Sarı kart sınırında unutulmamalı, Baka sonradan maçın gidişatına göre girse fena olmaz.

Transfermarkt'a göre iki tane görmüş, Edgar sınırda diyor.

Enes Başkaya60
25.10.2021, 00:17

Bizim sampiyonluklar ne olacak...

Burası Türkiye ama olur mu olur...

Oğuzhan Fidan
25.10.2021, 00:17
Amacımız devre arasına kadar en az puan kaybıyla gitmek olmalı zaten.Eksiklerimiz var tabiki.Sol bek,kanat ve forvet konusunda eksikler var.Devre arasına kadar gidip bunları halletmemiz lazım.

Devre arasında transfer yapılacaktır.

Enes Başkaya60
25.10.2021, 00:19
Transfermarkt'a göre iki tane görmüş, Edgar sınırda diyor.

2 tane gördü zaten sınırda değil Edgar sınırda...

trbzonsporlu
25.10.2021, 00:56
sezonun en önemli maçına çıkıyor gibi çıkıp
vurup geçmeliyiz
akıllarda kesinlikle başka maç olmamalı

Onur Akyüz
25.10.2021, 02:13
Net olarak Rize’nin öncelikle 1 puan için çıkacağı maç olacak. Bu yüzden de kesinlikle zor olacak. Tabi ki sabırlı bir şekilde oynayacağız ama rakibin direnci zamanla artacaktır.

İnşallah erken gol bulabiliriz de rakip açılmak zorunda kalır. En kötü senaryo duran toptan vs kötü bir gol yiyip rakibi açmaya çalışmak olur. Alanya maçında başımıza geldiği gibi..

Rahat olacak bir maç değil kim var kim yok sahada olmalı bjk maçını bu maçın bitiş düdüğüyle düşünmeye başlarız. Artık herkes lidere karşı farklı oynayacak; rize’nin bunun dışında -rekabet -alt sırada olma gibi daha fazla motivasyonu var.

Takıma güveniyorum..

Gökhan Balcı
25.10.2021, 04:34
Nasıl göztepe maçı için sene sonu yaşanacak şampiyonluğun en önemli virajı diyorsak puan bıraktığımız takdirde sene sonu bu maç üzerinden okunur olumsuz bir durumda. Tabii ki göztepe maçıyla aynı ortam olmaz nihayetinde deplasmanda olacaklar ama bundan sonra her rakibin bize karşı göstereceği reaksiyona hazır olmalı takım ve hoca. O sebeple de göztepe maçını kazasız geçmek çok kıymetli oldu. Bundan sonra biliyoruz ki ipleri gevşetemeyiz çünkü hedef takımız ve herkes en iyisini bize göstermeye çalışacaktır. Trabzonspor formasını giyen her oyuncu üstüne binen sorumluluğun farkında olmalıdır çünkü maçlar bir noktada sinirleri kontrol etme ihtiyacı hissettirecektir. Daima akıllı bir sonraki maçı da düşünerek hareket eden hesapsız davranışlarda bulunmayan bir yapıda olmalıyız. Örneğin forma çıkarmak gibi şeylerden sarı kart yenmemeli veyahut topa vurmaktan. Abdullah hoca başımızda olduğu için bu konularda pek endişem yok ama dikkatli olmak lazım. Rize ne kadar kötü bir takım olursa olsun kazanıldığı takdirde şu kadar maçtır yenilmeyen dört haftadır üst üste kazanan takım olarak beşiktaş karşısına çıkacaksın. Ki ligin durumu yarınki maçı da sayarsak kimbilir ne hale gelir bir haftada. O yüzden geçen haftaki gibi işini rakibin yeteneğine yani bizim şansımıza bırakmak hata olur. Eksiklerimiz olsa bile düzgün kurguyla çıkmak gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca yanlışsam düzeltin ama siopis ilk 11 oynadığı bir maçta hayli etkisiz kalmıştı diye hatırlıyorum. Yanılıyor da olabilirim ama zaten ciddi katkı aldığımız bir oyuncuyu illa daimi noktaya sokmaya ne gerek var ben şahsen anlamıyorum. Elbette önemli bir oyuncu kuşkusuz berat'ın eksikleri de var ama hocanın berattan beklediği ve yapabildiği bazı şeyleri de siopisin yapmasına ihtimal yok. Siopis'in tekniği gelişmez ama berat'ın eksikleri çalışmakla kapanmayacak şeyler değil. O yüzden orada bir değişim beklemiyorum ben.

Tony de kadroda olur kesinlikle ama ilk 11'den emin değilim. Fakat şunu da kabul etmek lazım ki eğer tony yoksa ömür'e kanatta içe dönük şans vermemiz gerekir. Yoksa takımın zeka seviyesi iyice düşüyor ve aklı başında organizasyonlar yapamıyoruz. Bunun dışında sol bekte ismaili göreceğiz diye düşünüyorum ben. Denswill'den hiç hücum katkısı alamayacağız çünkü ve iç sahada oynamaktan ötürü ben hocanın böyle bir tercihte bulunacağını düşünüyorum.

exelans_25
25.10.2021, 07:35
Su mactan soyle sakatlik olmadan hakem hatasi olmadan temiz bir 3 puan cekip Inonu ye gidelim

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2021, 07:44

Ahımızı aldı geçen hafta, oh olsun işte

Haklı galibiyetimizi lekelemeye çalışırsan böyle çakarlar sahanda

Erman TOROĞLU:

Ey Ali Koç! Azıcık ağır ol ya. Sana yakışıyor mu? Megafonla insanları sokaklara döküyorsun. Sokak satıcısı mısın? Patates, soğan mı satacaksın? Sen bırak hakemlerle falan uğraşmayı. Takımına ve TD'üne bak.

Erman Hoca bu açıklamasıyla çok güldürdü beni akşam :)

Devre arası,

Koita (yerine Emre Akbaba alınması iyi olmaz mı ? 8+3 kuralına takılabilir ama Koita'ya 10 basar. Bitirici adam.)
Mallı
Köybaşı
Trondsen

Bunlarla yollar ayrılmalı

Emre Akbaba (ya da yabancı iyi bir golcü) ve Edin Visca bizi uçurur.

Bu hafta

KONYA-Şb
HATAY-BJK

Cuma akşamı kazandığımızda puan farkının açılması muhtemel
TS maçlarını beklemek, sevgiliyle buluşmayı beklemek gibi heyecan verici bu sezon
Nazar değmesin takıma
Kazanma alışkanlığını sürdürmek önemli

Doğukan Uçan
25.10.2021, 09:02
bu hafta fenerbahçe ve beşiktaş şuan ligde gidilebilecek en zor 2 deplasmana gidiyor.

%99 ikisi de puan kaybedecek.

İlker Yazıcıoğlu
25.10.2021, 09:09
Rize'yi erken açarsak farklı skor gelir düye düşünüyorum. Ama Göztepe maçı gibi bir maç da beklemiyorum açıkçası, Moraller üst düzey, Rize puan alamaz, çok zor...

Faruk BERBER
25.10.2021, 09:25
Rehavete kapılmadan, vurup geçmeliyiz.

Diğer takımlara mesaj vereceğimiz bir maç bu. Net galibiyet bekliyorum takımdan.

Yiğit Gayretli
25.10.2021, 09:28
Daha fazla sakatlık istemiyorum. Lütfen.

Larking
25.10.2021, 09:35
Dün Ali Koç'un eleştirdiği sahadan polisle çıkabilen sivas-demirspor maçının hakemi bahattin şimşek'i geçen sezon fb-başakşehir maçı ile hatırlıyoruz.

Hanif fb'nin evinde 3 maç üst üste kaybettikten sonra çıktığı ve maçın başında yenik durma düştüğü, kaybetse ligden kopacağı maç.

14.dakikada herkesin hem fikir olduğu Gustavo'nun kırmızısını sarı ile geçiştirmeye çalışan Var'dan çağırılmasına rağmen izleyip kararını değiştirmeyen,Gustavo'yu at(a)mayan hakem.

Var'dan çağıran da Cüneyt Çakır!

Yani demiş oluyor ki Cüneyt Çakır sen ekrandan bile pozisyonu çözemedin benim sahada gördüğüm doğru! Bir baba-oğul efsanesi daha!

Ali Koç bir de sürekli sistem sorunu demiyor mu gülmekten kırıacağım.

Siz hakemleri destekleyen bildiri yayınlarken Trabzonspor sistemin değişmesi için AİHM kapılarındaydı,siz şimdi sistem diyebiliyorsanız ambulansın arkasına takılmış araç gibi bu Trabzonspor'un hukuk zaferi neticesinde olmuştur.

Rize maçına gelirsek Rize ligin en kötü takımı.Her zaman olduğu gibi kafaya oynadığımız zaman rakibimiz artık kulüpler değil başka şeyler.Yoksa Rize'ye takılma gibi bir durum olacağını sanmıyorum.

Murat Keçeci
25.10.2021, 09:57
göztepe maçını kazanarak fb galibiyetini perçinledik.Şimdi ise rize maçını kazanıp bjk deplasmanına daha rahat konumda gitmeliyiz ne de olsa derbi maçı 3 olasılığa da açık.

Şuan için önümüzde duran en önemli problem sakatlıklar umarim rize maçına önemli taşlarımız yetişir.göztepe maçını kazanmış olsak da sakatların olmayışı oyun kalitemizi bayağı düşürdü.Ayrıca maç içinde sakatlanarak çıkanlarla beraber iyice oyun kurmakta zorlandık.

Bu maçta taraftarımızda üzerine düşeni yapmalı fb maçındakı atmosferi bundan sonraki her iç saha maçında oluşturmalıyız.Her maç 3 puan hiç bir maçın birbirinden farkı yok.

rize ilk kez maç kazanarak üzerindeki ölü toprağını attı daha dirençli sekilde karşımıza çıkacaklardır.Her maçı final gibi oynamalıyız.Hele ki anadolu maçlarında konsantrasyonumuzu daha da arttırmalıyız.

Son maçtaki ciddiyetimizi aynen devam ettirmeliyiz.İç saha da nwakaeme ve bakasetas gibi hem şut hem çalımı olan oyuncular çok önemli faktör umarım yetişirler.göztepe onbirimiz bu maçta 11 kişi ile savunmada duran rakibi açmakta zorlanabilir.Duran topların önemini tekrar vurgulamak isterim.

Bireysel hata yapmamalıyız.Her dakika maçın içinde kalmalıyız.Yenilecek basit goller maçı zora sokar o sebeble tam konsantrasyon ile saha da olmalıyız.

Kimin oynayacağı konusundaki belirsizlik sebebiyle taktik konusuna girmek zor.Oynaması garanti olan oyuncular üzerinden gidersek hamsik,abdülkadir,djaniny ve gervinho dan ekstra sorumluluk almalarını bekliyorum.

Rakip o kadar da zayıf değil gs maçını hakem hatalari olmasa kazanıyordular.Bu maçı tribünde ve saha da olusturacağımız atmosfer ile geçmeliyiz.Bu coşku ile alacağımız 3 puan yerimizde gözü olanlara da bir nevi mesaj olacaktır.

Kaan Çetin
25.10.2021, 10:11
Her maçı final gibi oynamak mental olarak ağır bir yük. Bunun için erken. 28 hafta var. 28 final maçı oynayamayız :)

Hocaya, oyunculara ekstra yük yüklemeyelim.
Zaten hedefe kitlenmiş tecrübeli bir ekip var.
Ağır bir psikoloji oluşturmayalım. Hafifleştirelim.

Fatih Özkan
25.10.2021, 10:25
Sakin sakin oynayalım. Ama şu maç sıkıntıya girmeyelim. Rehavete de kapılmanın manası yok. Kazanacağız İnşallah.

Kaan Çetin
25.10.2021, 10:27
Andreas Evald Cornelius'tayız bu maç.
Selim Ay ve Holmen tandeminin üzerinden bol bol vurur.

Set hücumunda sabırlıyız. Farklı opsiyonlarımız var.
Fb maçı. Sıkışan oyun. Son 20 dk Avcı ceza sahası çevresinden Cornelius-Djaniny ikilisine kısa, hedefe orta yaptırdı.
İhtiyaç olursa plan yine denenir.

Ts006161
25.10.2021, 10:32
Tek korkutan beni cuma sendromu. Cuma maçlarını zor kazanıyoruz. Ama kazandıktan sonra hafta bizim için çok güzel geçer

Mehmet Fatih Yavuz
25.10.2021, 10:36
Tek korkutan beni cuma sendromu. Cuma maçlarını zor kazanıyoruz. Ama kazandıktan sonra hafta bizim için çok güzel geçer

Bu sene Allah'ın izni ile tüm sendromları tek tek iptal ediyoruz. :)
Bu hafta rakiplerin puan kaybedeceği kesin iken, bu kadar eksikle, hem de ilk yarıdaki kötü oyuna rağmen kazandık ya!!! :D

Sendrom korksun artık.

Selim Çoban
25.10.2021, 10:39
Her maç bir final. Galibiyeti de meğlubiyeti de finalmiş gibi yaşamalıyız.
Kağıt üstünde kolay maç gibi gözükse de sert oynayacaklar. Cuma günü bir finalimiz var ka-zan-ma-lı-yız

Devrim Arslan
25.10.2021, 10:41
güzel oyun beklemiyorum galibiyet alsınlar yeter

Larking
25.10.2021, 10:48
Belki hesap kitap için erken ama bjk deplasmanı dışında kalan ilk yarı fikstürümüz harika,bunu iyi değerlendirmek krediyi cebe koymak lazım.İkinci yarının ilk 6 maçının 4 tanesi de iç sahada.fb maçına yaklaşabilen bir tribün desteği ile alamayacağımız maç yok.İçeride Anadolu takımlarına fazla puan vermezsek güle oynaya bitiririz bu işi.

