PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 9. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Telonyus
02.10.2021, 22:12
Başlık muhtemelen açılmıştır ama bana kaldıysa eğer 3 te 3 gelir diyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
02.10.2021, 22:29
Haydi hayırlısı...

Aker
02.10.2021, 22:43
Tek eksi milli aradan sonra bu maçın oynanması. Maç günü biraz istekli olursak bunları hakem bile kurtaramaz.

hanzale
02.10.2021, 22:43
Yenmemiz lazım direkt rakiplerimizden, bi bk oynamıyorlar ama Hatay vs maçlarda hakem desteğini gördük

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

14TS61
02.10.2021, 22:50
Bütün taraftarın birleşmesi ve desteği ile ilk 10 dk golü buluruz... Taraftarlar birinine girmese huzursuzluk etmese gerisi gelir..

Şuan dek korku taraftar.

serdaracıl
02.10.2021, 23:01
Oyunu kanatlara yaymalıyız. Başakşehir-fb maçı çok iyi analiz edilmeli

ilelebeTS
02.10.2021, 23:04
En sevdiğim :D

Erkan A.
02.10.2021, 23:04
..yusuf erdogan yarina sikecilerin ipini cekecek diye düsünüyorum yusuf erdogana bu konuda nedendir bilemiyorum fakat yusufun sikecilere karsi show yapacagini düsünüyorum..
sikecilerin kasimpasaya karsi alacagi bir beraberlik veya maglubiyet morallerini alt üst edecektir bizim maca ölüm kalim maci olarak sahaya cikacaklardir..bu macta taraftarimiza cok ihtiyac olacaktir yani bu maci taraftar almalidir ilk önce..taraftarimizin baskisiyla atacagimiz bir gol gerisini getirir macin önemini oyuncular da biliyordur artik yabancilar yeni transferler ..
sikecilerin bize karsi saldiracaklarini düsünüyorum bizde kontradan bol bol goller atariz insAllah..
daha maca iki hafta olmasina ragmen mac sonu tahminimi yazmak istedim..
gol yiyecegimizi düsünmüyorum, 3-0 gibi net skor alacagiz..macin yildizi wkaeme anthony olur..

Ufuk
02.10.2021, 23:05
Bu maçtan önce ciddi bir gündem yapmamız lazım. Maçların ciddi bir bölümü sahada oynanmıyor. Elimizden geleni yapıp, takıma emanet edeceğiz artık.

Sol bekte Ferdi oynayacaksa arkasında büyük boşluklar oluşacak. Orayı artık Gerivnho büyük maç etkisiyle değerlendirebilir mi bilmiyorum, değerlendirmemiz gerek.

Orta sahada ezilmememiz lazım, kontralarda eksik yakalanmamak için Berat-Siopis çözümü düşünülmeli.

Ts006161
02.10.2021, 23:19
Taraftarlar takımı oynatmak için birlik olursa 3 puan, biraz homurdarlarsa eğer 1 puana razı oluruz.

İlk başta taraftarı inandırmak lazım galibiyet için

Burçak
02.10.2021, 23:36
Şikeci emek hırsızlarını eli boş göndereceğiz.

Adem Erdoğan
02.10.2021, 23:45
Ekstra enerjili ve motive bir Trabzonspor bekliyorum.

Taraftara da büyük iş düşüyor. Güzel bir maç olacaktır.

artvints
02.10.2021, 23:46
Bu maça ideal onbirle gelmiyoruz, bence iyi birşey bu. Rakibe göre bir oyunla 3 puanı almak daha olası çünkü onlar tamamen puan odaklı oynayacaklar. Fener'i yenip liderliği almak büyük moral olur.

yorumsuz6117
02.10.2021, 23:53
Fener 1 puana razı bir görüntü çizecektir, berabere bitme ihtimalini yüksek görüyorum bu maçın Trabzonspor'un hiçbir hedef maçını kazanamadığını da düşünürsek..

trbzonsporlu
03.10.2021, 00:31
alanya ne yaptıysa aynısını yapacak fener
üstelik alanyadan daha iyi savunma yapıp daha iyi kontraya cıkıyorlar bizim adimıza çok zor maç olacak.
üstelik milli mac arası gs macında oyuncularımiz cok formsuz maç cıkarmıs nwakeme milli aralarda performansların düştüğü minvalinde roportaj vermişti.

yine avcinın gecen yıl sadece 3 kez yenildigi takimlardan ikisine karşi planı bu sene de tutmadı bu açıdan da korktuğum bir maç

Avcı pereiranın tuzagına düşmemeli gerekirse bu maçlık topu rakibe vermelidir

gerekirse berabere bitmeli maç ama kesinlikle rakibe 3 puan vermemeliyiz

fener göztepe rize maclarından alınacak 7 puan gayet iyidir.

Onur Akyüz
03.10.2021, 00:56
Bjk iç saha 5 maç 4g 1b

TS iç saha 3 maç 1g 2b

Halil Alemdar
03.10.2021, 02:02
Milli aralardan iyi dönmüyoruz. Kazanırsak harika olur ama kaybetmemek de önemli.

Doğukan Uçan
03.10.2021, 09:41
Büyük ihtimal berabere biter yenilmemek önemli. Geçen seneki maçı hatırlayın hakem son saniyede penaltımızı vermemişti dönüşünde 3 gün sonra alanyaspor'a da kaybedip yarıştan koptuk.

pReN@_61
03.10.2021, 10:52
oh shitt here we go again

Ogün YAZICI
03.10.2021, 11:03
Anadolu takımı gibi 11 kişi topun arkasına geçip kontra ataklarla oynuyorlar deplasmanlarda

Stoperleri dışında herhangi mevkideki bir oyuncusu oyuncularımızla kalite yarışına giremez

İlk 30 dakikada yakalayacağımız pozisyonları gol yaparsak çok çirkefleşecekler
Çirkefleşmeliler çünkü kalite olarak maçın içine giremezler

Sol taraflarını savunan Ferdi denilen çocukla top diye oynar Peres

Şu 3'lü savunma ve kanatlarda Osayı Ferdi ile karşısına en son çıkmaları gereken takım Trabzonspor

Enaldo61
03.10.2021, 11:13
Evet artık gelelim fasulyenin faydalarına.

Mert Acar
03.10.2021, 11:34
Çok iyi oynayıp saçma sapan bir gol yiyip,hakem katliamına maruz kalacağımız bir maç hissediyorum.
Klasik sonumuz yani.

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2021, 12:26
Şehir ve taraftar bütünleşmesi bu maçı almalıdır.

ÖmürKaradeniz61
03.10.2021, 13:29
Üçlü savunma bizim hücum anlayışımıza kaymak kadayıfı olur. Cornelius yerine Djaniny daha faydalı olur bu maç.

kopeli
03.10.2021, 13:36
Üçlü savunma bizim hücum anlayışımıza kaymak kadayıfı olur. Cornelius yerine Djaniny daha faydalı olur bu maç.
tek sıkıntı hücumcuların çok gol kaçırması, yoksa dağıtırız fb yi.

Gökhan Balcı
03.10.2021, 13:43
Kanatları sağlamlaştırmamız gerekiyor. Sadece bu maç için değil tüm maçlarda geçerli bu. İki tane defansif desteği olmayan kanat oyuncusunun üzerine bir de ofansta da fayda alamayınca işimiz tamamen bireysel yeteneğe kalıyor. Artık gervinho ile nwakaeme nin karşılıklı oynamaması gerekiyor bu adamlar birbirini yedeklemeli. Maça nwakaeme ile başlar sonradan gervinho ile kontra kovalarız solda. Sağ tarafta djaniny daha faydalı ama sürat olarak o da yetersiz. Devre arasında oraya zıpkın gibi bir sağ kanat alana kadar peres orayı idare etmeli. Arkasına da Serkan dorukhan artık hangisi sağlıklıysa koyulmalı. İki kanadı birden hem işlemeyen hem defansif katkı vermeyen takım olmaz. Nwakaeme tamam iyi ama sağı solu belli olmayan bir herif. Yine de vazgeçebileceğimiz bir oyuncu değil ve set oyununda çok değerli. Sezonu da güzel açtı zaten. Bu sebeple onu ekonomik kullanmalı ama maç içinde üzerinde olan baskıyı da kurmalıyız.

Ts006161
03.10.2021, 14:01
Milli maç arasında Uğurcan'ın moralinin bozulmaması gerekiyor. Çünkü bu maçta ekstra performans göstermesi gerekecek. Milli maçlarda kalede olması ve takımın kazanması gerekiyor

acan61
03.10.2021, 15:24
Avcı'nın risk alıp Berat-Siopis gibi yeni bir taktik ile oynayabileceği bir maç değil bana göre. Ama ortayı da kesinlikle kapatmalıyız. Sağda Ömür- szlai eşleşmesi de pek hoş durmuyor. Bakasetas'ın ghezzal vari bir sağ kanata dönüşmesi de risk. Kısaca aynı düzen çıkarız ilk yarı sıkıntı olursa ona göre taktik değişir.

nevzat61
03.10.2021, 15:46
İleri uçta oynayan oyuncularımızın performansı maçın kaderini tayin eder..kolay gol yediğimiz gerçeğini düşünürsek ... fakat bir iyi tarafı var ki FB çok dağınık bir görüntüsü var..zinde bir waka ve bakasetas FB içinden geçer..

serdaracıl
03.10.2021, 15:46
Avcı'nın risk alıp Berat-Siopis gibi yeni bir taktik ile oynayabileceği bir maç değil bana göre. Ama ortayı da kesinlikle kapatmalıyız. Sağda Ömür- szlai eşleşmesi de pek hoş durmuyor. Bakasetas'ın ghezzal vari bir sağ kanata dönüşmesi de risk. Kısaca aynı düzen çıkarız ilk yarı sıkıntı olursa ona göre taktik değişir.

Net olarak berat-siopis ikilisiyle oynamalıyız. Ayrıca ömür de sonradan oyuna girmeli. 11’de başlamamalı.

serdaracıl
03.10.2021, 16:01
Oyun sete döndüğünde hem hucumda hem de defansta etkililer. Ancak hucuma yerleşip top kaybedince hızlı çıkan rakiplere karşı kenar oyuncuları ileride kalıyor. rakibi üç stoperle karşılamaya çalışıyorlar. Oyunu kanatlardan hızlı oynayan rakiplere karşı zorlanıyorlar. Ortayı berat siopisle sağlama alıp oyunu kanatlara yıkmalıyız

DeAgLeMaNyAq
03.10.2021, 16:31
Tek eksi milli aradan sonra bu maçın oynanması. Maç günü biraz istekli olursak bunları hakem bile kurtaramaz.

Uzun bir aradan sonra galip geldiğimiz 18-19 sezonundaki karşılaşma da milli maç arasından sonraydı...

Ts006161
03.10.2021, 16:40
Şikecilerin en etkili bölgesi defans. Şu Koreli çok sağlam adam

HOPA'LI TS'Lİ
03.10.2021, 16:41
Eyy Kasımpaşa bu kadar erken gol yenir mi yahu
Şikeciler Kadıköy'de erken öne geçti.
Beraberlik ne güzel olurdu.
Bakalım nasıl bitecek?

Enes Başkaya60
03.10.2021, 16:45
Bakalım nasıl bitecek?

4-1 3-0 felan gibi bitecek ne bekliyorduk ki???

redbul
03.10.2021, 16:49
Bakalım nasıl bitecek?

abi maçı izliyorum kasımpaşa da hiç bir cacık yok, ligden düşmeye aday en büyük takımlardan biri olur .eğer devre arası transfer yapmazlarsa ne defans yapabiliyorlar ne hücum 3-4 defa atağa kalktılar oda ofsayt diye kesildi ki kararlar doğruydu şikeceiler bu maçı çok rahat alır son bir sözümde yusuf erdoğana abi bir adam yıllardır hiç mi kendini geliştirmez hep derim beyni ayaklarına hükmetmeyen futbolcu tiplerine en büyük örnek tir yusuf erdoğan profili.

Doğukan Uçan
03.10.2021, 16:55
Galatasaray maç formunda da rahat kazanırız 2 fark atarız diyenler vardı az kalsın yeniliyorduk. Bu tarz maçlar takımları psikolojik olarak çok etkiliyor. Hiç risk almadan oynamalıyız beraberlik bize bir şey kaybettirmez üstelik 2 tane büyük maçı da atlatmış olacağız bu avantajı kullanmak lazım.

Halil Alemdar
03.10.2021, 17:03
Yani kadrolarında defans hariç pek bir şey yok ama yine de zor maç. Gervinho gününde olsa arkaya atılan toplarla elek eder. Bu kadar gol kaçırmaya devam edersek sıkıntı yaşarız.
Yenilmemek iyidir yine.

Adem Köse
03.10.2021, 17:09
Fenerbahçe nin ileri uç oyuncuları cok etkili değil. Yalniz bloklar arasında büyük boşluklar bulunmuyor. Takım halinde harket ederek önde baskıyla kazandıkları topla sonuca ulaşıyorlar. Bu nedenle topu bize bırakacaklar. Önde baskıyla eksik yakalamaya çalışacaklar. Özellikle ismail e ciddi baskı yapacaklardır.

Kâğıt üstünde yapmamız gereken belli ancak uygulayabilir miyiz göreceğiz. Cok zor bir maç olacak.

Terzioğlu
03.10.2021, 17:18
Nwakaeme Djaniny Gervinho ile baslamaliyiz önde.

mawro61
03.10.2021, 17:19
Bir kesim taraftarımız her sezon uzay takimi olduğumuzu ama hocanın takımı iyi oynatamadigindan şikayet ediyor. Hem de 40 yıldır.
40 yılda 1 tane futbolu bilen hoca denk gelmemiş mi bize.
Aynı iddialı sözleri istisnasiz her maç öncesi de söylüyorlar. Onlara kalsa gs'ye de 5 atacaktık. Onlara nasıl olduysa atamadık ama fenere kesin atarız dusuncesindeler.
Bence bu fener bizden daha diri ve daha kompakt oynayan bir takım.
Bireysel yeteneği olan oyuncularımız var, ama görüldüğü gibi 4 haftada 1 galibiyet alabildik.
Hayalimizde uçup kaçıyoruz, takıma inanmak istiyoruz, güzel.
Ancak fener maçında geride bıraktığımız 4 maçtan daha zor bir oyun olacak.
Beraberlik iyi bir sonuç olur kanaatindeyim.

adiloş bebe
03.10.2021, 17:21
Favori olarak çıkmamak gerekiyor büyük maçlara. Geçen yıl ki Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarını hatırlayın iç sahadaki. İkisinde de çok siliktik. Keza bu yıl iç sahadaki Galatasaray maçı da öyleydi. Herkesin fark beklediği maçlarda silik oluyoruz.

Fenerbahçe muhtemelen Trabzon'a lider gelecek ve liderliği koruma içgüdüsü ile oynayacaklardır. Pereira çok seveni olmasa da iyi bir hoca bence. Mesut'u kesip istediği oyunu oynatıyor takımına. He çok mu iyi oynuyorlar? Hayır; ancak bu lig için sonuç alabilecek bir taktik ve kadroları var. Basalım, uçalım, kaçalım dersek 15 dakikada tıklarlar aynı Galatasaray gibi iki tane. He bu sefer 0-2'den maçı çeviremezsin çünkü arkaları da sağlam.

Ben en çok Valencia'dan çekiniyorum. Berisha, Rossi falan ne yapacağı belli olmayan adamlar ama Valencia çok formda bu ara. Pelkas'a da dikkat etmek lazım. Velhasıl kelam doğru bir taktikle galibiyeti çok uzak görmüyorum.

artvints
03.10.2021, 17:23
Fenerbahçe nin ileri uç oyuncuları cok etkili değil. Yalniz bloklar arasında büyük boşluklar bulunmuyor. Takım halinde harket ederek önde baskıyla kazandıkları topla sonuca ulaşıyorlar. Bu nedenle topu bize bırakacaklar. Önde baskıyla eksik yakalamaya çalışacaklar. Özellikle ismail e ciddi baskı yapacaklardır.

Kâğıt üstünde yapmamız gereken belli ancak uygulayabilir miyiz göreceğiz. Cok zor bir maç olacak.Kanatlara topu çabuk aktarıp ikişer oyuncuyla boşlukları işlememiz lazım ama öyle iştahli tempolu oynayacak kanatlar yok.

hyasin61
03.10.2021, 17:34
Bız bunları yeneriz

sessizkral_1
03.10.2021, 17:50
Bu feneri yenmemiz lazım

temposuz oynuyorlar ve defansda çok açık veriyorlar

ileri hatda yaratıcı oyuncu eksikliği var

Kasımpaşa bugün biraz şanslı ve becerikli olsa yenerdi bunları

hyasin61
03.10.2021, 17:51
Zaman zaman sahaya cok ıyı yansıttıgımız tempolu oyun bunlara oyle boyle sıkıntı cıkarmaz

Murathan
03.10.2021, 17:51
apo hocaya genel olarak güveniyor ama maç özelinde bakınca güvenemiyorum. galatasaray maçı ciddi hayal kırıklığı oluşturdu bende. muhtemelen yine çok rahat önlem alacak rakip takım bize ki vitor da sever böyle işleri. zor maç, beraberlik süper olur.

ilelebeTS
03.10.2021, 17:52
Bu maçların havası çok farklı oluyor biliyoruz. Bu tür maçlarda yerli teknik direktör avantaj. Çünkü sadece taktik değil biraz da gaz lazım oluyor takıma. Mesela Terim bunu çok kullanır.

ilelebeTS
03.10.2021, 17:57
Nwakaeme Djaniny Gervinho ile baslamaliyiz önde.
Djaniny bu maçların adamı değil. İri stoper görünce kaçak güreşiyor. Fazla kaçıyor sağa sola. Cornelius ile devam edilmeli.

angraf
03.10.2021, 17:57
Fenerbahçeyi tokatlayıp liderin kim oldugunu 17sinde herkese göstermeliyiz.
Salak puan kayıplarımız oldu 4 puan fazla alabilirdik.
Bu maç çok kritik yenersek sonrasındaki

göztepe ve rize maçlarını o havayla alacağımızı düşünüyorum.
Daha sonra ise diğer önemli bjk maçı olacak

naimbektas6161
03.10.2021, 18:02
Fenerbahçeyi tokatlayıp liderin kim oldugunu 17sinde herkese göstermeliyiz.
Salak puan kayıplarımız oldu 4 puan fazla alabilirdik.
Bu maç çok kritik yenersek sonrasındaki

göztepe ve rize maçlarını o havayla alacağımızı düşünüyorum.
Daha sonra ise diğer önemli bjk maçı olacak

Yenersek süper ama en kötü yenilmemeliyiz

angraf
03.10.2021, 18:04

beraberlik beklemiyorum bu maçta
iki takımda kazanmaya cıkacak.
biz fenerden daha iyi takımız yeneceğiz.
bu ligde zorlanacağımız tek takım tam kadro olması halinde bjk
onun dışında tüm takımları yenecek gücümüz var.

artvints
03.10.2021, 18:06
2 hafta boyunca lideriz diye havalarda gezmek bizim takım için çok kötü olurdu zaten.

