PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 10. Hafta | Göztepe 0 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Armağan Dere
17.10.2021, 23:41
Hız kesmeden devam..
Gazanız Mübarek olsun..
Herkese Hayırlı Kandiller.

yorumsuz6117
17.10.2021, 23:58
Göztepe ve Rize'den 6 puan alıp Bjk'ye yenilmezsek bile mükemmel..

AyhanPe
18.10.2021, 00:16
En cekindigim deplasman..Bu macta deplasman rekorumuz sonlanabilir..Göztepe bize cok ters gelen bir takim. Deplasman olmasi yinede bir avantaj sayilabilir. Icerde daha cok zorlaniyoruz onlara karsi. Iyikide haftaya hepsinin zor maclari var..

Armağan Dere
18.10.2021, 00:19
En cekindigim deplasman..Bu macta deplasman rekorumuz sonlanabilir..Göztepe bize cok ters gelen bir takim. Deplasman olmasi yinede bir avantaj sayilabilir. Icerde daha cok zorlaniyoruz onlara karsi. Iyikide haftaya hepsinin zor maclari var..

Ayhan babaaaaaa bi dur daaaa!!!:):)...
Bjk maçına kadar rahatım neden bilmiyorum..

Kemal Öztel
18.10.2021, 00:29
Alanya bu hafta feneri yener. Bjk gs berabere biterse bizim alacağımız 3 puanla beraber fark bir nebze açılacak. Hadi uşaklar

AyhanPe
18.10.2021, 00:31
Ayhan babaaaaaa bi dur daaaa!!!:):)...
Bjk maçına kadar rahatım neden bilmiyorum..

Rahat olalim zaten ama yinede isi sIki tutalimda :) Kasimpasa - Göztepe macini izledim. 2.yaridaki Göztepe bize bayagi zorluk cikarabilir. Hamsik oynayacak duruma gelir umarim..

Rize ile icerde oynayacagimiz macta ilginc. Nerdeyse kader macina dönüsebilir onlar icin. Bjk ile Sporting deplasmanindan sonra karsilasmamiz avantaj. Onlar icin cok önemli bir mac. Varlarini yoklarini koyacaklardir..Iyi bir zamanda oynuyoruz onlarla aslinda..

Önümüzde ki üc hafta hersey bizim elimizde. Firsati iyi degerlendirmeliyiz..

trbzonsporlu
18.10.2021, 00:54
hamsik ve nwakeme döner umarim.
peres dönmese bile dorukhan pek aratmaz peresi.

beşiktaş macına kadar puan kaybetmek yok

Someone
18.10.2021, 01:24
Vurur geçeriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2021, 07:36
Göztepe ve Rize'den 6 puan alıp Bjk'ye yenilmezsek bile mükemmel..

3+3+1=7 harika olur

artvints
18.10.2021, 08:05
Sezon başından beri fazla net pozisyon bulmadan goller atıyoruz fener maçına özel birşey değil. Daha net pozisyonlara girmek için daha atletik oyuncularla daha hızlı oyun oynamak gerek. Yerleşik oyun böyle, yetenekle açıyorsun, bizim ayrıca fiziksel defolarimiz olduğu için rakibi hirpalayamiyoruz. Daha sakin ve garanti oynuyoruz.

Ligin sonuna doğru bu oyun bizi de strese sokabilir, daha fazla pozisyon üretmemiz lazım.

Futbol enteresan oyun, sürekli pozisyona girip kaçirsan o da takımı olumsuz etkileyebilir ama sabırlı oynamak rakibi strese sokabiliyor. Iyi oynadık ama tek hatada maç verirsek baskısıyla rakip hatalar yapmaya başlıyor, sen uygun ani beklediğin için fazla kendini hirpalamiyorsun ve zamanı geldiğinde fişi çekiyorsun. Bu da kolay değil tabi sağlam psikoloji ve kalite istiyor. Ligin sonuna doğru iyice zorlaşıyor işler.

Mesela ersun bunun tam tersi, kendimizi hirpaliyorduk gol için, baski tempo, uzun top falan derken erken final paslar, pozisyon kaçırmalar, bir bakmışsin oyun elden gitmiş skor da yok, dakikalar erimiş, gol yok. Böyle çok maç yaşadık.

Modern oyun uygun ani beklemeyi gerektiriyor. Tabi herşeyi daha doğru ve biraz daha hizli yapmak lazım.

B.Yiğit
18.10.2021, 08:23
Göztepe maçını geçersek en yakın rakibimize 4 puan farkı takmış oluruz. Göztepe çok zor maç olacak. İyi takım.

Dereli
18.10.2021, 08:39

Beto bize ters geliyordu. Göztepe yi bu hafta izledim dengesiz oynuyorlar. 10 dk iyi iseler 10 dk sapıtıyorlar.
Motivemiz bozulmaz ise (Allahın izni ile) rahat geçeceğimiz bir maç diyorum.

Oğuz ZEYTİN
18.10.2021, 08:59
Dün akşam maç bittikten sonra olanları detaylı takip edemedim. Belli ki Aziz Yıldırım tarzı gündem değiştirme mücadelesi veriyorlar. Bir taraftan böyle davranmaları hoşuma gidiyor. Yalın gerçekle yüzleşmek yerine yel değirmenlerine savaş açmışlar. Bence cevap yetiştirmeye çalışıp boşa enerji tüketmeye gerek yok, kendi kendilerine debelenip dursunlar. Üç puan cepte. Geriye değil, öne bak. Önümüzde de Göztepe maçı var.

Sakatlık yaşayan oyuncularımızın durumunu bilmiyorum. Şüphesiz ki eksiklikleri hissedilir ancak esnek ve geçmiş dönemlere göre geniş bir kadromuz var. İnşallah İzmir'den de iyi oyun ve üç puanla döneriz.

Uğur Kalyoncu
18.10.2021, 09:21
Uğurcan
Dorukhan Edgar Hugo Denswill
Berat Siopis
Ömür Bakasetas Gervinho
Djaniny.

Denswill ile başlanır yine Trondsene dönülür orası çok önemli değil.

Gervinho inanilmaz kötü ama mecburen oynayacak.

Oyunu yikamadigimiz için de yine Djaniny tercihi yapılabilir.

Hamsik ve Nwakamenin yokluğunda pozisyon üretmek çok zor. Geriye düşmeden atacağımız 1 gol ile kazanacağımız maç olabilir. O yüzden de böyle kontrollu bir şekilde sahaya çıkmak lazim.

Halil Alemdar
18.10.2021, 09:45
Gram zorlanmayız bu maçta. 3 puan yazdım bile.

Doğukan Uçan
18.10.2021, 09:53
göztepe kötü takım... aynı kayserispor maçı gibi olur. gol kaçırma rekoru kırmayız umarım.

hyasin61
18.10.2021, 10:11
Fenerbahce galibiyetinin anlam kazanması icin galibiyet sart. Hele hele Fenerbahce - Alanya ve Besiktas- Galatasaray maclarının oldugu bu haftayı 3 puanla kapatmamız lazım.

gurur6134
18.10.2021, 11:18
Peres waka sakat ikiside dinlendirilmeliriske edilmemeli yedek baslasinlar hamsikin geri donecegini dusunuyorum bu mac insallah kazanan biz oluruz

artvints
18.10.2021, 11:34
Bizim takımda kanatların top taşıması elzem. Içeriye giren oyuncu falan pek olmuyor. Bu plan hiç değişmedi. Artık oturdu sayılır. Kanatlar oyunu şekillendirecek birebir etkili olacak mümkünse topsuz da zorlayacak. Rakibin gücüne göre de forvet gezgin olabilir.

Bekler dengeli oynuyor. Ofansif ortasahalarla oynuyoruz. Takım şekli korunuyor. Guardiola anlayışının bizim ligin gerçeklerine uyarlanmış biraz sorunlu hali.

Cem Balcı
18.10.2021, 12:28
Muhtemelen Peres ve Waka olmaz.Alternatifleri var,tertemiz rahat bir galibiyet alıp havamızı bozmamamız lazım.

AyhanPe
18.10.2021, 12:30
Beto bize ters geliyordu. Göztepe yi bu hafta izledim dengesiz oynuyorlar. 10 dk iyi iseler 10 dk sapıtıyorlar.
Motivemiz bozulmaz ise (Allahın izni ile) rahat geçeceğimiz bir maç diyorum.

Bizim macta böyle gitgelleri olmaz. Oyuncular farkli motive olur. Isteyince cok iyi oynayabilen bir takim. Bizden puan alip 4-5 hafta üst üstede yenilebilirler. Eger bulacagimiz pozisyonlardan lk devre 2 gollü üstün kapabilirsek kolay bir galibiyet olabilir ama erken bir gol yiyip maci döndürmeye calisirsak bu sefer basaramayabiliriz. Umarim futbol sansida yanimizda olur. Bence cok zor mac olacak..

asilhamsi
18.10.2021, 13:03
tahminim hamsik oynar waka,perez yetişmez.

------------ugurcan------------

dorukhan----edgar----hugo----trondsen

-------------siopis--------------------

-----baka-------------hamsik-----------

canini-------cornelius------------yusuf

yusuf bu performansı sonrası ilk 11 çıkamyı haketti. Waka yetişmezse bence 11 olmalı.

canini yerine gervinho da olabilir.

Yiğit SARI
18.10.2021, 13:36
Hakan Çelik, yaptığı açıklamada “Dün oynadığımız müsabakada sakatlanan Bruno Peres’in çekilen MR’ında sağ diz iç yan bağda ikinci derece yırtık tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır. Yine aynı müsabakada sağ kalçasında gerilme hisseden Anthony Nwakaeme’nin ise tedavisine başlanmış olup yarın MR çekilmesi planlanmaktadır” dedi.

yorumsuz6117
18.10.2021, 13:52
Peres'de yırtık varmış ama top oynamıyordu zaten Dorukhan oynar yerine çokta iyi oynar çok umutluyum kendisinden, Waka'nın durumu ciddi değilse sorun yok 1 maç dinlenebilir..

Sefa Toyer
18.10.2021, 13:58
……………….Uğurcan……………..
.………..Edgar……….Hugo……….
Doruktan……..Siopis…....Trondsen
…….…Ömür……..Hamsik………..
………..…..Tasos……….Tony…….
……………...Cornelius…………….

Bu dizilim her takımı bozar.

Şahin Yılmaz
18.10.2021, 13:59
Bu iş Peresle olmayacak gibi. 4-6 hafta arası yok deniliyor. Zaten verdiği katkıda beklentinin çok altında.

Peres transferi F/P oranını karşılamıyor. Gervinho desen daha beter.

Ben olsam imkanı olsa devre arası Djani ve Gervinhoyu yolcu edip Visca ve Sol tarafada Alanya dan Davidson u alırım.

Erkin
18.10.2021, 14:54
Ic yan yirtigi ve 2.derecede aynen dedikleri kadar surer gibi. Nerede sakatlandi hatirlayan var mi, maca cok bakamadim. Ters pozisyon icabi bir gerilme mi yoksa daha hafif bir pozisyon olmasina ragmen mi gitti :/ Kendine bakmiyor da olabilir.

ilelebeTS
18.10.2021, 15:47
Bana göre ligin en vasat 2 takımı ile üst üste oynayacağız. Ama dağıtırız/parçalarız mühabbetlerine girmeden, rehavete kapılmadan ciddiyetle devam etmemiz lazım.

Can
18.10.2021, 19:05
1-0 olsun bizim olsun fazlasında gözüm yok. Yeter ki kazanalım..

hanzale
18.10.2021, 19:10
Ic yan yirtigi ve 2.derecede aynen dedikleri kadar surer gibi. Nerede sakatlandi hatirlayan var mi, maca cok bakamadim. Ters pozisyon icabi bir gerilme mi yoksa daha hafif bir pozisyon olmasina ragmen mi gitti :/ Kendine bakmiyor da olabilir.