İkinci yarı fb,gs,sivas,alanya,hatay gibi zor deplasmanlara daha rahat çıkmak için,rakiplerin formsuz olduğu,Avrupa kupasında yıprandığı ve birbirleriyle oynadığı önümüzdeki 1,5 aylık süreçte puan farkını açabildiğimiz kadar açmak lazım.

Her maç final gibi düşünmek bence doğru değil hem erken hem de ciddi bir stres kaynağı, maç maç gitmek lazım Avcı'da öyle yapacaktır diye düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2021, 10:50

Baka ve Edgar çok dikkatli olmalı
İkisi de kart sınırında

Bizimkiler ??

1995-1996
2004-2005
2010-2011
2019-2020

4 çalınan şampiyonluğumuz

Her maçı final gibi oynamak mental olarak ağır bir yük. Bunun için erken. 28 hafta var. 28 final maçı oynayamayız :)

Hocaya, oyunculara ekstra yük yüklemeyelim.
Zaten hedefe kitlenmiş tecrübeli bir ekip var.
Ağır bir psikoloji oluşturmayalım. Hafifleştirelim.

Abdullah Ercan:

Trabzonspor'a şampiyonluk yolunda verilecek en büyük zarar, şehre, takıma ve camiaya sürekli şampiyonluk söylemiyle mesaj vererek strese, baskı altına sokmaktır. Geçmişte bunun örneklerini biz de yaşadık. Maç maç hedefe gidilmeli. TD AA ve Başkan AA bu süreci iyi yönetti şu ana kadar. Dolayısıyla şampiyonluk söylemini fazla dillendirmeden takıma destek verilmesi özlenen hedefe götürecektir. Zira bu takımın gol atamayacağı takım yok.

Rize son haftanın moraliyle öncelikle etten duvar örerek 1 puana oynayacaktır.

1-0 öne geçebilirsek farka gideriz.

BJK maçı öncesi 3 puan şahane olur.

Konya-şb ve Hatay-Bjk maçlarından en az birinde rakipler takılacak.

göztepenin kalecisinin bu kadar son dakika ağlaması hayra alamet değil . 30 metreden içeri aldığında gs maçında bu kadar üzülmemişti evladım. rakipler artık mamalı olacak. bundan sonrası işimiz daha zor

Rövanşta küme düşmelerine katkıda bulunmak çok zevkli olacak.

Rize maçını da galibiyet ile atlatırsak zaten bjk maçında puan kaybına üzülmem

Evet ama BJK derbiden 3 gün önce Lizbon'dan yorgun ve yıpranmış dönecek.

Rize ve BJK maçlarını en az 4 puan ile geçersek yolumuz hayli açılacak (3+1).

Harun-61
25.10.2021, 10:50
Sakin sakin oynayalım. Ama şu maç sıkıntıya girmeyelim. Rehavete de kapılmanın manası yok. Kazanacağız İnşallah.

Birtek bunlardan çekiniyorum... Allah yardımcımız olsun

6Şafak Aydın1
25.10.2021, 11:19
Bu hafta rakiplerin puan kaybedeceği kesin iken, bu kadar eksikle, hem de ilk yarıdaki kötü oyuna rağmen kazandık ya!!! :D
Sendrom korksun artık.

Rehavet Ar raχāwa Í* رخاوة [#rχw msd.] gevşeme, tembellik < Ar raχā رخا gevşedi, rahat etti https://www.etimolojiturkce.com/kelime/rehavet

Rehavet tr - eng: lack of energy(enerji zaafiyeti), lethargy (uyusukluk), complacency(rahatlik, gönül rahatligi, kendinden hosnut olma, kendini begenmislik, memnuniyet, sevinc, tatlilik, halinden memnun olma)

Kendini begenmislik haric complacency manalarini herkes kovalamazmi. Rehavet kismen gerekli imis.

Rakibi hafife almamak, oyunun, isin hakkini vermemek manalari asil mesele ki bu her macimizda az cok oluyor. Bizim takim rahat bir takim degilmi örnegin Djanini, Gervinho . Onun icin Hamsik, Siopis monte edilince aaa uuuu dedik. Iste bu demedikmi.

Focus, odaklanmak, hedefe yürümek, hedefi göz önünde bulundurmak gerek yoksa herkes rahat etmek rehavete girmek ister. Kelime sorunlu, net olmayan bir kelime. Gevsememek daha dogru olsa gerek.

Mac hakkinda kimsenin sakatlanmadigi, gereksiz kart görmedigi, hak edenin kazanmasini temenni ederiz. O taraf biz oluruz insallah.

holyjoker
25.10.2021, 11:20
stad full (%50) çeker, maçın ilk 5 dakikasında da saçma bir gol yemezsek ve bir noktada eksik kalmazsak alırız. gervinho göztepe maçından sonra rizeye de gol atarsa kendisine gelebilir. özellikleri itibariyle takımdaki tek benzersiz isim olduğundan onu muhakkak kazanmalıyız. maç ise tam cornelius'luk. hoca bazen zor yoldan başarıyı tercih ediyor fb maçında olduğu gibi. cornelius'la maça başlamak demek galibiyetin %50sini almak demek. sağ açıkta ise bence kadrodaki en iyi alternatif djaniny. bu 3'ü oynamalı derim. ömür de tam kendini bulmaya başlamışken yedek bırakmayacağı bir formasyon hoca bulur umarım. geride ise forma net siopis'in hakkı ama hoca gene berat ile yola devam edecektir. takımdaki savaşan oyuncu ihtiyacını gideren dorukhan da umarım sağ bekte yerini alır. daha bu kadroda yeri garanti bakasetas, hamsik ve waka'ya değinmedim bile. takımdaki formda oyuncu sayımızın artması rekabet açısından oldukça iyi. gerisi hocamızda.kendisine güvenimiz tam.

başakın şampiyonluğumuzu çaldığı yıldan sonra emin oldum ki bizim takım şampiyon olacaksa açık ara olmalı. yakın geçen yarışta maalesef iyi sınavlar vermedik geçtiğimiz 30 senede. bu yüzden sene başından beri liverpool'un şampiyon olduğu gibi haftalarca namağlup gidip geri kalan tüm takımları 'bu seneyi kapatalım, seneye bakalım' psikolojisine ittiğimizi hayal ediyordum ve bu hayalimin 1/4'lük kısmı gerçekleşmiş oldu. bu şekilde gidilecek bir 10 hafta rakiplerin fişini çekmek için yeterli olacaktır. cuma'dan 3 puanı alıp rakiplerin puan tablosuna bakmaktan nefret edeceği bir tabloya kavuşmak üzere...

Devrim Arslan
25.10.2021, 11:22
göztepenin kalecisinin bu kadar son dakika ağlaması hayra alamet değil . 30 metreden içeri aldığında gs maçında bu kadar üzülmemişti evladım. rakipler artık mamalı olacak. bundan sonrası işimiz daha zor

Ts006161
25.10.2021, 11:34

Sendrom korksun artık.

Rize maçını da galibiyet ile atlatırsak zaten bjk maçında puan kaybına üzülmem

Mehteroğlu
25.10.2021, 12:09
her maç final diye bir durum yok, olmamalı da, premier ligdekiler ölsün o vakit:) bir gün united ile oyna ertesi günü arsenal...
onun yerine sakin şekilde uzun vade hedefle mevcut durumu iyi değerlendirmeye bakmalı... biz şampiyonlukları derbilerde değil küçük maçlarda kaybettik, herkes o 96 travmasında fener yenilgisini söyler ama öncesindeki 2-0'lık van mağlubiyetini hatırlamaz. o nedenle önümüzdeki 2 maçta 3 puan kazanacaksak ben rize'yi yenmeyi tercih ederim, mental olarak daha sağlıklı bir takım oluruz. Varsın bjk bizi sahasında yensin, biz bjk gibi takımlarla 3-5 maç yapıyoruz ama rize gibi takımlarla kalan 30 maç var, asıl puan havuzu orası, oradan zırnık koklatmaz isek mutlu sona ulaşırız...

Mehteroğlu
25.10.2021, 12:10
tabii ki gönül en az 4 puan ister o ayrı:)

Çağatay96
25.10.2021, 12:28
75 liraya bilet mi olur kasimda.

Alanya macini sadece yonetime yazmaliyiz.

OrkHun
25.10.2021, 12:45
75 liraya bilet mi olur kasimda.

Alanya macini sadece yonetime yazmaliyiz. Bos tribunlere takim mi oynatılır.

çok mu az mı, neyine kızdın 75'in anlamadım?

Ozan Yılmaz
25.10.2021, 12:45
stat dolu olmalı

bu maç da mutlaka kazanılmalı

ayrıca haftada 1 maç oynayan takımın neden yarısı sakatlandı 10 haftada bu da sorgulanmalı

B.Yiğit
25.10.2021, 12:55
en çok korktuğum şey rehavet. kazanıp bjk maçına en az 4 puan farkla gitmeliyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2021, 12:59
stat dolu olmalı

bu maç da mutlaka kazanılmalı

ayrıca haftada 1 maç oynayan takımın neden yarısı sakatlandı 10 haftada bu da sorgulanmalı

Evet. Analiziniz doğru
Sakatlık sorunu masaya yatırılmalı
Yahu bir sezonda da eksiksiz şampiyonluğa koşalım artık
Gerekirse antrenman teknikleri/sıklığı, sağlık ekibinin yeterliliği sorgulanmalı

ilelebeTS
25.10.2021, 14:23
en çok korktuğum şey rehavet. kazanıp bjk maçına en az 4 puan farkla gitmeliyiz.

Göztepe maçından ders alınmıştır. Ben o maçtaki rehavetten çekiniyordum. Derbi sonrası maçtı. Bu maçta rehavet olmaz artık, psikolojik bir rahatlama bekliyorum. Oyuna da yansıyacaktır o rahatlama.

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2021, 14:26
29 Ekim 2021 Cuma
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıldönümü
Cumhuriyet Bayramı
İnşallah o günün akşamı, Akyazı'da Rize'yi yenip çifte bayram yaşayacağız.
Uzun sokak Çardak'ta pideleri götürüp o enerjiyle stada gideceğiz.
BORDOOOOO MAVİİİİİİİİİİ
ŞAMPİYONNNNNNNNNNNN
TRABZONNNNNNNNNNNNN
sesleriyle stadı dakikalarca inleteceğiz.

Faruk UYSAL
25.10.2021, 14:54
Takımda çok sayıda tecrübeli oyuncumuz var. Dolayısıyla rehavete kapılma ya da stres gibi durumların söz konusu olacağını sanmıyorum.
Rizespor maçının mutlak favorisiyiz fakat bazen ne kadar istesen de, işi sıkı tutsan da olmayınca olmaz.
Bu maçı hayırlısıyla kazasız bir geçelim...
Sezon başında, "Abdullah hoca takıma yaşlı oyuncular aldırıyor" diye eleştirenler olmuştu burada.
İşte özellikle ligin son düzlüğüne üst kısımlarda girildiğinde, stresin tavan yaptığı dönemde o oyuncuların tecrübelerinden ve titremeyen ayaklarından çok yararlanacağız.

pablosantos
25.10.2021, 14:57
farklı galibiyet almak lazım

lazibere
25.10.2021, 15:15
Rize maçı bence kağıt üstünde kolay gibi gözüksede zor maç. Her takım kötü dönem geçirir ve toparlamak isteyecekleri maçları beklerler. Rize'yi bu sene Bir GS maçında agresif gördüm bir de bizim maçta göreceğim gibime geliyor. Tıplı Göztepe gibi hepsi Fener'in arka bahçesi olduğu için, Bize karşı en iştahlı oyunlarını oynayacaklardır.. Peki biz ne kadar iştahlı olacağız sorun da burda.. Maçı 3 veya 4 farklı kazanmamız gerekiyor. Gol geç geldikçe her dakikası sinir harbine dönecek bir maç bekliyorum

Eksikleri reske etmeyerek oynamak mı yoksa risk almak mı? Göztepe maçındaki şans bizden yana olmayabilir

Serdar A
25.10.2021, 15:18
Çok zor maç... Rizeye en az 2 yerden teşvik primi gider. Göztepe'den daha zor maç. Buradan kayıpsız geçersek zaten bizi daha zor tutarlar...

Maçtan bir kaç gün önce rizespor taraftarları adına açılmış belli başlı sosyal medya hesaplarına bakın, küme düştükleri sezonun hesabı vesair, yine asılsız suçlamalar üzerinden ağababalarına koltuk çıkıp, ona uygun ve gergin ortamı yaratmaya çalışacaklar...

Mehmet Fatih Yavuz
25.10.2021, 15:19
Lider kimse ona karşı fazladna motivasyon ile oynar her takım. Bu çok normal.
Tepede rüzgâr sert olur.

Kaldı ki son 3-4 senedir artık maç kazanmanın ciddi mali getirisi var.

Bu ortada iken kulüpleri başka motivasyonlarla itham etmeye gerek yok.

Herkes bizi yenmek için uğraşacak... Hazır olalım.

Serdar A
25.10.2021, 15:26
Neyin gerekli olup neyin olmadığını senden mi öğreeceğiz.. İşine bak sen.

Söylediğimin arkasındayım, şu an deli paralar dönüyor. Hem bahis tarafında hemde koltuğuna tutunmaya çalışan başkanların hesabına.

Burada yalandan yere ahlak bekçiliği yapabilirsiniz sorun yok. Ama kimin ne yazacağına müdahale etmek yetkili olmayan bir forum üyesinin işi de değil haddi de değil.

