PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UECL 3.Eleme Turu (II) | Molde 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu (P:3-4)

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Doğukan Uçan
06.08.2021, 11:52
Her türlü beraberlikte maç uzar, Her türlü galibiyette turu geçiyoruz. Molde yi çok abartmışız bizim seviyemizde değil elenirsek yazık olur.

Yiğit Gayretli
06.08.2021, 15:55
Bir musibet bin nasihattan iyi miymiş göreceğimiz maç olacak.

Ogün YAZICI
06.08.2021, 16:16
Molde Servette ile içerde farklı dışarda farklı görüntü vermişti
Genel performansları da bu ölçüde değişiyor

Dün gece kaçırdıklarımıza pişman olacak bir performans ortaya koyabilirler

adiloş bebe
06.08.2021, 19:18
İç sahada farklı bir performans gösterecekleri aşikar. Bunu avantaja çevirmek lazım.

iyattara
06.08.2021, 20:31
İçeri de dışarıda farklı oynasınlar eyvallah da bir hafta önce oyun olarak ezdigin takım, hangi sahada oynarsan oyna yine bizim ustunlugumzde geçen bir maç olacaktır. He adamlar yine atar kazanır ona bir şey diyemem ama sahalarinda Barça çıkmayacak içlerinden.

Ufuk
06.08.2021, 21:21
Rakip zayıf noktamızın neresi olduğunu anladı. Sağda Serkan oynamamalı. Temposu düşük bile olsa solda İsmail veya Trondsen oynar, Peres kendi mevkisine geçer umarım. Hem sağ hem solu kullanamadık, en kötü sağ taraf işler sol Serkan kadar idare eder. Orta saha elemanlarını da merkezi kapatmaları, kanatlara fazla destek vermemesini söyleriz merkezdeki boşluğun önüne geçeriz.

Aynı oyun oynansa bile biz çok daha fazla üstün taraftık maçta. O kaçanları tekrar kaçırmayız umarım. Beklediğimden iyi oynuyoruz sezon başı için.

ilelebeTS
06.08.2021, 21:27
Rakibin kendine has oyun planı var. O kanatlardaki 3'lü çoğalmayı bilerek yapıyorlar, çalışılmış bolca tekrarlanmış pozisyon olduğu belli. Biz önlem almadık buna mesela, kendi oyunumuza baktık. İkinci maçta hoca izin vermez ona. 3 kişi oraya kayınca o topu kaptığında rakibi geride eksik yakalarsın. Bir çapraz uzun top atarsın pozisyon olur.

artvints
06.08.2021, 22:20
Rakip zayıf noktamızın neresi olduğunu anladı. Sağda Serkan oynamamalı. Temposu düşük bile olsa solda İsmail veya Trondsen oynar, Peres kendi mevkisine geçer umarım. Hem sağ hem solu kullanamadık, en kötü sağ taraf işler sol Serkan kadar idare eder. Orta saha elemanlarını da merkezi kapatmaları, kanatlara fazla destek vermemesini söyleriz merkezdeki boşluğun önüne geçeriz.

Aynı oyun oynansa bile biz çok daha fazla üstün taraftık maçta. O kaçanları tekrar kaçırmayız umarım. Beklediğimden iyi oynuyoruz sezon başı için.Bütün golleri solumuzdan gelerek buldular ama.

amasya0561
06.08.2021, 22:42
Bizim futbol şansımız yok. İnşallah son dakika kaçan penaltıyı aramayız. Takıma inancım tam ama azıcıkta şanlı olsak.

Ufuk
06.08.2021, 22:47
Bütün golleri solumuzdan gelerek buldular ama.O yüzden her iki kanadı da kullanamadık yazdım zaten de şu maçta Serkan koruma lütfen. İlk gol ortadan başladı, tutması gereken tek adamı geçen sene 50 defa yaptığı şekilde unuttu golü yedirdi. Tüm gollerde birden fazla kişinin hatası var onda hemfikirim ama Berat'ı, Hamsik'i, ters kanatta oynayan Peres'i falan uyarırım bir şekilde ama Serkan'ı uyararak çözülecek gibi değil.

Çocuk bunu 1-2 senede öğrenemeyecek demek. Biraz zaman tanımak lazım. Zorlayıp forma vererek sadece yaptığı hata sayısını arttırıyor hoca. Hatalardan ders çıkarmadığı ortada. Parmak için de aynı şeyleri yazıyordum bizim çocuk diye koruya koruya kafamıza çıkardılar. Zarardan başka bir şey değil bu tutum.

artvints
06.08.2021, 23:01
O yüzden her iki kanadı da kullanamadık yazdım zaten de şu maçta Serkan koruma lütfen. İlk gol ortadan başladı, tutması gereken tek adamı geçen sene 50 defa yaptığı şekilde unuttu golü yedirdi. Tüm gollerde birden fazla kişinin hatası var onda hemfikirim ama Berat'ı, Hamsik'i, ters kanatta oynayan Peres'i falan uyarırım bir şekilde ama Serkan'ı uyararak çözülecek gibi değil.

Çocuk bunu 1-2 senede öğrenemeyecek demek. Biraz zaman tanımak lazım. Zorlayıp forma vererek sadece yaptığı hata sayısını arttırıyor hoca. Hatalardan ders çıkarmadığı ortada. Parmak için de aynı şeyleri yazıyordum bizim çocuk diye koruya koruya kafamıza çıkardılar. Zarardan başka bir şey değil bu tutum.Oyuncuyu beğenmemek falan bunlara birşey söylemiyorum ben de görüyorum eksiklerini, özgüvensiz oyununu ama sürekli gol yedirdi, tek başına maçı verdi falan bu yorumları görmekten sıkıldım. Çünkü bunlar pozisyon yorumu değil, zayıf olanı ezme iştahı, canımı sıkıyor.

Bek stoper arasına atılmış ilk ara pasi sanki, öyle yorumlar var, bekin kralı gelse bu pozisyon çok büyük yüzdeyle gol olur. Sırtında bir degil iki oyuncu var.

Messi' nin böyle 300 tane asisti var, hepsi mi kötü bu beklerin ?

Topla boş gelen adam, geniş mesafe, bekin sırtına zamanlamalı koşu ve gol, her sezon yüz tane görürsün bundan.

Cem Balcı
06.08.2021, 23:29
Korkulacak bir şey yok diye düşünüyorum.Sadece doğru savunma kurgusuyla çıkmalıyız.

PortoDeGalinhas
06.08.2021, 23:29
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20210806/9f7ad885ddfaf44cfe115ac202d2d821.jpg

Geçen sene UEFA Avrupa Liginde son 16 ya kaldıkları maçlardan biri, bizim maçın 1 e 1 kopyası olmuş resmen. İlk maçta oynanan futbol beni de çok etkiledi fakat rakibi küçümsememek gerek. İlk maçta ne zaman gardımızı indirsek anında yumruğu indirdiler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ufuk
07.08.2021, 00:14
Oyuncuyu beğenmemek falan bunlara birşey söylemiyorum ben de görüyorum eksiklerini, özgüvensiz oyununu ama sürekli gol yedirdi, tek başına maçı verdi falan bu yorumları görmekten sıkıldım. Çünkü bunlar pozisyon yorumu değil, zayıf olanı ezme iştahı, canımı sıkıyor.

Bek stoper arasına atılmış ilk ara pasi sanki, öyle yorumlar var, bekin kralı gelse bu pozisyon çok büyük yüzdeyle gol olur. Sırtında bir degil iki oyuncu var.

Topla boş gelen adam, geniş mesafe, bekin sırtına zamanlamalı koşu ve gol, her sezon yüz tane görürsün bundan.

Abi gözünü seveyim şu pozisyonu olumlama bari. Sırtında 50 adam olsun isterse, pasın gideceği tek oyuncu var. Adamla koşu yap durdurama tek laf etmem. Koşu yap arkadaki boş kalıp gelsin vursun yine kızmam, kanat desteğe gelmemiş derim. Bizimki el kaldırıyor başka da bir şey yapmıyor. Geçen sene de arka direkte kaç defa adamından uzak kalıp kafa vurdurdu, rakibini kaçırma alışkanlığı var Serkan da. Yediriyor adam golü, adamını kaçırıp yedirdiği kaç tane pozisyon var. Yedirmedi mi diyelim. Bu maçı tek başına maçı vermedi belki ama sezon içinde yine yapacak aynısını oynarsa. Altyapıda öğretmemişler çocuğa bunu. Oynaya oynaya öğrensin diye bekliyoruz.

Hata olur herkes hata yapar, kötü gününde olur vs Berat kovalamadı, Hamsik durduramadı, Peres ağır kaldı ama bu hata değil artık. Berat iki maç daha rakibi uzaktan izlesin aynı şeyleri ona da yazarım. Serkan da bu özellik yok. Birebirde arkasında adam varsa geçmiş olsun. Deplasmanda da aynı pozisyon olsun yine aynısını yapacak. Bu sezon sakatlık vs hariç görmeyelim eksiklerini kapasın, antrenmanda iyi çalışsın belki daha güçlü döner.

Sefer A.
07.08.2021, 01:42
Oyuncuyu beğenmemek falan bunlara birşey söylemiyorum ben de görüyorum eksiklerini, özgüvensiz oyununu ama sürekli gol yedirdi, tek başına maçı verdi falan bu yorumları görmekten sıkıldım. Çünkü bunlar pozisyon yorumu değil, zayıf olanı ezme iştahı, canımı sıkıyor.

valla belki haklisin ama bâzen onlar da hep ezbere hareket, tutturmuslar alan savunmasi diye bir sey oohh yanindan gelen topa müdahale etmeyen topçulari görüp duruyoruz kaymayi falan geçtim ayagini uzatsa en azindan rakibi sasirtacak ama yok... en üst düzey bek bile yapiyor bunu ama yanlis yanlistir krali gelse tanimam...

misal yedigimiz son golde Berat'in yaptigi, vallahi ben hoca olsam bunu yapan topçua en az 3 maç 11'de oynamama cezâsi veririm... ulan ilk topta alamadin, ikincisinde bam güm vur lan nedir kiçini basini dayayip yere düsüp yalandan yere faul istemek ?? hee avrupa topçularinda bunu görüp kopyaliyor belki ama gerek yok onlarinki de yanlis, üstelik sen Trabzonspor gibi ugursuz bahtsiz bi takimdasin hakem bi çalmadi mi faulü hemmen de yersin golü...

Fransa'yi yendigimiz maçi hatirlasin herkes, pogba'dan top kapip gol atmistik, o hiyar ne yapti orda dogrusunu mu yapti yoksa ezbere oynayip topla alâkasi olmadan kiçini dayayip faul almaya mi kalkti ? düne kadar en pahali orta saha trasnferi idi dünyada, ama yaptigi malca bir seydi zerre savunulacak bir tarafi yok kendini güreste baskette falan sananlarin mal hareketidir o.... ben böyle les ötesi bir futbol anlayisi görmedim, topa bile bakmadan rakibe kiç dayayip güya topu korumaya çalismak veya faul almaay çalismak nasil bir geri zekâliliktir ? guardiola klopp tuchel birlesip bana sunum yapip bunun dogru oldugunu saatlerce anlatsin, iknâ olmam... iyisiniz hossunuz futbolu benden iyi biliyorsunuz saygim sonsuz ama bu konuda bos konusup afkuruyorsunuz der geçerim...

futbolun içine ettiler yillardan beri, minderde parkede görülen hareketleri görmeye basladik futbol sahalarinda, böyle futbolun içine edeyim... aç bacaklari topu alacak gibi yap, kçini daya, alamayinca agzini aç aaaa diye yere yat kivran faul bekle... hassie lan ordan

bir de bunu "futbolun temellerinden/fundamentallerinden" diye yutturacak olanlar da vardir, onlarin ta bilmem nesinin bilmem nesini

Sefer A.
07.08.2021, 02:04
Ufuk reyis kesinlikle haklisin hoca abartiyor bu verileri merileri, 5dk oynayip da sakatlanmazdi herhalde Dorukhan... oynamadi da ne oldu bugün idmanda yoktu demisler...