Fener'i yenip liderliği almak büyük bir özgüven getirir, sakatlar da döner, o şekilde devre arasına kadar gaza basariz.

Tabi bunun olması için bu arada yapilacak analizler verilecek kararlar çok önemli.

Ideal kadro üzerinden mi gidilmesi lazım yoksa maç maç ufak dokunuşlara mi ihtiyaç var bu iyi düşünülmeli.

Fener maçıyla bu sene üçüncü kez maçı kazanıp haftayı lider bitirme şansı gelmiş gelecek. Böyle maçları kazanamamak takımı olumsuz etkiler.

Maçın başından sonuna kararlı, ne yaptığını bilen, hırslı, etkili bir takım görmek istiyoruz.

Mehmet Fatih Yavuz
Fener hiçbir şey oynamıyor.
Sıfır kalite... Koşmak dışında da organizasyon yok.

Buna rağmen ciddi bir sıkıntı var.

Bize zorluk çıkaran takımların tamamı, topu bize bırakıp önde baskı ve kontra toplarla kalemize geldi.
Fener de aynen buna göre oynamaya çalışan bir takım.

Mücadelede çok yumuşak kalırsak canımız sıkılabilir.
GS maçına benzemesinden korkuyorum.

tamuğ yamtar
Yıllarca düştüğümüz tuzağa düşmezsek normal şartlarda rahat alınabilecek bir maç.

Fb kötü ve çok defosu olan bir takım.

İnşallah hem taraftar hem de takım maç öncesi çok yükselmez.

ilelebeTS
03.10.2021, 18:13
Fener hiçbir şey oynamıyor.
Sıfır kalite... Koşmak dışında da organizasyon yok.

Buna rağmen ciddi bir sıkıntı var.

Bize zorluk çıkaran takımların tamamı, topu bize bırakıp önde baskı ve kontra toplarla kalemize geldi.
Fener de aynen buna göre oynamaya çalışan bir takım.

Mücadelede çok yumuşak kalırsak canımız sıkılabilir.
GS maçına benzemesinden korkuyorum.

Şikeciler ilk golü yediği bütün maçlarda zorlanır. İlk golü bulmak önemli. Zayıf noktaları kanatları. Oraları işlememiz lazım. Ne olursa olsun derbi maç, ne olacağı belli olmuyor. Maça atanan hakeminden, kadrolara kadar her şey önemli. Aynı zamanda bizim takım için iyi bir fırsat. En iyisi olduğunu gösterme fırsatı. Liderliğin şimdilik pek önemi yok. Lider olacağız diye hazırlanmamamız lazım. Önceki 2 maçta öyle yaptık, takıldık.

Yunus Emre SEYHAN
03.10.2021, 18:42
Yine en zor seneye denk getirdik şampiyonluk yarışını.
Nispeten geçtiğimiz yıllara göre rakiplerimiz daha iyi durumda.
Büyük ve küçük sikeciler bırakmaz yarışı kolay kolay. Galatasaray ligin 20. Haftasından itibaren havlu atar.
Beşiktaş 'ın ilk 11'i bizden daha iyi ancak bizim yedeklerimiz daha iyi. Fenerbahçe ise hakem desteği ile iddiasını sürdürür.

ahamitokutan
03.10.2021, 18:50
Uğurcan - Peres - Edgar - Vitor - Denswill - Berat - Dorukhan - Bakasetas - Hamsik - Wakaeme - Cornelius 11 i en ideal gibi. İsmail çok mecbur kalınmadığı sürece sahada olmamalı. ikinci yarı Ömür Siopis Gervinho girer. şikecilerin maçlarını izliyorum, şansa bala hakemle bir şekilde kazanıyorlar maçlarını. dikkatli oynayıp gs maçı gibi saçmalamaz isek maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

kopeli
03.10.2021, 18:50
Galatasaray maç formunda da rahat kazanırız 2 fark atarız diyenler vardı az kalsın yeniliyorduk. Bu tarz maçlar takımları psikolojik olarak çok etkiliyor. Hiç risk almadan oynamalıyız beraberlik bize bir şey kaybettirmez üstelik 2 tane büyük maçı da atlatmış olacağız bu avantajı kullanmak lazım.
gs macında ilk golü kendi kalemize attık say hocam. öne geçsek bence dağıtırdık.

fb iyi mücadele ediyor ve genelde ilk golleri atıyor bir şekil. ilk golü atarsak bizim adımıza çok güzel bir maç olur, yersek te moral bozmamak gerekir çünkü fb oyun icinde düşüşler yaşıyor. keza defanslarıda hızlı hücumlara karşı etkisiz kalabiliyor. szalai-kim'i dünya starı yaptıgına bakma basının olimpiyakos macında gördük darmadağan oldular.

ÖmürKaradeniz61
03.10.2021, 19:27

Yenilmemeliyiz işi bitti,eğer Alanya , Konya maçlarını kazansaydın bu maçta alacağın bir beraberlik çok rahat hedefe götürecekti ama her zaman ki gibi tipik Trabzonspor olarak o maçlarda puan kaybettiğimiz için şimdi bu maçı kazanmak zorundayız.

halilaziz61
03.10.2021, 19:33
gs macında ilk golü kendi kalemize attık say hocam. öne geçsek bence dağıtırdık.

fb iyi mücadele ediyor ve genelde ilk golleri atıyor bir şekil. ilk golü atarsak bizim adımıza çok güzel bir maç olur, yersek te moral bozmamak gerekir çünkü fb oyun icinde düşüşler yaşıyor. keza defanslarıda hızlı hücumlara karşı etkisiz kalabiliyor. szalai-kim'i dünya starı yaptıgına bakma basının olimpiyakos macında gördük darmadağan oldular.

Biz hızlı hücum yapamıyoruz ki

batugol
03.10.2021, 19:41
beni kadroda en cok düşündüren nwakeme
3 haftadir cok lakayt oynuyor
defansa katkısı hic yok
ismail bindirme icin geliyor pas vermiyor
diger bir konuda
cornelius gibi kafa topu hakimiyeti olan futbolcuya orta yapmiyoruz

ÖmürKaradeniz61
03.10.2021, 19:44
Baskılı oyunumuz olsa çok zor maç değil ama net bir oyunumuz yok özel oyuncularımızla bir şekilde gol bulup maç kazanıyoruz hepsi bu. Ben oynanan oyunu çok beğenmiyorum mesela Beşiktaş öyle değil yenilse bile rakibi bunaltıyor.

Kadir Aydın
03.10.2021, 20:42
Böyle karşımıza Rossiydi Berishaydi bilmem neyle çıkarlarsa tarihi hezimet yaşatırız, içlerinden geçeriz, fark atarız. Olimpiyakos maçında da gördük ki şikecilerin karşısına çıkan takımda özel yetenekli oyuncular varsa adamlar mala dönüyor. Tek sorun defans yapacak olmaları ve milli ara dönüşü.

Hamza Yilmaz
03.10.2021, 20:47
beni kadroda en cok düşündüren nwakeme
3 haftadir cok lakayt oynuyor
defansa katkısı hic yok
ismail bindirme icin geliyor pas vermiyor
diger bir konuda
cornelius gibi kafa topu hakimiyeti olan futbolcuya orta yapmiyoruz

Iyi bir fb maci hatirlamiyorum da InsAllah bu Mac kendine gelir

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

ahamitokutan
03.10.2021, 20:59
rizede gs maçında tam bir komedi var.

karabela
03.10.2021, 21:01
Gs nin son dakika golünü hakem attı. Bu hakemlerin olduğu ligde bizim oyuncular dünkü maç gibi lakayt olurlarsa bu sene de şampiyonluk hayal.

hyasin61
03.10.2021, 21:02
Rize mallıgına yansın dıyecegim o ayrı ama hakem Gs'nın golu oncesi 2 tane faul var net ama yemez vermek.

Ahmet Aksu
03.10.2021, 21:02
hakemi yanına alan ligi alır.

bizim yönetim de bırak yanına almayı hakkın yenirken bile uyuyor..

Gs nin son dakika golünü hakem attı. Bu hakemlerin olduğu ligde bizim oyuncular dünkü maç gibi lakayt olurlarsa bu sene de şampiyonluk hayal.

ahamitokutan
03.10.2021, 21:03
Rize mallıgına yansın dıyecegim o ayrı ama hakem Gs'nın golu oncesi 2 tane faul var net ama yemez vermek.

2 değil 3 faul var. ayrıca mustafa muhammet in sarısı vardı çaktı dirseği hakem var mar hiiiç oralı değiller maşallah.

hyasin61
03.10.2021, 21:04
Ali Palabıyık mahsur kaldı saha icinde, iceri giremiyor :)

Togrul
03.10.2021, 21:05
Rize gs maçı Türkiyede oynanan antifutbolun, gerizekalı bir şekilde zamandan çalmanın bedeli nasıl olur gösterdi.

CİVELEK.61
03.10.2021, 21:07

Valla ben takımla ilgili degil ama hakemlerle ilgili zaten hep karamsarim.
"Hakemide yeneceksin" deriz ya hep,
İşte en zoruda hakemi yenmek.

hyasin61
03.10.2021, 21:08
VAR hakemi Abdulkadir Bitigen sasırmamak lazım :)

Şahin Yılmaz
03.10.2021, 21:22
Dünyanın en şaibeli liginde şampiyon olmak istiyoruz.

Bu ligde bizim bir şampiyonluğumuz 10 premier lig şampiyonluğuna eşittir.

Hadi hakemi geçtim görmez falan filan. Lan bu vardaki o. ç ları bir tek bizim maçlarımı takip ediyorlar.

Suç bizde çıkıp bu ligde oynayıp ömrümüzü tüketiyoruz.

Bu kulüp için intihar etmiş insanlar var. Yazık bu kahpe lig için değmezmiş.

güneyli
03.10.2021, 21:23
Gs maçındaki komediyi çok beğendim. Bu tiyatroyu milletin gözü önünde böyle sonlandırmak çok iyi oldu. Gs nin zirve de kalması gerek.Yıllardır öyle veya böyle şeyler yapılıyor zaten.Ben tepede takım saysı çok olmalı.Takımımız için bunun faydalı olduğunu düşünüyorum.

redbul
03.10.2021, 21:25
türkiyede bir komedi sahnesi daha bu akşam rize de sahnelendi ama bu sahnelerde hep başroller hakem ler.

Ufuk
03.10.2021, 21:31
Hakemi de yeneceksin aga.. :p

memozcan
03.10.2021, 21:42
rizede boldrin 7 penaltı kullanmış 4'ünü kaçırmış.. son pozisyonda 70 metrede kimse faul yapmıyor.. asansöre binerler böyle giderse..

emre6117
03.10.2021, 21:44
Hakemin asla yenilemez biri oldugunu artik herkes anlamali.
Bir hakem isterse her takima maci kazandirabilir.
Bir gun bu ligde trabzonspor sampiyon olacaksa, oncesindr futbolda bir devrim yasanmali.
Bu sekilde trabzonsporun da lige devam etmesi, sadece ligdeki takim sayisini arttirmaya yoneliktir.
Biz de figuraniz.

Yusuf BALCI
03.10.2021, 21:46
hakemlerin 3 büyütülmüşlere hediye ettiği toplamda 12. puan oldu bu. tiyatro kaldığı yerden devam.

CEMEFKER
03.10.2021, 21:47
Hakemler ..vs. de, sezon başı 4 kulüp başkanı TFF'ye yabancı sınırlaması kararı için ", gerekirse sahadan çekiliriz" resti çekmişti, oybirliğiyle. Dedim bu yıl birşeyler olabilir. Ancak orada bjk, fb ve gs başkanları Ağaoğlu konuşurken bıyık altından gülüyordu.

Şimdiye dek Trabzonspor aleyhine herşeye rağmen aman aman bir hakem durumu yok ama rakipleri ligde tutmak için üstün gayretler var. Rakipler Avrupa'da boğuşma dezavantajları lehlerine döndü bugüne kadar.

Saha dışı bu niyet ve çaba dahi ilerisi için umut vermiyor bizim açımızdan.

Sezon başı farkı açacak avantaji değerlendiremedi Avcı. GS maçı dahil kazanılan 1 puanlar 3 puan olsa şu an FB ile aramızda 4-5 puan fark vardı. Olası FB galibiyeti ile bu fark daha da açılacak, psikolojik kırılma yaşayacaktı rakipler.
İşte bu kritik dönemeç iyi geçilemedi.

Umut her zaman vardır çoğumuza göre ancak gidişat ( tff, mhk, hakemler) iyi değil.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre6117
03.10.2021, 21:50
Dünyanın en şaibeli liginde şampiyon olmak istiyoruz.

Bu ligde bizim bir şampiyonluğumuz 10 premier lig şampiyonluğuna eşittir.

Hadi hakemi geçtim görmez falan filan. Lan bu vardaki o. ç ları bir tek bizim maçlarımı takip ediyorlar.

Suç bizde çıkıp bu ligde oynayıp ömrümüzü tüketiyoruz.

Bu kulüp için intihar etmiş insanlar var. Yazık bu kahpe lig için değmezmiş.

Bu ligde artik herkes hakemlere ve sisteme ragmen sampiyon olamayacagimizi gormustur.
Simdi herkes 2020 yilinda antep macinda vardan iptal olan golumuzu ve gsnin attigi 3.golu arkaya arkaya izlesin.
Ondan sonra ciksin konussun.
Turk futbolu artik tam bir kanalizasyon olmustur.
Boyle bir duzende hakkinla sampiyon olabilmen %0dir.
Bizimkisi sadece figuranlik ve kendimizi uzmek.
Hepimiz aslinda filmin sonunu her sene biliyoruz.
Ve bu sacma kanalizasyon olmus sisteme belki de para kazandiriyoruz, sevdiklerimizi uzuyoruz bazen sirf su sacma turkiyede adina sozde futbol denen sey ugruna
kendi adima cok uzgunum.
Artik devrim gibi konular olmadikca trabzonspor olarak bence devam etmemeliyoz bu lige.

Ekubanbambam
03.10.2021, 21:51
Rize'de kapkara bir gece şu leş cinconu yarisda tutmak için yine seferberlik var.Adamlarin bir tane düzgün galibiyeti yok.Yabanci hakem ve tarafsız mhk tff olmadan şampiyonluk İstanbul dışına zor çıkar .

memozcan
03.10.2021, 21:56
bu sene ligde penaltı yaptırmadık değil mi?

sanırım flavio olmadığından..

emre6117
03.10.2021, 21:57
Hakemler ..vs. de, sezon başı 4 kulüp başkanı TFF'ye yabancı sınırlaması kararı için ", gerekirse sahadan çekiliriz" resti çekmişti, oybirliğiyle. Dedim bu yıl birşeyler olabilir. Ancak orada bjk, fb ve gs başkanları Ağaoğlu konuşurken bıyık altından gülüyordu.

Şimdiye dek Trabzonspor aleyhine herşeye rağmen aman aman bir hakem durumu yok ama rakipleri ligde tutmak için üstün gayretler var. Rakipler Avrupa'da boğuşma dezavantajları lehlerine döndü bugüne kadar.

Saha dışı bu niyet ve çaba dahi ilerisi için umut vermiyor bizim açımızdan.

Sezon başı farkı açacak avantaji değerlendiremedi Avcı. GS maçı dahil kazanılan 1 puanlar 3 puan olsa şu an FB ile aramızda 4-5 puan fark vardı. Olası FB galibiyeti ile bu fark daha da açılacak, psikolojik kırılma yaşayacaktı rakipler.
İşte bu kritik dönemeç iyi geçilemedi.

Umut her zaman vardır çoğumuza göre ancak gidişat ( tff, mhk, hakemler) iyi değil.

Emin olun suan 8 de 8 bile yapsaydik, trabzonsproun sampiyon olmasi icin olaganustu olaylarin olmasi lazim.
Ornegin bursa sampiyonligunda trabzonspor vardi sahada.
Size antep macinda iptal edilen golumuz der gecerim.
Trabzonspor ancak m.city, liverpol gibi takimlar kurmali ki sampiyon olabilsin. Bu da ekonomik olarak imkansiz. Cunku bizim harcadigimiz paranin enaz 2 katini her sene 3 istanbul takimi harciyor. Ve bunun uzerine cok ciddi bir hakem kayrilmasi oluyor.
Sonuc imkansiza yakin bir sampiyonluk sansi.

ilelebeTS
03.10.2021, 21:59
bu sene ligde penaltı yaptırmadık değil mi?

sanırım flavio olmadığından..

Edgar yaptırmıştı sanki. Uğurcan kurtarmıştı hatta, devamında gol oldu. Sivas maçı mıydı?

Ekubanbambam
03.10.2021, 22:06
Emin olun suan 8 de 8 bile yapsaydik, trabzonsproun sampiyon olmasi icin olaganustu olaylarin olmasi lazim.
Ornegin bursa sampiyonligunda trabzonspor vardi sahada.
Size antep macinda iptal edilen golumuz der gecerim.
Trabzonspor ancak m.city, liverpol gibi takimlar kurmali ki sampiyon olabilsin. Bu da ekonomik olarak imkansiz. Cunku bizim harcadigimiz paranin enaz 2 katini her sene 3 istanbul takimi harciyor. Ve bunun uzerine cok ciddi bir hakem kayrilmasi oluyor.
Sonuc imkansiza yakin bir sampiyonluk sansi.

Dediklerinize yüzde yüz katılıyorum.Maalesef hakemi yenemezsin.Hakemi de yeneceksin diyen net saftır.

Doğukan Uçan
03.10.2021, 22:12
Biz 10 kişiyle konya ve alanya'yı yenemedik adamlar 90+11 de gol atıyor. onu da geçtim alanya maçında serkan kırıntılı uzatmalarda 2 tane yüzde yüzlük golü çıkardı. şans faktörünün de olması lazım malesef bizde hiç biri yok.