Mehmet Fatih Yavuz
25.10.2021, 15:29
Ben genel bir yazı yazdım. Üstüne alan olduysa çok tatlı gelir.
Yalandan gündemlerinize dönebilirsiniz o vakit.
Megafonculuk sadece Fenerbahçe camiasına has bir tavır değil. :D

Şahin Yılmaz
25.10.2021, 15:34
10 korner alacak kadar oynasak, Cornelius veya Hugonun bir kafa golü var zaten.

Serdar A
25.10.2021, 15:42
Ben genel bir yazı yazdım. Üstüne alan olduysa çok tatlı gelir.
Yalandan gündemlerinize dönebilirsiniz o vakit.
Megafonculuk sadece Fenerbahçe camiasına has bir tavır değil. :D

Mesajımın altına, yazdığım şeyin hemen altına cevaben bir şey yazıyorsun, sonra da üzerine alan olduysa... Hadi ya... Senin tuzağına düşüp, bayağı üslubuna bürünmeyeceğim.

Ama şunu söylemeliyim; seni kimse bu forumun bekçisi ilan etmediyse, işine bakacaksın. Senin işin buradaki insanların yazdıklarını gerekli gereksiz diye tasnif edip, tepki alınca da o insanlarla hakaretvari ya da alaycı konuşmak değil.

Burası bir forum; amacı, kuralı nizamı ve denetleyicileri belli. Üzerine vazife olmayan şeylere burnunu sokmazsan, hepimiz adına daha sağlıklı bir forum ortamına katkı sağlarsın.

Mehmet Fatih Yavuz
25.10.2021, 15:46
Mesajımın altına, yazdığım şeyin hemen altına cevaben bir şey yazıyorsun, sonra da üzerine alan olduysa... Hadi ya... Senin tuzağına düşüp, bayağı üslubuna bürünmeyeceğim.

Ama şunu söylemeliyim; seni kimse bu forumun bekçisi ilan etmediyse, işine bakacaksın. Senin işin buradaki insanların yazdıklarını gerekli gereksiz diye tasnif edip, tepki alınca da o insanlarla hakaretvari ya da alaycı konuşmak değil.

Burası bir forum; amacı, kuralı nizamı ve denetleyicileri belli. Üzerine vazife olmayan şeylere burnunu sokmazsan, hepimiz adına daha sağlıklı bir forum ortamına katkı sağlarsın.

Senin mesajının üzerindeki Lazibere mesajını görüp yazmıştım.
Senin mesajını sen bana cevap verince gördüm.
Kendini önemseme bu kadar. :)

İstediğime de istediğim cevabı veririm.
Zoruna gidiyorsa, gitsin...

wien_ts
25.10.2021, 15:53
Sakat oyuncularımızdan hangileri kesin oynayamıyor şimdi?

Ufuk
25.10.2021, 15:53
Çok zor maç... Rizeye en az 2 yerden teşvik primi gider. Göztepe'den daha zor maç. Buradan kayıpsız geçersek zaten bizi daha zor tutarlar...

Maçtan bir kaç gün önce rizespor taraftarları adına açılmış belli başlı sosyal medya hesaplarına bakın, küme düştükleri sezonun hesabı vesair, yine asılsız suçlamalar üzerinden ağababalarına koltuk çıkıp, ona uygun ve gergin ortamı yaratmaya çalışacaklar...

Göztepe seyircisinin motivasyonunu, hakemi baskı altına almaya çalışmasını falan anlayabiliyorum. Sonuçta büyük takım geliyor, ona göre maça ilgi oluyor vs ama o kalecilerinin masum olduğuna beni kimse ikna edemez. Neymiş ileri çıkmış gole yaklaşmış ondan üzülmüş. Sen gs maçında asli görevin olan top tutma işini yapamadın, geri pası kıvamındaki şutu elinden kaçarıp içeri aldın da üzülmedin İrfan dallaması, ne bu hırs azim. Koşmaktan kusan topçuyu hatırlattı bana. Ligin kalan maçlarında da ayı hırsı gösterir inş, keşke herkes her maça bu kadar asılsa da hak eden şampiyon olsa ama nedense sadece biz yukarıya oynadığımızda kusan topçular, tek amacı golcümüzü sakatlamak olan sert müdaheleler falan izliyoruz.

Serdar A
25.10.2021, 16:02
Senin mesajının üzerindeki Lazibere mesajını görüp yazmıştım.
Senin mesajını sen bana cevap verince gördüm.
Kendini önemseme bu kadar. :)

İstediğime de istediğim cevabı veririm.
Zoruna gidiyorsa, gitsin...

Foruma haftada bir girerim, alelade bir üyeyim. Yazdığım mesajın hemen altına garip bir cevap gelmiş buna sinirlendim. Durum bundan ibarettir. Hakareti alayı geçtin, şimdi bu buna mı geldi sıra... Bu forumda hasbel kader senelerdir varız ve herkes herkesi az çok tanır, ben ne zaman hangi ara böyle bir şey ima ettim ya da hissettirdim. Bunu yazarken vicdanın hiç mi sızlamadı. Vallahi yazık sana.

Bir iletişim kazası olmuşsa ben bu forumda kimden özür dilemekten imtina etmişim ki hemen aşağılamaya başlıyorsun. Ancak seninle ne zaman münakaşaya girsek hadsiz hudutsuz konuşup duruyorsun. Buna daha fazla tahammül edemeyeceğim. Üzgünüm.

Serdar A
25.10.2021, 16:12
Göztepe seyircisinin motivasyonunu, hakemi baskı altına almaya çalışmasını falan anlayabiliyorum. Sonuçta büyük takım geliyor, ona göre maça ilgi oluyor vs ama o kalecilerinin masum olduğuna beni kimse ikna edemez. Neymiş ileri çıkmış gole yaklaşmış ondan üzülmüş. Sen gs maçında asli görevin olan top tutma işini yapamadın, geri pası kıvamındaki şutu elinden kaçarıp içeri aldın da üzülmedin İrfan dallaması, ne bu hırs azim. Koşmaktan kusan topçuyu hatırlattı bana. Ligin kalan maçlarında da ayı hırsı gösterir inş, keşke herkes her maça bu kadar asılsa da hak eden şampiyon olsa ama nedense sadece biz yukarıya oynadığımızda kusan topçular, tek amacı golcümüzü sakatlamak olan sert müdaheleler falan izliyoruz.

Göztepe konusu ayrı ve söylediğiniz gibi çok fazla gri kalan şey var. O olaylı eskişehir maçı başlığını bulup bakalım, benim aklımda kalan, orada da forum içerisinde bir fikir birliği yoktu. Her neyse 3 puanı aldık ve geçtik. Kim ne yaptıysa günahı boynuna... Ama bu Rize mimli takım. Asansör takım olmasını geçtim, geçmişte çok garip işlerin içerisinde olmuş bir takım. Üzerine utanmayıp Trabzonspor'u şikeyle suçlayan bir grup var, merdi kıpti hesabı... O yüzden çok dikkatli olmalıyız. Bu maç ligin ilk yarısını çekip koparacağımız maç, çok şeylere gebe.

PortoDeGalinhas
25.10.2021, 16:17
Arkadaşlar konu dışı olacak ama İstanbul’da ki maçlara gidebilmek için TFF logolu passolig almak yeterli midir, yoksa Ts passoligini iptal etmekte gerekiyor mu?

Mehmet Fatih Yavuz
25.10.2021, 16:19
Bütün ciddiyetimle yazayım...

İnanmıyorum ama, hadi diyelim her rakibimize çatır çutur rüşvet dağıtıyorlar.
Haberini aldınız.
Ne yapmayı planlıyorsunuz dikkatli olarak?

Yani gerçekten çok merak ediyorum planlamanızı. Kontra rüşvet mi vereceğiz?
Bunu ispat etme şansınız zaten yok.
Bu tarz gündem kaldırmaların son Fenerbahçe örneğinin, onun dışında bizim mazimizin de gösterdiği gibi ters tepip camiayı yanlış kanalize ettiği zaten kesin.

Varlığı konusunda şüphe dışında elinizde birşey olmayan bir mevzuya camiayı kanalize edip, dikkati dağıtıp sonunda ne kazanacağız?

Ne güzel bağırdık mı olacak?
Güzel megafon tuttu Ali Koç ve saz ekibi, biz de geçmişte çok güzel bağırdık.
Faydasını gören varsa devam etsin bu gündemler üzerinden dikkat dağıtmaya.
Ben her gördüğümde bunun anlamsız bir şey olduğunu tekrarlamaya devam edeceğim.

6Şafak Aydın1
25.10.2021, 16:28
Gencligimde yas 18 falan sampiyonluk macinda bize tesvik primi verip hedeflerine ulasinca yemege kutlamalara davet ettiler. Mac esnasinda yükseltiyorlar miktarlari birde. Bu Almanyada düsük liglerde oluyor. Bahis desen o bicim dönüyor. Nasil diyorlar facts.

Serdar A
25.10.2021, 16:33
Gencligimde yas 18 falan sampiyonluk macinda bize tesvik primi verip hedeflerine ulasinca yemege kutlamalara davet ettiler. Bu Almanyada düsük liglerde oluyor. Bahis desen o bicim dönüyor. Nasil diyorlar facts.

Bir de artık illegal bahis nedeniyle bu iş çok daha örgütlü ve organize bir sistem haline geldi. İşin bir ucu menajerlerde diğer ucu mafya babalarında. Türkiye gibi liglerde durum rezalet ötesi.

6Şafak Aydın1
25.10.2021, 16:47
Bir de artık illegal bahis nedeniyle bu iş çok daha örgütlü ve organize bir sistem haline geldi. İşin bir ucu menajerlerde diğer ucu mafya babalarında. Türkiye gibi liglerde durum rezalet ötesi.

Diyeceksinki neden hedeflerine ulastilar cünkü sampiyonlugu kaciran bize karsi oynayan takimin golcüleri basarili degildi., takim iyi olsa o maci alamazdik. 10 kisi herifleri sampiyon yaptik.

ccd6167
25.10.2021, 16:56
Bu maçtan sonra bejeke maçına 8 gün var.

Rizeye şansımız tutuyor umarım rakibi hafife almayız

inş şöyle 2/3 fark atar son yarım saat rölantiye alırız maçı.

şu maçı alalım eminim hoca bejekeyi 8 günde yıpratacaktır

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2021, 17:08
Bu maçtan sonra bejeke maçına 8 gün var.

Rizeye şansımız tutuyor umarım rakibi hafife almayız

inş şöyle 2/3 fark atar son yarım saat rölantiye alırız maçı.

şu maçı alalım eminim hoca bejekeyi 8 günde yıpratacaktır

1996'da Avni Aker'de oynanan TS-VANSPOR maçında rakibin 18. dakikada Erkan ile attığı golden sonra bırakın golü, pozisyonu yoktu.
Biz 72 dakika tek kale oynadık.
21 tane %99,5'luk gol pozisyonunda çerçeveyi bulamadık ve maalesef 2 hafta sonra Avni Aker'de kendi elimizle şb'ye verdiğimiz maçta değil Vanspor maçında şampiyonluğu kahrolarak teslim ettik. AYNI VAN SON MAÇTA ŞB YE MAÇI 1-3 SATTI VE LİGDE KALDI.
Ezcümle, futbolda oynanmamış hiçbir maç kazanılmaz.
ŞANSIN BOL, VURDUĞUN GOL OLSUN SEVDAMIZ.

İ. SARAL
25.10.2021, 17:17

Diğer takımlara mesaj vereceğimiz bir maç bu. Net galibiyet bekliyorum takımdan.Net galibiyet mi? Hahahaja. En son ne zaman oldu o?

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

acan61
25.10.2021, 17:34
fenerin bu halde olmasının en büyük sebebi (aldığı belalar dışında) dış bir düşman (hakem) yaratması/ uydurmasıdır. Futbolcular bunu hissettiği anda üstlerinden sorumluluk kalkar. Biz saha dışı düşman (hakem, teşvik vs.) üretmeye devam edersek bir 10 yıl daha şampiyonluk bekleriz.

Yiğit SARI
25.10.2021, 17:43

Diğer takımlara mesaj vereceğimiz bir maç bu. Net galibiyet bekliyorum takımdan.

Aynen öyle

ilelebeTS
25.10.2021, 17:48
Maçın cuma günü oynanması kazanıp rakipleri tedirgin etmenin yanında bir başka açıdan da iyi oluyor. Hafta sonu oynanan maçta algı daha fazla oluşturuluyor. Cuma maçları ise ne olduğunu anlamadan bir anda geçiyor.

chener
25.10.2021, 18:03
Arkadaşlar konu dışı olacak ama İstanbul’da ki maçlara gidebilmek için TFF logolu passolig almak yeterli midir, yoksa Ts passoligini iptal etmekte gerekiyor mu?

Antalya'daki uygulamayı söyleyebilirim. Örneğin ben Antalyaspor maçlarına Trabzonspor passolig kartımla giriyorum. Kulüp Bjk maçı öncesi dedi ki ; bjk pasoliglerini maçtan 15 gün önce iptal ettirmeyenler Antalyaspor pasoligiolsa bile maça alınmayacak. Bunu sanırım misafir seyirciler maça giremez kuralıma göre yaptılar. İstanbul'da da buna benzer bir durum olur.

Anıl C
25.10.2021, 18:21
Hem yenelim hem de istanbul'un yan şubesi rize'yi kümeye gönderelim.

Serdar A
25.10.2021, 18:30
fenerin bu halde olmasının en büyük sebebi (aldığı belalar dışında) dış bir düşman (hakem) yaratması/ uydurmasıdır. Futbolcular bunu hissettiği anda üstlerinden sorumluluk kalkar. Biz saha dışı düşman (hakem, teşvik vs.) üretmeye devam edersek bir 10 yıl daha şampiyonluk bekleriz.