Berat'i hiç elestirmedim hattâ elestirenlere abartiyorsunuz dedim hep geçen sene ama bu maçta berbatti yaa,,, yok efendim neymis yanindakiler yardima gelmiyormus...
lan simdi sövcem de neyse... iyi o zaman kankalarini toplasin yardim etsinler onlarla savunma yapsin istedigi gibi.... ya biz her pozisyonu kessin demiyoruz ki, 1'e1'de kaç kere rakibi durdurdu onu soran yok ama ? bire birde de saçmaliyor yâhu geçtim eksik yakalanip çâresiz kaldigi anlari... rakibi kirmizi yemek için indirmesini biliyordu ligde, orta sahanin ortasinda bile faul yapmaya korktu dün, nonosh gibi oynuyor sinir ediyor adami,, güya pitbull falan diyor kendine bi de ha ha ha....
bi vur kir indir sari ye ne olacak belki 1 gol eksik yeriz... Gervonho'yu yeri geldi nasil biçti rakip ?

çâre Kouyate, artik kimi keser nasil 3 yerliyle oynar ligde bilmem ama bir seyler yapilmali

Murat Keçeci
07.08.2021, 10:59
Açıkcası bu maçtan umudum daha fazla çünkü artık rakibimizi daha iyi tanıyoruz ve aynı zamanda eksiklerimizi de daha iyi biliyoruz.

Öncelikle rakibimiz yabana atılacak bir takım olmadığını ilk maçta gösterdi.Hatayı affetmeyen,kalitesi çok yüksek olmasa da organizasyon becerisi iyi bir takım.Doğru zamanda doğru yerdeler 3-4 kez gelip 3 gol çıkardılar.Doğru pası her zaman görebiliyorlar.Tabi bunda biraz da bizim defans yapan oyuncuların adam ve alani dogru şekilde savunamamasinin payi büyük ama onların da iyi işler yaptığını söylemeliyiz.

Kazanmak için neler yapmalıyız sorusuna cevap ararsak;

Öncelikle sabırlı ve yüksek konsantrasyon ile sahada yer almaliyiz.Sonrasinda kontrollü doğru hücum ve doğru savunma yapmalıyız.Bunun için her oyuncuya mevkisinin ofansif ve defansif yükümlülüklerini iyi benimsetmeliyiz.

İlk maçta takim savunmamiz cok iyi değildi ama daha kötüsü savunma dörtlüsü ve onlara yardimci olan berat çok uyumlu bir görüntü vermediler.Dörde dört üçe üç gibi yakaladığımiz her pozisyonda onlar amacına ulaştı.Dört pozisyona girdiyseler üçü golle sonuçlandı bu çok yüksek bir oran ve defans hattının şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım.

Deplasman maçında çizecegimiz oyun şöyle olmalı.Öncelikle kadroya nwakaeme-djaniny-gervinhoyu yazıp onların dışindaki 7 futbolcumuza takım savunmasını temasli şekilde yaptırmaliyız.Top rakibe geçtiğinde orta sahadaki üçlü beklere daha çok yardımci olmali.Bu en öndeki üçlüye yani nwakame-djaniny ve gervinhoya defansif açıdan güvenerek maça çıkmamaliyiz o nedenle söylediğim gibi rakibi karşılamada diğer 7 oyuncuya defansif açıdan daha fazla sorumluluk vermeliyiz.

Ev sahibi onlar olduğuna göre ve az da olsa bir avantaj kaptıklarina göre bunu kendi sahalarında değerlendirmek isteyeceklerdir.Maç ortada geçtiği sürece onlar daha telaşlı olacaktır.Onları onlarin silahı ile vurmalıyiz.Soğukkanlı,özgüvenli ve yardımlaşarak oynamalıyız.

Dediğim gibi takım savunmasındaki formülümüz 7+3 olmalı yani 7 kişi temaslı ve alani kapatarak öndeki 3 kişi ise topun arkasinda durarak.

Antonio
07.08.2021, 13:15
Yenmeliyiz molde düz Türk kahvesi ise biz starbucksda ekstra yumuşak içimli venti caramel machiatoyuz. Masraf yaptık karşılığıni almalıyız.

emrahtuna
07.08.2021, 14:04
ilk maç turu geçebileceğimizi gösterdik..hoca defansa biraz daha önlem almalı..bence skoru 1-0 yaptıktan sonra ikinci yarıya önlem alarak başlamalı..

TS FAN
07.08.2021, 14:11
İlk maça Bizim açımızdan bakarsak iyi oynadık rakibi ezdik üstün taraf bizdik ama maç berbat bir skorla bitti. Kazanmamız gereken hak ettiğimiz bir maçtı ve berabere bitti.Burada takımın değil ama benim için teknik ekibin notu kırık.Oyunu sürklase edip rakibi ezerken turu daha ilk maçta garantileyebilecek bir durum ortaya koym şansımız varken gollerden sonra bir anda düşüp topu rakibe vermemiz onca gol pozisyonuna girip kaleye onca şut çekmemize rağmen 3 gol bulup sadece 3 pozisyona girip kaleye çektikleri 3 şut da gol olan molde yi 3 kere aynı duruma düşüpte durduramayan bir teknik edip vardı maçta.
Molde için ise zaten deplasmanda berbat olduğu bilinen molde şu anda en iyi deplasman maçlarından birini çıkardı ve kaybetmeyi hak ettiği maçta beraberliği alıp iyi oynayıp kolay kolay kaybetmediği evindeki 2. maça avantajlı bir skor aldı.
Her ne kadar ilk maçta olağanüstü saçma durumlar yaşasakta Takıma yine başarılar diliyorum ,sürprizlere saçma sapan olağanüstü tuhaf durumlara maruz kalmadan turu geçen tarafın biz olacağımızı düşünüyorum.

mustafakaya
07.08.2021, 15:16
Mümkün olan en sağlam savunma planı ve kurgusu ile çıkılmalı.

cyberentalpi
07.08.2021, 15:36
Enseyi karartmayın. Bir aksilik ya da her şey molde lehine olmassa 3 tane daha atar eler geliriz. Her oyun şablonunu oynar bizim takım.
Baka, hamsik, waka , gervinho muthiş.

Anıl C
07.08.2021, 15:52
Deplasmanda gol atma avantajının kalkması değişik bir durummuş

emre6117
07.08.2021, 15:58
Molde macinin benim icin hicbir onemi yok.
Ancak bu takima net bir golcu lazim. Yoksa bu kadroya yazik olacak.
Ayrica bu kadar kolay gol yemeye bir cozum bulunmali. Berat tek basina savunma isini kaldiramaz.
Djaniny,nwakame,hamsik, gervinho hicbirinin savunma katkisi yok. Sadece berat ve bakesatas savunma yapmaya calisiyor.
Huucm icin cok iyi kadro ama bazilarini kesmek zorunda klacagiz, yoksa cok gol yeriz.

Doğukan Uçan
07.08.2021, 22:53
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20210806/9f7ad885ddfaf44cfe115ac202d2d821.jpg

Geçen sene UEFA Avrupa Liginde son 16 ya kaldıkları maçlardan biri, bizim maçın 1 e 1 kopyası olmuş resmen. İlk maçta oynanan futbol beni de çok etkiledi fakat rakibi küçümsememek gerek. İlk maçta ne zaman gardımızı indirsek anında yumruğu indirdiler.

Futbol bundan dünya da en çok izlenen spor dalı işte. Aynı maçın kopyasını perşembe biz oynadık.
Yıllar önce oynanan efsane celtic-barcelona maçı var aklıma hep o gelir.

Onur Akyüz
08.08.2021, 01:22
Aşırı gıcık bir takım ya göbeğimiz çatlar bunları eleyene kadar.

Kalemize her atakları gol oldu nerdeyse, penaltıdan sonra bile gol atıyorlardı. Kalite olarak çok fark var ama bunlar birlikte çok iyi hareket ediyorlar.

Bizim takım savunmada uyur gezer gibiydi ya bu kadar dikkatsiz, vurdumduymaz hiç görmemiştim Edgar filan adam sıfırdan orta yaparken kalenin içine gelmişti neredeyse arkada adam var mı yok mu hiç umrunda bile değildi. Kimse sağını solunu arkasını kontrol etmedi.

Savunmada dikkatli olmamız gerekiyor.

yorumsuz6117
08.08.2021, 08:22
Eklenme ihtimalimizi %51 olarak görüyorum, keşke eleyebilsekte Roma ile kendimizi test etsek..

Enaldo61
08.08.2021, 10:45
Roma dün hazırlık maçında kaos yaşamış, bu turu geçmemiz lazım.

artvints
08.08.2021, 11:07
Molde ilk maç hiç pres yapmadı, neredeyse ikili mücadeleye girmediler, kale önünde kalabalık durarak defans yaptılar, temassız oynadılar.

Topu aldıklarında pas yapmaya çalıştılar, ortasahayı geçince de çok hızlı bir şekilde ve çok adamla kalemize geldiler.

Biz de dönen topları almak üzerine beklerin merkezde olduğu bir dizilişle rakip kaleye yerleştik. Birçok defa başarılı olduk ama ortasahayi geçtiklerinde büyük problem oldu. Rakibin arkadan koşu yaparak gelen oyuncularını takip edemeyince defans hattımız çok dağıldı.

Belki bir ekstra mücadeleci oyuncuyla pozisyonları daha iyi karşılayabiliriz. Hücum performansımız düşer ama önemli olan bu kadar kolay gol yememek.

Enaldo61
08.08.2021, 11:24
Bence bu maça Trondsenle başlar hoca, öyle yapmazsa hatasını da anlamamış demek kiç

Ts006161
08.08.2021, 15:18
Maç 0-0 biterse mesela penaltılara mı gidecek mücadele

My
08.08.2021, 15:43
Maç 0-0 biterse mesela penaltılara mı gidecek mücadeleEvet.

Bu arada biz bu Moldeyi eleriz. Düzgün bir santrafor ve sol bekle de daha iyi oluruz. Takım savunması işini de hoca bir şekilde çözer zamanla.

ilelebeTS
08.08.2021, 19:26
Molde şu an 3-3, dakika 32.
2-3 oldu, dakikasında 3-3 oldu. Çabuk gol buluyorlar, kanatlara dikkat etmek lazım. Onun haricinde bariz kalite farkı var. Topa basıp top çevirirsek geçeriz turu her türlü.

yorumsuz6117
08.08.2021, 20:18
Bruno sağa Serkan yaylaya..

Sefa Murat Dokuz
08.08.2021, 20:39
Molde 5-4 galip son dakikalar, bu nasıl bir takım hayret.

iyattara
08.08.2021, 21:02
Anlaşılan bu maçta da çok atan kazanacak. Kimsenin defans yapıp 1 0 almaya niyeti yok. Biz zaten saldırıyoruz onlarda evinde biraz dhaa acik oynayabilir. 2 2 3 4 filan böyle saçma bir şey daha yaşanabilir. Avcı biz her türlü gol atarız diyip 10 kişi topu arkasına geçerse bir ihtimal durum değişebilir fakat kadro yapısı çok müsait değil.
Hemen hemen aynı kadro çıkacaktır. Trondsen oynatıp peresi yerinde görsek iyi olur. Adam memleketinde havasına suyuna alışkın iyi oynar diye düşünüyorum. Fiziksel açıdan ne durumda ona bir şey diyemem ama kadroda taşlar yerli yerinde olması için gerekli bir adam.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilelebeTS
08.08.2021, 21:19
17 numaralı, bizim maça kaptan çıkan eleman Feyenord'a transfer yapmış. Ben de diyorum bunu niye alkışlıyorlar, tebrik ediyorlar falan.