Çok da ters olmadı sanki

Yiğit SARI
18.10.2021, 21:03
------------Uğurcan
Dorukhan - Ié - Hugo - Trondsen
---------Berat - Hamsik
Djaniny - Bakasetas - Gervinho
-----------Cornelius

artvints
18.10.2021, 21:09
Ic yan yirtigi ve 2.derecede aynen dedikleri kadar surer gibi. Nerede sakatlandi hatirlayan var mi, maca cok bakamadim. Ters pozisyon icabi bir gerilme mi yoksa daha hafif bir pozisyon olmasina ragmen mi gitti :/ Kendine bakmiyor da olabilir.Bir pozisyonda basit oynamak yerine gereksiz şekilde bileğini çok döndürerek diğer taraftaki adama pas atmaya çalıştı, yere basarken bacağı tuttu, üzerine gitmeye çalıştı ama batma hissi arttı, kendini yere biraktiginda baya acı çektiği belliydi. Kendi de tam anlayamadı.

trbzonsporlu
18.10.2021, 21:20
Bana göre ligin en vasat 2 takımı ile üst üste oynayacağız. Ama dağıtırız/parçalarız mühabbetlerine girmeden, rehavete kapılmadan ciddiyetle devam etmemiz lazım.

şuanda ligin en vasat 2 takımı olduklarına katiliyorum

maç cumartesi kazanirsak maç fazlasiylada olsa rakiplerle fark baya aciliyor ki fener hakem el atmazsa cok zorlanir, bjk gs maci var bide.

sonraki hafta yine büyüklerden ilk biz oynuyoruz rizeyi yendigimiz an maç fazlasıyla çift haneli farklar bile olabilir ki fbnin konya depi ve bjknin hatay depi çok çok zorlu geçecek

trbzonsporlu
18.10.2021, 21:22
bjk maçı öncesi en yakın rakibimize 6-7 puan fark atarsak saşırmam

SALDIRAY
18.10.2021, 21:25
Mutlak kazanmamız lazım. Hedef 8taşa karşı 6 puan alıp çıkmak

Anıl C
18.10.2021, 21:27
Başlığı Telonyus açaydı eyiydi:D

gurur6134
18.10.2021, 23:31
Peresin roma maci disinda ki performanslari vasatin ustune cikamadi bence ,pereira geldiginde fark yaratmisti onu goremedik peresde birde dorukhani gorelim bakalim belki daha hayirli olur boylece solda trondsen oynayabilir ismaili izlemek zorunda kalmayiz . 1 0 olsun bizim oldun ligin liderine karsi oynayacak her takim ekstra motive olacaktir bu normaldir daha zorlu gececek bu tur maclar artik mazeret yok alip gecmeliyiz

serdaracıl
19.10.2021, 00:43
Başlığı @Tolenyus açaydı eyiydi:D

Aynen

samatyaboy
19.10.2021, 00:53
Bu iş Peresle olmayacak gibi. 4-6 hafta arası yok deniliyor. Zaten verdiği katkıda beklentinin çok altında.

Peres transferi F/P oranını karşılamıyor. Gervinho desen daha beter.

Ben olsam imkanı olsa devre arası Djani ve Gervinhoyu yolcu edip Visca ve Sol tarafada Alanya dan Davidson u alırım.

FB maçı aldatmasın, devreyi 3-4 puan önde kapatsak bile 2-3 tane sağlam transfer şart.

Erkan A.
19.10.2021, 02:17
Perez sakatlanmasi cok kötü oldu
dorukhani bu energi ile ortasahada izlemek isterdim
Berat ile dorukhan milli takimin ilk onbirde iki bankosu olacagini ben haftalar evel yazmistim yavas yavas medyalardada bunu diyenler oluyor..
dorukhan bek olarak kayip oluyor sahada yeteneklerini gösterme alani ortasahadir..
siopis her macta ikinci yarilarda oyuna girmeli ve rakiplere gecit vermemeli siopis ilk onbir oyuncusu olamaz boyundan kaybediyor rakip oyuncu bir adim atarken siopis 10 adim atmali kosarak energisi bize maclarin ikinci yarilarinda lazim rakip yorgunluk yasarken..
Bir abimiz caniniyi devre arasi gönder viscayi al diye yorumladi kesinlikle katiliyorum sadece viscayi al sampionluk hikayesini keyifle izle..avci hocanin kalbinde kesinlikle bir visca duruyordur..elbete basaksehir viscayi vermez o da baska hikaye hele belozoglu varken bu is hic olmaz artik sikecilere giderse isigi söner orada basarili olamaz bizde oldugundan daha büyük yildiz olur..
göztepeye gelince rahat mac yok artik
fakat trabzonsporumuz bir tempo tuturmus gidiyor bu hiza göztepe ayak uyduramaz bize celme taksada kendi düser gibi bir mac olacaktir .. bizi ilk 20 Dk zorlar dururlar maca skor tahminim 1 - 4
macin yildizi tekrar bakasetas olur gervinho patlama yasar bu macda cok basarili olur tahminim..

Onur Akyüz
19.10.2021, 02:43
Sezon başından beri fazla net pozisyon bulmadan goller atıyoruz fener maçına özel birşey değil. Daha net pozisyonlara girmek için daha atletik oyuncularla daha hızlı oyun oynamak gerek. Yerleşik oyun böyle, yetenekle açıyorsun, bizim ayrıca fiziksel defolarimiz olduğu için rakibi hirpalayamiyoruz. Daha sakin ve garanti oynuyoruz.

Ligin sonuna doğru bu oyun bizi de strese sokabilir, daha fazla pozisyon üretmemiz lazım.

Futbol enteresan oyun, sürekli pozisyona girip kaçirsan o da takımı olumsuz etkileyebilir ama sabırlı oynamak rakibi strese sokabiliyor. Iyi oynadık ama tek hatada maç verirsek baskısıyla rakip hatalar yapmaya başlıyor, sen uygun ani beklediğin için fazla kendini hirpalamiyorsun ve zamanı geldiğinde fişi çekiyorsun. Bu da kolay değil tabi sağlam psikoloji ve kalite istiyor. Ligin sonuna doğru iyice zorlaşıyor işler.

Mesela ersun bunun tam tersi, kendimizi hirpaliyorduk gol için, baski tempo, uzun top falan derken erken final paslar, pozisyon kaçırmalar, bir bakmışsin oyun elden gitmiş skor da yok, dakikalar erimiş, gol yok. Böyle çok maç yaşadık.

Modern oyun uygun ani beklemeyi gerektiriyor. Tabi herşeyi daha doğru ve biraz daha hizli yapmak lazım.

Kesinlikle katılmadığım ve hiçbir veriyle desteklenemeyecek bir yorum olmuş. Neye göre pozisyona giremediğimiz iddia ediliyor anlamak gerçekten güç?

Fb maçı hatırladığım net pozisyonlar;
-hugo(kafa şutu)
-abdülkadir(ikinci yarı karşı karşıya kötü vuruş)
-gervinho(ilk dk pozisyon)
-denswill (altı pas içinden crespo’nun çıkardığı pozisyon)
-dorukhan(direk)

%100’lük 5 pozisyon ve bu 5 pozisyonun dışında bulunan 3 gol.. Bunların dışında bakasetas’ın etkili şutu, yusuf’un cornelyus’a kestiği arka direği de saymıyoruz hadi onlar çok net değil. %80’e yakın topla oynama ve 600’e yakın pas. Rakip ceza sahasından çıkamamış neredeyse..

Yakın zamanda olduğu için hemen hatırlayabildiğim kayseri maçı ve sayısız pozisyon. Bu sene en çok topu direkten dönen takım, en çok isabetli şut çeken takım ve en çok gol atan takım. Önemli bir husus daha bir tam maç ve içeride son 15 dk bir maçı 10 kişi oynamış bir takım..

Son maç Hamsik ve koca bir ikinci yarı Tony olmadan oynayan bir takım..

Desek ki bulduğumuz pozisyona göre aldığımız skor az evet bu doğru zaten oranlarla da bu ortada. 141 isabete rağmen 19 gol olmuş, bu az değil ama çok olabilirdi.

Başka bir şey mi anlatılmak isteniyor?

David_LuiZ4
19.10.2021, 02:53

Maçı radyodan bile dinlesen Trabzonspor'un her maçında en az 3 net gol pozisyonuna girdiğini tespit edebilirsin..Bu yorumu yazarken hiç utanmadın mı?

Bir de maçların tekrarını izliyorum diyorsun...Bir maçı 180 dakika izlediğin halde gol pozisyonuna giremediğimizi iddia edebiliyorsun...Gözünle gördüğünü inkar edecek kadar ne içtin..Altınokta körler derneğinden mi katılıyorsun aramıza? Ya da Ünal'ı postalamanın getirdiği kuyruk acısı mı yazdırıyor sana bunları...

artvints
19.10.2021, 05:03
Maçı radyodan bile dinlesen Trabzonspor'un her maçında en az 3 net gol pozisyonuna girdiğini tespit edebilirsin..Bu yorumu yazarken hiç utanmadın mı?

Bir de maçların tekrarını izliyorum diyorsun...Bir maçı 180 dakika izlediğin halde gol pozisyonuna giremediğimizi iddia edebiliyorsun...Gözünle gördüğünü inkar edecek kadar ne içtin..Altınokta körler derneğinden mi katılıyorsun aramıza? Ya da Ünal'ı postalamanın getirdiği kuyruk acısı mı yazdırıyor sana bunları...Ne biçim adamsın ya yazıyı tam okusan böyle atlamazsin ama alışkanlık edinmişsin işte açık arayıp millete hakaret ediyorsun. Ne bitmek bilmez egon varmış o kadar senedir forumdasin hakaret etmeden yazı yazamıyorsun, asasyol kişilik bu oluyor hiç tanımadığın adama direk hakaret içerikli yazı yazıyorsun. Kavga etmediğin adam yok. Çok büyük marifet aferin.

Oyun şeklinden dolayı daha sabırlı oyun, daha az deneme uygun ani bekleme planıyla ilgili bir yazı yazmışım.

Hücum oyuncularının tipinden dolayi topsuz koşu olmuyor, dolayisiyla kaleciyle karşı karşıya pozisyon az görüyoruz, daha çok kapalı savunmayi duran topla yetenekle açıyoruz demişim. Yani fener maçı performansını savunmuşum, utan miyor musun diye alıntıya başlıyorsun.

Senin utanmazliğina kimse yetişemez.

Murathan
19.10.2021, 05:08
bakasetas berat hamsik
ömür cornelius djaniny
böyle çıkarız muhtemelen
çok iyi bir şey çıkabilir ortaya

artvints
19.10.2021, 05:10
Kesinlikle katılmadığım ve hiçbir veriyle desteklenemeyecek bir yorum olmuş. Neye göre pozisyona giremediğimiz iddia ediliyor anlamak gerçekten güç?

Fb maçı hatırladığım net pozisyonlar;
-hugo(kafa şutu)
-abdülkadir(ikinci yarı karşı karşıya kötü vuruş)
-gervinho(ilk dk pozisyon)
-denswill (altı pas içinden crespo’nun çıkardığı pozisyon)
-dorukhan(direk)

%100’lük 5 pozisyon ve bu 5 pozisyonun dışında bulunan 3 gol.. Bunların dışında bakasetas’ın etkili şutu, yusuf’un cornelyus’a kestiği arka direği de saymıyoruz hadi onlar çok net değil. %80’e yakın topla oynama ve 600’e yakın pas. Rakip ceza sahasından çıkamamış neredeyse..

Yakın zamanda olduğu için hemen hatırlayabildiğim kayseri maçı ve sayısız pozisyon. Bu sene en çok topu direkten dönen takım, en çok isabetli şut çeken takım ve en çok gol atan takım. Önemli bir husus daha bir tam maç ve içeride son 15 dk bir maçı 10 kişi oynamış bir takım..

Son maç Hamsik ve koca bir ikinci yarı Tony olmadan oynayan bir takım..

Desek ki bulduğumuz pozisyona göre aldığımız skor az evet bu doğru zaten oranlarla da bu ortada. 141 isabete rağmen 19 gol olmuş, bu az değil ama çok olabilirdi.

Başka bir şey mi anlatılmak isteniyor?Pozisyon bulamıyoruz demedim. Net pozisyon derken maçı konya maçinda gervinho'nun bulduğu tarzı bir pozisyondan bahsediyorum. Veya fener'den, molde'den yediğimiz tarzdaki goller.

Fener maci 50 dakika defans arasına girip top alan oyuncu çıkmadı. En golcümüz bakasetas zaten attığı goller belli.

6Şafak Aydın1
19.10.2021, 08:30
bakasetas berat hamsik
ömür cornelius djaniny
böyle çıkarız muhtemelen
çok iyi bir şey çıkabilir ortaya
Kontenjan acildiysa direk Siopis taraftariyim. Dorukhan hu ie Trondsen ile. Siopis Hamsik Baka. Berattan uzaklasiyorum gittikce. Önünde alan var gitmiyor vs. Delmiyor hic.