Bizim düşmanlarımız hayali miydi? Cem Papila'lar Bitnel'ler Aydınus'lar bir hüsnü kuruntu muydu? 2011 bir rüyamıydı... Sürülenler gerçekten tarlalar mıydı... 2004'deki mhk yapılanması bizim komplo teorimiz miydi... Yapmayın etmeyin ya...

Şampiyon olamıyoruz çünkü paramızı efektif harcayamıyoruz. Biz rakiplerimizin yarısı kadar , hatta üçte biri kadar harcayıp onların en az bir fazlası verim üretmek zorundayız. 2 yalnış bir doğru transfer normallerimiz nedeniyle de ancak 6-7 yılda bir güç toplayabiliyoruz.

Ama asıl konu kazandığımız, futbolcuların tüm bu şike maç bağlama mevzularını göre göre kazandığı şampiyonluğun kupasını müzemize koyacak idari politik gücümüz olmayışıdır.

İnanın bu zorlukları gören futbolcular daha çok canını dişine takar. Futbolcuların emeğine sahip çıkamazsanız, asıl o zaman sıkıntı oluyor, futbolcu da boşveriyor, bir sezon sonunda da takım dağılıveriyor. Trabzon'un son 30 seneside böyle 5 tane dağılan takım var.

Şikecilerle karşılaştırıldığımız şey beni gerçekten şaşkına uğratıyor. Buradan çıkarmak istediğiniz korelasyon fevkalade yanlış yorumlanmaya müsait.

hanzale
25.10.2021, 18:39
Abdullah Avcı hocamızın 0,5-0 galip gelip barutçuları, hamurcuları, yaylacıları üzeceği maç olacaktır

hanzale
25.10.2021, 18:41

Fener bunların merkezinde olduğu halde şikayet ediyor, siyasetten hakemden şundan bundan sınırsız kredisi olan takım utanmadan bunların alayından şikayet edip düşman belliyor, yarın son haftaya aynı puan aynı averajda girsek bu ülkede Fener lehine şampiyonluk kuralları değişir. Ahlaksızlığı kendilerine adet edinmişler zorları zırlamaları hep bundan

ozzy!
25.10.2021, 18:42
corne 11 olmalı artık zamanı geldi. kesilmeden düzenli oynatmak lazım. o kadar parayı yedek kalsın diye vermedik.

acan61
25.10.2021, 19:12
Bizim düşmanlarımız hayali miydi? Cem Papila'lar Bitnel'ler Aydınus'lar bir hüsnü kuruntu muydu? 2011 bir rüyamıydı... Sürülenler gerçekten tarlalar mıydı... 2004'deki mhk yapılanması bizim komplo teorimiz miydi... Yapmayın etmeyin ya...

Şampiyon olamıyoruz çünkü paramızı efektif harcayamıyoruz. Biz rakiplerimizin yarısı kadar , hatta üçte biri kadar harcayıp onların en az bir fazlası verim üretmek zorundayız. 2 yalnış bir doğru transfer normallerimiz nedeniyle de ancak 6-7 yılda bir güç toplayabiliyoruz.

Ama asıl konu kazandığımız, futbolcuların tüm bu şike maç bağlama mevzularını göre göre kazandığı şampiyonluğun kupasını müzemize koyacak idari politik gücümüz olmayışıdır.

İnanın bu zorlukları gören futbolcular daha çok canını dişine takar. Futbolcuların emeğine sahip çıkamazsanız, asıl o zaman sıkıntı oluyor, futbolcu da boşveriyor, bir sezon sonunda da takım dağılıveriyor. Trabzon'un son 30 seneside böyle 5 tane dağılan takım var.

Şikecilerle karşılaştırıldığımız şey beni gerçekten şaşkına uğratıyor. Buradan çıkarmak istediğiniz korelasyon fevkalade yanlış yorumlanmaya müsait.

Yazımın yanlış yorumlanmaya müsait olduğu doğrudur. Ve tebrikler yanlış yorumladınız. Açıkçası neresinden toparlayıp düzelteceğimi şaşırdım. Hafif de bir suçlama olmuş bizim haklı mücadelemizi geçmişte yapılanları yok saymışım gibi.

Toparlamak gerekirse, haklı veya haksız durumda, üretilen veya mevcut düşmanları hukuk harici başka kanallarda veya saha içi, maç önü ve sonu geçmişte olduğu gibi konuşursak (şu an fb yapıyor), başta yabancı futbolculara olmak üzere saha içinde sergiledikleri beceriksiz oyunu örtmek için ellerine büyük bir koz vermiş oluruz.

Geçen sezon sivas fb maçına bakarsanız bazı şeyler değişiyor, geçmişten gelen sorunları bugün sahaya taşırsak bunun sonucu olumsuz olacaktır ancak geçmişi unutmamak taraftar ve kulüp yöneticilerinin sorumluluğundadır futbolcuların değil.

Fanatik34
25.10.2021, 19:37
Gecen sezonun ilk 7 haftasi cok fahis hakem hatalari oldu aleyhimize..sonra bazi maclarda kismen devam etti. Bu sezon ise cok daha az, ama yine de her mac 1-2 kritik hata yapiliyor. Bu düzen degismez, degismeyecekte..ona göre durumu kabullenmemiz gerekiyor.

Saha icine gelelim, Abdullah Avci inatla maca ayni sistemle basliyor, ki bu sistemle hep geriye düsüyoruz, gecen hafta Yusuf Sari sakatlanip cikmasa, dogru onbiri dizilisi yakalayamacaktik yine. Kimine göre Avci´nin özel taktigi, kimine göre sans olabilir. Benim tek gördügüm, mevcut sistemle ne Bruno Peres´in, ne de Hamsik´in ofansiv özelliklerinden faydalanamadik..keza Berat´ta, cok altinda oynuyor. Murat Cem AKpinar en azindan gecen hafta sahada yürüyen Hamsik´in yerine girip siftah yapabilirdi misal.
Ama Abdullah Avci´ya hakkini da verelim, takimdaslik ruhu üstdüzeyde. Yani cok daha iyi olabiliriz, olmaliyiz..bu manada Rize macinin kolay gecip gecmemesi bizim elimizde

Barista
25.10.2021, 19:39

:alkış::alkış::alkış:

alperrr
25.10.2021, 19:43
kardeşim küçümseyen varsa da onlara söylüyorum..hiçbir takımı küçümsemeyin..

3 puan veriyorlarsa her maçta her rakipte önemlidir..

rize kolay takımsa gs niye son 10 saniyede kazandı..
ayrıca bu ligin baya iyi takımları sivas ..başak bile 11-12 puan alabilmiş..
hatay..adanademir..altay..karagümrük gibi baya iyi takımlarda var..

ayrıca göztepe maçında hakem puan kaybımız için çok uğraştı (Cornelyusa yapılan yüzde 1 milyonluk faulu verse maç bitecek..vermedi)
hemde bilerek vermedi....
biliyorsunuz ki bazı o....çocukları bizi hedef gösterdiği her sene işimiz zorlaşıyor ve önümüz kesiliyor..
geçen yıl neler yaptı bjk ve sergen kimse bu kadar yaygara yapmadı..megafon reis dut yemiş bülbül gibiydi..

öyle kolay bi şampiyonluk kimseye yok..bize hiç yok beyler..
balık hafızalı olmayın..neler yaşadığımızı unutmayın..REHAVETE YER YOK..

taraftarlar birlik içinde fb maçındaki tepkiyi versin hakkımızı yedirmesin..
en ufak puan kaybındada yangın yapanında aklına tüküreyim..

hiç kimse zannetmesin ki bizim kadro ve yedekler ligin üzerinde falan değil..
iki sakat 2 cezalı olunca yamuluyoruz..
AVCI bu kadroyu Şampiyon yaparsa büyük iş başarmış olacak..

Ts006161
25.10.2021, 20:07
Beşiktaş maçına bakıyorum da. 2 hafta sonra şartlar nasıl olur bilmiyorum ama ilk 20 dakika çok önemli. Abdullah Hocam şu anda yemeyip içmeyip bu maçı izlediğine dair yemin ederim ama ispatlayamam.

hofsaale
25.10.2021, 20:45
Beşiktaş maçına bakıyorum da. 2 hafta sonra şartlar nasıl olur bilmiyorum ama ilk 20 dakika çok önemli. Abdullah Hocam şu anda yemeyip içmeyip bu maçı izlediğine dair yemin ederim ama ispatlayamam.
cok cok zor mac olacak...adamlar inanilmaz baski yapior ve ön tarafli baya yetenekli...azacik sansda lazim böyle maclarda...

biz kontraya cikamadigmizdan gs den daha kötü gözükebiliirz...top rakipdeyken kötü gözüküyoruz

Uğur Kalyoncu
25.10.2021, 20:49
cok cok zor mac olacak...adamlar inanilmaz baski yapior ve ön tarafli baya yetenekli...azacik sansda lazim böyle maclarda...

biz kontraya cikamadigmizdan gs den daha kötü gözükebiliirz...top rakipdeyken kötü gözüküyoruz

Kesinlikle şans lazım bu gerçek. Kontra yapamiyoruz evet ama bu gs kadar da ilerde kolay top kaybetmeyiz biz. İlk 20 dk yi atlatabilirsek dengeli oyunda her şey olabilir.

Halil Alemdar
25.10.2021, 20:55
Wakayeme idmanda. Dorukhan da salonda çalışan as takımla beraber. Koita bey de kramponları giymiş. Bu maçı kazanıp Beşiktaş maçından 1 puan koparsak baya iyi olur.

B.Yiğit
25.10.2021, 20:58
bu maçı bilmem ama beşiktaş maçında siopis mutlaka 11 başlamalı.

siopis - hamsik - bakasetas ortasahasıyla çıkmalıyız bence.

Oğuzhan Fidan
25.10.2021, 21:53
Allah herkese sergen Yalçın şansı versin

yorumsuz6117
25.10.2021, 21:54
Rize'yi yenip Bjk'den 1 puan alırsak çok iyi olur..

redbul
25.10.2021, 21:57
[QUOTE=Oğuzhan Fidan;1921553815]Allah herkese sergen Yalçın şansı versin

aynen kardeşim ben sergen yalçının iyi bir hoca olduğunu hiç bir zaman düşünmedim .bu maçtada daha iyi anladım bjk-g.saray maçını 90 dk izledim sergen yalçın sahada resmen yürüyen pijanic i maç boyu texeria yı 83 dk batsuayi 88 dk sahada tuttu mustafa moahammed penaltıyı atsa maç2-2 bitecekti şansı gene sergeni kurtardı umarım bizim maçta da sergen yalçın aynı performansı gösterir inanın çok rahat kazanırız.

Ahmet Aksu
25.10.2021, 22:00
gs kontrada bizden çok iyi ama hücum hattımız gs nin 3 katı gücünde

bjk bize karşı bu kadar hücum oynarsa işimize gelir. olur da ilk 15-20 dk gol yemezsek bjk yi yeneriz.

Salih Kara
25.10.2021, 22:01
Rize'den çok maçın Cuma günü olması ürkütüyor. En son Cuma maçı ne zaman kazandığımızı hatırlamıyorum. İnşallah bu kısmetsizliğimizi de bu mübarek günde kırarız.

Serdar A
25.10.2021, 22:03
Bizim eldeki kadro tam da bjk gibi takımları çözmeye yönelik. Eğer sakatlar iyileşirse, avrupadan dönecek bjk karşısında 3 puana biz daha yakın oluruz. Ayrıca biz önde olan tarafız. İstanbul deplasmanından sıfırla dönsen de takım üzerinde bir etkisi olmaz. Ama karşı taraf yenilirse fark en az 3 maç yapar.

Asıl zor maç bence Rize maçı. İnşallah bu maçı kayıpsız geçeriz de camia da iyice havaya girer. Bizim son senelerde büyük maçlardan yana çok sıkıntımız olmadı hep derede boğulduk.

ilelebeTS
25.10.2021, 22:05
Benim de derbilerden çekincem yok. Bu tip maçlar daha zor. Derbiye Trabzonspor formasını koy oynar. Geçen sezon Avcı kısıtlı kadroyla yenmişti kargaları.

Murathan
25.10.2021, 22:09
rizeyi yeniyoruz rizeyi. başka bi şey düşünmüyoruz. rize düşsün rize rize

exelans_25
25.10.2021, 22:11
Arkamizdakilere degil kendi maclarimiza bakmaliyiz.Mesela su Rize maci nolur olsun 3 puandan baskasi yalan ne yapip edip alacaksin.Devre arasina kadar arkadakilerle en az 7 8 puan fark acmaliyiz devre arasi bir yabanci sol bek artı Koita paketleyip bir alternatif forvetle sampiyon oluruz

Serdar A
25.10.2021, 22:13
Rize düşsün tabi... Yapmadıkları iftira, hakaret kalmadı bize karşı. Su veren itfaiyenin hortumunu sileyim.

Oğuzhan Fidan
25.10.2021, 22:14
[QUOTE=Oğuzhan Fidan;1921553815]Allah herkese sergen Yalçın şansı versin

aynen kardeşim ben sergen yalçının iyi bir hoca olduğunu hiç bir zaman düşünmedim .bu maçtada daha iyi anladım bjk-g.saray maçını 90 dk izledim sergen yalçın sahada resmen yürüyen pijanic i maç boyu texeria yı 83 dk batsuayi 88 dk sahada tuttu mustafa moahammed penaltıyı atsa maç2-2 bitecekti şansı gene sergeni kurtardı umarım bizim maçta da sergen yalçın aynı performansı gösterir inanın çok rahat kazanırız.