Ayrıca 16 numara bize 3. golü atan Hussain, devreye yakın sakatlanmıştı, 2. yarıya çıkmamış.

Gokhlayeh
08.08.2021, 22:39
Cornelius'u Molde maçında oynatabilecek miyiz?

Oğuzhan Fidan
09.08.2021, 00:57
çok enteresan rahat gol bulan bir takım bir geliyor atıp gidiyor . sağını solunu kontrol etmeyen savunmalara kesin atıyolar. bizimkiler 6 pastan artistik gol attırdı adamlara

Ufuk
09.08.2021, 01:13
Molde ilk maç hiç pres yapmadı, neredeyse ikili mücadeleye girmediler, kale önünde kalabalık durarak defans yaptılar, temassız oynadılar.

Topu aldıklarında pas yapmaya çalıştılar, ortasahayı geçince de çok hızlı bir şekilde ve çok adamla kalemize geldiler.

Biz de dönen topları almak üzerine beklerin merkezde olduğu bir dizilişle rakip kaleye yerleştik. Birçok defa başarılı olduk ama ortasahayi geçtiklerinde büyük problem oldu. Rakibin arkadan koşu yaparak gelen oyuncularını takip edemeyince defans hattımız çok dağıldı.

Belki bir ekstra mücadeleci oyuncuyla pozisyonları daha iyi karşılayabiliriz. Hücum performansımız düşer ama önemli olan bu kadar kolay gol yememek.

İkili mücadeleye girmemelerinin sebebi biz de olabiliriz. Hoca ikili mücadeleden, temaslı oyundan kaçacağız demişti.

artvints
09.08.2021, 01:20
İkili mücadeleye girmemelerinin sebebi biz de olabiliriz. Hoca ikili mücadeleden, temaslı oyundan kaçacağız demişti.Hoca rakibin temasli oynamadığını, alan kapatarak defans yaptığını da söylemişti.

Pas kalitesi yüksek olduğu için çıkarken fazla hata yapmadık. Onlar da üstelemediler, defansa gidip yerleştiler.

Hücumda önemli olan kapali defansı açmaktı, onu kolay yaptık.

Malatya maçındaki oyuna nasıl cevap verecek oyuncular merak ediyorum. O maçta ortasaha oyuncularına daha fazla baskı ve faul yapılır, oyun çok durur. Gervinho kritik oyuncu olur.

My
09.08.2021, 03:13
Maç sırasında geveze spiker Molde'nin maaş toplamının 6 milyon olduğunu söylemişti.

Enaldo61
09.08.2021, 08:39
Bütün ülkeleri geçtim de şu puan sıralamasında rum kesimine nasıl geçilir koskoca ülke...

HOPA'LI TS'Lİ
09.08.2021, 08:45
Turu bol golle geçeriz, rahat olun.

Serkan Asan oynamasın yeter.

Yiğit Gayretli
09.08.2021, 09:14
Zorla Serkan savunmak zorunda kalıyoruz ama sanki takımda her şey tıkırındaymış da Serkan tek başına maçı vermiş gibi konuşuluyor sürekli.

Yahu hastalığı yanlış tespit edersen tedaviyi de hep yanlış yerlerde ararsın. 1 golü sağdan, iki golü soldan yedik hem de çok daha felaket gollerdi onlar. Ama ben defans dörtlüsünden kimseye kabahat bulmuyorum. Orta sahası yok hükmünde olan takımın defans oyuncuları süperman olsa yine sıkıntı yaşar. Şunu anlatmaktan gına geldi. En baştan başlayarak deneyeceğim; futbol bir takım sporu.

Bir kişi çıkıp demiyor ki "Yahu Serkan! Maç boyunca bir kere topla dikine gidip çizgiyi kullanmadın. 1 tane etkili ortanı hatırlamıyorum. Etkiliyi bırak, orta yaptığını hatırlamıyorum. Kardeşim böyle bek oynayamazsın..." . Varsa yoksa arkaya adam kaçırdın. O yerleşim hatalarında arkaya adam da kaçar hücumbot da kaçar.

İnşallah bu maçta benzer hataları tekrarlamayız. Ama olur da yaparsak inşallah Serkan oynamaz. Bakalım kimi günah keçisi seçeriz o zaman...

Mehmet Fatih Yavuz
09.08.2021, 09:47
Bir kişi çıkıp demiyor ki "Yahu Serkan! Maç boyunca bir kere topla dikine gidip çizgiyi kullanmadın. 1 tane etkili ortanı hatırlamıyorum. Etkiliyi bırak, orta yaptığını hatırlamıyorum. Kardeşim böyle bek oynayamazsın..." .
:D
Aklımdan geçeni kaleme dökmüşsün Yiğit kardeşim.

Serkan'ın o maçta eleştirileceği tek şey hücuma dair hiç birşey yapmaması.
Al - geri ver, al - yana ver.
Bunun dışında hiçbir girişimi yok.

Ama ne o golde kabahat Serkan'ın, ne diğer gollerde kabahat diğer bekin.

Adamlar 5 kişi ile ceza sahası çizgisine gelmişler, karşılayan ve rahatsız eden kimse yok.
Çizgi halindeki savunma ne yapabilir?
Serkan değil, Cafu olsa ne değişir.

Direk bir kurban aranıyor.
Sistemin verdiği hatayı çocuğa yıkmaya gerek yok.

Psikolog61
09.08.2021, 10:02
:D
Aklımdan geçeni kaleme dökmüşsün Yiğit kardeşim.

Serkan'ın o maçta eleştirileceği tek şey hücuma dair hiç birşey yapmaması.
Al - geri ver, al - yana ver.
Bunun dışında hiçbir girişimi yok.

Ama ne o golde kabahat Serkan'ın, ne diğer gollerde kabahat diğer bekin.

Admalar 5 kişi ile ceza sahası çizgisine gelmişler, karşılayan ve rahatsız eden kimse yok.
Çizgi halindeki savunma ne yapabilir?
Serkan değil, Cafu olsa ne değişir.

Direk bir kurban aranıyor.
Sistemin verdiği hatayı çocuğa yıkmaya gerek yok.

Kesinlikle katılıyorum...

Doğukan Uçan
09.08.2021, 11:13
Bütün ülkeleri geçtim de şu puan sıralamasında rum kesimine nasıl geçilir koskoca ülke...

renktas takip ettiysen bilirsin rum takımları son senelerde çıkışta.

artvints
09.08.2021, 12:13
Zorla Serkan savunmak zorunda kalıyoruz ama sanki takımda her şey tıkırındaymış da Serkan tek başına maçı vermiş gibi konuşuluyor sürekli.

Yahu hastalığı yanlış tespit edersen tedaviyi de hep yanlış yerlerde ararsın. 1 golü sağdan, iki golü soldan yedik hem de çok daha felaket gollerdi onlar. Ama ben defans dörtlüsünden kimseye kabahat bulmuyorum. Orta sahası yok hükmünde olan takımın defans oyuncuları süperman olsa yine sıkıntı yaşar. Şunu anlatmaktan gına geldi. En baştan başlayarak deneyeceğim; futbol bir takım sporu.

Bir kişi çıkıp demiyor ki "Yahu Serkan! Maç boyunca bir kere topla dikine gidip çizgiyi kullanmadın. 1 tane etkili ortanı hatırlamıyorum. Etkiliyi bırak, orta yaptığını hatırlamıyorum. Kardeşim böyle bek oynayamazsın..." . Varsa yoksa arkaya adam kaçırdın. O yerleşim hatalarında arkaya adam da kaçar hücumbot da kaçar.

İnşallah bu maçta benzer hataları tekrarlamayız. Ama olur da yaparsak inşallah Serkan oynamaz. Bakalım kimi günah keçisi seçeriz o zaman...Hoca beklerden bindirme istemiyor, dönen toplar için merkezde konumlandiriyor. Gereksiz zorlamalar istemiyor. O kadar yıldız oyuncunun yanında insiyatif almak da kolay değil ki gerek kalmıyor.

Bir de rakibin oyun stili var. Hiçbir şekilde pres yapmıyorlar, sahalarında kapanıyorlar. Orayı zorlamak kolay olmuyor, rakip uzak karşıladığı için mecbur yine merkeze dönüyorsun, ya da çizgiye çıkmış kanada veriyorsun.

Dikkat ettiysen çizgiye çıkan, genişlik veren kanat oyuncularıydı, bekler değil.

Peres sağ kanada geçince onu çizgiye gönderip ekstra hücumcu olarak kullanabilir ama serkan'i böyle kullanıyor, kamil de aynı şekilde oynamıştı, hatta bu oyun stilinden dolayı hüseyin'i de sağbekte kullandı. Pereria'yi da gönderdi.

Bir tane nwakame'ye orta yaptı, korner oldu ama çizgiden değil, peres hiç orta yapmadı.

Geçen senenin gollerini izleyin, serkan hücumlarda var, asist yapıyor, gol atıyor sezon başında, avcı geldikten sonra yavaş yavaş azalıyor, sonra da bitiyor. Çünkü tamamen farklı bir görevle sahada eski oynadığına göre.

Iç kulvardan hücum desteklemek falan da kolay değil, işte onun için yüksek yetenek lazım. Zaten ortasaha oyunculari kullanıyorlar o bölgelerde, guadiola düzeni bu.

Yiğit Gayretli
09.08.2021, 12:38
Hoca beklerden bindirme istemiyor, dönen toplar için merkezde konumlandiriyor. Gereksiz zorlamalar istemiyor. O kadar yıldız oyuncunun yanında insiyatif almak da kolay değil ki gerek kalmıyor.

Bir de rakibin oyun stili var. Hiçbir şekilde pres yapmıyorlar, sahalarında kapanıyorlar. Orayı zorlamak kolay olmuyor, rakip uzak karşıladığı için mecbur yine merkeze dönüyorsun, ya da çizgiye çıkmış kanada veriyorsun.

Dikkat ettiysen çizgiye çıkan, genişlik veren kanat oyuncularıydı, bekler değil.

Peres sağ kanada geçince onu çizgiye gönderip ekstra hücumcu olarak kullanabilir ama serkan'i böyle kullanıyor, kamil de aynı şekilde oynamıştı, hatta bu oyun stilinden dolayı hüseyin'i de sağbekte kullandı. Pereria'yi da gönderdi.

Bir tane nwakame'ye orta yaptı, korner oldu ama çizgiden değil, peres hiç orta yapmadı.

Geçen senenin gollerini izleyin, serkan hücumlarda var, asist yapıyor, gol atıyor sezon başında, avcı geldikten sonra yavaş yavaş azalıyor, sonra da bitiyor. Çünkü tamamen farklı bir görevle sahada eski oynadığına göre.

Iç kulvardan hücum desteklemek falan da kolay değil, işte onun için yüksek yetenek lazım. Zaten ortasaha oyunculari kullanıyorlar o bölgelerde, guadiola düzeni bu.

Hoca kimseye alandaki boşlukları kullanmayın demez. 1 kere olsun denersin ki Serkan da topu verip defansın arkasına topsuz koşu attı birkaç kez. Topla yürüse defansın dengesini bozacağı pozisyonlarda frene basıp Serkan Balcı pası veriyor vereve doğru.

Bunu kabullenemiyorum. Peres defalarca topla ceza sahası önüne kadar yürüdü ama iki ters ayaklı oyuncu birbirini engelliyor.

Serkan'ın fark yaratması lazım. Yoksa yerinde sayacak.

Antonio
09.08.2021, 12:53
Tsubasa oyununda hiç özel oyuncusu olmayan dümdüz bir takım vardı her normal şutlari gol olurdu ona benziyor.

