PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 4.Hafta l Trabzonspor 2 - 2 Galatasaray | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

BayzanTs61
30.08.2021, 00:40
Insallah bu maci kazanip 12 puanlan yolumuza devam edecegiz.

:sevinç::sevinç:

B61
30.08.2021, 03:30
3'te 3 yaparak başladığımız serüvende yine erken haftalarda Galatasaray'ı konuk ediyoruz. Mental olarak burdan alacağımız bir galibiyet bizi çok önemli yerlere taşıyacağı gibi oynayacağımız oyun da önemli. İçerdeki Roma maçına benzer bir konsantrasyonla çıkarsak ve sakatlıklar da geçmiş olursa galibiyete uzanan taraf biz oluruz. Bol şans takım!

Ufuk
30.08.2021, 04:19
Milli ara çok iyi gelecek. Kimlerin hazır olup olmadığına göre maçtaki iddiamız artacak.

İlk üç haftanın en fazla pozisyona giren ilk iki takımının maçı olacak. gs bizden bir tık önde. Sağ önde Gervinho/Abdus tercihini merak ediyorum Gervinho'nun etkili olabileceği bir maç ama Van Aanholt'un iç kulvardaki koşuları da önlem alınmazsa can yakar. Abdus bunlara geri koşuyla daha iyi yanıt verir.

hanzale
30.08.2021, 06:09
Bizden iyi durumda değiller özellikle arka taraf evlere şenlik, bizden üstün oldukları kısım bekleri adamların sağ ve sol bekleri var, bizim toplamda 1 adet bek oyuncumuz var ve oynayıp oynamayacağı meçhul kesinlikle transfer sezonu bitmeden bu bek işini çözmemiz lazım. Giresun maçından zor olmayacaktır, ortasahası yayla GS’nin tam isteyeceğimiz bir yapıda acayip boşluklar veriyorlar ve sertlik sıfır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mert Acar
30.08.2021, 07:51
Korkuyu salacağımız maç olacak.Basıp geçeceğiz :)

Doğukan Uçan
30.08.2021, 09:05
Bu galatasaray maçlarını kaç senedir bildim bileli hep ilk haftalarda oynuyoruz.

Kesinlikle gaza gelmeyip kontrollü oynayıp yenilmememiz lazım 1 puan yeterlidir.

4 takımın kendi arasında oynayacağı maçlar çok önemli.

Arif Timurcioğlu
30.08.2021, 09:18
Bu galatasaray maçlarını kaç senedir bildim bileli hep ilk haftalarda oynuyoruz.

Kesinlikle gaza gelmeyip kontrollü oynayıp yenilmemiz lazım 1 puan yeterlidir.

4 takımın kendi arasında oynayacağı maçlar çok önemli. Her satırına katılıyorum.

adiloş bebe
30.08.2021, 09:43
Galatasaray taraftarının eleştirileri bizim eleştirilere çok benziyor. Onlar da orta sahlarını aşırı derecede yumuşak buluyorlar. Dün Taylan-Berkan ikilisi resmen döküldü. Romenler beraber oynayınca dinamik ama yine çok zayıf kalıyorlar orta alanda. Ben Siopis'i mutlaka oynatırım bu maç. Cicaldau değil ama Morutan'ı kitlersek tüm yaratıcılıkları sıfıra iner.

Bizim bir şansımız da tecrübe. Rakibin tecrübesizliğinden faydalanıp bu maçı kazanarak özgüven tazelemeli ve Galatasaray'ı biraz daha kaosa itmeliyiz.

ÖmürKaradeniz61
30.08.2021, 09:51
Bu uyanık Fatih terim her sene Trabzonspor maçına mağdur gelir kazanır gider. Umarım akıllanmışızdır.

pReN@_61
30.08.2021, 10:32
Kritik eşik. Beraberlik iyi sonuç olur mu bize?;)

nakzo
30.08.2021, 11:09
Ben takımın iştahlı oynayacağını düşünüyorum özellikle waka vitrin maçlarda çok iyi oynuyor.Defasta saçma salak hatalar yapmamalıyız terimin kasımpaşa maçı gibi hurda saldıracağını düşünmüyorum kontrollü maç olur beraberlik yüksek ihtimal kazanırsak biz kazanırız.

homosapiens
30.08.2021, 11:17
Basıp geçeceğimiz bir maç. Olayın ciddiyetini anlayacaklar

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Yasin Altuntas
30.08.2021, 11:27
Bu uyanık Fatih terim her sene Trabzonspor maçına mağdur gelir kazanır gider. Umarım akıllanmışızdır.

Kesinlikle, mac öncesi bizi gaza getiren aciklamalar ve haberler. Ayni iki sezon önceki berabere biten mactaki gibi puan kaybi olabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ahmet Taşçı
30.08.2021, 11:31
Takıma 3-4 gün izin versinler de adamlar bir dinleseler. GS maçı için ekstra motivasyon da lazım.

Uğur Ö.
30.08.2021, 11:52
Eğer tam kadro çıkarsak net bir galibiyet bekliyorum. Roma maçındaki motivasyon yeter. Forvette Cornelius oynamalı.

Fatih K.
30.08.2021, 12:20
Saf hücum veya sadece savunma değil. Bu maç ve bundan sonrasında oyunun iki yönünü de oynamalıyız. Daha derli toplu, takım olarak alan daraltıp top kullanan bir takım olmalıyız. Rakibe olabildiğince az top kullandırtmalıyız.

Hele ki gs Babel, Feghouli falan gönderirse iyice sıradan bir takıma dönerler. Benim için tek sıkıntı hızlı oyuncuları çok. Onlara nasıl önlem alacağız bilemiyorum. Hele İsmail falan oynarsa her türlü gol yeriz.

Arda'
30.08.2021, 12:35
Peres, Gervinho ve Cornelius bu maça yetişmek zorunda. Anadolu takımları vasat şampiyonluğu bu maçlarda alınan sonuçlar etkileyecek mutlaka oynamaları lazım.

lazminator61
30.08.2021, 13:30
acilen Gervinho ve Peres geri dönmesi lazim, biz ayni Malatya ve Molde maclari gibi oynamaiz lazimiz. Bu güc var, ilk 20 dk maci bitirmemiz lazimiz

Fatih Solmaz
30.08.2021, 13:33
sakatlardan hiçbiri iyileşmese dahi gs'nin bizi yenme ihtimali yok. 4 sakattan 2'si gelsin özellikle Peres ve Gervinho gelirse fark olur.

Sefer A.
30.08.2021, 14:08
sakatlardan hiçbiri iyileşmese dahi gs'nin bizi yenme ihtimali yok. 4 sakattan 2'si gelsin özellikle Peres ve Gervinho gelirse fark olur.
birakalim bu abarti yorumlari yaa :D

Fatih Solmaz
30.08.2021, 14:21
birakalim bu abarti yorumlari yaa :D
Abartı mı? sen maçları seyretmiyorsun galiba.

Harvelli61
30.08.2021, 14:25
Dinlenmiş bir Trabzonspor… tanrı affetsin ğs’yi çünkü biz affetmeyeceğiz!

güneyli
30.08.2021, 14:46
Gs nin milli takımlara gönderdiği oyuncu sayısı bizden fazla..Alpaslanı da almışlar.Muslera deniz aşırı yapacak mı bilmiyorum.Bizim için ara her şartta ilaç.Galibiyet öngörüyorum.2-1

Doğukan Uçan
30.08.2021, 15:39
Bu kadar emin konuşmamak lazım.

Fatih terim ve arda turan bize çok ters geliyor.

Şansımız bir türlü tutmuyor.

Galatasaray maçları senelerdir 3 sonuca açık. Biz iyiyken onlar yener, Onlar iyiyken biz yeneriz.

kayl
30.08.2021, 16:01
Bende son gs maçını canlı izledim. Yorumluycak olursak. Morutan cicaldau taylan çıkacaktır iyi pas yapıyorlar yumuşak yerleri sol kanat patrick van aanholt çok kolay çalım yiyor yerini kaybediyor kerem de hiç yardım etmiyor ins bruno oynar gervinho ile orayı isleriz

sethfilo
30.08.2021, 16:11
Gs nin milli takımlara gönderdiği oyuncu sayısı bizden fazla..Alpaslanı da almışlar.Muslera deniz aşırı yapacak mı bilmiyorum.Bizim için ara her şartta ilaç.Galibiyet öngörüyorum.2-1
Bizden milli takım kampına giden yabancı önemli, hamsik ve bakasetas çok yorgun diğerleri zaten sakat ve çağrılmıyor. peres ve gervinho önemli oynarlarsa tabiki . ama djaniny oynamaması oynamasından daha yararlı gibi duruyor.ve dün akşamki galibiyet akşamki kötü oyunu gizlememeli. avcı hocama inanarak yorgunluk bahanesini bu maç için kabul edelim ancak rakiplerimizde oynadı bunu unutmadan. genede yapmadığı ve geç kaldığı değişiklilkler ve yanlış kadro tercihleriyle çok geçer not almadığını söylemek lazım

artvints
30.08.2021, 16:15
Sadece çok koşarak hareketli görünerek bize problem çıkartmamaları için biz de canlı ve istekli olmalıyız. Bu anlamda kadro kimyası çok önemli. Ben kafamda çok ideal bir onbir kuramıyorum.

Rakibe baskı, topsuz koşular eksik kalıyor. Gs' nin en büyük problemi çıkarken kaybedilen toplar. Iyi baskı yapmamız lazım. En az rakip kadar istekli ve hareketli olursak kalite daha kolay devreye girer. Bu seviyede rakipten daha az mücadele edersek çok sıkıntı yaşarız.

Ufuk
30.08.2021, 16:50
https://twitter.com/kucosergio6152/status/1326487105854431233

Hazır ol Egemen hocam sana iş düşebilir :)

homosapiens
30.08.2021, 16:56
Uğurcan
Serkan-Edgar-Hugo-Peres
Bakasetas-Siopis-Hamsik
Ömür-Djaniny-Nwakaeme

İki hareketli ve kısa rumene karşı Berat değil pirana Siopis oynamalı

Hareketli oyunlarına Ömür Serkan Siopis gibi hareketli oyuncularımızla karşılık veriyoruz

İlk yarı kaptırdıkları toptan öne geçtikten sonra ikinci yarı Gervinhoyu alıp hızlı ataklarla farkı açıyoruz

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

hanzale
30.08.2021, 17:35
Bende son gs maçını canlı izledim. Yorumluycak olursak. Morutan cicaldau taylan çıkacaktır iyi pas yapıyorlar yumuşak yerleri sol kanat patrick van aanholt çok kolay çalım yiyor yerini kaybediyor kerem de hiç yardım etmiyor ins bruno oynar gervinho ile orayı isleriz

Taylan sezona berbat başladı ki bence gereksiz abartılan bir topçu Romenlerin defans katkısı dün sıfırdı, arada ne olur alışırlarsa güçlenir mi defansif yönleri bilemem ama bu üçlüyü hallaç pamuğuna çevirebiliriz, Siopis Hamsik Bakasetas bunlardan üstün.

kopeli
30.08.2021, 20:03
gs nin kpaşa macında ilk 40 dk oynadığı futbol üst düzeydi sonra bi varlık gösteremediler dağıldılar. gs nin bu sezonki tarzı muhtemelen ilk yarı baskı ve buldugunu at sonra defansa çekil olacak. ama ne olursa olsun gs defans takımı değil ve çekildikleri an dağılıyorlar.

keza sürekli musleraya oynamaları ve musleranın bol bol hatalı pasları. buda büyük bir etmen. maçın taktiği açık;

1) gs li stoperlere ve musleraya sürekli baskı (burdan min. 1 gol gelecektir)
2) ilk yarı normal tempoda oynayıp 2.yarı baskıyı en son düzeye çıkartıp bunaltmalıyız (2. yarı da min. 1 gol gelecektir)

gs ye min. 2 tane atacagımızı düsünüyorum. içimden geçen sonuç ise 4-2

memozcan
30.08.2021, 20:14
herkes gene havalara girmiş gibi..

ben ünal karaman dönemi hariç hiç bir zaman derbilerde rahat kazandığımızı hatırlamıyorum.. tam tersi durum mevcuttur üstelik..

cincon çok hareketli takım.. bizim takım da kağnı gibi maşallah.. üstelik sakatlar iyileşmezse işimiz zor.. mesela serkanın çalım manyağı olacağı maç olur..

ilelebeTS
30.08.2021, 21:01
Bizim takım rakibe göre oynuyor. Bu maç Roma maçı havasında geçer. Sakatlar da dönerse en büyük avantajımız tecrübe olacak. Hamsik-Gervimho-Peres bu maçların adamı. Bunlara Tony ve Bakasetas da eşlik edince güzel bir şey ortaya çıkacaktır.

batugol
30.08.2021, 21:03
ilk 3 hafta itibari ile bu macın favorisi yok
galibiyet cok cok cok guzel olur

Hamza Yilmaz
30.08.2021, 22:30
Yenemiyorsan yenilmiceksin! Beraberlik isimizi görür. Basar geceriz vs. yazanlar var ama gs, terim ve cakma memati Arda bize ters geliyor.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

artvints
30.08.2021, 23:26
Bu gs'yi içerde yenemeyeceksek büyük maç kazanamayiz bu sene.