Gs bomboş top oynadı bu maç . Bjk top çeviriyor yaptığı hiçbişey yok biz bunları bu oyunla çok rahat yeneriz sergen tırı vırı hoca felan değil

AyhanPe
25.10.2021, 22:17
Bizim eldeki kadro tam da bjk gibi takımları çözmeye yönelik. Eğer sakatlar iyileşirse, avrupadan dönecek bjk karşısında 3 puana biz daha yakın oluruz. Ayrıca biz önde olan tarafız. İstanbul deplasmanından sıfırla dönsen de takım üzerinde bir etkisi olmaz. Ama karşı taraf yenilirse fark en az 3 maç yapar.

Asıl zor maç bence Rize maçı. İnşallah bu maçı kayıpsız geçeriz de camia da iyice havaya girer. Bizim son senelerde büyük maçlardan yana çok sıkıntımız olmadı hep derede boğulduk.

Göztepe macindan daha cok cekiniyordum ama Rize maci cok daha zor gececek gibi. Birde Remy nin sagi soluna belli olmaz. Cok kaciriyor ama hala tehlikeli bir forvet. Eger golü bulamayip geri düsersek bu maci cevirmekte zorluk cekebiliriz..

Rizespor un kaybedecegi hicbir sey yok..Suan bjk den daha tehlikeli bir rakip bizim icin..

B.Yiğit
25.10.2021, 22:25
rizespor maçında ihtiyacımız olan şey erken gol. dakikalar ilerledikçe dirençleri artacak. ilk 30dk'da öne geçemezsek her şeyi ile zor maç. göztepe gibi aşırı motive ve hırslı olacaklar. oyuncuların şampiyonluğu gerçekten isteyip istemediği göreceğiz. 19-20 sezonunu unutmayın! ankaragücü neredeyse 11 eksikle puan almıştı.

ayrıca bjk maçında kaybedeceğimizi düşünmüyorum en kötü 1 puan alırız. bu akşamki oyunlarını beğenmedim. bize de bu kadar ofansif çıkarlar umarım. dikkat etmemiz gereken 1 olay Rosier'in yerden arka direğe açacağı ortalar. her maç aynı şekilde pozisyon buluyorlar. sağ bekimiz top rosier'deyken direk arka direği kontrolüne almalı adam kaçırmamaya dikkat etmeli.

2. dikkat edilmesi gereken ise sol kanattan penaltı noktasına doğru açılan ortalar. geçen sene yediğimiz golün neredeyse aynısını bu sefer gs'ye attılar. orta açtıklarında defansımız iyi pozisyon almalı. rossier çoğunlukla arka direğe yerden, 3 sol bekleri ise havadan penaltı noktasına yakın yerlere orta açıyor. kısaca beklerimiz bu maçın en önemli aktörleri olacak. peres'in bu maçta olmaması büyük eksiklik. ama her şeye rağmen 3 puana yakın olan taraf biziz.

Halil Alemdar
25.10.2021, 22:25
İlk 25 dakika gol yemezsen beşiktaş yavaş yavaş temposunu kaybediyor. En az 1 puan alırız gibi. Rize maçından da 3 puan alacağımızı düşünüyorum. 2-3 hafta içinde bir arkamızdaki rakibe 6 puan fark atarız diyorum. İlk yarıyı 45 puanla falan kapatırız. Takıma çok güvendiğim için namağlup ilk yarıyı kapatacağımızı bile düşünüyorum. Bu sempatizanlık psikolojisinden değil takıma olab güvenden. İlk yarı yenileceğimiz bir maç kaldığını düşünmüyorum. Bu takım en kötü 1 puanı bir şekilde alır. Allah sakatlık belası vermesin yeter.

Ufuk
25.10.2021, 22:29
Rize düşsün tabi... Yapmadıkları iftira, hakaret kalmadı bize karşı. Su veren itfaiyenin hortumunu sileyim.

Bir Rizeli olarak katılmıyorum Serdar bu dediğine. Her sene garanti 6 puan aldığımız takımı niye düşürüyorsun, hem de yakın deplasman :D Hiçbir Karadeniz takımı düşmesin. Garanti puan alsalar bile (gs hariç) gelsinler yağmur çamurda top oynasın ist takımları.

Serdar A
25.10.2021, 22:33
Bir Rizeli olarak katılmıyorum Serdar bu dediğine. Her sene garanti 6 puan aldığımız takımı niye düşürüyorsun, hem de yakın deplasman :D Hiçbir Karadeniz takımı düşmesin. Garanti puan alsalar bile (gs hariç) gelsinler yağmur çamurda top oynasın ist takımları.

İsterse 12 puan versinler. Bir Oflu olarak Trabzonludan çok Rizeli dostum ahbabım var. Bir kaçı yok şike yok bursa tırıvırı konuşunca selamı sabahı kestim. Biz bu takımı şampiyon oluyor diye sevmiyoruz, sahip olduğu, ayakta tutmaya çalıştığı değerleri için seviyoruz. Rizespor camiası çok ayıp etti çok.

ilelebeTS
25.10.2021, 22:34
Önden kazanmak çok iyi ya. Cuma kazanıp bekleyeceğiz, puan farkı ne olacak diye. Acayip zevkli oluyor.

mete61bordomavi
25.10.2021, 22:38
Önden kazanmak çok iyi ya. Cuma kazanıp bekleyeceğiz, puan farkı ne olacak diye. Acayip zevkli oluyor.
Aynen. Acayip zevkliydi bu hafta.
Beşiktaş maçının anlamı olması için moral için tek yol galibiyet.

Hamza Yilmaz
25.10.2021, 22:45

Berat-Hamsik-Baka ile baslarsak mac‘a ilk 30 dak 3-0 olabilir gibime geliyor. Siopis-Berat daha mantikli bir secim olur. Neyse Rize‘yi gecelim, bu mac‘a ozaman odaklanariz.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

emre6117
25.10.2021, 22:52

6 tane istanbul takimi varken rizenin dusmesi istemek hic dogru bir yaklasim degil. Rize de giresunda kalsin ligde. Hatta keske ordu ve samsunda gelse. Ne kadar cok karadeniz takimi olmasi avantajimizadir.
Istanbul takimlari deplasmana gutmiyor dogru duzgun.bu onemli bir avantaj bence istanbul takimlari icin.

emre6117
25.10.2021, 22:53
Kendi sahamizda hem de rize gibi bir takima karsi malatyaya basladigimiz gibi baslamaliyiz. Erkenden skor alinmaya calismali, traftari da arkamiza alip ezip gecmeliyiz. Yogun baski ile baslanmali.

David_LuiZ4
25.10.2021, 22:58
Rize takımı ligde savunma açısından en dağınık takım çok pozisyona gireriz bu maçta ve maçı alırız..

Sonraki hafta bjk maçı için forumun nabzını tutayım dedim çoğunluk 1 puan yeter görüşünde..

Ne 1 puanı beyler 3 puan almamız lazım o maçtan ki bjk takımı tam bizim takımın dişine göre bir takım..

Ayağa pası sağlam oynayan her takım bjk'yı hallaç pamuğu gibi söküp atar..Şampiyonlar liginde bu tarz ayağa sağlam oynayan pas kültürü gelişmiş takımlara karşı oynamanın ceremesini çekiyor bjk ve bu doğrultuda saha sonuçları iyi gitmiyor..İyi paslaşan bir takıma karşı bjknın önde basma taktiği işe yaramıyor..Rakibe geniş alan bırakıyorlar paslaşmak için en ideal zeminlerden bir tanesi Vodafone Park..Gs takımıyla bizim takım arasında oyun felsefesi bakımından dağlar kadar fark var..Set hücumunu hiç denemiyor gs takımı varsa yoksa kontra silahını kullanmaya çalışıyorlar geçiş oyunu oynuyorlar..Bu şekilde zorluk seviyesi had safhada olan maçları kazanamazsınız yani bjkyı yenemezsiniz..İlk yarı sanırım gs'nin pas sayısı 81 civarındaydı ki bu sayıya halı sahada toplama takımlar bile yarım saatte ulaşabiliyor..Pısırık bir gs takımı sürmüş sahaya Terim bizim maç ise çok farklı boyutta oynanacak topu adamlara vermeden oynar bol pasla rakibin sinerjisini ritmini bozarız biz..Avcı bu maçların adamıdır canınızı sıkmayın..

Son dakikada bi aksilik çıkmazsa ben de o akşam Vodafone Park'ta olacağım..Güzel bol gollü bir galibiyet alacağımıza inanıyorum...Waka Baka Hamsik sahadaysa sıkıntı yok..

hyasin61
25.10.2021, 22:59
Rize ve Bjk maclarından galibiyet ile cıkacagımızı dusunuyorum. Rize macını icerideki atmosfer ile bir sekilde alırız. Bjk ile avrupa mesaisi sonrası oynayacak olmamız avantaj ve onlara ters gelebilecek cok degısık oyuncularımız var.

emre6117
25.10.2021, 23:00
gs kontrada bizden çok iyi ama hücum hattımız gs nin 3 katı gücünde

bjk bize karşı bu kadar hücum oynarsa işimize gelir. olur da ilk 15-20 dk gol yemezsek bjk yi yeneriz.

Gsde nwakame,hamsik ve bakesetasin yarisi seviyesinde oyuncu yok bence. Sadece mucadele ediyor gs.30 milyon euro civari i harcayip nasil boyle vasat kadro kurdular cok ilginc.
Bjk taktigi kesinlikle ilk 15_20 dakika bjk baskisini kirmak olmali. Sampiyonlar liginde bile 15 dakika baskiyi 3 macta da yaptilar. Ama rakipleri akilli oldugu icin o baski sonrasi 3 maglubiyet aldilar.
Olabildigince de rosierin arkasina top atacaksin. Rosier atakta iyi oyuncu ama savunmasi les otesi. Gecen sene nwakame zaten bunu ispatlamisti.

bilgehan83
25.10.2021, 23:02
Rize maçı önemli ama değinmem gerekiyor bjk maçı benim için şampiyonluk maçıdır o maçta galip gelmek bir gövde gösterisi olacaktır ama çok zor maç olacak ayroçıca Kimse söylemiyor ama ben şimdiden yazayım Beşiktaş bugün gs yi resmen dayak atarak yendi alex texarra denilen adamın net dört sarı biri kırmızı bile olabilir es geçildi Avrupa dan bir hakem olsaydı oyundan üç kez atılmıştı bize karşı da böyle oynayacaklar Alex’ten bağımsız diğer oyuncuların beş sarı kartı da es geçildi.. bizim o maça çok sağlam bir onbir ile çıkmamız lazım…

Isko6161
25.10.2021, 23:03
Kaderimizi belirleyecek maclarda hep puan kaybederdik, o esigi astik (Fener maci). Derbi galibiyetlerinden sonra pesini pek getiremezdik, o esigi de astik (goztepe maci). Simdi ise Cuma maclarinida kazanmaya baslarsak gercekten bu sene olacak demektir.

Ufuk
25.10.2021, 23:04
İsterse 12 puan versinler. Bir Oflu olarak Trabzonludan çok Rizeli dostum ahbabım var. Bir kaçı yok şike yok bursa tırıvırı konuşunca selamı sabahı kestim. Biz bu takımı şampiyon oluyor diye sevmiyoruz, sahip olduğu, ayakta tutmaya çalıştığı değerleri için seviyoruz. Rizespor camiası çok ayıp etti çok.

Ayıp etti etmesine de ligde dostu geçtim düşman sınıfına sokmayacağımız takım bir elin parmağını geçmez zaten. Trabzon çıkmalarını toplayan Akhisar bile sövdü ne alakaysa :p

Kıskançlık normaldir, küçüklerle uğraşmaya değmez. Rize de kazanıp arkanı döneceğin takımlardan biri. Bir sefer maça gittim Rize'de. Erzurum maçıydı sanırım başladılar TS sövmeye. Bir daha da gitmedim. :) Nasıl Rizelisin falan diyorlar ama sesi çıkanların çoğu fbli :d Şimdi bizim semtin takımı diye Ümraniye'yi destekliyorum ama bir yandan da çıkmasın istiyorum adamlar ligin yarısında İstanbul'dan çıkmayacaklar neredeyse. Samsun, Rize, Giresun, Erzurum hepsi olsa keşke. Devre arası Mallı, Koita falan istiyorlarsa verelim :)

Hamza Yilmaz
25.10.2021, 23:11
Rize takımı ligde savunma açısından en dağınık takım çok pozisyona gireriz bu maçta ve maçı alırız..

Sonraki hafta bjk maçı için forumun nabzını tutayım dedim çoğunluk 1 puan yeter görüşünde..

Ne 1 puanı beyler 3 puan almamız lazım o maçtan ki bjk takımı tam bizim takımın dişine göre bir takım..

Ayağa pası sağlam oynayan her takım bjk'yı hallaç pamuğu gibi söküp atar..Şampiyonlar liginde bu tarz ayağa sağlam oynayan pas kültürü gelişmiş takımlara karşı oynamanın ceremesini çekiyor bjk ve bu doğrultuda saha sonuçları iyi gitmiyor..İyi paslaşan bir takıma karşı bjknın önde basma taktiği işe yaramıyor..Rakibe geniş alan bırakıyorlar paslaşmak için en ideal zeminlerden bir tanesi Vodafone Park..Gs takımıyla bizim takım arasında oyun felsefesi bakımından dağlar kadar fark var..Set hücumunu hiç denemiyor gs takımı varsa yoksa kontra silahını kullanmaya çalışıyorlar geçiş oyunu oynuyorlar..Bu şekilde zorluk seviyesi had safhada olan maçları kazanamazsınız yani bjkyı yenemezsiniz..İlk yarı sanırım gs'nin pas sayısı 81 civarındaydı ki bu sayıya halı sahada toplama takımlar bile yarım saatte ulaşabiliyor..Pısırık bir gs takımı sürmüş sahaya Terim bizim maç ise çok farklı boyutta oynanacak topu adamlara vermeden oynar bol pasla rakibin sinerjisini ritmini bozarız biz..Avcı bu maçların adamıdır canınızı sıkmayın..