UĞUR DURTAŞ
09.08.2021, 16:42
Gol yememeliyiz tur atlamak istiyorsak.
öyle veya böyle gol veya goller atarız.çok net.

angraf
09.08.2021, 16:52
galip gelmek yeterli
1-0 2-0 6-5 farketmez
galip gelmek yeterli.

iyattara
09.08.2021, 19:58
Biz Romayı boşuna cekmedik. Oynayacağız Roma maclarini :)

stichus
09.08.2021, 20:46
Ortamı bilmiyorum ama eğer ağır bir tribün baskısı falan yoksa çok rahat yeneriz bu arkadaşları.

Hoca ilk maçta denediği savunma kurgusu değişikliği macerasından dersini almıştır. Bruno yerinde oynar. Solda da Trondsen oynar.

Takımın ortada yumuşak kalmasının sebebi Hamsik, Bakasetas ve Berat üçlüsünün sahanın her yerinde oyun kurucu rol üstlenmeleriydi bana göre. Berat’a sen oyun kurma denir, deplasman takımı olarak topun arkasında kalırız ve herkesin birbirine çarptığı yay önü karışıklığı ortadan kalkar. Ha babam yüklenmeden olgun ataklarla yürür daha kolay gol buluruz diye ümit ediyorum.

Bekler içeri girmez. Waka ile Gervinho bekleri mi izleyecek?

Verirsin topu senden daha iyi o işi yapacak adama, sen de defans güvenliğini sağlarsın. Ha baktın olmuyor son onbeş dakika defansın dengesini bozma amaçlı yaklaşırsın çizgiye.

Bakasetas çok diri bir oyuncu. İkili mücadeleden de adam kovalamaktan da kaçmıyor. Mış gibi de yapmıyor, bozuyor takip ettiği adamı.

Hamsik de biraz ona katılırsa üzerimize gelen bir Molde ortasahasını tek topla düşürür Gervinho Waka ve Djaniny’yi bire bir bırakabiliriz kaleciyle.

Gervinho atamaz belki ama Djaniny ve Waka hiçbirini kaçırmayacaktır sürdüğü topların.

Haydi bakalım. Bu kadar insanız, havaya girdik. Mahcup olmayalım.

ÖmürKaradeniz61
09.08.2021, 21:14
Bence konferans ligine kalmaktan ziyade roma maçlarını oynamak daha önemli.

My
09.08.2021, 21:27
"...geçtiğimiz gün kendisini deneyen Koita'nın Molde maçına yetişmeyeceği ifade edilirken..." :)

Vkgz
09.08.2021, 21:39
serkan olmasa turu gecmistik simdi uhras dur

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pReN@_61
09.08.2021, 23:36
Bakalım geriye yaslandığımızda nasıl bir oyun ortaya çıkacak

HOPA'LI TS'Lİ
10.08.2021, 07:30
Sezonun hayal kırıklıkları

1-Fode Koita-müzmin sakat
2-Serkan Asan-bu kadroda olmamalı

Bunları da bir yere verebilseydik iyiydi

Kemal Öztel
10.08.2021, 07:45
Molde maçı öncesi bir güzel haber. Rakibin en değerli oyuncusu ve kaptanı olan Fredrik Aursnes (ilk maçta da 90 dk oynamıştı) Feyenord'a transfer oldu. Bu maçta yer almayacak..

angraf
10.08.2021, 10:07
daha defansif bir örgü ile cıkıp öldürücü hucüm gücümüz ile bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum
bol gollü olmayacaktır
1-0 olsun bizim olsun.

Enaldo61
10.08.2021, 10:50
Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ile oyuncumuz Anders Trondsen’in katılacağı basın toplantısı ise 11 Ağustos Çarşamba günü yerel saatle 17.30’da Molde Aker Stadyumu’nda yapılacaktır. Basın toplantısının ardından saat 18.00’de Aker Stadyumu’nda yapılacak antrenmanın ilk 15 dakikalık bölümü basın mensuplarına açık olarak gerçekleştirilecektir.

cem1990
10.08.2021, 11:11
google emiceden Molde bir gezeyim dedim
Ne güzel bir şehir ne güzel bir düzen

HOPA'LI TS'Lİ
10.08.2021, 15:34
Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ile oyuncumuz Anders Trondsen’in katılacağı basın toplantısı ise 11 Ağustos Çarşamba günü yerel saatle 17.30’da Molde Aker Stadyumu’nda yapılacaktır. Basın toplantısının ardından saat 18.00’de Aker Stadyumu’nda yapılacak antrenmanın ilk 15 dakikalık bölümü basın mensuplarına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Molde Aker stadı kulağa çok hoş geliyor.

Bizim stadın adı da YENİ HÜSEYİN AVNİ AKER stadı olsa daha iyi olmaz mıydı?

ilelebeTS
10.08.2021, 23:14
Trondsen sadece Norveçli diye katılmıyordur herhalde basın toplantısına. Maçta oynayacak demek ki yüksek ihtimalle.

DeAgLeMaNyAq
11.08.2021, 00:38
Trondsen sadece Norveçli diye katılmıyordur herhalde basın toplantısına. Maçta oynayacak demek ki yüksek ihtimalle.

Rakip takımın ülkesinden bir oyuncunun basın toplantısına katılması genelde ritueldir. Örneğin Prag maçı basın toplantısına Novak katılmıştı. Ama Trondsen'in oynaması sürpriz sayılmaz...

Doğukan Uçan
11.08.2021, 09:18
adamların en iyi oyuncularından birisi feyenoord a transfer olmus.

angraf
11.08.2021, 09:54
adamların en iyi oyuncularından birisi feyenoord a transfer olmus.

bir başka oyuncularıda sakatlanmış sanırım

Faruk UYSAL
11.08.2021, 10:19
Öncelikle bizim bu turu geçmemiz lazım.
Benim ilk maç öncesi en büyük endişem 15 civarı resmî maç yapmış bir rakip karşısında fizik kondisyon olarak 90 dakika başa baş mücadele edebilir miyiz düşüncesiydi.
Mücadele edebildik; hem de gayet güzel oynadık, hatta son dakikada penaltıyı atamayarak 4.golü kaçırdık.
Kondisyon, dayanıklılık olarak istenilen duruma geldiğimizi gördük.
Yedek kulübemiz de gayet iyi.
Yapacağımız iş belli.
Orta sahayı biraz daha kalabalık tutarak, daha çok koşacağız -yorulanı değiştirme imkanımız var- ve ayrıca savunmada daha motive, daha dikkatli olacağız.
Bizim bir maçta 3 gol yeme lüksümüz olmamalı.
Gol mümkünse yemeyelim hadi en fazla 1 olsun; bizim bu hücum hattı, üzerimize gelen Molde savunmasını çok rahat geçer.

Enes Ünal Kaya
11.08.2021, 10:36
Solbek Trondsen oynasın

SEDER
11.08.2021, 10:43
"Bal yapmayan ama kovana zarar veren arı Serkan" oynamasın yeter...

[KAPLAN]
11.08.2021, 11:54
Oldukça zor, bir o kadar da keyifli ve heyecanlı bir maç bizi bekliyor. Kazanıp Roma maçı ile heyecanımızı katlayabiliriz umarım.

Necat Ulusoy
11.08.2021, 12:57
Turu geçmemiz halinde 19-26 Ağustos tarihlerinde Roma maçı var. İnşallah turu geçeriz de 19 Ağustostaki maç içeride mi dışarıda mı, bilen var mı?

lazboy0061
11.08.2021, 13:13
Turu geçmemiz halinde 19-26 Ağustos tarihlerinde Roma maçı var. İnşallah turu geçeriz de 19 Ağustostaki maç içeride mi dışarıda mı, bilen var mı?

Ilk mac icerde

Necat Ulusoy
11.08.2021, 14:00
Ilk mac icerde

Harika bilgi teşekkürler,
inş geçeriz bu turu…
Ve izne süper bir maç denk gelmiş olur��

Manu61
11.08.2021, 14:13
Çok temiz eleneceğimizi düşünüyorum umarım milyon euroluk takımımız beni yanıltır :)

Mehmet Fatih Yavuz
11.08.2021, 15:17
Bu maç ilk maça göre daha dengeli oynayıp bu sefer sıkıntısız kazanırız...
Koita gelse hiç sıkıntı yoktu ama, Djanini ile de olur bu iş.
:)

Burçak
11.08.2021, 15:18
Aker Statyumu :)

A. Aydın
11.08.2021, 16:19
İnsallah stadyumun pilot kamera acisi yuksektir.
Hazirlik maci gibi izlemek istemiyorum.
Youtube dan baktim. Stadlari gayet guzel, kamera acisi da cok iyi.

Sefer A.
11.08.2021, 18:19
Çok temiz eleneceğimizi düşünüyorum umarım milyon euroluk takımımız beni yanıltır :)
Ahhh şu takımın başına herhangi bir latin amerikalı getiremedik ki ahhhhh...
Yanına da çakma bir jugador olsa tadından yenmezdi banko turu geçmiştik :p
(Takılıyorum âbi :D)

Manu61
11.08.2021, 18:34
Ahhh şu takımın başına herhangi bir latin amerikalı getiremedik ki ahhhhh...
Yanına da çakma bir jugador olsa tadından yenmezdi banko turu geçmiştik :p
(Takılıyorum âbi :D)

:) Molde küçümseniyor bu filmi daha önce çok izledim. Bu İskandinav takımları kendi evlerinde fena oynuyor, dikkat etmek gerekiyor. Maça kötü başladığımız bir senaryoda geri dönüş çok zor olabilir.

ilelebeTS
11.08.2021, 18:57
Deplasmanda bu tip takımların üstüne fazla gitmeyeceksin. Gidersen ekmeğine yağ sürersin. 2. bölgeye çek takımı, orada bol pas yap, top çevir, gerisini onlar düşünsün. Defansları iyi değil zaten. İllaki fırsatlar bulacağız. Hoca bilir işini.

Canlı yayın yaptılar, hiçbir şey anlamadım. :D

https://www.youtube.com/watch?v=HT870UHmaDA

ozturk
11.08.2021, 19:29
Rakip takımın ülkesinden bir oyuncunun basın toplantısına katılması genelde ritueldir. Örneğin Prag maçı basın toplantısına Novak katılmıştı. Ama Trondsen'in oynaması sürpriz sayılmaz...

Ben, Trondsen ilk 11 başlayacak diye yorumladım. Genelde 11 başlayacak oyuncularla yapılıyor basın toplantısı sanırım.

ÖmürKaradeniz61
11.08.2021, 21:35
Molde eşleşmesinin olduğu gün bir yorumda bulunmuştum ,yarın akşam bu saatlerde o yorumumu alıntılayıp onun üstüne yorum yapacağım.

Gökhan Balcı
11.08.2021, 22:27
bu kadar kötü bir basın toplantısı görmemiştim diyeceğim görmüşümdür eminim ama yine bize aittir. Görsel medyada böyle güzel işler yapıp toplantılarda hep sorun yaşamak da ilginç. Ya ses az çıkıyor ya bozuk çıkıyor donmalar oluyor. Bir de adamlar oraya kadar gelmiş adı basın toplantısı soru soran yok. Ne gerek var öyleyse toplantı yapmaya o gazeteci oraya niye geliyor anlamak mümkün değil

Arif Timurcioğlu
12.08.2021, 00:18
Trondsen---Hugo--Edgar---Peres

Bir oyuncu değişikliği ile 2 kuş. Defansta Peres yerine geçiyor, Serkan yedeğe, oyunla ilgili teknik ilerlemede bonusu olur.

6Şafak Aydın1
12.08.2021, 01:12
Güzel reklam oldu Avrupa ligi icin, ikinci yari Süper Kupa finalinde Villarreal Chelsea yi futbol ile dövdü, kupa onlarin hakki idi desek olur yani. Unai Emery (4 Avrupa Ligi kupasi) bu isi cözmüs görünüyor. Bu sene Arsenali eledi, yendi degil yani eledi. finalde Manu yu penaltilarda yendi, Chelseayi sallayip deviremedi ama kas gözde birakmadi.

