PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teşkilat Dizisi

Cem Balcı
10.05.2021, 15:22
Tr1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nda çalışan özel bir ekibin iş hayatı ile birlikte özel hayatını da konu edinen Türk televizyon dizisi.

dirilis
28.09.2021, 09:03
Başladığımdan beri kopamadığım türk dizilerinden biri haline geldi. Önceleri deli yürek, kurtlar vadisi, avrupa yakası, kardeş payı, ezel vardı. Şimdi özellikle ilk tanıtımda dizi yüzüğü ile benim aklımı aldı. Sonra senaryosu, kurgusu falan derken iyice bağlandık. Umarım bu kalitede devam eder.

Cem Balcı
28.09.2021, 12:13
Başladığımdan beri kopamadığım türk dizilerinden biri haline geldi. Önceleri deli yürek, kurtlar vadisi, avrupa yakası, kardeş payı, ezel vardı. Şimdi özellikle ilk tanıtımda dizi yüzüğü ile benim aklımı aldı. Sonra senaryosu, kurgusu falan derken iyice bağlandık. Umarım bu kalitede devam eder.

Evet bu güzel yoruma bir de reklam iliştermesen iyi olacakmış.

dirilis
28.09.2021, 14:33
bende 4-5 sene kadar forum yöneticiliği yaptım. Bunlar forumlarda çok normal şeyler :) Düzenleyip link temizleyince sizin için fayda sağlamıyor ki. SEO bilginiz varsa, verilen bilgilerin kaynağı içerikten mutlaka gösterilmeli. Bende yüzüğün kaynağını gösterdim. Bu siteniz içinde pozitif bir şey :)

Cem Balcı
28.09.2021, 16:15
bende 4-5 sene kadar forum yöneticiliği yaptım. Bunlar forumlarda çok normal şeyler :) Düzenleyip link temizleyince sizin için fayda sağlamıyor ki. SEO bilginiz varsa, verilen bilgilerin kaynağı içerikten mutlaka gösterilmeli. Bende yüzüğün kaynağını gösterdim. Bu siteniz içinde pozitif bir şey :)

Seo,google hazır linkleri değil özgün yazıları sever.Özgün bir yorumdan sonra kaynak linki vermenize gerek yoktur.
Dizi takipçileri zaten Tv'den yüzük vb. ürünlerin reklamını,kaynağını görüyor.Buradan bildirmeye gerek yok.

Ozan Yılmaz
28.09.2021, 16:17

gelip yazdığınız ilk ve tek mesaj yönlendirme linki içeriyorsa, bunun bizim sitemiz için değil de yönlendirdiğiniz yer için pozitif bir şey olduğu açık

İsa Gündoğdu
01.10.2021, 12:31
teşkilat sevenelere
homeland izlemelerini tavsiye ederim

Doğukan Uçan
04.10.2021, 20:39
senelerdir oturup dizi izlediğimi hatırlamıyorum kaliteli içerikler var mı türkiye de cidden... bildim bileli hep aynı konular işleniyor.

emre6117
04.10.2021, 21:00
Teskilat dizisi idare eder ancak asil iyi diziler yerli olarak masumlar apartmani ve barbaroslardir.

Osena
27.10.2021, 18:07
Başladığımdan beri kopamadığım türk dizilerinden biri haline geldi.

zekeriyya
03.11.2021, 08:06
dizi genel kurgu ve başlangıç hikayesi bakımından güzel ve başarılı
lakin son bölümlerdeki üst üste yaşanan mucizevi tesadüflerin çoğalması ile sanki tekrara düşüyor gibi hissettirdi
uzay'ın eşinin yıldırım ile ilişkilendirilmesi
hakkı dayı'nın çocuğunun çetin ile tanışması
ve en sonda pınar ile çetin'in çocukluk aşkı çıkması
üst üste gelen bu tesadüfler dizi yapımcıların dar kadro ile bir döngü içine girme hissi veriyor
bence bizim dizilerin genel problemi
iş hayatlarımızda yaşadığımız ana problem gibi
bir personel ile çok iş yapılması :)
diyeceksiniz ki
eee dizi olur , izler keyifimize bakarız
ama şunu düşünmek gerek
dizi sektörü yurt dışına ihracaat ta çok değerli bir kalem

Okan Telci
12.01.2022, 18:13
Söz kadar güzel bir dizi olacak.

s3lin3
19.01.2022, 16:26
Çok sürükleyici bir dizi gerçekten de.

Harun-61
21.02.2022, 17:33
Teşkilat dizisinde ki Serdar = Bakasetas :)