Son dakikada bi aksilik çıkmazsa ben de o akşam Vodafone Park'ta olacağım..Güzel bol gollü bir galibiyet alacağımıza inanıyorum...Waka Baka Hamsik sahadaysa sıkıntı yok..

Besiktas macina Berat-Hamsik- Baka ile cikarsak Problem yasarmiyiz? Siopis‘i ceksek oraya daha mantikli gibime geliyor.

David_LuiZ4
25.10.2021, 23:23
Besiktas macina Berat-Hamsik- Baka ile cikarsak Problem yasarmiyiz? Siopis‘i ceksek oraya daha mantikli gibime geliyor.

Bjk maçında takımın 11'inden ziyade ana oyun felsefesi önemli o felsefe de bol pas yapmak üzerine kurulu olmalı..Siopis Berat'a göre daha hareketli bir topçu savunmadaki iki stoperin önünde duvar olma şut bloklama beklerin kademesine girme ve rakip sahada hücum ribaundları toplama konusunda Berat'tan daha iyi tam bir atom karınca tam bir kraliçe arı....Fakat Berat'ında formda olduğu zaman muazzam uzun topları ikili mücadele kazanma yüzdesi ve dikine pasları var..Hamsik olmasa ikisini birden oynatırsın ona lafım yok ama mevcut yerli kuralı ortadayken birinden birini yedekte bekleteceğiz ya da ikisini birer devre kullanacağız..

bilgehan83
25.10.2021, 23:25

Beşiktaş maçında çıkacak ilk onbirimiz maçı bize getirmeli… sol bek ve sağ bek hele peres yokken sağ bek büyük sorun.. dorukhan serkan defansif olarak kötü larinin karşısında ezilirler Hüseyin Türkmen bile düşünülebilir bir maçlık nasıl olacak bilmiyorum denswill ile yine idare ederiz ama sağ bek benim için soru işareti üç dört üç bile çıkılabilecek bir maç ama riskli.. Uğurcan edgar. Vitor. Denswilömür Siopis Berat hamsikBakatesas. Cornelius tony Şu onbiri görebiliriz belki de..

zafer6161
25.10.2021, 23:39
Bence bjk yida yeneceğiz

Fatih K.
25.10.2021, 23:48
Bjk güçlüdür, kadrosu iyidir diye söylemiyorum ama yüksek tempoda, hızlı oynayan her takıma karşı bizim takım inanılmaz zorlanır. Tempoyu kontrol edemeyen, rakibe ayak uyduran her takımı da bir şekilde yeniyoruz zaten. Bjk maçı inanılmaz zor geçecek muhtemelen. Kazansak bile oyun üstünlüğüyle kazanamayacağımız aşikar bence.

Onur Akyüz
25.10.2021, 23:51
Gs bu yarışta olabilecek kalitede değil bu akşam bu belli oldu. Aslında bu akşam ligin bjk ile bizim aramızda geçeceği de belli oldu. Alışkın olmadığımız bir rekabet.

Şahsen bjk’nin çok kırılgan bir yapıda olduğunu düşünüyorum. İlk 11’i evet kaliteli ama kulübeden yeterli destek gelemiyor. Ve bence ciddi bir hoca avantajımız da var.

Sergen şampiyon oldu ama bu şampiyonluğu neredeyse kaptırıyordu yine de büyük başarı. Ama Sergen’in hiçbir zaman ikinci bir planı olduğunu görmedim. Bu çok büyük handikap.

Adam CL maçına bile saldırarak çıkıyor. Bugün de çok büyik risk aldı ama kalite farkı maçı bjk’ye getirdi. O penaltı ve muslera’nın çuvallaması bjk için şans oldu ama uzun vadede özellikle bu anlayışın bizim maçta başarısız olacağını düşünüyorum.

Bir tane 6 numara ile stoperinde Necip’le beş hücumcuyla her takıma oynayamazsın. Ama sergen işte lisbon’a da böyle, gs’ye de, kayseri’ye de, muhtemelen bize de.

Stoperde Necip’i inşallah bizim maçta da tercih eder. Bakalım neler olacak.

Muhammed Ayaz
25.10.2021, 23:54
Beşiktaş maçı öncesinde

……….…..Berat………Siopis…………
…Baka……….Hamsik………Waka…….
…………….. Cornelius……………………..

Şablonu ile Rize maçına çıkabiliriz.

mekatronik
25.10.2021, 23:54
Katılıyorum Akçaabata da yatmıştı, küme düşmesin diye, hatta Yılmaz Vural Rize’nin hocasıydı sahayı terketti.
Bu işlere tevessül edenler teşvik pirimi de alır, kaldı ki bir zamanlar teşvik pirimleri açıktan söylenirdi gazetelere, bakınız Faruk özak 96 senesi. Serbestti o zamanlar şimdi ise el altından yapılıyor değişen bir şey yok düzen aynı.
Bahane yok vura vura geçmeli.

güneyli
26.10.2021, 00:01
Muhteremler yakın şehirlerin rekabeti hep olur.Rekabet aslında geliştirir. Rize-Trabzon rekabetini futbol üzerinden değerlendirdiğimizde Trabzonspor lehine bir durum var. Trabzonun merkeze uzak ilçesi kadar uzaklıkta bir şehir Rize. Deplasman demeye bin şahit lazım. Genellikle gidiyorsun yeniyorsun, geliyorlar yenip gönderiyorsun. Ben iki şehirden de olmadığım için üç istanbul takımına yönelik tepkinin diğer Anadolu takımlarına yönelmesi İstanbul yalakalarının ekmeğine yağ sürer.Hem kaç Anadolu takımının seyircisi 1.olarak kendi takımını tutuyor. Tribündeki tepkiler gelip geçici.

hanzale
26.10.2021, 00:05
6 tane istanbul takimi varken rizenin dusmesi istemek hic dogru bir yaklasim degil. Rize de giresunda kalsin ligde. Hatta keske ordu ve samsunda gelse. Ne kadar cok karadeniz takimi olmasi avantajimizadir.
Istanbul takimlari deplasmana gutmiyor dogru duzgun.bu onemli bir avantaj bence istanbul takimlari icin.

Rize İstanbul takımları için hele Fenerbahçe için Kadımpaşa’dan çok uzak değil

Muhteremler yakın şehirlerin rekabeti hep olur.Rekabet aslında geliştirir. Rize-Trabzon rekabetini futbol üzerinden değerlendirdiğimizde Trabzonspor lehine bir durum var. Trabzonun merkeze uzak ilçesi kadar uzaklıkta bir şehir Rize. Deplasman demeye bin şahit lazım. Genellikle gidiyorsun yeniyorsun, geliyorlar yenip gönderiyorsun. Ben iki şehirden de olmadığım için üç istanbul takımına yönelik tepkinin diğer Anadolu takımlarına yönelmesi İstanbul yalakalarının ekmeğine yağ sürer.Hem kaç Anadolu takımının seyircisi 1.olarak kendi takımını tutuyor. Tribündeki tepkiler gelip geçici.

Trabzonspor’a düşmanlıkları Rize adına olsa dediğinize katılırdım adamlar bunu 3 İstanbullulara şirin görünmek için yapıyor, Anadolu stadlarında bizim takım aleyhine yapılan kötü tezahüratların tamamında motivasyon bu, mesela Sivas adamların başkanları Fenerbahçeli teknik direktörleri Beşiktaşlı, taraftarı da İstanbul takımlarını tutuyor

güneyli
26.10.2021, 00:21
Trabzonspor’a düşmanlıkları Rize adına olsa dediğinize katılırdım adamlar bunu 3 İstanbullulara şirin görünmek için yapıyor, Anadolu stadlarında bizim takım aleyhine yapılan kötü tezahüratların tamamında motivasyon bu, mesela Sivas adamların başkanları Fenerbahçeli teknik direktörleri Beşiktaşlı, taraftarı da İstanbul takımlarını tutuyor

Dedim ya İstanbul takımlarına yalakalık yapanlara fırsat vermeyelim diye.Biz akıllı davranalım. Benim açımdan Rizeli bir Trabzonsporlu Trabzonlu bir İstanbul takımını tutandan daha makbuldür.Etrafımda çok örnekleri var. Rekabete tamam.Zaten senin ayarında bir takım değil.Yenmişsin devamlı.

Ekubanbambam
26.10.2021, 00:29

İrfancan eğribayat GS den yediği trajikomik golde tepki bile vermedi.Bize baya bilenmis GSnin şampiyonluk potasında olacağını hayal ediyor sanırım

Ekubanbambam
26.10.2021, 00:30
Rizeye şansımız tutuyor.Bu tip maçlar zordur.1-0 olsun bizim olsun

6Şafak Aydın1
26.10.2021, 00:58
...Şampiyon olamıyoruz çünkü paramızı efektif harcayamıyoruz. Biz rakiplerimizin yarısı kadar , hatta üçte biri kadar harcayıp onların en az bir fazlası verim üretmek zorundayız. 2 yalnış bir doğru transfer normallerimiz nedeniyle de ancak 6-7 yılda bir güç toplayabiliyoruz...

Genel anlamda katiliyorum is yönetimlerde baslayip orada bitiyor. Zor kararlari gectim kolay kararlardada yillarca cözüm bulamadiklarimiz olabiliyor. Parayi, sermayeyi dogru, dogruya yakin kullanabilmek zaten basariyi getiriyor ve sürekliliginide. Bu olduktan sonra hakem o bu önünü istesede kesemiyor.
Sürekli dogru kararlar alabilen bir kulüp Süper Lig gibi bir ligde bu kadar sanci cekmez.

pReN@_61
26.10.2021, 01:05
Skor verdiğim maç sayısı bir elin parmaklarını geçmez lakin bu maç;

3-0

:tsamblem:

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2021, 07:43
GS'de penaltıyı Çkindau'ya atsa beraberlik garantiydi. Adam atacaktı, ey Mustafa Muhammed sen niye engelledin. Sen çok mu iyi vurdun?
Öne geçtiğin derbide 4 dak. galibiyeti koruyamadınız.
Beraberlik veya GS galibiyeti bizim daha iyi olabilirdi.
Ne diyelim, sağlık olsun.
Hatay, bu hafta 7-1'in rövanşını almak isteyecektir.
Rize ve BJK maçları bizim için eşik maçları

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2021, 08:29
Rize'den çok maçın Cuma günü olması ürkütüyor. En son Cuma maçı ne zaman kazandığımızı hatırlamıyorum. İnşallah bu kısmetsizliğimizi de bu mübarek günde kırarız.

En kötü istatistiğimiz pazartesi maçlarında yaşandı.

Cuma nispeten daha iyi

angraf
26.10.2021, 08:34
Rizeyi 3-1 yeneceğiz bence.
Beşiktaş maçı zor maç ama sporting gibi oynarsak çok rahat yeneriz.
topun arkasında olup deli gibi pas yapmalıyız ki zaten avcının felsefesinde bol pas yaparak rakibi koşturmak var.

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2021, 08:35
Burada GS'li ama memleketi Rize Pazar olan bir arkadaşım var.

Rize düşsün, üzülmem diyor.

Neden böyle düşünüyorsun dediğimde,

Rizelilerin büyük çoğunluğu feneri tutar. Onlar kendi takımlarını tutsunlar dedi.

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2021, 08:39
Rizeyi 3-1 yeneceğiz bence.
Beşiktaş maçı zor maç ama sporting gibi oynarsak çok rahat yeneriz.
topun arkasında olup deli gibi pas yapmalıyız ki zaten avcının felsefesinde bol pas yaparak rakibi koşturmak var.

Ben dahil hepimiz BJK maçından en az 1 puan alırsak iyi olur diyoruz. Ancak içimdeki ses şansında yanımızda olacağını ve bu maçı kazanacağımızı fısıldamaya başladı.

Öncesinde Cuma akşamı 3 puanı cebe koyup tadını çıkarmalıyız.

Sonra gelsin Konya-şikebahçe ve Hatay-Bjk maçları

Hatta GS-Gaziantep maçı da çantada keklik değil GS için

Umarım beklediğimiz ve hayal ettiğimiz gibi bir 2 hafta geçiririz.

angraf
26.10.2021, 08:41
Ben dahil hepimiz BJK maçından en az 1 puan alırsak iyi olur diyoruz. Ancak içimdeki ses şansında yanımızda olacağını ve bu maçı kazanacağımızı fısıldamaya başladı.

Öncesinde Cuma akşamı 3 puanı cebe koyup tadını çıkarmalıyız.

Sonra gelsin Konya-şikebahçe ve Hatay-Bjk maçları

Hatta GS-Gaziantep maçı da çantada keklik değil GS için

Umarım beklediğimiz ve hayal ettiğimiz gibi bir 2 hafta geçiririz.

henüz herşey için çok erken ama iyi başladık
Zaman zaman düşüşler olacaktır.
Mühim olan minimum puan kaybı yapmak.
Önümüzde zor maçlar var çünkü.

6Şafak Aydın1
26.10.2021, 08:48
Burada GS'li ama memleketi Rize Pazar olan bir arkadaşım var.
Rize düşsün, üzülmem diyor.
Neden böyle düşünüyorsun dediğimde,
Rizelilerin büyük çoğunluğu feneri tutar. Onlar kendi takımlarını tutsunlar dedi.
Lyon deplasmaninda derinlesti bizim hikaye. 83 84 Sakaryaspor deplasmaninda basladi. Babalarin payi büyük oluyor olabilir. Psg yi kim tutarki babadan gecmese.