HOPA'LI TS'Lİ
12.08.2021, 07:45
Vurduğun gol
Şansın bol
olsun
SEVDAMIZ

Yiğit Gayretli
12.08.2021, 08:07
Hocanın bu yıla dair bir felsefesi var; hücum.

İlk maçta yaşananlardan dolayı takımı topun arkasına çekip rakibi beklersek çok üzülürüm. Trabzonspor sahada caydırıcı olmalı ve her ne olursa olsun oyun felsefesinden ödün vermemeli.

Mesela son Şampiyonlar Ligi finalinde Guardiola'nın yanlış transfer politikası yüzünden kupanın kaybedildiği üzerine bir tespitim vardı. Bu tespiti bahsettiğim birisi dedi ki "O söylediğin şeyi yapmış olsaydı, oyuncu grubuna kendi yaptığının dışında bir doğru olduğunu da itiraf etmiş olacaktı. Bu tarz hocalar mükemmeli yaratmaya çalışır. O yüzden bir kupa ya şampiyonluğa da mâl olsa, vazgeçmezler doğru bildiklerinden. Ayrıca oyuncuya başka bir yolun olduğunu da gösterirsen eskisine tekrar ikna etmek zorlaşır." . Kısmen de olsa hak verdim.

Molde bizi geri itebilecek bir takım değil. Daha ikinci resmi maçtan "Ya bu oyun felsefesi bize turu getirmeyecek galiba" fikrini futbolcuya empoze edersen, sezon boyu nasıl onları aynı şekilde oynamaya ikna edeceksin?

Bu akşam çıkıp oynayacağız ve Roma karşısına gruplara kalmak için biz çıkacağız.

Psikolog61
12.08.2021, 08:44
Hepimizin heyecanla beklediği o maç günü geldi, Umarım geçen maç gibi top hakimiyeti konusunda çok üstün olduğumuz ve bizim kazandığımız bir maç olur.

Dokunduğun gol olsun, Trabzon'um!!!

https://youtu.be/Q6ps7yCjBTk

iyattara
12.08.2021, 09:31

İlk maçta yaşananlardan dolayı takımı topun arkasına çekip rakibi beklersek çok üzülürüm. Trabzonspor sahada caydırıcı olmalı ve her ne olursa olsun oyun felsefesinden ödün vermemeli.

Mesela son Şampiyonlar Ligi finalinde Guardiola'nın yanlış transfer politikası yüzünden kupanın kaybedildiği üzerine bir tespitim vardı. Bu tespiti bahsettiğim birisi dedi ki "O söylediğin şeyi yapmış olsaydı, oyuncu grubuna kendi yaptığının dışında bir doğru olduğunu da itiraf etmiş olacaktı. Bu tarz hocalar mükemmeli yaratmaya çalışır. O yüzden bir kupa ya şampiyonluğa da mâl olsa, vazgeçmezler doğru bildiklerinden. Ayrıca oyuncuya başka bir yolun olduğunu da gösterirsen eskisine tekrar ikna etmek zorlaşır." . Kısmen de olsa hak verdim.

Molde bizi geri itebilecek bir takım değil. Daha ikinci resmi maçtan "Ya bu oyun felsefesi bize turu getirmeyecek galiba" fikrini futbolcuya empoze edersen, sezon boyu nasıl onları aynı şekilde oynamaya ikna edeceksin?

Bu akşam çıkıp oynayacağız ve Roma karşısına gruplara kalmak için biz çıkacağız.

Dostum tüm maçlara aynı felsefe ile çıkmak ne kadar doğru? Tabi ki takımın bir oyun anlayışı olur ama özellikle eleme maçlarının ayrı bir taktiği olabilir ki bu gayet doğal bir durum. Bir futbolcu eleme maçında deplasmanda geriye yaslandı diye "a bak hücum oynatmadı hoca demek ki işe yaramıyor" diye düşünüyorsa pek profesyonel değildir. Zira bu adamlar avrupa kupalarında turu geçmek adına farklı taktiklerin denendiğini bilen tecrübeli adamlar. Çoğu Avrupa'da mücadele eden takımda deplasman için ayrı bir taktiği benimsiyor. Deplasman golü olayı belki değiştirebilir bakış açısını ama yine de deplasmanda oyunu kontrol etmek normal bir durum bence.

Enaldo61
12.08.2021, 09:31
Trondsen-Peres sahada olsun bu turu geçeriz ama hoca yine fantastik işler yaparsa zora sokar.

zaqua
12.08.2021, 09:40
zemin korkutuyor, inşallah sakatlık olmaz.

ccd6167
12.08.2021, 09:47
3 tane aynı tip gol yedik.
çözüm basit ön tarafta atak sonlandır arkada ters yakalanma.

ben moldeyi taş gibi takım olarak düşünüyordum ama tam da öyle değilmiş.

alalım gelelim beyler

Uğur Kalyoncu
12.08.2021, 10:07

Ya aynı hücum futbolunu oynayıp yine sacmasapan bir gol yer de cikaramazsak ne olacak.

Ne olacak ben söyleyeyim. Avcı loser hoca olacak. Her istediği transfer yapıldı ama Moldeyi geçemedi olacak. Takımı hiç düşünmüyor kendini düşünüyor olacak.Sezona başlarken durup dururken hocanın üstündeki baskı yarı yarıya artacak.

Önce kontrollü oyun lazım. Sonrasında illa gol lazım olursa o oyuna dönülür. Şu aşamada yipranmamak adına yapılacak tek şey turu geçmek. Ve onun için gerekirse oyun planından da bu maç için vazgeçilecek yapacak bir şey yok.

lazminator61
12.08.2021, 10:30
Hepimizin heyecanla beklediği o maç günü geldi, Umarım geçen maç gibi top hakimiyeti konusunda çok üstün olduğumuz ve bizim kazandığımız bir maç olur.

Dokunduğun gol olsun, Trabzon'um!!!

https://youtu.be/Q6ps7yCjBTk

simdi izledimde, bu taraftar grubu kendisi icin nesenlenmek icin söyliyor.
Takima 0 destek. Nedeni var mi ?

Yiğit Gayretli
12.08.2021, 10:44
Dostum tüm maçlara aynı felsefe ile çıkmak ne kadar doğru? Tabi ki takımın bir oyun anlayışı olur ama özellikle eleme maçlarının ayrı bir taktiği olabilir ki bu gayet doğal bir durum. Bir futbolcu eleme maçında deplasmanda geriye yaslandı diye "a bak hücum oynatmadı hoca demek ki işe yaramıyor" diye düşünüyorsa pek profesyonel değildir. Zira bu adamlar avrupa kupalarında turu geçmek adına farklı taktiklerin denendiğini bilen tecrübeli adamlar. Çoğu Avrupa'da mücadele eden takımda deplasman için ayrı bir taktiği benimsiyor. Deplasman golü olayı belki değiştirebilir bakış açısını ama yine de deplasmanda oyunu kontrol etmek normal bir durum bence.

Ya aynı hücum futbolunu oynayıp yine sacmasapan bir gol yer de cikaramazsak ne olacak.

Ne olacak ben söyleyeyim. Avcı loser hoca olacak. Her istediği transfer yapıldı ama Moldeyi geçemedi olacak. Takımı hiç düşünmüyor kendini düşünüyor olacak.Sezona başlarken durup dururken hocanın üstündeki baskı yarı yarıya artacak.

Önce kontrollü oyun lazım. Sonrasında illa gol lazım olursa o oyuna dönülür. Şu aşamada yipranmamak adına yapılacak tek şey turu geçmek. Ve onun için gerekirse oyun planından da bu maç için vazgeçilecek yapacak bir şey yok.

Guardiola geçen sene CL'yi kaybetti ama hala dünyanın en iyi teknik direktörü.

Ben idealize edilmiş bir şeyden bahsediyorum. Pratikteki karşılığı tabi tartışılır. Bir takımın ana oyun felsefesi olur ben sezon içinde o felsefeyi uygulayacak taktikleri değiştirebilirsiniz ama ana oyun felsefesi değişirse, oyuna olan inanç sarsılabilir. Bunun profesyonellikle çok ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Pragmatik tavrı, geçen sezon ardımızda bırakmış olmamız gerek. Bu sezon sonuca gideceksek bu kararlı bir felsefeyle mümkün olacak.

Psikolog61
12.08.2021, 10:51
simdi izledimde, bu taraftar grubu kendisi icin nesenlenmek icin söyliyor.
Takima 0 destek. Nedeni var mi ?

Destek olunan kısımlar yok sanırsam, Şarkı zaten takıma söyleniyor. Maç bitişi olma ihtimali de bir nebze var:)

iyattara
12.08.2021, 11:09
Guardiola geçen sene CL'yi kaybetti ama hala dünyanın en iyi teknik direktörü.

Ben idealize edilmiş bir şeyden bahsediyorum. Pratikteki karşılığı tabi tartışılır. Bir takımın ana oyun felsefesi olur ben sezon içinde o felsefeyi uygulayacak taktikleri değiştirebilirsiniz ama ana oyun felsefesi değişirse, oyuna olan inanç sarsılabilir. Bunun profesyonellikle çok ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Pragmatik tavrı, geçen sezon ardımızda bırakmış olmamız gerek. Bu sezon sonuca gideceksek bu kararlı bir felsefeyle mümkün olacak.

Aynen dostum sezon genelinde "Trabzonspor ne oynar ne yapar saha içinde?" dendiğinde bir oyun anlayışı akla gelmeli. Bazı maçlarda da bunun dışına çıkıp istenileni alacak şekilde oynamak lazım. Bu maçta o maçlardan biri diyorum ben. Guardiola üstad idealist adam benim gibi şu maçı kazanalım da turu geçelim diye sığ vizyonsuz düşünceleri yok :) Ama bizde taraftarız işte takımımız iyi oynasın rakibi boğsun isteriz ama bazen de akılcı oynasın turu geçsin istiyoruz.

Enaldo61
12.08.2021, 11:23
Hoca bu sezon için Molde maçındaki oyundan vazgeçmemeli kesinlikle, takım savunmasındaki aksaklıkları gidermeli. Bu akşam turu geçmek için tabi ki biraz daha kontrollü oluruz. Ancak, Molde maçında gördüğümüz hücum gücü sezona ve maçın büyük bölümüne yayıldığı taktirde çok başarılı bir sezon geçiririz.

Enes Başkaya60
12.08.2021, 11:54
Uğurcan

Perez-Hugo-Edgar-Trondsen

Berat-Hamsik

Gervinho-Bakasetas-Nwekaame

Djaniny

Akşam bu kadroyu görürüz inşallah...

My
12.08.2021, 11:59
Hocam fantaziye dalıp da bize yine Serkan kabızını izletmiceksin di mi :)

Alırız bu maçı rahat olun uşaklar :)

ysngmz
12.08.2021, 12:05
Kazanmak istiyoruz temkinli oynayalım mutlaka pozisyona gireriz

G301 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlker Yazıcıoğlu
12.08.2021, 12:30
Alırız, rahatım...

Roma'yla bir maç yakışır bu takıma...

HOPA'LI TS'Lİ
12.08.2021, 12:39
Serkan yoksa umut var, tur var.
Serkan varsa ikisi de yok.

HOPA'LI TS'Lİ
12.08.2021, 12:40
Uğurcan

Perez-Hugo-Edgar-Trondsen

Berat-Hamsik

Gervinho-Bakasetas-Nwekaame

Djaniny

Akşam bu kadroyu görürüz inşallah...

Hah şöyle.
İlk maçta da bu olmalıydı.
Sn. AVCI Serkan Asan fantezisi yapmasın artık
Keyifli bir maç olsun.
Roma maçı heyecanını bekleyelim.

ÖmürKaradeniz61
12.08.2021, 12:41
Sırf Roma maçını izlemek için bu maçı kazanmanızı istiyorum.Haydi uşaklar.

