PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Barca - Madrid Maçını Seyretmeye Gidiyorum!

Erkan
06.02.2007, 22:37
11 Mart ta Barcelona Real madrid macini Nou Camp ta seyretmeye gidiyorum... Hemide VIP olarak... :D :tsatkı: Ronaldinho/Eto'o ya onprotokolu imzalatip gelecegim. :meşale1: Ozel istekleri olan?

Recep Çaltepe
06.02.2007, 22:39
Allah yolunu açık etsin :D

Erkan
06.02.2007, 22:40
Amin saol... Unlu bir futbolcuyla uzun gorusme firsatim olursa Trabzonspor formasini giyindirip fotograf cektirecegim.

U.Sadıkoğlu
06.02.2007, 22:42
abi bana o resmi gönder yeter :D
millet inanmaz gerçi ama
yolun aşık olsun

Lapina
06.02.2007, 22:43
Kardeş olmaz böyle.Giden var gidemeyen var! Uğurlar ola..

Erkan
06.02.2007, 22:44
abi bana o resmi gönder yeter :D
millet inanmaz gerçi ama
yolun aşık olsun

Insallah oyle bir firsatim olursa... :-) Burda gosteririm..

---
Soyle imza isteyip onprotokol imzalatsam ne super olur ama ha.. :D

antagonist
06.02.2007, 22:45
Giderken Ziya'yı da götür de bir şeyler kapsın :) Hayırlı yolculuklar...

Ama benim hayalim bir Premier Lig maçı izlemek...

61_dnc_TS
06.02.2007, 22:45
formalı resim çektirirsen yanında sen olmada bizde havamızı atalım..:)))
sen ayrı çektirirsin zatenn

Erkan
06.02.2007, 22:47
Giderken Ziya'yı da götür de bir şeyler kapsın :) Hayırlı yolculuklar...

Ama benim hayalim bir Premier Lig maçı izlemek...

Yokk allah korusun gidip kapa kapa 6 lig ten 3 tane onlibero alip gelir :D.

Erkan
06.02.2007, 22:49
formalı resim çektirirsen yanında sen olmada bizde havamızı atalım..:)))
sen ayrı çektirirsin zatenn

Ama ayip ediyorsun yoksa sen beni begenmiyormusun??? Ronaldinho benim yanimda toptoplayici kalir :D.

Tabii 7 numarali formam var zaten symek te hazir yokken..

tek te cekeriz

U.Sadıkoğlu
06.02.2007, 22:51
çek abi çek bol bol:D

Özsu
06.02.2007, 23:26
İlk 11 deki iki takımın toplam 22 futbolcusuna Trabzon forması giydirtmeni bekliyorum:)
Şaka bir yana fotoğraflar gelirse memnun oluruz. Şimdiden iyi seyirler ve gezmeler diliyorum..

Naim
06.02.2007, 23:28
Hocam Benim sizden özel bir isteğim olucak
eğer bulabilirseniz Barca satış mazasından Barcelona nın ronaldinho geldiğinde yaptıkları çizgi filmler var mümkünse bunlardan rica edebilirmiyim
İngilizce altyazılıları varsa eğer çok makbule geçer 1-2 cd olsa kafidir
Ücreti ne ise size iletirim

oğluma bordo mavi renkleri alışkın olması için izlettireceğimde

Vkgz
06.02.2007, 23:36
berabere kalsınlar güzel şehir sevillanın sakinleri sevinsin, hoca . iyi seyirler hocam

Vkgz
06.02.2007, 23:37
eğer bulabilirseniz Barca satış mazasından Barcelona nın ronaldinho geldiğinde yaptıkları çizgi filmler var mümkünse bunlardan rica edebilirmiyim

kanal a dan iste hoca yayınlıyorlar arada bir :)

TSelif
07.02.2007, 00:32
Eto'o'ya selam söyleeeeee:)

Erkan
07.02.2007, 10:35
İlk 11 deki iki takımın toplam 22 futbolcusuna Trabzon forması giydirtmeni bekliyorum:)
Şaka bir yana fotoğraflar gelirse memnun oluruz. Şimdiden iyi seyirler ve gezmeler diliyorum.. Saol, gorursem kesin 1 tanesine giyindirecegim... ;-)

berabere kalsınlar güzel şehir sevillanın sakinleri sevinsin, hoca . iyi seyirler hocam Beraber guzel olmaz ama 4-4`e kabul...

