PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlklerin şampiyonu Busenaz Sürmeneli

TS FAN
07.08.2021, 15:29
20783

Busenaz Sürmeneli olimpiyatlarda altın madalya alarak şampiyon oldu.Bu kadarla değil;Bu ayrıca Türkiye'de bir ilk.Kadın boksunda da tarihi bir rekordur.
Bu nedenle Trabzonspor sporcusu olan ve Duruşu,hırsı,azmi,karakteri ve gücü ile tam bir Trabzonsporlu olan ilklerin şampiyonu Busenaz Sürmeneli'ye ait bir başlığın olması gerektiğini düşünüyorum.Umarım başarıları devam eder.Yolun açık olsun Busenaz Sürmeneli.

• 2013 Yıldız Kadınlar Türkiye Şampiyonu
• 2013 Yıldız Kadınlar Avrupa Birliği Ülkeleri Boks Şampiyonası 2./Macaristan
• 2013 Yıldız Kadınlar Dünya Şampiyonu/Bulgaristan
• 2014 Yıldız Kadınlar Türkiye Şampiyonu
• 2014 Yıldız Kadınlar Avrupa Şampiyonu/İtalya
• 2015 Genç Kadınlar Türkiye Şampiyonu
• 2015 Genç Kadınlar Dünya Şampiyonu/Tayvan
• 2015 Genç Kadınlar Avrupa Şampiyonu/Macaristan
• 2016 Genç Kadınlar Türkiye Şampiyonu
• 2016 Genç Kadınlar Avrupa Şampiyonu/Ordu-Türkiye
• 2017 Büyük Kadınlar Türkiye Şampiyonu
• 2017 Azerbaycan İpekyolu Boks Turnuvası Şampiyonu
• 2017 Polonya Felix Stamm Boks Turnuvası Şampiyonu
• 2017 Büyük Kadınlar Avrupa Birliği Ülkeleri Boks Şampiyonası 2./İtalya
• 2018 Ümitler Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonası Şampiyonu
• 2018 Sırbistan Belgrade Boks Turnuvası Şampiyonu
• 2018 Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası Şampiyonu
• 2019 Ümit Kadınlar Türkiye Şampiyonu/ Samsun
• 2019 Büyük Kadınlar Türkiye Şampiyonu/ İstanbul
• 2019 Ümit Kadınlar Avrupa Şampiyonu/ Vladikafkaz- Rusya
• 2019/ 57. Belgrade Winner Boks Turnuvası Şampiyonu/ Sırbistan
• 2019 50. Grand-Prix Usti Nad Labem Turnuvası Şampiyonu
• 2019 Balkan Boks Turnuvası Şampiyonu 69. kg Botevgrad/ Bulgaristan
• 2019 Büyük Kadınlar Avrupa 3. sü İspanya/ Madrid
• 2019 Büyük Kadınlar Dünya Boks Şampiyonu Ulan -Ude/ RUSYA- 69 kg Dünya Şampiyonu
• 2019 Büyük Kadınlar Türkiye Şampiyonu (aynı yıl 2. kez)
• 2019 Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası Şampiyonu
• 2020 Macaristan Debrecen Boks Turnuvası Şampiyonu
• 2020 Kadınlar 69 kilo olimpiyat şampiyonu-Tokyo/Japonya

smart
07.08.2021, 15:51
Tebrikler! Bizi gururlandırdığın için ayrıca teşekkürler!

emre6117
07.08.2021, 15:55
Tebrikler, insallah basarilarinin devami gelir.
Yine trabzon, yine buyik bir basari.
Bu sehri haritadan silmek isteyenler var, utanirlar mi hic sanmam.

Bayraktaroğlu
07.08.2021, 18:44
Tebrikler. Gururlandırdın

Cem Balcı
07.08.2021, 22:31
Helal olsun tebrikler.

Anıl C
08.08.2021, 16:22
Bu şampiyonlukta bile ülkece bölündük.

artvints
08.08.2021, 16:46
Bazı maskeleri düşürdüğü için ayrıca mutlu oldum. Herkes işe kendinden başlayacak. Ben kimim neyim, ne kadar doğruyum diye düşünecek, kendinden başlayarak etrafını düzeltmeye çalışacak, yoksa başkalarını eleştirmek kolay.

MetehanS
10.08.2021, 08:51
taktik maktik yok, bam bam bam dalıyor rakiplere :) iyi de yapıyor.

hayat61
19.08.2021, 18:08
https://youtu.be/lNVvc_ohG9E

İzlerken bir kez daha gurur duydum.

pReN@_61
20.08.2021, 11:15
Tebrikler

Cenkhan
07.09.2021, 15:45
Aslında bunu Abdullah Öztürk için yazmaya gelmiştim ama başlığını bulamadım, Busenaz için de geçerli olduğu için buraya yazıyorum. Belki de çoktan düşünülmüştür bilmiyorum ama maddiyattan öte bir teşekkürü hak ettiler, dolayısıyla uyduruk bir plaket vererek üzerini örtmeden derhal onur kurulu üyesi yapılmalılar. Ufak şeyler belki ama ömür boyu geçerli kombineleri veya belki sporcular için özel olarak hazırlanacak loca biletleri, her sene başında bir teşekkür mektubu ile teslim edilecek formaları da kendilerine ulaştırılmalı. Ülkenin aldığı altın madalyaların yarısı Trabzon'dan geldi, bu öyle ufak bir başarı değil. Şehre kattıkları değer, tek olayı görev süresince birkaç kağıda kaşe-imza atmak olan siyasilerle kıyas dahi edilemez; 3 kuruş menfaat için onlara gösterdiğimiz hürmeti bu çocuklardan sakınmayalım.