Denswilmi Trondsenmi. Oynamak istiyorsak Trondsende haklisiniz, defans agirlikli ise Denswil daha mantikli gözüküyor.

Göztepe Kasimpasa macini izledim. Hem Halile hem rakibe bir bakalim diye. Halil sakatlandi belki oynamaz. Ilginc olan ise Halilsiz mac cevirdiler. Hem kaptan hem baskin bir hücum oyuncusu.

fb maci piskoligimze iyi gelmisse bazi formsuz oyunculardan skor katkisi beklemek hata olmaz insallah. Silkelenmislerdir umarim Djanini Gervinho Ömür. Ömür hakkinda diyecegim sey kaleyi gördünü vur pas düsünme o kadar, Corneliusun ayagina verdin yine sonuc degismedi. Vur da. Macta oyuncunun taraftarin en sevdigi seylerden sut pozisyonu bulup gol aramak degilmi, bende öyle. Insallah kazaniriz.

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2021, 09:15
Dorukhan, Trondsen ve Siopis ilk 11'de başlamalı
BJK maçı öncesi Göztepe ve Rize'yi kayıpsız geçmeliyiz.

hyasin61
19.10.2021, 09:53
Dorukhan gayet iyi bir goruntu verdi. Peres'in yoklugunda oynar daha hazır hale gelir. Trondsen ve Dorukhan kadroya monte edilmeii bir sekilde.

Burak Bıyıklı
19.10.2021, 10:03
Trondsen, dorukhan 11 başlamalı. Siopis'le başlamak iyi olabilir. Ama sonradan girdiğindeki maç çeviren hallerini görünce belki 60'da oyuna alınabilir diye de düşünüyorum. Kesinlikle çok verimli adam.

Ömür beklediğimiz şeyleri ne zaman yapacaksın?

Gökhan Balcı
19.10.2021, 10:19
Siopis bizim sigortamız gerekmedikçe 11 başlayacağını hiç sanmıyorum. Dorukhan formayı aldı bırakmamak bundan sonra kendi elinde. Trondsen gayet iyi görüntü çizdi hazır sağ bek yerliyken daha güzel fırsat gelemezdi. Bundan sonraki en önemli meselemiz sağ kanat. Orada bir kıpırdınma olsa bu takım daha da tutulmaz

Timur Bey
19.10.2021, 10:44
Savruk bir rakibe karşı oynayacağız ama genelde bize karşı hep sağlam motive oluyorlar. Bu takımın gs yardakçısı olduğu her maçlarında belli oluyor. Düşen sayısı 5-6 takım olsa gerçekten iyi olur.

angraf
19.10.2021, 10:48
çok önemli maç
Kazanacağımızı düşünüyorum.

Murat Keçeci
19.10.2021, 11:34
fb maçını unutup artık bu maça odaklanmalıyız.fb maçıyla bu maç arasında hiçbir fark yok hepsinde ödül 3 puan.

Moralimizin yüksek olması bu maç için önemli bir artı ama bu durum rehavet oluşturmamalı.Ayni durum konya maçından önce de geçerliydi moralimiz yüksek çıktığımız bir maçtı ama oyun içinde gevşedik ve bedeli ağır oldu.lider çıkacağımız bu maçtan lider ayrılmalıyız.

Rakibin ne oynayacağından daha önemli olan bizim ne oynayacağımız.Anadolu maçlarında iyi konsantre olduğumuz sürece ve disiplinli oynadığımız sürece bir adım öndeyiz.Her galibiyet zirvedeki yerimizi sağlamlaştıracak fakat zirvede olduğumuz için orada daha sert rüzgarlar ile karşılacağız o sebeble performansimizi aşağı çekecek stres,kaygı,endişe,öfke gibi kavramlarla başa çıkabilmeliyiz.

Bireysel becerisi yüksek olan oyuncularımızı anadolu maçlarına daha iyi motive etmeliyiz.Örnegin Gervinho fb gibi fiziksel kapasitenin ön planda olduğu ve denk iki takimın maçında etkisiz kalabilir ama daha baskın oynayacağımiz anadolu maçlarında ön plana çıkabilir iyi motive edilmesi fiziksel olarak biraz daha yükseltilmesi lazım.

Hamsikin geri dönecek olması önemli bir artı olacak.Bakasetasın yine uzaktan şutlara devam etmesi lazım.Djaniny nin performansından memnunum.Trondsen Dorukhandan beklentim üst üstte birkaç maç oynamaları kuvvetlendiklerinde hem sakatlanma riski azalacak hemde form grafikleri yükselecek.

Oyunumuzla alakali olarak beklentim topun hızını biraz daha arttırmalıyız.Soldan sağa,sağdan sola topu çevirme hızımız çok düşük ve top rakipteyken rakibe baskımız çok yetersiz topu öne taşımak isteyen her takım bunu başarıp bizi geriye koşmak zorunda bırakıyor ve bu durum dengemizi bozuyor topu kaybettiğimiz yerde daha sert baskı kurmalı ve orda topu tekrar geri almalıyız.

Defans hattımız fb maçında çok iyi değildi.Rakip on kişi kalinca kendi sahasına çekilince bireysel hata yapma olasılıkları azaldığı için çok sırıtmadılar ama 11 e 11 olsaydı yine gs maçına dönecek hissiyatını bana verdiler.Daha sağlam ve güvenli oynamalilar.Valencia 3'e1,2 ye 1 her pozisyonda topu aldı.

Yerimizde gözü olanlara verilecek en güzel yanıt sahadan 3 puanla ayrılmak olacaktır.Karşımıza haksızlık içeren durumlar çıksa bile sağduyumuzu ve sükunetimizi korumalıyız.

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2021, 11:34
Bu takım güven veriyor.
Bu takımın maçlarını beklemek heyecan veriyor.
Bu takım insana mutluluk veriyor.
Bu takımı izlemek keyif veriyor.

MetehanS
19.10.2021, 12:13
peres dönmese bile dorukhan pek aratmaz peresi.

buna sesli güldüm.

Peres, yerinin dolması zor bir oyuncu bence.

Hamza Yilmaz
19.10.2021, 12:25
https://twitter.com/recepgordebil/status/1450388058801594370?s=21

Bu Takim Pozisyon‘a giremiyor diyenler var

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

yorumsuz6117
19.10.2021, 13:58
Dorukhan sağ bek, Trondsen sol bek net..

Ts006161
19.10.2021, 14:13
İstatiksel çalışma yapacak arkadaşlardan ricam. Derbi maçlarını kazandığımız maçlardan sonraki haftalar ne sonuçlar almışız. Paylaşacak zamanı olan arkadaş varsa merak ettim. Mağlubiyet alacağımızı düşünüyorum da. Beraberlik büyük ihtimal alabiliriz hissediyorum. Bu Göztepe ye şansımız tutmuyor..

Mehmet Fatih Yavuz
19.10.2021, 14:21
İstatiksel çalışma yapacak arkadaşlardan ricam. Derbi maçlarını kazandığımız maçlardan sonraki haftalar ne sonuçlar almışız. Paylaşacak zamanı olan arkadaş varsa merak ettim. Mağlubiyet alacağımızı düşünüyorum da. Beraberlik büyük ihtimal alabiliriz hissediyorum. Bu Göztepe ye şansımız tutmuyor..

Bu sene bu tarz kabus istatistikleri yıktığımız bir sene. :)
Bütün bize ters gelen rakipleri ve istatistikleri derbeder etmekteyiz.

cakalkerem
19.10.2021, 14:41
Şu Canini efendinin iyi mi kötü mü olduğuna bir türlü karar veremedim..
Adam buzdolabı gibi....

Cornelliusun oynaması lazım...
Adama orta açmaları lazım...
FB maçında sağ kanadı iyi kullandık lakin orta açmadık...

Waka 1 hafta dinlensin ama Hamsik dönmeli...
Yusuf oynayacaksa Berat dinlendirilip Silopis ile başlanabilir..Adam çok enerjik...

Defans Dorukan oynar sıkıntı olmaz ...

Ömür için hala yorum yok

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2021, 14:42

Beto gittikten sonra Göz Gözü yeneriz :)

cakalkerem
19.10.2021, 14:42

Erken bir kırmızı görmezsek (FB maçının diyetini ödetmezlerse) kopartırız maçı

cakalkerem
19.10.2021, 14:43
forvetler çok kaçırıyor...

Mutlaka ortadan Bakesetas-Hamsik-Ömür- Waka gol katkısı almalıyız.....

Ts006161
19.10.2021, 14:48
Bu sene bu tarz kabus istatistikleri yıktığımız bir sene. :)
Bütün bize ters gelen rakipleri ve istatistikleri derbeder etmekteyiz.

Yalan yok bu tip maçlardan korkuyorum. Özellikle çok şanssız bir takım olduğumuzu da düşünürsek.

Beto gittikten sonra Göz Gözü yeneriz :)

İnşallah abi

Erken bir kırmızı görmezsek (FB maçının diyetini ödetmezlerse) kopartırız maçı

Bundan sonra yeneceksen hakemleri de yenmemiz gerekecek özellikle deplasmanda. Fb maçındaki gibi taraftar desteğini her maç arkamıza alırsak Trabzon'da hakemler bir daha hata yapamaz

Doğukan Uçan
19.10.2021, 15:02
göztepe bize ters geliyor puan durumuna aldanmayın.

ilelebeTS
19.10.2021, 15:43
Rakibimiz rehavet. Ama haftada 1 maç oynuyoruz artık. Odaklanmak o kadar da zor olmamalı. Konya maçı başlangıcı gibi ciddi bir oyun başlangıcıyla erkenden işi bitirelim.

Enaldo61
19.10.2021, 15:51
Peres ve Tony yok, Hamsik oynar muhtemelen.

yorumsuz6117
19.10.2021, 16:08
Edit..

angraf
19.10.2021, 16:18
nweakame 1 ay yok diyorlar :/

yorumsuz6117
19.10.2021, 16:31
Çok kritik noktadayız, bu maçı alırsak Rize'ye puan vermemiz mucizedir..

Mehmet Fatih Yavuz
19.10.2021, 16:31
nweakame 1 ay yok diyorlar :/
Wakame 1-2 hafta, Peres 1 ay diye okudum.

https://www.61saat.com/futbol/nwakaeme-den-kotu-haber-geldi-goztepe-macinda-yok-h1032333.html

Selim Çoban
19.10.2021, 16:38
Rakibimiz rehavet. Ama haftada 1 maç oynuyoruz artık. Odaklanmak o kadar da zor olmamalı. Konya maçı başlangıcı gibi ciddi bir oyun başlangıcıyla erkenden işi bitirelim.

Kesinlikle katılıyorum. Fb yi yenip gidip göztepeye yenilirsek prestijden öte hiçbir anlamı kalmaz. Alıp gelin çocuklar

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2021, 16:38
Wakame 1-2 hafta, Peres 1 ay diye okudum.

https://www.61saat.com/futbol/nwakaeme-den-kotu-haber-geldi-goztepe-macinda-yok-h1032333.html

Yanduk :(

sethfilo
19.10.2021, 16:47
Nwakame bir iki maç yokluğu özellikle Gervinhonun en başarılı olduğu mevki olması nedeniyle doldurulur. Ancak Peresin yokluğu takıma verdiği güven ve önünde oynayanı rahatlatmasıyla çok arayacağımız bir adam. Dorukhanla yamanabilir orası ancak özellikle Göztepe deplasmanında Dorukhanın ortasahaya katacağı enerji daha değerli ( tabiki tekrar sakatlık açıklaması gelmezse). Hamsiğin dönüşü gerçekleşirse bir adım daha güçlü başlangıç yapabiliriz maça. Ancak bu tip sakatlıklardan sonraki dönüşler hep risklidir. ve birilerinin ısrarla hayır demesine ( hatta ikinci yarı veya son dakikalarda girmeli) rağmen Cornelius sakat olmadığı sürece bu takımın santraforudur. Adam her pozisyonda rakibe ciddi stres yaratıyor. Ve özellikle bu hafta tekrar gösterdi ki tek stoperin onunla baş etmesi çok zor. belki makine gibi gol atmıyor bazı taraftarın istediği gibi, ancak yarattığı tehlike,boşluklar ve pivotluğu kesinlikle onu 11 in ayrılmaz parçası yapıyor.