Eto'o'ya selam söyleeeeee:)
A.slm :-)

Insallah bulabilirsem ;-).

Abdallı61
07.02.2007, 15:46
bizim formayla git izle maçı, etoyada selamımı söyle

Erkan
07.02.2007, 16:05
bizim formayla git izle maçı, etoyada selamımı söyle

a.slm ;-) Tabiii formayla izleyecegim... Mactan sonra cok iyi bir futbolcu gorursem... formami ona hediye edecegim, hayatinin en guzel hediyesini vermis olacagim.. :tsamblem:

Mustafa Önal
07.02.2007, 16:18
güle güle git umarım bi günde bize nasip olur camp neo ya gitek. orası muhteşem bişey ya. şimdiden ii yolculuklar. özellikle bu maçtaki görsel şovlardan foto çekmeyi unutmayın. kartonografiyi süper yapar barça tribünleri. şu kralın takımını ıslıklamayıda unutma.

#10 Fietra
07.02.2007, 16:21
Ronaldinho'nun Trabzonspor formasıyla bir fotosu yeterlidir.Laporta'yı da görürsen kardeş kulüp olmayı öner:)

Fatih
07.02.2007, 16:26
bana realin futbolcularının imzaladığı bi forma getir madem:D

champions
07.02.2007, 16:29
şöyle 9 numaralı bi trabzonspor formasını eto'o ya giydirip bi fotoğraf çekersen çok iyi olur:D

Harun-61
07.02.2007, 16:35
Avrupa Fatihi Fenerbahce $eklinde pankart yap, delilik yap sahaya gir :-)

pacos_bill
07.02.2007, 18:01
Ne yapacaksın Ronaldinho/Eto'o yu sen bize gelecek vaadeden bir önlibero getir en iyisi:D

Badaloğlu
07.02.2007, 18:18
Bende Barça'nın satış mağazasından alasından bir atkı istiyorum.Mümkünse tabi:atki:

Erkan
07.02.2007, 20:02
Ronaldinho'nun Trabzonspor formasıyla bir fotosu yeterlidir.Laporta'yı da görürsen kardeş kulüp olmayı öner:)
Insallah gorusebilirsem ;-)... /utanmasam

Avrupa Fatihi Fenerbahce $eklinde pankart yap, delilik yap sahaya gir :-) olmek istemiyorum ben! Barca taraftari oldurur beni... Bordo mavi= alerji sari lacivert...

Ne yapacaksın Ronaldinho/Eto'o yu sen bize gelecek vaadeden bir önlibero getir en iyisi:D
Dogru diyorsun bu gidiste onlari da defans oynatir ziya..

Bende Barça'nın satış mağazasından alasından bir atkı istiyorum.Mümkünse tabi:atki: Ya abi... Alirim da... Gonderme problemi olabilir...... ? babamin destegi ni alabilirsem ;-)..

Abdallı61
07.02.2007, 22:49
ronaldinyoya sor takazlıda oynamak istermiymiş eğer isterse iki sepet fındık veririz transfer ücreti olarak

zedboysts
08.02.2007, 00:23
Trabzonspor Sportif A.Ş.

Ön Protokol

İsim:....
Soyisim:....
Doğum yeri:....
Anlaşma şartları:.....

vs vs aklıma daha bişe gelmedi. Şöyle bi kağıt hazırlayıp bi futbolcuya imzalatsan ne güzel olur bakarsın yanlışlıkla işe yara :D:D:D:D Ha Bu arada mutlaka foto bekliyoruz. Allaha emanet ol...