İ. SARAL
03.10.2021, 22:13
apo hocaya genel olarak güveniyor ama maç özelinde bakınca güvenemiyorum. galatasaray maçı ciddi hayal kırıklığı oluşturdu bende. muhtemelen yine çok rahat önlem alacak rakip takım bize ki vitor da sever böyle işleri. zor maç, beraberlik süper olur.Katılıyorum. Böyle maçları hep kötü oynuyoruz. Mağlubiyet olacak bu maç büyük ihtimalle. Kayseri galibiyeti çok iyi oldu bu açıdan.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ts006161
03.10.2021, 22:25
Önümüzde Şikecilerle büyük bir maç var. Bu akşam ki Rize'nin düştüğü duruma düşmemek için, öncelikle kulüpten, sonra başkandan basına hafta içi boyunca demeçler verip hakemler hakkında konuşacaksın ve maç başlamadan hakemi hata yaparsan, maça etki edersen hakemlik hayatın biter baskısı oluşturacaksın. Sonra tribünde taraftar küskünlüğü bırakıp hep beraber hakemi baskı altına alacaksın. Rakiple uğraşmayacak, takımına destek olacaksın. Hakemin her düdüğünü ıslıklayıp burada hata yaparsam, beni Trabzon'dan çıkarmazlar düşüncesini kafasına sokacaksın. Ve hep birlikte hakeme isyan edeceksin... Bunun önceliğini de sosyal medya aracılığıyla Türkiye gündemine sokacaksın ki. Bak bakalım hakem hata yapabilecek mi.

Tabi öncelikle herkes birlik olmalı. Birlik olmak çok önemli..

Hakkımızda hayırlısı..

Ufuk
03.10.2021, 22:29
Önümüzde Şikecilerle büyük bir maç var. Bu akşam ki Rize'nin düştüğü duruma düşmemek için, öncelikle kulüpten, sonra başkandan basına hafta içi boyunca demeçler verip hakemler hakkında konuşacaksın ve maç başlamadan hakemi hata yaparsan, maça etki edersen hakemlik hayatın biter baskısı oluşturacaksın. Sonra tribünde taraftar küskünlüğü bırakıp hep beraber hakemi baskı altına alacaksın. Rakiple uğraşmayacak, takımına destek olacaksın. Hakemin her düdüğünü ıslıklayıp burada hata yaparsam, beni Trabzon'dan çıkarmazlar düşüncesini kafasına sokacaksın. Ve hep birlikte hakeme isyan edeceksin... Bunun önceliğini de sosyal medya aracılığıyla Türkiye gündemine sokacaksın ki. Bak bakalım hakem hata yapabilecek mi.

Hakkımızda hayırlısı..

Kulübün bir şey yapacağını sanmıyorum ama taraftar yapacak muhtemelen.

6Şafak Aydın1
03.10.2021, 22:30
Ikinci 15 günlük cin iskencesi dönemi baslamistir. Allah sabr versin.

Ts006161
03.10.2021, 22:44
Kulübün bir şey yapacağını sanmıyorum ama taraftar yapacak muhtemelen.

Taraftar yapmaya başlamalı ki kulüp de bunu görüp bir açıklama yapmalı.

ÖmürKaradeniz61
03.10.2021, 22:58
Yahu hakemler yeteneksiz,futbol bilgisi sıfır adamların. Galatasaray’ın yediği gol öncesi faul var onu vermedi saçma sapan dağıldı gitti. Cesaret yok,pozisyon yorumlama yok tamamiyle kitaba bağlı,uygulama bilmeyen,topa ayak değmemiş insan sürüsü bu hakemler.

Mehmet Fatih Yavuz
03.10.2021, 23:04
Galatasarayın yediği ilk gol faul mü değil mi tartışılır. Öyle net faul falan yok.

CEMEFKER
03.10.2021, 23:08
Ülke futbolunda sahadışı etkisi yoktur/ azdır, hakemler vs.boş, önce sen iyi olacaksın diyen bir kişi ya çok iyi niyetli, hayatta hep şansla, kollamayla bir yerlere gelmiş ya da mevcut (futbol) sistemden geçinen ( gazeteci, medyacı, youtuber falan filandır.) biridir.

Net.

cem1990
03.10.2021, 23:21
Biz burada Avrupa ligi bizim için daha önemli derken bazı arkadaşlar riv riv ediyorlardı
Hala anlayamadınız mı bu armayı bu lig de şampiyon yapmazlar

Adem Köse
03.10.2021, 23:58
Sans faktörüne cok takılmayın. Sezon uzun soluklu. Bazı maçlar kayseri gibi geçse de bazı macĺarda malatya maçı gibi geçecek. Önemli olan cok pozisyon bulduğun ama şansız olduğun bir maçtan galibiyetle ayrılmasını bilmekti. Bu hakkımızı iyi bir şekilde kullandık.

Son zamanlarda cok fazla yüzde yüzlük pozisyon kaçırdık. Fenerbahçe maçında inşallah her bulduğumuz pozisyon gol olur.

Ufuk
03.10.2021, 23:59
https://twitter.com/yenisafakspor/status/1444762553024925696

Erdal Hoş yine çok doğru konuşmuş, çok seviyorum bu adamı. Denk gelsin istemez ama eğer bunlar hataysa bize de denk gelmesi gerekir. O yüzden hata bahanesine sığınanlara eyv çekmeyelim.

Topçumuz az akıllı olsun, objektif, efendi topçu istemiyorum. Ts topçusu yırtık olacak. Kazanmak için rakiple boğuşacak, hakkını yedirmeyecek. Baka ya işte herkes baka gibi olacak. Ömür, bırak şu efendi topçu kafasını ya. Hamsik, Baka ne yapıyorsa aynısını yap gözünü seveyim. Top bizde rakibe atıyorsun mesela centilmenlik diye. Bugün Rizenin ilk golünde adam yere düştüğü an taca atmıştın topu. Bunu görmek istemiyorum ben.

emre6117
04.10.2021, 00:06
Biz burada Avrupa ligi bizim için daha önemli derken bazı arkadaşlar riv riv ediyorlardı
Hala anlayamadınız mı bu armayı bu lig de şampiyon yapmazlar

Iste sorun burada basliyor.
Avrupaya gidebilmek icin bu kanalizasyona donen ligde derece elde etmen lazim.
Misal bu sene bu kadro konfederasyon kupasinda gruplara kalsaydi en iyi 4. Veya 5.olurdu. yani seneye avrupaya gidmeyebilirdi.
Biz bu ligde adalet.kesinlikle yok diyorsak ya lige devam etmeyecegiz. Ya da adaleti saglamak iicn yogun bir calisma yapacaguz.
Mevcut durumda 3 istanbul takimi disindaki tum takimlar figuran rolundedir.

emre6117
04.10.2021, 00:10
https://twitter.com/yenisafakspor/status/1444762553024925696

Erdal Hoş yine çok doğru konuşmuş, çok seviyorum bu adamı. Denk gelsin istemez ama eğer bunlar hataysa bize de denk gelmesi gerekir. O yüzden hata bahanesine sığınanlara eyv çekmeyelim.

Topçumuz az akıllı olsun, objektif, efendi topçu istemiyorum. Ts topçusu yırtık olacak. Kazanmak için rakiple boğuşacak, hakkını yedirmeyecek. Baka ya işte herkes baka gibi olacak. Ömür, bırak şu efendi topçu kafasını ya. Hamsik, Baka ne yapıyorsa aynısını yap gözünü seveyim. Top bizde rakibe atıyorsun mesela centilmenlik diye. Bugün Rizenin ilk golünde adam yere düştüğü an taca atmıştın topu. Bunu görmek istemiyorum ben.

Iste turk futbolunun ozeti bir konusma.
Bunlar hata filan degil.
Ya hakemleri cok ciddi korkutacaguz, bizim aleyhimize hata yaprsan basina cok ciddi seyler gelir.
Bu durumu denedik. Hakem dovduk, hakem kilitledik.hakemligini bitirdik. Ama duzen hic degismedi.
Aslinda hakemler masa.bunlara cok bariz talimat veren bir cete var.
Turkiyede cok ciddi futbol baronlari, bahis cetelerinin hakim oldugunu dusunuyorum. Bunlar o kadar guclulerki, biz hep sadece masalari konusabiliyoruz, yani hakemleri. Onlarin adi bile gecmiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2021, 00:43
Bu akşam Rize'de facia yaşandı.

90+8 verilip yarıştan kopmasın diye, 90+11'de GS'ye golü attırdı.
Sarı kartı olan ve topu yere fırlatan Muslera'yı 2.sarıdan atamadı.
90+11'de Diagne 2 kişiyi el ense çekerek, iterek yıkarak 2 kez faul yapıp golü atmasına göz yumdu.

Kim?
Ali Palabıyık

Yazıklar olsun be
Bu kadar da göstere göstere mi katledecektiniz emekleri?
Muhabirlerin sorduğu sorularda yüzlerine bile doğru düzgün bakmayan FT efendi, 2 faullü son saniye golüne ilişkin gelen sorulara, 2-2'den sonra 10 kişi kalan ama karakter göstererek maçı kazanan (bu kelimeye dikkat) oyuncularımızın başarısına gölge düşürmeyin diyor muhabirlere

trbzonsporlu
04.10.2021, 00:44
boldrin penaltıyı atsa fişi cekecekti at işte bitir maçı

rizenin attigi ilk golde golu veren ayni hakem degilmiydi
erman hocanin penalti degil dedigi pozisyonda penaltiyi verip kirmizi veren ayni hakem degil miydi. rizespor kendi salakligina yansın penaltiyi atama 10 kisi kalmiş takima o pozisyonlari ver. son dk adam amerikan futbolundaki gibi giderken bir faulde sen yapmayi deneme. elindeki maç nasil kaybedilirin bir ornegiydi bu maç
son saniye golü olmasindanmi nedir cok sinirliyim
ne guzel milli araya neşeli girecektim
simdi tvlerde ft guzellemeleri dinliyorum oyuncu degisiklikleriyle 10 kisiyle nasil mac cevirdigini
la atsa bitiyordu işte boldrin ne terimi

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2021, 00:45
Iste turk futbolunun ozeti bir konusma.
Bunlar hata filan degil.
Ya hakemleri cok ciddi korkutacaguz, bizim aleyhimize hata yaprsan basina cok ciddi seyler gelir.
Bu durumu denedik. Hakem dovduk, hakem kilitledik.hakemligini bitirdik. Ama duzen hic degismedi.
Aslinda hakemler masa.bunlara cok bariz talimat veren bir cete var.
Turkiyede cok ciddi futbol baronlari, bahis cetelerinin hakim oldugunu dusunuyorum. Bunlar o kadar guclulerki, biz hep sadece masalari konusabiliyoruz, yani hakemleri. Onlarin adi bile gecmiyor.

TS lehine karar çıkmaz çıksa da dediğiniz gibi 10 yılda bir (aman eksik kalsın, istemeyiz).
Ancak aleyhine çok karar çıkar Sn. Hoş

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2021, 00:46
boldrin penaltıyı atsa fişi cekecekti at işte bitir maçı

rizenin attigi ilk golde golu veren ayni hakem degilmiydi
erman hocanin penalti degil dedigi pozisyonda penaltiyi verip kirmizi veren ayni hakem degil miydi. rizespor kendi salakligina yansın penaltiyi atama 10 kisi kalmiş takima o pozisyonlari ver. son dk adam amerikan futbolundaki gibi giderken bir faulde sen yapmayi deneme. elindeki maç nasil kaybedilirin bir ornegiydi bu maç
son saniye golü olmasindanmi nedir cok sinirliyim
ne guzel milli araya neşeli girecektim
simdi tvlerde ft guzellemeleri dinliyorum oyuncu degisiklikleriyle 10 kisiyle nasil mac cevirdigini
la atsa bitiyordu işte boldrin ne terimi

Çok doğru
Hamza bilmiyor mu
Bu penaltıdan önce 6/3 attığını
7/4 KAÇIRMIŞ OLDU.

Fevkalade üzgünüm.
GS berabere kalsa bari diye beklerken haram golle 3 puanı verdiler.
Ah Rize ah
Kendini de yaktın bizi de
3'ü de kazandı bu hafta

ersn.alparslan
04.10.2021, 00:50
şikeciler her hafta hakemle maç alıyor ali koç denen it çıkıp hakemler hakkında konuşuyor. Millet 1 teneke yağın hesabını yaparken bunun gibi itler zenginliğine zenginlik katıyor. Futbolda da aynı şerefsizliği uyguluyor bu takım elbiseli yavşak.
Eğer taraftar grupları başkan yönetim çıkıp ciddi bir açıklama yapmazsa bu haftaki maçın sonucunu futbol belirlemez.

Maçtan sonra çıkıp kameralar önünde sevgilisine sitem eder gibi tffye sitem edip ağlamaklı açıklama yapmanın kimseye faydası olmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2021, 00:52
önümüzde şikecilerle büyük bir maç var. Bu akşam ki rize'nin düştüğü duruma düşmemek için, öncelikle kulüpten, sonra başkandan basına hafta içi boyunca demeçler verip hakemler hakkında konuşacaksın ve maç başlamadan hakemi hata yaparsan, maça etki edersen hakemlik hayatın biter baskısı oluşturacaksın. Sonra tribünde taraftar küskünlüğü bırakıp hep beraber hakemi baskı altına alacaksın. Rakiple uğraşmayacak, takımına destek olacaksın. Hakemin her düdüğünü ıslıklayıp burada hata yaparsam, beni trabzon'dan çıkarmazlar düşüncesini kafasına sokacaksın. Ve hep birlikte hakeme isyan edeceksin... Bunun önceliğini de sosyal medya aracılığıyla türkiye gündemine sokacaksın ki. Bak bakalım hakem hata yapabilecek mi.

Hakkımızda hayırlısı..

2-1 kazanan ali koç, bu akşamdan başladi hakemler hakkinda konuşmaya
neden acaba?
ödü b.kuna karişiyor tabi
çimleri yedirmek farz oldu şikecilere

sasort
04.10.2021, 00:53
resmen boku çıktı işin gs 3. golü ne öyle ya

pozisyonun başı faul forvet 2 kişiyi tekme tokat indiriyor hakem herşey nizami diyor

bırakın yaa artık biri demiyor bu işin suyu çıktı

Ufuk
04.10.2021, 00:59
Çok doğru
Hamza bilmiyor mu
Bu penaltıdan önce 6/3 attığını
7/4 KAÇIRMIŞ OLDU.

Fevkalade üzgünüm.
GS berabere kalsa bari diye beklerken haram golle 3 puanı verdiler.
Ah Rize ah
Kendini de yaktın bizi de
3'ü de kazandı bu hafta

Normalde Djokovic kullanıyordu penaltıları. Boldrin zorla elinden aldı, Djokovic baya bekledi başında ama vermedi Boldrin. Ağırlığı olunca bir şey diyemediler.

Bugün Djokovic'in elinden topu alabilecek tek adam fin forvetti. İki tane attım, üçü de ben atacağım diye alırsa eyv da Boldrin maçta en ufak aksiyonun yok sal da kardeşim.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2021, 00:59
Bu akşam Rize'de ismi futbol maçı olan trajikomik bir "tiyatro" izledik.

90+11 oynatıp, 2 kere güreş misali faul yaparak golü attıran adama kıyak geçen Ali Palabıyık ile VAR'da bu golü izleyip de gol kararı veren Abdülkadir Bitigen efendiler,

Bu maçtan alacağınız para haram zehir olsun size.

Nasıl uyku uyuyacaksınız bu gece?

Uyumayın zaten şerefsizler

Defalarca izleyin özetleri

Ey Ali Palabıyık, senin FIFA kokartını da yırtmak lazım bu geceden itibaren
Muslera'yı niye atamadın sen onu bir söyle bakalım?
Kayseri'deki gibi bir deli Rize'de de çıkıp seni dövseydi keşke
Deniz Ateş Bitnel gibi, Deniz Çoban gibi defolup gidin artık Türk Futbolundan
Sevimsiz suratlı sinsi şeytan seni

Ufuk
04.10.2021, 01:04
resmen boku çıktı işin gs 3. golü ne öyle ya

pozisyonun başı faul forvet 2 kişiyi tekme tokat indiriyor hakem herşey nizami diyor

bırakın yaa artık biri demiyor bu işin suyu çıktı

Trtsporda Bünyamin Gezer tff listesinden çıkarabilirler dedi hakem için.

Var odasında da mhkyle görüştük 3-4 hafta dinlendirilecek dediler.

He bu bir şey değiştirmez, 3-4 hafta farklı bir maşa kullanacakları anlamına gelir.

sasort
şb maçı önemli

aynı gs taktiği denyecekler erken gol bulmaları tek çareleri

ama gs eksileri ve artıları var

gs uyguladığı taktiği doğrudan oynayamazlar 3. lü defans ile oynuyorlar ileri 3 lüyü 3 adamla tutamazlar nwakame 2 adama bedel

gervinho mutlaka oynaması lazım 3. lü defans oynarlarsa eğer çünkü geri dönüşlerde gervinyoyo tutammazlar

ben bu maç 4 lü defans ile oynarsa şaşırmam şb td nün

dağınık oynuyorlar ama ileride kalabalık çıkıyorlar erken gol yemezsek maç bizim diyorum

ben yine 2 ön libero ile çıkıp maçı tutma taraftarıyım çünkü kayseri maçı gösterdi ki hala oyunu elimizde tutamıyoruz geri dönüşlerde sıkıntı yaşıyoruz

siopis berat dorukan dan ikisi oynamalı

bacasetas sonradan oyuna girmeli diyecem herkes linç edecek ama bakın göreceksiniz ilk yarı etkinliği olmayacak dönen toplara vurdurmuyacak rakip defans dönüşleri iyi durumda

ama kanatlardan zaafları var gervinho nwakame ye atılan topları cornelius ortalayalım yeter onu bloke edecek adam yok şb

skora göre birde diyelim gol bulduk sok bacasetası koy abdüşü sok djaniny şb geldikçe ileri çıkışlar ile canlarını okusunlar

ama ben ne kadar konuşsan boş avcı yine orta sahayı bozmaz

siopis hamsik bacasetas çıkar veya sol bek denswil oynar ise berat hamsik bacasetas

ömür oynatır ileride de

HOPA'LI TS'Lİ
17 Ekim'de oynanacak TS-Şb maçına bakalım hangi tetikçiyi atayacak MHK Başkanı Tatsız Serdar Hazretleri?

Bu maçta aleyhimize yapılacak her olayda hakemi ıslık yağmuruna boğup aklını almalıyız.

8 maçtır şu 3 şımartılmış takımın bariz ve edepsizce kollanması artık canımızdan bezdirdi.

BURASI TRABZON
BURADAN ÇIKIŞ YOK.

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2021, 01:06
Trtsporda Bünyamin Gezer tff listesinden çıkarabilirler dedi hakem için.

Var odasında da mhkyle görüştük 3-4 hafta dinlendirilecek dediler.

He bu bir şey değiştirmez, 3-4 hafta farklı bir maşa kullanacakları anlamına gelir.

Son cümlenize bayıldım. Çok doğru.
Olan Rize'ye oldu.
GS 3 haram puanı cebe indirip yola koyuldu.
Onların umurunda olur mu hakemlerin alacağı ceza?