HOPA'LI TS'Lİ
12.08.2021, 12:42
Hoca bu sezon için Molde maçındaki oyundan vazgeçmemeli kesinlikle, takım savunmasındaki aksaklıkları gidermeli. Bu akşam turu geçmek için tabi ki biraz daha kontrollü oluruz. Ancak, Molde maçında gördüğümüz hücum gücü sezona ve maçın büyük bölümüne yayıldığı taktirde çok başarılı bir sezon geçiririz.

Bu sezon 70-80 bandında gol atacağımızı bekliyorum ancak takım savunmasını da onarırsak harika bir sezon olacak.

Puan rekoru bile kırabiliriz.

ÖmürKaradeniz61
12.08.2021, 12:43
Hah şöyle.
İlk maçta da bu olmalıydı.
Sn. AVCI Serkan Asan fantezisi yapmasın artık
Keyifli bir maç olsun.
Roma maçı heyecanını bekleyelim.
Bence İsmail'i getirmesinin sebebi onu oynatacak.

ilelebeTS
12.08.2021, 12:51
Turu getirecek oyun oynansın, sonuç alınsın yeter. Bu maç özelinde, fazlasında gözüm yok.

Mert Acar
12.08.2021, 13:01
Serkanı görmeyelim.
Tempolu güzel bir maç olsun. ilk maçtaki basit hataları yapmayalım yeter.

HOPA'LI TS'Lİ
12.08.2021, 13:04
Bence İsmail'i getirmesinin sebebi onu oynatacak.

Yeter ki Serkan'ı sağ bekte görmeyelim.
Devşirme sol bek Peres faydasız
Sol bekte Köybaşı da olsa razıyım Trondsen de. Hoca en iyi kararı verecektir.
Herkes gerçek mevkisinde oynamalı

İlk maçta şanssızlık da vardı ama bu akşam onu da kıracağımızı ve en az 2 gol bulacağımızı düşünüyorum.

Roma'yı Trabzon'a getirmek güzel olur.

alperrr
12.08.2021, 13:05
kutu gibi dar bir stadları var ve zemin sentetik..
buraya alışıklar daha çok kendi evlerinde sıfıra karşı bol gollü maçları var..

ne zaman saldırsalar gol buldular..
iyi defans yapamazsak..temaslı ve faullu oynamazsak kötü bir sonuç olabilir..
bencede favori molde..2-0 veya 2-1 yenerler bizi..

angraf
12.08.2021, 13:11
gol yesekte kazanacağımızı düşünüyorum.
Güzel 2 roma maçı izlemek istiyorum.

ilelebeTS
12.08.2021, 13:18
Blok halinde topun arkasında kalırsak rakibe ilk maçtaki kadar kolay gol şansı vereceğimizi sanmıyorum.

ÖmürKaradeniz61
12.08.2021, 13:19
kutu gibi dar bir stadları var ve zemin sentetik..
buraya alışıklar daha çok kendi evlerinde sıfıra karşı bol gollü maçları var..

ne zaman saldırsalar gol buldular..
iyi defans yapamazsak..temaslı ve faullu oynamazsak kötü bir sonuç olabilir..
bencede favori molde..2-0 veya 2-1 yenerler bizi..

3-2 kazanır bence molde.Maç hakkında yorumumu eşleşme belli olduğu gün yaptığım yorumu alıntılayarak değerlendireceğim.Ses etmiyorum bekleyelim umarım yanılırım.

ilelebeTS
12.08.2021, 13:27
Biz yine kornerlerden ve duran toplardan zorlayıp oradan ilk golü bulursak daha rahat oyun oynarız.

kudu_89
12.08.2021, 13:30
Hamsik oynuyorsa hayırlı olsun Moldeye tur.

Muhammet YILMAZ
12.08.2021, 13:31
Rahat geçeceğiz.

Yıldıray Emanet
12.08.2021, 13:46
En az 2 gol atarız. Yiyeceğimizi kestiremiyorum

Uğur Kalyoncu
12.08.2021, 13:56
Hayatını olumsuzluk üzerine kurmuş yenilelim diye ellerini ovusturup bekleyen insanlar var inşallah onlara bu hazzı yaşatmayız.

Enaldo61
12.08.2021, 13:59
Bugün Hamsik'in golü var, Hamsik düşmanlarını yeneceğiz! :D

Psikolog61
12.08.2021, 14:01
Bugün Hamsik'in golü var, Hamsik düşmanlarını yeneceğiz! :D

Öyleyse şarkımız belli:

https://youtu.be/ajh25SiEjmo

kaan61
12.08.2021, 14:16
Trondsen basın toplantısında " alışık olmadığımız bir zeminde oynayacağız" demiş. Buda önemli bir ayrıntı. Duran toplarımız ve takım savunmamızın durumu elde edeceğimiz sonucu gösterecek . Tur çok önemli , inşallah kazanacağız.

cem1990
12.08.2021, 14:33
Hamsik ve Gervinho golleri ile kazanırız

lazminator61
12.08.2021, 14:34
insallah bu turu gecip, romayida gecersek cok iyi olur. Hem bi ton para aliriz, hemde yedek oyuncularimizi oynatiriz. Erce Serkan Hüseyin Ismail Trondsen Koita Ömür Parmak felan

Hamza Yilmaz
12.08.2021, 14:39
Serkan oynuyormus. Muhtemel kadrolar öyle. Hoca’yi destekleyen biri olarak agir elestiririm Eger oynarsa

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

My
12.08.2021, 14:41
Çok havaya girdik :) Az çok takımın rengi bu maçla biraz daha ortaya çıkacak. Daha farklı bir maç izleyebiliriz. Hemen homurdanmaya başlamayalım. Yalnız ben hocamdan bir kere daha Serkan fantazyası bekliyorum. Buna hazır olun derim :)

HOPA'LI TS'Lİ
12.08.2021, 14:43
serkan oynuyormus. Muhtemel kadrolar öyle. Hoca’yi destekleyen biri olarak agir elestiririm eger oynarsa

gesendet von iphone mit tapatalk

yapmayin yahu
kabus olur

lazboy0061
12.08.2021, 15:00
Vurdugun gol olsun trabzonum

Uğur Kalyoncu
12.08.2021, 15:05
yapmayin yahu
kabus olur

Niye kabus olsun abi.

Geçen maç bu çocuk oynarken 20 tane pozisyona girdin.

Görende bu çocuk ayağındaki her topu rakibe atıyor hiç defans vs bir şey yapmıyor sahada öyle takılıyor sanacak.

Evet Serkan Trabzonspor'un 11 topçusu değil ama ortada kabus olacakta bir şey yok.

Muhammed Ayaz
12.08.2021, 15:31
Bir sonraki tur her ne kadar zor olsa da Roma yı Trabzon’a getirmeliyiz.

Haydi Trabzon’um…

Oxychen
12.08.2021, 15:38
Serkan varsa maç izlenmez.

Ts006161
12.08.2021, 15:43
Yine bir maç günü yine Serkan tartışması. Maça konsantre olun arkadaşlar

bordoylamavi
12.08.2021, 15:51
bütün keyfi kaçırıyor serkan konusu. nasıl bir ısrardır anlamak mümkün değil

yorumsuz6117
12.08.2021, 15:53
Serkan'ı oynatırsa Abdullah Avcı'nın ağır takıntılı biri olduğu netleşecek..

hay1699
12.08.2021, 15:55
Serkan’ı geçtim, Peres’i solda görmek istemiyorum.

lazminator61
12.08.2021, 16:04
Peres solda tutmadi. Artik asil mevkisine cekilmesi lazim. Ha Hoca halen Serkani oynatacaksa, takintilidir. Peresi ozaman necin istedi??

Ibrahim Gaygusuz
12.08.2021, 16:08
Allah vermesinde Serkan 1-2 ay sakatlansa kime saracak bizim taraftar çok merak ediyorum.

Halen de diyorum geçen maçta yediğimiz birinci golde en düşük pay Serkan. Eğer adam adama savunma yapıyorsak sırasıyla

Berat
Edgar
Serkan

Yok alan savunması yapiyorsak

Edgar
Serkan
Berat

3cu golde Peresi izleyen dejavu olur, Mustafa Yumlu gelir akkilarina ama burda dillendirilmez cunki Pères Romadan geldi.

exelans_25
12.08.2021, 16:10
Serkan denen futbolla en ufak iliskisi bulunmayan eleman hala ilk 11 oynarsa yaziklar olsun.Solda Trondsen oynasin hic değilse futbolun temel kavramlarini biliyor adam

Yusuf BALCI
12.08.2021, 16:16
rakip az ama öz gelip etkili olabilen bir takımken serkan ile risk almak bence anlamsız olur. tabi hocanın vardır bir bildiği. uzaktan atıp tutmak kolay. antrenmanları, hazır bulunma durumlarını biz bilemeyiz.

Semih Kırsüleymanoğlu
12.08.2021, 16:34
Allah vermesinde Serkan 1-2 ay sakatlansa kime saracak bizim taraftar çok merak ediyorum.

Halen de diyorum geçen maçta yediğimiz birinci golde en düşük pay Serkan. Eğer adam adama savunma yapıyorsak sırasıyla

Berat
Edgar
Serkan

Yok alan savunması yapiyorsak

Edgar
Serkan
Berat

3cu golde Peresi izleyen dejavu olur, Mustafa Yumlu gelir akkilarina ama burda dillendirilmez cunki Pères Romadan geldi.

Benim analizime göre:
yenilen ilk golde Hamsik ve Nwakaeme orta olanda cok uyusuk kaliyorlar. Ancak daha ciddi hatayi Peres yapiyor. Ic kulvardaki rakibi karsilamak yerine cizgiden gelebilecek olan adama yöneliyor. Bundan dolayi kel kafali rakip cok rahat sekilde dönebiliyor ve önünde cok büyük bir alan kaliyor. Özellikle Avci sisteminde dikkat ederseniz daima beklerimiz icerde kalarak savunma yapiyorlar. Pek öyle kanatlara cikmazlar. Ki futbolun dogrusu da budur. Disardaki adama yetisir ve karsiliyabilirsin. Ama ic taraftaki rakip gol icin daha tehlikeli dir.

2. yedigimiz gol: Rakip arkadan oyun kurarak pozisyon buldu. Dikine oynanan bir pas ile yine kanatdan sifira inebildiler. Burda belki Hugo rakibine daha yakin durabilirdi. Devaminda Hamsik kontrolsuz rakibe basinca, ayagi kayiyor ve yerde kaliyor. Ancak atagin devaminda yine Peres cok dikkatsiz ve yanindaki rakibine hic odaklanmadan ileri dogru cikmasindan dolayi rakip bos pozisyonda kaliyor ve golü atiyor.

Yedigimiz 3. golde yine Takim olarak kendi yari alanimiza cekilmis iken yedigimiz bir gol. Berat biraz agir kaliyor ve topu sansiz bir sekilde ceza sahasi icinde kaybediyor. Sonrasinda gol oluyor.

Ama en cok yorum yapilan dönüslerde eksik kaldik ve golleri yedik bana göre yanlis. 3 golü de konter den yememisiz. Baya yerlesik takim ile yemisiz :)

bu hatalar disinda gercekten cok güzel oynadik. Gayet bilinci oyunu rakip bölgeye yigan, ayni sekilde bilinci pres yapan, dönen toplarin yüzde 90% alan bir takim vardi saha. Bu oyun beni oldukca heyecanlandirdi. Mesela dün oynanan Chelsea - Villereal macinda, Chelsea nin ilk yari oynadigi oyun ile cok benzelikler görebildim.

fadigaTS
12.08.2021, 16:36
Adamların stadının ismi bile "Aker" . Bizimkisi de en sevdiği renklerin siyah-beyaz olduğunu söyleyen birinin ismi :)

ilelebeTS
12.08.2021, 16:48
https://twitter.com/europacnfleague/status/1425817955342831622

pReN@_61
12.08.2021, 16:53
Başarılar takım:bayrak3:

E. Okan Bülbül
12.08.2021, 16:58
Penaltılara gider [emoji28]

ELE-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilelebeTS
12.08.2021, 17:00
Yarım saat içinde kadro düşer

cihayan
12.08.2021, 17:12
Bunca polemikten sonra umarım hoca Sekan'ı ilk onbirde sahaya sürmez. Yoksa hem maça odaklanamayacağız ve olası bir kayıpta kendi kendimizi salakça yıpratan bir sürece gireceğiz.
Hoca da elinde oldukça mantıklı alternatifler varken inşallah böyle gereksiz bir hata yapmaz ve en ufak bir olumsuzlukta kendisine ve takıma saldırmaktan haz eden bu kitleye koz vermez.