TheCrow
08.02.2007, 04:30
Başlığı görünce aklıma geldi şimdi,2 sene önce Milano'da Inter-Milan Şampiyonlar Ligi maçına gidecektim,çeyrek finaldi sanırım.Arkadaşlar "sen şanssız adamsın gitme maça,olay molay çıkar" dediler,hak verdim adamlara gitmedim maça,tribünde olay çıktı,Dida'nın kafasına meşale attılar,maç yarıda kaldı!..Sadece niyetlenmem bile yetti yani...

Erkan
08.02.2007, 14:23
:atki:
ronaldinyoya sor takazlıda oynamak istermiymiş eğer isterse iki sepet fındık veririz transfer ücreti olarak Tabii yerse ;-)...

Trabzonspor Sportif A.Ş.

Ön Protokol

İsim:....
Soyisim:....
Doğum yeri:....
Anlaşma şartları:.....

vs vs aklıma daha bişe gelmedi. Şöyle bi kağıt hazırlayıp bi futbolcuya imzalatsan ne güzel olur bakarsın yanlışlıkla işe yara :D:D:D:D Ha Bu arada mutlaka foto bekliyoruz. Allaha emanet ol...
Ben bos bir kagita imza attiririm sonra bakariz :D

Başlığı görünce aklıma geldi şimdi,2 sene önce Milano'da Inter-Milan Şampiyonlar Ligi maçına gidecektim,çeyrek finaldi sanırım.Arkadaşlar "sen şanssız adamsın gitme maça,olay molay çıkar" dediler,hak verdim adamlara gitmedim maça,tribünde olay çıktı,Dida'nın kafasına meşale attılar,maç yarıda kaldı!..Sadece niyetlenmem bile yetti yani... Bana da sansiz derler ama bakacagiz ^-^....
:tsbayrak:

Erdinç Dilek
08.02.2007, 15:17
Allah' ın selameti başına olsun

Burçak
08.02.2007, 15:34
bol bol foto bekliyoruz :)

Sacit
08.02.2007, 17:00
Nou Camp stadına gitmek bana da nasib olur insallah hemde R.madrid maçını izlemek.ve Barçanın rakibini farklı yendiği bi maçı izlemek ne güzel olurdu..

karakuzu61,kardesım eto'o ve messi ye selamlar

Barçanın orijinal forması yada atkısını istiyorum,mümkünse tabii ;)

Fatih
08.02.2007, 17:02
Nou Camp stadına gitmek bana da nasib olur insallah hemde R.madrid maçını izlemek.ve Barçanın rakibini farklı yendiği bi maçı izlemek ne güzel olurdu..

sacit bakacaz baba:D

Erkan
08.02.2007, 20:14
Allah' ın selameti başına olsun
Amin saol.. .

bol bol foto bekliyoruz :)
Eh tabii;-) iiyi oyuncu moyuncu toptoplayici gorursek cekip siteye koyarim;-)..

Barçanın orijinal forması yada atkısını istiyorum,mümkünse tabii ;)
Insallah allah sana da nasib eyler... A.slm eto'o ya bol bol selam soyliycegim gibi gozukuyor.. kisacasi BMN `nin selami var eto kardas derim yeter heralde ;-)... messi ye de soylerim ;-)...
Sacit abi kusura bakma, cok zor gibi gozukuyor oyle birsey yollamak... yapabilirsem naim abi icin 2 tane barca cizgi filmi alip internet uzeri vermek olacak.. gercekten kusura bakmayin...

Kaya
08.02.2007, 20:56
Karakuzu iyi eğlenceler dilerim. Umarım keyifli bir futbol izleme şansı yakalarsın. :)

Güle güle...