Bjk atletik bir takım. Fener de üç tane uzun sert stoperle iyi savunma yapıyor.

9 puan yaptık diye hemen krediyi harcayalim yani ? Gs genç oyunculardan iskelet kurdu, daha işin başındalar. Normalde fark atmak lazım ama sonuçta büyük maç, favori olmak zor, yarım sıfır olsa da 3 puanı almak gerekiyor.

ÖmürKaradeniz61
30.08.2021, 23:28
Bir beraberlik güzel olur,mağlubiyette de kaybedecek bir şey olmaz iddiamız devam eder.

Doğukan Uçan
30.08.2021, 23:35
Fatih terim'i zerre sevmem ama böyle maçları çok iyi oynar. Büyük ihtimal bizi tuzağa çekecek topu bizim takıma bırakıp hızlı oyuncularla kontradan işi bitirmeye çalışacak. %100 bunu uygular.

AyhanPe
30.08.2021, 23:40
Roma maclarindaki gibi aptalca goller yersek kazanamayiz. Beraberlilk F. Terim i mutlu eder bence..

6Şafak Aydın1
30.08.2021, 23:56
Hamsik 3 mac daha yapip gelecek, Bakasetas 2. Bizdekilerde 3. Cagrilmamislardir umarim. Trafige bak.

alper*
31.08.2021, 09:50
Uzamaya gerek yok. Beraberliğe fitim.

Hızlı giden atın boku seyrek düşer.

Mağlup olsak bile üzülmem.

Yeter ki bu takım aşırı motive olmasın.

Antonio
31.08.2021, 09:52
Mecbur kazanacaklar çok para harcandı her maçı kazanmamız lazım nisana kadar sıksınlar dişlerini liverpool ancak öyle şampiyon oldu. Puan kaybı yasak.

Uğur Kalyoncu
31.08.2021, 10:51
Bu gs'yi içerde yenemeyeceksek büyük maç kazanamayiz bu sene.

Bjk atletik bir takım. Fener de üç tane uzun sert stoperle iyi savunma yapıyor.

9 puan yaptık diye hemen krediyi harcayalim yani ? Gs genç oyunculardan iskelet kurdu, daha işin başındalar. Normalde fark atmak lazım ama sonuçta büyük maç, favori olmak zor, yarım sıfır olsa da 3 puanı almak gerekiyor.

Normalde fark atmak derken ? Hocam kolay kolay kimse kimseye fark atamaz. 1-0 yenersek öpüp başımıza koyalim .

Ogün YAZICI
31.08.2021, 10:59
Normalde Gs'nin yumuşak orta sahası,defansif kaygısı olmayan bekleri ,biri hava topu zaafı olan diğeri kağnı gibi olan birbirleriyle uyumu olmayan stoperleri derken Malatya-ya yaptığımızı yapmamamız için neden yok ama adım gibi eminim o akşam bizim futbolcular sahaya afyon yutmuş gibi çıkacak ama gs'li futbolcuların içinden dinamo çıkacak

asilhamsi
31.08.2021, 11:07
eğer perez oynamayacaksa

-----------ugurcan---------

---edgar----hugo----denswil----

--------berat-----siopis---------

--------------hamsik-----------

ömür----------bakasetas-----waka

--------------semedo------------------

perez oynayacaksa

---------------ugurcan-----------------

perez---edgar--hugo-------denswil

-------------berat-----------------------

-----baka-----------hamsik-----

ömür---------------------------waka

-----------------semedo-----------------

ismail kesinlikle oynamamalı.

Zafer Fidan
31.08.2021, 11:09
Evinde yeneceksin sampiyon olmak istiyorsak. Yenecegimizden eminim. Takimin sampiyonluk yolundaki tek tehlike motive dir. Motive olmayinca Giresun maci gibi gecer. Oyuncular ama motive olunca AS Romayi kendi sahasina kitleyecek kalitede.

asilhamsi
31.08.2021, 11:10
semedo tek başına cincon defansının balansını bozar.

Lantis
31.08.2021, 11:30
20875

ikinci yarı buna dönebilir,

20876

Son 10-15 dk. ömür, sarı ya da djaniny girebilir,

iyattara
31.08.2021, 11:37
Hafta başı sakatların oynayıp oynamayacağı şekillenir, kadro derinliği açısından hücum hattındaki eksikleri tolere edebiliyoruz ama defanstaki eksikler bizi üzer. O yüzden özellikle Peres'in sahada olması lazım. Hatta hoca bu maçta sezon başındaki gibi peres solda serkan sağda bile başlayabilir. İsmail kabak tadı veriyor. Trondsen de oynarsa yerlileri berat ömür ugurcan başlarız. Bekleri yabancı kullanma şansı olur. Geride hata yapmayalım ileride her türlü 2 golümüz var zaten.

6Şafak Aydın1
31.08.2021, 12:16
Ugurcan, Serkan - Edgar - Hugo - Ismail, Gervinho - Berat - Parmak - Yunus - Waka, Koita

1 puan galibiyet sayarim ama Hamsik, Bakasetas, Cornelius, Peres bunlar bize daha cok lazim olacak.

Ve mac trafigi dert oldu. Kim performans yapar, kim yapmaz.

ilelebeTS
31.08.2021, 12:36
Benim çekindiğim maçlar bu tip maçlar değil, Giresun tarzı maçlar. Takımımız yıldız oyunculardan kurulu olduğu için böyle maçlarda motivasyon sıkıntısı çekmezler. Rakibin zayıf olduğu maçlarda ise gevşeyebilirler.

Mehmet Fatih Yavuz
31.08.2021, 14:42
Terim Mustafa Mohammed'i göndermiş mi?
O da iyiymiş. :)

serdaracıl
31.08.2021, 14:53
Gayse’ye karşı sert ve temaslı oynamalıyız. Genç oyuncuları yıldırmamız lazım. Topu ayağına alan duvara çarpmış gibi hissetmeli. Bırakalım yarım saat bı koşup enerjilerini atsınlar. Devamında sazı elimize alırız.

Gökhan Balcı
31.08.2021, 14:54
Her şeyden önce rakipten daha fazla istemek zorundasın. Oyunculara cumaya kadar izin vermek iyi oldu. Gitsinler ailelerini görsünler dinlesinler. Ne kadar önemli maç olduğunu herhalde o futbolcular da biliyordur. Ona göre hazırlanırlar. Beni asıl rahatlatan şey ise takımın roma maçında verdiği reaksiyon ve nwakaemenin sezona sağlam girişi. Yine ipleri eline alan adam oldu ki geçen maç çok ihtiyacımız vardı buna. Öyle maçlarda yıldızların seni kurtarmayacaksa bir anlamı yok zaten. Ama bu maçta tecrübe çok mühim. En büyük şansımızın hayatı böyle maçlarla geçmiş oyunculara sahip olmak olduğunu düşünüyorum

mekatronik
31.08.2021, 15:25
Değiştirilmesi teklif dahi edilemez kadrom şu şekildedir;
..............Uğurcan..................
Peres...Edgar...Hugo...Trondsen
.............Berat(Mecbur)...........
......Baka...............Hamsik......
Ömür/Sarı.................. .Nwaka
...............Cornellious.............

İsmail ve Serkan'ı ilk 11 görmek beni futboldan soğutuyor.
Keşke Berat yerine Siopis, sağ kanada Gervinho değişikliği yapabilseydik.

HasanTezel
31.08.2021, 15:33
Terim Mustafa Mohammed'i göndermiş mi?
O da iyiymiş. :)

Terim tamamen siyaseten oyuncu alan-satan-ŞAMPİYON YAPILMIŞ bir büyütülmüş, çöp kadar değeri yok gözümde, bu ülkede fiyatın belliyse HER YERE GETİRİLİRSİN (son örnek Şenol).

Şu yoklukta Mostafa gibi adamı yoLlamak, anca YUKARDAN birşeyle açıklanabilir, neyse geçelim...

Malatya maçında 5 attık, oooo Malatya düşer-çöööp vs diyenlere tamamen analiz yanlış demiştim, giresun maçı analizi de yapayanlış:)

Ukalalık etmeyeyim ama, Roma darbesi SİZİ SARSMADI mı, adamlar içimizden geçti 2. maç, LİGİMİZ ÇÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖP diyorum 2 senedir, oyuncular MÜTİŞ etkilenmiş, üzülmüş, bu muazzam bence, buna rağmen Giresundan 3 puan daha muazzam OLDU...

Her zaman GS MAÇLARI bizi ya potaya sokar ya potadan atar, Nwakaeme ülkeyi Gs maçıyla sallamıştı. Yarışa girdiğimiz son 50 yılın olayını Deniz ateş namerdi satılık hakem Salihden kırmızı yemiş ama bozmuştu...

Bu maç, bu sene LİGİN KİRİNİ BELLİ EDER, sadece ve sadece hırsla oynayan Keremi-mütiş başlayan Morutanı kilitlesin Hoca, GS hezimetle döner, bizim oyuncular ARTİZ (Uğurcan da Nwakaeme de Hamsik de hatta Bakasetas da, vitrine bayılıyor), bu maçla hakem doğramazsa vitrine çıkarlar AMA HOCA DA İSTERSE--İYİ ÇALIŞIRSA--MOTİVE EDERSE--TAKTİĞİ BULURSA...

Bedava ekmek yok, çalışmadan hiç yok...

Ogün YAZICI
31.08.2021, 23:25
Bütün önlemler Nwakaeme üzerinde olacak
Muhtemelen Boey çakılı oynayıp Taylan ya da Berkan sürekli yardımında olur

Bu senaryoda Gervinho mutlaka sahada olmalı

Abdülkadir ile başlayıp öldürmeyiz maçı inşallah

Uğurcan
Serkan Edgar Hugo İsmail
Siopis Hamsik Bakasetas
Gervinho Djaniny Nwakaeme

chener
31.08.2021, 23:53
Giresun maçında Omur'un formu İsmail'den kötüydü.
Ugurcan-Berat-İsmail yerliler olur. Umarım Gervinho iyileşir ve sahada olur, en azından etkili ilk devre oynamış oluruz.

cakalkerem
01.09.2021, 08:15
eksikler dönerse takımda dinlenmeye fırsat bulursa şu gs yi rahat yenmemiz lazım....

Bir yerimiz kalkmadan adam gibi oynamalı..

her maçın hikayesi ayrı olacak.....Kafayı böyle hazırlamalı....

İlker Yazıcıoğlu
01.09.2021, 09:05
Haydi oğlum, iyi motive olun da yenin şunları...

Mehmet BAŞ
01.09.2021, 09:53
Gayse’ye karşı sert ve temaslı oynamalıyız. Genç oyuncuları yıldırmamız lazım. Topu ayağına alan duvara çarpmış gibi hissetmeli. Bırakalım yarım saat bı koşup enerjilerini atsınlar. Devamında sazı elimize alırız.

Kardeşim yukarıda söylediklerini bu takımla yapmak bence mümkün değil. Şu an ligin en temassız oynayan ve yumuşak takımı Trabzonspor diyebiliriz. Ön alanda neredeyse pres yapmadığımız gibi orta alan oyuncularımız oldukça yumuşak oyuncular. Takımda oyunu sertleştirecek bir isim neredeyse yok. Elimizde bir tek Siopis var, onu da yabancı kuralı nedeniyle oynatamıyoruz. Kaldı ki bir tek Siopis ile olacak iş değil. Elimizde sert diyebileceğimiz diğer bir isim Berat var fakat o da sezona inanılmaz kötü başladı. Hayalet gibi sahada dolanıyor. Galatasaray maçında işimiz hiç de kolay değil. Adamlar bize göre daha hırslı ve daha dinamikler. Zor maç olur, istemediğimiz bir skor da olabilir. Endişelerim var.

ÖmürKaradeniz61
01.09.2021, 10:10
Takımın kalitesi Galatasaray’a göre 1,5 gömlek daha iyi eğer Terim bizi oyuna getirmezse 3-1 gibi net bir galibiyet bekliyorum.

ÖmürKaradeniz61
01.09.2021, 10:11
Kardeşim yukarıda söylediklerini bu takımla yapmak bence mümkün değil. Şu an ligin en temassız oynayan ve yumuşak takımı Trabzonspor diyebiliriz. Ön alanda neredeyse pres yapmadığımız gibi orta alan oyuncularımız oldukça yumuşak oyuncular. Takımda oyunu sertleştirecek bir isim neredeyse yok. Elimizde bir tek Siopis var, onu da yabancı kuralı nedeniyle oynatamıyoruz. Kaldı ki bir tek Siopis ile olacak iş değil. Elimizde sert diyebileceğimiz diğer bir isim Berat var fakat o da sezona inanılmaz kötü başladı. Hayalet gibi sahada dolanıyor. Galatasaray maçında işimiz hiç de kolay değil. Adamlar bize göre daha hırslı ve daha dinamikler. Zor maç olur, istemediğimiz bir skor da olabilir. Endişelerim var.
Dorukhan o işi çok iyi yapar,rakibi yer sahanın içinde ama biran önce dönmesi lazım.

Mehmet BAŞ
01.09.2021, 10:31
Dorukhan o işi çok iyi yapar,rakibi yer sahanın içinde ama biran önce dönmesi lazım.