Ufuk
04.10.2021, 01:11
Son cümlenize bayıldım. Çok doğru.
Olan Rize'ye oldu.
GS 3 haram puanı cebe indirip yola koyuldu.
Onların umurunda olur mu hakemlerin alacağı ceza?

Rize başkanı Tahir Kıran beyaz futbola katıldı canlı yayında çok rahattı. Muhtemelen tamam başkan telafi ederiz vs dediler, garanti verdiler tffden. Gelecek haftalarda Rize'nin rakiplerine geçmiş olsun. Umarım yapacaklarını iki maçta yaparlar, üçüncü maç bizimle :D

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2021, 01:14
Rize başkanı Tahir Kıran beyaz futbola katıldı canlı yayında çok rahattı. Muhtemelen tamam başkan telafi ederiz vs dediler, garanti verdiler tffden. Gelecek haftalarda Rize'nin rakiplerine geçmiş olsun. Umarım yapacaklarını iki maçta yaparlar, üçüncü maç bizimle :D

En çok korktuğum da buydu.

Sürekli kaybeden Göztepe ve Rize'nin bizimle maçları var.

Gelir şimdi bize patlar bunlar, hakemlerin de ibneliği sayesinde

Şu fani ömrümüzde futbol ve TS sevdamız vardı, içine etti birileri 2011'den bu yana

Ne heyecan bıraktınız ne heves ne de umut

Varlıbaş61
04.10.2021, 04:55
GS yarışta kalsın, göreceksiniz dağılacak onlar. Bu şekilde hakem hataları ile birbirlerine girecekler lakin önemli olan bizim yönetimin aktif rol oynaması lazım bu süreçte !

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2021, 08:16
GS yarışta kalsın, göreceksiniz dağılacak onlar. Bu şekilde hakem hataları ile birbirlerine girecekler lakin önemli olan bizim yönetimin aktif rol oynaması lazım bu süreçte !

Gecenin manşetini atıyorum:

GS, 3 faul yaparak attığı golle maçı kazandı.

- Pozisyonun başlangıcı öncesi yapılan faul
- Diagne'nin yaptığı 2 faul

Bu gole gol kararı veren Ali Yalakbıyık ile VAR hakemi da-var Abdülkadir Bitmiş'i alkışlıyorum :(
Bu ayıp size yetecek ömür boyu
Utanmaz, sıkılmaz, ahlaksızlar
Size insan diyenin....

cakalkerem
04.10.2021, 08:20
Cornelius'un maçı olacak...İçimden bir his öyle diyor...

HOPA'LI TS'Lİ
04.10.2021, 08:22
Cornelius'un maçı olacak...İçimden bir his öyle diyor...

Kayseri'de kaçırdıklarını bu maçta atsın.

Şahin Yılmaz
04.10.2021, 08:35
Türk futbolu iflasın eşiğindeki üç şikecilere onların kuklası TFF ve hakem çetesi, yayıncı kuruluş ve Tüpçünün bahis
şebekesinin esiri olmuştur. Aksini kimse iddaa edemez. Gerisi lafı güzaftır.

iyattara
04.10.2021, 09:19
Adamlar gayet iyi defans yapıyor. Yenmek için taktik zafiyetlerini çok iyi kullanmak lazım. Olimpiakos gibi Başak gibi, terse toplar kanat organizasyonları, önde şok pres vs. Çok iyi sadece taktiklerinin falsolarını çalışmak lazım. Yoksa sürekli Kim ve Salai'nin kucağına düşersin. Arka tarafta zafiyetlerimizi en aza indirirsek önde bir şekilde gol bulacağımızı herkes biliyor zaten. Ama arkadaki zafiyetten ötürü çok kontrollü oynamaya çalışırsak -ki Avcı hoca bunu düşünebilir, ortada geçen, topun bizde olduğu ama pozisyonu çok az olan tatsız tuzsuz bir 0-0 izleyebiliriz.

UĞUR DURTAŞ
04.10.2021, 09:22
04 ekim 2021 pazartesi saat 09:28;

17 ekim 2021 tarihinde evimizde fb ile oynayacağımız maçın hakemi Fırat aydunuz olacak.

Ts006161
04.10.2021, 09:25
Bu hafta öyle böyle geçer de. Siz önümüzdeki hafta cümbüşlere bakın. Milli maçta kalede Uğurcan olursa birde hatalı gol yerse, bakın o zaman Uğurcan'ın üzerinden moral bozmaya ortamı germeye çalışacaklar. Bu şikeciler herşeyi planlamaya başlamıştır.

Doğukan Uçan
04.10.2021, 09:54
Fb bu maçta aynı gs'nin bize karşı uyguladığı taktiği uygulayacak adım kadar eminim. Oyunu geride kabul edip kaptıkları hızlı toplarla atağa çıkacaklar. Çok dikkatli olmalıyız. Geçen senede orta sahada topu kaybettik pelkas tan gol yemiştik.

Burçak
04.10.2021, 10:01
Hakem itelemeleriyle buraya kadar geldiler yine.
Emek hırsızı karaktersizleri sahaya gömecek Liderin kim olduğunu onlara göstereceğiz.

OrkHun
04.10.2021, 10:42
Bu hafta öyle böyle geçer de. Siz önümüzdeki hafta cümbüşlere bakın. Milli maçta kalede Uğurcan olursa birde hatalı gol yerse, bakın o zaman Uğurcan'ın üzerinden moral bozmaya ortamı germeye çalışacaklar. Bu şikeciler herşeyi planlamaya başlamıştır.

maç kadıköy'de bir de. uğurcan kafadan ıslıklanabilir bile milli maçta. muhtemelen altay oynar bu sebeple.

cyberentalpi
04.10.2021, 10:46
Fb bu maçta aynı gs'nin bize karşı uyguladığı taktiği uygulayacak adım kadar eminim. Oyunu geride kabul edip kaptıkları hızlı toplarla atağa çıkacaklar. Çok dikkatli olmalıyız. Geçen senede orta sahada topu kaybettik pelkas tan gol yemiştik.

Tam olarak durum bu. Kontrolu kaybetmeden oynamak. Aslında biz onlara versek ve iyi defans yapsak çok güzel yeneriz. Fb defans yapan takımlara karşı gol atamıyor.
Kasımpaşa satılmışına bakmayın.
Gol atarsak paniklemeden 2 yi ve 3 ü de atabiliriz.
Bazı maçlarımızda olduğu gibi top bir o kale bir bu kale olursa biz kaybederiz. Çünkü defans 2 lisi hata tipler değil.

TrabzonVictory
04.10.2021, 11:03
Hakem itelemeleriyle buraya kadar geldiler yine.
Emek hırsızı karaktersizleri sahaya gömecek Liderin kim olduğunu onlara göstereceğiz.

Hakem itelemeleriyle buraya kadar geldiler, şikebahçe başkanı ali koç utanmadan pişkinlik ile ne diyor. sabrımızında bir sınırı var diyor ve hakemleri ve fenerasyonu halen daha tehdit ediyor.insan biraz utanma olur şunu derken bu nasıl bir pişkinlik bu nasıl bir arsızlık her maç hakem şikesi ile puanlar ve maçlar kazanmışsın ve yine hakemleri ve fenerasyonu tehdit ediyor!Yazıklar Olsun...

İşte bütün korkuları Trabzonspor, bu emek hırsızları bu karaktersizleri saha gömecek ve Liderin kim olduğunu göstermesin diye bu maçta yüzde yüz Hakem Şikesi yapacaklar, Şimdiden AĞLAMAYA BAŞLADILAR!

~UniCef~
04.10.2021, 12:44
Sezonun en zor maci. Bize mutlak manada ters gelen bir taktik ile oynayacaklar. Hakem onlari destekleyecek. Allah yardimcimiz olsun

Kenshi
04.10.2021, 12:48
Ömür'ün yeniden doğuş maçı olabilir. Sallasın 1 tane fenere yeter.

kaçarava
04.10.2021, 12:56

İlk yarı önde baskı yapmışlardı. İkinci yarı maç bahsettiğin şekle dönünce Serkan'ın hatasıyla yemiştik golü. İçerde yine bu iki tip oyuna karşı zorlanıyoruz, sadece fb ile alakası yok.
Sürklase etmemiz lazım. Önde baskıda onlar da zorlanıyor. Olympiakos maçı ortada bir örnek.

İskender Çakmak
04.10.2021, 13:07
Çok zor maç. Beraberlik kokuyor. Bizim ne yapacağımız önemli. Bütün etkenler de onlardan yana.
1-0 ve ya 2-1 gibi skorlarda feneri bize yar etmezler. Ümitsiz değilim ama bu y.şkların yaptıklarını gördükçe modum düşüyor.

Ozan Yılmaz
04.10.2021, 13:30
satışa çıkarılan tüm biletler tüketilmeli artık dolsun şu tribünler birazcık

LİDERLİK MAÇI

ilelebeTS
04.10.2021, 13:42
Gevşek davranmak onların işine gelir. gs maçında da öyle davrandık, sonucunda 2 hatalı gol yedik. Maçın başından itibaren tam konsantrasyon ve baskı ile rakibe Trabzon'dan çıkamayacağını hissettireceksin. Eğer gevşek davranırsak cesaret buluyorlar. İlk 25-30 dakika baskıyı kurup golü bulacaksın önce. 1-0 yaptın mı rakibin zaafı ortaya çıkacak. Set oyunu bilmiyorlar. Sadece karşılamayı biliyorlar. Üstüne geldikçe çakacaksın.

trbzonsporlu
04.10.2021, 14:13
ömürün iyi gozükmesinde o sıralarda kayserinin hocalarınında deyimiyle risk alarak orta sahasız oynamasinin da etkisi var çok boş alan buldu o maçta. gömülü defanslara karşı sarı ve bu haliyle ömürden çok fazla beklentiye girmemek gerekiyor. örnegin fener gibi sert savunma yapan takımlara karşı ben olsam ikisini de ilk 11 de oynatmam.

ilelebeTS
04.10.2021, 14:17
Bu arada 2010-11 sezonunun ilk 8 haftasında 17 puanımız varmış. Şimdi 18 puanımız var. Aynı zamanda son 17 sezonun en iyi lig başlangıcını yapmışız. Tamam 1-2 maç haybeye 3 puan kaçırdık ama duruma göre taraftarımız biraz fazla karamsar. 1 tane haram puanımız yok. Alın teriyle hak edilmiş, 18 helal puan.

artvints
04.10.2021, 14:36
Ideal onbir yazamıyorum resmen sol kenari halletsek yabancı sınırı çıkıyor, ortasahayi güçlendirsek forvet eksik kalıyor, sağ kanada kimi koysak olmuyor.

Bir tane yıldızı dışarda bırakalim desek takımın en skorer oyuncuları bunlar, gol herşeyden önemli. Işin içinden çıkmak zor.

O yüzden yıldız oyuncudan çok birbiriyle uyumlu kadro istiyorum.

Ilk maçlarda gayet istekli olan gervinho son maçta oyuna giremedi çünkü yedek kalacağını anladı, kadroya dahil olamadi. Ilk maçlarda djanini ile değişerek oyunun içine girebiliyordu.

Şimdi hocanın oyuncu değişiklikleriyle birlikte geniş bir maç plani yapıp herkesi rolüne ikna etmesi gerekiyor. Bunun için de fener maçı çok önemli. Bu maçı hocanın verdiği taktiğe uygun olarak kazanacaksın ki herkes ikna olsun, özellikle de futbolcular...

Ts006161
04.10.2021, 14:37
Bizler temkinli olalım. GS maçı öncesi gibi 3 atarız 5 atarız naralarını bırakmalıyız. Şikeciler bizim maça gelirken dinlenmiş olarak gelecekler. Ama inşallah kafalarında Avrupada oynayacakları maç olur.

hanzale
04.10.2021, 14:40
Bizler temkinli olalım. GS maçı öncesi gibi 3 atarız 5 atarız naralarını bırakmalıyız. Şikeciler bizim maça gelirken dinlenmiş olarak gelecekler. Ama inşallah kafalarında Avrupada oynayacakları maç olur.

Bence en tehlikeli oyuncuları Valencia ve milli takım için kıtalar arası dolaşacak, onun dışında defans ikilisi gerçekten güçlü ancak hareketli rakipler karşısında dağılıyorlar, durağan oynamazsak kesinlikle favori biziz.

Ts006161
04.10.2021, 14:41
Ayrıca Kadıköy'de oynanacak olan Norveç maçından önce. İlk 11 olsun ya da olmasın Uğurcan'a destek olmak gerekiyor. Kaleci performansı FB maçında çok işimize yarayabilir. Altay'ı çoğu kişi burada beğenmiyor belki ama motivasyon olmuş. Bize zorluk çıkarabilir. FB taraftarı bunu çok iyi yapacaktır. Hem milli maçlar öncesi hemde bizimle oynanacak maç öncesi. Uğurcan ve Altay karşılaştırması yapıp. Uğurcan'ın moralini bozmaya çalışacaklar.

Ts006161
04.10.2021, 14:44
Bence en tehlikeli oyuncuları Valencia ve milli takım için kıtalar arası dolaşacak, onun dışında defans ikilisi gerçekten güçlü ancak hareketli rakipler karşısında dağılıyorlar, durağan oynamazsak kesinlikle favori biziz.

Valencia tehlikeli evet ama şimdi Maçkolikten programa baktım önümüzdeki hafta Ekvator'un maçı gözükmüyor. Ayrıca bu Koreli milli takıma davet edilmiyormu acaba??

artvints
04.10.2021, 14:47
Bu arada 2010-11 sezonunun ilk 8 haftasında 17 puanımız varmış. Şimdi 18 puanımız var. Aynı zamanda son 17 sezonun en iyi lig başlangıcını yapmışız. Tamam 1-2 maç haybeye 3 puan kaçırdık ama duruma göre taraftarımız biraz fazla karamsar. 1 tane haram puanımız yok. Alın teriyle hak edilmiş, 18 helal puan.O takım 7. hafta içerdeki bjk maçıyla uçuşa geçti, ideal kadroyu bulduk seri yaptık.

Deplasmanda bursa antep başkaşehir gibi zor maçları net geçtik. Içerde gs'yi yendik. Devre bitene kadar sadece eskişehir'e takildik.

Içerde manisa mağlubiyeti sürprizdi, deplasmanda kayseri antalya beraberliği normaldi ama sonrasında fazlasıyla telafi ettik. En önemlisi bütün derbileri kazandık.

O sene de depasmanda daha çok puan toplamıştık.

Hamza Yilmaz
04.10.2021, 14:59
Kaybetmeyelim yeter.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

hanzale
04.10.2021, 15:07
Valencia tehlikeli evet ama şimdi Maçkolikten programa baktım önümüzdeki hafta Ekvator'un maçı gözükmüyor. Ayrıca bu Koreli milli takıma davet edilmiyormu acaba??

Ayın 15’inde Kolombiya maçları var 17’sinde bizim maç var

ilelebeTS
04.10.2021, 15:37
O takım 7. hafta içerdeki bjk maçıyla uçuşa geçti, ideal kadroyu bulduk seri yaptık.

Deplasmanda bursa antep başkaşehir gibi zor maçları net geçtik. Içerde gs'yi yendik. Devre bitene kadar sadece eskişehir'e takildik.

Içerde manisa mağlubiyeti sürprizdi, deplasmanda kayseri antalya beraberliği normaldi ama sonrasında fazlasıyla telafi ettik. En önemlisi bütün derbileri kazandık.

O sene de depasmanda daha çok puan toplamıştık.

Evet farkındayım da o takım daha hazır bir takımdı. Lige çifte kupa ile giren bir takımdan bahsediyoruz sonuçta. Kadrosu ve oyunu oturmuş, üzerine çileği kondurmuş bir takımdı. Bizim şimdiki takımımızın yarısı daha yeni transfer. İskeletimiz olmasına rağmen oyun planı değişti, geçen seneden farklı oynuyoruz. Bu da bizi aslında yeni bir takım yapıyor. Yeni bir takımdan da beklentileri ona göre ayarlamak lazım.

Muhammet_61
04.10.2021, 15:53
Arkadaşlar bir şey soracağım. Maç günü Trabzon'da olacağım kısmetse maça gitmeyi planlıyorum uzun yıllar sonra. Passolig'i akrifleştirdim, biletler ne zaman satışa çıkar sizce? Bir de Passo uygulaması üzerinden, TS kartı olan başka bir arkadaşım için de bilet alabiliyor muyum?

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

holyjoker
04.10.2021, 16:03
bu maç şehir için hayati öneme sahip. kesinlikle ama kesinlikle kaybedilmemeli. kötü sonuçta maalesef büyük yıkım olur. kazanırsak da hedef yolunda bir değil birkaç basamak birden çıkmış oluruz. karşımızdaki öyle bir rakip ki bizim tam zıt oyunumuzu oynuyor. bize çok ters gelen bir rakip. romanın oynadığını ,o kalitede olmasa da, oynamaya çalışıyorlar. geçiş savunmamız felaket. beratın yanına siopisli bir deneme bakasetas sağda, iyi olabilir. hocam doğum günüm v lütfen bu maçı al !

hanzale
04.10.2021, 16:25
bu maç şehir için hayati öneme sahip. kesinlikle ama kesinlikle kaybedilmemeli. kötü sonuçta maalesef büyük yıkım olur. kazanırsak da hedef yolunda bir değil birkaç basamak birden çıkmış oluruz. karşımızdaki öyle bir rakip ki bizim tam zıt oyunumuzu oynuyor. bize çok ters gelen bir rakip. romanın oynadığını ,o kalitede olmasa da, oynamaya çalışıyorlar. geçiş savunmamız felaket. beratın yanına siopisli bir deneme bakasetas sağda, iyi olabilir. hocam doğum günüm v lütfen bu maçı al !

Ne Roma’sı biraderim, adamlar hiçbir şey oynamıyor, hakemler olmasa imkansızdı buralarda olmaları, bu sene iyiden iyiye cılkı çıktı bu işlerin

holyjoker
04.10.2021, 16:29
Hatay maçındaki gibi topu rakibe bırakıp arkada bekleme ve gerektiğinde ön alanda ani baskı yapma mantalitesi bizi fazlasıyla zorlamaya yeter hocam.