Mustafa Önal
09.02.2007, 15:06
özellikle fotoları bekliyorum. görsel şovlar muhteşemdir orda özellikle SMPRİE BARÇA tarzındaki tribünde yazılan yazıların fotolarını bekliyoruz. güzel bir maç olur ve rövanşıda alırız inşallah.

Remzi
09.02.2007, 15:37
Abi Messi'ye sorsana BMN yi takip ediyomu diye?:confused::D

Yolun açık olsun fotoları bekliyoruz...

Özsu
09.02.2007, 15:43
Ronaldinhoyu bir günlüğüne BMN de muhabbete dawet etsek.. webcam açtırsak felan güzel olurdu:D
'' En büyük Trabzonspor '' dedirtip kameraya çeksen tam süper olur kardeş..:)

RahMetLi
09.02.2007, 16:53
Bırak forma giydirmeyi saha dışından fotoğraflarını çek önce :D peh sanki o kadar yaklaşacak :D

Özsu
09.02.2007, 17:48
Yaklaşmayacak bileyrız.. :D Sen bi Trabzonun neresindensine baksana Rahmetli:)

Erkan
09.02.2007, 17:57
Karakuzu iyi eğlenceler dilerim. Umarım keyifli bir futbol izleme şansı yakalarsın. :)

Güle güle...
Sagol... :-) insallah...

özellikle fotoları bekliyorum. görsel şovlar muhteşemdir orda özellikle SMPRİE BARÇA tarzındaki tribünde yazılan yazıların fotolarını bekliyoruz. güzel bir maç olur ve rövanşıda alırız inşallah.
Fotografci/kameraman lik gorevi abimin... Insallah fotolari burda gosterebilirim size;-)..

Abi Messi'ye sorsana BMN yi takip ediyomu diye?:confused::D

Yolun açık olsun fotoları bekliyoruz...
Sorarim sorarim :-)... Takip etmiyorsa isim olmaz onla imzasini da istemem...

Ronaldinhoyu bir günlüğüne BMN de muhabbete dawet etsek.. webcam açtırsak felan güzel olurdu:D
'' En büyük Trabzonspor '' dedirtip kameraya çeksen tam süper olur kardeş..:) Msn`i variysa alirim bol bol konusuyuruz ';-)

Bırak forma giydirmeyi saha dışından fotoğraflarını çek önce :D peh sanki o kadar yaklaşacak :D
Bakicezzzzzzz Tirabzonluyuz bir yolunu bulup yaklasmaya calisacagiz olmadi fb formasi giyinip altan ciplak sahaya dalariz :D..

Yaklaşmayacak bileyrız.. :D Sen bi Trabzonun neresindensine baksana Rahmetli:)
hmm siz oyle sanin maci iyi izleyin... Trabzonspor atkili birisini gorurseniz kesin benimdir... bordomavi kazakla... yanimda da ts formali birisi variysa o da abimdir... siz atki yi kollayin ;-).. rijkaard la konusuyorken tv ye cikabilirim...

Adem Erdoğan
07.03.2007, 02:08
az kaldı maça heralde.

forzalazio
07.03.2007, 11:06
11 Mart ta Barcelona Real madrid macini Nou Camp ta seyretmeye gidiyorum... Hemide VIP olarak... :D :tsatkı: Ronaldinho/Eto'o ya onprotokolu imzalatip gelecegim. :meşale1: Ozel istekleri olan?
REAL MADİRD atkısı isterim senden parası neyse öderiz:tsbayrak:

Mustafa AYDIN
07.03.2007, 11:14
Sahanın ortasına Trabzonspor bayrağı dik,Barcelona Trabzonspor u iyi bilir :)

Erkan
07.03.2007, 21:16
az kaldı maça heralde.

evet az kaldi :) Cok super olacak yaa... :)

Trabzonspor bayragi degil de Febe formasi giynip ciplak dalacam saha`ya .... yani simdiden hakkinizi helal edin;).

hcicek61
08.03.2007, 17:38

hocam elin değmişken xavi ve messiyi de alsan. paran yetmezse takviye yaparım merak etme -:))

Erkan
08.03.2007, 18:09
hocam elin değmişken xavi ve messiyi de alsan. paran yetmezse takviye yaparım merak etme -:))

Yok ya ayip ettin, messi ye gel diycem gelmiycek kerata? daha sopa yemedi o :D... Korkarlar benden.;)..