Doğru Dorukhan o işleri iyi yapıyor. Ama onun da sakatlıktan ne zaman döneceği meçhul gibi duruyor. Aslında Berat bu denli formsuzken Dorukhan formayı kapabilirdi fakat sakatlandı. Dorukhan bugün iyileşse hazır hale gelmesi nereden baksan üç hafta zaman alacaktır. Dorukhan'ın bu sakatlık konusu umarım müzmin hale gelmez. Sezon içerisinde kendisine fazlası ile ihtiyacımız olacak.

kaçarava
01.09.2021, 10:40
Deplasmandaki son 2 gs maçında diğer maçlarımıza göre önde bastık ve onları bozduk. Bu da doğru olandı. Zaten gs'ye önde basan her takım zorluyor. Kadro dışı kalmadan önce herkes Marcao'ya basıp oyunu Luyindamaya yönlendiriyordu. İçerideki son maçta derinde bekledik ve ölü gibi bir oyunla kaybettik.

gs ile şablon olarak benziyoruz aslında. 4-1-4-1'deki 2 orta sahayı bizim gibi hücumculardan oluşturuyorlar. Geçen sezondan beri bizim bu sezon yaşadığımız sorunu yaşıyorlar: top rakibe geçince, özellikle geçiş oyunununda eksik yakalanıyorlar. Fatih Terim beklerini de önde kullanmayı seviyor. Bu nedenle çok sorun yaşadılar geçen sezon. Bu sezon ise 6 numaradaki sorunları daha büyük. Oyun kuran sol stoperin yerine gelen Nellsonun ayağı iyi ama aslında sağ stoper ve sorun yaşıyor. Morutan'ı bir maç izledim ama iş yapar gibi. Özellikle bizim orta saha kurgumuza çok ters gelecek bir adam. Adam eksiltiyor ve aynı zamanda driblingleri de iyi. Hamle zamanlaması kötü olan Berat'ı zorlayabilir.

Bu gs fb ve bjknin bizden tek farkı her zaman önde basıp korakor oyun oynamaları. Topu kaptırınca kontrpres yapabiliyorlar. Son maçta Morutan'ın ikinc, goldeki topu tekrar kapışı, Ferdi'nin ilk golde yaptıkları tesadüf değil. Zaten o baskıları aşınca patates oluyorlar. Geçen sezondan en önemli farkımız rakipten önde baskı yiyince Hamsik ve Bakasetas'ın tek pasları ve teknikleriyle oradan çıkmamız. Giresun maçında bu konuda sorun yaşadık yalnız.

Biz ise önde oynasak geri gelmede, derinde beklesek hızlı hücumlarda sıkıntı yaşıyoruz. En önemli sorunumuz bu. Ben rakibe en ters gelecek oyuncunun Gervinho olacağını düşünüyorum. Eksiklerden o kesinlikle bu maça dönmeli.

Bu maçın anahtarı derbi oyunu oynamaktır. O ciddiyette, yüksek perdeden bir oyun...O yoksa her derbi zor.

reisoğlu61
01.09.2021, 10:40
bu macta fatih terim nwakaemeye önlem alacaktir, o yüzden sag kanatta umarim yusuf ile baslariz. Abdüs henüz formunda degil ve gervinho maalesef defansif hicbir özelligi olmadigi icin bu macta oynamasi riskli olur.

sethfilo
01.09.2021, 13:05
bu maçın iki kader adamı var 1. uğurcan. ikincisi oynarsa berat. bu ikisinin kötü gününde olmamasını diliyorum. diğerleri zaten standart oyunlarını oynasın gsyi yeneriz

cakalkerem
01.09.2021, 13:06
Gervinho olmadan da hucum hep tek taraflı oluyor..
Yusufla başlamak intihar olur..
Abduş la da başlanmaz..
Bnece türk oyuncuları defans hattında kulanmalıyız...:)

hanzale
01.09.2021, 13:31
bu macta fatih terim nwakaemeye önlem alacaktir, o yüzden sag kanatta umarim yusuf ile baslariz. Abdüs henüz formunda degil ve gervinho maalesef defansif hicbir özelligi olmadigi icin bu macta oynamasi riskli olur.

Gervinho’yu at sahaya ilk yarı defansı onlar düşünsün

Alexander61
01.09.2021, 13:41
Şu Galatasaray'ı saha gömemiyorsak yazıklar olsun. Şu İstanbulluların en itici takımına, yıllarca oyuncularımızı ayartıp arenadaki tarih maçta o kadar kişi kalmamıza rağmen ooo çektiren şu camiaya gününü göstermeliyiz.

UĞUR DURTAŞ
01.09.2021, 14:10
Ömür milli takım kampından sakatlığından dolayı çıkartılmış.

**
Oyuncularımızdan Umut Meraş ile Abdulkadir Ömür ise sakatlıkları nedeniyle kamp kadrosundan çıkartıldılar.

ilelebeTS
01.09.2021, 15:23
İç sahada önlem almam, önlem aldırırım. Ben Trabzonspor'um. Ne kadar sağlıklı hücumcu varsa hepsi sahaya. Gervinho dahil.

Gervinho_Hamsik_Baka_Tony
_________Cornelius

Doğukan Uçan
01.09.2021, 15:28
Ömür nasıl sakatlanıyor yine

Adem Erdoğan
01.09.2021, 15:48
Geçen sezon 4 puanı adeta hediye etmiştik, umarım sakatlar bir an önce döner de unutulmayacak bir hezimet yaşatırız. Özellikle Peres ve Trondsen.

cakalkerem
01.09.2021, 16:37
yenip havaya girmemeliyiz....

asilhamsi
01.09.2021, 18:48
Sakatlar iyilesmezse

Uğurcan
Edgar Hugo denswil
Siopis Berat hamsik
Omur baka waka
Canini

Sakatlar iyileşir ise
Uğurcan
Perez Edgar Hugo trondsen
Siopis Berat hamsik
Omur baka waka

Baka sahte dokuz oynar.

İkinci yarı hamsik yorulursa 70 ten sonra hamsik yerine semedo.
Baka ortasahaya geçer.

Gervinho cornelius/semedo waka

Bu üçlüyü sahada nasıl tutacağız.

Bir tane defans yapabilen yerli sol bek alsak inanılmaz olacak.

Kastettiğim ugur gibi yetenek fakiri değil tabi.

kayl
01.09.2021, 19:51
Sakatlar iyileşir ise
Uğurcan
Perez Edgar Hugo trondsen
Siopis Berat hamsik
Omur baka waka

Baka sahte dokuz oynar.

İkinci yarı hamsik yorulursa 70 ten sonra hamsik yerine semedo.
Baka ortasahaya geçer.
Yorumlarını beğeniyorum da senin gs maçına forvetsiz çıkamayız baka sahte 9 oynayamaz ne o hızı var ne de orda oynamisligi sadece bu maç için serkan sağbek peres iyilesmesse sol bek denswil olur berat S iopis bakasetas daha mantıklı h amsik üst üste 10 cu maçına çıkacak onu 2 ci yarıya saklamak daha iyi ilerde cornelius yoksa koiita oynar sağda gervinho bence aanholt u çok rahat geçer ama illa defansif olsun diyorsak djanini kanatta oynar maalesef ömür çok güçsüz canlı izledim gs yi sol tarafları maden aanholt lilerden dönemiyor keten defansa gelmiyor nelson kaynak zorunda kalıyor bu da eakeme ve bakasetas a geniş alan demek

cakalkerem
02.09.2021, 08:24
yenip önümüze bakalım

UĞUR DURTAŞ
02.09.2021, 08:45
''Avrupa şampiyonanasının verdiği bir sıkıntı var''

Şenol güneşin uğurcan açıklaması

bu sıkıntı sahada tel tel dökülen oyuncularda yok sadece uğurcan da var öylemi şenol hoca?

bjk nin başındayken trabzonda bir taraftarımızın davanı sattın dediğinde sitemi gözümün önünde...

yapma şenol hoca yapma

gerginliğini sinirliliğini bizim oyuncuların üzerinden sağlama.yeter.

Telonyus
02.09.2021, 09:22
Bu maç tamamen Peres'in dönüşüne bağlı, geçen sezon Serkan'ın ardaya attırdığı golü hatırlayın.

Şahin Yılmaz
02.09.2021, 09:29
Hangi kadroyla çıkarsak çıkalım bunlara normalde vurup geçmemiz ve sıradaki gelsin demeliyiz.

Motive olursak olacak olanda budur.

HasanTezel
02.09.2021, 10:15
ISRARLA AYNI ŞEYLERİ YAZIYORUM

Karadağ, 600 bin kişilik, 3 pası zor yapan ama ÇALIŞKAN ve KONDİSYONLU takım. Dün ne oldu:

- Ligin şişirilen kalecisi Altay, 2 şuta değemedi bile, kaleyi bulan her topu içeri aldı, 2 büyük hata golü yedi
- 28 yaşına gelip keşfedilememiş, aynı yaşlarda GS-BJK ye geldiği hafta milli olan ama 33 gol atıp milli olamayan Burak-Egemen-S inan-Halil-Kerem vs gibi 3 BÜYÜTÜLMÜŞÜN balonları patladı, 15 dk da Alpaslan 1 penaltı yapıyordu-2 kritik hatasının 1 i de gol oldu
- LİGİMİZ ÇÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖPPPP, 3 büyütülmüşün STARI dene kaleci köy takımı Karabağa direnemedi, gözde stoperi madara oldu, giren Kerem-Enes-Orçun topa değemedi....

GS de motive olan adamları KİLİTLERSE AVCI (Kerem-Morutan belki Fegoli) fiş çekilir, LİG ÇÖP VE SADECE MOTİVE OLAN OYUNCULAR fark oluşturuyor, MOTİVE ET-KUPAYI AL

HasanTezel
02.09.2021, 10:22
TRABZONDA ŞİMDİLİK MOTİVE GÖRÜNEN ADAMLAR
Nwakaeme
Hamsik
Djaniny
Berat
Bakasetas
Peres

Uğurcan-Hugo-Edgar da katılırsa, şike de durduramaz, 6 adet motive adam var

GS motiveler

Kerem
Morutan(tek maçta gösterdi bence)
Boey
Lyindama

Muslera dahil kalanlarda ışık yok

FB motiveler

Altay
Kim
Szalai
Gustavo
Valencia

İrfan Can-Mesut ve yeniler katılırsa en ciddi rakibimiz

BJK motiveler

Ersin
Rosier
Alex
Ghezal

Kenan-Batsuayi ve ortadan biri eklenirse yarışa girer

Mehmet Fatih Yavuz
02.09.2021, 10:28
Şenol Güneş bilerek ya da bilmeyerek bize iyilik yapmış oldu.
Altay'ı kaleye geçirdi, Altay 90 +6 da ciddi bir hata ile gol yedi.
Karadağ gibi sıradan bir takıma, kendi evimizde puan kaybetmiş olduk.

Bunun iki sonucu olur,

Nasıl ki Uğurcan iyi performansına rağmen milli maçlardan sonra motivasyon problemleri yaşadı, aynı sorunları şimdi Altay yaşayacaktır.
Uğurcan ise aksine motivasyonunu geri kazanacaktır.

İnşaallah Galatasaray maçı ile bu motivasyon iyileşmesine şahit oluruz.

makbernatsu
02.09.2021, 10:36
takım milli arada iyi konsantre olursa gs maçı çerez maç olur..biz büyük maçlarda ezilmiyoruz hiç..ama önemsemediğimiz maçlarda biraz sıkıntı yaşıyoruz

Doğukan Uçan
02.09.2021, 10:52
seneler önce avni akerde yine bu haftalarda galatasaray'a 1-0 yenilmiştik. o maçta yanlış hatırlamıyorsam denayer ceza sahası içinde voleybol oynamıştı cüneyt gözünün önündeki penaltıyı vermemişti. baştan sona üstün oynayıp en az 3 fark atacağımız maçı kaybettik.

bizde böyle de şanssızlıklar var. hakemlere hiç değinmiyorum bile.

Yunus Emre SEYHAN
02.09.2021, 12:12
Umarım Hamsik ve Bakasetas fazla yıpranmazlar Milli maçlarda.
İlk maçlarında ikisi de kaptan olarak maça çıkmışlar. Bakasetas 65 dakika Hamsik 90 dakika oynamış.

Sakatlar dönerse rahat bir galibiyet bekliyorum.

Galatasaray'ın oyununa daha çok güveniyorum :)

kaçarava
02.09.2021, 12:12
Yılan hikayesine dönen transferde Oğulcanın lisansı çıkmış. Yani kazanmak için en az 2 gol atmamız lazım.

nakzo
02.09.2021, 12:24
Yılan hikayesine dönen transferde Oğulcanın lisansı çıkmış. Yani kazanmak için en az 2 gol atmamız lazım.

Oğulcan gs deyken ne boktu ki saçma sapan bir adam.

kaçarava
02.09.2021, 12:35
Oğulcan gs deyken ne boktu ki saçma sapan bir adam.

Kendisiyle alakası yok. Böyle hikayelerden, saçma durumlardan dönenlerden gol yemeyi severiz. Adam gelir geri döndüm golü atar şimdi. Allah yazdıysa bozsun.

Doğukan Uçan
02.09.2021, 13:01
harbiden şu veletten bile gol yedik geçen sene. newton senin ben kuracağın takımın.

nakzo
02.09.2021, 14:26
Newton nerde haberi olan varmı şu malzemeciye Trabzonspor kulübü transer yaptırdı hoca yaptı 1 senemizi daha yedi komedi trajedi ne ararsan var.