Enaldo61
12.08.2021, 17:17
Takım çok motiveymiş tur için.

Enaldo61
12.08.2021, 17:17
Adamların stadının ismi bile "Aker" . Bizimkisi de en sevdiği renklerin siyah-beyaz olduğunu söyleyen birinin ismi :)
Ağzına sağlık. Değiştireceğiz o ismi birgün.

alper*
12.08.2021, 17:30
Sağda Serkan Asan oynayacakmış?

Abi bir insan yanlışta neden ısrar eder?

Emre Çömez
12.08.2021, 17:30
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1425828251222437892

Doğukan Uçan
12.08.2021, 17:31
yedekte forvet yok

Oxychen
12.08.2021, 17:32
Lanet olsun Serkan'ına ya.

ÖmürKaradeniz61
Sağda Serkan Asan oynayacakmış?

Abi bir insan yanlışta neden ısrar eder?

Çünkü ağam bizimle eğleniy.

Enaldo61
Şaka mı bu yine aynı 11 ah hocam ah inşallah elenmeyiz yoksa yanar buralar.

Serkan'ın talibi var da birine kitlemek mı istiyoruz nedir...

batu94
12.08.2021, 17:33
Bu Trondsen, Serkan kadar oynayamıyorsa gönderin. Aynı şekilde Köybaşı. Sağ kanattan direkt gol yerimiz var. Bile bile lades bu artık.

ÖmürKaradeniz61
Ey gidi Abdullah bey,sana yazıklar olsun seni burda savunduğum parmaklarım kırılsın. Sen ne inat ne dik kafalı bir adamsın.

ÖmürKaradeniz61
Şaka mı bu yine aynı 11 ah hocam ah inşallah elenmeyiz yoksa yanar buralar.

Bekliyorum maç sonu burdayız.

kudu_89
12.08.2021, 17:34
Hamsik ortasahada geçmiş olsun arkadaşlar. Avrupa defteri kapandı.

Ahmet Hamza
Hay Serkan’ına ya

Semih AYDIN
Dinamitle başlıyoruz

wakaeme
nasıl bir torpil bu ya

cihayan
Hoca hata yaptı. Boşu boşuna kendini yıpratıyor. Serkan konusunda, bu kadar çok polemikten sonra, hiç de gereği yokken böyle ısrarcı olmayacaktı :((

Ozan Kara
12.08.2021, 17:35
Geriye düşersek işimiz zor kulübe rezalet ötesi.

Soner Albayrak
Saatli bomba yine kadroda :S

Ts006161
Tur için kenetlenin Allah aşkına bırakın Serkan'ı

Giallorossi
OoOoooooOOoooOooooo Serkan reis hadi yine iyisin

Sefa Murat Dokuz
12.08.2021, 17:36
Bu adama hoca demeyin, çünkü bu adam hoca felan değil.

Gözleri görmeyenler bile etrafından duydukları ile peres’in sol bekte batırdığı, serkan’ın asla ilk 11 olamayacağını geçen maç duydu. Bizim hem sağır hem kör hocamız duymamış.

Belki elenmek istiyor. Roma’ya da elenecez nasıl olsa diye erkenden lige dönmek istiyor, bilemem.

olcay_61
Hay Serkanına yaaa, atacam kendimi biyerden aşağı artık

Yunus Emre SEYHAN
Serkan'ın elinde kaset mi var ?!

Enaldo61
12.08.2021, 17:37
Turu geçersek Serkan'ı 3 milyona okutacağız galiba başka açıklaması olamaz.

Manu61
Yedeklerde üç tane sol bek oynayabilecek oyuncu var.

Uğur Kalyoncu
Sıkıntı Serkan'da değil komple takım savunmasında.

Takım alan savunmasını iyi yapsın da gerisi boş.

Sefa Toyer
Tüküreyim senin serkanına be yeter artık!

ersn.alparslan
12.08.2021, 17:38
Trondsen hazirlik maclarinda sol bekte denenmedi mi ?
İlk macta serkan sagda perez solda siritmadi mi ?
Bu bile bile elenmek degilde nedir?
Yine cikip bilmem kactane pozisyona girip bir yada iki tane aticaksin adamlar elini kolunu sallaya sallaya gelip iki uc tane atacaklar.
Sonrada diyeceksin ki muhtesem oynadik ama sans yanimizda degildi.

Enaldo61
12.08.2021, 17:38
11de sol bek yok :D

Daha sezon başı inat yaparsa hoca bu sezonu da çöpe atarız, ne planlıyorsa umarım tutar.

bingolts
12.08.2021, 17:39
Serkan ile Abdullah Avcı bize komplo kurmuştur. İlk yediğimiz golde eli havada ofsayt var deyip herkesi yanılttı. Aynısını geçen yılda yapmıştı.

bingolts
12.08.2021, 17:41
Aklınca ilk maçın kadrosunu korumaya çalışıyor

ÖmürKaradeniz61
Serkan kadar kafana taş düşsün çocuğa da düşman olduk nefret ettik senin yüzünden. İçimizde azcık merhamet vardı o da senin yüzünden kayboldu gitti lanet olsun.

Emirhan Uludüz
Geçen maç Serkan tercihi bu kadar eleştirilmeseydi bu maç oynatmazdı hoca bence. Seçiminin yanlış olmadığı, doğru olduğunu kanıtlamaya çalışıyor sanırım. Neyse ben her türlü turu uzatmalara kalmadan geçeceğimizi düşünüyorum. Bu arada ilk maçı 2 kere izledim Serkan aman aman kötü bir oyun sergilememiş fakat Peres'in sola kaydırılmasıyla ilgili benim sıkıntılarım daha çok. Ne gerek var herkes mevkisinde oynasın. Hali hazırla sağ bek ve sol bek için elinde hazır ve kampa katılmış oyuncular varken neden böyle arkadan dolaşıp anlamsız işler yapılıyor anlamıyorum.

Bu durum bize şunu da gösteriyor, hoca orta sahada Türk oyuncu kullanmak istemediği zamanlar, sağda Serkan solda İsmail ile başlayabilir bazı maçlara. Çoğu arkadaş için tam kanserlik durum :D

gurur6134
12.08.2021, 17:42
Hoca ilk macda ki defans kurgusundan memnundu demek baska aciklamasi yok.. peres solda rezaletdi yine solda basliyor ismail trondsen hatta farukcan baslasa daha iyiydi

olcay_61
12.08.2021, 17:42
50 tane transfer yapıp efsane kadro kursan da Serkan oynadığı her kadronun içine eder...

Enaldo61
12.08.2021, 17:44
Serkan oynayacak diye Pereira'yı postaladı yarım sezon dayanamadı adama, şimdi de yine fantazi peşinde ve yine Serkan var işin içinde...

Reha Asan
12.08.2021, 17:44
Bu turu geçeceğiz.

ama farukcan eğer oynayamayacak durumda ise yollayın gitsin.

chener
12.08.2021, 17:45
Umarım başımıza bir kaza gelmez de türü geceriz. İlk maçtaki defans uyumsuzluğu bir haftada düzelir mi bilmem. Hazırlık maclarinda trondsen hep sol bek oynadı, neden bu iki maçta yok ilginç.

Timur Mikhail
12.08.2021, 17:45
Ne Serkanmış arkadaş...

Uğur Ö.
12.08.2021, 17:46
Çok yanlış tercih. Serkan yine yakacak takımı.

ilelebeTS
12.08.2021, 17:47
Bizim kadro aynı, Molde'de söylediğimiz gibi 2 orta saha oyuncusu yok. İnşallah turu geçeriz, yoksa maç sonu buralar karışır :)

Mert Oğuzlu61

Bunu da geçtim, acaba Caicara'yı hiç sol bek oynattı mi ?

Yedekte 3 tane sol bek varken Bruno'yu sol bek oynatıyorsan o zaman 30 yaşında sol stopere para dökmek yerine sol bek aldiracaksin, sağ bekin de yerinde oynayacak.

Maçtan çok korkuyorum, umarım şans yanımızda olur da kazaniriz.

Ibrahim Gaygusuz
Bu macta birinci macta yaptiklari gibi topa bizim sahip olmamiza izin vermek istemeyecekler. Geriye okadarda yaslanmayacaklar.

Kontra olmadan gol atmalari ne kadar mumkun acaba ? Set oyun becerileri ne kadar etkili olabilir bize karsi. Gervinho cok daha acik alan bulacaktir eger rakip ev sahibi gibi oynarsa.

Ben turdan umitliyim, Allah utandirmasin.

[KAPLAN]
Bence Serkan’dan ziyade Perez Nwakeyeme uyumu daha büyük bir sorun. Perezin stili Gervinho ile daha uyumlu bence. Ayrıca futbolcu kazanmak kolay değil. Bu maçlar bir şekilde Serkan’ı kazanmak anlamına da geliyor. Bazen risk almak gerekiyor.

Başarılar Trabzon

reisoğlu61
12.08.2021, 17:48
hoca ilk mactan akillanmadi belli, peki yardimci hocalar da mi kör? bruno peres solbek olarak oynatmak, futbol cahilligidir. hemde elinde ismail, trondsen ve faruk varken. anlasilan ünal hoca gibi sadece lige odaklanmak istiyor abdullah avci

emre6117
Bu kadar transfere ragmen hala daha serkan ilk 11 oynayabiliyorsa, biryerlerdr cok buyuk hatalar yapilmistir.
Ismail neden alindi, trondsen neden gonderilmedi madem serkan hala oynuyorsa.
Serkani oynatmak cocuga da zarar veriyor. Belki 1veya 2 yil sonra olisabilcek potansiyelini olduruyoruz boylece.
Serkan oynadigi her macta performansiyla hocam beni neden oynatiyorsun diye bagiriyor.

trabzonsuz tsli
yaw arkadaş adamda kürt inadı var, tutturdu bir serkan, serkan da serkan

ilelebeTS
12.08.2021, 17:50
Dozajı biraz yükseltin, iyi gömün :D Gömülenler genelde iyi oynar.

Ts006161
12.08.2021, 17:52
Sokacam Serkan'a yeter artık ya. Bir susun. Herşeyi siz biliyorsunuz sanki. Abdullah hocaya hoca değil diyen bile var yeter be. Susun.

30 yaşına gelmiş adamlar. İşleri güçleri yok. Burada 20 yaşındaki çocuğu boklamaya çalışıyor. Yeter ya

Tahir61
12.08.2021, 17:52
hoca ilk maç öncesi

Trondsen bir yıldır maç oynamıyor dedi
Bruno Roma'da iken hem 4-4-2'nin hem 3-5-2'nin solunda defalarca oynadı ve başarılı performans gösterdi dedi.
Köybaşı hazır değil geç katıldı dedi.
Tercihimizi böyle yaptık dedi.
bu akşam da hoca tercihinin arkasında durdu ilk maç sadece serkanlık durum yoktu dedi.