Sacit
08.03.2007, 18:26

bunu yaparsa mükemmel olur ama sonrası... :D

en iyi şekilde Trabzonsporu temsil et kardeşim ahh şimdi senın yerinde olmak için neler vermezdim Barçaya sonsuz başarılar bu maçta ;)

BordoMavi-Trabzonspor

BordoMavi-Barcelona

:tsmeşale:

61_dnc_TS
11.03.2007, 13:00
http://image.haber3.com/spor3/haber/76090.jpg
Messi derbide döndü !
R.Madrid ve Barcelona.30 dakika 4 gol.Toplam 6 gol ve Tarihe geçen bir derbi daha.

11 Mart 2007 09:51
Bir yanda son şampiyon Barcelona ve çalıştırıcısı Rijkaard, bir yanda da Real Madrid dahil çalıştırdığı her takımı şampiyon yapmış olan Capello. İlk yarım saate sığan 4 gol ve tarihe geçen bir El Classico daha! 6 gol ve 3-3'lük skor, 90 dakika boyunca düşmeyen tempo ve nefes almakta zorlanan futbolseverler..

Bu maçın adı "El Clasico"!

Şampiyonlar Ligi'ni unutun! İki devin Avrupa'ya veda ettiğini unutun! Rijkaard ve Capello'yu unutun! Bu takımlar hakkında çıkan sayısız dedikoduyu unutun! Çünkü iki İspanyol iki Dünya devi karşı karşıya geldi ve tarih kokan bu dev ulusal derbide Barcelona Nou Camp'ta Real Madrid'i ağırladı.

Zengin bir tarihe sahip bu iki devin maçı 20. yüzyılda da futbolun en büyük buluşmalarının başında yer alıyor. Ama bir El Clasico'da kim inanırdı ki maçın ilk 28 dakikasında 4 gol olacağına? Bu soru maçın öncesinde sorulsa belki de kimse inanmazdı ama oldu!

Dünya üzerindeki tüm futbolseverler bu maçın heyecanını yaşadı. Her sene sadece 2 kez yaşanabilen "El Clasico" heyecanı bu defa Nou Camp'taydı. Stadyumu dolduran 90.000 ve ekran başındaki milyarlarca futbolsever 90 dakika boyunca tam bir futbol şölenine şahit oldu.

Şehirde hayat durdu, herkes maça odaklandı. Park yapılmayan yerlere park eden araçlara ceza bile yazılmadı. Barcelona Başkanı Juan Laporta ve Real Madrid Başkanı Ramon Calderon maçı yanyana izleyip 90 dakika boyunca dostluk mesajları verdiler.

VE MESSI DAMGALI DEV BULUŞMA

El Clasico Galacticos'un golüyle başladı. Soldan ilerleyen Arjantinli Higuain'in vuruşunda top Fransız Thuram'dan sekti ve Uçan Hollandalı van Nistelrooy'un önüne düştü. Hollandalı ligdeki 13. golünü kaydederek takımını öne geçirdi.

Barcelona'nın bu gole cevabı 11'de Arjantinli genç yetenek Messi'yle oldu. Aldığı ara pas sonrasında sağdan ceza alanına giren genç Tangocu ofsayt tartışmaları yapılırken topu Casillas'ın altından ağlara yolladı.