Kaan Çetin
02.09.2021, 15:56
GS'nin güçlü yanı genç ve dinamik hücumcuları. Sürekli deneyecekler.
Zaafı belli, savunma organizasyonu ve toy oyuncular.

Hücum zaten yapacağız ve bol fırsat yakalayacağız.
Ama onların da eşit miktarda şans yakalayamaması için hücumda gözlerini korkutmalıyız.
Bunun için de Hamsik ve Baka'nın milli maçlarda çok yorulmaması önemli.

İlk golü bulalım, GS risk alacaktır, hücumda vazgeçmeyelim.
Çok istemesek de maç git gel maçına dönecek ve bu onlara yarayacak.
O dakikalarda Siopis içeri atılmalı ve başta Kerem olmak üzere birebir savunmalarda yardıma gitmeli.

Enerjimiz o gün iyi olursa kazanırız.

Ufuk
02.09.2021, 16:15
Newton nerde haberi olan varmı şu malzemeciye Trabzonspor kulübü transer yaptırdı hoca yaptı 1 senemizi daha yedi komedi trajedi ne ararsan var.

Ne yapıyor diye baktım da bir podcaste konuk olmuş. Atlaya atlaya ne demiş diye geçerken son anda Trabzonspor deyince biraz geri alıp dinledim.

https://podcasts.apple.com/gb/podcast/blues-brothers-podcast/id1524138796?i=1000533171925

Altyapıdan a takıma geçişle ilgili soru soruldu.

"Türkiye’de altyapıdan bir oyuncuyu a takıma çıkardığınızda ne vereceğinden emin olamazsınız. Çok iyi de olabilir çok kötü de. Taktiksel ve fiziksel programı önemsemeyip oyuncu yeteneğine güveniliyor. A takım seviyesine geldiğinde çok çok yetenekli bile olsa gelişmeyi durduruyor." dedi.

Türkiye’de takip edilmesi gereken yetenek var mı diye soruldu.

"Çok fazla var ama Süper Ligden bir oyuncuyu Premier Lige transfer etmek altyapıdan bir oyuncuyu a takıma çıkarmak gibi." dedi. Sonra da Kayseri’deki Emre Demir’i övdü, Fabregas’a benzetti. İnsan Trabzon’dan da bir iki isim söyler. Ayıp ettin Eddie.

Doğukan Uçan
02.09.2021, 18:18
bu malzemeci newtonu denizli deplasmanı sonrası kovmaları lazımdı ikinci yarı 10 kişi oynayan takıma karşı kaleye şut çekemedik.

nitekim bunun kurduğu kadro yüzünden 1 sezonu çöpe attık.

bide anlamadığım nokta bu adama kim neyine güvenip koca kulübü teslim etti.

sasort
03.09.2021, 00:00
sakatlar yetişecek mi durumları hakkında bilgisi olan var mı

Gürkan Asma
03.09.2021, 00:43
sakatlar yetişecek mi durumları hakkında bilgisi olan var mı

Peres şüpheli, diğerleri yetişir gibi.

Sefer A.
03.09.2021, 00:47
Peres şüpheli, diğerleri yetişir gibi.
Sanki Peres'den çok Cornelius süpheli... Peres bir sekilde kadroya girer gibime geliyor
Trondsen ve Gervinho yetismesi beklenen bankolar sanirim...

Gürkan Asma
03.09.2021, 01:19
Sanki Peres'den çok Cornelius süpheli... Peres bir sekilde kadroya girer gibime geliyor
Trondsen ve Gervinho yetismesi beklenen bankolar sanirim...

Peres inşallah yetişir de en ciddi sorun ondaymış öyle diyorlardı. Corneliusta kırık çatlak falan yokmuş ya oynar bence.

Sefer A.
03.09.2021, 02:10
Peres inşallah yetişir de en ciddi sorun ondaymış öyle diyorlardı. Corneliusta kırık çatlak falan yokmuş ya oynar bence.
bakalim... bence de o maçta Cornelius'dan çok sanki Peres'e ihtiyaç var gibi... ama o sakatliktan yeni iyilesen biri hemen tam performans verebilir mi orasi da önemli, psikolojik olarak da rahat olmayip kendini çok kasmayabilir...

Ortahisar61
03.09.2021, 02:15
Kolay maç olmayacak. gsyi oldugundan kötü bizi oldugumuzdan iyi gosteren bir medya var bu bize yaramaz. Sabırlı akilli oynarsak 3 puani rahat aliriz bence. Tek korkum fatih terim faktoru...hakem camiasi deli gibi korkuyor bu adamdan. En cok gs maclarinda hakkimiz yenmistir genelliklede fatihin donemlerinde. Akilli sabirli oynayalim heyecan yok panik yok insallah mac bizim olacak.

HasanTezel
03.09.2021, 10:24
Nwakaeme
Hamsik
Djaniny
Berat
Bakasetas
Peres

GS motiveler

Kerem
Boey
Lyindama

FB motiveler

Altay
Kim
Szalai
Gustavo
Valencia

BJK motiveler

Ersin
Rosier
Alex
Ghezal

Analizi kastık ama 1 günde BJK Pjaninc gibi yaşayan en iyi 8 numaralardan birini aldı, sakat değilse-isterse denge bozar.

FB yi çözemedim, Max ve Berisha asla Ozan ve Samatta dan iyi değil, ne yapıyorlar zar mı atıyorlar, gelen adam 3 ayda zor alışıyor lige...

GS keşke Mostafayı yollasaydı, forvette en sıkıntılı takım GS ve biziz...

MADEM TRANSFER YAPMIYORUZ, UĞURCAN-HUGO-EDGARI MOTİVE EDELİM, kesinlikle geride kalmayız, ama MOTİVASYON ŞAAAAARRRRT, sıkıntı var bazı oyuncularımızda....

adiloş bebe
03.09.2021, 11:29
Galatasaray'ın yeni sağ beki ile Nwakaeme eşleşmesi güzel olacak gibi. Rosier-Nwakaeme eşleşmesi gibi bir şey bekliyorum. Böyle olursa tadından yenmez.

asilhamsi
03.09.2021, 11:41
Yorumlarını beğeniyorum da senin gs maçına forvetsiz çıkamayız baka sahte 9 oynayamaz ne o hızı var ne de orda oynamisligi sadece bu maç için serkan sağbek peres iyilesmesse sol bek denswil olur berat S iopis bakasetas daha mantıklı h amsik üst üste 10 cu maçına çıkacak onu 2 ci yarıya saklamak daha iyi ilerde cornelius yoksa koiita oynar sağda gervinho bence aanholt u çok rahat geçer ama illa defansif olsun diyorsak djanini kanatta oynar maalesef ömür çok güçsüz canlı izledim gs yi sol tarafları maden aanholt lilerden dönemiyor keten defansa gelmiyor nelson kaynak zorunda kalıyor bu da eakeme ve bakasetas a geniş alan demek

o vakit canini-bakasetas-waka yapalım ileri ucluyu.

siopis-berat-hamsik merkez olsun. hamsik bu takımın lideri. onsuz cok yavan bir takım oluruz.

perez iyileşmezse

serkan-edgar-hugo-denswil geri dortlu olur.

emre6117
03.09.2021, 12:03
Analizi kastık ama 1 günde BJK Pjaninc gibi yaşayan en iyi 8 numaralardan birini aldı, sakat değilse-isterse denge bozar.

FB yi çözemedim, Max ve Berisha asla Ozan ve Samatta dan iyi değil, ne yapıyorlar zar mı atıyorlar, gelen adam 3 ayda zor alışıyor lige...

MADEM TRANSFER YAPMIYORUZ, UĞURCAN-HUGO-EDGARI MOTİVE EDELİM, kesinlikle geride kalmayız, ama MOTİVASYON ŞAAAAARRRRT, sıkıntı var bazı oyuncularımızda....

Pjanic iyi topcudur muhakkak, ama abartmasak mi.
Sonucta bu adam gecen yil barselonada tamamen bos bir sezon gecirmis, en iyi 8ler arasinda filan degil.
En iyi 8ler arasinda olabilcek bir oyuncunun zeka sorunu yoksa ne isi olur turkiye liginde.
Dunya kadar ust duzey lig var.(ingiltere,ispanya,almanya vb).

Enaldo61
03.09.2021, 12:15
Morutan iyi gözüktü geçen maç, dikkat etmek lazım. Onun dışında bu maçı farklı oynayacaklardır çok daha konsantre olacaklardır, bizim sorunsuz geçmemiz lazım. Onlara da çıkış şansı vermeyelim.

alper*
03.09.2021, 12:30
Nwakaeme
Hamsik
Djaniny
Berat
Bakasetas
Peres

GS motiveler

Kerem
Boey
Lyindama

FB motiveler

Altay
Kim
Szalai
Gustavo
Valencia

BJK motiveler

Ersin
Rosier
Alex
Ghezal

Djaniny mi motive?

Hocam Djaniny Arap çöllerinde palmiye altında viski içme hayali içinde.

Adem Erdoğan
03.09.2021, 12:57
Djaniny mi motive?

Arap çöllerinde en fazla jallab içebilir, olsun gerçi, o da bir motivasyondur. :)

HasanTezel
03.09.2021, 15:10
Djaniny mi motive?

Alper duruyon duruyon bombayı bırakıyon:o:alkış:

Yahu öyle deme, Mostafa-Larin-Samatta gibi geçen yıldan kalan mevkidaşlarına göre haksızlık ediyorsun, diğerleri çöpün çöpü oldu Djaniny ise Corneliusu kesecek formda oynuyor, gol-asiste bakma bence müthiş işler yapıyor...

HasanTezel
03.09.2021, 15:14
38 Maçda bu tabloya bak, kalırsa Djaniny 30 maç banko oynayacak...

https://www.transfermarkt.com.tr/trabzonspor/ausfallzeiten/verein/449/plus/1?reldata=TR1%262021

UĞUR DURTAŞ
03.09.2021, 15:24
<tbody style="box-sizing: border-box;">
12.09.2021 20:00

TRABZONSPOR A.Ş. (https://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupID=3596)
- (https://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=222946)
GALATASARAY A.Ş. (https://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupID=3604)

</tbody>

hay1699
03.09.2021, 17:37
Bugün antrenman yok muydu?

Gökhan Balcı
03.09.2021, 18:10
Bugün antrenman yok muydu?

4ten sonra toplanılacaktı galiba

ilelebeTS
03.09.2021, 20:48
Peres hafif koşulara başlamış.

https://www.instagram.com/stories/trabzonspor/2654749028298591245/

:ok

artvints
03.09.2021, 22:22
Çok koşan, hareketli, istekli takımlar bizi yorar, sıkıntıya sokar ama bu büyük maç.

Büyük maçın konsantrasyonu farklı olur. Tecrübeli oyuncular o bilinçle arzulu istekli olursa, genç oyunculardan kurulu bir takım kirilganlik gösterir.

Taraftarın çoşkusu ile birlikte rakibin presini boşa çıkartan paslaşmalar kanatlarda boşluk yakalamamızı sağlar.

Nwakame gervinho peres önünde bosluk varken çok sık topla buluşuyorsa o maç bizimdir.

Yaşlı, defansı zayıf takım diye konuşurlar muhtemelen. Bunun aksine bir maç başlangıcı yapıp mesaji vermek lazım. Şimdiye kadar çok iyi başladık maçlara, aynen devam.

r9emre
03.09.2021, 23:38
Sol bek Ismail, sag bek Serkan baslarsak istedigimiz kadar ustun futbol oynayalim Gs bekleri ve kanatlariyla gule oynaya maci kazanir. Roma gibi 3 saglam ataga bakar. Aanholt, Boey ve Kerem bizim bu bekleri felc etmeye yeter.

hanzale
04.09.2021, 00:17
Sol bek Ismail, sag bek Serkan baslarsak istedigimiz kadar ustun futbol oynayalim Gs bekleri ve kanatlariyla gule oynaya maci kazanir. Roma gibi 3 saglam ataga bakar. Aanholt, Boey ve Kerem bizim bu bekleri felc etmeye yeter.

İkisini sahaya sürmektense 4 stoperle çıkmak daha mantıklı olur ama 4. de Türkmen sanırım

Murat Keçeci
04.09.2021, 09:36
Zor bir maç bizi bekliyor.Iki takımda lige iyi başladı.Iç saha avantajımızı kullanıp taraftarımızla bir olup bu maçı kazanmalıyız.

Rakip bu yıl kadrosuna genç potansiyelli isimler kattı ama henüz ne kadar verim alabilecekler belli değil beklentinin altında da kalabilirler üstüne de çıkabilirler.Yeni isimlerinden bahsedersek stoper nelsson fenâ değil tatlı sert futbolu seviyor.Morutan ise topla bayağı hareketli,cicaldau ise iki yönlü oynamaya çalışıyor son maçta ceza sahası içine girdiğini de gördük.Halil dervişoglunu zaten tanıyoruz potansiyelli türk forvet.

Rakipte bizi tehdit edebilecek oyuncular kerem aktürkoğlu ve feghouli olabilir.Şuana kadar ki süreçte zaten takımı bu iki oyuncu taşıdı.kerem hızlı çevik bir oyuncu,feghouli de teknik ve son hareket kalitesi yüksek bir oyuncu.Bu ikisine özellikle dikkat etmeliyiz.Bunların dışında morutana da dikkat edersek iyi olur.