Cem Balcı
19.10.2021, 16:58
-----------Uğurcan---------
Dorukhan - İE - Hugo - Trondsen

------------Berat - Hamşik--------

-------------Bakasetas------------

---Djaniny - ------------- Yusuf (Gervinho )

----------------Cornelius

Denenmeli.

M.Kılıç50
19.10.2021, 16:59
Rakibimiz rehavet. Ama haftada 1 maç oynuyoruz artık. Odaklanmak o kadar da zor olmamalı. Konya maçı başlangıcı gibi ciddi bir oyun başlangıcıyla erkenden işi bitirelim.Tam bu rehavet olaylarına engel olmak için Takıma baya Tecrübe katıldı. Yaş ortalaması yükseltildi. Hamsikin Liderliğine, Bakasetasın sahiplenmesine Takımdaki havaya çok güveniyorum ben.

M.Kılıç50
19.10.2021, 17:07
Bu sezon Galatasaray maçından sonra Kasimpaşa yı yenmişiz (1-0)
Geçen sezon:
(Newton)
Denizlispor 0-0
Kasimpaşa 3-4
(Avcı)
Karagümrük 2-0
Denizlispor 1-0
Kasimpaşa 2-1
Karagümrük 2-0

Yani Abdullah Avcı geldiğinden bu yana büyük maçlardan sonra hep Galip gelmişiz.

Şampiyonluğun kaçtığı 19/20 sezonu:
(Ünal Karaman)
Gençlerbirliği 2-2
Rizespor 2-1
Antalyaspor 3-1
(Hüseyin Çimşir)
Gençlerbirliği 2-0
Rizespor 5-2
Antalyaspor 2-2

Ts006161
19.10.2021, 17:13
Bu sezon Galatasaray maçından sonra Kasimpaşa yı yenmişiz (1-0)
Geçen sezon:
(Newton)
Denizlispor 0-0
Kasimpaşa 3-4
(Avcı)
Karagümrük 2-0
Denizlispor 1-0
Kasimpaşa 2-1
Karagümrük 2-0

Yani Abdullah Avcı geldiğinden bu yana büyük maçlardan sonra hep Galip gelmişiz.

Şampiyonluğun kaçtığı 19/20 sezonu:
(Ünal Karaman)
Gençlerbirliği 2-2
Rizespor 2-1
Antalyaspor 3-1
(Hüseyin Çimşir)
Gençlerbirliği 2-0
Rizespor 5-2
Antalyaspor 2-2

Teşekkürler emeğine sağlık

Ts006161
19.10.2021, 17:15
Wakayemenin Beşiktaş maçında sahada olması lazım. Kendisi Beşiktaşı çok seviyor çünkü.

Hoca sol kanatta eğer Hamsik dönerse Djanini'yi oynatmasını bekliyorum. Sağ da Yusuf sürprizi yapabilir hoca. Ama Ömür'ün kesileceğini de düşünmüyorum. Hocam işin içinden nasıl çıkacak bakalım

mawro61
19.10.2021, 17:16
Nwakeme olmadığı için daha baskılı bir oyun ve hızlı hücumlar bekliyorum.
Eğer defansın sağında problem yaşamazsak net kazanırız.

ilelebeTS
19.10.2021, 17:20
Dorukhan_Edgar_Hugo_Trondsen
__________Berat
Djaniny_Baka_Hamsik_Gervinho
________Cornelius

İ. SARAL
19.10.2021, 17:21
__________Berat
________CorneliusKadro bu olur büyük ihtimalle.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

albatros
19.10.2021, 17:45
Enteresan bir hafta bizleri bekliyor.
Waka yerine Gervinho, Peres yerine Dorukhan oynayacak büyük ihtimalle. Allah sakatlık vermezse sol bek (Trondsen) ve sağ bekte gözümüz arkada kalmaz. Hamsik de oynarsa hücum anlamında güçleniriz. En büyük soru işareti Gervinho gibi şu an. Umarım toparlar ve ilk hafta performansına geri döner.

Onur Akyüz
19.10.2021, 17:47
Pozisyon bulamıyoruz demedim. Net pozisyon derken maçı konya maçinda gervinho'nun bulduğu tarzı bir pozisyondan bahsediyorum. Veya fener'den, molde'den yediğimiz tarzdaki goller.

Fener maci 50 dakika defans arasına girip top alan oyuncu çıkmadı. En golcümüz bakasetas zaten attığı goller belli.

şöyle diyelim o zaman;

20932
süre olarak bir tam 90 dakika da 10 kişi oynadığımızı ve gs ve fb maçlarını geçtiğimizi düşünürsek çok değerli bir veri bu.

Enaldo61
19.10.2021, 18:16
__________Berat
________Cornelius

İyi kadro ama Gervinho'yu 11 başlatmam ben.

ilelebeTS
19.10.2021, 18:26
İyi kadro ama Gervinho'yu 11 başlatmam ben.

Bu adamı kazanacağız, sıkıntı yapmayın. O oyuncu özelliklerinin bu ligde başarısız olma ihtimali yok. Her maç en az 1 net pozisyonu var. Atmaya başlarsa devamı gelecek inşallah.

Enaldo61
19.10.2021, 18:51
Bu arada gs sessiz sedasız yukarıya doğru geliyor, bizim farkı açmamız lazım bence, o nedenle bu tarz maçları rahat geçmeliyiz.

Edgar kart sınırında, bu maçta görsün o kartı Rize maçında olmasın, sonra bjk maçına falan denk gelebilir çünkü az kaldı oraya.

Mehmet
19.10.2021, 20:12
Rehavet olmasın yeter.

Arif Timurcioğlu
19.10.2021, 20:34
şöyle diyelim o zaman;

20932
süre olarak bir tam 90 dakika da 10 kişi oynadığımızı ve gs ve fb maçlarını geçtiğimizi düşünürsek çok değerli bir veri bu.
Son vuruşları becerebilsek her maç fark olur.

nakzo
19.10.2021, 21:21
wakayemenin olmaması çok büyük eksik varlığı bile karşı takımı korkutuyordu.

nakzo
19.10.2021, 21:23
1-0 olsun bizim olsun kolay maç değil.

Burçak
19.10.2021, 21:40
1-0 olsun bizim olsun. :yattara2:

redbul
19.10.2021, 21:59
göztepe oynadığı oyun şekli olsun kadro kalitesi olsun ligin en kötü takımlarından biri ,ben bunu puan durumuna istinaden söylemiyorum yenide bir hocaları geldi oda yavaştan oyun sistemini oturtacaktır ama şuan itibari ile bence çok iyi bir takım değil bu maçta peres ve wakemenin olmayacağını varsayarsak peres yerine doğukan wakame yerinede gervinho oynar eksiklikleri çok aranmaz düşüncesindeyim solbekte ise sağ bekte türk olacağı için trondsenin oynamasını bekliyorum ben kazanacağımızı düşünüyorum umarım kazanır yolumuza kayıpsız devam ederiz.

AyhanPe
19.10.2021, 22:07
Ilk devre yakaladigimiz firsatlari iyi degerlendirirsek kolay bir galibiyet olabilir. Sonucta Göztepe nin bariz savunma sorunlari var ama eger firsatlari harcayip erken geriye düsersek büyük hayal kirikligi yasabiliriz. Kolay mac olacagini bekleyenler yaniliyorlar..
Her mac bir final maci bizim icin..O ciddiyetle de oynamaliyiz..

Sacit
19.10.2021, 23:08
İki maç yaptın hemen sakatlık!!!
Bu işleri bir türlü aşamadık yok!

wakayeme sakatlık için bahane arıyorsun!!!
perez da ilginç

Bu takım avrupa liginde devam etseydi demek ki biterdik
eyvah! Çok gerideyiz çok!

Tahir61
20.10.2021, 00:29
Asıl mevkileri orta saha olan dorukhan ve trondsen, uzun sakatlıklardan sonra bek mevkiinde doksan dakika ne kadar iş görecekler bakalım.
Tam 1-0 skorlu Abdullah Avcı maçı.

Ufuk
20.10.2021, 01:05
Asıl mevkileri orta saha olan dorukhan ve trondsen, uzun sakatlıklardan sonra bek mevkiinde doksan dakika ne kadar iş görecekler bakalım.
Tam 1-0 skorlu Abdullah Avcı maçı.Çift sahte bek kullanıp orta sahayı Hamsik-Baka-Omur yapma fikri çık aklımdan :)

juliant
20.10.2021, 01:08
trondsen fb macinda iyi olabilir bu veri vermez bize. cunku rakip hic gelmedi..goztepe atak yapacaktir sol belte savunmasi iyi olmaliki sol bek isi tamam diyebilelim

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2021, 07:32
Kazanırız.
Rahatım.

Kemal Öztel
20.10.2021, 08:08
Haftaiçi maç günü gelsin artık diye beklemek. Bu sezon takım bu heyecanı veriyor bize. Bir an önce ctesi olsa da şöyle sağlam bir oyunla 3-0 gibi net bir galibiyet alsak. Benim takıma ve hocaya olan güvenim tam paramparça edeceğiz..

Kaan Çetin
20.10.2021, 10:39
N'diaye-Halil. Biraz da Jahovic. Savunmaları kötü.

Dorukhan sakatlanmazsa Peres'i aratmaz, çünkü aranacak bir performans göstermedi Peres, potansiyelinin altındaydı hep.
Gervinho kötü bir kaç maç geçirdi, artık iş yapması gerektiğini biliyor Waka'nın da yokluğunda, bu maç mutlaka tabela yapar.

3-1 kazanırız.

pReN@_61
20.10.2021, 10:49
Sakatlıklar can sıkmaya başladı.

nakzo
20.10.2021, 11:17
Saçma sapan insanlarla futbolcu eskisi hocalarla çok yıllar kaybettik a.avcı bizi eninde sonunda şampiyonluga taşıyacaktır. A.avcıyla çok uzun yıllar çalışmalı ve bütün yetkiyi ona vermeliyiz çekilip beklemeliyiz bu işi başaracak.

Mehteroğlu
20.10.2021, 11:36
kulübeden gelenlerin katkısı hissedilmeye başladı, fener maçında yusuf, dorukhan, trondsen, siopis ve cornelius 5'i de sonradan girdi ve katkı verdi... bu büyük bir gelişme... Bence kalan 2 önemli iş var, 1.Gervinho'nun form tutması, 2.Ömür'ün form tutması... Gerisi hallolur...

Ceyhun Öncü
20.10.2021, 11:52
1-0 olsun bizim olsun

Bence olmasi gereken ilk 11
Gervinho Cornelius Djanini
Bakasetas
Hamsik Berat
Trondsen Hugo Edgar Dorukhan
Ugurcan

B.Yiğit
20.10.2021, 11:54
trondsen sol bekte gerçekten güven veriyor. topla ilişkisi çok iyi, teknik ve akıllı oyuncu. peres sakatlığı sonrası dorukhan oraya geçer bu da 3 yerli kuralında sıkıntı yaşamayacağız anlamı taşıyor.

Şahin Yılmaz
20.10.2021, 12:15
Ne güzel bir hafta oluyor. Şikebahçeliler hala ağlıyor.

Haftasonu da keyfimiz bozulmadan diğer haftaya geçeriz İnşallah.

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2021, 12:29
Haftaiçi maç günü gelsin artık diye beklemek. Bu sezon takım bu heyecanı veriyor bize. Bir an önce ctesi olsa da şöyle sağlam bir oyunla 3-0 gibi net bir galibiyet alsak. Benim takıma ve hocaya olan güvenim tam paramparça edeceğiz..

1-0 olsun 3 puan bizim olsun.
Kazanırsak çok karlı bir hafta olacak.
Derbi berabere bitsin.
Alanya Kadıköy'de çaksın (ama hakem katliamına hazır olun)

Dersten zayıf not alan öğrencilerin Hoca'yı suçlaması misali ağlıyorlar.

Beter olun emek hırsızları

N'diaye-Halil. Biraz da Jahovic. Savunmaları kötü.

Dorukhan sakatlanmazsa Peres'i aratmaz, çünkü aranacak bir performans göstermedi Peres, potansiyelinin altındaydı hep.
Gervinho kötü bir kaç maç geçirdi, artık iş yapması gerektiğini biliyor Waka'nın da yokluğunda, bu maç mutlaka tabela yapar.

3-1 kazanırız.

Bu 3 oyuncu tehlikeli.
Aman dikkat!

Dorukhan, Trondsen, Ömür ve Yusuf'un yükselen performansı umut veriyor.