El Clasico'da heyecan hiç durmadı. 12. dakikada ceza alanı içinde Real Madridli Guti'yi indiren Oleguer penaltıya sebep oldu ve hakem tarafından sarı kartla cezalandırıldı. Atışı kullanan van Nistelrooy topu ve Barcelona kalecisi Valdez'i ayrı köşelere yolladı.

18. dakikada sol çaprazdan ceza alanına sızan Kamerunlu Eto'o vuruşunda Real Madrid kalecisi Casillas'a takıldı. Başarılı file bekçisi pozisyonda topu kornere yolladı.

Eto'o 27'de yine Casillas'la karşı karşıyaydı. İspanyol kaleci bu kez Kamerunlu'nun vuruşunda topa hakim oldu ve bir Barcelona akınını daha savuşturmuş oldu.

28. dakikada Tangocu Messi bir kez daha sahneye çıktı. Defansı çalımlayarak geçen Ronaldinho, Eto'o ile girdiği verkaç sonunda vuruşunu yaptı ve top Casillas'tan döndü. Meşin yuvarlağı önünde bulan Messi kendisinin ve takımının 2. golünü kaydetti.

Messi ilk golündekine benzer bir pozisyonu 32'de tekrar yakaladı. Genç oyuncu bu defa topu kalenin yanından dışarı yolladı.

İlk yarıda normal sürenin son dakikasında rakibine sert bir müdahalede bulunan Barcelonalı Oleguer hakemden 2. sarı kartı görerek oyun dışında kaldı.

10 kişi kalan Barcelona 2. yarıya Eto'o-Sylvinho değişikliğiyle başladı. Real Madrid'teyse kaptan Raul 61'de yerini geçen haftanın en değerli oyuncusu seçilen Robinho'ya bıraktı. Raul oyundan çıkınca kaptanlık bandı Real madrid'te Guti'ye geçti.

Nistelrooy 64'te hat-trike çok yaklaştı. Aldığı ara pasa hareketlenen Hollandalı'nın vuruşunda Barcelona file bekçisi Valdez gole izin vermedi.

70. dakikada Barcelona'nın süper bücürlerinden Portekizli Deco yerini Belletti'ye bıraktı.

72. dakikada sağ kanattan Guti'nin kullandığı serbest atışta Real Madrid'in yüksek toplardaki etkili ismi Sergio Ramos karşılaşmada Real Madrid'in 3. kez öne geçmesini sağladı.

79'da Barcelona Marquez'le gole yaklaştı. Meksikalı'nın ceza alanı dışından yaptığı vuruşta Casillas topu kornere çeldi.

Karşılaşmanın 82. dakikasında bir Faslı taraftar sahaya girdi. Güvenlik görevlileri orta sahada zapdettikleri seyirciyi saha dışına çıkardı.

Nou Camp'ta Messi'nin gecesiydi. Genç Tangocu normal sürenin son dakikasında hat-trik yaparak skora yeniden dengeyi getirdi.

Ajansspor

forzalazio
11.03.2007, 15:48
forza REAL

Hasan Ayvenli
11.03.2007, 18:06
hakem yaktı barcayı ahh ahh

Sinan Akyıldız
12.03.2007, 00:18
Evet arkadaşlar dünkü maçta sahaya faslı kılığında çıkan kişi bmn in üyesi karakuzu 61 dir :D:D

Erkan
12.03.2007, 22:01
Evet arkadaşlar dünkü maçta sahaya faslı kılığında çıkan kişi bmn in üyesi karakuzu 61 dir :D:D

eyvah, bende tam taninmaz haldeyim diye seviniyordum :eek:

Meesii messiii, bagirmalari halidaha aklimdan cikmiyor, off ne macti bee , hakem katletti maci tribunler cildirdi tabii ben de turkce hakeme bagriyordum ;) papilanin ispanyol temsilcisiydi galiba hakem :ts:

arkamda bir kadin oturuyordu, ordaki butun erkeklerden daha fanatikti, dedim heralde sahaya atliycak bu nedir.. Tiyze dur dur sen bosuna atlama ben atlarim dedim daldim sahaya :p.