Tahir61
04.10.2021, 16:40
Ünal karaman ile derbilerde müthiş bir istatistik yakalamıştık. Esasında bunda yeni stadyumun da fazlaca etkisi var. İçerde korona dönemindeki seyircisiz maçları saymazsak galiba sadece bir yenilgimiz var, 4-3 lük bjk maçı. Tabi sadece iç saha değil dışarda da yenilmiyorduk. Newton ve peşine Avcı ile terse döndük. İlk başta kadrodaki rezalete içerdeki seyirci avantajından mahrumiyet de eklenince maalesef tekrar galibiyete hasret hale geldik. Kötü kadro, seyircisiz stad, iddiasız takım. Hepsi arkada kaldı sayılır. İstatistik sevdalısı Avcı hocam ile tekrar üstünlük kurmaya başlamalıyız.
Türk futbolunun en kirli kulübü olan rakip, Aykut Kocamanın Konyaya oynattığı futbolun biraz süslenmiş halini, müthiş defans diye Türk futbol kamuoyuna yutturmaya çalışmakta. Defoları biraz toptan anlayan takımlara karşı hemen ortaya dökülüyor. Futboldan anlayan adamları yanında oturtup, koşacak ne kadar adam varsa sahaya sürüyor. Formalarını k.paşaspor giyse oynadıkları oyun hiç sırıtmaz. Fakat bu tarz oyun da bizim başımızı ağırtıyor. Henüz Cornelius ve kanatlar üzerinden oyunu yıkacak olgunluğa ulaşamadık. mesut Sosa valencia ile başlamalarını bu noktada tercih ederim. Sabırla beklemek şu aşamada bize yaramaz, bireysel hataya çok açığız. Taraftarla boğup bunları çöplüklerine geri göndermeliyiz. Maratonun ayakta izlediği hiçbir maçı kolayına kaybetmez bu takım.

Uğur Kalyoncu
04.10.2021, 17:45
Çok zor maç. Beraberlik kokuyor. Bizim ne yapacağımız önemli. Bütün etkenler de onlardan yana.
1-0 ve ya 2-1 gibi skorlarda feneri bize yar etmezler. Ümitsiz değilim ama bu y.şkların yaptıklarını gördükçe modum düşüyor.

Butun etkenler derken hangi etkenler mesala.

Evimizde oynuyoruz. Moral motivasyonumuz yerinde. Çok ciddi sakatlığı olan oyuncumuz yok. Ve oyun olarak onlardan daha iyi durumdayız.

Roma ilk maçı gibi kontrollü oynadığımız takdirde maçın favorisi biziz. Ve kazanacağız inşallah.

sethfilo
04.10.2021, 18:32
Sert oynayacakları kesin olan bu takıma karşı korakor mücadeleden kaçan Djaniny ve Gervinho ile maça başlamak intihar olur. Umarım bu maçta rakibe karşı taktik hazırlarsın hocam artık Trabzonsporu durdurmanın yolunu takımlar çözdü Nwakameyi 2 kişiyle tut, Bakasetasa şut şansı verme ve Corneliusa sert markaj yap. Bu maç ön liberoyu çiftlemediğin sürece göbek bizim için çok yıpratıcı olacaktır. Hocalığına inanmasamda ü.Karaman Gs maçındaki Houseyniyi orta sahaya çekerek yaptığı hamleyle maçı aldı.

Halil Alemdar
04.10.2021, 18:50
Dorukhan sağlam olsaydı bu maçta çok işimize yarardı. Beşiktaşta iyi tecrübe kazandı böyle maçlarda. Bu maç için ben de Siopis-Berat orta sahası diyorum. Ama Bakasetası sağ kanada kitlemek çok mantıklı değil. Bilemedim. Cornelius bu maçta fiziken iyice hazır gözükecektir diyorum. Rakipte Tisserand, İrfan Can falan yetişir heralde. Bakalım.

kayl
04.10.2021, 19:02
Sert oynayacakları kesin olan bu takıma karşı korakor mücadeleden kaçan Djaniny ve Gervinho ile maça başlamak intihar olur. Umarım bu maçta rakibe karşı taktik hazırlarsın hocam artık Trabzonsporu durdurmanın yolunu takımlar çözdü Nwakameyi 2 kişiyle tut, Bakasetasa şut şansı verme ve Corneliusa sert markaj yap. Bu maç ön liberoyu çiftlemediğin sürece göbek bizim için çok yıpratıcı olacaktır. Hocalığına inanmasamda ü.Karaman Gs maçındaki Houseyniyi orta sahaya çekerek yaptığı hamleyle maçı aldı.

Hangi maçı aldı? Maç berabere bitti üstelik gs o gün tüm forvetleri sakattı yarım saat sahamızda çıkan ayıp berabere kaldik

Doğukan Uçan
04.10.2021, 19:22
Tam olarak durum bu. Kontrolu kaybetmeden oynamak. Aslında biz onlara versek ve iyi defans yapsak çok güzel yeneriz. Fb defans yapan takımlara karşı gol atamıyor.
Kasımpaşa satılmışına bakmayın.
Gol atarsak paniklemeden 2 yi ve 3 ü de atabiliriz.
Bazı maçlarımızda olduğu gibi top bir o kale bir bu kale olursa biz kaybederiz. Çünkü defans 2 lisi hata tipler değil.

Aynen öyle özelikle galatasaray maçında 2-2 den sonra oynadığımızı oyunu oynarsak kesin yeniliriz. Orta saha diye bir şey yoktu.

Mehmet Fatih Yavuz
04.10.2021, 19:53
1995-1996 sezonunun ikinci yarısında oynanan, şampiyonluğu kaybettiğimiz maçta oynanan oyuna benzer bir oyun bekliyorum.

Ama sadece oyun.

Sonunda bizim kazanacağımız ama o gün olduğu gibi bizim bastıracağımız, rakibin kalesini savunacağı bir maç.

Bu sefer bizim kazanacağımız bir maç.

SALDIRAY
04.10.2021, 20:10
Takım bu sene şampiyonluk istiyorsa bu maçı ve bjk maçına kadar ki 2 maçıda alıp 9 puan toplamalı.

ligin en çok gol pozisyonuna giren takımız. Bu maç yarısını gole çevirmeliyiz

drose61
04.10.2021, 20:33
Takım bu sene şampiyonluk istiyorsa bu maçı ve bjk maçına kadar ki 2 maçıda alıp 9 puan toplamalı.

ligin en çok gol pozisyonuna giren takımız. Bu maç yarısını gole çevirmeliyiz4 maçta minimum 8 puan almaliyiz. 10 puan olursa işin rengi çok degisir, en yakın rakibin 4 puan önünde oluruz.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadir Aydın
04.10.2021, 21:25
Şikeciler cok eminler, topu bize bırakıp kontra ataklarlar farka gideceklermis. Böyle 3-0, 4-1 li skor yapacaklarmış.

Ogün YAZICI
04.10.2021, 21:26
Abdullah Avcı geldiğinden beri Trabzondaki derbilerde kötü sınavlar verdi
Halbuki Abdullah Avcı felsefesi tam Trabzonspor'da İstanbul takımlarına çelme takacak bir felsefe

Bu sefer hunharca topa sahip olup çıkarken kaybedeceği toplarla Fenerin ekmeğine yağ süreceğine takım halinde kapanmayı planlayan Fb'ye topu bırakıp şok presler yapmasını bekliyorum

ilelebeTS
04.10.2021, 21:55
Evet 2 takım da topu bıraksın, hakem oynar topu. :D Çok takılmayın o işlere. 0-0 skorda iç sahada oynuyorken topu bırakmazsın. Rakibin senden güçlü olması lazım o durumda topu bırakman için. Deplasman olsa neyse. Eze eze oynayacaksın işte.

Mehmet Fatih Yavuz
04.10.2021, 22:00
Topu bırakma işi eğer rakibin topla seni maymuna çevirmezse iş görür.
Yok, rakibin topla iyiyse ve pasla boğarsa seni, rakibe topu bırakma planın intihar eylemine döner.

Burada bizim topu ne kadar iyi kullanacağımız, fırsatları ne kadar değerlendireceğimiz sonucu belirler.
Elbet rakip de pozisyon bulacaktır.

Lakin asla topu rakibe bırakacak bir oyun planı üzerine yoğunlaşacağımızı sanmam.
Kadromuz buna müsait değil.

Enaldo61
04.10.2021, 22:13
topu kesinlikle bırakmamak lazım, topu vermezsek rahat kazanırız. Çünkü sıkıntı çıkartmaları zor.

ilelebeTS
04.10.2021, 22:47
Şikeciler yüksek ihtimalle gs'nin oynadığı tarzda oynayacaktır. Zaten Vitor'un taktiği de belli. gs maçıyla bu maçın farkları olur. Her ne kadar fener daha güçlü kadro olsa da biz de o maçtaki halimizde değiliz. O maçta öndeki 2 hareketli oyuncumuz sakattı. Cornelius-Peres sakatlıktan çıkmıştı, Ömür sürünüyordu, oyuna sakatlıktan antrenman yapamayan Koita aldık o bile 2 pozisyon buldu. gs'de de eksikler vardı ama biz zaten 2 gol hediye ettik, 1 penaltı hakem yedi. 3 avans verdik resmen. Yani başımıza ne gelebilirse geldi. Bu sefer işler farklı olacaktır. Maça tam kadro çıkmak bizim adımıza önemli. Defansta bireysel hata da yapmamak lazım.

zaqua
04.10.2021, 22:50
1995-1996 sezonunun ikinci yarısında oynanan, şampiyonluğu kaybettiğimiz maçta oynanan oyuna benzer bir oyun bekliyorum.

Ama sadece oyun.

Sonunda bizim kazanacağımız ama o gün olduğu gibi bizim bastıracağımız, rakibin kalesini savunacağı bir maç.

O maçı hatırlatma. Bu yaşıma geldim travması geçmedi.

CİVELEK.61
04.10.2021, 23:43
Ben FB nin arkada verdiği boşlukları gördüm Kasımpaşa maçında.
Kasımpaşada bu boşlukları değerlendirecek zeka seviyesinde oyuncular olmadığı için bişey yapamadılar.
Biz bu maçta Hamsik'in bu tarz özelliklerini kullanabilirsek,
Bu boşluklara koşular yapabilirsek,
Bakasetas daha fazla top odaklı oynarda defans arkasına top atmayi o da tercih ederse,
Fener ne oynarsa oynasın.
Ağır fb stoperlerinin boşluklarına oynayabilecek iyi bir Gervinho farkını ortaya koyabilir.
Kağıt üzerinde lehimize olan bir çok şey var ve mantığa da oturuyor ama bizim talihsizligimiz şu,
En iyi yaptığı işi bile yapamayan,en güvendigimiz adamlarımız her haftaya damga vuruyor maalesef.
Her oyuncu bildiğimiz ozelliklerinin yüzde seksenini ortaya koysa zaten kazanırız.
Ama hiç ummadigimiz adamlar düşük performans sergiledi her maçta.
FB maçında da inşeallah biri çıkmaz piyangodan.

sethfilo
05.10.2021, 08:02
Hangi maçı aldı? Maç berabere bitti üstelik gs o gün tüm forvetleri sakattı yarım saat sahamızda çıkan ayıp berabere kaldik
Evimizde son 5 yıldaki en ezildiğimiz maçtı her anlamda bizden üstün oynadıkları maçtı topun ve oyun hakimiyetinin onlarda olduğu ve 90 dakikada Nagatomonon attığı golle 1 puan aldıkları maçın kilit adamı Houseyniydi o basiretsiz futbola rağmen 1-0 öndeydik ve o çıktıktan sonra %61 e %39 üstünlük sağladılar ve baskı sonucu maç geldi. kısacası o gün biz 2 puan kaybetmedik, şampiyonluk oyununun içinde aldık ve maçı kurtardık . yendik demedim maçı aldık dedim. Tüm forvetleri sakat diyorsun ogün bizde Sorloth ve Nwakame hariç zaten adam yoktu sağda Y.sarı, sol bek K.Ahmet, stoper Campi, H.Türkmen, Orta sahada yürüyen iki cenaze Sosa ve Mikelle oynadık. O hafta bizdede çok oyuncu eksikdi. o sene kadrolarında Babel, E.Derdiyok, Mıtroglu, A.Büyük, Sekidika ve Falcao vardı. En çok süre alan A.Büyük sezon sonuna kadar ve bizim maçtada oynadı. Mitroglu ,Sekidika ve Eren zaten kadroyabile giremiyorlardı, Falcao 5 maçın sadece birinde oynuyordu ve Babel o maç taktik gereği yedek.

Onur Erçetin
05.10.2021, 08:07
Ben FB nin arkada verdiği boşlukları gördüm Kasımpaşa maçında.
Kasımpaşada bu boşlukları değerlendirecek zeka seviyesinde oyuncular olmadığı için bişey yapamadılar.
Biz bu maçta Hamsik'in bu tarz özelliklerini kullanabilirsek,
Bu boşluklara koşular yapabilirsek,
Bakasetas daha fazla top odaklı oynarda defans arkasına top atmayi o da tercih ederse,
Fener ne oynarsa oynasın.
Ağır fb stoperlerinin boşluklarına oynayabilecek iyi bir Gervinho farkını ortaya koyabilir.
Kağıt üzerinde lehimize olan bir çok şey var ve mantığa da oturuyor ama bizim talihsizligimiz şu,
En iyi yaptığı işi bile yapamayan,en güvendigimiz adamlarımız her haftaya damga vuruyor maalesef.
Her oyuncu bildiğimiz ozelliklerinin yüzde seksenini ortaya koysa zaten kazanırız.
Ama hiç ummadigimiz adamlar düşük performans sergiledi her maçta.
FB maçında da inşeallah biri çıkmaz piyangodan.
O koşuları yapacak kanat yok.Yusufta beyin yok.Gervinho ölü adam,gitse bile bitiremez.Ömür zaten kanat değil.

Bin defa yalvardık adam akıllı bir sağ kanat alın diye almadılar.Topu asla Fenerbahçeye bırakmamamız lazım.Biz defans yapabilecek bir takım değiliz.Geride canlı bomba gibi adamlar var.Edgar,Hugo,İsmail hiçbiri güven vermiyor,aptalca hatalar yapıyorlar büyük maçlarda.

Topa mümkün olduğunca sahip olarak yapmalıyız.Bu takım geçiş oyunu oynayabilecek bir takım değil.Hızlı oyuncuları olan bir takım değil.Bol pas,bol hücum organizasyonu ve bol orta ile oynayıp mutlaka 1-0 ı bulup ondan sonra kontrollü oynamamız lazım.

Geçen sezon olduğu gibi savunmaya yatarsak yine puan kaybederiz.

Onur Erçetin
05.10.2021, 08:09
Bu maçta Uğurcan,Edgar,Hugo ve İsmail dörtlüsünden birinden mutlaka büyük bir hata bekliyorum.İsmail her maçta kötü zaten,diğerleri ise büyük maçlarda çok basit hatalar yapıyorlar.Bunlardan birisi bize golü yedirmezse maçı kazanırız.

Süper ligde savunma hattı en kötü takımlardan birisiyiz.Çok basit hatalar yapan adamlarımız var.3 maçta 3 beraberliği almamıza sebep olmasalardı şuan liderdik.

Onur Erçetin
05.10.2021, 08:13

Ama sadece oyun.

O maç oynanırken ben 3 yaşında idim :) Maçın özetini izledim.Çok kaliteli oyunculardan kurulu bir takımmışız ama taktik namına hiçbir yokmuş gerçekten.Çok kontrolsüz hücumların yapıldığı bir maç olmuş.Maç içerisinde bazen tempo düşürmek,dinlenmek ve tekrar oyuna dahil olmak gerekir.1-1 yetiyor deniliyor ama 90.dakikada sanki şampiyonluk kaybedilmiş gibi hücum yapılıyor.Ayrıca hava toplarında etkili olan yetenekli bir pivot eksiği de takımı zorlamış.Bir dünya duran top kullanılmış ama çok fazla kafa vuruşu yapılamamış.

alperrr
05.10.2021, 08:14
ne olduda takıma ..Hocaya ..Oyunculara bizim taraftar tarafından bi güven geldi anlamadım..

şu nalet takımın başlığına hemen herkes doluşmuş..

aleyhimize gelişebilecek 100lerce ihtimal var.. çoğunuda hem rakipler hem bizim taraftar yapıyorken ..

bu özgüven nerden geliyor..anlamıyorum..

Onur Erçetin
05.10.2021, 08:16
Şikeciler yüksek ihtimalle gs'nin oynadığı tarzda oynayacaktır. Zaten Vitor'un taktiği de belli. gs maçıyla bu maçın farkları olur. Her ne kadar fener daha güçlü kadro olsa da biz de o maçtaki halimizde değiliz. O maçta öndeki 2 hareketli oyuncumuz sakattı. Cornelius-Peres sakatlıktan çıkmıştı, Ömür sürünüyordu, oyuna sakatlıktan antrenman yapamayan Koita aldık o bile 2 pozisyon buldu. gs'de de eksikler vardı ama biz zaten 2 gol hediye ettik, 1 penaltı hakem yedi. 3 avans verdik resmen. Yani başımıza ne gelebilirse geldi. Bu sefer işler farklı olacaktır. Maça tam kadro çıkmak bizim adımıza önemli. Defansta bireysel hata da yapmamak lazım.
Adam akıllı bir sol bek ve sağ kanadımız olsaydı şuan açık ara liderdik.Takımın şuan sol beki ve sağ kanadı yok.Geçen seneden daha kötü durumdayız.

Marlon ve Ekuban ikilisi bile şuankilerden kat kat daha iyiydi.İsmail berbat bir oyuncu.Gervinho ölü adam,gitse bile bitiremiyor,enerjisi de 15 dk lık.Yusuf beyinsiz.Ömür kanat değil.

Mehmet Fatih Yavuz
05.10.2021, 08:18
Süper ligde savunma hattı en kötü takımlardan birisiyiz.

Asla.
Savunma hattı ile ne alakası var bunun?
Senin kanatların savunma katkısı vermediği sürece hangi savunma hattının kabiliyetinin ne ehemmiyeti var?

Rakiplerin net bir şekilde Wakame'nin arkasına yükleniyor!
Sürekli 2-1 yakalanan İsmail var.
Yerine kimi koyarsan koy, Wakame savunma katkısı vermediği sürece oradaki oyuncunun ne yapacağı ne var?

Son maçta savunma gayet iyi oynadı.
Sürekli bir "vur abalıya" modunda savunmacılara yüklenme hastalığı var.
Gervinho-Djanini savunmaya kısıtlı katkı verir, Wakame hiç vermez..
Kabahatli bekler ve stoperler.

Hangi savunmacı ile önden destek almadan oraları kapatmayı düşündüğünüzü merak ediyorum.

Onur Erçetin
05.10.2021, 08:22
8 maç yapmışız.5 galibiyet 3 beraberlik var ama beraberliklerin hepsi üst üste gelmiş.3 maç üst üste berabere kaldık..Bundan daha kötü bir senaryo olamazdı zaten.1 maç kazanırsın 1 maç berabere kalırsın o anlaşılır ama üst üste 3 beraberlik büyük bir travmadır.