Doğru hatırlıyorsam geçen yıl iç sahada üç istanbul takımına da yenilmiştik.Şampiyonluk istiyorsak bu tabloyu tersine çevirmemiz lazım.

Artık ilk girişteki avrupa ve lig maçlarını unutup her maça tek tek final maçı gibi bakmalıyız.Her maça roma maçı ciddiyetinde çıkmalıyız.

Sakatlarımız maça yetişir umarım.Onlar varken kalitemiz daha da yükseliyor.Özellikle bruno perese çok ihtiyaç olacak.Milli arada nwakaeme ve djaniny gibi oyuncuların dinlenmesi güzel oldu ama hamsikin dinlenememesi kötü oldu.Sakatlık yaşamadan geri gelir umarim onun kalitesine ihtiyacımiz var.Oyun aklı çok iyi her pası kaliteli, takıma level atlatan bir oyuncu.Şutları da biraz köşeye giderse mükemmel verim almış oluruz kendisinden.

Kontrolü mutlaka elde tutmalıyız.Hücum yaparken savunma güvenliğini de unutmamalıyız.gs nin kadrosunda arka taraf da boşluk veren takımları cezalandırabilecek oyuncular mevcut.Özellikle birinci bölgeden ikinci bölgeye geçerken oyun kurma çabalarimizda çok dikkatli olmalı basit top kaybı yapmamalıyız.Her takımın en savunmasız hâli çıkarken kaptırılan toplardır.Özellikle orta sahadaki markajdan çıkıp top almak isteyen oyuncular çevre kontrolünü iyi yapmalı ve vücudunu iyi kullanmalı.

Maçların zorluk derecesi yükseldikçe bakasetasın verimi düşüyor.O da mutlaka maçın içinde olmalı.Nwakaeme ve djaninye eşlik etmeli.

Duran top savunmasını iyi yapmalıyız.Rakibin bu konuda etkili isimlerine fırsat vermemeliyiz.Bizim kullanacağımız duran toplarda da iyi işler çıkarmalıyız.

Olabildiğince topla ceza sahasina girmeliyiz.luyindama ve nelsson hata yapmaya müsait isimler.

Uğurcan da kalitesini tekrardan herkese göstermeli.Milli takımda yedek kalması moralini bozmamali tam tersi onu daha da hırslandırmalı.

hyasin61
04.09.2021, 11:00
Yıne ılk yarıdan ısı bıtırecegımız bır mac gıbı gelıyor bana. Ortasaha ustunlugunun barız bır sekılde bızde olacagını dusunuyorum.

Anıl C
04.09.2021, 11:16
Bu tarz maçların özellikle psikolojik yönlerini kaldıramıyoruz biz. Öncelikle mental olarak teknik ekip-futbolcu-taraftar hazır olmalı.

Doğukan Uçan
04.09.2021, 11:32
Bu tarz maçların özellikle psikolojik yönlerini kaldıramıyoruz biz. Öncelikle mental olarak teknik ekip-futbolcu-taraftar hazır olmalı.

aynen öyle 3 istanbul takımına karşı ağır favori olduğumuz maçları çoğu zaman yenemedik. biz sakin olmak yerine gaza gelip maçları kaybediyoruz. fenerbahçe yıllardır bize karşı böyle seri yaptı.

sethfilo
04.09.2021, 13:37

Pjaniç abartıldığı gibi bir adam değil. Hatta net söylüyorum Hamsiğin %50 kadar yararlı olamaz. ıstanbul medyasının şişirmesi. zamanında roma juventusa güzel pazarladı, juventus 10milyon fazlaya sattı ki oda juventus patenti farkıdır. ve barcelonadaki hali ortada. Barcelonanın tamamen limit düşürme stratejisinden ilk atlayan kulup bjk oldu ve aldı. tüm sezon gol ve asit bakasetasın altında kalır. ama bizim ilginç bir tarzımız var bizim maçta döktürür

pReN@_61
04.09.2021, 18:55
Sakatlar hakkında niçin herhangi bir açıklama yapılmıyor ?

jairzinho
04.09.2021, 19:06
sakatlıksız ilk 11 im

uğurcan

peres--edgar--hügo------denswil
ömür---hamsik--berat-vakayeme
------------bakasetas-----------
-------------cornelius-------------

Mysimarik
05.09.2021, 09:29
Gs maçını kayıpsız geçeriz diye düşünüyorum , takımın performansı ve enerjisi yerinde.

https://dakika61.net/spor/trabzonsporda-galatasaray-maci-hazirliklari-basladi.html

ÖmürKaradeniz61
05.09.2021, 11:45
Defansta Trabzon çetesinden veya yerli herhangi bir oyuncu görmek istemiyorum.

hanzale
05.09.2021, 12:59
Defansta Trabzon çetesinden veya yerli herhangi bir oyuncu görmek istemiyorum.

Hay yaşa

homosapiens
05.09.2021, 13:26
Yabancı kısıtlamasından dolayı;

Serkan-----Edgar-----Hugo------Peres
-------------------Siopis----------------
-------Bakasetas--------Hamsik--------
---Ömür----Nwakaeme----Gervinho---

veya

Peres------Edgar------Hugo------İsmail
------------------Siopis------------------
--------Ömür--------------Hamsik-------
--Gervinho---Cornelius---Nwakaeme---

ferhaTS87
05.09.2021, 13:41
Sakatlarda durum nedir acaba perez takımla calışmaya başlamış.diğerlerinden haner varmı

alperrr
05.09.2021, 13:47
aynen öyle 3 istanbul takımına karşı ağır favori olduğumuz maçları çoğu zaman yenemedik. biz sakin olmak yerine gaza gelip maçları kaybediyoruz. fenerbahçe yıllardır bize karşı böyle seri yaptı.

1-Özgüven yüklemesini çok iyi yapıyorlar..

2- Hakemlerde onları üzmüyor..

a-) senin itiraz etme hakkın yok..
b-) hakeme baskı kurma hakkın yok..
c-) sert oynama hakkın yok..

Fatih K.
05.09.2021, 14:08
Tam kadro çıkarsak eğer en iyi gs kontradan gol atar. Onun dışında oyun olarak bize karşı koyabileceklerini hiç düşünmüyorum. Savunmada karşı koyabileceklerini hiç ama hiç zannetmiyorum. Belki hızlı hücumlarla sıkıntı yaratabilirler ama ona da hoca bir önlem alacaktır diye düşünüyorum.

Bu maça mesela Siopisi sahaya koyabiliriz. Orta sahada net üstünlük kurabilecek bir kadroları yok. Berat-Hamsik-Bakasetas çiğ çiğ yer onları. Siopisi koyarsak da fizik olarak başa baş gitse bile oyun hareketliliği olarak fark yaratır bu maç.

HasanTezel
05.09.2021, 14:18
Avcı bu maçları epey iyi oynuyor, son 3 senedir zaten kabusuyuz gaysenin, hakem direk savaş açmazsa 1-2 kritik hatası bile kurtaramaz gayseyi vurur geçeriz, haaa hakem normal yönetsin mermi manyağı yaparız çünkü Uğurcan dünkü maçla LİGİN SEFİRİ haline geldi Rıdvan köpeği bile öve öve bitiremedi, muhteşemdi, hırslanmış Şenolun salaklığı işe yaramış

Hamsik Nwakaeme Bakasetas ı özel hazırlardım, bu 3 ü gününde olursa gs sezonu kaptabilir bak o derece diyorum…

Doğukan Uçan
05.09.2021, 14:58
gs az önce hazırlık maçında 3 tane yedi. 84.dakika ya kadar 1-0 öndeydiler :D

Arda'
05.09.2021, 15:15
Gs geriden çıkarken sorun yaşıyor, önde basıp agresif oynayan takimlar zorluk çıkarıyor onlara ilk Randers ve Kasımpaşa macinda gördük. Önde basmanın sıkıntıları rakip uzun oynayıp bi şekilde Kerem gibi hızlı oyunculara top indirirse boşluk veririz.

serdaracıl
05.09.2021, 15:56
Temaslı ve sert futbol. Romanın bize yaptığını bunlara yapmalıyız. Çocuk çoluğu dayak atarak yenmeliyiz. Kontradan bşr kez gelip gol atıp üzerine yatmalarına da musaade etmemeliyiz. Kontrollü oyundan taviz yok. Her puan değerli. Direkt rakibimizle oynuyoruz

AyhanPe
05.09.2021, 16:01
Temaslı ve sert futbol. Romanın bize yaptığını bunlara yapmalıyız. Çocuk çoluğu dayak atarak yenmeliyiz. Kontradan bşr kez gelip gol atıp üzerine yatmalarına da musaade etmemeliyiz. Kontrollü oyundan taviz yok. Her puan değerli. Direkt rakibimizle oynuyoruz

Roma nin bize yaptigini onlara yapmamiza Türkiye de hicbir hakem müsade etmez..Aptalca goller yemezsek yeneriz Gs yi ama beraberlikte dünyanin sonu degil..

hay1699
05.09.2021, 17:30
Cornelius’un sakatlığı geçmiş, milli takıma çağrılmış.

Sefer A.
05.09.2021, 18:04
yok artik ? iyi de ne çagirilmasi yaa, sanki oynatacaklar

Enaldo61
05.09.2021, 18:40

tmci Mert gs maçında yok yazmış.

hay1699
05.09.2021, 18:50

Danimarka federasyonu twitterda açıkladı. Tabi bizim yereller nasıl haberdar olmamış o ilginç.

güneyli
05.09.2021, 18:58
Fernando Muslera
DeAndre Yedlin
Christian Luyindama
Alpaslan Öztürk
Victor Nelsson
Taylan Antalyalı
Alexandru Cicaldau
Sofiane Feghouli
Yunus Akgün
Kerem Aktürkoğlu
Barış Alper Yılmaz
Halil Dervişoğlu
Mostafa Mohamed

Yukarıda gs lilerin milli takımlara giden oyuncuları.Burada musleranın durumu ilginç.Musleranın maçı uruguayda perşembeyi cumaya bağlayan gece 1:30 da.Uzun yolculuk derken cumartesi antemana katılmadan takım kadrosuna katılması söz konusu.
Bizim sakat oyunculardan güzel haberler gelmesi insanı daha ümitli hale getiryor.

Enaldo61
05.09.2021, 19:04
Danimarka federasyonu twitterda açıkladı. Tabi bizim yereller nasıl haberdar olmamış o ilginç.

Cornelius gs maçında sahada o zaman. Peres de yetişir daha 1 hafta var. Dorukhan da iyileşti.

ilelebeTS
05.09.2021, 19:13
Gervinho en erken gelir gibi gözüküyordu ama diğerleri daha erken dönecek gibi, o da hafta içi antrenmanda olacaktır.

jairzinho
05.09.2021, 19:38
gs nin tek şansı var bu maçta

serkan asanın ilk 11 de oynaması,etkisiz eleman

serkan asanın oynadığı maçlarda adeta 10 kişi oynuyoruz,

buda kalite farkını rakip lehine dengeliyor

bide gervinho vakayeme canini hamsik dörtlüsü aynı anda sahada olursa hem pres gücü azalıyor hemde geriye dönüşler sıkıntılı oluyor,

haliyle gervinho ve canini ilk 11 de oynatmak sıkıntı yaratır,ömürün koşu mesafeleri gayet iyi,

cornelius ve vakayeme top tutan oyuncular,önemli bir avantaj bu,baskıyı kırmak için yada set hücumuna yerleşmek için,

gs ve terim kaos futboluna dönmüş gibi ama fizik kalite yerlerde,sadece genç oyuncu almakla bu işler olmuyor aga,fizik kondüsyon antrenörü önemli,

gs de hücum organizasyonu yok,set hücumu çok kötü,defans evlere şenlik,koş koş oyununu 45 dakika yapıp sonra yoruluyorlar,haliyle ilk 45 dakika önemli,prese karşı hamsik vakayeme cornelius önemli oyuncular,bunlar baskı anında kolay top kaybetmezler,presi etkisiz kıldığın zaman zaten defans evlere şenlik,kasımpaşa gs yi ikinci yarı perişan etti,

dediğim gibi serkan asan oynamazsa ve 11-11 maç oynarsak kolay bir galibiyet gelebilir,

gs bizim için test maçı değil,asıl test maçımız bjk maçı olacak,ligde,yüksek seviye bir rakibe karşı durumumuzu daha net şekilde görebiliriz

Sefer A.
05.09.2021, 19:46
epey oldu yazali herhalde, son paylasimlara baktim da 5 saat önce belirsiz yazmis, 1 saat önce ise Danimarka millî takiminin paylasimini koymus, tmarkt sitesinde de sakat gözükmüyor tertemiz su an =)

Enaldo61
05.09.2021, 20:13
epey oldu yazali herhalde, son paylasimlara baktim da 5 saat önce belirsiz yazmis, 1 saat önce ise Danimarka millî takiminin paylasimini koymus, tmarkt sitesinde de sakat gözükmüyor tertemiz su an =)
Belirsizi yok olarak algılamışım genelde böyle konularda olumsuz tarafından bakarım da :)
Gs maçında da bir tane atsın en azından Cornelius, keyfimiz yerine gelsin. Çünkü o gol atınca içimdeki Sörloth'un yerini doldurma hissi tatmin oluyor.