Saka maka biryana , ucakta guus hiddinki gordum , ayni ucaktaydik .... Yanima geldi konustuk biraz, dedim ben asil Trabzonsporluyum bana dedi ki bende Trabzona gittim falan , guzel sehir , en sevdigim td birisiniz dedim ona :p, adam cok iyi birisi yav, yeni td o olsun.. Bana psv nin bi macina davet etti beni istedigin zaman ara ayarlasinlar bilet dedi.. (Psv`in menejerinin numarasini verdi). Yakinda fotograflari eklerim...

Bi kolbasti calsaydi tam super olacakti ama neyseh.. yinede cok super bi macti hersey variydi sansimdan..

champions
12.03.2007, 22:04
Saka maka biryana , ucakta guus hiddinki gordum , ayni ucaktaydik .... Yanima geldi konustuk biraz, dedim ben asil Trabzonsporluyum bana dedi ki bende Trabzona gittim falan , guzel sehir , en sevdigim td birisiniz dedim ona :p, adam cok iyi birisi yav, yeni td o olsun.. Bana psv nin bi macina davet etti beni istedigin zaman ara ayarlasinlar bilet dedi.. (Psv`in menejerinin numarasini verdi). .
hiddink senin yanına niye gelsin yaw sen onun yanına gitmiş olmayasın :D :D :D

Adem Erdoğan
12.03.2007, 22:12
fotoları bekliyoruz.:)

Erkan
12.03.2007, 22:13
:D :D :D önsözleşmeyi imzalasaydınız hemen

Beli olmaz taraftar istemez falan ayip olmasin adama :D..

Erkan
12.03.2007, 22:13
fotoları bekliyoruz.:)

abim bilgisayara koysun :) :atki:

ts_fan
13.03.2007, 00:21
@karakuzu61; gerçekten çok şanslıymışsınız.Muhteşem bir futbol ziyafetine tanıklık ettiniz, oradaki güzel anılarınızı ölümsüzleştirdiğiniz resimleri ve/veya videoları hasretle bekliyoruz:)

Emorfo
13.03.2007, 00:22
Karakuzu kardeşim hayalimi gerçekleştirmişsin :) Fotoları bekliyoruz.

Barış
13.03.2007, 00:29
hakem katletti maci tribunler cildirdi tabii ben de turkce hakeme bagriyordum ;) papilanin ispanyol temsilcisiydi galiba hakem :ts:

Bırak şimdi, katletmişmiş.. naptı hakem :) Oleguer'e verilen 2 kartta da haklıydı,penaltı tam önündeydi..Adam 100 bin kişinin önünde cesaret gösterip çaldı penaltıyı,helal olsun.. Barca alıştı Recreativo'yu,Santander'i ezmeye, Madrid 2 top yapınca kabullenemediler olay bundan ibaret :)

Berat
13.03.2007, 00:47
Real 45 dakika 10 kişi oynayan Barça'yı, saçma sapan bir defans kurgusuyla oynatılan Barça'yı yenemedi Barışcım. Olay ondan değil bundan ibaret:)

TSelif
13.03.2007, 00:53
Noliiiiy burda ...Eto'o ma selam ...9 numarama selam :D
İlgililere duyrulur :D

Barış
13.03.2007, 00:53
Real'de zaten iş yok ki be Berat :) Kendi sahasında Santander'e gol atamayan takım Barca'ya deplasmanda 3 tane attı(2 tanesi 11 e 11 iken) Nistelrooy başbaşa o kadar kaçırmasa 5 olurdu :)

Olayın bi de şu yönü var; Oleguer'in zaten varlığıyla yokluğu belli değildi ki :) 2 kere ortaya çıktı,biri penaltıda biri kırmızı kartta.. Pek bi şey farketmedi yani :)

Berat
13.03.2007, 01:05
Oleguer'in yerine Belletti'yi koy,hatta bir odun dik. O zaman tekrar değerlendir maçı baştan sona:) Bir de 2 gol atmanız da normal, 5 tane kaçırmanız da. Liverpool maçında da Madrid maçında da defans kurgusunu çözemedim. 3'lü desen 3'lü değil, 4'lü desen hiç değil..