canertuzel
03.02.2022, 02:51
helal olsun tebrik ederim

crixus_61
16.02.2024, 14:32
Fenerbahçe'ye transfer olmuş

Erhan Sezer
16.02.2024, 14:41
Ağzı kulaklarında pozlar vermiş, yazıklar olsun!

Sefer A.
16.02.2024, 15:09
Yok ya öyle demeyin kariyer mariyer
Para için Trabzonspor'u satan Trabzonsporlu falan değildir
Bonservisi için zorla satsalar bi nebze anlarım, ki onu da anlamam da işte biraz belki
Yok fb hâriç yatırım yapan yok, palavra, Ankara'nın bir sürü takımları var birçok sporcuyu alıyorlar, onlara gidemez miydi e tabi hayır para para parraaa
Kariyer bahâne para şahâne, kariyer için kulübe bile ihtiyâcı yoktu

Şimdi madalya aldığında şehirde fb eşofmanıyla gezer, şehir de şakşakçılık yapar, yapın bakalım

Ozan Yılmaz
16.02.2024, 18:23
https://twitter.com/Fenerbahce/status/1758421290447180175

https://pbs.twimg.com/media/GGdb4uTWwAAo0-s?format=jpg

https://pbs.twimg.com/media/GGdA45nWgAAPAGV?format=jpg

Sefer A.
16.02.2024, 21:17
Fotoları paylaşmana gerek yoktu diyecektim de, vidyoyu izlememiştim
Vidyoda da bir şey yoktu son sâniyelere kadar
Amaniiinn
Var mı yine savunan ?
Hocasi Cahit efendi de aktrollük yapsın abdülhamit paylaşsın kghsjshs rreezilleeerrr gidin fener yalakalığı yapın şimdi utanmazlar

Adem Akyüz'
17.02.2024, 07:42
Burada Busenaz'ı suçlamak işin kolayına kaçmak gibi geliyor bana. Çok uç istisnalar dışında kimse patronu Fenerli diye ekonomik olarak daha rahat olacağı, işini daha güzel şartlarda çalışacağı işini bırakmaz. Futbol dışı branşlarda da Fenerbahçe'nin açık ara Türkiye'nin en iyisi olduğu da bir gerçek. Yönetim niye Olimpiyat Şampiyonu sporcusuna sahip çıkmadı, niye destek olmadı bunları sorgulamak lazım.

Busenaz'a da başarılar diliyorum.

pReN@_61
17.02.2024, 13:26
busenaza laf etmem
ona imkan sağlamayanlara hesap sorulması lazım gelir

Ege Kum
17.02.2024, 15:06
Burada Busenaz'ı suçlamak işin kolayına kaçmak gibi geliyor bana. Çok uç istisnalar dışında kimse patronu Fenerli diye ekonomik olarak daha rahat olacağı, işini daha güzel şartlarda çalışacağı işini bırakmaz. Futbol dışı branşlarda da Fenerbahçe'nin açık ara Türkiye'nin en iyisi olduğu da bir gerçek. Yönetim niye Olimpiyat Şampiyonu sporcusuna sahip çıkmadı, niye destek olmadı bunları sorgulamak lazım.

Busenaz'a da başarılar diliyorum.

Sahip çıkmadı mı? Destek olmadı mı? Hangi bilgiyle bunu söylediğini çok merak ettim kaynağın nedir acaba?

Busenazın fb dışında Trabzonda kazandığını kazanabileceği 2. bir kulüp yok. Ayrıca kulübün Busenazın üstüne nasıl titrediğini bizzat biliyorum. Yaptığı açıklama hedef saptırmaktan başka bir şey değil.

Adem Akyüz'
18.02.2024, 09:36
Sahip çıkmadı mı? Destek olmadı mı? Hangi bilgiyle bunu söylediğini çok merak ettim kaynağın nedir acaba?

Busenazın fb dışında Trabzonda kazandığını kazanabileceği 2. bir kulüp yok. Ayrıca kulübün Busenazın üstüne nasıl titrediğini bizzat biliyorum. Yaptığı açıklama hedef saptırmaktan başka bir şey değil.

Busenaz'ın açıklamasına binaen yazdım. Eğer kulüp bu olayda kendini haklı görüyorsa yöneticilerden biri çıkıp biz Busenaz'a şöyle şöyle şartlar sunduk ama kabul etmedi tarzı bir açıklama yapmalı. Takip ettiğim kadarıyla böyle bir açıklama olmadı. Basit bir sporcudan değil, Olimpiyat şampiyonu ve muhtemelen bundan sonraki olimpiyatlara da damga vuracak bir sporcudan bahsediyoruz. Eğer Busenaz hedef saptırıyorsa kulüp buna engel olsun.