Sefer A.
05.09.2021, 20:15
Belirsizi yok olarak algılamışım genelde böyle konularda olumsuz tarafından bakarım da :)
Gs maçında da bir tane atsın en azından Cornelius, keyfimiz yerine gelsin. Çünkü o gol atınca içimdeki Sörloth'un yerini doldurma hissi tatmin oluyor.
aynen âcilen golleri siralamali yoksa herkesin modu düser, bir de 1 2 puan kaybi sonrasi havlu bile atariz erkenden aman aman hiç gerek yok

hanzale
05.09.2021, 20:21
Peres de antrenmanlarda görünüyor koşu yapıyor sanırım, o da dönerse çok rahatlarız 11 kişi oluruz, o olmazsa rakip 12 kişi çıkar sahaya

alper*
05.09.2021, 21:50

Hiç sevmediğim bir karakter bu adam ya. TM admini midir nedir.

Ufuk
05.09.2021, 22:07
yok artik ? iyi de ne çagirilmasi yaa, sanki oynatacaklar

Faroe Adaları'nı 1-0 yenebilmişler sadece Jonas Wind oynamış. Özete baktım bizim maçtan beter, 85 dk 0-0 bitmiş duran toptan atmışlar. Poulsen ve Wind yan topları değerlendiremeyince yetiş ya Cornelius demişler sanırım :) Sakat sakat zorlamıyordur umarım.

Halil Alemdar
05.09.2021, 22:13
—————Uğurcan————-
Peres—Edgar—Hugo—İsmail
—————Siopis——————
———Baka——-Hamsik——
Abdüş————————Waka
————-Cornelius————-

Çok bi sorun yaşamayız gibime geliyor. Siopis yerine Beratı başlatıp sağ kanada Djaniny de atılabilir.

Sefer A.
05.09.2021, 22:28
Hiç sevmediğim bir karakter bu adam ya. TM admini midir nedir.
yoo iyidir iyi, çaktirmadan kudurtuyor fblileri, iyi yapiyor

Faroe Adaları'nı 1-0 yenebilmişler sadece Jonas Wind oynamış. Özete baktım bizim maçtan beter, 85 dk 0-0 bitmiş duran toptan atmışlar. Poulsen ve Wind yan topları değerlendiremeyince yetiş ya Cornelius demişler sanırım :) Sakat sakat zorlamıyordur umarım.
keyam wind çog eyiydi nooldi, trishka

Ufuk
05.09.2021, 22:43
yoo iyidir iyi, çaktirmadan kudurtuyor fblileri, iyi yapiyor

keyam wind çog eyiydi nooldi, trishka

Aynen orada bile Trabzonsporlu olmasını hazmedemiyorlar :)

Doğukan Uçan
06.09.2021, 09:49
1-Özgüven yüklemesini çok iyi yapıyorlar..

2- Hakemlerde onları üzmüyor..

a-) senin itiraz etme hakkın yok..
b-) hakeme baskı kurma hakkın yok..
c-) sert oynama hakkın yok..

bence biz istesek bunların hepsini yaparız.

istanbul takımları ile içeride oynayacağımız maçlarda çok rahat baskı kurarız.

yorumsuz6117
06.09.2021, 13:03
Azarovi dışında transfer kapandı görünüyor..

Enaldo61
06.09.2021, 13:10
Ekstra bir durum çıkmazsa, Gervinho hariç tam kadroymuşuz.

alperrr
06.09.2021, 13:36
bence biz istesek bunların hepsini yaparız.

istanbul takımları ile içeride oynayacağımız maçlarda çok rahat baskı kurarız.

yaparız ama yapmıyoruz..
işte ben bunun için çıldırıyorum ya..

bunu yapmak için kafayı kullanmak lazım..
Yönetim ..Taraftar ve Futbolcu bu kafada olması lazım..

bayrağa dönen takım hakkını savunur mu..neyseki vazgeçtik..
sivasın penaltısını konuşmayan yönetimden birşey olur mu????

ali şansalan mıydı ne ..Wakame olayı onun muydu..

herif Hamsike sen kimsin muamaelesi yaptı AVCI tepki göstermese..
bir süre sonra futbolcu bu ülkede değersiz olduğunu anlayacak..

şu bok çukuru ülkeye bak ya..
pırlanta gibi adamlara çöp muamaelesi yapılıyor..
Şörlott..Wakame.. bu adamlara bile hakemler acımadı..))) çoh enteresan

Mehmet
06.09.2021, 15:01
Tam olarak ne oynayabileceği
Cornelıs, siyopis, Köybaşı, Abdüş
bu oyuncuların olduğu takımla
GALATASARAYI YENERİZ DEMEK UÇUK HAYAL !

Doğukan Uçan
06.09.2021, 15:22
yaparız ama yapmıyoruz..
işte ben bunun için çıldırıyorum ya..

bunu yapmak için kafayı kullanmak lazım..
Yönetim ..Taraftar ve Futbolcu bu kafada olması lazım..

bayrağa dönen takım hakkını savunur mu..neyseki vazgeçtik..
sivasın penaltısını konuşmayan yönetimden birşey olur mu????

ali şansalan mıydı ne ..Wakame olayı onun muydu..

herif Hamsike sen kimsin muamaelesi yaptı AVCI tepki göstermese..
bir süre sonra futbolcu bu ülkede değersiz olduğunu anlayacak..

şu bok çukuru ülkeye bak ya..
pırlanta gibi adamlara çöp muamaelesi yapılıyor..
Şörlott..Wakame.. bu adamlara bile hakemler acımadı..))) çoh enteresan
Bunlara katılmakla beraber sadece 2 sene önce başakşehirle yarışırken rakibin ankaragücü maçından sonra bizden hiç bir ses çıkmaması utanç vericiydi.

başakşehir'e karşı bile lobimiz yok.

gs-başakşehir yarışırken gs li yöneticiler her maç sonrası başakşehir ile ilgili açıklamalar yaptı adamlar ellerindeki şampiyonluğu kaybetti.

iyattara
06.09.2021, 15:35
Tam olarak ne oynayabileceği
Cornelıs, siyopis, Köybaşı, Abdüş
bu oyuncuların olduğu takımla
GALATASARAYI YENERİZ DEMEK UÇUK HAYAL !

Abi biz onları bu adamlarla yenemiyoruz da onlar bizi Berkan, Çıkıldao, Diagne, Ömer bayramla filan mı yenecek? Rakibin kadrosu ile kıyasladığımızda ev sahibi avantajını düşününce net favoriyiz. Yeneriz yeniliriz o ayrı.

cakalkerem
06.09.2021, 15:52
şu halimizle yenmemiz lazım..
Neyse sol beke İsmail'i gördükten sonra gerçekten takımdan soğudum ya...Olmaz kardeşim Türk statüsündede olmaz...
He derseniz ki kimin yerine kimi kesipte Türk oyuncu koyacağız...
Şu an Ugurcan ve Berat dışında oynatacak oyuncumuz yok..Buna Abduş'ta dahil..Zaten çok kötü....Ne bileyim...Sanki sol beke iyi bir Türk oyuncu ....

Neyse bu maça iyi hazırladı herhalde hoca....
Yenmemiz gerek..
Rakipler özellikle bjk ve fb iyi transfer yaptılar...
Yıldız aldılar...

Mevcut kadroları güçlendirdiler....

Bize 1-2 iyi adam belki 1 forvet bir orta saha...
Hamsik sakatlanırsa yerine koyabileceğin bir adam?

cakalkerem
06.09.2021, 15:56
basıp geçeriz diyeceğim Muslera oynarsa yine hayatının maçını oynar adam...

UĞUR DURTAŞ
06.09.2021, 15:59
İmkansız değil,
ama çok zor
tarih:11.02.2019
gs-Trabzonspor maçı
hakem gs'li ümit öztürk
2 yıl 7 aydır bu hakem maçlarımıza verilemiyor.
çok net biz istemiyoruz.
mhk başkanı her sezon öncesi her hakem her maça verilecek derrrrrr
tatlı efendi peki ümit öztürk niçin bizim maçlara veremiyorsun peki?
*
arkadaşlar pazar günkü atanacak hakemde çok önemli
benim 3 tane tahminim olacak;
palabıyık
çakır
meler

Doğukan Uçan
06.09.2021, 16:15
basıp geçeriz diyeceğim Muslera oynarsa yine hayatının maçını oynar adam...

muslera'nın bize şansı tutmuyor. türkiye de en fazla gol yediği 2 takımdan birisiyiz.

Enaldo61
06.09.2021, 16:19
İddaa gs'yi favori görmüş ilginç.

samway
06.09.2021, 16:50
biletler ne zaman satışta ?

Sefer A.
06.09.2021, 16:50
İmkansız değil,
ama çok zor
tarih:11.02.2019
gs-Trabzonspor maçı
hakem gs'li ümit öztürk
2 yıl 7 aydır bu hakem maçlarımıza verilemiyor.
çok net biz istemiyoruz.
mhk başkanı her sezon öncesi her hakem her maça verilecek derrrrrr
tatlı efendi peki ümit öztürk niçin bizim maçlara veremiyorsun peki?
*
arkadaşlar pazar günkü atanacak hakemde çok önemli
benim 3 tane tahminim olacak;
palabıyık
çakır
meler
hangisi daha "iyi" olur ? su dönemde bu maça hmm belki meler

Doğukan Uçan
06.09.2021, 16:57
iddaa da gs'nin favori gösterilmesi bu maçta her türlü oyunların döneceğinin kanıtıdır.

hakem de cüneyt olur muhtemelen.

Emirhan Uludüz
06.09.2021, 16:58

İki tarafın da oranları yüksek ve birbirine yakın. Kimse favori görülmemiş muhtemel ve potansiyel sakatlıklardan dolayı böyle. Bizim sakatlar iyileşirse yavaş yavaş 1,90-2,10 arasına gelir oranımız. Lig başı ve derbi olduğu için net favori belirlenmemesi normal zaten.

iyattara
06.09.2021, 17:02
Ben çok daha yakın ve bir tık da olsa lehimize bir oran bekliyordum. Kaldı ki aynı iddia şampiyonluk oranında bizimle gs'ye aynı şansı veriyor. Sakatlıklar biraz korkutmuş sanırım. Oran bizim lehimize dönecektir yavaş yavaş. Gerçi oranlık bir durum yok çıkıp tokatlayalım da oranımız 10 olsun :)

ÖmürKaradeniz61
06.09.2021, 17:41
Gsnin kadrosu bizden en az 2 gömlek geride,şuan gsden şunu alıp bize koyarım diyebileceğin 2-3 tane adam vardır.Tam kadro çıkarsak farklı kazanırız eksiklerle çıkarsak zor olur ama kazanırız.

alperrr
06.09.2021, 18:19
kazanalım ama takımı beğenmeyelim

ilelebeTS
06.09.2021, 18:22
Şu an Terim bile vermez o oranı. 1 puan versen Trabzon'a gelmez bile. Bu ne fanatizmdir arkadaş. :D

Onur Akyüz
06.09.2021, 18:30
Peres de antrenmanlarda görünüyor koşu yapıyor sanırım, o da dönerse çok rahatlarız 11 kişi oluruz, o olmazsa rakip 12 kişi çıkar sahaya

Peres bizim idmanda, Cornelius milli takım idmanında kramponları giymiş. Krampon giyildi mi sakatlık geçmiş demektir.

Spor ayakkabıyla koşu yapılıyorsa sorun var :)

jairzinho
06.09.2021, 18:49
https://twitter.com/iddaafa/status/1434855824216702981/photo/1

iddia oranları bende ciddi soru işaretleri doğurdu maç ile ilgili,deplasman takımı favori görünüyor,çoh enteresan

hakem konusunda daha şimdiden şüpheler uyanmadı değil,gs kötü takım,üstelik deplasmanda,biz 3 te 3 ile başlamışız,nasıl oluyor bu iş çözemedim,

serkan asanın ilk 11 de oynamadığı takdirde çok rahat yeneceğimizi düşündüğüm maça iddia gs yi favori yapmış,

üstelik gs nin kasımpaşa ve avrupa maçlarında köy takımlarına karşı oynadığı oyunu gördük,rezalet oyunlar çıkardı,

şüphe edilen 2 durum var , serkan asanın ilk 11 başlaması,vede hakem kararları,yoksa iddiada bu oranların çıkması mantık dahilinde görünmüyor

Armağan Dere
06.09.2021, 19:29
hangisi daha "iyi" olur ? su dönemde bu maça hmm belki meler

Ben Aydınus ya da Yaşar Kemal Uğurlu diyorum..
Aydınus daha iyi olur kanaatindeyim bizim açımızdan..
Ha bu arada Stefano Denswil'in de sürpriz 11 başlayacağını düşünüyorum..