Takımın bundan büyük bir ders aldığını düşünüyorum.İlerleyen dönemler için iyi birşey bu.Daha ciddi,daha disiplinli olunması gerektiğini gösterdi.Bundan sonraki maçlarda çok daha dikkatli olacaklardır futbolcular.Belki de daha garanti oynayacaklar,daha konsantre olacaklar.

Bu tarz felaketlerin sezonun ikinci yarısında değil de sezon başında olması çok daha iyi.Bundan sonraki maçlarda en azından disiplin ve konsantrasyon açısından bir sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum.

Bu maç bizim için kritik bir eşik.Hakemler tarafından doğranmazsak iyi bir maç çıkaracağımızı düşünüyorum.Tüm oyuncularımız dinlenecek.Nwakeame,Hamsik,Peres,Bakasetas gibi önemli adamlarımız dinlenerek maça çıkacaklar.Yorgunluk olmayacağı için çok iyi bir maç çıkaracaklarını düşünüyorum.Fenerbahçe kanatları boş bırakıyor.O bölgelerden etkili olabiliriz.Olmpiyakos hızlı oyuncularıyla 3-0 kazandı Fenerbahçe karşısında.

Onur Erçetin
05.10.2021, 08:32
Asla.
Savunma hattı ile ne alakası var bunun?
Senin kanatların savunma katkısı vermediği sürece hangi savunma hattının kabiliyetinin ne ehemmiyeti var?

Rakiplerin net bir şekilde Wakame'nin arkasına yükleniyor!
Sürekli 2-1 yakalanan İsmail var.
Yerine kimi koyarsan koy, Wakame savunma katkısı vermediği sürece oradaki oyuncunun ne yapacağı ne var?

Son maçta savunma gayet iyi oynadı.
Sürekli bir "vur abalıya" modunda savunmacılara yüklenme hastalığı var.
Gervinho-Djanini savunmaya kısıtlı katkı verir, Wakame hiç vermez..
Kabahatli bekler ve stoperler.

Hangi savunmacı ile önden destek almadan oraları kapatmayı düşündüğünüzü merak ediyorum.
Söylediklerinde haklısın ama benim kastettiğim o değil.Biz çok basit hatalar yapıyoruz.Gs maçını Edgarın basit bir hatası,İsmailin adamını takip etmemesi yüzünden 2 puan kaybettik.Takım savunması evet çok kötüydü ama öne geçebilseydik savunmaya yaslanıp daha az pozisyon vermeyi deneyecektik zaten.2-0 geriye düşünce çok zorlandık ve yorulduk.

Yine Konya maçında 1.dakikada 1-0 öne geçmişsin.9.dakikada aptalca bir hareketle rakibe dalıyorsun.Bu amatörlüktür.Orada dikkatli olmak zorundasın.Bu kadar hırsa gerek yok.Sonuçta mağlup durumda değilsin.80 dakika takım 10 kişi oynuyor,yorgunluktan çöküyor futbolcular,rahatlıkla kazanacağın maçta yine 2 puan kaybediyorsun.

Alanya maçında Uğurcanın çok ciddi hatası var.Yine Türkmenin rakibini takip etmek yerine ayağını oraya koyma çabası da aptalca.Bırak adam topla gelsin en fazla ne yapabilir.Çok net pozisyon olsa anlarım ama öyle değil.Hakem de fırsatını buldu attı Türkmeni oyundan.En az 20 dakikamız daha vardı ve muhtemelen maçı kazanacaktık.2 puan da oradan gitti.

Peres de çoğu zaman tek kalıyor.Yusuf ve Ömür orada oynadığında öyle çok ahım şahım bir savunma yapmıyorlar.Yusuf çoğu zaman izliyor.Peres hızıyla,pozisyon alışıyla rakibine adım attırmıyor.İsmailin kanadı sürekli otobana dönüyor.Topla çıkamadığı gibi rakibini de takip etmiyor.Roma maçında golü de o yedirmişti zaten.Kritik maçlarda kritik hataları var.

Ben şahsen Fenerbahçenin stoper hattının ligin en iyisi olduğunu düşünüyorum.Bizim ortasaha ve hücum hattımızda onlardan iyi.

Bu arada son maçı işlerim nedeniyle izleyemedim.3 maçta kaybedilen 6 puandan dolayı savunmacılara çok kızgınım.Şuan lider olabilirdik.

iyattara
05.10.2021, 08:53
Savunmacılarımız hücum yapamıyor, hücumcularımız da savunma yapamıyor. En büyük sorunumuz bu. Bu durumda toplu halde hücum ve savunma yapma imkanı vermiyor. Dağınık bir görüntü çıkıyor sahada. Ön taraftaki yetenek ile golleri buluyoruz, biraz da Peres i sayarsak savunmadan da az destek var diyelim. Savunmaya ileriden neredeyse hiç destek yok. Özellikle defansif sorunlarımız olan kanatlarda ciddi sıkıntıya yol açıyor. Rakiplerdeki oyunlara bakın. Yetenek olarak bizden geride bile olsalar toplu hücum yapıp toplu savunma yapabiliyor adamlar bir şekilde. Oyuncu yapıları müsait buna. Velhasıl özellikle derbi niteliğindeki maçlarda oyuncular daha özverili oynar ve savunma açıklarına destek olursa kazanma ihtimalimiz yükselir. Aksi halde çoğu hızlı hücumda tehlike yaşayacağımız kesin.

kaçarava
05.10.2021, 09:52
Ne yapalıım ne edelim gs maçındaki gibi nabız alınamayan bir oyunla başlamayalım maça.

Mehteroğlu
05.10.2021, 10:02
Fenerbahçe'yi biraz analiz ettim; kendi kimliğinden en uzak takım... nedir o kimlik, top çeviren, gol arayan, yaratıcı oyuncularıyla maçı değiştiren takım gitmiş, sürekli koşan, oyun bozan ve vasat üstü teknik oyuncularıyla hatalardan faydalanan bir fb gelmiş. sonuçta lider de olmuş aslında bu bizim şansımız. Bu oyunla büyük maç alırız diye düşünebilirler, zor deplasman Hatay galibiyetleri de var. FB göbekten oynuyor ve uzun toplar atıyor... Yapacağımız iş Valencia'ya ve oynarsa Mesut'a baskı yapmak, tüm oyunu kuran Gustavo'yu da kitlediğinde mecburen kanada dönecekler, Ferdi ve Muhammet'e kalıyor iş ki kanatlarda Peres ve Dorukhan ile net üstünlük sağlarız. (bence dorukhan oynamalı, kendini göstermek isteyecektir, Ferdi'yi durdurur)... Nwakaeme - Cornelius - Djaniny onları yoracak, yorulan savunmaya karşı Gervinho ve Ömür sonradan girmeli diye düşünüyorum. Hamsik ve Bakasetas yine çok kilit isimler olacak.

kayl
05.10.2021, 10:51
Fenerbahçe'yi biraz analiz ettim; kendi kimliğinden en uzak takım... nedir o kimlik, top çeviren, gol arayan, yaratıcı oyuncularıyla maçı değiştiren takım gitmiş, sürekli koşan, oyun bozan ve vasat üstü teknik oyuncularıyla hatalardan faydalanan bir fb gelmiş. sonuçta lider de olmuş aslında bu bizim şansımız. Bu oyunla büyük maç alırız diye düşünebilirler, zor deplasman Hatay galibiyetleri de var. FB göbekten oynuyor ve uzun toplar atıyor... Yapacağımız iş Valencia'ya ve oynarsa Mesut'a baskı yapmak, tüm oyunu kuran Gustavo'yu da kitlediğinde mecburen kanada dönecekler, Ferdi ve Muhammet'e kalıyor iş ki kanatlarda Peres ve Dorukhan ile net üstünlük sağlarız. (bence dorukhan oynamalı, kendini göstermek isteyecektir, Ferdi'yi durdurur)... Nwakaeme - Cornelius - Djaniny onları yoracak, yorulan savunmaya karşı Gervinho ve Ömür sonradan girmeli diye düşünüyorum. Hamsik ve Bakasetas yine çok kilit isimler olacak.
Valencia oynamaz ekvador kolombiya maci var gece 12 de cuma gunu maç 2 de bitiyor ordan turkiye ye en az 18 saat yani sabah 5 te binde uçağa cumartesi gecesi türkiyede olur hiçbir taktik idmana katılmadan o yorgunluktan bir adam mümkün değil oynayamaz belki son 20 dakika onun yerine sayıyı oynatirlar mesutuda oynatmiyor victor gustavo zajc ferdi muhammet rossi berişa odayı kontradan başka şansları yok skoru alıp en az 2 0 siopis ve dorukhanida oyuna atıp ileri hattı djanini ve grev n ho ile sadece kontra yapsak yine 4 olur umarım bireysel hata yapmayız topu bize verip kapatmaktan başka careleri yok

TSunami_69
05.10.2021, 11:13
Bu sikecilerle iki macimizi canli gozle izledim. Ikisinde de galip geldik cok sukur. Ilki sanliurfadaki kupa maciydi . konyada universitede okuyordum. borc harc gitmistim maca. Sikeciler 1 0 one gectiginde mac o sekilde bitecek hissi olusmustu bende. Ilk golumuz gelmeden once oturdum yere actim ellerimi dedim Allahim bu takimla ilk canli macimizi izliyorum buraya kadar nasil geldigimi sen daha iyi biliyorsun boynu bükùk döndürme Allahim dedim. Sonra ayagi kalktim 5 dk gecmeden beraberlik son dakikalarda da galibiyet golüyle kupayi aldik cok sükür. Bu maca da gitme planim var insaallah boynu bükük donmeyecegiz [emoji4]

SM-A750GN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mancester
05.10.2021, 11:27
Su milli ara cok iyi doneme denk geldi ,Oyuncular dinlenicek hoca icin genis zaman var artik videolarimi ezberler yunan macinami bakar sivas macinami bakar nereye bakar bilemiyorum ama bunlar yenebilecek kalitede oyuncularimiz kesinlikle var ,iyi bir takdikle 2-0 3-0 neden olmasin ?Sahada pes etmeyen bir takim gormek istiyorum yener yenilirler ama izlerken beni onunden gecen topa mudahale etmeyen oyuncu gormek istemiyorum eger zaten o inanci gosterirsek karsimizdaki bayern degil oyunlari oturumamis oyunculari vasat kalitede bir takima karsi oynayacagiz.

AlperenAltun
05.10.2021, 12:48
Trabzon da pasoligi nerden alabilirim

SM-G780F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alperrr
05.10.2021, 13:00
uçmaya kaçmaya gerek yok..

onlar çok kolay gol atıyor..
biz ise çok kolay yiyoruz..nasıl olacak bu iş..onuda söyleyin..
polyannacılık oynamaya gerek yok..

bu arada Uğurcana sövenfblilere karşılık verilmeli..Altayın nasıl ailesi varsa Uğurcanında olduğunu anlamalılar..

ilelebeTS
05.10.2021, 13:18
Bizim takımın mevcut 11 ile daha iyi savunma yapması için zaman gerekecek. Bu çok açık. Orta sahaya daha çalışkan bir adam atarsın farklı bir dizilişe geçersin o zaman işler değişir. Ama o zaman da hücumdan kırpmış olursun. Son dönemde konuşulanın aksine o kadar kolay gol yediğimiz yok bence. Sezon başına göre o konuda ilerleme var. Yediğimiz goller bireysel hata. Edgar'ın olmadık penaltısı ve asisti, İsmail'in ıskaları, Uğurcan'ın içeri alması ve 10 kişi oynadığımız 2 maç. Kolay gol yediğimize dair bir veri çıkmaz buradan, sorun bireysel. 8 maçta 8 gol yedik, yarısı bu tip hatalar. Zamanla defans form tutup hatasız oynadığında gol yemezsin.

Tahir61
05.10.2021, 13:18
uçmaya kaçmaya gerek yok..

onlar çok kolay gol atıyor..
biz ise çok kolay yiyoruz..nasıl olacak bu iş..onuda söyleyin..
polyannacılık oynamaya gerek yok..

bu arada Uğurcana sövenfblilere karşılık verilmeli..Altayın nasıl ailesi varsa Uğurcanında olduğunu anlamalılar..

Küfre gerek yok, kale arkaları havlu atsın buna. rizedeki gökhan göztepedeki irfan ayarındaki herifi Uğurcanımızla bir tutuyor şikeciler.
Onun dilinden Sorloth çok iyi anlıyordu, inş. Cornelius da tıklar. Uğurcan da şu milli maç arasından moral motivasyon olarak hasarsız çıkar inş.

Enaldo61
05.10.2021, 13:27
Hugo'nun uzun aradan sonra dönmesi iyi olacak, bence bu maçta hırslı ve iyi oynayacaktır.

Mehteroğlu
05.10.2021, 14:06
duran toptan atacağız gibi hissediyorum, hem çabuk çoğalmalarından hem de altay'ın karşı karşıya kolay lokma olmamasından ötürü bunu söylüyorum, hızlı karar verilmiş bir şut ya da duran top onları yıkacaktır. umarım erken gelir o gol... sonrası daha kolay...

UĞUR DURTAŞ
05.10.2021, 14:34
rakip hızlı oynuyor rakip kaleye çok hızlı ve kalabalık gidiyorlar..

epeyce zaman var,avcı hoca ve ekibi derslerini iyi çalışacaklardır.

orta sahamız her maçta rakipler tarafından rahat geçiliyor.

kabul etmek lazım rakibin iyi oyuncuları var.
dikkatli olacaksın ve gerekirse önlem alacaksın.

form durumları + sakatlık olmazsa
ben olsam bu maçta

hamsikinde milli maçlardan bir tıkta olsa yorgun geleceğini düşünürsek

uğurcan
peres edgar-hugo-denswil
berat-siopis
ömür-bakasetas-makayeme
cornelius

lazminator61
05.10.2021, 14:45
2019-2020 Özet Kupa maci sb-TS izledim yine. Ugurcan ozaman baska leveldi, Eku gitmeysedi iyi olacakti, ve tabikide Sörloth Sörloth Sörloth.

Ahhh Ahhh Tff ziyaset caldilar bizim Sampionlumuzu

6Şafak Aydın1
05.10.2021, 14:50
Ilk milli arada yorulmus olmali diye tahmin ettigimiz Hamsik degil Bakasetas olmustu. 45 dk oynadi, birseyler yapabildi ama yinede.

O ara Edgara yaramamisti birde. Ancak bu defa haberler dogru ise Edgar ilk defa Gine Bissau milli takimina gitti veya cagirilmisti. Durumu farkli olsa gerek. Allahu alem.

hanzale
05.10.2021, 14:57
Fenerbahçe kolay gol atamıyor, kaleye de kalabalık inemiyor, uyutmalı maç oynuyor, hakem itelemesiyle devam ediyor

6Şafak Aydın1
05.10.2021, 15:00

Ismail-Wakaemeli sol kanadimiz ile hakemlik durumlara gerek kalmaz. Bizim hücumcular Kayseri performansi verirlerse yaz oraya bir 0.

Sefer A.
05.10.2021, 15:00
_______________Ugurcan
Serkan_____Edgar______Hugo______Denswil
________________Berat
__________Baka________Hamsik
Peres__________________________Nwakaeme
____________Cornelius/Djaniny

Sefer A.
05.10.2021, 15:10
hiç yalandan yere hele su maç için sol bek Ismail ya da sag açik Ömür'lü 11 yapmaya gerek yok... Serkan zayif halka olsa da takima biraz hiz/dinamizm katmak + sag kanadi savunma anlaminda biraz saglama almak için bu gerekli.. Serkan mi saglama alacak diyenleri duyar gibiyim ama önünde Peres var, ileri geri rahat rahat gider, hücum anlaminda da son maçlarda sag kanat oynayanlardan eksik kalmaz,,, kalir diyen var mi ?
Peres'in +'si da sâdece orta ile gol pasi verebilmesi degil, her türlü gol pasi verebilir, yerden havadan, ya da çalim atar sut çeker...
Baka'yi saga koysak agir kalir diyoruz, ki bence denemek gerek o ayri... bir de o zaman sag bek Peres oluyor ve hoop 3 yerliyi çikartamiyoruz falan...

ya da sunu yapacagiz o zaman :

_______________Ugurcan
Peres______Edgar______Kaplan_______Denswil
________________Berat
Djaniny/Gervi____________________Nwakaeme

bunu da hoca denemez ama denenmeli :

_______________Ugurcan
Peres______Edgar______Kaplan_______Denswil
________________Siopis
__________Berat________Hamsik
Bakasetas____________________Nwakaeme

hanzale
05.10.2021, 15:10
_______________Ugurcan
________________Berat

Bu dizilişte Serkan Peres’i önde görünce kendini daha öne atmak isteyecektir, Perez sağ bek değil mi nasıl benden önde olur diyerekten. Şöyle bir durum çıkar ortaya

_______________Ugurcan
_____Edgar______Hugo______Denswil
________________Berat
____________Cornelius/Djaniny___________

Serkan__________________________________

Sefer A.
05.10.2021, 15:11
Bu dizilişte Serkan Peres’i önde görünce kendini daha öne atmak isteyecektir, Perez sağ bek değil mi nasıl benden önde olur diyerekten. Şöyle bir durum çıkar ortaya

_______________Ugurcan
_____Edgar______Hugo______Denswil
________________Berat
____________Cornelius/Djaniny___________

Serkan__________________________________
Koptum :D :D

ÖmürKaradeniz61
05.10.2021, 15:24
Ne yapalıım ne edelim gs maçındaki gibi nabız alınamayan bir oyunla başlamayalım maça.

Galatasaray maçındaki gibi başlarsak kazanırız ama Galatasaray maçındaki gibi rakibe 2 gol hediye edersek yandı gülüm keten helva. Edgar o saçma sapan hataları yapmasaydı o maçta 3-1,4-1 bitecekti.

ÖmürKaradeniz61
05.10.2021, 15:25
2019-2020 Özet Kupa maci sb-TS izledim yine. Ugurcan ozaman baska leveldi, Eku gitmeysedi iyi olacakti, ve tabikide Sörloth Sörloth Sörloth.

Ahhh Ahhh Tff ziyaset caldilar bizim Sampionlumuzu

Sörloth bu sene dönmezdi zaten bunu en başından beri söylüyorum ama böyle istikrarsız devam ederse seneye bize kiralanır herkes rahat olsun.

6Şafak Aydın1
05.10.2021, 15:33
_______________Ugurcan
________________Berat
Nerden tutsan elinde kaliyor. Hocanin sapkasina güvenecegiz.

drose61
05.10.2021, 15:45
şok öldürürucu pres ile başlayıp ilk 20 dakikada golü bulup topu fenere birakalim. beceriksiz bir takım fener, gol atamazlar duran top vermezsek sonra ver elini 2-3. çok eminim nedense bu maçtan. fenerin takım savunmasınin iyi olması bir illüzyon, bek ile stoper arası yayla gibi, Ömür'ün maçı olacak bu maç.