6Şafak Aydın1
20.10.2021, 12:30
Ella diye bagirdiysa pas bekledi

https://www.youtube.com/watch?v=U6EZguo8UDU

holyjoker
20.10.2021, 15:53
kadrosunda 3'den fazla türk oynatan takımlardan hiç korkum yok. göztepeye dair tek endişem taraftarı. MÜKEMMEL. halil'leri de oynamıyor zaten. peres'in sakatlığıyla 3 türk kuralından dorukhanı orada oynatarak istifade edebiliriz aslında böylece ,üzgünüm ama, takımın en zayıf türk halkası ömür'ü oynatmaktan kurtuluruz. aklımda en ufak şüphenin olmadığı maç kadromuz; uğurcan-doruk,ie,hugo,trondsen-berat,hamsik,bakasetas-solda gerv,corne,djanini. eğer hamsik sakatsa yerine hoca gene ömürü oynatır bu durumda. keşke berat yerine de siopisi oynatsa öyle bir senaryoda ama hoca 4 türkle maça çıkar.

dipnot: fener maçının full tekrarını iletebilecek olan çıkarsa çok sevinirim.

hay1699
20.10.2021, 17:10
Waka’nın yokluğunda Allah Djaniny’ye zeval vermesin.

Hamza Yilmaz
20.10.2021, 17:24
Bu 3 oyuncu tehlikeli.
Aman dikkat!

Halil Sakat diyorlar, oynamiyormus

Halil Alemdar
20.10.2021, 22:55
Hamsik tam iyileşmediyse şu şekil çıkabiliriz maça

—————-Uğurcan————-
Doruk—Edgar—Hugo—Trondsen
——————Berat——————
———Abdüş———Baka——-
Djaniny————————-Gervinho
—————-Cornelius————

İkinci yarı Yusuf, Siopis, Koita(!) vs hamleleriyle kazanır 3 puanı alırız diyorum.

6Şafak Aydın1
21.10.2021, 00:48
Hamsik tam iyileşmediyse şu şekil çıkabiliriz maça...
Kosuyor, topa vuruyor, depar atiyor. Daha ne olsun.

Faruk UYSAL
21.10.2021, 06:36
Lider olmak güzel.
Helalinden bir 3 puan daha alalım ki bu sefamız sürsün.
Şöyle oynamışız, böyle oynamamışız, şu niye oynamış, bu niye oynamamış gibi sözler 3 puan alındığı sürece fasa fiso geliyor bana. Yalnız, hakemler aleyhimize çok provoke edildi, "doğranma" ihtimaline karşı oyuncularımızın dikkatli olması lazım.

Yiğit Gayretli
21.10.2021, 08:26
Cornelius dün idmana çıkmamış. Tadım kaçmaya başladı...

Mehmet Fatih Yavuz
21.10.2021, 08:38
Cornelius dün idmana çıkmamış. Tadım kaçmaya başladı...

Sakatlık olmasa da bu aldıkları cihazlar dinlendir deyince dinlendiriyorlarmış. Herhangi bir sakatlık açıklaması gelmedi. Tahminen sadece dinlendiriyorlardır.

Cornelius da sakatlanırsa maşaalah yani... :(

must61
21.10.2021, 08:44
Sakatlık olmasa da bu aldıkları cihazlar dinlendir deyince dinlendiriyorlarmış. Herhangi bir sakatlık açıklaması gelmedi. Tahminen sadece dinlendiriyorlardır.

Cornelius da sakatlanırsa maşaalah yani... :(

Eşi doğum yapacağı için 1 gün izin alarak yurt dışına gitmiş. Sorun yok :)

https://mobile.twitter.com/hasantuncel61/status/1450746951901790208

Mehmet Fatih Yavuz
21.10.2021, 08:59
Eşi doğum yapacağı için 1 gün izin alarak yurt dışına gitmiş. Sorun yok :)

https://mobile.twitter.com/hasantuncel61/status/1450746951901790208

Hayırlı habermiş. :D
Eyvallah.

iyattara
21.10.2021, 09:19
Cornelius baba al bu maçı, gollerini yeni doğan çocuğuna armağan et :)

Yusuf BALCI
21.10.2021, 09:51
Uğurcan
Dorukhan, Edgar, Hugo, Trondsen
Siopis, Hamsik
Yusuf, Bakasetas, Djaniny
Cornelius

Ben olsam Berat'ı keserdim. Geçen hafta siopis'in ne kadar etkili oynadığını gördük. Ortasahada aşırı durağan birisini kaldırmıyor bu takım. Göztepe'ye karşı ön liberomuzun uzun boylu, hava topu alabilen birisi olmasına gerek yok. Daha hareketli bir ortasaha daha verimli olacaktır.

Ayrıca Gervinho'dan hala umudunuzun olması şaşırtıyor. Bu adam istekli, uğraşıyor ama olmuyor. Yeteneğinin el vermediği işler deniyor sürekli. Karşı karşıya kaçırdıkları ise cabası. Benim umudum yok. Belki sonradan girerse oyunu hareketlendirmek için olabilir ama bana göre bu takımda ilk 11'i haketmiyor ve 10 kişi oynatıyor.

Benzer bir şey A. Ömür için de geçerli. Bazen bakıyorsun sahada çok güzel top sürüyor, akıyor adeta. Ama genelde kendini fazla sakındığından mıdır nedir bilmiyorum aşırı etkisiz. Bir süre o da ilk 11'de olmamalı. Yusuf son maçlarda çok daha etkiliydi bence.

alperrr
21.10.2021, 10:34
Rehavet olmasın yeter.

1-0 olsun bizim olsun kolay maç değil.

1-0 olsun bizim olsun. :yattara2:

rehavet hep önce taraftarda başlıyordu..
1-0 olsun bizim olsun diyen taraftarımız artık oldukça fazla..

............

gerçeklikten uzak fark atarız ..ezerizci tayfanın yokolması lazım artık..
sanki ezince 5 puan veriyorlar..

her maçın hikayesi farklıdır..
aşırı olmamak kaydıyla her rakip saygıyı hakeder..

Anıl C
21.10.2021, 10:41
Bu maçta 11 çıkmaması gereken bir oyuncu varsa o da Yusuf. 30 dakika yeter ona oynamak için. Fazlası olunca işlemcisi yetersiz kalıyor.

Yiğit Gayretli
21.10.2021, 10:44
rehavet hep önce taraftarda başlıyordu..
1-0 olsun bizim olsun diyen taraftarımız artık oldukça fazla..

............

gerçeklikten uzak fark atarız ..ezerizci tayfanın yokolması lazım artık..
sanki ezince 5 puan veriyorlar..

her maçın hikayesi farklıdır..
aşırı olmamak kaydıyla her rakip saygıyı hakeder..

Bu biraz Abdullah Avcı'nın takımda geçirdiği 1 yılın da yansıması. Oyun mantığı ve alışkanlıkları taraftara da sirayet etti. Sahada az ya da çok ama muhakkak temkinli bir oyun var. Bundan kaynaklı olarak da beklentiler büyük oranda öyle şekilleniyor.

pReN@_61
21.10.2021, 10:49
Cornelius baba al bu maçı, gollerini yeni doğan çocuğuna armağan et :)
Gol sevinci de şöyle olurdu :)

https://www.youtube.com/watch?v=2oDhxmtwGa8

Enes Başkaya60
21.10.2021, 11:01
Cornelius getirsene Kral aileni buraya gidip gelmek zor olmuyor mu???

Ayrıca bu hafta gol atabilir yeni çocuğuna ve eşine armağan etmek için..

Cornelius candır...

Sikebahçe maçını Dorukhan ve Trondsen ile birlikte bize getiren adamdır...

Kuzey'in yeni kralı...

Enaldo61
21.10.2021, 12:23
Hayal ediyorum da bu sezon şampiyon olursak şu hoca şu kadro şu başkan vallaha heykelleri dikilmeli. Ama olursak :D

BlackPanther
21.10.2021, 13:10
https://www.youtube.com/watch?v=oGc1sDj2MCc

Bana bu Cornelius lazım. Çakması değil!

Saçma sapan insanlarla futbolcu eskisi hocalarla çok yıllar kaybettik a.avcı bizi eninde sonunda şampiyonluga taşıyacaktır. A.avcıyla çok uzun yıllar çalışmalı ve bütün yetkiyi ona vermeliyiz çekilip beklemeliyiz bu işi başaracak.

Bizim Başkan kazma Hüseyin hayallerine kapılacağına devre arası Abdullah Avcıyı getirseydi Başakşehirin yerine biz şampiyon olurduk.

https://pbs.twimg.com/media/CFy1h5oW0AAzbQX.jpg

Ts006161
21.10.2021, 14:02
Mhk başkanı istifa etmiş. Bu hafta doğranmayız inşallah

Devrim Arslan
21.10.2021, 14:15
biz oyunumuzu oynayalım yeter ama alanya ağzıyla kuş tutsa yenılecek ya penaltı ya kırmızı kesin

ilelebeTS
21.10.2021, 14:39
biz oyunumuzu oynayalım yeter ama alanya ağzıyla kuş tutsa yenılecek ya penaltı ya kırmızı kesin

Hayır yani olur da puan kaybederlerse bu sefer kime atacaklar suçu merak ediyorum. Alanya az boz takım değil şu an çok sert takım.

yorumsuz6117
21.10.2021, 14:42
Cornelius'un çocuğu olmuş kesin golü var o zaman..

Kenshi
21.10.2021, 15:28
Geçen haft italya tatilindeydim. Bizim Gervinho hakkında bir kaç arkadaşla muhabbet ettik. Adamlar bu bizim Gervinhoyu bir övüyorlar bir övüyorlar şok oldum resmen. Bu herif bizde kafası kopuk tavuk gibi geziyorken italyayı sallamış :))). Form sorunu varsa bu sorun acilen çözülmeli.

B.Yiğit
21.10.2021, 17:12
Uğurcan
dorukhan edgar peres Trondsen
Berat
Djaniny Bakasetas Hamsik(Siopis) Gervinho
Cornelius

Ömür'ün baldırında çekme varmış dinlendirilir büyük ihtimal. sonradan gervinho yerine oyuna girebilir. Yine Hmasik hazır olmazsa Siopis oynamalı.

HOPA'LI TS'Lİ
21.10.2021, 19:18
3 puandan çok ötesi bir maç
BJK maçına 6 puan ilave ederek 27 puanla çıkmamız için en zor dönemeç

Kadir Aydın
21.10.2021, 20:39
Trabzonspor'u biraz tanıyorsak yenilir bu hafta.

Futbolcular osuruktan feneri yenince bile şampiyon olduk zannediyorlar. idmanlarda bir garip halleri var.

Ne olur şaşırt bizi.

kaan61
21.10.2021, 21:51
Bordo glimt , romaya bizim plakayı yazmış.

Jedi
21.10.2021, 21:59

Futbolcular osuruktan feneri yenince bile şampiyon olduk zannediyorlar. idmanlarda bir garip halleri var.

Ne olur şaşırt bizi.
Katılıyorum, kesin bi sıkıntı çıkar bu hafta

Halil Alemdar
21.10.2021, 22:35

Ne olur şaşırt bizi.

İmkansız. Bu maç bizim. Beşiktaş maçı dahil 3 maçta 7 puan alırız.

gurur6134
21.10.2021, 22:36
Bodo romaya 6 atiyorsa sheriff r.madridi ispanyada yeniyorsa umut bitmemistir, vardir..yeterki adalet olsun..

Enes Başkaya60
21.10.2021, 22:40
Uğurcan

Dorukhan-Edgar-Hugo-Trondsen

Siopis-Hamsik

A.Ömür-Bakasetas-Gervinho

Cornelius

Net kadro bu olmalıdır...

HOPA'LI TS'Lİ
21.10.2021, 22:42
Uğurcan

Siopis-Hamsik

Cornelius

10 numara 61 yıldız :)

ilelebeTS
21.10.2021, 23:19
Biz deplasmanda daha rahat oynuyoruz. Çünkü deplasmanda daha fazla boş alan bulabiliyoruz. Bizim oyuncular soluk alacak boşluk yakalarsa kalitesiyle rakibin de soluğunu keser anında.

Ceyhun Öncü
22.10.2021, 02:16
Uğurcan

Siopis-Hamsik

Cornelius

Siopis yerine berat
Ömür yerine djanini

SALDIRAY
22.10.2021, 07:06
İsteyince oluyor bodo ya bak 6 tane attı

HOPA'LI TS'Lİ
22.10.2021, 07:42
3 puan olsun yeter ki bizim olsun.