Ufuk
06.09.2021, 20:21
Muslera'nın maçı 10'unda, Urugay'dan gelecek. Patates olur o kadar uçtuktan sonra.

https://twitter.com/KingSachaboey/status/1434662350129401857

jairzinho
06.09.2021, 21:03
yaşar kemali nasıl hemen unutmuşlar enteresan,en kritik maçta geçen sezon fb maçına verilmiş ve skandal kararlar çıkmıştı aleyhimize

yaşar kemali 1 yıldır rizespor maçından sonra gs maçlarına verememişler,telafi etmek için verirlerse şaşırmam ve aleyhimize olur,gerçi yaşar kemalin fb li olduğunu tahmin ediyorum,yönettiği maçlardan yola çıkarak

https://www.transfermarkt.com.tr/yasar-kemal-ugurlu/bilanzdetail/schiedsrichter/5185/saison_id/0/heim_gast//verein_id/141/wettbewerb_id//funktion/1/plus/0

halil umut meler her ne kadar son maçlarda gs aleyhine birkaç karar vermişsede bence hala gs nin isteyeceği bir hakem,

zorbay küçük en ideal hakem bizim için,gördüğünü çalar ve ortada yönetir,kafasında tilkiler yoktur,

ali palabıyık ta ilk çıktığında zorbay küçük gibi cesur ve gördüğünü çalan bir hakemdi,ama son dönemde kafası karışık maçlara çıkıyor,genede kötü hakem diyemem,
son 17 maçında hiç kaybetmemişiz

https://www.transfermarkt.com.tr/ali-palabiyik/bilanzdetail/schiedsrichter/5552/saison_id/0/heim_gast//verein_id/449/wettbewerb_id//funktion/1/plus/0

haftanın en önemli maçına zorbay küçük ün yada ali palabıyık ın atanmasını bekliyorum,zaten zorbay 2 haftadır görev almıyor,

https://www.transfermarkt.com.tr/zorbay-kucuk/profil/schiedsrichter/17151

ali palabıyık ise geçen hafta görev almamış,yani görev zamanı gelmiş,

https://www.transfermarkt.com.tr/ali-palabiyik/profil/schiedsrichter/5552

genede tercihim zorbay küçük olur

yaşar kemalden umut meler den uzak durcaksın hocam

bu arada umut meler geçen sezon ankaragücü maçı ile gs aleyhine ilk maçını çıkarmıştı,arda nın penaltısı ve mohamed in kırmızı kartı,

o maça kadar umut meler gs karnesi pörfekt

https://www.transfermarkt.com.tr/halil-umut-meler/bilanzdetail/schiedsrichter/10014/saison_id/0/heim_gast//verein_id/141/wettbewerb_id//funktion/1/plus/0

28. haftadan sonra bu zamana kadar gs maçına vermemişler,geçen sezon 40 hafta vardı,12 hafta ordan 3 hafta burdan 15 haftadır kesik yemiş gs maçlarına,yani yaşar kemal gibi barışma telafi etme maçı olabilir,dikkat etmek lazım

Armağan Dere
07.09.2021, 00:03
Dorukhan ve Koita ne zaman faydalı olmaya başlayacaklar acaba merak içerisindeyim..

Yiğit Gayretli
07.09.2021, 08:21
Gervinho hariç tüm sakatların dönmesi bekleniyormuş. Güzel...

Mehmet
07.09.2021, 08:26
Nwakame ;, basın da Trabzonspor ile beraber çok şişiriliyor.
ne zaman böyle bir şey yapılsa sonumuz hüsran oluyor.
Umarım bu sefer aksi olur ben yanılırım. Havalarda uçmamak lazım.

6Şafak Aydın1
07.09.2021, 09:25
Arsiv`denmis

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2021, 09:27
Gervinho hariç sakatlar oynayacakmış.
Çok güzel haber.
Yenersek harika olur.
Beraberlik kötü olmaz.

Telonyus
07.09.2021, 09:43
Gervinho hariç sakatlar oynayacakmış.
Çok güzel haber.
Yenersek harika olur.
Beraberlik kötü olmaz.

tam gervinholuk maçtı ya keşke iyileşseydi neyse artık aynı görevi 70 ten sonra giren yusuf sarı yapmaya çalışır.

Enes Başkaya60
07.09.2021, 10:27
tam gervinholuk maçtı ya keşke iyileşseydi neyse artık aynı görevi 70 ten sonra giren yusuf sarı yapmaya çalışır.

Yerine ömür başlar Trondsen sol bek başlar o zaman inşaallah...

Hoca inşallah güzel bir karar verir ..

Ama ben siopis-Berat yapacağını düşünüyorum...

Harun-61
07.09.2021, 10:29
Abiler, Passolig ile ilgili bir sorum olacak.

1) Hiçbir takıma ait olmayan Passo alsam gs maçına girebilirmiyim ?

2) Hiçbir takıma ait olmayan Passo ile istediğim maçlara gidebiliyormuyum ? Örnek Kasımpaşa nın müsabakalarına ?

.

Emrah KabuL
07.09.2021, 10:33
Nasıl yani.. Cornelius için 3 ay yok diyorlardı..

iyattara
07.09.2021, 10:37

2) Hiçbir takıma ait olmayan Passo ile istediğim maçlara gidebiliyormuyum ? Örnek Kasımpaşa nın müsabakalarına ?

.

Dostum Günaydın, genelde uygulama aşağıda bir örneğini paylaştığım üzere, 24 saat kala takımsız yani tff logolu kartlara bilet alma hakkı tanıma yönünde. Buradaki tek sıkıntı biletlerin tükenmesi olabilir. Onun dışında bilet alabileceğini düşünüyoum.

Müsabaka biletleri maça 24 saat kalana kadar sadece fenerbahçe logolu Passolig kart sahibi taraftarlar tarafından alınabilecektir. 24 saat kala D.G. Sivasspor logolu kartlar hariç diğer kartlara da açılacaktır.

Yiğit Gayretli
07.09.2021, 10:49

.
Bu tamamen stadına girmek istediğin kulübün insiyatifinden olan bir şey. Mesela galatasaray dilerse gs passosu hariç tüm passolara bloke koyar.

ÖmürKaradeniz61
07.09.2021, 11:09
Roma ve Sivas maçlarında tribünler büyük ihtimalle aşıdan sonra 20 gün geçmeli kuralından dolayı dolmadı zaten aşı yoktu herkes yeni yeni aşılanmaya başlamıştı. Galatasaray maçı biletleri 2 güne kalmaz tükenir.

Mehmet Fatih Yavuz
07.09.2021, 11:12
Nasıl yani.. Cornelius için 3 ay yok diyorlardı..

Peres de ilk yarıyı kapatmıştı bazı arkadaşlara göre.

Bizde "gamlı baykuş" çoktur...

Gervinho dışında eksik beklenmiyor Gs maçında...

Hamza Yilmaz
07.09.2021, 11:32
Peres de ilk yarıyı kapatmıştı bazı arkadaşlara göre.

Bizde "gamlı baykuş" çoktur...

Gervinho dışında eksik beklenmiyor Gs maçında...

Gervinho rahat yetisir digerleri zor dediler, tam tersi olacak galiba :D

Ufuk
07.09.2021, 11:39
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1435153381115453448

ilelebeTS
07.09.2021, 11:47
Gervinho rahat yetisir digerleri zor dediler, tam tersi olacak galiba :D

O da yetişir, daha maça çok var.

Doğukan Uçan
07.09.2021, 14:27
2007 de avni aker de serkan çalık tan son dakika da gol yiyip kaybettiğimiz maç var. şöyle bir arşiv çıkarılsa akla hayale gelmeyecek oyuncuların bize gol attığını görürüz.

Ozan Yılmaz
07.09.2021, 14:54

.

bu durum ev sahibi takımın inisiyatifine bırakılmış olarak hatırlıyorum,

maç gününe kadar kendi takım logolu kartları satışa açılıyor genelde son gün yer kalırsa ve ev sahibi takım isterse diğer istediği logolu kartlara veya çoğunlukla olan tff logolu kartlara satışı açılıyor

taraftar yoğunluğu ve beklentisi olmayan maçlar için logosuz kartlara genelde satış izni veriliyor diye biliyorum

Sefer A.
07.09.2021, 14:58
bilet fiyatlari olmasi gerektigi gibi diyebiliriz... dogu ve bati biraz fazla ama... 50'ser daha ucuz olmaliydi...

ztn o firtina ve dogu arasindaki fark ne ki, firtina çocuklar için mi nedu?

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2021, 15:08
Yeni transferler içinde en beğendiğim Siopis oldu.

Tek beğenmediğim ise İsmail Köyağası

Azarovi ile transferi ya bitiririz ya bitiririz.

Halil Alemdar
07.09.2021, 19:10
https://twitter.com/sabahspor1/status/1435239669961273344?s=21

Dorukhan ve Trondsen tedavileri devam ediyormuş. Dorukhan rahmetli oldu da haberimiz mi yok?

Doğukan Uçan
07.09.2021, 22:30
uğurcan psikolojik olarak maça hazır duruma gelmeli.

HasanTezel
07.09.2021, 22:42
Şikede verlmeyen adalet 6 takım-2 ŞL ye takım soktuğumuz dönemden buraya itti koca ülkeyi, Özkan Sümer demişti birgün ülke Trabzonspor dan özür dileyecek dye…

Nerdeeeee batmaya devam ediyoruz, Uğurcan-Yusuf hatta Çalhanoğlu Çağlar neyi eksik yaptı? Aslan gibi çocuklar bedel ödüyor, Uğurcan muhteşem bir karakter ve MAALESEF ADAM OLDUĞU İÇİN haftasonuna moralsiz gelecekï:(

Antonio
07.09.2021, 23:26
10 tane atın yunan takımı bu aferin Hollanda.

asilhamsi
07.09.2021, 23:31
ugurcan ile alakalı bir durum yok. Şu maçta kim olsa kalede bu sonuç olurdu.

Haftasonuna dönersek

--------------ugurcan------------

perez-----edgar-----hugo-----denswil

--------------berat------------------

------baka-----------hamsik--------

ömür------semedo------------waka

11 ile başlarız.

ilerleyen dakikalarda duruma göre siopis,cornelius,koita sonradan oyuna dahil olur.

Maçı alacağımızı düşünüyorum.

iyattara
07.09.2021, 23:48
Cornelius iyileşir mi diye düşünüyoruz adam girmiş gol atmış:))

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hanzale
08.09.2021, 01:56
10 tane atın yunan takımı bu aferin Hollanda.

Bu ne izansızlık yahu

Ufuk
08.09.2021, 02:07

Haftasonuna dönersek

11 ile başlarız.

ilerleyen dakikalarda duruma göre siopis,cornelius,koita sonradan oyuna dahil olur.

Denswil uzun zamandır maç oynamıyormuş sanırım. Başlangıcı gs karşısında yapması sorun çıkarabilir.

Kasımpaşa maçında Aanholt çok etkliydi ama arkada da baya boşluk bırakıyor. Yusuf Erdoğan çıkana kadar perişan etti. Ömür'ün de arkaya, boşluğa doğru koşu yapması lazım.

Gürkan Asma
08.09.2021, 03:49
Cornelius ilk 11 olarak başlamalı, sahada forvet lazım bize gezinecek adam değil ya. Djanini falan sonradan oyuna girer.

HOPA'LI TS'Lİ
08.09.2021, 07:27
Trabzonspor'da, Galatasaray maçı öncesi müjdeli haber geldi. Sakatlıkları bulunan forvet Cornelius, kanat Gervinho, sağ bek Peres ve Abdülkadir Ömür’ün pazar günü forma giyebilecekleri belirtildi. Trondsen’in de tedavisi sürüyor.

HOPA'LI TS'Lİ
08.09.2021, 07:27
Cornelius ilk 11 olarak başlamalı, sahada forvet lazım bize gezinecek adam değil ya. Djanini falan sonradan oyuna girer.

Çok doğru tespit, katılıyorum.

Ozan Yılmaz
08.09.2021, 08:33
Hollanda gibi olmalıyız bu maç

İsa Gündoğdu
08.09.2021, 08:38
1-1 biter
siopis
feguli

HOPA'LI TS'Lİ
08.09.2021, 08:47
Yeneriz.

Adem Erdoğan
08.09.2021, 08:55

Haftasonuna dönersek

11 ile başlarız.

Hocam Cornelius kesin oynamalı, Siopis de oynamalı, bu durumda mecburen yerli bir solbek olacak.

perez-----edgar-----hugo-----yerli futbolcu

--------------siopis------------------

ömür------cornelius------------waka

alper*
08.09.2021, 09:10
GS'yi motive edecek bir şey yok.

Morutan haricinde merak ettikleri adam da yok.

Yani beklediğimizden kolay geçebilir.

İ. SARAL
08.09.2021, 09:13
----------------Uğurcan--------------------

Peres------Ie---------Hugo--------İso

----------------Berat--------------------

----------Baka----------Hamsik-------

Djaniny------Cornelius---------Waka

Yiyeceğimiz kontralar sıkıntı yaşatabilir. Geçen sene evimizde saçma sapan bir gol yemiştik. O nedenle Siopis de denenebilir.

arsinli_akrep61
08.09.2021, 09:23
Dün ki attığı golden sonra Cornelius mutlaka bu maçta ilk 11 başlamalı. En çok ona güveniyorum bu maç. 1-0 öne geçtikten sonra saçmalamazsak 2-0 bitiririz maçı. Bruno Peres'in ortasında yükselip darbeli kafa vuruşuyla Muslera'yı avladığını görür gibiyim.

Sent from my SM-M317F using Tapatalk

Enes Ünal Kaya
08.09.2021, 09:45
Conelius özgüvenli gelecek.. 11 de başlanması lazım. İyi kanat organizasyonları yapabiliriz.