Selim Çoban
05.10.2021, 16:23
şok öldürürucu pres ile başlayıp ilk 20 dakikada golü bulup topu fenere birakalim. beceriksiz bir takım fener, gol atamazlar duran top vermezsek sonra ver elini 2-3. çok eminim nedense bu maçtan. fenerin takım savunmasınin iyi olması bir illüzyon, bek ile stoper arası yayla gibi, Ömür'ün maçı olacak bu maç.

Ömürün 2 senedir maçı mı varki bu maç olsun

only ts
05.10.2021, 17:03
Wakeme sever bu maçları.. maçın adamı diyorum şimdiden. + 1 gol yazıyorum kendisine

ilelebeTS
05.10.2021, 17:41
Wakeme sever bu maçları.. maçın adamı diyorum şimdiden. + 1 gol yazıyorum kendisine
fener maçlarını pek sevmiyor, diğer ikisini seviyor daha çok. Rakibin kanat zaafına göre iş yapması lazım burada artık. Zira 3'lü defans oynayan Malatya'yı dağıtmıştı.

TSunami_69
05.10.2021, 18:56
Biletler ne zaman satisa cikar

SM-A750GN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
05.10.2021, 21:24
.........edgar......hugo.......denswill
Peres..................berat
.......ömür...................hamsik
............bakasetas...........nwakaeme
.....................gervinho

Kanatları hamsik nwakeme, ömür peres kullanır.

Denswil rakibin hücum üçlüsüne karşı stoperlere yakın durur, hava toplarına yardım eder.

Üç stoperle oynayınca berat biraz daha serbest kalır, biraz daha önde rakibi karşılayabilir.

Ömür ve hamsik hem iç ortasaha olarak oynarlar, topu tutarlar hem de kanattaki boşluklara koşu yaparlar.

Gervinho öne çıkan fener savunmasını tehdit edebilir. Arkaya koşu yaptığında savunmacilara net üstünlük sağlayacak oyuncu gervinho. Daha fazla tedirginlik yaratır. Rakip havadan iyi, yerden tehlikeli haraketli oyunculara karşı problem yaşıyorlar. Djanini ve cornelius sonradan oyuna girdiklerinde fizik olarak daha çok zorlayabilirler.

Gerçi bundan emin değilim. Gol bulmak çok önemli. Net bir golcü olsa zaten arayışa girilmez ama bütün forvetlerimiz kolay gol kaçirabiliyor. Stoperleri meşgul edecek hareketli bir oyuncu lazım. Birebir kalmaktan korkmalari gerekiyor.

Bakasetas da biraz daha hücuma yakın oynar, ara pası ve şut kovalar, önde pres yapar.

Rakip üç stoperle oynayıp alan daraltıyor.

Önce stoperleri geri yaslayacak bir formül bulmak gerek. Sonra açılan alanda 2 ortasahaya karşı 3, 4 oyuncuyla merkezde sayısal üstünlük kurup topu net bir şekilde almak gerek. Böylelikle öndeki oyuncular daha fazla geri gelmek zorunda kalacak, önde pres zayiflayacak, kaptiklari toplarda kaleye mesafe uzak olduğu için atak kaliteleri düşecek.

Topa sahip olan takımların fovetten eksiltip bir ekstra ortasaha ile oynamalarının sebepleri bunlar. Bir ekstra pas istasyonu olunca pres zayifliyor, oyun daha kolay rakip sahaya yıkılıyor.

Fener 3 stoperle oynadığı için ortasahadaki eksikliği daha fazla ortaya çıkarmak lazım. Bunu kapatmak için mecbur önden adam eksiltecekler. Fazla geriye koşmadiğimizda atak kalitemiz artacaktır.

Oyun üstünlüğü kolay gol bulacağımız anlamına gelmiyor tabi ama daha önde baskı yapıp hızlı ataklarla gole gitmeyi planlayacaklar. Planları işlemezse savunma kaliteleri de düşer, moralleri bozulur, top bir şekilde içeri girer.

FztNaci
05.10.2021, 21:33
Berat-Siopis-Dorukhan üçlüsünden ikisine yer verip alışılagelmiş oyun şablonumuzun dışına çıkmayacaksak :
Sağ önde Gervinho başlasın derim. O bölgede ayağına her top alışında Cornelius'un kale önüne koşu atarak Koreli stoperi yanında taşıması yeterli..
En çok güvendikleri bölgelerinin yani Szalai'nin savunduğu alanın en büyük zaafları olduğunu bu sene her maç izledik..
Bakasetas ve Hamsik'le fazlaca boş şut imkanı buluruz bu durumda..

Ufuk
05.10.2021, 21:41
Aslında Okaka da baya hırpaladı fb savunmasını, o da çok süratli topçu değil. Cornelius yine başlar muhtemelen, profili pek farklı değil.

Ömür konusunda emin değilim, tam iyi sinyaller veriyordu gs maçına kurtarıcı gibi attık daha kötü oldu. Şimdi son maçta çok iyiydi, sahaya atacağız beklenti oluşacak, ters durumda yine başa dönecek. Yokmuş gibi davransak daha iyi olur bence. Siopis-Sarı veya Berat-Gervinho yapbiliriz.

Enaldo61
05.10.2021, 22:29
Anlamadığım bir konu var, Cornelius'u nasıl 11'e yazmıyorsunuz? Allahtan hoca siz değilsiniz.

6Şafak Aydın1
06.10.2021, 00:46
ks ilk golde Wakaeme Corneliusa yerden verecek pasi, araya atacak. Baska bir pozisyonda Gervinho ayni sekilde yerden kesiyor.
Senin santrfor dünya kafa topu sampiyonu. Bu adama ortani bile kafa ile yollayacaksin. Ver kaci dahi kafasina göndererek.
Topun altina gir kaldir futbola yabanci birine davranis bicimi gibi. Tiki takayi havadan oyniyacagiz gibi bir formül.

Yakinindada en az biri bulunmasi gerekiyor, uzun toplari indiriyor ancak rakibe gidiyor sürekli. Indirmiyor veya indiremiyor degil. O halde formül uzun oynamayi yogunlastirmak olabilir. Cornelius indirecek Bakasetas vuracak gibi.

makbernatsu
06.10.2021, 00:56
Yeniliriz büyük ihtimal. Bu tarz maçları hiç alamıyoruz inşallah yanılırım

arahna
06.10.2021, 01:02
_______________Ugurcan

Peres_____Edgar______Hugo______Denswil

________________Berat

ömür__________________________Nwakaeme

______________Cornelius

_______________Ugurcan

Peres_____Edgar______Hugo______ismail

________________Berat

canini__________________________Nwakaeme

______________Cornelius

_______________Ugurcan

________________Berat

gervinyo__________________________Nwakaeme

______________Cornelius

_______________Ugurcan

dorukhan_____Edgar______Hugo______Denswil

________________Berat

peres__________________________Nwakaeme

______________Cornelius

_______________Ugurcan

peres_____Edgar______Hugo______Denswil

________________Berat

dorukhan__________________________Nwakaeme

______________Cornelius

CİVELEK.61
06.10.2021, 02:07
Hoca denswili hücuma çıkartmadan oynatabilir.
Stoper 3 lu gibi olabilir.
Peres sağ kulvari komple kullanabilir.
Edgar sağ kenara biraz daha yaklasabilir.
Abdüş çizgide değilde sağ iç gibi daha içerde oynayabilir
Bakasetas bir tık daha 8 numara gibi oynayabilir.
Hamsik sol iç gibi,Wakame her zamanki gibi çizgide oynayabilir.
Hoca 4-2-3-1 in belli kalibinin dışına çıkabilir.
Şablona çok bağlı kalmadan oynatabilir.
İnşeallah kagit üzerinde mantıklı durdugu kadar sahada da iyi sonuç verir.

6Şafak Aydın1
06.10.2021, 07:25
Erdal Hos Alanya macinin ilk 20 dk sini begenmis en cok. Trabzonsporun bu sezon en iyi oyunu gibi anladim ben. Ya da o oyunu gelistirmemiz gerek gibi. O oyun cok iyi , onu kullan gelistir manasinda.
Izledim tekrar, o 20 dk nin 10 dk si filan hazirlik paslari ile harcadik. Rakip saldirgan,agresif hücüm pres yaparsa: gecmis olsun.

Hücüm anlaminda sut pozisyonlari bulduk kötü kullandik ama bizim gibi Alanyada buldu. Az ama buldu. Gollük, Emre Akb.

O macta Peres bütün kulvarini defalarca kullaniyor ama kestigi ortalar hedefini bulmayip oyun disina cikmayinca Alanyaya gecti ve tak Hüseyin sariyi yiyor. Peresin bütün kulvari kullanmasi cok ileri cikmasi zorladi bizi. Ama golüde duran toptan öyle bulduk.

Dikkat ettim birde Wakaeme sol ayagi ile ortalamiyor adam sag ayakli, isabet edecegi zaman sag ayagini kullaniyor ters ayakli oynuyor iste. Ordan topu cek ortayi kes onu yapmiyor pek. Zaten ters geliyor oyun akisina. Eger Cornelius üzerinden planlar yapacaksak oraya sol ayakli sag kanada sag ayakli olmali diye düsündüm. Ters ayak Corneliusu kullanmamizi bozuyor belli bir oranda.

Sol ayakli Bakasetas var , Ömür var, Ismail var, Yusuf Sari var.
Sag ayaklilar iste, Gervinho Djanini Wakaeme, Dorukhan.

Uzun lafin kisasi solaklar solda, sag ayaklilar sagda olursa oyunumuz degisir belkide Cornelius acisindan düzelir. Nasil olabilir bir bakalim

_________Ugurcan_______
Peres_Edgar_Hugo_ Denswil
______Berat_Hamsik______
_______Bakasetas_______
Wakaeme_Cornelius__Ömür

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2021, 07:49
Gel 17 Ekim gel
Şikecileri ezelim geçelim.
Yenerek havalarını indirelim.
Spor kanalları lider oldu diye ballandıra ballandıra anlatıyor hırsızların haberlerini :(

UĞUR DURTAŞ
06.10.2021, 08:45
SIOPIS - BAKASETAS
Yunanistan Milli Takımı (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/yunanistan-milli-takimi?id=cdd0668f-d020-464b-b9d7-be1c7e4f4d42)'na davet edilen Siopis ve Bakasetas, şans bulmaları halinde 9 Ekim'de deplasmanda Gürcistan (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/gurcistan?id=499e639c-eb1e-45fc-ade1-42cca0184a17) ile oynanacak Dünya Kupası Elemeleri B Grubu maçında forma giyebilecekler. Yunan Milli Takımı (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/yunan-milli-takimi?id=3fc95972-ff37-4e99-94e4-3c8857359063), Gürcistan maçının ardından 12 Ekim'de İsveç'i evinde ağırlayacak.
HAMSIK
Trabzonspor (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/trabzonspor?id=0d51f0e9-2d56-4698-b159-cbdb1b2bf0ea)'un maestrosu Marek Hamsik (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/marek-hamsik?id=f7aea403-174b-4d41-8450-003c412f009e), Slovakya Milli Takımı (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/slovakya-milli-takimi?id=78457bf1-5aa6-43a6-9551-beb74698c855)'ndan davet aldı. Slovakya, 8 Ekim'de Rusya, 11 Ekim'de Hırvatistan ile deplasmanda karşılaşılacak. 34'lük yıldızın forma giymesi bekleniyor.
GERVINHO

Dünya Kupası Elemeleri D Grubu'nda mücadele eden Fildişi Sahilleri, 8 Ekim'de deplasmanda Malavi (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/malavi?id=77be4317-b037-49be-89cb-3e89fcf0fca9) ile 11 Ekim'de evinde Mozambik (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/mozambik?id=7f50ce0c-6115-4268-8fab-99e6829e9a5b) ile karşılaşacak. Gervinho şans verilmesi halinde iki maçtada oynayabilecek.

Anıl C
06.10.2021, 08:52
Anlamadığım bir konu var, Cornelius'u nasıl 11'e yazmıyorsunuz? Allahtan hoca siz değilsiniz.

Gül geç Enaldo. Kendilerini eğlendiriyorlar.

holyjoker
06.10.2021, 09:10
yıllardır hocayı tanımıyormuş gibi yapıyorsunuz. hoca asla keskin değişiklikler yapmaz kemik 11'inde. çıkacak kadro arkadaşın da yazdığı gibi bu olur.

Ugurcan

Baka__________Berat________Hamsik

canini__________Cornelius_______Nwakaeme

gervinho fit olmadığı için bu şartlarda en iyi 11'imiz bu. bu kadronun da hız sorunu var maalesef. ah be gervinho ! takımımızı evet çok seviyoruz ama malatya maçı hariç kazandığımız her maç 1 farklı ve sonunda muhakkak baskı yiyoruz. malatya maçı bile 5-3 5-4 olmadıysa şansa... bu şartlarda nasıl basarız geçeriz diyorsunuz inanamıyorum.

fenerin tek güçlü yanı, bizimse en zayıf yanımız oluyor geçiş hücumları ve onu savunmak. buradan bir galibiyet çıkarırsa avcı hocam vallahi helal olsun.

oli ve başak ise feneri arkada sıkı kapanıp kaptıkları toplarla hızlı çıkarak ve ara ara yaptıkları ön alan presiyle yendiler. şu cümlede bile bizim takıma ters o kadar ifade var ki...fener yenilmeyecek takım değil bunu gördük ama onları yenecek özelliklere bizim oyun kültürümüz sahip değil. fenerden daha iyi bir takım olan bjk ile oynasak onları yenme olasılığımız daha fazla olurdu ama belirttiğim bu nedenlerden ötürü maçın favorisinin biz olmadığımızı düşünüyorum.

lazminator61
06.10.2021, 09:21
Ömürün 2 senedir maçı mı varki bu maç olsun

renktas sen bosver, her mac öncesi, birileri bu Ömürün maci olucak diye yaziyor.

Ben bu sezon kac kere tartisdim. Yok Ömür Kasimpasa yi sever, onun maci olucak. Yok Ömür Alanyaya ters geliyor, onun maci olucak.

Ts006161
06.10.2021, 09:22
Ben bu maça en kötü beraberlik diyorum. Yenilmeme serimiz Bjk maçına kadar da bozulmaz.

Murat Keçeci
06.10.2021, 09:43
8 haftalık periyod hakkında bir değerlendirme yaparsak şuan için herşey prosedüre uygun gidiyor.5 kez kazandık 3 kez berabere kaldık.gs ve alanya beraberlikleri normal olağan bir durum sadece konya ya iki puan ekstra oldu ama onu da anlayışla karşılamak gerekir geçen seneye göre daha derli toplu halde bir konya var.fb maçını kazanarak bu iki puan kaybı telafi edebiliriz.

Oyunumuz hakkinda konuşmak gerekirse ilk haftalar oyun kalitemiz skora yansıtma becerimizden düşüktü.Orta bölümde ikisi aynı duruma geldi.Son iki maçta ise oyun kalitemiz skora yansıtma beceremizin önüne geçti.alanya ve kayseri maçlarında oyun olarak pozitif yönde bir ilerleme var.Özellikle birçok oyuncunun daha fit bir şekilde oynamaya başladığı görülüyor.Bu isimlere örnek olarak cornelius,berat,ömür,peres,ismail,djaniny,edgar gibi isimleri gosterebiliriz.Baştan beri var olan çizgisini koruyan isimler olarak da hamsik,bakasetas ve nwakaeme yi söyleyebiliriz.Şuan ivmesi inişte olarak gösterebileceğimiz bir tek Gervinho var diğer oynayan oyuncularin form olarak yükselmesi ilerisi için güzel haber.Gervinhoyu da yeniden sezon başı seviyesine çektiğimizde işler daha da iyi ilerleyecektir.Çünkü takımda kreatiflik açisindan Gervinho ilk üçe girebilecek bir oyuncu.Zaten öyle olduğu için alanya ve konya maçlarında kader adamı olmayı başardı ama bu durumu olumluya çeviremedi ilerleyen zamanda yine bircok maçın kaderini etkileyecektir o yüzden onu çok iyi motive etmeliyiz ki girdiği pozisyonları skora çevirebilsin.

Bakasetasin alanyadaki şut becerisini tekrar geri kazanması da sevindirici bir başka durum.Ilk uzak golünü attığında söylemiştim devamı gelecektir.Çünkü uzaktan şut işi beceri ve özgüven işi bakasetas da beceri zaten fazlasıyla vardı sadece özgüvende bir eksiklik vardı onu da aştı.

Ligdeki pozisyonumuz hakkinda bir iki kelime edersek.Şuan için liderin ensesinde olmak belkide lider olmaktan bile daha iyi.Çünkü hem zirveye yakinsindir hemde asıl baskı zirvedekinin üzerindedir.O yüzden fb maçında konsantrasyonu daha yüksek olması gereken biz olmalıyız.Çünkü zirvedekini geçmek zirveyi korumaktan daha çok motive edicidir her zaman.

Bu arada milli takıma giden tüm yerli ve yabancı oyuncularimiza başarılar diliyorum.Sakatlik problemi yaşamadan dönerler umarım.Berat,Uğurcan ve Ömüre de t.direktör değisikliği yeni bir başlangıç için fırsat oldu.Yeni hoca demek herşeyin fabrika ayarlarina tekrar dönmesi demek bu süreçte bizim oyuncular kendini gösterip formayı kapar umarım.Her sektörde ilk izlenimler çok değerlidir.Bu oyuncularimizda hocanın gözüne girmek için herşeyi yapmalı.

Mehmet BAŞ
06.10.2021, 09:52
Neresinden bakarsak bakalım bu maç yeni kurulan Trabzonspor için iyi bir test maçı olacaktır.
Bu maçta kaliteli ve tecrübeli oyuncularımızın sahaya koyacakları karakteri merak ediyorum.
Hamsik ve Bakasetas'tan şüphem yok lakin Djaniny, Gervinho, Peres ve Cornelius'u merak ediyorum.
Bu maçta oynanacak futbol ve alınacak skor sezonun geri kalanı adına takıma ciddi etkileri olacaktır.
Umarım bu iyi futbol oynayan ve kazanan taraf biz oluruz.

Mehmet BAŞ
06.10.2021, 10:06
Son dönemde forumda gelişen ''Takımda kim ilk 11 oynar?'' sorusuna cevap vermek istiyorum.
Takımda bulunan her futbolcu ilk 11 başlayacak veya 90 dk. sahada kalacak diye bir husus yok.
Gervinho, Djaniny, Ömür, Berat, Siopis, Denswil, Yusuf, Ahmet 90 dk oynamak zorunda değil.
Bu oyuncuları kenarda hazır tutup sahaya atınca en azından 30-45 dk. oynatıp iyi verim alabiliriz.