GencTurk6161
22.10.2021, 08:06
Fazla söze gerek yok. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20211022/0e84055756ca5f4e76c416d29f1e9c7b.jpg

HOPA'LI TS'Lİ
22.10.2021, 08:12
Bodo fena koymuş.

6Şafak Aydın1
22.10.2021, 08:30
-Special One ... Two...Three ...Four...Five... Six demis adam

-Osayi neden 3 mac ceza yemis; türk hakemlerine küfür etmis sosyal medyasindan

Kemal Öztel
22.10.2021, 08:42
Uğurcan
dorukhan edgar peres Trondsen
Berat
Djaniny Bakasetas Hamsik(Siopis) Gervinho
Cornelius

Ömür'ün baldırında çekme varmış dinlendirilir büyük ihtimal. sonradan gervinho yerine oyuna girebilir. Yine Hmasik hazır olmazsa Siopis oynamalı.

Nwakaeme ve Bruno Peres yokken doğru kadro bu.. Djaniny orta açabilir mi bilmiyorum ama kanat forvetken daha çok gol atabiliyor..

Enes Başkaya60
22.10.2021, 09:05
Siopis yerine berat
Ömür yerine djanini

Vallaha ben olsam siopis ve ömür ile başlarım...

İkisi de son maçlarda gayet iyi performans gosterdiler...

Ts006161
22.10.2021, 09:40
Keşke hafta içi de maç olsa. Takım iyi giderken günler geçmiyor maç günü gelmiyor. Cumartesi akşamı saat 7 de hayat 2 saatliğine daha da güzelleşecek

Anıl C
22.10.2021, 09:43
Fazla söze gerek yok. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20211022/0e84055756ca5f4e76c416d29f1e9c7b.jpg

Bir de bunlar gecen yil ki en iyi 2 oyuncusunu satmisti. Biz öyle yapsak 5 yil kendimize gelemeyiz tekrar kadro kurmak icin.

pReN@_61
22.10.2021, 10:44
Kamp kadrosu daha belli olmadı mı ? Maç kadrosu bekler gibi heyecan ile bekliyoruz :)

Ufuk
22.10.2021, 11:18
Fazla söze gerek yok. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20211022/0e84055756ca5f4e76c416d29f1e9c7b.jpgBize as kadro, Bodoya yedek kadro. Nwakaemeye falan özel önlemler almıştı, kenarda Nwakaeme ile depar atmıştı. Bu maçta özeti izledim gol yiyor Mounun umrunda değil. Patricio da 9 sutun 6sini yemiş. Panter kesilmişti bizim maçta.

cakalkerem
22.10.2021, 11:24
dnajjy mutlaka oynatır hoca..bu adamda ne buluyorsa artık beni göremediğim

myildirim77
22.10.2021, 11:29

Bu hangi programın ekran görüntüsü? Mackolik değil farklı bir program değil mi?

Maranov
22.10.2021, 11:32
------uğurcan--------
dorukhan---------edgar-------hugo---trondsen

berat------------siopis (hamsik)
a.kadir----------bakesetas-------------gervinho

djaniny

Selim Çoban
22.10.2021, 11:32
Çok kritik maç kesin kazanmamız gerekiyor

Murat GENEL
22.10.2021, 11:52
Bu hangi programın ekran görüntüsü? Mackolik değil farklı bir program değil mi?

Sofascore uygulaması

Enaldo61
22.10.2021, 12:37
Mourinho merak ediyorum İtalya Ligi'nde ne başaracak da Uefa'yı sallıyor. İlginç. Niye bize karşı kastın o zaman yedekle çıksaydın p.ç.

Bodo'dan 6 yemiş, Hamsik'li TS'den 6 yeseydin daha onurlu olmaz mıydı? Kimse Mourinho hoca falan demesin artık.

Çıkması gereken 11 şudur, hoca hala buna gelmediyse eleştiriler devam eder.

Uğurcan - Dorukhan, Edgar, Hugo, Trondsen - Berat, Siopis, Bakasetas - Ömür, Djaniny, Cornelius

OrkHun
22.10.2021, 12:52
Mourinho merak ediyorum İtalya Ligi'nde ne başaracak da Uefa'yı sallıyor. İlginç. Niye bize karşı kastın o zaman yedekle çıksaydın p.ç.

Bodo'dan 6 yemiş, Hamsik'li TS'den 6 yeseydin daha onurlu olmaz mıydı? Kimse Mourinho hoca falan demesin artık.

Çıkması gereken 11 şudur, hoca hala buna gelmediyse eleştiriler devam eder.

Uğurcan - Dorukhan, Edgar, Hugo, Trondsen - Berat, Siopis, Bakasetas - Ömür, Djaniny, Cornelius

grupta ilk 2 maçı aldı, sonra toparlarım diyerekten saldı bu maçı bence. haftasonu napoli maçı var, ondandır. komple elenmek için yapmamıştır.

Enaldo61
22.10.2021, 12:58
grupta ilk 2 maçı aldı, sonra toparlarım diyerekten saldı bu maçı bence. haftasonu napoli maçı var, ondandır. komple elenmek için yapmamıştır.
Bir Napoli fanı olarak; Napoli inşallah ezip geçecek bunları :)

Bu sene o sene galiba TS Napoli el ele çifte şampiyonluk geliyor.

Şahin Yılmaz
22.10.2021, 13:21
Hamsik sakatmı ki kadrolara yazılmıyor?

Enaldo61
22.10.2021, 13:24
“Takımımızın dün yaptığı antrenman sonrasında sol kasığında gerilme hisseden Anders Trondsen’in çekilen MR’ında sol kalça adductor kasında birinci derece kas yaralanması tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır. Solunum yolu enfeksiyonu geçiren Yunus Mallı’nın ise tedavisine başlanmıştır” dedi.

Telonyus
22.10.2021, 13:26
Trondsenden masallar. Herifi tam seviyoruz yine sakatlanıyor. Stadın yanına hastane yapılması fikrine giderek ısınıyorum.

Enaldo61
22.10.2021, 13:28
Trondsenden masallar. Herifi tam seviyoruz yine sakatlanıyor. Stadın yanına hastane yapılması fikrine giderek ısınıyorum.

Kronikliği netleşen oyuncuları devre arası feshetmek lazım. En azından 1 tane iyi bir yabancı takviyesi yapılabilir belki.

Şahin Yılmaz
22.10.2021, 13:33
Kronikliği netleşen oyuncuları devre arası feshetmek lazım. En azından 1 tane iyi bir yabancı takviyesi yapılabilir belki.

Trondsen in Trabzonspor a gelmeden önce sakatlık geçmişi sıfırdı. Vay arkadaş ya.

Ufuk
22.10.2021, 13:35
Adamın kariyerinde sakatlık yoktu, bize geldi Linderoth gibi cam adama dönüştü. Vallhi yazık.

6Şafak Aydın1
22.10.2021, 13:47
Sakatlıkları bulunan Wilker Jose Angel Romero ve Marko Mihojevic'in forma giyemeyeceği Göztepe'de sakatlığı nedeniyle Kasımpaşa maçını tamamlayamayan Halil Akbunar'ın durumu kontrollerin ardından belli olacak. Başarılı futbolcunun zorlu maçta oynama ihtimali oldukça düşük. (61saat.com)

gecen sezon sicrama yapmis ama genelde 3-5 gol 3-5 asist ile sezonlari tamamlamis.
20936

5 senelik kontrati varmis. Almaya kalksak Bakasetas + 5 milyon € derler herhalde. Sag kanat icin Cengodan baska yerli göremedim ben.

61_Hasan_69
22.10.2021, 13:49
Ahh be Trondsen

6Şafak Aydın1
22.10.2021, 13:54
“Takımımızın dün yaptığı antrenman sonrasında sol kasığında gerilme hisseden Anders Trondsen’in çekilen MR’ında sol kalça adductor kasında birinci derece kas yaralanması tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır. Solunum yolu enfeksiyonu geçiren Yunus Mallı’nın ise tedavisine başlanmıştır” dedi.
gecmis olsun.
bakalim kim oynayacak simdi. Ismail ise o kanattan bir tane yeriz cebe koyduk, en az 2 atmamiz lazim o zaman.

ilelebeTS
22.10.2021, 13:55
Çelik gibi adam camdan adama döndü, habire sakatlanıyor. Bıraksınlar iyice iyileşmeden oynamasın artık böyle olacaksa.

6Şafak Aydın1
22.10.2021, 13:57
o gruptan cikmama ihtimali yok. Roma, Bodo, Zorya, Cska Sofia.

Enaldo61
22.10.2021, 14:05
o gruptan cikmama ihtimali yok. Roma, Bodo, Zorya, Cska Sofia.
Bodo'dan 6 yedikten sonra Mourinho ağzıyla kuş tutsa bir işe yaramaz, skandal bir sonuç.

Enes Başkaya60
22.10.2021, 14:07
Yapma oğlum Trondsen ya şaka mı bu abi şimdi???

Enaldo61
22.10.2021, 14:08
Yapma oğlum Trondsen ya şaka mı bu abi şimdi???

Valla benim futboldaki bu ağır sakatlıklardan sonra anladığım şey şu, dikiş tutmuyor oyuncu artık, o yüzden böyle büyük sakatlık geçiren oyuncuları göndermek lazım.

Bu arada Cornelius'un çocuğu henüz doğmamış ve hala gelmemiş, yarına yetişmesi zor görünüyor.

Eminim ki şu an Marlon'u almadığımıza köpek gibi pişmanız.

6Şafak Aydın1
22.10.2021, 14:14
Bodo'dan 6 yedikten sonra Mourinho ağzıyla kuş tutsa bir işe yaramaz, skandal bir sonuç.
Napoliyi icerde yenerse kimse takmaz Bodoyu.

ilelebeTS
22.10.2021, 14:17
Ohoo işimiz var. Tam liderliği aldık fark açacağız peş peşe geliyor aksilikler.

Hamza Yilmaz
22.10.2021, 14:18
Cornelius da oynamiyor büyük ihtimalle

https://twitter.com/61saat/status/1451508234418900995?s=21

6Şafak Aydın1
22.10.2021, 14:21
"Dog artik be Allah rizasi icin dog." :)

DOĞARSA GELECEK
Bugün çocuğunun doğması halinde İzmir’e gelmesi beklenen Danimarkalı oyuncu Trabzonspor’un İzmir kafilesinde yer almıyor.
GÖZLER GELECEK HABERDE
Hafta boyu antrenman yapmayan oyuncunun gelse bile 11’de başlaması beklenmiyor. Doğumun yarına sarkması halinde Cornelius gelmeyecek.

ilelebeTS
22.10.2021, 14:24
Böyle giderse maç 1-0'lık maça doğru gidiyor. Hamsik oynar inşallah.

Mert Acar
22.10.2021, 14:26
Eksikler çok fazla. Rehavetden de çekiniyorum.
Klasik olacak ama basit maçta puan kaybını severiz. Algılar yüzünden hakem katliamı da görebiliriz.

Şahin Yılmaz
22.10.2021, 14:28
Cornelius da oynamiyor büyük ihtimalle

https://twitter.com/61saat/status/1451508234418900995?s=21

Doğmuyorsa sezeryanla alsınlar.

reisoğlu61
22.10.2021, 14:29
anladigim kadariyla parmak,koita,yunus,nwakaeme,brunoperes,trondsen,co rnelius ve büyük ihtimalle hamsik yarinki mac kadrosunda olmayacak.
yapin bakaym bi kadro

Enaldo61
22.10.2021, 14:30
Bu adamlar eksik olursa Gervinho ve Djaniny sahada olur kesin.

Uğurcan-Dorukhan-Edgar-Hugo-Denswil-Berat-Siopis-Baka-Ömür-Gervinho-Djaniny

Ama Avcı Siopis'i yedek bırakır, Yusuf Sarı'yı kanada koyar muhtemelen.

Onur Akyüz
22.10.2021, 14:32
Bizdeki talihe göre üçüz bebeklere hamile olup 1 hafta arayla doğumların gerçekleşmesi gerekiyordu ama neyseki kral golü sözleşmeden önce atmış.