İşte tüm bunlara rağmen yenemediniz,onu diyorum be Barış :)

Barış
13.03.2007, 01:08
4 tane stoperle oynadı Barca bence,bek oyuncusu yoktu sanki :)

Oleguer sanırım İspanya Milli Takımından gelen daveti reddetmiş geçen sene,Katalan ya beyefendi :) Büyük futbolcu,Milli takımı da reddediyor :D

Torres'in şanssızlığı Messi'nin karşısında oynaması,yoksa 3 gol zor yani :)

Selman
13.03.2007, 01:22
Barış sen Chelsea'li değilmisin?Bi sussana kardeşim.:D Bunlar da geçer, Barca'da bizim gibi duraklama dönemine girdi.:)

Barış
13.03.2007, 01:24
İspanya'da anti barca forza real :)

Bu arada sizin "Geliyoruz" diye bi sloganınız vardı barcelona olarak :D anladın sen onu :D

Berat
13.03.2007, 01:31
Selmancım gördüğün gibi Barış parasıyla rezil olan takımlara ilgi duyuyor..Kendi haline bırakalım ve nasıl Fenerbahçe'yi tutmadığını düşünerek şaşıralım,aynı zamanda da mutlu olalım:)

Barış
13.03.2007, 01:34
Yok artık o kadarına da dayanamam :D

Nerde parasıyla rezil oluyor,Madrid'in aldığı kupalarla Barca'nınkiler bir mi :) Ayrıca Selman biliyor ben Mourinhosporluyum Chelsea hikaye :)

Selman
13.03.2007, 01:40
Ayrıca Selman biliyor ben Mourinhosporluyum Chelsea hikaye :)

Berat, buradan da senin söylediğinin doğru olduğu ortaya çıkıyor.Adam Mourinho hastası.Mourinho kim?Hani bizim hep yakındığımız Defansif futbol denen lanet şeyin savunucusu.Ayrıca çirkef, kendiğini beğenmiş.

Hakikaten Barış sana Trabzonspor'u zorla tutturmuyorlar dimi?:)

Barış
13.03.2007, 01:46
Berat, buradan da senin söylediğinin doğru olduğu ortaya çıkıyor.Adam Mourinho hastası.Mourinho kim?Hani bizim hep yakındığımız Defansif futbol denen lanet şeyin savunucusu.Ayrıca çirkef, kendiğini beğenmiş.

Hakikaten Barış sana Trabzonspor'u zorla tutturmuyorlar dimi?:)

la olum ne alaka barca bordo-mavi diye illa barcayı mı tutacaz yahu :)barcayı tutacağıma catania yı tutarım,o da bordo-mavi :)

ayrıca mourinho defansçı ama defans manyağı değil bazı italyanlar gibi(capello mesela :D ) çirkef diyosun da bizim defanstaki Erdinç de çirkef,çirkeflik ölçüt mü yani :)
Barcadaki Edmilson da çirkef,Marquez de çirkef ona bakarsan.. :)

Berat
13.03.2007, 01:50
Selman gördüğün gibi; İstanbul medyalığını, Bizans yöneticiliğini andıran açıklamalarını da yaptı, konuyu nasıl da saptırıyor..

Barış, şüphelerim artmaya başladı:D

Barış
13.03.2007, 01:53
itiraf ediyorum;fotospor gazetesi kadıköy muhabiri benim :D

o zaman şöyle diyelim; forza bordo mavi,forza Trabzonspor,forza Catania :D

size iyi geceler :)