Kaptan Uğurcan içinde herkese cevap vereceği maç olacak.

Mehmet Fatih Yavuz
08.09.2021, 10:16
İnşaallah herkes kadroda olacak...

https://twitter.com/AgnusDei61/status/1435249163848101891

HasanTezel
08.09.2021, 10:56
ISRARLA AYNI YERE VURGU YAPIYORUM

Güçler yakın rakiplerin maçlarını MOTİVASYON belirler, MART 2021 de aynı oyuncular Hollandayı 4-2 yendi, motive olan Türklerdi, 5 ay geçti kadrolar aynı 6-1 Hollanda yendi, MOTİVE OLAN EZDİ

GS maçı TAM BİR MOTİVASYON maçı,

Uğurcan, seni eleştirenlerin %90 ı Trabzonun felsefesine düşman olan fenerliler ve 3 büyütülmüş kazansında nasıl olursa diyen ahlaksız İstanbullular, kalan herkes seni seviyor. Bu maç çık-aslanlar gibi oyna demek lazım...

Hamsik-Nwakaeme-Bakasetas-Djaniny ye de golü atan UĞURCANA KOŞSUN demek lazım, gör bakalım gs kaç yiyor...

Hamza Yilmaz
08.09.2021, 11:14
Ugurcan
Peres Edgar Hugo Ismail
Berat
Djaniny Baka Nwaka
Cornelius

Enes Başkaya60
08.09.2021, 11:45
Uğurcan

Peres-V.Hugo-Edgar-İsmail

Berat-Hamsik

Gervinho-Bakasetas-Nwekame

Cornelius

HOPA'LI TS'Lİ
08.09.2021, 13:13
Uğurcan

Peres-V.Hugo-Edgar-Denswill (Trondsen)

Siopis-Hamsik

Gervinho-Baka-Vaka

Cornelius

ozturk
08.09.2021, 13:22
Uğurcan

Peres-V.Hugo-Edgar-Denswill (Trondsen)

Siopis-Hamsik

Gervinho-Baka-Vaka

Cornelius

3 yerli oynatmamız gerekiyor :)

Anıl C
08.09.2021, 13:27
İnşaallah herkes kadroda olacak...

https://twitter.com/AgnusDei61/status/1435249163848101891

Bu çocukta Almanya'dan Trabzon'da yaşayan muhabirlerden daha çok bilgi veriyor.

Enaldo61
08.09.2021, 13:35
Evet artık 35 maçlık süper lig macerasına odaklanmamız lazım, engelleyecek hiçbir şey yok bizi. Maç maç giderek 3 puanları cebimize koymalıyız. Bu kadro ligi şampiyon bitirebilecek bir kadro. Tek ihtiyacımız motivasyon. Sahaya kim çıkarsa çıksın destek vermeliyiz. Kağıt üzerinde kusursuz kadrolar gördük bu ligde çoğu kez, ama sahada takım ruhu şampiyon oluyor. İsimler değil.

HOPA'LI TS'Lİ
08.09.2021, 14:19
3 yerli oynatmamız gerekiyor :)

Hatırlattığın iyi oldu.

Eyvallah kardeşim

homosapiens
08.09.2021, 14:23
Çekindiğim tek adam Diagne. Gsnin takım halinde ise sadece enerjisi, hareketliliği sorun olabilir gibi; Siopis oynamalı. Yani bu da yabancı kısıtlaması nedeniyle otomatik olarak İsmail+Ömür demek:

Peres-----Edgar-----Hugo-----İsmail
-----------------Siopis---------------
------Bakasetas-------Hamsik-------
---Ömür----Cornelius--Nwakaeme--

İyi bir oyunla ve beklenenden rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Biz daha iyi takımız

Gökhan Balcı
08.09.2021, 14:50
Şampiyon olacağım diyen takım iç sahada bu maçı kazanır. En azından o imajı verir. Ona göre oynamalı ve vura vura ilerlemeliyiz. Ayrıca maç saat 20.00'deymiş.

jairzinho
08.09.2021, 16:14
şöyle bir problem var

gs ye ileride bastığında oyun kuramıyor,hata yapıyorlar

ama bizdeki durum ileride basacak hücum oyuncuları yok gibi,çözülmesi gereken bir şey

kasımpaşanın ilk golü,hızlı kontratak

bunu yapabiliriz,ama bu hızlı oyuncu kim olacak,kasımpaşada yusuf erdoğan sağdan getirmişti hızlı koşarak,bizde ise ömür yada gervinho olabilir,gerçi gervinho nun hızı ilk 30 dakika için geçerli olabilir,hızını ilerleyen dakikalarda koruyacağını sanmıyorum

gs nin set hücumu oldukça zayıf,organizasyonları yok

ama bizimde 4+4 şeklinde set savunmamız oldukça zayıf,çünkü açık oyuncuları bekine sağlam şekilde yardım etmediği gibi geriye geldiklerinde de gölge savunmadan hallice yapıyorlar

bizim set hücumumuz oldukça iyi,hatta ligde beşiktaş ile birlikte en iyi set hücumu diyebiliriz,(serkan asanın olmadığı senaryolarda),ama set hücumundan geriye dönüşler yada presler kötü,beşiktaş bu bakımdan daha önde an itibariyle
bu durumda gs kontra atak şansı bulabilir mi? bulabilir,hızlı oyuncuları var

ama gs nin geride bekleyen bir sistemle oynayacağını tahmin etmiyorum,ayrıca gs nin set savunmasınında iyi olduğunu düşünmüyorum,avrupa kupalarında köy takımlarına karşı acayip gol fırsatları verdi,bizde kolay pozisyona giren bir takımız,

peki ne olacak?

gs tıpkı psv rövanş maçında olduğu gibi maça hunharca ama amaçsız plansız dengesiz presle başlayacak,sonra 20-30. dakikadan sonra haliyle yorulacaklar,presin şiddeti düşecek,düşünce ne olacak? defanstan hücuma geçişler kolaylaşacak bizim için

bu 20-30 dakika içinde kaos barındıran şiddetli prese karşı ne yapabilirsin,hamsik vakayeme corneliusu devreye sokarsın,bu oyuncular presi kıran ve top saklayabilen faul alabilen oyuncular,ayrıca avcının alameti farikası yanada olsa pas yaptırabilen sistemi,buda ayrıca presi kırabilir,bireysel oyuncuların yanısıra

özetle ilk 20-30 dakika önemli,gs nin bırak 90 dakikayı 60 dakika bile yüksek pres yapması imkansız,en fazla 30 dakika yapabilirler,
haliyle bu ilk 30 dakika geriye düşmezsen maç farka bile gidebilir,gs nin organizasyonu yok,tam bi toplama takım görüntüsündeler,ellerinde tek koz pres ve kaos oyunu,30 dakika işleyecek,''koş koş'' oyunu diyorlar, noldu? koş koş oyunu bitince kasımpaşa ikinci yarı gs yi darmaduman etti,ayrıca kasımpaşanın ilk yarının son dakikalarında yani 44. dakikada golü bulması tesadüf değil,koş koş oyunu bitince takım hızla geriye dönemiyor yada ileride presi zamanında yapamıyor

Hamza Yilmaz
08.09.2021, 18:14
Yeni oyuncu almislar, bizim mac da oynar mi?

Halil Alemdar
08.09.2021, 18:45
—————Uğurcan————-
Peres—Edgar—Hugo—İsmail
—————-Siopis—————-
———-Baka——Hamsik——-
Abdüş————————Waka
—————Cornelius————-

İkinci yarı Berat, Djaniny, Sarı vs oyuna sokup alırız maçı.

pReN@_61
08.09.2021, 19:12
Bahis siteleri gsyi favori göstermiş.

Gürkan Asma
08.09.2021, 19:27
Biletler yine pahalı, bu fiyatlarla tribünlerin %50 dolacağını düşünmüyorum. Takımın desteğe ihtiyacı var, yönetim akıllanmış olmalıydı.

kayl
08.09.2021, 19:41
—————Uğurcan————-
Peres—Edgar—Hugo—İsmail
—————-Siopis—————-
———-Baka——Hamsik——-
Abdüş————————Waka
—————Cornelius————-

İkinci yarı Berat, Djaniny, Sarı vs oyuna sokup alırız maçı.

Bende bir kadro yapayım.. u gurcan. Edgar hugo bruno ismail berat hamsik bakasetas S iopis waka cornelius direk rakip sahada basar ilk yarım saatte 2 yaparız bu kadroyla sonra gervinho ömür vs girer kontrata cikariz

hay1699
08.09.2021, 19:49
Cornelius 11’de başlamalı, bu şart.

Doğukan Uçan
08.09.2021, 22:37
italya dan aldığımız stoper aynı zamanda sol bek oynayabiliyormuş.

hoca dener mi acaba merak ettim.

trondsen bile ismailden iyi .

chener
08.09.2021, 22:43
Gervinho oynayabilirse o oynar. yerliler de Uğurcan, İsmail ve Berat olur. En gerçekçi yerli tercihi bu.

Halil Alemdar
08.09.2021, 23:12
Fenerbahçeyi boğduğumuz bir maç vardı 2-1 kazanmıştık sayısız gol kaçmıştı. Geçen o maça denk geldim Ömür falan ne top oynuyormuş. Keşke tekrar o performansı sergileyebilse inanılmaz rahatlardık.

jairzinho
08.09.2021, 23:52
sakatlıksız kadrom

uğurcan

peres--edgar--hügo--denswil

ömür---berat--hamsik--vakayeme

-------------bakasetas----------

--------------cornelius--------------

artvints
08.09.2021, 23:59
...................ugurcan
.peres....edgar....hugo....ismail
.....................berat
...............siopis....hamsik
.....djanini.....bakasetas....nwakame

Harun-61
09.09.2021, 00:00
Abiler,

biten Pasoligi mi uzatmak için 2 gündür uğraşıyorum.

Sistemde eski cep tel kayıtlı. Yeni tel no sadece yazılı evrak ile değişiyor.
Dilekce vs herşey yolladım, en az 5 defa aradım tamam ilgileneceğiz deyip işlem yapmıyorlar.

Akıl verebilecek biri varmı ???

trbzonsporlu
09.09.2021, 00:21
kale arkalarında bile inanılmaz boşluklar var. bilet fiyatları pahalı olsa da bu oyuncular üstelik derby maçında boş tribünlere oynamayı haketmiyorlar. sırf bakasetası izlemek için bile biletler çıktığı anda tükenmeliydi adam bu sene en iyi zamanındaki toni kross gibi oynuyor nazar değmesin

Zafer Fidan
09.09.2021, 07:11
kale arkalarında bile inanılmaz boşluklar var. bilet fiyatları pahalı olsa da bu oyuncular üstelik derby maçında boş tribünlere oynamayı haketmiyorlar. sırf bakasetası izlemek için bile biletler çıktığı anda tükenmeliydi adam bu sene en iyi zamanındaki toni kross gibi oynuyor nazar değmesin
Biletler nerde satiliyor? Passologden gözükmüyor satis.

HOPA'LI TS'Lİ
09.09.2021, 07:34
Cornelius milli maçta kafayla harika gol attı.

İlk 11 başlamalı

Gökhan Balcı
09.09.2021, 07:42
Cornelius'un durumu trabzonspor tarihinde bir ilk olabilir. Adama sezonu kapattı diyorlardı üç haftadan önce çalışmalara başlayamaz diyorlardı herif maça çıktı üstüne gol attı. Basbayağı yaşıyormuş ve sağlammış herif.

Enaldo61
09.09.2021, 08:16
Gervinho yedek olur muhtemelen.

Cihan Ince
09.09.2021, 09:49
Arkadaşlar Almanya’dan 5 kişi (2 çocuk üç yetişkin) maça gitmek istiyoruz. Ben 1 kere aşı oldum (hastalığı geçirdiğim için sadece 1 kere). Diğer arkadaşlar test yaptırması gerekiyor mu?

Harun-61
09.09.2021, 10:07
Abiler,

biten Pasoligi mi uzatmak için 2 gündür uğraşıyorum.

Sistemde eski cep tel kayıtlı. Yeni tel no sadece yazılı evrak ile değişiyor.
Dilekce vs herşey yolladım, en az 5 defa aradım tamam ilgileneceğiz deyip işlem yapmıyorlar.

Akıl verebilecek biri varmı ???

????

adiloş bebe
09.09.2021, 10:20
Cornelius'un durumu trabzonspor tarihinde bir ilk olabilir. Adama sezonu kapattı diyorlardı üç haftadan önce çalışmalara başlayamaz diyorlardı herif maça çıktı üstüne gol attı. Basbayağı yaşıyormuş ve sağlammış herif.

Bizim forumdaki bazı arkadaşlara göre 3 ay yoktu. Hatta bitmiştik biz, şu an üzerimize toprak atıyorlardı. :)

tamuğ yamtar
09.09.2021, 11:39

Forumda adamın yüz ifadesinden 3 ay yok diyenler oldu yav :)

Bu kadar karamsarlık, karamsarlıktan da öte bu kadar itidali kaybeden, bilmeden yorum yapan, yorum da değil gerçi bu; sallayan insanların olması felaket arkadaş.

Ya trollüyorlar ya da hayatları ile ilgili büyük sıkıntıları var.

İyi niyetle, her şeye rağmen umarım trollüyorlardır.