Buna da şükür..

chener
22.10.2021, 14:34
Bu kadar sakat başka maçta olsaydı yıkılmıştık. Hem şanslı hem şanssızız. Hamsik ve cornellius riske edilmemeli. Bakasetas sağolsun.

ilelebeTS
22.10.2021, 14:42
Bu maçı A planı üzerinden kazanmak gerekiyor artık. Geçen hafta B planımız vardı. Cornelius gelmezse bu sefer B planımız da olmaz. Tony zaten yok. Oyuna atayım da skoru değiştirsin diyebileceğimiz adam kalmıyor böylece. Ha, bir başka açıdan da bireysellikten kurtulmak için bir şans da olabilir. Takım oyunuyla kazanırsın bu sefer de.

6Şafak Aydın1
22.10.2021, 14:46
Hamsik, Waka, Peres, Cornelius, Trondsen vs. eksikse nasil olabilir mesela

---------------Ugurcan-----------------
Dorukhan---Edgar--Hugo---Denswil
------------Siopis-Berat----------------
Yusuf-------Bakasetas----------Ömür
--------------Djanini--------------------

Gervinho hamlesi olmasa da olur ama neyse var yine. Hayirlisi.

ilelebeTS
22.10.2021, 14:53
__________Berat
________Cornelius

Verdiğim ilk kadroya güncelleme geldi :)

Dorukhan_Edgar_Hugo_Denswil
__________Berat
Ömür_Baka_Hamsik_Gervinho
________Djaniny

Hamsik oynamazsa Siopis, Dorukhan ilk 11 çıkacak seviyede değilse Serkan oynar.

Ceyhun Öncü
22.10.2021, 14:54
anladigim kadariyla parmak,koita,yunus,nwakaeme,brunoperes,trondsen,co rnelius ve büyük ihtimalle hamsik yarinki mac kadrosunda olmayacak.
yapin bakaym bi kadro

Djanini
Gervinho Bakasetas Yusuf
Berat Hamsik
Denswil Hugo Edgar Dorukhan
Ugurcan

Sagolsun koita ve yunus varligini hissetirmedi ki yoklugunda ariyalim

Sinan.K
22.10.2021, 14:54
Ben olsam bi maclik serkani sag bek koyarim dorukhan ve berati orta sahada oynatirim ztn adamlarda bir obina var sert baska bise yok yedekden sari ve siopis girer ikinci yari Djanini Gervinho Ömur cikacak ztn

gurur6134
22.10.2021, 15:02
Viking de yoksa sikinti gercekten mazeret yok diyorduk da bu kadar eksikde fazla kimyasi bozulur takimin 1 2 neysede bu ne arkadas coguda 11 e yazilacak adamlar insallah hamsik oynar hic degilse

freedomforever
22.10.2021, 15:08
Maçı Djanini Gervinho ikilisi alacak.

Mehmet Fatih Yavuz
22.10.2021, 15:16
-------------------------- Uğurcan ------------------------
Serkan ------- Edgar -------- Hugo ------ İsmail
Dorukhan---- Siopis ----- Berat ------ Gervinho
--------------------------- Bakasetas -----------------------
------------------------------ Djanini --------------------------

Berat veya Siopis in yerine Ömür de olabilir.
Denswill İsmail tercihi hocanın hangi kanattan daha çok hücum etmek istediği ile ilgili değişiklik gösterebilir.
Ben böyle çıkardım. Tabi Hamsik ne vaziyette bilmiyorum.

61_Hasan_69
22.10.2021, 15:18
Şu maçı bu kadar eksikle alırsak önümüz açık

Enes Başkaya60
22.10.2021, 15:22
Bu kadar eksik ile bu maçı almak maalesef zora girdi bence..Tam havaya girmişken bu hiç iyi olmadı maalesef...

Şahin Yılmaz
22.10.2021, 15:35
Bu takım çok uzun süredir tam kadro olamıyor. Biri düzeliyor biri gidiyor biri hiç gelmiyor gelen 2 dakika oynuyor gidiyor.

GencTurk6161
22.10.2021, 15:41
#sofascore

HOPA'LI TS'Lİ
22.10.2021, 15:46
Ali Koç Göztepe'ye teşvik primi vermiştir. TS'nin önünü kesin. Aksi halde taraftar sezon sonu benim biletimi kesecek diye :)

Enes Ünal Kaya
22.10.2021, 15:53
Eksiklere rağmen oluşan kadrosunun galibiyet alamayacak bir kadro olduğunu düşünmüyorum.

Çok daha kötü kadrolarla sezonlar götürdük.

Ayrıca bi serimiz ve bir havamız var evet ama bu illaki bir gün bitecek :) o açıdan bakıncada acaba şimdi mi diye düşünüyorum sadece

Futbol bu kazalar illaki oluyor.

ilelebeTS
22.10.2021, 15:59
https://pbs.twimg.com/media/FCTfYduXIB8TUrB?format=jpg

oksoholu
22.10.2021, 16:12
Denswlli asla İsmailin yerine yazmam adam bildiğin sığır fener maçında topu Wakameye atabilmesi için Bakasetasdan yardım almak zorunda kalıyordu bu kadar çapsız bir adamı bize nasıl sattılar anlamış değilim beğenmediğiniz İsmail ondan on gömlek iyi keşke Tronsen olsaydı o adamdan yararlanamayacağız hep sakat bir türlü düzelmedi

ÖmürKaradeniz61
O kadar eksiğe rağmen niye şu da yok demiyoruz. Sağbekte Dorukhan hamlesi maç kazandırır sakın Serkan macerasına girme hocam.

HOPA'LI TS'Lİ
https://pbs.twimg.com/media/FCTfYduXIB8TUrB?format=jpg

Cornelius'un olması sevindirici

Çöp Koita, Faydasız Köybaşı ve müzminleşen sakatlığının dikiş tutmayacağı aşikar olan Trondsen ile devre arası yollar ayrılmalı

HOPA'LI TS'Lİ
22.10.2021, 16:14
O kadar eksiğe rağmen niye şu da yok demiyoruz. Sağbekte Dorukhan hamlesi maç kazandırır sakın Serkan macerasına girme hocam.

Serkan Asan bu takımın topçusu olmaz.

Hekimoğlunda oynasın.

2.dakikada kırmızı kart gören oyuncudan hayır gelmez.

HOPA'LI TS'Lİ
22.10.2021, 16:15
Denswlli asla İsmailin yerine yazmam adam bildiğin sığır fener maçında topu Wakameye atabilmesi için Bakasetasdan yardım almak zorunda kalıyordu bu kadar çapsız bir adamı bize nasıl sattılar anlamış değilim beğenmediğiniz İsmail ondan on gömlek iyi keşke Tronsen olsaydı o adamdan yararlanamayacağız hep sakat bir türlü düzelmedi

Denswill çok ağır ve pozisyon bilgisi çok zayıf

İyi ki kiralık

redbul
22.10.2021, 16:17
bu trondsen ne ayak kardeşim bir var bir yok hadi koiata nın arıza çıkaracağını hepimiz biliyordık da birde başımıza trondsen çıktı devre arası hemen sallasınlar böyle adamlarla ne yola çıkılır nede o yolda yürünür.

redbul
22.10.2021, 16:22

kardeşim futbol oynayan ve futbol izleyen biri olarak söylüyorum burda isimlerde önemli değil stoper adam kesinlikle ne sağ nede sol bek oynamaz bu kadar basit neden diyeceksin genelde stoperlerin topla arası çok iyi değildir, gene hamleleri tek tir, kart görmeye çok müsaittir, hızlı bir kanat karşısında yerini kaybeder, sen stoperini beklere kaydırırsan ne hücum edebilirsin ne hücum eden takımı karşılayabilirsin bu denswille alakalı değil beklere edgar yada hugo yu da koy denswilden hiç bir farkalrı kalmaz.

emre6117
22.10.2021, 16:29
Devre arasi kesinlikle 3 isim yollanmali. Yerlerine net enaz iki isim alinmalidir.
Trondsen, koita, yunus malli.
Yerlerine net bir sol bek, ve yedek forvet oyuncusu.olabilirse de sol kanat takviyesi bizi net sampiyonluga oynatir.

HOPA'LI TS'Lİ
22.10.2021, 16:32
kardeşim futbol oynayan ve futbol izleyen biri olarak söylüyorum burda isimlerde önemli değil stoper adam kesinlikle ne sağ nede sol bek oynamaz bu kadar basit neden diyeceksin genelde stoperlerin topla arası çok iyi değildir, gene hamleleri tek tir, kart görmeye çok müsaittir, hızlı bir kanat karşısında yerini kaybeder, sen stoperini beklere kaydırırsan ne hücum edebilirsin ne hücum eden takımı karşılayabilirsin bu denswille alakalı değil beklere edgar yada hugo yu da koy denswilden hiç bir farkalrı kalmaz.

Stoper orijinli savunmacıların bek oynamasına ben de karşıyım.
Zaten oynayamıyorlar.

HOPA'LI TS'Lİ
22.10.2021, 16:34
Devre arasi kesinlikle 3 isim yollanmali. Yerlerine net enaz iki isim alinmalidir.
Yerlerine net bir sol bek, ve yedek forvet oyuncusu.olabilirse de sol kanat takviyesi bizi net sampiyonluga oynatir.

Mallı bal yapmayan arı

Koita
Trondsen
Mallı
İsmail K.
Denswill (kiralık)

Bunlarla Ocak ayındaki ara transferde yollar kesinlikle ayrılmalı (Denswill ve Köybaşı sezon sonu gidebilir. 8+3'e GEBE KALDIĞIMIZDAN)

redbul
22.10.2021, 16:36
Stoper orijinli savunmacıların bek oynamasına ben de karşıyım.
Zaten oynayamıyorlar.
abi zaten mantık olarakta oynayamazlar hiç zorlamanın ısrar etmeninde bir anlamı yok .

Mehteroğlu
22.10.2021, 16:43
Trondsen aslında iyi sinyaller veriyordu, bize gelene kadar sakatlık emaresi olmayan bir adam sürekli sakatlanmaya başladı çok enteresan... ben yine de bize faydalı olacağını düşünüyorum. Asıl sıkıntı Koita ve Mallı, çok maliyetliler ve daha bir gole katkıları yok...

yorumsuz6117
22.10.2021, 16:49
Trondsen ayağı iyi kumaşı iyi bir oyuncu, işimize çok yarayacak adamdı ama malesef müzmin sakata bağladı..

iyattara
22.10.2021, 16:57

Denswil yorumuna katılıyorum ama acaba stoperde iş yapmaz mı rotasyonda diye düşünüyorum. Orijinali stoper sonuçta. Ağır ama bilemedim. Devre arası gönderip alternatif aramak en doğrusu olacaktır.

Trondsen e tam sevindik yine sakatlandı, iyileşemiyor adam. Dorukhan'da bu şekilde olmaz umarım. Direk 11 onyarsa bu maç 90 dk çıkartamayabilir, endişe ediyorum.

Tahir61
22.10.2021, 16:58
Uğurcan

Dorukhan Edgır Hugo İsmail

Berat

Yusuf Ömür Baka Gervinho

Djaniniy

11 bu olur gibi?

hamle oyuncusu sadece cornelıus kalıyor

mesajı, kadroyu şöyle yazdım sonra fark ettim ki hamsiki yazmamışım vay arkadaş :)

hamsik 11 çıkarsa, ortada daha iyi oynayan Ömürü yine eskisi gibi kanada mı atar yoksa onu kesip Yusuf ile mi başlar?

HOPA'LI TS'Lİ
22.10.2021, 17:01
Trondsen ayağı iyi kumaşı iyi bir oyuncu, işimize çok yarayacak adamdı ama malesef müzmin sakata bağladı..

Şikebahçe maçında iyi sinyaller vermişti.
Tamam oldu demiştim.
Bugünkü sakatlık haberiyle yine hayal kırıklığı
Sonu hayırlı olur umarım.

6Şafak Aydın1
22.10.2021, 17:32
Ismail Denswilden iyi puhaha

Mehmet Fatih Yavuz
22.10.2021, 18:07
Yusuf ne kanatta ne de başka bir yerde Ömür'ü kesemez.
Yorulmuş veya eksik savunmalara karşı hamle oyuncusu Yusuf.
İlk 11 başlatıp herkesin çıldırmasına hocanın gönlü razı gelmez zannımca. :)

hanzale
22.10.2021, 18:26
Bu kadar eksik ile bu maçı almak maalesef zora girdi bence..Tam havaya girmişken bu hiç iyi olmadı maalesef...