Günümüz futbolunda kulübeden gelecek katkı takımlar için oldukça önemli hale geldi.
Öyle en iyi 11'i sahaya atıp 90 dk. aynı oyuncularla sahada devam etme dönemi kapandı, bitti.
Oyunda beş oyuncu değişikliği yapılıyor olması takımları 17-18 kişilik kaliteli oyuncu tutmaya itti.
Son maçta Berat ve Ömür'ü sahaya attığımızda aldığımız ciddi katkıyı herkes görmüştür.

İlk 11'de kim oynarsa oynasın, sahadan çıkana kadar terinin son damlasına kadar savaşmalı.
Gücü tükenen oyuncumuzun yerine aynı kalitedeki yeni oyuncumuzu ikame edebiliyorsak bu iş tamamdır.
Şimdilik Ömür, Berat, Siopis, Djaniny ve Gervinho ile bu işi bir nebze de olsa yürütebiliyoruz.
Bu oyuncuların yanına 2-3 isim daha ekleyebilirsek işte o zaman karşımızdaki ekiplerin işi zorlaşacaktır.

Devrim Arslan
06.10.2021, 11:04
Ligin devamı için maçı beraberliğe bağlayacaklar. Hakemin etki edeceği bir maça hazır olun
Nokta . !

ilelebeTS
06.10.2021, 11:10
Rakibe göre oyuncu oynatmak daha doğru. Rakibin mevcut sistemine karşı stoper-kanat arasına koşu atan bir oyuncu oynaması gerek. O nedenle ben kanatta Ömür oynayacağını sanmıyorum. Ya Gervinho oynar ya da Djaniny. Bu maçı kanatlar çözecek çünkü. Ha, rakip benim umurumda değil ben kendi işime bakarım diyorsan başka, o zaman istediğini oynat. Ama rakibin zaaflarına göre oynaması gerekenler belli.

Anıl C
06.10.2021, 11:12
Uğurcan

Peres----Edgar----Vitor----Ismail

Siopis----Berat

Baka----Hamsik----Tony

Andreas

ilelebeTS
06.10.2021, 11:22
3'lü savunmayı kanatlardan zorladığında, hele ki çalım atan ve adam eksilten oyuncularla bunu yaptığında kenarlara yardım götürmek zorunda kalırlar, merkezi dağılır. O zaman istediğin yerden fişi çekersin. Eğer onu yapmazsan 3'lü savunma yapan takımı merkezden delmek kolay değildir. Orta sahada kimi oynatırsan oynat fark etmez. Rakip hep orada senden en az 1 kişi fazla olacaktır. Oysaki Avcı'nın da dediği gibi biz taktiğimizle rakipten 1 kişi fazla olmaya çalışıyoruz.

bahadır2561
06.10.2021, 11:40
Bence bu maç Siopis-Berat ikilisin maçı değil.

Arkadaşların da söylediği gibi kanatları efektif kullanmalıyız.

Waka-Gervinho ideal olur bu maça.

Aldemir
06.10.2021, 11:51
Hüseyin Türkmen, oynadığı son maçta olağanüstü şaşırttı beni.
Yedekte bekleyen bir oyuncu bu kadar mı üzerine koyar.
Muazzam geliştirmiş kendini.
Hugo’nun yer tutuşu ve hamleleri tamam, ama ağır.
Ön yargısız ve dikkatli bakılınca şu durumda kesinlikle Türkmen oynamalı.
Şikecilerin Bakasetas’a tedbir alacağını herkes tahmin ediyordur. Tedbir derken, yay civarını kapayacaklardır.
Tedbir alacak olsalar da olmasalar da, Bakasetas’ın sağ önde oynatılması gereken bulunmaz bir maç bana göre.
Bir defa Bakasetas’ın, içeri kat ederek hem şut hem de gollük pas potansiyeli ortada.
Ve bir de Hamsik’in on numara pozisyonuna alan açılması ve katkısının artacak olmasını.
E hemen her takımın orta sahamızı kolay geçmesine de bir çözüm yolu açılmış olunur.
Berat-Dorukhan, Dorukhan sakat ise Berat-Siopis ile başlanması, ve Bakasetas’ın da sağ önde oynaması hem takım savunmamızı güçlendirir, hem de hücum gücümüzü artır inancındayım.

-------------------UĞURCAN------------------------

-------EDGAR------------------TÜRKMEN---------

PERES---------------------------------------DENSWİL

-------------BERAT--------DORUKHAN--------------

BAKASETAS--------------------------------WAKAYEME

--------------------HAMSİK-----------------------------

-------------------CORNELIUS--------------------------

Her halükarda galip geleceğimizden kuşkum yok da, gönül, incitici skorlar ister : )

Yunus Emre SEYHAN
06.10.2021, 11:55
Kaleci hariç oynayan diğer 2 yerli kim olacak?
İsmail,Berat,Ömür ve Yusuf var elimizde. Berat ve Ömür olur.
Ligin ilerleyen haftalarında artık Dorukhan'ın da oyunun içine girmesi lazım. Adam kronik sakat çıktı

Ufuk
06.10.2021, 11:59
İlk 8 hafta fb ortalama 116,2 koşmuş (lig 3.sü), biz 111,4 koşmuşuz (lig 13.sü). Sürekli Hamsik 12 koştu diye haber çıkıyor, demek Hamsik'i çıkar 100'ü geçemeyeceğiz.

hanzale
06.10.2021, 12:23
Ömür’e bak hemen 11’lere yazılmaya başlanmış yine, halbuki son iki maç yedekten girince hafif kıpırdanma olmuştu, böyle devam etsin, Fener’e karşı ne kadar hücumcu olursa o kadar rahat alırız

Mehmet Fatih Yavuz
06.10.2021, 12:58
İlk 8 hafta fb ortalama 116,2 koşmuş (lig 3.sü), biz 111,4 koşmuşuz (lig 13.sü). Sürekli Hamsik 12 koştu diye haber çıkıyor, demek Hamsik'i çıkar 100'ü geçemeyeceğiz.
Hamsik'in yerine geçecek adam da en az 10 km koşacak herhalde orta sahada.
Sıfır kilometre, olduğu yerde sabit kalacak hali yok ya.
Hamsik'i çıkarırsan 2 kilometre eksiltirsin. 12 nin tamamını değil. :)

Ufuk
06.10.2021, 13:12
Hamsik'in yerine geçecek adam da en az 10 km koşacak herhalde orta sahada.
Sıfır kilometre, olduğu yerde sabit kalacak hali yok ya.
Hamsik'i çıkarırsan 2 kilometre eksiltirsin. 12 nin tamamını değil. :)

100ü biraz abartarak yazdım ama nedense bizde en teknik, oyunu yönetmesini beklediğimiz adamlar en çok koşan oluyor. Sosa, Parmaklı kadroda da en çok koşan Sosa'ydı. Bu işte bir terslik var.

Gerçi Konya maçının neredeyse tamamını 10 kişi tamamladık, Alanya maçında da 20 dk bir kişi eksiktik, ondan da bu şekil gerilerde kalmış olabiliriz ama takımda topçu olsam Hamsik koşuyorsa ben de koşmalıyım derdim herhalde.

Kenshi
06.10.2021, 13:23
Hüseyin Türkmen, oynadığı son maçta olağanüstü şaşırttı beni.
Yedekte bekleyen bir oyuncu bu kadar mı üzerine koyar.
Muazzam geliştirmiş kendini.
Hugo’nun yer tutuşu ve hamleleri tamam, ama ağır.
Ön yargısız ve dikkatli bakılınca şu durumda kesinlikle Türkmen oynamalı.
Şikecilerin Bakasetas’a tedbir alacağını herkes tahmin ediyordur. Tedbir derken, yay civarını kapayacaklardır.
Tedbir alacak olsalar da olmasalar da, Bakasetas’ın sağ önde oynatılması gereken bulunmaz bir maç bana göre.
Bir defa Bakasetas’ın, içeri kat ederek hem şut hem de gollük pas potansiyeli ortada.
Ve bir de Hamsik’in on numara pozisyonuna alan açılması ve katkısının artacak olmasını.
E hemen her takımın orta sahamızı kolay geçmesine de bir çözüm yolu açılmış olunur.
Berat-Dorukhan, Dorukhan sakat ise Berat-Siopis ile başlanması, ve Bakasetas’ın da sağ önde oynaması hem takım savunmamızı güçlendirir, hem de hücum gücümüzü artır inancındayım.

-------------------UĞURCAN------------------------

-------EDGAR------------------TÜRKMEN---------

PERES---------------------------------------DENSWİL

-------------BERAT--------DORUKHAN--------------

BAKASETAS--------------------------------WAKAYEME

--------------------HAMSİK-----------------------------

-------------------CORNELIUS--------------------------

Her halükarda galip geleceğimizden kuşkum yok da, gönül, incitici skorlar ister : )

Güzel bu kadro, gerekirse Siopis ve Ömür sahneye çıkabilir orta sahada.

kaçarava
06.10.2021, 13:25
Koşu mesafesi tek başına yeterli bir veri değil. Nwakaeme geri gelmiyor diye koşu mesafesi istatistiğinde 5 km koşmuş olmuyor ama müthiş zaaf getiriyor bize. Hamsik çok mesafe katetmesine rağmen belki de orta sahadaki açıkları kapatmak için hocanın beklediği sprintleri atamıyor daha. Hocaların kıstasları kendi istatistikleri çok daha ayrıntılı tabii. Mesela karşı preste ligin sonuncusuymuşuz demiştim Socrates'i kaynak göstererek. Ben bunu kabul etmem işte, eksik budur.

ilelebeTS
06.10.2021, 13:27
Türkiye liginde çok koşmanın çok bir anlam ifade etmediğini en çok koşan takım akbilden görebilirsiniz. Tempo yapıyor falan denen bjk bile bizden az koşmuş. Çok koşmaktan ziyade nerede ve ne zaman koştuğun önemli. İyi ki o listede üstlerde değiliz. Bizim kadromuz zaten koşsun diye kurulan bir takım değil, rakibi koştursun diye o transferleri yaptık. Bizim ligimizde önemli olan doğru koşuyu yapmak. Avrupa'ya çıkınca bu koşu mesafeleri önemli oluyor, çünkü oradaki takımlar hem çok koşuyor hem de doğru koşuyor.

Mehmet Fatih Yavuz
06.10.2021, 13:30
Koşu mesafesi tek başına yeterli bir veri değil. Nwakaeme geri gelmiyor diye koşu mesafesi istatistiğinde 5 km koşmuş olmuyor ama müthiş zaaf getiriyor bize. Hamsik çok mesafe katetmesine rağmen belki de orta sahadaki açıkları kapatmak için hocanın beklediği sprintleri atamıyor daha. Hocaların kıstasları kendi istatistikleri çok daha ayrıntılı tabii. Mesela karşı preste ligin sonuncusuymuşuz demiştim Socrates'i kaynak göstererek. Ben bunu kabul etmem işte, eksik budur.

Karşı presi uygulayabilecek orta saha elemanları dışında kimse yok ki kadroda...

Kim yapacak bu presi?
Eğer karşı pres istiyorsak oyuncu profillerinde değişiklik yapmamız lazım...
Hamsik ve Baksetas da bu konuda sınırlı...

Bizim en büyük sıkıntımız oyuncuların fizik yapısı itibari ile maraton koşucusu gibi kondüsyon sahibi olması, ama hiçbirinin kısa mesafe sprinterleri gibi patlayıcı koşu özelliğine sahip olmaması.

İlk 11 de tek adam Peres bu konuda bir miktar beceriye sahip.

İlk 11 dışında da Ömür ve Siopis.

Bu kadronun yapısı karşı preste çok iyi yerlerde olmasına müsait değil.

Şahin Yılmaz
06.10.2021, 13:41
Bu şikecilere nefretim yine bunları yenelim yenelim de şampiyon olmasak da olur boyutunda her zamanki gibi.

kaçarava
06.10.2021, 13:46
Karşı presi uygulayabilecek orta saha elemanları dışında kimse yok ki kadroda...

Kim yapacak bu presi?
Eğer karşı pres istiyorsak oyuncu profillerinde değişiklik yapmamız lazım...
Hamsik ve Baksetas da bu konuda sınırlı...

Bizim en büyük sıkıntımız oyuncuların fizik yapısı itibari ile maraton koşucusu gibi kondüsyon sahibi olması, ama hiçbirinin kısa mesafe sprinterleri gibi patlayıcı koşu özelliğine sahip olmaması.

İlk 11 de tek adam Peres bu konuda bir miktar beceriye sahip.

İlk 11 dışında da Ömür ve Siopis.

Bu kadronun yapısı karşı preste çok iyi yerlerde olmasına müsait değil.
Sonuncu olmasına itiraz ediyorum, ki istatistiğe gerek yok gözle de görülüyor zaten. Yoksa takımın özelliklerinin farkındayım, canavar bir takım çıkmaz bu kadrodan. Biraz organize olursak bu oyuncularla da makul seviyeye çıkarırız bu durumu. Topu kaybedince duruyor öndekiler, takımın geri kalanı da geri kaçıyor o zaman. Ya kaybedince iyi veya makul düzeyde karşı pres yapacaksın ya da çok iyi geri koşacaksın. Bu benim oyun anlayışım tabii. Bizim takım ikisini de yapmadan iyi oynamaya çalışıyor. Topa sahip olmayıp derinde bekleyen bir takım olacaksak da bu oyuncular yine yanlış. Topu araya atınca rakibine yakalanmayacak, uzayacak bir tek Gervinho var. Gerisi rakibin gölgesine görünce topa basan adamlar.

ilelebeTS
06.10.2021, 13:54
Sonuncu olmasına itiraz ediyorum, ki istatistiğe gerek yok gözle de görülüyor zaten. Yoksa takımın özelliklerinin farkındayım, canavar bir takım çıkmaz bu kadrodan. Biraz organize olursak bu oyuncularla da makul seviyeye çıkarırız bu durumu. Topu kaybedince duruyor öndekiler, takımın geri kalanı da geri kaçıyor o zaman. Ya kaybedince iyi veya makul düzeyde karşı pres yapacaksın ya da çok iyi geri koşacaksın. Bu benim oyun anlayışım tabii. Bizim takım ikisini de yapmadan iyi oynamaya çalışıyor. Topa sahip olmayıp derinde bekleyen bir takım olacaksak da bu oyuncular yine yanlış. Topu araya atınca rakibine yakalanmayacak, uzayacak bir tek Gervinho var. Gerisi rakibin gölgesine görünce topa basan adamlar.
Tamamen skor odaklı durum bizdeki. Geri düşüp de takımın basmadığını görmedim. Beraberlikte de bazen basıyoruz ama genelde kolayca golü bulup öne geçtiğimiz için dengeli oyun tercih ediyoruz. Yani takım basma ihtiyacı duymuyor. Tamamen skor odaklıyız.

Murat Altun
06.10.2021, 14:12
İzmirden maça geleceğim bilet sıkıntı olmaz umarım

Şahin Yılmaz
06.10.2021, 14:17
Wakayı severim iyi hoş da hep verdiklerini gördük görüyoruz, defansif zaafiyeti kaptırdığı topların geri dönüşlerde
yarattığı sıkıntılar gününde olmadığı zaman çekilmez gelmiyor mu Size de. Sözleşme imzalarsa tabi ki memnun olurum ama alternatif
olarak Alanya dan Davidson da Luz Pereira (https://www.mackolik.com/futbolcu/davidson/5kh9523zpeqp5lfn5c7nb2j85) yı alabilsek nasıl olur?

Devre arasına kadar Wakaya sözleşme imzalatıp Devre arası da Davidson da Luz Pereira (https://www.mackolik.com/futbolcu/davidson/5kh9523zpeqp5lfn5c7nb2j85) yıda alsak nasıl olur?

Hangi parayla alacaksınız diyenleri duyuyor gibiyim Djani satışı ile alınabilir bence.

Mehteroğlu
06.10.2021, 16:01
valencia gerçekten maça yetişemezse müthiş avantajlı oluruz. ellerinde Ferdi ve Samuel kalır tehlike adına... ve Mesut. Biz bu ekiple başederiz...sadece boşluk vermemek lazım, karşımızda Ersun'un bir zamanlar iyi uygulattığı alan geçişini iyi yapan bir takım var... ama o eski fb de yok açıkçası...

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2021, 17:19
Şu hırsız, ahlaksız, şımarık yalı çocuğunun takımını eze eze yenelim de basının havası sönsün.

Nefretim hiç geçmeyecek bu camiaya

odyseuys
06.10.2021, 18:01

şikeci takımın bizden çok koştuğu aşikar ama farkın oluşmasında toplam koşu mesafesini maç sayısına bölmüş olmalarının etkisi de var. bizim takım uzatmalar dahil 100 dakika kadar süreyi 10 kişi oynadı malum.

artvints
06.10.2021, 19:37
şikeci takımın bizden çok koştuğu aşikar ama farkın oluşmasında toplam koşu mesafesini maç sayısına bölmüş olmalarının etkisi de var. bizim takım uzatmalar dahil 100 dakika kadar süreyi 10 kişi oynadı malum.Ortalamada 1, 2 kilometre farkederdi en fazla.

demir
06.10.2021, 20:21
uzun zamandır foruma girme fırsatı bulamıyordum baktıgımda ilk baslık buydu direk daldım içeri :) işin tatik ve Teknik boyutunu konusmak için daha cok erken milli mac donusunde bu konuyu konusmak sankı daha mantıklı olacak gibi benım dikkatimi ceken bambaska bir durum var ligde 8 haftayı geride bıraktık bu 8 haftanın 3 haftası kendı sahamızdaydı ve tribunler bombos tu ne hikmetse bazı taraftar gurupları fener macında birlikte olacagız dıye acıklama yapıyor ve kımse demıyor kı uc haftadır nerdesınız ?? bu durumla ılgılıde içime bir kurt dusmuyor değil bu gurupların içinde yonetici yalamaları cok bedava biletmi alacaklar ne cıkarları var bılmiyorum tek bildiğim bu iste bir enteresanlık var hadi kibarlastırayım

Mehmet Fatih Yavuz
06.10.2021, 20:28
Tribün meselesine çok takılmayın.
Trabzonspor ortalama 9 bin seyirciye oynarken GS 8 bin, bjk 12 bin fener de 15 bin kişiye oynamış ortalama.
Yani kimse stadın belirlenen kapasitesini doldurmuyor. Aşağı yukarı herkes %25 kapasite ile dolduruyor stadı.