Kemal Öztel
26.10.2021, 09:16
Bizim için çok kritik bir maç ve kağıt üzerinde olabilecek en kolay maç. Evine lig sonuncusu rizeyle oynuyorsun. Şu maçı kazanmamız demek psikolojik olarak gs ve fbnin havlu atma noktasına gelmesi demek ki bir kaç maçlık fikstürleri oldukça zor.

Gelecek haftayı lider bitirmeyi garantilediğimiz bu maçta kazanarak bjk maçının oynanacağı haftadaki liderliğimizi de garantilediğimiz bir galibiyet olsun. 3-0 3 puan..

OrkHun
26.10.2021, 09:25
bakasetas döndüyse muhakkak oynar. hamsik de kesilecek adam değil. bu formuyla ömür'ü kesse o da ayıp olur, yapamaz.
ömür mecbur sağ açıkta olacak bence bu maç.

----------berat-----------
--bakasetas---hamsik---
ömür---------------nwaka

gibi bir şablonla oynarız herhalde ama bu sefer de son maçta gol atan gervinho'yu yedek bırakmak durumunda kalabilir. nwaka'yı yedek başlatır belki, hem sakatlıktan yeni döndü ayağına da gervinho'yu demoralize etmemiş olur. ön taraftan illa ki formsuz olan birisi çıkar bu maç, onu kesip bjk maçına da nwakaeme'yi koyar 11'e.

Doğukan Uçan
26.10.2021, 09:40
rize'nin bize hiç şansı tutmuyor en kötü kadrolarla bile yendik. yedeklerle çıksak yine yenemezler.

Hüseyin Çümen
26.10.2021, 09:53
hamzaya karşı TS nin karnesi çok iyi. rizenin durumu da ortada kağıt üstünde net galibiyet görünüyor inşallah güzel bir skorla kazanırız

Ts006161
26.10.2021, 10:17
Belki çok saçma düşünüyorum ama inşallah bizim futbolcular Rize maçına odaklanabilir. Ben bile şu anda Rize maçından çok Beşiktaş maçını düşünüyorum. Kendi kendime kafamda oynuyorum. Gervinyo veya Djanini Beşiktaş maçında sağ açıktan Umut'un bıraktığı boş alanları iyi değerlendirmeli. Umut dün akşam GS karşısında ön tarafa çok çıktığı için arkada boşluklar bıraktı. GS hücum hattı kontrata iyi çıkamadığı için o boşlukları değerlendiremedi

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2021, 10:49
rize'nin bize hiç şansı tutmuyor en kötü kadrolarla bile yendik. yedeklerle çıksak yine yenemezler.

Tarihlerinde 1 kez Avni Aker'de yendiler.

Enaldo61
26.10.2021, 12:24
Hiç belli olmaz kimse büyük konuşmasın, böyle maçlar ne şampiyonluklar kaybettirdi. Takımdan üst düzey konsantrasyon bekliyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2021, 12:30
Hiç belli olmaz kimse büyük konuşmasın, böyle maçlar ne şampiyonluklar kaybettirdi. Takımdan üst düzey konsantrasyon bekliyorum.

Çok doğru kardeşim.
Rize Çin Seddi kurup 1 puan için gelecek.
Erken gol bulup fişi çekmeliyiz.
Bjk maçı öncesi 4 puanlık farkı korumalıyız.
Artık her maç, şb maçındaki o eski ateşli, rakibi ve hakemleri boğan TS taraftarını görmek istiyorum Medical Park'ta

Yasin Altuntas
26.10.2021, 13:04
Bu maci alirsak, ve diger takimlar puan kaybederse, baya bize karsi lobi falan baslayacak. Iki sene önceki damat muhabbetine benzer seyler olacaktir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2021, 13:18
Bu maci alirsak, ve diger takimlar puan kaybederse, baya bize karsi lobi falan baslayacak. Iki sene önceki damat muhabbetine benzer seyler olacaktir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alayını üst üste koyup 8. kez şampiyon olacağız.

İSTANBUL HEGEMONYASINI 7 KEZ YIKTIK.
YİNE YIKACAĞIZ.
KAZIM GİBİ SEV.
DOZER GİBİ OYNA.

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2021, 13:22
TV100'de yayınlanan VAR Odası'nda futbol yorumcuları Oğuz Altay ile Emre Bol arasında, '2010-11 sezonu şampiyonu kim? tartışması kavgaya dönüştü.

Yalak Ertem Şener, tff sitesinde 2010-2011 şampiyonu fenerbahçe yazıyor dedi tartışma arasında

Oh oh yandan yandan :)

Emre Bol'a ne giydirmiş Oğuz be, helal olsun.

lazminator61
26.10.2021, 13:22
bsk-gs macinin özetini izledim, Tribünler dolu. Kural hani 100de50 kapasite?? Bunu bize karisda yapicaklar!

yorumsuz6117
26.10.2021, 13:23
bsk-gs macinin özetini izledim, Tribünler dolu. Kural hani 100de50 kapasite?? Bunu bize karisda yapicaklar!

Aynen nasıl iş bu..

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2021, 13:24

Bizi şampiyon yapmamak için her türlü alicengiz oyununu yapar 3 büyütülmüş şımarıkların lobisi

ilelebeTS
26.10.2021, 13:30
Rize ne kadar zayıf olsa da bir direnç koymaya çalışacak. Golü bulduğumuz an çözülme başlar. Bence nefes aldırmadan ilk yarı maçı bitirmeliyiz.

alpermazz
26.10.2021, 14:07
Rizespor ve 2 Hafta sonraki Antep maçı çok kritik. Beşiktaş maçını mağlubiyet sayıyorum, keza hem takım mağlup olmama yükünü atmış olur hem oynayacağımız rakipler bize daha az bilenir.. Hem inönüde bjk ye yenilmek normal. He tabi Lizbondan geliyorlar o hafta. Bir beraberlik ve ya süpriz bir 3 puan inanılmaz yerlere götürür bizi. Ancak söylediğim gibi bjk maçından önce bizim için daha önemli olan rize ve bir sonraki antep maçlarıdır. Bunları kayıpsız geçmek çok önemli.

Kadroyu şu şekil kurarım.

Uğurcan

Dorukhan Edgar Hugo Denswill

Berat Hamsik

Djanniny Ömür Gervinho

Cornelius

*Bakasetas, Perez dinlendirilebilir. Sanki üstte kurduğum kadro skoru alır gibi duruyor. 2-0 ve ya 3-0 lar gibi bizi rahatlatacak skorlarda yorgun ve antrenman eksiği olan Hamsik - Dorukhan gibi adamları çıkarıp Siopis, Serkan Asan, Hüseyin Türkmeni atarım içeri.

Devrim Arslan
26.10.2021, 14:56
içimden bir ses rizeye yenileceğimizi ama bjk yeneceğimizi söylüyor

Erkan A.
26.10.2021, 15:01
Rizespor ve 2 Hafta sonraki Antep maçı çok kritik. Beşiktaş maçını mağlubiyet sayıyorum, keza hem takım mağlup olmama yükünü atmış olur hem oynayacağımız rakipler bize daha az bilenir.. Hem inönüde bjk ye yenilmek normal. He tabi Lizbondan geliyorlar o hafta. Bir beraberlik ve ya süpriz bir 3 puan inanılmaz yerlere götürür bizi. Ancak söylediğim gibi bjk maçından önce bizim için daha önemli olan rize ve bir sonraki antep maçlarıdır. Bunları kayıpsız geçmek çok önemli.

Kadroyu şu şekil kurarım.

Uğurcan

Dorukhan Edgar Hugo Denswill

Berat Hamsik

Djanniny Ömür Gervinho

Cornelius

*Bakasetas, Perez dinlendirilebilir. Sanki üstte kurduğum kadro skoru alır gibi duruyor. 2-0 ve ya 3-0 lar gibi bizi rahatlatacak skorlarda yorgun ve antrenman eksiği olan Hamsik - Dorukhan gibi adamları çıkarıp Siopis, Serkan Asan, Hüseyin Türkmeni atarım içeri.
Renktasim
rize ve antep maci önemli diyorsun les gargalara yenilsekte eyvallah diyorsun??
Cok yanlis düsünüyorsun renktasim, trabzonspor hic bir zaman istanbulun üc büyük takimina boyun eymemistir .. siz bence besiktas les gargalarindan cok cekindiniz ? Gecen sezon nasil onlari sahaya gömdüysek bu sezonda gömecegiz futbol bu olabilir beraberlikte isimize yarar fakat yenilgiyi Ben hic düsünmedim..
renktasim daha 30 yasindasin dogal olarak biz yaslilar kadar trabzonsporu yasamadiniz
Ben tek basima avrupada yüzlerce gslinin yanlarina giderek anlim ak mac izlemistim kimsenin tiki cikmamisti
biz trabzonsporluyuz yenilmekte futbolda var ama hic bir mac öncesi trabzonsporlu yenilecegiz diyemez
Renktasim sakin yanlis anlama iyi bir trabzonsporlusun süphesiz bir abi nasihati olsun sadece..
avrupada okulumda 90 mi yillarda tüm türkler gsli bjkli fbli olurlardi Ben tek basima bordo mavi formamizin giyinerek okula giderdim gururla giyerdim biz böyle büyüdük hic bir zaman yenilecez demedik isterse rakip Bayern münchen olsun..trabzonspor ruhunda korku yoktur böyle oldugu icin 70 li yillarda firtina kopmustu..
kusura bakma bu sikecilere yenilsekte olur yazman gercekten üzdü beni..

ilelebeTS
26.10.2021, 15:22
Sırayla hepsine vura vura gideceğiz. Hiçbir maçta 1 puana razı olmam. Maçlar anormal gelişirse o zaman en kötü ihtimalle 1 puana razı olabiliriz. Onu da şimdiye kadar 3 maçta yaşadık zaten.

Faruk UYSAL
26.10.2021, 15:31
Hayırlısıyla şu Rizespor maçını 3 puan ile kapatalım.
bjk maçına sonra bakarız.

Arif Timurcioğlu
26.10.2021, 16:04
Rizeye hep şansımız tutar nedense kargalarada yenilmeasek yeterli.

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2021, 17:06
Sevgili TS sevdalıları!

Lütfen ilk olarak Cuma akşamı oynayacağımız Ç.Rize maçına enerjimizi verelim.

Maalesef maç günü yağış bekleniyor. Memleketimiz böyle genelde. Sorun yok.

Nedense Rize maçları son yıllarda bol yağış altında oynanıyor (Rize'de son 10 dakikada Vakeme ve Sörloth ile kazandığımız maçı unutamadım).

BJK maçı sonra düşünülecek olay, Rize maçında son düdük çalana kadar BJK maçını konuşmayalım. Aksi halde takıma ve camiaya zarar veririz.

Maç günü formalarımızı, atkılarımızı, bayraklarımızı giyelim.

Şb maçında olduğu gibi 1.dakikadan 90+ dakikaya kadar desteğimizi verelim.

İnanın Rize maçında alınacak 3 puan bizi çok rahatlatacak ve BJK maçı dahil önümüze çok daha güvenle bakmamızı sağlayacak.

Rakipler biz kazandıkça stres sarmalına girecek.

TS61_NL
26.10.2021, 17:14
Bu maç değil de bjk maçı beni endişelendiriyor...Yanlış anlaşılmasın, takımımıza sonuna kadar güveniyor ve en azından 1 puan alacağımızı düşünüyorum fakat bu Istanbul 3lüsü de aptal değil, puan cetveli boru gibi ortada, farkın daha fazla açılmaması için herşeyi yapacaklar, herkes birleşip bize çelme takma derdine girecek. Akıllı olmamız lazım ve herhangi bir oyuna gelmememiz gerekir ki takım ve teknik heyete güvenim sonsuz

ccd6167
26.10.2021, 17:59
Rizeyi yeneceğimize inanıyorum
hatay-bjk maçı da berabere biter umarım

milli ara öncesi böyle geçerse bejeke maçında 1 puan bize güzel yol açar
3 puan muazzam olur iyice yürürüz

cuma şu maçı alalım öncelikle tabi

ÖmürKaradeniz61
26.10.2021, 18:03
Maç biletleri muhtemelen yarın biter,bundan sonra bütün maçlar kapalı gişe oynanır. Taraftarımızdan ricam şu çocukların hiçbirini yuhalamayın. Dünyada ağır suçlar hariç hiçkimse yuhalanmayı haketmez. Fenerbahçe maçını gördük galibiyet golü dakika 87’de geldi. Sabırla takımımızı destekleyelim.

iyattara
26.10.2021, 18:31
Biletler bitti mi? Yarını görmemesi lazım. Taraftarlar da iştahını göstermeli. Takımı ekstra motive edecektir.

Yiğit SARI
26.10.2021, 18:42
Süper Lig’in 10. haftası geride kalırken, alınan sonuçların ardından şampiyonluk yolundaki takımlar arasındaki oranlarda da değişim yaşandı. Şampiyonluk oranlarının değişmesiyle favoriler arasında birinci sırada bulunan Fenerbahçe tahtını kaybetti. Ligin lideri Trabzonspor ve derbide kazanan Beşiktaş’ın oranı 3,20’den 2,85’e düşerken, Fenerbahçe’ye verilen 2,90’lık oran 3,20’e çıktı. Galatasaray’ın oranı ise 4,30 sonrası 5,50 olarak güncellendi.