Bıkmadan usanmadan pompalıyorsun karamsarlığını sakin Enes relax ol

6Şafak Aydın1
22.10.2021, 18:29

Bu sefer haksiz sayilmaz. One point more iyidir. Risk edecegin oyuncu/lar macta sakatlanirsa o zaman daha büyük sorun.

Anıl C
22.10.2021, 18:37
Ali Koç Göztepe'ye teşvik primi vermiştir. TS'nin önünü kesin. Aksi halde taraftar sezon sonu benim biletimi kesecek diye :)

Abi göztepe'ye değil prim başka bişeyini de verse paramparça edicez göztepe'yi.

ilelebeTS
22.10.2021, 18:47
Denswil'i sol bek değil 3. stoper olarak düşünün. Hücumda katkı vermese de en azından defansı fazla düşünmüyorsun. İsmail çok sakar oynuyor.

Halil Alemdar
22.10.2021, 18:49
Denswilli hiç beğenmiyorum sol bekte.

——————Uğurcan—————
Dorukh—Edgar—Hugo—Denswill
———————Berat——————-
————Abdüş——-Baka———-
Yusuf——————————Gervinho
——————-Djaniny——————-

Böyle çıkarız gibime geliyor. Hamsik ve Cornelius durumu muallak.

Gökhan Balcı
22.10.2021, 18:51
Hamsik gerekirse maça girecektir diye düşünüyorum. Maça uğurcan dorukhan Edgar hugo İsmail
Berat ömür bakasetas
Sarı gervinho djaniny ile başlarız yüksek ihtimalle

Bu takım geçen seneki takımdan kötü değil sonuçta. O zaman da 1-0 ımızı alıp geçiyorduk. Hamle oyuncumuz pek yok doğru ama bu sene olan en güzel şey giren oyuncudan katkı almamız. Bunun da en büyük sebebi yapılan doğru oyuncu tercihleri. Bir tek koita ve mallı hayal kırıklığı oldu.

Enaldo61
22.10.2021, 18:55
Cornelius baba oldu, oğlana Hugo ismi verildi :D

ilelebeTS
22.10.2021, 19:01
Uğurlu gelir inşallah. En az 1 gol yazıyorum babaya :D

kaçarava
22.10.2021, 19:14
Eksikleri duran top golüyle, Abdülkadir ve Gervinho'nun gol/asist yapmasıyla telafi edebiliriz.

yorumsuz6117
22.10.2021, 19:16
Devre arasına kadar formumuzu sürdürüp zirvede kalırsak bek transferi ve sağ kanat transferi yapmalıyız..

Enes Başkaya60
22.10.2021, 19:18

Abi ben karamsar felan değilim ya şansımıza yanıyorum...

Bu sefer olacak diye ümit ediyorum...

En kritik maçı kazanmışız, maçın iyi isimlerinden Trondsen sakatlanıyor, cornelius'un bebek işi çıkıyor...

Yoksa iyiyim sen rahat ol :D

Kadir Aydın
22.10.2021, 20:02
Devre arasına kadar formumuzu sürdürüp zirvede kalırsak bek transferi ve sağ kanat transferi yapmalıyız..

Hangi limitle?

Sefer A.
22.10.2021, 20:33
Bir pozisyonda basit oynamak yerine gereksiz şekilde bileğini çok döndürerek diğer taraftaki adama pas atmaya çalıştı, yere basarken bacağı tuttu, üzerine gitmeye çalıştı ama batma hissi arttı, kendini yere biraktiginda baya acı çektiği belliydi. Kendi de tam anlayamadı.
acabâ hemen kenara gelip biraksaydi daha mi az ciddi olurdu sakatligi ?

Valla benim futboldaki bu ağır sakatlıklardan sonra anladığım şey şu, dikiş tutmuyor oyuncu artık, o yüzden böyle büyük sakatlık geçiren oyuncuları göndermek lazım.

Bu arada Cornelius'un çocuğu henüz doğmamış ve hala gelmemiş, yarına yetişmesi zor görünüyor.

Eminim ki şu an Marlon'u almadığımıza köpek gibi pişmanız.
ya yok ne Marlon'u yaa :D ki alma almazdik da belki 1 sene daha kirâlik alirdik... ona da gerek yok eldekiler ondan kötü degil en berbati bile =)

Kadir Aydın
22.10.2021, 20:40
1 olsun bizim olsun diyeceğim de bu kadar eksikten sonra onu da diyemiyorum.

Ufuk
22.10.2021, 20:46
İsterse Serkan, Türkmen oynasın vurup geçecek takım. Bahanesi yok böyle işlerin.

Rehavet kötü bir şey ama bizim taraftardaki eziklik psikolojisi de yanında solda sıfır. 5. lig takımıyla oynasan zor maç, beraberlik alırsak iyi yazılıyor :D

Doğukan Uçan
22.10.2021, 20:52
şampiyon olmak isteyen takım bu maçları alacak kardeşim. geçen sene kalede 16 yaşındaki çocukla başakşehir'i yendik üstelik çocuk son dakikalarda yüzde yüzlük golü çıkardı.

6Şafak Aydın1
22.10.2021, 21:31
Eksikleri duran top golüyle, Abdülkadir ve Gervinho'nun gol/asist yapmasıyla telafi edebiliriz.

Ömürün de sakatligi birseysi cekmesi var. Saglam fazla oyuncu kalmadi. Yarin görürüz insallah.

HOPA'LI TS'Lİ
22.10.2021, 21:45
Ömürün de sakatligi birseysi cekmesi var. Saglam fazla oyuncu kalmadi. Yarin görürüz insallah.

Kabus gibi bir hafta
Maç saati gelsin artık
Sağlam oyuncu kalmadı yahu
Şu maçı kazansak önümüz iyice açılacak.

şampiyon olmak isteyen takım bu maçları alacak kardeşim. geçen sene kalede 16 yaşındaki çocukla başakşehir'i yendik üstelik çocuk son dakikalarda yüzde yüzlük golü çıkardı.

Çok önemli bir anekdot

Yarına yetişecek mi?
Herkes için hayırlı ve uğurlu olsun yeni TS'li Hugo

Ismail Denswilden iyi puhaha

Şaka gibi değil mi :)

HOPA'LI TS'Lİ
22.10.2021, 22:34
Mehmet Yılmaz (Aspor'da şimdi);

Cornelius'u özel uçakla maça yetiştirecekler. Ama sonradan da sokabilir Hoca dedi.

Mehmet, TS çok rahat kazanacaktır. Çünkü çok pozisyona girebilen bir takım diyor.

İyi bir haber, rahatladım.

Eski oyuncumuz Ceyhun Eriş; TS çok net favori bu maçta. Ayrıca TS'nin 2 kazancı daha oldu son haftalarda. Birincisi Dorukhan'ın katılması, ikincisi A. Ömür'ün yükselen performansı

Gökhan Keskin: TS elbette favori ancak rakibi küçümsemeden kendi oyununu oynamalı. Göztepe, Kasımpaşa maçının bir bölümünde oyunu domine etmişti. Ancak TS çok iyi kadroya sahip. Geçeceğini düşünüyorum.

Ufuk
22.10.2021, 23:00
Mehmet Yılmaz (Aspor'da şimdi);

Cornelius'u özel uçakla maça yetiştirecekler. Ama sonradan da sokabilir Hoca dedi.

Mehmet, TS çok rahat kazanacaktır. Çünkü çok pozisyona girebilen bir takım diyor.

İyi bir haber, rahatladım.

Eski oyuncumuz Ceyhun Eriş; TS çok net favori bu maçta. Ayrıca TS'nin 2 kazancı daha oldu son haftalarda. Birincisi Dorukhan'ın katılması, ikincisi A. Ömür'ün yükselen performansı

Gökhan Keskin: TS elbette favori ancak rakibi küçümsemeden kendi oyununu oynamalı. Göztepe, Kasımpaşa maçının bir bölümünde oyunu domine etmişti. Ancak TS çok iyi kadroya sahip. Geçeceğini düşünüyorum.

Antrenmana katılmayan adamı on bir başlatmaz zaten hoca muhtemelen. Yine de Göztepe kapanır da Djaniny, Baka falan kilit açamazsa oyun bir yerde Cornelius'u çağıracak. 15 dk da olsa oynayabilmesi önemli.

Koita efendi en azından bu tarz maçlarda Cornelius yetişmese de Koita oynayıp idare eder dedirtse keşke de parasına acımasak.

BlackPanther
22.10.2021, 23:16
Antrenmana katılmayan adamı on bir başlatmaz zaten hoca muhtemelen. Yine de Göztepe kapanır da Djaniny, Baka falan kilit açamazsa oyun bir yerde Cornelius'u çağıracak. 15 dk da olsa oynayabilmesi önemli.

Koita efendi en azından bu tarz maçlarda Cornelius yetişmese de Koita oynayıp idare eder dedirtse keşke de parasına acımasak.

Koita nın bir tarafı kanıyormuş

Yiğit SARI
23.10.2021, 01:36
------------Uğurcan
Dorukhan - Ié - Hugo - Trondsen
---------Berat - Hamsik
Djaniny - Bakasetas - Gervinho
-----------Cornelius

Eksile eksile...

Oğuz ZEYTİN
23.10.2021, 08:45
İki sene önce takımda Sosa ve Nwakaeme'den biri eksik olunca aksıyorduk. İkisinin olmadığı maçlarda ise üretmekte hayli zorlanıyorduk. Sosa yerine Hamsik diyelim. İkisi de bugün olmayacakmış. Fakat geçmişten farklı olarak Bakasetas var. Adam bir şekilde skor üretiyor.

Aslında solda Gervinho, uçta Cornelius'un olduğu dizilişi merak ediyorum.

Geçen haftaki tantanayı beklediğimden daha iyi atlattık, çok takılmadık. İnşallah sahada da gücümüzü ortaya koyup kazanırız.

exelans_25
23.10.2021, 09:39
Su maci yarim-0 da olsa alalim be sampiyonluk boyle maclardan geciyor Gervinho dedem çöz şu maci be

champions
23.10.2021, 10:11
Malatya dışında "rahat" kazandığımız maç yok.
Bu yüzden kadro eksiksiz dahi olsa vururuz kırarız söylemleri pek gerçekçi değil.
Fb maçında 70 dk sahada yürüyen bir takım vardı, ondan önceki 2 maçta çok daha iyiydik.
Avcı döneminde alt-orta sıra takımlarını genel olarak öyle ya da böyle geçiyoruz ama ben bugünün istisna olacağını düşünüyorum.
Hem ciddi eksikler var, hem fb galibiyeti gereksiz bir rahatlamaya sebep olur mu bilmiyoruz, hem de rakibin kadrosu bulunduğu yerin çok daha üstünde görünüyor.

Üst sıradaki takımların hepsi birbiriyle oynuyor, 3 puan tabi çok değerli ama 1 puan da kesinlikle küçümsenmemeli.

Serkan---Edgar---Hugo---Denswill
----------Siopis------Dorukhan-----
Bakasetas------Hamsik----Gervinho
-------------Cornelius---------------

chener
23.10.2021, 10:56
Bu maçta gözlerim Dorukhan ve Bakasetas üzerinde olacak.
Dorukhan geçen hafta sağbek olmasına rağmen kafa şutu direkten döndü. Bu maçta daha da etkili olacak.
Bakasetas waka ve hamsik yokken tam olarak lider olacak.
Her ikisinin de performansını heyecanla bekliyorum.

drose61
23.10.2021, 10:56
Yerlerine net bir sol bek, ve yedek forvet oyuncusu.olabilirse de sol kanat takviyesi bizi net sampiyonluga oynatir.nasıl yolluyoruz peki? kim verecek bu adamlara bu maaşları?

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÖmürKaradeniz61
23.10.2021, 11:05
Önümüzdeki 2 maçı alırsak Beşiktaş maçına muhtemelen en yakın rakibimize 6 puan farkla maça çıkacağız.

Mert Oğuzlu61
23.10.2021, 11:06
ÖZEL | Trabzonspor’un yıldız ismi Bakasetas, son antrenmanda arka adalesinden sakatlık yaşadı. MR'ı çekilen Bakaetas maça yetiştirilmeye çalışılıyor. yunusemresel

Bırakın o da oynamasın daha ağır sakatlık yaşar. Anlaşıldı dış güçler Göztepe maçını kazanmamazi istemiyor.

Yunus'a iş düştü o da korona oldu, elde oyuncu kalmadı. Sinir bozucu maç bizi bekliyor.