Mou reisi Akyazıya getiriyoruz
Haydi bismillah

Mert Oğuzlu61
12.08.2021, 17:53
Bizim kadro aynı, Molde'de söylediğimiz gibi 2 orta saha oyuncusu yok. İnşallah turu geçeriz, yoksa maç sonu buralar karışır :)

Kaptanları gitti o tamam ama gecen hafta as takimda oynayan diğer orta sahaları da mi yok ?

ysngmz
12.08.2021, 17:55
O kadar Transfer yap sol bek olmasın herkes ters ayak oynasın

G301 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilelebeTS
12.08.2021, 17:55
Kaptanları gitti o tamam ama gecen hafta as takimda oynayan diğer orta sahaları da mi yok ?
Ligde sakatlanmıştı o diğeri, Hussain. İlk 11'de yok, yedeklerde varsa bilemem.

OMERYILMAZ_TS
12.08.2021, 17:56
Serkan yine 11 başlıyor geçmiş olsun serkanin yaptığı hataları toplasak İstanbul'dan Trabzon'a yol olur serkani savunan ya onun akrabasıdır yada yaptığı hataları gormeyenlerdir.

ozturk
yine mi Serkan :(

emre6117
Serkanin dezavantajlari: hava topu hakimiyeti yok dengediz girisleri var, siklikla pozisyonunu kaybediyor, oyunu akliyla oynayamiyor, hata yapmamak icin top ne akdar az bana gelirse o kadar iyidir tarzinda oynuyor. Yani ne zaman ne yapacagi hic belli degil, fazla acemi.
Avantajlari: hizli, sakatlanmadan korkmaksizin rakibe daliyor.

alperrr
12.08.2021, 17:57
Bu macta birinci macta yaptiklari gibi topa bizim sahip olmamiza izin vermek istemeyecekler. Geriye okadarda yaslanmayacaklar.

Kontra olmadan gol atmalari ne kadar mumkun acaba ? Set oyun becerileri ne kadar etkili olabilir bize karsi. Gervinho cok daha acik alan bulacaktir eger rakip ev sahibi gibi oynarsa.

Ben turdan umitliyim, Allah utandirmasin.

liglerinde 8 maçta 27 golü ve ilk maçta kontraatak olmadan bize 3 golü nasıl attılarsa öyle atacaklar..

ezber oynuyorlar..kaleye yüzleri dönük atak yaptırırsak yanarız..
kendi yarı sahamızda pres..3lü sıkıştırma.. ve temaslı oyun oynamazsak ..
ki kadroya göre oynamayacağız..yanii kendi oyunumuzu oynayacağız..bakalım ne olacak..daha iyi takım olan kazanır..

tamam Serkan bomba ama maçı kaybetmemizin sebebi o olmaz..kötü takım olmamız olur bence..

ilelebeTS
12.08.2021, 17:58
Serkan solda Bruno sağda oynasın :D Serkan'a da ileri çıkma denilsin.

Enaldo61
12.08.2021, 17:59
Şu maçta ülkesinde Trondsen koysan nasıl daha kötü olabilir ah hoca ah ya delirmemek elde değil

Gönder abi o zaman Trondseni niye kadroda tutuyorsun

Sacit
Roma'ya kalmadan bu iş biter
Soğuk duş alırsınız!

Halen daha yedek kulübesi zayıf görünüyor
yedek kulübesindeki isimlerin çoğu vasat

LittleFinger
Serkan vasatında ne buluyorsunuz.. torpilli vasat umarım bu maçı yakar da sezon kurtulur.. her maç 1 gol yediriyor en az eller kollar açık dani alves sanıyor kendini vasat.. umarım 5 gol yedirir bugün de ebediyen kurtuluruz..

Enaldo61
12.08.2021, 18:01
Böyle olacaksa Kaan Ayhan'ı alalım sağ bek oynatırız.

emre6117
12.08.2021, 18:02
Roma'ya kalmadan bu iş biter
Soğuk duş alırsınız!

Halen daha yedek kulübesi zayıf görünüyor
yedek kulübesindeki isimlerin çoğu vasat

Malesef yeni alinan ama sakatlik ozgecmisleri kalabalik olan koita ve dorukhan sakat. 2 yildir artik sansizlik mi diyelim, rakiplerin kasapligi mi diyelim, oyun tarzindan dolayi mi diyelim a.omur sakat.

Arda'
12.08.2021, 18:02
Apo hocam euro 2020 italyadan çok etkilenmiş sürekli sağ ayaklı sol bek deniyor

LittleFinger
12.08.2021, 18:03
Molde'ye 1 gol yazdım.. gerisi de Serkan'ın vasatlığıyla alakalı 2 olur 3 olur.. bugün maça 1-0 mağlup ve 10 kişi başlıyoruz rakip de 12 kişi.. Sağ kanadımızdan gelen toplarda daha dikkatli olması dileğiyle Uğurcan'ın..

muhammed bilgin
12.08.2021, 18:04
Elde sapbek oğlu sapbek var adamı devşirip solbek yapıyoruz 2 kişi eksik oynuyoruz lanet olsun.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bahadır2561
12.08.2021, 18:04
Yedek kulübesi göz kamaştırıyor.

gurur6134
12.08.2021, 18:05
Serkandan cok peresin solda oynamasi can sıkıyor serkan ilk gol de hataliydi ilk mac 2 golu peresin kanatdan yedik..peres oynayacaksa sag da oynamali oynamayacaksa yedek otursun sol da rezaletdi ilk mac..

ilelebeTS
12.08.2021, 18:07
Bu sefer fazla hücum oynayacağımızı sanmıyorum o nedenle defans o kadar sırıtmaz diye düşünüyorum.

Enaldo61
12.08.2021, 18:08
Hamsik'ten korksunlar bu maç fena duruyor :D

serdaracıl
12.08.2021, 18:10
Serkanin dezavantajlari: hava topu hakimiyeti yok dengediz girisleri var, siklikla pozisyonunu kaybediyor, oyunu akliyla oynayamiyor, hata yapmamak icin top ne akdar az bana gelirse o kadar iyidir tarzinda oynuyor. Yani ne zaman ne yapacagi hic belli degil, fazla acemi.
Avantajlari: hizli, sakatlanmadan korkmaksizin rakibe daliyor.

Hızlı mı? Adamın beyninin verdiği sinyali ayakları yarım saat sonra algılıyor

Sacit
12.08.2021, 18:11
Resmi maçlar başladı ama sağ bek serkan!!!
Maç oynamadan sakatlıklar başladı

Bu takımın halen daha transfer ihtiyacı var!

Çok sık sakatlık problemi yaşayan oyunculara güvenmiyorum
Hadi şimdi savunma yapın da görelim

emre6117
12.08.2021, 18:16
Hızlı mı? Adamın beyninin verdiği sinyali ayakları yarım saat sonra algılıyor

Aslinda hızlı ama dediginiz gibi o hızına hukmedemiyor gibi.

Ozan Yılmaz
12.08.2021, 18:17
https://pbs.twimg.com/media/E8mPHLJVEB07Znp?format=jpg

Arif Timurcioğlu
12.08.2021, 18:18
Bu serkanda ne var ben anlamam anlayabilen varsa bana anlatsın.

Vkgz
12.08.2021, 18:18
hoca serkana daha fazla küfür edilmesini istiyor sanirim.

Yıldıray Emanet
12.08.2021, 18:22
Ne çok dram yaptınız ya :) Rahat geçeriz

My
12.08.2021, 18:28
Tam da düşündüğüm gibi hocam Serkanı tercih etmiş yine. Enteresan takıntıları var.

sakosako
12.08.2021, 18:31
defansa biraz odaklanır ve basit hatalar yapmazsak rahat geçeriz. tek korkum top kaybında yerleşim sıkıntımız var çok ileride kalıyoruz kontralar büyük problem. rakip beratın arkasında topla buluştuğu her an sıkıntı yaşadık. ilk maçtan ders aldıysak rahat geçeriz diyorum takıma güvenim tam

Psikolog61
12.08.2021, 18:33
Maça son 20 dakika eve yeni geldim, ekrana geçiyorum. Güzel bir maç izlememiz dileğiyle, umarım kazanacağız!!!

Pshycologist41
12.08.2021, 18:38
İlk macta mac oncesi roportajinda kimse sorgulamasin herkes isine baksin diyordu, burdaki bazi ozevlatcilarda hoca yapıştırdı cevabi diye artistlik yapıyorlardı. O Serkan 2 gol yedirdi ve bugun hala sahadaysa ve elenirsek herkes herseyi sorar bakalim o zaman ne cevap vereceksin hoca efendi

Soner Albayrak
12.08.2021, 18:42
Tamam bu maçlık Serkan oynasın da bütün lig boyunca böyle mi olacak? Nedir bu ya

Soner Albayrak
12.08.2021, 18:44
Yedeklerde 2 tane orjinal sol bek var ama sen yine maça devşirme sol bekle başlıyorsun sırf Serkan'ı kadroya almak için. Saçma saçma işler. Hocaya da diyecek bir şey yok.

Sağ beke kimi koysan Serkan'dan daha iyi oynar. Anlamsız anlamsız işler.

Şahin Yılmaz
12.08.2021, 18:45
Bu maçı geçtim korkum lig maçında da Sağ Serkan sol yine Peres olur mu? Olur.

Mehmet Fatih Yavuz
12.08.2021, 18:48
Serkan 2 gol falan yedirmedi yahu ilk maçta.
Bütün takım uyumuş, Serkan o gollerde bir başına ne yapacaktı?

My
Tribünlerde neredeyse genç kimse yok. Neden acaba ?

odyseuys
rakipten çok suni çim huzursuz ediyor beni. Allah sakatlık bela vermesin oyunculara.

Enes Başkaya60
12.08.2021, 18:50
Gönder Trondsen'i o zaman gitsin yaa...

İyisin hoşsun da ne takıntılı bir adamsın sen ya...

Serkan'ı düşman etti herkese ya çocuğun bir suçu yok ki adam oynatıyor..

Senin hocalığın yerin dibine batsın komplexli adam...

Emirhan Uludüz
12.08.2021, 18:50
Bu maçı geçtim korkum lig maçında da Sağ Serkan sol yine Peres olur mu? Olur.
Asıl korkum sağ bek Serkan, sol bek İsmail ya da sağ bek Doğukan sol bek İsmail olması. Orta sahaya 6 numara alınırsa hoca bunu deneyebilir. Gerçi ben hala A.Ömür'ü sakat olmadığı sürece 11'e monte edeceğini düşünüyorum ama bakalım.

gurur6134
12.08.2021, 18:51
Yine su kepcuk agizli spiker

LittleFinger
12.08.2021, 18:55
Serkan 60 saniye olmadan 2 hata yaptı devam Serkan vasatı

lazminator61
12.08.2021, 18:55
1 dk oldu, serkan 2 hatta yapti. Ismail ve Trondsen neden alindi ozaman ????

Doğukan Uçan
12.08.2021, 18:56
hataya bak az kalsın golü yedik

Ahmet Aksu
12.08.2021, 18:56
maç öncesi toplantıda trondseni görünce mutlu olmuştum yıkıldım :D

neyse hocanın tercihi saygı duyuyoruz hata olursa o zaman konuşuruz :D

leavemealone
12.08.2021, 18:57
Her hocanin illa bir fantezisi oluyor.
Abdullah hocaninkide Serkan..

adiloş bebe
12.08.2021, 18:57
yine iki topla ceza sahamıza giriyorlar. Buna bir çözüm bulamazsak sıkıntılı olur bu maç

DeAgLeMaNyAq
12.08.2021, 18:59
Çok geniş boşluklar veriyoruz. Nerede geçtiğimiz sezonki kompakt takım...

Vkgz
12.08.2021, 18:59
serkanin kanat rezalet

Doğukan Uçan
12.08.2021, 19:00
orta saha ve defans arasında çok boşluk var

Sefa Toyer
iki kişi eksik oynuyoruz. Yazıklar olsun.

Emirhan Uludüz
Sahayı 3 gündür suluyorlar sanırım.