İşte Süper Lig’de şampiyonluk oranları
Beşiktaş: 2,85 (Eski Oran: 3,20)
Trabzonspor: 2,85 (Eski Oran: 3,20)
Fenerbahçe: 3,20 (Eski oran: 2,90)
Galatasaray: 5,50 (Eski Oran: 4,30)

Enes Başkaya60
26.10.2021, 18:43
Maç biletleri muhtemelen yarın biter,bundan sonra bütün maçlar kapalı gişe oynanır. Taraftarımızdan ricam şu çocukların hiçbirini yuhalamayın. Dünyada ağır suçlar hariç hiçkimse yuhalanmayı haketmez. Fenerbahçe maçını gördük galibiyet golü dakika 87’de geldi. Sabırla takımımızı destekleyelim.

Tamamen katılıyorum...

:alkış: :alkış:

6Şafak Aydın1
26.10.2021, 18:44
Rize öne gectikten sonra savunmaya cekildi, elestiriyorduk bu oyunla maglup olursunuz diye gs maci esnasinda. Kasimpasayi bir sekilde yenip moral bulmuslardir az cok. Belki biraz daha özgüvenli cikarlar bizim maca.

Mücadele sportmenlige aykiri olmadiktan sonra sorun yok. Mücadele edin, pas yapin, sut cekin, omuz omuza mücadele edin ama pislige gerek yok. Oyuncu sakatlamak icin dalmalar, kart yedirmek icin sahtekarliklar bunlari görmek istemiyoruz. Insallah görmeyiz bir daha.

Daha önce Giresunda hic bir varlik gösteremediler, deplasman örnegi. Basaksehirde ayni, baska bir deplasman örnegi.

gs macina geri dönecek olursak o golleri bir kenara birakirsak gs ciddi efor sarfetmek zorunda kalmisti. Kacan penaltiyida unutmayalim.

Bizim takimin maglup olmama gibi bir yükünün oldugunu düsünmüyorum. Tam tersi bu seriye daha fazla eklemek icin hirs yapanlar vardir en basta AA.

ÖmürKaradeniz61
26.10.2021, 19:22
Biletler bitti mi? Yarını görmemesi lazım. Taraftarlar da iştahını göstermeli. Takımı ekstra motive edecektir.

Yarın biter muhtemelen.

Oğuzhan Fidan
26.10.2021, 21:07
Yarın biter muhtemelen.

Sezonun en önemli maçıymiş Rize için bunları bilerek sahaya çıkmamız gerekiyor. Herkes bize çelme takmanın derdinde fenere karşı izleyin rizeyi nasıl oynayacak görcez

Enes Başkaya60
26.10.2021, 22:42
Antremanlarda Bakasetas neden yok bir bilgisi olan var mı???

yorumsuz6117
26.10.2021, 22:48
Rize ölüm kalım maçı gibi görüyor galiba..

alperrr
26.10.2021, 22:56

100 de 100 katılıyorum..
Rize düşsün Ordu düşsün..Giresun düşsün..
ümraniye ..eyüp...tuzla... bilmem ne gelsin..

ya şu bjk mevzusunuda kim açtıysa önümüzde ki maç Rize ile ..

birde gaza gelip forumu gaza getirenler var..ilk yarıyı namağlup bitiririz..
bjk den bişey olmaz..fb den zaten olmaz diyenler var..

önce kendilerini sonra okuyanları kandırıyorlar..inanmayın!!
sonra üzülürsünüz..

bu istanbul piçlerinden 8-10 puan öne bile geçsek yapmayacakları ayak oyunu yok ..oluşturmayacakları algı yok..
ve mutlaka birşekilde sonuç alırlar..

bunun tek çözümü ..tribünde birlik ve rakibe ve hakeme baskı..ve bunu en yakın maçta yapmak..
tüküreyim tinerci ..zekasız..bjkye......bizim rakibimiz..RİZE

Mehmet Fatih Yavuz
26.10.2021, 22:58
Antremanlarda Bakasetas neden yok bir bilgisi olan var mı???

YES'in söylediğine göre tedavisi tamamlanmış. Yarın takıma katılacakmış. Wakame bugün akşam idmanının 2. bölümünde topla oynamaya başladı.

Enes Başkaya60
26.10.2021, 23:02
YES'in söylediğine göre tedavisi tamamlanmış. Yarın takıma katılacakmış. Wakame bugün akşam idmanının 2. bölümünde topla oynamaya başladı.

Teşekkürler Mehmet abi...

trbzonsporlu
27.10.2021, 00:15
beşiktaş maçını hiç düşunmeden cuma akşamı var gücümüzle oynayarak rizeyi yenip maç fazlasıyla puan farkını bjk ile 7ye, fb ile 8'e, gs ile 10a çıkarıyoruz ki fbnin konyada bjknin de hatayda puan kaybetmesi yüksek olasılı maçları var.

bjk maçını akıllardan tamamen çikarmalıyiz rize maçı en önemli maçimız şuanda

Burçak
27.10.2021, 00:47
Son maça çıkıyor gibi bu maça hazırlanmalıyız.
Her maç bir final ve biz Cuma günü en önemli maçımıza çıkacağız.
Sonra en önemli maçımız bjk olacak :)

emre6117
27.10.2021, 01:59
Aynen nasıl iş bu..

Bjk gs macinda bana da hickimse.o stadin %50 dolu oldgunu ispatlayamaz.
Kurallar 3 istanbul takimina islemiyor.
Bir bizim fb macindaki bosluklara bakin, bir de bjk gs macindaki bosluklara. O mac %70_80 civari doluydu.
Adamlar bu konularda bile sike yapiyorlar utanmadan.

Erkan A.
27.10.2021, 02:27
Renktaslar
Bizim taraftarlar grublari neden trabzondaki maclara orkestra getiremiyor?
Orkestra olsa ayri bir güc olurdu hem oyunculara hemde tribündekiler cosardi cekirdek yemeye vakit bulamazlardi..ayrica akyazi stadimiz disardan rengsiz bir sekil duruyor etrafi bom bos terk edilmis sanki geceleri Allah bilir bir lamba yoktur orada kimbilir karanlik icindedir mac olmayan günlerde..
mac günleride karanlik arkadas biz neden böyleyiz? Stad yaptiriyonuz sonunuda getirin dünyada ilkleri yasatan Trabzon sehrimiz olmaya devam ediyor spor sehiri geceleri karanlik spor sehiri aksam 18 olunca duran sehir oluyor .. spor sehir denizi var plaji yok..büyük sehir dedigin 24 saat canli durmali 24 saat acik büfeler restorant barlar puplar lokantalar olmali billardo salonlari lankirt mekanlari olmali böylece genclere is imkanlari dogar..sporcular futbolcular paralarini harcamak icin ilk izin günlerinde istanbula kacmazlar..
istanbulun üc büyük takimindan oyuncu ayartmiyoruz etik olmaz diye tribüne seyirci aliyoruz kurala uyuyoruz rakiplerin stadi dolduruyor sen etik demeye devam ediyorsun rakiplerin oyuncularina mukaveleri varken gizlice yanasiyor anlasiyor sen etik demeye devam ediyorsun..saka gibi bir cok sey var en ilginci deniz var degerlendirilmiyor ! Trabzonspor bizler icin cok önemli fakat sehir basaksehirin rengine dönüyor yavasca gizlice sinsi sinsi..bu belediyede calisanlar yüzde 80% fenerli gslidir..trabzonlu olsaydi bu kadar cok sehrine sirtini dönmezdi..Stadin cevresi yasamali , trabzonda yasayanlara ilac vererek uyutuyorlarmi neden protesto edilmiyor! Halk neden memnun!! Beyler trabzonspor lider oldugu sürece tüm dünyadan daha cok incelencek sehire bakilacak stad disindan canli yayinlar olcak sampion olsak turistler akin akin gelcek bu sehir artik moderen olmali yasamali.. rize macinda tulum kemence esliginde orkestra olsaydi mac senlik icinde gecer taraftar cosardi…insAllah birgün bunlari da görürüz..

GencTurk6161
27.10.2021, 02:30
Şu Rize yi çok rahat yenmemiz lazım ama nedense yine rahat değilim. 1-0 olsun bizim olsun...

Kadir
27.10.2021, 02:35
Net galibiyet.. 4-0

Rahat olun..

Bakasetas
27.10.2021, 06:16
Net galibiyet.. 4-0

Rahat olun..

Nedense ilk mağlubiyet rize'den alacağız hissi var çok güldük eğlendik gibi umarım yanilirim.

İ. SARAL
27.10.2021, 07:22
Net galibiyet.. 4-0

Rahat olun..:)))))))) en son ne zaman rahat yendik?

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
27.10.2021, 08:03
Kaldı 2 gün sevdamız ile evimizde buluşmaya

ALEMİN KRALI GELİYOOOOOO
GELİYOOOOO
GELİYOOOOO

Hayden uşaklar
Hep destek Tam destek
SUSMAK YOK
Şb maçındaki gibi

BORDO GOL GOL GOL
MAVİ GOL GOL GOL

BORDOOOO
MAVİİİİİİİİİ
ŞAMPİYONNNN
TRABZONNNNN

SEVDİM SENİ BİR KERE
BAŞKASINI SEVEMEM
DELİ DİYORLAR BANA
DESİNLER DEĞİŞEMEM OOOO

NAPARDIM BİLMEM
SENİ BİR GÜN GÖRMESEM
SESİNİ BİLE DUYMASAM
NAPARDIM BİLMEM

OLEY OLEY OLEY OLEY
ŞAMPİYONNNNNNNNNN
TRABZONNNNNNNNNNN

Yiğit Gayretli
27.10.2021, 08:30
Yusuf Sarı döndü. Bakasetas bugün dönecek. Nwakaeme iki gündür kendini deniyor.

En ufak şüphesi olan oynamasın.

HOPA'LI TS'Lİ
27.10.2021, 08:33
Yusuf Sarı döndü. Bakasetas bugün dönecek. Nwakaeme iki gündür kendini deniyor.

En ufak şüphesi olan oynamasın.

Baka Reis dönsün, bu maç için yeter.
Vaka Reis BJK'ye saklayalım.
Yusuf her 2 maçta da oynar.

Mert Acar
27.10.2021, 08:44
Sakatlıklar ve bjk maçı umarım bir konsantrasyon kaybı yaratmaz. Her maç 3 puan. Bu bilinçle hazırlanmak gerekiyor maçlara. En ufak bir rehavette, konsantrasyon kaybında sıkıntı yaşarız.
Şampiyonluk vs. söylemleri için erken. Biz Rize maçını nasıl kazanabiliriz, onu düşünmemiz lazım.
Takımın ve teknik ekibin tek hedefi önündeki maç olmalı. Taraftar olarak bize düşen görev de bu. Daha 10. haftadayız.
Puan hesapları vs. yapmak, uzun vadeli hedefler takıma kötü yansıyabiliyor.
Rakiplerimiz Avrupada devam ederken bu süreci çok iyi değerlendirmek lazım.
O yüzden Rizeye dikkat.

ÖmürKaradeniz61
27.10.2021, 09:16
Nedense ilk mağlubiyet rize'den alacağız hissi var çok güldük eğlendik gibi umarım yanilirim.
Bu takım zor yenilir. Ligde en fazla 3-4 maç kaybederiz o da muhtemelen Beşiktaş ,Hatay ,Karagümrük,Alanya gibi ligin iyi takımlarına karşı olur. Rize’nin bizi yenmesi imkansız.

Mehteroğlu
27.10.2021, 09:25
Trondsen'den haber var mı?

Halil Alemdar
27.10.2021, 10:03
Wakayeme tam iyileşmediyse kadroya alınmaz umarım. Aynı şekilde bakasetas da.

6Şafak Aydın1
27.10.2021, 10:10
Dorukhan-Hüseyin-Hugo-Denswil
----------Siopis-Hamsik---------------
------------Bakasetas-----------------

Hüseyin`i tasir gibi duruyor.

pReN@_61
27.10.2021, 10:48
Hüseyin idmanda sakatlandı diyorlardı ?

Yunus Emre SEYHAN
27.10.2021, 11:20
Ne yapıp edip bu maçı alalım.
Beşiktaş maçını da alacağız o bir sonraki haftanın konusu

kaçarava
27.10.2021, 11:52
Buraya ve sosyal medyaya baktığımda ne zaman yenileceğiz stresi var sanki. Gereksiz. Futbolun, ligin dinamikleri belli. Sürekli yenecek halimiz yok. Strese gerek yok. Bunda oyunumuzun skor kadar güçlü olmamasının etkisi var tabii.

Rize de zorlar bizi bjk de. Baskı yapan, korakor oynayan her takım zorluyor çünkü. Rize lige tutunma maçı görür her adama iki kişi basar, döndürmez faul yapar falan klasik şeyler artık. Her şeye rağmen ikisini de yenebiliriz. Yeter ki akıllı olalım. Çapsız bir takımımız yok çok şükür. İkisini de yensek sadece avantaj elde ederiz, başka bir şey değil. Daha çok maç var, ikinci yarı maçlar yokuş yukarı olur her açıdan.

serdaracıl
27.10.2021, 11:54
Rizeyi pas oyunuyla bitireceğiz

Enaldo61
27.10.2021, 12:00
Dorukhan-Hüseyin-Hugo-Denswil
----------Siopis-Hamsik---------------
------------Bakasetas-----------------

Hüseyin`i tasir gibi duruyor.

Edgar'a ne oldu?

Emre Çömez
27.10.2021, 12:19
https://twitter.com/Meydan1967net/status/1453280492367794189

Mehmet Fatih Yavuz
27.10.2021, 12:30
Bitmek üzere...

https://twitter.com/TribunDoluluk/status/1453293613631295492

6Şafak Aydın1
27.10.2021, 13:03
Edgar'a ne oldu?

Kim sakat kim degil, kim hazir kim degil, karisti. Edgarda kart sinirinda.